Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 474 wyników dla: Rakowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1717 Petlikowce Stare Anna Pirakowska 50 1063L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201063/pages/PL_1_301_1063_0001.htm
12 1 1827 Bazalia Wiktoria Rakowska 1 Kotiurzyńce c. prac. Grzegorza i Marianny 178-3-93 249V 6 Ż DM
13 4 1827 Bazalia Teresa Rakowska 60 Bazalia ur., z Ignasiewiczów, wdowa po Wincentym, córki Marianna i Tekla 178-3-93 254V 56 Ż DM
16 3 1831 Ostróg Franciszka Lebdowicz 6 Moszczanica z konwulsji, rodzice Józef i Zuzanna zd Sierakowska 1-171-4 23R 54 R MZ
9 4 1831 Ostróg Zuzanna Lebdowicz 25 Moszczanica zd Sierakowska, Wdowiec Józef, dzieci Julia , Karolina 1-171-4 24V 76 R MZ
1 4 1832 Szumsk Marianna Trzeciak 5/12 Bajmaki z konwulsji, ur., rodz. Jakub i Marianna zd. Sirakowska 245-1-6 414R 43 R RK
29 9 1832 Ostróg Ludwika Zawadzka 4 Choteń z suchot, rodzice Ur. Michał, Marianna zd Rakowska 171-1-5 33R 120 R MZ
25 2 1833 Ostróg Aleksandra Żurakowska 40 Hulcza z połogu, niewiadoma przechodząca 171-1-6 31R 14 R MZ 8417
5 1 1834 Hołoby Franciszka Rakowska 3 Hołoby rodzice: sł. Jerzy i Apolonia z domu Husarska 849 191V/348 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0190.htm
7 12 1836 Białogródka Marianna Rakowska 1,5 Polachowa c. 1-dw. Konstntego i Krystyny z Niewodzińskich 178-03-106 147R 72 Ż DM
6 10 1837 Krzywin Zuzanna Żurakowska 50 Krzywin Ur., zd. Budzińska, z par. Annopol, mąż Jakub 171-1-10 71R 24 R Mg
20 9 1839 Turzysk Julia Pirakowska 83 Tuliczów z Ostrowskich, mąż Roch 715 28 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0018.htm
27 12 1840 Korzec Katarzyna Rakowska 1 z 52 Balarka Lubtowska córka Kajetana i Franciszki z Chmielnickich 871 188 102 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0098.htm
19 1 1841 Jampol Katarzyna Sierakowska 4 Worobiówka c.Karola i Marianny 872 512 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0270.htm
19 3 1841 Jampol Marianna Sierakowska 5 Worobiówka c.Karola i Marianny z Druzukowskich 872 516 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0272.htm
26 2 1841 Krzemieniec Marianna Rakowska 70 Ludwiszcze dzieci: Józef i Zofia 872 446 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0236.htm
14 1 1842 Łanowce Hedwiga Sierakowska 5 Niemierzyńce c.Adama i Elizy z Burginionów 873 785 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0410.htm
20 5 1842 Krzywin Anna Sierakowska 24 Krzywin c. Adama i Marianny z Lelawskich 881 83 R 8
3 12 1842 Jampol Michalina Sierakowska 0,5 Worobiówka c. 1-dw. Jana i Brygidy z Malińskich 873 563 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0292.htm
26 3 1844 Sielec Anna Łukaszewicz 51 Sielec z d. Rakowska, wdowa po Jędrzeju, syn Ignacy, córka Tekla 576 16 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0010.htm
17 6 1844 Łanowce Elżbieta Sierakowska 35 Niemierzyńce Wlm z Borgienów, wdowa po Adamie, pozostawiła synów Dionizego i Władysława 875 957 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0508.htm
10 1 1845 Dederkały Ewa Sierakowska 65 Dederkały Wielkie z Leszczyńskich, wdowa po Jakubie, synowie Karol, ?ukasz, Jan, Kazimierz, Bart?omiej, córki Elżbieta i Anna 54 85 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0046.htm
3 3 1845 Łuck Joanna Duklana Rakowska 35 Łuck c. ur. Mikołaja i Ludwiki z Urbanowskich, obywatelka gub. podolskiej pow. jampolskiego przybyła na kurację 381 34 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0019.htm
8 5 1846 Korzec Anna Rakowska 60 Daniczów par. Międzyrzec Korecki wdowa 877 195 46 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0104.htm
25 4 1846 Przewały Tekla Maria Sierakowska 75 Turyczany z d. Ciołek Poniatowska, hrabina, mąż Ignacy, s. Karol 861 548 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0239.htm
10 1 1847 Korzec Julia Rakowska 11 Balarka Usteńska córka Jana i Anastazji z domu Dziekońska 9 PW R
13 2 1847 Korzec Tekla Bielecka 27 Balarka Usteńska z domu Rakowska, mąż Józef, syn Feliks, córka Aleksandra 26 PW R
12 3 1847 Korzec Stefanina Rakowska 2 Balarka Usteńska córka Michała i Wiktorii z Orlińskich 35 PW R
26 7 1847 Korzec Barbara Rakowska 28 Balarka Usteńska z domu Pawłowska, mąż Hieronim, synowie Józafat, Fabian, córka Józefa 119 PW R
1 1848 Torczyn Oktawia Rakowska 1,5 Boratyn c. szl. Eugeniusza 635 37 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0021.htm
5 3 1848 Torczyn Aleksandra Rakowska 3 Boratyn c. szl. Eugeniusza 635 37 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0021.htm
14 1 1848 Ostróg Marianna Żurakowska 40 Ostróg rekrutka, zmarła w szpitalu ostrogskim 171-1-14 31V 15 R DM
9 9 1851 Szumbar Karolina Sierakowska 2 Borki c.Bartłomieja i Józefy z Omelańskich 625 146 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0077.htm
1 11 1854 Torczyn Antonina Rakowska 3 Boratyn c. wdowy szl. Ksawery z Konopackich 838 146 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0074.htm
22 2 1854 Katerburg Maria Orakowska 28 Piszczatyńce mąż Franciszek, syn Bazyli, córki Zofia i Ewelina 202 163 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0085.htm
25 2 1865 Katerburg Agnieszka Orakowska 85 Katerburg wdowa po Grzegorzu, synowie Franciszek i Aleksander, córka Zofia 1-37 119R 4 T 126 DM
25 3 1865 Żytomierz Adam Dzierżek 60 Żytomierz z suchot, były przewodniczący szlachty pow.Mohylewskiego gub,podolskiej, wdowiec, zostawił córkę Marcelinę po mężu Rakowską z parafii barskiej 178-3-61 142V 72 Ż DG
24 7 1866 Kuniów Marianna Krakowska 62 Miakoty 1-dw., wdowa synowie Roman i Stanisław 178-3-78 105R 17 Ż DM
28 2 1866 Szumbar Magdalena Omelańska 65 Borki mąż Mikołaj, synowie Grzegorz, To masz i Hilary, córki Agnieszka Studnicka i Józefa Sierakowska 626 211 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0110.htm
8 2 1866 Żytomierz Karolina Wiesiołowska 40 Żytomierz z d.Rakowska, z porodu, wdowa, zostawiła synów Jana i Aleksandra 178-3-63 117R 60 Ż DG 181
26 8 1866 Żytomierz Michalina Żurakowska 1 Żytomierz z konwulsji, córka mieszczan Józefa i Franciszki z Zielińskich 178-3-63 136V 275 Ż DG 219
2 3 1867 Krzemieniec Franciszka Rakowska 23 Szpikołosy od gorączki, 1-dw., mąż Jakub, syn Jan 426-1-41 40R 17 T 502
2 1 1869 Rzyszcz?w Emilia Rakowska 30 Kozin przy porodzie, wdowiec Albin Rakowski, synowie Leopold, Wac?aw, c?rki Stefania, Joanna 312-1-96 237 2 m.K KM
6 4 1870 Białozórka Krystyna Rakowska 8/12 Szybenna c. Antoniego i Karoliny z Sawickich 1-53 65R 7 T
2 2 1870 Krzemieniec Maria Rakowska 5/12 Szpikołosy c. 1-dw. Jakuba i Marceli z Rokickich 1-50 40R 17 T
27 11 1870 Szumsk Karol Listowski 8 Załuże syn Andrzeja i Joanny zd. Sierakowska 1-53 53R 59 RK
2 12 1870 Szumsk Jan Listowski 2 Załuże syn Andrzeja i Joanny zd. Sierakowska 1-53 53V 61 RK
23 6 1870 Łanowce Józefa Rakowska 24 Domaninka 1-dw., z Kuszkiewiczów, mąż Aleksander, synowie Aleksander i Włodzimierz 1-46 17V 18 T 1033 DM
22 12 1876 Brody Maria Krąkowska 67 z d. Wolff, wlm., wdowa po Antonim dziedzicu dóbr Tarnówko w Królestwie Polskim L 403R 18
25 7 1878 Torczyn Amelia Rakowska 27 Boratyn mąż Roman, synowie Ludwik i Eugeniusz, córki Klementyna, Wiktoria i Maria-Ksawera 664 46 21 0
21 2 1879 Dederkały Józefa Sierakowska 56 Dederkały Wielkie mąż Bartłomiej, synowie Władysław... 57 82 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0045.htm
11 8 1880 Brody Maria Srakowska 10/12 c. Franciszka i Klementyny Diabelskiej L
7 4 1882 Dederkały Brygida Sierakowska 65 Dederkały Wielkie z Malińskich, wdowa po Janie, córki Wiktoria i Antonina 1-76 137R 9 T DM 307
17 2 1884 Katerburg Marcelina Rakowska 30 Wilja mšż jakub, synowie Jan i Stanisław, córka Marcelina 204 245 1
27 12 1885 Katerburg Józefa Rakowska 10/12 Wilja c. Jakuba i Anny 204 217 19
31 3 1889 Turzysk Ferdynand Rzoniecki 63 Zadyby żona Cecylia Sierakowska, c. Marianna, Zofia, Stefania 757 34 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0019.htm
12 5 1890 Krzemieniec Anna Sierakowska 9/12 Krzemieniec c. NN i miesz. Ludwiki 0.1-81W 36R 27 T
19 11 1891 Katerburg Maria Rakowska 3 Wilja c. Jakuba i Anny z Dobrowolskich 204 42 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0027.htm
13 3 1894 Torczyn Teresa Rakowska 5/12 Boratyń c. sz. Ksawerego Ludwika i Stanisławy z Rakowskich 680 44 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0029.htm
2 1 1896 Szumbar Wincentyna Orakowska 67 Piszczatyńce z Iwińskich, mieszczanka, wdowa, syn Ludwik, córki Konstancja, Karolina i Witalina 1020 84 3 0
15 2 1899 Kowel Rozalia Rakowska 2 Biełaszów c. chł. łomżyńskiej gub. pow. ostrowskiego gm. Poręba Konstantego i Agnieszki z Bernackich 932 50 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0041.htm
7 10 1900 Kowel Salomea Rakowska 64 Biełaszów z d. Zyszko, chł., wdowa, synowie Konstanty, Franciszek i Stanisław, 947 73 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0052.htm
24 2 1905 Ołyka Jan Materkowski 4/52 Huta Bogusławka Adam i Ludwika Zarakowska 985 71 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0066.htm
8 9 1906 Luboml Anna Ronikier 52 Czmykos ur. Sierakowska 1009 489 93 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0261.htm
3 2 1913 Kowel Andrzej Michalak 30 Lubliniec s. Franciszka, chłop kaliskiej gub., pow. Konin, gm. Stare Miasto, żona Marianna z d. Dworakowska, syn Adam 1048 84 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201048/pages/1_436_0_0_1048_0045.htm
10 11 1914 Ołyka Genowefa Rakowska 2/52 Nosowicze córka Heleny Rakowskiej 1063 221 103 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0233.htm
11 8 1915 Kijów, św. Aleksandr Benigna Rakowska 83 Kijów z domu Bułajewska, wdowa po Franciszku, dzieci: Kazimierz, Maria, Eleonora i Aleksandra, ojciec: Marcin 312/1/129 159V 218 m.K. JM1
21 11 1918 Włodzimierz Stefania Sierakowska 56 kol.Sierakówka z Konopackich, ob.ziemska, wdowa po śp.Ludomirze Sierakowskim, zos. s.Eugeniusza Zygmunta Kazimierza i Tadeusza c.Annę Stanisławę i Zofię 1077 104-105 141 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0053.htm
3 3 1934 Krzemieniec Ludwika Żurakowska 84 Krzemieniec z Dobrowolskich, c. Aleksandra i Konstancji z d. Doliwa, wdowa po Narcyzie, dzieci: Wacław i Stefania. 36 V 16 0
18 9 1938 Krzemieniec Józefa Żurakowska 53 Krzemieniec c. Wilhelma i Marii z Ławeckich 46 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
25 5 1634 Ostróg Regina Krakowska Stanisław Anna data chrztu t.8. 619 ks. WŻ DM
3 1 1710 Czartorysk Tomasz Rodziewicz Kazimierz Agnieszka Rakowska ur. Paweł Zahorowski, Aleksandra Balkowska 297-1-185 17R Ł
4 1 1726 Czartorysk Józef Daniel Jasiński Chołuzja Andrzej Cecylia Rakowska W. Antoni ...yna, Judyta z Wilczopolskich Konopacka, Jan Kanty Brzezicki, Teofila Ujazdowska panna 297-1-185 33V Ł
1 2 1729 Torczyn Marianna Borowik Grzegorz Ewa Antoni Szczebietowicz, Rakowska 26a b/nr Ł EH
21 1 1762 Ostróg Jan Stankiewicz Sijance Adam Anna ur. Tomasz Jackowski, Teresa Rakowska 297-1-136 27 Ł SK
5 11 1791 Kołomyja Salomea Karpińska Piadyki 1 Tadeusz Anna Zurakowska 597L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20597/pages/PL_1_301_597_0004.htm
27 12 1811 Białogródka Jan Libikowski Puzyrki Wielkie Kazimierz Julianna Rakowska d.chrz. (ojciec nobilis) Józef Teleżyński i Rozalia Małachowska 178-51-95 104V 11 Ż DM
7 11 1824 Łuck Kamila Eleonora Subucka Żydyczyn Jan Julianna Bartoszewicz Dopełnienie: Roch Kaszucki, Katarzyna Krakowska 368 96 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0049.htm
8 8 1827 Czartorysk Zuzanna Rozalia Juscińska Medwecz Karol Barbara Szawłowska Jerzy Obsa, Fortunata Sierakowska - ż. Ignacego; as: Tadeusz Ostrowicz, Justyna 813 136 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0135.htm
30 12 1827 Czartorysk Antoni Czarniecki Medweż Marcin Paulina Milewska Ostrowicz, Fortunata Sierakowska - ż. Ignacego; as: Ignacy Sierakowski, Jozefata 814 130 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0134.htm
24 4 1827 Hołoby Apolonia Józefa Rakowska Hołoby Jerzy Apolonia Husarska Antoni Dudkiewicz organista, Marianna Husarska panna 843 493 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0275.htm
24 4 1827 Hołoby Apolonia Józefa Rakowska Hołoby Jerzy Apolonia Husarska (dop.) Leopold Kuszczyc Sędzia Pow. Kowel., Brygida Baum panna, Franciszek Kałus 843 494 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0276.htm
13 3 1827 Krzemieniec Longin Cyriak Kwaśniewski Ludwiszcze Jan Marianna Krakowska s. urodz., ochrz. 16.03., urodz. Antoni Brodowski i urodz. Helena Małuska ż. Michała, as 01-3 8V 57 T 509 DM
1 2 1827 Horodyszcze Piotr Sułkowski Białopol Jakub Domicela Falkowska Jędrzej Bogulski, Marianna Mrakowska 178-3-93 78 6 Ż MO 153
13 8 1828 Czartorysk Maryanna Tekla Justyna Hipolita Sierakowska Wólka Hołuzyjska Ignacy Fortunata Murawska Jan Grodzki, Tekla Worcszczak - ż. Sylwestra; ch: 17.08. 814 132 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0136.htm
5 4 1828 Łuck Paulina Petronela Wodomicka Rokinie Piotr Marianna Brodnicka Cyryl Sierociński, Antonina Żurakowska 368 46 30 814 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0024.htm
27 2 1828 Ostróg Wiktoria Żurakowska Dorohoszcze Marek Magdalena Lisowska chrzest 1.03.1828, Jędrzej, Tekla Kromberg ż. Jana 171-1-1 6V 35 R Mg
10 8 1828 Tuczyn Wawrzyniec Stanisław Alfred ? Łyczkowski Pustomyty Kazimierz Sabina Żurakowska ch. 10.08.1828, W. Ignacy Ciołkowski, W. Emilia Pruszyńska, asys. W. Erazm Pruszyński, W. Paulina Ci 171-1-1 192R 15 R Mg 708
22 5 1829 Luboml Ludwika Helena Franciszka Żółcińska Luboml Karol Zofia Rozen Tomasz Korowicki, Tekla Sierakowska 844 534 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0296.htm
1 8 1829 Krzemieniec Paulina Ulanicka Folwarki Wielkie Aleksander Agnieszka c. nieślubnych rodziców, chrz., ur. Tomasz Żukowski i Julianna Rakowska 01-3 97V 121 T 598 DM
5 1 1829 Ostróg Marianna Rogoszewski Dorohoszcza Antoni Anna Zielińska Jan Lew..., Magdalena Żurakowska 171-1-2 1V 3 R MZ 718
27 1 1829 Ostróg Karolina Antonina Lebdowicz Moszczanica Józef Zuzanna Sierakowska 171-1-2 2V 10 R MZ 718
29 0 1829 Ostróg Barbara Radzijewska Ostróg Jakub Franciszka Brzozowska Mateusz Mierzwiński, Józefa Brzozowska, Stefan Kocierzowski, Joanna Dyrakowska żona Jana 171-1-2 14R 108 R MZ 719
13 12 1829 Lachowce Cyprian Mikulski Książęcin Franciszek Róża Rakowska Kazimierz Zagajewski i Anna Medyńska ż. Michała, as. Jan Szyszkowski i Agnieszka Sapińska 171-1-2 95V 87 R DM
28 5 1830 Luboml Aniela Czajkowska Luboml Jan Franciszka Han Franciszek Skibicki, Tekla Sierakowska 845 309R 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0302.htm
8 1 1830 Ostróg Eliasz Wereszczyński Dorohoszcz Jan Petronela Przewłocka Eliasz Lachowicz, Karolina Żurakowska panna 171-1-3 1R 1 R MZ
2 11 1830 Ostróg Karolina Roguszewska Dorohoszcza Antoni Anna Zielińska Jan Wereszczyński, Magdalena Żurakowska 171-1-3 13V 102 R MZ
26 6 1831 Hołoby Franciszka Rakowska Hołoby Jerzy Apolonia Huzarska Paweł Pilecki, Anna Dudkiewicz, Antoni Dudkiewicz, Marianna Huzarska 846 226R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0219.htm
9 10 1831 Korytnica Franciszka Nestrysławska Korytnica Anastazy Marianna Zurakowska 208 27 83 0
26 3 1831 Ostróg Marcin Owczar Moszczanica Franciszek Anastazja Bartłomiej Lichtański, Anna Sierakowska 1-171-4 4V 26 R MZ 778
12 4 1832 Dederkały Marianna Skrzepkowska Dederkały Wielkie Daniel Anna Sierakowska c. urodz., chrz. 12.04., urodz. Marcin Rowieńkowski i urodz. Anna Rowieńkowska ż. Tomasz 01-4 16R 2 T DM 713
22 3 1832 Szumsk Józef Trzeciak Bajmaki Jakub Marianna Sirakowska Michał Iżewski, Katarzyna Sirakowska ż. Jakuba 245-1-6 390R 12 R RK
6 10 1832 Ostróg Franciszka Zuzanna Umińska Swiate Józef Krystyna Żurakowska ...Michniewicz, Tekla Michniewicz-panna 171-1-6 2V 9 R MZ
5 12 1832 Ostróg Marianna Wereszczyńska Czerniwody Jan Petronela Przewłocka Ur. Roman La.., Ur. Karolina ..rakowska 171-1-5 13V 104 R MZ
14 3 1833 Hołoby Teofila Rakowska Hołoby Jerzy Apolonia Chusarska Paweł Pielecki, Anna Dudkiewicz, Jerzy Rybczyński, Emilia Pielecka 848 219V/361 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0207.htm
1 8 1833 Hołoby Jan Wołoszkiewicz Hołoby Andrzej Ewa Drozdowska Paweł Pielecki, Apolonia Rakowska 848 220V/363 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0208.htm
6 10 1833 Hołoby Dionizy Tyszkiewicz Hołoby Sylwester Marianna Sawicka Władysław Wilga Sztab. Kapitan Wojsk Rosyjskich, Apolonia Rakowska, Michał Sawic 848 221R/364 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0208.htm
6 10 1833 Hołoby Brygida Tyszkiewicz Hołoby Sylwester Marianna Sawicka Władysław Wilga Sztab. Kapitan Wojsk Rosyjskich, Apolonia Rakowska, Michał Sawic 848 221R/364 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0208.htm
22 7 1833 Dederkały Jan Skrzypkowski Dederkały Wielkie Daniel Anna Sierakowska s. urodz., chrz. 23.07., urodz. Piotr Kretowicz i urodz. Tekla Jurkowska ż. Wawrzyńca, a 01-4 21V 20 T DM 719
29 4 1834 Kuniów Ernesta Antonina Sierakowska Borowica Wielka Antoni Eleonora Kapustyńska R 73 R 43 0
26 12 1834 Ostróg Jan Choina Czerniwody Kazimierz Karolina Żurakowska Jan Przewłocki Tekla Plewińska 171-1-8 16R 92 R 900
16 3 1834 Ostróg Celestyna Franciszka Ewa Joanna Anna Józefa Dunin-Karwicka Mizocz Kazimierz Klementyna Rzyszczewska dopł.chrz., Wlm Gabriel Rzyszczewski-Generał, Wlm Józefa Rakowska 171-1-9 20V 117 R DM
14 8 1834 Białogródka Marianna Nowicka Nowa Wieś Feliks Agnieszka Rakowska Kajetan Kretowicz i Julianna Wojciechowska ż. Piotra 178-03-100 82R 67 Ż DM
14 8 1835 Szumbar Hipolit Rokitnicki Borki Franciszek Izabella Orakowska 199 220 4
24 4 1835 Hołoby Marcelina Rakowska Hołoby Jerzy Apolonia Chusarska Jan Jasinski?, Anna Dudkiewicz, Antoni Dudkiewicz, Tekla Guran 850 252V/493 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0262.htm
25 8 1835 Hołoby Jan Sawicki Hołoby Michał Katarzyna Hełkowska Władysław Wilga Sztab. Kapitan Wojsk Rosyjskich, Apolonia Rakowska 850 253R/494 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0262.htm
7 3 1835 Ostróg Celestyna Franciszka Anna Marianna Ewa Joanna Karwicka Mizocz Kazimierz Klementyna Rzyszczewska Gabriel Rzyszczewski Marianna Rakowska 171-1-8 7V 35 R 899
16 8 1835 Ostróg Marianna Zawadzka Hutor Nowomaliński Michal Agnieszka Rakowska Michal Dobrowolski Wiktoria Bagińska 171-1-8 12V 63 R 900
14 1 1835 Fastów Hilaryna Żurakowska Krasielicze Feliks Pawlina Żłobicka WW. Wincenty Wojniarowskich, Tekla Rodkiewicz, chrz, 31.03.1847 178-51-548 29V 16 Ż BS 60
28 1 1835 Białogródka Marianna Rakowska Polachowa Konstanty Krystyna Niewodzińska Jan Szuszkowski i Joanna Bezdecka ż. Józefa 178-03-101 112R 8 Ż DM
5 1 1835 Fastów Kasper Tchórzewski Fastów Aleksander Klara Żurakowska Józef Tchórzewski, Marianna Tchórzewska, as. Józef Kaliński, Katarzyna Tchórzewska, chrz. 6.01.1835 178-51-372 16R 1 Ż BS 34
15 12 1835 Fastów Ignacy Kustro Stawki Józef Pawlina Pendrakowska Paweł Górski, Aniela Łukaszewicz, chrz. 16.12.1835 178-51-372 20V 21 Ż BS 43
1 1 1835 Fastów Agnieszka Łukaszewicz Stawki Samuel Aniela Pendrakowska Franciszek Łukaszewicz, Honorata Górska, chrz. 3.01.1835 178-51-372 21R 22 Ż BS 44
10 7 1835 Biała Cerkiew Elżbieta Stefańska Biała Cerkiew Aleksander Barbara Kurowska Wincenty Ogiński, Aniela Rakowska, ż. Rafała, as. Jan Kurowski, Balbina Jagminowicz, ż. Mateusza, chrz. 11.07.1835 178-51-372 5R 24 Ż BS 12
22 9 1835 Byszów Konstanty Stupnicki Byszów Jan Józefa Makowska Eliasz Markiewicz, Helena Sokołowska, panna, as. Franciszek Skrobuński, Marianna Mehedowska, panna, Grzegorz Mehedowski, Róża Rakowska, panna, chrz. 25.09.1835 178-51-372 12V 8 Ż BS 27
10 11 1836 Kuniów Marianna Nimfa Torczyńska Pererosłe Leon Tekla Czerniawska Antoni Sierakowski, Anna Sierakowska panna R 83 R 23 ZP 0
17 2 1836 Krzemieniec Maciej Malczewski Szpikołosy Jan Anna Żurakowska Jan Marczenski i Honorata Malczewska 01-10 4R 14 T 40 DM
29 1 1836 Fastów Franciszka Żurakowska Ustymówka Feliks Pawlina Żłobicka Wincenty Rodkiewicz, Honorata Harczyńska, mężatka, chrz.31.03.1847 178-51-548 29V 17 Ż BS 60
11 6 1836 Fastów Władysław Kamiński Ustymówka Jan Marianna Żurakowska Stanisław Antoszewski, Antonina Langlert, panna, chrz.31.03.1847 178-51-548 29V 18 Ż BS 60
30 5 1836 Ostróg Kazimierz Olszański Mosty Michał Apolonia Żurakowska Ignacy Kulesza i Marianna Rybczyńska 171-1-9 11R 60 R DM
12 7 1836 Katerburg Jan Wiszniowski Temnohajce Antoni Maria Sierakowska ur. Teodor Bogucki, Maria Wiszniowska 199 73 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0039.htm
17 10 1837 Szumbar Łukasz Rokitnicki Sosnówka Franciszek Izabela Rakowska Łukasz Kretowicz, Marianna Sobieska ż. Hieronima 54 198 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0107.htm
26 12 1837 Łuck Marianna Kowalska par. łucka Paweł Kazimierz Katarzyna Żurakowska Aleksander Zieńkiewicz, Zofia Kowalska 374 41 81 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0025.htm
17 5 1837 Szumsk Stanisław Trzeciak Bryków Jakub Marianna Szerakowska Sierakowska Aleksander Szuszkowicz, Marianna Górska ż. Jana, Jan Górski, Marianna Dąbrowska 245-1-11 476V 34 R RK
11 5 1837 Fastów Sabina Żurakowska Ustymówka Feliks Pawlina Żłobicka WW. Józef Bełdycki, Salomea Kosacka, chrz.31.03.1847 178-51-548 30R 19 Ż BS 61
21 12 1837 Ostróg Ambroży Choina Czerniwody Kazimierz Karolina Żurakowska Andrzej Janicki i Fortunata Wereszczyńska 171-1-10 20R 115 R DM
1 1 1838 Dederkały Franciszka Sierakowska Worobiówka, par. Jampol Karol Marianna Dryżanowska Jędrzej Kozłowski, Elżbieta Ostachowska 54 207 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0111.htm
26 8 1838 Hołoby Jan Jakimiński Hołoby Franciszek Anna Lepińska Ferdynand Lazarewicz, Apolonia Rakowska małżonka Jerzego, Antoni Dudkiewicz, Fra 853 202V/359 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0201.htm
6 3 1838 Krzemieniec Marianna Rakowska Kulików Feliks Joanna Pawłowska ur. Sylwester Gwoździejewski i ur. Balbina Sadowska 01-12 6V 24 T 219 DM
28 1 1838 Ostróg Marianna Tekla Umińska Sujmy Józef Krystyna Żurakowska Hrabia Jan Władysław Krasicki i Marianna Kwalkiewiczówna 171-1-11 3R 14 R DM
1 5 1838 Białogródka Agnieszka Rakowska Polachowa Konstanty Krystyna Niewodzińska Michał Zaręba i Agnieszka Kozielska ż. Piotra 178-3-110 138R 59 Ż DM
23 1 1839 Szumbar Józefa Grzymajło Szumbar Walenty Maryanna Litostańska Stanisław Grzymajło, Agnieszka Orakowska 201 24 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0013.htm
26 12 1839 Ostróg Stefan Choina Dorohoszcza Kazimierz Karolina Żurakowska 879 14 V 107 DW
9 3 1840 Szumbar Jan Rokitnicki Sosnówka Franciszek Izabela Rakowska 201 21 2 871 689 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0011.htm
15 3 1840 Szumsk Maryanna Trzeciak Bryków Jakub Maryanna Sierakowska 871 475 29 0
23 2 1840 Jampol Maciej Akajewicz Dołhalówka Kasper Elżbieta Sierakowska ur. Maciej Gurski, Elżbieta Narymowska 871 439 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0230.htm
19 3 1840 Berezdów Benedykt Iwanicki Chorowiec Gabriel Franciszka Sierakowska 871 256 19 0
2 5 1840 Międzyrzec Artur Łyczkowski Charaług Kazimierz Sabina Żurakowska 880 213 R 13 0
13 6 1840 Białozórka Antonina Rakowska Moskalówka Józef Franciszka Kretowicz Wojciech Monasterski, Maryanna Leonowicz ż. Karola 871 659 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0350.htm
16 2 1840 Łanowce Faustyna Sabina Kałabanowska Woronowce Józef Platon Teofila Zurakowska Konstanty Doliński, Anastazja Malinowska panna 871 672 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0359.htm
16 2 1840 Łanowce Teressa Teofila Kałabanowska Woronowce Józef Platon Teofila Zurakowska 871 672 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0359.htm
1 7 1840 Włodzimierzec Petronela Grąkowska Hranie Jan Antonina Iwaszkiewicz 826 107R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0108.htm
12 6 1840 Korzec Felicjan Rakowski Budki Usteńskie NN Tekla Rakowska 871 127 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0068.htm
18 12 1840 Korzec Katarzyna Rakowska Balarka Lubtowska Kajetan Franciszka Chmielnicka 871 146 142 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0077.htm
22 6 1840 Ostrówki Paulina Tekla Makowska Kropiwnik Józef Wincencja Jaworska Henryk Szymański, Marianna Rakowska 551 12 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20551/pages/PL_1_436_551_0007.htm
15 7 1840 Korostyszew Jan Szymański Charitonówka Ignacy Rozalia Gniadowska Ambroży Łuczycki, Ewa Żurakowska, panna, chrz. 16.07.1840 178-51-456 16R 25 Ż BS 42
3 9 1840 Korostyszew Rozalia Kurakowska Charitonówka Bazyli Aleksandra Zuber Marcin Brzczewski, Aleksandra Ilnicka, panna, chrz. 4.09.1840 178-51-456 17R 33 Ż BS 44
29 8 1840 Wyszewicze  Jan Kurowski Białokrynica Wincenty Agnieszka Mużarowska Jan Dworakowski, Apolonia Dworakowska, chrz. 29.08.1840 178-51-456 51V 22 Ż BS 115
26 10 1841 Szumsk Michał Rokitnicki Bryków Franciszek Elżbieta Rakowska 872 548 77
20 6 1841 Krzemieniec Antonina Kozakiewicz Wesołówka Michał Aniela Kurakowska 872 403 45
25 3 1841 Nowogród Wołyński Marianna Kuczyńska Tartak Ostrożecki Józef Teresa Rakowska ur. Jan Święcicki, Aleksandra Rudnicka ż. Macieja 872 18 67 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0011.htm
19 3 1841 Korzec Marianna Rakowska Usteńskie Hieronim Barbara Pawłowska 872 189 33
6 9 1841 Korzec Maryanna Rakowska Balarka Usteńska Jan Anastazja Dziekońska 872 207 87 0
12 10 1841 Ostróg Edward Choina Czerniwody Kazimierz Karolina Żurakowska R 10 V 92 0
18 6 1841 Katerburg Paulina Wiszniowska Temnohajce Antoni Marianna Sirakowska ur. Antoni Czerniawski, Marcella Kwiatkowska panna, Jan Domaradzki, Appolonia Cz 199 99 24 872 797
5 1 1841 Katerburg Karolina Korf Rybcza Feliks Zofia Orakowska ur. Ignacy Bielawski, Magdalena Mytkowska ż. Ignacego, Augustyn Jańczyński, Lucy 199 91 1 872 791
11 8 1841 Jałowicze Wawrzyniec Kowalski Czekno Paweł Katarzyna Żurakowska Paulin Podolski,Marianna Sierpińska ż. Bazylego 827 250 V 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0255.htm
26 4 1841 Jampol Antoni Skrzyński Worobiówka Wawrzyniec Anna Sierakowska 872 478 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0252.htm
24 7 1841 Jampol Anna Sierakowska Worobiówka Karol Marianna Druzukowska 872 482 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0254.htm
4 4 1842 Korzec Antonina Kuklinowska Majdan Kropiwnia Antoni Helena Rakowska 873 128 49 PW 0
10 11 1842 Szumbar Marcin Rokitnicki Sosnówka Franciszek Izabela Orakowska 199 82 9 873 795
27 8 1842 Hołoby Róża Rakowska Hołoby Jerzy Apolonia Huzarska Emilia z Wojewodzkich Pawła Pileckiego małżonka, Antoni Dudkiewicz Anny z Dobrow 857 191R/362 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0195.htm
3 1 1842 Ostróg Baltazar Dionizy Cieszkowski Hulcza Jan Sabina Syrakowska 881 1 V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0003.htm
11 3 1842 Jampol Grzegorz Łukaszuk Worobiówka Władysław Marianna Pańczuk prac. Józef Wawryczuk, Marianna Syrakowska, ż. Karola 873 540 13 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0281.htm
19 6 1842 Jampol Jan Chrzciciel Akajewicz Dołhalówka Gasper Elżbieta Sierakowska Bernard Jurkowski, Agata Górska, ż. Macieja 873 543 24 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0282.htm
19 11 1842 Jampol Michalina Sierakowska Worobiówka Jan Brygida Malińska ur. Karol Musiewicz, Konstancja Łozińska, ż. Kazimierza 873 549 46 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0285.htm
3 7 1842 Berezdów Józefa Iwanicka Futor Kurczykowski Gabriel Franciszka Sierakowska ur. Jan Czyżewski, Zofia Urbanowicz ż. Jana 873 225 47 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0118.htm
20 3 1843 Korzec Aleksandra Bielecka Balarka Lubtowska Józef Tekla Rakowska 874 182 45 PW 0
27 5 1843 Korzec Magdalena Marcinkowska Balarka Usteńska Bernard Helena Rakowska 874 194 81 PW 0
19 6 1843 Korzec Anna Chmielnicka Balarka Lubtowska Bartłomiej Marianna Rakowska 874 198 93 PW 0
17 9 1843 Korzec Franciszka Rakowska Balarka Lubtowska Kajetan Franciszka Chmielnicka 874 209 125 PW 0
13 10 1843 Dąbrowica Teresa Grąkowska Budki Hrańskie Józef Tekla Bober Jędrzey Rudnicki, Maryanna Makarewicz; ch: 15.10. 829 246a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0260.htm
7 6 1843 Jampol Ewa Kapuśniak Wiązowiec Bazyli Tekla Żurakowska Teodor Badeńczuk, Tekla Kapuśniak, ż. Michała 874 661 30 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0333.htm
14 1 1844 Katerburg Jan Wiszniowski Temnohajce Antoni Marianna Sierakowska 199 319 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0165.htm
27 9 1844 Ostrówki Katarzyna Szewczuk Jankowce par. Luboml Mateusz Marianna Hrakowska Mikałaj Szewczuk, Marianna Hryczuk 555 13 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20555/pages/PL_1_436_555_0007.htm
1 2 1844 Jampol Marianna Sierakowska Worobiówka Karol Marianna Drużyna Franciszek Trafiński, Franciszka Musiewicz, ż. Karola 875 593 6 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0312.htm
10 3 1844 Jampol Piotr Skrzyński Worobiówka Wawrzyniec Anna Sierakowska ur. Jakub Zaklicki, ur. Józefa Zaklicka, żona Dominika 875 597 13 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0314.htm
19 8 1844 Jampol Petronela Rozalia Wodnicka Worobiówka Mikołaj Teresa Drużykowska Józef Jurkowski, Marianna Sierakowska, ż. Karola 875 612 42 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0322.htm
3 11 1844 Jampol Karolina Skajewicz Świętec Kasper Elżbieta Sierakowska Maciej Górski, Marianna Sierakowska, ż. Karola 875 618 55 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0325.htm
14 2 1845 Korzec Julianna Rakowska Balarka Usteńska Jan Antonina Marcinkowska 876 137 33 PW 0
2 9 1845 Korzec Stefanina Rakowska Balarka Usteńska Michał Wiktoria Orlińska 876 158 98 PW 0
4 10 1845 Korzec Franciszek Marcinkowski Balarka Usteńska Gabriel Bernard Helena Rakowska 876 163 111 PW 0
11 11 1845 Korzec Honorata Rakowska Balarka Usteńska Jan Anastazja Dziekońska 876 169 130 PW 0
4 12 1845 Korzec Marianna Bielecka Balarka Usteńska Józef Tekla Rakowska 876 171 140 PW 0
6 8 1845 Dubno Kajetan Adolf Buczkowski Dubno Adam Marianna Hetman Jan Brzozowski, Tekla Jurakowska panna 831 118V 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0122.htm
12 3 1845 Torczyn Aleksandra Tekla Rakowska Boratyn Eugeniusz Ksawera Konopacka Jan Czarnołozski chorąży, Tekla Konopacka 831 18R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0019.htm
3 7 1845 Szumbar Jan Rokitnicki Sosnówka Franciszek Izabela Orakowska 625 219 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0116.htm
8 4 1845 Ostrówki Apolonia Emilia Kunisz Sokół par. Luboml Józef Olimpia Kownacka Leopold Pomorski, Marianna Rakowska 556 9 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0005.htm
8 1 1846 Dederkały Marianna Skrzyńska Dederkały Wielkie Wawrzyniec Anna Sierakowska Wincenty Pacewicz, Anna Kowalewska ż. Jana 54 58 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0031.htm
28 3 1846 Korzec Aniela Borowska Rudnia Pereweżnia Piotr Domicela Rakowska 877 136 42 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0075.htm
3 12 1846 Korzec Antonina Rakowska Balarka Lubtowska Kajetan Franciszka Chmielnicka 877 160 114 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0087.htm
6 3 1846 Jampol Wiktoria Sirakowska Worobiówka Jan Brygida Malińska wolnozyjący Frydryk Henkier, kawaler. 1dw Franciszka Mosiewicz, z. Karola 877 750 9 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0387.htm
23 3 1846 Ostróg Frumencjusz Chwoina Szlachów Kazimierz Karolina Żurakowska Ur. Marcin Żurakoski, Ur. Petronela Chwoina-panna 885 17V 99 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0019.htm
19 10 1846 Ostróg Anna Domańska Dorohoszcza Józef Magdalena Brzezicka Karol Rosiński, Tekal żurakowska żona Jana 885 18V 105 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0020.htm
25 1 1847 Korzec Stefanina Rakowska Balarka Ustozecka Michał Wiktoria Orlińska 245-1-13 64 R 7 R 0
13 7 1847 Korzec Jan Kuklinowski Didowicze Antoni Helena Rakowska 28 76 PW R
5 9 1847 Korzec Joanna Rakowska Balarka Usteńska Jan Antonina Marcinkowska 32 89 PW R
15 7 1847 Katerburg Władysław Wiszniowski Temnohajce Antoni Maryanna Sierakowska 199 46 19
9 5 1847 Szumbar Marianna Skrzyńska Borki Wawrzyniec Anna Sierakowska 625 189 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0100.htm
16 9 1847 Fastów Franciszek Kostra Stawki Józef Pawlina Pędrakowska kazimierz Zalecki, Honorata Górecka, ż. Pawła, chrz.17.09.1847 178-51-548 31V 29 Ż BS 64
25 8 1847 Rokitna Ludwika Borkowska Prusy Michał Anastazja Zielińska Antoni Łomiński, Teresa Żurakowska, ż. Tadeusza, chrz.26.08.1847 178-51-548 35R 13 Ż BS 71
1 7 1847 Rzyszczów Józef Kalasanty Iwanowski Polapce Kazimierz Marianna Krakowska Leon Szabrański, Klementyna Malczewska, chrz. 3.07.1847 178-51-548 68V 21 Ż BS 138
16 8 1847 Korostyszew Jacek Rusiecki Mininy Teodor Petronela Hajewska Antoni Hul....,Marianna Żurakowska, chrz. 17.08.1847 178-51-548 91V 36 Ż BS 184
1 8 1847 Wiszewicze Antoni Syczewski Rudka Werwianska Aleksander Konstancja Kułakowska Jan Szaciło, Helena Dworakowska, chrz. 3.08.1847 178-51-548 98R 20 Ż BS 197
19 10 1847 Malin Łukasz Linko Zadrywla Rudnia Jakub Agnieszka Sierakowska Tomasz Białocki, Katarzyna Zborowska, mężatka, chrz. 26.10.1847 178-51-548 115R 59 Ż BS 236
8 9 1847 Białogródka Marianna Kamila Sokolnicka Białogródka Wincenty Franciszka Żurakowska ur. Maciej Gurowski i ur. Tekla Maliszewska ż. Floriana 178-3-116 110R 88 Ż DM
13 10 1847 Białogródka Franciszek Hryniewicki Szarłajówka Jan Aniela Niewodzińska ur. Łukasz Kustowski i ur. Krystyna Rakowska ż. Konstantego 178-3-116 111R 96 Ż DM
15 5 1848 Szumbar Franciszka Rokitnicka Borki Franciszek Izabela Orakowska 625 171 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0091.htm
9 11 1848 Torczyn Salomea Rakowska Boratyń Eugeniusz Ksawera Konopacka 635 23 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0013.htm
20 2 1848 Młynów Kamila Łomczyńska Koblin Gabriel Marianna Rakowska Piotr Zartycki, Apolonia Wrzesniowska wdowa 834 244R/475 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0246.htm
3 6 1848 Ostróg Adela Chwoina Szlachowa Kazimierz Karolina Żurakowska Mikołaj Żurakowski i Wiktoria Żurakowska panna 171-1-14 12R 66 R DM
20 5 1848 Białogródka Agnieszka Niedzińska Polachowa Piotr Dorota Barakowska Józef Królikowski i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-3-117 132R 44 Ż DM
16 2 1850 Szumbar Karolina Sierakowska Borki Bartłomiej Józefa Omelańska Dawid Studyniecki, Feliksa Studyniecka panna 625 151-152 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0080.htm
20 2 1850 Przewały Maria Aniela Sierakowska Turyczany Karol Marianna Miączyńska 863 641-642 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0339.htm
10 2 1851 Katerburg Karol Wiszniewski Temnohajce Antoni Marianna Sierakowska 202 247-248 4
17 3 1851 Przewały Anna Sierakowska Turyczany Karol Marianna Miączyńska 864 204-205 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0110.htm
18 3 1852 Torczyn Gabriela Tubilewicz Siedmiarki Kasper Marianna Strakowska 638 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0005.htm
24 6 1852 Torczyn Anna Eugenia Rakowska Boratyn Eugeniusz Ksawera Konopacka 837 103-104 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0057.htm
24 1 1853 Katerburg Józefa Korf Rybcza Feliks Zofia Orakowska 878 583 3 0
9 5 1853 Jampol Antonina Sierakowska Pohorylce Kazimierz Marianna Tyszkiewicz 878 120-121 21 0
18 3 1853 Kołodno Józef Powchowy Kołodno Stefan Tekla Rakowska 878 421-422 5 0
12 6 1854 Dederkały Antonina Sierakowska Szkrobotówka Jan Brygida Malińska Franciszek Andrzejewski, Agnieszka Świerszczyńska z. Marcina 55 184-185 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0097.htm
7 1 1854 Przewały Jadwiga Tekla Klara Ignacja Sierakowska Piza Karol Maria Miączyńska chrzest w Pizie (wpięte karty) 866 230-234 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0121.htm
29 7 1856 Szumbar Petronela Sierakowska Borki Bartłomiej Józefa Omelańska Grzegorz Omelański, Barbara Siwicka ż. Bazylego 625 25-26 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0015.htm
2 3 1856 Przewały Helena Tekla Anna Maria Sierakowska Turyczany Karol Maria Miączyńska 868 190-191 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0100.htm
17 1 1859 Przewały Aniela Sierakowska Turyczany Karol Marianna Miączyńska 870 174-175 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0093.htm
9 2 1859 Lachowce Apolonia Minkiewicz Szuńki Antoni Rozalia Malinowska ur. Jan Wolski, Krystyna Dworakowska, ż. Teodora 886 143-144 12 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0075.htm
6 1 1860 Katerburg Konstancja Orakowska Piszczatyńce Franciszek Wiktoria Niwińska 202 2-3 2
10 6 1862 Dederkały Małgorzata Dobrowolska Wołkowce Leon Agneta Dąbrowska Piotr Juchkiewicz, Brygida Sierakowska ż. Jana 56 224-225 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0118.htm
6 12 1862 Żytomierz Adela Barbara Bourginion Żytomierz Henryk Anna Geritier Adam Bieniewski, Adela Sierakowska 178-3-54 3 3 Ż DG
8 3 1863 Przewały Wanda Sierakowska Turyczany Karol Marianna Miączyńska 892 122V-123R 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0123.htm
4 6 1863 Żytomierz Antoni Orzechowski Żytomierz Dominik Zofia Krasowska Mieczysław Trzeciak, Marcianna Rakowska 178-3-54 45 147 Ż DG
4 8 1864 Białogródka Dominika Dąbrowska Futor Romanów Stefan Honorata Rakowska Feliks Skulimowski i Tekla Betlejemska ż. Michała 178-03-81 82V-83R 69 Ż DM
18 12 1865 Żytomierz Michalina Żurakowska Żytomierz Antoni Franciszka Zielińska córka mieszczan/ Jan Mogilnicki, Marianna Krejer 178-3-61 50 332 Ż DG
23 9 1865 Rzyszczów Regina Waleria Rakowska Piwce Nikodem Cyryla Jankiewicz Tadeusz Wróblewski, Julia Szkolińska, Franciszek Rakowski, Maria Szkolińska 312-1-89 192 49 m.K KM
27 1 1865 Białogródka Marianna Zielińska Futor Romanów Kasper Agnieszka Rakowska Stefan Dąbrowski i Karolina Niewodzińska ż. Franciszka 178-03-81 137V-138R 18 Ż DM
24 1 1866 Turzysk Zofia Józefa Rześnicka Połaszki Ferdynand Cecylia Sierakowska 746 4-5 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20746/pages/PL_1_436_746_0003.htm
14 1 1866 Lachowce Apolonia Bartosiewicz Turówka Piotr Marianna Zakrzewska Stanisław Kotwicki i Krystyna Dorakowska ż. Izydora 178-3-146 123V-124R 3 Ż DM
2 6 1866 Żytomierz Marceli-Tomasz Syrokomski Żytomierz Witold Adela Skokowska [10.07.1866] syn tyt.sekr., Jan Syrokomski - tyt.radca i Klementyna Rakowska 178-3-63 36 164 Ż 69 i 70 DG
23 4 1866 Rzyszczów Maria Leonida Burdzińska Rzyszczów Andrzej Walentyna Komarnicka Nikodem Konopacki, ? Rakowska ż. Nikodema, Nikodem Rakowski, Malwina Malinowska ż. Antoniego 312-1-90 222 24 m.K KM
18 8 1867 Rzyszczów Maria Wacława Matewska Traszczyn Władysław Apolonia Żurakowska Augustyn Janowski, Augusta Neweń, panna 312-1-92 217 45 m.K KM
29 1 1867 Dederkały Franciszek Godziszewski Dederkały Wielkie Dominik Wiktoria Sierakowska 1-dw. Stefan Jankowski, szl. Eleonora Zagórska wdowa, w.ż. Konstanty Pokotyło, Ewa Pożarska ż. Aleks 56 110-111 2 1-41 115V-116R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0059.htm
21 10 1867 Dederkały Marianna Sierakowska Dederkały Wielkie Bartłomiej Józefa Omelańska Tomasz Omelański, Marianna Ratner ż. Józefa 56 122-123 19 1-41 121V-122R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0065.htm
4 7 1867 Białogródka Jan Dąbrowski Polachowa Stefan Eleonora Rakowska Władysław Dąbrowski i Ksawera Dobrowolska panna 178-03-81 279V-280R 59 Ż DM
31 12 1868 Rzyszczów Joanna Rakowska Kożmińce Aleks Emilia Pogicz Wiktor Łukojewicz, Szybińska 312-1-96 217 1 m.K KM
4 3 1868 Łuck Kazimiera Teofila Wąsowicz Bajów Walery Michalina Sierakowska Franciszek Kozik, Katarzyna Naumowska 398 12-13 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0007.htm
17 10 1868 Łuck Wiktor Jan Lipski Kniahininek Adam Zdzisława Rakowska 398 32-33 61 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0017.htm
24 4 1868 Katerburg Witalisa Orakowska fut. Zarudzie Franciszek Wincentyna Niwińska Franciszek Dombrowski i Witalisa Rokitnicka ż. Łukasza 01-44 111V-112R 10 T 881 DM
29 5 1868 Białogródka Feliks Zieliński Polachowa Kasper Agnieszka Rakowska Andrzej Piotrowski i Marianna Kustowska ż. Łukasza 178-03-81 354V-355R 48 Ż DM
9 9 1869 Krzemieniec Maria Rakowska Szpikołosy Jakub Marcela Rokicka 1-48 19V-20R 57 T
12 10 1869 Kuniów Anastazja Rakowska Noworoczyce Wojciech Faustyna Jakuszewska Tymofiej Tylicki i Rozalia Sobyk 178-3-78 188V-189R 50 Ż DM
20 10 1870 Dederkały Aniela Godziszewska Dederkały Wielkie Dominik Wiktoria Sierakowska 56 14-15 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0008.htm
17 1 1870 Szumsk Petronela Marciniuk Załuże Benedykt Maria Magusińska Mateusz Tomczuk, Aniela Sirakowska ż. Franciszka 1-53 2V-3R 9 T RK
25 11 1871 Torczyn Ludwika Maria Rakowska Boratyn Ludwik Teresa Smorszczewska 657 30-31 44 0
26 11 1871 Białogródka Katarzyna Rakowska Polachowa Józef Marianna Czaplińska Józef Kustowski Józefa Ciechocka Józef Zagajewski Franciszka Wachowska 179 JZ 0
27 10 1871 Turzysk Aleksandra Maria Cecylia Koncewicz Tahaczyn Konstanty Aleksandra Sierakowska 739 12-13 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0007.htm
14 3 1872 Torczyn Klementyna Helena Rakowska Boratyn Roman Emilia Szczukiewicz 658 8-9 12 0
11 12 1872 Dederkały Marianna Teodozja Godziszewska Dederkały Wielkie Dominik Wiktoria Sierakowska 57 311 39 426-1- 10V-11R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0169.htm
13 11 1872 Szumsk Karol Błażczuk Załuże Józef Aniela Sierakowska 0.1-65 31V-32R 111 T
28 6 1872 Jampol Piotr Godlewski Tychoml Antoni Anna Sierakowska 1-58 8V-9R 38 T 715
14 7 1873 Dederkały Antonina Sierakowska Dederkały Wielkie Bartłomiej Józefa Omelańska Franciszek Walczuk, Franciszka Krajewska ż. Stanisława 57 255-256 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0140.htm
17 3 1874 Torczyn Wincenta Rakowska Boratyn Roman Amelia Szczurkiewicz 660 8-9 11 0
19 2 1875 Turzysk Kazimiera Piasecka Zadyby Teofil Anna Sierakowska 743 2-3 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20743/pages/PL_1_436_743_0002.htm
8 10 1876 Turzysk Józefina Irena Dworakowska Dolsk Józef Maria Wojciechowska 744 6-7 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20744/pages/PL_1_436_744_0004.htm
26 5 1876 Dederkały Jan Godziszewski Dederkały Wielkie Antoni Petronela Sierakowska 57 174-175 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0097.htm
1 6 1876 Dederkały Maria Rakowska Dederkały Wielkie Franciszek Julia Tynowska 57 174-175 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0097.htm
10 10 1877 Dederkały Petronela Rakowska Siwki Aleksander Julianna Bereżecka Józef Tomażewicz, Teofila Bogusz panna 57 150-151 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0085.htm
10 7 1878 Torczyn Maria Ksawera Rakowska Boratyn Roman Amelia Szczurkiewicz 664 12-13 24 0
17 4 1878 Turzysk Anna Józefa Sierakowska Turzysk Ludomir Stefania Konopacka 746 4-5 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20746/pages/PL_1_436_746_0003.htm
4 1 1878 Dederkały Bronisława Godziszewska Dominik Wiktoria Sierakowska Franciszek Andrzejewski, Józefa Jałkowska ż. Stefana 57 95-96 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0052.htm
17 12 1878 Dederkały Tomasz Godziszewski Antoni Petronela Sierakowska Antoni Mirzejewski, Wiktoria Bołkieska z. Franciszka 57 114-115 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0063.htm
13 9 1879 Dederkały Marianna Sierakowska Dederkały Wielkie Jan Teresa Krajewska Włodzimierz Wojakowski, Helena Mazurkiewicz ż. Emila 57 64-65 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0035.htm
21 5 1879 Kowel Aleksander Głowacki Biełaszów Józef Anna Wietrakowska 280 28-29 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20280/pages/PL_1_436_280_0015.htm
14 6 1880 Katerburg Grzegorz Szawłowski Piszczatyńce Leon Konstancja Orakowska 204 369-370 14 0
24 7 1880 Torczyn Anna Jadwiga Rakowska Boratyn Roman Ludwika Urbanowska 666 20-21 28 0
24 6 1880 Krzemieniec Wincenty Skrzypczyński Szepetyn Franciszek Augustyna Rakowska 1-74 7V-8R 21 T
11 8 1880 Turzysk Wiktor Piasecki Zadyby Teofil Anna Sierakowska 748 12-13 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0007.htm
25 4 1880 Dederkały Antonina Godziszewska Dederkały Wielkie Dominik Wiktoria Sierakowska 57 13-14 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0008.htm
18 9 1880 Szumbar Filip Oportowski Sosnówka Leon Antonina Sierakowska 626 121-122 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0062.htm
3 10 1881 Dederkały Ludwik Jurkowski Sadki Jakub Feliksa Majewska Józef Boguszewski, Marianna Sierakowska ż. Bonawentury 58 252-253 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0130.htm
1 6 1881 Katerburg Erazm Szawłowski Piszczatyńce Leon Konstancja Orakowska 204 330-331 16 0
18 6 1881 Katerburg Marcelina Rakowska Wilja Jakub Marcelina Rokicka 204 332-333 18 0
25 9 1881 Dederkały Franciszek Godziszewski Dederkały Wielkie Antoni Petronela Sierakowska Franciszek Andrzejewski, Joanna Sierakowska panna 58 250-251 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0128.htm
24 12 1881 Dederkały Marianna Sierakowska Dederkały Wielkie Władysław Witalina Wodnicka Stanisław Matusiewicz, Adela Zarzecka ż. Józefa 58 258-259 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0133.htm
24 11 1881 Kowel Adam Kesler Biełaszów Karol Agata Rakowska 282 40-41 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0021.htm
13 11 1881 Białogródka Józef Dąbrowski Bisówka Wielka Stefan Honorata Rakowska Józef Gutkiewicz, Joanna Bogusławska ż. Jana 17-2-76 24V-25R 145 Ch
30 11 1881 Łanowce Stanisława Sierakowska Borsuki Jan Teresa Krajewska Wiktor Gołębiewski i Klementyna Szandruka ż. Maksyma 1-75 92V-93R 26 T 102 DM
1 1 1882 Turzysk Adam Piasecki Zadyby Teofil Anna Sierakowska 750 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0002.htm
9 6 1883 Dederkały Marianna Sierakowska/ Sieniawska Dederkały Wielkie Marceli Karolina Studnicka Franciszek Aleksandrowicz, Adela Zazycka ż. Józefa 58 187-188 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0097.htm
18 10 1884 Turzysk Jadwiga Piasecka Zadyby Teofil Anna Sierakowska 752 26-27 39 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0014.htm
19 1 1884 Dederkały Aniela Godziszewska Dederkały Wielkie Antoni Petronela Sierakowska Franciszek Andrzejewski, Feliksa Tereszczuk ż. Jana 58 118-119 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0061.htm
12 2 1884 Dederkały Franciszek Gołębiowski Dederkały Wielkie Wiktor Marianna Krajewska Franciszek Andrzejewski, Teresa Sierakowska ż. Jana 58 122-123 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0063.htm
1 3 1884 Dederkały Teofila Godziszewska Dederkały Wielkie Dominik Wiktoria Sierakowska Jan Tereszczuk, Wiktoria Bołkowska z. Franciszka 58 124-125 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0064.htm
2 4 1884 Dederkały Cecylia Sierakowska Dederkały Wielkie Władysław Witalina Wodnicka 58 124-125 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0064.htm
21 6 1884 Łanowce Bronisław Szawłowski Piszczatyńce par. Katerburg Leon Konstancja Orakowska Grzegorz Szawłowski i Wiktoria Leszczynowska ż. Konstantego 1-78 104V-105R 17 565 DM
26 8 1884 Łanowce Ludwika Szawłowska Napadówka Grzegorz Karolina Orakowska Gracjan Zubilewicz i Helena Zubilewicz panna 1-78 106V-107R 23 567 DM
19 1 1885 Katerburg Józefa Rakowska Rybcza Jakub Anna Grządkowska 204 190-191 1
24 12 1885 Dederkały Stefan Karol Goliszewski?/Godziszewski Dederkały Dominik Wiktoria Sierakowska Józef Ratner i Aleksandra Sitrawska ż. Jana 1-79 132V-133R 49 T 722 DM
28 10 1886 Katerburg Maria Rakowska Wilja Jakub Anna Grządkowska 204 171-172 24
30 6 1887 Katerburg Zofia Orakowska Piszczatyńce Ludwik Maria Andrzejewska 204 139-140 24
2 4 1887 Dederkały Adolf Godziszewski Dederkały Wielkie Antoni Petronela Sierakowska Franciszek Andrzejewski i Feliksa Tereszkiewicz ż. Jana 1-81 74V-75R 15 T DM 973
19 12 1888 Katerburg Maria Rakowska Wilja Jakub Anna Grządkowska 204 117-118 36
2 8 1889 Białogródka Stefanina Zarzycka Okopy Jan Marcelina Rakowska Wincenty Zagajewski, Honorata Mustafa ż. Pawła 17-2-80 24V-25R 118 Ch
23 8 1889 Krzemieniec Franciszka Sierakowska Krzemieniec NN Ludwika 01-81B 19V-20R 73 T
23 8 1889 Krzemieniec Anna Sierakowska Krzemieniec NN Ludwika 01-81B 19V-20R 74 T
27 6 1889 Dederkały Anna Sierakowska Wołoskie, par. Jampol Władysław Witalina Wodnicka Tomasz Moczarski, Joanna Akajewicz ż. Wincentego 58 51-52 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0027.htm
1 1 1890 Torczyn Sylwestra Rakowska Boratyn Ludwik Ksawery Stanisława Rakowska Hubert Dolubowski, Apolonia Wojnowska ż. Leopolda 676 12-13 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0007.htm
16 1 1891 Katerburg Antonina Rakowska Wilja Jakub Anna Grządkowska 204 17-18 4
13 12 1891 Torczyn Lucjan Rakowski Boratyn Ludwik Stanisława Rakowska Hubert Dolibowski, Maria Rakowska panna 678 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0002.htm
8 2 1892 Szumbar Marian Godziszewski Dederkały Wielkie Antoni Petronela Sierakowska 1020 199-200 3 0
20 1 1892 Kowel Franciszka Kesler Biełaszów Karol Agata Rakowska 293 4-5 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20293/pages/PL_1_436_293_0003.htm
30 1 1893 Szumbar Maria Godziszewska Dederkały Wielkie Antoni Petronela Sierakowska 1020 162-163 4 0
26 4 1893 Włodzimierz Klementyna Sierakowska Werba Ludomir Stefania Konopacka 812 27-28 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0015.htm
24 11 1893 Torczyn Janina Teresa Rakowska Boratyn Ksawery Ludwik Stanisława Rakowska 679 34-35 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0018.htm
24 11 1893 Torczyn Leontyna Amelia Rakowska Boratyn Ksawery Ludwik Stanisława Rakowska 679 36-37 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0019.htm
31 7 1894 Włodzimierz Helena Sierakowska Werba Ludomir Stefania Konopacka 812 58-59 140 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0032.htm
8 11 1894 Szumbar Jadwiga Zubilewicz Piszczatyńce Gracjan Antonina Złotolińska Teofil Makowiecki, Marianna Orakowska ż. Ludwika 627 69-70 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0040.htm
28 6 1894 Szumbar Klementyna Sokołowska Piszczatyńce Józef Witalina Orakowska 627 59-60 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0036.htm
12 3 1894 Szumbar Paulina Sierakowska Dederkały Wielkie Władysław Witalina Wodnicka 627 55-56 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0034.htm
13 10 1895 Szumbar Marianna Godziszewska Dederkały Wielkie Antoni Petronela Sierakowska 1020 141-142 31 0
22 12 1895 Szumsk Teofila Mysłowska Bacaje Julian Maria Rakowska 01-233 216V-217R 202 T
4 9 1897 Ołyka Wacław Materkowski Huta Bogusławska Adam Ludwika Zarakowska 1018 744 106 MO 0
5 10 1898 Torczyn Leokadia Maria Rakowska Boratyn Ludwik Ksawery Stanisława Zofia Rakowska Kazimierz Blejstram, Anna Hulanicka panna 935 18V-19R 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0019.htm
14 7 1898 Szumsk Adolf Słobodianiuk Sadki Wielkie Marceli Serafina Wodnicka Karol Rowińkowski, Witalina Sierakowska ż. Antoniego 01-234 26V-27R 101 T
4 2 1899 Szumbar Godziszewski Dederkały Wielkie Antoni Petronela Sierakowska 1020 1 3 0
31 12 1900 Torczyn Kazimiera Maria Rakowska Boratyn Ludwik Ksawery Stanisława Zofia Rakowska Kazimierz Zajączkowski, Emilia Rudnicka wdowa 955 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0002.htm
22 12 1900 Torczyn Zenon Miton Serafin Boratyn Stanisław Wincentyna Rakowska 955 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0002.htm
11 1 1900 Niewirków Gracjan Żygadło Janówka Józef Tekla Rakowska 951 3V-4R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0006.htm
11 12 1900 Kowel Jadwiga Kordalewska Kowel Aleksander Antonina Kłosowska Kazimierz Klimczak, Lucyna Rakowska z. Ignacego 948 2 V-4 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0003.htm
28 8 1901 Szumbar Witalina Rakowska Borki Jan Urszula Piątkowska 107 V-108 R 7 0
28 2 1901 Łanowce Klementyna Orakowska Zarudzie Ludwik Maria Mondzelewska 216 V-217 R 7 0
25 4 1902 Krzemieniec Rozalia Brakowska Lisznia Justyn Aniela Borkowska 19 V-20 R 73
16 12 1902 Torczyn Adela Serafin Boratyń Stanisław Wincentyna Rakowska 967 21V-22R 102 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0022.htm
23 3 1903 Szumbar Janina Rakowska Matwiejowce Jan Maria Kwiatkowska 196 V-197 R 7 0
18 12 1903 Niewirków Adam Żygadło Stryj Jan Marianna Kuriata Józef Żygadło, Paulina Rakowska ż. Antoniego 966 51V-52R 203 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0054.htm
6 10 1904 Tuczyn Franciszek Olech Majdan Rudeński Antoni Olga Tyszer Adam Bobowski, Kornela Rakowska 989 19V-20R 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0020.htm
10 12 1904 Kowel Weronika Rakowska Zasmyki Konstanty Agnieszka Bernacka 979 27V-28R 132 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0029.htm
18 9 1905 Ołyka Kazimierz Piłaszewicz Ołyka Ambroży Aleksandra Rakowska 985 33 126 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0033.htm
5 11 1905 Niewirków Marianna Rakowska Słoboda Stryj Antoni Paulina Boczkowska Marceli Żygadło, Marianna Gromczyńska ż. Juliana 983 46V-47R 183 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0047.htm
10 1 1905 Szumsk Julia Rakowska Żołobki Jan Urszula Pentkowska Fabian Jeleńkowski, Konstancja ? 01-236 157V-158R 10 T
16 5 1906 Szumbar Anastazja Porębska Obory Władysław Maria Sierakowska 1020 94-95 11 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0057.htm
3 1 1907 Kowel Aleksander Michalak Zielona Andrzej Marianna Dworakowska Józef Klekneta, Józefa Gruszczyńska wdowa 1004 1V-2R 2 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0004.htm
10 3 1908 Ołyka Witold Piłaszewski Ołyka Ambroży Aleksandra Rakowska 1019 522 56 MO
25 10 1908 Ołyka Marianna Rewes Dubiszcze Ignacy Stanisława Rakowska 1019 602 214 MO
28 9 1909 Ołyka Józefa Rewes Nosowicze Ignacy Stanisława Rakowska 1019 82 190 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0046.htm
6 4 1909 Szumsk Emilia Nowosielska Szuńki Józef Marianna Syrokowska Sirokowska Wiktor Nowosielska, Maria Syrakowska ż. Wincentego 61V-62R 59 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34L-N?i=886&cat=834002
31 7 1909 Szumsk Kazimierz Myśliński Rachmanów Andrzej Adela Krasicka Bronisław Krasicki, Urszula Rakowska 71V-72R 117 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CF-R?i=896&cat=834000
15 11 1909 Szumsk Janina Bernacka Bołożówka Bronisław Maria Mielnik Antoni Orłowski, Maria Sierakowska ż. Wincentego 87V-88R 212 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-W?i=912&cat=833999
7 2 1911 Ołyka Leokadia Piłaszewicz Miłowica Ambroży Aleksandra Rakowska 1063 6 24 MO
19 2 1911 Ołyka Jan Rewir Nosowicze Ignacy Stanisława Rakowska 1063 10 40 MO
7 5 1911 Ołyka Stanisława Szawłowska Tuszebin Piotr Tekla Borakowska 1063 27 107 MO
8 5 1912 Białogródka Stanisław Winiarski Polachowa Piotr Józefa Zielińska Marcin Słomiński Antonina Rakowska, ż. Mariana 81 JZ 0 0
6 9 1912 Ołyka Józef Rewers Nosowicze Ignacy Stanisława Rakowska 1050 82 159 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0043.htm
21 7 1913 Tbilisi Klara Mackus Tbilisi Włodzimierz s. Jerzego Wiktoria c. Jana Wurakowska Wincenty Krakowiak, Klara Gusiewa, as. Łucja Mackus 128 62V-63R 78 Tb
30 1 1913 Szumbar Marta Mysłowska Piszczatyńce Adam Zofia Rakowska 1-103 24V-25R 3 T
17 3 1915 Szumbar Apolonia Błaszczuk Dederkały Wielkie Jakub Cecylia Sierakowska 1-106 84V-85R 3 T
27 4 1915 Szumbar Stanisław Mysłowski Piszczatyńce Adam Zofia Orakowska 1-106 85V-86R 6 T
10 10 1915 Szumbar Franciszek Strumiński Piszczatyńce Dominik Honorata Orakowska 1-106 87V-88R 16 T
31 10 1916 Tbilisi Stanisława Barakowska Tbilisi NN Anna c.Wincentego Stanisław Szarno, Paulina Dewajtis 144V 92 Tb
4 4 1916 Jałowicze Jadwiga Kozłowska Kol. Malowana P. Młynów Adolf Aleksandra Rakowska 1071 10 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201071/pages/1_436_0_0_1071_0006.htm
27 6 1916 Jałowicze Zofia Bielawska Dolina Antoni Elżbieta Rakowska 1071 18 17 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201071/pages/1_436_0_0_1071_0010.htm
1 1 1918 Tbilisi Irena Rakowska Erzerum Bronisław s.Marcina Maria Zofia c.Fridricha Skulte Jan Czaplikowski, Bronislawa Pustelnik 194V 44 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
25 11 1722 Torczyn Jan Golimąd Franciszka Leszczynska Stanisław Potuszynski, Anastazja Pirakowska 43a, 44 b/nr EH
5 10 1824 Kuniów Józef Orłowski Poczapki Paulina Rakowska Poczapki 46 R 0
24 10 1828 Łuck Feliks Kalicki Łuck 23 Marcin Tekla Lewandowska Marcjanna Obrocka Łuck 23 Augustyn Franciszka Rakowska Józef Zychowicz, Teodor Tytarinka 814 24-25a 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0028.htm
24 9 1829 Ołyka Marcin Kamra Parafia Ołyka 35w Andrzej Anna Dmuchowska Tekla Żurakowska Parafia Ołyka 19 Józef Jadwiga Sadowska 815 170 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0174.htm
30 6 1829 Kołki Feliks Chawełko par. Łuck 27 Jan Ludwika Majewska Joanna Żurakowska Hodomicze 20 Józef Jadwiga Sadowska Franciszek Tomaszewski - Komisjonier Magazynu Kołkowskiego, Fabian Wos 815 112a-112 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0115.htm
3 2 1829 Łuck Jędrzej Pawłowski Niebożka 35 Jakub Urszula Senkowska Antonina Żurakowska Niebożka 17 Sylwester Marianna Tchórzewska Bazyli Zienowicz, Józef Zychowicz 815 24 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0024.htm
15 9 1831 Dubno Stanisław Borowiecki par. Dubno 29 Józefa Rakowska par. Dubno 28 Józef Marianna Przygodzka 817 110R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0113.htm
25 10 1831 Dederkały Daniel Skrzepkowski Dederkały Wielkie 25 Stanisław Katarzyna Michniewicz Anna Sierakowska Dederkały Wielkie 18 Jakub Ewa Leszczyńska Stanisław Skrzyński, Wojciech Jakubowski 245-1-5 410R 5 R RK
18 2 1833 Łuck Kazimierz Cieciszowski woj. sandomierskie 28 Jan Chryzostom Ewa Orsetti Magdalena Bystry Łuck 28 Romuald Anna Rakowska Józef Netrebski, Franciszek Skibicki 369 4 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0003.htm
23 11 1833 Łuck Kazimierz Kowalski Łuck 36 Mikołaj Agnieszka Katarzyna Żurakowska Łuck 23 Tomasz Anna Grzegorz Sieńkiewicz, Leonard Wiszniowski 369 14 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0008.htm
5 2 1833 Krzemieniec Leon Rutkowski par.Krzemieniec 28 Stanisław Tekla Zofia Rakowska Ludwiszcze 19 Szczepan Marianna p.młody obrz.greko-ros., Piotr Szulc i Wojciech Kuczewski 01-5 89R 13 T 818 DM
27 10 1834 Szumbar Franciszek Rokietnicki 32 Franciszek Marianna Rabczyńska Izabela Owrakowska Orakowska Sosnówka 19 Grzegorz Agnieszka Goliszewska Wincenty Pacewicz, Stanisław Goliszewski 245-1-8 1 R RK
9 9 1834 Dederkały Wawrzyniec Skrzyński Dederkały Wielkie 22 Tomasz Marianna Leśniewicz Anna Skrzypkowska zd. Sierakowska Dederkały Wielkie 20w Jakub Ewa Leszczyńska Józef de Szmitt, Stanisław Skrzyński 245-1-8 350V 4 R RK
26 7 1834 Krzywin Aleksander Krzyżanowski Milatyn, par. Ostróg 28w Wojciech Dorota Kuniewska Marianna Ziemięcka Januszówka 20 Kacper Helena Sierakowska W. Erazm Frankowski, W. Julian Bienkowski, W. Mikołaj Nowicki 171-1-7 52R 5 R Mg
4 11 1834 Ostróg Kazimierz Choina parafia Kuniów 20 Tomasz Jadwiga Popławska Karolina Żurakowska par. Ostróg 18 Jan Magdalena Jan Przewłocki, Józef Lachowicz, Konstanty Żurakowski 171-1-7 27V 18 R MZ 8705
26 10 1835 Jałowicze Stanisław Szkliński Borzemiec 25 Andrzej Kunegunda Borkowska Emilia Żurakowska Borzemiec 19 Sylwester Marianna Tchórzewska Aleksander Szkliński, Ludwik Szydłowski 821 260 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0262.htm
17 10 1838 Lachowce Adam Kalinowski Załuże 26 Franciszek Marianna Osicińska Karolina z Ledóchowskich Strojnowska Załuże 35 Feliks Katarzyna Sierakowska Józef Zalewski, Alojzy Kalinowski 111 V 17 ZP
23 10 1838 Lachowce Piotr Kamiński Żemelińce 20 Bazyli Marianna Wojciechowska Katarzyna z Lalewiczów Sierakowska Futor Lachowicki 30 Jan Apolonia Iżewska Grzegorz Korycki, Konstantyn Swoboda 111 V -112 R 18 ZP
6 2 1838 Żytomierz Józef Platon Kałabanowski Żytomierz 24 Józef Ewa Porzycki Teofila Żurakowska Żytomierz 20 Onufry Teresa Krzyżaniewska Konstanty Kałabanowski , Michał Hryniewicz 178 51 417 46 13 Ż Ni
14 5 1838 Krzywin Edward Skwarski Jarmolince 28 Ludwik Joanna Sierakowswka Julia Pokutyńska Krzemieniec 25 Ksawery Aniela Sierakowska W. Julian Bieńkowski,W. Andrzej hrabia Sierakowski, W. Karol Nyko 171-1-11 56R-56V 2 R Mg
24 9 1839 Kołki Mikołaj Skibiński 19 Bazyli Marianna Sierakowska Marianna Narolska Kołki 20 Kazimierz Antonina Sulikowska Stanisław Harczyński, Antoni Krzywicki, Józef Syrokomski 825 74 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0076.htm
10 11 1840 Lachowce Mikołaj Mysłowski Książęcin 25 Jan Konstancja Iwińska Justyna Niemirowska Książęcin 19 Andrzej Barbara Rakowska 880 79 R 10
18 2 1840 Szumbar Feliks Korf par Katerburg 25 Ludwik Anna Bardecka Zofia Orakowska par. Szumbar 19 Grzegorz Agnieszka Goliszewska 201 69 2 871 693 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0039.htm
6 10 1840 Miropol Rafał Bochaniewicz Kozara Wielka, par. Cudnów 20 Michał Barbara Drąkowska Marianna Wojciechowska Pelipy 19 Paweł Zuzanna Zukowska 871 333 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0173.htm
21 9 1841 Krzemieniec Franciszek Malaski Kulików 42 Łukasz Małgorzata Joanna z Pawłowskich Rakowska Kulików 23 Franciszek Marianna 872 430 11
8 2 1841 Korzec Józef Bielecki Balarka Lubomirka 25 Marcin Ewa Suchodolska Tekla Rakowska Balarka Usteńska 21 Grzegorz Ewa Moroz 872 231 14
5 10 1841 Korzec Bernard Marcinkowski Balarka Usteńska 20 Mikołaj Katarzyna Kadłubowska Julianna Rakowska Balarka Lubtowska 18 Jan Marcjanna 872 240 31
8 2 1842 Międzyrzecz Ignacy Kraszewski Międzyrzec 21 Marcin Katarzyna Apolonia Borkowska Międzyrzec 19 Maciej Julianna Murakowska Maciej Dzieczyński, Józef Wędrychowski 881 183 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0191.htm
22 11 1842 Kuniów Jan Śliwiński Radohoszcza Mała 23 Marcin Rozalia Krakowska Agnieszka Kowalska Radohoszcza Mała 20 Paweł Dorota 881 57 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0064.htm
30 4 1844 Hulewicze Jan Gajdemski Majdan Hulewiczowski 22 Michał Rozalia Ostrowska Tekla Orzechowska Majdan Hulewiczowski 17 Tomasz Teresa Rakowska 132 16 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20132/pages/PL_1_436_132_0009.htm
20 11 1845 Korzec Piotr Borowski Pereweżnia 34 Ignacy Klara Sawicka Domicela Rakowska Pereweżnia 20 Mikołaj Małgorzata Ostrowska 876 195 38 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0105.htm
28 10 1845 Jampol Aleksander Grudziński par. Jampol 32 Dominik Agata Kowalewska Euzebia Przyborowska par. Jampol 25 Onufry Eleonora Pierakowska Stanisław Bukowski, Aleksander Przyborowski, Józefa Jaśkiewicz 876 587 9 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0316.htm
13 5 1845 Białogródka Piotr Kozłowski (wdowiec po Tek Beleżyńce 40w Franciszek s. Józefa Justyna c. Władysława Mirecka Anastazja Piątkowska Beleżyńce 25 Jan s. Franciszka Marianna Rakowska Andrzej Wiśniewski i Józef Rutkowski 178-03-113 105R 13 Ż DM
31 7 1845 Żytomierz Kazimierz Waszkiewicz Żytomierz 28w Jan Agata Hronecka Honorata Wyhowska zd.Rakowska Żytomierz 30w Jan Anna Sapińska Michał Sitkiewicz , Andrzej Wachowski 178 3 12 45 39 Ż Ni
16 9 1845 Żytomierz Antoni Skąpski Żytomierz 25 Wincenty Anastazja Głowacka Marianna Rakowska Żytomierz 18 Bazyli Salomea Bogulska Jan Baranowski , Józef Skąpski 178 3 12 47 45 Ż Ni
30 9 1846 Hulewicze Feliks Kozłowski Majdan Hulewiczowski 21 Szymon Marianna Szypulińska Teresa Orzechowska Majdan Hulewiczowski 21 Mikołaj Katarzyna Rakowska 134 17 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0009.htm
26 5 1846 Luboml Ignacy Gołębiowski Piszcz par.Opalin 27 Paweł Zofia Hajer? Apolonia Czerniachowska Luboml 18 Jakub Konstancja Krakowska Piotr Zborowski, Antoni Terlecki 861 491 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0212.htm
3 9 1847 Przewały Karol Sierakowski Turyczany 36 Ignacy Tekla Poniatowska Aurelia Ziemięcka Turyczany 25 Kacper Aniela Sierakowska 862 437 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0233.htm
19 10 1847 Żytomierz Michał Żurawski wieś Baraszówka 21 Piotr Apolonia Bielewicz Julia Wyhowska Chutor Wychowski 18 Grzegorz Honorata Rakowska Józef Kaleński , Maciej Żurawski 178 3 1 60 47 Ż Ni
30 1 1849 Lachowce Adam Piątkiewicz Załuże 24 Jan Marianna Rakowska Karolina Bogusławska Załuże 20 Maciej Tekla Świderska Piotr Kozłowski i Aleksander Sowiński 171-1-15 165R-165V 3 R DM
6 2 1849 Lachowce Paweł Piątkiewicz Załuże 20 Jan Marianna Rakowska Franciszka Kamińska Załuże 19 Onufry Petronela Sołohub Aleksander Sowiński i Józef Ostaszewski 171-1-15 165V 4 R DM
10 1 1850 Żytomierz Feliks Wrzeszcz 41 Józef Marianna Żurakowska Hortensja Franciszka Szymańska 24 Karol Joanna Baraniecka 178 3 2 66 4 Ż Ni
20 7 1852 Katerburg Teodor Tomaszewski Matwiejowce 53 Wincenty Marianna Eliaszewicz Antonina z Domarackich Dubiecka Rybcza 28 Tomasz Agata Sierakowska 202 224 3
22 11 1855 Dederkały Gabriel Wiszniewski Piszczatyńce, par. Katerburg 22 Antoni Marianna Sierakowska Józefa Jamnicka Dederkały Wielkie 20 Ignacy Franciszka Malczewska Franciszek Hulewicz, Piotr Romaszewski 55 153 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0081.htm
20 1 1857 Łabuń Jan Lubaszewski Białopol 20 Jan Tekla Rakowska Agnieszka Bielecka Białopol 18 Daniel Marianna Rychlicka Apolon Jaskulski i Wincenty Erzak 178-3-73 362R 3 Ż DM
11 10 1859 Szumsk Stanisław Trzeciak Szumsk 24 Jakub Marianna Sierakowska Wiktoria Blacharska Szumsk 22 Paweł Konstancja Woroszyło szl. Wojciech Głowacki, 1-dw. Adam Godomski, Paweł Woroszyło 245-1-16 191V 13 R
4 2 1862 Korzec Teofil Marcinkowski Balarka Usteńska 24 Jan Magdalena Paszkowska Rozalia Rakowska Balarka Usteńska 22 Jan Anastazja Dziekońska 887 411 4
25 7 1862 Krzemieniec Franciszek Boczkowski Szpikołosy 44 Jan Marianna Podwiszeńska Honorta z Malczewskich Chomicka Szpikołosy 35 Jan Anna Żurakowska 0.1-35 39R 14 T
16 4 1863 Żytomierz, Kaplica Sióstr Karol Aleksandrowicz Żytomierz, par. Żytomierz 28 Karol Maria Karpowicz Maria Jałowicka Żytomierz, par. Żytomierz 20 Marcin Maria Rakowska Sztab-kapitan, Cyprian Rakowski, Antoni Rakowski, Włądysłąw Jełowicki 178-3-54 97 V 16 Ż DG
7 9 1863 Żytomierz Mariam Roman Borowicki Żytomierz, par. Żytomierz 28 Stanisław Józefa Rakowska Wilhelmina Mochort Żytomierz, par. Żytomierz 22 Filip Katarzyna Liopp dw., dw., wdowa Teofil Padarewski, Marian Wereszczak 178-3-54 102 R 40 Ż DG
24 11 1863 Białogródka Andrzej Wiszniewski Białogródka 55w Jakub Marianna Śliwińska Krystyna z Niewodzińskich Rakowska Polachowa 50w Paweł Helena Mirecka Józef Gorecki i Tomasz Zarzycki 178-03-81 47V 25 Ż DM
21 6 1864 Dederkały Dominik Godziszewski Dederkaly Wielkie 21 Franciszek Józefa Byczkowska Wiktoria Sierakowska Dederkały Wielkie 17 Jan Brygida Malińska Franciszek Andrzejowski i Antoni Jeżewski 1-168 6R-6V 6 T 364-365 DM
3 10 1865 Katerburg Łukasz Rokitnicki Rybcza 26w Franciszek Izabela Orakowska Witalisa Pacewicz Rybcza 18 Wincenty Ludwika Skrzypkowska Wincenty Mysłowski i Mateusz Grządkowski, Jakub Domaracki 01-37 114V 3 T 122 DM
2 2 1866 Żytomierz Władysław Malecki Futor Wyhowskiego 28 Wincenty Marianna Boczkowska Franciszka-Karolina Waśkiewicz Futor Wyhowskiego 17 Kazimierz Honorata Rakowska (mieszcz.i panna) Michał Kinalewski i Ignacy Świętorzycki 178-3-63 85V 16 Ż DG 138
17 7 1866 Żytomierz Leon Witkowski Berezowka 26 Franciszek Marianna Matusewicz Wiktoria Rakowska Berezówka 20 Jan Elżbieta Szaciłło (ob..i 1-dw.) Antoni Kryżanowski i Ludwik Skorupski 178-3-63 91R 39 Ż DG 149
25 10 1870 Katerburg Józef Jaroszewski Rybcza 20 Jan Tekla Piotrowska Magdalena Korf Rybcza 16 Feliks Zofia Orakowska 203 389 5
4 11 1871 Katerburg Piotr Dobrowolski Rybcza 45w Jan Barbara Nowicka Józefa Rokitnicka Piszczatyńce 22 Franciszek Izabela Orakowska 203 304 4
31 1 1871 St. Wiśniowiec Daniel Żelechowski Myszkowce 45w Franciszek Ewa Pioch Kamila z Majewskich Michałowska Myszkowce 40w Teofil Maria Żurakowska 1-55 38R 3 T
3 11 1874 Kuniów Franciszek Kamiński Radohoszcz Mała 32 Piotr Katarzyna Sierakowska Marcelina Galimska Radohoszcz Mała 30 Mikołaj Honorata Rogowska Aleksander Śliwiński, Karol Galimski, Jan Ostaszewski 178-3-78 350V 9 Ż DM
23 2 1875 Dederkały Antoni Godziszewski par. Dederkały 38 Franciszek Józefa Byczkowska Petronela Sierakowska par. Dederkały 18 Bartłomiej Józefa Franciszek Andrzejewski, Dominik Godziszewski 57 209 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0116.htm
6 2 1877 Cudnów Erazm Rościszewski Kustowce, par. Łabuń 27 Adolf Idalia Rakowska Aleksandra Niewmierzycka Stołpów 21 Andrzej Ludwika Trypolska 178-3-58 230V 13 Ż 457
29 10 1878 Katerburg Leon Szawłowski par. Łanowce 25 Konstantyn Margareta Swiderska Konstancja Orakowska par. Katerburg 17 Franciszek Wincentyna Iwańska 203 63 4
11 11 1879 Dederkały Leon Oportowski Sosnówka, par. Szumbar 40w Franciszek Marianna Zalewska Antonina Sierakowska Dederkały Wielkie 21 Jan Brygida Poziumska 57 80 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0044.htm
23 10 1883 Katerburg Grzegorz Szabłowski Piszczatyńce 26 Konstanty Małgorzata Swiderska Karolina Rakowska Piszczatyńce 19 Franciszek Wincentyna Korf 204 274 5
30 1 1883 Dederkały Tomasz Ulanicki Korowie, par. Teofilpol 37w Józef Brygida Teodorowicz Joanna Sierakowska Dederkały Wielkie 19 Bartłomiej Józefa Omelańska Dominik i Antoni Godziszewscy, Władysław Ulanicki 58 202 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0105.htm
6 10 1885 Dederkały Józef Domaradzki Szumbar 30 Stefan Anna Nowicka Marianna Sierakowska Dederkały Wielkie 20 Bartłomiej Anna Kuczakowska Dominik Godziszewski, Józef Ratner 1-79 135V 6 T 725 DM
5 2 1889 Dederkały Franciszek Godziszewski Dederkały Wielkie 22 Dominik Wiktoria Sierakowska Stanisława Oportowska Sosnówka 17 Leon Teresa 58 66 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0034.htm
5 9 1889 Torczyn Ludwik Ksawery Rakowski Boratyn 20 Roman Amelia Szczurkiewicz Stanisława Rakowska Boratyn 24 Ludwik Teresa Smorczewska Jozafat Miłaszewski, Michał Szwajkowski 675 43 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0023.htm
21 10 1890 Katerburg Józef Sokołowski Grzybowa, par. Łanowce 20 Feliks Aniela Fidikowska Witalina Rakowska Piszczatyńce 20 Franciszek Wincenta Iwińska 204 62 4
20 5 1890 Kowel Jan Dobrowolski Koszary Stare 24 Paweł Franciszka Ostrowska Jadwiga Szostakowska Koszary Stare 17 Adam Marcelina Rakowska 291 67 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0034.htm
21 10 1890 Dederkały Grzegorz Grocholski Dederkały Małe 22 Daniel Franciszka Kubikowska Maria Godziszewska Dederkały Wielkie 17 Dominik Wiktoria Sierakowska 0.1-81W 68V 10 T
28 6 1892 Torczyn Kazimierz Zajączkowski Trosteniec, par. Kołki 25 Franciszek Aniela Galecka Marianna Rakowska Boratyn 21 Ludwik Teresa Smorczewska 678 44 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0023.htm
8 5 1894 Turzysk Józef Szostakowski Dolsk 24 Adam Małgorzata Rakowska Antonina Olerek Dolsk 20 Klemens Emilia Rudnicka 762 37 7 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0019.htm
17 11 1896 Ołyka Adam Materkowski Huta Bogusławka 27 Gabriel Antonina Łoś Ludwika Zarakowska Cumań 27 Aleksander Józefa Zacharewska 1018 645 36 MO
21 1 1899 Luboml Eugeniusz Jan Feliks Kowalski Warszawa 33 Antoni Julia Połomska Maria Cezaryna Ronikier Czmykos 25 Zdzisław Anna Bronisława Sierakowska 934 53 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0055.htm
10 10 1899 Szumsk Piotr Godlewski Tychoml, par. Jampol 27 Antoni Anna Sirakowska Łucja Jurkowska Sadki 19 Jakub Feliksa Malewska Józef Mosiewicz, Ksawery Kosowski 01-235 61R 31 T
2 2 1899 Torczyn Stanisław Serafin Telechany, par. Pińsk 23 Ludwik Krystyna Buchholc Wincentyna Rakowska Boratyn 23 Roman Amelia Szczurkiewicz Leopold Zajkowski, Aleksander Szczurkiewicz 936 23 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0021.htm
12 11 1900 Szumbar Józef Mroczkowski Zahorce, par. Jampol 22w Wawrzyniec Marianna Silewicz Bronisława Godziszewska Dederkały Wielkie 21 Dominik Wiktoria Sierakowska 2 T
17 11 1902 Kowel Andrzej Michalak Nowa Dąbrowa, par. Hołoby 21 Franciszek Anna Kotwas Maria Dworakowska Zielona 19 Aleksander Katarzyna Bilac 963 47R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0048.htm
25 5 1903 Szumbar Dionizy Jalkowski 25 Wincenty Apolonia Moczarska Aniela Godziszewska par. Szumbar 20 Antoni Petronela Sierakowska 204 R 3 0
1 6 1903 Szumbar Jan Godziszewski 27 Antoni Petronela Sierakowska Józefa z Rowinkowskich Mosiewicz par. Szumbar 28 Wawrzyniec Agnieszka Biedzińska 204 R 4 0
17 5 1904 Horochów Seweryn Stanisław Krajewski Łysin, par. Łysin 36 Emilian Antonina Szudrakowska Maria Wanda Robaczyńska par. Horochów 22 Jan Antonina Gładkowska 973 33R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0036.htm
6 2 1905 Szumbar Franciszek Godziszewski Dederkały Wielkie 24 Antoni Petronela Sierakowska Karolina Kowalewska 58 250-251 18 dopisek
6 2 1905 Szumsk Paweł Tomczuk Załuże 45w Jan Paulina Sierakowska Adela Białobrzycka Kąty 27 Kajetan Marcelina Jasińska 01-236 196V 6 T
20 11 1905 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty 27 Paweł Michalina Lewandowska Teofila Sirakowska Załuże 19 Piotr Maria Jasińska 01-236 205R 40 T
17 9 1906 Szumbar Adam Mysłowski Piszczatyńce 23 Karol Maria Makowiecka Zofia Orakowska Piszczatyńce 18 Ludwik Maria Mondzelewska 1020 110 8 0
1 10 1906 Tbilisi Władysław Mackus Golebory, tbiliska gub. 24 Georgij maria Nawrocka Wiktoria Burakowska Golebory, tbiliska gub. 16 Jan Maria Helman Ernest Krontal, Andrzej Mościcki 149 47 Tb
20 1 1908 Ołyka Ignacy Rewes Dubiszcze 32w Jan Malwina Stanisława Rakowska Dubiszcze 19 Zenon Anastazja 1019 624 5 MO
8 11 1909 Szumsk Piotr Listowski Waśkowce 25 Franciszek Julia Bilewicz Antonina Syrakowska Załuże 18 Piotr Maria Jasińska Konstanty Kokurowski, Franciszek Sikorski 99R 32 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34B-J?i=923&cat=834001
24 10 1910 Szumbar Mikołaj Jakimow Anna Sierakowska Wołoskie, par. Jampol 21 Władysław Witalina Wodnicka 58 51-52 14 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0027.htm
18 11 1912 Torczyn Romuald Wąsowicz Chorochoryn 21 Antoni Faustyna Wojciechowska Sylwestryna Rakowska Boratyn 20 Ludwik Ksawery Stanisława Rakowska 1042 57 22 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0033.htm
15 9 1913 Radziwiłłów Ludwik Szyszkowski wd. 26 Ignacy Marianna Bogdanowicz Gwoździk par. Radziwiłłów 18 Wojciech Anna Parakowska 1-103 16 V 9
8 9 1913 Tbilisi Józef Piepol Kowno 26 Michał Rozalia Zabotko Petronela Żukowska pow. Poniewież, kowieńska gub 20 Maciej Anna Rakowska Michał Dalinkiewicz, Kazimierz Bałtuszko 308 29 Tb
20 11 1917 Tbilisi Jan Szydłowski pow. poniewieski, kowieńska gub. 28 Antoni Paulina Bajulis Anna Barakowska kowieńska gub. 25 Wincenty Elżbieta Daknis Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawłuczyński 402 101 Tb
11 2 1918 Białogródka Walery Jezierski Stefanina Zarzycka Okopy 29 Jan Marcelina Rakowska 17-2-80 24V-25R 118 Ch dopisek
1 9 1919 Tbilisi Antoni Petrajtis gr. pniewska, pow. poniewieski, kowieńs 36 Jan Katarzyna Anna Szuprowicz Dubno, wołyńska gub. Władysław Krakowska Antoni Sołdatais, Józef Łapinis 473 35 Tb
9 4 1921 Tbilisi Konstanty Jarychowicz Polska 31w Stanisław s. Bazylego Karolina Wrona Paulina Żukowska 23 Maciej Anna Rakowska A. Wawer-Krichman, Wojciech Liskiewicz 500 6 Tb
29 1 1922 Dederkały Antoni Listowski Borki 49w Paweł Franciszka Studeniecka Aniela z Godziszewskich Jałkowska Dederkały Wielkie 38 Antoni Petronela Sierakowska 626 84-85 3 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0044.htm
18 9 1927 Ołyka Antoni Wiśnik Roszkowa Wola 33 Jan Paulina Ciapka Stanisława Szawłowska Tuszebin 16 Piotr Tekla Borakowska 1063 27 107 dopisek
12 2 1928 Kowel Paweł Zamościński Zasmyki ? 24 Bronisław Marianna Szulendzka Zofia Rakowska 979 1V-2R 4 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0002.htm
15 2 1931 Ołyka Witold Pilaszewski Ołyka 23 Ambroży Aleksandra Rakowska Stanisława Cierpiał Ujeźdźce 20 Piotr Bronisława Bernacka 1063 55 220 1019 522 56
17 7 1937 Równe Józef Kozubowski Zdołbunów 27 Stanisław Krystyna Kutek Anna Strakowska R-740-4-69 6 V-7 R 25 dopisek R

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
9 19 Rakowska Paulina panna 23 Korzec Korzec 1885 Równe DW
141 353 Rakowska Maria wdowa Szl. 50 Korzec Deraźnia Średnia 1885 Równe DW
210 343 ż. Zofia ur. Rakowska 27 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
2 7 Siostra Marcelina Rakowska 21 Szumbar Wilia 1901 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl