Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 378 wyników dla: Chmielnicka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 11 1747 Szumsk Franciszka Hmelnicka Chmielnicka Szumsk rodzice: Michał i Marianna 297-1-184 11R Ł 27 RK
27 8 1827 Kulczyny Marianna Chmielnicka 20 Krasiłów panna, c. [Stanisława i Franciszki] z Bujalskich 685-3-21 7R 57 Ch 13 DM
28 1 1828 Kulczyny Ignacy Markowski 99 Krasiłów Ur., żona Apolonia zd. Chmielnicka, syn Aleksander, córka Anna 178-3-94 335V 9 Ż Mg
5 12 1828 Kulczyny Anna Chmielnicka 1 Krasiłów córka Wojciecha i Marianny zd. Lisniewicz 178-3-94 342V 80 Ż Mg
2 10 1830 Przewały Anna Chmielnicka 8/365 Stawki c. Piotra i Katarzyny z Bonikiewiczów 845 327R 17 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0320.htm
18 5 1831 Kulczyny Wojciech Łysakowski 25 Krasiłów Ur., żona Franciszka zd. Chmielnicka 178-3-97 402V 46 Ż Mg
11 4 1831 Kulczyny Katarzyna Głuchowska 4/12 Krasiłów rodzice: Marcin i Anna zd. Chmielnicka 178-3-97 409V 101 Ż Mg
11 12 1832 Korzec Jaryna Chmielnicka 60w Majdan Bereznicki ze starości, mąż Jan Chmielnicki, synowie Piotr i Jan, córka Franciszka 245-1-6 103v 82 R Na
4 11 1833 Kulczyny Marianna Chmielnicka 2 Krasiłów c. Wojciecha i Anastazji z Markowskich 178-3-99 338V 73 Ż 646 DM
29 5 1834 Kulczyny Franciszka Gilewicz 21 Krasiłów z d. Chmielnicka, mąż Szymon 178-3-100 355R 31 Ż 687 DM
17 7 1838 Kulczyny Franciszka Chmielnicka 65 Krasiłów z d. Bujalska, mąż Stanisław, synowie Jan i Ksawery, córki Honorata i Kajetana 178-3-110 407R 25 Ż 778 DM
28 1 1839 Kulczyny Katarzyna Chmielnicka 3 Krasiłów c. Jana i Marianny z Boniewiczów 178-3-112 372R 11 Ż 715 DM
9 5 1840 Włodzimierz Justyna Chmielnicka 43 Włodzimierz 1-dw., potomstwa nie zostwiła, z gorączki 855 42V 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0046.htm
10 4 1845 Kulczyny Faustyna Chmielnicka 18/52 Krasiłów c. Antoniego i Marianny z Horoszkiewiczów 178-3-113 387R 46 Ż 746 DM
18 1 1847 Korzec Marianna Chmielnicka 2,5 Majdan Bereźnicki córka Piotra i Zofii z Metelskich 18 R PW
25 5 1850 Katerburg Klementyna Chmielnicka 22 Jankowce c. Franciszka i Heleny z Barkowskich 202 320 12
21 5 1850 Korzec Józefa Chmielnicka 11/12 Balarka Lubtowa z padaczki; c. Bartłomieja i Marianny z d. Rakowskiej 171-1-16 458r 52 R Na 0
11 7 1851 Kisielin Krystyna Chmielnicka 5 Dorosinie c. Stefana i Doroty z Masniczuków 893 160R 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0162.htm
19 8 1852 Korzec Marcjanna Chmielnicka 12/365 Majdan Bereźnicki c. Antoniego i Franciszki z Boczkowskich 171-1-17 296R 62 R 299 DM
19 9 1853 Korzec Antonina Chmielnicka 9 Balarka Lubtowska c. Bartłomieja i Marianny z Rakowskich 171-1-33 336V 99 R 333 DM
10 10 1854 Korzec Elżbieta Chmielnicka 7 Majdan Bereźnicki c. Piotra i Zofii z Metelskich 171-1-37 143V 105 R 148 DM
17 5 1854 Kulczyny Honorata Chmielnicka 2 Krasiłów c. Wojciecha i Anastazji z Markowskich 178-3-122 122V 43 Ż 236 DM
13 9 1855 Łabuń Zofia Chmielnicka 3 Hryców c. ur. Józefa i Stefanii Reszyńskiej [Ryszyńskiej] 178-3-123 728V 62 Ż 1433 DM
12 2 1856 Kulczyny Konstancja Chmielnicka 4 Krasiłów c. Józefa i Józefy z Orłowskich 178-3-124 212V 10 Ż 387 DM
15 3 1856 Kulczyny Józefa Chmielnicka 45 Krasiłów z d. Orłowska, mąż Józef , synowie Kazimierz i Wojciech, córka Salomea 178-3-124 214R 22 Ż 390 DM
2 4 1859 Kulczyny Marianna Chmielnicka 31 Krasiłów z d. Zielińska, mąż Piotr, potomstwa nie pozostawiła 178-3-129 145R 21 Ż 300 DM
14 3 1860 Łabuń Anna Chmielnicka 70 Hryców ur., z Berezowskich, wdowa po Adamie, synowie Mikołaj i Józef, córka Aniela 178-3-75 327V 16 Ż DM
23 7 1860 Kulczyny Michalina Chmielnicka 1 Krasiłów c. Juliana i Marianny z Wysockich 178-3-130 162V 59 Ż 308 DM
16 1 1862 Kulczyny Marianna Nowicka 60 Krasiłów z d. Chmielnicka, mąż Jan 178-3-131 195V 9 Ż 375 DM
19 1 1862 Kulczyny Petronela Chmielnicka 5 Krasiłów c. Aleksandra i Marianny z Sozińskich 178-3-131 195V 10 Ż 375 DM 0
28 2 1863 Hulewicze Józefa Staniszewska 32 Powursk z d. Chmielnicka, w.ż., mąż Ignacy, syn Edward, córki Klementyna i Emilia 892 169V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0167.htm
28 4 1863 Kulczyny Karolina Chmielnicka 60 Krasiłów z d. Pilecka, mąż Ignacy, córki Józefa i Julia 17-1-235 54V 38 Ch 106 DM
7 12 1863 Kulczyny Marianna Chmielnicka 40 Krasiłów z d. Boniewicz [Buniewicz], mąż Jan, synowie Franciszek i Mikołaj, córka Karolina 17-1-235 59V 74 Ch 116 DM
7 10 1864 Bazalia Aniela Chmieniska [Chmielnicka] 2,5 Wolica Wąsowicza c. Wincentego i Honoraty 17-1-9 27V 75 Ch 53 DM
23 9 1867 Bazalia Katarzyna Chmielnicka 90 Kołki wdowa 17-1-9 79R 97 Ż 155 DM
10 1 1869 Butowce Jadwiga Myślińska 30 Butowce z d. Chmielnicka, mąż Eustachy, córka Maria 178-3-82 127V 3 Ż 249 DM
16 4 1890 Olewsk Kamila Chmielnicka 1 Andrejówka z padaczki, córka Kazimierza i Rozalii z d. Laszewicz 178-3-246 145r 17 Ż Na 0
4 5 1903 Ostropol Rozalia Chmielnicka 50 Ostropol z d. Winogrodzka, mąż Antoni, syn Antoni, córki Helena, Adela, Rozalia i Marianna 17-1-325 205V 15 Ch 392 DM
19 6 1907 Korzec Magdalena Pawłowska 72 Bereźnicki Majdan z d. Chmielnicka, mąż Bazyli, synowie Ignacy, Antoni, Franciszek, Feliks, Jan, Adolf i Adam córka Maria 740-2-332 93V 65 R 99 DM 0
16 1 1911 Korzec f. Horodnica Karolina Kraszewska 50 Anastaziówka Wielka z d. Chmielnicka, mąż Tomasz, synowie Jan, Mitrofan i Paweł, córka Anna (mąż i dzieci prawosławni) 178-3-181 49R 8 Ż 98 DM
12 1 1912 Korzec f. Horodnica Helena Chmielnicka 5 Horodnica c. Jana i Ewy z Kozińskich 178-3-181 107R 4 Ż 211 DM
29 4 1912 Korzec f. Horodnica Bronisława Chmielnicka 2 Szopy c. Seweryna i Franciszki z Czyrklewiczów 178-3-181 109V 28 Ż 216 DM
19 1 1914 Horodnica Marianna Chmielnicka 18 Kowalewicze panna, c. Józefa i Franciszki z Chwoińskich 178-3-181 209R 4 Ż 413 DM
14 4 1914 Horodnica Emilia Chmielnicka 6 Majdan Bereźnicki c. Feliksa i Marii z Łaszewiczów 178-3-181 211V 23 Ż 418 DM
13 12 1914 Horodnica Filomena Chmielnicka 5/12 Majdan Bereźnicki c. Jana i Ewy z Kozińskich 178-3-181 214V 51 Ż 424 DM
9 6 1915 Starokonstantynów Malwina Stępkowska 67 Zapadyńce z d. Chmielnicka, wdowa, potomstwa nie pozostawiła 17-2-90 43R 48 Ch 87 DM
19 4 1920 Korzec Barbara Chmielnicka 60 Dermanka z domu Bagińska 740-4-351 47 121 R PW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 3 1746 Szumsk Franciszka Chmielnicka Szumsk Michał Marianna Jakub Chaiecki, Paraska Oleskowna panna obrz. gr. 297-1-180 24R Ł RK 50
17 1 1818 Ożohowce Marcelli Chmielnicki Jachnowce Józef Anna Topolnicka Adam Popławski, Kunegunda Chmielnicka (dop. chrztu 1827r. w wieku 9 lat) 178-3-93 279R 23 Ż 538 KP2
12 3 1819 Ożohowce Sabina Zakaszewska Nowa Grobla wielm. Antoni Marianna Malanowska ur. Jan Hadziacki, Anna Chmielnicka, chrzest z wody 12.03.1819 r, z olejów 3.01.1829 r. 178-3-95 262R 2 Ż 506 KP2
28 2 1825 Szumbar Marianna Olga Chmielnicka Kulczyny Michał Katarzyna Łozińska dopełnienie 625 244 6 AGAD 129 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0129.htm
22 8 1827 Ożohowce Ludwik Wiszniowski Jachnowce Michał (szlachetny) Marianna brak Szlachetny Jan Wiszniowski, Anna Chmielnicka 178-3-93 280R 33 Ż 540 KP2
27 5 1828 Kulczyny Piotr Chmielnicki Krasiłów Kazimierz Marianna Markiewicz ch. 1828.05.31, Ur. Wojciech Lipski, Ur. Teresa Janowska, ż. Jana, ass. Jakub Wiszniowski, Krystyna Chmielnicka, ż. Wojciecha 178-3-94 320R 43 Ż Mg
27 11 1828 Kulczyny Jędrzej Głuchowski Krasiłów Marcin Anna Chmielnicka ch. 1828.11.28, Ur. Wojciech Rużycki, Ur. Wiktoria Derynowska, ż. Jakuba, ass. Ur. Józef Głuchowski, Ur. Wiktoria Żytomirska, ż. Fabiana 178-3-94 324R 72 Ż Mg
10 3 1829 Bazalia Józef Popławski Wasylówka Adam Honorata Chmielnicka ur. Jan Zaręba i ur. Agnieszka Popławska 178-3-95 214V 33 Ż DM
19 10 1829 Kulczyny Jan Boczkowski Krasiłów Pawel Salomea Trębecka chrzest: 1829.10.20, Ur. Tomasz Zieliński, Ur. Marianna Chmielnicka, ż. Kazimierza 178-3-95 353R 71 Ż Mg 0
24 10 1829 Ożohowce Teofila Chmielnicka Jachnowce szlach. Michał Kunegunda Malanowska ur. Tomasz Karyszkowski, Tekla Fraczewska 178-3-95 266V 49 Ż 515 KP2
25 9 1830 Przewały Anna Chmielnicka Stawki Piotr Katarzyna Bonikiewicz 845 299R 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0291.htm
23 2 1830 Kulczyny Konstanty Jarosiewicz Krasiłów Kacper Marcjanna Poroczkowska chrzest: 1830.03.01, Ur. Józef Polite... ?, Ur. Anastazja Chmielnicka 178-3-96 328V 19 Ż Mg
1 10 1830 Żytomierz Michał Doroszyński Skomorochy Michał Romana Bujalska Andrzej Siestrzyński Pauliną Bujalską as: Mikołaj Pawlikowski Helena Chmielnicka 178 3 3 R35 250 Ż MP
28 11 1830 Żytomierz Adam Leszczyński Krosznia Wojciech Marcjanna Kwiecińska Maksymilian Chmielnikow Tekla Bielska as: Kondrat Żeleźniak Barbara Chmielnicka 178 3 3 R43 314 Ż MP
14 6 1831 Lachowce Antonina Marianna Siengielewicz Hulowce Mikołaj Marianna Chmielnicka ch.8.11.1831, W. Dawid Białostocki-Chorąży Pułku Petresburskiego i Marianna Krzyżanowska ż. Pawła i inni 171-1-4 93V 53 R DM
30 6 1831 Korzec Magdalena Chmielnicka Majdan Bereźnicki Tomasz Matrona Rudnicka 245-1-5 63 54 R PW
2 1 1832 Przewały Marianna Chmielnicka Stawki Piotr Katarzyna 847 606 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0326.htm
20 7 1833 Swojczów Ludwika Czabowska Wyczyny, par. Kisielin Józef Kalisanty Agnieszka Węglińska dop., Michał Głowacki, Marianna Chmielnicka z. Gabriela 600 7 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0004.htm
20 8 1833 Kulczyny Jacek Politewicz Słobódka Krasiłowska Piotr Julianna Chmielnicka Jan Mogiński i Marianna Pawłowska zamężna 178-3-99 321V 59 Ż 610 DM
25 9 1833 Kulczyny Jan Stawecki (Sławski ?) Krasiłów Antoni Franciszka Bobrowska Julian Chmielnicki i Julianna Chmielnicka panna 178-3-99 322R 67 Ż 611 DM
3 3 1834 Korzec Apolonia Chodakowska Futor Korecki Wincenty Rozalia Chmielnicka Bazyli Chodakowski i Tekla Suchozanit ż. ...; asystowali Jan Suchozanit i ... Butkiewicz ż. ... 245-1-10 64v 17 R Na 0
26 1 1834 Kulczyny Stefan Wiszniewski Krasiłów Pelagia Komarowska s. wdowy; Wlm Antoni Lipski porucznik WR i Marianna Chmielnicka ż. Antoniego 178-3-100 337V 15 Ż 653 DM
27 8 1834 Kulczyny Marianna Chmielnicka Krasiłów Jan Marianna Busz Wojciech Kamiński i Rozalia Czołobijewska ż. Pawła 178-3-100 342V 65 Ż 663 DM
25 12 1834 Kulczyny Konstancja Chmielnicka Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska Ignacy Zaręba i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-3-100 344V 84 Ż 667 DM
21 10 1835 Połonne Wojciech Bagiński Połonne Jakub Marianna Kuklanowska Filip Murawski żonaty, Anna Chmielnicka ż. Adama 245-1-9 154V 101 R DW
13 3 1835 Bazalia Eufrozyna Krystyna Popławska Wasylówka Adam Honorata Chmielnicka Jan Zaręba i Konstancja Popławska, Dominik Bogacki i Antonina Zaręba 178-3-101 234R 30 Ż DM
21 6 1835 Bazalia Marianna Józefa Chmielnicka Żerebki Wielkie Ignacy Karolina Pilicka Antoni Zdzisław Jabłoński i Józefa Cyran - Starościna 178-3-101 235V 55 Ż DM
20 12 1835 Starokonstantynów Józef Bojnicki Woronkowce Mateusz Joanna Darnaska Gabriel Ciszkowski, Kajetana Chmielnicka 178-3-101 177V 140 Ż 345 CK
9 2 1836 Bazalia Apolonia Anna Bujalska Kołki Jan Agnieszka Chmielnicka Andrzej Zawadzki i Honorata Popławska, Jan Popławski i Barbara Żukowska 178-3-106 262V 9 Ż DM
26 7 1836 Bazalia Jakub Ostrowski Zozulinczyki Małe Józef Marianna Chmielnicka Andrzej Żułkiewski i Anna Zielińska, Bartłomiej Zagórski i Józefa Żułkiewska 178-3-106 268R 70 Ż DM
18 4 1836 Kulczyny Julianna Sławska Krasiłów Antoni Franciszka Bobrowska Łukasz Wahoski i Honorata Chmielnicka ż. Juliana, Paweł Bobrowski i Salomea Muczkowska ż. Pawła 178-3-106 236V 28 Ż 457 DM
18 11 1836 Kulczyny Seweryn Ciszewski Krasiłów Jan Sabina Pęczkowska Jan Chmielnicki i Marianna Chmielnicka ż. Antoniego 178-3-106 241V 71 Ż 467 DM
3 12 1836 Kulczyny Katarzyna Chmielnicka Krasiłów Jan Marianna Boniewicz Antoni Bańkowski i Konstancja Chmielnicka panna 178-3-106 242V 78 Ż 469 DM
20 7 1836 Kotelnia Antoni Mańkowski Pawełki Sebastian Marianna Piotrowska Leon Hurkowski i Agnieszka Chmielnicka 178-51-386 282R 52 Ż 285 DM
24 5 1837 Kulczyny Mieczysław Politewicz Słobódka Krasiłowska Piotr Julianna Chmielnicka Ignacy Ostrowski i Rozalia Kalinowska panna 178-3-108 238V 46 467 Ż DM
19 11 1837 Kulczyny Marianna Chmielnicka Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska Michał Boniewicz i Domicela Kowalewska ż. Stefana 178-3-108 244V 81 479 Ż DM 0
21 7 1837 Starokonstantynów Józef Apolinary Wiszniewski Woronkowce Jakub Tekla Stojanowska Piotr Zajączkowski i Marianna Ciszkowska ż. Tadeusza, asyst. Józef Ciszkowski i Kajetana Chmielnicka panna 178-3-108 190R 88 Ż 372 DM
16 2 1838 Bazalia Julianna Chmielnicka Swinna Ignacy Karolina Pielecka ur. Hieronim Siwkowski i Marianna Świętochowska 170-3-110 235V 17 Ż DM
8 12 1838 Kulczyny Franciszka Chmielnicka Krasiłów Jan Marianna Busz chrzest 4.06.1839, Wlm Tadeusz Sowiński i Wlm Celestyna Busz ż. Jana 178-3-112 351R 51 Ż 675 DM
4 6 1838 Korzec Marianna Chmielnicka Majdan Bereźnicki Tomasz Matrona Rudnicka Kazimierz Jaworski i Agnieszka Jaworska ż. Mikołaja 245-1-12 68V 64 R 70 DM
6 1 1839 Katerburg Julianna Rokicka Piszczatyńce Franciszek Agnieszka Chmielnicka 200 138 2
2 3 1839 Kulczyny Julianna Chmielnicka Krasiłów Tomasz Justyna Zaborowska Piotr Nowicki i Julianna Boniewicz ż. Michała 178-3-112 347R 26 Ż 667 DM
24 4 1839 Kulczyny Wojciech Chmielnicki Krasiłów Józef Józefa Orłowska Wawrzyniec Parczewski i Anastazja Chmielnicka ż. Wojciecha 178-3-112 349R 37 Ż 671 DM
4 8 1839 Kulczyny Karolina Chmielnicka Krasiłów Jan Marianna Boniewicz Stanisław Czahoski (Czechowski ?) i Magdalena Arabska ż. Kazimierza, asyst. Kazimierz Arabski i Julia Czahoska ż. Stanisława 178-3-112 354V 70 Ż 682 DM
6 9 1839 Kulczyny Antonina Godlewska Krasiłów Paweł Teresa Grabowska Aleksander Chmielnicki i Józefa Chmielnicka ż. Józefa 178-3-112 356R 79 Ż 685 DM
26 4 1839 Korzec Aniela Chmielnicka Balarka Lubtowska Bartłomiej Marianna Rakowska Jędrzej Pawłowski żonaty, Aleksandra Rakowska zamężna 178-51-433 65R 54 Ż 70
18 10 1839 Korzec Lucyna Wojtkowska Majdan Bereźnicki Adam Katarzyna Cybulska Tomasz Kraszewski żonaty, Petronela Chmielnicka żona Tomasza 178-51-433 77R 126 Ż 82
18 12 1840 Korzec Katarzyna Rakowska Balarka Lubtowska Kajetan Franciszka Chmielnicka 871 146 142 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0077.htm
29 10 1841 Korzec Katarzyna Chmielnicka Majdan Bereźnicki Tomasz Petronella Rudnicka 872 215 109 0
18 9 1841 Włodzimierz Józefa Chmielnicka Uściług Paweł Marianna Szczerbicka 856 25 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0013.htm
14 1 1841 Luboml Paweł Czułkowski Binduga Józef Agnieszka Malczewska Józef Bajkiewicz, Marianna Chmielnicka ż. Gabriela 856 503 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0277.htm
10 11 1841 Luboml Marianna Olchowska Binduga Onufry Ludwika Stasiuk Józef Dec, Marianna Chmielnicka ż. Gabriela 856 529 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0290.htm
1 3 1842 Korzec Jan Rakowski Balarka Lubtowska Kajetan Franciszka Chmielnicka 873 123 34 PW 0
28 11 1842 Korzec Klemens Metelski Balarka Kaczaniec Ksawery Xawery Anna Chmielnicka 873 157 136 PW 0
14 3 1842 Luboml Józefa Matczuk Binduga Antoni Rozalia Michaluk Onufry Olchowski, Marianna Chmielnicka ż. Gabriela 857 489 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0263.htm
11 5 1842 Luboml Marianna Kuszeluk Binduga Ludwik Anna Kitaszewska Jerzy Kordas, Marianna Chmielnicka ż. Gabriela 857 494 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0265.htm
26 5 1843 Korzec Marianna Chmielnicka Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska 874 191 71 PW 0
19 6 1843 Korzec Anna Chmielnicka Balarka Lubtowska Bartłomiej Marianna Rakowska 874 198 93 PW
17 9 1843 Korzec Franciszka Rakowska Balarka Lubtowska Kajetan Franciszka Chmielnicka 874 209 125 PW 0
13 12 1844 Korzec Wiktoria Metelska Balarka Kaczaniec Ksawery Anna Chmielnicka 876 128 8 AGAD PW
29 9 1845 Bazalia Michał Ostrowski Medysówka Józef Marianna Chmielnicka Franciszek Kaliński i Brygida Rabcewicz 178-3-113 221V 111 Ż DM
24 8 1845 Kotelnia Ludwik Domański Niechworoszcz Paweł Katarzyna Chmielnicka Łukasz Studziński i Marianna Popiel ż. Andrzeja 178-3-12 264V 53 Ż 524 DM
3 12 1846 Korzec Antonina Rakowska Balarka Lubtowska Kajetan Franciszka Chmielnicka 877 160 114 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0087.htm
15 5 1846 Bazalia Stanisław Bukowski Wasylówka Leon Brygida Chmielnicka Jan Krocewicz i Agnieszka Bujalska 178-3-115 236R 61 Ż 465 DM
14 8 1846 Bazalia Julia Kozłowska Łazuczynek Mały Józef Julianna Miłaszewska Jan Żukowski i Anna Chmielnicka 178-3-115 238R 87 Ż 469 DM
11 2 1846 Kulczyny Jan Kunicki Krasiłów Jan Honorata Chmielnicka Michał Kunicki i Wiktoria Gorzkowska ż. Franciszka 178-3-115 350R 24 Ż 686 DM
6 4 1846 Kulczyny Karolina Chmielnicka Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska Franciszek Kulikowski i Marianna Chmielnicka ż. Jana 178-3-115 352R 40 Ż 690 DM
11 6 1846 Kulczyny Antoni Janowski Słobódka Krasiłowska Paweł Józefa Szymoniewska Antoni Kulikowski i Anna Chmielnicka ż. Jana 178-3-115 354V 61 Ż 695 DM
14 11 1846 Kulczyny Franciszek Żukowski Krasiłów Jan Anna Rudnicka Paweł Mondzelewski i Marianna Chmielnicka ż. Jana 178-3-115 361R 111 Ż 708 DM
17 1 1847 Dederkały Antonina Horodecka Radoszówka Paweł Marcella Sietrawska Julian Jarmołowicz, Józefa Chmielnicka panna 54 30 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0016.htm
27 4 1847 Kulczyny Marcelina Poletewicz Krasiłów Wincenty Anna Suszyńska Józef Jasiński i Marianna Chmielnicka ż. Aleksandra 178-3-116 395R 35 Ż 776 DM
22 3 1847 Kulczyny Józefa Krupicka Krasiłów Jan Katarzyna Gabriel Janczewski i Marianna Chmielnicka ż. Jana 178-3-116 393V 23 Ż 773 DM
16 8 1847 Kulczyny Jacek Czechowski Krasiłów NN Rozalia Czechowska Jan Piasecki i Anastazja Chmielnicka zamężna 178-3-116 399R 70 Ż 784 DM
8 1 1848 Kulczyny Mieczysław Hreniowiecki [Hryniowiecki] Krasiłów Ludwik Salomea Chmielnicka Wilhelm de Obern kapitan WR i Karolina Wołoszyńska ż. Mikołaj, asyst. Józef Lipski i Teofila de Obern 178-3-117 494R 6 Ż 970 DM
13 1 1848 Kulczyny Piotr Sławski Krasiłów Antoni Franciszka Dąbrowska Józef Zieliński i Honorata Chmielnicka ż. Wojciecha 178-3-117 493V 5 Ż 969 DM
25 1 1848 Katerburg Paweł Henryk Bielecki Matwiejowce Stanisław Adelajda Chmielnicka 199 1 2
26 1 1848 Bazalia Romuald Bujalski Kołki Jan Agnieszka Chmielnicka Jan Bujalski i Honorata Gładysz 178-3-117 293R 12 Ż 574 DM
24 3 1848 Bazalia Anna Bukowska Wasylówka Leon Brygida Chmielnicka Andrzej Zawadzki i Anna Popławska 178-3-117 296R 35 Ż 580 DM
3 5 1848 Bazalia Feliksa Korzun Popowce Łukasz Marianna Wolencka Antoni Komarowski i Anna Chmielnicka 178-3-117 298V 55 Ż 585 DM
10 7 1848 Bazalia Jan Ostrowski Klitenka Mała Józef Marianna Chmielnicka Józef Maliszowski i Justyna Galińska 178-3-117 300V 69 Ż 589 DM
16 8 1848 Kulczyny Magdalena Chmielnicka Słobódka Krasiłowska Jan Anna Bystrzycka Michał Łoziński i Józefa Janowska ż. Pawła 178-3-117 503V 65 Ż 989 DM 0
1 8 1848 Kulczyny Stefan Kunicki Krasiłów Jan Honorata Chmielnicka Julian Chmielnicki i Honorata Wakulińska 178-3-117 504R 67 Ż 990 DM
15 4 1848 Korzec Elżbieta Chmielnicka Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska Ksawery Chmielnicki i Aleksandra Siecińska ż. Michała 245-1-14 411R 68 R 795 DM
20 10 1848 Korzec Antonina Kobryk Derażna Wielka Łukasz Marianna Chodakowska Stefan Chodakowski i Magdalena Chmielnicka panna 245-1-14 420V 125 R 814 DM
29 12 1848 Korzec Tomasz Rakowski Balarka Lubtowa Kajetan Franciszka Chmielnicka Józef Pawłowski i Katarzyna Ręczkowska 245-1-14 425V 149 R 824 DM
5 5 1849 Korytnica Emilian Burliński Korytnica Jan Petronela Chmielnicka 222 9-10 12 0
15 5 1849 Korzec Józefa Chmielnicka Balarka Lubtowska Bartłomiej Marianna Rakowska Jan Gogoł i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 245-1-15 435V-436R 58 R 588 DM
5 12 1849 Korzec Katarzyna Rakowska Balarka Lubtowska Kajetan Franciszka Chmielnicka Józef Pawłowski i Aleksandra Naumowicz ż. Aleksandra 245-1-15 452V-453R 125 R 605 DM
6 11 1850 Swojczów Gertruda Chmielnicka Mokowicze Antoni Aleksandra Wojciechowska szl. Józef Komflan, 1-dw. Aniela Antoniuk ż. Stefana 612 20-21 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0011.htm
20 1 1850 Starokonstantynów Wiktoria Pilstowicz Kałamarynka Wincenty Anna Suszyńska 1-dw. Szymon Kunicki, szl. marianna Chmielnicka ż. Aleksandra 178-3-119 3V-4R 9 Ż 6 DW
7 2 1850 Bazalia Teofila Bukowska Wasylówka Leon Brygida Chmielnicka szl. Józef Popławski, Katarzyna Borkowska 178-3-119 67V-68R 10 Ż 132 DW
8 6 1850 Bazalia Antoni Ostrowski Klitna Wielka Józef Marianna Chmielnicka szl. Jan Gładyszewski, Justyna Kalińska 178-3-119 78V-79R 52 Ż 154 DW
8 9 1850 Szumsk Mikołaj Wysocki Hołubisy Andrzej Franciszka Tarnowska Stanisław Szulakowski i Józefa Chmielnicka panna 426-1-239 105V-106R 73 T 117 DM
6 2 1851 Korzec Ignacy Pawłowski Majdan Bereźnicki Bazyli Magdalena Chmielnicka Franciszek Cybulski i Teodora Kraszewska ż. Kazimierza 178/3/72 61v-62r 14 Ż Na
25 8 1852 Korzec Marcjanna Chmielnicka Majdan Bereźnicki Antoni Franciszka Boczkowska Ksawery Chmielnicki i Magdalena Pawłowska ż. Bazylego 171-1-17 249V-250R 71 R 253 DM
13 9 1852 Korzec Józefa Rakowska Balarka Lubtowska Kajetan Franciszka Mielnicka [Chmielnicka] Jan Leśniewski i Konstancja Gogoł ż. Jana 171-1-17 254V-255R 96 R 258 DM
7 2 1853 Korzec Julianna Kalicka Balarka Lubtowska Jan Marianna Gajdemska Maciej Łaskarzewski i Brygida Chmielnicka ż. Tomasza 171-1-33 271V-272R 17 R 270 DM
20 4 1853 Korzec Antonina Chmielnicka Majdan Bereźnicki Antoni Franciszka Turowska Marcin Chmielnicki i Paulina Jaworska ż. Jana 171-1-33 280V-281R 45 R 279 DM
20 5 1853 Korzec Antoni Pawłowski Majdan Bereźnicki Bazyli Magdalena Chmielnicka Franciszek Cybulski i Domacha Siecińska ż. Oleksa 171-1-33 283V-284R 52 R 282 DM
21 9 1854 Bazalia Franciszka Żaborowska Popowce Jan Józefa Tymanowska Józef Lipski i Eleonora Chmielnicka 178-3-122 19V-20R 89 Ż DM
8 11 1854 Korzec Ewelina Rakowska Balarka Lubtowska Kajetan Franciszka Chmielnicka Jan Leśniewski i Rozalia Zabłocka 171-1-37 107V-108R 92 R 114 DM
4 10 1855 Bazalia Franciszek Popławski Wasylówka Nestor Marianna Sławecka Kazimierz Kurzyński i Eleonora Chmielnicka 178-3-123 95V-96R 87 Ż DM
14 10 1856 Bazalia Teresa Bukowska Wasylówka Lew Brygida Chmielnicka Kazimierz Witkowski i Klara Bujalska 178-3-124 85V-86R 108 Ż DM
8 12 1856 Bazalia Marianna Chmielnicka Bogdanówka Maciej Kancerska Józef Popławski i Brygida Bukowska 178-3-124 93V-94R 137 Ż DM
15 1 1856 Kulczyny Józef Kunicki Krasiłów Jan Honorata Chmielnicka Antoni Sławski i Teresa Malitowska ż. Józefa 178-3-124 181V-182R 3 Ż 328-329 DM
8 11 1856 Kulczyny Józef Gorzkowski Słobódka Krasiłowska Franciszek Wiktoria Proczkowska Andrzej Polatewicz i Anna Chmielnicka ż. Jana 178-3-124 198V-199R 91 Ż 360-361 DM
19 12 1856 Kulczyny Krystyna Chmielnicka Krasiłów Ksawery Marianna Krasowska Gabriel Michalewski i Lucyna Michalewska ż. Łukasza 178-3-124 201V-202R 102 Ż 366-367 DM
17 9 1857 Luboml Franciszek Olchowski Binduga Onufry Franciszka Kuniczuk Edward ?, Julianna Chmielnicka 869 107 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0056.htm
12 5 1857 Teofilpol Zofia Chmielnicka Olejniki Wincenty Honorata Słotnicka Franciszek Stanisławski i Marianna Rudnicka 178-3-125 215V-216R 19 Ż 414-417 DM
19 1 1857 Kulczyny Paulina Chmielnicka Krasiłów Julian Marianna Wysocka Józef Szmigielski i Marianna Mogińska ż. Jana 178-3-125 123V-124R 12 Ż 236-237 DM
18 2 1857 Kulczyny Petronela Chmielnicka Krasiłów Aleksander Marianna Suszyńska Ignacy Sawicki i Franciszka Kowalewska ż. Franciszka 178-3-125 124V-125R 20 Ż 238-239 DM
26 4 1857 Kulczyny Ignacy Pulitewicz Słobódka Krasiłowska Andrzej Honorata Krzeszniowska Stefan Tomaszewski i Justyna Chmielnicka ż. Tomasza 178-3-125 128V-129R 38 Ż 246-247 DM
15 5 1857 Kulczyny Rozalia Kłopotowska Krasiłów Henryk Joanna Karpińska Franciszek Ciechanowski i Karolina Chmielnicka panna 178-3-125 130V-131R 47 Ż 250-251 DM
7 6 1858 Łabuń Antonina Osłomowicz Hryców Wojciech Rozalia Dębicka Jan Możejko i Stefania Chmielnicka 178-3-74 323V-324R 40 Ż DM
26 6 1858 Łabuń Paweł Możejko Hryców Jan Domicela Żelińska Tomasz Klepacki i Stefania Chmielnicka 178-3-74 323V-324R 42 Ż DM
22 7 1858 Korzec Józefa Chmielnicka Balarka Lubtowa Tomasz Brygida Boczkowska Ludwik Sawicki i Apolonia Kraciewska ż. Tomasza 650-1-1 21V-22R 81 R Na
5 5 1858 Bazalia Domicela Humeniuk Wasylówka Piotr Katarzyna Nestor Popławski i Leonarda Chmielnicka 178-3-127 10V-11R 52 Ż DM
14 6 1858 Kulczyny Karolina Kowalewska Krasiłów Franciszek Franciszka Tałałaj Józef Mroczkowski i Kornelia Chmielnicka 178-3-127 122V-123R 57 Ż 241-242 DM
27 6 1858 Kulczyny Piotr Iwiński [Niwiński] Krasiłów Antoni Anastazja Żółtomirska Jakub Iwiński [Niwiński] i Marianna Chmielnicka 178-3-127 122V-123R 59 Ż 241-242 DM
13 7 1859 Bazalia Małgorzata Popławska Wasylówka Nestor Marianna Sławecka Adam Popławski i Eleonora Chmielnicka 178-3-129 20V-21R 79 Ż DM
19 9 1859 Kulczyny Mieczysław Chmielnicki Krasiłów Ksawery Marianna Krasowska Leonard Baranowski i Julia Chmielnicka panna 178-3-129 128V-129R 93 Ż 268-269 DM 0
26 9 1859 Kulczyny Władysław Głuchowski Słobódka Krasiłowska Andrzej Agnieszka Derenowska Stefan Tomaszewski i Anna Chmielnicka ż. Jana 178-3-129 129V-130R 97 Ż 270-271 DM
19 3 1860 Żytomierz Marianna Lenkiewicz Ignacy Justyna Chmielnicka Wincenty Kurowski, Maria Purowska 178-3-54 45 Ż DG
7 4 1860 Łabuń Ignacy Możejko Hryców Jan Domicela Żelińska Kazimierz Osłomowicz i Stefania Chmielnicka 178-3-75 304V-305R 22 Ż DM
29 1 1860 Kulczyny Anna Kunicka Krasiłów Jan Honorata Chmielnicka Ludwik Michałowski i Franciszka Sławska ż. Antoniego 178-3-130 122V-123R 9 Ż 237-238 DM
8 4 1860 Kulczyny Michalina Chmielnicka Krasiłów Julian Marianna Wysocka Jan Chmielnicka i Anna Derenowska ż. Jana 178-3-130 126V-127R 29 Ż 245-246 DM
24 8 1860 Kulczyny Jan Pilecki Krasiłów Franciszek Marianna Żółtomirska Franciszek Kowalewski i Marianna Chmielnicka ż. Aleksandra 178-3-130 132V-133R 60 Ż 257-258 DM
10 3 1861 Bazalia Franciszka Bukowska Wasylówka Leon Brygida Chmielnicka Nestor Popławski i Eleonora Chmielnicka 17-1-5 10V-11R 40 Ch 20-21 DM
3 7 1861 Bazalia Józef Popławski Wasylówka Franciszek Julia Chmielnicka Józef Popławski i Honorata Bukowska 17-1-5 20V-21R 80 Ch 40-41 DM
2 3 1862 Korzec Franciszka Chmielnicka Balarka Nastazówka Ksawery Marianna Jaworska Wawrzyniec Zalewski i Tekla Gogoł ż. Franciszka 887 335-336 17 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0185.htm
8 3 1862 Korzec Jan Pawłowski Majdan Bereźnicki Bazyli Małgorzata Chmielnicka Tomasz W..dowski i Katarzyna Szatkowska ż. Aleksandra 887 337-338 20 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0186.htm
15 12 1862 Korzec Stanisław Gogoł Balarka Anastazówka NN Tekla Gogoł z d. Turowska Stanisław Gogoł i Marianna Chmielnicka ż. Ksawerego 887 399-400 113 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0217.htm
9 3 1862 Kulczyny Franciszka Aniela Chmielnicka Krasiłów Ksawery Marianna Krasowska Leon Heinrich i Konstancja Michalewska ż. Gabriela 178-3-131 161V-162R 77 Ż 310-311 DM
2 12 1863 Bazalia Katarzyna Popławska Wasylówka Franciszek Julia Chmielnicka Wojciech Piotrowski i Agnieszka Popławska 17-1-7 36V-37R 144 Ch 73-74 DM
12 7 1863 Kulczyny Anna Pilecka Krasiłów Franciszek Marianna Żółtomirska Tomasz Redwanicki i Marianna Chmielnicka ż. Aleksandra 17-1-235 16V-17R 64 Ch 33-34 DM
31 8 1863 Kulczyny Konstanty Niewiński Krasiłów Antoni Anastazja Żółtomirska Stanisław Żółtomirski i Marianna Chmielnicka ż. Aleksandra 17-1-235 20V-21R 77 Ch 41-42 DM
5 12 1863 Kulczyny Anna Chmielnicka Krasiłów Emilian Katarzyna Singielewicz Franciszek Bielecki i Konstancja Gontarska ż. Andrzeja 17-1-235 30V-31R 115 Ch 61-62 DM
18 1 1863 Korzec f. Horodnica Petronela Chmielnicka Majdan Bereźnicki Marcin Karolina Jaworska chrzest 20.01.1863, Franciszek Kubaszewicz i Marianna Niedźwiecka panna 650-1-2 23V-24R 5 R 25 BW
6 2 1863 Korzec f. Horodnica Waleria Zabłocka Balarka Lubtowska Eliasz Rozalia Pawłowska chrzest 7.02.1863, Roman Jóźwiński i Marianna Chmielnicka ż. Ksawerego 650-1-2 24V-25R 8 R 26 BW
3 11 1863 Korzec f. Horodnica Aniela Rukowska [Rakowska] Andrzej Katarzyna Zalewska chrzest 3.11.1863, Wincenty Pawłowski i Jaryna Chmielnicka ż. Feliksa 650-1-2 33V-34R 44 R 35 BW
28 3 1864 Kulczyny Honorata Chmielnicka Krasiłów Julian Marianna Wysocka Wojciech Czernicki i Konstancja Gontarska ż. Andrzeja 17-1-235 69V-70R 31 Ch 136-137 DM
31 5 1864 Kulczyny Józef Żółtomirski Krasiłów Józef Marianna Zielińska Stanisław Żółtomirski i Marianna Chmielnicka ż. Aleksandra 17-1-235 76V-77R 57 Ch 150-151 DM
17 8 1864 Kulczyny Antonina Pawłowska Słobódka Krasiłowska Kasper Julia Tarczyńska Mikołaj Derenowski i Antonina Chmielnicka ż. Szymona 17-1-235 84V-85R 92 Ch 166-167 DM
23 8 1864 Kulczyny Anna Romaszewska Krasiłów Józef Marianna Chmielnicka Ignacy Sawicki i Marcela Hrybczuk wdowa 17-1-235 85V-86R 93 Ch 168-169 DM
13 2 1865 Kulczyny Walentyna Nowicka Krasiłów Jan Tekla Gorzkowska Jan Proczkowski i Marcelina Chmielnicka ż. Jana 17-1-235 118V-119R 19 Ch 229-230 DM
5 6 1865 Kulczyny Franciszek Chmielnicki Słobódka Krasiłowska Jan Anna Ciechowska Jan Żukowski i Marianna Chmielnicka ż. Aleksandra 17-1-235 126V-127R 50 Ch 245-246 DM
1 11 1865 Kulczyny Marianna Chmielnicka Krasiłów Piotr Franciszka Jasińska Augustyn Jakubowski i Anna Zielińska ż. Franciszka 17-1-235 139V-140R 101 Ch 271-272 DM
22 3 1866 Kulczyny Katarzyna Pilecka Krasiłów Franciszek Marianna Żółtomirska Stanisław Żółtomirski i Marianna Chmielnicka ż. Aleksandra 17-1-235 178V-179R 26 Ch 349-350 DM
5 6 1866 Kulczyny Jan Niewiński Krasiłów Antoni Anastazja Żółtomirska Stanisław Żółtomirski i Marianna Chmielnicka ż. Aleksandra 17-1-235 183V-184R 47 Ch 359-360 DM
9 9 1866 Kulczyny Marianna Domaradzka Krasiłów Kazimierz Anastazja Brodecka Paweł Stawiński i Marianna Chmielnicka 17-1-235 193V-195R 85 Ch 379-380 DM
10 3 1867 Bazalia Franciszka Pasztalian Wolica Wąsowicza Dominik Aniela Zaklicka Józef Popławski i Eleonora Chmielnicka 17-1-7 192V-193R 37 Ch 288-289 DM
19 3 1867 Bazalia Piotr Szatkowski Wasylówka Jan Anastazja Bujalska Józef Popławski i Eleonora Chmielnicka 17-1-7 193V-194R 41 Ch 290-291 DM
24 10 1867 Bazalia Teresa Baszota Kołki Jan Wiktoria Chmielnicka Nestor Popławski i Rozalia Prochorowicz 17-1-7 215V-216R 155 Ch 334-335 DM
18 11 1867 Bazalia Józefa Popławska Wasylówka Nestor Marianna Sławecka Jan Kurcewicz i Eleonora Chmielnicka 17-1-7 218V-219R 168 Ch 340-341 DM
22 7 1872 Nowogród Wołyński Józef Sokołowski Spaska Słoboda Franciszek Katarzyna Chmielnicka Piotr Ilnicki, Zuzanna Zimbowicz 178-3-156 272V-273R 248 Ż 542 DW
31 8 1873 Grzymałów Maria Chmielnicka Zarubińce Antoni Zofia Polnarska Jan Czerwiński, Rozalia Sławska 1677 19 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0010.htm
1 1 1874 Grzymałów Jan Czerwiński Zarubińce Wojciech Franciszka Mazur Jan Buczko, Barbara Chmielnicka 1677 20 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0011.htm
17 6 1874 Kulczyny Piotr Chmielnicki Krasiłów Wojciech Aleksandra Mierzwińska Antoni Korzeniowski i Józefa Kunicka, asyst. Jan Chmielnicki i Cecylia Chmielnicka 17-1-235 679V-680R 67 Ch 1329-1330 DM
26 9 1874 Kulczyny Władysław Adam Popławski Krasiłów Roman Józefa Chmielnicka Piotr Ochrzemowski i Malwina Boruchowska panna, asyst. Maciej Pruczkowski i Tekla Cechnicka ż. Gwidona 17-1-235 689V-690R 108 Ch 1349-1350 DM
1 10 1874 Kulczyny Franciszek Polatewicz Słobódka Krasiłowska Tomasz Paulina Ostrowska Franciszek Polatewicz i Franciszka Chworostowska ż. Bolesława, asyst. Ignacy Orłowski i Małgorzata Chmielnicka ż. Ignacego 17-1-235 690V-691R 109 Ch 1351-1352 DM
1 11 1877 Torczyn Marianna Szpanderowska Chorochoryń Feliks Antonina Chmielnicka 663 24-25 48 0
16 1 1881 Grzymałów Maria Chmielnicka Zarubińce Franciszek Anna Czerwińska Jan Czerwiński, Karolina Melniczuk 1677 30 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0016.htm
17 5 1881 Grzymałów Elżbieta Chmielnicka Zarubińce Antoni Zofia Polnarska Nikita Hawrylak, Maria Maceluch 1677 30 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0016.htm
12 10 1881 Grzymałów Józefa Knysz Zarubińce Roman Maria Maceluch Grzegorz Maceluch, Anna Chmielnicka 1677 31 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0016.htm
13 3 1885 Grzymałów Franciszka Chmielnicka Zarubińce Franciszek Anna Czerwińska Łukasz Czerwiński, Anastazja Rogoska 1677L 38 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0020.htm
13 3 1885 Grzymałów Józefa Chmielnicka Zarubińce Franciszek Anna Czerwińska Franciszek Kawka, Agnieszka Kawka 1677L 38 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0020.htm
29 8 1887 Grzymałów Michał Chmielnicka Zarubińce Franciszek Anna Czerwińska Paweł Kawka, Józefa Kawka 1614 45 15 EK 0
26 1 1887 Horochów Marianna Chmielnicka Raczyn Ksawery Marianna Dobrzyńska 123 18-19 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0012.htm
13 6 1888 Horochów Katarzyna Chmielnicka Horochów Tymoteusz Anna Krukowska Michał Jakubowski, Teodora Rychtowska 124 26-27 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0014.htm
26 3 1890 Horochów Jadwiga Hulanicka Oszczów Władysław Maria Chmielnicka 126 16-17 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0009.htm
21 6 1891 Grzymałów Anna Chmielnicka Zarubińce Antoni Zofia Polnarska Grzegorz Mielniczek, Teresa Kawka 1677 52 13 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0027.htm
9 10 1891 Grzymałów Paulina Chmielnicka Zarubińce Franciszek Anna Czerwińska Łukasz Czerwiński, Maria Maceluch 1677 54 22 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0028.htm
0 1892 Horochów Stanisław Hulanicki Władysław Marianna Chmielnicka t. III 48 20
8 11 1892 Krzemieniec Kazimierz Łuczaj Bereżce Józef Ewelina Chmielnicka 0.1-81D 24V-25R 93 T
23 9 1894 Horochów Cezaria Hulanicka Fusów Władysław Maria Chmielnicka 130 28-29 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0015.htm
0 1896 Horochów Kazimierz Hulanicki Władysław Marianna Chmielnicka t. III 48 100
1 1 1899 Horochów Mieczysław Hulanicki Chołoniów Władysław Maria Chmielnicka 928 6-7 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0004.htm
7 12 1900 Ostropol Maria Chmielnicka Ostropol Antoni Rozalia Winogrodzka Michał Saganowski i Zofia Gryczanowska ż. Tomasza 17-1-323 377V-378R 47 Ch 738-739 DM
23 7 1901 Horochów Zygmunt Hulanicki Chołoniów Władysław Maria Chmielnicka 944 15 55 AGAD MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0015.htm
29 1 1901 Starokonstantynów Franciszek Doroszkiewicz Wierzchniaki Marian Maria Chmielnicka Marcin Dębicki i Maria Werbachowska ż. Aleksandra 17-1-505 5V-6R 21 Ch 11-12 DM
30 4 1904 Horochów Władysław Ulanicki Chołoniów Władysław Maria Chmielnicka 973 12 42 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0012.htm
3 8 1905 Ostropol Elżbieta Skalska Ostropol Jan Stefania Jaguszewska Franciszek Dowhalski i Joanna Chmielnicka ż. Michała 17-1-323 454V-455R 34 Ch 887-888 DM
3 2 1906 Nowogród Wołyński Franciszka Zielonko Nemylanka Antoni Antonina Skokowska Józef Zielonko, Józefa Chmielnicka 178-3-202 9V-10R 63 Ż 19 DW 0
31 3 1906 Nowogród Wołyński Julia Jadamska Chmieryn Piotr Maria Chmielnicka Jan So-Sokołowski, Matrona Stanowska 178-3-202 29V-30R 197 Ż 59 DW
4 11 1907 Starokonstantynów s. [...] Krzyżanowski Zapadyńce Franciszek Michalina Kowalewska Jan Krzyżanowski i Antonina Chmielnicka ż. Ignacego 17-2-88 1R 2 Ch 3 DM
17 2 1907 Korzec Kamila Chmielnicka Kowalewicze Józef Franciszka Chwoińska Józef Borowski i Michalina Browska ż. Feliksa 740-2-332 16V-17R 76 R 19 DM
28 2 1907 Korzec Tekla Kuriata Mieczysławka Klemens Maria Chmielnicka Adam Chwoiński i Ewa Rudnicka ż. Bolesława 740-2-332 18V-19R 90 R 21 DM
9 4 1907 Korzec Piotr Kraszewski Bereźnicki Majdan Fabian Paulina Węgłowska Piotr Górski i Maria Chmielnicka ż. Feliksa 740-2-332 25V-26R 123 R 28 DM
5 4 1907 Korzec Filomena Rudnicka Bronnica Hieronim Józefa Chwoińska Erazm Rudnicki i Franciszka Chmielnicka ż. Józefa 740-2-332 28V-29R 138 R 31 DM
4 5 1907 Korzec Agata Cyrklewicz Anastaziówka Mała Franciszek Celestyna Chmielnicka Józef Cyrklewicz i Karolina Cielecka ż. Wacława 740-2-332 29V-30R 143 R 32 DM
19 5 1907 Korzec Józefa Niżyńska Kowalewicze Apolinary Teofila Chmielnicka Józef Chmielnicki i Maria Dąbrowska ż. Emeryka 740-2-332 34V-35R 170 R 37 DM
11 7 1907 Korzec Bronisława Bielawska Korzec Wincenty Magdalena Chmielnicka Karol Borowski i Antonina Lisowska panna 740-2-332 40V-41R 199 R 43 DM
1 8 1907 Korzec Józefa Kadłubowska Kowalewicze Jakub Rozalia Brusiło Wiktor Turowski i Franciszka Chmielnicka ż. Józefa 740-2-332 44V-45R 220 R 47 DM
4 9 1907 Korzec Helena Chmielnicka Bereźnicki Majdan Jan Ewa Kozińska Antoni Bielawski i Aniela Bagińska ż. Benedykta 740-2-332 48V-49R 240 R 51 DM
15 9 1907 Korzec Bronisława Mackiewicz Kowalewicze Stefan Aniela Wilczyńska Emeryk Dąbrowski i Franciszka Chmielnicka ż. Józefa 740-2-332 50V-51R 246 R 53 DM
14 8 1908 Starokonstantynów Janina Głuchowska Zapadyńce Piotr Anna Nowicka Seweryn Żydkiewicz i Antonina Chmielnicka ż. Ignacego 17-2-88 28V-29R 116 Ch 58-59 DM
2 12 1908 Starokonstantynów Maria Miśkiewicz Kobylna Antoni Rozalia Bukowska Władysław Kowalewski i Honorata Chmielnicka ż. Franciszka 17-2-88 42V-43R 169 Ch 86-87 DM
1 1 1910 Bazalia f. Tereszki Genowefa Chmielnicka Tryski Wiktor Rozalia Kustowska Jan Chmielnicki i Marianna Królikowska ż. Pawła, asyst. Józef Chmielnicki i Anna Kustowska panna 17-2-47 101V 2 Ch 204 DM
7 5 1911 Tbilisi Wiktoria Szczeneko Tbilisi Aleksander Barbara Chmielnicka Stanisław Siemaszko, Maria Gajewska 8R 68 Tb
4 1 1911 Korzec f. Horodnica Zygmunt Zalewski Lubtów Witalis Marianna Chmielnicka Ignacy Orzechowski i Julianna Zalewska ż. Józefa 178-3-181 3V-4R 16 Ż 7-8 DM
18 8 1911 Korzec f. Horodnica Rozalia Chmielnicka Kowalewicze Józef Franciszka Chwoińska Mikołaj Chmielnicki i Rozalia Rudnicka ż. Hieronima 178-3-181 26V-27R 148 Ż 53-54 DM
21 8 1911 Korzec f. Horodnica Teofila Chmielnicka Majdan Bereźnicki Jan Ewa Kozińska Jan Turowski i Antonina Kraszewska ż. Antoniego 178-3-181 27V-28R 152 Ż 55-56 DM
16 10 1911 Korzec f. Horodnica Antoni Falkowski Myszakowa Jan Józefa Chmielnicka Adam Turowski i Ewa Wierzbicka ż. Kaspra 178-3-181 33V-34R 189 Ż 67-68 DM
3 2 1912 Starokonstantynów Stanisława Chmielnicka Zapadyńce Piotr Aniela Sikorska Franciszek Krzyżanowski i Antonina Chmielnicka ż. Ignacego 17-2-89 4V-5R 16 Ch 11-12 DM
23 3 1912 Korzec f. Horodnica Helena Chmielnicka Myszakowa Marcin Konstancja Wierzbicka Piotr Wierzbicki i Adela Michniewicz panna 178-3-181 69V-70R 47 Ż 139-140 DM
21 4 1912 Korzec f. Horodnica Aleksander Zalewski Lubtów Feliks Stefania Chmielnicka Antoni Pawłowski i Maria Orzechowska ż. Ignacego 178-3-181 73V-74R 74 Ż 147-148 DM
1 6 1912 Korzec f. Horodnica Maria Chmielnicka Majdan Bereźnicki Mikołaj Katarzyna Zięba Wojciech Siedlicki i Waleria Pawłowska ż. Adama 178-3-181 76V-77R 95 Ż 153-154 DM
24 8 1912 Korzec f. Horodnica Mikołaj Bryniewiecki [Hryniewiecki] Anastaziówka Wielka Antoni Magdalena Chmielnicka Wiktor Jastrzębski i Aniela Grabowska 178-3-181 85V-86R 154 Ż 171-172 DM
18 12 1912 Korzec f. Horodnica Tadeusz Zalewski Lubtów Witold Maria Chmielnicka Józef Zalewski i Tekla Zabłocka 178-3-181 99V-100R 244 Ż 199-200 DM
14 11 1913 Tbilisi Zygmunt Szczesny Tbilisi Aleksander s. Macieja Barbara c. Sofrona Chmielnicka Jan Michniewicz, Maria Sigajewa 67V 104 Tb
1 1 1913 Korzec f. Horodnica Tekla Chmielnicka Lubtów Józef Anna Borowska Witalis Zalewski i Aleksandra Borowska ż. Pawła 178-3-181 116V-117R 7 Ż 230-231 DM
14 2 1913 Korzec f. Horodnica Wiktoria Chmielnicka Majdan Feliks Maria Łaszewicz Antoni Kraszewski i Waleria Pawłowska ż. Adama 178-3-181 120V-121R 33 Ż 238-241 DM 0
2 6 1913 Korzec f. Horodnica Anna Chmielnicka Szopy Ksawery Franciszka Cyrklewicz Stefan Bagiński i Maria Bagińska panna 178-3-181 131V-132R 100 Ż 260-261 DM
16 8 1913 Starokonstantynów Kazimierz Chmielnicki Zapadyńce Piotr Aniela Sikorska Marian Głuchowski i Antonina Chmielnicka ż. Ignacego 17-2-89 104V-105R 112 Ch 191-192 DM
23 9 1913 Starokonstantynów Witalis Krzyżanowski Zapadyńce Franciszek Emilia Kowalewska Ludwik Mierzejewski i Antonina Chmielnicka ż. Antoniego 17-2-89 108V-109R 126 Ch 199-200 DM
11 4 1914 Horodnica Aleksander Mackiewicz Kowalewicze Stefan Aniela Wilczyńska Wawrzyniec Mackiewicz i Franciszka Chmielnicka ż. Józefa 178-3-181 182V-183R 91 Ż 359-360 DM
15 6 1914 Horodnica Paulina Niżyńska Kowalewicze Hipolit Teofila Chmielnicka Józef Niżyński i Franciszka Chmielnicka ż. Józefa 178-3-181 186V-187R 116 Ż 367-368 DM 0
15 6 1914 Horodnica Adela Niżyńska Kowalewicze Hipolit Teofila Chmielnicka Józef Niżyński i Tekla Szeremeta ż. Adama 178-3-181 186V-187R 117 Ż 367-368 DM
13 7 1914 Horodnica Filomena Chmielnicka Majdan Bereźnicki Jan Ewa Kozińska Antoni Bielawski i Antonina Kraszewska ż. Antoniego 178-3-181 189V-190R 131 Ż 373-374 DM
16 9 1914 Horodnica Zofia Hryniewiecka Anastaziówka Mała Antoni Magdalena Chmielnicka Antoni Dłużniewski i Aniela Grabowska panna 178-3-181 193V-194R 159 Ż 381-382 DM
4 7 1915 Starokonstantynów Janina Chmielnicka Zapadyńce Mikołaj Michalina Wiszniewska Ignacy Chmielnicki i Stanisława Olichowska ż. Józefa 17-2-90 22V-23R 89 Ch 46-47 DM
20 1 1915 Horodnica Genowefa Zalewska Lubtów Witalis Maria Chmielnicka Józef Zalewski i Tekla Zabłocka ż. Piotra 178-3-181 220V-221R 27 Ż 435-436 DM
3 2 1915 Horodnica Kamila Chmielnicka Lubtów Józef Anna Juźwińska Wipolit [Hipolit] Zalewski i Teofila Ławłowska ż. Antoniego 178-3-181 222V-223R 42 Ż 439-440 DM
9 10 1915 Horodnica Adolfina Chmielnicka Anastaziówka Mała Baltazar Aniela Zabłocka Antoni Hryniewiecki i Maria Cyrklewicz ż. Józefa 178-3-181 241V-242R 156 Ż 477-478 DM
1 12 1915 Horodnica Bronisława Orychowska Lubtów NN Rozalia Orychowska Piotr Zabłocki i Katarzyna Chmielnicka panna 178-3-181 247V-248R 188 Ż 489-490 DM
8 7 1917 Starokonstantynów Władysław Chmielnicki Zapadyńce Ignacy Antonina Brodecka Stanisław Werbachowski i Michalina Chmielnicka ż. Mikołaj 17-2-90 128V-129R 70 Ch 246-247 DM
6 4 1918 Horochów Ewelina Chmielnicka Odessa Antoni Ewa Zielińska 1083 62 33 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0046.jpg
1 11 1920 Korzec Zofia Chmielnicka Dermanka Kazimierz Maria Żewucka / Rzewucka Bolesław Rzewucki, Barbara Załomska 740-4-351 18 145 R PW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 1 1827 Kotelnia Paweł Zborowski Harapówka 30 Marcin Dorota Zielińska Teresa Chmielnicka z d. Koziarewicz Harapówka 30w Tomasz Marianna Dobrowolska Ignacy Sabatoski, Gabriel Iwanowski,Jerzy Łuczycki 178-51-301 1R 1 Ż 3 BS
15 1 1828 Kulczyny Julian Bojalski Orlińce 20 Jędrzej Marianna Chmielnicka Marianna Zielińska Krasiłów 18 Jan Anna Gruszewska Ur. Jędrzej Zbiński, Jan Krulikowski, Józef Roskoszyński 178-3-94 326R 1 Ż Mg 0
25 6 1828 Kulczyny Ludwik Wiesiołowski Metce 26 Józef Marianna Kowalska Tekla Wierzbicka 13 Józef Agata Chmielnicka Ur. Józef Ladziński, Jan Święcicki, Józef Jasinowski 178-3-94 330V 20 Ż Mg
30 6 1829 Ożohowce ur. Mikołaj Siengielewicz (gr.-unita) Jachnowce 30 wielm. ksiądz Antoni Anna Kozaczyńska ur. Marianna Chmielnicka Jachnowce 18 ur. Józef Anna Topolnicka wielm. Antoni Zakaszewski, Władysław Fauto, Jan Hadziacki 178-3-95 269V 9 Ż 521 KP2
19 1 1830 Kotelnia Szymon Chmielewski Chałajmgródek, par. Białopol 30 Roman Rozalia Przetocka Marcjanna Połchowska z d. Rożakowska Pawełek 30w Grzegorz Apolonia Chmielnicka Maciej Zaleski, Jan Powchowski 178-51-301 15R 1 Ż 31 BS
29 6 1831 Kulczyny Teodor Szmigielski Krasiłów 60w Marcin Aleksandra Szach Katarzyna z Leśniewiczów Chmielnicka Krasiłów 40w Mikołaj Anna Urodzeni, świad: Ur. Mateusz i Jędrzej Ostrowscy 178-3-97 393V 19 Ż Mg
7 5 1833 Kulczyny Mikołaj Pawłowski Krasiłów 20 Marcin Marianna Różycka Franciszka Politewicz 16 Piotr Julianna Chmielnicka Józef Ostrowski, Stefan Tomaszewski 178-3-99 327R 14 Ż 623 DM
20 10 1835 Kulczyny Józef Ostrowski Krasiłów 22 Mikołaj Antonina Telczyńska Marianna Chmielnicka Krasiłów 19 Kazimierz Marianna Markiewicz Wawrzyniec Parczewski, Michał Ostrowski, Jan Mogiński 178-3-101 361 19 Ż SK
20 4 1836 Katerburg Marcin Grabowski par. Krzemieniec 54w Antoni Aniela Kalicka Józefa Chmielnicka Piszczatyńce 30 Kazimierz Franciszka Sadakowska 201 94 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0053.htm
26 1 1836 Kulczyny Jan Mogiński Krasiłów 22 Tomasz Marianna Wysocka Anna Nowicka Krasiłów 19 Jan Marianna Chmielnicka Mateusz Wysocki, Wojciech Ostrowski 178-3-106 246V 4 Ż 476 DM
29 1 1836 Kotelnia Bazyli Narbut par. Białopol 21 Szymon Barbara Hryniewiecka Marianna Obsztat Pawełki 21 Marcin Magdalena Chmielnicka Walenty Chmielnicki, Bazyli Janowicz, Bazyli Podlewski 178-51-386 288R 2 Ż 291 DM
20 11 1838 Połonne Augustyn Łowiński Lasy Łabuńskie 20 Stefan Franciszka Julianna Chmielnicka Dermanka 18 Adam Anna Ignacy Korniewicz, Grzegorz Łowiński 245-1-12 138R 37 R 3045 DW
27 8 1839 Kuniów Wawrzyniec Steńszlowski Radkowica, gub. podolska, par. Satanów 26 Franciszek Regina Iwanicka Helena Chmielnicka Illaszówka 19 Franciszek Helena Borkowska 879 58V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0060.htm
29 1 1839 Kulczyny Wincenty Kalinowski Krasiłów 23 Jan Marianna Chmielnicka Franciszka Załuska Zastawki 17 Antoni Paulina Matuszewska Michał Czostkowski, Kasper Werbachowski 178-3-112 364R 5 Ż 700 DM
18 2 1840 Korzec Kajetan Rakowski par. Korzec 36w Jan Justyna Franciszka Chmielnicka par. Korzec 20 Jerzy Regina Widawska Łukasz Cyrklewicz, Franciszek Kałużyński 871 151 4 AGAD 80 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0080.htm
10 11 1840 Korzec Ksawery Metelski Rudnia Piaskowa 23 Józef Anna Ostapczuk Anna Chmielnicka Majdan Bereźnicki 16 Tomasz Petronela Rudnicka Józef Linkiewicz, Tomasz Kraszewski 871 159 19 AGAD 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0084.htm
11 11 1845 Bazalia Józef Malitowski Klitna Wielka 25 Ignacy Barbara Kozłowska Teresa Chmielnicka Klitna Wielka 18 Kazimierz Marianna Markiewicz Piotr Gorczyński, Stanisław Słotwiński, Marianna Gorczyńska 178-3-113 233V 31 Ż DM
10 2 1846 Bazalia Antoni Borkowski Markowce par. Kupiel 24 Antoni Antonina Unicka Katarzyna Popławska Wasylówka 17 Adam Honorata Chmielnicka Stanisław Borkowski, Jan Zaręba, Krystyna Singilewicz 178-3-115 249V 5 Ż 491 DM
10 2 1846 Bazalia Mikołaj Stachurski Wasylówka 36 Antoni Marianna Niewiadomska Krystyna z d. Chmielnicka Singilewicz Wasylówka 36w Józef Anna Topolnicka Jan Krocewicz, Antoni Kalinowski, Agnieszka Bujalska 178-3-115 249V 6 Ż 491 DM
20 1 1846 Kulczyny Wojciech Słoniewski Sorokoduby par. Bazalia 27w Aleksander Julianna Czyżewska Józefa Kalinowska Słobódka Krasiłowska 24 Jan Marianna Chmielnicka Mikołaj Popławski, Marceli Chmielnicki, Kasper Różycki 178-3-115 365R 1 Ż 715 DM
8 4 1847 Katerburg Stanisław Bielecki Matwiejowce 40w Jan Anna Merecka Adelajda Chmielnicka Piszczatyńce Franciszek Helena B...ska 199 56 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0029.htm
19 11 1847 Kulczyny Jędrzej Politewicz Słobódka Krasiłowska 22 Piotr Julianna Chmielnicka Honorata z d. Krzyszniowska Ostrowska Słobódka Krasiłowska 25w Jan Marianna Konoplicka Wojciech Słoniewski, Jan Politewicz 178-3-116 409V 19 Ż 804 DM
25 11 1848 Bazalia Franciszek Piotrowski Korczówka 21 Jan ? (Józef) Justyna Wierzbicka Antonina Singilewicz Wasylówka 17 Mikołaj Marianna Chmielnicka Józef Piotrowski -ojciec, Franciszek Zawadzki, Anna Rozdolska -ciotka zamężna 178-3-117 321R-321V 23 Ż 629-630 DM
6 2 1849 Deraźne Wilhelm Remberger Lipno 26 Feliks Teresa Gołębiowska Marianna Michałowska Wowcze 18 Szymon Teresa Chmielnicka Onufry Pawlikowski, Wacław Brodnicki, Antoni Kowalski, Grzegorz Michałowski 171-1-15 341R 2 R 342 BW
6 2 1849 Korzec Bazyli Pawłowski Majdan Bereźnicki 24 Franciszek Marianna Cybulska Magdalena Chmielnicka Majdan Bereźnicki 17 Tomasz Petronela Rudnicka Kazimierz Jaworski, Antoni Chmielnicki 245-1-15 459R 4 R 613 DM
6 3 1850 Bazalia - Tereszki Antoni Kalinowski Krasiłów par. Kulczyny 28 Jan Marianna Chmielnicka Antonina Zawadzka Mońki 30 Benedykt Anna Kaczorowska Michał Kalinowski, Mikołaj Popławski, Antonina Wilczyńska 178-3-119 122R 5 Ż DM
12 6 1850 Bazalia - Tereszki Franciszek Kalinowski Krasiłów par. Kulczyny 31 Jan Marianna Chmielnicka Agnieszka Godebska Sorokoduby 17 Antoni Weronika Sowińska Antoni Kalinowski, Kasper Różycki, Franciszka Kalińska 178-3-119 122V-123R 7 Ż DM
5 3 1850 Kulczyny Antoni Tomaszewski Maniowce 25 Wincenty Katarzyna Zawadowska Marianna Głuchowska Słobódka Krasiłowska 18 Marcin Anna Chmielnicka Wincenty Turkiewicz, Jan Turczyński 178-3-119 204R 18 Ż 400 DM
14 1 1851 Kulczyny Andrzej Głuchowski Słobódka Krasiłowska 22 Marcin Anna Chmielnicka Agnieszka Derenowska Słobódka Krasiłowska 20 Jakub Wiktoria Czerenilowska Feliks Ostrowski, Andrzej Głuchowski 178-3-120 217V 2 Ż 427 DM
7 11 1854 Bazalia Nestor Popławski Wasylówka 20 Adam Honorata Chmielnicka Marianna Sławecka Tryski 17 Marcin Marcjanna Latyńska Franciszek Piotrowski, Feliks Zaklicki, Jan Stawiński 178-3-122 36R 24 Ż DM
14 10 1856 Białogródka Józef Popławski Wasylówka, par. Bazalia 25 Adam Honorata Chmielnicka Aniela Falińska Szarłajówka 18 Mikołaj Marianna Studzińska Leon Rajkowski, Feliks Zaklicki 178-3-124 601R 16 Ż DM
18 11 1856 Kulczyny Jakub Ostrowski par. Kulczyny 21 Józef Marianna Chmielnicka Julianna Mogińska Krasiłów 20 Tomasz Marianna Wysocka Ludwik Zabirzewski, Jordan Zieliński 178-3-124 209R 23 Ż 382 DM
25 11 1856 Kulczyny Mikołaj Proczkowski par. Kulczyny 24 Feliks Karolina Markiewicz Paulina Lewandowska Krasiłów 20 Teodor Marianna Chmielnicka Maciej Stępkowski, Franciszek Gorzkowski 178-3-124 209R 24 Ż 382 DM
17 2 1857 Bazalia Marcin Niwiński Bogdanówka 24 Franciszek Marianna Kulikowska Julia Borewicz Bogdanówka 22 Mikołaj Anna Miłaszewska Łukasz Krotewicz, Michał Kulikowski, Eleonora Chmielnicka 178-3-125 45R 12 Ż DM
8 6 1858 Kulczyny Jan Jakubowski par. Kulczyny 24 Jan Marianna Żukowska Marcelina Ostrowska Krasiłów 19 Józef Marianna Chmielnicka Wojciech Żukowski, Franciszek Zieliński 178-3-127 142V 17 Ż 281 DM
2 6 1859 Kulczyny Józef Remiszewski par. Kulczyny 36 Jan Rozalia Michnowska Marianna Chmielnicka Krasiłów 25 Wojciech Anastazja Markowska Franciszek Żaborowski, Jakub Niwiński 178-3-129 140R 11 Ż 291 DM
23 10 1860 Luboml Daniel Kowalewski Huta 55w Kazimierz Apolonia Julianna Chmielnicka Luboml 30 Aleksander Tekla Korzeniowska Ignacy Dorosiewicz, Ignacy Sienicki 889 68V 34 304 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0073.htm
7 2 1860 Bazalia Wincenty Horoszkiewicz Peczyska par. Kulczyny 21 Jan Marianna Witalewska Małgorzata Krzywicka Hrycyki 19 Antoni Franciszka Sławecka Michał Kosowski, Ludwik Welbel, Marianna Chmielnicka 178-3-130 40V 10 Ż DM
23 10 1860 Bazalia Leon Singielewicz Wasylówka 26 Mikołaj Krystyna Chmielnicka Tekla Witkowska Ordyńce 19 Michał Marianna Michalska Nestor Popławski, Maciej Chmielnicki, Eleonora Chmielnicka 178-3-130 46V-47R 29 Ż DM
7 2 1860 Kulczyny Franciszek Popławski Wasylówka par. Bazalia 29 Jan Apolonia Sokołowska Julia Chmielnicka Krasiłów 19 Ignacy Karolina Pilecka Kazimierz Popławski, Andrzej Lachowski 178-3-130 148V 13 Ż 282 DM
23 10 1860 Kulczyny Tomasz Polatewicz Słobódka Krasiłowska 22 Piotr Julia Chmielnicka Paulina Ostrowska Słobódka Krasiłowska 18 Wojciech Honorata Krzeszniowska Aleksander Markowski, Franciszek Polatewicz 178-3-130 152R 28 Ż 289 DM
30 10 1860 Starokonstantynów Ignacy Żółkiewski Zapadyńce 22 Stanisław Rozalia Ostrowska Karolina Chmielnicka Zapadyńce 16 Jan Anna Cichocka Tomasz Chmielnicki, Bazyli Krzyżanowski 178-3-130 310V-311R 22 Ż 584-585 DM
6 5 1862 Starokonstantynów Mateusz Stempkowski Krasiłów par. Kulczyny 36w Franciszek Jadwiga Kornatowska Malwina Chmielnicka Zapadyńce 18 Tomasz Justyna Żaborowska Józef Krzyżanowski, Szymon Kunicki 178-3-131 37R 12 Ż 75 DM
16 6 1864 Bazalia Wojciech Mogiński Wolica Wąsowicza 40w Tomasz Marianna Wysocka Honorata z d. Słowińska Chmielnicka Tereszki 32w Szymon Franciszka Dąbrowska Franciszek Lipski, Jan Hojdecki, Marianna Lipska 17-1-8 19V 13 Ch 39 DM
21 6 1864 Bazalia Jan Baszot Kołki 22 Albert Urszula Łopuszańska Wiktoria Chmielnicka Kołki 19 Wincenty Elżbieta Borkowska Nestor Popławski, Mikołaj Bujalski, Katarzyna Stanisławska 17-1-8 19V-20R 14 Ch 39-40 DM
23 1 1866 Cudnów Michał Żarczyński Słoboda Niwna 39w Szymon Ewa Nagalewska Benigna Metelska Słoboda Niwna 19 Seweryn Anna Chmielnicka Konstanty Sawicki, Jan Jaruszyński 178-3-58 61R 4 Ż 120 DM
6 11 1866 Bazalia Karol Łapiński Olejniki par. Teofilpol 23 Jan Marianna Kosmowska Anna Bukowska Wasylówka 18 Leon Brygida Chmielnicka Jan Woźniakiewicz, Franciszek Zagrodzki, Paulina Woźniakiewicz 17-1-8 62V 34 Ch 125 DM
10 6 1869 Nowogród Wołyński Jan Sokołowski Słoboda Chmieryn 25 Józef Wiktoria Bielecka Marcjanna Chmielnicka Słoboda Chmieryn 20 Tomasz Brygida Boczkowska 178-3-152 145 17 Ż 287 MO
7 11 1871 Bazalia Antoni Prochorowicz Kołki 28 Ignacy Franciszka Juszczyńska Wiktoria Bukowska Wasylówka 18 Leon Brygida Chmielnicka Jakub Lipiński, Andrzej Borysławski 17-1-8 121R 36 Ch 241 DM
11 2 1873 Białogródka Kajetan Gładyszewski Wasylówka par. Bazalia 25 Piotr Honorata Chmielnicka Katarzyna Korzeniowska Szarłajówka 18 Jan Tekla Iwerska Tomasz Krocewicz, Konstanty Buchalski 178-3-84 406V 11 Ż DM
6 5 1873 Bazalia Mikołaj Winogrodzki Koszelówka 35w Maciej Franciszka Lachowska Dorota Chmielnicka Kołki 23 Wincenty Marianna Borkowska Marcin Fedorowicz, Wincenty Szatkowski 17-1-8 145V 13 Ch 288 DM
11 11 1873 Bazalia Feliks Jaworski Wolica Poniatowskiego 23 Paweł Paulina Nowosielska Marianna Chmielnicka Wasylówka 18 Maciej Honorata Kancyrska Łukasz Mołodecki, Dominik Bujalski 17-1-8 153R 43 Ch 303 DM
15 7 1874 Kulczyny Franciszek Wielichowski Słobódka Krasiłowska 30 Jan Teresa Markowska Katarzyna z d. Chmielnicka Żółtomirska Krasiłów 23w Aleksander Marianna Soszyńska Wojciech Domański, Franciszek Chworostowski 17-1-235 712R-712V 27 Ch 1391-1392 DM
24 11 1874 Kulczyny Piotr Chorostowski Słobódka Krasiłowska 28 Stanisław Anna Derenowska Katarzyna z d. Chmielnicka Paszyńska Słobódka Krasiłowska 20 Jan Anna Cichocka Kazimierz Głuchowski, Franciszek Chorostowski 17-1-235 717R-717V 42 Ch 1401-1402 DM
18 7 1876 Butowce Czesław Steneliowski Gródek par. Gródek 33w Wawrzyniec Helena Chmielnicka Amelia Kamińska Czerniatyn Wielki 21 Piotr Aleksandra Radzimińska Wincenty Dębicki, Szymon Pawłowski, Bogusław Chmielewski 17-1-28 20V 5 Ch 42 DM
13 2 1883 Bazalia Józef Piotrowski Wasylówka 29 Franciszek Antonina Chmielnicka Lucyna Kornatowska Czuchele 18 Wincenty Antonina Piotrowska Antoni Kulesza, Aleksander Piotrowski 17-1-8 255R 7 Ch 500 DM
10 7 1883 Bazalia Józef Bujalski Janówka 26 Michał Petronela Buszyńska Paulina Piotrowska Wasylówka 20 Franciszek Antonina Chmielnicka Piotr Kornatowski, Łukasz Kornatowski 17-1-8 261V 34 Ch 513 DM
17 11 1885 Bazalia Florian Borewicz Kajetanówka par. Teofilpol 26 Józef Wiktoria Trembecka Franciszka Chmielnicka Wasylówka 16 Maciej Eleonora Kancyrska Andrzej Rakowski, Aleksander Kornatowski 17-1-8 284R 35 Ch 556 DM
7 2 1888 Bazalia Jan Tomaszewski Łazuczynek Mały 30w Paweł Tekla Szynger Teresa Baszota Kołki 18 Jan Wiktoria Chmielnicka Antoni Szynger, Franciszek Żmudzki 17-1-8 308R 11 Ch 603 DM
4 2 1890 Bazalia Józef Borysławski Korowie par. Teofilpol 38w Michał Tekla Popławska Katarzyna Popławska Wasylówka 25 Franciszek Julia Chmielnicka Bernard Piotrowski, Józef Popławski 17-1-8 336V 9 Ch 659 DM
6 2 1905 Starokonstantynów Michał Popławski Krasiłów par. Kulczyny 20 Roman Józefa Chmielnicka Julia Dębicka Woronkowce 18 Rafał Aleksandra Stachowska Mikołaj Chmielnicki, Bolesław Chmielnicki 178-52-28 375R 10 Ż 378 DM
14 5 1906 Bazalia Władysław Ostrowski Klitna Wielka 30 Jan Aniela Werbachowska Aniela Winogrodzka Sorokoduby 22 Mikołaj Dorota Chmielnicka Jan ostrowski, Stanisław Kowalewski 17-1-8 537V 22 Ch 1048 DM
25 2 1910 Bazalia Piotr Sienicki Łazuczynek Mały 53w Józef Klara Bukowska Sylwestra z d. Prochorowicz Chmielnicka Łazuczynek Mały Jan Rozalia Jan Piotrowski, Feliks Zbiński 17-1-8 593R 20 Ch 1155 DM
19 6 1911 Korzec f. Horodnica Augustyn Sosnowski par. Emilczyn 24 Jan Katarzyna Kozłowska Teofila Kuriata Lipina 18 Klemens Maria Chmielnicka Bolesław Rudnicki, Jan Chodorowski 178-3-181 43V 9 Ż 87 DM
20 11 1911 Korzec f. Horodnica Marcjan Chmielnicki Majdan Bereźnicki 25 IN Maria c. Karola Chmielnicka Konstancja Wierzbicka Myszakowa 22 Tomasz Franciszka Łoś Antoni Michniewicz, Antoni Chołodecki 178-3-181 47R 23 Ż 94 DM
30 9 1912 Korzec f. Horodnica Wiktor Dolenko 21 Józef Aleksandra Chmielnicka Wincentyna Żygadło Pereweźna 21 Antoni Filomena Rudnicka Leon Lisowski, Michał Żygadło 178-3-181 104V 8 Ż 207 DM
3 2 1913 Korzec f. Horodnica Andrzej Suchodolski Nowy Chmieryn par. Nowogród Wołyński 25 IN Rafalina Suchodolska Apolonia Pawłowska Lipina 20 Franciszek Domicela Chmielnicka Franciszek Turowski, Hilary Żygadło 178-3-181 148V 1 Ż 293 DM
16 2 1914 Horodnica Paweł Żygadło Karpiłówka 28 Jakub Zofia Helena Chmielnicka Anastaziówka Wielka 26 Feliks Magdalena Milewska Kazimierz Gajewski, Jan Żygadło 178-3-181 204R 7 Ż 403 DM
4 5 1914 Horodnica Marian Chmielnicki IN Anna Chmielnicka Helena Kozłowska 17 Ignacy Waleria Sosnowska Józef Naumowicz, Antoni Kuriata 178-3-181 204V 10 Ż 404 DM
28 9 1914 Horodnica Teofil Suchodolski Zapruda 28 Paweł Karolina Niżyńska Helena Pawłowska Lipina 21 Franciszek Domicela Chmielnicka Jan Dudkowski, Franciszek Wachowski 178-3-181 207R 19 Ż 409 DM
28 9 1914 Horodnica Franciszek Kraczkowski Głuszków 28 Aleksander Katarzyna Paszkowska Rozalia Dolenko Pereweźnia 20 Józef Aleksandra Chmielnicka Telesfor Kraczkowski, Franciszek Paszkowski 178-3-181 207R 20 Ż 409 DM
14 1 1919 Włodzimierz Marcelli Piątkowski kol.Ulrychówka 58w Jan Eleonora Skalska Marcella  Antonina Morozowska  z Jaroszyńskich w.Werba 45w Wojciech Józefa Chmielnicka Franciszek Tchorz Jan Pilecki 1076 62-63 5 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0033.htm
17 6 1923 Sarny Jan Kuriata Sarny 23 Tomasz Marianna Chmielnicka Stefania ? Ciechanowicz Sarny 24 Michał Agata 740-4-753 83R 34 R 86 AS

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
262 15 Julia Chmielnicka z Makarewiczów, mąż prawosławny 30 Kotelnia Harapówka 1853 Żytomierz DM 178-3-37
309 360 Chmielnicka Marianna z Czudowskich, mąż prawosławny 36 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1 4 służąca Katarzyna Chmielnicka 18 Szumsk Sadeczki Małe 1881 Równe RK 245-1-34
364 929 Chmielnicka Karolina wdowa 44 Korzec Majdan Bereźnicki 1885 Równe DW
414 Chmielnicka Józefa wdowa 40 Korzec Lubtów 1885 Równe DW 597-1-1
416 108 Chmielnicka Józefa Mpraw. 20 Korzec Lubtów 1885 Równe DW 597-1-1
452 118 Chmielnicka Jadwiga wdowa Chł. 60 Korzec Nastazówka Mała 1885 Równe DW 597-1-1
453 118 Chmielnicka Tekla wdowa 42 Korzec Nastazówka Mała 1885 Równe DW 597-1-1
264 51 Chmielnicka Justyna z Żaborowskich, wdowa 60 Starokonstantynów Zapadyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
430 5 Chmielnicka Józefa, panna 53 Starokonstantynów Niemierzyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
5 22 Chmielnicka Julia z d. Witkowska 71 Horochów Chołoniów 1902 Łuck DM 193-1-161 18V 37
57 103 Chmielnicka Emilia z Sidoroe. m.pr. 58 Ostróg Białotyń 1903 Ostróg par. DW
92 146 Chmielnicka Michalina z Dolańskich m.pr. 47 Ostróg Mizocz 1903 Ostróg par. DW
66 53 żona Domicela z d. Chmielnicka 46 Korzec - filia Horodnica Lipina 1913 CDIAK DM 1045-2-940
77 89 żona Petronela z d. Chmielnicka 51 Korzec - filia Horodnica Lipina 1913 CDIAK DM 1045-2-940
93 136 żona Maria z d. Chmielnicka 44 Korzec - filia Horodnica Lipina 1913 CDIAK DM 1045-2-940
96 144 Chmielnicka Anna 50 Korzec - filia Horodnica Lipina 1913 CDIAK DM 1045-2-940
106 36 żona Teofila z d. Chmielnicka 40 Korzec - filia Horodnica Kowalewicze 1913 CDIAK DM 1045-2-940
156 60 żona Józefa z d. Chmielnicka 29 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
220 42 żona Aleksandra z d. Chmielnicka 45 Korzec - filia Horodnica Pereweźnia 1913 CDIAK DM 1045-2-940
242 24 Chmielnicka Magdalena, wdowa 50 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Wielka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
267 16 żona Franciszka z d. Chmielnicka 50 Korzec - filia Horodnica Lubtów 1913 CDIAK DM 1045-2-940
278 47 żona Aleksandra z d. Chmielnicka 40 Korzec - filia Horodnica Lubtów 1913 CDIAK DM 1045-2-940
283 61 żona Stefania z d. Chmielnicka 32 Korzec - filia Horodnica Lubtów 1913 CDIAK DM 1045-2-940
284 64 żona Maria z d. Chmielnicka 26 Korzec - filia Horodnica Lubtów 1913 CDIAK DM 1045-2-940
288 6 żona Magdalena z d. Chmielnicka 23 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
295 23 żona Antonina z d. Chmielnicka 42 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
299 36 żona Celestyna z d. Chmielnicka 28 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
437 52 żona Józefa z d. Chmielnicka 50 Korzec - filia Horodnica Majdan Bereźnicki 1913 CDIAK DM 1045-2-940
441 9 żona Stanisława z d. Chmielnicka 40 Korzec - filia Horodnica Mieczysławka 1913 CDIAK DM 1045-2-940


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl