Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 658 wyników dla: Borkowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 4 1769 Szumsk Feliks Borkowski 1 Huta Szumska rodzice: Jan i Helena 297-1-184 74R Ł RK
31 12 1769 Szumsk Wincenty Berkowski Borkowski 1 Sadeczki ojciec: Jan 297-1-184 75R Ł RK
1 3 1770 Szumsk Tomasz Borkowski 5 Sadeczki rodzice: Jan i Barbara 297-1-184 75V Ł RK
13 8 1777 Szumsk Franciszek Borkowski 11 Huta Stanisława rodzice: Jan i Elżbieta 297-1-184 88V Ł RK
31 3 1803 Kuniów Leon Borkowski 1 Eliaszówka s. Piotra i Agaty 297-1-086 4R Ł
6 4 1803 Kuniów Piotr Borkowski 45 Eliaszówka prac. 297-1-086 4R Ł
29 8 1811 Krzemieniec Aleksander Leśnicki 65 Andruha pozostała wdowa z Borkowskich 299 4 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0003.htm
21 5 1819 Krzemieniec Tomasz Borkowski 54 Krzemieniec Notariusz, zarządca Gimnazjum Wolyńskiego, kawaler orderu św. Anny 3.klasy 299 92 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
28 7 1822 Krzemieniec Jan Taborkowski 2 Krzemieniec s. Józefa i Marianny 299 140 121 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0076.htm
1 5 1825 Krzemieniec Antoni Kajetan Borkowski 1,5 Huta Stożecka s. Wincentego i Marianny 299 214 69 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0113.htm
30 12 1827 Krzemieniec Wawrzyniec Borkowski 3 Krzemieniec syn z nieprawego łoża Franciszki Borkowskiej 426-1-6 25V 194 T 895 DM
3 7 1827 Dubno Faustyna Baranowska 4 Bodiaki c. Gabriela i Agnieszki z Borkowskich 813 199V 53 AGAD 202 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0202.htm
6 7 1827 Dubno Antoni Baranowski 2 Bodiaki s. Gabriela i Agnieszki z Borkowskich 813 200R 55 AGAD 202 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0202.htm
19 4 1828 Ostróg Mikołaj Borkowski ? 2 Biełoszów Ur., rodz. Antoni i Agnieszka 171-1-1 27V 38 R Mg
25 4 1828 Bazalia Klara Czerniawska 21 Łazuczynek ur., z Borkowskich, bez potomna 178-3-94 238R 41 Ż DM
11 4 1829 Krzywin Michał Baszyński 50 Rypiszcze Ur., ż. Dorota z Borkowskich, 3s. Mateusz, Augustyn, Jan oraz 2c. Marianna i Aniela 171-1-2 35V 6 R Mg
29 1 1829 Annopol Grzegorz Waśkowski 7 Annopol s. Sylwestra i Anny z Borkowskich 171-1-2 125V 5 R 137 DM
5 10 1830 Radziwiłłów Michalina Bobowska 12/365 Radziwiłłów c. Sabiny Borkowskiej, ojciec nieznany 816 196 37 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0200.htm
1 8 1830 Białogródka Wiktor Karpińskich 20/52 Białogródka s. ur. Stanisława i Zofii z Borkowskich 178-3-96 81V 45 Ż DM
16 8 1830 Białogródka Jan Borkowski 14/52 Białogródka s. Franciszka i Rozalii z Karpińskich 178-3-96 82R 50 Ż DM
19 6 1830 Ostróg Franciszek Borkowski 2/12 Białotyń rodzice Maciej i Marianna 171-1-3 30R 57 R MZ
28 11 1831 Horochów Kunegunda Szklińska 50 Raczyn z Borkowskich, ur., mąż Jędrzej, synowie 846 88V 111 AGAD 90 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0090.htm
12 4 1831 Krzywin Antoni Borkowski 70w Rudnia Polańska Prac., wdowiec po Dorocie z Niewiadomskich, syn Wawrzyniec, córka Katarzyna 171-1-4 40R 16 R Mg
24 2 1831 Kulczyny Andrzej Borkowski 26 Krasiłów Ur., kawaler, rodzice: Józef i Marianna 178-3-97 399R 16 Ż Mg
12 8 1831 Kulczyny Szymon Borkowski 59 Kulczyny prac., żona Marianna zd. Fedorko ? 178-3-97 405V 69 Ż Mg
18 7 1831 Opalin Adam Borkowski 6 Opalin syn Piotra i Apolonii Bocian 513 14 8 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0008.htm
26 9 1831 Krzemieniec Andrzej Winnicki 1 Krzemieniec s. ur., Jana i Ludwiki z Borkowskich 426-1-7 111V 198 T 980 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H7-3?i=979&cat=300453
28 6 1831 Krzemieniec Brygida Lewicka 28 Andruha W., z Borkowskich, wdowa bezpotomna 426-1-7 106V 140 T 975 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HW-9?i=974&cat=300453
11 4 1831 Międzyrzec Tekla Krzewińska 60 Międzyrzec z Borkowskich,wd.po Tomaszu,s.Józef 171-1-4 285V 42 R AS
18 11 1833 Radziwiłłów Maksym Borkowski 62 Radziwiłłów wdowiec po Mariannie, córka Magdalena 819 256a 36 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0265.htm
11 4 1833 Przewały Józef Borkowski 70 Przewały wdowiec po Małgorzacie, c. Agnieszka 848 596 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0340.htm
16 5 1833 Dederkały Rozalia Popławska 80 Dederkały Wielkie z nerwowej gorączki, wdowa, służąca u Wlm Borkowskich, potomstwa po sobie nie pozostawiła 426-1-6 20V 12 T 857 DM
1 10 1833 Kulczyny Domicela Tomaszewska 18 Salicha Mała c. Macieja i Marianny z Borkowskich 178-3-99 338R 67 Ż 645 DM
9 11 1835 Teofilpol Maciej Borkowski 70 Bereżyńce wdowiec po Tekli, dzieci: Paweł, Aleksander, Helena, Barbara, Domicela 178-3-101 387 66 Ż SK
22 10 1836 Turzysk Piotr Borkowski 60 Bobły ur., żona Marianna Szczurowska, s.Ludwik. Aleksander, Piotr, c. Teresa, Wiktoria, Teofila, Kamila 712 28 13 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0016.htm
8 4 1836 Przewały Piotr Borkowski >100 Przewały wdowiec po Mariannie 851 634 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0348.htm
24 4 1836 Krzywin Michał Baszyński 74 Sielce Ur., żona Marianna z Borkowskich, 2c. Ewa i Marianna 171-1-9 70V 6 R Mg
16 6 1836 Butowce Jakub Borkowski 67 Butowce wolnego stanu parafianin 178-3-106 230V 16 Ż 446 DM
7 8 1837 Radziwiłłów Franciszek Borkowski 5 Radziwiłłów syn Franciszki Borkowskiej 823 258 24 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0291.htm
7 3 1837 Łuck Michalina Soczyńska 1 Łuck - Wólka c. Marka i Joanny Borkowskiej 374 69 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0040.htm
18 1 1837 Szumsk Roch Borkowski 14 Sadeczki z gorączki, pr., rodz. Józef i Elżbieta zd. Zawadzka 245-1-11 493R 10 R RK
12 3 1837 Szumsk Borkowski 42 Sadeczki z gorączki, pr., żona Elżbieta zd. Zawadzka, dzieci: Marianna, Anna 245-1-11 496R 34 R RK
27 8 1837 Szumsk Piotr Borkowski 40 Sadeczki z żołądka, pr., żona Marianna zd. Hawryluk, dziecko: Prakseda 245-1-11 500R 67 R RK
11 9 1837 Krzywin Walenty Borkowski 1,5 Sielce s. Sł. Wawrzyńca i Marianny z Zielińskich 171-1-10 70V 20 R Mg
12 8 1837 Zasław św. Józefa Wiktor Borkowski 6/12 Zasław Majdan s. Bazylego i Julianny z d. Sieniawskiej 178-3-108 102V 63 Ż 198 RG
3 3 1838 Beresteczko Jan Borkowski 98 Piaski odstawny żołnierz różnych wojsk, żona Anna z Strzałkowskich, synowie Kajetan i Ludwik 1 26 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0015.htm
31 1 1838 Krzywin Antoni Linek 18 Sielce s. Sł. Franciszka i Tekli z Borkowskich 171-1-11 60V 5 R Mg
22 3 1838 Połonne Antoni Borkowski 80 Konotopy ze starości, ur., żona Agnieszka, córki Franciszka, Rozalia, Marianna i Ewa 245-1-12 141V 28 R 3051 DW
16 10 1839 Szumsk Jan Borkowski 65 Sadeczki wdowiec po Apolonii z Gryczuków, synowie Paweł i Ludwik, córki Marianna i Konstancja 178-51-433 306R 52 Ż 320 DM 0
24 7 1839 Nowogród Wołyński Wincenty Garbowski 2 Majdan Kuleszowski c. Michała i Doroty z Borkowskich 178-3-72 50V 76 Ż 98 DM
12 4 1840 Radziwiłłów Józef Borkowski 3/12 Radziwiłłów syn Marianny Borkowskiej 826 250 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0252.htm
4 3 1840 Annopol Grzegorz Murawski 67 Annopol - Głinki żona Agnieszka z Borkowskich, synowie Aleksander i Franciszek, córka Marianna 880 95 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0099.htm
29 4 1843 Równe Karol Borkowski 3 Ulbarów s. Jana i Marianny z Eliszowskich 882 130 V 12
14 6 1843 Turzysk Kamila Borkowska 12 Bobły c. ur. Marianny z Szczurowskich i ś.p. Piotra Borkowskiego 719 13 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0009.htm
3 7 1843 Szumsk Sylwester Borkowski 0,5 Sadeczki s. Pawła i Marianny z Szczerbów 874 770 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0391.htm
23 10 1843 Miropol Jan Mieńkina [Miękina] 60 Bubno żona Anna z Zapałowskich i córka Marianna, wdowiec po I-żonie Agnieszce z Borkowskich i po niej synowie Wojciech, Bartłomiej i Tomasz 874 428 48 AGAD 214 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0214.htm
20 1 1843 Zasław św. Józefa Wincenty Borkowski 46 Zasław Majdan kapłan 178-51-510 67V 3 Ż 71 RG
7 10 1844 Sokul Maurycy Władysław Borkowski 15/366 Pożarki rodzice: ur. Antoni i Salomea z domu Chełmowska 830 74V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0076.htm
25 10 1844 Sokul Salomea Borkowska 31 Pożarki z domu Chełmowska, mąż Antoni Borkowski, córka Adelajda Wanda Olimpia (3-imienna) 830 75R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0076.htm
22 7 1845 Krzywin Aniela Baszynska 18 Sielce Rodzice: Michał i Dorota z Borkowskich 884 68 14 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0070.htm
25 6 1845 Szumsk Wincenty Borkowski 5 Sadeczki s. Pawła i Marianny z Czerbunów 876 671 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0359.htm
22 1 1845 Lubar Marceli Andrusiewicz 9/12 Lubar s. Jakuba i Filipiny z Borkowskich 178-3-12 176R 5 Ż 349 DM
7 5 1846 Starokonstantynów Józef Borkowski 90 Starokonstantynów wolnego stanu 178-3-114 45V 47 Ż 74 DM
20 2 1846 Radziwiłłów Franciszek Borkowski 5 Radziwiłłów syn Marianny Borkowskiej 832 260 8 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0269.htm
14 3 1846 Szumsk Paweł Borkowski 70 Sadeczki żona Apolonia z Prokopiuków, synowie Paweł i Aleksander, córki Marianna i Anastazja 877 880 28 AGAD 455 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0455.htm
11 3 1846 Białogródka Tekla Karpińska 18 Białogródka panna, córka Stanisława i Zofii Borkowskiej 178-3-115 150V 19 Ż DM
11 7 1846 Białogródka Zofia Karpińska 48 Białogródka 1-dw., z Borkowskich c. Ignacego, wdowa po Stanisławie, syn Jan wzięty do wojska, córka Marianna po mężu Grudniewska 178-3-115 154R 54 Ż DM
21 3 1846 Lachowce Mikołaj Krymski 1 Semenów s. Teodora i Katarzyny z Borkowskich 885 113R 17 AGAD 114 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0114.htm
2 3 1847 Puliny Leon Borkowski 2 Nieborówka s. Grzegorza i Aleksandry z Husakowskich 40 JZ
17 7 1848 Dederkały Władysław Leon Borkowski 30 Dederkały Małe szlachcic, żona Marianna z Wyżewskich, córka Antonina 54 25 23 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0014.htm
6 2 1848 Zasław św. Jana Michał Chodorowski 8 Zasław z suchot, s. 1-dw. Tomasza i Brygidy z Borkowskich 178-3-117 107V 15 Ż
22 7 1848 Białogródka Feliks Borkowski 50 Kuczmanówka epidemia cholery, 1-dw., żona Wiktoria z Kibickich synowie Leon i Franciszek, córki Klementyna, Julia i Magdalena 178-3-117 167V 82 Ż DM
25 7 1848 Białogródka Franciszek Borkowski [Burkowski] 60 Białogródka epidemia cholery, 1-dw., żona Rozalia z Karpińskich, synowie Grzegorz, Józef, Wincenty, Joachim i Maciej, córki Maria, Agata i Konstancja 178-3-117 167V 84 Ż DM
11 12 1848 Szumsk Rozalia Borkowska 3/12 Sadeczki c. nieślubna Marianny Borkowskiej 245-1-14 229R 146 R 440 DM
29 7 1848 Bazalia Adolf Borkowski 1 Kołki s. Antoniego i Katarzyny 178-3-117 333V 119 Ż 654 DM
12 10 1849 Krzemieniec Marianna Lipska 1,5 Krzemieniec c. Jana i Magdaleny z Borkowskich 426-1-23 63V 76 T 905 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FDR?i=904&cat=300453
19 2 1849 Stepań Bazyli Lelawski 60 Trosteniec wdowiec po Justynie z Borkowskich, c. Honorata, Marianna, Antonina 171-1-15 387V 4 R 389 BW
20 10 1849 Maciejów Tomasz Piotrowski 21 Maciejów Julianna z Borkowskich wdowa, syn Franciszek 415 36 19 AGAD 23 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20415/pages/PL_1_436_415_0023.htm
2 4 1849 Szumsk Józef Krymski 40 Stepanówka żona Katarzyna z Borkowskich, potomstwa nie pozostawił 245-1-15 242V 22 R 333 DM
12 10 1849 Dederkały Ludwik Borkowski 40 Dederkały Małe kawaler, s. Andrzeja i Marianny z Czarnockich właścicieli części wsi Dederkały Małe 245-1-15 336V 19 R 463 DM
30 9 1850 Starokonstantynów Józef Rychlicki 78 Starokonstantynów od paraliżu, em. żołnierz, żona Marianna z Borkowskich, potomstwa nie zostawił 178-3-119 58R 114 Ż 114 DW
6 12 1850 Starokonstantynów Marianna Rychlicka 55 Starokonstantynów od choroby wewnętrznej, z Borkowskich, żołn., wdowa po Józefie, potomstwa nie zostawiła 178-3-119 61V 143 Ż 121 DW
22 7 1850 Szumsk Marianna Kamińska 5 Zaleśce [Zaliśce] c. Daniela i Marianny z Borkowskich 426-1-239 129V 38 T 141 DM
4 1 1851 Toporyszcze Antoni Symon 3 Korytyszcze c. 1-dw. Józefa i Tekli z Borkowskich 178-3-31 579V 1 Ż DM
18 1 1851 Deraźne Klara Borecka 3 Czudwy c. Jana i Katarzyny z Borkowskich 171-2-1 139V 3 R 142 BW
15 4 1851 Lubar Jakub Andrusiewicz 32 Lubar żona Filipina z Borkowskich, syn Romuald i córka Stanisława 178-3-31 470V 49 Ż 924 DM
1 5 1851 Tajkury Fryderyk Szczepański 50 Zdołbunów ż. Franciszka z Borkowskich, c. Konstancja 171-2-1 338V 12 R 343 BW 0
28 9 1852 Lachowce Marianna Malinowska 60 Lachowce z Borkowskich, wdowa po Jakubie, c. Franciszka 171-1-17 173V 46 R 176 BW
6 4 1853 Łanowce Dawid Borkowski 20 Ohryszkowce kawaler, s. Franciszka i Marianny 878 550 10 AGAD 292 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0292.htm
28 1 1853 Szumsk Wincenty Listowski 56 Waśkowce żona Magdalena z Borkowskich, syn Sylwester, córka Rozalia 878 247 9
26 8 1854 Opalin Piotr Borkowski 62 Opalin żona Pelagia 531 19 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20531/pages/PL_1_436_531_0011.htm
7 3 1855 Lubar Marianna Borkowska 5 Motrunki córka Andrzeja i Marianny z d. Baranowska Borkowskich; 641-1-15 30R 25 Ż MP
20 11 1856 Opalin Ewa Łucińska 30 Opalin z Borkowskich, mieszcz., mąż Stanisław 533 19 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20533/pages/PL_1_436_533_0012.htm
29 5 1856 Krzemieniec Antoni Lipski 6 Krzemieniec s. szl. Jana i Magdaleny z Borkowskich 426-1-28 58V 49 T 279 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHF-H?i=278&cat=300453
26 2 1856 Lubar Andrzej Borkowski 59 Motrunki żona Marianna z d. Baranowska, synowie Wincenty, Jan, córki Helena, Józefa, Konstancja 641-1-16 37V 15 Ż MP
12 12 1857 Torczyn Modest Borkowski 8 Chorochoryn s. Antoniego i Amelii z Kozieradzkich 643 48 28 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0026.htm
10 8 1857 Miropol Marianna Puchalska 8 Żaborzyca c. Juliana i Anieli z Borkowskich 178-3-73 423V 32 Ż 797 DM
6 1 1858 Toporyszcze Lucyna Symon 1 Korytyszcze c. Józefa i Tekli z Borkowskich 178-3-128 136V 2 Ż 270 DM
2 9 1858 Kulczyny Heliodor Iliński 37 Maniowce żona Honorata z Borkowskich, synowie Franciszek Kalikst Heliodor i Czesław Marian 178-3-127 152V 44 Ż 297 DM
1 1 1859 Szumsk Antoni Borkowski 48 Cyranka żona Teresa z Jarmolińskich, syn Władysław i córka Katarzyna 245-1-16 199V 2 R / FS 201 DM
22 1 1860 Starokonstantynów Marcin Borkowski 42 Zapadyńce żona Marianna z Kowalskich, syn Franciszek, córki Aniela, Honorata i Anna 178-3-130 314V 12 Ż 591 DM
28 8 1860 Beresteczko Ludwik Borkowski 60 Mytnica żona Marianna z Panaskiewiczów 22 34 16 841 140 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0077.htm
8 4 1860 Przewały Karolina Mroczek 42 Przewały z Borkowskich, żona Stefana, córki Barbara i Anuśka ?, s. Teodor i Jan 889 130R 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0131.htm
18 9 1860 Starokonstantynów Stanisław Terechowicz 9 Świnna s. Szymona i Marianny z Borkowskich 178-3-130 325R 116 Ż 612 DM
24 5 1861 Krzemieniec Stefan Borkowski 60 Lisznia wdowiec 0.1-34 64V 55 T
29 11 1861 Szumsk Antoni Borkowski 2 Sadeczki s. chł. Ludwika i Barbary z Jasińskich 245-1-17 212R 52 R
13 4 1862 Starokonstantynów Aleksandra Borkowska 1/12 Skowródki c. Agnieszki Borkowskiej 178-3-131 51R 37 Ż 103 DM
25 3 1864 Krzemieniec Mikołaj Borkowski 3/12 Lisznia s. w.ż. Ignacego i Anny z Gornickich 1-38 59R 32 T 227
5 10 1867 Zasław św. Jana Józef Borkowski 1,5 Borysów s. Dominika i Klementyny z d. Zielińskiej 685-6-6 137R 50 Ch RG
10 8 1868 Horochów Piotr Borkowski 38 Oszczów mieszczanin, kawaler 104 35 18 0
28 3 1869 Krzemieniec Grzegorz Borkowski 2 Lisznia s. mieszcz. Ignacego i Anny z Gornickich 1-48 58V 17 T
22 4 1870 Dederkały Wincenty Borkowski 2 Pototurów s. emerytowanego żołnierza Joachima i Sabiny 56 26 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0014.htm
10 7 1870 Zasław św. Jana Adam Andrusiewicz 9/12 Krasówka s. Pawła i Sabiny z d. Borkowskiej 685-6-6 212R 20 Ch RG
21 4 1870 Butowce Elżbieta Fedorowicz 27 Pieńki c. Pawła i Brygidy z Borkowskich 178-3-82 146V 12 Ż 287 DM
22 12 1872 Turzysk Antonina Mrozowska 66 Kleczkowicze z Borkowskich, mąż Paweł, s.Hilary 740 20 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/indeks.htm
4 1 1872 Dederkały Piotr Trębicki 3 Szuńki s. Marcina i Petroneli z Borkowskich 57 321 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0174.htm
5 1 1872 Dederkały Maria Trębicka 6 Szuńki c. Marcina i Petroneli z Borkowskich 57 321 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0174.htm
20 1 1874 Radziwiłłów Jan Borkowski 22 Radziwiłłów s. Ksawerego, chłop mińskiej gub. kawaler 1-68 93 R 5 T
9 4 1874 Białogródka Hipolit Niewirowicz 20 Bisóweczka kawaler, s. Macieja i Marianny Borkowskiej 178-3-84 511R 47 Ż DM
27 4 1874 Kulczyny Franciszka Rowińska 6 Łahodyńce c. Jana i Marianny z Borkowskich 17-1-235 722R 39 Ch 1413 DM
10 3 1881 Dederkały Cyryl Borkowski 1 Sadki s.Jana i Katarzyny z Żukowskich 58 278 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0143.htm
21 7 1882 Krzywin Kazimierz Kraciński 21 Sielce kawaler, s. Józefa i Balbiny z Borkowskich 17-2-71 131R 5 Ch 150 DM
26 6 1883 Krzywin Józef Borkowski 21 Sielce kawaler, s. Michała i Teresy z Klejów 17-2-71 150R 8 Ch 188 DM
29 1 1885 Szumsk Karol Borkowski 39 Sadeczki s,chł. Aleksandra i Wiktorii, kawaler 426-1-232 212R 6 T
3 4 1885 Szumsk Marianna Listowska 60 Załuże z Borkowskich, mąż Andrzej, nie zostawiła dzieci 426-1-232 214V 28 T
3 3 1887 Szumsk Wawrzyniec Kukurowski 6 Kąty s. Sylwestra i Michaliny z Borkowskich 426-1-232 149V 13 T
14 11 1887 Szumsk Karol Kukurowski 2,5 Waśkowce s. chł. Sylwestra i Michaliny z Borkowskich 426-1-232 158R 67 T
16 3 1903 Szumsk Marceli Borkowski 23 Sadki Małe s. chł. Franciszka i Antoniny z Girzyckich 0.1-237 88R 24 T
14 11 1903 Szumsk Anna Franczuk 5 Załuże c. chł. Franciszka i Agaty z Borkowskich 0.1-237 105R 126 T
7 12 1903 Szumsk Wincenty Borkowski 20 Sadki Małe s. chł. Franciszka i Antoniny z Girzyckich, kawaler 0.1-237 106V 134 T
26 4 1904 Zasław św. Jana Stanisław Kaniewski vel Kamiński 9 Zasław s. Pawła Kaniewskiego także Kamińskiego i Katarzyny z Borkowskich 17-2-72 29R 20 Ch 627 DM
10 2 1905 Szumsk Ludwik Borkowski 86 Sadki Małe chłop, żona Maria, syn Maciej, córka Agata 426-1-236 210V 41 T
4 10 1905 Szumsk Dionizy Franczuk 1 Załuże s. chł. Franciszka i Agaty z Borkowskich 426-1-236 220R 138 T
16 5 1906 Romanów Jan Święcicki 1 Marianówka s. Witalisa i Marii z Borkowskich 178-3-215 54R 45 Ż 105 DM
3 10 1907 Szumsk Paweł Borkowski 25 Sadeczki s. Franciszka, chłop 426-1-236 81R 63 T
18 11 1908 Międzyrzec Korecki Franciszek Klimaszewski 1/2 Puzyrewo s. Jana i Adeli z Borkowskich z guberni radomskiej, powiat Konin 740-4-360 35R 29 R 30 DM
2 5 1910 Cudnów filia Romanów Marceli Święcicki 2 Marianówka s. Witalisa i Marii z Borkowskich 178-3-215 329V 55 Ż 620 DM 0
27 7 1911 Dubno Marianna Borkowska 6/12 Dubno c. nieślubna chł., z szumskiej gminy Adeli Borkowskiej 740-4-158 65V 62 R 56 DM
28 3 1915 Tajkury Konrad Borkowski 2 Nowosiółki s. Antoniego i Bronisławy z Garlickich 740-4-697 160R 26 R 141 BW
13 4 1916 Starokonstantynów Karolina Suchanik 72 Starokonstantynów II-mąż Władysław Suchanik, z d. Pawłowska, po I-mężu Borkowskim synowie Filip i Józef oraz zamężna córka Aleksandra z Borkowskich Karczewska 17-2-90 96R 42 Ch 182 DM
25 5 1917 Włodzimierz Józefa Kramczyńska 22 m.Włodzimierz Szpital z Borkowskich, wyrobnica, żona Wincentego, zos. c.Stanisławę 1077 44-45 42 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0023.htm
21 4 1919 Szumsk Stanisław Borkowski 6 Sadeczki Małe s. Jana i Anny z d. Giżyckiej 426-1-258 63V 71 T 66 RK
4 5 1920 Szumsk Piotr Charczyński 3 Waśkowce s. Stanisława i Karoliny z d. Borkowskiej 426-1-259 37R 127 T 64 RK
10 3 1921 Szumsk Józef Borkowski 45 Huta Stara żona Bronisława z d. Suchodolska, dzieci: Stanisław, Jan, Franciszka, Marianna 426-1-259 103V 34 T 156 RK
4 4 1923 Szumsk Franciszek Borkowski 87 Sadeczki Małe wdowiec, dzieci: Józef, Petronela 426-1-260 49V 36 T 100 RK
10 12 1934 Krzemieniec Tomasz Pieronek 37 Krzemieniec s. Józefa i Rozalii, starszy posterunkowy, żona Janina z Borkowskich 44 V 79 0
15 2 1939 Włodzimierz Wołyński NSJ Wacław Koziej 19 Zygmuntówka s. Jana i Bronisławy z Borkowskich 1089 13 10 AGAD 13 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0013.jpg
3 8 1940 Włodzimierz Wołyński NSJ Tadeusz Borkowski Włodzimierz 1089 32 87 AGAD 32 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0032.jpg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
25 4 1717 Torczyn Albert Torczyn Paweł Hapia Antoni Borkowski, Anna Szymańska 4a b/nr Ł EH
8 9 1757 Radziechów Jan Stefan Mikołaj Borkowski Witków Stanisław Marianna 1154L http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201154/pages/PL_1_301_1154_0002.htm
18 9 1763 Szumsk Maciej Krasicki Huta Dubieńska Stefan Aleksandra Jan Borkowski, Regina Bernacka, Michał Sliwinski, Franciszka Jakusiewiczowna 297-1-180 117R Ł 4466 RK
24 6 1764 Szumsk Marianna Pietnicka Zahajce Jan Konstancja Jan Borkowski, Brygida Thorzewska, Jan Gorayski, Anna Kowalska 297-1-180 122R Ł 4476 RK
24 1 1765 Szumsk Paweł Jadaszynski Adaszyński Huta Szumska Grzegorz Ewa Jan Borkowski, Katarzyna Sliwienska 297-1-180 125R Ł 4482 RK
4 9 1765 Szumsk Marianna Prokopiuk Huta Dubieńska Kazimierz Rozalia Jan Borkowski, Marianna Wrembicha 297-1-180 127R Ł 4486 RK
23 5 1766 Szumsk Zofia Ostrowska Borki Adam Antonina Marianna Sokołowska, Aleksander Borkowski 297-1-180 132R Ł 4496 RK
16 3 1769 Szumsk Agnieszka Choynacka Chojnacka Sadeczki Maciej Petronela Jan Borkowski, Anastazja 297-1-180 145V Ł RK 4526
9 7 1769 Szumsk Anna Gorlinska Gorlińska Huta Szumska Nowa Aleksander Marcjanna Jan Borkowski, Regina Bernacka, Błażej Czorklewicz, Magdalena Bernacka 297-1-180 147R Ł RK 4530
13 12 1769 Szumsk Łucja Łuszczakowska Huta Stanisława Antoni Agnieszka Jan Borkowski, Regina Bernacka, Kazimierz Wyżynski, Petronela Stenkiewiczowa 297-1-180 149R Ł RK 4534
25 2 1770 Szumsk Maciej Bursa Huta Szumska Gabriel Jadwiga Jan Borkowski, Regina Bernacka 297-1-180 150R Ł RK 4536
1 4 1772 Szumsk Wincenty Borkowski Huta Stanisława Jan Helena Piotr Czarnecki, Wiktoria Woynaszeska, Ambroży Bernacki, Marianna Smolinska 297-1-180 159R Ł RK 4555
3 5 1774 Szumsk Stanisław Borkowski Huta Szumska Jan Helena Józef Gerner, Regina Bernacka, Wojciech Tuczynski, Anna Barsczewska 297-1-181 6R Ł 006a RK
30 12 1775 Szumsk Wincenty Podgórski Podgorski Zaleśce Franciszek Magdalena Zmijowska Żmijowska Łukasz Borkowski, Anna Rudzka 297-1-181 14R Ł 014a RK
22 7 1776 Szumsk Magdalena Smolinska Smoleńska Huta Szumska Mikołaj Marianna Jan Borkowski, Ludwika Rucka, Wojciech Zielinski, Slobowiczowa 297-1-181 16R Ł 016a RK
17 11 1776 Szumsk Franciszek Borkowski Huta Stanisława Jan Helena Jakub Blicharski, Regina Bernacka 297-1-181 18R Ł 018a RK
0 1778 Czartorysk Marianna Rembeszko z d. Czob żona Ignacego, ze Śląska, konwersja z luteranizmu 24.5.1790, świadkowie Andrzej Borkowski, Maciej Dąbrowski, Mikołaj Tatarowski 297-1-185 118R Ł 7779 DW
28 2 1779 Szumsk Antonina Rudka Rudzka Huta Szumska Jan Magdalena Jan Borkowski, Anna Barsczewska, Wawrzyniec Sliwinki, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 32V Ł 33 RK
27 1 1780 Szumsk Marianna Kotowska Iserna Grzegorz Agnieszka Jakub Szymanski, Agnieszka Mostynska, Andrzej Borkowski, Katarzyna Walczuczka 297-1-181 37V Ł 38 RK
8 10 1780 Szumsk Franciszek Pastrowicz Huta Stanisława Kazimierz Marianna Jan Borkowski, Marianna Waszynska 297-1-181 42V Ł 43 RK
29 6 1783 Czartorysk Maciej Garlicki Czartorysk Maciej Zofia przewielebny ks. Kościukiewicz, Aniela Pieńkowska, as. Wielebny ks. Borkowski, W. Zuzanna Radwańska, Strachowicz, Marianna Muchlińska 297-1-185 107R Ł 9334 DW
4 3 1786 Szumsk Kazimierz Borkowski Huta Szumska Jan Elżbieta Wojciech Barsczewski, Jadwiga Jastrzębska 297-1-181 78R Ł 078a RK
9 8 1791 Czartorysk Zuzanna Konopacka z Polkowa Wólka Hołuzyjska Józef Wincenta Chajęcka Wlm. Mikołaj Borkowski, Ludwika Kątrzyńska 297-1-185 120V Ł 7784 DW
22 2 1791 Zaturce Wincenty Papużyński Beresk Tomasz Magdalena Czechurska ur. Antoni Zalewski, Katarzyna Wołoszyńska, as. Walenty Borkowski, Marianna Zwierzchowska 297-1-46 16V Ł 717 DW
7 12 1801 Zaturce Mikołaj Borkowski Zaturce Tomasz Marianna Jasińska data chrztu, ur.sław. Paweł Dąbrowski i Teofila Turewiczowa 297-1-46 39V Ł 776 DW
19 3 1802 Wiszenki Józef Borkowski Jezioro Stanisław Zofia ur. Józef Późniak, pr. Tekla Tomaszanka 297-1-12 24V AR
15 5 1806 Ostróg Jan Borkowski Ostróg Tatarska Ulica Ignacy Tekla Aleksander Stepanow, Helena Rycycka 297-1-136 57 Ł SK
1 9 1807 Wiszenki Joachim Borkowski (?) Rożyszcze Jan Agrypina Szymon Sójkowski, Anastazja Sakowska, data wg kal. juliańskiego 297-1-12 41V AR
16 8 1809 Ostróg Ludwik Borkowski Ostróg Tatarska Ulica NN Horpyna Borkowska Józef Grzyniowiecki, Helena Oxeniicha 297-1-136 102 Ł 1152 SK
21 10 1809 Ostróg Piotr Borkowski Luczyn Filip Katarzyna Jan Tokarski, Domicela Iwanowa 297-1-136 106 Ł 1157 SK
11 10 1811 Ostróg Franciszek Bagiński Storonicze Jakub Marianna Kobielska Ignacy Borkowski, Zuzanna Wereszczyńska 297-1-136 164 Ł 879 SK
28 6 1813 Kodnia Piotr Paweł Zawojski Werchalów, par. Rozważów Teodor Aleksandra Strzyżewska dop. chrztu 21.7.1830. Asyst:Józef Seweryn Junosza Borkowski Magdalena Głębocka Leon Aleksander Dunin Zanecinski Katarzyna Laskowska 178 3 3 V391 23 Ż MP
3 2 1814 Ostróg Adam Kozłowski Storonicze Antoni Marianna Wolska Ignacy Borkowski, Marianna Fedorowa 297-1-136 202 Ł SK
19 3 1819 Dederkały Józef Korczewski Warynowody par. Lachowiecka Łukasz Anastazja Skibnicka dopełnienie chrztu dn. 22.08.1829, chrz: Wlm Ludwik Chobrzyński Chorąży W.R. i Wlm Klara Sokołowska panna, asyst., Wlm Ludwik Borkowski i Wlm Anna Kozyrska panna 426-1-4 9R 21 T/FS 706 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99WF-V?i=705&cat=305376
19 9 1825 Wiszenki Józef Borkowski Jezioro Stanisław Zofia wlm. Józef Późnak, Tekla Tomaszewska, chrzest 20.9.1825 297-1-12 96V Ł AR
13 10 1827 Wiszenki Maryanna Jakubczuk Sołtysy Oksenty Apolonia Klimuk Chrz. 22.10.1827. Jakub Borkowski i Maryanna Jakubczukowa żona; Stefan Wyżewski 813 90 42 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0090.htm
23 2 1827 Krzemieniec Helena Stachurska Krzemieniec Józef Marianna Jankowska c. ochrz. 24.02., urodz. Marcin Borkowski i urodz. Tekla Behann ż. Michała 426-1-3 6V 41 T 507 DM
20 11 1827 Białogródka Marceli Faliński Tarnawka Jan Marianna Radzimińska Jan Borkowski i Marianna Koźlińska panna 178-3-93 61R 75 Ż DM
23 11 1827 Białogródka Jan Zaleski Białogródka Stanisław Benedykta Sławińska Szymon Borkowski i Marianna Baranowicz ż. Piotra 178-3-93 62V 83 Ż DM
26 12 1827 Zasław św. Józefa Stefan Borkowski Zasław Bazyli Julianna Sieniawska 178-3-9 41 97 Ż MO 82
18 7 1827 Bazalia Anna Łanowicka Łazuczyn Mały Jakub Agnieszka Franciszek Borkowski i Marianna Ostapianka 178-3-93 234V 73 Ż DM
20 8 1827 Bazalia Klara Baranowska Łazuczynek Mały Wawrzyniec Marianna Czerniawska Michał Borkowski i Katarzyna z Czerniawskich Miłaszewska ż. Michała 178-3-93 236R 86 Ż DM
3 5 1828 Krzemieniec Anastazja Fiszer Krzemieniec Franciszek Marianna Woraniakowicz Wlm Ludwik Borkowski i Karolina Parychowicz 426-1-3 45R 103 T 545 DM
4 6 1828 Białogródka Antoni Ciszewski Ledzianka Gabriel Marianna Dębicka Piotr Dunin-Borkowski-Paroch Ledzianki i Marianna Kobylańska 178-3-94 72R 49 Ż DM
26 8 1828 Białogródka Zofia Swoboda Sieniutki Franciszek Tekla Tatarzycka Szymon Borkowski i Zofia Pawłowska panna 178-3-94 72V 56 Ż DM
1 8 1828 Białogródka Tekla Jakoszewska Białogródka Grzegorz Krystyna Kondradzka Szymon Borkowski i Józefa z Podgórskich Kowalewska 178-3-94 73R 59 Ż DM
27 8 1828 Bazalia Jan Borkowski Kołki Kajetan Anna Bujalska Ur. Stefan Bujalski i ur. Urszula Bezdecka 178-3-94 226V 76 Ż DM
19 8 1829 Łuck Wawrzyniec Mazurczuk Żabka Jan Anastazja Morzyńska Antoni Borkowski, Ludwika Malinowska małżonka Feliksa 368 84 47 815 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0043.htm
12 10 1829 Dubno Stanisław Burkowski [Borkowski] Dubno Marcin Ewa Zacharzewska Gabriel Cepikow i Antonina Przybytkowska ż. Marcina 815 201V 100 AGAD 206 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0206.htm
24 9 1830 Puliny Henryk Borkowski Jagodzienka Grzegorz Marianna Husakowska Husakowski Mikołaj, Talko Marianna ż. Jana 99 JZ 0 0
4 7 1830 Krzemieniec Eliasz Borkowski Lisznia Rozalia Borkowska s. panny, Julian Sendzimierz i Marianna Kostecka panna 426-1-3 131V 127 T/FS 633 DM
6 4 1830 Ostróg Franciszek Borkowski Bałotyń Maciej Marianna Gongała Jakub Chwoina, Antonina Chwoina żona Jana 171-1-3 6R 41 R MZ
8 1 1830 Cudnów Marianna Korzeniewska Hutor Popławskiego Feliks Marianna Borkowska Andrzej Osiński Justyna Dybowska as: Seweryn Borkowski, Tekla Dybowska 178 3 3 R307 11 Ż MP
19 2 1830 Zasław św. Józefa Leonard Borkowski Pryputnie Julian Wiktoria Skibicka Benedykt Borowski, Tekla Żółkiewicz 178-3-96 16V 10 Ż 30 RG
7 12 1830 Dederkały Marianna Józefa Wyszopolska Dederkały Wielkie Ksawery Klara Sokołowska c. Kapitana, chrz. 23.12., JWlm Jan Borkowski Chorąży Krzemieniecki i Wlm Antonina Chorostecka ż. Kajetana asesora krzemienieckiego, asyst., Wlm Kajetan Chorostecki i Wlm Marianna Borkowska Sędzina wdowa, Wlm Ludwik Borkowski i Wlm Anna Chorostecka p 426-1-4 13R 23 T/FS 710 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99WF-B?i=709&cat=305376
26 12 1831 Luboml Łucja Zofia Tarczewska Binduga Longin Antonina Kliemkiewicz Sylwester Borkowski, Rozalia Nazaruk wdowa 848 498 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0285.htm
8 6 1831 Zasław św. Jana Małgorzata Kozłowska Luterka Jan Dorota Modzelewska Feliks Borkowski i Marianna Pańkowska 178-3-97 4R 24 Ż DM
14 2 1832 Szumsk Monika Fruzyna Eyckler Ejkler Suraż August Emilia Szmit Ludwik Borkowski sędzia, Teodora Potocka szambelanowa, Antoni Roguski, Marianna Czarnocka podkomorzyna 245-1-6 389R 4 R 1795 RK
14 9 1832 Dubno Józef Kłobucki Dubno Stanisław Rozalia Kwiatkowska Marcin Borkowski i Anna Fedorowicz panna, asyst. Józef Wojciechowski i Barbara żona sołdata Teodora 818 135R 79 AGAD 142 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0142.htm
30 12 1833 Krzywin Tomasz Borkowski Sielce Wawrzyniec Marianna Zielińska ch. 31.12.1833, Sł. Paweł Bilecki, Sł. Marianna Gągała panna 171-1-6 44V 33 R Mg
10 12 1833 Białogródka Łucja Marianna Kalińska Białogródka Teodor Franciszka Rudkowska Franciszek Borkowski i Katarzyna Krymska ż. Teodora 178-3-99 53V 106 Ż DM
1 7 1833 Dederkały Julia Marianna Pruszyńska Potuturów Paweł Honorata Radzimirska c. Wlm., chrz. 2.07., Wlm Leopold Roguski kawaler i Wlm Marianna Borkowska -Sędzina wdowa, asyst., Wlm Jan Borkowski kawaler - Chorąży pow. Krzemienieckiego, i Wlm Celestyna Pruszyńska panna 426-1-4 21R 18 T/FS 718 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99C9-T?i=717&cat=305376
30 1 1834 Zasław św. Jana Marianna Kozłowska Michla Jan Dorota Mądzelewska Julian Borkowski i Zofia Szumkowska 178-3-100 2R 4 Ż 6 DM
8 9 1834 Opalin Mikołaj Borkowski Opalin Piotr Apolonia Bocian 511 33 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0018.htm
4 7 1834 Lachowce Piotr Górski Bisówka Józef Felicjanna Justycka Wlm Onufry Zaręba i Honorata ż. Wlm Dionizego Borkowskiego 171-1-7 93V 35 R DM
18 12 1834 Zasław św. Józefa Rozalia Jaworska Karczma Żyhalicha Bazyli Julianna Mądzelewska dopełn. chrztu z wody. W 1834 r.: Franciszek Olański, Magdalena Gutowicz, w 1837 r.: Bazyli Borkowski, Józefa Pawłowska 178-3-108 64R 70 Ż 124 RG
23 9 1835 Puliny Mateusz Borkowski Adamówka Grzegorz Helena Husakowska Borkowski Piotr, Talko Marianna ż. Jana 130 JZ 0 0
11 6 1835 Ostróg Antoni Borkowski Białotyn Maciej Marianna Gągalów Jan Choina Anna Choina 171-1-8 10V 52 R 900
28 8 1835 Ostróg Alojzy Daniel Płaszkiewicz Sujmy Tadeusz Magdalena Jan Borkowski Brygida Rohaczewska 171-1-8 12R 67 R 900
7 12 1835 Połonne Mikołaj Borkowski Józefówka Kasper Dorota Teodor Bielecki żonaty, Anna Marciowska wdowa 245-1-9 157R 117 R DW
16 11 1835 Białogródka Marianna Makarewicz Teleżyńce Jan Tekla Sleczyńska Jan Borkowski i Anna Radomska wdowa 178-3-101 123R 93 Ż DM
30 9 1835 Rokitna Hieronim Borkowski Prusy Ignacy Katarzyna Sopacińska Andrzej Turski, Teodora Borkowska, panna, chrz. 1.10.1835 178-51-372 52R 10 Ż BS 106
27 6 1835 Szumsk Ferdynand Piotr Cieszkowski Suraż Józef Anastazja Omelianowska Adolf Borkowski i Brygida Rotharyusz ż. Konstantego, asyst. Jan Borkowski i Stefania Czarnocka panna, Witalis Czarnocki i Teresa Borkowska 245-1-9 371V 17 R 725 DM
16 3 1836 Radziwiłłów Józef Borkowski Radziwiłłów nn Franciszka 822 210a 12 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0218.htm
11 2 1836 Krzywin Walenty Borkowski Sielce Wawrzyniec Marianna Zielińska ch.12.02.1836, Sł. Józef Kulikowski, Sł. Tekla Majchrewicz panna 171-1-9 61V 5 R Mg
16 10 1836 Krzywin Teresa Gągała Sielce Michał Marianna Głowacka ch.18.10.1836, Sł. Wawrzyniec Borkowski, Sł. Agnieszka Adaszyńska ż. Szymona 171-1-9 65V 28 R Mg
19 3 1836 Lubar Józef Nielipowicz Lubar Ignacy Anna Maczenko chrzest z wody 19.03.1836; dopełnienie chrztu 23.04.1836, asyst. Jan Delbekier i Agata Jarkowska ż. Adama, Szymon Borkowski i Magdalena Kossowska panna 178-51-386 397R 34 Ż 400 DM
19 12 1837 Krzywin Paulina Gągała Sielce Michał Marianna Głowacka ch.2.01.1838, Sł. Wawrzyniec Borkowski, Sł. Anna Majchrewicz ż. Ignacego 171-1-11 48R 1 R Mg
14 9 1837 Dubno Marceli Borkowski Dubno Marcin Ewa Zacharzewska Wawrzyniec Gozdziejewski i Helena Szulecka ż. Józefa 823 166V 63 AGAD 175 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0175.htm
19 1 1837 Zasław św. Józefa Wiktor Borkowski Zasław Majdan Bazyli Julianna Sieniawska Jan Mikłaszewski, Aniela Boner 178-3-108 48V 7 Ż 93 RG
24 9 1838 Białogródka Jozefata Rzeszniowska Białogródka Józef Franciszka Zalewska Franciszek Borkowski i Katarzyna Dębicka ż. Michała 178-3-110 144V 110 Ż DM
1 4 1838 Połonne Franciszek Borkowski Józefówka Kasper Dorota Piotr Borkowski kawaler, Anastazja Dermanowska ż. Ludwika 245-1-12 110V 61 R DW 298
16 12 1838 Połonne Walery Borkowski Pohoryła Jakub Wiktoria Franciszek Jandulski żonaty, Salomea Święcicka ż. Bazylego 245-1-12 127R 196 R DW 302
23 2 1838 Zasław św. Józefa Wiktoria Szyszkowska Zasław Majdan Karol Anna Chełkowska Bazyli Borkowski żonaty i Anna Liperman ż. Ludwika 170-3-110 51R 32 Ż 98 DM
14 9 1838 Zasław św. Józefa Piotr Franciszek Borkowski Mokijowce Feliks Wiktoria Skibicka Bazyli Szymański i Anna Łukaszewicz 170-3-110 62R 79 Ż 120 DM
3 3 1838 Kotelnia Kazimierz Borkowski Gardyszówka Jan Balbina Więcsławska Tomasz Pstrągowski i Marcjanna Pilkiewicz ż. Teodora, asyst. Szymon Tyszkiewicz i Magdalena Borkowska panna 178-3-6 155R 26 Ż 298 DM
4 6 1838 Szumsk Jakub Borkowski Załuże NN Anna Piotr Marciniuk, Aleksandra Tomczuk ż. Feliksa 245-1-12 280R 37 R 275 RK
25 9 1839 Radziwiłłów Franciszek Borkowski Radziwiłłów nn Franciszka 825 221 32 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0229.htm
9 7 1839 Berdyczów Jan Grzymałowski Berdyczów Józef Katarzyna Krzyńska Józef Borkowski i Anna Widawska ż. Wojciecha 178-3-8 149R 146 Ż 279 DM
19 3 1839 Zasław św. Józefa Klementyna Polałowicz Mokijowce Wiktor Marianna Domaracka Feliks Borkowski, Zuzanna Kwiatkowska 178-3-112 50R 26 Ż 96 RG
10 10 1839 Zasław św. Józefa Marianna Rużycka Klimówka NN Aniela NN Bazyli Borkowski, Marianna Sokołowska 178-3-112 63V 108 Ż 123 RG
24 12 1839 Zasław św. Józefa Adam Szyszkowski Zasław Majdan Kazimierz Marianna Jastrzembska Bazyli Borkowski, Urszula Nowoszycka 178-3-112 69R 137 Ż 134 RG
10 1 1840 Radziwiłłów Józef Borkowski Radziwiłłów nn Marianna 826 236 3 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0237.htm
7 3 1840 Korostyszew Tomasz Borkowski Bilkowce Karol Rozalia Kowalska Maciej Starzyński, Anastazja Woynałowicz, chrz. 8.03.1840 178-51-456 14V 12 Ż BS 39
2 6 1840 Iwanków Nahum Piotr Borkowski Huta Ocytelska Jan Wiktoria Krzymińska Stanisław Iwanczenko, Franciszka Świrska, chrz. 1.12.1840 178-51-456 12R 26 Ż BS 34
17 9 1840 Opalin Zofia Konopko Opalin Adam Małgorzata Kruchowska Piotr Borkowski, Salomea Czyżowska 518 4 7 855 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20518/pages/PL_1_436_518_0003.htm
20 9 1840 Krasnopol Tekla Jurkiewicz Krasnopol Benedykt Marianna Barańska Konstanty Borkowski i Antonina Korzewicz ż. Wincentego 178-3-9 205V 65 Ż 405 DM 0
6 11 1840 Żytomierz Leonard Gorajewski Cmokówka NN Regina Gorajewska s. panny, Seweryn Borkowski i Marianna Czubińska panna 178-3-10 40R 308 Ż 80 DM
24 1 1841 Szumsk Wincenty Borkowski Sadeczna Paweł Marianna Czerbak 872 530 7
7 1 1841 Dederkały Zofia Janiszewska Szkrobotówka Kazimierz Julia Karnowska Wlm. Ludwik Borkowski, Paulina Radzimińska z. Jana, as. Wlm. Grzegorz Lipski, Józ 872 812 1 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0431.htm
11 2 1841 Połonne Antoni Borkowski Pohoryła Franciszek Rozalia 872 119 22 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0065.htm
12 12 1841 Radziwiłłów Franciszek Borkowski Radziwiłłów nn Marianna 827 227 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0230.htm
4 6 1841 Połonne Antoni Borkowski Józefówka Kasper Dorota 872 130 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0070.htm
31 12 1842 Szumsk Sylwester Borkowski Sadeczki Paweł Marianna Szczerba chrzest 4.01.1843, Daniel Lubecki, Anna Smolejczuk ż. Teodora 874 716 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0361.htm
27 1 1842 Sokul Antonina Franciszka Wiszniewska Sokul Jan Augustyna Łączyńska (dop.) Antoni Borkowski, Teofila Mirska Michała małżonka, Stanisław Kazimirski, 828 207R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0210.htm
2 9 1842 Połonne Anastazja Leśniewska Józefówka Antoni Zofia Piotr Borkowski żonaty, Małgorzata Leśniewska ż. Józefa 873 322 126 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0167.htm
29 11 1842 Połonne Andrzej Murawski Józefówka Tomasz Domicela Piotr Borkowski żonaty, Anastazja Dermańska z. Ludwika 873 333 173 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0172.htm
29 2 1843 Starokonstantynów Roman Erazm Ignacy Skalmirowski Wolica Lachowiecka par. Lachowce Anastazy Teresa Borkowska dopełnienie chrztu 26.10.1847, asyst. Mikołaj Przyłuski i Wiktoria Łada ż. Hipolita, Jan Borkowski i Elżbieta Skalmirowska wdowa 178-3-116 173V 113 Ż 345 DM
21 11 1843 Zasław św. Józefa Marianna, Eleonora Olszewska Zasław Nowe Miasto Antoni Karolina Markiewicz Bazyli Borkowski, Urszula Umińska 178-51-510 48R 94 Ż 51 RG
8 11 1844 Szpanów Bolesław Stanisław Tarnogórski Horodyszcze Kazimierz Katarzyna Czerwińska Franciszek Borkowski,Anna Malinowska, As. Jan Jozefski, Konstancja Heydenreych 883 166 R 8 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0176.htm
22 9 1844 Sokul Maurycy Władysław Borkowski Pożarki Antoni Salomea Chełmowska Aleksander Borkowski, Tekla Borkowska panna 830 71R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0072.htm
10 4 1844 Białogródka Franciszka Asłamowicz Białogródka Andrzej Marianna Zarzycka Franciszek Borkowski i Konstancja z Bentkowskich Kostecka ż. Wojciecha 905-2-2 6V 47 W 13 DM
12 4 1845 Puliny Leon Borkowski Nieborzece Grzegorz Aleksandra Husakowska Chorążewski Wincenty, Wróblewska Rozalia, ż. Pawła 94 JZ
18 2 1845 Miropol Konstancja Anna Rzecińska Miropol Piotr Zuzanna Grontkowska w.ż. Adam Borkowski, 1-dw Maryanna Wiszowata 876 316 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0173.htm
7 10 1845 Teofilpol Stanisław Mieczysław Piotr Łoziński Bereżyńce Mieczysław Wiktoria Witkowska JW Jan Borkowski - Chorąży Pow.Krzemienieckiego i Wlm Zofia Witkowska Sowietnikowa 178-3-113 402R 66 Ż DM
20 12 1846 Białogródka Franciszka Orłowska Kuczmanówka Franciszek s. Feliksa Julianna c. Jana Kozielska Feliks Borkowski i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-3-115 140V 118 Ż DM
23 4 1847 Krzywin Paulina Gągałło Sielce Jan Katarzyna Pulkiewicz ch.26.04.1847, z bliźniąt, Stefan Borkowski, Wiktoria Kratiuk ż. Wincentego 171-1-13 50R 10 R Mg
17 12 1847 Krzywin Władysław Lipski Sielce Jan Petronela Linek ch.19.01.1848, Piotr Borkowski, Teresa Milecka panna 171-1-14 50R 2 R Mg
19 10 1847 Starokonstantynów Czesław Piotr Erazm Skalmirowski Kosteniec Anastazy Teresa Borkowska Mikołaj Przyłuski i Elżbieta Skalmirowska wdowa, Jan Borkowski i Wiktoria Łada ż. Hipolita 178-3-116 173R 112 Ż 344 DM
29 8 1848 Szumsk Rozalia Burkowska [Borkowska] Sadeczki NN Marianna Paweł Burkowski [Borkowski] i Marianna Kikluk ż. Tomasza 245-1-14 197R 58 R 379 DM
1 2 1849 Bazalia Piotr Borkowski Kołki Antoni Katarzyna Popławska 1-dw. Bazyli Zieliński, Krystyna Stachurska 178-3-118 84V-85R 17 Ż 159 DW
5 11 1849 Kodnia Karolina Lubikowska Agatówka Franciszek Anna Burtymska Seweryn Borkowski i Julianna Czerkawska panna, Tomasz Czerkawski i Salomea Petrowska panna 178-3-25 8V-9R 25 Ż DM
21 8 1849 Krzywin Karolina Kulikowska Sielce Józef Agnieszka Lipska Piotr Borkowski i Tekla Kopczyńska ż. Michała 171-1-15 61V-62R 25 R 64 DM
25 2 1849 Szpanów Aleksander Leonard Napadliński Szpanów Jan Józefa Hubert chrzest 27.02.1849, Jan Domini i Salomea Józefska, as. Ludwik Borkowski i Karolina Gertner panna 171-1 -15 318V-319R 3 R 320 BW
14 12 1849 Szpanów Marianna Szałaj Szpanów Stefan Tekla Saczewska chrzest 6.01.1850, Ferdynand Rukier i Benigna Arabska ż. Wilhelma, as. Franciszek Borkowski i Marianna Rukier ż. Ferdynanda 171-1-16 658V-659R 1 R 671 BW
14 1 1849 Szumsk Anna Pestrowicz Huta Piaseczna Stanisław Helena Łagocka Feliks Borkowski i Marianna Sawicka ż. Józefa 245-1-15 200V-201R 7 R 281 DM
29 7 1849 Szumsk Franciszek Borkowski Sadeczki Paweł Marianna Szczerda [Szczerba] Aleksander Borkowski i Aleksandra Tabaka ż. Leona 245-1-15 215V-216R 68 R 296 DM
31 10 1849 Szumsk Karol Borkowski Sadeczki Aleksander Wiktoria Bilewicz Paweł Borkowski i Agnieszka Adamczuk ż. Jana 245-1-15 223V-224R 97 R 304 DM
13 3 1850 Krzywin Antoni Lipski Sielce Jan Petronela Linek chrzest 15.03.1850, Piotr Borkowski i Karolina Majchrowicz panna 171-1-16 175V-176R 3 R 184 BW
31 8 1850 Krzywin Antoni Burkowski [Borkowski] Sielce Kasper Joanna Skibicka chrzest 1.09.1850, Jan Kołosiński i Marianna Roszkowska 171-1-16 180V-181R 18 R 189 BW
15 4 1850 Bazalia Zygmunt Jan Ludwik Suszkowski Hrycenki Ignacy Ludwika Wejchart dopełnienie chrztu 3.07.1853, Adolf Borkowski i Wiktoria Milowicz panna 17-1-2 13V-14R 62 Ch 27-28 DM
18 9 1851 Włodzimierz Józef Borkowski Nowosiółki NN Teresa 787 32-33 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0017.htm
17 11 1851 Krzywin Jan Kulikowski Sielce Marcin Ewa Konczyńska chrzest 18.11.1851, Wawrzyniec Borkowski i Franciszka Link ż. Józefa 171-2-1 319V-320R 33 R 324 BW
5 1 1853 Zasław św. Józefa Jan Borkowski Zasław Majdan Andrzej s.Bazylego Joanna Kurzyńska Jakub Kostecki s.Franciszka, Aniela Binduchowska 178-3-121 393V-394R 5 Ż 738-739 RG
28 5 1853 Bazalia Antoni Borkowski Korczówka Antoni Katarzyna Popławska Piotr Nowosielski i Julia Morozowska 178-3-121 82V-83R 56 Ż 166-167 DM
22 10 1853 Ostróg Jan Borkowski Białotyń Józef Katarzyna Baszyńska chrzest 25.10.1853, Jędrzej Lisiecki i Anna Borkowska ż. Jana 171-1-33 23V-24R 76 R 26 BW
16 3 1854 Łuck Bronisława Mładanowicz Połonka Paweł Romana Giżewska Aleksander Borkowski, Jadwiga Kamińska wdowa 838 9-10 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0006.htm
28 9 1854 Bazalia Wacław Jan Piotr Rudzki Czernelówka Pius Maria Raciborowska chrz. 24.11; Wincenty Sarnecki i Maria Raciborowska, as. Adolf Borkowski i Jadwiga Raciborowska, Ksawery Cyryna i Ludwika Raciborowska 178-3-122 24V-25R 115 Ż DM
23 11 1854 Bazalia Jan Mateusz Klemns Rzeczycki Zozulińce Małe Józef Aniela Żardecka Graf Włodzierz Borkowski i Księżna Anna Sapieha, as. Franciszek Łochowski i Graf Waleria Borkowska 178-3-122 26V-27R 123 Ż DM
13 5 1855 Lubar Jan Borkowski Motrunki Andrzej Marianna Baranowska Stefan Koszycki, Felicjanna Sidorek ż. Dominika 641-1-15 6V-7R 34 Ż 9 MP, DM
7 8 1855 Lubar Zygmunt Kajetan Rzepecki Lubar Józef Filipina Borkowska Paweł Borkowski, Aniela Świtulska ż. Jana, Władysław Iskrzycki, Leonida Jakubowicz ż. Marcina 641-1-15 9V-10R 49 Ż 12 MP, DM
13 12 1855 Bazalia Wiktoria Kornatowska Korczówka Wincenty Antonina Piotrowska Antoni Borkowski i Elżbieta Nowosielska 178-3-123 102V-103R 113 Ż DM
6 4 1856 Przewały Apoloniusz Borkowski Przewały Konstanty Tekla Michnowska 869 262-263 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0139.htm
22 2 1856 Białogródka Anna Niewirowicz Bisóweczka Maciej Marianna Borkowska Maciej Borkowski i Zuzanna Rowińska ż. Józefa 178-3-124 568V-569R 31 Ż DM
25 6 1856 Białogródka Jan Podgórski Kuźmińce Józef Marianna Sławecka Grzegorz Borkowski i Barbara Małachowska ż. Ignacego 178-3-124 576V-577R 64 Ż DM
20 8 1856 Białogródka Mikołaj Mierzejewski Białogródka Stefan Paulina Ostrowska Maciej Borkowski i Franciszka Jarzębska ż. Adama 178-3-124 581V-582R 84 Ż DM
17 4 1856 Butowce Kalikst Michał Jan Wroczyński Łaszki Henryk Maria Jackowska Adolf Borkowski i Hieronima Jackowska panna 178-3-124 617V-618R 8 Ż 1173-1174 DM
28 6 1857 Lubar Kazimierz Borkowski Kiryłowka Szymon Tekla Drongowska, Tomasz Drongowski, Wiktoria Borkowska, as: Wincenty Menczyński, Michalina Witwicka 641-1-17 13 50 Ż. MP
14 9 1857 Lubar Aleksander Skulbaszewski Awratyń Klemens Emilia Szelingowska Jan Jakubowski, Wiktoria Borkowska, as: Józef Borkowski, Salomea Bonisławska - panna 641-1-17 20 75 Ż. MP
2 9 1858 Maciejów Eustachy Borkowski Somin Konstanty Feliksa Michowska 421 8-9 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20421/pages/PL_1_436_421_0005.htm
3 6 1858 Białogródka Franciszek Karpiński Puzyrki Małe Ignacy Marcjanna Pikulska Grzegorz Borkowski i Julianna Wojciechowska ż. Jana 178-3-74 226V-227R 54 Ż DM
17 8 1858 Białogródka Aleksander Niewirowicz Bisóweczka Jan Marianna Olędzka Maciej Borkowski i Apolonia Zawadzka ż. Jana 178-3-74 232V-233R 78 Ż DM
21 4 1858 Lubar Donat Domaszewska Awratyń Ignacy Paulina Karpińska Władysław Borkowski, Emilia Skulbuszewska, as: Jakob Kozubski, Salomea Borkowska 641-1-18 10 32 Ż MP
1 11 1858 Lubar Anna Magdalena Teresa Rudnicka Demkowce Hieronim Marianna Berezowska Mieczysław Borkowski, Teresa Anastazja Skalmirowska as: Franciszek Ostrowski, Szczęsna Michałowska - panna 641-1-18 18 73 Ż MP
23 3 1859 Krzemieniec Leonard Borkowski Krzemieniec Ignacy Anna Kornicka 0.1-32 11V-12R 33 T
16 1 1859 Łanowce Bazyli Lucjan Czepurkowski Łysogórka Jan Michalina Borkowska wlm. Bazyli Borkowski, Ludwika Kielczewska ż. Ignacego 245-1-16 311V-312R 3 R
10 4 1859 Krzywin Stanisław Borkowski Szlachowa Jakub Antonina Tomczykowska Rafał Walczycki i Marianna Borkowska ż. Piotra 886 289-292 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0151.htm
29 6 1859 Krzywin Antoni Borkowski Łaszanówka Stefan Marianna Gągało Józef Kratiuk i Aniela Białokur panna 886 293-296 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0153.htm
24 11 1859 Lubar Józef Borkowski Kiryjowka Szymon Tekla Drongowska Dominik Drongowski, Wiktoria Borowska 641-1-19 26 106 Ż MP
1 5 1860 Zasław św. Jana Rozalia Jakuszewska Kamionka Tomasz Klementyna Wiszniewska Piotr Borkowski i Magdalena Szumowska wdowa 178-3-75 231V-232R 38 Ż 424-425 DM
19 12 1861 Luboml Józef Mierzejewski Horodno, par. Maciejów Wincenty Marianna Przychodzka Franciszek Borkowski, Antonina Kossakowska panna 305 76-77 112 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0041.htm
20 11 1861 Łabuń Feliks Jackiewicz Łabuń Kalikst Faustyna Żarkowska Władysław Borkowski i Karolina Laskowska 178-3-76 348V-349R 79 Ż DM
18 4 1861 Lubar Marianna Baranowska Motrunki Feliks Anastazja Jurkowska Władysław Borkowski, Julia Godziszewska 641-1-21 9 30 Ż MP
25 12 1862 Bazalia Kazimierz Prochorowicz Kołki Jan Rozalia Tuszyńska Joachim Borkowski i Paulina Woźniakiewicz 178-3-131 97V-98R 142 Ż DM
26 2 1862 Starokonstantynów Aleksander Borkowski Starokonstantynów Agnieszka Paweł Górczyk i Petronela Pawłowska panna 178-3-131 9V-10R 33 Ż 20-21 DM
29 10 1862 Szumsk Szymon Borkowski Sadeczki Aleksander Marcjanna Giżycka Albert Kowalski i Tekla Smolarczuk ż. Andrzeja 245-1-19 168V-169R 80 R 295-296 DM
13 8 1862 Kuniów Aleksandra Świderska Zakoty Julian Tekla Borkowska [Boczkowska] Szymon Borkowski i Wiktoria Borkowska ż. Wojciecha 171-1-75 115V-116R 49 R 112 DM
25 2 1862 Ostróg Michalina Herman Stojło Andrzej Marcelina Bielecka Teodor Borkowski i Elżbieta Bielecka ż. Andrzeja 171-1-75 4V-5R 19 R 7 DM
13 3 1863 Szumsk Karolina Jarmolińska Cyranka Józef Klara Jastrzębska Stanisław Borkowski, Tekla Jastrzębska ż. Józefa 245-1-21 180V-181R 25 R RK
21 6 1863 Bazalia Alojzy Emanuel Leon Karpowicz Bazalia Leon Konstancja Terpiłowska Adolf Borkowski i Ewelina Leduchowska 17-1-7 18V-19R 70 Ch 37-38 DM
20 9 1864 Szumsk Mateusz Borkowski Sadeczki Ludwik Barbara Jasińska 245-1-20 167V-168R 77 R
16 1 1864 Krzemieniec Mikołaj Borkowski Lisznia Ignacy Anna Gornicka 1-38 2V-3R 6 T 169
28 9 1864 Bazalia Kazimierz Maurycy Radzimiński Korczówka Ksawery Teresa Konopacka Antoni Borkowski i Natalia Cyrana (Ukaz z dnia 25.11.1875) 17-1-7 75R-75V-76R 137a Ch 150-153 DM
13 12 1865 Krzemieniec Józef Borkowski Lisznia Ignacy Anna Gernicka 1-37 26V-27R 99 T 34
2 5 1866 Żyt.Kaplica Inst.Charyt Anastazja Popiel Żytomierz Modest anna Szczepanowska [16.05.1866] córka sekr.kol., Konstanty Bobowski i Anastazja Borkowska, asyst.:Jan Borkowski i Maria 178-3-63 29 124 Ż 55 i 56 DG
15 3 1866 Ostróg Stanisław Skurzyński Białotyń Jan Aniela Piastowska Aleksander Krasiński, oraz żona Jana Borkowskiego 654-1-36 48V 7 R MZ
16 6 1866 Bazalia Ludwik Prochorowicz Kołki Jan Rozalia Joachim Borkowski i Emilia Prochorowicz 17-1-7 161V-162R 87 Ch 226-227 DM
7 10 1867 Zasław św. Jana Władysław Ładziejewski Borysów Wojciech Rozalia Zielińska Dominik Borkowski, Adela Zielińska 685-6-6 121V-122R 59 Ch RG
8 2 1867 Bazalia Romuald Zienkiewicz Kołki Jan Paulina Pisarska Joachim Borkowski i Brygida Bukowska 17-1-7 190V-191R 29 Ch 284-285 DM
8 9 1868 Białogródka Karolina Sinicka Podlisce Józef Marianna Baczyńska Karol Borkowski i Sabina Andrusiewicz ż. Pawła 178-3-81 364V-365R 87 Ż DM
23 5 1868 Zasław św. Jana Magdalena Opatowska Bilczyn NN Marianna NN Franciszek Borkowski, Józefa Rączkowska ż. Franciszka 685-6-6 145V-146R 26 Ch RG
14 3 1869 Krzemieniec Grzegorz Borkowski Lisznia Ignacy Anna Gornicka 1-48 4V-5R 12 T
4 6 1870 Szumsk Grzegorz Borkowski Sadeczki Ludwik Barbara Jasińska Dominik Jasiński, Oksenia Kalenik ż. Wasyla 1-53 14V-15R 53 T RK
25 4 1870 Ostróg Adolf Krajczyński Choteń Jan Marianna Hanuszewicz Feliks Borkowski, Brygida Grzesiuk żona Eliasza 654-1-56 24R 5 R MZ 0
6 12 1871 Zasław św. Jana Mikołaj Rączkowski Borysów Franciszek Józefa Krasowska Franciszek Borkowski, Antonina Tomaszewska ż. Błażeja 685-6-6 226V-227R 58 Ch RG
15 2 1872 Nowogród Wołyński Aniela Ryszkowska Medwedówka Tomasz Józefa Dudkowska Adam Borkowski, Karolina Wachowska 178-3-156 229V-230R 46 Ż 456 DW
27 5 1872 Zasław św. Jana Władysław Borkowski Borysów Franciszek Marianna Krzyżanowska Marceli Rambuld, Rozalia Kłosińska ż. Wojciecha 685-6-6 245V-246R 32 Ch RG
17 3 1873 Szumsk Józef Borkowski Sadeczki Aleksandra Marianna Giżycka chrz. 18.03 Franciszek Giżycki, Katarzyna Listowska ż. Piotra 1-226 74V-75R 25 T DM 392
13 11 1873 Ostróg Stanisław Brzezicki Choteń Jakub Tekla Niemczycka Jan Borkowski, Karolina Golańska panna 654-1-56 67V 5 R MZ
16 12 1874 Szumsk Józef Borkowski Stara Huta Stanisław Marianna Jastrzębska chrz. 22.12 Wincenty Gizycki, Teresa Jastrzębska ż. Kajetana 1-227 32V-33R 125 T DM 537
20 11 1878 Krzemieniec Feliks Borkowski Krzemieniec Eliasz Maria Winnicka miesz. Antoni Komarewicz, Julia Borkowska panna 426-1-72 14V-15R 56 T DW
1 5 1879 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta Franciszek Anna Kucharska Stanisław Borkowski i Franciszka Kalinowska ż. Antoniego 01-226 128V-129R 50 T 447 DM
26 3 1882 Krzywin Olimpia Białokur Sielce Feliks Paulina Kupczyńska Stanisław Borkowski i Aniela Gągało ż. Jakuba 17-2-71 118V-119R 11 Ch 128-129 DM
1 6 1882 Krzywin Antoni Wojniłowicz Stryhany Seweryn Marianna Klej Michał Borkowski i Katarzyna Mierzwińska ż. Jana 17-2-71 119V-120R 15 Ch 130-131 DM
4 1 1883 Krzywin Józef Machrewicz Sielce Sylwester Teofila Gągało Michał Borkowski i Marianna Borkowska ż. Jana 17-2-71 135V-136R 3 Ch 158-159 DM
21 2 1885 Włodzimierz Antoni Andres Anusin Feliks Maria Garncarz Jan Borkowski, Krystyna Reski z. Antoniego 803 10-11 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0006.htm
2 3 1885 Włodzimierz Jan Borkowski Stefanówka Jan Karolina Mirowska 803 10-11 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0006.htm
15 1 1886 Szumsk Jan Borkowski Stara Huta Stanisław Marianna Jastrzębska 426-1-232 230V-231R 13 T
13 3 1888 Krzemieniec Franciszek Borkowski Lisznia Leon Maria Balińska 01-81A 7V-8R 28 T
27 12 1889 Turzysk Mieczysław Borkowski Bobły Feliks Marianna Bejnar 757 22-23 52 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0012.htm
0 1890 Ewangel.9 Karoline Borkowski Niewieca Gottlieb Karoline Gac BZ
11 8 1891 Turzysk Aleksander Borkowski Poczekajki Feliks Marianna Bojner 759 20-21 39 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0011.htm
2 1 1891 Włodzimierz Stefan Borkowski Stefanówka Jan Karolina Mirowska 809 2-3 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0002.htm
2 1 1891 Włodzimierz Władysław Borkowski Stefanówka Jan Karolina Mirowska 809 2-3 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0002.htm
21 10 1891 Szumsk Piotr Borkowski Sadeczki Szymon Aniela Piatkowska 426-1-233 38V-39R 150 T
18 9 1893 Turzysk Władysław Borkowski Smolarnia Feliks Marianna Bajner 761 38-39 73 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0019.htm
14 12 1893 Ołyka Stanisław Borkowski Romanów Hipolit Feliksa Czajkowska 1018 191 143 MO 0
11 6 1893 Szumsk Antoni Romaszewski Sadeczki Antoni Marianna Czechowska Franciszek Borkowski, Antonina Łosińska ż. Macieja 90V-91R 88 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8P?i=218&cat=834001
8 9 1894 Ołyka Edmund Borkowski Iwankowce Wawrzyniec Marianna Daszkiewicz 1018 345 147 MO 0
0 1894 Ewang.3 Ludwig Borkowski Newir Gottlieb Charlotte Hass BZ
1 3 1894 Szumsk Paweł Borkowski Sadeczki Małe Szymon Aniela Sopińska 426-1-233 273V-274R 35 T
3 11 1898 Szumsk Karol Burkowski (Borkowski) Sadeczki Małe Jan Józefa Mazurek 426-1-234 43V-44R 172 T
1 5 1898 Stawiszcze Maria Romaniak Taraszcza par. Koszowata Józef Julia Szabat z lublińskiej guberni; Henryk Borkowski i Bronisława Gnypp ż. Filipa 1042-1-27 51V-52R 13 CDIAK 52 DM
22 5 1898 Stawiszcze Helena Mazur Zimny Jar Jakub Emilia Bołsunowska Henryk Borkowski i Franciszka Sułkowska ż. Ignacego 1042-1-27 52V-53R 17 CDIAK 53 DM
28 10 1898 Stawiszcze Szymon Borkowski Różki Jan Elżbieta Smykowska Piotr Licki i Zuzanna Janiszewska ż. Felicjana 1042-1-27 58V-59R 35 CDIAK 59 DM
28 4 1900 Włodzimierz Julia Drabik Białozowszczyzna Antoni Tekla Baj Jan Borkowski, Petronela Wcisło ż. Józefa 958 24V-25R 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0025.htm
6 3 1900 Włodzimierz Józef (Oblubieniec) Borkowski Stefanówka Antoni Bronisława Rosłan Paweł Pcionek, Emilia Mizdal ż. Jana 958 19V-20R 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0020.htm
24 8 1900 Grzymałów Józef Borkowski Zarubińce Paweł Katarzyna Czerniecka Antoni Domański, Zofia Skibinska 1677 77 9 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0039.htm
1 1 1901 Kowel Romuald Borkowski Kowel Stanisław Katarzyna Zakrzewska Feliks Jagodziński, Marianna Tembicka ż. Tomasza 948 1 V-2 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0002.htm
16 5 1901 Zasław św. Jana Feliks Borkowski Borysów Aleksander Olimpia Piekarska Franciszek Tomalewski i Tekla Borkowska 17-2-72 7V-8R 25 Ch 538-539 DM
0 1902 Ewang.12 Adele Ludwig-Borkowski Neubrow-Borek ? Michael Marianna Pastryk BZ
12 7 1902 Żytomierz Ludwik Stanisław Zaleski Żytomierz Stanisław Grzegorz Stanisława Katarzyna Malherb Brunon Borkowski, Anna Studzińska 178-3-171 127V-128R 190 Ż 251 DW
29 11 1903 Szumsk Stanisław Borkowski Stara Huta Józef Bronisława Suchodolska 0.1-237 55V-56R 217 T
10 10 1903 Ostropol Franciszek Leniewicz Chiżniki Franciszek Józefa Werbachowska Filip Borkowski i Aleksandra Karczewska 17-1-323 421V-422R 51 Ch 823-824 DM
15 6 1904 Zasław św. Jana Stanisław Borkowski Borysów Bronisław Olimpia Zielińska Paweł Perłowski i Klementyna Borkowska 17-2-72 7V-8R 26 Ch 592-593 DM
8 8 1905 Szumsk Antoni Borkowski Sadki Małe Jan Józefa Mazurek 426-1-236 176V-177R 104 T
6 4 1906 Ostropol Genowefa Karczewska Chiżniki Antoni Aleksandra Borkowska Józef Borkowski i Antonina Radako ? ż. Antoniego 17-1-323 465V-466R 17 Ch 908-909 DM
1 12 1907 Szumsk Józef Borkowski Sadeczki Maciej Paulina Kokurowska 426-1-236 42V-43R 207 T
22 3 1908 Szumsk Józef Mazurek Waśkowce Jan Julia Bilewicz Jan Borkowski, Adela Bilewicz ż. Stefana 426-1-97 11V-12R 53 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WF-L?i=615&cat=834000
17 5 1908 Szumsk Adolf Borkowski Sadeczki Józef Maria Fedorowicz Franciszek Kokurowski, Petronela Borkowska ż. Jana 426-1-97 17V-18R 84 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HF-K?i=621&cat=834001
20 1 1909 Szumsk Jan Borkowski Sadeczki Szymon Aniela Kozłowska Jan Kozłowski, Antonina Kucharska ż. Antoniego 53V-54R 10 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-3?i=878&cat=834001
1 6 1909 Szumsk Karol Kokurowski Waśkowce Piotr Karolina Jasińska Mateusz Borkowski, Joanna Tomczuk ż. Antoniego 66V-67R 87 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-L?i=891&cat=834000
24 12 1912 Krzywin Anna Zagajewska Hołoszewszczyzna Stanisław Franciszka Skałecka chrzest 6.01.1913, Aleksander Borkowski i Honorata Skałecka panna 17-2-70 233V-234R 2 Ch 447-448 DM
2 1 1913 Krzywin Fabian Borkowski Hołoszewszczyzna Aleksander Olimpia Piekarska Rafał Mierzwiński i Anna Mierzwińska panna 17-2-70 234V-235R 7 Ch 449-450 DM
15 5 1913 Krzywin Józefa Kracińska Sielce Antoni Maria Gągało Adam Borkowski i Józefa Borkowska panna 17-2-70 237V-238R 27 Ch 455-456 DM
8 7 1913 Krzywin Józef Borkowski Sielce Władysław Franciszka Kulikowska Stanisław Sinicki i Anastazja Kulikowska ż. Władysława 17-2-70 239V-240R 36 Ch 459-460 DM
13 7 1914 Tajkury Władysław Bartmański Posiahwa Antoni Karolina Frankowska Antoni Borkowski i Jadwiga Kikinger ż. Wiktora 740-4-697 74V-75R 70 R 70 DM
10 1 1915 Kijów Św. Aleksandra Marian Borkowski Kijów Józef Konstancja Krzyżanowska Antoni Poleg i Helena Matuszewska 312/1/129 14V-15R 54 m.K JM1
24 1 1917 Szumsk Joanna Kowalska Sadeczki Małe Mikołaj Marianna Łozińska Józef Borkowski, Petronela Borkowska ż. Jana 426-1-257 4R 11 T 6 RK
12 10 1917 Szumsk Stanisław Borkowski Sadeczki Małe Józef Joanna Zielińska Antoni Zieliński, Maria Zielińska panna 426-1-257 33R 125 T 35 RK
5 1 1919 Szumsk Aleksander Borkowski Sadeczki Małe Józef Joanna Zielińska Stanisław Romaszewski, Maria Kowalska 426-1-258 3R 6 T 5 RK
20 4 1919 Szumsk Rozalia Borkowska Huta Stara Jan Anna Girzycka [Giżycka] Józef Borkowski, Krystyna Telicka 426-1-258 15R 53 T 17 RK
31 8 1919 Szumsk Rozalia Kowalska Sadeczki Małe Mikołaj Maria Łosińska Paweł Borkowski, Joanna Borkowska 426-1-258 29R 111 T 31 RK
29 9 1920 Ostróg Jan Borkowski Sielec Piotr Stanislawa Woźnicka Stanisław Łodziński, Józefa B... 119 O DW
25 5 1921 Ostróg Stanisława Jakuszewska Bór Antoni Anastazja Marcinkowska Roman Borkowski, Franciszka Jakuszewska 62 107 O DW
3 6 1921 Szumsk Apolonia Malinowska Sadeczki Małe Stefan Julia Łabendzka [Łabędzka] Paweł Borkowski, Rozalia Borkowska 426-1-259 67R 93 T 105 RK 0
30 8 1921 Szumsk Konstancja Kozłowska Hucisko Pikulskie Mikołaj Maria Zielińska Józef Borkowski, Krystyna Zielińska 426-1-259 74R 127 T 112 RK
10 8 1922 Tajkury Władysław Kopyłowski Koleśniki Józef Jadwiga Kwiatek chrzest 20.08.1922, Antoni Borkowski i Antonina Marszałek ż. Michała 740-4-698 52R 26 R 53 BW
13 4 1923 Szumsk Józefa Borkowska Sadeczki Małe Marian Stanisława Jasińska Józef Borkowski, Elżbieta Jasińska ż. Antoniego 426-1-260 12V 70 T 26 RK 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
25 10 1750 Jazłowiec Antoni Borkowski Marianna Asłukowicz Jazłowiec Ludwik Swiderski, Marta Bogdanowa, Marianna Asłanowiczowa 459L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20459/pages/PL_1_301_459_0003.htm
9 2 1766 Szumsk Jan Borkoski Borkowski Huta Dubieńska k Elżbieta Pikulska Huta Dubieńska p Antoni Jakusiewicz, Anna Barszczewska 297-1-180 47R Ł RK
1 1769 Szumsk Wojciech Obierczuk Rudnia Antonowiecka w Marianna Kokur Kokurowska Rudnia Antonowiecka p Jan Borkowski, Kazimierz Kokurczuk, Agnieszka Piwowarowa 297-1-180 51R Ł RK
22 1 1769 Szumsk Maciej Wasylkowski Huta Szumska k Marianna Wrąbowska Wroblowka Huta Szumska p Jan Borkowski, Andrzej Żeleźnicki, Helena Borkowska 297-1-180 51R Ł RK
23 4 1780 Czartorysk Antoni Sukowski Łucja Fotfałowska Czartorysk Jan Fotfałowski, Wacław Borkowski, Paweł Garlicki 297-1-185 209r Ł 7859 Na
22 8 1798 Szumsk Aleksander Borkowski Kuty w Marcjanna Bielewicz Kuty w Stanisław Tomczuk, Antoni Jasiński, Marianna Zawadzka 297-1-183 28R Ł RK
5 7 1808 Szumsk Wojciech Zieliński Huta Stożek w Anna Adaszyńska Hucisko Stanisławowe p Dominik Gaiewski, Wincenty Borkowski 297-1-183 64V Ł RK
17 10 1809 Szumsk Jerzy Borkowski Załuże k Tekla Mazurkiewicz Cyranka p Jakub Sopiński, Hiacynt Jarmoliński 297-1-183 69V Ł RK
19 6 1827 Bazalia Jan Kasperski par. Bazalia 25 Franciszka Malinowska par. Bazalia 18 Stanisław Stachowski i Michał Borkowski 178-3-93 244R-244V 15 Ż DM
23 1 1827 Starokonstantynów Dominikanie Bazyli Soszycki Skowródki (gr.-kat.) 45 Grzegorz Anastazja Nowicka Wiktoria Stawińska (szlachcianka) Skowródki 38 W Jan Anna Piotrowska Mateusz Borkowski, Jan Bunkowski 178-3-93 153V 2 Ż 297 KP2
27 5 1828 Starokonstantynów Dominikanie Feliks Borkowski Skowródki 26 Dominik Krystyna Dobrawska Wiktoria Skibicka Pohoryła Wyższa 20 Ignacy Helena Trzaskowska ur. Michał Skibicki, Tomasz Sokalski 178-3-94 163V/164R 5 Ż 315/316 KP2
28 10 1828 Połonne Franciszek Jandulski Pohoryłe Domicela Rajkowska Pohoryłe ur. Jan Święcicki, Jakub Borkowski 245-1-2 104V 31 R 2697 DW
24 2 1829 Białogródka Eliasz Iwanow Białogródka 25 Michał Agata Anna Harasim Białogródka 22 Teodor Hapka Szymon Borkowski i Józef Pisarski 178-3-95 82R 10 Ż DM
24 2 1829 Bazalia Antoni Czerniawski Łazuczynek 25w Bartłomiej Rozalia Marianna Zdaniewicz par. Bazalia 18 Stanisław Jan Niwinski, Antoni Imbirowski, Michał Borkowski 178-3-95 227V 16 Ż DM
25 11 1829 Bazalia Michał Borkowski Łazuczynek Mały 27 Franciszek Rozalia Wiktoria Wysocka Łazuczynek Mały 19 Jan Tekla Jan Grządkowski, Antoni Kozłowski, Piotr Krotewicz 178-3-95 231R 41 Ż DM
27 1 1829 Dubno Marcin Borkowski Dubno 23 Walenty Aniela Studzińska Ewa Zacharzewska Dubno 22 Dominik Maciągowski, Ignacy Strongowski 815 207V 2 AGAD 212 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0212.htm
20 7 1830 Zasław św. Józefa Józef Łoziński Zasław Nowe Miasto 23 Szymon Marianna Teresa Fiłkowska Zasław Nowe Miasto 20 Walenty Lucyna Leśnieszewicz Bazyli Borkowski, Jan Ostrowski, Michał Mysłowski 178-3-96 34R 10 Ż 61 RG
23 2 1830 Kodnia Michał Korzeniowski Kodnia 64w Leon Marianna Szaniawska Anna z d. Głębocka Ledóchowska Kodnia 43w Felicjan Tekla Pawłowska Jan Laskowski, Józef Borkowski 178-3-3 383V 3 Ż 730 DM
12 7 1831 Hołoby Rafał Bałkowski par. Kowel 28 Ignacy Franciszka Kamińska Karolina Łopuszańska Byteń 20 Michał Marianna Kluczkowska Józef Drozdowski, Paweł Pilecki, Marcin Borkowski 846 227R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0220.htm
15 11 1831 Krzywin Wawrzyniec Borkowski Sielce 18 Kazimierz Katarzyna Link Marianna Zielińska Sielce 20 Jędrzej Rozalia Link Bazyli Mikłuszewicz, Marcin Kulikowski, Jan Kossobudzki 171-1-4 45V 7 R 51 DM 0
15 2 1831 Lubar Mikołaj Dobrzański Futor Lubarski 26 Józef Marianna Franciszka Zozulińska Futor Lubarski 18 Grzegorz Antonina Jaworska Jan Skibicki, Jędrzej Borkowski 178-3-4 334R 2 Ż 658 MP
11 2 1833 Ostrówki Józef Czechowski 31 Bonawentura Marianna Borkowska Julianna Bogusławska Ostrówki 35 Józef Wiktoria Sniarowska Antoni Zieliński, Antoni Borkowski, Roch Bojanowski 848 455 1 544 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0260.htm
4 11 1834 Krzywin Tomasz Zięba Mohylany, par. Ostróg 23 Maciej Magdalena Borkowska Marianna Lipska Rudnia Polańska 20 Adam Rozalia Baszyńska Sł. Kacper Lipski, Sł. Kacper Borkowski, Sł. Andrzej Gargasiewicz 171-1-7 52V 7 R Mg
5 3 1834 Bucyń Marcin Borkowski Suszyczno 42 Walenty Ewa Głowacka Zuzanna Wiszniewska z Rudnickich Suszyczno 37w Michał Agnieszka Jasińska Adam Szyszkowski, Teodor Borysiewicz, Michał Kolankowski 27 24 3 AGAD 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2027/pages/PL_1_436_27_0013.htm
27 10 1835 Żytomierz Jan Borkowski 40 Piotr Marianna Wierzbicka Lucyna Leszczyńska 25 Antoni Marianna NN 178 51 3 54 Ż
3 11 1835 Bazalia Jakub Niepokojczycki Krasiłów par. Kulczyny 67w Antoni Magdalena Tekla Jagielska Borszczówka 29 Gabriel Teresa Kazimierz Marcinkowski, Dionizy Borkowski 178-3-101 248R 26 Ż DM
16 5 1835 Teofilpol Konstanty Rattaryusz 20 Ignacy Tekla Ilińska Brygida Borkowska 20 Antoni Franciszka Czarnecka Ignacy Iliński, Tomasz Skalmirowski, Jan Borkowski 178-3-101 379 6 Ż SK
24 11 1835 Szumsk Antoni Borkowski Obycz 22 Wincenty Wiktoria Żylińska Urszula z d. Kaliczka ? [Sopińska ] Rydlicka 30w Szymon Anna Wojciech Sopiński, Łukasz Głowacki, Szymon Tomczuk 245-1-9 383V 28 R 748 DM
19 1 1836 Bazalia Michał Zalewski Łazuczynek Mały 20 Ignacy Anna Kozłowska Katarzyna Goryczewska Łazuczynek Mały 17 Gabriel Anna Nowosielska Mikołaj Borkowski, Wincenty Olszewski 178-3-106 279R 1 Ż DM
28 6 1836 Ostrówki Sylwester Borkowski par. Ostrówki 40 Stanisław Helena Sagowska Małgorzata Juniewicz Wilczy Przewóz 23 Emilian Teofila Dobrowolska Grzegorz Chjnacki, Florian Janicki, Faustyn Załuski 851 455 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0254.htm
5 7 1836 Równe Piotr Markiewicz par. Klewań 27 Antoni Apolonia Orłowska Karolina Makowska par. Równe 18 Wincenty Rozalia Strzałkowska Jan Poziumski, Benedykt Chorążyczewski, Jan Borkowski, Józef Angel 171-1-9 127V 3 R DM
19 1 1836 Toporyszcze Michał Kuczewski par. Toporyszcze 19 Joachim Nadzieja Marianna Szpakowska Sielce 18 Józef Anna Brzezowska Józef Borkowski, Jan Sikorski 178-51-386 132R 2 Ż 135 DM
8 9 1836 Lubar Józef Wiszniowski Cudnów par. Cudnów 25 Mikołaj Marianna Gajewska Marianna Pinkowska Lubar 26 Stefan Aleksandra Domaracka Adam Jurkowski, Szymon Borkowski 178-51-386 421R 21 Ż 424 DM
7 11 1837 Szumsk Franciszek Borkowski Obycz Maciej Apolonia Oborska Agnieszka Sopińska Mosty 18 Wawrzyniec Apolonia Smoleńska Wojciech Sopiński, Piotr Marciniuk, Ostap Daniluk 245-1-11 490V 16 R RK
31 7 1837 Zasław św. Józefa Józef Łoziński Zasław Nowe Miasto 32w Szymon Marianna Gruszczyńska Apolonia Brzeska Zasław Nowe Miasto 20 Józef Katarzyna Oszczypawska Bazyli Borkowski, Karol Szyszkowski, Antoni Sztabowicz 178-3-108 86R 15 Ż 165 RG
6 11 1838 Szumsk Sylwester Listowski Waśkowce 23 Wincenty Magdalena Borkowska Agnieszka Kucharska Kąty 18 Michał Anna Kozłowska Karol Tomczuk, Paweł Borkowski, Mateusz Iwaniuk 245-1-12 293R 21 R RK
20 11 1838 Połonne Tomasz Murawski Józefówka 22 Jan Marcella Domicela Murawska Zalisie 18 Eliasz Aleksandra Ludwik Dermanowski, Piotr Borkowski 245-1-12 137V 35 R 3044 DW
1 5 1838 Lubar Teodozy Zwoliński Lubar 22 Szymon Anna Kowalska Marianna Jurkowska Lubar 18 Teodor Julia Kuleżycka Szymon Borkowski, Wilhelm Łuczycki, Piotr Łuczycki 178-3-6 299R-299V 5 Ż 579 DM
5 11 1839 Kisielin Kasper Teodorowicz Nyr 29 Bazyli Magdalena Tekla Juszczyńska Nyr 22 Dyonizy Maryanna Swiderska Adam Borkowski, Woyciech Stefanowski 854 331 6 AGAD 193 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0193.htm
22 1 1839 Lubar Andrzej Borkowski Motrunki 30 Tomasz Anastazja Lilawska Marianna Baranowska Motrunki 19 Teodor Ewa Kelniska Józef Fotkiewicz, Kazimierz Bonisławski, Grzegorz Bonisławski 178-3-8 362V-363R 4 Ż 696-697 DM
2 2 1841 Połonne Piotr Borkowski Łodzianówka 20 Andrzej Katarzyna Salomea Bagińska Łodzianówka 18 Michał Petronella Jakub Rajkowski i Józef Leśniewski 872 148 6 AGAD 81 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0081.htm
19 1 1841 Maciejów Kazimierz Borkowski Horodno 32 Piotr Marianna Łęcka Domicella Hoffman Horodno 27 Wincenty Zuzanna Kodrebska 407 8 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20407/pages/PL_1_436_407_0005.htm
17 8 1841 Krzywin Jakub Libski ( Lipski) Sielec 40 Adam Rozalia Baszyńska Brygida Gutkowska Kołomla 33 Jędrzej Dorota Zielińska Kacper Lipski, Józef Kulikowski, Stefan Borkowski 171-1-12 37 V-38 R 4 R DW
22 2 1842 Sokul Antoni Borkowski Pożarki 40 Ignacy Marianna Rogacka Salomea Chełmowska Perespa 29 Jakub Konstancja Borszczek Eustachy Kawer Generał Major i Kawaler, Ignacy Swieciński, Kajetan Was 828 209R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0212.htm
29 8 1843 Szumbar Władysław Borkowski par. Dederkały 27 Andrzej Marianna Czarnocka Marianna Wyżewska par. Szumbar 19 Stefan Józefa Gordzijewska Ksawery Wyszpolski, Wincenty Ostrowski 625 247 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0131.htm
3 2 1844 Ostróg Feliks Borkowski Mizocz 26 Adam Lubka Gabriel Marcellina z Gajewskich Choina Mizocz 25 Józef Prakseda 883 17 R 9
26 11 1844 Wyszogródek Leon Kamiński Trojanówka, par. Teofipol 34 Feliks Franciszka Polanowska Helena Dobrowolska Płyska 19 Franciszek Monika Kamińska Michał Brzostowski, Seweryn Millowicz, Jan Borkowski 875 862-863 11 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0458.htm
21 1 1845 Białogródka Gabriel Zaremba Dworzec 22 Łukasz s. Bartłomieja Rozalia c. Jana Terlecka Anna Korzeniowska Białogródka 18 Cyryl s. Bartłomieja Katarzyna c. Jana Klukowska Stanisław Kornatowski i Grzegorz Borkowski 178-3-113 102R 1 Ż DM
4 11 1845 Bazalia Jan Świderski Markowce par. Kupiel 22 Piotr Franciszka Horochowska Kunegunda Szulc Czuchele 17 Ignacy Franciszka Nowakowska Antoni Borkowski, Michał Lipski, Petronela Szulc 178-3-113 233V 30 Ż DM
25 2 1845 Lubar Franciszek Zajączkowski Futor Lubarski 20 Antoni Helena Jasnogrodzka Karolina Kaleńska Kowalenki Paweł Anastazja Lelawska Tomasz Chodorowski, Jędrzej Borkowski 178-3-12 171V 11 Ż 340 DM
10 2 1846 Bazalia Antoni Borkowski Markowce par. Kupiel 24 Antoni Antonina Unicka Katarzyna Popławska Wasylówka 17 Adam Honorata Chmielnicka Stanisław Borkowski, Jan Zaręba, Krystyna Singilewicz 178-3-115 249V 5 Ż 491 DM
15 8 1846 Zasław św. Józefa Józef Kulesza Zasław Majdan 24 Stanisław Anna Kalinowska Wincenta Kuczyńska Zasław Majdan 18 Łukasz Marianna Żylińska Bazyli Borkowski, Michał Boner, Karol Popławski 178-3-115 79R 37 Ż 156 DM
2 7 1846 Łabuń Seweryn Rzepecki Pohorylce par. Jampol 26 Wawrzyniec Franciszka Izdebska Teresa Szumska par. Łabuń 17 Józef Izabella Kamińska Józef Szumski, Piotr Mężyńskim (h. Kościesza), Jan Dunin-Borkowski, Mikołaj Mieszkowicz-Przyłuski 178-3-115 117R 5 Ż 230 DM
11 5 1847 Sokul Aleksander Borkowski Dwór Sokulski 25 Piotr Marianna Czurowska Marianna Myczkowska Dwór Sokulski 19 Józef Marianna Borzeniowska Stanisław Zakarzewski, Paweł Rudnicki Kapitan Kulczyski, Erazm Szydłow 833 136 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0077.htm
2 2 1847 Krzywin Karol Raczyński par. Krzywin 20 Łukasz Franciszka Werbuchowska Marianna Gągałło par. Krzywin 18 Jan Agnieszka Majchrewicz Michał Kopczyński, Piotr Borkowski, Teodor Raczyński 171-1-13 54R 2 R Mg
9 11 1847 Białogródka Paweł Zaręba Białogródka 22 Jan s. Mikołaja Franciszka c. Wojciecha Izdebska Aniela z d. Korzeniewska Korzeniowska Białogródka 28w Cyryl s. Bartłomieja Prakseda c. Jędrzeja Klukowskich (wdowa po Szymonie) Józef Rutkowski, Grzegorz Borkowski, Marcin Jakuszewski 178-3-116 118V 19 Ż DM
15 2 1848 Puliny Michał Borkowski Berezówka 24 Jan Tekla Tyczyn Anna Woynalowicz Buda Bobrycka 18 Jakub Tekla Weselska Borowski jakub Żygadło Jan 12 JZ
24 11 1848 Szumbar Kazimierz Ostrowski Sosnówka 33 Wincenty Marianna Chobrzyńska Stefania Czarnocka Szumbar 30 Witalis Marianna Potocka Franciszek Dobrzyński, Ludwik Borkowski, Aleksander Czarnocki 625 178-179 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0094.htm
8 2 1848 Krzywin Jan Borkowski Sielce 46w Kazimierz Katarzyna Linkowa Agnieszka Gągałło Sielce 40w Marcin Konstancja Majchrewicz Michał Kopczyński, Wawrzyniec Borkowski 171-1-14 54R 2 R Mg
8 2 1848 Krzywin Hipolit Woźnicki Sielce 20 Mikołaj Józefa Karasiewicz Agnieszka Adaszyńska Sielce 35w Józef Joanna Gągałło Jan Borkowski, Wincenty Kratiuk 171-1-14 54V 3 R Mg
22 2 1848 Krzywin Stefan Borkowski Sielce 30 Kazimierz Katarzyna Linkowa Marianna Gągałło Sielce 30 Józef Franciszka Janowicka Antoni Raczyński, Jan Kłosiński 171-1-14 55R 6 R Mg
22 2 1848 Białogródka Mateusz Stawski Ledzianka 53w Franciszek Jadwiga Nawrocka Zuzanna z d. Kasperska Winiarska Ledzianka 40w Bazyli Barbara Matewicz /Wachowska (wd/p Mariannie Zarzyckiej, wd/p Stefanie) Józef Faliński, Franciszek Borkowski 178-3-117 145V 4 Ż DM
22 2 1848 Białogródka Grzegorz Zaręba Ledzianka 33w Bartłomiej Marianna Wierzbicka Agnieszka z d. Sławecka Osińska Ledzianka 33w Franciszek Apolonia Radzichowska (wd/p Mariannie Śniatkowskiej wd/p Benedykcie)Franciszek Borkowski, Józef Faliński, Stefan Mierzejewski 178-3-117 146R 5 Ż DM
22 2 1848 Białogródka Stefan Mierzejewski Białogródka 43w Józef Marianna Zalewska Paulina z d. Ostrowska Marcińkiewicz Bisóweczka 27w Cyprian Wiktoria Mysłowska (wd/p Cecylii Szwajdeckiej, wd/p Dominiku) Marcin Dębicki, Franciszek Borkowski, Jakub Buderacki 178-3-117 146R 6 Ż DM
29 6 1848 Białogródka Jakub Zdaniewicz Sachnowce 22 Łukasz Marianna Wysocka Antonina Bielecka Podlisce 20 Józef Magdalena Majewska Dominik Ziębicki, Wincenty Borkowski, Fortunat Makarewicz 178-3-117 148V 15 Ż DM
22 8 1848 Białogródka Franciszek Borkowski Białogródka 21 Kazimierz Salomea Wiszniowska Marianna Skąpska Białogródka 20 Feliks Barbara Słomińska Paweł Mirecki, Grzegorz Borkowski, Stefan Szpaliński 178-3-117 150R 21 Ż DM
15 2 1848 Równe Jan Borkowski par. Równe 40w Wojciech Karolina Fedorowska Salomea Kuryłowicz par. Równe 29 Stanisław Agnieszka Lipińska Mikołaj Tarnogorski, Jan Lewicki 171-1-14 156V-157R 3 R DM
18 2 1848 Bazalia Józef Jarosławski Medysówka 42 Michał Kunegunda Baranowska Konstancja Knoll Żerebki Małe 39 Antoni Anna Piotrowska Adolf Borkowski, Teofil Oraczewski, Anna Knoll matka panny młodej 178-3-117 316V 4 Ż 620 DM
15 2 1848 Szumsk Antoni Borkowski Obycz 35w Jan Anna Kwitek Teresa Zielińska Szumsk 30 Wojciech Anna Adaszyńska Franciszek Jarmoliński, Grzegorz Kucharski, Wawrzyniec Świderski 245-1-14 204R-204V 6 R 393-394 DM
24 10 1848 Szumsk Aleksander Borkowski Sadeczki 24 Paweł Apolonia Tkaczuk Wiktoria Bilewicz Waśkowce 20 Maciej Helena Fedoruk Maciej Jasiński, Wincenty Jasitowski ?, Kajetan Rudy 245-1-14 207V 16 R 400 DM
11 7 1848 Kulczyny Włodzimierz Borkowski Lwów Galicja 28 Alojzy Marianna Ufniarska Katarzyna Waleria Słonecka Kulczyny 20 Józef Helena Głoskowska Konstanty Przeździecki, Roman Sanguszko 178-3-117 516R-516V 14 Ż 1014-1015 DM
25 9 1849 Starokonstantynów Jan Borkowski Swinna 25 Jan Cecylia Grzebiecka Marianna Lebiedyńska z Woronieckich Swinna 30w Franciszek Katarzyna Ostrowska 1-dw. Maciej Centomirski, chł. Czesław Miskiewicz 178-3-118 34V 21 Ż
30 1 1849 Białogródka Jan Przegrodzki Kropiwna 48w Filip Anastazja Paszkowska Julia z d. Niedaszkowska Karpińska Kropiwna 26w Stefan Anna Sadłowska Józef Rutkowski i Grzegorz Borkowski 178-3-118 555V 5 Ż DM
24 4 1849 Białogródka Stanisław Dzimidziuk Białogródka 24 Leontyn Anastazja Mazur Zofia Burdzińska Białogródka 22 Bartłomiej Katarzyna Sajdaczuk Maciej Borkowski i Jan Brzeziński 178-3-118 558R 15 Ż DM
16 10 1849 Zasław św. Józefa Andrzej Rychlicki Białopole par. Łabuń 30w Wojciech Elżbieta Wierzańska Marianna Murawska Kłębówka 19 Walenty s. Jana Józefa c. Jana Podlewska Piotr Kozłowski s. Wawrzyńca, Wincenty Borkowski s. Franciszka 178-3-118 483V 19 Ż 885 DM
14 2 1849 Szpanów Stanisław Prandecki Szpanów 28 Franciszek Joanna Drewnowska Elżbieta Szałaj Szpanów 22 Stefan Tekla Saczewska Franciszek Borkowski, Jozef Liprecht 171-1 -15 324V 2 R 326 BW
25 11 1849 Cudnów Michał Borkowski Gwoździarnia 37w Marcin Katarzyna Stojanowska Katarzyna Bogucka Turczynówka 40 Bazyli Antonina Mroczkowska Wincenty Wiszniewski, Mikołaj Grabiarz 569-1-72 53V 46 Ż 109 DM
6 11 1849 Szumsk Bartłomiej Borkowski Sadeczki 40w Aleksander Marcjanna Bilewicz Marianna z d. Marciniuk Wiernyhorowa Bryków 32w Wojciech Marianna Błażczuk Paweł Borkowski, Józef Paszyński, Antoni Bogumił 245-1-15 235R 17 R 319 DM
29 6 1849 Dederkały Tomasz Polanowski Sadki 43w Krzysztof Agneta Popławska Eleonora Syrokomska Sadki 24 Mikołaj Rozalia Witwińska Ludwik Borkowski, Paweł Wysocki, Michał Osiński 245-1-15 329V 5 R 452 DM
5 3 1850 Białogródka Grzegorz Borkowski [Burkowski] Białogródka 26 Franciszek Rozalia Karpińska Marcjanna z d. Podolska Sztabowicz Kuźmińce 25w Karol Zalewski, Adam Jarzębski 178-3-119 499R 20 Ż DM
2 7 1850 Białogródka Fortunat Makarewicz Szczurowszczyki, par. Zasław św. Józefa 21 Jan Tekla Tyczyńska Julia Strzemecka Puzyrki Wielkie 18 Feliks Julia Kobylańska Grzegorz Borkowski, Ignacy Karpiński 178-3-119 501V 30 Ż DM
15 10 1850 Starokonstantynów Wojciech Domaszewski Futory 21 Józef Teresa Pawłowska Franciszka Domańska Futory 19 Piotr Teresa Wiszniewska szl. Mikołaj Borkowski, 1-dw. Tomasz Cichocki 178-3-119 39V 29 Ż 78 DW
22 1 1850 Zasław św. Józefa Józef Mazurkiewicz Zasław Majdan 33 Łukasz Apolonia Domaradzka Marianna Jastrzębowska, 1.v.Szymkowska Zasław Majdan 30w Teodor Marcjanna Kosecka Michał Bonerż, Bazyli Borkowski 178-3-119 406V 1 Ż 793 RG
5 11 1850 Zasław św. Józefa Benedykt Chotowicki Kłębówka 30w Jan Agnieszka Witwicka Tekla Strzelecka Czarne Łozy 20 Łukasz Marianna Śliwińska On wd.po Franciszce z d.Borkowskiej. Piotr Mirecki, Franciszek Chmielewski 178-3-119 421V 31 Ż 823 RG
29 6 1850 Klewań Leonard Wróblewski Równe par. Równe 24 Michał Antonina Mohilańska Emilia Pęska Korczyn 22 Stanisław Marianna Ławrowska Polikarp Sorażkiewicz, Szczepan Borkowski, Ludwik Skwarecki 171-1-16 526R 3 R 540 BW
2 2 1850 Krzywin Michał Lipski par. Krzywin 25 Kasper Apolonia Majchrewicz Karolina Gągała par. Krzywin 23 Franciszek Agnieszka Zielińska Józef Kulikowski, Wawrzyniec Borkowski 171-1-16 188V 1 R 197 BW
18 2 1851 Zasław św. Józefa Wojciech Burzymski Zasław, par.Św.Józefa 48w Bazyli s.Jana Katarzyna c.Ignacego Zwolińska Magdalena Kulińska z d. Sikorska Zasław, par.Św.Józefa 35w Józef Marianna Godkiewicz On: b.kandydat zasławskiej drużyny inwalidów, wdowiec po Mariannie c.Mateusza z d.Majcherewicz. Bazyli Kopaczewski s.Józefa, Bazyli Borkowski s.Kazimierza 178-3-120 410V 5 Ż 805 RG
18 2 1851 Zasław św. Józefa Antoni Falkowski Zasław, par.Św.Józefa 23 Szymon s.Szymona Konstancja Łukaszewicz Paulina Kuczyńska Zasław, par.Św.Józefa 22 Łukasz Marianna Wincenty Lasota, Bazyli Borkowski, Andrzej Ordyński 178-3-120 411R 6 Ż 806 RG
27 5 1851 Zasław św. Józefa Wincenty Borkowski Żylińce 23 Franciszek s.Stefana Rozalia Karpińska Tekla Makarewicz Żylińce 18 Jan s.Bazylego Tekla c.Franciszka Tyczyńska Wincenty Wieczor, Mateusz Mowczan 178-3-120 412V 9 Ż 809 RG
11 11 1851 Lubar Józef Rzepecki Prywitów par. Miropol 26 Adam Anna Gornier Filipina z d. Borkowska Andrusiewicz Lubar 24w Szymon Tekla Jakubowicz Augustyn Jurkowski, Paweł Borkowski, Maksymilian Janicki 178-3-31 461V 21 Ż 907 DM
25 11 1851 Krzywin Stanisław Majchrewicz Sielce 37 Marcin Konstancja Link [Linek] Józefa Raczyńska z d. Piotrowska Sielce 30w Antoni Marcelina Lasota Piotr Borkowski, Wincenty Roszczkowski 171-2-1 326R 12 R 330 BW
20 1 1852 Korzec Piotr Tomaszewski Korzec 20w Mikołaj Anna Józefa Mielnicka Korzec 18 Daniel Katarzyna Kowalewska Jan Lipiński, Franciszek Śmiałkowski, Stanisław Borkowski 171-1-17 270R 7 R 273 DM
8 11 1853 Szumsk Ludwik Borkowski Sadki 20 Jan Apolonia Trochim Barbara Jasińska Załuże 20 Wawrzyniec Małgorzata Tomczuk 878 240-241 14 AGAD DW
21 6 1853 Kulczyny Bronisław Pruszyński Cecyniówka 36 Erazm Anna Iwanowska Idalia Domaniewska Łahodyńce 21 Leonard Wincentyna Łepkowska Adolf Borkowski, Eustachy Iwanowski, Tytus Iwanowski 178-3-121 211V 9 Ż 412 DM
18 6 1853 Krzywin Antoni Wierzbicki Sielce 25 Kajetan Rozalia Malinowska Agnieszka Kamińska Sielce 35 Mikołaj Józefa Karasiewicz Jan Kłosiński, Piotr Borkowski 171-1-33 117V 7 R 116 BW
31 1 1854 Korzec Łukasz Kruczkowski Korzec 27 Jan Mariana Anna Bruchlej Korzec 18 Konstanty Ewa Grabowska Franciszek Śmiałkowski, Franciszek Sydonowicz, Stanisław Borkowski 171-1-37 115R 4 R 120 DM
10 1 1854 Berezne Henryk Wroczyński Łaszki par. Butowce 35 Michał Marianna Karwowska Marianna Jackowska Chołopy 23 Honorat Marianna Lubieniecka Adolf Borkowski, Bolesław Rokosowski 171-1-37 158V 1 R 162 BW
14 10 1856 Włodzimierz Grzegorz Bogdanowicz Złoczówka 29 Jan Aleksandra Kobrynowicz Franciszka Bogdanowicz Chobułtów 20 Michał Konstancja Szepelska Mikołaj Borkowski, Leon Szatrzycki 792 21V-22R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20897/pages/PL_1_436_897_0031.htm
21 10 1856 Lubar Wawrzyniec Rogalski par. Ułanów, Podole 28 Jan Anastazja Szpilczewska Petronela Wierzbicka Kirijówka Wiktor Elżbieta Dembowska Józef Borkowski, Antoni Rogalski, Łukasz Stanowski 641-1-16 29V 17 Ż 32 DM
27 1 1857 Puliny Jan Borkowski Puliny 22 Grzegorz Aleksandra Husakowska Julianna Lisicka Jagodzienka 18 Stanisław Aniela Lisiańska Orzechowski Józef Borkowski Franciszek Szwichewicz Franciszek 3 JZ
26 5 1857 Lubar Szymon Borkowski Kirijówka 33 Dominik Petronela Sawicka Tekla Drongowska [Drągowska] Kirijówka 20 Jan Franciszka Leniewicz Paweł Małachowski, Józef Borkowski, Piotr Płoński 641-1-17 29R 15 Ż 33 DM
10 11 1857 Lubar Maciej Kozicki Kirijówka 51w Andrzej Dorota Bilska Kamila z d. Pogórska Wojewódzka Kirijówka 42w Kajetan Teresa Bardecka Szymon Borkowski, Franciszek Makowski, Andrzej Grzybiński 641-1-17 30V 21 Ż 35 DM
13 1 1857 Kulczyny Leonard Borkowski Koczmanówka [Kuczmanówka] par. Białogródk 26 Feliks Wiktoria Skibicka Antonina Wolska Antoniny 18 Ludwik Anastazja Jasińska Jan Gągolewski, Kazimierz Mondzelewski 178-3-125 145V 1 Ż 279 DM
3 11 1857 Kulczyny Szymon Łoziński Zasław par. Zasław 20 Jakub Anastazja Sieniawska Feliksa Mondzelowska Salicha Mała 19 Grzegorz Tekla Ordyńska Andrzej Borkowski, Bolesław Kucharski 178-3-125 152R 28 Ż 292 DM
13 4 1858 Lubar Władysław Borkowski Awratyn 22 Józef Marianna Dobrowolska Salomea Bonisławska Awratyn 25 Antoni Marianna Szczawińska Józef Borkowski, Jan Górnicki 178-3-128 771V-772R 5 Ż 1471-1472 DM
8 6 1858 Lubar Dominik Drągowski Kirejówka 27 Jakub Franciszka Leniewicz Rozalia Kozicka Kirejówka 17 Maciej Marianna Moczulska Józef Borkowski, Dominik Miałkowski 178-3-128 773V 10 Ż 1475 DM
11 10 1859 Krzywin Jan Majchrewicz Sielce 32 Franciszek Anastazja Pozłotiuk Zuzanna Gągało Sielce 18 Franciszek Agnieszka Zielińska Stanisław Białokur, Łukasz Wereszczyński, Michał Borkowski, Józef Kratiuk 886 305 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0160.htm
15 2 1859 Lubar Jan Wachowski Rohoźna 26 Kajetan Antonina Kamińska Katarzyna Kozicka Kiryłówka 20 Franciszek Honorata Szymonowicz Szymon Borkowski, Aleksander Mieleniewski 641-1-19 27R 6 Ż 31 DM
15 11 1859 Szumsk Aleksander Borkowski Sadeczki 32w Paweł Apolonia Tkaczuk Marianna Giżycka Waśkowce 19 Piotr Ewa Borejczuk chł. Albert Kowalski, Ludwik Borkowski, Szymon Kokurowski 245-1-16 197V 25 R/ FS 199 DW, DM
26 2 1861 Białogródka Maciej Borkowski Białogródka 30 Franciszek Rozalia Karpińska Agata Podgórska Białogródka 18 Stefan Salomea Podolska Adam Jarzębski, Michał Skulbaszewski 178-3-76 153V 11 Ż DM
5 3 1861 Połonne Nikodem Kuczyński Dziekunka par. Nowogród Wołyński Franciszek Katarzyna Swic Tekla z d. Jandulska Bielawska Pohoryła 22w Józef Anastazja Kotwicka Hieronim Koszarski, Stanisław Borkowski 178-3-76 65R 16 Ż DM
29 10 1861 Połonne Tomasz Borkowski Józefówka 25 Mikołaj Marianna Rajkowska Marianna Marcinowska Józefówka 20 Piotr Katarzyna Bielecka Wincenty Borkowski, Stanisław Leśniewski 178-3-76 74R 34 Ż DM
10 6 1862 Bazalia Feliks Pruchnicki Zozulińce Wielkie 24 Wawrzyniec Petronela Dąbrowska Marianna Dąbrowska Czuchele 22 Jakub Antonina Magońska Julian Borkowski, Karol Orłowski, Ewelina Borkowska 178-3-131 106V-107R 20 Ż DM
26 9 1862 Równe Wincenty Kotlarzewski (neofita) par. Równe 30 Julia Witwicka par. Równe 25 Jan Paulina Szadurska Władysław Rukker, Baltazar Borkowski 887 550-551 15 AGAD 302 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0302.htm
11 2 1862 Krzywin Sylwester Majchrewicz Sielce 20 Ignacy Anna Gągało Filipina Gągało Sielce 23 Stanisław Karolina Hejnik Piotr Borkowski, Antoni Majchrewicz, Wincenty Link 171-1-75 149R 1 R 145 DM
20 10 1863 Połonne Jan Nikurowski Łodzianówka 26 Stanisław Anastazja Dudkowska Paulina Wierzbicka Burtyn 18 Julian Tekla Żurawska Tadeusz Dudkowski, Gracjan Borkowski 17-1-328 18R 34 Ch 36 DM
8 11 1864 Zasław św. Jana Dominik Borkowski Sielce par. Krzywin 21 Jan Agnieszka Mecherewicz Klementyna Zielińska Borysów 18 Stefan Joanna Obodzińska Piotr Borkowski, Eliasz Swiczacki, Antoni Gągalski 685-6-6 54V 15 Ch 108 DM
31 1 1865 Zasław św. Jana Paweł Andruszewicz Krasówka 22 Aleksander Tekla Kurzyńska Karolina Borkowska Bielczyn 18 Mikołaj Tekla Mydlarska Stanisław Kurzyński, Mikołaj Andruszewicz, Karol Borkowski 685-6-6 76V 3 Ch 151 DM
7 2 1865 Bazalia Stanisław Chądzyński Bazalia 22 Adam Zofia Deszert Paulina Rutkowska Karabijówka par. Teofilpol 23 Wincenty Emilia Paszkowska Jan Borkowski, Seweryn Milowicz 17-1-8 34R 18 Ch 68 DM
16 1 1866 Cudnów Maciej Dorożyński Romanów 24 Piotr Elżbieta Brzozowska Franciszka Jędrzejewska Romanów 20 Kazimierz Tekla Mańkowska Józef Borkowski, Michał Mysłakowski 178-3-58 60V 1 Ż 119 DM 0
30 1 1866 Zasław św. Jana Franciszek Borkowski Kuczmanówka 27 Feliks Wiktoria Skubicki Marianna Krzyżanowska Borysów 18 Józef Ludwika Szaszkowska Jan Słowacki, Błażej Tomaszewski 685-6-6 98R 4 Ch RG
23 10 1866 Bazalia Joachim Borkowski Kołki 30 Franciszek Rozalia Karpińska Sabina z d. [Czerkierska ?] Zalewska Kołki 40w Tomasz Helena Kowalska Franciszek Pisarski, Jan Woźniakiewicz, Rozalia Prochorowicz 17-1-8 58V-59R 23 Ch 117-118 DM
19 11 1872 Szumsk Antoni Mostyński Iserna 20 Jan Konstancja Gabruk Anastazja Jasińska Kąty 20 Grzegorz Marcelina Kucharska Jóżef Krajewski, Bartłomiej Borkowski 426-1-226 45V 28 T DM 363
18 2 1873 Szumsk Stanisław Borkowski Hucisko Surażkie 27w Józef Tekla Maciewska Marianna Jastrzębska Stara Huta 20 Franciszek Elżbieta Kozicka 1 dw Jan Świderski, Bartłomiej Borkowski 1-226 108V 11 T DM 427
2 6 1874 Białogródka Konstanty Jasiński Zielona 29 Maciej Maria Dowszyło ? [Dowgiało] Maria Bezdecka Ledzianka 20 Ignacy Antonina Zielińska Jan Gągolewski, Leonard Borkowski 178-3-84 496R 32 Ż DM
20 1 1874 Zasław św. Jana Feliks Baczyński Borysów 20 Ferdynand Aleksandra Jabłońska Józefa Zielińska Borysów 18 Stefan Joanna Durakowska Daniel Bronowicki, Dominik Borkowski 685-6-6 305V 2 Ch 593 RG
29 9 1874 Zasław św. Jana Franciszek Słowicki Borysów 34w Aleksander Marianna Minkiewicz Antonina Opatowska Borysów 22 Paweł Domicela Malinowska Franciszek Borkowski, Stanisław Mirzwiński 685-6-6 308R 12 Ch 598 RG
11 5 1875 Krzywin Piotr Borkowski Sielce 50w Kazimierz Katarzyna Link Katarzyna Łopatowska Białotyń par. Zasław św. Jana 20 Piotr Agnieszka Rogalińska Antoni Gągało, Jana Linek, Władysław Linek 17-2-71 2V 1 Ch DM 0
19 10 1875 Krzywin Stanisław Szczyglewski Łaszanówka par. Sławuta 21 Jan Konstancja Krasiewicz Marianna Borkowska Sielce 22 Karol Antonina Gągało Michał Borkowski, Aleksander Chmielewski, Stanisław Borkowski 17-2-71 5R 6 Ch DM
18 9 1876 Krzywin Jakub Golański Choteń par. Ostróg 39w Jan Marianna Jarzębowska Klementyna z d. Białokur Sielce 25w Józef Teresa Gągało Antoni Golański, Jan Borkowski, Antoni Niemczycki 17-2-71 22V 5 Ch DM
15 5 1877 Krzemieniec Eliasz Borkowski Krzemieniec 47w NN Rozalia Marianna Winnicka Krzemieniec 34 Jan Ludwika Borowska 426-1-130 25R-V 6 T
22 5 1877 Krzywin Jan Mierzwiński Stryhany 23 Roch Marianna Baszyńska Katarzyna Linek Sielce 17 Jan Rozalia Grabowska Stanisław Mierzwiński, Piotr Borkowski 17-2-71 39R 2 Ch DM 0
24 9 1878 Krzywin Antoni Raczyński Sielce 20 Hieronim Marcelina Gągało Józefa Lipska Sielce 18 Michał Karolina Gągało Antoni Borkowski, Grzegorz Skomorowski, Jakub Gągało 17-2-71 53V 6 Ch DM
28 10 1879 Krzemieniec Leonard Borkowski Lisznia 19 Ignacy Anna Gorlicka Maria Balińska Lisznia 22 Bazyli Joanna Mazurkiewicz 426-1-73 27R-V 11 T/FS DW
7 2 1882 Krzywin Jan Samkowski Sielce 21 Wincenty Marianna Wachowska Katarzyna z d. Opatowska Borkowska Sielce 26w Piotr Agnieszka Rogalińska Michał Borkowski, Jan Kulikowski, Antoni Samkowski 17-2-71 127V 5 Ch 145 DM
24 10 1888 Włodzimierz Antoni Borkowski Adamówka 19 Karol Zofia Pińkowska Bronisława Rosłan Adamówka 18 Michał Zofia Draks 806 117 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20806/pages/PL_1_436_806_0060.htm
4 2 1890 Dederkały Szymon Borkowski Sadeczki, par. Szumsk 27 Aleksander Marcelina Gorzycka Aniela Piatkowska Pototurów 20 Klemens Małgorzata Bielewicz 426-1-81W 67V 5 T
22 5 1897 Kowel Stanisław Borkowski Kowel 27 Jan Elżbieta Pieczyk Anna Sztrba z Walków Kowel 38w Wacław Franciszka Łamacz Tadeusz Chudziński, Józef Pit 908 34R 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0033.htm
11 4 1900 Tbilisi Józef Szabłowski mińska gub. 37 Franciszek Michalina Norejko Maria Majdl Austria 19 Władyslaw Katarzyna Karl Edward Szyffer, Aleksander Borkowski 145 8 Tb
4 2 1901 Zasław św. Jana Władysław Borkowski Sielce par. Krzywin 20 Piotr Katarzyna Łopatowska Józefa Kłosińska Borysów 24 Aleksander Franciszka Michnicka Jan Popławski, Jan Rajewski 17-2-72 20R 3 Ch 558 DM
26 8 1901 Zasław św. Jana Julian Krasucki Zasław 24 Jan Maria Welska Ludwika Borkowska Zasław 25 Józef Teofila Jankowska Stanisław Borkowski, Tomasz Modzelewski 17-2-72 23R 16 Ch 564 DM
23 9 1901 Zasław św. Jana Józef Gągało Sielce par. Krzywin 26 Antoni Aniela Borkowska Olimpia Borkowska Sielce par. Krzywin 23 Michał Teresa Klej Marcin Kulikowski, Jan Borkowski, Antoni Kuczyński 17-2-72 24R 19 Ch 566 DM
17 11 1902 Tbilisi Walerian Lewicki warszawska gub. 22 Aleksander Maria Koczkowska Ludwika Cytrycka Rożyszcze, wołyńska gub. 23 Seweryn Anna Bonacka Stanisław Borkowski, Bolesław Jamont 48 53 Tb
19 1 1903 Tbilisi Stanisław Borkowski kaliska gub. 30 Andrzej Antonina Burzyńska Katarzyna Litanow Tbilisi 17 Józef Gedowana Wartanowa Ludwik Rzecki s. Leopolda, Wojciech Wardęga s. Błażeja 53 5 Tb
19 10 1903 Tbilisi Kazimierz Janaszek pow. Garwolin 28 Paweł Ewa Kryśniak Franciszka Lewińska Labona, lubelska gub. 28 Błażej Katarzyna Stanisław Borkowski, Wincenty Gogis 72 43 Tb
11 11 1903 Tbilisi Adam Sinkiewicz Bachmaty, pow. Aleksandrów, kowieńska g 29 Bogusław Katarzyna Rożeńska Paulina Ruppel Kanowa, terska obł. 23 Fryderyk Elżbieta Just Ferdynand Borkowski, Stefan Mikołajunas 75 49 Tb
2 2 1903 Szumsk Józef Borkowski par. Szumsk 27 Stanisław Maria Jastrzębska Bronislawa Suchodolska par. Szumsk 21 Tomasz Franciszka Stychańska 426-1-237 60V 10 T
18 1 1904 Zasław św. Jana Jan Mogulski par. Zasław św. Józefa 26 Józef Antonina Czajkowska Tekla Kaniewska Zasław 20 Paweł Katarzyna Burkowska Antoni Zabłocki, Antoni Borkowski 17-2-72 20R 4 Ch 614 DM
26 6 1905 Niewirków Andrzej Borkowski Nowiny 60w Jan Agnieszka Kornelia Pawlik z Parandyków Nowiny 50w Józef Petronela Dyl chł. Walenty Wychowaniec, Jan Ludwiczak 983 64V 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0065.htm
26 4 1906 Ostropol Jan Kazimierz Maksymilian Zd Mazaraki Rybczyńce par. Ułanów, Podole 28 Augustyn Ludwik Oktawia Czetwertyńska Maria Anna Antonina Dorożyńska Pasieczna 20 Antoni Henryk Julian Teofila Dorożyńska Mieczysław Dunin-Borkowski, Dominik Korwin Szymanowski, ślub w Krakowie u św. Barbary 17-1-324 148R 11 Ch 278 DM
18 2 1907 Szumsk Józef Borkowski Sadeczki 19 Franciszek Antonina Giżycka Maria Fedorowicz Suraż 19 Franciszek Józefa Wereszczyńska 426-1-236 50R 12 T
17 6 1907 Krzemieniec Franciszek Borkowski Lisznia 19 Leon Maria Mazurkiewicz Wiktoria Gilewicz Lisznia 24 Ludwik Franciszka Wasilkowska Antoni Gęsiorowski , Wincenty Gilewicz 426-1-95 25V 17 T DM
30 8 1909 Niewirków Ludwik Borkowski Zastawie 28 Józef Anna Puchalska Józefa Makuch Zastawie 18 Antoni Tekla Felisiak Marceli Księżopolski, Józef Wiszniewski 1015 67V 25 AGAD 65 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0065.htm
21 8 1916 Kijów, św. Mikołaja Ludwik Gabrysiak Kijów 31 Józef Maria Blaut Kazimiera Anastazja Zygałow Kijów 30 Kazimierz Anastazja Ostrowska Marian Borkowski, Józef Francewicz Grzywak 312/1/109 106R 59 m.K JM1
21 2 1916 Nowy Zawod Paweł Święcicki Huta Justynówka 56w Franciszek Stefania Baszyńska Feliksa Kociubińska z d. Taborowska Budyszcze 35w Franciszek Anna Świeszcz Hipolit Święcicki, Stanisław Borkowski 178-3-197 377V 14 Ż 738 DW
19 6 1916 Nowy Zawod Józef Kostecki Nowy Zawod 50 Jan Antonina Abramowicz Kamila Czajkowska Nowy Zawod 28 Jan Paulina Bargilewicz Wiktor Kluczyński, Longin Borkowski 178-3-197 382R 32 Ż 747 DW
10 9 1917 Szumsk Apolinary Malczewski Wesołówka par. Krzemieniec 43w Jan Tekla Sichniewicz Wiktoria Zielińska Hucisko Piaseczne 21 Adolf Paulina Suprowicz Andrzej Szlejm, Józef Borkowski 426-1-257 47R 27 T 56 RK
6 11 1919 Włodzimierz Antoni Grabarczyk w.Zimno 28 Stanisław Maryanna Brataniec Karolina Sidorowicz  z Liszkiewiczów w.Zimno 32w Józef Józefa Wygrzyńska Joachim Ignatiuk Jan Borkowski 1076 110-111 100 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0058.htm
15 2 1920 Szumsk Marian Borkowski 28 Mateusz Paulina Kokurowska Stanisława Jasińska 22 Jan Teresa Ja[...] Stanisław Kucharski, Paweł Jasiński 426-1-259 16V 20 T 23 RK
17 6 1920 Szumsk Rafał Jelinkowski 40w Jan Katarzyna Jastrzembska [Jastrzębska] Antonina Chruszczewska 26 Jan Katarzyna Lewandowska Józef Borkowski, Marceli Michałowski 426-1-259 18R 30 T 26 RK
28 1 1921 Szumsk Witold Kowalewski Sadeczki Małe 29 Wincenty Maria Gorzszkowska [Gorzkowska] Teofila Listowska 22 Ignacy Kornelia Listowska Paweł Borkowski, Felicjan Cybulski 426-1-259 90R 6 T 129 RK
29 10 1922 Szumsk Paweł Borkowski Sadeczki Małe 28 Szymon Aniela Sopińska Marianna Sińkowska Litowiszcze 16 Józef Józefa Mokosińska 426-1-236 114V-115R 147 T dopisek
29 10 1922 Szumsk Paweł Borkowski Szymon Aniela Kwiatkowska Marianna Sinkowska Józef Józefa Mokosińska Marceli Sopiński, Józef Borkowski 426-1-259 155V 49 T 231 RK
26 10 1924 Szumsk Antoni Borkowski Szymon Aniela Kwiatkowska Rozalia Kowalewska Wincenty Maria Burkowska [Borkowska] Karol Borkowski, Józef Borkowski 426-1-261 49R 54 T 96 RK
25 11 1925 Szumsk Karol Borkowski Sadeczki Małe 27 Jan Józefa Mazurek Maria Tkaczuk 426-1-234 43V-44R 172 T dopisek DW
9 2 1930 Szumsk Józef Borkowski Sadeczki 23 Maciej Paulina Kokurowska Marcelina Borkowska Sadeczki 23 Jan Józefa Mazurek 426-1-236 35V-36R 174 T dopisek
26 2 1933 Ołyka Kazimierz Borkowski Albina Werpechowska Palcze 22 Franciszek Józefa Falkowska 1063 39 155 dopisek
1 7 1934 Kąty Bronisław Mokusiński Litowiszcze 25 Jan Paulina Adaszyńska Maria Tomczuk Litowiszcze 25 Andrzej Paulina Jakubowska Paweł Borkowski, Władysław Jasiński 426-1-289 32V 28 T 65 DM 0
9 2 1936 Kąty Antoni Borkowski Sadeczki 30 Jan Józefa Mazurek Stanisława Gabruk Iserna 23 Adolf Helena Jampolska Aleksander Mazurek z Waśkowiec, Edmund Łabędzki z Sadeczek 426-1-291 28V 7 T 55 DM
14 11 1937 Krzemieniec Józef Borkowski Lisznia 27 Franciszek Wiktoria Gilewicz Elżbieta Frydrych Andruha Mała 20 Andrzej Michalina Doleżał Antoni Borkowski, Stanisław Przytomski, M ur. 6.3.1910, K ur. 12.10.1917 Krasiłów (Rosja) 426-1-159 36 R 46 T/FS 750 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9399-T?i=749&cat=300453
19 10 1938 Szumsk Aleksander Borkowski Sadeczki Małe 19 Józef Joanna Zielińska Marianna Romaszewska dopisek 426-1-258 3R 6 T 5 RK
9 10 1938 Szumsk Józef Borkowski Zofia Leszczyńska Waśkowce 17 Piotr Antonina Kokurowska dopisek 426-1-259 73R 122 T 111 RK
16 10 1938 Szumsk Aleksander Borkowski Marianna Romaszewska Sadeczki Małe 16 Stanisław Karolina Jarmolińska dopisek 426-1-259 137R 109 T 201 RK
4 6 1939 Szumsk Stanisław Borkowski Sadeczki Małe 22 Józef Joanna Zielińska Ludwika Gordzielewska dopisek 426-1-257 33R 125 T 35 RK
4 6 1939 Szumsk Stanisław Borkowski Ludwika Gordzielewska Waśkowce 16 Franciszek Paulina Listowska dopisek 426-1-260 12R 69 T 25 RK
28 5 1939 Szumsk Kazimierz Borkowski Maria Borkowska Sadeczki Małe 18 Marian Stanisława Jasińska dopisek 426-1-259 68R 99 T 106 RK

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
265 826 W. Tadeusz Borkowski x Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
561 1 Borkowski Maciej 30 Żytomierz Buda Dermanka Szyjecka 1790 CDIAK DM 1044-1-1
3 Antoni Borkowski, kawaler 23 Ostróg Płużne 1837 Równe Mg 654-1-8
31 Antoni Borkowski Ostróg Hurby 1837 Równe Mg 654-1-8
13 Feliks Borkowski 31 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
127 Marcin Borkowski 40 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
37 1 Stanisław Borkowski 35 Korzec Korzec przedmieście Józefin 1852 R DM 171-3-2 3V 6
204 77 żona Tekla z Borkowskich 33 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
319 32 Tyszkiewicz Józefa z Borkowskich 18 Toporyszcze Sielańszczyzna 1853 Żytomierz DM 178-03-37
1 1 żona Michalina z Borkowskich 25 Łanowce Łysogórka 1857 AGAD DM 433-26
2 3 służący Stanisław Borkowski 18 Szumsk Cyranka 1857 Łuck DM 35-1-71
3 8 Krewny Antoni Borkowski s. Stefana 16 Szumsk Szumsk 1857 Łuck DM
4 6 Antoniego matka Marianna Kamińska z Borkowskich 53 Szumsk Zalisce 1857 Łuck DM 35-1-71
10 33 Agnieszki matka Magdalena Listowska z Borkowskich wdowa 58 Szumsk Waśkowce 1857 Łuck DM 35-1-71
21 63 Jednodworzec Antoni Borkowski s. Jana 46 Szumsk Szumsk 1857 Łuck DM
1 1 Aleksander Borkowski 38 Targowica Krasne 1861 Równe DM 172-2-1 6V 9
1087 128 Kosobudzka Wiktoria z Borkowskich, zamężna 35 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3180 1 Borkowski Andrzej syn Karola, żona prawosławna 34 Żytomierz Hażynka 1864 Ż DM 178-51-90
3183 3 Borkowski Jan syn Karola, żona prawosławna 29 Żytomierz Hażynka 1864 Ż DM 178-51-90
14 27 Borkowski Eliasz s. Piotra ż. praw. 39 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
25 103 Kufalska Barbara z Borkowskich, wdowa 40 Ostróg Ostróg 1875 Równe DM 654-1-81
36 137 Mizocka Konstancja z Borkowskich, mąż prawosławny 46 Ostróg Ostróg 1875 Równe DM 654-1-81
108 12 Borkowski Józef 47 Ostróg Białotyń 1875 Równe DM 654-1-81
112 18 żona Anna z Borkowskich 45 Ostróg Białotyń 1875 Równe DM 654-1-81
112 20 Borkowski Stanisław 26 Ostróg Białotyń 1875 Równe DM 654-1-81
136 88 żona Józefa z Borkowskich 24 Ostróg Białotyń 1875 Równe DM 654-1-81
296 5 żona Aniela z Borkowskich 26 Ostróg Dorohoszcza 1875 Równe DM 654-1-81
361 15 Kamińska Karolina z Borkowskich, wdowa 40 Ostróg Hrymiacze 1875 Równe DM 654-1-81
487 36 Borkowski Feliks 60 Ostróg Płużne 1875 Równe DM 654-1-81
514 12 Borkowski Tomasz 44 Ostróg Storonicze 1875 Równe DM 654-1-81
557 18 żona Józefa z Borkowskich 23 Ostróg Szlachowa 1875 Równe DM 654-1-81
1 1 Borkowski Józef 38 Stawiszcze Chołodny Jar 1880 CDIAK DM 1042-1-16
1 1 Borkowski Franciszek 41 Stawiszcze Ochmatów 1880 CDIAK DM 1042-1-16
1 2 Borkowski Aleksander 26 Stawiszcze Ochmatów 1880 CDIAK DM 1042-1-16
88 92 .. Borkowski Frydryk, szlach., wdowiec 80 .. Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
251 339 Borkowski Michał, mieszcz. N-W Budy, żonaty 65 Nowogród Wołyński Abramek 1885 Równe EH
252 342 Borkowski Maciej, mieszcz. N-W Budy, żonaty 28 Nowogród Wołyński Abramek 1885 Równe EH
39 117 żona Joanna z Borkowskich 53 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żytomierz DM 178-49-24
95 249 Borkowski Zachariasz 59 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żytomierz DM 178-49-24
176 45 żona Antonina z Borkowskich 33 Starokonstantynów Werborodyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
177 42 Borkowski Józef 64 Starokonstantynów Werborodyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
177 50 żona Paulina z Borkowskich 23 Starokonstantynów Werborodyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
186 80 Borkowski Wojciech, wdowiec 67 Starokonstantynów Werborodyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
248 31 żona Józefa z Borkowskich 30 Starokonstantynów Żerebki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
290 123 Borkowski Andrzej 44 Starokonstantynów Zapadyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
291 333 Chł. Borkowski Julian 59 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
291 129 żona Amelia z Borkowskich 30 Starokonstantynów Zapadyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
340 21 żona Emilia z Borkowskich 22 Starokonstantynów Łaszki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
580 9 Borkowski Filip 25 Starokonstantynów Krasnosiółka 1888 Żytomierz DM 178-49-24
636 7 Borkowski Wincenty 36 Starokonstantynów Kosteniec 1888 Żytomierz DM 178-49-24
2 4 _ Szymon Borkowski 31 Szumsk Małe Sadeczki 1891 Łuck DW 35-1-402
2 5 Brat Jan Borkowski 22 Szumsk Małe Sadeczki 1891 Łuck DW 35-1-402
4 7 _ Kazimierz Borkowski 48 Szumsk Małe Sadeczki 1891 Łuck DW 35-1-402
6 18 _ Ludwik Borkowski 66 Szumsk Małe Sadeczki 1891 Łuck DW 35-1-402
6 19 _ Maciej Borkowski 28 Szumsk Małe Sadeczki 1891 Łuck DW 35-1-402
6 20 Piotr Borkowski 26 Szumsk Małe Sadeczki 1891 Łuck DW 35-1-402
7 11 ż. Helena z hr. Dunin Borkowskich 32 Ostróg Stubło 1903 Ostróg par. DW
13 14 ż. Franciszka z Borkowskich 40 Ostróg Piwniowa Góra 1903 Ostróg par. DW
5 40 Chł. Stanisław Borkowski 52 Międzyrzec Hoszcza 1912 CDIAK DW 1045-2-928
16 51 Kazimierz Borkowski 42 Miropol 10 cz.Olszańska 1912 ES
16 53 syn Józef Borkowski 12 Miropol 10 cz.Olszańska 1912 ES
21 54 żona Franciszka z Borkowskich 52 Łysin Rudka 1912 Żytomierz DM 178-49-49
70 202 Maria Orłowska z Borkowskich 49 Miropol Polanki 1912 ES
75 1 Borkowski Józef 75 Beresteczko Biały Ług 1912 Żytomierz DM 178-49-48
75 2 Borkowski Paweł 43 Beresteczko Biały Ług 1912 Żytomierz DM 178-49-48
84 182 Wincenty Borkowski 55 Miropol Miasto Miropol 1912 ES
205 131 Borkowski Józef 25 Krzywin Sielce 1912 Ch DM 17-2-70
222 1 Borkowski Jan, żona prawosławna 75 Beresteczko Mytnica - kolonia 1912 Żytomierz DM 178-49-48
10 29 żona Dioniza z Borkowskich 27 Białogródka Hulowce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
76 1 Borkowski Antoni 54 Zasław św. Jana Luterka 1915 Żytomierz DM 178-49-61
77 4 Borkowski Jan 29 Zasław św. Jana Luterka 1915 Żytomierz DM 178-49-61
126 1 Borkowski Edward, wdowiec 65 Zasław św. Jana Holiki 1915 Żytomierz DM 178-49-61
264 1 Borkowski Władysław 43 Zasław św. Jana Borysów 1915 Żytomierz DM 178-49-61
265 9 Borkowski Apolinary 32 Zasław św. Jana Borysów 1915 Żytomierz DM 178-49-61
266 11 Borkowski Aleksander 40 Zasław św. Jana Borysów 1915 Żytomierz DM 178-49-61
267 15 Borkowski Stanisław 33 Zasław św. Jana Borysów 1915 Żytomierz DM 178-49-61
268 17 Borkowski Stanisław 37 Zasław św. Jana Borysów 1915 Żytomierz DM 178-49-61
268 20 Borkowski Leon 14 Zasław św. Jana Borysów 1915 Żytomierz DM 178-49-61
269 21 Borkowski Józef 48 Zasław św. Jana Borysów 1915 Żytomierz DM 178-49-61
270 22 Borkowski Grzegorz 35 Zasław św. Jana Borysów 1915 Żytomierz DM 178-49-61
272 7 żona Karolina z Borkowskich 43 Sławuta Wasylowa Grobla 1915 Żytomierz DM 178-49-68
383 28 żona Augustyna z Borkowskich Ostróg Majdan 1915 Żytomierz DM 178-49-63
483 7 jego żona Stanisława z Borkowskich 37 Białogródka Teleżyńce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
583 35 żona Irena z Borkowskich 35 Ostróg Spiwaki 1915 Żytomierz DM 178-49-63
675 29 Borkowski Bronisław 41 Ostróg Storonicze 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl