Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 289 wyników dla: Horoszkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 11 1830 Deraźne Anna Horoszkiewicz 10/52 Postójne c. szlachetnych Franciszka i Marianny z Kowalskich 171-1-3 229R 25 R DM
13 9 1831 Kulczyny Marianna Horoszkiewicz 40 Peczyska Ur., zd. Czerniawska, mąż Józef, 2 synów: Jan, Jędrzej i córka Marianna 178-3-97 406V 77 Ż Mg
17 7 1831 Stepań Karolina Horoszkiewicz 1,5 Wyżka c. ur. Józefa i Małgorzaty z Kołodyńskich 171-1-4 209V 10 R DM
3 2 1835 Deraźne Franciszek Horoszkiewicz 44 Znamirówka szlachetny, budnik, pozostawił żonę, synów Jana i Joachima, córki Apolonię i Karolinę 171-1-8 193V 4 R DM
2 8 1836 Deraźne Katarzyna Horoszkiewicz 18 Znamirówka z d. Chodorowska, mąż Feliks 171-1-9 203R 20 R DM
14 12 1836 Deraźne Katarzyna Horoszkiewicz 2 Widymer c. ur. Grzegorza i Doroty z Jącelów 171-1-9 204V 31 R DM
14 2 1840 Stepań Teofila Horoszkiewicz 0.5 Omelanka c. Józefa i Małgorzaty z Kołodyńskich 880 187 V 4 AGAD DW
27 2 1842 Deraźne Marianna Horoszkiewicz 30 Ładessa z Praczkowskich, mąż Marcin, synowie Florian, Stanisław i Bazyli, córka Rozalia 881 250 V 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0265.htm
7 4 1842 Deraźne Paweł Horoszkiewicz 12/52 Znamirówka s. Marcina i Marianny z Praczkowskich 881 251 R 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0265.htm
29 8 1842 Deraźne Kamilla Horoszkiewicz 3 Debryca c. Feliksa i Apolonii z Kraśnikiewiczów 881 253 R 26 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0267.htm
22 2 1843 Deraźne Józefa Horoszkiewicz 3/52 Balarka c. Grzegorza i Doroty z Skierniewskich 882 188 V 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0190.htm
10 4 1845 Kulczyny Faustyna Chmielnicka 18/52 Krasiłów c. Antoniego i Marianny z Horoszkiewiczów 178-3-113 387R 46 Ż 746 DM
1 1 1848 Deraźne Grzegorz Horoszkiewicz 40 Balarka ż. Dorota z d. Skierniewska, s. Franciszek, c. Teresa, Marianna, Marcella, Teofila, Kornelia 171-1-14 257R 2 R 254 BW
23 5 1848 Deraźne Józef Horoszkiewicz 1 Balarka s. Grzegorza i Doroty z Mielnickich 171-1-14 259V 11 R 256 BW
17 9 1851 Stepań Hipolit Horoszkiewicz 1 Omelanka s. Szymona i Franciszki z Myszakowskich 171-2-1 207R 22 R 208 BW
22 11 1852 Deraźne Marcin Horoszkiewicz 48 Balarka ż. Marianna z Kowalskich, s. Florian, Stanisław, Jan, Franciszek, Józef, c. Rozalia 171-1-17 466R 19 R 469 BW
7 5 1852 Stepań Adela Lipińska 3 Huta c. Klemensa i Ludwiki z Horoszkiewiczów 171-1-17 494R 9 R 497 BW
1 10 1852 Stepań Ewa Horoszkiewicz 1/12 Omelanka c. Szymona i Franciszki z Myszakowskich 171-1-17 495R 15 R 498 BW
12 5 1854 Deraźne Ludwik Horoszkiewicz 2/52 Balarka s. Franciszka i Katarzyny z Grochowskich 171-1-37 357R 11 R 350 BW
18 7 1855 Deraźne Piotr Żukowski 26 Witalisówka s. Józefa i Elżbiety z Choroszkiewiczów 171-1-51 399R 19 R 401 BW
2 4 1858 Deraźne Jan Horoszkiewicz 14 Balarka s. Marcina i Marianny z Kowalskich 650-1-1 494R 11 R 555 BW
29 8 1860 Deraźne Józef Żukowski 66 Witalisówka ż. Elżbieta z Horoszkiewiczów, s. Wincenty, Ludwik, Antoni, Józef, c. Rozalia, Marianna, Wiktoria 171-3-24 258R 20 R 365 BW
23 3 1862 Deraźne Stanisław Chorążyczewski 1 Wowcze s. Macieja i Teresy z Horoszkiewiczów 887 168 9 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0091.htm
25 4 1863 Włodzimierz Tekla Szewczuk 1 Owadno c.w.ż. Józefa i Marianny z Horoszkiewiczów 798 67 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0036.htm
8 4 1873 Kulczyny Marianna Horoszkiewicz 3 Peczyska c. Wincentego i Małgorzaty z Krzywickich 17-1-235 652R 40 Ch 1275 OY
29 1 1884 Kuniów Rozalia Horoszkiewicz 70 Borowica z Górskich, wdowa po Józefie, potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-3-78 797R 4 Ż DM
4 3 1916 Włodzimierz Anna Jakubczuk 72 m.Włodzimierz z Horoszkiewiczów wdowa po śp.Terenciuszu Jakubczuk 1077 6-7 20 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0004.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
13 6 1814 Torczyn Jan Antoni Swinkowski Torczyn Bazyli Marianna de Horoskow Jan Horoszkiewicz, Marianna Janiszewska 18 24 EH Ł
12 4 1827 Czartorysk Maryanna Eufrozyna Naumowicz Majdan Lesiszcze Jan Dorota Kołodyńska Józef Horoszkiewicz, Teresa Kołodyńska - ż. Grzegorza; ch: 12.04. 813 135a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0135.htm
6 2 1827 Czartorysk Apolonia Horoszkiewicz Majdan Grabina Franciszek Marianna Kowalska Kajetan Kołodyński, Elżbieta - ż. Żuchowskiego; ch: 06.02. 813 134 4 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0134.htm
15 4 1828 Deraźne Katarzyna Anastazja Kołodyńska Majdan Lipieński Eliasz Elżbieta Borecka ch. 17.04.1828, Ur. Grzegorz Horoszkiewicz, Anastazja Kołodyńska 171-1-1 198R 11 R Mg
5 2 1828 Stepań Józef Jędrzej Ignacy Bielawski Wyrka Tomasz Marianna Kołodyńska ch. 6.02.1828, Antoni Kołodyński, W. Małgorzata Horoszkiewicz, asys. W. Piotr Dąbrowski, Ur. Katarzy 171-1-1 206V 2 R Mg 709
16 12 1828 Stepań Ludwik Horoszkiewicz Wyrka Józef Małgorzata Kołodyńska ch.16.12.1828, Ur. Kazimierz Seredziński, Ur. Marianna Bielawska ż. Tomasza 171-1-1 210R 36 R Mg 710
1 5 1829 Deraźne Józef Żukowski Chołoniewicze Józef Helena Horoszkiewicz Marcin Grochowski i Dorota Horoszkiewicz 171-1-2 196R 18 R DM
18 1 1830 Stepań Karolina Bielawska Wyżka Tomasz Marianna Kołodyńska Kazimierz Seredyński i Małgorzata Horoszkiewicz 171-1-3 231R 1 R DM
23 8 1830 Deraźne Anna Horoszkiewicz Postójne Franciszek Marianna Kowalska Józef Żukowski i Anna Chorążyczewska 171-1-3 223R 22 R DM
28 2 1831 Kulczyny Jan Trębecki Peczyska Antoni Klara Rutkowska chrzest: 1831.03.01, Ur. Ur. Grzegorz Czarnicki, Ur. Marianna Horoszkiewicz, ż. Józefa 178-3-97 376R 14 Ż Mg
28 1 1831 Stepań Karolina Horoszkiewicz Wyżka Józef Małgorzata Kobylańska Dominik Kołodyński i Agnieszka Seredyńska ż. Kazimierza 171-1-4 198V 2 R DM
14 9 1831 Deraźne Joachim Horoszkiewicz Postójne Franciszek Marianna Kowalska Józef Żukowski i Brygida Grochowska ż. Marcina 171-1-4 257V 13 R DM
24 12 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Aleksander Wincenty Usik Starokonstantynów Jan Barbara Aleksandrowicz Dymitr Choroszkiewicz sprawnik ziemski i Teresa Baranowska ż. Stanisława, asyst. Andrzej Siemiątkowski horodniczy starokonstantynowski i Paulina Godziemba ż. Andrzeja 178-3-97 164V 87 Ż 315 DM
9 6 1832 Deraźne Piotr Jan Żukowski Postójne Józef Elżbieta Horoszkiewicz Marcin Grochowski i Tekla Chodorowska, Piotr Łączyński Barbara Dackowska ż. Michała 171-1-5 192V 17 R DM
1 7 1832 Deraźne Jan Naumowicz Postójne Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Franciszek Horoszkiewicz i Ewa Kownacka 171-1-5 193R 20 R DM
25 11 1832 Deraźne Katarzyna Horoszkiewicz Chołoniewicze Grzegorz Dorota Igulon Marcin Grochowski i Tekla Chodorowska 171-1-5 195V 35 R DM
6 1 1833 Stepań Aniela Bielawska Wyżka Tomasz Marianna Kołodyńska Marcin Kołodyński i Małgorzata Horoszkiewicz ż. Józefa 171-1-6 206R 2 R DM
22 5 1833 Deraźne Onufry Żołędziowski Nerucze Jan Marianna Grochowska Marcin Grochowski i Dorota Horoszkiewicz 171-1-6 193R 15 R DM
12 8 1833 Deraźne Karolina Horoszkiewicz Widymir Franciszek Marianna Kowalska Józef Żukowski i Gertruda Kamińska, Michał Daćkowski i Brygida Grochowska 171-1-6 194R 21 R DM
9 12 1833 Deraźne Rozalia Horoszkiewicz Ładyssa Marcin Marianna Praczkowska Dionizy Grochowski i Helena Żukowska 171-1-6 195V 28 R DM
15 10 1834 Deraźne Teresa Horoszkiewicz Widymir Grzegorz Dorota Skierniewska dopełnienie 881 236 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0248.htm
15 10 1834 Deraźne Teresa Oroszkiewicz (Horoszkiewicz) Widymer Grzegorz Dorota Skierniewska chrzest z samej wody; Tomasz Praszkowski i Tekla Chodorowska 171-1-7 198R 31 R DM
12 8 1834 Stepań Marianna Horoszkiewicz Wyżka Józef Małgorzata Kołodyńska Kazimierz Seredyński i Eleonora Bielawska ż. Ludwika 171-1-7 214V 38 R 222 DM
25 9 1834 Stepań Walerian Bielawski Wyżka Tomasz Marianna Kołodyńska Antoni Kołodyński i Małgorzata Horoszkiewicz ż. Józefa 171-1-7 215V 42 R 223 DM
11 10 1835 Łuck Teofila Chodorowska Majdan Siekierzycki Jakub Tekla Kowalska Hipolit Osiński, Marianna Horoszkiewicz wdowa 373 36 71 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0019.htm
16 2 1835 Deraźne Julianna Rozkowińska Chołoniewicze Mateusz Anna Jezierska Wojciech Domalewski i Marianna Horoszkiewicz, Tomasz Praszkowski i Marianna Radziewicz 171-1-8 185V 5 R DM
11 7 1835 Deraźne Małgorzata Horoszkiewicz Znamirówka Franciszek Marianna Kowalska Józef Chodorowski i Krystyna Kopiej 171-1-8 187R 16 R DM
9 9 1835 Deraźne Wiktoria Żukowski Znamirówka Józef Elżbieta Horoszkiewicz Wincenty Kopiej i Tekla Chodorowska 171-1-8 188R 20 R DM
1 5 1836 Deraźne Florian Horoszkiewicz Ładessa Marcin Marianna Praszkowska Kazimierz Chodorowski i Magdalena Praszkowska 171-1-9 191V 16 R DM
22 9 1836 Deraźne Władysław Rozkowiński Lipne Mateusz Anna Jezierska Paweł Bobr i Zofia Borowska, Jan Ihnatowicz i Marianna Horoszkiewicz 171-1-9 193V 30 R DM 0
11 10 1839 Stepań Teofila Horoszkiewicz Omelanka Józef Małgorzata Kołodyńska 879 203 R 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0205.htm
12 12 1839 Kulczyny Anna Witwicka Peczyska Ksawery Domicela Dębicka Jan Horoszkiewicz i Marianna Krzywicka ż. Mateusza 178-3-112 360V 106 Ż 694 DM
8 1 1839 Deraźne Marianna Horoszkiewicz Widymir (Majdan) Grzegorz Dorota Jącel 879 180 R 1 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0182.htm
18 3 1839 Deraźne Kamilla Horoszkiewicz Debryca Feliks Apolonia Kraśnikiewicz 879 182 R 15 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0184.htm
9 8 1840 Deraźne Teofila Horoszkiewicz Widymir Grzegorz Dorota Jeniel 880 165 V 27 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0182.htm
17 5 1840 Deraźne Stanisław Horoszkiewicz Ładessa Marcin Marianna Praczkowska 880 164 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0180.htm
14 1 1842 Deraźne Paweł Horoszkiewicz Ładessa Maciej Marianna Praczkowska 881 236 R 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0247.htm
? 1 1842 Deraźne Franciszek Horoszkiewicz Widymir Grzegorz Dorota Skierniewska dopełnienie 881 236 V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0248.htm
17 8 1842 Deraźne Albina Józefa Horoszkiewicz Debryca Feliks Apolonia Krasińska 881 241 V 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0255.htm
15 7 1842 Kulczyny Stefan Bujalski Peczyska Michał Agata Żydkiewicz Jan Horoszkiewicz i Kapitulina Nowakowska panna 178-51-485 374R 65 Ż 383 DM
17 10 1842 Kulczyny Franciszka Horoszkiewicz Peczyska Jan Marianna Witalewska Grzegorz Czernicki i Agata Bujalska ż. Michała 178-51-485 378R 99 Ż 387 DM
28 8 1843 Stepań Augustyn Horoszkiewicz Omelanka Józef Małgorzata Kołodyńska 882 198 V 35 AGAD DW
5 2 1843 Deraźne Józefa Horoszkiewicz Balarka Grzegorz Dorota Skierniewska 882 178 R 5 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0179.htm
5 5 1843 Deraźne Jan Horoszkiewicz Ładessa Marcin Marianna Kowalska 882 180 R 17 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0181.htm
31 1 1844 Deraźne Julian Walczyński Balarka Józef Franciszka Sawicka Feliks Horoszkiewicz, Katarzyna Kopiej mężatka 883 168 V 4 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0179.htm
1 2 1844 Deraźne Teofila Żołędziewska Balarka Adam Franciszka Burzyńska Feliks Horoszkiewicz, Agnieszka Naumowicz 883 168 V 5 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0179.htm
30 11 1844 Deraźne Kornelia Horoszkiewicz Widymir Grzegorz Dorota Skierniewska 884 201 V 10 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0208.htm
2 1 1845 Kuniów Antoni Horoszkiewicz Radohoszcza Wielka Andrzej Teresa Siewin 884 95 R 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0098.htm
23 7 1845 Deraźne Klemens Horoszkiewicz Debryca Feliks Apolonia Krasinkiewicz 884 205 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0211.htm
18 11 1845 Deraźne Wojciech Domalewski Zahułek Stanisław Rozalia Kowalska 1-dw. Michał Kruszeński, Maryanna Horoszkiewicz mężatka 884 207 R 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0213.htm
9 1 1845 Stepań Jan Bielawski Omelanka Ludwik Eleonora Krasińska Dominik Kołodyński i Małgorzata Horoszkiewicz ż. Józefa 884 221V 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0228.htm
13 3 1846 Deraźne Emilia Chodorowska Tuchirz Józef Józefa Bielawska Feliks Horoszkiewicz / Antonina Kruszewska 885 190 V 10 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0197.htm
18 10 1846 Deraźne Franciszek Horoszkiewicz Ładessa Marcin Maryanna Kowalska Franciszek Bielawski / Magdalena Praczkowska 885 193 V 27 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0204.htm
16 4 1847 Stepań Sabina Miczewska Omelanka Jan Katarzyna Myszakowska Józef B..ski i Ludwika Horoszkiewicz panna 171-1-13 224V 17 R 233 DM
2 4 1848 Stepań Antonina Sulikowska Temne Wincenty Anna Stelmach Kazimierz Seredziński żonaty i Katarzyna Myczewska ż. Jana, asyst. Szymon Horoszkiewicz kawaler i Franciszka Myszkowska panna 171-1-14 268R 19 R 265 DM
9 10 1848 Stepań Adela Lipińska Słoboda Huta Klemens Ludwika Horoszkiewicz Kazimierz Kuczyński i Katarzyna Chorążyczewska panna 171-1-14 272V 44 R 270 DM
15 5 1848 Deraźne Józef Choroszkiewicz Balarka Grzegorz Dorota Joncel chrzest 16.05.1848, Mateusz Bielawski i Ewa Kowalska mężatka 171-1-14 245R 14 R 242 BW
7 6 1848 Kulczyny Karol Chmielnicki Krasiłów Antoni Maria Horoszkiewicz Franciszek Bobrowski i Marianna 178-3-117 500V 47 Ż 983 DM
8 6 1848 Kulczyny Małgorzata Rutkowska Peczyska Michał Wincentyna Czerniawska Michał Zdanowicz i Marianna Horoszkiewicz ż. Jana 178-3-117 501R 48 Ż 984 DM
26 1 1849 Starokonstantynów Józef Horoszkiewicz Weremijówka Andrzej Teresa Sawicz 178-3-118 3V-4R 11 Ż
16 7 1849 Deraźne Józefa Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka chrzest 17.07.1849, Mateusz Bielawski i Apolonia Horoszkiewicz mężatka 171-1-15 334 23 R 335 BW
2 12 1849 Deraźne Józef Horoszkiewicz Balarka Marcin Marianna Kowalska chrzest 4.12.1849, Mateusz Bielawski i Tekla Skarlińska 171-1-15 338 38 R 339 BW
3 8 1849 Klewań Aniela Kamińska Ruda Mateusz Rozalia Żukowska chrzest 7.08.1849, Feliks Horoszkiewicz i Karolina Susinecka mężatka, as. Franciszek Guzowski i Katarzyna Żukowska mężatka 171-1-15 245V-246R 27 R 248 BW
14 2 1850 Deraźne Józefa Horoszkiewicz Balarka Franciszek Katarzyna Grochowska chrzest 15.02.1850, Antoni Skarliński i Ewa Kowalska mężatka 171-1-16 675V-676R 11 R 688 BW 0
12 8 1850 Deraźne Franciszek Żukowski Postójne Ludwik Aniela Krasinkiewicz chrzest 13.08.1850, Antoni Żukowski i Marianna Horoszkiewicz 171-1-16 679V-680R 25 R 692 BW
20 7 1850 Stepań Symforian Lipiński Huta Wojciech Ludwika Horoszkiewicz chrzest 21.07.1850, Ludwik Horoszkiewicz i Julianna Myczkowska ż. Recesa 171-1-16 699V-700R 27 R 712 BW
16 10 1850 Stepań Hipolit Horoszkiewicz Omelanka Szymon Franciszka Myszakowska chrzest 22.10.1850, Dominik Kołodyński i Karolina Bielawska panna 171-1-16 702V-703R 42 R 715 BW 0
20 10 1850 Stepań Aleksander Horoszkiewicz Omelanka Ludwik Ewa Seredzińska chrzest 22.10.1850, Józef Seredziński i Aniela Bielawska panna 171-1-16 703V-704R 43 R 716 BW
27 12 1850 Stepań Stefan Mycewski [Micewski] Omelanka Jan Katarzyna Myszakowska chrzest 31.12.1850, Szymon Horoszkiewicz i Julianna Myszakowska panna, as. Dominik Sulikowski i Antonina Myszakowska panna 171-1-16 705V-706R 55 R 718 BW
1 2 1851 Deraźne Franciszek Bielawski Balarka Maciej Anna Kopiej chrzest 2.02.1851, Franciszek Choroszkiewicz i Ewa Kowalska mężatka 171-2-1 126V-127R 8 R 129 BW
11 3 1851 Deraźne Ewa Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Kownacka chrzest 12.03.1851, Maciej Bielawski i Apolonia Choroszkiewicz mężatka 171-2-1 127V-128R 10 R 130 BW
9 6 1851 Deraźne Antonina Kołodyńska Balarka Wincenty Domicela Naumowicz chrzest 11.06.1851, Feliks Choroszkiewicz i Paulina Grochowska mężatka 171-2-1 129V-130R 19 R 132 BW
25 8 1851 Deraźne Karolina Oroszkiewicz [Horoszkiewicz] Balarka Franciszek Katarzyna Grochowska chrzest 26.08.1851, Antoni Skarliński i Anna Bielawska mężatka 171-2-1 131V-132R 26 R 134 BW
18 9 1851 Deraźne Aniela Podgórska Znamirowka Stanisław Małgorzata Chodorowska chrzest 23.09.1851, Feliks Horoszkiewicz i Agata Chodorowska 171-2-1 132V-133R 28 R 135 BW
20 11 1851 Deraźne Franciszek Kowalski Balarka Jan Ewa Bielawska chrzest 6.12.1851, Stefan Kowalski i Marianna Horoszkiewicz mężatka 171-2-1 133V-134R 34 R 136 BW
24 12 1851 Deraźne Paulina Horoszkiewicz Balarka Feliks Apolonia Krasinkiewicz chrzest 25.12.1851, Antoni Skarliński i Marianna Krasinkiewicz 171-2-1 134V-135R 36 R 137 BW
17 10 1851 Stepań Rozalia Chomicz Huta Jan Agnieszka Myszakowska chrzest 18.10.1851, jednodworzec Jakub i Franciszka Choroszkiewicz ż. Szymona 171-2-1 191V-192R 39 R 193 BW
22 9 1852 Stepań Józef Wrześniowski Omelanka Kajetan Apolonia Bielawska chrzest 28.09.1852, Stanisław Horoszkiewicz i Ewa Horoszkiewicz ż. Ludwika 171-1-17 480V-481R 41 R 484 BW
15 3 1852 Stepań Teofila Horoszkiewicz Omelanka Ludwik Ewa Seredzińska chrzest 16.03.1852, Stanisław Horoszkiewicz i Aniela Bielawska ż. Piotra 171-1-17 471V-472R 14 R 475 BW
6 9 1852 Stepań Ewa Horoszkiewicz Omelanka Szymon Franciszka Myszakowska chrzest 7.09.1852, Stanisław Horoszkiewicz i Marianna Kołodyńska ż. Dominika 171-1-17 478V-479R 36 R 482 BW
30 8 1852 Stepań Joanna Bielawska Omelanka Franciszek Ludwika Dawidowicz chrzest 31.08.1852, Tomasz Bielawski i Ewa Horoszkiewicz ż. Ludwika 171-1-17 478V-479R 34 R 482 BW
24 11 1853 Deraźne Michał Krzywokulski Balarka Józef Rozalia Kamińska chrzest 26.11.1853, Antoni Skarliński i Katarzyna Horoszkiewicz ż. Franciszka 171-1-33 517V-518R 23 R 509 BW
7 2 1853 Stepań Adela Lipińska Huta Klemens Ludwika Horoszkiewicz chrzest 16.02.1853, Franciszek Borecki i Marianna Domaszewicz ż. Wincentego 171-1-33 530V-531R 5 R 522 BW
3 8 1853 Stepań Malwina Bielawska Omelanka Piotr Aniela Charucka chrzest 9.08.1853, Ludwik Horoszkiewicz i Franciszka Bielawska ż. Ludwika 171-1-33 535V-536R 21 R 527 BW
5 9 1853 Stepań Anna Horoszkiewicz Omelanka Szymon Franciszka Myszakowska chrzest 6.09.1853, Stanisław Horoszkiewicz i Pelagia Wrześniewska ż. Kajetana 171-1-33 537V-538R 27 R 529 BW
1 5 1854 Deraźne Ludwik Horoszkiewicz Balarka Franciszek Katarzyna Grochowska chrzest 2.05.1854, Antoni Skarliński i Anna Bielawska ż. Macieja 171-1-37 341V-342R 15 R 337 BW
22 8 1854 Deraźne Franciszka Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka chrzest 23.08.1854, Feliks Horoszkiewicz i Ewa Chorążyczewska ż. Wojciecha 171-1-37 343V-344R 23 R 339 BW
25 6 1855 Deraźne Piotr Domalewski Zahułek Stanisław Rozalia Kowalska chrzest 4.07.1855, Konstanty Kopiej i Marianna Choroszkiewicz wdowa 171-1-51 384V-385R 7 R 388 BW
25 9 1855 Deraźne Marianna Choroszkiewicz Balarka Franciszek Katarzyna Grochowska chrzest 2.10.1855, Antoni Żukowski i Dorota Dawidowicz ż. Szymona 171-1-51 386V-387R 13 R 390 BW
30 10 1855 Deraźne Anastazy Horoszkiewicz Debryca Feliks Apolonia Krasinkiewicz chrzest 1.11.1855, Antoni Skarliński i Dorota Dawidowicz ż. Szymona 171-1-51 387V-388R 15 R 391 BW
17 9 1857 Kulczyny Tekla Horoszkiewicz Peczyska Jan Marianna Witalewska Jan Pawłowski i Agata Bujalska ż.. Michała 178-3-125 136V-137R 76 Ż 262-263 DM
19 6 1857 Deraźne Antonina Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka chrzest 20.06.1857, Feliks Horoszkiewicz i Anna Bielawska ż. Macieja 171-1-72 334V-335R 9 R 457 BW
14 8 1857 Deraźne Ewa Żukowska Witalisówka Antoni Honorata Domalewska chrzest 18.08.1857, Paweł Kopiej i Apolonia Horoszkiewicz ż. Feliksa 171-1-72 335V-336R 11 R 458 BW
19 3 1858 Kulczyny Marianna Kaszpir Peczyska Marcin Agnieszka Sakowska Jan Horoszkiewicz i Domicela Stachowska ż. Stefana 178-3-127 116V-117R 25 Ż 229-230 DM
15 8 1858 Kulczyny Jacek Górski Kulczyny Jakub Marianna Pawłowska Grzegorz Kurdybanowski i Rozalia Horoszkiewicz wdowa 178-3-127 125V-126R 78 Ż 247-248 DM
13 9 1858 Deraźne Konstancja Horoszkiewicz Balarka Franciszek Katarzyna Grochowska chrzest 18.09.1858, Witalis Kołodyński i Apolonia Horoszkiewicz ż. Feliksa 650-1-1 478V-479R 28 R 529 BW
28 11 1859 Deraźne Józefa Naumowicz Znamirówka Jan Teofila Kowalska chrzest 29.11.1859, Stanisław Horoszkiewicz i Aniela Bielawska panna 171-1-73 414V-415R 35 R 400 BW
14 9 1859 Deraźne Adam Chorążyczewski Wowcze Maciej Teresa Choroszkiewicz chrzest 29.09.1859, Szymon Dawidowicz i Marianna Choroszkiewicz panna 171-1-73 412V-413R 28 R 398 BW
1 2 1859 Kulczyny Antonina Horoszkiewicz Peczyska Jan Marianna Witalewska Andrzej Horoszkiewicz i Franciszka Krzywicka 178-3-129 114V-115R 9 Ż 240-241 DM
12 7 1859 Deraźne Rozalia Bielawska Balarka Maciej Anna Kopiej chrzest 13.07.1859, Jan Kopiej i Malwina Choroszkiewicz panna 171-1-73 410V-411R 22 R 396 BW
1 3 1860 Łuck Maria Horoszkiewicz Werpeta Jan Magdalena Dąbrowska 841 359-360 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0199.htm
10 5 1860 Deraźne Klemens Żukowski Witalisówka Antoni Honorata Domalewska chrzest 22.05.1860, Adam Kopiej i Apolonia Horoszkiewicz ż. Feliksa 171-3-24 236V-237R 18 R 324-325 BW
31 5 1862 Bazalia Petronela Horoszkiewicz Hrycyki Wincenty Małgorzata Krzywicka Michał Kosowski i Agnieszka Słupska 178-3-131 77V-78R 61 Ż DM 0
14 5 1862 Deraźne Malwina Grochowska Balarka Józef Marianna Horoszkiewicz Witalis Kołodyński i Katarzyna Horoszkiewicz ż. Franciszka 887 134-135 19 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0072.htm
23 9 1862 Deraźne Adolf Chorążyczewski Wowcze Maciej Teresa Horoszkiewicz Jan Chorążyczewski i Rozalia Sarnecka ż. Łukasza 887 140-141 28 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0075.htm
6 11 1862 Deraźne Karol Horoszkiewicz Balarka Stanisław Franciszka Grochowska Adam Grochowski i Ewa Chorążyczewska ż. Mikołaja 887 148-149 38 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0079.htm
10 2 1862 Stepań Konstancja Pietrołaj Omelanka Wojciech Eufrozyna Myszakowska Wojciech Myszakowski i Franciszka Horoszkiewicz ż. Szymona 887 243-244 7 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0133.htm
17 7 1862 Stepań Józef Bielawski Omelanka Walerian Marcelina Sulikowska Józef Bielawski i Kamila Horoszkiewicz ż. Stanisława 887 257-258 35 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0140.htm
22 11 1862 Stepań Antonina Borecka Omelanka Michał Wiktoria Onuchowska Adam Bielawski i Franciszka Horoszkiewicz ż. Szymona 887 267-268 52 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0145.htm
20 11 1862 Stepań Antonina Sawicka Wyrka Wojciech Marianna Czarnecka Szymon Sulikowski i Franciszka Horoszkiewicz ż. Szymona 887 267-268 53 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0145.htm
4 1 1862 Kulczyny Wiktoria Horoszkiewicz Peczyska Jan Marianna Witalewska Michał Bujalski i Franciszka Krzywicka 178-3-131 144V-145R 9 Ż 276-277 DM
4 1 1862 Kulczyny Ewa Horoszkiewicz Peczyska Jan Marianna Witalewska Wojciech Wierzbicki i Marianna Mikulska 178-3-131 144V-145R 10 Ż 276-277 DM
22 6 1863 Deraźne Adam Horoszkiewicz Balarka Franciszek Katarzyna Grochowska chrzest 24.06.1863, Stanisław Horoszkiewicz i Franciszka Horoszkiewicz ż. Mikołaja 650-1-2 233V-234R 26 R 303 BW
29 3 1863 Deraźne Kazimierz Praczkowski Ładessa Hipolit Marianna Sawicka chrzest 1.04.1863, Franciszek Horoszkiewicz i Apolonia Packowska zamężna 650-1-2 230V-231R 17 R 300 BW
13 1 1863 Deraźne Konstancja Anuszkiewicz Makarówka Michał Zofia Chorążyczewska chrzest 24.01.1863, Józef Ihnatowicz i Malwina Horoszkiewicz panna 650-1-2 227V-228R 8 R 297 BW
1 10 1863 Bazalia Antonina Horoszkiewicz Hrycyki Wincenty Małgorzata Krzywicka Michał Kosowski i Paulina Juszkiewicz 17-1-7 30V-31R 120 Ch 61-62 DM
13 12 1863 Kulczyny Piotr Bykalski [Bekalski] Peczyska Klemens Marianna Gudepska [Gudebska] Jan Horoszkiewicz i Wiktoria Krzywicka, asyst. Józef Krzywicki i Katarzyna Wolska 17-1-235 31V-32R 118 Ch 63-64 DM
27 11 1863 Deraźne Ludwik Przybyszewski Makarówka Gabriel Anna Kopiej chrzest 1.12.1863, Józef Ihnatowicz i Malwina Horoszkiewicz panna 650-1-2 237V-238R 39 R 307 BW 0
26 1 1863 Stepań Antonina Horoszkiewicz Omelanka Stanisław Kamila Bilawska [Bielawska?] chrzest 27.01.1863, Jan Bilawski [Bielawski?] i Agnieszka Miczewska ż. Rafała 650-1-2 307V-308R 8 R 388 BW
16 2 1863 Stepań Emilia Seredzińska Omelanka Józef Marianna Burawska chrzest 17.02.1863, Kajetan Wrześniowski i Franciszka Horoszkiewicz ż. Szymona 650-1-2 310V-311R 18 R 391 BW
15 2 1863 Stepań Symforian Horoszkiewicz Omelanka Ludwik Ewa Seredzińska chrzest 17.02.1863, Franciszek Kołodyński i Wiktoria Kołodyńska ż. Ludwika 650-1-2 310V-311R 19 R 391 BW
3 3 1863 Stepań Izydor Bilawski Omelanka Józef Michalina Kozłowska chrzest 3.03.1863, Adam Bilawski i Kamila Horoszkiewicz ż. Stanisława 650-1-2 311V-312R 23 R 392 BW 0
2 3 1863 Stepań Katarzyna Burawska Temne Tomasz Antonina Lipińska chrzest 10.03.1863, Stanisław Horoszkiewicz i Franciszka Burawska ż. Jana 650-1-2 311V-312R 24 R 392 BW
22 5 1863 Stepań Anastazy Bilawski Omelanka Adam Zofia Jasińska chrzest 26.05.1863, Józef Seredziński i Kamila Horoszkiewicz ż. Stanisława 650-1-2 315V-316R 46 R 396 BW
9 11 1863 Stepań Kornelia Miczewska Omelanka Rafał Agnieszka Bilawska chrzest 10.11.1863, Stanisław Horoszkiewicz i Michalina Bilawska ż. Józefa 650-1-2 320V-321R 73 R 401 BW
17 12 1863 Stepań Narcyza Myszakowska Omelanka Wojciech Aniela Janicka chrzest 22.12.1863, Franciszek Kołodyński i Kamila Horoszkiewicz ż. Stanisława 650-1-2 322V-323R 80 R 403 BW
25 1 1864 Kulczyny Paulina Horoszkiewicz Peczyska Jan Marianna Witalewska Józef Lisowski i Marianna Bykalska, asyst. Michał Bykalski i Marianna Mikulska 17-1-235 64V-65R 12 Ch 126-127 DM
15 8 1864 Kulczyny Aleksander Sawicki Peczyska Konstanty Franciszka Horoszkiewicz Józef Budziński i Teofila Lisowska, asyst. Jakim Pawłowski i Sabina Gustyńska 17-1-235 83V-84R 88 Ch 164-165 DM
3 1 1864 Deraźne Michalina Przybyszewska Makarówka Władysław Marianna Janicka chrzest 6.01.1864, Feliks Horoszkiewicz i Franciszka Anuszkiewicz ż. Władysława 171-1-83 240V-241R 3 R 264 BW
24 5 1864 Deraźne Franciszek Grochowski Balarka Józef Marianna Horoszkiewicz chrzest 25.05.1864, Józef Kołodyński i Katarzyna Horoszkiewicz ż. Franciszka 171-1-83 244V-245R 15 R 268 BW
2 6 1864 Deraźne Jan Chorążyczewski Wowcze Maciej Teresa Horoszkiewicz chrzest 4.06.1864, Jan Chorążyczewski i Franciszka Domalewska panna 171-1-83 245V-246R 18 R 269 BW
19 9 1864 Deraźne Józefa Horoszkiewicz Balarka Stanisław Franciszka Grochowska chrzest 20.09.1864, Adam Grochowski i Ewa Chorążyczewska ż. Mikołaja 171-1-83 247V-248R 24 R 271 BW
13 3 1866 Kulczyny Aleksander Horoszkiewicz Peczyska Wincenty Małgorzata Krzywicka Jakim Pawłowski i Wiktoria Krzywicka, asyst. Józef czernicki i Franciszka Rutkowska 17-1-235 177V-178R 24 Ch 347-348 DM
10 4 1866 Kulczyny Elżbieta Lisowska Peczyska Józef Teofila Szmiglewska Tomasz Pawłowski i Wiktoria Krzywicka, asyst. Jan Horoszkiewicz i Katarzyna Wolska 17-1-235 179V-180R 32 Ch 351-352 DM
24 6 1872 Kulczyny Piotr Lisowski Peczyska Józef Teofila Szmigielska Tomasz Pawłowski i Anna Horoszkiewicz 17-1-235 528V-528R 71 Ch 1029-1030 OY
5 10 1872 Kulczyny Franciszek Horoszkiewicz Peczyska Wincenty Małgorzata Krzywicka Klemens Chodorowski i Franciszka Rutkowska 17-1-235 537V-537R 107 Ch 1047-1048 OY
14 3 1874 Kulczyny Helena Sangowicz Peczyska Józef Katarzyna Pawłowska Jakim Pawłowski i Rozalia Pawłowska, asyst. Wincenty Horoszkiewicz i Franciszka Krzywicka 17-1-235 671V-672R 33 Ch 1313-1314 DM 0
29 3 1874 Kulczyny Aleksandra Rutkowska Peczyska Jan Franciszka Krzywicka Antoni Duchniewicz i Anna Horoszkiewicz, asyst. Wincenty Krzywicki i Anna Krzywicka 17-1-235 672V-673R 38 Ch 1315-1316 DM
14 1 1884 Łanowce Hilary Mieczysław Horoszkiewicz Kozaczki Antoni Helena Haczkiewicz Jan Roguski i Wiktoria Bonecka panna 1-78 99V-100R 2 560 DM
25 5 1900 Ostropol Kazimierz Bańkowski Czarna Ignacy Benigna Baszota Mikołaj Horoszkiewicz i Apolinaria Limońska ż. Andrzeja 17-1-323 371V-372R 22 Ch 726-727 DM
30 8 1900 Ostropol Bronisław Fijałkowski Czarna Jan Maria Wiszniowska Bronisław Horoszkiewicz i Helena Petrykowska 17-1-323 375V-376R 36 Ch 734-735 DM
28 9 1904 Ostropol Wacława Korbut Futor Naruszczak Stanisław Paulina Simbrowska Władysław Horoszkiewicz i Irena Szumska panna 17-1-323 438V-439R 44 Ch 856-857 DM
30 11 1906 Młynów Jan Kuczalski Kulczyny Franciszek Anna Horoszkiewicz gub. Wołyńska, pow. Starokonstantynów, Kulczyny, Franciszek Gałaciński, Karolina Kuczalska panna, chrzest w Kulczynach 740-2-414 26V 128 R 1496 RK
27 6 1915 Starokonstantynów Władysław Pawłowski Łahodyńce par. Kulczyny Joachim Maria Horoszkiewicz Faustyn Pawłowski i Anastazja Horoszkiewicz panna 17-2-90 19V-20R 79 Ch 40-41 DM
20 12 1921 Sarny Malwina Dziekańska Osty Lucjan Weronika Horoszkiewicz Anastazy Feliński, Teofila Dziekańska 740-4-753 58R 62 R 61 AS
4 4 1922 Sarny Czesław Filiński Osty Stanisław Bronisława Horoszkiewicz Lucjan Wysocki, Józefa Filińska 740-4-753 79V 24 R 83 AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
3 2 1829 Deraźne Grzegorz Horoszkiewicz Majdan Lipieński 23 Jan Anna Rosińska Dorota Jancel Majdan Lipieński 20 Jan Anna Roman Józef Żukowski, Dionizy Grochowski 171-1-2 198R 1 R DM
22 11 1831 Kulczyny Józef Horoszkiewicz Peczyska 40w Jan Barbara Zytecka Rozalia Gorska Dubiszcze 18 Jan Katarzyna Krotowicz Urodzeni, świad: Ur. Bazyli Rutkowski, Tomasz Krzywicki 178-3-97 396R 28 Ż Mg
5 2 1833 Deraźne Marcin Horoszkiewicz Postójne 20 Jan Anna Rozińska Marianna Praszkowska Postójne 18 Mikołaj Marianna Mozdzierska Józef Żukowski, Michał Krasińkiewicz 171-1-6 197V 4 R DM
11 9 1834 Deraźne Jan Iwanowski Lipne 40 Stefan Aleksandra Burzyńska Marianna Dworzecka Lipne Stanisław Konstancja Jakubowska Konstancja Dworzecka-matka p. młodej, Wincenty Praszkowski, Marcin Horoszkiewicz 171-1-7 201R 5 R DM
17 11 1835 Deraźne Feliks Horoszkiewicz Znamirówka 24 Jan Anna Rosińska Katarzyna Chodorowska Znamirówka 18 Jan Marcela Oszczypkowska Józef Żukowski, Michał Krasnikiewicz, Marcin Horoszkiewicz 171-1-8 192V 5 R DM
24 10 1837 Kulczyny Jan Horoszkiewicz Peczyska 20 Józef Marianna Bystrzycka Marianna Witalewska Peczyska 17 Andrzej Tekla Mikulska Dawid Czernicki, Andrzej Gilewicz 178-3-108 257R 21 Ż 502 DM
19 6 1838 Bazlia - f. Tereszki Michał Bujalski Peczyska par. Kulczyny 20 Leon Apolonia Zawadzka Anna Żytkiewicz Tryski p Józef Katarzyna Kuklińska Mateusz Krzywicki, Andrzej Horoszkiewicz, Katarzyna Pelewska 178-3-110 259R 10 Ż 513 DM
24 7 1838 Butowce Mikołaj Błażejewski Wierzbówka 30w Eliasz Magdalena Jaworska Anna Żytkiewicz Wierzbówka 25 Józef Katarzyna Daniewicz Szymon Sałaciński, Józef Horoszkiewicz 178-3-110 224V 7 Ż 427 DM
14 6 1842 Deraźne Marcin Horoszkiewicz Ładessa 30 Jan Marianna Kowalska Marianna Skirewska Balarka 27 Franciszek Wiktoria Kowalska wdowa 881 246 R 5 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0259.htm
27 1 1843 Deraźne Mateusz Kamiński Deraźne 28 Józef Wiktoria Kalinowska Rozalia Żukowska Tuchirz 22 Józef Elżbieta Horoszkiewicz 882 185 R 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0186.htm
15 8 1843 Deraźne Wincenty Żukowski Znamirówka 25 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Teofila Jasińska Postojne 18 Józef Anna Bachtałowska 882 186 V 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0188.htm
1 7 1845 Deraźne Ludwik Żukowski Tuchirz 25 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Aniela Krasinkiewicz Debryca 18 Stanisław Zofia Przybyszewska 884 212 V 6 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0219.htm
9 9 1845 Deraźne Wincenty Żukowski Tuchirz 27 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Katarzyna Kopiej Tuchirz 20 Jędrzej Agata Chodorowska 884 213 V 8 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0220.htm
12 10 1847 Stepań Klemens Lipieński [Lipiński] Słoboda Huta 25 Wojciech Agata Cybulska Ludwika Horyszkiewicz [Horoszkiewicz] Omelanka 20 Józef Małgorzata Kołodyńska Józef Lubera, Ludwik Bielawski, Łukasz Cybulski 171-1-13 232V 6 R 241 DM
26 1 1848 Deraźne Wincenty Kołodyński Balarka 38 Eliasz Elżbieta Borucka Dominika Naumowicz Balarka 20 Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Paweł Skarliński, Marcin Grochowski, Feliks Horoszkiewicz 171-1-14 250R 1 R 247 BW
20 6 1848 Deraźne Konstanty Kopiej Zahułek 23 Teodor Marianna Domalewska Magdalena Żukowska Tuchirz 20 Józef Elżbieta Choroszkiewicz Stanisław Domalewski, Michał Kopiej, Antoni Żukowski 171-1-14 252R 5 R 249 BW
24 10 1848 Deraźne Franciszek Choroszkiewicz Balarka 19 Grzegorz Dorota Janson Katarzyna Grochowska Balarka 18 Stanisław Paulina Walczyńska Szymon Dawidowicz, Wawrzyniec Janson, Antoni Skarliński 171-1-14 255R 11 R 252 BW
6 2 1849 Deraźne Antoni Żukowski Tuchirz 25 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Honorata Domalewska Zahułek 24 Bartłomiej Rozalia Jagodzińska Józef Chodorowski, Konstanty Kopiej 171-1-15 341V 1 R 342 BW
23 10 1849 Stepań Szymon Horoszkiewicz Omelanka 23 Józef Marianna Kołodyńska Franciszka Myszakowska Omelanka 21 Marcin Katarzyna Kobylańska Józef Chorążyczewski, Dominik Kołodyński 171-1-15 379V 9 R 381 BW
23 10 1849 Stepań Ludwik Horoszkiewicz Omelanka 22 Józef Małgorzata Kołodyńska Ewa Seredzińska Omelanka 19 Kazimierz Agnieszka Ziębicka Józef Seredziński, Kuczyński, Józef Lubera 171-1-15 380V 11 R 382 BW
27 1 1852 Stepań Jan Piotr Lipiński Huta 23 Wojciech Agata Cybulska Anna Janicka Wyrka 19 Marcin Franciszka Bielecka Michał Chorążyczewski, Stanisław Horoszkiewicz, Józef Chorążyczewski 171-1-17 487V 2 R 491 BW
27 1 1852 Stepań Franciszek Lipiński Huta 20 Wojciech Agata Cybulska Antonina Myszakowska Omelanka 18 Marcin Katarzyna Kobylańska Michał Chorążyczewski, Stanisław Horoszkiewicz, Józef Chorążyczewski 171-1-17 488R 3 R 491 MO, BW
2 10 1855 Łuck Jan Horoszkiewicz par. Łuck 20 Franciszek Marianna Kowalska Elżbieta Srydzińska par. Łuck 26 Kasper Katarzyna Maliszewska Michał Kopiej, Stanisław Chodorowski 391 48 12 AGAD 29 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20391/pages/PL_1_436_391_0029.htm
19 10 1858 Deraźne Maciej Chorążyczewski Wowcze 36 Antoni Agata Zielonka Teresa Horoszkiewicz Balarka 18 Grzegorz Dorota Joncel Karol Chorążyczewski, Józef Grochowski, Antoni Chorążyczewski 650-1-1 489V 13 R 546 BW
25 10 1859 Deraźne Michał Borecki Omelanka par. Stepań 26 Franciszek Katarzyna Bielawska Wiktoria Żukowska Postójne 20 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Mateusz Kamiński, Józef Żukowski, Józef Bielawski 171-1-73 423R 12 R 417 BW
7 2 1860 Bazalia Wincenty Horoszkiewicz Peczyska par. Kulczyny 21 Jan Marianna Witalewska Małgorzata Krzywicka Hrycyki 19 Antoni Franciszka Sławecka Michał Kosowski, Ludwik Welbel, Marianna Chmielnicka 178-3-130 40V 10 Ż DM
14 2 1860 Deraźne Wincenty Praczkowski Ładessa 59w Mikołaj Marianna Możdżerska Marianna Horoszkiewicz z d. Kowalska Balarka w Franciszek Wiktoria Kopiej Michał Chorążyczewski, Konstanty Kopiej, Antoni Kamiński 171-3-24 245V 1 R 342 BW
22 5 1860 Deraźne Stanisław Horoszkiewicz Balarka 19 Marcin Marianna Praczkowska Franciszka Grochowska Balarka 18 Stefan Katarzyna Walczyńska Antoni Żukowski, Witalis Kołodyński, Adam Grochowski 171-3-24 246V 3 R 344 BW
18 2 1862 Deraźne Józef Grochowski Balarka 24 Stanisław Paulina Walczyńska Marianna Horoszkiewicz Balarka 23 Grzegorz Dorota Jancel 887 154 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0083.htm
1 7 1862 Stepań Józef Bielawski Omelanka 30 Tomasz Marianna Kołodyńska Joanna Korkuć Omelanka 23 Jan Apolonia Bóbr Stanisław Horoszkiewicz, Franciszek Kołodyński, Józef Bielawski 887 275 8 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0149.htm
7 10 1862 Deraźne Ksawery Kołodyński Lipniki par. Stepań 25 Dominik Marianna Dawidowicz Józefa Kopiej Zacisze 18 Ignacy Anna Skarlińska Ludwik Horoszkiewicz, Franciszek Kołodyński, Stanisław Żołędziewski 887 161 11 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0086.htm
7 10 1862 Stepań Adam Grochowski Balarka par. Deraźne 20 Stefan Katarzyna Walczyńska Katarzyna Kobylańska Omelanka 20 Dominik Marianna Dawidowicz Stanisław Horoszkiewicz, Józef Kołodyński, Eliasz Kopij 887 280 18 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0152.htm
21 10 1862 Stepań Tomasz Sulikowski Omelanka 20 Jan Magdalena Gutkowska Marianna Horoszkiewicz Omelanka 20 Józef Małgorzata Kołodyńska Jan Bielawski, Tomasz Burawski, Felicjan Gutkowski 887 282 21 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0153.htm
6 10 1863 Kulczyny Konstanty Sawicki Kulczyny 22 Jan Tekla Ostrowska Franciszka Horoszkiewicz Peczyska 19 Jan Marianna Witalewska Fabian Sadowski, Józef Budziński 17-1-235 41V-42R 21 Ch 82-83 DM
7 8 1863 Deraźne Józef Żukowski Makarówka 35 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Ewa Kołodyńska Balarka 20 Kajetan Anastazja Kowalska Michał Krasinkiewicz, Karol Krasinkiewicz, Jan Kołodyński 650-1-2 241V 4 R 312 BW 0
13 10 1863 Deraźne Witalis Kołodyński Balarka 25 Franciszek Małgorzata Walczyńska Apolonia Chorążyczewska Hłuboczek 20 Michał Faustyna Sulikowska Stanisław Horoszkiewicz, Jan Chorążyczewski, Michał Dawidowicz 650-1-2 242R 5 R 313 BW
10 11 1863 Deraźne Jan Roskowiński Lipne 21 Maciej Anna Jezierska Rozalia Sulikowska Makarówka 18 Józef Marcelina Wierzyńska Władysław Przybyszewski, Franciszek Horoszkiewicz, Władysław Roskowiński 650-1-2 243R 7 R 315 BW
8 9 1863 Stepań Antoni Serafinowicz Majdan Hały par. Włodzimierzec 22 Klemens Marianna Żarczyńska Klara Bilawska Omelanka 19 Piotr Aniela Żarczyńska Piotr Serafinowicz, Antoni Serafinowicz, Stanisław Horoszkiewicz 650-1-2 326R 1 R 406 BW 0
19 1 1864 Deraźne Karol Krasinkiewicz Makarówka 52 Stanisław Zofia Przybyszewska Katarzyna Żukowska Zacisze 37w Andrzej Agata Chodorowska Ignacy Kopiej, Franciszek Kołodyński, Klemens Horoszkiewicz 171-1-83 254V 1 R 278 BW 0
5 7 1864 Deraźne Florian Horoszkiewicz Ładessa 24 Marcin Marianna Praczkowska Franciszka Krasinkiewicz Hłuboczek 18 Jakub Dorota Brusiłowicz Michał Chorążyczewski, Michał Dawidowicz, Michał Krasinkiewicz 171-1-83 257R 6 R 283 BW
16 10 1866 Bazalia Kazimierz Sawicz Teofilpol par. Teofilpol 25 Józef Katarzyna Suska Izabella Bydłowska Mońki 24 Jan Katarzyna Rolska Adam Horoszkiewicz, Jan Hojdecki, Paulina Biesiadowska 17-1-8 57V 19 Ch 115 DM
2 5 1882 Bazalia Karol Zieliński Mołotków par. Białozórka 27 Maciej Seweryna Górska Antonina Ciesielska z d. Ziemborska Łazuczynek Mały 22w Dominik Urszula Jasińska Bazyli Juchnicki, Mikołaj Horoszkiewicz 17-1-8 245V 20 Ch 482 DM
11 10 1898 Ołyka Antoni Grochowski Balarka par. Deraźne 26 Józef Marianna Horoszkiewicz Aniela Kopij Huta Bogusławka 22 Grzegorz Tekla Kownacka 1018 929 25 MO
19 1 1903 Włodzimierz Wołyński Józef Wiszniewski Włodzimierz 23 Mikołaj Apolonia Horoszkiewicz Karolina Ganczarz Ryławica 18 Ignacy Józefa Świder Józef Chrzanowski, Zachary Wiszniewski 972 53V 1 AGAD 58 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0058.htm
30 9 1907 Włodzimierz Aleksander Palonka Poniczów 21 Apolinary Karolina Lawrynowicz Lubow Horoszkiewicz Poniczów 22 Józef Maria Bęklewska 1034 71R 47 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201034/pages/1_436_0_0_1034_0077.htm
6 11 1911 Bazalia Józef Kłopotowski Tryski 24 Mikołaj Antonina Horoszkiewicz Wincentyna Lipińska Tryski 26 Jan Brygida Jastrzębska Marian Piotrowski, Augustyn Lipiński 17-1-8 611V 38 Ch 1192 DM
9 6 1913 Włodzimierz Antoni Pawłowski Oranie 23 Paweł Stanisława Ciukiewicz Małgorzata Filbrich Oranie (luteranka) 17 Jan Andrzej Ernestyna Beker Adam Bortnowski, Jan Kosakowski, Michał Horoszkiewicz 1053 126 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201053/pages/1_436_0_0_1053_0064.htm
9 2 1932 Ostróg Jan Kuczalski 26 Franciszek Anna Horoszkiewicz Maria Grabowska dopisek 740-2-414 26V 128 R 1496 RK

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
1 Feliks Horoszkiewicz 30 Deraźne Debryca 1844 CDIAK DM 1045-2-236
2 Marcin Horoszkiewicz 34 Deraźne Ładessa 1844 CDIAK DM 1045-2-236
2 Joachim Horoszkiewicz 11 Deraźne Ładessa 1844 CDIAK DM 1045-2-236
13 Grzegorz Horoszkiewicz 37 Deraźne Balarka 1844 CDIAK DM 1045-2-236
84 31 Szl. Ludwik Horoszkiewicz 36 Stepań Omelanka 1863 CDIAK DW 1045-2-269
90 60 Szl. Szymon Horoszkiewicz 35 Stepań Omelanka 1863 CDIAK DW 1045-2-269
91 61 Szl. Józef Horoszkiewicz wdowiec 63 Stepań Omelanka 1863 CDIAK DW 1045-2-269
129 6 Żona Marianna z Horoszkiewiczów 19 Stepań Siedlisko 1863 CDIAK DW 1045-2-269
2 9 Antoni Horoszkiewicz Łanowce Kozaczki 1885 Równe DM
7 11 Mikołaj Horoszkiewicz 46 Łanowce Łysogórka 1885 Równe DM
7 14 Andrzej Horoszkiewicz 69 Łanowce Łysogórka 1885 Równe DM
148 316 Franciszek Horoszkiewicz 42 Deraźne Ładessa 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 13R 566 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GYZ-8KW?i=565&cat=989331
148 410 Rozalia Horoszkiewicz 22 Deraźne Ładessa 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 13R 566
176 401 Stanisław Horoszkiewicz 40 Deraźne Balarka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 15R 568
181 484 żona Maria z Horoszkiewiczów 33 Deraźne Balarka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 15V 569
183 488 żona Kornelia z Horoszkiewiczów 37 Deraźne Balarka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 15V 569
185 493 żona Karolina z Horoszkiewiczów 33 Deraźne Balarka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 16R 569
186 496 żona Malwina z Horoszkiewiczów 43 Deraźne Balarka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 16R 569
187 430 Florian Horoszkiewicz 52 Deraźne Balarka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 16R 569
193 450 Franciszek Horoszkiewicz 68 Deraźne Balarka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 16V 570
193 517 Dorota Horoszkiewicz 111 Deraźne Balarka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 16V 570
211 559 żona Teresa z Horoszkiewiczów 57 Deraźne Wowcze 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 18R 571
231 543 Klemens Horoszkiewicz 48 Deraźne Makarówka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 19R 572
231 612 Apolonia Horoszkiewicz 70 Deraźne Makarówka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 19R 572
231 547 Anastazy Horoszkiewicz 33 Deraźne Makarówka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 19R 572
249 644 żona Józefa z Horoszkiewiczów 36 Deraźne Hłuboczek 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 20R 573
254 656 Magdalena Horoszkiewicz 22 Deraźne Hłuboczek 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 20V 574
108 159 żona Malwina z Horoszkiewiczów 28 Stepań Huta Stepańska 1889 CDIAK DM 1045-2-707
210 48 żona Marianna z Horoszkiewiczów 52 Stepań Sielisko 1889 CDIAK DM 1045-2-707
516 22 żona Dominika z Horoszkiewiczów 24 Stepań Odżgowa 1889 CDIAK DM 1045-2-713
526 7 żona Weronika z Horoszkiewiczów 30 Stepań Romaszkowo 1889 CDIAK DM 1045-2-713
536 12 żona Paulina z Horoszkiewiczów 37 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
542 29 Horoszkiewicz Józef 33 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
543 32 Horoszkiewicz Józef 28 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
543 35 brat Horoszkiewicz Hipolit 21 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
544 36 Horoszkiewicz Kazimierz 32 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
544 38 brat Horoszkiewicz Jan, kawaler 17 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
544 39 brat Horoszkiewicz Michał, kawaler 21 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
545 40 Horoszkiewicz Narcyz 21 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
546 42 Horoszkiewicz Symforian 26 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
547 43 Horoszkiewicz Hipolit 29 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
548 41 żona Anna z Horoszkiewiczów 36 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
548 49 brat Horoszkiewicz Hipolit, kawaler 23 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
554 60 żona Katarzyna z Horoszkiewiczów 20 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
2 2 żona Marianna z Horoszkiewiczów 50 Deraźne Diuksyn 1903 Równe BW 171-1-199 289R
5 10 żona Magdalena z Horoszkiewiczów 35 Deraźne Hłuboczek 1903 Równe BW 171-1-199 303R
9 24 żona Kaliksta z Horoszkiewiczów 21 Deraźne Lipno 1903 Równe BW 171-1-199 302V
10 25 żona Konstancja z Horoszkiewiczów 36 Deraźne Czudwy 1903 Równe BW 171-1-199 290R
10 22 żona Paulina z Horoszkiewiczów 31 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 299R
11 28 żona Józefa z Horoszkiewiczów 54 Deraźne Hłuboczek 1903 Równe BW 171-1-199 303V
15 47 Ludwik Horoszkiewicz 35 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 299V
15 37 Katarzyna Horoszkiewicz wdowa matka (dop. zmarła w grudniu 1903) 82 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 299V
16 49 Adam Horoszkiewicz 39 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 299V
17 42 Franciszka Horoszkiewicz z Krasinkiewiczów wdowa 59 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 299V
18 53 Józef Horoszkiewicz 33 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 299V
19 46 Franciszka Horoszkiewicz wdowa 59 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 300R
20 56 Antoni Horoszkiewicz 28 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 300R
21 58 Adolf Horoszkiewicz 34 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 300R
28 68 żona Paulina z Horoszkiewiczów 33 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 300V
32 80 Kornelia Walczyńska z Horoszkiewiczów 52 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 300V
42 103 żona Karolina z Horoszkiewiczów 48 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 301V
49 121 Adam Horoszkiewicz 42 Deraźne Balarka 1903 Równe BW 171-1-199 301V
225 1 żona Aniela z d. Horoszkiewicz 31 Kołki Kulikowicze 1905 Łuck DM 22-1-314 484V 18
1 1 Horoszkiewicz Antoni 57 Łanowce Sokołówka 1913 Żytomierz DM 178-49-56
743 38 Hipolit Horoszkiewicz 45 Włodzimierzec Choromce 1913 Żytomierz DM 178-49-55
10 23 Horoszkiewicz Władysław 39 Białogródka Hulowce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
324 15 Horoszkiewicz Bronisław s. Mikołaja 38 Łabuń Tytków 1915 Żytomierz DM 178-49-62
1 1 Żona Jadwiga z Horoszkiewiczów 34 Jampol Świętec 1916 T DW 426-2-84


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl