Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 614 wyników dla: Rawska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
18 2 1814 Krzemieniec Marianna Żurawska 63 Krzemieniec 299 29 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0017.htm
3 10 1818 Krzemieniec Domicela Żurawska 5/12 Krzemieniec c. Jana i Tekli Biernackiej 299 80 -81 66 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0044.htm
19 5 1820 Krzemieniec Marianna Dobrawska 3 Folwarki Małe c. Stefana i Ewy 299 102 44 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0056.htm
25 7 1822 Krzemieniec Marianna Żurawska 1 Krzemieniec c. Jana i Tekli 299 140 120 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0076.htm
26 12 1827 Zasław św. Jana Zofia Murawska 1,5 Michla Adama i Konstancji z Wolskich 178-03-009 29 62 Ż MO 57
4 11 1828 Bucyń Apolonia Murawska 70 Piaseczno sławetna, mąż Jacenty 28 4 4 0
18 7 1831 Radziwiłłów Teofila Pawłowska 40 Radziwiłłów wdowa po Antonim, z domu Nieprawska 817 227 78 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0231.htm
30 1 1832 Ołyka Jan Murawski 46 Pokaszczów żona Regina Murawska, córki: Marta, Ewa i Tekla 818 254 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0261.htm
19 6 1832 Szumsk Aniela Seredyńska 1 Cyranka Dziadowska z kaszlu, pr., rodz. Jan i Antonina zd. Żurawska 245-1-6 417R 66 R RK
23 5 1834 Białogródka Barbara Murawska 60 Gnojniczka Mała ur., Z Barszczewskich, wdowa 171-1-100 97V 44 Ż DM
8 5 1835 Lachowce Magdalena Murawska 38 Adamówka ur., z Korzyckich, mąż Antoni, synowie Piotr i Aleksander, córki Marianna, Katarzyna. Wiktoria i Aleksandra 171-1-8 121R 32 R DM
7 5 1836 Radziwiłłów Anna Radzichowska 55 Suchodoły z d. Morawska, mąż Maciej 822 220 13 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0228.htm
24 5 1837 Katerburg Aleksandra Żurawska 0,25 Rybcza 200 198 20 196
11 2 1839 Lachowce Marianna Murawska 5 Lachowce c. Antoniego i Pawliny z Pawłowskich 879 84 R 13
3 2 1841 Annopol Teresa Murawska 60 Annopol z Koryckich, wdowa po Dominiku, syn Mikołaj R 78 R 6 0
11 4 1841 Annopol Anna Murawska 40 Annopol z Jurańskich, wdowa po Józefie, synowie Piotr i Tadeusz, córka Tekla R 79 R 12 0
20 5 1841 Połonne Tekla Murawska 60 Połonne wolnego stanu 872 162 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0088.htm
27 10 1841 Połonne Anastazja Murawska 50 Burtyn mąż Filip, synowie Tomasz i Stanisław, córki Marianna, Helena, Anastazja i Rozalia 872 170 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0092.htm
13 2 1842 Połonne Anna Murawska 2 Połonne c. wolnej Elżbiety 873 359 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0185.htm
22 12 1843 Annopol Zofia Murawska 2 Annopol c. nieprawego łoża Magdaleny 882 118 R 44
18 7 1843 Horyńgród Marcelina Murawska 1.5 Horyńgród s. Franciszka i Doroty 882 148 R 10
11 3 1843 Kazimierka Tekla Murawska 56 Jasnober wdowa, córka Tekla mężatka 882 227 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0228.htm
14 2 1844 Dąbrowica Aleksandra Żurawska 11/12 Strzelsk r: Jan i Ludwika ze Sławińskich; poch: 16.02. 830 115 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0116.htm
4 11 1845 Ptycza Teresa Gielewicz 70 Stołpiec odnodworka wdowa, z d. Morawska, dzieci: Apolonia, Marianna, Antonina 831 268V 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0275.htm
14 4 1845 Łuck Wiktoria Warawska 2/12 Łuck c. NN i Brygidy 381 36 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0020.htm
7 11 1845 Korzec Marianna Jakutowicz 28 Korzec z domu Mórawska, mąż Jan, córki Tekla, Rozalia, Barbara 876 225 83 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0120.htm
7 11 1846 Tuczyn Wiktoria Murawska 36 Janin z Kozłowskich , z suchot, mąż Wincenty, s. Wincenty, c. Antonina, Paulina, Marianna 885 176V 12 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0183.htm
23 11 1846 Horyńgród Marcelina Murawska 65 Mikulin z kaszlu, wdowa od lat 20 po Sebastianie 885 162 12 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0168.htm
8 1 1852 Katerburg Apolonia Żurawska 50 Rybcza wdowa po Mikołaju, córki Urszula, Marianna i Antonina 202 230 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0121.htm
24 6 1853 Szumsk Rozalia Rawska 83 Chodaki z Iwańczyków, wdowa po Janie, synowie Franc i Jan, córki Marianna, Apolonia i Urszula 878 260 41
17 10 1853 Włodzimierz Konstancja Zbarawska 70 Włodzimierz miesz., wdowa, syn Józef, córki Maria i Łucja 789 88 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0046.htm
13 7 1859 Włodzimierz Teofila Morawska 5/12 Włodzimierz c. Franciszka i Małgorzaty z Jurgiewiczów 795 61 28 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0032.htm
15 5 1860 Krzemieniec Dionizy Kulczycki 45 Kołosowa w.ż., żona Teofila z d. Żurawska, synowie Aleksander, Edward, Zenon i Antoni, córki Klementyna, Wiktoria i Marcelina 0.1-33 51V-52R 31 T
3 3 1863 Żytomierz Emilia Dubrawska 4 Żytomierz z przeziębienia, córka Stefana i Anieli Kurowskiej 178-3-54 128R 70 Ż DG
20 3 1863 Żytomierz Kamilla Murawska 4 Futor Makowskiego z konwulsji, córka Juliana i Antoniny z Kotwickich 178-3-54 129V 90 Ż DG
27 12 1865 Dederkały Paulina Sietrawska 2 Dederkały Wielkie c.Jana i Katarzyny z Majewskich 56 193 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0102.htm
9 6 1865 Żytomierz Marianna Żurawska 1 Futor Wasilewskiego z padaczki, córka Jakóba i Kunegundy 178-3-61 147V 133 Ż DG
3 2 1866 Żytomierz Agnieszka Żurawska 74 Żytomierz z gorączki, 1-dw. wdowa, zostawiła s.Ludwika oraz córki: Karolinę i Aleksandrę 178-3-63 116V 53 Ż DG 180
10 8 1866 Żytomierz Anastazja Żurawska 78 Żytomierz z d. Rudkowska, ze starości, wdowa, zostawiła syna Aleksandra oraz córki: Lucynę i Brygidę 178-3-63 135V 259 Ż DG 217
15 11 1868 Tuczyn Rozalia Morawska 100 Wielka Leonówka chłopka, nie zostawiła nikogo 682 28 22 0
26 3 1868 Dederkały Klara Sietrawska 74 Dederkały Wielkie z Popielów, jednodworka, wdowa po Józefie, synowie Jan i Dominik, córki Marcjanna i Barbara 56 71 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0039.htm
11 8 1870 Radziwiłłów Julianna Jakubowicz 70 Krutniów z d. Rawska, chłopka, mąż Mikołaj, syn Jan 1-51 20 R 18 T 0
26 12 1870 Szumsk Klemens Brodzijewski 56 Suraż żona Kunegunda zd. Rawska, dzieci: Franciszek, Karol, Józef 1-53 54V 67 RK
1 1 1871 Brody Marianna Żurawska 60 Smólno 350 z d. Spodynek, wdowa po Krzysztofie L
15 8 1872 Szumbar Józefa Murawska 8 Zahajce c.wdowy Katarzyny 626 114 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0058.htm
23 8 1872 Szumbar Marianna Murawska 11 Zahajce c.wdowy Katarzyny 626 115 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0059.htm
29 8 1872 Szumbar Katarzyna Murawska 36 Zahajce wdowa po Julianie, syn Józef 626 116 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0059.htm
25 9 1872 Szumsk Anna Rawska 10 Chodaki z cholery, c. chł. Jana i Marianny Gabruk 01-226 62V 116 T DM 380
22 11 1875 Krzemieniec Antonina Żurawska 25 Krzemieniec 1-dw., stanu wolnego, córka Elżbieta 1-69 45R 79 T
15 2 1877 Ołyka Józefa Morawska 3/12 Ołyka Kazimierza i Anny z Leszczyńskich 498 74 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0038.htm
20 3 1878 Krzemieniec Elżbieta Żurawska 4 Krzemieniec c. NN i 1-dw. Antoniny 1-72 26V 28 T
23 11 1881 Białogródka Józefa Tyrawska 3 Hulowce c. cudzoziemców z Królestwa Polskiego Edmunda i Marianny z Piotrowskich 17-2-76 80R 96 Ch
24 8 1881 Torczyn Helena Żurawska 65 Koszów z Żmudzkich, mąż Antoni, synowie Jan i Wincenty - żonaci, córki Anna, Józefa, Marianna i Franciszka - zamężne 667 61 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0029.htm
16 1 1881 Szumsk Franciszka Rawska 22 Chodaki z Sikorskich, mąż Wincenty, bez potomstwa 01-231 50V 8 T DM 842
16 4 1882 Radziwiłłów Józef Olchowicz 62 Radziwiłłów s. Stefana, kolegialny asesor, szlachcic, żona Aniela z d. Sudrawska, syn Józefa, córka Aleksandra 1-76 48 V-49 R 14 T 0
5 11 1882 Kuniów Agnieszka Żurawska 67 Moszczanica wdowa po Janie, syn Józef, córki Aniela i Anna 178-3-78 711R 57 Ż DM
9 12 1887 Grzymałów Maria Mazur 60 Ostapie zd.Poprawska (?), c. Macieja i Wiktorii, żona Andrzeja 1614L 84 33 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0043.htm
6 11 1887 Szumsk Marianna Rawska 5 Chodaki c. chł. Wincentego i Marianny 01-232 157V 63 T
4 6 1891 Kuniów Adolfina Żurawska 81 Noworodczyce mieszczanka, z Różyckich, wdowa, córka Maria 178-3-86 396R 22 Ż DM
24 9 1893 Szumbar Marianna Sitrawska 60 Dederkały Wielkie z Łączewskich, chłopka, wdowa, syn Onufry, córka Albina 1020 194 11 0
8 4 1900 Niewirków Adela Murawska 7 Stara Huta c. mieszczan społeczności tuczyńskiej Józefa i Ewy z Nowosieleckich 951 70 24 0
4 9 1901 Ołyka Anna Morawska 62 Ołyka z Leszczyńskich, wdowa, mieszczanka, sunowie Marcin i Narcyz, córki Wiktoria, Maria, Anna i Jadwiga 953 77 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0066.htm
26 10 1903 Niewirków Anna Żurawska 40 Mokre z Teleckich, zostawiła męża Kazimierza, s. Józefa, Felicjana, Jana i Wincentego 981 85 68 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0078.htm
16 11 1903 Niewirków Kamila Żurawska 25 Mokre z Chorążyczewskich, zostawiła męża Franciszka 981 86 74 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0079.htm
3 11 1905 Szumsk Aniela Rawska 1 Chodaki c. chł. Józefa i Marii z Nowickich 01-236 221V 153 T
1 8 1906 Ołyka Franciszka Burawska 75 Pełża z Żołędziowskich, wdowa, zostawiła syna Grzegorza, córkę Emilię 1019 326 58 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0175.htm
26 1 1909 Ołyka Maria Morawska 2/12 Pokaszczów Wojciecha i Heleny z Pielarczyków 1019 139 11 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0075.htm
30 3 1914 Kowel Aniela Żurawska 58 Zaleszany z Skrzypkowskich, szl., wdowa, syn Konstanty - kapłan, córka Maria 1055 88 14 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0048.htm
26 10 1914 Ołyka Celina Murawska 23 Suchowce Juliana i Marianny z Szczyglewskich 1063 221 97 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0233.htm
17 7 1916 Tbilisi Wincenty Skarżyński 69 Tbilisi s. Aleksandra, szlachcic m. Tbilisi, żona Helena z d. Żurawska c. Marcelego 256 104
14 3 1933 Poczajów Maria Rawska 72 Krutniów z Sitarczuków, c. Jana i Anny z Antoszczuków, wdowa po Janie, dzieci: Hilary, Tymoteusz, Aniela i Agata 2 0
23 7 1933 Poczajów Tekla Dubrawska 27 Taraż Nowy z Kowalczuków, c. Kazimierza i Józefy z Góralskich ur. 3.12.1906, mąż Kazimierz 8 0
2 10 2004 Malbork USC Anna Kleszczewska 89 Malbork z d. Morawska ur. 10.3.1915 w Teklówce, nr aktu 266/04 1066 7 23 zawia http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0008.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
? 0 1 Krzemieniec Elżbieta Marianna Morawska Krzemieniec Piotr Kunegunda Miller dopeł.chrz.12.04., Wlm Jan Aleksandrowski i Benedykta Świętochowska 01-3 43R 92 T 543 DM
2 2 1641 Ostróg Dorota Orawska Adam Anna Woźnicka data chrztu t.8. 621 ks. WŻ DM
10 2 1736 Torczyn Tadeusz Lubliński Siedmiarki Jan Marianna Burawska Antoni Leśniowski, Krystyna Szczebietowiczowa 34a b/nr Ł EH
27 12 1738 Czartorysk Anna Agnieszka Morawska Medweże Wawrzyniec Atoksyna (?) W. Andrzej Pulkowski, Agnieszka Jurewiczowa 297-1-185 49R Ł
21 12 1739 Czartorysk Tomasz Józef Soszyński Lisów Dominik Aleksandra W. Andrzej Patkowski, Aniela Młodecka, ur. Babecki, Antonina Morawska 297-1-185 50V Ł
27 3 1741 Czartorysk Gabriel Ignacy Słoniewski Medweże Antoni Marianna ur. Kazimierz Dąbrowski, Barbara Babecka, Franciszek Babecki, Antonina Morawska 297-1-185 52V-53R Ł
14 4 1770 Szczurowice Wojciech Ochociński Szczurowice Krzysztof Rozalia Tymoteusz Barabon, Konstancja Źrebińska, Andrzej Malczyk, Eudoxia Żurawska 1310L 7 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0005.htm
24 10 1770 Szczurowice Rafał Skibiński Szczurowice Antoni Marianna Walenty Betley, Krystyna Żurawska, Jan Szreyter, Rozalia Skibińska, 1310L 8 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0005.htm
17 2 1782 Szczurowice Helena Bogucka Szczurowice Tomasz Jadwiga Bazyli Strok, Tekla Turawska 1310L 23 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0013.htm
13 10 1782 Szczurowice Michał Kuczyński Szczurowice Bazyli Teresa Żurawska c. Jana Jan Żurawski, Rozali Pyrkowska 1310L 24 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0013.htm
12 7 1791 Kołomyja Marianna Jankowska Piadyki 1 Jan Marianna Morawska 597L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20597/pages/PL_1_301_597_0004.htm
0 1801 Ostróg Izydor Rudnicki Bonifacy Zuzanna Rutkowska 30 letni, dop. chrztu 22 listopada 1831 roku przed jego slubem, chrzestni Mateusz Kwalkiewicz, Marianna Witkowska, Magdalena Kwalkiewicz, Wincenty Wodziński, Karolina żurawska 1-171-4 12V 93 R MZ
10 7 1802 Ostróg Jan z Dukli Przewłocki Futory Ostrogskie Grzegorz Marianna Wojciech Rawski, Antonina Rawska 297-1-136 21 Ł SK
5 7 1803 Ostróg Marianna Rawska Dorochoszcza Tomasz Teresa Jan Polkiewicz, Agnieszka Granowska 297-1-136 34 Ł CK
19 2 1806 Ostróg Julianna Konstancja Żurawska Mizocz Franciszek Zuzanna Rynkiewicz August Stawski, Jadwiga Wrzesińska 297-1-136 56 Ł SK
24 2 1807 Ostróg Felicjan Granowski Nowomalin Piotr Agnieszka Rawska Bernard Kitliński, Marianna Wasylewska 297-1-136 62 Ł SK
5 4 1808 Ostróg Marianna Rawska Dorohoszcza Tomasz Salomea Meziczyska Grzegorz Lipowski, Barbara Jankowska 297-1-136 74 Ł 1112 SK
1 11 1808 Ostróg Karol Baszyński Dorohoszcza Ignacy Franciszka Trofim Danieluk, Salomea Rawska 297-1-136 88 Ł 1131 SK
25 3 1809 Ostróg Marianna Polkiewicz Białotyn Grzegorz Wiktoria Piotr Polkiewicz, Salomea Rawska 297-1-136 94 Ł 1142 SK
9 2 1818 Kisielin Józef Sebasyan Suszyński Berezołupki Tomasz Tekla Bergalewicz dop. ch: 28.10.1838 As: Jakub Woyciechowski, Wiktorya Czemerawska, Wincenty Bacz 853 269 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0149.htm
20 9 1823 Torczyn Joachim Biliński Torczyn Stanisław Salomea Morawska dop. 27.01.1826; Franciszek Hann, Antonina Popławska, as. Jan Pleszkaczewski, Marianna W 72a b/n Ł EH
17 1 1827 Czartorysk Antoni Jaworski Lisów Tomasz Julianna Wozniuk Tadeusz Ostrowicz, Justyna Murawska - "w"; as: Jan Parniewski, Fortunata - ż. Si 813 134 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0134.htm
6 10 1827 Dederkały Brygida Kisielewska Dederkały Wielkie NN Katarzyna Kisielewska c. nieślubna urodz., chrz. 7.10., urodz. Stanisław Skrzyński i urodz. Klara Sietrawska ż 01-4 27 T DM
1 1 1827 Krzemieniec Eudozja Aleksandrowska Krzemieniec Jan Teresa Murawska c. , ochrz. 13.02., W. Paweł Jarkowski bibliotekarz Liceum Wołyńskiego i Karolina Bokszc 01-3 5R 29 T 505 DM
20 6 1827 Krzemieniec Michalina Stasiuk Folwarki Wielkie Jan Marianna c.pracowitych ochrz.20.06., prac. Wojciech Stasiuk i Petronela Marawska 01-3 14R 99 T 514 DM
12 10 1827 Zasław św. Józefa Marianna Morawska Zasław Walenty Józefa 178-03-009 39 77 Ż MO 77
2 12 1828 Czartorysk Jan Franciszek Jaworski Wólka Hołuzyjska Tomasz Julianna Wozniuk Ignacy Sierakowski, Justyna Morawska - "p"; ch: 06.12. 814 133 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0137.htm
13 8 1828 Czartorysk Maryanna Tekla Justyna Hipolita Sierakowska Wólka Hołuzyjska Ignacy Fortunata Murawska Jan Grodzki, Tekla Worcszczak - ż. Sylwestra; ch: 17.08. 814 132 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0136.htm
10 2 1828 Dederkały Joanna Radzimirska Dederkały Wielkie Jan Prakseda Jaworska c. urodz., chrz.11.02., urodz. Maciej Wiszniowski i urodz. Klara Sietrawska ż. Józefa 01-4 5V 8 T 702 DM
18 9 1828 Krzemieniec Palicyna Julia Szemitewska Krzemieniec Tomasz Emilia Niemierowska Jerzy Maciejewski i Aniela Pietrawska ż. Wojciecha 01-3 62V 187 T 563 DM
28 1 1828 Tuczyn Franciszek Józef Bielawski Janin Wawrzyniec Agnieszka Murawska ch. 28.01.1828, Ur. Stanisław Jasiński, Ur. Franciszka Popiel 171-1-1 190R 2 R Mg 708
22 6 1829 Aleksandria Alojzy Dziekański Józefówka Józef Konstancja Morawska 11 Rowne JJ 0
18 2 1829 Ptycza Julianna Prędecka Mykitycze Wincenty Tekla Rawska Augustyn Bogacki, Paulina Karpinska, Jan Karpinski, Anna Jędrzejowska panna 815 301R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0306.htm
27 2 1829 Ostróg Franciszka Marianna Korzeniowska majętność Karwickiego Walenty Franciszka Żurawska Michał Rutkowski, Anna Rutkowska, Antoni Kieszkwski, Karolina Żurawska 171-1-2 4R 23 R MZ 718
8 6 1830 Krzemieniec Julia Murawska Krzemieniec Jan Teresa Paweł Jarkowski i Felicja Ossolińska panna 01-3 126V 90 T 628 DM
9 7 1830 Szumsk Dawid Burkowski Huta Zalesicka Kazimierz Salomea Rawska Franciszek Myśliński, Anna Burkowska panna, Dawid Towarnicki, Tawra Weweyczuk żona 245-1-4 375R 702 R RK
24 8 1830 Lachowce Tomasz Jezierski Bisówka Piotr Marianna Górska Hieronim Jezierski i Brygida Murawska ż. Dionizego 171-1-3 105R 65 R DM
26 7 1831 Dederkały Ignacy Jaroszyński Dederkały Wielkie Andrzej Prakseda Laskowska s. urodz., chrz. 27.07., urodz. Wawrzyniec Jurkowski i urodz. Klara Sietrawska ż. Józefa 01-4 15R 12 T DM 712
19 9 1831 Krzemieniec Łukasz Fiołkowski przysiółek Urla Bazyli Anna Szoprawska Bazyli Dubieniecki i Zofia Makr... 01-3 162V 111 T 665 DM
21 6 1831 Ostróg Paulina Julianna Suchocka Dermań Leon Joanna Wolańska Mikołaj Petrykowski, Karolina żurawska, Ignacy Podgorecki, Helena Jędrusiewicz 1-171-4 8R 53 R MZ 779
24 1 1831 Białogródka Emilia Murawska Dworzec Ranulf Ludwika Kobylańska dopł.chrzt.17.03.1831, Wincenty Białokur i Marianna z Pawłowskich Szatkowska 178-3-97 73V 20 Ż DM
25 8 1831 Ostróg Kajetan Mikołaj Korzeniowski Mizocz Walentyn Franciszka Żórawska Mikołaj Petrykowski, Józefa Borowicka, ass. Stanisław Borowicki, 171-1-5 5V 25 R MZ
20 5 1832 Aleksandria Julia Dziekańska Józefówka Józef Konstancja Morawska Kajetan Łoś 4 Rowne JJ 0
14 10 1832 Kowel Antoni Iwankiewicz Lubliniec Teodor Anastazja Żurawska Daniel Antonowicz, Tekla Leśnicka 847 329 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0176.htm
29 11 1832 Dederkały Barabara Sietrawska Dederkały Wielkie Józef Klara Popiel c. urodz., chrz. 4.12., urodz. Mikołaj Hulewicz i Wlm Marianna Jaroszyńska, asyst., urod 01-4 18V 20 T DM 716
25 12 1833 Aleksandria Tomasz Dziekański Józefówka Józef Konstancja Murawska Kajetan Łoś R JJ 0
23 4 1833 Ostróg (Mizocz) Antoni Wojciech Markiewicz Hurby Stanisław Karolina Żórawska Mateusz Kwalkiewicz, Marianna Żórawska 69 O 0
27 6 1833 Dederkały Piotr Paweł Jacimirski Dederkały Wielkie Ignacy Antonina Skrzypkowska s. urodz., chrz. 27.06., urodz. Piotr Zieliński i urodz. Klara Sietrawska ż. Józefa 01-4 21R 16 T DM
18 4 1833 Szumsk Franciszek Jędrzeiewski Jędrzejewski Huta Szumska Wincenty Tekla Żurawska Bartłomiej Skrzypkowski, Marianna Zielińska ż. Jana 245-1-7 381V 21 R RK
18 8 1834 Dederkały Ludwik Ilnicki Dederkały Wielkie Adam Eleonora Sietrawska s. urodz., chrz. 19.08., urodz. Jan Świderski kawaler i urodz. Aleksandra Korczewska ż. Pawła, asyst 01-4 24V 15 T DM 722
16 11 1834 Połonne Stanisław Pikulski Żary Tomasz Franciszka Murawska dop.chrztu 2.2.1835, as. Jan Krzyżanowski żonaty, Marianna Kierzkowska ż. Franciszka 245-1-9 143R 12 R DW
27 1 1834 Lachowce Marianna Nowicka Kaletyńce Wielkie Sylwester Wiktoria Niedzielska Jakub Łobaczyński i Krystyna Żurawska ż. Mikołaja 171-1-7 89R 9 R DM
10 12 1835 Dederkały Marianna Sietrawska Dederkały Wielkie Józef Klara Popiel Jan Komorowski, Józefa Jankowska z. Seweryna 54 234 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0125.htm
15 2 1835 Dederkały Marianna Guluk Dederkały Wielkie Harasym Franciszka Kubiuk Józef Wiszniowiecki, Klara Sietrawska ż. Józefa 54 174 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0095.htm
1 10 1835 Łuck Barbara Łaszewicz Szumsk Mateusz Marianna Szatrawska Dopełnienie: Wincenty Żuliński, Anna Zaleska 375 15 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0008.htm
24 7 1835 Zasław św. Jana Krystyna Józefa Murawska Luterka Franciszek Paulina Olszańska Walenty Małecki, Anna Murawska 178-3-101 6 31 Ż SK
13 3 1835 Połonne Grzegorz Chmielowski Dermanka Ludwik Jadwiga Jan Chmielowski żonaty, Aniela Murawska ż. Szymona 245-1-9 145V 37 R DW
8 5 1835 Połonne Stanisław Ostrowski Józefówka Daniel Antonina Murawska Wawrzyniec Wasielewicz żonaty, Anna Zielonka ż. Michała 245-1-9 147R 47 R DW
11 2 1837 Dederkały Elżbieta Adelajda Ilnicka Dederkały Wielkie Adam Eleonora Sietrawska Wincenty Iżowski, Katarzyna Lesniewska ż. Michała 54 176 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0096.htm
20 10 1837 Dederkały Urszula Sietrawska Dederkały Wielkie NN Marcella Jan Komorowski, Franciszka de Szmitt ż. Józefa 54 182 23 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0099.htm
16 4 1837 Kołki Rudolf Władysław Kudorowski Ośnica Mała Marcian Marianna Rawska Wincenty Młodzianowski, Joanna Zudra - ż. Józefa; as: Józef Zudra, Salomea Młodz 823 78a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0083.htm
26 1 1837 Ostróg Marianna Oberewicz Hurby Wojciech Agnieszka Rawska Wincenty Błażejewski i Marianna Suprowicz 171-1-10 3R 14 R DM
2 11 1838 Kuniów Hipolit Olszański Mosty Mikołaj Apolonia Żurawska Jan ..........cławski, Franciszka Olszańska ż. Franciszka 82 V 68 ZP 0
17 7 1838 Katerburg Marya Żurawska Rybcza Mikołaj Apolonia Piotrowska 199 153 22
4 10 1838 Młynów Franciszka Kostecka Dobratyn Jan Marianna Baranska Leon Gilewicz, Marianna Mirawska 824 141V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0143.htm
17 2 1838 Ostróg Konstancja Korzeniowska Dermań Walenty Franciszka Żurawska Józef P... i Zuzanna Żurawska panna 171-1-11 5V 29 R DM
13 10 1839 Tuczyn Teresa Domalewska Janin Michał Urszula Murawska Paweł Reszczyński, Magdalena Kosarzecka 879 155 V 39 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0158.htm
18 3 1839 Tuczyn Anna Morawska Tuczyn Franciszek Marcella Żukowska Ignacy Sobolewski, Apolonia Giżycka 879 151 V 16 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0154.htm
10 2 1839 Horochów Katarzyna Łotocka Starystaw Onufry Marianna Murawska 77 7 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2077/pages/PL_1_436_77_0004.htm
15 12 1839 Niewirków Karol Brusiłowski Huta Antonówka Mateusz Agata Murawska 879 264 V 42 0
7 11 1839 Dederkały Emerencjana Ilnicka Dederkały Wielkie Adam Eleonora Sietrawska Łukasz Kretowicz, Tekla Kretowicz panna 54 157 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0085.htm
20 8 1839 Międzyrzec Emilia Ber Międzyrzec Fryderyk Ludwika Żurawska 879 240 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0248.htm
3 5 1839 Malin Aniela Kownacka Medówka p. Lipowiec Władysław Julia Kurawska Andrzej Kolencki, W. Honorata Pungowska, as. W. Cezary Kownacki, W. Franciszka Kurowska, panna, chrz. 13.01.1840 178-51-456 1V 3 Ż BS 5
27 12 1840 St. Oleksiniec Wiktorya Rawska Krutniów Jan Anna 871 529 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0279.htm
28 7 1840 Kazimierka Aniela Filiczkowska Jasnober Feliks Tekla Murawska 880 202 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0220.htm
28 9 1840 Nieświcz Jan Zawilski Hubin Feliks Elżbieta Zurawska Wawrzyniec Sobczyński, Aleksandra Choińska ż. Kacpra 435 10 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0006.htm
7 1 1840 Połonne Marianna Machnicka Połonne Andrzej Marianna Paweł Łukomski żonaty, Petronela Murawska panna 871 190 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0099.htm
6 2 1840 St. Oleksiniec Agata Rawska Krutniów Stefan Parańka Bartkowa Józef Rawski, Anna Antoszczuk 871 516 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0273.htm
17 8 1840 St. Oleksiniec Anna Sobolewska Krutniów Michał Maryanna Jan Strzelbicki, Katarzyna Rawska ż. Józefa 871 523 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0276.htm
7 1 1840 Iwanków Makryna Żurawska Rudnia Lewkowska Jan Katarzyna Życka Józef Weres, Anna Szkuratowska, chrz. 14.01.1840 178-51-456 9R 2 Ż BS 20
18 5 1840 Chabno Agata Ropot Rudnia Aleksandrówka Józef Marianna Wincenty Dropiej, Łucja Żurawska, mężatka, chrz. 23.05.1840 178-51-456 26V 17 Ż BS 65
24 2 1841 Dederkały Feliksa Horodecka Dederkały Wielkie Paweł Marianna Sietrawska 872 814 6 0
18 4 1841 Korzec Stefanina Franciszka Bohdanowicz Piszczów Jan Alfred Salomea Gurawska 872 194 47 0
11 5 1841 Berezdów Stefan Kobylański Maraczówka Józef Marianna Murawska 872 297 38 0
30 1 1841 Połonne Franciszka Murawska Józefówka Paweł Eufemia 872 116 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0063.htm
16 4 1841 Annopol Zofia Murawska Gliniki NN Magdalena R 67 V 17
14 4 1841 Połonne Apolonia Murawska Józefówka Jan Domicella 872 126 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0068.htm
16 6 1842 Katerburg Antonina Żurawska Rybcza Mikołaj Apolonia Piotrowska 200 211 14 873 841 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0111.htm
29 11 1842 Annopol Jan Waśkowski Hubelce Mikołaj Teresa Morawska 881 93 R 45 0
7 11 1842 Horyńgród Karolina Brzezicka Mikulin Jan Tekla Murawska 881 229 V 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0239.htm
17 9 1842 Tuczyn Aniela Domalewska Janin Michał Urszula Mórawska 881 193 V 36 0
27 4 1842 Niewirków Teofil Rudnicki Ludwipol Adam Teresa Murawska 881 281 R 15 0
8 1 1842 Horyńgród Marcjanna Murawska Horyńgród Franciszek Dorota 881 227 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0236.htm
12 8 1842 Szumsk Klara Gabruk Iserna Sylwester Urszula Rawska 873 579 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0300.htm
17 10 1842 Kazimierka Lucyna Filiczkowska Jasnober Feliks Tekla Murawska 881 219 V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0229.htm
18 7 1842 Stepań Anna Cybulska Omelanka Łukasz Franciszka Basińska ur. Józef Bielawski, Teresa Borawska wdowa 881 165 V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0174.htm
17 9 1842 Luboml Eufemia Józefa Murawska Rymacze Franciszek Paulina Olszańska Józef Horech, Ludwika Szujska ż. Kazimierza 857 509 89 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0273.htm
21 4 1843 Annopol Dorota Murawska Annopol Aleksander Helena Czechowska 882 103 V 15 0
6 11 1843 Annopol Julia Murawska Annopol Mateusz Kunegunda Hej 882 107 R 42 0
15 1 1843 Korzec Antonina Sydorska Horodnica Szymon Tekla Morawska 874 171 13 PW 0
29 1 1843 Korzec Rozalia Jakutowicz Korzec Jan Marianna Mórawska 874 175 24 PW 0
5 8 1843 Horyńgród Maria Antonina Żórawska Horyńgród Kazimierz Adolfa Różycka 882 144 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0145.htm
14 7 1843 Dederkaly Marianna Horodecka Dederkały Wielkie Paweł Marcella Sietrawska Ignacy Chwojnowski, Marianna Kretowicz ż. Karola 54 115 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0062.htm
11 8 1843 Dederkaly Daniel Ranson Dederkały Wielkie Józef Józefa Sietrawska Aleksander Wierzbicki, Róża Lewicka ż. Jakuba 54 115 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0062.htm
29 12 1843 Ostróg Adela Chwoina Szlachów Kazimierz Karolina Żurawska 883 3 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0004.htm
1 1 1843 Dąbrowica Aleksandra Żurawska Strzelsk Jan Ludwika Stawińska Samuel Von Raabe, Julia Markowska; as: Piotr Von Raabe, Domicella Wysocka - "p", 829 243 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0257.htm
2 5 1843 Nowogród Wołyński Aleksander Szumski Tartak Jan Elżbieta Dubrawska 874 27 78 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0015.htm
5 12 1844 Kazimirka Andrzej (?) Filiczkowski Jasnober Feliks Tekla Murawska .... Józefa 883 221 V 28 B 0
15 12 1844 Niewirków Franciszek Zygadło Rudnia Niemilla Jan Dorota Murawska Grzegorz Bronowicki i Anna Bronowicka 884 271 3 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0278.htm
29 10 1844 Korzec Barbara Jakutowicz Korzec Jan Marianna Mórawska 875 174 139 PW 0
5 6 1844 Puliny Emilia Borowska+F23 Szyjecka Buda Ksawery Ewa Murawska Górski Protazy, Goraj Apolonia, ż. Józefa 165 JZ 0
15 10 1844 Puliny Karolina Żurawska Rudnia Bostowa Józef Marianna Bobrowska Borowski Jan, Halicka Marianna, ż. Antoniego 268 JZ 0
28 8 1844 Dederkały Jan Zenon Horodecki Dederkały Wielkie Paweł Marcella Sietrawska Jan Jankowski, Domicella ż. Ignacego Chwajnowskiego 54 99-100 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0054.htm
22 2 1844 Tuczyn Marianna Murawska Janin Wincenty Wiktoria Kozłowska Józef Kosarzecki, Anastazja Reszczyńska 883 145V 11 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0149.htm
28 10 1844 Ostróg Julianna Żurawska Rozważ Jan Marianna Hraniewicz 883 12 R 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0015.htm
15 1 1844 Łuck Pawlina Gajewska Łuck-Wólka Antoni Maryanna Murawska Piotr Czerkawski, Marianna Kirecka 380 3 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20380/pages/PL_1_436_380_0002.htm
22 7 1844 Wyszogródek Maria Magdalena Żórawska Korzkowce Kazimierz Adolfa Rożycka Ludwik Pieńkowski, Teresa Witkowska ż. Ignacego 875 851-852 22 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0452.htm
24 8 1845 Tuczyn Zuzanna Domalewska Janin Michał Urszula Murawska 884 176 R 32
10 4 1845 Annopol Józef Iwanicki Puzyrki Fabian Tekla Dambrawska 884 71 R 11
7 5 1845 Annopol Katarzyna Murawska Annopol Aleksander Helena Czechowska 884 71 V 14
12 11 1845 Nieświcz Marianna Zawiska Hubin Feliks Elżbieta Żurawska 440 8 32 0
12 2 1845 Niewirków Maciej Galicki Ludwipol Jan Regina Ziembowska Jan Swidziński i Apolonia Żurawska 884 272 10 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0279.htm
15 5 1845 Horyńgród Janna Nepomucena Brzezicka Mikulin Jan Tekla Murawska 884 165 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0170.htm
12 4 1845 Dederkały Katarzyna Ranson Dederkały Wielkie Józef Józefa Sietrawska Wojciech Jakubowski, Aleksandra Wyszpolska ż. Antoniego 54 78 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0042.htm
5 1 1845 Horochów Marcjanna Łotocka Starystaw Onufry Marianna Morawska Jakub Hołodewicz, Antonina Łotocka 83 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0001.htm
3 2 1845 Dąbrowica Emilia Franciszka Żurawska Strzelsk Jan Ludwika Sławeńska Wojciech Kamiński, Teresa Buynowska; as: Wincenty Karczewski, Felixa Markowska, 831 95a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
21 4 1845 Katerburg Kamilla Bolechowska Rybcza Antoni Urszula Żurawska 200 15 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0009.htm
30 4 1845 Jampol Apolonia Żurawska Krzywczyki Jan Ewa Kapuśniak Jan Szczur, Aleksandra Sir, ż. Jana 876 571 28 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0308.htm
13 6 1845 Jampol Antoni Tomasz Czarnecki Wodyczki Augustyn Antoni Feliks Ludwika Żurawska wlm. Franciszek Majorski, wlm. Marcela Radyńska, ż. Teodora 876 572 31 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0308.htm
20 9 1845 Krzywin Mikołaj Jankowski Wulka Antoni Józefa Łoś Sebastian Mazurkiewicz, Mórawska 884 63 21 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0065.htm
27 9 1845 Łabuń Michał Berczowski Kośkow Jacenty Franciszka Murawska ur. Józef Baczyński i Teresa Cwiklińska wdowa 178-3-113 128V 70 Ż DM
20 4 1845 Niewirków Antonina Zygadło Mokre Wawrzyniec Katarzyna Morawska Wincenty Zygadło i Maryanna Zygadło 884 275 29 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0281.htm
27 10 1845 Niewirków Katarzyna Szczurawska Słoboda Józefówka Jan Jan Elżbieta Choronżyczewska Walenty Choronzyczewski i Honorata Łosiowa 884 278 56 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0285.htm
12 12 1845 Niewirków Alexandra Żurawska Ludwipol Piotr Justyna Zygadło Jan Targoni i Orszula Zgorska 884 279 67 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0286.htm
15 1 1846 Tuczyn Marianna Kozłowska Janin Jan Joanna Kosarzecka Stefan Urbanowicz, Wiktoria Murawska 885 163R 1 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0169.htm
24 2 1846 Korzec Fortunat Sydorski Horodnica Szymon Tekla Morawska 877 131 25 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0072.htm
27 6 1846 Korzec Aniela Zabłocka Kilikijów Piotr Tekla Mórawska 877 144 65 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0079.htm
2 1 1846 Kazimierka Szczepan Rudnicki Pieczałówka Mikołaj Teresa Murawska Feliks Imberg, Hipolita ? 885 248 1 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0258.htm
14 8 1846 Horyńgród Klara Brzezicka Mikulin Jan Tekla Murawska Trochim Kondriatuk, Jaryna Jakowiszyna 885 157 7 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0163.htm
1 12 1846 Luboml Julia Franciszka Murawska Rymacze Franciszek Paulina Olszańska Karol Lipczyński, Emilia Iwanowska ż. Witalisa 861 476 96 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0204.htm
17 1 1847 Dederkały Antonina Horodecka Radoszówka Paweł Marcella Sietrawska Julian Jarmołowicz, Józefa Chmielnicka panna 54 30 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0016.htm
16 6 1847 Dederkały Antonina Ranson Dederkały Wielkie Józef Józefa Sietrawska Łukasz Kretowicz, Antonina Roznańska panna 54 35 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0019.htm
25 5 1847 Katerburg Franciszek Bolichowski Rybcza Antoni Urszula Żurawska 199 44 14
1 8 1847 Młynów Jacek Miałkowski Dorohostaje Wielkie Aleksander Jadwiga Murawska Jan Tuszanowski, Faustyna Bukowska panna 833 369R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0199.htm
3 1 1847 Ostróg Klementyna Kulczycka Hurby Dionizy Teofila Żurawska Teodor Kosobucki i Marianna Kędzierska ż. Ignacego 171-1-13 1V 4 R DM
20 12 1847 Ostróg Marianna Kłopotowska Wierzchów Eliasz Regina Sulistrawska Tomasz Roliński i Justyna Żylińska panna 171-1-14 1V 4 R DM
9 5 1847 Krzywin Aniela Jankowska Wulka Antoni Aniela Łoś ch.11.05.1847, Walery Waśkowski, Helena Murawska wdowa 171-1-13 50R 13 R Mg
10 4 1847 Makarów Wiktor Ostrzyński Majdnówka Teodor Julianna Pańczyk Karol Pańczyk, Marianna Zborawska, chrz.13.04.1847 178-51-548 60R 8 Ż BS 121
23 4 1847 Makarów Jerzy Milewski Makarów Jakub Antonina Dabrawska Apolinary Szczerkin, Katarzyna Misiunowa, chrz.24.04.1847 178-51-548 60V 11 Ż BS 122
20 8 1847 Makarów Aleksander Drapeyko Karolówka Franciszek Anna Borawska Konstanty Borawski, Anna Ostrzyńska, as. Karol Pańczyk, Marianna Ostrzyńska,chrz.24.08.1847 178-51-548 63R 26 Ż BS 127
3 1 1847 Malin Telesfor Łagowski Bułhaki Tomasz Julia Żurawska Grzegorz Weselski, Anna Pikulska, małżonka, chrz. 5.01.1847 178-51-548 108V 5 Ż BS 224
4 1 1847 Malin Antoni Zielonka Czopowicze Sebastian Rozalia Żurawska Jan Żurawski, Marianna Zielonka, małżonka, chrz. 6.01.1847 178-51-548 108V 7 Ż BS 224
15 3 1847 Malin Anna Zborawska Horyń Słoboda Ludwik Katarzyna Liposka Tomasz Białocki, Agnieszka szeletycka, mężatka, chrz. 17.04.1847 178-51-548 109V 15 Ż BS 226
9 10 1847 Malin Jadwiga Zelizowska Bułhaki Sebastian Anastazja Żurawska Antoni Oborski, Marianna Weselska, chrz. 12.10.1847 178-51-548 114V 56 Ż BS 235
20 1 1847 Rozważów Marianna Zacharewicz Sydorowicze Jan Helena Więckiewicz Daniel Szalukawski, Klara Żubrawska, ż. Teodora, chrz. 23.01.1847 178-51-548 122V 5 Ż BS 252
17 1 1847 Rozważów Antoni Freycont Zalepuny August Katarzyna Renkutt Wiel. Adolf Murawski, Medyk, Zofia Lippoman, wdowa, as. Wiel. Wacław Lippoman, Anunia Morawska, chrz. 9.03.1847 178-51-548 123V 10 Ż BS 254
9 4 1847 Chabno Dioniza Iwaszkiewicz Hołcebiejowicze Jan Emilia Strzyżewska Wincenty Zdanowicz, Apolonia Łączkowska,as. Tomasz Pochiodenko, Aleksandra Żurawska, chrz. 25.05.1847 178-51-548 130V 24 Ż BS 268
31 5 1848 Puliny Erazm Borowski Szyjecka Buda Ksawery Ewa Morawska Goraj Błażej, Kotwicka Emilia, z. Stefana 155 JZ 0 0
20 3 1848 Zasław św. Józefa Benedykt Gołębiowski Sławuta Józef s. Grzegorza Marianna c. Benedykta Jabłońska prac. Jerzy Kremerowicz s. Jerzego młodzian, Helena Murawska mężatka 178-3-117 9R 33 Ż
1 2 1848 Ostróg Franciszka Żurawska Ostróg Jan Marianna Chroniewicz Wlm Jan Sadkiewicz (gub.sek.) i Wlm Anna Mokrzańska 171-1-14 4R 20 R DM
20 2 1848 Ostróg Wiktoria Kulczycka Hurby Dionizy Teofila Żurawska Wincenty Andruszewicz i Marianna Kędzierska ż. Ignacego 171-1-14 6V 33 R DM
14 11 1849 Starokonstantynów Salomea Żurawska Werborodyńce Mikołaj Wiktoria Sokolnicka 178-3-118 23V-24R 113 Ż
12 9 1850 Luboml Marianna Kazimiera Katarzyna Raczyńska Sztuń Jan Julianna Laskowska Józef Kunisz, Elżbieta Morawska ż. Jana 863 582 84 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0309.htm
13 5 1851 Katerburg Karol Bolichowski Rybcza Antoni Urszula Żurawska 202 251-252 12
2 4 1852 Dederkały Franciszek Horodecki Radoszówka Paweł Marcela Sietrawska 55 261-262 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0136.htm
5 2 1852 Młynów Antonina Miałkowska Dorohostaje Wielkie Aleksander Ludwika ...urawska Franciszek Zarczyński, Julianna Zagórska ż. Franciszka 836 225-226 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0118.htm
6 7 1853 Katerburg Marianna Bolichowska Rybcza Antoni Urszula Żurawska 878 591-592 14 0
30 7 1854 Trojanów Petronela Jaroszewska Olanówka Bazyli Aniela Żurawska 178-3-38 456V-457R 44 Ż
23 4 1855 Katerburg Wojciech Bolichowski Rybcza Antoni Urszula Żurawska 201 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0004.htm
23 4 1855 Katerburg Antonina Bolichowska Rybcza Antoni Urszula Żurawska 201 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0004.htm
0 1855 Krzemieniec Paulina Bagińska Bereżce Jan Ewa Rawska dopełnienie chrztu 0.1-33 7V-8R 19 T
7 4 1857 Ołyka Aniela Murawska Ołyka NN Julia Murawska 481 12 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0007.htm
8 7 1857 Krzemieniec Zenon Czesław Kulczycki Kołosowa Dionizy Teofila Żorawska 0.1-29 17V-18R 49 T
2 2 1857 Łabuń Maria Berezowska Kośkow Jacek Franciszka Murawska Jan Berezowski i Teresa Żytkiewicz 178-3-73 338V-339R 8 Ż DM
28 6 1857 Łabuń Paulina Jankowska fut. Łabuński Antoni Elżbieta Sikorska Antoni Łaskarzewski i Marianna Murawska panna 178-3-73 344V-345R 36 Ż DM
7 11 1857 Łabuń Henryk Drobiszewski Łabuń Jan Marianna Samsonowicz Józef Pracewicz i Marianna Murawska panna 178-3-73 356V-357R 86 Ż DM
14 4 1857 Sławuta Marcelina Krajewska Sławuta Stanisław Petronela Murawska 178-3-73 431V-432R 17 Ż 812
7 3 1858 Katerburg Helena Bolichowska Rybcza Antoni Urszula Żurawska 202 49-50 7
13 2 1858 Dederkały Antoni Horodecki Dederkały Wielkie Paweł Marcela Sietrawska 55 58-59 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0031.htm
19 1 1858 Krasnopol Marianna Chmielowska Nosówki Jan s. Łukasza Marcjanna Żurawska 178-3-45 3V-4R 14 Ż
19 1 1858 Krasnopol Franciszka Chmielowska Nosówki Jan s. Łukasza Marcjanna Żurawska Franciszek Buza, Marcjanna Żukowska wdowa 178-3-45 3V-4R 15 Ż
20 2 1859 Włodzimierz Teofila Morawska Włodzimierz Franciszek Małgorzata Jurkiewicz Jan Cichocki, Zofia Kopczyńska 795 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0004.htm
7 7 1860 Katerburg Rozalia Bulichowska Rybcza Antoni Urszula Żurawska 202 6-7 8
18 2 1860 Torczyn Katarzyna Żurawska Koszów Antoni Helena Żmudzka 646 2-3 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0002.htm
10 11 1860 Koblin-Młynów Marcjanna Miałkowska Dorohostaje Wielkie Aleksander Jadwiga Murawska 841 154-155 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0085.htm
31 7 1861 Szumsk Anna Rawska Chodaki Jan Marianna Cymbaluk szl. Kazimierz Rutkowski, chł. Barbara Mielniczuk ż. Romana 245-1-17 182V-183R 55 R
7 12 1862 Żytomierz Michał Krzywanowski ? Baraszowka Franciszek Sabina Żurawska Karol Borowski, Pawlina Piątkowska 178-3-54 5 10 Ż DG
19 11 1862 Żytomierz Stanisław Kostka Feliks Walery Pawlikowski Żytomierz Erazm Marta Ludwika Żurawska Aleksander Złotorowicz, Maria Kellus, asystowali: Eliasz Paszkowski, Anastazja Paszkowska 178-3-54 17 Ż DG
19 3 1863 Ołyka Gabriel Glejzer Prażnin Ignacy Katarzyna Murawska Ob. Królestwa Polskiego 486 6 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0004.htm
16 2 1863 Gródek Julianna Wysoczyńska Kuźmin Ignacy Anna Murawska Żukowski Piotr, Barbara Liśniewska, ż. Wincentego 46 JZ
8 2 1863 Żytomierz Józef Głuchowski Żytomierz Jan Joanna Murawska Leonard Borysewicz, Julianna Paszkowska 178-3-54 19 41 Ż DG
8 4 1863 Żytomierz Stanisław Zielinkowski Piotr Lidia Piotrowska Dominik Morawski, Eleonora Morawska 178-3-54 33 95 Ż DG
29 4 1863 Żytomierz Mikołaj Kurowski Dubowiec Józef Pawlina Dubrawska Ignacy Dubrowiński, Domicella Omiecińska 178-3-54 35 103 Ż DG
15 5 1863 Żytomierz Stanisław Gajewski Żytomierz Antoni Maria Morawska Grzegorz Dec, Maria Gorkowska 178-3-54 41 126 Ż DG
27 5 1863 Żytomierz Jan Leszczyński Żytomierz Józef Karolina Żurawska Adolf Zienkiewicz, Julia Głuska 178-3-54 43 140 Ż DG
3 11 1863 Żytomierz Teofila Dobrowińska Dubowiec Ignacy Anna Omiecińska Józef Janczyński, Aniela Dubrawska 178-3-54 77 274 Ż DG
9 11 1863 Żytomierz Józefa Żurawska Futor Wasilewskiego Paweł Rozalia Szaciło Jan Żurawski, Anna Krotowska 178-3-54 79 283 Ż DG
2 12 1863 Żytomierz Elżbieta Żurawska Kamionka Wyższa Jakób Małgorzata Komnacka Herman Węgłowski, Marianna Barecka 178-3-54 85 305 Ż DG
24 12 1863 Żytomierz Ignacy Bronicki Żytomierz Franciszek Rozalia Żurawska Jakób Brzezicki, Zofia Ilniewicz 178-3-54 89 319 Ż DG
28 12 1863 Żytomierz Franciszka Żurawska Baraszowka Feliks Aleksandra Łoś Mikołaj Żurawski, Konstancja Łoś 178-3-54 91 327 Ż DG
1 4 1863 Lachowce Franciszka Tirawska Hulowce Edmund Joanna Piotrowska szl. Wojceich Bieliński i Leontyna Kamińska ż. Franciszka 178-3-146 2V-3R 7 Ż DM
20 9 1863 Szumsk Lucyna Gabruk Chodaki Wawrzyniec Katarzyna Tomczuk Jan Lewandowski, Joanna Rawska ż. Kaspra 245-1-21 193V-194R 84 R RK
8 11 1863 Rzyszczów Seweryn Wojakowski Jabłonów Antoni Pelagia Borowska Józef Kobyliński, Justyna Widmond, Fortunat Zalski, Dominika Morawska ż. Zacharego 312-1-86 186 2 m.K KM
11 12 1864 Ołyka Wiktoria Morawska Ołyka Kazimierz Anna Leszczyńska 488 2 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0002.htm
19 9 1864 Ołyka Marianna Karasińska Borbin Leontyn Julia Murawska 487 28 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0015.htm
17 2 1864 Szumsk Konstancja Rawska Chodaki Jan Marianna Gabruk 245-1-20 146V-147R 15 R
22 10 1864 Szumsk Jan Lewandowski Chodaki Wincenty Zuzanna Gabruk chł. Jakub Lewandowski, Joanna Rawska ż. em. żołn. kaspra 245-1-20 172V-173R 91 R
25 1 1864 Lachowce Paulina Siepracka ? (Sietrawska) Kurijanki Jan Katarzyna Majewska szl. Ignacy Sędzimir i Emilia Popławska ż. Andrzeja 178-3-146 42V-43R 7 Ż DM
31 5 1865 Katerburg Karol Bulichowski ch. Rybcza Antoni Urszula Żurawska Florian Wappa i Zofia Sokołowska ż. Stanisława 1-37 108V-109R 10 T 116
9 7 1865 Żytomierz Teofila Bronicka Żytomierz Franciszek Rozalia Żurawska córka 1-dw./ Jakób Brzezicki, Franciszka Brzezicka 178-3-61 29 175 Ż DG
18 5 1865 Żytomierz Feliks Leszczyński Żytomierz Józef Karolina Żurawska syn ob./ Adolf Zienkiewicz, Julia Kramińska 178-3-61 23 136 Ż DG
14 4 1865 Żytomierz Maria Żytomierz Emilia Kobielska nieślubna córka, Antoni Boczkowski, Anna Morawska 178-3-61 17 91 Ż DG
13 4 1865 Żytomierz Józef Krzywakowski Baraszowka Franciszek Sabina Żurawska syn 1-dw., Alojzy Szkorupiński, Klementyna Garlinska 178-3-61 16 87 Ż DG
1 2 1865 Żytomierz Marianna Głuchowska Żytomierz Jan Joanna Morawska córka 1-dw., Leonard Borysewicz, Marianna Keizer 178-3-61 7 26 Ż DG
18 11 1865 Żytomierz Dionizja Żurawska Futor Wasilewskiego Paweł Rozalia Szaciłło-Kulikowska córka mieszczan/ Paweł Rzewucki, Antonina Jaroszyńska 178-3-61 45 298 Ż DG
25 12 1865 Żytomierz Jan Łonski Futor Wasilewskiego Franciszek Petronela Twardowska syn mieszczan/ Jan Goraj, Józefa Żurawska 178-3-61 49 320 Ż DG
24 12 1865 Żytomierz Jan Żukowski Futor Gujwie Franciszek Magdalena Kosakowska syn 1-dw./ Jan Kamiński, Oktwia Żurawska 178-3-61 49 321 Ż DG
29 12 1865 Żytomierz Alojzy Borowski Baraszowka Karol Aniela Szczepańska syn mieszczan, Kirył Maszkowski, Julia Żurawska 178-3-61 52 341 Ż DG
8 2 1865 Rzyszczów Teofila Apolonia Morawska Chodorów Zachariasz Dominika Janiszewska szl. ur. Władysław Drozdowski, Aleksandra Janiszewska, Stanisław Pugaczukiewicz, Anna Drozdowska 312-1-89 187 12 m.K KM
30 7 1866 Żytomierz Aniela Żurawska Futor Wasilewskiego Jakób Kunegunda Trybl [21.08.1866] córka mieszcz., Franciszek Trybl i Franciszka Żurawska 178-3-63 42 198 Ż 81 i 82 DG
10 9 1866 Żytomierz Józef Karpiński Futor Makowskiego Konstanty Wiktoria Murawska [12.09.1866] syn dw., Franciszek Krzyżanowski i Teofila Pietkowska 178-3-63 45 214 Ż 87 i 88 DG
23 10 1866 Żytomierz Marianna Kotwicka Futor Wasilewskiego Jan Aniela Szaciłło [23.10.1866] córka żołnierza, Wojciech Twardowski i Rozalia Żurawska 178-3-63 52 254 Ż 101 i 102 DG
26 10 1866 Żytomierz Antoni Sikorski Futor Kudrawcowa Jakób Filip Filipina Kotwicka [27.10.1866] syn dw., Cyryl Pentkowski i Antonina Murawska 178-3-63 53 259 Ż 103 i 104 DG
31 8 1866 Żytomierz Rajmund Leszczyński Żytomierz Józef Karolina Żurawska [26.12.1866] syn ob., Adolf Zienkiewicz i Marianna Keizer 178-3-63 63 303 Ż 123 i 124 DG
13 12 1867 Ołyka Józef Karasiński Oderady Leon Julia Morawska 489 38 49 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0020.htm
20 9 1868 Dederkały Bogumiła Sietrawska Dederkały Wielkie Dominik Marcela Lenczewska 56 65-66 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0036.htm
26 12 1868 Katerburg Joanna Bolichowska Rybcza Antoni Urszula Żurawska Edmund Gradowski i Antonina Grządkowska ż. Jana 01-44 116V-117R 27 T 886 DM
7 4 1869 Ołyka Franciszek Karasiński Pokaszczów Leon Julia Morawska 490 22 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0012.htm
19 12 1870 Gródek Wiktoria Wysoczyńska Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Sarnacki Jan, Strużyńska Marianna, ż. Kazimierza 280 JZ
4 2 1871 Ołyka Julianna Marianna Morawska Ołyka Kazimierz Anna Leszczyńska 492 10 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0006.htm
3 7 1871 Radziwiłłów Piotr Romaniuk Krutniów Antoni Maria Rawska 1-55 111 V-112 R 24 T
12 10 1871 Kuniów Roman Tylicki Peremerówka Michał Antonina Malinowska Antoni Tylicki i Michalina Murawska 178-3-78 253V-254R 56 Ż DM
4 8 1872 Katerburg Kajetan Bolichowski Rybcza Antoni Urszula Żurawska 203 257-258 24
29 1 1873 Gródek Franciszek Wysoczyński Kuźmińska Słobódka Ignacy Aniela Murawska Strużyński Kazimierz, Liśniewska Barbara, z. Wincentego 28 JZ
4 12 1874 Brody Jadwiga Żurawska Feliks Agnieszka Lisowska L
3 7 1874 Krzemieniec Elżbieta Żurawska Krzemieniec NN Antonina 0.1-68 11V-12R 44 T
14 12 1874 Szumsk Marianna Skorska Chodaki Józef Teresa Nowicka chrz. 22.12 Jakub Nowicki, Franciszka Rawska ż. Wincentego 1-227 31V-32R 124 T DM 536
1 2 1875 Gródek Marcin Wysoczyński Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Czajkowski Julian, Jurkowska Anna, ż. Jana 40 JZ
19 9 1875 Ołyka Józefa Murawska Praźnin NN Aleksandra - 496 36 62 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0019.htm
6 1 1875 Radziwiłłów Katarzyna Sobczuk Leduchów Piotr Agnieszka Rawska Łukasz Małecki, Katarzyna Sobczuk ż Łukasza 1-69 49 V-50 R 2 T
13 11 1876 Ołyka Józefa Morawska Ołyka Kazimierz Anna Łaszczyńska 498 4 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0003.htm
18 8 1876 Szumsk Antonia Hornicka Hucisko Pikulskie Karol Marianna Jasińska chrz. 22.08 Franciszek Listowski, Antonina Rawska ż. Antoniego 1-228 24V-25R 95 T DM 607
26 11 1876 Szumsk Antonina Listowska Hucisko Pikulskie Franciszek Ludwika Suchodolska chrz. 5.12 Ignacy Oborski, Antonina Rawska ż. Antoniego 1-228 33V-34R 137 T DM 616
15 1 1876 Kuniów Grzegorz Chszanowski (Chrzanowski) IN Paulina s. nieślubny, Michał Zabłocki i Antonina Żurawska 178-3-78 404V-405R 8 Ż DM
8 10 1877 Gródek Paulina Wysoczyńska Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Ciastuś Jan, Strużyńska Marianna, ż. Kazimierza 235 JZ
6 10 1877 Ołyka Julia Kutasiewicz Prażnin Jan Marianna Murawska 498 52 77 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0027.htm
17 6 1877 Ołyka Kazimierz Śliwiński Prażnin Antoni Aleksandra Murawska 498 54 79 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0028.htm
29 4 1877 Szumsk Antoni Skorski Chodaki Józef Teresa Nowicka chrz. 30.04 Marcin Gabruk, Franciszka Rawska ż. Józefa 1-229 12V-13R 48 T DM 658
1 1 1877 Kuniów Anna Jadwiga Tańska Noworoczyce Feliks Marianna Żurawska Kolegial. Assesor Edward Korycki i Eugenia Baranowska ż. Stanisława 178-3-78 449V-450R 7 Ż DM
16 1 1878 Ołyka Anna Marcelina Morawska Ołyka Kazimierz Anna Leszczyńska 499 4 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0003.htm
20 3 1878 Radziwiłłów Anna Sobczuk Leduchów Piotr Agnieszka Rawska Łukasz Małecki, Anna Szelest ż. Jana 1-72 37 V-38 R 9 T
29 7 1879 Gródek Hieronim Wysoczyński Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Ciastuś Jan, Winiarska Franciszka, ż. Wojciecha 177 JZ
26 3 1879 Katerburg Franciszek Swiderski Piszczatyńce Józef Anna Morawska 203 2-3 3
15 5 1881 Połonne Emilia Gilewska Burtyn Jakub Aleksandra Murawska Grzegorz Zalewski, Józefa Sobolewska 25V-26R 98 Ż
5 7 1881 Gródek Dominik Wysoczyński Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Ciastuś Jan, Strużyńska Marianna, wdowa 164 JZ
22 4 1882 Ołyka Jadwiga Murawska Ołyka Kazimierz Anna Leszczyńska 503 28 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0015.htm
6 10 1882 Szumsk Marianna Śliwińska Chodaki Grzegorz Konstancja Rawska Marcin Gabruk, Anna Kowalczuk ż. Feliksa 01-232 320V-321R 130 T
11 11 1882 Szumsk Marcjanna Rawska Chodaki Józef Marianna Nowicka Marcin Gabruk, Teresa Skorska ż. Józefa 01-232 321V-322R 134 T
7 8 1883 Gródek Kajetan Wysoczyński Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Winiarski Kazimierz, Ciastuś Franciszka, ż. Jana 210 JZ
0 1883 Kowel Michał Mazurek Franciszek Ludwika Murawska nr aktu 64 t. II 133
9 7 1885 Ołyka Marianna Murawska Ołyka - Turczyn NN Cecylia 506 34 49 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0018.htm
25 11 1885 Szumsk Katarzyna Rawska Chodaki Józef Marianna Nowicka Stefan Gabruk, Konstancja Śliwińska ż. Grzegorza 01-232 194V-195R 148 T
6 2 1885 Rzyszczów Leon Konrad Kernicki Tulińce Feliks Teofila Morawska Władysław Drozdowski, Aleksandra Tracekiewiczas. Stanisław Tracekiewicz, Teresa S 1268-2-26 22-23 10 CDIAK
24 12 1885 Dederkały Stefan Karol Goliszewski?/Godziszewski Dederkały Dominik Wiktoria Sierakowska Józef Ratner i Aleksandra Sitrawska ż. Jana 1-79 132V-133R 49 T 722 DM
18 2 1886 Szumsk Magdalena Kucharska Chodaki Antoni Anna Rawska 01-232 233V-234R 27 T
0 1886 Kowel Jakub Mazurek Franciszek Ludwika Murawska nr aktu 35 t. II 133
21 1 1886 Kowel Bronisława Żurawska Kruhel Edward Leokadia Szczepańska 287 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20287/pages/PL_1_436_287_0004.htm
23 5 1887 Gródek Feliks Wysoczyński Kuźmińska Słobódka Ignacy Anna Murawska Ciastuś Jan, Lis Mariana, ż. Pawła 167 JZ
15 3 1887 Horochów Józefa Dąbrowska Horochów Adam Emilia Antoni Starzyński, Aleksandra Morawska 123 13, 15 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0009.htm
3 4 1887 Szumsk Franciszek Śliwiński Chodaki Wawrzyniec Konstancja Rawska Stefan Gabruk i Marianna Rawska ż. Józefa 01-232 91V-92R 49 DM 959 T
22 1 1888 Grzymałów St6anisław Poprawski Grzymałów NN Katarzyna Poprawska Bartłomiej Stebnicki, Honorata Ligęza 1614 101 2 EK 0
1 10 1888 Dederkały Franciszka Sitrawska Dederkały Wielkie Onufry Magdalena Kowalewska 58 89-90 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0046.htm
4 12 1888 Dederkały Jan Kowalewski Dederkały Wielkie Piotr Bogumiła Sitrawska 58 93-94 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0048.htm
0 1888 Kowel Anna Mazurek Franciszek Ludwika Murawska nr aktu 49 t. II 133
5 9 1889 Ołyka Romuald Wysocki Ołyka Antoni Maria Murawska 509 42 82 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0022.htm
9 11 1889 Szumsk Adolf Śliwiński Chodaki Wawrzyniec Konstancja Rawska Piotr Skorski i Marianna Rawska ż. Józefa 01-232 34V-35R 166 T 900 DM
27 4 1890 Kołomyja Katarzyna Wiktoria Jankowska Piadyki 3 Jan Marianna Morawska 597L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20597/pages/PL_1_301_597_0004.htm
0 1890 Kowel Jan Mazurek Franciszek Ludwika Murawska nr aktu 57 t. II 133
30 8 1891 Szumbar Stanisław Kowalewski Pototurów, par. Dederkały Piotr Bogumiła Sitrawska Antoni Naumowicz, Feliksa Kowalewska z. Feliksa 1020 229-230 7
18 2 1891 Szumsk Marcelina Rawska Chodaki Józef Marianna Nowicka 01-233 7V-8R 28 T
18 8 1891 Kuniów Ewelina Zawadowska Laszówka Władysław Karolina Murawska Stanisław Jezierski i Petronela Telicka ż. Antoniego 178-3-86 374V-375R 89 Ż DM
29 10 1893 Szumsk Maria Sikorska Chodaki Piotr Paulina Łukomska Stefan Gabruk, Marianna Rawska ż. Józefa 107V-108R 154 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDBV?i=236&cat=833999
8 11 1894 Włodzimierz Teodora Gidzińska Włodzimierz Stefan Anna Zbarawska 812 84-85 202 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0045.htm
17 9 1894 Szumbar Marianna Sitrawska Dederkały Wielkie Onufry Magdalena Kowalewska Antoni Popławski, Franciszka Dobrowolska ż. Aleksandra 627 65-66 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0038.htm
22 2 1894 Szumsk Piotr Kucharski Chodaki Antoni Marianna Rawska 01-233 272V-273R 30 T
14 4 1894 Kuniów Anastazja Żukowska Gurszczyzna Wawrzyniec Franciszka Wolska Jan Zabłocki i Anna Żurawska 178-3-86 508V-509R 46 Ż DM
1 3 1895 Szumsk Marcin Śliwiński Chodaki Grzegorz Konstancja Rawska 01-233 175V-176R 39 T
13 4 1895 Szumsk Adolf Kowalewski Potuturów Piotr Bogumiła Sitrawska 01-233 180V-181R 58 T
24 12 1896 Ołyka Stefania Burawska Cumań Stanisław Zofia Praczkowska 1018 622 154 MO 0
4 4 1898 Torczyn Stanisław Hyrycz Usicze Józef Róża Zygmunt Gustaw Hyrycz, Franciszka Murawska ż. Józefa 935 5V-6R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0006.htm
4 11 1898 Tuczyn Antoni Żukowski Kudranka Bolesław Elżbieta Morawska 937 18V-19R 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0019.htm
10 10 1900 Niewirków Kamila Morawska Moczulanka Jan Michalina Żygadło 951 32 V-33 R 160 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0035.htm
2 1 1901 Ołyka Józef Lepieszkiewicz Łopateń Jan Anna Morawska 953 0V-1R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0001.htm
19 8 1901 Tuczyn Rozalia Żukowska Grudy Bolesław Elżbieta Morawska 957 21V-22R 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0022.htm
2 4 1903 Szumsk Franciszka Śliwińska Chodaki Wawrzyniec Konstancja Rawska 0.1-237 14V-15R 55 T
20 12 1904 Ołyka Władysław Bartłomiejczyk Kopytów Stanisław Sabina Cybulska Wawrzyniec Bartłomiejczyk, Zofia Barawska 985 2 2 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0002.htm
18 12 1904 Ołyka Stanisława Żydulis Huta Bogusławka Jan Adelajda Morawska 985 2 3 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0002.htm
3 2 1904 Niewirków Stanisław (Biskup) Bagiński Medwedówka Feliks Józefa Burawska Józef Burawski, Franciszka Bagińska ż. Jana 982 5V-6R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0006.htm
7 6 1904 Niewirków Stanisława Morawska Stara Huta Józef Walentyna Nowosielecka Edward Dąbrowski, Teofila Gajdamowicz ż. Tomasza 982 21V-22R 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0022.htm
7 11 1904 Niewirków Leonard Kosarzycki Józefówka Mieczysław Kazimiera Burawska 982 38V-39R 152 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0041.htm
14 11 1904 Niewirków Katarzyna Demarska Zastawie Franciszek Karolina Żurawska 982 39V-40R 155 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0042.htm
2 1 1904 Kowel Janina Żurawska Zielona Adam Marianna Rzepko Franciszek Gazada, Teofila Pakula ż. Walentego 979 3V-4R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0004.htm
13 6 1904 Kowel Antonina Żurawska Zielona Edward Leokadia Szczepańska Antoni Gruszka, Maria Bartoszewicz ż. Wincentego 979 13V-14R 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0014.htm
9 3 1904 Szumsk Aniela Rawska Chodaki Wincenty Maria Nowicka 0.1-238 14V-15R 55 T
1 5 1905 Niewirków Józefa Żurawska Mokre Piotr Rozalia Borowska 983 21V-22R 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0022.htm
4 9 1905 Niewirków Florian Bohorodycz Huta Bystrzycka Wincenty Paulina Morawska 983 38V-39R 149 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0039.htm
5 5 1905 Szumsk Katarzyna Śliwińska Chodaki Grzegorz Konstancja Rawska 01-236 167V-168R 57 T
19 5 1906 Ołyka Władysława Gajdosik Huta Bogusławka Józef Róża Morawska Bolesław Sztombka, Adelajda Żydulis ż. Jana 1019 217 98 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0115.htm
16 8 1907 Ołyka Czesława Żydulis Bogusławka Jan Adelajda Morawska 1019 401 135 MO
27 11 1907 Ołyka Agnieszka Sulikowska Kotów Jan Franciszka Murawska 1019 429 192 MO
6 3 1907 Szumsk Feliksa Rawska Chodaki Wincenty Marianna Nowicka 01-236 10V-11R 49 T
23 6 1907 Szumsk Maria Mielnik Chodaki Stefan Katarzyna Rawska 01-236 24V-25R 116 T
7 10 1908 Radziwiłłów Aniela Rawska Leduchów Jan Katarzyna Sobczuk 1-97 69 V-70 R 41 T 0
12 11 1908 Ołyka Maria Morawska Pokaszczów Wojciech Helena Pielarczyk 1019 606 221 MO
25 3 1908 Horochów Wilchelmina Gas Cehów Henryk Jadwiga Sietrawska 994 12 41 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0015.htm
1 10 1909 Niewirków Bronisław Kamiński Wilia Antoni Aniela Murawska 1015 39V-40R 164 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0042.htm
15 3 1909 Niewirków Aniela Żurawska Mokre Piotr Rozalia Borowska chrzest w kaplicy w Horodnicy par. Korzec 1015 41V-42R 173 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0044.htm
10 11 1909 Niewirków Stanisław Żygadło Niemilla Adolf Helena Murawska 1015 44V-45R 187 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0046.htm
14 10 1909 Niewirków Filomena Bagińska Nowa Huta Teodor Paulina Borawska chrzest w kaplicy w Horodnicy par. Korzec 1015 52V-53R 219 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0055.htm
24 11 1909 Horochów Zofia Żurawska Czeskie Nowosiółki Michał Aniela Wrzyszczuk 995 24 111 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0031.htm
17 5 1912 Jałowicze Stanisława Żurawska Ostrożec Stanisław Ludwika Szoch chrzest w Młynowie 1046 26-27 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201046/pages/1_436_0_0_1046_0016.htm
20 3 1912 Ołyka Dionizy Skoczelas Bogusławka Ludwik Michalina Morawska 1050 30 54 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0017.htm
23 3 1912 Ołyka Bogumiła Szter Bogusławka Ignacy Ludwika Morawska 1050 30 53 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0017.htm
18 2 1912 Ołyka Mirosława Winiewska Bogusławka Bronisław Stanisława Szter Franciszek Całko, Bogumiła Morawska ż. Kazimierza 1050 26 45 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0015.htm
5 1 1912 Ołyka Zygmunt Wysocki Ołyka Antoni Maria Murawska 1050 10 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0007.htm
12 11 1913 Horochów Zofia Murawska Kwasów Wojciech Helena Pilaczyk 1045 26 100 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0027.htm
2 1 1914 Tuczyn Jadwiga Janik Tuczyn Stanisław Maria Holc Ferdynand Holc, Maria Murawska ż. Józefa 1057 2-3 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0002.htm
1 1 1914 Jałowicze Feliksa Żurawska Ostrożec Stanislaw Ludwika Wojtachno 1V-2R 1
16 6 1914 Włodzimierz Wołyński Petronela Wróbel Włodzimierz Jan Klementyna Zbarawska 1058 25 119 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0025.htm
8 5 1915 Tbilisi Władysław Morawski Teława Edward s.Jana Walentyna c.Aleksan Isakowa Józef Jarosiński, Emilia Morawska 177R 112 Tb
10 3 1915 Horochów Anna Morawska Teklówka Jan Katarzyna Wronarska 1066 7 23 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0008.htm
13 3 1915 Horochów Mikołaj Tarnowski Drużkopol Stefan Aniela Morawska 1066 8 27 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0010.htm
29 8 1918 Tbilisi Edward Kenig Tbilisi Eugeniusz Paulina Iwińska (chrzest 1919) Paweł Miszczenko, Józefa Żurawska 223R 44 Tb DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
8 11 1781 Szczurowice Aleksy Rudkowski Anna Żurawska Baryłów 11 Eustachy Butajczuk, Jan Pyrkoski 1310L 69 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0049.htm
16 11 1782 Szczurowice Daniel Wujtowicz w Marianna Żurawska Baryłów 11 Grzegorz Jan Wojtowicz, Stefan Ruszkiewicz 1310L 68 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0048.htm
31 1 1796 Szumsk Jan Iwańczuk Chodaki k Rozalia Rawska Chodaki p Mikołaj Iwańczuk, Małaszka Iwańczukowa 297-1-183 17V Ł RK
5 9 1806 Klewań Bazyli Krawiec Nowosiółki Helena Żurawska Nowosiółki 206 12 B
11 2 1823 Krzemieniec Grzegorz Topolski Baszkowce 20 Franciszka Żorawska Baszkowce 15 Dominik Ciesznowski Franciszek Wojciechowski 300 4 - 5 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0003.htm
5 6 1827 Wiszenki Michał Odzga par. Wiszenki 30 Bazyli Agnieszka Borawska Leonora Kornatowska Swoz 22 Tadeusz Konstancja Tuńska Jan Żyro, Piotr Magierowski, ks. Stefan Wyżewski 813 94 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0094.htm
16 10 1827 Luboml Teodor Janowski Luboml 23 Dominik Tekla Morawska Marianna Somborska z Romanowskich Luboml 30 Bazyli Teresa Popkiewicz Jędrzej Marmur, Marcin Kamiński 301 21 40 843 334 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0013.htm
9 11 1828 Jałowicze Gabriel Żukowski Jarosławicze 26 Jan Teresa Strzelecka Apolonia Antoszkiewicz Jarosławicze 18 Aleksander Helena Żurawska Hieronim Chołodecki, Tomasz Górski 814 286a 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0289.htm
10 2 1829 Nabrzuska Petro Lebediuk Nabruska 26 Piotr Olena Korpien Natalia Żurawska Nabruska 28 Owerko Katarzyna Stobychowska Antoni Rujewski, Tekla Służewska 844 451 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0251.htm
26 1 1830 Szumsk Feliks Cymbaluk Iserna 20 Marcin Katarzyna Adaszyńska Apolonia Rawska Iserna 18 Jan Rozalia Iwańczuk Jan Cymbaluk, Piotr Cymbaluk, Kasper Rawski 245-1-4 382V 80 RK
16 2 1830 Żytomierz Paweł Połubiński par. Leszczynska 26 Jan Marianna Muraszewska Katarzyna Garbowska Żytomierz 24 Wawrzyniec Anna Murawska Wawrzyniec Garbowski , Andrzej Wachowski 178 3 3 53 19 Ż Ni
19 3 1831 Sokul Ferdynand Zaleski par. Kowel 31w Feliks Karolina Żurawska Alojza Tournuer Dumka 20 Celestyn Fortunata Piotrowska Franciszek Bohuszewicz, Franciszek Scijewski, Jan Wężyk 817 43R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0044.htm
18 10 1831 Białogródka Stanisław Jaskulski Waśkowczyki 32w Stefan Honorata Murawska Anna Gołębiowska Waśkowczyki 25w Aleksander Zofia Lityńska Michał Buderacki, Bartłomiej Gliński 178-3-97 86R 18 Ż DM
31 1 1832 Swojczów Damian Grabarczuk Swojczów 20 Kacper Katarzyna Murawska Ewa Jufciuk Swojczów 19 Jan Marianna Petrowicz Tomasz Mikołajczuk, Karol Muszyński 847 152 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0083.htm
31 1 1832 Szumsk Jan Szpieniuk Cyranka G-R 26 Prokop Apolonia Piotruk Antonina Żurawska Cyranka 26w Bazyli Magdalena Bondyczuk Gabriel Soroki, Jan Barczuk, Jan Płaszczuk 245-1-6 401R 9 R RK
5 11 1833 Jałowicze Jan Dawidowicz Jałowicze 21 Feliks Antonina Sieprawska Marianna Podgórska Jałowicze 22 Jacek Aleksandra Trzeciak Ludwik Szydłowski, Michał Piotrowski 819 271 R 271 V 18 ZP
5 2 1833 Włodzimierzec Adam Dworzycki Rafałówka 31 Stanisław Konstancja Jakubowska Katarzyna Murawska Rafałówka 30 Józef Sawicki, Panteleon Nowicki 819 90-91 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0092.htm
8 10 1833 Dederkały Adam Ilnicki Dederkały Wielkie 28 Jan Rozalia Przymycka Eleonora Sietrawska Dederkały Wielkie 17 Józef Klara Popiel Józef de Szmitt, Paweł Korczewski, Paweł Horodecki 245-1-7 373R 5 R RK
21 7 1835 Ostróg Michal Olszański Mosty 22 Jakub Helena Dawid Apolonia Żurawska Swiate 22 Antoni Marianna Tokarska Jan Kulesza Jan Hryńka 171-1-8 24R 20 R MZ 9014
27 1 1835 Połonne Jan Pawłowski Józefówka 25 Michał Teresa Anastazja Morawska Józefówka 19 Jan Marianna Mikołaj Murawski, Ludwik Dermanowski 245-1-9 158V 4 R DW
3 11 1835 Połonne Józef Lisniowski Józefówka 24 Jędrzej Łucja Murawska Małgorzata Rajkowska Józefówka 18 Mikołaj Marianna Jasińska Antoni Dermanowski, Paweł Murawski 245-1-9 166R 42 R DW 2829
19 1 1836 Szumsk Sylwester Gabruk Błaszczuk Iserna 25 Jan Marianna Smolińska Urszula Rawska Chodaki 20 Jan Rozalia on: Sylwester Gabruk czyli Błaszczuk, Sylwester Błaszczuk, Paweł Gabruk, Bartłomiej Fiedorowicz 245-1-10 463R 1 R RK
26 1 1836 Horyńgród Jan Brzezicki Mikulin 18 Jakub Tatiana(G-R) Tekla Murawska Horyńgród 17 Sebastian Marcjanna Prac. Tomasz Zacieracha, Prac. Kirył Antonowicz Jaszczuk, Ucz. Tomasz Berdecki, organista 171-1-9 152R 1 R Mg
14 2 1837 Krupiec Jan Kozaczyński par. Krupiec 38w Stefan Anna Morawska Tekla Warzyńska par. Krupiec 22 Michał Marianna Szpaczyńska 823 233R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0266.htm
21 2 1837 Krzemieniec Stanisław Grządkowski Rybcza par. Katerburg 45w Józef Marianna Żurawska Aleksandra Trzińska?/Trzcińska Krzemieniec 20 Onufry Rozalia Stańkiewicz Karol Grządkowski i Jędrzej Grządkowski 01-11 33R 9 DM 173 T
25 7 1837 Ptycza Florian Kastell Dubno 26 Florian Julianna Murawska Salomea Jankowska Pełcza 18 Paweł Marianna Krestecka Łukasz Stetkiewicz, Fabian Konopka, Hieronim Szydłowski 823 273R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0306.htm
1 8 1837 Krzemieniec Mikołaj Rutkowski Krzemieniec 22 Dymitr Tekla Malczewska Teresa Żyglewicz Krzemieniec 19 Franciszek Justyna Żurawska Antoni Żyglewicz i Tomasz Tasińkiewicz 01-11 37R 17 DM 177 T
30 1 1838 Żytomierz Antoni Kozicki Żytomierz 26 Jan Julianna Korawska Aleksandra Walewicka Żytomierz 18 Piotr Katarzyna Wojnałowicz Tomasz Kosicki , Karol Michniewicz 178 51 417 44 6 Ż Ni
29 1 1839 Ostróg Marek Wiązowski Toczewiki 28 Błażej Agnieszka Zielińska Marianna Wierzbicka Derewiańcze 23 Ignacy Petronela Żurawska 879 15 V 4
2 7 1839 Żytomierz Bartłomiej Mańkowski wieś Dubowiec , par. Żytomierz 43 Jędrzej Rozalia Ambrodzka Franciszka Dubrawska wieś Dubowiec , par. Żytomierz 21 Marcin Aniela Omecińska Stanisław Kozieradzki , Łukasz Krassowski 178 3 7 63 35 Ż Ni
29 9 1840 Ostróg Wincenty Tomczykowski Szlachów 30 Franciszek Agata Markiewicz Marianna Głowacka Dorohoszcza 18 Franciszek Anna Rawska 880 14 V 10
18 2 1840 Tuczyn Kazimierz Leżański Tuczyn 36 Jan Julianna Kulesza Jadwiga z Jankowskich Szymonowicz Tuczyn 33 Filip Apolonia Murawska 880 143 R 3
10 11 1840 Puliny Ksawery Borowski Szyecka Buda 23 Jan Anna Niedźwiedzka Ewa Murawska Nowy Zawod 20 Maciej Agniela Wereszczyńska Kluczyński Franciszek Szacyl Michał 33 JZ
13 10 1840 Dederkały Paweł Horodecki Dederkały Wielkie 32 Jan Ewa Kowalska Marcella Sietrawska Dederkały Wielkie 18 Józef Klara Popiel 871 735-736 4 54 140 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0076.htm
18 8 1840 Żytomierz Grzegorz Kozaczewski 25 Grzegorz Marianna Jasińska Małgorzata Murawska 20 Grzegorz Tekla Taszczewska Mateusz Symon 178 3 10 67 34 Ż Ni
5 5 1840 Żytomierz Jan Korsak 45w Eliasz Wiktoria Lewskowska Tekla Jakubowicz zd.Murawska 20w Bartłomiej Ludwika Wirawska Gabriel Pieńkowski , Andrzej Gromnicki 178 3 10 60 21 Ż Ni
25 2 1840 Żytomierz Karol Kozieradzki 40w Jan Teresa Ryńska Katarzyna Malicka 20 Wawrzyniec Aleksandra Wirawska Stanisław Kozieradzki 178 3 10 59 17 Ż Ni
25 2 1840 Żytomierz Józef Puchalski 35 Bartłomiej Agnieszka Łukaszewicz Ewa Żurawska 20 Piotr Wiktoria Orłowska Jan Żuchowski ,Piotr Żurawski 178 3 10 59 16 Ż Ni
2 2 1841 Nowogród Wołyński Karol Morozowski Serednia 25 Mikołaj Teresa Telicka Marianna Dubrawska Zaremie 19 Franciszek Tekla 872 69 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0039.htm
19 1 1841 Korzec Jan Jakubowicz Korzec 21 Kondrat Oxenia Dawidowicz Marianna Morawska Korzec 24 Marcin Tekla Kowalska 872 225 2
14 9 1841 Nowogród Wołyński Prokop Bronowicki Zwiahel 56 Michał Marianna Murawska Katarzyna Piotrowska (wdowa) Susły 35 Mikołaj Franciszka Słowińska 872 82 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0045.htm
2 2 1841 Żytomierz Józef Korzeniowski 24 Ignacy Anna Dubrawska Jozefa Kaleńska 20 Jan Prakseda Drzewiecka 178 51 4 11 Ż Ni
21 9 1841 Żytomierz Kazimierz Waśkiewicz 23 Jan Agata Hruniecka Aniela Żurawska 20 Grzegorz Apolonia Baszyńska 178 51 4 52 Ż Ni
1 3 1842 Annopol Mikołaj Waśkowski Hubelce 37 Paweł Ewa Kobylińska Teresa Murawska Annopol 20 Tadeusz Marianna Waśkowska 881 94 V 3
1 3 1842 Niewirków Feliks Luterek Niewirków 48 Krzysztof Agnieszka Żurawska Marcjanna z Boczarowskich Rokszywolska Niewirków 35 Jan Helena Biskupska 881 288 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0294.htm
17 5 1842 Nowogród Konstanty Bielawski Huta Kuleszowska 56w Andrzej Anna Ryszek Marianna Gościńska Huta Kuleszowska 30 Jan Marianna Żurawska Marcin Boczkowski, Jakub Weselski 873 67 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0037.htm
18 1 1842 Żytomierz Antoni Szczepański 20 Mikołaj Tekla Grabowska Petronela Murawska 17 Grzegorz Tekla Faszczewska 178 51 484 3 Ż Ni
14 6 1842 Żytomierz Julian Murawski 20 Grzegorz Tekla Faszczewska Antonina Kotwicka 17 Tomasz Teresa Żurawska 178 51 484 23 Ż Ni
12 7 1842 Żytomierz Bazyli Janiewicz 30 Jakub Marianna Tarnawska Ludwika Tomaszewska 20 Jakub Marianna Niemierawska 178 51 484 29 Ż Ni
12 9 1843 Annopol Michał Żybort Sknyt Wielki 28 Antoni Marianna Łozowicka Marianna Oczeretowicz Sknyt Wielki 20 Stefan Katarzyna Murawska 882 111 V 11
30 5 1843 Kazimierka Jan Bielawski par. Kazimierka 20 Wawrzyniec Agnieszka Murawska Agata Burzyńska par. Kazimierka 20 Paweł Marianna Kownacka 882 225 R 2
7 11 1843 Tuczyn Jan Żygadło Słoboda Niemilla, par. Niewirków 23 Jan Marianna Bagińska Dorota Murawska Janin 18 Andrzej Rozalia Łukomska 882 160 V 6
7 8 1843 Dederkały Józef Ranson Dederkały Wielkie 25 Jakub Zuzanna Lerkan Józefa Sietrawska Dederkały Wielkie 18 Józef Klara Popiel Wojciech Jakubowski, Łukasz Kretowicz 54 122 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0066.htm
8 2 1843 Niewirków Wawrzyniec Żygadło Mokre 20 Mikołaj Marianna Łukomska Katarzyna Morawska Mokre 18 Józef Marianna Paprocka 882 252 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0254.htm
14 11 1843 Ptycza Kazimierz Jużkowski Stołpiec 30 Teodor Marianna Kuczyńska Apolonia Gilewicz Stołpiec 20 Antoni Teresa Morawska Łukasz Górski, Mikołaj Świętozielski, Józef Rozański, Walenty Szczurki 829 103R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0113.htm
27 6 1843 Żytomierz Hermenegild Węgłowski 24 Jan Apolonia Żurawska Dorota Trzcińska 18 Ignacy Katarzyna Kurowska 178 51 5 45 Ż Ni
28 5 1844 Katerburg Antoni Bolichowski Rybcza 42 Franciszek Apolonia Janczyńska Urszula Żurawska Rybcza 18 Mikołaj Apolonia Piotrowska 199 331 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0172.htm
24 9 1844 Tajkury Józef Le?kiewicz par. Tajkury 38 Maksymilian Marianna Morawska Antonina Romanowska par. Tajkury 17 Bazyli Marianna Romańska 883 50 V 6
8 10 1844 Radziwiłłów Konstanty Koneczny Radziwiłłów 26 Jan Ludwika Morawska Helena Pniewska Radziwiłłów 17 Antoni Teofila Boratyńska 830 220 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0224.htm
16 5 1844 Niewirków Andrzej Piotrowski Ludwipol 27 Michał Dorota Murawska Faustyna z Butyńskich Gruszecka Ludwipol 22 Mikołaj Agnieszka Szczezuczyńska 883 249R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0255.htm
25 6 1844 Żytomierz Jakub Baczmanowski 40w Teodor Anastazja Murawicka Tekla Żurawska 26 Wincenty Marianna Sękowska 178 51 514 36 Ż Ni
17 9 1844 Żytomierz Walenty Pawłowski 25 Leon Julianna Murawska Joanna Dubrawska 20 Marian Aniela Omiecińska 178 51 514 60 Ż Ni
8 10 1844 Żytomierz Kajetan Sierkowski 20 Kasper Katarzyna Tarka Emilia Żurawska 18 Antoni Agnieszka Janowska 178 51 514 64 Ż Ni
4 6 1845 Korzec Paweł Myronowicz Horodnica 27 Stefan Franciszka Julianna Sydorska Horodnica 16 Szymon Tekla Morawska 876 184 17 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0099.htm
27 10 1846 Katerburg Franciszek Kwiatkowski Rybcza 26 Alexander Anna Żurawska Magdalena Ludkiewicz Piszczatyńce 18 Paweł Marianna Krzepska 200 100-101 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0053.htm
13 1 1846 Tuczyn Franciszek Bagiński Janin 22 Wawrzyniec Tekla Murawska Marianna Kopiej Małe Siedliszcze 20 Łukasz Konstancja Sawicka Grzegorz Reszczyński, Stanisław Bielawski 885 171R 1 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0177.htm
10 11 1846 Młynów Aleksander Miałkowski par. Młynów 27 Paweł Jadwiga Mórawska par. Młynów 22 Józef Marcelina Jan Kuczyński, Jędrzej Wysocki 832 188V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0198.htm
10 2 1846 Żytomierz Marcin Mazurkiewicz Poprawki Dubowickie 25 Józef Apolonia NN Anna Murawska Poprawki Dubowickie 18 Grzegorz Anastazja Rechwicka Jan Switelski Teodor Pogrebowski 178 3 14 58 23 Ż Ni
3 11 1846 Żytomierz Józef Krzywulski Wieś Budzisko Szafrańskiego par. Pulińska 25 Karol Teodora Chudal Aniela Żurawska Chutor Wasilewski 20 Szymon Anna Kotwicka Jakub Żurawski , Ignacy Targoński 178 3 14 69 66 Ż Ni
29 6 1847 Radziwiłłów Józef Olechowicz Radziwiłłów 26 Stefan Antonina Tomaszewska Aniela Sudrawska Radziwiłłów 19 Jan Aleksandra Gaszyńska 833 516 1 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0277.htm
22 6 1847 Żytomierz Stefan Niżynski Chutor Wasilewski 40w Ignacy Marianna Rańcowska Marcela Dobrawska Chutor Wasilewski 24 Marcin Aniela Omiecińska Antoni Niżyński , Bazyli Czerwiński 178 3 1 56 31 Ż Ni
6 7 1847 Żytomierz Wawrzyniec Skrzemiński Bolarka Cudnowska 28 Tomasz Jadwiga Szkorupińska Franciszka Mańkowska zd.Dubrawska Żytomierz 27w Marcin Aniela Omiecińska Józef Słowiński , Piotr Szkorupiński 178 3 1 57 35 Ż Ni
3 8 1847 Żytomierz Józef Puszkarski Żytomierz Marcin NN NN Marcelina Puzakiewicz Żytomierz 18 Marcin Klara Turawska Szymon Machnicki 178 3 1 57 38 Ż Ni
11 1 1848 Zasław, św. Józefa Stanisław Kucharski Czteryboki 26 Piotr s. Jakuba Petronela c. Wojciecha Dziedzińska Helena Murawska Zasław - Majdan 20 Adam s. Macieja Konstancja c, Wojciecha Wolska 1-dw. Piotr Wilczyński s. Jana, Jan Dombrowski s. Jana, prac. Karol Mu 178-3-117 33R 1 Ż
18 1 1848 Zasław, św. Józefa Franciszek Broniszewski Wołkowczyki 19 Piotr s. Macieja Katarzyna c. Józefa Murawska Marianna Sławińska Łenkowce 18 Franciszek s. Jana Anna c. Antoniego Wołoczkiewicz 1-dw. Tomasz Wieczorz s. Ludwika, prac. Piotr Kozłowski s. Wawrzyńca 178-3-117 33V 2 Ż
22 2 1848 Żytomierz Franciszek Renkas 22 Mikołaj Zofia Węglowska Krystyna Ganowska 20 Jan Marianna Żurawska Piotr Żurawski , Kalikst Węgłowski 178 3 23 55 9 Ż Ni
31 5 1848 Żytomierz Feliks Szymański 23 Piotr Apolonia Gulewicz Julia Żurawska 19 Piotr Apolonia Gulewicz 178 3 23 58 21 Ż Ni
30 6 1848 Żytomierz Stanisław Popiel 32 Stanisław Katarzyna Łozińska Salomea Rudzka zd. Wierzbicka 32w Andrzej Marianna Żurawska 178 3 23 60 28 Ż Ni
4 7 1848 Żytomierz Antoni Garbowski 25 Jan NN Anna Murawska 28 Jan Marianna NN 178 3 23 61 31 Ż Ni
14 11 1848 Żytomierz Zachariasz Rakowski 25 Jan Emilia Ilińska Józefa Żurawska 24 Piotr Apolonia Gislowicz 178 3 23 68 60 Ż Ni
13 11 1849 Horochów Bazyli Izinicki par. Horochów 23 Mikołaj Tacjanna Hołdowańska Maryna Niemczyńska par. Horochów 18 Tomasz Franciszka Morawska 87 70 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2087/pages/PL_1_436_87_0037.htm
9 1 1849 Żytomierz Teodor Baranowski 45w Maciej Katarzyna Kotwicka Ewa Niedzielska 30 Jan Marianna Żurawska 178 3 66 2 Ż Ni
18 9 1849 Żytomierz Augustyn Zieliński 20 Ignacy Tekla Mosiewicz Małgorzata Korzeniowska 16 Ignacy Anna Dubrawska 178 3 78 49 Ż Ni
18 9 1849 Żytomierz Jan Butkowski 25 Mikołaj Marianna Kozaczewska Wiktoria Korzeniowska 20 Ignacy Anna Dubrawska 178 3 78 50 Ż Ni
25 9 1849 Żytomierz Franciszek Łoński 22 Dominik Elżbieta Żubrycka Petronela Żurawska zd. Twardowska Wojciech Teresa Borowska 178 3 79 54 Ż Ni
16 10 1849 Żytomierz Tomasz Denisewicz 23 Józef Helena Jarocka Antonina Kochańska 20 Grzegorz Marianna Burawska 178 3 81 62 Ż Ni
13 11 1849 Żytomierz Jan Pawłowski 25 Leon Julianna Murawska Domicela Omiecińska Antoni Rozalia Sienkiewicz 178 3 83 68 Ż Ni
17 1 1849 Butowce Mikołaj Tulikowski (Tułakowski) Bołkuny 25 Jan Marianna Zulińska Zofia Witwicka Bołkuny 20 Jan Anna Żurawska Szymon Sałaciński, Marianna Sałacińska 178-3-118 71V 1 Ż DW 137
29 1 1850 Kowel Piotr Leśnicki Lubliniec 21 Jan Tekla Rawska Marianna Kondynowicz Lubliniec 20 Marcin Marianna Horochowska 253 21 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0012.htm
22 1 1850 Żytomierz Klemens Wołodkiewicz 20 Antoni Kunegunda Wyszyńska Rozalia Świtelska 18 Jan Tekla Żurawska 178 3 2 67 7 Ż Ni
19 2 1850 Żytomierz Filip Czerniawski 25 Filip Agata Pietuchow Gertruda Małecka 18 Wawrzyniec Aleksandra Warawska 178 3 2 69 17 Ż Ni
26 2 1850 Żytomierz Kajetan Boriecki 25 Antoni Marcelina Wojtkowska Marianna Żurawska 18 Jan Rozalia Gongalska 178 3 2 71 23 Ż Ni
11 6 1850 Żytomierz Teodor Twardowski 27 Wojciech Teresa Burawska Franciszka Borowska 16 Mateusz Marianna Żuchowska 178 3 2 74 38 Ż Ni
2 7 1850 Żytomierz Franciszek Danilewski 22 Bartolomeusz Aleksandra Czajkowska Antonina Markowska zd. Karwacka a 25w Józef Rozalia Murawska 178 3 2 77 47 Ż Ni
1 10 1850 Żytomierz Józef Garbowski 55w Laurenty Anna Murawska Marianna Wachowska 30 Piotr Agnieszka Brużewska 178 3 2 80 60 Ż Ni
5 11 1850 Żytomierz Wincenty Rychalski 23 Kazimierz Tekla Pankiewicz Lucyna Żurawska 20 Grzegorz Apolonia Moszyńska 178 3 2 82 68 Ż Ni 0
19 11 1850 Żytomierz Jan Garaj 22 Feliks Rufina NN Aniela Burawska 18 Józef Marianna Kotwicka 178 3 2 85 80 Ż Ni
10 2 1852 Złoczówka Hieronim Sobczyński Budki Hubińskie, par. Nieświcz 22 Wawrzyniec Katarzyna Konopko Marianna Chrząstka Budki Kołodeskie 20 Łukasz Salomea Żurawska 836 278 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0147.htm
15 2 1853 Krzemieniec Jan Adamowski Warszawa 21 Jakub Teresa Lesicka Joanna Popławska Warszawa 25 Antoni Anna Murawska 878 61 5
17 10 1854 Dederkały Michał Lipski Radoszówka 33w Jan Anastazja Niewiadomska Urszula Horodecka Radoszówka 17 Paweł Marcela Sietrawska Antoni Piątkowski, Aleksander Jankowski 55 197 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0103.htm
29 9 1857 Łabuń Jan Ćwikliński Kośkow 25 Jan Teresa Murawska Zofia Tarnawska Kośkow 18 Jan Marianna Sadowska Józef Kochanowski i Józef Kunicki 178-3-73 365R 15 Ż DM
15 2 1859 Szumsk Stanisław Kalinowski Huta Stara Szumska 26 Adam Zofia Michałowska Aniela Sinkowska Huta Stara Szumska 19 Mikołaj Zuzanna Żurawska chł. Franciszek Jastrzębski, Ignacy Jastrzębski, Daniel Kokurowski 245-1-16 188V 7 R
1 5 1860 Dederkały Stefan Uszerowicz Kogan Dederkały Wielkie 36 Jos Chajka Feliksa Horodecka Dederkały Wielkie 19 Paweł Marcelina Sietrawska Paweł Pieńkowski, Jan Listowski 55 18 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0010.htm
11 9 1860 Ołyka Leon Karasiński Ołyka 23 Franciszek Katarzyna Głowacka Julia Murawska Ołyka 30 Antoni Marcelina Masłowska Mikołaj Bejger, Franciszek Dawidowski 841 335-336 8 484 34-35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20484/pages/PL_1_436_484_0018.htm
13 11 1860 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty 20 Piotr Marianna Bruczkowska Józefa Gabruk Iserna 18 Sylwester Orszula Rawska Jan Rawski, Lucjan Jasiński 245-1-18 214R 18 R
8 1 1861 Szumsk Leonard Ludwik Korzeniowski Cepcewicze, par. Bereżnica 34 Walenty Kazimierz Franciszka Żurawska Maria Felińska Uhorsk 17 Henryk Katarzyna Kornatowska 245-1-17 197V 1 R
20 5 1862 Dederkały Franciszek Trawiński Dederkały Wielkie 40w Adam Anna Korzeniowska Barbara Sietrawska Dederkały Wielkie 25 Józef Klara Popiel 56 236 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0124.htm
18 2 1862 Niewirków Paweł Stachurski Moczulanka 20 Aleksander Regina Kulikowska Anna Morawska Moczulanka 18 Benedykt Teofila Galicka 887 72 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0038.htm
3 2 1863 Żytomierz Konstanty Karpiński Futor Kudrawcowa, par. Żytomierz 25 Antoni Elżbieta Józefowicz Wiktoria Murawska Berezowka, par. Żytomierz 17 Julian Antonina Kotwicka dw., Józef Radzimiński, Faustyn Niewieski 178-3-54 92 R 4 Ż DG
12 5 1863 Żytomierz Mateusz Palkiewicz Żytomierz, par. Żytomierz 37 Dominik Wiktoria Muiałkowskich Felicjana Oliszkiewicz Żytomierz, par. Żytomierz 18 Wincenty Emilia Wirawska obywatel, Jan Martynowski, Tomasz Skokowski, Maciej Godlewski, Łukasz czerwiński, Jan Rakowski 178-3-54 98 R 19 Ż DG
18 7 1863 Żytomierz Józef Rudnicki Żytomierz, par. Żytomierz 23 Bernard Maria Wierzbicka Józefa Skrobocka Żytomierz, par. Żytomierz 19 Jan Marianna Murawska dw. Roman Brunak, Jan Rudzki, Jan Pawłowski 178-3-54 100 R 32 Ż DG
27 10 1863 Żytomierz Szymon Łagowski Słoboda Kozynka, par.Puliny 26 Wojciech Agnieszka Garbowska Seweryna Dubrawska Żytomierz, par. Żytomierz 18 Józef Balbina Dynowska dw., Józef Weselski, Rafał Szafirowski, Adam Gutowski 178-3-54 104 R 49 Ż DG
3 2 1863 Szumsk Jan Soczyński Huta Piaseczna 36w Franciszek Jadwiga Chmielewska Aniela Kalinowska zd. Sinkowska Huta Stara 22w Mikołaj Zuzanna Żurawska Antoni Soczyński, Jan Świderski, Grzegorz Zieliński 245-1-21 207R 3 R RK
10 2 1863 Szumsk Józef Zieliński Hucisko Surażskie 56w Andrzej Franciszka Śliwińska Honorata Oborska zd. Wereszczyńska Hucisko Surażskie 35w Wojciech Marianna Murawska Jakub Krasicki, Jan Świderski, Antoni Ciechanowski 245-1-21 207V 4 R RK
19 9 1865 St. Oleksiniec Piotr Gradowy Leduchów, par. Radziwiłłów 22 Jan Maria Romaniuk Antonina Rawska Krutniów 20 Stefan Prakseda Tałałaj 1-37 94R 2 T 101
7 2 1865 Żytomierz Alojzy Szkorupiński Balarka 26 Antoni Petronela Omiecińska Anna Gerkowska Balarka 17 Kajetan Emikia Żurawska (1-dw.i dw.) Teodor Żurawski, Piotr Szkorupiński 178-3-61 115V 26 Ż 122 DG
14 2 1865 Żytomierz Onufry Ganowski Budka Szyjecka Par.Puliny 30 Gabriel Anna Galicka Honorata Puchalska Futor Wasilewskiego 20 Józef Ewa Żurawska (wolnożyjący i 1-dw) Leon Bagiński, Stefan Baszyński 178-3-61 119R 39 Ż 129 DG
14 2 1865 Żytomierz Franciszek Kownacki par.Puliny 53 Antoni Agnieszka Borecka Krystyna Renkas Żytomierz 50 Jan Ganowski Marianna Żurawska (dw.,wdowiec i dw., wdowa z Ganowskich) Jan Wojtkowski, Ludwik Kownacki 178-3-61 119V 41 Ż 130 DG
12 10 1865 Żytomierz, Kościół Semina Jan Ruszkowski Żytomierz 33 Józef Karolina Morgulec Felicja Wierzbicka Żytomierz 19 Jan Elżbieta Morawska (ur. emerytowany kapitan sztab. I panna, córka nadw.radcy i kawalera orderów) Antoni Podgórski s.Erazma- wł.ziemski pow. 178-3-61 129R 80 Ż 149 DG
16 10 1866 Stary Oleksiniec Michał Wesołowski Krutniów 27 Antoni Magdalena Antoszczuk Katarzyna Kucharuk Krutniów 20 Andrzej Maria Rawska chł. Jan Sitaruk, Stefan Wowczyk 426-1-39 91V 13 T 338
15 9 1866 Żytomierz Antoni Lipnicki Żytomierz 61 Jerzy Helena Stotyńska Narcyza Korzeniewska Żytomierz 27 Walenty Franciszka Żórawska (dw.wdowiec i dw.panna) radca tyt.Antoni Żórawski i ob.ziemski Gracjan Peretiatkiewicz 178-3-63 93R 47 Ż DG 153
30 10 1866 Żytomierz Kazimierz Błocki Krosznia 20 Gabriel Domicella Pentkowska Agnieszka Murawska Żytomierz 20 Adam Anna Tomaszewska (ob. I ob.) Franciszek Wachowski i Michał Rafałowicz 178-3-63 96R 59 Ż DG 159
30 10 1866 Żytomierz Jan Błażejewski Żytomierz 38 Michał Katarzyna Dobrowolska Lucyna Rychalska z d.Żurawska Żytomierz 36 Grzegorz Apolonia Baszyńska (emeryt.żołn i mieszcz.) Franciszek Petrowski i Mateusz Nosowski 178-3-63 97R 60 Ż DG 160
20 11 1866 Żytomierz Józef Dmychowski Futor Płoska 32 Ignacy Magdalena Kotwicka Anna Żurawska Albinówka 20 Jan Helena Czopowska (1-dw i dw.) dw.Grzegorz Żurawski i Wincenty Kulesza 178-3-63 99V 70 Ż DG 165
30 1 1866 Białogródka Jan Staszewski Bisóweczka 22 Tomasz Elżbieta Murawska Franciszka Kustowska Ledzianka 17 Grzegorz Anna Mirecka Tomasz Faliński i Feliks Kozłowski 178-03-81 232V 3 Ż DM
22 1 1867 Nowogród Wołyński Wiktor Gruzd Iwanówka 24 Hipolit Urszula Gedrojć Joanna Morawska Kijanka 19 Antoni Marianna Masłowska 178-3-152 86 3 Ż 171 MO
19 2 1867 Kuniów Jan Roszkowski Gurszczyzna 22 Aniela Konopacka 19 Ignacy Marcelina Murawska Stanisław Czechowski, Ignacy Ziembicki, Ignacy Zabłocki 178-3-78 126V-127R 7 Ż DM
16 11 1869 Białogródka Jan Staszewski Ledzianka 30w Tomasz Elżbieta Murawska Tekla Niemirowicz Bisóweczka 20 Maciej Marianna Burkowska Franciszek Podgórski, Feliks Kozłowski 178-03-81 471R 28 Ż DM
18 10 1870 Katerburg Piotr Bolichowski Rybcza 21 Antoni Urszula Żurawska Rozalia z Kamińskich Korf Rybcza 22w Karol Krystyna Bielińska 203 386 2
10 5 1870 Jałowicze Jacek Miałkowski Dorostaje Wielkie, par. Młynów 19 Aleksander Jadwiga Murawska Franciszka Tarnowska Pianie 20 Konstanty Anna Doledowicz 144 14 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20144/pages/PL_1_436_144_0008.htm
22 2 1870 Nowogród Wołyński Tomasz Adamowicz Nowogród Wołyński 33 Józef Karolina Sokołowska Józefa Wasilewicz Nowogród Wołyński 20 Jan Salomea Morawska 178-3-152 174 24 Ż 343 MO
13 2 1872 Ołyka Franciszek Ksawery Sokołowski Wólka Kotowska 28 Wincenty Brygida Osenkowska Józefa Glejzer Prażnin 19 Ignacy Katarzyna Morawska 493 50 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0026.htm
1873 Stepań Władysław Glejzer Ignacy Katarzyna Murawska Marianna Michałowska 7 W Ż
3 2 1874 Kuniów Feliks Tański Iliaszówka 37 Hipolit Agnieszka Jakuszewska Marianna Ukryńska p.v. Żurawska Noworoczyce 30w Kazimierz Adolfina Różycka Edward Kozicki, Ewaryst Kozicki 178-3-78 349V 6 Ż DM
10 10 1876 Ołyka Jan Kutasiewicz Prażnin 23 Alojzy Antonina Kunicka Aleksandra Morawska Prażnin 23 Walenty Antonina Łoś 497 64 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0033.htm
30 1 1877 Cudnów Wincenty Szymański par. Trojanów 25 Feliks Julia Żurawska Waleria Szaciło-Kulikowska Nowa Rudnia Cudnowska 18 Stanisław Petronela Kotwicka 178-3-58 230R 11 Ż 456
22 10 1878 Tuczyn Michał Żarczyński Lipniki, par. Kazimirka 26 Józef Antonina Murawska Honorata Orzechowska Leonówka 19 Józef Aniela Kownacka 692 44 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20692/pages/PL_1_436_692_0024.htm
29 10 1878 Szumsk Grzegorz Śliwiński Zielony Dąb 22 Mikołaj Marianna Krajewska Konstancja Rawska Chodaki 18 Jan Marianna Gabruk Tomasz Chwedorowicz, Filip Kowalczuk 1-230 54V 27 T DM 769
4 11 1879 Horochów Jan Anczurski par. Horochów 24 Jan Teresa Marianna Skryżewska par. Horochów 23 Marcin Antonina Morawska 115 72 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0038.htm
12 8 1879 Radziwiłłów Leopold Marian Edward Piątkowski Radziwiłłów 34 Alojzy Regina Jażyna Aleksandra Olchowicz Radziwiłłów 19 Józef Aniela Sudrawska W. Robert Zahorowski, Zygmunt Zahorowski 1-73 62R 6 T
15 2 1881 Luboml Henryk Kowalczuk Rymacze 30 Tomasz Marianna Prucnal Zenobia Ekkert Rymacze 17 Karol Julia Murawska Jan Zygryn, Franciszek Morawski 324 89 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0047.htm
27 6 1882 Kuniów Adam Konopacki Borowica 27 Ignacy Marcelina Morawska Wiktoria Kowalska Borowica 20 Jan Rosa Soczycka Michał Mosakowski i Bernard Kalnicki 178-3-78 693V 14 Ż DM
7 10 1884 Łanowce Walerian Chrzanowski Łanowce 33 Andrzej Seweryna Horawska Marianna Lisińska Napadówka 24 Jakub Marianna Jaroszyńska Wawrzyniec Misiński,Aleksander Górski, Stefan Grudziński 1-78 112R 4 T 573 DM
27 1 1885 Ołyka Onufry Engler Prażnin 24 Ferdynand Helena Karmiłowicz Ewa Śliwińska Prażnin 18 Antoni Julianna Murawska 506 65 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0034.htm
31 1 1888 Dederkały Piotr Kowalewski Bykowce 25 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Bogumiła Sitrawska Dederkały Wielkie 18 Dominik Marcelina Łączewska 58 96 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0050.htm
22 11 1888 Ołyka Antoni Wysocki Ołyka 29 Andrzej Franciszka Torzecka Julianna Maria Morawska Ołyka 17 Kazimierz Anna Leszczyńska Bolesław Lepieszkiewicz, Konrad Werbski 508 77 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0040.htm
15 5 1888 Krzemieniec Franciszek Zawacki par. Krzemieniec 28 Jan Agata Lityńska Michalina Bindas par. Krzemieniec 24 Józef Tekla Żurawska 01-81A 35V 13 T
2 10 1888 Krzemieniec Walerian Sadowski Rudka 20 Jan Paulina Oleksiuk Maria Bindas par. Krzemieniec 20 Józef Tekla Żurawska 01-81A 37V 22 T
22 10 1889 Ołyka Adam Śliwinski Huta Bogusławka 23 Antoni Julia Murawska Sabina Mecner Huta Bogusławka 18 Jan Waleria Helenska 509 70 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0039.htm
24 2 1891 Turzysk Jan Czytkowicz Sielec, par. Hołoby 23 Szymon Eleonora Gorska Franciszka Siemiątkowska Wierzbiczno 18 Stanisław Teofila Murawska 759 37 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0019.htm
17 2 1891 Krzemieniec Antoni Haczkowski Wesołówka 19 Franciszek Rozalia Kozakiewicz Apolonia Gęsiorowska Wesołówka 24 Józef Maria Żurawska 0.1-81G 30R 7 T
20 10 1891 Radziwiłłów Jan Rawski Krutniów 25 Bazyli Salomea Soroka Katarzyna Sobczuk Drańcza 17 Piotr Jadwiga Rawska 0.1-81G 66V 9 T
25 5 1892 Kuniów Czesław Rożycki Podczapki 21 Henryk Emilia Dergiman Anna Tańska Noworodczyce 18 Feliks Maria Żurawska Koleg. Assesor Antoni Józef Szmit i Ludwik Nagrebecki (Nehrebecki) 178-3-86 440R 11 Ż DM
11 10 1892 Kuniów Józef Dobrzański Willa 29 Józef Anna Sowińska Petronela Ostaszewska Gurszczyzna 19 Paweł Augustyna Dobrawska Wincenty Recyn.. i Józef Mińkiewicz 178-3-86 442R 19 Ż DM
13 2 1894 Ołyka Józef Karasiński Dubiszcze 25 Leon Julia Murawska Emilia Elsner Dubiszcze 18 Gustaw Feliksa Załucka 1018 359 9 MO
20 6 1895 Tbilisi Stanislaw Walkiewicz plocka gub. 29 Franciszek Antonina Sypakowska Bronisława Kuta-Morawska 16 Grzegorz Julia Filimonowicz Stanislaw Baranowski s. Wincentego 52 20 Tb
22 9 1896 Ołyka Jan Bonifacy Lepieszkiewicz Łopatyń 33 Feliks Julia Zdanowicz Anna Morawska Ołyka 18 Kazimierz Anna Leszczyńska 1018 641 27 MO
28 5 1896 Tuczyn Franciszek Kirkiewicz Leonówka 56w Piotr Marianna Marianna Reszczyńska Urszulin 50 Jan Anastazja Morawska 916 29R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20916/pages/PL_1_436_916_0028.htm
16 2 1897 Ołyka Andrzej Falkowski Palcze 32 Piotr Bogumiła Borawska Marcelina Niewińska Palcze 22 Marian Marianna Falkowska 1018 782 16 OM
3 6 1898 Turzysk Józef Brudek Biełaszów, par. Kowel 25 Ignacy Anna Poślad Józefa Siemiątkowska Wierzbiczno 18 Stanisław Teofila Murawska 939 27 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0026.htm
15 2 1898 Luboml Tadeusz Bernacki Binduga 22 Emilian Antonina Morawska Konstancja Wojciechowska Binduga 21 Ignacy Franciszka Moroz 933 63 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0059.htm
23 5 1899 Tuczyn Michał Nosek Żyryn, par. Szpanów 26 Józef Julianna Skowrońska Adela Wujtanowska Siedliszcze 18 Roman Józefa Morawska 938 34 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20938/pages/PL_1_436_938_0031.htm
27 5 1901 Ołyka Jan Żydulis Huta Bogusławka 32 Adam Agnieszka Hernius Adela Morawska Huta Bogusławka 20 Wiktor Józefa Piasecka 953 51 18
1 9 1902 Tuczyn Stefan Łukomski Leonówka 26 Alojzy Elżbieta Ostrowska Marianna Morawska Tuczyn 16 Józef Maria Wabiszczewicz 969 31R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0031.htm
9 2 1903 Gródek Hieronim Wysoczyński Kuźmińska Słobódka 21 Ignacy Anna Murawska Honorata Zagórska Gródek 19 Franciszek Julia Sagadin Kwaśniewski Wincenty Kruszewski Józef 21 JZ
16 11 1903 Niewirków Franciszek Demarski Zastawie 22 Aleksander Marianna Bujak Karolina Żurawska Promska 20 Jakub Franciszka Maligranda 981 63 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0064.htm
26 1 1903 Szumsk Łukasz Kasiuba par. Szumsk 28w Franciszek Apolonia Baranowska Marcelina Kucharska par. Szumsk 20 Antoni Maria Rawska 0.1-237 58V 2 T
2 2 1904 Niewirków Mieczysław Kosarzycki Józefówka 20 Piotr Cecylia Kamińska Kazimiera Burawska Kamionka 19 Jakub Teofila Gryszko 982 58 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0054.htm
23 10 1904 Tbilisi Paweł Topolewski suwalska gub. 34 Franciszek Konstancja Gibińska Zofia Żurawska suwalska gub. 21 Józef Rozalia Zakarecka Władysław Bieńkowski, Łukasz Gorki 93 34 Tb
30 1 1905 Niewirków Franciszek Maligranda Rudnia Pohoryłowska 27 Jan Aleksandra Kuriata Antonina Żurawska Słoboda Promska 20 Jan Zuzanna Gurajewska 983 62R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0062.htm
28 8 1905 Ołyka Józef Gajdosik Huta Bogusławka 26 Ambroży Teresa Różyczko Róża Morawska Huta Bogusławka 18 Wiktor Józefa Piasecka 985 58 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0055.htm
28 4 1905 Tbilisi Stanisław Żurawski łomżyńska gub. 29 NN Justyna Żurawska Józefa Olszewska Tbilisi 16 Tymoteusz Karolina Metner Ksawery Bojko, Stanisław Wrącki 105 18 Tb
30 7 1906 Ołyka Adolf Bruno Ołyka 36 Adolf Marianna Kremowska Marianna Iliaszewicz Ołyka 21 Aleksander Cecylia Morawska 1019 294 30 MO
30 7 1906 Szumsk Stefan Mielnik Chodaki 23 Mikołaj Teodora Szewczuk Katarzyna Rawska Chodaki 18 Józef Marianna Nowicka 01-236 135V 25 T
22 10 1906 Szumsk Feliks Głowadzki Kąty 20 Aleksander Apolonia Jasińska Paulina Rawska Chodaki 18 Walery Maria Nowicka 01-236 138V 38 T
22 5 1906 Tbilisi Ludwik Margulec Owrucz, wołyńska gub. 28 Marcin Anna Żurawska Józefa Jagodzińska kaliska gub. 19 Józef Florentyna Sinkiewicz Józef Dolaciński, Antoni Strzałkowski, Józef Russin 138 25 Tb
5 2 1906 Niewirków Florian Jakubowski Nowa Huta 30w Piotr Marianna Łukomska Michalina Wereszczyńska Siwki 20 Fabian Aniela Morawska Franciszek Chorążewski, Stanisław Jakubowski 1012 56V 5 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201012/pages/1_436_0_0_1012_0048.htm
18 2 1907 Szumsk Mikołaj Kucharski Chodaki 22 Antoni Maria Rawska Magdalena Listowska Załuże 17 Franciszek Karolina Kasiuba 01-236 50V 13 T
4 3 1907 Horochów Grzegorz Bielecki Żabcze 30 Antoni Jadwiga Jeleńska Barbara Dziurawska Brany 19 Jan Rozalia Bryska 993 34 11 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0040.htm
29 6 1908 Ołyka Antoni Wolnicki Ostrożec Par. Jałowicze 27 Nikodem Józefa Helena Iliaszewicz Ołyka 20 Aleksander Cecylia Murawska 1019 637 32 MO
1908 Berezne Michał Jaworski Wincenty Franciszka Żygadło Marcelina Murawska t. IV 216 28
9 11 1908 Szumsk Jan Śliwiński Chodaki 24 Jerzy Konstancja Rawska Franciszka Sikorska Chodaki 20 Piotr Katarzyna Gabruk Franciszek Kucharski, Józef Kucharski 54V 37 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-L?i=658&cat=833998
9 8 1909 Tbilisi Jan Wędzisz pow. Kozienice, radomska gub. 23 Łukasz Maria Starzyk Marianna Murawska pow. Grójec, warszawska gub. 25 Wladysław Koń, Edward Chwastecki 213 35 Tb
21 6 1911 Radziwiłłów Józef Chojna Śpiewak, par. Ostróg 33 Józef Zofia Łazanowska Aniela Czernołucka Białotynka, par. Ostróg 21 Aleksy Maria Morawska Albin Atamański, Jan Sobczuk 1-101 57 R 4
26 6 1911 Tbilisi Jan Chauba gm. Dmenin, pow. Radomsko, piotrkowska 33 Jan Maria Murawska Melania Szwarc gm. Szczebro-Olszanka, pow. A 20 Bonifacy Antonina Minolewicz Józef Szwarc, Władysław Stasiak 263 34 Tb
21 8 1911 Ołyka Ignacy Szter Huta Bogusławka 23 Leon Bronisława Grabowska Ludwika Murawska Huta Bogusławka 23 Wincenty Kamila Osiecka 1063 69 23 MO
15 1 1912 Kowel Władysław Sobiepan Koszary 23 Karol Bronisława Kowalska Weronika Żurawska Zielona 19 Edward Leokadia Szczepańska 1040 64 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201040/pages/1_436_0_0_1040_0037.htm
25 11 1912 Ołyka Władysław Szumski Temne, par. Stepań 20 Jakub Domicela Borawska Adela Sawicka Bogusławka 19 Michał Elżbieta Słowicka 1050 135 37 MO
2 2 1914 Gródek Kajetan Wysoczyński Kuźmin 28 Ignacy Anna Murawska Marianna Jabłońska Gródek 18 Antoni Antonina Franowicz Kwaśniewski Wincenty Wysoczyński Hieronim 14 JZ
13 4 1914 Tbilisi Julian Małachowski pow. Nowoaleksandrowsk, kowieńska gub. 26 Jan Marianna Markiewicz Rozalia Koszubska pow. Łowicz, warszawska gub. 22 Ludwik Karolina Morawska Jan Chutnik, Apolinary Pirznin 318 11 Tb
18 6 1914 Tbilisi Józef Tadeusz Sowiński Warszawa 34 Franciszek Maria Wejsan Jadwiga Lisicka piotrkowska gub. 30 Aleksander Maria Sierawska Kazimierz Bałtuszko, Julian Sztarko 320 16 Tb
17 11 1919 Młynów Antoni Janczewski 23 Marceli Marianna Żórawska Ludmiła Wajnsztok 21 Owsiej Zofia Horwic Władysław Ogoński, Janina Zygmunta Wisłocka 740-6-136 56R 9 R DW 25
17 7 1921 Ludwipol Antoni Drapikowski Józefa Żurawska Mokre 16 Piotr Rozalia Borowska 983 21V-22R 82 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0022.htm
10 4 1921 Tbilisi Paweł Drowecki 44 Andrzej s. Andrzeja Maria c. Ja Ożaniec Zofia Kolesnikowa z d. Murawska 34 Emilian s. Stanisława Antonina Dworzyńska A. Krakowiak, K. Pachar 501 7 Tb
11 9 1921 Ludwipol Kasper Łoś Józefówka Florian Marianna Kosarzycka Bronisława Murawska 951 3V-4R 14 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0006.htm
11 1925 Annowola Leonard Kosarzycki Józefówka 21 Mieczysław Kazimiera Burawska Wiktoria Bagińska 982 38V-39R 152 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0041.htm
7 2 1926 Boremel Kazimierz Bernacki Wólka Kotowska 25 Józef Jadwiga Kamińska Anna Morawska 953 6R 24 dopisek
3 7 1927 Międzyrzec Bronisław Bagiński Ozierce 26 Felicjan Adela Żygadło Dominika Murawska 952 7 13 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0004.htm
20 2 1927 Ludwipol Hieronim Bagiński Kamila Morawska Moczulanka 27 Jan Michalina Żygadło 951 32 V-33 R 160 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0035.htm
10 2 1929 Ludwipol Stanisław (Biskup) Chudzik Nowiny 28 Michał Marianna Feliszko Stanisława Murawska 952 17 38 dopisek
10 2 1929 Ludwipol Stanisław (Biskup) Chudzik Nowiny 28 Michał Marianna Feliszko Stanisława Murawska 952 17 38 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0009.htm
9 2 1930 Niewirków Stanisław Bagiński Medwiedówka 26 Feliks Józefa Burawska Filipina Kuriata Rudnia Pohoryłowska 25 Florian Honorata Szachniewicz 982 5V-6R 17 983 26V-27R 103 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0006.htm
7 2 1932 Lewacze Jan Żygadło Mokre 29 Piotr Aniela Rudnicka Marianna Żurawska 966 2V-4R 9 dopisek
12 2 1933 Szumsk Bronisław Lewandowski Maria Mielnik Chodaki 26 Stefan Katarzyna Rawska 01-236 24V-25R 116 T dopisek
13 2 1934 Krzemieniec Mirosław Kulesza Krzemieniec 22 Kajetan Franciszka Murawska Irena Zina Szumbar Krzemieniec 26 Antoni Dominika Obarewicz 22 V 7 0
26 12 1934 Łuck Stefan Minikowski Szepel 22 Franciszek Seweryna Liber Helena Murawska 1042 22-23 43 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0014.htm
2 3 1935 św. Jana, Lublin Józef Lepieszkiewicz Łopateń 34 Jan Anna Morawska Irena Stepańska 953 1R 2 dopisek
7 8 1938 Szumsk Stefan Hawor Feliksa Rawska Chodaki 31 Wincenty Marianna Nowicka 01-236 10V-11R 49 T dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
160 148 Antonina Rawska - wdowa 41 Ostróg Dorohoszcz 1813 Ostróg par. DW
4 26 Pracowita Rozalia Rawska z Żuchowskich mąż prawosławny 23 Szumsk Chodaki 1857 Łuck DM 35-1-71


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl