Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 790 wyników dla: Makowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
13 12 1817 Krzemieniec Wawrzyniec Makowski 88 Krzemieniec 299 67 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0037.htm
13 11 1824 Krzemieniec Tomasz Makowski 40 Krzemieniec 299 196 165 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0104.htm
3 1 1827 Łuck Franciszek Makowski 15/12 Kuczkarowiec s. Marianny Makowskiej rekrutki 813 26 1 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0027.htm
22 1 1827 Białogródka Marianna Kobylańska 3 Szarłajówka c. ur. Józefa i Katarzyny z Makowskich 178-3-93 67R 3 Ż DM
29 11 1827 Białogródka Ignacy Makowski 2 Kuźmińce s. Ur. Stanisława i Anny z Zalewskich 178-3-93 76V 91 Ż DM
11 8 1827 Zasław św. Jana Feliks Makowski 1 Wojtowce Feliksa i Marianny z Marzeckich 178-3-93 26 44 Ż 51 MO
6 2 1827 Ożohowce Jan Makowski 4 Łąki rodzice Stefan i Agnieszka Makowscy, przyczyna zgonu: ospa 178-3-93 287V 8 Ż 553 KP2
27 9 1827 Korzec Michał Eustachy Kukulski 1/52 Korzec s. Antoniego i Marianny z Makowskich 245-1-1 96R 73 R 188 DM
12 12 1828 Dederkały Franciszek Makowski 45 Dederkały Wielkie z naturalnej słabości, wolnego stanu 426-1-6 6R 30 T 842 DM
28 7 1828 Białogródka Wincenty Makowski 1 Kuźmińce s. ur. Jana i Marianny z Podgórskich 178-3-94 94R 98 Ż DM
8 9 1828 Zasław św. Jana Katarzyna (ur.) Makowska 1 Wójtowce rodzice ur. Franciszek Makowski i Agnieszka Piekarska, z kaszlu 178-3-94 22V 45 Ż 42 KP2
4 9 1829 Ptycza Teodora Makowska 86 Mykitycze wdowa, mąż ś.p. Jan Makowski 815 307V 24 AGAD 313 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0313.htm
18 5 1829 Łabuń ur. Stanisław Makowski 80 Tadeuszpol żona ur. Barbara Taborowska, córka Marianna, z febry 178-3-95 146V 29 Ż 286 KP2
25 5 1829 Sielec Kazimierz Makowski 7 Chmielów s. Łukasza i Józefy z Lewickich 844 177 12 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0099.htm
29 9 1830 Ptycza Jan Makowski 56 Mykitycze starający się o służbę, żona Teresa z d. Trojanowska, parafianin ptycki od ośmiu lat, dzieci: Michał i Karol, Honorata, Marianna, wszystkie małoletnie 816 205R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0210.htm
11 2 1830 Krzemieniec Antoni Makowski 1 Wesołówka s. pr. Jana i Marianny z Wiszniewskich 426-1-7 78V 588 T/FS 947 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997G-B?i=946&cat=300453
11 8 1830 Machnówka Julia Denecka 28 Pustocha zg. 11.08, poch. 13.08,(w treści zg. 28.08), c. Aleksandra i Anastazji z Makowskich, pozostawiła męża Grzegorza s. Wojciecha i Aleksandry, syn Jan, córka Aleksandra 178-51-339 295 104 Ż EH
13 2 1830 Łabuń Sebastian Makowski 48 Szkarawka Wielka żona Ludwika z Osieckich, synowie Jan i Kazimierz, córki Teofila i Teresa 178-3-96 118R 10 Ż 224 DM
20 2 1830 Dubno Helena Kurakin 3 Dubno c. Jana i Heleny z Makowskich 816 136V 24 AGAD 138 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0138.htm
20 2 1831 Szumsk Józef Makowski 6 Huta Szumska rodz. Mikołaj i Aniela zd. Adaszyńska 245-1-5 379V 6 R RK
1 3 1831 Szumsk Mikołaj Makowski 50 Huta Szumska żona Aniela zd. Adaszyńska, dzieci: Jan, 3 córki 245-1-5 379V 8 R RK
18 9 1831 Zasław św. Jana Mateusz Makowski 7 Wojtowce s. ur. Jana i Aleksandry z Drozdowskich 178-3-97 23R 83 Ż DM
13 8 1831 Krzemieniec Marianna Lewicka 1 Krzemieniec c. ur., Jakuba i Róży z Makowskich 426-1-7 110R 181 T 978 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997V-3?i=977&cat=300453
1 4 1831 Berezdów Piotr Makowski 35 Wereśna żona Magdalena z Mańkiewiczów, synowie Adam, Jędrzej, Antoni, Jan i Józef 245-1-5 116V 38 R 210 DM
17 3 1832 Radziwiłłów Józef Makowski 2 Radziwiłłów s. Agaty Makowskiej, ojciec nieznany 818 290a 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0297.htm
12 12 1832 Butowce Karol Liniewicz 4 Bołkuny s. Jana i Teofili z Makowskich 178-3-98 182R 42 Ż 347 DM 0
9 3 1832 Zasław św. Jana Wincenty Makowski 1 Wójtowce s. ur. Franciszka i Agnieszki z Piekarskich 178-3-98 13R 18 Ż 25 DM
20 12 1833 Białogródka Antonina Dobrowolska 85 Czyżówka ur., z Makowskich, wdowa po Marcinie, synowie Mateusz i Jakub, córki Barbara i Tekla 178-3-99 68V 98 Ż DM
2 7 1833 Stepań Adolf Malewicz 5 Stepań s. ur. Ludwika i Marianny z Makowskich 171-1-6 218R 17 R DM
9 7 1833 Stepań Michał Malewicz 2 Stepań s. ur. Ludwika i Marianny z Makowskich 171-1-6 19 R DM
8 3 1834 Butowce Jan Makowski 18 Bołkuny kawaler mający około 18 lat 178-3-100 200V 7 Ż 391 DM
12 6 1835 Radziwiłłów Katarzyna Makowska 3/12 Radziwiłłów córka Agaty Makowskiej 821 241 11 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0243.htm
25 12 1835 Łuck Aleksander Makowski 14 Żwirów s. Franciszka i Tekli Chojnowskiej 373 112 91 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0060.htm
27 12 1835 Łuck Franciszek Makowski 43 Żwirów Wd. Tekla Chojnowska s. Jan, Tadeusz, Karol, c. Felicja, Józefa, Tekla 373 113 93 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0060.htm
19 5 1835 Ostróg Grzegorz Makowski 16 Derewiańcze z konwulsji, syn Stanisława i Wiktori zd Gajewska 171-1-8 37R 52 R
20 6 1835 Stepań Karol Malewicz 6/12 Stepań s. Ludwika i Marianny z Makowskich 171-1-8 207V 5 R 214 DM 0
15 3 1835 Berezdów Antoni Makowski 5 Zakrynicze s. Piotra i Magdaleny z Mańkiewiczów 245-1-9 117R 17 R 37 DM
20 3 1835 Berezdów Adam Makowski 10 Zakrynicze s. Piotra i Magdaleny z Mańkiewiczów 245-1-9 117V 22 R 38 DM
20 6 1836 Kuniów Jan Krajewski 1 Noworodczyce s. Stefana i Tekli Makowskiej R 94 R 23 ZP 0
30 10 1836 Luboml Franciszek Makowski 62 Szack 851 576 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0316.htm
22 12 1836 Bazalia Jan Makowski 9 Wasylówka s. ur. Kaspra i Apolonii z Jastrzębskich 178-3-106 295R 71 Ż DM
22 12 1836 Toporyszcze Bazyli Makowski 36 Rudnia Kropiwenka żona Aleksandra, córka 3letnia i córka 6-miesięczna 178-51-386 142R 38 Ż 145 DM
6 7 1837 Białogródka Petronela Kustowska 6/12 Polachowa c. ur. Józefa i Katarzyny z Makowskich 178-3-108 174R 71 Ż DM
25 12 1837 Zasław św. Jana Jan Makowski 45 Wójtowce żona Anna wyznania grecko-rosyjskiego, synowie Aleksander i Mikołaj, córki 178-3-108 24R 54 Ż 48 DM
26 12 1837 Zasław św. Jana Feliks Makowski 47 Wójtowce żona Marianna z Mareckich, synowie Jan, Mikołaj i Piotr, córki Marcela i Franciszka 178-3-108 24R 55 Ż 48 DM
26 1 1838 Dederkały Helena Piotrowska 2 Dederkały Wielkie c. ur. Konstantego i Pauliny z Makowskich 54 216 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0116.htm
28 8 1838 Białogródka Franciszka Czernicka 1 Puzyrki Wielkie c. 1-dw. Floriana i Agnieszki z Makowskich 178-3-110 162V 59 Ż DM
19 5 1838 Zasław św. Jana Piotr Makowski 12/52 Wójtowce s. Mikołaja i Rozalii z Bryków 178-3-110 17V 20 Ż 33 DM
15 5 1839 Klewań Antoni Makowski 0.5 Hruszwica s. Jana i Marianny z Janiszewskich 879 138 V 15
30 11 1839 Klewań Euzebiusz Antoni Markiewicz 1/12 Hruszwica s. Piotra i Antoniny z Makowskich 879 140 R 28
4 8 1839 Tuczyn Antoni Makowski 7/52 Tuczyn s. Jana i Marianny z Boguckich 879 159 V 14
10 10 1839 Zasław św. Jana Józef Makowski 6/12 Wójtowce s. Mikołaja i Rozalii z Brykowskich 178-3-112 21V 46 Ż 43 DM
17 6 1839 Nowogród Wołyński Teodor Makowski 6/12 Nowogród Wołyński s. Marka i Anny z Kuriatów 178-3-72 49V 69 Ż 96 DM
19 2 1840 Korzec Jan Makowski 18 Korzec kawaler 871 167 22 AGAD 88 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0088.htm
17 8 1840 Nowogród Wołyński Piotr Makowski 7 Nowogród Wołyński s. Marka i Anny z Kuriatów 871 97 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0052.htm
30 4 1841 Berezne Jan Karol Makowski 7/12 Berezne z odry, s. Ignacego i Antoniny z d. Chmielowskiej 171-1-12 233V 7 R Na
29 10 1841 Bereźnica Jan Siomakowski 76 Totowicze kawaler 827 134V 21 AGAD 138 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0138.htm
21 11 1841 Bereźnica Adolf Piotr Burzyński 1 Majdan Niemowicki s. Jana i Cecylii z Makowskich 827 134V 22 AGAD 138 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0138.htm
19 2 1841 Klewań Piotr Markiewicz 6/12 Hruszwica s.Piotra i Karoliny z Makowskich 171-1-12 144V 10 R 147 AS
12 1 1842 Ostróg Antoni Makowski 6/12 Ostróg s. Teodora i Anny z Kuchrowskich 881 32 V 5
9 12 1842 Tuczyn Feliks Makowski 3 Tuczyn s. Jana i Marianny z Boguckich 881 204 V 22
27 3 1842 Radziwiłłów Emilia Makowska 10/12 Radziwiłłów córka Agaty Makowskiej 828 97 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0099.htm
28 2 1843 Zasław św. Jana Franciszek Makowski 47 Wojtowce pozost. wd. Agnieszkę z d. Piekarską, s.: Piotra i Łukasza oraz c. Franciszkę 178-51-510 18V 18 Ż 22 RG
20 9 1843 Berezne Ignacy Makowski 63 Berezne żona Antonina z Chmielowskich, synowie Hipolit, Władysław, Felicjan, Bolesław i Henryk, córki Domicella, Zofia i Krystyna 882 220 R 19 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0221.htm
17 11 1844 Ostróg Jan Łukasz Makowski 3/12 Ostróg s. Piotra i Justyny z Krzyżanowskich 883 31 R 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0034.htm
20 10 1844 Toporyszcze Lucyna Dydkowska 1 Toporyszcze c. wolno żyjących Jana i Dominiki z Makowskich 178-51-514 505R 41 Ż DM 0
23 1 1844 Międzyrzec Adolf Makowski 1 4/12 Międzyrzec s.Feliksa i Anieli z Pawłowskich 883 232R 4 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0238.htm
11 5 1844 Lubar Dominik Makowski 10 Futor Popławszczyzna s. Walentego i Honoraty z Baczyńskich 178-51-514 343R 48 Ż 65 DM
9 8 1845 Turzysk Walery Makowski 2 Targowiszcze s. Franciszka i Julii z Sienieńskich 721 18 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0011.htm
26 10 1845 Radziwiłłów Kamilian Makowski 2 Radziwiłłów syn Agnieszki Makowskiej 831 251 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0257.htm
2 1 1846 Radziwiłłów Łukasz Makowski 4 Radziwiłłów syn Agaty Makowskiej 832 259 1 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0268.htm
29 11 1846 Tuczyn Franciszek Makowski 4 Tuczyn z ospy, s. Karola i Antoniny z Boguckich 885 176V 15 AGAD MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0183.htm
8 8 1846 Kamień Koszyrski Józef Makowski 9 Worokoml z gorączki, s. prac. Józefa i Katarzyny z Jabłońskich 179 26 11 AGAD 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20179/pages/PL_1_436_179_0016.htm
29 7 1846 Berezne Henryk Makowski 4 Berezne z krupy, s. Ignacego i Antoniny z d. Chmielowskiej 885 229R 13 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0239.htm
30 9 1847 Dederkały Józef Piotrowski 7 Jakimowce s. urodznych Konstantego i Pauliny z Makowskich, parafianin jampolski 54 54 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0029.htm
12 9 1847 Białogródka Jan Czerniecki 1,5 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Floriana i Agnieszki z Makowskich 178-3-116 128R 70 Ż DM
7 10 1847 Niewirków Ewa Mikłaszewska 1 Jezierce c.Teodora i Tekli z Makowskich 171-1-13 294 V 36 R AS
2 3 1847 Zasław św. Jana Jan Makowski 21 Wójtowce kawaler, syn Feliksa 178-3-116 13R 13 Ż 26 DM
16 2 1848 Zasław św. Jana Antonina Kurzyńska 9/52 Wojtowce z konwulsji, c. hrażdanów Grzegorza i Marcjanny z Makowskich 178-3-117 107V 19 Ż
6 5 1848 Białogródka Stanisław Makowski 56 Kuźmińce 1-dw., żona Anna z Zalewskich, synowie Feliks, Franciszek, Władysław i Antoni, córki Konstancja, Petronela i Józefa 178-3-117 163V 60 Ż DM
18 1 1848 Tuczyn Jan Makowski 2 Tuczyn s. ur. Jana i Marianny z Puchalskich 171-1-14 215V 4 R DM
15 9 1848 Berezne Aniela Makowska 1 Berezne z suchot, c. Krystyny Makowskiej 171-1-14 302R 23 R Na
6 6 1848 Szumsk Anna Sopińska 8 Mosty c. Franciszka i Katarzyny z Makowskich 245-1-14 220V 76 R 423 DM
28 6 1849 Ostróg Antoni Makowski 6/12 Ostróg s. Teodora i Anny z Chuchrowskich 171-1-15 50R 72 R 52 DM
23 1 1849 Berezne Amelia Łozińska 1 Berezne c. Karola i Zofii z Makowskich 171-1-15 5 R 234 DM
3 1 1849 Szumsk Józef Jastrzębski 6/12 Huta Stara s. Ignacego i Agnieszki z Makowskich 245-1-15 239R 1 R 326 DM
2 10 1850 Kamień Koszyrski Michał Makowski 2/365 Kamień Koszyrski s. chłopów Józefa i Katarzyny z Jabłońskich 183 37-38 11 0
7 5 1850 Szumbar Stanisław Makowski 1 Borki s.1-dw. Ignacego i Teresy z Boguszewskich 625 167 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0088.htm
6 1 1850 Klewań Jan Makowski 29 Kardasz kawaler 171-1-16 528V 2 R 543 BW
28 7 1850 Niewirków Teodor Miklaszewski 49 Bystrzyca ż. Tekla z Makowskich, s. Józef, Jan, c. Katarzyna, Marianna 171-1-16 632R 21 R 644 BW
22 7 1851 Turzysk Aleksander Makowski 60 Dolsk kawaler 724 29 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20724/pages/PL_1_436_724_0017.htm
8 4 1851 Korzec Bartłomiej Makowski 82w Korzec ze starości, zmarł w przytułku prowadzonym przy kościele parafialnym w Korcu, żona Marianna, córki Karolina, Tekla, Cecylia, Teresa i Hieronima 178-3-72 120v 39 Ż Na
19 11 1851 Międzyrzec Jan Makowski 7/365 Międzyrzec s. Karola i Emilii z Czerechowskich 171-2-1 236R 29 R 236 BW
29 7 1852 Ostróg Karol Ignacy Makowski 6/12 Płoska s. Teodora i Anny z Gurowskich 171-1-17 53V 83 R 55 BW
2 1 1852 Szumsk Bartłomiej Hornicki 62 Mosty żona Apolonia z Makowskich, synowie Jan, Jakub, Kazimierz i Stanisław, córki Domicela i Magdalena 426-1-241 128V 1 T 132 DM
1 3 1853 Kamień Koszyrski Jan Makowski 75 Głusza chł., stanu wolnego 186 21 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0013.htm
1 4 1853 Włodzimierz Albin Makowski 0,5 Włodzimierz s. Tadeusza i Julii z Nożyńskich 789 73 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0038.htm
15 12 1853 Maciejów Józef Makowski 60 Godowicze żona Wincenta z Jaworskich, synowie Romuald, Franciszek, Józef, Jan, Władysław, Antoni, Maciej, Kajetan i Feliks, córki Zofia, Aniela, Kamila, Tekla i Franciszka 417 25 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20417/pages/PL_1_436_417_0015.htm
15 9 1853 Białogródka Roman Czernecki 13 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Floriana i Agnieszki Makowskiej 178-3-121 522R 76 Ż DM
27 4 1854 Bucyń Zofia Rusowiecka 25 Bucyń z Makowskich, wlm., mąż Teodor, syn Erazm, córki Anna, Franciszka i Henryka 46 17 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2046/pages/PL_1_436_46_0010.htm
8 11 1854 Białogródka Jan Czernicki 2 Puzyrki Wielkie s. chł. Floriana i Agnieszki z Makowskich 178-3-122 445R 58 Ż DM
15 7 1855 Kowel Edmund Romuald Makowski 1 Różyn s. wlm. Ludwika i Katarzyny z Chawrawskich 257 177 296 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0093.htm
7 2 1855 Białogródka Jan Makowski 60 Kuźmińce 1-dw., żona Marianna z Podgórskich, synowie Józef, Michał, Franciszek, Leon, córki Marcelina i Rozalia 178-3-123 532V 25 Ż DM
3 10 1855 Białogródka Jan Paszkowski 3/12 Chrystówka s. chł. Mikołaja i Anastazji z Makowskich 178-3-123 551R 136 Ż DM
14 2 1855 Krzemieniec Rozalia Lityńska 60 Wesołówka z Makowskich, szl., wdowa po Macieju, syn Jakub, córki Anna i Agata 426-1-27 39R 22 T 197 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4H-8?i=196&cat=300453
13 11 1855 Szumsk Antonina Jastrzębska 2 Huta Stara c. Ignacego i Agnieszki z Makowskich 172-1-41 430V 139 R / FS 433 DM
6 5 1856 Białogródka Antoni Makowski 13 Kuźmińce s. 1-dw, brak zapisu o rodzicach 178-3-124 609R 34 Ż DM
16 2 1856 Lubar Ksawery Makowski 60 Lubar żona Scholastyka, synowie Jan, Franciszek, Antoni, córka Marianna 641-1-16 37R 10 Ż MP
1 12 1856 Butowce Kazimierz Makowski 45 Stećki żona Aniela z Konoplickich, syn Bazyli 178-3-124 629V 26 Ż 1196 DM
4 4 1857 Turzysk Franciszek Makowski 58 Dolsk żona Julia Sienińska, c. Leontyna 729 19 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20729/pages/PL_1_436_729_0011.htm
6 2 1858 Łabuń Teofila Liniewicz 50 Szkarawka Wlk 1-dw., z Makowskich, mąż Jan, bez potomna 178-3-74 345R 14 Ż DM
28 6 1858 Toporyszcze Edward Didkowski 3/52 Toporyska Rudnia s. Jana i Domiceli z Makowskich 178-3-128 140V 35 Ż 278 DM
25 11 1858 Toporyszcze Kazimierz Didkowski 8 Toporyska Rudnia s. Jana i Domiceli z Makowskich 178-3-128 144V 68 Ż 286 DM
7 4 1859 Toporyszcze Jan Mianowski 1,5 Rudnia Szlachowa z konwulsji; s. chł. Albina i Marceliny Makowskiej 178-3-50 732V 39 Ż DM
29 8 1859 Szumsk Anna Jastrzębska 1,5 Huta Stara c. Józefa i Tekli z Makowskich 245-1-16 208V 55 R / FS 210 DM
13 8 1860 Bucyń Adolfina Czarnocka 13 Suszyczno c. wlm. Kajetana i Marianny z Makowskich 51 18 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2051/pages/PL_1_436_51_0011.htm
11 6 1860 Łuck Wincenty Makowski 53 Łuck obywatel, kawaler 841 430 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0237.htm
14 1 1860 Zasław św. Jana Józef Makowski 1/52 Wójtowce s. Jana i Katarzyny z Bułajewskich 178-3-75 244V 2 Ż 444 DM
22 9 1861 Zasław św. Jana Mikołaj Makowski 45 Wojtowce pozost.wd. Apolonię i s: Marcina, Wojciecha, Franciszka, Jana i Teodora oraz c.Petronelę 17-1-119 31V 33 Ch RG
3 1 1862 Międzyrzec Adolf Makowski 8 Międzyrzec s. w.ż. Feliksa i Anieli z Pawłowskich 887 316 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0173.htm
28 1 1862 Kamień Koszyrski Józef Makowski 60 Fabryka Gabrielówka chłop, żona Katarzyna, dzieci: Feliks, Emilia, Teofila, Józefa, Antonina 194 32 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0018.htm
23 10 1862 Zasław św. Jana Franciszka Kurzyńska 2 Wójtowce c. Grzegorza i Marianny z Makowskich 178-3-77 280V 46 Ż 556 DM
5 2 1862 Berezdów Jakub Makowski 9/12 Korytyszcze s. Andrzeja i Franciszki z Sinickich 17-1-25 63R 12 Ch 98 DM
14 1 1863 Klewań Katarzyna Wejdler 39 Kardasz z Makowskich, m. Jan 650-1-2 145V-146R 3 R 189-190 BW
18 2 1863 Kowel Antoni Krzymowski 4/365 Kowel s. żoln. Piotra i Marii z Makowskich 264 48 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0026.htm
7 5 1863 Turzysk Stanisław Makowski 10/12 Błażennik s. Franciszka i Ludwiki z Zanickich 892 148V 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0148.htm
16 12 1863 Żytomierz Marianna Bronowicka 62 Krosznia z przeziębienia, wdowa z Makowskich, zostawiła synów: Andrzeja, Jana, Grzegorza i Edwarda oraz córki: Agnieszkę, Teklę i Mariannę 178-3-54 145R 304 Ż DG
20 9 1864 Białogródka Katarzyna Kustowska 67 Polachowa z Makowskich, mąż Józef, syn Jan, córki Anna, Petronela i Konstancja 1718-03-81 128R 44 Ż DM
14 8 1865 Żytomierz Jan Ditkowski 42 Żytomierz z przeziębienia, zostawił żonę Teresę z Makowskich, bezdzietny 178-3-61 150V 187 Ż DG
21 12 1865 Zasław św. Jana Dominik Makowski 5 Wójtowce s. Jana i Antoniny z Grzybowskich 685-6-6 84V 36 Ch 166 DM
21 8 1867 Radziwiłłów Franciszek Kułagowski 3 Radziwiłłów s. emerytowanego żołnierza Szymona i Teresy z Makowskich 426-1-41 73 R 22 T 536
21 9 1867 Białogródka Mikołaj Paszkowski 50 Beleżyńce pracowity, żona Anastazja z Makowskich, córki Joanna i Paulina 178-3-81 335V 63 Ż DM
12 11 1867 Zasław św. Jana Tomasz Makowski 3 Wojtowce s. Macieja i Julianny z d. Rubakiewicz 685-6-6 138V 62 Ch RG
4 8 1868 Tuczyn Agata Wabiszczewicz 1 Tuczyn c. Marcina i Michaliny z Makowskich 682 27 18 0
12 9 1868 Zasław św. Jana Leon Makowski 2 Wojtowce s. Marcina i Julii 685-6-6 162V 33 Ch RG
6 10 1869 Białogródka Marianna Łaszcz 2 Chrystówka c. 1-dw. Wincentego i Józefy Makowskiej 178-3-81 485R 72 Ż DM
21 4 1870 Tuczyn Waleria Wabiszczewicz 6 Tuczyn c. miesz. Marcina i Michaliny z Makowskich 684 52 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0029.htm
20 8 1870 Zasław św. Jana Teodor Makowski 12 Wojtowce s. Mikołaja i Apolonii z d. Karpińskiej 685-6-6 212V 24 Ch RG
18 11 1871 Białogródka Franciszka Łaszcz 1 Kuźmińce c. Wincenetego i Józefy z Makowskich 178-3-84 189V 97 Ż DM 0
4 2 1871 Zasław św. Jana Józefa Piotrowska 2 Mokrzec c. Mateusza i Teresy z d. Makowskiej 685-6-6 234R 9 Ch RG
12 11 1871 Zasław św. Jana Karolina Piotrowska 1 Mokrzec c. Mateusza i Teresy z d. Makowskiej 685-6-6 237R 39 Ch RG
7 8 1872 Białogródka Feliks Szwajdecki 70 Białogródka cholera, 1-dw., żona Ewa z Makowskich, syn Wincenty i córka Franciszka 178-3-84 308R 113 Ż DM 0
13 7 1872 Zasław św. Jana Józef Makowski 6/12 Wojtowce s. Marcina i Julii z d. Rybakiewicz 685-6-6 261V 31 Ch RG
24 11 1872 Zasław św. Jana Antonina Piotrowska 1 Mokrzec c. Mateusza i Teresy z d. Makowskiej 685-6-6 264R 57 Ch RG 0
24 6 1873 Radziwiłłów Antoni Makowski 70 Radziwiłłów emerytowany kandydat, żona Józefa z d. Falbańska, synowie Grzegorz, Aleksander i Michał, córki Teresa i Julia 1-67 83 R 28 T
25 6 1873 Zasław św. Jana Aleksander Makowski 70 Borysów wdowiec 685-6-6 289V 22 Ch RG
22 7 1873 Zasław św. Jana Piotr Makowski 40 Wojtowce pozost. ż. Paulinę z d. Malicką, s. Michała i c.: Antoninę i Mariannę 685-6-6 289V 24 Ch RG
17 7 1874 Horochów Marianna Takmaniewicz 60 Horochów z Makowskich, chł., mąż Bazyli, córki Anastazja i Marianna 110 91 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0049.htm
23 6 1875 Białogródka Filipina Maliszewska 10 Szelwów c. mieszczan Władysława i Petroneli Makowskiej 178-3-133 65V 73 Ż DM
18 1 1876 Turzysk Franciszek Makowski 54 Obeniże żona Ludwika Zanicka, s.Roman, Stanisław, Dionizy, Wincenty, Bolesław, c. Maria 744 15 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20744/pages/PL_1_436_744_0010.htm
9 5 1876 Krzemieniec Ignacy Makowski 66 Krzemieniec szl., żona Teresa, syn Franciszek, córki Wiktoria i Michalina 426-1-70 36R-V 30 T
23 9 1880 Rzyszczów Anna Piotrowska 5 Rzyszczów konwulsje, c. Józefa i Franciszki z Makowskich 312-1-114 24 24 m.K KM
17 2 1880 Międzyrzec Korecki Feliks Makowski 74 Międzyrzec Korecki żona Aniela z Pawłowskich, synowie Edward i Piotr, córka zamężna Julia Fomicka 740-2-301 71V 4 R 44 DM
28 10 1881 Zasław św. Jana Maciej Makowski 38 Borysów Pozost. żonę Marię. 17-2-72 31V 35 Ch 51 RG
26 4 1882 Radziwiłłów Maria Kułagowska 2 Radziwiłłów c. Szymona i Teresy z Makowskich 1-76 49 R 15 T 0
1 9 1884 Tuczyn Franciszek Wabiszczewicz 8 Danczyn s. mieszcz. Marcina i Michaliny z Makowskich 698 43 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0024.htm
7 1 1885 Włodzimierz Maria Kozłowska 85 Włodzimierz z Makowskich, mieszcz., wdowa 803 96 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0050.htm
13 11 1886 Międzyrzec Korecki Karol Makowski 70 Międzyrzec Korecki wdowiec po Emilii z Czerechowskich, syn Mikołaj 740-2-302 263V 18 R 93 DM
26 7 1888 Kuniów Rozalia Ostaszewska 6/12 Radohoszcz c. Michała i Antoniny z Makowskich 178-3-86 173V 44 Ż DM
4 8 1888 Białogródka Wincenty Makowski 5/12 Kuźmińce s. Franciszka i Michaliny z Dłużniewskich 17-2-79 54V 52 Ch 107 DM
21 5 1891 Humań Julian Makowski 63 Oradówka od puchliny, szl., żona Julia z Dybowskich, synowie Apolon i Rafał, córki Leontyna i Dioniza 931-1-2426 152R 20 Cz/FS 633 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9G-XF1?i=632&cc=4133834&cat=972678
29 7 1892 Kuniów Grzegorz Olszewski 3 Zakoty s. Marcina i Józefy Makowskiej 178-3-86 451V 29 Ż DM
24 7 1892 Białogródka Józefa Łaszcz 2 Teleżyńce c. Karola i Anieli z Makowskich 17-2-87 59R 68 Ch 106 DM
29 9 1897 Kuniów Antonina Ostaszewska 1 Radohoszcza Mała c. chł. Michała i Antoniny Makowskiej 178-3-86 692V 50 Ż DM
28 8 1898 Radziwiłłów Julia Kaszczenko 54 Radziwiłłów z Makowskich, mąż Jan, synowie Jan, Aleksander, Teodor i Włodzimierz, córka Anna 1-81 M 70 R 16 T 0
20 10 1899 Radziwiłłów Michał Makowski 39 Niemirówka żona Olimp[ia z Konopackich, synowie Jan i Michał 1-81 N 75 R 34 T 0
27 10 1899 Tbilisi Edward Makowski 50 Tbilisi nadworny sowietnik
21 2 1901 Tuczyn Karol Makowski 86 Krąglik s. Pawła, wdowiec, dzieci: Aleksander, Katarzyna, Eliasz, Eufrozyna, Andrzej, Adela i Pelagia 957 44 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0036.htm
9 3 1904 Ostropol Bazyli Makowski 65 Czarna żona Ewelina z Góreckich, syn Franciszek i córka Maria 17-1-325 212V 7 Ch 405 DM
20 12 1905 Białogródka Wiktor Makowski 1 Kuźmińce s. chł. Karola i Walerii z Studzińskich 17-2-84 192R 157 Ch
26 12 1905 Białogródka Zygmunt Makowski 3,5 Kuźmińce s. chł. Karola i Walerii z Studzińskich 17-2-84 192R 160 Ch
25 11 1906 Berezne Jan Gąska 37 Antolin z Guberni Łomżyńskiej, powiatu Makowskiego, żona Julianna z Bendyków, synowie Władysław, Adam i Alfred, córki Ewa i Janina 740-4-2 77V 69 R 80 DM
18 2 1911 Tajkury Marcelina Krynicka 77 Zdołbunów wdowa, po pierwszym mężu Makowskim c. Maria, Julia, Florentyna 740-4-695 46V 11 R 45 BW
17 8 1915 Ostropol Mieczysław Makowski 7/52 Ostropol s. Franciszka i Bronisławy z Malinowskich 17-2-93 213V 20 Ch 352 DM
22 1 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Bazyli Korzeniewski 88 Szepetówka żona Maria z Makowskich, synowie Jan, Józef i Ludwik, córki Teofila, Władysława, Franciszka i Eleonora 17-2-47a 86R 6 Ch 168 DM 0
27 2 1916 Nowy Zawod Marcelina Makowska 40 Czechowce od tyfusu, mieszcz., z Weselskich, wdowa, z 1-go małż. z Wierzbickim synowie Feliks i Witalis, z 2-go z Makowskim syn Donat i córki Paulina, Wiktoria i Rafalina 178-3-197 397V 58 Ż 775 DW
21 6 1918 Tbilisi Franciszek Makowski 43 Tbilisi s. Józefa, chłop kowieńskiej gub., żona Anastazja z d. Kostecka c. Michała, córka Maria l. 8 370 39 Tb

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
3 12 1747 Szumsk Franciszek Ksawery Sitarz Kąty Maciej Anna Mikołaj Makowski, Anna Izdebska 297-1-180 29V Ł RK 61
3 1 1748 Szumsk Marianna Szumsk Teodor Zofia Jan Makowski, Katarzyna Piotrowska panna 297-1-180 30R Ł RK 62
22 1 1748 Szumsk Sebastian Łuzewski Łużewski Kruholec Antoni Brygida Ludwik Sworowicz, Krystyna Truszkowska, Tomasz Makowski, Marianna Łukomska 297-1-180 30R Ł RK 62
25 5 1748 Szumsk Jan Makowski Kąty Mikołaj Magdalena Grzegorz Jasiszczuk, Marianna Gurniczka 297-1-180 32R Ł RK 66
5 2 1753 Szumsk Jan Maciej Makowiecki Makowski Borki Stanisław Eleonora Stanisław Podhorski, Dorota Jeklerowa 297-1-180 51R Ł RK 120
11 9 1756 Szumsk Piotr Makowski Szumsk Tomasz Anna Franciszek Pietroski, Jadwiga Kozłoska 297-1-180 68R Ł RK 177
23 7 1764 Szumsk Jan Makowski Kąty Mikołaj Magdalena Wojciech Sikorski, Katarzyna Soleszczucka 297-1-180 122R Ł 4476 RK
30 5 1771 Szumsk Stanisław Sawicki Dederkały Michał Zuzanna Wojciech Bednarz, Hapka żona jego, Kazimierz Makowski, Dorota Przysięzna 297-1-180 155R Ł RK 4546
7 7 1780 Sokal Jan Makowski Zabuże Krzysztof Teresa 1236L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201236/pages/PL_1_301_1236_0003.htm
28 10 1789 Czartorysk Karol Witkowski Cminie Maciej Katarzyna dop.chrztu 28.8.1790, Jakub Makowski, Anna Zytyczyńska, JW. Antoni Lechnicki, Wlm. Aniela Lasocka 297-1-185 118V Ł 7780 DW
25 2 1790 Luboml Ignacy Makowski Michał Teofila Lublin ASP https://www.szukajwarchiwach.gov.pl/skan/-/skan/11dfe9b4d2dd6d9d7b14b817660345b78321d9bed2bd8b47fdde0f08a4589585
5 12 1798 Białogródka Mikołaj Szelwów Paweł Małgorzata chrz. 6.12., Antoni Jakubów i Anna Dworecka, as. Szymon Makowski i Katarzyna Jakubowska 178-51-95 100V 66 Ż DM
3 12 1798 Białogródka Franciszek Mądzelowski Kuźmińce Stanisław Maria chrz. 5.11, g. Jan Łaszcz i g. Agnieszka Zagrodzka, as. Szymon Makowski i g. Marianna Łaszcz 178-51-95 100V 65 Ż DM 0
22 8 1798 Białogródka Helena Podgórski Kuźmińce Kazimierz Anna g. Szymon Makowski i g. Agnieszka Zagrodzka, Piotr Zagrodzki i g. Katarzyna Kalińska 178-51-95 98R 40 Ż DM
20 2 1802 Wiszenki Teodor Makowski Wiszenki Maciej Pelagia Jakub Karpiński, Katarzyna Wasulkowska 297-1-12 24R AR
15 6 1803 Czartorysk Władysław Jan Makowski Bilska Wola Michał Marianna Wlm. Ur. Michał Zawadzki, JW. Marcella Małachow, as. Jan Zawadzki, Marianna Małachowska panna 297-1-185 151V Ł 9415 DW
30 4 1804 Lubar Helena Manasterska Lubar Jan Anna łacina, chrzest 1.05.1804, Antoni Makowski, Franciszka Witkiewicz 178-51-174 60R Ż Mg
11 4 1804 Czartorysk Leon Tkacz Nowosiółki Szymon Marianna ur. Grzegorz Czapski, Wlm. Franciszka Konopacka panna, as. Ur. Leon Makowski, Krystyna Lebelówna panna 297-1-185 154R Ł 9420 DW
27 6 1804 Dubno Zenon Lichtański Turewicze [Turkowicze] par. Ptycza Andrzej Julianna Gąsiecka dopełnienie chrztu 13.02.1827 r., 23 letniego młodzieńca ur. 1824 roku ? (chyba 1804), asyst. Piotr Makowski i Marianna Dobronarow ż. Michała, Jakub Gutowski rotmistrz WR i Helena Dobronarow panna 813 168R 19 AGAD 170 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0170.htm
19 2 1805 Lubar Julianna Katarzyna Minkowska Lubar NN Franciszka łacina, data chrztu, Jan Makowski, Tekla Zielińska, ass. Jan Wiszniowski, Marianna Katajowa 178-51-174 68R Ż Mg 0
14 7 1805 Lubar Marianna Lubaszewska Lubar Teodor Marianna łacina, data chrztu, Paweł Gliński, Katarzyna Strutyńska, Jan Makowski, Katarzyna Rokicka 178-51-174 72R Ż Mg 164
10 7 1805 Lubar Wincenty Makowski Lubar Antoni Agata Kisielewska łacina, data ur. i chrztu z wody, dopeł. chrztu 4.08.1805, Jan Marcelli, Agnieszka Borzymska 178-51-174 73R Ż Mg 167 0
26 10 1805 Czartorysk Karol Barański Ośnica Julian Anna ur. Michał Makowski, Elżbieta Leonowicz 297-1-185 158R Ł 9428 DW
5 4 1806 Czartorysk Wincenty Makowski Czartorysk Michał Marianna Eufrozyna Natynycha 297-1-185 159R Ł 9430 DW
26 11 1806 Czartorysk Barbara Troicka Czartorysk Tadeusz Ewa ur. Michal Makowski, Pelagia Paziówna 297-1-185 160R Ł 9432 DW
24 3 1807 Lubar Balbina Emilia Sułtowska Stary Lubar Szymon Dorota Nowohońska ? łacina, chrzest , Antoni Makowski, Zaruska, wszywka po karcie nr 90 178-51-174 Ż Mg 217
15 8 1823 Berezne Hipolit Roch Makowski Berezne Ignacy Antonina Chmielewska Jakub Wysocki i Aniela Janiak panna, aystowali Bolesław Poniński hrabia kawaler i Cecylia Lubienicka panna 171-1-5 221R 15 R 8318 Na
26 3 1827 Kamień Koszyrski Jan Makowski Hłusza Mała Ksawery Feliksa Sydorczuk 167 4 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20167/pages/PL_1_436_167_0003.htm
10 1 1827 Białogródka Honorata Podgórska Kuźmińce Antoni Konstancja Sławecka Wawrzyniec Dobrowolski i Anna Makowska ż. Stanisława, as. Jan Makowski i Honorata Dubowiczowa panna 178-3-93 54R 3 Ż DM
4 4 1827 Białogródka Wincenty Makowski Kuźmińce Jan Marianna Podgórska Antoni Podgórski i Anna panna 178-3-93 56V 28 Ż DM
27 1 1827 Zasław św. Jana Jan Makowski Wojtowce Feliks Anna Małecka 178-3-93 3 11 Ż 7 MO
5 1 1827 Dubno Kasper Stefanowski Warkowicze Grzegorz Franciszka Szpaczyńska Antoni Blejder i Marianna Mastyborska panna, asyst. Antoni Makowski i Apolonia Jakubowska ż. Grzegorza 813 165V 4 AGAD 168 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0168.htm
14 9 1827 Dubno Elena [Helena] Kurakin Dubno Jan Helena Makowska Wincenty Makowski i Ewa Bartłomiejowa ż. Jerzego 813 180V 91 AGAD 183 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0183.htm
1 2 1827 Berezdów Andrzej Makowski Wereśna Piotr Magdalena Mańkiewicz Wojciech Szołomicki i Marianna Zakrzewska ż. Grzegorza 245-1-1 99V 8 R 195 DM
16 9 1828 Turzysk Emilian Makowski Lityn Cyprian Zofia 709 15 45 EW
19 5 1828 Krzemieniec Antoni Haskiewicz Wesołówka Wojciech Anna Berezowska Jakub Makowski i pr. Magdalena Izdebska 426-1-3 47V-48R 116 T 548 DM
12 4 1828 Ostrówki Jan Michał Makowski Sokół par. Luboml Józef Anna Broniewicz Florian Ojsławski, Tekla Ojsławska 554 8 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0005.htm
8 9 1828 Białogródka Mikołaj Dubowicz Kuźmińce Wojciech Honorata Mondzelowska Jan Makowski i Anna Makowiecka ż. Stanisława 178-3-94 73V 61 Ż DM
7 2 1828 Zasław św. Jana Maciej Piekarski Mokrzec ur. Piotr Marianna Rybczyńska Ur. Franciszek Makowski, Marianna Piekarska 178-3-94 3V 4 Ż 4 KP2
21 10 1828 Zasław św. Jana Feliks Hryniowiecki Wójtowce ur. Aleskander Marianna Szumowska ur. Aleksander Makowski, nieczytelne 178-3-94 11V 53 Ż 20 KP2
13 11 1828 Łabuń Karol Leniewicz Mikulin ur. Jan Teofila Magnuszewska ur. Jan Makowski,Agnieszka Batowska 178-3-94 128V 59 Ż 251 KP2
21 6 1829 Berezdów Antoni Makowski Wereśna Piotr Magdalena Mańkiewicz Roman Zakrzewski i Anna Szołomicka ż. Michała 245-1-3 115V 46 R 226 DM
25 5 1829 Krzemieniec Antoni Makowski Białokrynica Jan Marianna Kolczycka prac. Stefan Wilczuk i Marianna Wilczyńska 426-1-3 91V 80 T 592 DM
16 9 1829 Białogródka Marianna Lachowska Chrystówka Tomasz Franciszka Jakubowska Jan Makowski i Marianna Sniatkowska 178-3-95 74V 79 Ż DM
20 9 1829 Białogródka Michał Makowski Kuźmińce Jan Marianna Podgórska Wojciech Lwowicz ? (Dubowicz) i Agata Sinkiewicz 178-3-95 75R 81 Ż DM
1 3 1829 Bazalia Kunegunda Szulc Czuchele Ignacy Franciszka Nowakowska ur. Antoni Romakowski i Zofia Łukaszewska 178-3-95 214V 32 Ż DM
8 2 1829 Stepań Jan Franciszek Bielawski Ludwik Eleonora Trojanowska Andrzej Makowski i Katarzyna Bielawska, Stanisław Kownacki i Marianna Kołodyńska 171-1-2 202V 6 R DM
22 6 1829 Stepań Marianna Stupnicka Rudnia Mydzka Jan Marianna Chabry Andrzej Makowski i Joachima Stupnicka ż. Jana 171-1-2 204V 20 R DM
24 9 1830 Radziwiłłów Józef Makowski Radziwiłłów nn Agata 816 183a 48 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0187.htm
5 3 1830 Luboml Wacław Władysław Ignacy Makowski Sokół Józef Anna Broniewicz Ignacy Białecki, Julianna Wernicka 845 307R 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0300.htm
15 4 1830 Luboml Elżbieta Anastazja Sztejn Nudyże Tadeusz Brygida Bieniecka Franciszek Makowski, Ludwika Bujalska ż. Kazimierza 845 308R 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0301.htm
19 6 1830 Luboml Konstanty Felicjan Płużański Szack Kazimierz Anna Orzechowska Franciszek Makowski, Ludwika Bujalska ż. Kazimierza 845 309R 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0302.htm
3 5 1830 Krzemieniec Rozalia Kozakiewicz Wesołówka Michał Aniela Michał Makowski i Elżbieta Chodorczuk wdowa 426-1-3 122V 65 T 624 DM
17 1 1830 Ostróg Antoni Marceli Bogusz Michałkowce Jan Franciszka Orzechowska Kazimierz Szczepkowski, Helena Molska, ass. Piotr Makowski, Lucyna Kopycka panna, Piotr Molski, 171-1-3 1V 7 R MZ
29 9 1830 Zasław św. Jana Michał Krymski Wójtowce Franciszek Agnieszka Kurzyńska Franciszek Makowski i Marianna Kamińska mężatka 178-3-96 5R 31 Ż DM
26 11 1830 Zasław św. Jana Piotr Makowski Wójtowce Feliks Anna Małecka Franciszek Hryniowiecki i Marianna Hryniowiecka mężatka 178-3-96 6R 43 Ż DM
24 5 1830 Lubar Szymon Makowski Czartoryja Nowa Walenty Honorata Buczyńska Hilary Kurowski Barbara Dańkiewicz as:Onufry Buczyński Marianna Kurowska 178 3 3 V362 46 Ż MP 0
30 8 1830 Żytomierz Róża Batorewicz Żytomierz Sylwester Marianna Taturewicz Paweł Batorewicz Aleksandra Charczewska as: Benedykt Szymakowski Józefa Batorewicz 178 3 3 R31 220 Ż MP
29 4 1830 Ostropol Jan Witalis Makowski Ostropol Ksawery Scholastyka Chodorowska Józef Budzyński i Marianna Boniakowska ż. Tomasza, asyst. Augustyn Tudlewski i Rozalia Schabowska ż. Franciszka 178-3-96 237V 21 Ż 440 DM
6 4 1830 Dubno Kazimierz Makowski Semiduby Józef Marianna Wróblewska Paweł Tomaszewicz porucznik WR i Paulina Krukowska zamężna, asyst. Władysław Tomaszewicz i Elżbieta Krukowska panna 816 117R 39 AGAD 119 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0119.htm
23 3 1830 Dubno Władysław Teodor Makowski Kniahinin Piotr Celestyn Franciszka Kopycka Wacław chorąży i Antonina Pawłowska ż. Ludwika, asyst. Ludwik Pawłowski sędzia i Lucyna Kopycka panna 816 117V 41 AGAD 120 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0120.htm
13 9 1831 Łuck Aleksander Makowski Łuck Wincenty Tekla Koźmińska Jan Radzicki, Ludwika Wasylewska 368 125 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0063.htm
2 5 1831 Białogródka Feliks Makowski Kuźmińce Stanisław Anna Zalewska Marcin Szymański i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-3-97 74V 28 Ż DM
16 1 1831 Zasław św. Jana Józef Piekarski Mokrzec Piotr Marianna Rybczyńska Franciszek Makowski i Marianna Piekarska zamężna 178-3-97 1V 5 Ż DM
21 1 1831 Zasław św. Jana Wincenty Karol Makowski Wójtowce Franciszek Agnieszka Piekarska Aleksander Hryniewiecki i Marianna Ulanowska, as. Bazyli Zieliński i Agnieszka Siekeirczyńska 178-3-97 2R 7 Ż DM
9 2 1831 Zasław św. Jana Wincenty Zagórski Michla Piotr Antonina Lesińska Franciszek Borgiasz Makowski - Proboszcz Zasławski i Lucyna Chmielowska, as. Franciszek Pawłowski i Marianna Strutyńska, Faustyn Jasypowicz i Emalia Pawłowska panna 178-3-97 2R 10 Ż DM
1 8 1831 Zasław św. Jana Aniela IN Tekla Feliks Makowski i Anna Falkowska 178-3-97 5R 31 Ż DM
11 9 1831 Zasław św. Jana Kazimierz Makowski Wójtowce Jan Aleksandra Drozdowska Mikołaj Tyczyński i Katarzyna Krajczyńska 178-3-97 5V 38 Ż DM
15 9 1831 Zasław św. Jana Emilia Karolina Łempicka folwark za wsią Luterką Daniel Sabina Teleżyńska Franciszek Borgiasz Makowski - Proboszcz Zasławski i Agnieszka Bossakowska, Maciej Czułowski i Tekla Skrzyńska, Szymon Torczyński i Felicjana Czułowska, Piotr Dąbrowski i Domicela Krzyżanowska 178-3-97 6R 40 Ż DM
30 1 1832 Radziwiłłów Piotr Makowski Radziwiłłów nn Agata 818 279 2 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0286.htm
10 6 1832 Luboml Anna Feliksa Małgorzata Płużańska Huta Szklana Kazimierz Anna Orzechowska Józef Makowski, ? Kucharska 847 547 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0297.htm
24 2 1832 Białogródka Klementyna Podolska Dosin Józef Wiktoria Sokolnicka Stanisław Makowski i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-3-98 39V 23 Ż DM
20 9 1832 Zasław św. Jana Jan Makowski par. Zasław Aleksander Marianna Krassowska Mateusz Krassowski i Franciszka Bronowicka 178-3-98 4V 36 Ż DM
10 9 1832 Zasław św. Jana Aleksander Franciszek Dzwonkowski Wójtowce Mikołaj Marianna Woroniecka Jan Bułajewski i Anna Hryniewiecka, as. Franciszek Makowski i Rozalia Kuszyńska 178-3-98 4V 37 Ż DM
3 11 1832 Zasław św. Jana Karol Olszewski Wójtowce IN Marianna Feliks Makowski i Marianna Kalińska 178-3-98 5V 45 Ż DM
18 7 1833 Wiszenki Marianna Czyżewska Rożyszcze Józef Marianna Rybińska Jakub Teodorowicz, Apolonia Rybińska; as: Kajetan Makowski, Barbara Podłucka; ch 819 54 43 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0055.htm
15 4 1833 Luboml Wilhelm Makowski Józef Anna Broniewicz Szymon Broniewicz, Anna Płużańska 848 499 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0286.htm
19 8 1833 Białogródka Ludwik Dubin (Dubowicz) Kuźmińce Grzegorz Honorata Mondzelowska Jan Makowski i Agata Syngielwicz ż. Aleksandra 178-3-99 50R 74 Ż DM
7 10 1833 Białogródka Franciszek Makowski Kuźmińce Stanisław Anna Zalewska Jan Pasławski i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-3-99 51V 89 Ż DM
6 12 1833 Zasław św. Jana Elżbieta Kamińska Wójtowce Antoni Tekla Bułajewska Franciszek Makowski i Marianna Zielińska 178-3-99 8R 60 Ż DM
24 12 1833 Zasław św. Jana Szczepan Dobrowolski Wójtowce Kazimierz Katarzyna Kornatowska Karol Gliński i Marianna Popławska, as. Franciszek Makowski i Katarzyna Glińska 178-3-99 8R 64 Ż DM
17 10 1833 Berezne Władysław Jozafat Makowski Berezne Ignacy Antonina Chmielowska Jozafat Moszyński kawaler i Eufrozyna Wasilewska panna 171-1-6 222R 17 R Na
1 4 1833 Berezne Władysław Makowski Berezne Ignacy Antonina Chmielewska NN kapitan artylerii wojska ros. i Katarzyna Laskowska mężatka, Jan Laskowski żonaty i Marianna? Grafowa wdowa, Michał Trzesczkowski i Elżbieta NN mężatka 171-1-7 224V 8 R Na
7 5 1834 Kołki Jan Józef Szczerbiński Niczegówka Michał Franciszka Eysmont Jan Eysmont, Franciszka Markow - ż. Piotra; as: Władysław Makowski, Nepomucena 820 61a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0063.htm
25 9 1834 Zasław św. Jana Jan Dobrowolski Wójtowce Wojciech Marianna Grabowska Franciszek Makowski i Małgorzata Faskowska 178-3-100 8R 42 Ż 18 DM
9 9 1834 Zasław św. Jana Marianna Hryniewiecka Wójtowce Jan Marianna Kostenecka Franciszek makowski i Tekla Dobrowolska 178-3-100 7V 37 Ż 17 DM
26 2 1834 Zasław św. Jana Aniela Piekarska Wójtowce Piotr Marianna Rybczyńska Franciszek Makowski i Marianna Dzwonkowska 178-3-100 3R 12 Ż 8 DM
9 9 1834 Klewań Rozalia Kostrzycka Klewań Anna Kostrzycka Jakub Szydłowski, Antonina Nastalska. As. Jędrzej Makowski, Marianna Hoho...na 171-1-7 148V 25 R 154 AS
21 9 1834 Dederkały Anna Kowalewska Bykowce Stanisław Marianna Tyszkiewicz c. urodz., chrz. 23.09., urodz. Jan Kowalewski i urodz. Maryanna Kowalewska panna, asyst., urodz. Antoni Makowski kawaler i urodz. Marianna Głowacka ż. Jana 426-1-4 25V 20 T/FS 723 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99CS-R?i=722&cat=305376
29 6 1835 Dąbrowica Piotr Paweł Więckowski Folwark Masłopuszcza Antoni Rozalia Godlewska Felix Gródziński, Joanna Lewandowska; as: Jan Lewandowski, NN ż. Makowskiego; ch 821 104a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0105.htm
10 2 1835 Zasław św. Jana Joanna Kamińska Wójtowce Antoni Tekla Bułajewska Franciszek Makowski, Marianna Zielińska 178-3-101 2 7 Ż SK
20 10 1835 Zasław św. Jana Piotr Makowski Wójtowce Franciszek Agnieszka Piekarska Bazyli Zieliński, Helena Piekarska 178-3-101 9 50 Ż SK
4 7 1835 Dederkały Maryan Makowski Dederkały Małe Józef Marianna Wróblewska 199 206 17 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0107.htm
4 11 1836 Dederkały Karol Makowski Dederkały Małe Józef Marianna Wróblewska Mikołaj Leśniewicz, Klara Truszkowska wdowa 54 241 20 AGAD 129 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0129.htm
13 7 1836 Szumsk Jan Berezecki Stanisław Franciszka Florian Makowski, Feliksa Tchórzewska, Stanisław Naszkiewicz, Marianna Ciechanowska 245-1-10 453R 39 R 2213 RK
3 12 1836 Ostróg Artur Antoni Makowski Białotyń Piotr Justyna Krzyżanowska s. Podpułkownika WR, Wlm Piotr Ono... i Wlm Marianna Rupniewska 171-1-9 21V 123 R DM
3 12 1836 Ostróg Artur Antoni Makowski Białotyń Piotr Justyna Krzyżanowska dopeł.chrz. 6.03.1838, Paweł Liprand i Dorota Krzyżanowska, asyst. Książę Karol Jabłonowski i Marianna Krzyżanowska 171-1-11 5R 25 R DM
3 9 1836 Białogródka Władysław Makowski Stanisław Anna Zalewska Stefan Waśkowski i Józefa Pasławska ż. Jana 178-3-106 125V 83 Ż DM
9 6 1836 Berezne Felicjan Antoni Makowski Berezne Ignacy Antonina Chmielewska Jan Lwowicz kawaler i Józefa Gross, asystowali Józef Niwiński i Marianna Kozłowiczówna, Ignacy Lachowicz wikariusz tego kościoła i Nimfa Grossówna, Ignacy Olszański i Domicella Makowska panna 171-1-9 224R 7 R Na
27 4 1836 Stepań Domicela Kulikowska Użanie Wawrzyniec Magdalena Jędrzejewska Andrzej Makowski i Aniela Piotrowska ż. Franciszka 171-1-9 207V 17 R 221 DM
29 11 1836 Toporyszcze Franciszek Ksawery Makowski Worów Kazimierz Katarzyna Baranowska Franciszek Żurawski i Zofia Leszczyńska 178-51-386 128R 96 Ż 131 DM
2 3 1836 Zasław św. Jana Helena Ruszkowska Wójtowce Tomasz Anna Falkowska Aleksander Makowski i Agnieszka Makowska 178-3-106 2V 11 Ż 6 DM
21 3 1836 Zasław św. Jana Józefa Dobrowolska Wójtowce Kazimierz Katarzyna Kornatowska Franciszek Makowski i Marianna Popławska 178-3-106 3R 13 Ż 7 DM
1 4 1836 Zasław św. Jana Franciszka Makowski Wójtowce Feliks Anna Merecka Franciszek Makowski i Marianna Hryniewiecka 178-3-106 3R 14 Ż 7 DM
18 11 1836 Zasław św. Jana Marcin Hryniewiecki Wójtowce Jan Marianna Kostynecka Franciszek Makowski i Tekla Dobrowolska 178-3-106 9V 54 Ż 20 DM
14 2 1837 Białogródka Franciszek Makowski Kuźmińce Jan Marianna Podgórska Antoni Podgórski i Salomea Podgorska ż. Stefana 178-3-108 147R 25 Ż DM
11 4 1837 Białogródka Franciszka Dubin Kuźmińce Wojciech Honorata Mondzelewska Jan Makowski i Katarzyna Falińska ż. Jakuba 178-3-108 149V 44 Ż DM
5 7 1837 Białogródka Antonina Rowińkowska Kuźmińce Marcin Domicela Mondzeloewska Jan Makowski i Marcjanna Majewska ż. Franciszka 178-3-108 153V 76 Ż DM
29 12 1837 Białogródka Paulina Hryniewicz Kuźmińce IN Magdalena Jan Makowski i Katarzyna Falińska ż. Jana 178-3-108 160R 129 Ż DM
26 1 1837 Stepań Karolina Felińska Kryczylsk Wawrzyniec Antonina Szczepkowska Andrzej Makowski i Elżbieta Felińska ż. Ludwika 171-1-10 216V 5 R 219 DM
14 3 1837 Zasław św. Jana Ewa Krystyna Krasowska Borysów Antoni Katarzyna Zielińska Aleksander Makowski i Zofia Czaplińska ż. Ignacego 178-3-108 1V-2R 7 Ż 4-5 DM 0
24 9 1837 Krzemieniec Ignacy Kozakiewicz Wesołówka Michał Aniela Kucharz Jan Makowski i Marianna Chwieszczuk 426-1-11 20R 91 T/FS 158 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQZ5?i=157&cat=300453
1 1 1837 Szumsk Józef Rowiński Uhorsk Stanisław Łucja Jarmuszewska Józef Makowski, Katarzyna Oleśnicka, Feliks Bliżyński, Anna Szumowska 245-1-11 471R 2 R 1724 RK
21 9 1838 Dederkały Hieronim Makowski Dederkały Małe Józef Marianna Wróblewska Józef Sietrawski, Anastazja Korczewska wdowa 54 211 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0113.htm
10 9 1838 Berezne Bolesław Makowski Berezne Ignacy Antonina Chmielewska Józef Trzebuchowski cześnik i Tekla Buzkiewiczowa wdowa, asystowali Jan Janutowicz kawaler i Emilia Skrzypkowska mężatka 171-1-11 237R 25 R Na
2 6 1838 Międzyrzec Erazm Antoni Kowalski Hoszcza Ignacy Marta Gerlecka Teodor Makowski żon. Katarzyna Dobrowolska 171-1-11 254V 22 R AS
23 7 1838 Międzyrzec Karol Szafrański Charłucza Wielka Franciszek Tekla Piątkowska Jan Krajewski,Marianna Filipowa wd.As. Feliks Makowski, Agnieszka Eliaszewiczowa męż. 171-1-11 255V 29 R AS
20 2 1838 Zasław św. Jana Piotr Makowski Borysów Mikołaj Rozalia Bryk Aleksander Hryniewiecki i Agnieszka Makowska 178-3-110 2V 10 Ż 7 DM
27 8 1838 Zasław św. Jana Jan Dobrowolski Wójtowce Kazimierz Katarzyna Kornatowska Aleksander makowski i Katarzyna Bułajewska 178-3-110 7R 39 Ż 16 DM
13 6 1838 Klewań Antoni Makowski Kardasz Hruszwicki Jan Marianna Janicka Jan Zubkowicz, Marianna Salnicka 171-1-11 154V 15 R 159 AS
15 5 1838 Szumsk Petronela Malnowska [Malinowska] Obycz Wincenty Lucjanna Rzepecka Józef Makowski, Rozalia Bogucka ż. Benedykta, Marcin Ulaniuk, Marianna Wierzbicka 245-1-12 279V 34 R 275 RK
12 6 1839 Tuczyn Antoni Makowski Tuczyn Jan Marianna Bogucka Kalasanty Bogucki, Aleksandra Dutkowa 879 154 R 30 AGAD 156 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0156.htm
5 8 1839 Ostróg Władysław Stanisław Makowski Brusiłów, gub. kijowska Piotr Justyna Krzyżanowska dopelnienie 883 11 V 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0015.htm
26 6 1839 Białogródka Paulina Sankowska Polachowa Kazimierz Antonina Wąsowicz ur. Stanisław Makowski i Marianna Sobieszczańska wdowa 178-3-112 122R 67 Ż DM
15 2 1839 Zasław św. Jana Agata Krasucka [Krasowska] Wójtowce Jan Tekla Dobrowolska Aleksander Makowski i Salomea Korsak zamężna 178-3-112 3V 10 Ż 8 DM
12 3 1839 Zasław św. Jana Józef Makowski Wójtowce Mikołaj Rozalia Brykowska [Bryk] Feliks Woroniecki i Antonina Daszkiewicz 178-3-112 4R 12 Ż 9 DM
4 9 1839 Nowogród Wołyński Jan Myryński Emilczyn IN Paulina Myryńska Grzegorz Makowski i Tekla Gołębiowska panna 178-3-72 19V 150 Ż 39 DM
12 8 1840 Tuczyn Feliks Makowski Tuczyn Jan Marianna Bogucka 880 140 R 21 0
18 12 1840 Łuck Ludwik Jurkowski Łuck - Jarowica NN Barbara Jurkowska Roman Makowski, Helena Waluch mężatka 376 25 77 826 19V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0013.htm
19 12 1840 Krzemieniec Wiktoria Kozakiewicz Wesołówka Józef Marianna Izdepska prac. Jan Makowski, Tekla Kozakiewiczówna 871 389 102 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0204.htm
22 4 1840 Iwanków Piotr Makowski Krasny róg Feliks Anastazja Ludwiczenko Mikołaj Ludwiczenko, Apolonia Ludwiczenko, panna, chrz. 19.05.1840 178-51-456 12R 12V 27 Ż BS 34-
20 10 1840 Berezne Jan Karol Makowski Berezne Ignacy Antonina Chmielewska 880 195 V 39 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0214.htm
11 10 1841 Łuck Józef Juchniewicz Omelanik Michał Teresa Zielińska Jan Czemakowski, Józefa Korzeniowska 377 32 66 827 14V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0017.htm
19 1 1841 Katerburg Ferdynand Makowski Piszczatyńce Feliks Brygida Lutkiewicz 199 92 4 872 792
19 1 1841 Kazimierka Anastazja Łozińska Karaczun Szymon Ewa Rudnicka Walenty Tomakowski i Konstancja Rudnicka panna 171-1-12 237R 2 R 240 DM
25 1 1841 Stepań Paweł Lech Butejki Jan Tekla Katajewska Andrzej Makowski i Katarzyna Janicka ż. Łukasza, asyst. Adam Sulimowski i Dorota Jankowska panna 171-1-12 205V 4 R 209 DM
22 5 1841 Dederkały Władysław Makowski Dederkały Małe Józef Marianna Wróblewska 872 816 14 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0433.htm
12 9 1842 Tuczyn Franciszek Makowski Tuczyn Karol Antonina Bogucka 881 193 V 34 0
15 8 1842 Korzec Władysław Makowski Korzec Józef Salomea Zawadzka 873 143 93 PW 0
7 1 1842 Ostróg Piotr Wojciech Makowski Warna, gub.połtawska Piotr Justyna Krzyżanowska 883 12 R 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0015.htm
2 11 1842 Luboml Magdalena Sawosz Sawosze Kazimierz Katarzyna Szewczuk Józef Makowski, Marta Sawosz ż. Jacka 857 512 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0274.htm
15 7 1842 Berezne Henryk Kajetan Makowski Berezne Ignacy Antonina Chmielewska 881 271 R 17 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0277.htm
3 11 1843 Tuczyn Wacław Ludwik Makowski Tuczyn Adam Teresa Huszawka 882 156 R 37 0
16 9 1843 Międzyrzec Cyprian Adolf Makowski Międzyrzec Feliks Aniela Pawłowska 882 231 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0233.htm
17 10 1843 Kołki Floryan Troicki Czartorysk Józef Marianna Keczyńska Władysław Makowski, Konstancja Dobrzańska - ż. Aleksandra; ch: 19.10. 829 216V 40 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0231.htm
11 4 1843 Zasław św. Jana Franciszek Hryniewiecki Wojtowce Jan Marianna Kostenecka Aleksander Makowski, Anna Hryniewiecka 178-51-510 3R 15 Ż 6 RG
30 8 1844 Katerburg Aleksander Makowski Wilja Józef Marianna Wróblewska 199 328 29
29 8 1844 Ostróg Jan Łukasz Makowski Ostróg Piotr Justyna Krzyżanowska Piotr Piotrowicz Kundzurow, Marianna Rupniewska 883 12 R 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0015.htm
1 3 1844 Luboml Maciej Kajetan Makowski Kropiwnik Józef Wincentyna Jaworska Hipolit Dołmański, Brygida Kossakowska ż. Stanisława 859 562 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0300.htm
2 4 1844 Ostrówki Franciszka Teodora Rossowiecka Kropiwnik par. Luboml Teodor Zofia Makowska Józef Makowski, Wincenta Makowska 555 8 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20555/pages/PL_1_436_555_0005.htm
20 3 1844 Kijów Matylda Czopowska Kijów Ksawery Cezaryna Pausz Walery Makowski, Chotinia Duchaninowa, Porucznikowa, chrz.29.08.1847, ojciec Kollegski Registrator 178-51-548 44R44V 46 Ż 89-90 BS
10 1 1844 Berezdów Roman Makowski Senihów Józef Aniela Wierzbicka Mikołaj Wieszczycki i Katarzyna Wieszczycka wdowa 875 246 4 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0126.htm
4 1 1844 Lubar Antoni Makowski Lubar Ksawery Scholastyka Chodorowska Jan Dobrański i Agata Jakubowska ż. Gerwazego 178-51-514 311R 2 Ż 2 DM
5 1 1845 Kamień Koszyrski Adam Makowski Worokoml Rafał Katarzyna Jabłońska 178 15 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20178/pages/PL_1_436_178_0009.htm
29 10 1845 Ostróg Gustaw Narcyz Makowski Ostróg Piotr Justyna Krzyżanowska Wlm Semen Borzow - Rotmistrz i Horodniczy Ostroga i Marianna Kozłowska ż. Wojciecha 171-1-13 11R 61 R DM
3 3 1845 Międzyrzec Jan Kazimierz Makowski Międzyrzec Feliks Aniela Pawłowska Faustyn Łaskarzewski, Zofia Trofimowiczowa. As.Wład.Czerechowski Emilia Czerechowska 884 260V 7 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0268.htm
30 7 1846 Nowogród Wołyński Józef Jankowski Kanuny Dymitr Marianna Krzaczkowska Makowski Kazimierz, Mędecka Marianna, ż.Jana 127 JZ 0
11 2 1846 Tuczyn Jan Makowski Tuczyn Jan Marianna Puchalska Tomasz Berdecki, Barbara Bogucka panna 885 164R 6 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0170.htm
24 11 1846 Tuczyn Waleria Bogucka Tuczyn Kalasanty Marianna Czapska Andrzej Czapski, Eudokia Bogucka, ż. Mikołaja, asyst. Karol Makowski, Katarzyn 885 170R 42 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0176.htm
5 6 1846 Ostróg Jan Adolf Szpaliński Bielmaż Franciszek Ksawery Józefa Molska Wiel. Piotr Makowski, Wiel. Oktawia Jelińska żona Graffa Janusza 885 12R 64 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0013.htm
22 6 1846 Międzyrzec Jan Jakubowski Samostrzały Antoni Małgorzata Pomadowska Konstanty Lewandowski Anastazja Korniłowicz. As.Feliks Makowski, Elżbieta Prokowiczowa, Antoni Szennik,Antoni na Zielińska panna 885 261R 13 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0271.htm
12 2 1846 Zasław św. Jana Leon Krasowski Wójtowce Jan Tekla Dobrowolska Aleksander Makowski i Anna Kłosowska ż. Mateusza 178-3-115 2R 11 Ż 5 DM
3 3 1847 Luboml Józef Mianowski Butmer Marcin Dominika Ga? Józef Makowski, Marianna Zajcew 863 570 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0303.htm
26 3 1847 Ostróg Łukasz Teodozy Makowski Ostróg Piotr Justyna Krzyżanowska Wlm Semen Borzow - Rotmistrz i Horodniczy Ostroga i Marianna Kozłowska ż. Wojciecha 171-1-13 11V 62 R DM
1 5 1847 Kijów Grzegorz Makowski Kijów Jędrzej Maria Krynicka Jędrzej Krynicki, Johanna Krynicka, chrz.15.05.1847 178-51-548 41R 27 Ż BS 83
29 8 1847 Kijów Ignacy Makowski Kijów Franciszek Domicella NN Piotr Sienkiewicz, Kollegski Sekretarz, Katarzyna Suchotina,chrz.31.08.1847 178-51-548 44V 48 Ż BS 90
27 3 1847 Tuczyn Tekla Bogucka Tuczyn IN Katarzyna Karol Makowski i Eudokia Bogucka ż. Mikołaja 171-1-13 169R 6 R DM
1 8 1847 Berezne Amelia Łozińska Berezne Karol Zofia Makowska Hipolit Makowski kawaler i Domicella Makowska panna 171-1-13 243V 28 R Na
17 8 1847 Berezne Aniela Makowska Berezne NN Krystyna Makowska Hipolit Makowski kawaler i Marianna Dobkiewicz ż. Ignacego 171-1-13 243V 29 R Na
18 8 1847 Berezne Amelia Łozińska Karol Zofia Makowska Hipolit Makowski kawaler i Marianna Dobkiewicz ż. Ignacego, asystowali Leon Małachowski żonaty i Domicella Makowska panna 171-1-14 288R 2 R Na
6 2 1847 Niewirków Michał Kuriata Huta Siedliska Grzegorz Marianna Bagińska Paweł Makowski,Balbina Piotrowska ż.Jana 171-1-13 280 V 17 R AS
3 5 1847 Toporyszcze Rozalia Ordyńska Kropiwenka Łukasz Marianna Szulatycka chrz. 3.05.1847; Józef Makowski i Marianna Jasińska 178-3-19 499V 39 Ż 982 DM
9 6 1847 Toporyszcze Antoni Borowski Kropiwenka Jakub Aleksandra Gadawska Józef Makowski i Rozalia Łuniecka 178-3-19 502R 57 Ż 987 DM
26 6 1847 Toporyszcze Marianna Dymińska Kropiwenka Wiktor Ewa Makowska Józef Makowski i Marianna Dymińska 178-3-19 502R 59 Ż 987 DM
23 4 1847 Zasław św. Jana Wojciech Makowski Wójtowce Mikołaj Rozalia Borkowska Dionizy Bułajewski i Antonina Daszkiewicz ż. Michała 178-3-116 3V 22 Ż 8 DM
11 11 1848 Ostróg Michał Makowski Ostróg Teodor Anna Chuchrowska Józef Stefański i Zofia Zamaszniukowa ż. Wawrzyńca 171-1-14 19V 112 R DM
6 11 1848 Kulczyny Michał Polatewicz Słobódka Krasiłowska Jan Lucyna Stachowska Wawrzyniec Makowski i Marianna Polatewicz 178-3-117 508R 91 Ż 998 DM
5 5 1849 Szumbar Stanisław Makowski Borki Ignacy Teresa Boguszewska 625 261-262 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0139.htm
23 9 1849 Zasław św. Józefa Tekla Władysława Jabłońska Szepetówka Kazimierz Joanna Lisowska Adam Makowski, Klementyna Lisowska 178-3-118 463V-464R 84 Ż 848-849 RG
7 9 1849 Zasław św. Jana Stefan Makowski Wójtowce Aleksander Marianna Kossowska Franciszek Kurzyński i Marianna Hryniewiecka wdowa 178-3-118 406V-407R 51 Ż 756-757 DM
12 8 1849 Stepań Ludwika Sulikowska Tchory Franciszek Honorata Dawidowicz chrzest 25.09.1849, Andrzej Makowski i Ludwika Wiszniowska panna 171-1-15 366V-367R 42 R 368 BW
28 2 1849 Międzyrzec Stanisław Grodzicki Kamionka par. Korzec Józef Marcelina Kuriata dop. chrztu 8.05.1849, as. Feliks Makowski i Eliza Osiecka wdowa 171-1-15 436V-437R 16 R 438 BW
8 2 1849 Kulczyny Franciszek Politewicz Słobódka Krasiłowska Andrzej Honorata Krzyszniowska Wawrzyniec Makowski i Cecylia Orłowska ż. Michała 178-3-118 162V-163R 23 Ż 307-308 DM
30 9 1850 Bucyń Antonina Kobylińska Piaseczno Antoni Ewelina Wigierska dop., as. Józef Makowski, Emilia Kasianowska panna 44 14-15 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2044/pages/PL_1_436_44_0008.htm
10 3 1850 Zasław św. Józefa Grzegorz Jabłoński Szepetówka Stanisław s.Józefa Marianna c.Piotra Domańska Adam Makowski, Joanna Jabłońska ż.Kazimierza 178-3-119 378V-379R 33 Ż 737-738 RG
25 9 1850 Zasław św. Józefa Marianna Targońska Szepetówka Franciszek s.Macieja Petronela c.Zachariasza Krotowska Adam Makowski s.Jana, Joanna Jabłońska ż.Kazimierza 178-3-119 397V-398R 90 Ż 775-776 RG
4 12 1850 Zasław św. Józefa Franciszek Makowski Szepetówka Adam Rozalia Sieromska Michał Kiejs, Salomea Bogdanowicz 178-3-119 402V-403R 105 Ż 785-786 RG
28 5 1850 Ostróg Lucyna Wilhelmina Sadkiewicz Ostróg Jan Antonina Kobylińska chrzest 11.06.1850, Dymitr Bibikow i Emilia Brant ż. Wilhelma, as. Władysław Makowski i Karolina Makowska ż. Władysława 171-1-16 111V-112R 63 R 116 BW
25 4 1850 Berezne Wojciech Nikoroski [Nikorowski] Berezne NN Ludwika Nikoroska [Nikorowska] chrzest 28.04.1850, Władysław Makoski [Makowski] i Waleria Kleczkowska panna 171-1-16 472V-473R 29 R 484 BW
29 6 1850 Międzyrzec Piotr Makowski Międzyrzec Feliks Aniela Pawłowska chrzest 9.07.1850, Faustyn Łaskarzewski kawaler i Zofia Trofimowicz ż. Pawła, as. Jan Imberg kawaler i Emilia Czerechowska panna 171-1-16 743V-744R 15 R 756 BW
19 10 1851 Berezdów Piotr Makowski Korytyszcze Andrzej Franciszka Sinicka Jan Lewandowski i Michalina Siomaszko ż. Szymona 178-3-72 314V-315R 90 Ż 617-618 DM
25 12 1851 Zasław św. Jana Franciszek Makowski Wójtowce Mikołaj Apolonia Kamińska Piotr Malinowski i Franciszka Kostenecka ż. Adama 178-3-120 355V-356R 56 Ż 697-698 DM
10 12 1851 Klewań Karol W[...] Makowski Klewań Teodor Anna Chuchrowska chrzest 12.12.1851, Prokop Szewczenko i Marianna Pyzow ż. Andrzeja, as. Andrzej Pyzow i Natalia Szewczenko ż. Prokopa 171-2-1 39V-40R 24 R 42 BW
1 1 1851 Berezne Michalina Chomicka Berezne Kasper Petronela Zielińska chrzest 20.01.1851, Hipolit Makoski [Makowski] i Julia Budzińska wdowa, as. Dominik Chomicki i Karolina Chomicka 171-2-1 54V-55R 5 R 57 BW
16 10 1851 Berezne Florentyna Andrzejeska [Andrzejewska] Berezne Wincenty Franciszka Olechowska chrzest 22.10.1851, Hipolit Makowski i Józefa Kleczkowska ż. Ignacego, as. Ignacy Kleczkowski i Krystyna Makowska panna 171-2-1 59V-60R 33 R 62 BW
20 5 1851 Tuczyn Zofia Makowska Tuczyn Jan Urszula Krajewska chrzest 21.05.1851, Karol Makowski i Ewa Bogucka ż. Mikołaja, as. Kajetan Sokołowski i Tekla Dudek ż. Stanisława 171-2-1 73V-74R 21 R 76 BW
13 11 1851 Międzyrzec Jan Makowski Międzyrzec Karol Emilia Czerechowska chrzest 19.11.1851, Włodzimierz Czerechowski kawaler i Marianna Ławecka zamężna 171-2-1 217V-218R 27 R 219 BW
1 2 1852 Berezdów Fortunat Makowski Wereśna Józef Aniela Wierzbicka Franciszek Denysiewicz i Aleksandra Tynicka ż. Karola 171-1-17 303V-304R 13 R 307 DM
22 8 1852 Włodzimierz Jan Makowski Włodzimierz Antoni Józefa Falbańska 788 22-23 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0012.htm
14 10 1852 Włodzimierz Albin Makowski Włodzimierz Tadeusz Julia Nożyńska 788 32-33 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0017.htm
13 9 1852 Horyńgród Cyprian Zagajewski Szubków Józef Franciszka [Bukowska - BW] chrzest 16.09.1852, Józef Majewski i Wiktoria Chomicka, as. Wiktor Makowski i Helena Dawidow 171-1-17 402V-403R 6 R 406 BW
18 9 1852 Ostróg Józef Witalis Połoński Ostróg Wincenty Jan Julia Chrzanowska chrzest 1.10.1852, Wincenty Omieciński i Justyna Makowska ż. Piotra, as. Paweł Zmysłowski i Helena Dergiman ż. Stanisława, Piotr Makowski i Lucyna Bech 171-1-17 22V-23R 92 R 25 BW
13 1 1852 Niewirków Gaudenty Mikołaj Piotr Łoziński Ludwipol Karol Zofia Makowska chrzest 10.02.1852, Józef Brodzki i Helena Wyszomirska panna, as. Władysław Makowski i Karolina Białobłocka panna 171-1-17 544V-545R 32 R 547 BW
4 12 1853 Międzyrzec Adolf Mikołaj Makowski Międzyrzec Feliks Aniela [Pawłowska] chrzest 6.12.1853, Faustyn Łaskarzewski i Rozalia Czerechowska ż. Macieja 171-1-33 618V-619R 21 R 604 BW
12 7 1853 Zasław św. Józefa Jan Makowski Szepetówka Adam s.Jana Rozalia c.Tomasza Sieromska Gorgoniusz Sucharski, Joanna Iwan 178-3-121 408V-409R 52 Ż 768-769 RG
3 9 1853 Ostróg Maksymilian Broniewski Ostróg Stefan Eufrozyna Gibowicz chrzest 5.09.1853, Piotr Makowski i Amelia Starzycka panna 171-1-33 19V-20R 62 R 22 BW
22 12 1853 Międzyrzec Korecki Mikołaj Makowski Międzyrzec Korecki Karol Emilia Czerechowska chrzest 5,01.1854, Stanisław Janczewski i Klara Grodzicka panna 171-1-37 435V-436R 2 R 422 DM
17 2 1854 Kowel Edmund Romuald Makowski Różyn Ludwik Katarzyna Chawrowska 256 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0002.htm
21 9 1854 Zasław św. Józefa Franciszek Michał Jabłoński Szepetówka Kazimierz Joanna Lisowska Adam Makowski, Julianna Grotte 178-3-122 472V-473R 73 Ż 923-924 RG
1 10 1854 Kazimierka Aniela Gromadzka Kazimierka Józef Emilia Wilczyńska chrzest 2.10.1854, Józef Marcinkiewicz i Ludwika Znamirowska panna, as. Wiktor Makowski i Waleria Iliaszewicz panna 171-1-37 378V-379R 25 R 370 BW
29 5 1854 Korzec Piotr Kołkowski Słoboda Derażnia Mikołaj Marianna Piasecka Sydor Makowski i Marianna Skubicka 171-1-37 97V-98R 50 R 104 DM
9 3 1854 Tuczyn Franciszek Makowski Tuczyn Jan Urszula Krajewska chrzest 11.03.1854, Gabriel Sokołowski i Małgorzata Wojtkowska ż. Sydora, as. Henryk Sokołowski i Brygida Sokołowska z. Gabriela 171-1-37 280V-281R 9 R 280 BW 0
20 7 1854 Tuczyn Eliasz Makowski Tuczyn Karol Antonina Bagińska chrzest 27.07.1854, Walerian Chodorowicz i Amelia Walewska ż. Józefa 171-1-37 284V-285R 25 R 284 BW 0
1 8 1856 Bucyń Aleksander Wacław Makowski Bucyń Józef Katarzyna Gadziewicz 48 2-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2048/pages/PL_1_436_48_0002.htm
4 10 1856 Krzemieniec Franciszek Makowski Krzemieniec Ignacy Teresa Boguszewska 0.1-28 18V-19R 50 T
27 12 1856 Białogródka Stefania Słomińska Kuźmińce Kazimierz Konstancja Skucka Franciszek Makowski i Agnieszka Podgórska ż. Juliana 178-3-73 139V-140R 5 Ż DM
13 11 1856 Berezne Marianna Leniewicz Folwark Tadeusz Józefa Chomicka Hipolit Makowski i Krystyna Makowska panna, asyst. Bolesław Makowski i Aniela Chomicka panna 171-1-67 138V-139R 37 R 141 DM
12 4 1857 Lubar Julia Nencińska Lubar Bazyli Józefa Biribińska Łukasz Stanowski, Katarzyna Łodzińska - panna, as: Franciszek Makowski, Marianna Zworska - panna 641-1-17 11 39 Ż. MP
4 2 1857 Tuczyn Andrzej Makowski Tuczyn Karol Antonina Bogucka chrzest 10.02.1857, Ezechiel Bogucki i Franciszka Moczarska ż. Macieja 171-1-72 263V-264R 5 R 359 BW
8 9 1858 Bucyń Józef Wincenty Makowski Bucyń Józef Katarzyna Gadziewicz W. Konstanty Grodziński, Franciszka Swistelnik, Leopold Pomorski, Klara Przesmycka 888 177V-178R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0178.htm
18 7 1858 Lubar Helena Poczentowska Filińce Maciej Mateusz Tekla Szpinczewska Franciszek Makowski, Anna Koniuszewska, as: Marcin Grodecki, Ewa Poczentowska - panna 641-1-18 12 45 Ż MP
28 12 1858 Lubar Joanna Rajska Lubar Józef Julia Kowacz Franciszek Makowski Małgorzata Turewicz 641-1-18 23 93 Ż MP
18 5 1858 Toporyszcze Piotr Celestyn Dymiński Kropiwenka Wiktor Ewa Makowska Józef Makowski i Marianna Wolska ż. Wawrzyńca 178-3-128 105V-106R 62 Ż 209-210 DM
8 7 1858 Toporyszcze Józef Krasiński Wolańszczyzna Mikołaj Magdalena Nieboraczek Albin Makowski i Małgorzata Wolska panna 178-3-128 107V-108R 72 Ż 213-214 DM
30 7 1858 Toporyszcze Karolina Jasińska Rudnia Kropiwienka Antoni Zofia Mazurenko Józef Makowski i Marianna Jasińska panna 178-3-128 109V-110R 78 Ż 217-218 DM
5 1 1858 Tuczyn Lucyna Kuczewska Tuczyn Michał Marianna Ochota chrzest 9.01.1858, Karol Makowski i Karolina Zabołotna ż. Jana 650-1-1 387V-388R 2 R 402 BW
27 10 1858 Tuczyn Tadeusz Makowski Tuczyn Wiktor Joanna Bogucka chrzest 25.12.1858, Grzegorz Stadnicki i Teodora Śnieżek ż. Hipolita 650-1-1 394V-395R 38 R 409 BW
20 11 1859 Lachowce Feliksa Tarnicka Lachowce Ambroży Julia Olszewska Ignacy Makowski, Katarzyna Galińska, ż. Jana 886 173-174 72 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0090.htm
17 1 1859 Ostróg Jan Strzelecki Ostróg Antoni Katarzyna Tomaszewska Piotr Makowski i Emilia Kirkow panna 886 8-9 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0005.htm
22 1 1859 Toporyszcze Franciszek Makowski Kropiwenka Rudnia Józef Aleksandra Bielak Adam Łuniewski i Ewa Dymińska ż. Wiktora 178-3-50 693V-694R 12 Ż DM
1 4 1859 Szumsk Franciszek Wereszczyński Onyszkowce Witalis Teodozja Kretowicz Franciszek Isernicki i Marianna Głowacka ż. Franciszka, asyst. Józef makowski i Waleria Rudnicka panna 245-1-16 163V-164R 35 R / FS 165 DM
20 3 1860 Szumsk Józefa Skrzyńska Szumsk Dionizy Bogumiła Zacharczyk Leon Pasalski i Teofila Dorożyńska panna, asyst. Józef Makowski i Petronela Siedlecka z Lewickich wdowa 245-1-18 180V-181R 21 R 184 DM
25 4 1860 Białogródka Marcelina Sowińska Suchorzyńce Aleksander Dorota Krajewska Franciszek Makowski i Marianna Małachowska ż. Michała 178-3-75 113V-114R 41 Ż DM
8 1 1860 Zasław św. Jana Józef Makowski Wójtowce Jan Katarzyna Bułajewska Jan Zieliński i Teresa Kurzyńska 178-3-75 223V-224R 6 Ż 408-409 DM
20 3 1861 Turzysk Roman Romuald Makowski Błazennik Franciszek Ludwika Zanicka 890 115V-116R 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0118.htm
11 9 1861 Białogródka Franciszka Winiarska Chrystówka Karol Honorata Olędzka Franciszek Makowski i Justyna Krymska ż. Jana 178-3-76 138V-139R 100 Ż DM
20 8 1861 Lubar Michał Łupiński Faustynowka Jacenty Marianna Jakubowska Grzegorz Makowski, Honorata Androszewicz 641-1-21 16 60 Ż MP
11 9 1861 Bazalia Mikołaj Szymański Wolica Polowa IN Julia Fedorowska Michał Makowski i Tekla Korzeniowska 17-1-5 31V-32R 121 Ch 62-63 DM
4 8 1861 Zasław św. Jana Dominik Makowski Wojtowce Jan Antonina Grzybowska (?) Piotr Kurzyński, Anna Turkiewicz 17-1-119 12V-13R 50 Ch RG
16 5 1862 Turzysk Stanisław Makowski Błazennik Franciszek Ludwika Zanicka 891 142V-143R 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0125.htm
25 3 1862 Międzyrzec Julia Przeorowska Międzyrzec Teodor Tekla Iwanczuk chrzest 25.03.1862, Karol Makowski i Helena Kościuk 887 299-300 6 AGAD 163 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0163.htm
1 1 1862 Białogródka Antonina Sowińska Suchorzyńce Aleksander Honorata ? [Dorota] Krajewska Franciszek Makowski i Agnieszka Podgórska wdowa 178-3-77 102V-103R 1 Ż DM
30 7 1862 Białogródka Jan Bogusławski Kuźmińce Jan Franciszka Grzybowska Władysław Makowski i Aleksandra Lossowska ? [Kłossowska] ż. Bazylego 178-3-77 117V-118R 68 Ż DM
28 1 1862 Tuczyn Karolina Kuczyńska Tuczyn Michał Marianna Ochota Karol Makowski i Karolina Sobolewska ż. Jana 887 6-7 9 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0004.htm
20 6 1862 Zasław św. Jana Jan Mysłowski Michla Piotr Karolina Kurzyńska Jan Makowski i Paulina Ciesielska panna 178-3-77 261V-262R 30 Ż 521-522 DM
29 1 1862 Berezne Franciszek Bilecki Berezne Mikołaj Franciszka Wosiureńska [Wosiatyńska] chrzest 1.02.1862, Bolesław Makowski i Anna Małachowska panna, as. Teofil Krasnowicki i Katarzyna Dobrowolska 887 464-465 3 AGAD 252 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0252.htm
18 3 1862 Berezdów Józefa Popiel Chorowiec Jan Sabina Mitraszewska Hipolit Liciński i Marcelina Sokolnicka ż. Leonarda, asyst. Władysław Makowski i Maria Sokolnicka panna 17-1-25 6V-7R 23 Ch 13-14 DM
23 3 1863 Kamień Koszyrski Jan Makowski Worokoml NN Emilia Makowska 195 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20195/pages/PL_1_436_195_0003.htm
1 1 1863 Kowel Seweryna Lewandowska Kowel Walery Anna Maksym Władysław Makowski, Emilia Kuźmowa 264 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0002.htm
13 3 1863 Białogródka Jan Małachowski Kuźmińce Ignacy Barbara Gęsicka Franciszek Makowski i Marianna Falińska ż. Franciszka 178-3-81 6V-7R 24 Ż DM
23 7 1863 Białogródka Anna Rowinkowska Kuźmińce Wincenty Katarzyna Popławska Franciszek Makowski i Barbara Małachowska ż. Ignacego 178-3-81 19V-20R 74 Ż DM
22 8 1863 Białogródka Maria Czajkowska Kuźmińce Michał Aleksandra Pasztalian Franciszek Makowski i Klementyna Falińska ż. Franciszka 178-3-81 23V-24R 91 Ż DM
4 12 1863 Białogródka Marianna Dubowicz Kuźmińce Piotr Marianna Podgórska Władysław Makowski i Katarzyna Rowinkowska ż. Wincentego 178-3-81 31V-32R 122 Ż DM
24 5 1863 Zasław św. Jana Józef Makowski Wójtowce Jan Katarzyna Bułajewska Jan Zieliński i Teodora Zalewska 685-6-6 5V-6R 22 Ch 11-12 DM
5 4 1863 Berezne Wincenty Kajetan Liniewicz Ostyże Tadeusz Józefa Chomicka chrzest 28.04.1863, Bolesław Makowski i Domicela Makowska panna, as. Eustachy Wróblewski i Karolina Chomicka ż. Dominika 650-1-2 70R 16 R 92 BW
6 6 1863 Berezne Norbert Antoni Makowski Berezne Hipolit Roch Anna Małachowska chrzest 13.06.1863, Leon Małachowski i Anna Chodkiewicz, as. Bolesław Makowski i Domicela Makowska, Celestyn Małachowski i Antonina Makowska 650-1-2 71R 22 R 94 BW
11 6 1864 Turzysk Józef Stanisław Makowski Błażennik Franciszek Ludwika Zanicka 733 12-13 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20733/pages/PL_1_436_733_0007.htm
8 6 1864 Białogródka Antoni Wolski Kuźmińce Julian Krystyna Glińska Franciszek Makowski i Marianna Falińska ż. Franciszka 178-3-81 76V-77R 45 Ż DM
16 6 1864 Białogródka Antoni Łukarzewski Kuźmińce Jan Tekla Michał Makowski i Agnieszka Kozłowska ż. Hieronima 178-3-81 77V-78R 51 Ż DM
12 11 1864 Białogródka Marianna Małachowska Kuźmińce Ignacy Barbara Gęsicka Franciszek Makowski i Katarzyna Rowinkowska ż. Wincentego 178-3-81 91V-92R 105 Ż DM
15 10 1864 Tuczyn Nikodem Makowski Tuczyn Wiktor Joanna Bogucka Marcin Wabiszczewicz i Karolina Kowalska ż. Kazimierza 1045-2-200 12V-13R 35 CDIAK 338 DM
29 11 1864 Zasław św. Jana Tomasz Makowski Wójtowce Marcin Julia Radkiewicz Marcin Kłosiński i Katarzyna Rybczyńska 685-6-6 44V-45R 68 Ch 89-90 DM
12 8 1864 Berezdów Antoni Soroczyński Żołobne Feliks Anna Stawska Andrzej Makowski i Anna Siemaszko ż. Feliksa 178-3-169 42V-43R 64 Ż 86-87 DM
1 12 1864 Berezdów Franciszek Makowski Korytyszcze Andrzej Serafina Stawska Józef Makowski i Ewa Łuczyńska ż. Jana 178-3-169 51V-52R 98 Ż 104-105 DM 0
9 12 1864 Berezdów Ambroży Kurkiewicz Maraczówka Jan Agnieszka Nietyksza Szymon Makowski i Franciszka Trzcińska ż. Antoniego 178-3-169 51V-52R 100 Ż 104-105 DM
16 8 1865 Żytomierz Franciszek Baczmakowski Poprawka Jan Apolonia Repczyńska Józef Oczkowski, Julia Sowińska 178-3-61 34 216 Ż DG
7 12 1865 Białogródka Mikołaj Czajkowski Białogródka Michał Aleksandra Pasztalan Franciszek Makowski i Barbara Małachowska ż. Ignacego 178-3-81 160V-161R 112 Ż DM
1 2 1865 Zasław św. Jana Ignacy Makowski Zasław Jan Katarzyna Bułajewska Jan Zieliński i Teodora Platon ż. Jana 685-6-6 63V-64R 6 Ch 126-127 DM
24 4 1865 Zasław św. Jana Józef Czyż Wójtowce Ignacy Michalina Krasowska Jan Makowski i Joanna Hryniewiecka 685-6-6 67V-68R 28 Ch 134-135 DM 0
6 11 1866 Białogródka Michał Dubowicz Kuźmińce Piotr Marianna Podgórska Władysław Makowski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-81 222V-223R 96 Ż DM
15 1 1867 Białogródka Karol Makowski Kuźmińce Władysław Rozalia Podgórska Filip Faliński i Marianna Dubowicz ż. Piotra 178-3-81 265V-266R 2 Ż DM
7 4 1867 Białogródka Apolonia Maria Bereżecka Zawadyńce Jakub Marianna Kretowicz Józef Makowski i Teodozja Wereszczyńska ż. Witalisa 178-3-81 273V-274R 33 Ż DM
5 1 1867 Zasław św. Jana Karolina Hryniewiecka Wojtowce Kazimierz Franciszka Kurzyńska Jan Makowski, Wincentyna Kurzyńska 685-6-6 110V-111R 3 Ch RG
25 6 1867 Zasław św. Jana Leon Makowski Wojtowce Marcin Julia Rubakiewicz Jan Zieliński, Józefa Hryniewiecka 685-6-6 117V-118R 36 Ch RG
5 8 1867 Zasław św. Jana Michał Makowski Wojtowce Piotr Paulina Malicka Franciszek Turkiewicz, Wiktoria Zielińska 685-6-6 119V-120R 49 Ch RG
22 10 1868 Białogródka Adolf Florian Bereżecki Zawadyńce Jakub Marianna Kretowicz Józef Makowski i Maria Bobułowicz panna 178-3-81 369V-370R 106 Ż DM
3 6 1868 Zasław św. Jana Jan Marcinowski Wojtowce Ksawery Katarzyna Kacjanowska Jan Makowski, Wiktoria Zielińska ż. Jana 685-6-6 145V-146R 27 Ch RG
14 12 1868 Zasław św. Jana Karol Makowski Wojtowce Jan Antonina Grzybowska Jan Błażejewicz, Wincentyna Kurzyńska ż. Franciszka 685-6-6 152V-153R 65 Ch RG
6 12 1869 Białogródka Aniela Dubowicz Kornica Piotr Marianna Podgórska Władysław Makowski i Katarzyna Rowinkowska ż. Wincentego 178-3-81 451V-452R 170 Ż DM
25 7 1869 Zasław św. Jana Klementyna Hryniewiecka Wojtowce Kazimierz Franciszka Kurzyńska Jan Makowski, Wincentyna Kurzyńska ż. Franciszka 685-6-6 171V-172R 39 Ch RG
4 11 1869 Zasław św. Jana Michał Makowski Wojtowce Marcin Julia Robakiewicz Jan Zieliński, Marianna Zielińska ż. Jana 685-6-6 175V-176R 59 Ch RG 0
18 3 1870 Turzysk Witold Makowski Obeniże Franciszek Ludwika Zanicka 738 4-5 7 0
5 8 1870 Białogródka Antoni Sławecki Chrystówka Wincenty Tekla Olędzka Franciszek Makowski i Marianna Popławska ż. Ludwika 178-3-84 29V-30R 102 Ż DM
24 12 1870 Białogródka Karol Grzybowski Bisówka Wielka Wojciech Antonina Dłużniewska Franciszek Makowski i Klara Baraniecka ż. Piotra 178-3-84 45V-46R 166 Ż DM
20 10 1870 Zasław św. Jana Jan Czyż Wojtowce Ignacy Michalina Krasowska Jan Makowski, Joanna Burkowska ż. Bernarda 685-6-6 198V-199R 33 Ch RG
13 11 1870 Zasław św. Jana Marcin Makowski Borysów Jan Katarzyna Bułajewska Jan Zieliński, Wincentyna Kurzyńska ż. Franciszka 685-6-6 199V-200R 37 Ch RG
26 5 1871 Tuczyn Feliks Dudek Tuczyn Stanisław Tekla Starzyńska Karol Makowski i Teresa Daniuk ż. Opanasa 685 14-15 23 AGAD 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0008.htm
20 3 1871 Zasław św. Jana Antoni Makowski Wojtowce Wojciech Karolina Zielińska Franciszek Kaliński, Karolina Kurzyńska ż. Grzegorza 685-6-6 297V-298R 25 Ch 578-579 RG
7 1 1872 Turzysk Franciszek Dionizy Makowski Obeniże Franciszek Ludwika Zanicka 740 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0002.htm
6 12 1872 Tuczyn Mikołaj Makowski Tuczyn Aleksander Balbina Stanisławska Antoni Radziszewski, Anastazja Warwasz panna 686 26-27 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0014.htm
7 10 1872 Białogródka Karol Dubowicz Kuźmińce Piotr Marianna Podgórska Władysław Makowski i Katarzyna Rowińska ż. Wincentego 178-3-84 233V-234R 117 Ż DM
6 1 1872 Zasław św. Jana Józef Makowski Wojtowce Marcin Julia Robakiewicz Tomasz Hryniewiecki, Antonina Wolińska 685-6-6 239V-240R 4 Ch RG
15 2 1873 Zasław św. Jana Jan Hryniewiecki Wojtowce Franciszek Marianna Kacjanowska Wojciech Makowski, Antonina Makowska ż. Jana 685-6-6 267V-268R 8 Ch RG
24 5 1873 Zasław św. Jana Józef Makowski Wojtowce Marcin Julia Robakiewicz Jan Zieliński, Paulina Markowska 685-6-6 270V-271R 22 Ch RG
18 12 1874 Turzysk Bolesław Dawid Makowski Obeniże Franciszek Ludwika Zaniecka 743 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20743/pages/PL_1_436_743_0002.htm
1 1 1874 Białogródka Antoni Makowski Kuźmińce Franciszek Michalina Dłużniewska Władysław Makowski i Agnieszka Dzięgielowska ż. Franciszka 178-3-84 445V-446R 1 Ż DM
29 11 1874 Białogródka Józef Kobierski Dosin Jan Małgorzata Rogulska Władysław Makowski i Franciszka Popławska ż. Karola 178-3-84 475V-476R 153 Ż DM
12 5 1875 Białogródka Franciszek Sławecki Chrystówka Wincenty Tekla Oleńska Franciszek Makowski i Katarzyna Niemirowicz wdowa 178-3-133 15V-16R 69 Ż DM
9 6 1875 Białogródka Józefa Dubowicz Kuźmińce Piotr Marianna Podgórska Władysław Makowski i Franciszka Podgórska ż. Franciszka 178-3-133 17V-18R 83 Ż DM
1 2 1877 Białogródka Franciszek Kobierski Dosin Jan Małgorzata Rogulska Władysław Makowski i Feliksa Mysłowska ż. Stanisława 178-3-133 121V-122R 17 Ż DM 0
9 7 1877 Białogródka Józef Wojnowski Kuźmińce Marcel Rozalia Makowska Władysław Makowski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-133 128V-129R 77 Ż DM
1 10 1877 Białogródka Józefa Dubowicz Kuźmińce Piotr Marianna Podgórska Władysław Makowski i Franciszka Podgórska ż. Franciszka 178-3-133 133V-134R 118 Ż DM
5 1 1881 Berezdów Karol Makowski Futor Kurczykowski Szymon Antonina Urbaniewicz Bartłomiej Urbaniewicz i Paulina Niedaszkowska ż. Józefa 178-3-169 592V-593R 2 Ż DM
9 8 1881 Zasław św. Jana Anna Popławska Wojtowce Józef Honorata Śliwińska Franciszek Makowski, Aniela Tomaszewska 17-2-72 9V-10R 33 Ch 19-20 RG
30 12 1882 Tuczyn Feliks Makowski Danczyn Andrzej Waleria Dergoman 697 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20697/pages/PL_1_436_697_0002.htm
22 5 1882 Berezdów Aleksander Makowski Żołobne Roman Wiktoria Lasota Paweł Romanowski i Sabina Lasota panna 178-3-169 635V-636R 45 Ż DM
5 10 1886 Smila Karol Szelążkiewicz Smila Stanisław s.Franciszka Anna c.Waleriana Lenska szl. Józef Makowski, Wilhelmica Lejbrand 2209-01-04 73V-74R 20 CDIAK
18 11 1887 Radziwiłłów Michał Makowski Radziwiłłów Michał Olimpia Konopacka T 50 V-51 R 40 0
15 2 1887 Horochów Władyslaw Makowski Bożów Jan Marianna 123 11-12 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0008.htm
12 1 1890 Radziwiłłów Jan Makowski Niemirówka Michał Olimpia Konopacka 0.1-81W 43 V-44 R 4 T
26 10 1891 Berezne Stanisław Targoni Rudnia Bobrowska Jan Barbara Kotwicka Antoni Makowski, Paulina Kuriata ż. Mateusza 740-2-6 178V-179R 73 R 182 AD1
1 9 1893 Młynów Leonard Makowski Smordwa Wladysław Helena Siekierzyńska Flawian Dobrzyński, Maria Siekierzyńska panna 740-7-94 22V-23R 125 R 136 DW
26 2 1895 Młynów Jadwiga Kucharewicz Smordwa Konstanty Konstancja Dąbrowska pow. Krzemieniec, Szumsk, Władysław Makowski, Józefa Mładanowicz panna 740-2-411 62V-63R 34 R 1379 RK 0
14 1 1901 Zasław św. Jana s. [...] Makowski Borysów Józef Aniela Pulkiewicz Roman Sosiewicz i Emilia Popławska 17-2-72 3R 6 Ch 529 DM
23 1 1901 Zasław św. Jana s. [...] Lisowski Borysów Stefan Anna Petrowa Franciszek Makowski i Józefa Makowska 17-2-72 3R 8 Ch 529 DM
14 8 1902 Tuczyn Ezechiel Orzechowski Leonówka Feliks Michalina Chumińska Bolesław Makowski, Weronika Chorążewska ż. Hilarego 969 15V-16R 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0018.htm
14 1 1903 Żytomierz Feliksa Janiewicz Krosznia Antoni Maria Kowbo Faustyn Makowski, Rozalia Jaśkiewicz ż. Michała 178-3-171 93V-94R 24 Ż 183 DW
20 1 1904 Tuczyn Wincenty Łukomski Leonówka Modest Adela Makowska Eliasz Makowski, Bibiana Makowska ż. Aleksandra 989 4V-5R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0005.htm
8 10 1904 Zasław św. Jana Władysław Baszyński Płużne Józef Tekla Malinowska Stanisław Makowski i Antonina Czajkowska 17-2-72 11V-12R 41 Ch 600-601 DM
10 2 1905 Tuczyn Anna Kryst Tuczyn Bronisław Maria Makowska Kazimierz Makowski, Józefa Żmudowska 988 3V-4R 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0004.htm
4 4 1906 Nowogród Wołyński Jan Czyżewski Horbasza Mała Ludwik Aniela Makowska Franciszek Makowski, Anna Waśkowska 178-3-202 29V-30R 200 Ż 59 DW 0
10 8 1910 Tajkury Wawrzyniec Makowski Kolonia Kopytkowska Leon Anna Wesoła Franciszek Miś, Marianna Zając ż. Karola 740-4-694 19 V-20 R 82 R 21 DW
1 2 1916 Nowy Zawod Franciszka Malinowska Szyjecka Buda Franciszek Balbina Abramowicz Franciszek Makowski i Antonina Malawska ż. Karola 178-3-197 294V-295R 51 Ż 583-584 DM
8 4 1916 Nowy Zawod Dominika Weres Nowy Zawod Józef Karolina Kłosowicz Jan Makowski, Petronela Kłosowicz panna 178-3-197 307V-308R 118 Ż 609 DW
28 7 1919 Tajkury Helena Makowska Kolonia Kopytkowska Franciszek Aniela Messerszmit chrzest 3.08.1919, Bolesław Makowski i Emilia Basista ż. Tomasza 740-4-698 5V 16 R 7 BW
10 4 1920 Tbilisi Paweł Piegmakowski Batumi Stefan s.Stanisława Antonina c.Mikołaja Czyżewa Władysław Kopiec, Maria Zawadzka 236V 43 Tb DW
21 9 1920 Ostróg Józef Makowski Białotyn Jan Józefa Kossowska Witold Kossowski, Bronislawa Makowska 108 O DW
18 1 1921 Ostróg Ludwik Makowski Adolf Klementyna Misińska Jan Akajewicz, Celestyna Moszyńska 54 74 O DW
5 9 1921 Ostróg Helena Malczewska Ostróg Józef Maria Makowska Stanislaw makowski, Joanna Drzewiecka 76 162 O DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
16 1 1799 Lubar Józef Kosztowski Domicella Kamnińska Awratyn łacina, kawaler, panna, Stanisław Makowski, Jan Baczyński 178-49-3 622R Ż Mg
5 7 1803 Szumsk Marcin Makowski Kaszczyńce, par. Lachowce k Antonina Kowalewska Bykowce p Wojciech Werbechowski, Józef Rudzewski 297-1-183 46R Ł RK
2 10 1804 Jampol Sebastian Makowski 20 Szymon Katarzyna Klarewicz Ludwika Osiecka Olszanica 20 Ignacy Marianna Zebuklicka Piotr Zaleski, Józef Czarnecki 178-51-184 7V-8R 5 Ż 16-17 DM
5 2 1805 Szumsk Andrzej Jaworowski Rudnia Antonowiecka w Marianna Naklicka Rudnia Antonowiecka p Szymon Szymaszewski, Franciszek Ziomakowski, Angela Dąbrowska 297-1-183 54V Ł RK
29 4 1806 Jampol Marcin Pacewicz 28w Helena Lutostańska Olszanica w Marcin Makowski, Sebastian Lewandowski 178-51-184 11V 8 Ż 24 DM
24 2 1807 Szumsk Mikołaj Makowski Hucisko Stanisławowe k Angela Adaszyńska Hucisko Stanisławowe p Hiacynt Blicharski, Wojciech Jastrzębski 297-1-183 61V Ł RK
18 2 1812 Szumsk Ludwik Duziak Żałobki k Tekla Jadaszyńska Huta Szumska p Mikołaj Makowski, Wasyl Stepanow 297-1-183 76R Ł RK
9 2 1813 Szumsk Piotr Suchodolski Hucisko Stanisławowe k Barbara Sopińska Hucisko Mostowe p Mikołaj Makowski, Jakub Michałowski 297-1-183 78V Ł RK
7 2 1826 Skazińce Stanisław Krynski Balakiery Honorata Raciborzyńska Bałakiery Makowski Tomasz Raciborzyński Franciszek 7 JZ
22 4 1828 Dubno Ludwik Ziembicki Warkowicze 27 Józef Tekla Głodowska Antonina Przyłuska Warkowicze 20 Walerian Teresa Wolańska Piotr Makowski, Stefan Lipski 814 181 7 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0185.htm
1 7 1828 Zasław św. Jana ur. Wincenty Ptaszyński Borysów 45W ur. Franciszek Marianna Lesiewiecka Marianna Gawłowska z domu Piasecka Borysów 40W ur. Marcin Magdalena brak ur. Wojciech Kłosiński, Feliks Makowski 178-3-94 15V 12 Ż 28 KP2
21 10 1828 Zasław św. Józefa ur. Piotr Makowski Brykula 47W ur. Szymon Katarzyna Kalian ur. Tekla Romanowska Brykula 24 ur. Jan Katarzyna brak ur. Eliasz Wąsowicz, Kazimierz Zieliński 178-3-94 48V 40 Ż 93 KP2
4 11 1828 Nowy Wiśniowiec Karol Zimakowski Zaliście 21 Jan Teresa Marianna Gutowicz Zaliście 23 Józef Anna Mikołaj Buczkowski, Jan Trochimow, Jan Zimakowski 245-1-2 309 8 R 593 DM1
3 2 1829 Zasław Św Jana Michał Daszkiewicz par Zasław 24 Ludwik Katarzyna Zagajewska Antonina Dzięciołowska par Zasław 16 Jan Anna Dąbrowska Jakub Dobrowolski Aleksander Makowski 5 JZ
2 6 1829 Berezne Jan Pulikowski Berezne 34w Antoni Jan Anna Szyma... Pulcheria Niwińska Berezne Józef Agnieszka Ignacy Makowski, Józef Nadelski 171-1-2 238V 8 R Na
3 2 1829 Zasław św. Jana ur. Michał Daszkiewicz par. Zasław 24 ur. Ludwik Katarzyna Zagajewska prac. Antonina Dzięciołowska par. Zasław 19 prac. Jan Anna Dąbrowska ur. Jakub Dobrowolski, Aleksander Makowski 178-3-95 14R 5 Ż 24 KP2
27 1 1829 Kazimierka Jan Michał Dębicki Kazimierka 22 Józef Apolonia Katarzyna Brzezińska Kazimierka 22 Dominik Anna Jędrzej Makowski, Gabriel Dębicki 171-1-2 249R-249V 2 R 240-241 DM
12 2 1829 Dubno Piotr Makowski 30 Stanisław Marianna Strojnowska Franciszka Kopycka Milatyn par. Ostróg 20 Adam Marianna Grocholska Piotr Molski, Wacław Gojżewski, Kazimierz Szepkowski 815 209R 8 AGAD 213 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0213.htm
11 8 1829 Dubno Józef Makowski Semiduby 26 Modest Salomea Marianna Wróblewska Semiduby 20 Jan Ludwika Mateusz Łapiński, Antoni Nowakowski, Ignacy Strykier 815 210V 13 AGAD 215 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0215.htm
17 8 1830 Żytomierz Maciej Wyhowski par. Toporzyska 27w Łukasz Tekla Korostyńska Anastazja Skorostyńska Nowa Rudnia 20 Stefan Agnieszka NN Józef Makowski , Jędrzej Wyhowski 178-3-3 63 57 Ż Ni
16 2 1830 Białogródka Stefan Podgórski Białogródka 40w Kazimierz Anna Leszczyńska Salomea Podolska Białogródka 25 Stanisław Makowski, Stefan Waśkowski i Stanisław Czapliński 178-3-96 70V 10 Ż DM
4 2 1831 Dubno Karol Lewkowicz par. Dubno 40 Józef Józefa Bobrowska Marianna Karpińska par. Dubno 30 Andrzej Barbara Brzozowska Antoni Makowski, Tomasz Janowicz 817 105V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0109.htm
3 3 1831 Dubno Wincenty Makowski Dubno 29 Jan Marianna Goździcka Prakseda Pawlikowska Dubno 20 Paweł Zofia Przytulska 817 106V 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0110.htm
17 2 1831 Luboml Józef Czaczkowski par. Proskurów 30 Michał Antonina Kurowska Aleksandra Sztejn Nudyże 18 Tadeusz Marianna Makowska Michał Czaczkowski, Seweryn Dyjakowski, Józef Makowski 301 85 2 846 307R BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0045.htm
8 11 1831 Zasław św. Jana Aleksander Makowski par. Zasław św. Jana 22 Jan Balbina Czyż Marianna Krassowska par. Zasław św. Jana 18 Franciszek Marianna Śliwińska Aleksander Hryniewiecki, Jan Czyż 178-3-97 10V 4 Ż DM
27 9 1831 Annopol Feliks Łagużewski Annopol 42w Anioł Magdalena Jaworska Zuzanna Pisarska Annopol 18 Paweł Katarzyna Niewierowska ur. Napoleon Makowski, Antoni Białkowski 171-1-4 127R 4 R 7912 DW
4 9 1832 Szumsk Antoni Oborski Balarnia 23 Kasper Julianna Popowicz Helena Adaszyńska Balarnia 20 Maciej Magdalena Hornicka Mikołaj Soroczyński, Wojciech Makowski, Piotr Kozłowski 245-1-6 405V 27 R RK
24 1 1832 Białogródka Mikołaj Faliński Kuźmińce 28 Jan Katarzyna Łaszcz Marianna z d. Studzińska Gęsicka Kuźmińce 22w Gabriel Rozalia Rosołowska Stanisław Makowski, Michał Faliński 178-3-98 56V 3 Ż DM
3 7 1832 Białogródka Kazimierz Dobrowolski Waśkowczyki 45w Jan Magdalena Opatowska Tekla z d. Staczewska Glińska Waśkowczyki 38 Piotr Elżbieta Bazyli Zieliński, Franciszek Makowski 178-3-98 60V 19 Ż DM
7 2 1832 Ostróg Józef Wierzbicki Ostróg 20 Marcin Katarzyna Franciszka Liwińska Ostróg 23 Leon Katarzyna Józef Wołkowiński, Tomasz Makowski 171-1-5 15V 3 R MZ
21 2 1832 Zasław św. Jana Antoni Piekarski par. Zasław 26w Franciszek Agnieszka Helena Bartosiewicz par. Zasław 18 Bazyli Rozalia Popławska Jan Dzwonkowski, Franciszek Makowski 178-3-98 9R 8 Ż DM
1 5 1832 Zasław św. Jana Antoni Kamiński par. Zasław 22w Józef Rozalia Wierzańska Tekla Bułajewska par. Zasław 16 Józef Franciszka Hryniewiecka Franciszek Makowski, Jan Zagajewski 178-3-98 9V 11 Ż DM
6 11 1832 Zasław św. Jana Kazimierz Dobrowolski par. Zasław 20 Kazimierz Helena Krymska Katarzyna Krymska ? [Kornatowska] par. Zasław 18 Józef Antonina Hryniewiecka Franciszek Makowski, Piotr Krymski 178-3-98 10V-11R 18 Ż DM
11 9 1832 Włodzimierzec Ksawery Makowski par. Włodzimierzec 34 Szymon Jadwiga Zakoronek Anna Sadowska par. Włodzimierzec 20 Michał Zuzanna Buchalewicz Leon Grejner, Franciszek Kunicki 818 61V 4 AGAD 68 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0068.htm
23 4 1833 Wiszenki Teodor Makowski Wiszenki 35 Maciej Barbara Garonian Anna Karpiuk (Karpiek) Wiszenki 19 Konrad Marianna Prusian (Prusik) Grzegorz Maliczuk, Teodor Klimuczik, Klemens Biernacki 819 60a-60 4 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0061.htm
29 1 1833 Krzemieniec Paweł Łomakowski Krzemieniec 19 Feliks Marianna Julianna Cibulska Krzemieniec 17 Feliks Tekla p.młody unita, Jan Mikulic i Piotr Żylewicz 426-1-5 88R 8 T 817 DM
18 2 1834 Nowogród Wołyński Marek Makowski Nowogród Wołyński 31 Marcin Petronela Anna z d. Kuriata Bietkowska Susły 30w Stefan Marianna Sopacka Jakub Borewicz, Jan Hańba 245-1-8 38R 6 R 42 DM
10 10 1835 Ostróg Piotr Makowski Milatyn 38w Stanislaw Marianna Trojanowska Justyna Krzyżanowska Milatyn 25 Wojciech Dorota Kaniewska Ignacy Chy..ski Stefan Wejnowski 171-1-8 24V 23 R MZ 9015
13 11 1835 Ostróg Stanisław Dergiman Milatyn 25 Feliks Wiktoria Mazurkiewicz Helena Krzyżanowska Milatyn 22 Wojciech Dorota Kaniewska Piotr Makowski, Piotr Onoszko, Leon Krzyżanowski 171-1-8 25V-26R 27 R MZ 9016
14 7 1835 Cudnów Franciszek Makowski Huta Sobolówka 22 Aleksander Marianna Jankowska Domicela Czaplińska Huta Marianówka 18 Jan Aniela Skiba Łukasz Bagiński, Józef Moszewski 569-1-58 38R 22 Ż 50 DM
6 9 1836 Tuczyn Jan Makowski Tuczyn 24 Paweł Marianna Indulska Marianna Bogucka Tuczyn 25 nieczytelne Teodora K...owicz Józef Kalasanty Walczyński, 171-1-9 163V 6 R DM
9 2 1836 Toporyszcze Adam Dziemiński par. Toporyszcze 23 Kondrat Tekla Kokowska Marianna Rychwalska Rudnia Kropiwenka 19 Jan Agata Jan Jasiński, Bazyli Makowski 178-51-386 133R 9 Ż 136 DM
21 1 1836 Zasław św. Jana Gabriel Opatowski Zasław św. Jana 19 Mateusz Katarzyna Rybczyńska Anna Krasowska Zasław św. Jana 18 Stefan Aleksandra Szafrańska Bazyli Zieliński, Franciszek Makowski 178-3-106 12R 1 Ż 24 DM 0
18 5 1836 Zasław św. Jana Mateusz Krasowski Zasław św. Jana 40w Aniela Kozłowska Zasław św. Jana 20 Józef Apolonia Majcherowicz Aleksander Makowski, Jan Krasowski 178-3-106 13R 5 Ż 26 DM
8 11 1836 Lubar Teodor Baczyński Awratyn 19 Jan Elżbieta Osmulska Antonina Illicz Kirijówka Michał Anastazja Rosińska Antoni Tatomir, Walenty Makowski 178-51-386 423V 29 Ż 427 DM
21 2 1837 Ostróg Mikołaj Makowski Wojtowce par. Zasław św. Jana 20 Feliks Anna Marecka Rozalia Bryk Dorohoszcza 20 Antoni Magdalena Linkiewicz Michał Daszkiewicz, Jan Makowski i Jan Zagajewski 171-1-10 23R 4 R DM
6 2 1838 Tuczyn Mikołaj Prokopowicz Tuczyn 27 Tomasz Małgorzata Wasylewska Konstancja Bogucka Tuczyn 18 Karol Marianna Dąbrowska Józef Kamiński, Karol Sewruk, Jan Makowski 171-1-11 178 1 R DM
6 2 1838 Zasław św. Jana Jan Krasowski par. Zasław św. Jana 24 Franciszek Marianna Śliwińska Marianna Śliwińska par. Zasław św. Jana 18 Kazimierz Eleonora Krymska Aleksander Makowski, Kazimierz Dobrowolski, Szymon Krasowski 178-3-110 13R 1 Ż 25 DM
9 10 1838 Cudnów Rafał Januszewski Lasawka par. Kotelnia 28 Michał Tekla Przeszkowska Tekla z d. Szlażyńska Bagińska Huta Sobolówka 25w Jakub Elżbieta Czerniatowicz Franciszek Makowski, Paweł Szpakowski 569-1-61 39R 38 Ż 75 DM
28 8 1838 Puliny Teodor Bergielewicz Huta Justynówka 30w Eliasz Anna Suchodoska [Suchodolska] Rozalia z d. Targoni Orzechowska Budzisko Szafrańskie 30w Jan Anna Kuriata Maciej Makowski, Antoni Borecki 178-3-6 359R 29 Ż 699 DM
13 11 1838 Puliny Feliks Tyborowski Żółty Bród 22 Antoni Teresa Murawska Katarzyna Felińska Turowa 18 Józef Justyna Dubrawska Franciszek Makowski, Mikołaj Murawski 178-3-6 364R 49 Ż 709 DM 0
12 9 1839 Ostrówki Józef Makowski Kropiwnik 42w Michał Teofila Piotrowska Wincenta Jaworska Ostrówki 25 Kajetan Marianna Wyrzykowska Michał Czczkowski, Stanisław Jędrzejowski 854 522 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0297.htm
15 10 1839 Zasław św. Jana Marcin Zieliński Zasław św. Jana 24 Jędrzej Marianna Kurzyńska Tekla Paszatyńska Zasław św. Jana 18 Jan Helena Morawska Aleksander Makowski, Walenty Kaliński 178-3-112 14V 12 Ż 30 DM
11 2 1840 Międzyrzec Feliks Makowski Międzyrzec 25 Jan Małgorzata Aniela Pawłowska Międzyrzec 18 Paweł Julia 880 220 V 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0239.htm
19 11 1840 Ostrówki Teodor Rossowicki 40 Michał Katarzyna Surmaczewska Ofia Makowska Kropiwnik par. Luboml 18 Józef Anna Broniewicz Józef Makowski, Ludwik Jaworski, Jan Makowski 855 296V 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0308.htm
9 6 1840 Żytomierz Bazyli Makowski 26 Daniel Marianna Fedorowicz Katarzyna Paszkowska zd. Tyczyn 30w Karol Marianna Busztan Jan Janiszewski , Zachariasz Mieleniewski 178 3 10 64 28 Ż Ni
3 11 1840 Puliny Jędrzej Gołębiowski Kajetanówka par. Cudnów 40w Wawrzyniec Zofia Turowska Agnieszka Miedźwiecka Huta Justynówka 18 Mateusz Marianna Święcicka Maciej Makowski, Mateusz Turowski 178-3-9 347R 29 Ż 680 DM
11 11 1841 Żytomierz Benedykt Szymakowski 34 Adam Agata Wojciechowska Karolina Przesmycka 23 Stanisław Anna Hajewska 178-51-465 69 Ż Ni
23 8 1842 Tuczyn Karol Makowski Tuczyn 20 Paweł Marianna Indulska Antonina Bogucka Tuczyn 20 Feliks Katarzyna Wojtkowska 881 200 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0208.htm
10 5 1842 Zabłotce Antoni Makowski Iwanicze 56w Jaśko Antonina Katarzyna z Błaszczuków Rudniczuk Iwanicze 30w Jan Marianna 857 195 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0106.htm
18 1 1842 Żytomierz Maciej Makowski 42w Jan Franciszka Cybulska Anna Denisiewicz 22 Józef Helena Jarocka 178 51 484 4 Ż Ni
1 3 1842 Miropol Franciszek Wysoczański Szyjka par. Cudnów 23 Ksawery Wincentyna Zbylitowska Karolina Baczyńska Kotelanka 21 Józef Agata Romakowska Eustachy Cetnerowski, Franciszek Srokowski, Tytus Kryński, Józef Romakowski 873 410 5 AGAD 213 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0213.htm
14 2 1843 Szumbar Ignacy Makowski par. Oleksiniec 28 Jan Salomea Oprowska Teresa Boguszewska par. Szumbar 21 Wincenty Antonina Tarnawska 625 246 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0130.htm
29 6 1843 Kisielin Józef Mysłowski Nemirz 23 Rafał Helena Prokopowicz Tekla Bejzymska Osmichowicze 22 Kazimierz Marianna Ostaszewska Romuald Stadnicki, Józef Tchorzewski, Michał Makowski 858 186-187 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0098.htm
14 2 1843 Berezdów Józef Makowski Stołby 20 Piotr Magdalena Mankiewicz Aniela Wierzbicka Weresna 20 Tomasz Marianna Kapłańska Mikołaj Wieszczycki, Mateusz Zakrzewski, Jan Mizgiert 874 306 5 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0156.htm
20 6 1843 Zasław św. Jana Karol Dobrowolski par. Zasław św. Jana 21 Kazimierz Tekla Bielicka Aniela Kłosowska par. Zasław św. Jana 18 Jan Helena Kolnicka Aleksander Makowski, Kazimierz Dobrowolski, Karol Krymski 178-51-510 15R 9 Ż 18 RG
10 10 1843 Żytomierz Florian Dobrowolski Balarka Cudnowska 25 Bazyli Marianna Turowska Tekla Słodkowska Balarka Cudnowska 20 Michał Dorota Szczypkowska Bazyli Talko, Antoni Makowski 178-51-501 38R-38V 74 Ż 40-41 Ni
23 1 1844 Dederkały Franciszek Godziszewski Dederkały Wielkie 25 Stanislaw Marianna Gutkowska Józefa Byczkowska Dederkały Wielkie 24 Jakub Katarzyna Kicińska Józef Makowski, Wojciech Zarzecki 54 102-103 2 AGAD 55 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0055.htm
26 11 1844 Szumsk Jan Makowski Huta Stara Szumska 27 Mikołaj Aniela Adaszyńska Rozalia z Jasińskich Sopińska Kąty 34 Michał Marianna Listowska 875 694-695 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0366.htm
9 7 1844 Berezne Karol Łoziński Berezne 27 Wojciech Marianna Polikowska Zofia Markowska Berezne 22 Ignacy Antonina Chmielowska Hipolit Makowski, Stanisław Lipecki, Dominik Simkiewicz, Krzysztof Wiszniowski 883 213R 3 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0218.htm
3 6 1845 Ostróg Michał Makowski Rozważ 25 Jan Teresa Trojanowska Antonina Olszewska Rozważ 19 Józef Cecylia Głowacka 884 26 V 6 AGAD DW
11 7 1845 Luboml Józef Raczyński Szack 44 Piotr Rozalia Gromkowska Justyna Sęsil Nudyże 23 Jan Marianna Wincenty Wolański, Józef Makowski 860 414 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0221.htm
8 7 1845 Toporyszcze Wiktor Dymiński Rudnia Kropiweńka 25 Konrad Tekla Gonk Ewa Makowska Rudnia Kropiweńka 17 Adam Dorota Żelizko Łukasz Ordyński, Adam Łaniewski, Jan Makowski 178-3-12 474R 13 Ż 925 DM
16 9 1845 Berezdów Adam Makowski Szepetówka par. Zasław św. Józefa 28 Jan Marianna Załuska Rozalia Sieromska Moraczówka 20 Tomasz Agnieszka Paszyńska Józef Wierzański, Franciszek Jabłoński, Grzegorz Bednarski 876 425 20 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0229.htm
28 10 1845 Międzyrzec Antoni Jakubowski par. Międzyrzec 27 Ignacy Apolonia Malgorzata Joanna Pomadowska par. Międzyrzec 22 Andrzej Marianna M.Zajączkowski Feliks Makowski F.Pomadowski 884 265R 5 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0272.htm
13 10 1846 Korzec Tomasz Hordyński Wierzyca 57w Jan Magdalena Honholewska Marianna Broniewiecka z d. Jugiel Balarka Lubomirka 43w Szymon Tekla Michałów Wojciech Zabłocki, Bartłomiej Makowski 877 178 25 AGAD 96 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0096.htm
27 1 1846 Kisielin Tadeusz Makowski Serkizów 26 Franciszek Tekla Chojnowska Julia Nożyńska Serkizów 20 Tomasz Marianna Łopatkiewicz Michał Dobrowolski, Antoni Farny, Tomasz Rożycki 861 188 1 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0100.htm
17 2 1846 Stepań Franciszek Sulikowski Tchory 21 Marcin Helena Niwińska Honorata Dawidowicz Mielnikowe 19 Teodor Rozalia Sulikowska Dionizy Dawidowicz, Józef Dawidowicz, Andrzej Makowski 885 210R 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0220.htm
19 5 1846 Stepań Mikołaj Łozowicki Użanie 24 Franciszek Anna Suchodolska Ewa Sulikowska Użanie 19 Walenty Wiktoria Czarnecka Tomasz Pietrołaj, Joachim Bielecki, Andrzej Makowski 885 210V 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0221.htm
16 6 1846 Stepań Szymon Bielecki Użanie 20 Wincenty Ewa Czarnecka Aniela Kalinowska Użanie 20 Mikołaj Marianna Kulikowska Walenty Kulikowski, Mikołaj Łozowicki, Andrzej Makowski 885 211R 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0221.htm
10 11 1846 Berezdów Jan Brodecki Ryławka 20 Wojciech Marianna Paszkowska Anna Bołsunowska Maniatyn 18 Jędrzej Agnieszka Górska Michał Szołomicki, Józef Makowski, Kazimierz Brodecki 877 260 16 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0141.htm
23 11 1847 Tuczyn Michał Tylicki par. Horyńgród 45w Paweł Bibianna Niewińska Katarzyna Bogucka par. Tuczyn 27 Karol Marianna Dąbrowska Maciej Kopiej, Mikołaj Prokopowicz, Jan Makowski 171-1-13 177R 9 R DM
26 1 1847 Stepań Reces Myczkowski [Mieczkowski] Żabka par. Łuck 26 Szymon Marianna Z [...] cka (Zabłocka ?) Aleksandra Lipińska Słoboda Huta 20 Walenty Agnieszka Kownacka Franciszek Malinowski, Jan Gładkowski, Andrzej Makowski 171-1-13 231V 3 R 240 DM
16 11 1847 Berezdów Jędrzej Makowski Senihów 19 Piotr Magdalena Mańkiewicz Franciszka Sinicka Senihów 17 Kazimierz Marianna Sadkowska Mikołaj Wieszczycki, Jędrzej Wieszczycki, Teodor Wieszczycki 245-1-13 250R 21 R 496 DM
24 2 1848 Zasław, św. Józefa Feliks Sadowski Kłębówka 56w Franciszek s. Jana Joanna c. Joachima Samborska Zuzanna Łukinowa z Makowskich Kłębówka 48w Antoni s. Jana Barbara c. Kazimierza Łojewska (wdowiec po Franciszce ze Skurskich c. Andrzeja, wdowa po Leonie) Winc 178-3-117 38V 12 Ż
24 9 1848 Białogródka Ludwik Kessler Sławuta par. Sławuta 30 Józef Benigna Sobolewska Eugenia Białecka Sosnóweczka 18 Ignacy Henryka Chodkowska Franciszek Makowski, Antoni Karasiewicz 178-3-117 150V 24 Ż DM
1 8 1848 Stepań Stanisław Kobylański Tchory 20 Ksawery Franciszka Kopylska Franciszka Tuszyńska Tchory 18 Jan Urszula Sulikowska Andrzej Makowski, Michał Sulikowski, Antoni Kownacki 171-1-14 276V 6 R 274 DM
12 9 1848 Korzec Jakub Miszkiewicz Józefówka par. Nowogród Wołyński 55w Paweł Marianna Ptaszyńska Tekla z d. Suchowiecka Sobolewska Głuszków 50w Franciszek Anna Wysocka Franciszek Kokulski, Bartłomiej Makowski 245-1-14 434R 13 R 838 DM
6 11 1849 Białogródka Franciszek Kustowski Polachowa 24 Józef Marianna Kozielska Barbara Gęsicka Ledzianka 17 Andrzej Marianna Kobylańska ? Józef Królikowski i Feliks Makowski 178-3-118 562R 31 Ż DM
23 10 1849 Zasław św. Józefa Stanisław Kornatowski Bereżyńce par. Teofilpol 24 Józef s. Jana Tekla c. Bazylego Bołsunowska Teresa Kucewicz Ławrynowce 18 Antoni s. Jana Katarzyna c. Jana Lachowska Piotr Kowalewski s. Franciszka, Feliks Makowski s. Stanisława, Wincenty Kornatowski syn Leona 178-3-118 484R 20 Ż 886 DM
18 8 1849 Stepań Ksawery Kobylański Tchory 46w Kasper Marianna Jelińska Marianna Sulikowska Tchory 26 Michał Anna Olejnik Franciszek Magdziński, Andrzej Makowski 171-1-15 377V 5 R 379 BW 0
20 11 1849 Stepań Augustyn Szpringer Majdan Czornyżski par. Kołki 20 Wincenty Barbara Szczepkowska Cecylia Chorążyczewska Huta 18 Jan Rozalia Kuczyńska Stanisław Chorążyczewski, Andrzej Makowski 171-1-15 383R 16 R 384 BW
20 11 1849 Korzec Andrzej Niwiński Pieczywody 39w Tomasz Anna Kwiatkowska Józefa z d. Kotwicka Rejter Pieczywody 40w Paweł Agnieszka Petysz Józef Łapiński, Bartłomiej Makowski 245-1-15 468R 22 R 631 DM
29 1 1850 Zasław św. Józefa Michał Lisiecki Szepetówka 24 Antoni s.Mikołaja Stefania c.Antoniego Lewicka Rozalia Jabłońska Szepetówka 20 Józef s.Stefana Marianna c.Macieja Mazurkiewicz Adam Makowski s.Jana, Hipolit Kowalewski s.Szymona, Franciszek Jabłoński s.Stefana 178-3-119 407R 2 Ż 794 RG 0
28 11 1850 Korzec Kazimierz Niegojenko Rudnia Piaskowa 55w Wojciech Apolonia Osowska Agnieszka Dąbrowska z d. Rudnicka Rudnia Piaskowa 45w Józef Franciszka Markiewicz Franciszek Kokulski, Bartłomiej Makowski 171-1-16 447v 37 R Na
8 10 1850 Stepań Franciszek Czechowski Harajmówka par. Kołki 25 Józef Gertruda Jasińska Antonina Stupnicka Rudnia Mydzka 18 Jan Marianna Słodkowska Antoni Kownacki, Feliks Rakowski, Andrzej Makowski 171-1-16 711R 8 R 723 BW
19 11 1850 Stepań Józef Dziekański Wyrka 20 Franciszek Katarzyna Zielińska Anna Sulikowska Wyrka 18 Jan Marianna Sabadzińska? Karol Brzozowski, Ksawery Kurowski, Andrzej Makowski 171-1-16 712R 10 R 724 BW
12 2 1850 Tuczyn Florian Bogucki Tuczyn 22 Karol Marianna Dąbrowska Aniela Słodkowska Kryniczka 21 Michał Salomea Jezierska Karol Makowski, Jan Makowski, Mikołaj Bogucki, Antoni Nazażewski [Nazarzewski] 171-1-16 601V 2 R 614 BW
11 6 1850 Tuczyn Jan Makowski Tuczyn 33w Paweł Marianna Indulska Urszula Krajewska Tuczyn 22 NN Marianna Krajewska Feliks Jelecki, Józef Korczyński, Karol Makowski, Kazimierz Starzyński 171-1-16 602R 4 R 614 BW
18 6 1850 Tuczyn Antoni Nazażewski [Nazarzewski] Tuczyn 29 Jakub Teresa Jaśkiewicz Karolina Walczyńska Ryświanka 21 Kalasanty Antonina Kotkowska Jan Korczyński, Michał Bogucki, Jan Makowski, 171-1-16 602V 5 R 615 BW
21 1 1851 Międzyrzec Karol Makowski Międzyrzec 26 Jan Teresa Zawadzka Emilia Czerechowska Międzyrzec 17 Maciej Rozalia Luterek Feliks Makowski, Mikołaj Zieliński, Jan Nikitowicz 171-2-1 222V 1 R 224 BW
9 9 1851 Międzyrzec Teofil Podkowicz Tudorów 37w Józef Maria Woińska Koleta Jaworska z d. Pacewicz Symonów 35w Andrzej Franciszka Michałowska Mateusz Wołyncewicz, Feliks Makowski 171-2-1 226R 8 R 227 BW
7 10 1851 Międzyrzec Grzegorz Leśniewski Międzyrzec 21 Jakub Marianna [Hunczok] Ewa Żurawska Międzyrzec 21 Klemens Salomea Śmiałkowska Bazyli Małaszewski, Karol Makowski, Feliks Czarniecki 171-2-1 226V 9 R 228 BW 0
18 5 1852 Międzyrzec Gabriel Terpiłowski Równe par. Równe 25 Gabriel Julianna Otapska Zofia Łyczkowska Charaług 24 Kazimierz Sabina Żurakowska Kazimierz Makowski, Jan Tucewicz, Ignacy Pawsza 171-1-17 577V 3 R 583 BW
17 5 1853 Łuck Aleksander Makowski par. Łuck 22 Wincenty Tekla Kuźmińska Aleksandra Rudnicka par. Łuck 25 Piotr Tekla Rybczyńska 389 61 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0032.htm
22 1 1853 Tuczyn Karol Kuczyński par. Równe 30 Szymon Katarzyna Wabiszkiewicz Agnieszka Bogucka Tuczyn 18 Kalasanty Marcjanna Czapska Józef Szymanowicz, Mikołaj Bogucki, Karol Makowski, Józef Ordyński 171-1-33 471V 1 R 466 BW
1 3 1853 Ostróg Łukasz Perakiewicz Ostróg 25 Kajetan Helena Puszkin Franciszka Piotrowska z d. Barszczewska Ostróg 27w Ludwik Anna Piotr Makowski, Jan Szepetowski, Cezary Szepetowski 171-1-33 34V 5 R 36 BW
6 2 1855 Białogródka Józef Podgórski Kuźmińce 20 Stefan Salomea Podolska Marianna Sławecka Kuźmińce 16 Franciszek Anna Wieczór Franciszek Faliński, Franciszek Makowski 178-3-123 518V 9 Ż DM Mg
15 1 1856 Bucyń Józef Makowski Bucyń 29 Józef Antonina Broniewicz Katarzyna Gadziewicz Bucyń 23 Jakub Petronela Wernicka 48 10 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2048/pages/PL_1_436_48_0007.htm
19 2 1856 Kowel Władysław Makowski Turzysk, par. Turzysk 22 Cyprian Zofia Olszańska Wiktoria Lewandowska Kowel 22 Wincenty Anastazja Dmitrowska mieszcz. Grzegorz Kondratowicz, szl. Joachim (?) Ziniewicz, Leonard Hankowski 258 25 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20258/pages/PL_1_436_258_0013.htm
10 2 1857 Sławuta Rudolf Pawłowski Sławuta 20 Jan Julia Lubisz Konstancja Kobylańska Sławuta 23 Wawrzyniec Anna Kopczyńska Jan Nikotowicz, Feliks Makowski 178-3-73 446R 3 Ż DM
10 11 1857 Lubar Maciej Kozicki Kirijówka 51w Andrzej Dorota Bilska Kamila z d. Pogórska Wojewódzka Kirijówka 42w Kajetan Teresa Bardecka Szymon Borkowski, Franciszek Makowski, Andrzej Grzybiński 641-1-17 30V 21 Ż 35 DM
17 2 1857 Tuczyn Wojciech Żukowski Majdan 23 Tomasz Agnieszka Arabska Zofia Sobolewska Tuczyn 18 Ignacy Brygida Pawłowska Jan Żukowski, Alojzy Bagiński, Wojciech Morgowski, Jan Makowski 171-1-72 274R 4 R 370 BW
3 11 1857 Tuczyn Wiktor Makowski Tuczyn 27 Paweł Marianna Indulska Joanna Bogucka Tuczyn 18 Konstanty Marcjanna Czapska Franciszek Wabiszkiewicz, Jan Krukowski, Sylwester Wabiszkiewicz, Mikołaj Bogucki 171-1-72 274V 6 R 371 BW
26 1 1858 Zasław Św Jana Franciszek Zagajewski Wojtowce 31 Antoni Marianna Hryniowiecka Karolina Obert Borszowa 18 Karol Apolonia Abert Kasper Tomaszewski Kazimierz Dzwonkowski Jan Makowski 5 JZ 0
26 1 1858 Zasław św. Jana Franciszek Zagajewski Wójtowce 31w Antoni Marianna Hryniewiecka Karolina Obert Borysów 18 Karol Apolonia Abert Kasper Tomaszewski, Kazimierz Dzwonkowski, Jan Makowski 178-3-74 88V 5 Ż 172 DM
12 7 1859 Toporyszcze Adam Zelizko Bobryk Stary 21 Antoni Marianna Bielak Wiktoria Dymińska Kropiwenka Rudnia 19 Adam Marianna Rychwalska Jan Dworecki, Józef Makowski 178-3-50 725R 12 Ż DM
25 1 1859 Lubar Joachim Lipiński Faustynówka 20 Franciszek Krystyna Statkiewicz Marianna Gumienicka Faustynówka 19 Franciszek Wiktoria Wiszniewska Franciszek Andruszewicz, Dionizy Makowski 641-1-19 25V-26R 2 Ż 30 DM
15 2 1859 Lubar Grzegorz Gerun Motowidłówka 22 Filip Franciszka Goluk Anna Caruk Wolica 18 Bazyli Agnieszka Snihur Franciszek Makowski, Andrzej Grzybiński 641-1-19 26V-27R 5 Ż 31 DM
28 1 1859 Tuczyn Justynian Krauze Tuczyn 24 Adam Salomea Niwińska Anna Wabiszkiewicz Tuczyn 22 Franciszek Franciszka Radzicka Mikołaj Bogucki, Ignacy Marcinkiewicz, Dominik Bogucki, Karol Makowski 171-1-73 341V 1 R 338 BW
7 2 1860 Turzysk Franciszek Makowski par. Turzysk 25 Józef Anna Broniewicz Ludwika Zanicka par. Turzysk 18 Karol Anna Odyńska 732 24 3 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0014.htm
2 10 1860 Dubno Franciszek Sakowski Kniahinin 29 Józef Marianna Wojciechowska Katarzyna z Makowskich Baranowska Kniahinin 30 Cyprian Zofia Domaracka 841 53 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0028.htm
6 11 1860 Białogródka Karol Winiarski Chrystówka 23 Jan Klementyna Honorata Olędzka [inne zapisy Oleńska] Sosnóweczka 18 Michał Anna Bieńkowska Franciszek Makowski, Mikołaj Paszkowski 178-3-75 138R 26 Ż DM
17 7 1860 Zasław św. Jana Feliks Makowski Zasław 34 Stanisław Anna Zalewska Karolina Bogucka Zasław 31 Antoni Paulina Sawicka Franciszek Linnik, Maciej Gutewicz 178-3-75 240V 10 Ż 439 DM
5 3 1861 Białogródka Franciszek Makowski Kuźmińce 27 Stanisław Anna Zalewska Józefa Wójcicka Chrystówka 20 Henryk Julia Partycka Jan Lwowicz, Mikołaj Paszkowski 178-3-76 154R 12 Ż DM
21 5 1861 Zasław św. Jana Grzegorz Kurzyński Wojtowce 38w Józef Urszula (?) Białecka Karolina Siekierzyńska Wojtowce 20 Jan Agnieszka Ulanowska Hieronim Ostrowski, Ignacy Czyż, Marcin Makowski 17-1-119 21R 8 Ch RG
22 10 1862 Białogródka Jakub Paszkiewicz Polachowa 23 Mikołaj Marianna Brzyska Marcjanna z d. Podgórska Zalewska Kuźmińce 31 Stefan Salomea Podolska Grzegorz Dzięgielewski, Władysław Makowski 178-3-77 142V 22 Ż DM
7 10 1862 Zasław św. Jana Piotr Makowski Wójtowce 23 Franciszek Agnieszka Piekarska Paulina Malicka Wójtowce 19 Franciszek Marianna Dachowska Jan Zieliński, Jan Piekarski, Antoni Malicki 178-3-77 271R 8 Ż 539 DM
28 7 1862 Berezne Hipolit Makowski Berezne 39 Ignacy Antonina Chmielewska Anna Małachowska Berezne 17 Leon Albina Ilnicka Mateusz Nienadkiewicz, Karol Wiszniewski 887 491 10 AGAD 266 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0266.htm
21 11 1862 Berezne Bolesław Pawłowski par. Meżyrów 26 Jan Julia Mężyk Zofia Hutnicka Druchowa 22 Stanisław Aniela Paszkowska Karol Makowski, Wojciech Czerechowski 887 495 17 AGAD 268 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0268.htm
25 11 1862 Międzyrzec Justyn Łodkowski Międzyrzec 25 Paweł Marianna Szmid Paulina Kwaśniewska Międzyrzec 19 Ignacy Honorata Daniło [Panasiewicz?] Karol Makowski, Paweł Łodkowski 887 314 5 R 171 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0171.htm
24 11 1863 Międzyrzec Jan Łodkowski Międzyrzec 39 Paweł Marianna [Szmid?] Marianna Kowalska Międzyrzec 20 Józef Franciszka Sobańska dworzanin Wojciechowski, Karol Makowski, Piotr Górski 650-1-2 347R 4 R 435 BW
19 11 1863 Żytomierz Józef Kolbuszewski Żytomierz, par. Żytomierz 25 Franciszek Karolina Kestler Eleonora Koestler Żytomierz, par. Żytomierz 19 Wojciech Eleonora Wysoka dw., Krzysztof Godlewski ?, Antoni Chodorowski, Piotr Makowski, Parcheim N 178-3-54 106 V 59 Ż DG
6 10 1863 Białogródka Józef Wierzbicki Futor Dosin 24 Leon Aniela Popławska Marianna Szymańska Krasóweczka par. Zasław św. Jana 18 Jan Rozalia Chodakowska Wincenty Rowinkowski i Władysław Makowski 178-3-81 42V 15 Ż DM
27 1 1863 Zasław św. Jana Marcin Makowski Sielce par. Krzywin 20 Mikołaj Rozalia Dorotyńska Julianna Robakiewicz Borysów 18 Kazimierz Katarzyna Krzyżanowska Franciszek Kamiński, Jakub Kłosiński 685-6-6 17V 2 Ch 35 DM
12 7 1864 Szumsk Grzegorz Makowski Temnnohajce, par. Katerburg 24 Stanisław Marianna Stanisławska Franciszka Jelinkowska Bryków 20 Karol Agnieszka Rojewska Wojciech Ludkiewicz, Konstanty Baszot, Stanisław Jelinkowski 245-1-20 190V 17 R RK
9 2 1864 Białogródka Józef Sławecki Kuźmińce 20 Franciszek Marianna Wieczor Antonina Kustowska Polachowa 16 Łukasz Marianna Kozielska Wincenty Rowinkowski i Franciszek Makowski 178-3-81 104R 7 Ż DM
5 7 1864 Białogródka Władysław Makowski Kuźmińce 28 Stanisław Anna Zalewska Róża Podgórska Kuźmińce 17 Tomasz Józefa Noniewicz Ignacy Małachowski i Ignacy Różycki 178-3-81 110R 19 Ż DM
5 7 1864 Tuczyn Jan Bogucki Tuczyn 22 IN Katarzyna Aleksandra Kowalska Tuczyn 19 Jan Katarzyna Sołtyk Franciszek Wabiszczewicz, Karol Makowski, Alojzy Bagiński 1045-2-200 19V 5 CDIAK 345 DM
25 10 1864 Zasław św. Jana Jan Kaliński Wójtowce 22 Andrzej Salomea Malinowska Franciszka Hryniewiecka Wójtowce 18 Andrzej Marianna Zabłocka Franciszek Kaliński, Michał Kaliński, Maciej Makowski 685-6-6 53V 13 Ch 106 DM
14 2 1865 Luboml Franciszek Kirsz Brześć? 36 Paweł Marianna Grodecka Maria Sztejn Luboml 24 Józef Paulina Cechler? Aleksander Dołginowicz?, Paweł Makowski? 309 53 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0029.htm
8 8 1865 Białogródka Karol Terlecki Skoworódki par. Starokonstantynów 31 Józef Tekla Rosicka Marcelina Makowska Kuźmińce 25 Jan Marianna Podgórska Kazimierz Mondzelewski i Franciszek Makowski 178-3-81 178R 19 Ż DM
10 10 1865 Białogródka Wincenty Sławecki Kuźmińce 24 Franciszek Anna Wieczor Tekla Olędzka Sosnoweczka 17 Józef Marianna Medyńska Franciszek Makowski i Jan Kobierski 178-3-81 180R 23 Ż DM
26 1 1865 Zasław św. Jana Wojciech Makowski Wójtowce 20 Mikołaj Rozalia Nowicka Karolina Zielińska Wójtowce 20 Franciszek Tekla Kalicka [Kalińska] Jan Zieliński, Michał Kaliński, Karol Korsak 685-6-6 76R 1 Ch 150 DM
16 10 1866 Białogródka Wawrzyniec Kleparski Futor Dosin 20 Wincenty Marianna Franciszka Zielińska Futor Dosin 20 Paweł Ludwika Grzybowska Karol Jasiński, Leon Makowski 178-3-81 241R 20 Ż DM
20 11 1866 Zasław św. Jana Maciej Makowski Wojtowce 25 Aleksander Agnieszka Krasowska Józefa Grzybowska Wojtowce 28w Józef Marcelina Leszczyńska Stanisław Kurzyński, Michał Kalnicki 685-6-6 102R 19 Ch RG
25 6 1867 Turzysk Wilhelm Makowski par. Włodzimierz 33 Józef Anna Broniewicz Henryka Myślińska par. Turzysk 25 Adam Antonina Czupryńska 736 10 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20736/pages/PL_1_436_736_0006.htm
26 10 1868 Luboml Adam Laskowski Równe par. Ostrówki 21 Adam Ewa Baryc? Aniela Petryk Rymacze 18 Łukasz Marianna Matyszczuk Stanisław Gryciuk, Tomasz Makowski 311 84 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0045.htm
13 10 1868 Białogródka Jan Zieliński Kuźmińce 20 Paweł Jadwiga Grzybowska Petronela Makowska Kuźmińce 19 Jan Maria Podgórska Franciszek Makowski, Tomasz Zarzycki 178-3-81 389R 24 Ż DM
25 9 1868 Radziwiłłów Władysław Żygodzski Radziwiłłów 41 Jan Julia Sobańska Ferdynanda Głuchowska Radziwiłłów 19 Franciszek Rozalia Korzeniowska kandydat Antoni Makowski, Wincenty Kałakoć, Jan Kutasiewicz 426-1-44 72 V 5 T/FS 841 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43GD-C?i=840&cat=677558
20 10 1868 Zasław św. Jana Michał Kolnicki Wojtowce 23 Walenty Dorota Teleżyńska Honorata Kurzyńska Wojtowce 17 Franciszek Marianna Kuchalska Jan Zieliński, Stefan Makowski 685-6-6 157R 8 Ch RG
25 10 1870 Białogródka Aleksander Rakowski Domaninka par. Łanowce 34w Józef Franciszka Kretowicz Julia Bereżecka Zawadyńce 18 Jakub Maria Kressowicz? (Kretowicz) Józef Makowski, Fedor Kwaśniewski 178-3-84 71R 40 Ż DM
8 11 1870 Białogródka Franciszek Makowski Kuźmińce 25 Jan Marianna Podgórska Michalina Dłużniewska Bisówka Wielka 18 Karol Emilia Sinkiewicz Jan Dubowicz, Franciszek Małachowski 178-3-84 74V 47 Ż DM
19 7 1870 Zasław św. Jana Stefan Makowski Wojtowce 20 Aleksander Marcelina Krasowska Maria Władziejewska Borysów 20 Franciszek Konstancja Franciszek Kamiński, Piotr Ostrowski 685-6-6 205R 6 Ch RG
19 7 1870 Zasław św. Jana Ignacy Zagajewski Wojtowce 25 Jan Tekla Kurzyńska Karolina Rybakiewicz Wojtowce 18 Józef Katarzyna Krzyżanowska Jan Makowski, Józef Zagajewski 685-6-6 205V 7 Ch RG
14 11 1871 Zasław św. Jana Franciszek Makowski Wojtowce 24 Mikołaj Apolonia Karpińska Anna Dębicka Wojtowce 22 Józef Barbara Bojanowska Franciszek Kaliński, Stefan Kalnicki 685-6-6 232V 13 Ch RG
20 6 1871 Tuczyn Wiktor Chodorowski Józefówka par. Aleksandria 25w Mikołaj Józefa Kobnorowicz [Kobrynowicz] Wiktoria Wabiszczewicz Tuczyn 20 Sylwester Cecylia Gurowska Mikołaj Kamiński, Marcin Wdziekoński, Aleksander Makowski 685 35-36 5 AGAD 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0019.htm
27