Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 11 wyników dla: Golczewska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
27 12 1807 Rozważów Stefan Oborski Chunowska Huta Jerzy Anna Golczewska Jan Buynicki, Melania Ceborska, chrz. 27.12.1807 (wpisano na polecenie konsystorii w 1847 r.) 178-51-548 122V 4 Ż BS 252
15 10 1817 Rozważów Grzegorz Oborski Chunowska Huta Onufry Melania Torau Paweł Kotowski, Uliana Golczewska, chrz. 15.10.1817 (wpisano na polecenie konsystorii w 1847 r.) 178-51-548 122R 2 Ż BS 251
7 3 1818 Rozważów Marcin Oborski Chunowska Huta Jerzy Anna Golczewska Józef Domaracki, Marcella Drużyńska, chrz. 7.03.1818 (wpisano na polecenie konsystorii w 1847 r.) 178-51-548 122R 122V 3 Ż BS 251
2 11 1835 Połonne Karol Sawicki Łodzianówka Mateusz Marianna Golczewska Filip Sawicki żonaty, Franciszka Bagińska z. Tomasza 245-1-9 155R 105 R DW
23 10 1840 Rozważów Jan Wołkowiński Huta Chaniowska Jakub Anna Golczewska Benedykt Golczewski, Marianna Golczewska, panna, chrz. 27.10.1840 178-51-456 23V 17 Ż BS 57
8 5 1841 Korzec Józefa Jaworska Balarka Myszakowa Jakub Tekla Golczewska 872 195 49 0
16 4 1844 Korzec Wiktoria Jaworska Balarka Myszakowa Jakub Tekla Golczewska 875 145 55 PW 0
27 9 1847 Wiszewicze Ludwik Gałęzowski Komarówka Jan Anna Golczewska Józef Garliński, Aleksandra Makowska, chrz. 1.11.1847 178-51-548 101R 32 Ż BS 201

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
27 10 1835 Połonne Franciszek Sawicki Burtyn 21 Mikołaj Marianna Goleń Cecylia Golczewska Burtyn 18 Józef Rozalia Bagińska Franciszek Sałaciński, Jan Jaworski 245-1-9 166R 41 R DW 2829
8 10 1861 Krzemieniec Edward Elsner Dołhalówka, par. Jampol 23 Paweł Emilia Geldorf Magdalena Brudzka Krzemieniec 22 Antoni Tekla Golczewska 0.1-34 44R 22 T
12 10 1914 Torczyn Terenty Lewczuk Szepel 33 Jakub Ewa Maksymczuk Maria Golczewska Szepel 21 Marcin Maria Iżminowska 1056 48 8

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl