Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 503 wyników dla: Sinkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 3 1757 Szumsk Katarzyna Sinkiewiczowna Sinkowska 50 Szumsk 297-1-184 28R Ł 63 RK
10 2 1821 Dubno Teresa Sinkiewicz 1 Olibów c. Wojciecha i Rozalii, szlachta 65 7 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0004.htm
1 5 1824 Krzemieniec Agata Sinkiewicz Bereżce Małe 299 189 114 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0100.htm
2 9 1827 Poryck Teofila Kaniewska 66 Zaszkiewicze z d. Sinkiewicz, wdowa po Antonim, potomstwa po sobie nie pozostawiła 843 78 27 AGAD 43 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0043.htm
24 12 1830 Zasław św. Józefa Bazyli Sinkiewicz 70 Sulżyn ze starości, wdowiec 178-3-96 49V 93 Ż 91 RG
16 9 1834 Lachowce Marianna Zawadzka 54 Daniłówka ur., z Sinkiewiczów, mąż Augustyn, synowie Wincenty i Franciszek, córka Marianna 171-1-7 107V 31 R DM
25 11 1835 Bazalia Jan Sinkiewicz 5 Borszczówka s. śluby wdowy prac. Marianny Sinkiewicz 178-3-101 259R 143 Ż DM
5 3 1837 Horochów Antoni Domański 45 Horochów slaw., zona Ewa z Karasinkiewiczów, córka Zofia 75 70 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0038.htm
17 7 1837 Ostropol Katarzyna Sinkiewicz 15 Wisznopol c. Wojciecha i Elżbiety z Wojnarowskich 178-3-108 343V-344R 37 Ż 667-668 DM
7 3 1838 Ostropol Bazyli Sinkiewicz 1 Wisznopol s. Wojciecha i Elżbiety z Wojnarowskich 178-3-110 291V 14 Ż 570 DM
28 10 1840 Cudnów Eliasz Olszański 67 Słoboda Kruteńka wdowiec po Teresie z Sinkiewiczów, po I-żonie Marcjannie z Niemerów synowie Józef i Jan, córka Marianna 569-1-63 48V 89 Ż DM
4 9 1843 Lachowce Jan Popławski 38 Załuże żona Tekla z Sinkiewiczów 882 99 V 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0101.htm
4 8 1845 Cudnów Jakub Sinkiewicz 29 Kniażyn żona Anna z Lewickich, córki Marianna, Marianna i Apolonia 178-3-12 220R 87 Ż DM
10 2 1845 Teofilpol Kazimierz Sinkiewicz 80 Rydka wdowiec po Brygidzie z Gluzickich, synowie Michał i Bazyli 178-3-113 410R 13 Ż DM
27 8 1846 Deraźne Józef Krasinkiewicz 1 Hłuboczek syn Jakóba i Doroty z.d. Brusinkiewicz 885 200 V 15 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0211.htm
5 11 1847 Toporyszcze Aniela Żydecka 54 Korytyszcze z d. Zinkiewicz lub Sinkiewicz, mąż Jakub, synowie Anzelm i Łukasz, córki Sabina i Paulina 178-3-19 521R 74 Ż 1024 DM
3 3 1849 Zasław św. Józefa Mikołaj Sinkiewicz 50 Zasław Majdan parafianin Par.Białogródka 178-3-118 492R 22 Ż 901 RG
4 2 1849 Deraźne Apolonia Krasinkiewicz 2/12 Balarka c. Wincentego i Agnieszki z Krasinkiewiczów 171-1-15 347R 5 R 348 BW
22 5 1850 Lachowce Marianna Dłużniewska 5 Bisówka c. 1-dw. Karola i Emilii Sinkiewicz 171-1-16 322R 33 R DM
20 5 1850 Deraźne Piotr Krasinkiewicz 1 Hłuboczek s. Jakuba i Doroty z Brusilewiczów 171-1-16 688V 14 R 701 BW
18 8 1850 Deraźne Franciszek Krasinkiewicz 4 Balarka s. Michała i Marianny z Kownackich 171-1-16 691R 29 R 703 BW
6 9 1850 Deraźne Józef Krasinkiewicz 2 Balarka s. Michała i Marianny z Kownackich 171-1-16 692V 38 R 705 BW
21 1 1851 Łuck Petronela Sinkiewicz 4 Łuck c. Grzegorza i Agnieszki 387 77 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0041.htm
5 6 1852 Deraźne Ewa Krasinkiewicz 1 Balarka c. Michała i Marianny z Komnackich 171-1-17 464R 11 R 467 BW
2 3 1853 Stepań Magdalena Krasinkiewicz 35 Siedlisko z d. Gutkowska, m. Tomasz, s. Ludwik, Franciszek, Adam, c. Karolina, Konstancja 171-1-33 551R 5 R 540 BW 0
8 10 1853 Stepań Konstancja Krasinkiewicz 2 Siedlisko c. Tomasza i Magdaleny z Gutkowskich 171-1-33 553V 18 R 543 BW
1 11 1853 Lachowce Augustyn Zawadzki 80 Bisówka wdowiec po Mariannie z Sinkiewiczów, s. Franciszek, Wincenty, c. Marianna, Anna 171-1-33 194R 52 R 192 BW
26 12 1853 Lachowce Stanisław Miciński 3 Załuże s. Wojciecha i Tekli z Sinkiewiczów 171-1-33 195V 64 R 194 BW
1 1 1854 Deraźne Stanisław Krasinkiewicz 87 Debryca wdowiec [po Zofii z Przybyszewskich - BW], s. Jakub, Tomasz, Michał, Karol, c. Agata, Apolonia, Aniela 171-1-37 352V 1 R 348 BW
20 6 1855 Łanowce Anna Rusinkiewicz [Rosinkiewicz] 58 Łanowce z cholery, z d. Horodyska, mąż Marcin, potomstwa nie pozostawiła (wpis do księgi 1862 jako akt pominięty w 1855 roku) 245-1-19 306V 15 R 314 DM
1 9 1855 Opalin Antonina Dawiczyńska 8 Pulmo córka Andrzeja i Karoliny Jasinkiewicz 532 19 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20532/pages/PL_1_436_532_0013.htm
9 9 1855 Opalin Antoni Dawiczyński 3 Pulmo syn Andrzeja i Karoliny Jasinkiewicz 532 20 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20532/pages/PL_1_436_532_0013.htm
23 7 1855 Krzemieniec Andrzej Tasinkiewicz 10 Krzemieniec s. miesz. Andrzeja i Tekli 426-1-27 47R 72 T 205 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHP-8?i=204&cat=300453
26 7 1855 Kodnia Zuzanna Sinkiewicz 6/12 Nikonówka c. panny Sabiny Sinkiewicz 178-3-40 17V 13 Ż 32 DM
7 3 1856 Włodzimierz Katarzyna Matuszyńska 1 Bielin c. chł. Marcina i Katarzyny z Stasinkiewiczów 792 58 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0031.htm
11 2 1856 Krzemieniec Franciszka Jachniewicz 1,5 Krzemieniec c. Teodora i Balbiny z Tasinkiewiczów 426-1-28 52V 14 T 273 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHF-3?i=272&cat=300453
12 12 1857 Deraźne Ewa Naumowicz 18 Balarka c. Wincentego i Agnieszki z Krasinkiewiczów 171-1-72 351R 18 R 485 BW
12 6 1860 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz 8/12 Krzemieniec s. miesz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 426-1-33 53R 38 T/FS 805 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQWQ-H?i=804&cat=300453
20 9 1860 Deraźne Michalina Kopiej 9/12 Hłuboczek [Głęboczek] c. Franciszka i Tekli z Krasińskich [Krasinkiewiczów?] 171-3-24 258V 21 R 366 BW
13 2 1862 Białogródka Michał Sinkiewicz 57 Bisóweczka 1-dw., żona Domicela z Wachowskich, syn Szymon, córki Anna, Konstancja i Barbara 178-3-77 155V 18 Ż DM
10 10 1863 Krzemieniec Adam Tasinkiewicz 56 Krzemieniec miesz., żona Tekla, dzieci nie zostawił 0.1-36 61V 78 T
15 11 1863 Włodzimierz Cecylia Medyńska 0,5 Włodzimierz c. 1-dw. Ludwika i Reginy z Pasinkiewiczów 798 74 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0039.htm
2 7 1864 Młynów Franciszek Sinkiewicz 1 Karolinka Bernarda i Apolonii z Korbowskich 842 657 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0350.htm
18 12 1864 Krzemieniec Piotr Tasinkiewicz 1/52 Krzemieniec s. mieszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 1-38 70V 94 T 239
27 10 1865 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz 3/365 Krzemieniec s. mieszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 1-37 53V 83 T 61
27 1 1865 Białogródka Urszula Sinkiewicz 5 Sosnoweczka c. 1-dw. Jana i Apolonii 178-3-81 188R 9 Ż DM
25 6 1865 Białogródka Klara Sinkiewicz 2 Sosnoweczka c. 1-dw. Jana i Apolonii 178-3-81 192R 32 Ż DM
12 11 1866 Żytomierz Jan Drożewski 65 Żytomierz z astmy, dw., zostawił żonę Ewę z Sinkiewiczów i synów: Longina i Ludwika 178-3-63 144R 357 Ż DG 234
15 12 1866 Krzemieniec Franciszka Tasinkiewicz 3/12 Krzemieniec od kuru, s. miaszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 426-1-39 49V 105 T 295 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43R3-K?i=294&cat=305376
10 12 1868 Białogródka Marcin Sinkiewicz 2 Sosnoweczka s. 1-dw. Jana i Apolonii 178-3-81 407V 85 Ż DM
19 1 1868 Krzemieniec Aleksander Tasinkiewicz 3/12 Krzemieniec od ospy, s. mieszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 426-1-44 42R 5 T DW 809
23 7 1868 Krzemieniec Katarzyna Tasinkiewicz 60 Krzemieniec od zapalenia płuc, mieszcz., mąż Tomasz, synowie Mikołaj i Feliks, córka Maria 426-1-44 51R 59 T DW 818
23 8 1869 Krzemieniec Wincenty Tasinkiewicz 7/52 Krzemieniec s. mieszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 1-48 64R 46 T
14 6 1870 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz 5/52 Krzemieniec s. mieszcz. Feliksa i Tekli z Strzeleckich 1-50 46R-V 54 T
3 10 1871 Krzemieniec Hipolit Tasinkiewicz 2/12 Krzemieniec s. mieszcz. Feliksa i Tekli z Strzeleckich 1-55 161V 66 T
3 8 1871 Białogródka Wincenty Sinkiewicz 1,5 Sosnóweczka s. 1-dw. Jana i Apolonii 178-3-84 183R 59 Ż DM
22 12 1872 Krzemieniec Józefa Czekanowska 9/12 Krzemieniec c. mieszcz. Jana i Marii z Tasinkiewiczów 1-62 54V 129 T 921
26 12 1872 Krzemieniec Maria Czekanowska 25 Krzemieniec z Tasinkiewiczów, mieszcz., mąż Jan, syn Ignacy 1-62 54V 130 T 921
14 2 1872 Białogródka Grzegorz Sinkiewicz 52 Bisówka Wielka 1-dw., żona Marianna z Pauczyńskich, synowie Jan i Mikołaj, córki Klara, Barbara i Marianna 178-3-84 294V 32 Ż DM
4 10 1873 Ołyka Marianna Sinkiewicz 3 Humienniki c. Mikołaja i Zuzanny ze Stankiewiczów 494 56 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0030.htm
18 8 1874 Białogródka Józef Sinkiewicz 6/12 Bisówka s. chł. Jana i Karoliny Lejman 178-3-84 517V 101 Ż DM
5 9 1874 Białogródka Mikołaj Sinkiewicz 3 Bisówka s. Chł. Grzegorza i Marcjanny Pałczyńskiej 178-3-84 517V 104 Ż DM
19 9 1874 Białogródka Józef Baraniecki 1 Bisówka s. chł. Piotra i Klary Sinkiewicz 178-3-84 518V 114 Ż DM
6 4 1876 Krzemieniec Tomasz Tasinkiewicz 58 Krzemieniec miesz., wdowiec po Katarzynie, synowie Mikołaj i Feliks 426-1-70 35R 22 T
3 6 1876 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz 5/365 Krzemieniec s. miesz. Feliksa i Tekli z Strzeleckich 426-1-70 37V 36 T
13 9 1877 Rzyszczów Bronisława Stawińska 5 msc Rzyszczów c. Kajetana i Heleny z Sinkiewiczów 312-1-110 319 24 m.K KM
4 9 1878 Krzemieniec Stanisław Tasinkiewicz 4/12 Krzemieniec s. chł. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 1-72 30V 57 T
16 1 1879 Rzyszczów Jan Sinkiewicz 9 Litwińce zapalenie gardła, s. Adama i Ewy z Janickich 312-1-112 15 2 m.K KM 0
28 1 1879 Rzyszczów Antoni Sinkiewicz 7 Litwińce zapalenie gardła, s. Adama i Ewy z Janickich 312-1-112 15 3 m.K KM
5 2 1879 Rzyszczów Antonina Sinkiewicz 8 Litwińce zapalenie gardła, c. Adama i Ewy z Janickich 312-1-112 15 5 m.K KM
10 8 1888 Białogródka Władysław Kułakowski 1 Bisówka s. Leona i Barbary z Sinkiewiczów 17-2-79 54V 53 Ch 107 DM
28 9 1888 Białogródka Józef Kułakowski 10 Bisówka s. Leona i Barbary z Sinkiewiczów 17-2-79 56R 66 Ch 110 DM
28 9 1892 Białogródka Urszula Kułakowska 1 Bisówka c. Leona i Barbary z Sinkiewiczów 17-2-87 62V 100 Ch 113 DM
23 4 1893 Ołyka Konstancja Lipska 28 Suchowce z Sinkiewiczów, zostawiła męża Konstantyna i syna Floriana 1018 232 43 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0123.htm
31 5 1895 Młynów Marianna Sinkiewicz 2,5 Murawica rodzice: Maciej i Marianna z d. Hryc 740-2-411 111R 32 R 1412 RK
5 12 1895 Młynów Bernard Sinkiewicz 50 Karolinka żona Urszula z d. Czarnecka, dziecko: Władysław 740-2-411 116R 71 R 1417 RK 0
14 11 1897 Młynów Urszula Sinkiewicz 68 Karolinka z d. Pawuszczak, wdowa, mąż śp. Bernard, dzieci: Piotr, Władysław 740-2-412 52R 96 R 1786 RK
2 9 1898 Młynów Agnieszka Minkiewicz 95 Dobratyn z d. Sinkiewicz, wdowa, mąż śp. Józef 740-2-409 44R 45 R 1736 RK
5 12 1901 Młynów Piotr Boguszewski 2 Karolinka od krupa, s. chł. Antoniego i Franciszki z Sinkiewiczów 740-8-158 80R 52 R 50 DW, RK
13 6 1901 Młynów Marianna Sinkiewicz 44 Grabowiec z d. Gryc, mąż Maciej, dzieci: Antoni, Władysław 740-4-446 5V 26 R 490 RK
7 1 1906 Młynów Piotr Czerpak 10 Dolina rodzice: Józef i Anna z d. Sinkiewicz 740-2-414 43V 2 R 1507 RK
18 5 1910 Młynów Szymon Sinkiewicz 88 Dolina żona Rozalia z d. Kropiwnicka 740-4-447 19R 35 R 632 RK 0
13 1 1911 Młynów Kazimierz Zydroń 6/12 Adamówka rodzice: Władysław i Tekla z d. Sinkiewicz 740-4-447 109V 3 R 725 RK
22 5 1914 Torczyn Stanisław Bogusławski 54 Chorochoryn zostawił żonę Bronisławę z Jasinkiewiczów, dzieci z I m. Jana i Michalinę, z II m. Piotra, Jadwigę, Antoninę, Marię, 1056 55 18 MO
25 9 1915 Ostropol Franciszek Sinkiewicz [Sienkiewicz] 65 Józefówka żona Paulina z Piotrowskich, synowie Cezary, Bolesław, Jan, Józef i Bronisław, córki Maria i Stanisława 17-2-93 214R 23 Ch 353 DM
22 3 1915 Tajkury Józef Sinkiewicz 23 Zdołbunów s. Kazimierza i Elżbiety z Karasińskich 740-4-697 159V 22 R 141 BW
26 9 1918 Wiszenki Jan Marel 30 Krzemieniec Stary żona: Tekla z d. Rusinkiewicz 35-9-769 32V 41 Ł 4565 RK

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
7 1 1745 Szumsk Jan Perszterf Zahajce Piotr Ewa Franciszek Proszowski, Anna Michalska, Tomasz Sinkiewicz, Marianna Kiryłowa 297-1-180 19V Ł RK 41
27 6 1756 Szumsk Anna Barbara Buczynska Buczyńska Szumsk Franciszek Katarzyna Jan Sinkiewicz, Teresa Mielnicka, Jan Dumański, Helena Jezierska, Stefan Kaszubiński, Ewa Antonowa Kostycha 297-1-180 66R Ł RK 170
13 11 1820 Wiszenki Andrzej Brodziński Rudnia Zachariasz Teofista Kuczer Szymon Rosinkiewicz, Katarzyna Suprunianka, chrzest 14.11.1820 297-1-12 76R Ł AR
20 2 1824 Wiszenki Kazimierz Brodziński Rudnia Zachariasz Anastazja Szymon Rusinkiewicz, Katarzyna Postańska, chrzest 21.2.1824 297-1-12 90R Ł AR
3 2 1824 Wiszenki Piotr Chudziński Rudnia Tomasz Anastazja Stupka Szymon Rusinkiewicz, Marianna Torpiacka, chrzest 4.2.1824 297-1-12 90R Ł AR
6 9 1826 Lachowce Wiktoria Hoffman Warywódki Kasper Anastazja Hadziarska data chrztu z wody; Aleksander Nasinkiewicz i Wiktoria Popowska, Hieronim Ihnatowicz i Aleksandra Łucyńska 178-51-266 29V Ż 60 DM
18 12 1827 Maciejów Łucja Patjuk Maciejów Bazyli Katarzyna Spisak Józef Sinkiewicz i Marianna Fremiówna, asyst. Mikołaj Bartoszewski i Fremiówna panna, Leon Klimaszowski i Franciszka Radywoniuk panna 843 602 23 AGAD 335 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0335.htm
7 8 1828 Ostróg Marianna Sinkiewicz Białaszów Szymon Antonina data chrztu, Roch Komarnicki, Marianna 171-1-1 12R R Mg
28 1 1829 Łuck Franciszek Salezy Soczyński Wólka Marek Agata Przybysz Grzegorz Sinkiewicz, Marcjanna Bech 368 73 8 815 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0037.htm
3 3 1829 Wiszenki Kazimierz Buiłek Rudnia Andrzej Apolonia Brodzinska Łukasz Brzeziński, Elżbieta Rusinkiewicz, Maciej Brzezinski, Marianna Mysłowska 813 80a RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0080.htm
3 3 1829 Wiszenki Kazimierz Buiłek Rudnia Andrzej Apolonia Brodzinska Łukasz Brzeziński, Elżbieta Rusinkiewicz, Maciej Brzezinski, Marianna Mysłowska 813 80a RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0080.htm
20 9 1829 Białogródka Michał Makowski Kuźmińce Jan Marianna Podgórska Wojciech Lwowicz ? (Dubowicz) i Agata Sinkiewicz 178-3-95 75R 81 Ż DM
10 9 1829 Deraźne Mikołaj Chorążyczewski Znamirówka Maciej Anna Krasinkiewicz Ignacy Grochowski i Magdalena Walczyńska 171-1-2 197R 25 R DM
1 10 1829 Berezdów Stanisław Jabłoński Zakrynicze Piotr Marianna Sinkiewicz Kazimierz Brzezicki i Domicela Mizgiert ż. Antoniego 245-1-3 119V 77 R 234 DM
18 2 1829 Dubno Marceli Grajewski Kryłów Jan Anna Chmielowska Kazimierz Szyjanowski i Tekla Sinkiewicz panna 815 188R 19 AGAD 192 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0192.htm
1 3 1830 Wiszenki Kazimierz Białkowski lub Białecki Rudnia Andrzej Apolonia Borodij Łukasz Brzeźnicki, Elzbieta Rusinkiewicz - ż. Szymona; As: Maciej Brzeźnicki, M 816 47a 10 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0049.htm
6 6 1830 Białogródka Antoni Paszkiewicz Polachówka Mikołaj Marianna Brzyska Jan Sinkiewicz i Justyna Czaplińska 178-3-96 57V 32 Ż DM
8 1 1830 Korzec Balbina Jaczyńska Futor Korecki Leon Angela [Aniela] Teodorowicz Aleksander Sinkiewicz i żona Mikołaja Anglikowskiego, asyst. Antoni Kokulski i Brygida Betener 245-1-4 57R 12 R 112 DM
29 9 1830 Korzec Marianna Sikorska Korzec Mateusz Katarzyna Aleksander Sinkiewicz i Tekla Żukiewicz ż. Joachima 245-1-4 69V 109 R 137 DM
9 11 1830 Dubno Jan Michał Henryk Dubno Ignacy Marianna Zaleska Ignacy Sinkiewicz i Apolonia Gołębiowska, asyst. Tomasz Ostropowicz i Emilia Hiciewicz ż. Jakuba 816 115R 26 AGAD 117 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0117.htm
1 5 1830 Dubno Antonina Kozłowska Dubno Jan Petronela Bojarska Józef Sinkiewicz kawaler i Gertruda Chudzicka ż. Stanisława, asyst. Ignacy Wasilkowski kawaler i Karolina Żurowska zamężna 816 119V 53 AGAD 122 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0122.htm
15 12 1831 Mielnica Antonina Sinkiewicz Mielnica Marcin Katarzyna Poleszuczek Feliks Żukowski, Agnieszka Milińska 846 243R-V 27 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0242.htm
7 9 1831 Koblin Elżbieta Szumejko Karolinka Piotr Katarzyna Michał Sinkiewicz, Julianna Pawłowska 817 152V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0156.htm
7 6 1831 Ostropol Paweł Kurnasijuk Wisznopol Jan Agnieszka Torczyńska Bartłomiej Orański i Elżbieta Sinkiewicz zamężna 178-3-97 261V 21 Ż 493 DM
26 6 1831 Berezdów Paweł Łukomski Zakrynicze Jan Aleksandra Kamińska Łukasz Wojtkowski i Tekla Sinkiewicz, asyst. Paweł Jabłoński i Honorata Stebelska panna 245-1-5 102V 30 R 187 DM
9 9 1832 Łuck Mikołaj Sinkiewicz Łuck Grzegorz Antonina Kornelowska Stanisław Tarnawski, Tekla Więckowska 368 144 63 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0073.htm
3 1 1832 Koblin Antoni Chilczyński Karolinka Wincenty Franciszka Antonowicz Michał Sinkiewicz, Magdalena Korecka 818 171R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0178.htm
1 7 1832 Deraźne Jan Naumowicz Postójne Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Franciszek Horoszkiewicz i Ewa Kownacka 171-1-5 193R 20 R DM
5 6 1832 Ostropol Ewa Makowska Józefówka Józef Tekla Sinkiewicz Jan Statkiewicz i Krystyna Miliniewska zamężna 178-3-98 219R 26 Ż 416 DM
23 5 1832 Dubno Feliks Czapkowski Warkowicze Franciszek Tekla Sinkiewicz Teodor Kozłowski i Katarzyna Bielecka, asyst. Jan Horbaczyński i Marianna Kozłowska ż. Teodora 818 125V 41 AGAD 133 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0133.htm
14 6 1832 Dubno Adolf Wawrzyniec Żelechowski Dubno Wawrzyniec Honorata Świerzczyńska Ludwik Sinkiewicz i Marianna Potapenko ż. Mikołaja 818 129R 54 AGAD 136 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0136.htm
1 10 1832 Dubno Onufry Kawczyński Warkowicze Grzegorz Marianna Horbaczyńska Jan Szwedowski i Katarzyna Bilecka ż. Józefa, asyst. Dionizy Sinkiewicz i Helena Szwedowska panna 818 136V 85 AGAD 144 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0144.htm
17 10 1832 Dubno Jadwiga Szyjanowska Ozierany Kazimierz Agnieszka Szafrańska Jan Szwedowski i Tekla Sinkiewicz wdowa 818 138V 92 AGAD 146 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0146.htm
14 10 1834 Deraźne Rozalia Chorążyczewska Wowcze Maciej Anna Krasinkiewicz dopel.chrz.28.10.1835; asyst. Jakub Krasnikiewicz i Justyna Chorążyczewska panna 171-1-8 188V 21 R DM
11 3 1835 Łuck Franciszka Hermanowicz Łuck NN Karolina Hermanowicz Józef Jasinkiewicz, Anna Tyskowiecka 373 10 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0006.htm
14 2 1835 Deraźne Rozalia Naumowicz Debryca Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Grzegorz Grochowski i Ewa Komnacka 171-1-8 185V 4 R DM
3 3 1836 Wiszenki Kazimierz Chodziński Rudnia Tomasz Anastazja Oliwa? Jan Sakowicz, Apolonia Hartymowa; as: Marcin Rusinkiewicz, Katarzyna Staponowna 822 44a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0045.htm
22 10 1836 Cudnów Stefan Sinkiewicz Słoboda Bazyli Marianna Czerwińska Jan Kułakowski i Balbina Szpakowska ż. Jana 569-1-59 27V 159 Ż 55 DM
24 10 1836 Annopol Karolina Okuniewska Annopol Paweł Anna Tomasiewicz 1-dw. Jan Sinkiewicz, Marianna Sliwińska wdowa, as. ur. Feliks Bielakiewicz, Marianna Bielakiewicz panna 171-1-9 47R 37 R 54 DW
20 5 1837 Deraźne Ewa Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Paweł Skarliński i Ewa Kownacka zamężna 171-1-10 204V 21 R DM
17 1 1837 Ostropol Piotr Karnafal Wisznopol Jan Agnieszka Tromczyńska Mikołaj Burbelan i Marianna Zielińska, asyst. Andrzej Strębulewicz i Elżbieta Sinkiewicz ż. Wojciecha 178-3-108 317R 5 Ż 615 DM
8 4 1837 Berezdów Wojciech Kościuszkiewicz Romanów NN Agnieszka s. nieślubny wdowy, Jan Sinkiewicz i Julianna Górecka 245-1-11 155R 32 R 153 DM
10 2 1838 Młynów Bernard Sinkiewicz Karolinka Franciszek Katarzyna Jan Antonowicz, Rozalia Roszczyn, Ignacy Kłosowski, Aleksandra Szumejko 824 138R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0139.htm
26 12 1838 Ostrówki Marianna Pradun Ostrówki Ewa Muzyka Grzegorz Muzyka, Urszula Sinkiewicz 853 456 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0259.htm
25 12 1838 Krzemieniec Stefan Tasinkiewicz Krzemieniec Adam Tekla Galimska sł. Dymitr Dykunicz i sł. Ksawera Żyglewicz 426-1-12 21V 102 T 235 DM
23 2 1838 Lachowce Honorata Sinkiewicz Daniłówka Mikołaj Domicela Wachowska Jan Jelski, Marianna Rudkowska ż. Kazimierza 171-1-11 96 R 14 R ZP 307
23 2 1838 Lachowce Konstancja Sinkiewicz Daniłówka Mikołaj Domicela Wachowska Jan Jelski, Marianna Rudkowska ż. Kazimierza 171-1-11 96 V 15 R ZP 308
1 11 1838 Deraźne Michał Kraśnikiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz Karol Krasinkiewicz i Agnieszka Naumowicz zamężna 171-1-11 211R 38 R DM
25 12 1838 Ostropol Adam Konoplicki Józefówka Franciszek Franciszka Mieleniewska chrzest 2.01.18939, Maciej Kulikowski i Elżbieta Sinkiewicz, asyst. Józef Mańkowski i Salomea Radkowska panna 178-3-112 247R 1 Ż 475 DM
20 1 1838 Korzec Antoni Tatomir Folwark Suwczaw Bazyli Józefa Topolnicka Antoni Sinkiewicz i Kunegunda Sielecka panna 245-1-12 61V 21 R 63 DM
27 5 1839 Ołyka Zofia Sosnicka Ołyka Grzegorz Helena Kosinkiewicz 825 149 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0156.htm
9 4 1839 Lachowce Wincenty Winiarski Daniłówka Tomasz Julianna Gluzicka Jan Dombrowski, Domicella Sinkiewicz, ż. Michała; Felix Gluzicki; Marianna Ważyc 879 68 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0069.htm
28 8 1839 Ostrówki Jan Łysiak Ostrówki Michał Katarzyna Gut Tomasz Łysiak, Urszula Sinkiewicz 550 16 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20550/pages/PL_1_436_550_0009.htm
14 5 1839 Krzemieniec Jan Kozłowski Krzemieniec Michał Magdalena Stasinkiewicz sł. Stanisław Orzechowski i sł. Antonina Piotrowska 01-13 10V 51 T 286 DM
29 5 1839 Krzemieniec Piotr Głowacki Krzemieniec Marcin Petronela Antonicka sł. Tomasz Tasinkiewicz i sł. Julianna Kalińska 01-13 11V 59 T 287 DM
20 8 1839 Krzemieniec Feliks Jachniewicz Krzemieniec Teodor Balbina Stasinkiewicz sł. Łukasz Sędomirski i sł. Tekla Skakalska 01-13 16R 85 T 291 DM
8 1 1839 Ostropol Lucyna Karnafel Wisznopol Jan Agnieszka Troczyńska Maciej Kulikowski i Elżbieta Sinkiewicz, asyst. Andrzej Strybulewicz i Franciszka Grzybowska 178-3-112 247R 2 Ż 475 DM
2 12 1839 Łanowce Łucja Krzyżanowska Łanowce Adam Paulina Tomaszewska Teodor Michałowicz i Anna Rusinkiewicz 178-51-433 391V 29 Ż 409 DM
29 6 1840 Deraźne Karol Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz chrzest 30.06.1840, Franciszek Kołodyński i Anna Skarlińska panna 880 164 V 20 AGAD 181 DW, BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0181.htm
5 2 1840 Brusiłów Dorota Iwankiewicz Carówka Bazyli Domicella Waśkowska Andrzej Sinkiewicz, Krystyna Rogucka, chrz. 5.02.1840 178-51-456 41R 8 Ż 94 BS
3 7 1841 Łuck Michalina Łozińska Łuck Wincenty Marianna Jasiecka Grzegorz Sinkiewicz, Zofia Kowalska 377 20 40 827 9R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0011.htm
12 1 1841 Lachowce Józefa Dłużniewska Bisówka Karol Emilia Sinkiewicz Józef Rowiński i Cecylia Niemirowska ż. Józefa 178-49-17 2R 3 Ż
7 10 1841 Lachowce Marianna Eufemia Emilia Włodek Szuńki Kazimierz Eufemia Lisikiewicz Wlm Karol Lisinkiewicz i Leona Kołkiewiczowa Rotmistrzowa WP 178-49-17 11V 58 Ż
26 4 1842 Stepań Karolina Rosińska Siedlisko Jan Katarzyna Brzozowska Tomasz Krasinkiewicz, Józefa Sulikowska ż. Jana 881 163 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0172.htm
18 4 1842 Połonne Jadwiga Sinkiewicz Połonne NN Klara 873 307 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0159.htm
23 1 1842 Łanowce Anastazja Bodzigoj Łanowce NN Apolonia ur. Karol Zienkowicz, Anna Rosinkiewiczowa z. Marcina, prac. Joachim Aczkiewicz, 873 775 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0404.htm
28 3 1843 Deraźne Ludwik Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz 882 179R 12 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0180.htm
27 1 1843 Deraźne Klemens Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka 882 177 V 3 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0179.htm
9 8 1843 Ostrówki Kajetan Łysiak Ostrówki Florian Franciszka Kozioł Ignacy Frączek, Urszula Sinkiewicz 554 10 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0006.htm
15 3 1844 Deraźne Józef Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka Karol Krasinkiewicz, Tekla Komnacka 883 170 V 15 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0181.htm
28 11 1844 Deraźne Rozalia Krasinkiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz 884 201 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0207.htm
12 6 1844 Połonne Marcin Antoni Sinkiewicz Lubomirka Józef Klementyna Stanisław Siciński, Konoczyńska wdowa, as. Jacek Domański żonaty, Justyna Siecińska ż. Stanisława 875 448 203 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0228.htm
17 5 1844 Toporyszcze Feliks Mołodecki Andrijów /Andrzejów Józef Katarzyna Sinkiewicz Jakub Ogoński i Julianna Zabrodzka ż. Michała 178-51-514 485R 42 Ż DM
17 6 1844 Toporyszcze Leon Wodziński Rudnia Toporzyska Grzegorz Katarzyna Targoni Karol Sinkiewicz i Aleksandra Kotwicka Adama 178-51-514 486aR 46 Ż DM
19 3 1845 Deraźne Aniela Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz 884 203 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0210.htm
23 7 1845 Deraźne Klemens Horoszkiewicz Debryca Feliks Apolonia Krasinkiewicz 884 205 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0211.htm
21 9 1845 Deraźne Franciszek Krasinkiewicz Ładessa Tomasz Magdalena Gutkowska 884 206 R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0212.htm
16 7 1845 Klewań Dominik Wilhelm Sipajło Nowogród Wołyński Edward Róża Kiryczenko dop. chrztu 12.10.1852, as. Leonard Sipajło i Anna Sinkiewicz panna 171-1-17 383V-384R 27 R 387 BW
17 5 1846 Deraźne Karol Żukowski Debryca Ludwik Aniela Krasinkiewicz Antoni Żukowski / Johanna Bielawska 885 191 R 14 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0197.htm
30 11 1846 Bazalia filia Tereszki Barbara Sinkiewicz Wolica Polowa Mikołaj Domicela Wachowska Jan Królikowski i Rozalia Żabowska 178-3-115 247V 55 Ż 488 DM
30 8 1846 Kodnia Aleksander Dobrowolski Syngury Franciszek Katarzyna Świderska Mikołaj Buderacki i Aniela Jacewicz ż. Józefa, asyst. Józef Grecki i Konstancja Sinkiewicz panna 178-3-15 215R 11 Ż 220 DM 0
18 1 1847 Wiszenki Anastazja Ziemba Rudnia Piotr Marianna Lisowska Józef Dargiewicz, Eleonora Buiłko; as: Wincenty Supraniuk, Anna Rusinkiewicz - " 773 1 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0001.htm
1 1 1847 Stepań Wiktoria Brzozowska Siedlisko Jan Rozalia Gutkowska Jan Brzozowski i Magdalena Krasinkiewicz ż. Tomasza 171-1-13 222R 1 R 230 DM
31 3 1847 Lubar Aniela Sinkiewicz Gizowszczyzna Paweł Marianna Hnatowska Adam Osmólski i Marianna Grąbczewska ż. Teodora 178-3-19 297R 32 Ż 588 DM
24 1 1847 Deraźne Józefa Magdalena Krasinkiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz Michał Chorążyczewski i Tekla Kobylańska mężatka 171-1-13 207R 6 R 213 BW
19 3 1847 Deraźne Dominik Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Kownacka Maciej Bielawski i Dorota Dawidowicz mężatka 171-1-13 208V 10 R 214 BW
30 6 1848 Młynów Emilia Sinkiewicz Karolinka Jan Karolina Feliks Antonowicz, Tekla Kordowska 834 245V/478 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0248.htm
27 8 1848 Lachowce Jan Sowiński Załuże Aleksander Julianna Sinkiewicz Izydor Dworakowski i Emilia Wolska ż. Flora 171-1-14 121V 39 R DM
17 8 1848 Wiszenki Ludwika Rusinkiewicz Rudnia Marcin Karolina Iwanowska Józef Dargiewicz i Helena Maciejewska wdowa, asyst. Konstanty Jasnogórski i Anna Rusinkiewicz 834 173 36 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0095.htm
23 3 1848 Deraźne Franciszek Grochowski Balarka Stefan Katarzyna Walczyńska chrzest 26.03.1848, Michał Krasinkiewicz i Dorota Dawidowicz mężatka 171-1-14 244R 8 R 240 BW
2 3 1849 Lachowce Jan Dłużniewski Bisówka Karol Emilia Sinkiewicz Roman Mirecki i Domicela Leszczyńska ż. Adama 171-1-15 138Va -139R 9 R DM
13 1 1849 Lachowce Hipolita Bartoszewicz Szuński Aleksander Małgorzata Fidyk Józef Szymański i Brygida Sinkiewicz ż. Marcina 171-1-15 137V-138R 3 R DM
28 7 1849 Kodnia Ignacy Osowski Kodnia Mateusz Teodora Kozłowska Ignacy Zieniewicz i Anna Sinkiewicz ż. Lamberta, Jan Topolnicki i Marianna Kozłowska panna 178-3-25 5V-6R 16 Ż DM
2 2 1849 Deraźne Apolonia Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz chrzest 3.02.1849, Jan Skarliński i Aniela Żukowska panna 171-1-15 330 7 R 331 BW
16 7 1849 Deraźne Józefa Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka chrzest 17.07.1849, Mateusz Bielawski i Apolonia Horoszkiewicz mężatka 171-1-15 334 23 R 335 BW
9 10 1849 Deraźne Franciszek Zaręba Hłuboczek Jan Rozalia Dawidowicz chrzest 10.10.1849, Jakub Krasinkiewicz i Marianna Joanna Przybyszewska panna 171-1-15 337 33 R 338 BW
24 11 1849 Deraźne Piotr Krasinkiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz chrzest 26.11.1849, Stanisław Brusilewicz i Antonina Zaręba panna 171-1-15 338 37 R 339 BW
14 5 1849 Stepań Kazimierz Brzozowski Siedlisko Jan Rozalia Gutkowska chrzest 15.05.1849, Tomasz Krasinkiewicz i Klementyna Opuchowska 171-1-15 359V-360R 20 R 361 BW
8 9 1849 Krzemieniec Jan Jachniewicz Krzemieniec Teodor Balbina Tasinkiewicz Stanisław Orzechowski i Aleksandra Jaszczuk wdowa 426-1-23 25V-26R 74 T/FS 865 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9QJ?i=864&cat=300453
14 1 1850 Wiszenki Jan Rosinkiewicz Rudnia Marcin Karolina Iwanowska Wincenty Suprunn, Anastazja Dargiewicz ż. Józefa 775 2-3 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0002.htm
3 1 1850 Deraźne Józef Grochowski Balarka Stefan Katarzyna Wałczyńska chrzest 4.01.1850, Szymon Dawidowicz i Marianna Krasinkiewicz mężatka 171-1-16 673V-674R 4 R 686 BW
18 1 1850 Deraźne Aniela Kołodyńska Balarka Wincenty Domicela Naumowicz chrzest 19.01.1850, Karol Krasinkiewicz i Aniela Żukowska 171-1-16 674V-675R 6 R 687 BW
12 8 1850 Deraźne Franciszek Żukowski Postójne Ludwik Aniela Krasinkiewicz chrzest 13.08.1850, Antoni Żukowski i Marianna Horoszkiewicz 171-1-16 679V-680R 25 R 692 BW
14 3 1850 Stepań Józef Adam Krasinkiewicz Siedlisko Tomasz Magdalena Gutkowska chrzest 19.03.1850, Michał Janicki i Katarzyna Janicka wdowa 171-1-16 696V-697R 12 R 709 BW
27 2 1850 Kodnia Aleksander Siedlecki Kodnia Antoni Julianna Zieniewicz Ignacy Korzun i Teofila Lubecka ż. Mikołaja, asyst. Jan Zieniewicz i Anna Sinkiewicz 178-3-27 2V-3R 7 Ż 5-6 DM
30 4 1850 Kodnia Katarzyna Zieniewicz Agatówka Łukasz Józefa Lubikowska Seweryn Boruchowski i Anna Sinkiewicz ż. Medarda 178-3-27 4V-5R 16 Ż 9-10 DM
1 5 1851 Łokacze Stanisław Sinkiewicz Zamlicze Wawrzyniec Marianna Kwaśniewska 355 4-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20355/pages/PL_1_436_355_0003.htm
19 9 1851 Krzemieniec Jan Papar Krzemieniec Grzegorz Salomea Tarkowska Tasinkiewicz i Anna Lisowska ż. Kazimierza 426-1-24 19V-20R 57 T DM
11 3 1851 Deraźne Ewa Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Kownacka chrzest 12.03.1851, Maciej Bielawski i Apolonia Choroszkiewicz mężatka 171-2-1 127V-128R 10 R 130 BW
1 5 1851 Deraźne Sabina Brusilewicz Wowcze Wojciech Ewa Drzewiecka chrzest 3.05.1851, Mateusz Bober i Dorota Krasinkiewicz mężatka 171-2-1 128V-129R 14 R 131 BW
24 12 1851 Deraźne Paulina Horoszkiewicz Balarka Feliks Apolonia Krasinkiewicz chrzest 25.12.1851, Antoni Skarliński i Marianna Krasinkiewicz 171-2-1 134V-135R 36 R 137 BW
17 5 1851 Stepań Józefa Mages [Magee] Siedlisko NN Aleksandra Mages [Magee] chrzest 20.05.1850, Feliks Gutkowski i Magdalena Krasinkiewicz ż. Tomasza 171-2-1 184V-185R 18 R 186 BW
18 2 1852 Stepań Konstancja Krasinkiewicz Siedlisko Tomasz Magdalena Gutkowska chrzest 19.02.1852, Antoni Muszyński i Aniela Żarczyńska panna, as. Mateusz i Katarzyna Janicka wdowa 171-1-17 470V-471R 11 R 474 BW
6 4 1852 Deraźne Julian Zaręba Hłuboczek Jan Rozalia Dawidowicz chrzest 10.04.1852, Michał Chorążyczewski i Dorota Krasinkiewicz ż. Jakuba 171-1-17 451V-452R 11 R 455 BW
15 7 1853 Swojczów Feliks Suszyński Szczęsnówka Jan Rozalia Suchodolska Franciszek Suchodolski, Marianna Sinkiewicz ż. Ludwika 615 10-11 14 0
29 12 1853 Sielec Kamilla Magnuszewska Biskupicze Szlacheckie Mikołaj Domicela Kopiczyńska Dionizy Bogdański, Eleonora Sinkiewicz panna 586 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0002.htm
24 5 1853 Deraźne Michał Żukowski Witalisówka Ludwik Aniela Krasinkiewicz chrzest 28.05.1853, Antoni Skarliński i Dorota Dawidowicz ż. Szymona 171-1-33 513V-514R 12 R 505 BW
15 11 1853 Deraźne Józef Kołodyński Balarka Wincenty Dominika Naumowicz chrzest 17.11.1853, Stanisław Grochowski i Marianna Krasinkiewicz ż. Michała 171-1-33 517V-518R 22 R 509 BW
8 7 1854 Krzemieniec Franciszka Jachniewicz Krzemieniec Teodor Balbina Tasinkiewicz 0.1-26 17V-18R 48 T
1 7 1854 Białogródka Marianna Sinkiewicz Białogródka Mikołaj Domicela Wachowska Grzegorz Zawadzki i Marianna Niewirowicz ż. Józefa 178-3-122 408V-409R 43 Ż DM
10 9 1854 Wiszenki Wincenty Ziembowski Rudnia Jan Apolonia Michałowska Wincenty Supryniuk i Anna Rosinkiewicz panna 838 230-231 27 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0122.htm
18 7 1854 Łanowce Aleksander Ankwicz Łanowce Filip Felicja Zienkiewicz Jan Zieńkiewicz i Anna Rosinkiewicz wdowa 172-1-30 501V-502R 9 R 504 DM
9 5 1854 Deraźne Paulina Zaręba Hłuboczek Jan Rozalia Dawidowicz chrzest 10.05.1854, Józef Dębołęcki i Dorota Kasinkiewicz ż. Jakuba 171-1-37 341V-342R 16 R 337 BW
22 8 1854 Deraźne Franciszka Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka chrzest 23.08.1854, Feliks Horoszkiewicz i Ewa Chorążyczewska ż. Wojciecha 171-1-37 343V-344R 23 R 339 BW
9 8 1855 Łuck Maria Sinkiewicz Michał Teofila Mitkiewicz 391 22-23 21 0
28 10 1855 Deraźne Szymon Żukowski Debryca Ludwik Aniela Krasinkiewicz chrzest 30.10.1855, Antoni Skarliński i Rozalia Naumowicz panna 171-1-51 387V-388R 14 R 391 BW
30 10 1855 Deraźne Anastazy Horoszkiewicz Debryca Feliks Apolonia Krasinkiewicz chrzest 1.11.1855, Antoni Skarliński i Dorota Dawidowicz ż. Szymona 171-1-51 387V-388R 15 R 391 BW
7 11 1855 Deraźne Paulina Sawicka Zauholce Jan Aniela Konopacka chrzest 13.11.1855, Michał Krasinkiewicz i Franciszka Sawicka ż. Józefa 171-1-51 388V-389R 17 R 392 BW
7 1 1856 Łabuń Seweryn Majewski Kurhanówka Józef Marianna Galicka Jan Sinkiewicz i Apolonia Przygocka 178-3-124 652V-653R 1 Ż DM
28 2 1856 Berezne Helena Falkowska Słoboda Komarnia Feliks Katarzyna Kuriata Dominik Sinkiewicz i Balbina Muchorowska panna 171-1-67 131V-132R 12 R 134 DM
3 1 1857 Białogródka Stefan Sinkiewicz Sosnóweczka Jan Apolonia Oleńska Roman Mirecki i Marianna Grzybowska ż. Kazimierza 178-3-73 139V-140R 6 Ż DM
17 6 1857 Deraźne Antonina Sulikowska Makarówka Fabian Marianna Janicka chrzest 19.06.1857, Jakub Krasinkiewicz i Zuzanna Przybyszewska panna 171-1-72 334V-335R 8 R 457 BW
19 6 1857 Deraźne Antonina Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka chrzest 20.06.1857, Feliks Horoszkiewicz i Anna Bielawska ż. Macieja 171-1-72 334V-335R 9 R 457 BW
7 1 1858 Deraźne Anastazy Sawicki Zauholce Józef Franciszka Śledziewska chrzest 11.01.1858, Michał Krasinkiewicz i Aniela Dębołęcka ż. Józefa 650-1-1 470V-471R 5 R 521 BW
14 3 1858 Deraźne Józef Dębołęcki Zauholce Piotr Agnieszka Śledziewska chrzest 16.03.1858, Józef Dębołęcki i Tekla Krasinkiewicz panna 650-1-1 473V-474R 14 R 524 BW
12 11 1859 Włodzimierz Elżbieta Medyńska Włodzimierz Ludwik Regina Pasinkiewicz 795 30-31 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0016.htm
18 8 1859 Lachowce Michał Zawadzki Bisówka Wielka Dominik Helena Iwierska Mikołaj Nawrocki, Marianna Sinkiewicz, ż. Grzegorza 886 163-164 51 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0085.htm
25 12 1859 Deraźne Michalina Kopiej Głęboczek Franciszek Tekla Krasinkiewicz chrzest 27.12.1859, Stanisław Zaręba i Anna Dębołęcka ż. Józefa 171-1-73 415V-416R 37 R 401 BW
27 9 1859 Deraźne Michał Dębołęcki Zauholce Józef Anna Janicka chrzest 1.10.1859, Jakub Krasinkiewicz i Tekla Kobylańska ż. Floriana 171-1-73 412V-413R 30 R 398 BW
30 4 1859 Toporyszcze Filip Perehuda Czerniachów Tomasz Marianna Sinkiewicz Jan Rozbicki i Wiktoria Hibner panna 178-3-50 701V-702R 43 Ż DM
1 6 1859 Deraźne Stanisław Sulikowski Makarówka Fabian Marianna Janicka chrzest 2.06.1859, Jakub Krasinkiewicz i Zuzanna Chorążyczewska ż. Jana 171-1-73 409V-410R 20 R 395 BW
24 3 1859 Deraźne Jan Żukowski Debryca Ludwik Aniela Krasinkiewicz chrzest 26.03.1859, Wojciech Chorążyczewski i Aniela Grochowska panna 171-1-73 407V-408R 14 R 393 BW
24 3 1859 Deraźne Ewa Dawidowicz Balarka Mikołaj Franciszka Bielawska chrzest 25.03.1859, Szymon Dawidowicz i Marianna Krasinkiewicz ż. Michała 171-1-73 407V-408R 13 R 393 BW
23 5 1860 Krzemieniec Antoni Nowakowski Krzemieniec Marcin Aniela Turobińska Tomasz Tasinkiewicz, Emilia Cichocka panna 0.1-33 13V-14R 35 T
13 4 1860 Deraźne Michał Zaręba Zauholce Antoni Karolina Bober chrzest 17.04.1860, Michał Krasinkiewicz i Ewa Chorążyczewska ż. Mikołaja 171-3-24 234V-235R 11 R 320-321 BW
3 9 1860 Deraźne Jan Przybyszewski Makarówka Piotr Karolina Wabiszczewicz chrzest 4.09.1860, Michał Krasinkiewicz i Marianna Przybyszewska ż. Władysława 171-3-24 241V-242R 31 R 334-335 BW
5 8 1860 Starokonstantynów Kajetan Sławiński Skoworódki Michał Karolina Sinkiewicz Ludwik Sawicki i Anna Markiewicz ż. Grzegorza 178-3-130 290V-291R 96 Ż 545-546 DM
13 8 1861 Białogródka Aleksander Dąbrowski Polachowa Stefan Honorata Rakowska Bazyli Sinkiewicz i Katarzyna Witkowska ż. Franciszka 178-3-76 130V-131R 67 Ż DM
23 12 1861 Białogródka Anastazja Bejzymska Sosnóweczka Jan Teresa Podhorodecka Jan Sinkiewicz i Marianna Buderacka ż. Kajetana 178-3-76 144V-145R 123 Ż DM
27 10 1862 Starokonstantynów Zygmunt Sławiński Skowródki Michał Karolina Sinkiewicz Jan Józefowicz i Marianna Sawicka ż. Ludwika 178-3-131 28V-29R 123 Ż 58-59 DM
7 3 1862 Deraźne Rozalia Zaręba Hłuboczek Jan Marianna Kamińska Jakub Krasinkiewicz i Tekla Kobylańska ż. Floriana 887 130-131 11 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0070.htm
16 7 1862 Deraźne Marianna Dębołecka Zauholce Piotr Agnieszka Sledziewska Władysław Chorążyczewski i Franciszka Krasinkiewicz panna 887 138-139 25 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0074.htm
9 10 1862 Deraźne Rafał Janicki Hłuboczek Franciszek Katarzyna Chorążyczewska Jan Sawicki i Franciszka Krasinkiewicz panna 887 144-145 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0077.htm
17 11 1862 Deraźne Stanisław Krasinkiewicz Hłuboczek Michał Aniela Bielawska Mikołaj Chorążyczewski i Zuzanna Chorążyczewska ż. Jana 887 146-147 37 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0078.htm
30 6 1862 Stepań Rozalia Mokrzycka Wyrka Franciszek Karolina Krasinkiewicz Ludwik Brzozowski i Wiktoria Brzozowska panna 887 255-256 30 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0139.htm
22 3 1863 Deraźne Ewa Krasinkiewicz Balarka Klemens Franciszka Kołodyńska chrzest 24.03.1863, Witalis Kołodyński i Tekla Kopiej ż. Grzegorza 650-1-2 230V-231R 16 R 300 BW
9 3 1863 Deraźne Franciszek Chorążyczewski Hłuboczek Władysław Kamila Bielawska chrzest 11.03.1863, Michał Krasinkiewicz i Ewa Chorążyczewska ż Mikołaja 650-1-2 229V-230R 15 R 299 BW
1 3 1863 Deraźne Wacław Kopiej Balarka Franciszek Tekla Krasinkiewicz chrzest 3.03.1863, Cyprian Kopiej i Anna Przybyszewska ż. Gabriela 650-1-2 229V-230R 13 R 299 BW
6 10 1863 Żytomierz Brunon Bolesław Sinkiewicz Żytomierz Józef Helena Puzynowska Henryk Zaleski, Anieka Świderska, asystowali Stefan Puzynowski, Aniela Zaleska 178-3-54 71 256 Ż DG
16 4 1863 Białogródka Wincenty Sienicki Sosnoweczka Bazyli Rozalia Szumowska Jan Sinkiewicz i Karolina Kalińska ż. Michała 178-3-81 10V-11R 39 Ż DM
23 6 1863 Białogródka Aniela Zwięckowska Sosnoweczka Antoni Marianna Winkowska Jan Sinkiewicz i Wiktoria Łoniewska ż. Tomasza 178-3-81 15V-16V 60 Ż DM
21 8 1863 Białogródka Klara Sinkiewicz Sosnoweczka Jan Apolonia Olędzka Józef Jaskulski i Marianna Galędzka ż. Tomasza 178-3-81 23V-24R 90 Ż DM
4 5 1863 Ostróg Józef Sinkiewicz Białotyń Michal Zofia Kulińska Józef Choina, Katarzyna Krasucka 654-1-36 19 3 R MZ
23 1 1863 Stepań Marianna Borecka Wyrka Jan Joanna Brzozowska chrzest 24.01.1863, Ludwik Brzozowski i Joanna Krasinkiewicz ż. Ludwika 650-1-2 307V-308R 7 R 388 BW 0
6 2 1863 Stepań Emilia Brzozowska Wyrka Feliks Franciszka Żarczyńska chrzest 7.02.1863, Jan Dziekański i Wiktoria Krasinkiewicz ż. Ludwika 650-1-2 309V-310R 14 R 390 BW
13 12 1864 Krzemieniec Piotr Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 1-38 31V-32R 92 T 199
3 11 1864 Rzyszczów Antoni Stawiński Rzyszczów Kajetan Helena Sinkiewicz Hipolit Szczeniawski, Wiktoria Wierzbicka 312-1-89 186 7 m.K KM
10 11 1864 Białogródka Elżbieta Łoniewska Jakimowce Jan Barbara Sinkiewicz Franciszek Skąpski i Joanna Gołębiowska 178-3-81 91V-92R 106 Ż DM
1 12 1864 Białogródka Franciszek Bejzymski Sosnoweczka Jan Teresa Podgórska Jan Sinkiewicz i Marianna Buderacka ż. Kajetana 178-3-81 93V-94R 115 Ż DM
11 6 1864 Deraźne Aniela Zaręba Hłuboczek Jan Marianna Kamińska chrzest 14.06.1864, Józef Dębołęcki i Aniela Krasinkiewicz ż. Michała 171-1-83 246V-247R 20 R 270 BW
20 9 1864 Deraźne Adam Krasinkiewicz Balarka Klemens Franciszka Kołodyńska chrzest 22.09.1864, Witalis Kołodyński i Eufrozyna Kołosińska panna 171-1-83 248V-249R 25 R 272 BW
5 9 1864 Deraźne Jan Krasinkiewicz Zacisze Karol Katarzyna Kopiej chrzest 10.10.1864, Jan Chodorowski i Anna Kopiej ż. Józefa 171-1-83 249V-250R 28 R 273 BW 0
24 10 1865 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 1-37 22V-23R 85 T 30
15 6 1865 Żytomierz Władysław ? Żytomierz Marianna Biernacka nieślubny syn / Ewsiej ? Basiczyn, Wacława Sinkiewicz 178-3-61 29 179 Ż DG
30 5 1865 Żytomierz Ferdynanda Szantir Żytomierz Antoni Joanna Sinkiewicz córka ur./ Witalis Wileżyński, Kamilla Osowska, asystowali: Mikołaj Wiszniewski, Pawlina Szantir, pa 178-3-61 25 147 Ż DG
27 8 1865 Rzyszczów Józefa Sinkiewicz Jadwinów Adam Ewa Janicka Władysław Godyński, Barbara Bytska 312-1-89 193 53 m.K KM
27 12 1865 Białogródka Karol Łoniewski Jakimowce Jan Barbara Sinkiewicz Maksymilian Solecki i Ludwika Pilecka 178-3-81 163V-164R 122 Ż DM
2 10 1866 Krzemieniec Franciszka Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska mieszcz. Antoni Mikłaszewski, Marianna Dobrowolska ż. Wincentego 426-1-39 17V-19R 65 T 263
19 2 1866 Żytomierz Henryka Gulewicz Żytomierz Wincenty-Joachim Franciszka Sinkiewicz [06.03.1866] córka dw., i sekr.kol., Franciszek Topolnicki i Genowefa Sinkiewicz, panna 178-3-63 15 59 Ż 29 i 30 DG
23 2 1866 Żytomierz Józefa Sinkiewicz Żytomierz Józef Helena Puzinowska [28.03.1866] córka wachmistrza żandarm., sekr.gub.Stefan Puzinowski i Tekla Nazarewicz 178-3-63 18 74 Ż 35 i 36 DG
25 3 1866 Żytomierz Maria-Celestyna Osowska Żytomierz Wincenty Kamilla Sinkiewicz [03.04.1866] córka asesora kol, Antoni Szantryn-radca nadworny i Pelagia Krzeczkow 178-3-63 23 88 Ż 43 i 44 DG
17 9 1866 Żytomierz Adam Krasowski Dubowiec Ludwik Anna Bamrykiewicz [19.09.1866] syn 1-dw., Bazyli Sinkiewicz i Katarzyna Górecka 178-3-63 46 220 Ż 89 i 90 DG
1 10 1866 Żytomierz Józefa Żytomierz Marianna Sinkiewicz [02.10.1866] nieślubna córka, Tomasz Karpow i Lucyna Kuriata 178-3-63 48 231 Ż 93 i 94 DG
4 3 1866 Białogródka Jan Betlejemski Polachowa Michał Tekla Winiarska Jan Kułakowski i Antonina Sinkiewicz ż. Bazylego 178-3-81 204V-205R 21 Ż DM
21 11 1866 Białogródka Antonina Baraniecka Bisóweczka Piotr Klara Sinkiewicz Piotr Olszewski i Teresa Baraniecka 178-3-81 225V-226R 105 Ż DM
13 2 1866 Rzyszczów Julia Stawińska Kajetan Halina Sinkiewicz Władysław Sinkiewicz, 312-1-90 219 5 m.K KM
17 4 1867 Rzyszczów Konstanty Sinkiewicz Jabłonów Adam Ewa Janicka Franciszek Kmita, Julia Mironowska 312-1-92 212 14 m.K KM
26 4 1867 Białogródka Marcin Sinkiewicz Sosnoweczka Jan Apolonia Olędzka Jan Korzeniowski i Aniela Butewicz ż. Stanisława 178-3-81 274V-275R 38 Ż DM
29 10 1867 Białogródka Tadeusz Miedzianowski Teleżyńce Roman Aleksandra Piotrowska Józef Miedzianowski i Apolonia Sinkiewicz ż.Jana 178-3-81 296V-297R 122 Ż DM
24 10 1867 Krzemieniec Aleksander Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 426-1-41 19V-20R 75 T 482 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43KY-3?i=481&cat=300453
10 11 1868 Łuck Mikołaj Maślinkiewicz Żabka Adam Franciszka Sinkiewicz 398 34-35 63 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0018.htm
14 2 1868 Białogródka Julianna Łoniewska Puzyrki Wielkie Jan Barbara Sinkiewicz Władysław Topolnicki i Ludwika Pilecka 178-3-81 348V-349R 23 Ż DM
13 4 1868 Białogródka Jan Dąbrowski Puzyrki Małe Teofil Anna Sinkiewicz Franciszek Piotrowski i Karolina Muszczyńska ż. Kazimierza 178-3-81 351V-352R 36 Ż DM
26 12 1868 Białogródka Stefan Czyż Sosnoweczka Tomasz Marianna Olęcka Jan Sinkiewicz i Anna Rutkowska ż. Stefana 178-3-81 374V-375R 126 Ż DM
29 1 1868 Krzemieniec Franciszek Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka szer. Michał Gospodarski, Maria Czeliszczew panna 426-1-44 4V-5R 12 T 771 DW
12 7 1869 Krzemieniec Wincenty Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 1-48 13V-14R 38 T
3 6 1869 Białogródka Karol Baraniecki Bisówka Wielka Piotr Klara Sinkiewicz Piotr Olszewski i Teresa Baraniecka ż. Józefa 178-3-81 424V-425R 64 Ż DM
6 2 1870 Krzemieniec Ignacy Czykanowski Krzemieniec Jan Maria Tasinkiewicz 1-50 3V-5R 11 T
16 5 1870 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka mieszcz. Stefan Kamński, Rozalia Detyniewicz panna 1-50 16V-17R 54 T
9 9 1870 Krzemieniec Maria Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 1-50 23V-25R 81 T
9 1 1870 Białogródka Wincenty Sinkiewicz Kornica Jan Apolonia Olędzka Józef Wolski i Klementyna Korzeniowska 178-3-84 1V-2R 3 Ż DM
20 7 1870 Białogródka Wincenty Łoniewska Puzyrki Małe Jan Barbara Sinkiewicz Wilhelm Topolnicki i Ludwika Pilecka, as. Wincenty Topolnicki i Aniela Pilecka 178-3-84 27V-28R 94 Ż DM
12 8 1871 Krzemieniec Hipolit Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 1-55 186V-187R 58 T
22 6 1871 Kuniów Dominik Krynicki Radohoszcz Mała Szymon Anna Sinkiewicz Wincenty Michałowski i Honorata Krynicka 178-3-78 247V-248R 31 Ż DM
6 10 1871 Rzyszczów Bronisław Fijałkowski Rzyszczów Kazimierz Urszula Oskierko Augustyn Sinkiewicz, Dionizja Sinkiewicz, Aleksander Jurkowicz, Helena Stawińska ż. Kajetana 312-1-100 380 44 m.K KM
9 9 1871 Białogródka Mikołaj Sinkiewicz Bisówka Wielka Grzegorz Marcjanna Pauszyńska Wincenty Zawadzki i Paulina Staszewska ż. Franciszka 178-3-84 132V-133R 124 Ż DM
18 3 1872 Krzemieniec Józefa Czekanowska Krzemieniec Jan Maria Tasinkiewicz 1-62 4V-6R 15 T 870
24 8 1872 Krzemieniec Ludwika Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 1-62 14V-15R 52 T 880
1 5 1873 Białogródka Józef Baraniecki Bisówka Wielka Piotr Klara Sinkiewicz Józef Gutkiewicz i Antonina Grzybowska ż. Wojciecha 178-3-84 353V-354R 73 Ż DM
1 8 1874 Krzemieniec Piotr Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks s.Tomasza Tekla Strzelecka 0.1-68 12V-13R 48 T
11 6 1874 Krzemieniec Antonina Czekanowska Krzemieniec Jan Anastazja Goralska miesz. Feliks Tasinkiewicz, Domicela Jaśkiewicz z. Antoniego 426-1-68 9V-10R 36 T
7 3 1874 Białogródka Franciszek Podstawczuk Bisówka Szymon Katarzyna Staszewska Jan Sinkiewicz i Klara Woroniecka ż. Piotra 178-3-84 453V-454R 35 Ż DM
12 3 1874 Białogródka Waleria Oryszewska Bisówka Tomasz Katarzyna Iwerska Jan Sinkiewicz i Klara Baraniecka/ [Woroniecka] ż. Piotra 178-3-84 454V-455R 38 Ż DM
31 5 1875 Ołyka Józef Sinkiewicz Humienniki Nikodem Zuzanna Stankiewicz 496 22 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0012.htm
1 3 1875 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 426-1-69 5V-6R 18 T
29 6 1875 Krzemieniec Piotr Turobiński Krzemieniec Jan Katarzyna Rudkowska miesz. Stefan Tasinkiewicz, Maria Żyglewicz panna 426-1-69 10V-11R 39 T
30 5 1876 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 1-70 9V-10R 36 T
23 12 1876 Ołyka Maria Sinkiewicz Humienniki Mikołaj Zuzanna Stankiewicz 498 6 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0004.htm
23 12 1876 Ołyka Emilia Sinkiewicz Humienniki Mikołaj Zuzanna Stankiewicz 498 6 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0004.htm
19 5 1877 Krzemieniec Maria Joanna Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka miesz. Antoni Komarewicz, Domicela Jaśkiewicz z. Antoniego 1-71 9V-10R 36 T
5 4 1877 Rzyszczów Bronisława Stawińska Rzyszczów Kajetan Helena Sinkiewicz Edward Malinowski, Maria Piotraszewska 312-1-110 299 13 m.K KM
14 5 1878 Krzemieniec Stanisław Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 426-1-72 6V-7R 23 T
30 9 1878 Rzyszczów Michał Sinkiewicz Mietwince Adam Ewa Janicka Kacper Śliwiński, Wiktoria Ciechanowska, ż. Stanisława 312-1-112 3 m.K KM
23 10 1879 Krzemieniec Stanisław Połumacek Krzemieniec Antoni s.Antoniego Wiktoria Dobrowolska miesz. Feliks Tasinkiewicz, Stanisława Kryżanowska 426-1-73 16V-17R 67 T
22 3 1881 Krzemieniec Karol Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska Jan Krzyżanowski, Katarzyna Bednarska 426-1-75 4V-5R 14 T 13 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9FM?i=12&cat=834008
7 7 1884 Międzyrzec Korecki Roman Kuczyński Wacławka Paweł Rozalia Sokołowska Walenty Sinkiewicz i Marianna Sokołowska ż. Dionizego 740-2-302 50V-51R 17 R 28 DM
22 12 1888 Młynów Jan Boguszewski Karolinka Antoni Franciszka Sinkiewicz Sienkiewicz Andrzej Boguszewski, Rozalia Sadowska ż. Jana 740-2-402 55V-56R 95 R 1842 RK
2 7 1889 Krzemieniec Anna Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 01-81B 16V-17R 64 T
5 6 1890 Młynów Antoni Wolański Ostrów Jan Marcelina Jakuboska Jakubowska Józef Wolański, Agata Sinkiewicz ż. Wojciecha 740-2-407 9V-10R 43 R 1583 RK
1 9 1892 Krzemieniec Katarzyna Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 0.1-81D 16V-17R 61 T
1 2 1893 Młynów Marianna Sinkiewicz Murawica Maciej Marianna Gryc Wincenty Malinowski, Magdalena Szparkowska ż. Floriana 740-7-94 1V-2R 7 R 113 DW
16 6 1895 Młynów Piotr Czerpak Dorohostaje Józef Anna Sinkiewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Adam Kulczawik, Franciszka Bojaryn wdowa 740-2-411 68V-83R 61 R 1385 1397 RK
14 7 1895 Młynów Józefa Zydroń Karolinka Jan Tekla Sinkiewicz Kazimierz Buczacki, Zofia Buczacka panna 740-2-411 83V-84R 69 R 1398 RK
25 2 1896 Młynów Kazimierz Sinkiewicz Dobratyn Wojciech Agata Latkowska Piotr Latkowski, Rozalia Rodzińska panna 740-7-94 52V-53R 25 R 168 DW
8 7 1896 Młynów Anna Tomaszewska Murawica Marcin Wiktoria Sinkiewicz Antoni Morgilewicz, Aleksandra Rakowska panna 740-7-94 64V-65R 81 R 184 DW 0
25 11 1896 Młynów Władysław Sinkiewicz Dobratyn Maciej Marianna Gryc Józef Potapa, Paulina Potapa z. Wiktora 740-7-94 73V-74R 129 R 193 DW 0
6 6 1897 Młynów Władysław Boguszewski Karolinka Antoni Franciszka Sinkiewicz Józef Rodziewicz, Józefa Osiowska ż. Grzegorza 740-2-412 11V-12R 52 R 1750 RK
5 1 1899 Młynów Stefania Tomaszewska Murawica Marcin Wiktoria Sinkiewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Trochimówka, Jan Jaruszewicz, Wiktoria Morgielewicz ż. Antoniego 740-2-407 46V-47R 2 R 1612 RK
29 5 1899 Młynów Wiktor Świderski Dorohostaje Mateusz Agata Kisła gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Bagno, Michał Chonda, Marianna Sinkiewicz ż. Macieja 740-2-407 57V-58R 56 R 1623 RK
6 11 1899 Młynów Michalina Zydron Zydroń Karolinka Jan Tekla Sinkiewicz Kazimierz Buczacki, Aleksandra Karpińska ż. Stefana 740-2-407 74V 141 R 1641 RK
4 11 1901 Krzemieniec Franciszek Wójcicki Wesołówka Julian Tekla Sinkiewicz 25 V-26 R 97 0
17 1 1901 Młynów Helena Zydron Zydroń Karolinka Jan Tekla Sinkiewicz Sienkiewicz Kazimierz Buczacki, Katarzyna Korecka ż. Józefa 740-2-402 76V-77R 4 R 1857 RK
25 6 1901 Młynów Zofia Tomaszewska Grabowiec Marcin Wiktoria Sinkiewicz Sienkiewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Trochimówka, Adolf Kozłowski, Zuzanna Zaworska panna 740-2-402 89V-90R 75 R 1872 RK
23 3 1903 Młynów Antoni Bieliński Dorohostaje Marcin Teofila Świderska Antoni Jurgielewicz, Zofia Sinkiewicz ż. Macieja 740-2-411 9V-10R 42 R 1328 RK
29 7 1903 Młynów Józef Boguszewski Karolinka Antoni Franciszka Sinkiewicz Władysław Sinkiewicz, Marianna Rodziewicz ż. Aleksandra 740-2-411 18V-19R 86 R 1337 RK
10 3 1905 Młynów Leonarda Tomaszewska Murawica Marcin Wiktoria Sinkiewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Wojciech Szuszakiewicz, Ludwika Rakowska panna 740-2-411 122V-123R 33 R 1425 RK 0
18 11 1906 Korzec Józef Sokołowski Topcza Antoni Teofila Czaplińska chrzest 6.01.1907, Franciszek Sinkiewicz i Bronisława Chodakowska ż. Pawła 740-2-332 2V-3R 8 R 4 DM
26 7 1906 Młynów Bronisława Indental Pjanie par. Jałowicze Adam Marianna Krasinkiewicz austriaccy poddani, Stefan Ragus, Salomea Lipska ż. Michała 740-2-414 15V-16R 74 R 1485 RK
13 12 1906 Młynów Alicja Młyńczyk Młynów Julian Maria Sinkiewicz gub. Piotrkowska, pow. Brzeziny, gm. Dmosin, Zygmunt Jędralski, Róża Rus ż. Edmunda 740-2-414 59V-60R 29 R 1523 RK
14 12 1907 Młynów Stanisław Sakowicz Wacławin Aleksander Anna Latacz gub. Wileńska, Giełwany, Józef Kurek, Zofia Sinkiewicz ż. Macieja 740-2-414 80V-81R 135 R 1546 RK
10 2 1911 Ołyka Rozalia Kondracka Chorłupy Władysław Apolonia Sinkiewicz 1063 9V-10R 38 AGAD 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0011.htm
29 3 1911 Ostropol Anna Adasiewicz Żytyńce Tomasz Stefania Sinkiewicz Antoni Adasiewicz i Maria Wysocka ż. Fabiana 17-2-93 40V-41R 11 Ch 98-99 DM 0
30 11 1911 Ołyka Józefa Kondracka Stanisławka Władysław Antonina Sinkiewicz 1063 58V-59R 236 AGAD 64 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0064.htm
19 1 1913 Ołyka Stanisław Kondracki Stanisławka Władysław Antonina Sinkiewicz 1063 94 18 MO
13 4 1915 Kijów Św. Aleksandra Władysław Pioro Irpeń Piotr Julia Sinkiewicz Daniel Derkuczewski i Sabina Głatko 312/1/129 32V-33R 126 m.K JM1
9 8 1916 Horochów Władysław Karasinkiewicz Horochów Mikołaj Anastazja Rychlowska 1083 17 50 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0012.jpg
6 2 1917 Tajkury Edward Sosnowski Zdołbunów Leonard Janina Sinkiewicz Hipolit Wilter i Anna Paszkiewicz panna 740-4-697 222V-223R 13 R 194 DM
25 4 1918 Wiszenki Julian Sinkiewicz Sławatycze Konstanty Bronisława Orzańska Jan Orzenski, Elżbieta Kornatowska panna 35-9-769 8V-9R 39 Ł 4518-4519 RK
20 9 1920 Młynów Władysława Gmyr Adamówka Antoni Anna Tomaszewska Franciszek Gmyr, Stanisława Sinkiewicz żona Władysława 740-6-321 11 75 R 9891 AK2
1 1 1923 Sarny Antonina Sawicka Ugły Gwidon Weronika Cielas Jan Sinkiewicz, Julianna Maciejczyk ż. Samuela 740-4-753 55R 4 R 58 AS
17 1 1924 Młynów Maria Książek Władysławówka Julian Karolina Świgoń Ludwik Świniarski, Stanisław Sinkiewicz ż. Władysława 740-4-446 3V 12 R 564 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 8 1746 Szumsk Jakub Jasinkiewicz Waśkowce Zofia Trzeszniowska Waśkowce Józef Tripolski, Marianna Medińska 297-1-180 12R Ł RK
24 7 1748 Szumsk Marcin Przywidzki Zofia Zielonka Zielińska Adam Petrykowski, Tomaszewska, Franciszek Sinkiewicz, Helena Potrykowska 297-1-180 15V Ł RK
6 10 1806 Katerburg Nicyfor Charka Borszczówka (Unita) 25 Marianna Lemieszczanka Borszczówka 18 Tomasz Sinkiewicz i Paweł Lemieszka 426-1-166 11V T/ FS 76 DM
4 9 1827 Maciejów Piotr Jakubowicz Dolsk par. Turzysk 27 Piotr Petronela Tomkiewicz Anna Paszkowska Nowosiółki 23 Jan Dominika Nahornecka Józef Sinkiewicz, Kajetan Mojsiejewski 843 604 2 AGAD 336 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0336.htm
2 6 1829 Krzemieniec Tomasz Tasinkiewicz Krzemieniec 23 Mikołaj Katarzyna Katarzyna Jaskulska Krzemieniec 22 Jan Prakseda Aleksander Ordyński i Mateusz Baranowski 426-1-5 36R 27 T 765 DM
21 9 1830 Radziwiłłów Eliasz Prohindyn - 48 Prokop Barbara - Helena Sinkiewicz Radziwiłłów 36 Tadeusz Helena - 816 191a 16 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0195.htm
23 11 1830 Białogródka Kazimierz Brzedziński Polachowa 22 Jędrzej Marianna Malinowska Franciszka Gęsicka Polachowa 17 Jan Anastazja Kobylańska Franciszek Pasztalan i Mikołaj Sinkiewicz, Ignacy Kustowski 178-3-96 73V 23 Ż DM
30 10 1832 Nowogród Wołyński Jan Zieliński Zwiahel 40w Michał Apolonia Rosołowska Michalina Brzezicka Zwiahel 24 NN Maria ur. Antoni Sinkiewicz, Jan Gołębiowski 245-1-6 41R 222 R 2021 DW
6 11 1832 Horodyszcze Antoni Magiński [Maguński] 48w Maciej Helena Zalewska Teresa [z d. Białoskórska] Bohdawicz (Bochdanow 38w Józef Agnieszka Jan Pasinkiewicz, Wojciech Giklist[..] 178-3-99 97R 17 Ż 190 DM
22 1 1833 Włodzimierz Bazyli Danilewicz Włodzimierz (unita) 22 Jan Regina Pisar Jadwiga Wytoczyńska Włodzimierz 20 Eliasz Ewa Prokopowicz sław. Józef Sinkiewicz, Andrzej Danilewicz 848 28 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0015.htm
27 11 1834 Ostropol Józef Miłkowski Kisiele 34 Ignacy Marianna Mieleniewska Franciszka z d. Konczewska Żołyńska Kisiele 26w Joachim Teresa Sinkiewicz Ignacy Jurkowski, Mateusz Adamski 178-3-100 248R 13 Ż 480 DM
3 11 1835 Połonne Stefan Burzyński Józefówka 20 Michał Katarzyna Magdalena Kozłowska Józefówka 18 Antoni Marianna Franciszek Frankowski, Józef Sinkiewicz 245-1-9 166V 43 R DW 2830
17 11 1835 Teofilpol Dawid Betlejemski 22 Ignacy Wiktoria Otwinowska Marianna Witkowska 20 Szymon Anna Ratyńska Jan Sinkiewicz, Karol Eyssmont, 178-3-101 379 9 Ż SK
24 5 1836 Deraźne Jakub Krasinkiewicz Hłuboczek 25 Stanisław Zofia Przybyszewska Dorota Brusilewicz Wowcze 22 Michał Jadwiga Chorążyczewska Józef Żukowski, Józef Chorążyczewski 171-1-9 197V 3 R DM
28 11 1837 Lachowce Antoni Iwerski Teofipol par. Teofipol 28w Piotr Wiktoria Teodorowska Katarzyna Waśkiewicz Lachowce 18 Daniel Marianna Witebska Jan Sinkiewicz, Bazyli Sinkiewicz, Tomasz Stapowski 171-1-10 122R-122V 28 R DM
28 5 1839 Butowce Antoni Krzewicki [Krzywicki] Łahodyńce par. Kulczyny 25 Maciej Franciszka Sinkiewicz Franciszka Sławecka Wierzbówka 17 Teodor Marianna Izdebska Piotr Nowicki, Mikołaj Krzewicki 178-3-112 212R 6 Ż 412 DM
25 2 1840 Lachowce Karol Dłużniewski Bisówka 22 Teodor Karolina Kulczycka Emilia Sinkiewicz Załuże 18 Szymon Barbara Lipska 880 77V 5 AGAD 80 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0080.htm
21 9 1841 Ołyka Romuald Sinkiewicz Par. Ołyka 29 Bazyli Anastazja Dąbrowska Izabela Uttowicz Par. Ołyka 25 Jan Justyna Bańkowska 827 160 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0163.htm
12 10 1841 Łuck Grzegorz Sinkiewicz 43 Jan Julianna Osińska Agnieszka Laskowska 22 Józef Anastazja Sankowicz Ignacy Michalski, Kazimierz Wysoczyński 377 42-43 14 827 20R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0023.htm
14 10 1845 Starokonstantynów Wincenty Wesołowski Ohijowce 20 Dymitr Marianna Sinkiewicz Marianna Gawińska Demkowce 19 Jan Agata Dubielewska Dominik Gorczyński, Franciszek Majewski 178-3-113 173V 32 Ż 347 DM
1 7 1845 Deraźne Ludwik Żukowski Tuchirz 25 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Aniela Krasinkiewicz Debryca 18 Stanisław Zofia Przybyszewska 884 212 V 6 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0219.htm
12 5 1846 Bazalia Jan Czapski Bogdanówka 22 Konstanty Marianna Sinkiewicz Tekla Łukarzewska Czuchele 17 Łukasz Rozalia Pasztalan Antoni Żaborowski, Józef Piasecki, Katarzyna Czapska 178-3-115 250V 12 Ż 493 DM
2 6 1846 Toporyszcze Mikołaj Miziewicz Fassowa 35 Ignacy Anastazja Sakiewicz Honorata Sinkiewicz Fassowa 23 Kazimierz Tekla Suchodolska Maciej Twardowski, Aleksander Kulesza, Tomasz Omieciński 178-3-15 460V 10 Ż 82 DM
10 2 1846 Międzyrzec Konstanty Tyszecki par.Łuck 38 Ignacy Franciszka Krajewska Franciszka Sokołowska par.Żytomierz 25 Michał Justyna Sinkiewicz Ksawery Miszel, Edward Miszel 885 265V 3 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0276.htm
2 2 1847 Łanowce Mateusz Orembski Domaninka 36 Paweł Anna Paczkowska Aniela Czapska Domaninka 20 Konstanty Marianna Sinkiewicz Bazyli Kłosowski, Józef Pokrzywski 245-1-13 458R 1 R 905 DM
27 6 1848 Stepań Józef Przybyszewski Makarówka par. Deraźne 24 Jakub Anna Sulikowska Aniela Janicka Wyrka 19 Michał Anna Dębal Karol Sulikowski, Jakub Krasinkiewicz, Jan Szumski 171-1-14 276R 4 R 273 DM
26 1 1848 Deraźne Wincenty Kołodyński Balarka 38 Eliasz Elżbieta Borucka Dominika Naumowicz Balarka 20 Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Paweł Skarliński, Marcin Grochowski, Feliks Horoszkiewicz 171-1-14 250R 1 R 247 BW
3 10 1848 Deraźne Antoni Zaremba Głęboczek 20 Krzysztof Helena Chorążyczewska Karolina Bober Wowcze 19 Paweł Feliksa Szelążek Jakub Krasinkiewicz, Stanisław Brusilewicz 171-1-14 254R 9 R 251 BW
30 10 1849 Starokonstantynów Franciszek Wesołowski Ohyjowce 20 Dymitr Marianna Sinkiewicz Anna Majewska Ohyjowce 18 Karol Marianna Ławicka 178-3-118 36R 27 Ż
12 2 1850 Lachowce Wojciech Miciński Załuże 34w Jan Franciszka Galińska Tekla z d. Sinkiewicz Popławska Załuże 29w Szymon Barbara Lipska Ludwik Malinowski i Jan Baranowicz 171-1-16 309V 4 R DM
9 1 1850 Żytomierz Leopold Sinkiewicz 32 Kazimierz Aniela Apolonia Kulwicka Salomea Wągrodzka 16 Józef Katarzyna Maszkowska 178 3 2 65 2 Ż Ni
17 2 1850 Zasław św. Józefa Hieronim Zaleński Konotopy par.Połonne 21 Karol s.Andrzeja Teresa c.Jana Sankiewicz Eleonora Niezbrzecka Sudyłków 20 Mikołaj s.Marcina Honorata c.Jana Szatkowska Józef Sinkiewicz s.Jana, Jan Kuczyński s.Macieja, Mikołaj Szatkowski s.Jana 178-3-119 411R 10 Ż 802 RG
6 2 1854 Krzemieniec Józef Orzechowski Krzemieniec 21 Stanisław Aniela Tasinkiewicz Rozalia Kamińska Krzemieniec 18 Tomasz Justyna Jaśkiewicz 0.1-26 35R 4 T
6 11 1855 Białogródka Jan Sinkiewicz Bisówka Wielka par. Lachowce 23 Jan Franciszka Rychlicka Apolonia Olędzka Sosnóweczka 17 Jan Franciszka Zawadzka Wincenty Zawadzki, Michał Nawrocki 178-3-123 526V 25 Ż DM
17 4 1855 Łuck Michał Sinkiewicz par. Łuck 25 Hieronim Maria Teofila Mitkiewicz par. Łuck 25 Jan Józefa Józef Naruszewicz, Rafał Sinkiewicz 391 41 5 AGAD 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20391/pages/PL_1_436_391_0024.htm
11 9 1855 Deraźne Mikołaj Skibicki Lipne 40w Bazyli Marianna Sulikowska Teresa Sawicka Zauholce 20 Jakub Marianna Kamińska Jakub Krasinkiewicz, Jan Chorążyczewski 171-1-51 392R 2 R 395 BW
31 7 1855 Deraźne Jan Zaręba Głęboczek 39w Krzysztof Helena Chorążyczewska Marianna Kamińska Nerucze 20 Piotr Klara Ertl [Ertel] Jakub Krasinkiewicz, Jan Chorążyczewski 171-1-51 391V 1 R 395 BW
19 5 1857 Krzemieniec Mikołaj Tasinkiewicz Krzemieniec 21 Tomasz Katarzyna Lewińska Tekla Piotrowska Krzemieniec 18 Franciszek Antonina Mikłaszewska 426-1-29 37V 5 T
23 6 1857 Deraźne Stanisław Sulikowski Makarówka 25 Jan Franciszka Przybyszewska Agata Dębołęcka Zauholce 18 Józef Helena Sawicka Jakub Przybyszewski, Michał Krasinkiewicz, Władysław Chorążyczewski 171-1-72 340V 3 R 465 BW
20 10 1857 Deraźne Jan Chorążyczewski Głęboczek 25 Michał Urszula Żołędziewska Zuzanna Przybyszewska Makarówka 20 Jakub Anna Sulikowska Jakub Krasinkiewicz, Mikołaj Chorążyczewski, Gabriel Przybyszewski 171-1-72 343V 9 R 471 BW
27 10 1857 Deraźne Stanisław Zaręba Głęboczek 28 Józef Helena Chorążyczewska Małgorzata Kopiej Makarówka 26 Wincenty Krystyna Żołędziewska Jakub Krasinkiewicz, Ignacy Kopiej, Michał Krasinkiewicz 171-1-72 344R 10 R 472 BW
19 1 1858 Puliny Teodor Malicki Dworyszcze - Piotr Julianna Borowska Małgorzata z Sinkiewiczów Sinicka Dworyszcze - Marcin Ewelina Wolwach Dobrzański Piotr Sosinowski Michał Szwichewicz Joahim 2 JZ
1 6 1858 Deraźne Jan Naumowicz Balarka 24 Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Teofila Kowalska Znamirówka 22 Piotr Ewa Bielawska Michał Kopiej, Antoni Skarliński, Witalis Kołodyński 650-1-1 487R 8 R 541 BW
5 10 1858 Deraźne Władysław Rozkowiński Lipne 22 Mateusz Anna Jezierska Aniela Chorążyczewska Głęboczek 19 Michał Justyna Dawidowicz Karol Sulikowski, Michał Krasinkiewicz, Władysław Chorążyczewski 650-1-1 489R 12 R 545 BW
21 9 1858 Deraźne Franciszek Kopiej Balarka 19 Jan Katarzyna Kownacka Tekla Krasinkiewicz Głęboczek 18 Jakub Dorota Brusilewicz Szymon Dawidowicz, Józef Grochowski, Wojciech Chorążyczewski 650-1-1 488R 10 R 543 BW
8 6 1858 Deraźne Mikołaj Chorążyczewski Głęboczek 26 Maciej Anna Krasinkiewicz Ewa Grochowska Balarka 19 Stefan Katarzyna Walczyńska Karol Chorążyczewski, Józef Grochowski, Wincenty Chorążyczewski 650-1-1 487V 9 R 542 BW
18 10 1859 Deraźne Łukasz Sarnecki Wowcze 32 Jan Marianna Krzemińska Rozalia Chorążyczewska Wowcze 24 Maciej Anna Krasinkiewicz Adam Żołędziewski, Antoni Chorążyczewski 171-1-73 422V 11 R 417 BW
22 11 1859 Deraźne Wincenty Chorążyczewski Wowcze 30 Maciej Anna Krasinkiewicz Rozalia Kopiej Witalisówka 25 Wincenty Krystyna Żołędziewska Michał Chorążyczewski, Adam Bober, Ignacy Kopiej 171-1-73 424R 14 R 418 BW
23 5 1860 Deraźne Antoni Maszkowski Rudeńka par. Kołki 20 Bazyli Teresa Gorajewska Józefa Brusilewicz Wowcze 18 Wojciech Ewa Drzewiecka Jan Komnacki, Jan Drzewiecki, Michał Krasinkiewicz 171-3-24 247V 5 R 346 BW
19 6 1860 Deraźne Paweł Kopiej Makarówka 25 Wincenty Krystyna Żołędziewska Tekla Dębołęcka Zauholce 20 Józef Aleksandra Sawicka Michał Kopiej, Michał Krasinkiewicz, Franciszek Kopiej 171-3-24 249R 8 R 349 BW
19 6 1860 Deraźne Karol Naumowicz Balarka 19 Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Ewa Bielawska Balarka 20 Maciej Anna Kopiej Antoni Żukowski, Julian Kopiej, Jan Naumowicz 171-3-24 249V 9 R 350 BW
10 7 1860 Deraźne Antoni Chorążyczewski Wowcze 21 Maciej Antonina Krasinkiewicz Emilia Kowalska Znamirówka 19 Piotr Ewa Bielawska Franciszek Bielawski, Karol Chorążyczewski, 171-3-24 250R 10 R 351 BW
18 9 1860 Deraźne Władysław Chorążyczewski Hłuboczek [Głęboczek] 21 Michał Justyna Sulikowska Kamila Kowalska [Bielawska - BW] Balarka 18 Maciej Anna Kopiej Jakub Krasinkiewicz, Cyprian Kopiej, Piotr Zaręba [błąd w księdze, popr. Kamila Bielawska] 171-3-24 250V 11 R 352 BW
19 2 1861 Białogródka Marcin Olędzki Sosnóweczka 19 Józef Marianna Medyńska Rozalia Galeńska [Gałęska] Sosnóweczka 18 Jan Teresa Marcinowska Jan Sinkiewicz, Jakub Olędzki 178-3-76 152R 8 Ż DM
2 9 1862 Deraźne Klemens Krasinkiewicz Balarka 20 Michał Marianna Komnacka Franciszka Kołodyńska Balarka 19 Franciszek Małgorzata Walczyńska 887 156 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0084.htm
23 9 1862 Stepań Ludwik Krasinkiewicz Wyrka 23 Tomasz Magdalena Gutkowska Wiktoria Brzozowska Wyrka 19 Michał Małgorzata Libera Rafał Brzozowski, Jan Dziekański, Tomasz Sulikowski 887 278 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0151.htm
16 6 1863 Białogródka Jan Urbański Krzyworudka 20 Stanisław Franciszka Wieczor Petronela Okajewicz Czyżówka 19 Walery Aniela Sinkiewicz Szymon Urbański i Antoni Kozielski 178-3-81 38V 7 Ż DM
16 6 1863 Białogródka Jan Łoniewski Sosnoweczka 36 Jan Anna Jakubowska Barbara Sinkiewicz Bisóweczka 18 Mikołaj Domicela Wachowska Roman Mirecki i Kazimierz Kędzierski 178-3-81 39R 8 Ż DM
14 7 1863 Białogródka Teofil Dąbrowski Puzyrki Małe 35w Stefan Katarzyna Wojnowska Anna Mikulska z d. Sinkiewicz Bisóweczka 32w Mikołaj Domicela Wachowska Karol Dąbrowski i Józef Liniewicz 178-3-81 40V 11 Ż DM
7 8 1863 Deraźne Józef Żukowski Makarówka 35 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Ewa Kołodyńska Balarka 20 Kajetan Anastazja Kowalska Michał Krasinkiewicz, Karol Krasinkiewicz, Jan Kołodyński 650-1-2 241V 4 R 312 BW 0
8 11 1864 Bazalia Jan Macków Bogdanówka 22 Andrzej Anna Chmielińska Marianna Sinkiewicz Bogdanówka 17 Wojciech Marcjanna Bazylewa Piotr Jaśkowy, Jan Wojtków, Natalia Janczuk 17-1-8 25V 31 Ch 51 DM
19 1 1864 Deraźne Karol Krasinkiewicz Makarówka 52 Stanisław Zofia Przybyszewska Katarzyna Żukowska Zacisze 37w Andrzej Agata Chodorowska Ignacy Kopiej, Franciszek Kołodyński, Klemens Horoszkiewicz 171-1-83 254V 1 R 278 BW 0
28 6 1864 Deraźne Cyprian Kopiej Balarka 20 Jan Katarzyna Komnacka Aniela Naumowicz Balarka 20 Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Stanisław Chorążyczewski i Józef Kołodyński 171-1-83 255V 3 R 280 BW
5 7 1864 Deraźne Florian Horoszkiewicz Ładessa 24 Marcin Marianna Praczkowska Franciszka Krasinkiewicz Hłuboczek 18 Jakub Dorota Brusiłowicz Michał Chorążyczewski, Michał Dawidowicz, Michał Krasinkiewicz 171-1-83 257R 6 R 283 BW
15 11 1864 Berezdów Norbert Sinkiewicz [Sankiewicz] Smółka par. Połonne 24 Józef Tekla Wiszniewska Klementyna Frejzer [Prejzer] Futor Kurczykowski 18 Augustyn Magdalena Popiel Karol Jabłoński, Hieronim Załęski 17-1-26 56V 31 Ch 88 DM
3 10 1865 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec 21 Tomasz Katarzyna Lemińska Tekla Strzelecka Grabówka 17 Grzegorz Marianna Barnacka 1-37 33V-34R 12 T 41
30 5 1865 Lachowce Wojciech Grzybowski Bisówka Wielka 18 Jan Marianna Galińska Antonina Dłużniewska Bisówka Wielka 18 Karol Emilia Sinkiewicz szl. Roman Mirecki, Jan Zawadzki, Jan Nowicki 178-3-146 109V 10 Ż DM
6 2 1866 Żytomierz Władysław Sinkiewicz Żytomierz 40 Leon Ludwika Doroszewicz Marianna Sulikowska z d.Sawlewicz Żytomierz 33 Jan Marianna (emeryt. żołnierz i 1-dw., wdowa) Kazimierz Świderski, Mikołaj Kulczycki 178-3-63 86R 19 Ż DG 139
24 4 1866 Żytomierz Leon Korzyński Żytomierz 46 Józef Teofila Pawłowska Józefa Wojciechowska Żytomierz 30 Andrzej Agata Janowska (emerut.żołn., wdowiec i dw.) Mikołaj Śmigierzewski i Konstanty Sinkiewicz 178-3-63 88V 28 Ż DG 144
10 11 1868 Białogródka Jan Sowiński Suchorzyńce 22 Aleksander Julia Sinkiewicz Karolina Ziobrowska par. Białogródka 17 Jakub Monika Tomasz Zarzycki, Wincenty Szwajdecki 178-3-81 390V 27 Ż DM
9 2 1869 Krzemieniec Jan Czekanowski Krzemieniec 25 Wojciech Marianna Detyniewicz Marianna Tasinkiewicz Krzemieniec 19 Tomasz Katarzyna Lewińska em. feldfebel Marcin Petruszewski, mieszcz. Ludwik Śledziński 1-48 36V 3 T
4 10 1870 Ołyka Mikołaj Sinkiewicz Krzywicze, par. Równe 22 Jakub Joanna Narolska Zuzanna Stankiewicz Humienniki 17 Emilian Apolonia Jaworska 491 45 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0025.htm
8 11 1870 Białogródka Franciszek Makowski Kuźmińce 25 Jan Marianna Podgórska Michalina Dłużniewska Bisówka Wielka 18 Karol Emilia Sinkiewicz Jan Dubowicz, Franciszek Małachowski 178-3-84 74V 47 Ż DM
20 2 1872 Krzemieniec Jan Jachniewicz Krzemieniec 23 Teodor Balbina Tasinkiewicz Marcelina Tatarzyńska Krzemieniec 22 Piotr Tekla 1-62 27R 4 T 892
29 5 1872 Krzemieniec Grzegorz Strzelecki-Ternowy Grabówka 68w Józef Katarzyna Dąbrowska Antonina Piotrowska z Mikłaszewskich Krzemieniec 59w Jan Tekla Bartoszewicka mieszcz. Tomasz Tasinkiewicz, szer. Jan Wyszomirski 1-62 29R 8 T 894
23 1 1872 Białogródka Ignacy Dłużniewski Bisówka Wielka 20 Karol Emilia Sinkiewicz Katarzyna Grzybowska Bisówka Wielka 18 Jan Marianna Galińska Maciej Hryniewiecki, Mikołaj Zalewski 178-3-84 251V 1 Ż DM
19 2 1878 Białogródka Mikołaj Winiarski Polachowa 26 Jan Anna Franciszka Mikulska Książęcin 19 Stanisław Anna Sinkiewicz Mikołaj Kędzierski, Wawrzyniec Winiarski 178-3-133 190V 10 Ż DM
12 2 1884 Torczyn Władysław Hyrycz Usicze 25 Kajetan Anastazja Romanowska Teresa Garczyńska Chorochoryń 19 Jakub Antonina Sinkiewicz Józef Garczyński, Jan Hyrycz, Piotr Garczyński 670 56 7 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20670/pages/PL_1_436_670_0032.htm
5 8 1884 Meżyrów Wincenty Skrobocki 26 Jan Rozalia Sinkiewicz Helena Michnik Meżyrów 17 Antoni Karolina Gribner 904-6-5 6 W JS1
5 2 1889 Ołyka Ludwik Naumowicz Balarka 38w Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Eufrozyna Kownacka Huta Bogusławka 30 Wincenty Marianna Wagner Józef Krasinkiewicz, Franciszek Krasinkiewicz 509 61 5 AGAD 33 MO, BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0033.htm
28 1 1896 Młynów Maciej Dzierżyc Dobratyn 24 NN Marianna Rozalia Ratkiewicz Dobratyn 20 Wincenty Franciszka Sinkiewicz Adam Wojcik, Jan Fedorowicz 740-7-94 79V 5 R 200 DW
15 2 1898 Młynów Mateusz Świderski Smordwa 41w Wawrzyniec Marianna Marchel Agata Kisła Murawica 24 Stanisław Anna Nowicka Maciej Sinkiewicz, Jan Jaruszewicz 740-2-409 28R 7 R 1724 RK
13 9 1898 Młynów Jan Głębocki Dobratyn 31 Marcin Łucja Sinkiewicz Sienkiewicz Marianna Wojteczko Dobratyn 19 Mateusz Ludwika Karaś Piotr Głębocki, Józef Jurgilewicz 740-2-409 30V 17 R 1727 RK
29 7 1901 Młynów Maciej Sinkiewicz Grabowiec 50w Maciej Marianna Szubzda Zofia Latacz Młynów 26 Józef Rozalia Szumowska Florian Szparkowski, Józef Maśliński 740-2-402 112R 19 R 1892 RK
21 1 1901 Zasław św. Jana Józef Kaczanowski Borysów 22 Stanisław Antonina Brodowska Józefa Dobrowolska Mokrzec 18 Józef Karolina Bujalska Franciszek Sinkiewicz, Paweł Łoziński 17-2-72 19V 1 Ch 557 DM
3 11 1902 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec 28 Mikołaj Tekla Piotrowska Maria Kowalska Krzemieniec 22 Józef Maria Osowska 32 R 11
7 9 1902 Tbilisi Józef Lakutis kowieńska gub. 33 Jan Zofia Sinkiewicz Zofia Pietrzak 16 Jan Marianna Korpilska Stanisław Mazurkiewicz, Jan Misiewicz 43 43 Tb DW
17 2 1902 Młynów Tomasz Cop Użyniec 21 Józef Agnieszka Wiączek Józefa Boguszewska Karolinka 19 Antoni Franciszka Sinkiewicz on: austriacki poddany, Aleksander Rodziewicz, Adam Wielgus 740-2-407 118R 8 R 1679 RK
11 11 1903 Tbilisi Adam Sinkiewicz Bachmaty, pow. Aleksandrów, kowieńska g 29 Bogusław Katarzyna Rożeńska Paulina Ruppel Kanowa, terska obł. 23 Fryderyk Elżbieta Just Ferdynand Borkowski, Stefan Mikołajunas 75 49 Tb
1904 Łuck Wojciech Rusinkiewicz Jan Magdalena Bazan Maria Jakubowska nr aktu 19 t. III 439
6 6 1904 Bazalia Wincenty Łaniewski Stawczyńce par. Mikołajów (Podole) 34 Jan Barbara Sinkiewicz Waleria Kwiatkowska Bazalia 20 Jan Maria Kornatowska Mikołaj Waśkiewicz, Karol Łaniewski 17-1-8 517R 27 Ch 1007 DM
20 2 1905 Młynów Franciszek Górnicki par. Dubno 19 Karol Antonina Marianna Boguszewska Karolinka 20 Antoni Franciszka Sinkiewicz Tytus Borzecki, Władysław Zybroń 740-2-411 144V 9 R 1447 RK
22 5 1906 Tbilisi Ludwik Margulec Owrucz, wołyńska gub. 28 Marcin Anna Żurawska Józefa Jagodzińska kaliska gub. 19 Józef Florentyna Sinkiewicz Józef Dolaciński, Antoni Strzałkowski, Józef Russin 138 25 Tb
29 1 1906 Młynów Andrzej Kowalski Nowiny 50w Józef Ewa Karczyńska Rozalia Dzieżyc z d. Ratkiewicz Dolina 30w Wincenty Franciszka Sinkiewicz Franciszek Ratkiewicz, Franciszek Witkowski, Piotr Głębocki 740-2-414 31V 1 R 1498 RK
6 11 1907 Młynów Michał Kobus Zofiówka 66w Norbert Helena Marianna Bojaryńska z d. Sinkiewicz 44w Andrzej Marcela Kropiwnicka Marcin Tomaszewski, Józef Rogalski 740-2-414 97V 37 R 1558 RK
9 9 1912 Starokonstantynów Roman Kochanowski Rasztówka 24 Antoni Ludwika Majewska Maria Żukowska Popowce 20 Jan Leontyna Sinkiewicz Jan Pioruński, Jakub Majewski 17-2-89 45R 23 Ch 92 DM
17 2 1913 Młynów Władysław Gmyr Gmer par. Młynów 28 Jan Marianna Maziar Józefa Zydron par. Młynów 17 Jan Tekla Sinkiewicz on: austriacki poddany, Adolf Zydron, Józef Mościcki 740-4-447 140R 16 R 752 RK
8 6 1914 Włodzimierz Wołyński Leonard Sosnowski (Sośnicki) Berezowicze, par. Łokacze 25 Leonard Karolina Sinkiewicz Antonina Kopczyńska Włodzimierz 20 Józef Maria Danilewicz 1058 63 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0063.htm
19 1 1914 Młynów Antoni Gmyr Anna Tomaszewska Murawica 18 Marcin Wiktoria Sinkiewicz 740-7-94 64V-65R 81 R dop. DW
9 6 1918 Młynów Jan Boguszewski 30 Antoni Franciszka Sinkiewicz Sienkiewicz Maria Witkowska dopisek 740-2-402 56R 95 R 1842 RK
8 9 1918 Kowel Aleksander Piulikowski Kowel 30 Marian Cyryla Sinkiewicz Weronika Dymińska Zielona 24 Wincenty Franciszka Grabowska 1086 109 17 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201086/album/index.html#img=1_436_0_0_1086_0093.jpg
22 2 1920 Klewań? Władysław Sinkiewicz Dobratyn 24 Maciej Marianna Gryc Stanisława Książek dopisek 740-7-94 73V-74R 129 R 193 DW
11 2 1920 Młynów Władysław Sinkiewicz Władysławówka kol. 24 Maciej Marianna Gryc Stanisława Książek Władysławówka kol. 19 Sylwester Franciszka Stranc Jan Kwaśnik, Wawrzyniec Krajewski 740-6-321 46 16 R 9929 AK2
1 3 1924 Młynów Franciszek Gmyr Murawica 32 Wawrzyniec Katarzyna Kadrelak Józefa Gmyr z d. Zynder Adamówka 29w Jan Tekla Sinkiewicz Sińkiewicz Antoni Kolman, Maciej Witkowski 740-4-446 40V 16 R 602 RK
16 11 1924 Młynów Władysław Boguszewski Karolinka 28 Antoni Franciszka Sinkiewicz Anna Walczak Iwankowce 20 Wojciech Józefa Kamol Konstanty Zdanowski, Józef Osijewski 740-4-446 45V 48 R 607 RK
17 2 1932 Deraźne Bronisław Krasinkiewicz Janina Sokołowska Nosowicze 23 Michał Adela Żukowska 1019 62 137 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0036.htm
3 11 1935 Łuck Jarosław Ludowik Józefa Kondracka Stanisławka 24 Władysław Antonina Sinkiewicz 1063 59 236 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
96 Feliks Sinkiewicz, kawaler 40 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
9 Kunegunda z Sinkiewiczów żona 54 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
10 Anna z Sinkiewiczów Teterowa wd. 44 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
74 4 Sinkiewicz Dionizy s. Jana 35 Toporyszcze Worów 1853 Żytomierz DM 178-03-37
1 9 Hipolit Sinkiewicz 48 Włodzimierzec Włodzimierzec dwór 1858 Łuck DM 22-1-308 113R 2
1 2 Bolesław Sinkiewicz 23 Równe Wieś Jasiennicze 1862 Równe DW
4 1 Jakub Sinkiewicz 53 Równe Wieś Stawki 1862 Równe DW
2109 221 żona Joanna z Sinkiewiczów 31 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2242 237 siostra Sinkiewicz Ludwika, wdowa 50 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2927 324 Żerycka Benigna z Sinkiewiczów, wdowa 51 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
74 228 Sinkiewicz Karol 31 Młynów Karolinka 1869 Równe RK 171-1-104
75 229 Sinkiewicz Bernard 28 Młynów Karolinka 1869 Równe RK 171-1-104
6 20 Chł. Ludwik Sinkiewicz (Sinkowski) 30 Szumsk Mosty 1872 Łuck DM 193-1-164
1 3 Żona Anna z Sinkiewiczów 25 Berezdów Broniki 1885 Równe DW 597-1-1
1 4 Emilia Sinkiewicz 21 Berezdów Broniki 1885 Równe DW 597-1-1
3 6 Chł. Wiktor Sinkiewicz 39 Berezdów Mokre 1885 Równe DW
3 10 Żona Antonina z Sinkiewiczów 42 Berezdów Chyżawka 1885 Równe DW
6 14 Żona Anna z Sinkiewiczów 30 Berezdów Zakrynicze 1885 Równe DW
7 21 Chł. Wiktor Sinkiewicz 32 Berezdów Senihów 1885 Równe DW
11 .. 13 Sinkiewicz Aniela z d. Halicka, mieszcz, N-W, mąż prawosławny .. 30 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH 597-1-1 124V 9056
19 58 Żona Klementyna z Sinkiewiczów 40 Berezdów Horodniawka 1885 Równe DW 597-1-1
21 66 Żona Maria z Sinkiewiczów 26 Berezdów Horodniawka 1885 Równe DW 597-1-1
76 146 Sinkiewicz Walenty Żołn. rez. 37 Korzec Korecki Chutor 1885 Równe DW 597-1-1 6V 13
581 17 Sinkiewicz Aleksandra, wdowiec 58 Starokonstantynów Krasnosiółka 1888 Żytomierz DM 178-49-24
1 443 Sinkiewicz Apolonia 41 Dubno Dubno 1892 Łuck DW 22-1-279a
134 235 żona Józefa z d. Sinkiewicz 26 Klewań Kardasz 1907 Równe BW 171-2-43 9R 10 4
141 350 Feliksa z d. Sinkiewicz 60 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
262 500 żona Paulina z d. Sinkiewicz 32 Klewań Płoska 1907 Równe BW 171-2-43 17R 18 5
262 501 matka Feliksa Sinkiewicz 69 Klewań Płoska 1907 Równe BW 171-2-43 17R 18 5
29 66 żona Maria Sinkiewicz 29 Młynów Młynów 1912 Żytomierz DM 178-49-51
34 79 żona Maria z Sinkiewiczów 45 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
87 6 żona Wiktoria z d. Sinkiewicz 43 Młynów Stomorgi 1912 Żytomierz RK 178-49-51
208 12 żona Marianna z d. Sinkiewicz 44 Młynów Iwankowce 1912 Żytomierz RK 178-49-51
298 19 Sinkiewicz Piotr 15 Dubno Hołowczyce 1912 Żytomierz DM 178-03-49
307 11 żona Franciszka z d. Sinkiewicz 51 Młynów Karolinka 1912 Żytomierz RK 178-49-51
333 24 Sinkiewicz Maciej 64 Młynów Wacławin 1912 Żytomierz RK 178-49-51
348 1 Piekarska Tekla z d. Sinkiewicz, wdowa 48 Młynów Pekałów 1912 Żytomierz RK 178-49-51
464 49 żona Anna z d. Sinkiewicz 55 Młynów Dolina 1912 Żytomierz RK 178-49-51
507 26 żona Tekla z d. Sinkiewicz 50 Młynów Adamówka 1912 Żytomierz RK 178-49-51
45 121 Sinkiewicz Marianna 20 Białogródka Białogródka 1915 Żytomierz DM 178-49-60
52 150 Sinkiewicz Kazimierz 24 Zasław św. Jana Zasław - Stare Miasto 1915 Żytomierz DM 178-49-61
62 167 żona Jadwiga z Sinkiewiczów 57 Białogródka Białogródka 1915 Żytomierz DM 178-49-60
121 47 żona Ludwika z d. Sinkiewicz 34 Zasław św. Józefa Kłębówka - wieś i folwark 1915 Żytomierz DM 178-49-61
132 84 Sinkiewicz Stefan 57 Zasław św. Józefa Kłębówka - wieś i folwark 1915 Żytomierz DM 178-49-61
132 88 Sinkiewicz Jan, wdowiec 84 Zasław św. Józefa Kłębówka - wieś i folwark 1915 Żytomierz DM 178-49-61
136 94 Sinkiewicz Józef 45 Zasław św. Józefa Kłębówka - wieś i folwark 1915 Żytomierz DM 178-49-61
378 6 Sinkiewicz Aleksander s. Antoniego 37 Łabuń Dobre Łozy 1915 Żytomierz DM 178-49-62
391 3 żona Katarzyna z d. Sinkiewicz 30 Zasław św. Józefa Leszczana 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl