Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 470 wyników dla: Metelska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
1 8 1828 Bazalia Marianna Metelska 4 Wolica Polowa c. ur. Jana i Antoniny 178-3-94 240R 66 Ż DM
27 5 1828 Horodyszcze ur. Dorota Metelska 15/52 Horodniawka ur. Leon i Anastazja Metelscy 178-3-94 117R Ż 228 KP2
28 8 1833 Berezdów Apolonia Niedaszkowska 33 Maraczówka z d. Metelska, mąż Mateusz, synowie Feliks, Franciszek i Jan, córka Apolonia 245-1-7 141R 51 R 44 DM
12 5 1833 Korzec Stefan Cybulski 5/12 Majdan Bereźnicki syn Grzegorza i Marianny z domu Metelska 245-1-7 108 46 R PW
19 8 1833 Korzec Julianna Metelska 4 Balarka Lubtowska córka Jana i Katarzyny z domu Leśniewska 245-1-7 113 79 R PW
27 8 1836 Kodnia Agnieszka Metelska 45 Kodnia z d. Brzyska, wdowa po Bazylim 178-51-386 459R 21 Ż 462 DM
4 2 1837 Korzec Adam Chmielnicki 1 Majdan Bereźnicki syn Piotra i Zofii z domu Metelska 245-1-11 125 7 R PW
28 9 1837 Korzec Józefa Metelska 10 Majdan Bereźnicki córka Filipa i Anny z domu Domańska 245-1-11 141 57 R PW
17 4 1840 Ostróg Zofia Metelska 70 Balarka Choteńska mąż Tomasz, córka Lucyna 880 19 R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0020.htm
11 8 1845 Annopol Wiktoria Metelska 3,5 Puzyrki z kaszlu, c. 1-dw. Tomasza i Joanny z Swidzińskich 884 81 V 31 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0084.htm
6 1 1847 Korzec Jakub Chmielnicki 1,5 Majdan Bereźnicki syn Piotra i Zofii zd. Metelska 5 R PW
19 9 1850 Bazalia Franciszka Metelska 3 Kołki c. Jana i Katarzyny 178-3-119 136V 92 Ż 268 DM
25 5 1851 Białogródka Honorata Metelska 3 Chwedorówka c. 1-dw. Klemensa i Apolonii Zielińskiej 178-3-120 483R 32 Ż DM
10 9 1851 Annopol Karolina Metelska 4 Puzyrki c. Grzegorza i Joanny z Chodakowskich 171-2-1 360V 25 R 365 BW
24 9 1851 Annopol Franciszka Metelska 10 Puzyrki c. Grzegorza i Joanny z Chodakowskich 171-2-1 360V 26 R 365 BW
10 7 1853 Annopol Katarzyna Metelska 3/12 Puzyrki c. Grzegorza i Joanny [z Chodakowskich - BW] 171-1-33 160R 20 R 157 BW 0
25 7 1853 Annopol Marianna Metelska 8 Puzyrki c. Tomasza i Joanny [ze Świdzińskich - BW], epid. cholery 171-1-33 160V 24 R 158 BW
17 4 1854 Bazalia Antonina Metelska 56 Wolica Polowa ur., wdowa, synowie Antoni, Józef i Bonifacy, córki Rozalia i Tekla 178-3-122 42V 45 Ż DM
3 12 1854 Korzec Marianna Cybulska 64 Majdan Bereźnicki z d. Metelska, mąż Grzegorz, córka Anna 171-1-37 146R 120 R 150 DM
22 12 1855 Bazalia Karolina Metelska 5 Lutarówka c. Jana i Katarzyny 178-3-123 142V 219 Ż DM
11 2 1856 Białogródka Ewa Metelska 23 Nowa Wieś ur., z Kretowiczów, mąż Bazyli, córka Sabina 178-3-124 605R 11 Ż DM
16 12 1859 Kulczyny Anastazja Werbachowska 35 Zastawki z d. Metelska, mąż Paweł, synowie Stanisław, Jan i Hieronim 178-3-129 150V 78 Ż 311 DM
5 5 1860 Białogródka Hipolita Metelska 7 Chwedorówka c. ur. Jana i Aleksandry 178-3-75 149V 49 Ż DM 0
17 4 1860 Berezdów Teofila Metelska 22 Maraczówka z d. Chodakowska, mąż Wawrzyniec, syn Karol 17-1-23 65R 30 Ch 79 DM
14 10 1862 Bazalia Anastazja Metelska 76 Tryski wdowa, córki Marianna, Paulina, Honorata i Apolonia 178-3-131 133R 102 Ż DM
22 1 1864 Bazalia Franciszka Metelska 3 Tryski c. Feliksa i Justyny 17-1-9 19R 7 Ch 36 DM
22 11 1869 Białogródka Marcjanna Metelska 1 Chwedorówka c. 1 dw., Klemensa i Apolonii Zielińskiej (poch. 24.11) 178-3-81 486V 79 Ż DM
9 12 1869 Białogródka Marcjanna Metelska 1 Chwedorówka c. 1-dw. Klemensa i Apolonii Zielińskiej (poch. 11.12) 178-3-81 487R 82 Ż DM
14 1 1874 Białogródka Marianna Metelska 10 Chwedorówka c. chł. Jana i Aleksandry z Zielińskich 178-3-84 506R 4 Ż DM
15 9 1874 Białogródka Brygida Metelska 84 Chwedorówka chł., z d. Sławecka, wdowa, synowie Klemens, Jan, Bazyli i Roch, córki Tekla i Honorata 178-3-84 518V 111 Ż DM
13 1 1877 Białogródka Józefa Metelska 9 Chwedorówka c. chł. Jana i Aleksandry Zielińskiej 178-3-133 153R 9 Ż DM
22 8 1887 Grzymałów Michał Piestrak 11/12 Ostapie s.Bartłomieja i Antoniny zd.Metelska 1614L 84 26 AGAD LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0043.htm
1 8 1887 Grzymałów Antonina Piestrak 27 Ostapie z d.Metelska, mąż Bartłomiej 1614L 83 25 AGAD LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0043.htm
24 7 1887 Grzymałów Rozalia Kaczor 3 Ostapie c.Mateusza i Honoraty zd.Metelska 1614L 83 23 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0043.htm
11 7 1887 Grzymałów Franciszek Melnik 6/12 Ostapie s.Jana i Marii zd.Metelska 1614L 83 20 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0043.htm
18 5 1887 Grzymałów Maria Nazaryk 38 Ostapie zd.Metelska, ż.Pawła 1614L 83 17 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0043.htm
29 1 1888 Białogródka Antonina Metelska 47 Chwedorówka z d. Falińska, mąż Bazyli, synowie Jan, Antoni i Władysław, córki Maria, Petronela, Rozalia, Aniela i Wincentyna 17-2-79 49V 3 Ch 97 DM
20 12 1892 Białogródka Tekla Zielińska 65 Trusiłówka z d. Metelska, wdowa, synowie Jan, Felicjan i Dominik, córki Marcjanna i Urszula 17-2-87 67R 142 Ch 122 DM
28 12 1906 Romanów Sabina Metelska 36 Słoboda Niwna mąż Konstanty, córki Filipina, Longina i Stanisława 178-3-215 59R 106 Ż 115 DM 0
7 1 1907 Cudnów filia Romanów Faustyna Metelska 3/12 Słoboda Niwna c. Adolfa i Marianny z Ożgów 178-3-215 117V 9 Ż 225 DM
20 4 1907 Cudnów filia Romanów Salomea Metelska 3 Słoboda Niwna c. Konstantego i Sabiny z Janiszewskich 178-3-215 121V 43 Ż 234 DM
13 10 1907 Cudnów filia Romanów Marcelina Metelska 33 Futor Ożgi mąż Adolf, syn Zygmunt i córka Wacława 178-3-215 127R 87 Ż 245 DM
19 7 1908 Cudnów f. Romanów Rozalia Tymborowska 27 Siaberka z d. Metelska, mąż Adam, syn Wilhelm, córki Adela i Maria 178-3-215 184R 69 Ż 351 DM
12 2 1909 Cudnów filia Romanów Ewelina Metelska 15 Słoboda Niwna c. Konstantego i Lucyny z Synhajewskich 178-3-215 249R 19 Ż 466 DM
24 4 1909 Cudnów filia Romanów Wincentyna Metelska 40 Słoboda Niwna panna 178-3-215 251R 43 Ż 470 DM
1 11 1909 Cudnów filia Romanów Ludwika Metelska 1,5 Siaberka c. Alojzego i Marceliny z Pawłowskich 178-3-215 256R 104 Ż 480 DM
17 2 1910 Cudnów filia Romanów Klementyna Metelska 3 Słoboda Niwna c. Władysława i Teofili z Turowskich 178-3-215 325V 14 Ż 612 DM
31 8 1910 Cudnów filia Romanów Janina Metelska 1 Słoboda Niwna c. Adolfa i Lucyny z Żołnowskich 178-3-215 332V 83 Ż 626 DM
18 3 1911 Romanów Helena Metelska 58 Kajetanówka z d. Baszyńska, mąż Michał, córki Józefa i Ludwika 178-3-216 77R 29 Ż 146 DM
29 10 1911 Romanów Petronela Sawicka 50 Słoboda Niwna z d. Metelska, mąż Antoni, synowie Stefan, Kamil i Cezary, córki Marcelina, Salomea, Longina, Franciszka i Cezaryna 178-3-216 81R 60 Ż 154 DM
28 1 1912 Romanów Aniela Metelska 58 Niwna z d. Sawicka, mąż Józef, synowie Adam, Walenty i Filip, córka Ewelina 178-3-216 165V 10 Ż 318 DM
7 3 1912 Romanów Ewelina Metelska 8 Romanów c. nieślubna Józefy Metelskiej 178-3-216 168R 27 Ż 323 DM
28 5 1912 Romanów Domicela Synhajewska 50 Niwna z d. Metelska, mąż Wiktor, synowie Izydor, Kalikst, Aleksander i Walenty, córki Aleksandra, Rozalia, Łucja i Walentyna 178-3-216 171R 45 Ż 329 DM 0
1 7 1912 Romanów Julia Metelska 4 Niwna c. Władysława i Teofili z Kurowskich 178-3-216 172R 49 Ż 331 DM
19 10 1912 Romanów Stanisława Metelska 2,5 Niwna c. Jana i Marii z Wierzchowieckich 178-3-216 176R 74 Ż 339 DM
29 1 1916 Nowy Zawod Paulina Metelska 20 Dermań od tyfusu, c. mieszcz. Michała i Emilii z Krasowskich 178-3-197 392V 19 Ż 765 DW
24 3 1916 Nowy Zawod Janina Metelska 1 Dermań od kokluszu, c. mieszcz. Józefa i Pauliny z Kozyrewiczów 178-3-197 400R 79 Ż 780 DW
17 9 1918 Białogródka Józefa Zagajewska 27 Książęcin z d. Metelska, mąż Jóżef, syn Władysław 69 JZ 0 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 2 1711 Czartorysk Marianna Liniewicz Kazimierz Marianna Katarzyna Metelska ur. Jakub Korytkiewicz, Katarzyna Kondratowiczowa, Maciej Cepielowicki, panna Kopernicka 297-1-185 18V Ł
23 11 1716 Czartorysk Marcin Liniewicz Paweł Kazimierz Katarzyna Metelska Stanisław Bonikowski, Marianna Hurko, Bartłomiej Hurko, Barbara Brzezicka 297-1-185 23V Ł DW
1 4 1818 Wiszenki Agnieszka Kobczyńska Budki Retowskie Teodor Marta Orlińska wlm. Stanisław Zalewski, wlm. Franciszka Kozłowska, uczc. Jan Malinowski, Anastazja Metelska 297-1-12 70V Ł AR
13 8 1827 Berezdów Marianna Niedaszkowska Maraczówka Mateusz Apolonia Metelska Michał Godziszewski i Rozalia Kobylańska panna 245-1-1 105R 49 R 206 DM
4 7 1828 Bazalia -fil.Tereszki Karolina Boruchowska Tryski Józef Marianna Metelska ur. Szymon Skrzepkowski i ur. Anna Piotrowska 178-3-95 218R 2 Ż DM
4 10 1828 Bazalia -fil.Tereszki Grzegorz Żytkiewicz Tryski Józef Katarzyna Kuklińska ur. Stanisław Sławecki i ur. Katarzyna Metelska 178-3-95 219V 13 Ż DM
19 11 1828 Bazalia -fil.Tereszki Salomea Sławecka Tryski Stanisław Marianna Miłaszewska ur. Stanisław Jarocki i ur. Anastazja Metelska 178-3-95 220R 19 Ż DM
6 2 1828 Berezdów Dorota Metelska Zamoroczenie Leon Anastazja Lisowska Grzegorz Hajka i Helena Popławska ż. Szymona 245-1-2 64V-65R 13 R 131-132 DM
22 4 1828 Berezdów Wojciech Hanusiewicz Zamoroczenie Józef Marianna Łoś Michał Grabowski i Anastazja Metelska ż. Jana 245-1-2 69R 44 R 140 DM
23 4 1829 Bazalia -fil.Tereszki Grzegorz Jarocki Tryski Stanisław Zofia Kłopotowska ur. Józef Żytkiewicz i ur. Anastazja Metelska 178-3-95 222V 17 Ż DM
4 7 1829 Bazalia -fil.Tereszki Tomasz Sikorski Wolica Polowa Leon Agnieszka ur. Konstanty Wojciechowski i ur. Antonina Metelska 178-3-95 223R 23 Ż DM
26 12 1829 Wieledniki Jan Ostrowski Buda Krywotyń Paweł Marianna Metelska 178-3-3 416V 16 Ż MW
14 7 1829 Włodzimierzec Anna Nowicka Czudla Pantaleon Agnieszka Municka WP. Ignacy Niedźwiedzki, ur. Tekla Metelska, as. Stefan Wosiński, Agnieszka Michałowska panna 815 119V 27 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0124.htm
31 3 1830 Żytomierz Franciszka Jakubowska Dubowiec Gabriel Ludwika Lisnieska Benedykt Łozowicki Katarzyna Metelska as: MichałKisielewski Anna Łozowicka 178 3 3 V12 83 Ż MP
28 10 1830 Kotelnia Tadeusz Dobrończski Lasawce Franciszek Marianna Metelska Antoni Iskrzycki katarzyna Ostaszewska as: Mikołaj Krukowski Rozalia Dobrowińska 178 3 3 R194 75 Ż MP
4 2 1830 Annopol Romuald Soroczyński Hubelce Tadeusz Antonina Waśkowska Mikołaj Waśkowski i Tekla Hej ż. Franciszka, asyst. Stanisław Szczawiński i Franciszka Metelska ż. Mikołaja 171-1-3 127V 7 R 133 DM
24 7 1830 Annopol Jan Nepomucen Szczawiński Puzyrki Bazyli Salomea Metelska Jan Tyski i Tekla Dąbrowska ż. Jakuba 171-1-3 131R 34 R 136 DM
19 6 1830 Berezdów Jan Niedaszkowski Maraczówka Mateusz Apolonia Metelska Jan Kobylański i Marianna Murawska 245-1-4 93R 45 R 184 DM
9 2 1831 Leszczyn Jan Konarski Morszkówka Ignacy Katarzyna Podwysocka Andrzej Zdzieborski i Aniela Metelska ż. Pawła 178-3-04 186V 4 Ż 370 DM
4 2 1832 Annopol Jędrzej Lachowski Żuków Stanisław Apolonia Chodakowska ur. Franciszek Machciński, Franciszka Metelska ż. Mikołaja, as. Jan Liniewicz, Antonina Rządkowska ż. Tomasza 171-1-5 121V 5 R 8211 DW 0
14 11 1832 Berezdów Teofila Paszyńska Paszuki Jan Magdalena Metelska Leonid Szuszkowski i Eleonora Zagrubska, asyst. Kazimierz Zagróbski i Angela Szuszkowska 245-1-6 117V 102 R 27 DM
4 3 1833 Annopol Kazimierz Soroczyński Hubelce Jędrzej Helena Iwanicka ..ław Szczawiński i Antonina Soroczyńska ż. Tadeusza, asyst. Jakub Szczawiński i Franciszka Metelska ż. Mikołaja 171-1-6 101V 12 R 97 DM
20 8 1833 Annopol Jan Szczawiński Puzyrki Bazyli Salomea Metelska Kazimierz Zabłocki i Tekla Dąbrowska ż. Jakuba 171-1-6 105R 34 R 101 DM
5 3 1835 Bazalia f. Tereszki Teofila Boruchowska Tryski Józef Marianna Metelska Stanisław Boruchowski i Zofia Jarocka, Józef Skąpski i Katarzyna Kretowicz 178-3-101 240V 10 Ż DM
4 11 1835 Berezdów Tekla Paszyńska Paszuki Jan Anna Metelska Józef Buczyński i Elżbieta Iwanicka ż. Jana 245-1-9 109R 75 R 22 DM
11 1 1835 Włodzimierzec Wincenty Dawidowicz Rybczyce Kazimierz Marianna Tomaszewska dopełnienie chrztu 25.01.1835, Franciszek Wyżykowski i Marianna Metelska ż. Grzegorza 821 82R 6 AGAD 83 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0083.htm
10 3 1836 Bazalia f. Tereszki Pelagia Staszewska Tryski Antoni Marianna Metelska Józef Boruchowski i Marianna Wielińska 178-3-106 274R 15 Ż DM
8 5 1836 Korzec Anna Cybulska Majdan Bereźnicki Grzegorz Marianna Metelska Mikołaj Jaworski i Marianna Siecińska ż. Kornela 245-1-10 69r 43 R Na
3 2 1836 Korzec Adam Chmielnicki Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska Szymon Marciński i Katarzyna J..mińczuk ż. Tryfona 245-1-10 71v 59 R Na
15 9 1836 Korzec Julia Metelska Balarka Michijowska Jan Katarzyna Leśniewska Jan Marcinkowski i Anna Zambrocka ż. Leona 245-1-10 78v 101 R Na
14 6 1836 Kotelnia Bazyli Dobroniski Lasawka Franciszek Marianna Metelska Mikołaj Krukowski i Rozalia Dobroniska ż. Hipolita 178-51-386 281V 46 Ż 285 DM
1 1 1837 Annopol Marcjanna Metelska Puzyrki Mikołaj Franciszka Waśkowska Mikołaj Waśkowski i Domicela Zabłocka ż. Kazimierza 171-1-10 46R 3 R 49 DM
25 5 1838 Annopol Aniela Waszkiewicz Puzyrki Konstanty Marianna Metelska ur. Antoni Sokołowski, Anna Metelska ż. Tomasza 171-1-11 124R 19 R 335 DW
30 5 1838 Tuczyn Katarzyna Nowakowska Majdan Nowy Szymon Antonina Metelska ur. Piotr Żukowski i sław. Rozalia Jamerska 171-1-11 173R 14 R DM
1 8 1838 Bazalia Ignacy Pasztalan Wolica Wielka Antoni Rozalia Metelska ur. Mikołaj Faliński i ur. Apolonia Zagrocka 170-3-110 243R 64 Ż DM
18 2 1838 Bazalia f. Tereszki Aniela Boruchowska Tryski Józef Marianna Metelska ur. Stanisław Boruchowski i Agata Żydkiewicz 170-3-110 252R 9 Ż DM
23 1 1839 Annopol Petronella Metelska Puzyrki Mikołaj Franciszka Waśkowska 879 92 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0093.htm
14 11 1839 Wieledniki Stanisław Gawłowski Rudnia Niższa Paweł Agnieszka Metelska 178-3-9 379R 20 Ż MW
27 5 1839 Bazalia f. Terszki Teodozja Staszewska Triski Antoni Marianna Metelska Antoni Piotrowski i Franciszka Lipińska 178-3-112 229R 29 Ż 443 DM
30 2 1839 Korzec Ignacy Chmielnicki Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska Wojciech Kraszewski żonaty, Ludwika Kraszewska żona Krzysztofa 178-51-433 61R 31 Ż 66
12 10 1840 Krzywin Karol Iwaszkiewicz Ułaszanówka Konstanty Marianna Metelska 880 28 V 21 0
7 2 1840 Tuczyn Honorata Nowakowska Nowy Majdan Szymon Antonina Metelska 880 138 R 8 0
18 2 1840 Korzec Leon Miszkewicz Słoboda Kaczaniec Jan Jadwiga Ilińska Ksawery Metelski, Marcjanna Metelska ż. Józefa 871 117 43 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0063.htm
8 9 1840 Annopol Pawlina Metelska Puzyrki Tomasz Joanna Swiedzińska 880 91 R 33 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0094.htm
11 12 1840 Annopol Dionizy Szczawiński Puzyrki Bazyli Salomea Metelska 880 91 V 39 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0095.htm
10 8 1840 Berezdów Kajetan Paszyński Paszuki Jan Magdalena Metelska Józef Buczyński i Justyna Pióro panna, asyst. Józef Rybicki i Tekla Popiel panna 871 264 43 AGAD 137 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0137.htm
12 1 1841 Korzec Marcin Chmielnicki Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska 872 180 5 DW
20 8 1841 Korzec Benigna Metelska Balarka Kaczaniec Xawery Anna Rybczyńska 872 204 77 0
1 10 1841 Annopol Franciszka Metelska Puzyrki Grzegorz Joanna Chodakowska R 70 V 33 0
18 12 1841 Annopol Wiktoria Metelska Puzyrki Tomasz Joanna Swidzińska 881 86 R 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0093.htm
14 5 1842 Nowogród Wołyński Marianna Nowakowska Zabara Dawidowka Szymon Antonina Metelska 873 26 101 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0015.htm
18 1 1843 Krzywin Wiktoria Iwaszkiewicz Ułaszanówka Konstanty Marianna Metelska 882 33 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0034.htm
26 5 1843 Korzec Marianna Chmielnicka Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska 874 191 71 PW 0
14 9 1843 Berezdów Marianna Paszyńska Paszuki Jan Magdalena Metelska Józef Rybicki i Józefa Paszyńska ż. Jana 874 292 63 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0149.htm
4 1 1844 Tuczyn Marianna Metelska Nowy Majdan Wincenty Rozalia Oczeretko Feliks Łukomski, Barbara Boczkowska 883 144R 2 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0147.htm
6 6 1844 Korzec Paulina Linkiewicz Rudnia Klonowa Klonowska Kajetan Krystyna Metelska 875 154 82 PW 0
13 12 1844 Korzec Wiktoria Metelska Balarka Kaczaniec Ksawery Anna Chmielnicka 876 128 8 AGAD PW
29 7 1844 Tuczyn Kunegunda Metelska Nowy Majdan Kajetan Domicela Łukomska Tomasz Boczkowski, Katarzyna Bagińska 883 148V 29 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0152.htm
11 4 1844 Annopol Marianna Metelska Puzyrki Mikołaj Franciszka Waśkowska Stanisław Dąbrowski i Tekla Ostrowska ż. Aleksandra 883 55V 22 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0059.htm
22 5 1844 Annopol Marianna Metelska Puzyrki Tomasz Joanna Świdzińska Bazyli Szczawiński i Cecylia Kościuszkiewicz ż. Ignacego 883 56V 29 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0060.htm
6 8 1844 Annopol Marianna Szczawińska Puzyrki Bazyli Salomea Metelska Stanisław Dąbrowski i Franciszka Metelska ż. Mikołaja 883 57V 40 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0061.htm
10 12 1844 Uszomierz Elżbieta Kuczyńska Słoboda Krywotyn Emilczyński Feliks Anna Ostrowska chrzest 04.01.1845, Karol Żurawski i Marianna Metelska ż. Teodora 178-3-12 413V 6 Ż 808 DM
30 4 1845 Korzec Jakub Chmielnicki Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska 876 147 64 PW 0
20 2 1845 Krzywin Joanna Iwaszkiewicz Ułaszanówka Konstanty Marianna Metelska Michał Sokulski, Julianna Orłowska ż. Stanisława 884 62 6 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0064.htm
26 9 1845 Białogródka Anna Kozieracka Fedorówka (Chwedorówka) Karol Karolina Gęsicka Klemens Metelski i Anna Metelska ż. Feliksa 178-3-113 96R 99 Ż DM
26 3 1845 Bazalia - filia Tereszki Balbina Baranowska Tryski Szymon Paulina Metelska Jan Mołodecki i Marcjanna Sławecka 178-3-113 225R 13 Ż DM
28 8 1845 Bazalia - filia Tereszki Antonina Staszewska Tryski Antoni Marianna Metelska Kazimierz Ryżko i Marcjanna Sławecka 178-3-113 226R 30 Ż DM
7 4 1845 Leszczyn Apolinary Duński Leszczyn Grzegorz Marianna Metelska Auksencjusz Bazylewski i Ewa Głowacka ż. Józefa 178-3-12 282R 3 Ż 556 DM
5 5 1845 Uszomierz Stanisław Cybulski Słoboda Lisowska Sebastian Aleksandra Metelska Stefan Ochrymowicz i Teresa Ochrymowicz ż. Józefa 178-3-12 416V 36 Ż 814 DM
1 10 1845 Uszomierz Helena Ostrowska Słoboda Krywotyn Emilczyński Albert Agnieszka Bielak Gabriel Osiński i Marianna Metelska ż. Teodora 178-3-12 421V 87 Ż 824 DM
24 11 1845 Uszomierz Jan Ostrowski Słoboda Krywotyn Emilczyński Adam Marianna Zajączkowska Paweł Godlewski i Marianna Metelska ż. Teodora 178-3-12 423R 102 Ż 827 DM
8 11 1846 Bazalia filia Tereszki Elżbieta Metelska Tryski Feliks Justyna Janiszewska Mikołaj Sławecki i Marcjanna Sławecka 178-3-115 247R 50 Ż 487 DM 0
18 9 1846 Bazalia Jan Zieliński Kołki Szymon Tekla Metelska Kazimierz Nowosielski i Petronela Zielińska 178-3-115 239V 105 Ż 472 DM
31 8 1846 Annopol Joachim Szczawiński Puzyrki Bazyli Salomea Metelska Stanisław Dąbrowski i Franciszka Metelska ż. Mikołaja 885 61R 27 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0062.htm
30 8 1846 Berezdów Róża Paszyńska Paszuki Jan Magdalena Metelska Franciszek Piotrowski i Katarzyna Zgrobska ż. Feliksa, asyst. Feliks Zagrobski i Justyna Pióro panna 877 231 73 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0124.htm
12 2 1847 Annopol Aniela Metelska Puzyrki Tomasz Joanna Świdzińska Mikołaj Metelski i Joanna Szczawińska ż. Stanisława 171-1-13 110V 7 R 114 DM
1 1 1848 Krzywin Jan Iwaszkiewicz Ułaszanówka Konstanty Maria Metelska ch.2.01.1848, Jan Orłowski, Julianna Przybytkowska 171-1-14 50R 1 R Mg
3 7 1848 Krzywin Antonina Metelska Choniaków Dominik Karolina Nowicka ch.4.07.1848, Michał Sokulski, Justyna Borowiec ż. Jana 171-1-14 51V 19 R Mg
22 8 1848 Annopol Karolina Metelska Puzyrki Grzegorz Joanna Chodakowska Wlm. Jan Chodakowski, Tekla Iwanicka ż. Fabiana 171-1-14 95R 33 R 1190 DW
9 2 1848 Bazalia Franciszka Metelska Lutarówka Jan Katarzyna Gilewicz Łukasz Turowski i Marianna Turowska 178-3-117 294V 22 Ż 577 DM
2 5 1848 Bazalia f. Tereszki Stanisław Staszewski Tryski Antoni Marianna Metelska Stanisław Sławecki i Franciszka Misińska 178-3-117 311R 17 Ż 610 DM
7 9 1848 Bazalia f. Tereszki Joanna Pasztalian Wolica Polowa Antoni Rozalia Metelska Jan Królikowski i Marcjanna Prezner 178-3-117 312V 29 Ż 613 DM
15 4 1848 Korzec Elżbieta Chmielnicka Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska Ksawery Chmielnicki i Aleksandra Siecińska ż. Michała 245-1-14 411R 68 R 795 DM
11 1 1849 Białogródka Honorata Metelska Chwedorówka Klemens Apolonia Zielińska Stanisław Gęsicki i Anna Małachowska ż. Feliksa 178-3-118 507V-508R 23 Ż DM
10 5 1849 Bazalia f. Tereszki Stanisław Skąpski Tryski Jakub Ludwika Królikowska szl. Jan Mołodecki, Justyna Metelska 178-3-118 113V-114R 22 Ż DW 216
2 11 1849 Białogródka Karol Gęsicki Chwedorówka Stanisław Franciszka Kozieradzka Feliks Małachowski i Apolonia Metelska ż. Klemensa 178-3-118 546V-547R 140 Ż DM
20 7 1849 Annopol Antonina Metelska Puzyrki Tomasz Anna Świdzińska Ignacy Tyski i Tekla Tyska panna 171-1-15 117V-118R 30 R 120 DM
8 10 1849 Annopol Joanna Kościuszkiewicz Puzyrki Ignacy Cecylia Sokołowska Piotr Obiedziński i Joanna Metelska ż. Grzegorza 171-1-15 121V-122R 47 R 124 DM
4 11 1850 Bazalia Karolina Metelska Wolica Polowa Jan Katarzyna Gilewicz 1-dw. Franciszek Stanisławski, Karolina Metelska 178-3-119 91V-92R 104 Ż 180 DW
24 4 1850 Korzec Jakub Chmielnicki Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska Stefan Jaźwińczuk i Ewa Majewska ż. Andrzeja 171-1-16 406v-407r 50 R Na
23 6 1850 Stepań Maria Dominika Józefalska Kryczylsk NN Marcjanna Wdziekońska c. wdowy z nieprawego łoża, chrzest 4.07.1850, Franciszek Kondratowicz i Marianna Metelska ż. Joachima, as. Ignacy Saler i Elżbieta Adaszewska panna 171-1-16 699V-700R 25 R 712 BW 0
9 1 1850 Annopol Agata Chodakowska Żuków Tomasz Anastazja Szymańska chrzest 10.01.1850, Maciej Chodakowski i Joanna Metelska ż. Grzegorza 171-1-16 209V-210R 2 R 218 BW
24 3 1850 Annopol Katarzyna Szczawińska Puzyrki Bazyli Salomea Metelska chrzest 24.03.1850, Stanisław Waśkowski i Zofia Chodakowska ż. Jana 171-1-16 210V-211R 7 R 219 BW
16 10 1850 Annopol Wiktoria Radomska Puzyrki Jan Katarzyna Jasińska chrzest 16.10.1850, Grzegorz Metelski i Joanna Metelska ż. Tomasza 171-1-16 216V-217R 32 R 225 BW
4 1 1851 Białogródka Tekla Metelska Chwedorówka Jan Aleksandra Zielińska Stanisław Święcicki i Teresa Metelska ż. Klemensa 178-3-120 433V-434R 4 Ż DM
1 8 1851 Białogródka Kazimiera Metelska Chwedorówka Klemens Apolonia Zielińska Bazyli Metelski i Honorata Jaworska ż. Jana 178-3-120 454V-455R 91 Ż DM
1 1 1851 Bazalia Gracjan Jaworski Tereszki Jan Honorata Metelska Antoni Jaworski i Marianna Podgórska 178-3-120 87V-88R 1 Ż DM 0
20 1 1851 Bazalia Karol Śniatkowski Wolica Polowa IN Franciszka Śniatkowska Antoni Pasztalan i Katarzyna Metelska 178-3-120 88V-89R 6 Ż DM
30 3 1851 Bazalia Antonina Prezner Wolica Polowa Antoni Rozalia Metelska Piotr Boryslawski i Anna Turzańska 178-3-120 97V-98R 48 Ż DM
6 11 1851 Annopol Teresa Metelska Puzyrki Tomasz Joanna Świdzińska chrzest 7.11.1851, Antoni Szydłowski i Apolonia Świdzińska panna 171-2-1 348V-349R 47 R 353 BW
17 2 1852 Berezdów Maria Paszyński Paszuki Jan Magdalena Metelska Feliks Zagrobski i Józefa Iwanicka ż. Jana, asyst. Marcin Kulczycki i Katarzyna Zagrobska ż. Feliksa 171-1-17 305V-306R 20 R 309 DM
11 3 1852 Annopol Apolonia Metelska Puzyrki Mikołaj Franciszka Waśkowska chrzest 12.03.1852, Stanisław Dąbrowski i Tekla Ostrowska ż. Aleksandra 171-1-17 131V-132R 13 R 134 BW
18 9 1852 Annopol Marianna Nowicka Kurasz Szymon Tekla Nowicka chrzest 20.09.1852, Wiktor Szczyglewski i Marianna Przybytkowska ż. Feliksa, as. Józef Nowicki i Karolina Metelska ż. Dominika 171-1-17 138V-139R 34 R 141 BW
17 1 1853 Bazalia Dioniza Jaworska Tereszki Jan Honorata Metelska Klemens Metelski i Feliksa Czernicka 178-3-121 69V-70R 4 Ż 140-141 DM
7 7 1853 Bazalia Karolina Baranowska Tryski Szymon Paulina Metelska Antoni Piotrowski i Barbara Radziszewska 178-3-121 87V-88R 76 Ż 176-177 DM
21 7 1853 Annopol Magdalena Szczawińska Hubelce Bazyli Salomea Metelska chrzest 21.07.1853, Stanisław Dąbrowski i Franciszka Metelska 171-1-33 145V-146R 23 R 144 BW
22 7 1853 Annopol Antoni Piotrowski Kurasz Aleksander Paulina Metelska [Malinowska] chrzest 25.07.1853, Kazimierz Terlecki i Anna Sokulska 171-1-33 145V-146R 24 R 144 BW
15 5 1853 Krzywin Stanisław Waśkiewicz Łaszanówka Konstanty Marianna Metelska chrzest 16.05.1853, Jan Gładkowski i Elżbieta Wencel, as. Franciszek Waśkiewicz i Magdalena Boguszewska 171-1-33 107V-108R 14 R 106 BW
6 5 1854 Trojanów Tomasz Cybulski Hucisko Sabin Aleksandra Metelska 178-3-38 453V-454R 26 Ż
18 3 1854 Białogródka Franciszka Metelska Chwedorówka Jan Aleksandra Zielińska Władysław Piotrowski i Marianna Kobylańska 178-3-122 402V-403R 19 Ż DM 0
3 8 1854 Białogródka Aniela Metelska Chwedorówka Klemens Apolonia Zielińska Antoni Zieliński i Rozalia Święcicka ż. Franciszka 178-3-122 411V-412R 52 Ż DM
29 9 1854 Białogródka Marianna Zielińska Ledzianka Szymon Tekla Metelska Piotr Kozielski i Marianna Zielińska ż. Dominika 178-3-122 415V-416R 70 Ż DM
15 7 1854 Bazalia Felicja Żytkiewicz Tryski Jan Apolonia Metelska Antoni Staszewski i Ludwika Zielińska 178-3-122 14V-15R 64 Ż DM 0
8 8 1854 Bazalia Marianna Metelska Wolica Polowa Antoni Marianna Małachowska Józef Siemiątkowski i Helena Zagrodzka 178-3-122 15V-16R 69 Ż DM
4 7 1855 Białogródka Paweł Dubicki Dańkowce Jan Karolina Ciszewska Fortunat Makarewicz i Ewa Metelska ż. Bazylego 178-3-123 498V-499R 47 Ż DM
18 3 1856 Białogródka Józef Zieliński Chwedorówka Jan Aleksandra Metelska Władysław Piotrowski i Apolonia Metelska ż. Klemensa 178-3-124 570V-571R 37 Ż DM
22 7 1856 Białogródka Apolonia Zielińska Ledzianka Szymon Tekla Metelska Piotr Kozielski i Agnieszka Zielińska ż. Bazylego 178-3-124 580V-581R 77 Ż DM
15 6 1856 Bazalia Antonina Jaworska Klitna Wielka Jan Franciszka Metelska Maciej Ostrowski i Marianna Turowska 178-3-124 73V-74R 57 Ż DM
20 10 1856 Kulczyny Rafał Wodziński Orlińce Jan Honorata Metelska Stefan Kukliński i Antonina Wierzbicka ż. Wincentego 178-3-124 197V-198R 83 Ż 358-359 DM
5 12 1857 Białogródka Mikołaj Święcicki Chwedorówka Franciszek Rozalia Wolska Stanisław Gęsiński i Antonina Metelska ż. Bazylego 178-3-73 166V-167R 116 Ż DM
27 3 1857 Bazalia Aniela Pasztalian Wolica Polowa Antoni Rozalia Metelska Jan Borysławski i Marcjanna Prejzner 178-3-125 10V-11R 38 Ż DM
14 5 1857 Bazalia Zofia Metelska Wolica Polowa Antoni Katarzyna Małachowska Stefan Zawadzki i Zofia Borysławska 178-3-125 14V-15R 56 Ż DM
4 6 1857 Bazalia Erazm Zieliński Tryski Antoni Paulina Metelska Antoni Staszewski i Karolina Sławecka 178-3-125 17V-18R 65 Ż DM
24 8 1857 Bazalia Marcelina Żytkiewicz Tryski Jan Apolonia Metelska Stanisław Jastrzębski i Karolina Wilińska 178-3-125 24V-25R 96 Ż DM
3 11 1857 Kulczyny Karolina Wodzińska Orlińce Jan Honorata Metelska Stefan Kukliński i Antonina Wierzbicka ż. Wincentego 178-3-125 140V-141R 96 Ż 270-271 DM
10 4 1858 Białogródka Aniela Metelska Chwedorówka Jan Aleksandra Zielińska Stanisław Gąsiński i Rozalia Święcicka ż. Franciszka 178-3-74 222V-223R 40 Ż DM
6 12 1858 Białogródka Barbara Metelska Chwedorówka Klemens Apolonia Zielińska Stanisław Gąsiński i Antonina Metelska ż. Bazylego 178-3-74 241V-242R 113 Ż DM
5 9 1858 Bazalia Rozalia Wierzbicka Tryski Franciszek Justyna Wilińska Tomasz Lipiński i Justyna Metelska 178-3-127 20V-21R 101 Ż DM
4 3 1859 Bazalia Teofila Wierzbicka Tryski Piotr Franciszka Sławecka Dominik Wiliński i Justyna Metelska 178-3-129 9V-10R 34 Ż DM
30 9 1859 Annopol Marcel Obidziński Puzyrki Piotr Apolonia Perłowska Bartłomiej Metelski i Karolina Metelska ż. Dominika 886 358-359 41 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0190.htm
6 11 1859 Annopol Karol Metelski Puzyrki Wawrzyniec Teofila Chodakowska Jan Iwanicki i Marcelina Jasińska ż. Stanisława, Bartłomiej Metelski i Karolina Metelska ż. Dominika 886 362-363 49 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0192.htm
20 1 1860 Białogródka Aniela Metelska Chwedorówka Bazyli Antonina Falińska Franciszek Święcicki i Franciszka Gąsińska ż. Stanisława 178-3-75 106V-107R 10 Ż DM
21 5 1860 Białogródka Julia Piotrowska Chwedorówka IN Antonina Antoni Zarzycki i Aleksandra Metelska 178-3-75 115V-116R 54 Ż DM
12 4 1860 Bazalia Julia Zielińska Tryski Antoni Paulina Metelska Paweł Skąpski i Katarzyna Wierzbicka 178-3-130 12V-13R 46 Ż DM
1 8 1860 Bazalia Antonina Pasztelan Wolica Polowa Dominik Aniela Zaklicka Jan Sikorski i Tekla Metelska 178-3-130 22V-23R 82 Ż DM
10 5 1860 Kulczyny Antonina Wodzińska Orlińce Jan Honorata Metelska Grzegorz Turczyński i Petronela Kuklińska ż. Stefana 178-3-130 127V-128R 35 Ż 247-248 DM
19 7 1860 Berezdów Wincenty Staniewicz Nahaczówka Józef Petronela Metelska Mikołaj Chodakowski i Marianna Bronicz panna 17-1-23 14V-15R 54 Ch 29-30 DM
4 1 1861 Białogródka Julia Metelska Chwedorówka Jan Aleksandra Zielińska Bazyli Metelski i Rozalia Święcicka 178-3-76 114V-115R 4 Ż DM
30 11 1861 Białogródka Andrzej Metelski Chwedorówka Bazyli Antonina Falińska Franciszek Kośmiński i Aleksandra Metelska ż. Jana 178-3-76 142V-143R 115 Ż DM
8 3 1861 Bazalia Franciszka Metelska Triski Feliks Justyna Janiszewska Antoni Staszewski i Katarzyna Krotewicz 17-1-5 10V-11R 37 Ch 20-21 DM
6 3 1861 Bazalia Franciszek Słomiński Wolica Polowa Antoni Anna Zagrodzka Augustyn Zagrodzki i Marianna Metelska 17-1-5 10V-11R 38 Ch 20-21 DM
23 1 1862 Białogródka Piotr Zieliński Trusiłówka Szymon Tekla Metelska Bazyli Metelski i Anastazja Zielińska panna 178-3-77 103V-104R 7 Ż DM
11 10 1862 Białogródka Marianna Metelska Chwedorówka Jan Aleksandra Zielińska Franciszek Kusmiński i Antonna Metelska ż. Bazylego 178-3-77 123V-124R 90 Ż DM
17 7 1862 Bazalia Marianna Żytkiewicz Tryski Jan Apolonia Metelska Jan Jaworski i Petronela Lipińska 178-3-131 81V-82R 77 Ż DM
8 12 1862 Bazalia Wiktoria Metelska Wolica Polowa Antoni Katarzyna Małachowska Bonifacy Metelski i Zofia Gęsicka 178-3-131 96V-97R 137 Ż DM
19 7 1863 Białogródka Wincentyna Metelska Chwedorówka Bazyli Antonina Falińska Paweł Zalubowski i Wincentyna Głowacka panna 178-3-81 18V-19R 72 Ż DM
29 3 1863 Bazalia Jan Dębicki Triski Michał Katarzyna Staszewska Bazyli Metelski i Aleksandra Metelska 17-1-7 9V-10R 34 Ch 19-20 DM
3 6 1863 Berezdów Aleksandra Staniewicz Nahaczówka Józef Petronela Metelska Mikołaj Chodakowski i Paulina Lenkiewicz ż. Tomasza 178-3-169 9V-10R 36 Ż 20-21 DM
3 3 1863 Kulczyny Katarzyna Wodzińska Mazepińce Jan Honorata Metelska Stefan Kukliński i Antonina Wierzbicka 17-1-235 6V-7R 21 Ch 13-14 DM
15 1 1863 Korzec f. Horodnica Józef Pawłowski Balarka Lubtowska Mikołaj Honorata Metelska chrzest 16.01.1863, Franciszek Sawicki i Franciszka Kraszewska ż. Leona 650-1-2 23V-24R 4 R 25 BW 0
27 12 1864 Rzyszczów Honorata Czerniewska Maciej Paulina Metelska Hipolit Podgórski, Honorata Konopacka ż. Ignacego, Ignacy Konopacki, Ewelina Podgórska 312-1-89 186 4 m.K KM
4 8 1864 Białogródka Marianna Metelska Chwedorówka Klemens Apolonia Zielińska Bazyli Metelski i Feliksa Metelska 178-3-81 81V-82R 66 Ż DM
5 8 1864 Białogródka Dominik Zieliński Trusiłówka Szymon Tekla Metelska Eustachy Judycki i Helena Ostromecka 178-3-81 81V-82R 68 Ż DM
9 11 1864 Berezdów Franciszka Staniewicz Nahaczówka Józef Petronela Metelska Mikołaj Chodakowski i Apolonia Obiedzińska ż. Jana 178-3-169 49V-50R 90 Ż 100-101 DM
30 12 1865 Białogródka Maria Metelska Chwedorówka Bazyli Antonina Falińska Romuald Wolski i Apolonia Metelska 178-3-81 164V-165R 127 Ż DM
25 1 1865 Miropol Jakub Orliński Bubnów Franciszek Franciszka Leśniewska mieszcz. Wincenty Orliński, szl. Anna Metelska ż. Karola 178-3-149 51V-52R 13 Ż 101 DW
24 3 1865 Miropol Teofila Metelska Ulanówka Wincenty Marianna Hanuszkiewicz szl. Wincenty Raczkowski, Wiktoria Szarafinowa ż. Szymona 178-3-149 54V-55R 34 Ż 107 DW
18 12 1865 Miropol Paulina Metelska Huta Żaborzycka Karol Anna Burzyńska mieszcz. Jan Sobolewski, Marianna Jabłońska ż. Wincentego 178-3-149 64V-65R 97 Ż 127 DW 0
6 9 1866 Białogródka Marianna Pasztalan Chwedorówka Antoni Justyna Kozieradzka Antoni Zarzycki i Antonina Metelska 178-3-81 219V-220R 83 Ż DM
8 6 1866 Rzyszczów Stanisława Czerniewska Kuźmińce Mateusz Paulina Metelska Hipolit Podgórski, Honorata Konopacka ż. Ignacego, Ignacy Konopacki, Seweryna Podżarska ż. Hipolita 312-1-90 221 21 m.K KM 0
20 2 1866 Bazalia Leon Żytkiewicz Tryski Jan Apolonia Metelska Jan Jaworski i Marianna Staszewska 17-1-7 148V-149R 34 Ch 200-201 DM 0
20 11 1866 Bazalia Feliks Szymanowski Tryski Jakub Elżbieta Metelska Wojciech Kłopotowski i Balbina Baranowska 17-1-7 179V-180R 158 Ch 262-263 DM
6 8 1866 Kulczyny Julia Wodzińska Orlińce Jan Honorata Metelska Stefan Kukliński i Antonina Wierzbicka 17-1-235 188V-189R 65 Ch 369-370 DM
4 9 1867 Rzyszczów Ignacy Czerniewska Kuźmińce Maciej Paulina Metelska Ignacy Konopacki, Michalina Łabiliszna, panna, Kwiryn Bielecki, Antonina Łabiszyna, panna 312-1-92 215 35 m.K KM
13 8 1867 Białogródka Antoni Metelski Chwedorówka Klemens Apolonia Zielińska Ksawery Zalewski i Antonina Metelska ż. Bazylego 178-3-81 283V-284R 74 Ż DM
4 11 1867 Białogródka Józefa Metelska Chwedorówka Jan Aleksandra Zielińska Bazyli Metelski i Franciszka Gęsicka 178-3-81 300V-301R 137 Ż DM
16 11 1867 Wieledniki Karol Wengłowski Rudnia Zletyńska Michał Ewa Metelska 178-3-56 91V 62 Ż MW
15 6 1867 Bazalia Józef Jaworski Tryski Jan Honorata Metelska Jan Łuniewski i Kamila Jaworska 17-1-7 202V-203R 90 Ch 308-309 DM
8 1 1869 Białogródka Marcjanna Metelska Fedorówka (Chwedorówka) Klemens Apolonia Zielińska Stanisław Gąsicki i Rozalia Kuźmińska ż. Franciszka 178-3-81 411V-412R 10 Ż DM
23 3 1869 Białogródka Heneryka Metelska Chwedorówka Roch Wincentyna Głowacka Romuald Wolski i Antonina Metelska 178-3-81 419V-420R 43 Ż DM
30 1 1869 Rzyszczów Ignacy Moraszko Kuźmińce Józef Eleonora Kwiecińska Maciej Czerniewski, Michalina Metelska 312-1-96 220 13 m.K KM
6 3 1869 Rzyszczów Konstanty Czerniawski Kuźmińce Maciej Paulina Metelska Dymitry Birkin, Aniela żona Ignacego Konopackiego 312-1-96 220 16 m.K KM
8 10 1869 Wieledniki Cyprian Zakrzewski Futor Możarowski Maciej Feliksa Metelska 178-3-56 133V 71 Ż MW
21 12 1870 Wieledniki Grzegorz Wengłowski Futor Możarowski Michał Ewa Metelska 178-3-56 166V 5 Ż MW
8 4 1872 Białogródka Ludwika Metelska Fedorówka Roch Wincentyna Głowacka Bazyli Metelski i Justyna Pasztalian ż. Antoniego 178-3-84 209V-210R 44 Ż DM
23 7 1872 Białogródka Waleria Piotrowska Fedorówka Jan Franciszka Metelska Oktawian Szczucki i Elida Szczucka panna 178-3-84 223V-224R 85 Ż DM
27 9 1872 Nowogród Wołyński Antoni Korycki Fedorówka Stefan Aleksandra Bergelewicz Wiktor Korycki, Anastazja Metelska 178-3-156 268V-269R 229 Ż 534 DW
13 1 1873 Białogródka Paweł Kłopotowski Fedorówka Leon Tekla Malewska ? [Metelska] Fortunat Piotrowski i Katarzyna Gąsińska ż. Jana 178-3-84 331V-332R 7 Ż DM
6 12 1873 Białogródka Mikołaj Piotrowski Fedorówka Jan Franciszka Metelska Cyprian Zieliński i Tekla Kłopotowska ż. Leona 178-3-84 393V-394R 195 Ż DM
8 4 1873 Wieledniki Józef Wengłowski Futor Możarowski Michał Ewa Metelska 178-3-56 213V 30 Ż MW 0
13 6 1873 Wieledniki Jan Zakrzewski Futor Możarowski Mateusz Feliksa Metelska 178-3-56 216V 43 Ż MW
30 10 1874 Kulczyny Marianna Krzywicka Puzyrki par. Białogródka Wincenty Józefa Metelska Klementyn Chodorowski i Wincentyna Czernicka, asyst. Stefan Stachowski i Konstancja Chodorowska 17-1-235 693V-694R 124 Ch 1357-1358 DM
1 1 1875 Białogródka Marian Kłopotowski Chwedorówka Leon Tekla Metelska Fortunat Piotrowski i Kazimiera Kłopotowska 178-3-133 2V-3R 8 Ż DM
29 5 1875 Białogródka Petronela Metelska Chwedorówka Bazyli Antonina Falińska Jan Metelski i Wincentyna Metelska ż. Rocha 178-3-133 17V-18R 79 Ż DM
26 8 1877 Rzyszczów Cezary Czerniewski gub. Pułtawska Maciej Paulina Metelska Marek Tyszkowski, Ludwika Komorowska, Jerzy Abuszydz, Helena Kamińska 312-1-110 305 31 m.K KM
30 1 1880 Berezdów Marianna Orłowska Senihów Andrzej Petronela Waśkowska Jan Rybicki i Julia Metelska ż. Antoniego 178-3-169 570V-571R 9 Ż DM
4 12 1880 Berezdów Eufrozyna Metelska Zabara Stanisław Justyna Brzezicka Władysław Juszkiewicz i Wincentyna Czasek ż. Jana 178-3-169 588V-589R 118 Ż DM
5 1 1880 Cudnów Agnieszka Sawicka Słoboda Niwna Ignacy Józefa Metelska Antoni Sawicki i Helena Turowska ż. Adama 178-3-67 479V-480R 12 Ż 950-951 DM
10 1 1880 Cudnów Michał Janiszewski Słoboda Niwna Kazimierz Marianna Metelska Bolesław Grzybowski i Józefa Łęczycka wdowa 178-3-67 480V-481R 17 Ż 952-953 DM 0
3 2 1880 Cudnów Romania Metelska Słoboda Niwna Konstanty Łucja Syngajewska Kajetan Metelski i Agnieszka Rybczyńska panna 178-3-67 483V-484R 35 Ż 958-959 DM
8 2 1880 Cudnów Cezary Sawicki Kajetanówka Michał Ewa Turowska Stanisław Gołębiowski i Helena Metelska 178-3-67 485V-486R 42 Ż 962-963 DM
26 4 1880 Cudnów Izydor Syngajewski Słoboda Niwna Wiktor Domicela Metelska Jan Janiszewski i Karolina Bielecka ż. Jana 178-3-67 499V-500R 115 Ż 990-991 DM
23 10 1880 Cudnów Tekla Kuczyńska Słoboda Niwna Jan Waleria Metelska Stefan Metelski i Katarzyna Metelska ż. Andrzeja 178-3-67 529V-530R 265 Ż 1050-1051 DM
15 10 1881 Berezdów Eleonora Przewłocka Wołcze Wiktor Józefa Ber Jan Brzezicki i Justyna Metelska ż. Stanisława 178-3-169 618V-619R 105 Ż DM
17 9 1882 Berezdów Stanisław Orłowski Senihów Andrzej Petronela Waśkowska Stefan Węckowski i Julia Metelska ż. Ignacego 178-3-169 648V-649R 97 Ż DM
4 8 1883 Krzywin Dominik Gutkowski Hołowle Piotr Katarzyna Metelska Erazm Szczyglewski i Aniela Szatkowska panna 17-2-71 139V-140R 22 Ch 166-167 DM
25 1 1887 Grzymałów Franciszek Melnik Ostapie Jan Maria Metelska Paweł Paszkoski, Antonina Chabek 1614 20 6 EK 0
8 2 1887 Grzymałów Błażej Sagan/Okupiec Okno Paweł Anna Metelska Bartłomiej Rogalski, Maria Okupiec 1614 29 3 EK 0
13 6 1887 Grzymałów Piotr Niemiec Okno Kazimierz Antonina Budziar Maksym Tylczak, Eufemia Metelska 1614 31 14 EK 0
1 8 1887 Grzymałów Wawrzyniec Piekus Okno Wojciech Agata Szymańska Tomasz Pacholicki, Apolonia Metelska 1614 32 20 EK 0
3 11 1887 Grzymałów Karol Zagrodny Okno Marcin Agnieszka Cymbała Błażej Cymbała, Maria Metelska 1614 33 31 EK 0
6 2 1895 Białogródka Romuald Metelski Fedorówka Hieronim Petronela Wilińska Dionizy Kuweliński, Franciszka Metelska ż. Jana 17-2-82 7V-8R 33 Ch
10 8 1903 Białogródka Metelska Fedorówka Andrzej Joanna Kobylańska chł. Wojciech Pasztalan, Karolina Piotrowska ż. Mikołaja 17-2-84 1R 123 Ch
29 12 1906 Cudnów filia Romanów Filipina Sawicka Słoboda Niwna Walenty Teofila Metelska chrzest 9.01.1907, Paweł Syngajewski i Paulina Syngajewska ż. Józefa 178-3-215 61V-62R 9 Ż 119-120 DM
24 1 1907 Cudnów filia Romanów Marcelina Metelska Słoboda Niwna Władysław Walentyna Sawicka Franciszek Sawicki i Petronela Kozłowska ż. Dominika 178-3-215 64V-65R 28 Ż 125-126 DM
9 2 1907 Cudnów filia Romanów Wilhelm Tymborowski Siaberka Adolf Rozalia Metelska Stanisław Sawicki i Franciszka Kozłowska ż. Jana 178-3-215 66V-67R 42 Ż 129-130 DM
16 4 1907 Cudnów filia Romanów Marcelina Sawicka Słoboda Niwna Anastazy Wiktoria Sawicka Józef Żarczyński i Marcelina Metelska ż. Łukasza 178-3-215 76V-77R 101 Ż 149-150 DM
16 4 1907 Cudnów filia Romanów Izydor Metelski Słoboda Niwna IN Rozalia Metelska Witalis Bilecki i Antonina Sawicka ż. Hipolita 178-3-215 77V-78R 105 Ż 151-152 DM
20 4 1907 Cudnów filia Romanów Julian Sawicki Słoboda Niwna Franciszek Wiktoria Sawicka Kalikst Pulikowski i Marcelina Metelska ż. Łukasza 178-3-215 77V-78R 106 Ż 151-152 DM
8 7 1907 Cudnów filia Romanów Józef Syngajewski Słoboda Niwna Józef Paulina Kuczyńska Klemens Sawicki i Aniela Metelska panna 178-3-215 88V-89R 171 Ż 173-174 DM
9 8 1907 Cudnów filia Romanów Klementyna Metelska Słoboda Niwna Władysław Teofila Turowska Klemens Sawicki i Ludwika Metelska ż. Tomasza 178-3-215 93V-94R 199 Ż 183-184 DM
4 9 1907 Cudnów filia Romanów Genowefa Sawicka Słoboda Niwna Augustyn Maria Kuczyńska Filip Czarnecki i Franciszka Metelska panna 178-3-215 96V-97R 217 Ż 189-190 DM
15 9 1907 Cudnów filia Romanów Cezaryna Sieradzka Słoboda Niwna Dominik Rafalina Weselska Stefan Sawicki i Aniela Metelska ż. Władysława 178-3-215 99V-100R 240 Ż 195-196 DM
26 10 1907 Cudnów filia Romanów Cezary Wojciechowski Słoboda Niwna IN Agnieszka Wojciechowska Kalikst Pulikowski i Aniela Metelska ż. Władysława 178-3-215 102V-103R 255 Ż 201-202 DM
6 11 1907 Cudnów filia Romanów Gwidon Metelski Słoboda Niwna Stanisław Weronika Ilińska Leon Iliński i Franciszka Metelska panna 178-3-215 104V-105R 268 Ż 205-206 DM
20 11 1907 Cudnów filia Romanów Longin Metelski Słoboda Niwna Władysław Katarzyna Sidorczuk Stanisław Werbowski i Anastazja Metelska panna 178-3-215 106V-107R 278 Ż 209-210 DM
8 12 1907 Cudnów filia Romanów Marcel Filiński Marianówka Mikołaj Marcelina Metelska Józef Liśniewski i Feliksa Piekarska panna 178-3-215 108V-109R 294 Ż 213-214 DM
9 1 1909 Cudnów filia Romanów Feliksa Ilińska Słoboda Niwna Władysław Ewa Metelska Walenty Turowski i Teofila Ilińska ż. Cezarego 178-3-215 194V-195R 8 Ż 364-365 DM
15 4 1909 Cudnów filia Romanów Hipolit Kuczyński Słoboda Niwna Dominik Joanna Brodowski Paweł Brodowski i Franciszka Metelska panna 178-3-215 208V-209R 95 Ż 392-393 DM
7 5 1909 Cudnów filia Romanów Bronisława Metelska Słoboda Niwna IN Rozalia Metelska Piotr Kościewski i Franciszka Bilecka panna 178-3-215 212V-213R 116 Ż 400-401 DM
15 5 1909 Cudnów filia Romanów Janina Metelska Słoboda Niwna Adolf Lucyna Żołnowska Filip Żurawski i Marcelina Wierzchowiecka ż. Jakuba 178-3-215 213V-214R 122 Ż 402-403 DM
16 7 1909 Cudnów filia Romanów Kamil Ganowski Futor Ożgi Stanisław Eufrozyna Metelska Piotr Kościewski i Bronisława Ganowska ż. Antoniego 178-3-215 221V-222R 169 Ż 418-419 DM
13 7 1909 Cudnów filia Romanów Genowefa Dudyńska Marianówka Mikołaj Ewa Metelska Adolf Święcicki i Franciszka Ganowska 178-3-215 221V-222R 173 Ż 418-419 DM
19 8 1909 Cudnów filia Romanów Kamila Ostrowska Futor Borejki Leon Walentyna Metelska Hieronim Bielak i Agnieszka Rodzińska ż. Antoniego 178-3-215 224V-225R 192 Ż 424-425 DM
24 8 1909 Cudnów filia Romanów Kazimiera Sawicka Słoboda Niwna Walenty Teofila Metelska Antoni Bilecki i Józefa Bilecka ż. Witalisa 178-3-215 227V-228R 210 Ż 430-431 DM
24 9 1909 Cudnów filia Romanów Bronisław Korejba Kajetanówka Florian Józefa Metelska Bronisław Gołębiowski i Franciszka Jarocka panna 178-3-215 231V-232R 229 Ż 438-439 DM
24 10 1909 Cudnów filia Romanów Zofia Metelska Słoboda Niwna IN Ewa Metelska Stefan Sawicki i Maria Święcicka panna 178-3-215 234V-235R 252 Ż 444-445 DM
28 10 1909 Cudnów filia Romanów Rozalia Filińska Marianówka Mikołaj Marcelina Metelska Mikołaj Mużanowski i Paulina Filińska 178-3-215 236V-237R 263 Ż 448-449 DM
28 11 1909 Cudnów filia Romanów Maria Metelska Słoboda Niwna Stanisław Weronika Ilińska Leon Iliński i Stanisława Ilińska ż. Józefa 178-3-215 240V-241R 288 Ż 456-457 DM
11 4 1910 Bazalia f. Tereszki Kazimierz Mołodecki Tryski Mikołaj Marianna Ostrowska Anastazy Wojnowski i Klementyna Krotewicz ż. Zygmunta, asyst. Wincenty Wierzbicki i Petronela Metelska panna 17-2-47 104R 26 Ch 209 DM
1 9 1910 Bazalia f. Tereszki Filipina Wyrzykowska Tryski Paweł Karolina Szafrańska Leon Kłopotowski i Julia Staszewska ż. Franciszka, asyst. Franciszek Staszewski i Antonina Metelska ż. Ludwika 17-2-47 106V 52 Ch 214 DM
17 10 1910 Bazalia f. Tereszki Edward Metelski Tryski Antoni Wincentyna Bogusławska Feliks Boguchwalski i Marianna Królikowska ż. Pawła, asyst. Franciszek Staszewski i Petronela Metelska panna 17-2-47 107V 64 Ch 217 DM
1 11 1910 Bazalia f. Tereszki Filipina Metelska Wolica Polowa Feliks Joanna Kazanowska Józef Bońkowski i Maria Śniatkowska ż. Mikołaja 17-2-47 108R-108V 72 Ch 218-219 DM
14 12 1910 Bazalia f. Tereszki Władysław Wiliński Tryski Paweł Anna Turczyńska Franciszek Zieliński i Petronela Metelska 17-2-47 108V 77 Ch 219 DM
2 4 1910 Cudnów filia Romanów Karolina Sawicka Słoboda Niwna Anastazy Wiktoria Sawicka Józef Żarczyński i Marcelina Metelska ż. Łukasza 178-3-215 269V-270R 67 Ż 507-508 DM
7 5 1910 Cudnów filia Romanów Walentyna Metelska Słoboda Niwna Ludwik Teofila Anuszewska Franciszek Kosowski i Aniela Gojko ż. Władysława 178-3-215 274V-275R 101 Ż 517-518 DM
24 5 1910 Cudnów filia Romanów Julia Metelska Słoboda Niwna Włodzimierz Teofila Turowska Walenty Turowski o Adela Janiszewska ż. Augustyna 178-3-215 276V-277R 116 Ż 521-522 DM
4 6 1910 Cudnów filia Romanów Klementyna Raczkowska Siaberka Klemens Feliksa Metelska Apolinary Raczkowski i Józefa Metelska panna 178-3-215 277V-278R 123 Ż 523-524 DM
21 7 1910 Cudnów filia Romanów Anastazja Kozłowska Słoboda Niwna Piotr Emilia Janiszewska Dominik Kozłowski i Teofila Metelska ż. Władysława 178-3-215 283V-284R 165 Ż 535-536 DM
18 8 1910 Cudnów filia Romanów Witalis Ostrowski Słoboda Niwna Józef Teofila Bilecka Józef Żarczyński i Józefa Metelska ż. Witalisa 178-3-215 284V-285R 175 Ż 537-538 DM
17 8 1910 Cudnów filia Romanów Stanisława Metelska Słoboda Niwna Jan Maria Wierzchowiecka Adolf Malinowski i Paulina Dobrowolska ż. Dionizego 178-3-215 285V-286R 180 Ż 539-540 DM
23 8 1910 Cudnów filia Romanów Marianna Metelska Futor Hreczyny Witalis Lucyna Ostrowska Antoni Szatkowski i Michalina Weselska ż. Antoniego 178-3-215 285V-286R 182 Ż 539-540 DM
9 10 1910 Cudnów filia Romanów Bronisław Kozłowski Słoboda Niwna Dominik Petronela Sawicka Piotr Kozłowski i Maria Metelska panna 178-3-215 292V-293R 231 Ż 553-554 DM
21 11 1910 Nowy Zawod Franciszek Szemet Zielona Rafał Rozalia Baszyńska Gwidon Szemet i Antonina Metelska ż. Feliksa 178-3-196 16V-17R 79 Ż 34-35 DM
6 1 1911 Romanów Stanisława Metelska Słoboda Niwna Łukasz Marcelina Sawicka Bernard Turowski i Longina Sawicka panna 178-3-216 2V-3R 9 Ż 5-6 DM
6 1 1911 Romanów Gwidon Sawicki Słoboda Niwna Józef Marcelina Dubińska Wincenty Brodowski i Rozalia Metelska ż. Witalisa 178-3-216 2V-3R 12 Ż 5-6 DM
22 1 1911 Romanów Józef Janiszewski Słoboda Niwna IN Filipina Michał Janiszewski i Józefa Metelska ż. Witalisa 178-3-216 5V-6R 25 Ż 11-12 DM
24 1 1911 Romanów Józef Ożga Kajetanówka Marceli Anastazja Rymsza Józef Ożgo i Jadwiga Metelska panna 178-3-216 6V-7R 35 Ż 13-14 DM
2 2 1911 Romanów Feliksa Metelska Słoboda Niwna Władysław Katarzyna Mokrinc Walenty Ostrowski i Salomea Syngajewska ż. Kaliksta 178-3-216 8V-9R 48 Ż 17-18 DM
16 2 1911 Romanów Bronisław Sawicki Słoboda Niwna Franciszek Tekla Gołębiowska Witalis Bilecki i Rozalia Metelska ż. Witalisa 178-3-216 9V-10R 50 Ż 19-20 DM
16 3 1911 Romanów Julia Żarczyńska Słoboda Niwna Józef Salomea Sawicka Marian Sawicki i Anna Metelska ż. Antoniego 178-3-216 14V-15R 84 Ż 29-30 DM
22 3 1911 Romanów Józef Hajko Bykówka Władysław Aniela Zubowicz Józef Smajchel i Teofila Metelska ż. Ludwika 178-3-216 16V-17R 92 Ż 33-34 DM
25 3 1911 Romanów Cezary Korejba Kajetanówka Florian Józefa Metelska Bernard Sawicki i Teofila Malinowska panna 178-3-216 17V-18R 102 Ż 35-36 DM
5 5 1911 Romanów Józef Sawicki Słoboda Niwna Klemens Antonina Chomicz Benedykt Wojciechowski i Marcelina Metelska ż. Łukasza 178-3-216 22V-23R 131 Ż 45-46 DM
1 5 1911 Romanów Zofia Dubińska Marianówka Mikołaj Ewa Metelska Dominik Morzanowski i Karolina Morzanowska ż. Cezarego 178-3-216 23V-24R 134 Ż 47-48 DM
9 5 1911 Romanów Genowefa Sawicka Słoboda Niwna Kalikst Rozalia Metelska Augustyn Sawicki i Marcelina Paszkowska ż. Franciszka 178-3-216 26V-27R 151 Ż 53-54 DM
25 6 1911 Romanów Józef Brodowski Słoboda Niwna Wincenty Franciszka Sawicka Franciszek Żarczyński i Franciszka Metelska panna 178-3-216 31V-32R 183 Ż 63-64 DM
4 7 1911 Romanów Franciszek Sawicki Słoboda Niwna Walenty Teofila Metelska Augustyn Janiszewski i Aniela Metelska ż. Władysława 178-3-216 33V-34R 196 Ż 65-66 DM
8 8 1911 Romanów Józef Sawicki Słoboda Niwna Augustyn Maria Kuczyńska Antoni Chmielowski i Marcelina Metelska ż. Łukasza 178-3-216 34V-35R 204 Ż 69-70 DM
11 9 1911 Romanów Józef Ostrowski Futor Borejki Leon Walentyna Metelska Antoni Rodziński i Paulina Szponarska ż. Adolfa 178-3-216 38V-39R 228 Ż 77-78 DM
16 9 1911 Romanów Gwidon Tetera Słoboda Niwna Franciszek Józefa Powińska Robert Tetera i Katarzyna Metelska panna 178-3-216 39V-40R 229 Ż 79-80 DM
21 10 1911 Romanów Adela Felińska Marianówka Mikołaj Marcjanna Metelska Józef Łopuszański i Anna Telicka ż. Dymitra 178-3-216 42V-43R 251 Ż 85-86 DM
1 11 1911 Romanów Teofil Ganowski Futor Ożgi Stanisław Eufrozyna Metelska Stefan Safiński i Marcelina Metelska ż. Adolfa 178-3-216 45V-46R 266 Ż 91-92 DM
17 2 1911 Nowy Zawod Antonina Metelska Zdań-Balareczka Dominika Franciszek Jaroszyński, Aniela Bagińska ż. Stanisława 178-3-196 40V-41R 199 Ż 82 DW
5 3 1911 Nowy Zawod Bronisław Cierpicki Nieborówka, par. Puliny Franciszek Franciszka Metelska Józef Cierpicki, Sabina Cierpicka z. Antoniego 178-3-196 42V-43R 207 Ż 86 DW
7 3 1911 Nowy Zawod Bronisława Metelska Zdań-Balareczka Alojzy Sabina Rebicka Piotr Stawiński, Domicela (dalej nieczytelne) 178-3-196 46V-47R 230 Ż 94 DW
1 5 1911 Nowy Zawod Józefa Grzybowska Roszcza Franciszek Emilia Baszyńska Józef Jaroszyński, Antonina Metelska ż. Feliksa 178-3-196 65V-66R 322 Ż 132 DW
16 6 1911 Nowy Zawod Weronika Bagińska Dermań Kazimierz Teofila Burawska Franciszek Burawski, Antonina Metelska ż. Jana 178-3-196 81V-82R 404 Ż 164 DW
26 6 1911 Nowy Zawod Piotr Jaroszyński Huta Justynówka Franciszek Dominika Tuszyńska Piotr Talko, Ludwika Metelska ż. Macieja 178-3-196 85V-86R 428 Ż 172 DW
17 7 1911 Nowy Zawod Kamila Metelska Zdań-Balareczka Andrzej Ludwika Paszyńska Bazyli Liwicki, Antonina Cierpicka ż. Ludwika 178-3-196 89V-90R 449 Ż 180 DW
28 7 1911 Nowy Zawod Domicela Metelska Dermań Jan Antonina Murawska Ludwik Metelski, Emilia Murawska panna 178-3-196 91V-92R 462 Ż 184 DW
8 8 1911 Nowy Zawod Emilia Słodkowska Zdań-Balareczka Walenty Domicela Metelska Antoni Talko, Emilia Zielińska ż. Dominika 178-3-196 93V-94R 474 Ż 188 DW
17 10 1911 Nowy Zawod Dominik Węgłowski Nowy Zawod Józef Sabina Metelska Łukasz Węgłowski, Antonina Metelska 178-3-196 117V-118R 622 Ż 236 DW
14 9 1913 Starokonstantynów Stanisław Sokołowski Paszkowce Jan Tekla Metelska Wawrzyniec Bliźniukiewicz i Maria Lipińska panna 17-2-89 107V-108R 123 Ch 197-198 DM
22 2 1913 Krzywin Konstanty Brodecki Hołowelski Porub Władysław Helena Metelska Franciszek Orłowski i Katarzyna Szoler ż. Jana 17-2-70 237V-238R 26 Ch 455-456 DM
18 7 1915 Starokonstantynów Jadwiga Sokołowska Paszkowce Jan Tekla Metelska Stanisław Lipiński i Julia Metelska panna 17-2-90 21V-22R 88 Ch 44-45 DM
21 12 1915 Nowy Zawod Maria Metelska Dermanka IN Rozalia Kazimierz Baszyński i Waleria Baszyńska ż. Antoniego 178-3-197 284V-285R 2 Ż 563-564 DM
28 11 1915 Nowy Zawod Wincentyna Słodkowska Franciszek Antonina Metelska Gwidon Łoński i Paulina Sochodolska ż. Ludwika 178-3-197 284V-285R 3 Ż 563-564 DM
2 4 1916 Nowy Zawod Wincentyna Gorbacka Zdań Balarka Mikołaj Maria Słodkowska Józef Baszyński, Antonina Metelska ż. Kaliksta 178-3-197 305V-306R 106 Ż 605 DW
26 6 1916 Nowy Zawod Teofil Grzybowski Berezówka Franciszek Emilia Baszyńska Piotr Safiński, Antonina Metelska ż. Józefa 178-3-197 327V-328R 217 Ż 649 DW 0
9 7 1916 Nowy Zawod Leonida Ptaszyńska Huta Justynówka Wawrzyniec Józefa Denisewicz Franciszek Zieliński, Emilia Metelska panna 178-3-197 333V-334R 249 Ż 661 DW 0
21 7 1916 Nowy Zawod Wincentyna Metelska Zdań-Balarka Ludwik Maria Gołębiewska Dionizy Metelski, Alojza Gołębiewska panna 178-3-197 334V-335R 252 Ż 663 DW
26 6 1916 Nowy Zawod Teofil Grzybowski nieczytelne nieczytelne nieczytelne nieczytelne Piotr Safiński, Antonina Metelska ż. Feliksa 178-3-197 334V-335R 255 Ż 663 DW
25 12 1916 Nowy Zawod Michalina Cierpicka Zdań-Balarka Ludwik Antonina Ptaszyńska Stanisław Bagiński, Ludwika Metelska 178-3-197 365V-366R 410 Ż 725 DW
19 4 1918 Białogródka Władysław Zagajewski Książęcin Józef Józefa Metelska Jan Juchniewicz Michalina Medyńska, ż. Wincentego 49 JZ 0 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
11 5 1708 Czartorysk Kazimierz Liniewicz Marianna Katarzyna Metelska Mulczyce Mikołaj Białyński, Stanisław Barejkowski, Krystyna Potuszyńska, Anna 297-1-185 177V Ł 9467 DW
21 10 1828 Annopol Bazyli Szczawiński Puzyrki 20 Kazimierz Tekla Waśkiewicz Salomea Metelska Puzyrki 17 Jan Wiktoria Zabłocka Ur. Jakub Dąbrowski, Franciszka Jasińska 171-1-1 138R 9 R 7028 Mg
1 7 1828 Zasław św. Józefa ur. Teodor Wasilewicz Czteryboki 23 ur. Aleksander Anna Głoska ur. Marianna Gołębiowska Czteryboki 20 ur. Andrzej Małgorzata Metelska Bazyli Domaszewski, Józef Maszkowski, Antoni Pieńkowski 178-3-94 46V 32 Ż 89 KP2
16 9 1828 Starokonstantynów Dominikanie Mateusz Komarowski Łażawa W brak brak brak ur. Anna Metelska Łażawa brak brak brak brak ur. Feliks Poradowski, Bazyli Lewicki 178-3-94 164V 9 Ż 317 KP2
2 9 1829 Zasław św. Jana ur. Franciszek Błocki par. Zasław 25 ur. Adam Barbara Metelska ur. Anna Teofila Jastrzębska par. Zasław 19 ur. Wincenty Marianna Łańcucka ur. Józef Kasperski, Teodor Szkuratowski chorąży wojsk ros. 178-3-95 15V/16R 11 Ż 27/28 KP2
18 10 1831 Sokul Aleksander Nienadkiewicz Pożarki 50 Teodor Marianna Metelska Tekla Radzikowska z d.Karpiok Pożarki 38 Jan Chrystyna Bałaban Albert Białostocki, Mateusz Koralkowski 817 43V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0045.htm
22 11 1831 Annopol Jan Paszyński Paszuki, par. Berezdów 24 Grzegorz Barbara Łączyńska Magdalena Metelska Puzyrki 19 Jan Wiktoria Zabłocka ur. Konstanty Paszyński, Mikołaj Metelski 171-1-4 127V 6 R 7913 DW
29 10 1833 Korzec Piotr Chmielnicki Majdan Bereźnicki 23 Jerzy Regina Wolińska Zofia Metelska Majdan Bereźnicki 23 Błażej Marianna Marcinkowska 245-1-7 97 29 R PW
16 9 1834 Annopol Józef Trzciński Baczmanówka 45w Konstanty Małgorzata Krajewska Franciszka Dąbrowska par. Annopol 23 Kazimierz Anna Metelska Antoni Pogorzelski, Mikołaj Pogorzelski 171-1-7 120V 8 R 126 DM
11 2 1834 Zasław św. Józefa Antoni Krymski Czetyrboki 20 Kasper Marianna Świdbowska Justyna Kłopotowska Czetyrboki 20 Józef Apolonia Metelska Józef Morelowski, Jędrzej Kukliński 178-3-100 49V 5 Ż 101 RG
19 1 1836 Toporyszcze Szymon Cybulski par. Toporyszcze 27 Andrzej Zofia Metelska Józefa Nawrocka Rosówka 20 Marcin Marianna Szaciłło Wojciech Wojciechowski, Andrzej Nawrocki 178-51-386 132R 1 Ż 135 DM
21 2 1837 Annopol Konstanty Iważkiewicz [Iwaszkiewicz Łaszanówka par. Krzywin 22 Józef Tekla Dobrowolska Marianna Metelska Puzyrki 20 Jan Wiktoria Zabłocka Bazyli Szczawiński, Michał Kamiński 171-1-10 52V 3 R 55 DM
14 11 1837 Łysin Juliusz Szulicki 27 Stanisław Adela Rożyk Teofila Małyszczycka par. Łysin 20 Józef Marianna Metelska Walerian Rożyk, Julian Wtorzecki, Izydor Szulicki 823 212R 8 AGAD 221 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0221.htm
21 2 1837 Zasław św. Józefa Dominik Kłopotowski Czetyrboki 20 Józef Apolonia Metelska Franciszka Samborska Kłębówka 20 Michał Marianna Józef Domaszewski, Paweł Gołębiowski, Gaspar Krymski 178-3-108 82R 7 Ż 157 RG
2 7 1839 Bazalia -Tereszki Paweł Boruchowski Tryski 22 Michał Anna Żytkiewicz Paulina Piotrowska Tryski 20 Wiktor Petronela Metelska Kazimierz Ryżko, Tomasz Lipski, Marianna Wieleńska 178-3-112 236V-237R 7 Ż DM
22 1 1839 Korzec Adam Wojtkowski par. Korzec 23 Szymon Anna Lisowska Katarzyna Cybulska par. Korzec 19 Grzegorz Marianna Metelska Józef Metelski, Michał Rybczyński 178-51-433 82R 5 Ż 88
23 4 1839 Zasław św. Józefa Franciszek Wachowski Łopuszne par. Zasław św. Jana 28 Jan Marianna Dębicka Marianna z d. Gołębiowska Wasilewska Putryńce 30w Andrzej Małgorzata Metelska Paweł Gołębiowski, Paweł Festyk, Paweł Nahajewski 178-3-112 71V 7 Ż 139 DM
5 10 1841 Berezdów Feliks Niedaszkowski Maraczówka 22 Mateusz Apolonia Metelska Julianna Szymańska Paszuki 19 Jan Anna Baczyńska Karol Rożański, Jan Waśkowski, Franciszek Waśkowski 872 325 14 AGAD 173 DW, EK1, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0173.htm
5 7 1842 Zasław św. Józefa Józef Słowicki Czetyrboki 28w Leon Marianna Sołowiecka Marianna Metelska Czetyrboki 19 Piotr Anna Krassowska Paweł Buczyński, Konstanty Błocki 178-51-485 56R-56V 13 Ż 58-59 RG
6 6 1843 Korzec Kajetan Link Rudnia Klonowa 27 Maciej Tekla Kuriata Krystyna Metelska Balarka Kaczaniec 20 Feliks Anna Domańska 874 238 27 PW 0
23 1 1844 Toporyszcze Stanisław Szaciło Kazimierówka 20 Paweł Anna Szemiot Marianna Gątarska Kazimierówka 18 Tomasz Julianna Metelska Kazimierz Piłkiewicz, Mikołaj Hańba, Jan Szaciło 178-51-514 492V 2 Ż DM
23 1 1844 Toporyszcze Gabriel Gątarski Kazimierówka 20 Tomasz Julianna Metelska Magdalena Orzechowska Kazimierówka 18 Marcin Aleksandra Wysocka Kazimierz Piłkiewicz, Mikołaj Hańba, Jan Szaciło 178-51-514 492V 3 Ż DM
25 11 1845 Białogródka Szymon Zieliński Kołki par. Bazalia 27 Augustyn s. Dominika Marianna Bujalska Tekla Metelska Chwedorówka 18 Wojciech s. Józefa Brygida c. Pawła Sławecka Piotr Kobylański i Stanisław Bujalski 178-3-113 108V 27 Ż DM
30 1 1845 Bazalia filia Tereszki Stanisław Jastrzębski Tryski 24 Jan Teresa Wojnicka Kunegunda Mołodecka Tryski 18 Jan Salomea Metelska Mikołaj Sławecki, Tomasz Lipiński, Katarzyna Wierzbicka 178-3-113 236R 1 Ż DM
6 5 1845 Uszomierz Gabriel Osiński Słoboda Krywotyn Emilczyński 32w Marcin Małgorzata Krasnowska Franciszka Metelska Słoboda Krywotyn Emilczyński 20 Piotr Anna Sawicka Jakub Krasnowski, Jan Ostrowski 178-3-12 427V 11 Ż 835 DM
18 2 1845 Puliny Stanisław Kuźmiński Nowy Zawód 25 Paweł Anna Metelska Ewa Guzowska Nowy Zawód 18 Tomasz Katarzyna Dubrawska Jan Kuźmiński, Wojciech Sobecki 178-3-12 355R 10 Ż 699 DM
6 6 1846 Bazalia filia Tereszki Marcin Terpiłowski Tryski 33w Paweł Anna Dębska Paulina z d. Piotrowska Boruchowska Tryski 25w Wiktor Petronela Metelska Wincenty Wierzbicki, Franciszek Zakrzewski, Anastazja Wierzbicka 178-3-115 256V 5 Ż 504 DM
23 6 1846 Bazalia filia Tereszki Jan Wodziński Orlińce par. Kulczyny 26 Roch Marianna Bartoszewska Honorata Metelska Tryski 20 Antoni Anastazja Boruchowska Paweł Torczyński, Stefan Kukliński, Aleksandra Wodzińska 178-3-115 257R 6 Ż 505 DM
26 1 1847 Cudnów Andrzej Bielecki Słoboda Niwna 30 Marcin Ewa Suchodolska Domicela Metelska Słoboda Niwna 20 Józef Anna Ostapów Ignacy Janiszewski, Franciszek Guzowski 569-1-70 41R 10 Ż 81 DM
31 5 1848 Cudnów Konstanty Bilecki Słoboda Niwna 20 Mikołaj Anastazja Chodorowska Anastazja Metelska Słoboda Niwna 18 Wincenty Róża Oczeretko Piotr Kozłowski, Franciszek Sawicki 569-1-71 44V 24 Ż 87 DM
3 10 1848 Cudnów Stefan Żygadło Słoboda Niwna 28 Michał Julianna Wojciechowska Teresa Metelska Słoboda Niwna 22 Józef Marianna Kraszewska Stefan Żarczyński, Franciszek Sawicki 569-1-71 47V 37 Ż 93 DM
6 2 1849 Białogródka Jan Jaworski Tereszki par. Bazalia 28 Tomasz Anna Wysocka Honorata Metelska Chwedorówka 17 Wojciech Brygida Sławecka Szymon Bujalski i Jan Jaworski 178-3-118 556V 10 Ż DM
1 3 1853 Bazalia Jan Żytkiewicz Tryski 22 Józef Agata Medwedowska Apolonia Metelska Tryski 25 Antoni Anastazja Boruchowska Wawrzyniec Radziszewski, Michał Jastrzębski, Lucyna Medwedowska 178-3-121 113V 13 Ż 225 DM
21 5 1853 Bazalia Łukasz Wilański (Wiliński) Tryski 45w Andrzej Marianna Akajewicz Karolina Boruchowska Tryski 24 Józef Marianna Metelska Paweł Wierzbicki, Jan Ryżko, Katarzyna Wierzbicka 178-3-121 115V-116R 20 Ż 229-230 DM
18 10 1853 Bazalia Jan Kondracki Temnohajce par. Szumbar 40w Ignacy Agnieszka Kamenecka Tekla Metelska Wolica Polowa 21 Jan Antonina Kryńska Antoni Pasztelian, Jan Metelski, Rozalia Pasztalian 178-3-121 119R-119V 30 Ż 236-237 DM
22 2 1853 Berezdów Roman Popiel Paszuki 23 Łukasz Julianna Pióro Teofila Paszyńska Paszuki 19 Jan Magdalena Metelska Eliasz Jaworski, Jan Bołsunowski, Tomasz Ćwiczkowski 171-1-33 366V 4 R 361 DM
18 10 1853 Annopol Stanisław Jasiński par. Annopol 22 Tomasz Marianna Tyska Marcela Metelska par. Annopol 19 Mikołaj Franciszka Waśkowska Fabian Iwanicki, Antoni Kulczycki, Wawrzyniec Metelski 171-1-33 155R 12 R 153 BW
18 6 1853 Krzywin Feliks Morawski Łaszanówka 23 Jan Wiktoria Chodakowska Aniela Waśkiewicz Choniaków 21 Konstanty Marianna Metelska Aleksander Kostrycki, Andrzej Morawski 171-1-33 117R 6 R 115 BW 0
7 2 1854 Bazalia Michał Jastrzębski Tryski 26 Jan Teresa Wojnicka Katarzyna Staszewska Tryski 19 Antoni Marianna Metelska Paweł Wierzbicki, Jan Teleżyński, Justyna Metelska 178-3-122 31R 4 Ż DM
21 11 1854 Bazalia Antoni Zieliński Korczówka 42w Augustyn Marianna Bujalska Paulina z d. Metelska Baranowska Tryski 35w Antoni Anastazja Boruchowska Klemens Metelski, Antoni Staszewski, Karolina Wilińska 178-3-122 36V 26 Ż DM
14 11 1854 Cudnów Wojciech Janiszewski Słoboda Niwna 25 Teodor Agnieszka Aniela z d. Misiuna Metelska Słoboda Niwna w Mikołaj Katarzyna Garbolińska Józef Iliński, Benedykt Metelski 569-1-78 70V 38 Ż 137 DM
21 11 1854 Korzec Franciszek Kubasiewicz [Kubaszewicz] Majdan Stary par. Nowogród Wołyński 27 Feliks Rozalia [Domicela] Hołówko Anna Cybulska Bereźniki 18 Grzegorz Marianna Metelska Tomasz Chmielnicki, Grzegorz Głowacki, Szymon Głowacki 171-1-37 123V 21 R 129 DM
21 11 1855 Bazalia Antoni Boruchowski Tryski 27 Józef Marianna Metelska Aniela Kuklińska Tryski 20 Paweł Marianna Sławecka Antoni Staszewski, Julian Piotrowski, Katarzyna Kretowicz 178-3-123 114R-114R 25 Ż DM
17 2 1857 Bazalia Roman Wojnowski Chwedorówka par. Białogródka 25 Szymon Anna Kobylańska Marcjanna z d. Sławecka Wierzbicka Tryski 30w Wincenty Marianna Bobrowska Bazyli Metelski, Roch Metelski, Antonina Metelska 178-3-125 45V 13 Ż DM
9 11 1858 Bazalia Ignacy Mołodecki Tryski 25 Jan Salomea Metelska Otylda Skąpska Tryski 19 Józef Antonina Sławecka Stanisław Jastrzębski, Julian Piotrowski, Marianna Staszewska 178-3-127 44R 42 Ż DM
13 4 1858 Bereźnica Kazimierz Bułhajewski Majdan Dołhe 50w Stanisław Katarzyna Sobolewska Małgorzata Chorążyczewska z Anuszewskich Antonówka 40w Krzysztof Anna Metelska Grzegorz Łyszkiewicz, Józef Grejner, Edward Łyszkiewicz, Jan Korniewicz 839 363 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0191.htm
1859 Korzec Marceli Chmielnicki Piotr Zofia Metelska Karolina Jaworska nr aktu 26 t. VI 103
29 6 1860 Bazalia Antoni Pasztalan Wolica Polowa 45w Jan Ewa Iskra Katarzyna z d. Gilewicz Metelska Lutarówka 35w Jan Teresa Okarska Stefan Zawadzki, Stanisław Rychlicki, Tekla Metelska 178-3-130 44R 21 Ż DM
21 1 1862 Bazalia Piotr Gęsicki Ledzianka par. Białogródka 42 Andrzej Ewa Bujalska Feliksa Metelska Wolica Polowa 35 Jan Antonina Kryńska Antoni Pasztelan, Antoni Metelski, Zofia Gęsicka 178-3-131 100V-101R 2 Ż DM
18 11 1862 Bazalia Adolf Kłopotowski Tryski 28 Piotr Apolonia Królikowska Justyna z d. Janiszewska Metelska Tryski 30w Józef Tekla Roskoszyńska Wincenty Kustowski, Zefiryn Jarocki, Anna Kustowska 178-3-131 116R 48 Ż DM
21 10 1862 Berezdów Jan Rybicki Chorowiec 21 Jakub Marianna Nietyksza Tekla Paszyńska Paszuki 20 Jan Magdalena Metelska Feliks Zabrodski, Roman Zabłocki 17-1-25 52R 24 Ch 76 DM
10 11 1863 Berezne Julian Bronowicki Bronisławka 26 Julian Marianna Frankowska Rozalia Kondracka Bronisławka 20 Wojciech Urszula Metelska Jan Brusiłowicz, Stanisław Hulewicz 650-1-2 84V 9 R 109 BW
27 9 1864 Bazalia Mikołaj Boguchwalski Triski 32w Szymon Antonina Akajewicz Józefa Baranowska Triski 22 Antoni Paulina Metelska Kajetan Krotewicz, Jakub Tymanowski, Anna Krotewicz 17-1-8 20V-21R 17 Ch 41-42 DM 0
8 11 1864 Bazalia Florian Zieliński Triski 22 Dominik Franciszka Królikowska Józefa Staszewska Triski 21 Antoni Marianna Metelska Wincenty Kustowski, Zefiryn Jarocki, Franciszka Kłopotowska 17-1-8 24R 27 Ch 48 DM
15 11 1864 Bazalia Jakub Tymanowski Triski 22 Jan Karolina Lipińska Elżbieta Metelska Triski 17 Feliks Justyna Janiszewska Antoni Lipiński, Jan Lipiński, Emilia Lipińska 17-1-8 26R 33 Ch 52 DM 0
16 2 1865 Cudnów Edward Szklarski Hołubin 40 Szymon Teresa Żukowska Franciszka z d. Leśniewska Metelska Hołubin 25w Paweł Katarzyna Kłodnicka Paweł Grabiarz, Jan Bogatko 178-3-58 37V 26 Ż 73 DM
15 8 1865 Cudnów Jan Bielecki Słoboda Niwna 22 Mikołaj Tekla Malinowska Karolina Metelska Słoboda Niwna 18 Seweryn Anna Chmielowska Grzegorz Anuszkiewicz, Wincenty Sawicki 178-3-58 48R-48V 50 Ż 94-95 DM
10 10 1865 Bazalia Wojciech Kłodnicki Wolica Polowa 26 Maciej Maria Skąpska Aniela Boruchowska Tryski 23 Józef Maria Metelska Antoni Prejzner, Franciszek Pasztelian, Zofia Gęsicka 17-1-8 44R 48 Ch 88 DM
13 6 1865 Bazalia Ignacy Mołodecki Tryski 31w Jan Salomea Metelska Józefa Środowska Tryski 22 Adam Rozalia Miedzianowska Antoni Sławecki, Stanisław Staszewski, Maria Staszewska 17-1-8 40V 37 Ch 81 DM
6 6 1865 Bazalia Ignacy Pasztelian Wolica Polowa 25 Antoni Rozalia Metelska Marianna Prejzner [Preisner] Wolica Polowa 19 Kazimierz Marianna Żabowska Stanisław Borysławski, Ignacy Rewera, Paulina Podgórska 17-1-8 39V-40R 35 Ch 79-80 DM
23 1 1866 Cudnów Michał Żarczyński Słoboda Niwna 39w Szymon Ewa Nagalewska Benigna Metelska Słoboda Niwna 19 Seweryn Anna Chmielnicka Konstanty Sawicki, Jan Jaruszyński 178-3-58 61R 4 Ż 120 DM
4 9 1866 Cudnów Franciszek Kuczyński Słoboda Niwna 50w Michał Anna Rudnicka Aleksandra Metelska Słoboda Niwna 30 Feliks Anna Domańska Ignacy Janiszewski, Aleksander Sawicki 178-3-58 66V 26 Ż 131 DM
30 1 1866 Bazalia Karol Popławski Woliczka par. Teofilpol 22 Piotr Marianna Skąpska Franciszka Kalnicka Wolica Polowa 20 Mikołaj Katarzyna Małachowska Bonifacy Metelski, Franciszek Pasztalian, Marianna Metelska 17-1-8 52R 3 Ch 104 DM
8 9 1866 Bazalia Dominik Skąpski Tryski 35 Stanisław Antonina Mołodecka Teodora Staszewska Tryski 20 Antoni Marianna Metelska Wincenty Zieliński, Zefiryn Jarocki, Franciszka Wolińska 17-1-8 56V 16 Ch 113 DM 0
5 2 1867 Białogródka Leon Kłopotowski Tryski par. Bazalia 23 Paweł Teresa Krotewicz Tekla Metelska Chwedorówka 17 Jan Aleksandra Zielińska Fortunat Piotrowski, Maciej Rużycki 178-3-81 309R 8 Ż DM
5 11 1867 Rzyszczów Ignacy Konopacki wdowiec 58w Józef Helena Aniela Metelska par. Rzyszczów 30 Jan Franciszka Oskierko 312-1-92 224 11 m.K KM
24 5 1871 Białogródka Jan Piotrowski Chwedorówka Władysław Marianna Zarzycka Franciszka Metelska Chwedorówka 17 Jan Aleksandra Iglińska Fortunat Piotrowski, Feliks Wereszczyński 178-3-84 162V 23 Ż DM
21 11 1871 Białogródka Kazimierz Lubecki Medce [Metce] par. Kulczyny 24 Stanisław Agnieszka Dąbrowska Sabina Metelska Chwedorówka 19 Bazyli Ewa Kretowicz [Krotewicz] Benedykt Dąbrowski, Tomasz Faliński 178-3-84 171R 40 Ż DM
16 5 1871 Bazalia Celestyn Skąpski Tryski 22 Józef Antonina Ławecka Feliksa Żytkiewicz Tryski 18 Jan Apolonia Metelska Maciej Chmielnicki, Paweł Wierzbicki 17-1-8 116V 18 Ch 232 DM
21 11 1871 Bazalia Józef Więckiewicz Salicha par. Kulczyny 45w Franciszek Marianna Żytkiewicz Antonina Staszewska Tryski 25 Antoni Marianna Metelska Dominik Zalubowski, Stanisław Zalubowski 17-1-8 123R 44 Ch 245 DM
13 2 1872 Białogródka Jan Ostrowski Salicha par. Kulczyny 22 Józef Antonina Gorecka Marcjanna Zielińska Trusiłówka 17 Szymon Tekla Metelska Roman Ostrowski, Jan Żabirzewski 178-3-84 260R 18 Ż DM
23 1 1877 Cudnów Antoni Sawicki Słoboda Niwna 28 Nikodem Franciszka Anuszkiewicz Petronela Metelska Słoboda Niwna 17 Feliks Ewa Suchodolska 178-3-58 228R 4 Ż 452
11 6 1878 Białogródka Ignacy Budziński Kulczyny, par. Kulczyny 24 Józef Celestyna Sawicka Aniela Metelska Chwedorówka 19 Jan Aleksandra Zielińska Ksawery Zalewski, Leon Kłopotowski 178-3-133 193R 20 Ż DM
18 6 1878 Białogródka Augustyn Bujalski Korczówka par. Bazalia 30 Mikołaj Karolina Olszewska Urszula Zielińska Trusiłówka 17 Szymon Tekla Metelska Wincenty Latyński, Ignacy Moszczyński 178-3-133 194R 23 Ż DM
22 10 1878 Krzywin Adam Brodecki Ułaszanówka 29 Jan Marianna Metelska Helena Szczyglewska Lisicze 18 Florian Karolina Kornatowska Jan Tyski, Marcin Jasiński, Stanisław Metelski 17-2-71 54R 7 Ch DM
19 11 1878 Krzywin Józef Szczawiński Puzyrki par. Annopol 40 Bazyli Salomea Metelska Marianna Brodecka Ułaszanówka 19 Jan Justyna Świdzińska Józef Metelski, Mikołaj Iwanicki, Klemens Metelski 17-2-71 54V 10 Ch DM
4 2 1879 Białogródka Antoni Bilicki Salicha par. Kulczyny 22 Wincenty Teofila Choina Kazimiera Metelska Chwedorówka 20 Klementyn Antonina Zielińska Antoni Wysoczyński, Jan Ostrowski 178-3-133 240V 18 Ż 467 DM
20 10 1879 Białogródka Oktawian Szczucki par. Białogródka 30 Michał Emilia Gliniecka Julia Metelska Chwedorówka 17 Jan Aleksandra Zielińska Roch Metelski, Felicjan Zieliński 178-3-133 245V 38 Ż 477 DM
30 9 1879 Krzywin Stanisław Iwaśkiewicz [Iwaszkiewicz Ułaszanówka 26 Konstanty Marianna Metelska Marianna Murawska Choniaków 18 Tadeusz Franciszka Nowicka Hieronim Brodecki, Grzegorz Denisiewicz, Antoni Bronowicki 17-2-71 74V 5 Ch DM
9 11 1880 Białogródka Karol Wezdecki (Bezdecki) Sachnowce 23 Szymon Aleksandra Majewska (Bujalska ?) Aniela Metelska Chwedorówka 20 Bazyli Antonina Falińska Mikołaj Bujalski, Jan Metelski 178-3-133 299V 28 Ż 577 DM
30 8 1881 Białogródka Felicjan Bieliński Trusiłówka 30 Szymon Tekla Metelska Franciszka Jarocka Trusiłówka 19 Wincenty Brygida Kraśnicka Jan Ostrowski, Jan Metelski 178-3-133 351V 22 Ż 680 DM
24 7 1883 Białogródka Antoni Łaszcz Suchożyńce 21 Jan Agnieszka Baranowska Józefa Gęsicka Kropiwna 17 Piotr Tekla Metelska Grzegorz Łaszcz, Józef Zarzycki 178-3-133 478R 24 Ż DW 924
29 1 1884 Białogródka Antoni Latyński Wolica Tatarska par. Kulczyny 23 Andrzej Marianna Szaferowicz Wincentyna Metelska Chwedorówka 18 Bazyli Antonina Falińska Mikołaj Jastrzębski, Michał Żabirzewski 178-3-133 549R 3 Ż 1065 DM
17 6 1884 Bazalia Józef Czyż Ławrynowce par. Zasław św. Józefa 24w Mikołaj Tekla Kopestyńska (Kapustyńska ?) Dioniza z d. Jaworska Staszewska Triski 24w Jan Honorata Metelska Franciszek Wodziński, Roman Wierzbicki 17-1-8 271V 21 Ch 532 DM
5 5 1885 Białogródka Wojciech Pasztalan Chwedorówka 25 Antoni Faustyna Kozieradzka Marianna Metelska Chwedorówka 20 Klemens Apolonia Zielińska Józef Mikołajewski, Wincenty Królikowski 178-3-133 626R 15 Ż 1216 DM
15 6 1885 Białogródka Dominik Zieliński Trusiłówka 21 Szymon Tekla Metelska Marianna Sławecka Rublanka 19 Jan Antonina Żabirzewska Jan Ostrowski, Jan Metelski 178-3-133 628R 24 Ż 1220 DM
27 1 1885 Bazalia Wincenty Ostrowski Triski 22 Klemens Antonina Wilińska Marianna Żydkiewicz Triski 17 Jan Apolonia Metelska Antoni Wierzbicki, Kajetan Jastrzębski 17-1-8 277V 9 Ch 543 DM
6 11 1887 Grzymałów Jan Pałac Ostapie 26 Wawrzyniec Maria Gadzicka Maria Kaczor Ostapie 17 Maciej Honorata Metelska Michał Dziubiński i Filip Hreczuk 1614 62 5 LJ
20 10 1888 Grzymałów Bazyli Kaniuka Ostapie 27 Stefan Ksenia Mowczan Józefa Kaczór Ostapie 19 Maciej Honorata Metelska Andrzej Krysowaty, Błażej Rogalski 1614 161 3 LJ 0
11 1 1889 Grzymałów Piotr Jacyszyn Hlibów 24 Andrzej Magdalena Metelska Paulina Duszeńko Poznanka Hetm 19 Mateusz Pelagia Łamaga Michał Zwakuła, Marcin Sobastyański 1614 218 1 LJ 0
19 4 1892 Tbilisi Stanisław Krzyżanowski Austria 34 Filip Karolina Metelska Karolina Jakobina Zejc Tbilisi (luteranka) 20 Dawid Anna Aichholc Filip Wołodko 4 7 Tb
11 2 1901 Cudnów Franciszek Chodorowski Słoboda Niwna 24 Jan Agnieszka Wesołowska Agnieszka Sawicka Słoboda Niwna 18 Ignacy Józefa Metelska Wiktor Sawicki, Bernard Turowski 178-3-263 277R 23 Ż 527 DM
2 9 1901 Cudnów Łukasz Metelski Słoboda Niwna 20 Konstanty Lucyna Syngajewska Marcelina Sawicka Słoboda Niwna 20 Antoni Petronela Metelska Klemens Sawicki, Izydor Syngajewski 178-3-263 282V 45 Ż 538 DM
28 4 1902 Tbilisi Antoni Kowalski Warszawa 27 Władysław Józefa Wrześniak Aniela Czerniawska Kaniów, kijowska gub. 18 Maciej Paulina Metelska Franciszek Kowrach, Maurycy Czerniawski 30 17 Tb
2 6 1902 Cudnów Tomasz Brodowski Słoboda Niwna 39 Andrzej Maria Lucyna Bielecka Słoboda Niwna 30 Jan Karolina Metelska Władysław Metelski, Walenty Markusiewicz 178-3-263 303V 41 Ż 578 DM
16 2 1903 Cudnów Kalikst Syngajewski Słoboda Niwna 22 Antoni Anastazja Chomicz Salomea Sawicka Słoboda Niwna 20 Antoni Petronela Metelska Wiktor Sawicki, Józef Bielecki 178-3-263 327V 34 Ż 622 DM
16 2 1903 Cudnów Adolf Bober Słoboda Niwna 28 Benedykt Konstancja Metelska Adela Gołębiowska Słoboda Niwna 20 Aleksander Rozalia Sawicka Albin Wojciechowski, Bernard Turowski 178-3-263 328R 35 Ż 623 DM
26 5 1903 Cudnów Józef Syngajewski Słoboda Niwna 42w Jan Balbina Korczewska Paulina Kuczyńska Słoboda Niwna 25 Jan Wiktoria Metelska Kasper Ilniński, Józef Sawicki 178-3-263 331R 48 Ż 629 DM
22 6 1903 Cudnów Leon Ostrowski Futor Borejki 20 Tomasz Magdalena Sińkiewicz Walentyna Metelska Siaberka 19 Antoni Paulina Pulikowska Antoni Rudziński, Marian Pulikowski 178-3-263 334R 60 Ż 635 DM
21 9 1903 Cudnów Walenty Sawicki Słoboda Niwna 29 Antoni Franciszka Telicka Teofila Metelska Słoboda Niwna 25 Stefan Serafina Sawicka Marcel Kuczyński, Adolf Sawicki 178-3-263 337R 72 Ż 641 DM
26 10 1903 Cudnów Hilary Grontkowski par. Miropol 24 Józef Ludwika Guzowska Cecylia Brodowska Słoboda Niwna 26 Bazyli Katarzyna Metelska Bernard Turowski, Konstanty Sawicki 178-3-263 341R 88 Ż 649 DM
30 6 1904 Bazalia Kazimierz Wesołowski Ohijowce par. Starokonstantynów 21 Jan Petronela Ciesielska Franciszka Wojciechowska Sewruki 23 Bazyli Julia Metelska Józef Nowosielski, Jan Wojciechowski 17-1-8 518V 33 Ch 1010 DM
7 11 1904 Bazalia Władysław Szczucki Wolica Wąsowicza 24 Oktawian Julia Metelska Wiktoria Szatkowska Klitna Wielka 25 Piotr Tekla Lipińska brak zapisu świadków 17-1-8 520R 39 Ch 1013 DM
23 1 1905 Bazalia Stanisław Terpiłowski Antoniny par. Kulczyny 29w Celestyn Agnieszka Wojciechowska Petronela Tymanowska Triski 20 Jakub Elżbieta Metelska Jan Mondzelewski, Jan Telżyc 17-1-8 523R 3 Ch 1019 DM
2 10 1905 Cudnów Stefan Panasiuk Siaberka 34 Jakim Jakilina [Akwilina] Sołohub Katarzyna Metelska Siaberka 30 Wincenty Maria Anuszkiewicz Kalikst Metelski, Stanisław Tymborowski 178-3-263 384V 53 Ż 735 DM
13 11 1905 Cudnów Mikołaj Feliński Huta Marianówka 26 Ignacy Anastazja Kuźmińska Marcelina Metelska Słoboda Niwna 18 Antoni Anna Safińska Dionizy Łopuszański, Józef Bielecki 178-3-263 389R 72 Ż 744 DM
15 10 1906 Bazalia Feliks Tymanowski Triski 40w Jakub Elżbieta Metelska Franciszka z d. Kłodnicka Staszewska Wolica Polowa 25w Stanisław Antonina Kozielska Piotr Boruchowski, Julian Piotrowski 17-1-8 543V 46 Ch 1060 DM
11 2 1907 Bazalia Ignacy Tymanowski Tryski 31 Jakub Helena Metelska Maria Nowosielska Sewruki 18 Konstanty Karolina Janiszewska Franciszek Dąbrowski, Marian Metelski 17-1-8 551R 11 Ch 1074 DM
20 1 1908 Bazalia Jan Sokołowski Tryski 25 Anastazy Teofila Wierzbicka Tekla Metelska Tryski 19 Marcin Olimpia Żytkiewicz Stanisław Wierzbicki, Marian Metelski 17-1-8 560R 3 Ch 1091 DM
31 1 1910 Cudnów filia Romanów Józef Guzowski par. Miropol 33 Michał Balbina Pulikowska Franciszka Metelska par. Cudnów 22 Konstanty Łucja Syngajewska Antoni Bystrzycki, Mikołaj Guzowski 178-3-215 307V 5 Ż 578 DM
6 6 1910 Cudnów filia Romanów Kalikst Sawicki par. Cudnów 30 Andrzej Józefa Radzińska Rozalia Metelska par. Cudnów 26 Andrzej Ludwika Kuzińska Filip Czarnecki, Witalis Bilecki 178-3-215 310V 18 Ż 584 DM
15 8 1910 Cudnów filia Romanów Stefan Sawicki par. Cudnów 23 Antoni Petronela Metelska Rozalia Chomicz par. Cudnów 21 Wojciech Karolina Sakowska Klemens Sawicki, Józef Bilecki 178-3-215 313R 27 Ż 589 DM
31 10 1910 Cudnów filia Romanów Konstanty Sawicki par. Cudnów 25 Ignacy Józefa Metelska Franciszka Janiszewska par. Cudnów 18 Grzegorz Eufrozyna Sawicka Stefan Metelski 178-3-215 320R 55 Ż 603 DM
22 4 1912 Bazalia Marceli Wiliński Tryski 22 Kajetan Aniela Żółkiewska Petronela Metelska Tryski 18 Kazimierz Maria Skąpska Rafał Ostrowski, Franciszek Wiliński 17-1-8 618R 16 Ch 1204 DM
18 11 1912 Romanów Antoni Dobrowolski par. Romanów 30 Paweł Michalina Rakowska Ludwika Metelska par. Romanów 18 Michał Helena Bagińska Edward Dobrowolski i Bronisław Gołębiowski 178-3-216 160V 54 Ż 311 DM
14 2 1916 Nowy Zawod Marian Szmajchel Adamówka, par. Puliny 27 Józef Emilia Baszyńska Stanisława Metelska Turowa 24 Witalis Rozalia Sawicka Cezary Malinowski, Stanisław Karpiński 178-3-197 376R 7 Ż 735 DW
21 2 1916 Nowy Zawod Józef Zawacki Dubowiec, par. Żytomierz 34 Józef Aniela Pawłowska Stanisława Golczewska Osiczna 20 Bartłomiej Rozalia Metelska Teodozy Żurawski, Florian Zubrycki 178-3-197 377V 13 Ż 738 DW
13 11 1916 Nowy Zawod Bronisław Cierpicki Zdań-Balarka 21 Józef Barbara Metelska Kamila Kulikowska Szyjecka Buda 17 Piotr Maria Łońska Jan Cierpicki, Gwidon Łoński 178-3-197 386V 49 Ż 756 DW
15 2 1920 Międzyrzec Jan Maczkowski Stanisław Michalina Metelska Józefa Olszańska Szymon Marcelina Szawłowska Mikołaj Graboski, Józef Malinowski 740-4-363 13R 4 R AS

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
17 Lucyna Metelska 37 Ostróg Balarka Choteńska 1848 Równe SK 654-1-19
42 Lucyna Metelska 42 Ostróg Balarka Choteńska 1848 Równe SK 654-1-19
35 30 żona Helena z d. Metelska 33 Krzywin Hołowelski Porub 1912 Ch DM 17-2-70
70 18 żona Katarzyna z d. Metelska 47 Krzywin Kurasz 1912 Ch DM 17-2-70
5 16 żona Julia Metelska 46 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
463 27 Metelska Maria z Pileckich 41 Sławuta Puzyrki 1915 Żytomierz DM 178-49-64
465 30 Metelska Wiktoria z Malinowskich, wdowa 50 Sławuta Puzyrki 1915 Żytomierz DM 178-49-64
466 38 Metelska Matylda z Stemniowskich, wdowa 62 Sławuta Puzyrki 1915 Żytomierz DM 178-49-64


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl