Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 155 wyników dla: Bystrzycka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
16 2 1840 St. Oleksiniec Ewa Bystrzycka 18 Rostoki dziewka 871 535 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0283.htm
15 11 1840 Cudnów Justyna Bystrzycka 55 Wójtowce z d. Dżygór, wdowa po Franciszku, synowie Mikołaj, Józef i Jan 569-1-63 49R 95 Ż DM
2 5 1841 Felsztyn Petronella Bystrzycka 10 mies Chmielówka rodz. ur. Stefan i Marianna Bystrzyccy 685-4-74 70v 56 Ch 138 KP2
19 7 1845 Cudnów Ludwika Bystrzycka 1 Wojtowce c. ur. Mikołaja i Weroniki z Morawskich 178-03-12 218V 74 Ż DM
30 7 1850 Bazalia Marianna Bystrzycka 80 Zozulińczyki wdowa, syn Ignacy, córki Katarzyna i Julianna 178-3-119 134V 73 Ż 264 DM
27 2 1850 Bazalia f. Tereszki Marianna Bystrzycka 7 Korczówka c. Józefa i Agnieszki 178-3-119 141R 9 Ż 277 DM
23 9 1853 Bazalia Teresa Bystrzycka 75 Zozulińczyki Małe wdowa, syn Feliks i córka Domicela 178-1-121 140R 132 Ż 278 DM
16 4 1854 Bazalia Agnieszka Bystrzycka 78 Szmyrki 1-dw., wdowa, córka Agata i Marianna 178-03-122 42V 43 Ż DM
14 12 1855 Bazalia Karolina Bystrzycka 6/12 Zozulińczyki c. Feliksa i Aleksandry 178-03-123 141V 210 Ż DM
9 2 1859 Krzemieniec Maria Romualda Bystrzycka 2/365 Krzemieniec c. NN i chł. Eudokii 0.1-32 49R 12 T
4 4 1862 Bazalia Agnieszka Bystrzycka 42 Zozulińce Małe mąż Józef, synowie Władysław i Jan, córki Aleksandra, Antonina i Honorata 178-03-131 126V 51 Ż DM
2 3 1871 Radziwiłłów Maria Bystrzycka 50 Krutniów z d. Szostak, chłopka, mąż Michał, synowie Jan, Andrzej i Jan, córki Maria, Barbara, Anastazja i Maria 1-55 126 V 21 T
5 5 1892 Meżyrów Marianna Skryma 10 Meżyrów od suchot, r. chł. Joachim i Honorata Bystrzycka 904-6-13 186V 11 W JS1, DW
23 7 1916 Tajkury Katarzyna Kawecka 59 Zdołbunów z d. Błażczek, mąż Wiktor, synowie Mikołaj, Piotr i Aleksander, córka Franciszka, córka z I-małżeństwa Ewa Bystrzycka 740-4-697 211V 30 R 182 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
26 1 1733 Czartorysk Aniela Agnieszka Sawicka Ośnica Szymon Łukasz Anastazja Korytkiewicz ur. Wojciech Strzałka, Anna Bystrzycka 297-1-185 41R Ł
5 11 1824 Lachowce Teodor Jaworski Żemelińce Ignacy Marianna Bystrzycka data chrztu; Franciszek Unnult i Angela Boguszewska 178-51-266 8V Ż 18 DM
30 3 1828 Bazalia Marcin Wąsowicz Zozulińce Marcin Rozalia Bystrzycka ur. Jan Berzaki i Marianna Starzyńska 178-3-94 222R 29 Ż DM
1 10 1831 Cudnów Anioł Bysiadowski [Biesiadowski} Mieleńce Onufry Franciszka Ditkowska Wojciech Suchorebski i Anna Bestrzycka (Bystrzycka) ż. Macieja 178-3-4 290V 106 Ż 572 DM
26 7 1832 Lachowce Anna Jaworska Żemelińce Ignacy Marianna Bystrzycka Wincenty Unolt i Anna Nowicka ż. Jana 171-1-5 96R 50 R DM
27 4 1834 Szpanów Witalis Tomasz Radzimiński Szpanów Jan Barbara Bystrzycka Witalis Porczyński, Tekla Krzywicka. As. Tomasz Znamierowski Anastazja Rogowska 171-1-7 187R-187V 3 R AS
17 6 1835 Bazalia Antoni Rydwański [Radwański] Zozulińce Małe Ignacy Katarzyna Bystrzycka Andrzej Niwiński i Józefa Żółkiewska, Franciszek Kowalewski i Kunegunda Zagórska 178-03-101 235V 54 Ż DM
28 8 1835 Bazalia Joanna Franciszka Węglowska Szmyrki Franciszek Marianna Bystrzycka Grzegorz Kawatkiewicz i Marianna Kalińska, Marcin Bilski i Marianna Piersińska 178-03-101 237V 78 Ż DM
29 6 1835 Szpanów Piotr Paweł Radzimiński Szpanów Jan Barbara Bystrzycka ch.z wody,Michał Skwaruk żon., Anna Słowińska męż. 171-1-8 179V 3 R AS
8 1 1836 Bazalia Honorata Guzowska Szmyrki Jakub Agata Bystrzycka Jan Kaliński i Honorata Niwińska, Kajetan Bezdecki i Anna Bilska 178-03-106 262V 7 Ż DM
12 3 1836 Bazalia Józef Cichocki Zozulińce Małe Andrzej Petronela Żółkiewska Wojciech Michalski i Franciszka Kowalewska , Jan Bystrzycki i Julianna Bystrzycka 178-03-106 263V 20 Ż DM
21 9 1836 Bazalia Tomasz Węglowski Szmyrki Franciszek Marianna Bystrzycka Jan Kaliński i Anna Bilska, Jan Leśnicki i Agnieszka Guzowska 178-03-106 269V 90 Ż DM
27 12 1836 Bazalia Szczepan Żaborowski Szmyrki Jan Justyna Bystrzycka Łukasz Wiszniowski i Marianna Węglowska 178-03-106 272R 117 Ż DM
1 4 1836 Cudnów Franciszek Bystrzycki Mieleńce Maciej Anna Pieniarska Szymon Kulczycki i Justyna Bystrzycka wdowa 569-1-59 9V 52 Ż 19 DM
31 8 1836 Cudnów Rozalia Danielewicz Mieleńce Andrzej Franciszka Olszanowska Leopold Piotrowski i Marianna Piotrowska ż. Gabriela, asyst. Jan Ławrowski i Wincentyna Bystrzycka panna 569-1-59 23R 134 Ż 46 DM
7 10 1837 Szpanów Eschilia Petronela Radzimińska Szpanów Jan Barbara Bystrzycka Ferdynand Rukier, Salomea Józefska. As. Karol Hillenmejer kaw., Marianna Rukierowa 171-1-10 195R 8 R AS
17 1 1838 Bazalia Anna Bystrzycka Bogdanówka Ignacy Antonina Wojakowska ur. Mikołaj Borowicz i Marianna Piasecka 178-03-110 233V 5 Ż DM
27 1 1838 Bazalia Franciszka Rydwanicka Zuzulińce Małe Ignacy Katarzyna Bystrzycka ur. Bartłomiej Zagórski i Józefa Żułkiewska 178-03-110 234R 7 Ż DM
3 12 1838 Bazalia Aniela Węglowska Szmyrki Franciszek Marianna Bystrzycka ur. Tomasz Piżycki i ur. Anna Bilska 178-03-110 248V 101 Ż DM
4 12 1838 Kotelnia Piotr Mikołaj Buczyński Kotelnia Erazm Marianna Pawłowska Łukasz Jaworski i Wiktoria Bystrzycka ż. Michała, asyst. Tomasz Pawłowski i Eleonora Pawłowska panna 178-3-6 162V 87 Ż 313 DM
6 12 1839 Bazalia Anna Żółkiewska Zozulińczyki Małe Grzegorz Julianna Bystrzycka Andrzej Niewiński i Franciszka Kozłowska 178-03-112 224R 128 Ż 436 DM
25 12 1839 Bazalia Joanna Bystrzycka Zozulińczyki Małe Feliks Julianna Szoszyńska Andrzej Niewiński i Marianna Stefanowicz 178-03-112 224V 137 Ż 437 DM
30 4 1839 Berdyczów Krescenty Jurowski Czerwona Franciszek Marianna Bystrzycka Franciszek Sobiecki porucznik WR i Franciszka Michalkiewicz ż. Jana 178-3-8 143R 97 Ż 267 DM
17 9 1839 Berdyczów Aleksander Czostkowski Berdyczów Andrzej Marianna Górska Kajetan Pietruszewski i Rozalia Bystrzycka ż. Jana 178-3-8 154R 186 Ż 289 DM
3 8 1840 Szpanów August Marian Radzimiński Szpanów Jan Barbara Bystrzycka 880 157 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0174.htm
6 10 1841 St. Oleksiniec Katarzyna Bystrzycka Wolica Kazimierz Anastazja 872 587 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0311.htm
4 3 1844 Berezdów Kazimierz Węglowski Żołobne Franciszek Marianna Bystrzycka Antoni Pawulski i Józefa Kozińska ż. Stefana 875 255 32 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0130.htm
16 2 1845 Bazalia Aleksandra Bystrzycka Zozulińce Małe Józef Agnieszka Pawłowicz Józef Fiałkowski i Marianna Niewińska 178-03-113 216R 19 Ż DM 0
18 2 1845 Bazalia Dominik Bystrzycki Zozulińce Małe Ignacy Antonina Zaduszewska Bartłomiej Zagórski i Elżbieta Bystrzycka 178-03-113 216R 20 Ż DM
6 5 1845 Bazalia Domicela Rydwaniecka Zozulińce Małe Józef Anna Adamowska Franciszek Kowalewski i Antonina Bystrzycka 178-03-113 218V 55 Ż DM
15 9 1845 Bazalia Wiktoria Bystrzycka Zuzulińce Małe Franciszek Marianna Żułkiewska Franciszek Kowalewski i Anna Żułkiewska 178-03-113 221V 105 Ż DM
23 2 1845 Bohusław Wilhelm Biliński Isajki ur. Piotr Franciszka Bystrzycka ur. Ludwik Kozieradzki, Marianna Medyńska 685-2-1020 43r 10 Ch 85 KP2
8 4 1845 Cudnów Celestyna Leniewicz Wojtówce Walenty s Antoniego Paulina Paprocka Michał Sitarski i Weronika Bystrzycka ż. Mikołaja, asyst. Jan Bystrzycki i Małgorzata Brześniowska panna 178-3-12 187R 65 Ż DM
14 4 1845 Leszczyn Józef Rudnicki Bujmierze Jan Anna Pawlikowska Marcin Krukowski i Wiktoria Bystrzycka ż. Michała 178-03-12 282R 4 Ż 556 DM
13 4 1846 Bazalia Aniela Żaborowska Szmyrki Jan Justyna Bystrzycka Ksawery Frankiewicz i Marianna Kalińska 178-03-115 235R 51 Ż 463 DM
1 8 1846 Bazalia Magdalena Stopnicka Zozulińce Małe Wojciech Marianna Pawczyńska Mikołaj Piechta i Aleksandra Bystrzycka 178-03-115 238R 86 Ż 469 DM
24 8 1846 Bazalia Ludwik Franciszek Nadachowski Żerebki Małe Jakub Helena Sowińska Teofil Sowiński i Antonina Bystrzycka 178-3-115 239R 94 Ż 471 DM
19 10 1846 Bazalia Jan Żółkiewski Zozulińce Małe Grzegorz Julianna Bystrzycka Teodor Kozłowski i Katarzyna Rydwaniecka 178-03-115 240V 114 Ż 474 DM
2 2 1847 Fastów Ignacy Krawczyński Fastów Piotr Felicja Lasocka Stefan Grabowski, Apolonia Bystrzycka, ż.Wincentego, chrz. 3.02.1847 178-51-548 28R 9 Ż BS 57
14 1 1848 Bazalia Antonina Bystrzycka Żerebki Wielkie Józef Agata Pawłowicz Jan Komarnicki i Antonina Bystrzycka 178-3-117 292V 6 Ż 573 DM
21 1 1848 Bazalia Agnieszka Komarnicka Żerebki Wielkie Jan Honorata Rudnicka Cyryl Motylewicz i Antonina Bystrzycka 178-3-117 293R 10 Ż 574 DM
12 12 1848 Bazalia Michał Żółkiewski Zozulińce Wielkie Grzegorz Julianna Bystrzycka Józef Wąsowicz i Marianna Zagórska 178-3-117 307R 123 Ż 602 DM
22 5 1848 Bazalia f. Tereszki Alojzy Mogiński Wolica Wąsowicza Wojciech Teodora Bystrzycka Jan Czerniawski i Domicela Czerniawska 178-3-117 311V 21 Ż 611 DM
22 12 1850 Bazalia Tomasz Żółkiewski Zozulińczyki Jan Petronela Gutewicz szl. Franciszek Kowalewski, Elżbieta Bystrzycka 178-3-119 95V-96R 124 Ż 188 DW
22 11 1850 Bazalia f. Tereszki Klementyna Mogińska Wolica Wąsowicza Wojciech Dorota Bystrzycka 1-dw. Feliks Markiewicz, Teodora Czerniawska 178-3-119 106V-107R 47 Ż 209 DW
24 2 1851 Bazalia Marianna Kozłowska Zozulińce Małe Teodor Franciszka Łabędzka Franciszek Kowalewski i Julianna Bystrzycka 178-03-120 93V-94R 29 Ż DM
13 11 1851 Bazalia Marcin Wilgocki Zozulińce Wielkie IN Anastazja Wilgocka s. panny; Michał Pawłowicz i Elżbieta Bystrzycka 178-03-120 116V-117R 141 Ż DM
13 8 1853 Bazalia Ludwik Mogiński Wolica Wąsowicza Tomasz Teodora Bystrzycka Jan Czerniawski i Maria Markiewicz 178-3-121 92V-93R 93 Ż 186-187 DM
31 5 1854 Bazalia Józef Żółkiewski Zozulińce Małe Grzegorz Julianna Bystrzycka Michał Pawłowicz i Katarzyna Rydwaniecka 178-03-122 11V-12R 50 Ż DM
5 7 1855 Bazalia Karolina Bystrzycka Zozulińce Małe Feliks Aleksandra Soszyńska Franciszek Kowalewski i Karolina Rydwniecka 178-03-123 88V-89R 58 Ż DM
25 3 1856 Bazalia Aleksander Mogiński Wolica Wąsowicza Wojciech Teodora Bystrzycka Franciszek Lipski i Marianna Wołkowińska 178-03-124 65V-66R 25 Ż DM
6 10 1856 Bazalia Agnieszka Rydwaniecka Zozulińce Małe Florian Marianna Żółkiewska Jan Niwiński i Julia Bystrzycka 178-03-124 84V-85R 102 Ż DM
23 7 1857 Bazalia Magdalena Niwińska Zozulińce Małe Grzegorz Katarzyna Witkowska Wincenty Witkowski i Marcelina Bystrzycka 178-03-125 20V-21R 79 Ż DM
4 8 1857 Bazalia Dominik Żółkiewski Zozulińce Małe Jan Julia Bystrzycka Franciszek Kowalewski i Anna Żółkiewska 178-03-125 22V-23R 88 Ż DM
4 2 1858 Bazalia Andrzej Niwiński Zozulińce Małe Jan Wiktoria Łabędź Józef Zagórski i Marcelina Bystrzycka 178-03-127 3Va-4R 17 Ż DM 0
28 5 1858 Bazalia Feliks Mogiński Wolica Wąsowicza Wojciech Teodora Bystrzycka Józef Wołkowiński i Józefa Markiewicz 178-03-127 12V-13R 64 Ż DM
9 8 1858 Bazalia Kajetan Rakowski Żerebki Małe Feliks Katarzyna Bystrzycka Jan Borysławski i Agnieszka Bystrzycka 178-03-127 18V-19R 90 Ż DM
4 9 1858 Bazalia Stefan Rydwaniecki Zozulińce Małe Florian Marianna Żółkiewska Jan Bystrzycki i Julianna Bystrzycka 178-03-127 20V-21R 100 Ż DM
7 2 1859 Krzemieniec Maria Romualda Bystrzycka Krzemieniec NN Eudokia 0.1-32 4V-5R 11 T
4 4 1859 Bazalia Maria Żółkiewska Zozulińce Małe Grzegorz Julia Bystrzycka Feliks Bystrzycki i Tekla Pawłowicz 178-03-129 12V-13R 48 Ż DM
18 6 1860 Bazalia Józefa Bystrzycka Wolica Wąsowicza Wojciech Teodora Mogińska Stefan Turowski i Józefa Markiewicz 178-03-130 19V-20R 69 Ż DM
20 8 1860 Bazalia Antoni Biliński Tryski Andrzej Franciszka Bystrzycka Paweł Bystrzycki i Agnieszka Staszewska 178-03-130 24V-25R 90 Ż DM
9 1 1861 Bazalia Honorata Bystrzycka Mecherzyńce Józef Agnieszka Pawłowicz Michał Pawłowicz i Honorata Barylska 17-1-5 3V-4R 9 Ch 6-7 DM
22 2 1861 Bazalia Maciej Niwiński Zozulińczyki Jan Wiktoria Łabędź Feliks Bystrzycki i Marcelina Bystrzycka 17-1-5 7V-8R 26 Ch 14-15 DM
16 3 1862 Bazalia Józef Pawłowicz Zozulińce Małe Paweł Joanna Bystrzycka Michał Pawłowicz i Agnieszka Cichocka 178-03-131 69V-70R 32 Ż DM
13 5 1863 Bazalia Filip Mogiński Wolica Wąsowicza Wojciech Eufrozyna Bystrzycka Franciszek Lipski i Józefa Markiewicz 17-1-7 13V-14R 51 Ch 27-28 DM
12 11 1864 Bazalia Klementyna Pawłowicz Zozulińce Paweł Joanna Bystrzycka Michał Pawłowicz i Paulina Wilgocka 17-1-7 86V-87R 165 Ch 171-172 DM
27 3 1866 Bazalia Benigna Rydwaniecka Zozulińce Małe Florian Marianna Żółkiewska Antoni Rydwaniecki i Ludwika Bystrzycka 17-1-7 153V-154R 54 Ch 210-211 DM
28 7 1866 Bazalia Anna Pawłowicz Zozulińce Małe Paweł Joanna Bystrzycka Michał Pawłowicz i Teresa Wierzbicka 17-1-7 165V-166R 102 Ch 234-235 DM
4 5 1868 Stary Oleksiniec Petronela Bystrzycka Wolica Eliasz Marianna Petruk chł. Joachim Bystrzycki, Tekla Gałas ż. Jana 426-1-41 85V-86R 16 T DW 855
20 8 1868 Stary Oleksiniec Anna Izdebska Wolica Jan Anna Bystrzycka chł. Jan Baj, Maria Biłana ż. Konstantego 426-1-41 89V-90R 29 T DW 859
24 11 1868 Stary Oleksiniec Katarzyna Gresyna Łopuszno Aleksy Agnieszka Soczyńska chł. Piotr Szymański, Eufrozyna Bystrzycka ż. Mikołaja 426-1-41 93V-94R 41 T DW 863
1 6 1882 Meżyrów Maria Skryma Meżyrów Joachim Honorata Bystrzycka 904-6-3 22 W 5 JS1
21 11 1884 Meżyrów Franciszek Skrym Meżyrów Joachim Honorata Bystrzycka 904-6-5 37 W JS1
26 8 1891 Meżyrów Anna Skryma Meżyrów Joachim Honorata Bystrzycka Mikołaj Barczuk i Józefa Szapowaluk żona Andrzeja 904-6-12 162V-163R 45 W JS1
18 1 1907 Cudnów filia Romanów Filomena Danilewicz Wróblówka Franciszek Karolina Bestrzycka [Bystrzycka] Paweł Danilewicz i Maria Bestrzycka ż. Wojciecha 178-3-215 62V-63R 17 Ż 121-122 DM 0
20 2 1907 Cudnów filia Romanów Aniela Skulska Hołubin Antoni Michalina Bystrzycka Wiktor Nowicki i Aniela Wierzchowiecka panna 178-3-215 70V-71R 62 Ż 137-138 DM
18 3 1907 Cudnów filia Romanów Ewelina Bystrzycka Hordyjówka Piotr Aniela Kamińska Cezary Gorski i Paulina Kamińska panna 178-3-215 73V-74R 83 Ż 143-144 DM
12 6 1909 Cudnów filia Romanów Witalis Jaruszyński Hołubin Feliks Karolina Bystrzycka Franciszek Sobolewski i Kamila Burkowska ż. Kazimierza 178-3-215 278V-279R 128 Ż 525-526 DM
20 11 1909 Cudnów filia Romanów Feliks Paluszkiewicz Hołubin Teofil Antonina Bystrzycka Bronisław Ostrowski i Franciszka Mazurkiewicz ż. Michała 178-3-215 236V-237R 262 Ż 448-449 DM
3 2 1910 Cudnów filia Romanów Paulina Bystrzycka Hordyjówka Piotr Aniela Kamińska Cezary Górski i Paulina Kamińska panna 178-3-215 262V-263R 18 Ż 493-494 DM
1 10 1910 Cudnów filia Romanów Helena Danielewicz Wróblówka Franciszek Karolina Bystrzycka Jan Korejba i Maria Bogdanowicz ż. Wojciecha 178-3-215 290V-291R 217 Ż 549-550 DM
6 11 1910 Cudnów filia Romanów Kamila Skulska Hołubin Antoni Michalina Bystrzycka Florian Paluszkiewicz i Maria Bóbr ż. Walentego 178-3-215 296V-297R 254 Ż 561-562 DM
15 6 1911 Romanów Cezary Danilewicz Korczówka Józef Franciszka Bystrzycka Antoni Danilewicz i Joanna Zbrożek panna 178-3-216 29V-30R 172 Ż 59-60 DM
18 11 1911 Romanów Jan Kaleński Tewelówka Erazm Karolina Bystrzycka Albin Horbaczewski i Józefa Balicka panna 178-3-216 46V-47R 275 Ż 93-94 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
15 10 1805 Katerburg Jan Kozicki (G-R) 40 Agata Bystrzycka Katerburg 33 Stefan Kotulski i Tomasz Jątkow 426-1-166 7R T/ FS 71 DM
2 2 1808 Katerburg Jan Antoni Jaszczuk Podhajce 30 Katarzyna Bystrzycka 30w Teodor Marciniuk i Mykita Bratuszak 426-1-166 14R T/ FS 78 DM
28 7 1829 Bazalia Leon Hajewski Kopaczówka par. Kupiel 40w Józef Julianna Bielska Szmyrki 20 Feliks Magdalena Jan Kaliński, Piotr Rudnicki, Agnieszka Bystrzycka 178-3-95 229R 28 Ż DM
3 11 1829 Bazalia Jakub Gudzewski Szmyrki 25 Jakub Magdalena Agata Bystrzycka Szmyrki 19 Stefan Agnieszka Łukasz Wiszniowski, Jan Zaborowski, Urban Niwiński 178-3-95 230R 33 Ż DM
17 6 1830 Poryck Jan Radzimiński Poryck 26 Grzegorz Katarzyna Barbara Bystrzycka Poryck 25 Piotr Helena ur. Stefan Nowicki, Karol Chermer 845 42R-V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0046.htm
18 10 1836 Bazalia Grzegorz Żółkiewski Zozulińce Małe 24 Józef Helena Wąsowicz Julianna Bystrzycka Zozalińce Małe 17 Walenty Marianna Rolska Wincenty Wilgocki, Franciszek Kowalski 178-03-106 284V 34 Ż DM
13 9 1836 Cudnów Antoni Leśnikowski Mieleńce 30 Stefan Regina Kowalska Anna Bystrzycka z d. Pinarska Mieleńce 36w Józef Elżbieta Turowska Gabriel Piotrowski, Jan Symon 569-1-59 52V 62 Ż 105 DM
24 10 1837 Kulczyny Jan Horoszkiewicz Peczyska 20 Józef Marianna Bystrzycka Marianna Witalewska Peczyska 17 Andrzej Tekla Mikulska Dawid Czernicki, Andrzej Gilewicz 178-03-108 257R 21 Ż 502 DM
2 2 1838 Bazalia Dominik Teodorowicz Żerebki Małe 30w Andrzej Marianna Prakseda Bystrzycka Żerebki Małe 30w Jakub Franciszka Antoni Gutkowski, Andrzej Niwiński 178-3-110 260R 2 Ż DM 0
8 5 1838 Cudnów Augustyn Krzyżewski Mieleńce 18 Szymon Katarzyna Podgórska Wincentyna Bystrzycka Mieleńce 17 Wojciech Marianna Jasińska Józef Piotrowski, Franciszek Zgierski 569-1-61 34R 18 Ż 65 DM
12 11 1839 Cudnów Piotr Gruszczyński Wójtowce 40w Jan Wiktoria Bohdanowicz Franciszka Bystrzycka Wójtowce 20 Walenty Domicela Dżygor Wincenty Bohdanowicz, Wawrzyniec Bohdanowicz 569-1-62 35R 40 Ż 70 DM
28 11 1841 Cudnów Ludwik Sangowicz Mieleńce 26 Tadeusz Domicela Ejsmunt Marianna Bystrzycka Mieleńce 24 Piotr Katarzyna Lisicka Feliks Studziński, Feliks Wierzchowiecki 569-1-64 32V 46 Ż 65 DM
11 7 1843 Lachowce Jan Lepczyński Lachowce 50 Szymon Marianna Bystrzycka Marianna z Krajewskich Zwierzańska Lachowce 33 Józef Teofila Woroniecka 882 90 V 12
27 1 1846 Gródek odn. Jan Winnicki Kuźmin 20 Paweł Zofia Kapuścińska odn. Tekla Bystrzycka Kuźmin 20 Franciszek Marianna Lipińska odn. Szymon Kurmański, Ignacy Winnicki 685-4-157 4 Ch 4 KP2
10 2 1846 Cudnów Feliks Słomiński Futor wsi Filińce par. Lubar 18 Paweł Pelagia Komar Julianna Bystrzycka Wójtowce 16 Mikołaj Weronika Morawska Karol Małachowski, Franciszek Krasowski 569-1-69 22V 7 Ż 45 DM
13 4 1847 Bazalia Jan Komarnicki Żerebki Wielkie 40w Józef Teodora Kowalewska Honorata Rudnicka Zozulińce Małe 20 Franciszek Ewa Zagórska Mikołaj Żółkiewski, Andrzej Zdaniewicz, Antonina Bystrzycka 178-03-116 248V 13 Ż DM
19 10 1847 Bazalia Józef Wąsowicz Zozulińce Małe 19 Marcin Rozalia Bystrzycka Petronela Godebska Sorokoduby 17 Antoni Weronika Sowińska Andrzej Niwiński, Michał Podgórski, Prakseda Fedorowicz 178-03-116 250V 22 Ż DM
10 10 1848 Lachowce Didak Jaworski Żemelińce 22 Ignacy Marianna Bestrycka [Bystrzycka] Franciszka Opolska Żemelińce 19 Jan Julia Piątkiewicz Karol Rozwalski, Jakub Biskupski 171-1-14 131R 14 R DM
24 10 1848 Bazalia Mikołaj Zagórski Zozulińczyki 32w Jan Marianna Sośnicka Józefa Adamska Zozulińczyki 26 Józef Marianna Sosnowska Józef Zdanowicz, Józef Bystrzycki, Antonina Bystrzycka 178-3-117 319V 17 Ż 626 DM
26 11 1850 Bazalia Józef Boluchowski Klitna Wielka 23 Dominik Magdalena Kalińska Joanna Rydwaniecka Zozulińce Małe 20 Ignacy Katarzyna Bystrzycka Franciszek Kaliński, Jan Niwiński, Justyna Kalińska 178-03-119 118R-118V 24 Ż DM
21 11 1854 Bazalia Antoni Rydwaniecki Zozulińce Małe 20 Ignacy Katarzyna Bystrzycka Józefa Niewińska Szmyrki 20 Jakub Honorata Frankiewicz Franciszek Kowalewski, Stanisław Niewiński, Domicela Kowalewska 178-03-122 36V 25 Ż DM
23 10 1855 Bazalia Florian Rydwniecki Zozulińce Małe 22 Franciszek Franciszka Szulc Marianna Żółkiewska Zozulińce Małe 20 Grzegorz Julianna Bystrzycka Antoni Wizowski, Grzegorz Niwiński, Domicela Kowalewska 178-03-123 111R 17 Ż DM 0
7 10 1856 Bazalia Antoni Kowalewski Zozulińce Małe 22 Franciszek Domicela Żółkiewska Franciszka Zagórska Zozulińce Małe 17 Bartłomiej Kunegunda Cichocka Michał Pawłowicz, Wincenty Wilgocki, Marcelina Bystrzycka 178-03-124 108R-108V 37 Ż DM
22 9 1857 Bazalia Feliks Rakowski Żerebki Male 28 Jan Katarzyna Kozłowska Katarzyna Fedorowicz Żerebki Małe 20 Dominik Prakseda Bystrzycka Bartłomiej Rakowski, Sebastian Rakowski, Elżbieta Kamińska 178-03-125 49V-50R 26 Ż DM
26 9 1858 Bazalia Stefan Żaborowski Szmyrki 22 Jan Justyna Bystrzycka Franciszka Chodorowska Klitna Wielka 19 Szymon Balbina Górska Franciszek Kaliński, Paweł Pawłowicz, Franciszka Wierzbicka 178-03-127 43R 39 Ż DM
15 11 1859 Bazalia Paweł Pawłowicz Zozulińce Małe 21 Łukasz Marianna Wesołowska Joanna Bystrzycka Zozulińce Małe 18 Feliks Julianna Soczyńska Wincenty Kasperski, Grzegorz Niewiński , Agnieszka Pawłowicz 178-03-129 49V 32 Ż DM
24 2 1860 Bazalia Leon Rydwaniecki Zozulińce Małe 28 Ignacy Katarzyna Bystrzycka Wiktoria Kasperska Wolica Poniatowskiego 28 Błażej Katarzyna Piotrowska Michał Pawłowicz, Piotr Żółkiewski, Anna Wiszniowska 178-03-130 37V-38R 2 Ż DM 0
24 9 1861 Bazalia Franciszek Kaliński Klitna Wielka 52w Kazimierz Ewa Ulanicka Marcelina Bystrzycka z d. Żółkiewska Zozulińczyki 35w Piotr Rozalia Gajewska Maciej Ostrowski, Karol Kalinowski, Józefa Słoniewska 17-1-5 52R 33 Ch 104 DM 0
15 10 1861 Bazalia Jan Fedorowicz Żerebki Małe 21 Dominik Prakseda Bystrzycka Tekla Wysokińska Żerebki Małe 25 Piotr Helena Jasińska Jan Bartków, Kazimierz Bystrzycki, Rozalia Wąsowicz 17-1-5 52V-53R 35 Ch 105-106 DM
22 10 1861 Bazalia Jan Dwornicki Zozulińce Małe 21 Franciszek Domicela Bystrzycka Urszula Dzwoniewska Zozulińce Małe 23 Aleksander Katarzyna Komarnicka Józef Zagórski, Dionizy Dzwoniewski, Helena Pawłowicz 17-1-5 53V-54R 38 Ch 107-108 DM
21 10 1862 Bazalia Szczepan Turowski Wolica Wąsowicza 30 Tadeusz Cecylia Dzwoniewska Tekla Mogińska Wolica Wąsowicza 18 Wojciech Teodora Bystrzycka Franciszek Lipski, Mieczysław Piątkowski, Franciszka Turowska 178-03-131 110R 30 Ż DM
18 11 1862 Bazalia Fortunat Rakowski Żerebki Małe 20 Jakub Honorata Dobrzańska Aleksandra Bystrzycka Szmyrki 20 Józef Agnieszka Pawłowicz Gabriel Golankowski, Grzegorz Wąsowicz, Marianna Golankowska 178-03-131 115R 45 Ż DM
18 9 1866 Cudnów Aleksander Dronkowski Karpowce 45w Jan Marianna Ostrzycka Franciszka Bystrzycka Krasnosiółka 30 Maciej Anna Piniarska Atanazy Bystrzycki, Feliks Ostrzyński 178-3-58 67R 28 Ż 132 DM
9 7 1867 Cudnów Adam Marcinowski Siaberka 25 Stanisław Antonina Guzowska Józefa Bystrzycka Wójtowce 18 Mikołaj Weronika Murawska Antoni Rybczyński, Jan Wojciechowski 178-3-58 84R 39 Ż 165 DM
22 1 1867 Bazalia Grzegorz Wąsowicz Zozulińce Małe 25 Marcin Rozalia Bystrzycka Karolina Borzemska Klitna Wielka 17 Ignacy Klara Jaworska Józef Zahorski, Marian Jaworski, Tekla Chwedorowicz 17-1-8 67V 2 Ch 135 DM
12 2 1867 Bazalia Franciszek Dwornicki Zozulińce Małe 24 Franciszek Domicela Bystrzycka Katarzyna Krzemińska Zozulińce Małe 23 Jan Marianna Krzywicka Józef Zahorski, Błażej Dwornicki, Józefa Rydwaniecka 17-1-8 69V 10 Ch 139 DM
5 11 1867 Bazalia Szymon Dzierynowski Słobódka Krasiłowska par. Kulczyny 23 Jan Anna Różycka Marianna Fedorowicz Żerebki Małe 17 Dominik Prakseda Bystrzycka Wincenty Różycki, Adam Pilatewicz, Rozalia Różycka 17-1-8 76R 36 Ch 152 DM
24 10 1871 Bazalia Mikołaj Nowicki Zozulińczyki 22 Józef Domicela Żółkiewska Klementyna Mogińska Wolica Wąsowicza 20 Wojciech Teodora Bystrzycka Tomasz Żółkiewski, Franciszek Niwiński 17-1-8 120V 34 Ch 240 DM
13 2 1872 Bazalia Franciszek Dwornicki Zozulińce Małe 30w Franciszek Domicela Bystrzycka Honorata Lipińska Kołki 23 Andrzej Marcelina Kobylańska Paweł Lipczyński, Joachim Bobrzycki 17-1-8 129V 17 Ch 257 DM
20 2 1872 Bazalia Franciszek Boruchowski Klitna Wielka 19 Karol Balbina Kurowska Tekla Żółkiewska Zozulińce Małe 19 Grzegorz Julia Bystrzycka Mateusz Chodorowski, Józef Kozik 17-1-8 131R 23 Ch 260 DM
17 6 1873 Bazalia Dionizy Mogiński Wolica Wąsowicza 25 Wojciech Teodora Bystrzycka Paulina Gorczyńska Tereszki 22 Piotr Marianna Słotwińska Szczepan Turowski, Hubert Kulski 17-1-8 147R 20 Ch 291 DM
9 5 1882 Radziwiłłów Szymon Izdebski Wolica, par. Wiśniowiec 18 Jan Anna Bystrzycka Anna Sitarczuk Krutniów 19 Jan Anna Romaniuk 1-76 43 R 3 T 0
27 1 1885 Bazalia Józef Pawłowicz Łazuczyn Wielki 22 Paulin Joanna Bystrzycka Agnieszka Rakowska Łazuczynek Mały 17 Marcin Marianna Małecka Piotr Bystrzycki, Józef Okarski 17-1-8 277R 7 Ch 542 DM
29 1 1889 Bazalia Dionizy Gilewicz Krasiłów par. Kulczyny 23 Jan Karolina Terlecka Brygida Bystrzycka Zozulińce Małe 18 Jan Marianna Cichocka Jan Mikulski, Feliks Ejsmont 17-1-8 325V 6 Ch 637 DM
2 2 1892 Cudnów Albin Rudnicki Mieleńce 24 Grzegorz Wincentyna Karpińska Józefa Bystrzycka Hołubin 18 Wiktor Marianna Ostrowska Albin Liniewicz, Konstanty Kościński 178-3-263 66V 13 Ż 123 DM 0
3 5 1892 Cudnów Karol Laskowski Wróblówka 22 Stefan Paulina Maślukowska Marcelina Wolska Wójtowce 18 Joachim Agnieszka Bystrzycka Aleksander M[...]skowski, Aleksy Kołodyński 178-3-263 71V 33 Ż 133 DM
2 8 1892 Cudnów Jan Marcinowski Siaberka 23 Adam Józefa Bystrzycka Tekla Raczkowska Siaberka 23 Wincenty Petronela Bagińska Stanisław Raczkowski, Adolf Tymborowski 178-3-263 73V 41 Ż 137 DM
22 11 1892 Cudnów Zachariasz Leśniewski par. Miropol 26 Jan Anna Telicka Apolonia Marcinowska Siaberka 19 Adam Józefa Bystrzycka Ludwik Dobrowolski, Paweł Galicki 178-3-263 81V 74 Ż 153 DM
6 2 1905 Bazalia Piotr Ostrowski Wolica Jodki 22 Tomasz Paulina Wiszniowska Karolina Dembska Zozulińce Małe 17 Karol Elżbieta Bystrzycka Teodor Rydwaniecki, Jan Maciejewski 17-1-8 523V 6 Ch 1020 DM
17 9 1906 Bazalia Piotr Żółkiewski Zozulińce Małe 19 Tomasz Antonina Kalińska Antonina Bystrzycka Zozulińce Małe 20 Piotr Apolonia Pawłowicz Tomasz Krasucki, Antoni Kowalewski 17-1-8 543R 44 Ch 1059 DM
27 10 1908 Bazalia Piotr Kreszczuk par. Mikołajów gub. Podolska 23 Antoni Józefa Woronowska Kamila Bystrzycka Zozulińce Wielkie 17 Jan Józefa Lipska Jan Szulc i Wawrzyniec Bilecki 17-1-8 570V 45 Ch 1112 DM
22 11 1909 Bazalia Feliks Wąsowicz Zozulińce Małe 19 Jan Julia Wilgocka Helena Bystrzycka Zozulińce Małe 20 Piotr Apolonia Pawłowicz Ignacy Krzeszniowski, Antoni Żółkiewski 17-1-8 586R 52 Ch 1142 DM
12 8 1912 Bazalia Stanisław Niewiński Zozulińce Małe 21 Maciej Maria Więckiewicz Petronela Bystrzycka Zozulińce Małe 20 Piotr Apolonia Pawłowicz Mikołaj Niewiński, Franciszek Dębicki 17-1-8 625V 45 Ch 1219 DM
16 2 1914 Cudnów Antoni Osiński Cudnów 30 Mateusz Katarzyna Bystrzycka Eufrozyna Jarocka Sobolówka 17 Józef Helena Szeleżyńska Stanisław Maziarz, Jan Wi[...] 178-3-263 590V 21 Ż 1130 DM
26 11 1917 Pokostówka Józef Osiński Cudnów par. Cudnów 38 Mateusz Katarzyna Bystrzycka Agnieszka Bagińska Sobolówka 37 Adam Marianna Niedźwiedzka Antoni Wańkiewicz, Stefan Dąbrowski 178-03-211 25V 25 Ż 52 DM
13 6 1920 Starokonstantynów Władysław Tarnowski gmina Lityń, Podole 37w Marcin Dorota Bystrzycka Karolina z d. Hyksz Gruszewska Łażawa 32w Karol Franciszka Gąsiorowska Konstanty Karpiński, Feliks Krzywicki 17-1-91 146R 25 Ch 263 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
147 180 Bystrzycka Regina, panna 50 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
24 48 Bystrzycka Wiktoria 16 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl