Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 107 wyników dla: Akajewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 5 1799 Lubar Józef Akajewicz 1,2 Pedynki łacina, rodzice: Kacper, Marianna zd. Nencińska 178-49-3 633R Ż Mg
23 10 1823 Krzemieniec Marianna Akajewicz 100 Krzemieniec 299 164 109 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0088.htm
19 1 1829 Bazalia -fil.Tereszki Franciszek Kalinowski 70 par. Bazalia ur., żona Marianna, pozostawił czterech synów i córkę Salomea zamężną za Akajewiczem 178-3-95 244V 2 Ż DM
28 1 1841 Lachowce Jan Rybicki 52 Kaletyńce Wielkie żona Barbara z Akajewiczów, syn Józef i córka Marianna 178-49-17 24R 8 Ż DM
5 2 1844 Jampol Michał Akajewicz 55 Świętec 1-dw., żona Anna z Sierakowskich, potomstwa nie zostawił 875 634 8 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0333.htm
22 2 1845 Teofilpol Antonina Akajewicz 28 Teofilpol ur., z Stępowskich, mąż Kazimierz, syn Mikołaj 178-3-113 410V 17 Ż DM
14 12 1846 Jampol Anna Akajewicz 80 Świętec mąż ur. Michał Akajewicz, syn Jan 877 779 37 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0403.htm
17 12 1853 Jampol Kasper Akajewicz 70 Ditkowce żona Elżbieta z Sirakowskich, synowie Marcin, Franc, Maciej, Jan, Wincenty i Piotr, córki Rozalia, Benita i Karolina 878 169 87
16 9 1858 Lubar Julia Tuszowska 42 Piedynki z d. Akajewicz, m. Bazyli, c. Łucja, Agnieszka 641-1-18 44R 60 Ż MP
22 7 1861 Białogródka Jan Akajewicz 2/12 Czyżówka s. ur. Waleriana i Anieli 178-03-76 174V 50 Ż DM
26 8 1862 Białogródka Franciszka Akajewicz 3/12 Czyżówka c. 1-dw. Waleriana i Anieli 178-03-77 167R 87 Ż DM
26 7 1868 Białogródka Aniela Akajewicz 40 Czyżówka 1-dw., z Sienkiewiczów, mąż Walerian, synowie Andrzej, córki Petronela i Katarzyna 178-03-81 402R 52 Ż DM
28 10 1872 Jampol Karol Akajewicz 8 Moskalówka s. chł. Macieja i Petroneli z Torczyńskich 1-58 31V 59 T 738
23 7 1885 Dederkały Łukasz Akajewicz 11 Dederkały Wielkie s. chł., Franciszka i Anny Musiewicz 1-79 140V 14 T 730 DM
10 9 1885 Dederkały Franciszek Akajewicz 41 Dederkały Wielkie chł., żona Anna z Musiewiczów, syn Wojciech i Ksawery, córki Franciszka i Helena 1-79 141R 18 T 730 DM
11 12 1885 Dederkały Franciszka Akajewicz 15 Dederkały Wielkie c. chł. Franciszka i Marianny 1-79 143V 31 T 733 DM
21 5 1891 Katerburg Maria Klementyna Porowska 21 Matwiejowce od konwulsji, c. Edwarda i Anny z Akajewiczów 204 38 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0025.htm
24 7 1904 Szumsk Maria Akajewicz 80 Szuńki z Smolińskich, chł., wdowa, dzieci z 1-go malż. Józef, Franciszek i Antonina Ostrowscy, z 2-go Jan Akajewicz 0.1-238 71R 73 T
19 3 1906 Jampol Marcin Akajewicz 70 Moskalówka mieszczanin krzemieniecki, żona Magdalena z Górskich, córki Franciszka, Maria i Lucyna 426.1.94 91V 14 T FS 407 DM
5 9 1934 Krzemieniec Czesława Brzezik 4/12 Krzemieniec c. Władysława i Krystyny z Akajewiczów 42 R 59 0
23 9 1937 Ostróg Maria Akajewicz Ostróg ur. 22.11.1899, córka Izydora i Teodory z Michajłowych Kasatkin, zmarła w szpitalu Lwowie, mąż Władysław, dopisek: ślub 1923 nr 4, wyznanie wiary 1923 nr 2 654-1-183 108R 34 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 1 1798 Lubar Józef Akajewicz Pedynki Kacper Marianna łacina, data chrztu, Tomasz Zawistowski, Barbara Wyszomirska, ass. Paweł Wyszomirski, Marianna Pruszyńska 178-49-3 595V Ż Mg
12 8 1798 Lubar Zuzanna Gumińska Pedynki Stanisław Agnieszka łacina, data chrztu, Kacper Akajewicz, Franciszka Wyszomirska, ass. Benedykt Wyszomirski, Barbara Wyszomirska 178-49-3 605R Ż Mg 0
24 12 1800 Lubar Adam Akajewicz Pedynki Kacper Marianna Micińska łacina, data chrztu, Paweł Wyszomirski, Brygida Wyszomirska 178-51-174 27V Ż Mg
19 6 1804 Lubar Marianna Chłodzińska Pedynki Jakub Elżbieta Zawistowska łacina, data chrztu, Michał Akajewicz, Teodozja Lewicka, ass. Józef Wyszomirski, Marianna Pruszyńska, Benedykt Wyszomirski, Regina Gumińska 178-51-174 61V Ż Mg
6 6 1805 Lubar Stanisław Pruszyński Pedynki Stanisław Marianna Medyńska łacina, data chrztu, Michał Akajewicz, Barbara Wyszomirska 178-51-174 71R-71V Ż Mg 160
6 12 1805 Lubar Mikołaj Akajewicz Pedynki Kacper Marianna łacina, chrzest 7.12.1805, Tomasz Zgierski, Barbara Wyszomirska 178-51-174 76R Ż Mg 179
3 11 1807 Lubar Marianna Akajewicz Pedynki Michał Marianna Janieszkiewicz łacina, chrzest 4.11.1807, Wincenty Wyszomirski, Jadwiga Pawłowska 178-51-174 96R Ż Mg 234
2 2 1827 Teofilpol Paweł Popławski Nowostawce Józef Marianna Pozikowska Stanisław Popławski i Wiktoria Pruska panna, as. Mikołaj Akajewicz i Petronela Jasińska 178-3-93 329R 10 Ż DM
5 3 1827 Teofilpol Kazimierz Orzechowski Kurowie Antoni Balbina Akajewicz Jędrzej ... i Anastazja Lelawska, as. Gabriel Jasiński i Magdalena Stawska 178-3-93 329V 14 Ż DM
9 12 1828 Teofilpol Trynitarski Jan Akajewicz Nowostawki ur. Mikołaj Brygida Fedorowicz ur. Józef Tałałaj, Marianna Popławska 178-3-94 305V 48 Ż 586 KP2
8 5 1829 Teofilpol Stanisław Karpiński Korowie ur. Paweł Anna Akajewicz ur. Wawrzyniec Pawłowski, Magdalena Stawska 178-3-95 326r 19 Ż 632 KP2
3 7 1830 Lubar Józef Grodzki Hutor Lubarski Grzegorz Marianna Akajewicz Wincenty Przygodzki Apolonia Sosnowska 178 3 3 V364 64 Ż MP
17 9 1830 Lubar Cyprian Jędrzejowski Pedynki Zuzanna Akajewicz Marcin Czernichowski Aleksandra Zawistowska 178 3 3 V367 83 Ż MP
6 3 1835 Teofilpol Wiktor Akajewicz Kuńcza Kazimierz Antonina Stępkowska Michał Stępkowski, Klementyna Stępkowska 178-3-101 374 8 Ż SK
23 2 1840 Jampol Maciej Akajewicz Dołhalówka Kasper Elżbieta Sierakowska ur. Maciej Gurski, Elżbieta Narymowska 871 439 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0230.htm
19 6 1842 Jampol Jan Chrzciciel Akajewicz Dołhalówka Gasper Elżbieta Sierakowska Bernard Jurkowski, Agata Górska, ż. Macieja 873 543 24 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0282.htm
3 1 1843 Jampol Jan Jurkowski Dołhalówka Bernard Anna Piotrowska ur. Maciej Górski, Elżbieta Akajewicz, ż. Gaspra 874 652 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0329.htm
15 7 1843 Jampol Eliasz Górski Moskalówka Maciej Agata Jurkowska ur. Gasper Akajewicz, Marianna Zielińska, ż. Feliksa 874 663 36 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0334.htm
19 5 1845 Teofilpol Petronela Akajewicz Korowie Walery Aniela Sińkiewicz Wacław Przyłuski i Justyna Popławska ż. Piotra 178-3-113 397V 31 Ż DM
23 10 1845 Teofilpol Piotr Akajewicz Korowie Adam Teresa Rudnicka Wacław Przyłuski i Anna Karpińska wdowa 178-3-113 402R 67 Ż DM
23 6 1846 Starokonstantynów Zenon Błocki Werborodyńce Grzegorz Barbara Wierzchanowska Mikołaj Akajewicz i Franciszka Lesiecka wdowa 178-3-114 12R 84 Ż DM
25 6 1850 Bazalia Józefa Anna Zaleska Klitna Wielka Józef Sabina Czekierska szl. Aleksander Wierzbicki, Salomea Akajewiczowa 178-3-119 79V-80R 57 Ż 156 DW
19 2 1851 Białogródka Józefa Akajewicz Szelwów Kazimierz Tekla Pluta Cyryl Torczyński i Klementyna Pluta ż. Witalisa, as. Jan Herman i Eleonora Perłowska ż. Maksymiliana 178-03-120 443V-444R 45 Ż DM
20 4 1855 Lubar Agnieszka Tuznowska Piedynki Bazyli Irena Akajewicz Jakub Odiński, Marianna Akajewicz 641-1-15 8 28 Ż MP
6 3 1857 Teofilpol Franciszek Romaszewski Nowostawce Leon Paulina Popławska Feliks Akajewicz i Marianna Romaszewska 178-03-125 213V-214R 12 Ż 410-414 DM
17 7 1857 Teofilpol Katarzyna Akajewicz Kuńcza Walery Aniela Sienkiewicz Ludwik Sobieszczański i Katarzyna Lubiniecka 178-03-125 218V-219R 29 Ż 420-421 DM
10 10 1858 Lubar Ludwik Franciszek Izdepski Piedynki Bartłomiej Ludwika Wyszomirska Antoni Miedynski, Marianna Akajewicz, as: Aleksander Żukowski, Helena Wyszomirska - panna 641-1-18 16 65 Ż MP
13 11 1858 Lubar Wincenty Wyszomirski Piedynki Antoni Barbara Markowska Wincenty Akajewicz, Julia Wigularska 641-1-18 18 74 Ż MP
27 8 1859 Bazalia Ludwika Cezaryna Makarewicz Klitna Wlk Stanisław Lucyna Akajewicz Mikołaj Akajewicz i Maksymiliana Solarska 178-03-129 25V-26R 99 Ż DM
31 1 1859 Lubar Serafina Dworzański Piedynki Jan Kamila Michałowska Wincenty Akajewicz, Anna Dworzańska, as: Andrzej Grybiński, Helena Boniewicz 641-1-19 8 12 Ż MP
14 3 1859 Lubar Józef Pawłowski Piedynki Franciszek Agnieszka Korzeniewska Wincenty Akajewicz, Julia Wigularska 641-1-19 11 29 Ż MP
20 4 1859 Lubar Agnieszka Szydłowska Filińce Jan Agata Niencińska Maciej Skilski, Julia Akajewicz 641-1-19 14 43 Ż MP
2 9 1860 Lubar Franciszek Ogiński Miedynki Jakub Józefa Szaszkiewicz Stefan Karbowski, Marianna Akajewicz 641-1-20 8 30 Ż MP
15 9 1860 Lubar Dominik Dombrowski Piedynki Hilary Franciszka Ogińska Jan Ruczyński, Marianna Jakajewicz 641-1-20 9 36 Ż MP
1 10 1860 Lubar Franciszka Akajewicz Piedynki Wincenty Józefa Wyszomirska Bazyli Akajewicz, Wiktoria Żarska 641-1-20 10 41 Ż MP
9 10 1860 Lubar Franciszka Buderacka Piedynki Wincenty Honorata Karbowska Wojciech, Drozdowski, Marianna Akajewicz 641-1-20 11 43 Ż MP
21 6 1861 Białogródka Jan Akajewicz Czyżówka Walery Aniela Sienkiewicz Stanisław Sinicki i Rozalia Piotrowska ż. Klemensa 178-03-76 124V-125R 42 Ż DM
22 9 1861 Lubar Władysław Witkowski Filińce Walenty Tekla Niencińska Jan Szydłowski, Julianna Akajewicz 641-1-21 19 74 Ż MP
14 6 1862 Białogródka Franciszka Akajewicz Czyżówka Walery Aniela Sienkiewicz Stanisław Sienicki i Lucyna Niewirowicz ż. Adama 178-03-77 114V-115R 55 Ż DM
9 4 1862 Bazalia Ignacy Makarewicz Klitna Wielka Stanisław Antoni Lucyna Akajewicz Ignacy Brodowski i Barbara Lipińska 178-03-131 74V-75R 49 Ż DM
9 12 1864 Bazalia Józef Makarewicz Klitna Wielka Stanisław Antoni Lucyna Akajewicz Błażej Szczawiński i Barbara Lipińska 17-1-7 89V-90R 178 Ch 177-178 DM
1 9 1869 Białogródka Karolina Akajewicz Czyżówka Walerian Marianna Słomińska Stanisław Sienicki i Katarzyna Domaszewska ż. Adolfa 178-03-81 436V-437R 111 Ż DM
8 2 1871 Białogródka Jan Akajewicz Dosin Walerian Marianna Słomińska Hieronim Kozłowski i Krystyna Wolska ż. Juliana 178-03-84 107V-108R 24 Ż DM
8 2 1872 Jampol Jan Akajewicz Pańkowce Marcin Magdalena Górska 1-58 2V-3R 9 T 709
18 3 1875 Białogródka Franciszka Pasławski Futor Dosin Jan Antonina Kornatowska Wincenty Rowiński i Marianna Akajewicz ż. Waleriana 178-03-133 10V-11R 42 Ż DM
29 3 1877 Białogródka Maria Akajewicz Nowa Wieś Andrzej Aniela Wodzińska Andrzej Sławecki i Teofila Wodzińska 178-03-133 124V-125R 43 Ż DM
29 12 1877 Białogródka Kamila Pasławska Dosin Jan Antonina Kornatowska Wincenty Akajewicz i Marianna Rowińkowska 178-03-133 140V-141V 169 Ż DM
10 9 1881 Szumsk Józef Tomczuk Załuże Piotr Paulina Gołębiowska chrz. 14.09 żołnierz Wincenty Akajewicz, Aniela Tomczuk wdowa, asyt. Wincenty Gołębiowsk 01-231 29V-30R 114 T DM 821
27 6 1889 Dederkały Anna Sierakowska Wołoskie, par. Jampol Władysław Witalina Wodnicka Tomasz Moczarski, Joanna Akajewicz ż. Wincentego 58 51-52 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0027.htm
16 1 1897 Białogródka Paulina (wdowa) Akajewicz Nowe Sioło Andrzej Aniela Rogozińska Michał Welbel, Ludwika Szymańska z. Franciszka 17-2-83 2V-3R 8 Ch
18 1 1921 Ostróg Ludwik Makowski Adolf Klementyna Misińska Jan Akajewicz, Celestyna Moszyńska 54 74 O DW
5 4 1934 Krzemieniec Czesława Teresa Brzezik Krzemieniec Władysław Krystyna Akajewicz 9 V 48 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
31 1 1798 Lubar Antoni Wyszomirski Jadwiga Zawistowska Pedynki łacina, kawaler, panna, Kacper Akajewicz, Jan Czerniechowski, Antoni Guminski 178-49-3 599V-600R Ż Mg
19 10 1813 Jampol Szymon Dobrowolski k Katarzyna Wojciechowska Moskalówka p Michał Akajewicz, Eliasz Romaszewski, Kasper Akajewicz 178-51-184 24R 15 Ż 49 DM
29 1 1814 Jampol Piotr Kazimirski k Teofila Kowerda Krasnołuka p Kasper Akajewicz, Eliasz Romaszewski, Tymko Czerniak 178-51-184 25R 7 Ż 51 DM
17 2 1818 Jampol Onufry Żukowski 24 Marianna Wendełowicz Moskalówka p Eliasz Romaszewski, Kasper Akajewicz, Marcjanna Dobrowolska 178-51-184 31R Ż 63 DM
17 2 1818 Jampol Michał Akajewicz ?6w Anna Kępińska Pohorylce 28 Wojciech Maliński, Franciszek Jasiński, Anna Karpińska 178-51-184 31R Ż 63 DM
8 5 1821 Jampol Szymon Dobrzański k Agnieszka Akajewicz Dowhalówka p Józef Wodnicki, Bartłomiej Misiewicz, Piotr Zieliński 178-51-184 34V-35R Ż 70-71 DM
4 3 1823 Jampol Jan Rybicki k Barbara Akajewicz Dowhalówka Jan Sienicki, Mikołaj Akajewicz, Jakub Tyszkowski 178-51-184 38V Ż 78 DM
27 1 1824 Jampol Jan Sienicki w Salomea Bilska Moskalówka p Antoni Romaszewski, Akajewicz, Stefan Rudkowski 178-51-184 39V Ż 80 DM
3 10 1829 Bazalia -fil.Tereszki Dominik Wieluński Tryski 27w Andrzej Marianna Akajewicz Marianna Sławecka Tryski 18 Tomasz Franciszka Dąbrowska Stanisław Jarocki, Józef Wierzbicki, Rozalia Wieluńska 178-3-95 235V 4 Ż DM
10 2 1835 Bazalia f. Tereszki Łukasz Wiliński Tryski 19 Jędrzej Marianna Akajewicz Marianna Zielińska Tryski 20 Wojciech Franciszka Kardasiewicz Józef Kokoszyński, Stefan Zawadzki, Michał Baranowski 178-03-101 249V 4 Ż DM
21 11 1837 Lachowce Jan Jezielski Żeźnikowce 37 Bazyli Marianna Akajewicz Franciszka Pietruszewska Żeźnikowce 20 Wincenty Magdalena Pogorzelska Justyn Lewicki, Paweł Szymański, Józef Gotałaj 171-1-10 122V 29 R DM
29 1 1839 Białogródka Józef Stawski Pohorylce par. Jampol 32 Wawrzyniec Agnieszka Świrczewska Aleksandra Wierzbicka Ledzianka 20 Adam Marianna Bujalska ur. Mikołaj Rudnicki i ur. Adam Akajewicz 178-03-112 131V 7 Ż DM
9 11 1841 Jampol Piotr Pasławski par.Jampol 20 Wawrzyniec Marianna Akajewicz Justyna Tyszkiewicz Pohorylce 18 Piotr Salomea Faloj 872 505 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0267.htm
25 2 1845 Teofilpol Bazyli Sińkiewicz Rydki 25 Kazimierz Brygida Lesiecka Antonina Pasławska Korowie 19 Wawrzyniec Marianna Akajewicz Walery Akajewicz, Grzegorz Sińkiewicz, Aleksander Pawczyński 178-3-113 404V 3 Ż DM
2 2 1847 Kuniów Kazimierz Akajewicz Siekierzyńce 42w Michał Tekla Mężyńska Tekla Pluta Siekierzyńce 19 Wojciech Marianna Raczkowska Marceli Stępkowski, Apollon Piekowski, Teodor Dergiman 171-1-13 79R-79V 8 R 83 DM 0
14 1 1851 Bazalia Dominik Wiliński Tryski 35w Andrzej Marianna Akajewicz Aniela Nazarewicz Mońki 29w Dominik Franciszka Maruszecka Mikołaj Sławecki, Stanisław Sławecki, Tekla Wierzbicka 178-03-120 122V 1 Ż DM
21 5 1853 Bazalia Łukasz Wilański (Wiliński) Tryski 45w Andrzej Marianna Akajewicz Karolina Boruchowska Tryski 24 Józef Marianna Metelska Paweł Wierzbicki, Jan Ryżko, Katarzyna Wierzbicka 178-3-121 115V-116R 20 Ż 229-230 DM
16 6 1857 Bazalia Stanisław Makarowicz Klitna Wielka 38 Jan Józefa Zarzycka Lucyna Akajewicz Klitna Wielka 20 Mikołaj Salomea Kalinowska Ludwik Nowakowski, Ignacy Brodowski, Waleria Wysocka 178-03-125 48R 21 Ż DM
20 10 1857 Bazalia Mikołaj Boguchwalski Nowostawce par. Teofilpol 22 Szymon Antonina Akajewicz Marianna Królikowska Tryski 20 Marcin Katarzyna Kozik Jan Kozik, Jan Dunisiewicz, Teresa Dunisiewicz 178-03-125 51R 30 Ż DM
2 7 1861 Bazalia Michał Porowski Klitna Wielka 33 Tomasz Apolonia Lachocka Anna Akajewicz Klitna Wielka 22 Mikołaj Salomea Kalinowska Leonard Kalinowski, Stanisław Makarewicz, Ludwika Kalinowska 17-1-5 49V-50R 26 Ch 99-100 DM
3 6 1862 Bazalia Eliasz Górski Moskalówka par. Jampol 22 Maciej Agata Sarkowska Krystyna z d. Piotrowska Wesołowska Korczówka 25w Józef Justyna Wierzbicka Piotr Kancerski, Marcin Akajewicz, Julia Kancerska 178-03-131 105V-106R 17 Ż DM
18 11 1862 Bazalia Grzegorz Akajewicz Kotiurzyńce par. Teofilpol 23 Mikołaj Brygida Fedorowicz Wiktoria Krotewicz Łazuczynek Mały 18 Jan Elżbieta Olszewska Feliks Akajewicz, Szymon Ulanicki, Paulina Teodorowicz 178-03-131 115V 46 Ż DM
27 9 1864 Bazalia Mikołaj Boguchwalski Triski 32w Szymon Antonina Akajewicz Józefa Baranowska Triski 22 Antoni Paulina Metelska Kajetan Krotewicz, Jakub Tymanowski, Anna Krotewicz 17-1-8 20V-21R 17 Ch 41-42 DM 0
3 11 1868 Białogródka Walerian Akajewicz Czyżówka 52w Maciej Magdalena Zańkowska Marianna Ostrowska Ledzianka 40w Józef Anna Lejman Wacław Przyłuski, Tomasz Zarzycki 178-03-81 390R 26 Ż DM
4 2 1873 Białogródka Eliasz Górski Moskalówka par. Jampol 28w Maciej Agata Jurkowska Antonina Ratyńska Szarłajówka 18 Teodor Marianna Ławecka Franciszek Piotrowski, Marcin Akajewicz 178-03-84 404R 6 Ż DM
8 5 1875 Białogródka Andrzej Okajewicz [Akajewicz] Futor Dosin 22 Walerian Aniela Sińkiewicz Aniela Wodzińska Nowa Wieś 18 Piotr Petronela Krzywicka Grzegorz Brzezicki, Piotr Welbin (Welbel) 178-03-133 47R 18 Ż DM
23 1 1877 Cudnów Teodor Ostrowski Chutor Zozula 36w Andrzej Domicela Józefa Akajewicz Chutor Zozula 25 Kazimierz Tekla Pluta 178-3-58 228V 5 Ż 453
20 1 1880 Białogródka Hipolit Wodziński Nowa Wieś 23 Piotr Petronela Krzewicka (Krzywicka) Franciszka Okarska Sosnówka 18 Jan Teresa Dzwonkowska Józef Sławecki, Andrzej Akajewicz 178-03-133 292V 1 Ż 564 DM
15 6 1880 Bazalia Mikołaj Boguchwalski Triski 40w Szymon Antonina Akajewicz Józefa Królikowska z d. Szatkowska Triski 32w Alojzy Zuzanna Kurowska Kornel Skąpski, Franciszek Wyrzykowski 17-1-8 226V 14 Ch 447 DM
22 11 1881 Katerburg Adolf Rybiński Tychoml, par. Jampol 25 Marcin Marianna Osińska Aloiza Porowska Matwiejowce 19 Michał Edward Anna Akajewicz 204 348 6
18 10 1881 Bazalia Feliks Tyszkiewicz Nowostawce par. Teofilpol 23 Kajetan Józefa Popławska Ludwika Witkowska Wasylówka 23 Wincenty Karolina Piechta Jan Piechta, Franciszek Tyszkiewicz, Franciszek Akajewicz 17-1-8 237V 26 Ch 468 DM 0
15 2 1881 Zasław św.Jan Franciszek Akajewicz Wielornf(?) par.Białogródka 40w Kacper Elżbieta Sierakowska Antonina Rocińska Zasław 25 Tomasz Rozalia Tarnawska Tomasz Kotowicki, Maciej Gutewicz 17-02-72 19R 4 Ch 37 RG
7 2 1882 Białogródka Karol Urbański Ledzianka 19 Jan Petronela Akajewicz Franciszka Kozielska Ledzianka 18 Tomasz Rozalia Zielińska Jan Popławski, Andrzej Ciszewski 178-03-133 404R 16 Ż 782 DM
16 10 1906 Krzemieniec Franciszek Akajewicz Krzemieniec 23 Jan Franciszka Popławska Konstancja Zielińska Krzemieniec 18 Józef Serafina Rencz Władysław Mączarski, Piotr Tabor 426-1-94 29R 12 T DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C3-G?i=341&cat=300459

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
345 8 żona Katarzyna z Okajewiczów [Akajewiczów] 30 Bazalia Lutarówka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
1 1 Żona Honorata z Akajewiczów 32 Jampol Moskalówka 1901 Tarnopol DW
6 13 Mieszcz. Jan Akajewicz 61 Jampol Moskalówka 1901 Tarnopol DW
7 27 Żona Anastazja z Akajewiczów 45 Jampol Moskalówka 1901 Tarnopol DW
9 26 Chł. Marcin Akajewicz 64 Jampol Moskalówka 1901 Tarnopol DW
9 33 Żona Ludwika z Akajewiczów 25 Jampol Moskalówka 1901 Tarnopol DW
13 49 Żona Maria z Akajewiczów 28 Jampol Moskalówka 1901 Tarnopol DW
36 103 Żona Franciszka z Akajewiczów 37 Jampol Worobiówka 1901 Tarnopol DW
12 32 żona Franciszka z Akajewiczów 27 Białogródka Nowa Wieś 1915 Żytomierz DM 178-49-60
19 51 Akajewicz Wincenty, wdowiec 65 Białogródka Nowa Wieś 1915 Żytomierz DM 178-49-60
25 66 Akajewicz Marian 34 Białogródka Nowa Wieś 1915 Żytomierz DM 178-49-60


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl