Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 863 wyników dla: Urbanowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 1 1827 Zasław, Św. Józefa Katarzyna Michalina Urbanowicz 1 Wierzbowce Fabiana i Salomei 178-3-93 46 6 Ż MO 90
6 5 1827 Zasław, Św. Józefa Emilian Deręgowski 1 Wierzbowce Józefa i Teresy z Urbanowiczów 178-3-93 49 42 Ż 96 MO
9 4 1827 Berezdów Marianna Solecka 80 Paszuki z d. Urbanowicz, mąż Grzegorz 245-1-1 117V 19 R 231 DM
26 2 1828 Berezdów Magdalena Urbanowicz 27 Futor z d. Różańska, mąż Andrzej, córki Katarzyna, Cecylia i Julianna 245-1-2 83R 16 R 166 DM
8 7 1828 Berezdów Julianna Urbanowicz 16/52 Futorek c. Jędrzeja i Magdaleny z Różańskich 245-1-2 85R 38 R 170 DM
2 10 1829 Berezdów Teresa Urbanowicz 80 Futor z d. Poniatowska, wdowa po Grzegorzu, synowie Szymon, Jan i Andrzej oraz dwie córki nie wymienione z imion 245-1-3 131V 48 R 259 DM
19 12 1830 Berezne Benedykt Urbanowicz 47w Biłka z gorączki, żona Marianna, synowie Hieronim, Grzegorz, Mikołaj, Wincenty, córki Helena, Agata, Tekla 171-1-3 253V 22 R Na
29 4 1831 Korzec Marianna Urbanowicz 70 Korzec z domu Senkowska, wdowa po Marcinie, synowie Piotr, Fabian i Feliks, córki Katarzyna, Marianna, Petronela i Klara 245-1-5 88 61 R PW
26 8 1831 Deraźne Aleksander Urbanowicz 56 Podłużne pracowity, wieśniak w stanie kawalerskim 171-1-4 265V 33 R DM
3 3 1832 Korzec Petronela Grejman 30 Korzec z gorączki, z d. Urbanowicz, mąż Jan Grejman, syn Michał 245-1-6 93v 24 R Na
7 4 1832 Berezdów Paweł Urbanowicz 1,5 Futor Kurczykowski s. Jana i Zofii z Chodakowskich 245-1-6 126R 19 R 44 DM
28 2 1833 Tuczyn Wawrzyniec Urbanowicz 10 Janin s. ur. Grzegorza i Julianny z Kozłowskich 171-1-6 160R 3 R DM
3 11 1835 Tajkury Antoni Leszczyński 54 Nowy Mydzk od przypadkowego postrzału na polowaniu, Wlm., s. Adama, żona Marianna z Urbanowiczów 171-1-8 82R 19 R 9072 DW
21 10 1836 Katerburg Andrzej Jądkowski 1 Katerburg s. Józefa i Franciszki z Urbanowiczów 201 106 26 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0060.htm
16 11 1838 Tuczyn Teodor Urbanowicz 7/365 Janin s. ur. Grzegorza i Julianny z Kozłowskich 171-1-11 184R 20 R DM
24 12 1838 Berezne Teodor Paweł Urbanowicz 5 Druchowa s. Michała i Agaty z d. Kosarzyckiej 171-1-11 244R 22 R Na
24 1 1839 Berezdów Szymon Urbanowicz 48 Futor Kurczykowski żona Anna z Górskich, synowie Jan, Michał, Antoni i Paweł 178-51-433 169V 4 Ż 178 DM
26 1 1839 Berezne Franciszek Urbanowicz 2 Druchowa s. Michała i Agaty z Kosarzeckich 879 222 V 6 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0231.htm
22 3 1840 Korzec Józef Siedlecki 3 Futor Korecki syn Klary z Urbanowiczów 871 171 36 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0090.htm
8 3 1840 Berezne Zuzanna Urbanowicz 3/12 Futor Jakubówka c. Wincentego i Anieli z Łosiów 880 198 V 7 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0217.htm
3 3 1841 Berezdów Jan Midziński 3 Futor Kurczykowski s. Jana i Katarzyny z Urbanowiczów 872 339 12 AGAD 180 DW, EK1, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0180.htm
15 11 1841 Targowica Marcela Urbanowicz 14 Perekładowicze c. Feliksa i Anny Chylińskiej 827 271 R 24 ZP 0
13 5 1842 Berezdów Jan Miedziński 27 Futorek Kurczykowski ur., żona Katarzyna z Urbanowiczów, syn Eliasz 873 275 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0143.htm
30 5 1843 Targowica Franciszka Urbanowicz 23 Mstyszyn w stanie panieńskim 829 124 R 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0136.htm
6 7 1843 Tuczyn Julian Urbanowicz 1 Janin s. Grzegorza i Julianny z Kozłowskich 882 162 V 12
22 1 1843 Berezdów Eliasz Miedziński 1,5 Prawutyn Mały z kaszlu, s. ur. Jana i Katarzyny z Urbanowiczów 874 327 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0167.htm
5 12 1843 Zasław św. Jana Franciszka Lewicka 8/12 Michla c. Feliksa i Marianny z d. Urbanowicz 178-51-510 23R 71 Ż 26 RG
21 2 1844 Katerburg Zofia Urbanowicz 56 Katerburg wdowa po Gabrielu, córka Franciszka zamężna i Honorata panna 199 334 3 382
21 7 1845 Aleksandria Hieronim Urbanowicz 51 Majdan Nowy Zawód żona Franciszka z Cudnowiczów, synowie Jan, Paweł i Marceli, córka Honorata 884 192 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0199.htm
26 5 1845 Niewirków Eustachy Lewicki 1 Niewirków Feliks i Maryanna z Urbanowiczów 884 286 10 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0293.htm
3 12 1846 Berezdów Anna Mieleniewska 17 Horyce panna, c. Jana i Rozalii z Urbanowiczów 877 290 76 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0156.htm
11 4 1847 Katerburg Maryanna Jątka 1 Katerburg c.Józefa i Franciszki z Urbanowiczów 199 62 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0032.htm
1 1 1847 Berezne Teofila Urbanowicz 1 Białaszówka z kokluszu, c. Wiktora i Anieli z d. Łoś 171-1-13 251R 1 R Na
30 11 1847 Berezdów Grzegorz Urbanowicz 1,5 Futor Kurczykowski s. Piotra i Honoraty z Lipskich 245-1-13 263V 70 R 522 DM
12 12 1847 Berezdów Józefa Urbanowicz 9/12 Futor Kurczykowski c. Jędrzeja i Anieli z Obiedzińskich 245-1-13 264R 75 R 523 DM
2 6 1848 Berezdów Jan Przyłuski 18 Chorowiec s. Michała i Marianny z Urbanowiczów 17-1-19 41V 40 Ch 69 DM
20 1 1849 Berezne Sabina Urbanowicz 1,5 Białaszówka c. Wiktora i Anieli z Łosiów 171-1-15 231V 4 R 234 DM
10 4 1850 Korzec Tomasz Urbanowicz 6/12 Horodnica z suchot; syn nieślubny Marianny Urbanowicz 171-1-16 453v 27 R Na
3 12 1850 Tuczyn Gracjan Urbanowicz 1 Siedliszcze s. Stanisława i Antoniny z d. Sewruk 171-1-16 607V 27 R 620 BW
7 1 1850 Niewirków Brygida Gajdamowicz 1 Józefówka c. Jana i Agaty z d. Urbanowicz 171-1-16 629V 1 R 642 BW
9 7 1850 Berezdów Jan Urbanowicz 1 Futor Kurczykowski s. Grzegorza i Anieli z Niedaszkowskich 171-1-16 577R 38 R 589 DM
10 7 1850 Berezdów Mikołaj Urbanowicz 1,5 Romanów s. Piotra i Honoraty z Lipskich 171-1-16 577V 39 R 590 DM 0
4 10 1850 Berezdów Honorata Urbanowicz 1,5 Futor Kurczykowski c. Andrzeja i Anieli z Obiedzińskich 171-1-16 585V 88 R 598 DM
14 2 1851 Katerburg Agnieszka Jontek 6 Katerburg c. Józefa i Franciszki z Urbanowiczów 202 275 1
20 3 1851 Katerburg Henryk Jontek 6/12 Katerburg c. Józefa i Franciszki z Urbanowiczów 202 277 5
2 12 1851 Kulczyny Cezaria Lewicka 14/12 Kremenczuki c. Feliksa i Marii z Urbanowiczów 178-3-120 232R 83 Ż 456 DM 0
22 7 1851 Tuczyn Marianna Sewruk 22 Leonówka z d. Urbanowicz, m. Jan Sewruk 171-2-1 85V 12 R 88 BW
3 10 1852 Złoczówka Marianna Urbanowicz 44 Boremel z d. Konopacka, szl., mąż Jan, syn Konstanty, córka Franciszka 836 289 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0153.htm
27 2 1852 Berezne Romuald Urbanowicz 2 Białaszówka s. Wiktora i Anieli Łoś 171-1-17 511R 9 R AD1 0
7 8 1852 Berezne Paulina Kunicka 8 Lipniki c. Franciszka i Tekli z Urbanowiczów 171-1-17 512V 21 R AD1
12 4 1853 Nieświcz Jan Urbanowicz 40 Ławrów szl., wdowiec, syn Konstanty, córka Franciszka 448 29 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0018.htm
2 3 1853 Berezne Apolonia Kunicka 2 Kamienne c. Franciszka i Tekli z Urbanowiczów 171-1-17 569R 8 R AD1
17 7 1853 Berezdów Andrzej Urbanowicz 70 Futor Kurczykowski żona Marianna z Siedleckich, córki Katarzyna i Celestyna 171-1-33 382R 43 R 376 DM
11 7 1853 Ostróg Fabian Urbanowicz 68 Chorów 171-1-33 55R 77 R 55 BW
7 12 1853 Kazimierka Tekla Kunicka 40 Szpanów z d. Urbanowicz, m. Franciszek, s. Paweł, c. Franciszka, Tekla, Franciszka 171-1-33 589V 20 R 578 BW
12 4 1854 Łuck Barbara Urbanowicz 55 Łuck mąż Jan, córka Paulina 838 65 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0035.htm
15 1 1854 Targowica Piotr Urbanowicz 3 Podhajce s. Ignacego i Agaty z Pernetów 172-1-30 217V 2 R 217 DM
13 2 1857 Łuck Jan Urbanowicz 60 Łuck wdowiec 393 74 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0039.htm
12 3 1857 Tuczyn Stefan Urbanowicz 3/12 Leonówka s. Eliasza i Julii z d. Sewruk 171-1-72 277V 4 R 376 BW
20 4 1862 Ołyka Lucyna Urbanowicz 24 Borbin z Orzechowskich, mąż Jakub, bez potomstwa 485 53 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0028.htm
16 3 1862 Aleksandria Władysław Urbanowicz 2 Majdan Koźliński s. ur. Pawła i Krystyny z Kopijów 887 113 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0061.htm
1 10 1862 Kazimierka Michał Prokopowicz 1 Płatyczne s. Karola i Emilii z Urbanowiczów 887 203 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0110.htm
27 6 1862 Berezdów Anna Urbanowicz 73 Futor Kurczykowski z d. Górska, wdowa po Szymonie, synowie Jan, Michał, Antoni i Paweł 17-1-25 70V 56 Ch 113 DM
6 11 1863 Tuczyn Waleria Urbanowicz 2 Leonówka c. Adama i Barbary z Reszczyńskich 650-1-2 178V 16 R 235 BW
14 3 1863 Żytomierz Marianna Leszczyńska 68 Żytomierz z suchot, dw., wdowa z Urbanowiczów, bezdzietna 178-3-54 128V 78 Ż DG
29 5 1863 Równe Dioniza Kamińska 34 Koszatów z Urbanowiczów, wdowa po Pawle, s. Jan, c. Zofia, Joanna, Maria 650-1-2 115V 19 R 152 BW
13 3 1864 Tuczyn Ludwik Urbanowicz 1 s. Stefana i Apolonii z Sewruków 1045-2-200 24V 5 CDIAK DM 350
4 6 1864 Tuczyn Helena Koncewicz 68 Sobówka ur., z Urbanowiczów, wdowa po Marcinie, synowie Tomasz, Piotr, Jan i Hipolit, córki Barbara, Tekla i Julia 1045-2-200 25V 9 CDIAK DM 351
6 12 1864 Berezdów Piotr Zawistowski 1,5 Futor Kurczykowski s. Jana i Anny z Urbanowiczów 17-1-26 70R 52 Ch 109 DM
5 1 1867 Tuczyn Grzegorz Urbanowicz 73 Leonówka mieszcz., żona Joanna z Kozłowskich, synowie Stefan, Stanisław, Eliasz, Adam i Józef, córki Feliksa i Emilia 681 40 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0022.htm
2 7 1867 Tuczyn Teofil Urbanowicz 9 Leonówka s. miesz. Eliasza i Julii z Sewruków 681 45 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0024.htm
21 11 1867 Tuczyn Teofil Łoś 5 Leonówka s. miesz. Adama i Emilii z Urbanowiczów 681 49 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0026.htm
3 9 1871 Tuczyn Aleksander Urbanowicz 11 Leonówka s. Eliasza i Julii z Sewruków 685 54 25 AGAD 30 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0030.htm
25 11 1873 Jałowicze Walery Urbanowicz 6 Podhajce s. Rocha i Tekli Bańkowskiej 147 38 15 0
12 8 1876 Jałowicze Karolina Urbanowicz 18 Podhajce c. Rocha i Tekli z Dajkowskich 150 38 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20150/pages/PL_1_436_150_0022.htm
9 4 1878 Jałowicze Jakub Urbanowicz 48 Borzemiec żonaty 152 27 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20152/pages/PL_1_436_152_0018.htm
27 4 1878 Jałowicze Maria Jakubowska 7 Nadczyce c. Konstantego i Wiktorii z Urbanowiczów 152 28 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20152/pages/PL_1_436_152_0018.htm
21 9 1890 Tuczyn Tomasz Urbanowicz 9/12 Reczyca s. miesz. Floriana i Kunegundy z Kopiejów 704 56 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0030.htm
26 11 1890 Tuczyn Faustyn Urbanowicz 4,8 Leonówka s. miesz. Józefa i Eufrozyny z Żarczyńskich 704 58 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0031.htm
1 11 1892 Berezne Hilary Urbanowicz 18 Wielkie Pole s. Józefa i Franciszki z Hajdamowiczów 740-2-8 242V 35 R 235 AD1
31 7 1897 Młynów Stanisław Ciechanowiecki 70 Murawica żona Emilia z d. Urbanowicz, dzieci z pierwszego małżeństwa: Michał, Erazm, Regina, Zofia, z drugiego: Jan, Joanna 740-2-412 47R 56 R 1781 RK
1899 Tbilisi Stanislaw Urbanowicz 16/12 Tbilisi s. Józefa obywatela Tb DW
18 10 1901 Tuczyn Hieronim Bagiński 1 Leonówka s. Stanisława i Scholastyki z Urbanowiczów 957 49 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0039.htm
12 8 1902 Tuczyn Czesław Prokopowicz 19/12 Leonówka s. Władysława i Honoraty z Urbanowiczów 969 AK
4 1 1903 Jałowicze Tekla Urbanowicz 80 Targowica chłopka, mąż Roch, syn Stanisław Feliks, córka Paulina 975 36 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0023.htm
22 1 1904 Jałowicze Zofia Urbanowicz 5 Podhajce c. chł. Józefa i Marianny z Brzeźniakiewiczów 976 36R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20976/pages/PL_1_436_976_0022.htm
10 7 1906 Berezne Feliks Urbanowicz 19 Lipniki par. Kazimierka s. Franciszka i Józefy Kozakiewicz, kawaler 740-4-2 74R 44 R 76 DM
15 2 1908 Ołyka Zofia Cieszkowska 1 Ołyka Józefa i Katarzyny z Urbanowiczów 1019 655 14 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0347.htm
15 5 1913 Jałowicze Roch Urbanowicz 92 Targowica chłop, wdowiec po Tekli z Bajkowskich, synowie Stanisław i Feliks, córka Paulina 1047 42 10
19 5 1914 Torczyn Marian Tadeusz Chmiel 5/52 Usicze Piotra i Stanisławy z Urbanowiczów 1056 55 16 MO
16 2 1914 Tuczyn Hipolit Urbanowicz 50 Leonówka żona Cecylia, dzieci Michalina, Maria, Antonina, Stanisław, Filip, Wincenty, Wiktoria, Jadwiga i Walentyna 1057 65 7 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0036.htm
19 10 1914 Tuczyn Grzegorz Reszczyński 5 Sobówka s. Antoniego i Katarzyny z Urbanowiczów 1057 78 47 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0042.htm
20 11 1914 Tuczyn Anna Urbanowicz 3/12 Leonówka c. Seweryna i Anieli z Kuczyńskich 1057 79 53 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0043.htm
23 5 1915 Tbilisi Ewa Urbanowicz 75 Tbilisi c. Kaspra, chłopka mińskiej gub. 213 58
24 4 1918 Tbilisi Albina Urbanowicz 70 Tbilisi c. Jana, obywatelka m. Tbilisi 373 54 Tb
23 4 1919 Berezne Katarzyna Urbanowicz 16 Zalesie par.Berezne c.Michała i Michaliny z Jakiewiczów 740-4-11 62V 51 R
4 5 1919 Berezne Aniela Urbanowicz 4 Zalesie par.Kazimierka c.Wiktora i Kornelii z Bagińskich 740-4-11 63V 61 R AS
8 5 1919 Berezne Janina Urbanowicz 2 Zalesie c.Stefana i Kamili z Burzyńskich 740-4-11 63V 62 R AS
7 6 1919 Berezne Apolonia Słowińska 27 Wielkie Pole zd.Urbanowicz,mąż Józef,dz.Franciszka, Stanisława 740-4-11 65R 79 R AS
15 6 1919 Berezne Joanna Urbanowicz 64 Lipniki zd.Hajdamowicz,mąż Augustyn,s.Marceli, Edward,Ludwik,córki: Aniela,Rozalia, Paulina,Petronela 740-4-11 65V 81 R AS
14 3 1921 Międzyrzec Aleksander Kuczyński 39 Waclawka ż.Rozalia z Urbanowiczów,s.Stanisław,Jan,c.Wincentyna 740-4-363 46R 6 R AS
13 3 1925 Kostopol Marceli Sinicki 34 Wielkopole żona Dioniza z Urbanowiczów i córka Janina 740-4-415 33V 8 R 35 DM 0
8 8 1925 Kostopol Filomena Urbanowicz 21 Wielkopole c. Jana i Agaty z Żarczyńskich 740-4-415 34V 14 R 36 DM
25 4 1927 Radziwiłłów Aleksander Paszkowski 63 Krupiec żona Anastazja z Urbanowiczów, synowie Jan, Klemens, Józef i Antoni, córki Franciszka i Maria 1-119 157 V 10 T
31 8 1930 Młynów Franciszka Bielska - Urbanowicz 65 Adamówka z opuchlizny brzusznej, zostawiła m. Jana Urbanowicza. Pochowana 01.09. 740-6-322 335 60 R AK2
1931 Tuczyn Aleksander Prokopowicz 38 Leonówka żona Dioniza z Urbanowiczów, dzieci Bronisława, Stanisław i Kazimierz MU
17 1 1931 Radziwiłłów Anastazja Paszkowska 63 Sestratyn z Urbanowiczów, wdowa, synowie Klemens, Józef i Antoni, córki Franciszka i Maria 1-119 253 R 2 T 0
1932 Tuczyn Dioniza Prokopowicz Leonówka z Urbanowiczów, wdowa po Aleksandrze, dzieci Bronisława, Stanisław i Kazimierz MU

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 6 1631 Ostróg Jan Urbanowicz Andrzej Anastazja data chrztu t.8. 623 ks. WŻ DM
22 7 1824 Lachowce Ignacy Urbanowicz Denisówka Feliks Agnieszka Chilińska chrzest 24.07; Fabian Urbanowicz i Marianna Ordyńska, asyst. Piotr Urbanowicz i Konstancja Kotyjewska 178-51-266 5R Ż 11 DM
1 3 1825 Lachowce Marianna Wiktoria Koryzna Kaszczyńce Stanisław Antonina Tomaszewska data chrztu; Antoni Urbanowicz i Ludwika Sołtan 178-51-266 12R Ż 25 DM
27 12 1826 Korzec Marcjanna Urbanowicz Futor Korecki Feliks Agata Chilińska Stanisław Gołębiowski i Brygida Chimcieska, asyst. Hilary Dubiecki i Marianna Paszkiewicz 245-1-1 63R 1 R 124 DM
18 5 1827 Kozin Helena Urbanowicz Kozin Michał Franciszka Maciorkowska ur. Ludwik Bórkowski, Anna Piskorska 296 4 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0003.htm
27 7 1827 Berezdów Kajetan Urbanowicz Futor Kurczykowski Jan Zofia Chodakowska Szymon Chodakowski i Marianna Borkowska ż. Józefa 245-1-1 104V 45 R 205 DM
23 9 1827 Berezdów Tekla Przyłuska Chorowiec Michał Marianna Urbanowicz Józef Przyłuski i Katarzyna Waśkowska ż. Grzegorza 245-1-1 106V 62 R 209 DM
6 2 1828 Zasław św. Józefa Anna Marianna Tynicka Bielów ur. Stanisław ur. Aleksandra Romanowska ur. Antoni Teleżyński, ur. brak Urbanowicz 178-3-94 27R 13 Ż 50 KP2
25 3 1828 Bereźnica Aleksander Kozyrski Horodziec Roman Barbara Dubiska Kazimierz Cieszyński i Marianna Stachowska z Urbanowiczów 814 121a 26 AGAD 125 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0125.htm
16 2 1828 Berezdów Julianna Urbanowicz Futorek Andrzej Magdalena Różańska Teodor Zawistowski i Tekla Urbanowicz ż. Jana 245-1-2 65V 19 R 133 DM
19 2 1828 Berezdów Eleonora Czyżakowska Futor Jan Konstancja Iwanicka Jan Urbanowicz i Joanna Bołsunowska ż. Antoniego 245-1-2 65V-66R 21 R 133-134 DM
18 3 1828 Berezdów Jan Iwanicki Futor Gabriel Franciszka Sierakowska Jan Urbanowicz i Franciszka Iwanicka ż. Joachima, asyst. Jan Bołsunowski i Józefa Olszanowska ż. Antoniego 245-1-2 67R 31 R 136 DM
11 12 1828 Berezdów Mikołaj Iwanicki Futorek Józef Małgorzata Weselska Jan Czyżakowski i Zofia Urbanowicz ż. Jana 245-1-2 76V 102 R 155 DM
17 4 1828 Katerburg Leonora Urbanowicz Katerburg Gabriel Zofia Urbanowicz Andrzej Drel, Julianna Anuszkowiczów Kotylska żona 245-1-2 253 21 R 487 DM1
2 3 1829 Berezdów Franciszka Zawistowska Futor Kurczykowski Teodor Anna Chwedorowicz Jan Czyżewski i Zofia Urbanowicz ż. Jana 245-1-3 111V 16 R 218 DM
15 1 1829 Berezdów Paweł Urbanowicz Futor Kurczykowski Szymon Anna Górska Jan Czyżewski i Zofia Urbanowicz ż. Jana 245-1-3 110R 4 R 215 DM
16 4 1829 Tuczyn Marianna Chmielowska Rzeczyca Szymon Agata Koriatewska Aleksander Urbanowicz i Tekla Dy.... 171-1-2 187R 8 R DM
30 6 1829 Tuczyn Marianna Urbanowicz Majdan Janina Grzegorz Julianna Kozłowska Paweł Reszczyński i Marianna Kosar.... 171-1-2 187V 16 R DM
15 4 1829 Berezne Aleksander Kazimierz Romanowski Chołopy Wawrzyniec Rozalia Wincenty Urbanowicz i Franciszka Paszkowska mężatka 171-1-2 234R 9 R Na
1 5 1829 Berezne Jakub Koncewicz Biłka Marcin Helena Urbanowicz Michał Urbanowicz i Helena Zyburtowa 171-1-2 234V 11 R Na
28 10 1829 Włodzimierzec Tadeusz Michałowski Rafałówka Piotr Joanna Wojciechowska ur. Józef Bernard Pollo organista, Wlm. Telka z Engielfeltów Niedźwiedzka z. Ignacego, ur.Józef Domasiński, Katarzyna z Urbanowiczów Pollo ż. Józefa Bernarda, Antoni Wojciechowski, Karolina z Jurkiewiczów Engielfeltowa wdowa 815 120V 35 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0125.htm
10 8 1829 Korzec Roch Urbanowicz Storożów Feliks Agnieszka Chilińska Bazyli Staniszewski i Honorata Zagórska zamężna, asyst. Ignacy Zagórski i Kamila Chilkiewicz 245-1-3 74V 78 R 146 DM
24 9 1830 Kozin Kamillus Urbanowicz Staryki Michał Franciszka Trojnowska 296 33 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0018.htm
8 12 1830 Berezne Jan Kącewicz Biłka Marcin Helena Urbanowicz Michał Urbanowicz i Helena Zyburtowa 171-1-3 246V 23 R Na
7 2 1830 Berezdów Dorota Mieleniewska Horyce Jan Rozalia Urbanowicz Grzegorz Zakrzewski i Anastazja Bołsunowska 245-1-4 89R 5 R 176 DM
19 6 1830 Berezdów Paulin Czyżakowski Futorek Jan Konstancja Iwanicka Jan Urbanowicz i Joanna Bołsunowska 245-1-4 95R 61 R 188 DM
26 6 1830 Berezdów Paulin Urbanowicz Futorek Jan Zofia Chodakowska Grzegorz Solecki i Marianna Nowicka 245-1-4 95R 62 R 188 DM
17 11 1830 Berezdów Łukasz Żygadło Futorek Jan Domicela Kurkiewicz Stanisław Żygadło i Zofia Urbanowicz ż. Jana 245-1-4 98V 98 R 195 DM
5 12 1830 Berezdów Barbara Nietyksza Siomaki Józef Marianna Urbanowicz Aleksander Soroczyński i Tekla Niedaszkowska ż. Jana 245-1-4 98V 101 R 195 DM
15 12 1830 Berezdów Jan Przełuski [Przyłuski] Chorowiec Michał Marianna Urbanowicz Józef Rybicki i Marianna Kulczycka ż. Jana 245-1-4 99R 105 R 196 DM
24 1 1831 Aleksandria Paweł Urbanowicz Balarka Nowy Zawód Hieronim Franciszka Czudnowicz Jakub Jasiński i Tekla Żukowska ż. Andrzeja 171-1-4 179R 6 R DM
29 4 1831 Korzec Petronela Siedlecka Koseniów Koszeniów Feliks Katarzyna Urbanowicz 245-1-5 62 45 R PW
23 11 1831 Tuczyn Feliks Urbanowicz Janin Grzegorz Julianna Kozłowska Paweł Reszczyński i Marianna Kossarzewska z Janina 171-1-4 224R 20 R DM
7 12 1831 Tuczyn Gracjan Ambroży Chmielowski Rzeczyca Szymon Agata Kuriata Aleksander Urbanowicz i Helena Sieńkiewiczówna 171-1-4 224V 21 R DM
13 11 1831 Berezne Elżbieta Kącewicz Biłka Dominik Salomea Michał Urbanowicz i Helena Zubortowa 171-1-4 214V 16 R Na
13 1 1831 Berezdów Feliks Iwanicki Romanów Józef Małgorzata Weselska Jan Czyżakowski i Zofia Urbanowicz ż. Jana 245-1-5 99R 4 R 180 DM
29 3 1832 Młynów Marianna Urbanowicz Koryty, b. par. Dorohostaje Feliks Agnieszka (dop.) Franciszek Czaplicki, Katarzyna Buczkowska 820 178R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0182.htm
16 9 1832 Berezne Józef Urbanowicz Biłka Michał Agata Kosarzycka Jakub Prokopowicz żonaty i Marianna Łoś mężatka 171-1-5 220V-221R 13 R 8318 Na
14 4 1832 Korzec Ignacy Klewaniec Korzec Fabian Agnieszka Nieckowska Feliks Siedlecki i Agnieszka Urbanowicz mężatka 245-1-6 62r 37 R Na
25 7 1833 Młynów Jakub Urbanowicz Koryty, b. par. Dorohostaje Feliks Agnieszka Franciszek Czaplicki, Katarzyna Buczkowska 820 178R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0182.htm
1 5 1833 Aleksandria Mikołaj Grochowski Nowy Zawód Joachim Helena Tarnawska Hieronim Urbanowicz i Marcela Grochowska ż. Pawła 171-1-6 165R 7 R DM
1 9 1833 Aleksandria Stefan Czapka [Czapski] Antonówka Andrzej Katarzyna Chomińska Aleksander Urbanowicz i Joachima Kierkiewicz ż. Piotra 171-1-6 167R-167V 16 R DM
15 7 1833 Aleksandria Aleksandra Grochowska Nowy Zawód Ignacy Marianna Królikowska Hieronim Urbanowicz i Rozalia Słodkowska ż. Jana 171-1-6 168V 22 R DM
2 6 1833 Tuczyn Antonina Murawska Janin Wincenty Wiktoria Kozłowska Grzegorz Urbanowicz i Anastazja Reszczyńska 171-1-6 153V 16 R DM
19 7 1833 Tuczyn Eliasz Urbanowicz Tuczyn Grzegorz Julianna Kozłowska Paweł Reszczyński i Marianna Kosarzecka 171-1-6 154V 24 R DM 0
25 12 1833 Tuczyn Ewa Gajdamowicz Janin Jan Agata Urbanowicz Antoni Gajdamowicz i Marianna Wołotkiewicz panna 171-1-6 156V 37 R DM
16 1 1833 Berezne Marcelli Urbanowicz Biłka Wiktor Aniela Łoś Mateusz Masłowski kawaler i Konstancja Pulikowska mężatka 171-1-6 220R 1 R Na
19 9 1833 Berezne Tekla Justyna Koncewicz Biłka Marcin Helena Urbanowicz NN Urbanowicz i Helena Zyburtowa 171-1-6 221V 15 R Na
4 10 1833 Berezdów Justyna Iwanicka Futor Kurczykowski Józef Małgorzata Weselska Gabriel Iwanicki i Teofila Urbanowicz ż. Jana 245-1-7 127V 69 R 19 DM
21 3 1834 Berezne Teodor Paweł Urbanowicz Biłka Michał Agata Kosarzycka Daniel NN i Tekla Kosarzycka panna 171-1-7 224V 5 R Na
2 10 1834 Berezne Franciszka Kunicka Biłka Franciszek Tekla Urbanowicz Michał Ubranowicz żonaty i Tekla Kosarzycka panna 171-1-7 226R 21 R Na
26 12 1834 Kazimierka Emilia Urbanowicz Danczymost Wincenty Aniela Łoś Kasper Łoś i Franciszka Pulikowska ż. Adama 171-1-7 235R 17 R 243 DM 0
9 9 1834 Berezdów Józef Żygadło Futor Kurczykowski Jan Domicela Kurkiewicz Józef Czyżakowski i Zofia Urbanowicz ż. Jana 245-1-8 110R 51 R 14 DM
2 12 1834 Berezdów Franciszek Ksawery Grzebłowski Chwoszczówka Jan Dorota Urbanowicz Kazimierz Jasiński i Ludwika Hejowska ż. Konstantego 245-1-8 114R 84 R 22 DM
8 12 1835 Katerburg Andrzej Jątka Katerburg Józef Franciszka Urbanowicz 199 191 41 AGAD DW
7 3 1835 Tuczyn Tomasz Gajdamowicz Janin Jan Agata Urbanowicz Antoni Gajdamowicz i Marianna Kosarzecka 171-1-8 155R 6 R DM
19 5 1835 Tuczyn Antonina Dąbrowska Janin Michał Rozalia Gajdamowicz Antoni Gajdamowicz i Agata Urbanowicz 171-1-8 156V 11 R DM
24 12 1835 Tuczyn Adam Urbanowicz Janin Grzegorz Julianna Kozłowska Paweł Reszczyński i Agnieszka Gajdamowicz 171-1-8 160R 27 R DM
3 7 1835 Berezdów Maria Chwedorowicz Futor Kurczykowski Felicjan Joanna Lipska Jan Urbanowicz i Marianna Zawistowska 245-1-9 105V 46 R 15 DM
11 5 1836 Lachowce Zygmunt Mamert Rudnicki Turówka Franciszek Emilia Tyszewska [Tyszecka] Feliks Urbanowicz i Józefa Popławska ż. Jana 171-1-9 103R 36 R DM
1 4 1836 Tuczyn Izydor Franciszek Murawski Janin Wincenty Wiktoria Kozłowska Grzegorz Urbanowicz i Anastazja Reszczyńska 171-1-9 157V 10 R DM 0
11 8 1836 Berezne Hipolit Kącewicz Druchowa Marcin Helena Urbanowicz Dominik Kącewicz i Magdalena Blkiewicz panna 171-1-9 225R 14 R Na
17 6 1836 Aleksandria Marceli Urbanowicz Nowy Zawód Hieronim Franciszka Czernowicz [Cudnowicz ?] Jakub Jasiński i Tekla Kuczyńska ż. Michała 171-1-9 172V 15 R 186 DM
2 2 1836 Berezdów Jan Zawistowski Futor Kurczykowski Teodor Marianna Chwedorowicz Józef Iwanicki, Zofia Urbanowicz mężatka 245-1-10 146R 4 R 2
4 8 1836 Berezdów Marianna Iwanicka Futor Kurczykowski Józef Małgorzata Weselska Jan Czyżewski, Zofia Urbanowicz żona Jana 245-1-10 151V 48 R 13
24 7 1837 Tuczyn Anna Gajdamowicz Janin Jan Agata Urbanowicz Antoni Gajdamowicz i Marianna Kosarzecka 171-1-10 172R 14 R DM
30 8 1837 Tuczyn Aleksander Szymański Cecylówka Franciszek Julianna Chomicka Aleksander Urbanowicz i Katarzyna Czapska, Feliks Jelecki i Marianna Bogucka 171-1-10 172V 16 R DM
12 10 1837 Tuczyn Teresa Kozłowska Janin Jan Anna Kosarzecka Stefan Urbanowicz i Agata Gadajmowicz 171-1-10 173R 17 R DM
2 12 1837 Berezne Franciszek Urbanowicz Druchowa Michał Agata Kosarzycka Daniel Kunicki? żonaty i Tekla Kosarzycka panna 171-1-10 240V 33 R Na
22 11 1837 Niewirków Klemens Łukomski Chwojanka Antoni Magdalena Berelskiwicz Stefan Urbanowicz, Katarzyna Bagińska żona Michała 171-1-10 287 V 46 R AS
2 1 1837 Aleksandria Joanna Grochowska Nowy Zawód Ignacy Marcelina Królikowska Hieronim Urbanowicz i Rozalia Słodkowska ż. Jana 171-1-10 187R 2 R 189 DM
2 3 1837 Kazimierka Helena Urbanowicz Jabłonne Wiktor Aniela Łoś Jan Wyszatycki i JW. Rybczyńska sowietnikowa, asyst. Mikołaj Rybczyński i Marianna Rybczyńska panna, JW. Jan Rybczyński i Katarzyna Olchowska panna 171-1-10 247R 1 R 249 DM
21 7 1838 Targowica Magdalena Piotrowski Mstyszyn NN Marianna Piotrowska Mikołaj Tasiemak, Franciszka Urbanowicz panna 824 223 V - 224 R 7 ZP 0
25 6 1838 Tuczyn Paulina Murawska Janin Wincenty Wiktoria Kozłowska ur. Grzegorz Urbanowicz i ur. Anastazja Reszczyńska 171-1-11 174R 18 R DM
9 11 1838 Tuczyn Teodor Urbanowicz Janin Grzegorz Julianna Kozłowska ur. Paweł Reszczyński i ur. Agata Gajdamowicz 171-1-11 176V 27 R DM
20 9 1838 Berezne Tekla Kunicka Druchowa Franciszek Tekla Urbanowicz Michał Urbanowicz żonaty i Tekla Kosarzycka panna 171-1-11 237R 26 R Na
4 10 1838 Berezne Franciszka Koncewicz Druchowa Dominik Salomea Kulikowska Michał Urbanowicz żonaty i Anna Sernicka ż. Bazylego 171-1-11 237V 28 R Na
15 10 1839 Tuczyn Emilia Urbanowicz Janin Grzegorz Julia Kozłowska Jan Gajdamowicz, Marianna Kosarzecka 879 155 V 40 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0158.htm
12 4 1839 Ołyka Konstanty Urbanowicz Borbin Jan Marianna Konopacka 825 147 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0154.htm
28 2 1839 Berezdów Helena Chwedorowicz Futor Kurczykowski Leon Marianna Szczawińska Gabriel Iwanicki i Zofia Urbanowicz 178-51-433 147V 22 Ż 156 DM
28 3 1839 Berezdów Angela Zawistowska Futor Kurczykowski Teodor Marianna Chodakowska Jan Czyżewski i Zofia Urbanowicz ż. Jana 178-51-433 149R 31 Ż 157 DM
29 7 1839 Berezne Zuzanna Urbanowicz Jakubówka Wincenty Aniela Łoś 879 216 V 22 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0225.htm
14 5 1840 Berezne Julianna Kuncewicz Druchowa Marcin Helena Urbanowicz 880 193 V 22 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0212.htm
29 8 1840 Korzec Klara Franciszka Siedlecka Futor Korecki NN Klara Urbanowicz prac. Kondrat Nieczyporenka żonaty, ur. Maryanna Malinowska ż. Marka 871 130 95 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0069.htm
19 3 1840 Berezdów Benedykt Iwanicki Chorowiec Gabriel Franciszka Sierakowska Franciszek Gliński i Józefa Urbanowicz ż. Jana, asyst. Jan Czyżewski i Aniela Glińska ż. Franciszka 871 256 19 AGAD 133 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0133.htm
29 3 1841 Katerburg Franciszek Jątka Katerburg Józef Franciszka Hurbanowicz 199 96 13 872 794
11 10 1841 Łuck Maksymilian Szuszkiewicz Kulczyn Teodor Marianna Arenowicz Michał Kuczyński, Aniela Urbanowicz 377 27 53 827 11V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0014.htm
10 9 1841 Tuczyn Wincenty Morawski Janin Wincenty Wiktoria Gałęzowska Józef Kosarzecki i Julianna Urbanowicz 171-1-12 157V 24 Ż DM
4 10 1841 Aleksandria Franciszek Grochowski Nowy Zawód Paweł Marianna Sawicka Hieronim Urbanowicz i Tekla Kuczyńska zamężna 171-1-12 175V 23 R DM
19 1 1841 Berezne Konstanty Fabian Urbanowicz Białoszówka Wiktor Aniela Łoś 171-1-12 226V 4 R Na
26 2 1841 Berezne Jan Żygadło Białoszówka Kazimierz Antonina Łoś Wiktor Urbanowicz żonaty i Antonina Makowska mężatka 171-1-12 227V 12 R Na 0
2 1 1841 Berezdów Stefania Żygadło Futor Kurczykowski Jan Domicela Kurkiewicz Jan Czyżewski i Zofia Urbanowicz ż. Jana 872 285 2 AGAD 151 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0151.htm
29 6 1841 Berezdów Pawlina Ostrowska Futorek Kurczykowski Teodor Helena Szymańska Gabriel Iwanicki i Zofia Urbanowicz ż. Jana 872 299a 46 AGAD 159 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0159.htm
20 7 1841 Berezdów Eliasz Miedziński Futorek Kurczykowski Jan Katarzyna Urbanowicz Jan Urbanowicz i Marianna Zawistowska ż. Teodora 872 300 50 AGAD 159 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0159.htm
3 11 1841 Berezdów Karolina Giżycka Zubowszczyzna Jan Franciszka Siedlecka Szymon Mieleniewski i Marianna Urbanowicz ż. Jędrzeja, asyst. Jędrzej Urbanowicz i Helena Mieleniewska ż. Szymona 872 307 74 AGAD 163 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0163.htm
22 4 1842 Tuczyn Ewa Gajdamowicz Janin Jan Agata Urbanowicz 881 190 V 16 AGAD DW
11 7 1842 Tuczyn Julian Urbanowicz Janin Grzegorz Julia Kozłowska 881 192 R 26 AGAD DW
16 12 1842 Tuczyn Antoni Urbanowicz Janin Stefan Ewa Bagińska 881 195 V 46
1 4 1842 Kazimierka Franciszka Kunicka Lipniki Franciszek Tekla Urbanowicz 881 221 R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0230.htm
7 12 1842 Kazimierka Franciszka Urbanowicz Lipniki Michał Agata Kostrzycka Stanisław Reszczyński, Waleria Imberk ż. Aleksandra 881 221 R - 221 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0230.htm
3 7 1842 Berezdów Józefa Iwanicka Futor Kurczykowski Gabriel Franciszka Sierakowska ur. Jan Czyżewski, Zofia Urbanowicz ż. Jana 873 225 47 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0118.htm
18 7 1842 Berezdów Szymon Mieleniewski Futorek Kurczykowski Wincenty Wiktoria Paszyńska ur. Andrzej Zawistowski, Marianna Urbanowicz ż. Michała 873 227 52 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0119.htm
10 9 1842 Berezdów Anna Urbanowicz Futor Kurczykowski Piotr Honorata Lipska Andrzej Zawistowski i Teresa Lipska ż. Jana, asyst. Jan Lipski i Franciszka Zawistowska panna 873 231 66 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0121.htm
19 12 1842 Berezdów Krystyna Chwedorowicz Futor Kurczykowski Leon Marianna Szczawińska Andrzej Urbanowicz i Zofia Urbanowicz ż. Jana 873 239 88 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0125.htm
21 9 1843 Tajkury Konstanty Mateusz Urbanowicz Ujezdce Jan Teresa Giżewska 882 49 R 19 AGAD DW
27 2 1843 Tuczyn Wiktoria Kozłowska Janin Jan Antonina [Joanna] Kossarzecka Stanisław Urbanowicz i Agata Gajdamowicz 882 150 R 8 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0151.htm
14 6 1843 Berezne Bazyli Jan Urbanowicz Białoszówka Wiktor Aniela Łoś 882 212 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0213.htm
1 4 1843 Zasław św. Jana Franciszek Lewiecki Michla Feliks Marianna Urbanowicz Paweł Iwan, Łucja Szymańska 178-51-510 3R 14 Ż 6 RG
1 3 1844 Tuczyn Józef Urbanowicz Janin Grzegorz Julianna Kozłowska Jan Gajdamowicz, Marianna Kosarzecka 883 145V 12 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0149.htm
10 11 1844 Tuczyn Tekla Urbanowicz Janin Stefan Ewa Bagińska Franciszek Kosarzecki, Magdalena Kosarzecka bratowa 883 151R 44 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0154.htm
10 12 1844 Berezne Honorat Kuriata Białoszówka Jan Marianna Bagińska Wiktor Urbanowicz żonaty i Agnieszka Mucharowska ż. Feliksa 884 236R 1 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0242.htm
2 3 1844 Berezdów Roman Urbanowicz Futor Kurczykowski Piotr Honorata Lipska Andrzej Zawistowski i Teresa Lipska ż. Jana, asyst. Jan Lipski i Franciszka Zawistowska panna 875 253 25 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0129.htm
20 11 1844 Berezdów Lucyna Miller Prawutyn Mały Jan Katarzyna Urbanowicz Franciszek Sawicki i Stefania Brzozowska wdowa, asyst. Symforian Krzysztofowicz i Honorata Wychowska ż. Józefa 875 273 87 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0139.htm
23 11 1844 Berezdów Klementyna Fedorowicz Prawutyn Wielki Felicjan Marianna Waśkowska Teodor Zawadzki i Domicela Dworzańska panna, asyst. Michał Urbanowicz i Tekla Zakrzewska ż. Józefa 875 274 88 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0140.htm
8 9 1844 Międzyrzec Eustachy Lewicki Janów Feliks Marianna Urbanowicz Edward Kochanowski, Józefa Omelańska.As. Ignacy Omelański, Joanna Wieczorkowska 883 229V 29 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0236.htm
7 7 1844 Kazimierka Benedykt Kuriata Lipniki Andrzej Marianna Zielińska Michał Urbanowicz, Franciszka Reszczyńska ż. Stanisława 883 220 R 17 AGAD 226 B, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0226.htm
24 11 1844 Kazimierka Stanisław Urbanowicz Lipniki Michał Agnieszka Kosarzycka Jakub Maliszewski, Franciszka Ryszczyńska ż. Stanisława 883 221 R 25 AGAD 227 B, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0227.htm
23 12 1844 Kazimierka Adam Dąbrowski Lipniki Kajetan Zuzanna Sawicka Michał Urbanowicz, Franciszka Ryszczyńska zamężna 883 221 R 26 AGAD 227 B, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0227.htm
10 4 1845 Tuczyn Franciszka Gajdamowicz Janin Jan Agata Urbanowicz 884 174 R 18
15 1 1845 Kazimierka Pawlina Kunicka Lipniki Franciszek Tekla Urbanowicz 884 252 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0258.htm
19 11 1845 Kazimierka Konstanty Maliszewski Lipniki Maciej Rozalia Basikowska ur. Franciszek Kunicki, Agata Urbanowicz ż. Michała 884 255 R 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0262.htm
27 2 1845 Berezdów Anastazja Iwanicka Futor Kurczykowski Gabriel Franciszka Sierakowska Grzegorz Urbanowicz kawaler i Honorata Urbanowicz ż. Piotra 876 386 22 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0208.htm
12 8 1845 Berezdów Klara Mieleniewska Futor Kurczykowski Wincenty Wiktoria Paszyńska Grzegorz Urbanowicz kawaler i Józefa Paszyńska panna 876 395 49 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0212.htm
18 11 1845 Berezdów Petronela Urbanowicz Futor Kurczykowski Jan Zofia Denisiewicz Grzegorz Urbanowicz i Honorata Urbanowicz ż. Piotra 876 403 72 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0217.htm
15 1 1846 Tuczyn Marianna Kozłowska Janin Jan Joanna Kosarzecka Stefan Urbanowicz, Wiktoria Murawska 885 163R 1 AGAD MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0169.htm
27 3 1846 Tuczyn Tomasz s. nieprawego łoża Zelisko Sobówka Marcela Zelisko Michał Urbanowicz, Elżbieta Kuriatowa 885 165R 13 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0171.htm
22 6 1846 Tuczyn Pawlina Lewicka Korościatyn Feliks Marianna Urbanowicz Mikołaj Cieszchanowski sztab Kapitan, Apolonia Wysocka, asyst. Piotr Najkowski 885 166V 23 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0173.htm
17 1 1846 Kazimierka Ewa Kuriata Lipniki Maciej Klara Kuriata Michał Urbanowicz, Anna Kuriata panna 885 249 7 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0259.htm
10 4 1846 Kazimierka Leon Kosarzycki Hołubne Michał Ewa Reszczyńska Stefan Urbanowicz, Pelagia Nieciecka, ż. Mikołaja 885 250 12 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0260.htm
8 12 1846 Kazimierka Ambroży Urbanowicz Hołubne Stefan Ewa Bagińska Franciszek Kosarzycki żonaty,Magdalena kosarzycka panna 885 252 25 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0262.htm
7 12 1846 Kazimierka Aniela Koncewicz Hołubne Tomasz Marianna Bagińska Stanisław Urbanowicz kawaler, Rozalia Kosarzycka ż. Jana 885 252 26 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0262.htm
6 6 1846 Katerburg Maryanna Jątka Katerburg Józef Franciszka Hurbanowicz 200 89 8
1 3 1846 Berezne Teofila Urbanowicz Białoszówka Wincenty Aniela Łoś Gabriel Falkowski żonaty i Agata Kuzmińska ż. Bazylego 885 220R 7 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0230.htm
5 2 1846 Berezdów Agata Lichtańska Prawutyn Mały Ignacy Domicela Dworzańska Józef Wychowski i Marianna Urbanowicz ż. Michała 877 209 8 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0111.htm
3 9 1846 Berezdów Grzegorz Urbanowicz Futor Kurczykowski Piotr Honorata Lipska Andrzej Zawistowski i Teresa Lipska ż. Jana, asyst. Jan Lipski i Petronela Bołsunowska ż. Jana 877 231 75 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0124.htm
18 4 1847 Berezdów Józefa Urbanowicz Futor Kurczykowski Andrzej Aniela Obodzińska Ignacy Wiszniewski i Celestyna Czyżewska ż. Józefa 245-1-13 226V 24 R 449 DM
11 2 1847 Berezne Scholastyka Siewicka Jakubówka NN Julianna Siewicka Wiktor Urbanowicz żonaty i Agnieszka Muchorowska ż. Feliksa 171-1-13 239V 5 R Na
14 11 1847 Berezne Sabina Urbanowicz Białaszówka Wincenty Aniela Łoś Gabriel Falkowski wdowiec i Agata Kuzmińska ż. Bazylego 171-1-13 246R 43 R Na
13 1 1847 Kazimierka Hilary Urbanowicz Lipniki Michał Agnieszka Kosarzycka chrzest 14.01; Józef Maliszewski i Franciszka Ryszczyńska ż. Stanisława 171-1-13 256R 7 R 264 DM
22 5 1847 Kazimierka Filip Kuriata Lipniki Maciej Klara Kuriata Michał Urbanowicz i Anna Kuriata panna 171-1-13 258R 18 R 266 DM
7 7 1847 Berezdów Józef Jasiński Chwoszczówka Jakub Anna Zgrzebłowska Franciszek Jasiński i Marianna Urbanowicz ż. Michała 245-1-13 229V 41 R 455 DM
4 1 1848 Tuczyn Marianna Sewruk Siedliszcze Małe Jędrzej Ludwika Chodorowska Stanisław Urbanowicz i Tekla Murawska ż. Wincentego 171-1-14 203R 1 R DM
3 3 1848 Tuczyn Tomasz Łukomski Nowy Majdan Kazimierz Balbina Uchańska Jan Kozłowski i Ewa Urbanowicz ż. Stefana 171-1-14 204V 9 R DM
25 3 1848 Tuczyn Józefa Łukomska Janin Antoni Marianna Gałęzowska Jan Kozłowski i Ewa Urbanowicz ż. Stefana 171-1-14 204V 11 R DM
26 6 1848 Tuczyn Emilia Żarczyńska Siedliszcze Małe Franciszek Marianna Łoś Stanisław Urbanowicz i Aleksandra Kotowska 171-1-14 207V 27 R DM
9 1 1848 Kazimierka Paweł Kunicki Lipniki Franciszek Tekla Urbanowicz Grzegorz Kuriata i Katarzyna Kuriata panna 171-1-14 304R 2 R 301 DM 0
9 12 1848 Aleksandria Adam Prokopowicz Nowy Zawód Ignacy Krystyna Kopij Jakub Urbanowicz i Magdalena Kopij panna 171-1-14 233R 30 R 229 DM
8 2 1848 Berezdów Józef Miller Zabara Jan Katarzyna Urbanowicz Julian Bagiński i Wiktoria Mieleniewska Felicjana, asyst. Jan Balicki i Helena Krajewska panna 17-1-19 2V 9 Ch 5 DM
29 8 1848 Berezdów Jan Lichatański Prawutyn Wielki Ignacy Domicela Dworzańska Franciszek Jagielski i Marianna Urbanowicz ż. Michała 17-1-19 11R 60 Ch 22 DM
4 9 1848 Berezdów Antoni Malinowski Klementowicze Jakub Marianna Lipska Piotr Urbanowicz i Małgorzata Iwanicka ż. Józefa 17-1-19 11R 62 Ch 22 DM
5 10 1848 Berezdów Teresa Urbanowicz Futor Kurczykowski Jan Zofia Denisikiewicz Michał Urbanowicz i Celestyna Czyżewska ż. Józefa, asyst. Jan Iwanicki i Marianna Urbanowicz ż. Michała 17-1-19 13R 72 Ch 26 DM
10 12 1848 Berezdów Mikołaj Urbanowicz Huta Kurczykowska Piotr Honorata Lipska Ignacy Wiszniewski i Paulina Zawistowska ż. Andrzeja 17-1-19 16V 93 Ch 33 DM
20 12 1848 Niewirków Brygida Gajdamowicz Józefówka Jan Agata Urbanowicz Antoni Gajdamowicz i Honorata Łoś ż. Antoniego 171-1-14 327V 63 R 325 DM
23 5 1849 Nieświcz Piotr Urbanowicz Ławrów Ignacy Agata Piernotowa 444 11-12 12 0
7 6 1850 Katerburg Henryk Jontek Katerburg Józef Franciszka Urbanowicz 202 296-297 14
22 9 1850 Nieświcz Emilia Urbanowicz Ławrów Ignacy Agata Pornet 445 16-17 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20445/pages/PL_1_436_445_0009.htm
26 12 1850 Nieświcz Tymoteusz Izdebski Ławrów Piotr Joanna Wieleszczyńska 1-dw. Bazyli Kondracki, Agata Urbanowicz mężatka, as. Grzegorz Beregowicz, Julia Izdebska 445 22-23 43 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20445/pages/PL_1_436_445_0012.htm
6 12 1850 Kazimierka Antonina Kopcewicz Hołubne Tomasz Marianna Bagińska Michał Urbanowicz i Julia Koncewicz ż. Aleksandra 171-1-16 727V-728R 28 R 740 DM
4 4 1850 Aleksandria Franciszka Prokopowicz Nowy Zawód Mikołaj Konstancja Bogucka chrzest 6.10.1850, Jan Urbanowicz i Krystyna Prokopowicz zamężna 171-1-16 648V-649R 27 R 661 BW
5 3 1850 Berezne Romuald Urbanowicz Białoszówka Wiktor Aniela Łoś chrzest 7.03.1850, Ignacy Dobkiewicz i Wiktoria Wasilewska panna, as. Franciszek Łowiecki i Anna Lipska panna 171-1-16 471V-472R 24 R 483 BW 0
8 4 1850 Tuczyn Grzegorz Urbanowicz Siedliszcze Stanisław Apolonia Sewruk chrzest 9.04.1850, Jan Sewruk i Tekla Morawska ż. Wincentego 171-1-16 592V-593R 12 R 605 BW
25 5 1850 Tuczyn Filipina Piołkowska Małe Siedliszcze NN Józefa Piołkowska c. nieślubna, chrzest 28.05.1850, Jan Kotowski i Marianna Urabonowicz [Urbanowicz] panna 171-1-16 593V-594R 14 R 606 BW
9 9 1850 Tuczyn Maria Żukowska Nowy Majdan Maciej Józefa Urbanowicz chrzest 10.09.1850, Grzegorz Żukowski i Balbina Żukowska panna 171-1-16 595V-596R 23 R 608 BW
4 1 1850 Berezdów Antoni Jasiński Chwoszczówka Jakub Anna Zgrzebłowska Jan Zabłocki i Marianna Urbanowicz ż. Michała 171-1-16 535V-536R 2 R 550 DM
19 4 1850 Berezdów Wiktor Czyżewski Krasny Staw Paweł Franciszka Kulczycka Józef Waśkowski i Elżbieta Huczyńska ż. Stefana, asyst. Stefan Huczyński i Marianna Urbanowicz ż. Michała 171-1-16 540V-541R 28 R 555 DM
1 9 1850 Berezdów Jan Mieleniewski Futor Kurczykowski Klementyn Marianna Tkaczuk Piotr Urbanowicz i Agnieszka Tomaszewska ż. Walentego, asyst. Grzegorz Urbanowicz i Małgorzata Trzcińska ż. Pawła 171-1-16 548V-549R 67 R 563 DM
9 10 1850 Berezdów Dionizy Urbanowicz Futor Kurczykowski Jan Zofia Denisiewicz Antoni Denisiewicz kawaler i Aniela Urbanowicz ż. Andrzeja, asyst. Grzegorz Urbanowicz i Honorata Pilecka panna 171-1-16 551V-552R 82 R 566 DM
24 12 1850 Berezdów Ewa Waśkowska Futor Kurczykowski Stanisław Celestyna Urbanowicz Jan Iwanicki kawaler i Celestyna Czyżewska ż. Józefa 171-1-16 555V-556R 101 R 570 DM
8 10 1851 Berezdów Antonina Ogilba Prawutyn Mały Franciszek Tekla Styczyńska Michał Urbanowicz i Domicela Balicka ż. Jana 178-3-72 313V-314R 84 Ż 615-616 DM 0
24 9 1851 Berezdów Tekla Urbanowicz Futor Kurczykowski Andrzej Aniela Obiedzińska Jan Iwanicki kawaler i Aniela Iwanicka panna 178-3-72 311V-312R 79 Ż 613-614 DM
24 8 1851 Berezdów Bartłomiej Urbanowicz Futor Kurczykowski Grzegorz Aniela Niedaszkowska Jan Iwanicki i Celestyna Czyżewska ż. Józefa 178-3-72 309V-310R 70 Ż 609-610 DM
14 4 1851 Berezdów Marceli Urbanowicz Futor Kurczykowski Piotr Honorata Lipska Józef Czyżewski i Emilia Kowalska panna, Michał Zawistowski i Apolonia Urbanowicz ż. Antoniego 178-3-72 302V-303R 39 Ż 595-596 DM
14 3 1851 Berezdów Paulina Jasińska Prawutyn Mały IN Józefa Eliasz Wyhowski kawaler i Marianna Urbanowicz ż. Michała 178-3-72 301V-302R 31 Ż 593-594 DM
12 2 1851 Korzec Piotr Józef Lubitowski Korzec Józef Marianna Urbanowicz Maceli Rudzyński i Anastazja Rudzyńska 178/3/72 69v-70r 44 Ż Na
4 3 1851 Aleksandria Kazimierz Grochowski Koźlin Kajetan Tekla Żukowska chrzest 4.03.1851, Jan Urbanowicz i Konstancja Prokopowicz zamężna 171-2-1 114V-115R 7 R 117 BW
1 1 1851 Kazimierka Jan Urbanowicz Hołubne Michał Agata Kosarzycka chrzest 5.01.1851, Aleksander Koncewicz i Agata Koncewicz ż. Jana 171-2-1 163V-164R 4 R 165 BW
10 9 1851 Tuczyn Józef Sewruk Leonówka Andrzej Ludwika Chodorowska chrzest 12.09.1851, Stanisław Urbanowicz i Franciszka Kownacka panna 171-2-1 74V-75R 26 R 77 BW
10 10 1851 Tuczyn Florian Urbanowicz Leonówka Stanisław Apolonia Sewruk chrzest 13.10.1851, Jan Sewruk i Feliksa Urbanowicz panna 171-2-1 74V-75R 28 R 77 BW
7 11 1851 Tuczyn Agata Kozłowska Janin Jan Anna Kosarzecka chrzest 8.11.1851, Stefan Urbanowicz i Franciszka Kosarzecka ż. Franciszka 171-2-1 75V-76R 33 R 78 BW
11 5 1851 Krzywin Petronela Bejz Baranie August Tekla Gołębiowska chrzest 30.05.1851, Franciszek Czopowski i Konstancja Klingenberg, as. Henryk Urbanowicz i Franciszka Tolecka 171-2-1 315V-316R 12 R 320 BW
9 1 1851 Berezdów Marianna Iwanicka Prawutyn Mały IN Wiktoria Tomasz Kamiński i Marianna Urbanowicz ż. Michała 178-3-72 295V-296R 4 Ż 581-582 DM
25 3 1852 Berezdów Paweł Żygadło Futor Kurczykowski Jan Franciszka Zabłocka Jan Sadowski i Zofia Urbanowicz ż. Jana 171-1-17 307V-308R 31 R 311 DM
15 10 1852 Berezdów Piotr Zakrzewski Berezdów Jan Krystyna Juśkiewicz Jan Rybicki i Marianna Urbanowicz ż. Michała, asyst. Michał Urbanowicz i Katarzyna Kornatowska ż. Konstantego 171-1-17 316V-317R 76 R 320 DM 0
14 8 1852 Tuczyn Augustyn Urbanowicz Janin Stefan Ewa Bagińska chrzest 15.08.1852, Franciszek Kosarzycki i Magdalena Kosarzycka ż. Józefa 171-1-17 413V-414R 25 R 417 BW
6 12 1852 Tuczyn Mikołaj Łoś Leonówka Kazimierz Tekla Kopiej chrzest 7.12.1852, Faustyn Kopiej i Apolonia Urbanowicz ż. Stanisława 171-1-17 415V-416R 31 R 419 BW
26 2 1852 Kazimierka Apolonia Kunicka Lipniki Franciszek Tekla Urbanowicz chrzest 27.02.1852, Jakub Maliszewski i Gertruda Kuriata ż. Grzegorza 171-1-17 515V-516R 6 R 518 BW
19 11 1852 Kazimierka Jan Urbanowicz Hołubne Michał Agata Kosarzycka chrzest 20.11.1852, Aleksander Koncewicz i Agata Hajdamowicz ż. Adama 171-1-17 524V-525R 31 R 527 BW
26 11 1852 Kazimierka Henryk Koncewicz Hołubne Tomasz Marianna Bagińska chrzest 27.11.1852, Michał Urbanowicz i Julia Koncewicz ż. Aleksandra 171-1-17 524V-525R 33 R 527 BW
7 1 1852 Aleksandria Gasper Słowiński Majdan Koźliński Piotr Franciszka Gnitecka chrzest 7.01.1852, Paweł Urbanowicz i Krystyna Prokopowicz zamężna 171-1-17 423V-424R 1 R 427 JJ, BW
16 9 1852 Niewirków Józefa Bagińska Ozierce Maciej Feliksa Urbanowicz chrzest 21.09.1852, Eliasz Urbanowicz i Agnieszka Łukomska panna 171-1-17 550V-551R 55 R 556 BW
19 4 1853 Berezdów Antonina Urbanowicz Futor Kurczykowski Jan Zofia Denysiewicz Grzegorz Urbanowicz i Honorata Urbanowicz ż. Piotra 171-1-33 348V-349R 25 R 344 DM
25 4 1853 Berezdów Piotr Malinowski Klementowicze Marcin Hipolita Potapska Piotr Urbanowicz i Tekla Kuźmińska ż. Kazimierza 171-1-33 349V-350R 29 R 345 DM
18 10 1853 Berezdów Paulina Mieleniewska Futor Kurczykowski Klementyn Marianna Tkaczuk Jan Iwanicki i Aniela Urbanowicz ż. Grzegorza, asyst. Grzegorz Urbanowicz i Aniela Iwanicka panna 171-1-33 359V-360R 78 R 355 DM
25 8 1853 Aleksandria Ludwik Urbanowicz Majdan Koźliński Jan Franciszka Kopij chrzest 26.08.1853, Paweł Urbanowicz i Eufrozyna Kopij panna 171-1-33 489V-490R 28 R 481 BW
25 6 1853 Kazimierka Marianna Urbanowicz Ilniki Wiktor Aniela Łoś chrzest 1.07.1853, Jan Sokołowski i Antonina Makowska wdowa 171-1-33 577V-578R 19 R 567 BW
20 8 1853 Niewirków Aniela Chorążyczewska Józefówka Walenty Karolina Łukomska chrzest 23.08.1853, Antoni Łoś i Ewa Urbanowicz ż. Stefana 171-1-33 596V-597R 27 R 585 BW
28 7 1853 Targowica Wiktoria Urbanowicz Borzemiec Ignacy Agata Bernet [Pernet] Piotr Stańkiewicz i Marianna Bajkowska ż. Ignacego 172-1-18 213V-214R 9 R 215 DM
21 9 1854 Ołyka Marianna Zofia Kamińska Długoszyje Dionizy Paulina Urbanowicz 478 24 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20478/pages/PL_1_436_478_0013.htm
29 4 1854 Berezdów Piotr Waśkowski Futor Kurczykowski Stanisław Celestyna Urbanowicz Jan Siedlecki i Celestyna Czyżewska ż. Józefa 17-1-20 8V-9R 30 Ch 17-18 DM
7 5 1854 Berezdów Stanisław Strażnikiewicz Prawutyn Mały Jan Karolina Jasińska Jakub Malarski i Marianna Urbanowicz ż. Michała 17-1-20 9V-10R 33 Ch 19-20 DM 0
30 9 1854 Berezdów Józef Urbanowicz Futor Kurczykowski Piotr Honorata Lipska Józef Czyżewski i Apolonia Urbanowicz ż. Antoniego 17-1-20 21V-22R 82 Ch 43-44 DM
7 10 1854 Berezdów Jakub Urbanowicz Futor Kurczykowski Andrzej Aniela Obiedzińska Jan Iwanicki i Aniela Iwanicka panna 17-1-20 22V-23R 85 Ch 45-46 DM
14 11 1854 Berezdów Antoni Ogilba Prawutyn Mały Franciszek Tekla Styczyńska Michał Urbanowicz i Honorata Wychowska ż. Józefa 17-1-20 24V-25R 94 Ch 49-50 DM
4 3 1854 Kazimierka Kazimierz Kuriata Lipniki Jan Katarzyna Bronowicka chrzest 7.03.1854, Józef Urbanowicz i Marianna Łukomska ż. Marcina 171-1-37 373V-374R 7 R 365 BW
9 9 1854 Kazimierka Karolina Marcinkowska Ilniki Teodor Marianna Kunicka chrzest 10.09.1854, Paweł Żarczyński i Aniela Urbanowicz ż. Wiktora 171-1-37 377V-378R 22 R 369 BW
18 9 1854 Kazimierka Józefa Cybulska Ilniki Łukasz Antonina Żarczyńska chrzest 19.09.1854, Marceli Urbanowicz i Marianna Żarczyńska panna 171-1-37 378V-379R 24 R 370 BW
22 3 1854 Aleksandria Benedykt Słowiński Majdan Koźliński Piotr Franciszka Gnitecka chrzest 23.03.1854, Paweł Urbanowicz i Krystyna Prokopowicz ż. Ignacego 171-1-37 323V-324R 7 R 320 BW
23 8 1854 Aleksandria Jan Chodorowski Majdan Koźliński Kazimierz Anna Gnitecka chrzest 24.08.1854, Jan Urbanowicz i Katarzyna Chodakowska ż. Józefa 171-1-37 325V-326R 15 R 322 BW
29 12 1854 Niewirków Franciszek Bagiński Ozierce Maciej Feliksa Urbanowicz chrzest 3.01.1855, Eliasz Urbanowicz i Agnieszka Bagińska ż. Jakuba 171-1-51 330V-331R 3 R 335 DM
14 2 1854 Międzyrzec Korecki Walentyna Lubiszewska Sapożyn Józef Kalasanty Marianna Urbanowicz Andrzej Jaroszewicz i Rafalina Hej ż. Eliasza 171-1-37 437V-438R 10 R 424 DM
24 3 1855 Lubar Szymon Józef Urbanowicz Lubar Feliks Honorata Duchnowska Aleksander Witkowski, Aniela Marcinkowska ż. Tomasza 641-1-15 4V-5R 22 Ż 7 MP, DM
26 10 1855 Ostropol Ewaryst Lewicki Czarna Ludwik Franciszka Najmowska Feliks Urbanowicz i Tekla Gorecka ż. Michała, asyst. Konstanty Kaczorów Kapitan Pułku i Honorata Urbanowicz 178-3-123 687V-688R 34 Ż 1354-1355 DM
21 2 1855 Targowica Piotr Olchowicz Borzemiec Jan Kamila Sawicka Roch Urbanowicz i Apolonia Wiszniewska ż. Piotra, asyst. Piotr Kwiatkowski i Tekla Urbanowicz ż. Rocha 172-1-41 223V-224R 3 R 226 DM
14 4 1855 Niewirków Franciszek Walerian Urbanowicz Józefówka Stefan Ewa Bagińska Franciszek Kosarzewski i Małgorzata Kosarzewska ż. Józefa 171-1-51 336V-337R 25 R 341 DM
29 6 1855 Niewirków Piotr Paweł Bagiński Ozierce Maciej Marianna Żukowska Stefan Urbanowicz i Aleksandra Bagińska ż. Mikołaja 171-1-51 338V-339R 33 R 343 DM
10 8 1856 Ołyka Joanna Kamińska Suchowce Dionizy Paulina Urbanowicz 480 38 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0020.htm
29 8 1856 Kazimierka Jan Urbanowicz Ilniki Wiktor Aniela Łoś Ludwik Rymarczewski i Waleria K[...]kowska panna 171-1-67 340V-341R 14 R 337 DM
13 8 1856 Aleksandria Hipolit Grochowski Majdan Koźliński Kajetan Tekla Żukowska chrzest 15.08.1856, Jan Urbanowicz i Konstancja Prokopowicz ż. Mikołaja 171-1-67 293V-294R 20 R 292 BW
20 5 1856 Targowica Stanisław Urbanowicz Borzemiec Roch Kamila Bajkowska Jan Olchowicz i Honorata Zaręba ż. Józefa 172-1-51 211 V-212 R 7 R 218 DW
8 4 1857 Kazimierka Dominik Kuriata Lipniki Jan Katarzyna Bronowicka chrzest 9.04.1857, Józef Urbanowicz i Józefa Malinowska ż. Gabriela 171-1-72 362V-363R 11 R 502 BW
12 10 1857 Ołyka Marceli Urbanowicz Oderady Henryk Małgorzata Diudus 481 36 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0019.htm
26 11 1857 Sławuta Aniela Urbanowicz Sławuta Józef Michalina Radomska 1-dw. Roman Jakubowski, Felicja Jakubowska panna 178-3-73 442V-443R 64 Ż 834
15 9 1857 Lubar Róża Wierzbicka Lubar Spirydon Aniela Gutezdziuk Teodor Ossowski, Marianna Gorecka, as: Feliks Urbanowicz, Antonina Ossowska - panna 641-1-17 21 80 Ż. MP
9 3 1857 Tuczyn Aleksander Bagiński Leonówka Adam Ludwika Monowid chrzest 10.03.1857, Stanisław Kopiej i Apolonia Urbanowicz ż. Stanisława 171-1-72 264V-265R 8 R 360 BW
12 3 1857 Tuczyn Paweł Prokopowicz Leonówka Tomasz Joanna Kopiej chrzest 13.03.1857, Stanisław Urbanowicz i Franciszka Pawłowska ż. Piotra 171-1-72 264V-265R 9 R 360 BW
8 4 1857 Tuczyn Adolf Łukomski Leonówka Jan Ewa Murgowska chrzest 18.04.1857, Eliasz Urbanowicz i Marianna Bagińska ż. Franciszka 171-1-72 265V-266R 13 R 361 BW
7 7 1857 Tuczyn Dominik Sewruk Leonówka Andrzej Ludwika Chodorowska chrzest 8.07.1857, Stanisław Urbanowicz i Joanna Sewruk panna 171-1-72 267V-268R 19 R 363 BW
24 1 1858 Tuczyn Paweł Bagiński Leonówka Kazimierz Urszula Bronowicka chrzest 25.01.1858, Adam Bagiński i Ludwika Urbanowicz ż. Adama 650-1-1 387V-388R 4 R 402 BW 0
8 2 1858 Tuczyn Teofil Urbanowicz Leonówka Eliasz Julia Sewruk chrzest 10.02.1858, Adam Bagiński i Joanna Sewruk panna 650-1-1 388V-389R 6 R 403 BW
19 2 1858 Tuczyn Eleonora Domalewicz Leonówka Marcin Agnieszka Łukomska chrzest 22.02.1858, Adam Urbanowicz i Klara Kownacka ż. Cypriana 650-1-1 388V-389R 7 R 403 BW
19 3 1858 Tuczyn Józef Urbanowicz Wielka Leonówka Stanisław Apolonia Sewruk chrzest 20.03.1858, Jan Sewruk i Julia Urbanowicz ż. Eliasza 650-1-1 388V-389R 9 R 403 BW
19 4 1858 Tuczyn Agnieszka Kownacka Leonówka Piotr Wiktoria Prokopowicz chrzest 20.04.1858, Stanisław Urbanowicz i Klara Kownacka ż. Cypriana 650-1-1 389V-390R 11 R 404 BW
10 10 1858 Tuczyn Dioniza Żarczyńska Wielka Leonówka Józef Antonina Murawska chrzest 12.10.1858, Eliasz Urbanowicz i Paulina Murawska panna 650-1-1 392V-393R 28 R 407 BW
9 8 1858 Aleksandria Klara Prokopowicz Majdan Koźliński Mikołaj Konstancja Bogucka chrzest 10.08.1858, Paweł Urbanowicz i Katarzyna Telecka wdowa 650-1-1 453V-454R 20 R 495 BW
22 11 1858 Aleksandria Klemens Kuczyński Majdan Koźliński Józef Elżbieta Słowicka chrzest 23.11.1858, Jan Urbanowicz i Gabriela Grochowska panna 650-1-1 455V-456R 28 R 497 BW
7 3 1859 Aleksandria Franciszka Grochowska Majdan Koźliński Kajetan Tekla Żukowska chrzest 8.03.1859, Jan Urbanowicz i Konstancja Prokopowicz ż. Mikołaja 171-1-73 383V-384R 9 R 378 BW
20 4 1859 Kazimierka Bernard Malinowski Lipniki Jakub Franciszka Kuriata chrzest 21.04.1859, Jan Bielawski i Aleksandra Urbanowicz panna 171-1-73 444V-445R 16 R 437 BW
4 4 1859 Aleksandria Wincenta Grochowska Majdan Koźliński Kazimierz Antonina Żukowska chrzest 5.04.1859, Jan Urbanowicz i Paulina Chodorowska ż. Wojciecha 171-1-73 384V-385R 15 R 379 BW
21 5 1859 Aleksandria Joanna Urbanowicz Majdan Koźliński Jan Franciszka Kopij chrzest 24.05.1859, Jan Wabiszczewicz i Gabriela Grochowska panna 171-1-73 386V-387R 22 R 381 BW
24 5 1859 Aleksandria Helena Teleżyńska Antonówka Michał Eleonora Jasińska chrzest 31.05.1859, Jan Urbanowicz i Tekla Grochowska ż. Kajetana 171-1-73 386V-387R 23 R 381 BW
27 9 1859 Aleksandria Władysław Urbanowicz Majdan Koźliński Paweł Krystyna Kopij chrzest 27.09.1859, Stanisław Kopij i Magdalena Dąbrowska ż. Michała 171-1-73 389V-390R 36 R 384 BW
18 11 1859 Tuczyn Walerian Bagiński Wielka Leonówka Jan Ewa Murgowska chrzest 22.11.1859, Eliasz Urbanowicz i Klara Kownacka ż. Cypriana 171-1-73 338V-339R 32 R 334 BW
4 12 1859 Tuczyn Franciszek Ksawery Bagiński Wielka Leonówka Kazimierz Urszula Bronowicka chrzest 6.12.1859, Adam Urbanowicz i Karolina Bagińska ż. Pawła 171-1-73 339V-340R 34 R 335 BW
29 1 1860 Targowica Józefa Urbanowicz Podhajce Ignacy Agata Piernet 841 282-283 2 0
7 8 1860 Targowica Rozalia Urbanowicz Podhajce Roch Tekla Bajkowska 841 288-289 12 0
1 6 1860 Łysin Józef Urbanowicz Wołkowyje Aleksander Karolina Studzińska 841 187-188 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0104.htm
3 4 1860 Berezdów Franciszka Urbanowicz Futor Kurczykowski Andrzej Aniela Budzyńska Jan Żygadło i Marianna Iwanicka ż. Klemensa 17-1-23 6V-7R 23 Ch 13-14 DM
30 10 1860 Berezdów Eustachy Czyżewski Romanów Józef Justyna Świerczewska Grzegorz Urbanowicz i Franciszka Wiszniewska ż. Józefa 17-1-23 20V-21R 78 Ch 41-42 DM
4 1 1860 Kazimierka Honorata Urbanowicz Lipniki Stefan Ewa Bagińska chrzest 5.01.1860, Józef Urbanowicz i Marianna Urbanowicz ż. Tomasza 171-3-24 272V-273R 6 R 383 BW
18 11 1860 Kazimierka Ludwik Bielawski Lipniki Stanisław Julia Marcinkowska chrzest 20.11.1860, Stefan Urbanowicz i Franciszka Kunicka panna 171-3-24 281V-282R 40 R 392 BW
3 11 1862 Tuczyn Teofila Urbanowicz Sobówka Eliasz Julia Sewruk Kazimierz Bagiński i Joanna Sewruk panna 887 24-25 35 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0013.htm
16 11 1862 Tuczyn Walerian Urbanowicz Leonówka Adam Barbara Reszczyńska Wiktor Reszczyński i Cyklewicz panna 887 26-27 38 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0014.htm
25 2 1862 Aleksandria Tekla Grochowska Majdan Koźliński Kazimierz Antonina Żukowska Jan Grochowski i Franciszka Urbanowicz ż. Jana 887 87-88 7 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0047.htm
29 4 1862 Aleksandria Emilia Bagińska Majdan Koźliński Józef Franciszka Kopij Jan Grochowski i Krystyna Urbanowicz ż. Pawła 887 91-92 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0049.htm
7 2 1862 Kazimierka Michał Prokopowicz Płatyczne Karol Emilia Urbanowicz Michał Kotecki i Adela Orlińska ż. Franciszka 887 217-218 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0118.htm
10 3 1862 Kazimierka Aniela Urbanowicz Lipniki Stefan Ewa Bagińska Józef Urbanowicz i Marianna Hajdamowicz ż. Tomasza 887 219-220 6 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0119.htm
21 5 1862 Stepań Julian Donat Urbanowicz Stepań Rafał Aniela Chomicka Władysław Walewski i Karolina Chomicka ż. Dominika, asyst. Edelhard [...] i Aniela Boguszewicz ż. Wacława, Aleksander Wąsowicz i Antonina Gowarska ż. Adolfa 887 255-256 28 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0139.htm
12 11 1862 Berezne Stanisław Urbanowicz Polany NN Antonina Urbanowicz s. nieślubny, chrzest 18.11.1862, Antoni Iwanowski i Karolina Chomicka mężatka 887 480-481 35 AGAD 260 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0260.htm
14 3 1862 Równe Michał Dobrogowski Ulbarów Szymon Józefa Żukowska chrzest 30.03.1862, Henryk Urbanowicz i Bona Domańska, as. Julian Gruszczyński i Balbina Żukowska 887 511-512 14 AGAD 280 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0280.htm
3 5 1862 Berezdów Jan Iwanicki Futor Kurczykowski Piotr Magdalena Żygadło Klemens Iwanicki i Honorata Urbanowicz ż. Piotra 17-1-25 9V-10R 36 Ch 19-20 DM
1 11 1862 Berezdów Mikołaj Urbanowicz Futor Kurczykowski Grzegorz Agnieszka Niedaszkowska Jan Zawistowski i Magdalena Iwanicka ż. Piotra 17-1-25 21V-22R 84 Ch 43-44 DM
20 11 1862 Berezdów Maria Żygadło Futor Kurczykowski Jan Franciszka Zabłocka Jan Sadowski i Honorata Urbanowicz ż. Piotra 17-1-25 22V-23R 85 Ch 45-46 DM
5 12 1862 Berezdów Mikołaj Denisiewicz Wereśna Franciszek Agnieszka Bołsunowska Paweł Urbanowicz i Anna Chodakowska ż. Antoniego 17-1-25 23V-24R 89 Ch 47-48 DM
15 12 1862 Berezdów Walerian Zawistowski Futor Kurczykowski Michał Józefa Kulczycka Jan Iwanicki i Aniela Urbanowicz ż. Grzegorza 17-1-25 24V-25R 96 Ch 49-50 DM
23 1 1863 Berezdów Paweł Czyżakowski Futor Kurczykowski Feliks Aniela Czyżewska Jan Zawistowski i Aniela Urbanowicz ż. Grzegorza 178-3-169 3V-4R 9 Ż 8-9 DM
20 5 1863 Berezdów Waleria Iwanicka Futor Kurczykowski Klemens Marianna Żygadło Jan Żygadło i Tekla Urbanowicz ż. Grzegorza 178-3-169 9V-10R 34 Ż 20-21 DM
18 6 1863 Berezdów Marcelina Iwanicka Futor Kurczykowski Jan Celestyna Balicka Piotr Urbanowicz i Marianna Iwanicka ż. Klemensa 178-3-169 10V-11R 39 Ż 22-23 DM
1 7 1863 Berezdów Piotr Zawistowski Futor Kurczykowski Jan Anna Urbanowicz Andrzej Iwanicki i Magdalena Iwanicka ż. Piotra 178-3-169 11V-12R 42 Ż 24-25 DM
3 8 1863 Berezdów Dominik Urbanowicz Futor Kurczykowski Andrzej Aniela Obiedzińska Jan Iwanicki i Marianna Iwanicka ż. Klemensa 178-3-169 14V-15R 53 Ż 30-31 DM
10 8 1863 Berezdów Wawrzyniec Piasecki Chwoszczówka Joachim Małgorzata Zabłocka Jan Zabłocki i Marianna Urbanowicz ż. Michała 178-3-169 14V-15R 54 Ż 30-31 DM
8 11 1863 Berezdów Teodora Ogilba Prawutyn Mały Franciszek Marianna Bednarska Ludwik Myczkowski i Marianna Urbanowicz ż. Michała 178-3-169 19V-20R 76 Ż 40-41 DM
17 12 1863 Berezdów Adelajda Moszyńska Prawutyn Mały Kalikst Ludwika Czarnecka Józef Zakrzewski i Marianna Urbanowicz ż. Michała 178-3-169 25V-26R 97 Ż 52-53 DM 0
3 8 1863 Klewań Piotr Urbanowicz Karajewicze Aleksander Karolina Studzińska chrzest 6.08.1863, Aleksander Salnicki i Karolina Krauze panna 650-1-2 130V-132R 20 R 170-171 BW
14 3 1863 Kazimierka Grzegorz Prokopowicz Płatyczne Karol Emilia Urbanowicz chrzest 14.03.1863, Telesfor Prokopowicz i Aleksandra Zarzycka ż. Piotra 650-1-2 262V-263R 6 R 341 BW
3 4 1863 Kazimierka Anastazy Urbanowicz Płatyczne Marcin [Marceli] Petronela Prokopowicz chrzest 4.04.1863, Telesfor Prokopowicz i Adela Orlińska ż. Franciszka 650-1-2 262V-263R 7 R 341 BW
5 3 1863 Aleksandria Teofil Łoś Józefówka Adam Emilia Urbanowicz chrzest 5.03.1863, Józef Urbanowicz i Tekla Łoś panna 650-1-2 204V-205R 6 R 268 BW
1 6 1863 Aleksandria Erazm Bagiński Majdan Koźliński Feliks Agata Żygadło chrzest 2.06.1863, Jan Urbanowicz i Józefa Kownacka panna 650-1-2 206V-207R 13 R 270 BW
6 7 1863 Aleksandria Jan Grochowski Majdan Koźliński Kazimierz Antonina Żukowska chrzest 7.07.1863, Jan Urbanowicz i Tekla Grochowska ż. Kajetana 650-1-2 207V-208R 18 R 271 BW
26 8 1863 Aleksandria Rozalia Szulikowska [Sulikowska] Majdan Koźliński Antoni Anna Grochowska chrzest 1.09.1863, Jan Urbanowicz i Marianna Szulikowska [Sulikowska] panna 650-1-2 208V-209R 21 R 272 BW
8 8 1863 Berezne Antonina Urbanowicz Biłka Józef Franciszka Sajdowicz chrzest 11.08.1863, Antoni Urbanowicz i Marianna Sajdowicz 650-1-2 72R 29 R 96 BW
15 11 1863 Tuczyn Stanisław Bagiński Leonówka Kazimierz Urszula Bronowicka chrzest 17.11.1863, Adam Urbanowicz i Karolina Bagińska ż. Pawła 650-1-2 164V-165R 25 R 215 BW
7 4 1863 Tuczyn Maria Urbanowicz Leonówka Stanisław Apolonia Sewruk chrzest 8.04.1863, Jan Sewruk i Julia Urbanowicz ż. Eliasza 650-1-2 157V-158R 6 R 208 BW
4 7 1863 Tuczyn Kalasanty Dziekoński Sobówka Józef Małgorzata Słowińska chrzest 7.07.1863, Eliasz Urbanowicz i Ludwika Łukomska ż. Antoniego 650-1-2 160V-161R 14 R 211 BW
2 8 1863 Tuczyn Maria Aniela Sewruk Leonówka Andrzej Ludwika Chodorowska chrzest 15.08.1863, Jan Dąbrowski i Julia Urbanowicz ż. Eliasza 650-1-2 160V-161R 15 R 211 BW
18 12 1863 Tuczyn Adela Prokopowicz Leonówka Tomasz Joanna Kopiej chrzest 20.12.1863, Józef Urbanowicz i Marianna Bagińska ż. Franciszka 650-1-2 165V-166R 29 R 216 BW
18 1 1863 Równe Maria Stanisława Kamińska Koszatów Dionizy Paulina Urbanowicz chrzest 29.04.1863, Tomasz Milatycki i Stanisława Stankiewicz, as. Emeryk Szowojski [Szołajski?] i Zuzanna Szostakowska 650-1-2 95V-96R 15 R 126 BW
14 5 1864 Kazimierka Florian Urbanowicz Lipniki Stefan Ewa Bagińska chrzest 15.05.1864, Karol Bronowicki i Marianna Maliszewska panna 171-1-83 286V-287R 16 R 322 BW
1 3 1864 Tuczyn Albin Bagiński Ryświanka Adam Ludwika Monowid Marcin Dąbrowski i Apolonia Urbanowicz ż. Stanisława 1045-2-200 2V-3R 6 CDIAK 328 DM
6 4 1864 Tuczyn Wilhelmina Kopiej Ryświanka Jan Joanna Grochowska Faustyn Kopij i Krystyna Urbanowicz ż. Pawła 1045-2-200 5V-6R 13 CDIAK 331 DM
5 8 1864 Tuczyn Kajetan Urbanowicz Leonówka Adam Barbara Reszczyńska Eliasz Urbanowicz i Julia Reszczyńska ż. Piotra 1045-2-200 9V-10R 25 CDIAK 335 DM
8 9 1864 Tuczyn Adolf Łoś Leonówka Adam Emilia Urbanowicz Józef Urbanowicz i Faustyna Łoś panna 1045-2-200 11V-12R 31 CDIAK 337 DM
18 10 1864 Tuczyn Walery Bagiński Ryświanka Józef Eufrozyna Kopiej Gabriel Bagiński i Krytyna Urbanowicz ż. Pawła 1045-2-200 13V-14R 37 CDIAK 339 DM
13 10 1864 Kazimierka Aniela Prokopowicz Płatyczne Karol Emilia Urbanowicz chrzest 15.10.1864, Telesfor Prokopowicz i Aniela Domalewska ż. Józefa 171-1-83 290V-291R 32 R 326 BW
11 1 1864 Berezdów Honorata Urbanowicz Futor Kurczykowski Piotr Honorata Lipska Klemens Iwanicki i Celestyna Czyżakowska ż. Józefa 178-3-169 27V-28R 4 Ż 56-57 DM
20 3 1864 Berezdów Józef Zawistowski Futor Kurczykowski Michał Józefa Kulczycka Jan Iwanicki i Aniela Urbanowicz ż. Grzegorza 178-3-169 34V-35R 30 Ż 70-71 DM
6 6 1864 Berezdów Aleksander Urbanowicz Futor Kurczykowski Jan Zofia Denisiewicz Piotr Iwanicki i Honorata Urbanowicz ż. Piotra 178-3-169 36V-37R 40 Ż 74-75 DM
10 7 1864 Berezdów Małgorzata Nowicka Prawutyn Sylwester Marianna Piotrowska Michał Urbanowicz i Rozalia Budzinowska ż. Leona 178-3-169 39V-40R 49 Ż 80-81 DM
13 8 1864 Berezdów Grzegorz Górański Futor Kurczykowski Antoni Petronela Urbanowicz Piotr Iwanicki i Józefa Iwanicka panna 178-3-169 42V-43R 63 Ż 86-87 DM
15 11 1864 Berezdów Michalina Kamińska Paszuki Jan Marianna Pióro Jan Sadowski i Honorata Urbanowicz ż. Antoniego 178-3-169 50V-51R 93 Ż 102-103 DM
29 11 1864 Berezdów Andrzej Iwanicki Futor Kurczykowski Piotr Magdalena Żygadło Klemens Iwanicki i Honorata Urbanowicz ż. Piotra 178-3-169 50V-51R 96 Ż 102-103 DM
2 10 1864 Targowica Franciszek Urbanowicz Podhajce Roch Tekla Bajkowska Franciszek Sawicki i Kamila Olchowicz ż. Jana 842 776-777 16 AGAD 415 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0415.htm
4 3 1867 Tuczyn Kazimierz Łoś Leonówka Adam Emilia Urbanowicz Józef Urbanowicz, Urszula Bagińska ż. Kazimierza 681 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0005.htm
13 2 1867 Tuczyn Scholastyka Urbanowicz Leonówka Adam Barbara Reszczyńska 681 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0004.htm
14 10 1867 Tuczyn Jadwiga Urbanowicz Leonówka Józef Eufrozyna Żarczyńska Eliasz Urbanowicz, Franciszka Pawlowska wdowa 681 24-25 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0013.htm
21 10 1867 Tuczyn Urszula Urbanowicz Leonówka Stanisław Apolonia Sewruk 681 24-25 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0013.htm
9 1 1868 Tuczyn Honorata Urbanowicz Wielka Leonówka Eliasz Julia Sewruk 682 2-3 2 0
12 1 1869 Tuczyn Seweryn Urbanowicz Leonówka Duża Adam Barbara Reszczyńska 683 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0002.htm
17 7 1869 Tuczyn Filipina Łoś Leonówka Duża Adam Emilia Urbanowicz Józef Urbanowicz, Urszula Bagińska ż. Kazimierza 683 14-15 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0008.htm
15 11 1869 Tuczyn Elżbieta Kopiej Reczyca Faustyn Joanna Dziekańska Eliasz Urbanowicz, Józefa Kopiej ż. Stanisława 683 22-23 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0012.htm
4 4 1870 Tuczyn Julian Urbanowicz Woskodawy Józef Eufrozyna Zareszyńska 684 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0005.htm
5 9 1870 Tuczyn Wawrzyniec Urbanowicz Leonówka Eliasz Julia Sewruk 684 21-22 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0012.htm
22 9 1870 Tuczyn Łukasz Urbanowicz Leonówka Stanislaw Apolonia Sewruk 684 27-28 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0015.htm
2 2 1871 Tuczyn Andrzej Łoś Leonówka Wielka Adam Emilia Urbanowicz Józef Urbanowicz i Weronika Urbanowicz panna 685 4-5 7 AGAD 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0003.htm
15 1 1871 Tuczyn Paweł Reszczyński Sobówka Grzegorz Apolonia Łoś Adam Urbanowicz i Urszula Urbanowicz ż. Franciszka 685 4-5 4 AGAD 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0003.htm
3 7 1871 Tuczyn Józef Bagiński Leonówka Wielka Kazimierz Urszula Bronowicka Adam Urbanowicz i Karolina Bagińska ż. Pawła 685 16-17 27 AGAD 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0009.htm
29 10 1871 Tuczyn Florian Orzechowski Leonówka Józef Aniela Kownacka Marcin Domalewski i Eufrozyna Urbanowicz ż. Józefa 685 26-27 49 AGAD 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0014.htm
10 11 1871 Tuczyn Marcelina Domalewska Leonówka Marcin Dorota Cekalewicz [Cykalewicz] Józef Urbanowicz i Emilia Łoś ż. Adama 685 26-27 51 AGAD 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0014.htm
17 12 1871 Tuczyn Franciszek Bagiński Leonówka Wincenty Elżbieta Janiszewska Jan Bagiński i Julia Urbanowicz ż. Eliasza 685 28-29 57 AGAD 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0015.htm
29 1 1872 Tuczyn Michalina Prokopowicz Leonówka Duża Tomasz Joanna Kopiej Józef Urbanowicz i Marianna Bagińska ż. Franciszka 686 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0004.htm
13 4 1873 Ołyka Karol Urbanowicz Suchowce Aleksander Karolina Studzińska 494 14 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0008.htm
22 6 1874 Jałowicze Józef Urbanowicz Podhajce Roch Tekla Bajkowska Feliks Walicki, Apolonia Górska, Jan Myśliński, Rozalia Paszkowska panna 148 8-9 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0006.htm
1 2 1876 Tuczyn Karol Urbanowicz Leonówka Eliasz Apolonia Sewruk Kazimierz Bagiński, Emilia Łoś ż. Adama 690 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20690/pages/PL_1_436_690_0005.htm
1 11 1876 Tuczyn Marianna Łoś Leonówka Adam Emilia Urbanowicz 691 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20691/pages/PL_1_436_691_0002.htm
27 8 1879 Jałowicze Feliks Urbanowicz Podhajce Roch Tekla Bańkowska 153 12-13 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20153/pages/PL_1_436_153_0007.htm
14 1 1879 Tuczyn Fabian Łoś Leonówka Adam Emilia Urbanowicz 693 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0002.htm
21 6 1879 Tuczyn Alojzy Urbanowicz Leonówka Józef Eufrozyna Żarczyńska 693 16-17 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0009.htm
22 7 1882 Berezdów Katarzyna Gorańska Romanów Antoni Petronela Urbanowicz Piotr Iwanicki i Małgorzata Łotowska ż. Adama 178-3-169 640V-641R 66 Ż DM
27 8 1882 Berezdów Sabina Okuniewicz Futor Kurczykowski Bazyli Antonina Zawistowska Józef Okuniewicz i Michalina Urbanowicz ż. Bartłomieja 178-3-169 646V-647R 89 Ż DM
1 10 1882 Berezdów Antoni Urbanowicz Prawutyn Wielki Jan Józefa Kokulska Antoni Ogilba i Franciszka Zakrzewska ż. Karola 178-3-169 651V-652R 108 Ż DM
29 11 1882 Berezdów Andrzej Orzyński Futor Kurczykowski Franciszek Karolina Kornatowska Piotr Teciński i Paulina Urbanowicz ż. Romana 178-3-169 657V-658R 135 Ż DM
24 5 1882 Berezne Michał Urbanowicz Druchowa Józef Franciszka Hajdamowicz Antoni Urbanowicz i Marianna Gajdamowicz ż. Jana 740-2-5 89V-90R 45 R 84 DM
13 10 1882 Berezne Antoni Żarczyński Nowy Ostrów Karol Barbara Rudnicka Walenty Cybulski i Urszula Urbanowicz ż. Franciszka 740-2-5 98V-99R 81 R 92 DM
15 2 1884 Tuczyn Adolf Sewruk Krąglik Stanislaw Antonina Bagińska Marceli Urbanowicz, Pelagia Makowska panna 698 4-5 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0003.htm
14 2 1885 Tuczyn Faustyn Łoś Leonówka Adam Emilia Urbanowicz 699 6-7 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0004.htm
1 3 1885 Tuczyn Stanisława Misiewicz Leonówka Franciszek Anna Jaworska Florian Urbanowicz, Zofia Maciejewska panna 699 8-9 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0005.htm
26 7 1886 Jałowicze Julia Bloch Targowica Walenty Julia Sztop Józef Mysliński, Tekla Urbanowicz 159 12-13 16 0
9 12 1886 Tuczyn Piotr Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Marcin Urbanowicz, Kamila Prokopowicz, panna 700 70 MU
2 7 1886 Międzyrzec Korecki Kazimierz Olizarowski Siniów Michał Modesta Urbanowicz Feliks Okuniewski i Joanna Piasecka 740-2-302 235V-236R 12 R 77 DM
27 12 1887 Tuczyn Stefania Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Marceli Urbanowicz, Kamila Prokopowicz panna 702 2-3 1 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20702/pages/PL_1_436_702_0002.htm
25 5 1887 Berezne Jadwiga Łoś Śnieszków Franciszek Emilia Teodorowicz Florian Śniechowski i Franciszka Urbanowicz ż. Józefa 740-2-6 99V 106 R 92 AD1
10 8 1888 Ołyka Wawrzyniec Swawrzak Bogusławka Antoni Marianna Urbanowicz 508 40 77 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0021.htm
2 5 1888 Tuczyn Piotr Urbanowicz Zielona Andrzej Maria Marcinkowska 702 14-15 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20702/pages/PL_1_436_702_0008.htm
15 9 1890 Jałowicze Józef Myśliński Targowica Władysław Paulina Urbanowicz 163 23-24 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0013.htm
23 12 1890 Berezne syn Falkowski Nowe Pole Kazimierz Marianna Urbanowicz Józef Kuriata, Stefania Urbanowicz ż. Jana 740-2-6 167R 4 R 170 AD1
30 1 1891 Tuczyn Marceli Urbanowicz Karczemka Witalis Kornela Bagińska Władyslaw Urbanowicz, Jadwiga Bagińska z. Celestyna 705 6-7 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0004.htm
24 4 1891 Tuczyn Marceli Urbanowicz Leonówka Józef Helena Reszczyńska 705 14-15 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0008.htm
28 6 1891 Tuczyn Petronela Reszczyńska Leonówka Jakub Łucja Sinicka Kajetan Urbanowicz, Scholastyka Bagińska ż. Stanisława 705 20-21 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0011.htm
24 7 1891 Tuczyn Krystyna Urbanowicz Reczyca Florian Kunegunda Kopiej 705 26-27 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0014.htm
7 8 1891 Tuczyn Kajetan Urbanowicz Leonówka Józef Eufrozyna Żarczyńska Eliasz Urbanowicz, Barbara Urbanowicz z. Adama 705 28-29 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0015.htm
11 10 1891 Tuczyn Jan Urbanowicz Leonówka Marceli Maria Bagińska Wawrzyniec Urbanowicz, Michalina Bagińska panna 705 36-37 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0019.htm
2 11 1891 Tuczyn Karolina Urbanowicz Leonówka Andrzej Maria Markowska 705 40-41 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0021.htm
26 12 1891 Tuczyn Jan Urbanowicz Leonówka Telesfor Kazimiera Kamińska 705 44-45 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0023.htm
10 8 1891 Tuczyn Józefa Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Wawrzyniec Urbanowicz, Filipina Łoś, panna 705 28-29 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0015.htm
8 6 1891 Berezne Antonina Żarczyńska Majdan Mokwiński Felicjan Anna Bronowicka Michał Urbanowicz. Helena Żarczyńska panna 740-2-6 171V-172R 36 R 175 AD1
13 6 1891 Berezne Edward Urbanowicz Lipniki Augustyn Joanna Hajdamowicz Florian Urbanowicz, Urszula Hajdamowicz ż. Jana 740-2-6 183V 102 R 187 AD1
7 2 1892 Berezne Marianna Hołubowicz Wielkie Pole Jan Agata Zarzycka Walenty Cybulski , Honorata Urbanowicz panna 740-2-8 206V-207R 17 R 206 AD1 0
24 9 1892 Berezne Marianna Żarczyńska Majdan Mokwiński Felicjan Anna Bronowicka Michał Urbanowicz , Marianna Żarczyńska ż. Stanisława 740-2-8 216V-217R 77 R 216 AD1
20 12 1892 Berezne Teofil Hermaszewski Folwark Żurne Sylwester Marianna Hutnicka Michał Hajdamowicz , Kamila Urbanowicz ż. Czesława 740-2-8 220V-221R 99 R 220 AD1
23 10 1893 Tuczyn Aleksander Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Kazimierz Urbanowicz i Salomea Łoś, żona Adolfa 707 MU AK
20 8 1893 Berezne Stefania Żarczyńśka Majdan Mokwiński Piotr Paulina Hajdamowicz Józef Urbanowicz i Marianna Żarczyńska ż. Franciszka 740-2-8 259V260R 81 R 250 AD1
15 10 1893 Berezne Teresa Żarczyńska Majdan Mokwiński Gracjan Teofila Sawicka Jan sawicki i Michalina Urbanowicz ż. Michała 740-2-8 264V-265R 111 R 255 AD1 0
1 3 1894 Jałowicze Bronisława Myślińska Targowica Władysław Paulina Urbanowicz 166 9-10 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0006.htm
16 1 1894 Berezne Antoni Urbanowicz Wielkie Pole Jan Agata Zarzycka Walenty Cybulski i Waleria Urbanowicz panna 740-2-7 2V-3R 10 R 5 AD1
12 11 1894 Berezne Teofil Urbanowicz Lipniki Czesław Kamila Hutnicka Florian Urbanowicz i Aniela Hajdamowicz wdowa 740-2-7 17V-18R 103 R 22 AD1
12 11 1894 Berezne Marcelina Urbanowicz Lipniki Czesław Kamila Hutnicka Jajub Wurunzer i Aniela Hajdamowicz panna 740-2-7 17V-18R 104 R 22 AD1
20 7 1895 Tuczyn Paulina Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Kazimierz Urbanowicz i Gertruda Urbanowicz, panna 915 AK
2 2 1895 Berezne Kazimierz Urbanowicz Lipniki Franciszek Józefa Kozakiewicz Paweł Kunicki i Katarzyna Kuriata ż. Adama 740-2-7 43V-44R 18 R 45 AD1
7 7 1895 Berezne Aleksander Murawski Zalesie Wiktor Honorata Urbanowicz Florian Rudncki i Anastazja Murawska panna 740-2-7 52V-63R 67 R 54 AD1
5 8 1895 Berezne Elżbieta Żarczyńska Zalesie Felicjan Anna Bronowicka Michał Urbanowicz i Helena sawicka ż. Józefa 740-2-7 55V-56R 90 R 57 AD1
12 9 1895 Berezne Apolonia Żarczyńska Lipniki Lucjan Elżbieta Lisiecka Florian Urbanowicz i Kamila Urbanowicz ż. Czesława 740-2-7 57V-58R 108 R 59 AD1
3 11 1895 Berezne Teofil Filiczkowski Kupiel Szymon Marianna Urbanowicz Antoni Filiczkowski i Tekla Filiczkowska ż. Seweryna 740-2-7 60V-61R 129 R 62 AD1
6 11 1895 Berezne Józef Kutasiewicz Lipniki Felicjan Michalina Łosińska Józef Urbanowicz i Antonina Hołubska ż. Stanisława 740-2-7 60V-61R 131 R 62 AD1
6 2 1896 Jałowicze Mariana Myślińska Targowica Władysław Pawlina Urbanowicz 904 2 V-3 R 5 0
11 12 1896 Tuczyn Teofil Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Kazimierz Urbanowicz i Magdalena Urbanowicz, żona Wawrzyńca 916 AK
11 9 1897 Młynów Franciszka Bogusławska Murawica Ludwik Anna Rębacz Malin, Konstanty Abramowicz, Franciszka Urbanowicz ż. Jana 740-2-412 20V-21R 96 R 1759 RK 0
14 1 1898 Tuczyn Andrzej Urbanowicz Leonówka Kajetan Wincentyna Chodorowska Stanislaw Bagiński, Anna Chodorowska panna 937 1V-2R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0002.htm
18 3 1898 Tuczyn Grzegorz Urbanowicz Leonówka Józef Helena Reszczyńska 937 6V-7R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0007.htm
6 4 1898 Tuczyn Dioniza Urbanowicz Leonówka Seweryn Aniela Kuczyńska 937 6V-7R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0007.htm
5 4 1898 Tuczyn Wincenty Urbanowicz Reczyca Florian Kunegunda Kopiej 937 7V-8R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0008.htm
14 6 1898 Tuczyn Antoni Urbanowicz Urszulin Marceli Marianna Bagińska Kazimierz Urbanowicz, Zofia Bagińska ż. Franciszka 937 9V-10R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0010.htm
22 6 1898 Tuczyn Paulina Misiewicz Dowhaniec Stanisław Teofila Urbanowicz 937 10V-11R 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0011.htm
20 12 1898 Tuczyn Emilia Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Chrzestni: Kazimierz Urbanowicz, Kamila Bagińska ż. Józefa 937 18V-19R 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0019.htm
6 7 1898 Młynów Marianna Lewkowicz Murawica Paweł Anna Potapa gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Mateusz Wilczewski, Franciszka Urbanowicz ż. Jana 740-2-409 15V-16R 73 R 1712 RK
3 1 1899 Tuczyn Michał Urbanowicz Leonówka Kazimierz Benigna Misiewicz 938 2 V-3 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20938/pages/PL_1_436_938_0003.htm
12 2 1900 Tuczyn Julia Urbanowicz Leonówka Łukasz Ludwika Szczejcher 956 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0004.htm
15 3 1900 Tuczyn Aniela Reszczyńska Tuczyn Józef Anna Szymańska Franciszek Waszkiewicz, Cecylia Urbanowicz ż. Hipolita 956 12-13 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0007.htm
1 4 1900 Tuczyn Rozalia Urbanowicz Urszulin Marceli Maria Bagińska 956 12-13 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0007.htm
8 4 1900 Tuczyn Antonina Urbanowicz Leonówka Andrzej Marianna Turska Łukasz Urbanowicz, Anna Turkiewicz panna 956 14-15 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0008.htm
18 6 1900 Tuczyn Józefa Urbanowicz Leonówka Kazimierz Benigna Misiewicz Andrzej Łoś, Waleria Misiewicz panna 956 24-25 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0013.htm
30 7 1900 Tuczyn Dominik Urbanowicz Leonówka Marceli Aniela Bagińska 956 28-29 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0015.htm
30 9 1900 Tuczyn Hieronim Bagiński Leonówka Stanisław Scholastyka Urbanowicz 956 38-39 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0020.htm
13 11 1900 Tuczyn Wiktor Urbanowicz Leonówka Seweryn Anna Kuczyńska Łukasz Urbanowicz, Aniela Urbanowicz ż. Marcelego 956 40-41 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0021.htm
15 11 1900 Tuczyn Leopolda Kopij Reczyca Dionizy Marcelina Domalewska Stanisław Domalewski, Kunegunda Urbanowicz ż. Floriana 956 44-45 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0023.htm
9 1 1900 Jałowicze Antoni Urbanowicz-Myśliński Targowica Władysław Paulina Urbanowicz 945 2 V-3 R 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20945/pages/PL_1_436_945_0003.htm
1 1 1900 Jałowicze Stanisław Urbanowicz Targowica Feliks Apolonia Dolińska 945 1 V-2 R 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20945/pages/PL_1_436_945_0002.htm
3 12 1901 Radziwiłłów Józef Paszkowski Sytno Aleksander Anastazja Urbanowicz 142 V-143 R 44 0
1 1 1901 Tuczyn Władysława Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Kazimierz Urbanowicz i Kamila Bagińska, żona Józefa 957 1V-2R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0002.htm
20 1 1901 Tuczyn Wincenty Urbanowicz Leonówka Kajetan Wincentyna Chodorowska 957 4V-5R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0005.htm
5 2 1901 Tuczyn Antoni Urbanowicz Leonówka Józef Helena Reszczyńska 957 5V-6R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0006.htm
11 3 1901 Tuczyn Stanisław Urbanowicz Leonówka Hipolit Cecylia Szymańska 957 8V-9R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0009.htm
25 4 1901 Tuczyn Stanisław Urbanowicz Karczemka Telesfor Kazimiera Kamińska Julian Urbanowicz, Florentyna Grochowska ż. Konstantego 957 13V-14R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0014.htm
23 5 1901 Tuczyn Michał Misiewicz Dowhaniec Stanisław Teofila Urbanowicz 957 14V-15R 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0015.htm
20 10 1901 Tuczyn Wojciech Urbanowicz Leonówka Marceli Aniela Bagińska 957 23V-24R 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0024.htm
27 1 1901 Młynów Anna Jaruszewicz Grabowiec Jan Józefa Bojaryn gub. Grodzieńska, pow. Białystok, Jaświły, Jan Rodziński, Franciszka Urbanowicz ż. Jana 740-2-402 77V-78R 10 R 1858 RK
10 2 1902 Tuczyn Piotr Urbanowicz Leonówka Łukasz Ludwika Szenger Florian Urbanowicz, Weronika Ostrowska wdowa 969 4V-5R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0005.htm
24 3 1902 Tuczyn Aleksandra Reszczyńska Tuczyn Józef Anna Szymańska Łukasz Urbanowicz, Maria Kuriata panna 969 6V-7R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0009.htm
16 7 1902 Tuczyn Piotr Urbanowicz Leonówka Kazimierz Benigna Misiewicz Karol Urbanowicz, Waleria Misiewicz panna 969 14V-15R 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0017.htm
31 10 1902 Tuczyn Petronela Urbanowicz Urszulin Marceli Maria Bagińska Kazimierz Urbanowicz, Zofia Bagińska z. Franciszka 969 18V-19R 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0021.htm
8 12 1902 Tuczyn Anna Bagińska Leonówka Stanisław Scholastyka Urbanowicz Seweryn Urbanowicz, Waleria Misiewicz panna 969 21V-22R 104 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0024.htm
23 12 1902 Tuczyn Wiktoria Urbanowicz Leonówka Hipolit Cecylia Szymańska Łukasz Urbanowicz, Helena Urbanowicz ż. Józefa 969 22V-23R 106 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0025.htm
14 4 1902 Jałowicze Ludwika Urbanowicz Targowica Feliks Antonina Dulińska 962 6V-7R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20962/pages/PL_1_436_962_0007.htm
13 1 1903 Tuczyn Zygmunt Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz Kazimierz Urbanowicz, Aniela Polikowska żona Tomasza 970 MU AK
7 5 1903 Żytomierz Stanisław Urbanowicz Żytomierz Józef Franciszka Bilecka Stanisław Szulc, Franciszka Sosnowska panna 178-3-171 128V-129R 195 Ż 253 DW
25 1 1904 Tuczyn Paweł Urbanowicz Leonówka Kazimierz Benigna Misiewicz 989 3V-4R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0004.htm
10 2 1904 Tuczyn Stanisław Urbanowicz Leonówka Józef Helena Reszczyńska Władysław Prokopowicz, Maria Konopacka 989 5V-6R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0006.htm
15 5 1904 Tuczyn Zofia Urbanowicz Karczemka Telesfor Kazimiera Kamińska Rafał Chodorowski, Klementyna Grochowska 989 10V-11R 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0011.htm
16 8 1904 Tuczyn Seweryn Urbanowicz Leonówka Marceli Anna Bagińska 989 16V-17R 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0017.htm
2 9 1904 Tuczyn Rajmund Urbanowicz Leonówka Kajetan Wincentyna Chodorowska 989 17V-18R 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0018.htm
4 10 1904 Tuczyn Franciszek Konsewicz Sobówka Józef Kamila Urbanowicz Stanisław Urbanowicz, Franciszka Konsewicz 989 18V-19R 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0019.htm
10 10 1904 Tuczyn Bolesław Urbanowicz Leonówka Karol Anna Łukomska 989 19V-20R 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0020.htm
10 10 1904 Tuczyn Marceli Reszczyński Sobówka Antoni Katarzyna Urbanowicz 989 19V-20R 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0020.htm
4 1 1905 Tuczyn Jadwiga Urbanowicz Leonówka Hipolit Cecylia Szymańska Andrzej Urbanowicz, Helena Urbanowicz 988 1V-2R 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0002.htm
8 2 1905 Tuczyn Kazimierz Misiewicz Krucha Stanisław Teofila Urbanowicz 988 3V-4R 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0004.htm
12 4 1905 Tuczyn Czesław Prokopowicz Leonówka Władyslaw Honorata Urbanowicz Kazimierz Urbanowicz, Aniela Postkowska 988 8V-9R 36 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0009.htm
1 7 1905 Tuczyn Antonina Urbanowicz Leonówka Kazimierz Benigna Misiewicz 988 12V-13R 55 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0013.htm
1 11 1905 Tuczyn Aniela Konsewicz Sobówka Józef Kamila Urbanowicz 988 18V-19R 89 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0019.htm
4 11 1905 Tuczyn Eliasz Domalewski Leonówka Stanisław Gertruda Urbanowicz 988 19V-20R 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0020.htm
15 4 1905 Młynów Bronisława Rudzińska Murawica Jan Marianna Kaczkieła gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Tomasz Trojanowski, Franciszka Urbanowicz ż. Jana 740-2-411 124V-125R 45 R 1427 RK
24 11 1905 Berezne Józefa Hajdamowicz Lipniki par. Kazimierka Łukasz Cecylia Urbanowicz [chrzest 27.11.1905, wpis 1906] Czesław Urbanowicz i Antonina Hajdamowicz 740-4-2 27V-28R 131 R 29 DM
27 11 1905 Berezne Józefa Hajdamowicz Wielkopole Łukasz Cecylia Urbanowicz [chrzest 1.01.1906] Czesław Urbanowicz i Antonina Hajdamowicz panna 740-4-2 1V-2R 1 R 3 DM 0
13 10 1906 Berezne Marcin Urbanowicz Zalesie par. Kazimierka Michał Michalina Zienkiewicz Florian Urbanowicz i Antonina Urbanowicz zamężna 740-4-2 38V-39R 188 R 40 DM
20 8 1906 Berezne Czesława Bielawska Lipniki par. Kazimierka Franciszek Albina Lis [Lisiecka] Piotr Łoś i Aniela Urbanowicz panna 740-4-2 31V-32R 151 R 33 DM
14 6 1906 Berezne Bazyli Urbanowicz Kupla par. Kazimierka Jan Agata Zarzycka Teofil Łoś i Antonina Urbanowicz panna 740-4-2 23V-24R 110 R 25 DM
27 2 1906 Berezne Aleksander Zielenkiewicz Zalesie Tadeusz Joanna Kwiatkowska Michał Urbanowicz i Walentyna Kwiatkowska panna 740-4-2 11V-12R 49 R 13 DM 0
3 2 1906 Berezne Helena Żarczyńska Zalesie Felicjan Anna Urbanowicz Władysław Kwiatkowski i Helena Sawicka zamężna 740-4-2 9V-10R 41 R 11 DM
24 12 1906 Berezne Adam Urbanowicz Lipniki par. Kazimierka Gracjan Filipina Domalewska Jakub Warumzer i Kazimiera Hajdamowicz ż. Adama 740-4-2 47V-48R 231 R 49 DM
29 11 1907 Jałowicze Andrzej Urbanowicz Targowica Feliks Antonina Dolińska 998 15V-16R 43 MO
2 3 1908 Tuczyn Roman Urbanowicz Leonówka Łukasz Ludwika Szeler 1029 10-11 21 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0008.htm
3 5 1908 Tuczyn Stanisława Urbanowicz Leonówka Kazimierz Benigna Misiewicz 1029 16-17 39 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0011.htm
24 6 1908 Tuczyn Wacław Falkowski Karczemka Gracjan Antonina Urbanowicz Władysław Urbanowicz, Krystyna Urbanowicz 1029 20-21 46 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0014.htm
10 6 1908 Tuczyn Felicjan Domalewski Leonówka Stanisław Gertruda Urbanowicz 1029 22-23 52 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0015.htm
18 7 1908 Tuczyn Tomasz Urbanowicz Urszulin Marceli Maria Bagińska 1029 24-25 59 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0016.htm
20 12 1908 Tuczyn Jadwiga Urbanowicz Leonówka Seweryn Aniela Kuczyńska 1029 44-45 107 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0028.htm
4 5 1908 Kijów Św. Aleksandra Maria Kazimiera Urbanowicz Biała Cerkiew Aleksander Bronisława Wisznicka Kazimierz Kleczyński i Idalia Kleczyńska 312/1/129 35V-36R 137 m.K JM1
12 9 1910 Młynów Bronisław Urbanowicz Targowica par. Jałowicze Feliks Antonina Dolińska Czaruków, Józef Góratowski, Anna Myślińska panna 740-4-447 51V-52R 109 R 665 RK 0
20 12 1910 Młynów Serafina Potapa Stomorgi Jan Michalina Żukowska Jan Jaruszewicz, Franciszka Urbanowicz ż. Jana 740-4-447 61V-62R 151 R 676 RK
25 1 1910 Fastów Weronika Bruchlej Fastów Antoni Helena Urbanowicz Wojciech Wasilewski, Magdalena Kurowska 1268-1-50 333V-334R 15 CDIAK 305 KM, DW
26 2 1911 Radziwiłłów Antoni Urbanowicz Iwanie, par. Ptycza Marian Felicja Sawicka 1-101 46 V-47 R 12 T 0
30 1 1911 Młynów Stanisław Kazimierski Targowica par. Jałowicze Antoni Teofila Sebastiańska Łuck, Paweł Witowski, Antonina Urbanowicz ż. Feliksa 740-4-447 70V-71R 22 R 684 RK
1 9 1911 Młynów Antoni Urbanowicz Targowica par. Jałowicze Feliks Antonina Dolińska pow. Łuck, Czaruków, Franciszek Doliński, Ewa Martyniuk ż. Ewdokima 740-4-447 96V-97R 127 R 712 RK
13 12 1913 Tbilisi Regina Chalina Rolke Tbilisi Bronisław Michał s. Stanisława Helena c. Stanisława Urbanowicz Stanisław Urbanowicz, Janina Macharewicz 70R 115 Tb DW
26 9 1913 Młynów Jan Myśliński Beregi Władysław Paulina Urbanowicz Jarosławicze, Dionizy Rybczyński, Maria Dobrowolska ż. Antoniego 740-4-447 190V-191R 113 R 805 RK 0
20 8 1914 Jałowicze Stefania Urbanowicz Targowica Feliks Antonina Dolińska 11V-12R 32
20 8 1914 Tbilisi Emilia Urbanowicz Tbilisi Eugeniusz s.Michała Aldona c.Leona Kronkowska (adoptowana) Mirosław Koczarowski, Helena Michajłowska 131V 36 Tb
14 1 1914 Horochów Wiktoria Piotrowska Brany Bolesław Maria Urbanowicz 1059 2 4 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0002.htm
14 8 1915 Berezne Teofil Urbanowicz Lipniki Stanisław Antonina Hajdamowicz t. VII 269
12 4 1915 Kijów Św. Aleksandra Jan Władysław Trzciński Kijów Zygmunt Seweryn Wojciech s. Leona Aniela Maria c. Konstantyna Urbanowicz Konstantyn Urbanowicz i Maria Trzcińska 312/1/129 45V-46R 177 m.K JM1
7 1 1917 Berezne Ludwika Urbanowicz Zalesie par. Kazimierka Michał Michalina Jankiewicz Jan Jankiewicz i Zofia Jankiewicz ż. Józefa 740-4-8 5V-6R 10 R 6 DM
10 4 1917 Berezne Teofila Hołubecka Lipniki par. Kazimierka Czesław Maria Urbanowicz Jan Hołubecki i Michalina Bielawska 740-4-8 22V-23R 63 R 23 DM
20 7 1917 Berezne Józef Boczkowski Zalesie Adam Agata Urbanowicz Jakub Urbanowicz i Agnieszka Żarczyńska 740-4-8 32V-33R 92 R 33 DM
1 5 1917 Berezne Stanisław Słowiński Wielkopole par. Kazimierka Józef Apolonia Urbanowicz Jan Łukomski i Katarzyna Rudnicka 740-4-8 33V-34R 96 R 34 DM
12 9 1917 Berezne Wanda Pławska Kamienne Antoni Adela Kosikowska Walenty Dziedzic i Marta Urbanowicz 740-4-8 38V-39R 111 R 39 DM
19 10 1917 Berezne Janina Urbanowicz Zalesie par. Kazimierka Stefan Kamila Burzyńska Mikołaj Adaszyński i Adela Cybulska 740-4-8 41V-42R 119 R 42 DM 0
18 5 1918 Tbilisi Mieczysław Grudziński Tbilisi Karol s.Władysława Maria c.Konstantego Przyłucka Wajne Swanstren, Zofia Urbanowicz 198V 67 Tb
21 6 1919 Berezne Janina Boczkowska Kol.Zalesie par.Berezne Adam Agata Urbanowicz Adam Żarczyński,Adela Cybulska 740-4-11 14R 101 R AS
17 8 1919 Berezne Emilia Urbanowicz Lipniki par. Berezne Florian Antonina Kuriata Marcel Urbanowicz, Katarzyna Kunicka 740-4-11 17R 125 R AS
12 9 1919 Berezne Albina Urbanowicz Zalesie par.Berezne Michał Michalina Jakiewicz Jan Jankiewicz, Agnieszka Żarczyńska 740-4-11 18R 136 R AS
20 8 1920 Tuczyn Bronisława Prokopowicz Leonówka Aleksander Dioniza Urbanowicz MU 0
1 1 1920 Berezne Józef Zarembiński Polica Feliks ? Helena Chmilewska Aleksander Słowiński, Antonina Urbanowicz 740-4-11 86V 5 R AS
6 8 1920 Berezne Janina Warumzer Lipniki par.Kazimierka Marcel Aniela Urbanowicz Feliks Zielonkiewicz, Emilia Hajdamowicz 740-4-11 98V 102 R AS
3 8 1920 Berezne Janina Morawska Lipniki par.Kazimierka Hilary Filomena Hajdamowicz Jan Hajdamowicz, Anastazja Urbanowicz 740-4-11 100R 114 R AS
20 6 1921 Berezne Ignacy Sinicki Natalia Marcin Dioniza Urbanowicz Marcin Urbanowicz, Filomena Urbanowicz 740-4-11 125R 72 R AS
26 6 1921 Berezne Zygmunt Boczkowski Zalesie Adam Agata Urbanowicz Adam Żarczyński, Honorata Sawicka 740-4-11 129R 102 R AS
5 10 1921 Berezne Zygmunt Morawski Nowa Natalia Franciszek Marianna Urbanowicz Stanisław Grochowski, Dioniza Sinicka 740-4-11 136R 160 R AS
19 8 1921 Berezne Irena Zielenkiewicz Lipniki Feliks Jadwiga Hajdamowicz Edward Urbanowicz, Marcelina Hajdamowicz panna 740-4-11 140V 192 R AS
30 8 1921 Międzyrzec Aleksander Myśliński Hoszcza Franciszek Bronisława Szymańska Ludwik Urbanowicz,Michalina Podgórska panna 740-4-363 34R 31 R AS
0 1923 Tuczyn Stanisław Prokopowicz Leonówka Aleksander Dioniza Urbanowicz MU 0
26 9 1923 Kostopol Czesław Szwangruber Kolonia Kostopolska Wincenty Elżbieta Hurbanowicz Władysław Chodorowski i Anna Waszkiewicz panna 740-4-414 4R 16 R 6 DM
22 8 1928 Tuczyn Kazimierz Prokopowicz Leonówka Aleksander Dioniza Urbanowicz MU 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
12 2 1800 Meżyrów Andrzej Michałowski Marianna Czerlejowska Kłopotowce ur. Józef Urbanowicz, Andrzej Ziobrowski, Marcin Komorowski 31V 3 Ch
29 4 1800 Lubar Piotr Lewkowicz Zofia Urbanowicz Lubar w łacina, kawaler, wdowa, Antoni Pawski, Piotr Sulikowski 178-49-3 648V Ż Mg
12 7 1803 Katerburg Antoni Gabryluk Orynka (G-R) 36 Zofia Urbanowicz Katerburg 16 Andrzej Antoniuk 426-1-168 3R T/ FS 66 DM
6 11 1827 Katerburg Józef Jątka Katerburg 23 Tomasz Marianna Bystrzycka Franciszka Urbanowicz Katerburg 17 Wawrzyniec Zofia Antoniak Andrzej Drela, Jan Jątka 245-1-1 259 9 R 508 DM1
6 5 1828 Berezdów Andrzej Urbanowicz Futorek 30w Bazyli Rozalia Paszyńska Marianna Siedlecka Diaków 38 Grzegorz Teresa Poniatowska Jan Urbanowicz, Piotr Buczyński, Michał Huczyński 245-1-2 79V 7 R 160 DM
26 10 1830 Tuczyn Jan Kozłowski Majdan 30 Franciszek Marianna Joanna Kosarzewska Majdan 15 Szymon Marianna Cielecka Grzegorz Urbanowicz, Michał Kossarzewski 171-1-3 197V 5 R DM
21 8 1832 Berezne Wiktor Urbanowicz Biłka 28 Benedykt NN Aniela Łoś Biłka 18 Jan Anna 171-1-5 223V 3 R Na
7 2 1832 Berezne Jan Gajdamowicz par. Tuczyn 36 Józef Ewa Agata Urbanowicz par. Berezne 20 Benedykt Marianna Wiktor Urbanowicz, Jan Ryszczyński, Bartłomiej Gajdamowicz 171-1-5 223R 1 R Na
5 11 1833 Berezne Franciszek Kunicki Biłka 21 Marcin Joanna Pawłowska Tekla Urbanowicz Biłka 19 Benedykt Marianna Cipor Michał Urbanowicz, Jan Kosarzewicz 171/6 224R 7 R Na
30 6 1835 Tajkury Fabian Urbanowicz par. Tajkury 48w Marcin Anna Marianna Wolańska par. Tajkury 28 Józef Marcjanna Manbocka Kajetan Ławucki, Wincenty Jabłoński, Rafał Wolański 171-1-8 78V 3 R 9068 DW
15 11 1836 Tuczyn Antoni Łukomski par. Niewirków 26 Benedykt Agnieszka Ziembowska Magdalena Bilkiewicz par. Tuczyn 18 Stefan Franciszka Urbanowicz Wincenty Łukomski i Bazyli Ziembowski 171-1-9 164R 7 R DM
17 11 1840 Jałowicze Feliks Lewicki Podłożce 28 Mikołaj Marianna Urbanowicz Podłożce 24 Piotr Petronela Gurbolińska Hipolit Terlicz, Kazimierz Wiszniewski 826 272 V - 273 R 3 ZP 0
10 11 1840 Berezdów Józef Buczyński Paszuki 39 Teodor Marianna Jasińska Rozalia Przyłuska Chorowiec 17 Michał Marianna Urbanowicz 871 288 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0149.htm
25 5 1841 Berezdów Piotr Urbanowicz Futor Kurczykowski 20 Jan Zofia Chodakowska Honorata Lipska Paszuki Bazyli Anna Bołsunowska Mikołaj Terlecki, Jędrzej Urbanowicz 872 318 7 AGAD 169 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0169.htm
31 8 1841 Berezdów Michał Urbanowicz Futor Kurczykowski 22 Szymon Anna Górska Marianna Bilewicz Prawutyn Mały 22 Kajetan Magdalena Zabłocka Mateusz Zakrzewski, Ludwik Melenowicz, Jędrzej Zawistowski 872 323 12 AGAD 172 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0172.htm
22 2 1842 Niewirków Stefan Urbanowicz Janin, par. Tuczyn 22 Grzegorz Julianna Kozłowska Ewa Bagińska Ozierce 20 Łukasz Tekla Bahińska Jan Kozłowski, Wincenty Murawski 881 288 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0294.htm
13 9 1842 Berezdów Jan Miller Prawutyn Mały 47w Kasper Agnieszka Czychowska Katarzyna z d. Urbanowicz Miedzińska Futor Kurczykowski 23w Andrzej Magdalena Różańska Wincenty Wyhowski, Jan Wiński, Szymon Otowczyc 873 248 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0129.htm
10 10 1843 Krzywin Jan Urbanowicz Futorek, par.Berezdów 25 Szymon Anna Gurska Zofia Denisiewicz Hołowle 19 Stefan Teresa Pawłowska 882 45 R 5
16 4 1844 Tuczyn Antoni Łukomski Janin 30w Benedykt Agnieszka Ziembowska Marianna Gałęzowska Janin 20 Marcin Marcelina Lipińska Bazyli Gajdamowicz, Stanisław Urbanowicz 883 152V 2 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0156.htm
6 6 1844 Berezdów Tomasz Miller Prawutyn Mały 20 Jan Magdalena Szymańska Elżbieta Łukaszewicz Berezdów 25 Jan Marianna Poniecka Michał Urbanowicz, Stanisław Tyniecki 875 289 10 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0148.htm
7 5 1844 Berezdów Mikołaj Dworzański Prawutyn Mały 20 Jan Barbara Jagielska Józefa Palczewska Zabara 18 Aleksander Magdalena Mizgiert Leon Balicki, Julian Bagiński, Michał Urbanowicz 875 290 11 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0148.htm
18 11 1845 Niewirków Tomasz Koncewicz Druchowa 24 Marcin Helena Urbanowicz Maryanna Bagińska Medwedówka 18 Tomasz Agnieszka Łukomska Dominik Koncewicz i Stefan Urbanowicz 884 284 13 AGAD 291 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0291.htm
25 11 1845 Białozórka Florian Kozubski Paszport Austriacki 27 Maciej Rozalia Imonska Paulina Bereżecka Białozórka 19 Kazimierz Marianna Stanowska Wojciech Monasterski, Maciej Kozubski, Florian Urbanowicz 875 835 9 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0446.htm
21 1 1845 Berezne Gasper Bagiński Ozirce, par. Niewirków 23 Łukasz Tekla Bagińska Katarzyna Osowska Chołopy 20 Karol Apolonia Wiszniowska Jan Mikłaszewski, Franciszek Zawadzki i Stefan Urbanowicz 884 243R 1 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0249.htm
6 5 1845 Berezdów Stanisław Waśkowski Diaków 21 Grzegorz Teodora Siedlecka Celestyna Urbanowicz Futor Kurczykowski 20 Andrzej Magdalena Różańska Jan Giżycki, Andrzej Zabłocki, Józef Siedlecki 876 417 12 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0225.htm
14 10 1845 Berezdów Andrzej Urbanowicz Futor Kurczykowski 23 Jan Zofia Chodakowska Aniela Obiedzińska Nahaczówka 20 Jan Marianna Kiełbicka Jan Czyżewski, Piotr Urbanowicz, Franciszek Chodakowski 876 426 21 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0229.htm
27 1 1846 Szumsk Józef Rowiński Waśkowce 27 Kazimierz Franciszka Wasilewska Urszula Baszota Litowiszcze 20 Michał Katarzyna Urbanowicz 877 857 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0443.htm
29 10 1847 Berezne Mikołaj Kniahnicki Rudnia Potasznia 40w Paweł Marianna Obodzińska Julia Semiło Jakubówka 35 Józef Rozalia Siedlecka Wiktor Urbanowicz, NN Imberg 171-1-13 249V 6 R Na
23 11 1847 Berezdów Michał Mieleniewski Horyce 25 Jan Rozalia Urbanowicz Apolonia Mamczyńska Zakrynicze 21 Marcin Magdalena Michałowska Felicjan Mieleniewski, Augustyn Grabowski, Kazimierz Grabowski 245-1-13 251R 23 R 498 DM
1 2 1848 Nieświcz Ignacy Urbanowicz 22 Feliks Agnieszka Agata Pernet Ławrów 18 Antoni Apolonia Jaroszyńska ur. Wojciech Jankowski, Gabriel Pernet 443 15 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0009.htm
30 5 1848 Berezdów Grzegorz Urbanowicz Futor Kurczykowski 23 Jan Zofia Chodakowska Aniela Niedaszkowska Moraczówka 20 Jan Tekla Mieleniewska Józef Czyżewski, Mikołaj Chodakowski, Michał Zawistowski 17-1-19 26R 11 Ch 49 DM
4 6 1850 Niewirków Aleksander Kuncewicz Hołubne par. Kazimierka 27 Marcin Helena Urbanowicz Julianna Bagińska Medwedówka 18 Józef Jadwiga Bagińska Michał Urbanowicz, Tomasz Kuncewicz 171-1-16 625V 10 R 638 BW
29 1 1850 Berezdów Franciszek Denisiewicz Hołowle par. Krzywin 22 Stefan Teresa Perłowska Aniela z d. Bołsunowska Zakrzewska Ryławka 27w Bazyli Urszula Górska Jan Urbanowicz, Michał Mieleniewski, Antoni Denisiewicz 171-1-16 558R 1 R 572 DM
2 2 1850 Berezdów Tomasz Kamiński Prawutyn Mały 20 Jan Eudokia Kramarczuk Elżbieta Gruszecka Jabłonówka 17 Lew [Leon] Anna Teresiewicz Michał Urbanowicz, Marcin Wychowski, Michał Bilewicz 171-1-16 559R 3 R 573 DM
29 10 1850 Korzec Józef Kalasanty Lubiszewski Tudorów par. Międzyrzec Korecki 24 Józef Marianna Czepielewska Marianna Urbanowicz Korzec 24 Feliks Agnieszka Chilińska Józef Bernard Poll, Jakub Osteńkowicz, Andrzej Bronikowski 171-1-16 446R 34 R 458 DM
4 2 1851 Tuczyn Jan Sewruk Siedliszcze 28 Kazimierz Katarzyna Suchodolska Marianna Urbanowicz Siedliszcze 20 Grzegorz Julianna Kozłowska Karol Sewruk, Piotr Kownacki, Antoni [...], Stanisław Kosarzecki 171-2-1 79V 1 R 82 BW
4 11 1851 Tuczyn Maciej Bagiński par. Niewirków 22 Michał Gertruda Malinowska Tekla Urbanowicz Leonówka 20 Grzegorz Julia Kozłowska Wincenty Miklaszewski, Kajetan Bagiński, Jakub Bagiński 171-2-1 81R 8 R 83 BW 0
28 10 1851 Berezdów Stefan Zabłocki Kilikijów par. Korzec 23 Marcin Franciszka Zarębska Marcjanna Brzezicka Chwoszczówka 20 Piotr Marianna Malarska Jan Waśkowski, Michał Urbanowicz, Andrzej Zabłocki 178-3-72 324R 11 Ż 635 DM
4 11 1851 Berezdów Hilary Kowalski Futor Kurczykowski 23 Gabriel Justyna Kulczycka Dorota Mieleniewska Horyca 19 Jan Rozalia Urbanowicz Józef Czyżewski, Mikołaj Waśkowski, Kazimierz Zakrzewski 178-3-72 324V 12 Ż 636 DM
27 1 1852 Tuczyn Kazimierz Łoś Leonówka 40w Teodor Katarzyna Gorańska Tekla Kopiej Leonówka 24 Łukasz Konstancja Sawicka Stanisław Urbanowicz, Adam Bagiński, Franciszek Bagiński, Franciszek Kopiej 171-1-17 417V 2 R 421 BW
27 1 1852 Berezdów Wojciech Turakiewicz Prawutyn Mały 24 Wincenty Rozalia Dąbrowska Tekla Bilewicz Prawutyn Mały 20 Stanisław Magdalena Zabłocka Jan Turakiewicz, Michał Urbanowicz 171-1-17 324V 4 R 327 DM
27 1 1852 Berezdów Jan Iwanicki Futor Kurczykowski 22 Gabriel Franciszka Sierakowska Celestyna Balicka Prawutyn Mały 17 Leon Katarzyna Raczewska Grzegorz Urbanowicz, Michał Zawistowski, Jan Ostrowski 171-1-17 325V 6 R 328 DM
4 11 1852 Aleksandria Jan Urbanowicz Majdan Koźliński 20 Hieronim Franciszka Cudnowicz Franciszka Kopij Majdan Koźliński 20 Maciej Marianna Kownacka Piotr Słowiński, Stanisław Urbanowicz 171-1-17 434V 9 R 438 MU, BW
10 5 1853 Berezdów Paweł Przyłuski Chorowiec 38w Michał Marianna Urbanowicz Magdalena Nowicka Nahaczówka 20 Grzegorz Franciszka Głowacka Franciszek Pilecki, Stefan Przyłuski, Adam Iwanicki 171-1-33 368V 8 R 363 DM
17 1 1854 Targowica Roch Urbanowicz par. Targowica 24 Feliks Agnieszka Jakubowska Tekla Bajkowska par. Targowica 18 Ignacy Marianna Kalinowska Jan Buszyński, Mateusz Paszkowski, Ignacy Urbanowicz 172-1-30 213V 1 R 213 DM 0
9 10 1855 Lubar Julian Wereszczyński Nowogród Wołyński par. Nowogród Wołyński 25 Ignacy Anna Wilenkiewicz Krystyna Kurowska Futor Lubarski 24 Antoni Marianna Wierzańska Aleksander Witkowski, Feliks Urbanowicz, Seweryn Kurowski 641-1-15 21R 16 Ż 23 DM
6 11 1855 Targowica Jakub Urbanowicz par. Targowica 22 Feliks Agnieszka Jakubowska Lucyna Orzechowska par. Targowica 20 Piotr Anna Zawadzka Mateusz Paszkowski, Kazimierz Bielecki, Roch Urbanowicz 172-1-41 230V 5 R 233 DM
1856 Tuczyn Eliasz Urbanowicz Grzegorz Julianna Kozłowska Julia Sewruk MU 1
23 1 1857 Ołyka Henryk Urbanowicz Oderady 23 Fabian Honorata Łozińska Małgorzata Diuduje Oderady 20 Jan Aniela Osolińska 481 45 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0024.htm
27 1 1857 Sławuta Józef Urbanowicz Sławuta 42 Józef Marianna Motylewicz Michalina Radomska Sławuta 22 Jan Tekla Chęcińska Tomasz Malinowski, Michał Malinowski 178-3-73 445V 1 Ż DM
24 11 1857 Tuczyn Józef Bagiński Ryświanka 22 Jan Katarzyna Janiszewska Eufrozyna Kopiej Ryświanka 18 Maciej Marianna Kownacka Franciszek Sawicki, Jan Urbanowicz, Michał Dąbrowski, Piotr Reszczyński 171-1-72 275V 10 R 373 BW
19 1 1858 Aleksandria Paweł Urbanowicz par. Aleksandria 28 Hieronim Franciszka Czudnowicz Krystyna Prokopowicz z d. Kopiej Majdan Koźliński 30w Maciej Marianna Kownacka Józef Bagiński, Jan Kopiej 650-1-1 460R 2 R 502 MU, BW
12 1 1858 Tuczyn Bartłomiej Bagiński Kudranka 25 Antoni Cecylia Szymańska Karolina Rudnicka Cecylówka 18 Wincenty Magdalena Reszczyńska Adam Urbanowicz, Wiktor Reszczyński, Jan Bagiński, Paweł Bagiński 650-1-1 397V 1 R 411 BW 0
26 1 1858 Tuczyn Jan Słodkowski Cecylówka 22 Jan Rozalia Chodorowska Honorata Słowińska Cecylówka 18 Józef Marianna Kamińska Nikodem Bagiński, Adam Urbanowicz, Kazimierz Słowiński, Antoni Gniatecki 650-1-1 397V 2 R 411 BW
26 1 1858 Tuczyn Jan Słowiński Sobówka 24 Józef Aleksandra Łuzowska [Lisowska] Barbara Kuncewicz Sobówka 26 Marcin Helena Urbanowicz Antoni Łukomski, Józef Reszczyński, Tomasz Gajdamowicz, Ignacy Żygadło 650-1-1 398R 3 R 412 BW
24 10 1859 Horyńgród Władysław Łoś Kotów 22 Szymon Anna Burzyńska Anastazja Gnitecka Kotów 18 Jan Apolonia Dąbrowska Marcin Urbanowicz, Ludwik Myczkowski, Jan Małecki 171-1-73 436V 3 R 431 BW
28 6 1859 Kazimierka Tomasz Hajdamowicz Lipniki 21 Jan Anna Urbanowicz Marianna Prokopowicz Płotyczno 19 Jakub Marianna Kobrynowicz Stefan Urbanowicz, Wincenty Chorążyczewski, Józef Urbanowicz 171-1-73 453R 6 R 445 BW
8 2 1859 Tuczyn Jan Bagiński Kudranka 28 Andrzej Katarzyna Kuczyńska Ewa Łukomska z d. Murgowska Wielka Leonówka 33w Tomasz Rozalia Szawłowska Adam Urbanowicz, Piotr Sawicki, Kazimierz Bagiński, Ignacy Marcinkiewicz 171-1-73 341V 2 R 338 BW
1861 Berezne Klemens Urbanowicz Fabian Maria Wolańska Aniela Chomicka MU 7
9 9 1862 Niewirków Józef Urbanowicz Biłka, par. Berezne 20 Michał Agata Kosarzecka Franciszka Hajdamowicz Huta Siedliska 20 Antoni Rozalia Dąbrowska Stefan Urbanowicz, ? Kosarzecki, Antoni Urbanowicz 887 73 8 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0039.htm
4 2 1862 Tuczyn Adam Urbanowicz Leonówka 26 Grzegorz Julia Kozłowska Barbara Reszczyńska Sobówka 22 Anastazy Marianna Gajdamowicz Maciej Bagiński, Paweł Bagiński, Wawrzyniec Sawicki 887 31 2 AGAD MU, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0016.htm
4 2 1862 Tuczyn Wiktor Reszczyński Leonówka 25 Anastazy Marianna Gajdamowicz Aniela Słowińska Leonówka 17 Antoni Rozalia Żygadło Stefan Urbanowicz, Paweł Bagiński, Maciej Reszczyński 887 32 3 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0017.htm
13 5 1862 Tuczyn Adam Łoś Józefówka par. Aleksandria 25w Jan Zofia Kiełczyńska Emilia Urbanowicz Leonówka 20 Grzegorz Julianna Kozłowska Jan Dziekoński , Stanisław Kopij, Ryszard Sawicki 887 33 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0017.htm
11 2 1862 Kazimierka Marceli Urbanowicz Horodyszcze par. Bereźne 28 Wiktor Aniela [Łoś -DM] Petronela Prokopowicz Płatyczne 20 Jakub Marianna Kobrałowicz ? [Kobrynowicz] Tomasz , Józef Urbanowicz, Telesfor Prokopowicz 887 229 3 AGAD MU, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0113.htm
11 11 1862 Kazimierka Łukasz Dżygadło Janówka par. Niewirków 20 Bazyli Marianna Bagińska Ewa Hajdamowicz Ilniki 18 Jan Agata Urbanowicz Jan Bagiński, Kajetan Dżygadło 887 234 8 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0115.htm
28 10 1862 Korzec Jerzy Mańkiewicz Prawulin, par. Berezdów 28 Józef Teofila Ochmanowicz Petronela Siedlecka Koszeniów 20 Aleksander Klara Urbanowicz 887 435 28 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0236.htm
28 1 1862 Berezdów Jan Zawistowski Futor Kurczykowski 26 Teodor Marianna Fedorowicz Anna Urbanowicz Futor Kurczykowski 20 Piotr Honorata Lipska Stefan Iwanicki, Aleksander Chmielewski 17-1-25 42R 2 Ch 55 DM
8 7 1862 Berezdów Paweł Urbanowicz Futor Kurczykowski 33 Szymon Anna Górska Ludwika Huczyńska Senihów 19 Jan Wiktoria Bołsunowska Aleksander Huczyński, Jan Iwanicki 17-1-25 47V 13 Ch 66 DM
29 7 1862 Berezdów Franciszek Ogilba Prawutyn Mały 46w Michał Ewa Mroczkowska Marianna z d. Bednarska Zalewska Berezdów 40w Jan Franciszka Łukaszewicz Michał Urbanowicz, Michał Bilewicz 17-1-25 48R 14 Ch 67 DM
23 9 1862 Berezdów Michał Bilewicz Prawutyn Mały 29 Stanisław Magdalena Zabłocka Aleksandra Chodakowska Krasula 18 Jan Zofia Ejsmont Ignacy Lichtański, Michał Urbanowicz 17-1-25 49V 17 Ch 70 DM
11 11 1862 Berezdów Antoni Górański Senihów 22 Bartłomiej Marianna Ochmanowicz Petronela Urbanowicz Futor Kurczykowski 17 Jan Zofia Denisiewicz Paweł Urbanowicz, Antoni Iwanicki 17-1-25 56R 34 Ch 84 DM
13 10 1863 Tuczyn Wincenty Leniewicz Janówka par. Niewirków 22 Stanisław Johanna Wołowicz Johanna Sewruk Leonówka 20 Kazimierz Katarzyna Suchodolska Stanisław Kopiej, Gabriel Bagiński, Józef Urbanowicz, Franciszek Reszczyński 650-1-2 172R 6 R 224 BW
1864 Berezne Józef Urbanowicz Grzegorz Julia Kozłowska Eufrozyna Żarczyńska MU 8
19 1 1864 Tuczyn Marcin Damulewski [Domalewski] Leonówka 27 Michał Urszula Murawska Dorota Cykalewicz Leonówka 17 Adam Aniela Chonicka Adam Urbanowicz, Kazimierz Bagiński 1045-2-200 17V 1 CDIAK 343 DM
16 2 1864 Kazimierka Telesfor Prokopowicz Płatyczne 24 Jakub Marianna Kobrynowicz Stanisława Marcelina Osowska Marianówka 17 Michał Józefa Mojnik Michał Kotecki, Marceli Urbanowicz, Klemens Łoś 171-1-83 308R 3 R 332 BW
18 10 1864 Kazimierka Antoni Urbanowicz Lipniki 22 Stefan Ewa Bagińska Marianna Chodorowska Pogranicze Długie 25 Ludwik Małgorzata Kotowska Hipolit Sawicki, Emilian Urbanowicz 171-1-83 310R 7 R 336 MU, BW
4 10 1864 Berezdów Roman Urbanowicz Futor Kurczykowski 21 Piotr Honorata Lipska Paulina Kulczycka Paszuki 18 Marcin Józefa Bołsunowska Jan Zawistowski, Franciszek Denisiewicz 17-1-26 50V 19 Ch 76 DM
5 4 1866 Szumbar Marcin Gałdakowski Szumbar 34 Ignacy Małgorzata Szelengowska Franciszka Urbanowicz Szumbar 29 Jan Marianna Konopacka Klemens Kaznowiecki, Józef Wawrzyński 626 204 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0106.htm
1867 Aleksandria Marceli Urbanowicz Hieronim Franciszka Cudnowicz Marianna Prokopowicz 4 MU
22 10 1867 Tuczyn Ludwik Kuriata Leonówka 24 NN Marcelina Tekla Gniatecka Leonówka 23 Kazimierz Anna Kuriata Wawrzyniec Sawicki, Eliasz Urbanowicz 681 38 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0020.htm
4 6 1867 Tuczyn Piotr Bagiński Leonówka 30w Kajetan Jadwiga Łukomska Antonina Zelizko Sobówka 18 Łukasz Ludwika Łoś Adam Urbanowicz, Kazimierz Reszczyński 681 35 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0019.htm
1868 Kazimierka Ambroży Urbanowicz Stefan Ewa Bagińska Aniela Zarzycka MU 9
1868 Niewirków Franciszek Urbanowicz Michał Agata Kosarzecka Urszula Ło? MU 12
3 2 1868 Targowica Jan Paszkowski Borzemiec 26 Mateusz Rozalia Kalinowska Olimpia Tuszakowska Borzemiec 17 Jan Róża Olchowicz Ignacy Bajkowski, Roch Urbanowicz ZP
16 11 1869 Tuczyn Franciszek Reszczyński Ryświanka 25 Paweł Agnieszka Rudnicka Franciszka Sinnicka Ryświanka 18 Karol Helena Bagińska Edward Kosarzycki, Adam Urbanowicz 683 31 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0017.htm
1871 Aleksandria Paweł Urbanowicz Hieronim Franciszka Czerwińska Barbara Chodorowska 4 MU
9 5 1871 Tuczyn Adolf Sewruk Leonówka 26 Karol Anna Prokopowicz Agnieszka Sawicka Leonówka 23 Szymon Magdalena Reszczyńska Eliasz Urbanowicz, Wincenty Liniewicz, Ignacy Kosarzycki 685 33 1 AGAD 18 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0018.htm
3 2 1874 Turzysk Józef Jędrzejewski par. Swojczów 25w Adalbert Antonina Oleryk Antonina Urbanowicz par. Turzysk 23 Antoni Brygida Gerbreder 742 15 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0009.htm
1875 Kazimierka Konstanty Urbanowicz Wiktor Aniela Łoś Franciszka Prokopowicz
1876 Aleksandria Ludwik Urbanowicz Jan Franciszka Kopij Marcelina Kamińska Mikołaj Anna Bagińska MU 7
1878 Kazimierka Augustyn Urbanowicz Stefan Ewa Bagińska Joanna Hajdamowicz MU 3
29 1 1878 Tuczyn Florian Urbanowicz Leonówka 26 Stanisław Apolonia Sewruk Kunegunda Kopiej Reczyca 18 Stanisław Józefa Monowid 692 30 2 AGAD MU
1879 Kazimierka Franciszek Walerian Urbanowicz Stefan Ewa Bagińska Józefa Kozakiewicz MU 10