Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 257 wyników dla: Kornel

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
9 4 1818 Krzemieniec Ludwik Rożański 8 Krzemieniec s. Antoniego i Korneli 299 73 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0041.htm
16 2 1828 Krzemieniec Franciszka Majewska 32 Krzemieniec z Slanczowskich, mšż Kolegialny Assesor, synowie Edmund, Heliodor i Alfons, córki Kornelia i Olimpia 01-7 28V 206 T 897 DM
5 1 1828 Stary Konstantynów Dom prac. Konrad Gajewski 40 Michałowce żona Eudokia Harasim, dzieci: Kornel, Katarzyna, Tacjanna, Olana, z przeziębienia 178-3-94 168R/168V 5 Ż 323/324 KP2
16 10 1829 Lachowce Marianna Spendowska 45 Choroszów ur., z Popławskich, mąż Kornel 171-1-2 110R 44 R DM
7 2 1829 Zasław św. Jana Aniela Szumowska 1 Zubary rodzice ur. Jan Szumowski, Kornelia Ratcewicz, z kaszlu 178-3-95 18V 7 Ż 33 KP2
7 2 1829 Zasław św. Józefa Aniela Szumowska 18/12 Zubary rodzice ur. Jan Szumowski, Kornelia Rutcewicz, z niewiadomej choroby 178-3-95 49V 11 Ż 94 KP2
21 8 1829 Stary Konstantynów Dom prac. Anastazja Wasilewicz 70 W Sachnowce z domu Józefów, wdowa po prac. Efremie Wasilewiczu, dzieci: Kornel, Tymoteusz, Paweł, Andrzej, ze starości 178-3-95 176r 85 Ż 339 KP2
28 7 1831 Przewały Pawlina Siekoruk 60 Przewały wdowa po Korneliuszu 846 330V 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0325.htm
7 3 1831 Szumsk Katarzyna Hawryluk 50 Kruholec mąż Kornel Hawryluk, czworo dzieci 245-1-5 380R 11 R RK
6 1 1832 Włodzimierz August Kotowski 36 Włodzimierz ze wsi Nyr par. Kisielin, wlm., żona Tekla, syn Józef, córki Joanna, Kornelia i Feliksa 847 47 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0025.htm
15 5 1832 Lachowce Franciszka Spendowska 33 Choroszów z Parznickich, żona Wlm Kornela Spendowskiego, córka Aleksandra 171-1-5 115V 43 R DM
3 2 1833 Korzec Katarzyna Sarnicka 15/12 Korzec córka Kornela i Joanny z domu Janiewicz 245-1-7 102 14 R PW
20 1 1833 Włodzimierz Franciszek Holsztyn 52 Owadno z paraliżu, ur., żona Marianna Rudnicka, synowie Hieronim, Kornel i Marian, córki Ludwika, Wiktoria i Michalina 848 38 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0022.htm
17 4 1834 Korzec Joanna Sarnicka 34 Korzec z suchot, mąż Kornel Sarnicki, córka Petronela 245-1-8 95v 42 R Na
1 1 1835 Teofilpol Marianna Petruk 4 Wołkowce Rodzice: Kornel, Anastazja Rządecka 178-3-101 381 1 Ż SK
28 12 1836 Korzec Antoni Józef Omieciński 78 Bystrzyce par. Niewirków wdowiec po Izabeli z Trypolskich, synowie Jakub, Wincenty, Kajetan - ksiadz, córki Kornelia i Elżbieta 877 205 81 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0109.htm
5 12 1839 Deraźne Jan Talko 42 Czudwy szlachcic, odstawny porucznik wojsk rosyjskich i kawaler, żona Klementyna z Pogorzelskich, syn Fryderyk, córki Kornelia, Salomea i Sabina 879 192 R 18
12 12 1840 Luboml Wawrzyniec Januszkiewicz 40 Luboml wolnożyjący, żona Prakseda z Kornelewiczów, synowie Aleksander, Fabian, Władysław, Jan i Józef, córka Karolina 855 282V 94 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
29 12 1841 St. Oleksiniec Wiktoria Świętojańska 63 Łosiatyń z Stockich, mąż Krzysztof, synowie Józef i Korneli, córki Józefa i Leonora 872 609 37
28 7 1841 Młynów Tekla Szczeniowska 70 Młynów z domu Wróblewska, 1.v.. Mierzwińska, 2.v. Kornellowska, wdowa, dziecko: Ksawera Hr. Chodkiewiczowa 827 178R 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0181.htm
21 6 1841 Młynów Franciszek Peretiatkowicz 75 Dorohostaje Wielkie żona Kornelia, dziecko: Julia 827 177V 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0181.htm
3 4 1841 Łanowce Gasper Szpilman 50 Domaninka żona Marianna z Ostapiuków, synowie Grzegorz, Michał i Korneli, córki Ewa i Marianna 872 779 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0411.htm
30 5 1841 Targowica Marianna Kulesza 30 Wełnicze wd. Piotr, s. Kornel, c. Aniela 827 269 V 15 ZP 0
3 2 1841 Łanowce Teodor Horowicz 45 Grzybowa żona Jadwiga, synowie Korneli i Tomasz, córka Domicella 872 777a 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0410.htm
22 4 1842 Szumsk Antoni Rozański 65 Obycz marszałek pow. kowelskiego, żona Kornelia z Młodzianowskich, synowie Jan i Hieronim, córki Antonina i Marianna 873 606 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0314.htm
11 9 1842 Nowogród Wołyński Zofia Gołębiowska 37 Tartak Ostrożecki z domu Kościewska, mąż Błażej, synowie Józef, Hipolit, Mikołaj, córki Kornelia, Małgorzata 873 106 143 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0057.htm
5 2 1842 Korzec Kamila Omiecińska 27 Bystrzyca powiat Równe z połogu, z Porczyńskich, JW, parafianka niewirkowska, mąż Wincenty, syn Jan, córki Adela, Aniela, Kornelia, Kamila 873 183 33 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0096.htm
12 3 1843 Ostróg Aleksandra Podhorodecka 60 Hulcza wdowa po Ignacym, synowie Jan, Antoni i Michał, córki karolina, Franciszka, Kornelia, Pawlina i Józefa 882 26 V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0028.htm
28 12 1843 Krzywin Piotr Wąsowicz 43 Stryhany żona Teodozja z Badowskich, córki Kornelia, Petronella i Marianna 882 43 R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0044.htm
13 12 1844 Łanowce Anna Polesiuk 51 Ośniki pr., z Szewczuków, mąż Grzegorz, syn Kornel i Jakub, córka Marianna 875 959 20 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0509.htm
23 5 1844 Toporyszcze Aurelia Borowska 2 Czerniachów c. ur. Jana i Kornelii z Tańkowskich 178-51-514 503V 31 Ż DM
18 6 1845 Młynów Józefat Frankowski 59 Dorohostaje Wielkie Odstawy Rotmistrz Wojsk Rosyjskich, żona Kornelia z domu Strojanowska, dzieci: Marceli, Antoni, Jan, Bronisław, Józefat, Marianna, Józefa, Rozalia 831 174V 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0178.htm
28 2 1845 Łuck Łukasz Trziński 66 s. Jana i Konstancji z Piórkowskich, ur., żona Tekla z Lenkiewiczów 1.v. Byczkowska, synowie z 1. żony Peretiatkowiczów Kornel, Bronisław, Karol Józef, z 2. Felczyńskiej Ignacy i Zofia 381 34 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0019.htm
3 9 1845 Ostróg Franciszka Wojciechowska 3 Mizocz z suchot, r. Urodzony Jan, Kornelia zd Jakubska 884 55V 81 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0058.htm
31 8 1846 Ołyka Ignacy Skalski 56 Pełża pozostwił żonę Antoninę z Waskiewiczów , synów Leona, Wiktora, Cyrylego, Kajetana, córki Apolonia za Józefem Jankowskim, Franciszkę, Kornelę i Adelę 470 40 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0022.htm
27 8 1846 Kisielin Jan Hipolit Skałecki 45 Osmichowicze poz. ż. Rozalię z Zarzyckich (brzemienną), 2s. Aleksandra i Władysława, 3c. Kornelię, Józefę i Pelagię; poch: 29.08. 861 195 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0104.htm
24 4 1847 Radziwiłłów Ignacy Zawadzki 68 Radziwiłłów wdowiec, syn Dionizy, córki: Kornelia, Klementyna 833 529 15 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0284.htm
18 8 1847 Młynów Antoni Strojnowski 70 Dorohostaje Wielkie wdowiec, dzieci: Kornela, Eufemia 833 383R 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0206.htm
8 12 1847 Ostróg Adela Wojciechowska 3 Mizocz c. ur., Jana i Kornelii 171-1-13 47V 131 R DM
21 1 1848 Targowica Anatolia Bernacka 32 Rudłów z Szawłowskich, wd. Leon, c. Antonina, Kornelia, Stefania, Aniela, Sabina 834 367 R 6 ZP 0
23 2 1848 Białogródka Marianna Paszkiewicz 41 Polachówka ur., z Brzyskich c. Tomasza, mąż Mikołaj, synowie Antoni, Kornel i Jakub, córka Agnieszka 178-3-117 159V 34 Ż DM
30 5 1848 Białogródka Michalina Czarnecka 22 Puzyrki Wielkie ur., z Wolskich, mąż Kornel Czarnecki (inne zapisy: Czernecki), syn Jan 178-3-117 165R 67 Ż DM
17 6 1848 Białogródka Jan Czarnecki 4/12 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Kornela i Michaliny z Wolskich 178-3-117 166R 73 Ż DM
16 3 1851 Nabrzuska Andrzej Marcinkowski 50 Budki Karpiłowskie żona Małgorzata, dzieci:Adam, Teofila, Kornelia, Balbina i Marcjanna 864 436 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0241.htm
8 5 1852 Targowica Róża Olszewska 60 Borzemiec szlachcianka, wdowa po Antonim, synowie Zenon i Kornel, córka Olimpia 836 347 7 0
8 3 1852 Nieświcz Małgorzata Malinowska 60 Bakowce wdowa, córki Józefa i Kornelia 447 28 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0016.htm
9 8 1853 Jampol Julianna Owsianko 20 Jampol z Ziełomickich, mąż Bazyli, synowie Eliasz i Kornel 878 160 49
24 9 1853 Białogródka Honorata Czernecka 77 Puzyrki Wielkie 1-dw., wdowa, synowie Kornel, Józef i Roman 178-03-121 523V 85 Ż DM
13 3 1854 Przewały Katarzyna Trembicka (Trębicka) 65 Przewały wdowa po Janie, s. Kornel, c. Marianna 866 248 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0132.htm
1 11 1854 Białogródka Adelajda Czarnecka 11/12 Puzyrki Wielkie c. 1-dw. Kornela i Franciszki z Lipskich 178-03-122 444R 54 Ż DM
27 3 1855 Lubar Ludwika Lewandowska 66 Piedynki z d. Wasilewska, mąż Onufry Lewandowski, synowie Aleksander, Karol i córka Kornelia, 641-1-15 31R 36 Ż MP
8 5 1857 Krzemieniec Adalbert Majewski 87 Krzemieniec radca dworu i kawaler, wdowiec po Julii z d. Bason, z 1-go małż z Franciszką z Szlancowskich syn Edmund, córki Kornelia, Olimpia i Gersylda 0.1-29 61R 34 T
7 1 1858 Białogródka Adam Czarnecki 2/52 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Kornela i Franciszki Lipskiej 178-03-74 257V 1 Ż DM
27 10 1859 Lachowce Ewa Dacyk 60 Lachowce chł., wdowa po Danile Dacyku, synowie Wiktor, Andrzej, Kornel i Szymon, córki Marianna i Prakseda 886 205 42 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0107.htm
24 3 1859 Ostróg Józefa Jakubowska 65 Mizocz wdowa po Józefie, córka Kornelia 886 115 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0061.htm
27 5 1859 Ostróg Henryk Omeciński 7/12 Hulcza s. ur. Adolfa i Kornelii z Omecińskich ? 886 119 29 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0063.htm
16 3 1860 Dąbrowica Marianna Czeszejko 5/12 Sochy c. szl. Mikołaja i Kornelii z Żarczyńskich 841 755 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0416.htm
1 2 1860 Bazalia Urszula Skąpska 1,5 Tryski c. 1-dw. Kornela i Eufrozyny 178-03-130 52V 11 Ż DM
5 1 1862 Międzyrzec Karolina Perłowska 1,5 Hoszcza c. chł. Jana i Kornelii z Waluszewskich 887 317 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0173.htm
29 8 1862 Krzemieniec Michalina Kotkowska 32 Krzemieniec z d. Orska, mąż Kornel - kol. registrator, syn Paweł. córka Izydora 0.1-35 57V 65 T
5 8 1862 Nieświcz Salomea Bodkiewicz 0,5 Ławrów c. szl. Antoniego i Kornelii z Malinowskich 457 34 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0019.htm
20 4 1862 Bazalia Aniela Skąpska 2 Tryski c. Kornela i Eufrozyny 178-03-131 127V 59 Ż DM
26 10 1863 Żytomierz Julia Kornelowska 60 Żytomierz z choroby wewnętrznej, wdowa, mieszkanka gub. Podolskiej, pow.Lityńskiego, parafianka kościoła Chmielnickiego, zostawiła córkę Julię 178-3-54 141R 254 Ż DG
26 4 1865 Szumbar Władyslaw Stachowski 1 Borki s.Kacpra i Kornelii z Kłosowskich 626 234 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0121.htm
10 6 1865 Żytomierz Sabina Szychewicz 3 Krosznia z przeziębienia, córka Adama i Kornelii z Rafałowiczów 178-3-61 147R 131 Ż DG
21 10 1866 Radziwiłłów Cecylia Zahorowska 15 Radziwiłłów c. wielmożnych Serafina i Kornelii z Zawadzkich 67 V 22 0
20 4 1866 Turzysk Rozalia Głowińska 56 Turzysk wdowa po Piotrze, po I mężu Józefie Skałeckim s. Władysław, c.Kornelia, Józefa, Pelagia, po II mężu c. Zuzanna 735 25 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20735/pages/PL_1_436_735_0014.htm
20 11 1867 Szumbar Leon Stachowski 1,5 Borki s.Kacpra i Kornelii z Kłosowskich 626 201 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0105.htm
25 4 1867 Horochów Władysław Krajewski 48 Mirków szl., żona Kornelia z Lassotów, synowie Jan, Juliusz, Józef, ..., Marceli i Kazimierz, córki Helena l. 15, Rozalia l. 8 i Konstancja l. 3 103 60 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0033.htm
9 12 1867 Białogródka Jan Czarnecki 2/52 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Kornela i Franciszki 178-03-81 339V 87 Ż DM
26 7 1867 Ostróg Michalina Perłowska 10 Nowomalin z dezynterii, rodzice Jan, Kornelia zd Tomaszewska 654-1-56 108 L 2 R 110 MZ
22 4 1868 Katerburg Józefa Janczyńska 42 Rybcza wdowa po Janie, syn Kornel i córka Magdalena 1-44 124R 10 T 893 DM
14 1 1870 Krzemieniec Apolonia Babij 60 Bereżce chł., mąż Justyn, z 1-go małż. z Marcinem Cegielnikiem syn Marcin, z 2-go z Justynem Roman, Kornel i Stefan i córki Marianna i Ulana 1-50 38V 7 T
21 7 1870 Krzemieniec Julia Konopacka 80 Szpikołosy mąż Jan - nie wiadomo czy żyjący czy zmarły, synowie Karol, Józef, Jan, Wincenty i Feliks, córki Kornelia i Julia 1-50 47R 57 T
22 2 1870 Ostróg Jan Wojciechowski 8 Mizocz r. Jan, Kornelia Jakóbska 654-1-56 97 P 2 R MZ
2 2 1871 Radziwiłłów Serafin Zahorowski 80 Radziwiłłów kolegialny asesor, lekarz sztabowy, żona Kornelia z d. Zawadzka, synowie: Wilhelm, Robert, Zygmunt i Aleksander 1-55 126 R 18 T
17 7 1871 Białogródka Józef Czernecki 7 Puzyrki Wielkie s. Kornelia i Franciszki 178-03-84 182R 54 Ż DM
8 11 1872 Wyszogródek Stanisław Marciniuk 56 Korzkowce chłop, żona Apolonia z Pachińskich, z 1-go małż. syn Jozafat i córka Kornelia, z 2-go córki Julia i Anna 1-61 40V 33 T 861
12 2 1872 Ostróg Ignacy Tybenko 80 Borszczówka wdowiec, s. Stefan, Kornel, c. Prokseda i Zenonia 654-1-56 82 L 2 R MZ
8 8 1872 Białogródka Franciszka Czarnecka 40 Puzyrki Wielkie cholera, z d. Lipska, mąż Kornel, synowie Adolf i Gabriel, córki Honorata 178-3-84 308V 115 Ż DM
8 8 1872 Białogródka Hieronim Czarnecki 10 Puzyrki Wielkie cholera, s. 1-dw. Kornela i Franciszki 178-3-84 308V 116 Ż DM
11 8 1872 Białogródka Jan Czarnecki 1/12 Puzyrki Wielkie cholera, s. 1-dw. Kornela i Franciszki 178-3-84 309V 123 Ż DM
21 1 1873 Sidorów Władysław Emanuel Horodyski 3 Tłusteńkie 1 s. Kornela i Leonii Garnysz 1205L 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0050.htm
19 3 1873 Ostróg Amelia Wojciechowska 20 Mizocz r Jan, Kornelia zd Jakubowska 654-1-56 74L 10 R MZ
1 3 1874 Krzemieniec Zofia Fedorenczuk 75 Krzemieniec miesz., wdowa po Janie, synowie Kornel i Atanazy 1-68 34R 18 T
5 8 1874 Krzemieniec Józef Malczewski 11/12 Krzemieniec s. chł. Antoniego i Kornelii z Orzechowskich 1-68 40V 72 T
1 3 1875 Szumbar Antoni Stachowski 2,5 Borki s.Kacpra i Kornelii z Kłosowskich 626 65 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0034.htm
27 10 1878 Torczyn Marceli Zmijewski 60 Oderady żona Antonina, synowie Jan i Ludwik, córki Marianna, Ludwika i Kornelia 664 49 28 0
12 1 1878 Rzyszczów Helena Domosławska 3 Rzyszczów krup, c. Kornela i Marii z Gulanickich 312-1-111 25 4 m.K KM
15 1 1878 Rzyszczów Edward Domosławski 1 Rzyszczów krup, s. Kornela i Marii z Gulanickich 312-1-111 26 5 m.K KM
6 6 1879 Krzemieniec Jan Malczewski 45 Szpikołosy żona Anna, z 1-małż. z Weroniką syn Antoni, córki Paulina, Kornelia i Helena, z 2-go z Anną córka Franciszka 1-73 38V 39 T
30 10 1879 Kuniów Julia Jankowska 46 Juśkowce z Lewandowskich, mąż Ludwik, synowie Czesław, Wincenty i Paulin, córki Maria i Kornelia 178-3-78 580V 28 Ż DM
20 3 1881 Kuniów Józefa Jaworska 40 Bołotkowce z Gajków, mąż Kornel 178-3-78 661R 17 Ż DM
28 3 1883 Szumbar Celestyna Stachowska 17/365 Borki c. Kacpra i Kornelii z Kołosowskich 627 190 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0111.htm
26 11 1884 Kuniów Aniela Sokołowska 30 Kamionka z Sinickich, mąż Feliks, synowie Konstanty, Sebastian i Wincenty, córki Marianna i Kornelia 178-3-78 802V 37 Ż DM
8 12 1886 Brody Paulina Petronela Morozińska 9 c. Kornela i Agaty Buraczek L 23
27 2 1886 Tuczyn Marianna Sewruk 42 Krąglik z d. Fułon, mąż Jan, dzieci: Michał, Stanisław, Władyslaw, Marceli, Kornela, Kamila, Paulina i Michalina 700 56 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20700/pages/PL_1_436_700_0030.htm
8 1 1889 Szumbar Franciszka Listowska 38 Borki ze Studenickich, mąż Paweł, synowie Antoni, Kazimierz, Mieczysław, Wiktor, córki Konstancja, Kornelia 627 49 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0031.htm
31 8 1890 Ołyka Zofia Ruszczyc 1,5 Cumań Kornel i Antonina z Horbaczewskich 510 54 50 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0053.htm
24 6 1891 Katerburg Jakub Czuwiński 60 Rybcza żona Fruzyna z Dobrowolskich, dzieci: Antoni, Józef, Konstanty, Cyprian, Karolina, Paulina, Józefa i Kornelia 204 40 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0026.htm
1 3 1891 Krzemieniec Zofia Jakubowska 60 Ludwiszcze wdowa, dzieci Konstanty, Wiktor, Aleksander, Karolina, Kornelia i Antonina 0.1-81G 36R 13 T
1 2 1892 Tuczyn Maria Harasimowicz 10/12 Babin c. chł. Kornela i Rozalii z d. Kiełbasa 706 54 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20706/pages/PL_1_436_706_0029.htm
1 9 1892 Krzemieniec Jan Skolimowski 10/12 Krzemieniec s. miesz. Kornela i Pauliny z Jakubowskich 0.1-81D 38R 56 T
28 11 1893 Młynów Antonina Faszczewska 5 Chorupanie od kiru, c. chł. Antoniego i Kornelii z Krajewskich 740-7-94 48R 79 R 163 DW
22 1 1894 Szumbar Paweł Listowski 75 Borki wdowiec po Franciszce ze Studynieckich, synowie: Antoni, Kazimierz, Mieczysław, Wiktor, córki Maria, Konstancja, Kornelia 627 80 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0046.htm
10 5 1894 Szumsk Maria Kalnicka 7 Bryków c. miesz. Bernarda i Kornelii z Jakubowskich 01-233 342R 70 T
27 6 1895 Szumsk Franciszek Kaliński 4 Bryków s. miesz. Bernarda i Kornelii z Jakubowskich 01-233 254V 44 T
1 8 1896 Szumbar Kasper Stachowski 65 Borki chłop, żona Kornelia z Kołosowskich, synowie Józef, Jan, karol i Adam, córki Antonina i Maria 1020 88 14 0
3 4 1900 Tuczyn Teodor Wąsowski 60 Pustomyty żona Julia z Konsewiczów, dzieci; Adam, Aniela, Kornelia, Antonina i Michalina 956 71 13 0
7 9 1900 Tuczyn Julia Wąsowska 55 Pustomyty z Konsewiczów, wdowa, dzieci: Adam, Kornelia, Antonina i Michalina 956 75 29 0
7 2 1903 Niewirków Franciszek Bagiński 46 Mokre zostawił żonę Emilię, syna Stanisława, córki: Ewę, Wiktorię, Helenę, Teofilę, Teklę, Kornelię, Bronisławę 981 75 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0068.htm
15 1 1903 Niewirków Jan Pawlik 65 Nowiny zostawił żonę Kornelię, synów Andrzeja i Jana, córkę Teresę 981 75 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0068.htm
5 11 1903 Szumsk Maria Listowska 4 Mosty c. chł. Ignacego i Kornelii z Listowskich 0.1-237 104V 122 T
17 12 1904 Ołyka Antonina Ruszczyc 45 Cumań z Horbaczewskich, mąż Kornel Antoni, syn Karol c. Maria i Helena 984 81 82 MO 0
7 4 1905 Niewirków Stanislaw Żygadło 55 Niemilla mieszczanin, żona Aniela z Bagińskich, syn Jakub, córki Adela, Stanisława, Franciszka, Kornelia i Helena 983 82V 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0073.htm
23 4 1908 Horochów Jadwiga Święcińska 28 Bożów córka Leona i Kornelii Dębińskiej 994 51 29 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0056.htm
5 1 1911 Ołyka Ignacy Dzikoński 78 Satyjów zostawił wdowę Kornelię, synów Serafina, Stanisława, córki Anielę, Franciszkę, Anastazję 1063 74 5 MO
14 8 1911 Horochów Józefa Majko 75 Dróżkopol Mikołajczuk, wdowa, dzieci: Sawa, Kornel, Ignacy, Maria 997 52 40 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0045.htm
30 10 1911 Młynów Piotr Rybczyński 45 Smordwa żona Aniela z d. Stawińska, dzieci: Kornelia, Anna, Zofia 740-4-447 119R 60 R 734 RK
5 11 1911 Młynów Anna Socha 80 Bokujma par. Łysin austriacka poddana, z d. Cieśla, wdowa, córka: Kornelia 740-4-447 119V 62 R 735 RK
19 12 1912 Tbilisi Kazimiera Szubert 12 Tbilisi c. Kornela, mieszczanka m. Tbilisi 159 118 Tb
16 10 1913 Tbilisi Antoni August Krażowski 62 Tbilisi s. Wincentego, generał major, żona Kornelia z Andrzejewskich c. Jakuba, córki Helena Maria Magdalena l. 16, Waleria l. 12 i Maria l. 10 177 89 Tb
20 3 1914 Wiśniowiec Konstanty Szymański 72 Nowy Wiśniowiec od starości, chłop, żona Kornelia z Bobowskich, syn Jan, córki Elżbieta, Eleonora i Teodora 426-1-105 35R 13 T 319 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D39B-7?i=318&cat=834019
21 11 1914 Torczyn Antoni Hulanicki 4 Chorochoryn Jana i Kornelii z Galkiewicz 1056 60 31 MO
31 10 1914 Ołyka Stanisław Fuss 1/52 Zarodynce Adama i Kornelii z Kołodzińskich 1063 221 100 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0233.htm
16 12 1916 Tbilisi Jan Zamłyński 66 Tbilisi s. Kornela, szlachcic, żona Nina z d. Katancewa c. Atanazego, dzieci; Włodzimierz l. 21 i Mikołaj l. 5 278 214
27 5 1917 Tbilisi Filip Rerich 30 Lazaret 40 s. Kornela, szeregowy 1 Kaukaskiej Drużyny Inżyn-Budowl. 329 236 Tb
9 3 1918 Tbilisi Regina Wielecka 30 Tbilisi c. Kornela, siostra miłosierdzia 364 11 Tb
17 1 1920 Młynów Bogdan Brzezowski 10/365 Zofiówka kol. Syn Antoniego i Korneli ze Słomskich 740-6-321 60 5 R AK2
15 9 1922 Młynów Władysław Brzozowski 15/12 Zofiówka z konwulsji, s. Abtoniego i Kornelii z Słomskich 740-6-136 65V 81 R 35 DW
2 6 1925 Młynów Piotr Lipa 78 Nowiny Dobratyńskie z choroby wewnętrznej, żona Marcelina z Wiszniewskich, dzieci Walerian, Marian, Andrzej, Stanisław, Feliks i Kornela 129R 31 R 99 DW
6 10 1930 Radziwiłłów Leon Święciński 97 Radziwiłłów żona Kornelia z Dębińskich, synowie Stanisław Józef i Romuald, córki Róża i Janina 1-119 231 V 24 T 0
9 11 1934 Warszawa, ?w. Stanis Edward Kalitowicz 48 Warszawa s. Karola i Kornelii z sawickich, żona Kazimiera z Jawidzyków KK

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 1 Tbilisi Aleksander Kodenko Nikifor Tatiana (konwersja 1918) Józef Korneluk, Adolf Karenny 213V 157 Tb DW
23 6 1776 Czartorysk Franciszek Ksawery Sułecki Jan Katarzyna Korneli Żukowski, Anna Kassjanowska 297-1-185 95R Ł 9310 DW
26 7 1791 Czartorysk Jakub Jędrusyk Ośnica Mała Maciej Tekla Kornel Pawlikowski, Marianna Majdziekowa 297-1-185 120V Ł 7784 DW
25 6 1804 Ostróg Jan Matwiejowski Zawidów Emilian Helena Łukasz Sapieżyński, Kornelia Żukowska 297-1-136 42 Ł SK
3 4 1806 Ostróg Jan Matwieski Zawidów Emilian Helena Łukasz Sapieżyński, Kornelia Żukowska 297-1-136 57 Ł SK
15 8 1813 Ostróg Marianna Michaluk Chorów Tomasz Agnieszka Kornel Ostrogołowczuk, Tatiana Wołoszynowa 297-1-136 197 Ł 915 SK
5 4 1815 Ostróg Marianna Piasecka Hucisko Nowomalińskie Daniel Petronela Kornel Gumienny, Agnieszka Maćkowska 297-1-136 229 Ł 949 SK
9 7 1827 Szumsk Antonina Krotewicz Kretowicz Bykowce Antoni Agnieszka Brodzieiewska Brodziejewska Ignacy Jasiński, Helena Brodzieiewska ż. Franciszka, Jan Kowalewski, Kornelia Jasińska ż. Ignacego 245-1-1 381V 52 R RK
2 8 1827 Kupiel Ignacy Nahrebecki Pisarzówka Jan Jagniszka Cieszkowska Korneli Sandterski, Julia Karnaczewszcówna 178-3-93 318R 13 Ż 610 KP2
0 1828 Krzemieniec Olimpia Albertyna Melania Wincentyna Majewska Krzemieniec Wojciech Franciszka Szlancowska (dop.) as. tyt.radca Edmund Majewski, Kornelia Czyszak ż. Jerzego 0.1-33 2V-3R 5 T
15 7 1828 Lachowce Henryk Ostrowski Choroszów Tomasz Wiktoria Dębowska 16.07.1828, Ur. Wincenty Bagieński, Ur. Marianna Spędowska, ż. Kornellego 171-1-1 110V 40 R Mg
10 2 1828 Kulczyny Romuald Kazimierz Piotr Józef Iliński Maniowce Ignacy Joanna Kornelewska ch. 1828.02.11, Ur. Józef Majewski, Wlm. Marianna Głochowska, ż. Feliksa, ass. Andrzej Sadubicki, Agata Sokolik, wdowa 178-3-94 316V 13 Ż Mg
27 2 1828 Kulczyny Agnieszka Kusmierzuk Jaworowce Andrzej Antonina Krzysztof ch. 1828.03.01, prac. Kornel Prysiażniuk, prac. Anna Rywlicka, ż. Tomasza, ass. Jan Krupski, Rozalia Machówna, panna 178-3-94 317R 18 Ż Mg
0 1829 Dąbrowica Łukasz Pardowski Wysock Józef Agata Korneli Karpiński, Agrypina Sadoronikowa; ch: 18.10. 815 144a 57 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0148.htm
26 10 1829 Rzyszczów Kornel Piotrowski Demowszczyzna Nikodem s. Michała Balbina c. Józefa Ostrowska s. ur., chrz.03.11, chrzestni: wlm. Melchior Pyszynski, Kornela Hołowińska panna, as.: ur.ur. Ignacy Żaboklicki, Izabela Hołowińska panna 178-51-339 102 38 Ż EH
24 10 1829 Wołoczyska Zofia Andrejczuk Wołoczyska prac. Teodor Jeryna ur. Stanisław Siemaszka, Kornella Dąbrowska 178-3-95 280r 79 Ż 541 KP2
22 3 1830 Krzemieniec Karol Cybulski Krzemieniec Tomasz Marianna Kozaczyńska Paweł Rogalski i Kornelia Michowicz ż. Franciszka 01-3 119R 44 T 620 DM
2 11 1830 Krzemieniec Olga Majewska Krzemieniec Wojciech Julia` Dychard Józef Wa..czek i Kornelia Malewska panna 01-3 139V 189 T 642 DM
10 7 1830 Żytomierz Piotr Podorodecki Żytomierz Stefan Agnieszka Kwiatkowska Korneli Zielencow Marianna Jachimenko 178 3 3 V24 171 Ż MP
9 12 1830 Krasnopol Jan Rudziński Krasnopol Tomasz Barbara Węgłowska Feliks Kornelowski, Marianna Poczętowska, as: Jozef Mańkowski, Rozalia Tyszkiewicz 178 3 3 V244 96 Ż MP
10 4 1831 Kulczyny Wiktor Mikołaj Aleksander Busz Krasiłów Jan Anna Wachowska chrzest: 1831.04.20, Wlm. Kornel de Szteinmach, kapitan Wojsk Ros., Wlm. Marianna Kuczrianowa, ż. Generała Wojsk Ros. 178-03-97 377R 20 Ż Mg
27 6 1831 Derażne Władysław Leon Znamierowski Znamirówka Dominik Katarzyna Iwanowska WP Walenty Porczyński Komornik i WP Zofia Eysmunt, asyt. Tomasz Znamierowski i JW. Kornelia Porczyńska ż. Witalisa Porczyńskiego Marszałka 171-1-4 257V 14 R DM
22 1 1832 Targowica Marianna, Anna, Ludwika, Strojnowska Targowica Rafał Józefa Antonowicz Antoni Strojnowski, Kornela Frankowska ż. Józefa dopełnienie 820 248 R 98 ZP 0
8 1 1832 Łuck Józefa Wasylewska Łyszcze Jakub Magdalena Świątkowska Kornel Tryciński, Teofila Borowska panna 368 130 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0066.htm
9 9 1832 Łuck Mikołaj Sinkiewicz Łuck Grzegorz Antonina Kornelowska Stanisław Tarnawski, Tekla Więckowska 368 144 63 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0073.htm
25 3 1834 Derażne Marianna Wabiszczewicz Stanisław Agnieszka Sawicka Mateusz Wabiszczewicz i Prakseda Jaszczuk ż. Kornela 171-1-7 194R 8 R DM
26 4 1835 Młynów Marcelina Bielecka Dorohostaje Małe Jan Salomea Jędrzej Wysocki, Kornelia Jurewicz, Aleksander Domanski, Rozalia Buczkowska 821 179R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0181.htm
9 4 1835 Dederkały Witalisa Salomea Wyszpolska Dederkały Wielkie Ksawery Klara Sokołowska Wlm. Karol Sokołowski, Anna Sobieszczańska ż. Klemensa, as. Klemens Sobieszczański, Anna Sourdiowa, Cyryl Sokołowski, Teresa Małachowska ż. Stanisława, Korneli Spędowski, Salomea Sokołowska wdowa 199 203-204 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0105.htm
4 2 1836 Kołki Julianna Humińska Omelno Józef Krystyna Urańska Rafał Krasicki, Teresa Jukowska - ż. Ignacego; as: Franciszek Czechowski, Kornel 822 58a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0059.htm
8 5 1836 Korzec Anna Cybulska Majdan Bereźnicki Grzegorz Marianna Metelska Mikołaj Jaworski i Marianna Siecińska ż. Kornela 245-1-10 69r 43 R Na
20 3 1837 Luboml Józef Rudzki Rymacze Tomasz Ewa Chwyrko Jan Korneluk, Agnieszka Pawliczuk ż. Stefana 852 515 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0272.htm
11 7 1837 Krzemieniec Jan Malczewski Szpikołosy Józef Marianna Jankowska Józef Choński i Kornelia Majewska 01-11 16V-17R 73 T 154 DM
5 7 1837 Ostróg Karolina Łaznińska Buderaż Ignacy Emilia Garlińska Wlm Łukasz Łazniński-Podkomorzy Ostrogski i Kornelia Porczyńska-Marszałkowa, asyt. Antoni Sierakowski i Józefa Łaznińska 171-1-10 13R 72 R DM
18 9 1838 Szumsk Józefa Wanda Kornelia Rożańska Różańska Soszyszcze Jan Salomea Marszycka Antoni Rożański pułkownik, Kornelia Rożańska, Hieronim Rożański, Idalia Rożańska panna 245-1-12 283R 56 R RK
20 3 1838 Ostróg Józef Wittan Bielmaż Jan Marianna Makowiecka Kornel Spędowski i Tekla Brzozowska 171-1-11 7R 37 R DM
24 6 1839 Niewirków Jan Arthur Omieciński Bystrzyca Wincenty Fereriusz Kamilla Porczyńska dop., JW Józef Kalesanty Trzebuchowski, Kornelia Porczyńska z. Witalisa 880 236 V 61
20 1 1839 Korytnica Jan Chryzostom Barczuk Korytnica Andrzej Angela Korneluk 213 1 1
21 6 1839 Młynów Witold Franciszek Skarszewski Dorohostaje Wielkie Ludwik Ludwika Dąbska Romuald Brodzki, Kornelia Frankowska, Józefat Frankowski, Zofia Brodzka, Zenon P 831 168V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0172.htm
11 9 1841 Łuck Marianna Sakowska Krasne Grzegorz Tekla Bustnowska Kornel Gruszecki, Barbara Wiśniewska 377 26 51 827 11R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0014.htm
22 2 1845 Bazalia Wiktoria Różycka Zozulińce Małe Piotr Marianna Zagórska Korneli Dobrzański i Petronela Cichocka 178-03-113 216V 29 Ż DM
1 8 1845 Lisianka (Łysianka) German Micowski Steblów ur. Karol Dominika Makarowicz ur. Henryk Gryczel, Kornelia Montrezor 685-2-1020 40r/40v 18 Ch 79/80 KP2
4 2 1847 Młynów Apoloniusz Andrzej Peretiatkowicz Dorohostaje Wielkie Zenon Katarzyna Łozińska Erazm Peretiatkowicz, Zofia Łozinska, Apoloniusz Ledóchowski, Kornelia Frankowsk 833 368R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0198.htm
10 8 1847 Groswerder Kornelius Mazolt Kolonia Groswerder Kazimierz Zofia Wenzel Kornelius Szreyber, Maria Arentt, chrz. 10.08.1847 178-51-548 142R 27 Ż BS 292
9 7 1847 Równe Kornelia Maria Cyryla Skrzynecka Równe Ferdynand Paulina Porczyńska Witalis Porczyński Marszałek i Helena Bartoszewicz, as. Włodzimierz Kowalski i Kornelia Porczyńska 171-1-13 131V 23 R DM
24 2 1847 Krzemieniec Franciszek Konstanty Waniauczek Krzemieniec Józef Konstancja Chylińska Adalbert Majewski i Kornelia Ciszak ż. Jerzego 426-0.1-21 3V 17 T DM 0
28 10 1848 Łysin Karol Kaliniewicz Dublany Sylwester Marianna Kornel Konstanty Słodkowski żonaty, Teodora Słodkowska panna 834 510 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0265.htm
5 6 1848 Białogródka Józef Zaręba Puzyrki Wielkie Augustyn Domicela Bobrowska Kornel Czernecki i Honorata Lubikowska ż. Piotra 178-3-117 133V 52 Ż DM
2 12 1848 Równe Leopold Dąbrowski Równe Marcin Marianna Krzyżanowska Prokop Stanczul - Sekretarz i Kornelia Światlistowska, as. Leopold Uteusz - Sekretarz i Prakseda Brodowicz 171-1-14 154R 26 R DM
20 12 1848 Równe Kornelia Władyslawa Marianna Domańska Równe Teofil Emilia Oborska Władysław Lewiński i Kornelia Ciołkowska, as. Jan Olgiat i Marianna Pańkowska 171-1-14 154V 28 R DM 0
22 11 1848 Lachowce Katarzyna Więckowska Unijów Dominik Karolina Zawadzka Franciszek Rolicki i Karolina Klepacka ż. Kornela 171-1-14 125V 56 R DM
1 1 1849 Białogródka Magdalena Wawryczuk Jakimowce Jan Anastazja Jurko Kornel Sztun i Katarzyna Iwanowska ż. Timofieja 178-03-118 501V-502R 4 Ż DM
6 1 1851 Białogródka Cecylia Wawryczuk Jakimowce Jan Anastazja Jurczuk Kornel Czyż i Apolonia Kozielska 178-03-120 433V-434R 6 Ż DM
25 2 1851 Białogródka Piotr Drojecki Gnojniczka Wincenty Tekla Kurzyńska Piotr Pasławski i Kornelia Lityńska ż. Ignacego 178-03-120 442V-443R 41 Ż DM
20 1 1854 Białogródka Teofila Krajewska Puzyrki Małe Jan Teresa Lipińska Hieronim Lubikowski i Franciszka Czernecka ż. Kornela 178-03-122 398V-399R 2 Ż DM
9 10 1855 Białogródka Roman Teleżyński Puzyrki Małe Stefan Lucyna Królikowska Józef Czernicki i Franciszka Czarnecka ż. Kornela 178-03-123 507V-508R 85 Ż DM
7 9 1856 Białogródka Aniela Popławska Puzyrki Wielkie Józef Marianna Lipińska Franciszek Karczewski i Franciszka Czernecka ż. Kornela 178-03-124 583V-584R 89 Ż DM
18 12 1856 Białogródka Urszula Bogusławska Puzyrki Wielkie Zachariasz Wiktoria Strzelecka Karol Pisarski i Franciszka Czernecka ż. Kornela 178-3-73 138V-139R 3 Ż DM
4 8 1857 Białogródka Aniela Bogusławska Puzyrki Małe Zachariasz Domicela Bobrowska Kornel Czernecki i Teresa Krajewska ż. Jana 178-3-73 154V-155R 68 Ż DM
22 4 1857 Bazalia Teodora Woźniakowska Kołki Jan Paulina Pisarska chrz.2.06; Eliasz Załęcki i Kornelia Lityńska 178-03-125 16V-17R 62 Ż DM
14 5 1858 Luboml Łucja Żur Rymacze Błażej Franciszka Smolikowska Bazyli Kornelikowski, Adolfa Montwiłło 888 43V-44R 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0045.htm
23 12 1858 Białogródka Tomasz Bogusławski Puzyrki Małe Zachariasz Wiktoria Strzelecka Karol Pisarski i Franciszka Czernicka ż. Kornela 178-3-74 242V-243R 117 Ż DM
11 9 1859 Ołyka Walerian Adolf Kornel Ołyka NN Aniela Kornel 483 20 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0011.htm
5 3 1860 Białogródka Franciszek Krotowicz Puzyrki Wielkie Piotr Petronela Bobrowska Kornel Ostrowski i Katarzyna Lubikowska 178-03-75 109V-110R 23 Ż DM
17 5 1860 Białogródka Feliks Bogusławski Puzyrki Wielkie Zachariasz Domicela Bobrowska Kornel Czerencki i Agnieszka Czarnecka ż. Floriana 178-03-75 114V-115R 49 Ż DM
31 7 1860 Białogródka Anna Bogusławska Puzyrki Wielkie Zachariasz Wiktoria Terlecka [Strzelecka] Piotr Bogusławski i Franciszka Czernecka ż. Kornelia 178-03-75 119V-120R 75 Ż DM 0
14 7 1861 Ostróg Henryka Piasecka Szlachowa Mateusz Paulina Oteusz Jan Borzymowski i Kornelia Letyńska ż. Igncego 654-1-36 3R Rapt. R DM
28 5 1861 Połonne Emilia Sobolewska Nowaki Michał Wiktoria Bagińska Franciszek Zielonko i Rozalia Sokołowska ż. Kornela 178-03-76 23V-24R 91 Ż DM
1 6 1861 Połonne Piotr Sokołowski Nowaki Kajetan Marianna Sobolewska Kornel Sokołowski i Aleksandra Sobolewska ż. Wincentego 178-03-76 25V-26R 97 Ż DM 0
24 6 1861 Połonne Wiktoria Chmielowska Niczpały IN Paulina Chmielowska Aleksander Wysocki i Kornela Winiarska ż. Sebastiana 178-03-76 26V-27R 101 Ż DM
4 1 1862 Białogródka Sylwester Mołodecki Puzyrki Wielkie Michał Marianna Karczewska Jan Krajewski i Franciszka Czernecka ż. Kornela 178-03-77 102V-103R 2 Ż DM
8 12 1862 Białogródka Jan Teleżyński Puzyrki Małe Stefan Lucyna Królikowska Feliks Teleżyński i Franciszka Czerecka ż. Kornela 178-03-77 127V-128R 108 Ż DM
1 9 1863 Żytomierz Stefan Dokowski Żytomierz Piotr Sylwan s. Faustyna Julia c. Rafała Komodzińska Jan Chomenko, Waleria Gziel, asystowali: Marceli Oranski, Kornelia Nidermier, Władysław Pienczewski, 178-3-54 71 255 Ż DG
16 4 1863 Stary Oleksiniec Stefan Ruszczyński Rydoml Wawrzyniec Wiktoria Jaszczuk chł. Jan Gryszczuk, Helena Sobko ż. Kornela 245-1-21 230V-231R 10 R
23 1 1863 Białogródka Tymoteusz Krajewski Puzyrki Wielkie Jan Teresa Lipińska Hieronim Lubikowski i Franciszka Czarnecka ż. Kornela 178-03-81 2V-3R 7 Ż DM
5 11 1866 Stary Oleksiniec Franciszka Korczak Horynka Maciej Maria Semelakowska chł. Jan Centkiewicz, szl. Kornelia Bobowska panna 426-1-39 79V-80R 31 T 327
6 3 1866 Żytomierz Helena Lubieniecka Żytomierz Piotr Marcelina Pisańska [13.03.1866] córka dw., tyt.radca Pawlin ? Pisański i Kornelia Stażyńska, asyst. Józef Siemaszko i M 178-3-63 16 65 Ż 31 i 32 DG
28 9 1868 Jałowicze Michalina Nowicka Jałowicze Jan Julia Tomaszeska Hieronim Czyżewski, Kornelia Markowska ż. Józefa 142 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20142/pages/PL_1_436_142_0004.htm
25 5 1871 Ostróg Leonarda Topolnicka Milatyn Adolf Józefa Siewicka Kornel Marcinkowski, Maria Siewicka panna 654-1-56 39R 6 R 42 MZ
13 12 1871 Ostróg Antoni Pawłowski Hulcza Erazm Dorota Blejder Henryk Jełowicki, Kornelia Omieciuk 654-1-56 45R 4 R 48 MZ
8 12 1872 Ostróg Jan Topolnicki Milatyn Adolf Józefa Siwicka Cezary Szymański, Teresa Marcinkowska ż. Kornela, Ass. Kornel Marcinkowski, Julia Szymaska ż. Cezarego 654-1-56 58R 3 R MZ
18 1 1872 Białogródka Jan Bezdecki Polachowa Walerian Zofia Podgórska Kornel Paszkiewicz i Marianna Piotrowska ż. Andrzeja 178-3-84 197V-198R 7 Ż DM
2 2 1872 Nowogród Maria Grzybowska Nowogród Cezary Joanna Rzymowska Kornel Kotkowski, Joanna Topolnicka, as. Alfred Chalski, Lucyna Kotkowska 178-3-156 227V-228R 37 Ż 452 DW
9 3 1874 Szumbar Franciszka Leszczynowicz Borki Szymon Antonina Nowakowska Julian Staśkiewicz, Kornelia Winiarska ż. Sebastiana 626 68-69 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0036.htm
13 3 1874 Łanowce Marianna Szturm Ośniki NN Szczęsna Leon Czechowski, Józefa Twarowska ż. Kornela 426-1-68 124V-125R 6 T
23 12 1874 Radziwiłłów Wiktor Tuliszkowski Radziwiłłów Feliks Zofia Kowalińska szl. Józef Olchowicz, Kornelia Zahorowska wdowa 1-69 52V-53R 10 T
13 3 1874 Łanowce Marianna Szturm Ośniki IN Szczęsna Leon Czechowski i Józefa Twarowska ż. Kornela 1-68 124V-125R 6 T DM
25 6 1878 Szumbar Klementyna Staszkiewicz Borki Julian Celestyna Zalewska Leon Oportowski, Kornelia Winiarska ż. Sebastiana 626 24-25 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0013.htm
24 8 1880 Szumbar Adolf Staszkiewicz Borki Julian Celestyna Zalewska Franciszek Szumlański, Kornelia Winiarska wdowa 626 121-122 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0062.htm
28 11 1881 Szumbar Adam Wojciechowski Sosnówka Józef Aniela Osińska Szymon Leszczynowicz, Kornelia Stachowska ż. Kacpra 627 19-20 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0012.htm
22 9 1881 Kowel Antoni Jarochowski Kowel Dominik Heliod Konstancja Teodorowicz Bazyli Ładypienikow, Kornelia Borodin 282 34-35 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0018.htm
23 5 1883 Łuck Konstancja Gadomska Łuck Maciej Emilia Holciter Leon Święcicki z żoną Kornelią 85 AK1
13 10 1883 Torczyn Maria Jaworska Ulaniki Jan Gustawa Szymanowska Konstanty Szymanowski, Emilia Szymanowska, Aleksander Kleparski, Kornelia Bogucka 669 26-27 39 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20669/pages/PL_1_436_669_0014.htm
9 9 1887 Grzymałów Ludwik Olszewski Grzymałów Jan Rozalia Zułkowska Andrzej Jarmarek, Kornelia Karpina 1614L 4 23 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0003.htm
28 8 1887 Grzymałów Maria Bukata Grzymałów Piotr Józefa Borejko Jan Denida, Kornelia Karpina 1614L 3 17 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0002.htm
1 7 1887 Kuniów Władysława Choina Dańkówka Anastazy Anna Galimska Feliks Bilecki i Kornelia Sokołowska panna 178-3-86 91V-92R 35 Ż DM
20 7 1888 Kuniów Bronisław Krzemiński Kadłubiszczyzna Józef Marianna Teodorowicz Jan Daszkiewicz i Kornelia Sokołowska ż. Augusta 178-3-86 140V-141R 68 Ż DM
2 8 1888 Młynów Amelia Chereśniak Czereśniak Dobratyn Józef Józefa Gleich uwaga: przeszła na prawosławie, austriaccy poddani, Antoni Przechodzki, Kornelia Budkiewicz ż. Antoniego 740-2-402 49V-50R 65 R 1836 RK 0
1 9 1893 Młynów Dionizy Kierkiewicz Bużkiewicze Aleksander Marianna Trajewska Marceli Trajewski, Kornelia Sławińska ż. Michała 740-7-94 20V-21R 114 R 134 DW
30 4 1894 Kuniów Jadwiga Wismont Nowomalin par. Ostróg Antoni Józef Zofia Glińska Edward Zygmunt Gliński i Kornelia Jankowska panna 178-3-86 510V-511R 61 Ż DM
16 3 1895 Młynów Józef Kokotowski Chorupań Wojciech Małgorzata Dziurdziak gub. Siedlecka, pow. Łuków, gm. Tuchowicz, Józef Śledź, Kornelia Socha ż. Józefa 740-2-411 61V-62R 29 R 1377 RK
25 2 1896 Kuniów Ludwik Wilgerski Pererosłe Karol Elżbieta Gałaszyńska Maksym Teroboj i Maria Kuchta ż. Kornela 178-3-86 601V-602R 23 Ż DM
23 4 1900 Tuczyn Mikołaj Misiewicz Leonówka Łukasz Ludwika Bagińska Stanisław Bagiński, Kornelia Misiewicz, ż. Kornela 956 20-21 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0011.htm
2 1 1902 Niewirków Kornelia Felińska Józefówka Joachim Marianna Brusiło Robert Feliński, Kornelia Misiewicz ż. Wiktora 965 1V-2R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0002.htm
6 12 1903 Niewirków Filomena Kuriata Rudnia Pohoryłowska Ambroży Tekla Bagińska Ksawery Bagiński, Kornelia Kuriata panna 966 48V-49R 191 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0051.htm
24 5 1904 Niewirków Jan Feliński Józefówka Joachim Marianna Brusiło Robert Feliński, Kornelia Misiewicz ż. Wiktora 982 18V-19R 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0019.htm
6 10 1904 Tuczyn Franciszek Olech Majdan Rudeński Antoni Olga Tyszer Adam Bobowski, Kornela Rakowska 989 19V-20R 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0020.htm
18 4 1905 Tuczyn Zofia Wincentyna Zadębska Drozdów Jacenty Walenty Janina Lewicka Kornel Zadębski, Maria Lewicka 988 7V-8R 33 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0008.htm
20 2 1905 Niewirków Feliksa Kuczyńska Stara Huta Adam Olimpia Bagińska Tomasz Bagiński, Kornelia Gajdamowicz panna 983 9V-10R 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0010.htm
28 7 1911 Torczyn Władysław Fukiet Ferma Sadowska Boleslaw Antonina Poznańska Franciszek Fligert, Kornelia Sobolewska ż. Piotra 1026 13V-14R 49 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0016.htm
20 8 1911 Torczyn Mieczysław Wereżyński Chorochoryn Maciej Maria Okorska Wincenty Radkowski, Kornelia Hulanicka ż. Jana 1026 14V-15R 54 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0017.htm
1 6 1912 Tbilisi Julian Bonifacy Korneluk Tbilisi Józef s. Aleksandra Maria c. Andrzeja Kobnińska Andrzej Mościcki, Emilia Żółtowska 35V 61 Tb
28 4 1917 Kołki Janina Żołędziewska Koszyszcze Jan Marianna Sulikowska Antoni Michniewicz, Kornela Domalewska 1078 19 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0014.htm
10 8 1918 Tbilisi Władyslaw Serbin Tbilisi Jan s.Konstantego Paulina c. Jakuba Tchórz Wincenty Serbin, Wiktoria Korneluk 208V 128 Tb DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
20 10 1799 Białogródka Gabriel Gumienny (G-R) Waśkowczyki k Rozalia Młodzianowska Waśkowczyki p Trofim Zdanowski, Kornel Pasteruk 178-49-5 47R Ż DM
7 11 1827 Bazalia Eurochtej Martyniuk (wyz.G-R) 20 Wasyl Hapka Tekla Kondratiuk Borszczówka 19 Hawryło Marianna Mikołaj Bojczuk i Hapka Korneluk 178-3-93 248R 34 Ż DM
22 1 1828 Szumsk Marcin Szlicht Obycz 20 Wasyl Marianna Finczuk Marianna Finczuk Obycz 15 Michał Apolonia Kowalczuk Daniło Woźniuk, Filip Freymak, Kornel Michałczuk 245-1-2 397R 31 R RK
5 2 1828 Szumsk Wojciech Nowakowski Majdan Antonowiecki 20 Jędrzej Marianna Pawluk Magdalena Oborska Majdan Antonowiecki 20 Sebastian Magdalena Smolińska Antoni Zawadzki, Ignacy Tomaszewski, Kornel Mytruk 245-1-2 400R 42 R RK
25 8 1829 Lachowce Cyprian Niepokojczycki Choroszów 24 Cyprian Józefa Ziębicka Katarzyna Galińska Kaletyńce Wielkie 17 Stanisław Apolonia Pieczkowska Kornel Spędowski i Ignacy Hryniewiecki 171-1-2 102R 22 R DM
26 5 1829 Łabuń prac. Izydor Boszumad Tytków (G-R) 40 prac. Grzegorz Marianna Karpyszyn prac. Anna Paulisz Tytków 20 prac. Szymon Katarzyna Gajdym prac. Nikodem Hajdenko, Kornel Skopijow 178-3-95 140V 10 Ż 274 KP2
1 11 1831 Lachowce Jan Galiński Kaletyńce Wielkie 24 Stanisław Apolonia Pieczkowska Katarzyna Niepokójczycka Kaletyńce Wielkie 20 Konrad Józefa Ziębicka Kornel Spendowski i Ignacy Hryniowiecki 171-1-4 101R 23 R DM
6 5 1862 Białogródka Feliks Gąsecki [Gąsicki] Puzyrki Wielkie 47w Roman Marcjanna Puzańska Wiktoria z d. Zielińska Pioruńska Puzyrki Wielkie 30w Piotr Marcjanna Szyszkowska Kornel Czernecki, Tomasz Zarzycki 178-03-77 136R 9 Ż DM
25 11 1873 Białogródka Antoni Bezdecki Polachówka 18 Józef Joanna Ruczkowska Antonina Błażejewska Kuczmanówka 18 Gabriel Agnieszka Hryniewiecka Michał Ruczkowski, Kornel Paszkiewicz 178-03-84 422V 43 Ż DM
22 11 1887 Dederkały Franciszek Kapuściński Bykowce 53w Jan Anna Kańska Julia Sankowska Dederkały Wielkie 35 Jan Anna Bereżecka Daniel Marczenko i Kornel Nazarow 1-81 87V 11 T 986 DM
26 11 1889 Grzymałów Jan Jagoda Wolica 30 Łukasz Katarzyna Góra Regina z d. Dziuń p.v. Siwak Wolica 33 Ludwik Marianna Cirka Kornel Kozyszyn, Mat.Magierowski 1614 219 1 LJ 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
2 córka Kornelia 20 Ostróg Hulcza 1837 Równe Mg 654-1-8
3 córka Kornelia 4 Ostróg Majdan Płużeński 1837 Równe Mg 654-1-8
4 Kornelia Porczyńska - mężatka 52 Ostróg Hulcza 1837 Równe Mg 654-1-8
11 Kornelia Jakubska Ostróg Mizocz 1837 Równe Mg 654-1-8
21 córka Kornelia 15 Ostróg Mizocz 1837 Równe Mg 654-1-8
109 Kornel Równe Równe 1842 CDIAK DM 1045-2-230
3 syn Korneli 20 Aleksandria Majdan Koźliński 1844 CDIAK DM 1045-2-234
6 córka Kornelia 15 Deraźne Czudwy 1844 CDIAK DM 1045-2-236
2 córka Kornelia 8 Ostróg Majdan Płużeński 1848 Równe SK 654-1-19
13 żona Kornelia 28 Ostróg Mizocz 1848 Równe SK 654-1-19
21 Kornelia Wyszatycka 33 Ostróg Hulcza 1848 Równe SK 654-1-19
90 córka Kornelia Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
248 12 córka Kornelia 11 Toporyszcze Nebiża/Niebiża 1853 Żytomierz DM 178-03-37
325 4 syn Korneli 2 Toporyszcze Styrty 1853 Żytomierz DM 178-03-37
1 3 Jednodworka Kornela Kłosowska 15 Szumsk Sadeczki 1857 Łuck DM 35-1-71
6 3 Pracowity Kornelij Horewicz Łanowce Grzybowa 1857 AGAD DM 433-26
27 Służacy Kornel Adamczuk s. Jakuba 7 Dederkały Dederkały Małe 1857 AGAD DM 433-5
104 184 Kornella 1 Wyszogródek Korzkowce 1857 AGAD DW 433-58
136 262 córka Kornella 1 Wyszogródek Wereszczaki 1857 AGAD DW 433-58
226 475 córka Tekli Kornella 2 Wyszogródek Musurowce 1857 AGAD DW 433-58
24 Brat Korneli 10 Dederkały Dederkały Niższe 1860 Tarnopol DW 426-2-242
7 16. córka Kornelia 1 Tuczyn Kudranka 1862 CDIAK DM 1045-2-261
86 2 Siostra jej Kornelia 18 Równe Równe 1862 Równe DW
90 3 Kornel Olszewski 36 Równe Równe 1862 Równe DW
90 6 Córka Kornelia 10 Równe Równe 1862 Równe DW
95 2 Kornelia Ciułkowska 40 Równe Równe 1862 Równe DW
79 13 Kornelia 11 Stepań Omelanka 1863 CDIAK DW 1045-2-269
109 51 Kornelia 9 Stepań Huta Mielnica 1863 CDIAK DW 1045-2-269
140 5 Kornelia 3 Stepań Temne, pow. Równe 1863 CDIAK DW 1045-2-269
181 17 Żona Kornelia z Miczewskich 23 Stepań Soszniki 1863 CDIAK DW 1045-2-269
5 9 Brat Franciszka Kornel Adamczuk 15 Dederkały Dederkały Małe 1867 Tarnopol DW 426-2-246
2 12 Kornelia córka 19 Złoczówka Złoczówka 1869 Równe DW
27 97 Frankowska Kornelia 70 Młynów Dorostaje Wielkie 1869 Równe RK 171-1-104
124 408 żona Kornelia z d. Malinowska 28 Młynów Dobratyn 1869 Równe RK 171-1-104
1 1 siostra Kornelia 31 Krzemieniec Kołosowa 1872 Tarnopol DM
1 2 córka Kornela 14 Krzemieniec Żołoby 1872 Tarnopol DM 426-2-115
3 8 córka Kornelia 16 Krzemieniec Ludwiszcze 1872 Tarnopol DM 426-2-115
7 15 córka Kornelia 9 Krzemieniec Szpikołosy 1872 Tarnopol DM 426-2-115
8 14 Bohdiakiewicz Julian s. Kornela 60 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
9 28 córka Kornelia 6 Krzemieniec Ludwiszcze 1872 Tarnopol DM 426-2-115
13 29 córka Kornelia 1 Krzemieniec Podbereźce 1872 Tarnopol DM 426-2-115
20 71 żona Kornela z Majewskich 47 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
21 35 Żona Kornelia z Bobołowskich 31 Stary Wiśniowiec Nowy Wiśniowiec 1872 Tarnopol DW 426-2-231
304 34 Skolimowski Kornel 23 Ostróg Dorohoszcza 1875 Równe DM 654-1-81
378 12 córka Kornelia 21 Ostróg Hulcza 1875 Równe DM 654-1-81
423 6 córka Kornelia 9 Ostróg Mohylany 1875 Równe DM 654-1-81
480 14 żona Kornelia z Makowskich 30 Ostróg Płużne 1875 Równe DM 654-1-81
642 36 żona Kornelia z Jakubowskich 50 Ostróg Mizocz, powiat Dubno 1875 Równe DM 654-1-81
79 235 Kornelia Bagińska 43 Łanowce Kozaczki 1881 Równe DW 245-1-34
1 5 służąca Kornelia Baczyńska 46 Łanowce Kozaczki 1885 Równe DM
1 265 Kornelia 8 Aleksandria Izydorówka 1885 Równe DW 597-1-1
2 363 Żona Kornelia z Bagińskich 21 Aleksandria Majdan Koźliński i Koleśnia 1885 Równe DW 597-1-1
2 491 Kornelia 3 Aleksandria Józefówka (Balarka) 1885 Równe DW 597-1-1
3 6 Szl. Kornelia z Omiecińskich Kurier 44 Korzec Korzec 1885 Równe DW
8 509 Córki Kornelia 11 Aleksandria Józefówka (Balarka) 1885 Równe DW 597-1-1
20 330 Córki Kornelia 5 Aleksandria Izydorówka 1885 Równe DW 597-1-1
47 148 córki Kornelia 11 Kazimierka Krzeszów 1885 Równe DW 597-1-1
63 59 .. Radziejewski Kornel, szlach., żonaty 25 .. Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
139 460 Żona Kornelia z Łozińskich 36 Kazimierka Jasnober 1885 Równe DW 597-1-1
185 452 Szewełowa Kornelia M praw. 26 Korzec Koseniów 1885 Równe DW
297 743 Córki Kornelia 13 Korzec Dermanka 1885 Równe DW
310 778 Żona Kornelia z ... 42 Korzec Morozówka 1885 Równe DW
666 172 Córka Kornelia 15 Korzec Balarka Usteńska 1885 Równe DW 597-1-1
86 4 Syn ich Kornel 2 Białozórka Mołotków 1886 Tarnopol DW 426-2-202
155 364 syn Kornel 8 Bazalia Czuchele 1888 Żytomierz DM 178-49-67
184 28 Chł. Rychlicki Kornel 38 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
198 62 syn Kornel Jaguszewski 32 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
642 19 syn Kornel 14 Starokonstantynów Demkowce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
5 16 Dzieci Kornelia 17 Szumsk Piaseczna Nowa 1891 Łuck DW 35-1-402
5 9 Ż. Kornelia Jakubowska 28 Szumsk Uhorsk 1891 Łuck DW 35-1-402
1 2 Lombardo Kornelia 23 Dubno Pohorylce 1892 Łuck DW 1-22-297a
4 11 Wiszniewska Kornelia 51 Dubno Warkowicze 1892 Łuck DW 1-22-297a
1 1 Chłopka Kornelia z Kołosowskich Ostachowska wdowa 55 Szumbar Borki 1901 Tarnopol DW
2 4 Kornelia 21 Szumbar Borki 1901 Tarnopol DW
4 9 córki Kornelia 20 Szumbar Sosnówka 1901 Tarnopol DW
2 2 ż. Kornelia z Jakubowskich Ostróg Lebiedzie 1903 Ostróg par. DW
3 104 córki: Kornelia 19 Krzemieniec Bereżce 1903 Tarnopol DW
4 4 Raczyński Kornel 42 Ostróg Moszczanica Wielka 1903 Ostróg par. DW
6 19 Omelańska Kornelia z d. Sobotnicka 58 Szumbar Borki 1903 Tarnopol DW
12 31 Stachowska Kornelia z d. Kołosowska wd. 58 Szumbar Borki 1903 Tarnopol DW
16 28 ż. Kornelia z Sokołowskich 26 Ostróg Nowomalin 1903 Ostróg par. DW
25 35 Budzko Kornelia z Makowskich wd. 59 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW
90 246 Skulimowski Cyryl (v. Korneliusz - przyp. DW) 51 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW
267 4 Bułgajewska Kornelia, wdowa 47 Bereźnica Karczemka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
3 7 Chł. Kornelia Murawska wdowa 68 Międzyrzec Błudów 1912 CDIAK DW 1045-2-928
4 9 ż. Kornelia z Bagińskich 33 Międzyrzec Worobiówka 1912 CDIAK DW
120 340 córka Kornelia 6 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
215 20 Salecki Kornel, kawaler 57 Beresteczko Łobaczówka 1912 Żytomierz DM 178-49-48
217 30 córka Kornelia 15 Młynów Kosarewo 1912 Żytomierz RK 178-49-51
305 4 żona Kornelia Gryszpińska 31 Dubno Detynicze 1912 Żytomierz DM 178-03-49
328 45 żona Kornelia Marcinkiewicz 70 Ptycza Werba 1912 Żytomierz DM 178-49-49
368 15 Faszczewska Kornelia z d. Krajewska, wdowa 58 Młynów Chorupań 1912 Żytomierz RK 178-49-51
392 35 Dziekońska Kornelia z Domalewskich 64 Ołyka Satyjów 1912 Żytomierz DM 178-49-52
392 26 córka Kornelia 15 Młynów Smordwa 1912 Żytomierz RK 178-49-51
708 18 córka Kornelia 10 Dubno Chiczawka 1912 Żytomierz DM 178-03-49
9 25 żona Kornelia z Gardzińskich 30 Łanowce Napadówka 1913 Żytomierz DM 178-49-56
11 16 żona Kornelia z Gardzińskich 33 Łanowce Domaninka 1913 Żytomierz DM 178-49-56
14 2 Ostrowska Kornelia, wdowa 65 Szumbar Borki 1913 Żytomierz RK 178-49-58
29 83 córka Kornelia 5 Łanowce Mołotków 1913 Żytomierz DM 178-49-56
39 114 córka Kornelia 13 Łanowce Mołotków 1913 Żytomierz DM 178-49-56
5 10 Budźko Kornelia z Makowskich, wdowa 69 Ostróg Ostróg 1915 Żytomierz DM 178-49-63
460 6 żona Kornelia z d. Paszkiewicz 29 Ostróg Moszczanica 1915 Żytomierz DM 178-49-63
478 44 żona Kornelia z d. Sokołowska 37 Ostróg Nowomalin 1915 Żytomierz DM 178-49-63
601 150 Kobierski Kornel s. Hipolita 38 Łabuń Tadeuszpol 1915 Żytomierz DM 178-49-62


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl