Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 146 wyników dla: Liniewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
7 6 1827 Zasław, Św. Józefa Józef Samborski 2 Waśkowce Michała i Marianny z Liniewiczów 178-3-93 49 47 Ż MO 97
3 1 1827 Ostropol nieczytelne Liniewicz 18 Józefówka Liniewicza żona, bezpotomna, przyczyna zgonu: gorączka 178-3-93 420 3 Ż 217R KP2
18 2 1827 Ostropol Stanisław Liniewicz 80 Józefówka żona Teofila Piotrowska, zostawił synów Ignacego, Ludwika, Fabiana i Piotra żonatych, córki: Mariannę, Annę, Rozalię mężatki, przyczyna zgonu: duszności 178-3-93 422 13 Ż 218R KP2
25 2 1827 Ostropol Ignacy Jachimowicz brak Józefówka dziecko, ojciec Aleksander Jachimowicz, matka Anna Liniewicz, przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 422 15 Ż 218R KP2
1 5 1827 Ostropol Tomasz Liniewicz 0,5 Józefówka ojciec Piotr, matka Teresa Maszkowska, przyczyna zgonu: z kaszlu 178-3-93 426 36 Ż 220R KP2
27 3 1828 Ostropol Anastazja Gorecka Józefówka rodzice ur. Antoni Gorecki, Rozalia Liniewicz, z konwulsji 178-3-94 211R 42 Ż 404 KP2
31 3 1829 Teofilpol ur. Wincenty Liniewicz 58 Teofilpol nauczyciel w szkole powiat. starokonst., z zapalenia wątroby, żona Anna z Malczewskich, dzieci: Aleksander, Matylda 178-3-95 338v 14 Ż 656 KP2
29 10 1834 Białogródka Rozalia Żytkiewicz 80 Jakimowce ur., z Liniewiczów, wdowa po Bartłomieju, córka Marianna 171-1-100 100R 79 Ż DM
7 1 1835 Ostropol Wojciech Liniewicz 5 Józefówka Rodzice: Ludwik, Józefa Brzozowska 178-3-101 276R 2 Ż 515 SK
10 3 1836 Krzemieniec Katarzyna Oliniewicz 4 dni Krzemieniec 01-10 50V 28 T 108 DM
26 2 1842 Kołki Katarzyna Turczenin 1,5 Kołki r: Bazyli i Ewa z Teliniewiczów; poch: 29.02. 828 234V 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0238.htm
24 12 1845 Wyszogródek Szymon Maciuk 100 Płyska żona Katarzyna z Ziliniewiczów, synowie Jan i Marcin, córka Franciszka 876 769-770 33 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0410.htm
31 5 1853 Białogródka Honorata Pełczyńska 75 Białogródka ur., z Liniewiczów, wdowa po Kazimierzu, synowie Ignacy i Apolinary, córki Felicjana i Józefa 178-03-121 517V 51 Ż DM
10 1 1855 Białogródka Florentyna Zalubowska 35 Piłki 1-dw., z Liniewiczów, mąż Andrzej, syn Antoni, córki Dorota i Aniela 178-03-123 529V 7 Ż DM
18 4 1855 Białogródka Karolina Zalubowska 0,5 Piłki c. 1-dw. Andrzeja i Florentyny z Liniewiczów 178-03-123 537V 55 Ż DM
4 8 1855 Białogródka Antoni Zalubowski 6 Piłki s. 1-dw. Andrzeja i Florentyny z Liniewiczów 178-03-123 546R 108 Ż DM
23 11 1855 Lubar Marianna Liniewicz 30 Lubarski Hutor z d. Stokowska, mąż Julian Wyszomirski, synowie Józef, Mateusz,Michał, Marcin, córka Agnieszka 641-1-15 38R 112 Ż MP
19 5 1858 Białogródka Mikołaj Liniewicz 34 Puzyrki Małe 1-dw., żona Michalina z Wojciechowskich, syn Franciszek 178-03-74 262V 33 Ż DM
6 2 1858 Łabuń Teofila Liniewicz 50 Szkarawka Wlk 1-dw., z Makowskich, mąż Jan, bez potomna 178-03-74 345R 14 Ż DM
15 3 1862 Białogródka Józef Teleżyński 35 Puzyrki Wielkie ur., żona Marianna z Liniewiczów, syn Jan, córki Aniela i Sabina 178-03-77 157V 30 Ż DM
7 1 1863 Żytomierz Piotr Liniewicz 4 Zabrudzie ze szkarlatyny, syn Pawła i Julianny z Piotrowskich, numer metryki taki sam jak Eligiusza Piotrowskiego 178-3-54 122V 14 Ż DG
18 1 1863 Żytomierz Eligiusz Piotrowski 75 Żytomierz z zapalenia płuc, urzędnik sądowy, wdowiec, parafianin Kościoła Cudnowskiego (numer metryki taki sam jak Piotra Liniewicza) 178-3-54 123R 14 Ż DG
2 8 1864 Białogródka Kajetan Liniewicz 80 Puzyrki Wielkie żona Franciszka z Karczewskich, córka Honorata 1718-03-81 127R 37 Ż DM
17 10 1871 Białogródka Józef Liniewicz 30 Puzyrki Małe 1-dw., kawaler 178-03-84 187V 86 Ż DM
3 1 1875 Białogródka Justyna Liniewicz 80 Puzyrki Małe chł., wdowa, syn Adolf i córka Teresa 178-3-133 58V 1 Ż DM 0
19 9 1875 Białogródka Anna Liniewicz 3 Puzyrki Wielkie c. chł. Daniela i Honoraty 178-3-133 69R 112 Ż DM
3 1 1877 Brody Anna Zieliniewicz 1/365 Suchowola 44 c. Michala i Tekli Kozodój L
13 1 1877 Białogródka Antonina Liniewicz 1 Puzyrki Małe c. chł. Adolfa i Marianny Łukarzewskiej 178-03-133 153R 10 Ż DM
26 2 1903 Niewirków Petronela Liniewicz 1,5 Bystrzyce Wincentego Kajetana i Wiktorii z Bagińskich 981 77 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0070.htm
15 1 1904 Niewirków Kamila Misiewicz 40 Niemilja z Liniewiczów, zostawiła męża Bernarda, s. Michała, Bronisława, Felicjana, Andrzeja c. Adelę, Aleksandrę, Wiktorię, Marię 982 74 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0064.htm
25 4 1905 Niewirków Joanna Liniewicz 74 Biały Brzeg z Sewruków, szlachcianka, mąż Wincenty, synowie Stanisław, Julian, Antoni i Marcin 983 83V 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0074.htm
5 8 1905 Niewirków Wincenty Kajetan Liniewicz 42 Bystrzyca szlachcic, żona Wiktoria z Bagińskich, c. Marianna i Stanicława, z 1-go malż. Syn Bronislaw 983 87R 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0077.htm
20 1 1907 Ołyka Eleonora Liniewicz 2/12 Ołyka córka Antoniny Liniewicz 1019 462 4 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0247.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
9 2 1711 Czartorysk Marianna Liniewicz Kazimierz Marianna Katarzyna Metelska ur. Jakub Korytkiewicz, Katarzyna Kondratowiczowa, Maciej Cepielowicki, panna Kopernicka 297-1-185 18V Ł
23 11 1716 Czartorysk Marcin Liniewicz Paweł Kazimierz Katarzyna Metelska Stanisław Bonikowski, Marianna Hurko, Bartłomiej Hurko, Barbara Brzezicka 297-1-185 23V Ł
19 3 1798 Białogródka Józef Liniewicz Puzyrki Małe Michał Anna g. Paweł Kozłowski i g. Anna Wolska z Fedorówki 178-51-95 95V 12 Ż DM
15 5 1799 Białogródka Ignacy Albert Fabrycy Czyżówka Michał Teresa Liniewicz data chrz., z samej wody 178-51-95 106V 41 Ż DM
3 8 1804 Lubar Helena Olszewska Lubar Tadeusz Franciszka Wiszniowska łacina, data chrztu, Jakub Dańkowski, Franciszka Liniewiczowa, ass. Walenty Liniewicz, Marianna Piątkowska 178-51-174 62R Ż Mg
28 8 1804 Lubar Antoni Liniewicz Kiryówka (Kiryjówka) Kazimierz Marianna łacina, data chrztu, Wincenty Wolański, Klara Zabłodzka 178-51-174 64R Ż Mg
6 11 1804 Lubar Karol Czyżewski Lubar Michał Julianna łacina, data chrztu, Kajetan Liniewicz, Tekla Zielińska 178-51-174 65R Ż Mg
20 3 1807 Lubar Katarzyna Olszewska Lubar Tadeusz Franciszka Olszawska ? łacina, chrzest 21.03.1807, Walenty Liniewicz, Magdalena Dobrowlańska 178-51-174 90V Ż Mg 216
20 4 1821 Stepań Wojciech Lachowski Rafałówka par. Włodzimierzec Stanisław Agata Karpińska dopeł.chrztu 3.03.1831; Mateusz Kuliniewicz i Rozalia Niemyska panna 171-1-4 199V 9 R DM
15 4 1823 Stepań Wiktoria Lachowska Rafałówka par. Włodzimierzec Stanisław Agata Karpińska dopeł.chrztu 3.03.1831; Mateusz Kuliniewicz i Rozalia Niemyska panna 171-1-4 200R 10 R DM
4 8 1827 Czartorysk Maryanna Honorata Solepkiewicz Wólka Hołceżyńska NN Antonina Józef de Beaupre, Rozalia Deszkliniewiczówna; ch; 05.08. 813 136 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0135.htm
21 9 1827 Ostropol Józefa Gorecka Józefówka Antoni Rozalia Liniewicz Piotr Liniewicz, Katarzyna Stułkiewiczówna 178-3-93 206V 64 Ż 400 KP2 0
3 11 1827 Ostropol Kalikst Liniewicz Józefówka Ludwik Józefa Brzozowska Jakub Jaworski, Franciszka Dederkałowa 178-3-93 208R 74 Ż 403 KP2
27 6 1828 Szumsk Wiktoria Kukalczuk Kukulczuk Waśkowce Klemens Marianna Prepieńczuk Mikołaj Iwaszewski, Eudochia Szewczuk ż. Jana, Jan Karczuk, Marianna Liniewicz wdowa 245-1-2 391R 163 R RK
10 2 1828 Ostropol Scholastyka Misiewicz Ostropol ojciec NN Marianna Misiewicz Franciszek Zabłocki, Marianna Liniewicz 178-3-94 193R 4 Ż 369 KP2
3 7 1830 Żytomierz Piotr Paweł Liniewicz Kalinówka Stanisław Paulina Buiemska Antoni rzewski Weronika Buiemska 178 3 3 R24 168 Ż MP
23 7 1830 Cudnów Jakób Liniewicz Wróblówka Wincenty Anna Danilewicz Jan Glińśki, Julianna Gumińska 178 3 3 V316 105 Ż MP
2 3 1831 Stepań Helena Lachowska Stepań Stanisław Agata Karpińska Mateusz Kuliniewicz - pisarz Rozalia Niemyska panna 171-1-4 199V 8 R DM
4 2 1832 Annopol Jędrzej Lachowski Żuków Stanisław Apolonia Chodakowska ur. Franciszek Machciński, Franciszka Metelska ż. Mikołaja, as. Jan Liniewicz, Antonina Rządkowska ż. Tomasza 171-1-5 121V 5 R 8211 DW 0
11 1 1832 Stepań Antoni Józef Siedlecki Stepań Józef Konstancja Duczyńska Mateusz Kaliniewicz i Rozalia Niemińska panna 171-1-5 204R 2 R DM
9 3 1835 Białogródka Władysław Białokur Puzyrki Małe Antoni Agnieszka Popławska Wojciech Wolski i Justyna Liniewicz ż. Macieja 178-03-101 116R 41 Ż DM
5 2 1835 Ostropol Agata Kosińska Józefówka Grzegorz Tekla Butwin Jakub Lipiński, Apolonia Liniewiczowa 178-3-101 263V 5 Ż 490 SK
17 8 1835 Ostropol Apolonia Jacenta Berezowska Józefówka Franciszek Agnieszka Strutyńska Fabian Liniewicz, Klara Jaworska 178-3-101 268V 33 Ż 500 SK
26 9 1835 Ostropol Władysław Kozieradzki Józefówka Józef Teresa Winogrodzka Ignacy Liniewicz, Brygida Górecka 178-3-101 269V 40 Ż 502 SK
10 3 1836 Krzemieniec Katarzyna Uliniewicz Krzemieniec Paweł Agnieszka Fedoręczyk Gabriel Fedoręczyk i Tekla Paszyńska 01-10 6V 24 T 43 DM
22 5 1839 Krzemieniec Jan Aleksandrowicz Bonówka Dominik Helena Oliniewicz pr. Eliasz Kucewicz i pr. Elżbieta Paradowska 01-13 10V 53 T 286 DM
28 11 1839 Białogródka Andrzej Piotrowski Puzyrki Małe Wojciech Joanna Werzychowska ur. Józef Wojnowski i ur. Justyna Liniewicz ż. Marcina 178-3-112 127V 111 Ż DM
1 9 1847 Krzemieniec Szymon Aleksandrowicz Bonówka Damian Helena Oleniewicz Bazyli Oliniewicz i Agata Klimowska ż. Mikołaja 426-0.1-21 8V 49 T DM 0
28 10 1848 Łysin Karol Kaliniewicz Dublany Sylwester Marianna Kornel Konstanty Słodkowski żonaty, Teodora Słodkowska panna 834 510 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0265.htm
30 1 1849 Białogródka Petronela Zalubowska Piłki Andrzej Florentyna Liniewicz Jan Brzeziński i Lucyna Kobylańska ż. Feliksa 178-03-118 512V-513R 37 Ż DM
21 1 1849 Krzemieniec Grzegorz Paradowski Bonówka Michał Ewa Czerwińska Mikita Oliniewicz i Elżbieta Paradowska ż. Jana 01-23 4V-5R 10 T DM
22 6 1850 Białogródka Karolina Zalubowska Puzyrki Wielkie Paweł Elżbieta Liniewicz Mikołaj Liniewicz i Zuzanna Wysoczyńska ż. Andrzeja 178-03-119 483V-484R 56 Ż DM
2 4 1851 Białogródka Antoni Zalubowski Piłki Andrzej Elżbieta Liniewicz Konstanty Wojciechowski i Lucyna Kobylańska wdowa 178-03-120 446V-447R 58 Ż DM
23 4 1853 Krzemieniec Antoni Aleksandrowicz Bonówka Dominik Helena Oliniewicz 878 23-24 31 0
31 5 1854 Białogródka Paweł Pasztalian Puzyrki Małe Antoni Justyna Kozieracka Mikołaj Liniewicz i Agnieszka Ostaszewska ż. Jana 178-03-122 460V-407R 34 Ż DM
6 7 1854 Białogródka Aniela Zalubowska Piłki Andrzej Klementyna Liniewicz Tadeusz Chudecki i Lucyna Kobylańska wdowa 178-03-122 409V-410R 45 Ż DM
11 4 1855 Białogródka Leon Studziński Smorszczki Jan Teresa Luniewicz Mikołaj Liniewicz i Julianna Popławska ż. Marcina 178-03-123 493V-494R 29 Ż DM
26 12 1855 Białogródka Jan Teleżyński Puzyrki Wielkie Józef Marianna Liniewicz Piotr Zaklicki i Józefa Czarnecka ż. Józefa 178-03-123 511V-512R 101 Ż DM
13 11 1856 Białogródka Piotr Koźmiński Puzyrki Małe Jan Katarzyna Szepelska Mikołaj Liniewicz i Marianna Lityńska ż. Sylwestra 178-03-124 589V-590R 117 Ż DM
13 9 1858 Krzemieniec Mikołaj Aleksandrowicz Bonówka Dominik Olena Oliniewicz 0.1-30 20V-21R 59 T
4 12 1858 Białogródka Sabina Teleżyńska Puzyrki Wielkie Józef Marianna Liniewicz Józef Czernicki i Lucyna Telezyńska ż. Stefana 178-3-74 240V-241R 111 Ż DM
13 3 1860 Złoczówka Bronisław Zmijewski Złoczówka Franciszek Domicela Kaliniewicz 841 215-216 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0119.htm
18 12 1860 Bazalia Kamila Bujalska Klitenka Mała Jan Felicja Marcinkowska Jakub Bezdecki i Zofia Liniewicz 178-03-130 34V-35R 132 Ż DM
11 4 1862 Białogródka Kajetan Teleżyński Puzyrki Wielkie Józef Marianna Liniewicz Jan Krotewicz i Aniela Sławecka ż. Franciszka 178-03-77 108V-109R 29 Ż DM
11 4 1862 Białogródka Karolina Makadenowicz Puzyrki Wielkie Antoni Barbara Jasińska Józef Liniewicz i Agnieszka Szypelska ż. Stefana 178-03-77 108V-109R 30 Ż DM
28 6 1862 Białogródka Jan Studziński Smorszczki Jan Teresa Liniewicz Jan Studziński i Julia Popławska ż. Marcina 178-03-77 115V-116R 57 Ż DM
17 1 1862 Starokonstantynów Baltazara Dobrzańska Połowinniki Gabriel Urszula Szulakowska Jan Łukowski i Aniela Liniewicz ż. Jakuba 178-03-131 2V-3R 8 Ż DM
2 6 1863 Żytomierz Justyna Liniewicz Zabruda Stanisław Justyna Zinkiewicz Jakób Bajkowski, Albina Wygowska 178-3-54 45 148 Ż DG
7 4 1864 Białogródka Antoni Studziński Puzyrki Małe Franciszek Michalina Wysokińska Józef Liniewicz i Izabela Sieradzka 178-03-81 72V-73R 30 Ż DM
30 7 1864 Białogródka Stanisław Liniewicz Puzyrki Małe Adolf Marianna Bujalska Ludwik Sieradzki i Emilia Piotrowska ż. Fortunata 178-03-81 84V-85R 78 Ż DM
8 10 1865 Wysocka R-K Kaplica Fil Franciszka Liniewicz Zabruda Jan Józefa Piontkowska córka 1-dw./ Tomasz Maszkowski, Teodora Rysinska 178-3-61 42 272 Ż DG
11 3 1865 Żytomierz Józefa Jarzębowska Żytomierz Paweł Pawlina Dywadyńska Franciszek Malarski, Gabriela Liniewicz 178-3-61 12 62 Ż DG
4 3 1865 Żytomierz Teofila Liniewicz Zabruda Grzegorz Pawlina Gradowska córka 1-dw., Jakób Liniewicz, Małgorzata Gramnacka 178-3-61 11 59 Ż DG
13 2 1866 Wysokie R-K Kaplica fil Jan Liniewicz Zabrudzie Stanisław Justyna Lenkiewicz [18.02.1866] syn 1-dw., Jakób Wojkowski i Balbina Wyhowska 178-3-63 13 49 Ż 25 i 26 DG
1 8 1866 Żytomierz Józefa Łozińska Zabrudzie Józef Dekapolita Feliksa Daniłowska [06.08.1866] jedna z bliźniaczek,córka dw., Jan Liniewicz i Helena Daniłowska 178-3-63 40 184 Ż 77 i 78 DG
21 11 1869 Torczyn Maria Liniewicz Ulaniki Mikołaj Kunegunda 655 40-41 59 0
7 9 1875 Białogródka Józefa Szmigielska Puzyrki Małe Mikołaj Barbara Zalubowska Adolf Liniewicz i Rozalia Bujalska 178-03-133 26V-27R 132 Ż DM
2 1 1877 Brody Anna Zieliniewicz Suchowola 44 Michał Tekla Kozodój L
8 2 1877 Białogródka Józefa Białokur Puzyrki Małe Władysław Honorata Sławecka Hieronim Bujalski i Marianna Liniewicz 178-03-133 122V-123R 26 Ż DM
24 12 1877 Białogródka Antoni Liniewicz Puzyrki Małe Adolf Marianna Łukarzewska Michał Łukarzewski i Honorata Białokur ż. Władysława 178-03-133 139V-140R 168 Ż DM
5 10 1886 Brody Michał Janczyn Suchowola Franciszek Tekla Zieliniewicz Antoni Janczyn, Tekla Molińska ż. Franciszka L 17
17 1 1897 Brody Antoni Bilecki Suchowola 44 Mikołaj Teodozja Ziliniewicz L 9
2 8 1900 Niewirków Aleksander Liniewicz Biały Brzeg Stanisław Adela Sokołowska 951 24 V-25 R 116 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0027.htm
1 8 1900 Niewirków Antonina Liniewicz Bystrzyca Kajetan Wincenty Wiktoria Bagińska 951 24 V-25 R 118 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0027.htm
2 8 1900 Niewirków Leonarda Misiewicz Słoboda Niemilla Bernard Kamila Liniewicz 951 24 V-25 R 119 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0027.htm
5 1 1902 Niewirków Andrzej (Apostoł) Misiewicz Niemilla Bernard Kamila Liniewicz Marcin Liniewicz. Kamila Żygadło ż. Karola 965 1V-2R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0002.htm
14 1 1902 Niewirków Mieczysław Liniewicz Biały Brzeg Antoni Michalina Czerniawska Piotr Bronowicki, Adela Liniewicz ż. Stanislawa 965 3V-4R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0004.htm
23 7 1903 Niewirków Adam Kuriata Niemilla Dionizy Ludwika Kondracka Andrzej Żygadło, Karolina Liniewicz ż. Konstantego 966 32V-33R 127 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0035.htm
29 7 1903 Niewirków Anna Liniewicz Biały Brzeg Stanisław Adela Sokołowska Antoni Liniewicz, Marianna Sokołowska ż. Dionizego 966 33V-34R 130 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0036.htm
30 11 1903 Niewirków Maria Liniewicz Huta Bystrzecka Wincenty Wiktoria Bagińska Marcin Liniewicz, Adela Liniewicz ż. Stanisława 966 50V-51R 197 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0053.htm
4 11 1906 Ołyka Eleonora Liniewicz Ołyka NN Antonina Liniewicz 1019 259 184 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0139.htm
24 9 1909 Niewirków Aurelia Liniewicz Biały Brzeg Marcin Jadwiga Łoś Hipolit Szenger, Stanislawa Liniewicz 1015 34V-35R 146 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0037.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
6 11 1827 Łabuń Roman Michalski (gr.-kat.) Szkarawka Wielka 35 Romuald Anastazja Tołkacz Julianna Harasymowicz Szkarawka Wielka 19 Michał Eudokia Jakow (Jaków) Stanisław Harasymowicz, Jan Liniewicz, Piotr Samborski 178-3-93 117R 11 Ż 228 KP2
7 2 1827 Ostropol Ludwik Liniewicz Józefówka 26 Stanisław Teofila brak Józefa Brzozowska Józefówka 20 Stefan Magdalena Konarzewska Jakub Jaworski, Marcin Gasperski, Apolonia Liniewicz 178-3-93 210V 4 Ż 408 KP2
5 2 1828 Łabuń ur. Feliks Pioruński Sasanówka 38W ur. Piotr Dorota Czepielowska Karolina Wysocka Sasanówka 22 ur. Michał Elżbieta Lisiecka ur. Franciszek Liniewicz, Klemens Osowski 178-3-94 131V/132R 4 Ż 257/258 KP2
14 5 1828 Butowce ur. Stanisław Piotrowski Bołkuny 32W ur. Sylwester Anastazja Liniewicz ur. Aniela Ostrowska Orzechówka 21 ur. Jan Anastazja Dzengilowska ur. Bazyli Rogalski, ur. Klemens Lepiński 178-3-94 249R 20 Ż 477 KP2
28 10 1828 Ostropol ur. Wiktor Leszczyński Józefówka ur. Aleksander Rozalia Bachowska ur. Stanisława Jaworska Józefówka ur. Jan Marianna Konarzewska ur. Laurencjusz Dederkał, Franciszek Berczkowski, Fabian Liniewicz, Małgorzata Ołynecka 178-3-94 202V/203R 13 Ż 388/389 KP2
7 10 1828 Ostropol ur. Piotr Liniewicz Józefówka W ur. Stanisław Józefina Piotrowska ur. Józefa Skorodyńska Józefówka W ur. Piotr Gorecki, Jan Karczewski, Fabian Liniewicz, Rozalia Gorecka 178-3-94 202R 9 Ż 387 KP2
15 8 1828 Ostropol ur. Piotr Grochowski Józefówka 29 ur. Ignacy Teresa Brundecka ur. Agnieszka Kosińska Józefówka 29W Fabian Liniewicz, Wiktor Leszczyński 178-3-94 201R 5 Ż 385 KP2
1 11 1832 Białogródka Paweł Zalibowski Puzyrki Małe 19 Michał Zofia Więckowska Elżbieta Liniewicz Puzyrki Małe 17 Maciej Justyna Zarzycka Jan Wierzbicki, Piotr Modzelowski 178-03-98 62V 27 Ż DM
23 9 1834 Krzywin Józef Gągała Lisicze 19 Błażej Krystyna Łukaszewska Agnieszka Kamińska Ułaszanówka 23 Maciej Marianna Liniewicz Ur. Franciszek Malinowski, Ur. Stefan Kamiński, Ur. Kazimierz Gągała 171-1-7 52R 6 R Mg
13 10 1835 Żytomierz Bazyli Liniewicz 30 Szymon Anna Złotkiewicz Tekla Szczeniawska 18 Bartłomiej Marianna Dydkowska 178 51 3 45 Ż
2 7 1839 Żytomierz Maciej Godlewski Żytomierz 20 Stanisław Anna Kiessałowska Tekla Liniewicz Żytomierz 18 Maciej Marianna Dzierżek Julian Pawłowski , Celestyn Ryszyński , Jakub Suszyński 178 3 7 63 36 Ż Ni
26 1 1841 Żytomierz Paweł Misiewicz 22 Maciej Justyna Wolska Tekla Liniewicz 20 Aleksander Agnieszka Godlewska 178 51 4 7 Ż Ni
31 5 1843 Nowogród Wołyński Wincenty Wysocki Rudnia Talecka 60w Franciszek Marianna Anna Kliniewicz Rudnia Talecka 40w Jakub Marianna Marcinowska 874 113 36 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0059.htm
4 11 1845 Żytomierz Narcyz Janiszewski wieś Zabrudzie 26 Jerzy Zofia Kozińska Ludwika Wyhowska wieś Zabrudzie 18 Mateusz Anna Liniewicz Celestyn Ryziński 178 3 12 50 65 Ż Ni
1 7 1845 Ostropol Antoni Gorecki Józefówka 48w Grzegorz Marianna Kleczkowska Petronela Szyszkowska Józefówka 24 Gabriel Łucyna Piotr Liniewicz, Władysław Gorecki 178-3-113 262R 10 Ż DM
5 11 1850 Żytomierz Paweł Liniewicz 21 Eliasz Aleksandra Didkowska Julia Pietranowska 18 Polikarp Domicela Niewmierzycka 178 3 2 82 69 Ż Ni
1 11 1850 Białogródka Jan Studziński Smorszczki 21 Stefan Katarzyna Kalnicka Teresa Liniewicz Puzyrki Małe 18 Maciej Justyna Zarzycka Klemens Sławecki, Jan Kelnicki 178-03-119 503V 38 Ż DM
12 2 1856 Białogródka Stefan Szepelski Puzyrki Małe 21 Józef Marianna Górska Agnieszka Zalubowska Puzyrki Małe 18 Paweł Elżbieta Liniewicz Józef Wolski, Ignacy Słomiński 178-03-124 595V 5 Ż DM
22 1 1856 Bazalia Wincenty Chmielnicki Olejniki par. Teofilpol 40w Wojciech Katarzyna Liniewicz Honorata Słotwińska Tereszki 21 Szymon Franciszka Dąbrowska Józef Popławski, Franciszek Staniszewski, Brygida Bukowska 178-03-124 97V-98R 2 Ż DM
12 2 1856 Bazalia Walerian Romański Kołki 31 Alojzy Zofia Kamieńska Karolina Zielińska Kołki 19 Antoni Paulina Zawadzka Jan Krucewicz, Marcin Jaworski, Brygida Liniewicz 178-03-124 101R 13 Ż DM
16 6 1857 Ostropol Wiktor Gorecki Pyszki 38 Piotr Marianna Liniewicz Sabina Baczyńska Pyszki 17 Antoni Franciszka Kolska Stanisław Kasperski i Fedor Orzyński 178-3-73 328R-328V 4 Ż DM
17 2 1857 Bazalia Adolf Liniewicz Puzyrki Małe par. Białogródka 20 Maciej Justyna Zarzycka Marianna Bujalska Korczówka 26 Tomasz Małgorzata Majewicz Michał Wolski, Hieronim Bujalski, Marcjanna Wolska 178-03-125 45V-46R 14 Ż DM
4 2 1862 Białogródka Józef Sieradzki Chwedorówka 26 Salezy Tekla Kozieradzka Paulina Demska Trusiłówka 18 Jan Anna Ciurkowska Konstanty Białokur, Józef Liniewicz 178-03-77 134V 6 Ż DM
4 11 1862 Białogródka Walenty Bujalski Puzyrki Małe 28 Tomasz Franciszka Zdaniewicz Rozalia Jasińska Zielona 19 Józef Katarzyna Krzemińska Józef Budziszewski, Józef Liniewicz 178-03-77 145V 28 Ż DM 0
14 7 1863 Białogródka Teofil Dąbrowski Puzyrki Małe 35w Stefan Katarzyna Wojnowska Anna Mikulska z d. Sinkiewicz Bisóweczka 32w Mikołaj Domicela Wachowska Karol Dąbrowski i Józef Liniewicz 178-03-81 40V 11 Ż DM
27 10 1863 Białogródka Ludwik Orłowski Kuczmanówka 25 Franciszek Katarzyna Zagajewska Dorota Zalubowska Suchorzyńce 18 Andrzej Florentyna Liniewicz Jan Sławecki i Konstanty Białokur 178-03-81 44V 19 Ż JZ, DM
23 11 1864 Białogródka Mikołaj Szmigielski Peczyski par. Kulczyny 20 Antoni Franciszka Barbara Zalubowska Puzyrki Małe 18 Paweł Marianna Liniewicz Joachim Pawłowski i Paweł Zaręba 178-03-81 117V 34 Ż DM
23 2 1864 Tuczyn Jan Sewruk Leonówka Mała 35w Kazimierz Katarzyna Suchodolska Marianna Fulon Leonówka Mała 19 Ludwik Helena Ostrowska Hipolit Sawicki, Władysław Liniewicz, Hieronim Lesiewicz 1045-2-200 18V 3 R DM 344
6 2 1872 Białogródka Jan Kobylański Ledzianka 20 Michał Domicela Wierzbicka Aniela Teleżyńska Puzyrki Wielkie 17 Józef Marianna Liniewicz Jan Krotewicz, Józef Sławecki 178-03-84 253V 5 Ż DM
10 6 1873 Białogródka Adolf Liniewicz Puzyrki Małe 35w Maciej Justyna Zarzycka Marianna Łukarzewska Szarłajówka 20 Tomasz Marianna Szymańska Stefan Szepelski, Leon Studziński 178-03-84 413V 25 Ż DM
15 5 1875 Białogródka Józef Orłowski Kuczmanówka 31 Franciszek Katarzyna Zagajewska Franciszka Studzińska Smorszczki 20 Jan Teresa Liniewicz M - żołnierz po służbie, Leon Studziński, Wincenty Studziński 178-03-133 48R 20 Ż DM JZ
2 2 1883 Białogródka Tomasz Faliński Ledzianka 58w Józef Marianna Zielińska Honorata Liniewicz Puzyrki Wielkie 35 Daniel Konstancja Krotewicz Grzegorz Kobierski, Jan Kobylański 178-3-133 473R 4 Ż DW 914
6 5 1884 Tuczyn Wincenty Liniewicz Bystrzyca, par. Niewirków 21 Tadeusz Józefa Chomicka Urszula Urbanowicz Leonówka 17 Stanisław Apolonia Sewruk Andrzej Bagiński, Fulgenty Reszczyński 698 30 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0016.htm
22 11 1884 Tuczyn Kazimierz Stobnicki Chołopy, par. Berezne 28 Franciszek Maria Senderowska Wincentyna Liniewicz Korościatyn 18 Tadeusz Józefa Chomicka 698 34 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0018.htm
15 9 1885 Tuczyn Adam Chodorowski Leonówka 27 Lucjan Cecylia Liniewicz Maria Korczakowska Tuczyn 18 Jan Anna Wabiszczewicz 699 40 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0023.htm
5 10 1897 Białogródka Paweł Łukarzewski Szarłajówka 25 Michał Wiktoria Kobylańska Aniela Kozłowska Bisóweczka 24 Roman Marianna Czyż Antoni Gałęzowski, Antoni Liniewicz 17-2-83 59R 32 Ch
21 11 1905 Brody Nikifor Zbawdeń Suchowola 26 Grzegorz Paraskiewa Jorczuk Anna Bilecka Suchowola 48 20 Mikołaj Wiktoria Zieliniewicz L 4
3 2 1905 Tuczyn Franciszek Mosiewicz Leonówka 54w Józef Domicela Komnacka Kunegunda z Chodorowskich Wabiszczewicz Leonówka 44 Lucjan Celestyna Liniewicz Julian Bagiński, Feliks Mosiewicz 988 32 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0024.htm
5 2 1906 Niewirków Piotr Bagiński Kudranka, par. Tuczyn 30w Jakub Marcelina Milewska Wiktoria Liniewicz Bystrzyca 25 Franciszek Amelia Rudnicka 1012 58R 12 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201012/pages/1_436_0_0_1012_0049.htm
30 4 1906 Niewirków Bronisław Pacyna Male, par. Berezne 27 Stanisław Teofila Nowik Adela Misiewicz par.Niewirków 20 Bernard Kamila Liniewicz 1012 60R 19 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201012/pages/1_436_0_0_1012_0051.htm
18 10 1925 Annowal Stanisław Żygadło Maria Liniewicz Huta Bystrzecka 22 Wincenty Wiktoria Bagińska 966 50V-51R 197

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
4 Mikołaj Liniewicz 71 Niewirków Bystrzyca 1838 CDIAK AS 1045-2-228
5 Stanisław Liniewicz 28 Niewirków Siedliszcze 1838 CDIAK AS 1045-2-228
68 49 Rozwadowska Honorata z Liniewiczów, wdowa 63 Toporyszcze Berezówka Słoboda 1853 Żytomierz DM 178-03-37
305 17 żona Marianna z Liniewiczów 50 Toporyszcze Rosówka Słoboda 1853 Żytomierz DM 178-03-37
31 94 Liniewicz Aleksander, wdowiec 55 Ostróg Ostróg 1875 Równe DM 654-1-81
137 90 Podhorodecka Katarzyna z Liniewiczów, wdowa 35 Ostróg Białotyń 1875 Równe DM 654-1-81
32 .. 51 Liniewicz Anna ur. Arabska, wdowa .. 65 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
584 5 Liniewicz Stefan 30 Starokonstantynów Iryszki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
613 5 Liniewicz Jan 50 Starokonstantynów Rasztówka 1888 Żytomierz DM 178-49-24
613 9 Liniewicz Jan 20 Starokonstantynów Rasztówka 1888 Żytomierz DM 178-49-24
619 13 Kalinowska Maria z Liniewiczów, wdowa 50 Starokonstantynów Szkarawka Mała 1888 Żytomierz DM 178-49-24
234 37 Liniewicz Stanisław 73 Wiszenki Francuzy 1911 Żytomierz DM 178-49-38
298 7 Liniewicz Franciszka, panna 21 Ołyka Pokaszczew/Pokaszczów 1912 Żytomierz DM 178-49-52
3 4 Liniewicz Anna, wdowa 43 Białogródka Zielona 1915 Żytomierz DM 178-49-60
86 347 Liniewicz Leontyna z Gilewskich 54 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
119 488 żona Adela z Liniewiczów 26 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
226 10 żona Janina Liniewicz 23 Łabuń Macewicze Małe 1915 Żytomierz DM 178-49-62
237 41 Liniewicz Antoni s. Jakuba 48 Łabuń Macewicze Małe 1915 Żytomierz DM 178-49-62
243 66 Liniewicz Ludwika z Świackich 48 Łabuń Macewicze Małe 1915 Żytomierz DM 178-49-62
245 66 Liniewicz Stefan s. Jakuba 50 Łabuń Macewicze Małe 1915 Żytomierz DM 178-49-62
249 90 Liniewicz Helena c. Franciszka, panna 18 Łabuń Macewicze Małe 1915 Żytomierz DM 178-49-62


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl