Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1735 wyników dla: Borowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 3 1724 Torczyn Barbara Raciborowska 2 Zaturce MD 54 b/n Ł EH
6 6 1787 Olewsk Justyna Zaborowska 5 ... Sobiecka córka Antoniego i Heleny 178-3-128 Ż Na
5 1788 Olewsk Marianna Zaborowska 5 ... Łozowata córka Szymona i Anny 178-3-128 Ż Na
14 9 1788 Olewsk Anna Zaborowska 50 ... Łobzowata mąż Szymon 178-3-128 Ż Na
18 4 1813 Kuniów Agnieszka Soborowska 60 Borowica Mała mieszcz., wdowa 297-1-086 35R Ł
12 3 1817 Krzemieniec Konstancja Zborowska 60 Baszkowce wdowa 299 58 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0033.htm
17 10 1821 Kuniów Katarzyna Soborowska 80 Płoska szl., wdowa 297-1-086 57R Ł
30 3 1827 Kowel Marianna Borowska 40 Wólka Lubiatowska z Stopniawskich, mąż Jan, córka Ewa l.7, syn Jan l.12 843 468 2 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0257.htm
30 10 1827 Białogródka Marianna Zaborowska 1 Suchorzyńce c. ur. Stanisława i Petroneli z Czuckich 178-3-93 75R 79 Ż DM
4 2 1828 Ostróg Marianna Borowska 70 Buszcza Ur., wdowa po Wawrzyńcu, zd. Nowadzka,poz. 2 s. Jana i Antoniego 171-1-1 24R 12 R Mg
28 8 1828 Horyńgród Marianna Tyborowska 56w Horyńgród Ur., wdowa po Janie, zost. 3s. Karola, Wincentego i Zacheusza 171-1-1 189R 14 R 7081 Mg
13 9 1828 Międzyrzec Ludwika Zaborowska 16 Międzyrzec c. Ur. Feliksa i Urszuli zd. Kowalska 171-1-1 249R 47 R Mg 7142
16 10 1828 Bazalia -fil.Tereszki Anna Szczyborowska 56 Tryski sławetna, wdowa, od dawna potomstwa pozbawiona 178-3-95 243V 7 Ż DM
21 8 1829 Kuniów Agnieszka Tyborowska 80 Dertka ze starości, ur., wolnego stanu 171-1-2 78R 30 R 7259 ZP
26 8 1829 Nowogród Wołyński Julianna Borowska 20 Rudnia Talecka Marianny, wdowy 379 JZ
20 9 1829 Bazalia Marianna Zaborowska 3/52 Wolica Polowa c. ur. Ignacego i Eufrozyny 178-3-95 241R 92 Ż DM
18 5 1829 Łabuń ur. Stanisław Makowski 80 Tadeuszpol żona ur. Barbara Taborowska, córka Marianna, z febry 178-3-95 146V 29 Ż 286 KP2
31 11 1829 Starokonstantynów Kapucyni ur. Katarzyna Borowska 65 W Przedmieście wdowa żebraniną się bawiąca, ze zgniłej gorączki 178-3-95 190v/191r 95 Ż 366/367 KP2
27 7 1830 Koblin Stanisław Przyłuski 1 Arszyczyn rodzice: ur. Jan i Franciszka z domu Borowska 816 155R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0157.htm
20 7 1830 Kulczyny Stefan Janowski 70 Krasiłów Ur., żona Józefa zd. Zaborowska 178-3-96 350V 36 Ż Mg
27 12 1830 Bereźnica Katarzyna Brzozowska 80 Majdan Cepcewicki z d. Borowska, wdowa 816 91R 40 AGAD 93 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0093.htm
22 6 1830 Berezdów Anna Borowska 2 Zakrynicze c. Jana i Heleny z Stelmachów 245-1-4 108R 47 R 213 DM
30 3 1830 Miropol Julianna Tyborowska 1 Ulanówka c. Piotra i Teresy z Pulikowskich 245-1-4 157R 22 R 302 DM
15 5 1831 Puliny Anna Borowska 30 Zdań wdowa 79 JZ 0
6 7 1831 Puliny Helena Husakowska 23 Popławka z d. Borowska m. Michał 106 JZ
5 4 1831 Dederkały Katarzyna Żaborowska 28 Radoszówka z cholery, urodzona, z Górskich, mąż Andrzej, synowie Jan, Antoni i Konstantyn, córki Małgorzata i Róża 426-1-6 12R 10 T 848 DM
30 7 1831 Korzec Aleksander Korczewski 3 Rudnia Piaskowa syn Michała i Apolonii z domu Borowska 245-1-5 92 96 R PW
24 1 1832 Jałowicze Tekla Borowska 11 Nowostaw c. NN i Natalii 818 222 R 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0229.htm
2 12 1832 Włodzimierz Marianna Zborowska 67 Włodzimierz slaw., wdowa po Mikołaju, córki Tekla i Marianna 847 73 105 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0038.htm
26 8 1832 Ostróg Tekla Zaborowska 17 Storonicze z połogu, zd Boremska, wdowiec Jan 171-1-5 32V 116 R MZ
1 5 1832 Lachowce Anna Zaborowska 7/52 Książęcin c. ur. Jana i Franciszki z Wojciechowskich 171-1-5 115R 38 R DM
20 2 1832 Korzec Marianna Kamińska z d. Zaborowska 28 Korzec z wodnej puchliny, mąż Ludwik Kamiński 245-1-6 92r 15 R Na
13 12 1832 Zasław św. Jana Agnieszka Borowska 40 Bilczyn ur., z Przedborskich, mąż Benedykt, synowie Florian, Adam, Leonard i Ferdynand, córki Tekla, Faustyna i Sabina 178-3-98 17R 66 Ż 31 DM 0
6 11 1832 Berezdów Józefa Tyborowska 3 Majdan Krasula c. Wawrzyńca i Franciszki z Tunickich 245-1-6 129V 47 R 51 DM
1 12 1833 Zabłotce Wiktoria Borowska 4 c.Aleksandra i Amalii z Grabowskich 848 131
9 8 1833 Krzywin Marianna Przewłocka 67w Krzywin Ur., zd. Żaborowska, wdowa po Janie, 1 córka Marianna żona Jana Wilchema 171-1-6 49R 25 R Mg
28 5 1833 Białogródka Marcjanna Zaborowska 0,5 Ledzianka c. Wojciecha i Brygidy z Słomińskich 178-3-99 64V 52 Ż DM
28 4 1833 Lachowce Marianna Zaborowska 3/52 Książęcin c. ur. Tomasza i Marianny z Mondzelewskich 171-1-6 95R 31 R DM
9 2 1833 Stepań Marianna Borowska 1,5 Temne c. ur. Jana i Teresy z Łoknickich 171-1-6 216V 6 R DM
20 11 1834 Łuck Domicela Borowska 45 Łuck Wdowa z miasta i par. Wiśniowiec 372 36 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0019.htm
27 6 1834 Białogródka Marianna Zaborowska 3/365 Ledzianka c. ur., Wojciecha i Brygidy z Słomińskich 171-1-100 98R 50 Ż DM
26 8 1834 Korzec Franciszek Jaworski 30 Balarka Myszakowa z kalectwa nogi, żona Tekla Borowska, synowie Wojciech i Tomasz 245-1-8 98v 60 R Na
7 2 1834 Berezdów Anna Borowska 65 Senihów z d. Łossowska, wdowa po Grzegorzu, syn Jan, córki Waleria, Anastazja, Marianna i Barbara 245-1-8 123R 11 R 36 DM
11 4 1834 Berezdów Natalia Zaborowska 3 Futor Kurczykowski c. Floriana i Magdaleny z Gawłowskich 245-1-8 125R 26 R 40 DW, DM
14 11 1834 Zasław św. Józefa Koronata Taborowska 12 Sławuta c. Aleksandra i Balbiny z d. Rogoszewskiej 178-3-100 71V 86 Ż 145 RG
5 5 1835 Kamień Koszyrski Julianna Borowska 23 Wólka Szczytyńska mąż Wincenty, syn Julian, córka Leonilda 850
18 1 1835 Ostróg Antonina Borowska 2 Mosty z kaszlu Marcina i Anny zd Sobecka 171-1-8 29V 4 R
2 2 1835 Bazalia Tekla Borowska 36 Łazuczynek Mały prac., mąż Jan, córka Wiktoria 178-3-101 252V 13 Ż DM
26 3 1835 Bazalia Marianna Żaborowska 40 Bogdanówka ur., mąż Jan, synowie Grzegorz, Tomasz i Grzegorz, córka Joanna 178-3-101 254V 52 Ż DM
7 2 1835 Ostropol Anna Ksiądzyk 2/52 Żytyńce Rodzice: Paweł, Marianna Borowska 178-3-101 277R 10 Ż 517 SK
13 1 1835 Korzec Marianna Borowska 9/12 Bielczaki córka Jakuba i Katarzyny z domu Gluza 245-1-9 85 8 R PW
2 10 1835 Korzec Jędrzej Markiewicz 65 Balarka Myszakowa żona Marcianna z domu Borowska, synowie Szymon, Aleksander i Franciszek, córki Agnieszka, Konstancja i Elżbieta 245-1-9 95 66 R PW
26 11 1835 Berezdów Salomea Tyborowska 4 Majdan Krasula c. Wojciecha i Marianny z Kobrzyckich 245-1-9 122V 64 R 48 DM
10 9 1836 Ołyka Marianna Borowska 1 Ołyka Pawła i Ksawery z Michałowskich 822 308 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0320.htm
25 5 1836 Kołki Teresa Zborowska 45 Kukły poz. m. Antoniego i s. Kaietana; poch: 27.05. 822 66a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
9 12 1836 Kulczyny Zofia Zaborowska 76 Zastawki z d. Wyjaśniowska, wdowa po Andrzeju, syn Jan 178-3-106 260R 55 Ż 502 DM
4 4 1836 Toporyszcze Marianna Borowska 61 Rudnia Toporyska wdowa, syn Jan 178-51-386 139R 13 Ż 142 DM
7 2 1836 Berezdów Agnieszka Tyborowska 10/365 Majdan Krasula c. Kazimierza i Tekli z d. Grabowskiej 245-1-10 163R 5 R 35
16 9 1837 Kowel Magdalena Borowska 75 Kowel wdowa, synowie Roman i Antoni 852 331
10 11 1837 Kuniów Urszula Saborowska 88 Kamionka wdowa, c. Agnieszka 171-1-10 98 V 47 ZP R 0
21 2 1837 Nowogród Wołyński Marianna Borowska 70 Rudnia Talecka z Baszyńskich, wdowa po Bazylim, syn Tomasz, córka Katarzyna 44 JZ
5 1 1837 Kamień Koszyrski Rozalia Borowska 40 Szczytyń z Abramowiczów, mąż Antoni, córki Ewa i Barbara 170 23-24 2 852 685 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0014.htm
18 10 1837 Korzec Rozalia Borowska 30 Bielczaki z domu Gluza, mąż Paweł 245-1-11 143 65 R PW 0
6 9 1838 Kamień Koszyrski Marianna Borowska 12 Załuchów c.Jana i Anny z Zarembów 853 427
1 10 1838 Lachowce Marianna ? Zaborowska 20 Książęcin c. Jana i Rozalii z ... 118 V 36 ZP 0
9 12 1838 Puliny Agnieszka Borowska 36 Nowy Zawod z d. Jurowska, m. Mikołaj, syn Florian, córki: Marianna, Marianna 172 JZ 0
8 1 1838 Korzec Antonina Tworkiewicz 64 Czarnokały z d. Zborowska, wdowa 245-1-12 90R 3 R 91 DM
19 4 1839 Berezdów Marianna Borowska 74 Berezdów z d. Zawadzka, wdowa po Macieju i z tego związku bezpotomna, po I-mężu Janie Kamińskim synowie Kazimierz i Karol 178-51-433 173V 29 Ż 182 DM
31 1 1839 Nowogród Wołyński Tekla Borowska 78 Nowogród Wołyński z d. Rybczyńska, wdowa, córka Agata 178-3-72 44R 11 Ż 85 DM
18 2 1840 Korzec Katarzyna Borowska 26 Ujście z domu Borowa, w.ż., mąż Jakub, syn Aleksander 871 166 19 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0087.htm
14 5 1840 Krzemieniec Aniela Zborowska 9/12 Grabówka c. Jana i Apolonii 871 420 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0220.htm
11 1 1840 Krzywin Julianna Borowska 89 Kołomla z Krasińskich, wdowa po Andrzeju, córka Tekla Okóńska, a z tej wnuki i prawnuki 880 33 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0034.htm
3 3 1840 Krasnopol Justyna Naborowska 60 Borkowce z d. Niepokolczycka, wdowa po Bazylim, synowie Adam, Jan, Franciszek, Leon, Jędrzej i Jan 178-3-09 212V 15 Ż 418 DM
14 2 1841 Kamień Koszyrski Franciszka Borowska 72 Szczytyń z Ilców, mąż Franciszek, synowie Józef i Jan, córka Katarzyna 856 430 DW
1 4 1842 Berezne Eugenia Borowska 17 Berezne c. Jana i Elżbiety z Koprowskich 881 276 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0283.htm
22 2 1842 Połonne Apolonia Borowska 70 Pohoryła ur., wdowa po Antonim, córki Franciszka, Rozalia, Marianna i Ewa 873 360 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0186.htm
6 5 1842 Lachowce Domicella Zaborowska 1 Książęcin c. Jana i Franciszki z Wojciechowskich 881 107 R 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0115.htm
2 7 1842 Berezdów Marianna Tyborowska 4 Krasula c.ur. Kazimierza i Tekli z Grabowskich 873 280 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0146.htm
6 10 1842 Luboml Apolonia Zborowska 76 Luboml ur. Lubecka 857 574 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0306.htm
17 3 1842 Miropol Teresa Teborowska [Tyborowska] 36 Ulanówka z d. Pulikowska, mąż Piotr, synowie Ignacy, Feliks, Wincenty i Jan, córki Anastazja i Agnieszka 873 431 53 AGAD 224 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0224.htm
3 3 1843 Korzec Marianna Borowska 7/12 Bilczaki Bielczaki córka Pawła i Ewy z Lechów 874 250 19 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0128.htm
25 9 1843 Korzec Katarzyna Borowska 2,5 Bielczaki córka Pawła i Ewy z Lechów 874 263 57 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0134.htm
31 12 1843 Ostróg Klementyna Tyborowska 2 Ostróg c. Zacheusza i Petroneli z Pińkowskich 882 32 V 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0034.htm
21 7 1843 Wyszogródek Faustyna Borowska ok. 18 Żukowce wolnego stanu 874 985-986 19 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0485.htm
2 7 1843 Nowogród Wołyński Jan Szulkiewicz 1 h Zwiahel syn Pawła i Agaty z domu Borowska 874 152 69 PW, JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0079.htm
16 10 1844 Kamień Koszyrski Rozalia Borowska Szczytyń c.Wincentego i Marianny z Rutkowskich 859
16 1 1844 Korzec Tekla Borowska 33 Rudnia Klonowska z domu Sosnowska, mąż Bartłomiej, synowie Jan, Hipolit, Jan, Florian, Paweł 875 216 16 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0111.htm
10 7 1844 Korzec Justyna Borowska 18 Rudnia Pereweżnia córka Klary Borowskiej, wdowy z domu Sawickiej 875 233 67 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0119.htm
28 3 1844 Toporyszcze Marianna Borowska 70 Rudnia Kotwiczyna z d. Oliwach, żona rudnika Jędrzeja, syn Józef i córka Józefa 178-51-514 502V 20 Ż DM
23 5 1844 Toporyszcze Aurelia Borowska 2 Czerniachów c. ur. Jana i Kornelii z Tańkowskich 178-51-514 503V 31 Ż DM
29 9 1845 Korzec Wiktoria Borowska 1,5 Bielczaki córka Pawła i Ewy z Lechów 876 222 76 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0119.htm
5 10 1845 Puliny Wiktoria Borowska 1 Lubarska Huta c. Grzegorza i Urszuli z Felińskich 85 JZ 0
1 8 1845 Radziwiłłów Apolonia Borowska 48 Radziwiłłów z domu Kutasiewicz, wdowa po Janie 831 250 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0256.htm
15 2 1845 Nabrzuska Rozalia Borowska 50 Karasin z Laskowskich, panna 860 573 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0307.htm
29 4 1845 Ostróg Jakub Szawroński 7 Dermań utonął, r. Pracowity Grzegorz, Urszula zd Borowska 884 48R 38 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0049.htm
22 12 1845 Berezdów Marianna Tyborowska 90 Krasula z d. Kowalska, wdowa po Albinie, synowie Piotr, Wojciech, Wawrzyniec, Kazimierz i Paweł, córki Wiktoria i Helena 876 457 64 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0249.htm
2 2 1846 Starokonstantynów Tekla Taborowska 22 Starokonstantynów panna 178-3-114 42V 15 Ż 68 DM
4 8 1846 Korzec Katarzyna Borowska 2 Rudnia Klonowska córka Filipa i Marianny z Linkiewiczów 877 199 61 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0106.htm
12 10 1846 Nowogród Wołyński Agnieszka Żelazko 36 Maydan Kuleszowski z d. Borowska, mąż Karol, syn Jan, Marianna, Katarzyna 113 JZ
27 10 1846 Stepań Aniela Borowska 4 Temne c. Jakuba i Ewy z Ilińskich 885 217V 30 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0228.htm
12 10 1847 Korzec Wiktoria Borowska 76 Kamionka Suchowolska z Jaworskich, mąż Jan, syn Onufry, corka Marianna 245-1-13 118 V 135 R 0
14 2 1847 Kamień Koszyrski Józefa Borowska 2/52 Huta Wojhocka c. ur. Jana i Marianny z Łaskarzewskich 180 28 4 862 550 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20180/pages/PL_1_436_180_0017.htm
26 3 1847 Krzemieniec Krystyna Tyborowska 17 Baszkowce panna 426-1-21 29V 29 T 725 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9B7?i=724&cat=300453
27 3 1847 Butowce Marianna Borowska 72 Pechtyje z d. Budziszewska, wdowa 178-3-116 214R 9 Ż 423 DM
5 6 1847 Starokonstantynów Alojzy Taborowska 5 Werborodyńce s. Ludwik i Anna z Bońkowskich 178-3-116 192R 66 Ż 382 DM
23 8 1847 Starokonstantynów Marianna Taborowska 7/12 Werborodyńce c. Ludwika i Anny z Buńkowskich 178-3-116 194V 94 Ż 387 DM 0
10 9 1848 Kamień Koszyrski Ewa Borowska 22 Szczytyń panna, c.Antoniego i Rozalii z Abramowiczów 181 40
17 1 1848 Zasław św. Józefa Jan Poniatowski 44 Sławuta s. Antoniego, 1-dw., żona Franciszka Zaborowska c. Feliksa 178-3-117 54R 7 Ż
9 10 1848 Aleksandria Anna Kuczeruk 60 Aleksandria z d. Zaborowska, wdowa po sołdacie Józefie, dawno potomstwa pozbawiona 171-1-14 236V 25 R 233 DM
19 2 1848 Lachowce Marianna Żaborowska 53 Książęcin 1-dw., z Mondzelewskich, mąż Tomasz, córki Petronela i Antonina 171-1-14 135R 16 R 140 DM
3 7 1848 Korzec Helena Borowska 3 Kamionka Suchowolska c. Wawrzyńca i Franciszki z Felińskich 245-1-14 454V 65 R 876 DM
15 12 1848 Bazalia Józefa Żaborowska 10 Zozulińce Małe c. Franciszka i Apolonii 178-3-117 342R 231 Ż 671 DM
5 1 1850 Zasław św. Józefa Erazmina Borowska 33 Szepetówka 178-3-119 428R 23 Ż 836 RG 0
24 8 1850 Korzec Ewa Borowska 3 Klonowa z biegunki; c. Pawła i Urszuli Lech 171-1-16 460r 65 R Na
8 9 1850 Korzec Agnieszka Jaworska 42 Majdan Bereźnicki z porodu; z d. Borowska, mąż Mikołaj, syn Marcin 171-1-16 461v 73 R Na
29 3 1850 Bazalia Aniela Żaborowska 4 Szmyrki c. wdowy Justyny Żaborowskiej 178-3-119 130R 32 Ż 255 DM
13 5 1850 Bazalia Franciszka Żaborowska 40 Zozulińczyki wdowa, córka Antonina 178-3-119 132R 51 Ż 259 DM
24 8 1850 Miropol Antonina Tyborowska 1,5 Ulanówka c. Pawła i Elżbiety z Tunickich 171-1-16 283V 29 R 291 DM
2 11 1850 Miropol Paulina Tyborowska 2 Ulanówka c. Piotra i Rozalii z Domalewskich 171-1-16 285R 39 R 292 DM
20 9 1851 Korzec Magdalena Borowska 30 Balarka Lubtowska z konwulsji, pozostawiła męża na służbie wojskowej, mąż Paweł, córka Elżbieta 178-3-72 126r 75 Ż Na
9 4 1851 Starokonstantynów Jakub Wiszniewski 80 Zapadyńce od gorączki, 1-dw., żona Marianna z d. Żaborowska, syn Aleksander 178-3-120 72R 55 Ż 140 DW
12 12 1852 Ołyka Marianna Oborowska 49 Ołyka z Zielińskich, mąż Michał i córka Eudokia 476 57 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20476/pages/PL_1_436_476_0031.htm
25 1 1852 Lachowce Karolina Zaborowska 18 Hulowce c. Jana i Franciszki z Wojciechowskich 171-1-17 170R 4 R 172 BW
17 2 1853 Berezdów Wiktoria Bóbr 60 Bronnik z d. Tyborowska, mąż Stefan, syn Karol, córki Katarzyna, Helena i Franciszka 171-1-33 375V 4 R 370 DM
22 12 1854 Kamień Koszyrski Katarzyna Borowska 30 Majdan Perebrodzki c.Franciszka i Franciszki z Białobłockich, panna 187 32 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20187/pages/PL_1_436_187_0018.htm
22 5 1854 Cudnów Ewa Borowska 92 Huta Marianówka z d. Święcicka, mąż Jan córki Klara, Rozalia, Agnieszka i Róża 569-1-78 83V 70 Ż 158 DM
4 11 1854 Cudnów Anastazja Anuszkiewicz 20 Gwoździarnia z d. Tyborowska, mąż Jakub, synowie Franciszek i Andrzej 569-1-78 91R 133 Ż 173 DM
20 8 1855 Szumbar Marianna Żaborowska 21 Cecyniówka z Miednickich, mąż Konstantyn, synowie Ludwik i Antoni 625 61 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0034.htm
13 7 1855 Ołyka Stefania Borowska 3 Bereściany Adama i Petroneli z Sawickich 479 53 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0028.htm
18 8 1855 Ołyka Eufrozyna Borowska 1,5 Bereściany Adama i Petroneli z Sawickich 479 56 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0030.htm
14 1 1855 Bazalia Dorota Żaborowska 4 Popowce c. Jana i Józefy 178-3-123 116V 10 Ż DM
8 4 1856 Krzemieniec Franciszek Haczyński 76 Krzemieniec em. szer., żona Marianna z d. Zborowska, bezpotomny 426-1-28 55V 31 T 276 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHX-T?i=275&cat=300453
1 5 1856 Białogródka Helena Taborowska 55 Białogródka ur., z Traczewskich, mąż Jan, synowie Albin i Leon, córki Filipina i Teodozja 178-3-124 608V 31 Ż DM
29 8 1856 Krzemieniec Ludwika Zborowska 1 Grabówka c. NN i chł. Katarzyny 426-1-28 61V 67 T 282 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHF-D?i=281&cat=300453
29 8 1857 Puliny Urszula Borowska 50 Nowy Zawod z d. Żygadło, wdowa po Janie 106 JZ 0
29 3 1857 Bazalia Justyna Żaborowska 50 Szmyrki 1-dw., wdowa, syn Stefan 178-3-125 61V 34 Ż DM
7 1 1858 Olewsk Waleria Hanuszkiewicz 85w Słoboda Sobiczyńska ze starości, z d. Borowska, synowie Mateusz, Wasyli, Stanisław, córki Marianna, Józefa, Agnieszka, Łucja, Apolonia i Marianna 178-3-128 186v 1 Ż Na 0
13 8 1859 Puliny Karolina Borowska 5 Buda Bobrycka c. Antoniego i Marianny z Husakowskich 92 JZ 0
29 10 1859 Puliny Antonina Borowska 1 Jabłonskie c. Mateusza i Aleksandry z Gągałów 153 JZ 0
9 1 1860 Berezdów Apolonia Oborowska 95 Prawutyn Wielki wdowa, córki Balbina i Joanna 17-1-23 62R 6 Ch 73 DM
11 2 1861 Zasław św. Jana Franciszka Zaborowska 70 Borysów wd. po Wincentym, pozost.s.:Franciszka i Kazimierza oraz c.Annę 17-1-119 28R 7 Ch RG
28 6 1861 Zasław św. Jana Katarzyna Borowska 1 Zasław c.Józefa i Aleksandry z d.Jaworskichj 17-1-119 30R 24 Ch RG
3 1 1862 Aleksandria Marianna Borowska 74 Majdan Hłażowski ur., wdowa po Janie 887 109 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0059.htm
8 3 1862 Korzec Rozalia Borowska 1 Rudnia Klonowa córka Jana i Marianny z d. Lech 887 448 30 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0243.htm
29 12 1863 Kuniów Józefa Borowska 64 Iliaszówka 1-dw., mąż Antoni, synowie Jan i Józef, córki Marianna i Ludwika 178-3-78 27V 39 Ż DM
12 2 1863 Żytomierz Zofia Borowska 8 Żytomierz z biegunki 178-3-54 126V 53 Ż DG
19 4 1863 Żytomierz Antonina Borowska 32 Żytomierz z gorączki, dw., panna 178-3-54 131V 119 Ż DG
24 5 1863 Żytomierz Agnieszka Borowska 72 Futor Wasilewskiego ze starości, wdowa z Teterow, zostawiła córkę Mariannę 178-3-54 133V 143 Ż DG
1 12 1863 Żytomierz Maria Borowska 42 Żytomierz z choroby wewnętrznej, mieszczanka z Chwaszczewskich, zostawiła męża Stanisława, syna Józefa oraz córki Bogumiłę i Elżbietę 178-3-54 143V 283 Ż DG
15 12 1863 Żytomierz Tekla Borowska 4 Żytomierz z żołądka, córka Jana i Marianny z Bednarowskich 178-3-54 145R 302 Ż DG
4 1 1863 Lachowce Antonina Żaborowska 10 Książęcin c. nieślubna Marianny 178-3-146 30R 1 Ż DM
26 8 1863 Lachowce Józefa Żaborowska 13 Unijów c. wdowy Anastazji z Puzichowskich 178-3-146 36V 42 Ż DM
16 11 1863 Luboml Anna Borowska 3 Jagodzin r. Stefan, Franciszka Sklanczuk 307 148 79 892 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0077.htm
27 6 1863 Bazalia Katarzyna Żaborowska 15 Bogdanówka panna 17-1-9 9V 63 Ch 17 DM
11 4 1863 Korzec Honorata Borowska 48 Kamionka Suchowolska [z Karasiewiczów - BW] m. Onufry, s. Antoni, Franciszek, Feliks, Michał, Kazimierz, c. Elżbieta, Wiktoria 650-1-2 57V 20 R 67 BW
4 5 1864 Olewsk Anastazja Kotwicka 67w Budki Radowelskie z bólu w piersiach i kaszlu, z domu Borowska, synowie Benedykt i Mamert, córki Brygida i Marianna 178-3-246 8r 16 Ż Na 0
6 9 1866 Szumbar Kamila Żaborowska 3 Szumbar c.Konstantyna i Agnieszki z Brzozowskich 626 213 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0111.htm
1 1 1866 Kamień Koszyrski Paulina Borowska 6 Zapierebrody c. szlachciców jana i Marianny z Łaskarzewskich 198 25 1 0
5 3 1866 Żytomierz Józefa Naborowska 50 Żytomierz z apopleksji - udaru, 1-dw., wdowa, zostawiła synów: Walentego, Marcina, jana i Piotra oraz c. Julię 178-3-63 121R 97 Ż DG 189
7 3 1866 Żytomierz Petronela Borowska 60 Żytomierz ze starości, wdowa, zostawiła c. Anastazję 178-3-63 121V 101 Ż DG 190
14 11 1866 Żytomierz Maria Pogorzelska 50 Żytomierz z d.Borowska, z suchot, dw., zostawiła córkę dwuimienną Marię-Romualdę 178-3-63 144V 360 Ż DG 235
25 3 1867 Wieledniki Anna Wiszniewska 60 Rudnia Makakowska 60 l., córka Tomasza i Agaty Borowskich, nazwisko z 1-szego małżeństwa Kobylińska, z 2-giego Borowska, z 3-go Wiszniewska 178-3-56 97V 4 Ż MW
3 8 1869 Ostróg Anna Jerozolska 1,5 Buderaż r. Józef, Elżbieta zd Taborowska 654-1-56 102 L 4 R 104 MZ
2 3 1870 Krzemieniec Józef Winnicki 50 Krzemieniec em. szer., żona Maria z d. Borowska, dzieci nie zostawił 1-50 42R 29 T
30 1 1870 Ostróg Krystyna Jandac 5,5 Buderaż r. Józef, Elżbieta zd Taborowska 654-1-56 99 P 6 R MZ
27 9 1870 Zasław św. Jana Maria Borowska 1 Zasław c. Jarosława i Oktawii z d. Rosiewicz 685-6-6 213R 28 Ch RG
15 5 1872 Krzemieniec Aniela Zaborowska 3 Krzemieniec c. szl. Wladysława i Julii z Nartowskich 1-62 43V 45 T 909
19 1 1872 Wieledniki Tadeusz Laskowski 80 Łuhiny żona Anastazja Borowska, syn Bartłomieja 178-3-56 204V 9 Ż MW
13 10 1874 Wieledniki Aleksandra Borowska 30 Rudnia Niższa Medweżańska mąż Józef Borowski, z Goźdźiów 178-3-56 269R 34 Ż MW
21 2 1875 Sidorów Katarzyna Zaborowska 4 Sidorów 69 c. Stanisława i Anny Nalkiernicznej 301-1205 153 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0097.htm
9 12 1876 Butowce Anna Stefańska 50 Pieńki z d. Przyborowska, wdowa, syn Adolf 17-1-28 30V 49 Ch 62 DM
20 6 1877 Radziwiłłów Stanisław Borowski 76 Radziwiłłów chłop, żona Eufimia z d. Borowska, synowie Jan i Piotr, córka Józefa 1-71 66V 20 T
15 5 1878 Olewsk Magdalena Borowska 60w Andrejówka z czarnej choroby, z domu Rudnicka 178-3-246 64v 13 Ż Na
13 2 1879 Radziwiłłów Karolina Michałowicz 45 Radziwiłłów z d. Borowska, W., mąż Józef, syn Eugeniusz, córka Aleksandra 1-73 67R 7 T
9 2 1880 Międzyrzec Korecki Feliksa Borowska 3 Wacławka c. Feliksa i Michaliny z Wysockich 740-2-301 71V 2 R 44 DM
4 12 1883 Berezne Józef Kuriata 80 Rudnia Bobrowska wdowiec, córki zamężne Brygida Lech, Tekla Lech, Józefa Żygadło, Karolina Targoni, Franciszka Węgłowska, Antonina Borowska i Teofila Kuriata 740-2-5 169V 46 R 154 DM 0
14 9 1885 Radziwiłłów Jan Migda 86 Radziwiłłów austriacki poddany, od dawna wdowiec, synowie Jakub, Marcin i Michał, córki Katarzyna Zych, Anna Pawlik, Maria Wąs i Rozalia Borowska 1-79 69 V 37 T DW
6 11 1886 Olewsk Rozalia Zborowska 50 Zolnia z kolki, z domu Kozińska, mąż Urban Zborowski, syn Karol, córki Kamila i Teresa 178-3-246 112r 27 Ż Na
2 5 1887 Kowel Marianna Zaborowska 70 Kruhel chł., mąż Walenty, synowie Antoni i Jan 288 101 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20288/pages/PL_1_436_288_0055.htm
17 9 1889 Kuniów Eleonora Zaborowska 34 Bołotkowce c. Karola i Marianny z Włodzimirskich, panna 178-3-86 320R 41 Ż DM
20 3 1890 Miropol Joanna Tymborowska 16 Dziesiąta Część Olszańskiej c. chł. Adriana i Franciszki z Pulikowskich 178-3-240 24 Ż
14 11 1890 Olewsk Franciszka Borowska 1,5 Zolnia z kokluszu, córka Karola i Ewy z d. Skurzyńskiej 178-3-246 147r 29 Ż Na
26 9 1894 Radziwiłłów Katarzyna Borowska 10 Radziwiłłów c. mieszczan Piotra i Rozalii z Migdów 1-81 Z 61 R 25 T 0
30 12 1900 Szumbar Julia Zaborowska 80 Kotiaczyn chłopka 1 0
10 4 1901 Krzemieniec Agnieszka Zaborowska 80 Trzy Kopce chłopka szumska, mąż Konstanty, syn Ludwik 426-1-83 44 V 27 T/FS DW
3 6 1906 Romanów Rafalina Tymborowska 26 Siaberka mąż Mateusz, syn Longin, córki Faustyna i Teofila 178-3-215 54V 49 Ż 106 DM
7 7 1906 Romanów Teofila Tymborowska 13 Siaberka c. Kazimierza i Marceliny z Sawickich 178-3-215 55R 55 Ż 107 DM
21 2 1907 Cudnów filia Romanów Urszula Tymborowska 36 Siaberka panna 178-3-215 120R 31 Ż 231 DM
28 5 1907 Cudnów filia Romanów Faustyna Tymborowska 8 Siaberka c. Macieja i Rafaliny z Paluszkiewiczów 178-3-215 123R 53 Ż 237 DM
23 6 1907 Korzec Stanisława Borowska 7 Rudnia Klonowa c. Jana i Pauliny z Węgłowskich 740-2-332 93V 66 R 99 DM
19 7 1908 Cudnów f. Romanów Rozalia Tymborowska 27 Siaberka z d. Metelska, mąż Adam, syn Wilhelm, córki Adela i Maria 178-3-215 184R 69 Ż 351 DM
29 8 1908 Cudnów f. Romanów Zofia Tymborowska 19 Siaberka z d. Kostyńska, mąż Adam i córka Zofia 178-3-215 185R 84 Ż 353 DM
11 10 1908 Cudnów f. Romanów Zofia Temborowska 3/52 Siaberka c. wdowca Adama po zmarłej żonie Zofii z Kostyńskich 178-3-215 186V 97 Ż 356 DM
19 8 1908 Ostropol Franciszka Zaborowska 75 Ostropol wdowa, , córka Anna 17-1-325 239R 18 Ch 453 DM
28 2 1910 Cudnów filia Romanów Maria Tymborowska 18 Wróblówka c. Kazimierza i Marceliny z Sawickich 178-3-215 326V 21 Ż 614 DM
27 12 1912 Korzec f. Horodnica Cecylia Borowska 20 Rudnia Klinowa [Klonowa] c. Józefa i Stefanii z Zienkiewiczów 178-3-181 114V 77 Ż 226 DM
30 3 1912 Romanów Katarzyna Pulikowska 50 Siaberka z d. Tymborowska, mąż Andrzej, synowie Cezary i Franciszek, córka Urszula 178-3-216 169R 31 Ż 325 DM
12 8 1913 Tbilisi Wilhelmina Przyborowska 50 Tbilisi c. Karola, niemiecka poddana 172 65 Tb
19 8 1913 Korzec f. Horodnica Felicja Borowska 2 Kowalewicze c. Józefa i Ewy z Wilczyńskich (pochówek 21.08) 178-3-181 162R 44 Ż 319 DM
19 8 1913 Korzec f. Horodnica Felicja Borowska 1 Kowalewicze c. Józefa i Ewy z Wilczyńskich (pochówek 21.08) powtórzony akt nr 44 178-3-181 162R 48 Ż 319 DM
22 12 1913 Korzec f. Horodnica Filipina Pawłowska 33 Rudnia Klonowa z d. Borowska, mąż Jan, synowie Adam i Lucjan, córka Ewa 178-3-181 166R 80 Ż 327 DM
7 6 1913 Starokonstantynów Helena Taborowska 9/12 Wierzchniaki c. Józefa i Marii z Cudzewiczów 17-2-89 139R 59 Ch 258 DM
3 6 1914 Ostropol Helena Żurakowska 66 Charkowce wdowa, córki zamężne Janina Skarbek Borowska i Emanuela Skibniewska 17-2-93 205V 13 Ch 341 DM
8 8 1915 Horodnica Aniela Kraszewska 77 Majdan Bereźnicki z d. Borowska, mąż Karol, synowie Jan, Antoni, Fabian, Witalis i Adolf, córki Kamila, Marianna 178-3-181 261V 57 Ż 514 DM
10 2 1915 Horodnica Maria Borowska 70 Lubtów z d. Łaskarewicz (Łaskarzewicz), mąż Antoni, syn Karol 178-3-181 257R 16 Ż 505 DM
6 7 1916 Tajkury Marianna Zborowska 86 Tajkury z d. Jakuszewska, mąż Jan, synowie Antoni, Kazimierz i Józef, córka Paulina 740-4-697 211R 26 R 181 DM
15 4 1917 Starokonstantynów Józefa Borowska 83 Starokonstantynów z d. Kurowskich, wdowa, syn Wincenty na wojnie, córki Franciszka i Honorata 17-2-90 166V 51 Ch 306 DM
22 7 1917 Tajkury Anna Zaborowska 28/365 Kolonia Kopytkowska c. Antoniego i Stanisławy Łąckiej 740-4-697 256V 43 R 223 DM
24 7 1919 Szumsk Waleria Zaborowska 56 Myszowa z d. Zielińska, wdowa 426-1-258 65V 104 T 69 RK
12 7 1920 Korzec Antoni Bołsunowski 24 Koszelów syn Jana i Teresy z domu Borowska 740-4-351 49 143 R PW
25 7 1920 Korzec Teofila Borowska 34 Koszelów z domu Dąbrowska, mąż Stanisław 740-4-351 49 146 R PW
9 9 1920 Korzec Józef Kraczkowski 1 z 52 Czerteż syn Zygmunta i Olimpii z domu Borowska 740-4-351 55 204 R PW
25 6 1922 Tajkury Józefa Sienkiewicz 21 Marianówka z d. Zaborowska, m. Jakub 740-4-698 59V 10 R 61 BW
7 3 1923 Tajkury Rozalia Zborowska 15 Nowomylsk c. Kazimierza i Józefy z Głowackich 740-4-698 74R 6 R 75 BW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
12 7 1637 Ostróg Anna Zborowska Wojciech Anna data chrztu t.8. 624 ks. WŻ DM
12 8 1722 Torczyn Barbara Raciborowska Michał Anna Szlubic Załenska Aleksander Karpinski, Joanna Bosiacka de Zaturce 12 b/nr Ł EH
25 2 1725 Torczyn Eleonora Raciborowska Zaturce Michał Anna Tomasz Załęski, Anna Podhorodińska 18a b/nr Ł EH
22 4 1761 Szumsk Benedykt Morgulec Szumsk Dominik Helena Zaborowska Jan Trzesniowski, Tekla Krywochowska 297-1-180 100V Ł 4432 RK
2 8 1764 Szumsk Ignacy Kajetan Domanski Domański Bołożówka Wojciech Barbara Agnieszka Borowska, Adam Sowinski 297-1-180 122V Ł 4477 RK 0
6 9 1764 Szumsk Jan Dombrowski Dąbrowski Potutorów Andrzej Anastazja Maciej Opolski, Agnieszka Borowska, Jakub Packiewicz, Agnieszka Kowalska 297-1-180 123R Ł 4478 RK
12 1 1766 Szumsk Agnieszka Apolonia Pietrowska Piotrowska Potutorów Andrzej Marianna Kazimierz Rudkowski, Agnieszka Borowska 297-1-180 129R Ł 4490 RK
1 10 1772 Szumsk Tekla Potutorów Eliasz Ilnicki, Agnieszka Borowska 297-1-180 161R Ł RK 4560
0 1778 Zaturce Tekla Zielińska Zaturce nawrócona z judaizmu 15-latka, chrzest 19.5.1793, JW Marianna Borzęcka, kapitan Antoni Raciborowski żonaty, as. Borzęcki, JW Wiktoria z Borzęckich Raciborowska 297-1-46 21V Ł 728 DW
13 4 1784 Szumsk Józef Gabriel Ulanowski Zahajce Adam Marianna Dominik Błędowski, Tadeusz Błędoski, Wiktoria Zieleńczyna, Mikołaj Zagurski, Julianna Błędoska, Konstanty Prossoski, Magdalena Błędoska, Michał Błędoski, Magdalena Zielonżyna, Tomasz Jasoski, Kunegunda Borowska, Erazm Kososki, Marianna Mysliborska 297-1-181 67R Ł 067a RK
26 1 1791 Zaturce Jan Laskowski Krupie NN Marianna ur. Józef Strynkiewicz żonaty, uczc. Apolonia Borowska panna 297-1-46 18V Ł 722 DW
16 3 1792 Toporyszcze Gabriel Skokowski par. Toporyszcze Jan Apolonia Borowska wpis do księgi 1854; Bartłomiej Skokowski i Marianna Lisowska 178-3-38 635V-636R 32 Ż DM
0 0 1794 Białogródka Antoni Płotnicki Dworzec Józef Joanna Nowakowska dopeł.chrz. 20.08.1799, g. Grzegorz Wojtkiewicz, Justyna Taborowska, Antoni Czapliński i Marianna Górska 178-51-95 108V 63 Ż DM 0
29 9 1794 Zaturce Marianna Aniela Rozalia Tekla Raciborowska Zaturce Antoni Wiktoria Borzęcka data chrztu, Wlm. Michał Borzęcki, Marianna Borzęcka 297-1-46 24V-25R Ł 737 DW
7 4 1798 Zaturce Teodozja Brygida Tekla Raciborowska Zaturce Antoni Wiktoria Borzęcka data chrztu, ur. Gaspar Majewski kawaler, Eufrozyna Majewska, as.Jan Szaszewski, Tekla Iwanicka, Jan Dastt Wokolew, Marianna Szaszewska 297-1-46 32R Ł 760 DW 0
22 7 1799 Białogródka Maria Magdalena Taborowska Białogródka Sylwester Justyna Kulczycka chrz. 6.08., MD Franciszek Mikoszewski i MD. Rozalia Żukowska. MD Maciej Kozieradzki i MD Katarzyna Wojtkiewicz 178-51-95 108R 59 Ż DM
20 8 1799 Białogródka Marianna Płotnicka Dworzec Józef Joanna Nowakowska data chrz., g. Boguslaw Matthias dr. Chirurg i g. Anna Wojtkiewicz, g. Grzegorz Wojtkiewicz i Justyna Taborowska 178-51-95 108V 62 Ż DM
28 8 1799 Białogródka Ludwik Mikołaj Gołębiowski Tarnawka Andrzej Katarzyna Narolska data chrz., g. Antoni Zieliński i g. Agnieszka Słońska, s. Józef Sokołowski i g. Justyna Taborowska 178-51-95 109R 68 Ż DM
3 12 1799 Czartorysk Franciszek Ksawery Szabański Medweże Józef Katarzyna sław. Gabriel Erwnorowski, Regina Borowska 297-1-185 138V Ł 7819 DW
19 8 1800 Zaturce Alip Hiacynt Zawadzki Serniki Wincenty Justyna Radziszewska data chrztu, JW Antoni Sobolewski, Wiktoria z Borzęckich Raciborowska, as. Antoni Raciborowski, Klara Piasecka 297-1-46 38R Ł 773 DW
12 3 1801 Ostróg Grzegorz Saciekiwicz Toczewiki Antoni Agnieszka Kazimierz Woyciechowski, Anastazja Borowska 297-1-136 3 Ł SK
16 4 1802 Czartorysk Wojciech Wiszniewski Medweże NN Marianna Jan Dąbski, Regina Borowska 297-1-185 146R Ł 7834 DW
5 9 1803 Lubar Róża Rożycz Lubar Jan Helena łacina, chrzest 6.09.1803, Grzegorz Strutyński, Teresa Borowska 178-51-174 54R Ż Mg
16 11 1803 Zaturce Salomea Smoleńska Zaturce Jakub Krystyna data chrztu, Wlm. Władysław Zawadzki i Marianna Raciborowska, ur. Andrzej Szczygielski i Klara Piasecka 297-1-46 42V Ł 782 DW
12 6 1804 Ostróg Marianna Borowska Wielbowne Władysław Agnieszka Daniel Onuszków, Harpina Łukianowa 297-1-136 42 Ł SK
12 6 1804 Ostróg Anna Borowska Wielbowne Władysław Agnieszka Stefan ...cyk, Katarzyna Onuszkowa 297-1-136 42 Ł SK
15 1 1804 Zaturce Szczęsny Antoni Błoński Zaturce Łukasz Antonina Borowska data chrztu, szl. Józef Wadecki i Marianna Błońska, Jan Wiernicki i uczc. Reina Dąbrowska 297-1-46 43R Ł 783 DW 0
23 3 1804 Zaturce Eufrozyna Józefa Brygida Raciborowska Zaturce Antoni Wiktoria data chrztu, znamienity Jan Majewski i JW Cecylia Borzęcka, Wlm. Franciszek Raciborowski i znamienita Józefa Peretetkiewiczzowa, JW Prosowski i Brygida Chamcowa 297-1-46 43R-V Ł 783 DW
25 12 1805 Ostróg Jan Sangurski Toczewiki Michał Magdalena Jan Sakiewicz, Anastazja Borowska 297-1-136 55 Ł SK
23 2 1806 Zaturce Felicjan Maciej Wadecki Zaturce Józef Franciszka Kamińska WP Gabriel Pochrebniow i Juliana Wiszniowska z Lubitowa, as. Nicefor Tomaszewski i Raciborowska 297-1-46 46V Ł 794 DW
14 4 1808 Ostróg Leon Woyciechowski Toczewiki Kazimierz Helena Jan Sakowicz, Anastazja Borowska 297-1-136 74 Ł 1112 SK
5 4 1809 Równe Teofila Wincentyna Postruska Wincenty Benigna Piretiatkiewicz dop. Chrztu 16.8.1830, as.Wlm. Józef Dobrzański, Waleria Racyborowska panna, Antoni Postruski, Petronela z Peretiatkiewiczów Racyborowska 171-1-3 157V 27 R 7630 DW
8 6 1809 Wiszenki Medarda Bronisława Siemiaszków (?) Susk Jan Marianna Borowska Jakub Kotelnicki, Anastazja Borowska 297-1-12 45V AR
1 3 1811 Toporyszcze Stanisław Skokowski par. Toporyszcze Jan Apolonia Borowska wpis do księgi 1854; Florian Kobyliński i Jadwiga Zajączkowska 178-3-38 635V-636R 33 Ż DM 0
25 4 1812 Ostróg Marcin Krupnicki Luczyn Onufry Elżbieta Chrzest 12.05.1812: Wincenty Nutkowski, Anastazja Borowska 297-1-136 179 Ł 896 SK
23 12 1812 Ostróg Aleksander Wojciech Borowski Milatyn Antoni Anastazja Peratiatkiewicz Grzegorz Grunt, Antonina Borowska 297-1-136 198 Ł 916 SK
30 3 1813 Toporyszcze Grzegorz Skokowski par. Toporyszcze Jan Apolonia Borowska wpis do księgi 1854; Florian Kobyliński i Jadwiga Zajączkowska 178-3-38 636V-637R 34 Ż DM
24 12 1815 Puliny Ewa Borowska Rudnia Kremenka Szymon Marianna Tucewicz Mikołaj, Wachowska Teodozja 21R 1 JZ
20 8 1816 Puliny Tekla Borowska - Antoni Marianna Baszyński Aleksander, Mirwińska Małgorzata 22R 2 JZ
14 3 1816 Ostróg Eufrozyna Maksymiliana Zaborowska Sadki Antoni Franciszka Szczepkowska Stanisław Duszyński, Franciszka Szczepkowska 297-1-136 245 Ł SK
13 6 1816 Szumsk Antoni Paweł Roguski Roguśki Hołoby par. Hołoby Józef Franciszka Breza Paweł Pruszyński, Marianna Borowska sędzina wdowa 245-1-6 395V 56 R 1808 RK
3 12 1818 Cudnów Józefa Karolina Leśniowska Slepczyce par. Żytomierz Erazm Klementyna Nieborowska dopeł.chrztu 21.03.1840; Wlm Józef August Iliński senator i Michalina Ilińska ż. Henryka 569-1-63 5V 48 Ż DM
18 2 1819 Dederkały Konstancja Borowska Zawalijki Andrzej Domicella Krynicka c. urodz., dopełnienie chrztu 20.01.1827, urodz. Andrzej Grocholski Regent Żytomirski i urodz. Helena Głuchowska panna 426-1-4 1R 3 T 698 DM
27 3 1819 Toporyszcze Piotr Skokowski par. Toporyszcze Jan Apolonia Borowska wpis do księgi 1854; Florian Kobyliński i Jadwiga Zajączkowska 178-3-38 636V-637R 35 Ż DM
12 5 1819 Kodnia Helena Kamila Zaborowska Ostapowce par. Kumanowce Michał Paulina Strzałkowska dopeł.chrz.7.02.1838; as. Wlm Władysław Bożydar Podhorodeński i Wlm Anna Korzeniewska ż. Michała, Wlm Władysław Umiński i Marianna Klityńska Chorążyna Lityńska, Wlm Ignacy Jankowski i Stanisława Lasotte 178-3-6 266V 5 Ż 515 DM
4 2 1822 Dederkały Apolonia Borowska Skotyniany Andrzej Domicella Krynicka c. urodz., dopełnienie chrztu 20.01.1827, urodz. Jan Białostocki porucznik W.P. i urodz. Ludwika Turowiecka panna 426-1-4 1R 4 T/FS 698 DM
26 4 1823 Szumbar Wojciech Grzymajło Cecyniówka Stanisław Marianna Zborowska 297-1-188 50 R Ł 0
15 2 1823 Międzyrzec Faustyna Marianna Tekla Czarnecka Witków Franciszek Teresa Przyborowska 879 242 R 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0250.htm
21 6 1824 Lachowce Dominika Zaborowska Książęcin Jan Franciszka Wojciechowska data chrztu; Jan Winiarski i Teodora Orszewska 178-51-266 3V Ż 8 DM 0
15 7 1824 Lachowce Małgorzata Zaborowska Lachowce Andrzej Katarzyna Górska data chrztu; Jan Kłopotowski i Marianna Mirecka 178-51-266 5R Ż 11 DM
18 8 1824 St. Wiśniowiec Marianna Antonina Daszkiewicz Grzybowiec Tomasz Marianna Wróblewska Jordan Lisowski, Anna Zaborowska ż. Marcina, asys., Piotr Kulesza, Rozalia Czaykowska ż. Józefa, Ignacy Kułakowski, Joanna Hulecka panna 245-1-2 281 8 R 538 DM1
15 8 1825 Berezdów Tekla Krasińska Prawutyn Wielki Szymon Balbina Oborowska dopełnienie chrztu 11.01.1847, asyst. Teodor Zawadzki i Kunegunda Zejtleben ż. Feliksa 245-1-13 223V 4 R 443 DM
23 4 1826 Puliny Wojciech Borowski Rudnia Kremenka Szymon Marianna Baszyńska Wachowski Konstanty, Borowska Apolonia 32R 5 JZ
27 7 1826 Koblin Aleksander Henryk Przyłuski Ihnatki par. Starokonstantynów Jan Franciszka Borowska (dop.) Aleksander Stojanowski, Teofila z Wasilewskich Radier 818 172R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0179.htm
0 1826 Kisielin Henryka Magdalena Czarnołuska Szczurzyn Piotr Franciszka Olizar dop. ch: 07.02.1843. As: Adam Siedlicki, Wiktorya Raciborowska - ż. Józefa, Pawe 858 176 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0093.htm
23 5 1826 Zasław św. Józefa Aleksandra Nurowska Sławuta Michał Marianna Podkamieńska Dopełnienie chrztu: Józef Paszkiewicz, Helena Taborowska 178-3-101 34 51 Ż SK
20 8 1826 Lachowce Rosa (Róża) Zaborowska Lachowce Andrzej Katarzyna Górska data chrztu; Stanisław Wasilewski i Marianna Mirecka 178-51-266 28V Ż 58 DM
24 10 1827 Puliny Anastazja Janicka Nowy Zawod Tomasz Jadwiga Twardowski Antoni, Borowska Agnieszka 43R 6 JZ
30 10 1827 Puliny Szymon Skokowski Bobrycka Balarka Józef Magdalena Borowska Sylkiński Andrzej, Skokowska Domicella 43R 2 JZ
3 4 1827 Szumbar Franciszka Grzymajło Cecyniówka Stanisław Marianna Borowska Ferdynand Baczyński - kawaler, Helena Baczyńska - panna, Feliks Czepielowski, Ju 200 43 5 AGAD 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0024.htm
20 8 1827 Starokonstantynów Dominikanie Tekla Krajewska Werborodyńce Kajetan Agnieszka Jaborowska Jan Niewidalski, nieczytelne 178-3-93 144V 75 Ż 279 KP2
7 12 1827 Starokonstantynów Dominikanie Marianna Adelajda Przyłuska Ihnatki Jan Franciszka Borowska JW. Stanisław Jasieński (sędzia ziemski kijowski), Fryderyka Kiermisson 178-3-93 152R 127 Ż 294 KP2
30 7 1827 Zasław św. Józefa Gabriela Joanna Helena Płotnicka Sławuta ur. Antoni ur. Helena Baranowska chrzest z wody 1.08.1827, chrzest z olejów 2.03.1828, ur. Roch Maliszkiewicz, ur. Helena Taborowska 178-3-94 28V 24 Ż 53 KP2
30 7 1827 Krasnopol Antonina Kunegunda Chodakowska Mołoczki Michał Anna Piotrowska Daniel Poczętowski i Agnieszka Borowska, asyst. Tomasz Nikitów i Agnieszka Grosieb 178-51-302 9V 37 Ż 12 DM 0
30 1 1827 Berezdów Agnieszka Nitecka Majdan Krasula Ignacy Rozalia Stachowska Kazimierz Tyborowski i Marianna Tyborowska ż. Wojciecha 245-1-1 99V 7 R 195 DM
21 2 1827 Berezdów Katarzyna Wańkiewicz Majdan Krasula Wojciech Zofia Zielińska Franciszek Telicki i Agnieszka Tyborowska ż. Albina 245-1-1 100R 11 R 196 DM
16 7 1827 Berezdów Szymon Kamiński Berezdów Antoni Marianna Zaborowska Karol Kamiński i Franciszka Sawicka panna 245-1-1 104R 41 R 204 DM
18 2 1827 St. Wiśniowiec Józefa Borowska Wierzbowiec Marcin Pelagia Stefan Kucharz, Franciszka Wyssomyńska 245-1-1 292 5 R 552 DM1
24 1 1828 Radziwiłłów Pawlina Borowska Radziwiłłów Jan Apolonia Kutasiewicz 814 247 4 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0251.htm
23 7 1828 Puliny Marianna Borowska Rudnia Kremenka Jakub Apolonia Bielak Wachowski Konstanty, Borowska Helena 50 7 JZ
12 2 1828 Krzemieniec Konstanty Nowakowski Szpikołosy Jan Franciszka Popławska Teodor Klucz i ur. Petronela Zaborowska ż. Mikołaja 426-1-3 35V 50 T 536 DM
13 7 1828 Krzemieniec Katarzyna Chadaweruk Folwarki Wielkie Szymon Apolonia Antoni Chodanowski i szl. Petronela Zaborowska ż. Mikołaja 426-1-3 54R 148 T 554 DM
1 12 1828 Krzemieniec Mikołaj Biernacki Krzemieniec Grzegorz Ewa Zborowska Feliks Cybulski i Teodora Franczuk 426-1-3 73R 229 T 573 DM
30 5 1828 Kuniów Waleria Zborowska Radohoszcz Mała Zenon Urszula Czaplicka ch. 1.06.1828, Ur. Joachim Kuryłowicz młodzian, Józefa Kozicka wdowa 171-1-1 63V-64R 36 R Mg
4 6 1828 Kuniów Joanna Ozimkowska Maziarnia Dołocka Jan Magdalena Cielińska ch. 4.06.1828, Ignacy Kuryłowicz Kanonik Parafii Kuniów, Ur. Urszula Samborowska wdowa 171-1-1 63V-64V 39 R Mg
20 8 1828 Międzyrzec Ludwik Rużycki Międzyrzec Stanisław Józefa Markowska ch. 21.08.1828, Ur. Franciszek Ksawery Mischel, Ur. Józefa Taborowska, asys. Ur. Jan Witan, Mariann 171-1-1 235V 29 R 7128 Mg
22 10 1828 Żytomierz Rozalia Zofia Zborowska Żytomierz Florian Magdalena Gawłowska asystowali: Ignacy Taralski Kamila Poradowska Antonina gawłowska Nepomucen Warhanek Teresa Gawłowska 178 3 3 R28 199 Ż MP
14 10 1828 Horodyszcze Józefa Taborowska Horodyszcze ur. Aleksander Balbina Roguszewska ur. Antoni Piotrowski, Marianna Krzeczkowska 178-3-94 105R 111 Ż 204 KP2
28 8 1828 Teofilpol Trynitarski Tekla Matwijuk Karolin prac. Mikołaj Franciszka Markowa prac. Jakub Litwinczuk, Wiktoria Roborowska 178-3-94 304V 40 Ż 584 KP2
18 12 1828 Kazimierka Szczepan Kutasiewicz Pępków Jan Katarzyna Borowska dopeł.chrztu 19.09.1835; chrzest: Wincenty Myszyński i Katarzyna Jasińska, asyst.dopeł: Jan Zarzycki i Katarzyna Zabłocka, Feliks Dobrowolski i Marianna Zarzycka ż. Jana 171-1-8 219V 17 R 226 DM
14 2 1828 Berezdów Teodor Julian Krasiński Prawutyn Wielki Szymon Balbina Oborowska Franciszek Proszkowski i Anna Jackowska, asyst. Konstanty Offmanowicz i Katarzyna Werumzer, Ignacy Konopnicki i Joanna Oborowska 245-1-2 65V 20 R 133 DM
1 6 1828 Berezdów Antonina Proszkowska Prawutyn Mały Franciszek Domicela Sawicka Józef Michał Głębocki i Sabina Woronicz, asyst. Michał Bielecki i Julianna Kuźmińska, Adam Jankowski i Joanna Oborowska 245-1-2 70V 54 R 143 DM
15 6 1828 Berezdów Franciszka Bóbr Majdan Krasula Stefan Wiktoria Tyborowska Wojciech Tyborowski i Honorata Jaworska ż. Teodora 245-1-2 70V 56 R 143 DM
24 7 1828 Berezdów Anna Borowska Zakrynicze Jan Oleksa Stelmachowska Jan Stelmachowski i Marianna Jabłońska ż. Pawła, asyst. Antoni Mizgiert i Barbara Turakiewicz 245-1-2 72V 69 R 147 DM
27 9 1828 Berezdów Karolina Chodakowska Senihów Wawrzyniec Katarzyna Waśkowska Jan Kapłański i Konstancja Orłowska, asyst. Andrzej Barski i Marianna Borowska 245-1-2 74V 86 R 151 DM
17 3 1828 Jampol Barbara Józefa Kawecka Worobijówka Stanisław Feliciana Borowska Julian Serliński, Barbara Kawecka ż. Szymona 245-1-2 238 22 R 454 DM1
12 3 1828 Zasław św. Józefa Julian Krasiński par. Berezdów Szymon Balbina Oborowska dopełn. chrztu z wody, św.: Józef Paszkiewicz, Marianna Nurowska 178-3-98 19R 12 Ż 37 RG
12 5 1828 Dubno Kamila Joanna Wiktoria Zwolska Curków Franciszek Marianna Raciborowska Stanisław Kudelski i Katarzyna Raciborowska wdowa, asyst. Antoni Zwolski i Marianna Gałęzowska panna 814 166V 30 AGAD 171 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0171.htm
20 8 1828 Dubno Teofila Jarzembska Dubno NN Anna Stefan Simionow i Karolina Borowska panna 814 172R 65 AGAD 176 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0176.htm
9 1 1828 St. Wiśniowiec Honorata Wiktoria Daszkiewicz Wierzbowiec Tomasz Marianna Wróblewska Jordan Lisowski, Anna Zaborowska ż. Marcina, asys., Piotr Kulesza, Rozalia Czaykowska ż. Józefa, Ignacy Kułakowski, Joanna Hulecka panna 245-1-2 281 9 R 538 DM1
19 2 1828 St. Wiśniowiec Feliks Rykowski Wierzbowiec Łukasz Helena Franciszek Węgliński, Agnieszka Borowska 245-1-2 282 15 R 540 DM1
2 5 1829 Puliny Katarzyna Mądzińska Hutor Lubarski Jan Apolonia Mazurkiewicz Wojciech, Borowska Tekla 58 5 JZ
16 3 1829 Koblin Leon Stanisław Przyłuski Arszyczyn Jan Franciszka Stanisław Jasiński b. Sędzia Ziem. Kijowski żonaty, Kunegunda Borowska Komorniko 815 235V 7 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0240.htm
31 3 1829 Luboml Franciszka Chomyczuk Luboml Leon Tekla Gadzała Nikodem Magdyczenko, Apolonia Zborowska 844 530 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0289.htm
2 4 1829 Krzemieniec Józef Goldszmid Młynowce Michał Klara Raciborowska ur. Maciej Wierzbicki i ur. Katarzyna Włodzimirska ż. Augustyna 426-1-3 89R 62 T 589 DM
7 7 1829 Krzywin Józefina Kalasaneja Dominika Okońska Krzywin Wojciech Tekla Borowska ch.8.07.1829, W. Ksiądz Ludwik Reszczyński Proboszcz Krzywiński, W. Józefina Stecka panna 171-1-2 30V 13 R Mg
18 8 1829 Ostróg Marianna Borowska Mosty Antoni Józefa Zawadzka Apolonia ..zieniowska 171-1-2 10V 80 R MZ 718
15 3 1829 Ostróg Fortunał Kazimierz Miecznikowski Sijańce Marcin Fortunata Osowiecka Ass. Ur. Antoni Brzozowski, Ur. Brygida Gorlińska żona Izydora, Anna Brzozowska-wdowa, Tomasz Gorliński, Aniela Toborowska żona Józefa, dop. chrztu 1832 171-1-5 7R 37 R MZ
8 3 1829 Berezne Józef Ossowski Chołopy Szymon Agata Michał NN i K. Borowska 171-1-2 233V 6 R Na
13 6 1829 Berezne Karol Mirynowski Chołopy NN Aleksandra Mirynowska w akcie zapisano, że urodziła się córka?, chrzestni Grzegorz Sławiński i Regina Borowska 171-1-2 235R 14 R Na
17 4 1829 Międzyrzec Wojciech Ładkowski Międzyrzec Paweł Marianna Kowalska Jędrzej Knapiński, Anna Demedecka.Asyst.Paweł Dębowski, Magdalena Dyczyńska,Maciej Dyczyński, Józefa Taborowska 171-1-2 260V 24 R AS
10 12 1829 Narodycze Tomasz Morgulec Rudnia Stara Bazarska Maciej Marianna Borowska wpis w 1830r., Stanisław Janglio (Janęko?) Morgulec , Teresa Janglio, żona Jana Janglia (Janęka?) Piernacza 178-3-3 436R 118 Ż 801 AB1
10 11 1829 Dubno Józef Marcin Tedesek Dubno Jan Łucja Zaborowska Jakub Kasprzyński i Teresa Degaza [Tegazo] ż. Franciszka, asyst. Michał Tarasiewicz wdowiec i Teresa Werębicka ż. Jana 815 203R 110 AGAD 207 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0207.htm
7 3 1830 Krzemieniec Pawlina Michaelis Krzemieniec Hieronim Wiktoria chrz.19.07., Leon Leszczyński i Barbara Zaborowska wdowa 426-1-3 132V 133 T 634 DM
1 12 1830 Krzemieniec Ignacy Stanisław Piasecki Krzemieniec Ignacy Katarzyna Borowska Antoni Chodorowicz i Petronela Kalicka 426-1-3 144R 219 T 646 DM
15 11 1830 Krzemieniec Franciszek Kolerzewski Folwarki Wielkie Józef Marianna Grzegorz Iwaniuk i Katarzyna Zaborowska wdowa 426-1-3 144V 222 T 647 DM
27 5 1830 Ostróg Lucyna Jaworska Choteń Michał Katarzyna urodzona w majętnosci Jabłonowskiego, Stanisław Krynicki, Urszula Borowska panna 171-1-3 7R 48 R MZ
11 8 1830 Ostróg Marianna Zawadzka Moszczanica Wawrzyniec Marianna Józef Całowicz, Józefa Borowska 171-1-3 10V 79 R MZ
9 11 1830 Olewsk Teodor Bagiński Rudnia Zolnia Julian Marianna Szeremet Antoni Zinkiewicz i Tekla Borowska 178-3-3 492R 33 Ż Na
11 1 1830 Żytomierz Honorata Lipska Krosznia Wojciech Ludwika Borowska Franciszek Bardecki KatarzynaPerechód 178 3 3 V2 11 Ż MP
10 1 1830 Żytomierz Józef Twardowski Balarka Cudnowska Wojciech Teresa Borowska Jan Dobrowolski Julianna Skorupińska 178 3 3 V4 25 Ż MP
19 1 1830 Żytomierz Józefa faustyna Dziakiewicz Żytomierz Brunon Konstancja Wahanowska Jan Borowicki Magdalena Zborowska 178 3 3 V8 53 Ż MP
20 3 1830 Żytomierz Apolonia Hanicka Żytomierz Maksymilian Marianna Kaczurowska Jan Kulczycki Marianna Borowska 178 3 3 R13 88 Ż MP
15 5 1830 Żytomierz Rozalia Kociubińska Kamionka Rudnia Jan Dorota Kurjat Franciszek Kotwicki Agnieszka Borowska 178-3-3 18R 122 Ż MP
6 1830 Żytomierz Katarzyna Borowska Futor Wasilewskiego Jan Urszula Zygadło Józef Borowski Agnieszka Borowska as: Andrzej Wachowski Aleksandra Borowska 178 3 3 R21 145 Ż MP
11 8 1830 Żytomierz Ludwika Zaleska Żytomierz Adam Marianna Zborowska Jan Antonowicz Goralska as: teodor Doniec Marianna Sokołowska 178 3 3 V29 209 Ż MP
2 11 1830 Żytomierz Pawlina Kotwicka Baraszówka Tomasz Teresa Borowska Józef Kaleński Marianna Strzelecka 178 3 3 R39 284 Ż MP
25 12 1830 Żytomierz Anastazja Szaciło Futor Janowickiego Maciej Domicella Błaszkiewicz Florian Boczkowski Agnieszka Borowska 178 3 3 R46 334 Ż MP
14 1 1830 Kotelnia Pawlina Mroczkowski Nowa Kotelnia Florian Teofila Sieszycka Atanazy Iskrzycki Magdalena Łońska as: Stanisław Łoński Agnieszka Kaciborowska 178 3 3 R186 12 Ż MP
3 1 1830 Trojanów Rozalia Joanna Rosołowska Gwozdawka Dominik Anna Jankowska Józef Rosołowski Marianna Papkowska as: Józef Puchalski Tekla Borowska Jakub Puchalski Marianna Strzelecka 178 3 3 R210 2 Ż MP
15 9 1830 Cudnów Anna Dworzańska Koroczenki Michał Marianna Jankowska Józef Orzechowski, Marianna Jakubowska, as: Renat Górny, Augusta Borowska 178 3 3 V320 131 Ż MP
5 2 1830 Berdyczów Agata Borowska Beryczów Stanisłąw Agata Berezowska Józef Sokołowski, Regina Zwierzchowska 178 3 3 R117 25 Ż MP
19 9 1830 Owrucz Józefa Faustyna Zalewska Kłoczki Kajetan Emilia Przyborowska 178-3-3 404R 29 Ż MW
3 1 1830 Zasław św. Józefa Antonina Borowska Pryputnie Benedykt Agnieszka Przedborska Mikołaj Bykowski, Franciszka Pierecka 178-3-96 15R 3 Ż 27 RG
1 10 1830 Zasław św. Józefa Sabina Borowska Futor Babia Góra Benedykt Agnieszka Przedborska Krzysztof Stojan, Wiktoria Bykowska 178-3-96 26R 64 Ż 47 RG
30 1 1830 Ostropol Franciszek Salezy Niepokulczycki Ostropol Jan Rozalia Bernacka Józef Korzeniowski i Agnieszka Naborowska wdowa, asyst. Feliks Miłoszyński i Katarzyna Murawska ż. Macieja 178-3-96 235V 7 Ż 436 DM
30 3 1830 Ostropol Aniela Wincenta Taborowska Ładyhy Marcin Pelagia Litwińska Wlm Bernard Gadomski i Wlm Rozalia Schabowska 178-3-96 237R 20 Ż 439 DM
29 11 1830 Ostropol Małgorzata Kocianowska Ostropol Karol Marianna Obuchowicz Franciszek Mężyński i Justyna Naborowska wdowa, asyst. Dymitr Trochimów i Teresa Burzyńska ż. Grzegorza 178-3-96 242R 64 Ż 449 DM 0
1 12 1830 Ostropol Franciszek Ksawery Janczarski Ładyhy Stefan Motrona Jaśniuk Onufry Lewicki i Zofia Szabaszyńska ż. Józefa, asyst. Jan Drohomirecki i Pelagia Taborowska ż. Marcina 178-3-96 242R 65 Ż 449 DM
6 12 1830 Butowce Mikołaj Dobrzański Czerniatyn Wielki Karol Katarzyna Gąsecka Andrzej Popławski i Petronela Borowska 178-3-96 173R 36 Ż 324 DM
16 4 1830 Berezdów Józefa Tyborowska Krasula Wawrzyniec Franciszka Studnicka Franciszek Tylicki i Wiktoria Bobrowa 245-1-4 90V 18 R 179 DM
21 7 1830 Berezdów Marianna Wiszniewska Romanów Jakub Rozalia Zabłocka Feliks Orzechowski i Marianna Borowska 245-1-4 95R 65 R 188 DM
21 7 1830 Zasław św. Józefa Jadwiga Emilia Maria Dziczkowski Sławuta Franciszek Aniela Szymańska Józef Rozenberg, Helena Zaborowska 178-3-98 20V 56 Ż 40 RG
13 5 1830 Bazalia Helena Borowska Łazuczynek Mały Jan Tekla Wincenty Szewczuk i Teresa Maciejowa 178-3-96 190V 44 Ż 352 DM
17 9 1830 Bazalia Franciszka Zaborowska Bogdanówka Piotr Apolonia Kulikowska Franciszek Iwiński i Konstancja Pędzelska 178-3-96 198V 107 Ż 368 DM 0
13 3 1831 Kamień Koszyrski Leonilda Borowska Szczytyń Wincenty Julianna Burczak 847 AB
28 9 1831 Kuniów Apolonia Rostkowska Kuniów Jan Agnieszka Soborowska R 62 V-63 R 39 0
7 1 1831 Puliny Kacper Ostrowski Glinki Jan Marianna Borowska Feliński Tomasz, Mirowska Agnieszka panna 3 JZ 0 0
24 1 1831 Puliny Mikołaj Feliński Usiatyniec Jakub Marianna Borowska Choronowkowski Bazyli, Lisowska Marianna, Borowski Grzegorz, Felińska Marianna 6 JZ 0 0
9 3 1831 Puliny (Protowice) Kacper Szeremet Szeremetów Hutor Jan Katarzyna Borowska Wereszczyński Piotr, Bagińska Marianna 74 JZ 0 0
12 3 1831 Puliny (Barasze) Franciszek Kotwicki Krzemieniec Mateusz Marianna Jurkowska Kotwicki Eliasz, Borowska Apolonia 82 JZ
12 10 1831 Puliny (Protowice) Mateusz Borowski Usiatyniec Jakub Ewa - Chyliński Piotr, Borowska Tekla 205 JZ 0 0
8 3 1831 Łuck Jan Jurkowski Wólka Mateusz Marcjanna Zborowska Józef Jasikiewicz, Katarzyna Siemionowicz 368 120 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0061.htm
15 2 1831 Koblin Konstancja Przyłuska Arszyczyn Jan Franciszka Borowska Stanisław Jasiński Sędzia bywszy pow, Toraszańskiego, Antonina Stojanowska, For 817 152V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0156.htm
15 2 1831 Koblin Konstancja Przyłuska Arszyczyn Jan Franciszka Borowska dop. 818 171R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0178.htm
5 10 1831 Krzywin Maksymilian Rafał Okoński Krzywin Wojciech Tekla Borowska ch.6.10.1831, Ur. Wawrzyniec Kowalewski, Ur. Rozalia z Mileckich Hrynkiewicz wdowa 171-1-4 35V 16 R Mg
4 1 1831 Ostróg Agata Zaborowska Płużne Wincenty Franciszka Franciszek Tołpiszewski, Marianna Białokurowa 171-1-4 1R 3 R MZ 778
20 4 1831 Ostróg Wilhelm Sykstus Edward Łobaczewski Michałkowice Euzebiusz Marianna Stefan Wojnarowski, Teresa Czarnecka, Aleksander Mardyński, Petronela Przyborowska 171-1-4 5V 32 R MZ 778
26 1 1831 Białogródka Joanna Zielińska Beleżyńce Marcin Magdalena Toborowska Kazimierz Ceceniowski i Anna Lübek ż. Antoniego 178-3-97 73R 16 Ż DM
1 3 1831 Lachowce Helena Zaborowska Książęcin Jan Franciszka Wojciechowska Bazyli Malinowski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-4 88V 14 R DM
16 2 1831 Aleksandria Ignacy Kalinowski Aleksandria Kazimierz Elżbieta Kuniat Paweł Kiczuk i Anna Zaborowska 171-1-4 179V 8 R DM
7 6 1831 Korzec Małgorzata Juźwinczuk Juźwiaczuk Majdan Bereźnicki Oleksy Agnieszka Borowska 245-1-5 62 50 R PW
1 11 1831 Korzec Karolina Markiewicz Ballarka Myszakowa Jędrzej Marianna Borowska 245-1-5 67 85 R PW
25 4 1831 Zasław św. Jana Antonina Wróblewska par. Zasław Antoni Konstancja Sadowska Benedykt Borowski i Felicjana Czułowska, as. Mateusz Czułowski i Dorota Aleksandrowicz, Władysław Samborski i Agata Borowska 178-3-97 4R 25 Ż DM
16 12 1831 Deraźne Aleksander Wasilewski Lipczyno Piotr Klementyna Borowska Antoni Wierzyński i Kasylda Winiarska 171-1-4 258R 16 R DM
18 8 1831 Nowogród Wołyński Marianna Szalkiewicz Nowogród Paweł Agata Borowska prac. Jan Gołębiowski, Katarzyna Małachowa prawosławni 245-1-5 15R 1181 R 539 DW
20 11 1831 Owrucz Feliks Zalewski Kłoczki Kajetan Emilia Przyborowska 178-3-4 397R 23 Ż MW
23 4 1831 Zasław św. Józefa Katarzyna Sabina Mokrzycka Sławuta ur.Bazyli Marcelina Wroczyńska ur.Jan Herman, Franciszka Zaborowska. 178-3-97 31R 31 Ż 61 RG
14 8 1831 Równe Marianna Waleria Krzywicze IN Apolonia Michał Raciborowski kawaler i Waleria Raciborowska panna 171-1-4 139V 21 R 147 DM
16 8 1831 Cudnów Alojza Chmielowska Rudnia Leśna Augustyn Brygida Borowska Eustachy Miaskowski i Marianna Zabłocka wdowa 178-3-4 293R 134 Ż 577 DM 0
23 4 1831 Berezdów Helena Bóbr Majdan Krasula Stefan Wiktoria Tyborowska Piotr Tyborowski i Wiktoria Cybulska ż. Andrzeja 245-1-5 101V 24 R 185 DM
12 10 1831 Berezdów Salomea Tyborowska Majdan Krasula Wojciech Marianna Kobrycka Kazimierz Tyborowski i Małgorzata Brzezicka ż. Wincentego 245-1-5 104V 45 R 191 DM
26 2 1831 Łanowce Helena Tatarowska Napadówka Maurycy Zofia Borowska Jakub Beynar i Tekla Borowska 245-1-5 345V 130 R 641 DM
25 9 1832 Swojczów Marianna Borowska Swojczów Maksym Anna Borucka 847 AB
25 8 1832 Radziwiłłów Róża Borowska Radziwiłłów Jan Apolonia Kutasiewicz 818 284 39 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0291.htm
11 2 1832 Jałowicze Tomasz NN Nowostaw NN Katarzyna Tomasz Hawryluk, Natalia Borowska 818 219 R 55 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0010.htm
22 12 1832 Jałowicze Adam Borowski Holeszów NN Natalia Borowska Wawrzyniec Korolkowski, Rozalia Borecka 818 220 R 60 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0011.htm
8 1 1832 Łuck Józefa Wasylewska Łyszcze Jakub Magdalena Świątkowska Kornel Tryciński, Teofila Borowska panna 368 130 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0066.htm
1 12 1832 Koblin Ksawera Przyłuska Arszyczyn Jan Franciszka Borowska Marceli Kobylański, Antonina Stojanowska 819 201R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0209.htm
7 12 1832 Kisielin Maryanna Rutkowska Kisielin Jan Justyna Borowska Jan Mszański, Tekla Piotrowska - "w"; as: Felix Justycki, Emilia Garlicka - "w", 847 310 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0165.htm
31 12 1832 Białogródka Marianna Zaborowska Ledzianka Wojciech Brygida Słomińska Sebastian Kobylański i Marianna Sławecka ż. Mateusza 178-3-99 43R 2 Ż DM
29 1 1832 Ostróg Marcela Borowska Buszcza Jan Regina Dubiecka Ur. Kajetan Zieliński, Ur. Marcela Michakowska, ass. Szymon Adurzyński, Agnieszka Wiktoryńska 171-1-5 3R 8 R MZ
1 6 1832 Ostróg Katarzyna Zawadzka Moszczanica Wielka Wawrzyniec Marcela Krzymińska Ur. Jan Borowski, Ur. Józefa Borowska-panna 171-1-5 8R 47 R MZ
4 8 1832 Ostróg Emilia Piotrowska Mohylany Joachim Katarzyna Podolska Ur. Antoni Bzowski, Ur. Marianna Rugowska żona Karola, Ur. Kajetan Miłkowski, Ur. Franciszka Taborowska 171-1-5 10R 65 R MZ
1 2 1832 Kazimierka Ignacy Ferdynand Hołubecki Karaczun Stanisław Anna Markiewicz Jakub Burzyński i Zofia Borowska, asyst. Jan Lech i Ewa Łozińska ż. Szymona 171-1-5 229R 1 R 245 DM
1 9 1832 Równe Letycja Stefania Tekla Bogusz Krzywicze Rafał Teofila Postruska Wincenty Postruski i Waleria Raciborowska panna 171-1-5 139R 24 R 147 DM
13 1 1832 Berezdów Honorata Galicka Senihów Jakub Barbara Borowska Antoni Kościukiewicz i Anna Galicka ż. Mikołaja 245-1-6 105R 4 R 2 DM
24 7 1832 Berezdów Anna Bor Majdan Krasula Jan Marianna Brzezicka Paweł Tyborowski i Teresa Tyborowska ż. Piotra 245-1-6 110V 46 R 13 DM
3 2 1832 Zasław św. Józefa Antoni Okulski Sławuta Józef Joanna Oborowska Jan Taborowski, Julia Wojtkiewicz 178-3-98 19R 11 Ż 37 RG
1 10 1832 Zasław św. Józefa Antoni Rożnowski Sławuta Tytus Waleria Stroszyńska Tokarski, Helena Taborowska 178-3-98 21R 58 Ż 41 RG
0 1833 Ostróg (Mizocz) Katarzyna NN podrzucona w Hulczy NN NN Karol Piasecki, Urszula Zborowska 123 O 0
29 10 1833 Ołyka Marcelina Marianna Oborowska Ołyka Michał Marianna Jackowska 819 140 57 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0146.htm
18 1 1833 Kisielin Antoni Tarnogrodzki Mokowicze, par. Swojczów Józef Eufrozyna Raciborowska As: Michał Jaworowski, Marianna NN, Jan Mszański, Anna Tarnogrodzka; ch: 17.02.d 848 269 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0154.htm
8 4 1833 Lachowce Marianna Zaborowska Książęcin Tomasz Marianna Mondzelewska Jan Zawadzki i Anna Malinowska ż. Bazylego 171-1-6 80R 18 R DM
27 6 1833 Zasław św. Jana Piotr Kamiński Kominy Tomasz Agnieszka Ludwik Wiszniewski i Teresa Tyborowska 178-3-99 5V 36 Ż DM
15 11 1833 Korzec Elżbieta Markiewicz Balarka Myszakowa Andrzej Marcjanna Borowska Paweł Kuriata i Ewa Skokowska 245-1-8 75r 74 R Na
4 5 1833 Korzec Modest Markiewicz Balarka Myszakowa Andrzej Marcianna Borowska 245-1-7 78 53 R PW
13 5 1833 Korzec Apolonia Jazwinczuk Jaźwińczuk Majdan Bereźnicki Aleksander Agnieszka Borowska 245-1-7 78 56 R PW
29 11 1833 Stepań Karolina Borowska Temne Jan Teresa Łochnicka Wincenty Domaszewicz i Konstancja Sawicka panna 171-1-6 212R 49 R DM
16 2 1833 Niewirków Roman Zaleski Kłoczki par. Owrucz Kajetan Emilia Przyborowska ch.z wody.Dopeł.ch 15.10. 1837r. Asyst.sędzia Mikołaj Krajewski, wdowa Teresa Czarnecka, Karol Dubieski deputat Sądu Gł.,Marianna Łobaczewska ż.Euzebiusza Euzebiusz Łobaczewski, Anna Dubieska ż.Karola 171-1-10 287 R 44 R AS
21 1 1833 Kulczyny Agnieszka Gilewicz Zastawki Karol Teresa Zaborowska Ignacy Nowicki i Katarzyna Zawadzka ż. Jana 178-3-99 316V 7 Ż 600 DM
28 1 1833 Ostropol Paulina Ostrowska Lewkowce Karol Marianna Sobolewska Jan Naborowski i Genowefa ...., asyst. Stanisław Poraziński Józefa Naborowska zamężna 178-3-99 214V 12 Ż 409 DM
5 2 1833 Klewań Brygida Suchocka Płoska Józef Emilia Zaborowska Józef Suchocki, Kazimiera Sawicka 171-1-6 133R-133V 3 R 130-131 AS
22 5 1833 Berezdów Helena Okólska Kurczyk Józef Joanna Oborowska Leon Taborowski i Julianna Wojtkiewicz ż. Zachariasza, asyst. Józef Łabudziński i Helena Taborowska, Stanisław Czepelewski i Antonina Waśkowska panna 245-1-7 125R 52 R 14 DM
8 10 1833 Berezdów Rozalia Tyborowska Majdan Krasula Wojciech Marianna Kobrzycka Kazimierz Tyborowski i Zofia Mucharska ż. Pawła 245-1-7 127R 65 R 18 DM
12 10 1833 Berezdów Lucyna Bóbr Majdan Krasula Stefan Wiktoria Tyborowska Wojciech Tyborowski i Honorata Jaworska ż. Teodora 245-1-7 127R 66 R 18 DM
13 5 1833 Miropol Neriusz Felicjan Jaskulski Peczanówka Kasper Zuzanna Borowska Jan Niemczynowicz i Agata Jurkowska, asyst. Adam Jurkowski i Magdalena Dereżkiewicz, Ignacy Ciesielski i Anna Niemczynowicz zamężna 245-1-7 177R 24 R 183 DM
18 2 1833 Zasław św. Józefa Aleksandra Józefa Marianowska Stanisław Katarzyna Plonan Józef Mirosławski, Helena Taborowska 178-3-100 23R 21 Ż 48 RG
20 9 1833 Kodnia Florentyna Tekla Brygida Hanicka Lachowce Rafał Ludwika Barczewska chrzest z samej wody 24.10.1833, Władysław Umiński i Helena Barczewska ż. Floriana, asyst. Florian Barczewski i Wiktoria Bielakowska panna córka Józefa, Jakub Dąbrowski i Emilia Przyborowska panna córka Tadeusza 178-51-287 35R 30 Ż 38 DM
17 12 1833 Hulewicze Ludmiła Marianna Jezierska Safianówka Ludwik Helena Stempkowska [Stępkowska] dopełnienie chrztu 22.05.1840, asyst. Jan Szyrma i Marianna Szyrma z Cieleckich ż. Piotra, Piotr Szyrma i Konstancja Cielecka z Szyrmów ż. Franciszka, Franciszek Cielecki i Teofila Borowska 855 223V 21 AGAD 233 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0233.htm
20 5 1834 Antonina Borowska (data chrztu) 849 339 AB
20 10 1834 Kuniów Anna Rostkowska Lachów Jan Agnieszka Soborowska R 75 V 69 0
30 3 1834 Zasław św. Józefa Józef Franciszek Leszczyński Barbarówka Ignacy Joanna Białokur Jan Wolski, Helena Taborowska 178-3-101 24 10 Ż SK
8 2 1834 Ostróg (Mizocz) Franciszka Rozalia Sypek Buszcza Kasper Katarzyna Mackowska Kazimierz Bernacki, Redina Borowska 18 O 0
19 6 1834 Ostróg Aleksander Wierzchlejski Chorów Józef Eufrozyna Taborowska Jan czernecki, Waleria Wrońska panna 77 O 0
26 1 1834 Młynów Romuald Przyłuski Arszyczyn Jan Franciszka Borowska Józef Strojnowski, Antonina Stojanowska, Aleksander Stojanowski, Sabina Przyłusk 820 176R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0180.htm
26 12 1834 Ostróg Ewa Zaborowska Płużne Wincenty Franciszka Zawalska dopeł.chrz., Franciszek Tołpiszkiewicz i Józefa Markowska 171-1-9 7R 38 R DM
24 6 1834 Białogródka Marcjanna Zaborowska Ledzianka Wojciech Brygida Słomińska Franciszek Sławecki i Marianna Zielińska ż. Wincentego 178-3-100 80R 52 Ż DM
7 3 1834 Lachowce Joanna Zaborowska Książęcin Tomasz Marianna Mondzelewska Jędrzej Niemirowiski i Karolina Zagajewska ż. Franciszka 171-1-7 90R 13 R DM
18 6 1834 Lachowce Karolina Zaborowska Książęcin Jan Franciszka Wojciechowska Adam Więckowski i Anna Więckowska wdowa 171-1-7 92V 30 R DM
1 4 1834 Korzec Marianna Borowska Bielczaki Jakub Katarzyna Bor dopełnienie chrztu 29.05.1834, asystowali Grzegorz Synhajewski i Joanna Sydorska ż. Jana 245-1-8 73v 66 R Na
20 10 1834 Deraźne Joanna Tereszko Uchliszcze Jan Cecylia Daćkowska Jan Gumowski i Małgorzata Zborowska, Antoni Kamiński i Joanna Gotlib 171-1-7 198R 33 R DM 0
11 1 1834 Kulczyny Anastazy Godfryd Tatarewski Krasiłów Ksawery Zofia Borowska Jan Górski i Katarzyna Kuryńska ż. Mateusza 178-3-100 336V 6 Ż 651 DM
17 2 1834 Międzyrzec Sabina Antonina Czarnecka Witków Michał Wiktoria Misiewicz Euzebiusz Łobaczewski żon.Ur.Czarnecka wd.Asyst. Ur.Franciszek Rohoziński kaw. Marianna Łobaczewska Ur.Józef Chodakowski kaw. Ur.Faustyna Czarnecka, Ur.Dymitr Łobaczewski, Ur. Petronela Przeborowska panna 171-1-7 243R 10 R AS
24 1 1834 Annopol Józefa Chodakowska Żuków Feliks Anna Rożańska Stanisław Laskowski i Józefa Taborowska wdowa, asyst. Henryk i Gertruda Kotyłowska ż. Jana 171-1-7 111R 7 R 116 DM
15 5 1834 Berezdów Zofia Kamińska Berezdów Antoni Marianna Zaborowska Jan Otowczyc i Ewa Raszkowska ż. Eliasza 245-1-8 107R 27 R 8 DM
5 11 1834 Berezdów Michał Rosnowski Majdan Krasula Mikołaj Apolonia Jędrzejewska Józef Tynicki i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 245-1-8 113R 73 R 20 DM
14 11 1834 Berezdów Salomea Galicka Senihów Jakub Barbara Borowska Antoni Kościuszkiewicz i Katarzyna Bołsunowska ż. Klemensa 245-1-8 113V 78 R 21 DM
1 12 1834 Berezdów Franciszek Ksawery Jaworski Majdan Krasula Teodor Honorata Kuriata Kazimierz Tyborowski i Teresa Tyborowska ż. Piotra 245-1-8 114R 82 R 22 DM
3 12 1834 Berezdów Franciszek Ksawery Mucharski Majdan Krasula Paweł Zofia Kubicka Jan Ejsmont i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 245-1-8 114R 83 R 22 DM
24 3 1834 Zasław św. Józefa Antoni Wincenty Podgórski Sławuta Erazm Eleonora Przyszychowska Zacheusz Wojtkiewicz, Helena Taborowska 178-3-100 25V 32 Ż 53 RG
4 4 1834 Zasław św. Józefa Kasylda Wincenta Taborowska Sławuta Aleksander Balbina Rokoszewska Maciej Krassuski, Urszula Rokoszewska 178-3-100 26R 34 Ż 54 RG
3 10 1834 Zasław św. Józefa Kandyd Kotyłowski Sławuta Jan Gertruda Chodakowska Gaspar Downar, Balbina Taborowska 178-3-100 42R 98 Ż 86 RG
24 2 1835 Korytnica Fortunat Rutkowski Zabłocie Jan Justyna Borowska 209 1 3 0
10 6 1835 Puliny Antoni Skokowski Bobrycka Buda Józef Magdalena Borowska Borowski Adam, Kajdanowicz Agata z. Tadeusza 89 JZ 0 0
20 6 1835 Puliny Piotr Komnacki Usyczna Gabryel Magdalena Swiżowska Baszyński Mateusz, Borowska Marianna ż. Szymona 95 JZ 0 0
2 5 1835 Radziwiłłów Karolina Borowska Radziwiłłów Jan Apolonia Kutasiewicz 821 232 14 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0234.htm
5 6 1835 Ołyka Marianna Borowska Miłowica Paweł Aleksandra Niewiadomska 821 129 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0130.htm
5 2 1835 Zasław św. Józefa Teofila Jankowska Sławuta Piotr Aniela Lipska Antoni Jatelnicki, Balbina Taborowska 178-3-101 27 22 Ż SK
20 11 1835 Zasław św. Józefa Marianna Taborowska Sławuta Aleksander Balbina Roguszewska Karol Beyer, Anna Deleżay 178-3-101 61 157 Ż SK
6 1 1835 Bazalia Joanna Żaborowska Bogdanówka Jan Marianna Guzowska Mikołaj Borewicz i Marianna Majewska, Adam Miłaszewski i Petronela Bujalska 178-3-101 232R 4 Ż DM
21 7 1835 Starokonstantynów Ignacy Pawłowski Skowrodki Franciszek Marianna Borowska Marcelli Lipiński, Helena Michałowska 178-3-101 172V 89 Ż 335 CK
11 1 1835 Kulczyny Julian Gilewicz Zastawki Karol Teresa Zaborowska Fabian Ganowski, Tekla Lipińska 178-3-101 346 2 Ż SK
10 1 1835 Klewań Rufina Joanna Borowska Zarzyck Piotr Katarzyna Teodorowicz Kazimierz Łossowski, Elżbieta Zielińska, Kazimierz Iwiński, Elżbieta Łossowska 171-1-8 140V 3 R 9132 DW
15 10 1835 Klewań (syn) Turowicz Klewań Jan Bronisława Siemaszko Wlm. Józef Michalski, Barbara Kulczycka, as. Baltazar Dworzański, Teofila Borowska 171-1-8 142V 20 R 9134 DW
12 8 1835 Kazimierka Hipolit Kutasiewicz Pępków Jan Katarzyna Borowska Feliks Dobrowolski i Marianna Zarzycka ż. Jana, asyst. Jan Zarzycki i Katarzyna Zabłocka 171-1-8 219V 15 R 226 DM
26 7 1835 Krzemieniec Anna Borowska Krzemieniec Jan Apolonia Strzelecka Tomasz Paradowski i Anna Strzelecka 426-1-8 16V 78 T/FS 1049 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9973-N?i=1048&cat=300453
7 2 1835 Berezdów Honorata Okólska Korczyk Józef Joanna Oborowska Franciszek Białokur i Izabella Łabudzińska ż. Józefa, asyst. Jan Taborowski i Klara Zarudzka 245-1-9 101V 14 R 5 DM
12 10 1835 Miropol Edward Nahajowski Ulanówka Jakub Agnieszka Sawicka Kazimierz Pulikowski i Teresa Taborowska z Pulikowskich 245-1-9 130R 39 R 62 DM
4 5 1835 Szumsk Leonard Joachim Nehrebecki Kruholec Franciszek Kasylda Przyborowska Aleksander Przyborowski i Elżbieta Chruszczewska ż. Jana majora, asyst. Feliks Pojkowski i Anna Przyborowska 245-1-9 370V 11 R 723 DM
29 8 1835 Łanowce Anastazja Sabina Malińska Siniowce Jan Karolina Kułakowska Ignacy Małachowski kawaler i Anna Zaborowska panna, asyst. Dominik Małachowski porucznik WR i Ludwika Akcyz panna, Józef Małachowski kawaler i Franciszka Kulczycka panna 245-1-9 330V 20 R 648 DM
12 11 1835 Hulewicze Lubomira Karolina Jezierska Safianówka Ludwik Helena Stempkowska [Stępkowska] dopełnienie chrztu 22.05.1840, asyst. Jan Szyrma i Marianna Szyrma z Cieleckich ż. Piotra, Piotr Szyrma i Konstancja Cielecka z Szyrmów ż. Franciszka, Franciszek Cielecki i Teofila Borowska 855 223V-224R 22 AGAD 233 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0233.htm
8 5 1836 Kuniów Grzegorz Mikołaj Rostkowski Lachow Jan Agnieszka Soborowska R 84 V 29 0
8 6 1836 Puliny Marianna Żelazko Berezówka Karol Agata Borowska Kotwicki Eliasz, Grabowska Zofia, wdowa 183 JZ
1 8 1836 Puliny Marianna Borowska Koszelowce Stefan Teodora Gągało Kownacki Józef, Krasiecka Pelagia ż. Ignacego 198 JZ
16 8 1836 Puliny Anna Komnacka Usyczna Gabryel Magdalena Swiczowska Baszyński Mateusz, Borowska Marianna ż. Szymona 209 JZ
22 11 1836 Puliny Lucyna Borowska Usiatyniec Grzegorz Urszula Felińska Sagajdowski Marcin, Czarnega Marianna, ż. Jana, Sawicki Kajetan, Felińska Marian 269 JZ 0 0
26 7 1836 Krzemieniec Kunegunda Sokołowska Krzemieniec IN Marianna Jan Sokołowski i Julianna Raciborowska 426-1-10 17V 67 T 56 DM
9 1 1836 Równe Marianna Łoś Koszatów Jan Elżbieta Stefanowicz Feliks Hulewicz i Marianna z Okuniewskich Łoś, as. Maciej Postempski i Klementyna Borowska 171-1-9 119R 1 R DM
4 5 1836 Równe Florian Nowosielecki Równe Kazimierz Petronela Zaborowska Piotr Jarzębski i Marianna Polak, as. Dymit Fitatów Unter Oficer WR i Marianna Szymonowicz 171-1-9 120V 8 R DM
28 4 1836 Bazalia Natalia Zofia Taborowska Wolica Jozefat Angela Brzozowska Wlm Antoni Brzozowski i Zofia Witkowska, Karol Witkowski i Józefa Trokin 178-3-106 266R 49 Ż DM 0
10 10 1836 Berezne Michał Lech Rudnia Łęczyńska Bazyli Anna Borowska Paweł Lech kawaler i Katarzyna Lech ż. Jana 171-1-9 227V 30 R Na
15 1 1836 Korzec Paweł Markiewicz Balarka Myszakowa Andrzej Marianna Borowska Adam Sosnowski i Konstancja Trojanowska ż. Teodora 245-1-10 62r 2 R Na
2 1 1836 Korzec Kazimierz Lisowski Pereweźnia Jan Agnieszka Kuriata Michał Myszkowski i Klara Borowska ż. Ignacego 245-1-10 68r 39 R Na
22 9 1836 Deraźne Władysław Rozkowiński Lipne Mateusz Anna Jezierska Paweł Bobr i Zofia Borowska, Jan Ihnatowicz i Marianna Horoszkiewicz 171-1-9 193V 30 R DM 0
28 9 1836 Kulczyny Tomasz Kamiński Krasiłów Łukasz Honorata Borowska Jan Busz i Marianna Cychnicka (Cechnicka) ż. Antoniego 178-3-106 240R 58 Ż 464 DM
1 8 1836 Kodnia Piotr Kulczycki Wertykijówka Józef Marianna Borowska Aleksander Jarmoluk i Agnieszka Wyhowska ż. Sylwestra 178-51-386 441R 18 Ż 444 DM
25 7 1836 Lubar Eustachy Jakub Dokowski Awratyn Faustyn Marianna Szabłowska Ignacy Drużyłowski i Julianna Borowska ż. Franciszka, asyst. Franciszek Borowski i Ludwika Drużyłowska panna 178-51-386 403R 68 Ż 406 DM
27 1 1836 Berezdów Agnieszka Tyborowska Majdan Krasula Kazimierz Tekla Grabowska Paweł Tyborowski, Agnieszka Denisowicz żona Józefa 245-1-10 146R 3 R 2
8 3 1836 Berezdów Grzegorz Tyborowski Majdan Krasula Wojciech Marianna Kobrzycka Karol Tynicki, Tekla Tyborowska żona Kazimierza 245-1-10 147R 10 R 4 0
13 6 1836 Berezdów Adolf Antoni Okólski Kurczyk Józef Joanna Oborowska Antoni Woronicz, Helena Kwiatkowska panna 245-1-10 154R 65 R 18
0 1836 Lachowce Ludwika Zaborowska Szuńki Józef Anastazja Puzichowska [Puzikowska] dop. chrztu 4.11.1853, as. Dominik Więckowski i Elżbieta Zagórska panna 171-1-33 178V-179R 63 R 177 BW
19 9 1837 Kamień Koszyrski Emilia Borowska Załuchów Jan Anna Zaręba Franciszek Lisikowski i Franciszka Czapkowska 853 406 AB
18 3 1837 Korzec Rozalia Juźwińczuk Majdan Bereźnicki Aleksander Agnieszka Borowska 245-1-11 72 34 R PW
18 3 1837 Korzec Marianna Juźwińczuk Majdan Bereźnicki Aleksander Agnieszka Borowska 245-1-11 72 33 R PW 0
30 3 1837 Młynów Leon Przyłuski Arszyczyn Jan Franciszka Borowska Hipolit Waligórski, Antonina Stojanowska 823 192R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0200.htm
18 8 1837 Ostróg Ludwika Zborowska Moszczanica Wielka Antoni Józefa Zawadzka Eliasz Studziński i Agnieszka Wilczyńska 171-1-10 14R 80 R DM
20 4 1837 Równe Izydor Postemski Glińsk Maciej Eleonora Gołębiowska Franciszek Newe i Krystyna z Baryckich Borowska, as. Leon Jełowicki i Elżbieta z Stefanowiczów Łoś 171-1-10 136V 11 R DM
1 9 1837 Ostropol Sabina Baczyńska Jaremicze Antoni Franciszka Skalska Jan Czerniewicz i Józefa Taborowska panna, asyst. Stanisław Porzeziński i Magdalena Skoczyńska ż. Macieja 178-3-108 323R 30 Ż 627 DM
5 1 1837 Krzemieniec Gasper Smoliński Krzemieniec Józef Honorata Horodyska Stefan Terlecki i Julia Raciborowska 426-1-11 2R 6 T/FS 137 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FXQ?i=136&cat=300453
13 4 1837 Krzemieniec Wiktoria Hermanegilda Piasecka Krzemieniec Ignacy Kamilia Straczył ? (Borowska) Józef Stępkowski i Maria Chońska 426-1-11 12R 45 T/FS 148 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQ65?i=147&cat=300453
7 5 1837 Krzemieniec Katarzyna Borowska Krzemieniec Jan Apolonia Sławecka Franciszek Strzelecki i Marianna Traczuk 426-1-11 12V 48 T/FS 149 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQDS?i=148&cat=300453
20 9 1837 Klewań Julia Stankiewicz Płoska Eliasz Apolonia Borowska Jan Błeszynski, Józefa Skowronska. As. Józef Żukowski, Józefata Stankiewiczowa 171-1-10 153V 21 R 156 AS
12 1 1837 Starokonstantynów Honorata Taborowska Werborodyńce Ludwik Anna Bońkowska Feliks Ostrowski i Marianna Kowaliska wdowa, asyst. Józef Niewęgłowski i Katarzyna Sawicka ż. Jana 178-3-108 180R 11 Ż 352 DM
5 5 1837 Starokonstantynów Mikołaj Kopczyński Starokonstantynów Benedykt Józefa Taborowska Serafin Tarczyński i Teresa Filanowa ż. Damiana żołnierza, asyst. Kazimierz Gajewski i Brygida Popławska panna 178-3-108 186R 56 Ż 364 DM
11 9 1837 Starokonstantynów Franciszek Wysocki Werborodyńce NN Katarzyna Wysocka s. panny, Jan Sawicki i Apolonia Strutyńska ż. Andrzeja, asyst. Marcin Krajewski i Anna Taborowska ż. Ludwika 178-3-108 192R 107 Ż 376 DM
22 4 1837 Miropol Agnieszka Tymborowska Ulanówka Piotr Teresa Pulikowska Wincenty Pulikowski i Wiktoria Pulikowska ż. Mateusza 245-1-11 226R 33 R 224 DM
8 2 1837 Zasław św. Józefa Apolonia Kotyłowska Sławuta Jan Gertruda Chodakowska Aleksander Malkiewicz, Balbina Taborowska 178-3-108 50V 16 Ż 97 RG
21 5 1837 Zasław św. Józefa Celestyn Sławecki Sławuta Stanisław Klementyna Taborowska Tomasz Moszyński, Helena Taborowska 178-3-108 61R 57 Ż 118 RG
3 6 1837 Berezdów Karol Jaworski Majdan Krasula Teodor Honorata Kuriata Andrzej Jędrzejewski i Franciszka Tyborowska ż. Wawrzyńca 245-1-11 157V 48 R 156 DM 0
23 5 1838 Puliny Aleksander Bagiński Lubarskie Paweł Marianna Horowska Bagiński Franciszek, Borowska Tekla, ż. Szymona 162 JZ 0 0
28 7 1838 Puliny Ignacy Całko Sacromentowe Mikołaj Ewa Borowska Całko Jan, Całko Anna 176 JZ 0 0
8 10 1838 Puliny Tekla Dobrowolska Nowy Zawod Jan Aniela Borowska Kuźmiński Jan, Murowska Anastazja, ż. Andrzeja 220 JZ 0 0
4 8 1838 Ostróg Jakub Szawroński Dermań Grzegorz Urszula Zborowska Tomasz Krynicki i Teodora Rogalińska 171-1-11 11V 65 R DM
13 5 1838 Lachowce Antonina Zaborowska Książęcin Tomasz Marianna Mosakowska Adam Zwięckowski, Anna Medyńska ż. Antoniego 171-1-11 99 R 30 R ZP 310
1 12 1838 Bazalia Karol Cechmistrz Bazalia Piotr Rozalia ur. Feliks Wojnarowski i Tekla Oborowska 170-3-110 247V 96 Ż DM
3 2 1838 Zasław św. Józefa Romuald Andrzej Leszczyński Barbarówka Ignacy Andrzej Joanna Białokur Józef Sadowski i Konstancja Białokur wdowa, asyst. Jan Wolski i Helena Taborowska, Ksawery Komarnicki i Dorota Białokur 170-3-110 48V 22 Ż 93 DM
7 2 1838 Zasław św. Józefa Teofila Czaplicka Sławuta Kazimierz Józefa Stypułkowska Ignacy Zaborski i Urszula Zaborowska wdowa, asyst. Michał Maciejowski i Marianna Szymańska 170-3-110 49V 26 Ż 95 DM
24 7 1838 Zasław św. Józefa Krystyna Niedzielnicka Sławuta Ignacy Katarzyna Kurewicz Jerzy Mikler i Helena Taborowska ż. Jana 170-3-110 59R 67 Ż 114 DM
17 10 1838 Zasław św. Józefa Urszula Sabina Leonhard Sławuta Fryderyk Teresa Niedzielska Karol Bayer i Urszula Żaborowska wdowa po Feliksie 170-3-110 67V 101 Ż 131 DM
3 12 1838 Zasław św. Józefa Franciszek Mokrzycki Sławuta Bazyli Marcelina Wroczyńska Jan Doleżey i Urszula Żaborowska wdowa po Feliksie 170-3-110 69V 109 Ż 135 DM
4 12 1838 Kulczyny Jan Gilewicz Zastawki Karol Teresa Zaborowska Michał Czostkowski i Marianna Ganowska wdowa 170-3-110 395V 73a 758 Ż DM
4 12 1838 Kulczyny Mikołaj Gilewicz Zastawki Karol Teresa Zaborowska Michał Czostkowski i Marianna Ganowska wdowa 170-3-110 395V 73 758 Ż DM
26 12 1838 Kulczyny Karolina Zaborowska Zastawki Jan Marianna Krzyżanowska Józef Werbachowski i Marianna Ganowska wdowa 170-3-110 396V 77 760 Ż DM 0
12 8 1838 Kodnia Agnieszka Kulczycka Syngury Józef Marianna Borowska pr. Aleksander Jarmoluk i ur. Franciszka Staniszewska ż. Jana, Antoni Rybicki i Barbara Burzyńska ż. Stefana 178-3-6 266V 3 Ż 515 DM
26 11 1838 Kodnia Marianna Ernestyna Siemaszko Kodnia Stanisław Helena Kamila Zaborowska JWm Ignacy Jankowski Deputat i Wlm Anna Grzegorzewska ż. Jakuba, Wlm Jakub Grzegorzewski i Wlm Wiktoria Kiśliczna ż. Leona Porucznika WR 178-3-6 272V 39 Ż 527 DM
30 4 1838 Ostropol Antonina Niepokulczycka Ostropol Jan Julianna Karczewska Piotr Paprocki i Petronela Naborowska 178-3-110 280V 31 Ż 551 DM
11 4 1838 Korzec Michał Wierzbicki Balarka Myszakowa Franciszek Justyna Borowska Wawrzyniec Zaworski i Elżbieta Choińska ż. Franciszka 245-1-12 65V 46 R 67 DM
12 6 1838 Berezdów Emilia Okólska Mirutyn Józef Joanna Oborowska Romuald Stecki i Elżbieta Urbanowska ż. Antoniego, asyst. Antoni Urbanowski i Marianna Stachowska, Jan Cwiklicz i Sabina Woronicz panna 245-1-12 177R 44 R 177 DM
20 10 1838 Berezdów Marianna Tyborowska Majdan Krasula Kazimierz Tekla Grabowska Jan Ejsmont i Marianna Boczkowska ż. Grzegorza 245-1-12 180R 67 R 180 DM
15 2 1839 Puliny Gracjan Chyliński Lubarska Huta Jakub Marianna Borowska Kuczyński Franciszek, Niedźwiedzka Agnieszka, ż. Kazimierza 82 JZ 0 0
1 5 1839 Puliny Małgorzata Skokowska Bobrycka Buda Józef Magdalena Borowska Skokowski Kajetan, Skokowska Marianna, ż. Józefa 109 JZ 0 0
15 8 1839 Puliny Anna Lipska Rudnia Bostowa Jan Marianna Borowska Weselski Mikołaj, Mierzwińska Anna, ż. Jana 186 JZ 0 0
15 8 1839 Puliny Marianna Grabowska Berezówka Kajetan Marianna Borowska Borowski Stefan, Kozakiewicz Praxeda, ż. Łukasza 187 JZ 0 0
29 9 1839 Puliny Michał Jordan Puliny Wiktor Franciszka Borowska Szychiewicz Franciszek, Szulowska Marianna, panna 213 JZ 0 0
10 1 1839 Ołyka Honorata Oborowska Ołyka Michał Marianna Święcichowska 825 144 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0151.htm
15 5 1839 Kołki Dyonizy Jan Hołubowicz Okońsk, d. par. Czartorysk Adam Róża Borowska Jan Szyrma, Izabela Bukowiecka - "p"; as: Paweł Michalewicz, Faustyna Daszkiewic 825 70a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0072.htm
4 8 1839 Lachowce Anna Ejsmont Książęcin Jacek Marianna Czapska Jan Czapski, Katarzyna Zaborowska, ż. Tomasza 879 70 R 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0071.htm
5 8 1839 Krzemieniec Aniela Borowska Grabówka Jan Apolonia Strzelecka pr. Grzegorz Strzelecki i pr. Marianna Audejczykowa 01-13 15V 83 T 291 DM
3 2 1839 Olewsk Teofila Bagińska Zolnia Polian Marianna Szeremeta Stanisław Gnietecki i Tekla Borowska wdowa 178-3-8 495R 5 Ż Na
9 12 1839 Wieledniki Anna Borowska Rudnia Hamarnia Łuhińska Grzegorz Anastazja Rychwalska 178-3-9 378V 13 Ż MW
4 11 1839 Wieledniki Karol Synicki Rudnia Lipnicka Paweł Anna Borowska 178-3-8 469R 71 Ż MW
14 7 1839 Bazalia Anna Zaborowska Bogdanówka Piotr Apolonia Królikowska Adam Miłaszewski i Paulina Chojecka, asyst. Jan Winogrocki i Katarzyna Chojecka 178-3-112 220V 63 Ż 429 DM
4 12 1839 Bazalia Franciszka Barbara Jaskulska Korczówka Kasper Zuzanna Borowska Józef Krzewicki i Marianna Jaworska, asyst. Maciej Jaworski i Tekla Święcicka 178-3-112 224R 127 Ż 436 DM
4 2 1839 Kodnia Jędrzej Kulczycki Syngury Józef Marianna Borowska ur. Konstanty Kostecki i ur. Marcjanna Rybicka ż. Antoniego, pr. Aleksander Jarmoluk i ur. Barbara Burzyńska ż. Stefana 178-3-8 330V 6 Ż 633 DM
21 3 1839 Berdyczów Józef Drozdowski Berdyczów Tomasz Justyna Bazyli Niewiński i Tekla Borowska ż. Wojciecha 178-3-8 138R 57 Ż 257 DM
2 3 1839 Kulczyny Julianna Chmielnicka Krasiłów Tomasz Justyna Zaborowska Piotr Nowicki i Julianna Boniewicz ż. Michała 178-3-112 347R 26 Ż 667 DM
25 3 1839 Ostropol Józef Sawicki Ostropol Mikołaj Józefa Dederkało Józef Grocholski i Marianna Grocholska ż. Eliasza, asyst. Franciszek Misiewicz i Petronela Naborowska ż. Adama 178-3-112 250R 20 Ż 483 DM
5 5 1839 Ostropol Aniela Stanisława Jabłońska Hubin Jan Józefa Taborowska Wm Apollon Łoziński Chorąży i Katarzyna Łozińska panna, asyst. Wensław Wayt i Wm Marianna Lasota ż. Franciszka 178-3-112 252V 33 Ż 488 DM
23 7 1839 Ostropol Magdalena Koresendowicz Hubin Bartłomiej Barbara Mińkowska Grzegorz Kurowski i Dorota Taborowska panna 178-3-112 254R 40 Ż 491 DM
20 10 1839 Butowce Szymon Popławski Pieńki Franciszek Marianna Borowska Józef Dębicki i Sabina Pioruńska ż. Antoniego 178-3-112 207R 42 Ż 403 DM
9 11 1839 Berezdów Karolina Hajek Majdan Krasula Franciszek Helena Tyborowska Wawrzyniec Tyborowski i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 178-51-433 156V 76 Ż 165 DM
13 11 1839 Berezdów Salomea Tyborowska Majdan Krasula Wawrzyniec Franciszka Tynicka Paweł Tyborowski i Ludwika Łopuszańska ż. Andrzeja 178-51-433 156V 77 Ż 165 DM
14 7 1839 Nowogród Wołyński Anna Borowska Rudnia Talecka Tomasz Marianna Giżycka Szymon Hnetecki i Katarzyna Sko[...] panna 178-3-72 15V 118 Ż 31 DM
29 7 1839 Nowogród Wołyński s. [...] Holak Majdan Fedorówka Józef Honorata Zaborowska brak zapisu imienia, Lepeszyński i Honorata Zagórska ż. Ignacego 178-3-72 16V 126 Ż 33 DM
15 8 1839 Starokonstantynów Jan Juchnicki Wierzbowa, par. Kopajgród, dek. Mohylów, Podole Aleksander Paulina Zaborowska dopełnienie chrztu 4.03.1845, Józef Zieliński i Anna Zielińska 178-3-113 148V 29 Ż 297 DM
30 3 1839 Korzec Józefa Bagińska Ochmanówka Stanisław Marianna Borowska Wawrzyniec Borowski kawaler, Franciszka Wiszniewska żona Jakuba 178-51-433 63R 44 Ż 68 0
10 7 1839 Korzec Elżbieta Borowska Kamionka Suchowolska Onufry Honorata Karasiewicz Łukasz Karasiński żonaty, Agnieszka Markiewicz żona Tomasza 178-51-433 70V 83 Ż 75
9 4 1839 Berezne Anna Ostrowska Balarka Chotyńska Jan Marianna Borowska 879 215 R 10 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0223.htm
19 10 1839 Zasław św. Józefa Ignacy Zygmunt Sławecki Sławuta Stanisław Klementyna Taborowska Ludwik Stachowski dr med., Konstancja Białokur 178-3-112 65V 118 Ż 127 RG
14 12 1839 Zasław św. Józefa Adam Czaplicki Sławuta Kazimierz Józefa Stypułkowska Ignacy Zaborski, Urszula Żaborowska 178-3-112 69V 141 Ż 135 RG
18 5 1840 Nowogród Wołyński Feliksa Borowska Emilczyn Jan Kordula Tańkowska Siedleczyński Piotr, Lisowa Emilia, ż. Marcina, Nowicki Karol, Siedleczyńska Na 872 6 17 AGAD 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0005.htm
23 12 1840 Nieświcz Ferdynand Kotecki Ławrów Jan Anna Zielińska Mikołaj Laskowski żonaty, marianna Zaborowska wdowa 435 13 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0007.htm
21 2 1840 Puliny Anna Sławińska Pieczkury Antoni Johanna Borowska Wazowicz Mikołaj, Glińczewska Antonina, panna 33 JZ 0 0
26 5 1840 Puliny Franciszek Goraj Szyjecka Buda Józef Apolonia Borowska Borowski Ksawery, Górska Paulina 106 JZ 0 0
20 6 1840 Puliny Jan Malecki Dworcy Piotr Julianna Borowska Sawicki Jan, Jasińska Konstancja, ż. Błazeja 120 JZ
3 10 1840 Puliny Franciszka Bachurzyńska Bobrycka Buda Jędrzej Tekla Borowska Łoziński Antoni, Holak Honorata, ż. Jóżefa 182 JZ
22 11 1840 Puliny Petronela Całko Usyczna Mikołaj Ewa Borowska Borowski Tomasz, Pieńkowska Elzbieta, ż. Franciszka 214 JZ 0 0
23 8 1840 Nowogród Wołyński Jan Zelazko Majdan Kuleszowski Karol Agnieszka Borowska Żelazko Ignacy, Drozdowska Tekla, ż.Pawła 871 43 167 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0023.htm
24 10 1840 Nowogród Wołyński Rafał Szulkiewicz Nowogród Wołyński Paweł Agata Borowska 871 53 205 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0028.htm
26 11 1840 Korzec Katarzyna Borowska Bielczaki Paweł Ewa Lech 871 144 138 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0076.htm
12 4 1840 Ostróg Julianna Szawrowska Dermań Grzegorz Urszula Borowska 880 5 V 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0007.htm
8 4 1840 Luboml Marianna Majtykowska Luboml Wojciech Zofia Dąbrowska Feliks Kowalewski, Julia Zborowska 855 265V 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0277.htm
8 10 1840 Luboml Brygida Marianna Zborowska Luboml Piotr Marianna Maciorkowska Stanisław ? 855 268V 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0280.htm
6 1 1840 Olewsk Marcelina Kozińska Borowe Budki Benedykt Anastazja Borowska Walerian Koziński i Eufrozyna Chalecka panna 178/3/9 404V 6 Ż Na
19 6 1840 Cudnów Antoni Raduszyński Sobolówka Jan Julianna Berezowska Paweł Szpakowski i Katarzyna Tyborowska ż. Feliksa 569-1-63 10R 88 Ż DM
25 9 1840 Cudnów Michalina Lelewicz Sobolówka Jan Ewa Golczewska Paweł Szpakowski i Katarzyna Tyborowska ż. Feliksa 569-1-63 17R 159 Ż DM
15 4 1840 Krasnopol Emilia Naborowska Burkowce Franciszek Justyna Ordyńska Antoni Zaruski i Honorata Zaruska ż. Pawła 178-3-9 202V 31 Ż 399 DM
15 1 1840 Annopol Pawlina Krystyna Borowska Annopol Adam Marianna Szwarc 880 88 R 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0090.htm
2 12 1840 Jampol Ksawera Barbara Feliksa Przyborowska Świętec Aleksander Feliksa Chrzumowska 871 452 57 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0236.htm
19 3 1840 Berezdów Zofia Weronika Okólska Jaruń par. Nowogród Wołyński Józef Joanna Oborowska chrzest za samej wody 13.04.1840 Józef Hackiewicz wdowiec i Barbara Chmielowska wdowa, dopełnienie chrztu 28.08.1841 Romuald Stecki i Franciszka Woronicz wdowa, Antoni Woronicz i Zofia Kraszewska ż. Józefa 872 301 56 AGAD 160 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0160.htm
24 6 1840 Łysin Jan Władysław Leon Strzelecki Łopawsze Antoni Wiktoria Zaborowska Felicjan Zawadzki i Marianna Wojnowska panna, asyst. Tadeusz Czerniawski i Marianna Zielińska ż. Feliksa, Feliks Zieliński i Emilia Markowska ż. Bartłomieja 826 198V 12 AGAD 200 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0200.htm
1 2 1841 Nowogród Wołyński Franciszka Borowska Temówka Fabian Honorata Kańska Korzun Andrzej, Borecka Agnieszka, ż.Bartłomieja 872 10 34 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0007.htm
28 10 1841 Korzec Franciszka Borowska Kamionka Suchowolska Onufry Honorata Kurasiewicz 872 213 103 0
29 11 1841 Korzec Wincenty Bagiński Słobudka Ochmanówka Stanisław Maryanna Borowska 872 218 119 0
30 1 1841 Ostróg Piotr Nolasko Orliński Choteń Maciej Agnieszka Borowska R 2 R 10 0
3 11 1841 Jampol Cecylia Felicja Maria Przyborowska Świętec Aleksander Marianna Chrzanowska 872 492-493 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0259.htm
20 1 1841 Lachowce Agnieszka Zaborowska Jurówka Józef Anastazja Puzikowska Filip Puzikowski i Marianna Żukowska ż. Józefa 178-49-17 2V 4 Ż
24 3 1841 Lachowce Domicela Zaborowska Książęcin Jan Franciszka Wojciechowska Franciszek Piotrowski i Marianna Zawadzka ż. Jana 178-49-17 5V 24 Ż
13 5 1841 Felsztyn Adolfina Borowska Matwijkowce ur. Antoni Józefa ur. Marcin Szypiński, Honorata Wolska 685-4-74 15v 83 Ch 31 KP2
9 1 1841 Berezdów Marianna Chodakowska Krasula Jan Zofia Ejsmont Paweł Tyborowski i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 872 286 5 AGAD 152 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0152.htm
29 9 1841 Berezdów Michał Hajko Krasula Franciszek Helena Tyborowska Wawrzyniec Tyborowski i Apolonia Rosnowska ż. Mikołaja 872 303 61 AGAD 161 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0161.htm
27 9 1841 Berezdów Michalina Tyborowska Krasula Kazimierz Tekla Grabowska Jan Ejsmont i Boczkowska ż. Marianna Grzegorza 872 303 62 AGAD 161 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0161.htm
9 8 1842 Korzec Marianna Borowska Bilczaki Paweł Ewa Lech 873 140 86 PW 0
17 9 1842 Puliny Józefa Balicka Szyjecka Buda Florian Honorata Borowska Buldeski Andrzej, Goraj Apolonia, ż. Józefa r.1845 62 JZ 0
20 12 1842 Stepań Aniela Borowska Temne Jakub Ewa Jelińska 881 169 R 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0177.htm
8 4 1842 Ostróg Franciszka Szwrońska Dermań Grzegorz Urszula Zborowska 881 6 V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0008.htm
16 12 1842 Berezdów Paulina Antonina Lubiniecka Krasula Adam Marianna Oborowska Leopold Trzykowski i Julia Chilewicz ż. Jana, asyst. Franciszek Dulemski kawaler i Antonina Chilewicz panna, Michał Wodnicki kawaler i Balbina Krasińska wdowa 873 241 95 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0126.htm
1 4 1842 Zasław św. Józefa Aleksandra Piotrowska Sławuta Jan Katarzyna Sobieszczańska Ludwik Stachowski, Urszula Żaborowska 178-51-485 32R-32V 38 Ż 34-35 RG
24 1 1843 Korzec Marcelina Borowska Rudnia Klonowska Filip Marianna Linkiewicz 874 184 51 AGAD PW
25 12 1843 Korzec Wiktoria Borowska Bielczaki Paweł Ewa Lech 874 221 160 PW 0
7 5 1843 Puliny Domicella Górska Szyjecka Buda Wawrzyniec Kunegunda Borowska Bondwicki Andrzej, Borowska Ewa r. 1851 89 JZ 0
10 10 1843 Kołki Ksawery Kownacki Majdan Czornyzki Ludwik Petronela Kozłowska Jan Szczepkowski, Jadwiga Borowska - ż. Stanisława; ch: 16.10. 829 216R 38 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0230.htm
6 9 1843 Luboml Joachim Urbanowski Luboml Antonina Urbanowska Michał Iwanicki, Marianna Zborowska ż. Piotra 858 492 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0262.htm
8 4 1843 Berezdów Józef Hajek Krasula Franciszek Helena Tyborowska Wawrzyniec Tyborowski i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 874 278 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0142.htm
18 8 1843 Berezdów Julianna Chodakowska Krasula Jan Zofia Ejsmont Paweł Tyborowski i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 874 289 52 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0148.htm
15 10 1843 Berezdów Aniela Krajewska Krasula Andrzej Małgorzata Cybulska Karol Tynicki i Marianna Lubiniecka ż. Apollona, asyst. Bazyli Ejsmont wdowiec i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 874 296 73 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0151.htm
16 2 1843 Lubar Dorota Justyna Zaleska Połonne par. Połonne Kajetan Emilia Przyborowska dopełnienie chrztu 28.06.1844, chrzest z wody Leonard Bośniacki i Maria Małachowska ż. Erazma, asyst. p/dopełnieniu Jan Zaleski i jego żona Justyna Zaleska z Maliszewskich, Stanisław Zaleski i Olga Zaleska panna, Aleksander Zaleski i Anna Zaleska pan 178-51-514 318R 44 Ż 16 DM
26 8 1843 Zasław św. Józefa Marianna, Stefania Zatorska Sławuta Antoni Katarzyna Słomińska Mikołaj Zaborowski, Balbina Taborowska 178-51-510 41R 65 Ż 44 RG
6 6 1843 Zasław św. Jana Antoni Sztabowicz Zasław Antoni Marianna Podolska Franciszek Czernowski, Salomea Zaborowska 178-51-510 5R 27 Ż 8 RG
4 9 1844 Kamień Koszyrski Rozalia Borowska Szczytyń Wincenty Marianna Rutkowska Jan Czwaliński i Joanna Zaręba 859 420 20 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0224.htm
15 2 1844 Korzec Julianna Kuriata Pereweżnia Jan Zofia Borowska 875 137 31 PW 0
29 12 1844 Korzec Wiktoria Borowska Kamionka Suchowolska Onufry Honorata Karasiewicz 876 127 3 PW 0
12 12 1844 Korzec Katarzyna Borowska Rudnia Klonowska Filip Marianna Linkiewicz 876 129 10 PW 0
1 1 1844 Puliny Karolina Łagowska Usyczna Roman Petronela Borowska Gągało Gabriel, Gągało Marianna, ż. Jana 1 JZ 0
2 1 1844 Puliny Adam Grabowski Berezówka Kajetan Marianna Borowska Skokowski Szymon, Kozakiewicz Praxeda, ż. Łukasza 7 JZ 0
2 1 1844 Puliny Ewa Grabowska Berezówka Kajetan Marianna Borowska *ski Jan, Borowska Apolonia, ż. Jakuba 8 JZ 0
16 2 1844 Puliny Józef Borowski Bobrycka Buda Jan Apolonia Żaborowska Kotwicki Józef, Bachurzyńska Tekla, ż. Jędrzeja 52 JZ
14 5 1844 Puliny Piotr Skokowski Bobrycka Buda Józef Magdalena Borowska Skokowski Maciej, Żygadło Franciszka, ż. Jana 152 JZ 0
5 6 1844 Puliny Emilia Borowska+F23 Szyjecka Buda Ksawery Ewa Murawska Górski Protazy, Goraj Apolonia, ż. Józefa 165 JZ 0
4 6 1844 Puliny Paulina Borowska+F23 Rudnia Bostowa Jan Marianna Całko Mierzwiński Paweł, Weselska Franciszka, ż. Mikołaja 166 JZ 0
1 12 1844 Puliny Katarzyna Węglowska Kotuzówka Michał Petronela Borowska Węglowski Aleksander, Zarudzka Tekla, ż. Jana 279 JZ 0
7 10 1844 Puliny Jadwiga Balicka Szyjecka Buda Florian Honorata Borowska Borowski Ksawery, Szacita Urszula, ż. Macieja r. 1845 65 JZ 0 0
24 7 1844 Nowogród Wołyński Anna Szulkiewicz NW Paweł Agata Borowska Konopacki Fedor, Horbaszczuk Marianna, ż.Bazylego 153 JZ 0
20 10 1844 Szumsk Piotr Wojda Majdan Antonowiecki Wojciech Marcjanna Borowska Grzegorz Kucharski, Franciszka Chojnacka ż. Grzegorza 875 678 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0356.htm
8 2 1844 Lachowce Joanna Zaborowska Jurówka Józef Anastazja Puzikowska Antoni Mokrzański, Anna Hoffman ż. Floriana 883 85 V-86 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0089.htm
30 1 1844 Toporyszcze Klementyna Petronela Borowska Czerniachów Jan Kornelia Tankowska Florian Tankowski i Helena Podhorodnik ż. Piotra 178-51-514 486aR 48 Ż DM
7 9 1844 Toporyszcze Wiktoria Borowska Rudnia Tyrynce Jan Lucyna Jasińska Jan Łoś i Regina Łoś ż. Józefa 178-51-514 488R 73 Ż DM
13 3 1844 Berezdów Franciszka Hajko Krasula Franciszek Helena Tyborowska Wawrzyniec Tyborowski i Elżbieta Tyborowska ż. Pawła 875 254 29 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0130.htm
7 5 1844 Berezdów Joanna Tyborowska Krasula Wawrzyniec Franciszka Tynicka Karol Tynicki i Salomea Sawicka ż. Pawła 875 260 47 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0133.htm
2 12 1844 Berezdów Marianna Tyborowska Krasula Paweł Elżbieta Tynicka Karol Tynicki i Salomea Sawicka ż. Pawła 875 274 89 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0140.htm
4 6 1844 Kotelnia Aleksander Adam Jan Pogorzelski Andruszówka Apollon Marianna Zborowska dopełnienie chrztu 20.06.1845, Dawid Ilnicki i Anna Siemiątkowska panna 178-3-12 263R 38 Ż 521 DM
11 12 1845 Łuck Wiktor Gniewkowski Łuck Mateusz Dorota Taborowska 382 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0002.htm
17 4 1845 Ostróg Maria Rudolfina Okolska Milatyn Józef Joanna Oborowska 884 12 R 63
4 12 1845 Lachowce Anna Baraniecka Książęcin Grzegorz Petronela Zaborowska 884 124 R 67
14 1 1845 Korzec Honorata Borowska Rudnia Pereweżnia Błażej Katarzyna Bober 876 131 17 AGAD PW
15 8 1845 Korzec Elżbieta Borowska Rudnia Pereweżnia Paweł Magdalena Teodorowska 876 158 96 PW
15 11 1845 Korzec Marianna Borowska Bielczaki Paweł Ewa Lech 876 169 133 PW 0
8 1 1845 Puliny Adam Całko Usyczna Mikołaj Ewa Borowska Borowski Tomasz, Dudkiewicz Justyna, z. Jana 11 JZ 0 0
11 3 1845 Puliny Agnieszka Paszkowska Wcieńki Łucjan (Felicjan?) Katarzyna Borowska Mielnicki Stanisław, Talko Barbara, ż. Jana 60 JZ 0 0
12 5 1845 Puliny Jan Goraj Szyjecka Buda Józef Apolonia Borowska Goraj Błażej, Borowska Ewa, ż. Ksawerego 115 JZ 0 0
16 7 1845 Puliny Jan Łoński Adamówka Marcin Marianna Borowska Reszczyński Jakub, Paprocka Konstancja, ż. Leona 157 JZ 0 0
27 10 1845 Puliny Marianna Szemet Kisielówka Kazimierz Małgorzata Borowska Gągało Jan, Borowska Łucja, panna 212 JZ 0 0
12 8 1845 Puliny Klara Borowska Lubarska Huta Jan Ewa Święcicka Lisowski Feliks, Kuczyńska Apolonia, ż. Franciszka 227 JZ 0 0
26 11 1845 Puliny Katarzyna Borowska Bobrycka Buda Jan Apolonia Żaborowska Holak Grzegorz, Bachurzyńska Tekla, ż. Jędrzeja 233 JZ 0 0
7 3 1845 Kamień Koszyrski Julia Borowska Szczytyń Szymon Katarzyna Skarżyńska 194 2-3 2 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0002.htm
23 5 1845 Miropol Joanna Tyborowska Ulanówka Piotr Rozalia Domalewska 1-dw. Jan Raczkowski, ur. Antonina z Mroczyńskich Puleżowska z. Jana 876 323 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0176.htm
17 1 1845 Luboml Antonina Paulina Jasińska Bereżce Aleksander Helena Zajączkowska Jakub Czernichowski, Marcela Zborowska ż. Piotra 860 370 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0199.htm
1 1 1845 Zasław św. Jana Daniel Krzyształtowski Zasław Marcin Salomea Zaborowska Paweł Brawer i Julia Butyńska ż. Wojciecha 178-3-113 66R 1 Ż DM 0
30 1 1845 Bazalia Paulina Żaborowska Czuchele Jan Józefa Tymanowska Józef Wolski i Aniela Tymanowska 178-3-113 215V 11 Ż DM
18 8 1845 Bazalia Franciszka Żaborowska Czuchele Józef Rozalia Zdaniewicz Paweł Wolski i Antonina Szulc 178-3-113 220V 91 Ż DM
9 1 1845 Toporyszcze Agnieszka Czyżewska Rudnia Borowa Jakub Teresa Mazurenko Ignacy Borowski i Rozalia Borowska ż. Jana 178-3-12 447V 17 Ż 872 DM
3 2 1845 Toporyszcze Wiktoria Falińska Nebiża Leon Tekla Borowska Michał Siwaczenko i Katarzyna Rudnicka panna córka Michała 178-3-12 449V 29 Ż 876 DM
8 1 1845 Bohusław Zofia Tatarowska Huta ur. Wawrzyniec Zofia Borowska chrzest 4.06, ur. Feliks Piasecki, Joanna Skąpska 685-2-1020 43r 8 Ch 85 KP2 0
20 2 1845 Humań Antoni Rowicki Ositna ur. Klemens Aniela Zaborowska ur. Józef Iwaśkiewicz, Salomea Rowińska 685-2-1020 74r 13 Ch 144 KP2
25 3 1845 Owrucz Marian Kajetan Zalewski Kłoczki Kajetan Emilia Przyborowska 178-3-12 384V 24 Ż MW
15 1 1845 Cudnów Joanna Lelewicz Huta Sobolowka Jan s. Mateusza Katarzyna Weress Rafał Januszewski i Katarzyna Tyborowska ż. Feliksa 178-3-12 184V 18 Ż DM
6 5 1845 Cudnów Józef Janiszewski Raczki Hipolit s. Józefa Marianna Pawlikowska Tadeusz Przyborowski i Honorata Przyborowska panna 178-3-12 190R 89 Ż DM 0
16 3 1845 Cudnów Helena Stefania Pudron Wróblówka Karol s. Michała Anna Czaborowska Karol Baraniecki i Magdalena Łobaczewska panna 178-3-12 190V 93 Ż DM
19 8 1845 Cudnów Konstanty Czesław Piotrowski Tiutiunniki Karol s. Jana Emilia Przyborowska Eligi Piotrowski -Prezes Sądu i Celestyna ... Karola, asyt. Władysław Przyborowski i Klementyna Budzyńska ż. Seweryna 178-3-12 195V 148 Ż DM
30 9 1845 Cudnów Hieronim Górski Słoboda Widły Wawrzyniec s. Dymitra Kunegunda Borowska Bazyli Lech i Emilia Baszyńska panna 178-3-12 197V 166 Ż DM
6 11 1845 Zasław św. Józefa Bolesław Łoś Siewki Jan s.Bartłomieja Marianna c.Antoniego ur. w Sławucie, Mikołaj Żaborowski, Aniela Taborowska 178-3-121 405V-406R 42 Ż 762-763 RG
7 2 1845 Berezdów Romuald Lubiniecki Krasula Apolinary Marianna Oborowska Wlm Leopold Iżykowski i Wlm Marianna Kurowska ż. Władysława, asyst. Wlm Aleksander Drohomirecki i Wlm Honorata Iżykowska ż. Leopolda 876 384 17 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0207.htm
18 2 1845 Berezdów Apolonia Tyborowska Krasula Kazimierz Tekla Grabowska Karol Tynicki i Marianna Boczkowska wdowa 876 385 21 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0207.htm
9 11 1845 Berezdów Michał Grabowski Zamroczenie Józef Katarzyna Bobrowska Antoni Boczkowski i Anna Hajko ż. Kazimierza, asyst. Stanisław Tynicki i Aleksandra Borowska panna 876 402 69 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0217.htm
21 7 1845 Trojanów Franciszka Borowska Dermań Marcin Magdalena Szaciło Jan Żurawski i Konstancja Antoniewska ż. Józefa 178-3-12 301R 30 Ż 589 DM
28 4 1845 Uszomierz Piotr Sieniawski Rudnia Zakomorna Łukasz Aleksandra Kamińska Wawrzyniec Grzybowski i Marianna Borowska ż. Adama 178-3-12 416R 35 Ż 813 DM
13 10 1845 Kulczyny Edward Jaskulski Bułajówka Kasper Zuzanna Borowska Jan Wierzbicki i Karolina Aleksandrowicz ż. Stefana 178-3-113 373R 94 Ż 720 DM
28 2 1845 Starokonstantynów Aleksandra Juchnicka Kuźmin Aleksander Paulina Zaborowska Ksiądz Jan Lucański Paroch Kuźmiński i Tekla Jasińska ż. Wojciecha 178-3-113 148V 28 Ż 297 DM
18 12 1845 Starokonstantynów Szczepan Chmielnicki Suszki Tomasz Justyna Zaborowska Stefan Skłudanowski ? i Julia Wołkowińska ż. Mateusza 178-3-113 165R 149 Ż 330 DM
3 1 1846 Puliny Jan Łagowski Kisielówka Roman Petronela Borowska Baszyński Stefan, Borowska Barbara, panna 12 JZ
1 10 1846 Puliny Karolina Borowska Usyczna Tomasz Anna Wolska Borowski Jan, Baszyńska Katarzyna 218 JZ 0 0
11 10 1846 Puliny Teresa Całko Usyczna Mikołaj Ewa Borowska Borowski Mateusz, Borecka Barbara 225 JZ 0 0
3 10 1846 Puliny Katarzyna Grabowska Berezówka Kajetan Marianna Borowska Białoszyński Mikołaj, Borowska Apolonia, ż. Jakuba r. 1847 7 JZ 0 0
30 11 1846 Puliny Andrzej Skokowski Bobrycka Buda Józef Magdalena Borowska Żygadło Jan, Żygadło Katarzyna, ż. Marcina r. 1847 13 JZ 0 0
- 0 1846 Nowogród Wołyński Szulkiewicz Paweł Agata Borowska Mępol Jan, Tereszczowa Marianna, ż.Kazimierza 174 JZ 0
21 5 1846 Radziwiłłów Helena Donata Michałowicz Radziwiłłów Józef Józefa Borowska 832 252 20 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0261.htm
28 3 1846 Korzec Aniela Borowska Rudnia Pereweżnia Piotr Domicela Rakowska 877 136 42 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0075.htm
30 3 1846 Korzec Helena Borowska Kamionka Suchowolska Wawrzyniec Franciszka Felińska 877 137 44 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0075.htm
12 11 1846 Korzec Marcin Jaworski Majdan Bereźnicki Mikołaj Agnieszka Borowska 877 158 107 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0086.htm
4 1 1846 Ołyka Paulina Borowska Ołyka NN Rozalia Borowska 470 3 5 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0002.htm
20 12 1846 Lachowce Tomasz Piotrowski Książęcin Jan Klementyna Zaborowska 1-dw. Jan Grzybowski, Anna Jaguszewska, ż. Józefa 885 106R 73 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0107.htm
25 1 1846 Jampol Paulina Przyborowska Świętec Aleksander Felicja Chrzanowska wlm. Michał Bondarenko Major Wojsk Rosyjskich, wlm. Ludwika Kiełczewska, ż. Ignacego 877 750 7 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0387.htm
20 7 1846 Kołki Zofia Adolfina Borowska Jabłonka Florian Wiktoria Goznińska [Goznicka] chrzest 6.11.1846 w Hulewiczach, Dominik Warszewicz, Józefa Babułowicz panna 832 86 25 AGAD 91 LJ http://gadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0091.htm
9 3 1846 Kuniów Ignacy Malinowski Illaszówka NN Dorota Malinowska Wincenty Jezierski, Józefa Borowska ż. Antoniego 885 83 19 AGAD SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0084.htm
30 1 1846 Ostróg Piotr Michalski Piwcze Gabriel Katarzyna Rychlewicz Ur. Jan wojciechowski, Regina Zborowska żona Ur. Jana 885 5R 24 AGAD MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0006.htm
13 4 1846 Bazalia Aniela Żaborowska Szmyrki Jan Justyna Bystrzycka Ksawery Frankiewicz i Marianna Kalińska 178-3-115 235R 51 Ż 463 DM
25 12 1846 Bazalia Stefania Żaborowska Kołki Wojciech Brygida Słomińska Jan Bujalski i Anna Zawadzka 178-3-115 242V 136 Ż 478 DM
6 4 1846 Toporyszcze Jan Polejma Rudnia Kotwiczyna Walenty Dominika Kołodzińska Jan Węglowski i Aleksandra Borowska ż. Jakuba 178-3-15 447V 28 Ż 57 DM 0
23 9 1846 Ostropol Władysław Bandrowski Marcinówka Franciszek Franciszka Borowska Jan Szabliowski i Domicela Szymańska ż. Ksawerego 178-3-115 277V 39 Ż 545 DM
15 7 1846 Berezdów Jan Popławski Horodniawka Józef Konstancja Wasilewicz Jakub Boczkowski i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 877 225 55 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0121.htm
2 9 1846 Berezdów Franciszek Boczkowski Zamoroczenie Jakub Róża Ejsmont Antoni Boczkowski i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 877 232 76 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0126.htm
17 11 1846 Kulczyny Felicja Wysocka Bułajówka Piotr Agnieszka Pawłowska Feliks Górecki i Małgorzata Zaborowska ż. Dionizego 178-3-115 361R 112 Ż 708 DM
31 7 1846 Starokonstantynów Petronela Taborowska Nowiki Bazyli Urszula Kucharska Antoni Radecki i Antonina Bocianowska ż. Michała żołnierza WR 178-3-114 14R 102 Ż 28 DM
9 3 1846 Łabuń Franciszka Jabłońska Onyszkowce Jan Józefa Taborowska Antoni Zagórski i Marianna Strychańska zamężna 178-3-115 106V 23 Ż 210 DM
20 7 1846 Hulewicze Zofia Adolfina Borowska Borowa Jabłonka par. Kołki Florian Wiktoria Goznicka chrzest 6.08.1846, Dominik Warszewicz radca honorowy i Józefa Bobołowicz panna, asyst. Aleksander Kretzmer i Marianna Bernatowicz panna 861 620 19 AGAD 280 AB, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0280.htm
1 2 1847 Kamień Koszyrski Józefa Borowska Huta Wojchocka Jan Marianna Łaskarzewska 862 537 180 2 AB
14 2 1847 Puliny Tekla Węglowska Kotuzówka Michał Petronela Borowska Węglowski Aleksander, Zarudzka Tekla, ż. Jana 50 JZ 0 0
16 2 1847 Puliny Marianna Borowska Usyczna Mateusz Aleksandra Gągało Borowski Jan, Skokowska Anna 51 JZ 0 0
7 5 1847 Puliny Katarzyna Bachurzyńska Bobrycka Buda Andrzej Tekla Borowska Holak Grzegorz, Borowska Apolonia, ż. Jana 100 JZ 0 0
10 7 1847 Puliny Aniela Siedlecka Szyjecka Buda Jan Franciszka Feler Feler Józef, Borowska Ewa, ż. Ksawerego 147 JZ 0 0
6 8 1847 Puliny Józef Łagowski Kisielówka Roman Petronela Borowska Gągało Jan, Buczyńska? Domicella, panna 162 JZ 0 0
19 8 1847 Puliny Ludwik Jordan Horoszki Wiktor Franciszka Borowska Dański Franciszek, Czewska Marianna, ż. Jana 192 JZ
19 10 1847 Puliny Tomasz Husakowski Bobrycka Buda Jan Marianna Wolska Trybel Andrzej, Borowska Marianna, ż. Antoniego 205 JZ 0 0
6 10 1847 Puliny Józef Łoński Wolwachówka Marcin Marianna Borowska Baykowski Mikołaj, Pańkowska Klara, ż. Stanisława 207 JZ 0 0
3 11 1847 Puliny Karol Paszkowski Wolwachówka Łucjan Katarzyna Borowska Talko Jan, Mielnicka Ewa, ż. Stanisława 219 JZ 0 0
16 11 1847 Puliny Marianna Borowska Bobrycka Buda Jan Apolonia Żaborowska Holak Kasper, Bachurzyńska Tekla, ż. Jędrzeja 230 JZ 0 0
22 4 1847 Berezdów Franciszka Łukowska Jabłonówka Antoni Helena Grabowska Szymon Zacharow kawaler i Marianna Nazarkiewicz ż. Jana, asyst. Antoni Jasiński i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 245-1-13 227R 26 R 450 DM
7 1 1847 Kulczyny Lucyna Jaskulska Bułajówka Gaspar Zuzanna Borowska Feliks Myśliński i Józefa Kardaszewicz ż. Joachima, asyst. Antoni Wieniawski i Józefa Myślińska 178-3-116 391V 4 Ż 769 DM
4 1 1847 Ostróg Karolina Abramowicz Fut. Hulczański IN Marianna Aleksander Terlecki i Karolina Zborowska wdowa 171-1-13 12V 68 R DM
26 4 1847 Korostyszew Józef Wyhowski Szachworostówka Michał Efrozyna Chocianowska Paweł Jarmolicz, Zuzanna Borowska, chrz. 27.04.1847 178-51-548 90R 23 Ż BS 181
6 9 1847 Malin Ludwika Berezowska Baranówka Wiel. Feliks Agnieszka Wierzchowska Wiel. Maciej Wilczyński, Wiel. Adela Zborowska, mężatka, chrz. 11.09.1847 178-51-548 114R 50 Ż BS 234
19 10 1847 Malin Łukasz Linko Zadrywla Rudnia Jakub Agnieszka Sierakowska Tomasz Białocki, Katarzyna Zborowska, mężatka, chrz. 26.10.1847 178-51-548 115R 59 Ż BS 236
5 11 1847 Malin Honorata Polinow Worobiowska Rudnia Teodor Jadwiga Borowska Stefan Polin, Agnieszka Polin, chrz. 8.11.1847 178-51-548 115V 62 Ż BS 237
25 1 1847 Chabno Jan Wołodko Czortowiec Mikołaj Anna Hulewicz Piotr Hołub, Oksana Borowska, mężatka, chrz. 26.01.1847 178-51-548 128V 7 Ż BS 264
1 12 1847 Chabno Franciszek Dworak Rudnia Osuczna Szymon Marianna Borowska Grzegorz Holak, Magdalena Rybińska, panna, chrz. 5.12.1847 178-51-548 133R 44 Ż BS 273
1 10 1847 Horyńgród Józefa Stanisława Borowska Horyńgród Florian Wiktoria Goznicka ch.5.10.1847, Jan Mroczyński, Julia Nowicka, as. Henryk Ossenkowski, Antonina Złotkowska panna 171-1-13 187V 18 R Mg
10 4 1847 Równe Marceli Dobrzański Równe Grzegorz Ksawera Stanisław Zbrożek i Anna Zaborowska 171-1-13 127V 12 R DM
22 4 1847 Olewsk Katarzyna Bagińska Huta Zolnia Apolon Marianna Szeremet Feliks Zinkiewicz i Tekla Borowska żona Michała 178-3-19 480R 17 Ż Na
4 5 1847 Lachowce Marianna Baraniecka Książęcin Grzegorz Petronela Zaborowska Bazyli Malinowski i Elżbieta Czaszyńska ż. Michała 171-1-13 89V 23 R DM
17 6 1847 Krzemieniec Mikołaj Gorzkowski Folwarki Wielkie Aleksander Julia Zaborowska Eliasz Osiński i Anna Nowicka wdowa, Franciszek Salnicki i Nepomucena Dobrowolska 426-1-21 6V 34 T DM
5 2 1847 Kazimierka Jan Kreciński Pieczałówka Adam Ludwika Sokołowska Feliks Terpiłowski i W. Wiktoria Jałowicka panna, asyst. Jan Muszyński i Apolonia Borowska panna 171-1-13 255V 3 R 264 DM
20 2 1847 Toporyszcze Wiktoryna Kotwicka Rudnia Toporzyska Adam Aleksandra Targoni Michał Zabrodzki i Salomea Borowska ż. Jana 178-3-19 496V 13 Ż 976 DM
30 3 1847 Toporyszcze Franciszek Targoni Rudnia Toporzyska Maciej Zofia Szaciło Michał Zabrodzki i Salomea Borowska ż. Jana 178-3-19 498R 28 Ż 979 DM
5 11 1847 Toporyszcze Aniela Sinicka Teryńce Antoni Domicela Borowska Franciszek Czepiel i Magdalena Bojarska 178-3-19 507R 96 Ż 997 DM
23 12 1847 Toporyszcze Ewa Skokowska Staryki Kazimierz Agnieszka Zelisko Jan Rychwalski i Rozalia Borowska ż. Jana 178-3-19 509V 117 Ż 1002 DM
4 10 1847 Butowce Eleonora Franciszka Stefańska Pieńki Rafał Anna Przyborowska Marcin Przyborowski s. Antoniego i Eliza Nartow ż. Aleksandra, asyst. Aleksander Nartow i Marianna Kowalewska panna 178-3-116 208R 42 Ż 413 DM
11 1 1847 Zasław św. Jana Jakub Krzyształowski Zasław Marcin Salomea Zaborowska Paweł Brawer i Aniela Gałecka ż. Jana 178-3-116 1V 5 Ż 4 DM
26 3 1847 Lubar Aleksander Gruszewski Motrunki Marcin Marianna Bonisławska Leon Jatkiewicz i Marianna Borowska ż. Jędrzeja 178-3-19 297R 31 Ż 588 DM
1 1 1847 Starokonstantynów Marianna Taborowska Werborodyńce Ludwik Anna Bońkowska Feliks Ostrowski i Rozalia Ostrowska ż. Sebastiana 178-3-116 160R 2 Ż 318 DM
23 11 1847 Łabuń Józefa Mioduszewska Futor Łabuński Stefan Honorata Taborowska Józef Dobrzański i Teresa Promińska ż. Kazimierza 178-3-116 143R 88 Ż 285 DM
10 3 1848 Puliny Franciszka Borowska Berezówka Jakub Apolonia Bielak Paszkowski Bazyli, Kułakowska Balbina, ż. Antoniego 72 JZ 0 0
15 3 1848 Puliny Józef Szemet Kisielówka Kazimierz Małgorzata Borowska Garbowski Stefan, Borowska Łucja, panna 81 JZ
2 4 1848 Puliny Franciszka Borowska Nowy Zawod NN Marianna Borowska Butynin Łukasz, Kluczyńska Aleksandra 99 JZ 0 0
18 5 1848 Puliny Józef Balicki Słoboda Cwetocha Florian Honorata Borowska L* Feliks, Kotwicka Elżbieta 144 JZ 0 0
21 8 1848 Słoboda Czernicka/Pulin Klara Chylińska Lubarska Huta Jakub Marianna Borowska Łukowski Piotr, Kopczyńska Agnieszka, ż. Wojciecha 262 JZ 0 0
20 1 1848 Puliny Feliks Cal-Całko Tomasz s.Mikołaja Anna Borowska Przygodzki Jakub, Paszkowska Anna 180/185 JZ 0 0
29 2 1848 Radziwiłłów Aleksander Michayłowicz Radziwiłłów Józef Józefa Borowska 834 575 4 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0300.htm
12 5 1848 Nowogród Wołyński Jan Boczkowski Andrijówka Józef Agnieszka Lilewicz Chmielowski Joahim, Borowska Teodora, ż. Atanazego 206 JZ
6 1 1848 Kamień Koszyrski Lucyna Borowska Szczytyń Józef Marianna Rutkowska Leon Burczak, Teresa Rutkowska 181 7 7 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20181/pages/PL_1_436_181_0004.htm
9 4 1848 Kamień Koszyrski Hipolita Borowska Huta Wojehoska Jan Marianna Łaskarzewska 181 9 9 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20181/pages/PL_1_436_181_0005.htm
8 1 1848 Zasław św. Józefa Seweryn Kiejs Białowiejski Szepetówka Michał s. Kazimierza Celestyna c. Józefa Okońska ur. Jan Bogdanowicz s. Jana żonaty, Helena Taborowska ż. Jana 178-3-117 2R 6 Ż
10 4 1848 Zasław św. Józefa Teresa Piotrowska Sławuta Jan s. Mateusza Katarzyna c. Tomasza Sobieszczańska szl. Jan Sobieszczański s. Tomasza wdowiec, urszula Żaborowska c. Józefa wdowa 178-3-117 11R 41 Ż DW
21 4 1848 Kodnia Wojciech Wincewicz Syngury Jan Marianna Janowska 1-dw. Bazyli Hryniewicz, ur. Marianna Zborowska ż. Józefa Kulczyckiego 178-3-20 2V 11 Ż
4 11 1848 Kodnia Karolina Narcyza Siomaszko Lachowce Stanisław Helena Siomaszko Borowska 178-3-20 4R 21 Ż
1 2 1848 Ostróg Amelia Wojciechowska Mizocz Jan Kornelia Jakubska Teodor Szkodlarski i Karolina Zborowska wdowa 171-1-14 5R 25 R DM
23 2 1848 Białogródka Zygmunt Okolski Sachnowce Józef Joanna Oborowska Władysław Lipoman i Krystyna Sobieszczańska ż. Józefa 178-3-117 135R 61 Ż DM
1 7 1848 Równe Petronela Białostocka Równe Grzegorz Wiktoria Leszczyńska Ludwik Łukowski i Antonina Zaborowska 171-1-14 150V 12 R DM 0
12 3 1848 Bazalia Franciszek Pisarski Futor Bar par. Bar Władysław Jan Marianna Kiersz ze wsi Kołki; dopeł.chrz.16.04.1859; as. Antoni Kamieński i Wiktoria Borowska 178-3-129 15V-16R 58 Ż DM
14 2 1848 Lachowce Katarzyna Petrowska [Piotrowska] Książęcin Jan Klementyna Zaborowska Jan Żebrowski i Franciszka Ostrowska ż. Franciszka 171-1-14 114V 12 R DM
24 12 1848 Ostropol Ewelina Bandrowska Marcinówka Franciszek Franciszka Borowska Onufry Borecki i Józefa Szpalińska ż. Ksawerego 178-3-117 356V 45 Ż 699 DM
29 3 1848 Bazalia Balbina Zaborowska Czuchele Józef Rozalia Zdaniewicz Franciszek Zdanowicz i Teresa Wróblewska 178-3-117 296V 38 Ż 581 DM
13 5 1848 Tajkury Józef Czarniecki Lidawa Izydor Maria Izdebska chrzest 26.05.1848, Stanisław Czarnecki i Joanna Niewęgłowska, as. Franciszek Kornowicz i Karolina Zborowska 171-1-14 62R 9 R 65 BW
20 10 1848 Korzec Józefa Jaworska Majdan Bereźnicki Mikołaj Agnieszka Borowska Franciszek Pawłowski i Ewa Majewska ż. Walentego 245-1-14 420V 123 R 814 DM 0
29 5 1848 Kołki Franciszka Borowska Majdan Czornyski Adam Petronela Sawicka Piotr Borawski i Maria Żołędziewska z Mateusza, asyst. Antoni Domalewski i Aniela Żołędziewska 834 209-210 15 AGAD 114 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0114.htm
4 5 1849 Lachowce Katarzyna Żaborowska Hulowce Tomasz Marianna Hryniowiecka Jan Lejman i Karolina Ciecierska ż. Piotra 171-1-15 141V-142R 19 R DM
5 10 1849 Puliny Antoni Cal-Całko Tomasz s.Mikołaja Anna Borowska Przygodzki Jakub, Paszkowska Anna 181/185 JZ 0 0
24 2 1849 Włodzimierz Magdalena Zborowska Włodzimierz Józef Domicela Osypowicz 870 11-12 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0007.htm
8 2 1849 Starokonstantynów Leon Wierzchlejski Zapadyńce Józef Eufrozyna Taborowska 178-3-118 4V-5R 16 Ż
2 9 1849 Starokonstantynów Konstancja Żaborowska Pohoryła Wyższa Jan Marianna Krzyżanowska 178-3-118 19V-20R 91 Ż
25 9 1849 Starokonstantynów Józef Konczyński Starokonstantynów Benedykt Józefa Taborowska 178-3-118 20V-21R 97 Ż
10 6 1849 Lachowce Filip Puzichowski Kaletyńce Wielkie Feliks Marianna Mereżyńska Mikołaj Żukowski i Anastazja Żaborowska 171-1-15 145V-146R 29 R DM
3 11 1849 Lachowce Józefa Żaborowska Jurówka Józef Anastazja Poziumska Filip Poziumski i Ewa Szeptycka ż. Szymona 171-1-15 157V-158R 67 R DM
12 2 1849 Butowce Maria Petronela Stefańska Pieńki Rafał Anna Przyborowska szl. Aleksander Nartowski, Maria Golińska ż. Antoniego, Teodor Lewandowski, Maria Jukowska ż. Romualda 178-3-118 63V-64R 4 Ż 122 DW
4 4 1849 Białogródka Filomea Jaskulska Puzyrki Wielkie Kasper Zuzanna Borowska Jan Sobieszczański i Józefa Kardaszewicz ż. Joachima 178-3-118 523V-524R 71 Ż DM
13 5 1849 Kodnia Joanna Kulczycki Syngury Józef Marianna Borowska Mateusz Żukowski i Franciszka Frajtergerbt ż. Jana 178-3-25 4V-5R 10