Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 149 wyników dla: Kopij

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1809 Ołyka Marianna Kopij 60 Majdan Łopateński wdowa 297-1-143 Łuck 0
25 11 1824 Ołyka Nikodem Kopij Majdan Łopateński s. Antoni Kopij i Marianna Słodkowska 297-1-144 15 Łuck 0
1824 Ołyka Andrzej Kopij 297-1-144 13 Łuck 0
11 7 1832 Aleksandria Teresa Łuszczewska 30 Kustyń sł., z Kopijkowskich, wdowa po Janie 171-1-5 180V 12 R DM
13 1 1857 Wiszenki Franciszek Kopij zostawił żonę Marię, s. Antoni, Ludwik, c. Franciszkę 22-1-161 130 4 Łuck 0
7 5 1860 Bereżnica Ewa Kopij 30 Wydymer 1-dw., mąż Adam, synowie Atanislaw i Romuald, córki Marianna i Aniela 841 589 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0325.htm
13 10 1860 Bereżnica Katarzyna Kopij 2 Wydymer c. 1-dw. Władysława i Domiceli z Morczyńskich (?) 841 593 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0327.htm
13 10 1860 Bereżnica Marianna Kopij 2 Wydymer c. 1-dw. Władysława i Domiceli z Morczyńskich (?) 841 593 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0327.htm
29 6 1860 Łuck Franciszka Kopij 2 Korm c. odnodworców Michała i Tekli z Zembowskich 841 431 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0238.htm
1 11 1864 Tuczyn Konstancja Kopij 55 Rzeczyca z Sawickich, mąż Łukasz, synowie Stanisław i Faustyn, córki Tekla, Marianna, Joanna i Józefa 1045-2-200 28R 19 CDIAK DM 353
3 2 1892 Tuczyn Maria Kopij 19 Reczyca c. miesz. Faustyna i Joanny z Jabłońskich 706 54 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20706/pages/PL_1_436_706_0029.htm
24 4 1895 Ołyka Zofia Kopij 25 Huta Bogusławka z Kownackich, mąż Władysław, córki Franciszka i Marianna 1018 502 33 MO 0
16 5 1895 Tuczyn Tekla Łoś 80 Leonówka z Kopijów, miesz., wdowa po Aleksandrze, dzieci: Mikołaj i Rozalia 915 41V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0036.htm
18 12 1895 Tuczyn Urszula Bagińska 7 Leonówka c. miesz. Franciszka i Zofii z Kopijów 915 45V 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0040.htm
22 7 1901 Ołyka Józef Kopij 75 Hajsin kawaler, mieszczanin klewańskiego cechu 953 75 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0065.htm
19 7 1907 Ołyka Franciszka Waligórska 29 Huta Bogusławka z Kopijów, zostawiła męża Seweryna, synów Edwarda, Czesława, Leona córki Mariannę i Józefę 1019 476 48 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0254.htm
24 11 1907 Ołyka Leon Waligórski 9/12 Huta Bogusławka Seweryna i Franciszki Kopij 1019 490 90 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0261.htm
10 10 1909 Ołyka Konstancja Kopij 2 Ołyka Adolfa i Marianny z Urbańskich 1019 160 88 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0086.htm
12 10 1909 Tajkury Stanisław Kopijkowski 2/52 Zdołbunów s. Karola i Tekli z Macijewskich 48 R 0
16 5 1912 Ołyka Józef Sawicki 63 Bogusławka zostawił żonę Magdalenę z Kopijów 1050 144 32 MO
17 9 1912 Ołyka Kazimiera Kopij 2 Silno Marcelego i Franciszki z Szelużyńskich 1050 151 57 MO
20 3 1914 Ołyka Cecylia Kopij 16/12 Huta Trochimbrodzka Marcelego i Franciszki z Szelążków 1063 212 25 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0224.htm
7 5 1915 Ołyka Józefa Szelonżek 8 Silno Mikołaja i Emilii z Kopijów 1081 90 31 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0051.htm
1921 Łuck Franciszek Kownacki 41 Kiwerce wdowiec po Walentynie Kopij, dz. Zygmunt, Stanisław i Rozalia 53 30 Łuck

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
3 2 1800 Kołki Józef Kopij Majdan Bereściański Jan Katarzyna 297-1-62 170 Ł MO
25 9 1835 Białogródka Jan Grabarczuk Chrystówka Jaśko Marianna Hałubc Mykita Kopijk i Maria Kondratiukowa 178-03-101 122R 85 Ż DM
9 4 1837 Białogródka Paweł Greszczuk Chrystówka Mikołaj Helena Chwedko Nicefor Kopijko i Marianna Matwiejów ż. Benedykta 178-03-108 149R 41 Ż DM
10 1 1843 Aleksandria Julia Seweryna Prokopowicz Nowy Zawód Ignacy Katarzyna Kopij 882 164 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0165.htm
1 2 1843 Berezne Józefa Kopijkowska Druchowa Ignacy Franciszka Lityńska ur. Szmon Czabowski żonaty, Aleksandra Korewiczowa mężatka 882 209 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0211.htm
1 8 1843 Berezne Piotr Ładecki Druchowa NN Julia w.ż. Ignacy Kopijkowski żonaty, Krystyna Hulewiczowa ż. Maksymiliana 882 212 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0213.htm
5 2 1844 Wiszenki Marjanna Romanowska Rudnia Mateusz Anna Ziemba Stanisław Boczkowski, Tekla Kopij; ch: 06.02. 770 7 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0004.htm
30 10 1844 Wiszenki Joanna Maszkowska Budki Czołnickie Aloizy Marjanna Kopij Jan Rudecki, Rozalia Dzurowska; ch: 02.11. 770 35 62 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0018.htm
21 5 1847 Aleksandria Helena Prokopowicz M. Nowe Zawodzie Ignacy Krystyna Kopij Kajetan Grochowski z Magdaleną Kopijówną 15 Równe JJ
9 3 1848 Tuczyn Stanisław Bagiński Siedliszcze Małe Franciszek Tekla Murawska Kazimierz Bagiński i Joanna Kopij panna 171-1-14 204V 10 R DM
10 3 1850 Łuck Franciszka Kopiej ... Michał Tekla Józef Kopij, Magdalena Warkowa 835 7-8 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0005.htm
21 4 1857 Łuck Karolina Bajkowska Korm Adam Karolina Paszkowska Jan Paszkowski, Tekla Kopij 393 16-17 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0009.htm
1 9 1860 Łuck Antoni Mikołaj Kopij Majdan Korm Józef Tekla Bujakowska 841 396-397 63 0
2 12 1860 Włodzimierzec Katarzyna Kopij Bazyli Dominika Żarczyńska 841 704-705 41 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0389.htm
5 4 1864 Tuczyn Wincenty Kopiej Rzeczyca Faustyn Joanna Dziekońska Gabriel Bagiński i Aniela Kopij panna 1045-2-200 4V-5R 12 CDIAK 330 DM
6 4 1864 Tuczyn Wilhelmina Kopiej Ryświanka Jan Joanna Grochowska Faustyn Kopij i Krystyna Urbanowicz ż. Pawła 1045-2-200 5V-6R 13 CDIAK 331 DM
28 3 1868 Łuck Karol Kopij Komarów Józef Tekla Bujak 398 18-19 32 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0010.htm
27 10 1872 Szumsk Paweł Brączkowski Litowiszcze Jan Ludwika Kopijewicz 0.1-65 28V-29R 99 T
9 11 1888 Łokacze Marianna Rębacz Józef Franciszka Kania (Kopij) nr aktu 169 t. V 191
1 9 1888 Horochów Antoni Kopijkowski Bożów Marceli Franciszka Zajączkowska 124 32-33 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0017.htm
12 1 1892 Łokacze Józef Rębacz Józef Franciszka Kopij nr aktu 18 t. V 191
31 12 1894 Tuczyn Aniela Dąbrowska Urszulin Franciszek Emilia Kopij 915 2V-3R 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0003.htm
13 1 1895 Tuczyn Weronika Kopij Reczyca Dionizy Marcelina Domalewska 915 2V-3R 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0003.htm
30 1 1897 Tuczyn Marcelina Bagińska Leonówka Franciszek Zofia Kopij 917 3 V-4 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20917/pages/PL_1_436_917_0004.htm
12 1 1897 Tuczyn Franciszka Żmudowska Tuczyn Teofil Władysław Antonina Kopijańska Jacek Świrzewski, Anna Matysiak ż. Stanisława 917 2 V-3 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20917/pages/PL_1_436_917_0003.htm
17 5 1898 Tuczyn Antonina Żmudowska Tuczyn Teofil Władysław Antonina Kopijańska 937 9V-10R 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0010.htm
15 11 1900 Tuczyn Leopolda Kopij Reczyca Dionizy Marcelina Domalewska Stanisław Domalewski, Kunegunda Urbanowicz ż. Floriana 956 44-45 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0023.htm
7 12 1901 Ołyka Władysław Szelążek Pyszny Bór Mikołaj Emilia Kopij 953 37V-38R 149 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0038.htm
26 8 1901 Tuczyn Janina Żmudowska Tuczyn Władysław Antonina Kopijan..a 957 20V-21R 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0021.htm
24 3 1901 Niewirków Stanisław (Biskup) Olejniczak Zastawie Franciszek Franciszka Kopij 952 18-19 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0010.htm
24 2 1902 Tuczyn Adela Dąbrowska Urszulin Jan Wilhelmina Kopij 969 5V-6R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0008.htm
26 2 1902 Tuczyn Aleksander Bagiński Leonówka Franciszek Zofia Kopij Dionizy Kopij, Ludwika Misiewicz ż. Łukasza 969 5V-6R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0008.htm
7 3 1904 Ołyka Kazimierz Ostrowski Bolesławka Józef Marianna Kopij 984 12 41 MO 0
17 11 1904 Ołyka Kira Szelążek Pyszny Bór Wojciech Marianna Kopij 984 45 172 MO
7 2 1905 Ołyka Cyryla Domalewska Pyszny Bór Jan Anna Kopij Kazimierz Domalewski, Adela Kownacka 985 7 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0007.htm
29 12 1905 Ołyka Stanisław Kownacki Bolesławka Franciszek Klementyna Kopij 1019 169 1 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0091.htm
4 4 1906 Ołyka Izydor Kopij Bogusławka Adolf Marianna Urbańska 1019 203 70 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0108.htm
21 2 1907 Ołyka Teofila Sawicka Dobra Mateusz Aniela Kopij 1019 345 24 MO
15 4 1907 Ołyka Cezary Szelążek Pyszny Bór Wojciech Marianna Kopij 1019 365 62 MO
13 4 1907 Ołyka Leon Waligórski Bogusławka Seweryn Franciszka Kopij 1019 365 64 MO
23 4 1907 Ołyka Aniela Ostrowska Bolesławka Józef Marianna Kopij 1019 367 68 MO
6 7 1907 Ołyka Józefa Szelążek Pyszny Bór Mikołaj Emilia Kopij 1019 385 104 MO
11 7 1907 Ołyka Bronisława Domalewska Pyszny Bór Jan Anna Kopij 1019 387 105 MO
8 11 1907 Ołyka Rozalia Kownacka Bolesławka Franciszek Walentyna Kopij 1019 421 173 MO
2 1 1907 Tuczyn Józefa Domalewska Leonówka Onufry Maria Stanejko Dionizy Kopij, Maria Grochowska 1028 1V-2R 3 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201028/pages/1_436_0_0_1028_0004.htm
3 2 1908 Ołyka Stanisława Kopij Bogusławka Władysław Teofila Kownacka 1019 510-511 30 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0272.htm
1 7 1909 Ołyka Stanisława Sawicka Dobra Maciej Aniela Kopij 1019 58 127 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0034.htm
1 9 1909 Ołyka Antoni Domalewski Wólka Kotowska Jan Anna Kopij Piotr Kownacki, Józefa Bernacka 1019 76 173 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0043.htm
5 10 1909 Ołyka Emeryk Szelążek Nowa Ziemia Wojciech Marianna Kopij 1019 86 198 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0048.htm
1 12 1909 Ołyka Wincenty Sawicki Bogusławka Cezary Helena Kopij 1019 104 243 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0057.htm
26 9 1910 Tajkury (Zdołbunów) Bronisław Kopijkowski Zdołbunów Karol Tekla Macijewska Marian Kikinger, Barbara Kowalska ż. Piotra R-740-4-69 21 V-22 R 91 0
18 4 1911 Ołyka Roman Sawicki Huta Bogusławka Cezary Helena Kopij 1063 20 80 MO
13 4 1911 Ołyka Feliksa Kopij Huta Bogusławka Władysław Teofila Kownacka 1063 21 84 MO
19 1 1911 Tuczyn Stanisław Filipowicz Reczyca Adam Józefa Steper Stanisław Domalewski, Weronika Kopij panna 1032 2V-3R 6 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201032/pages/1_436_0_0_1032_0006.htm
3 3 1912 Ołyka Zofia Sinkowska Bogusławka Karol Maria Kopij 1050 24 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0014.htm
10 2 1912 Ołyka Cecylia Szelążek Adamówka Wojciech Maria Kopij 1050 18 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0011.htm
3 7 1912 Ołyka Konstancja Ostrowska Zalisocze Józef Maria Kopij 1050 68 132 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0036.htm
7 11 1912 Ołyka Cecylia Kopij Dobra Marceli Franciszka Szelążek 1050 102 197 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0053.htm
15 11 1912 Ołyka Feliksa Sawicka Bogusławka Cezary Helena Kopij 1050 110 213 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0057.htm
17 5 1913 Ołyka Antonina Kopij Ołyka Adolf Maria Urbańska 1063 108 73 MO
20 12 1913 Ołyka Felicja Sieńkowska Huta Bogusławka Karol Marianna Kopij 1063 126 164 MO
12 6 1914 Ołyka Franciszek Szelążek Silno Mikołaj Emilia Kopij 1063 175 82 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0186.htm
6 7 1914 Ołyka Izabella Szeleżynska Nowa Ziemia Wojciech Marianna Kopij 1063 179 97 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0190.htm
22 9 1915 Ołyka Kazimiera nieczytelne Ujeźdźce nieczytelne Marianna Kopij 1081 67 128 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0039.htm
12 1 1916 Kołki Helena Kopij Kolonia Huta Józef Ewa Kowalska Bryner, Helena Kitajewska 1078 20 35 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0015.htm
29 10 1917 Kołki Helena Szpringel Hołodnica Franciszek Monika Kopij Fabian Szpringel, Stefania Szpingel 1078 9 22 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0010.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
11 7 1798 Gródek Józef Żukowski Kuźmin Agnieszka Kulczycka Kuźmin Płaziński Józef Matkowski Prokopij JZ
1805 Ołyka Wojciech Konefał wd Marianna Kopij M.Łopateński 297-1 AP Łuck MO
13 10 1810 Ołyka Franciszek Kowalski Wiktoria Kopij M.Łopateński 297-1 AP Łuck MO
4 8 1821 Ołyka Gabriel Kopij Konstancja Buczyńska M.Łopateński 297-1 AP Łuck MO
25 1 1825 Ołyka Tadeusz Kopij Marianna Domalewska Łopateń 297-1 AP Łuck MO
10 2 1829 Aleksandria Jan Kopijkowski Kustyń 25 Bazyli Franciszka Marianna Wolska Kustyń 20 Joachim Magdalena Antoni Terpiłowski, Johan Peczeń 171-1-2 174R-174V 2 R DM
27 4 1831 Żytomierz Bolesław Kopijowski Żytomierz 21 Adam Róża Prochnicka Amelia Village Żytomierz 16 Zygmunt Julianna Nakwiatowska Julian Smykowski , Dominik Mianowski 178 3 4 48 21 Ż Ni
23 10 1837 Kołki Jan Jabłoński par. Kołki 20 Wojciech Ewa Kopij Józefa Marcinkowska par. Kołki 19 Stefan Aleksandra Józef Szymanczewski, Marcin Śliwiński 823 83a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0088.htm
1852 Aleksandria Jan Urbanowicz Hieronim Franciszka Cudnowicz Franciszka Kopij MU 9
2 2 1860 Kołki Hieronim Sinkowski Par. Ołyka 24 Stanisław Agnieszka Romanowska Teofila Szczepkowska par. Kołki 19 Jan Katarzyna Kopij 841 505 4 0
22 5 1860 Bereżnica Adam Kopij Wydymer 36w Józef Rozalia Bober Apolonia Rutkowska Dołhe 23 Michał Teresa Krasnowska Jan Myszkiewicz, Jan Korniewicz 841 583 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0322.htm
13 5 1862 Tuczyn Adam Łoś Józefówka par. Aleksandria 25w Jan Zofia Kiełczyńska Emilia Urbanowicz Leonówka 20 Grzegorz Julianna Kozłowska Jan Dziekoński , Stanisław Kopij, Ryszard Sawicki 887 33 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0017.htm
1876 Aleksandria Ludwik Urbanowicz Jan Franciszka Kopij Marcelina Kamińska Mikołaj Anna Bagińska MU 7
1882 Aleksandria Karol Urbanowicz Jan Franciszka Kopij Wiktoria Olizarowska MU 3
13 2 1883 Tuczyn Piotr Sawicki Ponebele, par. Równe 22 Tomasz Cecylia Tobiasz Teofila Prokopowicz Leonówka 20 Tomasz Joanna Kopij Mikołaj Łoś i Michał Drapiński 697 38 2 AK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20697/pages/PL_1_436_697_0020.htm
1885 Aleksandria Leon Urbanowicz Jan Franciszka Kopij Feliksa Olizarowska MU 4
1885 Aleksandria Witalis Urbanowicz Paweł Krystyna Kopij Kornelia Bagińska MU 6
16 2 1886 Tuczyn Władysław Prokopowicz Leonówka 25 Tomasz Joanna Kopij Honorata Urbanowicz Leonówka 18 Eliasz Julia Sewruk Józef Urbanowicz, Maciej Reszczyński i Wawrzyniec Bagiński 700 6 MU AK
1889 Aleksandria Bonifacy Urbanowicz Jan Agnieszka Kopij Franciszka Gnietecka MU 11
29 10 1889 Tuczyn Józef Bagiński Leonówka 29 Wincenty Elżbieta Janikowska Kamilla Prokopowicz Leonówka 32 Tomasz Joanna Kopij Tomasz Kulikowski, Dominik Pawłowski i Feliks M 703 AK
19 9 1893 Ołyka Józef Ostrowski Bolesławka 24 Adama Franciszka Kownacka Marianna Kopij Huta Bogusławka 22 Grzegorz Tekla Kownacka Ludwik i Florian Kownaccy 1018 210 29 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0111.htm
22 10 1895 Ołyka Władysław Kopij Huta Bogusławka 26w Grzegorz Tekla Kownacka Teofila Kownacka Bolesławka 25 Michał Marianna Krzaczkowska 1018 487 26 MO
5 5 1896 Ołyka Seweryn Waligórski Huta Bogusławka 27 Józef Julianna Żugajewicz Franciszka Kopij Huta Bogusławka 18 Bartłomiej Teofila Chorążyczewska 1018 634 14 MO
28 1 1896 Tuczyn Maciej Reszczyński Urszulin 26 Józef Magdalena Kopij Sabina Karbowska Karczemka 20 Ignacy Katarzyna Kuriata Antoni Winckowski, Seweryn Bagiński 916 28R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20916/pages/PL_1_436_916_0027.htm
20 10 1896 Tuczyn Faustyn Dziekoński Józefówka, par. Aleksandria 22 Adam Józefa Kopij Karolina Szpetkowska Krąglik 19 Karol Waleria Dergiman Modest Łukomski, Aleksander Sawicki 916 30R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20916/pages/PL_1_436_916_0029.htm
5 10 1897 Ołyka Adolf Kopij Huta Bogusławka 26 Grzegorz Tekla Kownacka Marianna Urbańska Huta Bogusławka 24 Jan Marianna Maryniak 1018 789 29 OM
1898 Szpanów Antoni Urbanowicz Paweł Krystyna Kopij Ludwika Santowska MU 12
11 10 1898 Ołyka Antoni Grochowski Balarka par. Deraźne 26 Józef Marianna Horoszkiewicz Aniela Kopij Huta Bogusławka 22 Grzegorz Tekla Kownacka 1018 929 25 MO
21 2 1899 Tuczyn Feliks Kownacki Trzy Kopce, par. Aleksandria 25 Fabian Maria Kicińska Kornelia Dąbrowska Urszulin 18 Franciszek Emilia Kopij 938 33 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20938/pages/PL_1_436_938_0031.htm
12 6 1905 Horochów Józef Mróz Zwiniacze 30 Jan Katarzyna Konieczna Aniela Kopijkowska Zwiniacze 19 Marceli Franciszka Zasieczkowska 974 35 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0037.htm
13 11 1905 Ołyka Marceli Kopij Zaułek 26 Franciszek Aniela Krosnikiewicz Franciszka Szelążek Pyszny Bór 18 Ignacy Kamila Moroz 985 63 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0060.htm
27 5 1907 Tajkury Karol Kopijkowski Zdołbunów 22 Feliks Aniela Dobrzańska Tekla Macijewska Zdołbunów 24 Jan Józefa Truszkowska 11 R 0
18 1 1909 Ołyka Cezary Sawicki Bogusławka 26 Michał Emilia Słowińska Helena Kopij Bogusławka 28 Michał Kamila Sochacka 1019 111 1 MO
25 1 1909 Ołyka Antoni Trosewicz Obórka par. Kołki 26 Florian Franciszka Barwińska Anna Kopij Łopatyń 17 NN Wiktoria Kopij 1019 115 9 MO
1910 Tuczyn Polikarp Kotowski Feliks Aleksandra Kopij Stefania Prokopowicz Władysław Honorata Urbanowicz MU 10
6 2 1911 Ołyka Karol Sieńkowski Huta Bogusławka 27 Jan Józefa Leszczyńska Maria Kopij Huta Bogusławka 17 Władysław Zofia Kownacka 1063 65 6 MO
1912 Tuczyn Michał Urbanowicz Józef Eufrozyna Żarczyńska Weronika Kopij MU 3
26 8 1912 Ołyka Edward Miller Bogusławka 22 Fryderyk Franciszka Klesz Franciszka Kopij Bogusławka 16 Władysław Zofia Kownacka 1050 128 24 MO
1913 Kazimierka Aleksander Urbanowicz Florian Kunegunda Kopij Adela Kuriata MU 14
25 5 1914 Ołyka Cezary Dawidowicz Horodyszcze 22 Karol Michalina Kopij Józefa Piekarz Horodyszcze 18 Franciszek Katarzyna Kajkus 1063 204 19 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0215.htm
22 10 1917 Kołki Anastazy Kopij gr. Silno 22 Michał Michalina Jadwiga Sztathauz gr. Kołki 19 1078 31 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0018.htm
5 11 1917 Kołki Dominik Barwiński Taraż 22 Wincenty Emilia Elzbieta Kopij gr. Kołki 21 1078 32 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0019.htm
22 11 1917 Kołki Bogdan Wincenty Tomaszewski gr. Kołki 75 Dominika Kopij gr. Kołki 42w 1078 33 12 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0019.htm
1918 Tajkury Stanisław Kopijkowski Adam Joanna Muszyńska Aniela Chorążyczewska nr aktu 39 t. VI 271
1918 Tuczyn Edward Reszczyński 29 Franciszek Franciszka Sinicka Katarzyna Kopij t.IV 449 22
30 10 1921 Łuck Józef Kopij Antoni Kamila Maszkowska Wiktoria Żarczyńska Adolf Aniela Słodkowska J. Skarżyński, K.Słodkowski 36 8 AP Łuck MO
20 5 1923 Aleksandria Klemens Kaszperski Janina Żmudowska Tuczyn 22 Władysław Antonina Kopijan..a 957 20V-21R 78 dopisek 0
30 8 1925 Młynów Adam Urbański Cumań, par. Ołyka 34 Jan Marianna Maryniak Jadwiga Błaszczyk Julianówka 20 Stanislaw Józefa Stranc Adam Błaszczyk, Wincenty Kopij 128R 28 R DW 98
21 11 1926 Ludwipol Stanisław Olejniczak Zastawie 25 Franciszek Franciszka Kopij Marianna Wolnowska Zastawie 25 Stanisław Rozalia Pakuła 952 3 5 952 18-19 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0002.htm
3 2 1929 Młynów Wiktor Karpiński Kiwerce Rozalia Kopij AP Równe MO
29 9 1929 Ołyka Władysław Świderski Aniela Ostrowska Bolesławka 22 Józef Marianna Kopij 1019 367 68 dopisek MO
7 9 1929 Deraźne Dionizy Kopij Felicja Sieńkowska Huta Bogusławka 16 Karol Marianna Kopij 1063 126 164 dopisek
7 10 1934 Chołoniewicze Józef Konefał Dermanka 21 NN Józefa c. A Konefał Stanisława Kopij 1063 104 59 dopisek
9 6 1935 Ołyka Czesław Koksanowicz Bogusławka 29 Andrzej Anna Mierzwińska Stanisława Kopij Bogusławka 27 Władysław Teofila Kownacka 1019 510 30 1019 175 16
24 6 1935 Chołoniewicze Kazimierz Badowski Ołyka 26 Jan Rozalia Kornatowska Anastazja Kopij 1019 80 184 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0045.htm
9 6 1935 Ołyka Czesław Koksanowicz Bogusławka 29 Andrzej Anna Mierzwińska Stanisława Kopij Bogusławka 27 Władysław Teofila Kownacka 1019 510 30 1019 175 16 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0094.htm
21 6 1936 Ołyka Emeryk Szelążek Nowa Ziemia 27 Wojciech Marianna Kopij Amelia Słodkowska 1019 86 198 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0048.htm
26 12 1937 Deraźne Roman Sawicki Huta Bogusławka 26 Cezary Helena Kopij Feliksa Bejger 1063 20 80 dopisek
8 1 1939 Zdołbunów Bronisław Kopijkowski Zdołbunów 29 Karol Tekla Macijewska Wiera Marianowicz R-740-4-69 21 V-22 R 91 dopisek R 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
1 821 Mieszcz. Jan Kopij 49 Aleksandria Trzy Kopce 1885 Równe DW 597-1-1
4 365 Żona Franciszka z Kopijów 52 Aleksandria Majdan Koźliński i Koleśnia 1885 Równe DW 597-1-1
5 498 Żona Józefa z Kopijów 47 Aleksandria Józefówka (Balarka) 1885 Równe DW 597-1-1


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl