Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 2956 wyników dla: Rudnicka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 3 1762 Szumsk Marianna Rudnicka 80 Huta Franciszkowa 297-1-184 53R Ł 121 RK
22 4 1775 Szumsk Regina Rudnicka 90 Huta Szumska 297-1-184 83V Ł RK
7 5 1775 Szumsk Antonina Rudnicka 4 Szumsk 297-1-184 83V Ł RK
9 5 1775 Szumsk Marianna Rudnicka 5 Szumsk 297-1-184 83V Ł RK
1 2 1777 Szumsk Ludwika Rudnicka 26 Szumsk 297-1-184 86V Ł RK
1 5 1800 Lubar Agnieszka Rudnicka 1 Lubar łacina, matka: Agata 178-49-3 657R Ż Mg
5 5 1800 Lubar Agnieszka Rudnicka 3 Demkowce łacina, rodzice: Michał, Franciszka 178-49-3 657R Ż Mg
14 5 1806 Olewsk Anna Rudnicka Perha córka Jakuba i Marianny 178-3-128 27R Ż Na
1 6 1813 Olewsk Katarzyna Rudnicka 30 Majdan Radowelski pozostawiła męża, jednego syna i jedną córkę 178-3-128 39R Ż Na
16 9 1826 Kotelnia Rozalia Rudnicka 12 Kotelnia c. wlm. Antoni i Eudoxia podkomorzych żytomierskich 178-51-251 29,29a Ż EH
7 5 1827 Łuck Józefa Rudnicka 4/12 Czerczyce c. Polikrona i Ludwiki Pawłowskiej 813 32 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0033.htm
18 5 1827 Łuck Aurelia Rudnicka 2 Czerczyce c. Polikrona i Ludwiki Pawłowskiej 813 33a 40 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0034.htm
7 6 1827 Łuck Julianna Rudnicka 11/12 Boruchów c. Piotra i Tekli Rybczyńskiej 813 34a 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0035.htm
17 7 1827 Bazalia Marianna Rudnicka 1 Czuchele c. ur. Grzegorza i Petroneli z Herlewiczów 178-3-93 256V 79 Ż DM
19 7 1827 Bazalia Karolina Rudnicka 4 Czuchele c. ur. Grzegorza i Petroneli z Herlewiczów 178-3-93 256V 81 Ż DM
19 8 1827 Bazalia Karolina Rudnicka 64 Żerebki Wielkie ur., wdowa po Piotrze Celestynie, syn Duklan 178-3-93 258R 96 Ż DM
24 11 1827 Bereźnica Zofia Rudnicka 12 Bereźnica c. Polikarpa i Ludwiki z Pawłowskich 813 133a 16 AGAD 133 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0133.htm
19 7 1827 Dubno Teresa Rudnicka 35 Dubno z d. Karwaszewska, mąż Jan, syn Józef, córki Aniela i Julianna 813 200V 60 AGAD 203 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0203.htm
15 11 1827 St. Wiśniowiec Marianna Rudnicka 50 Wiśniowiec Stary - Kwaczówka kolka, m. Tadeusz 245-1-1 305 30 R 576 DM1
16 4 1827 Stary Oleksiniec Marianna Rudnicka 30/52 Rostoki ospa, r. Ksawery i Petronela Staniszewska, 245-1-1 274 7 R 537 DM1
26 2 1828 Ołyka Marianna Rudnicka 6 Dermanka Kotowska Marek i Tekla z Szyszkowskich 814 158 8 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0162.htm
27 3 1828 Kazimierka Franciszka Brusiłłowicz 28 Hnidaszów Ur., z domu Rudnicka, żona Mateusza, zost. c. Julię i 2 s. Ignacego i Jana 171-1-1 229V 8 R Mg 7122
31 7 1828 Horodyszcze uczc. Teresa Rudnicka 40/52 Jagodna rodzice uczc. Michał Rudnicki, Barbara Galicka 178-3-94 115R 45 Ż 224 KP2
20 6 1829 Łuck Ksawera Rudnicka 5 Czerczyce c. Poliksona i Ludwiki Pawłowskiej 815 37 59 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0037.htm
29 6 1829 Łuck Marcjanna Rudnicka 36 Boruchów z Tyczyńskich.Pozostawiła wd. Aleksander 815 37 60 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0037.htm
2 5 1829 Ostróg Apolonia Rudnicka 35 zostawiła wdowca, córki Katarzyna, Marianna 171-1-2 23R 17 R 7203 MZ
12 7 1829 Tuczyn Marianna Rudnicka 1,5 Janin c. ur. Wincentego i Magdaleny z Reszczyńskich 171-1-2 192V 16 R DM
15 8 1829 Kulczyny Teofila Rudnicka 3/52 Krasiłów rodzodzice: Dymitr i Marianna zd. Sozańska 178-3-95 370R 52 Ż Mg
15 4 1829 Kupiel ur. Rozalia Rudnicka 41 Kusznierówka dzieci: Anna, Marianna, Rozalia, Anna druga, Agnieszka, Michał, z gorączki 178-3-95 319R 25 Ż 618 KP2
17 8 1829 Kupiel ur. Katarzyna Rudnicka 12 Kusznierówka matka ur. Katarzyna Rudnicka z d. Chrzanowska wdowa, z naturalnej słabości 178-3-95 320V 49 Ż 621 KP2
28 1 1829 Niewirków Anastazja Rudnicka 9/12 Lewacze c.Adama i Anny z Sewruków 171-1-2 299 V 60 R AS
9 1 1829 Włodzimierzec Zuzanna Bobrowska 21 z d. Rudnicka, wdowa po Tomaszu, córka Rozalia 815 124R 2 AGAD 128 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0128.htm
14 10 1829 Korzec Marianna Rudnicka 40 Rudnia Klonowa mąż Szymon, syn Ignacy 245-1-3 107R 97 R 209 DM
8 10 1830 Koblin Tomasz Jaworska 6 Kosarzów rodzice: ur. Tomasz i Ewa z domu Rudnicka 816 156R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0158.htm
8 7 1830 Wiszenki Antonina Rudnicka 2 Kopaczówka c: Łukasza i Zofii z Kalusowskich; poch: 09.07. 816 53a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
22 9 1830 Jałowicze Katarzyna Rudnicka 17 Nowostaw Rodzice zmarli: Stefan i Marianna Wisniewska 816 248 R 50 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0253.htm
14 11 1830 Niewirków Katarzyna Rudnicka 2/52 c.Mikołaja i Teresy z Murawskich 171-1-3 297 R 28 R AS
4 3 1830 Annopol Łucja Rudnicka 50 Hubelce panna, córka Marcina i Marianny z Waśkowskich 171-1-3 143R 6 R 148 DM
30 8 1830 Annopol Łucja Rudnicka 50 Hubelce c. Marcina i Agnieszki z Perlewskich 171-1-3 145V 22 R 151 DM
22 7 1830 Horodyszcze Anna Rudnicka 3 Szepetówka c. Michała i Barbary z Galickich 178-3-96 105R 91 Ż 190 DM
1 8 1831 Luboml Katarzyna Rudnicka 70 Luboml ur. Kulesza 846 314V 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0309.htm
1 5 1831 Kulczyny Marianna Wysocka 7 Krasiłów rodzice: Mateusz i Agnieszka zd. Rudnicka 178-3-97 410R 104 Ż Mg
5 5 1831 Korzec Hilary Dubicki 30 Korzec żona Marianna z domu Rudnicka, córka Józefa 245-1-5 88 64 R PW
1 3 1832 Stepań Agata Rudnicka 22 Wyżka ur., mąż Roman 171-1-5 217R 11 R DM
19 7 1832 Włodzimierz Kamilla Rudnicka 3 Chobułtów s. ur. Franciszka i Józefy z Paszkowskich 847 63 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0033.htm
5 8 1832 Włodzimierz Adolfa Rudnicka 1 Chobułtów c. ur. Franciszka i Józefy z Paszkowskich 847 65 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0034.htm
4 1 1832 Ostróg Anastazja Rudnicka 80 Międzyrzecz Ostrogski wdowa, s. Jakub, c. Marianna 171-1-5 23R 4 R MZ
14 3 1832 Kulczyny Petronela Rudnicka 36 Salicha Wielka z d. Sokołowska, mąż Alojzy Ksawery, synowie Wincenty i Fortunat, córka Róża 178-3-98 345V 20 Ż 654 DM
9 5 1832 Annopol Marianna Rudnicka 30 Hubelce wdowa po Felicjanie, syn Mikołaj 171-1-5 132V 14 R 141 DM
2 3 1832 Włodzimierzec Katarzyna Borysiewicz 63 Dubówka z parafii Bereźnica, z d. Kwiatkowska, wdowa po Janie, syn Józef kawaler, córki Józefa Rudnicka i Katarzyna Jabłońska wdowa 818 63V 5 AGAD 70 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0070.htm
28 8 1832 Włodzimierzec Apolonia Rudnicka 4 Majdan Przerwa c. Jana i Katarzyny z Kołodyńskich 818 65R 17 AGAD 71 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0071.htm
7 5 1833 Korzec Antonina Marcinkowska 2 Majdan Bereźnicki (w księdze jest Rudnicka - błąd) córka Szymona i Marianny 245-1-7 107 45 R PW
20 1 1833 Włodzimierz Franciszek Holsztyn 52 Owadno z paraliżu, ur., żona Marianna Rudnicka, synowie Hieronim, Kornel i Marian, córki Ludwika, Wiktoria i Michalina 848 38 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0022.htm
2 8 1833 Kulczyny Franciszka Rudnicka 9/52 Krasiłów c. Dymitra i Marianny 178-3-99 337R 57 Ż 643 DM
2 4 1833 Butowce Józefa Joanna Rudnicka 64 Kapustyn wdowa, syn Józef 178-3-99 183V 19 Ż 353 DM
16 4 1834 Stary Oleksiniec Urszula Rudnicka 0,5 Rostoki z kaszlu, c. ur. Ksawerego i Petroneli z Staniszewskich 245-1-8 267R 15 R 3290 DW
28 1 1834 Białozórka Wincentyna Rudnicka 6 Mołodków z konwulsji, c. ur. Tomasza i Honoraty z Łaskich 245-1-8 344R 1 R 3259 DW
2 2 1834 Niewirków Katarzyna Rudnicka 3 Lewacze c.Mikołaja i Katarzyny z Sawickich 171-1-7 297 V 7 R AS
4 8 1834 Horodyszcze Katarzyna Rudnicka 16/12 Szepetówka c. Mikołaja i Barbary z Halickich 178-3-100 134V 33 Ż 269 DM
22 3 1835 Sokul Leon Kozłowski 58/52 Czebenie rodzice: ur. Karol i Róża z d. Rudnicka w Sokulskiej Parafii tymczasowo tylko mieszkający 821 45R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0046.htm
19 4 1835 Ostróg Regina Tańska 50 Ostróg zd Rudnicka, wdowiec Mateusz, synowie Michal i Stanislaw, Córka Aniela 171-1-8 35R 40 R
16 3 1835 Kupiel Franciszka Kuczalska 9/52 Czerniawa Rodzice: Michał, Marianna Rudnicka 178-3-101 337 39 Ż 627 SK
28 11 1835 Kulczyny Franciszek Wysocki 7 Słobudka Rodzice: Mateusz, Agnieszka Rudnicka 178-3-101 372 71 Ż SK 0
4 10 1835 Międzyrzec Zofia Rudnicka 37 Międzyrzec zd.Ihnatowicz , wd.po Filipie, s.Aleksander, Franciszek, Leonard, c.Helena 171-1-8 243R 50 R AS
12 11 1836 Bazalia f. Tereszki Regina Rudnicka 86 Sorokoduby ur., wdowa, od dawna potomstwa pozbawiona 178-3-132 298R 27 Ż DM
17 6 1836 Cudnów Anna Rudnicka 66 Kozara ur., z d. Kłosowska, wdowa po Janie, synowie Izydor, Jan i Paweł, córka Marianna 569-1-59 67R 51 Ż 125 DM
4 12 1836 Cudnów Ludwika Rudnicka 2 Wójtowce c. ur. Józefa i Honoraty z Piotrowskich 569-1-59 73R 101 Ż 137 DM
27 10 1836 Międzyrzec Helena Rudnicka 9 Huszcza c.Kazimierza i Anny z Datonów,na szkarlatynę 171-1-9 258V 24 R AS
2 2 1836 Zasław św. Jana Marianna Rudnicka 12 Mokrzec znajda, osierocona 178-3-106 15V 6 Ż 30 DM
26 11 1836 Włodzimierzec Agnieszka Rudnicka 28 Majdan Kanonicki c. Ignacego i Kunegundy z Kuczyńskich 822 91R 17 AGAD 92 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0092.htm
15 9 1837 Kamień Koszyrski Katarzyna Rudnicka 23 Jałowateck prac., mąż Wincenty, synowie Tomasz i Mikolaj 170 28 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0017.htm
4 1 1837 Kowel Paulina Rudnicka 4 Rudniki c. ur. Szczepana i Tekli z Rudnickich 852 325 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0171.htm
10 7 1837 Niewirków Aniela Rudnicka 4 Siedliszcze c.Mikołaja i Teresy z Morgów 171-1-10 295 V 16 R AS
10 1 1837 Kulczyny Anna Rudnicka 1,5 Krasiłów c. Dymitra i Marianny z Suzańskich 178-3-108 265V 5 Ż 517 DM
27 4 1837 Klewań Aniela Rudnicka 40 Klewań c.Urszula, Karolina 171-1-10 158R 11 R 160 AS
8 7 1837 Miropol Hermenegilda Rudnicka 3/365 Witkały c. Jakuba i Anny z Chrzanowskich 245-1-11 246V 49 R 245 DM
31 5 1837 Dubno Marianna Rudnicka 4 par. Dubno c. Jana i Katarzyny z Sienickich 823 182R 43 AGAD 190 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0190.htm
24 1 1837 Włodzimierzec Regina Rudnicka 36 Majdan Prurwa z d. Lech, mąż Augustyn, synowie Gaspar [Kasper] i Stanisław, córki Anna, Joanna, Aleksandra i Karolina 823 103V 3 AGAD 109 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0109.htm
19 2 1838 Wiszenki Franciszka Rudnicka 2 Majdan Jezierski r: Marek i Tekla z Szyszków; poch: 21.02. 824 54 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0055.htm
2 2 1838 Beresteczko Teresa Rudnicka 42 Krasiłówka mąż Jacek, z 1-go małżeństwa z Franciszkiem Ksawerym Kierlierem synowie Paweł, Edward i Ksawery i córka Wirginia za Szczepickim, z Jackiem Rudnickim córka Izabella (od gangreny) 1 24 5 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0014.htm
3 12 1838 Butowce Agnieszka Rudnicka 72 Malkia Jaśnie Wielmożna z d. Pruszyńska, Starościna Ulanicka, wdowa 178-3-110 232R 43 Ż 441 DM
19 3 1838 Klewań Urszula Rudnicka 18 Klewań panna 171-1-11 160R 12 R 164 AS
24 3 1838 Miropol Franciszka Rudnicka 5 Kozarka z gorączki, c. ur. Franciszka i Justyny z Wojutyńskich 245-1-12 167V 15 R 168 DW
31 1 1838 Korzec Aniela Honorata Rutkowska [Rudkowska] 3/52 Zabara c. Piotra i Karoliny z Grodzińskich [w opisie nazwisko zapisane Rudnicka, na pasku Rutkowska] 245-1-12 91V 17 R 93 DM
5 3 1839 Łuck Helena Rudnicka 10 Łuck Szlachcianka 375 62 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0034.htm
18 4 1839 Ptycza Izabela Rudnicka 4 Nosowica rodzice: ur. Hiacenty i Teresa 825 247R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0255.htm
6 8 1839 Berezdów Rozalia Rudnicka 70 Senihów z d. Kotwicka, wdowa, syn Grzegorz, córki Anna i Marianna 178-51-433 177V 54 Ż 186 DM
30 9 1839 Nowogród Wołyński Aniela Rudnicka 50 Niepoznanicze mąż Franciszek, synowie Jan i Karol, córki Dorota i Anna 178-3-72 53V 106 Ż 104 DM
27 3 1839 Zasław św. Józefa Kamila Rudnicka 3/12 Sławuta c. Ksawerego i Honoraty z d. Szeręgowskiej 178-3-112 81R 24 Ż 158 RG
27 8 1840 Kołki Marianna Rudnicka 52 Chopniów "w"; poch: 30.08. 826 100a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0101.htm
20 8 1840 Miropol Tekla Rudnicka 40 Miropol nie wiadomo nic o rodzicach, pozostawiła syna Bazylego 871 350 28 AGAD 184 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0184.htm
9 8 1841 Felsztyn Anna Rudnicka 2 Żuczkowce rodz. prac. Wojciech i Anna Rudniccy, z kaszlu 685-4-74 73v 78 Ch 144 KP2
26 7 1841 Białozórka Konstancja Rudnicka 9 Szybenna c.Tomasza i Honoraty 872 762 10 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0402.htm
13 7 1842 Kowel Albina Rudnicka 16 Rudniki c. ur. Stefana i Tekli z Rudnickich 425 17 12 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0012.htm
18 5 1842 Lachowce Petronela Rudnicka 1 Książęcin c. Stefana i Rozalii z Strzemeckich 881 108 R 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0116.htm
9 4 1842 Niewirków Marianna Rudnicka 2,5 Lewacze c. Jana i Zofii z Brusiłowiczów 881 291 V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0298.htm
16 3 1842 Maciejów Tekla Rudnicka 61 Maciejów z d. Krasnowska, wdowa po Danielu, syn Tomasz, córki Anastazja i Magdalena 408 11 2 AGAD 7 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20408/pages/PL_1_436_408_0007.htm
1 10 1843 Beresteczko Antonilla Rudnicka 1/6 Smolawa c. Jacentego i Józefy z Bartosiewiczów 5 21 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%205/pages/PL_1_436_5_0012.htm
20 5 1843 Korzec Lucyna Rudnicka 3,5 Rudnia Klonowa córka Feliksa i Anny z Rafalskich 874 257 38 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0131.htm
5 10 1843 Nowogród Wołyński Franciszka Kuźmińska 2 Kamienny Bród córka Aleksandra i Marceli z domu Rudnicka 874 160 103 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0083.htm
13 10 1843 Nowogród Wołyński Marcianna Kurowska 70 Niepoznanicze z domu Rudnicka, mąż Gabriel, synowie Stefan, Gabriel, Filip 874 161 107 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0083.htm
28 12 1843 Nowogród Wołyński Izabela Domańska 1,5 Zwiahel córka Stanisława i Katarzyny z domu Rudnicka 874 166 125 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0086.htm
9 4 1844 Radziwiłłów Elżbieta Rudnicka 41 Radziwiłłów z domu Bobowska, mąż Ksawery 830 224 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0228.htm
27 4 1844 Jampol Mikołaj Rudnicki 75 Pohorylce ur., żona Julianna Rudnicka, synowie: Jan, Eustachy, Marceli, Bazyli, córki: Teresa, Julianna, Paulina 875 640 24 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0336.htm
10 4 1845 Kowel Urszula Rudnicka 45 Rudniki ur., wdowa, z 1-go małż. synowie Adam i Jan Korniccy i córka Antonina, z 2-go córka Zofia 248 22 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0014.htm
14 8 1845 Kowel Ewa Rudnicka 2,5 Kowel c. ur. Katarzyny 248 27 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0016.htm
2 6 1845 Beresteczko Maria Rudnicka 5/12 Smolawa c. Jacentego i Józefy z Bartosiewiczów 7 18 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%207/pages/PL_1_436_7_0011.htm
25 1 1845 Łuck Henryka Rudnicka 1,5 Łuck c. ur. Ildefonsa i Ksawery 381 32 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0018.htm
7 1 1845 Cudnów Franciszka Rudnicka 70 Słoboda Kajetanówka ur., z d. Markiewicz, wdowa po Józefie, synowie Maciej i Jan, córki Marianna, Teresa, Marcjanna i Agnieszka 178-3-12 212R 3 Ż DM
25 11 1845 Niewirków Maryanna Rudnicka 14 Słoboda Lewacze Ignacy i Katarzyna Rudniccy 884 288 20 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0295.htm
26 11 1845 Niewirków Karolina Rudnicka 17 Soboda Lewacze Adam i Anna Rudniccy 884 288 21 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0295.htm
30 11 1845 Niewirków Aleksandra Rudnicka 14 Słoboda Lewacze Adam i Anna Rudniccy 884 288 22 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0295.htm
24 5 1845 Teofilpol Anna Rudnicka 28 par. Teofilpol 1-dw., syn Józef 178-3-113 412R 32 Ż DM
29 5 1845 Teofilpol Paulina Rudnicka 2 Nowostawce c. ur. Mikołaja i Anny z Puzichowskich 178-3-113 413R 42 Ż DM
6 3 1845 Olewsk Agata Hanuszkiewicz 1/12 Ruda Sobieczyńska z wrzodu w głowie, córka Stanisława i Anny z d. Rudnicka 178/3/12 443R 5 Ż Na 0
20 8 1845 Olewsk Teodor Bagińśki 72 Huta Zolnia z zapalenia głowy, żona Magdalena z d. Rudnicka, synowie Apolon i Atanazy, córki Katarzyna i Marianna 178/3/12 443V 13 Ż Na
27 5 1845 Annopol Apolonia Rudnicka 7 Hubelce z wewnętrznej słabości, c. ur. Bartłomieja i Joanny z Szymańskich 884 80 V 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0083.htm
30 10 1845 Bazalia Ewa Rudnicka 50 Zozlińce Małe ur., wdowa 178-3-113 247V 141 Ż DM
7 4 1845 Antonówka dek. Humań ur. Anastazja Rudnicka 70 Osota Stara córka Stefana Jaworskiego, wdowa po Antonim Rudnickim, dzieci: Józef, Waleria, ze starości 685-2-1022 27r 2 Ch 49 KP2
4 10 1845 Bohusław ur. Marianna Rudnicka 65 Tahańcza z d. Jurkiewicz, wdowa, ze starości 685-2-1022 21v 16 Ch 40 KP2
26 7 1845 Iwnica Michalina Rudnicka 2 Iwnica c. Grzegorza i Franciszki z Tymińskich 178-3-12 295V 15 Ż 579 DM
25 3 1845 Miropol Krystyna Zacharewicz 50 Ulanówka z d. Rudnicka, wdowa po Tomaszu, synowie Wincenty i Augustyn 876 365 11 AGAD 197 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0197.htm
1 10 1846 Kazimierka Cecylia Rudnicka 4 Karaczun z wolności żołądka, c. Alojzego i Teresy z Suszyńskich 885 258 23 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0268.htm
8 10 1846 Beresteczko Anastazja Rudnicka 47 Beresteczko sławetna, mąż Daniel, syn Franciszek 8 27 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0016.htm
29 4 1846 Łuck Jan Głowacki 37 Czerczyce wlm., żona Ludwika z d. Pawłowska, 1.v. Rudnicka 382 46 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0025.htm
20 12 1846 Młynów Jan Paczos 17 Młynów rodzice: ur. Michał i Elżbieta z domu Rudnicka, mieszkaniec miasta Biłgoraj Pow. Janowskiego Gub. Lublińskiej 832 191V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0201.htm
1 10 1846 Ostróg Ignacy Zborowski 50 Korszów z gorączki, Ur. Wdowa Karolina zd Rudnicka, s. Karol, Stanisław, Adam, C. Marianna, Ewa 885 43V 89 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0045.htm
4 7 1846 Lubar Celestyna Rudnicka 1 Pedynki c. Stanisława i Ewy z Gisieckich 178-3-15 288R 47 Ż 42 DM
16 3 1846 Miropol Stefan Przewłocki 66 Zielone Stojło wdowiec po Katarzynie z Weselskich, synowie Antoni Gabriel i Marcin, córka Marianna Rudnicka 877 347 10 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0185.htm
5 1 1847 Korzec Marianna Rudnicka 1,5 Rudnia Piaskowa córka Ignacego i Katarzyny zd. Żygadło 4 PW R
12 9 1847 Ostróg Franciszka Rudnicka 6/12 Balarka Choteńska c. ur., Zuzanny Rudnickiej z nieprawego łoża 171-1-13 43V 99 R DM
18 7 1847 Butowce Eleonora Rudnicka 5 Czerniatyn Wielki c. Ksawerego i Honoraty z Szerengowskich 178-3-116 216R 24 Ż 427 DM
5 3 1847 Torczyn Józefa Rudnicka 90 Budki Horodeńskie ze słabości wewnętrznej, z Wojtkowskich, wdowa, syn Józef, córka Agata 833 62 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0036.htm
12 9 1848 Maciejów Teresa Rudnicka 5 Podhorodno c. Jana i Wiktorii z Sobczyńskich 414 12 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0009.htm
17 8 1848 Ostróg Aniela Rudnicka 60 Hulcza ur., wdowa po Ignacym, synowie Jan i Andrzej, córki Katarzyna i Julia 171-1-14 42V 100 R DM
23 2 1848 Berezne Piotr Gilewski 99w Bronisławka ze starości, żona Brygida z d. Rudnicka, córka Marianna 171-1-14 299V 5 R Na
7 8 1848 Annopol Teresa Rudnicka 70 Hubelce od starości, W., z Ditkowskich, wdowa po Bazylim, syn Jan, córka Wiktoria 171-1-14 108R 27 R 1204 DW
28 4 1848 Humań Anna Rudnicka 48 Humań z Wiszniowskich, zostawiła męża Jana, córki 3: Mariannę, Katarzynę i Anastazję 685-2-1025 2 9 Ch EH
1 3 1848 Kazimierka Teresa Rudnicka 35 Karaczun z d. Suszczyńska, mąż Alojzy, pozostawiła troje potomstwa 171-1-14 312V 5 R 310 DM
16 7 1848 Butowce Konstancja Izdebska 62 Orzechówka z d. Rudnicka, mąż Walenty Izdebski, po I-mężu Jaworskim synowie Mateusz, Kazimierz, Antoni i Jan 178-3-117 287V 20 Ż 564 DM
22 12 1848 Lachowce Kamila Rudnicka 2 Kurianki c. 1-dw. Jana i Marianny Merczyńskiej [Mereżyńskiej] 171-1-14 146R 103 R 151 DM
9 5 1848 Beresteczko Ksawera Rudnicka 22 Holatyn urodzona, mąż Ildefons, córka Narcyza 10 23 12 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2010/pages/PL_1_436_10_0014.htm
6 6 1849 Krzemieniec Franciszka Rudnicka 28 Bereźce ż d. Latkowska, mąż Jan, bez potomna 426-1-23 60R 48 T 901 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQXR?i=900&cat=300453
16 3 1849 Annopol Marianna Rudnicka 18 Hubelce c. panny Łucji Rudnickiej 171-1-15 131V 16 R 134 DM
8 4 1849 Kulczyny Agnieszka Wysocka 55 Krasiłów z d. Rudnicka, mąż Mateusz, synowie Jan i Antoni, córki Anna i Marianna 178-3-118 192R 42 Ż 357 DM
24 2 1850 Kowel Sotera Rudnicka 19 Rudniki Wlm., mąż Piotr, potomstwa nie zostawiła 253 37 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0020.htm
1 4 1850 Kowel Regina Rudnicka 70 Rudniki Wlm., wdowa po Józefie, córka zamężna Józefa Popławska 253 39 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0021.htm
18 1 1850 Swojczów Katarzyna Rudnicka 67 Budy Kohyleńskie z d. Wawrzynowicz, chł., wdowa po Michale, córka Franciszka 612 39 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0022.htm
15 2 1850 Swojczów Katarzyna Rudnicka 66 Budy Kohyleńskie z d. Wawrzynowicz, chł., wdowa 612 39 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0022.htm
15 9 1850 Lachowce Emlia Rudnicka 3 Kurijanki c. 1-dw. Jana i Marceliny Męczyńskiej (Mierżyńskiej) 171-1-16 325V 55 R DM
27 7 1850 Niewirków Agnieszka Rudnicka 83 Lewacze z d. Bornach [Burzyńska?], wdowa po Szymonie, s. Adam, Jan, Feliks, Piotr, c. Anna, Krystyna, Elżbieta 171-1-16 631V 19 R 644 BW
6 8 1850 Annopol Joanna Rudnicka 57 Hubelce z d. Szymańska, wdowa po Bartłomieju, s. Gabriel, c. Franciszka, Teresa, Julianna, Domicela 171-1-16 226R 23 R 233 BW
7 3 1850 Miropol Dorota Rudnicka 1,5 Witkały c. Antoniny Rudnickiej panny 171-1-16 280R 10 R 287 DM
19 4 1851 Kowel Marianna Rudnicka 90 Rudniki wlm., wdowa po Franciszku, synowie Teofil i Bernard, córki Tekla i Józefa 254 38 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0021.htm
9 9 1851 Kowel Rozalia Rudnicka 66 Rudniki wlm., wdowa po Bonawenturze, synowie Antoni, Franciszek i Piotr, córki Łucja, Zuzanna i Aniela 254 46 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0025.htm
22 6 1851 Zasław św. Józefa Lucyna Szymańska 45 Piluje z d.Rudnicka, pozost.wd.Bazylego s.Michała, synów: Juliana, Leona i c.: Franciszkę, Wiktorię, Mariannę, Apolonię i Zuzannę 178-3-120 427V 55 Ż 838 RG
6 5 1851 Olewsk Marianna Rudnicka 56 Balarka Radowelska z obrzmienia wodnego. mąż Grzegorz Rudnicki, synowie Mikołaj, Józef i Jan, córki Marcelina, Franciszka, Agnieszka, Rozalia, Elżbieta i Magdalena 178-3-31 612R 3 Ż Na
15 6 1851 Olewsk Rozalia Rudnicka 6/12 Balarka Radowelska z błonicy, córka Mikołaja i Marianny z d. Hanuszkiewicz 178-3-31 613R 7 Ż Na
7 8 1851 Korzec Szymon Marcinkowski 45 Majdan Bereźnicki żona Marianna z d. Rudnicka, syn Franciszek, córka Karolina 178-3-72 125r 69 Ż Na
12 5 1851 Kulczyny Honorata Rudnicka 50 Metce wdowa, córka Marianna 178-3-120 225V 35 Ż 443 DM 0
2 9 1851 Miropol Róża Rudnicka 15 Średni Kureń c. Jakuba i Anny z Krzanowskich [Chrzanowskich] 178-3-72 291V 45 Ż 574 DM
6 4 1852 Włodzimierzec Salomea Rudnicka 38 Majdan Prurwa od puchliny, w.ż., mąż Jan, syn Dominik, córki Tekla, Teodora i Aniela 837 327 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0178.htm
28 1 1852 Annopol Tekla Rudnicka 4 Hubelce c. Jana i Marianny ze Staniewiczów 171-1-17 147V 1 R 150 BW
16 8 1853 Berezne Teresa Rudnicka 40 Chotyń z cholery mąż Mikołaj syn Teofil córki Sabina, Julia i Marianna 171-1-17 570V 21 R AD1
27 3 1853 Annopol Filipina [Felicja] Rudnicka 9/12 Hubelce c. Gabriela i Antoniny [z Juszczyńskich - BW] 171-1-33 159R 8 R 156 BW
7 4 1854 Beresteczko Antonina Rudnicka 7 Smolawa c. Jacentego i Józefy z Bartosiewiczów 16 27 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0015.htm
19 1 1854 Skurcze Marianna Rudnicka 49 Leniów z d. Wierzbicka, szlachcianka, mąż Bernard, synowie Antoni i Józef Kalasanty 838 303 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0162.htm
28 5 1854 Maciejów Salomea Rudnicka 25 Maciejów mieszczanka, mąż Maksymilian, syn Stefan 418 18 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20418/pages/PL_1_436_418_0012.htm
4 1 1854 Cudnów Anna Rudnicka 70 Dryhłów wdowa po Franciszku, potomstwa po sobie nie pozostawiła 569-1-78 75V 3 Ż 142 DM 0
22 2 1854 Cudnów Maria Jasińska 100 Rudnia Hodycha z d. Rudnicka, wdowa po Bartłomieju, mająca około 100 lat, syn Tomasz i córka Tekla 569-1-78 78R 23 Ż 147 DM
9 8 1855 Kowel Leonarda Rudnicka 1 Rudniki c. wlm. Piotra i Emilii z Popławskich 257 188 318 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0099.htm
28 1 1855 Lubar Elżbieta Piątkowska 2 Karań córka Marcina i Julii z d. Rudnicka Piątkowskich, 641-1-15 29R 13 Ż MP
13 8 1855 Lubar Agata Rudnicka 60 Czartoria Nowa z d. Gulnicka, mąż Dionizy Rudnicki, 641-1-15 35V 85 Ż MP
17 8 1855 Lubar Katarzyna Orzechowska 3 Karań c. Grzegorza i Pauliny z d. Rudnicka Orzechowskich, 641-1-15 36R 90 Ż MP
7 1 1855 Kazimierka Józefa Rudnicka 4/12 Karaczun c. Alojzego i Antoniny z Kułaczkowskich 171-1-51 427V 1 R 428 BW
19 3 1856 Klewań Joanna Lennik 57 Klewań z d. Rudnicka, wdowa po kapitanie wojsk rosyjskich, potomstwa po sobie nie pozostawiła 171-1-67 193R 6 R 192 DM
20 3 1856 Szumsk Tekla Rudnicka 54 Onyszkowce z d. Kotyłowska, mąż Tomasz, synowie Franciszek i Florian, córki Euzebia, Eugenia, Waleria i Anna 172-1-51 396V 40 R / FS 402 DM
17 8 1857 Torczyn Katarzyna Rudnicka 2 Budki Horodyńskie c. Bazylego i Julii 643 47 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0026.htm
8 10 1857 Łuck Józefa Rudnicka 27 Łuck mąż Paweł, syn Medard 393 81 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0042.htm
26 3 1857 Sławuta Ludwika Rudnicka 50 Sławuta wdowa po Macieju, bezpotomna 178-3-73 453R 13 Ż DM
15 1 1857 Miropol Anastazja Zielińska 26 Kozarka z d. Rudnicka, mąż Dominik, córka Marcelina 178-3-73 417V 2 Ż 785 DM
1 3 1857 Miropol Justyna Rudnicka 66 Kozarka z d. Wostyńska, mąż Franciszek, synowie Jan i Józef, córka Magdalena 178-3-73 420R 15 Ż 790 DM
15 9 1858 Olewsk Katarzyna Rudnicka 55w Słoboda Radowelska ze starości, z d. Całko, synowie Karol i Jan, córki Anastazja, Anna i Marianna 178-3-128 188v 13 Ż Na
9 8 1858 Lubar Julia Orzechowska 2 Karań c. Grzegorz i Paulina z d. Rudnicka 641-1-18 43V 53 Ż MP
5 7 1858 Toporyszcze Franciszka Rudnicka 5 Palijowska Huta c. Jana i Katarzyny z Wasilewskich 178-3-128 141R 39 Ż 279 DM
8 4 1859 Beresteczko Anna Rudnicka 40 Smolawa szlachcianka, panna 21 24 7 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2021/pages/PL_1_436_21_0015.htm
26 3 1860 Włodzimierzec Józefa Rudnicka 80 Majdan Prurwa wonożyjąca, mąż Jan 841 725 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0400.htm
2 1 1860 Kowel Tekla Rudnicka 59 Rudniki z Rudnickich, szl., wdowa od 15 lat po Szczepanie, syn Józef, córka Honorata 889 22V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0024.htm
14 10 1860 Starokonstantynów Agnieszka Rudnicka 80 Starokonstantynów z d. Pruszyńska, wdowa po Teodorze, synowie Teodor i Antoni, córki Karolina, Wiktoria i Maria 178-3-130 325V 122 Ż 613 DM
30 1 1860 Kazimierka Norbertyna Rudnicka 10 Pępków c. Kazimierza i Honoraty z Kłosowskich 171-3-24 288R 6 R 400 BW
28 3 1860 Kazimierka Antonina Rudnicka 41 Karaczun m. Alojzy 171-3-24 289V 13 R 403 BW 0
8 3 1860 Kodnia Cecylia Rudnicka 80 Wertykijówka z d. Radzimińska, wdowa po Sylwestrze, syn Szczepan 178-3-51 20R 6 Ż 19 DM
6 3 1861 Łabuń Franciszka Rudnicka 25 Chrabuźna 1-dw., z Dąbrowskich, mąż Dionizy, bez potomna 178-3-76 362R 14 Ż DM
22 1 1862 Kowel Aleksandra Rudnicka 70 Rudniki z Wysoczyńskich, szl., mąż Stanisław, potomstwa nie zostawiła 263 41 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0023.htm
19 9 1862 Kowel Teofila Rudnicka 1/52 Rudniki c. szl. Piotra i Emilii z Popławskich 263 51 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0028.htm
13 2 1862 Aleksandria Magdalena Rudnicka 70 Majdan Hłażowski 1-dw., z Reszczyńskich, wdowa po Janie 887 111 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0060.htm
8 5 1862 Korzec Józef Budzyński 90 Kamionka Suchowolska ze starości, żona Marianna z d. Rudnicka, synowie Eliasz, Wawrzyniec i Tomasz 887 451 43 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0245.htm
3 1 1862 Kulczyny Katarzyna Rudnicka 80 Krasiłów z d. Stępkowska, wdowa, syn Julian, córki Zofia i Anna 178-3-131 194V 3 Ż 373 DM
18 9 1862 Kulczyny Zofia Lisińska 43 Kulczyny z d. Rudnicka, mąż Dymitr, syn Teodor 178-3-131 203R 72 Ż 390 DM
4 3 1862 Równe Maria Rudnicka 19 Równe aresztantka (więźniarka cywilna), panna, zmarła w Rówieńskim Szpitalu Więziennym 887 559 10 AGAD 307 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0307.htm
27 9 1862 Starokonstantynów Julia Siedlecka 55 Starokonstantynów z d. Rudnicka, wdowa po Piotrze, po I-mężu córka Marianna Babicka 178-3-131 56R 77 Ż 113 DM 0
1 1 1863 Żytomierz Franciszka Rudnicka 2m Żytomierz z padaczki Niemowle 2 mies. Córka Franciszka i Julii z Leszczyńskich 178-3-54 121V 3 Ż DG
28 4 1863 Żytomierz Lucyna Rudnicka 6m Żytomierz z kaszlu, córka Franciszka i Julii z Jaworskich 178-3-54 132R 124 Ż DG
13 2 1863 Olewsk Agnieszka Kotwicka 35 Słoboda Radowelska z gruźlicy, z domu Rudnicka, mąż Benedykt Kotwicki, syn Konstanty 178-3-246 1v 1 Ż Na
1 8 1863 Olewsk Tekla Kotwicka 70w Rykówka ze starości, z domu Rudnicka, mąż Jan Kotwicki, synowie Stefan i Paweł, córki Apolonia, Teresa, Anna i Marianna 178-3-246 3v 21 Ż Na
20 8 1863 Zasław św. Jana Rozalia Pawlikowska 60 Zasław z d. Rudnicka, wdowa, bez potomna 685-6-6 25R 30 Ch 49 DM
27 7 1863 Berezne Elżbieta Rudnicka 8 Potasznia c. Władysława i Justyny z Bagińskich 650-1-2 87V 8 R 115 BW
12 7 1863 Korzec f. Horodnica Faustyna Rudnicka 6 Rudnia Piaskowa c. Ignacego i Katarzyny z d. Żygadło 650-1-2 65V 10 R 83 BW
25 11 1864 Kowel Kamila Rudnicka 2 Rudniki c. wlm. Józefa i Emilii z Lisieckich 265 60 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20265/pages/PL_1_436_265_0032.htm
26 9 1864 Olewsk Eleonora Rudnicka 1 Rykówka z kaszlu, córka Mikołaja i Marianny 178-3-246 9r 26 Ż Na
11 3 1865 Krzemieniec Marianna Rudnicka 50 Krzemieniec mieszcz., wdowa po Janie, synowie Eliasz i Teodor, córki Tekla i Apolonia 1-37 45R 27 T 52
16 3 1865 Olewsk Franciszka Rudnicka 5 Andrejówka z kaszlu, córka Karola i Agaty z d. Januszkiewicz 178-3-246 11v 8 Ż Na
21 5 1866 Kamień Koszyrski Kamila Rudnicka 29 Zastawie z Myslińskich, szlachcianka, mąż Hilary, dzieci Adam, Edmund i Stanisława 198 26 4 0
6 4 1866 Żytomierz Anastazja Grudnicka 35 Żytomierz z konsumpcji, dw., panna 178-3-63 125R 137 Ż DG 197
9 8 1866 Olewsk Anna Hanuszewicz 42 Sobieckie Budki z gorączki i kaszlu, z domu Rudnicka, mąż Stanisław Hanuszewicz, synowie Franciszek, Antoni i Ludwik, córka Waleria 178-3-246 14v 10 Ż Na
20 7 1868 Kowel Maria Rudnicka 2/52 Rudniki c. miesz. Władysława i Domiceli z Łączyńskich 269 36 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0020.htm
13 12 1868 Torczyn Cecylia Rudnicka 19 Budki Horodyńskie c. Antoniego i Tekli z Wolaków, panna 654 53 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0032.htm
7 3 1868 Olewsk Waleria Rudnicka 1 Kupiel Sobicki córka Mateusza i Marianny z d. Kotwickiej 178-3-246 18v 3 Ż Na
15 4 1868 Zasław św. Jana Elżbieta Rudnicka 60 Zasław pozost. wd. Leona 685-6-6 161R 16 Ch RG
9 1 1869 Torczyn Antonina Rudnicka 3 Budki Horodyńskie c. Alojzego i Pawliny z Marcinkowskich 655 56 5 0
28 9 1870 Radziwiłłów Aleksandra Rudnicka 95 Radziwiłłów z d. Iwańska, jednodworka, wdowa, bez potomstwa 1-51 21 R 23 T 0
15 4 1870 Szumbar Paulina Rudnicka 61 Borki 1-dw., mąż August, syn Antoni, córka Michalina Głowacka 626 153 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0078.htm
25 11 1870 Krzemieniec Józefa Maria Rudnicka 1,5 Krzemieniec c. szl. Kajetana i Filipiny z Statkiewiczów 1-50 51V 85 T
7 4 1870 Olewsk Marianna Rudnicka 2 Rykówka z gorączki, córka Feliksa i Rozalii z d. Lech 178-3-246 25v 12 Ż Na
3 2 1870 Ostróg Regina Tomaszewska 60 Deremań zd Rudnicka, wdowiec Dominik, c. Leontyna 654-1-56 98 L 6 R MZ
25 5 1871 Turzysk Maria Rudnicka 52 Bobły z d. Kowalska, c. Leonilda 739 20 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0012.htm
24 4 1871 Krzemieniec Filipina Rudnicka 31 Krzemieniec z d. Stankiewicz, szl., mąż Kajetan, syn Bonifacy, córka Bolesława 1-55 157R 31 T
7 12 1871 Olewsk Jan Kotwicki 50 Rudnia Radowelska z choroby wewnętrznej, żona Urszula z d. Rudnicka, synowie Roman i Feliks, córki Marianna i Anna 178-3-246 31v 18 Ż Na
6 11 1871 Olewsk Anna Rudnicka 30 Okopy z choroby wewnętrznej, z d. Lech, mąż Jan Rudnicki, syn Franciszek, córki Rozalia i Aniela 178-3-246 31r 17 Ż Na
18 8 1871 Olewsk Józefa Rudnicka 64w uroczysko Kupiel z d. Hanuszewicz, synowie Maciej, Wincenty, Wiktor i Leon, córki Getruda, Anna, Urszula, Józefa i Karolina 178-3-246 30v 13 Ż Na
11 9 1873 Kowel Florentyna Rudnicka 1 Rudniki c. mieszcz. Piotra i Albiny z Popławskich 274 39 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20274/pages/PL_1_436_274_0022.htm
8 1 1874 Olewsk Sabina Rudnicka 2 Słoboda Sobiczyńska z ospy, córka Jana i Józefy z d. Chmielowskiej 178-3-246 39v 3 Ż Na
18 5 1874 Olewsk Wincenty Rękas 61 Rudnia Zamysłowska z przeziębienia, s. Jana, żona Józefa z d. Rudnicka, synowie Karol, Teodor, Jan i Stanisław, córka Teresa 178-3-246 42v 29 Ż Na
12 3 1876 Torczyn Ewelina Rudnicka 3/12 Horodynie c. Ludwika i Salomei z Jakubowskich 662 40 3 0
26 9 1876 Tuczyn Paweł Reszczyński 70 Cecylówka mieszczanin, żona Agnieszka z d. Rudnicka, synowie Józef, Franciszek i Eliasz, córki Aniela i Michalina 690 49 29 0
11 1 1876 Olewsk Marcjanna Garbowska 60 Balarka Radowelska z boleści piersiowej, z domu Rudnicka, mąż Jan s. Jana Garbowski, syn Cyprian, córki Antonina, Łucja i ... 178-3-246 53r 3 Ż Na
18 10 1876 Olewsk Helena Lech 20 Słoboda Kupiel z wewnętrznej choroby, z domu Rudnicka, mąż Marcin Lech 178-3-246 55r 17 Ż Na
26 12 1877 Tuczyn Agnieszka Reszczyńska 70 Cecylówka z d. Rudnicka, miesz., wdowa po Pawle, synowie Piotr, Franciszek i Eliasz, córki Aniela i Michalina. 691 57 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20691/pages/PL_1_436_691_0030.htm
21 4 1877 Radziwiłłów Anna Rudnicka 65 Radziwiłłów z d. Datunowa, szl., mąż Kazimierz 1-71 65V 13 T
10 11 1878 Torczyn Adela Rudnicka 2 Budki Horodyńskie c. Wincentego i Walerii z Kawarskich 664 49 29 0
15 5 1878 Olewsk Magdalena Borowska 60w Andrejówka z czarnej choroby, z domu Rudnicka 178-3-246 64v 13 Ż Na
2 9 1880 Jałowicze Honorata Rudnicka 65 Targowica wdowa 154 26 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20154/pages/PL_1_436_154_0015.htm
11 5 1880 Olewsk Paulina Rudnicka 3 Balarka Radowelska ze szkarlatyny, córka Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 73r 15 Ż Na
10 1 1881 Kowel Wiktoria Rudnicka 26 Rudniki miesz., mąż Feliks 282 58 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0031.htm
13 9 1881 Torczyn Antonina Rudnicka 7 Horodynie c. Ludwika i Salomei z Jakubowskich 667 62 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0030.htm
10 10 1882 Olewsk Marianna Tuszecka 44w Dzierżanówka z suchot, z domu Rudnicka, mąż Piotr Tuszyński, synowie Józef, Franciszek i Jan, córki Antonina, Julianna, Rozalia i Anastazja 178-3-246 86r 15 Ż Na
24 1 1882 Olewsk Urszula Bober 60 Radorobel z przeziębienia, z domu Rudnicka, mąż Franciszek Bober, syn Roman i córka Marianna 178-3-246 84r 2 Ż Na 0
15 2 1883 Olewsk Piotr Boczkowski 81 Nowa Aleksandrówka ze starości, żona Józefa z d. Rudnicka 178-3-246 89v 9 Ż Na
24 5 1883 Olewsk Antonina Rudnicka 1 Słoboda Sobiecka z krupu, córka Jana i Rozalii z d. Marcinowskiej 178-3-246 91r 21 Ż Na
10 7 1883 Olewsk Katarzyna Rudnicka 26 Słoboda Sobiecka z gorączki, z domu Rękas, mąż Kazimierz Rudnicki 178-3-246 91v 25 Ż Na
16 11 1883 Olewsk Katarzyna Rudnicka 60 Budki Sobieckie ze starości, z domu Chmielowska, mąż Józef Rudnicki, synowie Feliks, Adam, Grzegorz i Hieronim, córki Balbina i Zofia 178-3-246 92r 29 Ż Na
3 2 1885 Włodzimierz Roza Rudnicka 70 Włodzimierz z Raftembergów, szl., wdowa 803 100 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0052.htm
6 10 1885 Olewsk Antonina Rudnicka 1 Słoboda Kupiel z padaczki 178-3-246 105v 45 Ż Na
20 10 1885 Olewsk Zofia Rudnicka 1 Słoboda Kupiel córka Wiktora i Anieli z d. Kozińskiej 178-3-246 106r 47 Ż Na
22 2 1886 Berezne Grzegorz Kuriata 84 Bronisławka ze starości, wdowiec, synowie Jan, Dionizy, Adam, córki Magdalena Rudnicka, Marcelina Węgłowska 740-2-6 75R 15 R 66 AD1
3 2 1886 Szumsk Julia Rudnicka 1/12 Bacaje c. mieszczan Walerego i Anny z Bogumiłów 426-1-232 273V 11 T
5 10 1886 Olewsk Ludwika Rudnicka 6/12 Słoboda Kupiel z krwawej biegunki, córka Józefa i Antoniny z d. Pawłowskiej 178-3-246 111v 24 Ż Na
8 11 1886 Olewsk Anna Rudnicka 59 Nowa Aleksandrówka z przeziębienia, z domu Rudnicka, mąż Karol Rudnicki, synowie Kazimierz, Michał, Jan, Jan i Józef; córki Waleria i Elżbieta 178-3-246 112r 28 Ż Na
30 3 1887 Kowel Józefa Rudnicka 80 Kowel szlachcianka, wdowa, córka Karolina 288 98 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20288/pages/PL_1_436_288_0054.htm
16 10 1887 Olewsk Paulina Rudnicka 7 Staryki z krupu, córka Michała i Zofii z d. Garbowskiej 178-3-246 121v 3 Ż Na
13 2 1887 Berezne Antoni Żarczyński 86 Majdan Mokwiński żona Helena z Hajdamowiczów, dzieci z I małżeństwa synowie Karol i Adam córki Aniela Rudnicka, Honorata Dąbrowska, z II małżeństwa synowie Franciszek, Felicjan, Gracjan 720-2-6 112R 7 R 102 AD1
3 11 1887 Berezne Katarzynka Falkowska 65 Jakubówka z Kuriatów, mąż Felicjan, synowie Władysław, Klemens, Szymon, Lucjan, Gracjan, córki Helena Rudnicka, Hieronima i Michalina panny 720-2-6 115R 44 R 105 AD1
18 1 1888 Kowel Albina Rudnicka 55 Rudniki z Popławskich, mąż Piotr, synowie Ignacy, kazimierz i Michał, córki Anastazja i Leonarda 289 72 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0039.htm
26 4 1888 Krzemieniec Kamila Rudnicka 7 Wesołówka c. miesz. Michała i Marii 426-1-81A 44V 34 T
3 6 1888 Olewsk Kazimierz Rudnicki 36 Nowa Aleksandrówka z suchot, żona Ewa z d. Gajdemska, rodzice Karol i Anna z d. Rudnicka 178-3-246 125r 22 Ż Na
27 9 1888 Olewsk Dioniza Rudnicka 10 Nowa Aleksandrówka z krwawej biegunki, córka Adama i Anieli z d. Hanuszewicz 178-3-246 127v 38 Ż Na
12 12 1889 Krzemieniec Apolonia Dobrowolska 43 Krzemieniec z d. Rudnicka, mąż Aleksander, dzieci: Wincenty, Petronela, Marcin, Stefania, Marianna, Szymon, Ludwika i Michalina 01-81B 48R 64 T
28 3 1889 Olewsk Marianna Rudnicka 56 Słoboda Kupiel z zapalenia mózgu, z domu Kotwicka, mąż Maciej Rudnicki, synowie Józef, Feliks, Jan i Grzegorz, córki Antonina, Lucjanna, Franciszka i Tekla 178-3-246 139r 34 Ż Na
7 7 1889 Olewsk Anna Rudnicka 16 Okopy z suchot, córka Jana i Karoliny z d. Szydłowskiej 178-3-246 140r 41 Ż Na
22 3 1891 Torczyn Tekla Rudnicka 64 Budki Horodyńskie z Radkowskich, wdowa, synowie Bolesław, Feliks, Paweł, córka Rozalia 677 54 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0029.htm
29 9 1891 Olewsk Paulina Rudnicka 2 Słoboda Kupiel z krwawej biegunki, córka Wiktora i Anieli z d. Skurzyńskiej 178-3-246 154v 31 Ż Na
28 11 1891 Olewsk Agata Zajączkowska 34 Nowa Aleksandrówka z porodu, z domu Rudnicka, mąż Jan Zajączkowski, synowie Franciszek i Józef, córki Ewa i Marcjanna 178-3-246 155r 36 Ż Na
28 2 1892 Torczyn Łucja Rudnicka 5 Jamki c. Edwarda i Anny z Garczyńskich 678 53 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0029.htm
6 2 1892 Olewsk Antonina Rudnicka 6 Słoboda Kupiel z padaczki, córka Wiktora i Anieli z d. Skurzyńskiej 178-3-246 157v 9 Ż Na
1 3 1892 Olewsk Stanisław s. Romana Laszewicz 53 Zolnia z gorączki tyfusowej, urlopowany szeregowy, żona Antonina Rudnicka, syn Antoni, córki Kamila i Aniela 178-3-246 159r 18 Ż Na
2 3 1893 Turzysk Mateusz Zwiżewski 45 Las Obeniżski żona Joanna Rudnicka, s. Alojzy, Ignacy, c. Franciszka, Aniela 761 52 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0027.htm
28 3 1894 Olewsk Marianna Rudnicka 68w Nowa Aleksandrówka z zapalenia płuc, z domu Hanuszewicz, synowie Jan, Onufry i Marcin, córki Katarzyna, Marianna i Kamila 178-3-246 176v 19 Ż Na
21 10 1894 Olewsk Apolonia Rudnicka 4 Nowa Aleksandrówka z odry, córka Ludwika i Antoniny z d. Skurzyńskiej 178-3-246 183r 59 Ż Na
23 10 1894 Olewsk Franciszka Rudnicka 3 Nowa Aleksandrówka ze szkarlatyny, córka Adama i Anieli z d. Hanuszewicz 178-3-246 183v 61 Ż Na
1 11 1894 Olewsk Anastazja Rudnicka 3 Buda Sobiczyńska z odry, córka Adama i Karoliny z d. Chaleckiej 178-3-246 184r 64 Ż Na
4 11 1894 Olewsk Teofila Rudnicka 7 Balarka Radowelska ze szkarlatyny, córka Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 184r 66 Ż Na
12 11 1894 Olewsk Franciszka Rudnicka 1 Nowa Aleksandrówka ze szklarlatyny, córka Ludwika i Antoniny z d. Skurzyńskiej 178-3-246 185r 71 Ż Na
23 4 1895 Białogródka Feliks Piotrowski 55 Okopy chłop, żona Józefa z d. Rudnicka, syn Marian, córki Katarzyna, Maria i Rozalia 17-2-82 86R 70 Ch
7 5 1895 Olewsk Marcjanna Rudnicka 6/12 Balarka Radowelska z krupu, córka Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 193v 42 Ż Na
26 3 1895 Berezne Adam Żygadło 50 Bronisławka żona Teresa z Kuriatów, synowie Jan, Roman, Franciszek córki Marcelina, Antonina, Karolina, Wiktoria Rudnicka 740-2-7 74V 9 R 72 AD1
15 2 1896 Olewsk Ewa Rudnicka 3 Słoboda Kupiel z czarnej choroby, córka Mateusza i Antoniny z d. Kozińskiej 178-3-246 198r 7 Ż Na
20 11 1896 Olewsk Wincenty Koziński 50 Budki Borowskie z zapalenia płuc, żona Marianna z d. Rudnicka, synowie Józef, Łukasz, Piotr, Stanisław, Jan, Florian i Hieronim, córki Franciszka, Anna i Aniela 178-3-246 200v 23 Ż Na
25 1 1897 Turzysk Rudolf Jan Monkiewicz 58 Nikodemów żona Leonilda Rudnicka, s. Ludomir Marian, Witold Ignacy, Jan Edmund, c. Malwina Feliksa, Marianna, Stanisława Anna, Helena Józefa, Kazimiera Filipina 920 25V 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0026.htm
25 1 1897 Gródek Katarzyna Słobodzian 64 Gródek z d. Rudnicka, mąż Bartłomej, syn Jan, córka Julia i Petronela 12 JZ
12 4 1897 Olewsk Urszula Rudnicka 37 Nowa Aleksandrówka z porodu, z domu Marcinowska, mąż Jan Rudnicki, synowie Leonard, Feliks, Józef, Aleksander i Wincenty, córki Karolina i Rozalia 178-3-246 203v 9 Ż Na
26 11 1897 Olewsk Karolina Rudnicka 17 Słoboda Kupiel córka Wiktora i Anieli z d. Skurzyńskiej 178-3-246 206v 25 Ż Na
2 2 1898 Olewsk Kamila Rudnicka 2 Staryki z zapalenia płuc, córka Hieronima i Pauliny z d. Garbowskiej 178-3-246 212r 24 Ż Na
11 5 1898 Olewsk Waleria Rudnicka 2 Nowa Aleksandrówka z odry, córka Adama i Anieli z d. Hanuszewicz 178-3-246 215r 41 Ż Na
13 9 1899 Kowel Edward Rudnicki 77 Kowel mieszcz. m. Milanowicz, żona Maria z d. Rudnicka, synowie Kazimierz i Konstanty, córki Maria i Wiktoria 932 73 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0053.htm
29 12 1899 Kowel Łucja Rudnicka 80 Rudniki mieszcz. m. Milanowicz, panna 932 83 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0058.htm
15 1 1900 Kowel Emilia Rudnicka 70 Rudniki z Lisieckich, mieszczanka, mąż Józef, synowie Jan, Julian i Aleksander, córki Florentyna, Julia i Kamila 947 54 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0043.htm
17 5 1900 Kowel Antonina Rudnicka 3,3 Rudniki c. szl. Adama i Emilii z Bartoszewskich 947 65 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0048.htm
7 5 1905 Niewirków Elżbieta Rudnicka 0,5 Lewacze c. szl. Fabiana i Marceliny z Szasniewiczów 983 83V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0074.htm
11 6 1905 Młynów Serafin Salecki 2,5 Smordwa rodzice: Edmund i Maria z d. Rudnicka 740-2-411 159R 29 R 1460 RK
17 3 1906 Torczyn Stefania Rudnicka 4/12 Budki Horodyńskie c. chł. Stefana i Wiktorii z Ziółkowskich 1021 48R 6 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0029.htm
15 11 1906 Berezne Teofila Rudnicka 6/52 Koziarnik c. Jana i Anieli z Targoniów 740-4-2 77R 67 R 79 DM 0
9 4 1906 Romanów Rozalia Górska 40 Futor Żerebiecki z d. Rudnicka, wdowa, synowie Marian, Franciszek, Antoni i Kamil, córki Teofila, Józefa i Elżbieta 178-3-215 53R 32 Ż 103 DM
1 1 1907 Młynów Marianna Salecka 42 Dorohostaje z d. Rudnicka, mąż Edmund, dzieci: Aleksander, Marian, Antoni, Aniela, Stanisława, Feliksa, Wincentyna, Franciszka 740-2-414 100V 1 R 1561 RK
26 11 1907 Korzec Aniela Rudnicka 6 Bronnica c. Hieronima i Rozalii z Chwoińskich 740-2-332 100V 120 R 106 DM
14 1 1909 Cudnów filia Romanów Joanna Zamkowska 70 Romanów z d. Rudnicka, mąż Maciej 178-3-215 248R 7 Ż 464 DM 0
27 3 1909 Cudnów filia Romanów Józefa Rudnicka 7 Słoboda Niwna c. Kajetana i Teresy z Derdelewiczów 178-3-215 252R 59 Ż 472 DM
22 11 1909 Cudnów filia Romanów Józefa Rudnicka 8/12 Kajetanówka c. Franciszka i Antoniny z Jarockich 178-3-215 257V 120 Ż 483 DM
8 12 1909 Cudnów filia Romanów Józefa Rudnicka 6/12 Kajetanówka c. Marcelego i Celestyny z Gołębiowskich 178-3-215 258V 127 Ż 485 DM
4 11 1911 Korzec f. Horodnica Anastazja Rudnicka 9/12 Lipina c. Bolesława i Ewy z Nowakowskich 178-3-181 58V 77 Ż 117 DM
11 1 1911 Romanów Zofia Rudnicka 1 Futor Hreczyny c. Adama i Karoliny z Bieleków 178-3-216 74V 7 Ż 141 DM
31 3 1912 Torczyn Waleria Rudnicka 70 Budki Horodyńskie z Kawarskich, chł., mąż Wincenty, synowie Franciszek i Julian, córki Emilia, Maria i Józefa 1042 62 7 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0036.htm
1 4 1912 Torczyn Leontyna Rudnicka 8/12 Budki Horodyńskie c. chł. Stanisława i Teofili z Kawarskich 1042 62 8 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0036.htm
14 2 1912 Korzec f. Horodnica Bronisława Rudnicka 6/12 Równe c. Kazimierza i Heleny z Bagińskich 178-3-181 108R 11 Ż 213 DM
29 11 1912 Romanów Filipina Dobrowolska 36 Kajetanówka z d. Rudnicka, mąż Edward, synowie Oktawian, Ignacy, Józef i Faustyn, córki Franciszka, Cezaryna i Filomena 178-3-216 178V 89 Ż 344 DM
26 1 1913 Szumbar Michalina Głowacka 80 Sosnówka z d. Rudnicka, wdowa, synowie Józef, Leonard i Jan, córki Helena i Antonina 426-1-103 34V 2 T/FS 245 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D391-J?i=244&cat=306849
14 1 1914 Horodnica Apolonia Kadłubowska 102 z d. Rudnicka, po I-mężu Stanisławie Niżyńskim synowie Franciszek i Józef, Franciszka i Katarzyna, po II-mężu Janie Kadłubowskim synowie Ludwik, Józef, Jakub i Adam 178-3-181 208V 3 Ż 412 DM
4 2 1914 Horodnica Franciszka Rudnicka 64 Krywalska Huta z d. Rudnicka, synowie Mikołaj i Franciszek, córka Rozalia 178-3-181 209V 10 Ż 414 DM
11 5 1914 Horodnica Gertruda Rudnicka 95 Zabara z d. Boczkowska, wdowa, synowie Piotr i Władysław, córka Paulina 178-3-181 212R 28 Ż 419 DM
22 8 1914 Horodnica Aniela Skurzyńska 47 Zabara z d. Rudnicka, mąż Adolf, synowie Cezary i Teofil, córki Ewa i Paulina 178-3-181 213R 36 Ż 421 DM
13 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Jadwiga Rudnicka 10 Kijów Rodzice: Andrzej i Emilia Kwiecińska 312/1/129 163R 242 m.K. JM1
14 4 1917 Pokostówka Helena Guzowska 50 Żółty Bród z d. Rudnicka, mąż Stanisław i córka Celestyna 178-3-211 28V 7 Ż 57 DM
9 9 1917 Pokostówka Barbara Czarnecka 74 Futor Rudnicki z d. Rudnicka, córki Paulina i Teresa 178-3-211 33V 38 Ż 67 DM
1 3 1917 Berezne Aniela Kuriata 80 Potasznia [z d. Rudnicka -DM] wdowa, z I-małżeństwa [Franciszek Szachniewicz - DM] syn Franciszek, córki Paulina, Marianna, Michalina i Marcelina, z II-małżeństwa syn Dionizy i córka Józefa 740-4-8 147R 23 R 66 DM
5 3 1918 Kowel Marta Rudnicka 80 Rudniki zostawiła syna Konstantego i córkę Józefę, po mężu Rudnicką 1086 39 36 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201086/album/index.html#img=1_436_0_0_1086_0038.jpg
25 3 1919 Berezne Anastazja Rudnicka 6/12 Siwki c.Jana i Anieli 740-4-11 59V 25 R AS
10 3 1920 Korzec Tomasz Bazeliński 50 Wierzyca żona Klementyna z domu Rudnicka 740-4-351 44 89 R PW
12 3 1922 Berezne Władysława Rudnicka 1 Majdan Mokwiński c.Antoniego i Józefy z Prokopowiczów 740-4-11 197V 27 R AS
29 2 1940 Włodzimierz Wołyński NSJ Alfreda Rudnicka 4/12 Włodzimierz c. Franciszka i Janiny z Mrozów 1089 25 29 AGAD 25 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0025.jpg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 3 1622 Ostróg Zofia Rudnicka Prokop Elżbieta data chrztu t.8. 621 ks. WŻ DM
20 10 1715 Torczyn Urszula Rudnicka Osice Marcin Cecylia Dominik Rutkowski, Marianna Bednarzowska 3 b/nr Ł EH
0 1731 Szumsk Ludwika Rudnicka Szumsk Józef Anna dopełnienie chrztu 24.04.1741, chrzestni: Andrzej Baykowski, Anna Malinowska 297-1-180 9V Ł RK 20
6 9 1757 Czartorysk Wincenta Dominika Konopacka Hołuzja Adam Fortunata W. Gałecki, szl. Marianna Rudnicka panna, 297-1-185 72R Ł 9266 DW
7 11 1771 Szumsk Antonina Rudnicka Szumsk Piotr Ludwika Wojciech Wilczynski, Magdalena, Tomasz Jabczarski, Brygida Wyżkowska, Kazimierz Wizinski, Tekla Kochanowska 297-1-180 156V Ł 4549 RK
25 3 1773 Szumsk Franciszka Rudnicka Rudnia Chodacka data chrztu dorosłej żydówki, panny, Józef Borżek, Barbara Zagurska zd. Rojewska, Ksawery Borżek, Konstancja Podhorska, Paweł Strubczewski, Angela Podhorska 297-1-180 164R Ł RK 4567
10 10 1774 Szumsk Dorota Rudnicka Szumsk Piotr Ludwika Józef Suchocki, Anastazja Dąbrowska, Sebastian Podolski, Teresa Lachowiecka 297-1-181 9V Ł 10 RK
8 9 1776 Szumsk Regina Rudnicka Szumsk Piotr Ludwika Jakub Blecharski, Anastazja Dąbrowska, Jan Rowienski, Marianna Piotrowska 297-1-181 17R Ł 017a RK
2 8 1784 Zaturce Dominik Gabryłowicz Wólka Sadowska Paweł Teresa ur. Antoni Błędowski, Magdalena z Iwanowskich Rudnicka 297-1-46 3R Ł 686 DW
19 1 1785 Zaturce Józef Myśliński Zaturce Antoni Marianna ur. Benedykt Michalewicz z Wólki Sadowskiej, Antonina Kisielówna z Zaturzec, as. Jakub Czułowski, Magdalena Rudnicka 297-1-46 4R Ł 688 DW
20 4 1787 Lubar Marianna Kocianowska Demkowce Maciej Marianna łacina, chrzest z wody 20.04.1787, dopeł. 22.05.1801, Jan Grandzewski, Franciszka Rudnicka 178-51-174 32V Ż Mg
23 9 1787 Zaturce Girnard ?ajewski Serniczki Jan Ludwika Kwiatkowska ur. Jan Borzęcki, Tekla Rudnicka panna 297-1-46 11V Ł 706 DW
14 4 1789 Zaturce Anastazja Gabrylewicz Wólka Sadowska Paweł Teresa Iwanowska ur. Jan Krajewski żonaty, Magdalena Rudnicka mężatka, as. Jan Smoleński, Teofila Iwanowska 297-1-46 10V Ł 704 DW
14 4 1789 Zaturce Anastazja Gabryelewicz Wólka Sadowska Paweł Teresa Iwanowska ur. Jan Krajewski żonaty, Barbara Rudnicka mężatka, as. Jan Smoleński, Teofila Iwanowska 297-1-46 14R Ł 712 DW
7 3 1790 Luboml Franciszka Rudnicka Antoni Katarzyna Lublin ASP https://www.szukajwarchiwach.gov.pl/skan/-/skan/11dfe9b4d2dd6d9d7b14b817660345b78321d9bed2bd8b47fdde0f08a4589585
2 8 1790 Zaturce Anna Rudnicka Wólka Sadowska Antoni Magdalena Iwanowska Stanisław Mielewski żonaty, Franciszka Alkiewiczowa mężatka, 297-1-46 16R Ł 716 DW
2 8 1790 Zaturce Marianna Rudnicka Wólka Sadowska Antoni Magdalena Iwanowska Józef Okorski kawaler, Teofila Iwanowska panna 297-1-46 16R Ł 716 DW
20 2 1794 Zaturce Stefan Sałaj Semerynki Stefan Joanna Rozalia Lange ur. Jan Borzęcki, Magdalena Rudnicka 297-1-46 23R Ł 732 DW 0
3 2 1794 Zaturce Maciej Korzeniowski Wólka Sadowska Józef Katarzyna Brudnicka data chrztu z wody, dop. chrztu 18.8.1797, as.szl. Andrzej Sochacki organista żonaty, ur. Marianna Poziomkowska wdowa 297-1-46 30V Ł 755 DW
10 1 1798 Lubar Paweł Zimonski Demkowce Wojciech Marianna łacina, data chrztu, Paweł Rudnicki, Franciszka Rudnicka, ass. Paweł Glinski, Marianna Sotkiewicz, panna 178-49-3 595R Ż Mg
25 3 1798 Lubar Wincenty Rudnicki Demkowce Antoni Katarzyna łacina, data chrztu, Michał Krynicki, Marianna Konopacka, ass. Teodor Łopuszański, Marianna Rudnicka 178-49-3 598R Ż Mg
27 6 1798 Lubar Elżbieta Zabucka Demkowce Ignacy Apolonia łacina, data chrztu, Stefan Jędrzejowski, Katarzyna Rudnicka 178-49-3 604V Ż Mg
27 6 1798 Lubar Marianna Zabucka Demkowce Ignacy Apolonia łacina, data dopełnienia chrztu, Michał Krynicki, Helena Rudnicka, ass. Antoni Rudnicki, Marianna Jotkiewiczowa 178-49-3 604V Ż Mg
13 6 1798 Wiszenki Antonina Chudzińska Rudnia Maciej Tekla Mikołaj Kowalski, Agnieszka Rudnicka 297-1-12 15R AR
28 8 1799 Lubar Marianna Rudnicka Demkowce Michał Franciszka Jatkiewicz łacina, data chrztu, Franciszek Rudnicki, Marianna Konoplicka, ass. Onufry Jatkiewicz, Apolonia Zabucka 178-51-174 13V Ż Mg
7 10 1799 Lubar Marianna Józefa Konoplicka Demkowce Andrzej Regina Jędrzejowska łacina, data chrztu, Andrzej Pawłowski, Marianna Rudnicka 178-51-174 15V Ż Mg
1 2 1799 Lubar Marianna Szczuka Demkowce Andrzej Magdalena Rudnicka łacina, chrzest z wody 2.02.1799, dopeł. Chrztu 8.10.1799, Marcin Kucharski, Krystyna Wysocka 178-51-174 15V Ż Mg
1 12 1799 Lubar Andrzej Adamowicz Lubar Józef Teresa łacina, data chrztu, Teodor Łopuszański, Katarzyna Michalska, ass. Stefan Izydłowski, Brigida Rudnicka 178-51-174 17V-18R Ż Mg
16 11 1799 Białogródka Paweł Pasiecznik Krzyworudka Marcin Jadwiga data chrz., g. Jan Zagrodzki i Tekla Rudnicka 178-51-95 111R 90 Ż DM
1 2 1800 Lubar Agata Martyna Piotrowska Demkowce Andrzej Monika Dobrzańska łacina, data chrztu, Rafael Gołębiowski, Marianna Rudnicka 178-51-174 19V Ż Mg
3 2 1800 Lubar Agata Łopuszańska Lubar Teodor Brigida Rudnicka łacina, chrzest 6.02.1800, Marcin Jotkiewicz, Marianna Dąbrowska 178-51-174 20R Ż Mg
1 5 1800 Lubar Petronela Samborska Lubar Jan Katarzyna łacina, data chrztu, Antoni Łobkowski, Brigida Rudnicka 178-51-174 23R Ż Mg
2 5 1800 Lubar Katarzyna Malawska Motrunki Antoni Wiktoria Rudnicka łacina, data chrztu, Szymon Malawski, Katarzyna Blicharska 178-51-174 23R Ż Mg
26 12 1800 Lubar Marianna Stefania Zajączkowska Lubar Kacper Marianna Rudnicka łacina, data dopeł. chrztu trzyletniego dziecka, Michał Wysoczański, Anna Gajewska 178-51-174 27V Ż Mg
12 1 1801 Lubar Agata NN Demkowce NN NN łacina, chrzest z wody 13.01.1801, Antoni Rudnicki, Franciszka Rudnicka 178-51-174 28R-28V Ż Mg
13 1 1801 Lubar Agata NN Demkowce NN NN łacina, dopeł. 24.02.1801, Maksymilian Krzyżanowski, Domicella Rudnicka 178-51-174 30R Ż Mg
31 3 1801 Lubar Wincenty Waśkiewicz Demkowce Michał Marianna łacina, chrzest 1.04.1801, Antoni Rudnicki, Marianna Rudnicka 178-51-174 31R Ż Mg
7 9 1801 Lubar Tekla Szczuka Demkowce Marcin Magdalena łacina, data chrztu, Kajetan Dziadkiewicz, Justyna Rudnicka 178-51-174 34V Ż Mg
24 9 1801 Lubar Tomasz Stasiuk Demkowce Szymon Katarzyna łacina, data chrztu, Michał Rudnicki, Justyna Rudnicka 178-51-174 35R Ż Mg
1 12 1801 Lubar Marcin Jędrzejowski Demkowce Jan Marcjanna łacina, data ur. i chrztu, Michał Rudnicki, Marcjanna Rudnicka 178-51-174 36V Ż Mg
9 4 1802 Lubar Agnieszka Rudnicka Demkowce Michał Franciszka łacina, data ur. i chrztu, Onufry Sadkiewicz, Apolonia Łabucka 178-51-174 40R Ż Mg
24 8 1802 Lubar Anna Rudnicka Demkowce Antoni Katarzyna łacina, data chrztu, Teodor Łopuszański, Marianna Rudnicka 178-51-174 43V Ż Mg
26 8 1802 Lubar Ludwika Rudnicka Lubar Franciszek Brygida Wertecka łacina, data chrztu, Teodor Łopuszański, Katarzyna Michalska 178-51-174 43V Ż Mg
4 9 1802 Lubar Marianna Szydłowska Demkowce Stefan Marianna Rudnicka łacina, data chrztu, Franciszek Rudnicki, Anna Gołębiowska 178-51-174 44R Ż Mg
21 8 1802 Zaturce Augustyn Korzeniowski Wólka Józef Katarzyna Brudnicka data chrztu, szl. Wojciech Trauszko i Marianna Poziomkowska, Franciszek Korzeniowski i Elżbieta Wilczewska 297-1-46 40V Ł 778 DW 0
6 3 1803 Lubar Tomasz Zalewski Demkowce Ignacy Marianna łacina, data chrztu, Teodor Łopuszański, Justyna Rudnicka 178-51-174 49R Ż Mg
5 11 1803 Lubar Marianna Gryndzewska Demkowce Jan Jadwiga Rudnicka łacina, data chrztu, Tomasz Zawistowski, Barbara Wyszomirska 178-51-174 55R Ż Mg
14 3 1804 Lubar Jan Szczuka Demkowce Marcin Magdalena Rudnicka łacina, chrzest 15.03.1804, Mikołaj Olszewski, Apolonia Zabłocka 178-51-174 58V Ż Mg
27 3 1804 Lubar Apolonia Rudnicka Demkowce Wojciech Marianna łacina, chrzest 28.03.1804, Jan Jędrzejowski, Franciszka Rudnicka 178-51-174 58V Ż Mg
28 4 1804 Lubar Marianna Stasiuk Demkowce Szymon Katarzyna łacina, chrzest 29.04.1800, Laurenty Cymborski, Justyna Rudnicka 178-51-174 59V Ż Mg
1 5 1804 Lubar Anna Miatkowska Lubar Jan Marianna łacina, chrzest 2.05.1804, Tomasz Myszkowski, Brygida Rudnicka 178-51-174 60R Ż Mg
6 11 1804 Lubar Katarzyna Kęplińska Lubar Andrzej Regina łacina, data chrztu, Hiacynt Chocimirski, Justyna Rudnicka, ass. Ignacy Rudnicki, Marianna Bilicka 178-51-174 65R Ż Mg
30 1 1805 Ostróg Marianna Rudnicka Sobutka Antoni Rozalia Jan ?, Tekla Jabłonowska 297-1-136 48 Ł SK
8 9 1805 Ostróg Zachariasz Adrian ? Międzyrzecz NN NN Józef Majewski, Anastazja Rudnicka 297-1-136 53 Ł SK
4 5 1805 Lubar Stanisław Jędrzejowski Demkowce Jan Marianna łacina, data chrztu, Antoni Sulikowski, Franciszka Rudnicka, ass. Paweł Jodkiewicz, Agnieszka Głęberska 178-51-174 70V Ż Mg 159
14 7 1805 Lubar Anna Rudnicka Demkowce Franciszek Justyna Kalimowska łacina, data chrztu, Wojciech Rudnicki, Aleksandra Justkiewicz, Ignacy Rudnicki, Anna Gołembiowska 178-51-174 72R Ż Mg 164
8 8 1805 Lubar Kajetan Pawski Demkowce Paweł Elżbieta łacina, data chrztu, Antoni Rudnicki, Aleksandra Jatkiewicz, ass. Jan Laskowski, Franciszka Rudnicka 178-51-174 73R Ż Mg 167
10 3 1805 Lubar Marianna Zabuska Demkowce Ignacy Apolonia łacina, data chrztu z wody, dopeł. chrztu 8.08.1805, Antoni Rudnicki, Franciszka Rudnicka 178-51-174 73V Ż Mg 168
23 10 1805 Lubar Jan Olszewski Demkowce Mikołaj Konstancja Śliwińska łacina, data ur. i chrztu, Franciszek Rudnicki, Franciszka Rudnicka 178-51-174 75R Ż Mg 175 0
22 11 1805 Lubar Andrzej Mazur Demkowce Wojciech Marianna łacina, chrzest 23.11.1805, Jakub Dankowski, Marianna Rudnicka 178-51-174 75V Ż Mg 176
29 1 1806 Lubar Agata Gołębiowska Lubar Laurenty Agnieszka Kalinowska łacina, chrzest 30.01.1806, Tomasz Gadomski, Franciszka Rudnicka 178-51-174 78R 20 Ż Mg 184
19 2 1806 Lubar Józef Szczuka Demkowce Marcin Magdalena Rudnicka łacina, data chrztu, Michał Rudnicki, Anna Woynarowska 178-51-174 78V 27 Ż Mg 185
19 3 1806 Lubar Józef Żukowski Lubar Szymon Marianna łacina, chrzest 20.03.1806, Michał Rudnicki, Justyna Rudnicka 178-51-174 80R 45 Ż Mg 189
21 3 1806 Lubar Franciszka Szydłowska Lubar Stefan Domicella Rudnicka łacina, data ur. i chrztu, Grzegorz Małecki, Elżbieta Dąbrowska 178-51-174 80R 46 Ż Mg 189
4 12 1806 Lubar Aniela Grądzewska Demkowce Jan Jadwiga Rudnicka łacina, chrzest 1.05.1807, Paweł Jodkiewicz, Barbara Wyszomirska 178-51-174 91V Ż Mg 219
27 6 1806 Zaturce Paweł Korzeniewski Wólka Sadowska Józef Katarzyna Brudnicka data chrztu, ur. Józef Wadecki i Helena Dumańska 297-1-46 47R Ł 795 DW
29 6 1806 Zaturce Piotr Skarbiński Zaturce Jan Ewa Romanowska data chrztu, ur. Feliks Składowski i Teresa Rudnicka, as. Antoni Kotowiński i Marianna Tomaszewska 297-1-46 47R Ł 795 DW
24 1 1807 Lubar Adam Wyszomirski Pedynki Benedykt Agnieszka Samborska łacina, data ur. i chrztu, Hiacynt (Jacek) Dziedzicki, Tekla Rudnicka 178-51-174 89R Ż Mg 213
19 3 1807 Lubar Joachim Rudnicki Demkowce Wojciech Marianna Kamieńska łacina, chrzest 20.03.1807, Onufry Jatkiewicz, Franciszka Rudnicka 178-51-174 90V Ż Mg 216
19 9 1807 Zaturce Tekla Justyna Korzeniewska Wólka Sadowska Józef Katarzyna Brudnicka Ignacy Błoński i Marianna Tuńska 297-1-46 49R Ł 801 DW
20 10 1807 Zaturce Teresa Brudnicka Wólka Sadowska Bartłomiej Jadwiga Podgórska data chrztu, ur. Michał Alkiewicz i Ludwika Regulska 297-1-46 49V Ł 802 DW
20 10 1807 Zaturce Urszula Brudnicka Wólka Sadowska Bartłomiej Jadwiga Podgórska data chrztu, ur. Bazyli Bortnowski i Agnieszka Poziomkowska 297-1-46 49V Ł 802 DW 0
24 10 1807 Zaturce Marcelina Kuczyńska Semerynki Teodor Marianna Janicka data chrztu, Eliasz Łaski i Teresa Rudnicka, as. Andrzej Dąbrowski i Agata Kuczyńska 297-1-46 49V Ł 802 DW
9 12 1807 Zaturce Ignacy Kurasiewicz Zaturce Józef Tekla Wolańska Tadeusz Radzichowski i Dorota Rudnicka, as. Ignacy Błoński i Marianna Kamińska, Józef Wadecki i Apolonia Kołodyńska 297-1-46 49V Ł 802 DW
3 12 1807 Zaturce Mikołaj Kaczanowski Semerynki Kazimierz Agnieszka Więckowska Eliasz Łaski i Dorota Rudnicka, as. Teodor Kaczanowski i Marianna Strzałkowska 297-1-46 49V Ł 802 DW
1 7 1810 Ostróg Władysław Piotr Paweł Rudnicki Bielmarz Tadeusz Fortunata Mossakowska Franciszek Moraczewski, Tekla Rudnicka 297-1-136 124 Ł SK
9 1 1811 Ostróg Józefina Tekla Modesta Domaszewska Derewiancze Jakub Marianna Modest Kadłubicki, Tekla Rudnicka 297-1-136 138 Ł 850 SK
19 1 1812 Torczyn Piotr Krzyztowicz Szepel Szymon Tekla Maximilian Wachowski, Julianna Rudnicka, asysta Dionizy Wysłocki, Wiktoria Solar 1a 4 EH Ł
28 4 1812 Torczyn Katarzyna Grabarowska Szepel Stefan Anastazja Wirczechowska ? Dionizy Nestoch? Julianna Rudnicka, asysta Bazyli Szymanowicz, Anastazja Bednaro 4 22 EH Ł
1 5 1812 Torczyn Katarzyna Rudziecka (Rudnicka) Usiczkie Budki Dominik Salomea Florian Zołtanski, Anastazja Michalska 4a 24 EH Ł
30 4 1813 Torczyn Katarzyna Rudnicka Budki Usickie Dominik Salomea Pudelska chrzest 13.02.1816; Piotr Bujalski, Honorata Zulinska, asysta: Gabriel Seroczyns 28a 10 EH Ł
27 9 1814 Torczyn Józefa Tekla Sikorska Szepel Piotr Marianna Benedykt Orzeszko, Julianna Rudnicka 20a 44 EH Ł
2 12 1814 Torczyn Bibianna Barbara Czyzewska Szepel Szymon Tekla Roch Domanski, Julianna Rudnicka, panna 21a 51 EH Ł
7 10 1814 Ostróg Józef Franciszek Krupicki Luczyn Onufry Elżbieta Markiewicz Stanisław Sosnowski, Fortunata Rudnicka 297-1-136 217 Ł SK
7 2 1815 Torczyn Izydor Karol Woiciechowski Szepel Michał Oxenia Szewczanka Tomasz Pilawski, Julianna Rudnicka, asysta: Paweł Krawczuk 22a 4 EH Ł
27 12 1815 Ostróg Jan Stefan Lipski Ostróg Piotr Zofia Andrzej Emilianów, Zofia Rudnicka 297-1-136 241 Ł 964 SK
7 7 1815 Berezdów Wincenty Mikulicz Antopol par. Kotelnia Wincenty Antonina Pruszyńska dopełnienie chrztu 7.07.1827, asyst. Michał Wroczyński i Agnieszka Rudnicka panna, Józef Chlebowski i Krystyna Wysocka wdowa 245-1-1 103R 36 R 202 DM
13 2 1816 Torczyn Apollonia Rudnicka Budki Usickie Dominik Salomea Pudelska Sebastain Witwinski, Maryanna Hyryczowa, asysta: Gabriel Szeroczynski, Marcella 28a 9 EH Ł
22 5 1818 Torczyn Julianna Agnieszka Sokulska Szepel Mikołaj Julianna Rudnicka chrzest 23.05.1818; Sebastian Wisłocki, Józefa Czopowska 43a b/nr EH
4 10 1820 Ołyka Franciszek Kownacki Ogniszcze Jan Małgorzata Rudnicka 813 148 3 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0148.htm
10 12 1822 Kowel Leon Rudnicki Rudniki Szczepan Tekla Rudnicka dopełnienie 847 332 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0178.htm
13 11 1822 Starokonstantynów Kapucyni Dominik Dydak Adam Czyżowski Starokonstantynów Melchior (wielmożny) Benedykta Rudnicka Wielmożny Feliks Zawadzki, Wielmożna Konstancja Wakubińska 178-3-93 185V 28 Ż 359 KP2
21 11 1822 Wiszenki Anna Smordeńska (?) Sławatycze NN Marianna Rudnicka wlm. Stanisław Nimczewicz, Honorata Klaczynka, chrzest 22.11.1822 297-1-12 84V Ł AR
14 1 1823 Torczyn Marcel Żmijewski Budki Torczyńskie Rafał Julianna Sawicka Paweł Żabokrzycki, Salomea Rudnicka 59a b/n Ł EH
9 1 1824 Torczyn Honorata Męczyńska Siedmiarki Michał Elżbieta Okorska chrz. 10.01; Józef Malinowski, Salomea Rudnicka 64 b/n Ł EH
16 12 1825 Wiszenki Józef Jasowski Chopniów Józef Gertruda Jan Jakubowski, Marianna Rudnicka, Paweł Stankiewicz, Helena Chmielowska, chrzest 17.12.1825 297-1-12 97V Ł AR
11 2 1826 Torczyn Franciszka Apolonia Rudnicka Budy Torczyńskie Dominik Salomea Pudelska chrz. 17.02; Grzegorz Koladyński, Marianna Nowicka, as. Stefan Nowicki, Helena Tchorzews 73 b/n Ł EH
19 3 1827 Łuck Józefa Rudnicka Krupa Kazimierz Anna Bartoszewska Leopold Jakób Rudnicki, Helena Zakrzewska małżonka 368 5 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0003.htm
15 5 1827 Łuck Emilia Zofia Piotrowska Czerczyce Antoni Wiktoria Pawłowska Jan Stasiewicz, Zofia Rudnicka panna 368 10 37 813 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0006.htm
5 7 1827 Ołyka Marianna Rudnicka Dermanka Merek Tekla Szyszkowska 813 152 28 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0152.htm
12 10 1827 Kowel Franciszka Rudnicka Rudniki Ignacy Marianna Drowżałowska 237 7 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20237/pages/PL_1_436_237_0004.htm
8 1 1827 Zasław św. Józefa Mikołaj Murawski Zasław Jan Apolonia Rudnicka 178-3-9 30 2 Ż MO 59
15 7 1827 Horodyszcze Paweł Halicki Jagodno Michał Anna Rudnicka Stanisław Żygadło, Magdalena Halicka 178-3-93 83 31 Ż MO 163
22 9 1827 Horodyszcze Teresa Anna Rudnicka Rudnia Jagodno Michał Barbara Halicka Grzegorz Halicki, Tekla Halicka 178-3-93 85 45 Ż 167 MO
17 9 1827 Łabuń Tekla Rudnicka Dobre Łozy Stanisław Franciszka Konopacka Stanisław Czerniewicz, Anna Kostrowa 178-3-93 110R 44 Ż 215 KP2
18 11 1827 Starokonstantynów Kapucyni Elżbieta Marianna Czyżowska Przedmieście Zakuźmin Melchior (wielmożny) Benedykta Rudnicka JW. Adam Siedliski, JW. Hrabina Konstancja Rzewuska 178-3-93 185R 27 Ż 358 KP2 0
17 4 1827 Butowce Krystyna Skrzyńska Prochorowce Maciej Tekla Karczewska Józef Rudnicki, Agnieszka Rudnicka 178-3-93 261V 5 Ż 506 KP2
23 6 1827 Starokonstantynów Dominikanie Antoni Lipiński Starokonstantynów Franciszek Salomea Słafańska Wojciech Trześniowski, Dorota Rudnicka 178-3-93 141R/141V 51 Ż 271/272 KP2
28 5 1827 Kupiel Franciszek Antoni Wojciechowski Kusznirówka Ignacy Anna Ruszkowska Wojciech Michalski, Marianna Rudnicka 178-3-93 317V 9 Ż 609 KP2
27 1 1827 Kodnia Jan Konowalczuk Kodnia Wawrzyniec Franciszka Kuriata Tomasz Suszkiewicz i Zofia Jaźwińska panna, asyst. Antoni Ignatczuk i Cecylia Rudnicka panna 178-51-287 1aR 2 Ż 4 DM
14 2 1827 Maciejów Marianna Połuchtowicz Maciejów Karol Marianna Pacowska Eliasz Tereszczuk i Joanna Suchecka, asyst. Mikołaj Baranowski i Rozalia Samczycha, Andrzej Piątkowski i Regina Rudnicka 843 598 5 AGAD 333 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0333.htm
10 8 1827 Maciejów Cyryl Antoni Bolesław Ostkiewicz-Rudnicki Śmidyn Leopold Feliks Justyna Matuszewska Wojciech Olkowski i Krystyna Kwiatkowska panna, asyst. Wincenty Kwiatkowski i Helena Rudnicka 843 600 15 AGAD 334 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0334.htm
1 1 1827 Dubno Józef Kasper Jabłoński Dubno Mikołaj Julianna Stambr Jan Rudnicki i Marianna Hinse panna, asyst. Erazm Józefowicz i Teresa Rudnicka ż. Jana 813 165R 3 AGAD 167 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0167.htm
11 11 1827 Dubno Marceli Marcin Łabędzki Obhów Piotr Sabina Rudnicka Antoni Gołaszewski i Marianna Martynowska ż. Bazylego, asyst. Konstanty Gołaszewski i Zuzanna Rudnicka panna 813 183V 111 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0186.htm
31 7 1827 Jampol Helena Rudnicka Pohorylce Mikołaj Salomea Stawska ur. Mikołaj Stawski i Marianna Kaczanowska ż. Grzegorza 245-1-1 237R 45 R 465 DM1
23 12 1827 Jampol Stefan Oszmulski Pohorylce Karol Teresa Sawicka ur. Kazimierz Jurkowski i Salomea Rudnicka ż. Mikołaja 245-1-1 241R 75 R 473 DM1
26 3 1827 Włodzimierzec Tomasz Józef Rudnicki Majdan Przerwa par. Bereźnica Jan Katarzyna Kołodyńska Piotr Kołodyński i Józefa Rudnicka ż. Daniela 813 113a 10 AGAD 113 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0113.htm
23 12 1827 Włodzimierzec Wiktor Daniel Domański Włodzimierzec Jan Teresa Rudnicka Franciszek Józef Radzicki i Aleksandra Pieńkowska panna 813 117 34 AGAD 117 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0117.htm
7 11 1827 Wyszogródek Marcin Gołębiowski Wyszogródek Antoni Franciszka Teodor Komorowski, Katarzyna Rudnicka, asys. Paweł Patryłko, Marianna Baran 245-1-1 338 39 R 638 DM1
21 12 1827 Hulewicze Tomasz Hulewicz Majdan Lipieniecki Piotr Agata Rudnicka Józef Rudnicki i Anastazja Kossakowska panna, asyst. Michał Pietraszko i Marcela Jankiewicz ż. Michała 843 484 32 AGAD 268 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0268.htm
6 1 1828 Gródek Kacper Śniegurski Gródek Jan Tekla Sadowska Koszałko Michał Koszałko Kacper, Kucharska Magdalena Rudnicka Ewa 9 JZ
24 1 1828 Łuck Paweł Rybicki Górka Jan Marianna Rudecka Robert Kalpiński, Marianna Rudnicka 368 39 8 814 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0020.htm
12 5 1828 Łuck Aleksandra Rudnicka Boruchów Piotr Tekla Rybczyńska Józef Baranowski, Wiktoria Rudnicka 368 50 41 814 8a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0026.htm
1 3 1828 Krzemieniec Józef Czajkowski Krzemieniec Józef Małgorzata Rudnicka Stefan Wiszniowski i sław. Marianna Skakalska 426-1-3 39R 68 T 539 DM
18 3 1828 Aleksandria Józefa Ostrowska Balarka Łażowska Antoni Regina Rudnicka ch.18.03.1828, Ur. Stefan Szuwarski, Ur. Antonina Kotowska ż. Benedykta 171-1-1 178V 9 R Mg
4 10 1828 Berezne Michał Sawicki Majdan Mokwiński Piotr Rozalia ch. 8.10.1828, Szlach. Michał Żarczyński, Magdalena Rudnicka 171-1-1 218R 20 R Mg
12 3 1828 Kazimierka Zofia Rudnicka Ilniki Jan Franciszka Garbolińska 15.08.1828, dopeł. chrztu, asys. Ur. Piotr Chorążyczewski, Ur. Apolonia Chorążyczewska 171-1-1 226R 19 R 7118 Mg
28 3 1828 Międzyrzec Balbina Utler Charaług Michał Marianna ch. 1.04.1828, Ur. Szymon Skarzewski, Ur. Justyna Rudnicka 171-1-1 232V 12 R 7125 Mg
25 4 1828 Niewirków Marianna Rudnicka Lewacze Ignacy Katarzyna Szeremeta ch. 28.04.1828, Ur. Kajetan Czernecki, Ur. Marianna Rudnicka 171-1-1 255V 68 R 7149 Mg
25 4 1828 Niewirków Domicella Rudnicka Lewacze Michał Anna Szeremeta ch. 29.04.1828, Ur. Feliks Nizinski, Ur. Anna Bagińska mężatka 171-1-1 255V 69 R 7149 Mg
13 5 1828 Niewirków Marianna Dąbrowska Siwki Stanisław Agnieszka Rudnicka ch. 14.05.1828, Ur. Wincenty Wasilewski, Ur. Marianna Niżynska 171-1-1 256R 71 R 7149 Mg
30 7 1828 Niewirków Jan Rudnicki Lewacze Mikołaj Krystyna Sawicka ch. 24.06.1828, Ur. Józef Nizynski, Ur. Ewa Rudnicka mężatka, wszywka - akt bez numeru 171-1-1 258R R 7151 Mg
18 10 1828 Niewirków Łukasz Bronowiecki Rudnia Niemilla Jan Anna Rudnicka ch. 20.10.1828, Ur. Jan Nisteruk, Ur. Anastazja Lisowska panna 171-1-1 265R 103 R 7158 Mg
1 12 1828 Niewirków Teresa Rudnicka Lewacze Ludwik Ewa Szeremeta ch. 2.12.1828, Ur. Kajetan Czarnecki, Anna Rudnicka 171-1-1 266R 108 R 7159 Mg
21 7 1828 Bazalia Adam Sarzewski Zozulińczyki Ignacy Tekla ur. Bartłomiej Zagórski i i ur. Ewa Rudnicka 178-3-94 227R 82 Ż DM
10 2 1828 Zasław św. Józefa Scholastyka Anna Jachimowska Sławuta ur. Antoni Anna z Baronów Vernesy ur. Michał Rybiński, ur. Ludwika Rudnicka 178-3-94 27V 17 Ż 51 KP2
2 9 1828 Zasław św. Józefa Stefania Rudnicka Sławuta ojciec NN ur. Tekla Rudnicka Czarnecka Czarnecka ur. Feliks Białozub, ur. Dorota Sławecka 178-3-94 38R 79 Ż 72 KP2
28 6 1828 Zasław św. Jana Leon Pańkowski Luterka ur. Tomasz Marianna Przygrodzka ur. Aleksander Sokołowski, Katarzyna Rudnicka 178-3-94 7R 25 Ż 11 KP2
5 2 1828 Horodyszcze Dorota (bliźnię) Targońska Jagodna ur. Maciej Justyna Halicka ur. Paweł Halicki, Barbara Rudnicka 178-3-94 99V 73/I Ż 193 KP2
1 1 1828 Starokonstantynów Dominikanie Bazyli Reflicki Starokonstantynów ojciec NN ur. Klara Reflicka sław. Stefan Domiścinów, ur. Anna Rudnicka 178-3-94 152R 2 Ż 295 KP2
1 10 1828 Starokonstantynów Dominikanie Tekla Michałowska Skowródki ur. Jan Helena Szumowska ur. Józef Albertowicz, Domicella Rudnicka 178-3-94 160R 97 Ż 309 KP2
24 9 1828 Łabuń Tekla Konoplicka Kustowce ur. Tomasz Honorata Wysocka ur. Kazimierz Wojnarowski, Natalia Rudnicka 178-3-94 127R 49 Ż 248 KP2
9 6 1828 Kupiel Antoni Woronowicz Czerniawa ur. Wojciech Anna Rudnicka ur. Mikołaj Zubrzycki, ur. Rozalia Ruszkowska 178-3-94 291V 33 Ż 559 KP2
4 7 1828 Kupiel Paulina Joanna Pruszyńska Sobkowce wielm. Wojciech Emilia Muszczyńska wielm. Hieronim Bucen sędzia, Agnieszka Rudnicka 178-3-94 292R 37 Ż 560 KP2
14 3 1828 Berezdów Anna Białecka Stołby Jakub Domicela Czyżewska Tomasz Górski i Anna Rudnicka ż. Teofila 245-1-2 67R 30 R 136 DM
21 10 1828 Berezdów Urszula Bzowska Chwoszczówka Piotr Justyna Rudnicka Jan Turakiewicz i Marianna Zabłocka panna 245-1-2 75R 91 R 152 DM
6 1 1828 Włodzimierzec Kasper Rudnicki Majdan Przerwa Augustyn Regina Lachowska Stefan Serafinowicz i Katarzyna Rudnicka ż. Jana 814 101 33 AGAD 105 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0105.htm
18 1 1828 Włodzimierzec Rozalia Antonina Bóbr Kanonicze Tomasz Zuzanna Rudnicka Michał Miszkiewicz i Anna Kunicka z Lipińskich ż. Wojciecha 814 101 35 AGAD 105 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0105.htm
6 3 1828 Włodzimierzec Kazimierz Rudnicki Przerwa Franciszek Józefa Brusiewicz Wojciech Serafinowicz i Regina Rudnicka z Lechów ż. Augustyna, asyst. Józef Harbarczuk i Teofila Żurkiewicz panna 814 104a 44 AGAD 108 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0108.htm
4 4 1828 Włodzimierzec Marianna Żytnicka Huta Rafałowska Jan Marianna Rudnicka Mikołaj Łabęcki i Marianna Maławska z Stachowskich ż. Wojciecha 814 104 47 AGAD 108 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0108.htm
23 5 1828 Włodzimierzec Marianna Franciszka Rudnicka Przerwa Jan Józefa Czernecka Wojciech Serafinowicz i Marcjanna Janicka ż. Feliksa, asyst. Maciej Kotecki i Urszula Żarczyńska z Czerneckich ż. Michała 814 105 51 AGAD 109 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0109.htm
5 9 1828 Włodzimierzec Antoni Miszkiewicz Majdan Huciszcze Laurenty Małgorzata Janicka Jan Woźnicki i Katarzyna Rudnicka panna 814 106 55 AGAD 110 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0110.htm
24 12 1828 Włodzimierzec Ewa Serafin Majdan Hłuszka Stefan Felicjana Rudnicka Maciej Kotowski i Józefa Rudnicka z Borysowiczów ż. Franciszka 814 110 71 AGAD 114 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0114.htm
21 1 1828 Jampol Agnieszka Marianna Chweszczuk Pohorylce Leon Wiktoria Ochman Roch Tyszkiewicz, Salomea Rudnicka ż. Mikołaja 245-1-2 236 5 R 450 DM1
21 6 1828 Połonne Paulina Łubińska Połonne Wincenty Franciszka Tańska ur. Krzysztof Muchalski i Elżbieta Krasucka, as. Stanisław Krasucki i Marianna Rudnicka, Eliasz Rudnicki i Apolonia Kretowiczowa, Borys Czukrewicz i Józefa Świętorzycka 245-1-2 93V 90 R 2676 DW
20 7 1829 Berezdów Antoni Białecki Stołby Jakub Domicela Czyżewska Szymon Łukowski i Anna Rudnicka ż. Teofila 245-1-3 116V 53 R 228 DM
10 2 1829 Aleksandria Joanna Ostrowska Balarka Aleksandryjska Antoni Regina Rudnicka Jan Kotowski i Rozalia Szuwarska 171-1-2 170R 5 R DM
8 1 1829 Włodzimierz Seweryna Marcella Dyanow Włodzimierz Matwiej Scholastyka Rudnicka 844 6 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0005.htm
14 1 1829 Łuck Paulina Rudnicka Teremne Jan Katarzyna Wiszniowska Jan Strzemiński, Anna Baczewska panna 368 72 4 815 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0037.htm
16 4 1829 Hołoby Franciszka Batkowska Popowicze Jakub Justyna Rudnicka Jan Karaczkowski, Józefa Krasinska 844 206V/390 6 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0219.htm
7 2 1829 Włodzimierzec Apolonia Rudnicka Majdan Przerwa Jan Katarzyna Kołodyńska 815 116V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0120.htm
11 5 1829 Włodzimierz Agnieszka Leszczyńska Falemicze Jan Marianna Lewicka Dionizy Tyfonów, Teresa Rudnicka 844 17 33 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0012.htm
3 12 1829 Szumsk Franciszka Szymańska Chodaki Bazyli Lucyna Rudnicka 245-1-3 394V 308 R
1 10 1829 Białozórka Felicjanna Domicella Rudnicka Mołodków Tomasz Honorata Łaska ur. Piotr Michalski, Tekla Leszczyńska ż. Ignacego 245-1-3 374V 22 R
2 6 1829 Krzywin Władysław Erazm Bieńkowski Wulka Julian Krystyna Frankowska ch.z wody 9.06.1829, W. Karol Bogdaszewski, W. Tekla Frankowska ż. Erazma, asys. W. Erazm Frankowski, W. Monika Potocka, W. Tadeusz Dzierzbicki, W. Paulina Frankowska panna, W. Jan Bochęcki, W. Anna Rudnicka panna 171-1-2 30V 12 R Mg
5 10 1829 Zasław św. Józefa Zofia Marianna Jawiga Nurowska Sławuta Michał Marianna Podkamieńska Dopełnienie chrztu: Franciszek Dzierzkowski, Ludwika Rudnicka 178-3-101 35 52 Ż SK
23 7 1829 Kulczyny Teofila Rudnicka Krasiłów Dymitr Marianna Sozańska chrzest: 1829.08.11, JOX. Mikołaj Sapieha, Wlm. Franciszka Piotrowska, ż. Franciszka 178-3-95 352R 64 Ż Mg
22 2 1829 Kupiel Marcin Więckiewicz Krzaczki ur. Bartłomiej Marianna Przyłuska ur. Antoni Ciechocki, ur. Agnieszka Rudnicka 178-3-95 291V 14 Ż 565 KP2
5 5 1829 Kupiel Marianna Suczyńska Krzaczki ur. Wawrzyniec Tekla Siekucka ur. Józef Więckiewicz, Ewa Rudnicka 178-3-95 294R 35 Ż 570 KP2
16 11 1829 Kupiel Marcin Mazur Czerniawa prac. Kazimierz Marianna prac. Aleksander Sytar, Agnieszka Rudnicka 178-3-95 301V 94 Ż 585 KP2
20 2 1829 Łabuń Ignacy Kobierski Tadeuszpol ur. Stefan Antonina Konoplicka ur. Józef Czułowski, Franciszka Rudnicka 178-3-95 128V 12 Ż 250 KP2
11 5 1829 Starokonstantynów Dominikanie Jan Michałowski Skowródki ur. Piotr Franciszka Terlecka ur. Stanisław Sławiński, Dorota Rudnicka 178-3-95 159R 57 Ż 305 KP2
1 11 1829 Niewirków Karolina Rudnicka Lewacze Damazy Anna Szeremetow [Szeremeta ] Dominik Gilewski, Katarzyna Rudnicka 171-1-2 296 R 152 R AS
14 11 1829 Niewirków Grzegorz Bagiński Huta Siedliska Franciszek Anna Rudnicka Gabriel Bagiński, Regina Bagińska męż. 171-1-2 296 V 156 R AS
8 5 1829 Nowogród Wołyński Stanisław Kuzmiński Kamienny Bród Aleksander Antonina Rudnicka ur. Stanisław Rudnicki, Katarzyna Rogowska mężatka 245-1-6 12V 1319 R 939 DW
28 4 1829 Międzyrzec Franciszka NN Międzyrzec NN Agnieszka Stefan Miszkowski,Józefa Rudnicka 171-1-2 261R 26 R AS
19 10 1829 Międzyrzec Piotr Laskowski Worobiówka NN Kunegunda Laskowska s.nieślubny.Michał Utler, Rozalia Morgówna.As.Jędrzej Laskowski,Brygida Utlerówna, Stanisław Wąsowski,Brygida Rudnicka 171-1-2 271R 67 R AS
17 3 1829 Annopol Gabriel Szczawiński Hubelce Ambroży Anna Rudnicka Michał Waśkowski i Franciszka Waśkowska panna 171-1-2 116V 15 R 127 DM
10 4 1829 Annopol Filipina Milinowska Hubelce Jędrzej Wiktoria Rudnicka Mikołaj Waśkowski i Marianna Lipska zamężna 171-1-2 116aR 19 R 127 DM 0
22 10 1829 Annopol Julianna Rudnicka Hubelce Bartłomiej Joanna Szymańska Paweł Waśkowski i Anastazja Chodakowska zamężna 171-1-2 121R 49 R 132 DM
16 8 1829 Butowce Józefa Maria Agnieszka Bajkowska Rzemience ? par. Wieledniki Walerian Franciszka Mikulicz dop. chrztu 26.05.1830, Zachariasz Burzyński i Agnieszka Rudnicka z Pruszyńskich Starościna Ulanicka wdowa, Tomasz Lasota Podkomorzy Powiatu Zasławskiego i Marianna Przyłuska z Urbanowskich Kasztelanowa Brzezińska, Antoni Młodzianowski były Chorąży P 178-3-96 169V 12 Ż 317 DM
8 2 1829 Włodzimierzec Apolonia Rudnicka Przerwa Jan Katarzyna Kołodyńska ur. Piotr Kołodyński, Felicjana z Rudnickich Szerafin ż. Stefana 815 119R 21 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0123.htm
31 7 1829 Włodzimierzec Ignacy Kotecki Majdan Hłuszka Maciej Anastazja Wysocka ur. Franciszek Radzicki, Józefa z Czerneckich Rudnicka ż. Jana 815 119V 28 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0124.htm
19 9 1829 Włodzimierzec Tekla Szarafin Majdan Hłuszka Wojciech Aniela Felińska ucz. Ludwik Drewicz, Klara z Czabańskich Rudnicka ż. Jędrzeja 815 120R 30 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0124.htm
7 10 1829 Berezdów Franciszka Kochanowska Chyżawka Szymon Marianna Rudnicka Feliks Świdziński i Józefa Rykowska ż. Józefa 245-1-3 119V 79 R 234 DM
11 5 1829 Dubno Rozalia Huzarska [Poturzycka] Olibów Antoni Ludwika Poturzycka [Huzarska] (zamienione nazwiska rodziców) Kajetan Kozakiewicz i Marianna Rudnicka panna 815 191V 41 AGAD 196 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0196.htm
26 11 1829 Dubno Karol Ludwik Łabędzki Obhów Piotr Sabina Rudnicka Antoni Głaszewski i Julianna Żukowicz ż. Daniela, asyst. Aleksander Łabędzki i Anna Głaszewska panna 815 204R 115 AGAD 208 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0208.htm
17 1 1830 Równe Eufrozyna Omelana NN Marianna prac. Michał Słoziuk, sław. Katarzyna Rudnicka 171-1-3 149R 2 R 7625 DW
17 5 1830 Turzysk Joanna Rudnicka Turzysk Feliks Agata Myślińska 709 34 100 AGAD EW
9 8 1830 Ptycza Benigna Anastazja Rudnicka Nosowica Tomasz Honorata Anastazy Wieczffiński, Antonina Wieczffińska panna 816 200V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0205.htm
10 5 1830 Krzywin Joanna Zofia Rudnicka Stryhany NN Barbara Rudnicka ch.15.05.1830, Ur. Feliks Gruszecki, Sł. Katarzyna M..., ż. Jana 171-1-3 38V 13 R Mg
21 5 1830 Olewsk Rozalia Rudnicka Buda Radowelska Grzegorz Marianna Piekarska Wincenty Dworecki i Magdalena żona Teodora Bagińskiego 178-3-3 490R 20 Ż Na
27 8 1830 Olewsk Jan Piekarski Balarka Radowelska Józef Marcela Kowalska Grzegorz Rudnicki i Ewa Rudnicka panna 178-3-3 491R 27 Ż Na
3 5 1830 Aleksandria Florian Ostrowski Józefówka Antoni Regina Rudnicka Stefan Szuwarski i Agnieszka Łoś ż. Piotra 171-1-3 201V 10 R DM
15 3 1830 Tuczyn Marianna Rudnicka Janin Wincenty Magdalena Reszczyńska Jan Reszczyński i Tekla Bagińska 171-1-3 193R 3 R DM
14 6 1830 Kulczyny Antonina Bawrowska Salicha Wielka Andrzej Marianna Marjanowska chrzest: 1830.06.15, Ur. Ksawery Rudnicki, Karolina Rudnicka, panna 178-3-96 331V 44 Ż Mg
26 4 1830 Lubar Katarzyna Michalewska Lubar Dorota Rudnicka Telemon Wiszniewski Praxeda Wołoszyńska 178 3 3 R361 33 Ż MP
12 6 1830 Lubar Antonina Szydłowska Lubar Stefan Domicella Rudnicka Jan Skibicki Sgnieszka Czułkajewska as:Jędrzejewski Teresa Michalska 178 3 3 V363 54 Ż MP
9 11 1830 Lubar Marianna Wojnarowska Łubar Michał Aleksandra Konopkiewicz Marek Zalewski Prakseda Rudnicka 178-3-3 369V 99 Ż MP
21 9 1830 Żytomierz Tekla Siomaszko Dubowiec Wiktor Marianna Rudnicka Andrzej Czyżewski Magdalena Białkowska 178 3 3 R34 243 Ż MP
3 2 1830 Trojanów Agata Iwankiewicz Sosnówka Ludwik Marianna Ulanicka Kaszper Kotwica Matrona Radomska as: Paweł Domałowski Marta Rudnicka Antoni Tomasza syn Anastazja Domałowska 178 3 3 R211 12 Ż MP
6 7 1830 Trojanów Eliasz Pereuda Sosnówka Michał Honorata Rudnicka Wincenty Rudnicki Antonina Łukaszewiczówna as: Antoni Jarmołowicz Aleksandra Samotis 178 3 3 R215 47 Ż MP
30 7 1830 Trojanów Ignacy Piotr Masło Sosnówka Bazyli Anna Nowicka Paweł Domałowski Katarzyna Rudnicka Michał Gereuda Anastazja Domałowska 178 3 3 R215 49 Ż MP
21 9 1830 Trojanów Anna Rudnicka Sosnówka Mikołaj Brygida Wiszniowska Paweł Domołowski Marianna Wańkiewiczowa 178 3 3 V216 60 Ż MP
25 7 1830 Cudnów Apolonia Rudnicka Kwietnówka Maciej Agnieszka Miedźwiedzka Daniel Turowski, Marianna Turowska 178 3 3 V316 107 Ż MP
25 1 1830 Berdyczów Aniela Rudnicka Skrehlowka Ignacy Katarzyna Renikowska Tadeusz Tomaszewski, Marianna Kozłowska 178-3-3 116R 17 Ż 214 MP
5 9 1830 Berdyczów Rozalia Obodyńska Gordyszowce Heronim Marianna Józef Wolski, Anna Rudnicka 178 3 3 R132 164 Ż MP
10 2 1830 Niewirków Marcin Dąbrowski Siwki Stanisław Agnieszka Rudnicka Wincenty Wasylowski, Marianna Niżenska 171-1-3 286 V 14 R AS
1 5 1830 Niewirków Franciszek Boćkowski Majdan Siedliski Tadeusz Agnieszka Rudnicka Andrzej Zarzecki,Tekla Sobolewska panna 171-1-3 287 V 20 R AS
10 11 1830 Niewirków Katarzyna Rudnicka Niewirków Mikołaj Teresa Murawska Michał Terner,Antonina Lencewiczowa.Asyst. Antoni ......ki kaw. Marianna Syrokomska 171-1-3 290 V 44 R AS
17 11 1830 Niewirków Elżbieta Łukomska Huta Siedliska Tomasz Krystyna Rudnicka Wojciech Bagiński, Anna .......gińska męż. 171-1-3 290 V 45 R AS
12 3 1830 Kazimierka Franciszka Chorążyczewska Hnidaszów Ignacy Anna Rudnicka Paweł Brusiłowski i Karolina Olizarowska ż. Feliksa 171-1-3 254V 4 R 258 DM
12 11 1830 Kazimierka Franciszek Łoziński Karaczun Szymon Ewa Rudnicka Franciszek Burzyński i Brygida Słodkowska panna, asyst. Teodor Illaszewicz i Zofia Dębczyńska panna 171-1-3 257R 17 R 260 DM
29 6 1830 Annopol Tekla Lipska Hubelce Aleksander Marianna Hej Ambroży Szczawiński i Marianna Rudnicka ż. Feliksa 171-1-3 130V 30 R 136 DM
30 12 1830 Annopol Tomasz Malinowski Hubelce Jędrzej Wiktoria Rudnicka Mikołaj Waśkowski i Marianna Lipska zamężna 171-1-3 134V 62 R 140 DM
4 9 1830 Narodycze Adolf Symforian Cezary Hołowiński Liplanszczyzna Mikołaj Maria Oskierko J. wielmożni, Wilhelm Hołowiński marszałek powiatu owruckiego, Tekla Staruszkiewicz rotmistrzowa, Franciszek Staruszkiewicz , Marianna Rudnicka kapitanowa 178-3-3 439R 142 Ż 807 AB1
19 3 1830 Butowce Aniela Kornelia Rudnicka Kapustyn Józef Julia Kuczmińska chrzest w wody: Leon Dawidowicz i Tekla Ślaska panna, dopełnienie chrztu 12.07.1839; Woronicz były marszałek i Marianna Przyłuska, Ignacy Klembowski i Tekla Ślaska panna 178-3-96 170R 17 Ż 318 DM 0
18 8 1830 Białozórka Konstancja Stanisława Rudnicka par. Ptycza Tomasz Honorata Łaska dop.chrztu 26.4.1834, Antoni Olszański, Honorata Olszańska 245-1-8 340R 15 R 3250 DW
30 1 1830 Łabuń Franciszka Rudnicka Dobre Łozy Stanisław Otylia Wysocka Franciszek Ostrowski i Anastazja Kaniewska zamężna 178-3-96 109V 9 Ż 199 DM
19 12 1830 Łabuń Adam Konoplicki Dobre Łozy Tomasz Honorata Wysocka Kasper Pańkowski i Atolia Rudnicka 178-3-96 114R 71 Ż 216 DM
18 5 1830 Berezdów Erazm Chlebowski Krasnystaw Józef Teofila Mikulicz Michał Wysocki i Agnieszka Rudnicka, asyst. Jan Rudnicki i Antonina Mikulicz wdowa, Włodzimierz Chlebowski i Aniela Mikulicz panna 245-1-4 93R 41 R 184 DM
2 6 1830 Berezdów Petronela Galicka Senihów Mikołaj Anna Rudnicka Antoni Kostiukiewicz i Rozalia Kapłańska 245-1-4 93R 42 R 184 DM
1 8 1830 Berezdów Anna Kulczycka Horyce Piotr Józefa Siecińska Jan Kulczycki i Domicela Rudnicka 245-1-4 94R 52 R 186 DM
15 2 1830 Korzec Józefa Dubiska Korzec Hilary Marianna Rudnicka Franciszek Dytrych i Ewa Kowalska ż. Jędrzeja, asyst. Jakub Ekelt i Angela Kowalińska panna 245-1-4 59R 26 R 116 DM
23 2 1830 Miropol Anastazja Rudnicka Kozarka Franciszek Justyna Wojutyńska Franciszek Olpiński ekonom wsi Kozarka i Marianna Kurdwanowska panna 245-1-4 145R 16 R 281 DM
12 12 1830 Miropol Cyprian Zieliński Kozarka Jakub Karolina Rudnicka Władysław Jackowski geometra i Antonina Olpińska żona ekonoma wsi Kozarki 245-1-4 150R 56 R 291 DM
2 3 1830 Dubno Helena Koleta Rudnicka Dubno Jan Katarzyna Sienicka Wincenty Boczkowski i Magdalena Testori ż. Józefa, asyst. Józef Testori i Marianna Baulinger ż. Macieja, Józef Testori kawaler i Elżbieta Bieker panna 816 114V 22 AGAD 117 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0117.htm
14 9 1830 Włodzimierzec Helena Domańska Włodzimierzec Jan Teresa Rudnicka dopełnienie chrztu 21.03.1834, Jan Ostrowidz i Joanna Wiercińska z Siemaszków ż. Ignacego 820 72R 13 AGAD 74 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0074.htm
30 3 1830 Hulewicze Michał Hulewicz Majdan Piotr Agata Rudnicka Michał Piotraszko i Anna Kardaszewska 845 198V 12 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0178.htm
15 1 1831 Wiszenki Józef Ignacy Kozłowski Grudek Karol Róża Rudnicka As: Gabryel ....szewski, Józefa Rudnicka; ch: 08.01.1834. 820 38a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0038.htm
19 3 1831 Łuck Wiktoria Rowińska Łuck Marcin Magdalena Wasylewska Paweł Sydorowicz, Agata Rudnicka 368 120 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0061.htm
22 1 1831 Ptycza Maria Dominikańska Nosowica Aleksander Pawłowy Katarzyna Sciniowska Feliks Woliński/Wieczffiński kawaler, Honorata z Łaskich Rudnicka mężatka, Hipol 817 232R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0236.htm
4 12 1831 Ostróg Mikołaj Adamowicz Storonicze Maciej Franciszka Piątkowska Ur. Kazimierz Mierzwicki, Pelagia Rudnicka 171-1-5 5V6R 28 R MZ
22 1 1831 Olewsk Marcelina Tyszecka Balarka Snowidowska Paweł Jadwiga Rudnicka Józef Rudnicki, Marcela Boczkowska 178-3-4 446R 2 Ż Na 873
15 5 1831 Olewsk Szymon Piekarski Balarka Radowelska Andrzej Barbara Targoni Wojciech Kotwicki i Ewa Rudnicka panna 178-3-4 447R 12 Ż Na
6 3 1831 Olewsk Wiktoria Kozińska Buda Borowska Bartlomiej Katarzyna Bagińska Nazar Chalecki i Elżbieta z Chmieowskich Urbańska, asystowali Jan Wojciechowski i Marianna z Piekarskich Rudnicka 178-3-4 447R 14 Ż Na
30 6 1831 Olewsk Marianna Kotwicka Słoboda Rykówka Jan Tekla Rudnicka Piotr Głębocki i Marianna Kotwicka 178-3-4 447R 16 Ż Na
8 5 1831 Aleksandria Grzegorz Ostrowski Majdan Hłażowski Antoni Regina Rudnicka Piotr Łoś i Franciszka Sawicka ż. Józefa 171-1-4 180R 11 R DM
1 5 1831 Korzec Antonina Marcinkowska Majdan Bereźnicki Szymon Marianna Rudnicka 245-1-5 61 42 R PW
30 6 1831 Korzec Magdalena Chmielnicka Majdan Bereźnicki Tomasz Matrona Rudnicka 245-1-5 63 54 R PW
18 8 1831 Deraźne Ludwika Rudnicka Postójne Sydor/ Izydor Aniela Zacharewicz? Karol Bieliński i Apolonia Stawińska ż. Kazimierza 171-1-4 257V 12 R DM
20 3 1831 Nowogród Wołyński Katarzyna Kuźmińska Kamienny Bród Aleksander Marcjanna Rudnicka ur. Maciej Rudnicki kawaler, Katarzyna Rogowska mężatka 245-1-5 5V 1105 R 116 DW
4 6 1831 Nowogród Wołyński Marianna Wąsowicz Futor Miejski Ludwik Tekla Nawiszewska Kazimierz Sarnicki, Anna Rudnicka panna 245-1-5 10R 1139 R 338 DW
7 9 1831 Nowogród Wołyński Tekla Rudnicka Kamienny Bród Stanisław Teresa Bednarska ur. Stefan Przewłocki, Teresa Kraczkowska mężatka 245-1-5 17R 1194 R 610 DW
20 1 1831 Niewirków Agnieszka Bagińska Huta Siedliska Łukasz Marianna Rudnicka Jan Rudnicki,Katarzyna Łukomska 171-1-4 240 V 6 R AS
26 2 1831 Niewirków Katarzyna Rudnicka Lewacze Mikołaj Krystyna Józef Niżyński, Anna Rudnicka 171-1-4 242 R 17 R AS
24 7 1831 Niewirków Jakub Rudnicki Lewacze Ludwik Anna Szeremet Antoni Zawadzki,Anna Rudnicka męż. 171-1-4 244 R 31 R AS
7 11 1831 Niewirków Karolina Leszczyńska Majdan Siedliski Stefan Tekla Krzywicka Stanisław Pulikowski, Franciszka Rudnicka 171-1-4 245 V 44 R AS
15 11 1831 Niewirków Aniela Nagalewska Siwki Jan Magdalena Garbolińska Jan Niżyński,Franciszka Rudnicka męż. 171-1-4 245 V 46 R AS 0
4 7 1831 Zasław św. Józefa Marianna Morawska Sławuta ur.Jan Apolonia Rudnicka ur.Piotr Kutyłowski,Franciszka Terlecka. 178-3-97 35V 58 Ż 70 RG
6 5 1831 Annopol Marianna Szczawińska Hubelce Ambroży Anna Rudnicka Józef Bielakiewicz i Julianna Trębicka ż. Józefa 171-1-4 120V 17 R 128 DM
27 3 1831 Butowce Aleksandra Skrzyńska Prochorówka Maciej Tekla Karczewska Józef Rudnicki i Tekla Buławińska ż. Jakuba, Jakub Buławiński i Anna Rudnicka ż. Józefa, Franciszek Gruszczyński i Aleksandra Popiel ż. Jana 178-3-97 212V 6 Ż 405 DM
15 2 1831 Cudnów Ewa Dzikońska Kajetanówka Grzegorz Marianna Rudnicka Maciej Rudnicki i Małgorzata Polikowska ż. Stefana 178-3-4 284R 26 Ż 559 DM
13 9 1831 Cudnów Marianna Rudnicka Kajetanówka Stanisław Joanna Rewucka Stefan Polikowski i Anastazja Turowska ż. Piotra 178-3-4 290R 101 Ż 571 DM
25 3 1831 Kodnia Marianna Słomińska Kodnia Eliasz Franciszka Henkl chrzest 24.02.1832, Gorgoniusz Rudnicki i Józefa Rudnicka zamężna 178-51-287 25R 3 Ż 28 DM
29 7 1832 Kowel Kamilla Zabłocka Rudniki Dominik Agnieszka Rudnicka Franciszek Bałkowski, Domicella Kornicka 847 327 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0175.htm
28 8 1832 Kowel Ludwik Rudnicki Rudniki Antoni Johanna Rudnicka Mikołaj Puchalski, Julia Łaszewska panna 847 328 20 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0176.htm
13 12 1832 Kowel Paulina Łucja Rudnicka Rudniki Szczepan Tekla Rudnicka Piotr Jasieński, Karolina Markowska panna 847 333 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0178.htm
2 8 1832 Ostróg Tadeusz Bieńkowski Biełaszów Karol Marianna Kosowska Tadeusz Dzierzbicki, Anna Rudnicka, Ludwik Kosowski, Krystyna Bieńkowska 171-1-8 11R 61 R 900
20 3 1832 Lachowce Aleksandra Aniela Spendowska Choroszów Kornel Franciszka Parznicka Wlm Ignacy Lisikiewicz Chorąży Przemyski i Wlm Fortunata Rudnicka wdowa 171-1-5 91V 21 R DM
10 4 1832 Lachowce Roman Józef Kulczycki Załuże Józef Julianna Bydłowska dopeł.chrzt. 7.06.1833, as. Jan Kopaczewski i Zuzanna Rudnicka panna 171-1-6 81V 31 R DM
17 2 1832 Niewirków Sabina Rudnicka Niewirków Mikołaj Teresa Murawska Faustyn Godlewski kawaler, Salomea Złotolińska panna, Asyst.Ignacy Lencewicz kaw. Marianna Syrokomska panna 171-1-5 265 R 15 R AS
3 7 1832 Niewirków Małgorzata Dąbrowska Siwki Stanisław Agnieszka Rudnicka Wincenty Hocikowski kaw. Marianna Nizińska męż. 171-1-5 267 R 27 R AS
16 8 1832 Niewirków Antoni Boczkowski Moczulanka Antoni Agnieszka Rudnicka Andrzej Zarzecki kaw, Tekla Sokołowska męż. 171-1-5 268 R 33 R AS 0
18 8 1832 Niewirków Ludwik Orzechowski Mokre Jan Rozalia Kwiatkowska Stanisław Pulikowski kawaler, Franciszka Rudnicka męż. 171-1-5 268 V 34 R AS
19 9 1832 Niewirków Tekla Bagińska Huta Siedliska Franciszek Anna Rudnicka Jan Targoni żonaty,Marianna Niekorowska męż. 171-1-5 269 V 40 R AS
29 4 1832 Nowogród Wołyński Marcelina Zofia Domańska par. Nowogród Stanisław Katarzyna Rudnicka JW. Walenty Fischer, Magdalena Zakrzewska, as. Kazimierz Łaskarzewski, Fischerowa 245-1-6 10V 1303 R 846 DW
9 8 1832 Nowogród Wołyński Klara Rudnicka Kamienny Bród Józef Marianna Szeremeta Kazimierz M...oski, Magdalena Rudnicka mężatka 245-1-6 19V 1375 R 1214 DW
18 1 1832 Międzyrzec Antonina Sokołowska Wacław Piotr Teresa Jedlińska Ur.Wojciech Kowalewski, Justyna Rudnicka panna 171-1-5 238V 5 R AS
28 5 1832 Międzyrzec Piotr Utler Chmielówka Bazyli Jaga Zawadzka Ur.Michał Saba,Justyna Rudnicka.As.Ignacy Ogrodnik,Wiktoria Zawadzka 171-1-5 240V 15 R AS
14 4 1832 Ostropol Waleria Rudnicka Czarna Romuald Helena Sachnowska chrzest z samej wody 21.04.1832, Stefan Sawiczuk i Jewdocha Romaniuczka 178-3-98 218R 20 Ż 414 DM
4 7 1832 Butowce Elżbieta Skrzyńska Prochorówka Maciej Tekla Karczewska Józef Rudnicki i Teresa Baławińska ż. Jakuba, asyst. Jakub Baławiński i Julia Rudnicka ż. Józefa, Feliks Jasinicki i Tekla Korzeniowska ż. Macieja 178-3-98 169R 24 Ż 324 DM
21 11 1832 Butowce Marianna Cecylia Jasieninicka Żabcze Feliks Marcjanna Terpiłowska Jakub Baławiński i Paulina Sitkiewicz ż. Wincentego, Józef Rudnicki i Teresa Baławińska ż. Jakuba, Adolf Sławiński i Julia Rudnicka ż. Józefa 178-3-98 171R 39 Ż 328 DM
16 11 1832 Kazimierka Salomea Łozińska Karaczun Szymon Ewa Rudnicka Teodor Illaszewicz organista Kościoła Kazimiereckiego i Zofia Makrocka ż. Apolinarego 171-1-5 231V 17 R 248 DM
25 11 1832 Horodyszcze Katarzyna Rudnicka Szepetówka Michał Barbara Golicka Zachariasz Krotowski i jego żona Marianna Krotowska 178-3-99 87R 61 Ż 172 DM
3 8 1832 Berezdów Stefan Bzowski Chwoszczówka Piotr Justyna Rudnicka Alojzy Łysogórski i Ludwika Hajewska ż. Konstantego 245-1-6 111R 50 R 14 DM
24 3 1832 Dubno Józef Baulinger Dubno Maciej Marianna Klik Karol Milde i Magdalena Testory zamężna, asyst. Józef Testory i Katarzyna Rudnicka zamężna 818 122V 28 AGAD 130 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0130.htm
24 3 1832 Dubno Jan Nepomucen Baulinger Dubno Maciej Marianna Klik Karol Milde i Magdalena Testory zamężna, asyst. Józef Testory i Katarzyna Rudnicka zamężna 818 122V 28 AGAD 130 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0130.htm
6 5 1832 Dubno Stanisław Poturzycki Olibów Antoni Ludwika Huzarska Ildefons Jabłoński i Marianna Rudnicka panna, Teodor Użyński i Marianna Sawicka panna 818 125R 38 AGAD 132 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0132.htm
24 10 1832 Dubno Fortunata Urszula Łabęcka Obhów Piotr Sabina Rudnicka Rafał Klimentowicz i Adolfa Różycka panna 818 139R 95 AGAD 146 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0146.htm
16 11 1832 Dubno Aleksander Ignacy Andrzej Sydorowicz Młodawa Józef Barbara Łapkowska Antoni Piotrowski i Ludwika Rudnicka wdowa 818 141R 103 AGAD 148 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0148.htm
10 12 1832 Dubno Marianna Rudnicka Dubno Jan Katarzyna Sinicka Józef Testory i Anna Szyc wdowa, asyst. Karol Milde i Aleksandra Deminti panna 818 144R 114 AGAD 151 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0151.htm
17 5 1832 Jampol Ludwika Grudzińska Pohorylce Ignacy Aniela Strumińska Ludwik Rzepecki i Honorata Zamiechowska z Izdebskich wdowa, asyst. Florian Kuszpetowski i Salomea Rudnicka ż. Mikołaja 245-1-6 247V 20 R 249 DM
22 10 1832 Jampol Urszula Sawicka Pohorylce Franciszek Antonina Kłosowska Jan Jurkowski i Salomea Rudnicka ż. Mikołaja, asyst. Józef Jurkowski i Anna Jurkowska ż. Bernarda 245-1-6 250V 47 R 252 DM
4 11 1832 Jampol Karol Wędałowicz Pohorylce Antoni Teresa Kuszpitowska Józef Jurkowski i Anastazja Tałałaj ż. Józefa, asyst. Florian Kuszpitowski i Salomea Rudnicka ż. Mikołaja 245-1-6 251V 53 R 253 DM
16 2 1832 Włodzimierzec Julianna Rudnicka Majdan Przerwa Jan Salomea Tuszyńska Jan Rudnicki i Jozafata Rudnicka z Markiewiczów ż. Franciszka 818 57V 1 AGAD 63 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0063.htm
1 11 1832 Włodzimierzec Karol Żytnicki Huta Rafałowiecka Jan Marcjanna Rudnicka Szymon Sulikowski i Ludwika Pieszczańska z Parchowiczów ż. Jana 818 59V 20 AGAD 66 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0066.htm
19 2 1833 Kuniów Eugenia Rudnicka Willa Tomasz Tekla Gładkowska R 63 V 17 0
19 9 1833 Ostróg Karolina Łabęcka Majdan Płużeński Piotr Sabina Rudnicka Jan Kossobudzki, Tekla Sadło ż. Jana 108 O 0
15 2 1833 Szumbar Faustyna Rudnicka Borki Augustyn Paulina Tyszkiewicz 200 75 5
6 4 1833 Kołki Julian Jabłoński Majdan Łyczkowski Michał Anna Serafinowicz Hieronim Łaskarzewski, Róża Rudnicka - panna; as: Piotr Sawicki, Marianna Łaskar 819 70a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0071.htm
27 8 1833 Lachowce Augustyn Kamiński Choroszów Onufry Petronela Sałohub Wlm Mateusz Lasocki i Wlm Fortunata Rudnicka wdowa 171-1-6 84R 48 R DM
18 4 1833 Aleksandria Julian Ostrowski Majdan Hłażowski Antoni Regina Rudnicka Piotr Łoś i Agnieszka Łoś ż. Jana 171-1-6 164V-165R 6 R DM
8 4 1833 Tuczyn Maria Rudnicka Janin Wincenty Magdalena Reszczyńska Jan Reszczyński i Tekla Bagińska 171-1-6 153R 10 R DM
24 2 1833 Niewirków Kunegunda Marianna Łukomska Antonówka Franciszek Krystyna Rudnicka Wojciech Bagiński,Anna Bagińska 171-1-6 261 R 9 R AS
25 8 1833 Niewirków Marianna Łukomska Bystrzyca Franciszek Krystyna Rudnicka Wojciech Bagiński,Anna Bagińska ż.Franciszka 171-1-6 266 V 43 R AS
24 9 1833 Niewirków Marcela Bagińska Lewacze Łukasz Marianna Rudnicka Jan Kozakiewicz,Krystyna Bagińska ż.Mikołaja 171-1-6 267 R 46 R AS
25 3 1833 Kulczyny Marianna Rudnicka Krasiłów Kazimierz Anna Datun Roman Twardowski i Marianna Czołobijewska wdowa 178-3-99 318R 23 Ż 603 DM
28 5 1833 Kulczyny Franciszka Rudnicka Krasiłów Dymitr Marianna Suzańska Ksawery Murzwicki i Tekla Kustowska 178-3-99 319V 37 Ż 606 DM
8 6 1833 Kulczyny Antoni Wysocki Krasiłów Mateusz Agnieszka Rudnicka Julian Chmielnicki i żona Jana Jankowskiego 178-3-99 319V 39 Ż 606 DM
21 6 1833 Kulczyny Magdalena Pawłowska Słobódka Krasiłowska Michał Marianna Rudnicka Wojciech Różycki i Wiktoria Derenowska zamężna 178-3-99 320R 44 Ż 607 DM
31 5 1833 Ostropol Małgorzata Zielińska Hubin Jakub Petronela Karpińska Andrzej ...wicz i Anastazja Rudnicka 178-3-99 218V 36 Ż 417 DM
30 6 1833 Ostropol Kamila Jurkowska Czarna Ignacy Tekla Konczewska Ludwik Laudański i Helena Rudnicka deputatowa ż. Romualda, asyst. Grzegorz Wróblewski i Teodozja Przełucka panna 178-3-99 219R 37 Ż 418 DM
4 2 1833 Annopol Romuald Waśkowski Hubelce Ksawery Wiktoria Rudnicka Mikołaj Waśkowski i Anna Szczawińska wdowa 171-1-6 101R 9 R 96 DM
1 12 1833 Białozórka Johanna (?) Sowkowska Mołodków Tomasz Apolonia Dworzańska ur. Antoni Stappanowicz, ur. Honorata Rudnicka 245-1-7 361V 23 R 3299 DW
15 8 1833 Klewań Filip Muszyński Klewań Ludwik Dorota Janicka Piotr Żuliński, Aniela Rudnicka 171-1-6 136R 31 R 134 AS
18 10 1833 Klewań Ewa Karolina Chwedorowicz Hołyszów Marianna Chwedorowicz Jakub Szydłowski, Emilia Rudnicka 171-1-6 137V 41 R 136 AS 0
16 2 1833 Miropol Franciszka Rudnicka Kozarka Franciszek Justyna Wojutyńska Jan Tokarski i Ksawera Olpińska panna 245-1-7 175R 8 R 181 DM
31 8 1833 Miropol Róża Zielińska Kozarka Jakub Karolina Rudnicka Franciszek Olpiński i Julianna Zielińska 245-1-7 179V 44 R 186 DM
10 1 1833 Włodzimierzec Paweł Chorąży Majdan Kanonicki Feliks Karolina Rudnicka Jan Bober i Marianna Rudnicka z Lelewiczów ż. Antoniego 819 78R 1 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0080.htm
3 3 1833 Włodzimierzec Helena Rudnicka Majdan Prurwa Augustyn Regina Lachowska Jan Rudnicki i Salomea Rudnicka ż. Jana 819 79R 8 AGAD 81 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0081.htm
5 4 1833 Włodzimierzec Marianna Myszkiewicz Majdan Kanonicze Wawrzyniec Małgorzata Janicka Michał Myszkiewicz i Katarzyna Rudnicka panna 819 81V 21 AGAD 84 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0084.htm
8 7 1833 Włodzimierzec Karolina Rudnicka Majdan Prurwa Jan Katarzyna Kołodyńska Franciszek Rudnicki i Marianna Kołodyńska panna 819 83V 34 AGAD 86 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0086.htm
27 7 1833 Włodzimierzec Antonina Korkuś Majdan Prurwa Grzegorz Katarzyna Brusiewicz Franciszek Rudnicki i Regina Rudnicka ż. Augustyna 819 83V 35 AGAD 86 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0086.htm
7 8 1833 Włodzimierzec Rozalia Rudnicka Majdan Prurwa Jan Józefa Czarnecka Franciszek Rudnicki i Regina Rudnicka ż. Augustyna 819 84R 36 AGAD 86 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0086.htm
12 8 1833 Włodzimierzec Klara Rudnicka Majdan kanonicze Antoni Anna Lulewicz Mikołaj Rudnicki i Justyna Bobrowa wdowa 819 84R 37 AGAD 86 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0086.htm
27 8 1833 Włodzimierzec Augustyn Rudnicki Majdan Prurwa Franciszek Józefa Brusiewicz Jan Rudnicki i Regina Rudnicka ż. Augustyna 819 84R 38 AGAD 86 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0086.htm
22 9 1833 Włodzimierzec Tekla Rudnicka Majdan Prurwa Jan Salomea Tuszyńska Jan Rudnicki i Katarzyna Rudnicka ż. Jana 819 85V 46 AGAD 88 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0088.htm
9 10 1833 Włodzimierzec Ludwika Anna Woźniuk Majdan Kanonicze Jan Marianna Miszkiewicz Michał Miszkiewicz i Katarzyna Rudnicka panna 819 86R 50 AGAD 88 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0088.htm
9 10 1833 Włodzimierzec Ludwika Anna Woźniuk Majdan Kanonicze Jan Marianna Miszkiewicz Michał Miszkiewicz i Katarzyna Rudnicka panna (akt powtórnie zapisany) 819 86V 52 AGAD 89 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0089.htm
9 11 1834 Włodzimierz - farny Tekla Joanna Józefa Rudnicka Chołbutów Franciszek Józefa Paszkowska Pawłowski , Tekla Ihnatowiczowa 9 EH
9 12 1834 Kuniów Waleria Rudnicka Willa Tomasz Tekla Kutołowska R 77 V 87 0
19 2 1834 Wiszenki Leon Kozłowski Babiczówka Karol Rozalia Rudnicka Jerzy Nowicki, Leonora Odżga; a: Michał Odżga, Marianna Łaskarzewska; ch: 25.02. 820 39 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0039.htm
13 4 1834 Wiszenki Karolina Rudnicka Susk Piotr Agata Woytkowska Hieronim Łaskarzewski, Petronela Odzga; ch: 15.04. 820 41 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0041.htm
29 9 1834 Wiszenki Franciszka Elżbieta Giedzińska Susk Teofil Magdalena Sokołowska Jan Piotrowski, Julianna Blizińska; as: Marek Munkotyrski, Teofila Rudnicka; ch: 820 45 62 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0045.htm
20 3 1834 Albin Kazimierz Zieliński Lachów, par. Poryck Bazyli Antonina Sulatycka Piotr Dubiszewski, Marcelina Pawłowska, Stanisław Trojanowski, Tekla Rudnicka 820 177V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0182.htm
8 7 1834 Lachowce Józefa Witkowska Załuże Mikołaj Cecylia Zielińska Kalesanty Szpilewski kawaler i Zuzanna Rudnicka panna 171-1-7 93R 33 R DM
16 11 1834 Kijów Eleonora Sabina Ożegiewicz Kijów Andrzej Konstancja Wyżykowska Adam Dobrowolski, Komornik Sądu Włodzimierskiego, Ludwika Rudnicka, chrz. 20.01.1835 178-51-372 23V 3 Ż BS 49
20 6 1834 Tuczyn Alojzy Reszczyński Janin Paweł Agnieszka Rudnicka chrzest 21.06; Paweł Reszczyński i Zofia Reszczyńska 171-1-7 167V 11 R DM
20 7 1834 Tuczyn Alojzy Reszczyński Janin Paweł Agnieszka Rudnicka chrzest 21.07; Paweł Reszczyński i Zofia Dąbrowska 171-1-7 168R 12 R DM
7 3 1834 Berezne Mieczysław Izydor Czyndacki Berezne Teodor Józefa Dydkowska Bazyli Tiapełkow kapitan artylerii wojska rosyjskiego i Justyna Rudnicka, Jan Rudnicki i Eufrozyna Wasilewska 171-1-7 224V 9 R Na
24 1 1834 Korzec Antonina Marcinkowska Majdan Bereźnicki Szymon Marianna Rudnicka Teodor Kraczewski i Ewa Majewicz 245-1-8 66v 16 R Na
25 6 1834 Korzec Paulina Murawska Korzec Jan Apolonia Rudnicka Jan Suchozahnit i Tekla Tokarska panna, asystowali Franciszek Kokulski i Celestyna Suchozahnit panna 245-1-8 76v 76 R Na
12 1 1834 Niewirków Marcjanna Boczkowska Moczulanka Tadeusz Agnieszka Rudnicka Jan Wależyński żonaty,Tekla Sobolewska wdowa 171-1-7 274 R 5 R AS
5 5 1834 Niewirków Marianna Pulikowska Moczulanka Tomasz Elżbieta Stylak Maciej Garboliński żonaty, Franciszka Rudnicka ż.Jana 171-1-7 278 R 22 R AS
4 6 1834 Niewirków Zofia Garbolińska Moczulanka Maciej Franciszka Gilecka Józef Murawski ,Franciszka Rudnicka ż.Jana 171-1-7 278 V 38 nr R AS
3 7 1834 Niewirków Magdalena Rudnicka Lewacze Jan Zofia Wiszkont ch.z wody,dopeł.15.08.1834 r. Asyst.Franciszek Bagiński, Krystyna Łukomska męż. Franciszek Łukomski, Agnieszka Bagińska żona Tomasza 171-1-7 282 V 39 R AS
14 2 1834 Aleksandria Faustyna Jakutowicz Aleksandria Aleksander Marianna Rudnicka Jan Dubiński i Julia Czerczycka ż. Grzegorza 171-1-7 176R 2 R DM
29 9 1834 Aleksandria Jozafat Ostrowski Majdan Hłażowski Antoni Regina Rudnicka Ludwik Chodorowski i Anastazja Łoś ż. Kajetana 171-1-7 179V 20 R DM
4 5 1834 Międzyrzec Stanisław Utler Chmielów par.Międzyrzec Michał Marianna Szmira Prac.Michał Słobko żon. Ur. Justyna Rudnicka męż. 171-1-7 247V 28 R AS
1 9 1834 Międzyrzec Aniela Rudnicka Hoszcza Michał Teresa Murawska Ur.Józef Myczkowski żon. Ur.Agnieszka Czarnecka męż.As.Michał Laskowski kaw. Elżbieta Stefanowicz panna 171-1-7 251R 43 R AS
6 3 1834 Butowce Wiktor Jan Jasieninicki Żabcze Feliks Marcjanna Terpiłowska Mikołaj Uteusz i Julianna Rudnicka ż. Józefa, asyst. Maciej Skrzyński i Anastazja Dawidowicz ż. Wiktora 178-3-100 189R 66 Ż 369 DM 0
5 8 1834 Annopol Dominika Rudnicka Hubelce Bartłomiej Joanna Szymańska Feliks Rudnicki i Anna Szymańska ż. Jana 171-1-7 114R 25 R 119 DM
12 4 1834 Klewań Salomea Chodorowska Klewań Wojciech Rozalia Lipińska Piotr Żuliński, Aniela Rudnicka. As. Maciej Guzowski, Katarzyna Turowska 171-1-7 146R 12 R 151 AS
24 10 1834 Klewań Jan Guzowski Klewań Maciej Katarzyna Rubczanowska Joachim Kosnowski, Aniela Rudnicka, Prokop Budko, Urszula Rudnicka 171-1-7 149R 30 R 154 AS
21 11 1834 Klewań Aniela Emilia Rudnicka Hruszwica Edmund Antonina Kocznowska Stefan/ Lip... , Anna Lipska panna 171-1-7 149V 32 R 155 AS
1 11 1834 Klewań Stanisław Wereszczakow Hruszwica Hipolit Tekla Rudnicka ... Lipski, Anna Lip... panna 171-1-7 149V 33 R 155 AS 0
11 9 1834 Białozórka Jacenty Grocholski Szybenna NN Eleonora Franciszek Korzeniowski, Honorata Rudnicka wdowa 245-1-8 341V 30 R 3253 DW
26 1 1834 Łabuń Franciszka Rudnicka Tadeuszpol Stanisław Franciszka Konoplicka Jan Konoplicki i Zuzanna Porembska 178-3-100 102V 8 Ż 206 DM
29 1 1834 Miropol Franciszka Rudnicka Witkały Jakub Anna Zamłyńska Ignacy Prokowski i Agnieszka Zamłyńska z Gołębiowskich ż. Kazimierza 245-1-8 170V 6 R 176 DM
17 5 1834 Zasław św. Józefa Emilia Szymańska Łeńkowce Bazyli Lucyna Rudnicka Michał Boner, Teodorowiczowa 178-3-100 28V 43 Ż 59 RG
10 7 1834 Zasław św. Józefa Cyryl Moczulski Sławuta Szczepan Tekla Sławińska Tomasz Mószyński, Ludwika Rudnicka 178-3-100 35R 69 Ż 72 RG
24 4 1834 Włodzimierzec Wojciech Serafinowicz Majdan Hały Stefan Felicjanna Rudnicka Maciej Kotecki i Karolina Czarnecka ż. Wincentego 820 72V 15 AGAD 75 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0075.htm
31 7 1834 Włodzimierzec Marianna Miszkiewicz Majdan Kanonicze Michał Wiktoria Bóbr Jędrzej Rudnicki i Katarzyna Rudnicka panna 820 75R 30 AGAD 78 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0078.htm
26 8 1834 Włodzimierzec Filip Korkuś Majdan Prurwa Grzegorz Katarzyna Brusiewicz Franciszek Rudnicki i Regina Rudnicka ż. Augustyna 820 75V 33 AGAD 79 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0079.htm
5 9 1834 Włodzimierzec Wiktor Rudnicki Majdan Prurwa Franciszek Józefa Brusiewicz Dionizy Rudnicki i Regina Rudnicka ż. Augustyna 820 75V 34 AGAD 79 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0079.htm
4 5 1835 Gródek Józefa Puszko Gródek Andrzej Antonina Rudnicka Puszko Kacper Grzczowski Sebastian, Lewicka Franciszka, ż. Mikołaja Saturska Mar 84 JZ
5 5 1835 Katerburg Sabina Grządkowska Rybcza Andrzej Klara Rudnicka 199 180 12
25 7 1835 Ostróg Anna Aniela Łabęcka Płużne Piotr Sabina Rudnicka Feliks ?Dergin...Gertruda Piotrowska 171-1-8 11V 59 R 900
4 8 1835 Połonne Dominika Katarzyna Domańska Hłuboczek Stanisław Katarzyna Rudnicka JW Karol Mikulicz młodzian, W. Józefa Świętorzycka ż. Feliksa, JW Antoni Jurski młodzian, W. Joanna Cybulska wdowa 245-1-9 150V 70 R DW
2 9 1835 Połonne Rozalia Rudnicka Lubomirka Dionizy Agata Ulicka Tomasz Zaleski, Marianna Rudnicka ż. Pawła 245-1-9 151V 78 R DW
26 2 1835 Kijów Eleonora Aleksandra Rudnicka Kijów Jan Eleonora Borkowska JW. Tomasz Obuchowski, Prezes Cywilnej Izby, JW. Teresa Proskurzyna, wdowa, as. JW. Joachim Żukowski, Rotmistrz Kawalerii Narodowej, JW. Joanna Fremiot Zalewska, Marszałkowa, chrz. 20.07.1835. Rodzice dziecka- Kol. Assesorzy. 178-51-372 30V 32 Ż BS 63
5 2 1835 Butowce Agata Marianna Rudnicka Kapustyn Józef Julianna Koźmińska Mikołaj Przyłuski, Elżbieta Sławińska 178-3-101 214V 4 Ż 395 SK 0
3 9 1835 Tuczyn Karolina Rudnicka Janin Wincenty Magdalena Reszczyńska Wincenty Murawski i Tekla Bagińska 171-1-8 158R 18 R DM
20 10 1835 Tuczyn Piotr Reszczyński Janin Paweł Agnieszka Rudnicka Paweł Reszczyński (brat Pawła) i Rozalia Dąbrowska 171-1-8 159V 24 R DM
20 10 1835 Berezne Edward Wdziękoński Polany Jan Aniela Erlikowicz Jan Rudnicki i Eufrozyna Wasilewska panna, asystowali Tomasz Kiełbiewicz i Justyna Rudnicka mężatka 171-1-8 212R 23 R Na
10 11 1835 Berezne Justynian Stanisław Taszy Dwór Berezneński Edward Elżbieta Zukotyńska Józef Kalasanty Trzebuchowski i Justyna Rudnicka ż. Jana, asystowali Jakub Ulliński major różnych orderów kawaler i Eufrozyna Wasilewska panna, Jan Lwowicz i Miche.... Panna 171-1-8 212V 25 R Na
7 1 1835 Kupiel Marcella Koczalska Czerniawa Michał Marianna Rudnicka Ignacy Rudnicki, Marianna Petysz 178-3-101 320 4 Ż SK
16 3 1835 Kupiel Józefa Rudnicka Krzaczki Ignacy Antonina Bielecka Bartłomiej Wysocki, Anna Woronowicz 178-3-101 322 29 Ż SK
23 3 1835 Kupiel Józefa Sawicka Kusznierówka Jan Anastazja Rudnicka Wojciech Michalski, Anna Brodzicka 178-3-101 322 32 Ż SK
12 5 1835 Kupiel Feliks Rodnicki Czerniawa Kazimierz Agnieszka Rudnicka Jakub Panosewicz, Waselina Madnicka ? 178-3-101 323 39 Ż SK 0
4 9 1835 Kulczyny Anna Rudnicka Krasiłów Dymitr Marianna Sozańska Jan Graniewski, Franciszka Twardowska 178-3-101 352 55 Ż SK
5 1 1835 Korzec Jan Dąbrowski Balarka Sapożynka Stanisław Agnieszka Rudnicka 245-1-9 59 36 R PW
2 5 1835 Korzec Franciszka Rudnicka Rudnia Piaskowa Szymon Elżbieta Link, Linka 245-1-9 59 39 R PW
1 1 1835 Niewirków Marianna Aleksandra Rudnicka Lewacze Adam Anna Szeremet Jan Burzyński, Katarzyna Rudnicka ż. Ignacego 171-1-8 246 R 2 R AS
5 2 1835 Niewirków Jan Bagiński Huta Siedliska Franciszek Anna Rudnicka Ludwik Targoni, Marianna Nieporowska ż.Daniela 171-1-8 246 V 4 R AS
21 10 1835 Annopol Honorata Rudnicka Żuków Feliks Karolina Chodakowska ur. Ludwik Milieniewski, Wiktoria Swiedzińska ż. Jonasza 171-1-8 52V 22 R 9043 DW
21 3 1835 Kazimierka Sylwester Łoziński Karaczun Szymon Ewa Rudnicka Franciszek Burzyński i Zofia Markocka ż. Apolinarego 171-1-8 217V 5 R 224 DM
15 10 1835 Berezdów Józef Czyżewski Stołby Jan Marianna Miller Stanisław Czyżewski i Marianna Rudnicka ż. Teofila, asyst. Wawrzyniec Czyżewski i Anna Czyżewska 245-1-9 109R 73 R 22 DM
10 6 1835 Włodzimierzec Onufry Żytnicki Huta Rafałowiecka Jan Marianna Rudnicka Jan Woźniakowski i Katarzyna Bajkowska z Lewickich ż. Dominika, asyst. Dominik Bajkowski i Agnieszka Hreczyna wdowa 821 87R 30 AGAD 88 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0088.htm
24 1 1835 Włodzimierzec Jan Antoni Józef Bęklewski Rafałówka Jan Józefa Wyszyńska dopełnienie chrztu 8.07.1835, asyst. Jerzy Olesza i Aleksandra Semenow ż. Aleksandra, Piotr Eustafinow i Zofia Bęklewska panna, Marcel Bęklewski i Teresa Rudnicka 821 88R 35 AGAD 89 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0089.htm
29 1 1836 Wiszenki Marianna Kozłowska Czebenie Karol Róża Rudnicka Józef Rudnicki, Teresa Czmielewska; as: Jan Czmielewski, Klara Burzymska; ch: 3 822 43 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0044.htm
1 4 1836 Wiszenki Franciszka Rudnicka Susk Marek Tekla Szyszko Julian Sawicki, Marcjanna Wolek; as: Wojciech Babiński, Marianna Rosińska; ch: 0 822 46a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0047.htm
11 7 1836 Wiszenki Józef Zieliński Czołnica Jan Marianna Rudnicka Roch Jankowski, Praxeda Zielińska; ch: 12.07. 822 47 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0048.htm
16 4 1836 Młynów Wincenty Majewski Murawica Marcin Paulina Baranowska Wincenty Michałowski, Agnieszka Rudnicka, Albin Stepnowski, Julianna Borzecka 822 158V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0162.htm
19 11 1836 Nieświcz Józef Mroczkowski Uchrynów Michał Katarzyna Rudnicka 431 17 35 822 21R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20431/pages/PL_1_436_431_0009.htm
28 5 1836 Krzemieniec Antoni Jaśkiewicz Krzemieniec Piotr Rozalia Rudnicka Antoni Jaśkiewicz i Marianna Rudnicka 426-1-10 12R 45 T 49 DM
8 6 1836 Białozórka Feliks Zdanowicz Szybenna Wincenty Marianna ur. Józef Wolski, Honorata Rudnicka 245-1-10 412V 15 R DW
17 2 1836 Bazalia Franciszka Kulczycka Karolina Szymon Rozalia Strzałkowska Mikołaj Rudnicki i Katarzyna Gałęzowska, Andrzej Kozłowski i Salomea Rudnicka 178-3-106 263R 13 Ż DM
31 10 1836 Bazalia Angiela Iwanowska Zozulińce Wielkie Józef Aleksandra Bujalska Kasper Nowakowski i Marianna Witwicka, Leon Świętochowski i Marianna Rudnicka 178-3-106 270V 101 Ż DM
3 2 1836 Korzec Barbara Kitel Rudnia Piaskowa Jan Marianna Rudnicka Józef Bzowski i Marianna Siedlecka ż. Andrzeja 245-1-10 69v 46 R Na
9 1 1836 Korzec Karolina Marcinkowska Majdan Bereźnicki Szymon Marianna Rudnicka J... Metelski i Apolonia Kraszewska (?) ż. Tomasza 245-1-10 71v 60 R Na
15 7 1836 Korzec Rozalia Elżbieta Maćkiewicz Rudnia Piaskowa Szymon Anastazja Żygadło Jerzy Bzowski i Elżbieta Rudnicka ż. Szymona 245-1-10 75r 81 R Na 0
10 7 1836 Niewirków Michał Bagińska Lewacze Łukasz Marianna Rudnicka Jan Rudnicki, Eufrozyna ż.Macieja 171-1-9 268 R 26 R AS
23 8 1836 Niewirków Elżbieta Wasylewska Lewacze Wincenty Marianna Wejtowska Feliks Rudnicki, Katarzyna Rudnicka ż.Ignacego 171-1-9 268 V 28 R AS
27 1 1836 Cudnów Franciszek Markiewicz Cudnów Jan Honorata Rudnicka Franciszek Sługocki i Magdalena Malichowska ż. Jana, asyst. Bernard Piątkowski i Regina Sługocka ż. Franciszka 569-1-59 4R 18 Ż 8 DM
24 6 1836 Cudnów Jan Rudnicki Kajetanówka Stanisław Anna Rzewuska Stefan Pawlikowski i Agnieszka Rudnicka ż. Macieja 569-1-59 18V 107 Ż 37 DM
23 10 1836 Cudnów Paulina Rudnicka Turczynówka Jan Anna Pawlikowska Stefan Balicki i Anna Lewandowska ż. Mikołaja, asyst. Mateusz Osiński i Katarzyna Balicka panna 569-1-59 28R 163 Ż 56 DM
15 5 1836 Kulczyny Aleksandra Wysocka Krasiłów Mateusz Agnieszka Rudnicka Teodor Lewandowski i Marianna Nowicka ż. Jana 178-3-106 237R 35 Ż 458 DM
17 8 1836 Aleksandria Bartłomiej Ostrowski Majdan Łażowski Antoni Regina Rudnicka 171-1-9 173V 21 R 187 DM
30 1 1836 Olewsk Piotr Piekarski Rykówka Józef Marcela Szeremet Wojciech Kotwicki i Franciszka Rudnicka panna 178/51/386 558r 2 Ż Na
20 1 1836 Olewsk Eleonora Rudnicka Buda Radowelska Grzegorz Marianna Piekarska Wojciech Kotwicki i Barbara Piekarska ż. Andrzeja 178/51/386 558v 6 Ż Na
29 7 1836 Olewsk Marta Kotwicka Rykówka Jan Tekla Rudnicka Hieronim Szydłowski i Katarzyna Smyk c. Kaspra 178/51/386 559v 18 Ż Na
8 3 1836 Toporyszcze Franciszek Siwaczenko Nebiża Mikołaj Zofia Teodor Bondarczuk i Anastazja Rudnicka 178-51-386 118R 17 Ż 121 DM 0
14 3 1836 Kazimierka Józef Domalewski Karaczun Walenty Anna Siedlicka Jan Lech i Honorata Rudnicka panna 171-1-9 233R 2 R 247 DM
18 8 1836 Kazimierka Marianna Bóbr Karaczun Marcin Marianna Siedlecka Jan Burzyński i Honorata Rudnicka panna 171-1-9 234V-235R 9 R 249 DM 0
2 4 1836 Annopol Teofila Zabłocka Hubelce Piotr Anna Rudnicka ur. Mikołaj Waśkowski, Marianna Szczawińska ż. Stanisława 171-1-9 43R 12 R 49 DW
30 8 1836 Annopol Rozalia Waśkowska Hubelce Ksawery Wiktoria Rudnicka ur. Mikołaj Waśkowski, Marianna Zabłocka z. Piotra 171-1-9 46R 32 R 53 DW
14 3 1836 Lubar Tomasz Aleksander Wojnarowski Demkowce Michał Aleksandra Konoplicka Marian Grąbczewski i Aleksandra Rudnicka ż. Ignacego 178-51-386 395V 23 Ż 399 DM
24 5 1836 Berezdów Adam Białecki Stołby Jakub Domicela Czyżewska Klemens Czyżewski, Anna Rudnicka żona Teofila 245-1-10 149V 31 R 9
19 10 1836 Berezdów Michał Halicki Ryławka NN Anna Rudnicka Iwan Iwanow Juszenko, Anna Szołomicka żona Michała 245-1-10 154R 68 R 18
9 12 1836 Miropol Marianna Zielińska Kozarka Jakub Karolina Rudnicka Jan Rudnicki i Tekla Wojutyńska wdowa 245-1-10 127R 76 R 131 DM
2 2 1836 Włodzimierzec Florian Błażej Jędrzejewski Majdan Prurwa Stanisław Tekla Rudnicka Florian Rudnicki i Franciszka Rudnicka ż. Jędrzeja 822 68V 7 AGAD 70 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0070.htm
28 2 1836 Włodzimierzec Józef Rudnicki Majdan Prurwa Jan Katarzyna Kołodyńska Franciszek Rudnicki i Józefa Rudnicka ż. Jana 822 69R 9 AGAD 70 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0070.htm
20 6 1836 Włodzimierzec Karolina Rudnicki Majdan Prurwa Augustyn Regina Lech Grzegorz Rudnicki i Katarzyna Rudnicka ż. Jana 822 73R 25 AGAD 74 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0074.htm
27 8 1836 Włodzimierzec Rozalia Rudnicka Majdan Prurwa Jan Salomea Tuszyńska Jan Rudnicki i Józefa Rudnicka ż. Franciszka 822 75V 34 AGAD 77 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0077.htm
9 11 1836 Włodzimierzec Teodora Justyna Serafinowicz Majdan Hały Stefan Elżbieta Rudnicka Jan Burzyński i Marcelina Janicka ż. Feliksa 822 78V 45 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0080.htm
25 12 1837 Kowel Ewa Bogumiła Ostkiewicz Rudnicka Rudniki Ignacy Ludwika Mijakowska 241 1 2
6 9 1837 Radziwiłłów Justyna Emilia Rudnicka Radziwiłłów Franciszek Józefa Paszkowska JW Andrzej Gałagan major i kawaler orderów, Tekla Mirosławska ż. Józefa 823 248 R-V 29 0
2 3 1837 Wiszenki Mikołaj Barcikowski Słoboda Bohaczówka Feliks Rozalia Korzeniowska Mikołaj Michałowski, Agata Rudnicka; ch: 04.03. 823 63a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0067.htm
5 1 1837 Maciejów Marianna Piątkowska Maciejów Jakub Magdalena Rudnicka 403 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20403/pages/PL_1_436_403_0001.htm
20 7 1837 Łuck Magdalena Szczerbińska Łuck Feliks Prakseda Piotrowska Wincenty Szczerbiński, Barbara Rudnicka 374 26 51 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0018.htm
29 7 1837 Sokul Feliks Piotr Kozłowski Czebenie Karol Róża Rudnicka Onufry Zamirowski, Apolonia Chodzińska panna, Antoni Lewinski, Dorota Siedlicka 823 55R 3 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0059.htm
3 4 1837 Lachowce Ludwika Henryka Ukryńska Kornica Jan Józefa Pełczyńska Wlm Jan Strojnowski i Wlm Zuzanna Rudnicka panna 171-1-10 104 R 25 R DW DM
23 9 1837 Lachowce Aniela Tekla Rudnicka Turówka Franciszek Emilia Tyszecka Wlm Andrzej Popławski i Katarzyna Gluzicka ż. Jana 171-1-10 109R 55 R DM
14 2 1837 Łokacze Bronisława Werner Rohowicze Leon Franciszka Ignacy Bajkowski, Dorota Rudnicka, as. Franciszek Rudnicki, Tekla Bajkowska 852 77 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0040.htm
4 6 1837 Korzec Julianna Kitowska Rudnia Piaskowa Jan Marianna Rudnicka 245-1-11 83 77 R PW
2 12 1837 Korzec Franciszek Marcinkowski Majdan Bereźnicki Szymon Marianna Rudawska (Rudnicka) 245-1-11 96 130 R PW
29 6 1837 Niewirków Aleksandra Bobowska Moczulanka Bartłomiej Józefa Nowicka Tomasz Sokołowski, Franciszka Rudnicka ? żona Jana 171-1-10 285 V 35 R AS
29 7 1837 Niewirków Łukasz Rudnicki Lewacze Jan Zofia Dyszkant Teodor Łukaszewicz, Elżbieta Rudnicka panna 171-1-10 286 V 41 R AS
19 2 1837 Kulczyny Joanna Karolina Żołtomirska Krasiłów Fabian Marianna Goszczyńska Andrzej Suzej i Agnieszka Rudnicka ż. Teodora 178-3-108 235R 24 460 Ż DM
25 11 1837 Międzyrzec Tomasz Aleksander Jasiński Stołpin Marceli Ludwika Rudnicka Aleksander Omieciński, Konstancja ż. Karola Seydla. Asyst. Jan Nepomucen Orzechowicz,Marianna Bartoszewicz żona Lud