Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 241 wyników dla: Kozielski

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
4 4 1827 Białogródka Marianna Zielińska 36/52 Polachowa c. ur. Józefa i Teodory z Kozielskich 178-03-93 69R 24 Ż DM
18 4 1828 Białogródka Teodozja Zielińska 26 Polachowa ur., z Kozielskich, m±ż Józef, synowie Ludwik i Jan, córki Honorata, Ewa i Julianna 178-03-94 87V 47 Ż DM
4 5 1828 Białogródka Grzegorz Kozielski 4 Polachowa s. ur. Piotra i Agnieszki z Gęsickich 178-03-94 89R 58 Ż DM
25 5 1828 Białogródka Julianna Zielińska 4 Polachowa c. ur. Józefa i Teodory z Kozielskich 178-03-94 91R 73 Ż DM
2 9 1828 Białogródka Jan Zieliński 0,5 Plachowa s. ur. Józefa i Teodory z Kozielskich 178-03-94 94V 103 Ż DM
2 10 1828 Białogródka Mikołaj Kozielski 70 Ledzianka pozostawił żone Marcelę i synów Adama, Piotra i Stanisława 178-03-94 96R 116 Ż DM
12 9 1829 Białogródka Marianna Kozielski 1/52 Polachowa c. Szymona i Marianny z Kornatowskich 178-03-95 96V 49 Ż DM
24 9 1829 Białogródka Piotr Kozielski 10 Polachowa s. ur. Józefa i Cecylii z Mecharzyńskich (oboczna wersja zapisu nazwiska) 178-03-95 97R 52 Ż DM
24 9 1829 Białogródka Dominik Kozielski 5 Polachowa s. ur. Józefa i Cecylii z Macharzyńskich (oboczna wersja zapisu nazwiska) 178-03-95 97R 53 Ż DM
15 3 1830 Białogródka Michał Kozielski 70 Ledzianka ur., wdowiec po Klarze z Ejsmontów 178-03-96 78V 22 Ż DM
22 1 1832 Białogródka Marianna Zarucka 50 Ledzianka ur., z Kozielskich, m±ż Kazimierz, synowie Nikodem i Jan 178-03-98 65R 4 Ż DM
26 10 1833 Białogródka Agnieszka Królikowska 3/52 Polachowa c. ur. Józefa i Petroneli z Kozielskich 178-3-99 67V 88 Ż DM
6 11 1833 Białogródka Nikodem Wojciechowski 3 Ledzianka s. ur. Gabriela i Agaty z Kozielskich 178-3-99 67V 89 Ż DM
8 4 1835 Białogródka Wincenty Słomiński 51 Polachowa z dezyterii, ur. żona Marianna z Kozielskich, synowie Jan, Sylwester i Kazimierz, córki Anna, Petronela i Agata 178-03-101 136R 41 Ż DM
18 4 1835 Białogródka Marianna Słomińska 50 Polachowa ur., z Kozielskich, wdowa po Wincentym, synowie Jan, Sylwester i Kazimierz, córki Anna, Petronela i Agata 178-03-101 136V 47 Ż DM
17 5 1835 Białogródka Marianna Winiarska 50 Polachowa ur., z Kozielskich, wdowa po Szymonie, synowie Tomasz i Jan, córka Klara 178-03-101 138V 62 Ż DM
13 7 1835 Białogródka Teodor Kozielski 70 Polachowa ur., żona Wiktoria z Mireckich, syn Szymon, córki Petronela, Marianna, Agnieszka i Apolonia 178-03-101 140V 75 Ż DM
18 3 1836 Białogródka Walenty Kozielski 3 Dworzec s. ur. Józefa i Cecyli z Micherzyńskich 178-03-106 141R 27 Ż DM
5 4 1836 Białogródka Józef Kozielski 5 Ledzianka s. ur. Adama i Teresy z Wachowskich 178-03-106 141V 30 Ż DM
16 10 1836 Białogródka Antoni Królikowski 4/12 Polachowa s. ur. Józefa i Petroneli z Kozielskich 178-03-106 145V 61 Ż DM
28 4 1837 Białogródka Jan Królikowski 1 Polachowa s. ur. Józefa i Petroneli z Kozielskich 178-03-108 172R 49 Ż DM
10 11 1838 Białogródka Józefa Królikowska 6/12 Polachowa c. ur. Józefa i Petroneli z Kozielskich 178-3-110 164V 77 Ż DM
16 7 1839 Białogródka Julian Kozielski 2 Ledzianka s. ur. Jana i Aleksandry z Zielińskich 178-3-112 142V 47 Ż DM
5 7 1845 Białogródka Katarzyna Kustowska 1 Polachowa c. ur. Ignacego s. Michała i Marianny z Kozielskich c. Piotra 178-03-113 115V 58 Ż DM
10 7 1845 Białogródka Antoni Kobylański 4/52 Ledzianka s. 1-dw. Sebastina s. Bazylego i Salomei z Kozielskich c. Adama 178-03-113 115V 60 Ż DM
20 4 1846 Białogródka Aleksander Orłowski 2 Kuczmanówka s. ur. Franciszka s. Piotra i Aleksandry c. Jana Kozielskiej 178-03-115 152R 33 Ż DM
3 6 1846 Białogródka Leon Hryniewiecki 2 Sosnoweczka s. 1-dw. Franciszka s. Jana i Agnieszki Kozielskiej c. Teodora 178-03-115 153R 42 Ż DM
8 12 1847 Białogródka Jakub Królikowski 8 Polachowa s. 1-dw. Józefa i Petroneli z Kozielskich 178-3-116 130R 87 Ż DM
19 1 1848 Białogródka Franciszka Orłowska 1 c. ur. Franciszka i Aleksandry z Kozielskich 178-3-117 155R 7 Ż DM
14 5 1848 Białogródka Florian Kozielski 7 Sosnóweczka s. ur. Józefa i Cecylii z Mecherzyńskich 178-3-117 164V 64 Ż DM
19 6 1848 Białogródka Jan Kustowski 2 Polachowa s. ur. Łukasza i Marianny z Kozielskich 178-3-117 166R 74 Ż DM
11 7 1848 Białogródka Roman Kozielski 1 Teleżyńce s. ur. Feliksa i Apolonii z Czyżewskich 178-3-117 166V 77 Ż DM
31 7 1848 Białogródka Jan Wojciechowski 21 Kuczmanówka epidemia cholery, ur., s. Gabriela i Agaty z Kozielskich 178-3-117 169V 95 Ż DM
20 9 1848 Białogródka Jan Kustowski 1 Polachowa szkarlatyna, s. ur. Łukasza i Marianny z Kozielskich 178-3-117 177V 143 Ż DM
5 11 1848 Białogródka Ignacy Kozielski 9 Polachowa e. cholery, s. ur. Szymona i Marianny z Kornatowskich 178-3-117 183R 176 Ż DM
10 12 1848 Białogródka Jan Kozielski 46 Ledzianka ur., żona Aleksandra z Zielińskich, synowie Feliks, Stefan, Józef, Leon i Józef 2-gi, córka Katarzyna 178-3-117 185R 187 Ż DM
18 7 1849 Białogródka Bazyli Kobylański 1/52 Ledzianka s. 1-dw. Sebastiana i Salomei z Kozielskich 178-03-118 574V 63 Ż DM
1 12 1849 Białogródka Ignacy Kustowski 45 Polachówka ur., żona Marianna z Kozielskich, córki Franciszka, Salomea i Marianna 178-03-118 580R 94 Ż DM 0
26 2 1850 Białogródka Paweł Orłowski 1 Kuczmanówka s. ur. Franciszka i Aleksandry z Kozielskich 178-03-119 506R 8 Ż DM
11 2 1853 Białogródka Antoni Królikowski 6 Polachowa s. 1-dw. Józefa i Petroneli Kozielskiej 178-03-121 511R 11 Ż DM
23 2 1853 Białogródka Karolina Bołsunowska 3/12 Polachowa c. ur. Józefa i Józefy Kozielskiej 178-03-121 512V 19 Ż DM
24 5 1853 Białogródka Adam Kozielski 63 Ledzianka ur., żona Teresa z Wachowskich, synowie Tomasz, Szymon i Jakub, córki Salomea i Józefa 178-03-121 517R 48 Ż DM
27 7 1853 Białogródka Michalina Kustowska 1 Polachowa c. ur. Stefana i Cecylii Kozielskiej 178-03-121 520V 67 Ż DM
25 5 1855 Białogródka Adolfina Kobylańska 1,5 Ledzianka c. 1-dw. Sebastiana i Salomei z Kozielskich 178-03-123 539R 64 Ż DM
24 6 1855 Białogródka Jan Kozielski 4 Tarnawka s. 1-dw. Daniela i Franciszki z Majewskich 178-03-123 540V 74 Ż DM
12 9 1855 Białogródka Józef Kozielski 3/12 Jakimowce s. ur. Stefana i Marianny z Orłowskich 178-03-123 550R 131 Ż DM
13 2 1856 Białogródka Stefania W±sowicz 4 Polachówka c. ur. Józefa i Marianny z Kozielskich 178-03-124 605R 12 Ż DM
11 5 1856 Białogródka Józef Kozielski 72 Sosnóweczka ur., żona Cecylia z Mecherzyńskich, synowie Franciszek, Ignacy i Franciszek, córka Paulina 178-03-124 609V 37 Ż DM
22 7 1863 Białogródka Karol Kozielski 1 Polachowa s. Tomasza i Magdaleny 178-03-81 57R 46 Ż DM
22 9 1863 Białogródka Ignacy Kozielski 7 Polachówka s. Tomasza i Magdaleny 178-03-81 59R 59 Ż DM
24 11 1863 Białogródka Petronela Królikowska 68 Polachowa z Kozielskich, wdowa, synowie Ignacy, Wincenty i Franciszek 178-03-81 60V 67 Ż DM
21 12 1863 Białogródka Józef Kozielski 0,5 Sosnoweczka s. Ignacego i Józefy 178-03-81 61V 75 Ż DM
17 2 1864 Białogródka Jan Kozielski 2 Ledzianka s. Szymona i Marianny 1718-03-81 123R 13 Ż DM
5 12 1864 Białogródka Szymon Kozielski 40 Ledzianka żona Marianna z Słomińskich, synowie Józef i Mikołaj, córka Franciszka 1718-03-81 130V 58 Ż DM
21 7 1867 Białogródka Piotr Kozielski 2 Sosnoweczka s. 1-dw. Ignacego i Józefy 178-03-81 334V 56 Ż DM
13 3 1869 Białogródka Wincenty Kozielski 1,5 Sosnoweczka s. mieszczan Ignacego i Józefy 178-03-81 476V 21 Ż DM
12 5 1869 Białogródka Zuzanna Rutkowska 1,5 Sosnówka c. 1-dw. Józefa i Marianny Kozielskiej 178-03-81 480R 42 Ż DM
15 5 1869 Białogródka Salomea Zielińska 45 Ledzianka 1-dw., z Kozielskich, m±ż Józef, synowie Antoni, Józef i Mikołaj 178-03-81 480V 44 Ż DM
26 5 1869 Białogródka Aleksandra Rutkowska 1,5 Sosnoweczka c. 1-dw. Józefa i Marianny Kozielskiej 178-03-81 480V 45 Ż DM
5 10 1869 Białogródka Stefan Kozielski 2 Sosnówka s. mieszczan Franciszka i Józefy Kornatowskiej 178-03-81 485R 71 Ż DM
26 12 1869 Białogródka Paulina Bołsunowska 6/12 Polachowa c. 1-dw. Józefa i Józefy Kozielskiej 178-03-81 487V 86 Ż DM
14 9 1888 Szumbar Wincenty Kozielski 6 Borki s.Józefa i Krystyny z Piotrowskich 627 103 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0061.htm
13 9 1897 Białogródka Antoni Go¶wicki 30 Ledzianka chłop, żona Apolonia z Kozielskich, syn Ksawery, córki Franciszka i Antonina 17-2-83 83R 84 Ch
19 7 1903 Białogródka Jan Sobko 1 Białogródka s. chł. Stanisława i Anny z Kozielskich 17-2-84 30R 68 Ch

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 0 1768 Białogródka Mikołaj Kozielski Ledzianka Andrzej Aleksandra Bronowicka wpis do księgi 17.02.1856 na podstawie nakazu Diecezji Łuckiej nr 565 178-03-124 564V-565R 16 Ż DM
0 0 1791 Białogródka Jan Kozielski Ledzianka Andrzej Aleksandra Bronowicka wpis do księgi 17.02.1856 na podstawie nakazu Diecezji Łuckiej nr 565 178-03-124 565V-566R 17 Ż DM
0 0 1794 Białogródka Józef Kozielski Ledzianka Andrzej Rozalia Gostwicka wpis do księgi 17.02.1856 na podstawie nakazu Diecezji Łuckiej nr 565 178-03-124 565V-566R 18 Ż DM
0 0 1811 Białogródka Stanisław Kozielski Ledzianka Mikołaj Marcela Zawadzka wpis do księgi 17.02.1856 na podstawie nakazu Diecezji Łuckiej nr 565 178-03-124 565V-566R 19 Ż DM
0 0 1820 Białogródka Stanisław Kozielski Ledzianka Jan Anna Popławska wpis do księgi 17.02.1856 na podstawie nakazu Diecezji Łuckiej nr 565 178-03-124 565V-566R 20 Ż DM
30 1 1827 Białogródka Ignacy Kozielski Polachowa Józef Cecylia Macharzyńska Michał Lebczyński i Katarzyna Kustowska ż. Józefa, as. Wincenty Słomiński i Julianna panna 178-03-93 54V 8 Ż DM
25 6 1827 Białogródka Petronela Gęsicka Polachowa Jan Agnieszka Nawrocka Piotr Kozielski i Anastazja Ziembicka ż. Dominika 178-03-93 58R 44 Ż DM
10 4 1828 Białogródka Sylwester Kozielski Zawadyńce Adam Teresa Zielińska Michał Kozielski i Helena Hryniewiecka ż. Andrzeja 178-03-94 68R 27 Ż DM
23 10 1828 Białogródka Szymon Kozielski Ledzianka Adam Teresa Wachowska Michał Hryniowiecki i Ewa Zaręba 178-03-94 75V 78 Ż DM
17 3 1829 Białogródka Jozafat Gęsicki Polachowa Jan Agnieszka Nawrocka Szymon Kozielski i Petronela Kulikowska 178-03-95 65R 28 Ż DM
28 4 1829 Białogródka Piotr Zieliński Polachowa Jan Agnieszka Podgórska Teodor Kozielski i Antonina ż. Wincentego 178-03-95 68R 42 Ż DM
7 7 1829 Białogródka Marianna Rajewska Polachowa Ignacy Anna Popławska Tomasz Kozielski i Marianna Gęsicka ż. Jana 178-03-95 71V 61 Ż DM
2 9 1829 Białogródka Marianna Kozielski Polachowa Szymon Marianna Kornatowska Jan Gęsicki i Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-03-95 74R 76 Ż DM
2 12 1829 Białogródka Franciszek Kozielski Polachowa Józef Cecylia Mecherzyńska Jan Gęsicki i Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-03-95 78R 100 Ż DM
22 3 1830 Białogródka Kazimierz Słomiński Polachowa Jakub Marianna Kozielska Piotr Kozielski i Anastazja Gęsicka 178-03-96 55R 17 Ż DM
10 12 1830 Białogródka Adam Niewirowicz Bisóweczka Jan Marianna Wolska chrzest w Kaplicy Trusiłowskiej, Tomasz Sławecki i żona Jana Kozielskiego 178-03-96 65V 89 Ż DM
11 12 1830 Białogródka Antoni Bujalski Ledzianka Feliks Marianna Sławecka chrzest w Kaplicy Trusiłowskiej, Tomasz Sławecki i żona Jana Kozielskiego 178-03-96 65V 90 Ż DM
25 12 1830 Białogródka Stefan Kozielski Ledzianka Jan Marianna Falińska Józef Faliński i Agnieszka Kozielska, as. Franciszek Zagajewski i Marianna Kobylańska (wpis do księgi 17.02.1856 na podstawie nakazu Diecezji łuckiej nr 565) 178-03-124 566V-567R 21 Ż DM
1 8 1831 Białogródka Józef Kozielski Ledzianka Adam Teresa Wa¶kowska dopeł.chrztu 9.08.1831, Mateusz Staniewski i Marianna Wierzbicka 178-3-97 76V 45 Ż DM
17 2 1832 Białogródka Konstancja Kustowska Polachowa Józef Katarzyna Makowska Szymon Kozielski i Marianna Wezdecka (Bezdecka) ż. Józefa 178-03-98 39R 19 Ż DM
15 10 1832 Białogródka Eustachy Ciszewski Ledzianka Gabriel Marianna Dębicka Piotr Kozielski i Antonina Ciszewska ż. Jana 178-03-98 50R 107 Ż DM
18 1 1833 Białogródka Marianna Bezdecka Polachowa Józef Apolonia Bujalska Piotr Kozielski i Anastazja Gęsicka ż. Jana 178-03-99 44V 15 Ż DM
12 4 1833 Białogródka Franciszek Wojciechowski Ledzianka Gabriel Agata Kozielska Adam Kozielski i Ewa Zaręba ż. Mikołaja 178-03-99 47V 47 Ż DM
23 11 1833 Białogródka Klementyna Winiarska Polachowa Jan Anna Paradowska Piotr Kozielski i Tekla z Hoffmanów Traczewska ż. Kajetana 178-03-99 53R 102 Ż DM
15 1 1834 Białogródka Antoni Pustelnik Kozielski Ledzianka Adam Teresa Wa¶kowska Michał Wierzbicki i Marianna z Falińskich Kozielska ż. Jana 178-03-100 74V 8 Ż DM
18 12 1834 Białogródka Tomasz Kozielski Polachowa Szymon Marianna Kornatowska Piotr Kozielski i Marianna Słomińska ż. Wincentego 178-03-100 87V 113 Ż DM
28 12 1834 Białogródka Agnieszka Szyszkowska Polachowa Jan Magdalena Szymańska Piotr Kozielski i Joanna Bezdecka ż. Józefa 178-03-100 88R 116 Ż DM
16 3 1835 Białogródka Piotr Gęsicki Polachowa Jan Anastazja Kobylańska Piotr Kozielski i Wiktoria Kozielska ż. Teodora 178-03-101 113R 17 Ż DM
12 2 1836 Białogródka Józefa Szyszkowska Polachowa Jan Anastazja Szymańska Szymon Kozielski i Agnieszka Gęsicka ż. Piotra 178-03-106 117R 25 Ż DM
30 3 1836 Białogródka Paulina Kozielska Dworzec Józef Cecylia Micherzyńska Piotr Kozielski i Wiktoria Kozielska ż. Teodora 178-03-106 118R 32 Ż DM
2 6 1836 Białogródka Antoni Krulikowski Polachowa Józef Petronela Kozielska Szymon Kozielski i Tekla Sańkowska 178-03-106 119V 47 Ż DM
8 2 1837 Białogródka Wincenty Zieliński Polachowa Józef Małgorzata Dubowicz Piotr Kozielski i Anna Winiarska ż. Jana 178-03-108 146V 22 Ż DM
24 3 1837 Białogródka Benedykt Szyszkowski Polachowa Jan Magdalena Szymańska Piotr Kozielski i Marianna Skupska ż. Wojciecha 178-03-108 148V 37 Ż DM
25 6 1837 Białogródka Jan Kozielski Ledzianka Piotr Julianna Miedziachowska Wincenty Zieliński i Marianna Ciszewska ż. Jana 178-03-108 152V 70 Ż DM
12 7 1837 Białogródka Józef Wachowski Polachowa Piotr Barbara Szyszkowska Szymon Kozielski i Marcjanna Skupska ż. Wojciecha 178-03-108 153V 79 Ż DM
1 11 1837 Białogródka Józef Wezdecki Polachowa Józef Joanna Ruczkowska Piotr Kozielski i Anna Winiarska ż. Jana 178-03-108 158R 114 Ż DM
13 12 1837 Białogródka Julian Marcin Kozielski Ledzianka Jan Aleksandra Zielińska Stefan Winiarski i Marianna Zielińska ż. Wincentego 178-03-108 159R 122 Ż DM
17 7 1838 Białogródka Ignacy Kozielski Polachowa Szymon Marianna Kornatowska Ignacy Kustowski i Agnieszka Sk±pska ż. Józefa 178-3-110 140R 75 Ż DM
14 2 1839 Białogródka Franciszek Kozielski Dworzec Józef Agnieszka Mecherzyńska ur. Antoni Pilawski i ur. Teresa Kornatowska ż. Wincentego 178-3-112 117R 26 Ż DM
10 2 1839 Białogródka Julian Kozielski Ledzianka Piotr Aleksandra Miedziachowska ur. Gabriel Ciszewski i ur. Marianna Gęsiecka ż. Jędrzeja 178-3-112 117R 24 Ż DM
3 1 1839 Białogródka Kasper Łaszcz Dworzec Feliks Wiktoria Czechowska ur. Józef Kozielski i ur. Elżbieta Pielawska ż. Antoniego 178-3-112 114R 2 Ż DM
6 12 1839 Białogródka Anna Niewodzińska Polachowa IN Aniela ur. Piotr Kozielski i ur. Anastazja G±siecka ż. Jana 178-3-112 128R 113 Ż DM
30 12 1839 Białogródka Franciszek Niedziński Polachowa Piotr Dorota Baraniecka ur. Szymon Kozielski i ur. Franciszka Brzezińska ż. Antoniego 178-3-112 129R 122 Ż DM
26 11 1844 Połonne Klemens Kozielski Brazyńce Tomasz Aniela Hipolit Kamiński żonaty, Marianna Domańska panna 875 436 168 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0222.htm
9 1 1845 Białogródka Seweryn Rużycki Smorszczki Piotr s. Mikołaja Agnieszka c. Teodora Noniewicz Daniel Kozielski i Katarzyna Dembicka ż. Michała 178-3-113 84V 7 Ż DM
22 2 1845 Białogródka Katarzyna Kustowska Polachówka Ignacy s. Michała Marianna c. Piotra Kozielska Szymon Kozielski i Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-3-113 86V 23 Ż DM
26 2 1845 Białogródka Ignacy Kozielski Krzyworudka Daniel s. Jana Franciszka c. Franciszka Majewska Stanisław Urbański i Marianna Rużycka ż. Ignacego 178-3-113 87R 24 Ż DM
5 5 1845 Białogródka Józef Kozielski Ledzianka Jan s. Michała Julianna c. Wojciecha Zielińska Michał Kobylański i Marianna Kobylańska Jana 178-3-113 90V 56 Ż DM
26 12 1845 Białogródka Józef Antoszczuk Polachowa Konstanty s. Mikołaja Agnieszka c. Tomasza Greszczuk Szymon Kozielski i Agnieszka Sk±pska ż. Józefa 178-3-113 101R 136 Ż DM
17 12 1846 Białogródka Józef Rakowski Polachowa Konstanty s. Jana Krystyna c. Pawła Niewodzińska Szymon Kozielski i Marianna Kustowska ż. Ignacego 178-03-115 140V 117 Ż DM
11 5 1847 Białogródka Mikołaj Stawski Ledzianka Józef Aleksandra Bujalska ur. Jan Kozielski i 1-dw. Marianna Dębicka ż. Jędrzeja 178-3-116 104V 44 Ż DM
4 8 1847 Białogródka Roman Kozielski Dworzec Feliks Apolonia Ciszewska 1-dw. Jan Stawski i 1-dw. Anna Pilawska ż. Ignacego 178-3-116 107V 68 Ż DM 0
1 9 1847 Białogródka Stefan Kustowski Ledzianka Grzegorz Anna Mirecka ur. Tomasz Kozielski i 1-dw. Salomea Kobylańska ż. Sebastiana 178-3-116 108V 78 Ż DM
1 9 1847 Białogródka Stanisław Kustowski Polachowa Wawrzyniec Karolina Szyszkowska ur. Szymon Kozielski i 1-dw. Marianna G±siecka ż. Igncego 178-3-116 108V 79 Ż DM
14 11 1847 Białogródka Stanisław Kustowski Polachowa Wawrzyniec Karolina Szyszkowska ur. Szymon Kozielski i 1-dw. Marianna G±siecka ż. Igncego 178-3-116 111V 102 Ż DM
21 6 1848 Zasław ¶w. Józefa Piotr Wasilkowski Sulżyn Maciej s. Józefa Tekla c. Pawła Karpińska szl. Stanisław Kozielski s. Jana żonaty, Zuzanna Kucharska ż. Wincentego 178-3-117 18R 70 Ż
1 1 1848 Białogródka Franciszka Zielińska Ledzianka Wawrzyniec Katarzyna Hryniewiecka Jan Kozielski i Teresa Kozielska ż. Stanisława 178-3-117 125R 1 Ż DM 0
21 1 1848 Białogródka Tomasz Błażejewski Ledzianka Gabriel Agnieszka Hryniewiecka Jan Kozielski i Salomea Kozielska ż. Stanisława 178-3-117 127R 13 Ż DM
1 8 1848 Białogródka Józef Mysłowski Polachowa Jan Marianna Niemirowska Szymon Kozielski i Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-3-117 137R 73 Ż DM
21 2 1849 Białogródka Piotr Kozielski KuĽmińce IN Honorata Marcin Rowiński i Franciszka Dubowicz ż. Stanisława 178-03-118 515V-516R 48 Ż DM
14 3 1849 Białogródka Marianna Różycka Ledzianka Ignacy Marianna Chrzanowska Daniel Kozielski i Katarzyna Słomińska ż. Juliana 178-03-118 518V-519R 56 Ż DM
3 4 1849 Białogródka Marianna Kozielska Ledzianka Mikołaj? Piotr Aleksandra Miedziachowska Adam Kozielski i Rozalia Srodowska ż. Adama 178-03-118 523V-524R 70 Ż DM
30 5 1849 Białogródka Apolonia Urbańska Krzyworudka Stanisław Franciszka Wieczor Daniel Kozielski i Anna Urbańska ż. Jana 178-03-118 528V-529R 85 Ż DM
2 6 1849 Białogródka Antoni Kozielski Ledzianka Stanisław Salomea Hryniowiecka Wawrzyniec Zieliński i Urszula Hryniowiecka ż. Łukasza 178-03-118 529V-530R 88 Ż DM
3 7 1849 Białogródka Jan Kozielski Ledzianka Feliks Apolonia Ciszewska Paweł Zaręba i Urszula Hryniowiecka ż. Łukasza 178-03-118 533V-534R 102 Ż DM
14 9 1849 Białogródka Franciszka Zaręba Ledzianka Paweł Marianna Popławska Feliks Kozielski i Urszula Hryniowiecka ż. Łukasza 178-03-118 542V-543R 128 Ż DM
16 12 1849 Białogródka Józefa Brzyska par. Białogródka Maciej Anna Słomińska Daniel Kozielski i Marianna Różycka ż. Ignacego 178-03-118 550V-551R 151 Ż DM
14 3 1850 Białogródka Józef Kozielski Krzyworudka Daniel Franciszka Majewska Stanisław Urbański i Marianna Różycka ż. Ignacego 178-03-119 476V-477R 18 Ż DM
11 11 1850 Białogródka Jozefata W±sowicz Polachowa Józef Marianna Kozielska Szymon Kozielski i Petronela Kulikowska ż. Józefa 178-03-119 490V-491R 90 Ż DM
17 3 1851 Białogródka Józef Ciszewski Ledzianka Antoni Dorota Bujalska Feliks Kozielski i Marianna Zielińska ż. Wojciecha 178-03-120 444V-445R 50 Ż DM
4 5 1851 Białogródka Józef Mecherzyński Ledzianka Andrzej Klara Mirecka Adam Kozielski i Anna Kustowska ż. Grzegorza 178-03-120 448V-449R 65 Ż DM 0
11 5 1851 Białogródka Grzegorz Orłowski Kuczmanówka Franciszek Aleksandra Kozielska Daniel Kozielski i Helena Dębicka ż. Michała 178-03-120 448V-449R 67 Ż DM
25 7 1851 Białogródka Krystyna Brzezińska Polachowa Kazimierz Franciszka Gęsicka Szymon Kozielski i Marianna Kustowska ż. Łukasza 178-03-120 453V-454R 87 Ż DM
10 9 1851 Białogródka Mikołaj Kozielski Ledzianka Stanisław Salomea Hryniewiecka Piotr Kozielski i Agnieszka Zielińska ż. Bazylego 178-03-120 459V-460R 110 Ż DM
8 10 1851 Białogródka Dionizy Kozielski Ledzianka Feliks Apolonia Ciszewska Franciszek Orłowski i Marianna Kobylańska ż. Piotra 178-03-120 461V-462R 116 Ż DM
14 8 1853 Białogródka Elżbieta Kobylańska Ledzianka Piotr Marianna Zielińska Feliks Kozielski i Marianna Kobylańska ż. Macieja 178-03-121 478V-479R 68 Ż DM
1 9 1853 Białogródka Antoni Kozielski Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Jan Niewirowicz i Franciszka Olędzka ż. Jana 178-03-121 479V-480R 72 Ż DM
3 11 1853 Białogródka Michalina Kobylańska Ledzianka Jan Marianna Łukarzewska Feliks Kozielski i Marianna Kobylańska ż. Macieja 178-03-121 487V-488R 104 Ż DM
5 3 1854 Białogródka Teofila Rutkowska Sosnóweczka Józef Marianna Kozielska Ignacy Kozielski i Julia Sławecka ż. Wincentego 178-03-122 401V-402R 14 Ż DM
20 2 1854 Białogródka Jan Rajewski Ledzianka Rafał Cecylia Krzemieniowska Tomasz Kozielski i Rozalia Dębicka panna 178-03-122 404V-405R 26 Ż DM
19 8 1854 Białogródka Tekla Brzezińska Polachowa Kazimierz Franciszka Gęsicka Szymon Kozielski i Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-03-122 411V-412R 54 Ż DM
29 9 1854 Białogródka Marianna Zielińska Ledzianka Szymon Tekla Metelska Piotr Kozielski i Marianna Zielińska ż. Dominika 178-03-122 415V-416R 70 Ż DM
17 10 1854 Białogródka Aniela Bujalska Ledzianka Franciszek Anna Kobylańska Feliks Kozielski i Marianna Sławecka ż. Tomasza 178-03-122 417V-418R 76 Ż DM
16 11 1854 Białogródka Feliksa Kobierska Ledzianka Grzegorz Justyna Wierzbicka Feliks Kozielski i Marianna Kobylańska ż. Macieja 178-03-122 419V-420R 87 Ż DM
30 1 1855 Białogródka Józefa Kornatowska Dworzec Wincenty Marianna Niewodzińska Szymon Kozielski i Marianna Kornatowska ż. Stanisława 178-03-123 487V488R 6 Ż DM
13 3 1855 Białogródka Józefa Kozielska Ledzianka Piotr Aleksandra Miedziachowska Tomasz Kozielski i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-03-123 491V-492R 19 Ż DM
9 4 1855 Białogródka Leon Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedziachowska Feliks Kozielski i Marianna Kobylańska ż. Macieja 178-03-123 493V-494R 28 Ż DM
28 7 1855 Białogródka Aniela Kustowska Ledzianka Grzegorz Anna Mirecka Feliks Kozielski i Tekla Zielińska ż. Szymona 178-03-123 500V-501R 58 Ż DM
19 4 1855 Białogródka Józef Kozielski Jakimowce Stefan Marianna Orłowska chrz. 1.08.,Dominik Wiliński i Antonina Ryżko 178-03-123 501V-502R 59 Ż DM
30 12 1855 Białogródka Aniela Kozielska Ledzianka Tomasz Rozalia Zielińska Feliks Kozielski i Domicela Kobylańska ż. Michała 178-03-123 512V-513R 102 Ż DM
9 2 1856 Białogródka Apolonia Kozielska Ledzianka Stanisław Salomea Hryniowiecka Szymon Kozielski i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-124 564V-565R 14 Ż DM
22 7 1856 Białogródka Apolonia Zielińska Ledzianka Szymon Tekla Metelska Piotr Kozielski i Agnieszka Zielińska ż. Bazylego 178-03-124 580V-581R 77 Ż DM
16 8 1856 Białogródka Ignacy Kozielski Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Józef Bołsunowski i Adelajda Szpalińska ż. Karola 178-03-124 581V-582R 83 Ż DM
15 10 1856 Białogródka Piotr Kozielski Kuczmanówka Stefan Marianna Orłowska Józef Orłowski i Tekla Słomińska ż. Ignacego 178-03-124 586V-587R 101 Ż DM
8 12 1857 Białogródka Ambroży Rutkowski Sosnóweczka Józef Marianna Kozielska szl. Ignacy Kozielski, Marianna Kornatowska ż. Stanisława 178-3-73 329V-330R 119 Ż
29 9 1857 Białogródka Michał Kozielski Ledzianka Tomasz Rozalia Zielińska szl. Mikołaj Urbański, Katarzyna Słomińska ż. Juliana 178-3-73 321V-322R 88 Ż
9 11 1859 Kuniów Karol Kozielski Peremorówka Ignacy Józefa Dzwonkowska Jan Radziszewski i Paulina Dzierżyńska wdowa 886 244-245 62 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0128.htm
10 3 1863 Białogródka Franciszka Zagorska Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Elżbieta Ładzińska ż. Marcelego 178-03-81 6V-7R 21 Ż DM
1 6 1863 Białogródka Petronela Kalińska Sosnówka Józef Józefa Ciszewska Franciszek Kozielski i Marianna Kornatowska ż. Jakuba 178-03-81 13V-14R 51 Ż DM
10 6 1863 Białogródka Józef Kozielski futor Romanow Ignacy Józefa Skulimowska Piotr Mikołajewski i Marianna Kustowska ż. Łukasza 178-03-81 14V-15R 54 Ż DM
15 8 1863 Białogródka Marian Tyszecki Ledzianka Józef Agata Sławecka Józef Kozielski Marianna Sławecka ż. Tomasza 178-03-81 22V-23R 85 Ż DM
26 1 1864 Białogródka Polikarp Kozielski Krzyworudka Daniel Franciszka Majewska Szymon Urbański i Elżbieta Ładzińska ż. Marcelego 178-03-81 67V-68R 11 Ż DM
9 3 1864 Białogródka Jan Ciszewski Ledzianka Antoni Dorota Bujalska Tomasz Kozielski i Cecylia Gajewska ż. Rafała 178-03-81 70V-71R 24 Ż DM
11 5 1864 Białogródka Katarzyna Studzińska Sosnówka Tomasz Franciszka Niemirowicz Stefan Kozielski i Klementyna Niemirowicz ż. Seweryna 178-03-81 74V-75R 39 Ż DM
6 12 1864 Białogródka Piotr Kozielski Sosnoweczka Ignacy Józefa Skulimowska Józef Bołsunowski i Agata Sk±pska ż. Jana 178-03-81 94V-95R 117 Ż DM
27 12 1864 Białogródka Wiktor Kozielski Sosnówka Franciszek Józefa Kornatowska Jan Sikorski i Marianna Kozłowska ż. Stefana 178-03-81 96V-97R 125 Ż DM
30 5 1865 Białogródka Petronela Busłanowska Polachowa Józef Józefa Kozielska Tomasz Kozielski i Marianna G±sińska ż. Ignacego 178-03-81 144V-145R 47 Ż DM
5 7 1865 Białogródka Petronela Jakuszewska Polachowa Jan Wincentyna Kowalewska Tomasz Kozielski i Marianna Królikowska ż. Ignacego 178-03-81 146V-147R 55 Ż DM
22 9 1865 Białogródka Zofia Zagorska Krzyworudka Łukasz Agnieszka Bujalska Jan Kozielski i Elżbieta Ładzińska ż. Marcelego 178-03-81 153V-154R 81 Ż DM
21 9 1865 Białogródka Tomasz Czyż Polachowa Stefan Domicela Brzezińska Tomasz Kozielski i Cecylia Kustowska ż. Stefana 178-03-81 153V-154R 82 Ż DM
23 1 1866 Białogródka Feliks Zagajewski Polachowa Józef Antonina Gęsicka Tomasz Kozielski i Agnieszka Medyńska ż. Franciszka 178-03-81 201V-202R 10 Ż DM, JZ
25 6 1866 Białogródka Marianna Niewodzińska (Niewodzyńska) Polachówka Franciszek Karolina Zawadzka Tomasz Kozielski i Antonina Zagajewska ż. Józefa 178-03-81 211V-212R 51 Ż DM, JZ
28 1 1867 Białogródka Marianna Brzyska Tarnawka Kalikst Katarzyna Podgórska Ignacy Kozielski i Konstancja Winiarska ż. Tomasza 178-03-81 266V-267R 6 Ż DM
6 7 1867 Białogródka Wincenty Kozielski Futor Romanów Ignacy Józefa Skulimowska Józef Bułsunowski i Marcelina Kamińska 178-03-81 280V-281R 61 Ż DM
11 9 1867 Białogródka Mikołaj Kozielski Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Józef Bołsunowski i Cecylia Kustowska ż. Stefana 178-03-81 287V-288R 92 Ż DM
18 10 1867 Białogródka Rozalia Kobylańska Ledzianka Franciszek Katarzyna Wilińska Jan Kozielski i Klara Kryńska 178-03-81 294V-295R 114 Ż DM
24 11 1867 Białogródka Jan Gostwicki Ledzianka Jan Tekla Żukowska Jakub Kozielski i Antonina Kobylańska ż. Michała 178-03-81 298V-299R 132 Ż DM
2 12 1867 Białogródka Stefan Kozielski Sosnówka Franciszek Józefa Kornatowska Stefan Pilawski iAnastazja Jasińska ż. Wincentego 178-03-81 300V-301R 138 Ż DM
7 5 1868 Białogródka Florian Zagrocki /Zagrodzki Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Aniela Urbańska ż. Szymona 178-03-81 353V-354R 42 Ż DM
21 7 1868 Białogródka Szymon Zieliński Ledzianka Jan Marianna Słomińska Grzegorz Kozielski i Elżbieta Białokur ż. Andrzeja 178-03-81 359V-360R 67 Ż DM
19 7 1869 Białogródka Jan Urbański Krzyworudka Szymon Aniela Ignacy Kozielski i Agnieszka Zagórska ż. Łukasza 178-03-81 431V-432R 90 Ż DM
14 10 1869 Białogródka Teofila Kalińska Sosnówka Józef Józefa Ciszewska Franciszek Kozielski i Franciszka Studzińska ż. Tomasza 178-03-81 443V-444R 138 Ż DM
25 10 1869 Białogródka Marianna Cichocka Polachowa Stanisław Józefa G±sińska Tomasz Kozielski i Antonina Zagajewska ż. Józefa 178-03-81 445V-446R 145 Ż DM
30 11 1869 Białogródka Jan Kozielski Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Jan Dębicki i Tekla Olszewska 178-03-81 450V-451R 168 Ż DM
1 9 1872 Białogródka Franciszek Kozielski Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Józef Kustowski Cecylia Bukowska Stefan Kustowski Antonina Zagajewska 101 JZ 0 0
20 2 1875 Białogródka Ignacy Kozielski Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Józef Kustowski Antonina Zagajewska 31 JZ 0 0
23 10 1877 Białogródka Wincenty Zagajewski Polachowa Józef Antonina Gęsicka Tomasz Kozielski Józefa Grabowska, ż. Błażeja 130 JZ 0 0
14 9 1880 Białogródka Karol Kozielski Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Stefan Kustowski Antonina Zagajewska, ż. Józefa 128 JZ 0 0
17 11 1881 Szumbar Karol Kozielski Nowystaw Józef Krystyna Piotrowska 627 19-20 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0012.htm
7 2 1884 Szumbar Wincenty Kozielski Nowystaw Józef Krystyna Piotrowska 627 155-156 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0092.htm
1 1 1886 Szumbar Stefan M±dzelewski Szumbar Joachim Magdalena Rudnicka Józef Kozielski, Teofila Sławecka ż. Antoniego 627 119-120 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0070.htm
2 9 1903 Białogródka Franciszek Karpiński Białogródka Józef Anna Pawłowska chł. Dominik Kozielski, Bronisława Pawłowska 17-2-84 1V-2R 129 Ch
20 9 1903 Białogródka Kozielski Polachowa Ignacy Józefa Winiarska Józef królikowski, Marianna Zagajewska ż. Feliksa 17-2-84 3R 143 Ch
15 11 1904 Białogródka Bronisława Zielińska Ledzianka NN Aniela Kobylańska Dominik Kozielski, Franciszka Kobylańska ż. Jana 17-2-84 77V-78R 201 Ch
19 4 1905 Białogródka Zygmunt Kozielski Ledzianka Michał Antonina Zielska Adam Słomiński, Feliksa Olszewska ż. Pawła 17-2-84 129V-130R 57 Ch
10 7 1906 Białogródka Karol Kozielski Polachowa Ignacy Józefa Winiarska Feliks Zagajewski Marianna Kurpińska, ż. Józefa 120 JZ 0 0

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
5 2 1828 Lachowce Tomasz Winiarski Polachówka, par. Białogródka 25 Szymon Marianna Kozielska Julianna Gluzicka Denysówka 20 Piotr Anna Kamińska Ur. Teodor Kozielski, Ur. Kazimierz Rudkowski 171-1-1 115V 4 R Mg
21 7 1829 Białogródka Felicjan Jan Gęsicki Kuczmanówka 30 Felicjan Katarzyna Żukowska Marianna z d. Orłowska Kuczmanówka 24w Feliks Marianna Krymska Teodor Kozielski i Jędrzej Drużbiński 178-03-95 84V 19 Ż DM
19 7 1831 Białogródka Konstanty Rakowski Polachowa 23 Jan Helena Jaskulska Krystyna Niewodzińska Polachowa 21 Paweł Helena Mirecka Szymon Kozielski, Jan Winiarski 178-3-97 84V 12 Ż DM
7 6 1836 Białogródka Jan Kozielski Ledzianka 35w Michał Marianna Ejsmunt Aleksandra Zielińska Ledzianka 20 Wojciech Justyna Bujalska Jędrzej Gęsicki, Leon Wierzbicki 178-03-106 132V 15 Ż DM
19 7 1836 Białogródka Piotr Kozielski Ledzianka 38 Mikołaj Marcela Zawadzka Aleksandra Miedziachowska Ledzianka 18 Jan Marianna Gadomska Mikołaj Urbański, Wawrzyniec Słomiński 178-03-106 134R 21 Ż DM
2 10 1838 Białogródka Daniel Kozielski Dosin 25 Jan Anna Popławska Franciszka Majewska Dosin 18 Franciszek Marianna ¦niatkowska Jędrzej Popławski i Jan Micowski 178-03-110 154V 22 Ż DM
25 11 1845 Białogródka Feliks Kozielski Ledzianka 22 Jan s. Michała Marianna c. Jana Chwalińska Apolonia Ciszewska Ledzianka 20 Gabriel s. Piotra Marianna c. Tomasza Dembicka Michał Kobylański i Tomasz Kozielski 178-03-113 107V 24 Ż DM
8 2 1846 Białogródka Gabriel Błażejewski Ledzianka 21 Jerzy Anna c. Eliasza Pilawska Agnieszka Hryniewiecka Ledzianka 18 Jan s. Jana Barbara Białokur Jan Kozielski, Daniel Hryniewiecki 178-03-115 143V 8 Ż DM
17 2 1846 Białogródka Jan Urbański Krzyworudka 27 Andrzej s. Tomasza Marianna c. Benedykta Doroszewska Józefa Sławecka Kuczmanówka 20 Józef s. Augustyna Franciszka c. Bartłomieja ¦więcicka Daniel Kozielski, Tomasz Różycki, Jan Podgórski 178-03-115 144R 10 Ż DM
27 10 1846 Białogródka Maciej Majewski Futor Dosin 33 Franciszek s. Marcina Marianna c. Józefa Sieniatkowska Magdalena z d. Hryniewiecka Bukowska (w.po Antonim KuĽmińce 31w Jan s. Andrzeja Marianna c. Franciszka Popławska Franciszek Faliński, Daniel Kozielski 178-03-115 147R 22 Ż DM
17 11 1846 Białogródka Nikodem Jarocki Polachowa 29 Kazimierz s. Jakuba Marianna c. Mikołaja Kozielska Teresa Winiarska Polachowa 21 Ludwik s. Franciszka Franciszka c. Kazimierza Podgórska Szymon Kozielski, Franciszek Kustowski, Jakub Buderacki 178-03-115 148R 26 Ż DM
8 5 1849 Zasław Michał Daszkiewicz Wojtowce 45 Ludwik Katarzyna Zagajewska Marianna Michałowska Mokrzyca 40 Piotr Agnieszka Gajewska Marcin Zieliński Jan Rudkowski Ignacy Kozielski 3 JZ 0
23 1 1849 Białogródka Mikołaj Zdarzyński Sosnóweczka 21 Jan Marianna Kulimowska Marianna Lisowska Sosnóweczka 20 Jan Małgorzata Klemensowska Wawrzyniec Rutkowski, Ignacy Kozielski 178-03-118 554V 2 Ż DM
23 11 1849 Białogródka Ignacy Zaręba Ledzianka 22 Mikołaj Marianna Zielińska Zuzanna z d. Makiewicz [Markiewicz] Stawska Ledzianka 40w Bazyli Barbara Feliks Kozielski, Jan Kwiatkowski, Leon Zieliński 178-03-118 563R 34 Ż DM
12 2 1850 Białogródka Ignacy Kozielski 23 Józef Cecylia Mecherzyńska Józefa Skulimowska Sosnóweczka 19 Jan Agnieszka Jakubowska Andrzej Bielecki, Franciszek Beyzymski 178-03-119 496V 10 Ż DM
26 2 1850 Białogródka Jan Kwiatkowski 20 Wincenty Marianna Wojciechowska Agnieszka z d. Kobylańska Gęsicka Ledzianka 22w Michał Marianna Jakubowska Kajetan Wierzbicki, Szymon Kozielski 178-03-119 498R 16 Ż DM
26 2 1850 Białogródka Antoni Ciszewski Polachowa 20 Gabriel Marianna Dębicka Dorota Bujalska Ledzianka 18 Antoni Marianna Sławecka Feliks Kozielski, Michał Dębicki 178-03-119 499R 19 Ż DM
11 2 1851 Białogródka Stefan Kozielski Ledzianka 20 Jan Marianna Falińska Marianna Orłowska Kuczmanówka 18 Franciszek Katarzyna Zagajewska Paweł Zaręba, Józef Słomiński 178-03-120 472R 8 Ż DM JZ
8 2 1853 Białogródka Wincenty Kornatowski Dworzec 18 Wincenty Teresa Malinowska Salomea Gołębiowska Dworzec 17 Karol Marianna Wojciechowska Ignacy Pilawski, Tomasz Kozielski, Stefan Kornatowski 178-03-121 494R 2 Ż DM
18 10 1853 Białogródka Antoni Strumiński Polachowa 30 Antoni Agnieszka NN Karolina z d. Szyszkowska Kustowska Polachowa 30w Jan Katarzyna Niewodzińska Józef Królikowski i Tomasz Kozielski 178-03-121 503V 21 Ż DM
21 2 1854 Białogródka Tomasz Kozielski Ledzianka 32 Adam Teresa Wachowska Rozalia Zielińska Ledzianka 18 Wincenty Marianna Sławecka Feliks Kozielski, Wiktor Kozielski 178-03-122 428R 6 Ż DM 7944
25 9 1854 Białogródka Józef Girecki Polachowa 20 Grzegorz Kunekunda Łapińska Franciszka Kustowska Polachowa 17 Ignacy Marianna Kozielska Tomasz Kozielski, Franciszek Kozielski 178-03-122 431V 13 Ż DM Mg
23 10 1855 Białogródka Jan Dębicki Ledzianka 24 Andrzej Marianna Różycka Józefa Kozielska Ledzianka 18 Adam Teresa Wachowska Feliks Kozielski, Franciszek Różycki 178-03-123 524R 20 Ż DM
17 6 1856 Białogródka Bazyli Metelski Chwedorówka 29w Wojciech Brygida Sławecka Antonina Falińska Ledzianka 17 Józef Marianna Zielińska Feliks Kozielski, Roch Metelski 178-03-124 597V 9 Ż DM
4 11 1856 Białogródka Franciszek Kozielski Sosnóweczka 22 Józef Cecylia Mecherzyńska Józefa Kornatowska Sosnówka 17 Stanisław Marianna Jasińska Paweł Mirecki, Adam Niewirowicz 178-03-124 601V 17 Ż DM 0
25 5 1858 Białogródka Wojciech Orłowski Kuczmanowka 21 Franciszek Katarzyna Zagajewska Katarzyna Zielińska Ledianka 18 Wincenty Marianna Sławecka Feliks Kozielski Michał Sławecki 12 JZ 0
16 6 1863 Białogródka Jan Urbański Krzyworudka 20 Stanisław Franciszka Wieczor Petronela Okajewicz Czyżówka 19 Walery Aniela Sinkiewicz Szymon Urbański i Antoni Kozielski 178-03-81 38V 7 Ż DM
21 6 1864 Białogródka Józef Kozielski Ledzianka 20 Jan Aleksandra Józefa Rogalińska Czyżówka 19 Jan Brygida Dobrowolska Tomasz Zarzycki i Andrzej Zalubowski 178-03-81 109R 17 Ż DM
25 10 1864 Białogródka Wojciech Andrusiewicz Sosnoweczka 20 Józef Teresa Gęsicka Tekla Łoniewska Sosnoweczka 17 Jan Anna Jakubowska Jan Niemirowicz i Franciszek Kozielski 178-03-81 113V 26 Ż DM
27 6 1865 Białogródka Adam Słomiński Ledzianka 25 Andrzej Domicela b/N Marianna Kozielska Ledzianka 19 Stanisław Salomea Hryniewiecka Józef Wierzbicki Jan Kozielski 178-03-81 176V 16 Ż DM
30 1 1866 Białogródka Kalikst Brzyski Krzyworudka 22 Maciej Anna Słomińska Katarzyna Podgórska par. Białogródka 18 Jan Marianna Sławecka Daniel Kozielski i Szymon Urbański 178-03-81 233R 4 Ż DM
16 10 1866 Białogródka Jan Pasławski Dworzec 23 Mikołaj Anna Popławska Antonina Kornatowska par. Białogródka 17 Jakub Marianna Rowinkowska Franciszek Kozielski, Tomasz Zarzycki 178-03-81 240V 19 Ż DM
13 11 1866 Białogródka Feliks Kryński Ledzianka 26 Jakub Klara Kobylańska Rozalia Studzińska Smorszczki 19 Jan Marianna Krzemińska Maciej Kobylański, Jan Kozielski 178-03-81 243V 25 Ż DM
29 1 1867 Białogródka Antoni Kobylański Ledzianka 21 Sebastian Salomea Kozielska Antonina Zielińska Ledzianka 19 Wawrzyniec Katarzyna Hryniewiecka Grzegorz Kobierski, Jakub Kozielski 178-03-81 307V 5 Ż DM
12 5 1868 Białogródka Józef Kustowski Polachowa 19 Łukasz Marianna Kozielska Marianna Podgórska Polachowa 17 Kajetan Franciszka Zielińska Tomasz Kozielski, Tomasz Zarzycki 178-03-81 383V 13 Ż DM
26 5 1868 Białogródka Jakub Kozielski Ledzianka 25 Adam Teresa Aniela Różycka Ledzianka 19 Ignacy Marianna Chrzanowska Wincenty Szwajdecki, Mikołaj Karpiński 178-03-81 384V 15 Ż DM
2 9 1868 Białogródka Ignacy Kozielski Sosnoweczka 40w Józef Cecylia Mecherzyńska Julia z d. Bogusławska Krymska Białogródka 24w Hieronim Tekla Baczyńska Tomasz Zarzycki, Antoni Słomiński 178-03-81 387R 20 Ż DM
6 2 1883 Białogródka Antoni Go¶wicki Ledzianka 36 Szymon Marianna Apolonia Kozielska Ledzianka 20 Stanisław Salomea Michał Krzemiński, Michal Kozielski 178-3-133 473V 5 Ż DW 915
13 2 1883 Białogródka Mikołaj Kozielski Ledzianka 23 Szymon Maria Słomińska Maria Sieńkiewicz Ledzianka 18 Grzegorz Marcelina Pauczyńska Jan Urbański, Dominik Kozielski 178-3-133 475V 13 Ż DW 919
13 2 1883 Białogródka Józef Kozielski Polachowa 25 Tomasz Magdalena Cichocka Józefa Podgórska Polachowa 20 Franciszek Joanna Staszewska Józef Kustowski, Marcin Rowiński 178-3-133 475V 14 Ż DW 919
16 11 1897 Białogródka Feliks Zagajewski Polachowka 27 Józef Antonina Gęsicka Marianna Urbańska Kriworudki 21 Jan Ludwika Zalewska Mikołaj Kozielski Konstanty Rudkowski 41 JZ 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
5 6 Mieszcz. Roman Kozielski 42 Jampol Terebinie 1901 Tarnopol DW
31 88 Chł. Karol Kozielski 17 Jampol Pohorylce 1901 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl