Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 72 wyników dla: Bielewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
9 12 1841 Kołki Michalina Kołodkiewicz 0,5 Kołki r: Xawery i Ludwika z Bielewiczów; poch: 12.12. 827 95 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0097.htm
1 10 1842 Kołki Ludwika Kołodkiewicz 38 Kołki z Bielewiczów; poz. m. Xawerego, 3s. Antoniego, Adama i Stanisława, c. Konstancję; poch: 03.10. 828 236V 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0240.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
24 2 1739 Szumsk Helena Jasienszczuk Hucisko Grzegorz Anastazja Michał Bielewicz, Rozalia Rogowska 297-1-180 2V Ł RK 5
13 12 1742 Szumsk Tomasz Jakusik Hucisko Franciszek? Agnieszka Michał Bielewicz, Rozalia Rogowska 297-1-180 14R Ł RK 29
12 5 1743 Szumsk Antoni Siekański Huta Franciszek Teresa Jan Bielewicz, Anastazja Jasińska 297-1-180 15R Ł RK 31
17 12 1777 Torczyn Wiktoria Tubielewicz Prohonowo Kasper Rozalia Arlikiewicz chrz.: 18.12; Jan Milewski, Marianna Dubiecka 2 b/nr Ł EH
23 2 1779 Torczyn Apolonia Strzałkowska Woderady Ignacy Rozalia Tubielewicz Tomasz Lisowski, Anna Szkuratowska 5a b/nr Ł EH
11 12 1784 Przemyślany Franciszek Tomasz Bielewicz Przemyślany 31 Jan Barbara de Hinenberg 1126L 1c http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201126/pages/PL_1_301_1126_0001c.htm
9 1 1784 Torczyn Baltazar Tubielewicz Siedmiarki Kasper Rozalia Herlinkiewiczowna Aleksander Żołkiewski, Marianna Markiewiczowna 19 b/n Ł EH
22 2 1785 Torczyn Dorota Franciszka Strzałkowska Woderady Ignacy Rozalia Tubielewiczowa chrz.: 24.02; Franciszek Mroczkowski, Marianna Szkuratowska 22 3 Ł EH
22 12 1785 Torczyn Ewa Lublińska Siedmiarki Tadeusz Marianna Tubielewiczówna dop. chrz.: 26.12; Michał Grzybowski, Anna Skuratowska, Stefan Skuratowski, Rozalia Strz 26 22 Ł EH
13 8 1786 Torczyn Klara Tubielewicz Siedmiarki Kasper Rozalia Herlikowiczowna chrz.: 14.08; Kasper Gawłowski, Marianna Dubiecka 28a b/n Ł EH
24 1 1788 Torczyn Piotr Martyr Paweł Apostoł Jasiński Siedmiarki Michał Salomea Kosowska chrz. 28.01; Stefan Szkóratowski, Rozalia Tubielewiczowa, Kasper Tubielewicz, Marianna S 36 5 Ł EH
16 7 1788 Torczyn Piotr i Paweł Apostołowie Liublenski (Lubliński) Siedmiarki Tadeusz Marianna Tubielewicz (Tybulewicz) Feliks Tubielewicz, Wiktoria Tubielewiczowna panna, Jan Modzelewski, Rozalia Tubielewicz 37 11 Ł EH
20 3 1788 Torczyn Anna Sobocka Woderady Jakub Brygida chrz. 30.03; Feliks Tubielewicz, Agnieszka Cichocka 40a b/n Ł EH
20 8 1789 Torczyn Bernard Tubielewicz Woderady Kasper Rozalia Herlikowiczowna dop. 30.08; Tadeusz Tubielewicz. Kunegunda Herlikiewiczówna panna 40a, 41 b/n Ł EH
21 4 1791 Szumsk Wojciech Bielewicz Bryków Józef Franciszka Ł 0
20 3 1812 Torczyn Marianna Tubielewicz Siedmiarki Izydor Agata Gruszecka Piotr Skuratowski, Antonina Strzałkowska, asysta Jan Strzałkowski, Anna Garczyns 3 15 EH Ł
14 1 1814 Torczyn Jan Skuratowski Siedmiarki Piotr Magdalena Dubielewicz Klemens Andrzejowski, Marianna Garczynska, asysta: Jan Garczyński, Marianna Jend 15 6 EH Ł
14 1 1814 Torczyn Marcianna Skuratowska Siedmiarki Piotr Magdalena Dubielewicz Jan Garczynski, Marianna Jędrzejewska, asysta: Klemens Jędrzejewski, Marianna Ga 15 6 EH Ł
30 12 1814 Torczyn Honorata Garczynska Siedmiarki Jan Anna Lublinska Jakub Lublinski, Marianna Tubielewiczowa, asysta: Mateusz Jędrzejewski, Agata Sz 22 54 EH Ł
27 5 1815 Torczyn Magdalena Michałowska Bujany Michał Wiktoria Dubielewicz Jan Kobylanski, Anastazja Mochyłowa, asysta: Sebastian Witwinska, Maryanna Herli 24a 17 EH Ł
8 12 1817 Torczyn Mikołaj Rogowski Siedmiarki Szymon Eudokia wpis między 10-15.12.1817; Jan Dobielewicz, Zuzanna Wiszniowska 41 b/nr EH
14 9 1819 Torczyn Mateusz Michałowski Boiany Jan Wiktoria Tobielewicz Wincenty Żuliński, Wiktoria Podczaszyńska wdowa 50 b/nr EH
3 10 1821 Torczyn Jan Wiszniowski Siedmiarki Antoni Marianna Szkuratowska chrz. 4.10; Franciszek Tubielewicz, Łucja Czyżewska, Józef Czyżewski, Anna Tubielewiczo 56, 56a b/n Ł EH
20 1 1824 Torczyn Wincenty Tubielewicz Budki Usickie Józef Franciszka Jasnogurska chrz. 23.01; Jan Szczebietowicz, Teresa Łukaszewska, Józef Kulman, Łucja Czyżewska 64a b/n Ł EH
22 6 1824 Torczyn Honorata Wiszniowska Siedmiarki Antoni Marianna Skuratowska Franciszek Tubielewicz, Łucja Cżyżewska 66 b/n Ł EH
6 2 1826 Torczyn Jan z Matty Tubielewicz Siedmiarki Jan Konstancja Piasecka chrz. 09.02; Jakub Lubliński, Łucja Czyżewska 73 b/n Ł EH
23 4 1830 Szumsk Jan Bielewicz Bilewicz Waśkowce Józef Antonina Chmiel Maciej Wasyluk, Dorota Lublińska ż. Jana, Józef Lubliński, Marianna Stepaniuk ż. Michała 245-1-4 373V 509 R RK
18 4 1838 Kołki Konstancja Anna Kołodkiewicz Kołki Xawery Ludwika Bielewicz Karol Grabowski, Julia Baran; as: Jan Bogucki, Kamilia Monkiewicz - "p"; ch: 24.04. 824 61a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0062.htm
2 3 1840 Radziwiłłów Kazimierz Zubielewicz Drancza Dominik Marianna Kondracka 826 236 7 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0237.htm
18 3 1841 Szumsk Józefa Bielewicz Waśkowce Józef Antonina Suchodolska 872 533 18
31 10 1842 Torczyn Karolina Piasecka Siedmiarki Szymon Tekla Tubielewicz (Tybulewicz) Leon Gabrylewicz, Marianna Tubielewicz (Tybulewicz) wd 629 37 EH
15 12 1844 Szumsk Łukasz Bielewicz Katarynówka Piotr Katarzyna Tomciuk Jakub Kucharski, Honorata Listowska wdowa 875 683 101 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0359.htm
1 1 1846 Starokonstantynów Honorata Dobrzańska Świnna Augustyn Marianna Ziembicka Franciszek Gilewicz i Katarzyna Dubielewicz ż. Jana 178-3-114 1V 4 Ż DM
13 8 1846 Starokonstantynów Wawrzyniec Dubielewicz Świnna Jan Katarzyna Krakowiecka Antoni Szymański i Julianna Centomirska ż. Marcina 178-3-114 15R 110 Ż DM
15 8 1850 Swojczów Marianna Malinowska Mokowicze Piotr Apolonia Dubielewicz 612 16-17 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0009.htm
7 9 1852 Szumbar Grzegorz Bielewicz Nowystaw Marcin Marianna Stefańska 625 115-116 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0062.htm
9 4 1855 Szumbar Feliks Bielewicz Nowystaw Marcin Marianna Stefańska 625 45-46 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0026.htm
20 1 1864 Szumsk Antonina Jasińska Kąty Stanisław Lucyna Bielewicz 245-1-20 144V-145R 7 R
13 4 1870 Turzysk Leon Bielewicz Wierzbiczno Lucjan Ignacja Mężyńska 738 8-9 13 0
13 11 1870 Szumsk Marcin Sinkowski Mosty Ludwik Łucja Giblińska Adam Sinkowski, Joanna Bielewicz ż. Piotra 1-53 25V-26R 110 T RK
15 5 1876 Torczyn Piotr Kostecki Budki Usickie Ignacy Cecylia Tuńska Wincenty Tybulewicz (w akcie Tybielewicz), Anna Mroczk 662 8-9 16 EH 0
25 4 1876 Dederkały Józef Nowicki Kaletyńce Wielkie Michał Katarzyna Stasiuk Grzegorz Nowicki, Katarzyna Bielewicz ż. Macieja 57 172-173 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0096.htm
3 5 1890 Ołyka Franciszka Ostrowska Dobra Piotr Marianna Dubielewicz 510 14 50 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0017.htm
8 5 1895 Ołyka Antoni Ostrowski Dobra Piotr Marianna Dobielewicz 1018 419 42 MO 0
13 9 1912 Horochów Wanda Jadwiga Strutyńska Cehów Wincenty Stanisława Tubielewicz 1039 22 77 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0026.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
25 11 1759 Szumsk Łukasz Zderkiewicz Kąty k Katarzyna Podolska Kąty w Jakub Wesołowski, Jan Martyniuk, Józef Bielewicz, Franciszka Bielewicz 297-1-180 31R Ł RK
1 2 1761 Szumsk Józef Podolski Waśkowce k Katarzyna Mazurek Waśkowce p Michał Bielewicz, Franciszek Siekan 297-1-180 35V Ł RK
12 2 1763 Szumsk Andrzej Bielewicz Waśkowce Marianna Śliwińska Waśkowce Kazimierz Nowakowski, Ewa Rudzińska 297-1-180 40R Ł RK
10 7 1763 Szumsk Jan Nowakoski Nowakowski Waśkowce Agnieszka Waśkowce Mikołaj Szyczuk, Błażej Adamowicz, Zofia Bielewiczowa 297-1-180 41R Ł RK
18 5 1766 Szumsk Maciej Strzelecki Huta Szumska Marcjanna Listowska Huta Szumska Grzegorz Jadaszczyński, Wawrzyniec Woniaszewski, Marianna Bielewiczowa, Franciszka Bielewiczowa, Swat Andrzej Lodowski 297-1-180 47V Ł RK
6 11 1768 Szumsk Franciszek Bielewicz Waśkowce k Magdalena Mazur Waśkowce p Teodor Cymbaliuk, Anastazja Bielewiczowa, Mikołaj Bielecki 297-1-180 50V Ł RK
5 2 1769 Szumsk Hipolit? Bielewicz Huta Szumska k Regina Woynaszowska Wojnaszewska Huta Szumska p Antoni Woynaszowski, Marianna Bielewiczowa, Jakub Jasieński 297-1-180 51R Ł RK
4 2 1770 Szumsk Marcin Zabłocki Waśkowce k Katarzyna Bielewicz Waśkowce p Józef Owalczuk, Kazimierz Nowakowski 297-1-180 52V Ł RK
27 1 1771 Szumsk Józef Bielewicz Kąty k Franciszka Białobrzycka Kąty p Maciej Bielewicz, Franciszek Bielewicz, Magdalena 297-1-180 53V Ł RK
22 8 1798 Szumsk Aleksander Borkowski Kuty w Marcjanna Bielewicz Kuty w Stanisław Tomczuk, Antoni Jasiński, Marianna Zawadzka 297-1-183 28R Ł RK
2 7 1805 Szumsk Trochim Maxymczuk Maksymczuk Waśkowce, obrz. gr.-ros. k Apolonia Kowalska Waśkowce p Dominik Listowski, Stanisław Andruszczuk, Piotr Bielewicz 297-1-183 55R Ł RK
9 11 1812 Szumsk Andrzej Bielewicz Bilewicz Waśkowce w Katarzyna Tomek Tomczuk Sadeczki w Hiacynt Blicharski, Ignacy Homiak 297-1-183 78R Ł RK
3 11 1812 Szumsk Stanisław Zabłocki Waśkowce w Magdalena Jadaszyńska Waśkowce p Jan Listowski, Andrzej Bielewicz 297-1-183 77V Ł RK
29 1 1828 Szumsk Łukasz Chruszczewski Kąty 22 Daniło Marianna Sikorska Ewa Bielewicz Bilewicz Iserna 18 Andrzej Anna Kowal Jan Fiedorowicz, Wojciech Woyda 245-1-2 397V 33 R RK
11 11 1828 Szumsk Józef Listowski Hucisko Mykiczkowe 20 Kazimierz Marianna Bielewicz Bilewicz Ewa Rutkowska Hucisko Mykiczkowe 19 Gabriel Aniela Jasińska Jan Soroczyński, Piotr Głowacki 245-1-2 403R 55 R RK
1 6 1830 Szumsk Kazimierz Tomaszewski Majdan Dubieński 52w Jan Katarzyna Trzelibicka? Marianna Nowakowska Majdan Dubieński 40w Paweł Teresa Degmanczuk Andrzej Giżycki, Szymon Tomczuk, Piotr Bielewicz 245-1-4 385R 90 RK
26 1 1841 Szumsk Franciszek Franczuk Załuże 18 Adam Petronela Walczuk Magdalena Tomczuk Załuże 18 Antoni Anna Bielewicz 872 553-554 2
19 10 1847 Żytomierz Michał Żurawski wieś Baraszówka 21 Piotr Apolonia Bielewicz Julia Wyhowska Chutor Wychowski 18 Grzegorz Honorata Rakowska Józef Kaleński , Maciej Żurawski 178 3 1 60 47 Ż Ni
15 2 1848 Sokul Franciszek Słupski Budki Usickie par. Torczyn 20 Wojciech Franciszka Myslińska Apolonia Czmielewska Czebenie 18 Jan Teresa Osowska Wincenty Tubielewicz, Aleksander Siedlecki Konstanty Jasnogórski, Karo 834 78R/156 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0085.htm
5 9 1882 Szumsk Kajetan Kwiatkowski Potutorów, par. Dederkały 19 Klementy Małgorzata Bielewicz Marianna Oborska Waśkowce 18 Jan Ludwika Tomczuk 01-232 331R 15 T
4 2 1890 Dederkały Szymon Borkowski Sadeczki, par. Szumsk 27 Aleksander Marcelina Gorzycka Aniela Piatkowska Pototurów 20 Klemens Małgorzata Bielewicz 0.1-81W 67V 5 T
8 5 1895 Szumsk Wojciech Andrzejewski Waśkowce 40 Franciszek Konstancja Berezecka Tekla z Giżyckich Bielewicz Waśkowce 40 Piotr Marianna Leszczyńska ? 01-233 228R 23 T
10 5 1898 Tbilisi Adam Krasowski kowieńska gub. 30 Kazimierz Rozalia Twarkun Anna Bielewicz witebska gub. 33 Franciszek Marianna Uzalin Tadeusz Knabik, Edward Meniat 101 13 Tb
25 2 1907 Szumsk Wincenty Listowski Waśkowce 25 Antoni Marcelina Bielewicz Rozalia Kokurowska Waśkowce 22 Stanisław Katarzyna Listowska 01-236 51R 16 T
18 5 1933 Drużkopol Julian Kolrowski Wanda Jadwiga Strutyńska Cehów 21 Wincenty Stanisława Tubielewicz 1039 22 77 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0026.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
14 48 żona Dorota z Bielewiczów 20 Szumsk Huta Stara 1857 Łuck DM 35-1-71


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl