Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 629 wyników dla: Bielawska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
16 10 1801 Olewsk Zofia Bielawska 4 Miakołowicze córka Andrzeja i Eudoksji 178-3-128 21V Ż Na
16 5 1812 Krzemieniec Antonina Bielawska 5 Szpikołosy c. Jana i Julianny 299 14 35 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0009.htm
27 6 1826 Krzemieniec Krystyna Bielawska 0,5 Krzemieniec c. Teodory 299 242 98 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0127.htm
25 7 1834 Stepań Anna Kołodyńska 21 Wyżka z d. Bielawska, mąż Antoni, potomstwa pozbawiona 171-1-7 221R 10 R 228 DM
1 11 1834 Annopol Helena Bielawska 36 Annopol z d. Linhard, wdowa po Hryćku, synowie Wiktor i Ludwik 171-1-7 129R 38 R 134 DM
14 1 1835 Deraźne Józefa Bielawska 10/52 Balarka c. ur. Macieja i Domiceli z Komnackich 171-1-8 193R 2 R DM
30 7 1835 Stepań Katarzyna Borecka 26 Majdan Huta z d. Bielawska, mąż Franciszek, synowie Józef i Michał, córka Franciszka 171-1-8 207V 6 R 214 DM
8 5 1836 Deraźne Domicela Bielawska 26 Balarka z d. Kownacka, mąż Maciej 171-1-9 202R 10 R DM
24 5 1836 Deraźne Wiktoria Bielawska 14 Karczma zwana Zuzanką c. ur. Mikołaja i Marceliny z Żukowskich 171-1-9 202V 14 R DM
28 2 1838 Wieledniki Michalina Bielawska 9/12 Małachówka córka Pawła i Anny 178-3-6 436R 3 Ż MW
18 1 1839 Katerburg Zuzanna Bielawska 15 Rybcza c.Ignacego i Anny z Mytkowskich 200 160 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0083.htm
19 10 1839 Berdyczów Rozalia Bielawska 5 Hryszkowce c. pracowitych Andrzeja i Julii z Korhanów 178-3-08 190R 167 Ż 360 DM
14 2 1841 Nowogród Wołyński Aleksandra Bielawska 50 Huta Kuleszowska z Weselskich, mąż Konstanty, synowie Gabriel, Wojciech i Jan, córka Domicella 872 92 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0051.htm
4 6 1841 Stepań Anna Bielawska 10 Omelanka c. Ludwika i Eleonory z Troińskich 171-1-12 223R 20 R 226 DM
2 12 1842 Nowogród Wołyński Marianna Bielawska 30 Huta Kuleszowska z domu Gościńska, mąż Konstanty 873 108 157 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0058.htm
10 12 1842 Korzec Angela Bielawska 1 Balarka Lubtowska córka Jana i Katarzyny z Zalewskich 873 207 105 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0108.htm
4 1 1843 Nowogród Wołyński Marianna Bielawska 40 Nemylnia z domu Gerner, synowie Tomasz, Karol, Józef, córka Joanna 874 135 1 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0070.htm
1 5 1844 Stepań Marianna Bielawska 1 Huta c. Ludwika i Eleonory z Troińskich 883 197V 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0208.htm
25 7 1845 Katerburg Karolina Bielawska 3,5 Rybcza c.Jana i Anny z Mytkowskich 200 35 21 422
25 2 1845 Korzec Aniela Bielawska 9/12 Balarka Lubtowska córka Jana i Justyny z Sawickich 876 202 22 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0109.htm
26 1 1845 Kulczyny Honorata Bielawska 30 Łahodyńce z d. Zakrzewska, wdowa po Janie, synowie Tomasz, Henryk i Jan, córka Kamila 178-3-113 384R 13 Ż 740 DM
10 2 1846 Korzec Marianna Bielawska 2 Balarka Lubtowska córka Jana i Justyny z Sawickich 877 188 17 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0101.htm
10 4 1847 Korzec Franciszka Bielawska 4 Balarka Lubtowska córka Jana i Katarzyny z Zielińskich 76 R PW
5 10 1847 Stepań Anna Bielawska 3/12 Omelanka c. Ludwika i Eleonory z Troińskich 171-1-13 237V 29 R 246 DM
29 3 1847 Deraźne Karolina Chodorowska 4 Znamirówka umarła z ospy, r. Józef i Józefa z d. Bielawska 171-1-13 218V 9 R 226 BW
4 4 1847 Deraźne Emilia Chodorowska 1 Tuchirz umarła z ospy, r. Józef i Józefa z d. Bielawska 171-1-13 218V 10 R 226 BW 0
29 7 1847 Deraźne Magdalena Grochowska 2 Zahułek umarła na diarię (biegunkę), r. Dionizy i Domicela z d. Bielawska 171-1-13 219V 15 R 227 BW
3 8 1847 Deraźne Kamila Grochowska 6 Zahułek r. Dionizy i Domicela z d. Bielawska 171-1-13 219V 16 R 227 BW
26 8 1847 Deraźne Adela Bielawska 0,5 Zahułek umarła na diarię (biegunkę), r. Franciszek i Marianna z d. Domalewska 171-1-13 220V 23 R 228 BW
7 6 1848 Nieświcz Marianna Bielawska Szprachy c. ur. Józefa i Petroneli, żyła kilka godzin 443 22 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0014.htm
24 2 1849 Stepań Tekla Bielawska 38 Omelanka m. Józef Bielawski 171-1-15 387V 6 R 389 BW
27 2 1851 Kazimierka Agnieszka Bielawska 58 Pogranicze Piaskowieckie z d. Murawska, m. Wawrzyniec, s. Józef kawaler, Jan, Stanisław, Franciszek żonaci, c. Ewa, Aniela, Joanna zamężne 171-2-1 175V 1 R 177 BW
17 1 1852 Stepań Franciszka Bielawska 70 Omelanka wdowa po Tomaszu, c. Apolonia 171-1-17 493R 1 R 496 BW
22 2 1852 Stepań Joanna Bielawska 3 Omelanka c. Franciszka i Ludwiki z Dawidowiczów 171-1-17 493V 4 R 497 BW 0
22 2 1859 Włodzimierzec Domicela Bielawska 58 Majdan Stepanhorodzki rekrutka, wdowa, syn Franciszek 840 380 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0206.htm
15 5 1859 Kazimierka Teresa Bielawska 40 Lipniki z Prokopowiczów, m. Stanisław, s. Piotr, c. Filipina, Krystyna, Franciszka 171-1-73 455V 4 R 448 BW
6 11 1859 Kazimierka Domicela Bielawska 6 Lipniki c. Jana i Agaty z Burzyńskich 171-1-73 456R 9 R 449 BW
12 1 1860 Deraźne Józefa Bielawska 2,5 Balarka c. Macieja i Anny z d. Kopiej 171-3-24 253V 1 R 356 BW
2 12 1862 Korzec Marianna Bielawska 3 Balarka Anastazówka z ospy, córka Józefa i Agnieszki z d. Orzechowskiej 887 459 74 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0249.htm
6 5 1864 Kowel Mikołaj Julski 63 Kowel kolegialny asesor, żona Olimpia z d. Bielawska, synowie Pius i Bazyli, córki Helena po mężu Obern i Stanisława po mężu Malecka 265 51-52 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20265/pages/PL_1_436_265_0028.htm
25 10 1869 Krzemieniec Honorata Bielawska 5 Szpikołosy c. 1-dw. Antoniego i Petroneli z Chrupowickich 1-48 66R-V 60 T
7 6 1872 Krzemieniec Ewelina Bielawska 7 Krzemieniec c. 1-dw. Tomasza i Antoniny z Wiszniewskich 1-62 44R 49 T 909
9 7 1872 Krzemieniec Feliksa Bielawska 3 Szpikołosy c. 1-dw. Antoniego i Petroneli z Krupowickich 1-62 45R 57 T 910
28 11 1873 Tuczyn Kamila Bielawska 1/12 Szubków c. chł. Gracjana i Barbary z Chomickich 687 56 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20687/pages/PL_1_436_687_0029.htm
1 1 1873 Olewsk Agata Gajdemska 60 Słoboda Wojtkiewicka z choroby wewnętrznej, z domu Bielawska, mąż Ignacy Gajdemski, synowie Józef, Jan i Michał, córki Teresa i Marianna 178-3-246 36v 1 Ż Na
18 1 1876 Krzemieniec Agnieszka Bielawska 76 Szpikołosy 1-dw., wdowa po Józefie, synowie Ferdynand i Antoni, córki Józefa i Paulina 426-1-70 32R 4 T
19 9 1881 Krzemieniec Antonina Bielawska 1 Wesołówka od gorączki, c. chł. Antoniego i Petroneli 426-1-75 36V 72 T 45 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47M-8?i=44&cat=834010
12 3 1882 Berezne Marianna Bielawska 3/12 Zabara c. Piotra i Barbary z Nideckich 740-2-5 119V 13 R 109 DM
12 4 1891 Olewsk Marianna Bober 56 Radorobel z domu Bielawska, mąż Stanisław syn Teodora Bober, synowie Józef, Tomasz, Franciszek i Jan 178-3-246 152r 17 Ż Na
12 7 1892 Krzemieniec Tekla Bielawska 19 Krzemieniec panna 0.1-81D 37R 44 T
20 5 1897 Olewsk Marianna Bober 56w Radorobel z suchot, z domu Bielawska, mąż Stanisław Bober, synowie Józef, Tomasz, Franciszek i Jan, córka Marianna 178-3-246 204r 11 Ż Na
5 11 1905 Młynów Barbara Stawińska 64 Beregi z d. Bielawska, wdowa, dzieci: Julian, Józef, Aniela, Anna 740-2-411 164R 59 R 1465 RK
17 4 1907 Korzec Anastazja Bielawska 30 zabita na drodze, mająca około 30 lat 740-2-332 91R 46 R 96 DM
9 9 1911 Korzec f. Horodnica Marianna Gajdemska 43 Serdy par. Emilczyn z d. Bielawska, mąż Ignacy, synowie Hieronim, Piotr, Kornel, Aleksander i Witalis, córki Katarzyna i Dioniza 178-3-181 56V 64 Ż 113 DM
24 1 1914 Horodnica Janina Bielawska 21 Majdan Bereźnicki mąż Adam i syn Józef 178-3-181 209R 7 Ż 413 DM
26 6 1914 Horodnica Marianna Bielawska 2 Majdan Bereźnicki c. Antoniego i Feliksy z Czerniatewiczów 178-3-181 212V 31 Ż 420 DM
12 2 1919 Berezne Karolina Bielawska Kniaziowe Sioło mąż Izydor,c.Ewa, Katarzyna,Janina, Stanisława,Józefa 740-4-11 58R 10 R AS
14 4 1919 Berezne Zofia Bielawska 12 Nowa Natalia na ospę 740-4-11 61V 42 R AS
27 12 1919 Berezne Karolina Bielawska 35 Tynne mąż Cezary,s.Antoni, c.Adolfina,Dioniza, Magdalena 740-4-11 77V 201 R AS
26 10 1921 Sarny Paulina Zarębińska 75 Janówka z d.Bielawska,wd., s.Feliks, Marcin, Jan, c.Ja...na panna 740-4-753 75R 25 R 78 AS

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 1 1759 Szumsk Marianna Sikorska Kąty Wojciech Katarzyna Jan Meteluk, Franciszka Bielawska 297-1-180 82V Ł RK 208
7 6 1766 Czartorysk Antoni Józef Janicz Jan Aleksandra dop. chrztu 7.10.1767, Paweł Podczaski, Józefa Bielawska, Michał Zachorowski, Joanna Podczaska 297-1-185 89V Ł DW 929
29 1 1768 Szumsk Marcjanna Wirkowska Szumsk Stefan Magdalena Tomasz Bielawski, Franciszka Zielenska, Antoni Zielinski, Józefa Bielawska, Jan Łukaszewski, Katarzyna Wirkowska 297-1-180 141R Ł 4515 RK
31 7 1814 Zasław św. Józefa Angela Bielawska Zasław Nikodem Julianna [chrzest 2.08] Józef Wendyk i Anna Gałęzowska 178-51-232 7V-8R Ż 10 DM
8 1 1825 Szumbar Honorata Bielawska Nowystaw Adam Julianna Berezowska 297-1-188 52 V Ł 0
29 11 1827 Białogródka Andrzej Ziobrowski Zawadyńce Stanisław Katarzyna Bielawska Antoni Bielawski i Franciszka Kornatowska ż. Tomasza 178-3-93 62V 84 Ż DM
20 10 1827 Włodzimierzec Apolonia Bielawska Rafałówka Hieronim Helena Kucharska dopełnienie chrztu 20.01.1828, asyst. Piotr Żyromski i Teofila Pfunt z Skirmontów ż. Jakuba, Piotr Michałowski i Teofila Żyromska panna, Jakub Pfunt i Józefa Żyromska panna 814 102a 37 AGAD 106 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0106.htm
6 12 1828 Kazimierka Mikołaj Szelążek Karaczun Wojciech Katarzyna Bielawska ch. 07.12.1828, Ur. Paweł Burzymski, Ur. Anna Domalewska 171-1-1 226V 24 R 7119 Mg
11 8 1828 Tuczyn Wawrzyniec Kosarzewski Słoboda Janin Stefan Marianna Bielawska ch. 11.08.1828, Ur. Teodor Kosarzewski z żoną Agnieszką z Bielawskich 171-1-1 192R 16 R Mg 708
5 3 1828 Stepań Anna Bielawska Wyrka Jan Franciszka Dąbrowska ch. 6.03.1828, Ur. Antoni Kołodyński, Ur. Agnieszka Seredzińska 171-1-1 207R 7 R Mg 709
16 12 1828 Stepań Ludwik Horoszkiewicz Wyrka Józef Małgorzata Kołodyńska ch.16.12.1828, Ur. Kazimierz Seredziński, Ur. Marianna Bielawska ż. Tomasza 171-1-1 210R 36 R Mg 710
15 1 1828 Katerburg Paweł Antoni Czarnecki Katerburg Bazyli Marianna Sakowska Michał Lott, Barbara Dobrowolska ż. Jana, asys. Justyna ze Hareskiwiczów ż, Lotta, Józef Jabłoński, Julianna Bielawska ż. Adama 245-1-2 251 4 R 481 DM1
26 7 1829 Kamień Koszyrski Tekla Szneyderowska Huta Wojehoska Dominik Anna Bielawska 167 33 8 0
22 6 1829 Tuczyn Kunegunda Dąbrowska Majdan Janina Ludwik Marianna Domalewska Paweł Reszczyński Agnieszka Bielawska zamężna 171-1-2 187V 13 R DM
8 2 1829 Stepań Jan Franciszek Bielawski Ludwik Eleonora Trojanowska Andrzej Makowski i Katarzyna Bielawska, Stanisław Kownacki i Marianna Kołodyńska 171-1-2 202V 6 R DM
12 4 1830 Żytomierz Leon Szczepański Holaka p. Janowska Jan Justyna Łaszewska asystowali: Zenon Jodkiewicz Anastazja Bielawska 178 3 3 V13 90 Ż MP
23 5 1830 Żytomierz Wiktoria Winiarska Żytomierz Józef Anna Bielawska Andrzej Oborski Katarzyna Piątkowska as: Jan Fiszer Michalina Abramowicz, Tadeusz Abramowicz Marianna Winiarska 178 3 3 V19 134 Ż MP
18 1 1830 Stepań Karolina Bielawska Wyżka Tomasz Marianna Kołodyńska Kazimierz Seredyński i Małgorzata Horoszkiewicz 171-1-3 231R 1 R DM
8 1 1830 Stepań Stanisław Franciszek Kobylański Wyżka Kasper Franciszka Deńska Ludwik Bielawski i Franciszka Bielawska ż. Jana 171-1-3 231R 2 R DM
12 1 1830 Stepań Jan Piotr Basiński Wyżka IN Franciszka Tomasz Bielawski i Franciszka Bielawska 171-1-3 231V 4 R DM
21 2 1830 Stepań Mikołaj Józef Borecki Majdan Huta Franciszek Katarzyna Bielawska Michał Chorążyczewski i Marcjanna Borecka, Piotr Kuleżycki - kancelarzysta i Ewa Dąbrowska 171-1-3 232R 8 R DM
3 4 1830 Stepań Ludwik Kołodyński Wyżka Grzegorz Teresa Rozwadowska Maciej Lubieniecki - ekonom Mydzka i Eleonora Bielawska 171-1-3 233R 15 R DM
12 5 1831 Tuczyn Serwacy Antoni Bielawska Janin Wawrzyniec Agnieszka Murawska Stanisław Jasiński i Franciszka Medecka 171-1-4 222R 7 R DM
19 2 1831 Stepań Konstancja Kołodyńska Wyżka Marcin Agnieszka Kuczyńska Kazimierz Seredyński i Franciszka Bielawska ż. Jana 171-1-4 6 R DM
23 4 1831 Stepań Anna Bielawska Wyżka Ludwik Honorata Troińska Kazimierz Seredyński i Franciszka Kobylańska ż. Ksawerego 171-1-4 200V 15 R DM
10 9 1831 Stepań Józefa Borecka Majdan Huta Franciszek Katarzyna Bielawska Krzysztof Borecki i Agnieszka Lipińska ż. Walentego 171-1-4 203V 34 R DM
24 12 1831 Stepań Adam Szczepan Kobylański Ossowa Ksawery Franciszka Wysocka Jan Bielawski i Ludwika Bielawska ż. Ludwika 171-1-4 204V-205R 43 R DM 0
16 1 1831 Deraźne Agnieszka Słokomska Chołoniewicze Daniel Rozalia Fryderyk Hillebrand i Józefa Bielawska 171-1-4 256R 1 R DM 0
1 8 1831 Nowogród Wołyński Ludwik Arabski Kanuny Leon Justyna Bielawska ur. Stanisław Marciszewski, Józefa Olszewska mężatka 245-1-5 13V 1169 R 517 DW
14 10 1831 Nowogród Wołyński Tekla Bielawska Huta Kuleszowska Antoni Teresa Bankowska ur. Tomasz Bielawski, Agnieszka Zarzycka ż. Nikodema 245-1-5 19V 1212 R 704 DW
25 7 1831 Kazimierka Jakub Szelążek Karaczun Wojciech Katarzyna Bielawska Paweł Burzyński i Anna Domalewska ż. Walentego 171-1-4 233V 4 R 244 DM
5 12 1832 Korzec Franciszek Kuźmiński Majdan Michiejowiecki Mikołaj Katarzyna Olszańska Łukasz Cyrklewicz i Katarzyna Bielawska mężatka 245-1-6 79r 136 R Na
12 3 1832 Stepań Wiktoria Bielawska Wyżka Jan Franciszka Dąbrowska Antoni Kołodyński i Marianna Bielawska ż. Tomasza 171-1-5 205R 8 R DM
10 4 1832 Deraźne Julia Bielawska Kruhy Jan Honorata Zakrzewska Dionizy Wereszczak i Elżbieta Damowska panna 171-1-5 191R 8 R DM
9 1 1832 Nowogród Wołyński Ewa Boczkowska Niemylanka Balarka Łukasz Tekla Bielawska ur. Sylwester Zmijewski, Małgorzata Bielawska mężatka 245-1-6 2R 1240 R 509 DW
7 9 1832 Nowogród Wołyński Marianna Boczkowska Niemylanka Marcin Małgorzata Bielawska ur. Łukasz Boczkowski, Franciszka Teterowa ż. Wawrzyńca 245-1-6 18R 1362 R 1137 DW
14 11 1832 Nowogród Wołyński Ewa Boczkowska Balarka Nemelańska Franciszek Marianna Bielawska ur. Łukasz Boczkowski, Marcjanna Wojciechowska ż. Marcina 245-1-6 23V 1405 R 1344 DW
19 11 1832 Bereźnica Mikołaj Chorążyczewski Majdan Cepcewicki Jan Małgorzata Bielawska Jan Kaliszewski i Katarzyna Kaznowska 818 69V 25 AGAD 76 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0076.htm
11 1 1833 Wiszenki Ignacy Suchodolski Zapust Nowy Wojciech Katarzyna Chodorowska Ignacy Kosakowski, Apolonia Bielawska; ch: 15.01. 819 48a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0049.htm
13 3 1833 Białogródka Grzegorz Kornatowski Dworzec Wincenty Teresa Malinowska Stanisław Kornatowski i Marianna Bielawska ż. Karola 178-3-99 45V 29 Ż DM
21 2 1833 Tuczyn Ignacy Kosarzecki Janin Stefan Marianna Wołotkiewicz Michał Kosarzewski i Ewa Bielawska panna 171-1-6 152V 6 R DM
10 6 1833 Tuczyn Małgorzata Dąbrowska Janin Kajetan Zofia Wiszniewska Anastazy Reszczyński i Anastazja Bielawska, Feliks Bogucki i Zofia Thiery panna 171-1-6 154R 19 R DM
16 10 1833 Korzec Teresa Bielawska Balarka Lubtowska Jan Katarzyna Zielińska 245-1-7 86 100 R PW
6 1 1833 Stepań Aniela Bielawska Wyżka Tomasz Marianna Kołodyńska Marcin Kołodyński i Małgorzata Horoszkiewicz ż. Józefa 171-1-6 206R 2 R DM
23 2 1833 Stepań Wojciech Cybulski Wyżka Marek Agnieszka Chodorowska Kazimierz Seredziński i Tekla Bielawska ż. Józefa 171-1-6 207V 16 R DM
3 4 1833 Stepań Aniela Cybulska Wyżka Łukasz Franciszka Basińska Grzegorz Kołodyński i Franciszka Bielawska ż. Jana 171-1-6 208R 18 R DM
11 4 1833 Stepań Franciszek Antoni Kołodyński Wyżka Antoni Anna Bielawska Józef Bielawski i Franciszka Bielawska ż. Jana 171-1-6 208V 21 R DM
20 8 1833 Stepań Michał Borecki Majdan Huta Franciszek Katarzyna Bielawska Wincenty Domaszewicz i Konstancja Borecka panna 171-1-6 210V 37 R DM
23 8 1833 Stepań Ludwik Wyżka IN Helena Ludwik Bielawski i Franciszka Bielawska ż. Jana 171-1-6 210V 38 R DM
21 10 1833 Stepań Karolina Kobylańska Tchory Ksawery Franciszka Wysocka Piotr Bielawski i Tekla Bielawska ż. Józefa 171-1-6 211V 46 R DM
20 5 1833 Deraźne Julianna Chodorowska Znamirówka Józef Józefa Bielawska Dominik Znamirowski i Kasylda Winiarska wdowa 171-1-6 193R 14 R DM 0
4 11 1833 Deraźne Karolina Grochowska Znamirówka Dionizy Dominika Bielawska Józef Żukowski i Józefa Chodakowska 171-1-6 194V 24 R DM
25 10 1833 Kazimierka Katarzyna Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska Teodor Illaszewicz i Zofia Markocka ż. Apolinarego 171-1-6 230R 14 R 230 DM
22 7 1833 Kazimierka Anna Szelążek Karaczun Wojciech Katarzyna Bielawska Franciszek Burzyński i Ewa Łozińska ż. Szymona 171-1-6 229V 11 R 230 DM 0
5 4 1833 Równe Włodzimierz Wincenty Konstanty Pozowski Chocin Wincenty Monika Bielawska Książę Kazimierz Lubomirski kawaler i Joanna Bogusz panna 171-1-6 118R 15 R 115 DM
10 2 1833 Włodzimierzec Rozalia Bielawska Huta Stepangrodzka Jan Anna Harodzka Marcin Waszkiewicz i Barbara Walewska panna 819 80R 13 AGAD 82 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0082.htm
4 2 1833 Włodzimierzec Wiktoria Bielawska Majdan Stepangrodzki Aleksander Dominika Pierzecka dopełnienie chrztu 3.09.1833, asyst. Grzegorz Oczkowski i Julianna Dawidowicz ż. Jana 819 84V 40 AGAD 87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0087.htm
7 8 1834 Deraźne Józefa Bielawska Balarka Maciej Domicela Komnacka Michał Kownacki i Paulina Grochowska 171-1-7 196V 23 R DM
21 1 1834 Stepań Franciszka Kołodyńska Wyżka Antoni Anna Bielawska Piotr Bielawski i Marianna Bielawska ż. Tomasza 171-1-7 207V 4 R 214 DM
12 8 1834 Stepań Marianna Horoszkiewicz Wyżka Józef Małgorzata Kołodyńska Kazimierz Seredyński i Eleonora Bielawska ż. Ludwika 171-1-7 214V 38 R 222 DM
10 12 1834 Włodzimierzec Julianna Bielawska Majdan Stepangrodzki Jan Anna Narolska dopełnienie chrztu 7.01.1835, asyst. Ignacy Turowski i Anna Iwaszkiewicz panna 821 81V 4 AGAD 83 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0083.htm
2 1 1835 Kołki Jan Kownacki Majdan Czornyżki Józef Tekla Bielawska Antoni Trusiewicz, Marianna Kozłowska - (p); ch: 03.02. 821 66 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0067.htm
1 10 1835 Tuczyn Tekla Gajdamowicz Janin Bartłomiej Ewa Bielawska Stanisław Jasiński i Marianna Reszczyńska 171-1-8 159R 22 R DM
30 5 1835 Deraźne Franciszek Grochowski Karczma Zabrocka Dionizy Domicela Bielawska Stanisław Grochowski i Agata Grochowska 171-1-8 187R 14 R DM
16 8 1835 Deraźne Aniela Chodorowska Znamirówka Józef Józefa Bielawska Wincenty Kopiej i Marianna Kopiej 171-1-8 188R 18 R DM
11 5 1835 Stepań Antoni Kruszewski Police par. Włodzimierzec Michał Petronela Gozdzijewska Dominik Kołodyński i Honorata Bielawska ż. Ludwika 171-1-8 198V 17 R 205 DM
27 6 1835 Stepań Franciszka Borecka Majdan Huta Franciszek Katarzyna Bielawska Michał Chorążyczewski i Franciszka Lipińska panna 171-1-8 199V 23 R 206 DM
8 9 1835 Stepań Kamila Bielawska Wyrka Piotr Aniela Charucka Józef Bielawski i Franciszka Bielawska ż. Jana 171-1-8 200R 27 R 206 DM
15 7 1835 Kołodno Ludwika Olimpia Gurzańska Bolizuby Bazyli Aniela Maniewicz Wlm. Joachim Rejłowski, Anna Bielawska ż. Jana, as. ur. Andrzej Trzemecki, Katarzyna Zawojska ż. Jana 245-1-9 313R-V 20 R 2943 DW
6 8 1835 Włodzimierzec Joanna Gęsiorowska Majdan Stepangrodzki Kasper Teresa Bielawska dopełnienie chrztu 17.01.1836, asyst. Tomasz Turowski i Teodora Turowska panna, Antoni Dawidowicz i Klotylda Bielawska panna 822 68R 5 AGAD 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0069.htm
27 1 1836 Kołki Antonina Kownacka Maydan Czornyski Józef Tekla Bielawska Paweł Żołędziowski, Marianna Kozłowska - panna; ch: 28.01. 822 57 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0058.htm
6 3 1836 Tuczyn Wiktoria Kosarzewska Janin Stefan Marianna Wołodkowicz Michał Kosarzecki i Agnieszka Bielawska 171-1-9 156V 5 R DM
6 8 1836 Korzec Marianna Bielawska Balarka Michijowska Jan Katarzyna Zielińska Łukasz Cyrklewicz i Anna Zabłocka ż. Leona 245-1-10 76v 88 R Na
26 10 1836 Korzec Aniela Cyrklewicz Balarka Michijowska Łukasz Marianna Pawlikowska Jan Marcinkowski i Jadwiga Kadłubowska wdowa; asyst. Jan Marcinkowski i Katarzyna Bielawska ż. Jana 245-1-10 82v 126 R Na
24 3 1836 Deraźne Witalis Kołodyński Balarka Franciszek Małgorzata Walczyńska Jan Kopiej i Domicela Bielawska 171-1-9 190R 9 R DM
30 5 1836 Deraźne Józef Grochowski Karczma Zabrocka Dionizy Dominika Bielawska Maciej Kopiej i Józefa Chodorowska 171-1-9 191V 18 R DM
18 12 1836 Stepań Ksawery Kołodyński Omelanka Dominik Marianna Dawidowicz Kazimierz Seredziński i Franciszka Bielawska ż. Jana 171-1-9 214V 58 R 228 DM
25 12 1836 Stepań Cecylia Bielawska Omelanka Tomasz Marianna Kołodyńska Antoni Kołodyński i Franciszka Bielawska ż. Jana 171-1-9 214V 59 R 228 DM
21 5 1836 Kazimierka Julianna Szelążek Karaczun Wojciech Katarzyna Bielawska Stanisław Burzyński i Elżbieta Burzyńska ż. Franciszka 171-1-9 233V-234R 5 R 248 DM
25 9 1836 Kazimierka Franciszka Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska Teodor Illaszewicz i Zofia Markocka ż. Apolinarego 171-1-9 236R 13 R 250 DM
14 3 1836 Włodzimierzec Antoni Danilkiewicz Lipne Antoni Tekla Bielawska Paweł Świderski i Melania Czerniawska ż. Alessandra 822 69R 10 AGAD 70 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0070.htm
5 3 1836 Włodzimierzec Anna NN Majdan Stepangrodzki NN NN NN Antoni Dawidowicz i Anna Bielawska ż. Jana 822 70R 14 AGAD 71 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0071.htm
12 8 1837 Katerburg Zuzanna Bielawska Rybcza Ignacy Anna Mytkowska 200 183 30
26 5 1837 Kołki Jakub Kownacki Majdan Czornyzki Józef Tekla Bielawska Paweł Żołędziowski, Marcianna Szymańska - ż. Franciszka; as: Franciszek Szymańsk 823 78a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0083.htm
2 3 1837 Tuczyn Helena Gajdamowicz Janin Bartłomiej Ewa Bielawska Michał Dąbrowski i Magdalena Kosarzecka 171-1-10 170V 7 R DM
1 8 1837 Deraźne Teofila Kowalska Karczma Chołoniewska zwana Zuzanka Jan Ewa Bielawska Adam Żołędziewski i Katarzyna Bobrowa zamężna 171-1-10 205R 26 R DM
5 8 1837 Deraźne Emilia Praczkowska Chołoniewicze Tomasz Magdalena Bielawska Marceli Klemczyński i Marianna Kaczyńska zamężna 171-1-10 205V 28 R DM
16 11 1837 Deraźne Rozalia Grochowska Zahułek Dionizy Dominika Bielawska Stanisław Domalewski i Marianna Kopiej zamężna 171-1-10 207V 41 R DM
7 11 1837 Stepań Tomasz Bielawski Omelanka Jan Franciszka Dąbrowska Józef Bielawski i Marianna Bielawska ż. Tomasza 171-1-10 222R 38 R 224 DM
10 10 1838 Kołki Franciszek Kownacki Majdan Czornyzki Józef Tekla Bielawska Paweł Żołędziewski, Marianna Żołędziewska - ż. Macieja; ch: 11.10. 824 65 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0064.htm
6 5 1838 Olewsk Teresa Gajdemska Balarka Wojtkiewicka Ignacy Agata Bielawska Aleksander Garbowski i Marianna ż. Jakuba Grzesiuka 178-3-6 453R 26 Ż Na
1 8 1838 Niewirków Piotr Kajetan Łukomski Chwojanka Marcin Teresa Bagińska Ur.Jan Bielawski , Ur. Ewa Bielawska żona Bartłomieja 171-1-11 276 V 33 R AS
28 8 1838 Maciejów Jacek Aleksander Zdzitowiecki Maciejów Antoni Emilia Bielawska Andrzej Piątkowski i Antonina Bujaska 404 4 7 AGAD 3 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20404/pages/PL_1_436_404_0003.htm
11 6 1838 Korzec Antoni Jabłoński Balarka Lubtowska Karol Anna Marcinowska Paweł Zieliński kawaler i Katarzyna Bielawska ż. Jana, asyst Jakub Straszewski i Petronela Straszewska panna 245-1-12 69R 67 R 70 DM
15 5 1839 Tuczyn Zofia Gajdamowicz Janin Bartłomiej Ewa Bielawska Anastazy Reszczyński , Magdalena Kossarzecka 879 152 V 22 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0155.htm
9 10 1839 Kazimierka Franciszek Szelążek Karaczun Wojciech Katarzyna Bielawska Jan Lech, Ewa Burzyńska ż. Jana 879 228 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0237.htm
4 8 1839 Kazimierka Dominik Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska 879 228 R- 228 V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0236.htm
7 5 1839 Stepań Katarzyna Janicka Wyrka Marcin Franciszka Bielawska 879 196 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0199.htm
20 6 1839 Stepań Ewa Borecka Majdan Huta Jan Marianna Dąbrowska ur. Franciszek Borecki, Tekla Bielawska ż. Józefa 879 199 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0201.htm
1 11 1839 Stepań Katarzyna Kołodyńska Omelanka Dominik Marianna Dawidowicz ur. Kazimierz Seredyński, Honorata Bielawska ż. Ludwika 879 204 R 45 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0206.htm
10 1 1839 Berdyczów Hygin Rzeszowski Rajgródek Franciszek Anastazja Bielawska Jan Ciwiński i Marianna Słobodzińska 178-3-8 132R 8 Ż 245 DM
1 1 1839 Zasław św. Jana Tomasz Woniatowski Zasław Wincenty Marianna Bielawska Franciszek Butyński i Konstancja Malinowska 178-3-112 2R 1 Ż 5 DM
9 1 1839 Nowogród Wołyński Marianna Felińska Słoboda Spaska Stanisław Franciszka Bielawska Felicjan Suchowiecki i Marcjanna Turowska ż. Szymona 178-3-72 2R 11 Ż 4 DM
6 5 1839 Nowogród Wołyński Stanisław Boczkowski Balarka Nemylanka Franciszek Marianna Bielawska Marcin Boczkowski i Apolonia Zielonko ż. Feliksa 178-3-72 11V 85 Ż 23 DM
15 2 1839 Deraźne Antonina Grochowska Zahułek Dionizy Dominika Bielawska 879 181 V 11 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0184.htm
15 2 1839 Deraźne Antonina Grochowska Zahułek Dionizy Dominika Bielawska dop. p.11 879 183 V 22 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0186.htm
17 12 1839 Deraźne Ewa Bielawska Balarka Maciej Anna Kopiej 879 186 V 42 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0189.htm
18 3 1840 Stepań Agnieszka Bielawska Omelanka Piotr Aniela Charucka 880 177 R 13 0
19 12 1840 Tuczyn Marianna Gajdamowicz Janin Bartłomiej Ewa Bielawska 880 141 R 27 0
7 11 1840 Kazimierka Michał Szelążek Karaczun Wojciech Katarzyna Bielawska 880 203 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0221.htm
24 11 1840 Łuck Rozalia Sierczyńska Iwanczyce Jan Antonina Piotrowska Jan Siarczyński, Apolonia Bielawska 376 25 75 826 19R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0013.htm
18 5 1840 Włodzimierzec Michalina Pirzecka Majdan Stepanhorodzki Walenty Klotylda Bielawska 826 106V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0108.htm
12 7 1840 Włodzimierzec Paweł Gęsiorowski Majdan Stepanhorodzki Kasper Teresa Bielawska 826 107R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0108.htm
27 1 1840 Nowogród Wołyński Karolina Boczkowska Balarka Nemylanka Marcin Małgorzata Bielawska 871 7 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0005.htm
13 4 1840 Deraźne Emilia Kowalska Znamirówka Piotr Ewa Bielawska 880 162 R 12 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0179.htm
23 10 1840 Nowogród Wołyński Urszula Weselska Huta Kuleszowska Marcin Franciszka Skoczek ur. Mateusz Weselski, Aleksandra Bielawska ż. Konstantego 871 53 204 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0028.htm
7 5 1841 Nowogród Wołyński Julia Bielawska Elizaweta Onufry Marianna Hayko 872 22 82 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0013.htm
28 10 1841 Korzec Angela Bielawska Balarka Lubtowska Jan Katarzyna Zielińska 872 214 108 0
8 12 1841 Kołki Aleksander Ambroży Kownacki Majdan Czornyzki Józef Tekla Bielawska Stanisław Borowski, Dominika Chorążyczewska - ż. Józefa; ch: 09.12. 827 88a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0090.htm
3 11 1841 Jampol Karol Strumieński Zahorce Jan Tekla Krzycka Jakub Kudziński młodzian, Katarzyna Bielawska ż. Jana 872 490 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0258.htm
12 11 1841 Nowogród Wołyński Marcin Boczkowski Nemylanka Marcin Małgorzata Bielawska 872 53 209 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0030.htm
22 3 1841 Deraźne Ludwika Grochowska Zahułek Dionizy Dominika Bielawska Stanisław Domalewski i Marianna Kopiejowa wdowa 171-1-12 192R 13 R DM
15 6 1841 Deraźne Jan Chodorowski Znamirówka Józef Józefa Bielawska Wm Dominik Znamirowski i Wiktoria Przełuska panna 171-1-12 194R 24 R DM
15 6 1841 Deraźne Joanna Chodorowska Znamirówka Józef Józefa Bielawska Roch Kulżyński i Wiktoria Znamirowska panna 171-1-12 194R 25 R DM 0
23 3 1841 Stepań Aniela Bielawska Omelanka Franciszek Ludwika Dawidowicz Józef Bielawski, Aniela Bielawska ż. Piotra 171-1-12 206V 12 R 210 DM
6 8 1841 Stepań Marianna Kołodyńska Omelanka Antoni Katarzyna Kuczyńska Kazimierz Seredyński i Franciszka Bielawska ż. Jana 171-1-12 209R 26 R 212 DM
13 7 1842 Niewirków Ludwik Rudnicki Lewacze Jan Aniela Bielawska 881 283 V 30 0
1 2 1842 Katerburg Karolina Bielawska Rybcza Antoni Anna Mytkowska 200 206-207 3 873 837-838 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0107.htm
10 12 1842 Kazimierka Euzebiusz Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska 881 221 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0230.htm
2 12 1842 Łuck Barbara Bielawska Iwańczyce Wincenty Apolonia Zachuczewska Marcin Zbykowski, Aleksandra Radkowska panna 378 26 74 828 154V 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0014.htm
9 3 1842 Deraźne Anna Bielawska Zahułek Franciszek Marianna Domalewska 881 238 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0249.htm
27 6 1842 Deraźne Kamilla Kowalska Balarka Piotr Ewa Bielawska 881 240 R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0253.htm
4 7 1842 Deraźne Kamilla Grochowska Zahułek Dionizy Dominika Bielawska 881 240 V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0254.htm
3 8 1842 Deraźne Kamilla Bielawska Balarka Maciej Anna Kopiej Jan Kopiej, Paulina Grochowska mężatka 881 241 R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0254.htm
21 2 1842 Stepań Julianna Bielawska Omelanka Tomasz Marianna Kołodyńska Piotr Bielawski, Katarzyna Kołodyńska ż. Antoniego 881 162 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0170.htm
11 1 1842 Nowogród Wołyński Antoni Boczkowski Nemylanka Franciszek Marianna Bielawska 873 5 16 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0004.htm
22 10 1842 Nowogród Wołyński Franciszek Jeliński Słoboda Spaska Stanisław Franciszka Bielawska 873 47 186 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0026.htm
6 5 1843 Stepań Narcyza Bielawska Omelanka Franciszek Ludwika Dawidowicz 882 196 V 22 0
10 8 1843 Stepań Marianna Bielawska Omelanka Ludwik Eleonora Troińska 882 198 V 33 0
28 2 1843 Tuczyn Antonina Gajdamowicz Janin Bartłomiej Ewa Bielawska 882 150 R 7 0
10 11 1843 Włodzimierzec Joanna Bielawska Majdan Stepanhorodzki Aleksander Domicela Pirzecka 830 89R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0090.htm
17 10 1843 Deraźne Teofila Chrochowska Zahułek Dionizy Domicella Bielawska 882 182 V 32 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0184.htm
19 1 1844 Korzec Franciszka Bielawska Balarka Lubtowska Jan Katarzyna Zielińska 875 131 14 PW 0
18 4 1844 Korzec Marianna Bielawska Balarka Lubtowska Jan Justyna Sawicka 875 146 58 PW 0
18 4 1844 Korzec Aniela Bielawska Balarka Lubtowska Jan Justyna Sawicka 875 147 59 PW 0
30 4 1844 Korzec Krystyna Hanuszkiewicz Balarka Lubtowska Franciszek Agata Bielawska 875 150 70 PW 0
27 7 1844 Tuczyn Stanisław Dąbrowski Janin Jan Justyna Rudnicka Stanisław Bielawski, Joanna Bielawska panna 883 148V 28 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0152.htm
29 3 1844 Katerburg Angela Bielawska Matwiejowce Jan Katarzyna Milichowska 199 323 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0167.htm
15 5 1844 Deraźne Józefa Kowalska Balarka Paweł Ewa Bielawska Ludwik Żukowski,Joanna Bielawska 883 172 R 26 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0182.htm
10 2 1844 Stepań Katarzyna Kołodyńska Wyrka Antoni Katarzyna Kuczyńska Tomasz Bielawski i Franciszka Bielawska ż. Jana 883 187R 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0197.htm
26 8 1844 Stepań Ignacy Bielawski Omelanka Tomasz Marianna Kołodyńska Antoni Kołodyński i Ludwika Bielawska ż. Franciszka 883 190V 29 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0201.htm
7 4 1845 Tuczyn Ignacy Gajdamowicz Janin Bartłomiej Ewa Bielawska 884 173 V 17
17 2 1845 Katerburg Franciszka Bielawska Rybcza Ignacy Anna Mytkowska 200 12 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0007.htm
9 2 1845 Młynów Apolonia Faustyna Krawczyńska Smordwa Wojciech Karolina Bukowska Tomasz Łopatyński, Hon? Bielawska, Jan Kuczyński, Antonina Bukowska 831 168V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0172.htm
30 1 1845 Deraźne Felicjanna Bielawska Balarka Maciej Anna Kopiej 884 202 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0209.htm
12 4 1845 Deraźne Magdalena Grochowska Zahułek Dionizy Domicella Bielawska 884 204 R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0210.htm
4 12 1845 Niewirków Barbara Rudnicka Słoboda Lewacze Jan Aniela Bielawska Maciej Rudnicki i Joanna Bielawska 884 279 64 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0286.htm
16 9 1845 Kołki Józef Kownacki Majdan Czarnyzki Józef Tekla Bielawska Józef Sulikowski, Ludwika Żołędziowska 831 71 27 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0073.htm
25 2 1845 Nowogród Wołyński Alexander Bielecki Kamienny Brod Jan Anna Popławska Kuczyński Jan, Bielawska Marianna, ż.Kaspra 876 11 40 7 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0007.htm
9 4 1845 Stepań Klara Bielawska Omelanka Piotr Aniela Charucka Kazimierz Seredyński i Ludwika Bielawska ż. Franciszka 884 223V 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0230.htm
1 4 1845 Stepań Karolina Cybulska Omelanka Łukasz Franciszka Borecka Jan Borecki z Tekla Bielawska ż. Józefa 884 224R 20 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0230.htm
3 5 1845 Stepań Stanisław Nicewski Omelanka Jan Katarzyna Myszakowska Józef Bielawski i Aniela Bielawska ż. Piotra 884 225R 26 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0231.htm
26 10 1845 Uszomierz Szymon Żelizko Siomakówka Karol Anna Hnetecka Paweł Ostrowski i Teresa Bielawska ż. Antoniego 178-3-12 422R 92 Ż 825 DM
28 10 1845 Uszomierz Szymon Jeliński Słoboda Anniczyn Stanisław Franciszka Bielawska Łukasz Boczkowski i Katarzyna Zalewska ż. Teodora 178-3-12 422R 93 Ż 825 DM
4 2 1846 Tuczyn Agata Kosarzecka Janin Stanisław Lucyna Sawicka Franciszek Kosarzecki, Agata Bielawska 885 163V 5 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0170.htm
27 1 1846 Kazimierka Eufrozyna Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska Wojciech Domalewski, Ludwika Brzozowska 885 248 3 AGAD MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0258.htm
13 3 1846 Deraźne Emilia Chodorowska Tuchirz Józef Józefa Bielawska Feliks Horoszkiewicz / Antonina Kruszewska 885 190 V 10 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0197.htm
17 5 1846 Deraźne Karol Żukowski Debryca Ludwik Aniela Krasinkiewicz Antoni Żukowski / Johanna Bielawska 885 191 R 14 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0197.htm
19 10 1846 Deraźne Jan Dawidowicz Balarka Szymon Dorota Skarlińska Stefan Kowalski / Anna Bielawska 885 193 R 26 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0199.htm
17 11 1846 Kijów Adelajda Jakutowicz Kijów Wincenty Magdalena Bielawska JW. Hipolit Niwiński, Nadworny Radca, kawaler, JW.Hrabina Maria Tyszkiewicz, as. W. Jan Soroczyński, Kol. Sekr, J.W. Hrabina Eleonora Komorowska, Zygmunt Koczkowski, W. Honorata Niwińska, W. Edward Niwiński, JW.. Hrabina Karolina Komorowska, WW. Mich 178-51-548 37R 37V 3 Ż BS 75-
9 3 1846 Stepań Franciszka Bielawska Omelanka Franciszek Ludwika Dawidowicz Józef Bielawski i Aniela Bielawska ż. Piotra 885 203V 5 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0214.htm
4 8 1847 Korzec Marianna Bielawska Ochmanówka Jan Justyna Sawicka 30 83 PW R
3 9 1847 Tuczyn Gracjan Gajdamowicz Janin Bartłomiej Ewa Bielawska Michał Dąbrowski i Magdalena Kossarzecka ż. Józefa 171-1-13 170V 16 R DM
27 3 1847 Krzemieniec Aleksander Stefański Szpikołosy Augustyn Wiktoria Malczewska Marek Micowski i Agnieszka Bielawska 426-0.1-21 4V 22 T DM
29 10 1847 Stepań Narcyz Bielawski Omelanka Piotr Aniela Charucka Józef Bielawski i Ludwika Bielawska ż. Franciszka 171-1-13 229R 44 R 237 DM
15 11 1847 Kazimierka Gertruda Salomea Ostrowska Płatyczne Kazimierz Konstancja Domalewska Karol Prokopowicz i Agata Bielawska ż. Jana 171-1-13 259R 22 R 267 DM
4 12 1847 Toporyszcze Andrzej Butkowski Jakubowce Jan Katarzyna Bielawska Kazimierz Chodakowski i Urszula Talko 178-3-19 507V 102 Ż 998 DM 0
2 8 1847 Zasław św. Jana Zuzanna Woniatowska Zasław Wincenty Marianna Bielawska Tomasz Ruciński i Anna Pulkiewicz ż. Jana 178-3-116 5V 39 Ż 12 DM
5 2 1847 Deraźne Adela Bielawska Zahułek Franciszek Marianna Domalewska Michał Kopiej i Antonina Kraszewska 171-1-13 207R 8 R 213 BW
12 5 1847 Deraźne Stanisław Grochowski Zahułek Dionizy Domicela Bielawska Konstanty Kopiej i Józefa Chodorowska mężatka 171-1-13 209R 19 R 215 BW
15 7 1847 Deraźne Ludwik Kowalski Balarka Piotr Ewa Bielawska Michał Kopiej i Magdalena Żukowska panna 171-1-13 210V 23 R 217 BW
17 12 1847 Deraźne Ludwik Dawidowicz Balarka Szymon Dorota Skarlińska Jan Kowalski i Anna Bielawska mężatka 171-1-13 213V 40 R 220 BW
20 11 1847 Korzec Franciszek Ksawery Budziński Balarka Sapożynka Łukasz Anna Bielawska chrzest 3.01.1848, Franciszek Klepuszewski i Joanna Zabłocka ż. Wojciecha 245-1-14 401V 10 R 776 DM
1 6 1848 Łysin Józef Marceli Błazewski Rudka Jan Brygida Bielawska 834 507 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0264.htm
11 10 1848 Kazimierka Franciszek Bielawski Piasków Jan Agafia Burzyńska Franciszek Burzyński i Joanna Bielawska panna 171-1-14 308R 23 R 305 DM
5 10 1848 Stepań Józef Bielawski Omelanka Ludwik Honorata Troińska Kazimierz Seredziński i Tekla Bielawska ż. Józefa 171-1-14 272R 43 R 269 DM 0
8 4 1848 Deraźne Adam Chodorowski Tuchirz Józef Józefa Bielawska chrzest 12.04.1848, Michał Kopiej i Magdalena Żukowska panna 171-1-14 245V 10 R 242 BW
10 5 1848 Deraźne Józef Roskowiński Chołoniewicze Mateusz Anna Jezierska dopełnienie chrztu 13.06.1848, asyst. Stanisław Domalewski i Marianna Bielawska mężatka 171-1-14 246R 20 R 243 BW
4 1 1848 Niewirków Hilary Rudnicki Lewacze Jan Aniela Bielawska Franciszek Rudnicki i Anna Rudnicka ż. Adama 171-1-14 317V 3 R 315 DM
20 9 1848 Korzec Jan Hanuszkiewicz Balarka Lubtowa Franciszek Agata Bielawska Eliasz Zabłocki i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 245-1-14 419R 116 R 811 DM
2 4 1849 Ostróg Franciszka Brodecka Ostróg Fabian Marianna Stawicka Wacław Bielawski Sekretarz Powiatu Ostrogskiego i Ludwika Zwolińska wdowa, asyst. Wincenty Zwoliński i Honorata Bielawska ż. Wacława 171-1-15 10V-11R 35 R 13 DM
7 12 1849 Zasław św. Józefa Maria Walentyna Dobraczyńska Zasław Majdan Józef s.Karola Celestyna c.Franciszka Leszczyńska Józef Boner s.Michała, Honorata Bielawska ż.Wacława 178-3-118 470V-471R 105 Ż 862-863 RG
15 6 1849 Niewirków Aleksandra Szachniewicz Mokre Józef Elżbieta Nowicka Sylwester Dubczych [Dubczyk] i Teresa Bielawska panna 171-1-15 411V-412R 24 R 413 DM
13 8 1849 Niewirków Hipolit Rudnicki Lewacze Jan Aniela Bielawska Franciszek Rudnicki i Paulina Rudnicka ż. Piotra 171-1-15 415V-416R 40 R 417 DM
18 2 1849 Deraźne Ludwik Grochowski Zahułek Dionizy Domicela Bielawska chrzest 22.02.1849, Franciszek Bielawski i Petronela Bober wdowa 171-1-15 331 9 R 332 BW
7 7 1849 Deraźne Magdalena Kowalska Balarka Jan Ewa Bielawska chrzest 10.07.1849, Michał Kopiej i Józefa Fedorowska mężatka 171-1-15 334 20 R 335 BW
9 7 1849 Deraźne Michał Kopiej Balarka Jan Katarzyna Komnacka (Kownacka) chrzest 11.07.1849, Szymon Dawidowicz i Anna Bielawska mężatka 171-1-15 334 21 R 335 BW
28 8 1849 Deraźne Karolina Adamska Widymir Józef Joanna Bielawska chrzest 29.08.1849, Klemens Grochowski i Franciszka Fedorowska panna 171-1-15 336 29 R 337 BW
2 3 1849 Stepań Joanna Bielawska Omelanka Franciszek Ludwika Dawidowicz chrzest 3.03.1849, Jan Bielawski i Apolonia Lech wdowa 171-1-15 356V-357R 10 R 358 BW
24 5 1849 Stepań Kornelia Bielawska Omelanka Tomasz Marianna Kołodyńska chrzest 26.05.1849, Antoni Kołodyński i Franciszka Bielawska mężatka 171-1-15 359V-360R 21 R 361 BW
10 11 1849 Klewań Marianna Wojdler Kardasz Jan Katarzyna Bielawska chrzest 14.11.1849, Ignacy Lipski i Elżbieta Kozieracka, as. Gracjan Lipski i Kunegunda Glińska 171-1-15 247V-248R 32 R 250 BW
14 9 1849 Korzec Katarzyna Cyrklewicz Balarka Lubtowska Piotr Aleksandra Ficner Józef Ficner i Agnieszka Bielawska ż. Józefa 245-1-15 444V-445R 94 R 597 DM
19 4 1850 Deraźne Salwin Kołodyński Balarka Kajetan Anastazja Kowalska chrzest 20.04.1850, Józef Skarliński i Anna Bielawska 171-1-16 676V-677R 16 R 689 BW
10 7 1850 Deraźne Adam Grochowski Zahułek Dionizy Domicela Bielawska chrzest 23.07.1850, Antoni Żukowski i Rozalia Domalewska 171-1-16 678V-679R 24 R 691 BW
9 3 1850 Kazimierka Franciszek Boczkowski Pogranicze Boldinki Piotr Joanna Bielawska Klementyn Kierkiewicz i Franciszka Pulikowska ż. Adama 171-1-16 719V-720R 5 R 732 DM
20 9 1850 Stepań Hipolit Bielawski Omelanka Piotr Aniela Charucka chrzest 24.09.1850, Kazimierz Seredziński i Franciszka Bielawska ż. Franciszka 171-1-16 702V-703R 39 R 715 BW
16 10 1850 Stepań Hipolit Horoszkiewicz Omelanka Szymon Franciszka Myszakowska chrzest 22.10.1850, Dominik Kołodyński i Karolina Bielawska panna 171-1-16 702V-703R 42 R 715 BW 0
20 10 1850 Stepań Aleksander Horoszkiewicz Omelanka Ludwik Ewa Seredzińska chrzest 22.10.1850, Józef Seredziński i Aniela Bielawska panna 171-1-16 703V-704R 43 R 716 BW
26 12 1850 Kazimierka Katarzyna Bielawska Pogranicze Piaskowieckie Stanisław Teresa Prokopowicz chrzest 3.01.1851, Karol Prokopowicz i Julia Kłosowska ż. Wawrzyńca 171-2-1 162V-163R 3 R 164 BW
20 9 1851 Korzec Antoni Cyrklewicz Balarka Lubtowska Piotr Aleksandra Ficner Grzegorz Zagorowski i Agnieszka Bielawska ż. Józefa 178/3/72 88v-89r 119 Ż Na
23 12 1851 Krzemieniec Tomasz Sieradzki Szpikołosy Jan Józefa Bielawska Jan Lecci i Marianna Malczewska ż. Jana 426-1-24 25V-26R 75 T DM
16 1 1851 Deraźne Ludwik Chodorowski Tuchirz Józef Józefa Bielawska chrzest 17.01.1851, Michał Kopiej i Ewa Kowalska 171-2-1 125V-126R 3 R 128 BW
25 8 1851 Deraźne Karolina Oroszkiewicz [Horoszkiewicz] Balarka Franciszek Katarzyna Grochowska chrzest 26.08.1851, Antoni Skarliński i Anna Bielawska mężatka 171-2-1 131V-132R 26 R 134 BW
20 11 1851 Deraźne Franciszek Kowalski Balarka Jan Ewa Bielawska chrzest 6.12.1851, Stefan Kowalski i Marianna Horoszkiewicz mężatka 171-2-1 133V-134R 34 R 136 BW
18 2 1851 Klewań Konstancja Guzowska Klewań Franciszek Joanna Kunowska chrzest 20.02.1851, Piotr Kucharski i Sabina Maleczyńska ż. Józefa, as. Zygmunt Bielawski i Marianna Bielawska panna 171-2-1 33V-34R 10 R 36 BW
10 10 1851 Niewirków Dionizy Rudnicki Lewacze Jan Anna Bielawska chrzest 8.01.1852, Franciszek Rudnicki i Kunegunda Rudnicka ż. Tomasza 171-1-17 541V-542R 18 R 544 BW
21 1 1852 Nieświcz Paweł Sobczyński Gródek Jan Paulina Bielawska 447 2-3 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0002.htm
22 9 1852 Stepań Józef Wrześniowski Omelanka Kajetan Apolonia Bielawska chrzest 28.09.1852, Stanisław Horoszkiewicz i Ewa Horoszkiewicz ż. Ludwika 171-1-17 480V-481R 41 R 484 BW
6 1 1852 Włodzimierzec Marianna Pirocka (Turowska ?) Majdan Stepanhorodzki Józef Karolina Bielawska chł. Antoni Pirocki, Rozalia Bielawska panna 837 302-303 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0165.htm
28 4 1852 Berezne Witalis Matuszewski Siedliszcze Wincenty Kazimiera Bielawska Franciszek Głowacki i Irena Żuromska asystowali Antoni Kochanowski i Anna Sadkowska żona Michała 171-1-17 501V-502R 14 R AD1
15 3 1852 Stepań Teofila Horoszkiewicz Omelanka Ludwik Ewa Seredzińska chrzest 16.03.1852, Stanisław Horoszkiewicz i Aniela Bielawska ż. Piotra 171-1-17 471V-472R 14 R 475 BW
30 8 1852 Stepań Joanna Bielawska Omelanka Franciszek Ludwika Dawidowicz chrzest 31.08.1852, Tomasz Bielawski i Ewa Horoszkiewicz ż. Ludwika 171-1-17 478V-479R 34 R 482 BW
28 4 1852 Stepań Agnieszka Kołodyńska Omelanka Antoni Katarzyna Kuczyńska chrzest 29.04.1852, Tomasz Bielawski i Franciszka Bielawska ż. Franciszka 171-1-17 473V-474R 19 R 477 BW
7 1 1852 Deraźne Aniela Adamska Zuzanka Józef Joanna Bielawska chrzest 13.01.1852, Stanisław Domalewski i Magdalena Kopiej ż. Konstantego 171-1-17 448V-449R 1 R 452 BW
24 2 1852 Deraźne Paulina Dawidowicz Balarka Szymon Dorota Skarlińska chrzest 24.02.1852, Antoni Skarliński i Anna Bielawska ż. Macieja 171-1-17 449V-450R 6 R 453 BW
21 4 1852 Deraźne Adela Grochowska Zabrody Dionizy Domicela Bielawska chrzest 27.04.1852, Konon Paszkowski i Katarzyna Żukowska ż. Wincentego 171-1-17 451V-452R 12 R 455 BW
3 8 1852 Deraźne Adam Janson Zacisze Wawrzyniec Tekla Komnacka chrzest 6.08.1852, Ignacy Kopiej i Anna Bielawska ż. Mateusza 171-1-17 453V-454R 18 R 457 BW
22 2 1852 Tuczyn Paulina Gajdamowicz Janin Bartłomiej Ewa Bielawska chrzest 24.03.1852, Michał Dąbrowski i Małgorzata Kosarzycka ż. Józefa 171-1-17 410V-411R 6 R 414 BW
2 9 1852 Kazimierka Stefan Boczkowski Pogranicze Boldinki Tomasz Franciszka Bielawska chrzest 4.09.1852, Józef Misiewicz i Franciszka Pulikowska ż. Adama 171-1-17 522V-523R 25 R 525 BW
13 10 1853 Nieświcz Aleksandra Sobczyńska Hubin Jan Paulina Bielawska 448 14-15 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0009.htm
19 12 1853 Niewirków Remigiusz Rudnicki Lewacze Jan Aniela Bielawska chrzest 16.01.1854, Franciszek Rudnicki i Kunegunda Rudnicka ż. Tomasza 171-1-37 297V-298R 8 R 296 DM
14 11 1853 Deraźne Adela Bielawska Balarka Mateusz Anna Kopiej chrzest 15.11.1853, Stefan Kowalski i Franciszka Skarlińska ż Antoniego 171-1-33 516V-517R 21 R 508 BW
3 8 1853 Stepań Malwina Bielawska Omelanka Piotr Aniela Charucka chrzest 9.08.1853, Ludwik Horoszkiewicz i Franciszka Bielawska ż. Ludwika 171-1-33 535V-536R 21 R 527 BW
29 8 1853 Stepań Kornelia Kołodyńska Omelanka Rafał Karolina Bielawska chrzest 1.09.1853, Tomasz Bielawski i Tekla Kołodyńska ż. Jana 171-1-33 537V-538R 25 R 529 BW
29 8 1853 Stepań Adam Myszakowski Omelanka Marcin Tekla Powstańska chrzest 2.09.1853, Józef Seredziński i Ludwika Bielawska ż. Franciszka 171-1-33 537V-538R 26 R 529 BW
11 9 1853 Stepań Tomasz Sulikowski Tchory Franciszek Honorata Dawidowicz chrzest 6.12.1853, Józef Dawidowicz i Ludwika Bielawska ż. Franciszka 171-1-33 541V-542R 38 R 533 BW
11 9 1853 Annopol Karolina Bielawska Glinniki Józef Tekla Frankiewicz chrzest 13.09.1853, Stanisław Waśkowski i Katarzyna Frankiewicz 171-1-33 147V-148R 29 R 146 BW
9 11 1854 Krzemieniec Karolina Sieradzka Szpikołosy Jan Józefa Bielawska 0.1-26 26V-27R 75 T
29 10 1854 Białogródka Władysław Krzyżanowski Białogródka Franciszek Dorota Dauter Modest Wiszniowski i Zofia Bielawska Rotmistrzowa 178-3-122 419V-420R 85 Ż DM
22 4 1854 Kazimierka Krystyna Bielawska Antonówka Stanisław Teresa Prokopowicz chrzest 25.04.1854, Stefan Kutasiewicz i Krystyna Kaszczejewska ż. Pawła 171-1-37 375V-376R 12 R 367 BW
21 4 1854 Berezne Maria Emilia Matusiewicz Siedliszcze Wincenty Kazimiera Bielawska chrzest 6.05.1854, Zenon Nosalski i Irena Żyromska panna 171-1-37 150V-151R 10 R 155 BW
14 3 1854 Deraźne Antoni Grochowski Zabrody Dionizy Domicela Bielawska chrzest 15.03.1854, Michał Kopiej i Józefa Chodorowska ż. Józefa 171-1-37 339V-340R 7 R 335 BW
1 5 1854 Deraźne Ludwik Horoszkiewicz Balarka Franciszek Katarzyna Grochowska chrzest 2.05.1854, Antoni Skarliński i Anna Bielawska ż. Macieja 171-1-37 341V-342R 15 R 337 BW
17 9 1854 Deraźne Franciszek Adamski Zuzanka Józef Joanna Bielawska chrzest 19.09.1854, Stanisław Domalewski i Marianna Bielawska ż. Franciszka 171-1-37 344V-345R 25 R 340 BW
4 12 1854 Korzec Franciszek Ksawery Załęski Balarka Lubtowska Konstanty Marianna Marcinkowska Eliasz Zabłocki i Agnieszka Bielawska 171-1-37 110V-111R 101 R 117 DM 0
4 1 1855 Kazimierka Honorata Opacka Jasnober Ignacy Katarzyna Romanowska chrzest 6.01.1855, Jan Boraczyński i Honorata Bielawska ż. Józefa 171-1-51 417V-418R 1 R 418 BW
4 11 1855 Deraźne Adam Chorążyczewski Balarka Wojciech Ewa Komnacka chrzest 6.11.1855, Antoni Skarliński i Franciszka Bielawska panna 171-1-51 387V-388R 16 R 391 BW
6 3 1856 Włodzimierz Gabriela Wiktoria Matusiewicz Siedliszcze Małe, par. Bereżne Wincenty Kazimiera Bielawska 792 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0005.htm
1 1 1856 Kazimierka Szczepan Domalewski Karaczun Stanisław Karolina Bielawska Feliks Burzyński i Honorata Rudnicka ż. Kazimierza 171-1-67 337V-338R 1 R 334 DM
16 9 1856 Kazimierka Franciszka Bielawska Folwark Antonówka Stanisław Teresa Prokopowicz Jan Strakow i Karolina Prokopowicz panna 171-1-67 340V-341R 15 R 337 DM
17 9 1856 Kazimierka Dominik Żarczyński Antoni Marcela Reszczyńska Teodor Marcinkowski i Agata Bielawska ż. Jana 171-1-67 340V-341R 16 R 337 DM
19 9 1856 Kazimierka Mateusz Cybulski Ilniki Sylwester Aniela Kubicka Teodor Marcinkowski i Agata Bielawska ż. Jana 171-1-67 341V-342R 17 R 338 DM
25 3 1856 Aleksandria Marianna Teodorowicz Borszczówka Grzegorz Agnieszka Bielawska chrzest 26.03.1856, Aleksander Jakutowicz i Regina Kucharska panna 171-1-67 289V-290R 8 R 288 BW 0
21 9 1857 Kazimierka Tekla Bielawska Kamionka Jan Agata Burzyńska chrzest 23.09.1857, Feliks Imberg i Domicela Struk ż. Jana 171-1-72 365V-366R 26 R 505 BW
19 6 1857 Deraźne Antonina Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka chrzest 20.06.1857, Feliks Horoszkiewicz i Anna Bielawska ż. Macieja 171-1-72 334V-335R 9 R 457 BW
23 8 1857 Deraźne Franciszek Chorążyczewski Balarka Wojciech Ewa Komnacka chrzest 25.08.1857, Franciszek Kopiej i Franciszka Bielawska panna 171-1-72 335V-336R 12 R 458 BW
18 6 1857 Tuczyn Jan Boczkowski Majdan Tomasz Joanna Bielawska chrzest 19.06.1857, Wojciech Żukowski i Karolina Bagińska ż. Pawła 171-1-72 266V-267R 16 R 362 BW
12 3 1858 Krzemieniec Franciszka Bielawska Krzemieniec NN Anna 426-1-30 7V-8R 20 T
1 11 1858 Olewsk Urszula Głowacka Słoboda Suszczańska Szymon Teresa Bielawska Franiszek Piaskowski i Antonina Rzewuska panna 178-3-128 178v-179r 46 Ż Na
21 1 1858 Kazimierka Szymon Gajdamowicz Hołubne Bartłomiej Ewa Bielawska chrzest 23.01.1858, Józef Kosarzycki i Franciszka Kosarzycka ż. Franciszka 650-1-1 512V-513R 8 R 578 BW
9 2 1858 Kazimierka Apolonia Bielawska Jasnober Franciszek Marianna Krawczukowska chrzest 10.02.1858, Piotr Żarczyński i Julia Guzewicz ż. Kazimierza 650-1-1 512V-513R 11 R 578 BW
1 11 1858 Kazimierka Hipolit Domalewski Karaczun Stanisław Karolina Bielawska chrzest 2.11.1858, Sylwester Łoziński i Tekla Łozińska ż. Franciszka 650-1-1 517V-518R 38 R 583 BW
21 2 1859 Katerburg Eleonora Siracka Horynka Jan Józefa Bielawska 202 20-21 7
28 11 1859 Deraźne Józefa Naumowicz Znamirówka Jan Teofila Kowalska chrzest 29.11.1859, Stanisław Horoszkiewicz i Aniela Bielawska panna 171-1-73 414V-415R 35 R 400 BW
12 7 1859 Deraźne Rozalia Bielawska Balarka Maciej Anna Kopiej chrzest 13.07.1859, Jan Kopiej i Malwina Choroszkiewicz panna 171-1-73 410V-411R 22 R 396 BW
24 3 1859 Deraźne Ewa Dawidowicz Balarka Mikołaj Franciszka Bielawska chrzest 25.03.1859, Szymon Dawidowicz i Marianna Krasinkiewicz ż. Michała 171-1-73 407V-408R 13 R 393 BW
26 4 1859 Kazimierka Domicela Bielawska Lipniki Jan Agnieszka Morawska chrzest 27.04.1859, Stanisław Bielawski i Karolina Chorążyczewska zamężna 171-1-73 445V-446R 18 R 438 BW
20 9 1859 Kazimierka Teofila Kotecka Płotyczno Michał Karolina Prokopowicz chrzest 27.09.1859, Wincenty Dobrowolski i Józefa Bielawska panna 171-1-73 448V-449R 30 R 441 BW
29 7 1859 Tuczyn Faustyn Boczkowski Majdan Pustomycki Tomasz Joanna Bielawska chrzest 30.07.1859, Adam Łukomski i Karolina Bagińska ż. Pawła 171-1-73 336V-337R 24 R 332 BW 0
16 2 1860 Łysin Paulina Feliksa Błażewska Rudka Jan Brygida Bielawska Antoni Lubrzycki kawaler, Antonina Poznańska ż. Józefa 841 185-186 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0103.htm
2 5 1860 Włodzimierzec Marcin Oczkowski Majdan Stepanhorodzki Andrzej Rozalia Bielawska 841 692-693 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0383.htm
21 2 1860 Włodzimierzec Eleonora Gordziejewska Majdan Stepanhorodzki Adam Rozalia Zawacka Aleksander Bielawski, Wiktoria Bielawska panna 841 694-695 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0384.htm
13 10 1860 Włodzimierzec Józef Miszkiewicz Majdan Policki Mikołaj Aniela Bielawska Wincenty Bober, Konstancja Pitner ż. Wilhelma 841 702-703 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0388.htm
14 12 1860 Łabuń Adelajda Padarewska Hryców Michał Julia Goślińska Józef Gorecki i Julia Bielawska wdowa 178-3-75 316V-317R 85 Ż DM
10 10 1860 Deraźne Józefa Dawidowicz Balarka Mikołaj Franciszka Bielawska chrzest 11.10.1860, Szymon Naumowicz i Aniela Naumowicz panna 171-3-24 242V-243R 36 R 336-337 BW
11 10 1860 Deraźne Adolf Żarczyński Zacisze Grzegorz Joanna Chodorowska chrzest 16.10.1860, Franciszek Kopiej i Aniela Bielawska panna 171-3-24 243V-244R 37 R 338-339 BW
23 8 1860 Kazimierka Ludwika Bielawska Jasnober Franciszek Marianna Krawczukowska chrzest 25.08.1860, Piotr Żarczyński i Apolonia Burzyńska ż. Tomasza 171-3-24 277V-278R 27 R 388 BW
5 11 1860 Kazimierka Zygmunt Domalewski Karaczun Stanisław Karolina Bielawska chrzest 6.11.1860, Wincenty Burzyński i Kamila Burzyńska panna 171-3-24 279V-280R 34 R 390 BW
7 9 1861 Łabuń Mikołaj Resińska Hryców Jan Marianna Dębicka Klementyn Strychański i Julia Bielawska wdowa 178-3-76 343V-344R 58 Ż DM
15 10 1861 Łabuń Wiktoria Berezowska Hryców Franciszek Celestyna Kosowska Klementyn Strychański i Julia Bielawska wdowa 178-3-76 345V-346R 70 Ż DM
2 7 1862 Ołyka Julian Stawiński Radochówka Jan Barbara Bielawska 485 14 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0008.htm
13 6 1862 Nieświcz Antonina Sobczyńska Hubin Jan Paulina Bielawska 457 6-7 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0004.htm
28 12 1862 Deraźne Ewa Żarczyńska Zacisze Grzegorz Anna Chodorowska chrzest 6.01.1863, Franciszek Kopiej i Józefa Bielawska panna 650-1-2 226V-227R 5 R 296 BW
3 4 1862 Tuczyn Aniela Boczkowska Majdan Pustomyty Adam Joanna Bielawska Adam Łukomski i Marianna Bagińska ż. Jakuba 887 12-13 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0007.htm
17 11 1862 Deraźne Stanisław Krasinkiewicz Hłuboczek Michał Aniela Bielawska Mikołaj Chorążyczewski i Zuzanna Chorążyczewska ż. Jana 887 146-147 37 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0078.htm
23 3 1862 Stepań Narcyza Wrześniowska Omelanka Kajetan Apolonia Bielawska Franciszek Bielawski i Adela Bielawska ż. Józefa 887 247-248 12 AGAD 135 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0135.htm
6 6 1862 Stepań Antoni Myszakowski Omelanka Jan Tekla Powstańska Stanisław Bielawski i Adela Bielawska ż. Józefa 887 253-254 27 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0138.htm
22 4 1862 Korzec Michalina Cyrklewicz Balarka Anastazówka Piotr Aleksandra Ficner Ksawery Cyrklewicz i Agnieszka Bielawska ż. Józefa 887 347-348 34 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0191.htm
18 5 1863 Beresteczko Petronela Sieradzka Kutrów Jan Józefa Bielawska 24 07-cze 5 0
25 4 1863 Krzemieniec Antonina Bielawska Krzemieniec Jan Katarzyna 426-1-36 10V-11R 29 T
24 12 1863 Krzemieniec Ewa Bielawska Wesołówka Tomasz Antonina Wiszniewska 426-1-36 33V-34R 96 T
5 5 1863 Deraźne Adolf Kopiej Zahułek Konstanty Magdalena Żukowska chrzest 12.05.1863, Józef Adamski i Józefa Bielawska panna 650-1-2 231V-232R 21 R 301 BW
7 4 1863 Deraźne Adolf Chorążyczewski Wowcze Antoni Emilia Kowalska chrzest 8.04.1863, Franciszek Dąbrowski i Józefa Bielawska panna 650-1-2 231V-232R 19 R 301 BW
9 3 1863 Deraźne Franciszek Chorążyczewski Hłuboczek Władysław Kamila Bielawska chrzest 11.03.1863, Michał Krasinkiewicz i Ewa Chorążyczewska ż Mikołaja 650-1-2 229V-230R 15 R 299 BW
2 9 1863 Kulczyny Aleksandra Jaskulska Łahodyńce Józef Kamila Bielawska Piotr Orzechowski i Anna Dymitrowicz 17-1-235 20V-21R 78 Ch 41-42 DM
2 5 1863 Kazimierka Anastazja Bielawska Jasnober Franciszek Marianna Krawczukowska [Krawiecka?] chrzest 3.05.1863, Ignacy Opacki i Brygida Burzyńska ż. Bernarda 650-1-2 263V-264R 11 R 342 BW
2 5 1863 Kazimierka Joanna Bielawska Jasnober Franciszek Marianna Krawczukowska [Krawiecka?] chrzest 3.05.1863, Jan Pieczkowski i Katarzyna Boraczyńska zamężna 650-1-2 263V-264R 12 R 342 BW
26 1 1863 Stepań Antonina Horoszkiewicz Omelanka Stanisław Kamila Bilawska [Bielawska?] chrzest 27.01.1863, Jan Bilawski [Bielawski?] i Agnieszka Miczewska ż. Rafała 650-1-2 307V-308R 8 R 388 BW
28 1 1864 Kazimierka Karolina Bielawska Lipniki Jan Agata Burzyńska chrzest 29.01.1864, Kazimierz Worumzer i Karolina Chorążyczewska ż. Walentego 171-1-83 284V-285R 6 R 320 BW
24 10 1864 Nieświcz Michał Sobczyński Hubin Jan Paulina Bielawska 459 12-13 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20459/pages/PL_1_436_459_0007.htm
12 12 1864 Krzemieniec Jan Malczewski Szpikołosy Mikołaj Paulina Bielawska 1-dw. Ferdynand Bielawski, Wiktoria Gradomska ż. Tomasza 1-38 31V-32R 91 T 199
4 8 1864 Zasław św. Jana Tomasz Dominik Jakuszewski Zasław Tomasz Antonina Jankowska Jan Tołubiejew i Zofia Bielawska 685-6-6 36V-37R 36 Ch 73-74 DM
1 7 1864 Kazimierka Adela Bielawska? [Lech] Karaczun Dominik Narcyza Burzyńska chrzest 2.07.1864, Narcyz Burzyński i Walentyna Burzyńska panna 171-1-83 287V-288R 20 R 323 BW
7 7 1865 Ołyka Józef Kalasanty Stawinski Borbin Jan Barbara Bielawska 488 18 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0010.htm
10 1 1865 Krzemieniec Honorata Bielawska Szpikołosy Antoni Petronela Chrapowicka 426-1-37 3V-4R 10 T/FS DW
20 10 1865 Żytomierz Jadwiga Aniela Zaleska Żytomierz Jan Waleria Rosołowska córka radcy tyt./ Karol Zdzienski- asesor kol., Honorata Bielawska- żona asesora kol. 178-3-61 42 274 Ż DG
19 1 1865 Żytomierz Lucjan Krzeczkowski Żytomierz Mikołaj Krystyna Wróblewska syn sekretarza gub., chrzestni: sekretarz kol. Paweł Opatowicz, Maria Bielawska, żona sekr, gub. Teo 178-3-61 8 32 Ż DG
29 7 1865 Wieledniki Alojza Kopf Sławeczno German (Herman) Anna Aikerman szl. Józef Świętecki, Emilia Fert panna, as. Ferdynand Kwaśnicki, Anna Bielawska panna 178-3-56 52V 49 Ż MW, DW
23 4 1866 Nieświcz Antoni Sobczyński Hubin Jan Paulina Bielawska 461 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20461/pages/PL_1_436_461_0004.htm
25 7 1866 Rzyszczów Anna Zofia Bielawska Traktamirow Andrzej Aniela Wesołowska Anatol Gudzin-Lewkowicz, Sabina Pogdórska ż. Aleksandra 312-1-90 223 29 m.K KM
21 4 1866 Kulczyny Jan Jaskulski Łahodyńce Józef Kamila Bielawska Jan Cudzewicz i Anastazja Szmigielska, asyst. Józef Szmigielski i Paulina Gawryluk 17-1-235 180V-181R 35 Ch 353-354 DM
30 6 1867 Krzemieniec Paweł Malczewski Szpikołosy Mikołaj Paulina Bielawska 426-1-41 11V-12R 42 T 474 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-435Z-3?i=473&cat=300453
21 2 1868 Łuck Stanisław Maszkowski Korm Andrzej Józefa Bielawska Stanisław Paszkowski, Florianna Kopiej 398 6-7 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0004.htm
2 1 1870 Krzemieniec Jan Malczewski Szpikołosy Mikołaj Paulina Bielawska 1-50 1V-2R 1 T
18 5 1870 Krzemieniec Feliksa Bielawska Szpikołosy Antoni Petronela Chrupowicka 1-50 16V-17R 55 T
10 2 1871 Krzemieniec Lucjusz Malczewski Szpikołosy Mikołaj Paulina Bielawska podoficer Grzegorz Szylakow, 1-dw. Wiktoria Gradomska ż. Tomasza 1-55 178V-179R 17 T DW
14 3 1871 Zasław św. Jana Jan Matuszewicz Myslatyn Wincenty Kazimiera Bielawska Teodor Czyżewski, Marianna Sawicka 685-6-6 218V-219R 16 Ch RG
10 9 1871 Tuczyn Ludwik Bielawski Szubków Gracjan Barbara Chomicka Szymon Sołotwiński i Michalina Bielawska panna 685 20-21 37 AGAD 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0011.htm
23 9 1872 Krzemieniec Tekla Bielawska Wesołówka Antoni Petronela Chrupowicka 1-62 16V-17R 62 T 882
28 11 1872 Ostróg Józefa Bielawska Bielmaż Kasper Karolina Kokorska Michał Marzec, Józefa Błażejewska wdowa, Ass. Stanisław Kozłowski, Zofia Bronowicka panna 654-1-56 57V 6 R MZ
29 2 1872 Nowogród Wołyński Adela Lisowska Niepoznanicze Aleksander Anna Bielawska Józef Sokołowski, Katarzyna Bielawska panna 178-3-156 230V-231R 52 Ż 458 DW
26 2 1872 Nowogród Wołyński Marianna Wolska Wierówka Piotr Aleksandra Kudryńska Jan Żydecki, Anna Bielawska 178-3-156 231V-232R 55 Ż 460 DW
18 3 1872 Nowogród Wołyński Józefa Bielawska Rohaczów Sylwester Franciszka Małaszkiewicz Aleksander Kotwicki, Tekla Kowalewska 178-3-156 234V-235R 70 Ż 466 DW
20 8 1872 Nowogród Wołyński Ewa Gołębiowska Zabara Władysław Julia Bielawska Szymon Wyszyński, Feliksa Rudnicka 178-3-156 273V-274R 251 Ż 544 DW
18 10 1872 Nowogród Wołyński Łucja Janina Malęczyńska Kulesze Seweryn Józefa Bańkowska Walenty Bylicki, Tekla Bielawska, Cezary Baranowski, Dominika Bylicka 178-3-156 297V-298R 345 Ż 592 DW
8 6 1876 Krzemieniec Antonina Goliszewska Szpikołosy Tadeusz Elżbieta Chomicka Joachim Ramski, Julia Bielawska ż. Ferdynanda 1-70 10V-11R 37 T
16 12 1876 Krzemieniec Wiktoria Malczewska Szpikołosy Mikołaj Paulina Bielawska 1-70 19V-20R 75 T
15 10 1877 Krzemieniec Jadwiga Bielawska Wesołówka Antoni Petronela Chrupowicka 1-71 18V-19R 75 T
3 12 1880 Krzemieniec Franciszek Malczewski Szpikołosy Mikołaj Paulina Bielawska 1-74 19V-20R 55 T
9 5 1880 Berezne Antonina Zarębińska Teklówka Alojzy Paulina Bielawska Cyprian Bielawski i Anna Dolańska ż. Jakuba 740-2-5 7V-8R 35 R 10 DM
7 9 1881 Berezne Jan Nitecki Zabara Józef Elżbieta Bronowicka Antoni Tomaszewski i Barbara Bielawska ż. Piotra 740-2-5 53V-54R 58 R 53 DM
8 5 1882 Berezne Jan Zarębiński Berezne Alojzy Paulina Bielawska Gracjan Bielawski i Franciszka Bielawska panna 740-2-5 88V-89R 42 R 83 DM
28 1 1882 Berezne Marianna Bielawska Bronisławka Piotr Barbara Nitecka Tomasz Kuriata i Franciszka Bielawska panna 740-2-5 81V-82R 13 R 76 DM
12 9 1882 Berezne Tekla Bronowicka Rudnia Kniaźsielska Józef Michalina Kwiatkowska Franciszek Kuriata i Anna Bielawska ż. Michała 740-2-5 97V-98R 77 R 91 DM
9 1 1883 Berezne Hieronim Bielawski Zawołocze Piotr Barbara Nitecka Alojzy Zarębiński i Franciszka Bielawska panna 740-2-5 125V-126R 4 R 116 DM
16 5 1884 Łanowce Filip Julian Franciszek Kański Julian Celestyn Maria Aleksandra Bielawska Gustaw Pruszyński i Klementyna Radzimińska panna 1-78 106V-107R 22 567 DM
20 8 1885 Katerburg Joanna Winnicka Horynka Jan Katarzyna Bielawska 204 200-201 23
8 5 1887 Berezne Piotr Bronowicki Nowa Rudnia Marcin Narcyza Hutnicka Szymon Lech i Józefa Bielawska panna 740-2-6 89R-90V 50 R 82 AD1
27 9 1887 Berezne Stanisława Hutnicka Folwark Żurne Tomasz Katarzyna Hajdamowicz Wiktor Janisławski i Salezja Bielawska ż. Cypriana 740-2-6 93R-94R 78 R 86 AD1
20 11 1887 Berezne Adam Zarębiński Berezne Alojzy Paulina Bielawska Tomasz Kuriata i Franciszka Bielawska panna 740-2-6 98V-99R 102 R 91 AD1
19 11 1888 Katerburg Maria Winnicka Horynka Jan Katarzyna Bielawska 204 115-116 32
28 5 1891 Berezne Magdalena Dąbrowska Folwark Czerniło Kalasanty Honorata Orzechowska Ignacy Hajdarowicz, Benigna Bielawska ż. Franciszka 740-2-6 171V-172R 32 R 175 AD1
22 10 1891 Berezne Aleksander Zarębiński Teklówka Alojzy Paulina Bielawska Cyprian Bielawski, Apolonia Wyszyńska panna 740-2-6 178V-179R 74 R 182 AD1
2 3 1892 Kuniów Antoni Wereszczyński Martyń Antoni Teresa Bielawska Antoni Zawadzki i Kamila Kulesza ż. Romana 178-3-86 407V-408R 30 Ż DM
15 10 1893 Kuniów Faustyna Wereszczyńska Mosty par. Ostróg Antoni Teresa Bielawska Antoni Zawadzki i Kamila Kulesza ż. Romana 178-3-86 483V-484R 137 Ż DM
30 1 1893 Łanowce Władysław Feliks Kański Kornaczówka Julian Celestyn Maria Aleksandra Bielawska z zaboru auastriackiego, Kazimierz Bielawski i Melenia Bielawska panna 426-1-81ż 139V-140R 9 T/FS 275 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD1P?i=274&cat=833690
20 9 1893 Berezne Ewa Żygadło Bronisławka Jan Marianna Bielawska Antoni Kuriata i Wiktoria Żygadło panna 740-2-8 261V262R 91 R 252 AD1
23 9 1895 Zaleszczyki Józef Ilczyński Berdykowa 83 Piotr Wanda Bielawska Józef Macełko, Aniela Dennefeld panna 1813L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201817/pages/PL_1_301_1817_0002.htm
6 2 1895 Berezne Feliks Werunzer Lipniki Jakub Antonina Bielawska Gracjan Łoś i Benigna Bielawska ż. Faustyna 740-2-7 44V-45R 20 R 46 AD1
8 2 1895 Berezne Adam Kuriata Rudnia Bobrowska Mateusz Paulina Targoni Franciszek Żygadło i Celestyna Bielawska ż. Dominika 740-2-7 44V-45R 22 R 46 AD1
18 2 1896 Młynów Katarzyna Bielawska Dobratyn Kazimierz Marianna Rogowska Jan Fedorowicz, Rozalia Rogowska panna 740-7-94 52V-53R 22 R 168 DW
8 3 1898 Młynów Franciszka Bielawska Dobratyn Kazimierz Marianna Rogowska gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Michał Karny, Anna Kuprasz ż. Michała 740-2-409 8V-9R 37 R 1705 RK
1 6 1898 Młynów Marianna Witkowska Dobratyn Antoni Rozalia Naumowicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Franciszek Witkowski, Marianna Bielawska ż. Kazimierza 740-2-409 13V-14R 65 R 1710 RK
23 6 1899 Horochów Antonina Szadurska Skobełka Józef Maria Strutyńska Karol Bera, Stanisława Bielawska z. Jana 928 28-29 53 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0015.htm
1 12 1899 Horochów Antoni Tyszkiewicz Horochów Józef Maria Zawada Rafał Sztekler, Stanisława Bielawska z. Jana 928 46-47 90 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0024.htm
18 4 1900 Niewirków Leonarda Hajdamowicz Stara Huta Stanisław Ludwika Bielawska 951 15 V-16 R 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0018.htm
18 2 1900 Niewirków Ezechiel Chomicki Horodyszcze Ludwik Apolonia Bielawska 951 6 V-7 R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0009.htm
23 3 1901 Łanowce Regina Kańska Kornaczówka Juliusz Celestyn Maria Aleksandra Bielawska 219 V-220 R 17
10 5 1902 Młynów Antoni Witkowski Dobratyn Michał Zuzanna Baran gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Szymon Witkowski, Marianna Bielawska ż. Kazimierza 740-2-407 100V-101R 47 R 1662 RK
28 9 1903 Młynów Anna Misarka Dobratyn Maciej Aleksandra Żukowska gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Kazimierz Fedorowicz, Marianna Bielawska ż. Kazimierza 740-2-411 22V-23R 107 R 1341 RK
18 4 1905 Młynów Jan Dąbrowski Dolina Stanisław Anna Witkowska gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Aleksander Kuprasz, Marianna Bielawska ż. Kazimierza 740-2-411 125V-126R 50 R 1428 RK
13 12 1905 Młynów Zofia Naumowicz Dolina Kazimierz Emilia Górewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Franciszek Szulżyński, Marianna Bielawska ż. Kazimierza 740-2-411 141V-142R 127 R 1444 RK
20 6 1906 Młynów Piotr Toczko Stomorgi Franciszek Rozalia Rogowska gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Jakub Kłopotowski, Marianna Bielawska ż. Kazimierza 740-2-414 14V-15R 66 R 1484 RK
10 10 1906 Berezne Marianna Łoś Śniżków Piotr Karolina Bielawska Franciszek Bielawski i Helena Łoś panna 740-4-2 41V-42R 202 R 43 DM
18 10 1906 Berezne Aniela Hołubecka Lipniki par. Kazimierka Stanisław Ewa Bagińska Andrzej Kutasiewicz i Saleza Bielawska ż. Cypriana 740-4-2 40V-41R 194 R 42 DM
20 8 1906 Berezne Czesława Bielawska Lipniki par. Kazimierka Franciszek Albina Lis [Lisiecka] Piotr Łoś i Aniela Urbanowicz panna 740-4-2 31V-32R 151 R 33 DM
6 8 1906 Berezne Janina Kosarzycka Lipniki par. Kazimierka Łukasz Stanisława Mysiewicz Jan Hołubecki i Zofia Bielawska ż. Damazego 740-4-2 30V-31R 146 R 32 DM
12 5 1906 Berezne Adam Hajdamowicz Lipniki par. Kazimierka Gracjan Bronisława Chodorowska Łukasz Hajdamowicz i Benigna Bielawska ż. Franciszka 740-4-2 21V-22R 99 R 23 DM
24 3 1906 Berezne Janina Rudnicka Berducha Kasper Katarzyna Zielenkiewicz Kazimierz Rudnicki i Zofia Bielawska zamężna 740-4-2 14V-15R 65 R 16 DM 0
6 1 1906 Berezne Rafalina Kuriata Woronówka Paweł Marcelina Bielawska Tomasz Lech i Feliksa Kuriata ż. Piotra 740-4-2 2V-3R 7 R 4 DM
21 3 1906 Nowogród Wołyński Antoni Bajkowski Krasna Słoboda Piotr Anna Weselska Florian Łoś, Olga Bielawska 178-3-202 25V-26R 169 Ż 51 DW
29 4 1906 Nowogród Wołyński Rafał Bielawski Karpiłówka Szymon Kamila Kozakiewicz Rafał Żygadło, Maria Bielawska 178-3-202 33V-34R 227 Ż 67 DW
21 5 1906 Nowogród Wołyński Adolfina Wojciechowska Wierówka Tomasz Franciszka Bielawska Piotr Bielawski i Feliksa Ostrowska 178-3-202 43V-44R 295 Ż 87 DW
22 5 1906 Nowogród Wołyński Jan Żygadło Wierówka Feliks Marianna Bielawska Franciszek Gągało i Michalina Żygadło 178-3-202 43V-44R 296 Ż 87 DW 0
1 9 1906 Nowogród Wołyński Teofila Ziembicka Medwedów Witalis Paulina Bielawska Adam Całko i Teofila Mierzwińska 178-3-202 76V-77R 469 Ż 153 DW
6 1 1907 Korzec Marianna Błońska Kowalewicze Józef Agata Bielawska Piotr Chołodziński i Julianna Rabczynowska ż. Marcina 740-2-332 5V-6R 23 R 7 DM
3 5 1907 Korzec Marian Pawłowski Storożów Adam Anna Hryniewiecka Wincenty Gogol i Katarzyna Bielawska ż. Antoniego 740-2-332 29V-30R 144 R 32 DM
11 7 1907 Korzec Bronisława Bielawska Korzec Wincenty Magdalena Chmielnicka Karol Borowski i Antonina Lisowska panna 740-2-332 40V-41R 199 R 43 DM
31 8 1907 Korzec Feliks Staszewski Huta Korycka Antoni Elżbieta Łabęska Franciszek Chwoiński i Rozalia Bielawska ż. Maksyma 740-2-332 49V-50R 242 R 52 DM
6 10 1907 Korzec Adam Czerniatewicz Bereźnicki Majdan Jan Apolonia Pawłowska Celestyn Pawłowski i Feliksa Bielawska ż. Antoniego 740-2-332 53V-54R 265 R 56 DM
3 11 1907 Korzec Bronisława Michniewicz Pereweźna Antoni Anna Bielawska Paweł Żygadło i Franciszka Markiewicz ż. Grzegorza 740-2-332 56V-57R 280 R 59 DM
29 8 1909 Szumsk Jakub Kwiatkowski Potutorów Franciszek Barbara Giżycka Antoni Kwiatkowski, Paulina Bielawska ż. Franciszka 73V-74R 132 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CL-M?i=898&cat=834003
24 1 1910 Młynów Jan Święcicki Dolina Antoni Teofila Jurgielewicz Franciszek Szulżyński, Katarzyna Bielawska panna 740-4-447 31V-32R 20 R 645 RK
5 4 1911 Korzec f. Horodnica Adela Wierzbicka Myszakowa Łukasz Kamila Bielawska Kasper Wierzbicki i Janina Żygadło 178-3-181 10V-11R 54 Ż 21-22 DM
22 6 1911 Korzec f. Horodnica Janina Żygadło Pereweźnia Paweł Marcelina Bielawska Michał Żygadło i Aniela Podhorodecka 178-3-181 20V-21R 114 Ż 41-42 DM
23 11 1911 Korzec f. Horodnica Filomena Nowosielecka Pereweźnia Faustyn Helena Pawłowska Leon Lisowski i Ewa Bielawska ż. Mikołaja 178-3-181 39V-40R 230 Ż 79-80 DM
31 5 1912 Szumbar Zygmunt Korczewski Matwiejowce Antoni Teresa Sitarska Stanisław Tomaszewski i Ludwika Bielawska ż. Marianna 426-1-102 4V-5R 14 T/FS 113 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D337-R?i=112&cat=306849
28 3 1912 Korzec f. Horodnica Janina Michniewicz Pereweźnia Antoni Anna Bielawska Jan Żygadło i Aniela Podhorodecka ż. Mikołaja 178-3-181 72V-73R 70 Ż 145-146 DM
29 6 1912 Korzec f. Horodnica Józef Bielawski Majdan Bereźnicki Adam Janina Pawłowska Adam Kraszewski i Feliksa Bielawska ż. Antoniego 178-3-181 80V-81R 116 Ż 161-162 DM
12 7 1912 Korzec f. Horodnica Józef Bielawski Majdan Bereźnicki Adam Janina Pawłowska Adolf Kraszewski i Feliksa Bielawska ż. Antoniego 178-3-181 80V-81R 120 Ż 161-162 DM
30 5 1912 Korzec f. Horodnica Stefania Bielawska Lubtów IN Anna Bielawska c. panny, Witalis Zalewski i Adela Bielawska ż. Wincentego 178-3-181 81V-82R 123 Ż 163-164 DM
5 11 1912 Korzec f. Horodnica Karolina Szulc Myszkowa Edward Filipina Falkowska Piotr Bekieszczuk i Adela Bielawska panna 178-3-181 94V-95R 215 Ż 189-190 DM
16 7 1913 Horochów Bronisław Stadnicki Bużany Jan Marianna Bielawska 1045 18 68 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0019.htm
13 6 1913 Młynów Antoni Smyk Dolina Wiktor Emilia Jurgielewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Franciszek Jarmoszka, Franciszka Bielawska panna 740-4-447 181V-182R 73 R 796 RK
28 9 1913 Młynów Albert Kozłowski Nowiny Adolf Aleksandra Rakowska gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Ostra Góra, Teofil Rakowski, Franciszka Bielawska panna 740-4-447 190V-191R 115 R 805 RK
20 3 1913 Korzec f. Horodnica Maria Bielawska Majdan Bereźnicki Antoni Felicja Czerniatewicz Jan Chmielnicki i Emilia Czerniatewicz Konstantego 178-3-181 124V-125R 59 Ż 246-247 DM
21 3 1913 Korzec f. Horodnica Jan Baciński Lipina Izydor Teofila Pawłowska Piotr Pawłowski i Ewa Bielawska ż. Mikołaja 178-3-181 124V-125R 60 Ż 246-247 DM
15 3 1913 Korzec f. Horodnica Elżbieta Bielawska Anastaziówka Mała Paweł Agata Brodowska Wiktor Jastrzębski i Maria Jastrzębska panna 178-3-181 125V-126R 64 Ż 248-249 DM
7 4 1913 Korzec f. Horodnica Antoni Bielawski Myszakowa IN Joanna Bielawska s. panny, Florian Falkowski i Wincentyna Michniewicz 178-3-181 127V-128R 74 Ż 252-253 DM
20 5 1913 Korzec f. Horodnica Antoni Wierzbicki Myszakowa Łukasz Kamila Bielawska Karol Szpecht i Marianna Bielawska ż. Jana 178-3-181 129V-130R 88 Ż 256-257 DM
2 8 1913 Korzec f. Horodnica Ewa Michniewicz Pereweźna Antoni Anna Bielawska Antoni Mackiewicz i Adela Bielawska panna 178-3-181 139V-140R 146 Ż 276-277 DM
15 8 1914 Horodnica Antonina Błońska Kowalewicze Józef Agata Bielawska Antoni Linkiewicz i Bronisława Linkiewicz panna 178-3-181 191V-192R 143 Ż 377-378 DM
20 1 1915 Horodnica Wiktor Michniewicz Pereweźnia Antoni Anna Bielawska Tomasz Bagiński i Maria Szulc ż. Wilhelma 178-3-181 219V-220R 21 Ż 433-434 DM
1 5 1915 Horodnica Weronika Zalewska Lubtów Piotr Anna Bielawska Franciszek Bielawski i Łucja Sinicka ż. Tomasza 178-3-181 229V-230R 83 Ż 453-454 DM
29 6 1915 Horodnica Janina Wierzbicka Myszakowa Łukasz Kamila Bielawska Jan Falikowski i Adela Bielawska panna 178-3-181 236V-237R 122 Ż 467-468 DM
24 10 1915 Horodnica Ewa Bielawska Majdan Bereźnicki Antoni Feliksa Czerniatewicz Adolf Kraszewski i Stanisława Czerniatewicz panna 178-3-181 244V-245R 169 Ż 483-484 DM
27 6 1916 Jałowicze Zofia Bielawska Dolina Antoni Elżbieta Rakowska 1071 18 17 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201071/pages/1_436_0_0_1071_0010.htm
3 1 1917 Berezne Franciszek Bagiński Lipniki par. Kazimierka Łukasz Urszula Hołubecka Jan Hołubecki i Elżbieta Bielawska 740-4-8 3V-4R 6 R 4 DM
15 1 1917 Berezne Weronika Bielawska Ilniki par. Kazimirka Adolf Stanisława Bronowicka Tomasz Marcinkowski i Leokadia Żarczyńska 740-4-8 7V-8R 17 R 8 DM
17 2 1917 Berezne Hieronima Bielawska Kniaźsioło Izydor Karolina Żarczyńska Grzegorz Żygadło i Franciszka Romanowska 740-4-8 14V-15R 37 R 15 DM
10 4 1917 Berezne Teofila Hołubecka Lipniki par. Kazimierka Czesław Maria Urbanowicz Jan Hołubecki i Michalina Bielawska 740-4-8 22V-23R 63 R 23 DM
27 6 1917 Berezne Janina Bielawska Lipniki par. Kazimierka Damazy Zofia Słowińska Aleksander Słowiński i Elżbieta Bielawska 740-4-8 30V-31R 86 R 31 DM
2 1 1919 Berezne Antoni Bielawski Lipniki Władysław Jadwiga Ryszczyńska Tomasz Warumzer i Emilia Bielawska 740-4-11 2R 5 R 3 DM
8 11 1919 Berezne Czesław Żygadło Mokwiński Majdan Józef Teofila Żarczyńska Antoni Milewski, Marianna Bielawska 740-4-11 21V 163 R AS
1 12 1919 Berezne Alfred Kuriata Peresieki Franciszek Aniela Bielawska Jan Kuriata,Marianna Bohorodicz 740-4-11 24R 182 R AS
2 2 1920 Berezne Leonard Bielawski Lipniki par.Kazimierka Bolesław Elżbieta Słowińska Leonard Kuriata,Maria Bielawska 740-4-11 88V 23 R AS
9 4 1920 Berezne Marianna Drączkowska Tynne Wincenty Anastazja Żukowska Jan Zieliński,Adolfina Bielawska 740-4-11 94R 66 R AS
6 1 1921 Młynów Janina Rakowska Pańska Dolina Teofil Zuzanna Kaczyńska Jan Rakowski, Elżbieta Bielawska ż. Antoniego 740-4-446 36R 8 R 519 RK
7 4 1921 Berezne Władysława Bronowicka Tynne Władysław Michalina Zawisza Jan Zawisza,Stanislawa Bielawska 740-4-11 121V 43 R AS
3 8 1921 Sarny Wacław Wysocki Osty Adam Anastazja Bielawska Franciszek Korzeniowski, Józefa Felińska 740-4-753 10V 61 R 14 AS
10 4 1922 Młynów Józefa Bielawska Pańska Dolina Antoni Elżbieta Rakowska Józef Filipowski, Marianna Michalska ż. Władysława 740-8-158 26R 77 R 9994 RK
29 7 1922 Ostróg Stanisława Bielawska Słobódka Stefan Maria Nawrocka Władysław Nawrocki, Adela Nawrocka 121 120 O 8509 DW
25 11 1922 Sarny Katarzyna Natalia Karwatowicz Antonówka Lucyna Karwatowicz Andrzej ...rzyński, Waleria Bielawska, Stefan Szyrko, Leokadia Miller 740-4-753 64R 120 R 67 AS
7 12 1922 Berezne Helena Limańska Polany Adam Marta Gwiazdowska Jan Szczepaniak, Zofia Bielawska 740-4-11 182V 198 R AS
7 10 1922 Młynów Wacław Żelazny Pańska Dolina Antoni Michalina Bielawska Kasper Bielawski, Honorata Kolińska panna 740-8-158 37R 166 R 6 RK
18 2 1923 Sarny Leokadia Zasoń Józefpol Franciszek Anna Bielawska Grzegorz Urban, Zofia Sochacka 740-4-753 26V 28 R 30 AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
2 6 1829 Stepań Franciszek Borecki Wyżka 24 Jan Anna Bukowska Katarzyna Bielawska Wyżka 20 Józef Marianna Kownacka Walenty Lipiński, ...Kownacki, Michał ... 171-1-2 208V 5 R DM
24 1 1832 Stepań Antoni Kołodyński Wyrka 29 Jerzy Anna Polityk Anna Bielawska Wyrka 16 Józef Marianna Kołodyńska Gabriel Kołodyński, Franciszek Bielawski 171-1-5 212R 1 R DM
30 10 1832 Deraźne Józef Chodorowski Chołoniewicze 21 Jan Marcjanna Oszczepkowska Józefa Bielawska Chołoniewicze 18 Mikołaj Marcjanna Żukowska Franciszek Garbaliński, Piotr Kamiński, Stanisław Borucki 171-1-5 199V-199aR 10 R DM
14 2 1832 Kazimierka Jan Lech Karaczun 24 Józef Helena Więc.... Apolonia Bielawska Karaczun 15 Tomasz Franciszka Żabińska Franciszek Burzyński, Jan Burzyński 171-1-5 233V 3 R 250 DM
2 2 1832 Zasław św. Józefa Wincenty Woniatowski Zasław Stare Miasto 20 Walenty Zuzanna Czerniawska Marianna Bielawska 19 Nikodem Julianna Jozifowicz (?) Ignacy Grandyszewski, Samuel Steblecki 178-3-98 26V 13 Ż 52 RG
5 2 1833 Kołki Józef Kownacki par. Kołki 35 Kazimierz Agnieszka Sawicka Tekla Bielawska par. Kołki 18 Teodor Helena Kotowska Franciszek Kozłowski, Paweł Żołędziowski, Stanisław Kownacki 819 73a 6 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0075.htm
5 2 1833 Deraźne Dionizy Grochowski Majdan Lipieński 20 Marun Brygida Żukowska Domicela Bielawska Majdan Lipieński 15 Mikołaj Marcelina Żukowska Stanisław Grochowski, Adam Żukowski 171-1-6 197V 3 R DM
29 1 1833 Włodzimierzec Kasper Gęsiorowski Majdan Stepangrodzki 20 Benedykt Helena Walewska Teresa Bielawska Majdan Stepangrodzki 18 Jerzy Anna Wysocka Teodor Gołębiowski, Jędrzej Grejner, Dominik Bajkowski 819 89R-89V 2 AGAD 91-92 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0091.htm
14 10 1834 Tuczyn Bartłomiej Gajdamowicz Janin 26 Stefan Marianna Kroczkowska Ewa Bielawska Janin 18 Wawrzyniec Agnieszka Murawska Jan Reszczyński, Antoni Bagiński 171-1-7 170V 3 R DM
25 10 1836 Deraźne Jan Kowalski Zahułek 22 Franciszek Wiktoria Kopiej Ewa Bielawska Czeremosznia 20 Mikołaj Marula Żukowska Wojciech Domalewski, Franciszek Bielawski 171-1-9 199V 11 R DM
31 1 1837 Włodzimierzec Walenty Pirocki Majdan Stepangrodzki 20 Mateusz Katarzyna Danielkiewicz Klotylda Bielawska Majdan Stepangrodzki 20 Jerzy Anna Wysocka Gaspar Gęsiorowski, Paweł Szostakowski 823 98V-99R 3 AGAD 104 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0104.htm
3 11 1840 Łysin Józef Poznański Kniahinin 20 Antoni Teofila Leszniowska Antonina Bielawska Kniahinin 19 Jan Marianna Boguszewska Jakub Lubrycki, Teodor Grabowiecki 826 203R 6 AGAD 204 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0204.htm
15 6 1841 Nowogród Wołyński Jędrzej Boczkowski Nemylanka 20 Franciszek Marianna Bielawska Józefa Gołębiowska Użaczyn 17 Ludwik Katarzyna Lewicka 872 77 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0043.htm
26 1 1841 Tuczyn Jan Rudnicki Lewacze par. Niewirków 20 Ludwik Ewa Szemyret Aniela Bielawska Janin 18 Wawrzyniec Agnieszka Morawska Maciej Rudnicki, Paweł Reszczyński 171-1-12 161V 2 Ż DM
18 7 1843 Stepań Paweł Sawicki Wyrka 38 Grzegorz Teresa Gołembiowska Karolina Kołodyńska Omelanka 22 Eliasz Elzbieta Bielawska 882 204 V 6 AGAD DW
7 2 1843 Korzec Franciszek Hanuszkiewicz Balarka Lubtowska 23 Wojciech Salomea Bieńkowska Agata Bielawska Balarka Lubtowska 20 Błażej Marianna Zielińska 874 230 11 PW 0
9 11 1847 Ostróg Józef Domalewski Balarka Choteńska 23 Józef Tekla Żołędziowska Helena Zalewska Balarka Choteńska 20 Mikołaj Justyna Bielawska Michał Bednarski, Mateusz Jankowski, Grzegorz Frankowski 171-1-13 30V 26 R DM
19 10 1848 Kazimierka Paweł Żarczyński Ilniki 25 Wojciech Marianna Bielawska Julia Kunicka Ilniki 20 Daniel Barbara Dąbrowska Stefan Hnidecki, Mikołaj Żarczyński 171-1-14 310V 2 R 308 DM
21 11 1848 Deraźne Józef Adamski Widymir 23 Marcin Łucja Oszczepkowska Joanna Bielawska Tuchirz 23 Mikołaj Marcelina Żukowska Bazyli Żołędziewski, Franciszek Bielawski 171-1-14 256V 12 R 253 BW
5 6 1849 Kazimierka Tomasz Boczkowski Majdan Pustomycki par. Tuczyn 25 Piotr Barbara Reszczyńska Joanna Bielawska Piasków 20 Wawrzyniec Agnieszka Murawska Józef Reszczyński, Jan Dąbrowski 171-1-15 274R 4 R 276 DM
26 2 1850 Kulczyny Józef Jaskulski Łahodyńce 21 Jan Julianna Trembecka Kamila Bielawska Łahodyńce 19 Jan Honorata Zakrzewska Stanisław Jaskulski, Wincenty Krzewicki 178-3-119 203R 14 Ż 398 DM
6 5 1851 Butowce Stanisław Iwanicki Wierzbówka 49 Antoni Marianna Tomaszewska Teresa Pielawska Bielawska Wierzbówka 28 Antoni Marianna Kocjanowska Dominik Radziszewski, Feliks Sławecki 178-3-120 15V 4 Ż 29 DW
14 1 1851 Stepań Stanisław Domalewski par. Kazimierka 21 Walenty Anna Siedlecka Karolina Bielawska Omelanka 18 Tomasz Marianna Kołodyńska Jan Burzyński, Sylwester Łoziński 171-2-1 198R 2 R 199 BW
28 1 1851 Stepań Kajetan Wrześniowski Omelanka 28 Mateusz Katarzyna Sulikowska Apolonia Lech z d. Bielawska Omelanka 29w Tomasz Franciszka Żabińska Ludwik Bielawski, Józef Bielawski, Dominik Kołodyński 171-2-1 199R 4 R 200 BW
23 11 1852 Cudnów Edward Paniszewski Żytomierz par. Żytomierz 27 Stanisław Karolina Rozenberg Maria Mełwińska Cudnów 23 Mikołaj Teresa Bielawska Antoni Zalewski, Jan Sarnawski, Wacław Bielawski 569-1-76 67V 41 Ż 134 DM
11 10 1853 Tuczyn Franciszek Burzyński Karaczun par. Kazimierka 22 Paweł Marianna Kownacka Tekla Gajdamowicz Janin 18 Bartłomiej Ewa Bielawska Józef Reszczyński, Adam Bagiński, Feliks Burzyński 171-1-33 474R 6 R 468 BW
29 1 1856 Kazimierka Jan Filiczkowski Jasnober 21 Feliks Tekla Murawska Anna Szelążek Karaczun 21 Wojciech Katarzyna Bielawska Bernard Burzyński, Tomasz Burzyński, Stanisław Domalewski 171-1-67 348R 2 R 343 DM
21 10 1856 Kazimierka Mikołaj Szelążek Karaczun 28 Wojciech Katarzyna Bielawska Joanna Konopacka Karaczun 20 Aleksander Rozalia Zakszewska [Zakrzewska] Stanisław Domalewski, Stanisław Burzyński, Wincenty Burzyński 171-1-67 350V 7 R 346 DM
20 1 1857 Kazimierka Antoni Żarczyński Majdan Mokwiński par. Berezne 42w Mikołaj Marianna Chorążyczewska Helena Gajdamowicz Hołubne 20 Bartłomiej Ewa Bielawska Stanisław Kosarzecki, Antoni Łoś, Maciej Żarczyński 171-1-72 370V 1 R 509 BW
1 6 1858 Deraźne Jan Naumowicz Balarka 24 Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Teofila Kowalska Znamirówka 22 Piotr Ewa Bielawska Michał Kopiej, Antoni Skarliński, Witalis Kołodyński 650-1-1 487R 8 R 541 BW
1 6 1858 Deraźne Mikołaj Dawidowicz Mielnikowe par. Stepań 25 Teodor Rozalia Sulikowska Franciszka Bielawska Balarka 22 Maciej Anna Kopiej Michał Kopiej, Antoni Skarliński 650-1-1 486V 7 R 540 BW
15 8 1858 Olewsk Jan Gajdemski Słoboda Wojtkiewicka 20 Andrzej Agata Bielawska Marianna Dworzecka Rudnia Choczyńska 18 Jan Małgorzata Chomętowska Jan Suchowiecki, Kazimierz Marcinkowski 178-3-128 182v 9 Ż Na
26 1 1858 Kazimierka Kazimierz Guzewicz Jasnober 24 Kajetan Józefa Adaszyńska Julia Szelążek Karaczun 18 Wojciech Katarzyna Bielawska Teodor Marcinkowski, Tomasz Burzyński, Aleksander Sawicki 650-1-1 521V 1 R 586 BW
10 5 1859 Olewsk Jan Suchowiecki Słoboda Wojtkiewicka 40w Stefan Katarzyna Ziębowska Teresa Gajdemska Słoboda Wojtkiewicka 22 Ignacy Agnieszka Bielawska Mikołaj Siedlecki, Feliks Gajdamski 178-3-50 770R 4 Ż Na
27 9 1859 Deraźne Grzegorz Żarczyński Kryczylsk par. Stepań 22 Michał Rozalia Felińska Joanna Chodorowska Zabrody 18 Józef Józefa Bielawska Wojciech Feliński, Jan Wysocki, Antoni Feliński 171-1-73 421V 9 R 416 BW
25 10 1859 Deraźne Michał Borecki Omelanka par. Stepań 26 Franciszek Katarzyna Bielawska Wiktoria Żukowska Postójne 20 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Mateusz Kamiński, Józef Żukowski, Józef Bielawski 171-1-73 423R 12 R 417 BW
23 1 1860 Włodzimierzec Adam Daniłkiewicz Lipne 27w Antoni Tekla Bielawska Julianna Mazurkiewicz Lipne 23 Józef Marianna Oczkowska 841 709 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0391.htm
15 5 1860 Włodzimierzec Andrzej Cybulski Majdan Stepanhorodzki 39 Stanisław Marianna Jaworska Karolina z Bielawskich Bielawska Majdan Stepanhorodzki 32 Jan Anna Narolska Ignacy Turowski, Marcin Tokarski 841 711 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0392.htm
9 10 1860 Włodzimierzec Aleksander Oczkowski Majdan Stepanhorodzki 22 Grzegorz Anna Wiktoria Bielawska Majdan Stepanhorodzki 20 Aleksander Dominika Pirzewska 841 715 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0394.htm
1 5 1860 Kazimierka Leon Rymałowski Pohulanka par. Stepań 25 Józef Tekla Gromadzka Honorata Bielawska z d. Zarzycka Pępków 26w Jan Marianna Rymałowska Antoni Lipiński, Piotr Zarzycki, Feliks Burzyński 171-3-24 284R 2 R 395 BW
19 6 1860 Deraźne Karol Naumowicz Balarka 19 Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Ewa Bielawska Balarka 20 Maciej Anna Kopiej Antoni Żukowski, Julian Kopiej, Jan Naumowicz 171-3-24 249V 9 R 350 BW
10 7 1860 Deraźne Antoni Chorążyczewski Wowcze 21 Maciej Antonina Krasinkiewicz Emilia Kowalska Znamirówka 19 Piotr Ewa Bielawska Franciszek Bielawski, Karol Chorążyczewski, 171-3-24 250R 10 R 351 BW
18 9 1860 Deraźne Władysław Chorążyczewski Hłuboczek [Głęboczek] 21 Michał Justyna Sulikowska Kamila Kowalska [Bielawska - BW] Balarka 18 Maciej Anna Kopiej Jakub Krasinkiewicz, Cyprian Kopiej, Piotr Zaręba [błąd w księdze, popr. Kamila Bielawska] 171-3-24 250V 11 R 352 BW
5 3 1861 Połonne Nikodem Kuczyński Dziekunka par. Nowogród Wołyński Franciszek Katarzyna Swic Tekla z d. Jandulska Bielawska Pohoryła 22w Józef Anastazja Kotwicka Hieronim Koszarski, Stanisław Borkowski 178-3-76 65R 16 Ż DM
12 11 1861 Połonne Feliks Żurawski Burtyn 25 Leon Marianna Bielawska Petronela z d. Zaleska Morawska Burtyn 25w Wacław Franciszka Załęska Tadeusz Dudkowski, Tomasz Dudkowski 178-3-76 80V 47 Ż DM
30 9 1862 Deraźne Stanisław Żołędziewski Nerucze 22 Adam Franciszka Burzyńska Rozalia Grochowska Znamirówka 23 Dionizy Domicela Bielawska 887 160 10 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0086.htm
23 9 1862 Stepań Franciszek Kozłowski Majdan Rudnicki par. Kołki 23 Bartłomiej Anastazja Gorajewska Narcyza Bielawska Omelanka 17 Franciszek Ludwika Dawidowicz Maciej Żołędziewski, Gracjan Kownacki, Stanisław Bielawski 887 278 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0151.htm
11 11 1862 Stepań Jan Stefanowicz par. Włodzimierz 20 Stefan Felicjana Rudnicka Kornelia Bielawska Omelanka 18 Piotr Aleksandra Charucka Konstanty Serafinowicz, Józef Bielawski, Stanisław Bielawski 887 283 24 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0153.htm
29 11 1863 Turzysk Bazyli Julski par. Kowel 27 Mikołaj Olimpia Bielawska Paulina Obniska Klusk 22 Jan Kamila Ruczyńska 892 143V 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0144.htm
20 1 1863 Połonne Kasper Rajkowski Lasy Łabuńskie 25 Szymon Teresa Hajko Dorota Bielawska Połonne 24 Onufry Marianna Hajko Hieronim Koszarski, Stanisław Teodorowicz 17-1-328 2V 3 Ch 5 DM
24 11 1863 Klewań Stanisław Garbuliński Oleszwa 30 Piotr Brygida Ostrowska Anna Bielawska Oleszwa 25 Jan Franciszka Dąbrowska Ignacy Ostrowski, Klemens Grochowski, Jan Frejzdorf 650-1-2 143R 7 R 186 BW
19 1 1863 Kazimierka Jakub Kownacki Karaczun 24 Józef Marianna Bielawska Marianna Jasińska Karaczun 19 Leon Wiktoria Fudali Władysław Burzyński, Erazm Sawicki, Wincenty Harmaszewski [Hermaszewski] 650-1-2 276R 1 R 354 BW
19 5 1863 Kazimierka Dominik Lech Omelanka par. Stepań 23 Jan Apolonia Bielawska Narcyza Burzyńska par. Kazimierka 19 Stanisław Franciszka Szelążek Józef Bielawski, Ludwik Bielawski, Jan Bielawski 650-1-2 276V 2 R 355 BW
6 10 1863 Kazimierka Maciej Reszczyński Kudranka par. Tuczyn 21 Andrzej Karolina Adamowicz Antonina Hajdamowicz Antonówka 21 Bartłomiej Ewa Bielawska Wiktor Reszczyński, Grzegorz Żygadło, Karol Żarczyński 650-1-2 277V 4 R 357 BW
1 11 1864 Nowogród Wołyński Walenty Krupowicz Elisawet 23 Grzegorz Antonina Kotwicka Julianna Bielawska Elisawet 20 Onufry Marianna Hajko 178-3-152 31 57 Ż 60 MO
15 11 1864 Nowogród Wołyński Szymon Rudnicki Huta Dziekonka 30 Piotr Marianna Przewłocka Petronela Bielawska Rohaczów 18 Kazimierz Katarzyna Morzanowska 178-3-152 32 65 Ż 64 MO
19 7 1864 Korzec Florian Pawłowski Lubtowa 24 Andrzej Katarzyna Sawicka Marianna Bielawska Michinówka ? [Ochmanówka] 18 Jan Justyna Sawicka Tomasz Naumowicz, Stanisław Gogoł 171-1-83 53V 15 R 56 DM
19 9 1865 Nowogród Wołyński Jan Suchodolski Kurczyce 35w Antoni Marianna Kuriata Marianna Sawicka Józefówka 20 Leon Teresa Bielawska 178-3-152 53 38 Ż 105 MO
11 9 1866 Kulczyny Dominik Sowiński Krasiłów 32 Mikołaj Franciszka Wróblewska Rozalia z d. Cichocka Bałanowska Krasiłów 28w Michał Katarzyna Bielawska Józef Godebski, Paweł Sawicki 17-1-235 207V-208R 17 Ch 407-408 DM
16 7 1867 Nowogród Wołyński Józef Boczkowski Niemylnia 40w Franciszek Marianna Bielawska Benigna Ostrowska Niemylnia 20 Aleksander Anna Orzechowska 178-3-152 99 28 Ż 196 MO
1 2 1870 Krzemieniec Jan Malczewski Szpikołosy 35w Jan Marianna Lebedyńska Anna Bielawska Krzemieniec 32 Jan Anna 1-50 31R-V 5 T
31 5 1870 Nowogród Wołyński Jan Januszewski Par.Olewsk 24 Kazimierz Ewa Bielawska Anna Turowska Zabara Dawidówka 20 Michał Marianna Kozińska 178-3-152 178 32 Ż 351 MO
27 10 1874 Ołyka Maciej Kożelug Radochówka 28 Marcin Anna Soblis Tekla z Onuchowskich Sulikowska Radochówka 30w Aleksander Tekla Bielawska 495 60 15 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0031.htm
9 2 1875 Tuczyn Gabriel Bagiński par. Niewirków 25 Stefan Honorata Bagińska Marcelina Boczkowska Majdan 19 Tomasz Joanna Bielawska 689 35 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20689/pages/PL_1_436_689_0018.htm
26 6 1877 Miropol Franciszek Naruszewicz Kamień 38 Ludwik Krystyna Bartoszewicz Karolina Bielawska Kamień 17 Jan Honorata Malicka szl. Jan Jackiewicz, miesz. Romuald Krynicki 178-3-257 155R 6 Ż
10 6 1879 Dederkały Dominik Kaczaniuk Dederkały 35w Franciszek Florentyna Rogowska Antonina Bielawska Pototurów 18 Jan Katarzyna Malinowska Józef Łączewski, Franciszek Bułkowski 57 76 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0041.htm
31 1 1882 Berezne Paweł Wilczyński Głuszków par. Korzec 28 Kazimierz Ewa Ciekalska Marcelina Targoni Rudnia Borowska 18 Adam Marianna Bielawska Fortunat Wilczyński, Władysław Chomicz 740-2-5 108V 5 R 101 DM 0
15 9 1885 Tuczyn Karol Żukowski Woronów 41w Piotr Katarzyna Łukomska Aniela Boczkowska Majdan 22 Tomasz Joanna Bielawska 699 40 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0023.htm
25 5 1886 Berezne Fabian Rudnicki Lewacze 25 Jan Aniela Bielawska Marcelina Szachniewicz Zawołocze 18 Ignacy Katarzyna Niedźwiecka Franciszek Rudnicki, Stanisław Rudnicki 740-2-6 65R 7 R 61 AD1
7 2 1888 Krzemieniec Bernard Golecki par. Krzemieniec 28 Wincenty Paulina Bielawska Florentyna Micewska par. Krzemieniec 16 Paweł Antonina Buczkowska 426-1-81A 33V 5 T DW
17 10 1893 Ołyka Stanisław Maszkowski Bodiaczewa 25 Andrzej Józefa Bielawska Bronisława Mazurkiewicz Kaczewa 17 Ludwik Katarzyna Kownacka 1018 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0112.htm
28 1 1896 Ołyka Jan Dąbrowski Susk, par. Klewań 22 Franciszek Kamila Bielawska Antonina Szulikowska Moszczanica 22 Antoni Kamila Dębowiecka 1018 629 3 MO
14 1 1896 Młynów Piotr Rybczyński Berehy 26 Jan Franciszka Buszyńska Aniela Stawińska Berehy 18 Jan Barbara Bielawska Józef Stawiński, Antoni Świtnicki 740-7-94 78V 1 R 198 DW
29 10 1897 Młynów Jan Soroczyński Pełcza par. Ptycza 27 Jan Katarzyna Czerwińska Anna Stawińska Beregi 19 Jan Barbara Bielawska Franciszek Stawiński, Marcin Jakuboski 740-2-412 33R 19 R 1771 RK
19 9 1899 Tbilisi Kazimierz Jabłoński siedlecka gub. 26 Franciszek Krystyna Estrejcher Marianna Bielawska 20 Feliks Maria Michał Skrzyński, Edward Szyfer 134 45 Tb
24 10 1899 Młynów Franciszek Władysław Stawiński Beregi 27 Jan Barbara Bielawska Leontyna Wójcicka Młynów 17 Józef Katarzyna Zacharzewska Józef Stawiński, Karol Zacharzewski 740-2-407 79V 14 R 1646 RK
20 8 1900 Krzemieniec Ludwik Malczewski Szpikołosy 25 Mikołaj Paulina Bielawska Aleksandra Turbińska Krzemieniec 19 Jan Katarzyna Rutkowska 426-1-82 28 V 13 T DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R9HY-6?i=37&cat=300453
24 11 1902 Krzemieniec Antoni Listopadzki Wesołówka 55 Piotr Salomea Czerajewska Tekla Bielawska Krzemieniec 54 Eliasz Maria Kruziuk 32 R 12
1903 Kazimierka Jakub Urbanowicz Antoni Marianna Chodorowska Albina Bielawska MU 5
2 7 1906 Jampol Jan Halek Radoszówka 27 Wojciech Franciszka Karolina z d. Juchkiewicz Bielawska Radoszówka 37w Piotr Tekla Stefańska Adam Sidorowicz, Michał Piątkiewicz 426.1.94 103V 17 T FS 420 DM
27 9 1908 Starokonstantynów Stanisław Kazimierz Marian Piotrowski Skoworódki, z par. Białacerkiew, gub. kij 42 Jan Maria Bielawska Stefania Truszkowska Szepetówka par. Zasław św. Józefa 32 Andrzej Joanna Pollo Jan Kaszczuk, Wawrzyniec Bliźniukiewicz 17-2-88 52R 36 Ch 104 DM
13 9 1909 Miropol Jan Ostaszewski Zaborzyca 20 Franciszek Ludwika Czerkawska Eleonora Bielawska Żaborzyca 23 Jan Brygida Ogrodnicka Sylwester Nejman, Wincenty Czerkawski 178-3-192 44R 16 Ż 88 DM
15 11 1909 Niewirków Aleksander Kosarzycki Józefówka 23 Piotr Cecylia Kamińska Kamila Chomicka Horodyszcze 18 Ludwik Apolonia Bielawska Marceli Łoś, Mieczysław Kosarzycki 1015 72R 44 AGAD 70 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0070.htm
18 9 1911 Młynów Antoni Klejna Dolina 19 Adam Teofila Sawicka Katarzyna Bielawska Dolina 16 Kazimierz Marianna Rogowska Antoni Misarko, Antoni Czerpak 740-4-447 105V 26 R 721 RK
4 10 1911 Korzec f. Horodnica Otto Rajssman (Reisman] Horodnica (zam. od 1909 r.) 24 Augustyn Sawila [Sevilla] Wilpner lub Wistner Apolonia Jastrzębska Horodnica 24 Mikołaj Dioniza Bielawska Wiktor Jastrzębski, Mieczysław Romanowski 178-3-181 45V 17 Ż 91 DM 0
1912 Kazimierka Adolf Urbanowicz Stanisław Marianna Lisiecka Leonarda Bielawska MU 14
17 2 1913 Korzec f. Horodnica Piotr Zalewski Lubtów 22 Feliks Tekla Rudnicka Anna Bielawska Lubtów 20 Ludwik Maria Bagińska Maciej Zalewski, Antoni Dłużewski 178-3-181 149V 6 Ż 295 DM
27 4 1914 Horodnica Jan Pawłowski Rudnia Klonowa 31w Jan Maria Bielawska Joanna Bielawska Myszakowa 30 Jan Anastazja Lisowska Jan Borowski, Antoni Michniewicz 178-3-181 204V 9 Ż 404 DM
16 8 1915 Horodnica Jan Turowski Myszakowa 25 Michał Aleksandra Kuriata Adela Bielawska Myszakowa 26 Jan Anastazja Lisowska Ludwik Turowski, Florian Falikowski 178-3-181 252V 5 Ż 499 DM
13 8 1917 Kołki Józef Kozłowski gr. Kołki 38 Franciszek Narcyza Bielawska Petronela Paszkowska gr. Kołki 22 Józef Weronika 1078 29 3 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0017.htm
3 1918 Młynów Józef Filipowski Franciszka Bielawska 20 Kazimierz Marianna Rogowska dopisek 740-2-409 9R 37 R 1705 RK
10 8 1919 Wiszenki Franciszek Rogalski Czebenie Walenty Marianna Pakulska Zofia Filipowska Czebenie Wincenty Maria Bielawska Grzegorz Zaleski, Antoni Rogalski, Franciszek Filipowski 35-9-1359 32V 32 Ł 100058 RK
10 6 1919 Berezne Feliks Burzyński Leonard Janina Bielawska Elżbieta Zarembińska wd. Adam Albertyna z Burzyńskich Franciszek Burzyński, Franciszek Biczyński ? 740-4-11 41V 44 R 33 AS
26 10 1919 Berezne Franciszek Rakowski Jan Paulina Boczkowska Marianna Kuriata Paweł Honorata Bielawska Jan Boczkowski, Adolf Bronowicki 740-4-11 45V 82 R 37 AS
15 5 1921 Ludwipol Leonard Czerwiński Leonarda Hajdamowicz Stara Huta 21 Stanisław Ludwika Bielawska dopisek 951 15 V-16 R 72 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0018.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
2 Joanna Bielawska 21 Deraźne Tuchirz 1844 CDIAK DM 1045-2-236
4 Ur. Anna z Zaborowskich Bielawska wd. 44 Nowogród Wołyński 67.Majdan Niepoznanicze 1844 CDIAK AS 1045-2-235
13 Aleksandra z Siekierzyńskich Bielawska wd. 53 Nowogród Wołyński 18. Miasto Rohaczów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
22 Marianna z Gajdamowiczów Bielawska wd. 71 Nowogród Wołyński 76.Balarka Nemylanka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
3 8 Urodzona Zofia Bielawska 64 Katerburg Matwiejowce 1857 AGAD DM 433-14
25 56 Marianna Bielawska 17 Katerburg Rybcza 1857 AGAD DM 433-14
8 25 Zofia Bielaska [Bielawska] z Siesickich 41 Targowica Bokujma 1861 Równe DM 172-2-1 5R 7
3 12 siostrzenica Kamila Bielawska 20 Tuczyn Ryświanka 1862 CDIAK DM 1045-2-261
121 155 Bielawska Marianna z Duchnowskich, mąż prawosławny 37 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
125 160 Bielawska Klementyna córka Gabriela, panna 40 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
89 290 M. Julia z Marcinkowskich Bielawska 45 Kazimierka Ilniki 1885 Równe DW 597-1-1
39 16 2-żona Józefa Bielawska z d. Żarczyńska 47 Stepań Ilnik Mały 1889 CDIAK DM 1045-2-707
182 13 córka Tekla Bielawska po I-mężu 10 Stepań Butejki 1889 CDIAK DM 1045-2-707
549 44 żona Adela Bielawska z d. Powstańska (II-żona) 52 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
1 1 żona Anna Bielawska 31 Kodnia Nikonówka (Nikonowce) 1897 Żytomierz DM 178-49-30
6 29 Bielawska Maria wdowa 67 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW
48 229 Córka Franciszka Bielawska Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW
180 28 Julia Kownacka z d. Bielawska, wdowa 56 Kołki Stawyworoż ( Stawyhoroż) 1905 Łuck DM 22-1-314 481R 14 8
266 1 Bielawska Emilia, wdowa 36 Bereźnica Karczemka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
594 278 żona Gabriela Bielawska b/w Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
715 11 żona Anna Bielawska 23 Bereźnica Huta Niemowicka (Parejma) 1911 Żytomierz DM 178-49-37
765 122 żona Rozalia Bielawska 50 Bereźnica Huta Niemowicka (Parejma) 1911 Żytomierz DM 178-49-37
7 17 matka Eleonory Brygida Bielawska z Ogrodnickich wdowa 74 Miropol Żaborzyca 1912 ES
12 16 matka Emilia Bielawska 70 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
475 76 żona Katarzyna z d. Bielawska 16 Młynów Dolina 1912 Żytomierz RK 178-49-51
113 63 żona Agata z d. Bielawska 32 Korzec - filia Horodnica Kowalewicze 1913 CDIAK DM 1045-2-940
149 31 jego siostra Anna Bielawska 25 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
149 32 jego siostra Adela Bielawska 22 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
153 82 żona Anna z d. Bielawska 20 Włodzimierzec Hały 1913 Żytomierz DM 178-49-55
164 77 żona Emilia z d. Bielawska 33 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
195 18 żona Bronisława z d. Bielawska 30 Włodzimierzec Grabina 1913 Żytomierz DM 178-49-55
207 40 Marcelina Bielawska, wdowa 55 Włodzimierzec Górno /Górne 1913 Żytomierz DM 178-49-55
209 43 żona Maria z d. Bielawska (II-żona) 30 Włodzimierzec Górno /Górne 1913 Żytomierz DM 178-49-55
212 54 Maria Bielawska z d. Petrowska (Piotrowska), wdowa Włodzimierzec Górno /Górne 1913 Żytomierz DM 178-49-55
215 28 żona Anna z d. Bielawska 35 Korzec - filia Horodnica Pereweźnia 1913 CDIAK DM 1045-2-940
265 8 Bielawska Magdalena, wdowa 25 Korzec - filia Horodnica Lubtów 1913 CDIAK DM 1045-2-940
281 57 żona Joanna z d. Bielawska 19 Korzec - filia Horodnica Lubtów 1913 CDIAK DM 1045-2-940
288 3 żona Ewa z d. Bielawska 60 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
303 64 żona Sabina z d. Bielawska 35 Włodzimierzec Dobryń 1913 Żytomierz DM 178-49-55
435 11 Domicela Bielawska, panna 18 Włodzimierzec Ostrów 1913 Żytomierz DM 178-49-55
488 32 żona Aniela z d. Bielawska 50 Włodzimierzec Kruszewo 1913 Żytomierz DM 178-49-55
523 21 żona Albina z d. Bielawska 26 Włodzimierzec Lisznia 1913 Żytomierz DM 178-49-55
533 30 żona Tekla z d. Bielawska 46 Korzec - filia Horodnica Horodnica 1913 CDIAK DM 1045-2-940
536 38 żona Dioniza z d. Bielawska 56 Korzec - filia Horodnica Horodnica 1913 CDIAK DM 1045-2-940
730 15 żona Józefa z d. Bielawska 47 Włodzimierzec Staniszcze? 1913 Żytomierz DM 178-49-55
748 56 Teresa Rudnicka z d. Bielawska, wdowa 26 Włodzimierzec Choromce 1913 Żytomierz DM 178-49-55
773 1 żona Aniela z d. Bielawska 35 Włodzimierzec Czajków 1913 Żytomierz DM 178-49-55
780 26 Klementyna Bielawska, panna 16 Włodzimierzec Czajków 1913 Żytomierz DM 178-49-55


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl