Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 144 wyników dla: Tyczyn

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
28 10 1827 Berezdów Tekla Zabłocka 2 Zubowszczyzna c. ur. Jana i Anny z Styczyńskich 59
29 6 1829 Łuck Marcjanna Rudnicka 36 Boruchów z Tyczyńskich.Pozostawiła wd. Aleksander 815 37 60 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0037.htm
29 9 1830 Białogródka Jan Skąpski 2 Polachowa s. ur., Feliksa i Barbary z Styczyńskich 178-03-96 83V 62 Ż DM
3 2 1832 Włodzimierz Szczepan Czyżewski 20/52 Radowicze s. prac. Teodora i Teresy z Tyczyńskich 847 49 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0026.htm
4 5 1833 Kisielin Jan Tyczyński 75 Szczurzyn poch: 06.05. 848 286 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0163.htm
9 3 1837 Horochów Jan Rawa 75 Horochów ur., wdowiec po Helenie z Tyczyńskich, synowie Aleksander i Dominik, córka Wiktoria 75 70 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0038.htm
1 9 1837 Luboml Karol Maciorkowski 18 Huta Lubomlska r. Grzegorz, Marianna Tyczyńska 852 603 71 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0316.htm
9 12 1838 Białogródka Marianna Makarewicz 4 Teleżyńce c. ur. Jana i Tekli z Tyczyńskich 178-3-110 165V 88 Ż DM
2 5 1842 Berezdów Joanna Rybicka 5 Berezdów c. ur. Makarego i Marianny z Styczyńskich 873 273 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0142.htm
7 5 1842 Berezdów Rozalia Styczyńska 80 Zubowszczyzna z Domańskich, ur., wdowa po Janie, synowie Paweł i Józef, córka Bogumiła 873 274 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0143.htm
12 7 1842 Berezdów Tekla Styczyńska 5 Zubowszczyzna c. ur. Pawła i Tekli z Woźnickich 873 284 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0148.htm
15 7 1842 Berezdów Paulina Styczyńska 7/12 Zubowszczyzna c. ur. Kazimierza i Apolonii z Tchorzewskich 873 285 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0148.htm
25 7 1842 Berezdów Franciszek Styczyński 3 Zubowszczyzna s. ur. Józefa i Urszuli z Raczkowskich 873 286 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0149.htm
4 7 1842 Luboml Tomasz Tyczyński 71 Bereżce 857 569 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0303.htm
3 1 1843 Berezdów Józef Ogilba 1/52 Prawutyn Mały z konwulsji, s. szl. Franciszka i Tekli ze Styczyńskich 874 325 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0166.htm
27 4 1844 Luboml Tekla Tyczyńska 65 Bereżce ur. Sadowska 859 625 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0332.htm
18 8 1847 Młynów Antoni Styczyński 11 Młynów rodzice: w.ż. Józef i Regina 833 383R 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0206.htm
18 11 1848 Zasław św. Jana Klemens Tyczyński 3 Zasław od szkarlatyny, s. ob. Mikołaja i Julii z Roginszpegrów 178-3-117 116V 111 Ż
13 12 1848 Horyńgród Jan Tyczyński 10 Szubków syn szynkarzy Tomasza i Katarzyny 171-1-14 228V 24 R Mg
30 10 1852 Sielec Marianna Stanislawska 9/12 Sielec c. chł. Wincentego i Julii z Styczyńskich 584 39 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0021.htm
22 12 1862 Włodzimierz Józef Benglewski 1,5 Ochnówka s. Wlm. Maksymiliana i Karoliny z Tyczyńskich 798 59 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0032.htm
3 2 1865 Żytomierz Antoni Tyczyna 32 Waćków z choroby durowej, zostawił żonę Teresę z Gryniewiczów, syna Antoniego 178-3-61 139R 22 Ż DG
24 2 1866 Żytomierz Katarzyna Tyczyna 72 Waćków z Baryckich, z przeziębienia, obywatelka, zostawiła m. Jana, synaJózefa i córki:Karolinę i Teklę 178-3-63 120R 86 Ż DG 187
25 2 1866 Żytomierz Józefa Tyczyńska 2 Żytomierz z kokluszu, c. żołn. Józefa i Julii z Kowalskich 178-3-63 120V 91 Ż DG 188
18 4 1867 Białogródka Franciszek Tyczyński 65 Sachnowce 1-dw., wdowiec 178-03-81 331R 35 Ż DM
3 5 1877 Radziwiłłów Józef Tyczyński 45 Radziwiłłów em. żoł., żona Julia z d. Kowalska, synowie Władysław i Stanisław, córki Katarzyna Józefa i Rozalia 1-71 65V 15 T
20 1 1880 Kuniów Magdalena Gaczyńska 72 Kamionka z Tyczynów, mąż Michał, syn Marceli i córka Anna 178-3-78 612V 7 Ż DM
12 5 1880 Kuniów Michał Gaczyński 73 Kamionka wdowiec po Magdalenie z Tyczynów, syn Marceli 178-3-78 616R 36 Ż DM
10 11 1904 Jałowicze Roch Styczyński 7 Pjanie c. chł. gm. Jegli radomskiej gub. i pow. Stanisława i Julianny z Janusików 976 41V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20976/pages/PL_1_436_976_0028.htm
29 7 1915 Tbilisi Konrad Tyczyński 73 Tbilisi s. Antoniego, szlachcic kijowskiej gub., synowie Włodzimierz l. 36, Władysław l. 32, córka Aleksandra l. 40 217 76
7 12 1923 Radziwiłłów Jadwiga Młynarczyk 22 Podzamcze z Styczyńskich, mąż Jan, syn Henryk 1-119 64 V 23 0
7 2 1934 Krzemieniec Zofia Baran 30 Krzemieniec z Styczyńskich, c. Ignacego i Marii, mąż Jan, synowie Zygmunt, Lutosław i Henryk 1929, mieszkanka Boreczka gm. Bereżce. 36 R 9 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
26 9 1729 Czartorysk Michał Chwesiuk Saliwonko Jan Ryta Tyczynianka prac. Andrzej Berlar, Melania Jaromicka 297-1-185 38R Ł
14 1 1755 Białogródka Hilary Józef Nimirowicz Bisóweczka Jakub Marianna data ch., Antoni Styczyński i Teresa Gostyńska 178-51-95 7V 2 Ż DM
26 2 1755 Białogródka Agata Tkaczuk Hiacynt Ewa data ch., Bielicka i Antoni Styczyński, Roman Tkacz 178-51-95 7V 4 Ż DM
4 3 1756 Białogródka Kazimierz Jedliński Kuźmińce Józef Teresa Witosławska Antoni Styczyński i Katarzyna Ostrowska 178-51-95 8V 4 Ż DM
5 9 1756 Białogródka Mateusz Michał Bielicki Bisówka Antoni Teofila Czaplińska Jan Wierzbicki i Katarzyna Ostrowska, Jakub Niemirowicz i Marianna Styczyńska 178-51-95 9V 15 Ż DM
6 6 1766 Dunajów Antoni Tyczyński Białe Józef Marianna Zozanecka Dominik Zozanecki, Konstancja Boratyńska 299L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20299/pages/PL_1_301_299_0001.htm
19 3 1819 Luboml Józefa Tyczyńska Bereżce Tomasz Tekla Sadowska Ferdynand Wróblewski, Petronela Hadziewiczowa 848 509 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0291.htm
4 11 1822 Luboml Karolina Tyczyńska Bereżce Tomasz Tekla Sadowska Romuald Wernicki, Emilia Pomorska 848 509 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0291.htm
2 8 1827 Krzemieniec Ignacy Tyczyński Krzemieniec Szymon Apolonia Lipska s.sławetnych ochrz. 2.08., sław. Antoni Makowiecki i Tacjanna Jarmusiewicz 01-3 16V 118 T 517 DM
29 7 1827 Białogródka Fortunat Makarewicz par. Białogródka Jan Tekla Kuźmińska Franciszek Tyczyński i Marianna Bereżańska ż. Jana 178-03-93 58R 47 Ż DM
6 8 1827 Białogródka Marianna Sławecka Ledzianka Franciszek Julianna Tyczyńska Szymon Sławecki i Marianna Kobylańska ż. Sebastiana 178-03-93 59R 51 Ż DM
22 2 1828 Ptycza Piotr Adolf Kacper Pieńkowski Białogródka Ludwik Gertruda Jaskołd dopełnienie, Stanisław Styczyński kawaler, Anna Puchalska z d. Pieńkowska, Erazm 815 301R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0306.htm
21 12 1829 Ostróg Jan Glinka Swiate Wincenty Marianna Szafrańska Józef Styczyński, Elżbieta Sokołowska, Wincenty ..kicki, Elżbieta Małoszylowa 171-1-2 14R 107 R MZ 719
20 3 1829 Białogródka Józefa Gęsicka Polachowa Jan Anastazja Kobylińska Ignacy Kustowski i Anna Styczyńska 178-03-95 65V 29 Ż DM
9 12 1829 Białogródka Tekla Makarewicz Podlisce Jan Tekla Tomasz Tyczyński i Marianna Gągalska 178-03-95 77V 98 Ż DM
8 10 1830 Luboml Brygida Maksymilianna Wanda Proniewicz Bereżce Marcin Maksymilian Teresa Łobaczewska ? Tyczyński, Honorata ?churska 845 311V 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0305.htm
4 4 1831 Krzemieniec Wojciech Domański Krzemieniec IN Apolonia s. bliźniaczy nieślubny, Łukasz Sędomirski i Anna Styczyńska ż. Jana 01-3 152V 46 T 655 DM
22 6 1831 Krzemieniec Jan Zabłocki Plitnica Aleksander Anna Leon Jachniewicz i Justyna Tertyczyn ż. Grzegorza 01-3 157V 81 T 660 DM
16 9 1832 Białogródka Franciszek Narewicz Podlisce Jan Apolonia Tyczyńska Paweł Wisniowski i Marianna Andruszewicz ż. Kaspra 178-03-98 49R 97 Ż DM
21 4 1833 Ptycza Wojciech Czernecki Turkowicze Grzegorz Franciszka Domańska Augustyn Bogacki, Regina Styczyńska mężatka, Władysław Styczyński, Agnieszka Kon 819 259R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0268.htm
5 10 1835 Zasław św. Jana Dorota Tyczynska Zasław Mikołaj Tekla Opatowska Naum Zawadzki, Dorota Hryhorowiczówna 178-3-101 9 48 Ż SK
9 1 1837 Kuniów Karol Ozimkowski Dołocze Stanisław Antonina Franciszek Słodkowski, Eufrozyma Wojtyczyńska 171-1-10 81 R 10 ZP R 0
28 12 1837 Kuniów Jan Marciniuk Teremne Jan Anastazja Kuźma Natyczyn, Marianna Radziszewska wdowa 171-1-10 89 V 78 ZP R 0
2 7 1837 Krupiec Marianna Kamila Dąbrowska Krupiec Tomasz Joanna Osołowicz Michał Styczynski, Agata Gaszyńska 823 228V 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0238.htm
29 1 1840 Berezdów Franciszek Styczyński Zubowszczyzna Józef Urszula Raczkowska 871 252 7 0
24 8 1840 Annopol Ludwik Onęcki Baczmanówka Michał Anna Styczyńska 880 90 V 31 0
5 1 1840 Nieświcz Kamilla Styczyńska Ławrów Józef Regina Turczynowska 435 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0001.htm
15 7 1840 Ostróg Aniela Haczyńska Kamionka Nowomalińska Michał Magdalena Tyczyn W. Marcin Piotrowski, ur. Urszula Haczyńska ż. Jana 880 8 R 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0009.htm
23 5 1840 Luboml Julia Elżbieta Iwanicka Luboml Michał Tekla Maciorkowska Feliks Kowalewski, Józefa Tyczyńska 855 266R 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0277.htm
23 1 1840 Wyszewicze  Artur Włodko Radomyśl WW. Leon s. Franciszka Olimpia c. Karola Hasport W. Dymitr Złotnicki, Marszałek Pow. Radomyskiego, JW. Salomea Sielicka, Pisarzowa Pow. Radomyskiego, as. JW. CelestynTrzeciak, były Marszałek Powiatu Radomyskiego i Kawaler, W. Katarzyna Prytyczyn, wdowa, ojciec -WW. Leon, syn Franciszka, Guberski Se 178-51-456 50V 16 Ż BS 113
1 12 1841 Berezdów Antoni Rybicki Chorowiec Roman Magdalena Styczyńska 872 309 79 0
30 12 1841 Berezdów Pawlina Styczyńska Zubowszczyzna Kazimierz Apolonia Tchórzewska 872 311 85 0
2 10 1842 Annopol Franciszek Orzęcki Baczmanówka Michał Anna Styczyńska 881 90 V 30
8 2 1842 Berezdów Jan Rybicki Berezdów Makary Marianna Styczyńska 873 212 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0111.htm
11 2 1842 Berezdów Roman Jasiński Chwoszczówka Karol Bogumiła Styczyńska 873 213 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0112.htm
18 4 1842 Ostróg Marcelli Haczyński Stojło Michał Magdalena Tyczyn 881 8 R 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0009.htm
26 5 1842 Berezdów Magdalena Czyżewska Mirutyn Władysław Katarzyna Marchaj ur. Paweł Styczyński, Franciszka Giżycka ż. Jana 873 222 37 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0116.htm
8 10 1843 Luboml Marianna Franciszka Bęklewska Bereżce Maksymilian Karolina Tyczyńska Tomasz Podgórski, Anna Karasiewicz ż. Onufrego 858 496 90 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0264.htm
19 11 1845 Annopol Elżbieta Orzeńska Baczmanówka Michał Anna Tyczyńska 884 74 R 35
26 10 1845 Dubno Ewaryst Michał Styczyński Dubno Baltazar Joanna Puchalska 831 122R 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0125.htm
13 6 1846 Szumsk Antoni Lewiecki Szumsk Adam Teresa Nowakowska Leon pasalski, Zuzanna Styczyńska ż. Wawrzyńca 877 833 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0431.htm
1 1 1846 Luboml Erazm Lucjan Bęklewski Maszów Maksymilian Karolina Tyczyńska Wiktor Podgurski, Julia Czechowska ż. Józefa 861 452 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0192.htm
12 1 1846 Ostróg Zofia Krzymińska Futor Hulczański Jan Katarzyna Tyczyńska Ur. Antoni Michalski, Ur. Zofia Pawłowska 885 2V 9 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0004.htm
3 4 1847 Młynów Franciszek Lewicki Młynów NN Katarzyna Antoni Styczyński, Antonina Ruszkiewicz 833 367R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0198.htm
2 8 1847 Kijów Stefan Styczyński Kijów Aleksander Aleksandra Borsuk August Ratman, Warszawski Kupiec, Zofia Styczyńskia, as. Mikołaj Ruciński, Kanalarzysta, Teresa Czerwiakowska, chrz. 14.12.1847, ojciec felczer 178-51-548 49R 74 Ż BS 99
12 10 1848 Młynów Karolina Zarzecka Koblin Piotr Józefa Styczyńska Henryk Przyłuski, Anna Ekielt, Michał Górski, Joanna Ekielt 834 248R/483 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0250.htm
18 2 1850 Luboml Anna Benklewska Maksymilian Karolina Tyczyńska Antoni Jołtunowski?, Katarzyna Woźniakowska ż. Aleksandra 864 118 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0065.htm
10 2 1851 Przewały Anna Bonklewska Staweczki Maksymilian Karolina Tyczyńska 864 204-205 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0110.htm
12 4 1856 Targowica Kamila Mytkowska Wojnica Antoni Franciszka Styczyńska 172-1-51 210 V-211 R 6 R 0
18 5 1856 Luboml Mikołaj Wawrysz? Ziemlica Franciszek Rozalia Styczyńska? Józef Kuniczuk, Salomea Skwaryn? 868 68 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0036.htm
15 2 1860 Skole Tomasz Tyczyński Skole 214 Jan Honorata Habel 1233L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201233/pages/PL_1_301_1233_0002.htm
4 1 1861 Luboml Genowefa Filomena Łabicka Luboml Michał Aleksandra Tyczyńska 305 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0003.htm
9 3 1863 Żytomierz Apolonia Osłowskich ? Żytomierz Andrzej Marwa Kużniewicz Augustyn Zagorowski, Ewdokia Tyczyna 178-3-54 29 71 Ż DG
6 6 1863 Żytomierz Antoni Żytomierz NN Ewa Gutowska Nieprawego łoża syn, chrzestni: Józef Tyczyński Anastazja Gradowska 178-3-54 43 139 Ż DG
26 9 1863 Żytomierz Józefa Tyczyna Zabruda Konstanty Helena Kuczyńska Paweł Szczeniawski 178-3-54 67 235 Ż DG
1 5 1865 Żytomierz Filip Jakób Tyczyna Zabruda Konstantyn Helena Tołoczko syn dw., Aleksander Lewkowski-dw., Albina Wygowska 178-3-61 19 111 Ż DG
26 2 1865 Żytomierz Wiktoria Kajdańska Żytomierz Karol Teresa Osińska córka obywateli, Józef Tyczyna, Antonina Chmielowska 178-3-61 10 51 Ż DG
28 1 1865 Rzyszczów Apolonia Sabina Styczyńska Pije Roman Zofia Sztejngrab Maksymilian Berendt z Saksonii, Julianna Langert ż. Józafata, Józafat Langut, Maria Piotraszewska 312-1-89 189 22 m.K KM
17 9 1868 Rzyszczów Michalina Stanisława Styczyńska Potok Roman Zofia Sztejngayer Jakub Tarnawski, Maria Piotraszewska 312-1-96 217 4 m.K KM
18 10 1870 Radziwiłłów Katarzyna Tyczyńska Radziwiłłów Józef Julia Kowalska 1-51 7 V-8 R 27 T 0
2 12 1870 Kuniów Helena Steczyńska (Styczyńska) Radohoszcz Wielka Karol (Ewaryst -DM) Emilia Chodorowska szl. Tomasz Goloskiewicz i Kamila Złotolińska 178-3-78 224V-225R 77 Ż DM
25 8 1872 Krzemieniec Ludwik Milewski Krzemieniec Franciszek Rozalia Gilewicz ziemianin Stefan Ignacy Wierzyński, Lucyna Styczyńska ż. Filipa 1-62 14V-15R 54 T 880
20 3 1873 Radziwiłłów Stanisław Tyczyński Radziwiłłów Józef Julia Kowalska 426-1-67 60 V-61 R 14 T
24 7 1875 Radziwiłłów Józefa Styczyńska Chotyń Ewaryst Emilia Chodorowska 1-69 61V-62R 37 T
1 3 1876 Radziwiłłów Józefa Tyczyńska Radziwiłłów Józef Julia Kowalska 1-70 46V-47R 13 T
6 3 1878 Kuniów Elżbieta Ludgarda Gruźdź Radohoszcz Adam Celina Chodorowska Ewaryst Styczyński i Elżbieta Chodorowska ż. Józefa 178-3-78 501V-502R 25 Ż DM
13 3 1888 Kuniów Karolina Styczyńska Radohoszcz Eweryst Michał Emilia Chodorowska Bronisław Chodorowski i Kamila Złotolińska ż. Mieczysława 178-3-86 133V-134R 40 Ż DM
8 10 1891 Kuniów Cezaria Steczyńska (Styczyńska) Radohoszcz Wielka Ewaryst Emilia Chodorowska Wilhelm Baryszewski i Jadwiga Rudnicka ż. Stefana 178-3-86 378V-379V 110 Ż DM
9 7 1898 Kuniów Konstanty Jakubowski Radohoszcza Wielka Aleksander Maria Styczyńska Konstanty Rebicki i Eugenia Komarowska ż. Wacława 178-3-86 723V-724R 110 Ż DM
17 9 1900 Włodzimierz Wincenty Styczyński Włodzimierz Mikołaj Marianna Wojtyła 958 44V-45R 185 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0045.htm
15 10 1907 Kowel Jadwiga Styczyńska Kowel Józef Adela Studzińska Aleksander Studziński, Ksawera Piątkowska panna 1004 26V-27R 127 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0030.htm
12 8 1912 Horochów Władysław Styczyński Jezierce Franciszek Wiktoria Atpel 1039 18 63 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0022.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
28 1 1828 Tuczyn Żogow G-R 33 Kirył Anna Wasylow z Niedzińskich Tuczyn 20w Maciej Barbara Nowak Iwan Wasylow, Jarow Styczyn ? 171-1-1 194V 3 R Mg 7087
3 11 1829 Białogródka Hieronim Jezierski Polachówka 20 Franciszek Agnieszka Zielińska Zofia Skąpska Polachówka 16 Feliks Barbara Styczyńska Szymon Grzybowski i Ignacy Niemirowicz 178-03-95 86R 25 Ż DM
8 2 1830 Żytomierz Teodor Danilewski G-R 30 Stefan Marianna Tyczyna Katarzyna Lewin alias Fon Lewin wieś Bereziwka Karol Franciszka Pawlikowska Maksym Charczenko 178 3 3 52 13 Ż Ni
15 2 1831 Żytomierz Jakub Żukowski Pobitówki 30w Szymon Anastazja Korczewska Teodora Krukowska zd. Osłowska Waćkow 26w Adam Marianna Tyczyn Michał Osłowski , Jan Korczewski 178 3 4 45 11 Ż Ni
28 6 1836 Luboml Michał Iwanicki Luboml 22 Karol Marianna Cieszkowska Tekla Materkowska Huta Szklana 22 Grzegorz Marianna Tyczyńska Wojciech Majtykowski, Ignacy Dorosiewicz 851 548 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0302.htm
9 5 1836 Białogródka Stefan Mazurkiewicz Bisóweczka 40 Kazimierz Małgorzata Łatyczyńska Katarzyna Łaszcz Bisóweczka 20 Wincenty Petronela Kowalewska Gabriel Kaliński, Józef Komarowski 178-03-106 131V 11 Ż DM
24 10 1837 Zasław Św. Jana Franciszek Baszyński par Zasław 24 Grzegorz Anna Tyczyńska Tekla Opałowska par Zasław 18 Mateusz Katarzyna Rybczyńska Tomasz Roszkowski Jan Zagajewski Franciszek Zieliński 16 JZ 0
16 10 1838 Ostróg Michał Haczyński Stojło 30 Józef Agnieszka Magdalena z d. Tyczyn Hładysz Międzyrzecz Ostrogski 27w Stanisław Agnieszka Głowacka Feliks Granowski, Józef Gorajski, Jan Wittan 171-1-11 26R 13 R DM
26 11 1839 Luboml Piotr Zborowski Luboml 33 Jan Apolonia Lubecka Marianna Maciorkowska Kąty 23 Grzegorz Marianna Tyczyńska Jakub Czrniachowski, Kajetan Maciorkowski 854 618 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0351.htm
1 2 1839 Leszczyn Aleksander Duszyński Łuka 35 Walenty Rozalia Połubińska Teodora Taturowa zd. Tyczyna Łuka 30w Bazyli Wiktoria Wiszniowska Jan Piotrowski , Florian Tyczyna , Jakub Metelski 178-3-8 1 Ż Ni
9 6 1840 Żytomierz Bazyli Makowski 26 Daniel Marianna Fedorowicz Katarzyna Paszkowska zd. Tyczyn 30w Karol Marianna Busztan Jan Janiszewski , Zachariasz Mieleniewski 178 3 10 64 28 Ż Ni
17 10 1840 Żytomierz Jan Styczyński 37w Jan NN NN Marianna Bagińska 20 Jan Marianna Mołner Andrzej Oborski , Tadeusz Sudzidłowski 178 3 10 73 57 Ż Ni
19 10 1841 Berezdów Franciszek Ogilba Prawutyń 27 Michał Ewa Mroczkowska Tekla Styczyńska Zubowszczyzna 21 Bartłomiej Anna Otowczyńska Józef Wyhowski, Alojzy Łysogorski, Franciszek Kornatowski, Kazimi 872 328 17 EH - uz.
2 2 1841 Berezdów Walenty Tomaszewski Berezdów 25 Maciej Helena Mieleniewska Agnieszka Glińska Berezdów 21 Michał Franciszka Styczyńska 872 313 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0167.htm
14 9 1841 Ptycza Adam Radliński Dubno 45w Grzegorz Marianna Hulewicz Aniela Kozłowska Piratyn 20 Leon Ludwika Dubiska Franciszek Styczyński, Dominik Akcyz, Kazimierz Ceceniowski b. podsęde 827 244V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0249.htm
18 10 1842 Żytomierz Stanisław Podhajecki 22 Jan Domicella Jakowiecka Agnieszka Burzym 19 Grzegorz Rozalia Tyczyna 178 51 484 52 Ż Ni
7 2 1843 Luboml Maksymilian Bęklewski Bereżce 28 Tadeusz Rozalia Chmielewska Karolina Tyczyńska Beresce 19 Tomasz Tekla Sadowska Klemens Podgórski, Piotr Zborowski 858 516 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0274.htm
28 1 1845 Sokul Baltazar Styczyński par. Dubno 39 Michał Apolonia Sawicka Joanna Puchalska Baszowa 23 Konstanty Teresa Brzezińska Bonifacy Mijakowski, Ignacy Świeciński, Tomaszewski 831 49R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0051.htm
7 1 1845 Krzemieniec Feliks Łoziński Korosteszów 25 Konstanty Franciszka Winniecka Anna Japińska Krzemieniec 22 Antoni Antonina Styczyńska Piotr Puchalski i Filip Suski 01-18 20V 2 DM 555 T
18 2 1845 Żytomierz Ludwik Zieliński Żytomierz 20 Franciszek Justyna Paszkowska Ludwika Tyczynówna Żytomierz 18 Feliks Anastazja Jankowska Szymon Tyczyn , Gabriel Paszkowski 178 3 12 40 15 Ż Ni
27 1 1846 Puliny Józef Borecki Koszelówka 40 Antoni Helena Łukaszewicz Tekla Husakowska Buda Bobrycka 20 Jan Franciszka Waleńkiewicz Kuczewski Teofil Tyczyna Paweł 8 JZ
27 1 1846 Żytomierz Stefan Burzym Wackowo 20 Grzegorz Rozalia Tyczyn Helena Kozlowska Wackowo 18 Jakub Tekla Hachowska Jan Tyczyna , Bazyli Hryniewicz 178 3 14 53 4 Ż Ni
28 10 1847 Leszczyn Karol Bilski Łuka 26 Paweł Franciszka Borowska Marianna Tyczyna Łuka 21 Eliasz Rozalia Kozłowska Łukasz Sajkowski , Tomasz Korzeniewski 178-3-19 358 4 Ż Ni
15 2 1848 Puliny Michał Borkowski Berezówka 24 Jan Tekla Tyczyn Anna Woynalowicz Buda Bobrycka 18 Jakub Tekla Weselska Borowski jakub Żygadło Jan 12 JZ
15 2 1848 Młynów Piotr Zarzycki par. Targowica 24w Józef Tekla Jóżefa Styczyńska par. Młynów 20 Józef Regina Józef Gołążowski, Aleksander Podgórski, Jan Tuszakowski 834 249V/486 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0252.htm
23 5 1848 Zasław, św. Józefa Mikołaj Gajkowski Toporczyk 26w Andrzej s. Mikołaja Agnieszka c. Antoniego Roszczyna Michalina Więckowska Reszniówka Kosa 18 Bazyli Józefa c. Kazimierza Dąbrowska (wdowiec po Katarzynie z Kownackich) 1-d. Franciszk Tyczyński, Eliasz 178-3-117 39V 14 Ż
27 6 1848 Zasław św. Jana Wincenty Niepokulczycki Zasław 22 Mikołaj Franciszka Kopnicka Karolina Białogórska Zasław 20 Stanisław Anastazja Krzyżanowska Roman Lubarski, Piotr Barszczewski, Mikołaj Tyczyński 178-3-117 104V 8 Ż
3 2 1863 Żytomierz Izydor Janiszewski Zabrudzie, par. Żytomierz 23 Jan Elżbieta Tyczyna Aniela Borzemska Zabrudzie,par. Żytomierz 18 Jan Gertruda Michałowska 1-dw., Józefat Michałowski, Jan Januszewicz 178-3-54 93 R 7 Ż DG
3 2 1863 Żytomierz Szymon Staszkiewicz Waćków, par. Żytomierz 18 Aleksander Marianna Baranowska Konstancja Omiecińska Krosznia, par. Żytomierz 20 Jan Joanna Stachowska dw., Józef Tyczyna, Talimon Godlewski 178-3-54 93 R 8 Ż DG
7 7 1863 Żytomierz Paweł Robak Żytomierz, par. Żytomierz 33 Kacper Elżbieta NN Honorata Baczyńska Żytomierz, par. Żytomierz 27 Józef Magdalena Lenniewicz Jan Dronczkowski, N ? Tyczyna 178-3-54 99 V 29 Ż DG
12 9 1865 Żytomierz Józef Moszcycki Waćków 25 Talimon Urszula Gryniewicz Marianna Kożunow Waćków 18 Aleksander Elżbieta Bereżanska (ob.i ob.) Józef Tyczyna, Łukasz Trzewicz, 178-3-61 127R 71 Ż 145 DG
19 5 1866 Żytomierz Stanisław Korczewski Żytomierz 40 Jan Agnieszka Narkiewicz Maria Chodakowska z d. Burzymska Żytomierz 33 Grzegorz Rozalia Tyczyna ? (1-dw., wdowiec i dw.wdowa) Jan Kwiatkowski i Franciszek Nowaczyński 178-3-63 89R 30 Ż DG 145
26 10 1869 Kuniów Ewaryst Styczyński Dubno par. Dubno 24 Baltazar Joanna Puchalska Emilia Chodorowska Radohoszcz Wielka 19 Józef Elżbieta Tyleżyńska (Teleżyń w stanie spoczynku Podpułkownik Didenko, Heneryk Sarowski (Sarnowski) 178-3-78 197V 14 Ż DM
24 10 1871 Kuniów Michał Sokołowski Dańkówka 29w Andrzej Magdalena Piątkowska Albina Złotolińska Radohoszcz Wielka 22 Ignacy Apolonia Rajtarowska Maciej Arent s. Mikołaja, Ewaryst Styczyński 178-3-78 263V 13 Ż DM
4 8 1874 Ołyka Marceli Bogucki Par. Psków 28 Henryk Honorata Styczyńska Prakseda Helena Dubiska Romaszkowszczyzna 19 Józef Zofia Korzeniewska 495 55 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0029.htm
11 11 1875 Kuniów Marceli Gaczyński Kamionka 30 Michał Magdalena Tyczyn Regina Lejngor 18 Jan Katarzyna Szworc Marceli Nahrebecki, Jan Lejbrant, Jakub Michałowski 178-3-78 392V 22 Ż DM
8 7 1885 Turzysk Marcin Kasianowski Zadyby 24 Łukasz Marianna Liszkiewicz Józefa Ptaszyńska Zadyby 17 Ksawery Joanna Ptyczyńska 753 27 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20753/pages/PL_1_436_753_0015.htm
16 10 1894 Kuniów Aleksander Jakubowski par. Kuniów 23 Adam Paulina Rozwalska Marianna Styczyńska Radohoszcz Wielka 20 Ewaryst Emilia Chodorowska Sylwester Olszewski i Rajmund Baryszewski 178-3-86 526R 19 Ż DM
26 10 1919 Włodzimierz Grzegorz Kotiuk fol.Fundum 22 Grzegorz Wiktorya Piuro Katarzyna Styczyńska w.Nowosiółki 22 Jan Katarzyna Martyniuk Józef Styczyński Władysław Małkowicz 1076 107-109 95 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0056.htm http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0057.htm
15 10 1924 Kowel Mieczysław Wójcik Jadwiga Styczyńska Kowel 17 Józef Adela Studzińska 1004 26V-27R 127 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0030.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl