Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 272 wyników dla: Weselska

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
12 3 1788 Olewsk Marianna Weselska 70 Zolnia m±ż Mateusz 178-3-128 Ż Na
9 8 1806 Olewsk Teofila Weselska 4 córka Jana i Marianny 178-3-128 27V Ż Na
9 6 1829 Krzemieniec Rozalia Weselska 11 c. ur. Mateusza i Rozalii 426-1-7 62V 432 T 931 DM
10 4 1839 Nowogród Wołyński Marianna Ło¶ 40 Niepoznanicze z d. Weselska, m±ż Józef synowie Paweł, Grzegorz, Szymon, Antoni i Tomasz, córka Rozalia 178-3-72 47V 47 Ż 92 DM
16 4 1842 Nowogród Wołyński Anastazja Weselska 90 Niepoznanicze z domu Lisowska, wdowa, synowie Karol, Franciszek, córki Barbara, Marianna, Helena 873 96 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0052.htm
7 5 1842 Nowogród Wołyński Urszula Weselska 1,5 Huta Kuleszowska córka Marcina i Franciszki z Skokowskich 873 99 102 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
9 3 1843 Nowogród Wołyński Lucyna Weselska 40 Majdan Jawne z domu Piekarska, m±ż Bazyli, syn Antoni, córka Aleksandra 874 141 27 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0073.htm
29 10 1846 Toporyszcze Marianna Weselska 30 Stary Bobryk rudniczka, z d. Rypik (w akcie zgonu c. Anieli - Rypińska), m±ż Stefan 178-3-15 473V 50 Ż 108 DM
17 5 1846 Toporyszcze Aniela Weselska 1 Stary Bobryk c. rudników Stefana i Marianny z Rypińskich 178-3-15 471R 30 Ż 103 DM
28 12 1852 Berezdów Tekla Weselska 75 Klementowicze z d. Żurawska, m±ż Adam, syn Mikołaj, córki Małgorzata i Rozalia 171-1-17 344R 54 R 346 DM
5 2 1909 Cudnów filia Romanów Małgorzata Jakubowska 79 Futor Borejki z d. Weselska, wdowa, syn z I-małżeństwa Jan 178-3-215 248V 15 Ż 465 DM
4 12 1913 Korzec f. Horodnica Józefa Weselska 45 Krynice m±ż Grzegorz, synowie Zenon, Walerian, Bronisław i Leon, córki Helena, Kamila i Bronisława 178-3-181 165R 72 Ż 325 DM 0
4 10 1915 Horodnica Aniela Weselska 2 Lipniki c. Ludwika i Antoniny z Gołębiowskich 178-3-181 263V 72 Ż 518 DM
29 3 1916 Nowy Zawod Wincentyna Weselska 8/12 Dołbysz, par. Puliny od kokluszu, c. szl. Stanisława i Kamili z Puchalskich 178-3-197 402V 98 Ż 785 DW
2 8 1916 Nowy Zawod Anna Weselska 75 Gożków, par. Romanów od tyfusu, szl., z d. Safińska, m±ż Jan, synowie Stefan, Teofil i Marcin, córki Aniela i Rozalia 178-3-197 415V 202 Ż 811 DW
1 8 1916 Nowy Zawod Franciszka Lewandowska 58 Korczówka od staro¶ci, szl., z d. Weselska, wdowa, synowie Adolf i Gwidon, córki Ewelina, Klementyna, Helena i Emilia 178-3-197 416R 208 Ż 812 DW
20 10 1916 Nowy Zawod Emilia Wojciechowska 57 Wjunki od niewydolno¶ci serca, chł., z Paszkowskich, wdowa, synowie Marian i Feliks, córki Karolina Borkowska i Michalina Weselska 178-3-197 419R 231 Ż 818 DW
21 12 1916 Nowy Zawod Marianna Weselska 33 Dołowa Linia od niewiadomej choroby, szl., ze Słowińskich, m±ż Feliks, synowie Ignacy i Florian, córki Feliksa, Petronela, Józefa i Janina 178-3-197 425R 278 Ż 830 DW
3 10 1917 Pokostówka Helena Weselska 10 Korczówka c. Franciszka i Teofili z Łońskich 178-3-211 35V 49 Ż 71 DM 0

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 9 1827 Berezdów Zofia Dobrowolska Romanów Wojciech Apolonia Ziobrowska Stefan Gliński i Małgorzata Weselska panna 245-1-1 106R 59 R 208 DM 0
11 12 1828 Berezdów Mikołaj Iwanicki Futorek Józef Małgorzata Weselska Jan Czyżakowski i Zofia Urbanowicz ż. Jana 245-1-2 76V 102 R 155 DM
9 7 1829 Annopol Apolonia ¦widzińska Żuków Jonasz Wiktoria Alicka (Halicka) Bazyli Chodakowski i Marianna Kobylińska zamężna, asyst. Hieronim ¦wiedziński i Marianna Weselska panna 171-1-2 118R 30 R 129 DM
5 10 1830 Cudnów Placyda Szponarska GwoĽdziarki Wojciech Konstancja Weselska Wiktoryn Żyliński, Anna Stępkowska,as: Antoni Sadowski, Johanna Niwińska 178-3-3 322R 145 Ż MP
22 3 1830 Cudnów Aleksandra Weselska Jawne Jakób Lucja Piekarska Paweł Horbaczewski, Katarzyna Piekarska 178 3 3 V326 187 MP
16 2 1830 Berezdów Roman Lutowski Romanów Ignacy Katarzyna Ziobrowska Jan Czyżakowski i Tekla Weselska panna 245-1-4 91V 27 R 181 DM
28 3 1831 Nowogród Wołyński Józef Konopacki Huta Kuka Antoni Tekla Weselska ur. Jędrzej Niedzwiedzki, Rozalia Wyselińska 245-1-5 6V 1110 R 133 DW
11 4 1831 Nowogród Wołyński Franciszek Kuriata Rudnia Karpiłówka Mikołaj Agnieszka Weselska Maciej Skokowski, Julianna Hnatecka 245-1-5 7R 1116 R 138 DW
24 4 1831 Nowogród Wołyński Wincenty Lewandowski Huta Dziekunka Szymon Marianna Weselska ur. Józef Żutowski, Tekla Lewandowska panna 245-1-5 7V 1120 R 157 DW
23 6 1831 Nowogród Wołyński Katarzyna Weselska Huta Kuleszowska Marcin Franciszka Skoczek ur. Szymon B±kowski, Barbara Weselska 245-1-5 11R 1149 R 355 DW
18 11 1831 Nowogród Wołyński Elżbieta Daszkowska Huta Dziekunka Aleksander Marianna Weselska ur. Antoni Lewandowski, Domicela Horodyska mężatka 245-1-5 21V 1225 R 735 DW
13 1 1831 Berezdów Feliks Iwanicki Romanów Józef Małgorzata Weselska Jan Czyżakowski i Zofia Urbanowicz ż. Jana 245-1-5 99R 4 R 180 DM
20 8 1832 Nowogród Wołyński Apolonia Konopacka Huta Kuka Antoni Tekla Weselska ur. Aleksander Żytnicki, Rozalia Wiplińska ż. Jędrzeja 245-1-6 16V 1349 R 1109 DW
29 11 1832 Nowogród Wołyński Andrzej Kuriata Karpiłówka Mikołaj Jadwiga Weselska ur. Maciej Skokowski, Anna Weselska ż. Macieja 245-1-6 24V 1413 R 1407 DW
4 10 1833 Berezdów Justyna Iwanicka Futor Kurczykowski Józef Małgorzata Weselska Gabriel Iwanicki i Teofila Urbanowicz ż. Jana 245-1-7 127V 69 R 19 DM
13 11 1836 Toporyszcze Marianna Weselska Bobryk Stary Stefan Marianna Repińska Gabriel Skokowski i Marianna Zelizko 178-51-386 127V 91 Ż 131 DM
4 8 1836 Berezdów Marianna Iwanicka Futor Kurczykowski Józef Małgorzata Weselska Jan Czyżewski, Zofia Urbanowicz żona Jana 245-1-10 151V 48 R 13
13 5 1838 Annopol Joanna Mieleniewska Żuków Józef Rozalia Weselska Piotr Chaliński, Rozalia Tyska ż. Ignacego 171-1-11 124R 18 R 335 DW
3 2 1839 Nowogród Wołyński Ignacy Grabowski Huta Marianówka Michał Marianna Weselska Stefan Weselski i Franciszka Weselska ż. Antoniego 178-3-72 3V 23 Ż 7 DM
18 2 1839 Nowogród Wołyński Konstancja B±kowska Huta Kuleszowska Ignacy Marcjanna Dworecka Grzegorz Weselski i Barbara Weselska ż. Mateusza 178-3-72 5R 34 Ż 10 DM
18 4 1839 Nowogród Wołyński Marek Konopacki Huta Kuka Antoni Tekla Weselska Jan Garbowski i Domicela Całko ż. Jędrzeja 178-3-72 9V 70 Ż 19 DM
22 4 1839 Nowogród Wołyński Marianna Weselska Huta Kuleszowska Stefan Barbara Suchowiecka Antoni B±kowski i Barbara Weselska ż. Mateusza 178-3-72 10R 74 Ż 20 DM
2 5 1839 Nowogród Wołyński Kamila Jandulska Huta Kuleszowska Józef Teofila Maliszewska Stefan Weselski i Barbara Weselska ż. Mateusza 178-3-72 11R 81 Ż 22 DM 0
8 6 1839 Nowogród Wołyński Małgorzata Skokowska Rudnia Karpiłówka Wawrzyniec Marianna Weselska Hipolit Skokowski i Anna Całko panna 178-3-72 13V 103 Ż 27 DM
19 7 1839 Nowogród Wołyński Anna Hornicka Huta Kuka Feliks Paulina Bielecka Jan Garbowski i Aleksandra Weselska ż. Franciszka 178-3-72 16R 120 Ż 32 DM
29 6 1839 Nowogród Wołyński Franciszka Suchowiecka Niepoznanicze Adam Marianna Polanowska Grzegorz Weselski i Barbara Weselska ż. Stefana 178-3-72 17R 131 Ż 34 DM
26 12 1839 Nowogród Wołyński Jan Jandulski Huta Kuleszowska Szymon Marcjanna Zelazko Antoni B±kowski i Barbara Weselska ż. Mateusza 178-3-72 27V 215 Ż 55 DM
12 4 1840 Nowogród Wołyński Jan Kuriata Rudnia Karpiłówka Mikołaj Jadwiga Weselska 871 27 103 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0015.htm
7 9 1840 Nowogród Wołyński Joanna Jandulska Huta Kuka Józef Teofila Nahajewska Konstanty Bielawski, Barbara Weselska ż. Mateusza 871 45 173 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0024.htm
23 10 1840 Nowogród Wołyński Urszula Weselska Huta Kuleszowska Marcin Franciszka Skoczek ur. Mateusz Weselski, Aleksandra Bielawska ż. Konstantego 871 53 204 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0028.htm
17 11 1840 Nowogród Wołyński Stanisław Grabowski Huta Marianówka Michał Maryanna Weselska ur. Wawrzyniec G±galski, Franciszka Weselska ż. Antoniego 871 57 223 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0030.htm
19 3 1841 Nowogród Wołyński Józefa Żygadło Rudnia Kuleszowska Feliks Katarzyna Weselska Zygadło Wincenty, Brzezicka Justyna, ż.Pawła 872 23 84 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0014.htm
11 2 1841 Nowogród Wołyński Piotr B±kowski Huta Kuleszowska Ignacy Marianna Dworecka ur. Szymon Jandulski, Barbara Weselska ż. Mateusza 872 12 40 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0008.htm
16 1 1841 Nowogród Wołyński Paweł Konopacki Huta Kuka Antoni Tekla Weselska 872 5 12 AGAD 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0005.htm
8 7 1841 Nowogród Wołyński Joanna Weselska Niepoznanicz Stefan Barbara Suchowiecka 872 33 124 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0020.htm
8 8 1841 Nowogród Wołyński Klara Hajko Huta Kuka Kazimierz Julianna Hornicka Jan Garbowski, Aleksandra Weselska ż. Franciszka 872 36 (2.) 140 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0022.htm
29 8 1841 Nowogród Wołyński Stefan Zelazko Maryanówka Ignacy Petronella Weselska 872 39 154 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0023.htm
26 10 1841 Nowogród Wołyński Szymon Skokowski Karpiłówka Wawrzyniec Marianna Weselska ur. Hipolit Skokowski, Franciszka Drapiejkowska panna 872 49 194 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0028.htm
18 8 1841 Nowogród Wołyński Marianna Lisowska Andrzej Józefa Weselska Karnicki Alexander, Weselska Franciszka, ż.Antoniego 872 57 224 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0032.htm
12 1 1842 Nowogród Wołyński Teofila Weselska Huta Kuleszowska Mateusz Barbara Dworzecka 873 3 11 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0003.htm
20 2 1842 Nowogród Wołyński Helena Weselska Rudnia Talecka Franciszek Julianna Krosnowska 873 13 50 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0008.htm
31 8 1842 Nowogród Wołyński Rozalia Grabowska Huta Marianówka Michał Marianna Weselska 873 38 148 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0021.htm
24 11 1842 Nowogród Wołyński Franciszek Żelazko Huta Marianówka Ignacy Petronela Weselska 873 51 203 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0028.htm
13 7 1842 Annopol Feliks Mieleniewski Żuków Józef Rozalia Weselska 881 89 R 21 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0096.htm
10 9 1843 Annopol Mikołaj Mieleniewski Żuków Józef Rozalia Weselska 882 106 R 33 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0107.htm
19 2 1843 Nowogród Wołyński Waleria Skokowska Karpiłówka Wawrzyniec Marianna Weselska 874 10 29 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0007.htm
21 5 1843 Nowogród Wołyński Petronela Konopacka Kamińska Huta Kuka Antoni Tekla Weselska 874 32 93 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0018.htm
20 10 1843 Nowogród Wołyński Anna Żygadło Karpiłówka Paweł Anna Weselska 874 65 192 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0034.htm
20 11 1843 Nowogród Wołyński Klemens Borowski Rudnia Talecka Tomasz Marianna Giżycka Rogowski Tomasz, Weselska Julianna, ż.Franciszka 874 72 214 PW, JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0038.htm
25 5 1843 Horodyszcze Jan Iwanicki Klementowicze Józef Małgorzata Weselska Mikołaj Szatkowski kawaler i Elżbieta Szatkowska panna 178-49-18 7R 37 Ż DM
4 1 1844 Puliny Wiktoria Kotwicka Rudnia Bostowa Kazimierz Tekla Grabowska Borowski Stefan, Weselska Franciszka, ż. Jana 14 JZ
4 6 1844 Puliny Paulina Borowska+F23 Rudnia Bostowa Jan Marianna Całko Mierzwiński Paweł, Weselska Franciszka, ż. Mikołaja 166 JZ 0
15 7 1844 Toporyszcze Wincenty Wołodkiewicz Rosówka Benedykt Aleksandra Weselska Grzegorz Weselski i Maksymiliana Zabrodzka ż. Teodora 178-51-514 486V 58 Ż DM
2 10 1844 Toporyszcze Lucyna Skokowska Rudnia Kotwiczyna Józef Anna Weselska Jan Węgłowski i Marianna Wachowska ż. Klemensa 178-51-514 489V 82 Ż DM
4 11 1844 Toporyszcze Teodozja Baszyńska Piekarszczyzna Piotr Ludwika Weselska Daniel Żydecki i Marianna Bielak ż. Jana 178-51-514 490V 91 Ż DM
19 2 1845 Niewirków Franciszek Bagiński Huta Bystrzycka Marek Anna Strzelecka Paweł Brusiłowicz i Tekla Weselska 884 273 15 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0280.htm
18 10 1845 Nowogród Wołyński Marianna B±kowska Huta Kuleszowska Mikołaj Magdalena Krzeczkowska? Bielawski Konstanty, Weselska Franciszka, ż.Antoniego 190 JZ 0
28 10 1845 Nowogród Wołyński Szymon Kuczyński Kamienny Brod Mateusz Zofia Sławuszewska Kuczyński Józef, Weselska Lucya, ż.Antoniego 196 JZ 0
7 1 1845 Berezdów Seweryn Iwanicki Klementowicze Józef Małgorzata Weselska Jan Czyżewski kawaler i Franciszka KuĽmińska panna 876 380 4 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0205.htm
12 5 1845 Toporyszcze Aniela Weselska Stary Bobryk Stefan Marianna Rypińska Franciszek Lisowski i Marianna Lisowska ż. Stanisława 178-3-12 455R 62 Ż 887 DM
7 1 1846 Annopol Lucjana Meleniewska Żuków Józef Rozalia Weselska 885 58R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0059.htm
13 1 1847 Horbulów Honorata Wołodkowicz Słobudka Benedykt Aleksandra Weselska Grzegorz Weselski, Balbina Szymonowa, as. Jan Wołodkowicz, Marianna Weselska, mężatka, chrz. 15.01.1847 178-51-548 102R 1 Ż BS 203
9 10 1847 Malin Jadwiga Zelizowska Bułhaki Sebastian Anastazja Żurawska Antoni Oborski, Marianna Weselska, chrz. 12.10.1847 178-51-548 114V 56 Ż BS 235
21 11 1847 Toporyszcze Jan Skokowski Rudnia Kotwiczyna Józef Anna Weselska Jan Węgłowski i Marianna Wachowska 178-3-19 507R 99 Ż 997 DM
1 3 1848 Annopol Helena Mieleniewska Żuków Józef Rozalia Weselska Wlm. Konstanty Chodakowski, Wiktoria Chodakowska ż. Józefa 171-1-14 91R 8 R 1186 DW
24 5 1850 Annopol Grzegorz Mieleniewski Żuków Józef Rozalia Weselska chrzest 28.05.1850, Andrzej Chodakowski i Wiktoria Chodakowska ż. Józefa 171-1-16 212V-213R 15 R 221 BW
18 2 1852 Berezdów Maria Mieleniewska Maraczówka Józef Rozalia Weselska Feliks Niedaszkowski i Brygida Wa¶kowska ż. Franciszka 171-1-17 304V-305R 19 R 308 DM
19 5 1854 Berezdów Petronela Mieleniewska Maraczówka Józef Rozalia Weselska Feliks Niedaszkowski i Tekla Wa¶kowska ż. Antoniego 17-1-20 9V-10R 35 Ch 19-20 DM
28 5 1857 Puliny (Barasze) Karolina Bagińska Bobrycka Buda Bazyli Katarzyna Husakowska Przynędzki Leonard, Weselska Teofila, ż. Stanisława 131 JZ 0 0
30 11 1859 Annopol Andrzej Chodakowski Żuków Józef Marianna Fabrycka Feliks Malinowski i Justyna Weselska ż. Józefa 886 364-365 54 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0193.htm
12 3 1860 Berezdów Paulina Mieleniewska Maraczówka Józef Rozalia Weselska Feliks Niedaszkowski i Tekla Wa¶kowska ż. Antoniego 17-1-23 6V-7R 21 Ch 13-14 DM
8 8 1862 Berezdów Antonina Mieleniewska Maraczówka Józef Rozalia Weselska Mikołaj Gorastowicz i Maria Malinowska ż. Ludwika 17-1-25 14V-15R 53 Ch 29-30 DM
30 12 1871 Nowogród Wołyński Jan Olszewski Fedorówka Wawrzyniec Teofila Weselska Roman Gołębiowski, Petronela Gołębiowska 178-3-156 218V-219R 2 Ż 434 DW
22 12 1871 Nowogród Wołyński Teofila Kotwicka Marianówka Piotr Karolina Grabowska Jan Benkowski, Paulina Weselska panna 178-3-156 220V-221R 10 Ż 438 DW
24 3 1872 Nowogród Wołyński Józef Skokowski Wiechrznica Franciszek Józefa Rudiakowska Rafał Całko, Aniela Weselska 178-3-156 235V-236R 74 Ż 468 DW
21 4 1872 Nowogród Wołyński Adolf Weselski Huta Kuka Jan Marianna Popławska Mikołaj Babiński, Franciszka Weselska 178-3-156 239V-240R 98 Ż 476 DW
31 8 1872 Nowogród Wołyński Adolf Telecki Jawne Mateusz Julianna Weselska Józef Hanuszkiewicz, Konstancja Piekarska 178-3-156 263V-264R 204 Ż 524 DW
31 8 1872 Nowogród Wołyński Piotr Telecki Jawne Mateusz Julianna Weselska Klemens Nesteruk, Józefa Brodowska 178-3-156 263V-264R 205 Ż 524 DW
24 11 1872 Nowogród Wołyński Tomasz Holak Fedorówka Mikołaj Magdalena Weselska Edward Kajdanowicz, Marianna Popławska 178-3-156 289V-290R 315 Ż 576 DW
29 11 1872 Nowogród Wołyński Józef Boczkowski Nemylanka Paweł Antonina Weselska Marcin Kowalewski, Anna Zelisko 178-3-156 291V-292R 323 Ż 580 DW
17 10 1872 Nowogród Wołyński Maria Salomea Weselska Huta Użaczyńska Adam Helena Jandulska Edward Kajdanowicz, Ewa Roglak 178-3-156 298V-299R 351 Ż 594 DW
25 12 1879 Cudnów Kamila Safińska Futor Ożgi Stanisław Marianna Paszkowska chrzest 1.01.1880, Józef Ganowski i Anna Weselska ż. Jana 178-3-67 477V-478R 2 Ż 946-947 DM
1 4 1880 Cudnów Konstanty Sieradzki Huta Marianówka Stefan Marianna Weselska Kazimierz Sieradzki i Katarzyna Łopuszańska ż. Bernarda 178-3-67 493V-494R 85 Ż 978-979 DM
27 10 1880 Cudnów Aniela Weselska Futor Ożgi Jan Anna Safińska Józef Ganowski i Teofila Ożga panna 178-3-67 531V-532R 271 Ż 1054-1055 DM
4 1 1903 Żytomierz Eligiusz Jordan Dubrawski Żytomierz Mikołaj Franciszka Weselska Józef Weselski, Helena Chamiec ż. Bonawentury, as. Eugeniusz Karaszewicz, Karolina Karaszewicz panna 178-3-171 119V-120R 151 Ż 235 DW
21 3 1906 Nowogród Wołyński Antoni Bajkowski Krasna Słoboda Piotr Anna Weselska Florian Ło¶, Olga Bielawska 178-3-202 25V-26R 169 Ż 51 DW
8 4 1906 Nowogród Wołyński Aleksander B±kowski Apołonówka Józef Marcelina Gołębiowska Antoni Lisowski, Antonina Weselska 178-3-202 27V-28R 186 Ż 55 DW
3 7 1906 Nowogród Wołyński Józef Żurawski Podłubiecka Rudnia Jan Marcelina Weselska Jakub Kur i Sabina Żurawska 178-3-202 46V-47R 320 Ż 93 DW
15 8 1906 Nowogród Wołyński Hipolit Bagiński Dziekunka Franciszek Feliksa Weselska Mikołaj Indulski i Aniela Weselska 178-3-202 66V-67R 418 Ż 133 DW
2 9 1906 Nowogród Wołyński Stanisława Borecka Mohylówka Jan Antonina Weselska Adam Weselski i Teofila Weselska 178-3-202 68V-69R 429 Ż 137 DW 0
23 9 1906 Nowogród Wołyński Franciszek Dr±gowski Dermanka Hipolit Apolonia Weselska Łukasz Naumowicz i Franciszka Garlińska 178-3-202 73V-74R 454 Ż 147 DW
7 10 1906 Nowogród Wołyński Franciszka Weselska Krasna Słoboda Jan Maria Zielińska Adam Weselski i Joanna Kępska 178-3-202 82V-83R 500 Ż 165 DW
9 12 1906 Nowogród Wołyński Witali Adamski Fedorówka Franciszek Anna Weselska Paweł Ostrowski i Teofila Zapolska 178-3-202 112V-113R 648 Ż 225 DW
17 4 1907 Cudnów filia Romanów Henryk Jankowski Futor Ożgi Jan Leontyna Nowakowska Piotr Ko¶ciewski i Paulina Weselska ż. Stefana 178-3-215 81V-82R 128 Ż 159-160 DM
15 9 1907 Cudnów filia Romanów Cezaryna Sieradzka Słoboda Niwna Dominik Rafalina Weselska Stefan Sawicki i Aniela Metelska ż. Władysława 178-3-215 99V-100R 240 Ż 195-196 DM
2 1 1909 Cudnów filia Romanów Marcela Tomaszewska Sobolówka Marian Malwina Szponarska Cezary Rudnicki i Antonina Weselska ż. Romana 178-3-215 193V-194R 3 Ż 362-363 DM
5 2 1909 Cudnów filia Romanów Klementyna ¦więcicka Marianówka Adolf Marcelina Weselska Jan ¦więcicki i Józefa Siracka ż. Jana 178-3-215 200V-201R 43 Ż 376-377 DM
15 6 1909 Cudnów filia Romanów Antonina Wasilewska Sieniawka Antoni Michalina Weselska Jarosław Tyszkiewicz i Aniela Tyszkiewicz ż. Bogdana 178-3-215 217V-218R 149 Ż 410-411 DM
20 10 1909 Cudnów filia Romanów Zofia Weselska Futor Ożgi Teofil Teofila Kosowska Józef Ganowski i Aniela Bilecka ż. Edwarda 178-3-215 231V-232R 233 Ż 438-439 DM
7 1 1910 Cudnów filia Romanów Lucjan Tyszkiewicz Futor Borejki Bogdan Aniela Kulesza Adam Jasiniecki i Lucyna Weselska wdowa 178-3-215 261V-262R 9 Ż 491-492 DM
6 3 1910 Cudnów filia Romanów Wiktor Sawicki Bykówka Konstanty Antonina Weselska Stanisław Plewiński i Stanisława Nieszczerowska ż. Jana 178-3-215 266V-267R 46 Ż 501-502 DM
2 5 1910 Cudnów filia Romanów Stanisława Bielińska Kajetanówka Antoni Teofila Janiszewska Stanisław Ożgo i Antonina Weselska panna 178-3-215 274V-275R 100 Ż 517-518 DM
2 6 1910 Cudnów filia Romanów Maria Siracka Słoboda Niwna Dominik Michalina Weselska Władysław Metelski i Teofila Bagińska panna 178-3-215 276V-277R 118 Ż 521-522 DM
22 6 1910 Cudnów filia Romanów Marian Szponarski Futor Krasnosielski Dionizy Teofila Sawicka Marian Tomaszewski i Antonina Weselska panna 178-3-215 279V-280R 134 Ż 527-528 DM
7 8 1910 Cudnów filia Romanów Ewa Garbowska Bykówka Marian Karolina Weselska Józef Osiński i Karolina Orzechowska ż. Adama 178-3-215 284V-285R 170 Ż 537-538 DM
23 8 1910 Cudnów filia Romanów Marianna Metelska Futor Hreczyny Witalis Lucyna Ostrowska Antoni Szatkowski i Michalina Weselska ż. Antoniego 178-3-215 285V-286R 182 Ż 539-540 DM
1 10 1910 Cudnów filia Romanów Jadwiga Weselska Sobolówka Adam Antonina Szpakowska Kamil Tomaszewski i Karolina Rudnicka ż. Adama 178-3-215 291V-292R 219 Ż 551-552 DM
5 10 1910 Nowy Zawod Teofila Kowalska Konstantynówka par. Puliny Józef Emilia Weselska Michał Nowicki i Kamila Kowalska panna 178-3-196 3V-4R 12 Ż 8-9 DM
6 11 1910 Nowy Zawod Petronela Weselska Nowy Zawod Feliks Marianna Słowińska Franciszek Maciejewski i Michalina Targońska zamężna 178-3-196 9V-10R 44 Ż 20-21 DM
19 3 1911 Korzec f. Horodnica Maria Weselska Adamów par. Nowogród Wołyński Ludwik Antonina Hołubowska Feliks Lisowski i Helena Czerwińska 178-3-181 6V-7R 33 Ż 13-14 DM 0
16 1 1911 Romanów Wiktor Malinowski Kajetanówka Witalis Bronisława Zielińska Walenty Iliński i Anna Weselska panna 178-3-216 4V-5R 20 Ż 9-10 DM
9 10 1911 Romanów Gwidon Piekarski Bykówka Jan Franciszka Malinowska Jan Kobylański i Bronisława Weselska panna 178-3-216 41V-42R 246 Ż 83-84 DM
27 10 1911 Romanów Janina Chmielowska Futor Ożgi Antoni Adolfina Safińska Józef Garbowski i Teofila Weselska ż. Teofila 178-3-216 43V-44R 253 Ż 87-88 DM
14 12 1911 Romanów Helena Wankiewicz Bykówka Stanisław Katarzyna Duchnowska Jan Kobylański i Bronisława Weselska panna 178-3-216 50V-51R 296 Ż 101-102 DM
1 1 1911 Nowy Zawod Amelia Weselska Korczówka Franciszek Józefa Baszyńska Julian Malaski, Walentyna Malaska panna 178-3-196 28V-29R 140 Ż 58 DW
1 2 1911 Nowy Zawod Cezaryna Weselska Korczówka Józef Paulina Michalec Mikołaj Michalec, Helena Weselska wdowa 178-3-196 36V-37R 178 Ż 74 DW
6 2 1911 Nowy Zawod Jan Łagowski Kozyń Antoni Waleria Weselska Gwidon Łagowski, Aniela Goraj ż. Wojciecha 178-3-196 37V-38R 185 Ż 76 DW
19 3 1911 Nowy Zawod Józef Safiński Budyszcze Piotr Adela Weselska Kazimierz Siemaszka, Teofila Lech ż. Jana 178-3-196 48V-49R 239 Ż 98 DW
22 3 1911 Nowy Zawod Serafima Weselska Korczówka Jan Maria Tumczyńska Wincenty Weselski, Antonina Lulewicz ż. Antoniego 178-3-196 49V-50R 245 Ż 100 DW
21 3 1911 Nowy Zawod Dominik Tuszyński Wjunki Józef Józefa Guzowska Walenty Paszyński, Wiktoria Weselska 178-3-196 51V-52R 255 Ż 104 DW
31 3 1911 Nowy Zawod Maria Nowicka Żółty Bród Piotr Antonina Weselska Ludwik Popławska, Michalina Popławska ż. Józefa 178-3-196 56V-57R 279 Ż 114 DW
10 4 1911 Nowy Zawod Leon Weselski Korczówka Adolf Teofila Lewandowska Ludwik Słowiński, Antonina Weselska ż. Pawła 178-3-196 57V-58R 283 Ż 116 DW
5 4 1911 Nowy Zawod Marcelina Weselska Korczówka Antoni Helena Baszyńska Kalikst Weselski, Marcelina Weselska ż. Franciszka 178-3-196 57V-58R 285 Ż 116 DW
24 4 1911 Nowy Zawod Adela Weselska Korczówka Kazimierz Teofila Myszakowska Karol Myszakowski, Maria Myszakowska ż. Wojciecha 178-3-196 60V-61R 300 Ż 122 DW
15 5 1911 Nowy Zawod Stanisława Weselska Korczówka Adam Teofila Kuriata Jan Weselski, Antonina Lulewicz ż. Antoniego 178-3-196 71V-72R 352 Ż 144 DW
28 5 1911 Nowy Zawod Bronisław Butyniec Korczówka Witalis Aleksandra Weselska Franciszek Ochman, Teofila Weselska ż. Franciszka 178-3-196 76V-77R 376 Ż 154 DW
24 6 1911 Nowy Zawod Bronisław Jasiński Pokostówka Dominik Teofila Weselska Feliks Niedzielski, Anna ChodĽko ż. Fabiana 178-3-196 84V-85R 423 Ż 170 DW
23 7 1911 Nowy Zawod Józefa Paszkowska Sobolówka, par. Cudnów Sylwester Marianna Weselska Władysław Stawski, Joanna Baszyńska ż. Faustyna 178-3-196 89V-90R 450 Ż 180 DW
5 8 1911 Nowy Zawod Bronisława KuĽmińska Nowy Zawod Eliasz Maria Weselska Józef Węgłowski, Adela Ptaszyńska ż. Mateusza 178-3-196 96V-97R 491 Ż 194 DW
28 8 1911 Nowy Zawod Szymon Weselski Korczówka Alfons Wincentyna Kłosowicz Mikołaj Michałowski, Gertruda Weselska panna 178-3-196 98V-99R 508 Ż 198 DW
13 10 1911 Nowy Zawod Rafalina Weselska Wjunki Antoni Antonina Piekarska Franciszek Lech, Józefa Tuszyńska ż. Józefa 178-3-196 112V-113R 587 Ż 226 DW
27 10 1911 Nowy Zawod Dominik Młyński Piczkury Franciszek Michalina Weselska Łukasz Paszyński, Maria Tetera 178-3-196 116V-117R 611 Ż 234 DW 0
24 10 1911 Nowy Zawod Jan Weselski Korczówka Paweł Antonina Skokowska Jan Skokowski, Helena Weselska panna 178-3-196 117V-118R 620 Ż 236 DW
18 11 1911 Nowy Zawod Teofil Popławski Wjunki Jan Helena Weselska Antoni Gorbacki, Dominika Ostrzyńska ż. Teofila 178-3-196 123V-124R 654 Ż 248 DW
13 9 1911 Cudnów Wincentyna Dobrowolska Czajkówka Dominik Teofila Weselska Antoni Weselski i Emilia Dobrowolska ż. Feliksa 178-3-231 417V-418R 165 Ż 827-828 DM
1 2 1913 Korzec f. Horodnica Aniela Weselska Adamów Ludwik Antonina Gołębińska Florian Lisowski i Emilia Sokołowska ż. Piotra 178-3-181 119V-120R 28 Ż 236-240 DM
4 3 1914 Horodnica Emilia Weselska Krynice Adolf Marcelina Hejko Grzegorz Galko lub Halko i Helena Weselska panna 178-3-181 177V-178R 62 Ż 349-350 DM
1 11 1914 Horodnica Adam Rewucki Bronnica Michał Franciszka Weselska Jan Galicki i Kamila Rudnicka panna 178-3-181 198V-199R 186 Ż 391-392 DM
25 6 1916 Pokostówka Wacława Marcelina Kotwicka Futor Wasilewskiego par. Żytomierz IN Aniela [chrzest 26.08.1917] Wincenty Kotwicki i Apolonia Weselska panna 178-3-211 10V-11R 59 Ż 23-24 DM
6 1 1916 Nowy Zawod Janina Weselska Dołowa Linia Feliks Maria Słowińska Antoni Weselski i Anna Słowińska panna, chrzest w f. Pokostówka 178-3-197 292V-293R 41 Ż 579-580 DM
10 1 1916 Nowy Zawod Telesfor Weselski Staroszyjka IN Józefa Paweł Adlof i Stanisława Weselska panna, chrzest w f. Pokostówka 178-3-197 293V-294R 47 Ż 581-582 DM
26 2 1916 Nowy Zawod Agnieszka Weselska Wjunki Franciszek Teofila Paszkowska Piotr Paszkowski i Antonina Bondaczuk ż. Karola 178-3-197 298V-299R 73 Ż 591-592 DM
14 2 1916 Nowy Zawod Bronisława Jaroszyńska Krzywa Rzeczka Jan Maria Weselska Jan Popławski i Maria W±sowicz ż. Józefa, chrzest w f. Pokostówka 178-3-197 299V-300R 79 Ż 593-594 DM
26 2 1916 Nowy Zawod Gabriela Maciejewska Kozina Franciszek Ewelina Weselska Feliks Weselski i Michalina Targońska ż. Michała, chrzest w f. Pokostówka 178-3-197 300V-301R 82 Ż 595-596 DM
9 3 1916 Nowy Zawod Janina Weselska Zdań Balarka Jan Antonina Szczepańska Franciszek Lewandowski i Michalina Petrykowska ż. Dominika 178-3-197 301V-302R 88 Ż 597-598 DM
27 4 1916 Nowy Zawod Teofila Weselska Korczówka Jan Paulina Garbowska Marcin Kruszewski, Petronela Kruszewska panna 178-3-197 313V-314R 147 Ż 621 DW
10 5 1916 Nowy Zawod Walenty Weselski Korczówka Franciszek Teofila Łońska Dominik Jasiński, Józefa Weselska z. Franciszka 178-3-197 320V-321R 185 Ż 635 DW
1 3 1916 Nowy Zawod Eligiusz Jasieniecki Korczówka Mikołaj Michalina Weselska Walenty W±sowicz, Marcelina Jasieniecka ż. Adama 178-3-197 321V-322R 186 Ż 637 DW
17 5 1916 Nowy Zawod Feliksa Weselska Korczówka Paweł Antonina Skokowska Antoni Weselski, Michalina Weselska ż. Franciszka 178-3-197 321V-322R 187 Ż 637 DW
2 6 1916 Nowy Zawod Janina Nowicka Konstantynówka Piotr Antonina Weselska Wincenty Didkowski, Tekla Nowicka ż. Michała 178-3-197 321V-322R 190 Ż 637 DW
19 7 1916 Nowy Zawod Kamil Weselski Korczówka Benedykt Aniela Kruszelnicka Jan Kruszelnicki, katarzyna Weselska ż. Antoniego 178-3-197 328V-329R 221 Ż 651 DW
23 7 1916 Nowy Zawod Kamil Lewandowski Zdań-Balarka Franciszek Emilia Borecka Kamil Trybel, Antonina Weselska ż. Jana 178-3-197 334V-335R 254 Ż 663 DW
31 7 1916 Nowy Zawod Kamil (?) Weselski Korczówka Benedykt Aniela Kruszenicka Jan Kruszelnicki, Katarzyna Weselska ż. Antoniego 178-3-197 335V-336R 259 Ż 665 DW
21 10 1916 Nowy Zawod Ludwika Weselska Wjunki Łukasz Józefa Teodorowicz Antoni Wojciechowski, Maria Lech ż. Franciszka 178-3-197 352V-353R 342 Ż 699 DW
9 1 1916 Horodnica Aleksander Szachniewicz Krynice NN Kamila Szachniewicz Zygmunt Karliński i Helena Weselska panna 178-3-181 270V-271R 6 Ż 531-532 DM
25 5 1916 Horodnica Paweł Weselski Krynice Adolf Marcelina Gajewska Ambroży Gajewski Helena Weselska panna 178-3-181 286V-287R 88 Ż 563-564 DM
28 2 1917 Pokostówka Genowefa Weselska Czajkówka Antoni Katarzyna Kruszniewska Walenty Weselski i Teofila Dobrowolska ż. Dominika 178-3-211 1V-2R 1 Ż 3-4 DM 0
9 5 1917 Pokostówka Kazimiera Weselska Korczówka Piotr Franciszka G±gało Bronisław Maszewski i Feliksa W±sowicz ż. Antoniego 178-3-211 5V-6R 28 Ż 13-14 DM
9 6 1917 Pokostówka Antonina Weselska Korczówka Alfons Wincentyna Kłosowicz Walerian Weselski i Antonina Lulewicz ż. Antoniego 178-3-211 6V-7R 36 Ż 15-16 DM
28 5 1917 Pokostówka Wincenty Żygir Staroszyjka IN Helena Eliasz Żygirej i Józefa Weselska panna 178-3-211 7V-8R 38 Ż 17-18 DM
15 6 1917 Pokostówka Edward Weselski Korczówka Antoni Helena Baszyńska Franciszek Weselski i Antonina Weselska ż. Pawła 178-3-211 8V-9R 44 Ż 19-20 DM
9 7 1917 Pokostówka Józefa Safińska Berezówka Piotr Adela Weselska Franciszek Grzybowski i Chocka ż. Fabiana 178-3-211 8V-9R 48 Ż 19-20 DM
24 8 1917 Pokostówka Alfons Maszewski Berezówka Bronisław Teofila Weselska Franciszek Weselski i Maria Weselska ż. Józefa 178-3-211 10V-11R 60 Ż 23-24 DM
20 9 1917 Pokostówka Kamil Buczyński Nietrebówka Aleksander Karolina Weselska Jan Górski i Rozalia Maszewska panna 178-3-211 12V-13R 71 Ż 27-28 DM
11 11 1917 Pokostówka Jadwiga Weselska Korczówka Józef Józefa Lech Zygfryd Skokowski i Teofila Weselska panna 178-3-211 15V-16R 87 Ż 33-34 DM
3 12 1917 Pokostówka Franciszka Weselska Nowoszyjka Jan Paulina Garbowska Józef Galicki i Feliksa Weselska panna 178-3-211 16V-17R 92 Ż 35-36 DM

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 10 1827 Berezdów Józef Iwanicki Futor Kurczykowski 18 Piotr Marianna Szumańska Małgorzata Weselska Futor Kurczykowski 18 Adam Tekla Jabłońska Jan Weselski, Jan Czyżakowski 245-1-1 114V 16 R 225 DM
23 1 1827 Nowogród Wołyński Antoni Konopacki Marianówka 23 Franciszek Magdalena Tekla Weselska Marianówka 16 Michał Agnieszka Kazimierz NiedĽwiecki, Stefan Kosiński 1045-2-296 1R 1 CDIAK/FS 23 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-YRL?i=22&cc=1503045&cat=989324
22 1 1833 Nowogród Wołyński Piotr Rudnicki Kamienny Bród 22 Antoni Apolonia Pulikowska Marianna Przewłocka Kamienny Bród 17 Stefan Katarzyna Weselska Jan Wasilewicz, Teodor Pawłowski 245-1-7 36R 226 R 40 DM 0
18 6 1833 Nowogród Wołyński Maciej Czernichowicz Huta Adamówka 25 Łukasz Helena Bagińska Cecylia Paszkowska Huta Dziekońka 15 Aleksander Marianna Weselska Wojciech Lewandowski, Grzegorz Czarnecki 245-1-7 40V 244 R 45 DM
24 6 1834 Nowogród Wołyński Józef Wachowski Rudnia Berezówka 25 Wojciech Teresa Zelazko Marianna Dworecka Niepoznanicze 18 Kazimierz Wiktoria Weselska Antoni Wolski, Józef Ło¶ 245-1-8 41R 17 R 45 DM
29 6 1834 Nowogród Wołyński Sylwester Pręt Tartak 33w Wojciech Anna Weselska Urszula Domańska Tartak 32 Wojciech Marianna Żurawska Paweł Zieliński, Wawrzyniec Naumowicz 245-1-8 41R 18 R 45 DM
4 11 1834 Nowogród Wołyński Ignacy B±kowski par. Nowogród Wołyński 20 Szymon Anna Weselska Marcjanna Dworecka Majdan Kuleszowski 18 Ignacy Anna Rzepka Antoni B±kowski, Stefan Weselski 245-1-8 44V 32 R 49 DM
20 1 1835 Żytomierz Antoni Baranowski 24 Stefan Antonia Krzyżanowska Rozalia Gołanewska 20 Bazyli Marianna Weselska 178-51-3 1 Ż
30 1 1838 Puliny Józef Słowikowski Balarka Bobrycka 23 Antoni Marianna KuĽmińska Anna Weselska Balarka Bobrycka 18 Michał Marianna Siwek Jan Lipski, Feliks Bajkowski 178-3-6 352V 4 Ż 686 DM
24 4 1838 Puliny Tomasz Słowicki Budyszcze, par. Tryhóry G-U 30 Jan Anna Kotwicka Józefa Bryczkowska Budyszcze 25 Józef Agnieszka Weselska Mateusz Przewłocki, Józef Dworecki 178-3-6 356R 18 Ż 693 DM
28 8 1838 Puliny Konstanty Bielawski Huta Kuleszowska par. Nowogród Wołyński 50w Andrzej Odiuszka Chryszko Aleksandra z d. Weselska G±gało Rudnia Kremenka 45w Józef Marianna Zelizko Jan G±gało, Wojciech Kramieński 178-3-6 358V 28 Ż 698 DM
19 6 1839 Cudnów Stanisław Kuriata Rudnia Hodycha 22w Gabriel Katarzyna Drozdowska Anna z d. Dworzecka Baszyńska Słoboda Widły 20w Jan Anna Weselska Grzegorz Kuriata, Józef Chmielowski 569-1-62 31R 23 Ż 62 DM
4 6 1839 Nowogród Wołyński Jan ¦więcicki Buda Bobrycka par. Puliny 23 Bartłomiej Apolonia Górska Marianna Dworecka Majdan Niepoznanicze 16 Michał Marianna Weselska Józef Ło¶, Franciszek Dobrowolski 178-3-72 36V 27 Ż 71 DM
14 7 1840 Nowogród Wołyński Ignacy Zelazko Huta Maryanówka 20 Tomasz Agnieszka Garbowska Petronella Weselska Huta Kuleszowska 18 Jakub Agnieszka Węglowska 871 72 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0038.htm
18 2 1840 Puliny Stanisław Lelewicz Sobolówka par. Cudnów 19 Jan Katarzyna Weselska Apolonia Weres Wjunki 17 Jędrzej Marianna Kociubińska Wawrzyniec Balicki, Antoni Szpakowski 178-3-9 341V 7 Ż 669 DM
8 6 1841 Nowogród Wołyński Marcin Przewłocki Kamienny Bród 22 Stefan Marianna Weselska Katarzyna Popławska Kamienny Bród 17 Maciej Tekla Kuczyńska 872 76 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0042.htm
8 6 1841 Nowogród Wołyński Paweł Dworzecki Medwedów 27 Kazimierz Wiktoria Weselska Julianna Halicka Słoboda Apołonówka 22 Józef Marianna Lisowska 872 75 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0042.htm
31 8 1841 Nowogród Wołyński Jan Zawadzki Niepoznanicze 26 Grzegorz Katarzyna Lisowska Anastazja Zelazko Niepoznanicze 21 Konstanty Helena Weselska Weselski ?, B±kowski Stanisław 872 81 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0045.htm
2 2 1841 Nowogród Wołyński Józef Tyć Bobryk par. pulińska 27 Andrzej Katarzyna Domicella G±gała Huta Kuleszowska 20 Bartłomiej Aleksandra Weselska Feliks Mazurkiewicz, Józef Kotwicki 872 69 16 AGAD 39 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0039.htm
2 2 1841 Nowogród Wołyński Józef Dobrzański Huta Rohaczowska 25 Michał Marianna Rykowska Teresa Ostrzyńska Nemylana 20 Antoni Balbina Weselska Wojciech Rykowski, Erazm Malicki 872 70 17 AGAD 39 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0039.htm
19 5 1841 Cudnów Gracjan Oksakowski Szyjka Stara par. Puliny 22 Tomasz Apolonia Weselska Teofila Wanat Wysoki Piec 17 Adam Tekla Borowska Teodor Goliński, Michał NiedĽwiecki 569-1-64 27R 18 Ż 54 DM
13 9 1842 Żytomierz Kazimierz Kochański 23 Jan Marianna Orłowska Petronela Tuszyńska 20 Nikodem Zofia Weselska 178 51 484 41 Ż Ni
21 2 1843 Żytomierz Mikołaj Kociubiński Kamionka 25 Jan Dorota Kuriata Rozalia Weselska Kamionka 18 Tomasz Marianna Baszyńska Wincenty Łagowski, Mateusz Balicki 178-51-501 18V 21 Ż 21 Ni
7 2 1843 Cudnów Walenty NiedĽwiedzki Kajetanówka 22 Mateusz Katarzyna Bagińska Rozalia Kowalska Kajetanówka 20 Stanisław Helena Weselska Jędrzej Gołębiowski, Marek Turowski 569-1-66 31R 10 Ż 63 DM
7 5 1844 Targowica Jan Moroczyński wdowiec Bokujma 40 Konrad Marianna Brodzińska Tekla Weselska Bokujma 20 Mateusz Marianna Sikorska Józef Liesicki, Feliks Sikorski 830 191 V 2 ZP
9 7 1844 Toporyszcze Ignacy Potebnia Rudnia Borowa 20 Jan Marianna Bielak Karolina Targoni Rudnia Borowa 18 Paweł Anastazja Weselska Jan Dworecki, Jan Goleniewski, Grzegorz Hnitecki 178-51-514 497V 22 Ż DM
30 7 1844 Toporyszcze Kazimierz Maziar Rudnia Borowa 20 Stefan Rozalia Rychwalska Teresa Targoni Fasowa 18 Paweł Anastazja Weselska Jan Goleniewski, Łukasz Maziar, Franciszek Skokowski 178-51-514 498R 24 Ż DM
30 1 1845 Żytomierz Hieronim Turkowski Żytomierz 23 Joachim Józefa Puchalska Urszula Rosnowska Żytomierz 17 Ignacy Marianna Weselska Jan Orłowski , Ignacy Domaszewski 178 3 12 38 8 Ż Ni
22 7 1845 Puliny Jan Garbowski Majdan Kamienny par. Nowogród Wołyński 22 Piotr Teresa Ma[...] Rozalia Weselska Bostowa [Rosłowa?] 17 Jan Franciszka Skokowska Kazimierz Kotwicki, Jan Skokowski 178-3-12 361V 36 Ż 712 DM
19 8 1845 Puliny Wiktor Chęciński Szyjecka Karczma par. Cudnów 50w Michał Anna Kotwicka Katarzyna z d. Żurawska Weselska Futor Szeremeta 35w Tomasz Anastazja Lisowska Grzegorz Całka, Feliks Górski 178-3-12 362R 37 Ż 713 DM
30 9 1845 Puliny Antoni Milewski Huta Pulińska 20 Paweł Marianna Zabrocka Julianna Weselska Balarka Bobrycka 17 Szymon Helena Lisowska Bazyli Maszkowski, Stefan Rudnicki 178-3-12 363V 43 Ż 716 DM
27 1 1846 Cudnów Franciszek Paszkowski Huta Marianówka 23 Aleksander Marianna Weselska Magdalena Łopuszańska Huta Marianówka 18 Jan Wiktoria Górska Franciszek Sieracki, Leon ¦więcicki 569-1-69 21R 2 Ż 42 DM
15 2 1848 Puliny Michał Borkowski Berezówka 24 Jan Tekla Tyczyn Anna Woynalowicz Buda Bobrycka 18 Jakub Tekla Weselska Borowski jakub Żygadło Jan 12 JZ
18 7 1848 Puliny Roman Sawicki Szyecka Buda 21 Jan Marianna Szelężek Ewa Weselska Wjunki 16 Kazimierz Aleksandra Popławska Borowski Ludwik Siedlecki Jan 25 JZ
19 2 1850 Cudnów Józef Szponarski Tytuniki 24 Wojciech Katarzyna Weselska Petronela Ostryńska Krutenka 18 Józef Agnieszka Wereszczyńska Antoni Prejzner, Leon Osiński 569-1-73 63V 13 Ż 96 DM
30 7 1850 Cudnów Andrzej Turowski Kajetanówka 30 Józef Marianna Jasińska Rozalia z d. Kowalska NiedĽwiecka Kajetanówka 25w Stanisław Helena Weselska Stefan Pulikowski, Narcyz Turowski 569-1-73 69R 38 Ż 107 DM
3 9 1850 Cudnów Marcin Rogalski Kajetanówka 28 Stefan Magdalena Żurawska Zofia Kowalska Kajetanówka 19 Stanisław Aleksandra Weselska Andrzej Pulikowski, Apolinary Rudnicki 569-1-73 70R 44 Ż 109 DM
26 2 1850 Berezdów Jan Malinowski Klementowicze 18 Andrzej Marianna Orczyńska Justyna Iwanicka Klementowicze 18 Józef Małgorzata Weselska Walenty Krotowski, Jan Iwanicki, Symforian Krzysztofowicz 171-1-16 562R 9 R 575 DM
22 2 1853 Berezdów Mikołaj Ostrowski Kamionka par. Sławuta 28 Wojciech Katarzyna Ławrowska Marianna Iwanicka Klementowicze 18 Józef Małgorzata Weselska Mikołaj Łukawski, Feliks Ostrowski, Franciszek Ostrowski 171-1-33 367R 5 R 361 DM
10 11 1857 Cudnów Grzegorz Ostrzyński Huta Cudnowska 27 Kazimierz Teresa Borowska Marianna Lalewicz Huta Cudnowska 24 Jan Katarzyna Weselska Józef Kotwicki, Jakub Baczmanowski 569-1-81 99R 56 Ż 181 DM
24 8 1858 Toporyszcze Jan G±gałło Buda Lisowska par. Uszomierz 25 Bartłomiej Aleksandra Weselska Wiktoria Łuniewska Kropiwienka 18 Adam Rozalia Kosińska Łukasz Gagałło, Józef Tylc 178-3-128 131R 14 Ż 259 DM
31 1 1860 Berezdów Franciszek Wychowski Senihów 21 Michał Małgorzata Wa¶kowska Wiktoria Mieleniewska Maraczówka 19 Józef Róża Weselska Łukasz Osiński, Michał Bołsunowski, Józef Ko¶ciukiewicz 17-1-23 42V 3 Ch 54 DM
28 4 1863 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Olszewski Fedorówka 22 Antoni Konstancja Gongała Teofila Weselska Huta Kuleszowska 20 Mateusz Barbara Dworecka 178-3-152 4 9 Ż 7 MO
13 10 1863 Nowogród Wołyński Kazimierz Kuriata Medwedów 28 Mikołaj Agnieszka Weselska Antonina Osińska Józefówka 19 Ignacy Anna Bober/Bóbr 178-3-152 9 30 Ż 17 MO
17 11 1863 Nowogród Wołyński Jan Kuriata Niepoznanicze 22 Mikołaj Agnieszka Weselska Agnieszka Lisowska Niepoznanicze 20 Jakub Franciszka Suchowiecka 178-3-152 13 48 Ż 26 MO
9 5 1864 Szumbar Józef Gawlik Borki 37w Józef Józefa Weselska Waleria Makiz Sosnówka 29 Sebastian Ludwika Jasińska 626 238 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0123.htm
19 1 1864 Nowogród Wołyński Jan Olszewski Krywotyn par. Uszomierz 40w Adam Konstancja Bóbr Marianna Weselska Medwedów 40w Kazimierz Wiktoria Dworecka 178-3-152 17 1 Ż 32 MO
2 2 1864 Nowogród Wołyński Tomasz Zelazko Huta Polowska par.Toporyszcze 25 Wincenty Zofia Miedzwiedzka Franciszka Lisowska Niepoznanicze 19 Andrzej Józefa Weselska 178-3-152 19 12 Ż 37 MO
15 11 1864 Nowogród Wołyński Karol Turowski Jabłoniec par. Uszomierz 27 Mikołaj Anastazja Borecka Marianna Grabowska Huta Kuleszowska 17 Michał Marianna Weselska 178-3-152 33 66 Ż 65 MO
7 2 1865 Nowogród Wołyński Szymon Bielawski Jabłoniec par. Uszomierz 22 Antoni Teresa Bańkowska Domicela Całka Huta Kuleszowska 18 Feliks Tekla Weselska 178-3-152 38 8 Ż 75 MO
30 5 1865 Nowogród Wołyński Gabriel Teter Karpiłówka 25 Franciszek Feliksa Gnitecka Konstancja Żygadło Karpiłówka 18 Feliks Katarzyna Weselska 178-3-152 44 21 Ż 88 MO
29 6 1865 Nowogród Wołyński Jan Teter Niemylnia 45w Adam Anna Ostrowska Anna Halecka z Kołodzińskich Niemylnia 30w Aleksander Anastazja Weselska 178-3-152 46 25 Ż 92 MO
11 7 1865 Nowogród Wołyński Stanisław Kołodziński Werba (Werbów) 30 Aleksander Anastazja Weselska Marianna Gongała Werba (Werbów) 20 Łukasz Katarzyna Wolska 178-3-152 48 29 Ż 96 MO
17 10 1865 Nowogród Wołyński Stanisław Grabowski Huta Kuleszowska 25 Michał Marianna Weselska Marianna Słowikowska 22 Józef Aniela Gistecka 178-3-152 57 46 Ż 113 MO
23 5 1865 Cudnów Jan Niedzielski Futor Szeremety par. Puliny Wiktor Agnieszka Żurawska Anna Weselska Futor Dorokan ? 18 Kazimierz Helena Słowińska Stefan Żurawski, Kasper Łagowski 178-3-58 41R-41V 34 Ż 80-81 DM
30 1 1866 Nowogród Wołyński Mikołaj Holak Fedorówka 25 Franciszek Marianna Mierzejewska Magdalena Weselska Huta Kuleszowska 17 Adam Barbara Zelazko 178-3-152 69 8 Ż 137 MO
6 2 1866 Nowogród Wołyński Grzegorz Jasiński Karpiłówka 30w Bazyli Domicela Smyk Waleria Skokowska Karpiłówka 20 Wawrzyniec Marianna Weselska 178-3-152 72 19 Ż 143 MO
20 11 1866 Nowogród Wołyński Antoni Niedzielski Tytiurka par. Puliny 40w Antoni Marianna Jenkiewicz Justyna ¦więcicka z Lewandowskich Huta Dziekonka 30w Szymon Marianna Weselska szl. Michał Lewandowski, Jan Karasiński 178-3-152 83 64 Ż 165 MO
3 7 1866 Cudnów Jan Bryczkowski Huta Marianówka 65w Józef Agnieszka Weselska Justyna Januszewska Słoboda Niwna 30 Gabriel Anastazja Głowacka Bazyli Sobecki, Jan Dobrowolski 178-3-58 65V 21 Ż 129 DM
15 10 1867 Cudnów Jakub Kuriata Widły 25 Stanisław Agnieszka Weselska Maria Remińska Widły 19 Mikołaj Petronela Górska Jakub Szaciło, Wacław Baszyński 178-3-58 86V 50 Ż 171 DM
8 8 1868 Nowogród Wołyński Piotr Witkowski Karpiłówka 22 Łukasz Anna Skokowska Aleksandra Weselska Słoboda Werb 20 Franciszek Julianna Krasnowska 178-3-152 126 27 Ż 250 MO
1 11 1869 Nowogród Wołyński Kazimierz Hajko Wersznica 20 Piotr Franciszka Sokołowska Tekla Garbowska Użaczyn 18 Adam Marianna Weselska 178-3-152 157 38 Ż 308 MO
23 11 1869 Nowogród Wołyński Piotr Osiński Majdan Kurczycki 25 Mikołaj Marianna Felińska Emilia Żygadło Karpiłówka 20 Feliks Katarzyna Weselska 178-3-152 161 47 Ż 317 MO
8 2 1870 Nowogród Wołyński Mikołaj Jandolski Huta Dziekonka 26 Piotr Tekla Lewandowska Karolina Weselska Huta Kuka 18 Franciszek Helena Mierzwińska 178-3-152 167 11 Ż 330 MO
26 7 1870 Nowogród Wołyński Józef Lewkowicz Nowogród Wołyński 25 Wojciech Katarzyna Zalewska Helena Suchowiecka Nowogród Wołyński 17 Grzegorz Katarzyna Weselska 178-3-152 185 46 Ż 366 MO
29 6 1880 Cudnów Ludwik Gorecki 55w Józef Domicela Kociubińska Aniela z d. Baszyńska Ławrowska Hłuboczek 41w Feliks Paulina Weselska Paweł Jasiński, Mateusz Popowski 178-3-58 280R 28 Ż 555 DM
3 2 1902 Cudnów Piotr Ko¶ciewski Futor Ożgi 22 Paweł Teodora Ożgo Aniela Weselska Futor Ożgi 20 Jan Anna Safińska Jan Ożgo, Józef Garbowski 178-3-263 294R 3 Ż 559 DM
17 11 1902 Cudnów Bogdan Tyszkiewicz Futor Borejki 40 Bazyli Marianna Weselska Aniela Kulesza Hłuboczek 23 Józef Balbina Lech Franciszek Skokowski, Augustyn Bajkowski 178-3-263 316R 91 Ż 603 DM
11 9 1905 Cudnów Józef Wojciechowski Bykówka 27 Paweł Petronela Weselska Karolina Żarska Bykówka 19 Wiktor Franciszka Siedlecka Józef Karpiński, Aleksander Zwoliński 178-3-263 383R 48 Ż 732 DM
29 1 1906 Nowogród Wołyński Karol Tetera Niemylanka 28 Adam Paulina Weselska Aniela Boczkowska z d. Kulikowska Niemylanka 30w Wawrzyniec Karolina Polańska Jan Wojciechowski, Szymon Lipski 178-3-202 129V 21 Ż 258 DW
31 1 1906 Nowogród Wołyński Józef Żurawski Kuleszowski Majdan 29 Florian Anna Suchowiecka Katarzyna ¦liwińska Katerynówka 20 Jan Franciszka Weselska Wincenty Garbowski, Jan Garbowski 178-3-202 132R 32 Ż 263 DW
7 5 1906 Nowogród Wołyński Piotr Rudnicki Zabara 23 Hieronim Rozalia Kuriata Klara Grabowska Apołonówka 19 jan Franciszka Weselska Wiktor Ostrowski, Walery Weselski 178-3-202 141V 70 Ż 282 DW
5 9 1910 Miropol Albin Tylicki Huta Żaborzycka 21 Antoni Teofila Kobrzycka Rafalina Weselska Huta Żaborzycka 21 Karol Maria Muszyńska Franciszek Tylicki, Aleksander Sieradzki 178-3-192 115R 27 Ż 226 DM
23 11 1911 Romanów Stanisław Plewiński par. Romanów 28 Leopold Maria Strelc (-ew) Teofila Felińska par. Romanów 19 Witalis Franciszka Weselska Franciszek Zielonko, Adam Szczawiński 178-3-216 71R 56 Ż 137 DM
13 5 1912 Romanów Antoni Ożgo par. Romanów 28 Józef Antonina Czarnecka Rozalia Weselska par. Romanów 20 Jan Anna Safińska Baltazar Wierzchowiecki, Franciszek ¦więcicki 178-3-216 154V 30 Ż 299 DM
9 2 1914 Horodnica Szymon Maszewski Bronnica 23 Michał Michalina Karpińska Kamila Weselska Krynice 19 Grzegorz Józefa Nowicka Franciszek Sztukowski, Makary Nahornik 178-3-181 202V 2 Ż 400 DM
17 1 1916 Nowy Zawod Szymon Lisowski Pokostówka 60w Wawrzyniec Aleksandra Chłans Domicela Halicka Pokostówka 20 Błażej Maria Weselska Jan Kamiński, Stanisław Ochman 178-3-197 374V 2 Ż 732 DW
6 11 1916 Nowy Zawod Adolf Kossowski Konstantynówka 25 Hilary Adolfina Lewicka Józefa Nowicka Konstantynówka 17 Piotr Antonina Weselska Adolf Kossowski, Antoni Milewski, Włodzimierz Kocza 178-3-197 386V 50 Ż 756 DW
12 5 1918 Włodzimierz Jan Rudnicki w.Lipina 26 Stefan Elżbieta Ilińska Zofia Boczkowska w.Zaprudzie 23 Mikołaj Emilia Weselska Adam Kuriata Franciszek D±browski 1076 59 32 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0030.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowo¶ć Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
1 W. Franciszka z Skokowskich Weselska wd. 39 Nowogród Wołyński 72.Huta Kuleszowska 1844 CDIAK AS 1045-2-235
19 Anastazja z Popławskich Weselska wd. 82 Nowogród Wołyński Huta Dziekunka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
18 .. 24 Ż. Katarzyna Weselska .. 52 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
226 376 z. Franciszka ur. Weselska 20 Nowogród Wołyński Apolonówka 1885 Równe EH
252 432 ż. Anna ur. Weselska 24 Nowogród Wołyński Abramek 1885 Równe EH
358 687 żona Marianna ur. Weselska 45 Nowogród W. Werby 1885 Równe EH 597-1-1
4 8 Weselska Paulina wdowa 70 Emilczyn Wierówka 1910 CDIAK DW 1045-2-925
5 10 Weselska Franciszka wdowa 78 Emilczyn Wierówka 1910 CDIAK DW 1045-2-925


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl