Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 144 wyników dla: Lenkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
2 5 1813 Kuniów Jan Lenkiewicz 40 Kuniów obcy żołnierz 297-1-086 35R Ł
21 12 1814 Krzemieniec Jakub Lenkiewicz 50 Krzemieniec pozostała wdowa 299 42 53 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0025.htm
3 9 1821 Krzemieniec Tomasz Lenkiewicz 6/52 Krzemieniec s. Franciszka i Agnieszki 299 120 94 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0065.htm
7 2 1822 Krzemieniec Jan Lenkiewicz 55 Krzemieniec 299 126 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0068.htm
4 2 1822 Krzemieniec Jan Lenkiewicz 55 Krzemieniec 299 126 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0068.htm
7 12 1824 Krzemieniec Antoni Lenkiewicz 5 Krzemieniec s. Wojciecha i Heleny 299 198 - 199 175 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0105.htm
17 5 1825 Kotelnia Antoni Jaworski 70 Kotelnia gen., żona Marianna Leńkiewicz, syn Łikasz, córka Magdalena Łońska 178-51-251 21 Ż EH
15 4 1828 Międzyrzec Emilia Lenkiewicz 16 Hoszcza c. Ur.W. Gracjana i Księżnej Honoraty Czetwertyńskiej 171-1-1 247aR 29 R Mg 7140
8 10 1828 Niewirków Wilhelm Lenkiewicz 10 Bystrzyce s. Ur. Mikołaja Lenkiewicza 171-1-1 272R 48 R Mg 7167
8 12 1829 Kulczyny Julianna Lenkiewicz 6 Zastawki rodzice: Antoni i Marianna zd. Trusiewicz 178-03-95 372R 74 Ż Mg
11 8 1830 Krzemieniec Anna Lenkiewicz 1 Syczówka c. sł., Franciszka i Agnieszki 01-7 87R 676 T 955 DM
15 9 1831 Krzemieniec Józef Budkiewicz 21 Krzemieniec s. sł., Andrzeja i Anny z Lenkiewiczów 01-7 111R 190 T 979 DM
8 3 1831 Kulczyny Marianna Wrublewska 81w Zastawki Ur., zd. Lenkiewicz, wdowa po Antonim, syn Maciej, córka Katarzyna 178-03-97 399R 19 Ż Mg
25 12 1837 Luboml Dorota Pilenkiewicz 80 Luboml ur. Włoszczyńska 852 614 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0321.htm
26 5 1838 Kisielin Benedykt Bielecki 46 Majdan Ośmiehowicki poz. ż. Katarzynę z Lenkiewiczów, s. Hieronima; poch: 28.05. 853 278 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0154.htm
30 5 1839 Łuck Antonina Kaleńkiewicz 5 Łuck c. Andrzeja i Józefy Sajewskiej 375 69 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0037.htm
3 9 1840 Sielec Regina Podgórska 50 Sielec z Malenkiewiczów, prac., wdowa po Antonim, syn Józef 573 13 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20573/pages/PL_1_436_573_0008.htm
14 12 1840 Krzemieniec Marianna Lenkiewicz 2 Folwarki Małe c. Franciszka i Magdaleny 871 437 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0228.htm
1 11 1841 Krzemieniec Antoni Leńkiewicz 4 Folwarki Małe s.Michała i Anny 872 467 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0246.htm
24 11 1841 Krzemieniec Magdalena Lenkiewicz 21 Folwarki Małe dzieci: Bartłomiej i Karolina 872 468 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0247.htm
27 8 1842 Berezdów Mikołaj Lenkiewicz 1,5 Romanów s. szl. Marcina i Barbary z Ilczenków 873 289 98 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0150.htm
3 11 1843 Korzec Józef Leńkiewicz 1,5 Hołownica nieślubnych rodziców 874 267 67 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0136.htm
16 3 1845 Bereżnica Bartłomiej Polenkiewicz 32 Majdan Sarnecki w.ż., żona Antonina z Kułaczkowskich, syn Eliasz 831 108V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0112.htm
28 2 1845 Łuck Łukasz Trziński 66 s. Jana i Konstancji z Piórkowskich, ur., żona Tekla z Lenkiewiczów 1.v. Byczkowska, synowie z 1. żony Peretiatkowiczów Kornel, Bronisław, Karol Józef, z 2. Felczyńskiej Ignacy i Zofia 381 34 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0019.htm
11 5 1847 Kisielin Jan Zalewski 0,5 Majdan Osmichowiecki r: Michał i Helena z Lenkiewiczów; poch: 13.05. 862 255 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0137.htm
18 2 1847 Ostróg Zacheusz Wojtkiewicz 58 Moszczanica Wielka Wlm obywatel powiatu Dubieńskiego, żona Julianna z Leńkiewiczów, synowie Jan, Józef i Aleksander, córki Antonina, Klementyna i Marianna 171-1-13 33V 22 R DM
18 2 1847 Białogródka Zacheusz Wojtkiewicz 59 Moszczania Wielka par. Ostróg ur., s. Jerzego, ze wsi Kuczmanówki, której był Possesorem, żona Julianna z Lenkiewiczów, synowie Jan, Józef i Aleksander, córki Antonina, Klementyna i Marianna (pochowany w Mizoczu par. Ostróg 26.02.1847) 178-3-116 121V 14 Ż DM
26 4 1851 Sielec Salomea Moszyńska 37 Sielec z d. Golenkiewicz, chł., mąż Karol, pozbawiona potomstwa 583 23 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0013.htm
24 10 1855 Turzysk Marianna Jędrzejewska 95 Turzysk z d. Polenkiewicz, wdowa po Bazylim, s.Mateusz, Józef, Paweł, Jan, c.Józefa 727 20 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20727/pages/PL_1_436_727_0012.htm
4 2 1855 Krzemieniec Joachim Lenkiewicz 46 Krzemieniec miesz., żona Marianna z d. Dytyniuk, córka Helena 0.1-27 38R 18 T
10 8 1857 Puliny Franciszka Husakowska 60 Nejmanowka z d. Waleńkiewicz, wdowa po Janie, synowie: Jan, Stanisław, Józef, Szymon, córki: Tekla, Marianna, Maria, Józefa 94 JZ 0
12 2 1866 Łuck Katarzyna Lenkiewicz 55 Bajów 1-dw., wdowa, dzieci Justyna, Joanna i Marianna 396 55 15
30 6 1867 Rzyszcz?w Adolf Stankiewicz 3 Miko?aj?w syn Igora i Salomei Lenkiewicz 312-1-92 227 21 m.K KM
6 10 1874 Krzemieniec Katarzyna Lenkiewicz 27 Folwarki Małe chł., mąż Maciej, córka Agnieszka 1-68 42V 86 T
21 7 1885 Ołyka Weronika Milenkiewicz 2 Długoszyje Aleksandra i Weroniki z Garrow 506 89 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0046.htm
7 11 1915 Tbilisi Wincenty Kolenkiewicz 20 Tbilisi uchodźca 230 143
30 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Ipohorska-Lenkiewicz 43 Kijów z domu Massalska, żona Adama Emila Ignacego, ojciec: Bronisław 312/1/129 138R 83 m.K. JM1
1 2 1936 Ostróg Józefa Jackiewicz Białaszów ur. 10.03.1850, zd. Lenkiewicz, córka Jana i Rozalii, wdowa 654-1-183 97V 5 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
23 11 1727 Lubar Tomasz Bojarski Jagiełła, par. Gniewczyna Jakub Anna Kubecka łacina, Grzegorz Zugay, Katarzyna Kulpianka, odpis z Ksiąg Metrykalnych Kościoła Rz-K z Parafii Gniewczyna, wpisany przez ks. Kazimierza Cielenkiewicza 24.04.1804 ? 178-51-174 69V-70R Ż Mg 154
27 5 1810 Martynów, dek. Stryj Zefiryn Filip Leńkiewicz Martynów 1 Władysław Anna Laskowska JW Chryzostom Potocki, Marianna Stadnicka t. II 20 87 wypis
18 10 1812 Łuck Florentyn Henryk Lenkiewicz Sokulec gub. podolska pow. uszycki Antoni Izydor Marianna Elźbieta Gołębska Dopełnienie: Spirydyn Pawłow kawaler pułkownik, Teresa Zienowicz małżonka Bazyle 368 51 45 814 9a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0026.htm
26 3 1812 Torczyn Maryanna Smolenska Sadów Kajetan Teresa Pielenkiewicz Michał Zulinski, Anna Nosalska 3a 18 EH Ł
20 5 1812 Torczyn Julia Nossalska Sadow Kajetan Anastazja Pielenkiewicz chrzest 18.04.1816; Alexy Rynski, Marianna Michniewiczowna, asysta: Alexander Ko 29a 15 EH Ł
18 4 1816 Torczyn Wojciech Nossalski Sadow Kajetan Anastazja Pielenkiewicz Kazimierz Wierzbicki, Marianna Koladynska, asysta: Adam Jasinski, Zuzanna Nowosi 29a 16 EH Ł
20 7 1816 Torczyn Anna Smolinska Sadow Kajetan Praxeda Pielenkiewicz Augustyn Okorski, Marianna Silkiewiczowa, asysta: Michał Zulinski, Anna Gruszkow 31a 29 EH Ł
30 8 1816 Ostróg Jan Raski Dorohoszcz Tomasz Salomea Milczewska Chrzest 03.09.1816: Jan Lenkiewicz, Tekla Kromberkówna 297-1-136 258 Ł SK
19 1 1819 Torczyn Marianna Agnieszka Południewska Sadow Bazyli Agata Pielenkiewicz chrzest 21.01.1819; Józef Koladyński, Anna Szumlewiczowa, asysta: Kajetan Nosals 47 b/nr EH
30 1 1821 Torczyn Walenty Ludwik Południowski Torczyn Bazyli Agata Pielenkiewicz Andrzej Popławski, Anastazja Nossalska, Adam Jaworski, Agata Zulińska 54a, 55 b/n Ł EH
14 10 1823 Torczyn Franciszek Południewski Torczyn Bazyli Agata Pielenkiewicz Wincenty Ziółkowski, Anastazja Nosalska 62a b/n Ł EH
22 5 1824 Torczyn Małgorzata Nossalska Sadów Kajetan Anastazja Pielenkiewicz chrz. 25.05; Wincenty Wądołowski, Marianna Żabokrzycka 66 b/n Ł EH
22 5 1824 Torczyn Joanna Nossalska Sadów Kajetan Anastazja Pielenkiewicz chrz. 25.05; Jan Daniecki, Marianna Lasz 66 b/n Ł EH
24 12 1826 Dąbrowica Józef Małaszczycki Antoni Rozalia Mazurkowska dop.ch: 15.06.1830, Dyonizy Lenkiewicz, Praxeda Ludkowa; as: Floryan Zawadzki, R 816 103a 71 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0105.htm
22 1 1826 Torczyn Justyna Południewski Siedmiarki Bazyli Agnieszka Pulenkiewicz chrz. 24.01; Ludwik Darewicz, Magdalena Szkuratowska 72a b/n Ł EH
1 12 1826 Nowosielica Apolinara Cecylia Abramowicz Machnówka Apolinary s. Józefa Feliksa c. Feliksa Mazaraki c. JWW., dopełnienie chrztu 13.08.1830, as.: JWW Walenty Abramowicz, Aniela Jasieńska żona Stanisława, Feliks Mazaraki, Cecylia Lenkiewicz żona Erazma 178-51-339 419 14 Ż EH
12 4 1827 Nowogród Franciszek Ochman Fedorówka Wojciech Anna Walenkiewicz Osiński Karol, Husakowska Agata, mężatka 98 JZ
12 8 1827 Dąbrowica Róża Horbaczewska Wieluń Jan Scholastyka Łotocka dop.ch: 16.02.1830, Kazimierz Lenkiewicz, Felicjanna Łotocka; as: Jan Kwiryn, Ró 816 102a 64 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0104.htm
12 7 1827 Kijów Ksawery Rosenberg Warszawa, par. dominikanów NMP Maksymilian Marcjanna Wiesiołowska Jw. Gracjan Lenkiewicz, Kamerher Dworu Jego Imperatorskiej Mości, Marszałek Wołyński, Guberski i Kawaler, JW. Karolina Iwanowska, panna, chrz. 1.12.1835 178-51-372 34V 48 Ż BS, EH 71
1 10 1828 Nowogród Marianna Waleńkiewicz Elizawet Józef Anastazja Sokołowska Polowinka Tomasz, Narotska Domicella meżatka 510 JZ
18 7 1828 Krzemieniec Wincenty Wasiutyński Krzemieniec Piotr Agafia Sieczkowska Teodor Małasiewicz i Katarzyna Lenkiewicz ż. Pantalona 01-3 54V 149a T 555 DM
18 10 1828 Kuniów Łukasz Fidyk Siekierzyńce Cyryl Elżbieta Kosowska ch. 20.10.1828, Ur. Leon Torczyński młodzian, Ur. Marianna Zielenkiewicz panna 171-1-1 72V-73R 65 R Mg
26 8 1828 Międzyrzec Ludwik Nowosielecki Hoszcza Franciszek Konstancja ch. 27.08.1828, Ur. Franciszek Lenkiewicz, Ur. Celestyna Surkiewicz, asys. Erazm Lenkiewicz, Ur. Bal 171-1-1 236R 31 R 7128 Mg
21 4 1828 Nowosielica Feliksa Katarzyna Abramowicz Stroków Apolinary s. Józefa Feliksa c. Feliksa Mazaraki c. JWW, dopeł.chrz. 13.08.1830, chrzestni: Pawlin Mazaraki, Cecylia Lenkiewicz żona Erazma, as. przy dopełnieniu chrztu: Tedeusz Chojecki, Aniela Jasieńska żona Stanisława, Józef Dunajewski, Apolinara Abramowiczowa 178-51-339 419, 419a 15 Ż EH
21 1 1829 Nowogród Marianna Husakowska Fedorówka Jan Franciszka Walenkiewicz Trybel Jan, Zapolska Franciszka, ż. Antoniego 574 JZ
10 7 1829 Krzemieniec Anna Marianna Leńkiewicz Krzemieniec Franciszek Agnieszka Maszkiewicz Teodor Bogusławski i Anna Fiedorejczykowa ż. Antoniego 01-3 95R 104 T 595 DM
27 11 1830 Luboml Jozafat Pieleńkiewicz Luboml Franciszek Marcjanna Kuzub Andrzej Wolański, Anna Łabicka ż. Michała 845 312R 87 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0305.htm
1 8 1830 Nowosielica Tytus Antoni Abramowicz Stroków Apolinary s. Józefa Feliksa c. Feliksa Mazaraki s. JWW., chrz. 13.08, chrzestni: JWW. Franciszek Abramowicz, Cecylia Lenkiewicz żona Erazma, as.: JW. Leopold Siemiński, Aniela Jasieńska żona Stanisława 178-51-339 419 13 Ż EH
1 9 1832 Kuniów Joachim Jasiński Hucisko Stare Wojciech Marianna Zieleńkiewicz R 63 V 41 0
9 4 1834 Dąbrowica Józefa Bobicka Worobin NN Izabella Bobicka Mateusz i Justyna Lenkiewiczowie; ch: 10.07. 820 96a - 96 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0100.htm
8 4 1834 Międzyrzecz Jan Franciszek Walerian Kościuszkiewicz Szymonów Dominik Julia Topolska JO Książe Franciszek Światopełk-Czetwertyński z JW Honorata Lenkiewiczową, JO Ks 146-1-3081 7 Ż JG
12 1 1835 Łuck Honorata Antonina Kolenkiewicz Wólka Jędrzej Józefa Scijewska Bazyli Haler, Kunegunda Korzeniowska 373 7 13 ZP
21 8 1835 Kijów Władysław Rosenberg Kijów Maksymilian Marcjanna Wiesiołowska Jw. Gracjan Lenkiewicz, Kamerher Dworu Jego Imperatorskiej Mości, Marszałek Wołyński, Guberski i Kawaler, JW. Karolina Iwanowska, panna, chrz. 1.12.1835 178-51-372 35R 51 Ż BS 72
29 6 1835 Starokonstantynów Paweł Lenkiewicz Szkarawka Mała Feliks Zofia Tomaszuk Feliks Dzierzyński, Magdalena Kolinowska 178-3-101 171V 79 Ż 333 CK 0
5 10 1835 Starokonstantynów Adam Cisielski Ohyjowce Wincenty Marianna Lenkiewicz Feliks Radzicki, Katarzyna Szulakowska 178-3-101 175V 118 Ż 341 CK
6 3 1836 Krzemieniec Wiktoria Leńkiewicz Folwarki Wielkie Michał Anna Tomkiewicz Antoni Bodnarczuk i Julianna Jaszczuk 01-10 5V 19 T 42 DM
13 1 1837 Krzemieniec Antoni Puszkiewicz Lisznia Jan Katarzyna Żuleńkiewicz Jakub Markowski i Brygida Chwiejczuk 01-11 6R 21 T 142 DM
1 10 1838 Puliny Marianna Husakowska Bobrycka Buda Jan Franciszka Waleńkiewicz Trybel Jan, Ochman Anna, ż. Wojciecha 216 JZ 0 0
10 4 1838 Białogródka Maria Anna Prudencja Wojtkiewicz Kuczmanówka Zacheusz Julianna Lenkiewicz Franciszek Białokur i Stecka Sędzina wdowa 178-3-110 137V 56 Ż DM
21 4 1838 Tuczyn Wojciech Wiktor Ułłowicz Drozdów Ignacy Klara Wlm Ronald Lenkiewicz i Wlm Teresa Miller, Wlm Augustyn Wierciński i Wlm Leonarda Konarzewska. Wlm Maciej Samkorski i Wlm Apolonia Wiercińska 171-1-11 173R 13 R DM
28 12 1839 Annopol Tomasz Lenkiewicz Krasnosiółka Jan Franciszka Waśkowska 879 98 R 44 0
3 1 1839 Krzemieniec Marianna Lenkiewicz Folwarki Małe Franciszek Magdalena Jaszczuk Grzegorz Poleszuk i Tekla Sobczuk 01-13 1R 2 T 276 DM
16 4 1840 Ptycza Józefa Lenkiewicz Stołpiec NN Konstancja Lenkiewicz Ludwik Nagorniczewski, Antonina Sokołowska 826 256R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0258.htm
30 4 1841 Krzemieniec Katarzyna Lenkiewicz Folwarki Małe Michał Anna 872 397 26
3 11 1841 Krzemieniec Karolina Lenkiewicz Folwarki Małe Franciszek Magdalena Jaszczuk 872 412-413 72
7 11 1841 Krzemieniec Michał Lenkiewicz Krzemieniec Ludwik Pelagia Rudekiewicz 872 414 76
11 7 1843 Międzyrzec Maria Magdalena Wiltan Boczanica Jan Marianna Makowiecka W. Feliks Lenkiewicz kawaler, JW Amelia Worcellowa mężatka 882 231 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0232.htm
1 1 1844 Krzywin Jan Słoniewski Sielec Bazyli Johanna Lenkiewicz 1-dw. Jędrzej Lisiecki, Anna Pulkiewicz ż. Antoniego 883 33 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0036.htm
21 10 1846 Krzywin Barbara Słoniewska Sielce/Sielec Bazyli Anna Lenkiewicz Stanisław Oczeretowicz, Marianna Lisiecka ż. Jędrzeja 885 76 30 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0077.htm
17 6 1847 Chabno Kazimierz Baszyński Rudnia Hreżla Kasper Anastazja Leńkiewicz Stanisław Burzyński, Marianna Baszyńska, chrz. 22.06.1847 178-51-548 131R 30 Ż BS 269
20 4 1854 Bereżnica Julian Buczyński Bereżnica Aleksander Marianna Olenkiewicz 838 260-261 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0139.htm
20 1 1854 Bereżnica Leon Chorążyczewski Majdan Perespa Michał Marcela Lenkiewicz 1-dw. Albin Kulikowski, szl. Krystyna Chorążyczewska panna 838 258-259 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0138.htm
31 8 1856 Luboml Anna Pilenkiewicz Luboml Józef Karolina Samborska Piotr Kołaga, Maria Rogowska ż. Kondrata 868 82 45 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0044.htm
7 1 1857 Nieświcz Amelia Boguszewska Ławrów Ludwik Joanna Lenkiewicz 452 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20452/pages/PL_1_436_452_0002.htm
19 3 1860 Żytomierz Marianna Lenkiewicz Ignacy Justyna Chmielnicka Wincenty Kurowski, Maria Purowska 178-3-54 45 Ż DG
20 8 1861 Luboml Rozalia Kraszczyńska Luboml Jakub Agnieszka Pielenkiewicz 305 48-49 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0026.htm
27 6 1864 Luboml Anna Kraszczyńska Luboml Jakub Agnieszka Pelenkiewicz Jakub Jankowski, Magdalena Kogociuk ż. Michała 308 46-47 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0024.htm
18 2 1865 Miropol Leon Leńkiewicz Ulanówka Kajetan Paulina Janiszewska mieszcz. Paweł Żukowski, 1-dw. Waleria Ostrowska ż. Antoniego 178-3-149 52V-53R 21 Ż 103 DW
9 10 1866 Luboml Agnieszka Pielenkiewicz Luboml Józef Karolina Jankowska Jan Gryniuwiecki, Agnieszka Kruszyńska 310 56 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0029.htm
13 2 1866 Wysokie R-K Kaplica fil Jan Liniewicz Zabrudzie Stanisław Justyna Lenkiewicz [18.02.1866] syn 1-dw., Jakób Wojkowski i Balbina Wyhowska 178-3-63 13 49 Ż 25 i 26 DG
6 6 1870 Luboml Rozalia Polenkiewicz Luboml Józef Karolina Jankowska 313 62-63 150 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0032.htm
1 1 1882 Olewsk Zofia Strzełkowska Diedowe Oziero Jakub Krystyna Lenkiewicz Józef Lenkiewicz, Zofia Szydłowska ż. Jana 178-3-57 324V-325R 48 Ż
13 5 1910 Irena Chodorowska Mołoczki (Rosja) Antoni Franciszka Melenkiewicz 0
25 7 1915 Kijów Św. Aleksandra Anna Grygorowicz Grzegorzewicz Kijów Stanisław Józefa Florek Adam Lenkiewicz i Aleksandra Grabowska 312/1/129 43V-44R 170 m.K JM1

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
15 4 1811 Dubno Ludwik Pawłowski Antonina z Jackowskich Lenkiewicz Ignacy Gawroński, Antoni Gawroński 64 4-6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0003.htm
20 9 1814 Dubno Ignacy Byczkowski 28 Józef Dorota Tekla Lenkiewicz Moszczanica Mała 18 Jan Antonina Antonina Pawłowska, Antoni Kliczyński, Michał Byczkowski 64 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0022.htm
1 11 1824 Krzemieniec Józef Grocholski Krzemieniec 39 Franciszka Lenkiewicz Krzemieniec 25w Paweł Waciuliński, Grzegorz Zygmunt 300 38 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0020.htm
23 1 1827 Horodyszcze Paweł Galicki Jagodno 20 Michał Wiktoria Tekla Żygadło Jagodno 17 Sebastian Magdalena Bazyli Patelnicki, Jan Lenkiewicz 178-3-93 88 1 Ż MO 172 0
19 6 1827 Kotelnia Józef Drogoszewski par. Chodorków 28 Jan Zofia Barbara Sienicka Andruszówka 20 Jan Józefa Leńkiewicz Mikołaj Szczepański, Piotr Sienicki, Stanisław Leńkiewicz, Wincenty Korczewski 178-51-301 3R 9 Ż 7 BS
27 4 1828 Łuck Antoni Lenkiewicz Maria Gołębska Michał Zieliński, Miron Illaszenko 814 23b - http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0026.htm
24 2 1829 Lachowce Józef Bydłowski par. Cudnów 22 Bartłomiej Marianna Bahrynowska Marcjanna Justycka Jurówka 23 Kasper Apolonia Olenkiewicz Józef Pawulski i Antoni Podgruszecki 171-1-2 98V 7 R DM
3 6 1829 Kotelnia Łukasz Jaworski Nowa Kotelnia 23 Antoni Marianna Leńkiewicz Aleksandra Mroczkowska Nowa Kotelnia 16 Wawrzyniec Aniela Śmigirzewska Kazimierz Sokol, Anastazy Iskrzycki, Jan Sieszycki,Tomasz Łoński, Jan Brzezicki 178-51-301 11V 14 Ż 24 BS
23 1 1829 Kulczyny Leonard Domaniewski Czerniatyn 29 Andrzej Antonina Lenkiewicz Wincenta Lepkowska 18 Józef Wincenta Ilińska Wielmożni, kawaler - sędzia graniczny pow. Lityńskiego, świad: Wlm.Antoni Jakubowski, Wlm. Ignacy Rotharyusz 178-03-95 357R 1 Ż Mg 0
2 2 1830 Krzemieniec Michał Lenkiewicz Folwarki Małe 30 Wojciech Helena Anna Tomek Nowosiółki 30 Tomasz Anastazja Stefan Romanczuk i Teodor Poliszuk 01-5 45R 8 T 774 DM
19 1 1830 Żytomierz Franciszek Fabiański Żytomierz 30 Kacper Magdalena Golenkiewicz Salomea Arletówna Żytomierz 20 Fryderyk Magdalena Antosiewicz 178 3 3 50 5 Ż Ni
8 11 1831 Krzemieniec Franciszek Lenkiewicz Folwarki 19 Wojciech Helena Magdalena Jaszczuk Folwarki 16 Marek Anastazja p.młody obrz.greko-unickiego, Józef Sapczuk i Lesko Pawluk 01-5 68V 35 T 798 DM
7 10 1834 Szumsk Antoni Wierzbicki Balarnia 22 Marcin Katarzyna Matkowska Rozalia Oborska Balarnia 18 Kasper Rozalia Lenkiewicz Franciszek Lutomski, Franciszek Oborski, Mikołaj Lutomski 245-1-8 377V 3 R RK
20 10 1835 Żytomierz Antoni Godlewski 24 Feliks Aniela Leńkiewicz Katarzyna Omiecińska 18 Mikołaj Ewa Bilska 178 51 3 47 Ż
9 5 1836 Dąbrowica Jakub Komar par. Osów, powiat piński 46w Aleksander Maryanna Małgorzata z Romańskich Dąbrowica w Jan Lenkiewicz, Tomasz Podgórski 822 99-100a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0100.htm
5 6 1838 Włodzimierzec Michał Wincenty Sadowski Huta Stepanhorodzka 35 Michał Zuzanna Lenkiewicz Anna z Kunickich Kunicka Huta Stepanhorodzka 22 Jacek Anna Michalewicz Leon Grejner, Aleksander Kunicki 824 76 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0079.htm
29 1 1839 Annopol Jan Lenkiewicz Krasnosiółka 29 Łukasz Angiela Przybyłowska Franciszka Waśkowska Annopol 24 Józef Rozalia Chodakowska 879 99 V 3
26 11 1839 Dąbrowica Jakub Tublewicz Dąbrowica 21 Józef Motruna Szemetyło Emilia Łobojacka Dąbrowica 21 Józef Tekla Kamińska Jan Lenkiewicz, Wincenty Haynrych 825 115-116a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0121.htm
5 2 1839 Olewsk Paweł Dabiż Hołysze 33w Michał Teresa Delenkiewicz Karolina Dobrzycka Hołysze 17 Ignacy Katarzyna Kozłowska Jan Kowacz, Adam Rudnicki, Piotr Rudnicki 178-3-8 499R 2 Ż Na
7 1 1840 Międzyrzecz Krzysztof Słauszewski Łyszcze, par. Kołki 25 Adam Konstancja Łoniewska Tekla Dubiecka Terentijów 20 Karol Anna Rohozińska Franciszek Lenkiewicz, Euzebiusz Łobuszewski 880 220 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0238.htm
24 11 1840 Dąbrowica Karol Sieleniewicz Dąbrowica 25 Kazimierz Anna Jabłońska Aleksandra Jabłońska Dąbrowica 30 Józef Franciszka Piesiecka Jan Terpiłowski, Jan Lenkiewicz, Jan Chocianowski 826 125a-125 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0126.htm
3 9 1844 Krzywin Jędrzej Lisiecki Szlachów 23 Kazimierz Marianna Sobolewska Marianna Leńkiewicz Szlachów 18 Wojciech Marcjanna Wozowska 883 38 V 8
8 10 1844 Puliny Jan Husakowski Buda Bobrycka 20 Jan Franciszka Waleńkiewicz Marianna Wolska Dubienik 18 Jan Franciszka Halicka Witkowski jakub Pińkowski Franciszek 48 JZ
27 5 1845 Żytomierz Jan Godlewski wieś Weress 22 Felicjan Aniela Lenkiewicz Małgorzata Majdanowicz wieś Weress 20 Onufry Anna Podhajecka Jan Podhajecki , Jan Szulakowski 178 3 12 42 24 Ż Ni
27 1 1846 Puliny Józef Borecki Koszelówka 40 Antoni Helena Łukaszewicz Tekla Husakowska Buda Bobrycka 20 Jan Franciszka Waleńkiewicz Kuczewski Teofil Tyczyna Paweł 8 JZ
20 10 1846 Puliny Antoni Borowski Buda Bobrycka 25 Wincenty Rozalia Ostrowska Marianna Husakowska Buda Bobrycka 18 Jan Franciszka Waleńkiewicz Strzałkowski Michał Ochman Józef 48 JZ
31 10 1848 Łuck Jan Kujawski par. Łuck 27w Mikołaj Anastazja Lenkiewicz Aleksandra Głowacka par. Łuck 19 Franciszek Dorota Mężewicz Romuald Zadarnowski, Feliks Aczykiewicz, Tadeusz Skotyński 384 36 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0019.htm
8 5 1850 Białogródka Mikołaj Rotaryusz Waśkowczyki 35w Ignacy IN NN Antonina Wojtkiewicz Kuczmanówka 20 Zacheusz Julia Lenkiewicz Józef Wojtkiewicz, Augustyn Stecki, Antoni Pawłowski 178-03-119 500R 24 Ż DM
3 11 1851 Luboml Józef Pielenkiewicz Luboml 20 Franciszek Marcelina Niedźwiecka Karolina Jankowska Luboml 16 Teodor Marianna Romanowska Jakub Kryszczyński, Jan W? 864 165 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0089.htm
31 10 1854 Kowel Marcin Ochman Kowel 20 Jan Wiktoria Wronikowska Julia Myślińska Kowel 20 Wojciech Justyna Lenkiewicz szl. Stanisław Żuk, mieszcz. Ignacy Panasiewicz, Michał Józwiak 256 22 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0013.htm
27 1 1857 Puliny Leon Rudnicki Pulinska Huta 20 Stanisław Marianna Siedlecka Marianna Husakowska Nejmanowka 18 Jan Franciszka Waleńkiewicz Maszkowski Bazyli Siedlecki Sylwester Starodworski Ignacy 4 JZ
10 11 1857 Puliny Józef Husakowski Nejmanowka 20 Jan Franciszka Waleńkiewicz Petronela Baszyńska Buda Bobrycka 20 Jan Brygida Wojciechowska Ochman Józef Ochman Franciszek Witkowski Jan 70 JZ
6 10 1860 Sokól Antoni Tomaszewski Sokól 24 Kajetan Marianna Biutel Paulina z Steckich Sobkowska Sokól 27 Adam Marianna Zielenkiewicz 841 679 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0374.htm
10 2 1863 Białogródka Lucjan Niklewicz 30 Wawrzyniec Helena Janiszowska Maria Wojtkiewicz Podlisce 21 Zachariasz Julia Lenkiewicz Tomasz Stecki i Jan Wojtkiewicz 178-03-81 37R 4 Ż DM
26 10 1869 Nowogród Wołyński Szymon Rudnicki Tartak 25 Piotr Ewa Danilewska Michalina Lenkiewicz Tartak 18 Paweł Marianna Sawicka 178-3-152 154 32 Ż 302 MO
11 6 1872 Krzemieniec Józef Puszkiewicz Lisznia 45 Jan Katarzyna Zielenkiewicz Anna Izdebska z Radkiewiczów Wesołówka 40 Stefan Maria Prus 1-62 30V 11 T 896
30 1 1877 Krzemieniec Feliks Puszkiewicz Lisznia 41w Jan Katarzyna Żulenkiewicz Maria Oborska Stożek 18 Grzegorz Anna Wereszczyńska 426-1-130 23V 1 T
31 1 1882 Torczyn Roman Boguszewski Bajów, par. Łuck 22 Ludwik Joanna Lenkiewicz Marianna Łaskarzewska Budki Usickie 23 Ludwik Kunegunda Rudnicka 668 29 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20668/pages/PL_1_436_668_0017.htm
13 2 1888 Grzymałów Jan Lenkiewicz Hlibów 28 Franciszek Tekla Łozińska Petronela Korejba Hlibów 29 Jan Franciszka Lenkiewicz Józef Wigurski,Antonina Hańkiewicz 1614 1614 147 1 LJ 0
18 8 1902 Tuczyn Jan Sieradzki Siedliszcze 22 Ignacy Władysława Zajlicz Józefa Milenkiewicz Siedliszcze 18 Jan Anna Makowska 969 30V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0031.htm
28 11 1919 Tbilisi Jan Zielenkiewicz Polska 29 Antoni Kazimiera Szukiewicz Wanda Kazimiera Goraszewicz Polska 27 Teofil Maria Wilczek Antoni Sołdatais, Józef Łapinis 479 46 Tb
7 1 1937 Krzemieniec Mikołaj Borowski Matwiejowce, gm. Katerburg 27 Józef Maria Wołoszyńska Józefa Chodorowska Mołoczki, Rosja 27 Antoni Franciszka Melenkiewicz 25 R 1 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
5 10 ż. Aniela z Lenkiewiczów 40 Ostróg Hrymiacze 1903 Ostróg par. DW
4 9 Chł. Mikołaj Lenkiewicz 39 Międzyrzec Boczanica 1912 CDIAK DW 1045-2-928


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl