Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 189 wyników dla: Wieczor

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
7 5 1828 Białogródka Franciszek Bujalski 2 Ledzianka s. Jakuba i Marianny z Wieczorów 178-03-94 89V 61 Ż DM
14 2 1831 Horodyszcze Apolonia Wojtyńska 6 Zielińce c. Ignacego i Marianny z Wieczorów 178-3-97 117V 136 Ż 223 DM
24 3 1831 Horodyszcze Marianna Wojtyńska 3 Zielińce c. Ignacego i Marianny z Wieczorów 178-3-97 119V 154 Ż 227 DM
8 7 1831 Horodyszcze Ludwik Wieczor 37 Wołkowczyki żona Marcjanna z Broniszewskich, synowie Tomasz i Walenty, córki Fortunata, Katarzyna i Antonina 178-3-97 124V 193 Ż 237 DM
20 9 1836 Białogródka Józef Sławecki 2 Ledzianka s. ur. Franciszka i Anny z Wieczorów 178-03-106 144V 55 Ż DM
25 9 1839 Białogródka Józef Bujalski 4 Ledzianka c. ur. Jakuba i Marianny z Wieczorów 178-3-112 144R 64 Ż DM
19 11 1841 Niewirków Jadwiga Zarzycka 26 Siedliszcze z Wieczorków,ż.Jakuba 171-1-12 274 R 34 R AS
1 4 1843 Kisielin Wojciech Wieczorek 56 Kisielin stanu wolnego; poch: 03.04. 858 192 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0101.htm
24 11 1844 Białogródka Wincenty Urbański 6/52 Krzyworudka s. Stanisława i Franciszki z Wieczorów 905-2-2 30R 85 W 60 DM
17 1 1846 Kisielin Marianna Wieczorek 67 Kisielin "w" po Janie; poch: 19.01. 861 191-192 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0102.htm
21 1 1847 Kotelnia Emilia Osiecka 25 Halczyn z d. Wieczorek, mąż Stanisław, córki Marianna, Antonina i Józefa 178-3-19 287V 4 Ż 569 DM
28 3 1848 Zasław św. Józefa Julianna Lipska 0,5 Łeńkowce z kaszlu, c. 1-dw. Andrzeja s. Andrzeja i Katarzyny z Wieczorów c. Ludwika 178-3-117 61R 46 Ż
18 8 1848 Zasław św. Józefa Franciszka Wieczor 50 od cholery, z Chocińskich, mąż Kazimierz, synowie Wincenty i Michał 178-3-117 73V 124 Ż
21 8 1848 Zasław św. Józefa Marek Wieczor 0,5 Żylińce s. 1-dw. Wincentego i Elżbiety z Krymskich 178-3-117 74R 127 Ż
21 8 1848 Zasław św. Józefa Elżbieta Wieczor 30 Żylińce od cholery, 1-dw., mąż Wincenty, córki Marianna i Józefa 178-3-117 74V 128 Ż
21 8 1848 Zasław św. Józefa Kazimierz Wieczor 70 Żylińce od cholery, 1-dw., wdowiec, synowie Wincenty i Michał 178-3-117 74V 129 Ż
27 8 1848 Zasław św. Józefa Józefa Wieczor 6 Żylińce od cholery, c. 1-dw. Wincentego i Elżbiety 178-3-117 77R 145 Ż
30 6 1848 Białogródka Franciszka Sławecka 3/12 Kuczmanówka c. ur. Józefa i Anny z Wieczorów 178-3-117 166V 76 Ż DM
10 1 1850 Szumbar Aniela Wieczorkowska 63 Borki 1-dw., mąż Andrzej, córki Marianna i Tekla 625 165 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0087.htm
27 4 1850 Białogródka Apolonia Urbańska 6/12 Krzyworudka c. ur. Stanisława i Franciszki z Wieczorów 178-03-119 507V 20 Ż DM
6 1 1850 Zasław św. Józefa Józefa Czyżyńska 6/12 Horodyszcze c.Macieja i Antoniny z d.Wieczor 178-3-119 428V 26 Ż 837 RG
25 4 1850 Zasław św. Józefa Fortunata Ostrowska 25 Łeńkowce z d.Wieczor, pozost.wd.Antoniego, s.Piotra, Pawła i c.Mariannę 178-3-119 433R 53 Ż 846 RG
20 7 1850 Zasław św. Józefa Ludwik Wieczor 6/12 Wołkowczyki s.Tomasza i Julii 178-3-119 435V 67 Ż 851 RG
2 9 1851 Zasław św. Józefa Anna Mysłowska 75 Łeńkowce z d.Wieczornicka, wd. po Wawrzyńcu, pozost. s.Ignacego 178-3-120 429R 66 Ż 841 RG
20 2 1851 Zasław św. Józefa Paweł Ostrowski 1 Łeńkowce syn Antoniego s.Mateusza i Fortunaty c.Ludwika z d.Wieczor 178-3-120 422R 24 Ż 827 RG
20 6 1853 Zasław św. Józefa Wincenty Wieczor 40 Żylińce pozost.wd.Mariannę z d.Zawadzką, pozost. s.Jana i c.: Mariannę i Mariannę 178-3-121 446V 55 Ż 840 RG
24 5 1855 Kowel Stanisław Wieczorek 22 Kowel rekrut samodzielnego korpusu kaukaskiego, kawaler 257 104 150 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0054.htm
1 8 1855 Białogródka Stanisław Urbański 45 Krzyworudka e. cholery, żona Franciszka z Wieczorów, synowie Adam, Jan, Ignacy i Józef, córka Marianna 178-03-123 545V 104 Ż DM
17 10 1863 Żytomierz Marianna Wieczor 37 Żytomierz z porodu, dw. z Kobrutów, zostawiła męża Mikołaja, syna Aleksandra oraz córki: Teklę, Anastazję i Józefę 178-3-54 140V 249 Ż DG
16 11 1865 Żytomierz Antonina Wieczoryńska ? 30 Żytomierz z cholery, dw., aresztowana przestępczyni polityczna zmarła w żytomirskim więziennym zamku 178-3-61 161V 343 Ż DG
10 4 1887 Kowel Filipina Romankiewicz 4 Biełaszów c. chłopów Marcina i Wiktorii z Wieczorkowskich 288 99 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20288/pages/PL_1_436_288_0054.htm
7 2 1890 Torczyn Michał Wieczorek 3 Okorsk Duży s. Ludwika i Marianny z Pierzów 676 43 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0023.htm
25 11 1895 Turzysk Walenty Młynarski 54 Turopin - kolonia chłop lubelskiej guberni pow. janowskiego gm. Opole, żona Anna z Zwieczornych, syn Michał, córki Karolina, Eleonora, Teofila i Katarzyna 918 30 R 35 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0031.htm
2 2 1902 Niewirków Jóżefa Wieczorek 5 Nowiny c. chłopki piotrkowskiej gub. pow. noworadomskiego gm. Biełowicze Józefy 965 74 V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0069.htm
24 4 1906 Szumsk Wawrzyniec Śmichura 55 Kaletyńce Wielkie żona Nepomucena z Wieczorków, synowie Tomasz, Józef i Antoni, córki, Wiktoria, Maria, Stefania i Wanda 01-236 150V 50 T
22 11 1922 Młynów Antonina Wieczorek 1,5 Iwanówka z krwawej dezenterii, c. Władysława i Krystyny z Rampasów 740-8-158 66V 95 R 36 DW
28 10 1936 Radziwiłłów Zofia Wieczorkowska 19 Radziwiłłów miasto z Andrzejewskich, c. Romana i Anny z Kiszczuków ur. 26.8.1917, mąż Marian, córka Zofia 23 0
19 4 1940 Krzemieniec Stanisław Wieczorek 22 Krzemieniec 38 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 1 1640 Ostróg Agata Wieczorek Szymon Agnieszka data chrztu t.8. 623 ks. WŻ DM
1 3 1827 Horodyszcze Kazimierz Wojtyński Wołkowce Ignacy Marianna Dawid Kołodecki, Feliks Wieczor 178-3-93 79 10 Ż 155 MO
16 9 1827 Horodyszcze Tomasz Magulski Zieleńce Kazimierz Marianna Zublewska Jędrzej Kalinowicz, Antonina Dąbrowska, Feliks Wieczor, Tekla Sekretowska 178-3-93 85 43 Ż MO 167
6 1 1828 Niewirków Anna Wieczorek Siedliszcze Michał Barbara Parchorowicz ch. 7.01.1828, Ur. Adam Jakubowski, Ur. Katarzyna Zaręba, wdowa, asys. Ur. Stanisław Antoszewski, Jó 171-1-1 252R 54 R 7145 Mg
26 6 1829 Niewirków Aleksander Żygadło Rudnia Stryja Jan Anna Bagińska Jakub Lewandowski, Barbara Wieczorkowa.Asyst. Piotr Czerwiński, Eudoksja Wieczorkówna 171-1-2 294 R 135 R AS
16 7 1829 Niewirków Eliasz Nagalewski Siwki Jan Magdalena Garbolińska Jakub Lewandowski, Ewa Wieczorkowa. 171-1-2 294 R 137 R AS
25 1 1830 Trojanów Apolonia Wieczorzyńska Gwozdówka Jakub Agata Orłowska Jakub Puchalski, Marianna Puchalska, as. Stanisław Przesławski, Katarzyna Szatkowska 178-3-3 211R 9 Ż MP
26 2 1830 Berdyczów Bazyli Pilecki Skrahlowka Witalis Tekla Jan Elard, Aleksandra Wieczorowa 178 3 3 R118 34 Ż MP
14 2 1830 Horodyszcze Walenty Wieczor Wołkowczyki Ludwik Marcjanna Broniszewska Jędrzej Kozłowski i Marianna Wołoczkowicz ż. Jakuba 178-3-96 90V 205 Ż 162 DM
15 12 1831 Niewirków Tekla Żygadło Stryj Franciszek Anna z Węglów ch.1.1.1832r,Mikołaj Galinierski żonaty.Barbara Wieczorek mężatka 171-1-5 263 R 2 R AS
20 7 1831 Niewirków Antoni Gilewski Antonówka Dominik Elżbieta Kuriata Jan Cielecki,,Prakseda Wieczorkówna panna 171-1-4 244 R 32 R AS
6 7 1832 Korzec Marianna Sidorska karczemka Wierzyca Kazimierz Kunegunda Konefał Jan Wieczorkowski i Marianna Tyszecka wdowa 245-1-6 66r 59 R Na
10 10 1832 Niewirków Jan Franciszek Żygadło Mokre Szymon Helena Muchorowska Michał Zarzecki Pili,Paraska Wieczorkówna panna 171-1-5 270 V 48 R AS
10 10 1832 Nowogród Maria Franciszka Mroczkowska Pilipowicze Koreckie Józef Anna Gładowska ur. Jan Wieczorkowski, Rozalia Lewicka mężatka 245-1-6 21V 1389 R 1301 DW
13 10 1833 Białogródka Marianna Miedzianowska Ledzianka Jakub Anna Sławecka Łukasz Słomiński i Anna Sławecka z Wieczorów ż. Franciszka 178-03-99 52R 92 Ż DM
10 11 1834 Niewirków Franciszek Szlidziński Ludwipol Antoni Balbina Cepurowska Karol Jasiński kaw. Jadwiga Wieczorkówna panna 171-1-7 285 V 52 R AS
14 3 1836 Białogródka Józef Bujalski Ledzianka Jakub Marianna Wieczor Józef Faliński i Marianna Zielińska ż. Wincentego 178-03-106 117V 28 Ż DM
15 3 1836 Niewirków Nikodem Bagiński Chwojanka Michał Katarzyna Łukowska Mateusz Brustowicz, Katarzyna Galiwska ż. Franciszka Asyst. Jan Osenkowicz , Marianna Wieczorek panna 171-1-9 265 R 14 R AS
28 11 1836 Aleksandria Andrzej Ostapowicz Kamienna Góra Józef Małgorzata Wasylewska narodzony wieczorem, chrzest 29.11., Wawrzyniec Kuczewski i Katarzyna Szlejf ż. Ludwika 171-1-9 174V 26 R 188 DM 0
8 9 1838 Szumbar Maryanna Wieczorkowska Borki Wojciech Helena 201 40 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0121.htm
31 8 1838 Niewirków Augustyn Joachim Morawski Niewirków Jan Apolonia Rudnicka Ur.Michał Antonowicz Ur.Marianna Wieczorek panna 171-1-11 277 R 38 R AS
26 8 1838 Niewirków Marianna Rozalia Żygadło Willa Tomasz Marianna Bagińska Sł.Daniel Żygadło, Ur.Marianna Wieczorek panna 171-1-11 277 V 39 R AS
11 5 1838 Zasław św. Józefa Marianna Wieczor Żylińce Wincenty Elżbieta Krymska Feliks Wieczor żonaty i Marianna Tuzinkiewicz panna 178-03-110 54V 48 Ż 105 DM
2 8 1838 Zasław św. Józefa Helena Magulska Żylińce Kazimierz Marianna Żublewska Kazimierz Tuzinkiewicz i Eleonora Wieczor, asyst. Andrzej Kalinowicz i Marianna Tuzinkiewicz 178-03-110 58V 64 Ż 113 DM
7 7 1838 Kotelnia Józef Wincenty Pieńkowski Antopol Gabriel Apolonia Kłodnicka Jan Rożkowski i Salomea Lewkowska ż. Jakuba, asyst. Wincenty Pluta i Marianna Wieczorówna panna 178-3-6 158R 50 Ż 304 DM
28 11 1840 Kotelnia Andrzej Wityński Antopol Piotr Aleksandra Michał Rakowicz i Marianna Wieczorówna panna, asyst. Paweł Sokołowski i Paulina Gromnicka panna 178-3-9 170R-170V 49 Ż 338-339 DM 0
20 8 1841 Dąbrowica Mateusz Pardowski Dąbrowica Mikołay Dominika Wieczorek Teodor Afanasiey, Eufrozyna Kierzon; as: Bazyli Daniewicz, Teresa Kozubowska; ch 827 119 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0122.htm
4 2 1841 Niewirków Andrzej Murawski par.Niewirków Jan Apolonia Rudnicka Andrzej Bronowicki, Marianna Wieczorek panna 171-1-12 258 V 15 R AS
9 9 1842 Korzec Kazimierz Wieczorkowski Korzec Albin Katarzyna Leszczyńska 873 147 107 PW 0
22 8 1843 Horodyszcze Zofia Domaszewska Mokijowce Mikołaj Katarzyna Krymska Wincenty Wieczor i Zofia Domaszewska ż. Józefa 178-49-18 10R 53 Ż DM
25 9 1843 Horodyszcze Marianna Tuzinkiewicz Żylińce IN Marianna c. z nieprawego łoża, Wincenty Wieczor i Eleonora Wieczor, Kazimierz Magórski i Marianna Jastrzębska 178-49-18 12R 65 Ż DM 0
25 12 1843 Horodyszcze Karolina Wieczor Żylińce Wincenty Elżbieta Krymska Kazimierz Magoński i Eleonora Wieczor ż. Feliksa 178-49-18 14R 78 Ż DM
15 4 1844 Korzec Olimpia Aniela Wieczorkowska Korzec Albin Katarzyna Leszczyńska 875 150 69 PW 0
8 9 1844 Międzyrzec Eustachy Lewicki Janów Feliks Marianna Urbanowicz Edward Kochanowski, Józefa Omelańska.As. Ignacy Omelański, Joanna Wieczorkowska 883 229V 29 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0236.htm
26 9 1844 Międzyrzec Józefata Chodakowska Daniczów Wincenty Magdalena Milewska Józef Wieczorkowski, Katarzyna Babińska.As. Franciszek Milewski, Domicela Podgórska 883 229V 30 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0236.htm
20 8 1844 Białogródka Wincenty Urbański Krzyworudka Stanisław Franciszka Wieczor Daniel Kozielski i Marianna Urbańska ż. Macieja 905-2-2 11V 86 W 23 DM
30 11 1845 Korzec Andrzej Michał Wieczorkowski Korzec Albin Katarzyna Leszczyńska 876 171 139 PW 0
8 1 1846 Białogródka Ignacy Urbański Krzyworudka Stanisław s. Andrzeja Franciszka c. Jana Wieczor Benedykt Osiński i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-115 126R 3 Ż DM
17 3 1847 Wasylów Gertruda Jankowska Łopateńszczyzna Paweł Aleksandra Wieczorkowska Piotr Zworski, Marianna Zworska, ż. Gabriela, chrz. 17.03.1847 178-51-548 21 R 13 Ż BS 43
30 11 1847 Niewirków Józef Kalasanty Szenherow [Szenher] Bystrzyca Hipolit Konstancja Ramzochryst Franciszek Miłaszewski, Apolonia Wieczorek panna Asyst.Franciszek Jamadowski, Marcjanna Leniewicz panna 171-1-13 286 R 48 R AS
18 8 1848 Szumbar Antoni Wieczorkowski Borki NN Paulina Konstanty Zaborowski, Feliksa Studyniecka panna 625 171 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0091.htm
25 4 1848 Zasław św. Józefa Marek Wieczor Żylińce Wincenty s. Kazimierza Elżbieta c. Piotra Krymska szl. kazimierz Magoński s. Antoniego żonaty, Marianna Roszczynowa ż. Wojciecha 178-3-117 13R 49 Ż
21 12 1848 Zasław św. Józefa Tomasz Trześniowski Żylińce Aleksander s. Tomasza Brygida c. Protazego Krupska 1-dw. Wincenty Wieczor s. Kazimierza żonaty, szl. Marianna Ostrowska ż. Antoniego 178-3-117 30R 119 Ż
30 5 1849 Białogródka Apolonia Urbańska Krzyworudka Stanisław Franciszka Wieczor Daniel Kozielski i Anna Urbańska ż. Jana 178-03-118 528V-529R 85 Ż DM
17 9 1849 Ostróg Antoni Górski Płoska Maciej Elżbieta Krzywińska (urodzony wieczorem) Aleksander Górski i Marianna Dębicka ż. Tomasza 171-1-15 22V-23R 81 R 25 DM
17 1 1849 Zasław św. Józefa Antonina Roszczyn Żylińce Wojciech Marianna Tuzinkiewicz Wincenty Wieczor s.Kazimierza, Anna Klim ż.Józefa 178-3-118 438V-439R 7 Ż 798-799 RG
21 6 1849 Zasław św. Józefa Konstancja Kozłowska Wołkowczyki Piotr s.Wawrzyńca Barbara c.Wojciecha Rychlicka Tomasz Wieczor s.Ludwika, Marcjanna Jaskólska ż.Apollona 178-3-118 455V-456R 59 Ż 832-833 RG
13 12 1849 Zasław św. Józefa Anna Wieczor Żylińce Wincenty s.Kazimierza Marianna c.Piotra Zawadzka Tomasz Magoński s.Kazimierza, Eleonora Wieczor ż.Feliksa 178-3-118 467V-468R 95 Ż 856-857 RG
17 12 1849 Zasław św. Józefa Józef Czyżyński Horodyszcze Maciej Antonina Wieczor Ignacy Szymański, Agnieszka Kozłowska 178-3-118 468V-469R 98 Ż 858-859 RG
17 12 1849 Zasław św. Józefa Andrzej Jaworski Horodyszcze Piotr s.Kazimierza Marianna c.Melchiora Gładka Wawrzyniec Wieczor s.Stanisława, Marianna Jaworska 178-3-118 468V-469R 99 Ż 858-859 RG
27 1 1850 Zasław św. Józefa Jan Ostrowski Żylińce Antoni Grzegorz s.Bartłomieja Marianna c.Mikołaja Harasimowicz Feliks Wieczor, Marianna Magońska ż. Kazimierza 178-03-119 371V-372R 11 Ż 723-724 RG
23 1 1850 Zasław św. Józefa Ludwik Wieczor Wołkowczyki Tomasz s.Ludwika Julianna c.Mikołaja Golińska Wincenty Wieczor s.Kazimierza, Fortunata Ostrowska ż.Antoniego 178-3-119 371V-372R 12 Ż 723-724 RG
6 3 1851 Korzec Józefa Talkiewicz Korzec Stanisław Eleonora Dydrych Albin Wieczorkowski i Józefa Leszczyńska 178/3/72 68v-69r 37 Ż Na
26 7 1851 Korzec Anna Franciszka Kamińska Korzec Ludwik Anastazja Hordyńska Piotr Kulpacewicz i Katarzyna Bronikowska ż. Andrzeja, Albin Wieczorkowski i Barbara Majewska 178/3/72 89v-90r 124 Ż Na
28 6 1851 Kotelnia Petronela Grzybowska Antopol Franciszek Zofia Gromnicka Piotr Bogdaszewski i Anna Wieczor ż. Pawła 178-3-31 347V-348R 45 Ż 685-686 DM
29 1 1851 Zasław św. Józefa Aniela Bruniszewska Wołkowczyki Franciszek Marianna Sławińska Tomasz Wieczor, Tekla Kozłowska ż.Grzegorza 178-3-120 377V-378R 14 Ż 739-740 RG
12 5 1851 Zasław św. Józefa Józefa Roszczyn Żylińce Wojciech s.Jana Marianna c.Jana Tuzinkiewicz Wincenty Wieczor s.Kazimierza, Marianna Ostrowska ż.Antoniego 178-3-120 386V-387R 42 Ż 757-758 RG
17 7 1851 Zasław św. Józefa Franciszek Wieczor Wołkowczyki Tomasz Julianna Gołyńska Wincenty Wieczor, Rozalia Kozłowska ż.Franciszka 178-3-120 390V-391R 53 Ż 765-766 RG
8 10 1851 Zasław św. Józefa Aniela Borkowska Żylińce Wincenty s.Franciszka Tekla c.Iwana Mazurkiewicz Wincenty Wieczor s.Kazimierza, Eleonora Wieczor ż.Feliksa 178-3-120 399V-400R 80 Ż 783-784 RG
27 7 1865 Żytomierz Aniela Czarniawska Dubowiec Michał Karolina Omiecińska córka 1-dw./ Stefan Dubrawski, Anastazja Wieczor / jedna z 3 metryk o nr 196 178-3-61 31 196 Ż DG
10 6 1866 Żytomierz Józefa Kurowska Dubowiec Piotr Apolonia Barańska [11.06.1866] córka 1-dw., Piotr Omieciński i Anastazja Wieczor 178-3-63 31 134 Ż 59 i 60 DG
31 7 1874 Mosty Wielkie Jan Kisilewicz Mosty Wielkie 70 Michał Maria Wieczorek Wojciech Siciński, Tekla Ślepokura ż. Hiacynta 1777L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201777/pages/PL_1_301_1777_0002.htm
16 8 1877 Rzyszczów Karolina Lewandowska Pije August Katarzyna Wieczorkiewicz J. Taborowski, Antonina Pawłowska, Jan Pawłowski, Antonina Julnowska 312-1-111 3 4 m.K KM
11 1 1882 Berezdów Brunon Wieczorkowski Korytyszcze Leon Zofia Brzezicka Władysław Kasznierski i Olimpia Wójcicka panna 178-3-169 628V-629R 16 Ż DM
20 6 1884 Turzysk Katarzyna Minarska Turopin Walenty Anna Wieczorek 752 14-15 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0008.htm
22 12 1889 Kowel Wiktoria Jarocka Rudniki Paweł Ludwika Wieczorkowska 291 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0002.htm
4 11 1890 Torczyn Karolina Cygan Prohonów Stanisław Marianna Wieczorek 676 22-23 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0012.htm
0 1891 Tbilisi Aleksandra Wieczorkowska Wilhelm Zofia Engiert Konstanty Czerniawski, Agata Andrejewna Tb
4 3 1891 Torczyn Kazimiera Wieczorek Okorsk Duży Ludwik Marianna Perz 677 10-11 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0006.htm
13 12 1892 Tbilisi Władysław Wieczorkowski Wilhelm Zofia Engiert data chrztu Tb
2 11 1892 Dubno Marianna Wesołowska Ziniówka Stanisław Józefa Gracz Jan Wieczor i Marianna Wesołowska 740-10-21 86V-87R 91 R 24 DM
19 7 1893 Młynów Józefa Witek Użyniec Stanisław Marianna Wieczorek Jan Suwała, Agnieszka Tynkowska ż. Józefa 740-7-94 15V-16R 85 R 128 DW
20 9 1896 Młynów Weronika Witek Użyniec Stanisław Marianna Wieczorek Mikołaj Padewski, Marianna Kwaśnik ż. Jana 740-7-94 67V-68R 98 R 187 DW
17 12 1899 Młynów Jan Witek Peremiłówka Stanisław Marianna Wieczorek gub. Radomska, pow. Kozienice, gm. Brzóza, Stanisław Tomczyk, Michalina Kaszycka ż. Józefa 740-2-407 73V-74R 140 R 1640 RK
3 5 1900 Niewirków Zofia Wieczorek Nowiny Teofil Waleria Gromczyńska Chł. Antoni Konopiński, Ludwika Kuligowska ż. Józefa 951 16 V-17 R 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0019.htm
25 2 1900 Niewirków Ewa Grabowska Nowiny Stanisław Florentyna Gromczyńska Chł. Teofil Wieczorek, Cecylia Pawlak ż. Wojciecha 951 8 V-9 R 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0011.htm
2 1 1900 Torczyn Władysław Wieczorek Bujany Józef Antonina Biernat 954 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0002.htm
26 4 1902 Torczyn Stanisław Wieczorek Bujanie Józef Antonina Biernat 967 7V-8R 33 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0008.htm
9 4 1903 Niewirków Stanisław Szymon Wieczorek Nowiny Teofil Waleria Gromczyńska 966 18V-19R 72 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0019.htm
2 10 1905 Dubno Józef Drogomirecki Ziniówka Mikołaj Franciszka Jabłońska Julian Stranc i Julianna Wieczorek ż. Wojciecha 740-10-21 25V-26R 96 R 27 DM
14 9 1906 Szumsk Jadwiga Śmiechura Kaletyńce Wielkie Wawrzyniec Nepomucena Wieczorek 01-236 113V-114R 144 T
28 5 1906 Dubno Piotr Wieczorek Ziniówka Wojciech Maria Orłowska Józef Piątek i Katarzyna Linko ż. Wojciecha 740-4-162 12V-13R 46 R 14 DM
3 12 1906 Dubno Bolesław Piątek Ziniówka Józef Antonina Broniszewska Józef Jabłoński i Julia Wieczorek ż. Wojciecha 740-4-162 32V-33R 125 R 34 DM
28 5 1910 Dubno Piotr Zieliński Dubno Otton Konstancja Wieczor Jan Chodorowski i Maria Wesołowska panna 740-4-162 84V-85R 67 R 74 DM
6 11 1910 Dubno Antoni Sobol Radów Ludwik Marcelina Wedler Józef Wieczorek i Katarzyna Sobol panna 740-4-162 98V-99R 122 R 88 DM
30 4 1912 Torczyn Antoni Wieczorek Torczyn Józef Antonina Bernat 1042 16-17 29 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0011.htm
26 7 1912 Torczyn Ignacy Łapot Bujanie Antoni Paulina Toporowska Antoni Bernad, Antonina Wieczorek ż. Józefa 1042 26-27 51 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0016.htm
11 10 1914 Torczyn Aleksander Wieczorek Torczyn Józef Antonina Bernat 1056 32-33 62
25 3 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Jadwiga Wieczor Horodyszcze Karol Petronela Erzak lub Jerzak Józef Piaskorski i Adela Skibińska 17-2-47a 7V-8R 25 Ch 15-16 DM
27 12 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Jan Zaręba Szepetówka Andrzej Tekla Wieczor Jan Krzemiński i Karolina Kamforowicz 17-2-47a 31V-32R 98 Ch 63-64 DM
22 9 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Anna Wieczor Horodyszcze Karol Petronela Erzak/Jerzak Michał Czyżyński i Adela Skibińska 17-2-47a 78V-79R 70 Ch 155-156 DM
24 4 1917 Torczyn Leontyna Wieczorek Okorsk Mały Józef Antonina Bernad 1082 12 42 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0012.htm
3 3 1921 Młynów Władysław Diwiszek Dziwiszek Iwankowce Józef Marianna Wieczorek Franciszek Albryszewski, Jadwiga Miller 740-4-446 40R 48 R 523 RK
11 6 1921 Młynów Antonina Wieczorek Iwankowce Władysław Krystyna Rampas Antoni Rampas, Jadwiga Myślej ż. Józefa 740-8-158 20V 33 R 9988 RK
22 11 1922 Młynów Jan Staszewski Chorupań Mikołaj Antonina Wieczorek Franciszek Pawlik, Magdalena Strzech ż. Kaspra 740-8-158 40R 189 R 9 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 11 1831 Kotelnia Paweł Wieczor Antopol 23 Michał Marianna Rakowicz Anna Gromnicka Antopol 20 Franciszek Helena Zabłocka Grzegorz Bohdaszewski, Piotr Radecki, Jan Sieszycki, Atanazy Iskrzycki. Pan młody -obrządku grecko-rosyjskiego. 178-51-301 21R 15 Ż 43 BS
14 2 1832 Korzec Fortunat Kopij 18 Franciszek Tekla Leszczyńska Rozalia Dubczyńska 15 Wojciech Apolonia Kulikowska Jan Wieczorkowski i Wojciech Guzowski 245-1-6 83r 9 R Na
11 11 1834 Kotelnia Gabriel Pieńkowski Antopol 30 Jan Marianna Lewkowska Apolonia Kłodnicka Antopol 24 Józef Domicella Wieczor Grzegorz Bohdaszewski, Jan Korsak, Stefan Osowski 178-51-301 36R 16 Ż 73 BS
7 6 1834 Korzec Jan Zorger Korzec 66w Baltazar Anna Barbara Jankowska Korzec 47 Łukasz Teresa Jan Wieczorkowski, Franciszek Kokulski i Wincenty Paradowski 245-1-8 87r 14 R Na 0
30 5 1835 Zasław św. Józefa Leon Tuzińkiewicz 24 Jan Ewa Chodzińska Wiktoria Wolańska 20 Jan Honorata Puchalska Feliks Wieczor, Jan Tuzińkiewicz, Honorat Wolański 178-3-101 72 22 Ż SK
27 10 1835 Zasław św. Józefa Stanisław Pioruński 20 Feliks Ludwika Golińska Karolina Magayska 18 Antoni Franciszka Tarnawska Tadeusz Lisowski, Feliks Wieczor, Eustachy Ogolewicz 178-3-101 76 30 Ż SK
20 11 1838 Niewirków Jakub Zarzecki Siedliszcze 32 Kazimierz Marianna Czechorowska Jadwiga Wieczorek Siedliszce 20 Michał Porchorowicz Jan Mikołaj Butyński , Łukasz Michałowski 171-1-11 285R 9 R AS 0
30 10 1838 Zasław św. Józefa Piotr Konopacki Mokijowce 30 Jan Apolonia Tekla Wieczor Czetyrboki 18 Marcin Marianna Krasowska Józef Nahajewski, Dominik Kłopotowski, Mikołaj Domaszewski 178-03-110 81R 21 Ż 158 DM
13 10 1840 Kotelnia Piotr Sochacki par. Kotelnia 20 Jan Jewdokia Kuźmicka Franciszka Kłodnicka Antopol 20 Józef Domicela Wieczor Ignacy Smoleński, Antoni Rybicki 178-3-9 175V 16 Ż 349 DM
23 11 1841 Korzec Albin Wieczorkowski Korzec 23 Jan Katarzyna Michałowska Katarzyna Łaszczyńska Korzec 23 Grzegorz Domicella Majchrowska 872 248 47 DW
10 6 1845 Międzyrzec Józef Wieczorkowski par. Międzyrzec 30 Jan Katarzyna Salomea Podgórska par. Międzyrzec 17 Jan Domicela A.Kruczkowski, E.Kochanowski, Nikodem Kowalewski 884 264V 3 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0272.htm
26 1 1847 Korzec Jakub Różański Korzec 27w Andrzej Marianna Wieczorkowska Teresa Tyszecka Kamionka Suchowolska 26 Dionizy Marianna Sydorska 2 R PW
16 11 1847 Żytomierz Stefan Dubrawski Dubowiec 20 Marcin Aniela Omiecińska Aniela Kurowska wieś Dubowiec 18 Antoni Katarzyna Kozieracka Piotr Szymon , Mikołaj Wieczor 178-3-1 63 56 Ż Ni
18 1 1848 Zasław, św. Józefa Franciszek Broniszewski Wołkowczyki 19 Piotr s. Macieja Katarzyna c. Józefa Murawska Marianna Sławińska Łenkowce 18 Franciszek s. Jana Anna c. Antoniego Wołoczkiewicz 1-dw. Tomasz Wieczorz s. Ludwika, prac. Piotr Kozłowski s. Wawrzyńca 178-3-117 33V 2 Ż
24 10 1848 Zasław, św. Józefa Wincenty Wieczor Żylińce 35w Kazimierz s. Jakuba Franciszka c. Stanisława Chocińska Marianna Zawacka Brykula 18 Piotr s. Jakuba Franciszka c. Bartłomieja Ostrowska (wdowiec po Elżbiecie z Krymskich c. Piotra) chł. Jan Miłkiewicz s. Pa 178-3-117 49R 33 Ż
24 11 1848 Humań Jakub ur. Wieczorek par. Humań 27 Andrzej Franciszka Kińska Ewelina ur. Moczulska par. Humań 17 Jan Krystyna Dobiszewska ur.M. von Blumenfeld, Augustyn Molle, Walery Mazewski 685-2-1024 4 20 Ch EH
17 7 1849 Zasław św. Józefa Feliks Kaleński Lenkowce 25 Jan s. Jakuba Marianna c. Józefa Piotrowska Katarzyna Wasilewicz Czotyrboki Jan s. Walentego Anna Witwicka Tomasz Wieczor s. Ludwika, Piotr Lubaszewski s. Mikołaja, Jan Hulowski s. Jana 178-03-118 481V 15 Ż 881 DM
6 2 1849 Niewirków Józef Brocki Adamka 24 Józef Rozalia Dobrzańska Marianna Wieczorek Adamka 24 Michał Barbara Perehorowicz Florian Hryniewiecki, Marcin Leniewicz 171-1-15 422R 7 R 423 DM
6 2 1849 Niewirków Franciszek Pomadowski Adamka 25 Andrzej Marianna Dobrowolska Prakseda Wieczorek Adamka 27 Michał Barbara Perehorowicz Florian Hryniewiecki, Marcin Leniewicz 171-1-15 422R 8 R 423 DM
5 2 1850 Szumbar Szczepan Malawski Borki 21 Ignacy Marianna Leszczynowicz Paulina Wieczorkowska Borki 20 Florian Marianna Mikulska 625 162_163 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0085.htm
28 1 1851 Zasław św. Józefa Antoni Ostrowski Łeńkowce 37w Mateusz s.Piotra Marianna c.Andrzeja Falkowska Julianna Skrzyniecka Seredyńce 22 Jan s.Kazimierza Konstancja c.Antoniego Biejakowska (?) Wd. po Fortunacie Wieczor c.Ludwika. Karol Klimkowski s.Jana, Franciszek Chmielowski s.Józefa 178-3-120 410R 4 Ż 804 RG
27 5 1851 Zasław św. Józefa Wincenty Borkowski Żylińce 23 Franciszek s.Stefana Rozalia Karpińska Tekla Makarewicz Żylińce 18 Jan s.Bazylego Tekla c.Franciszka Tyczyńska Wincenty Wieczor, Mateusz Mowczan 178-3-120 412V 9 Ż 809 RG
16 8 1853 Zasław św. Józefa Walenty Wieczor Wołkowczyki 23 Ludwik Marianna Emilia Starzyńska Wołkowce 18 Franciszek Aleksandra Jan Broniszewski, Antoni Ostrowski, Grzegorz Kozłowski 178-03-121 434R 18 Ż 816 RG
4 10 1853 Zasław św. Józefa Stanisław Ostrowski Kamionka par.Sławuta 20 Wojciech Katarzyna Marianna Wieczor Żylińce 20w Piotr Franciszka wd. z d.Zawadzka, Mikołaj Łukawski, Ignacy Czarkaś, Jakub Kaliński 178-03-121 434V 19 Ż 817 RG
25 1 1859 Toporyszcze Teodor Skuratowski Styrty 40 Teodor Wiktoria Wieczorkowska Salomea Pieńkowska Dobryń 18 Stanisław Anastazja Dydkowska Jan Turski, Brunon Mioduszewski 178-03-50 720R 2 Ż DM
31 1 1860 Zasław św. Jana Grzegorz Więcławski Zasław 36 Jakub Dorota Wieczorkiewicz Justyna Gawrylińska Zasław 40 Teodor Monika Strzelbicka Stefan Karwowski, Józef Kondratowski 178-03-75 239V 5 Ż 437 DM
16 6 1863 Białogródka Jan Urbański Krzyworudka 20 Stanisław Franciszka Wieczor Petronela Okajewicz Czyżówka 19 Walery Aniela Sinkiewicz Szymon Urbański i Antoni Kozielski 178-03-81 38V 7 Ż DM
9 2 1864 Białogródka Józef Sławecki Kuźmińce 20 Franciszek Marianna Wieczor Antonina Kustowska Polachowa 16 Łukasz Marianna Kozielska Wincenty Rowinkowski i Franciszek Makowski 178-03-81 104R 7 Ż DM
10 10 1865 Białogródka Wincenty Sławecki Kuźmińce 24 Franciszek Anna Wieczor Tekla Olędzka Sosnoweczka 17 Józef Marianna Medyńska Franciszek Makowski i Jan Kobierski 178-03-81 180R 23 Ż DM
12 8 1889 Krzemieniec Edward Kędzior Stożek 29 Kazimierz Apolonia Maria Wieczorek Stożek 23 Wojciech Anna 01-81B 37R 11 T
13 9 1892 Kowel Mateusz Piętak Kowel 27 Franciszek Agnieszka Wieczorek Marianna Szczypkowska Kowel 28 Bartłomiej Rozalia Kucharzak 293 53 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20293/pages/PL_1_436_293_0029.htm
3 2 1896 Turzysk Maciej Kula Wierzbiczno-kol. 62w Paweł Agnieszka Kucharczyk Anna z Wieczorków Młynarska Turopin - kol. 68 Paweł Tekla Petruń 919 18R 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0018.htm
31 1 1899 Torczyn Józef Wieczorek Zaturce 22 Ludwik Marianna Perz Antonina Bernad Torczyn 17 Andrzej Katarzyna Stefańska 936 20R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0020.htm
20 8 1906 Szumsk Bronisław Oborski par. Kuniów 22 Grzegorz Teresa Telicka Wiktoria Śmiechura Kaletyńce Wielkie 19 Wawrzyniec Nepomucena Wieczorek 1214 01-236 136R 27 T
18 10 1907 Tbilisi Włodzimierz Piotr Krzyżanowski Warszawa 31 Boleslaw Józefa Gorbowska Stanislawa Ludwika Gawrońska Warszawa 22 Antoni Antonina Wieczorkowska Julian Jakubowski, Dionizy Popławski 171 32 Tb
12 10 1908 Szumsk Jan Kryszczuk Kaletyńce Wielkie 28 NN Katarzyna Kryszczuk Maria Śmichura Kaletyńce Wielkie 19 Wawrzyniec Nepomucena Wieczorek Franciszek Bartosiewicz, Piotr Nowicki 52R 28 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WV-X?i=655&cat=834001
27 1 1908 Międzyrzec Korecki Tomasz Florczyk Zastawie par. Niewirków 40w Józef Marianna Dymarska Aniela Wieczorek Międzyrzec Korecki 45 IN Magdalena Wieczorek Marcin Wilczyński, Władysław Łyszczarz 740-4-360 21V 1 R 18 DM
25 1 1909 Szumsk Tomasz Śmichura Kaletyńce Wielkie 25 Wawrzyniec Nepomucena Wieczorek Emilia Witmof Kaletyńce Wielkie 22 Paweł Elżbieta Lewandowska Jan Nowicki, Aleksander Pietrowski 92V 6 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C5-G?i=917&cat=833999
21 2 1910 Tajkury Mikołaj Ostrowski par. Tajkury 26 Maciej Marianna Wieczorek Emilia Piasecka par. Tajkury 19 Franciszek Ludwika Szpakowska R-740-4-69 34 R 8 R 0
10 7 1910 Tbilisi Ignacy Kołodziejek pow. kolski, kaliska gub. 26 Józef Antonina Wieczorek Maria Staszak 16 Wincenty Emilia Halicka Józef Staszak, Robert Rajzer 236 31 Tb
9 12 1912 Tbilisi Jan Osepianc Tbilisi (orm.-greg.) 36 Michał Osanna Martykianc Eleonora Wieczorek płocka gub. 27 Józef Marianna Słomka Choren Miriłanow s. Dawida, Ł. Swietłow 292 43 Tb
2 5 1920 Młynów Józef Dziwiszek Iwanówka kol. 21 Józef Maria Szczepan(-ek) Maria Wieczorek Iwanówka kol. 19 Wojciech Julianna Orłowska Błażej Kosatka, Franciszek Olbriś 740-6-321 47 22 R AK2
20 12 1921 Radziwiłłów Józef Wieczorek Stanisław Konstancja Surma Eugenia Janczeni Aureliusz Augustyna Dudar Józef Pieszak, Stanisław Kolomar 1-119 20 0
21 5 1921 Młynów Józef Myślajew Dubno par. Dubno 33 Grzegorz Maria Jadwiga Melcer z d. Wieczorek Iwankowce 33w Wojciech Anna Orłowska Józef Dziwiszek, Franciszek Olbrzyszowski 740-4-446 85V 21 R 554 RK
1 10 1922 Młynów Władysław Masłowski Iwanówka kol. 31 Ludwik Marianna Dnieprowska Augustyna Wizner z Homów Iwanówka kol. 41w Jan Paulina Wajs Weiss Piotr Racek, Józef Wieczorek 740-8-158 52V 41 R 23 DW
18 6 1922 Młynów Mikołaj Kamiński Iwanówka kol. 32 Andrzej Maria Olchowicz Bronisława Masłowska Iwanówka kol. 25 Ludwik Maria Nieprowska Antoni Pałaszczyk, Władysław Wieczorek 740-8-158 51R 26 R 21 DW
11 2 1923 Młynów Józef Zdaniak Bereszczyn 35 Wojciech Katarzyna Wieczorek Bronisława Gąsierowska Lechów 22 Wojciech Katarzyna Gniewko W. Łopatyński, Jan Tarnowski 740-6-321 50 7 R AK2
15 4 1923 Tbilisi Andrzej Kosmala 34w Filip s. Józefa Zofia Nowak Aniela Witwicka 26 Józef s. Franciszka Paulina c. Jana Imbirowska Zygmunt Wieczorek, W. Aleksiejew 530 10 Tb
25 1 1925 Ludwipol Stanisław Szymon Wieczorek Nowiny 22 Teofil Waleria Gromczyńska Natalia Brusiło 966 18V-19R 72
22 5 1927 Młynów Józef Kocielski Smordwa 35 Mikołaj Aniela Piekieł Stanisława Staszewska Mieczysławówka 16 Mikołaj Antonina Wieczorek Piotr Bartkiewicz posterunkowy z P.P. z Młynowa, Adam Nowak, st. Posterunkowy ze Smordwy 740-6-332 52 15 R AK2
4 11 1928 Kowel Antoni Wieczorek Janina Krzykowska Kowel 24 Walenty Ludwika Jewczyńska dopisek 979 113 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0017.htm
4 1 1928 Torczyn Władysław Wieczorek Bujany 28 Józef Antonina Bernat Adela Klejn 954 2-3 3 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0002.htm
4 1 1928 Torczyn Władysław Wieczorek Adela Klejna 30 Wincenty Anna Korneć dopisek 740-2-409 19R 88 R 1715 RK
9 9 1928 Warkowicze Jan Witek 29 Stanisław Marianna Wieczorek Władysława Skowron dopisek 740-2-407 74R 140 R RK
2 2 1932 Dubno Józef Domański Hurby, par. Ostróg 34 Jan Waleria Stańkiewicz Jadwiga Wieczorek 01-234 33V-34R 132 T dopisek
28 11 1935 Torczyn Stanisław Wieczorek Helena Olszewska 28 Jakub Katarzyna Wodarska dopisek 740-2-414 60R 30 R 1523 RK

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
16 Jadwiga Wieczorkówna 21 Niewirków Siedliszcze 1838 CDIAK AS 1045-2-228
158 106 Anna Wieczor z Gromnickich, mąż prawosławny 40 Kotelnia Antopol 1853 Żytomierz DM 178-3-37
2640 288 Wieczorek Emilia, panna 36 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2640 288 siostra Anna Wieczorek 14 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
57 103 Ob. Wieczorkowski Albin wdowiec 64 Korzec Przedm. Zaruwie 1885 Równe DW
14 Wieczorek Jan 36 Dubno Olibów 1892 Łuck DW 1-22-297a
31 Wieczorek Jan 36 Dubno Kol. Ziniówka 1892 Łuck DW 1-22-297a
35 75 Wieczerek /Wieczorek Marcin 29 Skurcze Skurcze 1911 Żytomierz DM 178-49-41
689 422 Wieczorek Seweryn 51 Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
808 12 żona Katarzyna Wieczorek 48 Bereźnica Znosicze 1911 Żytomierz DM 178-49-37
81 201 żona Konstancja z Wieczorków 40 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
314 1 Wieczorek Wojciech 54 Dubno Ziniówka 1912 Żytomierz DM 178-03-49
382 49 żona Katarzyna Wieczorek 50 Dubno Krzywucha 1912 Żytomierz DM 178-03-49
407 25 żona Jadwiga Wieczorek 23 Dubno Korabliszcze 1912 Żytomierz DM 178-03-49
46 11 Stanisław Wieczerek (Wieczorek ?) 66 Włodzimierzec Annopol kolonia 1913 Żytomierz DM 178-49-55
20 78 Wieczorkiewicz Jadwiga z Janiszewskich, wdowa 87 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl