Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 230 wyników dla: Sinkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
27 2 1812 Krzemieniec Andrzej Jasińkiewicz 75 Krzemieniec 299 9 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0007.htm
10 2 1821 Dubno Teresa Sinkiewicz 1 Olibów c. Wojciecha i Rozalii, szlachta 65 7 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0004.htm
1 5 1824 Krzemieniec Agata Sinkiewicz Bereżce Małe 299 189 114 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0100.htm
16 9 1834 Lachowce Marianna Zawadzka 54 Daniłówka ur., z Sinkiewiczów, mąż Augustyn, synowie Wincenty i Franciszek, córka Marianna 171-1-7 107V 31 R DM
30 1 1836 Krzemieniec Jan Tasińkiewicz 1,5 Krzemieniec 01-10 47V 13 T 105 DM
12 5 1836 Krzemieniec Józef Tasińkiewicz 4 Krzemieniec 01-10 53V 46 T 111 DM
5 3 1837 Horochów Antoni Domański 45 Horochów slaw., zona Ewa z Karasinkiewiczów, córka Zofia 75 70 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0038.htm
16 4 1840 Krzemieniec Józefa Tasińkiewicz 1/12 Krzemieniec c.Tomasza i Katarzyny 871 418 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0219.htm
20 11 1841 Młynów Katarzyna Sińkiewicz 40 Karolinka mąż Franciszek, dzieci: Karol, Bernard, Stanisław, Marianna 827 178V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0182.htm
4 9 1843 Lachowce Jan Popławski 38 Załuże żona Tekla z Sinkiewiczów 882 99 V 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0101.htm
27 8 1846 Deraźne Józef Krasinkiewicz 1 Hłuboczek syn Jakóba i Doroty z.d. Brusinkiewicz 885 200 V 15 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0211.htm
22 5 1850 Lachowce Marianna Dłużniewska 5 Bisówka c. 1-dw. Karola i Emilii Sinkiewicz 171-1-16 322R 33 R DM
21 1 1851 Łuck Petronela Sinkiewicz 4 Łuck c. Grzegorza i Agnieszki 387 77 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0041.htm
23 7 1855 Krzemieniec Andrzej Tasinkiewicz 10 Krzemieniec s. miesz. Andrzeja i Tekli 0.1-27 47R 72 T
7 3 1856 Włodzimierz Katarzyna Matuszyńska 1 Bielin c. chł. Marcina i Katarzyny z Stasinkiewiczów 792 58 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0031.htm
11 2 1856 Krzemieniec Franciszka Jachniewicz 1,5 Krzemieniec c. Teodora i Balbiny z Tasinkiewiczów 0.1-28 52V 14 T
20 8 1859 Lachowce Antoni Mikulski 1 Książęcin s. szl. Stefana i Anny Sińkiewicz 886 201 30 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0105.htm
12 6 1860 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz 8/12 Krzemieniec s. miesz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 0.1-33 53R 38 T
10 10 1863 Krzemieniec Adam Tasinkiewicz 56 Krzemieniec miesz., żona Tekla, dzieci nie zostawił 0.1-36 61V 78 T
15 11 1863 Włodzimierz Cecylia Medyńska 0,5 Włodzimierz c. 1-dw. Ludwika i Reginy z Pasinkiewiczów 798 74 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0039.htm
2 7 1864 Młynów Franciszek Sinkiewicz 1 Karolinka Bernarda i Apolonii z Korbowskich 842 657 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0350.htm
18 12 1864 Krzemieniec Piotr Tasinkiewicz 1/52 Krzemieniec s. mieszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 1-38 70V 94 T 239
27 10 1865 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz 3/365 Krzemieniec s. mieszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 1-37 53V 83 T 61
27 1 1865 Białogródka Urszula Sinkiewicz 5 Sosnoweczka c. 1-dw. Jana i Apolonii 178-03-81 188R 9 Ż DM
25 6 1865 Białogródka Klara Sinkiewicz 2 Sosnoweczka c. 1-dw. Jana i Apolonii 178-03-81 192R 32 Ż DM
15 12 1866 Krzemieniec Franciszka Tasinkiewicz 3/12 Krzemieniec od kuru, s. miaszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 426-1-39 49V 105 T 295
12 11 1866 Żytomierz Jan Drożewski 65 Żytomierz z astmy, dw., zostawił żonę Ewę z Sinkiewiczów i synów: Longina i Ludwika 178-3-63 144R 357 Ż DG 234
10 12 1868 Białogródka Marcin Sinkiewicz 2 Sosnoweczka s. 1-dw. Jana i Apolonii 178-03-81 407V 85 Ż DM
23 8 1869 Krzemieniec Wincenty Tasinkiewicz 7/52 Krzemieniec s. mieszcz. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 1-48 64R 46 T
30 8 1869 Białogródka Wojciech Miciński 82 Załuże 1-dw., żona Tekla z Sińkiewiczów, córki Józefa, Aleksandra i Anna 178-03-81 484V 68 Ż DM
14 6 1870 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz 5/52 Krzemieniec s. mieszcz. Feliksa i Tekli z Strzeleckich 1-50 46R-V 54 T
3 10 1871 Krzemieniec Hipolit Tasinkiewicz 2/12 Krzemieniec s. mieszcz. Feliksa i Tekli z Strzeleckich 1-55 161V 66 T
22 12 1872 Krzemieniec Józefa Czekanowska 9/12 Krzemieniec c. mieszcz. Jana i Marii z Tasinkiewiczów 1-62 54V 129 T 921
26 12 1872 Krzemieniec Maria Czekanowska 25 Krzemieniec z Tasinkiewiczów, mieszcz., mąż Jan, syn Ignacy 1-62 54V 130 T 921
4 10 1873 Ołyka Marianna Sinkiewicz 3 Humienniki c. Mikołaja i Zuzanny ze Stankiewiczów 494 56 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0030.htm
6 4 1876 Krzemieniec Tomasz Tasinkiewicz 58 Krzemieniec miesz., wdowiec po Katarzynie, synowie Mikołaj i Feliks 426-1-70 35R 22 T
3 6 1876 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz 5/365 Krzemieniec s. miesz. Feliksa i Tekli z Strzeleckich 426-1-70 37V 36 T
9 9 1878 Ołyka Emilia Sińkiewicz 1,5 Humienniki Mikołaja i Zuzanny ze Stankiewiczów 499 90 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0047.htm
4 9 1878 Krzemieniec Stanisław Tasinkiewicz 4/12 Krzemieniec s. chł. Mikołaja i Tekli z Piotrowskich 1-72 30V 57 T
15 12 1889 Krzemieniec Jan Gilewicz 3 Lisznia s. chł. Wincentego i Petroneli z Sińkiewiczów 01-81B 48R 65 T
23 4 1893 Ołyka Konstancja Lipska 28 Suchowce z Sinkiewiczów, zostawiła męża Konstantyna i syna Floriana 1018 232 43 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0123.htm
22 5 1914 Torczyn Stanisław Bogusławski 54 Chorochoryn zostawił żonę Bronisławę z Jasinkiewiczów, dzieci z I m. Jana i Michalinę, z II m. Piotra, Jadwigę, Antoninę, Marię, 1056 55 18 MO

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
7 8 1828 Ostróg Marianna Sinkiewicz Białaszów Szymon Antonina data chrztu, Roch Komarnicki, Marianna 171-1-1 12R R Mg
28 1 1829 Łuck Franciszek Salezy Soczyński Wólka Marek Agata Przybysz Grzegorz Sinkiewicz, Marcjanna Bech 368 73 8 815 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0037.htm
8 11 1829 Łuck Marcjanna Sińkiewicz Łuck Grzegorz Kazimiera Mariańska Andrzej Więckowski, Zofia Ejsmont wdowa 368 90 65 815 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0046.htm
3 3 1829 Wiszenki Kazimierz Buiłek Rudnia Andrzej Apolonia Brodzinska Łukasz Brzeziński, Elżbieta Rusinkiewicz, Maciej Brzezinski, Marianna Mysłowska 813 80a RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0080.htm
3 3 1829 Wiszenki Kazimierz Buiłek Rudnia Andrzej Apolonia Brodzinska Łukasz Brzeziński, Elżbieta Rusinkiewicz, Maciej Brzezinski, Marianna Mysłowska 813 80a RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0080.htm
20 9 1829 Białogródka Michał Makowski Kuźmińce Jan Marianna Podgórska Wojciech Lwowicz ? (Dubowicz) i Agata Sinkiewicz 178-03-95 75R 81 Ż DM
1 3 1830 Wiszenki Kazimierz Białkowski lub Białecki Rudnia Andrzej Apolonia Borodij Łukasz Brzeźnicki, Elzbieta Rusinkiewicz - ż. Szymona; As: Maciej Brzeźnicki, M 816 47a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0049.htm
6 6 1830 Białogródka Antoni Paszkiewicz Polachówka Mikołaj Marianna Brzyska Jan Sinkiewicz i Justyna Czaplińska 178-03-96 57V 32 Ż DM
15 12 1831 Mielnica Antonina Sinkiewicz Mielnica Marcin Katarzyna Poleszuczek Feliks Żukowski, Agnieszka Milińska 846 243R-V 27 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0242.htm
7 9 1831 Koblin Elżbieta Szumejko Karolinka Piotr Katarzyna Michał Sinkiewicz, Julianna Pawłowska 817 152V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0156.htm
9 9 1832 Łuck Mikołaj Sinkiewicz Łuck Grzegorz Antonina Kornelowska Stanisław Tarnawski, Tekla Więckowska 368 144 63 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0073.htm
3 1 1832 Koblin Antoni Chilczyński Karolinka Wincenty Franciszka Antonowicz Michał Sinkiewicz, Magdalena Korecka 818 171R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0178.htm
11 3 1835 Łuck Franciszka Hermanowicz Łuck NN Karolina Hermanowicz Józef Jasinkiewicz, Anna Tyskowiecka 373 10 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0006.htm
18 11 1835 Łuck Salomea Marianna Jurkowska Łuck Mateusz Marianna Nestor Iwanów, Barbara Jasińkiewicz wdowa 373 40 79 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0021.htm
29 11 1835 Krzemieniec Piotr Orzechowski Krzemieniec Stanisław Aniela Tasińkiewicz Jakub Białoszewski i Katarzyna Tasińkiewicz 01-8 23V 120 T 1056 DM
3 3 1836 Wiszenki Kazimierz Chodziński Rudnia Tomasz Anastazja Oliwa? Jan Sakowicz, Apolonia Hartymowa; as: Marcin Rusinkiewicz, Katarzyna Staponowna 822 44a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0045.htm
8 5 1836 Młynów Tekla Chilczuk Młynów Wincenty Katarzyna Szymon Soroczynski, Katarzyna Sińkiewicz 822 158V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0162.htm
22 10 1836 Krzemieniec Aleksander Kozłowski Krzemieniec Michał Magdalena Bednarska Tomasz Tasińkiewicz i Aniela Orzechowska 01-10 25R 97 T 67 DM
7 5 1837 Krzemieniec Jan Połumaczuk Krzemieniec Antoni Katarzyna Piotrowska Tomasz Tasińkiewicz i Antonina Piotrowska 01-11 12V 47 T 149 DM
12 5 1837 Krzemieniec Petronela Nowakowska Krzemieniec Wojciech Marianna Kozłowska Tomasz Tasińkiewicz i Magdalena Kozłowska 01-11 12V 49 T 149 DM
1 12 1837 Krzemieniec Mikołaj Tasińkiewicz Krzemieniec Tomasz Katarzyna Lewińska Józef Lewiński Ewa Gurnicka 01-11 24V 113 T 163 DM
23 2 1838 Lachowce ... Sinkiewicz Daniłówka Mikołaj Domicela Wachowska Jan Jelski, Marianna Radkowska ż. Kazimierza 96 R 14 ZP 0
23 2 1838 Lachowce Konstancja Sinkiewicz Daniłówka Mikołaj Domicela Wachowska Jan Jelski, Marianna Radkowska ż. Kazimierza 96 V 15 ZP 0
10 2 1838 Młynów Bernard Sinkiewicz Karolinka Franciszek Katarzyna Jan Antonowicz, Rozalia Roszczyn, Ignacy Kłosowski, Aleksandra Szumejko 824 138R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0139.htm
26 12 1838 Ostrówki Marianna Pradun Ostrówki Ewa Muzyka Grzegorz Muzyka, Urszula Sinkiewicz 853 456 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0259.htm
20 1 1838 Krzemieniec Antoni Tasińkiewicz Krzemieniec Tomasz Justyna Bednarska sł. Andrzej Czuwilski i sł. Tekla Tasińkiewicz 01-12 2R 5 T 212 DM
25 12 1838 Krzemieniec Stefan Tasinkiewicz Krzemieniec Adam Tekla Galimska sł. Dymitr Dykunicz i sł. Ksawera Żyglewicz 01-12 21V 102 T 235 DM
27 5 1839 Ołyka Zofia Sosnicka Ołyka Grzegorz Helena Kosinkiewicz 825 149 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0156.htm
9 4 1839 Lachowce Wincenty Winiarski Daniłówka Tomasz Julianna Gluzicka Jan Dombrowski, Domicella Sinkiewicz, ż. Michała; Felix Gluzicki; Marianna Ważyc 879 68 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0069.htm
21 1 1839 Młynów Agnieszka Chilczuk Karolinka Eliasz Konstancja Mikołaj Kadczuk, Teresa Jaśkiewicz, Wincenty Kowczuk, Katarzyna Sińkiewicz 825 168V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0176.htm
28 8 1839 Ostrówki Jan Łysiak Ostrówki Michał Katarzyna Gut Tomasz Łysiak, Urszula Sinkiewicz 550 16 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20550/pages/PL_1_436_550_0009.htm
14 5 1839 Krzemieniec Jan Kozłowski Krzemieniec Michał Magdalena Stasinkiewicz sł. Stanisław Orzechowski i sł. Antonina Piotrowska 01-13 10V 51 T 286 DM
29 5 1839 Krzemieniec Piotr Głowacki Krzemieniec Marcin Petronela Antonicka sł. Tomasz Tasinkiewicz i sł. Julianna Kalińska 01-13 11V 59 T 287 DM
20 8 1839 Krzemieniec Feliks Jachniewicz Krzemieniec Teodor Balbina Stasinkiewicz sł. Łukasz Sędomirski i sł. Tekla Skakalska 01-13 16R 85 T 291 DM
20 3 1840 Krzemieniec Józefa Tasińkiewicz Krzemieniec Tomasz Katarzyna Lewicka 871 363 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0191.htm
17 4 1841 Krzemieniec Marianna Jachniewicz Krzemieniec Teodor Balbina Tasińkiewicz 872 397 25
21 8 1841 Krzemieniec Ludwika Tasińkiewicz Krzemieniec Tomasz Katarzyna Lewińska 872 408 59
13 11 1841 Krzemieniec Marcin Szymczuk Bereżce Małe Stefan Apolonia Sińkiewicz 872 415 80
14 9 1841 Włodzimierz Rozalia Jarzębowska Dubniki Gasper Prakseda Sińkiewicz Józef Marcinkowski, Antonina Bogdanowicz panna 856 26 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0014.htm
14 12 1841 Włodzimierz Jan Gidziński Włodzimierz Wojciech Zofia Sińkiewicz 856 33 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0017.htm
3 7 1841 Łuck Michalina Łozińska Łuck Wincenty Marianna Jasiecka Grzegorz Sinkiewicz, Zofia Kowalska 377 20 40 827 9R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0011.htm
4 3 1841 Młynów Kazimierz Rybczyński Młynów Jan Anna Antoni Tarnowski, Antonina Rożkiewicz, Andrzej Tyrzecki, Ewelina Kosińkiewicz 827 167V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0171.htm
12 1 1841 Lachowce Józefa Dłużniewska Bisówka Karol Emilia Sinkiewicz Józef Rowiński i Cecylia Niemirowska ż. Józefa 178-49-17 2R 3 Ż
7 10 1841 Lachowce Marianna Eufemia Emilia Włodek Szuńki Kazimierz Eufemia Lisikiewicz Wlm Karol Lisinkiewicz i Leona Kołkiewiczowa Rotmistrzowa WP 178-49-17 11V 58 Ż
26 4 1842 Stepań Karolina Rosińska Siedlisko Jan Katarzyna Brzozowska Tomasz Krasinkiewicz, Józefa Sulikowska ż. Jana 881 163 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0172.htm
18 4 1842 Połonne Jadwiga Sinkiewicz Połonne NN Klara 873 307 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0159.htm
23 1 1842 Łanowce Anastazja Bodzigoj Łanowce NN Apolonia ur. Karol Zienkowicz, Anna Rosinkiewiczowa z. Marcina, prac. Joachim Aczkiewicz, 873 775 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0404.htm
18 1 1843 Lachowce Antonina Dłużniewska Bisówka Karol Emilia Sińkiewicz 882 74 V 4 0
27 1 1843 Deraźne Klemens Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka 882 177 V 3 0
28 3 1843 Deraźne Ludwik Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz 882 179 R 12 0
9 8 1843 Ostrówki Kajetan Łysiak Ostrówki Florian Franciszka Kozioł Ignacy Frączek, Urszula Sinkiewicz 554 10 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0006.htm
25 3 1844 Nieświcz Ludwika Juniewicz Podberezie Józef Teresa Sińkiewicz 439 4 13 0
20 7 1844 Lachowce Józef Mysłowski Załuże Ksawery Regina Sińkiewicz 883 91 R 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0094.htm
15 3 1844 Deraźne Józef Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka Karol Krasinkiewicz, Tekla Komnacka 883 170 V 15 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0181.htm
28 11 1844 Deraźne Rozalia Krasinkiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz 884 201 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0207.htm
19 3 1845 Deraźne Aniela Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz 884 203 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0210.htm
23 7 1845 Deraźne Klemens Horoszkiewicz Debryca Feliks Apolonia Krasinkiewicz 884 205 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0211.htm
21 9 1845 Deraźne Franciszek Krasinkiewicz Ładessa Tomasz Magdalena Gutkowska 884 206 R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0212.htm
2 1 1846 Łokacze Ludwik Sińkiewicz Zamlicze Wawrzyniec Marianna 351 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20351/pages/PL_1_436_351_0001.htm
19 2 1846 Ptycza Feliks Franciszek Tasińkiewicz Budy Pełczańskie Tomasz Justyna Bądnowska Jan Tuszakowski, Marianna Karewska 832 224R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0233.htm
7 11 1846 Lachowce Michalina Dłużniewska Bisówka Karol Emilia Sińkiewicz 1-dw. Roman Mirecki, 1-dw. Tekla Popławska, wdowa 885 105R 67 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0106.htm
17 5 1846 Deraźne Karol Żukowski Debryca Ludwik Aniela Krasinkiewicz Antoni Żukowski / Johanna Bielawska 885 191 R 14 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0197.htm
18 1 1847 Wiszenki Anastazja Ziemba Rudnia Piotr Marianna Lisowska Józef Dargiewicz, Eleonora Buiłko; as: Wincenty Supraniuk, Anna Rusinkiewicz - " 773 1 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0001.htm
30 6 1848 Młynów Emilia Sinkiewicz Karolinka Jan Karolina Feliks Antonowicz, Tekla Kordowska 834 245V/478 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0248.htm
2 3 1849 Lachowce Jan Dłużniewski Bisówka Karol Emilia Sinkiewicz Roman Mirecki i Domicela Leszczyńska ż. Adama 171-1-15 138Va -139R 9 R DM
13 1 1849 Lachowce Hipolita Bartoszewicz Szuński Aleksander Małgorzata Fidyk Józef Szymański i Brygida Sinkiewicz ż. Marcina 171-1-15 137V-138R 3 R DM
22 12 1849 Lachowce Stanisław Sowiński Załuże Aleksander Julianna Sińkiewicz Jan Baranowicz i Eufrozyna Sławska panna 171-1-15 161V-162R 77 R DM
14 1 1850 Wiszenki Jan Rosinkiewicz Rudnia Marcin Karolina Iwanowska Wincenty Suprunn, Anastazja Dargiewicz ż. Józefa 775 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0002.htm
1 5 1851 Łokacze Stanisław Sinkiewicz Zamlicze Wawrzyniec Marianna Kwaśniewska 355 4-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20355/pages/PL_1_436_355_0003.htm
15 7 1853 Swojczów Feliks Suszyński Szczęsnówka Jan Rozalia Suchodolska Franciszek Suchodolski, Marianna Sinkiewicz ż. Ludwika 615 10-11 14 0
29 12 1853 Sielec Kamilla Magnuszewska Biskupicze Szlacheckie Mikołaj Domicela Kopiczyńska Dionizy Bogdański, Eleonora Sinkiewicz panna 586 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0002.htm
8 7 1854 Krzemieniec Franciszka Jachniewicz Krzemieniec Teodor Balbina Tasinkiewicz 0.1-26 17V-18R 48 T
9 8 1855 Łuck Maria Sinkiewicz Michał Teofila Mitkiewicz 391 22-23 21 0
8 7 1858 Łokacze Aniela Toft Chworostów Jan Kunegunda Sińkiewicz Ludwik Sińkiewicz, Józefa Gronowicz z. Piotra 362 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20362/pages/PL_1_436_362_0006.htm
12 11 1859 Włodzimierz Elżbieta Medyńska Włodzimierz Ludwik Regina Pasinkiewicz 795 30-31 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0016.htm
18 8 1859 Lachowce Michał Zawadzki Bisówka Wielka Dominik Helena Iwierska Mikołaj Nawrocki, Marianna Sinkiewicz, ż. Grzegorza 886 163-164 51 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0085.htm
23 5 1860 Krzemieniec Antoni Nowakowski Krzemieniec Marcin Aniela Turobińska Tomasz Tasinkiewicz, Emilia Cichocka panna 0.1-33 13V-14R 35 T
28 12 1862 Żytomierz Macianna Matylda Chomentowska Józef Joanna Bogdańska Płaton Brodowicz, Izabela Sińkiewicz 178-3-54 13 Ż DG
6 10 1863 Żytomierz Brunon Bolesław Sinkiewicz Żytomierz Józef Helena Puzynowska Henryk Zaleski, Anieka Świderska, asystowali Stefan Puzynowski, Aniela Zaleska 178-3-54 71 256 Ż DG
16 4 1863 Białogródka Wincenty Sienicki Sosnoweczka Bazyli Rozalia Szumowska Jan Sinkiewicz i Karolina Kalińska ż. Michała 178-03-81 10V-11R 39 Ż DM
23 6 1863 Białogródka Aniela Zwięckowska Sosnoweczka Antoni Marianna Winkowska Jan Sinkiewicz i Wiktoria Łoniewska ż. Tomasza 178-03-81 15V-16V 60 Ż DM
21 8 1863 Białogródka Klara Sinkiewicz Sosnoweczka Jan Apolonia Olędzka Józef Jaskulski i Marianna Galędzka ż. Tomasza 178-03-81 23V-24R 90 Ż DM
13 12 1864 Krzemieniec Piotr Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 1-38 31V-32R 92 T 199
13 3 1864 Lachowce Marianna Sińkiewicz Bisówka Wielka Grzegorz Marianna Pałczyńska Jan Grzybowski i Helena Oliszewska ż. Franciszka 178-3-146 45V-46R 18 Ż DM
3 11 1864 Rzyszczów Antoni Stawiński Rzyszczów Kajetan Helena Sinkiewicz Hipolit Szczeniawski, Wiktoria Wierzbicka 312-1-89 186 7 m.K KM
10 11 1864 Białogródka Elżbieta Łoniewska Jakimowce Jan Barbara Sinkiewicz Franciszek Skąpski i Joanna Gołębiowska 178-03-81 91V-92R 106 Ż DM
1 12 1864 Białogródka Franciszek Bejzymski Sosnoweczka Jan Teresa Podgórska Jan Sinkiewicz i Marianna Buderacka ż. Kajetana 178-03-81 93V-94R 115 Ż DM
24 10 1865 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 1-37 22V-23R 85 T 30
15 6 1865 Żytomierz Władysław ? Żytomierz Marianna Biernacka nieślubny syn / Ewsiej ? Basiczyn, Wacława Sinkiewicz 178-3-61 29 179 Ż DG
30 5 1865 Żytomierz Ferdynanda Szantir Żytomierz Antoni Joanna Sinkiewicz córka ur./ Witalis Wileżyński, Kamilla Osowska, asystowali: Mikołaj Wiszniewski, Pawlina Szantir, pa 178-3-61 25 147 Ż DG
27 8 1865 Rzyszczów Józefa Sinkiewicz Jadwinów Adam Ewa Janicka Władysław Godyński, Barbara Bytska 312-1-89 193 53 m.K KM
2 10 1866 Krzemieniec Franciszka Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska mieszcz. Antoni Mikłaszewski, Marianna Dobrowolska ż. Wincentego 426-1-39 17V-19R 65 T 263
19 2 1866 Żytomierz Henryka Gulewicz Żytomierz Wincenty-Joachim Franciszka Sinkiewicz [06.03.1866] córka dw., i sekr.kol., Franciszek Topolnicki i Genowefa Sinkiewicz, panna 178-3-63 15 59 Ż 29 i 30 DG
23 2 1866 Żytomierz Józefa Sinkiewicz Żytomierz Józef Helena Puzinowska [28.03.1866] córka wachmistrza żandarm., sekr.gub.Stefan Puzinowski i Tekla Nazarewicz 178-3-63 18 74 Ż 35 i 36 DG
25 3 1866 Żytomierz Maria-Celestyna Osowska Żytomierz Wincenty Kamilla Sinkiewicz [03.04.1866] córka asesora kol, Antoni Szantryn-radca nadworny i Pelagia Krzeczkow 178-3-63 23 88 Ż 43 i 44 DG
17 9 1866 Żytomierz Adam Krasowski Dubowiec Ludwik Anna Bamrykiewicz [19.09.1866] syn 1-dw., Bazyli Sinkiewicz i Katarzyna Górecka 178-3-63 46 220 Ż 89 i 90 DG
1 10 1866 Żytomierz Józefa Żytomierz Marianna Sinkiewicz [02.10.1866] nieślubna córka, Tomasz Karpow i Lucyna Kuriata 178-3-63 48 231 Ż 93 i 94 DG
4 3 1866 Białogródka Jan Betlejemski Polachowa Michał Tekla Winiarska Jan Kułakowski i Antonina Sinkiewicz ż. Bazylego 178-03-81 204V-205R 21 Ż DM
21 11 1866 Białogródka Antonina Baraniecka Bisóweczka Piotr Klara Sinkiewicz Piotr Olszewski i Teresa Baraniecka 178-03-81 225V-226R 105 Ż DM
24 10 1867 Krzemieniec Aleksander Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 426-1-41 19V-20R 75 T 482
26 4 1867 Białogródka Marcin Sinkiewicz Sosnoweczka Jan Apolonia Olędzka Jan Korzeniowski i Aniela Butewicz ż. Stanisława 178-03-81 274V-275R 38 Ż DM
29 10 1867 Białogródka Tadeusz Miedzianowski Teleżyńce Roman Aleksandra Piotrowska Józef Miedzianowski i Apolonia Sinkiewicz ż.Jana 178-03-81 296V-297R 122 Ż DM
10 11 1868 Łuck Mikołaj Maślinkiewicz Żabka Adam Franciszka Sinkiewicz 398 34-35 63 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0018.htm
14 2 1868 Białogródka Julianna Łoniewska Puzyrki Wielkie Jan Barbara Sinkiewicz Władysław Topolnicki i Ludwika Pilecka 178-03-81 348V-349R 23 Ż DM
13 4 1868 Białogródka Jan Dąbrowski Puzyrki Małe Teofil Anna Sinkiewicz Franciszek Piotrowski i Karolina Muszczyńska ż. Kazimierza 178-03-81 351V-352R 36 Ż DM
26 12 1868 Białogródka Stefan Czyż Sosnoweczka Tomasz Marianna Olęcka Jan Sinkiewicz i Anna Rutkowska ż. Stefana 178-03-81 374V-375R 126 Ż DM
12 7 1869 Krzemieniec Wincenty Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 1-48 13V-14R 38 T
3 6 1869 Białogródka Karol Baraniecki Bisówka Wielka Piotr Klara Sinkiewicz Piotr Olszewski i Teresa Baraniecka ż. Józefa 178-03-81 424V-425R 64 Ż DM
9 11 1869 Białogródka Michalina Bujalska Polachowa Michał Joanna Bińkowska Bazyli Sińkiewicz i Agnieszka Mirecka ż. Piotra 178-03-81 447V-448R 156 Ż DM
6 2 1870 Krzemieniec Ignacy Czykanowski Krzemieniec Jan Maria Tasinkiewicz 1-50 3V-5R 11 T
16 5 1870 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka mieszcz. Stefan Kamński, Rozalia Detyniewicz panna 1-50 16V-17R 54 T
9 9 1870 Krzemieniec Maria Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 1-50 23V-25R 81 T
12 8 1871 Krzemieniec Hipolit Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 1-55 186V-187R 58 T
22 6 1871 Kuniów Dominik Krynicki Radohoszcz Mała Szymon Anna Sinkiewicz Wincenty Michałowski i Honorata Krynicka 178-3-78 247V-248R 31 Ż DM
18 3 1872 Krzemieniec Józefa Czekanowska Krzemieniec Jan Maria Tasinkiewicz 1-62 4V-6R 15 T 870
24 8 1872 Krzemieniec Ludwika Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 1-62 14V-15R 52 T 880
1 8 1874 Krzemieniec Piotr Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks s.Tomasza Tekla Strzelecka 0.1-68 12V-13R 48 T
11 6 1874 Krzemieniec Antonina Czekanowska Krzemieniec Jan Anastazja Goralska miesz. Feliks Tasinkiewicz, Domicela Jaśkiewicz z. Antoniego 426-1-68 9V-10R 36 T
31 5 1875 Ołyka Józef Sinkiewicz Humienniki Nikodem Zuzanna Stankiewicz 496 22 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0012.htm
1 3 1875 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 426-1-69 5V-6R 18 T
29 6 1875 Krzemieniec Piotr Turobiński Krzemieniec Jan Katarzyna Rudkowska miesz. Stefan Tasinkiewicz, Maria Żyglewicz panna 426-1-69 10V-11R 39 T
30 5 1876 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 1-70 9V-10R 36 T
23 12 1876 Ołyka Maria Sinkiewicz Humienniki Mikołaj Zuzanna Stankiewicz 498 6 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0004.htm
23 12 1876 Ołyka Emilia Sinkiewicz Humienniki Mikołaj Zuzanna Stankiewicz 498 6 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0004.htm
19 5 1877 Krzemieniec Maria Joanna Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka miesz. Antoni Komarewicz, Domicela Jaśkiewicz z. Antoniego 1-71 9V-10R 36 T
14 5 1878 Krzemieniec Stanisław Tasinkiewicz Krzemieniec Mikołaj Tekla Piotrowska 426-1-72 6V-7R 23 T
28 8 1879 Ołyka Józefa Sińkiewicz Humienniki Mikołaj Zuzanna Stańkiewicz 500 40 59 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0021.htm
23 10 1879 Krzemieniec Stanisław Połumacek Krzemieniec Antoni s.Antoniego Wiktoria Dobrowolska miesz. Feliks Tasinkiewicz, Stanisława Kryżanowska 426-1-73 16V-17R 67 T
2 7 1889 Krzemieniec Anna Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 01-81B 16V-17R 64 T
3 8 1890 Krzemieniec Maria Gilewicz Lisznia Wincenty Petronela Sińkiewicz 0.1-81W 16V-17R 61 T
1 9 1892 Krzemieniec Katarzyna Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 0.1-81D 16V-17R 61 T
4 11 1901 Krzemieniec Franciszek Wójcicki Wesołówka Julian Tekla Sinkiewicz 25 V-26 R 97 0
14 12 1901 Krzemieniec Stanisław Tasińkiewicz Krzemieniec Franciszek Olga Arendt 30 V-31 R 118 0
20 11 1904 Krzemieniec Albert Tasińkiewicz Krzemieniec Franciszek Helena Oryndt 95 0
5 2 1904 Szumsk Władyslaw Tasińkiewicz Kąty Feliks Maria Kowalska 0.1-238 9V-10R 35 T
10 2 1911 Ołyka Rozalia Kondracka Chorłupy Władysław Apolonia Sinkiewicz 1063 10 38 MO
30 11 1911 Ołyka Józefa Kondracka Stanisławka Władysław Antonina Sinkiewicz 1063 59 236 MO
19 1 1913 Ołyka Stanisław Kondracki Stanisławka Władysław Antonina Sinkiewicz 1063 94 18 MO
25 6 1914 Ołyka Piotr Kondracki Stanisławka Władysław Antonina Sińkiewicz 1063 179 98 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0190.htm
13 4 1915 Kijów Św. Aleksandra Władysław Pioro Irpeń Piotr Julia Sinkiewicz Daniel Derkuczewski i Sabina Głatko 312/1/129 32V-33R 126 m.K JM1

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
21 8 1746 Szumsk Jakub Jasinkiewicz Waśkowce Zofia Trzeszniowska Waśkowce Józef Tripolski, Marianna Medińska 297-1-180 12R Ł RK
24 7 1748 Szumsk Marcin Przywidzki Zofia Zielonka Zielińska Adam Petrykowski, Tomaszewska, Franciszek Sinkiewicz, Helena Potrykowska 297-1-180 15V Ł RK
2 6 1829 Krzemieniec Tomasz Tasinkiewicz Krzemieniec 23 Mikołaj Katarzyna Katarzyna Jaskulska Krzemieniec 22 Jan Prakseda Aleksander Ordyński i Mateusz Baranowski 01-5 36R 27 T 765 DM
21 9 1830 Radziwiłłów Eliasz Prohindyn - 48 Prokop Barbara - Helena Sinkiewicz Radziwiłłów 36 Tadeusz Helena - 816 191a 16 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0195.htm
23 11 1830 Białogródka Kazimierz Brzedziński Polachowa 22 Jędrzej Marianna Malinowska Franciszka Gęsicka Polachowa 17 Jan Anastazja Kobylańska Franciszek Pasztalan i Mikołaj Sinkiewicz, Ignacy Kustowski 178-03-96 73V 23 Ż DM
1 8 1837 Krzemieniec Mikołaj Rutkowski Krzemieniec 22 Dymitr Tekla Malczewska Teresa Żyglewicz Krzemieniec 19 Franciszek Justyna Żurawska Antoni Żyglewicz i Tomasz Tasińkiewicz 01-11 37R 17 DM 177 T
28 11 1837 Lachowce Antoni Iwerski Teofipol par. Teofipol 28w Piotr Wiktoria Teodorowska Katarzyna Waśkiewicz Lachowce 18 Daniel Marianna Witebska Jan Sinkiewicz, Bazyli Sinkiewicz, Tomasz Stapowski 171-1-10 122R-122V 28 R DM
6 1 1838 Krzemieniec Teodor Jachniewicz Krzemieniec 20 Leon Ksawera Lisowska Balbina Tasińkiewicz Krzemieniec 20 Wojciech Klara Ałamowicz Michał Kozłowski i Antoni Połumaczek 01-12 23R 1 DM 236 T
25 2 1840 Lachowce Karol Dłużniewski Bisówka 22 Teodor Karolina Kulczycka Emilia Sinkiewicz Załuże 18 Szymon Barbara Lipska 880 77V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0080.htm
10 2 1840 Łuck Tomasz Jasińkiewicz Żabka 23 Jan Julianna Domicela Dąbrowska Żabka 21 Tomasz Salomea Aleksander Chlebowski, Jan Brzezicki 376 29 3 826 21V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0016.htm
2 2 1841 Krzemieniec Stefan Szymczuk Podbereżce 40 Paweł Marianna Apolonia Sińkiewicz Podbereżce 20 Grzegorz Apolonia 872 420 1
21 9 1841 Ołyka Romuald Sinkiewicz Par. Ołyka 29 Bazyli Anastazja Dąbrowska Izabela Uttowicz Par. Ołyka 25 Jan Justyna Bańkowska 827 160 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0163.htm
12 10 1841 Łuck Grzegorz Sinkiewicz 43 Jan Julianna Osińska Agnieszka Laskowska 22 Józef Anastazja Sankowicz Ignacy Michalski, Kazimierz Wysoczyński 377 42-43 14 827 20R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0023.htm
2 2 1841 Włodzimierz Wojciech Gidziński Włodzimierz 22 Tomasz Anastazja Bogdanowicz Zofia Sińkiewicz Włodzimierz 21 Józef Ewa Krupska 856 37 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0019.htm
19 1 1841 Lachowce Grzegorz Zawadzki Bereżyńce par. Teofipol 22 Józef Eleonora Gęsicka Teresa Biskupska Żemielińce 20 Antoni Helena Piasecka Grzegorz Korycki, Michał Zawadzki, Bazyli Sińkiewicz 178-49-17 16R-16V 2 Ż DM
12 10 1841 Lachowce Jan Grzybowski Książęcin 23 Szymon Wiktoria Sińkiewicz Marianna Galińska Książęcin 17 Jakub Barbara Dobrzańska Jan Zawadzki, Grzegorz Sińkiewicz 178-49-17 21V 18 Ż DM
1 7 1845 Deraźne Ludwik Żukowski Tuchirz 25 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Aniela Krasinkiewicz Debryca 18 Stanisław Zofia Przybyszewska 884 212 V 6
21 1 1845 Lachowce Kazimierz Grzybowski Książęcin 23 Szymon Wiktoria Sińkiewicz Marianna Piotrowska Książęcin 22 Franciszek Anna Zagajewska Jakub Medyński Antoni Zagajewski 884 126 V 3
2 11 1847 Sokul Marcin Rossińkiewicz Rudnia par. Wiszenki 31 Szymon Elżbieta Boiłkowska Karolina Iwanowska Sokul 21 Bazyli Magdalena Karpińska Jeremiasz Podłucki, Julian Kłaszkowski, Szymon Morozewicz, Aleksander 833 137 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0078.htm
30 10 1849 Starokonstantynów Franciszek Wesołowski Ohyjowce 20 Dymitr Marianna Sinkiewicz Anna Majewska Ohyjowce 18 Karol Marianna Ławicka 178-3-118 36R 27 Ż
12 2 1850 Lachowce Wojciech Miciński Załuże 34w Jan Franciszka Galińska Tekla z d. Sinkiewicz Popławska Załuże 29w Szymon Barbara Lipska Ludwik Malinowski i Jan Baranowicz 171-1-16 309V 4 R DM
6 2 1854 Krzemieniec Józef Orzechowski Krzemieniec 21 Stanisław Aniela Tasinkiewicz Rozalia Kamińska Krzemieniec 18 Tomasz Justyna Jaśkiewicz 0.1-26 35R 4 T
19 5 1857 Krzemieniec Mikołaj Tasinkiewicz Krzemieniec 21 Tomasz Katarzyna Lewińska Tekla Piotrowska Krzemieniec 18 Franciszek Antonina Mikłaszewska 0.1-29 37V 5 T
19 1 1858 Puliny Teodor Malicki Dworyszcze - Piotr Julianna Borowska Małgorzata z Sinkiewiczów Sinicka Dworyszcze - Marcin Ewelina Wolwach Dobrzański Piotr Sosinowski Michał Szwichewicz Joahim 2 JZ
2 9 1862 Deraźne Klemens Krasinkiewicz Balarka 20 Michał Marianna Komnacka Franciszka Kołodyńska Balarka 19 Franciszek Małgorzata Walczyńska 887 156 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0084.htm
16 6 1863 Białogródka Jan Urbański Krzyworudka 20 Stanisław Franciszka Wieczor Petronela Okajewicz Czyżówka 19 Walery Aniela Sinkiewicz Szymon Urbański i Antoni Kozielski 178-03-81 38V 7 Ż DM
16 6 1863 Białogródka Jan Łoniewski Sosnoweczka 36 Jan Anna Jakubowska Barbara Sinkiewicz Bisóweczka 18 Mikołaj Domicela Wachowska Roman Mirecki i Kazimierz Kędzierski 178-03-81 39R 8 Ż DM
3 10 1865 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec 21 Tomasz Katarzyna Lemińska Tekla Strzelecka Grabówka 17 Grzegorz Marianna Barnacka 1-37 33V-34R 12 T 41
30 5 1865 Lachowce Wojciech Grzybowski Bisówka Wielka 18 Jan Marianna Galińska Antonina Dłużniewska Bisówka Wielka 18 Karol Emilia Sinkiewicz szl. Roman Mirecki, Jan Zawadzki, Jan Nowicki 178-3-146 109V 10 Ż DM
13 11 1865 Żytomierz Leopold Sińkiewicz Żytomierz 42 Kazimierz Anna Kulczewska Franciszka Świrczewska Żytomierz 30 Józef Marianna Popławska (ob., wdowiec i dw.) Jan Gąsecki, Józef Lisowski 178-3-61 132V 93 Ż 156 DG
6 2 1866 Żytomierz Władysław Sinkiewicz Żytomierz 40 Leon Ludwika Doroszewicz Marianna Sulikowska z d.Sawlewicz Żytomierz 33 Jan Marianna (emeryt. żołnierz i 1-dw., wdowa) Kazimierz Świderski, Mikołaj Kulczycki 178-3-63 86R 19 Ż DG 139
24 4 1866 Żytomierz Leon Korzyński Żytomierz 46 Józef Teofila Pawłowska Józefa Wojciechowska Żytomierz 30 Andrzej Agata Janowska (emerut.żołn., wdowiec i dw.) Mikołaj Śmigierzewski i Konstanty Sinkiewicz 178-3-63 88V 28 Ż DG 144
10 11 1868 Białogródka Jan Sowiński Suchorzyńce 22 Aleksander Julia Sinkiewicz Karolina Ziobrowska par. Białogródka 17 Jakub Monika Tomasz Zarzycki, Wincenty Szwajdecki 178-03-81 390V 27 Ż DM
9 2 1869 Krzemieniec Jan Czekanowski Krzemieniec 25 Wojciech Marianna Detyniewicz Marianna Tasinkiewicz Krzemieniec 19 Tomasz Katarzyna Lewińska em. feldfebel Marcin Petruszewski, mieszcz. Ludwik Śledziński 1-48 36V 3 T
4 10 1870 Ołyka Mikołaj Sinkiewicz Krzywicze, par. Równe 22 Jakub Joanna Narolska Zuzanna Stankiewicz Humienniki 17 Emilian Apolonia Jaworska 491 45 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0025.htm
20 2 1872 Krzemieniec Jan Jachniewicz Krzemieniec 23 Teodor Balbina Tasinkiewicz Marcelina Tatarzyńska Krzemieniec 22 Piotr Tekla 1-62 27R 4 T 892
29 5 1872 Krzemieniec Grzegorz Strzelecki-Ternowy Grabówka 68w Józef Katarzyna Dąbrowska Antonina Piotrowska z Mikłaszewskich Krzemieniec 59w Jan Tekla Bartoszewicka mieszcz. Tomasz Tasinkiewicz, szer. Jan Wyszomirski 1-62 29R 8 T 894
12 2 1884 Torczyn Władysław Hyrycz Usicze 25 Kajetan Anastazja Romanowska Teresa Garczyńska Chorochoryń 19 Jakub Antonina Sinkiewicz Józef Garczyński, Jan Hyrycz, Piotr Garczyński 670 56 7 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20670/pages/PL_1_436_670_0032.htm
26 9 1893 Kuniów Józef Sińkiewicz (Mińkiewicz) Gurszczyzna 27w Antoni Rozalia Malinowska Józefa Staszewska Korytno 18 Wincenty Tekla Słowińska Leon Staszewski i Adolf Sokołowski 178-3-86 493V 13 Ż DM
5 2 1895 Szumsk Józef Kokurowski Marynki 37w Franciszek Anna Kucharska Aniela Sztynkiewicz Piaseczna 26 Piotr Marianna Leszczyńska nazwisko rodziców M Jastrzębscy, K - Sińkiewicz 01-233 227R 19 T
3 11 1902 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec 28 Mikołaj Tekla Piotrowska Maria Kowalska Krzemieniec 22 Józef Maria Osowska 32 R 11
7 9 1902 Tbilisi Józef Lakutis kowieńska gub. 33 Jan Zofia Sinkiewicz Zofia Pietrzak 16 Jan Marianna Korpilska Stanisław Mazurkiewicz, Jan Misiewicz 43 43 Tb
11 11 1903 Tbilisi Adam Sinkiewicz Bachmaty, pow. Aleksandrów, kowieńska g 29 Bogusław Katarzyna Rożeńska Paulina Ruppel Kanowa, terska obł. 23 Fryderyk Elżbieta Just Ferdynand Borkowski, Stefan Mikołajunas 75 49 Tb
1904 Łuck Wojciech Rusinkiewicz Jan Magdalena Bazan Maria Jakubowska nr aktu 19 t. III 439
22 5 1906 Tbilisi Ludwik Margulec Owrucz, wołyńska gub. 28 Marcin Anna Żurawska Józefa Jagodzińska kaliska gub. 19 Józef Florentyna Sinkiewicz Józef Dolaciński, Antoni Strzałkowski, Józef Russin 138 25 Tb
8 6 1914 Włodzimierz Wołyński Leonard Sosnowski (Sośnicki) Berezowicze, par. Łokacze 25 Leonard Karolina Sinkiewicz Antonina Kopczyńska Włodzimierz 20 Józef Maria Danilewicz 1058 63 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0063.htm
17 2 1932 Deraźne Bronisław Krasinkiewicz Janina Sokołowska Nosowicze 23 Michał Adela Żukowska 1019 62 137 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0036.htm
3 11 1935 Łuck Jarosław Ludowik Józefa Kondracka Stanisławka 24 Władysław Antonina Sinkiewicz 1063 59 236 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
1 2 Bolesław Sinkiewicz 23 Równe Wieś Jasiennicze 1862 Równe DW
4 1 Jakub Sinkiewicz 53 Równe Wieś Stawki 1862 Równe DW
3 6 Chł. Wiktor Sinkiewicz 39 Berezdów Mokre 1885 Równe DW
3 10 Żona Antonina z Sinkiewiczów 42 Berezdów Chyżawka 1885 Równe DW
6 14 Żona Anna z Sinkiewiczów 30 Berezdów Zakrynicze 1885 Równe DW
7 21 Chł. Wiktor Sinkiewicz 32 Berezdów Senihów 1885 Równe DW
11 .. 13 Sinkiewicz Aniela ur. Halicka, mieszcz, N-W, mąż prawosławny .. 30 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
76 146 Sinkiewicz Walenty Żołn. rez. 37 Korzec Korecki Chutor 1885 Równe DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl