Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 570 wyników dla: Paszkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
17 10 1724 Torczyn Teresa Paszkiewiczowa 18 z Brzezińskich, MD 54a b/n Ł EH
11 9 1805 Kuniów Grzegorz Paszkiewicz 7/12 Miakoty s. ur. Bartłomieja i Marianny z Lipskich 297-1-086 10R Ł DW
11 5 1806 Kuniów Motrona Paszkiewicz 30 Miakoty 297-1-086 13V Ł
5 1 1819 Kuniów Jakub Paszkiewicz 76 Karpiłówka szl. 297-1-086 50V Ł
3 8 1821 Kuniów Bartłomiej Paszkiewicz 70 Peremirówka żona Apolonia i dzieci 297-1-086 56V Ł
8 6 1822 Kuniów Wojciech Paszkiewicz 1 Naworoczyce s. Bartłomieja i Apolonii 297-1-086 59V Ł
4 2 1827 Białogródka Marcin Paszkiewiczów 3/12 Polachówka s. ur. Mikołaja i Marianny z Brzeskich 178-3-93 67V 7 Ż DM
4 6 1828 Ptycza Marianna Paszkiewicz 40 Buderaż wdowa 814 273R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0276.htm
26 11 1829 Korzec Marianna Sikorska 1 Korzec c. Mateusza i Katarzyny z Paszkiewiczów 245-1-3 108R 103 R 211 DM
26 5 1830 Berezne Antoni Paszkiewicz 80 Druchowa ze starości, żona Anastazja, piwowar 171-1-3 251R 9 R Na
12 4 1831 Zasław św. Józefa Wincenty Malinowski 3 Sławuta s. Tomasza i Rozalii z d.Paszkiewicz 178-3-97 60R 58 Ż 66 RG
21 3 1834 Kuniów Stefan Jakuszewski 6 Hucisko Stare s. Kazimierza i Franciszki z Paszkiewiczów R 83 R 18 0
1 2 1834 Dubno Augustyn Paszkiewicz Wolica wolnego stanu parafianin 820 161R 15 AGAD 165 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0165.htm
14 6 1836 Kuniów Michał Paszkiewicz 2 Wilia s. Jana i Marianny Ozimkowskiej 171-1-9 94 R 22 R ZP
18 7 1836 Białogródka Feliks Paszkiewicz 3/12 Polachówka s. ur. Michała i Marianny z Brzyskich 178-3-106 143V 47 Ż DM
5 2 1837 Kuniów Kazimierz Jakuszewski 46 Dryżaki wdowa Franciszka Paszkiewicz, s. Ignacy, Karol, Jan 171-1-10 94 V 9 ZP R 0
22 8 1837 Kuniów Jan Barski 20 Karczma Kadłubiskiego żona Agnieszka z Paszkiewiczów 171-1-10 97 V 38 R 0
29 3 1837 Łuck Karol Paszkiewicz 40 Łuck Pozostała wdowa, i syn Walerian 374 70 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0041.htm
17 9 1837 Lachowce Józef Bartosiewicz 6 Szuńki s. pracowitych Kazimierza i Marianny z Paszkiewiczów 171-1-10 130R 55 R DM
29 9 1837 Lachowce Kazimierz Bartosiewicz 4 Szuńki s. Kazimierza i Marianny z Paszkiewiczów 171-1-10 130V 61 R DM
23 3 1837 Ostróg Teodor Paszkiewicz 3 Hulcza s. Adama i Julii 171-1-10 36V 33 R DM
12 3 1837 Dubno Anna Paszkiewicz 6/12 Zamłynie c. Teodora i Barbary z Rolińskich 823 179V 22 AGAD 188 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0188.htm
27 3 1838 Kuniów Apolonia Paszkiewicz 58 Pererosłe wdowa, c. Zofia, Marianna, Katarzyna, R 89 V 7 ZP 0
24 4 1838 Maciejów Marianna Paszkiewicz 70 Somin z d. Górnicka, wdowa po Teodorze, syn Szymon i córka Apolonia 404 11 7 AGAD 7 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20404/pages/PL_1_436_404_0007.htm
1 9 1839 Nowogród Wołyński Aleksandra Paluszkiewicz 16 Huta Marianówka c. Bazylego i Teresy z Paszkiewiczów 178-3-72 52V 95 Ż 102 DM
1 8 1840 Kuniów Franciszka Paszkiewicz 80 Noworoczyce z Popławskich, mąż Jan, synowie Jan, Maciej, Tomasz i Szymon, córki Teresa, Marianna i Agnieszka 880 60 R 26 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0062.htm
4 12 1840 Kuniów Jan Paszkiewicz 85 między Zakotami a Teremnym wdowiec, synowie Jan, Maciej, Tomasz i Szymon, córki Teresa, Marianna i Agnieszka 880 61 R 37 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0063.htm
29 10 1841 Kuniów Józefa Paszkiewicz 2 Pererosłe c. Zofii 171-1-12 51 V 33 R DW
27 1 1841 Ptycza Wincenty Tobolewski 2 Milcza Wielka s. ur. Sylwestra i Anny z Paszkiewiczów 827 247R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0251.htm
18 5 1841 Berezne Anastazja Paszkiewicz ok. 70w Druchowa z suchot, mąż Antoni 171-1-12 234R 12 R Na
12 5 1842 Maciejów Jan Paszkiewicz 6/52 Somin s. Szymona i Justyny Bagnickiej 408 12 6 AGAD 8 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20408/pages/PL_1_436_408_0008.htm
2 4 1842 Kuniów Elżbieta Barska 5 Zakoty c. Jana i Agnieszki z Paszkiewiczów 881 59 R 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0066.htm
9 8 1843 Zasław św. Józefa Józef Paszkiewicz 7 Sławuta s. Andrzeja i Marianny z d. Kapłońskiej 178-51-510 77V 43 Ż 81 RG
6 11 1844 Kuniów Franciszka Jakuszewska 60 Borowica Wielka z Paszkiewiczów, wdowa, synowie Ignacy, Karol i Jan 883 83 R 34 AGAD 86 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0086.htm
27 12 1844 Kuniów Jan Kosiarski 55 Pustelnia Dołotecka żona Anastazja z Paszkiewiczów, syn Karol, córka Julia 883 83 V 39 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0087.htm
11 9 1845 Szumsk Konstancja Paszkiewicz 23 Bryków z Szymańskich, mąż Wincenty, syn Mieczysław, córka Natalia 876 677 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0362.htm
8 2 1846 Kuniów Mikołaj Rostkowski 2/12 Kuniów Rodzice: Stanisław, Teresa z Paszkiewiczów Rostkowscy 885 94 5 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0095.htm
5 8 1847 Ptycza Agata Słuch 1,5 Buderaż rodzice: rażdanie Sebastian i Anna z d. Paszkiewicz 833 500 10 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0269.htm
12 6 1847 Krzemieniec Joanna Dobroczyńska 7 Baszkowce c. Władysława i Julii z Paszkiewiczów 426-1-21 32V 52 T 728 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9B8?i=727&cat=300453
1 6 1847 Dubno Marianna Gorska 40 Zamłynie z upławów, z d. Paszkiewicz, mąż Antoni, synowie Klemens, Kajetan, Jan, Jędrzej i Hipolit, córki Krystyna, Kamilla i Antonina 833 302 73 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0164.htm
23 2 1848 Białogródka Marianna Paszkiewicz 41 Polachówka ur., z Brzyskich c. Tomasza, mąż Mikołaj, synowie Antoni, Kornel i Jakub, córka Agnieszka 178-3-117 159V 34 Ż DM
8 12 1848 Lachowce Paulina Parczewska 1 Hulowce c. Szymona i Cecylii Paszkiewicz [akt śl. Bartosiewicz a jej matka z d. Paszkiewicz 171-1-14 145V 100 R 151 DM
19 8 1848 Klewań Łazarz Aleksander Paszkiewicz 1,5 Hruszwica s. Stanisława i Agrypiny ze Skowrońskich 171-1-14 190R 36 R 195 BW
11 2 1849 Białogródka Marianna Paszkiewicz 1/365 Bisóweczka c. szl. Jana i Franciszki Niewirowicz 178-3-118 566V 13 Ż DM
23 7 1849 Kuniów Szymon Paszkiewicz 46 Peremorówka kawaler, s. Jana i Franciszki 171-1-15 107V 22 R 110 DM
12 10 1849 Kuniów Marianna Paszkiewicz 42 Zakoty z d. Ozimkowska, mąż Jan, córka Dorota 171-1-15 108R 30 R 110 DM
12 3 1852 Ptycza Marianna Słuch 1 Pełcza od koru, c. ob. Sebastiana i Anny z Paszkiewiczów 836 322 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0171.htm
12 11 1852 Szumsk Józef Paszkiewicz Huta Stara wdowiec po Juliannie z Żukowskich, synowie Józef i Adam, córka Zuzanna 426-1-241 136R 60 T 139 DM
9 2 1853 Kuniów Kazimierz Podgruszecki 2 Zakoty s. Kazimierza i Agnieszki z d. Paszkiewicz 171-1-33 95V 5 R 94 BW
7 11 1854 Białogródka Adela Paszkiewicz 1 Bisóweczka c. ur. Jana i Franciszki z Niewirowiczów 178-3-122 444V 57 Ż DM
20 7 1855 Białogródka Józefa Paszkiewicz 5 Bisóweczka e. cholery, c. ur. Jana i Franciszki z Niewirowiczów 178-3-123 542V 85 Ż DM
4 9 1855 Białogródka Leon Paszkiewicz 3 Polachówka s. ur. Mikołaja i Teofilii z Mecherzyńskich 178-3-123 549V 128 Ż DM
10 3 1856 Ostrówki Jan Paszkiewicz 59 Równo 566 31 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20566/pages/PL_1_436_566_0017.htm
14 8 1856 Białogródka Balbina Paszkiewicz 13 Bisówka Mała ur., panna 178-3-124 611V 50 Ż DM
21 1 1856 Kulczyny Adam Paszkiewicz 43 Bułajówka żona Justyna z Hlebowiczów, synowie Jan i Józef 178-3-124 212R 6 Ż 386 DM
22 10 1856 Równe Marianna Paszkiewicz 3 Diatkiewicze c. Stanisława i Agrypiny z Skowrońskich 171-1-67 173V 39 R 175 DM
4 8 1858 Białogródka Paweł Gliński 1 Polachowka s. ur. Franciszka i Rozalii Paszkiewicz 178-3-74 264V 44 Ż DM
1 8 1859 Krzemieniec Wincenty Dobrowolski 3 Baszkowce s. chł. Władysława i Julii z Paszkiewiczów 426-1-32 55R 46 T
28 1 1859 Lachowce Kasper Baranowski 75 Jurówka 1-dw., żona Marianna z Paszkiewiczów, syn Konstanty i Karol, córki Aniela i Wincentyna 886 192 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0101.htm
5 1 1861 Białogródka Karolina Paszkiewicz 1 Polachówka c. ur. Karola i Apolonii Bezdeckiej 178-3-76 167R 4 Ż DM
9 1 1862 Białogródka Dominik Zieliński 3/12 Bisóweczka s. Jana i Joanny z Paszkiewiczów 178-3-77 153V 6 Ż DM
5 3 1863 Krzemieniec Norbert Paszkiewicz 36 Krzemieniec gun. sekretarz, żona Konstancja, dzieci nie zostawił 0.1-36 52R-V 29 T
13 7 1863 Żytomierz Tekla Rychalska 60 Żytomierz ze starości, dw., z Paszkiewiczów, zostawiłą męża Kazimierza, synów Jana i Wincentego oraz córki Mariannę i Anielę 178-3-54 136R 179 Ż DG
28 1 1863 Białogródka Jan Paszkiewicz 1 Polachówka s. ur. Karola i Apolonii 178-3-81 51R 10 Ż DM
15 10 1863 Kulczyny Adam Paszkiewicz 6/12 Bułajówka s. Józefa i Marianny z Niedaszkowskich 17-1-235 58V 65 Ch 114 DM
19 1 1864 Białogródka Teofila Paszkiewicz 42 Futor Romanów wdowa, syn Antoni 1718-03-81 122R 7 Ż DM
13 1 1865 Kuniów Anastazja Paszkiewicz 30 Peremorówka 1-dw., mąż Andrzej, synowie Stanisław i Henryk, córka Franciszka 178-3-78 74V 2 Ż DM
22 5 1870 Białogródka Marcjanna Paszkiewicz 3 Polachówka c. 1-dw. Karola i Apolonii 178-3-84 90V 57 Ż DM
23 1 1871 Torczyn Ludwik Paszkiewicz 3 Boratyn s. Jana i Filipiny z Świderskich 657 52 3 AGAD DW
19 1 1871 Ostróg Katarzyna Paszkiewicz 48 Kunin zd Oborska, wdowiec Stanisław, s. Jan, Józef, c. Julia 654-1-56 92 L 6 R MZ 0
25 12 1871 Ostróg Adam Bogusz 72 Hulcza wdowa Julia zd Paszkiewicz, s Jan, c. Stefania 654-1-56 84 L 2 R MZ
12 3 1872 Szumsk Wincenty Paszkiewicz 1 Huta Piaseczna z odry, s. chł. Leona i Anny Zielińskiej 426-1-226 51V 42 T DM 369
16 1 1872 Ostróg Adam Bogusz 70 Hulcza wdowa Julia zd Paszkiewicz, s. Jan, c. Stefania 654-1-56 83 P 4 R MZ
2 3 1872 Białogródka Józef Paszkiewicz 5 Polachówka s. 1-dw. Antoniego i Konstancji 178-3-84 296R 42 Ż DM
14 9 1884 Jałowicze Stanisław Butkowski 10/12 Pjanie s. Wawrzyńca i Marianny z Paszkiewiczów 157 44 17 AGAD 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20157/pages/PL_1_436_157_0024.htm
29 5 1887 Białogródka Józef Paszkiewicz 17 Polachówka s. Karola i Antoniny z Wezdeckich 17-2-78 76R 46 Ch 114 DM
17 11 1888 Białogródka Albin Sinicki 1 Bisóweczka s. Antoniego i Marianny z Paszkiewiczów 17-2-79 58R 86 Ch 114 DM
9 12 1889 Białogródka Franciszek Paszkiewicz 1 Polachowa s. chł. Jana i Józefy z Niemirowiczów 17-2-80 101 Ch
14 1 1892 Białogródka Jakub Paszkiewicz 65 Białogródka żona Katarzyna, syn Jan, córki Marianna, Lucyna i Józefa 17-2-87 52V 2 Ch 93 DM
15 7 1893 Luboml Teresa Wiszniewska 73 Szack ur. Paszkiewicz 336 142 71 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0073.htm
2 9 1894 Ołyka Feliks Goldyn 1 Silno Michał i Katarzyna Paszkiewicz 1018 384 36 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0201.htm
13 6 1902 Szumsk Petrunela Jastrzębska 14 Stara Huta c. chł. Władyslawa i Franciszki z Paszkiewiczów 0.1-236 322R 57 T
18 10 1906 Horochów Maria Paszkiewicz 1 Horochów córka Stanisława i Anny Prychodek 992 52 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0045.htm
11 1 1907 Szumsk Piotr Paszkiewicz 38 Kamyki chłop, żona Katarzyna z Soczyńskich, synowie Albert i Antoni, córki Anna, Józefa i Maria 426-1-236 74R 5 T
12 2 1911 Dubno Mikołaj Paszkiewicz 1 Dubno s. chłopki białokrynickiej gminy Julii Paszkiewicz panny 740-4-158 56V 8 R 47 DM
27 8 1911 Dubno Katarzyna Paszkiewicz 58 Kiryłówka chł., z d. Gołębiowska, wdowa, synowie Bazyli, Władysław i Aleksander, córka Anna 740-4-158 68R 78 R 58 DM
3 4 1911 Tajkury Ludwika Paszkiewicz 20 Zdołbunów c. Henryka i Katarzyny z d. Zygmunt 740-4-695 48V 24 R 47 BW
18 2 1913 Krzywin Marceli Wolański 70 Krzywin żona Filipina z Paszkiewiczów i syn Walenty 17-2-70 53R 10 Ch 483 DM
31 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Bronisław Les 0,5 Kijów z Austrii, Rodzice: Stanisław i Maria Paszkiewicz 312/1/129 138R 84 m.K. JM1
8 12 1915 Kijów, św. Aleksandr Emilia Maria Paszkiewicz 68 Kijów z domu Kotkowska, wdowa po Ludwiku Iwanowiczu, dzieci: Gustaw, Ludwik, Stanisław, Jan, Zenon, Kazimiera, Aniela, Helena, Maria, Józefa, Teresa i Bronisława, ojciec: Marceli 312/1/129 179R 367 m.K. JM1
27 8 1916 Tbilisi Lucjan Tomasz Krystian Paszkiewicz 58 Tbilisi s. Juliana, szlachcic warszawskiej gub. 261 130
17 5 1923 Szumsk Edward Paszkiewicz 3 Piaseczna s. Romana i Petroneli 426-1-260 51V 52 T 104 RK
28 5 1923 Szumsk Stanisław Paszkiewicz 3 Piaseczna s. Romana i Petroneli z d. Soczyńskiej 426-1-260 51V 54 T 104 RK

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
0 1 Tajkury Józefa Karpowicz z d.Paszkiewicz akt konwersji 4/1917 (z prawosławia - Zdołbunów), wdowa O DW
27 6 1745 Szumsk Jan Paweł Smidzinski Śmidziński Bryków Jan Anna Felicjan Paszkiewicz, Izabela Strzelbicka, Józef, Teofila Załuska 297-1-180 21V Ł RK 45
30 11 1799 Lubar Andrzej Drozdowski Wyszczukusy (Wyszczykusy) Miron Melania łacina, data chrztu, Kajetan Kozłowski, Katarzyna Mioduszewska, ass. Michał Barszczewski, Agnieszka Paszkiewicz, panna 178-51-174 17V Ż Mg
11 7 1800 Lubar Jan Sarnaski Wyszczukusy (Wyszczykusy) Mikołaj Marianna Pasławska łacina, chrzest 12.07.1800, Teodor Nowicki, Agnieszka Paszkiewicz panna, ass. Józef Ławrowski, Marianna Kamińska 178-51-174 25R Ż Mg
16 2 1801 Lubar Walenty Kucharz Wyszczukusy (Wyszczykusy) Miron Melania łacina, data ur. i chrztu, Wojciech Maliuk?, Agnieszka Paszkiewicz, panna 178-51-174 29V Ż Mg
21 1 1806 Lubar Felicjan Czyżewski Chwilińce (Filińce) Michał Julianna Barszczewska łacina, chrzest 22.01.1806, Mikołaj Tyborski, Agnieszka Paszkiewicz 178-51-174 78R 18 Ż Mg 184
1 9 1825 Ratno Anna Pilecka Kortelisy Kajetan Marianna Zadarnowska Feliks Kuszelewski i Franciszka Paszkiewicz 848 AB
2 2 1826 Kuniów Ignacy Jakuszewski Hucisko Stare Kazimierz Franciszka Paszkiewicz dopełnienie chrztu w 1834 r. R 72 V 37 0
2 11 1826 Deraźne Leonard Janowicz Deraźne Karol Marianna Jan Marcinkiewicz, Anna Paszkiewiczówna, Michał Jałońcow, Apolonia Kamińska 59 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0005.htm
23 5 1826 Zasław św. Józefa Aleksandra Nurowska Sławuta Michał Marianna Podkamieńska Dopełnienie chrztu: Józef Paszkiewicz, Helena Taborowska 178-3-101 34 51 Ż SK
27 12 1826 Korzec Marcjanna Urbanowicz Futor Korecki Feliks Agata Chilińska Stanisław Gołębiowski i Brygida Chimcieska, asyst. Hilary Dubiecki i Marianna Paszkiewicz 245-1-1 63R 1 R 124 DM
11 12 1827 Łuck Barbara Olszewska Majdan Siekierzycki Jakub Józefa Kowalska Jan Paszkiewicz, Agnieszka Paszkowska małżonka Pawła 368 33 104 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0017.htm
2 3 1827 Koblin Joanna Abramowska Młynów Wincenty Katarzyna Paszkiewicz Wawrzyniec Buczkowski, Antonina Kozninowa, Jan Budarkiewicz, Tekla Buczkowska, F 813 210 2 AGAD 212 MO, RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0212.htm
25 4 1828 Kuniów Stanisław Krajewski Nawroczyce Franciszek Katarzyna Stędrarska ch. 26.04.1828, Ur. Jan Paszkiewicz, Ur. Marianna Totakiewicz panna 171-1-1 61V-62R 32 R Mg
6 5 1828 Kuniów Stanisław Ozimkowski Dołocze Mateusz Anna Maksym ch. 7.05.1828, Ur. Jan Paszkiewicz, Marianna Totakiewicz panna 171-1-1 62V-63R 33 R Mg
16 7 1828 Zasław św. Józefa Wincenty Jan Malinowski Sławuta ur. Tomasz Rozalia Paszkiewicz ur. Grzegorz Wereszczyński, ur. Konstancja Grzymałowska 178-3-94 36R 67 Ż 68 KP2
25 12 1828 Berezdów Apolonia Przewłocka Futor Berezdowski Jan Tekla Zalewska chrzest 1.01.1830, Jan Lewkowicz i Tekla Paszkiewicz, asyst. Adam Raczewski i Anna Zalewska panna 245-1-4 89R 1 R 176 DM
12 3 1828 Zasław św. Józefa Julian Krasiński par. Berezdów Szymon Balbina Oborowska dopełn. chrztu z wody, św.: Józef Paszkiewicz, Marianna Nurowska 178-3-98 19R 12 Ż 37 RG
7 2 1829 Korzec Aleksander Kowarzewski Korzec Grzegorz Antonina Aleksander Paszkiewicz i Agnieszka Janiewicz wdowa 245-1-3 65R 19 R 127 DM
2 11 1829 Kuniów Karol Jakuszewski Hucisko Stare Kazimierz Franciszka Paszkiewicz 171-1-2 61 V 60 R DW
16 11 1829 Kuniów Salomea Paszkiewicz Dołocz Jan Marianna Ozimkowska R 62 V 64 0
11 3 1829 Białogródka Pelagia Czołowska Waśkowczyki Szymon Anastazja Paszkiewicz Roman Kardasiewicz i Petronela Paszkiewicz panna 178-3-95 65R 27 Ż DM
11 3 1830 Przewały Grzegorz Paszkiewicz Ochotniki Szymon Justyna Bagnicka 845 297V 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0290.htm
1 9 1830 Koblin Róża Abrahamowska Młynów Wincenty Katarzyna Paszkiewicz Franciszek Jaworski, Agnieszka Brzozowska panna 816 152V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0155.htm
18 1 1830 Luboml Antoni Kasinowski Olesk Wincenty Joanna Paszkiewicz Karol ?janowski, Marianna Wolańska 845 305V 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0299.htm
25 7 1830 Krzemieniec Jakub NN Krzemieniec IN Odarka Józef Paszkiewicz i Barbara Wojciechowska 426-1-3 133R 137 T 634 DM
6 6 1830 Białogródka Antoni Paszkiewicz Polachówka Mikołaj Marianna Brzyska Jan Sinkiewicz i Justyna Czaplińska 178-3-96 57V 32 Ż DM
25 12 1830 Białogródka Pelagia Czułowska Waśkowczyki Szymon Anastazja Paszkiewicz chrz. 2.01.1831 Kaplica Trusiłowska, Roman Kardasiewicz i Bogumiła Białokur 178-3-97 79R 56 Ż DM
23 3 1830 Lachowce Aleksander Bartosiewicz Szuńki Kazimierz Marianna Paszkiewicz Stefan Piotrowski i Teodora Michałowska ż. Stanisława 171-1-3 98V 23 R DM
1 6 1830 Żytomierz Petronella Denysiewicz Futor Rembertowski Tomasz Karolina Paszkiewicz Szymon Makarski Agrypina Zabudzka 178 3 3 V20 140 Ż MP
11 3 1830 Klewań Antonina Słodkowska Żuków Franciszek Agnieszka Paszkiewicz ur. Jan Szander, Marianna Kowalska 171-1-3 171R 9 R 7643 DW
17 6 1830 Zasław św. Józefa Marianna Paszkiewicz Barbarówka IN Marianna Paszkiewicz c. z nieprawego łoża, Piotr Wąsowicz, Apolonia Łosiowa 178-3-96 21V 34 Ż 38 RG
18 6 1830 Zasław św. Józefa Julia Waśkowska Sławuta Mikołaj Agnieszka Łoś Michał Malinowski, Teresa Paszkiewicz 178-3-96 21V 36 Ż 38 RG
3 9 1831 Białogródka Kamila Czułowska Waśkowczyki Szymon Anastazja Paszkiewicz Jan Popławski i Marianna Białokur ż. Franciszka 178-3-97 79R 57 Ż DM
20 4 1831 Lachowce Konstanty Baranowski Dzwonki Kasper Marianna Paszkiewicz Jan Stołkowski i Katarzyna Steciuk zamężna 171-1-4 89V 23 R DM
28 4 1831 Zasław św. Jana Stanisław Paszkiewicz Michla Marcin Marianna Sadłowska ...Gągalski i Wiktoria Burkowska 178-3-97 3V 21 Ż DM
19 1 1831 Zasław św. Józefa Franciszek Salezy Malinowski Sławuta ur.Tomasz Rozalia Paszkiewicz prac.Tomasz Ćwikowski, ur. Franciszką Misiurewiczową. 178-3-97 27R 7 Ż 53 RG
14 8 1831 Zasław św. Józefa Kajetan Euzebiusz Zajączkowski Sławuta ur.Mikołaj Aniela Łoś ur.Franciszek Palczewski, Teresa Paszkiewiczówna. 178-3-97 42V 98 Ż 84 RG
11 9 1831 Berezdów Mikołaj Laskowski Budyszcze Józef Rozalia Muszyńska Jan Paszkiewicz i Tekla żona Ihatiuka 245-1-5 103V 39 R 189 DM
17 3 1832 Białogródka Feliks Bujalski Waśkowczyki Ludwik Joanna Kustowska Wawrzyniec Dąbrowski i Marianna Dzięgielowska ż. Stanisława, as. Szymon Czerniewski (?) i Anna Paszkiewiczowa ż. Jana 178-3-98 41R 33 Ż 77 DM, AS1
15 9 1832 Białogródka Kornel Paszkiewicz Polachówka Mikołaj Marianna Brzyska Maciej Rużycki i Justyna Czaplińska ż. Błażeja 178-3-98 48V 94 Ż DM
12 1 1832 Lachowce Józef Bartosiewicz Szuńki Kazimierz Marianna Paszkiewicz Stefan Piotrowski i Teodora Michałowska ż. Stanisława 171-1-5 88V 3 R DM
29 7 1832 Horodyszcze Jan Karol Dinnebir Pleśna Jan Karol Fryderyk Domicela Topolnicka chrzest 4.09.1832, Jan Pauler i Marianna Paszkiewicz, asyst. Józef Paszkiewicz i Tekla Pauler, Maciej Górowski i Agata Wojszycka 178-3-98 93R 38 Ż 178 DM
29 7 1832 Horodyszcze Jan Karol Dynnebir [Dinnebier] Pleśna Karol Domicela Topolnicka chrzest 4.10.1832, Jan Pauler i Marianna Paszkiewicz ż. Józefa, asyst. Józef Paszkiewicz i Tekla Pauler, Maciej Górowski i Agnieszka Wojszycka 178-3-98 94V 49 Ż 181 DM
2 8 1833 Ostróg (Płużne) Maria Magdalena Wereszczyńska Storonicze Jan Domicela Tarczyńska Leon Tarczyński, Marianna Tarpaszkiewicz ż. Franciszka 95 O 0
9 2 1833 Białogródka Józef Roman Jakubowski Białogródka Michał Marianna Paszkiewicz Michał Dębicki i Agata Słomińska panna 178-3-99 45R 21 Ż DM
26 1 1834 Kuniów Klotylda Galimska Radohoszcz Mała Paweł Marianna Paszkiewicz R 70 R 10 0
29 9 1834 Kuniów Michał Paszkiewicz Willa Jan Marianna Ozimkowska R 75 R 64 0
17 10 1834 Kuniów Honorata Jadwiga Jakuszewska Hucisko Stare Kazimierz Franciszka Paszkiewicz R 75 V 67 0
5 9 1834 Ptycza Rozalia Łopatyńska Werba Konstanty Justyna Czerwińska Józef Lisowski, Anna Witoszyńska, Łukasz Witoszyński, Petronela Paszkiewicz pann 820 233R 40 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0237.htm
4 3 1834 Lachowce Kazimierz Bartoszewicz Szuńki Kazimierz Marianna Paszkiewicz Grzegorz Bartoszewicz i Teodora Michalska 171-1-7 89V 12 R DM
21 3 1834 Zasław św. Józefa Władysław Rutkowski Sławuta Mateusz Tekla Kapłońska Jędrzej Paszkiewicz, Marianna Kobylańska 178-3-100 25R 30 Ż 52 RG
15 8 1834 Zasław św. Józefa Anna Radowicka Sławuta Marcin Wiktoria Czepelewska Józef Paszkiewicz, Helena Płotnicka 178-3-100 39R 86 Ż 80 RG
10 3 1835 Krzemieniec Józef Paszkiewicz Szepetyn Józef Franciszka Sywulska Wojciech Kuczakowski i Lucjanna Kobielska 426-1-8 7V 28 T/FS 1040 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994T-8?i=1039&cat=300453
10 3 1835 Krzemieniec Adam Paszkiewicz Szepetyn Józef Franciszka Sywulska szl. Józef Kobielski i Justyna Kalińska 426-1-8 7R 27 T/FS 1039 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997W-V?i=1038&cat=300453
6 9 1835 Zasław św. Jana Justyna Kotołowska Borysów Paweł Marianna Paszkiewicz Mateusz Krasowski, Teresa Kotołowska 178-3-101 7 37 Ż SK
17 11 1835 Białogródka Feliksa Paszkiewicz Białogródka Michał Marianna Piotr Jurewicz i Apolonia Łoś ż. Macieja 178-3-101 123V 97 Ż DM
6 9 1835 Zasław św. Józefa Michalina Mackiewicz Sławuta Tomasz Elżbieta Karpińska Michał Olenicki, Teresa Paszkiewiczówna 178-3-101 49 110 Ż SK
16 8 1835 Maciejów Jan Bońkowski Widuty Paweł Julianna Kazańska Szymon Paszkiewicz i Katarzyna Magierowska 401 7 15 AGAD 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20401/pages/PL_1_436_401_0004.htm
22 10 1835 Żytomierz Jan Franciszek Ksawery Narodosławski Onufry s. Jana Karolina Mulden dopełnienie chrztu 22.01.1838, asyst. Paweł Feropes i Elżbieta Kołpaszkiewicz, Mikołaj Głowacki nauczyciel Gimnazjum i Michalina Baranowska 178-3-6 2V 18 Ż 6 DM
10 7 1836 Ptycza Józefa Tobolewska Buderaż Sylwester Anna Paszkiewicz Paweł Woroszyłło, Monika Jakubowska 822 224R 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0233.htm
9 11 1836 Ptycza Franciszka Dobroczynska Wielka Milcza Władysław Julianna Paszkiewicz Jan Szpaczynski, Julianna Karpinska, Wojciech Zaręba, Józefa Szusławska 822 226R 31 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0235.htm
1 5 1836 Białogródka Stanisław Paszkiewicz Polachówka Mikołaj Marianna Brzyska Jan Paszkiewicz i Bazalia Podgurska ż. Jana 178-3-106 118V 39 Ż DM
10 5 1836 Białogródka Zofia Dubiecka Waśkowczyki Jan Petronela Paszkiewicz Klemens Lipiński i Joanna Lipińska ż. Jana 178-3-106 119R 41 Ż DM
17 9 1836 Białogródka Franciszek Kaliszewski Polachowa IN Katarzyna Lachomska s. nieślubny, Mikołaj Paszkiewicz i Marianna Różycka ż. Macieja 178-3-106 125V 84 Ż DM
24 6 1836 Lachowce Jan Bartosiewicz Szuńki Kazimierz Marianna Pasiekiewicz [Paszkiewicz] Stanisław Michałowski i Marianna Bartosiewicz ż. Grzegorza 171-1-9 103R-103V 39 R DM
2 1 1836 Butowce Stefania Łabuzowska Czerniatynek Mały Filip Marianna Goralewicz ur. Józef Krenicki m. Magdaleny, Józefa Więckowska ż. Bazylego, Adam Paszkiewicz m. Justyny, Salomea Sałacińska ż. Antoniego 178-3-106 218R 1 Ż 421 DW
29 1 1836 Butowce Apolonia Łabuzowska Czerniatyn Mały Paweł Petronela Popławska ur. Adam Paszkiewicz m. Justyny, Marianna Sakowska ż. Jakuba, 178-3-106 219R 7 Ż 423 DW
16 3 1836 Butowce Józef Zdaniewicz Czerniatyn Mały Józef Marianna Wysocka ur. Wojciech Szymański, Franciszka Budziszewska ż. Piotra, Ignacy Paszkiewicz, Helena Majorska ż. Tomasza 178-3-106 219V 14 Ż 424 DW
30 3 1836 Butowce Jan Bobrowski Futor Wolicki Wincenty Anna ur. Bartłomiej Dembicki, Franciszka Kochanowska, as. Ignacy Paszkiewicz, Helena Majorska ż. Tomasza 178-3-106 220R 16 Ż 425 DW
7 11 1836 Butowce Salomea Więckowska Czerniatyn Mały Bazyli Józefa Dąbrowska 1-dw. Adam Paszkiewicz, ur. Teresa Dąbrowska ż. Marcina 178-3-106 224V 50 Ż 434 DW
11 10 1836 Kulczyny Lucyna Łabuzowska Bułajówka Michał Marianna Leszczyńska Adam Paszkiewicz i Marianna Łabuzowska ż. Feliksa 178-3-106 240V 60 Ż 465 DM
3 4 1836 Berezdów Ryszard Adam Łabudziński Chorowiec Józef Izabela Żukiewicz Józef Paszkiewicz Kapitan, Marianna Białokur żona Franciszka 245-1-10 148V 23 R 7
27 10 1837 Kulczyny Józef Paszkiewicz Bułajówka Adam Justyna Hlebowicz Teodor Krzeszniowski i Katarzyna Leszczyńska ż. Jakuba 178-3-108 243V 75 477 Ż DM
29 11 1837 Krzemieniec Andrzej Gilewicz Lisznia Maciej Anna Kremarczuk Paweł Kuźmicz i Katarzyna Paszkiewicz 426-1-11 22V 106 T/FS 161 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FW8?i=160&cat=300453
25 1 1837 Zasław św. Józefa Natalia Bejer Beyer Sławuta Karol Anna Drużyńska Jan Lambert Sieben, Marianna Paszkiewicz 178-3-108 52V 23 Ż 101 RG
7 8 1837 Zasław św. Józefa Franciszek Kayn Kajn Sławuta Fryderyk Marianna Kopczyńska Andrzej Paszkiewicz, Marianna Wojciechowska 178-3-108 65V 75 Ż 125 RG
4 10 1837 Zasław św. Józefa Franciszek Paszkiewicz Sławuta Andrzej Marianna Kapłońska Szczepan Moczulski, Marianna Wojciechowska 178-3-108 71V 100 Ż 137 RG
18 10 1838 Beresteczko Łukasz Sakowski Piaski Kasper Helena Romaniuk sław. Kondrat Bahniukiewicz, Onyszka Paszkiewicz 1 14 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0008.htm
14 9 1838 Ptycza Franciszka Dabroczyńska Wielka Milcza Władysław Julianna Paszkiewicz Józef Kraszewski, Tekla Jakubowska 824 205R 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0206.htm
12 2 1838 Białogródka Jakub Paszkiewicz Polachowa Mikołaj Marianna Brzyska Maciej Różycki i Honorata Mirecka ż. Piotra 178-3-110 133V 21 Ż DM
26 12 1838 Białogródka Józef Piotrowski Polachowa Wincenty Anna Pawłowska Jan Paszkiewicz i Honorata Chodecka wdowa 178-3-110 147V 135 Ż DM
7 1 1838 Połonne Paulina Sobolewska Burtyn Kazimierz Marianna Szymon Paszkiewicz żonaty, Elżbieta Chomicz ż. Benedykta 245-1-12 103V 6 R DW 297
18 1 1838 Zasław św. Józefa Franciszka Dobrzańska Sławuta IN Justyna Jan Krajewski i Marianna Paszkiewicz ż. Andrzeja 170-3-110 45V 10 Ż 87 DM
17 7 1838 Zasław św. Józefa Julian Rutkowski Sławuta Mateusz Tekla Kapłońska Franciszek Wojnarowski i Marianna Kobylańska ż. Franciszka, asyst. Jędrzej Paszkiewicz i Franciszka Szuszyńska 170-3-110 58R 62 Ż 112 DM 0
6 10 1838 Zasław św. Józefa Agnieszka Paszkiewicz Sławuta Franciszek Elżbieta Iwanicka Paweł Wojciechowski i Tekla Moczulska ż. Szczepana 170-3-110 63V 84 Ż 123 DM
21 8 1838 Butowce Tekla Łobuzowska Czerniatyn Mały Filip Marianna Góralewicz Jakub Leszczyński i Józefa Więckowska wdowa, asyst. Adam Paszkiewicz i Katarzyna Leszczyńska ż. Jakuba 170-3-110 219R 25 Ż 418 DM
30 3 1838 Żytomierz Zachariasz Klemkowski Żytomierz Witalis Tekla Wojnarowska rodzice bez ślubu, Wincenty Paszkiewicz i Teresa Szulgin wdowa 178-3-6 36V 352 Ż 74 DM
8 12 1838 Żytomierz Mikołaj Kamińska Żytomierz NN Marianna Jan Wiszniewski i Wiktoria Paszkiewicz ż. Jana, asyst. Fryderyk Fuks i Marianna Krawczuk panna córka Teodora 178-3-6 36V 355 Ż 74 DM
1 5 1839 Łuck Jakub Anastazy Szulacki Łuck Antoni Franciszka Holsztyn Jan Kowiszewski, Zofia Paszkiewicz 375 18 35 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0010.htm
12 1 1839 Lachowce Eufemia Bartosiewicz Szuńki Kazimierz Marianna Paszkiewicz 879 64R-V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0065.htm
3 4 1839 Ptycza Wincenty Tobolewski Buderaż Sylwester Anna Paszkiewicz Kajetan Chinciński, Agnieszka Radowska, Jan Pawłowski, Julia Dabroczyńska 825 238V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0247.htm
3 7 1839 Białogródka Anna Niemirowicz Bisówka Jakub Salomea Konferowicz ur. Jan Paszkiewicz i ur. Marianna Niemirowicz ż. Jana 178-3-112 122V 68 Ż DM
27 11 1839 Białogródka Barbara Paszkiewicz Bisówka Jan Franciszka Niewirowicz ur. Szymon Kozłowski i ur. Justyna Studzińska ż. Mikołaja 178-3-112 127V 109 Ż DM
1 5 1839 Kulczyny Aleksander Dubiski Antoniny Jan Marianna Paszkiewicz Adam Wolski i Eufrozyna Szuszmańska ż. Sebastiana 178-3-112 350R 43 Ż 673 DM
20 3 1839 Maciejów Józef Paszkiewicz Somin Szymon Justyna Bagnicka Grzegorz Żyłowicz i Izabella Kamińska 405 3 5 AGAD 2 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20405/pages/PL_1_436_405_0002.htm
25 10 1839 Zasław św. Józefa Karolina Paszkiewicz Sławuta Andrzej Marianna Kapłońska Jan Lisowski, Marianna Wojciechowska 178-3-112 65R 116 Ż 126 RG
23 12 1839 Zasław św. Józefa Franciszek Brzeziński Sławuta Jan Antonina Zajączkowska Franciszek Paszkiewicz, Marianna Lisowska 178-3-112 69R 140 Ż 134 RG
23 9 1839 Katerburg Marianna Piotrowska Rybcza Szymon Wiktoria Paszkiewicz 200 150 27 AGAD 78 DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0078.htm
15 3 1840 Kuniów Józefa Paszkiewicz Kozin NN Zofia 880 48 V 18 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0051.htm
30 11 1840 Żytomierz Józefa Peretiatkowicz Żytomierz Ignacy Leokadia Paskiewicz [Paszkiewicz] Józef Wiśniowski Naczelnik Biura Wołyńskiego Rządu i Marcjanna Krukowska wdowa sowietnikowa, asyst. Adam Wielobycki obywatel z powiatu Kowel i Brygida Baryczka profesorowa z Gimnazjum Żytomierskiego 178-3-10 46R 352 Ż 92 DM
21 8 1841 Krzemieniec Joanna Dobroczyńska Baszkowce Władysław Julianna Paszkiewicz 872 408 60
26 4 1841 Wyszogródek Stanisław Marcelin Wysocki Musurowce Maciej Katarzyna Paszkiewicz 872 660-661 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0350.htm
16 9 1841 Lachowce Wincenty Bartosiewicz Szuńki Kazimierz Marianna Paszkiewicz Grzegorz Bartosiewicz i Karolina Tenkowska panna 178-49-17 10V 53 Ż
27 2 1841 Klewań Władysław Paszkiewicz Hruszwica Stanisław Agrypina Skowrońska Stanisław Kozłowski, Marianna Rawowa 171-1-12 136R 9 R 138 AS
5 2 1842 Szumsk Dorota Paszkiewicz Zynki Jan Marianna Ryszkowska 873 568 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0295.htm
2 6 1842 Szumsk Franciszka Wereszczyńska Majdan Antonowiecki Piotr Teresa Paszkiewicz 873 574 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0298.htm
5 10 1842 Katerburg Pawlina Peretiatkowicz Kudłajówka Ignacy Leokadia Paszkiewicz 200 215 26 873 844 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0113.htm
10 2 1842 Kuniów Apolonia Podgruszecka Zakoty Józef Agnieszka Paszkiewicz 881 49 R 20 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0056.htm
21 3 1842 Maciejów Jan Paszkiewicz Somin Szymon Justyna Bagnicka Stefan Dwornicki i Magdalena Zaleska, asyst. Paweł Zalewski i Teofila Majewska 408 2 4 AGAD 2 DW. JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20408/pages/PL_1_436_408_0002.htm
2 4 1842 Zasław św. Józefa Anna Lisiecka Sławuta NN Karolina NN Andrzej Paszkiewicz, Anna Kobylańska 178-51-485 31R 33 Ż 33 RG
2 12 1842 Zasław św. Jana Franciszka Zielińska Wojtowce Gabriel Marianna Falkowska Jan Dzwonkowski, Antonina Paszkiewicz 178-51-485 9V 54 Ż 13 RG
6 11 1842 Klewań Karol Paszkiewicz Hruszwica Stanisław Agnieszka Skowrońska sław. Franciszek Kozłowski i ur. Marianna Rowina mężatka 881 153R 30 AGAD 161 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0161.htm
2 10 1843 Łokacze Tekla Paszkiewicz Łukowicze Ignacy Franciszka 348 6 15 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20348/pages/PL_1_436_348_0004.htm
3 3 1843 Dubno Apolonia Rolińska Zamłynie Teodor Barbara Paszkiewicz 829 4R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0004.htm
21 12 1843 Luboml Julianna Dwornicka Huta Stefan Apolonia Kasperska Zinia Werechowa wdowa, Jan Nazarewicz, Justyna Paszkiewicz ż. Szymona 859 569 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0304.htm
3 3 1843 Zasław św. Józefa Jan Paszkiewicz Sławuta Andrzej Marianna Kapłońska Franciszek Wojnarowski, Petronela Kobylańska 178-51-510 29R 17 Ż 32 RG
29 3 1844 Katerburg Leontyna Peretiatkowicz Kudłajówka Ignacy Leokadia Paszkiewicz 199 322 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0167.htm
26 2 1844 Kuniów Mieczysław Paszkiewicz Borowica Wielka Wincenty Konstancja Szymańska 883 69 V 20 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0073.htm
12 7 1844 Kuniów Małgorzata Podgruszecka Żuków Józef Agnieszka Paszkiewicz 883 72 R 50 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0075.htm
27 8 1845 Szumsk Natalia Kamilla Paszkiewicz Bryków Wincenty Konstancja Szymańska 876 631-632 66 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0339.htm
12 1 1845 Białogródka Honorat Mysłowski Sosnoweczka Józef s. Jana Helena c. Gabriela Andruszewicz Jan Paszkiewicz i Salomea Niewirowiczówna ż. Jana 178-3-113 85R 9 Ż DM
26 4 1845 Białogródka Marceli Kułakowski Sosnoweczka Ignacy s. Marcina Domicela c. Jana Dombrowska Jan Paszkiewicz i Marianna Olędzka ż. Józefa 178-3-113 90R 50 Ż DM
27 10 1845 Białogródka Marianna Paszkiewicz Bisóweczka Jan s. Cypriana Franciszka c. Jana Niemierowicz Szymon Kozłowski i Anna Zorgacz ż. Franciszka 178-3-113 97V 110 Ż DM
13 4 1845 Maciejów Walerian Paszkiewicz Halina Wola Szymon Justyna Bagnicka w.ż. Grzegorz Żyłowicz, ur. Józefa Ostrowska ż. Stanisława 411 1 1 AGAD 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20411/pages/PL_1_436_411_0001.htm
6 12 1845 Kuniów Mikołaj Rostkowski Kuniów Stanisław Teresa Paszkiewicz 884 102 V 75 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0106.htm
17 3 1846 Łokacze Józefa Paszkiewicz Łukowicze Ignacy Franciszka 351 2 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20351/pages/PL_1_436_351_0002.htm
30 12 1846 Białogródka Katarzyna Asłanowicz Bisóweczka Marek s. Antoniego Marianna c. Stefana Konferowicz Jan Paszkiewicz i Marianna Kozłowska ż. Franciszka 178-3-115 141R 122 Ż DM
15 5 1846 Maciejów Zofia Gralewska Maciejów Józef Joanna Freyman Kajetan Mosiejewski i Katarzyna Sawicka, asyst. Szymon Paszkiewicz i Domicela Mosiejewska 412 2 4 AGAD 2 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20412/pages/PL_1_436_412_0002.htm
7 9 1846 Opalin Nikodem Pawłowski Wólka Jan Antonina Paszkiewicz Iwon Wyrzykowski, Józefa Michalewicz żona Józefa 523 4 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20523/pages/PL_1_436_523_0003.htm
10 12 1846 Berezdów Antoni Czyżewski Romanów Józef Judyta Świerszczewska Jan Kwiatkowski kawaler i Karolina Paszkiewicz panna 877 243 109 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0131.htm
1 5 1847 Białogródka Franciszek Dubiecki Puzyrki Małe Jan Franciszka Paszkiewicz 1-dw. Jan Brzeziński i ur. Ewa Wolska ż. Adama 178-3-116 104R 41 Ż DM
14 8 1847 Białogródka Dominik Mondzelowski Sosnóweczka Daniel Anna Zawadzka ur. Jan Paszkiewicz i 1-dw. Dorota Mirecka ż. Jana 178-3-116 107V 71 Ż DM
18 4 1847 Kuniów Eleonora Podgruszecka Zakot Józef Agnieszka Paszkiewicz Stanisław Minkowski, Magdalena Boczkowska ż. Joba 171-1-13 71R 19 R 860 DW
2 10 1847 Kuniów Franciszka Dębicka Peremerówka Jan Ludwika Jankowska Antoni Szafrański, Anastazja Paszkiewicz ż. Macieja 171-1-13 75R 51 R 864 DW
6 11 1848 Kuniów Leon Paszkiewicz Peremerówka Maciej Anastazja Dzwonkowska R 75 V 58 0
6 5 1848 Zasław św. Józefa Antoni Paszkiewicz Sławuta Andrzej s. Bartłomieja Marianna c. Pawła Kapłońska szl. Sabin Dąbrowski s. Mikołaja żonaty, 1-dw. Petronela Kobylańska 178-3-117 14V 55 Ż 30 DW
6 10 1848 Szumsk Michał Sinkowski Huta Stara Mikołaj Zuzanna Paszkiewicz Jakub Krasicki i Ludwika Giżewska ż. Jana 245-1-14 199R 71 R 383 DM
10 1 1849 Lachowce Anastazja Baranowska Jurówka Kasper Marianna Paszkiewicz Jan Piątkowski i Anastazja Semeniuk ż. Andrzeja 171-1-15 137V-138R 1 R DM
11 2 1849 Białogródka Marianna Paszkiewicz Bisóweczka Jan Franciszka Niewirowicz Michał Dębicki i Marianna Niewirowicz ż. Macieja 178-3-118 514V-515R 44 Ż DM
30 5 1849 Białogródka Antoni Paszkiewicz Polachówka Mikołaj Teofila Mecherzyńska Karol Szpaliński i Agata Skąpska ż. Jana 178-3-118 528V-529R 86 Ż DM
18 6 1849 Klewań Marceli Paszkiewicz Hruszwica Stanisław Agrypina Skowrońska 26.06.1849, Franciszek Kozłowski i Domicela Górska mężatka, as. Seweryn Górski i Karolina Markowicz mężatka 171-1-15 242V-243R 15 R 245 BW
6 4 1849 Krzemieniec Apolonia Dobroczyńska Baszkowce Władysław Julia Paszkiewicz Teodor Derewiński i Rozalia Wasiutyńska ż. Jana 426-1-23 10V-11R 29 T/FS 850 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FYM?i=849&cat=300453
10 6 1850 Korytnica Marianna Pawłowska Korytnica Jan Anna Paszkiewicz 863 345-346 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0182.htm
27 3 1850 Białogródka Józefa Paszkiewicz Bisóweczka Jan Franciszka Niewirowicz Szymon Kozłowski i Marianna Asłamowicz wdowa 178-3-119 477V-478R 22 Ż DM
4 10 1850 Białogródka Roman Kozłowski Bisóweczka Szymon Marianna Konferowicz Jan Paszkiewicz i Marianna Mirecka ż. Ignacego 178-3-119 489V-490R 82 Ż DM
12 11 1850 Aleksandria Henryk Paszkiewicz Zaborol Wincenty Józefa Szymonowicz chrzest 13.11.1850, Marceli Białostocki i Tekla Ciecielewska panna 171-1-16 649V-650R 29 R 662 BW
14 9 1851 Przewały Lucjan Ciukiewicz Stawki Michał Anna Paszkiewicz 864 212-213 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0115.htm
18 2 1851 Białogródka Urszula Rewera Polachówka Adam Teresa Zahorska Franciszek Zieliński i Teofila Paszkiewicz ż. Mikołaja 178-3-120 440V-441R 35 Ż DM
19 2 1851 Białogródka Agata Niewirowicz Bisóweczka Maciej Marianna Borkowska Józef Rowiński i Franciszka Paszkiewicz ż. Jana 178-3-120 441V-442R 37 Ż DM
4 4 1851 Kuniów Kazimierz Gruszecki Zakoty Józef Agnieszka Paszkiewicz Jan Paszkiewicz i Marianna Turkiewicz ż. Mateusza 17-2-1 296V-297R 20 R 302 DM
3 8 1851 Kuniów Stanisław Paszkiewicz Peremorówka Maciej Anastazja Dzwonkowska Jan Chmurowski i Apolonia Paszkiewicz ż. Grzegorza 17-2-1 298V-299R 34 R 304 DM
8 3 1851 Klewań Franciszek Jan Paszkiewicz Hruszwica Stanisław Agrypina Skowron chrzest 10.04.1851, Kajetan Górski i Karolina Markiewicz ż. Piotra, as. Adam Barszczewski i Domicela Górska mężatka, Stanisław Zadernowski i Tekla Kochańska panna 171-2-1 35V-36R 15 R 38 BW
6 6 1851 Annopol Wiktoria Chodakowska Żuków Józef Anna Kobylańska chrzest 7.06.1851, Józef Chodakowski i Marianna Paszkiewicz ż. Andrzeja 171-2-1 346V-347R 33 R 351 BW
23 9 1852 Aleksandria Tekla Paszkiewicz Zaborol Wincenty Józefa Szymonowicz chrzest 11.01.1853, Witalis Zawadzki i Izabela Paszkowska panna, as. Telesfor Bobrowicz i Aniela Krzystałowicz panna 171-1-33 484V-485R 3 R 476 BW
6 8 1853 Krzemieniec Ludwik Dobroczyński Baszkowce Władysław Julia Paszkiewicz 878 33-34 48 0
14 4 1853 Białogródka Leon Paszkiewicz Polachówka Mikołaj Teofila Mecherzyńska Łukasz Kustowski i Agata Skupska ż. Jana 178-3-121 467V-468R 27 Ż DM
20 12 1853 Białogródka Adelajda Paszkiewicz Bisówka Mała Jan Franciszka Niewirowicz Szymon Kozłowski i Marianna Niewirowicz ż. Macieja 178-3-121 490V-491R 118 Ż DM
11 1 1853 Klewań Eugeniusz Aleksander Hulewicz Susk Feliks Feliksa Tyszkiewicz chrzest 3.04.1853, Kazimierz Warnecki i Joanna Pęska panna, as. Ignacu Świrski i Sabina Paszkiewicz panna, Cyprian Medejski i Marianna Marcinkowska panna, Stanisław Pęski i Maria Chomicka ż. Andrzeja 171-1-33 421V-422R 5 R 416 BW
16 10 1853 Klewań Marianna Nepomucena Paszkiewicz Hruszwica Stanisław Agrypina Skowrońska chrzest 3.11.1853, Franciszek Michałowski i Marianna Rowińska wdowa 171-1-33 427V-428R 24 R 422 BW 0
8 5 1853 Kuniów Marianna Paszkiewicz Zakoty Jan Antonina Wróblewska chrzest 10.05.1853, Semen Boczkowski i Antonina Boczkowska panna 171-1-33 74V-75R 30 R 75 BW
5 7 1856 Białogródka Marianna Paszkiewicz Polachówka Mikołaj Teofila Mecherzyńska Jan Gęsicki i Petronela Królikowska ż. Józefa 178-3-124 578V-579R 72 Ż DM
1 8 1856 Białogródka Aniela Paszkiewicz Bisóweczka Jan Franciszka Niewirowicz Szymon Kozłowski i Marianna Mirecka ż. Pawła 178-3-124 581V-582R 81 Ż DM
1 5 1856 Równe Emilia Paszkiewicz Diatkiewicze Stanisław Agrypina Skowrońska Ignacy Domański i Tekla Wiszniewska wdowa 171-1-67 151R-152R 11 R 154 DM
7 9 1857 Łabuń Katarzyna Bilecka Szkarawka Wielka Jakub Marianna Dembicka Władysław Paszkiewicz i Aniela Kożelska 178-3-73 350V-351R 61 Ż DM
10 11 1857 Sławuta Roman Malinowski Sławuta Stefan Marcelina Sępska Paweł malinowski, Agnieszka Paszkiewicz, as. leon Malinowski, Eleonora Zalewska 178-3-73 440V-441R 55 Ż 830
26 5 1857 Białogródka Małgorzata Bołsunowska Polachowa Józef Józefa Kozielska Jan Kornatowski i Konstancja Paszkiewicz ż. Antoniego 178-3-73 151V-152R 53 Ż DM
23 11 1857 Białogródka Ignacy Paszkiewicz Polachowa Antoni Konstancja Kustowska Stefan Czyż i Józefa Bołsunowska ż. Józefa 178-3-73 164V-165R 108 Ż DM
18 1 1858 Włodzimierz Antoni Orysiuk Ostrówek NN Anastazja Paweł Paszkiewicz, Olga Dobrzańska panna 794 6-7 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20794/pages/PL_1_436_794_0004.htm
3 12 1858 Białogródka Franciszek Bezdecki Polachowa Walery Zofia Podgórska Karol Paszkiewicz i Marianna Bezdecka 178-3-74 240V-241R 110 Ż DM
18 1 1859 Kuniów Franciszka Paszkiewicz Peremerówka Maciej Anastazja Dzwonkowska Grzegorz Malinowski i Julia Malinowska ż. Jana 886 216-217 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0114.htm
10 10 1859 Kulczyny Anna Paszkiewicz Bułajówka Józef Marianna Niedaszkowska Dominik Krześniowski i Marianna Górecka ż. Feliksa 178-3-129 130V-131R 103 Ż 272-273 DM
28 10 1860 Białogródka Helena Glińska Pokoszczówka Franciszek Rozalia Paszkiewicz Marceli Święcicki i Marianna Glińska ż. Feliksa 178-3-75 128V-129R 119 Ż DM
28 9 1861 Ostróg Edwrad Michał Kwiryn Fut. Ostróg Jan Paulina Baszyńska Feliks Paszkiewicz i Marianna Piotrowska ż. Hipolita 654-1-36 4R Rapt. R DM
31 7 1861 Białogródka Dominik Zieliński Bisóweczka Jan Joanna Paszkiewicz Stanisław Niewirowicz i Apolonia Zawadzka ż. Jana 178-3-76 128V-129R 59 Ż DM
21 9 1861 Białogródka Marianna Paszkiewicz Polachowa Antoni Konstancja Kustowska Piotr Winiarski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-3-76 132V-133R 75 Ż DM
18 10 1861 Białogródka Łukasz Słomiński Polachówka Kazimierz Teresa Zagórska Karol Paszkiewicz i Marianna Kustowska ż. Łukasza 178-3-76 136V-137R 91 Ż DM
11 12 1861 Białogródka Jan Paszkiewicz Polachówka Kornel Apolonia Bezdecka Karol Szpaliński i Petronela Werniakowska wdowa 178-3-76 144V-145R 121 Ż DM
1 5 1862 Białogródka Józefa Zielińska Bisóweczka Jan Joanna Paszkiewicz Jan Zawadzki i Apolonia Mirecka ż. Wojciecha 178-3-77 111V-112R 42 Ż DM
7 6 1862 Białogródka Angela Podgórska Kuźmińce Józef Katarzyna Burkowska Józef Niewirowicz i Marcjanna Paszkiewicz ż. Jana 178-3-77 113V-114R 51 Ż DM
29 6 1862 Białogródka Piotr Ruczkowski [Roszkowski] Kuczmanówka Michał Anna Wąsowicz Karol Paszkiewicz i Marianna Kustowska ż. Łukasza 178-3-77 115V-116R 58 Ż DM
14 11 1862 Białogródka Józefa Podgórska Polachowa Franciszek Joanna Staszewska Michał Wasilewski i Apolonia Paszkiewicz ż. Karola 178-3-77 125V-126R 100 Ż DM
20 3 1862 Starokonstantynów Franciszek Gilewicz Starokonstantynów Mateusz Karolina Szulakowska Ignacy Paszkiewicz i Joanna Gorczyńska ż. Jana 178-3-131 10V-11R 40 Ż 22-23 DM
29 1 1862 Ostróg Franciszek Paszkiewicz Stubło Józef Anna Dąbrowska Józef Karwicki i Paulina Nyko ż. Karola 171-1-75 2V-4R 10 R 5 DM
29 11 1863 Białogródka Antoni Paszkiewicz Białogródka Jakub Marcelina Podgórska Tomasz Zarzycki i Paulina Zalewska ż. Eustachego 178-3-81 31V-32R 121 Ż DM
11 5 1863 Kulczyny Adam Paszkiewicz Bułajówka Józef Marianna Niedaszkowska Dominik Krzyszniowski i Marianna Górecka, asyst. Feliks Górecki i Marianna Jastrzębska 17-1-235 11V-12R 43 Ch 23-24 DM
1 10 1864 Włodzimierz Antoni Bronicki Dubniki Wojciech Katarzyna Paszkiewicz 799 34-35 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0018.htm
23 6 1864 Kuniów Wojciech Paszkiewicz Noworodczyce Piotr Marianna Tylicka Szymon i Tekla Piotrowska 178-3-78 32V-33R 20 Ż DM
12 2 1864 Białogródka Wincenty Paszkiewicz Polachowa Kornel Apolonia Bezdecka Antoni Podgórski i Marianna Podziurska panna 178-3-81 69V-70R 17 Ż DM
21 5 1864 Białogródka Franciszek Zieliński Bisóweczka Jan Joanna Paszkiewicz Maciej Niewirowicz i Apolonia Zawadzka ż. Jana 178-3-81 74V-75R 40 Ż DM
27 3 1865 Białogródka Jan Paszkiewicz Polachowa Antoni Konstancja Kustowska Piotr Bujalski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-3-81 140V-141R 32 Ż DM
7 11 1865 Białogródka Karol Gutewicz Polachowa Jan Feliksa Bezdecka Karol Paszkiewicz i Adela Szpalińska ż. Karola 178-3-81 158V-159R 103 Ż DM
24 9 1865 Butowce Jozafat Łabuński Czerniatynka Antoni Agnieszka Budzichowska Józef Paszkiewicz i Anna Gorecka 178-3-82 33V-34R 34 Ż 66-67 DM
22 10 1865 Butowce Kazimierz Sałaciński Czerniatynka Daniel Anna Lipińska Piotr Lipiński i Marianna Paszkiewicz 178-3-82 34V-35R 40 Ż 68-69 DM
10 8 1865 Kulczyny Hipolit Paszkiewicz Bułajówka Józef Marianna Niedaszkowska Dominik Krześniowski i Marianna Górecka 17-1-235 131V-132R 71 Ch 255-256 DM 0
4 11 1866 Żytomierz Karol Piaskowski Żytomierz Franciszek Emma Borowska [05.11.1866] syn dw., Mateusz Pieczycki i Józefa Paszkiewicz 178-3-63 55 269 Ż 107 i 108 DG
22 7 1866 Białogródka Magdalena Sinicka Bisóweczka Antoni Marianna Paszkiewicz Józef Niewirowicz i Apolonia Zawadzka ż. Jana 178-3-81 214V-215R 62 Ż DM
2 9 1866 Białogródka Rozalia Paszkiewicz Białogródka Jakub Marianna Podgórska Franciszek Jarocki i Marianna Jarocka ż. Jana 178-3-81 217V-218R 75 Ż DM
27 11 1866 Białogródka Katarzyna Piotrowska Polachówka Józef Joanna Winiarska Józef Zajączkowski i Konstancja Paszkiewicz ż. Antoniego 178-3-81 225V-226R 107 Ż DM
30 11 1866 Białogródka Katarzyna Zielińska Bisóweczka Jan Joanna Paszkiewicz Maciej Niewirowicz i Marianna Niewirowicz ż. Józefa 178-3-81 225V-226R 108 Ż DM
22 12 1866 Białogródka Franciszka Zielińska Polachowa Jan Marianna Bezdecka Karol Paszkiewicz i Teresa Słomińska ż. Kazimierza 178-3-81 227V-228R 116 Ż DM
4 12 1866 Ostróg Barbara Bogusz Hulcza Stanisław Wiktoria Piekarska zapis skreslony, Antoni Szczyglowski, Joanna Paszkiewicz ż. Józefa 654-1-36 54R 6 R 2945 MZ
15 12 1866 Kulczyny Wiktor Niedaszkowski Bułajówka Józef Antonina Wysocka Józef Paszkiewicz i Agnieszka Łabuńska 17-1-235 199V-200R 109 Ch 391-392 DM
2 6 1867 Białogródka Marcelina Paszkiewicz Polachowa Karol Apolonia Bezdecka Łukasz Kustowski i Aleksandra Grzybowska ż. Jana 178-3-81 276V-277R 47 Ż DM
16 10 1867 Białogródka Józefa Gutewicz Polachówka Andrzej Paulina Szyszkowska Franciszek Piotrowski i Apolonia Paszkiewicz ż. Karola 178-3-81 293V-294R 111 Ż DM
17 9 1867 Ostróg Antoni Rogowski Mizocz Albin Krystyna Górska Franciszek Paszkiewicz, ???Szymulańska żona Jana 654-1-56 4V 4 R MZ
20 9 1867 Butowce Elizeusz Dąbrowski Czerniatynka Piotr Felicja Wysocka Józef Paszkiewicz i Antonina Niedaszkowska 178-3-82 76V-77R 27 Ż 149-150 DM
9 11 1867 Butowce Marianna Łabuńska Czerniatynka Antoni Agnieszka Budzikowska Józef Paszkiewicz i Anna Gorska 178-3-82 78V-79R 36 Ż 153-154 DM
17 12 1868 Torczyn Ludwik Paszkiewicz Ulaniki Jan Filipina Swiderska 655 4-5 6 0
12 1 1868 Kuniów Mikołaj Paszkiewicz Peremerówka Maciej Marianna Gornicka Michał Dzwonkowski i Paulina Sokołowska 178-3-78 142V-143R 2 Ż DM
18 4 1868 Białogródka Józef Paszkiewicz Polachowa Antoni Konstancja Kustowska Józef Bołsunowski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-3-81 352V-353R 37 Ż DM
15 9 1868 Białogródka Franciszek Sinicki Bisóweczka Antoni Marianna Paszkiewicz Mikołaj Niewirowicz i Aniela Niewirowicz ż. Franciszka 178-3-81 365V-366R 92 Ż DM
22 4 1869 Białogródka Marianna Radecka Polachowa Walerego Zofia Podgórska Karol Paszkiewicz i Franciszka Podgórska ż. Franciszka 178-3-81 421V-422R 49 Ż DM
5 8 1869 Białogródka Dominik Zieliński Polachowa Jan Marianna Bezdecka Karol Paszkiewicz i Paulina Mikołajewska ż. Piotra 178-3-81 440V-441R 125 Ż DM
11 8 1869 Ostróg Zuzanna Studzińska Mizocz Adam Marianna Kulikowska Józef Paszkiewicz, Teofila Kulczycka wdowa 654-1-56 14V 4 R MZ
13 1 1869 Butowce Paulina Łabuńska Czerniatynek Mały Andrzej Agnieszka Krzeszniowska Antoni Łabuński i Maria Paszkiewicz ż. Józefa 178-3-82 113V-114R 4 Ż 222-223 DM
18 4 1870 Ostróg Józef Paszkiewicz Kunin Stanisław Katarzyna Oborska Józef Paszkiewicz, Franciszka Choczewska żona Kajetana 654-1-56 25V 5 R MZ
14 1 1870 Białogródka Antonina Zielińska Sosnoweczka Jan Joanna Paszkiewicz Jan Niewirowicz i Marianna Niewirowicz ż. Józefa 178-3-84 2V-3R 4 Ż DM
14 10 1870 Białogródka Teresa Gutewicz Polachowa Jan Teofila Bezdecka Karol Paszkiewicz i Paulina Mikołajewska 178-3-84 37V-38R 134 Ż DM
12 12 1870 Białogródka Aniela Sinicka Bisóweczka Antoni Marianna Paszkiewicz Józef Niewirowicz i Franciszka Medwedowska 178-3-84 43V-44R 159 Ż DM
7 3 1871 Torczyn Tymoteusz Jan Paszkiewicz Boratyn Jan Franciszka Świderska 657 6-7 6 0
10 9 1871 Kuniów Marianna Dzwonkowska Peremerówka Michał Franciszka Adaszyńska Maciej Piątkowski i Marianna Paszkiewicz 178-3-78 251V-252R 45 Ż DM
12 9 1871 Ostróg Roman Pawłowski Hurby Piotr Petronela Telicka Leon Paszkowski, Stanisław Paszkiewicz, Józefa Za... 654-1-56 43R 1 R 46 MZ
21 2 1871 Białogródka Karol Paszkiewicz Polachowa Antoni Konstancja Kustowska Józef Bołsunowski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-3-84 109V-110R 32 Ż DM
27 8 1871 Białogródka Marianna Zielska Polachowa Jan Marcelina Bezdecka Karol Paszkiewicz i Marianna Piotrowska ż. Andrzeja 178-3-84 130V-131R 116 Ż DM
7 1 1872 Białogródka Józef Paszkiewicz Polachowa Karol Apolonia Bezdecka Jan Karpiński i Salomea Karpińska panna 178-3-84 195V-196R 2 Ż DM
18 1 1872 Białogródka Jan Bezdecki Polachowa Walerian Zofia Podgórska Kornel Paszkiewicz i Marianna Piotrowska ż. Andrzeja 178-3-84 197V-198R 7 Ż DM
29 1 1872 Białogródka Marcin Dwornicki Szarłajówka Apoloniusz Petronela Rychlińska Franciszek Paszkiewicz i Antonina Szostacka ż. Piotra 178-3-84 198V-199R 12 Ż DM
8 9 1872 Białogródka Antonina Podgórska Polachówka Franciszek Joanna Staszewska Ignacy Grzybowski i Apolonia Paszkiewicz 178-3-84 229V-230R 103 Ż DM
4 2 1873 Szumsk Adolf Paszkiewicz Huta Piaseczna Leon Anna Zielińska chrz. 4.02 Jakub Sinkowski, Lucyna Kupniewicz, asyt. Piotr Przewłocki, Dioniza Zarzycka 1-226 70V-71R 11 T DM 388
10 11 1873 Szumsk Adolf Naumowicz Zielony Dąb Karol Teodozja Zielińska chrz. 11.11 Piotr Przewłocki, Anna Paszkiewicz 1-226 97V-98R 120 T DM 416
18 9 1873 Białogródka Paulina Sienicka Bisóweczka Antoni Marianna Paszkiewicz Aleksander Polkiewicz i Marianna Niewirowicz ż. Stefana 178-3-84 378V-379R 150 Ż DM
2 5 1873 Ostróg Justyna ....wicz Mizocz Leon Władysława Lubinar Jan Wojciechowski, Józefa Paszkiewicz ż. Józefa 654-1-56 62V 4 R MZ
19 4 1874 Szumsk Antonina Śliwińska Huta Surażska Mikołaj Marianna Orłowska chrz. 21.01 Stanisław Zadernowski, Marianna Paszkiewicz panna 1-227 11V-12R 42 T DM 516
12 9 1874 Szumsk Ksawery Kopniewicz/Kupniewicz Iserna Jan Lucyna Zielińska chrz. 14.09 Leon Paszkiewicz, Petronela Przewłocka ż. Piotra 1-227 20V-21R 80 T DM 525
14 12 1874 Szumsk Kornelia Paszkiewicz Huta Piaseczna Stanisław Paulina Wojnaszewska chrz. 17.12 Karol Zieliński, Julia Dolińska ż. Józefa 1-227 31V-32R 122 T DM 536
5 3 1875 Kuniów Konstanty Paszkiewicz Chiniówka Leon Anna Zielińska Jan Naumowicz i Teodora Naumowicz 178-3-78 365V-366R 20 Ż DM
11 3 1876 Kuniów Józefa Paszkiewicz Chiniówka Leon Anna Zielińska Michał Dzwonkowski i Paulina Paszkiewicz 178-3-78 409V-410R 26 Ż DM
15 5 1879 Ostróg Antoni Paszkiewicz Kamyki Leon Anna JP 0
27 1 1879 Szumsk Adam Śliwiński Zielony Dąb Mikołaj Marcjanna Gabruk Leon Paszkiewicz i Franciszka Paszkiewicz panna 01-226 121V-112R 18 T 440 DM
12 2 1879 Szumsk Antonina Paszkiewicz Huta Piaseczna Stanisław Paulina Onaszewszka/Wojnaszewska Stanisław Wereszczyński i Marianna Suprowicz ż. Karola 01-226 123V-124R 29 T 442 DM
15 5 1879 Szumsk Antoni Paszkiewicz Zielony Dąb Leon Anna Zielińska Teofil Domański i Franciszka Paszkiewicz panna 01-226 128V-129R 52 T 447 DM
6 1 1881 Szumsk Jan Paszkiewicz Zielony Dąb Leon Anna Zielińska chrz. 6.01 Karol Zieliński, Antonina Wereszczyńska ż. Piotra 426-1-231 1V-2R 2 T DM 793
1 3 1881 Szumsk Emilia Kupniewicz Iserna Leon Lucyna Zielińska chrz. 4.03 Karol Zieliński, Anna Paszkiewicz ż. Leona 426-1-231 8V-9R 29 T DM 800
17 8 1881 Szumsk Jan Paszkiewicz Piaseczna Stanisław Paulina Wojnaszewska chrz. 23.08 Antoni Szuprowicz, Stanisława Szuprowicz ż. Jana asyt. Ksawery Szuprowicz, R 426-1-231 24V-25R 94 T DM 816
5 10 1881 Kuniów Justyna Dzwonkowska Peremerówka Michał Franciszka Adaszyńska Leon Paszkiewicz i Marcelina Malinowska ż. Rafała 178-3-78 641V-642R 77 Ż DM
13 10 1882 Szumsk Celestyna Kupniewicz Iserna Jan Lucyna Zielińska Karol Zieliński, Anna Paszkiewicz ż. Leona 426-1-232 318V-319R 121 T
20 11 1882 Szumsk Adolf Jastrzębski Stara Huta Władysław Franciszka Paszkiewicz Leon Paszkiewicz, Agnieszka Jastrzębska panna 426-1-232 323V-324R 143 T
27 4 1884 Luboml Aniela Domicela Korwin-Piotrowska Zapole Stefan Stanisław Michalina Chlipalska? Witold Paszkiewicz, Marianna Karlińska ż. Bronisława, Bronisław Kapliński, Teofila Chlipalska ż. Teo 327 26 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0014.htm
29 6 1885 Białogródka Piotr Winiarski Polachowa Wawrzyniec Marianna Szyszkowska Józef Zagajewski Antonina Paszkiewicz, ż. Wincentego 91 JZ
6 3 1885 Szumsk Kamila Jastrzębska Stara Huta Wadyslaw Franciszka Paszkiewicz Stanisław Jastrzębski, Marianna Borkowska 426-1-232 171V-172R 32 T
25 4 1885 Kuniów Marcelina Naumowicz Daniłówka Karol Teodozja Zielińska Antoni Zieliński i Anna Paszkiewicz ż. Leona 178-3-86 8V-9R 29 Ż DM
22 1 1887 Szumsk Petronela Jastrzębska Stara Huta Władysław Franciszka Paszkiewicz Leon Paszkiewicz i Michalina Paszkiewicz ż. Stanisława 426-1-232 85V-86R 16 DM 953 T
17 2 1887 Szumsk Julianna Białobrzycka Zielony Dąb Grzegorz Lucyna Zielińska Mikołaj Paszkiewicz i Anna Paszkiewicz ż. Leona 426-1-232 88V-89R 35 DM 956 T
15 8 1887 Szumsk Stanisław Paszkiewicz Huta Majdańska Jan Adela Jastrzębska Adolf Wereszczyński i Antonina Wereszczyńska panna 426-1-232 104V-105R 115 DM 972 T
7 11 1887 Szumsk Józef Paszkiewicz Zielony Dąb Leon Anna Zielińska Antoni Zieliński i Antonina Telicka ż. Jana 426-1-232 112V-113R 152 DM 980 T
10 8 1888 Kuniów Kajetan Dzwonkowski Peremerówka Michał Franciszka Adaszyńska Leon Paszkiewicz i Honorata Telicka ż. Antoniego 178-3-86 143V-144R 77 Ż DM
12 9 1889 Białogródka Bronisław Hryniewiecki Białogródka Jan Lucyna Paszkiewicz Wojciech Kobylański, Bronisława Podgórska z. Jana 17-2-80 31V-32R 153 Ch
16 3 1889 Szumsk Józef Paszkiewicz Piaseczna Stanisław Paulina Wojnaszewska Marceli Soczyński i Marcelina Zielińska ż. Karola 426-1-232 12V-13R 59 T 878 DM
14 10 1889 Kuniów Franciszek Chmurowski Peremerówka Adam Walentyna Kretowicz Leon Paszkiewicz i Olimpia Kretowicz ż. Juliana 178-3-86 198V-199R 102 Ż DM
16 6 1890 Sławuta Karolina Polkiewicz Sławuta Władysław Maria Paszkiewicz Franciszek Bojarski i Klementyna Glińska panna 17-2-53 43V-44R 27 Ch 65-66 DM
1 11 1891 Szumsk Roman Paszkiewicz Huta Piaseczna Stanisław Paulina Wojnaszewska 426-1-233 92V-93R 162 T
26 8 1892 Kuniów Róża Naumowicz Iliaszówka Karol Teodozja Zielińska Karol Zieliński i Anna Paszkiewicz ż. Leona 178-3-86 422V-423R 90 Ż DM
26 6 1894 Szumsk Franciszek Paszkiewicz Hucisko Piaseczne Stanisław Paulina Wojnaszewska 426-1-233 288V-289R 94 T
12 3 1894 Kuniów Anna Paszkiewicz Kamionka Piotr Katarzyna Soczyńska Adolf Paszkiewicz i Maria Paszkiewicz 178-3-86 506V-507R 30 Ż DM
16 11 1896 Kuniów Klementyna Tylicka Hurby par. Ostróg Jan Antonina Kamińska Leontyn Paszkiewicz i Antonina Zielińska ż. Antoniego 178-3-86 626V-627R 124 Ż DM
29 5 1897 Kuniów Paweł Adaszyński Pererosłe Mikołaj Michalina Wysocka Antoni Rawski i Michalina Paszkiewicz ż. Mikołaja 178-3-86 658V-659R 45 Ż DM
22 1 1897 Lubar Maria Kurowska Choropaje Włodzimierz Rozalia Paszkiewicz Grzegorz Beznos i Maria Smoktunowicz 178-3-189 32V-33R 35 Ż 63-64 DM
28 12 1898 Kuniów Piotr Chmurowski Peremerówka Stanisław Antonina Jastrzębska Kazimierz Krasowski i Maria Paszkiewicz 178-3-86 757V-758R 7 Ż DM
12 11 1899 Szumsk Wiktoria Zielińska Zielony Dąb Karol Joanna Paszkiewicz 426-1-235 46V-47R 186 T
19 3 1899 Kuniów Józef Chmurowski Peremerówka Adam Walentyna Kretowicz Leon Paszkiewicz i Anastazja Malinowska ż. Stanisława 178-3-86 767V-768R 54 Ż DM
10 10 1899 Kuniów Stanisław Matkowski Kamyki Józef Adela Kupniewicz Józef Zabłocki i Anna Paszkiewicz ż. Leona 178-3-86 785V-786R 151 Ż DM
27 6 1901 Zasław św. Jana Filomena Kucharska Płużne Stanisław Olimpia Kracińska Stefan Krasowski i Karolina Paszkiewicz 17-2-72 9V-10R 35 Ch 542-543 DM
6 12 1902 Krzemieniec Mikołaj Choiński Szepetyn Antoni Joanna Paszkiewicz 25 V-26 R 100 0
29 12 1902 Żytomierz Stanisław Zgorzelski Żytomierz Edward Matylda Dikhof Marian Zgorzelski, Eugenia Paszkiewicz ż. Władysława 178-3-171 104V-105R 77 Ż 205 DW
3 2 1903 Szumsk Marian Paszkiewicz Kamyki Adolf Seweryna Schabikowska 0.1-237 8V-9R 32 T
12 9 1904 Krzemieniec Aniela Choińska Szepetyn Antoni Joanna Paszkiewicz 71 0
27 11 1904 Zasław św. Jana Pelagia Łozińska Płużne Władysław Izabella Zajączkowska Stefan Krasowski i Karolina Paszkiewicz 17-2-72 14V-15R 54 Ch 606-607 DM
14 12 1906 Szumsk Maria Paszkiewicz Kamyki Adolf Seweryna Schabikowska 426-1-236 126V-127R 207 T
27 4 1906 Tajkury Antonina Bzowska Zdołbunów Bolesław Maria Piotrowska chrzest 7.05.1906, Cezary Pauczyński [Pałczyński] i Emilia Paszkiewicz panna 740-4-692 69V-70R 42 R 69 BW
22 12 1907 Tajkury Konstanty Karpowicz Włodzimierz Józefa Paszkiewicz akt konwersji 4/1917 (z prawosławia - Zdołbunów) O
18 1 1907 Korzec Zofia Batrukowska Ujście Dominik Jadwiga Paszkiewicz Adam Obiedziński i Teofila Lorenc ż. Marcina 740-2-332 7V-8R 33 R 9 DM 0
27 6 1909 Tajkury Paweł Karpowicz Włodzimierz Józefa Paszkiewicz akt konwersji 4/1917 (z prawosławia - Zdołbunów) O
18 11 1909 Szumsk Leon Paszkiewicz Kamyki Adolf Sabina Achabichowska Jan Mikulski, Martyna Paszkiewicz ż. Antoniego 84V-85R 197 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CR-K?i=909&cat=834002
18 11 1909 Szumsk Petronela Paszkiewicz Kamyki Adolf Sabina Schabikowska Albert Paszkiewicz, Bronisława Paszkiewicz ż. Jana 84V-85R 198 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CR-K?i=909&cat=834003
1 10 1909 Krzemieniec Bronisław Paszkiewicz Krzemieniec Jan Karolina Dębska Antoni Miszczuk, Walentyna Paszkiewicz 426-1-99 23V-24R 90 T 849 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HM-N?i=848&cat=300453
13 9 1911 Tajkury Wanda Paszkiewicz Zdołbunów Bolesław Karolina Krajewska chrzest 20.09.1911, August Wojke i Klementyna Rokosowska panna, as. Edward Świżewski i Józefa Rokosowska panna 740-4-695 23V-24R 92 R 25 BW
21 10 1913 Tbilisi Alfred Szwentke Bortom Roman s. Łorenca Jadwiga c. Antoniego Gambrycht Ignacy Paszkiewicz, Joanna Arzemianc 71R 2 Tb DW
28 3 1914 Tbilisi Władysław Maciej Malawski Tbilisi Antoni s. Macieja Adolfina c. Franciszka Ledzińska Jan Malawski, Maria Paszkiewicz 77R-V 32 Tb
11 9 1914 Tbilisi Antoni Zbyszko Minkiewicz Tbilisi Antoni s.Antoniego Stanisława c.Leona Lisowska Zygmunt Aleksander Borowski, Józefa Paszkiewicz 102V 14 Tb
12 4 1915 Tbilisi Joanna Szwentke Ruskie Gergery Roman s.Wawrzyńca Getwika c.Antoniego Kamprekt Wilhelm Besz, Alma Paszkiewicz 121V 99 Tb
6 2 1917 Tajkury Edward Sosnowski Zdołbunów Leonard Janina Sinkiewicz Hipolit Wilter i Anna Paszkiewicz panna 740-4-697 222V-223R 13 R 194 DM
4 2 1917 Szumsk Bolesław Paszkiewicz Piaseczna Roman Petronela Soczyńska Józef Białobrzycki, Adela Krzyżanowska ż. Mariana 426-1-257 6R 20 T 8 RK
13 2 1917 Szumsk Stanisława Paszkowska Huta Majdańska Jan Petronela Soczyńska Albert Paszkiewicz, Stanisława Zielińska ż. Feliksa 426-1-257 7R 23 T 9 RK
20 12 1917 Szumsk Jadwiga Soroczyńska Piaseczna Adolf Weronika Białobrzycka Roman Paszkiewicz, Ewelina Soroczyńska wdowa 426-1-257 37R 141 T 39 RK
7 8 1919 Szumsk Kazimierz Paszkiewicz Waśkowce Jan Emilia Leszczyńska Franciszek Jasiński, Elżbieta Bilewicz 426-1-258 29R 110 T 31 RK
26 12 1920 Ostróg Eleonora Radwan-Paszkiewicz Warszawa Stanislaw Janina Dedersoska Władyslaw Ostrow, Helena Teodorowa 55 80 O DW
14 8 1921 Ostróg Józef Daszkiewicz Kuraż Aleksander Wincentyna Paszkiewicz (data chrztu) Władysław Wereszczyński, Maria Wereszczyńska 72 146 O DW
28 6 1921 Ostróg Eugenia Paszkiewicz Nowomalin Józef Stanislawa Orłowska Józef Szpilewski, Maria Osowska 75 159 O DW
30 1 1922 Ostróg Henryka Kazimiera Ziemniecka Nowomalin Bronisław Stanisława Goszczyńska Chrzest 8 4 1923; Leon Paszkiewicz, Joanna Augustynowicz 158 61 O MZ
30 3 1923 Szumsk Anastazja Sopińska Mosty Antoni Anna Laskowska Jan Paszkiewicz, Józefa Laskowska ż. Władysława 426-1-260 15R 86 T 31 RK 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
11 7 1717 Czartorysk Paszkiewicz Elżbieta Lesowo 297-1-185 180V Ł 9473 DW
4 2 1747 Szumsk Feliks Paszkiewicz par. Szumsk Wiktoria Zalewska par. Szumsk Józef Załuski, Bogumiła Załuska 297-1-180 13R Ł RK
1 7 1806 Kuniów Bartłomiej Paszkiewicz Miakoty Apolonia Szybińska Miakoty 10 DW
1 2 1814 Kuniów Daniel Ostaszewski Hucisko Nowe 19 Julianna Paszkiewicz Hucisko Nowe 21 V - 22 R 0
11 2 1823 Kuniów Kazimierz Bartosiewicz Karpiłówka Marianna Paszkiewicz Karpiłówka 42 V 0
25 2 1823 Kuniów Kazimierz Jakuszewski Noworoczyce Franciszka Paszkiewicz Noworoczyce 43 R 0
26 8 1823 Kuniów Grzegorz Krawczuk Miakoty Jan Prakseda Apolonia Paszkiewicz Miakoty Bartłomiej Marta 43 V Ł DW
10 2 1825 Kuniów Karol Paszkiewicz Kuniów 23 Michał Antonina Antonina Pawole Kuniów 20 Wojciech Apolonia 49 R-V 0
12 2 1827 Koblin Piotr Łogocki Młynów 18 Michał Helena Gornicka Abramowska Młynów 14 Wincenty Katarzyna Paszkiewicz Franciszek Jaworski, Wawrzyniec Buczkowski 813 214 1 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0217.htm
11 9 1827 Horodyszcze Stefan Zozoliński Kośków 28w Jan Anna Paszkiewicz Marianna Baczyńska Kośków 27w Benedykt Teresa Gułbutowska Ludwik Dederko, Leon Wierzawski 178-3-93 92 18 Ż MO 180
12 5 1827 Sielec Andrzej Radzimiński par. Poryck 27 Grzegorz Anna Józefa Głowacka par. Sielec 15 Michał Apolonia Dymińska Jan Kulesza, Antoni Trzaskowski, Ignacy Paszkiewicz 843 159- 160 4 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0087.htm
17 2 1829 Kuniów Jan Paszkiewicz Dołocz 24 Jan Franciszka Popławska Marianna Ozimkowska Dołocz 19 Jan Tetiana Kudłańska 171-1-2 67 V 7 R DW
17 2 1829 Białogródka Szymon Czołoski Waśkowczyki 30 Jan Prakseda Anna Paszkiewicz Waśkowczyki 22 Jan Anna Franczkowska Tomasz Topolnicki i Grzegorz Gliński 178-3-95 82R 9 Ż DM
3 8 1830 Kuniów Kasper Baranowski Hucisko Stare 40 Ignacy Helena ...ska Marianna Paszkiewicz Hucisko Stare 16 Bartłomiej Apolonia Szybińska 171-1-3 81 V-82 R 6 R DW
9 8 1831 Starokonstantynów k. Dominikan Antoni Złostowski Starokonstantynów 35 Paweł Katarzyna Katarzyna Malinowska Starokonstantynów 30 Jan Wiktoria Witkowska Maksym Bazanowicz, Jakub Paszkiewicz 178-3-97 168R 10 Ż 321 DM
20 4 1832 Ptycza Sylwester Sobolewski par. Ptycza 32w Mikołaj Helena Łagoska Anna Paszkiewicz par. Ptycza 20 Wincenty Tekla Koszyńska Łukasz Stetkiewicz, Katarzyna Niewińska 818 298R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0305.htm
21 2 1832 Kulczyny Adam Paszkiewicz Waśkowczyki par. Białogródka 25 Jan Anna Franczukowska Justyna Górska Mazepińce 22 Jakub Franciszka Seredyńska Wojciech Miciński, Piotr Krynicki 178-3-98 340R 13 Ż 644 DM
10 1 1832 Berezdów Marcin Esterling Romanów 42w Jan Julianna Świerczyńska Honorata Wolańska Korczyk [Kurczyk] 20 Marcin Justyna Talko Józef Paszkiewicz, Konstanty Baczyński, Antoni Boniecki 245-1-6 118R 1 R 28 DM
8 5 1832 Zasław św. Józefa Tadeusz Jakubowski Sławuta 28 Jakub Marianna Winiarska Marianna Paszkiewicz Sławuta 26 Kasper Agnieszka Łoś Michał Michnowski, Karol Błocki 178-3-98 27R 18 Ż 53 RG
22 1 1833 Krzemieniec Mikołaj Sinkowski Szepetyn 36k Marcyn Franciszka Zuzanna Paszkiewicz Szepetyn 20 Józef Julianna Wojciech Kuczakowski i Bazyli Sinkowski 426-1-5 86V 3 T 816 DM
12 11 1833 Opalin Józef Paszkowski 24 Jan Elżbieta Wiszniewska Tekla z Wereszczyńskich Maliszewska 22d Paweł Elżbieta Michał Paszkiewicz, Józef Świderski 512 14 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20512/pages/PL_1_436_512_0008.htm
1 10 1833 Zasław św. Józefa Andrzej Paszkiewicz 35 Bartłomiej Marianna Lipska Marianna Kapłońska Sławuta 22 Paweł Apolonia Rutkowska Jan Terlecki, Wojciech Butyński 178-3-99 35R 16 Ż 75 RG
18 11 1834 Białogródka Jan Dubicki Chwedorówka 24w Andrzej Marianna Wolska Petronela Paszkiewicz Chwedorówka 21 Jan Anna Franczkowska Wojciech Wolski, Ignacy Paszkiewicz 178-3-100 93R 18 Ż DM
3 11 1835 Ptycza Stanisław Dabroczyński Wielka Milcza 28 Antoni Teofila Jakubowska Julia Paszkiewicz Wielka Milcza 20 Wincenty Tekla Koszyńska Feliks Prandecki, Łukasz Stetkiewicz 821 252V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0255.htm
9 6 1835 Zasław św. Józefa Franciszek Paszkiewicz 25 Jakub Barbara Boratyńska Elżbieta Iwanicka 18 Antoni Anastazja Malinowska Jędrzej Paszkiewicz, Wawrzyniec Kobylański, Piotr Pawłowski 178-3-101 73 23 Ż SK
27 9 1836 Kuniów Jan Barski Futor Kadłubicki 19 Grzegorz Anna ...kowska Agnieszka Paszkiewicz Zakoty 16 ............. Franciszka Popławska Grzegorz Krynicki, Tomasz ....wicz, Adam Ko...... 90 V 4 ZP 0
7 2 1837 Szumsk Jędrzej Jasiński Kąty 35w Józef Rozalia Kucharska Gertruda Zawadzka zd. Tomczuk Kąty 35w Jan Katarzyna Tomaszewska Jan Fiedorowicz, Bartłomiej Fiedorowicz, Tomasz Paszkiewicz 245-1-11 487R 2 R RK
2 2 1837 Białogródka Wincenty Nawrocki Teleżyńce 41 Kasper Anna Waśniewska Franciszka Kobylańska Teleżyńce 28 Jan Antonina Ilnicka Adam Paszkiewicz i Franciszek Rychlicki 178-3-108 161R 1 Ż DM
13 2 1838 Zasław św. Józefa Józef Paradowski par. Ostrowska ? 25 Wincenty Marianna Ruska Teresa Paszkiewicz Sławuta 25 Kasper Agnieszka Łoś Wojciech Butyński, Andrzej Bressel, Aleksandra Łoś 178-3-110 72V 4 Ż 141 DM
22 1 1839 Kuniów Józef Podgruszecki Zakoty 50 Wincenty Agnieszka Jakuszewska Agnieszka z Paszkiewiczów Barska Zakoty 26 Jan Franciszka Popławska 879 56V 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0058.htm
5 2 1839 Białogródka Jan Paszkiewicz Bisóweczka 22 Bartłomiej Marcjanna Lipska Franciszka Niemirowicz Bisóweczka 18 Jan Marianna Wolska ur. Franciszek Zieliński i ur. Jżoef Baczyński 178-3-112 132R 9 Ż DM
29 1 1839 Kulczyny Karol Pisarski Junaczyńce 20 Klemens Ewa Górska Tekla Kasperska Junaczyńce 18 Wincenty Honorata Izdebska Adam Paszkiewicz, Jacenty Wierzbicki 178-3-112 363V 4 Ż 699 DM
5 2 1839 Butowce Piotr Wysocki Czerniatyn Mały 26 Michał Wiktoria Winogrodzka Agnieszka Pawłowska Czerniatyn Mały 18 Antoni Agnieszka Walicka Adam Paszkiewicz, Antoni Tomaszewski 178-3-112 212R 5 Ż 412 DM
1 9 1840 Klewań Stanisław Paszkiewicz par. Klewań 22 Jan Domicella Boniek Agrypina Skowrońska par. Klewań 18 Jan Dorota Cieszyńska 880 124 R 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0127.htm
17 1 1840 Żytomierz Ignacy Peretiatkowicz Żytomierz 37 Karol Józefa Orańska Leokadia Paskiewicz [Paszkiewicz] Żytomierz 24 Teodor Honorata Boczarska Mikołaj Kaszubski, Józef Bilski 178-3-10 51R 1 Ż 97 Ni
17 11 1842 Tajkury Wincenty Paszkiewicz par. Tajkury 21 Józef Ewa Niewiemska lub Niewiadomska Konstancja Szymańska par. Tajkury 18 Ignacy Franciszka Angel 881 68V 8 882 51 R-V DW
22 2 1842 Zasław św. Józefa Franciszek Piotrowski Sławuta 22 Antoni Brygida Pochilska Julia Kobylańska Sławuta 18 Wawrzyniec Anna Kopczyńska Sylwester Sławiński, Andrzej Paszkiewicz 178-51-485 53R-53V 6 Ż 55-56 RG
31 10 1843 Ostróg Piotr Szczygłowski Łebedie 28 Marcin Tekla Malinowska Antonina Abramowska Łebedie 18 Wincenty Katarzyna Paszkiewicz 882 22 V 33
7 11 1843 Kuniów Stanisław Rostkowski Lachów 24 Jan Agnieszka Teresa Paszkiewicz Noworoczyce 24 Jan Franciszka Popławska 882 69 R 26 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0070.htm
15 10 1844 Lachowce Szymon Parczewski Kurjanki 21 Jan Pryska Piwnik Cecylia Bartosiewicz Szuńki 20 Kazimierz Marianna Paszkiewicz 883 101 V 19 0
8 7 1844 Dubno Jan Krasowski Ptycza par. Ptycza 20 Julian Marianna Karpińska Marianna Jakubowska Sady 22 Józef Aleksandra Marcin Wiszniewski, Jan Paszkiewicz, Jakub Dobrowolski 830 127R 8 AGAD 128 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0128.htm
21 1 1845 Białogródka Stanisław Szyszkowski Polachowa 28 Tomasz s. Jakuba Anna c. Mariana Mirecka Agnieszka Paszkiewicz Polachówka 18 Mikołaj s. Bartłomieja Marianna c. Tomasza Brzyska Jan Winiarski i Karol Szpaliński 178-3-113 102R 2 Ż DM
27 1 1846 Zasław św. Jana Ignacy Paszkiewicz par. Zasław św. Jana 35 Jan Anna Franczukowska Urszula Skotnicka par. Zasław św. Jana 20 Tadeusz Aleksandra Czechowska Paweł Pisarski, Józef Popławski, Stanisław Piotrowski 178-3-115 10V-11R 5 Ż 21-22 DM
10 11 1846 Starokonstantynów Ignacy Łaski Bułajówka par. Kulczyny 32 Ludwik Domicela Szymańska Franciszka Kosowska Futory 18 Kazimierz Tekla Jasińska Mateusz Majewski, Józef Pawłowski, Ignacy Paszkiewicz 178-3-114 31R 25 Ż 60 DM
2 2 1847 Kuniów Maciej Paszkiewicz Peremorówka 24 Jan Franciszka Popławska Anastazja Dzwonkowska Peremorówka 19 Marcin Tekla Piotrowska Grzegorz Olszewski, Maciej Zieliński, Antoni Bieniawski 171-1-13 79R 7 R 82 DM
22 2 1848 Ostróg Ignacy Januszewski Balarka Choteńska 23 Kazimierz Franciszka Paszkiewicz Teresa Żytnikowska Balarka Choteńska 20 Franciszek Wiktoria Dżygadło Bartłomiej Zieliński, Michał Żytnikowski, Jan Zieliński 171-1-14 24V 7 R DM
20 6 1848 Białogródka Mikołaj Paszkiewicz Polachowa 49w Bartłomiej Małgorzata Teofila Mecherzyńska Ledzianka 28 Piotr Rozalia Kustowska Franciszek Zieliński, Józef Rutkowski 178-3-117 148R 13 Ż DM
26 7 1849 Równe Wincenty Paszkiewicz Gródek 45w Józef Ewa Józefa Szymonowicz Gródek 20 Grzegorz Marianna Podalska Adolf Kłosowski, Józef Engel 171-1-15 206R 5 R 208 DM
9 10 1849 Ostróg Franciszek Abramowski Dermań 30 Wincenty Katarzyna Paszkiewicz Marianna Zakrzewska Dermań 22 Wiktor Anna Jan Szczygło(w)ski, Andrzej Modzelowski, Piotr Szczygło(w)ski 171-1-15 38V 23 R 41 DM
25 6 1850 Żytomierz Michał Denisewicz 23 Tomasz Karolina Paszkiewicz Jadwiga Karpowicz 24 Bazyli Teofila NN 178 3 2 76 46 Ż Ni
26 11 1850 Kuniów Jan Paszkiewicz Zakoty 40w Jan Franciszka Popławska Antonina Popławska Zakoty 30w Jan Rozalia [...] Tadeusz Gnoiński, Jan Zawadzki 171-1-16 168V-169R 8 R 176 DM
30 9 1851 Starokonstantynów Franciszek Matuszewski Starokonstantynów 40 Antoni Franciszka Woronecka Nepomucena Biskupska z Górskich Starokonstantynów 48w Kazimierz Anna Dzięgielowska 1-dw. Mikołaj Rożkowski, Ignacy Paszkiewicz 178-3-120 62R 20 Ż 120 DW
24 6 1851 Lubar Leon Przedborski Karań 29 Piotr Antonina Grzegolewska Marcelina Gośniewska Karań 19 Ignacy Rozalia Paszkiewicz Antoni Romiszewski, Józef Hordeński, Seweryn Kurowski 178-3-31 459R 13 Ż 902 DM
8 6 1852 Deraźne Mikołaj Jasiński Złaźne 40w Stanisław Marianna Kamińska Eufrozyna Orłowska z d. Rymanowska Złaźne 36w Jan Justyna Soroczyńska Jan Kołodyński, Konon Paszkiewicz 171-1-17 458V 1 R 462 BW
21 11 1854 Kulczyny Roman Jakubowski Sławuta par. Sławuta 23 Michał Marianna Paszkiewicz Honorata Różycka Antoniny 22 Wojciech Aleksandra Knoll Józef Lewicki, Ferdynand Podgórski 178-3-122 116V 26 Ż 224 DM
20 11 1855 Białogródka Piotr Niewirowicz Bisóweczka 32w Jakub Salomea Konferowicz Katarzyna Beyzymska Sosnóweczka 20 Marcin Marianna Olędzka Jan Paszkiewicz, Adam Niewirowicz 178-3-123 526V 26 Ż DM
2 2 1855 Cudnów Mikołaj Chruścicki Korowińce Wielkie 22 Stanisław Petronela Hurkowska Sabina Bogusz Korowińce Wielkie 16 Adam Julia Paszkiewicz Łukasz Gołębiowski, Jan Jasiński 569-1-79 63V 9 Ż 114 SJ, DM
16 9 1856 Białogródka Jan Zawadzki Bisówka Wielka par. Lachowce 28 Paweł Katarzyna Paszkiewicz Apolonia Kozłowska Bisówka Mała 20 Franciszek Marianna Woroniecka Paweł Mirecki, Józef Krzewicki 178-3-124 599R 12 Ż DM
5 2 1856 Kulczyny Antoni Górski par. Kulczyny 24 Ludwik Agata Więckowska Teofila Ordyńska Mazepińce 22 Grzegorz Marianna Kuźmińska Stefan Kukliński, Józef Paszkiewicz 178-3-124 205R 7 Ż 374 DM
28 1 1857 Białogródka Antoni Paszkiewicz Polachówka 27 Mikołaj Marianna Brzyska Konstancja Kustowska Polachowa 18 Józef Katarzyna Makowska Jan Zieliński, Józef Bołsunowski 178-3-73 174V 1 Ż DM
3 2 1857 Sławuta Franciszek Gliński Sławuta 25 Antoni Eufrozyna Buczkowska Rozalia Paszkiewicz Sławuta 22 Andrzej Marianna Kapłańska Franciszek Gliński, Bartłomiej Paszkiewicz 178-3-73 445V 2 Ż DM
9 11 1858 Białogródka Karol Paszkiewicz Polachówka 25 Mikołaj Marianna Brzyska Apolonia Bezdecka Polachówka 22 Józef Joanna Roszkowska Łukasz Kustowski, Jan Zielski 178-3-74 254R 20 Ż DM
2 2 1858 Kulczyny Antoni Malinowski par. Kulczyny 37 Tomasz Rozalia Paszkiewicz Julia z d. Olencka Białozub Antoniny 30w Franciszek Marianna Dzikowicka Wojciech Szostakowski i Jan Olencki 178-3-127 141R 12 Ż 278 DM
25 11 1859 Lachowce Jan Łaszczow Lachowce 34w Feliks Wiktoria Czechowska Aniela Baranowska Adamówka 20 Kacper Marianna Paszkiewicz Łukasz Rutkowski, Paweł Piotrowski 886 189 9 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0099.htm
22 11 1859 Toporyszcze Władysław Baranowski 23 Jan Petronela Pietruszewska Józefa Rozalia Mączyńska Brażynka 33 Leon Lucyna Paszkiewicz Józef Iwanicki, Józef Kalinkiewicz 178-3-50 728R 18 Ż DM
15 2 1859 Kulczyny Józef Paszkiewicz Bułajówka 22 Adam Justyna Chlebowicz Marianna Niedaszkowska Mazepińce 22 Jan Barbara Wojciechowska Eustachy Jastrzębski, Antoni Górski 178-3-129 138R 4 Ż 287 DM
16 10 1860 Białogródka Jan Zieliński Kuźmińce 30 Marcin Marianna Kobylańska Aniela Paszkiewicz Bisóweczka 18 Jan Franciszka Niewirowicz Franciszek Faliński, Eustachy Szymański 178-3-75 137V 24 Ż DM
5 2 1861 Białogródka Szymon Kozłowski Bisówka 44w Franciszek Justyna Mirecka Anna z d. Ilnicka Pauczyńska [Pawłuszyńska] Bisówka 34w Feliks Justyna Brzyska Jan Paszkiewicz, Adam Niewirowicz 178-3-76 149V 3 Ż DM
8 10 1861 Białogródka Kajetan Podgórski Polachówka 40w Szymon Marianna Wolska Honorata Samołowicz Białogródka 20 Antoni Honorata Studnicka Leon Kustowski, Jakub Paszkiewicz 178-3-76 163R 30 Ż DM 0
22 10 1862 Białogródka Jakub Paszkiewicz Polachowa 23 Mikołaj Marianna Brzyska Marcjanna z d. Podgórska Zalewska Kuźmińce 31 Stefan Salomea Podolska Grzegorz Dzięgielewski, Władysław Makowski 178-3-77 142V 22 Ż DM
3 6 1862 Starokonstantynów Jan Faszowicz Nowosielica 22 Antoni Franciszka Przygocka Kamila Sowińska Skowródki 17 Adam Felicjana Judycka Paweł Terlecki, Ludwik Paszkiewicz 178-3-131 38R 15 Ż 77 DM
4 2 1862 Ostróg Piotr Roliński par. Ostróg 27 Teodor Barbara Paszkiewicz Anna Czarnecka par. Ostróg 16 Jan Konstancja Ga[...]yńska Dominik Piekarski, Grzegorz Szawroński 171-1-75 31V 7 R 33 DM
30 6 1863 Kulczyny Antoni Malinowski Antoniny 43w Tomasz Rozalia Paszkiewicz Małgorzata Galińska Antoniny 33w Jakub Anna Zapałowska Piotr Karnicki, Michał Rutkowski 17-1-235 39V-40R 15 Ch 78-79 DM
4 10 1864 Kuniów Jan Bartoszewicz Hucisko 27 Kazimierz Marianna Paszkiewicz Katarzyna Jasińska Hucisko 24 Ignacy Petronela Podgruszecka Wojciech Wolski, Stanisław Piątkowski, Kazimierz Samułowicz 178-3-78 45R 20 Ż DM
17 10 1865 Krzemieniec Jan Dąbrowski Krzemieniec 28 NN Teresa Magdalena Dobroczyńska Krzemieniec 18 Władysław Julia Paszkiewicz 1-37 35R 15 T 42
26 9 1865 Kuniów Wiktor Kamiński Siekierzyńce 19 Ignacy Rozalia Matuszewska Małgorzata Podgruszecka Siekierzyńce 18 Józef Agnieszka Paszkiewicz Michał Podhorodecki, Gracjan Krynicki, Stanisław Piątkowski 178-3-78 71V 10 Ż DM
17 10 1865 Białogródka Antoni Sinicki Czyżówka 21 Konstanty Marianna Kotowicz Marianna Paszkiewicz Bisóweczka 18 Jan Franciszka Niemirowicz Domink Jasiński i Stanisław Sinicki 178-3-81 180V 24 Ż DM
22 1 1867 Kuniów Maciej Paszkiewicz Peremerówka 35w Jan Franciszka Popławska Marianna Gornicka Peremerówka 23 Józef Helena Orłowska Michał Zabłocki, Paweł Choina, Antoni Krasicki 178-3-78 124V-125R 2 Ż DM
5 11 1872 Szumsk Stanisław Paszkiewicz Szumbar par. Kuniów 25 Maciej Marianna Dzwonkowska Paulina Wojnaszewska Huta Piaseczna 18 Józef Teodora Wereszczyńska Leon Paszkiewicz, Jakub Szuprowicz 426-1-226 42R 21 T DM 359
6 2 1872 Białogródka Antoni Podgórski Polachówka 22 Stanisław Apolonia Rewera Joanna Szyszkowska Polachówka 18 Stanisław Agnieszka Paszkiewicz Franciszek Podgórski, Jan Karpiński 178-3-84 255V 9 Ż DM
25 11 1873 Białogródka Antoni Bezdecki Polachówka 18 Józef Joanna Ruczkowska Antonina Błażejewska Kuczmanówka 18 Gabriel Agnieszka Hryniewiecka Michał Ruczkowski, Kornel Paszkiewicz 178-3-84 422V 43 Ż DM
20 1 1874 Białogródka Wawrzyniec Winiarski Polachowa 25 Jan Anna Piotrowska Marianna Szyszkowska Polachowa 17 Wawrzyniec Jadwiga Paszkiewicz Józef Zagajewski, Jan Winiarski 178-3-84 481V 3 Ż DM, JZ
10 10 1876 Szumbar Ludwik Dobroczyński Sosnówka 25 Władysław Julia Paszkiewicz Józefa Goliszewska Sosnówka 17 Franciszek Emilia Skalska 626 49 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0026.htm
8 10 1878 Szumsk Romuald Krasicki Zielony Dąb 20 Józef Rozalia Orłoska Marcjanna Zawadzka Zielony Dąb 18 Paweł Anastazja Czerniawska Leon Paszkiewicz, Wawrzyniec Piotrowski 1-230 51V 21 T DM 766
5 11 1878 Białogródka Piotr Szyszkowski Polachowa 20 Stanisław Agnieszka Paszkiewicz Zofia Girecka Romanów 17 Edward Helena Przyłucka Piotr Mikołajewski, Edward Pauczyński 178-3-133 196R 32 Ż DM
10 2 1880 Białogródka Wincenty Paszkiewicz Polachowa 19 Karol Apolonia Bezdecka Magdalena Grzybowska Bisówka 17 Kazimierz Marianna Piotrowska Franciszek Podgórski, Ignacy Grzybowski 178-3-133 294R 8 Ż 567 DM
22 11 1881 Szumsk Mikołaj Fuina Rudnia 27 Grzegorz Franciszka Wojda Marianna Wiszniewska Kamienna Góra 18 Józef Katarzyna Paszkiewicz Wincenty Paszkowski, Kajetan Jastrzębski, Wincenty Oborski 426-1-231 48R 27 T DM 839
6 2 1883 Kuniów Karol Zieliński Zielony Dąb par. Szumsk 24 Kasper Katarzyna Suprowicz Joanna Daszkiewicz Zakoty 17 Karol Urszula Wereszczyńska Leon Paszkiewicz i Jan Kupniewicz 178-3-78 744V 6 Ż DM
11 11 1884 Białogródka Jan Hryniewiecki Nowa Wieś 24w Stefan Helena Zacharzewska Lucyna Paszkiewicz Białogródka 18 Jakub Katarzyna Klepacka Jan Podgórski, Antoni Wodziński 178-3-133 555R 27 Ż 1077 DM
13 10 1885 Kuniów Ludwik Fedorowicz Kadłubiszczyzna 30 Dominik Magdalena Gryszczuk Klara z d. Wróblewska Zielińska Hurby par. Ostróg 32w Wawrzyniec Anna Dzwonkowska Leon Paszkiewicz i Józef Daszkiewicz 178-3-86 33R 11 Ż DM
20 1 1885 Białogródka Tomasz Szyszkowski Polachowa 22 Stanisław Agnieszka Paszkiewicz Karolina Bocianowska Sachnowce 18 Franciszek Aniela Asławska Wawrzyniec Winiarski, Wincenty Paszkiewicz 178-3-133 622V 2 Ż 1209 DM
14 2 1888 Krzemieniec Antoni Stańkiewicz Marcelina 27 Karol Karolina Julia Markiewicz Marcelina 18 Kasper Apolonia Paszkiewicz 426-1-81A 33V 6 T DW
16 10 1888 Kuniów Mikołaj Paszkiewicz Zielony Dąb par. Szumsk 20 Maciej Marianna Śliwińska Marianna Dzwonkowska Peremorówka 17 Michał Franciszka Adaszyńska Leon Paszkiewicz i Władysław Jastrzębski 178-3-86 161V 29 Ż DM
14 2 1888 Białogródka Mikołaj Maciejewicz Szarłajówka 32w Jakub Anna Konopacka Magdalena z d. Grzybowska Paszkiewicz Polachówka 24w Kazimierz Marianna Piotrowska Mikołaj Strumiński, Ignacy Gałęzowski 17-2-79 40V 10 Ch 80 DM
29 1 1889 Szumsk Antoni Markiewicz Marcinówka par.Krzemieniec 26 Kasper Apolonia Paszkiewicz Paulina Wereszczyńska Kamienna Góra 18 Paweł Agata Paszkowska Ludwik Malewski, Dionizy Bereżecki 1-232 42V 6 T 910 DM
15 10 1889 Kuniów Michał Śliwiński Zielony Dąb par. Szumsk 25 Mikołaj Marianna Krajewska Józefa Łapińska Hurby par. Ostróg 20 Franciszek Joanna Jasińska Leon Paszkiewicz i Michał Telicki 178-3-86 209V 17 Ż DM
15 10 1889 Kuniów Stanisław Jastrzębski Hurby par. Ostróg 25 Feliks Petronela Tomaszewska Celestyna Telicka Hurby par. Ostróg 19 Eliasz Marianna Bagińska Jan Jelenkowski i Leon Paszkiewicz 178-3-86 209V 18 Ż DM
17 2 1891 Szumsk Piotr Paszkiewicz Zielony Dąb 21 Leon Anna Zielińska Katarzyna Soczyńska Kamienna Góra 20 Marceli Ludwika Sokulska 426-1-233 43V 9 T
3 5 1892 Kowel Adam Matusiewicz Biełaszów 32w Feliks Anna Boćkowska Franciszka z Turowskich Majewska Biełaszów 32w Józef Elżbieta Paszkiewicz Władyslaw Romankiewicz, Adam Brzosko 293 51 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20293/pages/PL_1_436_293_0028.htm
8 8 1893 Kuniów Bolesław Chrul par. Kuniów 33 Kazimierz Franciszka Tumiłowicz Jadwiga Glińska Nowomalin par. Ostróg 18 Franciszek Rozalia Paszkiewicz Antoni Wismunt i Marceli Budkiewicz 178-3-86 493R 12 Ż DM
11 6 1895 Młynów Paweł Bosak Młynów 22 Wawrzyniec Ewa Breg Józefa Pizdor Młynów 22 Andrzej Marianna Paszkiewicz austriaccy poddani, Kasper Zarzecki, Jan Bosak 740-2-411 90R 16 R 1404 RK
17 11 1896 Kuniów Stanisław Jastrzębski Huta Stara par. Szumsk 19 Wawrzyniec Dorota Bilewicz Bronisława Dzwonkowska Peremerówka 18 Michał Franciszka Adaszyńska Leon Paszkiewicz i Grzegorz Jastrzębski 178-3-86 636V 25 Ż DM 0
28 1 1896 Młynów Józef Cybulski Koryta 26 Karol Justyna Paszkiewicz Cecylia Oliwa Koryta 19 Wacław Rozalia Benesz Józef Benesz, Antoni Szałamon 740-7-94 80R 7 R 200 DW
31 8 1897 Kuniów Józef Matkowski Kuniów 30 Franciszek Karolina Fidyk Adela Kopniewicz [Kupniewicz] Kamyki? par. Szumsk 24 Jan Lucyna Zielińska Adam Paszkiewicz, Ksawery Kupniewicz, Adam Matkowski 178-3-86 680R 16 Ż DM
13 9 1898 Kuniów Mikołaj Kornatowski Dworzec par. Białogródka 28 Józef Józefa Paszkiewicz? Antonina Narkiewicz Siwer 19 Franciszek Kazimiera Styszyńska Józef Szyszkowski i Adam Leśniecki 178-3-86 738V 17 Ż DM
22 10 1900 Tbilisi Władysław Budzinowski Poniewież kowieńska gub. 22 Adolf Paulina Paszkiewicz Jadwiga Kaczyńska warszawska gub. 21 Józef Franciszka Bądkowska Aleksander Lipski, Janikow 156 30 Tb
20 1 1902 Tbilisi Józef Lichmann Osuchowa, pow. Kalisz 29 Stanisław Anna Kuźniacka Aleksandra Milewska Tbilisi 20 Antoni Adela Paszkiewicz Ludwik Cłatański, Stanisław Ratkiewicz 23 4 Tb
27 1 1902 Tbilisi Ludwik Golba Zalesie, pow. Łuków 36 Jan Marianna Niedziołko Anna Paszkiewicz kowieńska gub. 23 Aleksander Magdalena Męsowska Wincenty Mazan, Julian Łąski 25 7 Tb
10 2 1902 Szumsk Adolf Paszkiewicz Kamyki 28 Leon Anna Zielińska Seweryna Schabikowska Dederkały Małe, par. Szumbar 21 Paweł Antonina Zarzycka 426-1-236 289V 9 T
26 1 1903 Szumsk Jan Jastrzębski par. Szumsk 21 Władysław Franciszka Paszkiewicz Petronela Jastrzębska par. Szumsk 20 Karol Marcelina Paszkowska 426-1-237 60V 9 T
16 10 1905 Szumsk Wincenty Lewicki Chodaki 20 NN Emilia Karolina Kowalewska Bykowce 18 Jan Martyna Paszkiewicz 426-1-236 202V 30 T
14 8 1905 Cudnów Kazimierz Sawicki Słoboda Niwna 20 Jan Aniela Paszkiewicz Romania Żarczyńska Słoboda Niwna 19 Szymon Sabina Sawicka Cezary Iliński, Antoni Raciborzyński 178-3-263 381V 42 Ż 729 DM
21 5 1906 Jampol Michał Paszkiewicz Polachowa par. Białogródka 21 Wincenty Magdalena Grzybowska Filipina Gluzicka Pohorylce 18 Wawrzyniec Rozalia Schabikowska Jan Schabikowski, Jan Paszkiewicz 426.1.94 102V 14 T FS 419 DM
29 10 1906 Tajkury Władysław Passowski Zdołbunów 25 Alojzy Bożena Gutwicka Emilia Antonina Paszkiewicz Zdołbunów 23 Henryk Katarzyna Zygmund Włodzimierz Karłowicz, Stefan Grachowski 740-4-692 92V 30 R 92 DW
13 5 1907 Szumsk Szymon Wierciński Górszczyzna, par. Kuniów 25 Antoni Honorata Kryńska Anna Paszkiewicz Kamyki 16 Mikołaj Maria Dzwonkowska 426-1-236 53V 26 T
21 9 1908 Szumsk Antoni Łoszniewski Wesołówka par. Krzemieniec 25 Piotr Rozalia Gilewicz Kamila Jastrzembska Huta Stara 18 Władysław Franciszka Paszkiewicz Antoni Sitewicz, Stanisław Maszkowski 51V 26 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WV-X?i=655&cat=833999
22 1 1909 Tbilisi Michał Bislis pow. Wiłkomir, kowieńska gub. 31 Dominik Agnieszka Warlejs Wiktoria z Narwojis Jodko Gruździe, kowieńska gub. 28 Justyn Maria Wilczauska Apolinary Paszkiewicz, Iłarion Pasiemnikow 197 4 Tb
27 6 1910 Tbilisi Stanisław Paszkiewicz kowieńska gub. 35 Konstanty Stanisława Miedeksza Maria Sokołowska grodnieńska gub. 29 Józef Rachel Grajpekt gen.mjr Czerwinow, kpt. Eugeniusz Prokudestow 235 30 Tb
20 8 1917 Tbilisi Eufrem Gorbatych 25 Eliasz Matrona Jefimowa Maria Paszkiewicz 27 Aleksander Magdalena Mierzejewska Józef Chliwiński, Kazimierz Repszys 381 60 Tb
9 2 1919 Szumsk Jan Kowalewski Piotr Albina Siebracka Maria Jastrzębska Władysław Franciszka Paszkiewicz Jan Jastrzembski, Bronisław Jastrzembski 426-1-258 48R 10 T 50 RK
19 2 1919 Szumsk Bronisław Wróblewski Mikołaj Józefa Jakuszewska Józefa Paszkiewicz Piotr Katarzyna Soczyńska Paweł Zieliński, Jan Łopuszański 426-1-258 49R 16 T 51 RK
17 2 1920 Tbilisi Jakub Apolinary Narbut Polska 36 Zygmunt Konstancja Paszkiewicz Stefania Żupkus Litwa 23 Stanisław Ewa Piliponas Ludwik Biediuk, Walenty Machtel 483 7 Tb
16 5 1920 Krzemieniec Franciszek Smoliński gm. Białokrynica 21 Paweł Joanna Paszkiewicz Józefa Kwiatkowska gm. Białokrynica 17 Jan Rozalia Śliwińska Kazimierz Śliwiński, Stanisław Kucharski 426-1-122 21R 20 T 391 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4F9J?i=390&cat=300453
1 2 1920 Szumsk Franciszek Kucharski 22 Jan Aleksandra Jasińska Antonina Sikorska z d. Smolińśka 25w Paweł Joanna Paszkiewicz Franciszek Jasiński, Wiktor Paszkiewicz 426-1-259 15R 7 T 20 RK
1 2 1920 Szumsk Józef Prysiażniewski Antoni Agnieszka Kryll Petronela Witkowska 18 Franciszek Maria Sawicka [...] Śliwiński, Marian Paszkiewicz 426-1-259 15V 11 T 21 RK
15 2 1920 Szumsk Józef Ostaszewski 26 Jan Maria Raczyńska Apolonia Jastrzębska 20 Władysław Franciszka Paszkiewicz Bronisław Jastrzembski, Julian Dzwonkowski 426-1-259 17R 21 T 24 RK
28 1 1921 Szumsk Jan Paszkiewicz Moczary 32 Antoni Karolina Puszkiewicz Maria Kozłowska [albo] Laskowska 32 Antoni Rozalia Cichońska M. Puszkiewicz, Józef Molkowski 426-1-259 91R 14 T 131 RK
8 10 1922 Młynów Antoni Paszkowski Użyniec 26 Franciszek Kamila Pasiewicz Leokadia Zatrop Dorohostaje Wielkie 18 Wacław Anna Miczułek Piotr Paszkiewicz, Antoni Jasiński 740-8-158 52V 42 R 23 DW
14 1 1923 Tbilisi Władysław Paszkiewicz 35w Aleksander s. Antoniego Magdalena Mierzejewska Jadwiga Gwoździńska 19 Wincenty s. Wincentego Katarzyna c. Kazimierza Łabanowska K. Kulidżanow, E. Boruczewski 526 2 Tb DW
25 6 1932 Kąty Franciszek Paszkiewicz Hucisko Piaseczne 38 Stanisław Paulina Wojnaszewska Antonina Szoprowicz Piaseczna 37 Kazimierz Anna Hornicka 426-1-233 182V-183R 66 T dopisek
27 5 1934 Krzemieniec Jan Łaszniewski Wesołówka 27 Stanisław Antonina Paszkiewicz Rozalia Bindas Wesołówka 24 Franciszek Marcelina Gęsiorowska 24 V 16 0
20 9 1936 Krzemieniec Antoni Łaszniewski Wesołówka 26 Stanisław Antonina Paszkiewicz Julia Micewska Wesołówka 19 Bronisław Sabina Bindas Jan Łaszniewski, Kazimierz Wójcicki, M ur. 8.6.1910, K ur. 15.7.1917 426-1-148 33V 36 T/FS 368 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9SB5-X?i=367&cat=300453

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
78 235 Paszkiewicz Katarzyna, wdowa 24 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
122 303 Paszkiewicz lub Pasikiewicz Benedykt 40 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
266 723 Paszkiewicz Teresa 24 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
507 21 Paszkiewicz Tomasz 22 Żytomierz Krosnia 1790 CDIAK DM 1044-1-1
47 273 Barbara Paszkiewicz 54 Ostróg Ostróg 1813 Ostróg par. DW
1 Feliks Paszkiewicz 20 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
68 45 żona Anastazja z Paszkiewiczów 52 Toporyszcze Berezówka Słoboda 1853 Żytomierz DM 178-03-37
31 19 Paszkiewicz Tekla 13 Wiszenki Susk 1857 Łuck DM 1-35-62
12 1 Wincenty Paszkiewicz 62 Równe Wieś Gródek 1862 Równe DW
10 34 Antonina Paszkiewicz 51 Kuniów Zakoty 1863 Równe DM 654-1-39 16R 32
10 33 Tomasz Paszkiewicz 54 Kuniów Zakoty 1863 Równe DM 654-1-39 16R 32
10 32 Maciej Paszkiewicz 38 Kuniów Peremerówka 1863 Równe DM 654-1-39 20V 41
10 21 Maria Paszkiewicz 36 Kuniów Peremerówka 1863 Równe DM 654-1-39 20V 41
60 194 Matka jego żony Marianna z Paszkiewiczów 50 Złoczówka Żabcze 1869 Równe DW
171 538 Urodz.Paszkiewicz Agnieszka 42 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
58 204 Paszkiewicz Dorota, panna 36 Ostróg Ostróg 1875 Równe DM 654-1-81
376 2 Bogusz Julia z Paszkiewiczów, wdowa 65 Ostróg Hulcza 1875 Równe DM 654-1-81
386 35 Paszkiewicz Stanisław 58 Ostróg Hulcza 1875 Równe DM 654-1-81
386 36 Paszkiewicz Józef 5 Ostróg Hulcza 1875 Równe DM 654-1-81
550 11 żona Maria z Paszkiewiczów 27 Ostróg Sadki 1875 Równe DM 654-1-81
2 4 chłop Mateusz Paszkiewicz 30 Szumsk Zielony Dąb 1881 Równe RK 245-1-34
4 8 chłop Stanisław Paszkiewicz 31 Szumsk Huta Piaseczna 1881 Równe RK 245-1-34
8 15 żona Marcelina zd. Paszkiewicz 21 Szumsk Majdan Antonowiecki 1881 Równe RK 245-1-34
8 16 chłop Leon Paszkiewicz 37 Szumsk Zielony Dąb 1881 Równe RK 245-1-34
6 15 Mieszcz. Franciszek Paszkiewicz 46 Berezdów Siomaki 1885 Równe DW
212 586 Szl. Mikołaj Paszkiewicz s. Ksawerego 48 Stary Wiśniowiec Wierzbowiec 1893 Tarnopol DW 426-2-239 29R 558
54 140 ż. Ludwika z Paszkiewiczów 22 Ostróg Hurby 1903 Ostróg par. DW
67 296 Paszkiewicz Karolina panna 24 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW
392 11 Bonifacy Paszkiewicz 45 Kołki Omelno 1905 Łuck DM 22-1-314 495V 29
392 13 syn Andrzej Paszkiewicz 26 Kołki Omelno 1905 Łuck DM 22-1-314 495V 29
237 23 Paszkiewicz Bolesław 26 Nieświcz Korszowski Folwark - Ozie 1911 Żytomierz DM 178-49-39
265 6 Paszkiewicz Kiprian 61 Bereźnica Krasna Górka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
373 76 Paszkiewicz Walerian 22 Bereźnica Dołhe 1911 Żytomierz DM 178-49-37
110 22 żona Filipina z d. Paszkiewicz 63 Krzywin Krzywin 1912 Ch DM 17-2-70
299 1 żona Józefa Paszkiewicz 52 Dubno Górniki 1912 Żytomierz DM 178-03-49
631 1 żona Maria Paszkiewicz 24 Dubno Radów 1912 Żytomierz DM 178-03-49
38 115 Paszkiewicz Jan 42 Zasław św. Jana Zasław - Stare Miasto 1915 Żytomierz DM 178-49-61
129 525 Paszkiewicz Krystyna z Grabowskich, wdowa 72 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
131 380 Paszkiewicz Franciszek 80 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
241 93 Paszkiewicz Agata z Bodziszewskich, wdowa 66 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
242 87 Paszkiewicz Karol 41 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
358 66 Paskiewicz (Paszkiewicz) Kazimierz 55 Zasław św. Jana Płużne 1915 Żytomierz DM 178-49-61
426 38 żona Maria z Paszkiewiczów 39 Białogródka Szarłajówka 1915 Żytomierz DM 178-49-60
460 6 żona Kornelia z d. Paszkiewicz 29 Ostróg Moszczanica 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl