Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 288 wyników dla: Bielak

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
12 3 1827 Hołoby Feliks Bielakowski 2 Drozdnie ur. 843 501 4 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
6 5 1827 Luboml Anna Macehoniuk 80 Kąty ur. Bielak 843 343 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0187.htm
22 8 1827 Luboml Bartłomiej Nehoda 7 Jagodzin r. Jan, Jadwiga Bielak 843 346 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0189.htm
30 3 1827 Horodyszcze Tekla Bielak 4/52 Wołkowce Jana i Marianny 178-3-93 95 14 Ż 187 MO
27 11 1827 Horodyszcze Marianna Bielak 6/365 Wołkowce Michała i Marianny z Białoskorskich 178-3-93 101 57 Ż MO 199
29 11 1827 Horodyszcze Anna Bielak 8/365 Wołkowce Michała i Marianny 178-3-93 101 58 Ż MO 199
21 10 1828 Annopol Urszula Chodakowska 1 Żuków c. Ur. Szymona i Elżbiety z Bielakiewiczów 171-1-1 143R 43 R Mg
26 3 1828 Horodyszcze Jan Bielak 3 Horodyszcze rodzice prac. Jan Bielak, Marianna Stećko, ze słabości żołądka 178-3-94 113V 32 Ż 221 KP2
11 4 1828 Horodyszcze Michał Bielak 20/52 Horodyszcze rodzice prac. Jan Bielak, Marianna Stećko, ze słabości żołądka 178-3-94 114R 35 Ż 222 KP2
31 12 1831 Olewsk Jan Bielak 10/12 Olewsk syn Jana i Petroneli z Urbańskich, z konwulsji 178-3-4 452R 23 Ż Na
10 3 1831 Annopol Katarzyna Bielakiewicz 31 Glinniki z d. Gorecka, mąż Mikołaj, córki Cecylia i Apolonia, syn Franciszek 171-1-4 130R 17 R 137 DM
2 8 1831 Annopol Lucyna Chodakowska 3 Żuków c. Szymona i Elżbiety z Bielakiewiczów 171-1-4 134R 49 R 141 DM
9 8 1832 Annopol Antoni Bielakiewicz 10/52 Annopol s. Michała i Rozalii z Perlewskich 171-1-5 133V 23 R 142 DM 0
15 1 1833 Annopol Anna Waśkowska 50 Annopol z d. Bielakiewicz, wdowa po Grzegorzu, córki Aniela, Marianna i Anna 171-1-6 111R 1 R 108 DM 0
22 11 1835 Luboml Franciszek Bielak 70 Luboml 850 439 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0232.htm
22 3 1840 Jampol Józef Bielakiewicz 26 Juźkowce z par. Lachowce, żona Anastazja z Bulalskich, synowie Leonard i Jan 871 463 28
7 12 1841 Annopol Rozalia Bielakiewicz 30 Annopol z Perlewskich, mąż Mikołaj, synowie dominik i Jan, córka Marianna R 82 R 33 0
12 12 1841 Lachowce Michał Bielak 74 Szymkowce pracowity, żona Agata, syn Dawid, córki Prakseda i Kapitulina 178-49-17 31V 65 Ż DM
13 7 1842 Annopol Jan Bielakiewicz 6/12 Annopol - Głiniki s. Mikołaja i Rozalii z Perlewskich 881 97 V 16
18 12 1842 Berezne Wincenty Bielak 20 Rudnia Bobrowska s. Piotra i Anastazji z Mucharowskich 881 278 R 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
7 1 1843 Annopol Zuzanna Chodakowska 6 Żuków c. Szymona i Elżbiety z Bielakiewiczów 882 113 R 4
14 1 1843 Annopol Dominik Bielakiewicz 5 Annopol - Głiniki s. Mikołaja i Rozalii z Perlewskich 882 113 V 7
12 4 1845 Ostróg Elżbieta Bielak 60 Ostróg umarła z gorączki w łazarecie Ostrogskim z gorączki, wdowiec Nicyfor, s. Jan, c. Eudoksja 884 47R 30 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0048.htm
5 4 1845 Toporyszcze Piotr Szaciło 9 Nowy Bobryk s. wolno żyjących Józefa i Heleny z Bielaków 178-03-12 478V 12 Ż 934 DM
1 12 1847 Niewirków Tomasz Teodorowicz 9/12 Rudnia Stryja s.Grzegorza i Agnieszki z Bielaków 171-1-13 295 R 43 R AS
8 3 1847 Toporyszcze Marianna Hnitecka 1 Rudnia Borowa c. Jakuba i Wiktorii z Bielaków 178-3-19 517R 22 Ż 1016 DM
28 3 1847 Toporyszcze Józef Bielak 2 Teryńce s. Aleksandra i Katarzyny z Zelizków 178-3-19 519V 54 Ż 1021 DM
22 1 1851 Zasław św. Józefa Józef Bielak 9 Wołkowce s.Michała i Marianny z d.Białoskórskiej 178-3-120 420V 15 Ż 824 RG
2 3 1854 Toporyszcze Marianna Bielak 30 Bobryk Nowy ur., z d. Kotwicka, mąż Jan, synowie Bernard i Marceli, córka Maria 178-03-38 669R 23 Ż DM
1 11 1854 Toporyszcze Wawrzyniec Bielak 70 Rudnia Szlachowa chł., wdowiec, synowie Ambroży i Jan, córki Wiktoria, Teodozja, Anastazja i Aleksandra 178-03-38 673R 54 Ż DM 0
5 3 1859 Toporyszcze Agata Bielak 3/365 Bobryk Nowy z konwulsji; c. ur. Jana i Antoniny Gągałowej 178-3-50 730V 17 Ż DM
1 6 1859 Toporyszcze Jan Bielak 7/52 Kamienny Bród z konwulsji; s. wolno żyjących Michała i Marianny Zelizko 178-3-50 733R 44 Ż DM 0
29 1 1859 Annopol Józef Bielakiewicz 56 Glinniki s. Jana, żona Tekla z Frąckiewiczów, synowie Jan, Ignacy, Józef, Konstanty i Stefan, córki Marianna, Paulina i Karolina 886 379 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0202.htm
17 12 1859 Annopol Szymon Chodakowski 73 Żuków wdowiec po Elżbiecie z Bielakiewiczów, synowie Konstanty, Franciszek i Karol, córka Aleksandra 886 387 33 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0206.htm
11 8 1885 Włodzimierz Roza Marcinek 4 Berezowszczyzna c. austr. pod. Jana i Agnieszki z Bielaków 803 120 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0062.htm
19 1 1887 Grzymałów Stanisław Bielak 7/12 Łysa Góra s. Wojciecha i Marii zd.Bodnar 1614 88 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0045.htm
5 10 1900 Krzemieniec Anna Lewińska 0,5 Folwarki c. mieszczan Piotra i Julii z Bielakiewiczów 36 V 44 0
6 12 1902 Krzemieniec Marcin Lewiński 2 Krzemieniec s. mieszczan Piotra i Ludwiki z Bielakiewiczów 42 R 69 0
20 12 1903 Gródek Jan Kopyciak 64 Ludwipol s. Wojciecha, wdowiec po Mariannie Bielak, synowie: Piotr, Mateusz, Antoni 243 JZ
8 10 1905 Ołyka Marianna Bielak 10/52 Satyjów Jan i Ewa Pawłowska 985 80 75 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0075.htm
24 3 1906 Berezne Rafalina Bielak 7/12 Nowa Kniaźsielska Rudnia c. Jana i Teofili Kondrackiej 740-4-2 72R 24 R 74 DM
2 2 1906 Dubno Marceli Strojny 19 Żornów s. austriackich poddanych Wawrzyńca i Katarzyny z Bielaków 740-4-162 58V 13 R 48 DM
11 10 1907 Luboml Maria Halina Bielak 0,5 Podgorodno r. Bolesław, Ludwika Kłopotowska 1009 667 66 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0353.htm
15 10 1907 Luboml Ludwika Klara Bielak 28 Podgorodno ur. Kłopotowska 1009 668 67 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0354.htm
10 9 1909 Ołyka Józef Bielak 2 Siniaków s. austr. poddanych Jana i Ewy z Klimków 1019 157 77 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0084.htm
13 8 1911 Ołyka Szymon Bielak 40 Horodyszcze zostawił żonę Teklę z Kosinów, dzieci Jana i Annę 1063 84 71 MO
28 12 1913 Ołyka Stanisława Bielak 1 Długoszyje Adama i Antoniny z Kowalczuków 1063 153 96 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0161.htm
15 11 1915 Kijów, św. Aleksandra Józef Bielak 22 Kijów żołnierz z Niedźwiedziówki, ojciec: Franciszek 312/1/129 175V 339 m.K. JM1
20 8 1921 Radziwiłłów Stanisław Bielak 5/12 Sestratyn s. Jana i Marii z Mielniczuków 1-119 82 V 10 T 0
24 5 1922 Berezne Cezary Bielak 1 Rudnia Bobrowska s.Jana i Stanisławy z Bronowickich 740-4-11 199R 41 R AS
20 8 1930 Radziwiłłów Maria Bielak 44 Sestratyn z Kwiatkowskich, mąz Jan, synowie Franciszek, Piotr i Bronisław, córka Antonina 1-119 231 R 19 T 0
1 12 1930 Radziwiłłów Piotr Bielak 23 Sestratyn s. Jana i Marii z Kwiatkowskich 1-119 232 R 27 T 0
24 2 1939 Krzemieniec Józefa Męczarska 53 Krzemieniec z Koszyckich, c. Waleriana i Marii z Łopuszańskich, I voto Bielakiewicz, dzieci z I małż. Walerian, Mieczysław, Teofila i Helena 15 0
14 3 1939 Krzemieniec Zofia Bielakiewicz 84 Folwarki Wielkie z Molskich, c. Dmitrego i Eweliny, córka Julia Lewińska 20 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
0 1 Tbilisi Agafia Bielakowska Rudnia, mińska gub. Stanisław Antonina (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 212V 153 Tb DW
23 7 1828 Puliny Marianna Borowska Rudnia Kremenka Jakub Apolonia Bielak Wachowski Konstanty, Borowska Helena 50 7 JZ
22 12 1829 Berezne Sylwester Bielak Rudnia Bobrowska Piotr Anastazja Jan NN i Katarzyna NN 171-1-2 236V 22 R Na
26 1 1829 Annopol Katarzyna Cielątkowska Glinniki Mateusz Klara Hej Mikołaj Bielakiewicz i Marianna Śliwińska zamężna 171-1-2 114V 5 R 125 DM
9 6 1829 Annopol Jan Antoni Bielakiewicz Annopol Feliks Marianna Beszlewska Franciszek Machciński i Tekla Brojak zamężna 171-1-2 116aV 22 R 128 DM
7 8 1830 Żytomierz Fortunata Benigna Zabrodzka Sokołowa Góra Franciszek Józefa Terlecka Antoni Rosołowski Alfonzyna Orurk as: Walenty Lipski Julianna Bielakowska 178 3 3 V29 210 Ż MP
12 9 1830 Żytomierz Hipolit Władysław Jaworski Żytomierz Wojciech Johanna Wrzeżewska Aleksander Cariew Apolonia Garbaczewska Łukasz Wigurani Julią Bielakowską 178 3 3 V32 233 Ż MP
27 5 1830 Annopol Anastazja Chodakowska Żuków Szymon Elżbieta Bielakiewicz Jakub Lachowski i Marianna Chodakowska ż. Tadeusza, asyst. Józef Chodakowski i Katarzyna Bielakiewicz ż. Mikołaja 171-1-3 129V 21 R 135 DM
30 5 1830 Annopol Marianna Apolonia Waśkowska Glinniki Stanisław Agnieszka Frączkowicz Józef Waśkowski i Petronela Machcińska ż. Franciszka, asyst. Mikołaj Bielakiewicz i Tekla Hej ż. Franciszka 171-1-3 129V 23 R 135 DM
26 12 1831 Korzec Jan Pawłowski Majdan Bereznicki Franciszek Marianna Cybulska Franciszek Bielak i Regina Marcinkowska ż. Jana 245-1-6 56r 2 R Na
21 2 1831 Annopol Apolonia Bielakiewicz Glinniki Mikołaj Katarzyna Gorecka Franciszek Machciński i Marianna Łosiewicz ż. Piotra, asyst. Tomasz Janiszewski i Katarzyna Bielakiewicz ż. Jana 171-1-4 119R 7 R 126 DM
1 5 1831 Annopol Katarzyna Waśkowska Glinniki Stanisław Agnieszka Frankowicz Paweł Waśkowski i Petronela Machcińska ż. Franciszka, asyst. Mikołaj Bielakiewicz i Tekla Hej zamężna 171-1-4 120R 15 R 127 DM
6 5 1831 Annopol Marianna Szczawińska Hubelce Ambroży Anna Rudnicka Józef Bielakiewicz i Julianna Trębicka ż. Józefa 171-1-4 120V 17 R 128 DM
5 2 1832 Annopol Agata Okuniowska Annopol Paweł Anna Tomasewicz ur. Feliks Bielakiewicz, prac. Marianna Tomaszewicz ż. Jędrzeja, as. Sł. Piotr Łosiewicz, Teresa Gołębiowska ż. Antoniego 171-1-5 121V 4 R 8211 DW
4 6 1832 Annopol Antoni Bielakiewicz Annopol Mikołaj Rozalia Perlewska ur. Józef Waśkowski, Marianna Machcińska mężatka, as. Józef Śliwiński, Teofila Janiszewska ż. Tomasza 171-1-5 123R 16 R 8212 DW
13 11 1833 Berezne Elżbieta Bielak Rudnia Bobrowska Piotr Anastazja Mochorowska Leon Mochorowski i Małgorzata Lechowa 171-1-6 222R 18 R Na
4 2 1833 Annopol Jan Bielakiewicz Annopol Józef Tekla Frączkowska Jan Frączkowicz i Adulanda Wojciechowska panna 171-1-6 101R 8 R 96 DM
24 10 1833 Annopol Teofila Okuniewska Annopol Paweł Anna Tomaszewska Feliks Bilekiewicz (Bielakiewicz) i Marianna Niwińska ż. Józefa 171-1-6 105V 40 R 102 DM
2 12 1833 Annopol Marianna Bielakiewicz (Bielakiewicz Annopol Mikołaj Rozalia Perlecka Grzegorz Iwanowski i Marianna Brzezicka ż. Józefa, asyst. Dominik Waśkowski i Marianna Perlecka panna 171-1-6 105aV 44 R 103 DM
23 10 1835 Puliny Karol Borowski Krzemieniec Jakub Apolonia Bielak Wach Konstanty, Baszyńska Katarzyna ż. Stefana 152 JZ 0 0
5 10 1835 Luboml Ludwik Matyszczuk Kuśniska Franciszek Róża Bielak Stanisław Chomyczuk, Tekla Chomyczuk ż. Leona 850 383 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0203.htm
30 12 1835 Luboml Jan Stachniuk Jagodzin Antoni Anastazja Bielak Jan Kohut, Franciszka Weremko ż. Szymona 850 397 115 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0210.htm
16 8 1836 Berezne Klara Bielak Rudnia Bobrowska Piotr Anastazja Mochorowska Jan Węgłowski i Malagia Lech ż. Jana 171-1-9 225R 15 R Na
1 12 1838 Niewirków Andrzej Robert Lucjan Orakowski Wołkoszów Erazm Klara Nabielak 879 261 R 20 0
17 12 1838 Luboml Stanisław Matyszczuk Kuśniska Franciszek Rozalia Bielak Kazimerz Sawosz, Ana? Chomyczuk ż. Mikołaja 853 511 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0289.htm
20 1 1838 Krzywin Ludwika Więckowska Lisicze Stanisław Teresa Pawłowska ch.23.01.1838, Ur. Antoni Kryst, Ur. Anastazja Bielakiewicz ż. Józefa, asys. Ur. Stanisław Bielakiewicz, Ur. Teofila Karpińska ż. Mateusza 171-1-11 48-48V 3 R Mg
9 5 1838 Annopol Domicela Bielakiewicz Annopol Jan Katarzyna Hej ur. Józef Białecki, Katarzyna Godlewska ż. Marcina 171-1-11 124R 17 R 335 DW
26 7 1838 Annopol Anna Waśkowska Annopol Feliks Anastazja Przełucka ur. Franciszek Machciński, Marianna Bielakiewicz ż. Feliksa 171-1-11 125R 26 R 336 DW
21 9 1838 Annopol Mateusz Waśkowski Annopol NN Franciszka ur. Feliks Bielakiewicz, Petronela Machcińska ż. Franciszka 171-1-11 125V 31 R 337 DW
4 8 1838 Międzyrzec Józef Netyksza Hłuboczek Franciszek Marianna Gudorowicz Józef Bielakiewicz żon. Agnieszka Sukulska.As. Grzegorz Sukulski, Marianna Netyksza 171-1-11 256R 32 R AS
8 7 1839 Annopol Józef Bielakiewicz Annopol Józef Tekla Frączkiewicz 879 95 R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0096.htm
1 3 1840 Niewirków Helena Matylda Osachowski Wołkoszów Erazm Klara Nabielak 880 230 V 15 0
1 8 1840 Beresteczko Stefan Majewski Staryki Józef Franciszka Bielakowska 2 6 17
24 3 1841 Annopol Aleksandra Chodakowska Żuków Szymon Elżbieta Bielakiewicz R 67 R 13 0
22 11 1841 Annopol Jan Bielakiewicz Gliniki Mikołaj Rozalia Perlewska R 72 V 47 0
27 12 1841 Dederkały Jan Bielakiewicz Radoszówka Józef Anastazja Korowska Albin Wyrzykowski, Marianna Górska ż. Ludwika 54 8 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0005.htm
5 2 1841 Berezne Antonina Węgłowska Rudnia Bobrowska Karol Honorata Żygadło Wincenty Bielak i Franciszka Węgłowska mężatka 171-1-12 226R 3 R Na
15 12 1841 Berezne Gracjan Węgłowski Rudnia Bobrowska Józef Anastazja Lech Karol Węgłowski kawaler i Agnieszka Bielak panna 171-1-12 230V 37 R Na
4 10 1841 Niewirków Jadwiga Ludwika Osochowski Wołkoszów Erazm Klara Nabielak Józef Wilczyński,W.Tekla Złotolińska panna.Asyst. Jan Michałowski,Helena Wilczyńska 171-1-12 262 V 37 R AS
12 4 1842 Annopol Konstanty Bielakiewicz Annopol Józef Tekla Fronczkowicz 881 88 R 13 0
5 1 1842 Berezne Antonina Bielak Rudnia Bobrowska Łukasz Tekla Kuryata 881 269 R 1 0
30 4 1842 Nowogród Wołyński Marianna Bartnicka Fedorowka Wincenty Jadwiga Bielak 873 22 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0013.htm
15 4 1843 Annopol Agata Bielakiewicz Annopol Jan Katarzyna Hej 882 103 V 13 0
11 12 1843 Toporyszcze Honorata Oliwach Rudnia Szlachowa Adam Katarzyna Lachowicka chrzest 16.01.1844; Jan Bielak i Katarzyna Mianowska ż. Józefa 178-51-514 479V 7 Ż DM
9 1 1844 Toporyszcze Paweł Kobyliński Bobryk Nowy Antoni Marianna Skokowska Adam Kownacki i Marianna Bielak ż. Piotra 178-51-514 479V 5 Ż DM
28 9 1844 Toporyszcze Brygida Łagowska Piekarszczyzna Wincenty Franciszka Zelisko Piotr Bielak i Katarzyna Baranowska ż. Nicefora 178-51-514 489R 80 Ż DM
3 10 1844 Toporyszcze Franciszka Bielak Rudnia Tyrynce Grzegorz Katarzyna Gągało Konstanty Bojarski i Regina Łoś ż. Józefa 178-51-514 489R 81 Ż DM
4 11 1844 Toporyszcze Teodozja Baszyńska Piekarszczyzna Piotr Ludwika Weselska Daniel Żydecki i Marianna Bielak ż. Jana 178-51-514 490V 91 Ż DM
11 11 1844 Toporyszcze Jan Mianowski Rudnia Szlachowa Mikołaj Magdalena Łoś Ambroży Bielak i Zofia Głowacka ż. Aleksandra 178-51-514 491R 92 Ż DM
7 4 1844 Berezne Aniela Węgłowska Rudnia Bobrowska Karol Honorata Żygadło Jan Lech, Agata Bielakówna panna 883 201R 13 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0211.htm
15 6 1844 Berezne Ewa Węgłowska Rudnia Bobrowska Józef Anastazja Lech Odn.Wicenty Wasilewski,Agnieszka Bielakówna panna 883 202R 18 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0212.htm
28 11 1844 Berezne Jędrzej Węgłoski Rudnia Bobrowska Piotr Franciszka Lech Prac.Wojciech Kuryata żonaty, Agnieszka Bielakówna panna 883 210R 37 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0215.htm
24 12 1844 Berezne Ewa Bielak Rudnia Bobrowska Łukasz Tekla Kuryata Woln.Grzegorz Teodorowicz młodzian, Anna Kuryata ż.Józefa 883 211R 42 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0216.htm
10 4 1845 Annopol Teresa Bielakiewicz Annopol Jan Katarzyna Hej 884 71 V 13
13 9 1845 Berezne Marianna Kuriata Rudnia Bobrowska Józef Anna Mucharowska Leon Mucharowski i Marianna Bielak panna 884 240V 28 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0247.htm
19 2 1845 Toporyszcze Franciszek Skokowski Nowy Bobryk Tomasz Teresa Kobylińska Maciej Kobyliński i Marianna Bielak ż. Wojciecha 178-03-12 449R 26 Ż 875 DM
13 3 1845 Toporyszcze Wiktoria Hnitecka Nowy Bobryk Łukasz Józefa Bielak Wojciech Hańba i Aleksandra Skokowska panna córka Tomasza 178-03-12 450V 36 Ż 878 DM
5 5 1845 Toporyszcze Zofia Czaplińska Rudnia Kotwiczyna Tomasz Franciszka Baszyńska Jan Czapliński i Marianna Bielak ż. Ambrożego 178-03-12 454R 56 Ż 885 DM
11 9 1845 Toporyszcze Konstancja Mianowska Rudnia Szlachowa Józef Katarzyna Malecka Ambroży Bielak i Magdalena Mianowska ż. Mikołaja 178-03-12 460V 95 Ż 898 DM
7 12 1845 Toporyszcze Marianna Bielak Nowy Bobryk Jan Marianna Kotwicka Maciej Kobyliński i Zofia Hańba ż. Wojciecha 178-03-12 465V 125 Ż 908 DM
1 12 1846 Berezne Franciszek Węgłowski Rudnia Bobrowska Józef Anastazja Lech Karol Węgłowski żonaty i Marianna Bielak panna 885 223V 30 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0234.htm
18 12 1846 Niewirków Tomasz Teodorowicz Rudnia Stryja Grzegorz Agnieszka Bielak chrzest 14.01.1847 Ur. Stefan Żygadło,Marianna Żygadło ż.Piotra 171-1-13 278 V 4 R AS
11 2 1846 Toporyszcze Michał Czepiel Rudnia Teryńce Stanisław Teresa Wachowska Aleksander Bielak i Regina Łoś ż. Józefa 178-03-15 444R 8 Ż 50 DM
16 2 1846 Toporyszcze Kazimierz Komnacki Nowy Bobryk Adam Aleksandra Szatyńska Łukasz Hnitecki i Anna Bielak ż. Wojciecha 178-03-15 444V 10 Ż 51 DM
20 5 1846 Toporyszcze Aniela Skokowska Rudnia Kotwiczyna Stanisław Anna Wachowska Ambroży Bielak i Teresa Czaplińska ż. Jana 178-03-15 449R 37 Ż 60 DM
21 7 1846 Toporyszcze Marianna Hnitecka Rudnia Borowa Jakub Wiktoria Bielak Franciszek Skokowski i Dominika Gągało ż. Pawła 178-03-15 450V 45 Ż 63 DM
6 8 1846 Toporyszcze Aleksandra Bielak Nowy Bobryk Wojciech Marianna Czyżewska Antoni Chołostowicz i Marianna Bielak ż. Piotra 178-03-15 451R 48 Ż 64 DM
13 10 1846 Toporyszcze Teresa Falińska Nowy Bobryk Bruno Honorata Skokowska Adam Komnacki i Marianna Bielak ż. Jana 178-03-15 453R 60 Ż 68 DM 0
1 12 1846 Toporyszcze Franciszka Hańba Nowy Bobryk Wojciech Zofia Bielak Łukasz Hnitecki i Marianna Bielak ż. Jana 178-03-15 454V 69 Ż 71 DM
15 5 1847 Horbulów Zofia Bielak Rychta Rudnia Jan Zofia Żeluwska Jan Żurawski, Cecylia Bielak, mężatka, chrz. 17.05.1847 178-51-548 104R 14 Ż BS 215
13 10 1847 Horbulów Jan Żurawski Rychta Rudnia Grzegorz Anastazja Luszenko Jan Żurawski, Cecylia Bielak, panna, chrz. 18.10.1847 178-51-548 106R 25 Ż BS 219
22 4 1847 Malin Jerzy Bielak Łaganowska Hutka Grzegorz Joanna Szczepańska Grzegorz Możarowski, Anastazja Galicka,mężatka, chrz. 24.04.1847 178-51-548 110R 18 Ż BS 227
11 6 1847 Malin Władysław Suchanicki Kamieniecka Buda Józef Marcellina Bielak Feliks Jankowski, Zofia Jurkowska, mężatka, chrz. 12.06.1847 178-51-548 111R 28 Ż BS 229
22 8 1847 Malin Marianna Hajewska Dermanka Mateusz Tekla Świtelska Jan Bielak, Agnieszka Majewska, chrz. 24.08.1847 178-51-548 113R 42 Ż BS 233
2 3 1847 Kuniów Helena Bielakowska Martynie Kazimierz Wiktoria Piątkowska Józef Sokołowski, Magdalena Sokołowska ż. Andrzeja 171-1-13 70V 15 R 860 DW
22 3 1847 Toporyszcze Aleksander Łoś Teryńce Jan Teodora Bielak Konstanty Bojarski i Anastazja Bielak panna 178-3-19 498R 25 Ż 979 DM
20 5 1847 Toporyszcze Jan Nepomucen Czyż Rudnia Borowa Jakub Teresa Seroid Antoni Bielak i Magdalena Ostrowska ż. Jana 178-3-19 500V 46 Ż 984 DM
26 5 1847 Toporyszcze Filipina Goleń Staryki Rudnia Jan Magdalena Galicka Antoni Bielak i Zofia Gągało ż. Jana 178-3-19 501R 51 Ż 985 DM
10 6 1847 Toporyszcze Anna Bielak Tyreńce Grzegorz Katarzyna Gągało Piotr Bielak i Regina Łoś 178-3-19 502R 58 Ż 987 DM
13 7 1847 Toporyszcze Franciszka Skokowska Kotwiczyn Maciej Katarzyna Czajkowska Ambroży Bielak i Marianna Mianowska 178-3-19 502V 61 Ż 988 DM
16 9 1847 Toporyszcze Michał Wachowski Staryki Jakub Honorata Bielak Kazimierz Skokowski i Zofia Zelisko ż. Jana 178-3-19 505R 82 Ż 993 DM
15 10 1847 Toporyszcze Franciszka Hnitecka Nowy Bobryk Łukasz Józefa Bielak Jan Kopacki i Teresa Skokowska ż. Tomasza 178-3-19 506R 91 Ż 995 DM
28 12 1847 Toporyszcze Adam Skokowski Kotwiczyn Stanisław Anna Wachowska Ambroży Bielak i Aniela Strzałkowska 178-3-19 510R 121 Ż 1003 DM
10 3 1848 Puliny Franciszka Borowska Berezówka Jakub Apolonia Bielak Paszkowski Bazyli, Kułakowska Balbina, ż. Antoniego 72 JZ 0 0
20 3 1848 Berezne Tekla Kuriata Rudnia Bobrowska Józef Marianna Muchorowska Jan Muchorowski żonaty i Marianna Bielak panna 171-1-14 289R 9 R Na
13 12 1848 Berezne Karolina Węgłowska Rudnia Bobrowska Józef Anastazja Lech Wojciech Węgłowski i Marianna Bielak panna 171-1-14 294R 31 R Na
13 3 1848 Annopol Franciszek Bielakiewicz Annopol NN Cecylia 1-dw. Aleksander Murawski, Józefa Każnikowa ż. Tomasza 171-1-14 91V 11 R 1187 DW
27 10 1848 Annopol Marianna Bielakiewicz Annopol Jan Katarzyna Hej 1-dw. Jan Grabowski, Julianna Miusinowa wdowa, Antoni Białobłocki, Wlm. Marianna Chodakowska ż. Piotra 171-1-14 96V 40 R 1192 DW
28 10 1851 Luboml Szymon Pronczuk Kąty Wawrzyniec Anna Kupracz Józef Bielak, Rozalia Prończuk ż. Wojciecha 864 142 91 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0077.htm
1 9 1851 Toporyszcze Anna Gnitecka Bobryk Nowy Łukasz Józefa Bielak Jan Komanacki i Maria Skokowska panna 178-03-31 561V-562R 68 Ż DM
16 10 1851 Toporyszcze Wiktor Wachowski Rudnia Szlachowa Ignacy Marianna Czepiel Andrzej Bielak i Magdalena Mianowska ż. Mikołaja 178-03-31 566V-567R 86 Ż DM
2 12 1851 Toporyszcze Franciszek Łoś Teryńce Rudnia Jan Teodozja Bielak Konstanty Bojarski i Marianna Jachimowicz ż. Teodora 178-03-31 568V-569R 95 Ż DM
3 1 1851 Zasław św. Józefa Anna Bielak Wołkowce Sebastian Marianna Jakoś Kazimierz Jakoś, Rozalia Kozłowska ż.Franciszka 178-3-120 374V-375R 6 Ż 733-734 RG
2 10 1853 Beresteczko Marianna Wierzańska Jeziorko Gabriel Marianna Bielakiewicz 15 10-11 14
20 2 1854 Toporyszcze Feliksa Komnacka Bobryk Nowy Jan Justyna Wojtkowska Jan Bielak i Zofia Hańba ż. Wojciecha 178-03-38 631V-632R 15 Ż DM
24 2 1854 Toporyszcze Tekla Gnitecka Bobryk Nowy Łukasz Józefa Bielak Jan Komnacki i Marianna Skokowska panna 178-03-38 632V-633R 19 Ż DM
13 3 1854 Toporyszcze Julianna Gnitecka Bobryk Stary Grzegorz Anna Bielak Wojciech Hańba i Teresa Bielak panna 178-03-38 633V-634R 22 Ż DM
20 6 1854 Toporyszcze Paulina Bielak Bobryk Nowy Jan Marianna Pikulska Andrzej Skokowski i Józefa Gnitecka ż. Łukasza 178-03-38 653V-644R 65 Ż DM 0
25 5 1854 Toporyszcze Jan Skurzyński Borowa Rudnia Wincenty Anastazja Bielak Teodor Skórzyński i Wiktoria Gnitecka wdowa 178-03-38 644V-645R 69 Ż DM
22 7 1854 Toporyszcze Magdalena Olwacha Szlachowa Rudnia Adam Katarzyna Lachowiecka Ambroży Bielak i Katarzyna Mianowska ż. Józefa 178-03-38 645V-646R 73 Ż DM
27 7 1854 Toporyszcze Piotr Łoś Tyreńce Rudnia Jan Teodozja Bielak Jan Bielak i Marianna Łoś ż. Józefa 178-03-38 646V-647R 77 Ż DM
27 12 1854 Toporyszcze Jan Baranowski Kamienny Bród Paweł Józefa Wierawska Wincenty Bukowski i Joanna Bielak ż. Grzegorza 178-03-38 653V-654R 108 Ż DM
30 12 1857 Toporyszcze Józef Szaciło Bobryk Nowy Wojciech Anna Waliwacha Jan Bielak i Zofia Hańba ż. Wojciecha 178-3-126 736V-737R 103 Ż DM
7 1 1859 Toporyszcze Łucja Bielak Bobryk Nowy Jan Marianna Pikulska Józef Hnitecki i Elżbieta Bielak panna 178-03-50 692V-693R 7 Ż DM
22 1 1859 Toporyszcze Franciszek Makowski Kropiwenka Rudnia Józef Aleksandra Bielak Adam Łuniewski i Ewa Dymińska ż. Wiktora 178-03-50 693V-694R 12 Ż DM
2 2 1859 Toporyszcze Agata Bielak Bobryk Nowy Jan Antonina Gągało Jan Mioduszewski i Teresa Bielak panna 178-03-50 694V-695R 13 Ż DM
19 4 1859 Toporyszcze Jan Bielak Staryki Rudnia Michał Marianna Adamowicz Mikołaj Drapej i Anna Adamowicz panna 178-03-50 700V-701R 39 Ż DM
28 4 1859 Toporyszcze Piotr Bielak Staryki Rudnia Jan Franciszka Skurzyńska Bazyli Potebnia i Anna Adamowicz panna 178-03-50 701V-702R 42 Ż DM
3 9 1859 Toporyszcze Rozalia Telicka Kamienny Bród Leon Domicela Wisłocka Andrzej Bielak i Agnieszka Pikulska 178-03-50 709V-710V 74 Ż DM
18 9 1859 Toporyszcze Tekla Łoś Terynce Rudnia Jan Zofia Bielak Wojciech Kramiński i Marianna Jachimowicz 178-03-50 711V-712R 85 Ż DM
17 9 1859 Toporyszcze Jan Czepiel Terynce Rudnia IN Brygida Czepiel syn panny; Grzegorz Czepiel i Marianna Bielak panna 178-03-50 711V-712R 86 Ż DM
9 10 1859 Toporyszcze Franciszka Kownacka Bobryk Nowy Adam Aleksandra Szatyńska Jan Bielak i Anna Kobylińska 178-03-50 713V-714R 94 Ż DM 0
30 10 1859 Toporyszcze Karolina Komnacka Bobryk Nowy Jan Justyna Wojciechowska Jan Bielak i Teresa Bielak panna 178-03-50 714V-715R 100 Ż DM
13 11 1859 Toporyszcze Karol Hańba Bobryk Nowy Wojciech Zofia Bielak Andrzej Skokowski i Cecylia Bielak panna 178-03-50 715V-716R 107 Ż DM
17 12 1859 Toporyszcze Olimpia Skurzyńska Borowa Rudnia Jan Katarzyna Rękas Jan Skurzyński i Franciszka Bielak ż. Jana 178-03-50 716V-717R 115 Ż DM
21 1 1859 Annopol Agnieszka Oczeretowicz Annopol Piotr Apolonia Bielakiewicz Aleksander Murawski i Salomea Bielakiewicz ż. Jana 886 338-339 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0180.htm
1 9 1859 Annopol Stefan Bielakiewicz Gliniki Jan Anna Waśkowska Wincenty Konarzewski i Elżbieta Didkowska ż. Jana 886 356-357 38 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0189.htm
11 11 1865 Luboml Anna Proncuk Kąty Stefan Magdalena Pioter Franciszek Macygoniuk, Łucja Bielak ż. Mateusza 309 38 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0021.htm
26 6 1865 Żytomierz Józefa Chiżycka Futor Wasilewskiego Jan Teresa Bielakowska córka 1-dw./ Celestyn Pieński, Joanna Nowicka 178-3-61 26 157 Ż DG
14 4 1872 Nowogród Józef Bielak Nowogród Edward Paulina Zubrzycka Jan Czyżewski, Marianna Nowicka panna 178-3-156 238V-239R 92 Ż 474 DW
10 8 1872 Nowogród Barbara Suchowiecka Chmieryn Feliks Antonina Drapikowska Wincenty Całko, Anastazja Bielak 178-3-156 260V-261R 193 Ż 518 DW
15 9 1872 Nowogród Marianna Bazylińska Chutor Zwiahelski Rafał Teresa Bielak Tomasz Borewicz, Regina Tyszecka panna 178-3-156 265V-266R 217 Ż 528 DW
24 11 1872 Nowogród Jan Lasocki Elizaweta Józef Marianna Bielecka Jakub Bielak, Aleksandra Bielak 178-3-156 290V-291R 317 Ż 578 DW
31 10 1876 Krzemieniec Julia Bielakiewicz Folwarki Wielkie Jan Zofia Molska 1-70 16V-17R 61 T
28 10 1878 Krzemieniec Bronisław Bielakiewicz Folwarki Wielkie Jan Zofia Molska 426-1-72 13V-14R 52 T
11 7 1880 Berezne Jozafat Kuriata Woronówka Bazyli Ewa Boczkowska Paweł Kuriata i Cecylia Bielak panna 740-2-5 10V-11R 49 Ch 13 DM
12 10 1880 Berezne Katarzyna Bronowicka Rudnia Kniaźsielska Piotr Marcelina Bekieszczuk Mikołaj Bielak i Ewa Żygadło ż. Karola 740-2-5 14V-15R 67 Ch 17 DM
29 11 1880 Berezne Bolesław Bielak Rudnia Kniaźsielska Mikołaj Anna Lech Stanisław Kuriata i Anna Kuriata ż. Adama 740-2-5 16V-17R 77 Ch 19 DM
6 7 1881 Berezdów Józef Chodakowski Nahaczówka Piotr Teresa Bielakiewicz Piotr Meleniewski i Petronela Staniewicz ż. Józefa 178-03-169 605V-606R 54 Ż DM
13 9 1881 Berezdów Jan Samkowski Berezdów Stefan Maria Bielakiewicz Piotr Zalewski i Wiktoria Jasińska ż. Wincentego 178-03-169 612V-613R 84 Ż DM
9 7 1881 Berezne Marcelina Bielak Rudnia Bobrowska Sylwester Rozalia Kuriata Gracjan Węgłowski i Ewa Kuriata ż. Edwarda 740-2-5 50V-51R 46 Ch 50 DM
5 10 1881 Berezne Wojciech Żygadło Rudnia Kniaźsielska Karol Ewa Januszkiewicz Mikołaj Bielak i Stanisława Żygadło ż. Grzegorza 740-2-5 54V-55R 61 Ch 54 DM
22 12 1882 Berezne Jan Bronowicki Rudnia Kniaźsielska Adam Łucja Halczuk chrzest 14.01.1883, Mikołaj Bielak i Ewa Kuriata ż. Floriana 740-2-5 126V-127R 6 Ch 117 DM
4 1 1883 Berezne Jan Bronowicki Rudnia Kniaźsielska Piotr Marcelina Bekieszczuk Mikołaj Bielak i Ewa Żygadło ż. Tomasza 740-2-5 125V-126R 2 Ch 116 DM
22 3 1883 Berezne Tomasz Bielak Rudnia Nowa Tomasz Anna Lech Stanisław Lech i Urszula Kuriata ż. Kaspra 740-2-5 131V-132R 28 Ch 122 DM
23 3 1883 Berezne Marianna Kuriata Rudnia Bobrowska IN Teofila Dominik Bielak i Karolina Targoni ż. Adama 740-2-5 134V-135R 40 Ch 125 DM
8 9 1883 Berezne Franciszka Targoni Rudnia Bobrowska Jan Barbara Kotwicka Dominik Bielak i Paulina Targoni ż. Mateusza 740-2-5 141V-142R 67 Ch 132 DM
23 4 1885 Włodzimierz Stanisław Hejn Marianówka Kazimierz Anna Bielak 803 22-23 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0012.htm
2 10 1887 Grzymałów Rozalia Łazar Podlesie Stefan Antonina Gęsicka Szymon Bielak, Eudoksja Dziedzińska 1614L 8 22 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0005.htm
31 12 1894 Gródek Wiktoria Wysoczyńska Gródek Michał s. Antoniego Józefa Wojtowicz Niedźwiedzki Jan, Bielak Antonina, ż. Andrzeja 1895r. 3 JZ
10 3 1900 Włodzimierz Józef (Oblubieniec) Miazga Wodzinek Andrzej Katarzyna Bielak 958 19V-20R 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0020.htm
7 4 1901 Krzemieniec Marcin Lewiński Folwarki Wielkie Piotr Julia Bielakiewicz 8 V-9 R 29 0
23 7 1903 Krzemieniec Wincenty Lewiński Folwarki Duże Piotr Julia Bielakiewicz 17 V-18 R 66 0
10 9 1903 Jałowicze Jan Bielak Jaroslawicze Jan Ewa Klim 975 10V-11R 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0011.htm
15 4 1903 Żytomierz Ludwika Świcielska Chutor Januszewicza Julian Aniela Kowalska Antoni Ułaszewicz, Julia Bielak ż. Marcina 178-3-171 121V-122R 160 Ż 239 DW
20 12 1904 Ołyka Marianna Bielak Suchowce Julian Ewa 984 48 185 MO
13 4 1905 Dubno Helena Kurkowska Jasinowicze Michał Agata Kurek Aleksander Bielak i Aniela Dobek ż. Aleksandra 740-10-21 13V-14R 46 R 15 DM
7 2 1906 Ołyka Apolonia Bielak Długoszyje Adam Antonina Kowalczuk 1019 183 32 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0098.htm
1 10 1906 Ołyka Henryk Bielak Ferdynandów Jan Ewa Klimek 1019 251 166 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0134.htm
8 9 1906 Berezne Sabina Kuriata Kniaźsielska Rudnia Karol Honorata Bielakowska Adam Bronowicki i Ewa Bronowicka ż. Józefa 740-4-2 33V-34R 159 R 35 DM
17 12 1906 Berezne Bronisław Kotwicki Bobrowska Rudnia Józef Aniela Maksymowicz Walerian Kotwicki i Celestyna Bielak ż. Dominika 740-4-2 46V-47R 225 R 48 DM 0
18 3 1910 Cudnów filia Romanów Zofia Rudnicka Sobolówka Adam Karolina Bielak Hieronim Bielak i Maria Rudnicka ż. Adolfa 178-3-215 268V-269R 60 Ż 505-506 DM
18 6 1910 Cudnów filia Romanów Weronika Bielak Tewelówka Klemens Cezaryna Perehuda Jozafat Tyszkiewicz i Franciszka Piątkowska ż. Franciszka 178-3-215 279V-280R 140 Ż 527-528 DM
28 8 1910 Cudnów filia Romanów Jadwiga Malinowska Futor Drenniki IN Petronela Malinowska Mikołaj Bielak i Paulina Pulikowska panna 178-3-215 286V-287R 188 Ż 541-542 DM
12 4 1911 Ołyka Stanisława Bielak Horodyszcze Wincenty Katarzyna Tazbirek 1063 22 85 MO
11 1 1912 Jałowicze Feliksa Gołębiowska Świszczów Michał Franciszka Dudek chrzest w Młynowie, Piotr Czubielak, Władysława Jeleń ż. Jana 1046 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201046/pages/1_436_0_0_1046_0009.htm
23 6 1912 Torczyn Jan Bielak Torczyn Jan Ewa Krym 1042 22-23 44 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0014.htm
3 11 1912 Ołyka Stanisława Bielak Długoszyje Adam Antonina Kowalczuk 1050 102 198 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0053.htm
18 4 1913 Ołyka Józefa Bielak Satyjów Wincenty Katarzyna Tazbirek 1063 104 58 MO
16 11 1915 Kijów Św. Aleksandra Aleksandra Bielak Kijów NN Feliksa c. Jana Jerzy Borysewicz i Stefania Bielak 312/1/129 81V-82R 321 m.K JM1
26 3 1915 Ołyka Stanisław Bielak Długoszyje Adam Antonina Kolgucka 1081 64-31 55 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0036.htm
6 3 1917 Ołyka Wiktor Bielak Balarka Stanisław Marianna Wojtach 1081 193 20 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0107.htm
5 6 1919 Berezne Feliksa Kotwicka Rudnia Bobrowska Stanisław Paulina Węgłowska Felicjan Węgłowski, Anastazja Bielak 740-4-11 13R 94 R AS
1 11 1919 Berezne Felicjan Żygadło Rudnia Krasnosiejska Leon Ewa Laszecka Karol Żygadło,Kamila Bielak 740-4-11 20V 156 R AS
11 2 1920 Radziwiłłów Stanisław Bielak Sestratyn Jan Maria Mielniczuk 1-119 11 V 6 T 0
30 8 1920 Berezne Jan Lechkobieda Krasnogóra Hilary Elżbieta Targoni Gracjan Bielak, Rozalia Bronowicka 740-4-11 126R 79 R AS
1 1 1920 Berezne Franciszek Żygadło Nowa Rudnia Piotr Karolina Bekeszczuk Stanisław Bielak, Karolina Bronowicka 740-4-11 86V 6 R AS
3 1 1920 Berezne Adam Bielak Rudnia Łęczyńska Kacper Marcelina Lech Wiktor Lech,Romanina Lech 740-4-11 87R 12 R AS
3 5 1920 Berezne Bronisław Bielak Nowa Rudnia Jan Kondracka Felicjan Maksimowicz, Filomena Dziembowska 740-4-11 96V 85 R AS
27 8 1920 Berezne Zygmunt Lech kol. Siniakówka Franciszka Anastazja Bielak Grzegorz Cybulski, Paulina Lech 740-4-11 103R 138 R AS
1 10 1920 Berezne Janina Bronowicka Rudnia Bobrowska Adolf Rozalia Targoni Gracjan Bielak,Paulina Lech 740-4-11 105V 159 R AS
1 1 1921 Berezne Teofila Kuriata Woronówka Paweł Marcelina Bielak Gracjan Bielak, Stanisława Bielak 740-4-11 117V 10 R AS
1 3 1921 Berezne Wiktoria Bielak Nowa Rudnia Stanisław Kamila Dziembowska Władysław Kuriata, Filomena Bronowicka 740-4-11 119R 24 R AS
15 4 1921 Berezne Cezary Bielak Rudnia Bobrowska Jan Stanisława Bronowicka Stanisław Żygadło, Stanisław Bielak 740-4-11 122V 50 R AS
13 7 1921 Berezne Hieronima Lech Rudnia Bobrowska Feliks Celestyna Dembrowska ? Felicjan Bielak, Rozalia Mucharowska 740-4-11 127R 88 R AS
14 7 1921 Berezne Romanina Zalewska Budki Borowskie par. Olewsk Wincenty Kamila Piekarska Gracjan Bielak, Teofila Garbowska 740-4-11 128R 95 R AS
1 9 1921 Berezne Bronisław Hreniów [Hrenia, Hreń ?] Nowa Natalia Stefan Maria Lenkiewicz Franciszek Chodakowski, Walentyna Bielak 740-4-11 133R 135 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 11 1761 Szumsk Andrzej Dąbrowski Kąty k Anastazja Domagalska Kąty w Franciszek Siekan, Teresa Siekanowa, Jakub Jasieńczuk, Angela Bielakówna 297-1-180 37R Ł RK
29 1 1828 Luboml Franciszek Matyszczuk Luboml 18 Jan Helena Błażewska Rozalia Bieluk Luboml 17 Franciszek Anna Bielak Grzegorz Patynczuk, Grzegorz Sawicki 301 30 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0017.htm
21 9 1830 Annopol Jan Bielakiewicz Glinniki 24 Jan Teresa Waśkowska Katarzyna Hej Glinniki 14 Franciszka Marianna Terlecka Paweł Waśkowski, Józef Waśkowski, Mikołaj Bielakiewicz 171-1-3 138V 6 R 144 DM
31 7 1832 Swojczów Wojciech Turowski Dominopol 45w Kazimierz Marianna Chomicka Zofia z Lebieczmonów Bielakowska Dominopol 36 Sebastian Anna Pretakoron Wojciech Iwanicki, Eliasz Jusciuk 847 155 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0085.htm
23 10 1832 Berezne Leon Muchorowski Rudnia Łęczyńska 23 Franciszek Marianna Marianna Lech Rudnia Łęczyńska 21 Michał Anna Antoni Lech, Piotr Bielak, Michał Lech 171-1-5 224R 5 R Na
31 1 1832 Annopol Józef Bielakiewicz Annopol 21 Jakub Teresa Waśkowska Tekla Frączkowska Glinniki 19 Feliks Barbara Bohacka, Bogacka Józef Szymon Chodakowski, Paweł Waśkowski 171-1-5 127V 4 R 136 DM
5 11 1833 Berezne Józef Węgłowski Rudnia Bobrowska 26 Grzegorz Katarzyna Ryfalska Anastazja Lech Rudnia Bobrowska 23 Szymon Justyna Czerniewska Piotr Bielak, Bazyli Lech, Kazimierz Kotwicki 171/6 223V 6 R Na
29 5 1835 Zasław św. Józefa Jan Linkiewicz 24 Łukasz Aniela Bielak Elżbieta Orzechowska 20 Bazyli Małgorzata Turczyńska Wojciech Butyński, Napoleon Kamiński, Łukasz Wereszczyński 178-3-101 66 10 Ż SK
20 10 1835 Berezne Piotr Węgłowski par. Berezne 24 Grzegorz Katarzyna Rychwalska Franciszka Lech par. Berezne 19 Antoni Anastazja Kuriata Leon Mucharowski, Jan Lech, Wincenty Bielak 171-1-8 213V 4 R Na 0
15 11 1836 Krzywin Józef Bielakiewicz Lisicze 24 Jan Marianna Sieracka Anastazja Bojalska Lisicze 22 Jakub Marianna Starzewska Ur. Franciszek Uhrynowicz, Ur. Stanisław Bielakiewicz, Ur. Stanisław Więckowski, Ur. Marianna z Sierackich Sangowiczowa, matka Młodego 171-1-9 69R-69V 4 R Mg
21 11 1837 Niewirków Erazm Osochowski 26 Walerian Zuzanna Mierzejewska Klara Nabielak Niewirków 23 Jakub Marianna Marynowska Bartłomiej Lencewicz,Antoni Skólski,Wincenty Karpowicz 171-1-10 292 V 19 R AS
5 6 1838 Żytomierz Antoni Urzędowski Żytomierz 38w Mikołaj Wiktoria Wiszniewska Franciszka Bielak Żytomierz 35w Bazyli Marianna Grabowska Bazyli Pelczyński , Adam Drogomirecki 178 51 417 50 32 Ż Ni
8 5 1839 Berezne Łukasz Bielak Rudnia Bobrowska 21 Piotr Anastazja Mucharowska Tekla Kuryata Rudnia Potasznia 17 Maciej Apolonia 879 219 V 4
22 7 1841 Żytomierz Antoni Nasiński 39w Feliks Ewa ? Wiktoria Bielakowska 27 Józef Julianna Rzeplińska 178 51 4 42 Ż Ni
5 1 1842 Jampol Kazimierz Jan Ulanicki par. Katerburg 35 Kazimierz Marianna Kotowska Anastazya z Bujalskich Bielakiewicz Świętec 30 Staszewska Wojciech Teleziński, Christian Fainberger 873 551 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0286.htm
26 7 1842 Żytomierz Augustyn Rudnicki 33 Tadeusz Fortunata Mossakowska Franciszka Bielakowska 24 Józef Julia Beplińska 178 51 484 34 Ż Ni
9 7 1844 Toporyszcze Ignacy Potebnia Rudnia Borowa 20 Jan Marianna Bielak Karolina Targoni Rudnia Borowa 18 Paweł Anastazja Weselska Jan Dworecki, Jan Goleniewski, Grzegorz Hnitecki 178-51-514 497V 22 Ż DM
20 8 1844 Toporyszcze Józef Goleniewski Rudnia Staryki 20 Bazyli Aleksandra Zelizko Marianna Iwanicka Huta Polowska 20 Stefan Marianna Bagińska Antoni Bielak, Piotr Grocholski, Szymon Maziar 178-51-514 498V 27 Ż DM
4 11 1845 Toporyszcze Ambroży Faliński Słoboda Berezówka 25 Teodor Barbara Lipska Honorata z d. Skokowska Pirakowska Nowy Bobryk 27w Jan Katarzyna Borowska Antoni Chołostowicz, Antoni Bielak, Łukasz Skokowski 178-03-12 476R 17 Ż 929 DM
24 11 1845 Cudnów Michał Labisz Romanów 35 Mikołaj Anna Szczepanowska Paulina Konopacka Korowińce Małe 22 Józef Helena Martynowska Aleksy Konopacki, Andrzej Niemierzycki, Stefan Bielakowski 178-03-12 210V 39 Ż DM
27 5 1845 Berezdów Konstanty Chodakowski Żuków par. Annopol 25 Szymon Elżbieta Bielakiewicz Franciszka Sankowska Diaków 19 Stefan Petronela Jasińska Teodor Chodakowski, Grzegorz Nietyksza, Antoni Chodakowski 876 418 13 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0225.htm
2 2 1846 Berezne Grzegorz Teodorowicz Rudnia Stryj, par. Niewirków 22 Jan Elżbieta Suchodolska Agnieszka Bielak Rudnia Bobrowska 20 Piotr Anastazja Muchorowska Wincenty Żygadło, Piotr Węgłowski 885 225V 2 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0236.htm
3 2 1846 Gródek prac. Mikołaj Marciuch Zawadyńce 27 Krzysztof Regina prac. Antonina Bielak Zawadyńce 18 Grzegorz Agnieszka prac. Jakub Majek, Bazyl Magij 685-4-157 10 Ch 7 KP2
27 1 1846 Toporyszcze Jan Łoś Rudnia Teryńce 25 Stanisław Tekla Grabowska Zofia Bielak Rudnia Szlachowa 19 Wawrzyniec Teresa Michałowska Ambroży Bielak, Józef Łoś, Jan Bielak 178-03-15 457V 4 Ż 76 DM
17 11 1846 Toporyszcze Kazimierz Skokowski Rudnia Staryki 19 Bartłomiej Teofila Łagowska Agnieszka Żelizko Stary Bobryk 16 Antoni Marianna Bielak Grzegorz Lisowski, Grzegorz Łagowski, Stanisław Lisowski 178-03-15 466R 21 Ż 93 DM
8 11 1848 Zasław, św. Józefa Sebastian Bielak Wołkowce 22 Michał Marianna Białoskórska Marianna Jakoś Horodyszcze 17 Antoni Agnieszka Erzak szl. Piotr Broniszewski s. Macieja, 1-dw. Eliasz Korsak s. Wincentego 178-3-117 51R 37 Ż
13 6 1848 Żytomierz Jan Rychalski 45w Bazyli Marianna Bielak Agnieszka Faszczewska zd. Żytkiewicz 27w Łukasz Krystyna Stanisławska 178 3 23 59 25 Ż Ni
2 2 1851 Toporyszcze Piotr Borowski 33w Grzegorz Malicka Aleksandra z d. Tradowska Borowska Rudnia Szlachowa 35w Franciszek Mianowski, Ambroży Bielak 178-03-31 573R 4 Ż DM
2 2 1851 Toporyszcze Józef Gnitecki par. Uszomierz 22 Jan Marianna Drozdowska Aniela Bielak Bobryk Nowy 20 Adam Konstancja Dworecka Łukasz Gnitecki, Grzegorz Gnitecki 178-03-31 572V 3 Ż DM
6 10 1857 Toporyszcze Jan Bielak Staryki Rudnia 25 Antoni Rozalia Markiewicz Franciszka Skurzyńska Borowa Rudnia 22 Józef Zofia Wachowska Jakub Wachowski, Bazyli Mazurenko 178-3-126 746V 15 Ż 1401 DM
12 7 1859 Toporyszcze Adam Zelizko Bobryk Stary 21 Antoni Marianna Bielak Wiktoria Dymińska Kropiwenka Rudnia 19 Adam Marianna Rychwalska Jan Dworecki, Józef Makowski 178-03-50 725R 12 Ż DM
4 10 1859 Toporyszcze Paweł Jurewicz Dobryń 24 Adam Helena Święcka Anna Adamowicz Staryki Rudnia 17 Stanisław Anna Rychwalska Andrzej Jurewicz, Michał Bielak 178-03-50 726V 15 Ż DM
21 6 1864 Nowogród Wołyński Jan Osiński Fedorówka 22 Franciszek Marianna Usinowska Katarzyna Bartnicka Fedorówka 20 Wincenty Jadwiga Bielak 178-3-152 24 29 Ż 46 MO
5 11 1867 Nowogród Wołyński Józef Lasocki Elisawet 23 Jan Franciszka Ostrowska Marianna Bielak Futor Zwiachelski Szymon Honorata Wachowska 178-3-152 107 45 Ż 213 MO
24 11 1868 Nowogród Wołyński Rafał Bielak Elisawet 30 Szymon Honorata Wachowska Aleksandra Lasocka Elisawet 20 Jan Franciszka Ostrowska 178-3-152 136 46 Ż 269 MO
25 1 1870 Luboml Jan Deć Binduga 40 Ludwik Katarzyna Bielak Joanna z Malczewskich Kostecka Binduga 35 Jan Apolonia Matyszczuk Filip Dec, Jan Proncuk 313 70 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0036.htm
21 9 1875 Krzemieniec Jan Bielakiewicz Rochmanów, par. Szumsk 28 Józef Anastazja Bujalska Zofia Molska Folwarki Wielkie 18 Dymitr Ewelina Michalska 426-1-69 29R-V 16 T
20 11 1887 Grzymałów Antoni Nawrocki 24, Marcin Maria Wargocka Anna Kołomyjec Łysa Góra 19 Jan Katarzyna Bielak Bartłomiej Pałac, Michał Kołomyjec 1614 59 b.nr EK 0
7 2 1888 Włodzimierz Wojciech Łukasiewicz Cieszyn 26 Szymon Marianna Siembida Marianna Rogowska Cieszyn 18 Maciej Anna Bielak Franciszek Gajewski, Jan Bielecki 806 98 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20806/pages/PL_1_436_806_0051.htm
24 2 1891 Włodzimierz Jan Kowalski Cieszyn 27 Józef Marianna Gozda Marianna Łukasiewicz z Rogowskich Cieszyn 21 Maciej Anna Bielak austr. podd. Józef Pawłowski, chł. Mikołaj Dubiel 809 123 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0065.htm
28 2 1891 Włodzimierz Andrzej Miazga Boża Wola, par. Swojczów 47w Bartłomiej Agnieszka Tabaka Katarzyna Błażejewska z Bielaków Cieszyn 33w Jan Marianna Kurdupel austr. Podd. Józef Stryczek, Jan Marciniak 809 124 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0066.htm
8 5 1905 Ołyka Adam Bielak Długoszyje 28 Jan Katarzyna Antonina Kowalczuk Długoszyje 20 Karol Marta Zielińska 985 55 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0052.htm
20 9 1909 Gródek Jan Wysoczyński Gródek 25 Antoni Aniela Bilecka Antonina Gaworska Kupin 20 Józef Honorata Kitlińska Bielak Jan Monczewski Wincenty 62 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0106.htm
8 11 1909 Ołyka Walenty Bielak Romanów 24 Jan Katarzyna Paszkowska? Katarzyna Tazbirek Ołyka 22 Tomasz Katarzyna Madura 1019 130 39 MO
23 4 1915 Kijów, św.. Aleksandra Roman Chiczewski Kijów 26 Roman Helena Bielakowska Eleonora Ludwika Ostrowska Kijów 19 Tomasz Józefa Kikinger Lucjan Osiński, Albin Budkowski 312/1/129 92R 27 m.K. JM1
16 6 1918 Tbilisi Stanisław Bartłomiejczak pow. kolski, kaliska gub. 26 Michał Franciszka Paradowska Agafia Bielakowska-Bielakowa pow. słucki, mińska gub. 22 Stanisław Antonina Stanisław Kazimierczak, Franciszek Malendowski 433 58 Tb
23 2 1919 Berezne Kasper Bielak Mikołaj Anna Lech Marcelina Lech Józef Aniela Szachniewicz Jan Bielak,Wiktor Lech 740-4-11 40R 29 R AS
13 7 1919 Berezne Adolf Kuriata Gerwazy Teofila Rumzer Ewelina Kuriata Julian Józefa Bielak Kazimierz Kuriata, Wincenty Kuriata 740-4-11 42V 55 R AS
27 7 1919 Berezne Feliks Garbowski Tomasz Michalina Kozińska Teofila Bielak Dominik Celestyna Boczkowska Jan Bielak, Jan Garbowski 740-4-11 43V 62 R AS
26 10 1919 Berezne Franciszek Lech wd. Antoni Franciszka Lech Anastazja Bielak Gracjan Waleria Węgłowska Gracjan Bielak, Jan Kotwicki 740-4-11 45R 79 R AS
25 1 1920 Berezne Józef Kuriata Adam Anna Tyszecka Helena Kuriata Karol Honorata Bielak Wład.Kuriata, Adolf Żygadło 740-4-11 109R 7 R AS
23 1 1921 Starokonstantynów Jan Ignat Aleksandrówka par. Międzybóż 18 Jan Katarzyna Perkowska Ewa Kozak Aleksandrówka par. Międzybóż 17 Wawrzyniec Rozalia Bzot Kazimierz Pająk, Franciszek Bielak 17-2-91 cz. 2 250V 4 Ch 100 DM
26 1 1921 Berezne Felicjan Bielak Dominik Celestyna Boczkowska Stanisława Lech Tomasz Helena Kuriata Rafał Muchorowski, Gracjan Żygadło 740-4-11 142R 7 R AS
1 10 1922 Berezne Bernard Szachniewicz Franciszek Teresa Kuriata Teofila z Kuriatów Bronowicka w Karol Honorata Bielak Jan Szachniewicz, Albin Atamański 740-4-11 190V 35 R AS
15 2 1931 Ołyka Michał Mazur 34 Jan Agata Gołko Maria Bielak dopisek 740-2-412 22R 105 R 1760 RK
14 7 1935 Krzemieniec Wincenty Lewiński Folwarki Duże 32 Piotr Julia Bielakiewicz Agnieszka Tkacz Pereliski 22 Marcin Tekla Jaśkiewicz 25 V 19 T
1939 Ołyka Antoni Szczypka Apolonia Bielak Długoszyje 33 Adam Antonina Kowalczuk 1019 183 32 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0098.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
512 5 Bielak Jan, żona prawosławna Żytomierz Rudnia Wolańska 1790 CDIAK DM 1044-1-1
94 Elzbieta Bielak Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
8 Jadwiga z Bielaków żona 34 Nowogród Wołyński Majdan Fedorówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
8 Piotr Bielak 50 Berezne Rudnia Bobrowska 1844 CDIAK AS 1045-2-238
9 Łukasz Bielak 28 Berezne Rudnia Bobrowska 1844 CDIAK AS 1045-2-238
14 2 Bielak Marianna z Mazurenków 61 Toporyszcze Bobryk Nowy 1853 Żytomierz DM 178-03-37
14 1 Bielak Jan s. Piotra 35 Toporyszcze Bobryk Nowy 1853 Żytomierz DM 178-03-37
17 13 żona Zofia z Bielaków 24 Toporyszcze Bobryk Nowy 1853 Żytomierz DM 178-03-37
18 18 Bielak Wojciech s. Bazylego 50 Toporyszcze Bobryk Nowy 1853 Żytomierz DM 178-03-37
19 21 Bielak Konstancja z Dworeckich, wdowa 41 Toporyszcze Bobryk Nowy 1853 Żytomierz DM 178-03-37
21 25 żona Józefa z Bielaków 28 Toporyszcze Bobryk Nowy 1853 Żytomierz DM 178-03-37
24 38 żona Helena z Bielaków 63 Toporyszcze Bobryk Nowy 1853 Żytomierz DM 178-03-37
39 40 żona Marianna z Bielaków 50 Toporyszcze Bobryk Stary 1853 Żytomierz DM 178-03-37
47 10 Gnitecka Anna z Bielaków, wdowa 24 Toporyszcze Borowa Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
47 12 Gnitecka Wiktoria z Bielaków, wdowa 33 Toporyszcze Borowa Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
52 26 żona Anastazja z Bielaków 24 Toporyszcze Borowa Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
70 4 Bielak Karol s. Jana 38 Toporyszcze Brażynka 1853 Żytomierz DM 178-03-37
361 23 Bielak Rozalia z Markiewiczów, wdowa 61 Toporyszcze Staryki Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
364 31 żona Marianna z Bielaków 50 Toporyszcze Staryki Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
392 1 Bielak Aleksander s. Jana 61 Toporyszcze Teryńce Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
392 4 Bielak Grzegorz s. Aleksandra 36 Toporyszcze Teryńce Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
395 13 żona Teodozja z Bielaków 28 Toporyszcze Teryńce Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
408 10 Bielak Grzegorz s. Józefa 52 Toporyszcze Fasowa 1853 Żytomierz DM 178-03-37
411 6 Bielak Michał s. Grzegorza 22 Toporyszcze Fasowska Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
447 14 żona Aleksandra z Bielaków 20 Toporyszcze Szlachowa Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
455 35 Bielak Wawrzyniec s. Leona, wdowiec 60 Toporyszcze Szlachowa Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
455 36 Bielak Jan s. Wawrzyńca 25 Toporyszcze Szlachowa Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
455 38 Bielak Ambroży s. Wawrzyńca 35 Toporyszcze Szlachowa Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
3048 7 żona Teresa z Bielakowskich 29 Żytomierz Balarka 1864 Ż DM 178-51-90
3669 5 Bielak Sylwester syn Bazylego 33 Żytomierz Futor Januszewicza 1864 Ż DM 178-51-90
3 8 Żona Marianna z Bielaków 56 Berezne Rudnia Bobrowska 1885 Równe DW 597-1-1
9 32 Chł. Mikołaj Bielak 30 Berezne 22.Rudnia Kniaź Sielska 1885 Równe DW 597-1-1
14 42 Mieszcz. Sylwester Bielak 47 Berezne Rudnia Bobrowska 1885 Równe DW 597-1-1
185 210 Bielak Edward, mieszcz. N-W, żonaty 40 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
191 465 Żona Helena z Bielakowskich 29 Korzec Kutki 1885 Równe DW
204 328 Bielak Karolina ur. Kozakiewicz, wdowa 56 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
205 330 Bazylińska Teresa ur. Bielak, wdowa 30 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
361 694 żona Franciszka ur. Bielakowska 30 Nowogród W. Werby 1885 Równe EH 597-1-1
112 7 Bielak Tekla z Kosinów, wdowa 36 Ołyka Horodyszcze 1912 Żytomierz DM 178-49-52
155 16 Bielak Adam 35 Ołyka Długoszyje 1912 Żytomierz DM 178-49-52
191 27 Lechnia Józefa z Bielaków, wdowa 65 Ołyka Dubiszcze 1912 Żytomierz DM 178-49-52
277 1 Bielak Franciszka, wdowa 60 Beresteczko Tesłuhów 1912 Żytomierz DM 178-49-48
282 1 Bielak Wincenty 25 Ołyka Pełża 1912 Żytomierz DM 178-49-52
11 23 Bielak Józef 48 Jałowicze Ostrożec 1913 Żytomierz DM 178-49-67
211 1 Bielakiewicz Lucyna z Tomaszewskich, wdowa 77 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
211 2 Bielakiewicz Maria z Paszyńskich, wdowa 22 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
211 1 Bielakiewicz Ignacy 49 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
212 5 Bielakiewicz Franciszek 56 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
213 7 Bielakiewicz Jan 49 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
217 22 żona Marcelina z Bielakiewiczów 53 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
222 35 Żużyk Michalina z Bielakiewiczów, mąż prawosławny 31 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
231 63 Kasprzycka Eleonora z Bielakiewiczów, zamężna 27 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
232 66 żona Józefa z Bielakiewiczów 61 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
241 89 żona Anastazja z Bielakiewiczów 48 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
245 107 żona Maria z Bielakiewiczów 34 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
246 109 żona Agafia z Bielakiewiczów 58 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68
297 65 żona Franciszka z Bielakiewiczów 43 Sławuta Hubelce 1915 Żytomierz DM 178-49-68
328 1 Bielakiewicz Barbara z Przełuckich, wdowa 57 Sławuta Żuków 1915 Żytomierz DM 178-49-68
329 2 Bielakiewicz Piotr 32 Sławuta Żuków 1915 Żytomierz DM 178-49-68
456 1 Bielakiewicz Franciszek 70 Sławuta Puzyrki 1915 Żytomierz DM 178-49-64
456 2 Bielakiewicz Stanisław 32 Sławuta Puzyrki 1915 Żytomierz DM 178-49-64
457 7 Bielakiewicz Stefan 28 Sławuta Puzyrki 1915 Żytomierz DM 178-49-64
493 21 żona Michalina z Bielakiewiczów 26 Sławuta Peremyśl 1915 Żytomierz DM 178-49-64
1090 20 Korejczyk Katarzyna z Bielaków, wdowa 50 Ostróg Buderaż, pow. Dubno 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl