Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 210 wyników dla: Bukowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
10 2 1723 Torczyn Anna Bukowska 4 53 b/n Ł EH
7 8 1827 Stary Konstantynów Dom Salomea Burkowska 1 Skowródki ojciec Michał, matka Łucja Bukowska, przyczyna zgonu: z bolenia żołądka 178-3-93 173V 91 Ż 336 KP2
22 12 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Michał Burkowski 28 Skowródki żona ur. Lucyna Bukowska, z gangreny, córka Agnieszka 178-3-95 179r 129 Ż 345 KP2
5 1 1835 Młynów Wawrzyniec Bóbr 84 Arszyczyn żona Franciszka z domu Bukowska, dzieci: Ignacy, Antoni, Apolonia 821 188R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0190.htm
26 4 1835 Ostróg Teofil Krajczyński 0,5 Choteń z bólu żołądka, syn Jana i Elżbiety zd Bukowska 171-1-8 36R 45 R
10 11 1835 Ostróg Maciej Kurowski 75 Ostróg ze starości, wdowa Tekla zd Bukowska, córka Honorata 171-1-8 44R 93 R
15 3 1835 Bazalia Anastazja Bukowska 30 Wasylówka prac., mąż Andrzej, synowie Józef, Paweł, Jan i Izydor 178-03-101 253V 38 Ż DM
22 1 1839 Bazalia Petronela Bukowska 1 Łazuczynek Mały c. Mikołaja i Eleonory 178-03-112 238R 5 Ż 458 DM
14 1 1843 Równe Franciszka Bukowska 30 Równe z Gwozdeckich, mąż Jan 882 129 R 2
30 6 1845 Bazalia Karolina Bukowska 9/12 Kołki c. ur. Mikołaja i Honoraty 178-03-113 244R 93 Ż DM
27 3 1849 Sielec Tekla Dudkiewicz 59 Sielec z d. Bukowska, w.ż., wdowa po Tomaszu, córka Antonina 581 32 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0020.htm
2 3 1852 Ptycza Joanna Bukowska 57 Białogródka od kaszlu, z Łopatyńskich, 1-dw., wdowa po Wincentym, synowie Konstanty i Ludwik, córki Karolina, Antonina i Józefa 836 321 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0170.htm
18 10 1855 Białogródka Katarzyna Bukowska 2 Chwedorówka c. 1-dw. Bazylego i Anastazji z Puzańskich 178-03-123 552R 142 Ż DM
25 7 1857 Olewsk Nepomucena Bukowska 49 Rokitno z gorączki, panna, c. Józefa i Marianny Iwanowskiej 178-3-126 800V 5 Ż Na
14 7 1857 Toporyszcze Marianna Bukowska 50 Kamienny Bród z d. Mianowska, mąż Wincenty 178-3-126 754R 22 Ż 1414 DM
5 1 1858 Krzemieniec Piotr Bieńkowski 60 Krzemieniec w. z., żona Karolina z d. Bukowska, dzieci nie zostawił 0.1-30 45V 1 T
26 3 1861 Białogródka Anastazja Bukowska 30 Trusiłówka ur., z Puzańskich, mąż Bazyli, syn Ludwik 178-03-76 170R 24 Ż DM
23 6 1865 Stary Oleksiniec Marianna Bukowska 34 Łosiatyn z Grabowskich, szl., mąż Ludwik, synowie Leonard i Brunon, córka Anna 1-37 98V 8 T 106
30 7 1872 Białogródka Michalina Bukowska 7/12 Trusiłówka c. 1-dw. Waleriana i Zofii 178-3-84 305V 97 Ż DM 0
8 3 1898 Gródek Michał Kopyciak 42 Gródek żona Anna Bukowska, synowie: Jan, Adam, Wincenty, córki: Marianna, Franciszka 54 JZ
19 8 1899 Gródek Jan Kopyciak 55 Gródek żona Elżbieta Bukowska, synowie Stanisław, Piotr i Franc, córka Marianna 150 JZ
22 10 1903 Młynów Stanisława Stobnicka 2/12 Smordwa rodzice: Wojciech i Stanisława z d. Bukowska 740-2-411 54R 59 R 1369 RK 0
22 6 1920 Starokonstantynów Dioniza Bukowska 5 z konwulsji, c. włościan Dionizego i Adeli z Kretowiczów 17-2-91 189V 199 Ch 339 DM
25 5 1921 Starokonstantynów Maria Bukowska 1 Świnna z konwulsji, c. włościan Dionizego i Adeli z Krutewiczów 17-2-91 cz.2 288V 56 Ch 170 DM 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
17 3 1718 Torczyn Franciszka Bukowska Andrzej Agnieszka Wawrzyniec Pruszyński, panna Wrowiecka 6 b/nr Ł EH
10 7 1718 Torczyn Małgorzata Rozalia Dubiecka Wawrzyniec Katarzyna Antoni Piotrowski, Agnieszka Bukowska 6 b/nr Ł EH
11 5 1721 Torczyn Katarzyna Kędzierska Stanisław Konstancja Mikołaj Daszkiewicz, Angelika Bukowska 9a b/nr Ł EH
8 12 1724 Torczyn Barbara Bukowska Sadów Andrzej Angelika Józef Mikulski, Anna Lenczewska 18 b/nr Ł EH
3 1 1765 Szumsk Marcjanna Ikler Ekler Nukler Szumsk Leon Magdalena Antoni Kozłowski, Apolonia Bukowska, Antoni Buchowiecki, Magdalena Czechowska 297-1-180 124V Ł 4481 RK 0
7 9 1765 Szumsk Rozalia Marianna Sznarska Snarska Szumsk Andrzej Magdalena Apolonia Bukowska, Stefan Wierkowski 297-1-180 127R Ł 4486 RK
26 12 1765 Szumsk Stefan Mirewicz Kruholec Michał Anastazja Tomasz Lipkiewicz, Zofia Bukowska 297-1-180 129R Ł 4490 RK
27 12 1768 Szumsk Wiktoria Ekler Szumsk Leon Magdalena Wincenty Mizicki, Apolonia Bukowska, Grzegorz Terlecki, Rozalia Rzeplinska 297-1-180 144V Ł 4522 RK
13 11 1780 Szumsk Stanisław Kostka Kowalecki Kowalewski Załuże Maciej Konstancja Jan Rewienski, Anna Bukowska, Szymon Bukoski, Rozalia Kozłoska 297-1-181 43V Ł 44 RK
2 7 1781 Torczyn Marianna Elżbieta Matuszewicz Chorochoryn Józef Agnieszka Kłobukowska chrz.: 4.07; Adam Białostocki,Ludwika Witwinska panna, Stefan Witwiński, Marianna Białos 11a b/nr Ł EH
18 10 1783 Torczyn Teresa Matuszewicz Chorochoryn Józef Agnieszka Kłobukowska chrz.: 23.10; Łukasz Witwiński, Julianna Daszkiewicz panna 18a, 19 b/n Ł EH
1 1 1786 Torczyn Felicja Matuszewicz Chorochoryn Józef Agnieszka Kłobukowska chrz.: 16.10.1786; Kazimierz Kłobukowski, Habka Kuczycha, Szymon Daszkiewicz, Ludwika Dr 31a,32 b/n Ł EH
15 6 1798 Białogródka Justyna Bukowska Fedorówka Andrzej Marianna Wolska g. Albert Terpiłowski i g. Salomea Tomkiewicz, as., g. Jan Różycki i g. Wiktoria Wodzińska 178-51-95 96V 25 Ż DM
24 9 1806 Ostróg Józefina Tekla Jankowska Międzyrzecz Józef Tekla Boguszewska Onufry Piotrowski, Franciszka Bukowska 297-1-136 60 Ł SK
10 1 1827 Bazalia Honorata Krotewicz Łazuczynek Józef Teresa Piotrowska Mateusz Piotrowski i Magdalena Bukowska 178-3-93 226V 4 Ż DM
23 1 1827 Bazalia Paweł Piotrowski Borszczówka Józef Anna Mikołaj Nagórny i Łucja Bukowska 178-3-93 227R-227V 11 Ż DM
26 1 1828 Tajkury Józefa Agnieszka Bukowska Zdołbunów Wincenty Joanna Łopatyńska ch. 05.02.1828, W. Józef Dobrzański mjr, Ur. Marianna Domarasiewska, ż. Wincentego Markowskiego, asy 171-1-1 43R 26 R Mg
23 9 1828 Międzyrzec Tekla Marianna Myszkowska Międzyrzec Józef Barbara Bukowska ch. 23.09.1828, W. Henryk Stecki, W. Tekla Stecka 171-1-1 237R 39 R 7129 Mg
25 2 1829 Bazalia Gertruda Kretowicz Łazuczynek Józef Teresa Piotrowska ur. Krzysztof Kretowicz i Magdalena Bukowska 178-3-95 214V 28 Ż DM
30 3 1830 Berdyczów Stefan Renkowski Berdyczów Wawrzyniec Apolonia Antoni Gałecki, Marianna Bukowska 178 3 3 V120 54 Ż MP
6 8 1830 Berdyczów Pulheria Maksymowicz Berdyczów Marcin Franciszka Siniewicz Antoni Zarucki, Marianna Bukowska 178 3 3 R130 147 Ż MP
11 6 1830 Międzyrzec Antoni Wojnarowicz Samostrzaly Piotr Marta Bohatyr Ur.Stefan Bukowski, Franciszka Chimiczewska. As.Marek Dolenko,Dorota Bukowska 171-1-3 269V 28 R AS
30 8 1831 Ostróg Filip Pawłowski Ostróg Józef Anna Zakrzewska Filip Makidowski, Petronela By.., Teresa Bukowska, Jan wierzbicki, Tekla Tarnowska 1-171-4 10R 71 R MZ 779
7 8 1832 Szumsk Julian Łopuszański Waśkowce Łukasz Marcela Krasucka Wincenty Lesiecki, Marianna Dobrowolska ż. Feliksa, Feliks Dobrowolski, Rozalia Bukowska ż. Ludwika 245-1-6 394R 42 R RK
3 9 1832 Korzec Lucjanna Karczewska Rudnia Pereweźnia Michał Apolonia Bukowska Michał Myczkowski i Anastazja Myrkiewicz mężatka 245-1-6 71v 93 R Na
11 11 1832 Międzyrzec Magdalena Bukowska Samostrzały Zachariasz Kiszel Dorota Bukowska Teodor Sawicki,Marianna Pomadowska 171-1-5 245V 45 R AS
7 5 1833 Międzyrzec Celestyna Myczkowska Symonów Józef Kalasanty Barbara Bukowska ch.w domu 11.5.1833r. JOKs.Franciszek Czetwertyński, Tekla Wardeńska hrabina 171-1-6 240V 22 R AS
18 6 1835 Radziwiłłów Anna Bukowska Radziwiłłów nn Tekla Bukowska 821 234a 22 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0236.htm
19 5 1835 Bazalia Nikodem Bukowski Łazuczynek Mały Adam Urszula Buszyńska Tomasz Topolnicki i Barbara Żukowska, Józef Krotewicz i Magdalena Bukowska 178-03-101 235R 47 Ż DM
18 12 1835 Bazalia Wiktoria Sinicka Łazuczynek Mały Piotr Agnieszka Sokołowska Adam Miłaszewski i Agnieszka Topolnicka, Michał Buszyński i Franciszka Miłaszewska, Tomasz Topolnicki i Urszula Bukowska 178-03-101 239R 102 Ż DM
18 2 1836 Bazalia Kazimierz Niwiński Łazuczyn Mały Jan Anastazja Sokołowska Jan Turski i Urszula Bukowska, Piotr Sinicki i Teresa Krotewicz 178-03-106 263R 12 Ż DM
25 3 1836 Bazalia Balbina Józefa Jakuszewszka Łazuczynek Mały Stanisław Marianna Roszkowska Jan Szatkowski i Magdalena Bukowska 178-03-106 264V 28 Ż DM
16 9 1837 Korytnica Paulina Elżbieta Bukowska Stężarzyce Jan Justyna 211 4 11 0
15 3 1837 Kołki Bolesław Hołobowicz Okońsk Adam Rozalia Bukowska Jan Lesnowski, Marela Janowa Trylińska; as: Ludwik Jankiewicz, Tataiana Domacewi 823 76 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0081.htm
30 1 1838 Bazalia Petronela Bukowska Łazuczynek Mały Mikołaj Eleonora Sławecka ur. Kajetan Bujalski i Marianna Baszyńska 178-03-110 234R 9 Ż DM
25 8 1838 Bazalia Ludwika Borkowska Łazuczynek Mały Mikołaj Paulina ur. Franciszek Jasiński i ur. Urszula Bukowska 178-03-110 244R 70 Ż DM
7 12 1838 Bazalia Adam Więckiewicz Łazuczynek Mały Józef Zofia Piotrowska ur. Stanisław Jakuszewski i ur. Urszula Bukowska 178-03-110 248V 103 Ż DM
25 5 1839 Bazalia Joanna Bujalska Michał Petronela Buszyńska Kajetan Bujalski i Franciszka Miłoszewska, asyst. Piotr Mikulski i Barbara Żukowska, Mikołaj Borewicz i Urszula Bukowska, Karol Dąbrowski i Marianna Chojecka 178-03-112 220R 52 Ż 428 DM
27 5 1839 Bazalia Marianna Sienicka Łazuczynek Mały Piotr Agnieszka Sokołowska Jan Sokołowski i Barbara Żukowska, asyst. Andrzej Piasecki i Urszula Bukowska 178-03-112 220R 54 Ż 428 DM
29 7 1839 Bazalia Anna Ratyńska Łazuczynek Mały Marcin Fortunata Ciesielska Adam Bukowski i Katarzyna Sawicz, asyst. Józef Sawicz i Urszula Bukowska 178-03-112 221R 73 Ż 430 DM
20 8 1839 Bazalia Franciszka Bukowska Łazuczynek Mały Mikołaj Honorata Sławecka Jan Więckiewicz i Justyna Konferewicz, asyst. Walenty Styczkowski i Zofia Więckiewicz 178-03-112 221V 85 Ż 431 DM
11 11 1839 Bazalia Marcin Jaguszewski (Jakuszewski) Łazuczynek Mały Stanisław Marianna Ruczkowska (Ruszkowska) Wincenty Olszewski i Magdalena Bukowska 178-03-112 223V 121 Ż 435 DM
9 2 1845 Młynów Apolonia Faustyna Krawczyńska Smordwa Wojciech Karolina Bukowska Tomasz Łopatyński, Hon? Bielawska, Jan Kuczyński, Antonina Bukowska 831 168V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0172.htm
22 9 1845 Bazalia Tekla Bukowska Łazuczynek Mały Adam Urszula Baszyńska Józef Krotewicz i Franciszka Miłoszewska 178-03-113 221V 108 Ż DM
17 3 1845 Stawiszcze Bolesław Dalewski Bohatyrka ur. Aleksander Justyna Zaleska chrzest 16.04, ur. Filip Iwanowski, Marianna Bukowska 685-2-1020 4v 18 Ch 8 KP2
9 2 1845 Antonówka Apoloniusz Wojciechowski Lubomirka sław. Feliks Marcjanna Strzyżewska wielm. Włodzimierz Wróblewski, Apolonia Kłobukowska 685-2-1020 57v/58r 6 Ch 114/115 KP2
27 10 1845 Cudnów Krystyna Myczkowska Romanów Józef s. Jana Barbara Bukowska Kasper Niezabitowski i Anna Poll ż. Jana, asyst. Konstanty Krupski i Katarzyna Niezabitowska ż. Kaspra 178-3-12 199V 184 Ż DM
21 1 1846 Bazalia Antoni Sowiński Borszczówka IN Katarzyna Sowińska syn nieślubny panny, Łukasz Turowski i Rozalia Bukowska 178-03-115 232R 14 Ż 457 DM
20 11 1846 Stawiszcze Marianna Feliksa Rakowska Bohatyrka Joachim Barbara Jastrzębska Feliks Hrynakowski i Marianna Bukowska wdowa, asyst. Aleksander Mikołajewski i Justyna Dalewska zamężna, Aleksander Dalewski i Karolina Bukowska panna 1042-1-8 10R 50 CDIAK DM
26 12 1846 Ostropol Szczepan Lipiński Pyszki Jacek Augustyna Zielińska Bazyli Gornicki i Franciszka Kozielska, asyst. Karol Odynecki i Franciszka Bukowska ż. Zenona 178-03-115 280V 58 Ż 551 DM
1 8 1847 Młynów Jacek Miałkowski Dorohostaje Wielkie Aleksander Jadwiga Murawska Jan Tuszanowski, Faustyna Bukowska panna 833 369R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0199.htm
1 2 1847 Ptycza Konstanty Krawczyński Białogródka Wojciech Karolina Bukowska Konstanty Bukowski, Katarzyna Milecka 833 484 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0261.htm
28 3 1847 Brusiłów Leon Franciszek Sokołowski Brusiłów Wiel. Franciszek Apolonia Pobukowska Wiel. Jan Manzała, Kolegski Registrator, Salomea Czyżewska, ż. Macieja, Komornika, as. Ludwik Wiemuth, Katarzyna Manzała, ż.Jana, chrz. 22.04.1847 178-51-548 75R 22 Ż BS 151
18 6 1849 Bazalia Marianna Bujalska Wasylówka Szymon Klara Zawadzka 1-dw. Franciszek Szawłowski, Brygida Bukowska 178-3-118 94V-95R 66 Ż DW 179
7 2 1850 Bazalia Teofila Bukowska Wasylówka Leon Brygida Chmielnicka szl. Józef Popławski, Katarzyna Borkowska 178-3-119 67V-68R 10 Ż 132 DW
31 5 1850 Bazalia Aniela Czajkowska Lutarówka Wojciech Anna Janowska szl. Tomasz Pawłowski, Rozalia Bukowska 178-3-119 77V-78R 48 Ż 152 DW
30 8 1850 Bazalia Jan Piotrowski Wasylówka Franciszek Antonina Sięgielewicz szl. Piotr Gładyszewski, Brygida Bukowska 178-3-119 85V-86R 79 Ż 168 DW
26 11 1850 Bazalia Bazyli Rudnicki Kołki Alojzy Marianna Witwicka 1-dw. Jan Stanisławski, Honorata Bukowska 178-3-119 94V-95R 118 Ż 186 DW
18 8 1851 Bazalia Marianna Krotewicz Łazuczynek Mały Antoni Urszula Bujalska Tomasz Sokołowski i Urszula Bukowska 178-03-120 109V-110R 107 Ż DM
6 9 1851 Bazalia Rozalia Górska Łazuczynek Mały Piotr Elżbieta Gutkowska Józef Więckiewicz i Urszula Bukowska 178-03-120 111V-112R 116 Ż DM
23 7 1853 Bazalia Magdalena Zamłyńska Lutarówka Jan Marianna Walewska Tomasz Chodorowski i Urszula Bukowska 178-3-121 89V-90R 83 Ż 180-181 DM
6 10 1853 Bazalia Tekla Bujalska Wasylówka Szymon Klara Zawadzka Jakub Bezdecki i Brygida Bukowska 178-3-121 97V-98R 114 Ż 196-197 DM
2 11 1853 Bazalia Teresa Okarska Borszczówka Franciszek Józefa Wyrzykowska Wojciech Okarski i Urszula Bukowska 178-3-121 99V-100R 124 Ż 200-201 DM
2 11 1854 Bazalia Teofil Próchnicki Zozulińce Wielkie Wawrzyniec Petronela Dąbrowska Łukasz Wierzbicki i Anastazja Bukowska 178-03-122 23V-24R 109 Ż DM
20 12 1855 Bazalia Wiktoria Bukowska Borszczówka Adam Urszula Butyńska Ignacy Zaleski i Petronela Bujalska 178-03-123 103V-104R 118 Ż DM
14 10 1856 Bazalia Teresa Bukowska Wasylówka Lew Brygida Chmielnicka Kazimierz Witkowski i Klara Bujalska 178-03-124 85V-86R 108 Ż DM
18 10 1856 Bazalia Łukasz Zaleski Borszczówka Józef Katarzyna Janicka Stanisław Niewiński i Marianna Bukowska 178-03-124 87V-88R 113 Ż DM 0
8 12 1856 Bazalia Marianna Chmielnicka Bogdanówka Maciej Kancerska Józef Popławski i Brygida Bukowska 178-03-124 93V-94R 137 Ż DM
7 10 1857 Horochów Anna Bukowska Nowosiółki Ludwik Maria Karol Nagrodzki, Joanna Nagrodzka 898 49V-50R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0053.htm
12 2 1857 Bazalia Julia Lucyna Niwińska Borszczówka Stanisław Helena Buszyńska Michał Bujalski i Marianna Bukowska 178-03-125 6V-7R 22 Ż DM
11 5 1857 Bazalia Marcjanna Popławska Wasylówka Nestor Marianna Sławecka Feliks Popławski i Brygida Bukowska 178-03-125 13V-14R 51 Ż DM 0
9 12 1858 Bazalia Tomasz Popławski Wasylówka Józef Aniela Falińska Grzegorz Popławski i Brygida Bukowska 178-03-127 27V-28R 136 Ż DM
5 3 1859 Bazalia Kazimierz Witkowski Wasylówka Feliks Teresa Sicińska Maciej Chmielnicki i Brygida Bukowska 178-03-129 9V-10R 33 Ż DM
3 8 1859 Bazalia Dominik Chodorowski Borszczówka Tomasz Elżbieta Jakuszewska Wincenty Piotrowski i Urszula Bukowska 178-03-129 23V-24R 89 Ż DM
20 1 1860 Bazalia Brygida Popławska Wasylówka Feliks Wiktoria Lachowska Wincenty Witkowski i Brygida Bukowska 178-03-130 3V-4R 10 Ż DM
10 3 1861 Bazalia Franciszka Bukowska Wasylówka Leon Brygida Chmielnicka Nestor Popławski i Eleonora Chmielnicka 17-1-5 10V-11R 40 Ch 20-21 DM
24 3 1861 Bazalia Marianna Witkowska Wasylówka Feliks Teresa Sicińska Józef Popławski i Brygida Bukowska 17-1-5 13V-14R 49 Ch 26-27 DM 0
4 5 1861 Bazalia Zofia Humeniuk Wasylówka Piotr Katarzyna Leonard Singilewicz i Brygida Bukowska 17-1-5 15V-16R 60 Ch 30-31 DM
8 5 1861 Bazalia Katarzyna Boluchowska Wasylówka Mikołaj Elżbieta Szatkowska Józef Gałęzowski i Brygida Bukowska 17-1-5 16V-17R 61 Ch 32-33 DM
3 7 1861 Bazalia Józef Popławski Wasylówka Franciszek Julia Chmielnicka Józef Popławski i Honorata Bukowska 17-1-5 20V-21R 80 Ch 40-41 DM
22 8 1861 Bazalia Aniela Szulc Wasylówka Antoni Katarzyna Sławecka Maciej Chmielnicki i Brygida Bukowska 17-1-5 29V-30R 114 Ch 58-59 DM
10 10 1861 Bazalia Franciszka Popławska Wasylówka Józef Aniela Chwalińska Franciszek Popławski i Honorata Bukowska 17-1-5 35V-36R 140 Ch 70-71 DM
24 12 1861 Bazalia Adam Ostromęcki Wasylówka Jan Marianna Popławska Nestor Popławski i Brygida Bukowska 17-1-5 82R-82V 171 Ch 148-149 DM
5 8 1862 Bazalia Marianna Czostkowska Wasylówka Jan Anastazja Bujalska Nestor Popławski i Brygida Bukowska 178-03-131 84V-85R 89 Ż DM
29 4 1862 Starokonstantynów Aniela Centomirska Świnna Franciszek Antonina Januszkiewicz Sylwester Mokrzański i Petronela Bukowska ż. Grzegorza 178-03-131 15V-16R 58 Ż DM
12 1 1863 Szumbar Adolfa Franciszka Donata Bartosiewicz Szumbar Władysław Emilia Andrzejkiewicz Aleksander Sławiński, Marianna Bukowska wdowa 626 243-244 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0126.htm
4 10 1863 Żytomierz Franciszka Rusiecka Żytomierz Benedykt Michalina Bukowska Jan Kożuchowski, Maria Dumańska, asystowali: Antoni Roesz, Antonina Grigorczun 178-3-54 73 263 Ż DG
2 9 1863 Białogródka Sabina Bukowska Trusiłówka Bazyli Zofia Królikowska Prot Kaliński i Ludwika Ostromecka panna 178-03-81 24V-25R 94 Ż DM
28 11 1863 Bazalia Katarzyna Popławska Wasylówka Nestor Marianna Sławecka Antoni Szulc i Honorata Bukowska 17-1-7 36V-37R 142 Ch 73-74 DM
13 9 1864 Białogródka Antonina Bukowska Trusiłówka Bazyli Zofia Królikowska Szymon Zieliński i Tekla Staszewska ż. Michała 178-03-81 84V-85R 79 Ż DM
30 12 1864 Białogródka Jan Mazur Kuczmanówka Franciszek Agnieszka Benedykt Franciszek Burkowski i Paulina Bukowska ż. Władysława 178-03-81 134V-135R 5 Ż DM
17 2 1864 Bazalia Apolonia Humeniuk Wasylówka Piotr Katarzyna Antoni Szulc i Brygida Bukowska 17-1-7 48V-49R 31 Ch 96-97 DM
19 12 1864 Bazalia Barbara Kochańska Wasylówka Józef Józefa Marek Wincenty Witkowski i Honorata Bukowska 17-1-7 90V-91R 183 Ch 179-180 DM
26 4 1865 Białozórka Marcelina Bukowska Szybenna NN Józefa 1-37 102V-103R 7 T 110
5 8 1866 Żytomierz Marian Stojanowski Żytomierz Wojciech Anna Bukowska [14.08.1866] syn dw., Władysław Huczyński i Bronisława Kozakiewicz 178-3-63 42 193 Ż 81 i 82 DG
2 3 1866 Bazalia Kazimierz Chmielnicki Wasylówka Maciej Eleonora Kancyrska Nestor Popławski i Honorata Bukowska 17-1-7 149V-150R 40 Ch 202-203 DM
14 7 1866 Bazalia Anna Piotrowska Borszczówka Ludwik Karolina Świrszczewska Michał Bujalski i Urszula Bukowska 17-1-7 163V-164R 95 Ch 230-231 DM
10 8 1866 Bazalia Paulina Bukowska Kotiużyńce par. Teofilpol Nikodem Petronela Nehrebecka Jakub Zieliński i Paulina Olszewska 17-1-7 167V-168R 110 Ch 238-239 DM
29 11 1868 Ostróg Henryka Bukowska Łebedie NN Antonina Bukowska Adam Barszczewski, Emilia Budzkowska panna 654-1-56 7V 4 R MZ 0
21 2 1869 Białogródka Michalina Bukowska Trusiłówka Bazyli Zofia Królikowska Wojciech Łukarzewski i Honorata Wysocka ż. Augusta 178-03-81 416V-417R 32 Ż DM
13 1 1871 Białogródka Michalina Bukowska Trusiłówka Bazyli Zofia Królikowska Wojciech Łukarzewski i Aleksandra Kozłowska wdowa 178-03-84 103V-104R 8 Ż DM
24 9 1872 Gródek Józef Kopyciak Gródek Jan Elżbieta Bukowska Niziewicz Franc, Lenga Józefa, ż. Jana 230 JZ
18 12 1872 Białozórka Maria Bukowska Białozórka Fabian Franciszka Romanowska 1-64 4V-5R 20 T 956
1 9 1872 Białogródka Franciszek Kozielski Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Józef Kustowski i Cecylia Bukowska, Stefan Kustowski i Antonina Zagajewska 178-3-84 228V-229R 101 Ż DM, JZ
16 7 1873 Gródek Samson Kopyciak Gródek Józef s. Stefana Małgorzata Gołębiowska Słobodzian Jan, Bukowska Aniela, ż. Piotra 178 JZ
31 3 1874 Białogródka Marianna Bukowska Trusiłówka Bazyli Zofia Królikowska Augustyn Wysocki i Tekla Zielińska wdowa 178-03-84 455V-456R 43 Ż DM
20 4 1875 Gródek Agnieszka Kopyciak Gródek Jan Elżbieta Bukowska Kokowski Piotr, Dieda Marcelina, ż. Antoniego 101 JZ
25 2 1876 Gródek Franciszek Słobodzian Gródek Jan Zofia Kopyciak Słobodzian Jakub, Bukowska Anna, ż. Aniela 55 JZ
24 11 1881 Gródek Jan Kopyciak Gródek Michał s. Stanisława Anna Bukowska Koszałko Błażej, Słobodzian Zofia, ż. Jana 279 JZ
27 5 1885 Berezne Adolf Niewiarowski Alfredówka Fabian Józefa Dziedzicka Bronisław Bukowski i Stanisława Bukowska panna 740-2-6 11V-12R 54 R 14 AD1
29 8 1885 Berezne Janina Gajewska Alfredówka Mateusz Antonina Chyrowska Kacper Bukowski i Władysława Bukowska panna 740-2-6 16V-17R 79 R 19 AD1
27 11 1887 Gródek Franciszka Kopyciak Gródek Michał s. Stanisława Anna Bukowska Sagadin Mikołaj, Bukowska Helena, ż. Franca 317 JZ
20 2 1888 Kowel Pelagia Bukowska Biełaszów Michał Antonina Maciejewska Ludwik Pożywje, Antonina Jagłowska z. Jana 289 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0004.htm
24 12 1889 Gródek Adam Kopyciak Gródek Michał s. Stanisława Anna Bukowska Słobodzian Jan, Lenga Józefa, ż. Jana 366 JZ
10 8 1893 Gródek Franciszka Kopyciak Gródek Michał s. Stanisława Anna Bukowska Bukowski Franciszek, Czernecka Katarzyna ż. Benedykta 192 JZ
1 7 1894 Gródek Franciszek Kopyciak Gródek Jan Elżbieta Bukowska Janczur Jan, Lenga Józefa, ż. Jana 170 JZ
26 3 1896 Gródek Wincenty Kopyciak Gródek Michał s. Stanisława Anna Bukowska Kopyciak Józef Niziewicz Antoni, Słobodzian Zofia, ż. Jana Słobodzian Anna 85 JZ
14 4 1899 Gródek Hipolit Zagórski Gródek Józef s. Wawrzyńca Katarzyna Bukowska Gulka Tomasz Sokalski Stanisław, Mazur Magdalena, ż. Jana Bukowska Julia 80 JZ
19 4 1899 Młynów Anna Bukowska Kosarewo Paweł Leokadia Roda gub. Grodzieńska, pow. Bielsk, Jan Wanga, Karolina Zoneberg ż. Fryderyka 740-2-407 54V-55R 42 R 1620 RK
16 12 1901 Młynów Władysława Stobnicka Smordwa Wojciech Stanisława Bukowska gub. Radomska, pow. Iłża, Michał Kostrzewa, Zuzanna Mrówczyńska ż. Tomasza 740-2-407 92V-93R 6 R 1654 RK
3 5 1902 Gródek Dominika Zagórska Gródek Józef s. Wawrzyńca Katarzyna Bukowska Mazur Antoni Szostak Michał, Kramar Katarzyna, ż Mateusza Słobodzian Anna 126 JZ
25 9 1903 Białogródka Gęsicka Trusiłówka Jan Marianna Bukowska Mikołaj Metelski, Marianna Zielińska ż. Dominika 17-2-84 3R 144 Ch
12 9 1904 Gródek Bronisław Śniegurski Gródek Jan s. Andrzeja Franciszka Bukowska Lenga Jan Bukowski Tomasz, Falkiewicz Franciszka, ż. Konstantegp Śniegurska Anto 219 JZ
21 9 1910 Tajkury (Zdołbunów) Józef Pawłowski Zdołbunów Jan Maria Paszkowska Adolf Stanisław Staniewski, Aniela Bukowska ż. Jana R-740-4-69 23 V-24 R 99
9 12 1911 Tbilisi Helena Wanda Owczarek Tbilisi Franciszek s. Michala Maria c. Jana Mełkowicz Medar Asłanow, Maria Bukowska 21R-V 137 Tb
30 5 1912 Starokonstantynów Marian Rakowski Irszyki IN Albina c. Antoniego Rakowska Józef Skomski i Magdalena Bukowska 17-2-89 15V-16R 59 Ch 33-34 DM
1 2 1914 Gródek Helena Zagórska Gródek Józef s. Wawrzyńca Katarzyna Bukowska Paczosik Wincenty, Bukowska Karolina, ż. Bartłomea 89 JZ
12 9 1914 Tbilisi Józefa Wojnowska Tbilisi Józef s. Kazimierza Kazimiera c. Michał Gauczas Kazimierz Bołtuszko, Petronela Bukowska 87R 78 Tb
16 2 1915 Starokonstantynów Leokadia Szymańska Świnna Feliks Maria Sawicka Dominik Żółkiewski i Adela Bukowska ż. Dionizego 17-2-90 7V-8R 31 Ch 16-17 DM
15 3 1915 Starokonstantynów Aniela Krzewicka Świnna Jan Wiktoria Strutyńska Piotr Krzewicki i Adela Bukowska ż. Dionizego 17-2-90 10V-11R 42 Ch 22-23 DM
19 9 1917 Starokonstantynów Leontyna Szymańska Świnna Feliks Maria Sawicka Dominik Żółkiewski i Adela Bukowska ż. Dionizego 17-2-90 130V-131R 80 Ch 250-251 DM
24 5 1919 Berezne Janina Słowicka Wielkie Pole par.Berezne Jan Florentyna Bukowska Telesfor Dąbrowski, Katarzyna Słowicka 740-4-11 11R 79 R AS
1 4 1934 Krzemieniec Danuta Zofia Majewska Krzemieniec Marian Helena Bukowska 8 R 37 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 2 1745 Szumsk Piotr Beszczuk Bykowce Katarzyna Szymek Bykowce Franciszek Rupiński, Anna Bukowska, Stefan Bojko, Marianna Waśkówna 297-1-180 10R Ł RK
9 1820 Leszniów (AL) Jan Pudzia 25 Sta... (?) Marianna Bukowska 20 Jan Daniel Kramarczuk,Michał K...tyszyn 746 2 3
6 2 1827 Kupiel Józef Wiesiołowski Słobódka Nudkowa 20 Jerzy Katarzyna Bukowska Apolonia Hopnicka Słobódka Nudkowa 18 Teodor Marianna brak Stanisław Machi, Piotr Dąbrowski, Jan Szymański 178-3-93 321R 1 Ż 615 KP2
2 6 1829 Stepań Franciszek Borecki Wyżka 24 Jan Anna Bukowska Katarzyna Bielawska Wyżka 20 Józef Marianna Kownacka Walenty Lipiński, ...Kownacki, Michał ... 171-1-2 208V 5 R DM
3 11 1829 Kupiel ur. Piotr Dąbrowski Kupiel 23 ur. Maciej Magdalena Szczepanowska ur. Rozalia Wesołowska Kupiel 19 ur. Jerzy Katarzyna Bukowska Jan Wachłowski, Stanisław Macki 178-3-95 313V 39 Ż 608 KP2
8 11 1831 Korzec Jan Bagiński 22 Dymitr Maianna Czemerys Scholastyka Karczewska 16 Michał Apolonia Bukowska 245-1-5 77 21 R PW, Na
22 10 1833 Międzyrzec Jan Jarzynowski Samostrzały 24 Jan Marianna Jasieńska Dorota Bukowska Samostrzały 20 Stefan Anastazja Pawlikowska Józef Myczkowski, Teodor Sawicki 171-1-6 249V 11 R AS
2 2 1836 Bazalia Tomasz Gluzicki Bogdanówka 28 Wojciech Petronela Bukowska Aniela Piasecka Bogdanówka 22 Franciszek Marianna Grodecka Grzegorz Korzeniowski, Jan Kulpiński 178-03-106 279V 5 Ż DM
31 10 1837 Radziwiłłów Aleksander Opaliński Radziwiłłów 33 Jan Marianna Teresa Kiryngier Radziwiłłów 28 Teodor Rozalia Bukowska 823 254 13 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0287.htm
26 9 1837 Korzec Stanisław Bagiński Ujście 23 Dymitr Marianna Wolińska Honorata Korczewska Pereweżnia 17 Michał Apolonia Bukowska 245-1-11 120 40 R PW
23 10 1838 Bazalia Piotr Brzezicki Łazuczynek Mały 24 Jakub Urszula Zaręba Klara Niewińska Łazuczynek Mały 16 Jakub Marianna Bukowska Jan Żukowski, Wawrzyniec Sokołowski 178-3-110 264V 28 Ż DM
2 7 1839 Bazalia Antoni Kretowicz Łazuczynek Mały 24 Józef Rozalia Bukowska Urszula Bujalska Kołki 17 Ludwik Joanna Kustowska Augustyn Zieliński, Jan Żukowski, Agnieszka Bujalska 178-03-112 233V 12 Ż DM
11 5 1841 Korzec Atanazy Korczewski Pereweżnia 18 Michał Apolonia Bukowska Wiktorya Kuryata Pereweżnia 18 Jan Maryanna Galicka 872 233 18 DW
26 1 1841 Dąbrowica Teodor Kapustyński Wysock 28 Franciszek Katarzyna Tomaszewska Franciszka Sawicka Wysock 28 Teodor Teresa Bukowska Piotr Sawicki, Tomasz Wedmedowski 827 121 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0124.htm
14 5 1844 Młynów Wojciech Krawczyński par. Krupiec 21 Paweł Helena Karolina Bukowska par. Młynów 26 Onufry Rozalia Tomasz Łopatyński, Dominik Krassowski, Marcin Łopatyński 830 181R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0185.htm
1 7 1845 Żytomierz Benedykt Rusiecki Żytomierz 32w Jan Wiktoria Kamińska Michalina Bukowska Żytomierz 19 Aleksander Konstancja Czyżewska Michał Sawicki ,Andrzej Wachowski 178 3 12 43 32 Ż Ni
25 11 1845 Bazalia Józef Sinicki Bazalia 28 Józef Brygida Terlecka Klara Styczkowska Łazuczynek Mały 18 Walerian Katarzyna Bukowska Mikołaj Piechta, Jan Gluzicki, Barbara Żukowska 178-03-113 234V 37 Ż DM
1 5 1845 Cudnów Witalis Białecki Romanówka 24 Józef Marianna Sokołowska Emilia Myczkowska Romanów 19 Józef Barbara Bukowska Józef Krzywiński, Kazimierz Liebner 178-03-12 205V 9 Ż DM
27 10 1846 Białogródka Maciej Majewski Futor Dosin 33 Franciszek s. Marcina Marianna c. Józefa Sieniatkowska Magdalena z d. Hryniewiecka Bukowska (w.po Antonim Kuźmińce 31w Jan s. Andrzeja Marianna c. Franciszka Popławska Franciszek Faliński, Daniel Kozielski 178-03-115 147R 22 Ż DM
27 1 1846 Gródek prac. Jakub Burlik Gródek 22 Łukasz Wiktoria Gałka prac. Katarzyna Bukowska Gródek 19 Andrzej Agnieszka Kozijowa prac. Maciej Zagórski, Karol Burlik 685-4-157 5 Ch 5 KP2
17 11 1846 Bazalia Joachim Rymarczuk Borszczówka 46 Andrzej Katarzyna Marianna Gluzicka Borszczówka 40 Wojciech Petronela Bukowska Mikołaj Bukowski, Leon Bukowski, Brygida Bukowska 178-03-115 254R 31 Ż 500 DM
27 10 1848 Żytomierz Ludwik Godlewski 26 Franciszek Marianna Bukowska Julianna Majdanowicz 22 Onufry Anna Podtagowska 178 3 23 66 54 Ż Ni
11 9 1855 Bazalia Tomasz Wesołowski par. Kupiel Grzegorz Katarzyna Bukowska Franciszka z d. Niewińska Przyłuska Łazuczynek Mały 24w Jakub Marianna Bukowska Józef Wesołowski, Walerian Steczkowski, Marianna Benedyktowicz 178-03-123 108V-109R 11 Ż DM
22 1 1856 Bazalia Wincenty Chmielnicki Olejniki par. Teofilpol 40w Wojciech Katarzyna Liniewicz Honorata Słotwińska Tereszki 21 Szymon Franciszka Dąbrowska Józef Popławski, Franciszek Staniszewski, Brygida Bukowska 178-03-124 97V-98R 2 Ż DM
17 6 1856 Bazalia Józef Styczkowski Łazuczynek Mały 22 Walerian Katarzyna Bukowska Urszula Olszewska Łazuczynek Mały 23 Wincenty Aniela Zaleska Grzegorz Stopnicki, Mikołaj Bukowski, Barbara Stopnicka 178-03-124 105R 26 Ż DM
24 5 1859 Bazalia Wincenty Witkowski Wasylówka 33 Ignacy Anna Piotrowska Karolina Piechta Bazalia 20 Mikołaj Marianna Motylewska Stanisław Chodorowski, Nestor Popławski, Honorata Bukowska 178-03-129 42V-43R 11 Ż DM
15 11 1859 Bazalia Mikołaj Boluchowski Lutarówka 24 Dominik Paulina Popławska Elżbieta Czostkowska Lutarówka p Józef Katarzyna Tomaszewska Jan Witkowski, Józef Popławski, Honorata Bukowska 178-03-129 49R 30 Ż DM
3 7 1860 Bazalia Fedor Zaleski Lutarówka 26 Jan Helena Różycka Magdalena z d. Korzeniowska Nowakowska Mecherzyńce 33w Grzegorz Zofia Werbachowska Szymon Barylski, Michał Bujalski, Urszula Bukowska 178-03-130 44V 22 Ż DM
4 6 1861 Bazalia Józef Witwicki Pisarówka par. Kupiel 35w Paweł Wiktoria Staszewska Marianna Bukowska Borszczówka 22 Adam Urszula Buszyńska Franciszek Petysz, Jan Czerniawski, Franciszka Czerniewa 17-1-5 47V-48R 20 Ch 95-96 DM
28 1 1862 Bazalia Jan Sikorski Wolica Polowa 23 Leon Agnieszka Zielińska Agnieszka Bukowska Wasylówka 17 Mikołaj Honorata Kwiatkowska Jan Kwiatkowski, Tomasz Borysławski, Zofia Gęsicka 178-03-131 102V 7 Ż DM
27 5 1862 Bazalia Szymon Jagnicki Borszczówka 50w Mikołaj Tekla Wasilewska Joanna z d. Niwińska Jezierska Borszczówka 40w Maciej Marianna Jasielska Adam Bukowski, Roman Przyłuski, Urszula Bukowska 178-03-131 104V-105R 14 Ż DM
23 6 1863 Bazalia Narcyz Werbachowski Borszczówka 24 Karol Tekla Załuska Tekla Bukowska Borszczówka 17 Adam Urszula Buszyńska Ludwik Piotrowski, Wojciech Krośnicki, Joanna Stachurska 17-1-8 6V-7R 17 Ch 13-14 DM 0
3 10 1865 Żytomierz Wojciech Stojanowski Żytomierz 35 Józef Ewa Brzewska Aneta Bukowska Żytomierz 21 Stanisław Karolina Święcicka (dw.i dw.) Feliks Milewski- sekr.gub., Marcin Zaniewicz-dw. 178-3-61 128R 76 Ż 147 DG
7 11 1871 Bazalia Antoni Prochorowicz Kołki 28 Ignacy Franciszka Juszczyńska Wiktoria Bukowska Wasylówka 18 Leon Brygida Chmielnicka Jakub Lipiński, Andrzej Borysławski 17-1-8 121R 36 Ch 241 DM
6 5 1873 Białogródka Kajetan Jarzębski Białogródka 47w Jan Magdalena Franciszka Wesołowska Białogródka 40w Jakub Marianna Bukowska Grzegorz Brzeziński, Michał Gąsiński 178-03-84 409V 17 Ż DM
1 6 1880 Gródek Michał Kopyciak Gródek 26 Stefan Marianna Kurek Anna Bukowska Gródek 18 Ignacy Marianna Niziewicz Koszałko Błażej Słobodzian Jan 30 JZ
21 11 1882 Białogródka Michał Podgórski Kuźmińce 27 Julian Agnieszka Sławecka Sabina Bukowska Trusiłówka 18 Bazyli Zofia Królikowska Ignacy Podgórski, Tomasz Góralewicz 178-03-133 411R 44 Ż 796 DM 0
17 5 1887 Bazalia Dionizy Tyszkiewicz Nowostawce par. Teofilpol 23 Kajetan Józefa Popławska Tekla Przyłuska Wasylówka 18 Jan Teofila Bukowska Feliks Tyszkiewicz, Józef Popławski 17-1-8 298V 17 Ch 584 DM
13 11 1888 Bazalia Erazm Łapiński Łazuczynek Mały 20 Karol Anna Bukowska Katarzyna Szyngier Łazuczynek Mały 17 IN Anna Szyngier Antoni Szyngier, Józef Wysokiński 17-1-8 322R 68 Ch 631 DM
25 6 1900 Gródek Aleksander Słobodzian Gródek 23 Mikołaj Tekla Kińczyk Elżbieta Malecka Gródek 26 Jan Franciszka Bukowska Słobodzian Mikołaj Liczniarowski Mikołaj 59 JZ
27 2 1905 Gródek Stanisław Kopyciak Gródek 29 Jan Elżbieta Bukowska Marianna Ptasznik Gródek 19 Paweł Ewa Wojtowicz Kopyciak Ignacy Kińczyk Jan 30 JZ
13 2 1905 Bazalia Franciszek Kobierski Ledzianka par. Białogródka 27 Grzegorz Antonina Białokur Marcelina Prochorowicz Wasylówka 18 Wojciech Franciszka Bukowska Dominik Kozielski, Tomasz Kobierski 17-1-8 524V 9 Ch 1022 DM
12 2 1906 Bazalia Franciszek Prochorowicz Kołki 27 Antoni Wiktoria Bukowska Wiktoria z d. Ulanicka Prochorowicz Kołki 33w Michał Antonina Schabikowska Adolf Prochorowicz, Dionizy Prochorowicz 17-1-8 536R 15 Ch 1045 DM
4 2 1907 Gródek Jan Kopyciak Gródek 25 Michał Anna Bukowska Julia Suczko Gródek 18 Wawrzyniec Petronila Gorbaniuk Słobodzian Wincenty Kopyciak Ignacy 13 JZ
16 7 1907 Bazalia Stanisław Werbachowski Borszczówka 38 Narcyz Tekla Bukowska Ludwika Piotrowska Borszczówka 18 Piotr Domicela Łabędź Edward Piechta, Bronisław Krzewicki 17-1-8 555V 29 Ch 1083 DM
30 6 1908 Bazalia Klemens Prochorowicz Kołki 35 Antoni Wiktoria Bukowska Wiktoria Kazanowska Bazalia 16 Wincenty Zofia Wróblewska Antoni Wróblewski, Franciszek Prochorowicz 17-1-8 569V 41 Ch 1110 DM
24 1 1910 Gródek Piotr Kopyciak Gródek 24 Jan Elżbieta Bukowska Anna Wojtowicz Gródek 19 Mikołaj Józefa Szostak Kopyciak Józef Zagórski Grzegorz 7 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0106.htm
7 2 1910 Bazalia Stefan Indruski Zastawki par. Kulczyny 22 Jan Anna Sągowicz Antonina Prochorowicz Tereszki 20 Wojciech Franciszka Bukowska Jan Piotrowski, Antoni Indruski 17-1-8 590R 7 Ch 1149 DM
25 2 1910 Bazalia Piotr Sienicki Łazuczynek Mały 53w Józef Klara Bukowska Sylwestra z d. Prochorowicz Chmielnicka Łazuczynek Mały Jan Rozalia Jan Piotrowski, Feliks Zbiński 17-1-8 593R 20 Ch 1155 DM
20 6 1910 Bazalia Dominik Werbachowski Borszczówka 29 Narcyz Tekla Bukowska Katarzyna Ostapiuk Borszczówka 22 Józef Marcelina Jabłońska Mikołaj Siedielnik, Antoni Wróblewski 17-1-8 596V 33 Ch 1162 DM
26 8 1912 Bazalia Tomasz Prochorowicz Wasylówka 27 Wojciech Franciszka Bukowska Petronela Motylewska Bazalia 22 Karol Agnieszka Ostromecka [Ostromęcka] Mikołaj Motylewski, Aleksander Ostromęcki 17-1-8 625R 43 Ch 1218 DM
8 10 1917 Starokonstantynów Franciszek Sikorski Czerniatyn Wielki par. Butowce 46w Jan Marianna Żółkiewska Aniela Bukowska Świnna 45p Grzegorz Petronela Krzewicka Piotr Popławski, Jan Krzewicki 17-2-90 147V 29 Ch 284 DM
22 6 1931 Ludwipol Leon Grabowski Nowiny 26 Wojciech Konstancja Tuszyńska Anastazja Bukowska ? Piotr 983 11V-12R 44 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0012.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
217 591 Bukowska Barbara 24 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
199 252 Bukowska Anna córka Stanisława, panna 19 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
78 276 Bukowska Antonina z d. Szumejko 26 Młynów Karolinka 1869 Równe RK 171-1-104
131 373 Franciszka Bukowska 17 Łanowce Borsuki 1881 Równe DW 245-1-34
119 19 Chł. Anastazja Bukowska z Kulikowskich 64 Białozórka Szybenna 1886 Tarnopol DW 426-2-202
389 27 matka Brygida Bukowska, wdowa 52 Bazalia Wasylówka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
403 65 Mieszczanka Bukowska Honorata, wdowa 70 Bazalia Wasylówka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
500 56 Bukowska Magdalena 20 Starokonstantynów Świnna 1888 Żytomierz DM 178-49-24
500 57 Bukowska Aniela 17 Starokonstantynów Świnna 1888 Żytomierz DM 178-49-24
500 58 Bukowska Amelia 14 Starokonstantynów Świnna 1888 Żytomierz DM 178-49-24
11 18 Austr.pod. Maria Bukowska 53 Radziwiłów Lewiatyn 1903 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl