Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 168 wyników dla: Stawska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
28 2 1823 Krzemieniec Brygida Szurnistawska 1,5 Krzemieniec c. Jana i Józefy 299 153 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0082.htm
14 11 1827 Ostrówki Zofia Podstawska 60 Wola Ostrowiecka z Myszów, prac., wdowa po Adamie, synowie Maciej i Pawel, córka Magdalena 545 12 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0007.htm
13 11 1827 Białogródka Katarzyna Stawska 70 Suchorzyńce ur., wdowa po Pawle, potomstwa pozbawiona 178-03-93 75V 84 Ż DM
6 9 1828 Szumsk Teresa Stawska 75 Hucisko Złamane wdowa, bez potomstwa żadnego, mieszkająca w tejże Parafii Szumskiej tylko Rok jeden 245-1-2 409V 104 R RK
27 2 1828 Białogródka Marianna Stawska 25 Ledzianka ur., z Tomaszewskich, mąż Mateusz, córki Tekla, Dorota i Marianna 178-03-94 85R 27 Ż DM
4 4 1828 Teofilpol Trynitarski ur. Walenty Stawski 60 Kurowie żona ur. Anna Stawska 178-3-94 312R 36 Ż 598 KP2
5 9 1829 Ostrówki Marianna Swied 2 Równo r. Józef, Elżbieta Podstawska 545 29 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0015.htm
15 3 1831 Kulczyny Maciej Królikowski 75 Krasiłów Ur., żona Marianna zd. Stawska, córka Honorata 178-03-97 408V 93 Ż Mg
18 3 1831 Kulczyny Marianna Królikowska 75w Krasiłów Ur., zd. Stawska, wdowa po Macieju 178-03-97 408V 94 Ż Mg
1 4 1831 Kulczyny Katarzyna Łukasiewicz 80w Krasiłów Ur., zd. Stawska, wdowa po Dominiku, 2 synów: Jan, Michał 178-03-97 409R 99 Ż Mg
16 4 1832 Ptycza Stanisław Niewiński 4 Buderaż rodzice: ur. Tadeusz i Franciszka z d. Gustawska 818 300R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0307.htm
20 9 1834 Ostrówki Marianna Walczak 43/365 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Magdalena Podstawska 545 91 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0046.htm
26 1 1835 Teofilpol Agnieszka Góstawska 40 Olejniki panna , 178-3-101 381 5 Ż SK
18 10 1836 Białogródka Marianna Stawska 20 Dworzec ur., c. Jana i Magdaleny z Kaznowskich 178-03-106 145V 63 Ż DM
1 12 1844 Szumsk Józefa Stawska 9 Hucisko Horodyskie c. Pawła i Marianny z Listowskich 875 716 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0378.htm
14 1 1848 Białogródka Marianna Stawska 54 Ledzianka 1-dw., z Zarzyckich c. Jana, mąż Mateusz, syn Paweł, córki Apolonia, Stefania i Marianna 178-3-117 154V 4 Ż DM
18 12 1849 Krzemieniec Agnieszka Krasnostawska 80 Szepetówka z d. Pańkowska, mąż Michał, synowie Łukasz i Grzegorz, córka Paulina 01-23 66V 92 T DM
15 1 1850 Ostrówki Anastazja Postawska 3/52 Równo r. Jan, Agnieszka 560 44 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20560/pages/PL_1_436_560_0024.htm
20 1 1850 Ostrówki Marianna Postawska Wola Ostrowiecka r. Jan, Agnieszka 560 45 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20560/pages/PL_1_436_560_0024.htm
11 7 1851 Ostrówki Marianna Podstawska 25 Wola Ostrowiecka z Gieców, chł., mąż Grzegorz, córka Anastazja 561 40 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20561/pages/PL_1_436_561_0022.htm
17 9 1853 Białogródka Apolonia Stawska 46 Dworzec e. cholery, 1-dw., z Szwajdeckich, mąż Jan, synowie Adolf, Stefan i Antoni, córki Franciszka i Antonina 178-03-121 522V 79 Ż DM
14 7 1855 Białogródka Franciszka Stawska 2 Ledzianka c. 1-dw. Józefa i Tekli 178-03-123 541V 81 Ż DM 0
18 3 1856 Ostrówki Katarzyna Podstawska 18 Wola Ostrowiecka r. Jan, Anastazja Jasionek 566 32 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20566/pages/PL_1_436_566_0018.htm
21 10 1859 Ostrówki Agnieszka Podstawska 2 Wola Ostrowiecka r. Grzegorz, Franciszka Pronczuk 870 431 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0234.htm
7 7 1860 Krzemieniec Franciszka Krasnostawska 40 Szepetyn mąż szer. Łukasz, dzieci nie zostawiła 0.1-33 54R 43 T
26 9 1866 Białogródka Anna Stawska 2 Dworzec c. Jana i Agnieszki 178-03-81 257V 63 Ż DM
18 5 1867 Białogródka Marianna Stawska 60 Białogródka 1-dw., wdowa 178-03-81 333R 46 Ż DM
25 9 1871 Ostróg Bożena Szyrla Mizocz dziecko, Czesi, r. Johan, Józefa zd Przestawska 654-1-56 87 L 6 R MZ
20 11 1874 Białogródka Agnieszka Stawska 45 Dworzec chł., z d. Słomińska, mąż Jan, syn Franciszek i córka Paulina 178-03-84 522R 144 Ż DM
10 2 1904 Ołyka Brygida Stawska 25 Bakoryn mąż Stanisław córka Marianna 984 70 16 MO 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
28 4 1728 Torczyn Katarzyna Stawska Marcin Katarzyna Antoni Lesniowski, Katarzyna Reberowa 25a b/nr Ł EH
1 11 1747 Szumsk Marcin Maciej Sopinski, Marianna Stawska 297-1-180 29R Ł RK 60
10 12 1747 Szumsk Franciszek Ksawery Kretowicz Borki Aleksander Marianna Franciszek Gonsecki, panna Stawska 297-1-180 29V Ł RK 61
4 2 1748 Szumsk Walenty Jaroż? Jarosz? Kruholec Jan Leon Prokopczuk, Teresa Truszkoska, Jan Baczynski, Marianna Stawska 297-1-180 30V Ł RK 63
20 2 1748 Szumsk Walenty Woyciechoski Wojciechowski Kordyszów Józef Ewa Wacław Iglinski, Agnieszka Tomczyszyna, Franciszek Kunicki, Marianna Stawska, Jan Baczynski, Marianna Medinska 297-1-180 30V Ł RK 63
27 5 1748 Szumsk Salomea Dobrowolska Szumsk Jan Neofita Jadwiga Stefan Ignacy Białkoski, Marianna Stawska panna 297-1-180 32R Ł RK 66
29 7 1748 Szumsk Ignacy Kąty Michał Teodora Józef Wiszniowski, Marianna Stawska, Leon Jecker, Anna Bielewiczowa 297-1-180 33R Ł RK 68
13 2 1749 Szumsk Kazimierz Rosczenski Roszczeński Suraż Wojciech Anna Józef Medynski, Marianna Stawska, Maciej Jakusik, Marianna Jadesanska 297-1-180 35R Ł RK 72
3 5 1759 Szumsk Helena Zastawska Zawalska Huta Dubieńska Jakub Anastazja Jakub Pikulski, Regina Bernacka 297-1-180 84V Ł RK 214
18 12 1771 Szumsk Marianna Borystawska Bołożówka Antoni Marianna Maciej Bartoszewicz, Barbara Domańska 297-1-180 157V Ł RK 4551
22 9 1773 Szumsk Angela Przystawska Kąty Józef Franciszka Maciej Nerlewicz?, Rozalia Obarowiczowa 297-1-181 3V Ł RK 4
21 9 1774 Szumsk Mateusz Gizycki Giżycki Hucisko Szymon Teofila Wojciech Hornicki, Agnieszka Bąkowska, Andrzej Dąbrowski, Franciszka Przystawska 297-1-181 8V Ł 9 RK
21 7 1782 Szumsk Magdalena Przesławska Przystawska Huta Stanisława Józef Franciszka Marcin Ostapowicz, Marianna Jadasiewiczowa 297-1-181 56V Ł 57 RK
13 6 1798 Lubar Franciszek Piotrowski Bratałów Teodor Marianna łacina, data chrztu, Bazyli Florencki, Marianna Stawska, ass. Jan Zabłocki, Zofia Kowalska 178-49-3 604R Ż Mg
5 3 1827 Teofilpol Kazimierz Orzechowski Kurowie Antoni Balbina Akajewicz Jędrzej ... i Anastazja Lelawska, as. Gabriel Jasiński i Magdalena Stawska 178-3-93 329V 14 Ż DM
19 10 1827 Łabuń Wojciech Sitarski Chrabuźna (Chrabuź) Tadeusz niecczytelne brak Jędrzej Skoplak, Zofia Suchostawska 178-3-93 111V 52 Ż 218 KP2
25 5 1828 Bazalia Petronela Czerniawska Łazuczynek Tadeusz Zuzanna Stawska ur. Wiktor Ciesielski i ur. Katarzyna Miłaszewska 178-3-94 223R 41 Ż DM
25 3 1829 Łuck Marianna Stawińska Wólka Łukasz Marianna Łukaszewska Jan Mackiewicz, Tekla Stawska 368 76 18 815 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0039.htm
13 2 1829 Ostrówki Anna Podstawska Wola Ostrowiecka Paweł Rozalia Mikołajczuk Walenty Swied m. Apolonii, Franciszka Giedz ż. Antoniego 844 594 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0321.htm
15 8 1829 Bazalia Marianna Sobczan Łazuczyn Mały Jan Katarzyna ur. Michał Miłaszewski i Marianna Stawska 178-3-95 216R 63 Ż DM 416
12 9 1830 Ostrówki Maciej Walczak Wola Ostrowiecka Tomasz Magdalena Podstawska Stanisław Smulski m. Marianny, Katarzyna Brucz 845 275V 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0267.htm
8 2 1832 Radziwiłłów Franciszka Stawska Leduchów nn Marianna 818 281a 13 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0288.htm
16 10 1832 Ostrówki Wojciech Dombrowa Wola Ostrowiecka Józef Franciszka Łysiak Jan Wasiuk wdowiec, Helena Podstawska ż. Macieja 847 486 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0266.htm
2 9 1832 Białogródka Stefania Stawska Ledzianka Mateusz Marianna Zarzycka Andrzej Zarzycki i Marianna Bujalska ż. Jakuba 178-03-98 48R 89 Ż DM
14 10 1833 Ostrówki Helena Janarczuk Wola Ostrowiecka Antoni Ewa Łysiak Wojciech Pioterek m. Marianny, Helena Podstawska ż. Macieja 848 450 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0257.htm
9 8 1834 Ostrówki Marianna Podstawska Wola Ostrowiecka Tomasz Magdalena Walczak Maciej Podstawski m. Heleny, Marianna Smulska ż. Stanisława 849 415 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0230.htm
4 1 1834 Białogródka Marianna Zaręba Ledzianka Grzegorz Marianna Śniatkowska Jakub Zieliński i Marianna z Zarzyckich Stawska ż. Mateusza 178-03-100 74R 2 Ż DM
7 3 1835 Białogródka Franciszka Eleonora Stawska Białogródka Jan Apolonia Szwajdecka Michał Dębicki i Tekla Szwajdecka ż. Grzegorza 178-03-101 113R 16 Ż DM
2 12 1837 Szumsk Franciszka Czerniachiewicz Czerniach Huta Szumska Maciej Cecylia Postawska Jan Czerniachiewicz, Marianna From ż. Józefa, Józef From, Apolonia Czerniachiewicz 245-1-11 485R 86 R RK
18 4 1837 Białogródka Aleksandra Zielińska Ledzianka Karol Tekla Stawska Jakub Zieliński i Zuzanna Winiarska ż. Stefana 178-03-108 150R 48 Ż DM
12 5 1837 Białogródka Katarzyna Zielińska Ledzianka Wincenty Marianna Stawska Józef Faliński i Anna Sławecka ż. Franciszka 178-03-108 151V 60 Ż DM
15 10 1839 Ostrówki Katarzyna Podstawska Wola Ostrowiecka Jan Anastazja Jasionek Antoni Jasionek, Ewa Dąbrowa ż. Kajetana 550 20 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20550/pages/PL_1_436_550_0011.htm
4 4 1839 Białogródka Antonina Stawska Polachowa Jan Apolonia Szwajdecka ur. Kazimierz Gęsiecki i ur. Petronela Królikowska ż. Józefa 178-3-112 119V 45 Ż DM
1 9 1839 Białogródka Antonina Zielińska Ledzianka Karol Tekla Stawska ur. Józef Faliński i ur. Marianna Zielińska ż. Wincentego 178-3-112 124R 83 Ż DM
12 11 1839 Aleksandria Salomea Żyr Stary Majdan NN Franciszka Jan Kotowski żonaty, Marianna Stawska 879 165 R 25 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0167.htm
17 10 1840 Krzemieniec Bogumiła Krasnostawska Huta Stożecka Szymon Katarzyna Baszot 871 381 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0200.htm
13 4 1840 Ostrówki Anastazja Szymanek Wola Ostrowiecka Dominik Katarzyna Jasionek Józef Dąbrowa, Helena Podstawska wdowa 551 8 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20551/pages/PL_1_436_551_0005.htm
24 11 1841 Lachowce Józefa Baranowicz Załuże Jan Fruzyna Stawska dopeł.ch.26.12.1841, chrz. Adam Niedwiałkowski i Rozalia Mazurkiewicz, asyt.dopeł. Jozef Krzyżański 178-49-17 15R 80 Ż DM
17 6 1845 Korzec Antoni Stawski Koseniów NN JUlia Stawska 876 156 91 PW 0
14 7 1845 Ostrówki Agnieszka Podstawska Wola Ostrowiecka Jan Anastazja Jasionek Jan Kloc, Marianna Jasionek 556 13 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0007.htm
16 12 1845 Ostrówki Anna Walczuk Wola Ostrowiecka Tomasz Magdalena Podstawska Stanisław Smulski, Katarzyna Soroka wdowa 556 19 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0010.htm
21 10 1846 Lachowce Rafał Baranowicz Załuże Jan Rozalia Stawska ur. Grzegorz Markowicz, wlm. Tekla Popławska, wdowa 885 105R 65 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0106.htm
2 2 1846 Białogródka Antonina Zarzycka Ledzianka Andrzej s. Jana Marianna c. Józefa Stawska Stefan Kobylański i Petronela Zarzycka panna 178-03-115 132R 48 Ż DM
7 9 1846 Białogródka Antonina Szymańska Białogródka Szymon s. Szymona Marianna c. Mateusza Stawska Jan Studziński i Krystyna Buderacka ż. Jakuba 178-03-115 136R 83 Ż DM
30 11 1846 Białogródka Tekla Dembicka Ledzianka Jan s. Apolinarego Apolonia c. Mateusza Stawska Piotr Kobylański i Marianna Dembicka ż. Andrzeja 178-03-115 139V 111 Ż DM
20 12 1846 Białogródka Józef Kobylański Ledzianka Wojciech s. Jana Dorota c. Mateusza Stawska Jan Wachowski i Domicela Kobylańska ż. Michała 178-03-115 140V 119 Ż DM
18 8 1847 Białogródka Franciszka Zielińska Ledzianka Karol Tekla Stawska ur. Rafał Rajewski i 1-dw. Marianna Gostwicka ż. Szymona 178-3-116 108R 72 Ż DM
16 7 1848 Ostrówki Franciszka Podstawska Wola Ostrowiecka Grzegorz Marianna 558 5 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20558/pages/PL_1_436_558_0003.htm
24 7 1848 Białogródka Klementyna Zalewska Białogródka Karol Józefa Micińska Józef Andruszewicz i Filipina Stawska ż. Jana 178-3-117 136V 70 Ż DM
21 8 1848 Białogródka Antonina Wierzbicka Ledzianka Konstanty Joanna Sławecka Andrzej Zarzycki i Zuzanna Stawska ż. Tadeusza 178-3-117 138R 81 Ż DM
12 2 1849 Ostrówki Apolonia Brodka Wola Ostrowiecka Józef Marianna Jan Palec, Agnieszka Podstawska 559 13 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20559/pages/PL_1_436_559_0008.htm
25 12 1849 Ostrówki Anastazja Podstawska Wola Ostrowiecka Jan Agnieszka 559 62 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20559/pages/PL_1_436_559_0035.htm
1 3 1849 Białogródka Franciszka Zarzycka Ledzianka Andrzej Marianna Stawska Jakub Krajewski i Marianna Kobylańska ż. Macieja 178-03-118 517V-518R 53 Ż DM
28 4 1849 Białogródka Franciszka Kobylańska Ledzianka Wojciech Dorota Stawska Bazyli Słomiński i Marianna ż. Szymona 178-03-118 526V-527R 80 Ż DM
2 6 1849 Białogródka Franciszka Dębicka Ledzianka Jan Apolonia Stawska Piotr Kobylański i Agnieszka Różycka ż. Piotra 178-03-118 528V-529R 87 Ż DM
22 12 1850 Ostrówki Anastazja Postawska Wola Ostrowiecka Grzegorz Marianna Tito Paryszczenko, Anna Matysowa 560 32-33 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20560/pages/PL_1_436_560_0017.htm
3 7 1850 Nieświcz Józefa Stawska Czaruków Tymoteusz Maria Romanowska 445 12-13 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20445/pages/PL_1_436_445_0007.htm
25 1 1850 Białogródka Franciszka Szymańska Smorszczki Szymon Marianna Stawska Grzegorz Szwajdecki i Marianna Studzińska ż. Jana 178-03-119 472V-473R 4 Ż DM
7 3 1850 Białogródka Józefa Zielińska Ledzianka Karol Tekla Stawska Wawrzyniec Skrzemieniecki i Dorota Kobylańska ż. Wojciecha 178-03-119 475V-476R 15 Ż DM
27 2 1851 Białogródka Aniela Zarzycka Ledzianka Andrzej Marianna Stawska Piotr Kobylański i Marianna Różycka ż. Ignacego 178-03-120 442V-443R 42 Ż DM
4 10 1852 Ostrówki Franciszka Podstawska Wola Ostrowiecka Jan Agnieszka Jasionczak Jan Chudziak, Marianna Jasionczak ż. Pawła 562 22-23 31 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0012.htm
1 1 1853 Szumsk Marianna Sopińska Obycz Jan Karolina Stawska 878 175-176 4 0
2 1 1853 Szumsk Tomasz Marciniuk Załuże Ignacy Justyna Stawska 878 175-176 5 0
1 5 1853 Szumsk Katarzyna Lewandowska Chodaki Franc Elżbieta Stawska 878 189-190 34 0
1 4 1853 Białogródka Franciszka Kobylańska Kuźmińce Wojciech Dorota Stawska Jan Konferowicz i Honorata Dubowicz ż. Wojciecha 178-03-121 467V-468R 24 Ż DM
16 11 1853 Białogródka Franciszka Stawska Ledzianka Marcin Tekla Stawska Wawrzyniec Krzemieniewski i Marianna Zielińska ż. Dominika 178-03-121 488V-489R 109 Ż DM
19 3 1854 Bazalia Józef Pasławski Łazuczynek Mały Teodor Barbara Pasławska Jan Jakuszewski i Apolonia Stawska 178-03-122 7V-8R 29 Ż DM
17 8 1855 Białogródka Marianna Krymska Zakrużce Jan Justyna Stawska Walerian Asłanowicz i Marianna Asłanowicz ż. Andrzeja 178-03-123 502V-503R 65 Ż DM
15 12 1856 Ostrówki Marianna Podstawska Wola Ostrowiecka Jan Agnieszka Jasionczak Stefan Jednarczuk, Zofia Tomczuk ż. Mikołaja 868 369 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0201.htm
1 1 1856 Bazalia Marianna Ratyńska Łazuczynek Mały Józef Apolonia Karpińska Łukasz Dworecki i Apolonia Stawska 178-03-124 59V-60R 1 Ż DM 0
1 2 1857 Zaturce Marianna Stawska Zaturce Antoni Marianna Kutasiewicz 898 93 V-94 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0096.htm
30 6 1857 Białogródka Paulina Stawska Dworzec Jan Agnieszka Słomińska Wincenty Kornatowski i Marianna Jasińska ż. Karola 178-3-73 152V-153R 60 Ż DM
19 1 1858 Ostrówki Agnieszka Podstawska Wola Ostrowiecka Grzegorz Franciszka Pronczuk organista Wojciech Pieńkowski, Katarzyna Skibińska ż. Piotra 888 220V 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0221.htm
7 4 1858 Białogródka Józef Krymski Zakrużce Jan Justyna Stawska Grzegorz Dzięgielowski i Anna Kościowa 178-3-74 222V-223R 38 Ż DM
11 8 1860 Ptycza Jan Gontar Budy Białogródeckie Michał Konstancja Gustawska 841 254-255 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0139.htm
29 1 1860 Białogródka Franciszek Korzeniowski Dworzec Jan Agata Wolska Józef Pilawski i Agnieszka Stawska ż. Jana 178-03-75 107V-108R 13 Ż DM
5 8 1860 Białogródka Antonina Krymska Zakrużce Jan Justyna Stawska ? [Sławecka] Walerian Asłanowicz i Anna Dzięgielowska ż. Grzegorza 178-03-75 120V-121R 76 Ż DM
13 2 1862 Beresteczko Waleria Stawska Lipa Antoni Marianna Kutasiewicz 23 9-10 2
1 10 1862 Grzymałów Franciszek Maceluch Zarubińce Grzegorz Matrona Chemiszyn Stefan Horbaty, Anna Stawska 1677 4 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0003.htm
13 6 1862 Grzymałów Antoni Węger Zarubińce Jan Maria Denys Wincenty Rogalski, Anna Stawska 1677 3 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0002.htm
30 9 1862 Ostrówki Zofia Podstawska Wola Ostrowiecka Grzegorz Franciszka Ignacy Klocyk, Ewa Dąbrowa ż. Kajetana 568 16 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0009.htm
9 1 1862 Białogródka Jan Mazur Kuczmanówka Mikołaj Dorota Stawska Jan Sławecki i Marianna Sławecka ż. Marcina 178-03-77 102V-103R 3 Ż DM
26 11 1862 Białogródka Józefa Zdarzyńska Dworzec Ignacy Antonina Stawska Erazm Wołkowski i Agata Korzeniowska ż. Jana 178-03-77 127V-128R 106 Ż DM
15 10 1863 Białogródka Józef Sławecki Ledzianka Julian Marcela Stawska Jan Wachowski i Rozalia Urbańska ż. Mikołaja 178-03-81 26V-27R 103 Ż DM
3 10 1864 Lachowce Rozalia Sinicka Kaletyńce Małe Konstanty Marianna Jasińska Piotr Piotrowski i Paulina Stawska ż. Aleksandra 178-3-146 54V-55R 55 Ż DM
15 12 1865 Turzysk Teresa Stawska Rużyn Antoni Marianna Kutasiewicz 735 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20735/pages/PL_1_436_735_0002.htm
9 8 1865 Białogródka Anna Stawska Dworzec Jan Agnieszka Słomińska Ignacy Pilawski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-81 148V-149R 61 Ż DM
5 6 1866 Białogródka Marianna Zdarzyńska Dworzec Ignacy Antonina Stawska Erazm Wołkowski i Seweryna Kononowicz ż. Mikołaja 178-03-81 210V-211R 48 Ż DM
1 6 1868 Białogródka Aleksander Zdarzyński Dworzec Ignacy Antonina Stawska Józef Kornatowski i Agnieszka Zdarzyńska ż. Jana 178-03-81 355V-356R 52 Ż DM
20 3 1870 Białogródka Marianna Stawska Dworzec Antoni Antonina Kozłowska Stanisław Sławecki i Antonina Zdarzyńska ż. Ignacego 178-3-84 13V-14R 40 Ż DM
9 7 1871 Białogródka Jadwiga Zdarzyńska Dworzec Ignacy Antonina Stawska Józef Pilawski i Antonina Zwolińska ż. Józefa 178-03-84 122V-123R 86 Ż DM
19 3 1873 Białogródka Ludwika Zdarzyńska Dworzec Ignacy Antonina Stawska Józef Żukowski i Anastazja Liśnicka ż. Pafnucego 178-03-84 347V-348R 56 Ż DM
19 11 1875 Białogródka Franciszka Stawska Polachowa Adolf Urszula Rewera Jan Karpiński i Eleonora Grzybowska ż. Ignacego 178-03-133 31V-32R 164 Ż DM
23 5 1904 Ołyka Weronika Bartłomiejczyk Stanisławka Wawrzyniec Wiktoria Stawska 984 21 80 MO 0
21 4 1907 Ołyka Bronisław Bartłomiejczyk Chorłupy Wawrzyniec Wiktoria Stawska 1019 363 59 MO
28 3 1909 Ołyka Józef Bartłomiejczuk Kopytów Wawrzyniec Wiktoria Stawska 1019 38 80 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0023.htm
15 2 1911 Ołyka Władysław Bartłomiejczuk Chorłupy Wawrzyniec Wiktoria Stawska 1063 9 34 MO
22 2 1915 Ołyka Zofia Bartłomiejczak Kopytów Wawrzyniec Wiktoria Stawska 1081 22 36 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0014.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
8 10 1758 Szumsk Joachim Martynczuk Sadki Anastazja Przystawska Sadki Stefan Kaszuba, Jan Haraszynoluk, Marianna Kaszubowa 297-1-180 28R Ł RK
2 10 1827 Łabuń Jan Lisicki Kustowiec 19 Teodor Joanna Danowska Józefa Skalska Kustowiec 19 Maksymilian Honorata Stawska Leonard Jaśkiewicz, Felicjan Jasiński, Damazy Piotrowski 178-3-93 117R 10 Ż 228 KP2
25 11 1828 Białogródka Franciszek Sławecki Ledzianka 50w Marcin Marianna Białokur Tekla z d. Wojciechowska Stawska Ledzianka 35w Józef Brygida Kopczyńska Józef Słomiński i Łukasz Męczyński 178-03-94 81V 15 Ż DM
10 8 1830 Szumsk Franciszek Lewicki Bryków 53 Józef Brygida Tulska Paulina Rewer Bryków 18 Kazimierz Katarzyna Mikostawska Bartłomiej Skrzypkowski, Jan Popiel, Feliks Popiel 245-1-4 385V 92 RK
28 8 1832 Ptycza Adam Gąsecki par. Ptycza 23 Franciszek Anna Kielmunowska Petronela Gustawska par. Ptycza 16 Stefan Deodota Dziwulska Eustachy Chamiec, Szymon Szymański, Józef Popławski 818 298V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0306.htm
21 2 1832 Ostrówki Wojciech Wasiuk Ostrówki 46w Adam Katarzyna Podstawska Agnieszka Adamczuk Równo 43w Paweł Agnieszka Ber Jakub Łysiak, Jan Wasiuk, Gabriel Stelmach 847 502 6 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0274.htm
11 1 1834 Białogródka Jędrzej Mecherzyński Ledzianka 35 Mikołaj Agnieszka Rogowska Marianna z d. Wojciechowska Kwiatkowska Ledzianka 30w Józef Krystyna Stawska Stefan Winiarski, Michał Jarzębski 178-3-100 89R 1 Ż DM
4 10 1836 Nieświcz Franciszek Myśliński par. Targowica 32 Paweł Julianna Jurkiewicz Tekla Tobolewska Rykanie 17 Kasper Klara Krasnostawska 822 24V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0026.htm
9 2 1836 Ptycza Stanisław Ziomkowski Smordwa par. Młynów 23 Piotr Katarzyna Brzezniakowicz Marianna Gustawska Pełcza 20 Józef Anna Buczynska Paweł Jankowski, Fabian Konopka 822 228V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0238.htm
14 6 1836 Białogródka Karol Zieliński Ledzianka 30 Stanisław Magdalena Rosołowska Tekla Stawska Ledzianka 20 Mateusz Marianna Gostwicka Mikołaj Urbański, Wawrzyniec Zieliński 178-03-106 132V 16 Ż DM
4 11 1841 Lachowce Jan Rudnicki Worobiówka par. Jampol 24 Mikołaj Salomea Stawska Marcjanna Mierżyńska Mikłasze 20 Michał Anna Antonowicz Józef Matuszewski, Aleksander Mierżyński 178-49-17 22V 21 Ż DM
22 2 1842 Ptycza Kazimierz Tobolewski Buderaż 18 Kasper Klara Krasnostawska Konstancja Stetkiewicz Buderaż 17 Łukasz Magłorzata Jankowska Kazimierz Zaręba, Stanisław Jakubowski, Piotr Jankowski 828 107R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0109.htm
28 6 1842 Ostrówki Michał Kruk Wola Ostrowiecka 21w Wojciech Magdalena Jasionek Marianna Brudka Wola Ostrowiecka 19 Kazimierz Agnieszka Podstawska Mikołaj Tomeczek, Jan Kogut 553 32 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20553/pages/PL_1_436_553_0018.htm
30 1 1844 Szumsk Ignacy Marciniuk Załuże 20 Jan Eudoksja Soboluk Justyna Stawska Załuże 18 Paweł Petronela Listowska 875 686 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0362.htm
11 11 1845 Jampol Marcelty Rudnicki par. Jampol 21 Mikołaj Salomea Stawska Franciszka Jurkowska par. Jampol 18 Kazimierz Agnieszka Łaszcz Paweł Szumański, Jan Kaczanowski, Jan Trafiński, Petronela Zagrajewska 876 589 12 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0317.htm
25 11 1845 Białogródka Jan Dembicki Ledzianka 24 Hipolit s. Jakuba Rozalia c. Jakuba Terpiłowska Apolonia Stawska Ledzianka 17 Mateusz s. Franciszka Marianna c. Wojciecha Zarzecka Seweryn Witwicki i Jan Baranowski 178-03-113 109R 30 Ż DM
18 11 1845 Bazalia Bazyli Stawski Łazuczynek Mały 22 Jan Marianna Jagodzińska Apolonia Łukarzewska Łazuczynek Mały 18 Jerzy Magdalena Michalska Adam Bukowski, Józef Stawski i Aleksandra Stawska 178-03-113 234R-234V 35 Ż DM
3 2 1846 Szumsk Franciszek Lewandowski Hucisko Surażskie 18 Antoni Franciszka Cymbaluk Elżbieta Stawska Hucisko Złamane 18 Paweł Petronela Listowska 877 859 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0444.htm
19 5 1846 Białogródka Szymon Szymański Białogródka 28w Józef s. Kajetana Teresa c. Jakuba Dobrzyńska Marianna Stawska Ledzianka 26 Mateusz s. Franciszka Marianna c. Jana Zarzycka Maciej Jakubowski, Grzegorz Kustowski, Józef Rudkowski 178-03-115 144V 11 Ż DM
12 10 1847 Korzec Feliks Soroczyński Korzyść 19 Tomasz Zofia Zimer Anna Stawska Koseniów 19 Jerzy Zofia Brodowicz 14 PW R
8 2 1848 Dederkały Anastazy Kalicki Sosnówka, par. Białogródka 22 Józef Tekla Rudkowska Katarzyna Kowalewska Bykowce 20 Andrzej Tekla Bohostawska Jakub Sienicki, Franciszek Bedyński 54 15 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0009.htm
23 11 1849 Białogródka Ignacy Zaręba Ledzianka 22 Mikołaj Marianna Zielińska Zuzanna z d. Makiewicz [Markiewicz] Stawska Ledzianka 40w Bazyli Barbara Feliks Kozielski, Jan Kwiatkowski, Leon Zieliński 178-03-118 563R 34 Ż DM
11 11 1851 Katerburg Julian Michalski Młynowce, par. Wi?niowiec 30 Kasper Magdalena Smolińska Karolina z Milichowskich Mytkowska Wilja 22 Jan Marcjanna Litostawska 202 271-272 4
2 2 1853 Krzemieniec Antoni Widkowski Krzemieniec 20 Wawrzyniec Anna Gustawska Pawlina Karwacka Krzemieniec 20 Tomasz Marianna 878 59 3
4 10 1853 Białogródka Józef Stawski Ledzianka 55w Wawrzyniec Agnieszka Świrczewska Tekla z d. Stawska Zielińska Ledzianka 33w Mateusz Marianna Tomaszewska Bazyli Zieliński, Jakub Buderacki 178-03-121 502V 19 Ż DM
8 5 1860 Białogródka Mikołaj Franczuk Kuczmanówka 57w Benedykt Prakseda Dorota z d. Stawska Kobylańska Ledzianka 35w Mateusz Marianna Szymon Gostwicki, Piotr Grzeszczuk 178-03-75 134V 12 Ż DM
5 2 1861 Białogródka Julian Słomiński Ledzianka 45w Andrzej Domicela Bobrzecka Marcelina Stawska Ledzianka 24 Mateusz Marianna Zagrodzka Franciszek Wierzbicki, Szymon Kozielski 178-03-76 149R 2 Ż DM
24 9 1861 Białogródka Jan Sławecki Smorszczki 19 Klemens Sabina Podgórska Barbara Studzińska Smorszczki 17 Andrzej Anna Stawska Jan Studziński, Antoni Podgórski 178-03-76 162V 29 Ż DM
< 1862 Grzymałów Grzegorz Maceluch Jan Maria Budnik Matrona Chemiszyn Jan Aniela Stawska 1677
5 1 1862 Białogródka Ignacy Zdarzyński Białogródka 19 Jan Marianna Skulimowska Antonina Stawska Białogródka 18 Jan Apolonia Szwajdecka Marcin Miedziachowski, Kazimierz Konferowicz 178-03-77 132V 2 Ż DM
10 6 1862 Bazalia Józef Bobrowski Łazuczynek Mały 35 Wojciech Wiktoria Pawłowska Apolonia z d. Łukarzewska Stawska Łazuczynek Mały 30w Jerzy Magdalena Michalska Józef Więckiewicz, Tomasz Kozłowski, Honorata Malinowska 178-03-131 106V 19 Ż DM
13 6 1864 Ostrówki Piotr Bednarz Wola Ostrowiecka 19 Józef Katarzyna Dżorian Anna Walczak Wola Ostrowiecka 19 Tomasz Magdalena Podstawska 570 38 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20570/pages/PL_1_436_570_0020.htm
5 11 1867 Białogródka Franciszek Zieliński Ledzianka 22 Karol Tekla Stawska Antonina Hryniewiecka Ledzianka 18 Łukasz Urszula Gęsicka Franciszek Gostwicki, Jan Witkowski 178-03-81 320V 31 Ż DM
24 5 1870 Białogródka Wincenty Chęciński Sadki par. Dederkały 28w Marcin Weronika Kamińska (Kamieńska) Aniela Szymańska Kornica 17 Szymon Marianna Stawska Marcin Piotrowski, Piotr Rożnowski 178-03-84 61V 21 Ż DM
8 11 1870 Białogródka Dionizy Kobylański Ledzianka 25 Wojciech Dorota Stawska Klara Gałęska Sosnoweczka 17 Tomasz Marianna Zagrodzka Józef Jaskulski, Marcin Olędzki 178-03-84 74R 46 Ż DM
1 11 1871 Białogródka Feliks Wereszczyński Nowa Wieś 22 Łukasz Anna Kobylańska ? [Kopcińska] Marianna Kobylańska Nowa Wieś 18 Wojciech Dorota Stawska Andrzej Sławecki, Antoni Kobylański 178-3-84 168V 35 Ż DM
3 11 1874 Białogródka Stanisław Ziobrowski Bisówka 32 Paulina Stawska Dworzec 17 Jan Agnieszka Słomińska Bazyli Oryszewski, Wojciech Piotrowski 178-03-84 502V 45 Ż DM 0
17 10 1882 Białogródka Piotr Czyż Sosnóweczka 24 Jan Józefa Zagajewska Franciszka Jurkowska Sosnówka 18 Aleksander Tekla Stawska Franciszek Ostrowski Franciszek Ziobrowski 35 JZ 0
25 11 1928 Torczyn Władysław Kowalczyk 24 Wincenty Anna Stawska Anna Kowalewska Torczyn 17 Józef Maria Wolter nr aktu 43 1026 12V-13R 46 dopisek DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0015.htm
6 5 1933 Łuck Aleksander Wziątek Dobratyn 40 Józef Elżbieta Romanowska Waleria Stawska akt nr 54 740-7-94 16V-17R 92 R dop. DW

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
5 16 Chł. Ludwika z Chmielowskich Stawska Mpraw. 34 Berezdów Chwoszczówka 1885 Równe DW
372 29 żona Antonina Stawska 41 Dubno Krzywucha 1912 Żytomierz DM 178-03-49
2 6 Stawska Wiktoria, wdowa 63 Białogródka Zielona 1915 Żytomierz DM 178-49-60


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl