Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 230 wyników dla: Gala

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 4 1810 Kuniów Piotr Galasiński 6 Górszczyzna s. szl. Macieja i Agnieszki 297-1-086 22R Ł
17 7 1827 Szumsk Konstancja Galaszyńska 24 Bajmaki ze słabości niewiadomej, ur., rodz. Franciszek i Józefa 245-1-1 404V 28 R RK
2 10 1830 Luboml Marianna Galan 82 Polowiki ur. Prończuk 845 324V 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0318.htm
14 2 1832 Ołyka Julianna Galant 6/12 Jerynowce córka Teresy Galantowej 818 254 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0261.htm
2 7 1833 Wiszenki Antoni Gala 0,5 Nowosady r: Jan I Marianna z Wróblewskich; poch: 03.07. 819 66 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0067.htm
26 4 1834 Wiszenki Antonina Gala 5/365 Nowosady r: Jan i Marianna z Wróblewskich; poch: 28.04. 820 55 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0055.htm
19 12 1835 Zasław św. Józefa Teresa Galantowa 57 Białopole Mąż: Eliasz, syn Karol 178-3-101 108 154 Ż SK
24 2 1836 Luboml Katarzyna Galan 28 Jagodzin ur. Matczuk 851 557 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0307.htm
13 3 1839 Luboml Brygida Malec 6/12 Jagodzin r. Piotr, Anna Galan 854 629 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0357.htm
14 1 1840 Krzemieniec Anna Galas 56 Rudka dzieci; Grzegorz, Teodor i Pelagia 871 409 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0214.htm
21 2 1842 Beresteczko Wiktoria Mandarecka 2,5/12 Smolawa c. Daniela i Brygidy z Galantów 4 21 7
1 3 1843 Luboml Krystyna Galan 70 Jagodzin ur. Miszczuk 858 540 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0286.htm
2 2 1845 Kuniów Franciszek Głębocki 5/12 Pererosłe s. Józefa i Agnieszki z Galaszyńskich 884 109 R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0112.htm
13 11 1845 Beresteczko Daniel Manderecki 61 Smolawa zona Brygida z Galantów, synowie Mikołaj i Józef, córki Róża, Franciszka i Katarzyna 7 23 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%207/pages/PL_1_436_7_0013.htm
27 4 1845 Luboml Ignacy Malec 2/12 Jagodzin r. Piotr, Anna Galan 860 428 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0228.htm
28 6 1846 Kuniów Ludwik Galaszyński 45 Gorszczyna żona Marianna z Głębockich, syn Bazyli, córki: Teofila, Kamila 885 95 28 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0096.htm
9 2 1848 Beresteczko Tomasz Galant 3 Piaski s.pracowitej Marianny 10 20 3
16 3 1850 Beresteczko Józef Mandarecki 11 Smolawa s. Daniela i Grygidy z Galantów 12 27 8
2 11 1853 Beresteczko Jan Galant 3/12 Piaski s. Marianny 15 32 29
14 4 1853 Luboml Marianna Borowik 4 Jagodzin r. Stefan, Franciszka Galan 865 192 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0100.htm
16 11 1854 Beresteczko Marianna Galant 33 Staryki panna, c. zmarłych Jana i Antoniny 16 34 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0019.htm
2 11 1859 Beresteczko Tekla Galant 50 Staryki mąż Jan 21 27 18
20 5 1881 Szumsk Karol Galaszyński 7 m-cy Kurianki nieślubny syn wdowy Emilii Galaszyńskiej 01-231 60R 66 T DM 851
29 8 1882 Horochów Jan Rogala 7/12 Drużkopol s. austriackich poddanych Karola i Agnieszki 118 75 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0043.htm
1 5 1886 Brody Jan Moliński 7 Suchowola 131 s. Antoniego i Anny Galandziuk L 7
8 1 1895 Ołyka Józef Gala 18 Wólka Kotowska Wojciech i Emilia z Rosińskich 1018 492 2 MO 0
4 3 1895 Ołyka Julia Gala 30 Wólka Kotowska z Kownackich, mąż Mikołaj, dzieci Bronisław, Leonard, Jan, Weronika, Antonina, Zofia i Jadwiga 1018 498 19 MO 0
15 11 1896 Ołyka Piotr Ostrowski 17 Dobra Józef i Filomena Gala 1018 670 65 MO 0
25 6 1898 Ołyka Franciszek Gala 9/12 Wólka Kotowska Mikołaj i Teofila Bernacka 1018 948 32 MO 0
9 7 1898 Ołyka Bronisława Gala 2 Wólka Kotowska Mikołaj i Teofila z Bernackich 1018 950 37 MO
11 1 1906 Ołyka Tadeusz Gala 5 Wólka Kotowska Mikołaja i Teofili z Bernackich 1019 309 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0167.htm
1 8 1906 Ołyka Bogumił Niechanicki 1,5 Stanisławka Pawła i Filomeny Gala 1019 326 60 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0175.htm
4 11 1907 Młynów Feliksa Gola Gala 14 Ludwikówka panna, rodzice: Stanisław i Marianna z d. Miankus 740-2-414 107R 41 R 1568 RK
26 10 1910 Tajkury Adam Kazimirczuk 10 Tajkury s. chłopów Antoniego i Franciszki z d. Zagala R-740-4-69 51 V 57 R
24 1 1910 Młynów Marianna Gola Gala 40 Ludwikówka z d. Miankus, mąż Stanisław, dzieci: Władysław, Jan, Marianna, Anna, Zofia 740-4-447 14V 8 R 628 RK
14 10 1918 Wiszenki Narcyza Sinicka 16 Przebaże rodzice: Jan i Antonina z d. Gala 35-9-769 33R 46 Ł 4566 RK
16 10 1918 Wiszenki Eugeniusz Gala 6 Przebaże rodzice: Dionizy i Teofila z d. Sinicka 35-9-769 33R 48 Ł 4566 RK
21 10 1918 Wiszenki Gerwazy Gala 9/12 Przebaże rodzice: Antoni i Marianna z d. Kownacka 35-9-769 33R 50 Ł 4566 RK
27 11 1918 Wiszenki Witalis Gala 4/12 Przebaże rodzice: Dionizy i Teofila z d. Sinicka 35-9-769 35R 72 Ł 4570 RK
8 2 1920 Młynów Karolina Gala 10/12 Ludwikówka kol. 740-6-321 61 15 R AK2
10 7 1936 Krzemieniec Borys Rogala-Lewicki 51 Krzemieniec s. Pawła i Elżbiety z Woszczyninych, inżynier, żona Maria, syn Mikołaj 26 0
17 11 1938 Krzemieniec Maria Rogala-Lewicka 46 Krzemieniec ur. 18.2.1892 c. Edwarda i Julii, nauczycielka, syn Mikołaj 54 0
8 6 1940 Krzemieniec Stefania Magalas 21 Krzemieniec c. Pantalemona i Paraskiewy 44 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
6 12 1753 Szumsk Franciszek Ksawery Mikołaj Jekler Szumsk Leon Dorota Rogala Rudzinski, Krystyna Truszkowska 297-1-180 55R Ł RK 133
26 12 1757 Szumsk Felicjanna Maria Magdalena Podhorska Borki Dominik Salomea Gizzycka Giżycka Michał Baltazar Podhorski, Anna Rogalanka, 297-1-180 74V Ł RK 192
2 7 1759 Szumsk Jan Nepomucen Podhorski Borki Michał Baltazar Marianna Litinska Lityńska Michał Wyszpolski, Anna Agnieszka Rogalanka 297-1-180 85V Ł RK 216
25 6 1765 Szumsk Piotr Rogala Huta Dubieńska Wawrzyniec Anna Florian Barczuk, Regina Bernacka 297-1-180 126V Ł 4485 RK
10 5 1816 Torczyn Antonina Juzkiewicz Chorchoryn Andrzej Agata Trembicka Łukasz Galasinski, Barbara Wysocka 30 18 EH Ł
21 6 1827 Teofilpol Jan Kancerski Wolica Jakub Wiktoria Popławska Jakub Dobrowolski i Teodora Segalas 178-3-93 332R 28 Ż DM
1 6 1828 Kuniów Antonina Galaszyńska Pererosłe Franciszek Józefa Buryczewska ch. 3.06.1828, Ur. Leon Torczyński kawaler, Ur. Honorata Kuryłowicz panna, asyst. Ur. Mikołaj Prokop 171-1-1 63V-64R 38 R Mg
2 6 1829 Gródek Bazyli Śniegurski Gródek Adam Agnieszka Kotlarz Galant Jan Kotlarczuk Michał, Dawidowa Marianna Śniegurska Marianna 100 JZ
31 8 1829 Luboml Michał Malec Jagodzin Piotr Anna Galan Wojciech Iwko, Marianna Iwko ż. Mikołaja 844 544 79 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0296.htm
27 10 1829 Luboml Teresa Galan Jagodzin Mikołaj Katarzyna Jaszczuk Józef Gadzało, Ewdochia Jaszczuk ż. Wawrzyńca 844 548 93 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0298.htm
25 2 1830 Kuniów Helena Galaszyńska Pererosłe Tomasz Józefa Boryczewska 171-1-3 63 R 13 R
5 7 1831 Luboml Helena Galan Dolowiki? Jan Marianna Józuk Maksym Galan, Helena Szewczukowa 846 304R 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0298.htm
17 8 1831 Kulczyny Dominik Wysoczyński Wolica Tatarska Aleksander Marianna Jankowska chrzest: 1831.08.17, Ur. Wincenty Łatyński, Ur. Marianna Szydłowska, panna, ass. Ur. Franciszek Nowakowski, Ur. Teresa Galaszewska, ż. Pawła 178-03-97 382V 52 Ż Mg
28 5 1832 Wiszenki Teodora Gala Nowosady Stanisław Marianna Rentowska Jan Gala, Marianna Pyplio; ch: 29.05. 818 100a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0107.htm
20 2 1832 Beresteczko Konstancja Dziulińska Piaski Bazyli Magdalena Galant 818 227R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0234.htm
15 9 1832 Luboml Elżbieta Malec Jagodzin Piotr Anna Galan Jan Wojtko, Franciszka Weremko ż. Andrzeja 847 553 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0300.htm
22 12 1832 Luboml Tomasz Galan Jagodzin Mikołaj Katarzyna Pać ? 847 557 106 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0302.htm
15 1 1833 Wiszenki Antoni Gala Nowosady Jan Marianna Wróblewska Andrzej Tomczykowski, Anna Bergell; ch: 17.01. 819 48a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0049.htm
2 10 1835 Luboml Franciszka Malec Jagodzin Piotr Anna Galan Wojciech Iwko, Franciszka Weremko ż. Szymona 850 382 71 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0203.htm
20 10 1835 Bazalia Anna Nowicka Żerebki Wielkie Marcin Marianna Gutkowska Michał Galasiewicz i Franciszka Gutkowska 178-03-101 238R 91 Ż DM 0
29 11 1836 Luboml Andrzej Jaszczuk Kąty Jan Euchima Antoniuk Wawrzyniec Godzało, Pałaszka Galan ż. Michała 851 517 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0286.htm
7 8 1838 Kuniów Daniel Galaszewski Pererosłe Franciszek Franciszka Boryszewska Leon Tarczyński, Anastazja Markowska 81 R 55 ZP 0
7 10 1838 Luboml Brygida Malec Jagodzin Piotr Anna Galan Antoni Chirman, Marcjanna Nehoda ż. Piotra 853 506 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0286.htm
7 10 1838 Luboml Helena Malec Jagodzin Piotr Anna Galan Kazimierz Iwko, Katrzyna Stuber ż. Bartłomieja 853 506 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0286.htm
17 2 1838 Krzemieniec Klara Turobińska Krzemieniec Łukasz Katarzyna Rygocka sł. Antoni Brojanowski i sł. Marianna Galatowicz 01-12 5V 19 T 218 DM
10 12 1841 Beresteczko Wiktoria Mandarecka Smolawa Daniel Brygida Galant sław. Szymon Łutejkiewicz, Pelagia Izdebska ż. Jana 3 10 30
13 3 1842 Luboml Tekla Malec Jagodzin Piotr Anna Galan Jan Nehoda, Franciszka Stocka ż. Józefa 857 489 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0263.htm
29 12 1842 Luboml Anna Szklanczuk Kąty Jan Marianna Błaszczuk Łukasz Błaszczuk, Teodora Galan ż. Maksyma 857 519 120 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0278.htm
29 5 1843 Kuniów Eleonora Galaszyńska Pererosłe Franciszek Józefa Boryszewska 882 62 R 49 0
29 10 1845 Kuniów Bazyli Galaszyński Gurszczyzna Ludwik Marianna Głębocka 884 101 V 69
17 1 1845 Wiszenki Filomena Gala Majdan Jezierski Jan Elżbieta Kownacka Michał Rosiński, Marianna Rosińska; ch: 19.01. 771 4 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0003.htm
8 5 1845 Wiszenki Mikołaj Sinicki Nowosady Krzysztof Marianna Gala Józef Galla, Helena Sinicka; as: Bogusław Galla, Katarzyna Iwanowska; ch: 09.05. 771 8 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0005.htm
9 1 1845 Luboml Marianna Kohut Rakowiec Stefan Aleksandra Galan Franciszek Galan, Katarzyna Kutas ż. Michała 860 368 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0198.htm
26 2 1845 Luboml Ignacy Malec Jankowce Piotr Anna Galan Jan Nehoda, Franciszka Stocka ż. Józefa 860 373 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0200.htm
12 3 1845 Luboml Agnieszka Jaszczuk Kąty Jan Joachima Pendel Michał Pronczuk, Apolonia Galana ż. Michała 860 375 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0201.htm
9 12 1845 Luboml Katarzyna Borowik Jagodzin Stefan Franciszka Galan Franciszek Galan, Marianna Szuszko ż. Wawrzyńca 860 397 120 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0212.htm
18 1 1846 Wiszenki Marianna Gala Nowosady Michał Tekla Sinicka Wojciech Babulka, Krystyna Wierzbińska; ch: 20.01. 772 1 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0001.htm
24 4 1846 Luboml Wojciech Malec Jagodzin Piotr Anna Galan Jan Nehoda, Franciszka Stocka ż. Józefa 861 460 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0196.htm
6 1 1847 Luboml Kacper Borowik Jagodzin Stefan Franciszka Galan Stefan Kohut, Marianna Szuszko ż. Wawrzyńca 862 359 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0193.htm
20 2 1847 Luboml Małgorzata Galan Kuśniska Jan Marianna Błaszczuk Wojciech Pronczuk, Teodora Galan ż. Maksymiliana 862 362 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0195.htm
17 10 1847 Luboml Urszula Iwko Jagodzin Jan Marianna Szczuń Franciszek Galan, Marianna Petruk ż. Franciszka 862 379 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0203.htm
1 4 1847 Chabno Franciszek Jędrzejewski Szyszołowce Jan Marianna Lisowska Szymon Morgala, Marianna Lisowska, chrz. 6.04.1847 178-51-548 129V 16 Ż BS 266
12 7 1848 Krzywin Klementyna Białokur Sielce Józef Teresa Gągala ch.13.07.1848, Kacper Skubinski, Feliksa Białokur panna 171-1-14 52R 20 R Mg
25 7 1851 Ostrówki Seweryna Wojtaszko Wola Ostrowiecka Michał Barbara Galan Antoni Jasiorczak, Marianna Jasiorczak 561 16 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20561/pages/PL_1_436_561_0009.htm
1 7 1853 Beresteczko Jan Galant Piaski NN Marianna 15 6-7 9
23 12 1859 Luboml Tomasz Stachniuk Terebejki Wojciech Rozalia Galan 870 112-113 133 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0060.htm
20 4 1859 Ostróg Domicela Wróblewska Mohylany Jan Florentyna Bal Grzegorz Szlaruk i żona Jana Szpagala 886 32-33 49 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0017.htm
30 8 1863 Beresteczko Tekla Róża Galant Staryki NN Marianna 24 14-15 14 0
2 7 1878 Brody Jan Moliński Suchowola 68 Antoni Anna Galandziuk Piotr Moliński, Ewa Kruk ż. Jana L
7 2 1880 Dederkały Jan Głowacki Kaletyńce Wielkie Marcin Emilia Galaszyńska 57 5-6 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0004.htm
2 4 1882 Horochów Jan Rogala Drużkopol Jan Agnieszka Okormus 118 10-11 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0006.htm
19 12 1882 Meżyrów Jan Galarski Korostowce Jakub Brygida Bochenek Bochenko 904-6-3 48 W 9 JS1
15 4 1885 Ołyka Julianna Gągala Długoszyje NN Jadwiga Gągala 506 16 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0009.htm
23 12 1885 Włodzimierz Agnieszka Rogala Marcelówka Walenty Maria Gobilot 803 70-71 194 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0036.htm
31 12 1885 Meżyrów Anna Galarska Korostowce Jakub Brygida Bochenko Andrzej Bochenko i Marcelina Bochenko żona Kajetana 904-6-7 145V-146R 1 W JS1
2 3 1886 Ołyka Jan Edward Sochor Ołyka Wawrzyniec Maria Mańgala 507 18 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0010.htm
26 2 1886 Meżyrów Marcin Bochenko Korostowce Antoni Maria Czernousow Wincenty Wołujko i Brygida Galarska żona Jakuba 904-6-7 147V-148R 13 W JS1
23 9 1887 Ołyka Marianna Ostrowska Dobra Józef Filomena Gala 1050 2 70 MO
25 2 1888 Ołyka Zofia Gala Wólka Kotowska Mikołaj Julia Kownacka 508 10 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0006.htm
18 4 1890 Ołyka Jadwiga Gala Wólka Kotowska Mikołaj Julia Kownacka 510 12 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0015.htm
13 2 1890 Młynów Konstanty Słomski Kosarewo Józef Marianna Rogala gub. Radomska, pow. Kozienice, gm. Świerże, Stanisław Czajka, Agnieszka Karbarczyk ż. Piotra 740-2-407 4V-5R 19 R 1578 RK
6 12 1892 Jałowicze Maria Galanowska Targowica Antoni Franciszka Łaszewska Cyryl Wysocki, leonora Mańkowska 165 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0005.htm
11 3 1892 Ołyka Kazimiera Suchodolska Wólka Kotowska Daniel Zofia Gala 1018 14-15 26 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0010.htm
1 1 1894 Ołyka Jan Porębski Romaszkówka Piotr Marianna Rogala 1018 248 3 MO
15 3 1894 Ołyka Jan Gala Wólka Kotowska Mikołaj Julia Kownacka 1018 286 59 MO 0
19 8 1894 Włodzimierz Wiktoria Pajer Bolesławówka Franciszek Katarzyna Guzin Antoni Rogala, Wiktoria Bednarz ż. Franciszka 812 62-63 147 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0034.htm
10 8 1895 Ołyka Józef Suchodolski Wólka Kotowska Daniel Zofia Gala 1018 447 83 MO
17 9 1895 Ołyka Edward Rosianowski Baszłyki Adam Agnieszka Gala 1018 463 107 MO 0
28 1 1896 Ołyka Bronisława Gala Wólka Kotowska Mikołaj Teofila Bernacka 1018 532 21 MO 0
4 10 1897 Ołyka Franciszek Gala Wólka Kotowska Mikołaj Teofila Bernacka 1018 748 112 MO 0
27 1 1903 Młynów Karolina Tomczyk Ludwikówka Wojciech Józefa Cybulska gub. Radomska, pow. Kozienice, Antoni Wierzbicki, Marianna Gala ż. Stanisława 740-2-411 2V-3R 7 R 1320 RK
17 3 1903 Młynów Marianna Słomska Zofiówka Marcin Agnieszka Gorecka gub. Radomska, pow. Kozienice, Stanisław Gala, Marianna Baran ż. Antoniego 740-2-411 7V-8R 33 R 1326 RK
12 9 1904 Ołyka Józefa Gala Wólka Kotowska Bronisław Ludwika Bernacka 984 34 128 MO 0
4 1 1904 Ołyka Emilia Richter Stanisławówka Klemens Anna Adamaszek Michał Nowicki i Katarzyna Gala 984 3 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0003.htm
1 1 1904 Ołyka Józefa Chodorowski Pyszny Bór Fortunat Petronela Gala Stanisław Suchodolski, Cecylia Konefał 984 4 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0004.htm
20 3 1905 Ołyka Hieronim Kownacki Wólka Kotowska Bronisław Zofia Gala Kazimierz Bernacki, Aniela Bernacka 985 13 45 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0013.htm
8 4 1905 Ołyka Kazimierz Bernacki Wólka Kotowska Piotr Weronika Gala 985 14 52 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0014.htm
11 4 1905 Ołyka Bogusław Nichanicki Stanisławka Paweł Filomena Gala 985 15 54 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0015.htm
29 12 1905 Młynów Anna Mazurek Młynów NN Teofila Mazurek gub. Siedlecka, pow. Konstantynów, gm. Koroszczyn, nieślubna, Stanisław Gala, Marianna Kwaśnik ż. Jana 740-2-414 1V-2R 5 R 1471 RK
15 9 1906 Ołyka Szczepan Suchodolski Wólka Kotowska Daniel Zofia Gala 1019 243 149 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0128.htm
4 12 1906 Ołyka Antonina Gala Wólka Kotowska Bronisław Ludwika Bernacka 1019 271 206 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0144.htm
12 7 1907 Ołyka Stanisław Kownacki Wólka Kotowska Bronisław Zofia Gala 1019 389 109 MO
20 8 1907 Brody Bronisław Moliński Suchowola 250 Józef Anna Galandiuk L 18
10 5 1907 Kowel Antoni Rogala Zielona Walenty Marianna Gublat 1004 13V-14R 65 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0017.htm
15 8 1907 Młynów Anna Gola Gala Ludwikówka Stanisław Marianna Miankus gub. Radomska, gm. Suskowola, Józef Rogalski, Marianna Wojtasik ż. Jana 740-2-414 70V-71R 85 R 1536 RK 0
11 1 1908 Ołyka Tadeusz Wysocki Balarka Ludwik Antonina Gala 1019 498-499 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0266.htm
19 3 1908 Ołyka Adelajda Bernacka Wólka Kotowska Piotr Weronika Gala 1019 524 58 MO
17 8 1908 Ołyka Regina Gala Wólka Kotowska Bronisław Ludwika Bernacka 1019 580 171 MO
16 10 1909 Ołyka Antoni Kownacki Wólka Kotowska Bronisław Zofia Gala 1019 88 202 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0049.htm
14 3 1911 Ołyka Aleksandra Gala Wólka Kotowska Bronisław Ludwika Bernacka 1063 15 59 MO
11 7 1911 Ołyka Julia Bernacka Wólka Kotowska Kazimierz Zofia Gala 1063 34 135 MO
13 7 1912 Ołyka Antoni Konefał Wólka Kotowska Ludwik Petronela Gala 1050 62 119 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0033.htm
26 10 1912 Ołyka Adela Kownacka Wólka Bronisław Zofia Gala 1050 100 194 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0052.htm
2 4 1914 Ołyka Adela Bernacka Kotowska Wólka Kazimierz Zofia Gala 1063 168 55 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0178.htm
30 5 1915 Ołyka Franciszek Konefał Wólka Kotowska Ludwik Petronela Gala 1081 42 82 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0024.htm
29 4 1915 Kowel Władysław Wójcik Zielona Tomasz Józefa Rogala Cyryl Zięba, Agnieszka Bujalska 1072 22-23 54 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0012.htm
10 6 1916 Ołyka Jan Bartosiewicz Horodyczyna p. Kołki Adam Michalina Gala 1081 109 30 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0061.htm
12 2 1916 Ołyka Stanisław Gala Przebraże Antoni Cyryla Korzeniowska 1081 131 80 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0073.htm
15 4 1916 Ołyka Stanisław Łoziński Mosty Zenon Aniela Gala 1081 135 85 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0075.htm
21 2 1916 Ołyka Weronika Gala Mosty Kasper Kamila Mrozowska 1081 135 86 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0075.htm
17 8 1916 Ołyka Weronika Gala Mosty Kasper Kamila Markowska 1081 137 92 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0076.htm
25 10 1916 Ołyka Genowefa Gala Przebraże Kasper Franciszka Zielińska 1081 145 108 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0080.htm
19 6 1916 Kowel Jan Bujalski Kowel Aleksander Agnieszka Rogala Andrzej Nabożny, Zofia Sztajdel 1072 135 35 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0071.htm
31 12 1917 Wiszenki Albin Gala Mosty Aleksander Józefa Herman Łuck, gubernia Wołyńska, Józef Herman, Domica Paszkowska ż. Leopolda 35-9-769 1V-2R 1 Ł 4504-4505 RK 0
21 11 1917 Kołki Janina Gala Taraż Marian Emilia Tokarska Zenon Markowski, Leontyna Markowska 1078 11 28 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0012.htm
23 3 1917 Ołyka Wiktoria Olszewska Przebraże Józef Antonina Gala 1081 195 24 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0108.htm
20 7 1917 Ołyka Tadeusz Korzeniowski Mosty Albin Tekla Gala 1081 209 49 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0115.htm
14 8 1917 Ołyka Maria Bernacka Wólka Kotowska Kazimierz Zofia Gala 1081 213 57 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0117.htm
30 1 1918 Wiszenki Genowefa Wachowska Mosty Bronisław Józefa Gala Łuck, gub. Wołyńska, Kazimierz Wachowski, Dominika Herman 35-9-769 2V-3R 10 Ł 4506-4507 RK
5 2 1918 Wiszenki Gerwazy Gala Mosty Antoni Marianna Kownacka Łuck, gub. Wołyńska, Władysław Gala, Antonina Ludwikowska 35-9-769 3V-4R 11 Ł 4508-4509 RK
3 2 1918 Wiszenki Witalis Olszewski Przebraże Stanisław Marianna Gala Trościaniec, Łuck, gub. Wołyńska, Aleksander Drzewiński, Adela panna 35-9-769 3V-4R 13 Ł 4508-4509 RK
5 4 1918 Wiszenki Jan Grzegorczyk Kopaczówka Andrzej Petronela Rozwała Pietrzków, gub. Lubelska, Wincenty Galant, Marianna Kłapeć ż. Michała 35-9-769 6V-7R 28 Ł 4514-4515 RK
7 5 1918 Wiszenki Edward Całko Wincentówka Franciszek Helena Mierzwińska Józef Gala, Franciszka Grochowska panna 35-9-769 11V-12R 52 Ł 4524-4525 RK
1 6 1918 Wiszenki Jan Łoziński Mosty Zenon Aniela Gala Marian Gala, Magdalena Herman wdowa 35-9-769 12V-13R 58 Ł 4526-4527 RK
22 9 1918 Wiszenki Anastazja Borecka Przebraże Ludwik Helena Kopiej Marian Gala, Ludwika Gala ż. Bronisława 35-9-769 18V-19R 89 Ł 4538-4539 RK
1 12 1918 Wiszenki Emeryk Korzeniowski Mosty Kazimierz Magdalena Wachowska Stanisław Wachowski, Tekla Gala ż. Albina 35-9-769 24V-25R 116 Ł 4550-4551 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
26 7 1739 Biłka Szlachecka Michał Łonderow Katarzyna Galasowska Gaje 41L 1a http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2041/pages/PL_1_301_41_0002.htm
30 1 1827 Luboml Michał Kapelan Rymacze 16 Maciej Katarzyna Marmur Anna Korniejczuk Rymacze 15 Andrzej Teresa Baran Sebastian Prończuk, Bazyli Galan 301 6 10 843 319 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0004.htm
30 1 1827 Luboml Jan Galan Luboml 20 Teodor Zofia Prończuk Marianna Juszczuk Kąty 18 Paweł Elżbieta Bartoszuk Wasyl Galan, Jan Waluch 301 7 12 843 320 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0005.htm
6 11 1827 Bazalia Michał Galasiewicz Popowce 25 Piotr Regina Góralska Marianna Bujalska Popowce 16 Łukasz Rozalia Miałkowska Marcin Nowicki, Teodor Wyszyński 178-3-93 247R 29 Ż DM
20 5 1828 Krzemieniec Michał Galas Rudki 25w Jan Apolonia Smolej Antonina z Jurytów p.v. ? Rudki 23w Błażej Agnieszka Andruk Teodor Jankowski, Jędrzej Dzidek 01-5 20V-21R 22 T 750 DM
24 11 1829 Kupiel ur. Jan Wyszyński Sobkowce 25 ur. Grzegorz Ewa Bujalska ur. Franciszka Zdaniewicz Chołodziec/ Chołodec 20 ur. Jan Domicella Jaworska Andrzej Jabłoński, Michał Galasewicz, 178-3-95 315V 47 Ż 612 KP2
23 8 1831 Derażne Józef Magalas (wyz. G-R) par. Derażne 25 Paweł Karolina Agata Stupnicka par. Derażne 25 Andrzej Marianna Bonacka Grzegorz Stupnicki, Jan Kamratiuk, Gabriel Stelmach 171-1-4 260R 5 R DM
28 10 1834 Luboml Antoni Marczuk Binduga 25 Wawrzyniec Marianna Maryniuk Rozalia Michaluk Binduga 24 Wojciech Zofia Galanek Antoni Marczuk, Józef Tymoszuk 301 162 35 849 494 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0085.htm
19 1 1836 Luboml Łukasz Hryciuk Jankowce 23 Antoni Marianna Grabowska Anna Kużel Jankowce 20 Andrzej Krystyna Galan Jędrzej Weremko, Marcin Hryciuk 851 528 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0292.htm
23 1 1838 Luboml Jan Iwko Jagodzin 20 Paweł Tekla Borowik Marianna Czuń Kąty 19 Mikołaj Agnieszka Prończuk Bartłomiej Stuber, Mikołaj Galan 853 514 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0290.htm
4 2 1840 Tajkury Stanisław Staszkiewicz par. Tajkury 34 Bazyli Anna Galatowska Tekla z Mazurkiewiczów Sikorska par. Tajkury 37 Marcin Marianna Niemowska 880 41 R 1
9 2 1841 Wiszenki Krzysztof Sinicki Majdan Nowosady 33 Bartłomiej Anna Szubert Marianna Gala Majdan Nowosady 20 Jan Marianna Wróblewska Bogusław Galla, Gotlib Wagner, Jan Lipert 827 72 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0074.htm
12 10 1841 Felsztyn prac. Stefan Magalas Wychwatyńce 23 Mateusz Anna prac. Franciszka Jaryniuk Wychwatyńce 18 Sebastian Magdalena prac. Gmytro Wasyluk, Joachim Antonowy 685-4-74 57r 29 Ch 112 KP2
8 2 1842 Luboml Stefan Kohut Rakowiec 24w Wawrzyniec Marianna Kutas Aleksandra Galan Jagodzin 19 Mikołaj Katarzyna Pac prac. Jan Kohut, Michał Iwko 857 526 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0281.htm
14 11 1843 Kuniów Józef Galaszyński Pererosłe 26 Maciej Agnieszka Szmigielska Franciszka Ostaszewska Pererosłe 24 Feliks Anna Kotowicz 882 69 V 27 0
31 1 1843 Luboml Franciszek Galan Jagodzin 20 Mikołaj Katarzyna Iwko Barbara Iwko Jagodzin 20 Paweł Tekla Prończuk Maciej Szpak, Jan Tołyż 858 513 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0272.htm
6 2 1843 Luboml Tomasz Pendel Jagodzin 25 Józef Agnieszka Matczuk Rozalia Kutas Rakowiec 20 Stanisław Jadwiga Szynkaruk Mikołaj Szynkaruk, Mikołaj Galan 858 516 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0274.htm
21 5 1844 Kuniów Dionizy Nawrocki Siekierzyńce 22 Michał Wiktoria Kamińska Antonina Galaszyńska Pererosłe 16 Franciszek Józefa Boryszewsla 883 77 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0081.htm
3 6 1844 Luboml Stefan Borowik Jagodzin 20 Wojciech Anna Szynkaruk Franciszka Galan Jagodzin 18 Mikołaj Katarzyna Pac Jan Weremko, Stanisław Gadzała 859 608 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0323.htm
21 1 1845 Wiszenki Michał Sinicki Nowosady 26 Bartłomiej Anna Szubert Tekla Gala Nowosady 19 Jan Marianna Wróblewska Bogusław Galla, Krzysztof Herman, Gotlib Herman 771 18-19 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0010.htm
11 2 1845 Bazalia Józef Bondarczuk Żerebki Wielkie 25 Franciszek Marta Joanna Galasiewicz Żerebki Wielkie 20 Piotr Regina Jakub Tadeuszuk, Maciej Izydoruk, Katarzyna Tadeuszuk 178-03-113 230R 8 Ż DM
13 10 1846 Gródek prac. Józef Galant Jaromirka 25 Marcin Anna prac. Anastazja Byk Jaromirka 21 Bazyl Lucyna prac. Józef Galant, Teodor Magułła 685-4-157 36 Ch 20 KP2
13 4 1847 Luboml Michał Malec Jagodzin 18 Piotr Anna Galan Tekla Kołtun Rymacze 20 Kazimierz Marianna Grabowska Stanisław Waluch, Jan Nehoda 862 391 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0209.htm
6 2 1851 Horochów Teodor von Galafre ewangelik 34 Daniel Anna von Lichendorf Anna Malinowska par. Horochów 25 Józef Katarzyna Didrich 89 51 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2089/pages/PL_1_436_89_0027.htm
15 11 1857 Brody Eliasz Pinkiewicz Pońkowice 169 31 Stefan Agata Galacnuga Anna Heltman Wysocko 65 22 Maciej Anna Zdanowska L
15 2 1859 Luboml Paweł Borowik Jagodzin 20 Wojciech Anna Szynkaruk Marianna Szewczuk Jankowce 16 Maciej Marianna Grabowska Wawrzyniec Szulgacz, Franciszek Galan 870 125 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0067.htm
21 5 1872 Luboml Gabriel Jaszczuk Kąty 49w Paweł Marianna Pradun Marianna Lewczuk z Koguciuków Jagodzin 28w Stefan Aleksandra Galan Bartłomiej Antonowicz, Wojciech Dyczko 315 68 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0035.htm
9 11 1875 Luboml Szymon Koguciuk Jagodzin 19 Stefan Aleksandra Galan Marianna Pawliczuk Kąty 19 Onufry Anna Antonowicz Piotr Koguciuk, Tomasz Jankowski 318 79 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0041.htm
19 2 1878 Luboml Michał Borowik Jagodzin 21 Stefan Franciszka Galan Franciszka Sobczuk Borki 19 Jakub Katarzyna Proncuk 321 81 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0042.htm
8 5 1882 Luboml Maciej Jaszczuk Kąty 57w Paweł Rozalia Weremko Agnieszka Kapelan Rymacze 39 Błażej Dorota Galan Erazm Czerpak, Józef Antonowicz 325 91 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0047.htm
20 10 1885 Szumsk Józef Kamiński Monastyrek 28 Antoni Marianna Sopińska Paulina Rudkowska Kurjanki 19 Gabriel Emilia Galaszyńska Jan Myśliński, Jan Boczkowski 01-232 207V 25 T
23 2 1886 Luboml Antoni Staniuk Kupracze 40w Maciej Katarzyna Niegoda Marianna Parchoniuk Kąty 42w Stefan Aleksandra Galan Paweł Staniuk, Szymon Kupracz 329 95 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0049.htm
22 5 1888 Dederkały Jan Stasiuk Kaletyńce Wielkie 60w Karol Anna Niezielska Emilia z Galaszyńskich Głowacka Kaletyńce Wielkie 45 Józef Franciszka Ostaszewska Karol Stasiuk, Józef Ratner 58 100 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0052.htm
10 2 1890 Ołyka Antoni Babiński Majdan Jezierski 26 Jan Marianna Gala Karolina Kownacka Pyszny Bór 22 Wojciech Agnieszka Wysocka 510 38 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0040.htm
3 6 1890 Ołyka Wojciech Rosiński Hawczyce 23 Antoni Marianna Bednarska Aniela Ostrowska Dobra 16 Józef Filomena Gala 510 39 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0041.htm
6 2 1894 Ołyka Teofil Mecner Huta Bogusławka 23 Jan Waleria Gala Marianna Wencel Huta Bogusławka 17 Henryk Domicela Pawłowska 1018 357 5 MO
23 4 1895 Ołyka Mikołaj Gala Wólka Kotowska 36w Andrzej Apolonia Bergiel Teofila Bernacka Wólka Kotowska 27 Kazimierz Józefa Domalewska 1018 479 10 MO
12 7 1898 Szumsk Wincenty Domański Kaletyńce Małe 22w Paweł Apolonia Dwornicka Karolina Rudkowska Kurjanki 24 Gabriel Emilia Galaszyńska 01-234 62V 34 T
21 2 1899 Szumsk Karol Galaszyński Kurjanki 27 Konstanty Julia Siedorowicz Józefa Sławecka Suraż 20 Stanisław Joanna Ejsmontowska 01-235 58R 19 T
5 2 1906 Ołyka Mikołaj Szymonczewski Trostaniec 28 Hipolit Leontyna Gala Wiktoria Bernacka Wólka Kotowska 20 Ludwik Anna Bergel 1019 283 8 MO
14 5 1906 Ołyka Stanisław Gala Majdan Jezierski Parafia Wiszenki 28 Ignacy Józefa Herman Adelajda Słodkowska Majdan 20 Ludwik Maria Kownacka 1019 289 19 MO
21 5 1906 Ołyka Antoni Szulakowski Huta Bogusławka 20 Karol Petronela Kirkiewicz Marianna Oliwa Huta Bogusławka 22 Piotr Kamila Gala 1019 289 20 MO
25 2 1907 Ołyka Władysław Rusiński Hawczyce, par. Łuck 27 Józef Marianna Słowikowska Marianna Ostrowska Dobra 20 Józef Filomena Gala 1019 442 12 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0236.htm
14 10 1907 Ołyka Dominik Wachowski par. Wiszenki 25 Franciszek Rozalia Gala Józefa Cybulska Dermanka 20 Ludwik Albertyna Sawicka 1019 455 37 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0243.htm
17 2 1908 Ołyka Antoni Gala Przebraże Par. Wiszenki 25 Stanisław Bronisława Suchodolska Marianna Kownacka Wólka Kotowska 19 Jozef Aniela Bernacka 1019 630 18 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0334.htm
25 1 1909 Ołyka Kazimierz Bernacki Wólka Kotowska 24 Paweł Marianna Harzyńska Zofia Gala Wólka Kotowska 21 Mikołaj Julia Kownacka 1019 113 5 MO
14 11 1911 Tbilisi Mateusz Pażgalaniec pow. Janów, lubelska gub. 24 Marcin Anna Cydziło Agata Upienik tomska gub. 27 Grzegorz Maria Józef Gonczar, Kazimierz Bałtuszko 268 43 Tb
15 1 1912 Horochów Józef Rogala par. Beresteczko 24 Karol Agnieszka Jadwiga Godawa Fol. Juliewka 20 Franciszek Franciszka Rafał 1039 32 1 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0036.htm
2 6 1913 Ołyka Antoni Judycki Pjanie, par. Jałowicze 23 Bronisław Ludwika Paszkowska Kazimiera Suchodolska Wólka 21 Daniel Zofia Gala 1063 135 20 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0143.htm
9 2 1914 Ołyka Michał Wysocki Balarka 23 Piotr Marianna Sawicka Jadwiga Gala Wólka Kotowska 23 Mikołaj Julia Kownacka 1063 202 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0213.htm
9 6 1915 Kowel Nikodem Czerniachowicz Kowel 29 Franciszek Aniela Smalińska Maria Jadwiga Rogala-Grabiarz z Potemkowskich Kowel 30w Franciszek Anna Gruszecka Eugeniusz Gof, Aleksy Sikorski 1072 54 11 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0028.htm
10 11 1918 Jałowicze Antoni Wiszniewski Maria Galanowska Targowica 25 Antoni Franciszka Łaszewska 165 8-9 10 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0005.htm
21 4 1919 Włodzimierz Jan Jabłoński m.Włodzimierz 24 Jan Marya Tokarz Władysława Herman m.Włodzimierz 19 Adolf  Ludwik Franciszka Boguńska Antoni Galas Franciszek Makuch 1076 74-76 31 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0039.htm
26 10 1919 Włodzimierz Antoni Galas m.Włodzimierz 29 Antoni Agata Kośmider Helena Gancarz w.Ryławica 17 Ignacy Józefa Swidr Jakób Szczupak Leonard Łukaszkiewicz 1076 110-111 98 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0058.htm
19 10 1919 Włodzimierz Jakób Szczupak m.Włodzimierz 31 Dyonizy Jadwigia Nowak Petronella Adugalska w.Ryłowica 21 Stanisław Marya Chrzanowska Anroni Galas Maryan Bielawa 1076 105-106 91 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0055.htm
10 11 1929 Ołyka Kasper Wysocki Julia Bernacka Wólka Kotowska 18 Kazimierz Zofia Gala 1063 34 135 dopisek
10 11 1929 Ołyka Paweł Kownacki Adela Bernacka Kotowska Wólka 15 Kazimierz Zofia Gala 1063 168 55 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0178.htm
17 10 1931 Zofiówka Julian Słodkowski Majdan 25 Jan Franciszka Słodkowska Józefa Gala 1019 207 77 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0110.htm
7 2 1932 Zofiówka Dominik Ostrowski Dobra 26 Teofil Aniela Słodkowska Magdalena Gala 1019 195 54 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0104.htm
25 3 1933 Zofiówka Stanisław Kownacki Wólka Kotowska 26 Bronisław Zofia Gala Zofia Kamińska 1019 389 109 dopisek MO
15 4 1934 Krzemieniec Tadeusz Podgruszecki Smyga 25 Franciszek Julia Korn Antonina Petroczuk Smyga 24 Bazyli Maria Galas 23 R 10 0
27 10 1935 Poczajów Jan Galas Budki 22 Nazariusz Maria Rewska Maria Sapek Budki 22 Jan Petronela Janikowska 8 0
17 2 1935 Ołyka Cezary Moroz Maria Bernacka Wólka Kotowska Kazimierz Zofia Gala 1081 213 57 dop. MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0117.htm
2 8 1936 Zofiówka Aleksander Berezecki Aleksandra Gala Wólka Kotowska 25 Bronisław Ludwika Bernacka 1063 15 59 dopisek
11 10 1936 Ołyka Antoni Konefał Wólka Kotowska 24 Ludwik Petronela Gala Magdalena Kamatit (?) 1050 62 119 dopisek MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0033.htm
31 1 1937 Ołyka Antoni Kownacki Wólka Kotowska 28 Bronisław Zofia Gala Domicela Łukaszuk 1019 88 202 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0049.htm
7 2 1937 Zofiówka Józef Kamiński Genowefa Wachowska 19 Bronisław Józefa Gala dopisek 35-9-769 3R 10 Ł 4507 RK
2 10 1938 Ołyka Szczepan Suchodolski Wólka Kotowska 32 Daniel Zofia Gala Teresa Kownacka 1019 243 149 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0128.htm
7 2 1939 Ołyka Tadeusz Wysocki Balarka 31 Ludwik Antonina Gala Aniela ? Nieczytelne 1019 498 8 MO
21 5 1939 Ołyka Tadeusz Gala Zofia Sinkowska Bogusławka 27 Stanisław Emilia Kownacka 1050 40 73 dopisek MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0022.htm
15 11 1941 Wiszenki Jan Szymański 23 Stanisław Weronika Zalewska Genowefa Gala dopisek 35-9-769 21R 97 Ł 4543 RK

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
14 28 Emilia z Galaszyńskich Stachowska wd. 52 Szumsk Kaletyńce Wielkie 1891 Łuck DW 35-1-402
14 42 Joachim Galaszyński 17 Szumsk Kaletyńce Wielkie 1891 Łuck DW 35-1-402
15 46 _ Hieronim Galaszyński 12 Szumsk Kaletyńce Wielkie 1891 Łuck DW 35-1-402
512 21 Gala Stanisław, wdowiec 60 Wiszenki Przebraże 1911 Żytomierz DM 178-49-38
513 24 Gala Antoni 30 Wiszenki Przebraże 1911 Żytomierz DM 178-49-38
514 30 Gala Adela z Sinickich, wdowa 43 Wiszenki Przebraże 1911 Żytomierz DM 178-49-38
515 28 Gala Franciszek 51 Wiszenki Przebraże 1911 Żytomierz DM 178-49-38
516 36 Gala Apolonia, wdowa 71 Wiszenki Przebraże 1911 Żytomierz DM 178-49-38
516 37 Gala Michalina [z Gągalskich -DM], wdowa 40 Wiszenki Przebraże 1911 Żytomierz DM 178-49-38
517 34 Gala Teofil 48 Wiszenki Przebraże 1911 Żytomierz DM 178-49-38
518 38 Gala Stanisław 38 Wiszenki Przebraże 1911 Żytomierz DM 178-49-38
531 13 Gala Gracjan 63 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
531 17 Gala Dionizy 28 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
531 19 Gala Kazimierz 31 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
532 20 Gala Mikołaj 48 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
533 24 Gala Stanisław 63 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
534 27 Gala Rafał 53 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
535 30 Gala Kasper 36 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
536 31 Gala Marian 30 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
537 32 Gala Jan 40 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
538 34 Gala Michał 54 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
539 37 Gala Piotr 32 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
540 38 Gala Stanisław 71 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
541 39 Gala Mikołaj 50 Wiszenki Mosty 1911 Żytomierz DM 178-49-38
584 5 Gala Hipolit 65 Wiszenki Majdan Jezierski 1911 Żytomierz DM 178-49-38
584 8 Gala Józef 31 Wiszenki Majdan Jezierski 1911 Żytomierz DM 178-49-38
585 9 Gala Stanisław 35 Wiszenki Majdan Jezierski 1911 Żytomierz DM 178-49-38
586 10 Gala Wojciech 70 Wiszenki Majdan Jezierski 1911 Żytomierz DM 178-49-38
11 31 Chł. Tomasz Galagarda 58 Międzyrzec Woronucha 1912 CDIAK DW
680 93 Gala Mikołaj 53 Ołyka Wólka Kotowska 1912 Żytomierz DM 178-49-52
811 1 Galachowski Wacław 56 Ołyka Kłobuczyn 1912 Żytomierz DM 178-49-52


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl