Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 196 wyników dla: Targoni

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
25 2 1829 Aleksandria Ignacy Targoni 10 Berestowiec sł., brak zapisu o rodzinie 171-1-2 176R 3 R DM
1 2 1830 Olewsk Agnieszka Piekarska 1 Balarka Radowelska córka Andrzeja i Barbary z Targoniów, z kaszlu 178-3-3 495R 5 Ż Na 906
21 3 1830 Olewsk Teodor Piekarski 9 Balarka Radowelska syn Andrzeja i Barbary z Targoniów, z kaszlu 178-3-3 495V 9 Ż Na 907
21 8 1830 Olewsk Katarzyna Kozińska 5 Balarka Borowska córka Antoniego i Aleksandry z Targoniów, z biegunki 178-3-3 497R 22 Ż Na 910
8 8 1830 Aleksandria Jan Wojtkowski 43 Maszcza ur., żona Marcela z Targoniów, synowie Karol i Szymon 171-1-3 208V 18 R DM 0
6 12 1830 Aleksandria Anna Targoni 40 Maszcza w połogu, sł., mąż Jan 171-1-3 210V 28 R DM
26 3 1831 Olewsk Józef Kotwicki 8 Rudnia Siedliska syn Wojciecha i Heleny z Targoniów, z konwulsji 178-3-4 450V 7 Ż Na
3 2 1831 Zasław św. Jana Jakub Łoś 36 Mokrzec cholera, kawaler, s. ur. Stefana i Marianny z Targoniów 178-3-97 15R 20 Ż DM
5 2 1832 Derażne Jan Targoni 73 Podłużne pracowity, wdowiec, synowie Paweł, Bazyli i Szymon, córka Katarzyna 171-1-5 201R 7 R DM
18 4 1833 Aleksandria Piotr Targoni 1 Berestowiec s. pracowitej Magdaleny Targoni 171-1-6 177V 11 R DM
18 1 1835 Berezne Apolonia Targoni 29 Rudnia Potasznia ze słabości niewiadomej, z d. Kuriata, mąż Teodor, syn Adam i córka Marianna 171-1-8 215R 2 R Na
24 11 1836 Berezne Apolonia Targoni 2 Rudnia Potasznia z kaszlu, c. Jana i Eudochii z d. Soszyńskiej 171-1-9 232V 13 R Na
29 10 1837 Berezne Marianna Kuriata 6/12 Rudnia Kniasielska c. Andrzeja i Katarzyny z d. Targoni 171-1-10 246R 19 R Na
7 8 1839 Aleksandria Józef Targoni 5/12 Berestowiec s. Sylwestra i Odniszki z Łozianów 879 171 V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0174.htm
10 1 1840 Berezne Teresa Kuryata 7/12 Rudnia Kniasielska c. Andrzeja i Katarzyny z Targonich 880 198 R 2
19 1 1842 Berezne Elżbieta Żygadło 1 Rudnia Kniasielska c. Szymona i Marcelli z Targonich 881 276 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0282.htm
21 1 1842 Aleksandria Anna Krawicka 4 Hołowin c. Grzegorza i Marianny z Targonich 881 213 V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0223.htm
13 2 1842 Aleksandria Michał Banacki 13/52 Kostopol s. Bazylego i Katarzyny z Targonich 881 214 R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0223.htm
19 10 1842 Aleksandria Rozalia Targoni 89 Berestowiec wdowa po Andrzeju, synowie Teodor, Sylwester i Józef, córki Anastazja, Marcelina, Marianna I Katarzyna 881 216 R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0225.htm
12 5 1843 Deraźne Elżbieta Targoni 1 Podłużne c. Pawła i Rozalii z Kulpińskich 882 189 V 14
25 2 1845 Olewsk Helena Targoni 44 Rudnia Perha mąż Grzegorz Targoni, synowie Stefan i Tomasz, córki Marianna, Julianna, Katarzyna i Agata 178/3/12 443R 4 Ż Na
26 10 1847 Olewsk Eudokia Targoni 69 Staryki z naturalnego wieku, mąż Tomasz Targoni 178/3/19 485R 14 Ż Na
8 3 1848 Berezne Teodor Targoni 101 Woronówka ze starości, żona Franciszka z d. Kuriata, syn Jan 171-1-14 299V 8 R Na
11 4 1854 Wieledniki Andrzej Targoni 50 Rudnia Średnia Medweżańska syn Romana 178-3-38 573R 9 Ż MW
22 4 1854 Toporyszcze Kazimierz Targoni 3 Staryki Rudnia s. wolno żyjących Wojciecha i Tekli Szajdeckiej 178-03-38 669R 24 Ż DM
29 10 1854 Toporyszcze Jan Jakuszewski 3 Huta Dobryńska s. 1-dw. Piotra i Marianny Targoni 178-03-38 673R 53 Ż DM
1 11 1854 Toporyszcze Klementyna Jakuszewska 5 Rudnia Dobryńska c. 1-dw. Piotra i Marianny Targoni 178-03-38 673R 55 Ż DM
24 4 1859 Toporyszcze Karolina Kotwicka 1 Ryżany ospa; c. wolno żyjących Jana i Aleksandry Targoni 178-3-50 732R 35 Ż DM
3 10 1859 Toporyszcze Hieronim Jakuszewicz 3 Dobryń z gorączki; s. ur. Piotra i Marianny Targoni 178-3-50 735R 65 Ż DM
10 10 1859 Toporyszcze Piotr Jakuszewicz 56 Dobryńska Huta tyfus; ur., żona Marianna z Targoniów, synowie Franciszek, Stanisław i Jan, córki Karolina i Teresa 178-3-50 735R 66 Ż DM
5 1 1862 Tuczyn Bazyli Prokopowicz 65 Leonówka 1-dw., żona Anastazja z Targoniów, syn Tomasz, córki Anna, Wiktoria i Katarzyna 887 41 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0022.htm
4 10 1862 Derażne Rozalia Targoni 40 Biczal z d. Kulpińska, mąż Paweł, syn Ludwik 887 174 22 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0094.htm
2 1 1864 Olewsk Kajetan Kotwicki 7 Rudnia Radowelska z naturalnej ospy, syn Marcina i Marianny z d. Targoni 178-3-246 6r 2 Ż Na
4 1 1864 Olewsk Mikołaj Kotwicki 3 Rudnia Radowelska z naturalnej ospy, syn Marcina i Marianny z d. Targoni 178-3-246 6r 3 Ż Na
11 2 1864 Olewsk Teodora Rękas 70 Rudnia Załawie ze starości, z domu Targoni, mąż Grzegorz Rękas, syn Aleksander, córka Anna 178-3-246 6v 8 Ż Na
21 5 1864 Olewsk Aleksandra Kozińska 70 Buda Borowska ze starości, z domu Targoni, mąż Antoni Koziński, syn Wincenty, córki Tekla, Ewa, Franciszka i MIchalina 178-3-246 8r 17 Ż Na
11 6 1864 Olewsk Helena Rękas 17 Rudnia Zamysłowska z bólu głowy, córka Gabriela i Jadwigi z d. Targoni 178-3-246 8v 20 Ż Na
30 7 1864 Olewsk Jadwiga Rękas 55 Rudnia Zamysłowska z bólu głowy, z domu Targoni, mąż Gabriel Rękas, synowie Jan i Józef, córki Brygida, Marianna i Katarzyna 178-3-246 9r 24 Ż Na
5 1 1865 Olewsk Katarzyna Kotwicka 10 Rudnia Radowelska z gorączki tyfusowej, córka Feliksa (żołnierza) i Felicji z d. Targoni 178-3-246 10v 2 Ż Na 0
4 2 1867 Olewsk Anna Dworzecka 80w Rudnia Choczyńska z kaszlu i bólu w piersiach, z domu Targoni, mąż Ludwik Dworzecki, synowie Szymon, Marcin, Mateusz i Wiktor, córki Anastazja, Anna i Fruzyna 178-3-246 16v 1 Ż Na
28 3 1869 Olewsk Marcin Kotwicki 3 Rudnia Radowelska z gorączki, syn Marcina i Marianny z d. Targoni 178-3-246 21v 3 Ż Na
23 7 1870 Ostróg Maria Głuchowska 62 Ostróg zd Łętowska, wdowiec Jan, s. Aleksander po 1szym mężu Julianie Targoni 654-1-56 95 P 3 R MZ
3 2 1872 Olewsk Łucja Kotwicka 42 Rudnia Radowelska z choroby wewnętrzej, z domu Targoni, mąż Feliks Kotwicki, synowie Antoni, Stefan i Adam 178-3-246 32v 3 Ż Na
5 5 1890 Tuczyn Anna Sewruk 77 Krąglik z Prokopowiczów ( c. Bazylego i Anastazji z Targoniów), miesz., wdowa, mąż Karol, synowie Stanisław i Adolf 704 53 14 AK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0029.htm
2 2 1905 Niewirków Paulina Korczewska 6 Huta Bystrzecka c. Adama i Marcelini z Targoniów 983 81R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0071.htm
26 8 1906 Berezne Marcelina Zawisza 36 Bobrowska Rudnia z d. Kuriata c. Adama i Petroneli, po I-mężu Targoni, II-mąż Lucjan Zawisza, córki Rozalia, Ewa, Regina, Elżbieta, syn Hieronim 740-4-2 75R 49 R 77 DM
15 11 1906 Berezne Teofila Rudnicka 6/52 Koziarnik c. Jana i Anieli z Targoniów 740-4-2 77R 67 R 79 DM 0
1 8 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Stanisława Czajkowska 6 Szepetówka c. Franciszka i Teofili z Targoniów 17-2-47a 44R 42 Ch 86 DM
14 4 1919 Berezne Szymon Cielecki 68 Bronisławka ż.Sabina z Targonich s.Paweł,Jan,Józef, Stanisław,Tomasz, Witalis c.Apolonia, Aniela,Filomena, Teofila,Józefa,Regina 740-4-11 61V 44 R AS
17 10 1919 Berezne Wacław Targoni 1 Rudnia Bobrowska s.Elżbiety Targoni 740-4-11 71V 143 R AS

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
19 4 1828 Kazimierka Domicella Targoni Rudnia Kosmaczowska Jan Apolonia ch. 22.04.1828, prac. Nestor Pozniuk, Ur. Daria Zawisza ż. Kacpra 171-1-1 225R 9 R 7117 Mg
29 12 1828 Kazimierka Tomasz Kosobucki Rudnia Kosmaczowska Piotr Domicella ch. 30.12.1828, prac. Ignacy Targoni, prac. Prakseda Targoniówna panna 171-1-1 227R 26 R 7119 Mg
29 10 1829 Aleksandria Szymon Wojtkowski Maszcza Jan Marcela Targoni Tomasz Prokopowicz i Marianna Kowawczuk 171-1-2 174R 18 R DM
12 5 1829 Berezne Aleksander Kuriata Jan Franciszka Jan Kuriata i Eudochia Targoniowa 171-1-2 234V 12 R Na
13 8 1829 Berezne Stanisław Bronowicki Potasznia Chotyńska Józef Aleksandra Jan Targoni i Anna Bronowicka 171-1-2 235V 16 R Na
21 9 1829 Berezne Tomasz Kuriata Potasznia Chotyńska Jan Eudoksja Jan Kuriata i NN Targoni 171-1-2 235V 18 R Na
6 1 1830 Olewsk Adam Chomontowski Rudnia Perha Jan Agnieszka Zając Antoni Chomontowski i Julia żona Grzegorza Targonia 178-3-3 488R 1 Ż Na 893
21 6 1830 Olewsk Piotr Zając Rudnia Bystra Bazyli Anna Semen Jakub Targoni i Marianna żona Macieja Charczyńskiego 178-3-3 490V 21 Ż Na
19 12 1830 Olewsk Aleksander Kerbel Rudnia Sobiczyńska Cyprian Pałaszka Targoni Jan Rzewuski i Rozalia żona JW. Michała Lisickiego obrządku greko-rosyjskiego 178-3-3 492V 38 Ż Na
22 4 1830 Aleksandria Wojciech Tyszko Berestowiec IN Stanisława Tyszko s. panny, Mikołaj Kadłubicki i Katarzyna Targoni panna 171-1-3 201V 9 R DM 0
12 11 1830 Berezne Mikołaj Kuriata Potasznia Chotyńska Jan Franciszka Paweł Kuriata i Jewdokia Targoniowa 171-1-3 246R 21 R Na
15 5 1831 Olewsk Szymon Piekarski Balarka Radowelska Andrzej Barbara Targoni Wojciech Kotwicki i Ewa Rudnicka panna 178-3-4 447R 12 Ż Na
19 9 1832 Niewirków Tekla Bagińska Huta Siedliska Franciszek Anna Rudnicka Jan Targoni żonaty,Marianna Niekorowska męż. 171-1-5 269 V 40 R AS
23 4 1833 Niewirków Balbina Bagińska Huta Jan Marianna Łukomska Jan Targoni z Marianną Bagińską córką 171-1-6 264 R 26 R AS
13 7 1833 Niewirków Jędrzej Bagiński Huta Siedliska Stefan Małgorzata Łukomska Franciszek Bagiński,Anna Targoni ż. Jana 171-1-6 265 R 34 R AS
9 2 1835 Berezne Apolonia? Targoni Rudnia Potasznia Jan Eudoksja Walenty Kuriata i Marianna Bekieszczuk ż. Piotra 171-1-8 210V 7 R Na
5 2 1835 Niewirków Jan Bagiński Huta Siedliska Franciszek Anna Rudnicka Ludwik Targoni, Marianna Nieporowska ż.Daniela 171-1-8 246 V 4 R AS
11 12 1836 Berezne Dionizy Kuriata Rudnia Potasznia Grzegorz Katarzyna Bronowicka Jan Targoni i Franciszka Kuriata ż. Jana 171-1-9 227R 28 R Na
19 1 1837 Ostróg Kazimierz Sylwester Franciszek Targoni Ostróg Piotr Franciszka Linhart Jan Hołowiński i i Konstancja Czarnecka 171-1-10 1R 1 R DM
12 1 1837 Berezne Paweł Kuriata Potasznia Chotyńska Antoni Marianna Kuriata Jan Targoni żonaty i Franciszka Kuriata ż. Jana 171-1-10 235R 2 R Na
27 4 1837 Berezne Marianna Kuriata Rudnia Kniasielska Andrzej Katarzyna Targoni Kazimierz Gnietecki i Julianna Bronowicka 171-1-10 237R 12 R Na
5 4 1837 Berezne Anna Żygadło Rudnia Siedliska Józef Tekla Garbowska Olimpij Tymaszuk żonaty i Rozalia Targoni mężatka, asystowali Szymon Żygadło żonaty i Ewa Kuriata panna 171-1-10 237R 13 R Na
18 9 1837 Berezne Adam Targoni Rudnia Potasznia Jan Eudoksja Sasznikowska Walenty Kuriata żonaty i Domicella Wyrzykowska wdowa 171-1-10 239R 25 R Na
9 5 1838 Olewsk Grzegorz Dworzecki Rudnia Choczyńska Ludwik Anna Targoni Jan Dworzecki i Anna Rudnicka panna 178-3-6 452V 19 Ż Na 879
21 4 1839 Berezne Teresa Kuryata Rudnia Kniasielska Andrzej Katarzyna Targoni 879 214 V 7 0
4 10 1839 Berezne Franciszka Żygadło Rudnia Kniasielska Szymon Marianna Targoni 879 217 R 27 0
18 3 1839 Aleksandria Józef Targoni Berestowiec Sylwester Odniszka Łazian 879 162 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0165.htm
18 1 1839 Olewsk Piotr Garbowski Rudnia Radowelska Teodor Franciszka Rudnicka Józef Targoni i Katarzyna ż. Grzegorza Węgla 178-3-8 495R 2 Ż Na
6 4 1839 Olewsk Wilhelm Garbowski Staryki Jan Agata Targoni Jan Lech i Marianna Lech panna 178-3-8 496R 13 Ż Na
21 2 1839 Olewsk Leon Garbowski Staryki NN Anna Targoni Jan Garbowski i Marinna ż. Jakuba Lecha, matka wdowa po mężu Garbowska,dziecko pozamałżeńskie 178-3-8 496R 14 Ż Na
12 10 1839 Olewsk Franciszka Rękas Rudnia Zamysłowska Gabriel Jadwiga Targoni Jan Rękas i Teresa ż. Piotra Kotwickiego 178-3-8 497V 27 Ż Na
25 9 1839 Olewsk Tekla Garbowska Łomsk Jan Marcjanna Targoni Maciej Jasiński i Domicela ż. Jana Kowacza 178-3-8 498R 33 Ż Na
15 2 1840 Aleksandria Bazyli Banacki Kostopol Bazyli Katarzyna Targoni 880 150 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0166.htm
23 3 1840 Olewsk Katarzyna Garbowska Staryki Maciej Anna Targoni Jakub Lech i Oksenia Lech żona Jana 178/3/9 406V 24 Ż Na
28 7 1840 Olewsk Marta Rękas Rudnia Zamysłowska Grzegorz Teodora Targoni Jan Kotwicki i Zofia Dworzecka żona Pawła 178/3/9 407R 28 Ż Na
26 9 1840 Olewsk Tekla Żołnierczuk Rudnia Suszczańska Jan Katarzyna Smyk Hieronim Szydłowski i Anna Targoni żona Wawrzyńca 178/3/9 407R 31 Ż Na
8 9 1840 Olewsk Mateusz Dworzecki Rudnia Perha Ludwik Anna Targoni Jan Dworzecki i Tekla Chomątowska panna 178/3/9 407V 34 Ż Na
13 10 1841 Aleksandria Józef Targoni Berestowiec Sylwester Odiuszka Łazian Feliks Dobrowolski i Stefania Samorodiuk ż. Wiktora 171-1-12 176R 24 R JJ
23 11 1841 Aleksandria Michał Bonacki Konstopol Bazyli Katarzyna Targoni Grzegorz Bonacki i Odiuszka Demczuk 171-1-12 176V 28 R DM
23 3 1841 Berezne Marianna Targoni Rudnia Potasznia Jan Eudoksja Soszyńska Michał Kuriata żonaty i Katarzyna Kuriata panna 171-1-12 227V 15 R Na
17 11 1841 Derażne Elżbieta Targoni Podłużne Paweł Rozalia Kulpińska Onufry Szachowicz i Magdalena Zielińska zamężna 171-1-12 196R 36 R DM
21 11 1842 Berezne Tomasz Żygadło Rudnia Kniasielska Szymon Marcella Targoni 881 273 R 32 0
1 12 1842 Aleksandria Katarzyna Banacka Kostopol Bazyli Katarzyna Targoni Daniel Ostapowicz, Wiktoria Kowalewska ż. Jana 881 210 V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0220.htm
24 6 1844 Olewsk Jan Garbowski Staryki Jan Agata Targoni Jan Lech i Katarzyna Lech żona Franciszka 178/3/12 437R 3 Ż Na
17 6 1844 Toporyszcze Leon Wodziński Rudnia Toporzyska Grzegorz Katarzyna Targoni Karol Sinkiewicz i Aleksandra Kotwicka Adama 178-51-514 486aR 46 Ż DM
8 10 1844 Berezne Jan Żygadło Rudnia Siedliska Józef Tekla Garbowska Woln.Szymon Zygadło,Rozalia Targoniowa ż. Harasyma 883 204R 32 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0214.htm
27 7 1844 Niewirków Agnieszka Żurawska Chubków [Hubków] Wojciech Apolonia Galicka Grzegorz Targoni, Anna Puhaczewska panna 883 245R 50 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0251.htm
28 1 1845 Aleksandria Michał Bonacki Kostopol Bazyli Katarzyna Targoni 884 183 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0188.htm
12 12 1845 Niewirków Alexandra Żurawska Ludwipol Piotr Justyna Zygadło Jan Targoni i Orszula Zgorska 884 279 67 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0286.htm
2 3 1845 Olewsk Jan Rękas Rudnia Zamysłowicka Gabriel Jadwiga Targoni Władysław Kotwicki i Teresa Kotwicka żona Piotra 178/3/12 437V 10 Ż Na
22 3 1845 Olewsk Aleksander Rękas Rudnia Zamysłowicka Grzegorz Teodora Targoni Mikołaj Kleczkowski i Aniela Kotwicka panna córka Stefana 178/3/12 438R 11 Ż Na
15 3 1845 Olewsk Aleksander Garbowski Staryki Maciej Anna Targoni Józef Garbowski i Eufrozyna Chalecka panna córka Nazara 178/3/12 438V 21 Ż Na
11 9 1845 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Radowelska Maciej Magdalena Kotwicka Kasper Kotwicki i Petronela Targoni żona Józefa 178/3/12 440R 35 Ż Na
13 9 1845 Berezne Antoni Targoni Woronówka Jan Urszula Soszyńska Michał Kuriata żonaty i Antonina Kamińska ż. Ludwika 884 240V 29 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0247.htm
24 2 1845 Toporyszcze Aleksandra Targoni Rudnia Toporzyska Maciej Zofia Szaciło Michał Zabrodzki i Marianna Talko panna córka Jana 178-03-12 449V 28 Ż 876 DM 0
3 6 1845 Toporyszcze Jan Kotwicki Rudnia Toporzyska Adam Aleksandra Targoni Stanisław Święcicki i Marianna Talko panna córka Jana 178-03-12 455V 66 Ż 888 DM
2 9 1845 Toporyszcze Marianna Potebnia Rudnia Borowa Ignacy Karolina Targoni Józef Rychwalski i Teresa Czyżewska ż. Jakuba 178-03-12 460R 92 Ż 897 DM 0
20 9 1845 Toporyszcze Tekla Jakuszewska Huta Dobryńska Piotr Marianna Targoni Franciszek Osiecki i Julianna Lewicka ż. Jana 178-03-12 461R 99 Ż 899 DM
13 1 1845 Cudnów Paweł Górski Słoboda Sidły Stanisław s. Talimona Franciszka Targoni Nikodem Górski i Julia Lech ż. Bazylego 178-3-12 184R 15 Ż DM
8 5 1846 Ostróg Stanisław Łętowski Ostróg Wojciech Wiktoria Zagajewska Julian Targani, Marcelina Berkowska żona Feliksa, Ass. Paweł Gorlecki, MariannaTargoni 885 10R 54 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0011.htm
19 8 1846 Starokonstantynów Adolf Targoni Starykonstantynów Florian Petronela Żer Wlm Feliks Klechniowski Registrator i Wlm Teresa Terlecka ż. Karola Kolleg. Registratora 178-3-114 20R 150 Ż DM
2 12 1846 Olewsk Marianna Garbowska Staryki Maciej Anna Targoni Maciej Garbowski i Agnieszka Garbowska panna 178/3/19 479V 13 Ż Na
4 5 1847 Ostróg Florian Łubkowski Dorohoszcza IN Paulina Jagodyńska Feliks Berkowski i Marianna Targoni ż. Juliana 171-1-13 12R 65 R DM
10 10 1847 Ostróg Aleksander Komarnicki Wielbówne Kazimierz Helena NN Julian Targoni i Marcelina Berkowska ż. Feliksa 171-1-13 18R 103 R DM
6 8 1847 Krzywin Kajetan Brodecki Choniaków Jan Justyna Świdzińska ch.6.08.1847, Fabian Brodecki, Marianna Targoni ż. Juliana, asys. Piotr Łachnicki, Józefa Kamińska ż. Bazylego 171-1-13 51R 20 R Mg
29 6 1847 Olewsk Piotr Dworecki Rudnia Choczyńska Ludwik Anna Targoni Józef Kotwicki i Dorota Garbowska żona Kazimierza 178/3/19 480V 22 Ż Na
13 9 1847 Olewsk Michał Smyk Rudnia Bystra Kasper Katarzyna Adam Targoni i Magdalena Smyk żona Szymona 178/3/19 480V 23 Ż Na
22 3 1848 Ostróg Karolina Terlińska Ostróg Gabriel Domicela Łętowska Julian Targoni i Marianna Orlec ż. Jakuba 171-1-14 8R 43 R DM
17 5 1848 Ostróg Domicela Lentowska Ostróg Wojciech Anna Zagajewska Julian Targoni i Rozalia Pawlikowska ż. Edmunda 171-1-14 11R 60 R DM
9 4 1848 Berezne Jan Kuriata Woronówka Józef Aleksandra Pawłowska Jan Targoni żonaty i Franciszka Kuriata ż. Jana 171-1-14 289V 10 R Na
22 12 1849 Ostróg Petronela Komarowska Płużne Wincenty Katarzyna Połońska Wincenty Kotowicz i Marianna Targoni ż. Juliana 171-1-15 30V-31R 115 R 33 DM
29 6 1851 Toporyszcze Paweł Targoni Rudnia Toporyska Jan Domicela Skurzyńska Jan Strumidło i Aleksandra Kaleńska panna 178-03-31 557V-558R 50 Ż DM
3 9 1851 Toporyszcze Kazimierz Targoni Staryki Rudnia Wojciech Tekla Szajdecka Józef Rychwalski i Franciszka Skokowska panna 178-03-31 562V-563R 70 Ż DM
8 9 1851 Toporyszcze Szymon Maziar Borowa Rudnia Kazimierz Józefa Targoni Ignacy Borowski i Aleksandra Skurzyńska ż. Józefa 178-03-31 562V-563R 73 Ż DM
9 2 1854 Toporyszcze Apolonia Maziar Borowa Rudnia Kazimierz Józefa Targoni Teodor Skórzyński i Karolina Potebnia ż. Ignacego 178-03-38 630V-631R 9 Ż DM
25 2 1854 Toporyszcze Aleksander Targoni Toporyska Rudnia Jan Dominika Skurzyńska Jakub Ogoński i Marianna Targoni panna 178-03-38 632V-633R 20 Ż DM
6 11 1854 Toporyszcze Tekla Kotwicka Ryżańska Buda Adam Aleksandra Targoni Ułas (czyli Błażej) Sidorenko i Teodozja Bondarenko ż. Aleksandra 178-03-38 649V-650R 90 Ż DM
24 12 1854 Toporyszcze Stanisław Jakuszewski Dobryńska Huta Piotr Marianna Targoni Stefan Osiecki i Teresa Mileniewska ż. Józefa 178-03-38 652V-653R 102 Ż DM
10 8 1857 Olewsk Kajetan Kotwicki Rudnia Radowelska Marcin Marianna Smyk Wincenty Smyk i Petronela Targoni ż. Józefa 178-3-126 790V-791R 23 Ż Na
13 9 1857 Olewsk Franciszek Kotwicki Rudnia Radowelska Jan Marcjanna Rękas Paweł Szydłowski i Emilia Targoni ż. Tomasza 178-3-126 792-V-793R 31 Ż Na
25 4 1858 Olewsk Joanna Dworzecka Rudnia Choczyńska Feliks Katarzyna Targoni Szymon Dworzecki i Wiktoria Dworzecka ż. Aleksandra 178-3-128 171v-172r 24 Ż Na
12 8 1858 Olewsk Stefan Kotwicki Rudnia Radowelska Feliks Lucyna Targoni Teodor Garbowski i Agata Targoni panna 178-3-128 175v-176r 37 Ż Na
15 4 1859 Olewsk Agata Kotwicka Rudnia Radowelska Marcin Marianna Targońska Wincenty Targoni żołnierz i Marianna Węgłowska żona Feliksa 178/3/50 764V-765R 31 Ż Na
30 9 1859 Toporyszcze Hieronim Jakuszewski Dobryńska Huta Piotr Marianna Targoni Stefan Osiecki i Marianna Osiecka ż. Ignacego 178-03-50 711V-712R 88 Ż DM
12 11 1859 Toporyszcze Aleksandra Targoni Toporyska Rudnia Jan Domicela Skurzyńska Justyn Kalitowicz i Aleksandra Godlewska panna 178-03-50 714V-715R 105 Ż DM
20 11 1901 Niewirków Ludwik Korczewski Huta Bystrzecka Adam Marcelina Targoni 952 60-61 147 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0031.htm
6 11 1903 Niewirków Leon Karczewski Huta Bystrzecka Adam Marcelina Targoni 966 46V-47R 181 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0049.htm
3 5 1906 Bereźne Julian Kotwicki Bobrowska Rudnia Roman Rozalia Węgłowska Sylwester Targoni i Narcyza Niewęgłowska 740-4-2 18V-19R 86 R 20 DM
22 6 1906 Bereźne Wincenty Kuriata Bobrowska Rudnia Teofil Anna Kuriata Michał Kuriata i Barbara Targoni ż. Jana 740-4-2 24V-25R 114 R 26 DM
15 7 1906 Bereźne Adela Jaworska Koziarnik Leon Marcelina Targoni Ferdynand Targoni i Paulina Jaworska panna 740-4-2 28V-29R 135 R 30 DM
13 9 1906 Bereźne Marcin Mochorowski Bobrowska Rudnia Jan Marianna Bagińska Antoni Żygadło i Barbara Targoni ż. Jana 740-4-2 34V-35R 165 R 36 DM
5 10 1906 Bereźne Teofila Rudnicka Koziarnik Jan Aniela Targoni Hieronim Jaworski i Marcelina Jaworska ż Leona 740-4-2 37V-38R 182 R 39 DM
1 11 1906 Bereźne Paulina Lech Bereźniki Gracjan Anastazja Targoni Bartłomiej Kondracki i Feliksa Lech panna 740-4-2 41V-42R 203 R 43 DM 0
29 12 1906 Bereźne Leonia Bronowicka Woronówka Aleksander Aniela Targoni Paweł Kuriata i Franciszka Kuriata ż. Wiktora 740-4-2 47V-48R 232 R 49 DM
26 5 1911 Korzec f. Horodnica Janina Łoś Bronnica Tomasz Bronisława Klepus [Klepuszewska] Paweł Targoni i Petronela Łoś 178-3-181 15V-16R 85 Ż 31-32 DM
1 5 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Zygmunt Targoni Szepetówka Wincenty Tekla Kleparska Antoni Czajkowski i Zofia Pałka 17-2-47a 69V-70R 43 Ch 137-138 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
2 2 1830 Olewsk Jakub Marcinkiewicz Karpiłówka 20 Piotr Helena Targoni Marianna Pokotyło Karpiłówka 18 Jakub Katarzyna Jakow Jan Rzewuski, Apolon Bagiński 178-3-3 493R 1 Ż Na 903
9 2 1830 Olewsk Mikołaj Koziński Balarka Borowska 20 Wojciech Elżbieta Targoni Paulina Marcinkiewicz Balarka Borowska 18 Piotr Helena Targoni Jakub Marcinkiewicz, Benedykt Koziński 178-3-3 493R 2 Ż Na 903
27 7 1830 Olewsk Nazar Targoni Rudnia Perżańska 15 Grzegorz Marta Kowalczuk Aleksandra Chomontowska Rudnia Perżańska 15 Franciszek Jiryna Smyk Stefan Kotwicki, Onufry Targoni, Bazyli Kochanowicz 178-3-3 493V 4 Ż Na 904
21 9 1830 Olewsk Michał Boczkowski Balarka Snowidowska 25 Kajetan Helena Onuszewicz Józefa Kotwicka Balarka Snowidowska 15 Stefan Helena Targoni Karol Dawidowicz, Franciszek Hayko, Nazar Chalecki 178-3-3 493V 6 Ż Na 904
2 2 1830 Aleksandria Antoni Jasiński Maszcza 21 Jan Marcela Targoni Anastazja Wojtkowska Maszcza 18 Stanisław Marianna Kasianowska Stefan Szuwarski, Tomasz Prokopowicz 171-1-3 204R-204V 2 R DM
27 9 1831 Olewsk Jan Łoś Leszczyniec 27 Kazimierz Barbara Karczewska Marcelina Hermaszewska Leszczyniec 20 Honorat Rozalia Targoni Mikołaj Łoś, Szymon Łoś, Grzegorz Sawicki 178-3-4 449V 4 Ż Na 880
10 11 1831 Derażne Lewko Trochimczuk (wyz. G-R) 20 Iwan ...dora Warka Targoni par. Derażne 18 Stefan Marta Kuc Semen Benedyk, Jakub Trochimczuk 171-1-4 261R 9 R DM
28 10 1832 Ptycza Jan Kincerzanek greko-unicka par. Milczańska 36 Jan Marianna Baszyńska Katarzyna Targoni-Szydłowska par. Ptycza 17 Baszyńska Kazimierz Dzikowski, Józef Szydłowski 818 298V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0306.htm
7 2 1832 Derażne Feliks Filiczkowski par. Kazimirka 25 Józef Anna Cybulska Tekla Murawska Podłużne 18 Józef Tatiana Targoni Jozafat Targoni, Mikołaj Kuc, Trochim Bondarczuk 171-1-5 197R-197V 2 R DM
7 2 1832 Derażne Mynek Poznachowski Podłużne (wyz. G-R) 20 Hryćko Truśka Jowchim Tekla Targoni Lubasza 19 Stefan Marta Kuc J.. Targoni, Mokiej Mełnyk 171-1-5 197V 3 R DM
10 6 1834 Berezne Walenty Kuriata Rudnia Potasznia 22 Jakub Teresa Bronowicka Apolonia Szkurzyńska Rudnia Potasznia 18 Jan Marianna Kuriata Jan Kuriata, Jan Targoni, Franciszek Kuriata 171-1-7 228R-228V 3 R Na
16 1 1836 Berezne Jakub Romanowicz par. Olewsk 22 Łukasz Marianna Lech Konstancja Kuriata Rudnia Siedliska 20 Bartłomiej Agnieszka Jasińska Antoni Skurzyński, Karol Targoni, Józef Żygadło, K - Konstancja Kuriata, jej rodzice: Bartłomiej i Agnieszka z Jasińskich Żygadło 171-1-9 228V 3 R Na
2 2 1838 Olewsk Antoni Linko Syrna (par. Wieledniki) 18 Dominik Aleksandra Hołub Antonina Targoni Rudnia Perżańska - Onufry Zuzanna Chomątowska Teodor Linko, Marcin Litwiński, Nazar Targoni 178-3-6 455R 2 Ż Na
24 5 1838 Olewsk Maciej Garbowski Rudnia Radowelska 24 Grzegorz Anastazja Dworzecka Magdalena Kotwicka Rudnia Siedlicka 19 Wojciech Helena Targoni Maciej Hanuszkiewicz, Stefan Boczkowski, Wincenty Jakubowski 178-3-6 456R 7 Ż Na
2 7 1839 Ostróg Antoni Popławski Huta Piaseczna, par. Szumsk 20 Józef Aleksandra Targoni Joanna Senkowska Hurby 20 Maciej Marianna Wysłodzka 879 16 V 9
26 11 1839 Szpanów Florian Targoni Ostróg 36 Paweł Apolonia Petronella Żer Szpanów 22 Walenty Katarzyna Kobylańska 879 177 R 3
19 11 1839 Olewsk Paweł Gnietecki Dierżanówka 25 Wojciech Marianna Targoni Anna Garbowska Zubrowicze 31 Grzegorz Anastazja Dworak Andrzej Garbowski, Szymon Skurzyński, Jan Jasiński 178-3-8 500R 6 Ż Na
21 1 1840 Niewirków Andrzej Żygadło Willa 20 Jakub Paraska Targoni Anna Lech Willa 18 Michał Marianna Kuryata Bazyli Żygadło, Daniel Żygadło 880 237 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0256.htm
2 2 1840 Olewsk Józef Skurzyński Dzierżanówka 27 Paweł Aleksandra Szczepkowska Marianna Lech Rudnia Lwa 21 Jan Cecylia Czerwińska Franciszek Skurzyński, Antoni Skurzyński, Karol Targoni 178/3/9 409R 2 Ż Na
13 7 1841 Derażne Paweł Targoni Podłużne 26 Jan Anna Łabaniuk Róża Kulpińska Podłużne 26 Wawrzyniec Apolonia Kochanowska Franciszek Burzyński, Atanazy Maciewski, Benedykt Bonacki 171-1-12 197V 6 R DM
9 7 1844 Tuczyn Kazimierz Łoś Małe Siedliszcze 35 Teodor Katarzyna Gorańska Teresa Prokopowicz Małe Siedliszcze 26 Bazyli Anastazja Targoni Andrzej Lewczuk, Wojciech Łoś 883 154R 5 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0157.htm
2 2 1844 Toporyszcze Łukasz Gągało Rudnia Staryki 20 Antoni Zofia Zelizko Franciszka Wachowska Rudnia Staryki 16 Kasper Marianna Borowska Józef Lisowski, Jakub Wachowski, Wojciech Targoni 178-51-514 494V 10 Ż DM
15 5 1844 Toporyszcze Jan Święcicki Huta Polowska 20 Jan Aleksandra Łukowska Katarzyna Malecka Huta Polowska 19 Józef Tekla Targoni Piotr Święcicki, Jakub Malecki, Franciszek Bagiński 178-51-514 496V 18 Ż DM
9 7 1844 Toporyszcze Ignacy Potebnia Rudnia Borowa 20 Jan Marianna Bielak Karolina Targoni Rudnia Borowa 18 Paweł Anastazja Weselska Jan Dworecki, Jan Goleniewski, Grzegorz Hnitecki 178-51-514 497V 22 Ż DM
30 7 1844 Toporyszcze Kazimierz Maziar Rudnia Borowa 20 Stefan Rozalia Rychwalska Teresa Targoni Fasowa 18 Paweł Anastazja Weselska Jan Goleniewski, Łukasz Maziar, Franciszek Skokowski 178-51-514 498R 24 Ż DM
29 9 1845 Tuczyn Erazm Kopiej Siedliszcze Małe 22 Maciej Marianna Kownacka Katarzyna Prokopowicz Siedliszcze Małe 19 Bazyli Anastazja Targoni 884 179 R 3
18 2 1845 Olewsk Piotr Garbowski Staryki 20 Jan Apolonia Targoni Teresa Lech Rudnia Lwa 20 Jan Cecylia Czerwińska Wojciech Garbowski, Szymon Lech 178/3/12 441R 2 Ż Na
25 5 1847 Ostróg Gabriel Terliński Ostróg 30 Jan Ewa Madlińska Domicela z d. Łętowska Lachowicz Ostróg 20w Piotr Anna Nahajewska? Julian Targoni, Ludwik Sztaszkiewicz 171-1-13 25V 7 R DM
17 2 1857 Olewsk Feliks Dworzecki Rudnia Choczyńska 20 Jan Magdalena Chomątowska Katarzyna Targoni Rudnia Pereżańska 18 Grzegorz Helena Zajączkowska Kazimierz Chomątowski, Andrzej Garbowski 178-3-126 796V 5 Ż Na
24 11 1857 Olewsk Piotr Garbowski Staryki 22 Atanazy Anna Targoni Wiktoria Hanuszkiewicz Słoboda Snowidowska 18 Andrzej Anastazja Rudnicka Franciszek Rudnicki, Atanazy Dawidowicz 178-3-126 798V 13 Ż Na
4 5 1858 Olewsk Jan Garbowski Słoboda Sobiczyńska 21 Atanazy Anna Targoni Brygida Rudnicka Słoboda Snowidowska 20 Józef Józefa Hanuszkiewicz Stanisław Hanuszkiewicz, Michał Szydłowski, Bronisław Hanuszkiewicz 178-3-128 181v 6 Ż Na
13 6 1858 Olewsk Tomasz Kuriata par. Berezne, Słoboda Zaranówka 20 Wincenty Apolonia Skurzyńska Franciszka Lech Rudnia Lwa 18 Jan Cecylia Czerwińska Adam Lech, Adam Targoni 178-3-128 182r 8 Ż Na
19 10 1858 Olewsk Feliks Gajdemski Słoboda Wojtkiewicka 30 Grzegorz Marianna Laskowska Agnieszka Targoni Rudnia Perżyńska 20 Grzegorz Helena Zajączkowska Michał Siedlecki, Piotr Piekarski 178-3-128 183v 13 Ż Na
2 11 1858 Olewsk Narcyz Garbowski Rudnia Staryki 20 Jan Agata Targoni Franciszka Lech Rudnia Staryki 18 Jan Marianna Kuriata Wojciech Kotwicki, Maciej Garbowski 178-3-128 184v 17 Ż Na 0
9 11 1858 Olewsk Bernard Lech Rudnia Staryki 22 Tomasz Anna Lech Agnieszka Garbowska Rudnia Staryki 18 Jan Agata Targoni Jan Garbowski, Mikołaj Garbowski 178-3-128 184v 18 Ż Na
2 8 1859 Toporyszcze Teodor Bondarzewski Bobryk Nowy 25 Michał Teresa Targoni Marianna Goleniewska Staryki Rudnia 17 Jan Magdalena Galicka Józef Goleniewski, Bazyli Borowski 178-03-50 725V 13 Ż DM
9 6 1863 Nowogród Wołyński Jan Swiżowski Koszelówka Pulińska 25 Kasper Elzbieta Targoni Marianna Mokrzecka Majdan Kamienny 20 Wojciech Katarzyna Buczyńska 178-3-152 6 17 Ż 11 MO
14 7 1874 Tuczyn Józef Marcinkowski Dermanka, par. Korzec 55w Jan Agnieszka Kuczyńska Katarzyna Prokopowicz Leonówka 30 Bazyli Anastazja Targoni Jan Choroniawski i Tomasz Marcinkowski 688 AK
1894 Berezne Leon Jaworski Koziarnik Grzegorz Waleria Sokołowska Marcelina Targoni nrakt 15 t.VI 231
5 2 1906 Berezne Kajetan Lech Rudnia Łęczyńska 25 Szymon Marianna Garbowska Józefa Kuriata Futor Kościelny 18 Maciej Paulina Targoni Józef Żygadło i Wawrzyniec Ilkowicz 740-4-2 51R 7 R 52 DM
30 4 1906 Berezne Fabian Targoni Woronówka 30 Adam Paulina Kuriata Aniela Kuriata Woronówka 17 Feliks Serafina Kotficka [Kotwicka] Wawrzyniec Ilkowicz z Orłówki i Ambroży Mucharski z Antonówki 740-4-2 51R 8 R 52 DM
12 11 1906 Berezne Julian Marcinkowski Ilniki par. Kazimierka 28 Sebastian Kunegunda Żarczyńska Antonina Targoni Woronówka 20 Antoni Karolina Kuriata Adolf Lech, Gracjan Lech 740-4-2 59R 40 R 60 DM
26 1 1919 Berezne Jakub Borowski Jan Rozalia Dawidowicz Marianna Lech Gracjan Stanisława Targoni Antoni Karczewski, Roman Kuriata 740-4-11 38R 6 R AS
20 2 1919 Berezne Paweł Łoś Florian Michalina Kuriata Antonina Kuriata Franciszek Serafina Kotwicka Ferdynand Targoni, Jan Łoś 740-4-11 40R 28 R AS
29 6 1919 Berezne Antoni Kuriata Józef Marcelina Kostrzycka Teofila Jaworska Leon Marcelina Targoni Piotr Bekeszczuk, Jan Michniewicz 740-4-11 42R 47 R AS
19 10 1919 Berezne Jan Kwiatkowski Franciszek Anna Szachniewicz Aniela Rudnicka wd. Adam Paulina Kuriata Teofil Kuriata, Sylwester Targoni 740-4-11 44V 75 R AS
26 10 1919 Berezne Adam Kuriata Mateusz Paulina Targoni Franciszka Falkowska Władysław Apolonia Chodorowska Kajetan Lech, Antoni Kuriata 740-4-11 45V 84 R AS
8 7 1922 Młynów Jan Sokołowski Moszków 33 Szymon Feliksa Baranowska Olga Targoni kol. Zofiówka 29 Jan Bronisława Lisowska Paweł Sokołowski, Włodzimierz Taborowski 740-8-158 51R 30 R 21 DW
2 2 1933 Lewacze Michał Targoni Bronisława Wereszczyńska Siwki 30 Konstanty Marianna Kuriata 966 36V-37R 141
21 1 1934 Ludwipol Leon Karczewski Huta Bystrzecka 31 Adam Marcelina Targoni Kornelia Kuriata 36 Kazimierz Franciszka Chorążewska 966 46V-47R 181

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
1 Agnieszka Targoni, wdowa 51 Ostróg Moszczanica 1837 Równe Mg 654-1-8
1 Erazm Targoni 49 Berezne Rudnia Siedliska 1844 CDIAK AS 1045-2-238
4 Teodor Targoni 49 Berezne Koziarnik za Bobrem 1844 CDIAK AS 1045-2-238
5 Eliasz Targoni 44 Deraźne Lubasza 1844 CDIAK DM 1045-2-236
5 Prac. Teodor Targoni - kowal 61 Aleksandria Berestowiec 1844 CDIAK DM 1045-2-234
5 brat Sylwester Targoni 51 Aleksandria Berestowiec 1844 CDIAK DM 1045-2-234
6 Jan Targoni 38 Berezne Koziarnik za Bobrem 1844 CDIAK AS 1045-2-238
28 Marta Targoni 60 Deraźne Podłużne 1844 CDIAK DM 1045-2-236
30 Paweł Targoni 29 Deraźne Podłużne 1844 CDIAK DM 1045-2-236
30 Józef Targoni 40 Deraźne Podłużne 1844 CDIAK DM 1045-2-236
50 Julian Targoni 43 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
48 14 żona Józefa z Targoniów 27 Toporyszcze Borowa Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
288 8 żona Aleksandra z Targoniów 29 Toporyszcze Ryżany 1853 Żytomierz DM 178-03-37
363 28 Targoni Wojciech s. Konrada 30 Toporyszcze Staryki Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
364 32 Potebnia Karolina z Targoniów 31 Toporyszcze Staryki Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
378 14 Targoni Wojciech s. Jana 65 Toporyszcze Toporyska Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
380 9 żona Katarzyna z Targoniów 37 Toporyszcze Toporyska Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
382 23 Targoni Jan s. Macieja 26 Toporyszcze Toporyska Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
1551 155 Murawicka Marianna z Targoniów, wdowa 60 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3788 60 Żurawska Tekla z Targoniów, wdowa 57 Żytomierz Futor Wasilewskiego 1864 Ż DM 178-51-90
74 206 Targoni Florian, wdowiec 71 Ostróg Ostróg 1875 Równe DM 654-1-81
1 4 Joanna z Targonich Kuriatowa wdowa 56 Berezne 23.Łęczyn 1885 Równe DW 597-1-1
4 18 Matka Anna z Targonich Garbowska wdowa 74 Berezne 16.Łomsk 1885 Równe DW 597-1-1
74 205 Targoni Bronisława z Lisowskich, wdowa 48 Ołyka Ołyka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
193 32 żona Marcelina z d. Targoni 51 Korzec - filia Horodnica Głuszków 1913 CDIAK DM 1045-2-940


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl