Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 790 wyników dla: Oborski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 7 1818 Kuniów Jakub Oborski 50 Bołotkowce szl., wdowiec 297-1-086 49R Ł
6 8 1827 Szumsk Julianna Oborska 43 Balarnia z kolki, ur., mąż Kasper Oborski, dzieci: Antoni, Franciszek, Kazimierz, Feliks, Karolina 245-1-1 405R 32 R RK
10 11 1828 Szumsk Jan Oborski 30 Hucisko Złamane żona Łucja, dziecko: Jan 245-1-2 410R 115 R RK
12 2 1828 Ostróg Jan Oborski 0,5 Hurby Ur., rodz.Kacper i Agnieszka zd. Wereszczyńska 171-1-1 24V 14 R Mg
11 2 1828 Dubno Marcel Oborski 1 Dubno s. Józefa i Anny z Berezowskich 814 190a 16 AGAD 194 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0194.htm
27 4 1830 Szumsk Benedykt Oborski 9 Załuże rodz. Jakub i Franciszka zd. Tokarska 245-1-4 392R 253 R RK
27 4 1830 Szumsk Franciszek Oborski 6 Załuże rodz. Jakub i Franciszka zd. Tokarska 245-1-4 392R 254 R RK
5 11 1830 Szumsk Jan Oborski 2/52 Załuże rodz. Wojciech i Krystyna zd. Tomczuk 245-1-4 397V 296 R RK
27 11 1830 Dubno Józef Kalicki 7/12 Dubno s. Feliksa i Marianny z Oborskich 816 149R 102 AGAD 150 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0150.htm
12 7 1835 Ostróg Gaspar Oborski 77 Piwcze z gorączki, wdowiec synowie Wojciech, Józef i Szymon, córka Katarzyna 171-1-8 38V 61 R
7 8 1836 Szumsk Jędrzej Oborski 2/12 Hucisko Pikulskie z konwulsji, ur., rodz. Ignacy i Ewa 245-1-10 482R 42 R RK
26 1 1837 Szumsk Antoni Oborski 5 Załuże z koru, pr., rodz. Wojciech i Krystyna zd. Klimczuk 245-1-11 493V 13 R RK
5 5 1838 Wieledniki Michał Oborski 9 Małachówka syn Jana i Anny 178-3-6 437V 18 Ż MW
28 10 1838 Szumsk Michał Oborski 1/12 Hucisko Złamane s. Ignacego i Ewy z Rutkowskich 245-1-12 303R 56 R 298 DM
18 1 1839 Szumsk Feliks Oborski 15 Balarnia s. Kaspra i Julianny z Kwiatkowskich 178-51-433 302R 12 Ż 315 DM
10 10 1839 Szumsk Kasper Oborski 70 Balarnia żona Magdalena z Hornickich, synowie Antoni, Franciszek i Kazimierz, córki Rozalia, Zofia i Paulina 178-51-433 306R 51 Ż 320 DM
20 4 1842 Szumsk Antoni Oborski 2 Majdan Dubieński s. ur. Franciszka i Anny z Kwiatkowskich 873 606 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0314.htm
12 10 1842 Szumsk Feliks Oborski 10/12 Hucisko Piekulskie s. ur. Ignacego i Domicelli z Minkowskich 873 612 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0317.htm
6 4 1843 Nieświcz Marianna Choińska 45 Hubin z Oborskich, odnodworka, mąz Jan, synowie Kasper, Michał, Jan i Franciszek, córki Magdalena, Cecylia, Konstancja i Marianna 438 14 13 0
21 6 1843 Szumsk Franciszek Oborski 30 Hucisko Piekulskie ur., żona Tekla z Malinowskich, syn Mikołaj, córki Marianna, Anna, Salomea i Rozalia 874 769 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0390.htm
4 1 1844 Szumsk Józefa Nowakowska 1 Majdan Dubieński c. Wojciecha i Magdaleny z Oborskich 875 697 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0368.htm
24 1 1844 Szumsk Ignacy Oborski 3 Majdan Dubieński s. ur. Franciszka i Tekli z Wiszniowskich 875 699 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0370.htm
25 8 1844 Szumsk Franciszek Sopiński 4 Obycz s. Wojciecha i Klary z Oborskich 875 712 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0376.htm
4 12 1844 Szumsk Feliks Oborski 1 Załuże s. Michała i Marianny z Listowskich 875 716 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0378.htm
24 5 1844 Ołyka Jan Oborski 4/12 Ołyka syn Anastazji Oborskiej 468 27 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0015.htm
2 2 1845 Szumsk Antoni Oborski 72 Majdan Dubieński ur., żona Marianna, syn Franciszek 876 663 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0355.htm
1 1 1846 Szumsk Mikołaj Oborski 7 Hucisko Piekulskie s. jednodworców Franciszka i Tekli z Malnowskich 877 871 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0450.htm
12 4 1846 Szumsk Wojciech Oborski 64 Majdan Dubieński żona Marianna z Wereszczyńskich, syn Jan 877 883 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0456.htm
9 5 1846 Szumsk Petronela Hornicka 11 Huta Szumska c. Macieja i Marianny z Oborskich 877 884 40 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0457.htm
4 9 1847 Równe Antoni Domański 1 Równe s. Teofila i Emilii z Oborskich 171-1-13 144R 33 R DM 0
13 2 1848 Ostróg Michał Wierzbicki 2 Derewiańcze s. wolno żyjących Antoniego i Rozalii z Oborskich 171-1-14 33R 26 R DM
24 12 1848 Ostróg Ignacy Oborski 2 Moszczanica s. 1-dw. Wojciecha i Honoraty z Wereszczyńskich 171-1-14 49V 156 R DM
4 4 1848 Szumsk Józef Mogosiński 4 Litowiszcze s. Jana i Elżbiety z Oborskich 245-1-14 216V 44 R 415 DM
12 5 1848 Szumsk Wincenty Tomczuk 2 Załuże s. Franciszka i Anny z Oborskich 245-1-14 218V 60 R 419 DM
6 6 1848 Szumsk Piotr Oborski 5 Huta Stara Szumska s. Antoniego i Klary z Jastrzębskich 245-1-14 220V 75 R 423 DM
10 6 1848 Szumsk Wojciech Oborski 2 Huta Stara Szumska s. Antoniego i Klary z Jastrzębskich 245-1-14 221R 79 R 424 DM
13 8 1848 Szumsk Agnieszka Różańska 1 Huta Piaseczna c. Mikołaja i Teresy z Oborskich 245-1-14 225V 115 R 433 DM
3 11 1848 Szumsk Łucja Sopińska 2 Obycz c. Wojciecha i Klary z Oborskich 245-1-14 228R 136 R 438 DM
1 3 1849 Szumsk Antoni Oborski 80 Załuże wdowiec po Mariannie z Tomczuków, syn Mikołaj i córka Florianna 245-1-15 241R 15 R 330 DM
2 1 1850 Szumsk Kajetan Wereszczyński 24 Majdan Dubieński żona Paulina z Oborskich, bezpotomny 426-1-239 123R 1 T 134 DM
17 9 1850 Szumsk Stanisław Oborski 6 Hucisko Piekulskie s. Józefa i Katarzyny z Zielińskich 426-1-239 133V 64 T 145 DM
26 11 1852 Szumsk Karol Różański 2/12 Huta Piaseczna s. Mikołaja i Teresy z Oborskich 426-1-241 136R 61 T 139 DM
15 9 1853 Szumsk Florentyna Sopińska 43 Obycz z Oborskich, mąż Wojciech, syn Jan, córki Marianna, Katarzyna i Aniela 878 265 54
10 3 1853 Ostróg Wojciech Oborski 50 Moszczanica Wielka ż. Honorata [z Wereszczyńskich - BW], s. Franciszek, Jan, c. Marianna 171-1-33 48R 27 R 48 BW 0
15 6 1853 Ostróg Aniela Wierzbicka 8 Derewiancze c. Antoniego i Róży z Oborskich 171-1-33 53R 63 R 53 BW
22 1 1854 Szumsk Jan Oborski 1,5 Onyszkowce s. Wojciecha i Honoraty z Wereszczyńskich 172-1-30 390R 5 R / FS 391 DM
14 5 1855 Szumsk Ksawery Oborski 4 Majdan Dubieński s. Franciszka i Tekli z Wiszniowskich 172-1-41 414R 42 R / FS 416 DM
30 10 1855 Szumsk Andrzej Jasiński 6 Załuże s. Józefa i Emilii z Oborskich 172-1-41 429R 131 R / FS 431 DM
23 11 1855 Szumsk Kamila Jasińska 4 Załuże c. Józefa i Emilii z Oborskich 172-1-41 431V 145 R / FS 434 DM
24 11 1855 Szumsk Szymon Jasiński 2 Załuże s. Józefa i Emilii z Oborskich 172-1-41 431V 147 R / FS 434 DM
1 12 1855 Szumsk Antonina Nowakowska 19 Majdan Dubieński c. Wojciecha i Magdaleny z Oborskich 172-1-41 433R 154 R / FS 435 DM
17 3 1856 Szumsk Marianna Chruszczewska 6/12 Kąty c. Feliksa i Apolonii z Oborskich 172-1-51 396R 37 R / FS 401 DM
18 11 1857 Beresteczko Kasper Oborski 63 Piaski żona Agnieszka, syn Łukasz, córki Helena, Emilia i Marianna 19 30 17 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2019/pages/PL_1_436_19_0017.htm
12 10 1859 Ostróg Stanisław Jakuszewski 35 Hurby ur., żona Marianna z Oborskich, córka Franciszka 886 127 54 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0067.htm
29 7 1859 Ostróg Tomasz Oborski 75 Hurby pog. 31.07, żona Rozalia z Kowalskich, syn Kazimierz, córki Karolina, Marianna i Antonina 886 128 56 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0067.htm
29 7 1859 Szumsk Mikołaj Głowacki 1 Kąty s. Antoniego i Anastazji z Oborskich 245-1-16 207R 47 R / FS 208 DM
4 9 1859 Szumsk Antonina Bużyńska 1 Majdan Dubieński c. Józefa i Emilii z Oborskich 245-1-16 208V 56 R / FS 210 DM
30 8 1860 Szumsk Paulina Tomczuk 1 Załuże c. Piotra i Katarzyny z Oborskich 245-1-18 225R 35 R 228 DM
14 7 1861 Krzemieniec Antoni Oborski 2 Folwarki Wielkie s. NN i 1-dw. Honoraty wdowy 0.1-34 66V 66 T
2 2 1863 Szumsk Karol Oborski 15 Kąty rodz. Kazimierz i Brygida zd. Jakuszewska 245-1-21 217R 5 R RK
24 2 1863 Szumsk Ignacy Oborski 61 Hucisko Pikulskie żona Domicela zd. Minkowska, dzieci: Tomasz, Jan, Ignacy, Teodor, Waleria 245-1-21 218V 14 R RK
4 12 1864 Ołyka Marianna Kotowska 30 Ołyka Franciszka i Anastazji z Oborskich 487 67 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0036.htm
10 1 1864 Szumsk Marianna Oborska 34 Hucisko Horodyskie zd. Moguszyńska, mąż Jan Oborski, dzieci: Wincenty, Józef, Joanna, Dorota 245-1-21 199V 5 R RK
24 5 1867 Ostróg Józef Oborski 90 Płoska wdowiec po Annie zd Berezeckiej, s. Jan, c. Katarzyna, Julianna , Teresa 654-1-56 109 L 2 R 111 MZ
2 2 1868 Krzemieniec Józef Oborski 51 Krzemieniec od gorączki tyfusowej, em. szer., wdowiec, nie wiadomo jak miala na imię żona i czy miał dzieci. 426-1-44 42V 9 T DW 810
18 3 1872 Szumsk Teresa Tomczuk 3 Załuże z kaszlu, c. chł. Piotra i Katarzyny Oborskiej 426-1-226 52R 46 T DM 369
1 8 1872 Szumsk Antonina Ostrowska 2 Antonowce z kaszlu, c. 1-dw. Jana i Karoliny Oborskiej 426-1-226 56R 76 T DM 373
31 8 1872 Szumsk Katarzyna Tomczuk 32 Załuże z cholery, z Oborskich, mąż Piotr, syn Feliks, córki Franciszka i Józefa 426-1-226 60R 101 T DM 377
18 9 1872 Szumsk Michał Jasiński 50 Hucisko Pikulskie z gorączki, żona Waleria z Oborskich, syn Antoni, córki Marianna, Elżbieta i Paulina 426-1-226 62V 115 T DM 380
22 8 1874 Szumsk Marianna Przewłocka 1 Kurjanki ospa, c. mieszczan Stanisława i Franciszki Oborskiej 1-227 63R 65 T DM 568
10 9 1874 Szumsk Wiktoria Oborski 3 Hucisko Pikulskie ospa, s. chł. Jana i Marianny Hornickiej 1-227 64V 73 T DM 570
18 9 1874 Szumsk Jakub Kucharski 2/12 Szumsk ospa, s. Grzegorza i Antoniny Oborskiej 1-227 65R 78 T DM 570
5 10 1874 Szumsk Dominik Kasiuba 1 Kąty ospa, s. chł. Jana i Antoniny Oborskiej 1-227 66V 85 T DM 572
19 11 1874 Szumsk Marianna Głowacka 12 Kąty ospa, c. chł. Antoniego i Anastazji Oborskiej 1-227 70V 110 T DM 576
1 3 1876 Szumsk Ksawery Oborski 1 Stara Huta s. chł. Stanisława i Franciszki Bilińskiej 1-228 51R 17 T DM 633
17 2 1878 Szumsk Marian Głowacki 16 Kąty z gruźlicy, s. chł., Szymona i Marceliny Oborskiej 1-230 59V 8 T DM 774
26 5 1878 Szumsk Olimpia Jarmolińska 1 Cyranka c. chł., Stanisława i Anny Oborskiej 1-230 62R 24 T DM 776
26 11 1878 Szumsk Antonina Kucharska 32 Szumsk chł., z Oborskich, mąż Grzegorz, syn Franciszek i córka Wiktoria 1-230 69R 75 T DM 783
27 2 1879 Szumsk Franciszka Kokurowska 54 Kąty z Oborskich, mąż Adam, córki Józefa, Paulina, Antonina, Marianna i Agata 426-1-226 172R 7 T 491 DM
2 4 1879 Szumsk Franciszek Kucharski 7/12 Szumsk s. Ignacego i Antoniny Oborskiej 426-1-226 173V 16 T 493 DM
12 2 1881 Szumsk Adam Oborski 8 Załuże s. chł. Piotra i Pauliny Mokusińskiej 426-1-231 52R 17 T DM 843
7 4 1881 Szumsk Magdalena Nowakowska 90 Majdan Dubieński chł. z Oborskich, wdowa po Wojciechu, syn Jan i córki Katarzyna i Kazimiera 426-1-231 57R 48 T DM 848
3 7 1881 Szumsk Jan Oborski 12 dni Stara Huta c. chł. Franciszka i Franciszki Paszkowskiej 426-1-231 62R 76 T DM 853
19 12 1881 Szumsk Grzegorz Kowalewski 0,5 Hucisko Pikulskie z ospy, s. chł. Jana i Antoniny Oborskiej 426-1-231 68R 112 T DM 859
21 12 1881 Szumsk Wiktor Kowalewski 5 Hucisko Pikulskie z ospy, s. ch. Jana i Antoniny Oborskiej 426-1-231 68R 114 T DM 859
21 9 1881 Krzemieniec Michał Oborski 67 Krzemieniec od chronicznego kataru, aresztant, s. Antoniego, wdowiec 426-1-75 36V 73 T 45 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47M-8?i=44&cat=834010
1 7 1882 Szumsk Jan Oborski 60 Hucisko Pikulskie chłop, żona Marcjanna z Suchodolskich, synowie Józef, Piotr i Paweł, córki Marianna i Urszula 1-232 371R 44 T
18 11 1882 Szumsk Adolf Zieliński 2,5 Hucisko Pikulskie s. chł. Stanisława i Pauliny z Oborskich 1-232 376V 77 T
25 12 1882 Szumsk Józef Paszkowski 7/12 Majdan Dubieński s. chł. Wincentego i Józefy z Oborskich 1-232 379V 95 T
22 5 1885 Szumsk Antoni Oborski 90 Stara Huta chł., wdowiec, synowie Stanisław, Franciszek, Wojciech i Julian, córka Anna Jarmolińska 426-1-232 216V 44 T
4 7 1885 Szumsk Jan Oborski 10/12 Hucisko Horodyskie s. chł. Józefa i Marceliny z Adaszyńskich 426-1-232 218R 56 T
15 7 1885 Szumsk Józef Oborski 8/52 Hucisko Pikulskie s. chł. Adolfa i Anny z Listowskich 426-1-232 219R 63 T
14 10 1885 Szumsk Stanisław Oborski 1/12 Majdan Dubieński s. chł. Mikołaja i Petroneli Soczyńskiej 426-1-232 223R 95 T
11 11 1885 Dederkały Józefa Kwiatkowska 1 Potuturów c. chł. Kajetana i Marianny Oborskiej 1-79 142V 26 T 732 DM
13 12 1887 Szumsk Piotr Oborski 0,5 Załuże s. Piotra i Pauliny z Mokusińskich 426-1-232 160V 81 T
11 4 1889 Szumsk Stanisław Oborski 2 Stara Huta utonął, s. Stanisława i Franciszki Bilińskiej 426-1-232 71V 43 T 939 DM
6 12 1889 Szumsk Mikołaj Kasiuba 4/52 Załuże s. Jana i Antoniny Oborskiej 426-1-232 79V 90 T 947 DM
25 2 1890 Kuniów Jan Daszkiewicz 62 Zakoty żona Waleria z Oborskich, synowie po 1-żonie Józef i Andrzej 178-3-86 352R 17 Ż DM
9 2 1891 Szumsk Stanisław Oborski 1/12 Kąty s. chł. Antoniego i Antoniny z Jasińskich 01-233 67V 13 T
1 9 1891 Szumsk Franciszek Oborski 22 Stara Huta s. chł. Stanislawa i Franciszki z Bielińskich 01-233 76V 68 T
6 11 1891 Kuniów Waleria Daszkiewicz 81 Zakoty z Oborskich, wdowa 178-3-86 398R 38 Ż DM
8 1 1892 Kuniów Honorata Malinowska 70 Peremerówka z Wereszczyńskich, mąż Grzegorz, syn Franciszek Oborski po I-mężu 178-3-86 447V 2 Ż DM
9 1 1894 Szumsk Piotr Zieliński 3 Hucisko Pikulskie s, chł. Stanisława i Pauliny z Oborskich 01-233 333V 4 T
21 1 1894 Szumsk Paweł Sikorski 8/12 Kąty s. chł. Adama i Marianny z Oborskich 01-233 334V 11 T DW
16 2 1894 Szumsk Joanna Kowalska 4 Odrygany c. chł. Jana i Antoniny z Oborskich 01-233 337V 34 T
29 8 1894 Szumsk Józef Oborski 5 Hucisko Horodyskie s. chł. Józefa i Marceliny z Adaszyńskich 01-233 345V 98 T
24 11 1894 Szumsk Karolina Gabruk 3 Iserna c. chł. Franciszka i Joanny z Oborskich 01-233 350V 127 T
4 1 1895 Szumsk Feliks Oborski 7/12 Hucisko Horodyskie s. chł. Piotra o Małgorzaty z Kucharskich 01-233 248V 2 T
3 11 1895 Szumsk Kazimierz Oborski 82 Kąty chłop, wdowiec, synowie Antoni i Mikołaj, córki Maria i Michalina 01-233 259V 81 T
23 8 1895 Kuniów Ignacy Uborski [Oborski] 40 Willa chł., żona Maria z Dzwonkowskich, synowie Bronisław, Jerzy, Jan, Piotr i Stanisław, córki Krystyna i Helena 178-3-86 590V 68 Ż DM
23 2 1898 Szumsk Wiktoria Jarmolińska 3/12 Cyranka c. ch. Stanislawa i Anny z Oborskich 01-234 83V 19 T
15 2 1899 Szumsk 0 Hucisko Pikulskie martwo urodzone dziecko chł. Stanisława i Pauliny z Oborskich Zielińskich 01-235 67V 13 T
19 6 1899 Szumsk Paweł Piatkowski 3 Pototury s. chł. Kajetana i Marianny z Oborskich 01-235 72V 44 T
19 4 1901 Szumsk Paweł Kwiatkowski 4 Pototurów s. chł. Kajetana i Marii z Oborskich 0.1-236 424R 46 T
5 10 1901 Szumsk Bronisław Oborski 2 Stara Huta s, chł. Tomasza i Antoniny 0.1-236 432R 92 T
17 11 1901 Szumsk Dominik Jarmoliński 1,5 Cyranka s. chł. Stanisława i Anny z Oborskich 0.1-236 435V 115 T
14 7 1902 Szumsk Józef Oborski 35 Hucisko Horodyskie chłop, żona Marcelina z d. Adaszyńska, syn Piotr, córki Emilia, Aleksandra, Teofila i Wiktoria 0.1-236 324R 68 T
26 8 1902 Szumsk Marian Oborski 3/52 Hucisko Horodyskie s. chł. Piotra i Małgorzaty z Kucharskich 0.1-236 326R 81 T
1 1 1903 Szumsk Marceli Oborski 5 Kamienna Góra s. chł. Michała i Adeli z Łopuszańskich 0.1-237 84V 2 T
11 1 1903 Szumsk Stefanina Jasińska 16 Iłowica Mala c. chł. Wawrzyńca i Brygidy z Oborskich 0.1-237 85R 4 T
20 2 1903 Szumsk Karolina Kwiatkowska 12 Pototurów c. chł. Kajetana i Marii z Oborskich 0.1-237 86V 14 T
20 2 1903 Szumsk Jakub Jasiński 21 Iłowica Mala s. chł. Wawrzyńca i Brygidy z Oborskich 0.1-237 86V 15 T
26 7 1903 Szumsk Marceli Oborski 3/52 Hucisko Horodyskie s. chł. Piotra i Małgorzaty z Kucharskich 0.1-237 96R 70 T
2 3 1904 Szumsk Kazimierz Oborski 85 Kamienna Góra chłop, wdowiec, synowie Jakub, Antoni i Jan, córki Tekla i Katarzyna 0.1-238 67R 32 T
8 2 1905 Szumsk Stanisław Zieliński 56 Hucisko Pikulskie chłop, zona Paulina z Oborskich, synowie Franciszek, Jakub i Grzegorz, córki Maria i Anna 426-1-236 210R 40 T
29 4 1905 Szumsk Jan Oborski 80 Hucisko Pikulskie s. Ignacego, chłop, żona maria z Czarneckich, synowie Adolf, Józef i Franciszek 426-1-236 214V 80 T
26 6 1905 Szumsk Józef Jasiński 2,5 Kąty s. chł. Mikołaja i Kamili z Oborskich 426-1-236 216V 100 T
9 8 1905 Szumsk Mikołaj Jasiński 30 Kąty s. Pawła, chłop, żona Kamila z Oborskich, córka Stanisława 426-1-236 218R 116 T
28 4 1906 Szumsk Jan Oborski 44 Kamienna Góra s. Kazimierza, chłop, żona Adela z Dzwonkowskich, synowie kazimierz, Marian, Stanislaw i Bolesław, córka Malwina 426-1-236 150R 49 T
8 1 1907 Szumsk Petronela Gabruk 8 Załuże c. chł. Franciszka i Joanny z Oborskich 426-1-236 73V 3 T
20 3 1908 Starokonstantynów Feliks Lutoborski 57 Pohoryła Wyższa z Guberni Lublińskiej, żona Helena, syn Eugeniusz i córka Marta 17-2-88 68R 21 Ch 135 DM
13 1 1910 Dubno Janina Kajdanowicz 1 Obhów c. Franciszka i Emilii z Oborskich 740-4-162 130V 2 R 107 DM
12 4 1917 Pokostówka Tymofiej Oborski 5 m-cy Budyszcze s. Jana i Marianny z Łońskich 178-3-211 28R 5 Ż 56 DM
21 3 1919 Szumsk Stanisław Oborski 90 Huta Stara żona Franciszka z d. Bielińska, dzieci: Jan, Paulina, Olimpia 426-1-258 61R 47 T 63 RK
24 11 1919 Szumsk Piotr Oborski 70 Załuże żona Paulina z d. Mokosińska, syn Łukasz 426-1-258 70R 146 T 73 RK
12 12 1919 Szumsk Wojciech Oborski 68 Huta Stara wdowiec, dzieci: Feliksa, Klementyna 426-1-258 70V 154 T 74 RK
28 10 1920 Młynów Adolf Oborski 52 Koryta kol. mąż Anny, zostawił syna Antoniego, córki Marię, Franciszkę, Feliksę i Władysławę. 740-6-321 70 96 R AK2
17 4 1920 Szumsk Franciszek Oborski 60 Mosty żona Katarzyna z d. Górska, dzieci: Jan, Ewelina 426-1-259 34V 108 T 59 RK
16 5 1921 Szumsk Antoni Oborski 65 Kąty dzieci: Jan, Franciszek, Stanisława 426-1-259 107R 62 T 163 RK
11 6 1923 Szumsk Leontyna Kupińska 2 Majdan Antonowiecki c. Piotra i Aleksandry z d. Oborskiej 426-1-260 52R 58 T 105 RK
2 4 1924 Szumsk Stanisław Kokurowski 5/12 Marynki s. Franciszka i Aleksandry z d. Oborskiej 426-1-261 57R 29 T 110 RK 0
13 8 1924 Szumsk Wincenty Białobrzycki 4/12 Kąty s. Franciszka i Rozalii z d. Oborskiej 426-1-261 62V 63 T 121 RK
24 8 1924 Szumsk Ludwik Śliwiński 3 Huta Stara s. Mariana i Marii z d. Oborskiej 426-1-261 64V 73 T 125 RK
3 9 1924 Szumsk Aniela Śliwińska 7 Huta Stara c. Mariana i Marianny z d. Oborskiej 426-1-261 65R 78 T 126 RK
10 10 1924 Szumsk Antonina Piotrowska 10/12 Załuże c. Stanisława i Wincentyny z d. Oborskiej 426-1-261 66V 87 T 129 RK
21 3 1930 Młynów Zygmunt Lipiński 1 i 10/12 Czerce z kokluszu. s. Jana i Marii z Oborskich. Pochowany 23.03. 740-6-322 330 17 R AK2
4 3 1934 Kąty Zofia Zielińska 6/12 Hucisko Pikulskie data urodzenia 15.08.1933, c. Marcina i Stanisławy z Oborskich 426-1-289 42V 14 T 83 DM
10 9 1934 Kąty Elżbieta Jastrzębska 8/12 Stara Huta data ur. 29.01.1934, c. Henryka i Janiny z Oborskich 426-1-289 46R 43 T 90 DM
16 11 1934 Kąty Bronisław Oborski 38 Hucisko Pikulskie żona Krystyna z Pestrowiczów, córka Leontyna 426-1-289 48R 60 T 94 DM
12 8 1935 Kąty Genowefa Listowska 10/365 Hucisko Pikulskie data ur. 2.08.1935, c. Piotra i Anieli z Oborskich 426-1-290 45V 37 T 89 DM
20 9 1935 Kąty Józef Oborski 65 Marynki zgon w szpitalu w Szumsku, syn Franciszka i Franciszki z Paszkowskich, żona Antonina, córki Aleksandra, Anna i Janina 426-1-290 45V 40 T 89 DM
17 2 1936 Kąty Stanisław Wereszczyński 75 Zielony Dąb data ur. 20.04.1861, syn Jana i Zofii z Oborskich, wdowiec, synowie Łukasz, Marceli, Piotr i Antoni, córki Antonina i Stanisława 426-1-291 38R 4 T 73 DM
1 6 1936 Kąty Jan Brączkowski Kuty data ur. 2.03.1908, zamarł w Krzemieńcu, s. Franciszka i Emilii z Oborskich, żona Anna i syn Henryk 426-1-291 40R 20 T 77 DM
3 9 1936 Kąty Elżbieta Jastrzębska 5/12 Stara Huta data ur. 2.04.1936, c. Henryka i Janiny z Oborskich 426-1-291 42V 40 T 82 DM
2 5 1937 Kąty Mieczysław Minkowski 1/12 Kąty data ur. 7.03.1937, s. Józefa i Janiny z Oborskich 426-1-292 50V 21 T 83 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 12 1767 Szumsk Piotr Jakuszewska Hucisko Horodyskie Andrzej Marianna Pikulska Wojciech Oborski, Magdalena Buchowiecka, Franciszek Siemiatkowski, Antonina Mirowska 297-1-180 141R Ł 4515 RK
25 7 1776 Szumsk Jakub Ganczar Ganczarz Kruholec Maciej Marianna Kajetan Dumanski, Anastazja Olszewska, Jan Doborski, Teresa Domanska 297-1-181 16V Ł 17 RK
12 11 1778 Szumsk Marcin Krasicki Stefan Aleksandra Wojciech Oborski, Teresa Parołoska 297-1-181 25Ra Ł 025a2 RK
5 11 1781 Szumsk Wincenty Łapiński Żołobki Ignacy Angela Cedrońska Michał Oborski, Anna Domanska 297-1-181 51R Ł 051a RK
26 10 1786 Szumsk Stefan Jakuszewski Majdan Dubieński Piotr Barbara Chomicka Sebastian Oborski, Teresa Pawłowska 297-1-181 81aV Ł 082-1 RK
23 1 1790 Szumsk Bonawentura Żelechowski Kruholec Wojciech Petronela Nowicka Tomasz Oborski, Anna Turska 297-1-181 99V Ł 18 RK
27 12 1807 Rozważów Stefan Oborski Chunowska Huta Jerzy Anna Golczewska Jan Buynicki, Melania Ceborska, chrz. 27.12.1807 (wpisano na polecenie konsystorii w 1847 r.) 178-51-548 122V 4 Ż BS 252
1 10 1807 Ostróg Jan Michał Oborski Hucisko Nowomalińskie Andrzej Katarzyna Stefan Zieleźnicki, Ewa Smolińska 297-1-136 68 Ł 1103 SK
21 3 1809 Ostróg Józef Benedykt Oborski Swiate Kacper Barbara Jan Grzybowski, Magdalena Oborska 297-1-136 94 Ł 1142 SK
15 10 1817 Rozważów Grzegorz Oborski Chunowska Huta Onufry Melania Torau Paweł Kotowski, Uliana Golczewska, chrz. 15.10.1817 (wpisano na polecenie konsystorii w 1847 r.) 178-51-548 122R 2 Ż BS 251
7 3 1818 Rozważów Marcin Oborski Chunowska Huta Jerzy Anna Golczewska Józef Domaracki, Marcella Drużyńska, chrz. 7.03.1818 (wpisano na polecenie konsystorii w 1847 r.) 178-51-548 122R 122V 3 Ż BS 251
11 1 1827 Szumsk Rozalia Adaszyńska Huta Szumska Tomasz Marianna Antoni Białobrzycki, Rozalia Oborska, Tomasz Oborski, Marianna Jankowska 245-1-1 374R 8 R RK
5 2 1827 Szumsk Wincenty Oborski Hucisko Złamane Maciej Anna Sińkowska Ludwik Domański, Ewa Oborska ż. Jana, Jan Oborski, Katarzyna Domańska ż. Feliksa 245-1-1 375R 15 R RK
7 11 1827 Szumsk Jan Oborski Hurby par. Mizocz Kasper Agnieszka Wereszczyńska Ignacy Leszniowski, Marianna Szymaszewska wdowa, Stanisław Wereszczyńśki, Tekla Wereszczyńska panna 245-1-1 386R 80 R RK
20 8 1827 Wołoczyska Andrzej Kozłowski Manaczyn Maciej Wiktoria Wachowska Jan Długoborski, Marcella Kozłowska 178-3-93 297R 78 Ż 571 KP2
23 1 1828 Krzemieniec Jan Klimenczuk Królewski Most Jędrzej Antonina Jaroszewicz Paweł Oborski i Anna Cybulska ż. Wawrzyńca 426-1-3 31V 25 T 532 DM
28 4 1828 Szumsk Franciszka Oborska Hucisko Pikulskie Józef Anastazja Śliwińska Jan Oborski, Marianna Głowacka ż. Ignacego 245-1-2 389V 144 R RK
14 7 1828 Szumsk Zofia Oborska Balarnia Kasper Magdalena Hornicka Antoni Krasicki, Regina Wereszczyńska wdowa, Franciszek Oborski, Franciszka Zaremba ż. Wojciecha 245-1-2 391R 167 R RK
12 8 1828 Szumsk Marianna Oborska Huta Szumska Tomasz Rozalia Kowalska Józef Hornicki, Rozalia Smolińska ż. Andrzeja, Szymon Oborski, Zofia Kalinowska ż. Adama 245-1-2 392R 177 R RK
21 8 1828 Dubno Jan Oborski Dubno Józef Anna Berezowska Michał Pauliner i Marianna Iwanow, asyst. Grzegorz Rudziński i Wiktoria Boczkowska 814 173aV 68 AGAD 177 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0177.htm
16 6 1829 Ostróg Antonina Zalewska Mizocz Szymon Julia N. Kacper Oborski, Franciszka Gołcowa 171-1-2 10R 75 R MZ 718
2 10 1829 Ostróg Franciszek Oborski Buderaż majątek Łazińskiego Antoni Franciszka Majewska 171-1-2 11V 87 R 719 MZ
15 2 1829 Dubno Franciszek Szpitalewski Mirohoszcza Maciej Brygida Kwiatkowska Franciszek oborski i Małgorzata Ginowska ż. Piotra 815 188R 22 AGAD 192 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0192.htm
7 7 1830 Szumsk Marianna Iwanicka Hucisko Rozebrane Atanazy Marianna Oborska Maciej Oborski, Marianna Smulska wdowa, Grzegorz Bestrzylaniuk, Anna Zakrzewska ż. Marcina 245-1-4 375R 700 R 2134 RK
14 4 1830 Szumsk Jan Adaszyński Majdan Dubieński Mikołaj Marianna Piasecka Antoni Oborski, Honorata Lenczewska ż. Józefa, Józef Wereszczyński, Anna Rutkowska ż. Macieja 245-1-4 372V 501 R 2127 RK
23 12 1830 Szumsk Józefa Adaszyńska Majdan Dubieński Mikołaj Marianna Oborska Ignacy Oborski, Magdalena Pakuszewska ż. Stefana 245-1-4 381V 1021 R 2150 RK
23 5 1830 Żytomierz Wiktoria Winiarska Żytomierz Józef Anna Bielawska Andrzej Oborski Katarzyna Piątkowska as: Jan Fiszer Michalina Abramowicz, Tadeusz Abramowicz Marianna Winiarska 178 3 3 V19 134 Ż MP
28 6 1830 Dubno Piotr Paweł Przewłocki Załuże Wawrzyniec Marianna Czychowska Antoni Oborski i Marianna Jakuszewska ż. Stanisława 816 120V 60 AGAD 123 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0123.htm
13 10 1832 Szumsk Jan Oborski Hucisko Pikulskie Ignacy Ewa Ruthkowska Rutkowska Franciszek Oborski, Marianna Kupińska ż. Teodora, Teodor Kupiński, Joanna Wereszczyńska panna 245-1-6 396R 58 R 1809 RK
5 3 1833 Szumsk Józef Oborski Balarnia Antoni Aniela Adaszyńska Piotr Kozłowski, Agnieszka Zaręba ż. Tomasza 245-1-7 379V 9 R 1937 RK
20 7 1834 Szumsk Małgorzata Supczyńska Sopczyńska Majdan Dubieński Adam Marianna Osadzka Franciszek Oborski, Rozalia Bagińska ż. Stanisława 245-1-8 373R 34 R 1998 RK
6 7 1835 Szumsk Julia Wierzbicka Balarnia Antoni Rozalia Oborska Antoni Oborski i Apolonia Gruszecka wdowa 245-1-9 371V 18 R 725 DM
22 11 1836 Szumsk Stanisław Oborski Balarnia Antoni Klara Jastrzębska Józef Wierzbicki, Marianna Oborska ż. Antoniego 245-1-10 458R 69 R 2224 RK
25 8 1836 Szumsk Jan Kowalewski Huta Stara Szumska Antoni Marianna Antoni Oborski, Zofia Kalinowska 245-1-10 454R 45 R 2215 RK
28 1 1836 Szumsk Franciszek Smoliński Iserna Feliks Marianna Malinowska Franciszek Oborski, Łucja Wereszczyńska 245-1-10 448R 7 R 2203 RK
12 5 1837 Ostróg Petronela Rolińska Buszcza Andrzej Julianna Gajewska Józef Oborski i Magdalena Rolińska 171-1-10 10R 56 R DM
27 4 1837 Szumsk Jan Rogowski Huta Szumska Feliks Marianna Zielińska Antoni Oborski, Joanna Oborska ż. Franciszka 245-1-11 475R 27 R 1734 RK
11 9 1837 Szumsk Antoni Smoliński Iserna Feliks Marianna Malinowska Franciszek Oborski, Honorata Kozłowska ż. Kajetana, Kajetan Kozłowski, Eudochia Listowska 245-1-11 480R 57 R 1746 RK
6 12 1837 Szumsk Anna Zawadzka Huta Szumska NN Elżbieta Zawadzka Antoni Oborski, Marianna Rogowska ż. Feliksa 245-1-11 485R 87 R 1756 RK
15 1 1838 Szumsk Paulina Kalnowska [Kalinowska] Huta Szumska Adam Zofia Michałowska Feliks Rogowski, Agnieszka Jastrzębska ż. Michała, Antoni Oborski, Anna Kowalewska 245-1-12 274V 6 R 270 RK
19 2 1838 Szumsk Marianna Kozłowska Hucisko Rozebrane Kajetan Honorata Malnowska Malinowska Franciszek Oborski, Eudozja Listowska ż. Józefa 245-1-12 277R 20 R 272 RK
26 5 1838 Szumsk Franciszek Oborski Huta Szumska Antoni Klara Jastrzębska Feliks Rogowski, Zuzanna [Zofia] Kalnowska [Kalinowska] ż. Adama 245-1-12 279V 36 R 275 RK
15 9 1838 Szumsk Jan Jastrzębski Huta Stara Szumska Gabriel Katarzyna Szliwińska [Śliwińska] Antoni Oborski, Zofia Jakuszewska ż. Kazimierza 245-1-12 283R 55 R 278 RK
1 10 1838 Szumsk Michał Oborski Hucisko Piekulskie Ignacy Ewa Rutkowska Franciszek Oborski, Ewa Listowska ż. Józefa 245-1-12 284V 66 R 280 RK
29 3 1839 Szumsk Józefa Jastrzębska Huta Stara Szumska Feliks Petronela Tomczuk Antoni Oborski i Zofia Kalinowska ż. Adama 178-51-433 285V 22 Ż 297 DM
4 4 1839 Szumsk Mikołaj Oborski Hucisko Pikulskie Franciszek Tekla Molnowska Ignacy Oborski i Marianna Smolińska ż. Feliksa 178-51-433 285V 24 Ż 297 DM
19 4 1839 Szumsk Marianna Kowalewska Huta Stara Szumska Franciszek Joanna Wereszczyńska Antoni Oborski i Zofia Kalinowska ż. Adama 178-51-433 286R 27 Ż 297 DM
4 10 1839 Szumsk Franciszka Jakuszewska Huta Stara Szumska Kazimierz Józefa Szliwska [Śliwińska] Antoni Oborski i Zofia Kalinowska ż. Adama 178-51-433 291V 65 Ż 304 DM
17 7 1839 Szumsk Józef Zieliński Hucisko Surażskie Jan Joanna Czerniachewicz Antoni Oborski i Petronela Jastrzębska ż. Feliksa, asyst. Teodor Rogowski i Dorota Orłowska 178-51-433 296V 96 Ż 309 DM 0
1 2 1840 Szumsk Antoni Oborski Balarnia Franciszek Anna Kwiatkowska 871 471 14 AGAD DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0247.htm
23 6 1840 Malin Piotr Oborski Czopowska Rudnia NN Petronela c. Teodora Oborska Paweł Szeletycki, Anastazja Syczewska, ż. Konrada, chrz. 23.06.1840 178-51-456 4V 5R 15 Ż BS 11-
15 4 1840 Rozważów Franciszka Oborska Huta Chaniowska Stanisław Justyna Murgow Bazyli Oborski, Anastazja Oborska, panna, chrz. 16.04.1840 178-51-456 21V 6 Ż BS 53
20 4 1840 Rozważów Jan Witman Huta Talska Wincenty Joanna Dyszczycka Grzegorz Oborski, Aleksandra Dyszczycka, panna, chrz. 12.05.1840 178-51-456 22R 8 Ż BS 54
30 3 1840 Horbulów Franciszek Oborski Teklinówka Stefan Marianna Skowrońska Leon Michałowski, Marianna Michałowska, panna, chrz. 2.04.1840 178-51-456 34R 13 Ż BS 80
1 12 1840 Szumsk Andrzej Oborski Hucisko Piekulskie Józef Katarzyna Zielińska 871 491 91 AGAD DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0257.htm
28 7 1841 Szumsk Ignacy Oborski Kamienna Góra Franciszek Tekla Wiszniowska 872 541 50 AGAD DW
18 11 1841 Szumsk Feliks Oborski Hucisko Piekulskie Ignacy Domicella Mińkowska 872 550 86
8 11 1842 Szumsk Michał Oborski Majdan Dubieński Franciszek Anna Kwiatkowska 873 586 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0304.htm
8 3 1842 Ostróg Grzegorz Oborski Piwcze Józef Rozalia Piasecka 881 5 V 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0007.htm
27 6 1843 Szumsk Piotr Oborski Huta Szumska Antoni Klara Jastrzębska 874 730 50 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0368.htm
20 11 1843 Szumsk Feliks Oborski Załuże Michał Marianna Listowska Wojciech Sopiński, Jadwiga Szeruk ż. Stefana 874 745 95 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0376.htm
10 3 1844 Szumsk Jan Soroczyński Huta Piaseczna Mikołaj Agnieszka Giżycka Wojciech Oborski, Marianna Suprowicz panna 875 659 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0346.htm
3 4 1844 Szumsk Wincenty Sińkowski Huta Szumska Wojciech Marianna Giżycka Ignacy Oborski, Katarzyna Kukurowska ż. Kazimierza 875 661 34 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0347.htm
25 4 1844 Szumsk Wojciech Krasicki Huta Piaseczna Grzegorz Helena Uberewicz Wojciech Oborski, Tekla Wereszczyńska ż. Jędrzeja 875 663 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0348.htm
7 1 1844 Ołyka Jan Oborski Ołyka NN Anastazja Oborska 468 1 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0001.htm
5 12 1844 Ostróg Julian Oborski Piwcze Józef Róża Choina 883 13 V 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0017.htm
30 12 1844 Kotelnia Sylwester Oborski Kryłówka Mateusz Franciszka Obsztat chrzest 01.01.1845, Aleksander Kaczanowski i Agnieszka Olińska ż. Ignacego 178-3-12 258R 1 Ż 511 DM
2 5 1845 Szumsk Stanisław Oborski Hucisko Piekulskie Józef Katarzyna Zielińska 876 617 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0332.htm
18 7 1845 Szumsk Szymon Oborski Majdan Dubieński Franciszek Anna Kwiatkowska 876 627 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0337.htm
25 8 1845 Szumsk Ludwik Sińkowski Huta Szumska Ignacy Agnieszka Adaszyńska Antoni Oborski, Agnieszka Jastrzębska ż. Michała 876 631 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0339.htm
5 1 1845 Równe Kasper Łukowski Równe Ludwik Domicela Galińska Józef Oborski i Ludwika Piaskowska z Matuszewskich 884 140R 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0144.htm
29 4 1846 Szumsk Wojciech Oborski Huta Stara Szumska Antoni Apolonia Jastrzębska Adam Kalinowski, Antonina Jastrzębska ż. Stanislawa 877 829 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0429.htm
6 6 1846 Szumsk Marianna Jakuszewska Mosty Wawrzyniec Elżbieta Tomciuk Michał Oborski, katarzyna Tomciuk ż. Józefa 877 832 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0431.htm
26 7 1846 Szumsk Franciszek Oborski Załuże Michał Marianna Listowska 877 837 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0433.htm
6 1 1846 Nowogród Wołyński Kasper Oborski Huta Dziekonka NN Marcela 877 3 8 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0003.htm
4 2 1847 Fastów Aniela Więckiewicz Bertniki Michał Jadwiga Morgol Grzegorz Oborski, Teodora Chodakowska, ż.Aleksandra, chrz.5.02.1847 178-51-548 28V 11 Ż BS 58
30 7 1847 Ostróg Ignacy Oborski Moszczanica Wielka Wojciech Honorata Wereszczyńska Wawrzyniec Zawadzki i Marianna Michałowska ż. Konstantego 171-1-13 14V 81 R DM
21 6 1847 Makarów Jan Kubicki Korda Piotr Barbara Pirnacz Aleksander Oborski, Marianna Świderska, chrz.22.6.1847 178-51-548 62R 20 Ż BS 125
14 1 1847 Horbulów Antoni Oborski Słoboda Teklinówka Stanisław Marianna Skowrońska JW. Stanisław Michałowski, Podkomorzy Powiatu Radomyskiego, Marianna Krasnodębska, as. W. Franciszek Krasnodębski, Tekla Michałowska, Podkomorzyna, chrz. 17.01.1847 178-51-548 102R 2 Ż 203 BS
23 10 1847 Wiszewicze Paweł Kołos Białokrynica Józef Julianna Wielawska Aleksander Oborski, Elżbieta Sudrowa, chrz. 26.10.1847 178-51-548 100V 30 Ż BS 200
13 11 1847 Wiszewicze Elżbieta Oborska Białokrynica Andrzej Anna Kołos Aleksander Oborski, Katarzyna Świtelska, chrz. 14.11.1847 178-51-548 101V 34 Ż BS 202
10 1 1847 Malin Antonina Syczewska Ostrów Huta Dionizy Wiktoria Mieleniewska Antoni Oborski, Anastazja Syczewska, małżonka, chrz. 13.01.1847 178-51-548 108V 8 Ż BS 224
9 10 1847 Malin Jadwiga Zelizowska Bułhaki Sebastian Anastazja Żurawska Antoni Oborski, Marianna Weselska, chrz. 12.10.1847 178-51-548 114V 56 Ż BS 235
30 11 1847 Iwanków Maria Teteruk Huta Ocytelska Walenty Anastazja Walenty Oborski, Teofila Sz......ruńska, chrz. 2.12.1847 178-51-548 121V 25 Ż BS 250
19 7 1847 Równe Magdalena Równe IN Karolina Szymon Oborski i Antonina Andryanowa 171-1-13 132R 25 R DM
1 4 1847 Kotelnia Emilia Nowicka Kryłówka Wincenty Elżbieta Oborska Aleksander Kaczanowski i Domicela Kukiełenko ż. Bazylego, asyst. Michał Oborski i Marianna Kaleńska panna 178-3-19 275V 38 Ż 546 DM
30 11 1847 Kotelnia Andrzej Oborski Kryłówka Mateusz Franciszka Obsztat Aleksander Kaczanowski i Regina Olizarowska ż. Seweryna 178-3-19 279V 67 Ż 554 DM
2 3 1847 Szumsk Antonina Sinkowska Huta Nowa Szumska Wojciech Marianna Gieżycka Ignacy Oborski i Katarzyna Kucharska ż.. Sebastiana 245-1-13 333V 17 R 661 DM
19 4 1847 Szumsk Antonina Jastrzębska Huta Stara Szumska Gabriel Katarzyna Śliwińska Antoni Oborski i Zofia Kalinowska ż. Adama 245-1-13 336R 31 R 666 DM
28 4 1847 Szumsk Mikołaj Medelski [Mendelski] Hucisko Piekulskie Józef Józefa Sinkowska Ignacy Oborski i Lucyna Kowalska ż. Karola 245-1-13 336V 35 R 667 DM
8 7 1847 Szumsk Józef Obrembski Majdan Dubieński Feliks Agnieszka Suchodolska Kazimierz Oborski i Magdalena Jakuszewska ż. Stefana 245-1-13 338V 45 R 671 DM
16 10 1847 Szumsk Karol Oborski Majdan Dubieński Kazimierz Brygida Jakuszewska Franciszek Oborski i Justyna Soroczyńska ż. Szymona 245-1-13 344R 78 R 682 DM
25 10 1847 Szumsk Piotr Oborski Hucisko Piekulskie Józef Katarzyna Zielińska Marcin Zieliński i Marianna Strzelecka panna 245-1-13 344R 80 R 682 DM
14 3 1848 Równe Józef Oborski Równe Szymon Marianna Kropilnicka Jan Waśkiewicz i Emilia Oborska 171-1-14 149R 5 R DM
7 2 1848 Szumsk Franciszek Jastrzębski Huta Stara Jan Marianna Grzybowska Antoni Oborski i Marianna Jastrzębska ż. Wawrzyńca 245-1-14 187V 4 R 360 DM
26 6 1848 Szumsk Piotr Zieliński Huta Piaseczna Jan Aniela Cerklewicz Józef Oborski i Ewa Listowska ż. Józefa 245-1-14 193R 36 R 371 DM
22 6 1848 Szumsk Jan Zieliński Majdan Dubieński Gabriel Katarzyna Bączkowska Kazimierz Oborski i Prakseda Niczyporuk ż. Jarmoła 245-1-14 193V 37 R 372 DM 0
23 9 1848 Szumsk Michał Oborski Majdan Dubieński Franciszek Tekla Wiszniowska Stanisław Przewłocki i Marianna Oborska wdowa 245-1-14 198R 66 R 381 DM
29 3 1849 Ostróg Rozalia Kowalska Hurby Franciszek Joanna Wereszczyńska Kazimierz Oborski i Marianna Adaszyńska wdowa 171-1-15 11V-12R 38 R 14 DM
15 4 1849 Szumsk Antoni Oborski Iserna Wojciech Honorata Wereszczyńska Mikołaj Maniakowski i Marianna Michałowska ż. Konstantego 245-1-15 205V-206R 27 R 286 DM
16 4 1849 Szumsk Katarzyna Adaszyńska Majdan Dubieński Tomasz Marianna Jakuszewska Kazimierz Oborski i Feliks Oborski ż. Franciszka 245-1-15 207V-208R 35 R 288 DM
1 12 1850 Równe Antoni Czajewski Równe Józef Izabela Wasilewska chrzest 31.12.1850, Marcin Dąbrowski i Marianna Majewska panna, as. Jan Oborski i Marianna Kołodkiewicz panna, Fortunat Siwicki i Regina Siwicka panna 171-1-16 501V-502R 36 R 513 BW
29 3 1850 Szumsk Marianna Sopińska Huta Piekulska Teodor Domicela Sadowska Teodor Oborski i Tekla Zielińska ż. Marcina 426-1-239 94V-95R 30 T 106 DM
10 4 1850 Szumsk Franciszek Oborski Iserna Wojciech Honorata Wereszczyńska Teodor Maniakowski i Aleksandra Maniakowska ż. Mikołaja 426-1-239 95V-96R 33 T 107 DM
29 7 1850 Szumsk Jan Krasicki Majdan Dubieński Wojciech Marianna Zielińska Kazimierz Oborski i Magdalena Jakuszewska ż. Stefana, asyst. Jan Jakuszewski i Klara Jankowska ż. Józefa 426-1-239 100V-101R 55 T 112 DM
30 7 1850 Szumsk Ignacy Orłowski Huta Piekulska NN Marianna Ignacy Oborski i Tekla Zielińska ż. Marcina, asyst. Wojciech Kuczkowski i Domicela Oborska ż. Ignacego 426-1-239 101V-102R 59 T 113 DM
29 8 1850 Szumsk Piotr Oborski Załuże Michał Marianna Listowska Dominik Jasiński i Katarzyna Siruk ż. Franciszka, asyst. Jan Sopiński i Katarzyna Tomczuk ż. Antoniego 426-1-239 103V-104R 67 T 115 DM
19 9 1850 Szumsk Józef Błaszczuk Załuże Gabriel Franciszka Tomczuk Michał Oborski i Elżbieta Błaszczuk ż. Jana 426-1-239 106V-107R 79 T 118 DM
26 5 1851 Kotelnia Filip Baczyński Kotówka Bazyli Julianna Rakowicz Władysław Szmit i Julianna Nowicka ż. Michała, asyst. Michał Oborski i Paulina Ignatowicz panna 178-3-31 345V-346R 38 Ż 681-682 DM
20 5 1852 Ostróg Jan Oborski Moszczanica Wielka Wojciech Honorata Wereszczyńska chrzest 23.05.1852, Jan Żyliński i Ludwika Śleszyńska panna 171-1-17 12V-13R 55 R 15 BW
8 4 1852 Szumsk Antonina Listowska Hucisko Piekulskie Józef Ewa Jasińska Jan Oborski i Marianna Listowska ż. Benedykta 426-1-241 105V-106R 31 T 109 DM
19 8 1852 Szumsk Jakub Oborski Majdan Dubieński Kazimierz Klara Lewicka Paweł Wereszczyński Emilia Bożyńska ż. Józefa 426-1-241 114V-115R 65 T 118 DM 0
26 8 1852 Szumsk Józef Sopiński Hucisko Piekulskie NN Marianna Ignacy Oborski i Katarzyna Jasińska ż. Michała 426-1-241 114V-115R 67 T 118 DM
27 2 1853 Szumsk Wojciech Oborski Huta Stara Antoni Klara Jastrzębska 878 187-188 30 0
27 2 1853 Szumsk Jerzy Oborski Huta Stara Antoni Klara Jastrzębska 878 187-188 31 0
29 7 1853 Szumsk Ignacy Oborski Kąty Kazimierz Brygida Jakuszewska 878 201-202 59 AGAD DW
5 12 1853 Szumsk Mikołaj Oborski Hucisko Piekulskie Teodor Helena Czerniecka 878 223-224 100 0
15 5 1854 Szumsk Wincenty Oborski Majdan Dubieński Franciszek Tekla Wiszniowska Karol Wiszniowski i Anna Sykulska ż. Antoniego, asyst. Antoni Oborski i Emilia Bużyńska ż. Józefa 172-1-30 365V-366R 26 R / FS 367 DM
16 2 1854 Szumsk Antoni Listowski Huta Nowa Benedykt Marianna Listowska Jan Oborski i Tekla Zielińska ż. Marcina, asyst. Jan Listowski i Anna Hornicka ż. Jana 172-1-30 361V-362R 10 R / FS 363 DM
8 9 1854 Szumsk Mikołaj Sopiński Hucisko Piekulskie NN Agnieszka Jan Zieliński i Marianna Cyrklewicz z Oborskich, asyst. Piotr Cyrklewicz i Lucyna Kowalewska ż. Karola 172-1-30 373V-374R 58 R / FS 375 DM
26 9 1854 Szumsk Władysław Jastrzębski Huta Stara Franciszek Elżbieta Kozicka Ignacy Jastrzębski i Marianna Sińkowska panna, asyst. Antoni Oborski i Katarzyna Giżycka panna 172-1-30 375V-376R 67 R / FS 377 DM
15 10 1854 Szumsk Justyn Sopiński Hucisko Piekulskie NN Marianna Jan Zieliński i Marcjanna Sikorska ż. Karola, asyst. Miron Pawluk i Marianna Cyrklewicz z Oborskich 172-1-30 376V-377R 72 R / FS 378 DM
23 7 1855 Szumsk Antoni Oborski Majdan Dubieński Kazimierz Klara Lewicka Wincenty Paszkowski i Anna Sykulska ż. Antoniego 172-1-41 388V-389R 39 R 391 DM
24 8 1855 Szumsk Marcjanna Hulecka Waśkowce Tomasz Anastazja Grocholska Kazimierz Oborski i Magdalena Jakuszewska ż. Stefana 172-1-41 391V-392R 51 R 394 DM
19 3 1856 Szumsk Józef Zieliński Hucisko Piekulskie Jan Aniela Cerklewicz Ignacy Oborski i Katarzyna Kokurowska ż. Kazimierza, asyst. Teodor Oborski i Lucyna Kowalewska ż. Karola 172-1-51 358V-359R 21 R / FS 365 DM
9 4 1856 Szumsk Aniela Franczuk Załuże Jan Magdalena Tomczuk Michał Oborski i Elżbieta Jaciuk ż. Grzegorza 172-1-51 358V-359R 24 R / FS 365 DM
19 7 1856 Szumsk Jan Oborski Hucisko Horodyskie Kazimierz Brygida Jakuszewska Jan Jakuszewski i Marianna Trojanowska ż. Adama 172-1-51 366V-367R 53 R / FS 372 DM
11 11 1856 Szumsk Katarzyna Jakuszewska Kąty Jakub Marianna Kretowicz Kazimierz Oborski i Aleksandra Wróblewska ż. Michała, asyst. Antoni Ciechanowski i Marianna Trzeciak ż. Tomasza 172-1-51 374V-375R 88 R / FS 380 DM
21 11 1856 Szumsk Marianna Błażczuk Załuże NN Franciszka Tomczuk c. nieślubna rekrutki, Michał Oborski i Katarzyna Marciniuk ż. Wawrzyńca 172-1-51 376V-377R 93 R / FS 382 DM
6 2 1859 Szumsk Marcjanna Wereszczyńska Majdan Dubieński Paweł Agata Paszkowska Antoni Sykulski i Emilia Bużyńska ż. Józefa, asyst. Ignacy oborski i Michalina Jankowska ż. Bazylego 245-1-16 158V-159R 16 R / FS 160 DM
28 2 1859 Szumsk Franciszek Oborski Huta Nowa Teodor Helena Czernecka [Czarnecka] Daniel Kokurowski i Józefa Rutkowska panna 245-1-16 160V-161R 23 R / FS 162 DM
18 9 1859 Szumsk Antoni Oborski Kąty Kazimierz Brygida Jakuszewska Jan Jakuszewski i Marianna Jakuszewska ż. Jakuba 245-1-16 174V-175R 78 R / FS 176 DM
15 11 1859 Szumsk Salomea Jastrzębska Huta Stara Franciszek Anna Kucharska Stanisław Oborski i Julia Jastrzębska ż. Jakuba 245-1-16 180V-181R 103 R / FS 182 DM
24 2 1860 Szumsk Tomasz Zieliński Hucisko Piekulskie Jan Aniela Cyrklewicz Ignacy Oborski i Katarzyna Kokurowska ż. Antoniego 245-1-18 179V-180R 17 R 183 DM 0
2 3 1860 Ptycza Józef Oborski Budy Pełczańskie Ignacy Aniela Paszkowska 841 250-251 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0137.htm
29 2 1860 Krzemieniec Antoni Oborski Folwarki Wielkie NN Honorata 0.1-33 6V-7R 17 T
27 6 1860 Szumsk Piotr Zalewski Huta Nowa Adam Konstancja Białonoga Kazimierz Oborski i Helena Oborska ż. Teodora, asyst. Wojciech Paszkowski i Józefa Rutkowska panna 245-1-18 187V-188R 51 R 191 DM
24 7 1860 Szumsk Marianna Giżycka Kąty Benedykt Tekla Jasińska Kazimierz Oborski i Marianna Jasińska ż. Franciszka 245-1-18 189V-190R 58 R 193 DM
2 8 1860 Szumsk Marianna Głowacka Kąty Antoni Anastazja Oborska Kazimierz Kokurowski i Tekla Zielińska ż. Marcina, asyst. Ignacy Oborski i Marcjanna Jasińska ż. Hieronima 245-1-18 192V-193R 69 R 196 DM
3 12 1860 Szumsk Paulina Oborska Huta Nowa Teodor Helena Czarnecka Kazimierz Oborski i Waleria Sopińska ż. Józefa 245-1-18 203V-204R 115 R 207 DM
15 1 1861 Szumsk Józef Oborski Hucisko Horodyskie Jan Marianna Mogusińska 245-1-17 173V-174R 17 R
20 4 1861 Szumsk Jan Oborski Majdan Dubieński Kazimierz Klara Lewicka 245-1-17 179V-180R 43 R DW
18 7 1861 Szumsk Marianna Głowacka Hucisko Pikulskie Szymon Marcjanna Oborska 1-dw. Andrzej Oborski, żołn. Waleria Sopińska ż. Józefa 245-1-17 181V-182R 50 R
7 1 1862 Szumsk Józef Kalinowski Huta Stara Antoni Franciszka Towarnicka Stanisław Oborski i Marianna Orłowska ż. Mikołaja 245-1-19 150V-151R 5 R 259-260 DM
8 12 1862 Szumsk Mikołaj Oborski Kąty Kazimierz Brygida Jakuszewska Jan Jakuszewski i Marianna Paszkowska ż. Jana 245-1-19 171V-172R 90 R 301-302 DM
10 12 1862 Szumsk Daniel Oborski Hucisko Piekulskie NN Anna Andrzej Oborski i Waleria Sopińska ż. Józefa 245-1-19 171V-172R 92 R 301-302 DM
16 5 1863 Szumsk Adolf Oborski Hucisko Pikulskie Teodor Helena Czarnecka Kazimierz Dzikowski, Karolina Błażejewska ż. Jana 245-1-21 183V-184R 41 R RK
27 8 1863 Szumsk Augustyn Wereszczyński Majdan Dubieński Paweł Agata Paszkowska Kazimierz Oborski, Karolina Ostrowska ż. Jana 245-1-21 191V-192R 75 R RK
6 10 1864 Szumsk Antoni Oborski Huta Stara Franciszek Franciszka Paszkowska 245-1-20 171V-172R 89 R
14 11 1870 Szumsk Stanisław Sopiński Obycz Jan Agnieszka Wojda Michał Oborski, Katarzyna Oborska z. Piotra 1-53 26V-27R 111 T RK
30 9 1870 Szumsk Maria Jakuszewska Mosty Józef Katarzyna Jasińska Piotr Oborski, Magdalena Barszczewska ż. Wawrzyńca 1-53 22V-23R 91 T RK
2 10 1870 Szumsk Jan Nowakowski Majdan Dubieński Jan Helena Markiewicz Kazimierz Oborski, Michalina Jankowska wdowa 1-53 21V-22R 90 T RK
5 9 1872 Szumsk Walery Oborski Stara Huta Stanisław Franciszka Podhorodecka 426-1-65 24V-25R 83 T
24 4 1873 Szumsk Paweł Oborski Hucisko Horodyskie Jan Ludwika Domczuk chrz. 25.04 Łukasz Kasperski, Dominika Sopińska ż. Teodora 1-226 79V-80R 45 T DM 398
20 5 1873 Szumsk Tekla Marciniuk Załuże Benedykt Józefa Tomczuk chrz. 21.05 Piotr Oborski, Antonina Kasiuba ż. Jana 1-226 81V-82R 54 T DM 400
24 6 1873 Szumsk Marianna Giżycka Hucisko Pikulskie Mikołaj Antonina Zielińska chrz. 25.06 Mikołaj Oborski, Lucyna Hornicka 1-226 83V-84R 63 T DM 402
16 9 1873 Szumsk Adam Oborski Załuże Piotr Paulina Bogusińska chrz. 17.09 Piotr Dańczuk, Aniela Błaszczuk ż. Grzegorza 1-226 90V-91R 89 T 409 DM
24 10 1873 Szumsk Emilia Paszkowska Majdan Dubieński Wincenty Józefa Oborska chrz. 28.10 Michał Oborski, Tekla Ostrowska 1-226 95V-96R 110 T DM 414
28 10 1873 Szumsk Karol Oborski Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska chrz. 4.11 Franciszek Jastrzębski, Teresa Jastrzębska 1-226 96V-97R 115 T DM 415
4 1 1874 Szumsk Józef Hornicki Hucisko Pikulskie Karol Marianna Jastrzębska chrz. 7.01 Piotr Jasiński, Marianna Głowacka zamężna, asyt. Mikołaj Oborski, Marianna Łu 1-227 2V-3R 6 T DM 507
14 3 1874 Szumsk Antonina Kowalewska Hucisko Pikulskie Jan Antonina Górska chrz. 15.03 Mikołaj Oborski, Marianna Łukomska ż. Stanisława 1-227 7V-8R 27 T DM 512
19 7 1874 Szumsk Wincenty Błażejewski Huta Antonowiecka Jan Karolina Czarnecka chrz. 22.07 1-dw Jan Oborski, Marianna Szuprowicz ż. Karola 1-227 18V-19R 69 T DM 523
15 8 1874 Szumsk Marianna Jastrzębska Stara Huta Jakub Julia Krasicka chrz. 25.08 Wojciech Oborski, Anna Jastrzębska ż. Stanisława 1-227 19V-20R 73 T DM 524
19 10 1874 Szumsk Jan Oborski Huta Dubieńska Jan Marianna Czarnecka chrz. 20.10 Józef Stankowski, Karolina Błażejewska ż. Jana 1-227 24V-25R 94 T DM 529
28 9 1874 Szumsk Stanisław Listowski Załuże Andrzej Joanna Siruk chrz. 29.09 Piotr Oborski, Antonina Kasiuba ż. Jana 1-227 25V-26R 97 T DM 530
25 12 1874 Szumsk Stefan Tomczuk Załuże NN Katarzyna Tomczuk chrz. 26.12 Piotr Oborski, Antonina Kasiuba 1-227 32V-33R 126 T DM 537
7 1 1876 Szumsk Adolf Oborski Hucisko Pikulskie Jan Marianna Czarnecka chrz. 25.01 Mikołaj Oborski, Antonina Kowalska ż. Jana 1-228 3V-4R 9 T DM 586
3 2 1876 Szumsk Paulina Jarmolińska Cyranka Stanisław Anna Oborska chrz. 8.02 Wojciech Oborski, Antonina Jastrzębska ż. Józefa 1-228 5V-6R 18 T DM 588
20 2 1876 Szumsk Wincenty Krasicki Kamienna Góra Jan Joanna Paszkowska chrz. 22.02 Michał Oborski, Jadwiga Soczyńska 1-228 7V-8R 26 T DM 590
18 5 1876 Szumsk Petronela Mokusińska Litowiszcze Jan Marianna Oborska chrz. 26.05 Ignacy Oborski, Józefa Łukomska ż. Teodora 1-228 17V-18R 66 T DM 600
16 9 1876 Szumsk Wiktor Kowalski Hucisko Pikulskie Jan Antonina Oborska chrz. 30.09 Ignacy Oborski, Marianna Zielińska ż. Stanisława 1-228 26V-27R 107 T DM 609
8 11 1876 Szumsk Adela Stańkiewicz Antonowce Franciszek Franciszka Koczakowska chrz. 14.11 Jan Oborski, Marcelina Pestrowicz ż. Wojciecha 1-228 31V-32R 127 T DM 614
26 11 1876 Szumsk Antonina Listowska Hucisko Pikulskie Franciszek Ludwika Suchodolska chrz. 5.12 Ignacy Oborski, Antonina Rawska ż. Antoniego 1-228 33V-34R 137 T DM 616
24 11 1876 Szumsk Marianna Błażejewska Antonowce Jan Karolina Czerniecka chrz. 3.01.1877 Jan Oborski, Marianna Przewłocka ż. Wincentego 1-229 1V-2R 2 T DM 647
16 12 1877 Grzymałów Jan Tęgoborski Zarubińce Tomasz Maria Bagińska Wojciech Puklicz, Katarzyna Bagińska 1677 25 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0013.htm
22 1 1877 Szumsk Ignacy Jastrzębski Stara Huta Franciszek Anna Kucharska chrz. 31.01 Stanisław Oborski, Marcelina Jastrzębska ż. Pawła 1-229 5V-6R 20 T DM 651
6 2 1877 Szumsk Jan Oborski Załuże Piotr Paulina Mokusińska chrz. 7.02 Arsen Lubecki, Maria Pawlińska ż. Antoniego 426-1-229 6V-7R 24 T 652 DM
20 8 1877 Szumsk Joanna Oborska Hucisko Pikulskie Ignacy Marianna Dzwonkowska chrz. 29.08 Mikołaj Oborski, Marianna Łukomska ż. Stanisława 1-229 23V-24R 90 T DM 669
9 9 1877 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Józef Antonina Zielińska chrz. 18.09 Wojciech Oborski, Teofila Zielińska ż. Józefa 1-229 27V-28R 105 T DM 673
2 4 1878 Szumsk Łukasz Siruk Załuże Piotr Marianna Jasińska chrz. 19.04 Piotr Oborski, Marianna Adaszyńska ż. Józefa 426-1-230 11V-12R 44 T DM 726
3 7 1878 Szumsk Kamila Jastrzębska Stara Huta Antoni Magdalena Stychańska chrz. 9.07 Julian Oborski, Katarzyna Białobrzycka ż. Jana 426-1-230 19V-20R 74 T DM 734
10 7 1878 Szumsk Aleksander Zieliński Huta Pikulska Franciszek Agnieszka Głowacka chrz. 16.07 Józef Oborski, Antonina Hornicka ż. Mikołaja 426-1-230 20V-21R 78 T DM 735
23 8 1878 Szumsk Stanisław Kalinowski Stara Huta Antoni Franciszka Jarmolińska chrz. 27.08 Franciszek Oborski, Anna Jastrzębska ż. Franciszka 426-1-230 25V-26R 98 T DM 740
19 11 1878 Szumsk Bronisław Oborski Stara Huta Wojciech Anna Orłowska chrz. 26.11 Karol Listowski, Magdalena Jastrzębska ż. Antoniego 426-1-230 34V-35R 144 T DM 749
24 1 1879 Szumsk Antonina Tomczuk Załuże Jan Agnieszka Suchodolska Piotr Oborski i Emilia Kozłowska ż. Pawła 01-226 121V-112R 19 T 440 DM
7 6 1879 Szumsk Józef Oborski Hucisko Pikulskie Jan Marianna Czarnecka Kazimierz Dzwonkowski i Franciszka Czarnecka panna 01-226 131V-132R 61 T 450 DM
14 9 1879 Szumsk Bronisław Oborski Kąty Ignacy Marianna Dzwonkowska Jan Oborski i Marianna Łukomska ż. Stanisława 01-226 142V-143R 106 T 461 DM
21 10 1879 Szumsk Petronela Soczyńska Kamienna Góra Marceli Ludwika Sykulska Jakub Oborski i Tekla Raczyńska ż. Walentego 01-226 147V-148R 127 T 466 DM
14 12 1879 Szumsk Adolf Oborski Majdan Dubieński Mikołaj Petronela Soczyńska Franciszek Oborski i Teofila Soczyńska ż. Józefa 01-226 153V-154R 150 T 472 DM
14 6 1880 Grzymałów Franciszek Tęgoborski Zarubińce Tomasz Maria Bagińska Marcin Zarudzki, Katarzyna Bagińska 1677 29 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0015.htm
1 1 1881 Szumsk Stanisława Hornicka Kamienna Góra Stanisław Ludwika Krasicka chrz. 11.01 Ludwik Oborski, Katarzyna Wiszniewska ż. Józefa 426-1-231 1V-2R 3 T DM 793
27 3 1881 Szumsk Karol Jastrzębski Stara Huta Antoni Magdalena Stechańska chrz. 29.03 Wojciech Oborski, Katarzyna Zielińska ż. Jana 426-1-231 10V-11R 39 T DM 802
1 5 1881 Szumsk Jakub Jasiński Mosty Wawrzyniec Prakseda Oborska chrz. 10.05 Piotr Oborski, Katarzyna Jakuszewska ż. Józefa 426-1-231 15V-16R 58 T DM 807
21 6 1881 Szumsk Jan Oborski Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska chrz. 29.06 Józef Jastrzębski, Paulina Oborska ż. Juliana 426-1-231 19V-20R 73 T DM 811
15 10 1881 Szumsk Łukasz Oborski Załuże Piotr Paulina Mokusińska chrz. 18.10 Józef Jakuszewski, Agnieszka Sopińska ż. Jakuba 426-1-231 33V-34R 130 T DM 825
18 10 1881 Szumsk Marianna Krajewska Zielony Dąb Dionizy Honorata Wereszczyńska chrz. 25.10 Paweł Oborski, Joanna Wereszczyńska ż. Jana 426-1-231 34V-35R 133 T DM 826
14 11 1881 Szumsk Antoni Sawicki Rudnia Antoni Karolina Pestrowicz chrz. 19.11 Jakub Oborski, Antonina Witkowska ż. Antoniego 426-1-231 36V-37R 146 T DM 828
22 11 1881 Szumsk Mikołaj Błaszczuk Załuże Józef Aniela Siruk chrz. 23.11 Piotr Oborski, Marianna Siruk ż. Piotra, asyt. Benedykt Marciniuk, Barbara B 426-1-231 36V-37R 147 T DM 828
26 2 1882 Szumsk Jan Oborski Majdan Dubieński Mikołaj Petronela Soczyńska Antoni Wereszczyński, Marianna Wereszczyńska ż. Aleksandra 426-1-232 294V-295R 24 T
21 4 1882 Szumsk Grzegorz Oborski Kamienna Góra Ignacy Marianna Dzwonkowska Antoni Kuźmiński, Tekla Majborska panna 426-1-232 299V-300R 42 T
29 5 1882 Szumsk Marcela Zielińska par. Szumbar Stanisław Paulina Oborska Adolf Oborski, marianna Oborska ż. Stanisława 426-1-232 303V-304R 60 T
15 6 1882 Szumsk Stanisław Oborski Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska Antoni Jastrzębski, Marianna Jastrzębska z. Karola 426-1-232 304V-305R 62 T
26 9 1882 Szumsk Jan Giżycki Stara Huta Jakub Józefa Sławińska Wojciech Oborski, Antonina Jastrzębska ż. Józefa 426-1-232 316V-317R 109 T
4 10 1882 Szumsk Franciszek Oborski Hucisko Pikulskie Jan Marianna Czarnecka Kazimierz Dzwonkowski, Lucyna Listowska ż. Franciszka 426-1-232 317V-318R 113 T
25 10 1882 Szumsk Stanisław Oborski Stara Huta Julian Paulina Telicka Wincenty Giżycki, Katarzyna Jelinkowska ż. Jana 426-1-232 321V-322R 131 T
23 12 1883 Grzymałów Stefan Tęgoborski Zarubińce Tomasz Maria Bagińska Mikołaj Żukowski, Katarzyna Bagińska 1677L 35 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0018.htm
11 5 1884 Humań Gustaw Donesiewicz Humań Walerian Anna Stoborska Michał Stoborski, Róża Barszczewska panna 931-1-2438 4V-5R 13 Cz 89 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9G-W91P-X?i=88&cc=4133834&cat=999975
8 2 1885 Szumsk Jan Oborski Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska Józef Paszkowski, Marcelina Jastrzębska ż. Karola 426-1-232 168V-169R 19 T
18 5 1885 Szumsk Józef Oborski Hucisko Pikulskie Adolf Anna Listowska Adolf Zieliński, Marianna Łukomska ż. Stanisława 426-1-232 177V-178R 62 T
23 7 1885 Szumsk Jakub Zieliński Hucisko Pikulskie Stanisław Paulina Oborska Adolf Oborski, Antonina Kowalewska ż. Jana 426-1-232 181V-182R 83 T
4 8 1885 Szumsk Adolf Suchodolski Stara Huta Piotr Antonina Głowacka Adolf Oborski, Marianna Głowacka z. Szymona 426-1-232 182V-183R 89 T
19 9 1885 Szumsk Stanisław Oborski Majdan Dubieński Mikołaj Petronela Soczyńska Józef Paszkowski, Marcelina Rolińska ż. Jana 426-1-232 186V-187R 107 T
7 8 1886 Szumsk Franciszek Oborski Kamienna Góra Michał Adolfina Łopuszańska 426-1-232 250V-251R 111 T
16 8 1886 Szumsk Leon Oborski Stara Huta Julian Paulina Telicka 426-1-232 252V-253R 120 T
2 2 1887 Grzymałów Józef Tęgoborski Zarubińce Tomasz Maria Bagińska Wojciech Horodecki, Katarzyna Bagińska 1614 43 2 EK 0
2 2 1887 Grzymałów Józef Tęgoborski Zarubińce Tomasz Maria Bagińska Wojciech Horodecki, Katarzyna Bagińska 1677L 41 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0021.htm
29 4 1887 Szumsk Piotr Oborski Załuże Piotr Malwina Mokusińska Antoni Czechowski i Agnieszka Sopińska ż. Jana 426-1-232 96V-97R 71 DM 964 T
14 5 1887 Szumsk Stanisław Oborski Stara Huta Stanisław Franciszka Bilińska Józef Jastrzębski i Paulina Jastrzębska ż. Juliana 426-1-232 96V-97R 75 DM 964 T
19 5 1887 Szumsk Julianna Sawicka Rudnia Antoni Karolina Pestrowicz Antoni Oborski i Marianna Janicka ż. Tomasza 426-1-232 97V-98R 79 DM 965 T
27 1 1889 Szumsk Franciszka Tomczuk Załuże Ludwik Elżbieta Tomczuk Piotr Oborski i Marianna Tomczuk ż. Daniela 426-1-232 3V-4R 13 T 869 DM
9 4 1889 Szumsk Piotr Oborski Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska Antoni Wereszczyński i Marcelina Jastrzębska ż. Karola 426-1-232 12V-13R 56 T 878 DM
2 5 1889 Szumsk Jan Oborski Hucisko Pikulskie Adolf Anna Listowska Jan Krasicki i Antonina Suchodolska ż. Piotra 426-1-232 14V-15R 67 T 880 DM
14 5 1889 Szumsk Marian Janicki Marynki Wincenty Aniela Skorska Józef Oborski i Adela Głowacka panna 426-1-232 16V-17R 75 T 882 DM
4 7 1889 Szumsk Józef Oborski Hucisko Pikulskie Józef Marcelina Adaszyńska Wojciech Sińkowski i Aniela Janicka ż. Wincentego 426-1-232 20V-21R 97 T 886 DM
16 8 1889 Szumsk Piotr Sawicki Rudnia Mikołąj Katarzyna Lewicka Antoni Oborski i Marianna Janicka ż. Tomasza 426-1-232 23V-24R 113 T 889 DM
19 8 1889 Szumsk Joanna Kowalska Hucisko Pikulskie Jan Antonina Oborska Mikołaj Oborski i Paulina Zielińska ż. Stanisława 426-1-232 24V-25R 119 T 890 DM
26 8 1889 Szumsk Teresa Tomaszewska Kąty Ignacy Antonina Tedorowicz Antoni Oborski i Antonina Jasińska panna 426-1-232 25V-26R 122 T 891 DM
14 10 1889 Szumsk Jan Soczyński Majdan Dubieński Ksawery Antonina Białobrzycka Mikołaj Oborski i Marianna Wereszczyńska ż. Aleksandra 426-1-232 32V-33R 158 T 898 DM
12 11 1889 Szumsk Jan Oborski Zaliśce Franciszek Katarzyna Górska Kazimierz Hornicki i Rozalia Szupal ż. Franciszka 426-1-232 36V-37R 176 T 902 DM
1 12 1889 Szumsk Mikołaj Kasiuba Załuże Jan Antonina Oborska Piotr Oborski i Aniela Błaszczuk ż. Józefa 426-1-232 36V-37R 178 T 902 DM
7 12 1889 Szumsk Stanisława Wiszniewska Kamienna Góra Marceli Ludwika Sińkowska Wincenty Oborski i Julia Zielińska ż. Franciszka 426-1-232 37V-38R 181 T 903 DM
10 1 1890 Szumsk Marianna Supińska Hucisko Pikulskie Jan Elżbieta Jasińska Józef Oborski, Anna Listowska ż. Adolfa 426-1-233 103V-104R 19 T
1 9 1890 Kuniów Jan Oborski Willa Ignacy Marianna Dzwonkowska Józef Kapuściński i Maria Kamieńska panna 178-3-86 334V-335R 68 Ż DM
12 1 1891 Szumsk Stanisław Oborski Kąty Antoni Antonina Jasińska 426-1-233 1V-2R 3 T
20 3 1891 Szumsk Karolina Jastrzębska Stara Huta Wojciech Teresa Jelinkowska Franciszek Oborski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 426-1-233 10V-11R 40 T
23 4 1891 Szumsk Karol Oborski Kamienna Góra Michał Adela Łopuszańska 426-1-233 17V-18R 68 T
29 8 1891 Szumsk Jan Oborski Stara Huta Tomasz Antonina Zielińska 426-1-233 31V-32R 124 T
11 1 1893 Szumsk Józef Oborski Huta Stara Julian Paulina Telicka Józef Jastrzembski, Stanisława Telicka ż. Jana 73V-74R 13 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDXQ?i=200&cat=833998
16 2 1893 Szumsk Adolf Czechowski Załuże Antoni Franciszka Franczuk Paweł Oborski, Elżbieta Toszajer ż. Michała 77V-78R 29 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDXW?i=204&cat=833998
4 8 1893 Szumsk Filomena Wojnaszewska Mosty Kazimierz Agnieszka Listowska Mikołaj Oborski, Domicela Janicka ż. Andrzeja 96V-97R 110 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-T6M8?i=224&cat=833999
14 8 1893 Szumsk Julia Pacewicz Marynki Paweł Tekla Gryszpińska Paweł Oborski, Antonina Hulanicka ż. Szymona 97V-98R 116 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDD8?i=225&cat=834001
11 11 1893 Szumsk Paweł Adaszyński Szumsk Jerzy Józefa Kozakowska Józef Oborski, Marianna Listowska ż. Antoniego 109V-110R 162 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8C?i=239&cat=833999
19 5 1893 Kuniów Piotr Oborski Willa Ignacy Maria Dzwonkowska Józef Kapuściński i Celestyna Mińkiewicz ż. Piotra 178-3-86 472V-473R 72 Ż DM
1 10 1893 Kuniów Antonina Ostaszewska Willa Jan Marianna Ryżowska Ignacy Oborski i Marinna Przewłocka ż Michała 178-3-86 483V-484R 135 Ż DM
18 2 1894 Szumsk Karol Oborski Załuże Paweł Karolina Franczuk 426-1-233 271V-272R 28 T
30 5 1894 Szumsk Feliks Oborski Hucisko Horodyskie Piotr Małgorzata Kucharska 426-1-233 286V-287R 87 T
2 11 1894 Szumsk Kazimierz Oborski Kamienna Góra Jan Adela Dzwonkowska 426-1-233 300V-301R 144 T
27 5 1895 Kuniów Stanisław Oborski Willa Ignacy Marianna Dzwonkowska Kazimierz Raczkowski i Justyna Kapuścińska 178-3-86 551V-552R 62 Ż DM
13 6 1896 Młynów Antoni Oborski Koryta Adolf Teresa Pasiewicz Piotr Lubrzycki, Alojza Pasiewicz ż. Józefa 740-7-94 62V-63R 71 R 180 DW
15 5 1897 Młynów Antoni Pasiewicz Koryta Aleksander Anna Siuster Malin, Adolf Oborski, Józefa Siuster panna 740-2-412 10V-11R 47 R 1749 RK
28 6 1898 Szumsk Piotr Oborski Hucisko Horodyskie Józef Marcelina Adaszyńska 426-1-234 23V-24R 89 T
15 7 1898 Szumsk Marcin Oborski Kamienna Góra Michał Adela Łopuszańska 426-1-234 26V-27R 104 T
16 8 1898 Młynów Władysław Pasewicz Pasiewicz Koryta Aleksander Anna Szuster Malin, Adolf Oborski, Józefa Szuster panna 740-2-409 17V-18R 83 R 1714 RK
8 9 1899 Szumsk Franciszek Oborski Hucisko Pikulskie Adolf Joanna Majkowska 426-1-235 36V-37R 148 T
16 12 1899 Kuniów Anna Jakuszewska Hucisko Stare Józef Marianna Krynicka Bronisław Oborski i Agnieszka Krynicka 178-3-86 810V-811R 2 Ż DM
21 4 1900 Kuniów Antonina Oborska Nowomalin Bronisław Karolina Jakuszewska Mikołaj Oborski i Anna Celińska ż. Józefa 178-3-86 823V-824R 69 Ż DM
1 1 1901 Szumsk Stanisław Oborski Kamienna Góra Michał Adela Łopuszańska 0.1-236 348V-349R 56 T
2 8 1902 Szumsk Marian Oborski Hucisko Horodyskie Piotr Małgorzata Kucharska 426-1-236 259V-260R 136 T
5 12 1903 Szumsk Bolesław Oborski Kamienna Góra Jan Adela Dzwonkowska 0.1-237 11V-12R 42 T
5 7 1903 Szumsk Marceli Oborski Hucisko Horodyskie Piotr Małgorzata Kucharska 0.1-237 29V-30R 115 T
19 9 1903 Szumsk Stanisław Fedorowicz Kąty Karol Paulina Oborska Karol Oborski, Kamila Jasińska ż. Mikołaja 0.1-237 40V-41R 158 T
1 11 1903 Szumsk Franciszek Oborski Stara Huta Karol Józefa Górska 0.1-237 47V-48R 185 T
8 12 1903 Szumsk Stanisław Oborski Majdan Dubieński Ignacy Maria Chruszczewska Mikołaj Oborski, Antonina Soczyńska ż. Ksawerego 0.1-237 55V-56R 218 T
1 1 1905 Szumsk Oborski Załuże Łukasz Anna Giżycka 426-1-236 156V-157R 1 T
8 12 1905 Szumsk Mikołaj Oborski Stara Huta Karol Józefa Góral 426-1-236 189V-190R 166 T
7 12 1905 Szumsk Dominik Oborski Załuże Paweł Karolina Franczuk 426-1-236 189V-190R 170 T
21 9 1906 Szumsk Kazimierz Oborski Majdan Dubieński Jan Antonina Oręba 426-1-236 112V-113R 140 T
25 8 1906 Dubno Józef Bichler Hradki Stanisław Augustyna Lubada Julian Oborski i Antonina Raczyńska ż. Józefa 740-4-162 22V-23R 87 R 24 DM
10 12 1907 Szumsk Tomasz Oborski Majdan Dubieński Jan Antonina Oremba Rafał Wereszczyński, Maria Chruszczewska ż. Jana 426-1-97 1V-2R 1 T RK 606 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HJ-P?i=605&cat=833998
18 1 1908 Szumsk Władysław Przewłocki Huta Antonowiecka Marcin Anna Wereszczyńska Adolf Oborski, Adela Przewłocka ż. Adama 426-1-97 3V-4R 12 T RK 608 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-T?i=607&cat=833999
3 2 1908 Szumsk Anna Wereszczyńska Majdan Dubieński Jan Antonina Ostrowska Adolf Oborski, Anna Ostrowska panna 426-1-97 5V-6R 25 T RK 610 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WK-F?i=609&cat=834002
2 2 1908 Szumsk Stanisława Wereszczyńska Majdan Dubieński Adolf Emilia Paszkowska Mikołaj Oborski, Michalina Oborska ż. Adolfa 426-1-97 6V-7R 26 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HJ-3?i=610&cat=833998
8 3 1908 Szumsk Jan Bronczkowski Litowiszcze Franciszek Emilia Oborska Bronisław Oborski, Józefa Śliwińska 426-1-97 10V-11R 47 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-Q?i=614&cat=833999
15 3 1908 Szumsk Leontyna Górnicka Hucisko Pikulskie Józef Antonina Kowalewska Jan Oborski, Antonina Kowalewska ż. Adolfa 426-1-97 10V-11R 49 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-Q?i=614&cat=834001
25 5 1908 Szumsk Józefa Jelenkowska Huta Stara NN Marcelina Jelenkowska Ksawery Oborski, Franciszka Michałowska ż. Rafała 426-1-97 20V-21R 96 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-G?i=624&cat=833998
5 6 1908 Szumsk Wincenty Cichociński Majdan Dubieński Antoni Joanna Paszkowska Mikołaj Oborski, Emilia Wasilkowska ż. Wincentego 426-1-97 20V-21R 97 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-G?i=624&cat=833999
31 7 1908 Szumsk Bronisław Adaszyński Hucisko Horodyskie Jan Emilia Głowacka Piotr Oborski, Antonina Kucharska ż. Antoniego 426-1-97 25V-26R 121 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-R?i=629&cat=833998
22 7 1908 Szumsk Franciszek Oborski Góra Kamienna Wincenty Felicja Dzwonkowska Stanisław Jastrzembski, Sabina Zielińska ż. Leona 426-1-97 25V-26R 123 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-R?i=629&cat=834000
31 7 1908 Szumsk Marcelina Jastrzembska Huta Stara Jan Bronisława Krasicka Ksawery Oborski, Maria Jastrzembska ż. Karola 426-1-97 25V-26R 124 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-R?i=629&cat=834001
24 7 1908 Szumsk Krystyna Śliwińska Huta Stara Antoni Aniela Łopuszańska Stanisław Oborski, Józefa Oborska ż. Pawła 426-1-97 25V-26R 125 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-R?i=629&cat=834002
24 8 1908 Szumsk Jadwiga Śliwińska Huta Stara Marian Marianna Oborska Adolf Oborski, Marianna Bernacka ż. Józefa 426-1-97 28V-29R 139 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WX-8?i=632&cat=834001
1 11 1908 Szumsk córka Jastrzembska Huta Antonowiecka Józef Emilia Stankiewicz Tomasz Oborski, Aniela Stankiewicz ż. Stanisława 426-1-97 36V-37R 179 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WF-C?i=640&cat=834001
5 12 1908 Szumsk Maria Jastrzembska Huta Stara Jan Olimpia Jastrzembska Jan Oborski, Marcelina Jastrzembska ż. Eliasza 426-1-97 40V-41R 200 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HL-Z?i=644&cat=834002
19 12 1908 Szumsk syn Oborski Huta Stara Tomasz Antonina Zielińska Mikołaj Jastrzembski, Helena Suchodolska ż. Jana 426-1-97 42V-43R 210 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-1?i=646&cat=834002
9 3 1909 Szumsk Janina Oborska Huta Stara Jan Adela Jastrzembska Karol Oborski, Olimpia Jastrzembska ż. Jana 58V-59R 40 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R345-B?i=883&cat=834001
18 3 1909 Szumsk Franciszka Listowska Hucisko Pikulskie Adolf Ksawera Bereżecka Franciszek Oborski, Ludwika Oborska ż. Franciszka 59V-60R 47 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-V?i=884&cat=834002
24 8 1909 Szumsk Bronisław Oborski Załuże Paweł Karolina Franczuk Adolf Tomczuk, Małgorzata Oborska ż. Piotra 73V-74R 131 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CL-M?i=898&cat=834002
18 9 1909 Szumsk Aniela Tomczuk Załuże Adolf Franciszka Ostrowska Paweł Oborski, Paulina Tomczuk ż. Karola 75V-76R 143 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34Y-2?i=900&cat=834002
25 9 1909 Szumsk Józef Oborski Załuże Łukasz Anna Giżycka Antoni Tomczuk, Paulina Morozińska żona 76V-77R 145 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-F?i=901&cat=833998
5 7 1912 Horochów Salomea Długoborski Ekaterynosław - Rosja Mieczysław Edward Paulina Kazimiera Długosz Chrzest w Złotopolu 1917 1083 42 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0028.jpg
10 10 1913 Tajkury Józef Oborski Zdołbunów Jan Anastazja Ptaczek [Ptáček] chrzest 20.10.1913, Jakub Burza i Franciszka Ptáček [Ptaczek] ż. Franciszka 740-4-697 25V-26R 99 R 27 BW 0
3 6 1916 Nowy Zawod Zygmunt Oborski Danowa Linia (?) Alojzy Wincentyna Wąsowicz Józef Oborski, Józefa Wąsowicz panna 178-3-197 325V-326R 210 Ż 645 DW
22 11 1916 Nowy Zawod Tymoteusz Oborski Budyszcze Jan Marianna Łońska Aleksander Żurawski, Apolonia Oborska 178-3-197 362V-363R 392 Ż 719 DW
28 5 1917 Horochów Wojciech Długoborski Mikołajówka pow. Elizawetgradzki (Rosja) Mieczysław Edward Paulina Kazimiera Długosz 1083 64 36 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0049.jpg
4 1 1917 Szumsk Józef Oborski Hucisko Pikulskie Józef Helena Osińska Franciszek Zieliński, Michalina Łukomska ż. Bronisława 426-1-257 3R 8 T 5 RK
5 3 1917 Szumsk Marcelina Suchodolska Huta Stara Jan Helena Ostaszewska Jan Oborski, Elżbieta Śliwińska ż. Kazimierza 426-1-257 10R 33 T 12 RK
15 5 1917 Szumsk Franciszek Kokurowski Marynki Alojzy Maria Bielińska Józef Oborski, Karolina Babiżewska ż. Andrzeja 426-1-257 17R 64 T 19 RK
26 9 1917 Szumsk Jan Oborski Załuże Karol Paulina Kasiuba Jan Tomczuk, Teofila Kasiuba ż. Bronisława 426-1-257 31R 118 T 33 RK
6 10 1917 Szumsk Adela Wróblewska Załuże Paweł Wiktoria Kowalska Karol Oborski, Michalina Wróblewska ż. Łukasza 426-1-257 32R 124 T 34 RK
30 10 1917 Szumsk Marcelina Listowska Drygany Franciszek Teofila Cichońska Józef Oborski, Elżbieta Śliwińska ż. Kazimierza 426-1-257 34R 129 T 36 RK
27 4 1919 Szumsk Wiktoria Jastrzębska Huta Stara Stanisław Karolina Jastrzębska Jan Oborski, Marcelina Jastrzembska 426-1-258 15R 54 T 17 RK
17 12 1919 Szumsk Sabina Jastrzębska Huta Stara Marian Marcelina Kamińska Jan Oborski, Karolina Jastrzembska 426-1-258 44R 171 T 46 RK
14 9 1920 Szumsk syn Oborski Huta Stara Jan Adela Jastrzembska [Jastrzębska] Józef Białobrzycki, Weronika Oborska 426-1-259 3R T 7 RK
2 11 1920 Szumsk Wincenty Oborski Huta Dubieńska Jan Marianna Dąbrowska Paweł Wereszczyński, Antonina Dąbrowska 426-1-259 10R 144 T 14 RK
11 4 1921 Szumsk Franciszek Kwiatkowski Huta Majdańska Bronisław Krystyna Oborska Franciszek Oborski, Janina Krasicka 426-1-259 60R 59 T 98 RK
18 6 1921 Szumsk Adolf Wereszczyński Huta Majdańska Piotr Stanisława Wyszniewska [Wiszniewska] Adolf Oborski, Antonina Paszkowska 426-1-259 66R 90 T 104 RK
1 9 1921 Szumsk Aleksander Listowski Drygany Franciszek Teofila Cichońska Józef Oborski, Rozalia Listowska 426-1-259 76R 137 T 114 RK
2 10 1921 Szumsk Cezary Kucharski [...] Stanisław Julia Oborska Paweł Oborski, Marcelina Kucharska 426-1-259 78R 149 T 116 RK
31 10 1921 Szumsk Leontyna Oborska Kamienna Góra Józef Malwina Oborska Marian Oborski, Karolina Krasicka 426-1-259 83R 172 T 121 RK
6 11 1921 Szumsk Jan Oborski Załuże Marcin Stanisława Leszczyńska Bronisław Kasiuba, Kamila Kasiuba 426-1-259 83R 174 T 121 RK
20 12 1922 Noworodczyce Jan Oborski Bołotkowce Stanisław Julia Białowąs 1943 O DW
1 1 1922 Szumsk Jadwiga Olszewska Zakoty Mikołaj Bronisława Tomczakowska Piotr Oborski, Apolonia Daszkiewicz 426-1-259 117R 6 T 181 RK
12 3 1922 Szumsk Marcelina Jasińska Kąty Piotr Teofila Oborska Piotr Oborski, Wiktoria Oborska panna 426-1-259 126R 51 T 190 RK
17 4 1922 Szumsk Marcelina Pestrowicz Hucisko Piaseczne Antoni Leontyna Materkowska Bronisław Oborski, Jadwiga Zarzycka ż. Mariana 426-1-259 133R 86 T 197 RK
25 5 1922 Szumsk Maria Soroczyńska Piaseczna Adolf Bronisława Białobrzycka Franciszek Oborski, Leontyna Suprowicz panna 426-1-259 136R 105 T 200 RK
8 4 1923 Szumsk Bronisław Hornicki Hucisko Pikulskie Marceli Karolina Sinkowska Bronisław Oborski, Krystyna Zielińska ż. Antoniego 426-1-260 12V 72 T 26 RK
27 7 1923 Szumsk Leontyna Sopińska Hucisko Pikulskie Jan Anna Zielińska Bronisław Oborski, Julia Zielińska ż. Jakuba 426-1-260 22V 130 T 46 RK
29 8 1923 Szumsk Stanisław Kowalski Sadeczki Małe Witold Stanisława Jasińska Karol Oborski, Marianna Jasińska ż. Pawła 426-1-260 25R 144 T 51 RK
25 8 1923 Szumsk Wacław Zieliński Kamienna Góra Józef Bronisława Szulc Marian Oborski, Seweryna Soczyńska panna 426-1-260 25V 149 T 52 RK
15 10 1923 Szumsk Stanisława Sinkowska Hucisko Horodelskie Tomasz Maria Kucharska Paweł Oborski, Antonina Kucharska ż. Mikołaja 426-1-260 30R 176 T 61 RK
3 11 1923 Szumsk Aleksander Uborski [Oborski] Kamienna Góra Marian Józefa Siczyńska [Soczyńska] Karol Wiszniewski, Malwina Uborska ż. Józefa 426-1-260 31V 183 T 64 RK
30 10 1923 Szumsk Jadwiga Makarewicz Drygany Aleksy Franciszka Łozińska Jan Oborski, Konstancja Jarmolińska ż. Kazimierza 426-1-260 31V 185 T 64 RK
15 12 1923 Szumsk Wincenty Borzyński [Burzyński] Kamienna Góra Marian Anna Wereszczyńska Stanisław Oborski, Bronisława Zielińska ż. Józefa 426-1-260 34V 206 T 70 RK
17 11 1923 Szumsk Janina Wróblewska Załuże Paweł Witalisa Kowalska Marcin Oborski, Petronela Telewiak ż. Mariana 426-1-260 35R 210 T 71 RK
15 12 1923 Szumsk Wincenty Borzyński [Burzyński] Kamienna Góra Marian Anna Wereszczyńska Stanisław Oborski, Bronisława Zielińska ż. Józefa 426-1-260 34V 206 T 70 RK
17 11 1923 Szumsk Janina Wróblewska Załuże Paweł Witalisa Kowalska Marcin Oborski, Petronela Telewiak ż. Mariana 426-1-260 35R 210 T 71 RK
1 2 1924 Szumsk Paulina Jastrzębska Huta Stara Marian Marcelina Kamińska Jan Oborski, Teresa Jastrzębska ż. Jana 426-1-261 6R 28 T 13 RK
3 3 1924 Szumsk Kazimierz Wiszniewski Kamienna Góra Karol Karolina Krasicka Stanisław Oborski, Joanna Telicka ż. Franciszka 426-1-261 11R 60 T 23 RK
20 7 1931 Radziwiłłów Bolesław Kajer Srebno Stanisław Bronisława Maliszewska Kazimierz Oborski, Bronisława Pasiecznik panna 1-119 243 R 44 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 10 1801 Szumsk Szymon Jadaszyński Hucisko Horodyskie k Marianna Leszczyńska Hucisko Horodyskie p Joachim Leszczyński, Kasper Oborski 297-1-183 37V Ł RK
12 10 1802 Szumsk Jan Adaszyński Hucisko Stanisławowe k Regina Barszczewska Hucisko Stanisławowe p Ignacy Zieliński, Kasper Oborski 297-1-183 41R Ł RK
8 11 1803 Szumsk Ignacy Zieliński Huta Pana Biernackiego k Rozalia Kraiewska Krajewska Huta Pana Biernackiego p Franciszek Godlewski, Tomasz Barszczewski, Kasper Oborski, Andrzej Jakuszewski, Jakub Blicharski 297-1-183 48R Ł RK
24 6 1806 Szumsk Józef Surzyński Chodaki k Zofia Piotr Chodaki w Kazimierz Oborski, Ignacy Wirzbicki 297-1-183 56V Ł RK
6 10 1807 Szumsk Piotr Wereszczyński Huta Surażska k Ewa Jakuszewska Majdan Dubieński p Wojciech Kraiewski, Kasper Oborski, Tomasz Barszczewski 297-1-183 62R Ł RK
25 5 1810 Szumsk Józef Adaszyński Huta Surażska w Marianna Oborska Balarnia Dubieńska p Jan Adaszyński, Antoni Oborski 297-1-183 72V Ł RK
16 10 1827 Szumsk Kasper Oborski Balarnia 60w Wincenty Krystyna Kraiewska Krajewska Magdalena Giżycka Balarnia 48w Feliks Apolonia Rodkiewicz Wojciech Zaremba, Antoni Oborski, Michał Simaszewski 245-1-1 396V 15 R RK
29 1 1828 Szumsk Mikołaj Adaszyński Majdan Antonowiecki 18 Tomasz Rozalia Rutkowska Marianna Rutkowska Majdan Antonowiecki 16 Józef Marianna Oborska Antoni Oborski, Antoni Rutkowski, Franciszek Oborski 245-1-2 398R 34 R RK
13 10 1829 Ostróg Jan Drohomirocki Hurby 40 Jan Marianna Suprowicz Marianna Wereszczyńska Hurby Stanisław Magdalena Franciszek Oborski, Antoni Szuferowicz, Antoni Wereszczyński 171-1-2 20R 21 R 7199 MZ
9 2 1830 Krzemieniec Józef Walicki Podbereźce 30 Franciszek Marianna Anna Antoniczak Białokrynica 20 Marcin Justyna Paweł Oborski i Kasper Jaworski 426-1-5 46V 14 T/FS 776 DM
26 5 1830 Krzemieniec Piotr Jaruszewicz Królewski Most k Tomasz Anastazja Marianna Kowalczuk Podbereźce Małe p Eliasz Tacka Paweł Oborski i Jędrzej Klemenczuk 426-1-5 49V 26 T 779 DM
16 2 1830 Szumsk Franciszek Oborski Hucisko Pikulskie 20 Józef Aleksandra Malinowska Tekla Malinowska Hucisko Pikulskie 18 Ksawery Franciszka Krasińska Ignacy Oborski, Antoni Oborski, Antoni Adaszyński 245-1-4 384V 87 R RK
20 7 1830 Żytomierz Bonawentura Paszkowski Huta Pulińska , par. Pulińska 17 Maciej Ludwika Niedzwiedzka Ludwika Wrzeczewska Żytomierz 18 Teodor Agnieszka Sztankiewicz Teodor Oborski 178-3-3 61 49 Ż Ni
11 5 1830 Żytomierz Jan Rac Unita , Dubowiec 40w Grzegorz Marianna NN Katarzyna Galicka zd.Witkowska Dubowiec 30 Nikita Eudokia Lebed Jędrzej Oborski 178-3-3 57 32 Ż Ni
4 9 1832 Szumsk Antoni Oborski Balarnia 23 Kasper Julianna Popowicz Helena Adaszyńska Balarnia 20 Maciej Magdalena Hornicka Mikołaj Soroczyński, Wojciech Makowski, Piotr Kozłowski 245-1-6 405V 27 R RK
7 10 1834 Szumsk Antoni Wierzbicki Balarnia 22 Marcin Katarzyna Matkowska Rozalia Oborska Balarnia 18 Kasper Rozalia Lenkiewicz Franciszek Lutomski, Franciszek Oborski, Mikołaj Lutomski 245-1-8 377V 3 R RK
2 6 1835 Szumsk Michał Oborski Załuże 18 Antoni Marianna Tomczuk Marianna Stawińska Hucisko Horodyskie 18 Paweł Petronela Listowska Tomasz Tomczuk, Grzegorz Marciniuk, Wojciech Trzeciak 245-1-9 378V 8 R 738 DM
27 10 1835 Szumsk Antoni Oborski Balarnia 53w Wojciech Marianna Adaszyńska Marianna z d. Ostrowska Rutkowska Majdan Antonowiecki 35w Jan Marianna Wroczyńska Tomasz Adaszyński, Teodor Kupiński 245-1-9 380V 16 R 742 DM
26 1 1836 Szumsk Antoni Oborski Balarnia 24w Kasper Julianna Klara Jastrzębska Huta Szumska 19 Antoni Salomea Rogowska Stefan Oborski, Antoni Wierzbicki, Łukasz Hulewicz 245-1-10 463V 3 R RK
18 10 1836 Szumsk Kajetan Kozłowski Hucisko Horodyskie 20 Bartłomiej Apolonia Honorata Malnowska Malinowska Hucisko Rozebrane 18 Ksawery Franciszka Szymon Jakubowski, Józef Oborski, Marcin Luciński 245-1-10 470R 29 R RK
25 10 1836 Szumsk Ignacy Woynaszewski Wojnaszewski Hucisko Piaseczne 22 Jakub Ewa Domicela Grzybowska Hucisko Piaseczne 18 Marcin Katarzyna Antoni Oborski, Kazimierz Zieliński, Jakub Pastrowicz 245-1-10 472R 35 R RK
19 1 1836 Ostróg Wojciech Oborski Sujmy 20 Kasper Ludwika Golc (Holc) Aleksandra Tadajewska Sujmy 19 Jan Prakseda Brzozowska Seweryn Leoniec i Wawrzyniec Adaszyński, Franciszek Tadajewski 171-1-9 23R 1 R DM
9 2 1836 Ostróg Wawrzyniec Adaszyński Hurby 18 Józef Marianna Oborska Marianna Tymińska Hurby 18 Józef Magdalena Godlib Marcin Błażewski, Wawrzyniec Szlachetko, Franciszek Oborski 171-1-9 25R 8 R DM
14 2 1837 Szumsk Marcin Zieleński Zieliński Hucisko Złamane 20 Feliks Marianna Hornicka Tekla Tomczuk Załuże 18 Antoni Anna Hornicka Jan Fiedorowicz, Michał Listowski, Józef Oborski 245-1-11 488R 6 R RK
21 2 1837 Szumsk Feiks Jastrzębski Huta Szumska 20 Antoni Salomea Rogowska Petronela Tomczuk Załuże 18 Tomasz Marianna Kozłowska Feliks Rogowski, Wojciech Sopiński, Antoni Oborski 245-1-11 488V 8 R RK
20 11 1838 Szumsk Ignacy Oborski Hucisko Pikulskie 35w Józef Aleksandra Smoleńska Smolińska Domicela Minkowska Majdan Antonowiecki 25 Karol Wiktoria Borkowska Antoni Oborski, Jan Adaszyński, Franciszek Oborski 245-1-12 294V 27 R RK
14 8 1838 Żytomierz Adam Trybuchowicz Żytomierz 28 Aleksander Petronela Dąbrowska Paulina Lublińska Żytomierz 20 Dawid Justyna Oziecka Andrzej Oborski , Franciszek Fabiański 178 51 417 54 46 Ż Ni
15 1 1839 Ostróg Franciszek Oborski Balarka, par. Szumsk 24 Kasper Julianna Tekla Wiszniewska Hurby 19 Teodor Antonina Barszczewska 879 15 R 2
4 6 1839 Żytomierz Karol Klamort Ewangielik , Żytomierz 23 Adolf Karolina NN Brygida Popławska Żytomierz 20 Józef Julia Brudzka Andrzej Oborski , Klemens Piotrowski 178-3-7 62 30 Ż Ni
15 5 1839 Żytomierz Marcin Trzciński Żytomierz 33 Michał Rozalia NN Eleonora Święcicka Żytomierz 26 Mateusz Felicjana Paprocka Andrzej Oborski , Klemens Piotrowski 178 3 7 61 28 Ż Ni
5 2 1839 Szumsk Józef Oborski Hucisko Pikulskie 20 Józef Aleksandra Smolińska Katarzyna Zielińska Hucisko Pikulskie 19 Feliks Marianna Hornicka Ignacy Oborski, Franciszek Oborski, Jakub Kucharski 178-51-433 299V 7 Ż 312 DM
17 10 1840 Żytomierz Jan Styczyński 37w Jan NN NN Marianna Bagińska 20 Jan Marianna Mołner Andrzej Oborski , Tadeusz Sudzidłowski 178 3 10 73 57 Ż Ni
14 2 1840 Deraźne Florian Doborski Postojne 35 Tadeusz Józefa Petrusewicz Lucyna Myszyńska Postojne 32w Teodor Marianna Karpińska 880 169 R 1 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0185.htm
9 2 1841 Szumsk Kazimierz Oborski Majdan Dubieński 20 Kasper Julianna Kwiatkowska Brygida Jakuszewska Majdan Dubieński 18 Stefan Magdalena Krzeńska 872 556 8 AGAD DW
27 5 1841 Żytomierz Andrzej Oborski 67w Paweł Małgorzata Soroczyńska Anna Łozowska 46 Paweł Rozalia Szaciłło 178-51-465 30 Ż Ni
7 11 1843 Szumsk Kacper Zieliński Huta Piaseczna 20 Józef Barbara Lątowicz Katarzyna Suprowicz Huta Piaseczna 19 Maciej Magdalena Szymańska Franciszek Oborski, Józef Borzyński, Piotr Wereszczyński 874 757 16 AGAD DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0382.htm
12 7 1843 Szumsk Stanisław Przewłocki Wydranka, par. Dubno 21 Wawrzyniec Marianna Wiercińska Franciszka Oborska Majdan Dubieński 18 Antoni Marianna Ostrowska Mikołaj Przewłocki, Jan Łozowicki, Franciszek Oborski 874 755 11 AGAD DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0381.htm
30 1 1844 Szumsk Jan Listowski Hucisko Mykiczkowe 18 Kazimierz Marianna Bilewicz Franciszka Lipczuk Hucisko Horodyskie 17 Eliasz Agnieszka Adaszyńska Józef Listowski, Kazimierz Oborski 875 687 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0362.htm
23 9 1845 Żytomierz Michał Jasiński Żytomierz 24 Bazyli Marianna Nickowska Marianna Podhajecka Żytomierz 18 Jan Domicela Suchacka Jan Baranowski , Andrzej Oborski 178 3 12 47 48 Ż Ni
22 7 1845 Równe Szymon Oborski par. Równe 40 Kasper Barbara Smolińska Marianna Kropielnicka par. Równe 24 Wincenty Eufrozyna Florian Sakowicz i Wojciech Piekarski 884 150R 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0154.htm
20 1 1846 Szumsk Antoni Tomciuk Załuże 20 Jakub Marianna Wróblewska Katarzyna Franciuk Załuże 18 Marcin Helena Jakuszewska Jakub Kaszubczuk, Michał Oborski 877 855 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0442.htm
3 2 1846 Szumsk Wojciech Oborski Huta Piaseczna 40w Kacper Ludwika Golec Honorata Wereszczyńska Hucisko Surażskie 18 Wojciech Marianna Chmurowska 877 860 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0445.htm
3 2 1846 Ptycza Gabriel Jaszowski Białogródka 21 Jan Karolina Matusiewicz Teofila Łopatyńska Budki Białogródeckie 20 Tomasz Anna Klimuwska Antoni Niedzwiedzki, Franciszek Oborski, Tomasz Łopatyński 832 230R 1 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0239.htm
10 11 1847 Kotelnia Michał Oborski Kryłów 32 Feliks Tekla Stankiewicz Katarzyna Gilewicz Kotówka 18 Franciszek Salomea Turska Jan Sieszycki, Atanazy Siechniewicz, Michał Nowicki 178-3-19 284V 16 Ż 564 DM
2 2 1847 Szumsk Józef Zieliński Huta Piaseczna 51w Błażej Marianna Wąsowicz Tekla z d. Malinowska Oborska Hucisko Piekulskie 30w Ksawery Franciszka Krajewska Ignacy Oborski, Grzegorz Kucharski, Kajetan Kozłowski 245-1-13 349V 8 R 693 DW, DM
20 11 1848 Szumsk Antoni Kamieński Zaleśce 19 Daniel Marianna Borkowska Marianna Sopińska Obycz 18 Wojciech Florianna Oborska Ignacy Halczuk, Bazyli Krzymowski, Michał Oborski 245-1-14 209R 20 R 403 DM
30 1 1849 Równe Klemens Przyłuski Równe 23 Franciszek Agafia (Agata) Dominika Jaworska Równe 20 Mikołaj Marianna Jan Miciński, Szymon Oborski 171-1-15 204V 1 R 207 DM
20 11 1849 Szumsk Wojciech Cerklewicz Huta Horodyska 20 Teodor Agnieszka Wojnaszewska Marianna Oborska Huta Piekulska 17 Franciszek Tekla Malinowska Kajetan Kozłowski, Kazimierz Oborski, Jan Głowacki 245-1-15 237R 24 R 323 DM
23 11 1852 Szumsk Józef Listowski Huta Piekulska 48w Kazimierz Marianna Bilewicz Rozalia Suchodolska Huta Stara 30 Piotr Barbara Sopińska Kazimierz Oborski, Karol Sikorski, Stanisław Kamiński 426-1-241 126V 18 T 130 DM
22 2 1853 Szumsk Teodor Oborski Hucisko Piekulskie 25 Ignacy Ewa Rutkowska Helena Czarniecka Huta Nowa 23 Jan Hanna Domaracka 878 232 5 AGAD DW
21 2 1853 Ostróg Józef Oborski Piwcze 49w Kasper Katarzyna Marianna Szafrańska Piwcze 22 Makary Agnieszka Feliks Berkowski, Podgruszecki 171-1-33 33V 3 R 35 BW
23 1 1855 Szumsk Józef Zarzecki Kąty 24 Leon Wiktoria Łukomska Franciszka Popławska Majdan Dubieński 18 Józef Aleksandra Targon Kazimierz Oborski, Paweł Zarzecki, Antoni Soroczyński 172-1-41 399V 1 R / FS 402 DM
11 11 1856 Szumsk Mikołaj Marciniuk Załuże 20 Piotr Katarzyna Bilewicz Marianna Adaszyńska Hucisko Horodyskie 20 Jan Marianna Martyniuk Franciszek Kucharski, Michał Oborski, Marcin Kasiubczuk 172-1-51 388V-389R 23 R / FS 394 DM
1 6 1859 Szumsk Celestyn Tomczuk Załuże 30w Wawrzyniec Teresa Strycharczuk Anna Onefrejczuk Załuże 23 Marek Marianna Franczuk 1-dw. Michał Wróblewski, chł. Michał Oborski, Mateusz Marciniuk 245-1-16 190R 10 R/ FS 191 DW, DM
7 2 1860 Szumsk Jan Oborski Huta Nowa 45 Jan Lucyna Wasyluk Marianna z d. Mogusińska Iwanicka Hucisko Horodyskie 30w Józef Magdalena Mazurek Grzegorz Franczuk, Maksym Karpiuk, Bartłomiej Kucharski 245-1-18 208R 6 R 211 DW
1 5 1860 Szumsk Jan Popławski par. Szumsk 42 Andrzej Antonina Wasilkowska Anna Tryngort Uhorsk 30 Józef Marianna Chmielowska Jan Kuczakowski, Jan Wereszczyński, Kazimierz Oborski 245-1-18 209V 9 R 213 DW
18 2 1862 Szumsk Teodor Łukomski Huta Nowa 24 Franciszek Klara Adaszyńska Józefa Trojanowska Huta Horodyska 18 Adam Marianna Trzeciak Jan Paszkowski, Kazimierz Oborski, Władysław Adaszyński 245-1-19 177R 6 R 311 DM 0
10 11 1863 Szumsk Franciszek Oborski Huta Stara 24 Antoni Klara Jastrzębska Franciszka Paszkowska Majdan Dubieński 19 Walenty Marianna Teodorowicz Antoni Kalinowski, Józef Jastrzembski, Kajetan Jastrzębski 245-1-21 213R 20 R RK
23 2 1864 Szumsk Jan Oborski Hucisko Pikulskie 38w Jan Lucyna Wasiluk Ludwika Tomczuk Załuże 25 Ludwik Wiktoria Marciniuk Ludwik Franczuk, Eliasz Chwedorowicz, Franciszek Kucharski 245-1-20 188R 12 R RK
1 2 1870 Szumsk Wawrzyniec Marciniuk 55w Jakub Maria Oborska Katarzyna z Tomczuków Soboluk Załuże w Maciej Maria Onoprejczuk Michał Oborski, Marcin Kasiuba, Florian Dosdorowicz 1-53 34V-35R 7 T RK
1 2 1870 Szumsk Jan Oborski Hucisko Pikulskie 34 Ignacy Domicella Mińkowska Maria Czarnecka Antonowce 24 Teodor Maria Szlachetko 1-dw. Kazimierz Dzwonkowski, mieszcz. Jan Błażejewski 1-53 34V-35R 8 T RK
10 5 1870 Szumsk Jan Tomczuk Załuże 25w Ludwik Wiktoria Marciniuk Magdalena Kowalska Waśkowce 32 Maria Jan Oborski, Kazimierz Mazurek, Mikołaj Marciniuk 1-53 37V-38R 17 T RK
13 2 1872 Szumsk Michał Franczuk Załuże 25 Wojciech Paulina Broczkowska Aniela z d.Tomczuk Jakurska Chodaki 36w Tomasz Marianna Kozłowska Pior Oborski, Wawrzyniec Gabruk 426-1-226 36R 3 T 353 DM
15 10 1872 Szumsk Piotr Franczuk Załuże 30w Wojciech Paulina Bruczkowska Małgorzata Tomczuk Załuże 20 Marcin Maria Zabłocka Michał Oborski, Bartłomiej Burkowski 426-1-226 40V 16 T DM 367
5 11 1872 Szumsk Jan Kowalewski Hucisko Pikulskie 20 Karol Lucyna Supińska Antonina Oborska Hucisko Pikulskie 18 Teodor Helena Czarnecka Franciszek Listowski, Jan Oborski 426-1-226 41V 20 T DM 359
24 6 1873 Szumsk Piotr Szuprowicz Majdan Dubieński 22 Tomasz Katarzyna Teodorowicz Józefa Bojanicka Majdan Dubieński 18 Józef Emilia Paszkowska szlachcic Władysław Szuprowicz, chł. Franciszek Oborski, Adolf Sawicki 1-226 109V 13 T DM 428
27 1 1874 Szumsk Michał Oborski Majdan Dubieński 28 Franciszek Tekla Wiszniewska Adolfina Łopuszańska Waśkowce 20 Piotr Marcelina Kornatowska 1-dw., Józef Podgórski, Tadeusz Centkiewicz, Józef Jankowski 1-227 35V 1 T 540 DM
27 1 1874 Szumsk Stefan Mondzelewski Żołobki 47w Jan Marianna Jewińska/Iwińska Marianna Winnicka Żołobki 28 Piotr Marcjanna Górska Wincenty Paszkowski, Jan Iliński, Wojciech Oborski 1-227 35R 2 T 540 DM
7 11 1876 Szumsk Wojciech Oborski Stara Huta 24 Antoni Klara Jastrzębska Antonina Orłowska Cyranka 18 Jan Anastazja Jastrzębska Antoni Kalinowski, Stanisław Jarmoliński 1-228 46V 17 T DM 629
24 5 1876 Kuniów Ignacy Oborski Kąty par. Szumsk 25 Kazimierz Brygida Jakuszewska Marianna Dzwonkowska Zakoty 20 Wincenty Teresa Podgruszecka Stanisław Łukomski i Jan Sikorski 178-3-78 435V 7 Ż DM
2 2 1877 Krzemieniec Antoni Jastrzębski Stara Huta, par. Szumsk 24 Jakub Julia Krasicka Paulina Kuczakowska Stożek 18 Antoni Apolonia Miłkowska Kajetan Jastrzębski, Julian Oborski 426-1-130 24V 4 T DW
30 1 1877 Szumsk Mikołaj Oborski Hucisko Pikulskie 24 Teodor Helena Czarnecka Petronela Soczyńska Majdan Dubieński 18 Władysław Honorata Wereszczyńska Ignacy Oborski, Józef Wereszczyński 1-229 39R 4 T DM 684
23 10 1877 Szumsk Stanisław Zieliński Hucisko Pikulskie 24 Marcin Tekla Chruszczewska Paulina Oborska Hucisko Pikulskie 17 Teodor Helena Czarnecka Ignacy Oborski, Mikołaj Oborski 1-229 46R 18 T DM 691
26 2 1878 Szumsk Antoni Orłowski Szumsk 26 Jan Anastazja Jastrzębska Elżbieta Jarmolińska Szumsk 18 Mikołaj Marianna Tomczuk Wojciech Oborski, Stanisław Jarmoliński 1-230 45R 8 T DM 759
26 2 1878 Szumsk Mikołaj Siruk Załuże 18 Franciszek Aniela Marciniuk Marianna Mazurek Załuże 18 Józef Józefa Kowalczuk Ludwik Tomczuk, Piotr Oborski 1-230 46V 11 T DM 761
23 6 1878 Szumsk Jan Oborski Załuże 60w Jan Lucyna Marcelina z Suchodolskich Jasińska Hucisko Pikulskie 50w Piotr Katarzyna Supińska Wawrzyniec Jasiński, Jan Lewandowski 1-230 49V 17 T DM 764
8 10 1878 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta 24 Józef Tekla Krasicka Marianna Adaszyńska Hucisko Horodyskie 20 Józef Marianna Sińkowska Franciszek Oborski, Kazimierz Jastrzębski 1-230 52R 22 T DM 766
26 11 1878 Szumsk Julian Oborski Stara Huta 24 Antoni Florentyna Jastrzębska Paulina Telicka Stara Huta 20 Paweł Marianna Jakuszewska Antoni Jarmoliński, Józef Jastrzębski 1-230 57V 33 T DM 772
4 2 1879 Szumsk Karol Jastrzębski 23 Franciszek Anna Kucharska Marcelina Paszkowska Majdan Dubieński 22 Walenty Marianna Fedorowicz Franciszek Oborski i Walerian Sawicki 426-1-226 159V 7 T 478 DM
11 2 1879 Szumsk Jan Daszkiewicz Zakoty par. Kuniów 60w Stanisław Marianna Jakuszeska Waleria Oborska Hucisko Pilkuskie 50w Ignacy Ewa Rudnicka Jan Oborski i Kazimierz Dzwonkowski 426-1-226 163V 15 T 482 DM
22 11 1881 Szumsk Mikołaj Fuina Rudnia 27 Grzegorz Franciszka Wojda Marianna Wiszniewska Kamienna Góra 18 Józef Katarzyna Paszkiewicz Wincenty Paszkowski, Kajetan Jastrzębski, Wincenty Oborski 426-1-231 48R 27 T DM 839
22 11 1881 Szumsk Franciszek Oborski Hucisko Pikulskie 20 Teodor Helena Czarniecka Katarzyna Górska Zaliście 20 Alojzy Rozalia Kucharska Jan Oborski, Mikołaj Oborski, Józef Górski 426-1-231 47V 25 T DM 839
8 11 1881 Szumsk Jan Godlewski Zaliśce 19 Grzegorz Saturnina Kamińska Rozalia Sikorska Kąty 19 Franciszek Paulina Jasińska Piotr Oborski, Tomasz Jakubowski, Paweł Kucharski 426-1-231 46V 22 T DM 838
8 11 1881 Szumsk Antoni Mokusiński Litowiszcze 22 Mikołaj Agnieszka brak zapisu Marianna Jasińska Kąty 19 Franciszek Lucyna Hornicka Piotr Oborski, Łukasz Giżycki, Józef Krajewski 426-1-231 46V 21 T DM 838
13 9 1881 Szumsk Antoni Oborski Kamienna Góra 26 Kazimierz Klara Lewicka Karolina Janicka Rudnia Antonowiecka 20 Antoni Honorata Chruszczewska Wincenty Paszkowski, Wojciech Sińkowski, Jan Grzybowski 426-1-231 43R 8 T DM 834
13 9 1881 Szumsk Jakub Oborski Kamienna Góra 29 Kazimierz Klara Lewicka Józefa Sawicka Rudnia Antonowiecka 16 Józef Marianna Soroczyńska Marceli Soczyński, Adolf Sawicki, Grzegorz Krasicki 426-1-231 43R 7 T DM 834
1 1 1881 Szumsk Mikołaj Mazurek par. Dederkały 21 Wawrzyniec Katarzyna Błaszczuk Franciszka Suchodolska Załuże 18 Franciszek Helena Kozłowska Emilian Niewiadomski, Jakub Kozłowski , Piotr Oborski 426-1-231 41V 1 T DM 833
25 4 1882 Szumsk Jan Jastrzębski Marynki 50w Maciej Anna Jastrzębska Józefa z Trojanowskich Łukomska Marynki 37 Adam Marianna Trzeciak Grzegorz Trojanowski, Franciszek Oborski, Kajetan Jastrzębski 426-1-232 329V 10 T
31 1 1882 Szumsk Franciszek Jastrzębski Stara Huta 30 Feliks Petronela Jasińska Marianna Orłowska Stara Huta 20 Jan Anastazja Jastrzębska Wojciech Oborski, Józef Jastrzębski 426-1-232 329R 7 T
29 4 1884 Dederkały Franciszek Oborski Sosnówka, par. Białogródka 35w Wojciech Honorata Wereszczyńska Józefa Wojciechowska par. Dederkały 18 Szymon Petronela Żukowska 58 141 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0073.htm
27 1 1885 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta 25 Józef Tekla Krasicka Anna Podgórska Suraż 18 Józef Joanna Kowalewska Franciszek Kowalewski, Wojciech Oborski 426-1-232 203R 7 T DW
14 7 1885 Szumsk Grzegorz Oborski Biełaszów, par. Ostróg 36w Józef Rozalia Paulina Gabruk Iserna 21 Tomasz Franciszka Wojciech Gabruk, Cyryl Cymbaluk 426-1-232 204V 14 T
6 10 1885 Szumsk Tomasz Zieliński Hucisko Pikulskie 24 Jan Aniela Czerklewicz Karolina Jastrzębska Stara Huta 20 Wawrzyniec Dorota Adolf oborski, Antoni Jastrzębski 426-1-232 205V 18 T
6 10 1885 Szumsk Stanisław Dzwonkowski Hucisko Pikulskie 23 Kazimierz Karolina Orłowska Agnieszka Wiszniewska Kamienna Góra 20 Karol Jadwiga Krasicka Antoni Jastrzębski, Wojciech Oborski 426-1-232 206V 22 T
28 10 1885 Szumsk Adam Przytomski Majdan Antonowiecki 30 Józef Tekla Mińkowska Petronela Janicka Rudnia 17 Piotr Paulina Sawicka Łukasz Przytomski, Antoni Oborski 426-1-232 208R 28 T
24 11 1885 Szumsk Mikołaj Oborski Majdan Dubieński 33w Teodor Helena Czarnecka Marcelina Wojnaszewska Mosty 20 Ignacy Domicela Grzybowska Wincenty Paszkowski, Aleksander Wereszczyński 426-1-232 210R 35 T
16 11 1886 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta 24 Józef Tekla Krasicka Petronela Kalinowska Stara Huta 20 Antoni Franciszka Towarnicka Piotr Suchodolski, Franciszek Oborski, Antoni Jastrzębski 426-1-232 271R 24 T
4 10 1887 Szumsk Wojciech Sińkowski Huta Dubieńska 27 Ignacy Małgorzata Hornicka Katarzyna Szuprowicz Huta Dubieńska 19 Władysław Agnieszka Kuczakowska Franciszek Zieliński, Jan Oborski, Franciszek Szuprowicz 426-1-232 127V 16 T/FS 996 DM
15 11 1887 Kuniów Augustyn Wereszczyński Kamienna Góra par. Szumsk 24 Paweł Agata Paszkowska Franciszka Kulesza Kubryń par. Ostróg 19 Jan Aniela Kamińska Michał Oborski i Ludwik Malewski 178-3-86 112V 30 Ż DM
12 2 1889 Szumsk Jan Telicki Stara Huta 23 Paweł Marianna Jakuszewska Stanisława Kucharska Kąty 18 Łukasz Marcelina Sawicka Julian Oborski, Józef Telicki 1-232 45R 15 T DM 912
12 2 1889 Szumsk Ksawery Soczyński Majdan Dubieński 25 Władysław Rozalia Wereszczyńska Antonina Białobrzycka Stara Huta 21 Jan Katarzyna Nowakowska Aleksander Wereszczyński, Mikołaj Oborski 1-232 46R 19 T DM 913
28 10 1890 Szumsk Tomasz Oborski Stara Huta 24 Franciszek Franciszka Paszkowska Franciszka Zielińska Stara Huta 18 Wincenty Anna Suchodolska 426-1-233 142R 16 T
10 11 1891 Krzemieniec Adam Sikorski Kąty, par. Szumsk 40w Jan Maria Marianna z Oborskich Puszkiewicz Moczary 33w Jan Aniela 426-1-81G 32V 18 T DW
29 9 1891 Włodzimierz Franciszek Oborski Wygadanka, par. Korytnica 51w Stanisław Rozalia Oborska Helena Soczyńska Włodzimierz 39 Edmund Emilia Mauchs szl. Maciej Brzeziński, Antoni Soczyński 809 131 31 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0069.htm
31 1 1893 Młynów Antoni Górski Palcze, par. Ptycza 25 Piotr Marcela Ciślicka Cezaryna Wiśniewska Młynów 17 Dominik Antonina Mines Michał Dietkowski, Jan Oborski 740-7-94 31R 3 R 143 DW
5 2 1895 Młynów Kazimierz Paszkowski Edwardówka par. Ptycza 24 Jakub Aniela Sawicka Franciszka Piernat z d. Białkowska Murawica 29w Piotr Regina Szulatyńska Paweł Oborski, Karol Paszkowski 740-2-411 88R 7 R 1402 RK
14 5 1895 Młynów Adolf Oborski Wołkowyje par. Łysin 27 Jan Zofia Ciślicka Teresa Pasiewicz Koryta 22 Jan Franciszka Witkowska Marcel Naumowicz, Franciszek Godlewski 740-2-411 89R 12 R 1403 RK
10 11 1896 Ołyka Antoni Oborski Wołkowyje par. Łysin 31 Jan Zofia Ciœlicka Józefa Ciszkowska Stawiszcze 19 Zenon Aleksandra Barkowska 1018 645 35 MO
27 1 1896 Kuniów Bronisław Oborski Willa 18 Ignacy Marianna Dzwonkowska Karolina Jakuszewska Hucisko Nowe 20 Adam Julia Olszewska Antoni Dzwonkowski, Józef Samojłowicz, Józef Tkaczuk 178-3-86 631V 5 Ż DM
11 10 1898 Szumsk Józef Oborski Stara Huta 27 Franciszek Franciszka Paszkowska Antonina Listowska Marynki 18 Antoni Elżbieta Białobrzycka 426-1-234 63V 37 T
15 11 1898 Szumsk Antoni Oborski Kąty 37w Kazimierz Brygida Jakuszewska Maria Jasińska Kąty 20 Józef Maria Fedorowicz 426-1-234 67R 51 T
8 11 1898 Kuniów Adolf Uborski [Oborski] Hucisko Pikulskie par. Szumsk 23 Jan Marianna Czarnecka Waleria Daszkiewicz Zakoty 19 Karol Urszula Wereszczyńska Antoni Krzemiński i Mikołaj Dzwonkowski 178-3-86 740R 23 Ż DM
28 10 1901 Szumsk Karol Listowski Drygany 26 Karol Maria Listowska Stanisława Burkowska Stara Huta 21 Stanislaw Maria Jastrzębska Franciszek Łukomski, Bronisław Oborski 426-1-236 399V 37 T DW
28 10 1901 Szumsk Łukasz Oborski Załuże 18 Piotr Paulina Anna Girzycka Waśkowce 17 Łukasz Anna Jasińska 426-1-236 399V 38 T DW
14 10 1901 Młynów Ludwik Ostrowski par. Jałowicze 27 Leon Zofia Gołębiowska Teofila Godlewska Koryta 18 Franciszek Emilia Górska Adolf Oborski, Józef Ostrowski 740-2-402 113R 24 R 1893 RK
21 9 1903 Młynów Jan Prandecki Nowiny 24 Władysław Joanna Bereżecka Antonina Lubrzycka Koryta 19 Antoni Joanna Pasiewicz Adolf Oborski, Bronisław Judycki 740-2-411 36R 15 R 1353 RK
2 2 1904 Szumsk Jan Oborski par. Szumsk 22 Mikołaj Petronela Soczyńska Antonina Oręba par. Szumsk 21 Ignacy Maria Chruszczewska 426-1-238 56R 12 T
13 11 1905 Cudnów Wincenty Oborski Hłyboczek 25 Władysław Modesta Krzeczewska Wincentyna Pulikowska Futor Drennicki 26 Hipolit Magdalena Żukowska Józef Wąsowicz, Antoni Kulesza 178-3-263 389R 71 Ż 744 DM
20 8 1906 Szumsk Bronisław Oborski par. Kuniów 22 Grzegorz Teresa Telicka Wiktoria Śmiechura Kaletyńce Wielkie 19 Wawrzyniec Nepomucena Wieczorek 1214 426-1-236 136R 27 T
10 9 1906 Szumsk Stanislaw Kucharski Kąty 29 Wawrzyniec Franciszka Listowska Emilia z Oborskich Jasińska Kąty 20 Franciszek Franciszka Paszkowska 426-1-236 136V 29 T
21 10 1907 Tajkury Jan Oborski par. Tajkury 27 Grzegorz Marcelina Anastazja Ptaczek par. Tajkury 21 Józef Anna Gracz ? 26 R 0
11 2 1907 Szumsk Adolf Oborski Majdan Dubieński 27 Mikołaj Marcelina Wojnaszewska Michalina Przewłocka Huta Antonowiecka 24 Wincenty Maria Sokulska 426-1-236 48R 4 T
11 2 1907 Szumsk Antoni Oborski Kąty 42w Kazimierz Brygida Jakuszewska Antonina Gajdaszyńska Hucisko Horodyskie 30 Grzegorz Józefa Kuczakowska 426-1-236 48V 6 T
25 2 1907 Szumsk Józef Oborski Hucisko Pikulskie 26 Jan Maria Czarnecka Helena Osińska Litowiszcze 23 Franciszek Adela Malinowska 426-1-236 51V 17 T
16 9 1907 Szumsk Wincenty Oborski Kamienna Góra 50w Franciszek Tekla Wiszniewska Adela z Dzwonkowskich Oborska Kamienna Góra 30 Kazimierz Karolina Orłowska 426-1-236 58R 44 T DW
17 2 1908 Szumsk Jan Oborski Szumsk 23 Stanisław Franciszka Bielińska Bylińska Adela Jastrzembska Huta Stara 18 Antoni Paulina Kuczanowska Bronisław Jastrzembski, Karol Fedorowicz 47V 10 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H2-M?i=651&cat=833999
17 2 1908 Szumsk Kazimierz Jasiński Waśkowce 21 Jan Teofila Giżycka Lucyna Chruszczewska Kąty 18 Ignacy Antonina Jasińska Adam Tomczuk, Łukasz Oborski 48R 12 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H2-M?i=651&cat=834001
18 8 1908 Szumsk Wincenty Paszkowski Majdan Dubieński 50w Wincenty Anastazja Popławska Agnieszka Oborska Góra Kamienna 46w Franciszek Tekla Wiszniewska Mikołaj Oborski, Teofil Scenit 50V 21 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H8-N?i=654&cat=833998
8 9 1908 Szumsk Józef Kucharski Hucisko Horodyskie 24 Szymon Aleksandra Adaszyńska Karolina Sikorska Kąty 23 Paweł Magdalena Krajewska Piotr Oborski, Marian Kucharski 51V 25 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WV-X?i=655&cat=833998
12 10 1908 Szumsk Bronisław Oborski Huta Stara 29 Wojciech Anna Orłowska Bronisława Głowacka Drygany 18 Szymon Maria Suchodolska Jan Orłowski, Aleksandra Paszkowska 52V 30 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-V?i=656&cat=833999
1 2 1909 Szumsk Adolf Oborski Majdan Dubieński 28w Mikołaj Marcelina Wojnaszewska Anna Myślińska Rachmanów 19 Jan Karolina Maczarewicz Aleksander Wereszczyński, Andrzej Myśliński 94R 11 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CL-D?i=918&cat=834000
25 1 1909 Szumsk Mikołaj Oremba Oręba Majdan Dubieński 25 Ignacy Marianna Chruszczewska Helena Janicka Rudnia Antonowiecka 20 Tomasz Marianna Przytomska Jan Oborski, Antoni Kozłowski 92R 4 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CL-S?i=916&cat=834001
24 5 1909 Szumsk Jerzy Krasicki Majdan Dubieński 50w Rafał Magdalena Zabłocka Domicella Stefańska Jastrzembska Huta Stara 32w Józef Karolina Filipowska Mikołaj Oborski, Franciszek Popławski 96R 20 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CP-9?i=920&cat=834001
14 2 1910 Szumsk Jakub Zieliński Hucisko Pikulskie 25 Stanisław Paulina Oborska Julianna Krasicka Hurby par. Ostróg 20 Ksawery Anna Szuprowicz Adolf Oborski, Teofil Telicki 74R 16 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34H-F?i=1053&cat=834002
21 11 1910 Szumsk Kajetan Jastrzembski Huta Stara 24 Jan Ludwika Bereżecka Bronisława Żukowska Huta Stara 17 Mikołaj Kamila Trojanowska Ksawery Oborski, Wiktor Jastrzembski 82R 48 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R347-K?i=1061&cat=834002
20 11 1910 Szumsk Adolf Sinkowski Mosty 25 Ignacy Antonina Kasperska Józefa Jasińska Iłowica 20 Wawrzyniec Prakseda Oborska Mikołaj Krasicki, Piotr Oborski 82V 49 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34H-V?i=1062&cat=833999
27 4 1910 Młynów Piotr Pawluk par. Młynów 22 Klemens Eudochia Katarzyna Reilich Podhajce 20 Franciszek Julia Cieszkowska ona: austriacka poddana, Adolf Oborski, Antoni Penski 740-4-447 4V 14 R 618 RK
24 1 1910 Bazalia Franciszek Górski Łazuczynek Mały 25 Wilhelm Ludwika Stachurska Anna Wysokińska Łazuczynek Mały 20 Florian Antonina Malinowska Marcin Ulanicki, Józef Ziemoborski 17-1-8 589R 3 Ch 1147 DM
31 1 1910 Miropol Mikołaj Oborski Jałyszów (z powiatu Dubno) 48 Kazimierz Brygida Jakuszewska Paulina Hańba Jałyszów 24 Antoni Katarzyna Wąsowicz Albin Rajkowski, Bronisław Oborski 178-3-192 108V 2 Ż 213 DM
11 5 1915 Dubno Jan Oborski Majdan Dubieński 33 Mikołaj Petronela Soczyńska Maria (?) Dąbrowska foto 157 426-1-232 295R 24 T dopisek DW
22 10 1917 Pokostówka Antoni Turowski Budyszcze 30 Stanisław Feliksa Bagińska Marcelina Lisowska Budyszcze 19 Józef Maria Turowska Soter Turowski, Tomasz Oborski 178-3-211 22R 12 Ż 45 DM
2 7 1917 Szumsk Paweł Oborski Załuże 43w Jan Ludwika Tomczuk Karolina Leszczyńska z d. Błażejewska Kąty 30w Stefan Agnieszka Jasińska Józef Tomczuk, Grzegorz Kasiuba 426-1-257 44V 18 T 51 RK
9 2 1919 Szumsk Jan Kempa Feliks Antonina Golimska Stanisława Jastrzembska [Jastrzębska] Antoni Julia Oborska Józef Jasiński, Franciszek Oborski 426-1-258 48R 7 T 50 RK
16 2 1919 Szumsk Jan Oborski Tomasz Antonina Zielińska Stanisława Jastrzębska Wojciech Teofila Jelinkowska Karol Oborski, Stanisław Jastrzembski 426-1-258 48V 13 T 51 RK
8 6 1919 Szumsk Józef Oborski Michał Adela Łopuszańska Malwina Oborska Jan Adela Dzwonkowska Jan Krasicki, Wawrzyniec Dzwonkowski 426-1-258 50R 30 T 52 RK
27 7 1919 Szumsk Władysław Szlachetko w Karol Teresa Leszczyńska Anna Dzwonkowska w Marceli Ludwika Sokulska Grzegorz Jasiński, Adolf Oborski 426-1-258 51V 45 T 54 RK
26 10 1919 Szumsk Jan Sopiński 24 Jan Elżbieta Jasińska Anna Zielińska 25 Stanisław Paulina Oborska Jakub Zieliński, Adolf Oborski 426-1-258 53V 61 T 56 RK
23 11 1919 Szumsk Józef Bużyński [Burzyński] 27 Stanisław Karolina Wereszczyńska Filomena Pestrowicz z d. Naumowicz 27w Karol Dioniza Zielińska Stanisław Oborski, Witold Suprowicz 426-1-258 54V 74 T 57 RK
3 2 1920 Młynów Walery Oborski Wołkowyje (par. Łysin) 36 Michał Stefania Zaborska Kamila Godlewska Koryta 25 Franciszek Emilia Górska Władysław Godlewski, Piotr Pasiewicz 740-6-321 45 10 R 9928 AK2
1 2 1920 Młynów Aleksander Jankowski Szaława kol., par. Jałowicze 28 Ludwik Antonina Molenda Maria Oborska Koryta 21 Adolf Teresa Pasiewicz Jan Oborski, Jan Szczepański 740-6-321 44 7 R 9928 AK2
1 2 1920 Szumsk Bronisław Oborski 22 Adolf Anna Listowska Krystyna Pestrowicz 18 Franciszek Maria Sawicka Adolf Listowski, Marek Zarzycki 426-1-259 15V 9 T 21 RK
3 7 1921 Młynów Antoni Oborski Koryta 25 Adolf Teresa Pasiewicz Anna Skowron Koryta 18 Wiktor Karolina Teter Aleksander Jankowski, Antoni Peterka 740-4-446 87R 30 R 555 RK
29 1 1921 Szumsk Marcin Oborski Załuże 20 Paweł Karolina Franczuk Stanisława Leszczyńska 18 Antoni Karolina Błaszczykowska Karol Tomczykowski, Józef Jarmoliński 426-1-259 91V 16 T 132 RK
30 1 1922 Szumsk Marcin Oborski Stanisława Leszczyńska (Łuszczyńska) Kąty 20 Antoni Karolina Błażejewska 426-1-236 268V-269R 170 T dopisek
5 2 1922 Szumsk Marian Oborski Jan Adela Dzwonkowska Józefa Soczyńska Kamienna Góra 20 Jan Olimpia Wereszczyńska 426-1-236 244V-245R 73 T dopisek
12 2 1922 Szumsk Piotr Oborski Hucisko Horodyskie 24 Józef Marcelina Adaszyńska Anna Listowska Józef Adela Soczyńska 426-1-234 23V-24R 89 T dopisek
12 11 1922 Szumsk Marian Oborski Jan Adela Dzwonkowska Józefa Soczyńska Jan Olimpia Wereszczyńska Józef Leszczewski, Józef Oborski 426-1-259 144V 55 T 209 RK
5 2 1922 Szumsk Kajetan Kokurowski Stanisław Maria Kucharska Franciszka Dzwonkowska Adolf Paulina Kokurowska Józef Oborski, Wawrzyniec Dzwonkowski 426-1-259 148V 7 T 217 RK
12 2 1922 Szumsk Piotr Oborski Józef Marcelina Adaszyńska Anna Listowska Józef Adela Saczyńska [Soczyńska] Piotr Jasiński, Adolf Listowski 426-1-259 149V 15 T 219 RK
4 6 1922 Szumsk Karol Wiszniewski Adolf Kamila Dzwonkowska Karolina Krasicka Ignacy Aniela Kajdanowicz J. Oborski, B. Zieliński 426-1-259 151V 26 T 223 RK
9 7 1922 Szumsk Marian Paszkowski w Wincenty Józefa Oborska Krystyna Nowicka Jakub Stanisława Malicka Jan Listowski, Jan Oborski 426-1-259 153R 35 T 226 RK
28 1 1923 Szumsk Paweł Oborski Piotr Małgorzata Kucharska Malwina Hornicka Józef Teodozja Schabikowska Stanisław Kucharski, Jakub Marcinowski 426-1-260 36R 2 T 73 RK
11 2 1923 Szumsk Jan Oborski Łukasz Anna Giżycka Bronisława Kucharska Antoni Antonina Kwiatkowska Stanisław Piotrowski, Walery Gabruk 426-1-260 38V 16 T 78 RK
30 4 1923 Szumsk Hipolit Szmajchel Schmeichel Drygany 55w Jan Marianna Marczyńska Brygida Giżycka z d. Bernadzka Huta Stara 48w Jan Marianna Sowińska Adolf Oborski, Karol Mokosiński 426-1-260 39R 21 T 79 RK
17 2 1924 Szumsk Stanisław Listowski Józef Adela Soczyńska Zofia Nowak Józef Anna Pyszko Franciszek Baranowski, Piotr Oborski 426-1-261 43R 17 T 84 RK
17 2 1924 Szumsk Dominik Soczyński Karol Marcelina Jastrzębska Aniela Krasicka Grzegorz Adela Uborska [Oborska] Albert Waszkiewicz, Jan Oborski 426-1-261 43R 18 T 84 RK
17 2 1924 Szumsk Marian Wysocki Franciszek Zofia Paszkowska Anna Górska Aleksander Franciszka Ratner Stanisław Oborski, Leon Siol 426-1-261 43V 20 T 85 RK
24 2 1924 Szumsk Piotr Popławski Paweł Bronisława Krasucka Anna Chruszczewska Jan Maria Oręba Jan Paszkowski, Adolf Oborski 426-1-261 44R 22 T 86 RK
2 3 1924 Szumsk Jan Uborski [Oborski] Antoni Maria Jasińska Józefa Kucharska Jan Aleksandra Jasińska Józef Jasiński, Piotr Jasiński 426-1-261 45R 30 T 88 RK
30 10 1924 Szumsk Józef Relich Karol Joanna Jakubowska Emilia Fuina [Choina] Franciszek Anna Michałowska Marian Oborski, Adolf Zarzycki 426-1-261 49V 55 T 97 RK
6 11 1926 Szumsk Stanisław Oborski Weronika Zielińska Hucisko Pikulskie 21 Stanisław Adela Głowadzka 426-1-236 191V-192R 177 T dopisek
14 2 1929 Kąty Bolesław Oborski Kamienna Góra 26 Jan Adela Dzwonkowska Maria Jarmolińska 426-1-237 11V-12R 42 dopisek T
17 7 1932 Paryż, polski kościół Franciszek Oborski Stara Huta 29 Karol Józefa Górska Anna Michalec 426-1-237 47V-48R 185 dopisek T
2 4 1934 Kąty Piotr Suchodolski Stara Huta 22 Jan Helena Ostaszewska Helena Jastrzębska Stara Huta 22 Cezary Adela Zielińska Jan Jastrzębski, Dominik Oborski 426-1-289 30V 19 T 61 DM
25 11 1934 Kąty Piotr Listowski Hucisko Pikulskie 26 Jan Emilia Łukomska Aniela Oborska Hucisko Pikulskie 23 Adolf Waleria Daszkiewicz Stanisław Oborski, Antoni Zieliński 426-1-289 38R 49 T 76 DM
18 8 1935 Kąty Marian Łukomski Hucisko Pikulskie 25 Franciszek Ludwika Fijałkowska Krystyna z d. Pestrowicz Oborska Hucisko Pikulskie 38w Wincenty Adela Myślińska Adolf Oborski, Stanisław Listowski 426-1-290 33R 26 T 65 DM
30 8 1936 Kąty Bronisław Wolski Kamienna Góra 23 Józef Józefa Wiszniewska Julianna Krawczuk Litowiszcze 36 Jan Anastazja