Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 530 wyników dla: Iwanow

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 11 1802 Kuniów Józef Iwanowicz 1 Martynie s. mieszcz. Ignacego i Marianny 297-1-086 2V Ł
29 12 1825 Krzemieniec Katarzyna Iwanowicz 12/52 Krzemieniec c. Józefa i Katarzyny 299 229 170 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0120.htm
19 6 1827 Krzemieniec Roman Iwanowczuk 40 Krzemieniec pozostawił żonę Katarzynę 01-6 8V 65 T 877 DM
6 8 1827 Krzemieniec Antonina Iwanowska 0,5 Krzemieniec c. sław. Marceli Iwanowskiej z nieprawego łoża 01-6 13V 103 T 882 DM
26 8 1827 Białogródka Karol Iwanowski 3 Białogródka s. ur. Franciszka i Katarzyny Maluszewskiej 178-03-93 72V 63 Ż DM
25 10 1827 Białogródka Katarzyna Iwanowa 30 Suchorzyńce prac., z Franciuków, m±ż Iwan, od pewnego czasu potomstwa pozbawiona 178-03-93 74V 78 Ż DM
26 2 1828 Ołyka Stefan Iwanowski 70 Ołyka zostawił córke Agnieszkę 814 158 7 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0162.htm
25 7 1828 Kuniów Michał Jakubowski 1 Bołotkowce s. Ur., Jana i Tatiany z Iwanów 171-1-1 96V-97R 34 R Mg
4 10 1828 DeraĽne Franciszka Znamirowska 1 Znamirówka c. Ur. Dominika i Katarzyny z Iwanowskich 171-1-1 204V 15 R Mg
4 1 1828 Białogródka Marianna Tomaszuk 55 Białogródka prac., z Iwanowych, m±ż Jan, bez potomna 178-03-94 82R 2 Ż DM
13 1 1828 Białogródka Katarzyna Iwanowska 29 Białogródka ur., z Maliszewskich, m±ż Franciszek, syn Franciszek, córki Konstancja, Honorata i Kamila 178-03-94 82V 7 Ż DM
29 2 1828 Białogródka Jaga Iwanowa 45 Białogródka prac., wdowa po Tomaszu, córka Marianna 178-03-94 85V 29 Ż DM
14 3 1829 Sokul Joanna Iwanowska 13 Sokul rodzice: sł. Bazyli i Magdalena 815 94R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0096.htm
14 7 1830 Kuniów Jan Jakubowski 6 Bołotkowce s. Jana i Tetianny z Iwanów R 90 R 33 0
12 6 1830 Ołyka Marianna Iwanowa 67 Ołyka wdowa 816 305 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0311.htm
1 3 1830 Białogródka Mamert Iwanowski 9/12 Dworzec s. ur. Franciszka i Julianny z Ułłowiczów 178-03-96 78R 18 Ż DM
18 7 1830 Ostróg Aleksander Iwanowski 3/12 Milatyn rodzice Gasper Marianna zd Opalińska 171-1-3 31R 65 R MZ
5 10 1830 Ostróg Elżbieta Iwanowska 43 Nowmalin zd Sendowska, wdowiec Jakub, 2 s. 1 c. 171-1-3 34V 93 R MZ
29 11 1831 Ołyka Katarzyna Iwanowicz 50 Ołyka wdowa 817 326 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
17 12 1831 Krzemieniec Jędrzej Mazurkiewicz 1/12 Folwarki s. pr., Jana i Anny z Iwanów 01-7 115R 233 T 983 DM
8 12 1831 Szumsk Teresa Podhorodecka 75 Szumsk zd. Iwanowska, wdowa, dzieci: Katarzyna, Marianna 245-1-5 395R 130 R RK
21 2 1831 Ostróg Leon Iwanowski 3 Nowomalin z suchot, rodzice Jakub i Elżbieta 1-171-4 20R 25 R MZ
8 10 1831 Białogródka Paweł Ławryczuk 80 Polachowa pr., żona Anna i Iwanów, synowie Daniel i Aleksander 178-3-97 103R 100 Ż DM
4 7 1831 Lachowce Ignacy Iwanowski 2 Lachowce s. ur. Konstantego i Tekli z Kędzierskich 171-1-4 112V 87 R DM
5 9 1832 Ołyka Zofia Iwanow 2/52 Ołyka Nikieja i Marianny z Zenowiczów 818 256 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0263.htm
28 11 1832 Ołyka Marianna Iwanowicz 50 Ołyka z Stefanów, żona Jakuba Iwanowicza, syn Piotr 818 258 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0265.htm
7 6 1832 Sokul Józef Iwanowski 3 Sokul rodzice: sł. Bazyli i Magdalena z domu Karpinska 818 47V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0054.htm
3 1 1832 Krzemieniec Franciszek Tywoniuk 26 BereĽce s. pr., Józefa i Barbary z Iwanów 01-7 116R 4 T 984 DM
26 8 1832 Ostróg Marceli Iwanowski 6/12 Milatyn z suchot, rodzice Ur. Kasper, Marianna zd Opalińska 171-1-5 32V 115 R MZ
19 1 1833 Kuniów Piotr Tabis 7 Martyń s. Jana i Katarzyny z Iwanowskich 171-1-6 72 V 4 R 0
24 9 1833 Lachowce Marianna Iwanowa 52 Dzwonki wdowa, pozostawiła po sobie jedn± córkę 171-1-6 97R 45 R DM
7 7 1833 Ostróg Anna Kamińska 2 Ostróg z suchot, r. Ur. Józef, Anna zd. Iwanowska 171-1-6 37R 56 R MZ 8423
30 8 1835 Bazalia Tomasz Iwanów 6/12 Popowce s. prac. Kajetana i Pauliny 178-03-101 258R 124 Ż DM
29 6 1836 Kuniów Jan Janc 2 Martynie s. Tobiasza i Katarzyny Iwanowskiej R 94 R 25 ZP 0
14 9 1837 Radziwiłłów Marianna Iwanow 4 Buhajówka córka Polikarpa i Klary z d. Michałowska 823 259 32 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0292.htm
18 2 1837 Kołki Marianna Iwanowska 5 Matwiejki r: Telesfor i Julianna z Baczewskich; poch: 20.02. 823 84a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0089.htm
20 12 1837 Sokul Dionizy Iwanowski 10/365 Sokul nie¶lubny syn, matka Magdalena Iwanowska z domu Karpińska 823 60V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0065.htm
9 11 1837 Białogródka Feliks Kanarczyk 50 Chrystówka prac., żona Apolonia z Iwanów, syn Stanisław, córka Apolonia 178-03-108 177R 102 Ż DM
26 12 1837 Białogródka Benedykt Zabrocki 70 Pokoszczówka prac., wdowie po Krystynie z Iwanów, synowie Piotr, Stefan i 2-gi Piotr, córki Anastazja i Aleksandra 178-03-108 178V 112 Ż DM
19 2 1838 Ostróg Antoni Iwanowski 60 Międzyrzec Ostrogski Wlm, żona Anna z Ćwiklińskich, synowie Nicet i Primus, córki Teresa i Teofila 171-1-11 34V 35 R DM
25 2 1838 Białogródka Ewa Iwanowska 3 Suchorzyńce c. ur. Franciszka i Julii z Żułowiczów 178-3-110 158V 20 Ż DM
14 4 1840 Ostróg Józefa Iwanowska 19 Ostróg m±ż Aleksander, córka Tekla 880 19 R 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0020.htm
9 6 1840 Ostróg Marianna Iwanowska 12/52 Ostróg c. Domicelli 880 20 V 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0022.htm
9 8 1842 Ostróg Marianna Szawłowska 18 Tesów z Iwanowskich, m±ż Karol 881 40 V 70
17 8 1842 Ostróg Magdalena Szawłowska 2/52 Tesów c. Karola i Maryanny z Iwanowskich 881 41 R 72
16 1 1842 Lachowce Helena Iwanowa 60 Dzwonki prac., m±ż Iwan, synowie Trofim i Teodor, córki Julia, Marianna i Małgorzata 881 102 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0111.htm
25 2 1842 Stepań Mateusz Stupnicki 54 Rudnia Mydzka wdowiec po Urszuli z Iwanowych 881 175 V 6
19 1 1842 DeraĽne Dominik Znamirowski 53 Znamirówka żona Katarzyna z Iwanowskich, córki Wiktoria, Teofila, Julia, Aleksandra, Ludwika i Stefania 881 249 V 6
20 2 1842 Lachowce Konstanty Iwanowski 88 Lachowce żona Tekla z Kendzierskich, synowie Antoni, Aleksander, Jan, Mikołaj i Franciszek 881 103 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0112.htm
3 5 1843 Annopol Adolf Kamiński 2 Las Kurasz s. Józefa i Anny z iwanowskich 882 115 R 18
1 1 1843 Lachowce Tekla Iwanowska 5 Lachowce c. 1-dw. Aleksandra i Józefy z Bagińskich 882 94 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0095.htm
7 9 1844 Korzec Antoni Iwanowski 43 Kamionka s. Tomasza, żona Paraska , córki Charytyna, Darka, Anna, Wa¶ka 875 236 77 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0121.htm
13 7 1844 Luboml Eleonora Iwanowicz 45 Le¶niaki ur. Kuczyńska 859 631 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0335.htm
12 6 1845 Kołki Florenty Iwanowski 18 Matwiejki Telesfor i Julianna z Baczewskich 831 80 14 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0083.htm
3 3 1845 Ostróg Marianna Iwanowska 50 Nowomalin z suchot, wdowiec Tomasz, s. Teodor, c. Apolonia, Anna, Karolina 884 44V 17 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0046.htm
21 6 1845 Ostróg Marianna Iwanowska 66 Mizocz z opuchlizny, Pracowita zd Gęsiorowska, wdowa po Wincentym, dzieci nie zostawiła 884 50R 48 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0051.htm
23 8 1845 Ostróg Marianna Iwanowska 60 Tessów z Bólu żoł±dka, Urodzona zd Palińska, wdowiec Gasper, s. Wincenty, Marcin, Tomasz, c. Anna, Rozalia, Marcianna 884 54V 76 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0057.htm
17 1 1846 Hulewicze Andrzej Wiszniewski 51 Majdan Hulewiczowski 1-dw., żona Anastazja z Iwanowskich 134 20 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0012.htm
11 5 1847 Ostróg Jakub Iwanowski 60 Nowomalin prac., żona Helena, synowie Filip, Teodor i Jędrzej, córki Agnieszka i Julianna 171-1-13 37V 51 R DM
16 7 1848 Radziwiłłów Katarzyna Iwanowa 50 Radziwiłłów wdowa 834 598 26 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0311.htm
19 2 1848 Równe Kazimierz Złotorzyński 55 Karajewicze par. Klewań z przypadkowego utonięcia, żona Domicela z Iwanowskich, parafianin klewański, córka Marianna 171-1-14 161V 13 R DM
4 2 1853 Włodzimierz Katarzyna Iwanowa 52 Włodzimierz wdowa po poruczniku Bazylim, syn i córki Marianna i Franciszka 789 65 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0034.htm
11 7 1853 Białogródka Michał Kuczewski 32 Dańkowce e. cholery, szl., żona Nauzyka Iwanowa, synowie Michał, Semeon, Aleksy i Piotr, córka Zofia 178-03-121 520R 64 Ż DM
7 4 1854 Korytnica Grzegorz Jabłoński 60 U¶ciług wdowiec po Anastazji z Iwanowych, córka Stefania 226 24 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0014.htm
29 10 1855 Krzemieniec Agnieszka Iwanowa Krzemieniec żołnierka, nic o niej nie wiadomo 0.1-27 52R 101 T
5 1 1856 Korytnica Justyna Iwanow 60 Ludzin stanu wolnego 228 20 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0012.htm
25 7 1857 Olewsk Nepomucena Bukowska 49 Rokitno z gor±czki, panna, c. Józefa i Marianny Iwanowskiej 178-3-126 800V 5 Ż Na
27 8 1860 Kołki Krystyna Cielecka 29 Kukły z Iwanowskich, szlachcianka, m±ż Konstanty 841 518 12 0
2 2 1860 Dubno Marianna Rymczewska 25 Dubno z Iwanowskich, mieszcz., m±ż Paweł, bez potomstwa 841 60 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0032.htm
17 2 1861 Krzemieniec Maria Iwanowa 70 Krzemieniec ob. 0.1-34 59R 28 T
6 5 1862 Turzysk Anna Gorkowska 43 Wierzbiczno m±ż Erazm Iwanow, bez dzieci 891 153R 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0135.htm
29 12 1862 Białogródka Aniela Trawińska 61 Szelwów ur. z Iwanowskich, m±ż Stanisław 178-03-77 172V 118 Ż DM
23 9 1864 Krzemieniec Anna Jadwiga Beaupre 1,5 Krzemieniec c. W. Antoniego i Seweryny z Iwanowskich 1-38 66R 70 T 234
1 2 1864 Szumsk Paweł Dombrowski D±browski 8 Onyszkowce rodz. Józef i Marianna zd. Iwanowska 245-1-21 200V 10 R RK
27 4 1864 Rzyszczów Ignacy Iwanowski 22 Rzyszczów dyfteryt, s. Witalisa i Emilii Bojalskiej 312-1-86 207 9 m.K KM
25 6 1865 Krzemieniec Franciszka Iwanowa 45 Wesołówka żołn., m±ż Józef, z 1-go małż. z mikołajem Różyckim synowie Franciszek i Michał, córka Michalina 1-37 50R 59 T 57
7 5 1865 Żytomierz Józefa Iwanowska 16m Studenica z tyfusu, córka Andrzeja i Elżbiety z Kaleńskich, (jedna z 2 metryk o nr.120) 178-3-61 146R 120 Ż DG
26 12 1865 Żytomierz Dorota Pawłowska 52 Żytomierz z cholery, dw., zostawiła męża Wacława, syna Mikołaja-Mariana i dwie niezamężne córki: Konstancję i Zofię oraz zamężn± Petrnellę Radziwanowsk± 178-3-61 166R 403 Ż DG
4 4 1866 Żytomierz Bronisława Iwanowska 32 Żytomierz z konsumpcji, z d. Janowska, zostawiła męża, reg.kolegialnego Ignacego Iwanowskiego, synów: Aleksandra i Kazimierza i c. Marię 178-3-63 124R 130 Ż DG 195
8 5 1866 Żytomierz Adam Kondratowicz 9/12 Żytomierz z zapalenia mózgu, syn Doktora Dionizegi i Jadwigi z Iwanowskich 178-3-63 128V 177 Ż DG 203
10 9 1869 Krzemieniec Grzegorz Iwanowski 90 Krzemieniec ob., wdowiec po Marii, dzieci nie zostawił. 1-48 65R 53 T
20 3 1869 Białogródka Antoni Iwanowski 62 Teleżyńce 1-dw., żona Anna z Baszyńskich, potomstwa nie pozostawił 178-03-81 477R 23 Ż DM
1 1 1870 Kołodno Kazimierz Iwanowy 7/12 Kołodno s. chł. Jana i Agaty z Sobczyszynych 1-52 15R 1 T
8 1 1870 Kołodno Tomasz Iwanow 80 Kołodno chł., żona Zofia, córki Marianna i Magdalena 1-52 15R 3 T
12 9 1870 Kołodno Wojciech Iwanowy 2 Kołodno s. chł. Wojciecha i Marianny z d. Obalewej 1-52 17V 22 T
14 1 1870 Ostróg Wincenty G±siorowski 0,5 Nowomalin r. Józef, Anna zd Iwanowska 654-1-56 99 L 4 R MZ
1 8 1870 Ostróg Jan Kowalski 45 Nowomalin wdowiec po Karolinie zd Iwanowskiej, s. Stanisław, Józef 654-1-56 94 L 2 R MZ
1 9 1871 Łanowce Antoni Iwanow 55 Łanowce em. szeregowy, stanu wolnego 1-55 150R 11 T
23 1 1871 Ostróg Józefa Iwanowska 56 Nowomalin wdowiec Tomasz, zd Łocka, potomstwa nie pozostawiła 654-1-56 92 L 8 R MZ
8 8 1872 Krzemieniec Antoni Bopre (Beaupre) 73 Krzemieniec doktor medycyny, żona Seweryna z d. Iwanowska, syn Antoni, córka Barbara 1-62 46V-47R 69 T 912
7 10 1872 Krzemieniec Feliks Rajmund Iwanowski 75 Krzemieniec kolegialny sekretarz, wdowiec po Barbarze z Morzkowskich, córki Jadwiga, Maria, Seweryna i Antonina 1-62 50V-51R 102 T 916
4 8 1872 Ostróg Apolonia Iwanowska 39 Międzyrzecz zd Rutkowska, wdowiec Andrzej, potomstwa nie pozostawiła 654-1-56 80 L 4 R MZ
3 2 1873 Ostróg Apolonia Martynowicz 62 Nowomalin zd Iwanowska, wdowiec Jan, dz. Piotr, Antoni, Petronela, Anastazja, Marianna 654-1-56 76R 2 R MZ
5 4 1877 Ołyka Franciszka Cybulska 70 Palcze z Basińskich, m±ż Łukasz, s. Jan, Antoni, Józef i Hieronim, c. Aniela zamężna za Onuchowskim, Anna za Iwanowem i Karolina za Gidzińskim 498 75 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0039.htm
2 6 1877 Krzemieniec Jadwiga Kondratowicz 44 Krzemieniec z d. Iwanowska, Wlm., wdowa po Dionizym, 3 synów Jerzy Teofil, Stanisław Modest i Andrzej Kazimierz, córka Irena Maria 1-71 34R 37 T
13 10 1877 Rzyszczów Kornel Iwanowski 63 Jabłonów zapalenie płuc, zostawił wdowę Józefę z Kamińskich, synów Walerego i Franciszka, córki Marię, Erazminę, Adelę i Cezarynę 312-1-110 320 30 m.K KM 0
21 12 1877 Rzyszczów Wiktor Malinowski 4 msc Litwiniki s. Wiktora i Adeli z Iwanowskich 312-1-110 321 37 m.K KM
1 12 1878 Horochów Paschalisa Celina Janiszewska 14 Horochów c. chłopów Kajetana i Brygidy z Iwanowskich 114 88 56 0
25 3 1879 Torczyn Róża Iwanow 50 Usicze z Wirtchowskich, wdowa, z 1-go małżeństwa syn Julian żonaty 665 49 7 0
1 9 1880 Krzemieniec Apolonia Iwanowa 62 Krzemieniec wdowa 1-74 43V 56 T
8 1 1889 Krzemieniec Anna Łaszkiewicz 72 Krzemieniec z d. Iwanowska, wdowa po płk. Tymoteuszu, syn Mikołaj, córki Maria Tońkowska, Waleria Wolańska, Katarzyna Sakowicz 01-81B 36V 1 T
28 2 1890 Kowel Zofia Strumiłło 6 Kowel szl. Bronisława Rocha i Idalii Marii z Dziwanowskich 291 81 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0043.htm
14 12 1890 Kuniów Anna Iwanowska 72 Martyń z Baszyńskich, wdowa 178-3-86 355V 56 Ż DM
2 11 1891 Krzemieniec Józef Jaszczuk-Iwanow 80 Lisznia em. żołnierz, wdowiec 0.1-81G 43R 44 T
13 1 1901 Krzemieniec Walerntyna Cichocka 46 Bereżce z Iwanowskich, szlachcianka 42 R 7 0
19 11 1903 Radziwiłłów Maria Iwanowa 40 Radziwiłłów z Bednarskich, m±ż Marek, syn Prokofij, córki Maria, Charytyna, Natalia, Daria i Katarzyna 127 V 26 0
13 7 1903 Horochów Anna Tomaszewska 7/12 Tarnawka córka Konstancji Iwanownej, niezamężnej 961 51 31 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0042.htm
30 4 1908 Horochów Brigida Janiszewska 82 Horochów Iwanowska, wdowa, dzieci:Władysław, Julian, Henryk, Tekla 994 51 31 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0056.htm
19 6 1914 Tbilisi Ruben Iwanow 13/12 Tbilisi s. perskiego poddanego Łazarza 190 42 Tb
26 10 1914 Tbilisi Maria Iwanowa 75 Tbilisi c. Stanisława, wdowa po kolegialnym rejestratorze 198 84 Tb
30 7 1915 Tbilisi Aleksander Pasierbski 81 Tbilisi s. Franciszka, em. radca stanu, żona Katarzyna l. 61 z d. Iwanow c. Gabriela, syn Sergiej l. 23,, córki Katarzyna l. 32 i Halina l. 28 217 77
1 3 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Benigna Krzyżewska 78 Kijów z domu Niedzielska, wdowa po Józefie Iwanowiczu, syn Ludwik, ojciec: Feliks 312/1/129 133R 52 m.K. JM1
16 4 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Jan Trzciński 48 Kijów m±ż Darii Iwanowny Prijmo, ojciec: Władysław 312/1/129 140V 99 m.K. JM1
24 6 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Bronisława Podgorska 80 Kijów z domu Maszewska, wdowa po Wiktorze Iwanowiczu, dzieci: Leon Marcin Jan, Jordan Konstanty i Joanna Maria, ojciec: Marcin 312/1/129 151V 164 m.K. JM1
7 8 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Aleksander Antoni Tustanowski 58 Kijów m±ż Zofii Iwanowny Sosnowskiej, synowie: Henryk, Zygmunt i Aleksander, ojciec: Romuald 312/1/129 159R 213 m.K. JM1
28 8 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Helena Polańska 54 Kijów z domu ¦widerska, żona Albina Józefa Iwanowicza, syn Jan-Leonard, ojciec: Jan 312/1/129 161R 228 m.K. JM1
16 9 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Matylda Zofia Wolman 63 Kijów z domu Popowist, wdowa po Jakubie Iwanowiczu, synowie: Włodzimierz, Stanosław i Aleksander, ojciec: Mikołaj 312/1/129 163V 247 m.K. JM1
30 9 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Kamila Kosińska 68 Kijów z domu Długoborska, wdowa po Kazimierzu Iwanowiczu, ojciec: Michał 312/1/129 166V 268 m.K. JM1
24 11 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Zofia Gronczewska 48 Kijów z domu Ostrowska, żona Marcela Iwanowicza, córka Janina, ojciec: Józef 312/1/129 177V 353 m.K. JM1
8 12 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Emilia Maria Paszkiewicz 68 Kijów z domu Kotkowska, wdowa po Ludwiku Iwanowiczu, dzieci: Gustaw, Ludwik, Stanisław, Jan, Zenon, Kazimiera, Aniela, Helena, Maria, Józefa, Teresa i Bronisława, ojciec: Marceli 312/1/129 179R 367 m.K. JM1
10 12 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Maksymilian Ludwik Kowalewski 75 Kijów m±ż Anastazji Iwanowny, dzieci: Aleksander, Tamara i Nadieżda, ojciec: Michał 312/1/129 179V 370 m.K. JM1
31 12 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Franciszek Krauze 64 Kijów m±ż Katarzyny Iwanowny Fiszer, dzieci: Michał, Anna i Józefa, ojciec: Jan 312/1/129 183V 401 m.K. JM1
16 10 1933 Ostróg Franciszka Nowosielska Stójło ur. 3.03.1853, zd. Iwanowska, córka Wincentego i Anny 654-1-183 84R 41 R Mg
24 8 1934 Szumbar Konstanty Franciszek Kutak 1 Sienkiewicze s. Franciszka i Reginy z Iwanowowych 8 V 8 0
27 7 1936 Ostróg Józef Mossor Stupno ur. 5.03.1894, syn Wojciecha i Małgorzaty z Iwanowiczów, ur. Miechów, rolnik, były szeregowiec 1 p.p. Legionów, 1 Brygady, żona Stanisława zd. Szostkiewicz 654-1-183 100R 33 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
2 6 1645 Kołki Paweł Baczyński Haraimówka Jakub Anna Iwanowska Łukasz Szaszkiewicz, Anna Michałowska 831 71 22 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0073.htm
8 5 1708 Czartorysk Stanisław Walkowski Nowosiółki Walenty Katarzyna Samuel Daniłowicz, Wowdia Iwanowa obrz. greckiego 297-1-185 14V-15R Ł
22 5 1739 Szumsk Konstancja Helena Wilczyńska Józef Konstancja Michał Podhorski, Marianna Iwanowska 297-1-180 3V Ł RK 7
12 3 1744 Czartorysk Grzegorz Józef Jarosczyk Rudka Bazyli Marianna Antoni Gulgoski, Antonina Bilińska panna, Grzegorz Mroczko, Chima Iwanowa 297-1-185 55V Ł
25 3 1757 Czartorysk Jakub Alojzy Iwanowski Czartorysk Józef Róża Jakub Berkent, Marianna Luwarowa 297-1-185 71V Ł 9265 DW
27 5 1764 Czartorysk Katarzyna Żołędziowska Majdan O¶nicki Jan Anna Wojciech Homicz, Zofia Iwanowska 297-1-185 82V Ł 9286 DW
6 10 1765 Szumsk Brunon Tadeusz Pophorski Podhorski Sosnowka Dominik Kunegunda Gizycka Giżycka Anna Iwanowa, Jan Iwaskiewicz 297-1-180 127V Ł 4487 RK
4 8 1766 Czartorysk Dominik Iwanowski Majdan O¶nicki Mikołaj Jadwiga Mikołaj ...skowski, Anna Żołędziowska 297-1-185 87V Ł DW 929 0
10 2 1778 Torczyn Piotr Jaroszewicz Torczyn Andrzej Helena Iwanowska Jan Markiewicz, Martianna Dubiecka - panna 2a 3 Ł EH
19 11 1778 Szumsk Elżbieta Buszynska Burzyńska Potutorów Kazimierz Anastazja Joachim Kucharczuk, Anastazja Iwanowna 297-1-181 31V Ł 32 RK
4 4 1780 Torczyn Anna Semenczuk Torczyn Jan Marianna Jan Kurczuk, Martianna Bałwanowiczowa, Jerzy Semenczuk, Regina Iwanowa 9, 9a 11 Ł EH
7 11 1782 Szumsk Marianna Elżbieta Pasiecznik Bryków Józef Franciszka Stanisław Podgurski, Marianna Iwanowna, Jakub Kryz, Zofia Piteszycha 297-1-181 58V Ł 59 RK
1 9 1783 Torczyn Jan Malinowski Ulaniki Adam Anna Ostrowska Mateusz Witwiński, Aleksandra Iwanowska 17 11 Ł EH
12 10 1783 Torczyn Teresa Stolarska Ulaniki Maciej/ Mateusz (Mathia) Marcianna Suchodolska chrz.: 14.10; Marek Iwanowski, Marianna Hryczowa 18, 18a b/n Ł EH
2 4 1794 Białogródka Marcin Franciszek Iwanowski par. Białogródka Józef Katarzyna Chilecka Antoni Łapiński i Anna Wierzbicka panna /wpis z nakazu Diecezji Łuckiej nr 484, 14.11.1858/ 178-3-74 239V-240R 106 Ż DM 0
9 9 1799 Szumbar Mikołaj Iwanow Szumbar NN Anastazja Ł 4 R 0
7 10 1802 Ostróg Urszula Za...ka Mosty Józef Barbara Michał Szafranski, Barbara Iwanowa 297-1-136 25 Ł SK
6 12 1802 Ostróg Mikołaj Iwanowski Nowomalin Jan Marianna Andrzej Grzegorzewski, Prakseda Pietruszewska 297-1-136 34 Ł CK
19 8 1804 Ostróg Klara Iwanowska Milatyn Wincenty Regina Mateusz Duszyński, Katarzyna Duszyńska 297-1-136 45 Ł SK
30 11 1806 Ostróg Barbara Iwanowska Maryanówka Konstanty Tekla Kędzierska Stanisław Duszyński, Katarzyna Duszyńska 297-1-136 61 Ł 1090 SK
2 2 1807 Ostróg Ignacy Iwanowski Milatyn Wincenty Regina Mateusz Duszyński, Katarzyna Duszyńska 297-1-136 62 Ł SK
24 2 1808 Ostróg Mateusz Iwanowski Chorów Jan Marianna ? Adamowicz, Teodora 297-1-136 72 Ł 1109 SK
22 3 1808 Ostróg Józef Szurepur Nowomalin Jakub Teofila Antoni Kowalewski, Pelagia Iwanowa 297-1-136 74 Ł 1112 SK
30 4 1808 Ostróg Piotr NN Michałkowce NN Apolonia Iwanowa Antoni NiedĽwiecki, Hapka Kowalicha 297-1-136 75 Ł 1115 SK
21 6 1809 Ostróg Alojzy Iwanowski Tesow Konstanty Tekla Kędzierska Karol Bogdaszewski, Wiktoria Gorlińska 297-1-136 100 Ł 1148 SK
21 10 1809 Ostróg Piotr Borkowski Luczyn Filip Katarzyna Jan Tokarski, Domicela Iwanowa 297-1-136 106 Ł 1157 SK
23 12 1809 Ostróg Tomasz Lasota Tesow NN Franciszka Lasotówna Piotr Kosecki, Tekla Iwanowska 297-1-136 110 Ł 1162 SK
15 4 1810 Ostróg Wojciech Leon Józef Goltz Buszcza NN Ludwika Sergiusz Iwanowicz, Rozalia Jaworska 297-1-136 118 Ł SK
11 7 1810 Ostróg Jan Iwanicki Międzyrzecz Tomasz Katarzyna Grzegorz Roynowski, Paraskewia Iwanowna 297-1-136 124 Ł SK
20 7 1810 Ostróg Anna Iwanicka Malinówka Kacper Marianna Konstanty Iwanowski, Rozalia Brzezińska 297-1-136 125 Ł SK
1 12 1810 Ostróg Andrzej Nawrocki Maryanówka Ignacy Wiktoria Piotr Jackiewicz, Regina Iwanowska 297-1-136 137 Ł SK
24 10 1811 Ostróg Urszula Krzyżanowska Maryanówka Wojciech Helena Konstanty Iwanowski, Anastazja Czerwińska panna 297-1-136 166 Ł 881 SK
1 1 1812 Ostróg Bazyli Nowicki Załubówka Jan Anna Borska dopełnienie 7.04.1828, Kacper Iwanowski, Justyna Ryszkowicz ż. Bazylego 171-1-1 8R 45 R Mg
25 3 1812 Ostróg Marianna Marcinkowska Nowomalin Mikołaj Marianna Smolińska Bazyli Iwanowicz, Kasylda Sosnowska 297-1-136 176 Ł 891 SK
11 5 1813 Ostróg Domicela Iwanowska Marianówka Konstanty Tekla Kędzierska Józef Budziński, Teresa Paradowska, Michał Paradowski, Marianna Czerwińska 297-1-136 195 Ł 913 SK
12 2 1814 Ostróg Wincenty Iwanowski Nowomalin Jan Marianna Józef Zaran, Marianna Marcinkowska 297-1-136 203 Ł SK
4 3 1815 Ostróg Kunegunda Kosecka Marianówka Piotr Brygida Konstanty Iwanowski, Regina Iwanowska 297-1-136 227 Ł 947 SK
18 3 1815 Ostróg Aleksander Iwanowski Marianówka Konstanty Tekla Kędzierska Michał Krzyżanowski, Teresa Poradowska 297-1-136 228 Ł 948 SK
23 5 1815 Ostróg Antoni Dominik Iwanowski Nowomalin Jakub Elżbieta Smolińska Karol Włodzianowski, Angela Fedorowiczowa 297-1-136 231 Ł SK
26 12 1815 Ostróg Marianna Popławska Nowomalin Józef Helena Franciszek Komisarski, Elżbieta Iwanowska 297-1-136 240 Ł 963 SK
20 1 1816 Ostróg Agnieszka Zaraczowska ? Nowomalin Józef Marianna Mateusz Smoliński, Elżbieta Iwanowska 297-1-136 242 Ł CK
11 4 1816 Ostróg Leon Iwanowski Nowomalin Kacper Teresa Kutyłowska Franciszek Gołębiowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 247 Ł CK
10 4 1816 Ostróg Leon Aratajewicz Milatyn Kacper Marianna Antoni Czukowski, Krystyna Iwanowska 297-1-136 249 Ł SK
21 5 1816 Ostróg Agnieszka Zaran Nowomalin Józef Marianna Jan Tokarski, Elżbieta Iwanowska 297-1-136 251 Ł SK
9 2 1817 Ostróg Walenty Iwanowski Marianówka Konstanty Tekla Stanisław Budzyński, Teresa Poradowska 297-1-136 267 Ł 994 SK
11 11 1817 Ostróg Anastazja Iwanowski Nowomalin Jakub Elżbieta Smolińska Hiacynt Szymanowski, Marianna Baranowska 297-1-136 277 Ł 1007 SK
6 4 1819 Torczyn Katarzyna Jasieńska Budki Podberezkie Jan Marianna Berlinska chrzest 27.04.1819; Andrzej Iwanowski, Katarzyna Czyżewska, asysta: Jan Szulakow 48a b/nr EH
16 3 1823 Białogródka Karolina Iwanowska Polachowa Franciszek Katarzyna Malczewska dopł.chrz.3.04.1827, Franciszek Grabowski i Marianna Żeromska ż. Władysława, as. Maciej Gurowski i Lucyna Łabudzińska ż. Piotra 178-03-93 56V 26 Ż DM
0 1826 Kuniów Piotr Janc Martyń Tabis Katarzyna Iwanowska urodzony jesieni± (dopełnienie chrztu 1830 r.) 171-1-3 64 V 18 R
25 9 1827 Jałowicze Justyna B±kowska Pułhanów Jan Helena Szymańska Jan Mielników, Prakseda Iwanow 813 294 - 295 a 9 138 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0269.htm
16 10 1827 Łuck Władysław Mieczysław Podhorodeński Władysław Bogdan Zuzanna Benigna Iwanowska Dopełnienie: Jan Kanty Bożydar Podhorodeński, Joanna z Podhorodeńskich Nowowie 368 146 67 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0074.htm
18 10 1827 Kołki Florentyn Iwanowski Żydyczyn Telesfor Julianna Baczewska Sierociński Bazylian, Barbara Rakuzowa; as: Jan Eysmont, Helena Makarewicz, Anie 826 95-96a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0096.htm
20 8 1827 Targowica Ignacy Walczak Targowica Maciej Marianna Iwanowska Józef Łuków, Pałaszka Homyczka wdowa 813 289 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0264.htm
4 2 1827 Krzemieniec Katarzyna Iwanów Krzemieniec Bazyli Rozalia c. pułkowego sołdata, chrz.4.02, sołdat Prokop Kołomyiec i Anastazja żona sław. Grzegorz 01-3 4R 23 T 504 DM
16 3 1827 Kazimierka Aleksander Iwanowski Pieczałówka Szymon Anatolia 30.04.1828, dopeł. chrztu, asys. W. Jakub Pocijewski, W. Antonina Kurdwanowska, W. Stan 171-1-1 225R 12 R 7117 Mg
16 12 1827 Horodyszcze Wincenty Majewski Berezna Tatarska Dominik Marianna Mielniczuk, Marta Iwanowicz 178-3-93 82 53 Ż MO 161
12 7 1827 Kijów Ksawery Rosenberg Warszawa, par. dominikanów NMP Maksymilian Marcjanna Wiesiołowska Jw. Gracjan Lenkiewicz, Kamerher Dworu Jego Imperatorskiej Mo¶ci, Marszałek Wołyński, Guberski i Kawaler, JW. Karolina Iwanowska, panna, chrz. 1.12.1835 178-51-372 34V 48 Ż BS, EH 71
4 1 1828 Targowica Ignacy Lubrzycki Bokujma Wincenty Julianna Gabriel Iwanow, Katarzyna Jaroszczyńska panna 814 276 R 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0279.htm
6 1 1828 Wiszenki Julian Wachowski Wiszenki Jakub Tekla Karpińska Maciej Terlecki, Aniela Korzeniowska; As: Józef Olechnowicz, Magdalena Iwanowska 814 78 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0082.htm
6 1 1828 Krzemieniec Kasper Białokryński Krzemieniec IN Agnieszka s. z nieprawego łoża, Marcin Iwanowicz i Anna Polanowska wdowa 01-3 29V-30R 13 T 530 DM
28 9 1828 Krzemieniec Antoni Zalewski Krzemieniec IN Anna s. z nieprawego łoża, Jan Iwanów i Antonina Zawadzka panna 01-3 65V 199 T 566 DM
7 4 1828 Kuniów Wojciech Ostaszewski Radohoszcz Jan Grabowska ch. 8.04.1828, Ur. Antoni Iwanowski, Ur. Józefa Kozicka wdowa, asyst. Ur. Adolf Kozicki, Ur. Anna Iw 171-1-1 59V-60V 26 R Mg
24 1 1828 DeraĽne Julianna Sulikowska Lipne Franciszek Rozalia Biernacka ch.25.01.1828, W. Józef Łodzia Iwanowski, W. Balbina Piotrowska, asyst. Aleksander Carwin, W. Petr 171-1-1 197R 3 R Mg
1 1 1828 Białogródka Jan Ewangelista Franciszek Salezy Iwanowski Białogródka Franciszek Katarzyna Maliszewska Piotr Żeromski - Kapitan WP i Dorota Białokur ż. Jana 178-03-94 64R 1 Ż DM
23 4 1829 Włodzimierz Franciszka Aniela Iwanów Ochnówka Bazyli s. Jakuba Katarzyna Załuska dopełnienie 858 19 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0011.htm
1 4 1829 Kołki Aleksander Jan Jaworski Matwiejki Stanisław Barbara Dubicka As: NN Eysmont, ż. Telesfora Iwanowskiego; dop.ch: 31.10.1837. 823 80a 40 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0085.htm
10 1 1829 Łuck Marianna Józefowa Łuck NN Domicela Józefowa wdowa Iwan Iwanowicz żołnierz, Marianna Krzyżanowska panna 368 73 5 815 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0037.htm
0 1829 Kuniów Karol Janc Martyń Tabis Katarzyna Iwanowska urodzony latem (dopełnienie chrztu 1830 r,) 171-1-3 64 V 19 R
9 5 1829 Włodzimierz Marianna Iwanowa Fedorowiec NN Zofia 844 16 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0011.htm
19 8 1829 Luboml Wojciech Kamiński Luboml Piotr Teresa Popławska Jan Iwanow, Anna Klimowicz ż. Teodora 844 543 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0296.htm
28 7 1829 Krzemieniec Anna Iwanowicz Krzemieniec Iwan Zofia Stefan Roussel i Rozalia Wołoszańska panna 01-3 97R 117 T 597 DM
7 10 1829 Krzemieniec Franciszek Iwanow Krzemieniec IN Anna Maciej Miropolski i Marianna Baszkowska 01-3 103V 163 T 605 DM
28 10 1829 Krzemieniec Barbara Gudzowska Krzemieniec Jan Anna Maiewska Justyn Iwanów i Ksawera Gołębiowska 01-3 105R 174 T 606 DM
16 4 1829 Ostróg Antoni Dubiński Miedzyrzecz Jan Marianna Iszczyk Ignacy Iwanowski, Apolonia żona Bazylego 171-1-2 7R 47 R MZ 718
18 5 1829 Białogródka Mamert Iwanowski Dworzec Franciszek Julianna Ułłowicz Piotr Łabudziński- Ekonom i Anna Okuńska ż. Józefa 178-03-95 70R 53 Ż DM
4 5 1829 Kulczyny Florian Latyński Wolica Tatarska Wincenty Tekla Gorecka chrzest: 1829.05.05, Ur. Jakub Latyński, Ur. Domicella Iwanowska, ż. Jana 178-03-95 348R 39 Ż Mg 0
14 5 1830 Krzemieniec Jan Jaworowski Krzemieniec IN Józefa Augustyn Iwanów i Agnieszka Poczaszyńska 01-3 124R 75 T 625 DM
11 7 1830 Krzemieniec Marianna Ulanicka Krzemieniec Stanisław Pałaszka pr. Antoni Sędzicki i Pałaszka Iwanowa 01-3 131V 125 T 633 DM
15 1 1830 Ostróg Agnieszka Iwanowska Nowomalin Jakub Elżbieta Smoleńska Jan Kowalski, Zofia Przewłocka, ass. Tomasz Iwanowski, Anna Krzywińska 171-1-3 1V 5 R MZ
25 7 1830 Ostróg Józefa Karzuńska Milatyń Józef Anna Iwanowska Wojciech Wróblewski, Justyna Ryszkiewicz żona Bazylego 171-1-3 8V 59 R MZ
6 12 1830 Ostróg Mikołaj Iwanowski Hrozów Stefan Marianna Konrad Baczanowski, Anna Turkiewicz żona Teodora 171-1-3 15R 116 R MZ
15 9 1830 Lachowce Zenon Franciszek s. Józefy Lachowce IN Józefa ukryte Konstanty Iwanowski i Marianna Pawlicka ż. Kajetana 171-1-3 104R 59 R DM
8 6 1831 Hołoby Alojzy Micielski Drozdnie Dionizy Józefa Iwanowska Franciszek Kałusowski Asses. Powiatu Kowels., Zenobia z Dubieckich Ruczynska, Jó 846 226R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0219.htm
29 6 1831 Kołki Piotr Paweł Jaworski Matwiejki Stanisław Barbara Dubicka Jan Eysmont, ż. Telesfora Iwanowskiego; dop. ch: 31.10.1837. 823 80a 41 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0085.htm
19 9 1831 Łuck January Maurycy Krzyżanowski Łuck Teodor Agnieszka Oklejewska Jan Turewicz profesor, Julianna Iwanowska 368 125 44 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0063.htm
19 12 1831 Łuck Anastazja Hnatiuk Harażdża Dymitr Marianna Samuel Stepanów Mużyczuk, Marianna Iwanowa Panasiuk 368 129 63 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0065.htm
26 9 1831 Ptycza Józefat Borowski Wielkie Zahorce Marcin Marianna Iwanówna Iwan Kiędys, Barbara Adamowa żona 817 235R 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0239.htm
11 1 1831 Luboml Antoni Fujarski Zapole Marcin Marianna Piotrowska Aleksander Iwanowicz, Anna Lilikiewicz ż. Jana 846 301V 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0296.htm
1 2 1831 Krzemieniec Antoni Szymański Krzemieniec IN Marianna Lawrenty Iwanow i szl. Lucyna Wróblewska 01-3 149V 29 T 652 DM
20 2 1831 Krzemieniec Jan Martyniuk Krzemieniec IN Anna s. z nieprawego łoża, Grzegorz Iwanowski i Marianna Szymańska panna 01-3 151R 37 T 653 DM
14 4 1831 Ostróg Fortunat Walerian Boguszewski Tesów Piotr Urszula Charzewska Aleksander Wardyński, Julianna Iwanowska, Grzegorz Karasiewicz, Zuzanna WoĽnicka 1-171-4 6R 39 R MZ 778
8 9 1831 Ostróg Marianna Dobrańska Nowomalin Tomasz Marianna Oberwicz Walenty Teodor Iwanow, Tekla Przewłocka 1-171-4 10V 73 R MZ 779
21 12 1831 Ostróg Anna Kamińska Milatyń Józef Anna Iwanowska Franciszek Juszyński, Teresa Paradenko 1-171-4 13R 99 R MZ
8 1 1831 Białogródka Seweryn Iwanowski Dworzec Franciszek Julianna Ułłowicz Wlm Kazimierz Ceceniowski-Pods±dek Pow. Zasławskiego i Konstancja Morawiec wdowa 178-3-97 71V 6 Ż DM
26 11 1831 Horyńgród Grzegorz Zacierach Mikulin Tomasz Anna ch.26.11.1831, Choma Iwanów Owsiejuk, Joanna córka Agnieszki 171-1-4 168R 10 R Mg
4 6 1831 Kijów Emilia Rosenberg Odessa Maksymilian Marcjanna Wiesiołowska Józef Cieszkowski, JW. Hrabina Paulina, c. JW. Hrabiego Leona Podoskiego, Piotra Iwanowskiego rozwiedziona małżonka, chrz. 1.12.1835 178-51-372 34V 49 Ż BS 71
8 10 1831 Kulczyny Mateusz Szyniawski (Szymański ?) Wolica Tatarska Adam Marianna Ostrowska chrzest: 1831.10.08, Ur. Wincenty Łatyński, prac. Domicella Iwanowa, ass. Ur. Paweł Gołaszewski, Tekla Łatyńska, w tre¶ci nazwisko: Szyniawski, na paginie: Szymański 178-03-97 385R 68 Ż Mg
25 8 1832 Ołyka Zofia Iwanow Ołyka Nikiej Marianna Zenowicz 818 270 50 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0277.htm
13 5 1832 Kołki Heliodor Achilleusz Nereusz WołodĽko Kołki Kajetan Zuzanna Czapska Józef Koprowski, Marianna Lipska - ż. Nikodema; as: Aleksy Iwanow, Anna WołodĽko 818 50 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0056.htm
4 7 1832 Łuck Marianna Zacharczuk Sapohów Cyprian Rozalia Ignacy Iwanow Pupczuk, Barbara Mał... wdowa 368 140 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0071.htm
15 12 1832 Hołoby Alojzy Antoni Mycielski Drozdnie Dionizy Józefa Iwanowska Jan Jajkowski Cze¶nik, Józefa Hulewicz Porucznikowa Wojsk Ros., Joachim Hulewicz 849 187V/341 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0186.htm
6 1 1832 Białogródka Anna Mysłowska Białogródka IN Marianna Wawrzyniec Iwanów i Magdalena Mielnikowa ż. Kazimierza 178-03-98 37V 8 Ż DM
7 2 1832 Białogródka Romuald Wincenty Lübek Białogródka Antoni Anna Kobylińska WJ Tychon Iwanowicz Protopopów- Rotmistrz Smolińskiego Pułku Ułan. I Anna Zastryc ż. Tomasza, as. Marcin Szadkowski i Magdalena Zielińska z Taborowskich ż. Marcina, Franciszek ¦wirczyński i Anna Okuńska ż. Józefa 178-03-98 38V 16 Ż DM
19 6 1832 Białogródka Paulina Murawiec Dworzec Raandolf Ludwika Kobylańska Tomasz Zastyrc-Konsyliarz i Julianna Iwanowska ż. Franciszka 178-03-98 44V 63 Ż DM
8 10 1833 Sokul Brygida Iwanowska Sokul Magdalena Karpinska Szymon Morozewicz, Marcela Mirozynkowa Daniela małżonka 819 42R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0043.htm
31 7 1833 Kołki Ignacy Franciszek Jaworski Matwiejki Stanisław Barbara Dubicka Jan Eysmont, ż. Telesfora Iwanowskiego; dop. ch: 31.10.1837. 823 80a 42 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0085.htm
26 3 1833 Ptycza Aleksander Jańkowski Rosowiczów Jan Ksawera Jan Iwanow, Antonina Popławska, Jędrzej Broński, Anna Suchodolska, Hasym Niczepo 819 258V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0268.htm
17 5 1833 Luboml Gustaw Fedorowicz Zapole Marcin Marianna Piotrowska Aleksander Iwanowicz, Anna Lelikiewicz ż. Jana 848 501 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0287.htm
3 10 1833 Białogródka Teresa Ewa Iwanowska Krzyworudka Franciszek Julia Ułłowicz Randolf Murawiec i Anna z Ekslerów Okońska ż. Józefa 178-03-99 51V 88 Ż DM
13 1 1834 Ostróg (Międzyrzecz) Feliks Krzemiński Nowomalin Michał Prakseda Iwanowska Jan Krzemiński, Teodora Taradajko ż. Macieja 6 O
7 4 1834 Turzysk Ludwika Sztelmachowicz Bobły Adam Agata Iwanowska 709 74 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0038.htm
1 3 1834 Młynów Helena Iwanowicz Podhajce Harasym Marianna Iwan Chomicki, Domicella Iwanowa 821 177V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0180.htm
18 5 1834 Białogródka Olimpia Julianna Głowacka Białogródka Mikołaj Apolonia Wolska Seweryn Wilczyński i Julianna z Ułowiczów Iwanowska ż. Franciszka 178-03-100 79R 42 Ż DM
4 8 1835 Wiszenki Magdalena Katarzyna Iwanowska par. Łuck Telesfor Juliana Baczewska Józef Malecki, Katarzyna Wesołogow - wdowa; as: Józef Paiewski, Katarzyna Wesoło 821 52a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0053.htm
18 11 1835 Łuck Salomea Marianna Jurkowska Łuck Mateusz Marianna Nestor Iwanów, Barbara Jasińkiewicz wdowa 373 40 79 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0021.htm
13 8 1835 Młynów Anna Kaczynska Murawica Kazimierz Julianna Konstanty Gilewicz, Bazylina Iwanowa 821 181R 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0183.htm
6 9 1835 Luboml Józefa Fiedorowicz Zapole Marcin Marianna Piotrowska Aleksander Iwanowicz, Rozalia Zalewska ż. Grzegorza 850 379 63 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0201.htm
17 5 1835 Lachowce Józefa Zbrożek Unijów Konstanty Petronela Kowalewska Antoni Iwanowski i Elżbieta Komarnicka ż. Józefa 171-1-8 110R 20 R DM
21 8 1835 Kijów Władysław Rosenberg Kijów Maksymilian Marcjanna Wiesiołowska Jw. Gracjan Lenkiewicz, Kamerher Dworu Jego Imperatorskiej Mo¶ci, Marszałek Wołyński, Guberski i Kawaler, JW. Karolina Iwanowska, panna, chrz. 1.12.1835 178-51-372 35R 51 Ż BS 72
5 9 1835 Bazalia Tomasz Synczuk Popowce Tomasz Zofia Kajetan Wasylów i Ksenia Michałków, Teodor Iwanów i Marianna Mykita 178-03-101 237V 81 Ż DM
21 3 1836 Wiszenki Józef Wolczyński Topulno NN Elżbieta Wolczyńska Franciszek Zukowski, Józefa Iwanowa; ch: 23.03. 822 44a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0045.htm
26 1 1836 Ptycza Baltazara Sawicka Redkoduby Józef Anna Leszczynska Hipolit Wyszynski, Marianna Iwanowa, Mikołaj Bojalski, Mariian Bielińska 822 221V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0231.htm
20 2 1836 Krzemieniec Julianna Uzarska Krzemieniec Grzegorz Antonina Narcyz Staszyński i Marianna Iwanowska 01-10 4V 16 T 41 DM
13 4 1836 Krzemieniec Julian Wilczyński Krzemieniec IN Marianna Grzegorz Iwanowski i Marianna Suczowa 01-10 8V 32 T 45 DM
17 11 1836 Krzemieniec Cycylia Kozłowska Krzemieniec Augustyn Agnieszka Rutkowska Grzegorz Iwanowski i Marianna Rudiakiewicz 01-10 28V 111 T 72 DM
6 4 1836 Krzemieniec Julia Ciechocka Krzemieniec Ludwik Tekla Pohońska Grzegorz Iwanowski i Agnieszka Gruszecka 01-11 6R 22 T 142 DM
15 6 1836 Białogródka Zygmunt Modest Iwanowski Suchorzyńce Franciszek Julia Zułowicz [Ułłowicz] Wlm Stefan Iwanow Kapitan i Anna Zastyrc ż. Tomasza 178-03-106 120V 54 Ż DM
13 11 1836 Białogródka Celestyna Radzimińska Tarnawka Jan Antonina Forestyer Roman Kardasiewicz i Julia Iwanowska 178-03-106 126R 95 Ż DM
23 5 1836 Lachowce Honorata Bagińska Lachowce IN Anna Aleksander Iwanowski i Zofia Nowakowska panna 171-1-9 103R 38 R DM
17 12 1836 Lachowce Marianna Kowal Okniny Łukasz Antonina Le¶ko .... i Tekla Iwanowa 171-1-9 107V 73 R DM
9 4 1836 Bazalia Wincenty Tereryusz Bartków Żerebki Wielkie Kazimierz Apolonia Iwanów Kasper Kurka i Marianna Astanasowa 178-03-106 264V 30 Ż DM
31 5 1836 Bazalia Antoni Szymków Popowce Eliasz Petronela Iwanów Marcin Misiac i Helena Demczuk 178-03-106 266R 47 Ż DM
31 10 1836 Bazalia Angiela Iwanowska Zozulińce Wielkie Józef Aleksandra Bujalska Kasper Nowakowski i Marianna Witwicka, Leon ¦więtochowski i Marianna Rudnicka 178-03-106 270V 101 Ż DM
12 7 1837 Koniuchy Jan Gwalbert Kuraszewicz Szelwów Grzegorz Marianna Iwanowska Jan Popławski, magdalena Żmudzka 852 243 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0126.htm
11 12 1837 Sokul Dionizy Iwanowski Sokul NN Magdalena Karpińska Szymon Ł±czyński, Apolonia Chodzińska panna 823 56V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0061.htm
17 2 1837 Krzemieniec Konstanty Borek Bereżce Andrzej Marianna Styczkowska Grzegorz Iwanowski i Seweryna Masłowska 01-11 8V 32 T 145 DM
7 8 1837 Krzemieniec Marianna Rosyter Krzemieniec Kajetan Antonina Stachurska Grzegorz Iwanowski i Daria Dymitrowa 01-11 17R 75 T 154 DM
16 12 1837 Krzemieniec Leonard Piotrowski Krzemieniec Wojciech Aniela Wróblewska Mikołaj Kaliński i Marianna Iwanowska 01-11 26R 119 T 164 DM
24 3 1837 Szumsk Władysław Lewandowski Iserna Michał Franciszka Trzelecka Ignacy Werla, Rozalia W±sowicz ż. Jana, Łukasz Mrozowski, Marianna Iwanowska 245-1-11 477R 39 R RK
1 7 1837 Krzywin Józefa Kalasanta Kamińska Ułaszanówka Józef Anna Iwanowska ch.4.07.1837, Ur. Franciszek Linden, Ur. Tekla Matuszewska ż. Stanisława, asys. Ur. Stanisław Matuszewski, Ur. Joanna Linden ż. Franciszka 171-1-10 63R 14 R Mg
7 4 1837 Ostróg Józef Staszkiewicz Tessów Filip Anastazja Bartnowska Feliks Chrurzewski i Marianna Iwanowska 171-1-10 8R 42 R DM
27 8 1837 Ostróg Ludwika Kra¶nicka Ostróg Wincenty Apolonia Nowakowska Szymon Tuczapski-Tytularny Sowietnik i Barbara Iwanówna panna 171-1-10 15R 84 R DM
28 1 1837 Białogródka Karol Winiarski Chrystówka Jan Emilia Iwanow Gabriel Wolański i Apolonia Czarnecka panna 178-03-108 146V 20 Ż DM
9 2 1837 Białogródka Konstanty Murawiec Dworzec Ranulf Ludwika Kobylańska Stefan Iwanow-assesor Zasławski i Karolina Strojnowska ż. Jana 178-03-108 147V 28 Ż DM
29 5 1837 Białogródka Marianna Mazurczuk Białogródka Jan Marta Iwanow Wasyl Matio i Krystyna Matio ż. Jakuba 178-03-108 151V 63 Ż DM
18 1 1838 Krzemieniec Antoni Kozłowski Krzemieniec Augustyn Agnieszka Rutkowska ur. Grzegorz Iwanowski i sł. Aniela Grudzińska 01-12 1V 4 T 212 DM
29 3 1838 Krzemieniec Izabela Kozłowska Krzemieniec Piotr Julia Wiczyńska ur. Grzegorz Iwanowski i ur. Konstancja Wróblewska 01-12 10V 41 T 223 DM
9 8 1838 Krzemieniec Wawrzynic Benedykt Hussarski Krzemieniec Grzegorz Antonina ur. Antoni Slewicki i ur. Marianna Iwanowska 01-12 17R 77 T 230 DM
13 9 1838 Białogródka Marianna Iwanowska Suchorzyńce Franciszek Julianna Ułowicz Ludwik Szatkowski i Anna Zastyrc ż. Tomasza 178-3-110 144R 105 Ż DM
16 10 1838 Białogródka Katarzyna Kobylańska Piłki Feliks Ludwika Chodecka Maksym Danilczuk i Prakseda Iwanów ż. Jana 178-3-110 145R 114 Ż DM
22 1 1839 Kołki Aleksander Kalinowski Sitnica Franciszek Elena Kozłowska Jakub Sienkiewicz, Józefa Iwanowska - z. Aleksandra; as: Łukasz Hulkiewicz, Mari 825 67a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0069.htm
21 10 1839 Kołki Jelicyna Urszula Horodecka Matwiejki NN Brygida Horodecka Stanisław Jaworski, Krystyna Iwanowska - "p"; ch: 29.11. 825 72 44 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0074.htm
23 2 1840 Annopol Feliks Klej Annopol Antoni Aleksandra Iwanow 880 88 V 13
6 3 1840 Ostróg Marianna Iwanowska Bielmaż NN Domicella 880 3 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0005.htm
10 3 1840 Kołki Apolonia Józefa Krauze Czornyż Adam Salomea Niwińska Antoni Pr±czkowski, Julianna Iwanowska - ż. Telesfora; as: Telesfor Iwanowski, E 826 94a-94 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0095.htm
10 3 1840 Włodzimierzec Antoni Iwanowski Włodzimierzec NN Marianna Dworzecka 826 102V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0104.htm
13 7 1840 Nowogród Wołyński Maryanna Iwanowska Niepoznanicze Klemens Tekla Paszkowska Mikołaj Paszkowski, Marianna ż. Grzegorza 871 37 142 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0020.htm
17 3 1840 Czarnobyl Józef Bohdanowicz Korohod Paweł Eufrozja Klaszczanko Maksym Iwanowicz, Olita Ignatowicz, chrz. 18.03.1840 178-51-456 36V 5 Ż BS 85
15 1 1841 Kołki Saturnina Jaworska Matwiejki Stanisław Barbara Dubicka Telesfor Iwanowski, Karolina Lechnicka - ż. Stanisława; as: Stanisław Lechnicki, 827 82 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0084.htm
10 1 1841 Kuniów Katarzyna Janc Martyń Tobiasz Katarzyna Iwanowska Michał Kamiński, Dorota Piotrowska 171-1-12 53 R 1 R 0
13 4 1841 Młynów Mieczysław Artur Walerian Kamieński Koblin Jan Eleonora Grydlewicz Piotr Iwanow Porucznik Wojsk Ross., Józefa Kruzer, Mikołaj Kruzer, Eudokia Mińko 827 168V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0172.htm
10 2 1841 Sokul Piotr Iwanowski Sokul NN Anna Iwanowska Józef Łobaczewski, Auksenia Moroziewicz Szymona małżonka 827 60R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0062.htm
29 8 1841 Lachowce Rozalia Libczyńska Lachowce Mikołaj Aleksandra Ejman Antoni Iwanowski i Tekla Lityńska ż. Wincentego 178-49-17 9V 48 Ż
30 7 1842 Ostróg Kamilli Szawłowski Tessów Karol Marianna Iwanowska prac. Michał Szawłowski, Maryanna Iwanowska ż. Dimitra 881 11 V 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0013.htm
3 8 1842 Ostróg Wincenty Kamiński Milatyn Józef Anna Iwanowska 881 12 R 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0013.htm
24 10 1842 Luboml Julian Ignacy Iwanowski Rymacze Witalis Emilia Bujalska Adam Przesmycki, Julia Wiernicka ż. Feliksa 857 512 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0274.htm
5 6 1842 Ostróg Izabela Teresa Żukowska Mizocz Adam Antonina Wojciechowska ur. Józef Siedlecki, Elżbieta parnicka ż. Jana, as. Antoni Flechaw, Marianna Iwanowa porucznikowa 881 10 R 54 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0011.htm
28 6 1843 Kuniów Petronella Iwanowska Bołotkowce NN Apolonia 882 62 V 54 0
11 7 1843 Kołki Dominik Florjan Baczyński Haraimówka Jakub Anna Iwanowska Jan Zabotin, Józefa Lechnicka - "p"; as: Adolf Bondyni, Anna Baczewska - "p"; ch 829 215R 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0229.htm
6 10 1844 Kuniów Florian Franciszek Iwanowski Kamionka Wincenty Marianna Radziejowska 883 73 R 63 DW
28 1 1844 Wiszenki Wiktoria Bagińska Smerdyn Franciszek Paulina Ostrowska Antoni Szematowski, Anna Iwanowska; ch: 29.01. 770 6 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0004.htm
1 9 1844 Luboml Zuzanna Ludwika Iwanowska Rymacze Witalis Emilia Bujalska Adam Przesmycki, Apolonia Bujalska 859 581 90 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0310.htm
27 9 1844 Połonne Bolesław Bilicer Połonne Jan Marianna por. Aleksander Gliwiński, Marianna Iwanówna panna 875 432 156 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0220.htm
8 5 1845 Wiszenki Mikołaj Sinicki Nowosady Krzysztof Marianna Gala Józef Galla, Helena Sinicka; as: Bogusław Galla, Katarzyna Iwanowska; ch: 09.05. 771 8 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0005.htm
10 6 1845 Luboml Jan Iwan Kopy¶ć Julianna Iwanówna Jan Wiszmieński, Tekla Mroziuk ż. Jana 860 384 68 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0206.htm
10 3 1845 Ostrówki Krzysztof Jasionek Wola Ostrowiecka Paweł Marianna Sinica Aleksander Iwanowicz, Magdalena Soroka 556 5 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0003.htm
17 3 1845 Ostrówki Anna Pogorzelec Wola Ostrowiecka Łukasz Marianna Marci¶ Ksawery Iwanowicz, Agnieszka Kozioł 556 6 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0004.htm
27 4 1845 Kołki Adam Kamiński Majdan Trostaniecki Michał Ewa Kuderowicz Klemens Iwanow Sitiuk, Marcella Kuderowicz 831 69 13 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0071.htm
19 7 1845 Białogródka Wincentyna Marianna Srokowska Białogródka Franciszek s. Wojciecha Honorata c. Franciszka Iwanowska Jędrzej W±sowicz i Fryderyka Burdziakowska ż. Bartłomieja 178-3-113 93R 75 Ż DM
13 5 1845 Zasław ¶w. Jana Władysław Bagiński Zasław IN Katarzyna Bagińska Antoni Iwanowski i Anna Białogórska ż. Stanisława 178-3-113 69V 29 Ż DM
9 9 1845 Zasław ¶w. Jana Mikołaj Burdziakowski Luterka Antoni Aniela Boniewska Franciszek Iwanowski i Helena Turowska 178-3-113 73R 56 Ż DM
1 12 1846 Luboml Julia Franciszka Murawska Rymacze Franciszek Paulina Olszańska Karol Lipczyński, Emilia Iwanowska ż. Witalisa 861 476 96 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0204.htm
13 2 1846 Kuniów Zofia G±siorowska Bołotkowce Józef Anna Iwanowska Jan Kowalski, Aniela Dobrzańska ż. Jana 885 82 7 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0083.htm
19 2 1846 Kuniów Julia Iwanowska Kamionka Wincenty Marianna Radziewska Antoni Zibrowski, Gertruda Piotrowska ż. Marcina, asystowali: Marcin Piotrowski, Sabina Zibrowska ż. 885 82 13 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0083.htm
4 6 1846 Rzyszczów Wojciech Starczewski Jenczycha Fryderyk Domicela Iwanowska Józef Zalewski, Elżbieta Słomowska, chrz. 2.01.1847 178-51-548 65R 2 Ż BS 131
9 11 1846 Ostróg Stanisław Iwanowski Milatyn Tomasz Anastazja Oczerotowicz Ur. Jan Szczeglewski, Regina Kosicka żona Ur. Erazma 885 20R 114 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0021.htm
25 11 1846 Ostróg Stanisław Kowalski Nowomalin Jan Karolina Iwanowska Jan Martynowicz, Regina Marcinkowska-wdowa 885 21V 121 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0023.htm
26 1 1846 Starokonstantynów Marcjanna Greszczuk Demkowce Trochim Anastazja Jan Motorny i Marianna ż. Piotra Iwanownego 178-3-114 3R 15 Ż DM
26 10 1847 Ptycza Piotr Ciuper Werba Wojciech Katarzyna Browik Piotr Romaszewski, Marianna Iwanowska 833 491 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0264.htm
6 8 1847 Kołki Joanna nn Krasnowola nn Aniela nn Telesfor Iwanowski, Seweryna Koniewicz 833 171 29 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0096.htm
8 9 1847 Biała Cerkiew Adrian Smogorzewski Połohy Michał Marianna Ulanowska Józef Iwanowski, Marianna Perzyńska, chrz. 9.09.1847 178-51-548 6R 50 Ż BS 13
7 10 1847 Wasylów Brygida Iwanowska Jankówka Ignacy Krystyna Woyciechowska Jan Woyciechowski, Katarzyna Wyhowska, ż. Ignacego, chrz. 8.10.1847 178-51-548 24R 29 Ż BS 49
1 7 1847 Rzyszczów Józef Kalasanty Iwanowski Polapce Kazimierz Marianna Krakowska Leon Szabrański, Klementyna Malczewska, chrz. 3.07.1847 178-51-548 68V 21 Ż BS 138
7 9 1847 Rzyszczów Walery Starczewski Jenczycha Fryderyk Domicella Iwanowska Wiel. Ignacy Sułowski, Agnieszka Herman, chrz. 13.11.1847 178-51-548 69V 70R 29 Ż BS 140
13 6 1847 Czarnobyl Antonina Bohdanowicz Korohod Feliks Marianna Bohdan Trofim Iwanow, Oryna Andrejewna, chrz. 14.06.1847, rodzice-szlachta drugiego rzędu 178-51-548 134V 135R 3 Ż BS 276
25 6 1847 Białogródka Roman Srokowski Białogródka Franciszek Honorata Iwanowska ur. Mikołaj Głowacki i ur. Tekla Maliszewska ż. Floriana 178-3-116 106R 57 Ż DM
3 7 1848 Korytnica Apolonia Iwanow Wulka NN Katarzyna 221 3 17 0
28 8 1848 Kuniów Klementyna Iwanowska Kamionka Wincenty Marianna Radzijowska R 74 R 46 0
19 8 1848 Dederkały Helena Słobodzińska Sadki Antoni Ludwika Dziwanowska Karol Itewski, Elzbieta Biedzińska z. Łukasza 54 7 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0005.htm
17 11 1848 Zasław ¶w. Józefa Salomea Iwanowska Zasław - Nowe Miasteczko Jan s. Franciszka Adela c. Antoniego Szankowska szl. Antoni Szankowski s. Bazylego wdowiec po Salomei z Ukryńskich, Seweryna Czajkowska ż. Aleksandr 178-3-117 28R 110 Ż
8 2 1848 Zasław ¶w. Jana Jan Teodor Burdziakowski Holiki Dominik s. Franciszka Kamila Iwanowska 178-3-117 96V 13 Ż
1 1 1849 Białogródka Magdalena Wawryczuk Jakimowce Jan Anastazja Jurko Kornel Sztun i Katarzyna Iwanowska ż. Timofieja 178-03-118 501V-502R 4 Ż DM
21 7 1849 Korytnica Bolesław Kosiński Kładniów Józef Aleksandra Iwanowska 222 13-14 23 0
1 9 1849 Starokonstantynów Stefan Mazurowy Sciborówka Jakub Tekla chł. Mikołaj Iwanow, Agrypina ż. Pawła 178-3-118 18V-19R 89 Ż
1 5 1850 Korytnica Karolina Adamowicz Bystraki Łukasz Emilia Legierek Jan Iwanow, Marianna Olszewska ż. Jana 863 341-342 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0180.htm
14 1 1850 Wiszenki Jan Rosinkiewicz Rudnia Marcin Karolina Iwanowska Wincenty Suprunn, Anastazja Dargiewicz ż. Józefa 775 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0002.htm
1 4 1850 Lachowce Edward Murawski Szuńki IN Marianna Antoni Iwanowski i Dominika Minkiewicz panna 171-1-16 293V-294V 16 R DM
23 5 1850 Starokonstantynów Franciszka Jackowa Połowinniki Józef Katarzyna Matwiejów chł. Choma Iwanow, Marianna Klawzowicz ż. Andrzeja 178-3-119 13V-14R 56 Ż 26 DW
29 8 1854 Włodzimierz Stefan Karol Piaszczyński Włodzimierz Karol Franciszka Iwanowa 895 33V-34R 38 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20895/pages/PL_1_436_895_0035.htm
19 11 1856 Krzemieniec Bolesław Mosnicki Bereżce Leon Adela Kożukiewicz kpt. Michał Iwanow, Franciszka Palczewska 0.1-29 1V-2R 3 T
4 1 1857 Wiszenki Włodzimierz Tytus Iwanowski Smerdyn NN Brygida dopełnienie 780 38-39 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0020.htm
22 10 1857 Ostropol Seweryna Pragier Kalinówka Seweryn Marianna Chęcińska szl. Józef Porzecki i Julia Iwanowska ż. Karola 178-3-73 323V-334R 35 Ż DM
1 11 1858 Łuck Stanisław Edmund Piaszczyński Łuck Karol Franciszka Iwanowa 839 45-46 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0024.htm
25 2 1858 Wiszenki Agata Stecka Smerdyn Jan Anna Iwanowska 780 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0005.htm
10 3 1858 Wiszenki Ludwika Iwanowska Smerdyn NN Brygida 780 8-11 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0005.htm
21 3 1858 Wołoczyska Katarzyna Koza Korostowa Jan Marianna Iwanowa chł. Jan Koza, Wiktoria Koza ż. Pawła 178-3-127 65V-66R 16 Ż DW 131
15 9 1859 Krzemieniec Franciszek Malicki Krzemieniec NN Marianna Bednarska szer. Jan Iwanow, Marianna Czułowska ż. Konstantyna 0.1-32 22V-23R 65 T
23 2 1859 Kuniów Michalina W±sowicz Bołatkowce Wincenty Agnieszka Bernacka Michał Sikalowski i Józefa Iwanowska ż. Tomasza 886 218-219 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0115.htm
18 2 1859 Kuniów Feliks Iwanowski Kamionka Wincenty Marianna Raziewska Jan Kartaszewicz i Marianna Choina ż. Jana 886 218-219 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0115.htm
2 4 1859 Lachowce Marian Karczewski Lachowce NN Helenka Karczewska nieprawego łoża, Aleksander Iwanowski, Seweryna Kalinowska, ż. Łukasza 886 171-172 67 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0089.htm
15 6 1859 Ostróg Jan Gęsiorowski Nowomalin Józef Anna Iwanowska Józef Dabniewicz i Anna Wierzbicka ż.Jakuba 886 40-41 63 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0021.htm
22 2 1859 Krzywin Paulina Ławrynowicz Krzywin Jan Marianna Czajlytko Piotr Iwanow Bołond i Marcelina ¦mietańska panna 886 289-291 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0151.htm
4 1 1860 Kołki Marceli Seweryn Cielecki Kukły Konstanty Krystyna Iwanowska 841 479-480 10 0
5 7 1860 Dubno Aleksander Klemens Marceli Zaleski Semiduby Marcin Jadwiga Iwanowska Jan Iwanowski, Dorota Iwanowska panna 841 27-28 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0015.htm
25 3 1860 Wiszenki Józef Stecki Smerdyn Jan Anna Iwanowska 781 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20781/pages/PL_1_436_781_0004.htm
29 10 1860 Wiszenki Narcyza Janiszewska Smerdyn Kajetan Brygida Iwanowska 841 612-613 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0338.htm
19 4 1860 Krzemieniec Antoni Cezary Beaupre Krzemieniec Antoni Seweryna Iwanowska 0.1-33 10V-11R 28 T
23 10 1861 Krzemieniec Barbara Teofila Beaupre' Krzemieniec Antoni Seweryna Iwanowska kol.radca Aleksander Niemeksza, wlm. Olimpia Żukowska ż. Wladysława 0.1-35 5V-6R 13 T
13 1 1863 Krzemieniec Anna Jadwiga Beaupre' Krzemieniec Antoni Seweryna Iwanowska 0.1-36 7V-8R 19 T
12 9 1863 Żytomierz Julia Felicja Miller Żytomierz Wiktor Anna Brenet Feliks Iwanowski, Julia Puczkowska 178-3-54 67 234 Ż DG
10 9 1863 Żytomierz Kazimierz Maurycy Iwanowski Żytomierz Ignacy Bronisława Janowska Józef Strzelnicki, Aniela Janowska, Asystowali: Michał Dombrowski, Amelia Janowska 178-3-54 85 310 Ż DG
1 5 1864 Włodzimierz Helena Nadworska Werba Jan Pelagia Iwanowska 799 18-19 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0010.htm
20 7 1865 Żytomierz Konrad-Sylweriusz Łukaszewicz Krosznia Mateusz Narcyza Aksas ? syn dw./ Grzegorz Radziwanowski, Sabina Rychlińska 178-3-61 40 260 Ż DG
12 8 1865 Żytomierz Adam Jan Kondratowicz Żytomierz Dionizy Jadwiga Iwanowska syn asesora kol. / Jan Prusinowski - sekr.kol., Antonina Iwanowska, panna 178-3-61 33 208 Ż DG
8 7 1865 Żytomierz Aleksander Iwanowski Żytomierz Alojzy Oktawia Zawisza syn. tyt. sekretarza / August Bulkowski- tyt.radca, Zofia Tereszkiewicz - tyt.radcowa 178-3-61 28 170 Ż DG
25 4 1865 Rzyszczów Józef Marek Raczkowski Rzyszczów Jan Teofila Łuńska Jakow Josipowicz, Anna Iwanowska 312-1-89 189 28 m.K KM
15 5 1865 Rzyszczów Zofia Sałacińska Mogilów Józef Maria Iwanowska Fortunat Zalewski, Julia Garlińska 312-1-89 190 34 m.K KM
17 2 1865 Białogródka Władysław Bilecki Białogródka Antoni Rozalia Skalska Michał G±siecki i Anna Iwanowska ż. Antoniego 178-03-81 139V-140R 27 Ż DM
19 3 1865 Stary Oleksiniec Józef Jakub Tyc Łosiatyn Jakub Klementyna Bereżecka por. Mikołaj Iwanow s. Jakuba, szl. Erazmina Tyc panna 426-1-41 92V-93R 38 T DW 862
15 1 1866 Radziwiłłów Antoni Tereszkiewicz Radziwiłłów Franciszek Ewa Iwanowa 52 V-53 R 2 0
27 7 1866 Horochów (Drużkopol) Ignacy Naturski Fusów Dionizy Pelagia Iwanowska 102 22-24 41 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20102/pages/PL_1_436_102_0013.htm
10 1 1866 Krzemieniec Michał Gruszwicki Krzemieniec NN Józefa podoficer Gurian Iwanow, mieszcz. Aniela Dublańska 426-1-39 1V-2R 4 T 247
10 5 1866 Żytomierz Domicella Iwanowska Horodyszcze Andrzej Elżbieta Kaleńska [15.05.1866] córka obywateli, Antoni Szyszkowski i Franciszka Kaleńska 178-3-63 28 116 Ż 53 i 54 DG
18 8 1867 Szumbar Florian Hieronim Popławski Borki Wiaczesław Celina Rożańska Feliks Garnisz, Hilaryna Iwanowska z. Tytusa 626 189-190 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0097.htm
25 10 1867 Rzyszczów Ludwik Polański Kaniów Jan Regina Mikulska Andrzej Balarski, Aleksandra Iwanow 312-1-92 218 49 m.K KM
20 6 1867 Białogródka Jan Łoniewski Piłka Tomasz Wiktoria Tadeusz Chudecki i Anna Iwanowska ż. Antoniego 178-03-81 278V-279R 54 Ż DM
17 8 1867 Ostróg Jan Dymisiewicz Sadki Grzegorz Joanna Wa¶kiewicz Andrzej Morawski, Marianna Szejnik panna, Ass. Stanisław Iwanowski, Marianna Zwa¶kiewicz 654-1-56 3V4R 1 R MZ
10 4 1868 Białogródka Anna Iwanowska Zielona Aleksander Józefa Jasińska Michał Roszkowski i Karolina Tokarska ż. Kazimierza 178-03-81 351V-352R 35 Ż DM
17 7 1868 Krzemieniec Berta Klementyna Miller (Müller) Krzemieniec Konstanty Władyslaw Seweryna Żulińska Feliks Iwanowski, Julia Kozieracka wdowa, Antoni Bopre, W. Jadwiga Kondratowicz 426-1-44 17V-18R 51 T 784 DW
25 11 1868 Szumbar Walenty Omelański Borki Hilary Karolina Kowalewska Piotr Iwanow s. Leona, 1-dw. Rozalia Staszkiewicz ż. Juliana 626 175 8 1-41 T DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0090.htm
2 9 1869 Szumbar Marianna Staszkiewicz Borki Julian Rozalia Pacewicz kpt. Piotr Leontiew Iwanow, Karolina Osińska ż. Eliasza 626 163-164 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0084.htm
31 1 1869 Łuck Jadwiga Petronela Piaszczyńska Łuck Karol Franciszka Iwanow 399 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20399/pages/PL_1_436_399_0003.htm
7 8 1869 Ostróg Wincenty G±siorowski Nowomalin Józef Anna Iwanowska Franciszek Dobrzański, Marianna Piasecka żona Stanisława, Ass. Jakub Krzemiński, Apolonia Iwanowska 654-1-56 14R 1 R MZ
18 10 1870 Szumsk Michalina Łobaczewska Kaletyńce Wielkie Karol Elżbieta Wierzańska Ignacy Iwanow Nikołajew, Lucyna Kalczycka panna 1-53 25V-26R 108 T RK
2 8 1871 Ostróg Ludwik Szołajski Ostróg Jan Barbara Radziejewska Franciszek Kowalewski, Leokadia Mann żona Franciszka, Ass. Tomasz Kucharski, Julia Iwanowska 654-1-56 42R 3 R 45 MZ
2 7 1872 Sidorów Julianna Haczyńska Bednarówka 12 Józef Rozalia Nakoneczna Gabriel Iwanów, Julianna Strumecka ż. Mikołaja 1205L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0004.htm
2 3 1872 Sidorów Helena Iwanów Bednarówka 11 Eliasz Marta Chwala 1205L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0004.htm
18 6 1875 Białogródka Jan Wolski Sachnowce IN Antonina Józef Podgórski i Pelagia Iwanowa 178-03-133 18V-19R 85 Ż DM
2 3 1877 Skałat Jan Dębina Skałat 231 Michał Józefa Iwanowicz 1796L 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201796/pages/PL_1_301_1796_0001.htm
6 8 1877 Rzyszczów Wiktor Malinowski Litwińce Wiktor Adela Iwanowska Jan Warak, Stanisława Iliewicz, ż. Stanisława 312-1-110 307 37 m.K KM
11 3 1878 Szumsk Adolf Sińkowski Mosty Andrzej Marianna Gęblińska chrz. 12.03 Michał Iwanow, Katarzyna Listowska ż. Mikołaja 1-230 7V-8R 27 T DM 722
19 12 1878 Rzyszczów Stefan Mamijowski M? Wiktor Adela Iwanowska Jan ?, Maria B? 312-1-112 6 m.K KM
2 5 1879 Kuniów Kazimierz Witold Mogilnicki Warszawa par. ¦w. Krzyża Tomasz Kazimierz Piotr Anna Jodko chrz. 20.05.1879 Warszawa, Witold Mogilnicki i Hilaria Iwanowska 178-3-78 715V-716R 10 Ż DM
17 1 1881 Dederkały Stanisław Rudkowski Futor Lachowiecki, par. Jampol Michał Anna ...wicka Feliks Rudkowski, Anna Iwanowa z. Dymitra 58 240-241 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0124.htm
9 2 1888 Torczyn Apolonia Pierzchała Torczyn Wincenty Emilia Szymanowska Dionizy Iwanowski, Leopolda Lewicka 674 8-9 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20674/pages/PL_1_436_674_0005.htm
22 2 1890 Krzemieniec Stefan Iwanow Iwanowce Mikołaj Katarzyna Kowal chrzest w Dunajowcach 0.1-81W 25V 97 T
21 6 1894 Derażne (pr.) Borys Baranow Derażne Bazyli Katarzyna Iwanowa
2 11 1895 Ołyka Pawel Iwanow Humienniki Roch Anna Stowarz 1018 471 120 MO 0
1 11 1895 Kuniów Anna Dżygadło Siwer Karol Teofila Popławska Sylwester Sweryda i Kapitelia? Iwanowa panna 178-3-86 567V-568R 141 Ż DM
1 12 1895 Kuniów Teofil Onosowicz Nowomalin par. Ostróg Franciszek Sabina Krajczy Tymofiej Iwanowski i Karolina Przewłocka ż. Antoniego 178-3-86 594V-597R 2 Ż DM
26 12 1896 Kuniów Stefan Ciliński Maziarnia Antoni Anastazja Iwanowska Franciszek Popławski i Józefa Popławska panna 178-3-86 648V-649R 6 Ż DM
22 2 1898 Kuniów Petronela Onsowicz [W±sowicz] Nowomalin par. Ostróg Franciszek Sabina Krajczyńska Tymofiej (Tymoteusz) Iwanowski i Karolina Przewłocka ż. Antoniego 178-3-86 703V-704R 31 Ż DM
2 8 1900 Krzemieniec Maria Berta Dobrzańska Dubenne Artur Maria Iwanowska Henryk Dziewicki, Berta Dobrzańska 23 V-24 R 92 0
24 12 1911 Tbilisi Adam Orczykowski Tbilisi Ignacy s. Piotra Maria c. Wiaczysław Tini Julian Iwanowski, Helena Jurewicz 25V 11 Tb
15 11 1911 Tbilisi Zofia Iwanowska Tbilisi NN Helena c. Adama Iwanowska Kazimierz Bałtuszko, Michalina Kurmanowicz 26V 16 Tb
1 6 1912 Ołyka Bogdan Iwanowski Bogusławka Antoni Józefa Turowska 1050 54 102 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0029.htm
15 5 1913 Tbilisi Robert Iwanow Tbilisi Łazarz s. Johana Imina Demurazowa Mikołaj Dębowski, Maria Wesołowska 59R 59 Tb
15 9 1914 Tbilisi Małgorzata Chitarowa Tbilisi Jan s.Szymona Krystyna c. Stefana Datebowa Gabriel Didiwanow, Salomea Berżec 91V 88 Tb
27 8 1914 Tbilisi Irena M±czniewska Tbilisi Edward s. Franciszka Maria c. Wladyslawa Czajkowska Stefan Mular, Bronisława Iwanowska 100R 4 Tb
24 7 1914 Kijów ¦w. Aleksandra Tadeusz Słomiński Iwanice Stanisław Maria Iwanowska Jerzy Maculewicz i Anna Soroczyńska 312/1/129 20V-21R 80 m.K JM1
24 9 1915 Kijów ¦w. Aleksandra Marta Apeteniuk-Piekarska Głuszków, kurska gub. Stanisław Neoniła Fokina Sergiusz Iwanow i Genowefa Bortkiewicz 312/1/129 64V-65R 254 m.K JM1
26 9 1915 Kijów ¦w. Aleksandra Edward Engler Kijów Marian Marianna Tomaszewska Roman Polikowski i Walentyna Iwanowa 312/1/129 68V-69R 271 m.K JM1

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
10 2 1760 Szumsk Kasper Zaleski Zalewski Suraż Agnieszka Suraż Tomasz Sopiński, Agnieszka Zaleska, Jakub Szymański, Anastazja Iwanówna 297-1-180 32R Ł RK
22 10 1786 Wyżniany Aleksy Iwanow 27 Febronia KuĽmińska Turkocin 6 16 1467L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201467/pages/PL_1_301_1467_0002.htm
29 4 1800 Lubar Teodor Iwanow Aleksandra Mekitowna Seweryny łacina, kawaler, panna, Aleksy Kuczmin, Józef Szafarz 178-49-3 648R-648V Ż Mg
19 7 1814 Dubno Michał Szałacki 28w Stanisław Marianna Małgorzata Fielta Dubno 21 Jan Baptysta Marianna Franciszek Gashell, Józef Kazasiński, Michal Iwanów 64 36-37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0021.htm
25 1 1825 Krzemieniec Eliasz Horbowicz Krzemieniec 40 Helena Rostocka wdowa Krzemieniec 35 Jan Niżyński, Franciszek Łętowski, Grzegorz Iwanowicz 300 44 8 ZP
30 1 1827 Kotelnia Paweł Zborowski Harapówka 30 Marcin Dorota Zielińska Teresa Chmielnicka z d. Koziarewicz Harapówka 30w Tomasz Marianna Dobrowolska Ignacy Sabatoski, Gabriel Iwanowski,Jerzy Łuczycki 178-51-301 1R 1 Ż 3 BS 0
11 9 1827 Łuck Antoni Kossowski Łuck 31 Ignacy Elżbieta Wolińska Agnieszka z Uszyńskich Kowalkiewicz Łuck 28 Jan Marcela Kaczukowska Jan Iwanowicz, Tomasz Więckowski, Wojciech Zawadzki 813 22 - 23a 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0023.htm
20 11 1827 Dederkały Jakub Adamczuk Dederkały Małe 28w Maciej Ewa Skrys Marianna Antoniuk z d. Grocholska Dederkały Małe 33w Tomasz Katarzyna Michałko Roman Iwanowy, Maciej Wiszniowski 245-1-1 420V 5 R RK
17 7 1828 Lachowce Franciszek Iwanowski par. Białogródka 33w Michał Katarzyna Chilińska Julianna Ułłowicz par. Lachowce 27 Jan Justyna Bańkowska Ur. Ignacy Wyrozębski, Ur. Ignacy Ułłowicz 171-1-1 118R 14 R Mg
29 1 1828 Szpanów Roman Moklak Żytyń G-R 36 Danił Anna Motyczuk Justyna Swistun Horodyszcze 20 Iwan Aleksandra Matuszewska Prac. Stepan Iwanow, Prac. Hrycko Maystrukow, Sł. Tadeusz Justycki 171-1-1 175R 1 R Mg
24 11 1829 Włodzimierz Franciszek Drozdowski Ruda 33 Teodor Elżbieta Barbara Skomarowska Ruda 18 Jan Marianna Wojciech Głowacki, Katarzyna z Załuskich Iwanowa 844 44 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0027.htm
21 7 1829 Czartorysk Marcin Arseni Bielicki par. Lubar 45 Jan Marcella Iwanowska Anna Kondyńska Serehów 18 Piotr Teresa Konczyńska Jan Mierzejewski, Kazimierz Domaracki 815 140 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0144.htm
24 2 1829 Białogródka Eliasz Iwanow Białogródka 25 Michał Agata Anna Harasim Białogródka 22 Teodor Hapka Szymon Borkowski i Józef Pisarski 178-03-95 82R 10 Ż DM
17 9 1829 Ostróg Józef Kamiński Milatyń 20 Antoni Helena Kolemberk Anna Iwanowska Milatyń Kasper Marianna Opalińska Łukasz Kolemberk, Jan Lichtański 171-1-2 20RV 22 R 7199/7200 MZ
3 2 1829 Bazalia Antoni Zieliński Kotiurzyńce 40w Michał Anna Teresa Iwanów Kotiurzyńce 20 Jan Prakseda Kajetan Gerecki , Jan Bondaruk, Stanisław Rakowski 178-3-95 226V 7 Ż DM
20 7 1830 Radziwiłłów Franciszek Kraiński Radziwiłłów 25 Antoni Marianna Milewska Anastazja Zakrzewska Radziwiłłów 20 Jan Anna Iwanow 816 189 12 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0193.htm
27 7 1830 Hołoby Dionizy Miecielski par. Hołoby 26 Maciej Katarzyna Rajklewska Józefa Iwanowska par. Hołoby 25 Józef Helena Dominik Znamirowski, Jan Jajkowski, Antoni Dudkiewicz 845 215R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0194.htm
6 7 1830 Luboml Marcin Fujarski Zapole 22 Jan Tekla Marianna Piotrowska Zapole 21 Jan Rozalia Załuska Jan Nazarewicz, Aleksander Iwanowicz 301 81 40 845 318 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0043.htm
21 9 1830 Lachowce Hipolit Rybczyński Teofipol par. Teofipol 24 Jan Anastazja Franciszka Mur Lachowce 16 Józef Barbara Stojanowska Wincenty Lityński, Antoni Iwanowski 171-1-3 113R 17 R DM
4 10 1831 Żytomierz Teodor Konaszczuk G-R ,Żytomierz NN NN NN Helena Reus Żytomierz w NN NN NN Semen Iwanowy , Fedor Kwaszuk 178 3 4 56 54 Ż Ni
22 11 1831 Żytomierz Jan Oczkowski Chutor Iwanowski 23 Wojciech Franciszka Krzyżakowska Domicella Iwanowska Chutor Iwanowski 20 Teodor Tekla Kielarska Gabriel Baranowski , Grzegorz Brzezicki 178 3 4 64 80 Ż Ni
17 5 1831 Kulczyny Józef Krzywicki Maniowce 27 Maciej Franciszka Sienkiewicz Aniela Iwanowska Maniowce 20 Antoni Dominika Krzyżanowska Urodzeni, ¶wiad: Ur. Aleksander Krzywicki, Mikołaj Krzywicki 178-03-97 392V 15 Ż Mg
14 2 1832 Krzemieniec Antoni Łączewski Horynka 29 Franciszek Franciszka Tekla Buszyńska Horynka 23 Jan Anna Józef Jabłoński i Grzegorz Iwanowski 01-5 76R 23 T 805 DM
6 11 1832 Ostróg Aleksander Rucki Ostróg 25 Jofrym Jawdokia Lewkiewicz Rozalia Iwanowska Ostróg 20 Kasper Marianna Józef Mrozowski, Szymon Supiński, 171-1-5 20V21R 25 R MZ
16 9 1832 Lachowce Jan Bilecki Bisówka 37w Józef Agnieszka Jezierska Marianna Jezierska Bisówka 28 Franciszek Agnieszka Zielińska Konstanty Iwanowski i Dionizy Mirecki 171-1-5 108R 16 R DM
10 11 1833 Chodorów Piotr Iwanow Borodczyce 19 (G-K) 26 Tymoteusz Eudoksja Kuziow Rozalia ¦nizyńska Boroczyce 23 17 Józef Ksawera Lisiewicz 193L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20193/pages/PL_1_301_193_0002.htm
4 6 1833 Kowel Piotr Stokowski Kowel 51w Kazimierz Helena Roszkowska Józefa Swirczewska Lubitów 18 Jan Małgorzata Iwanowska 848 304 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0175.htm
14 10 1834 Łuck Grzegorz Wislicki Łuck 40 Jan Agata Teodora z Krzyczowskich Iwanowska Łuck 40 Jędrzej Oksenia Mateusz Jurkiewicz, Józef Karabijewski 371 20 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0013.htm
10 6 1834 Ostróg Fortunat Rakowski par. Dubno 33 Józef Maria Przygodzka Klementyna Lubańska Moszczanica Wielka 22 Andrzej Antonina Maciorkowska Bazyli Iwanow Jan Bartnicki 171-1-7 23V 3 R MZ 8701
30 11 1835 Zasław ¶w. Józefa Oktawian Rakowski par. Strzyżawicka, diec. kamieniecka, gub 27 Karol Anna Iwanowska Julia Beyzym 17 Jan Julia Kamieńska Celestyn Rottermund, Julian Ło¶, Marcin Jeżowski 178-3-101 81 40 Ż SK
26 1 1836 Bazalia f. Tereszki Michał Kadłubowski Sorokoduby 26 Walenty Katarzyna Iwanów Weronika Jakuszewska Sorokoduby 19 Jan Franciszka Rudnicka Wincenty Kulczycki, Szymon Kozak 178-03-118 287R 1 Ż DM 0
31 5 1836 Luboml Franciszek Kowelski Równo, par. Ostrówki 25 Bazyli Teresa Jałkowska Karolina Wilska Zapole 21 Stefan Zuzanna Kuczyńska Jan Ulewicz, Marcin Iwanowicz 851 547 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0301.htm
19 7 1836 Krzemieniec Grzegorz Iwanowski Krzemieniec 37 Jakub Marianna Zalewska Marianna ur. Korsak p.v. Głowacka Krzemieniec 33w Jan Teofila Petrycka Antoni Esser i Aleksander Lubliński 01-10 40R 15 DM 94 T
29 6 1836 Lachowce Paweł Bińkowski Hulowce 26 Wojciech Marianna Lisowska Apolonia Mereżyńska Mikłasze b/w Michał Anna Antonowicz Ignacy Markowski, Kajetan Markowski, Aleksander Iwanowski 171-1-9 110V-111R 9 R DM
11 10 1836 Bazalia Jan Iwanowski Tytków par. Łabuń 26 Aleksander Julia Beyzym Franciszka Zalewska Mecherzyńce 23 Mateusz Tekla Gadomska Wlm Edward Potrykowski, Ignacy Kłębowski, Wilhelm Zalewski 178-03-106 283V 29 Ż DM
7 11 1837 Krzemieniec Wincenty Teodorowicz Krzemieniec 26 Wawrzyniec Marianna Mikita Marianna Iszczuk Krzemieniec 19 Łukasz Kaszylda Werekowska Grzegorz Iwanowski i Grzegorz Marczenko 01-11 40R 23 DM 182 T
31 1 1837 Ostróg Antoni Iwanowski Ostróg 26 Konstanty Tekla Kędzierska Anna Bagińska Ostróg 18 Wincenty Ewa Jabłońska Tomasz Cieszkowski i Narcyz Niezabitowski 171-1-10 22R 1 R DM
18 7 1837 Ostróg Aleksander Iwanowski Ostróg 23 Konstanty Tekla Kędzierska Józefa Bagińska Ostróg 17 Wincenty Ewa Jabłońska Tomasz Cieszkowski, Antoni Iwanowski, Maurycy Chodakowski 171-1-10 27V-28R 18 R DM
4 7 1837 Białogródka Andrzej Ło¶ par. Zasław 20 Maciej Apolonia Lipska Zofia Zubowicz Białogródka 18 Szymon Katarzyna Swirska Iwanowski, Mikołaj Głowacki 178-03-108 164R 14 Ż DM
30 1 1838 Ostróg Marcin Żutnikowski Płużne 25 Andrzej Krystyna Malekiewicz Marianna Iwanowa Klonowiec 20 Jan Anastazja Jan Serwatowy, Bartłomiej Zieliński 171-1-11 20V 2 R DM
28 1 1839 Krzemieniec Jan Tarna(w)ski Krzemieniec 29 Joachim Aleksandra Anna Dolodowicz Krzemieniec 26 Antoni Salomea Grzegorz Iwanowski i Tomasz Graff 01-13 22R 1 DM 298 T
12 11 1839 Białogródka Szymon Radzimiński Dworzec 30w Michał Anna Janiszewska Konstancja Iwanowska Dworzec 19 Franciszek Katarzyna Maliszewska (b.ż. Pelagia Popławska) ur. Jan Radzimiński, ur. Wincenty Maliszewski 178-03-112 135R 21 Ż DM
21 7 1840 Luboml Witalis Iwanowski Sztuń 26 Teodor Tekla Kitarska Emilia Bujalska Olesk 16 Kazimierz Ludwika Staniszewska Adam Przesmycki, Erazm Pomorski 855 275V 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0287.htm
9 11 1840 Luboml Aleksander Reowski Olesk 30 Michał Scholastyka Bogatko Marianna Bujalska Olesk 30 Szczepan Józefa Zaleska Erazm Pomorski, Witalis Iwanowski, Franciszek Kamiński 855 276V 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0288.htm
14 7 1840 Żytomierz Adam Wyszpolski 30 Antoni Antonina Ci¶ka Marianna Krukowska 19 Ignacy Marianna Łabanowska Feliks Iwanowski , Augustyn Kodrębski 178 3 10 67 32 Ż Ni
2 11 1841 Ostróg Karol Szawłowski Tesów 22 Tomasz Rozalia Marianna Iwanowska Tesów 18 Kasper Marianna Kosecka R 18 R 17 0
29 1 1841 Kołki Stanisław Kozłowski Matwiejki 30 Jakub Marianna Judulska Brygida Grodecka Matwiejki 22 Felix Dorota Remigian Jałowicki, Jan ¦więcki, Witalis Iwanowski 827 90a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0092.htm
13 7 1841 Młynów Dionizy Wigura par. Horyńgród 42 Teodor Klara Eudokia Mińkowska par. Młynów 26 Jan Marcianna Jan Kamiński, Dominik Nosarzewski, Piotr Iwanow 827 173V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0177.htm
11 10 1842 DeraĽne Wiktor Czyżewski Sofjanówka, par. Hulewiczów, pow. Kowel 38 Cyprian Tekla Mycielska Wiktoria Znamirowska Znamirówka 22 Dominik Katarzyna Iwanowska 881 248 R 12
22 11 1842 Kamień Koszyrski Michał Kunisz Police 22 Wincenty Katarzyna Janiszewska Ludwika Malewicz Police 19 Ludwik Marianna Iwanowska 175 19 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0011.htm
22 2 1842 Łuck Mikołaj Iwanowski Parafia łucka 24 Konstanty Tekla Kindzierska Józefa Klidzio Parafia łucka 20 Mikołaj Franciszka Alojzy Siemiński, Józef Trętowski 378 30-31 4 828 156V-157R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0017.htm
11 7 1843 Ostróg Ignacy Kędzierski Mizocz 26 Wincenty Tekla Babieńska Marianna z Rudzińskich Iwanow Mizocz 28 Grzegorz Marianna Turczyńska 882 20 R 20
7 11 1843 Kuniów Wincenty Iwanowski Kamionka 24 Kasper Marianna Marianna Radziejowska Kamionka 18 Jakub Franciszka Brzozowska 882 69 R 25
2 7 1844 Hulewicze Dionizy Złotkowski Majdan Hulewiczowski 21 Teofil Michalina Buchowiecka Prakseda Wiszniewska Majdan Hulewiczowski Andrzej Anastazja Iwanowska 132 17 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20132/pages/PL_1_436_132_0010.htm
14 10 1845 Annopol Tomasz Iwanowski Milatyn, par. Ostróg 22 Kasper Marianna Opalewska Anastazja Oczeretowicz Sknyt Wielki 19 Stefan Katarzyna Iwanicka 884 77 R 9
5 6 1845 Szumsk Konstanty Michałowski Suraż 22 Paweł Anna Iwanowska Marianna Wereszczyńska Iserna 18 Wojciech Marianna Murowska Józef Skrzypkowski, Józef Rowiński 876 652 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0349.htm
30 9 1845 Ostróg Jan Kowalski Nowomalin 21 Cyryl Anna Karolina Iwanowska Nowomalin 20 Tomasz Marianna 884 32V 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0034.htm
4 10 1845 Leszczyn Kazimierz Zenkiewicz Antopol par. Kotelańska 20 Kacper Franciszka Lesicka Apolonia Markowska Leszczyn 18 Antoni Anna Nowaczewska Franciszek Gromniewski , Leon Iwanowski , Katarzyna Iwanowska , Apolonia Pawłowska 178-3-12 1 Ż Ni
11 2 1845 Białogródka Władysław Maliszewski Zasław par. Zasław ¶w. Józefa 30 Józef s. Antoniego Barbara c. Jana Staniszewska Petronela Makowska Kuzmińce 17 Stanisław s. Jana Anna c. Antoniego Zalewska Sylwester W±sowicz i Jan Iwanowski 178-03-113 103R 5 Ż DM
19 10 1847 Korzec Jan Wa¶kowski Diatyłówka par. Annopol 22 Grzegorz Obarka Iwanowska Tekla Zabłocka Kilikijów 18 Marcin Franciszka Zaremba 16 PW R
2 11 1847 Sokul Marcin Rossińkiewicz Rudnia par. Wiszenki 31 Szymon Elżbieta Boiłkowska Karolina Iwanowska Sokul 21 Bazyli Magdalena Karpińska Jeremiasz Podłucki, Julian Kłaszkowski, Szymon Morozewicz, Aleksander 833 137 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0078.htm
19 1 1847 Żytomierz Alojzy Iwanowski Żytomierz 20 Ignacy Józefa Czaykowska Antonina Łozińska Żytomierz 19 Piotr Marianna Rozańska Adam Lipnicki , Mamert Statkiewicz 178 3 1 50 6 Ż Ni
19 1 1847 Równe Aleksander Suszczewski par. Równe 28 Aleksander Aleksandra Kuprej (Kupryj) Marianna Łaszewska par. Równe 20 Tomasz Katarzyna Stefan Łuczyński, Mikołaj Iwanów 171-1-14 135V-136R 2 R DM
13 6 1848 Zasław, ¶w. Józefa Jan Iwanowski Zasław - Nowe Miasto 22 Franciszek s. Józefa Katarzyna c. Józefa Kamińska Adela Szankowska Barbarówka 17 Antoni s. Bazylego Salomea c. Michała Ukryńska Grzegorz Zawadzki, Bartłomiej Siwicki, Stefan Gadziacki s. Jana 178-3-117 42R 19 Ż
13 11 1849 Korytnica Eliasz Krynicki Paryduby 24 Jakub Tekla Iwanowa Joanna Barczuk Korytnica 17 Andrzej Aniela Sikorska 222 28-29 10
6 2 1849 Lachowce Jan Rutkowski Lachowce 61w Józef Marianna Kamińska Agnieszka z d. Werbachowska Jasińska Lachowce 47w Wojciech Magdalena Litosławska Augustyn Skibicki i Jan Żebrowski, Antoni Iwanowski 171-1-15 166R 5 R DM
9 11 1849 Lachowce Jan Maciejewski Hulowce 35w Józef Marianna Kułakowska Marianna z d. Jasińska Szymańska Hulowce 26w Józef Marianna Kowalska Antoni Iwanowski i Jan Rutkowski 171-1-15 172R 19 R DM
6 11 1849 Lachowce Jan Piotrowski Ksi±żęcin 22 Franciszek Aniela Zagajewska Petronela Wolicka Ksi±żęcin 18 Stefan Katarzyna Zawadzka Antoni Iwanowski i Jan Rutkowski 171-1-15 172V 20 R DM
21 5 1850 Turzysk Jan Pawłowski Hołoby 30 Tyfon Aleksandra Berczyńska Oktawia Gostyńska Klusk 30 Tomasz Justyna Iwanowska 723 18 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20723/pages/PL_1_436_723_0010.htm
22 10 1850 Luboml Mikołaj Iwanowski Nudyże 46 Jan Rozalia Ewa Wróblewska Nudyże 27 Stefan Anna ? Fiedorowicz, Aleksander ? 863 615 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0326.htm
11 2 1851 Białogródka Włodzimierz D±browski Tarnawka 28 Karol Anna Ochotnicka Nikodema Franciszka Okońska Tarnawka 18 Józef Anna Eksler Ludwik Iwanowski, Hipolit W±sowicz, Aleksander Paszyński 178-03-120 472V 9 Ż DM
11 5 1852 Łuck Aleksander Iwanowski Ozdów 40w Konstanty Tekla Kędzierska Marianna Głowacka Ozdów 18 Joachim Dorota 388 52 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0031.htm
1 3 1853 Włodzimierz Karol Piaszczyński Włodzimierz 26 Stanisław Katarzyna Łukomska Franciszka Iwanow Włodzimierz 24 Bazyli Katarzyna Łaska 789 54 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0028.htm
20 1 1857 Olewsk Wojciech Swidziński Biełokurowicze 42 Mateusz Tekla Ewa Nowicka Olewsk 19 Adam Barbara Józikiewicz Paweł Iwanow, Grzegorz Kawierin 178-3-126 795V 1 Ż Na
17 10 1859 Szumbar Tytus Iwanowski Turczyńce, par. Satanów 38 Aleksander Marianna Madalińska Hilaryna Pinińska Borki 22 Edward Antonina Nikodema Lepkowska Daniel Mężeński, Feliks Piniński, Bronisław Pruszyński 625 8 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0005.htm
22 11 1859 Wiszenki Kajetan Janiszewski Smerdyn 24 Paweł Rozalia Pióro Brygida Iwanowska Smerdyn 24 Jan Magdalena Karpińska 840 253 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0136.htm
24 5 1859 Lachowce Dionizy Nowicki Żemelińce 35w Jan Anna Lipczyńska Zofia Osiecka Lachowce 20 Józef Marianna Jakuszewska 1-dw. Antoni Iwanowski, Pweł trawiński, Jakub Szczepański 886 185 5 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0097.htm
29 5 1860 Krzemieniec Józef Iwanow Wesołówka 42 Jan Prakseda Wawruk Franciszka z Wróblewskich Różycka Wesołówka 39 Jan Konstancja ¦liwińska 0.1-33 37V 11 T
24 9 1861 Szumbar Piotr Rożanowski Bykowce 22 Wojciech Apolonia Kowalewska Petronela D±browska Nowystaw 17 Józef Marianna Iwanowska Leonard Lutostański, Daniel Byczkowski 626 304 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0156.htm
5 11 1861 Szumbar Dionizy D±browski Nowystaw 20 Józef Marianna Iwanowska Amelia Bartosiewicz Nowystaw 20 Piotr Marianna Orłowska 626 306 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0157.htm
31 1 1865 Żytomierz Karol Porembski Żytomierz 30 Feliks Zuzanna Kobierska Pawlina Gajewska Żytomierz 17 Gabriel Urszula Leszczyńska (dw.i dw.) Tito (Tytus ?) Karpiński, Mikołaj Iwanow 178-3-61 114V 21 Ż 120 DG
14 11 1865 Białogródka Aleksander Iwanowski Wa¶kowczyki 43w Konstanty Tekla Kędzierska Józefa Jasińska Kuczmanówka 26 Maciej Marianna Jasińska Marcin Sławecki i Konstanty Jasiński 178-03-81 183R 29 Ż DM
17 7 1866 Żytomierz Stanisław Berezowski Żytomierz 43 Michał Maria Broniewska Apolonia Aleksandr-Iwanow z d. Zielińska Żytomierz 28 Piotr Tekla Juszczyńska (podofic. i żołnierka,wdowa) Stanisław Zieliński i Wawrzyniec Seleszczuk 178-3-63 91V 40 Ż DG 150
26 2 1867 Radziwiłłów Teofil K... Wolański Stryczałów, par. Horochów 37w Faustyn Salomea Wolasko Waleria Łaszkiewicz Leduchów 27 Tomasz Anna Iwanowska Kazimierz Maliński, Medard Poziumski 426-1-41 67 V 1 T 531
2 6 1868 Krzemieniec Józef Iwanow Lisznia 50w Jan Prakseda Wawruk Honorata Bereżecka z Germanowskich Wesołówka 42w Piotr Wiktoria mieszcz. Adam Siechniewicz, Ludwik ¦ledziński 426-1-44 33R-V 9 T DW 800
25 11 1869 Rzyszczów Wiktor Gadziewicz par. Rzyszczów 38 Jakub Petronela Wernicka Jadwiga Olszańska wdowa, par. Rzyszczów 29 Cyprian Rozalia Iwanowska z d. Godlewska, Adolf Olszański, Adam Jaroszewicz 312-1-96 233 5 m.K KM
25 1 1870 Białogródka Paweł Ostaszewski Załuże 45w Mikołaj Teresa Sołohub Augustyna z d. D±browska Sityńska Kornica 24w Józef Maria Iwanowska Stanisław Kotwicki, Józef Pilawski 178-03-84 53R 4 Ż DM
19 1 1892 Włodzimierz August Albrecht Falemicze, ewangelik 27 Gotlib Marianna Belter Paulina Komarowska Włodzimierz 19 Adam Benigda Erlicz Andrzej Zieliński, Anastazy Iwanow D±browski 810 88 2 0
5 5 1896 Tbilisi Augustyn Pietrajtis kowieńska gub. 26 Mikołaj Anna Danilewicz Liza (Helena) Galicyna (ewangeliczka - luteranka) 20 Fridrich Karolina Nider Mikołaj Iwanow, Mina Baczjew Omagłobielij 64 9 Tb
18 7 1899 Tbilisi Konstanty Stanisław Żochowski grodnieńska gub. 32 Henryk Ignacy Jadwiga Kisielewska Rozalia Bous z d. Lewenson 20 Herman Henrieta Wulfson Stanisław Iwanowicz Szater, Jan Jurek 129 35 Tb
26 1 1902 Szumsk Antoni Malinowski Lachowce, par. Jampol 37 Mikołaj Zuzanna ¦widzińska Witolda Andres z d. Hasiewicz par. Szumsk 40 Jan Sabina Iwanowska 0.1-236 287V 1 T
16 2 1903 Tbilisi Feliks Skurat Radziwiłowicze, pow. Słonim, grodnieńsk 56w Kazimierz Karolina Korczycew Kazimiera z Cegłowskich Grzegorzewska Kowno 40 Michał Ewa Iwanowska Paweł Januszewski, Stefan Grzegorzewski 59 17 Tb
17 1 1904 Tbilisi Józef Krasiński kaliska gub. 28 Michal Anna Maria Sobol Tbilisi 18 Kazimierz Anna Rudinkowicz Boleslaw Sadowski, Karp Iwanowski 79 5 Tb
3 6 1904 Tbilisi Jan Rostkowski kowieńska gub. 32 Kazimierz Helena Iwanowska Maria Eleonora Jurek Austria 30 Franciszek Emilia Krzyżanowska Ju. Bogwiło, Jan Urban 86 20 Tb
23 4 1906 Tbilisi Andrzej Diaczkow Tbilisi (prawosławny) 19 Nikita Katarzyna Iwanowa Petronela Bortkun kowieńska gub. 25 Paweł Rozalia Staniulewicz Stanisław Wawrzyniec, Michał Dudkowski 134 17 Tb
5 8 1907 Tajkury Teodor Wiszniewski Zdołbunów 22 Ksawery Syklita Iwanowna Amelia Pawczyńska Zdołbunów 18 Karol Joanna Justycka 20 R 0
29 7 1907 Luboml Jan Walerian Niewiadomski Gorodno 39 Józef Magdalena Szynkiewicz Marianna Oleszkiewicz Gorodno 21 Anna Oleszkiewicz Jósef Sobieszczuk, Wasyl Iwanow 1009 634 35 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0336.htm
1 8 1910 Tbilisi Gorgon Stanisław Trzestrzewiński 32 Henryk Zofia Tarajewicz Anna Nadieżda z Mierzanowych Hillerman 32 Mikołaj Olga Adami Andrzej Tomaszewicz Mo¶cicki, Franciszek Iwanowicz Kanty 237 33 Tb
19 5 1911 Tbilisi Stanisław Brzeszcz kielecka gub. 33 Wawrzyniec Józefa Aleksandra Rajuniec pow. Wiłkomir, kowieńska gub. 34 Konstanty Józefa Iwanowska W. Targoński, Jan Trejnis 259 26 Tb
24 2 1913 Tbilisi Johann Oganiezow Persja (chaldeo-kat.) 26 Sergiej Aniela Iwanowna Natalia Bonik 25 Jakub Eudokia Mikołaj Iwanow, Jakub Iwanow 298 10 Tb
25 2 1915 Kijów, ¶w.. Aleksandra Józef Stefan Sieciński Kijów 44 Henryk Seweryna Poznańska Maria Biedna Austria 34 Mikołaj Ewdokia Wacław Iwanowicz Poznański, Stanisław Marianowicz Wilczyński 312/1/129 89V 17 m.K. JM1
27 6 1915 Kijów, ¶w.. Aleksandra Józef Chrz±szczewski Kijów 24 Cezary Marian Julia Jagiełło Anna Włastelica Kijów 23 Józef ona adoptowana przez Antoniego Iwanowicza Włastelica, ¶wiadkowie Wsiewołod Rosze, Włodzimierz Rozancew 312/1/129 97R 48 m.K. JM1
13 9 1915 Kijów, ¶w.. Aleksandra Józef Grzyb Kazimierz 28 Feliks Ludwika Malecka Franciszka Lanczajm Kijów 21 Aleksander Ewa kulikowska Wiktor Iwanowski, Adam Labb 312/1/129 109R 95 m.K. JM1
29 9 1915 Kijów, ¶w.. Aleksandra Henryk Teofil Bożydar-Podhorodecki Kijów 28 Tadeusz Ludwik Maria Musiałowicz Anna Maria Gołkiewicz Kijów 21 Kazimierz Antoni Klemntyna Joanna Wilczyńska Bogdan Adolfowicz Knotte, Henryk Iwanowicz Wilczyński 312/1/129 112R 107 m.K. JM1
13 10 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Michał Grygorczuk Białystok 27 Michał Michalina Radziszewska Petronella Jasińska Kijów 21 Stanisław Wiktoria Gips Stanisław Iwanowicz Gips, Mieczysław Michałowicz Grygorczuk 312/1/109 109R 71 m.K JM1
10 10 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Karol Urban Kijów 43 Karol Józefa Gegrad Józefa Czerna Kijów 42 Franciszek Maria Grzytowa Jan Iwanowicz Pupczochar, Grzegorz Iwanowicz Sokal 312/1/109 108V 70 m.K JM1
19 9 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Feliks Wierzbicki Kijów 26 Jakub Józefa Stempińska Adela Malinowska Kijów 20 Stanisław Julia Wojcicka Tytus Markowicz Mikołajewski, Jan Iwanowicz Lazarczyk 312/1/109 108R 68 m.K JM1
18 9 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Henryk Massakowski Kijów 48w Stefan Wiktoria Zadurska Weronika Drukierowa Kijów 49w Jan Karolina Dwilejcz Tytus Markowicz Mikołajewski, Jan Iwanowicz Lazarczyk 312/1/109 107V 66 m.K JM1
1 8 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Adam Kwiatkowski Kijów 21 Franciszek Hermenegilda Krupilska Adelajda Kułakowska Kijów 17 Sylwester Józefa Butkiewicz Jan Iwanowicz Sawin, Jan Ekonotow 312/1/109 105R 55 m.K JM1
19 7 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Bazyli Kleszcz Kijów 48 Piotr Franciszka Gaczyk Maria Magdalena Czerwińska Kijów 52 Marcin Tekla Jaworska Tytus Markowicz Mikołajewski, Jan Iwanowicz Lazarczyk 312/1/109 104R 51 m.K JM1
6 7 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Stefan Wierzbicki Kijów 24 Bernard Aniela Rostowska Anna KuĽniecka Homel 20 Ludwik Jadwiga Kruszewska Aleksander Iwanowicz Kamieński, Paweł Iwoanowicz Ławrow 312/1/109 102R 44 m.K JM1
30 4 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Aleksander Szostak Kijów 28 Wincenty Aniela Grochal-Gorowska Irena Kontorowicz Kijów 23 Grzegorz Leonilda Wojciech Antonowicz Kreczmer, Leonard Iwanowicz Protasewicz 312/1/109 97V 25 m.K JM1
24 4 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Józef Wilczyński Kijów 33 Michalina Wilczyńska Konstancja Kaczyńska Kijów 20 Wacław Maria Piacecka Marian Iwanowicz Kołosowski, Włodzimierz Iwanowicz Sklarski 312/1/109 96V 21 m.K JM1
14 2 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Julian Kaczmarek Kijów 18 Julian Maria Chlab? Rozalia Droszcz Kijów 24 Paweł Katarzyna Daglan Władysław Edwardowicz Trepper, Stanisław Iwanowicz Rydzycki 312/1/109 95R 16 m.K JM1
7 2 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Franciszek Klaban Kijów 31 Jan Marianna Rucińska Aniela Pawłowska Kijów 17 Wincenty Antonina Leskowicz Walenty Iwanowicz Siżat?, Mikołaj Wasilewicz Rowdyg? 312/1/109 94V 14 m.K JM1
23 10 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Adam Wał Berdyczów 28 Andrzej Karolina Strzelecka Zofia Pyłkiewicz Wasylków? 20 Maurycy Anna Dembińska Norbert Francewicz Burylski, Paweł Iwanowicz Wanda 312/1/109 110R 76 m.K JM1
26 11 1916 Kijów, ¶w. Mikołaja Zygmunt Satowicz Kijów 29 Bazyli Helena Sirewicz Zofia Nadporożska Kijów 24 Kirył Anastazja Gromyko Władysław Iwanowicz Oskierko, Dionizy? Gore-Tobocz? 312/1/109 112R 87 m.K JM1
3 10 1919 Tbilisi Artur Trim Anglia 21 Józef Walentyna Brandsztetter 16 Adolf Arkady Akimowicz Gures, Sergiej Iwanowicz Jewłachow 464 17 Tb
29 8 1920 Tbilisi Szymon Szandor Węgry 38 Szymon Juliana Matys Apolonia Suchańska z d. Remes 40 Andrzej Zofia Iwanowna 493 27 Tb
9 12 1924 Tbilisi Iwan Mirzojew (chaldeo-kat.) 19 Józef Szakor c. Ż Szegieldowa Anna Iwanowa (chaldeo-kat.) 17 Georgij Banola Iliewna Georgij Iliujew, Piotr Laicz, Józef Oblidze 546 18 Tb
8 11 1925 Łuck Stanisław Sójka Marynki 22 Antoni Feliksa Niewiadomska Maria Iwanowa nr aktu 79 0.1-237 14V-15R 53 dopisek T
25 1 1930 Ołyka Władysław Iwanowski Jadwiga Duszyńska Chorłupy 24 Walenty Waleria Turobińska 1019 181 28 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0097.htm
16 10 1938 Dederkały Stanisław Opilewicz Bykowce 22 Władysław Katarzyna Mroczek Daria Iwanowa Bykowce 26 Karp Ksenia Procyszyn 6

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
144 134 Konstanty Iwanowski 32 Ostróg Marianówka 1813 Ostróg par. DW
147 136 Antoni Iwanowski - Kawa 30 Ostróg Milatyn 1813 Ostróg par. DW
152 140 Wicenty Iwanowski 41 Ostróg Milatyn 1813 Ostróg par. DW
165 968 Tomasz Iwanow 17 Ostróg Hulcza 1813 Ostróg par. DW
100 Antoni Iwanowski - żonaty 28 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
100 Aleksander Iwanowski - żonaty 24 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
100 Mikołaj Iwanowski, kawaler 16 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
33 Domicela Iwanowska 36 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
96 wdowa Emilia Iwanowa 27 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
13 20 Pracowita Marta Iwanowa 44 Łanowce Łanowce 1857 AGAD DM 433-26
20 Prac. Agata Iwanowa c. Wawrzyńca 21 Dederkały Dederkały Niższe 1860 Tarnopol DW 426-2-242
5 15 Wolny Józef Iwanow B±czkowski 26 Złoczówka Złoczówka 1869 Równe DW
19 75 Szlachcianka Franciszka Iwanowiczówna panna 65 Złoczówka Rusinowe Beresteczko 1869 Równe DW
37 114 Jednodworzec Kleten (?) Iwanow Piętkowski żona prawosławna 31 Złoczówka Wyczułki 1869 Równe DW
47 137 Chłop Ludwik Iwanow Berowski 31 Złoczówka Boremel 1869 Równe DW
71 264 Iwanowa Pelagia c. Teodora m. praw. 51 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
78 177 Iwanowa Apolonia c. Stanisława wdowa 56 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
81 176 Mieszcz. Iwanowski Grzegorz wdowiec 90 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
193 457 Scholastyka Iwanowna M praw. 49 Korzec Pieczywody 1885 Równe DW
2 4 Joanna Iwanowa m.pr. 41 Radziwiłów Oparypsy 1903 Tarnopol DW
13 107 Żona Maria z Iwanowskich 46 Krzemieniec Bereżce 1903 Tarnopol DW
39 119 Iwanowski Bolesław 25 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW
2 10 Chł. Maria Iwanowska m.pr. 28 Międzyrzec Szymonów 1912 CDIAK DW 1045-2-928


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl