Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 220 wyników dla: Marek

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
12 4 1787 Rosochowaciec Helena Nastrog 56 Rosochowaciec 27 mąż Marek 1166L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201166/pages/PL_1_301_1166_0003.htm
22 8 1827 Targowica Teresa Malińska 73 Bokujma wdowa po Antonim - Cześniku, s. Marek, c. Tekla 813 292 10 ZP 0
7 3 1827 Torczyn Zofia Malicka 63 Torczyn wdowa po Kazimierzu, syn Marek 813 52-53a 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0053.htm
26 2 1828 Ołyka Marianna Rudnicka 6 Dermanka Kotowska Marek i Tekla z Szyszkowskich 814 158 8 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0162.htm
7 3 1828 Łuck Agnieszka Burdyńczuk 19 Kulczyce z Kalinowskich, wdowiec Marek 814 30a 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0034.htm
24 4 1828 Łuck Marianna Kostrubska 40 Łuck Mąż Wojciech, nie wiadomo gdzie przebywający, s.Marek, Jan, c. Franciszka, Marianna 814 31 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0035.htm
2 6 1828 Łuck Florentyn Marekmiller 2 Łuck s. Franciszka i Anieli Wietrzyńskiej 814 32 50 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0036.htm
20 12 1829 Krzywin Petronela Gargasiewicz 70w Krzywin Sł., zd. Zakrzewska, wdowa po Łukaszu, 2s. Jędrzej i Marek oraz 3c. Barbara i Teresa zamężne i Apolonia panna 171-1-2 37R 17 R Mg
11 4 1831 Ołyka Dominika Łuczyńska 40 Ołyka z Żorniskich,mąż Marek, bezpotomna 817 318 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
28 4 1834 Ostróg Stanisław Krasicki 70 Hurby wdowa Franciszka, synowie Antoni i Marek 171-1-7 34V 38 R MZ 8712
9 4 1835 Kuniów Marianna Podgruszecka 60 Hucisko Stare mąż Jan, synowie Józef, Mikołaj i Marek, córki Marianna i Magdalena R 101 R 18 0
18 1 1835 Wiszenki Adam Rudnicki 1 Majdan Jeziorski r: Marek i Tekla z Szyszków; poch: 20.01. 821 61a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0062.htm
23 2 1835 Ostróg Franciszka Krasicka 57 Moszczanica Wielka z opuchlizny, wdowa, zostawila synów Antoni i Marek 171-1-8 31V 17 R
12 10 1837 Radziwiłłów Jan Sarnawski 35 Radziwiłłów żona Wiktoria Grzybowska, synowie: Ludwik, Marek, córki: Wiktoria, Łucja 823 261 43 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0294.htm
19 2 1838 Wiszenki Franciszka Rudnicka 2 Majdan Jezierski r: Marek i Tekla z Szyszków; poch: 21.02. 824 54 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0055.htm
2 1 1839 Równe Karolina Łuczyńska 38 Równe mąż Marek, syn Baltazar, córka Ewa 879 119 R 1
20 2 1840 Luboml Marianna Krassun 66 Luboml z Bachniuków, wdowa po Michale, syn Marek 855 278R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0289.htm
13 2 1840 Ostróg Marianna Przewłocka 60 Ostróg wdowa, syn Marek 880 16 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0018.htm
13 4 1840 Łanowce Michał Wojczuk 85 Siniowce żona Horpyna z Antochów, syn Marek, córki Xenia i Regina 871 684 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0366.htm
18 1 1841 Krzemieniec Agnieszka Strzelecka 60 Młynowce dzieci: Jakub, Marek i Wiktoria 872 439 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0232.htm
21 7 1841 Krzemieniec Wojciech Micowski 87 Szpikołosy dzieci: Marek, Jan, Paweł i Petronela 872 458 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0242.htm
27 5 1841 Lachowce Jan Trocki 61 Lachowce pracowity, żona Marta z Salimków, synowie Stefan, Paweł, Marek i Franciszek, córki Ewa i Tekla 178-49-17 27R 31 Ż DM
26 11 1844 Kuniów Józef Dąbrowski 108 Teremne wdowiec, syn Marek, córka Marianna 883 83 R 36
11 4 1845 Dederkały Tekla Radczuk 70 Wośkowce mąż Kondrat, synowie Tomasz, Marek i Ignacy, córki Marianna, Józefa, Anna i Jadwiga 54 86 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0047.htm
12 2 1847 Dederkały Katarzyna Danieluk 58 Sadki z Połoskich, szlachetna, mąż Bazuli, syn Marek, córka Klara 54 51 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0027.htm
20 10 1857 Łabuń Adam Mondzelowski 41 Szuszki wdowiec po Mariannie z Wyszkowskich, synowie Marek, Ksawery, Mikołaj i Andrzej, córka Serafina 178-3-73 374R 46 Ż DM
26 12 1860 Łuck Mikołaj Murzyński 68 Klepaczów chłop, wdowiec, syn Marek, córka Helena 841 436 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0240.htm
1 2 1864 Szumsk Józef Żukowski 70 Hucisko Surażskie żona Helena zd. Iwaniuk, dzieci: Atanazy, Marek, Grzegorz, Teresa, Feliksa 245-1-21 200V 11 R RK
30 12 1864 Szumsk Julianna Koszyńska 65 Suraż zd. Żukowska, wdowa po Kazimierzu Koszyńśkim, dzieci: Marek, Sylwester, Anastazja, Maria, Agata 245-1-21 210V 68 R RK
14 6 1864 Rzyszczów Antonina Chodyńska 92 Rzyszczów starość, syn Marek Apoloniusz 312-1-86 207 10 m.K KM
6 3 1865 Białogródka Mikołaj Sikorski 50 Suchorzyńce chł., żona Zofia z Kuchtów, synowie Marek, Jakub, córki Marianna i Krystyna 178-03-81 188V 11 Ż DM
11 11 1867 St. Oleksiniec Marianna Michalczuk 28 Horynka od porodu, z d. Malarczuk, chł., mąż Ignacy, synowie Marek, Antoni Teodor i Trofim, córka Serafima 426-1-41 109R 35 T 574
6 10 1872 Wiśniowiec Franciszka Przysiężna 86 Kornaczówka z Błażkomeziów, chł., wdowa, synowie Franciszek i Marek, córka Agnieszka 1-56 32R 88 T
28 9 1874 Turzysk Zofia Cieszkowska 37 Wierzbiczno z Jezierskich, mąż Edward, s. Marek, Zygmunt, Władysław, Wacław, c.Łucja, Maria 742 24 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0014.htm
15 11 1874 Ołyka Kazimierz Krawczyński 54 Moszczanica żona Ludwika z Szyszków, synowie Antoni, Jan, Piotr, Marek, Wojciech, Teofil, Franciszek oraz córki Teofila i Marianna po pierwszej żonie Mariannie Mazurkiewicz 495 87 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0045.htm
13 11 1879 Radziwiłłów Jan Tywoniuk 70 Budy chłop, żona Regina z d. Mamczurowa, synowie Stefan, Mikołaj, Feliks i Marek, córki Aleksandra i Aniela 1-73 73 R 32 T
1 2 1882 Radziwiłłów Regina Tywoniuk 64 Budki z d. Mamczur, wdowa po Janie, synowie Stefan, Mikołaj, Feliks i Marek, córki Aleksandra Sawicka i Aniela Kobylańska 1-76 46 V 2 T 0
10 8 1883 Radziwiłłów Józefa Tywoniuk 23 Budki z d. Małecka, mąż Marek, syn Tomasz, córka Tekla 1-77 36 T 0
25 9 1886 Kuniów Józef Marek 48 Antonówka żona Anna z Szomków, synowie Wacław, Józef, Franciszek, Jan, Antoni i Alojzy, córki Anna, Franciszka, Józefa, Maria i Róża 178-3-86 80V 31 Ż DM
12 1 1887 Kuniów Otylia Długa 1 Antonówka c. Jana i Anny Marek 178-3-86 114V 2 Ż DM
15 4 1889 Radziwiłłów Katarzyna Tywoniuk 24 Budki z d. Małecka, mąż Marek, dzieci nie było 0.1-81 B 72 R 24 T
17 12 1890 Kuniów Honorata Jakuszewska 62 Hucisko Stare z Jasińskich, mąż Jan, synowie Marek, Bazyli, Michał, Franciszek i Karol, córki Antonina, Aniela, Paulina i Maria 178-3-86 355V 57 Ż DM
19 8 1891 Torczyn Łukasz Hyrycz 65 Usicze em. żolnierz, zona Antonina z Suszyńskich, syn Marek 677 58 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0031.htm
10 6 1892 Torczyn Franciszek Hyrycz 55 Usicze żona Agnieszka z Romanowskich, synowie Józef, Jan i Marek, córki Marianna, Paulina, Ludwika, Aniela i Józefa 678 56 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0030.htm
17 10 1894 Kuniów Franciszek Marek 1 Antonówka s. Wacława i Marianny Struczkowej 178-3-86 535V 55 Ż DM
27 11 1895 Turzysk Stanisław Kaczmarek 3 Wierzbiczno - kolonia s. chłopów Michała i Katarzyny z Zakorzewskich 918 30 V 36 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0032.htm
27 10 1895 Szumsk Józef Zarzycki 62 Hucisko Piaseczne chłop, żona Franciszka z Paczkowskich, synowie Leon, Marek i Józef, córki Katarzyna, Julia i Walentyna 01-233 258V 76 T
24 9 1895 Luboml Karolina Kozioł 2 Jagodzin r. Marek, Marianna Iwańczuk 909 89V 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0074.htm
21 7 1895 Kuniów Franciszek Buden 1 Antonówka s. Franciszka i Marianny Marek 178-3-86 588R 47 Ż DM
19 11 1903 Radziwiłłów Maria Iwanowa 40 Radziwiłłów z Bednarskich, mąż Marek, syn Prokofij, córki Maria, Charytyna, Natalia, Daria i Katarzyna 127 V 26 0
4 8 1905 Luboml Wiktor Kozieł 4 Terebejki r. Marek, Marianna Iwańczuk 1009 293 95 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0158.htm
12 2 1906 Szumbar Petrnela Swirczewska 73 Wołkowce z Węglińskich, chłopka, wdowa, synowie z I małżeństwa Ignacy i Marek Boguszewscy 1020 117 4 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0071.htm
3 3 1906 Horochów Maria Szuber 1,5 Zagaje córka Jana i Katarzyny Kaczmarek 992 13 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0039.htm
8 1 1907 Tbilisi Michał Kaczmarek 42 Tbilisi policjant 3 Tb
22 12 1907 Horochów Michał Serednicki 1 dzień Chołoniów syn Stanisława i Marii Marek 993 62 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0059.htm
6 3 1913 Ołyka Maria Marek 75 Romanów z Kubiczków, wdowa, zostawiła synów: Marcina, Franciszka, Antoniego i Józefa 1063 145 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0153.htm
13 8 1914 Kowel Jan Marek 3/52 Zielona s. chł. gm. Tuliszków, pow. koniński, kaliska gub. Zygmunta i Marianny z Wysockich 1055 97 42 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0052.htm
10 5 1915 Kijów, św. Aleksandr Albert Broniuszyc-Recki 55 Kijów mąż Teofilii Józefowny Stambulskiej ojciec: Marek 312/1/129 144R 117 m.K. JM1
17 3 1933 St. Oleksiniec Julian Kaczmarek 78 Usteczko s. Tomasza i Gabrieli z Cwankowskich ur. 9.12.1855, żona Józefa, dzieci: Zofia, Stanisława, Helena i Jan 3 0
12 12 1933 St. Oleksiniec Józefa Kaczmarek 65 Usteczko z Borowskich, c. Jana i Emilii, wdowa, dzieci: Zofia, Stanisława, Helena i Jan 4 0
4 11 1935 Krzemieniec Franciszka Kiczyńska 47 Krzemieniec z Szponów, c. Józefa i Barbary, wdowa po Stanisławie, synowie: Marek, Roman i Jan, córki Krystyna i Anna 40 V 55 0
18 10 1936 Krzemieniec Jadwiga Zalewska 30 Krzemieniec z Zienkowiczów, c. Józefa i Antoniny z Szastów, nauczycielka, mieszkanka Piszczatyniec, mąż Stanisław, syn Marek. 51 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
16 12 1706 Czartorysk Mikołaj Wąsowski Józef Konstancja W. Marek Aksak, Joanna Jukowska 297-1-185 13V Ł
14 10 1727 Torczyn Wiktoria Robaczewska Bazyli Marianna Marek - szewc, Zofia Rohuczonka 24a b/nr Ł EH
7 3 1777 Równe Kazimierz Rutkowski Mikołaj Antonina Marek Bukowski, Marianna Wołosiewicz, Piotr Stetkiewicz, Katarzyna Michałowska odpis Ż
12 10 1783 Torczyn Teresa Stolarska Ulaniki Maciej/ Mateusz (Mathia) Marcianna Suchodolska chrz.: 14.10; Marek Iwanowski, Marianna Hryczowa 18, 18a b/n Ł EH
3 9 1807 Ostróg Regina Agnieszka Szawrowska Zawidów Jan Rozalia Podhorodecka Marek Totpiszkiewicz, Agata Myszkowska 297-1-136 68 Ł 1103 SK
13 12 1809 Ostróg Barbara Brykowska Dorohoszcza Antoni Magdalena Marek Żurakowski, Matrona Baszyńska 297-1-136 109 Ł 1161 SK
18 1 1812 Ostróg Antoni Brykowski Dorohoszcza Antoni Magdalena Marek Żurakowski, Petronela Baszyńska 297-1-136 173 Ł 888 SK
26 2 1827 Krzemieniec Franciszka Aleksandrowicz Bonówka Maciej Katarzyna c. pracowitych ochrz. 26.02., prac. Marek Romanczuk i prac. Marianna Teodorowiecka, prac 01-3 7R 44 T 507 DM
5 3 1827 Białogródka Bazyli Konferowicz Bisówka Wielka Józef Katarzyna Rudkowska Marek Mysłowski i Katarzyna Zwięckowska ż. Andrzeja 178-03-93 55V 19 Ż DM
4 8 1828 Łuck Dominik Sewruk Hawczyce Jan Nepomucen Franciszka Kamińska Marek Rudnicki z Dermanki Kotowskiej, Marcelina Sadowska żona Ignacego 368 58 68 814 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0030.htm
8 1 1828 Krzemieniec Baltazar Bielawski Szpikołosy Józef Agnieszka Ławecka Wlm Marek Nikołajenko i Anna Nowicka ż. Andrzeja 01-3 30R 15 T 530 DM
28 7 1828 Krzemieniec Anna Pauluk Folwarki Wielkie Roman Teresa Mazur Marek Jaszczuk i Regina Romaniuk ż. Macieja 01-3 56V 161 T 557 DM
27 5 1829 Wiszenki Grzegorz Wachowski Wiszenki Jan Ewa Powstańska ch: 28.05. Piotr Magierowski, Praxeda - ż. Józefa Statkiewicza; as: Marek Powsta 815 98a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0101.htm
30 1 1829 Bazalia Karolina Jaworska Świnna Kazimierz Marianna Trawińska ur. Marek Jacków i Katarzyna Wierzbicka 178-3-95 213V 16 Ż DM
8 6 1829 Bazalia Małgorzata Maciuk Bogdanówka Jan Marianna Marek Jacków i Anna Chwedkowa 178-3-95 215V 47 Ż DM 415
22 6 1830 Łuck Julianna Kowalczuk Boholuby Konstanty Marianna Semenczuk Marek Pawluk, Anna Długonow małżonka Gabriela 368 114 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0058.htm
21 9 1831 Dederkały Tekla Petruk Dederkały Małe Jan Marianna Marek c. prac., chrz.22.09., prac. Maksym Kondratiuk i prac. Julianna Marczuk ż. Franciszka 01-4 15R 13 T DM 712
15 12 1832 Wiszenki Joanna Magierowska Wiszenki Piotr Rozalia Jabłonowska Marek Monastyrski, Aniela Gągalska; as: Michał Gągalski, Marianna Romanowska, Ka 818 103 41 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0110.htm
15 11 1832 Jałowicze Stanisław Sokołowski Pianie Andrzej Petronela Mysłowska Marek Maliński, Antonina Bońkowska panna - dopełnienie 828 121 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0124.htm
18 3 1833 Wiszenki Aleksandra Brodnicka Kopaczówka Florian Małgorzata Soszyńska Kajetan Grodzki, Rozalia Piotrowska; as: Marek Monastyrski, Anastazja Tońska; ch 819 53a 33 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0054.htm
9 3 1833 Koblin Bolesław Michałowski Murawica Wincenty Julia Krzymińska Jan Markiewicz Kapitan WP, Tekla Marchilewicz, Marek Majewski, Józefa Gajewska 819 201V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0210.htm
28 8 1834 Ostróg Józef Koryzna Wielbowno NN Tekla Marek Żurakowski, Józefa Kielczewska 84 O 0
29 9 1834 Wiszenki Franciszka Elżbieta Giedzińska Susk Teofil Magdalena Sokołowska Jan Piotrowski, Julianna Blizińska; as: Marek Munkotyrski, Teofila Rudnicka; ch: 820 45 62 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0045.htm
31 9 1835 Wiszenki Kajetan Zaleski Majdan Jeziorski NN Wiktoria Marek Rudnicki, Tekla Wolek; ch: 05.11. 821 54 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0055.htm
18 7 1835 Łuck Rozalia Surażyńska Łuck Antoni Maria Pawłowska Marek Nikołajczuk, Katarzyna Giller 373 26 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0014.htm
20 4 1835 Łuck Petronela Szyszko Jeziorko Franciszek Katarzyna Krzakowska Marek Rudnicki, Konstancja Paszkowska, asystowali Antoni Rudnicki, Franciszka Pa 373 29 58 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0015.htm
4 2 1835 Biała Cerkiew Teofila Kułaczkowska Biała Cerkiew Józef Tekla Boguszewska Jędrzej Michelman, Katarzyna Kozłowska, panna, as. Marek Zaręba, Katarzyna Poll, panna, chrz. 5.02.1835 178-51-372 1V 5 Ż BS 5
8 5 1835 Krzemieniec Stefania Pasłowska Szpikołosy Marcin Józefa Sakowska Marek Micowski i Marianna Malczewska 01-8 11R 46 T 1043 DM
4 10 1835 Krzemieniec Franciszek Malczewski Szpikołosy Franciszek Marianna Popławska Marek Micowski i Józefa Pasławska 01-8 20V 102 T 1053 DM
22 4 1835 Horyńgród Wojciech Godulski Antopol Mateusz Marianna ch.23.04.1835, Ur. Rafał Harasymowicz, Ucz. Marianna Berdecka, asys. Marek Słotwiński, Ur. Joanna Godulska 171-1-8 149V 4 R Mg
16 6 1835 Biała Cerkiew Adolf Pawłowski Biała Cerkiew Ignacy Ludwika Łazowska Wojciech Konopnicki, Aniela Horodyska, ż. Wojciecha, as. Piotr Witwicki, Katarzyna Kozłowska, panna, Marek Zaremba, Aniela Bohdańska, panna, chrz. 23.06.1835 178-51-372 4V 21 Ż BS 11
22 9 1835 Biała Cerkiew Adam Zaremba Biała Cerkiew Jan Marianna Zaremba Antoni Świdziński, Ludwika Pawłowska, ż. Ignacego, as. Marek Zaręba, Katarzyna Zaremba, panna, chrz. 29.09.1835 178-51-372 6R 30 Ż BS 14
26 11 1835 Biała Cerkiew Salomea Górska Hłuszki Mikołaj Salomea Tatkiewicz Marek Zaremba, Julai Tarnaska, panna, as. Franciszek Tarnaski, Julia Górska, panna, chrz. 26.11.1835 178-51-372 8R 41 Ż BS 18
1 8 1836 Łuck Jan Krupiński Majdan Jeziorański Marek Anna Marcinkowska Marek Rudnicki, Rozalia Beka małżonka Jana 374 6 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0004.htm
17 12 1837 Krzemieniec Tekla Malczewska Szpikołosy Jan Marianna Łebedyńska Marek Micowski i Józefa Popławska 01-11 26V 121 T 165 DM
3 1 1839 Tuczyn Marianna Łukomska Kudranka Franciszek Urszula Szczurowska Marek Łukomski, Katarzyna Łukomska 879 149 V 4 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0152.htm
5 2 1839 Wiszenki Antoni Ladziński Majdan Nowosady Xawery Zuzanna Kozier Marek Jakulowski, Konstancja Wierzbińska - mężatka; ch: 06.02. 825 49a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0051.htm
4 10 1839 Krzemieniec Franciszka Malczewska Szpikołosy Franciszek Anastazja Wiszniowska ur. Marek Micowski i ur. Marianna Malczewska 01-13 17R 90 T 292 DM
27 2 1841 Miropol Anastazja Marek Ludwikówka Marcin Anna Guzowska 872 360 22
22 7 1842 Targowica Ignacy Głowacki Podlisze Ksawery Zofia Dyńska Marek Wasiuk, Apolonia Czyżewska ż. Jakuba 828 128 R 14 ZP 0
2 8 1842 Wiszenki Jan Franciszek Abrych Rożyszcze Jan Anna Marek Franciszek Józef, Marianna Luxowna; as: Franciszek Lux, Marianna Lindebrant; ch: 828 216R 33 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0219.htm
18 2 1842 Berezdów Konstanty Kościuszkiewicz Paszuki Błażej Ludwika Sadowska ur. Marek Pióro, Jeronima Iwanicka ż. Józefa 873 214 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0112.htm
20 4 1843 Ostrówki Rozalia Holc Holendry Świerzowskie Michał Elżbieta Marek Niczyporenko, Marianna Ryll 554 7 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0004.htm
25 3 1844 Wiszenki Zofia Rawicka Swoz Jan Marjanna Teodorowicz Marek Monastyrski, Julia Terpiłowska; ch: 27.03. 770 9 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0005.htm
12 5 1846 Krzywin Julia Karolina Klingenberg Lisicze Teodor Wilhelm Karolina Macieiowska Marek Antoni Laudenbach, Aniela Statkiewiczowa 885 75 17 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0076.htm
26 7 1846 Kijów Anna Dobrowolska Kijów Józef Antonina Kontrebińska Marek Andrejewski, Koll. Assesor, Tatiana Godna, as. Antoni Warmiński, Bona Kontrebińska, panna, chrz.13.06.1847, ojciec Gubernski Sekretarz 178-51-548 42V 36 Ż BS 86
6 2 1847 Kijów Ludwika Jodkowska Kijów Karol Katarzyna Dobrowolska Marek Andrejowski, Maria Pióro, as. Hieronim Sokołowski, Maria Tretelewicz,chrz.26.04.1847 178-51-548 40R 21 Ż BS 81
4 5 1861 Brody Jan Błażewski Wysocko 1 Piotr Katarzyna Kazmirska Mikołaj Chmarek, Ludwika Markowska L 24V
26 11 1861 Ostrówki Stanisław Jasionczak Wola Ostrowiecka Michał Marianna Marek Mateusz Giedz, Marianna Jasionczak ż. Michała 890 220V 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0217.htm
18 5 1863 Brody Felicja Wanda Chmarek Wysocko 95 Mikołaj Rozalia Markowska L 129R
16 10 1865 Żytomierz Piotr Bartoszewski Żytomierz Ignacy Marianna Kaszpierowska syn sekr.gub./ Marek Wigurski, Bronisława Wigurska 178-3-61 48 313 Ż DG
20 1 1871 Rzyszczów Antoni Piotrowski Rzyszczów Józef Franciszka Makowska Marek Matyniuk 312-1-100 372 5 m.K KM
2 3 1871 Rzyszczów Jan Wojciechowski Siedliszcze Władysław Julia Różycka Marek Tyszkowski, Ksenia Wojciechowska 312-1-100 375 17 m.K KM
4 9 1871 Rzyszczów Bronisław Krystian Krawczenko Stefańce Marek Ewa Krywieńczyk Edward Aleksandrowicz, Michalina Krywieńczyk, Marek Tyszkowski, Maria Janiszewska 312-1-100 378 34 m.K KM
2 5 1876 Kuniów Franciszek Podhorodecki Hucisko Stare Kazimierz Aleksandra Zabłocka Marek Jakuszewski i Aniela Podhorodecka panna 178-3-78 413V-414R 41 Ż DM
28 8 1876 Kuniów Maria Wanicka Antonówka Jan Franciszka Nowotna Józef Hejnowski i Anna Marek ż. Józefa 178-3-78 422V-423R 78 Ż DM
14 11 1876 Kuniów Katarzyna Lipowska Antonówka Wacław Anna Kornicka Franciszek Gorcziczka i Anna Marek ż. Józefa 178-3-78 426V-427R 95 Ż DM
18 9 1877 Kuniów Franciszek Olszewski Hucisko Stare Walenty Adela Łukomska Marek Jakuszewski i Paulina Podhorodecka ż. Kazimierza 178-3-78 467V-468R 77 Ż DM
1 8 1880 Kuniów Maria Rzas Antonówka Józef Anna Kwaśniczko Józef Andrele i Anna Marek ż. Józefa 178-3-78 593V-594R 44 Ż DM
22 1 1882 Kuniów Antoni Marek Antonówka Józef Anna Szymko Franciszek Głuszek i Anna Lipowska ż. Wacława 178-3-78 665V-666R 7 Ż DM
20 3 1882 Kuniów Jan Lipowski Antonówka Jan Katarzyna Sejkor Franciszek Sejkor i Anna Marek ż. Józefa 178-3-78 667V-668R 15 Ż DM
9 2 1883 Kuniów Józef Gubałek Antonówka Piotr Dorota Horniczek Antoni Gonizk i Anna Marek ż. Józefa 178-3-78 716V-717R 15 Ż DM
17 1 1884 Kuniów Franciszka Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaudko Wacław Marek i Franciszka Hejnowska ż. Jana 178-3-78 765V-766R 6 Ż DM
16 2 1884 Kuniów Józef Marek Antonówka Wacław Maria Siruczek Jan Janeczek i Emilia Hylak panna 178-3-78 767V-768R 16 Ż DM
14 2 1884 Kuniów Alojzy Marek Antonówka Józef Anna Szymko Franciszek Głuszek i Anna Lipowska ż. Wacława 178-3-78 768V-769R 18 Ż DM
28 7 1884 Kuniów Józef Długi Antonówka Jan Anna Marek Józef Długi i Anna Marek ż. Józefa 178-3-78 775V-776R 46 Ż DM
24 8 1885 Kuniów Jan Jedliński Radohoszcz Józef Paulina Jakuszewska Marek Jakuszewski i Aniela Zagajewska ż. Wincentego 178-3-86 19V-20R 74 Ż DM
9 10 1885 Kuniów Otylia Długa Antonówka Jan Anna Marek Józef Długi i Anna Marek ż. Józefa 178-3-86 22V-23R 87 Ż DM
26 3 1886 Kuniów Antonina Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaud Wacław Marek i Antonina Rychtażik ż. Jana 178-3-86 50V-51R 24 Ż DM
7 5 1886 Kuniów Stanisław Samojłowicz Hucisko Paweł Aniela Wiarkowska Marek Jakuszewski i Anna Podhorodecka panna 178-3-86 53V-54R 34 Ż DM
22 11 1886 Kuniów Rudolf Marek Antonówka Józef Anna Szymko Franciszek Głuszek i Anna Lipowska ż. Wacława 178-3-86 65V-66R 82 Ż DM
24 12 1886 Kuniów Emilia Marek Antonówka Wacław Maria Siruczek Jan Janeczek i Emilia Hylak panna 178-3-86 66V-67R 88 Ż DM
27 7 1887 Grzymałów Katarzyna Trawka Hlibów Antoni Anna Kaniuk Jan Gnyp, Maria Jarmarek 1614 16 25 EK 0
23 2 1887 Grzymałów Wojciech Sułyma Kałaharówka Franciszek Tekla Gada(?) Marek Babij, Helena Kaczmar 1614 52 b.nr EK 0
9 9 1887 Grzymałów Ludwik Olszewski Grzymałów Jan Rozalia Zułkowska Andrzej Jarmarek, Kornelia Karpina 1614L 4 23 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0003.htm
16 5 1887 Grzymałów Joanna Jarmarek Grzymałów Jan Maria Borejko Antoni Borejko, Ksawera Bursztyńska 1614L 2 13 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0002.htm
17 12 1887 Grzymałów Władysław Myszka Grzymałów Michał Emilia Bidrowska Antoni Pielech, Maria Jarmarek 1614L 5 37 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0003.htm
15 5 1887 Kuniów Anastazja Długa Antonówka Jan Anna Marek Józef Długi i Anna Marek wdowa 178-3-86 89V-90R 26 Ż DM
1 9 1888 Kuniów Justyna Sztantejska Antonówka Ferdynand Emilia Tylak Wacław Marek i Albina Bartosz panna 178-3-86 144V-145R 82 Ż DM
11 12 1888 Kuniów Franciszek Marek Antonówka Wacław Maria Siruczek Ferdynand Sztantejski i Franciszka Janeczek wdowa 178-3-86 178V-179R 3 Ż DM
18 12 1888 Kuniów Maria Długa Antonówka Jan Anna Marek Józef Długi i Marianna Marek panna 178-3-86 178V-179R 4 Ż DM
4 9 1889 Kuniów Franciszek Lipowski Antonówka Jan Katarzyna Sejkor Franciszek Sejkor i Maria Marek panna 178-3-86 184V-195R 84 Ż DM
1 7 1890 Jałowicze Józef Marek Mstyszyn, par. Złoczówka Edward Franciszka Skebała 163 15-16 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0009.htm
10 12 1890 Kuniów Jan Długi Antonówka Jan Anna Marek Józef Długi i Maria Marek panna 178-3-86 340V-341R 104 Ż DM
2 2 1892 Kuniów Maria Marek Antonówka Wacław Maria Szurniew Franciszek Janeczek i Emilia Sztantejska ż. Ferdynanda 178-3-86 404V-405R 17 Ż DM
20 9 1892 Kuniów Wacław Dolg Antonówka Jan Anna Marek Józef Dolg i Maria Marek panna 178-3-86 427V-428R 108 Ż DM
19 3 1893 Jałowicze Zofia Marek Mstyszyn Edward Franciszka Skiba Franciszek Terczer, Maria Chlebowa 165 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0006.htm
17 1 1894 Ołyka Ludwik Bronik Humienniki Wawrzyniec Marianna Marek 1018 260 19 MO 0
9 4 1894 Kuniów Franciszek Marek Antonówka Józef Maria Izereczko Franciszek Janeczek i Józefa Niemiec 178-3-86 509V-510R 53 Ż DM
24 6 1894 Kuniów Franciszek Dlugi Antonówka Jan Anna Marek Franciszek Buben i Franciszka Dluga 178-3-86 512V-513R 80 Ż DM
8 11 1894 Kuniów Franciszek Buben Antonówka Franciszek Marianna Marek Wacław Buben i Anna Długa 178-3-86 516V-517R 126 Ż DM
1 9 1896 Jałowicze Wacław Marek Mstyszyn, par. Złoczówka Jan Franciszka Lingart 904 11 V-12 R 33 0
8 5 1896 Kuniów Marianna Dognał Antonówka Franciszek Katarzyna Szulc Jan Marek i Anna Siedlak ż. Franciszka 178-3-86 608V-609R 52 Ż DM
21 6 1896 Kuniów Wacław Dołga Antonówka Jan Anna Marek Józef Dołgi i Maria Buden ż. Franciszka 178-3-86 613V-614R 70 Ż DM
15 8 1897 Ołyka Marianna Bryła Borbin Józef Katarzyna Marek 1018 730 86 MO 0
1 1 1898 Jałowicze Józef Marek Mstyszyn Edward Franciszka Chlebowa 929 1V-2R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20929/pages/PL_1_436_929_0002.htm
10 4 1898 Kuniów Anna Długa Antonówka Jan Anna Marek Wacław Wolewski i Katarzyna Lipowska 178-3-86 708V-709R 50 Ż DM
29 12 1898 Kuniów Anna Dostal Antonówka Franciszek Róża Marek Franciszek Buben i Maria Andrel ż. Karola 178-3-86 758V-759R 13 Ż DM
9 4 1899 Kuniów Józef Buben Antonówka Franciszek Maria Marek Jan Długi i Franciszka Buben ż. Wacława 178-3-86 768V-769R 63 Ż DM
19 5 1900 Torczyn Helena Horak Koszów Józef Leontyna Leśniewska Kazimierz Kaczmarek, Anna Romaniewicz ż. Wojciecha 954 18-19 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0010.htm
5 11 1900 Luboml Telesfor Pawliczuk Kąty Mikołaj Franciszka Waluch Marek Kupracz, Tekla Proncuk ż. Kacpra 949 78 153 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0040.htm
11 2 1900 Kuniów Andrzej Dłougi Antonówka Jan Anna Marek Józef Długi i Maria Buben ż. Franciszka 178-3-86 814V-815R 24 Ż DM
13 9 1901 Ostróg Franciszek Laubert Brodów Augustyn Julia Komarek Michał Dziatkowski, Wincentyna Pokuszyn wdowa 654-1-143 16R 170 R
27 2 1903 Luboml Marianna Błaszczuk Kąty Piotr Magdalena Petruk Marek Kupracz, Tekla Biluk ż. Benedykta 964 8V 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0009.htm
8 9 1906 Luboml Jan Stocki Rymacze Józef Łucja Malec Marek Rudzki, Józefa Wdowicka ż. Jana 1009 382 145 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0204.htm
17 7 1907 Luboml Jan Rudzki Rymacze Jakub Józefa Gryciuk Marek Rudzki, Agnieszka Kupracz ż. Mikołaja 1009 559 116 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0297.htm
9 5 1909 Szumsk Weronika Kucharska Kąty Antoni Joanna Jasińska Marek Tomczuk, Marianna Jarmolińska ż. Antoniego 64V-65R 73 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CF-K?i=889&cat=833998
4 9 1909 Szumsk Justyna Kokurowska Waśkowce Mikołaj Joanna Listowska Marek Listowski, Ludwika Kokurowska ż. Antoniego 74V-75R 138 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-S?i=899&cat=834003
1 4 1910 Tajkury Marianna Zielińska Kolonia Krajewska Leon Helena Chłodek Józef Rempy, Marianna Komarek ż. Antoniego R-740-4-69 12 V-13 R 48 0
30 1 1914 Włodzimierz Wołyński Zofia Marek Ryławica NN Katarzyna Marek 1058 8 31 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0008.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
8 11 1803 Szumsk Ignacy Choma Sadeczki, obrz. gr.-unic. k Anna Sadeczki p Marcin Dymitr Adamowicz gr.-unic., Marek Jaśków, Jan Semczuk gr.-unic. 297-1-183 47V Ł RK
18 11 1828 Szumbar Józef Kraiewski Krajewski Szumbar 19 Józef Teofila Domicela Barańska Szumbar 16 ona: sierota wychowanica JWW. Czarnockich, Marek Strzelecki, Franciszek Sokołowski 245-1-2 413V 3 R RK
17 2 1829 Łuck Włodzimierz Sobecki Łuck 39 Eustachy Julianna Wysocka Katarzyna Trzetrzewińska Chobułtów par. Włodzimierz 18 Jan Balbina Winnicka Pułkownik Marek horodniczy łucki, Franciszek Kerler profesor. 815 25-26 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0025.htm
6 10 1829 Kozin Aleksy Łagoszyn Żabokrzyki Wielkie 39w Dorota Juchniewicz Żabokrzyki Wielkie 22 Marek Nehrel, Maksym Sydorczuk, Antoni Chamin 297 11 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20297/pages/PL_1_436_297_0006.htm
13 11 1832 Hołoby Jan Ryll Aleksandrówka (ewangelik) 54w Fryderyk Zofia Nerlich Julianna Marszej Aleksandrówka 26 Franciszek Aniela Sliwinska Marek Końc, Jerzy Ryll, Ludwik Brzuski 847 221R/390 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0211.htm
31 1 1832 Krzemieniec Maciej Aleksandrowicz Bonówka 30w Józef Apolonia Ewa Romanczuk Bonówka 18 Damian Anna Jan Paradowski i Marek Petelnicki 01-5 72V 9 T 802 DM
31 1 1832 Krzemieniec Jan Majewski Szpikołosy 20 Jan Marianna Honorata ur. Zawistowska Szpikołosy 20w Jan Tekla Marek Micowski i Franciszek Popławski 01-5 72V-73R 10 T 802 DM
14 2 1832 Krzemieniec Franciszek Popławski Szpikołosy 35 Konstanty Justyna Marianna Malczewska Szpikołosy 22 Józef Krystyna Marek Micowski i Antoni Malczewski 01-5 75V 22 T 805 DM
21 2 1832 Krzemieniec Michał Paradowski Bonówka 21 Jan Katarzyna Marianna Pawłowicz Krzemieniec 16 Piotr Anna Marek Słobodzianiak i Jan Paradowski 01-5 77R 28 T 806 DM
21 2 1832 Krzemieniec Józef Bereżecki Dunajów 40w Józef Katarzyna Antonina Osiecka Szpikołosy 30p Julian Magdalena Stanislaw Bereżecki i Marek Micowski 01-5 77V 30 T 807 DM
25 1 1837 Wiszenki Antoni Rudnicki Majdan Jezierski 20 Marek Tekla Szyszko Tekla Wolek Majdan Jezierski 26 Szymon Justyna Sulikowska Jan Słowikowski, Marek Krupicki 823 68a 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0073.htm
7 6 1841 Wiszenki Antoni Zborowski par. Jałowicze 47w Regina Romanowska Rudnia 30 Mateusz Korolkowski, Mifrej Turec, Marek Powolerski 827 73a-73 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0075.htm
2 11 1841 Ptycza Wincenty Kowalczuk Tarakanów par. Dubno 20 Mikołaj Franciszka Regina Smolarczuk Kluki 18 Franciszek Róża Marek Nazarek, Piotr Kozłowski, Chwedory Hanyczyn 827 245V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0250.htm
30 8 1842 Tuczyn Wiktor Żukowski Janin 19 Jakub Anna Żarczyńska Karolina Łukomska Kudranka 17 Bazyli Marianna Bagińska ur. Józef Bagiński, Marek Łukomski 881 200 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0209.htm
30 10 1860 Krupiec Franciszek Wysocki Rydków, par. Beresteczko 25 Grzegorz Katarzyna Rajkowska Maria Kapeluch par. Krupiec 16 Wawrzyniec Wiktoria Kowalczuk Bazyli Szmiruk, Marek Kowalczuk 841 103 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0056.htm
6 11 1860 Dederkały Leon Grzymała Dederkały Wielkie 25 Piotr Marianna Lot Franciszka Hulanicka Dederkały Wielkie 18 Jan Anastazja Bojalska Marek Stromczyński, Emilian Gorgolewski 55 20 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0011.htm
26 5 1862 Luboml Stanisław Kuźmiczuk Terebejki 20 Andrzej Aleksandra Tołyż Marianna Kuszel Terebejki 20 Marcin Marianna Dyczko Marek Kołtun, Piotr Stachniuk 891 93V 25 306 106 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0077.htm
24 2 1862 Ostrówki Błażej Koguciuk Rymacze par. Luboml 22 Tomasz Teresa Marek Katarzyna Szwed Równo 21 Kirył Julianna Wawryk Marcin Rudzki, Michał Kowalczuk 568 27 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0014.htm
2 6 1863 Lachowce Aleksander Nowicki par. Lachowce 45 Bazyli Agnieszka Rożycka Marianna Skibicka Lachowce 19 Augustyn Julia Mizgert Dionizy Nowicki, Marek Trocyk 178-3-146 7 Ż DM
2 7 1867 Lachowce Ignacy Nowicki Lachowce 28 Bazyli Agnieszka Sykulska Wiktoria Cajc Lachowce 16 Józef Franciszka Terlecka Grzegorz Nowicki, Marek Trocyk, Józef Turkiewicz 178-3-146 191V 7 Ż DM
26 9 1880 Rzyszczów Leon Kroze kawaler, par. Rzyszczów 29 Piotr Regina Maria Wojciechowska panna, par. Rzyszczów 19 Władysław Julia Różycka Hilary Kubaszewski, Marek Tyszkowski 312-1-114 16 7 m.K KM
30 1 1883 Kuniów Jan Kawaśniczek Antonówka 22 Jan Franciszka Prochoska Katarzyna Gubałek Antonówka 18 Piotr Franciszka Karliczek Franciszek Hejnowski i Wacław Marek 178-3-78 743V 2 Ż DM
22 2 1883 Kuniów Wacław Marek Antonówka 22 Józef Anna Matiejus Maria Siruczek Antonówka 18 Jan Katarzyna Szedo Franciszek Maszko i Jan Richtarżik 178-3-78 747V 17 Ż DM
13 11 1883 Kuniów Jan Długi Antonówka 27 Jan Eleonora Szwast Anna Marek Antonówka 18 Józef Anna Kowarz Franciszek Szejna i Franciszek Jancz 178-3-78 750R 28 Ż DM
12 10 1886 Ołyka Wawrzyniec Bonik Suchowce 18 Józef Apolonia Kotula Marianna Marek Suchowce 18 Józef Regina Marek 507 76 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0039.htm
3 5 1887 Kuniów Jan Jaworski Chorów par. Ostróg Marcin Zofia Michalska Kamilia Krotowska Miakoty 18 Roman Wiktoria Nawrocka Marek Jakuszewski i Antoni Jakuszewski 178-3-86 108R 11 Ż DM
6 3 1888 Kuniów Józef Andrele Antonówka 36w Antoni Anna Grocka Anna z d. Szymko Marek Antonówka 35w Franciszek Aniela Mała Jan Długi i Wacław Marek 178-3-86 157V 13 Ż DM
4 2 1890 Luboml Stefan Matyszczuk Jagodzin 28w Marcin Katarzyna Kozioł Franciszka Weremko z Kużelów Jagodzin 22w Józef Helena Rekuta Marek Kozioł?, Michał Iwko 333 90 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0046.htm
12 8 1890 Kuniów Franciszek Dognal Antonówka 22 Jan Anna Katarzyna Sznel Antonówka 17 Jan Katarzyna Dedo Wacław Marek i Franciszek Szejna 178-3-86 346R 8 Ż DM
16 11 1892 Kuniów Franciszek Buban Antonówka 24 Franciszek Anna Obst Marianna Marek Antonówka 19 Józef Anna Szyszko Jan Wanicki i Wacław Marek 178-3-86 445V 29 Ż DM
29 1 1895 Luboml Tomasz Chudyk Rymacze 18 Grzegorz Ewa Stachniuk Marianna Bagniuk Borki 19 Antoni Marianna Świrgun Marek Rudzki, Jan Kołtun 909 54R 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0050.htm
3 8 1897 Ołyka Józef Bryła Długoszyje 22 Michał Eleonora Baszyńska Katarzyna Marek Długoszyje 19 Jan Marianna 1018 786 23 OM
8 2 1900 Niewirków Piotr Banaskiewicz Nowiny 27 Karol Tekla Wawrzyńczyk Brygida Łoboda Zastawie 23 Jan Marianna Wiszniewska Marek Jadowski, Antoni Krajewski 951 46 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0047.htm
15 10 1900 Luboml Wincenty Chudyk Rymacze 19 Grzegorz Ewa Stachniuk Marianna Staniuk Kupracze 18 Jakub Agnieszka Tołyż Marek Rudzki, Józef Iwko 949 119 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0062.htm
14 10 1901 Tbilisi Mikołaj Kaczmarek piotrkowska gub. 31 Ignacy Teofila Dyszkowska Józefa Bielczańska lubelska gub. 26 Piotr Marianna Sadurska Jan Wróblewski, Józef Jagodziński 18 31 Tb
20 11 1902 Kowel Aleksander Woroniecki Kowel 30 Kazimierz Justyna Charzewska Felicja Żelińska Kowel 18 Antoni Józefa Grocka Marek Zagajewski, Włodzimierz Woroniecki 963 47V 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0049.htm
1 2 1904 Luboml Jan Iwańczuk Rakowiec 47w Paweł Agnieszka Kołtun Agnieszka Michaluk z Macegoniuków Kąty 34w Andrzej Tekla Suszko Marek Kozieł, Franciszek Jaszczuk 1009 105 7 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0060.htm
25 1 1909 Ołyka Jan Narodowicz Humienniki 22 Kazimierz Franciszka Fretak Felicja Bronik Humienniki 20 Wawrzyniec Marianna Marek 1019 114 7 MO
29 7 1916 Włodzimierz Adam Biliński w.Łudzin 21 Józef Antonina Piotrowska Justyna Szymczuk w.Izów 19 Jan Marya Kotiuk Marek Flak Wojciech Rydel 1076 10-11 19 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0006.htm
14 2 1916 Kijów, św. Mikołaja Julian Kaczmarek Kijów 18 Julian Maria Chlab? Rozalia Droszcz Kijów 24 Paweł Katarzyna Daglan Władysław Edwardowicz Trepper, Stanisław Iwanowicz Rydzycki 312/1/109 95R 16 m.K JM1
21 5 1917 Tbilisi Wawrzyniec Grala pow. sieradzki, kaliska gub. 26 Antoni Ludwika Kaczmarek Ewa Adach radomska gub. 17 Adam Antonina Grabowska Mikołaj Dukalski, Stanisław Pakuła 365 27 Tb
17 2 1920 Tbilisi Józef Bałtruszkiewicz Polska 33 Wawrzyniec Wiktoria Emilia Kłopsza Polska 25 Antoni Maria Połoczańska Marek Lunas, Antoni Goras 484 8 Tb
30 1 1921 Radziwiłłów Tomasz Dżuliński Marek Karolina Wiktoria Stefanowicz Jakub Franciszka Wincenty Przychocki, Marek Kozłowski 1-119 24 R 2
11 7 1922 Tbilisi Jan Adamczak 33 Maciej s. Macieja Marianna Kaczmarek Eudokia Filczagin 28 Szymon s. Józefa Anastazja c. Bazy Karmyszewa A. Krakowiak, A. Isachanow 519 13 Tb
16 7 1922 Młynów Stanisław Kaczmarek Bortnica, par. Dubno 24 Jakub Stanisława Urban Aniela Radziewicz Rudka 18 Jan Anna Zieleniak J. Nowak, Adam Wilczak 740-6-136 51V 33 R DW 22
28 5 1923 Radziwiłłów Jan Tereszczuk Aleksander Maria Purkiewicz Aniela Sitar Jan Marianna Masłowska Antoni Purkiewicz, Marek Masłowski 1-119 61 R 14 T
6 5 1924 Łuck Józef Marek Mstyszyn 26 Edward Franciszka Schejbal Teresa Kruczek nr aktu 48 929 2aR zawiad. http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20929/pages/PL_1_436_929_0002.htm
6 11 1927 Ludwipol Stefan Szyszko Nowiny 22 Józef Anna Chudzisz Franciszka Kaczmarek 983 47V-48R 188 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0048.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
108 568 Marek - syn 1 Ostróg Luczyn 1813 par. Ostróg DW
158 926 Marek Tołpiszkiewicz 41 Ostróg Łebedie 1813 Ostróg par. DW
79 131 Marek 14 Wyszogródek Ułaszczyńce 1857 AGAD DW
193 382 Prac. Marek Kozakiewicz s. Wincentego 47 Wyszogródek Szyły 1857 AGAD DW 433-58
33 2 Synowie Marek 22 Równe Równe 1862 Równe DW
54 151 Chł. Marek Jasiński 44 Berezdów Berezdów 1885 Równe DW
59 164 Marek Kamiński 34 Berezdów Berezdów 1885 Równe DW
84 276 Marek 3 Szumsk Kąty 1891 Łuck DW
1 2 Syn Marek 14 Jampol Jakimowce 1901 Tarnopol DW
3 4 Syn jej z 1-go małż. Marek Boguszewski 20 Szumbar Wołkowce 1901 Tarnopol DW
5 15 Chł. Marek Trocki 75 Jampol Lachowce 1901 Tarnopol DW
8 24 Marek 12 Jampol Moskalówka 1901 Tarnopol DW
20 56 Marek 16 Jampol Lachowce 1901 Tarnopol DW
40 118 Syn Marek 1 Jampol Worobiówka 1901 Tarnopol DW
2 3 Boguszewski Marek kawaler 24 Szumbar Wołkowce 1903 Tarnopol DW
181 239 Marek Emilia c. Wacława panna 17 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW
39 42 .. Syn z 1 mał. Marek Hyrycz 27 .. Torczyn Usicze 1910 Łuck EH


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl