Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 277 wyników dla: Grodzki

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
15 4 1785 Wyżniany Józef Nowogrodzki 1/52 Łahodów 41 s. Mikołaja i Anny 1469L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201469/pages/PL_1_301_1469_0001.htm
8 2 1786 Wyżniany Błażej Nowogrodzki 60 Łahodów 1469L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201469/pages/PL_1_301_1469_0001.htm
7 3 1812 Kuniów Stanisław Grodzki 60 Hucisko Stare szl., wdowiec 297-1-086 29V Ł
20 4 1827 Drużkopol Franciszek Winogrodzki 0,5 Dołhe s. prac. Antoniego i Agnieszki z Cymbaluków 63 5 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0003.htm
26 11 1827 Białogródka Jan Kędzierski 40 Białogródka ur, żona Apolonia z Zagrodzkich, córka Apolonia 178-03-93 76R 88 Ż DM
7 8 1828 Ołyka Wiktoria Przygrodzka 80 Romaszkowszczyzna wdowa po Ignacym Przygrodzkim, zostawiła syna Józefa Żurakowskiego z pierwszego zamęścia 814 160 27 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0164.htm
2 8 1830 Białogródka Franciszek Zagrodzki 40 Polachowa ur., żona Justyna z Białokurów, pozostawił 2 synów i 1 córkę 178-03-96 81V 46 Ż DM
1 1 1831 Kuniów Szymon Falkowski 3 Górszczyzna s. Marcina i Franciszki z Grodzkich R 70 R 1 0
3 1 1831 Kuniów Stanisław Falkowski 1 Górszczyzna s. Marcina i Franciszki z Grodzkich R 70 R 2 0
2 9 1831 Białogródka Roman Szadkowski 1,5 Białogródka s. ur. Ludwika i Marianny z Żmigrodzkich (ur. 02/1831- mający pół roku, a nie 1,5 roku) 178-3-97 102V 84 Ż DM
8 6 1832 Jałowicze Julian Zagrodzki 22 Jarosławicze żołnierz polski, kawaler 818 223 R 86 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0230.htm
3 10 1832 Wiszenki Piotr Grodzki 5 Kopaczówka r: Kajetan i Marianna z Michałowskich; poch: 04.10. 818 115 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0122.htm
28 10 1832 Włodzimierz Marcin Grodzki 3 Ochnówka s. wolnych Wojciecha i Marianny z Lewkowiczów 847 71 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0037.htm
19 11 1833 Wiszenki Antoni Grodzki 1 Kopaczówka r: Kajetan i Marianna z Michałowskich; poch: 21.11. 819 68a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0069.htm
10 4 1833 Łuck Marianna Żmigrodzka 52 Łuck Z Krajewskich, wdowa po Antonim Żmigrodzkim szambelanie . Pozostawiła s. Stanisława, c. Wiktoria, Domicela, Katarzyna. 370 11 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0007.htm
1 9 1834 Kuniów Franciszka Falkowska 32 Gurszczyzna z Grodzkich, urodzona, mąż Marcin, synowie Andrzej, Mateusz i Adam 171-1-7 84 V 36 R 0
1 9 1834 Kuniów Stefania Falkowska 8/12 Gurszczyzna c.urodzonych Marcina i Franciszki z Grodzkich 171-1-7 85 R 37 R 0
13 9 1834 Hołoby Antoni Tarnogrodzki 1 Byteń rodzice: ur. Leon i Domicella z domu Strzelecka 849 192V/350 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0191.htm
11 11 1835 Targowica Adolf Burzyński 1 mies Krasne s. Macieja i Petroneli Żmigrodzkiej 821 274 R 8 ZP 0
15 10 1835 Turzysk Hipolit Martynowicz 1,5 Dolsk s. szlachetnych Stefana i Józefy z Grodzkich 711 27 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0016.htm
21 1 1835 Białogródka Marianna Zaręba 13 Szarłajówka c. ur. Michała i Marianny z Grodzkich 178-03-101 132R 10 Ż DM
18 12 1836 Krzywin Marcin Sawicki 60 Łaszanówka Ur., wdowiec po Klarze z Winogrodzkich, zost. 2 żonę Apolonię z Tymińskich, z 1 małż. s. Jana i c. Agatę 171-1-9 72V 19 R Mg
5 1 1838 Targowica Teofil Burzyński 10 Krasne s. Macieja i Petroneli Żmigrodzkiej 824 227 R 2 ZP 0
5 6 1838 Turzysk Kamila Martynowicz 2 i 9/12 Turzysk c. Stefana i Józefy z Grodzkich 714 20 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0013.htm
10 10 1839 Horyńgród Antoni Pawłowicz 19 Dorohobuż tkacz, s. Jana i Teresy ze wsi Małody gub. Grodzieńskiej, par. nowogródzkiej, od roku parafianin 879 147 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0150.htm
4 12 1840 Tajkury Jan Zwinogrodzki 60 Ożenin 880 45 R 16
21 12 1841 Łysin Faustyn Pilecki 90 Łysin wlm., komornik nowogrodzki, żona Kunegunda z Mszańskich 827 191V 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0195.htm
22 7 1841 Kisielin Michał Grodzki 4 Majdan Osmichowicki r: Michał i Agnieszka z Piotrowskich; poch; 25.07. 856 286 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0155.htm
5 11 1841 Kisielin Michał Tarnogrodzki 6 Twerdynie r: Franciszek i Karolina z Czubowskich; poch: 07.11. 856 288 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0156.htm
10 11 1841 Kisielin Jan Stefan Tarnogrodzki 2 Twerdynie r: Franciszek i Karolina z Czubowskich; poch: 12.11. 856 289 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0156.htm
18 1 1842 Radziwiłłów Stefan Tarnogrodzki 5 Radziwiłłów syn Leona i Dominiki z d. Strzelecka 828 95 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0097.htm
8 1 1842 Horyńgród Feliks Brzezicki 7/12 Mikulin s. Jana i Tekli, poddanych kościoła horyńgrodzkiego 881 232 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0242.htm
4 2 1842 Nowogród Wołyński Mikołaj Winogrodzki 1 Tartak Ostrożecki syn Ignacego i Katarzyny z Grzesiuków 873 85 19 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0046.htm
11 2 1842 Nowogród Wołyński Bolesław Tarnogrodzki 4/12 Zwiahel syn Józefa i Eufrozyny z Raciborskich 873 86 24 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0046.htm
11 5 1843 Radziwiłłów Leon Tarnogrodzki 38 Radziwiłłów żona Dominika Strzelecka, synowie: Grzegorz, Jan, córki: Rozalia, Helena 829 86 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0096.htm
26 8 1843 Radziwiłłów Jan Tarnogrodzki 2 Radziwiłłów syn Leona i Domicelli z d. Strzelecka 829 88 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0098.htm
2 1 1844 Korzec Jan Grodzki 1 Hołownica syn NN i Konstancji Grodzkiej 875 212 4 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0109.htm
5 11 1844 Turzysk Anna Honorata Martynowicz 2 Turzysk c. szlach. Stefana i Józefy z Grodzkich 720 23 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20720/pages/PL_1_436_720_0014.htm
10 6 1845 Kuniów Franciszek Grodzki 42 Radohoszcza Mała żona Agnieszka z Zakrzewskich, córka Katarzyna 884 111 R 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0114.htm
2 9 1845 Kisielin Lucyna Zalewska 1 Majdan Osmiechowicki r: Józef i Lucyna z Grodzkich; poch: 04.09. 860 335 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0177.htm
13 2 1845 Kisielin Anioł Grodzki 9/12 Majdan Osmiechowicki r: Michał i Agata z Piotrowskich; poch: 15.02. 860 330 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0175.htm
3 2 1845 Kisielin Anna Lichtańska 70 Leżachów z Grodzkich; poz. m. Kazimierza, 4s. Konstantego, Wincentego, Ambrożego i Mateusza; poch: 05.02. 860 330 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0175.htm
1 2 1845 Kisielin Modest Grodzki 9/12 Majdan Osmiechowicki r: Michał i Agata z Piotrowskich; poch: 03.02. 860 329 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0174.htm
10 1 1845 Kisielin Florian Grodzki 8/12 Majdan Osmiechowicki r: Michał i Agata z Piotrowskich; poch: 12.01. 860 329 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0174.htm
18 12 1845 Hulewicze Wojciech Kuczyński 8/12 Majdan Hulewiczowski s. 1-dw. Pawła i Doroty z Grodzkich 133 31 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0020.htm
1 2 1846 Szumsk Tomasz Zagrodzki 70 Żołobki ur., żona Justyna z Pietruszewskich, bez potomstwa 877 875 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0452.htm
21 9 1846 Białogródka Mikołaj Zaremba 60 Szarłajówka 1-dw., wdowiec po Marianie z Zagrodzkich c. Jana, syn Franciszek, córki Kunegunda i Petronela 178-03-115 155V 68 Ż DM
30 5 1847 Kisielin Karol Zalewski 0,5 Majdan Osmichowiecki r: Józef i Marianna z Grodzkich; poch: 01.06. 862 255 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0137.htm
19 3 1848 Kamień Koszyrski Leonora Roszkiewicz 21 Gabrielówka c. 1-dw. Hilarego i Antoniny z Nagrodzkich 181 27 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20181/pages/PL_1_436_181_0017.htm
10 2 1851 Łuck Stanisław Grodzki 5 Górka s. w.ż. Maurycego i Marianny 387 82 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0043.htm
27 12 1854 Maciejów Franciszek Piasecki 49 Rudnia szl., żona Julianna z Winogrodzkich, synowie Jan, Adam i Polion, córka Marianna po matce prawosławni 418 21 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20418/pages/PL_1_436_418_0013.htm
5 12 1859 Lachowce Antoni Winogrodzki 65 Hulowce 1-dw., żona Zuzanna z Siwkowskich, potomstwa po sobie nie pozostawił 886 210 56 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0110.htm
26 12 1860 Krzemieniec Aleksander Grodzki 60 Krzemieniec miesz., stanu wolnego 0.1-33 64R-V 99 T
22 11 1864 Białogródka Jan Przegrodzki 5/52 Kropiwno s. Józefa i Franciszki 1718-03-81 130R 55 Ż DM
4 2 1865 Brody Kazimierz Pendyk 6 Suchowola s. rolnika Kazimierza i Ewy z Hulajgrodzkich L
6 5 1866 Żytomierz Jakób Józef Wągrodzki 80 Żytomierz ze starości, s.Stanisława, dw., zmarł z szpitalu miejskim 178-3-63 129R 181 Ż DG 204
24 8 1866 Białogródka Jan Przegrodzki 60 Kropiwno żona Anna, synowie Piotr i Paweł 178-03-81 256V 55 Ż DM
19 6 1869 Brody Tekla Medwid 1,5 Suchowola c. Bazylego i Anny Hulajgrodzkiej L 149
19 2 1872 Brody Anna Malińska 33/365 Suchowola 130 c. Mikołaja i Marii Hulajgrodzkiej L 3
16 2 1874 Brody Helena Molińska 10/12 Suchowola 130 c. Mikołaja i Marii Hulajgrodzkiej L 240
6 4 1875 Brody Wincenty Zdril 10/365 Suchowola 23 s. Szymona i Tekli Hulajgrodzkiej L
3 8 1875 Kupiel Jan Grodzki 3 Wojtowce od konwulsji, s. 1-dw. Leona i Anny 178-3-80 161V 65 Ż 314 DW
5 2 1876 Radziwiłłów Augustyn Ludwik Nagrodzki 28 Sestratyn s. Tity Kaspra Seweryna, ziemianin z Rogoźna, żona Kamila Maria z d. Jankowska, syn Józef Zenon Daniel 1-70 66 R 4 T
2 12 1877 Torczyn Józef Grodzki 9 Chorochoryń s. Stanisława i Emilii z Okorskich 663 51 29 0
3 5 1878 Brody Franciszka Molińska 10/12 Suchowola 130 c. Mikołaja i Marii Hulajgrodzkiej L
19 5 1879 Brody Michał Rogocki 5/365 Suchowola 50 s. Józefa i Anny Hulajgrodzkiej L
23 11 1879 Brody Jan Moliński 41 Suchowola 103 s. Jana i Ewy Hulajgrodzkiej L
11 7 1880 Brody Tekla Kozodój 11/12 Suchowola 24 c. Grzegorza i Marii Hulajgrodzkiej L
29 12 1885 Włodzimierz Stanisław Grodzki 73 Włodzimierz em. pułkownik i kawaler orderów, kawaler 803 133 139 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0070.htm
5 5 1887 Brody Anna Rogocka 2/12 Suchowola 50 c. Józefa i Anny Hulajgrodzkiej L 237
5 3 1889 Ołyka Franciszek Konarzewski 6/12 Palcze Piotra i Dominiki z Grodzkich 509 81 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0046.htm
14 1 1890 Kuniów Józef Nowogrodzki 49 Antonówka żona Anna Gaudków, synowie Józef, Franciszek, Stanisław i Andrzej, córki Anna, Franciszka, Antonina i Katarzyna 178-3-86 350V 2 Ż DM
26 1 1895 Kuniów Franciszek Popek 1 Meżelisk s. Antoniego i Anny z Nowogrodzkich 178-3-86 583V 11 Ż DM
22 9 1896 Kuniów Maria Doleżał 1 Antonówka c. Fortunata i Marii z Nowogrodzkich 178-3-86 644R 44 Ż DM
18 1 1897 Brody Łukasz Mokrzycki 3/12 Suchowola 135 s. Jana i Anastazji Hylagrodzkiej L 2
21 4 1898 Brody Jan Mokrzycki 11/52 Suchowola 135 s. Jana i Anastazji Hulajgrodzkiej L 6
28 9 1899 Brody Józef Rogocki 10 Suchowola 50 s. Józefa i Anny Hulajgrodzkiej L 6
24 3 1899 Kowel Paweł Grodzki 84 Kowel kolegialny sekretarz grodzieńskiej gub. pow. kobryńskiego, synowie Władysław, Mikołaj, Bronislaw i Stanisław, córki Józefa, Melania, Maria i Adela 932 54 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0043.htm
8 2 1900 Torczyn Anna Zacharkiewicz 1 Chorochoryn z Grodzkich, wdowa, syn Jakub, córki Marcelina, Aleksandra i Pawlina 954 56 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0031.htm
23 4 1901 Brody Jan Zdril 28 Suchowola 23 s. Szymona i Tekli Halagrodzkiej, kawaler L 5
6 5 1904 Brody Maria Semczuk 4/12 Suchowola 151 c. Maksymiliana i Ewy Hulajgrodzkiej L 2
12 9 1904 Brody Stanisław Mokrzycki 7/52 Suchowola 135 s. Jana i Anastazji Hulajgrodzkiej L 6
20 11 1904 Brody Antoni Zdril 29 Suchowola 23 s. Szymona i Tekli Hulajgrodzkiej L 8
4 12 1905 Horochów Edward Jezierski 78 Koziatyn s. Ksawerego, mieszczanin mińskiej gub. pow. nowogródzkiego, wdowiec, synowie Florian, Ludwik i Aleksander, córki Maria i Antonina 974 60R 78 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0055.htm
2 3 1906 Brody Anna Molińska 1/365 Suchowola 111 c. Antoniego i Anny Hulajgrodzkiej L 4
13 11 1908 Tbilisi Mikołaj Oleszkiewicz 76 Tbilisi s. Jana, szlachcic mińskiej gub., pow. nowogródzkiego, żona Rozalia z d. Polec l. 57, córka Maria l. 17 56 122 Tb
18 6 1914 Tbilisi Józef Karwas 21 Tbilisi s. Antoniego, szeregowy 18 Niżegrodzkiego Pułku Dragonów 190 41 Tb
25 9 1914 Torczyn Stanisław Grodzki 71 Horodyńskie Budki zostawił wdowę Antoninę z Lichtańskich, synów Michała i Władysława 1056 58 25 MO
19 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Sewruk 46 Kijów z Mirskiej gm. pow. nowogródzkiego mińskiej gub., ojciec: Edward 312/1/129 136V 73 m.K. JM1
10 1 1917 Tbilisi Adolf Karol Zwinogrodzki 83 Tbilisi s. Macieja, szlachcic kamieniecpodolskej gub. 286 21 Tb
13 2 1918 Włodzimierz Jan Dul 85 kol.Sierakówka rol., wdowiec po śp.Maryannie z Winogrodzkich, zos. s.Józefa i c.Annę 1077 60-61 8 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0031.htm
18 8 1918 Włodzimierz Józef Kowalski 63 m.Włodzimierz s.Józefa, poz. wdową Karoliny z Miłogrodzkich mąż, zos. s.Maryana Emiliana Zygmunta Jana i Józefa c.Janinę Adelę i Karolinę 1077 80-81 71 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0041.htm
28 11 1937 Krzemieniec Adolf Kozłowski 67 Krzemieniec emeryt sędzia grodzki, ur. 15.6.1870 r., s. Kazimierza i Marii, żona Ludwika, córka Kazimiera, synowie Witold i Julian. 50 V 80 0
7 7 1939 Krzemieniec Zofia Modelska 39 Kraków ur. 7.3.1900 z Jangrodzkich, c. Cypriana i Kamili Reginy z Steckich, urzędniczka, mieszkanka Łucka, mąż Tadeusz. 47 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
5 4 1709 Czartorysk Antoni Aleksander Zagrodzki Jan Anna ur. Albert Wolski, Marianna Falibowska 297-1-185 16R Ł
11 3 1722 Czartorysk Franciszka Brzezicka Cminie Mikołaj Barbara ur. Józef Wągrodzki, Judyta Konopacka 297-1-185 29R Ł
11 7 1801 Gródek Magdalena Słobodzian Podlesny Oleksiniec Szymon Regina Bałabachowa Grodzki Jakub, Grodzka Eleonora JZ
18 3 1816 Kołki Amelia Klementyna Wodzińska Diatkiewicze, par. Ołyka Józef Karolina Kulczycka As: Jan Nagrodzki, Amelia Czetwertyńska - "p", Michał Walewski, Aniela Byczkowsk 822 60a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0061.htm
15 3 1818 Strusów Józef Kitajgrodzki Strusów 180 Apolinary Rozalia Niewiadoma 1275L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201275/pages/PL_1_301_1275_0001a.htm
30 1 1826 Krzemieniec Kazimierz Tkaczyński Krzemieniec Andrzej Elżbieta Mirosławska dopełnienie chrztu 23.02.1827, urodz. Józef Tarnogrodzki i urodz. Joanna Załęska majorow 01-3 6V 40 T 507 DM
13 8 1828 Czartorysk Maryanna Tekla Justyna Hipolita Sierakowska Wólka Hołuzyjska Ignacy Fortunata Murawska Jan Grodzki, Tekla Worcszczak - ż. Sylwestra; ch: 17.08. 814 132 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0136.htm
11 5 1828 Koblin Kazimierz Jan Ułatowski Morawica Andrzej Marianna Majewska (dop.) Kajetan Grodzki, Tekla Dąbrowska 815 234V 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0239.htm
6 3 1828 Dederkały Magdalena Grędysz Dederkały Wielkie Józef Agnieszka c. prac., chrz. 7.03., prac. Szymon Grodzki i urodz. Zuzanna Jałkowska ż. Jana 01-4 5R 11 T 702 DM
13 8 1828 Krzywin Wawrzyniec Owrucki Lisicze Józef Mateusz Telka Kulesza chrz.13.08.1828, Ur. Feliks Wolski, Marianna Trościńska panna, asyst. Ur. Józef Zmigrodzki, Marianna 171-1-1 34R 19 R Mg
15 6 1829 Gródek Jan Trzciński Podlesny Oleksiniec Maciej Józefa Łukomska Grodzki Jan Zieliński Mateusz, Baczyńska Rozalia Zielińska Eudoxia 106 JZ
N 0 1829 Wiszenki Spirydion Hulanicki Kopaczówka Wawrzyniec s. Felicjana Apolonia Wilczewska As: Kajetan Grodzki, Marianna Piotrowska - c. Józefa, panna, Jan Brodnicki, Wikt 816 46 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0048.htm
28 10 1829 Białogródka Szymon Jakubowski Sonoweczka Ignacy Anastazja Puzyr Walenty Winogrodzki i Marianna Beyzymska ż. Marcina 178-03-95 76V 91 Ż DM
30 12 1829 Białogródka Andrzej Popławski Kuźmińce Sebastian Tekla Czarnecka Mikołaj Zagrodzki i Katarzyna Krzywicka 178-03-99 47R 45 Ż DM
2 9 1830 Koblin Rozalia Skwornicka Młynów Wojciech Dorota Zwolińska Franciszek Rojecki b. Marszałek Nowogrodzki, Ksawera Chodkiewicz Hrabina, Stanis 816 152V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0155.htm
10 4 1830 Białogródka Wincenty Zagrodzki Polachowa Franciszek Justyna Białokur Szymon Lepczyński i Justyna Czaplińska 178-03-96 55R 18 Ż DM
4 6 1831 Ołyka Stanisław Grodzki Dermanka Franciszek Magdalena Krupińska 817 300 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0309.htm
2 3 1831 Włodzimierz Kazimierz Żmygrodzki Dubniki Józef Marianna 846 4R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0005.htm
4 3 1832 Radziwiłłów Grzegorz Tarnogrodzki Radziwiłłów Leon Dominika Strzelecka 818 280 10 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0287.htm
21 5 1832 Wiszenki Joanna Tomska (Tuńska) Kopaczówka Kazimierz Klara Rossowska Kajetan Grodzki, Katarzyna Brodnicka; as: Stanisław Pawłowski, Justyna Brodnicka 819 49a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0050.htm
25 8 1832 Lachowce Ludwik Czyż Hulowce Grzegorz Anna Jakubowska Antoni Winogrodzki i Magdalena Sierkowska ż. Hieronima 171-1-5 97V 57 R DM
18 1 1833 Wiszenki Antoni Grodzki Kopaczówka Kajetan Marianna Michałowska Jakub Brodnicki, Albina Tuńska; as: Stanisław Pawłowski, Justyna Romanowska ; ch 819 48 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0049.htm
18 1 1833 Wiszenki Franciszek Grodzki Kopaczówka Kajetan Marianna Michałowska Jakub Brodnicki, Albina Tuńska; as: Stanisław Pawłowski, Justyna Romanowska ; ch 819 48 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0049.htm
28 4 1833 Wiszenki Piotr Hulanicki Kopaczówka Wawrzyniec Apolonia Wilczewska Kajetan Grodzki, Anastazja Tońska; ch: 30.04. 819 52 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0053.htm
18 3 1833 Wiszenki Aleksandra Brodnicka Kopaczówka Florian Małgorzata Soszyńska Kajetan Grodzki, Rozalia Piotrowska; as: Marek Monastyrski, Anastazja Tońska; ch 819 53a 33 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0054.htm
7 6 1833 Wiszenki Antoni Reykim Kopaczówka Józef Kunegunda Pawłowska Kajetan Grodzki, Marianna Tońska; ch: 11.06. 819 54a 40 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0055.htm
26 7 1833 Wiszenki Karol Wilczewski Kopaczówka NN Marianna Kajetan Grodzki, Marianna Beygimowicz; as: Jan Miliński, Apolonia Chodzińska; ch 819 55a 46 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0056.htm
18 1 1833 Kisielin Antoni Tarnogrodzki Mokowicze, par. Swojczów Józef Eufrozyna Raciborowska As: Michał Jaworowski, Marianna NN, Jan Mszański, Anna Tarnogrodzka; ch: 17.02.d 848 269 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0154.htm
27 1 1834 Ołyka Michał Grodzki Dermanka Franciszek Magdalena Krupińska 820 106 75 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0110.htm
12 6 1834 Kołki Marianna Garbalińska Majdan Mykowski Piotr Brygida Ostrowska Franciszek Grodzki, Katarzyna Ostrowska - ż. Marcina; ch: 12.06. 820 62a 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0064.htm
15 4 1834 Kisielin Konrad Dionizy Hulewicz Nowy Dwór Florian Antonina Hulewicz Dyonizy Hulewicz, Chrystyna Nagrodzka; as: Jan Nagrodzki, Teofila Hulewicz - "p" 849 234 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0131.htm
17 2 1835 Łuck Julian Sabin Adam Rutkowski Hubin par. Nieświcz Józef Helena Gładyszewska Leopold Nagrodzki-Podkomorzyc, Marianna Nagrodzka 373 7 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0004.htm
8 9 1835 Hołoby Róża Tarnogrodzka Byteń Ludwik Dominika Strzelecka Jan Tamogrodzki, Tekla Wielobycka, Stanisław Wielobycki, Anna Tarnogrodzka 850 253V/495 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0263.htm
2 1 1835 Lachowce Joanna Ciecierska Hulowce Zygmunt Wiktoria Mirecka Antoni Winogrodzki i Aniela Godlewska 171-1-8 107R 2 R DM 909
29 10 1837 Kuniów Ludwika Krynicka Radohoszcz Mała Józef Teresa Galimska Franciszek Grodzki, Elźbieta Kunhrad ż. Jana 171-1-10 88 R 64 ZP R 0
25 9 1837 Kisielin Stanisława Gajdemska Ośmijowicze Paweł Maryanna Domarzewska Andrzey Grodzki, Marcella Jankiewicz; as: Konstantyn Borecki, Julianna Lachowicz 852 267 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0139.htm
28 9 1837 Kisielin Michał Grodzki Ośmijowicze, par. Sielińska Michał Agnieszka Piotrowska Mikołay Zawadzki, Antonina Szybicka; ch: 29.09. Zaturce. 852 267 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0139.htm
24 11 1838 Kuniów Władysław Krynicki Radohoszcz Mała Jan Anna Małecka Franciszek Grodzki, Honorata Galimska ż. Mikołaja 82 V 66 ZP 0
27 11 1838 Kuniów Aniela Ładyjewska Radohoszcz Mała Stefan Rozalia Popławska Franciszek Grodzki, Marianna Zakrzewska ż. Ludwika 83 R 74 ZP 0
5 1 1838 Hołoby Stefan Tarnogrodzki Byteń Leon Dominika Strzelecka Szymon Czabowski żonaty, Salomea Czabowska panna 853 200R/354 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0198.htm
8 3 1838 Kisielin Franciszka Rubinowska Majdan Osmiehowski Julian Anastazya Kadłubowska Franciszek Grodzki, Marcella Jankiewicz; ch: 09.03. 853 263 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0146.htm
22 8 1839 Turzysk Stefan Jan Tarnogrodzki Wierzbiczno Stanisław Karolina Czak 715 11 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0006.htm
22 12 1839 Kisielin Ludwika Piotrowska Maydan Ośmihowicki Stefan Maryanna Kozłowska Woyciech Grodzki, Agnieszka Grodzka; ch: 26.12. 854 325 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0189.htm
16 7 1840 St. Wiśniowiec Alexander Grodzki Nowy Wiśniowiec Franciszek Anna Kropilnicka 871 556 30 0
31 8 1840 Nieświcz Wincenta Władysława Wileżyńska Nieświcz Ignacy Józefa Boderacka (dopełnienie) Stanisław Tarnogrodzki, Urszula Wileżyńska panna 436 11-12 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0006.htm
21 9 1840 Kisielin Rozalia Grodzka Osmihowicze Michał Aniela Piotrowska Franciszek Grodzki, Helena Grodzka; ch: 23.09. 855 160 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0166.htm
5 10 1840 Kisielin Rozalia Kunegunda Grodzka Majdan Osmichowicki Michał Agnieszka Piotrowska dop. ch: 27.07.1841. As: Franciszek Grodzki, Julianna Zaleska, Michał Zaleski, A 856 274 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0148.htm
20 2 1840 Połonne Jan Nagrodzki Derewicze Stanisław Teofila 871 196 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0102.htm
5 3 1841 Nowogród Wołyński Mikołaj Winogrodzki Tartak Ostrożecki Ignacy Katarzyna Grzesiuk Wincenty Kamiński, Franciszka Święcicka ż. Jana 872 14 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0009.htm
12 5 1841 Łokacze Feliks Grodzki Zamlicze Maurycy Marianna Józef Kozik kawaler, Amelia Sumowska mężatka 346 2-3 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20346/pages/PL_1_436_346_0002.htm
25 7 1841 Młynów Wincenty Michał Józef Ledóchowski Smordwa Janusz Aniela Małyńska Józef Tarnogrodzki, Julia Małyńska 827 169R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0172.htm
16 7 1841 Kisielin Katarzyna Marcinkowska Majdan Osmichowicki Felix Joanna Kadłubowska Woyciech Grodzki, Agata Zaleska; as: Michał Zabski, Agnieszka Grodzka; ch: 25.07 856 273 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0148.htm
12 7 1842 Korzec Jan z Dukli Grodzki Korzec NN Konstancja Grodzka 873 139 82 PW 0
4 1 1842 Radziwiłłów Jan Kasper Tarnogrodzki Radziwiłłów Leon Dominika Strzelecka 828 81 3 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0083.htm
18 1 1842 Kisielin Jan Grodzki Majdan Osmihowicki Franciszek Magdalena Kropińska Mikołaj Zawadzki, Agnieszka Grodzka; ch: 19.01. 857 282 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0153.htm
25 4 1842 Kisielin Salomea Gajdemska Majdan Osmihowicki Antoni Tekla Sunicka Adam Grodzki, Agata Zaleska; ch: 26.04. 857 285 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0155.htm
30 7 1842 Lachowce Joanna Jasińska Hulowce Antoni Tekla Jaśkiewicz ur. Antoni Winogrodzki, Teresa Starzyńska z. Franciszka 881 120 V 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0129.htm
21 6 1843 Kisielin Aloiza Zalewska Majdan Osmiechowicki Marcin Agata Kuczyńska Michał Grodzki, Marianna Grodzka - ż. Woyciecha; as: Adam Grodzki - "k", Mariann 858 181 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0095.htm
10 9 1843 Kisielin Alexander Zalewski Majdan Osmiechowicki Michał Helena Lewkowicz Michał Grodzki, Marianna Grodzka - ż. Woyciecha; as: Marcin Zalewski, Marianna G 858 182 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0096.htm
25 6 1844 Lachowce Jan Winiarski Hulowce Sebastian Honorata Czaplińska Antoni Winogrodzki, Aniela Godlewska, ż. Alojzego 883 90 R 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0093.htm
4 5 1844 Kisielin Modest Grodzki Majdan Osmihowicki Michał Agnieszka Piotrowska Jędrzej Mikłaszewski, Józefa Zawadzka - ż. Mikołaja; ch: 05.05. 859 170 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0089.htm
4 5 1844 Kisielin Florian Grodzki Majdan Osmihowicki Michał Agnieszka Piotrowska Andrzey Stolarski - "k", Agnieszka Grodzka - "p"; ch: 05.05. 859 170 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0089.htm
4 5 1844 Kisielin Anioł Grodzki Majdan Osmihowicki Michał Agnieszka Piotrowska Leon Gurski, Marianna Zalewska - "p"; ch: 05.05. 859 170 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0089.htm
7 6 1845 Wiszenki Piotr Toński Kopaczówka Ignacy Paulina Dąbrowska Kaietan Grodzki, Marianna Piotrowska; ch: 09.06. 771 10 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0006.htm
19 7 1845 Miropol Aleksander Winogrodzki Bubnów Jan Ewa Kosowska 876 327 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0178.htm
2 4 1846 Kisielin Tekla Grodzka Majdan Osmichowiecki Michał Agnieszka Piotrowska Franciszek Grodzki, Joanna Marcinkowska - ż. Filona; ch: 03.04. 861 183 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0097.htm
3 9 1846 Lachowce Katarzyna Jaśniewicz Hulowce Stanisław Anna Jakubowska 1-dw. Antoni Winogrodzki, 1-dw. Anna Zawadzka, wdowa. 885 103R 48 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0104.htm
26 1 1847 Kisielin Kazimierz Jankiewicz Majdan Osmiechowiecki Gabriel Franciszka Janiszewska Piotr Grodzki, Marianna Zalnowska - ż. Józefa; ch: 02.02. 862 244 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0131.htm
5 12 1847 Kisielin Adam Zalewski Majdan Osmiechowiecki Michał Helena Lewkiewicz Piotr Grodzki, Franciszka Jankiewicz - ż. Gabriela; ch: 28.12. 862 250 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0134.htm
11 5 1847 Rokitna Anna Przygodzka Sałówka Aleksander Pawlina Dydkowska Tomasz Kosacki, Apolonia Szuk, as. Tadeusz Przygrodzki, Emilia Bobowska, panna, chrz.27.05.1847 178-51-548 34R 8 Ż BS 69
22 9 1848 Młynów Jan Grodzki Karolinka Kazimierz Marianna Karol Dzikowski, Katarzyna Szemejko 834 246V/480 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0249.htm
21 2 1848 Zasław św. Józefa Józef Grodzki Brykula Jan s. Franciszka Tekla c. Bazylego Pawłowska ur. Wincenty Wierzbicki s. Ludwika żonaty, 1-dw. Teresa Plutyńska ż. Feliksa 178-3-117 6R 21 Ż
17 6 1849 Lachowce Karolina Jakubowska Hulowce Antoni Barbara Paszkowska Antoni Winogrodzki i Marianna Kornatowska ż. Jakuba 171-1-15 145V-146R 30 R DM
16 9 1849 Lachowce Jan Ordowski Hulowce Felicjan Petronela Koźmińska Antoni Winogrodzki i Józefa Krzywicka ż. Józefa 171-1-15 153V-154R 54 R DM
14 3 1850 Lachowce Antonina Jakubowska Hulowce Franciszek Józefa Nawrocka Antoni Winogrodzki i Franciszka Oleńska ż. Piotra 171-1-16 292V-293R 13 R DM
29 10 1856 Szumbar Franc Grodzki Borki Maciej Barbara Pogorzelska Walery Lewandowski, Paulina Malawska z. Stefana 625 27-28 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0016.htm
23 4 1856 Torczyn Katarzyna Rudnicka Budki Usickie Bazyli Julia Grodzka Walery Grodzki, Katarzyna Pyszka ż. Franciszka 642 12-13 12 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20642/pages/PL_1_436_642_0007.htm
7 10 1857 Horochów Anna Bukowska Nowosiółki Ludwik Maria Karol Nagrodzki, Joanna Nagrodzka 898 49V-50R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0053.htm
18 1 1859 Torczyn Józef Hilary Rudnicki Budki Horodyńskie Alojzy Paulina Omarcińska Walery Grodzki, Tekla Rudnicka ż. Tymoteusza 645 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0003.htm
25 9 1859 Torczyn Władyslaw Grodzki Budki Horodyńskie Walery Franciszka Szyszko 645 30-31 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0016.htm
19 10 1862 Torczyn Jan Rudnicki Budki Horodyńskie Kajetan Marianna Sawicka Walery Grodzki, Waleria Rudnicka ż. Walentego?, as.: Franciszek Krupiński, Sylwe 648 22-23 44 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0012.htm
4 7 1863 Żytomierz Józefa Pier Żytomierz Gracjan Matylda Staszewska Andrzej Grodzki, Filipina Wielokurska, asystowali: Michał Schabicki, Ewelina Machcewicz, Ryszard Sta 178-3-54 55 192 Ż DG
17 3 1864 Torczyn Karolina Szyszko Budki Horodyńskie Stefan Tekla Marcinkowska szl. Walerian Grodzki, 1-dw. Marianna Krupińska ż. Józefa 650 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0004.htm
28 1 1865 Torczyn Franciszek Grodzki Budki Horodyńskie Walery Franciszka Szyszko 651 4-5 4 0
4 8 1865 Żytomierz Bolesław Dominik Grodzki Żytomierz Adolf Józefa Marcinkiewicz syn wolnożyjących / dw. Justynian Ruciński, Petronela Sznell, asystowali: Julian Sznell, Teofila Wis 178-3-61 34 210 Ż DG
1 7 1865 Żytomierz Julian Wongrodzki Żytomierz Jan Franciszka Czarnecka syn dw./ Michał Czarnecki, Waleria Rosałowska 178-3-61 30 185 Ż DG
26 6 1865 Żytomierz Hieronim Grabowski Żytomierz Jan Lucyna Zabawska syn dw./ Jan Wongrodzki, Franciszka Matwiej 178-3-61 26 158 Ż DG
25 5 1865 Żytomierz Antoni Tarnogrodzki Żytomierz Grzegorz Teresa Danska syn dw. /Feliks Kisielewski, Maria Wielkopolska 178-3-61 22 126 Ż DG
15 3 1867 Brody Józefa Molińska Suchowola Franciszek Maria Rogocka Aleksander Hulajgrodzki, Maria Zdril ż. Józefa L 49
26 12 1867 Brody Kazimierz Grodzki Suchowola Józef Eudokia Pankowiecka Łukasz Bilecki, Tekla Pankowiecka L 50R
7 5 1868 Białogródka Florian Zagrocki /Zagrodzki Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Aniela Urbańska ż. Szymona 178-03-81 353V-354R 42 Ż DM
23 3 1869 Torczyn Józef Grodzki Chorochoryń Stanisław Emilia Okorska 655 10-11 14 0
30 12 1870 Brody Sylwester Zdril Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka Aleksy Hulajgrodzki, Maria Zdril L 39 11
8 12 1871 Brody Magdalena Hulogrodzka Suchowola 133 Jan Maria Kozodój Diomedes Hulogrodzki, Maria Paczto ż. Jakuba L 11
9 8 1876 Łuck Jan Grodzki Walery Ludwika Jakubowska nr aktu 77 t. III 350
18 7 1876 Kuniów Stanisław Nowogrodzki Antonówka Józef Anna Gaud Jan Richtarżik i Katarzyna Siruczek ż. Jana 178-3-78 419V-420R 65 Ż DM
10 11 1877 Brody Dominik Rogocki Suchowola 144 Łukasz Eudokia Kozodój jan Hulajgrodzki, Maria Hulajgrodzka ż. Jana L
5 10 1878 Brody Michał Moliński Suchowola 86 Franciszek Maria Rogocka Aleksander Hulajgrodzki, Anna Rogocka ż. Michała L
10 7 1878 Kuniów Andrzej Nowogrodzki Antonówka Józef Anna Haudk Józef Hejnowski i Antonina Richtarzik 178-3-78 507V-508R 51 Ż DM
14 5 1879 Brody Michał Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka Dionizy Hulajgrodzki, Tekla Zdril ż. Szymona L
15 7 1883 Brody Maria Semczuk Suchowola 75 Grzegorz Ksenia Czyż Jan Hulajgrodzki, Anastazja Semczuk ż. Bazylego L
18 4 1885 Dederkały Michalina Serafina Apolonia Olszamowska Sadki Bronisław Ludwika Nagrodzka szl. Serafin Nagrodzki i Adela Nagrodzka ż. Leona 1-79 120V-121R 14 T 710 DM
25 2 1889 Dederkały Witold Krasowski Sadki Dionizy Emilia Czarnecka Leon Nagrodzki, Karolina Izdebska panna 58 49-50 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0026.htm
27 12 1890 Brody Ewa Molińska Suchowola 86 Franciszek Maria Rogocka Aleksy Hulajgrodzki, Maria Pańkowiecka ż. Pawła L 15
4 2 1890 Kuniów Antoni Nowogrodzki Antonówka Józef Anna Gaud Antoni Popek i Antonina Lichta ż. Jana 178-3-86 324V-325R 11 Ż DM
4 3 1894 Brody Maria Tworkowska Suchowola 27 Maciej Franciszka Sies Aleksander Hulajgrodzki, Paraskiewa Molińska L 1
23 5 1898 Brody Jan Janczyn Suchowola 122 Ludwik Maria Molińska Paweł Hulajgrodzki, Tekla Hulajgrodzka ż. Jana L 14
5 3 1901 Brody Mikołaj Podgórski Suchowola 161 Tomasz Tekla Zdril Michał Hulagrodzki, Maria Hulagrodzka ż. Jana L 5
1 2 1905 Ołyka Władysław Krupiński Pyszny Bór Ludwik Teresa Grodzka Bronisław Grodzki, Katarzyna Porębska 985 7 23 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0007.htm
1 8 1908 Ołyka Franciszek Grodzki Wólka Kotowska Leon Zofia Konefał 1019 572 154 MO
1 11 1911 Ołyka Marian Grodzki Kotów Bronisław Bronisława Bernacka 1063 54 215 MO
15 6 1913 Torczyn Kazimierz Grodzki Budki Horodyńskie Władysław Leontyna Okorska 1051 18-19 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0011.htm
15 6 1913 Torczyn Matylda Grodzka Budki Horodyńskie Michał Maria Leczycka Władysław Grodzki, Antonina Lichtańska ż. Juliana 1051 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0011.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
10 7 1823 Krzemieniec Michał Litwinowicz Krzemieniec 30 Franciszka Kałussowska Krzemieniec 19 Paweł Rogalski Aleksander Grodzki 300 12 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0007.htm
24 4 1827 Dombrowica Porfiry Grodzki Wysock G-U 25 Szymon Natalia Lazarz Marjanna Nierodkiewicz Dombrowica 34 Symen Urszula Horodecka Antoni Knobelsztof, Tomasz Tynacewicz, Wincenty Wyrzewski 813 143a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0143.htm
17 7 1827 Białogródka Józef Łukarzewski Ledzianka 33w Grzegorz Agnieszka Szpakowska Magdalena Michalewicz Ledzianka 22 Paweł Helena Podgórska Jan Kozłowski i Mikołaj Zagrodzki 178-03-93 65R 8 Ż DM
11 11 1828 Koblin Karol Sławuszewski par. Koblin 23 Marcin Gertruda Albina Michałowska par. Koblin 16 Wincenty Kajetan Grodzki i S. Osłowski 814 211a 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0215.htm
13 10 1831 Radziwiłłów Leon Tarnogrodzki Radziwiłłów 24 Antoni Apolonia - Domicela Strzelecka Radziwiłłów 21 Ludwik Marianna Nagłowska 817 214 6 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0218.htm
8 11 1831 Krzemieniec Maciej Grodzki Ludwiszcze 19 Józef Marianna Barbara Pogorzelska Ludwiszcze 16 Florian Marianna Szymon Szczeciński i Aleksander Choładecki 01-5 69R 37 T 798 DM
6 9 1831 Żytomierz Adam Grodzki Żytomierz 20 NN NN NN Katarzyna Olewińska Żytomierz 20 NN NN NN Jan Olewiński , Karol Nazarewicz , Wincenty Kalinowski 178 3 4 54 46 Ż Ni
7 2 1832 Kuniów Franciszek Grodzki Radohoszcz Mała 24 Stanisław Anna Olszewska Agnieszka Zakrzewska Radohoszcz Mała 20 Andrzej Anna Podhorodecka 171-1-5 74 R 10 R 0
7 2 1832 Wiszenki Michał Pietraszewski Chlewiszcze 26w Franciszek Agata Szypulińska Brygida Sredzińska Chlewiszcze 22 Kasper Marianna Czyżewska Hieronim Łaskarzewski, Michał Grodzki 818 107 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0114.htm
29 1 1833 Wiszenki Feliks Piotrowski Kopaczówka 30w Bazyli Marcjanna Kostecka Marianna Brodnicka Beynarówka 25 Jakub Katarzyna Pogonowska Kajetan Grodzki, Jakub Szoszyński, Józef Myslowski 819 59 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0060.htm
5 11 1833 Łuck Jan Wierzbicki Łuck 37 Franciszek Katarzyna Helena Mazurkiewicz Łuck 33 Antoni Agnieszka Różycka Roch Kulczyński, Stanisław Żmigrodzki 369 11 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0005.htm
17 11 1835 Katerburg Stanisław Nagrodzki Podhajce 23 Jan Julia Teofila Krzyżanowska Podhajce 19 Paweł Marianna Woźnicka 199 194 5
10 7 1835 Kołki Ignacy Leszczyński par. Kołki 50w Stefan Zofia Makarewicz Marianna Kubaszewska par. Kołki 35 Szymon Teresa Sawicka Kajetan Grodzki, Jan Wolski, Daniel Powstański 821 75 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0076.htm
3 5 1836 Młynów Kazimierz Grodzki par. Młynów 27 Franciszek Marianna Marianna Kowczuk par. Młynów 17 Stefan Agata Eliasz Chilczyński, Jan Kordowski, Wincenty Kowczuk 822 164R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0167.htm
12 9 1838 Żytomierz Franciszek Kochański Żytomierz 20 Jan Marianna Orłowska Anna Kardaszewska Żytomierz 21 Stanisław Tekla Winnicka Walenty Łukaszewicz , Tomasz Wągrodzki 178 51 417 55 51 Ż Ni
15 9 1840 Żytomierz Jakub Kułakowski 38 Józef NN NN Helena Konopka zd.Jankowska 30w Grzegorz Anna Rozbicka Tomasz Wągrodzki , Andrzej Wachowski 178 3 10 70 43 Ż Ni
28 9 1841 Kisielin Augustyn Zawadzki Majdan Osmichowicki 22 Mikołaj Marianna Żakowska Anastazja Kadłubowska Majdan Osmichowicki 18 Stefan Teodora Ruswińska Jan Smoktunowicz, Adam Grodzki 856 281 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0152.htm
26 5 1844 Sielec Franciszek Stadnikiewicz Sielec 20 Piotr Marianna Długiewicz Anna Kwasowska Markostaw 22 Jan Agnieszka Józef Miłogrodzki, Marcin Osypowski 576 9 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0005.htm
30 1 1844 Kisielin Józef Zalewski Majdan Osmichowiecki 22 Franciszek Anna Pagórska Marianna Grodzka Majdan Osmichowiecki 20 Franciszek Magdalena Krupińska Michał Grodzki, Michał Kadłubowski 859 179 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0093.htm
20 7 1844 Torczyn Florian Grodzki Białystok, par. Skurcze 25 Jan Rozalia Wissun Wiktoria Zmijewska Budki Torczyńskie 17 Maciej Agnieszka Trembicka 631 18 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20631/pages/PL_1_436_631_0010.htm
19 8 1845 Kisielin Paweł Zalewski Majdan Osmiechowicki 26 Franciszek Anna Podgórska Agnieszka Grodzka Majdan Osmiechowicki 20 Wojciech Marianna Sawicka Jan Smoktunowicz, Grzegorz Sawicki, Piotr Grodzki 860 327-328 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0173.htm
7 11 1845 Żytomierz Stanisław Gold Żytomierz 23 Florian Magdalena Roniemiowska Marianna Podhaiecka Żytomierz 22 Jan Aleksandra Wyhowska Mikołaj Kisielewski , Kazimierz Wągrodzki 178 3 12 52 67 Ż Ni
3 2 1846 Żytomierz Jan Wągrodzki Żytomierz 23 Walenty Marianna Łoś Franciszka Czarniecka Żytomierz 17 Bazyli Marianna Krasucka Bazyli Bieliński , Jan Kaliński 178 3 14 56 14 Ż Ni
6 10 1846 Żytomierz Teofil Maksymowicz Żytomierz 20 Leon Teresa Hankowska Marianna Godlewska Żytomierz 20 Leon Katarzyna Czaplińska Józef Wągrodzki , Stefan Rudnicki 178 3 14 68 61 Ż Ni
16 11 1847 Wiszenki Jan Szeyna Beynarówka 19 Karol Helena Benigna Piotrowska Beynarówka 18 Jakub Marianna Baczewska Wojciech Toński, Waleryan Grodzki 773 24 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0013.htm
4 4 1847 Żytomierz Jan Głuchowski Żytomierz 24 Stefan Marianna Żyworow Janina Murawiecka Żytomierz 19 Marcin Marianna Jankowska Szymon Lisowski , Jan Wągrodzki 178 3 1 53 18 Ż Ni
22 2 1853 Torczyn Kajetan Hyrycz Budki Usickie 26 Bartłomiej Salomea Mroczkowska Anastazja Romanowska Usicze 17 Leon Rasłana Mładanowicz Walery Grodzki, Leon Bujalski, Jan Bujalski 639 30 5 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0016.htm
15 2 1853 Horochów Feliks Wiczffiński par. Horochów 38 Władysław Kunegunda Sędzikowska Ewelina Zofiowska par. Horochów 16 Michał Józefa Mogilnicka Wincenty Wiczffiński, Leopold Nagrodzki 91 39 2 894 79 V http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2091/pages/PL_1_436_91_0021.htm
22 2 1853 Torczyn Gabriel Chrzanowski par. Torczyn 20 Józef Marianna Ciechocka Klementyna Słowińska par. Torczyn 18 Eliasz Katarzyna Serwatowska Tomasz Łuposzański, Piotr Grodzki 639 31 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0017.htm
15 11 1857 Brody Jan Zielonowicz Suchowola 44 20 Jan Tekla Molińska Marianna Molińska Suchowola 106 20 Michał Anna Greszczuk Tomasz Gałęziowski, Jan Hulajgrodzki L
14 11 1858 Brody Jan Hulajgrodzki Suchowola 25 Onufry Maria Molińska Maria Kozodój Suchowola 19 Piotr Ewa Bilecka L 115R
1 11 1859 Torczyn Stanisław Grodzki Kisielin 28 Franciszek Magdalena Krupińska Emilia Okorska Chorochoryn 26 Mikołaj Wiktoria Jakubowska 645 46-47 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0024.htm
13 11 1864 Brody Bazyli Medwid Czernica 32 Jan Anna Buhaj Anna z Molińskich Hulajgrodzka Suchowola 34 Bartłomiej Julianna Kowalczuk Józef Hulajgrodzki, Mikołaj Sijry L 44V
20 6 1865 Żytomierz Paweł Leonard Boczkowski Żytomierz 42 Florian Agnieszka Skopińska Michalina Mrowczyńska Żytomierz 18 Józef Elżbieta Ilkiewicz (dw.i dw.) Andrzej Grodzki, Antoni Czepowski- asesor kol. 178-3-61 124R 59 Ż 139 DG
4 7 1865 Nowogród Wołyński Franciszek Winogrodzki Tartak 49 Andrzej Marianna Baszyńska Karolina Grabczak Huta Dziekonka 23 Dionizy Marianna Słowakowska 178-3-152 47 26 Ż 93 MO
23 1 1866 Żytomierz Józef Kowalski Żytomierz 23 Andrzej Marianna Jastrzembska Emilia Janczewska Żytomierz 17 Franciszek Marianna Klepacka Grzegorz Tarnogrodzki i Tytus Karpiński 178-3-63 82V 5 Ż DG 132
24 11 1867 Brody Mikołaj Moliński Suchowola 22 Tomasz Konstancja Brańkowska Maria Hulagrodzka Suchowola 24 Onufry Maria Molińska Mikołaj Sir, Jan Hulagrodzki L 62R
8 9 1868 Białogródka Franciszek Zagrodzki Wolica Wielka par. Bazalia 30 Jan Krystyna Godlewska Michalina z d. Kuklińska Romanowska Sachnowce 26w Gabriel Marianna Zielińska Antoni Słomiński, Andrzej Boresławski 178-03-81 387V 21 Ż DM
31 10 1869 Brody Jan Hulajgrodzki Suchowola 111 25 Eliasz Eudokia Szuszkaruk Tekla Boliszczuk Suchowola 122 20 Andrzej Anna Mazur L
8 1 1870 Horochów Michał Falkowski par. Dydnia 35 Michał Magdalena Sicińska Rozalia Nagrodzka par. Horochów 20 Leopold Joanna Zwolińska Aleksander Dunin Łaskarzewski, Serafin Nagrodzki 106 33 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20106/pages/PL_1_436_106_0019.htm
8 9 1870 Nowogród Wołyński Antoni Zmigrodzki par. Zasław 30 Antoni Maria Drzewińska Aniela Piotrowska Dąbrówka 16 Wincenty Antonina Waśkowska 178-3-152 188 51 Ż 371 MO
27 1 1871 Brody Łukasz Petryszyn Suchowola 32 Bazyli Anna Dekaluk Zofia Douhan Pieniaki 34 Michał Marianna Moskalik Tymoteusz Czyż, Jan Hulajgrodzki L
7 2 1871 Jampol Henryk Bunkowski Jampol 42 Andrzej Marcelina Jankowska Ludwika Żukowska Jampol 20 Kajetan Apolonia Gruszecka chł. Aleksander Grodzki, Józef Palczyński, Fryderyk Gencer 1-55 88V 2 T
1874 Łysin Augustyn Ludwik Nagrodzki Tytus Kasper Seweryn Adela Przybyszewska Kamila Maria Jankowska 7
29 9 1874 Radziwiłłów August Ludwik Nagrodzki Rogoźno, par. Łysin 25 Tytus Kasper Seweryn Adela Przybyszewska Kamila Maria Jankowskaa Sestratyn 18 Zenon Kornelia Olszamowska 1-68 90V 7 T
20 2 1876 Brody Jan Pankowiecki Suchowola 24 28 Grzegorz Helena Tymus Eudokia Kozodój Suchowola 95 27 Piotr Eudokia Bilecka Daniel Hulajgrodzki, Jan Hulajgrodzki L
18 11 1877 Brody Michał Bakaj Czernica 25 Jan Ewa Medwid Katarzyna Hulajgrodzka Suchowola 129 21 Jan Anna Molińska Mikołaj Moliński, Mykieta Hulajgrodzki L
17 11 1878 Brody Andrzej Hulajgrodzki Suchowola 87 29 Szymon Anna Mowczan Magdalena Kozodój v. Bilecka Suchowola 24 Ewa Bilecka Jan Hulajgrodzki, Bazyli Symczuk L 51
6 2 1883 Brody Dymitr Żbawda Suchowola 15 23 Michał Anastazja Antoszków Ewa Hulagrodzka Suchowola 133 20 Jan Maria Kozodój Damian Hulagrodzki, Józef Rogocki L 1
14 2 1886 Brody Daniel Jaśkiewicz Suchowola 23 Jakub Eudoksja Antoszków Maria Hulajgrodzka Suchowola 21 Jan Maria Kozodój Damian Hulajgrodzki, Milan Szewczun L
2 6 1890 Brody Jan Hulajgrodzki Suchowola 133 23 Jan Maria Kozodój Anna Bilecka Suchowola 25 21 Łukasz Maria Mazur L
16 11 1890 Brody Maciej Tworkowski Suchowola 27 26, Józef Matrona Kłym Franciszka Sys Suchowola 77 22 Józef Magdalena Pozniak Franciszek Moliński, Aleksander Hulajgrodzki L
25 11 1890 Krzemieniec Józef Grodzki Muchawiec, par. Wiśniowiec 23 Stanisław Małgorzata Brucka Maria Wasiutyńska Krzemieniec 17 Antoni Helena Chomiak 0.1-81W 31V 22 T
15 11 1891 Brody Antoni Moliński Suchowola 107 29w Wojciech Małgorzata Izunicka Anna Hulagrodzka Suchowola 111 17 Jan Tekla Boliszczuk Tomasz Moliński, Bazyli Hulajgrodzki L 50
12 2 1893 Brody Damian Szczyrba Nakwasza 25, Wawrzyniec Tatiana Stasińska Antonina Molińska Suchowola 130 18 Mikołaj Maria Hulajgrodzka Damian Hulajgrodzki, Jan Kozłowski L 1
19 11 1893 Brody Onufry Hulajgrodzki Suchowola 49 28 Dionizy Maria Pańkowiecka Tekla Wawryk Suchowola 201 19 Teodor Jadwiga Pańkowiecka L 5
7 6 1897 Brody Bazyli Czyż Suchowola 114 25 Jan Prakseda Bilecka Elżbieta Hulajgrodzka Suchowola 133 24 Jan Maria Kozodój Aleksy Hulagrodzki, Maksym Petryszyn L 1
18 11 1898 Torczyn Felicjan Wolak Futor Ostrów, par. Kisielin 53 Paweł Marianna Szyszko Pawlina z Grodzkich Wereżyńska Chorochoryn 40 NN Anna 935 33 17
1 2 1898 Włodzimierz Józef Kowalski Włodzimierz 42 Józef Antonina Szczerbińska Karolina z Miłogrodzkich Kozłowska Włodzimierz 28 Jan Wiktoria Poziomkowska 941 56 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20941/pages/PL_1_436_941_0057.htm
14 8 1905 Ołyka Leon Grodzki Wólka Kotowska 28 Franciszek Honorata Bajer Zofia Konefał Wólka Kotowska 26 Ludwik Aniela Kownacka 985 58 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0055.htm
21 11 1905 Brody Michał Hulajgrodzki Suchowola 25 Jan Ksenia Jakimów Maria Krawczuk Suchowola 158 19 Jan Tekla Duma L 5
22 11 1906 Brody Jan Hulajgrodzki Suchowola 24 Grzegorz Anna Boliszczuk Tekla Hawryków Suchowola 205 18 Grzegorz Maria Duma L 3
6 2 1911 Ołyka Bronisław Grodzki Wólka 27 Franciszek Honorata Bar Bronisława Bernacka Wólka 19 Mikołaj Aniela Kownacka 1063 65 7 MO
8 6 1914 Włodzimierz Wołyński Antoni Grodzki Goryczów 39w Marcin Teofila Ludwiczak Józefa Gumiela z d. Iskra Goryczów 29 Michał Katarzyna Pajdowska 1058 63 22 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0063.htm
19 7 1916 Kijów, św. Mikołaja Jan Demianiuk Kijów 22 Jan Aleksandra Stasiuk Józefa Ginter Kijów 20 Jakub Anna Siwek Jan Adamow Białogrodzki, Bolesław Jakubowicz Laskowski 312/1/109 104R 52 m.K JM1
26 2 1933 Ołyka Franciszek Grodzki Wólka Kotowska 25 Leon Zofia Konefał Magdalena Hulkiewicz 1019 572 154 MO
29 4 1934 Szumbar Wojciech Kuczewski Matwiejowce 48 Adolf Katarzyna Dubińska Natalia z Grodzkich Semiora Matwiejowce 40 Jan Aleksandra Juziuk 6 R 1 0
10 2 1935 Łokacze Bronisław Miłgrodzki Anna Wójcik Poluchno 25 Stanisław Aniela Ostrowska 996 29 136 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0031.htm
24 6 1936 Torczyn Paweł Grodzki 25 Michał Maria Liczycka Amelia Rudnicka Budki Horodyńskie 25 Julian Maria Marcinkowska nr aktu 23 1026 1V-2R 1 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0004.htm
18 4 1938 Ołyka Marian Grodzki Kotów 27 Bronisław Bronisława Bernacka Józefa Rosińska 1063 54 215 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
10 38 chł. Adam Grodzki ż. prawosł. 31 Torczyn Torczyn 1910 Łuck EH


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl