Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 114 wyników dla: Skokowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
27 10 1841 Nowogród Wołyński Aniela Skokowska 2 Rudnia Talecka c.Jana i Katarzyny z Garbowskich 872 107 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0058.htm
2 2 1844 Toporyszcze Karolina Skokowska 3/12 Rudnia Borowa c. wolno żyjących Aleksandra i Agnieszki z Galickich 178-51-514 501R 8 Ż DM
10 8 1845 Toporyszcze Marianna Skokowska 1/12 Rudnia Kotwiczyna c. rudników Macieja i Katarzyny z Czajkowskich 178-03-12 481V 28 Ż 940 DM
6 12 1855 Krzemieniec Petronela Skokowska 4 Krzemieniec c. szl. Ignacego i Marianny z Malinowskich 0.1-27 54V 117 T
30 3 1863 Żytomierz Agnieszka Skokowska 62 Żytomierz z Borowskich, wdowa, zostawiła synów Jana i Stanisława (brak przyczyny zgonu) 178-3-54 130R 94 Ż DG
15 5 1866 Żytomierz Tekla Skokowska 43 Żytomierz z opłucnej, z d.Lisiecka, mieszczanka, zostawiła męża Tomasza,synów: Jana, Mikołaja i Piotra oraz córki: Ludwikę, Wiktorię i Katarzynę 178-3-63 129V 188 Ż DG 205
18 1 1911 Korzec f. Horodnica Marianna Żurawska 85 Huta Korycka z d. Skokowska, synowie Antoni i Józef, córki Elżbieta, Anna, Maria i Eleonora 178-03-181 49R 9 Ż 98 DM
7 7 1917 Pokostówka Marianna Skokowska 60 Pokostówka z d. Jasińska, mąż Franciszek, po I-mężu Ochmanie pozostawiła synów Antoniego, Albina i Franciszka 178-03-211 30V 21 Ż 61 DM
15 12 1917 Pokostówka Michalina Skokowska 55 Pokostówka z d. Polanowska, mąż Franciszek 178-03-211 37V 63 Ż 75 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
30 10 1827 Puliny Szymon Skokowski Bobrycka Balarka Józef Magdalena Borowska Sylkiński Andrzej, Skokowska Domicella 43R 2 JZ
10 3 1830 Żytomierz Katarzyna Skokowska Albinowka Józef Anna Grabowska Michał Smolicz Marianna Ziembicka 178 3 3 R10 62 Ż MP
2 10 1831 Puliny (Barasze) Ksawery Borowski Usyczna Szymon Marianna Baczyńska Borecki Mikołaj, Skokowska Marianna ż. Jana 198 JZ 0 0
6 5 1831 Toporyszcze Józefa Skokowska par. Toporyszcze Kazimierz Prakseda Głowacka wpis do księgi 1854; Wiktor Skokowski i Marianna Zielewicz 178-03-38 636V-637R 39 Ż DM
7 3 1831 Nowogród Franciszka Lipska Rudnia Wierzchnica Ignacy Marianna Skokowska ur. Stefan Ostrowski, Marianna Zygadłowa 245-1-5 5R 1099 R 104 DW
15 11 1833 Korzec Elżbieta Markiewicz Balarka Myszakowa Andrzej Marcjanna Borowska Paweł Kuriata i Ewa Skokowska 245-1-8 75r 74 R Na
3 5 1836 Korzec Anna Sobolewska Huta Krywal Józef Małgorzata Skokowska Michał Łabędzki i Teresa Turowska ż. Stanisława 245-1-10 68r 37 R Na
1 5 1839 Puliny Małgorzata Skokowska Bobrycka Buda Józef Magdalena Borowska Skokowski Kajetan, Skokowska Marianna, ż. Józefa 109 JZ 0 0
26 1 1840 Nowogród Wołyński Romuald Weselski Huta Kuka Antoni Franciszka Skokowska Grabowski Michał, Zarudzka Agnieszka, ż.Nikodema 871 8 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0005.htm
26 1 1840 Nowogród Wołyński Agata Kotwicka Rudnia Czyżówka Kalixt Katarzyna Skokowska Hnetecki Kalixt, Kotwicka Marianna, ż.Felixa 871 8 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0005.htm
2 8 1840 Nowogród Wołyński Piotr Garbowski Rudnia Talecka Maciej Anna Skokowska 871 39 151 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0021.htm
28 11 1840 Nowogród Wołyński Katarzyna Skokowska Rudnia Cwilska Leon Maryanna Orłowska 871 59 229 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0031.htm
7 5 1841 Nowogród Wołyński Marianna Garbowska Rudnia Talecka Józef Elżbieta Całko Skokowski Jan, Skokowska Marianna, ż.Michała 872 23 87 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0014.htm
29 6 1841 Nowogród Wołyński Petronella Skokowska Rudnia Talecka Jan Katarzyna Garbowska 872 32 120 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0019.htm
5 1 1842 Nowogród Wołyński Lucyna Garbowska Rudnia Talecka Maciej Anna Skokowska 873 2 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0003.htm
15 3 1842 Nowogród Wołyński Katarzyna Dubicka Medwedów Kazimierz Marianna Skokowska 873 23 88 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0013.htm
8 8 1842 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Weselski Huta Kuleszowska Antoni Franciszka Skokowska 873 35 136 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0019.htm
28 9 1843 Nowogród Wacław Łoś Niepoznanicze Józef Malgorzata Skokowska 875 4 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0006.htm
19 2 1843 Nowogród Wołyński Waleria Skokowska Karpiłówka Wawrzyniec Marianna Weselska 874 10 29 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0007.htm
3 7 1843 Nowogród Wołyński Franciszek Kotwicki Czyzówka Kalikst Anna Skokowska 874 39 115 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0021.htm
6 9 1843 Nowogród Wołyński Józef Teter Huta Kuka Walenty Marianna Skokowska 874 50 149 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0027.htm
7 1 1844 Toporyszcze Seweryn Hańba Bobryk Nowy Stanisław Agnieszka Dworecka Karol Hańba i Aleksandra Skokowska panna c. Tomasza 178-51-514 479V 4 Ż DM 0
9 1 1844 Toporyszcze Paweł Kobyliński Bobryk Nowy Antoni Marianna Skokowska Adam Kownacki i Marianna Bielak ż. Piotra 178-51-514 479V 5 Ż DM
19 1 1844 Toporyszcze Marianna Potebnia Rudnia Borowa Jakub Anastazja Żurawska Grzegorz Hnitecki i Agnieszka Skokowska ż. Aleksandra 178-51-514 480R 9 Ż DM
5 2 1844 Toporyszcze Jan Skokowski Rudnia Borowa Kazimierz Prakseda Głowacka Grzegorz Hnitecki i Agnieszka Skokowska ż. Aleksandra 178-51-514 481R 16 Ż DM
13 3 1844 Toporyszcze Grzegorz Głowacki Sielanszczyzna Franciszek Tekla Skokowska Feliks Zieliński i Marianna Zielińska ż. Stanisława 178-51-514 482V 27 Ż DM
9 4 1844 Toporyszcze Łukasz Borowski Rudnia Staryki Jan Rozalia Skokowska Józef Rychwalski i Franciszka Gągało ż. Łukasza 178-51-514 483V 32 Ż DM
13 4 1844 Toporyszcze Leon Kobyliński Bobryk Nowy Maciej Marianna Komnacka Stanisław Hańba i Aleksandra Skokowska panna c. Tomasza 178-51-514 483V 33 Ż DM
4 5 1844 Toporyszcze Piotr Pirakowski Bobryk Nowy Wojciech Honorata Skokowska Tomasz Panko i Rozalia Pietnicka ż. Jędrzeja 178-51-514 485R 41 Ż DM
2 10 1844 Toporyszcze Lucyna Skokowska Rudnia Kotwiczyna Józef Anna Weselska Jan Węgłowski i Marianna Wachowska ż. Klemensa 178-51-514 489V 82 Ż DM
20 12 1844 Toporyszcze Barbara Skokowska Rudnia Borowa Aleksander Agnieszka Galicka chrzest 2.01.1845, Franciszek Skokowski i Domicela Hnitecka panna córka Michała 178-03-12 446R 8 Ż 869 DM
13 4 1845 Nowogród Wołyński Karolina Skokowska Wiersznica Jakub Barbara Husakowska Zygadło Wincenty, Kotwicka Anna, ż.Jana 69 JZ
9 8 1845 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Garbowski Karpilowka Antoni Józefa Kuriata Garbowski Jan, Skokowska Marianna, ż.Leona 144 JZ 0
10 8 1845 Nowogród Wołyński Marta Lisowska Huta Marianowka Michał Marianna Skokowska Skokowski Adam, Jandulska Marianna, ż.Szymona 145 JZ
8 2 1845 Toporyszcze Marianna Sirżańska Korytyszcze Apollon Anna Skokowska Jan Szymanowski i Feliksa Zabrodzka ż. Stefana 178-03-12 449R 25 Ż 875 DM
13 3 1845 Toporyszcze Wiktoria Hnitecka Nowy Bobryk Łukasz Józefa Bielak Wojciech Hańba i Aleksandra Skokowska panna córka Tomasza 178-03-12 450V 36 Ż 878 DM
15 4 1845 Toporyszcze Julianna Skokowska Rudnia Horoszkowska Eliasz Marianna Potebnia Klemens Potebnia i Anna Kotwicka ż. Mikołaja 178-03-12 453V 54 Ż 884 DM
10 11 1845 Toporyszcze Jędrzej Hańba Nowy Bobryk Stanisław Anastazja Dworecka Maciej Hańba i Aleksandra Skokowska ż. Tomasza 178-03-12 464V 120 Ż 906 DM
19 10 1846 Nowogród Wołyński Marianna Skokowska Wiersznica Jakub Barbara Husakowska Kotwicki Alexander, Skokowska Joanna, ż.Kazimierza 178 JZ 0
5 1 1846 Nowogród Wołyński Jan Paszkowski Kamienny Maydan Maxymilian Teresa Mokrzecka ????kiewski ?, Skokowska Marianna, panna 877 2 7 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0003.htm
16 2 1847 Puliny Marianna Borowska Usyczna Mateusz Aleksandra Gągało Borowski Jan, Skokowska Anna 51 JZ 0 0
7 7 1847 Nowogród Jan Malinowski Słobódka Czernicka Wojciech Elżbieta Kosińska Maszewski Łukasz, Skokowska Anna, ż. Szymona 121 JZ
4 1847 Horbulów Aleksandra Skokowska Piotr Joanna Zwierzchowska Wincenty Rakowski, Kosecka, as. Józef Krzyżanowski, Marianna Gorkówna panna (wniesiono na polecenie konsystorii w 1877 r.) 178-51-548 103b Ż 209
28 1 1849 Nowogród Franciszka Skokowska Wiersznica Jakub Barbara Husakowska Kotwicki Aleksander, Skokowska Joanna, ż. Kazimierza 30 JZ
1 9 1851 Toporyszcze Anna Gnitecka Bobryk Nowy Łukasz Józefa Bielak Jan Komanacki i Maria Skokowska panna 178-03-31 561V-562R 68 Ż DM
3 9 1851 Toporyszcze Kazimierz Targoni Staryki Rudnia Wojciech Tekla Szajdecka Józef Rychwalski i Franciszka Skokowska panna 178-03-31 562V-563R 70 Ż DM
7 9 1851 Toporyszcze Julia Skokowska Borowa Rudnia Franciszek Aleksandra Skurzyńska Teodor Skórzyński i Maria Skokowska panna 178-03-31 562V-563R 71 Ż DM
19 10 1851 Toporyszcze Anastazy Skokowski Borowa Rudnia Aleksander Agnieszka Galicka Mikołaj Zajączkowski i Rozalia Skokowska ż. Kazimierza 178-03-31 565V-566R 85 Ż DM
18 2 1854 Toporyszcze Konstancja Sierżańska Leżnik Leopold Anna Skokowska Andrzej Didkowski i Aniela Tyczyna ż. Grzegorza 178-03-38 630V-631R 12 Ż DM
20 2 1854 Toporyszcze Marianna Skokowska Borowa Rudnia Franciszek Aleksandra Skurzyńska Teodor Skórzyński i Julianna Zajączkowska ż. Mikołaja 178-03-38 631V-632R 16 Ż DM
24 2 1854 Toporyszcze Tekla Gnitecka Bobryk Nowy Łukasz Józefa Bielak Jan Komnacki i Marianna Skokowska panna 178-03-38 632V-633R 19 Ż DM
25 3 1854 Toporyszcze Jan Skokowski Staryki Rudnia Paweł Anastazja Rychwalska Antoni Potebnia i Rozalia Skokowska ż. Kazimierza 178-03-38 634V-635R 28 Ż DM
19 10 1854 Toporyszcze Julianna Skurzyńska Borowa Rudnia Jan Katarzyna Rękas Hieronim Rękas i Aleksandra Skokowska 178-03-38 648V-649R 87 Ż DM
25 2 1857 Puliny Domicella Borowska Usyczna Tomasz Anna Sinicka Borowski Jan, Skokowska Karolina, ż. Michała 56 JZ 0 0
14 11 1857 Puliny Cyryl Sinicki Usyczna Kajetan Anna Strzynkowska Borowski Jan, Skokowska Karolina, ż. Michała 298 JZ 0 0
5 12 1858 Puliny Paulina Skokowska Usyczna Michał Karolina Wojciechowska Skokowski Szymon, Borowska Marianna, ż. Jana 355 JZ 0 0
25 2 1859 Toporyszcze Wiktoria Skokowska Staryki Rudnia Paweł Anastazja Rychwalska Antoni Potebnia i Agnieszka Skokowska ż. Kazimierza 178-03-50 696V-697R 24 Ż DM
3 5 1859 Toporyszcze Józef Rychwalski Staryki Rudnia Jan Zofia Skokowska Stanisław Gnitecki i Wiktoria Skokowska panna 178-03-50 702V-703R 46 Ż DM 0
14 8 1859 Toporyszcze Marianna Borowska Bobryk Nowy Bazyli Petronela Szemiot Jan Mioduszewski i Daniela Skokowska panna 178-03-50 707V-708R 69 Ż DM
4 11 1859 Toporyszcze Karolina Skokowska Horoszkowska Rudnia Maciej Marianna Łuniewska Jakub Łuniewski i Paulina Korczyk ż. Włodzimierza 178-03-50 714V-715R 101 Ż DM
27 11 1864 Żytomierz Leon Żytomierz Marianna Skokowska nieślubny syn, Cezary Korzeniowski, Agata Pawłowska 178-3-61 16 Ż DG
22 7 1865 Żytomierz Maria Skokowska Żytomierz Oktawian Marianna Godlewska córka regist. kol. / Ludwik Strojanowski, Leonarda Godlewska 178-3-61 33 203 Ż DG
18 7 1865 Żytomierz Aurelian Włodzimiez Syrokomski Żytomierz Witold Cyprian Adelajda Skokowska syn ur. registr. kol./ Tomasz Syrokomski asesor kol., Aniela Serbinowicz- urzęd., asystowali: Tymot 178-3-61 31 191 Ż DG
2 6 1866 Żytomierz Marceli-Tomasz Syrokomski Żytomierz Witold Adela Skokowska [10.07.1866] syn tyt.sekr., Jan Syrokomski - tyt.radca i Klementyna Rakowska 178-3-63 36 164 Ż 69 i 70 DG
12 1 1872 Nowogród Kamila Bagińska Cwiłka Jakub Marcjanna Skokowska Walenty Całko, Anna Bagińska 178-3-156 228V-229R 43 Ż 454 DW
11 6 1872 Nowogród Adela Bialecka Czernicka Słobódka Franciszek Marianna Skokowska Julian Bialecki, Anna Słowaczewska 178-3-156 248V,251R 139 Ż 493 DW
5 10 1872 Nowogród Marianna Skokowska Wiuniszcze Augustyn Anastazja Wachowska Aleksander Jasiński, Apolonia Wempel 178-3-156 272V-273R 247 Ż 542 DW
28 10 1872 Nowogród Józef Teter Karpiłówka Gabriel Helena Skokowska Antoni Żygadło, Honorata Jasińska 178-3-156 281V-282R 284 Ż 560 DW
20 12 1902 Żytomierz Mieczysław Kostiukiewicz Żytomierz Aleksander Stanisława Święcicka Stanisław Trubny, Maria Skokowska panna 178-3-171 95V-96R 35 Ż 187 DW
23 10 1903 Szumsk Michał Walewski Kruholec Feliks Józefa Skokowska 0.1-237 54V-55R 214 T
1 9 1911 Korzec f. Horodnica Adolf Rybczyński Krywalska Huta Mikołaj Antonina Kalicka Jan Kalicki i Janina Skokowska ż. Tomasza 178-3-181 27V-28R 156 Ż 55-56 DM
12 9 1911 Korzec f. Horodnica Alfons Czerniatewicz Krywalska Huta Stanisław Kamila Umińska Antoni Umiński i Janina Skokowska ż. Tomasza 178-3-181 29V-30R 165 Ż 59-60 DM
23 9 1913 Józef Łoś Krasna Swoboda Edmund Maria Skokowska protokół ślubny Szpanów 25/1935
7 10 1914 Sł.Czernicka Bronisława Mokrzecka Czernicka Słobódka Antoni Helena Skokowska Skokowski Piotr, Mokrzecka Michalina, panna 256 JZ
5 5 1916 Sł.Czernicka Władysław Skokowski Kamienny Majdan Piotr Anna Cal-Całko Mokrzecki Ludwik, Skokowska Paulina, panna 108 JZ

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
3 11 1840 Nowogród Wołyński Piotr Suchodolski Kurczyce 35w Michał Marianna Dąbrowska Antonina Kuryata Rudnia Karpiłówka 20 Bartłomiej Katarzyna Skokowska 871 76 30 DW
26 1 1841 Nowogród Wołyński Piotr Kuriata Karpiłówka 22 Grzegorz Apolonia Skokowska Rozalia Lisowska Karpiłówka 17 Piotr Marianna Kubaszewska 872 66 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0037.htm
11 10 1842 Nowogród Walenty Tetera Huta Kuka 20 Jan Anna Zinkiewicz Marianna Skokowska Huta Kuka 18 Walenty Marianna Czerewko Walenty Łabędzki, Pawel Brzezicki 873 74 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0040.htm
8 10 1844 Toporyszcze Teodor Strzałkowski Buda Bobrycka par. Puliny 22 Bazyli Anna Zajączkowska Aniela Węgłowska Rudnia Kotwiczyny 20 Teodor Marianna Skokowska Klemens Wachowski, Jan Węglowski, Szymon Zajączkowski 178-51-514 499R 29 Ż DM
27 5 1845 Puliny Tomasz Borowski Usyczna 24 Szymon Marianna Baszyńska Anna Wolska Berezówka 20 Gabryel Magdalena Skokowska Baszyński Adam Węglowski Michał 25 JZ
18 2 1845 Toporyszcze Paweł Gągała Rudnia Krasnosiółka par. Uszomierz 24 Jan Anna Żygadło Dominika Hnitecka Rudnia Borowa 22 Michał Katarzyna Skokowska Michał Galicki, Ludwik Chomicz, Łukasz Gągała 178-03-12 469V 4 Ż 916 DM
4 11 1845 Toporyszcze Ambroży Faliński Słoboda Berezówka 25 Teodor Barbara Lipska Honorata z d. Skokowska Pirakowska Nowy Bobryk 27w Jan Katarzyna Borowska Antoni Chołostowicz, Antoni Bielak, Łukasz Skokowski 178-03-12 476R 17 Ż 929 DM
7 7 1857 Puliny Szymon Zajączkowski Kotuzowka 30 Szymon Marianna Halicka Małgorzata Skokowska Buda Bobrycka 18 Józef Magdalena Borowska Węglowski Maciej Zabrodzki Maciej Skokowski Szymon 42 JZ
9 6 1863 Nowogród Wołyński Franciszek Białecki Słoboda Czernicka 20 Grzegorz Teresa Sosunowska Marianna Skokowska Słoboda Czernicka 18 Szymon Anna Kosińska 178-3-152 6 18 Ż 11 MO
12 7 1864 Nowogród Wołyński Franciszek Kotwicki Czyżówka 20 Kalikst Katarzyna Skokowska Teofila Lichtańska Mołodków 19 Jan Elzbieta Czajkowska 178-3-152 25 34 Ż 48 MO
17 10 1865 Żytomierz Feliks Dzimiński Żytomierz 27 Adam Marianna Rafalska Wiktoria Skokowska Żytomierz 19 Tomasz Tekla Lisowska (mieszcz.i mieszcz.) Mikołaj Borysewicz, ? 178-3-61 129V 82 Ż 150 DG
7 2 1865 Nowogród Wołyński Piotr Weselski Karpiłówka 20 Wincenty Franciszka Drapiejkowska Karolina Skokowska Wersznica 18 Jakub Barbara Usakowska 178-3-152 40 12 Ż 79 MO
4 7 1865 Nowogród Wołyński Franciszek Stochalski Majdan Kamienny 23 Szymon Tekla Łagowska Katarzyna Garbowska Rudnia Talecka 18 Maciej Anna Skokowska 178-3-152 48 28 Ż 95 MO
12 9 1865 Nowogród Wołyński Jakub Bagiński Karpiłówka 20 Jan Katarzyna Starowska Marianna Skokowska Rudnia Cwilska 20 Jan Marianna Kuriata 178-3-152 52 36 Ż 103 MO
26 9 1865 Nowogród Wołyński Józef Tarnopolski Wersznica 40w Bartłomiej Agnieszka Sawicka Katarzyna Hajko Wersznica 20 Piotr Franciszka Skokowska 178-3-152 53 39 Ż 106 MO
21 11 1865 Nowogród Wołyński Piotr Garbowski Rudnia Talecka 25 Maciej Anna Skokowska Tekla Skurzyńska Rudnia Talecka 20 Kazimierz Rozalia Nadoruchowicz 178-3-152 65 63 Ż 130 MO
16 1 1866 Nowogród Wołyński Jan Gilewski Horodyszcze 30 Jan Helena Kłosowicz Małgorzata Dubicka Horodyszcze 20 Kazimierz Marianna Skokowska 178-3-152 67 2 Ż 134 MO
6 2 1866 Nowogród Wołyński Grzegorz Jasiński Karpiłówka 30w Bazyli Domicela Smyk Waleria Skokowska Karpiłówka 20 Wawrzyniec Marianna Weselska 178-3-152 72 19 Ż 143 MO
3 7 1866 Nowogród Wołyński Gabriel Teter Rudnia Karpiłówka 55w Franciszek Feliksa Hnetecka Helena Skokowska Rudnia Karpiłówka 26 Wawrzyniec Marianna Wolska 178-3-152 75 31 Ż 149 MO
11 9 1866 Nowogród Wołyński Franciszek Karliński Słoboda Czernicka 36w Dominik Aleksandra Puzyna Franciszka Całko Majdan Kamienny 20 Atanazy Marianna Skokowska 178-3-152 76 35 Ż 151 MO
13 11 1866 Nowogród Wołyński Mikołaj Dobrowolski Niepoznanicze 25 Franciszek Marianna Paszkowska Marcjanna Łoś Niepoznanicze 20 Józef Małgorzata Skokowska 178-3-152 82 60 Ż 163 MO
1 8 1868 Nowogród Wołyński Marcin Jaworski Huta Kurczycka 20 Mikołaj Agnieszka Juzwicz Katarzyna Skokowska Huta Kurczycka 18 Mikołaj Agnieszka Smyk 178-3-152 126 26 Ż 249 MO
8 8 1868 Nowogród Wołyński Piotr Witkowski Karpiłówka 22 Łukasz Anna Skokowska Aleksandra Weselska Słoboda Werb 20 Franciszek Julianna Krasnowska 178-3-152 126 27 Ż 250 MO
20 10 1868 Nowogród Wołyński Michał Gajewski Nowogród Wołyński 20 Kazimierz Anna Niedziakiewicz Marianna Skokowska Nowogród Wołyński 18 Feliks Franciszka Zarzycka 178-3-152 131 37 Ż 260 MO
16 2 1869 Nowogród Wołyński Józef Gołembiowski Huta Iwanówka 33 Jakub Magdalena Rogowska Anna Kotwicka Czyżówka 21 Kalikst Katarzyna Skokowska 178-3-152 139 5 Ż 275 MO
11 5 1869 Nowogród Wołyński Jan Żurawski Krywotyn par. Uszomierz 35w Łukasz Marianna Żelizko Agnieszka Zalewska Huta Iwanówka 25 Kazimierz Helena Skokowska 178-3-152 144 15 Ż 285 MO
8 11 1870 Nowogród Wołyński Marcin Bielawski Andryjowicze 22 Jakub Ewa Łebedyńska Karolina Skokowska Słoboda Czernicka 20 Szymon Anna Kosińska 178-3-152 194 64 Ż 384 MO
18 5 1895 Tbilisi Wincenty Jonenas 37 Józef Paulina Skokowska Józefa Songajło 29 Aleksander Antonina Ganusowska Jan Kuczyński 48 12 Tb
29 3 1929 Równe Michał Walewski Kruholec 26 Feliks Józefa Skokowska Luba Łomiuk 0.1-237 54V-55R 214 dopisek T
26 10 1935 Szpanów Józef Łoś Janowa Dolina 22 Edmund Maria Skokowska Maria Fornal Szpanów 21 Michał Józefa Buz 25

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
3 Marianna z Czerewków Skokowska wd. 34 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
3 Agnieszka z Kotwickich Skokowska wd. 44 Nowogród Wołyński 79.Rudnia Wierzchnica 1844 CDIAK AS 1045-2-235
6 Marianna z Łosiów Skokowska wd. 26 Nowogród Wołyński Rudnia Kropiwnia 1844 CDIAK AS 1045-2-235
7 Wol.ży. Elżbieta z Hodinków Skokowska wd. 44 Nowogród Wołyński 80.Rudnia Czyżówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
18 Joanna z Hneteckich Skokowska rekrutka 34 Nowogród Wołyński 80.Rudnia Czyżówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
23 37 Skokowska Katarzyna z Lacherów, wdowa 67 Toporyszcze Bobryk Nowy 1853 Żytomierz DM 178-03-37
97 12 Skokowska Marianna c. Bazylego 20 Toporyszcze Horoszkowska Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
289 3 Skokowska Katarzyna c. Jana 34 Toporyszcze Ryżańska Buda 1853 Żytomierz DM 178-03-37
212 348 ż. Marianna ur. Skokowska 30 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
305 555 ż. Wiktoria ur. Skokowska 49 Nowogród Wołyński Broniki 1885 Równe EH 597-1-1
333 621 żona Apolonia ur. Skokowska 19 Nowogród W. Wierowka 1885 Równe EH 597-1-1
371 734 Skokowska Teofila, panna 16 Nowogród W. Wersznica 1885 Równe EH 597-1-1
417 833 Morawska Ewelina ur. Skokowska, mąż prawosł. 30 Nowogród W. Horodyszcze 1885 Równe EH 597-1-1
418 837 Dubicka Marianna ur. Skokowska, wdowa 79 Nowogród W. Horodyszcze 1885 Równe EH 597-1-1
421 1 Skokowska Julia z Niewęgłowskich 37 Bereźnica Jarynówka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
826 50 żona Franciszka Skokowska 38 Bereźnica Znosicze 1911 Żytomierz DM 178-49-37
20 75 żona Józefa Skokowska 44 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
166 674 Skokowska Joanna z Strokowiczów, wdowa 89 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl