Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 2964 wyników dla: Bur

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
26 11 1763 Szumsk Katarzyna Bursekor? 2 Huta Dubieńska rodzice: Wawrzyniec i Anastazja 297-1-184 61R Ł RK 0
5 11 1768 Szumsk Tomasz Burst 6 Huta Dubieńska rodzice: Wawrzyniec i Anastazja 297-1-184 72V Ł RK
18 11 1768 Szumsk Teresa Burst Bursta 2 Huta Dubieńska rodzice: Wawrzyniec i Anastazja 297-1-184 72V Ł RK
23 8 1771 Szumsk Stanisław Burat Burst 15 Suraż 297-1-184 77V Ł RK
6 3 1773 Szumsk Marianna Burzyńska Bohdanowicz 33 Borowica, par. Kuniów? zd. Bohdanowicz 297-1-184 80R Ł RK
30 12 1777 Szumsk Marianna Burzynska Burzyńska 3 Bołożówka rodzice: Kazimierz i Anastazja 297-1-184 89V Ł RK
2 6 1785 Brody Jan Babtysta Jaburek 3/12 Brody s. niezamężnej Elżbiety 98L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2097/pages/PL_1_301_97_0002.htm
1 6 1812 Krzemieniec Leonarda Burzyńska 0,5 Ludwiszcze s. Dominika i Katarzyny Brudzewskiej 299 15 39 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0010.htm
7 7 1818 Krzemieniec Józef Nieburcz 19 Krzemieniec młodzian 299 77 44 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0043.htm
5 7 1820 Krzemieniec Stefan Nieburcz 60 Krzemieniec wdowiec 299 103 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0056.htm
12 5 1824 Krzemieniec Jan Burzyński 1 Krzemieniec s. Michała i Julianny 299 182 65 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0097.htm
22 1 1825 Krzemieniec Józef Burzyński 8 Krzemieniec s. Michała i Julianny 299 202 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0107.htm
27 5 1826 Krzemieniec Jan Burzyński 1/52 Krzemieniec s. Michała i Julianny 299 240 83 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0126.htm
14 6 1827 Ołyka Michał Burzyński 75 Łopateń wdowiec, syn Wojciech, c. Katarzyna i Wiktoria 813 162 18 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0164.htm
13 2 1827 Ołyka Michał Burzyński 9/52 Łopateń syn Pawła i Marianny z Kownackich 813 161 10 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0163.htm
29 1 1827 Opalin Katarzyna Buranowska 2 Zabuże c. ur. Sebastiana i Agnieszki z Fenikowskich 513 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0001.htm
2 5 1827 Drużkopol Anna Burkowska 1 Dołhe c. prac. Teodora i Katarzyny 63 5 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0003.htm
8 5 1827 Dederkały Wojciech Burkowski 94 Dederkały Wielkie bezżenny, zmarł z dewocji od 8 lat przebywający w Klasztorze Reformatorów w Dederkałach 01-6 1V 11 T 838 DM
27 11 1827 Krzemieniec Anna Burgracka 45 Krzemieniec mąż Paweł 01-6 21V 165 T 890 DM
29 11 1827 Krzemieniec Karolina Burdyn 4 par.Krzemieniec c. sław., Harazima i Marianny z Sledzińskich 01-6 22R 170 T 890 DM
26 12 1827 Teofilpol Klara Burbaniuk 6 Korowie c. prac. Łukasza i Handzi 178-3-93 345V 53 Ż DM 0
26 7 1827 Wołoczyska Maciej Mandybura 70 Wołoczyska żona Katarzyna Mandybura, na diarię 178-3-93 310V 93 Ż 597 KP2
7 8 1827 Stary Konstantynów Dom Salomea Burkowska 1 Skowródki ojciec Michał, matka Łucja Bukowska, przyczyna zgonu: z bolenia żołądka 178-3-93 173V 91 Ż 336 KP2
11 2 1828 Ołyka Marianna Kopiej 1,5 Majdan Łopatyński Gabriel i Konstancja z Burzyńskich 814 158 6 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0162.htm
12 3 1828 Ołyka Magdalena Burzyńska 29 Majdan Łopatyński Wojciech Burzyński, syn Józef, córki Franciszka, Petronela, Rozalia, Tekla, Karolina 814 158 12 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0162.htm
24 10 1828 Radziwiłłów Józef Burkowski 56 Radziwiłłów żona Wiktoria Burkowska, synowie; Ignacy, Jan, córki; Marianna, Tekla, Augustyna, Franciszka, Dominika 814 265a 39 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0269.htm
7 3 1828 Łuck Agnieszka Burdyńczuk 19 Kulczyce z Kalinowskich, wdowiec Marek 814 30a 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0034.htm
12 3 1828 Łuck Jakub Burkowski 20 Slepetycze par. Radów s. Jana i Agnieszki Siekarskiej 814 30a 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0034.htm
26 12 1828 Czartorysk Petronela Załądkowska 34 Majdan Temne z Burawskich 814 136a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0140.htm
7 3 1828 Dederkały Jerzy Hondorff 60 Piszczatyńce wolnego stanu, Podczaszy, parafianin katemburski 01-6 4R 12 T 840 DM
9 9 1828 Krzemieniec Anna Burdarkiewicz Folwarki c. prac. Romana i Teresy 01-7 45R 302 T 913 DM
5 5 1828 Kuniów Teresa Bórkowska (Burkowska) 70 Płoska Ur., zd. Rudkiewicz, wdowa po Grzegorzu, zost. syna Jana kawalera 171-1-1 93V-94R 25 R Mg
16 1 1828 Stepań Katarzyna Borecka 60w Majdan Huta Ur., zd. Burzyńska, wdowa, zost. syna Jana i córkę Annę 171-1-1 213V 2 R Mg 7106
26 1 1828 Zasław św. Józefa Mateusz Burbicki 43 Sławuta żona Helena z Soleckich, zostawił 5 córek: Magdalena, Marianna, Anna, Honorata, Marianna, z suchot 178-3-94 50V 5 Ż 97 KP2
2 5 1828 Stary Konstantynów Dom Józefa Czajkowska 4 Stary Konstantynów rodzice ur. Jan Czajkowki, Rozalia Burczyńska, z puchliny 178-3-94 174R 87 Ż 335 KP2
9 2 1828 Wołoczyska Michał Mandyburow 7 Wołoczyska rodzice prac. Michał i Marianna Mandyburow, z febry 178-3-94 279R 22 Ż 534 KP2
10 7 1828 Wołoczyska Paweł Burbyłow 3/52 Korostów rodzice prac. Łukasz i Apolonia Burbyłow, z wewnętrznej słabości 178-3-94 285V 126 Ż 547 KP2
20 11 1828 Wołoczyska Antoni Mandyburow 2,5 Wołoczyska rodzice prac. Kazimierz i Anna Mandyburow, zaduszenia w piersiach 178-3-94 287R 151 Ż 550 KP2
2 2 1828 Teofilpol Trynitarski prac. Katarzyna Burbaniuk 3 Karolin rodzice prac. Józef i Agnieszka Burbaniuk 178-3-94 310R 14 Ż 594 KP2
10 7 1828 Teofilpol Trynitarski prac. Katarzyna Burbaniuk 30 Karolin mąż prac. Jakub Burbaniuk 178-3-94 313V 58 Ż 601 KP2
12 1 1829 Kuniów Jakub Ryszkowski 68 Dołocz z kaszlu, pracowity, żona Jadwiga z Burdyckich, syn Paweł żonaty 171-1-2 72 V 2 R 7253 DW
5 6 1829 Radziwiłłów Franciszek Burkowski 40 Radziwiłłów z parafii Brody, żonaty 815 296a 25 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0301.htm
22 5 1829 Ołyka Franciszek Burzyński 4 Majdan Łopatyński Wojciecha i Rozalii z Domalewskich 815 177 19 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0181.htm
31 8 1829 Krzywin Leon Baszyński 1 Nietyszyn syn Sł. Floriana i Rozalii zd. Brandebur 171-1-2 36R 10 R Mg
27 12 1829 Białogródka Anastazja Burkowska 48 Białogródka ur., mąż Ignacy, córki Katarzyna i Brygida 178-03-95 101R 83 Ż DM
9 1 1829 Zasław św. Jana ur. Ignacy Burtowski 12 Zasław rodzice ur. Ksawery Burtowski, Teresa Dubicka, z suchot 178-3-95 18R 2 Ż 32 KP2
15 7 1829 Stepań Petronela Koprowska 50 Siedliszcze ur., wdowa po Janie, córka Tekla z Koprowskich Burzyńska 171-1-2 231R 12 R DM
20 1 1829 Zasław św. Józefa Marianna Wilczyńska 1/365 Zubary rodzice ur. Grzegorz Wilczyński, Marianna Burzymska, z przypadku od greko-ros. kapłana ochrzczona i bierzmowana 178-3-95 48V 4 Ż 92 KP2
21 1 1829 Zasław św. Józefa Antonina Pańkowska 24 Siwki z d. Burzymska, po trzydniowej chorobie śmiercią nagłą, mąż ur. Jan Pańkowski, syn Józef 178-3-95 49R 5 Ż 93 KP2
21 4 1829 Zasław św. Józefa ur. Bazyli Burzymski 62 Siwki żona ur. Katarzyna Zielińska, z gorączki, syn Wojciech, córki 4 178-3-95 51V 28 Ż 98 KP2 0
21 8 1829 Zasław św. Józefa Józef Pańkowski 18/12 Siwki rodzice ur. Jan Pańkowski, Antonina Burzymska, z odry 178-3-95 54R 45 Ż 103 KP2
22 12 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Michał Burkowski 28 Skowródki żona ur. Lucyna Bukowska, z gangreny, córka Agnieszka 178-3-95 179r 129 Ż 345 KP2
8 8 1829 Wołoczyska Anna Burbyłowa 1/52 Korostów rodzice prac. Łukasz i Apolonia Burbył, z wewnętrznej słabości 178-3-95 288r 50 Ż 558 KP2
15 3 1829 Kazimierka Anna Kotecka 1,5 Piasków c. Jana i Apolonii z Burzyńskich 171-1-2 252V 5 R 244 DM
12 12 1830 Czartorysk Tomasz Burawski 0,5 Majdan Temny r: Jan i Teresa z Łochnickich; poch: 15.12. 816 101a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0103.htm
30 4 1830 Krzywin Rozalia Baszyńska 30 Krzywin Prac., zd. Brandebur, mąż Florian, 2s. Stanisław i Michał 171-1-3 45V 6 R Mg
10 2 1830 Białołówka  (Biliłówka Józef Tytus Burczak Abramowicz 28 Kijów z gorączki nerwowej, wlm., s. Józefa i Katarzyny z Jasińskich, Leona wnuk , mąż Seweryny c. Seweryna z Zalewskich, bezpotomny, zostawił brata Apolinarego następcą 178-51-339 311a 5 Ż EH
22 2 1830 Aleksandria Wojciech Bura 70 Borszczówka ze starości, sł., żona Marianna z Cybulskich 171-1-3 206V 4 R DM EH
3 9 1830 Zasław św. Józefa Marianna Wilczyńska 1 Zubary z ospy, c. Grzegorz i Marianny z Burzyńskich 178-03-96 45V 62 Ż 83 RG
6 2 1830 Narodycze Teresa Lis 3/52 Rudnia Nowa Bazarska o. Jan, m. Marianna z Burów 178-3-3 446R 80 Ż 818 AB1 0
5 9 1831 Kuniów Jan Burkowski 40 Borowica Mała wdowiec po Katarzynie z Dzwonkowskich, bez potomstwa R 81 R-V 64 0
4 11 1831 Kuniów Ignacy Polański 60 Poczapki żona Domicella z Burdyckich, bez potomstwa R 83 R 74 0
18 12 1831 Kuniów Domicella Polańska 47 Poczapki z Burdyckich, wdowa po Ignacym, bez potomstwa R 85 V 89 0
14 8 1831 Turzysk Elżbieta Buraczyńska 6 Radowicze c. Jana i Marianny z Owsianych 846 243R 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0236.htm
9 7 1831 Szumsk Michał Burkowski 6 Sadeczki rodz. Jan i Helena zd. Domczuk 245-1-5 390R 92 R RK
26 8 1831 Szumsk Stanisław Barkowski Burkowski 6 Sadeczki rodz. Jan i Aleksandra zd. Asafat 245-1-5 391V 103 R RK
18 8 1831 Berezne Teodora Burzyńska 95 Druchowa ze starości, mąż zmarły Mikołaj, czterej synowie 171-1-4 219V 11 R Na
14 3 1831 Korzec Teresa Burowska 65 Balarka Aleksandrowska z domu Bociarowska, wdowa po Janie, 245-1-5 83 25 R PW
22 9 1831 Nowogród Woł. Anna Buryszewska 85 Kalinówka ze starości, ur., mąż Krzysztof, syn Józef, córki Magdalena, Julianna i Agnieszka 245-1-5 50V 730 R 1839 DW
29 3 1831 Stepań Tekla Zubkowicz 58 Stepań z d. Abramowicz Burczak, wdowa po zlatynizowanym księdzu Mikołaju Zubkowiczu, synowie Antoni żonaty, Jan, Piotr i Tomasz kawalerowie, córki Anna i Julianna zamężne 171-1-4 208V 4 R DM
9 2 1831 Międzyrzec Anna Danilewicz 9 Międzyrzec c.Ur.Daniela i Agnieszki z d.Burczak 171-1-4 282R 12 R AS
26 2 1831 Kazimierka Grzegorz Burzyński 8 mies. Karaczun s. Pawła i Marianny z Kownackich 171-1-4 238R 2 R 248 DM
4 6 1831 Kazimierka Paweł Kotecki 2 Pogranicze Piaskowieckie s. Jana i Apolonii z Burzyńskich 171-1-4 238V-239R 7 R 249 DM
10 8 1831 Kazimierka Rozalia Burzyńska 1 Karaczun c. Franciszka i Elżbiety z Szelążków 171-1-4 239R 8 R 249 DM
26 9 1831 Kazimierka Petronela Burzyńska 4 Karaczun c. Pawła i Marianny z Kownackich 171-1-4 239R 9 R 249 DM
28 2 1831 Gródek Marianna Burłacz 25 Gródek Pracowita, zostawiła po sobie syna Józefa 6 lat mającego, zmarła z kuru (czyli odry) 685-4-5 1259V 38 Ch 667 MN
20 4 1831 Gródek Błażej Burlik 85 Ludwipol W akcie imię Błażko, potomstwa nie zostawił, zmarł z cholery 685-4-5 1262R 58 Ch 672 MN
14 5 1831 Gródek Katarzyna Burlicka 50 Ludwipol Pracowita wdowa, zostawiła synów Franciszka i Jana, córkę Mariannę, zmarła z febry 685-4-5 1263V 70 Ch 675 MN
5 3 1832 Turzysk Marianna Owsianiuk 5/12 Radowicze c. Wawrzyńca i Anny z Buraczyńskich 847 650 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0349.htm
20 12 1832 Turzysk Stanisław Buraczyński 2 Radowicze s. Grzegorza i Apolonii z Berezowskich 847 656 32 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0352.htm
30 4 1832 Włodzimierz Marianna Kozareńko 6 Nowosiółki c. prac. Piotra i Marianny z Burdynów 847 59 54 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0031.htm
28 11 1832 Ostrówki Marianna Herburt 3 Równo r. Grzegorz, Magdalena Wawrzyk 545 65 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0033.htm
22 4 1832 Białogródka Ludwik Karpiński 0,5 Białogródka s. ur. Stanisława i Zofii z Burkowskich 178-03-98 67R 35 Ż DM
23 11 1832 Korzec Antoni Burbicki 43 Korzec z suchot, żona Apolonia z d. Czajkowska, syn Erazm 245-1-6 102v 78 R Na
8 2 1832 Krzemieniec Mikołaj Rosyter 0,5 Krzemieniec s. sł., Kajetana i Antoniny z Katerzburskich 426-1-7 117R 18 T 985 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HS-S?i=984&cat=300453
3 2 1832 Kazimierka Grzegorz Matuszyński 18 Jasnober s. Michała i Marianny z Burzyńskich 171-1-5 235R 1 R 251 DM
21 8 1832 Zasław św. Jana Petronela Stebelska 20 Bilczyn ur., z Żółkiewskich, mąż Józef, syn Taburycy 178-3-98 15V 45 Ż 28 DM
26 3 1833 Szumbar Michalina Zabawska 1 Zahajce c.Piotra i Ewy z Burzyńskich 199 311 6 667
6 9 1833 Targowica Tomasz Burzyński 36 Bokujma wd. Aniela Zakrzewska, c. Joanna, Paulina, 819 280 V 51 ZP 0
3 1 1833 Ołyka Grzegorz Burzyński 2 Majdan Łopatyński Wojciecha i Rozalii z Domalewskich 819 144 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0151.htm
11 1 1833 Korzec Grzegorz Burzyński 2,5 Szytnia syn Jana i Marianny z domu Brzezicka 245-1-7 100 3 R PW
4 3 1833 Korzec Faustyn Kuklinowska 4 Majdan Kropiwnia syn Marcina i Katarzyny z domu Burkowska 245-1-7 105 33 R PW
3 1 1833 Butowce Wojciech Burkowski 83 Bołkuny wdowiec 178-03-99 182R 1 Ż 350 DM
25 6 1833 Annopol Cecylia Halicka 1 Korostek c. Antoniego i Karoliny z Burbickich tymczasowo w tej parafii zamieszkałych 171-1-6 113R 16 R 110 DM
15 3 1833 Kazimierka Jerzy Buraczyński 80 Jasnober żona Anna z Burzyńskich, synowie Szymon, Kazimierz i Piotr 171-1-6 234R 2 R 234 DM
1 3 1834 Białogródka Antoni Burdziakowski 1 Białogródka s. ur. Bartłomieja Ludwika i Fryderyki z Wielogórskich 171-1-100 95R 13 Ż DM
8 9 1834 Derażne Franciszka Krasicka 100 Zahułek ur., z d. Burawska, wdowa, bez potomna 171-1-7 204V 16 R DM
20 1 1834 Niewirków Franciszek Burzyński 47 Antonówka z.Marianna z Czajkowskich 171-1-7 296 V 3 R AS
24 7 1834 Kazimierka Marianna Burzyńska 56 Pogranicze Piaskowieckie z d. Jankiewicz, mąż Maciej, synowie Bernard i Grzegorz, córki Brygida i Katarzyna 171-1-7 238R-238V 12 R 246-247 DM 0
6 8 1834 Zasław św. Jana Brygida Burkowska 6 Borysów c. Macieja i Apolonii z Kłosińskich 178-3-100 16V 30 Ż 34 DM
11 11 1835 Targowica Adolf Burzyński 1 mies Krasne s. Macieja i Petroneli Żmigrodzkiej 821 274 R 8 ZP 0
11 11 1835 Wiszenki Bazyli Ożga 69 Wiszenki wdowiec po Agnieszce z Burawskich; poz.4s. Michała, Wawrzyńca, Karola i Wojciecha, 4c. Małgorzatę, Franciszkę, Rozalię i Annę; poch: 13.11. 821 64a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0065.htm
8 1 1835 Ostrówki Ewa Herburt 34 Równo z Nowosadów, prac., mąż jan, syn Krzysztof 546 23 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0013.htm
12 7 1835 Łuck Jan Łaszkiewicz 42 Łuck były przełożony Domu X.Pijarów w Sankt Petersburgu, Kandydat Filozofii i Prawa 373 93 53 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0050.htm
26 2 1835 Krzywin Justyna Borkowska 66w Rudnia Polańska Sł., zd. Brandebur, wdowa po Józefie, syn Kacper, córka Elżbieta 171-1-8 72V 6 R Mg
9 6 1835 Ostróg Jan Szamburski 2/52 Toczewiki z konwulsji, syn Pawła i Magdaleny 171-1-8 38R 56 R
17 8 1835 Ostróg Antoni Burkowski 2mce Białotyń z gorączki, syn Macieja i Marianny zd Gągała 171-1-8 40R 69 R
30 3 1835 Bazalia Ignacy Mandybura 56 Łazuczynek Mały prac., żona Anna, synowie Pańko i Ostap, córki Marianna i Anastazja 178-03-101 254V 59 Ż DM
3 8 1835 Zasław św. Józefa Mikołaj Wilczyński 10 Białopole Rodzice: Grzegorz, Marianna Burzymska 178-3-101 100 109 Ż SK
8 12 1835 Zasław św. Józefa Jan Korzeniowski 6/365 Sławuta Rodzice: Paweł Marianna Burbicka 178-3-101 107 149 Ż CK
24 12 1835 Zasław św. Józefa Jan Burbicki 9/12 Sławuta Rodzice: NN, Magdalena Burbicka 178-3-101 108 153 Ż SK
1 9 1835 Ostropol Bonifacy Burkacki 78 Pyszki , 178-3-101 285R 69 Ż 532 SK
9 4 1835 Kupiel Hipolit Krasuski 2 Sobkowce Rodzice: Tomasz, Marianna Żaburowska 178-3-101 338 56 Ż 630 SK
20 1 1835 Korzec Tomasz Zwolski 3 Kamionka Suchowolska syn Franciszka i Teresy z domu Burłaczuk 245-1-9 86 10 R PW
28 7 1835 Krzemieniec Władysław Buryiewicz 6/12 Krzemieniec wielmożnych, parafianin krzemieniecki 426-1-8 60R 66 T 1092 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994K-7?i=1091&cat=300453
26 5 1836 Kuniów Andrzej Burzyński 3 Hurszczyzna s. Wojciecha i Teresy Falkowskiej R 93 V 18 ZP 0
27 2 1836 Swojczów Jan Burecki 65 Budki Mohylowskie pracowity, żona Anna z Bojarskich, synowie kazimierz i Michał, córka Honorata 598 24 4 0
2 3 1836 Białogródka Karol Karpiński 3 Białogródka c. 1-dw. Stanisława i Zofii z Burkowskich 178-03-106 140V 23 Ż DM
15 3 1837 Koniuchy Marianna Styburska 57 Szelwów z Łozowskich, mąż Michał 852 248 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0129.htm
12 4 1837 Łuck Klementyna Kirecka 9/12 Łuck - Wólka c. Gabriela i Zofii Burzyńskiej 374 71 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0041.htm
8 3 1837 Krzemieniec Andrzej Burdyczuk 8 Wesołówka pracowity 426-1-11 48R 25 T 192 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9R?i=191&cat=300453
19 4 1837 Korzec Walenty Brodowski 3/12 Balarka Lubtowska syn Jana i Agaty z domu Bursa, Bursy 245-1-11 133 23 R PW
21 4 1837 Korzec Florian Rejsler, Reysler, Reisler 43 Korzec żona Józefa z domu Burzyńska, córki Emilia, Olimpia i Anna 245-1-11 133 25 R PW
26 9 1837 Ostropol Piotr Maciejów 14 Wisznopol s. Tomasza i Marianny z Mandyburów 178-3-108 344V-345R 43 Ż 669-670 DM
7 7 1837 Kazimierka Stanisław Burzyński 3 mies. Karaczun s. Pawła i Marianny z Kownackich 171-1-10 255R 10 R 257 DM
5 1 1838 Targowica Teofil Burzyński 10 Krasne s. Macieja i Petroneli Żmigrodzkiej 824 227 R 2 ZP 0
26 2 1838 Turzysk Antonina Jagustyn 0,5 Radowicze c. Marcina i Doroty z Buraczyńskich 714 16 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0011.htm
16 12 1838 Radziwiłłów Marianna Burmaj 40 Drancza wdowa po Antonim 824 199 33 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0200.htm
10 10 1838 Włodzimierz Franciszka Kozaryn 1/52 Nowosiółki c. prac. Piotra i Marianny z Burdyczuków 853 66 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0036.htm
15 3 1838 Sokul Roch Burzyński 8/12 Czebenie rodzice: odnodworcy Walenty i Klara z domu Malinowska 824 37R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0038.htm
12 1 1838 Ostróg Stanisław Baszyński 1 Białotyń s. Benedykta i Apolonii z Burkowskich 171-1-11 30V 10 R DM
14 2 1838 Ostróg Maciej Burkowski 49 Białotyń żona Marianna z Gągałów 171-1-11 34R 32 R DM
12 12 1838 Ostróg Jan Krajczyński 48 Choteń żona Elżbieta z Burkowskich, synowie Józef i Filip, córki Barbara, Albina i Anna 171-1-11 44V 113 R DM
18 8 1838 Wieledniki Marianna Święcicka 50 Małachówka 50 l., z Burkiewskich, mąż Jan Święcicki 178-3-6 439R 36 Ż MW
4 9 1838 Kodnia Róża Burzyńska 11/365 Syngury c. Stefana i Barbary z Koblańskich 178-03-6 280R 22 Ż 542 DM
8 4 1839 Korzec Brygida Wroczyńska 36 Kamionka c.Leonarda i Tekli z Burzyńskich, panna 872 252 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0135.htm
9 5 1839 Deraźne Wojciech Burzyński 12/365 Podłużne s. Szymona i Krystyny z Boraczyńskich 879 190 V 7
4 5 1839 Ołyka Tomasz Burkowski 92 Ołyka 825 163 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0170.htm
13 10 1839 Bazalia Ludwika Burkowska 1 Łazuczynek Mały c. Mikołaja i Pauliny 178-03-112 241V 64 Ż 465 DM
26 2 1839 Berdyczów Zofia Puchalska 6 Hryszkowce c. ur. Wojciecha i Anny z Burzymskich 178-3-08 175R 32 Ż 330 DM
2 7 1839 Berdyczów Jan Katerburski 75 Berdyczów żona Regina z Borowskich, synowie Paweł, Michał i Antoni, córki Marcjanna, Marianna i Teresa 178-3-08 183R 101 Ż 346 DM
18 10 1839 Berdyczów Jan Oliszewski 4/52 Semenówka s. ur. Józefa i Marianny z Burzyskich 178-3-08 190R 165 Ż 360 DM
21 10 1839 Berdyczów Zofia Puchalska 4 Hryszkowce c. ur. Wojciecha i Anny z Burzyńskich 178-3-08 190V 169 Ż 361 DM
9 7 1840 Kołodno Teodor Judczykowy 11/52 Zarudzie s.Bartłomieja i Zofii z Buraczkowych 871 652 24
28 12 1840 Jampol Marianna Burkowska 39 Pohorylce z Stawskich, m. Michał, synowie Jakub i Stanisław 871 466 41
29 7 1840 Deraźne Marianna Burzyńska 62 Podłużne wdowa, synowie Szymon, Jakub, Franciszek i Eliasz, córki Brygida, Antonina i Anna 880 172 V 12
16 9 1840 Deraźne Anna Burzyńska 2/52 Zahułek c. Wojciecha i Rozalii z Domalewskich 880 173 R 18 DW
3 6 1840 Targowica Maciej Burzyński 48 Krasne wd. Petronela Żmigrodzka, s. Kazimierz, c. Emilia, Brygida 826 283 V 14 ZP 0
1 10 1840 Łanowce Maryanna Siwczuk 55 Ośniki z Mandyburów, wdowa po Grzegorzu, syn Bartłomiej, córki Maryanna i Maryanna 871 686 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0367.htm
28 3 1840 Kazimierka Emeryk Burzyński 2,25 Karaczun s. Franciszka i Elżbiety z Szelążków 880 207 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0226.htm
5 8 1840 Krzemieniec Anna Wyszomirska 50 Lisznia z parafii katerburskiej, córka Marianna 871 425 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0222.htm
15 9 1840 Korzec Stanisław Wroczyński 30 Kamionka syn Leonarda i Tekli z Burzyńskich 871 180 74 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0094.htm
4 8 1840 Cudnów Michał Burkacki 30 Babuszki żona Wiktoria z Wyczałkowskich, syn Franciszek i córka Marianna 569-1-63 46V 68 Ż DM
9 8 1840 Cudnów Jan Słupski 1 Babuszki s. Antoniego i Marianny z Burkackich 569-1-63 47R 70 Ż DM
8 4 1840 Kotelnia Rozalia Draczewska 50 Zabara z d. Burzymska, mąż Maciej 178-3-9 180R 21 Ż 357 DM
21 4 1840 Kotelnia Ignacy Burzymski 7 Zabara s. Felicjana i Marianny z Horodyskich 178-3-9 180V 25 Ż 358 DM
3 8 1840 Kotelnia Antoni Burzymski 80 Zabara żona Marianna z Kłodnickich, synowie Klemens, Wincenty i Mikołaj 178-3-9 182R 37 Ż 361 DM
24 12 1841 St. Wiśniowiec Antoni Bury 11/12 Stary Wiśniowiec s.Jana i Marianny z Kogutów 872 658 75
1 10 1841 Kołodno Marianna Łukowiecka 6/52 Kołodno c.Józefa i Marianny z Burdakowych 872 742 35
26 1 1841 Ostróg Magdalena Szumburska 40 Rozważ rekrutka, córka Anna R 20 V 8
13 2 1841 Targowica Aleksander Burzyński 89 Krasne wdowiec s. Maciej, wnukowie: Kazimierz, Alojzy, Julian 827 267 V 4 ZP 0
24 2 1841 Radziwiłłów Franciszek Burkowski 2 Radziwiłłów syn Franciszki Burkowskiej 827 232 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0235.htm
26 11 1841 Kołki Teofil Burczyński 2 Tumin r: Aleksander i Cecylia z Fedorowiczów; poch: 29.11. 827 95a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0097.htm
3 8 1841 Krzemieniec Kazimierz Burkowski 5/12 Krzemieniec s.Magdaleny 872 459 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0242.htm
25 5 1841 Nowogród Wołyński Katarzyna Śliwińska 60 Stara Huta z Buranowskich, mąż Michał, synowie Ignacy, Józef i Maciej, córka Marianna 872 98 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0054.htm
4 12 1841 Korzec Maciej Burka 23 Horodnica żona Franciszka z Mironowiczów 872 283 110 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0150.htm
1 2 1841 Krzywin Marianna Burkowska 3 Sielce córka Wawrzyńca i Marianny z Zielińskich 171-1-12 39R 3 R Mg
10 3 1841 Berezne Marianna Żaburowska 15 Balarka Chotyńska z suchot, c. Opanasa i Rozalii z d. Kondrackiej 171-1-12 233V 4 R Na
18 4 1841 Stepań Teofil Lubera 6/12 Wyrka s. Macieja i Antoniny z Burzyńskich 171-1-12 222R 15 R 225 DM
14 1 1842 Łanowce Hedwiga Sierakowska 5 Niemierzyńce c.Adama i Elizy z Burginionów 873 785 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0410.htm
31 3 1842 Ostróg Józefa Burkowska 5 Białotyń c. Macieja i Maryanny z Gongalskich 881 37 R 42
26 6 1842 Ostróg Katarzyna Kokorska 86 Klinowiec z Burkowskich, mąż Jędrzej, synowie Mikołaj, Wawrzyniec, Jan i Michał 881 39 V 61
17 10 1842 Równe Ewa Burdowska 1/365 Równe c. Wawrzyńca i Franciszki z Pomarzańskich 881 146 R 21
11 4 1842 Kamień Koszyrski Adolf Burczak 3 Załuchów s. ur. Józefa i Justyny z Walickich 175 22 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0013.htm
14 5 1842 Kamień Koszyrski Agata Czwalińska 66 Szczytyń z Burczaków, ur., wdowa po Stanisławie, syn Aleksander, córki Rozalia i Marianna 175 22 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0013.htm
16 8 1842 Kamień Koszyrski Wincenty Burczak Abramowicz 3 Podrzecze s. ur. Jana i Wiktorii z Walickich 175 23 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0014.htm
20 8 1842 Kamień Koszyrski Adolf Burczak Abramowicz 5 Podrzecze s. ur. Jana i Wiktorii z Walickich 175 24 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0014.htm
26 8 1842 Kamień Koszyrski Eleonora Burczak 0,5 Podrzecze c. ur. Jana i Wiktorii z Walickich 175 24 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0014.htm
6 4 1842 Łuck Jan Lewiński 56 Łuck Szeregowiec oremburskiego batalionu, s. Mikołaja 378 44 22 828 164V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0025.htm
20 9 1842 Lachowce Marianna Krymska 1,5 Semenów c. Teodora i Ludwiki Katarzyny z Burkowskich 881 109 V 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0118.htm
15 12 1842 Niewirków Sabina Wrębicka 5 Niewirków c. Jana i Teresy z Tyburskich 881 293 V 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0300.htm
6 4 1842 Berezdów Anna Waśkowska 60 Senihów z Burkowskich, ur., wdowa po Nestorianie, córki Franciszka, Konstancja i Teresa 873 270 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0141.htm
9 12 1843 Kazimierka Nimfa Felińska 9/52 Karaczun c. Błażeja i Karoliny z Burzyńskich 882 228 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0229.htm
6 6 1843 Niewirków Elżbieta Wrębicka 2 Niewirków c. Jana i Teresy z Tyburskich 882 258 V 14
26 6 1843 Turzysk Józefa Abramowicz Burczok 21 Lityn z Peszyńskich, mąż Maksymilian, bez dzieci 719 13 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0009.htm
3 2 1843 Korzec Tekla Wroczyńska 65 Kamionka wdowa po Leonardzie, z Burzyńskich, syn Mikołaj, córka Aniela, z pierwszego małż. syn Jan Michałowski 874 247 10 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0126.htm
27 2 1844 Katerburg Zofia Burdel 56 Katerburg mąż Eliasz, bez potomstwa 199 335 5 384
2 3 1844 Kamień Koszyrski Franciszek Burczak 80 Wulka Szczytyńska wdowiec po Małgorzacie, córki Anieka i Barbara 177 30-31
17 4 1844 Ostróg Marianna Burkowska 60 Białotyń z Gugałów, wdowa po Macieju, synowie Jan, Józef i Piotr 883 27 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0030.htm
2 1 1844 Deraźne Amelia Burzyńska 2 Podłużne Rodzice: Grzegorz, Aniela z Zielińskich. 883 181 R 1 B
16 10 1844 Krzywin Franciszka Malinowska 1 Krzywin c. odnodworców Jakuba i Marianny z Burbickich 883 42 V 26 0
18 2 1844 Lachowce Aniela Krynicka 5/12 Semenów c. Teodora i Katarzyny z Burkowskich 883 104 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0107.htm
26 7 1844 Kazimirka Cecylia Burzyńska 9/12 c. Jana i Ewy z Bobrów 883 224 V 6 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0231.htm
3 8 1844 Kazimirka Cyprian Burzyński 8/12 s. Feliksa i Antoniny z Sawickich 883 224 V 7 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0231.htm
2 12 1844 Kazimirka Karol Burzyński 6 s. Jana i Balbiny z Guziewiczów 883 225 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0231.htm
6 12 1845 Katerburg Elżbieta Burkacka 3 Piszczatyńce c.Juliana i Teofili z Drozdowskich 200 39 33 435
20 9 1845 Kamień Koszyrski Gustaw Abramowicz 10/12 Załuchów s.Antoniego i Walerii z Burczaków 178 45
23 3 1845 Deraźne Konstanty Burzyński 1,5 Podłużne s. Grzgorza i Anieli z Zielińskich 884 217 R 8 DW
21 9 1845 Deraźne Aniela Burzyńska 20 Podłużne mąż Eliasz, cówka Franciszka 884 219 R 18 DW
11 7 1845 Krzywin Jakub Malinowski 10/52 Krzywin Rodzice: Jakub i Marianna z Burbickich 884 68 13 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0070.htm
13 4 1845 Kamień Koszyrski Józef Zaręba 56 Szczytyń urodzony, żona Wiktoria z Burczaków, synowie Jan, Nikodem i Piotr, córki Joanna i Helena 178 36 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20178/pages/PL_1_436_178_0021.htm
4 3 1845 Kazimierka Franciszka Burzyńska 8/12 Ilniki c. Jana i Balbiny 884 258 R 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0265.htm
26 3 1845 Lachowce Tekla Burkacka 30 Okniny z Malickich, mąż Dominik, synowie Jan, Teodor i Grzegorz, córki Katarzyna, Petronela i Marianna 884 133 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0138.htm
28 4 1845 Lachowce Piotr Burgier 70 Daniłówka wdowiec po Aleksandrze z Ostapczuków, syn Damian, córki Tekla, Marianna i Anna 884 134 V 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0139.htm
7 4 1845 Jampol Franciszek Buryk 80 Krasnołuka prac., żona Marianna Buryk, córki: Franciszka, Anna, Marianna 876 598 22 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0322.htm
3 2 1845 Zasław św. Jana Józef Butyński 1,5 Zasław s. ur. Franciszka i Klementyny z Burtowskich 178-3-113 78V 7 Ż DM
1 12 1845 Wyszogródek Antoni Burban 45 Wereszczaki żona Teresa z Werbickich, synowie Leon i Stanisław, córki Tekla, Justyna, Marianna i Róża 876 768 29 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0409.htm
2 10 1845 Uszomierz Ewa Gołd 2/52 Rudnia Rafałówka c. Jana i Felicjany z Burkowskich 178-3-12 435R 54 Ż 850 DM
30 4 1846 Targowica Alojzy Lechnicki 54 Rudłów wd. Ewa Burzyńska, s. Stanisław, Antoni, c. Józefa 832 200 R 4 ZP 0
6 8 1846 Starokonstantynów Cecylia Burkowska 52 Futory ur., z Grębeckich, wdowa, synowie Mikołaj i Jan, córki Cecylia, Magdalena, Marianna i Konstancja 178-3-114 49V 84 Ż DM
17 8 1846 Starokonstantynów Katarzyna Burak 2 Smerynki c. prac. Jana i Barbary z Biłyków 178-3-114 50R 89 Ż DM
6 9 1846 Kamień Koszyrski Leonard Burczak 0,5 Wulka Szczytyńska z gorączki, s. ur. Józefa i Justyny z Walickich 179 27 12 AB, http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20179/pages/PL_1_436_179_0016.htm
8 6 1846 Berezdów Anna Drzewiecka 80 Prawutyn Wielki z d. Burzyńska, wdowa po Benedykcie z parafii Stepań od 1 tygodnia w tej parafii zamieszkała, córki Marianna, Dorota i Kunegunda 877 278 41 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0150.htm
16 2 1847 Targowica Agata Sajczyńska 2 Rudłów c. Szymona i Franciszki Burzyńskiej 833 404 2 ZP
1 6 1847 Targowica Marianna Szajczyńska 5 Rudłów c. Szymona i Franciszki Burzyńskiej 833 405 - 406 7 ZP 0
10 8 1847 Jampol Anna Wawryczuk 20/52 Jampol c. Jędrzeja i Franciszki z Buryków 245-1-13 327 V 28 R 0
10 11 1847 Sielec Łukasz Kaczorowski 3/52 Biskupicze Ruskie s. Jana i Julii z Burdzińskich 579 21 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20579/pages/PL_1_436_579_0013.htm
28 12 1847 Sielec Daniel Kalinowski 6 Podhajce s. w.ż. Piotra i Ludwiki z Burdzińskich 579 21 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20579/pages/PL_1_436_579_0013.htm
3 1 1847 Kamień Koszyrski Feliks Poniatowski 46 Wólka Szczytyńska ur., żona Aniela z Burczaków, synowie Jan, Michał, Antoni i Jerzy, córki Wiktoria, Aleksandra i Honorata 180 25 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20180/pages/PL_1_436_180_0015.htm
15 11 1847 Katerburg Marta Burczyńska 60 Tetylkowce wdowa po Jędrzeju, syn Karol, córka Marianna 199 63 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0032.htm
30 12 1847 Ostróg Wiktor Burzymowski 2 Ostróg s. ur. Jana i Apolonii z Burkowskich 171-1-14 30R 2 R DM
17 1 1847 Ostróg Marianna Burbaniuk 17 Płużne c. prac. Łukasza i Anny 171-1-13 32R 8 R DM
5 2 1847 Lachowce Anna Kadłubiska 90 Semenów Wlm, z d. Pruszyńska, wdowa po Ignacym Podstolim Krzemienieckim, synowie Maksymilian i Tyburcy, córka Teofila 171-1-13 102V 8 R DM
14 9 1847 Kazimierka Gracjan Hołubecki 1,5 Karaczun s. Józefa i Elżbiety z Burzyńskich 171-1-13 262V 11 R 271 DM
16 4 1847 Krzemieniec Piotr Jasiński 60 Krzemieniec z parafii katerburskiej, syn Aleksander 426-1-21 30V 36 T 726 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9YT?i=725&cat=300453
12 5 1847 Kotelnia Jan Horodyski 56 Zabara żona Marianna z Burzymskich, synowie Antoni, Gabriel i Bazyli 178-3-19 289V 21 Ż 573 DM
4 9 1847 Kotelnia Marianna Zielińska 43 Pawełki z d. Burzymska, po I-mężu Podlewskim synowie Paweł i Antoni, córki Agnieszka i Julianna 178-3-19 292R 43 Ż 578 DM
16 6 1847 Zasław św. Jana Marianna Chodorowska 6 Zasław c. Tomasza i Brygidy z Burkowskich 178-3-116 15R 34 Ż 30 DM
14 9 1847 Zasław św. Jana Jan Chodorowski 1/365 Zasław s. Tomasza i Brygidy z Burkowskich 178-3-116 16V 47 Ż 33 DM
3 12 1848 Gródek Jagieloński Maria Burda 24 Artyszów 21 mąż Paweł 362L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20362/pages/PL_1_301_362_0001.htm
16 8 1848 Targowica Joanna Soczyńska 40 Perekładowicze z Burkowskich, wdowa, syn Leonard, córki Petronela, Apolonia i Marianna 834 716 26 0
17 12 1848 Radziwiłłów Piotr Burkowski 1 Lewiatyn syn Augustyny Burkowskiej 834 617 81 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0321.htm
28 7 1848 Szumbar Julianna Miałkowska 52 Cecyniówka z Buruckich, wdowa po Grzegorzu, synowie Stanisław, Mateusz i Jan, córki Marianna, Tekla i Wiktoria 625 182 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0096.htm
26 2 1848 Gródek Ignacy Słobodzian 3 Gródek s. Jana i Apolonii Burlik 30 JZ
8 8 1848 Gródek Stanisław Burlik 2 Gródek s. Sebastiana i Łukerii 286 JZ
13 9 1848 Gródek Marianna Burlik 68 Gródek z d. Sochacka, wdowa po Stanisławie, syn Andrzej, córki: Anastazja, Katarzyna, Apolonia, Helena, marianna 355 JZ
2 7 1848 Zasław św. Józefa Antonina Świdbowska 0,5 Pryputnie od krwawej biegunki, c. NN i 1-dw. Rozalii c. Bazylego z Burzymskich wdowy 178-3-117 67V 87 Ż
9 3 1848 Ostróg Jędrzej Kokorski 80 Klonowiec 1-dw., żona Katarzyna z Burkowskich, synowie Wawrzyniec, Mikołaj, Michał i Jan 171-1-14 35R 41 R DM
13 7 1848 Ostróg Marceli Burkowski 10 Ostróg s. ur. Marcina i Ewy z Zacharzewskich 171-1-14 39V 76 R DM
22 10 1848 Ostróg Karolina Baszyńska 2 Białotyń c. 1-dw. Wojciecha i Ludwiki z Burkowskich 171-1-14 47R 138 R DM
20 7 1848 Białogródka Władysław Poll de Pollenburg Białogródka s. ur. doktora medycyny Józefa i Agnieszki z Steurów 178-3-117 167R 80 Ż DM
25 7 1848 Białogródka Franciszek Borkowski [Burkowski] 60 Białogródka epidemia cholery, 1-dw., żona Rozalia z Karpińskich, synowie Grzegorz, Józef, Wincenty, Joachim i Maciej, córki Maria, Agata i Konstancja 178-3-117 167V 84 Ż DM
15 8 1848 Białogródka Józef Poll de Pollenburg 34 Białogródka e. cholery, ur., doktor medycyny, żona Agnieszka Maria Steur, synowie Tadeusz i Franciszek, córki Emilia i Jadwiga 178-3-117 172R 110 Ż DM
9 3 1848 Kazimierka Małgorzata Burzyńska 60 Jasnober z d. Adaszyńska, mąż Marcin, syn maciej i córka Józefina zamężna 171-1-14 313R 6 R 310 DM
23 4 1848 Kazimierka Antoni Burzyński 1 Lipniki s. Jana i Balbiny z Guziewiczów 171-1-14 313V 10 R 311 DM
19 7 1848 Kazimierka Piotr Adaszyński 5 Jasnober s. Macieja i Antoniny z Burzyńskich 171-1-14 314V 15 R 312 DM 0
31 12 1849 Nabrzuska Ignacy Burczak 48 Karasin Karpiłowski pozostawił żonę Scholastykę z d. Filikowską, dzieci: Justyn Marcin (2-im.), Franciszka, Tekla i Anna 863 772 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0410.htm
16 4 1849 Starokonstantynów Franciszka Chotowicka 48 Skowródki z puchliny, z d. Burkowska, 1-dw., mąż Benedykt, synowie Tomasz i Antoni 178-3-118 47V 66 Ż 90 DW
29 4 1849 Starokonstantynów Jan Kucharski 1 Swinna od epilepsji, s. NN i 1-dw. Cecylii z Burkowskich 178-3-118 48R 70 Ż 91 DW
10 7 1849 Starokonstantynów Czesław Piotr Erazm Skalmirowski 1,75 Kosteniec od krwawej biegunki, s. szl. Anastazego i Teresy z Burkowskich 178-3-118 55V 130 Ż 106 DW
16 10 1849 Białogródka Katarzyna Dzimidziuk 1 Białogródka c. chł. Stanisława i Zofii z Burdzińskich 178-03-118 578R 83 Ż DM
14 10 1849 Zasław św. Jana Marianna Wilczyńska 45 Luterka z d. Buczyńska [Burzymska ?], mąż Grzegorz, córki Anna i druga córka też Anna 178-3-118 430V 57 Ż 789 DM
10 1 1850 Kamień Koszyrski Leontyna Zakrewska 3 Szczytyń c. jednodworców Jana i Ludwiki z Burczaków 183 31 1
10 4 1850 Kamień Koszyrski Anna Korzeniewska 85 Szczytyń z Burczaków, szlachcianka, wdowa, córki Marianna, Julia, Marcjana i Wiktoria 183 34 6
4 10 1850 Kamień Koszyrski Benedykt Burczak 16 Wólka Szczytyńska szlachcic, kawaler 183 36 9 0
30 12 1850 Opalin Mikołaj Burkowski 14 Opalin s. mieszczan Piotra i Pelagii z d. Bocian 528 17 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20528/pages/PL_1_436_528_0011.htm
1 5 1850 Białogródka Aleksander Burdziakowski 1 Białogródka s. ur. Ludwika i Fryderyki z Wielogórskich 178-03-119 508R 21 Ż DM
22 3 1850 Starokonstantynów Antoni Buczyński 24 Starokonstantynów od gorączki, żołnierz Jekaterynburskiego Pułku Piechoty, kawaler 178-3-119 49R 44 Ż 96 DW
24 6 1850 Starokonstantynów Józef Burtowski 2,5 Starokonstantynów od suchot, s. 1-dw. Jana i Marianny z Rucińskich 178-3-119 53V 80 Ż 105 DW
2 9 1850 Bereżnica Anna Sawicka 51 Sadyba Johanówka od biegunki, z d. Burzyńska, szl., mąż Józef, synowie Jan, Franciszek, Michał i Hieronim, córki Karolina, Paulina, Antonina i Emilia 835 297 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0156.htm
1 9 1851 Gródek Jagieloński Marianna Burda 4 Artyszów 6 c. Filipa i Marii z d. Mielnik 362L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20362/pages/PL_1_301_362_0001.htm
22 7 1851 Ołyka Antoni Juniew Pizel 23 Derno z Guberii Witebskiej, pow. Dyneburg, stanu wolnego 475 41 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0023.htm
5 9 1851 Swojczów Michał Czechowski 12 Budki Ossowskie s. Stanisława i Petroneli z Burysiuków 613 42 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20613/pages/PL_1_436_613_0023.htm
21 9 1851 Kowel Jan Brejdysz 21 Kołodeżno żołnierz 15-go okręgu pow. Dynaburg, witebskiej gub. , par. kościoła uszwalskiego 254 45 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0024.htm
26 9 1851 Kowel Piter Gek 45 Kowel chłop z Konstantynowa, pow. Dynaburg, witebskiej gub., zatrudniony jako robotnik przy budowie drogi, kawaler 254 47 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0025.htm
6 1 1851 Białogródka Franciszek Burdziakowski 6 Białogródka s. ur. Ludwika i Fryderyki Jasnogórskiej [Wielogórskiej] 178-03-120 479V 4 Ż DM
22 8 1851 Wieledniki Poncjusz Landeburski 1,5 Antonowicze syn Sylwestra i Anieli Godlewskiej 178-3-31 506R 28 Ż MW
21 7 1851 Bazalia Stefan Burkowski 16 Czernelówka kawaler 178-03-120 140R-140V 85 Ż DM
2 6 1851 Korzec Maciej Kozioł 28 Korzec z biegunki, włościnin z guberni witebskiej, powiatu dyneburskiego, wsi Zejzy, kawaler 178/3/72 123r 57 Ż Na
7 6 1851 Korzec Matwiej s. Osipa Siwucha 30 Piszczów z krwawej biegunki, włościanin z guberni witebskiej, powiatu dyneburskiego, wsi Zejzy, kawaler 178/3/72 123v 58 Ż Na
7 7 1851 Korzec Petro Laksa 30 Korzec z biegunki, włościanin z guberni witebskiej, powiatu dyneburskiego, wsi ..., żona Katerina z Uwarów, syn Aleksander i córka 178/3/72 124r 63 Ż Na
31 8 1851 Starokonstantynów Franciszek Butyński 49 Starokonstantynów od gorączki, 1-dw., żona Klementyna z d. Burtowska, synowie Michał i Franciszek, córki Julia, Franciszka i Józefa 178-3-120 78R 108 Ż 152 DW
16 10 1851 Starokonstantynów Bartłomiej Burak 70 Semerynki od starości, chłop, żona Aleksandra z d. Koźkowa, syn Andrzej, córka Tekla 178-3-120 82V 142 Ż 161 DW
19 8 1852 Beresteczko Jan Burkowski 50 Piaski żona Franciszka, syn Józf, córka Marianna 14 39 16
3 5 1852 Korytnica Jan Burliński 50 Korytnica żona Petronela z Chmilnickich, synowie Józef i Julian, córki Antonina, Elżbieta, Apolonia i Marianna 224 22 15 0
18 4 1852 Targowica Joanna Burzyńska 19 Borzemiec jednodworka, panna, córka Apolonia 836 347 6 0
18 9 1852 Targowica Apolonia Burzyńska 2 Borzemiec c. jednodworki Joanny 836 349 15 0
5 6 1852 Sielec Zofia Kalinowska 3 Podhajce c. chł. Piotra i Ludwiki z Burdzińskich 584 36 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0020.htm
14 6 1853 Kołodno Zofia Stadnik 45 Zarudzie z Buraczkowych, mąż Paweł, córka Marianna 878 462 36
14 11 1853 Korytnica Franciszek Poznański 2 Izów s. Andrzeja i Marianny z Burczaków 225 24 42 0
15 9 1853 Kamień Koszyrski Karol Fermlich 2 Lutnia s. 1-dw. Feliksa i Antoniny z Burczaków 186 32 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0019.htm
14 2 1853 Kamień Koszyrski Franciszek Burczak 69 Wólka Szczytyńska szl., wdowiec po Elżbiecie, syn Adam, córki Józefa i Julia 186 20 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0013.htm
16 3 1853 Łuck Aniela Więckowska 32 Łuck mąż Hilary - łucki burmistrz, synowie Hilary i Kazimierz, córki Tekla, Róża i Anna 389 98 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0051.htm
20 8 1853 Korytnica Szymon Figurski 70 Trościanka żona Marianna z Buraczyńskich, syn Bazyli 225 22 28
17 8 1853 Wyszogródek Zygmunt Burczak Abramowicz 14 Żukowce s. Macieja i Karoliny z Denisów 878 415 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0220.htm
28 9 1853 Białogródka Marianna Bursyk 60 Białogródka chł., wdowa po Teodorze 178-03-121 525R 94 Ż DM
4 1 1853 Bazalia Karolina Burzymska 4 Tereszki c. Ignacego i Teresy 178-1-121 124R 7 Ż 246 DM
18 1 1854 Gródek Jagieloński Grzegorz Jabłoński 47 Artyszów 32 żona Ewa Burda od 24 lat 362L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20362/pages/PL_1_301_362_0001.htm
23 5 1854 Gródek Jagieloński Michał Jabłoński 15 Artyszów 32 s. Grzegorza i Ewy z d. Burda 362L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20362/pages/PL_1_301_362_0002.htm
24 3 1854 Kamień Koszyrski Barbara Burczak 60 Zagłusze z Burczaków, córki Zuzanna i Anna 187 20 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20187/pages/PL_1_436_187_0012.htm
4 3 1854 Korytnica Marianna Poznańska 30 Izów z Burczaków, 1-dw., mąż Andrzej, syn Kazimierz, córki Rozalia, Marianna i Helena 226 24 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0014.htm
21 1 1854 Kowel Konstancja Burczak 30 Szajno z Krzysieckich, wielmożna, mąż Adam, córka Ewelina 256 27 4 866 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0016.htm
31 3 1854 Krzemieniec Maciej Sztamburski 6/52 Krzemieniec s. w.ż. Jana i Anny z Gawrońskich 426-1-26 48V 31 T 123 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ7T-9?i=122&cat=300453
8 11 1855 Kamień Koszyrski Anna Suprun 30 Szczytyń z d. Burczak, mąż Grzegorz - podoficer, syn Jan, córka Tekla 188 17 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20188/pages/PL_1_436_188_0012.htm
28 3 1855 Turzysk Anastazja Buraczyńska 23 Radowicze z d. Berezowska, mąż Leon, s. Mikołaj 727 14 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20727/pages/PL_1_436_727_0009.htm
25 12 1855 Turzysk Helena Buraczyńska 5 Lityn c. Alojzego i Tekli z Martynowiczów 727 22 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20727/pages/PL_1_436_727_0013.htm
26 6 1855 Sielec Piotr Kalinowski 53 Podhajce wolnożyjący, żona Ludwika z Burdzińskich, synowie Piotr i Grzegorz, córki Klara i Ludwika (cholera) 587 29 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0017.htm
11 5 1855 Kowel Józef Bury 20 Kowel rekrut rezerwowej dywizji samodzielnego korpusu kaukaskiego 257 60 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0032.htm
20 5 1855 Kowel Aleksy Szarybura 21 Kowel rekrut samodzielnego korpusu kaukaskiego, kawaler 257 91 123 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0048.htm
22 5 1855 Kowel Łukasz Podolecki 40 Kowel radca kolegialny, komisant korpusu grenadierów, w Dyneburgu miał żonę i dzieci o nieznanych imionach 257 96 133 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0050.htm
23 5 1855 Kowel Karol Trelton 29 Kowel szeregowy dyneburskiego szpitala wojskowego nr 6, kawaler 257 103 148 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0054.htm
30 5 1855 Kowel Karol Botniarski 30 Kowel szeregowy ochrony dyneburskiego szpitala wojskowego nr 5, kawaler 257 127 195 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0068.htm
12 8 1855 Horochów Maria Burkowska 50 Porwańcze wlm., wdowa po Piotrze, synowie Adam, Aleksander i Piotr, córki Wiktoria i Teresa 93 62 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0036.htm
9 1 1856 Turzysk Józefa Buraczyńska 3 Lityn c. Alojzego i Tekli z Martynowiczów 728 11 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20728/pages/PL_1_436_728_0007.htm
22 10 1856 Turzysk Mikołaj Buraczyński 4 Radowicze s. Leona i Anastazji z Dobrowolskich 728 15 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20728/pages/PL_1_436_728_0009.htm
7 2 1856 Swojczów Józef Haczyński 10/52 Wólka Swojczowska s. Jana i Karoliny z Burowskich 617 31 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20617/pages/PL_1_436_617_0017.htm
31 8 1856 Kamień Koszyrski Stefanina Zakrzewska 3 Zagłusze c. 1-dw. Jana i Ludwiki z Burczaków 189 23 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20189/pages/PL_1_436_189_0014.htm
19 6 1857 Białogródka Rozalia Burkowska 65 Białogródka 1-dw., z Karpińskich, wdowa po Franciszku, synowie Grzegorz, Maciej, Wincenty, Joachim i Edward, córki Marianna i Katarzyna 178-03-73 195R 29 Ż DM
25 3 1858 Sielec Antoni Kalinowski 1,6 Chmielów s. wolnych Piotra i Ludwiki z Burdzińskich 590 30 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20590/pages/PL_1_436_590_0017.htm
15 1 1858 Kamień Koszyrski Aniela Burczak 70 Majdan Zagłusze z d. Sawicka, szl., wdowa, synowie Józef i Adam, córki Bogumiła, Ludwika, Marianna, Rozalia i Salomea 191 26 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20191/pages/PL_1_436_191_0015.htm
6 11 1860 Kołki Adam Burczak Abramowicz 50 Trosteniec szlachcic, żona Kamila z Mankowskich 841 519 17 0
18 10 1860 Dubno Józefa Masteburska 1 Młodawa c. 1-dw. Józefa i Walerii z Bajkowskich 841 75 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0040.htm
20 2 1860 Krzemieniec Daniel Bury 68 Krzemieniec em. szer. 0.1-33 48V 12 T
7 9 1860 Krzemieniec Jadwiga Burlin 2 Krzemieniec c. szer. Piotra i Małgorzaty z Krzymowskich 0.1-33 57R 61 T
6 9 1861 Turzysk Teofila Buraczyńska 1 Radowicze c. Leona i Julii z Krynickich 890 128R 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0128.htm
12 4 1861 Krzemieniec Józef Kwiatkowski 43 Krzemieniec kol. sekretarz, żona Urszula z d. Łobaczewska, synowie Tyburcy i Walenty, córka Marianna 0.1-34 61V-62R 42 T
6 5 1862 Kowel Feliks Burewicz 40 Kowel aresztant cywilnej agencji pow. Dubno wsi Targowicy, żona Maria, synowie Andrzej i Jan, córka Julianna 263 47 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0026.htm
11 1 1862 Krzemieniec Boleslaw Petre 48 Krzemieniec b. burmistrz rówieński, żona Aleksandra, dzieci nie zostawił 0.1-35 47R 4 T
12 8 1862 Krzemieniec Joanna Burlin 3 Krzemieniec c. em. szer. Piotra i Małgorzaty z Krzymowskich 0.1-35 57R 62 T
13 3 1862 Kazimierka Adam Burzyński 2 Karaczun od choroby wewnętrznej, s. szl. Franciszka i Tekli z Gajdamowiczów 887 201 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0109.htm
24 9 1862 Kazimierka Anna Burzyńska 46 Karaczun od choroby wewnętrznej, z Sawickich, szl., mąż Feliks, dzieci Prosper, Salomea, Emilia, Albina i Elżbieta 887 203 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0110.htm
14 3 1862 Aleksandria Urszula Łoś 25 Józefówka ur., z Burzyńskich, mąż Adam, synowie Albert i Franciszek 887 113 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0061.htm
9 8 1862 Aleksandria Franciszek Łoś 1,5 Józefówka s. ur. Adama i Urszuli Burzyńskiej 887 117 26 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0063.htm
8 5 1862 Stepań Joanna Felińska 5 Ost c. Ludwika i Elżbiety z Burzyńskich 887 290 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0157.htm
11 5 1862 Stepań Bolesław Feliński 18 Ost s. Ludwika i Elżbiety z Burzyńskich 887 291 18 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0158.htm
25 6 1862 Stepań Kamila Felińska 2 Ost c. Ludwika i Elżbiety z Burzyńskich 887 292 23 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0158.htm
27 5 1862 Kazimierka Franciszka Burzyńska 49 Karaczun mąż Stanisław, synowie Ksawery i Emeryk, córki Antonina, Narcyza, Aniela i Paulina 887 201 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0109.htm
13 4 1863 Turzysk Helena Buraczyńska 1 Lityn c. Alojzego i Tekli z Martynowiczów 892 148V 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0148.htm
9 2 1863 Kamień Koszyrski Aneta Zakrzewska 3 Zagłusze c. wlm. Jana i Ludwiki z Burczaków 195 37 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20195/pages/PL_1_436_195_0021.htm
10 9 1863 Krzemieniec Piotr Hurbanowski 30 Krzemieniec chłop z Tetylkowiec par. Katerburg, kawaler 0.1-36 60R 70 T
17 4 1863 Żytomierz Michalina Burm 24 Żytomierz z porodu, żona poddanego austriackiego Józefa Burm, z Rudnickich, zostawiła synów: Karola i trzyimiennego Filipa-Wilhelma-Stanisława 178-3-54 131V 116 Ż DG
8 6 1863 Żytomierz Bogumiła Burgart 42 Żytomierz z suchot, panna 178-3-54 134V 153 Ż DG
31 1 1863 Opalin Franciszek Duchnicki 3 Opalin syn Jana i Marianny Burkowskiej 540 12 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20539/pages/PL_1_436_539_0011.htm
8 11 1863 Opalin Franciszek Duchnicki 3/12 Opalin syn Jana i Marianny Burkowskiej 540 13 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20539/pages/PL_1_436_539_0011.htm
30 8 1864 Różniatów Jan Burak 2/12 Spas s. Bazylego i Anny z Punów 0
10 7 1865 Kowel Kamila Chmielewska 1,5 Kowel c. W. Maurycego i Anastazji z Burczyńskich 266 44 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20266/pages/PL_1_436_266_0024.htm
19 3 1865 Turzysk Maksymilian Burczak Abramowicz 60 Lityn żona Antonina Obniska, bez dzieci 734 23 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20734/pages/PL_1_436_734_0014.htm
4 12 1865 Żytomierz Zofia Burkowska 34 Żytomierz z tyfusu, 1-dw., panna 178-3-61 164V 379 Ż DG
26 8 1865 Zasław św. Jana Kamila Walcenburg 18 Michla z d. Poczobut, mąż Edward, córka Emilia 685-6-6 83R 22 Ch 163 DM
24 7 1866 Kamień Koszyrski Aleksander Czwaliński 60 Zagłusze szlachcic, żona Tekla Rozalia z d. Burczak-Abramowicz, córki Weronika i Marianna 198 28 7 0
26 8 1866 Krzemieniec Anna Mirowska 68 Krzemieniec od zapalenia wnętrzności, z d. Gerburt, W., wdowa po Feliksie, syn Erazm, córka Teofila 426-1-39 41R-V 53 T 286
8 11 1867 Tuczyn Edward Łoś 8 Leonówka s. miesz. Adama i Orszuli z Burzyńskich 681 47 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0025.htm
30 9 1867 Kowel Marceli Burczyński 36 Kowel szl., żona Olimpia z Bileckich, syn Józef 268 40 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0021.htm
7 5 1868 Kowel Maria Chmielewska 9/12 Kowel c. wlm. Marcelego i Anastazji z Burczyńskich 269 33 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0019.htm
3 1 1868 Białogródka Józef Burkowski 40 Polachowa Podoficer w st. spoczynku, żona Anna z Niewodzińskich 178-03-81 393V 1 Ż DM
26 1 1869 Łuck Aleksander Burczyński 51 Boruchów szl., żona Cecylia z Teodorowiczów 399 58 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20399/pages/PL_1_436_399_0031.htm
6 9 1869 Krzemieniec Aleksander Mroczkowski 1,5 Krzemieniec ob. Piotra i Wiktorii z Burdinów 1-48 64V 51 T
29 12 1869 Krzemieniec Aniela Cebulska 58 Krzemieniec mieszcz., wdowa po Piotrze, parafianka katerburska, synowie Józef Adriwn 2-im. i Jan 1-48 69R 73 T
12 10 1869 Białogródka Michalina Burkowska 5/12 Trusiłówka c. 1-dw. Bazylego i Zofii Królikowskiej 178-03-81 485V 74 Ż DM
26 6 1870 Jałowicze Józef Paszkowski 27 Pianie żołnierz kanonierów twierdzy dyneburgskiej, s. chłopów Bartłonieja i Antoniny z Kownackich 144 18 5 0
26 10 1870 Krzemieniec Klemens Mroczkowski 11/12 Krzemieniec s. ob. Piotra i Wiktorii z Burdinów 1-50 50V 78 T
14 12 1870 Ostróg Bazyli Burkowski 82 Ostróg wdowiec po Juliannie zd Szenaska, s. Andrzej, c. Marianna 654-1-56 93 L 9 R MZ
12 12 1871 Turzysk Marcjanna Abramowicz Burczok 70 Lityn wdowa, s.Leon, Julian, Florian, c. Antonina, Waleria, Franciszka, Henryka 739 23 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0014.htm
12 21 1871 Turzysk Adam Buraczyński 3/12 Tuliczów s. Leona i Julii z Krynickich 739 23 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0014.htm
27 12 1871 Turzysk Julia Buraczyńska 30 Tuliczów 30 l., mąż Leon, s. Franciszek, Romuald, c. Waleria 739 23 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0014.htm
17 12 1871 St. Wiśniowiec Antonina Stromińska 50 Wierzbowiec z Haraburdów, chł., mąż Antoni Strumiński, synowie Antoni i Cyprian, córka Józefa 1-55 45V 26 T
2 3 1872 Kowel Feliks Bogdanow 40 Kowel chłop witebskiej gub., dynaburskiego pow. wsi Nityszek 273 28 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20273/pages/PL_1_436_273_0016.htm
5 9 1872 Radziwiłłów Michał Jabłoński 5 Stojanówka s. Stefana i Praksedy z Stamburskich 1-60 24 R 30 T 0
25 6 1872 Brody Franciszka Burian 5/12 Stare Brody c. NN i Anny z Podlipskich L 8
25 12 1872 Sidorów Katarzyna Buratyńska 1 Tłusteńkie 143 c. Michała i Zofii Grabar 1205L 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0018.htm
17 4 1872 Ostróg Piotr Burkowski 45 Białotyń wdowa Rozalia zd Boblejewska,s, Szymon, Jan, Salomea, Łukiera, Helena, Aleksandra 654-1-56 82 P 1 R MZ 0
19 1 1872 Białogródka Cyryl Niewirowicz 9 Bisóweczka s. mieszczan Macieja i Marianny Burkowskiej 178-3-84 293R 22 Ż DM
19 8 1872 Białogródka Katarzyna Burkowska 9 Kuczmanówka c. 1-dw. Leonarda i Antoniny 178-3-84 312V 139 Ż DM
15 5 1873 Kowel Paweł Żołnierczyk 26 Kowel chł. wsi Wuczela, pow. Dynaburg gub. witebskiej, kawaler 274 34 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20274/pages/PL_1_436_274_0019.htm
30 11 1873 Sidorów Jan Burba 4/365 Suchodół 13 s. Jana i Julianny Nowackiej 1205L 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0048.htm
10 11 1873 Sidorów Anastazja Buratyńska 44 Tłusteńkie 144 z d. Żydkiewicz, mąż Piotr (od 26 lat) 1205L 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0051.htm
26 5 1874 Ołyka Konstancja Kozior 31 Długoszyje z Burków, mąż Jakub, bez potomstwa 495 81 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0042.htm
28 6 1874 Kowel Albin Burczak-Abramowicz 2 Kowel s. szl. Marcina Justyna i Stanisławy z Szymańskich 275 53 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0029.htm
14 2 1874 Krzemieniec Jan Burlin 6 Krzemieniec s. em. szer. Piotra i Małgorzaty z Krzymowskich 1-68 33R 11 T
21 11 1874 Dederkały Katarzyna Burkucka 35 Kaletyńce c. chł. Piotra i Marianny 1-68 61R 16 T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0120.htm
25 9 1874 Radziwiłłów Barbara Burzyńska 50 Radziwiłłów chłopka stanu wolnego, syn Józef, córki Aleksandra i Eudokia - nieślubne 1-68 97V 28 T
20 8 1874 Sidorów Ludwika Starowicz 5/365 Czarnokońce Wielkie 309 c. Piotra i Katarzyny Burczyk 1205L 132 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0080.htm
1 9 1874 Szumsk Feliks Kukurowski 1 Waśkowce ospa, s. chł. Sylwestra i Heleny Burkowskiej 1-227 63V 68 T DM 569
24 5 1875 Białogródka Feliks Burkowski 6/12 Załuże c. chł. Franciszka i Marianny Krzyżanowskiej 178-3-133 65R 66 Ż DM
6 7 1875 Białogródka Wiktoria Burkowska 70 Kuczmanówka chł., z d. Skibicka, wdowa, synowie Leopold i Franciszek, córka Klementyna 178-3-133 66R 79 Ż DM
25 6 1875 Sidorów Jan Burkiewicz 5 Sidorów 26 s. ??? I Zofii Szwarz 301-1205 155 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0098.htm
16 1 1876 Katerburg Ignacy Burlicki 72 Matwiejowce żona Chima, syn Roman 202 123 3
3 2 1876 Dederkały Petronela Szembicka 32 Szuńki z Burkackich, mąż Marcin, córki Joanna i Antonina 57 188 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0104.htm
11 4 1876 Krzemieniec Franciszka Pol von Polenburg 76 Krzemieniec c. Karola, z d. Skibicka, cudzoziemka, wdowa po Leonie, z 1-go małż z Antonim Potrykowskim córka Karolina i od zmarłej córki Julii wnuk Zygmunt Radzimiński 426-1-70 35V 25 T
21 1 1876 Szumsk Łukasz Burkowski 1 Sadeczki s. chł. Aleksandra i Marceliny Giżyckiej 1-228 49R 5 T DM 631
13 5 1877 Białogródka Marcela Jasińska 17 Dworzec c. chł. Ignacego i Marianny Burkowskiej 178-03-133 156R 53 Ż DM
1 7 1878 Turzysk Helena Buraczyńska 1 Radowicze c. Jana i Teodory z Cieszkowskich 746 17 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20746/pages/PL_1_436_746_0010.htm
26 1 1878 Szumsk Bartlomiej Burkowski 76 Waśkowce wdowiec po Michalinie, c. Michalina 1-230 59R 4 T DM 773
25 9 1878 Szumsk Emilia Burkowska 1,5 Stara Huta c. chł., Stanisława i Marianny Jastrzębskiej 1-230 66V 55 T DM 781
10 10 1879 Dederkały Mieczysław Ledóchowski 37 Warszawa ziemianin, hrabia, wdowiec, s.Leona i Laury z Czosnowskich, ze wsi Matwijowce, par. Katerburg, syn Leon 57 88 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0048.htm
5 11 1879 Ołyka Augustyn Sawicki 5 Dobra Stanisława i Anny z Burczaków 500 93 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0048.htm
14 5 1879 Hulcza (husyci) Barbara Buresz 39 Hulcza mąż Wacław 0.1-238A 84V-85R T
2 11 1879 Szumsk Maria Burkowska 4 Stara Huta z cholery, c. Stanisława i Marianny Jastrzębskiej 01-226 179R 48 T 498 DM
7 2 1880 Ołyka Salomea Cybulska 50 Suchowce z Burzyńskich, zostawiła męża Jana, synów Ignacego, Wincentego, Piotra i córkę Michalinę 501 78 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0041.htm
29 7 1880 Ołyka Józefa Sawicka 4 Dobra Stanisława i Anny z Burczaków 501 88 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0046.htm
26 11 1881 Szumsk Władysław Burkowski 21 Bryków z tyfusu, żona Katarzyna z Jakuszewskich, nie pozostawił po sobie potomstwa 01-231 66R 102 T DM 857
3 2 1881 Krzemieniec Zuzanna Wesołowska 80 Krzemieniec ze starości, z d. Burkowska, szl., wdowa, synowie Dominik i Kasper 426-1-75 31R 17 T 39 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X478-J?i=38&cat=834010
22 5 1881 Berezne Ludwik Tyburski 22 Chołopy kawaler, odstawny sołdat z guberni łomżyńskiej 740-2-5 73R 22 R 68 DM
3 3 1882 Dederkały Joachim Burkowski 48 Dederkały Wielkie emeryt. żołnierz, żona Sabina 1-76 136R 6 T DM 306
18 9 1885 Dederkały Józef Nowicki 6/12 Kaletyńce Wielkie s. chł. Dominika i Marianny Burkowskiej 1-79 141V 19 T 731 DM
21 4 1886 Ołyka Polikarp Cybulski 4 Dermanka Apolona i Kamilii z Burczaków 507 88 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0046.htm
2 12 1886 Ołyka Florian Cybulski 3,5 Borbin Fabiana i Michaliny z Burczaków 507 98 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0051.htm
8 12 1886 Brody Paulina Petronela Morozińska 9 c. Kornela i Agaty Buraczek L 23
15 7 1886 Jałowicze Stanislaw Burza 8/12 Pjanie s. austr. podd. Stanislawa i Anny Każonki 159 42 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0024.htm
14 1 1887 Kowel Walery Budziński 59 Kowel austriacki poddany, żona Marianna z d. Tiszbur, syn Antoni, córka Emilia 288 92 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20288/pages/PL_1_436_288_0051.htm
10 2 1887 Grzymałów Paulina Zacirka 4,5 Grzymałów córka Mikołaja i Marii zd.Burkowska 1614 73 5 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
13 2 1887 Grzymałów Jan Hamburger 55 Grzymałów medyk, żona Julia z d. Buczyńska 1614 73 6 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
9 8 1887 Grzymałów Władysława Bursztyńska 5/12 Grzymałów c.Andrzeja i Honoraty zd.Buczek 1614 74 18 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
29 11 1887 Grzymałów Józef Burkowski 1i9/12 Hlibów s.Michała i Marii zd.Kmieć 1614 98 46 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0050.htm
10 8 1888 Ołyka Paweł Cybulski 6 Dermanka Apolona i Kamili z Burczaków 508 95 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0049.htm
10 8 1888 Ołyka Piotr Cybulski 4 Dermanka Apolona i Kamili z Burczaków 508 96 49 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0050.htm
11 10 1889 Krzemieniec Maria Burgardt 3 Kołosowa s. Adolfa i Ludwiki z Olneków 01-81B 46R 48 T
9 1 1889 Szumsk Władysław Stańkiewicz 15 Kamienna Góra s. Antoniego i Franciszki Burzyńskiej 01-232 66V 7 T 934 DM
24 3 1891 Turzysk Leon Buraczyński 63 Birża? żona Helena Kozłowska, s. Franciszek, Roman, c. Waleria 759 48 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0027.htm
20 9 1891 Semenówka Józef Szirokij 1 Semenówka s. Józefa i Margarity Burgardt 51 35 Tb
21 5 1891 Szumsk Antonina Kukurowska 2/52 Waśkowce c. sylwestra i Michaliny z Burkowskich 01-233 71V 37 T
6 10 1891 Meżyrów Anna Burzyńska 1/2 Hołowczyńce od suchot, r. chł. Aleksander i Maria Modzylewska 904-6-12 177V 18 W JS1, D
21 9 1892 Krzemieniec Józef Majewski 43 Krzemieniec s. Franciszka, żona Emilia z d. Witwicka, parafianin katerburski 0.1-81D 39R 65 T
27 3 1893 Ołyka Adam Burawski 23 Oderady 1018 228 33 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0121.htm
6 2 1893 Ołyka Katarzyna Cybulska 15 Borbin c. Fabiana i Michaliny z Burczakow 1018 220 9 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0117.htm
8 6 1893 Turzysk Jan Buraczyński 70 Radowicze żona Teodora Cieszkowska, synowie Leon, Walery, Dominik, córki Franciszka, Maria, Józefa i Katarzyna 761 54 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0028.htm
3 7 1894 Szumsk Michalina Burkowska 2 Sadeczki Małe c. chł. Franciszka i Antoniny z Giżyckich 01-233 344R 85 T
9 11 1894 Ołyka Andrzej Burawski 80 Oderady wdowiec, zostawił dzieci:Karola, Stanisława, Antoniego, Grzegorza i Emilię 1018 389 51 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0204.htm
18 3 1895 Kowel Jan Burdan 55 Kowel od rozedmy płuc, chłop siedleckiej gub., łukowskiego pow., gm. Trzebieże 906 50V 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0035.htm
9 1 1896 Turzysk Elżbieta Buraczyńska 2 Radowicze c. Leona i Wiktorii z Kudlarskich 919 26R 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0022.htm
8 7 1896 Ołyka Bronisław Sawicki 20 Dobra s. Stanisława i Anny z Burczaków Sawickich 1018 661 39 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0344.htm
11 11 1896 Ołyka Franciszek Burski 7 Pełża Antoni i Adela z Brzezowskich 1018 669 61 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0348.htm
22 8 1897 Jałowicze Kazimierz Burzyński 82 Pjanie synowie August, Wawrzyniec i Antoni 905 49 R 22 0
17 1 1897 Ołyka Bronisława Cybulska 20 Dermanka Apolona i Kamili z Burczaków 1018 795 4 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0413.htm
1 2 1897 Ołyka Fabian Cybulski 52 Pietuszków zostawił żonę Michalinę z Burczaków, s. Józefa i Ludwika c. Leontynę, Józefę, Emilię 1018 796 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0414.htm
15 2 1897 Ołyka Władysław Cybulski 4 Dermanka Apolona i Kamili z Burczaków Cybulskich 1018 798 13 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0415.htm
27 1 1898 Ołyka Stanisław Kirkiewicz 3/52 Tuszebin Leona i Barbary z Masztyburskich 1018 939 4 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0488.htm
20 1 1898 Ołyka Maria Burzyńska 38 Ołyka wdowa, syn Józef, córki Rozalia i Aleksandra 1018 938 3 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0488.htm
8 8 1898 Turzysk Stanisław Lipski 50 Lityn żona Katarzyna Buratyńska, s. Bolesław, Julian, c. Marianna 939 38 25 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0032.htm
19 3 1898 Kowel Aleksander Chrucki 29 Kowel sztabsrotmistrz 19. Kimburskiego Pułku Dragonów, żona Wiera, syn Włodzimierz 931 52 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0040.htm
17 12 1898 Kowel Wincenty Burczak-Abramowicz 70 Kowel mieszcz., kawaler 931 72 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0050.htm
3 1 1898 Szumsk Paweł Burzyński 1 Kamienna Góra s. mieszczan dubieńskich Stanislawa i Karoliny z Wereszczyńskich 01-234 80V 2 T
7 11 1898 Ołyka Adam Burdza 11 Długoszyje Stanisława i Anny z Kawzow 1018 957 59 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0497.htm
18 1 1899 Turzysk Julian Burczak Abramowicz 66 Lityn żona Józefa Dębowska, c. Anastazja, Stanisława, Feliksa 940 33 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0028.htm
24 6 1899 Szumsk Wincenty Burzyński 5 Kamienna Góra s. miesz. Stanislawa i Karoliny z Wereszczyńskich 01-235 71V 38 T
13 7 1899 Kowel Feliksa Ostrowska 2 Biełaszów c. chł. suwalskiej gub. pow.sejneńskiego gm. Krasnopol Antoniego i Aleksandry z Burakowskich 932 65 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0049.htm
22 2 1900 Torczyn Zygmunt Burzyński 3 Szepel s. Szczepana i Katarzyny z Sobieralskich 954 57 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0031.htm
2 1 1900 Horochów Antonina Szabur 6/12 Skobełka córka Józefa i Marii ze Strutyńskich 943 42 1 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0037.htm
1 7 1901 Krzemieniec Ludwika Burlingas 0,5 Krzemieniec c. mieszczan Wincentego i Stefanii z Pawlikowskich 45 V 35 0
18 1 1901 Kowel Marcin Flakiewicz 51 Kowel em. podoficer kieleckiej gub. pow. olkuskiego gm. Wolbrom, żona Łucja z d. Burczak-Abramowicz, synowie Jan i Konstanty, córki Zofia i Helena 948 50 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0040.htm
13 9 1901 Szumsk Antoni Stankiewicz 60 Kamienna Góra chł., żona Franciszka z Burzyńskich, syn Stanisław, córki Emilia, Adela, Michalina i Marcelina 0.1-236 430V 85 T
9 8 1901 Starokonstantynów Józef Burczyński 50 Werborodyńce żona Julia z Bobrowskich, synowie Jan, Franciszek, Kazimierz, Karol, Grzegorz, Antoni i Marian, córki Józefa i Maria 17-1-505 67R 88 Ch 133 DM
17 12 1902 Luboml Anna Łysko 37 Luboml z Rośków, mieszcz. miasta Orenburga, mąż Teodor, syn Jan 981 94V 103 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0092.htm
4 11 1903 Krzemieniec Wincenty Burlingas 6 Krzemieniec s. Wincentego i Stefanii z Pawlikowskich 51 R 79 0
9 7 1903 Niewirków Władysław Gajderowicz 8 Zastawie Stanisława i Franciszki z Burskich 981 81 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0074.htm
7 11 1903 Niewirków Józef Gajderowicz 5 Zastawie Stanisława i Franciszki z Burskich 981 85 72 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0078.htm
7 11 1903 Horochów Jadwiga Burda 4 Burzany córka Piotra i Marii z Dębickich 961 55V 67 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0047.htm
9 2 1904 Ołyka Józef Burawski 2 Oderady Stanisław i Zofia Praczkowska 984 70 15 MO 0
14 9 1904 Brody Józef Kapłan 48 kupiec, żona Maria z d. Burger L 13
23 8 1904 Horochów Michał Burda 2 tyg. Bużany syn Piotra i Marii z Dembickich 973 55 43 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0049.htm
11 1 1905 Horochów Józefa Burda 3 Bużany c. Piotra i Marii z Dębickich 974 47 V 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0042.htm
14 7 1905 Ołyka Adam Burno 20 Huta Bogusławka Józefa i Julii z d. Syga 985 76 51 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0071.htm
9 3 1905 Włodzimierz Franciszek Janiec 66 Marianówka s. Sebastiana, austr.poddany, żona Aniela z Flejszerów, z 1-ej żony Wiktorii z Guściorów córka Marianna, z 2-ej Franciszki z Burów syn Michał, z 3-ej Anieli dzieci nie zostawił 991 78V 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0077.htm
13 3 1905 Młynów Anna Gławiczka Hlavička 1 Nowiny Czesi, rodzice: Franciszek i Maria z d. Burda 740-2-411 157R 18 R 1458 RK
21 9 1906 Brody Anna Kieszczowska 5 c. Walentego i Marceli z d. Burghardt, ur. w Radziechowie L 9
28 7 1906 Ołyka Katarzyna Skaza 27 Długoszyje z Burzów, zostawiła męża Piotra, syna Stanisława i córkę Mariannę 1019 325 56 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0175.htm
1 8 1906 Ołyka Franciszka Burawska 75 Pełża z Żołędziowskich, wdowa, zostawiła syna Grzegorza, córkę Emilię 1019 326 58 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0175.htm
19 7 1906 Berezne Cecylia Hołubecka 44 Ostyże c. Władysława Burzyńskiego i Ludwiki Chorążewskiej, pozostawiła męża Grzegorza - DM] 740-4-2 74R 42 R 76 DM
27 3 1906 Romanów Marcelina Marcinowska 70 Romanów z d. Burzyńska, wdowa, synowie Antoni i Sebastian, córki Marianna, Bronisława, Joanna i Ludwika 178-3-215 52V 28 Ż 102 DM
16 9 1907 Tbilisi Józef Burso 90 Jelizawietpol ojciec rewizora parowozów zakaukaskiej kolei 107 Tb
20 10 1907 Tbilisi Włodzimierz Waliszewski 40 Tbilisi s. Ludwika, szlachcic sanktpetersburskiej gub., żona Michalina, dzieci: Waleria l. 11, Zygmunt l. 9, Włodzimierz l. 3 125 Tb
27 7 1907 Horochów Kazimierz Orzechowski 2,5 Skobelka syn Jana i Marii Szaburskiej 993 31 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0051.htm
20 8 1908 Tbilisi Maria Stelli 25 Tbilisi c. Henryka, panna, szlachcianka m. Petersburga 46 72 Tb
26 4 1909 Ołyka Bronisława Kardasz 26/52 Oderady Józefa i Marianny Burcza 1019 147 38 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0079.htm
9 2 1909 Tbilisi Edward Strakaj 48 Tbilisi s. Józefa, mieszczanin m. Jekaterinburga, żona Anna z d. Anisimowa c. Dymitra, córka Anna l. 17, synowie Wiktor i Paweł l. 19 63 13 Tb
23 7 1910 Tajkury Józef Burza 7/12 Zdołbunów s. austriackich poddanych Jakuba i Emilii z d. Dychert R-740-4-69 49 V 42 R
7 3 1911 Radziwiłłów Karol Burdeluk 70 Sestratyn chłop krupieckiej gminy, żona Maria z Kowalczuków 1-101 61 V 7 T 0
18 8 1911 Ołyka Stanisław Kardasz 1 Nosowicze Józefa i Marianny z Burczow 1063 84 75 MO
23 1 1911 Młynów Józef Gławiczka Hlavička 5 Nowiny Czech, rodzice: Franciszek i Maria z d. Burda 740-4-447 111R 10 R 726 RK
10 3 1911 Dubno Antoni Żyła 1,5 Satyjów s. austriackich poddanych Józefa i Anieli z Cyburanów 740-4-158 58R 18 R 48 DM
8 2 1912 Ołyka Michalina Cybulska 65 Peremiłówka z Burczaków, wdowa, zostawiła syna Józefa i córki Leontynę, Teofilę, Józefę, Emilię 1050 138 8 MO
4 2 1912 Tbilisi Zygmunt Żyburt-Żyburtowicz 30 Tbilisi s. Aleksandra, szlachcic mińskiej gub. 138 15 Tb
17 8 1912 Tbilisi Stanisław Burowicz 2,25 Tbilisi s.chłopa 150 76 Tb
19 9 1912 Horochów Aniela Burda 10 mies. Bużany córka Piotra i Marii Dębickiej 1039 76 25 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0045.htm
19 5 1912 Tajkury Józef Burek 20 Nowosiółki s. austriackich poddanych Antoniego i Katarzyny z Garlickich 740-4-696 48V 25 Ch 42 DM
2 7 1913 Tbilisi Konstanty Buraczewski 28 Tbilisi rymarz 170 52 Tb
12 11 1913 Tbilisi Kazimierz Burusewicz 22 Tbilisi szeregowy 15 Tyfliskiego Pułku Grenadierów 179 96 Tb
29 11 1913 Tbilisi Stanisław Buras 48 Tbilisi s. Piotra, chłop kieleckiej gub. 179 100 Tb
18 4 1913 Horochów Antonina Konopko 51 Boroczyce Szaburska, wdowa, dzieci: Piotr, Maria, Katarzyna, Magdalena 1045 80 15 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0043.htm
3 8 1914 Włodzimierz Zygmunt Taburski 7,5 Werba Franciszka i Ludwiki Kuniczanki 1058 99 116 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0086.htm
9 11 1914 Włodzimierz Antoni Brzostowski 35 Włodzimierz syn Ernesta, z par. Ratno, zostawił wdowę Stanisławę Burczak-Abramowicz, córki Janinę, Zofię i Adelę 1058 110 182 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0097.htm
20 11 1914 Włodzimierz Paulina Miazga 7 Anusin Michała i Marianny z Burlińskich 1058 110 186 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0097.htm
25 9 1915 Tbilisi Paweł Burgat 22 Tbilisi s. Józefa, szeregowy 14 Kaukaskiego Pułku Strzelców 224 112
11 3 1915 Ołyka Maria Tazburek 9/365 Turczyn Michała i Zofii z Jurkiewiczów 1081 88 14 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0050.htm
18 3 1915 Ołyka Helena Genburg 2 Bogusławka Jana i Rozalii Gawryłowicz 1081 81 18 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0046.htm
15 5 1915 Ołyka Antoni Murawiec 6/52 Nosowicze Jana i Józefy z Kiburów 1081 91 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0051.htm
1 7 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Adam Galicki 60 Wasylowa Grobla par. Sławuta parafianin sławucki, żona Karolina z Burkowskich, synowie Alfred, Wacław, Antoni, Jan i Mikołaj, córka Jadwiga 17-2-47a 43V 39 Ch 85 DM
9 6 1915 Starokonstantynów Maria Antonina Berezowska 61 Iryszki z d. Burczak Abramowicz, wdowa, synowie Florian-Aleksander, Stanisław-Cyriak, Jan-Ignacy-Edward 17-2-90 43V 49 Ch 88 DM
1 9 1916 Tbilisi Antoni Matkiewicz 32 Szpital polowy 374 s. Ignacego, gefrajter Orenburskiej Drużyny Strzelców 263 138
23 11 1916 Tbilisi Jan Burda 23 Tbilisi s. Jana, kanonier 39 Brygady Artylerii 275 200
26 5 1917 Tbilisi Jan Burak 25 Lazaret 43 s. Wincentego, szeregowy 66 Brygady Artylerii 328 231 Tb
13 6 1917 Ołyka Józef Kardasz 55 Miłowica zostawił żonę Marię z Burczaków i pięcioro dzieci 1081 242 27 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0132.htm
10 3 1917 Starokonstantynów Michalina Burak 40 Semerynki z d. Głuchowska, mąż Mikołaj, syn Jan i córka Emilia 17-2-90 167R 52 Ch 307 DM
12 5 1918 Włodzimierz Genowefa Tyburska 2/12 m.Włodzimierz c.Klary Tyburskiej, niezam. Wyrobnicy 1077 68-69 36 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0035.htm
17 9 1918 Włodzimierz Felicya Bielan 7 w.Ochnówka v Bielaska, c.Józefa i Władysławy z Bamburskich 1077 86-87 91 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0044.htm
26 1 1919 Berezne Jakub Tyburski 115 Antolin ż.Balbina 740-4-11 57V 4 R AS
8 5 1919 Berezne Janina Urbanowicz 2 Zalesie c.Stefana i Kamili z Burzyńskich 740-4-11 63V 62 R AS
23 3 1920 Młynów Regina Buryk 67 Karolinka kol. żona Feliksa 740-6-321 63 33 R AK2 0
9 1 1920 Berezne Paweł Burzyński 56 Michalin ż.Rozalia z Bronowickich,s.Władysław, Stanisław,Stefan,Kazimierz,Mieczysław, c.Helena,Maria,Franciszka,Anna,Aniela, Leokadia,Bronisława,Wanda 740-4-11 154V 6 R AS 0
25 2 1922 Młynów Antoni Łędek 4 Bokujma s. Józefa i Rozalii z Bajburów 740-8-158 59V 24 R 29 DW
22 9 1923 Kostopol Helena Szewc 43 Podłużne z d. Burzyńska, mąż Teodozy prawosławny, synowie Jarofiej i Roman, córki Anna, Łokieria i Antonina 740-4-414 45R 3 R 51 DM
7 11 1923 Kostopol Rozalia Burzyńska 3/12 Nowo Kurhany c. Andrzeja i Julii z Feliczkowskich 740-4-414 45V 7 R 52 DM
10 8 1930 Radziwiłłów Józef Walczuk 3/12 Drańcza Polska s. Pawła i Justyny z Burmajów 1-119 254 R 11 T 0
14 4 1933 Poczajów Julia Burmicz 2/12 Łosiatyn c. Władysława i Heleny z Derkaczów 5 0
14 11 1934 Krzemieniec Władysław Piotrowski 30 Równe s. Bernarda i Karoliny z Haraburdów, urzędnik, mieszkaniec Wiśniowca 44 R 73 0
6 6 1935 Ostróg Marian Józef Kowalewski Ostróg ur. 26.10.1871, syn Jana i Józefy z Szymańskich, intendent bursy gimnazjalnej, żona Bolesława zd. Postępska 654-1-183 93V 20 R Mg
25 7 1936 Poczajów Stanisław Żyluk 8/12 Budki s. Stefana i Niny z Burmajów 14 0
24 9 1937 Wyszogródek Emilia Haraburda 77 Wierzbowiec z Tyborowskich, c. Jana i Teresy z Berlinów, synowie: Ludwik, Wiktor i Daniel. 9 0
27 3 1938 St.Wiśniowiec Józef Burek 23 Krzemieniec mieszkaniec Narutowicz, s. Ignacego i Marii ur. 7.2.1915 r. 23 R 9 0
21 7 1938 Krzemieniec Ludwik Haraburda 53 Krzemieniec s. Ludwika i Emilii, leśnik, żona Maria z d. Strumińska, dzieci: Leon, Joanna i Wacława 37 0
17 8 1939 Krzemieniec Adam Bortnowski 58 Piszczatyńce s. Pawła i Julii, żona Małgorzata z d. Burlingas, syn Wacław, dzieci z I malżeństwa: Jadwiga, Czesław, Apolonia i Feliks 50 0
31 1 1940 Krzemieniec Petronela Wicentowicz 75 Krzemieniec z Burlingasów, c. Piotra, I voto Grudzińska, dzieci z I-go m.: Rozalia, Anna i Bronisława 12 0
14 12 1958 Celestyna Burzyńska 60 z Ostrowskich, mąż Antoni AP
19 9 1974 Antoni Burzyński 89 wdowiec po Celestynie z Ostrowskich AP

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 1708 Żydaczów Teresa Katarzyna Zieleniecka Walenty Agnieszka Stanisław Michalewicz, Anna Burzemińska 1601L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201601/pages/PL_1_301_1601_0002.htm
10 2 1736 Torczyn Tadeusz Lubliński Siedmiarki Jan Marianna Burawska Antoni Leśniowski, Krystyna Szczebietowiczowa 34a b/nr Ł EH
6 11 1740 Szumsk Marcin Podgurzanin Podgórski Rachmanów Maciej Katarzyna Hiacynt Burkowski, Hapka Klimowa 297-1-180 7V Ł RK 16
5 9 1745 Szumsk Antoni Jan Nepomucen Winnik Rachmanów Wojciech Jadwiga Maciej Sopinski, Apolonia Sacka, Szymon Bazelinski, Marianna Burmistrycha 297-1-180 22R Ł RK 46
12 4 1751 Szumsk Wojciech Wereszczynski Wereszczyński Huta Szumska Maciej Agnieszka Józef Medynski, Anna Burzynska 297-1-180 42R Ł RK 89
8 1 1753 Szumsk Agnieszka Kazmierczuk Kazimierczuk Kąty Marcin Franciszka Jan Martiniuk, Anastazja Karczewska, Franciszek Burzynski, Anastazja Grzeszczycha 297-1-180 50V Ł RK 118
9 4 1754 Szumsk Wojciech Kazimierz Karczewski Szumsk Kazimierz Anastazja Jan Mielnicki, Bibianna Drohojewska, Franciszek Burzynski, Marianna Grzegorzowa 297-1-180 56V Ł RK 137
28 3 1754 Szumsk Antoni Jakusiewicz Jakosiewicz Huta Szumska Józef Marianna Błażej Burkowski, Marianna Pasternawka, Wojciech Hornicki, Barbara Zieleznicka 297-1-180 56V Ł RK 137
2 12 1754 Szumsk Katarzyna Lisowska Listowska Szumsk Tomasz Agnieszka Wawrzyniec Medynski, Anastazja Czechowska, Konstanty i Katarzyna Burzynska 297-1-180 59R Ł RK 146
24 6 1755 Szumsk Anna Nizynska Niżyńska Wawrzyniec Katarzyna Jan Mielnicki, Agnieszka Lisoska, Franciszek Burzenski, Marianna Jakubowa, Kazimierz Casnoski, Anna Biarzyska 297-1-180 61R Ł RK 153
8 1 1756 Białogródka Paweł Kołtunowaty Jan Teodora Ruska Eustachy Burak i Teresa Kędzierska 178-51-95 8V 1 Ż DM
21 1 1757 Szumsk Agnieszka Sokolnicka Szumsk Wojciech Magdalena Franciszek Burzyński, Katarzyna Fedczycha, Antoni ?koski, Helena Jezierska 297-1-180 69V Ł RK 182
16 2 1757 Szumsk Antonina Tomczuk Załuże Jakub Agnieszka Franciszek Burzyński, Agnieszka Ryszkowiczowa 297-1-180 70R Ł RK 183
7 8 1757 Szumsk Michał Kondratowicz Kruholec Jan Ewa Tarczewski, Katarzyna Burzyńska, Tomasz Baykowski, Marianna Sobolewska 297-1-180 72V Ł RK 188
26 10 1758 Szumsk Helena Sienkowska Sinkowska Huta Szumska Tomasz Agnieszka Maciej Burszerski, Teresa Pikulska 297-1-180 81V Ł 206 RK
28 8 1761 Szumsk Jan Stecki Rachmanów Jakub Marianna Burska Jan Sińkoski, Helena Kra? 297-1-180 102V Ł 4436 RK
12 4 1762 Szumsk Katarzyna Bursak Buczłański? Huta Dubieńska Wawrzyniec Anastazja Antoni Jakusiewicz, Magdalena Bernacka 297-1-180 108R Ł 4448 RK
31 7 1762 Szumsk Angela Zielinska Zielińska Szumsk Jan Marianna Benedykt Wysocki, Barbara Burzenska 297-1-180 109V Ł 4451 RK
13 10 1763 Szumsk Teresa Zawalska Zawalewska Huta Dubieńska Jakub Anastazja Jan Burkowski, Franciszka Ruminska, Józef Miaskowski, Agnieszka Stefanowa 297-1-180 117V Ł 4467 RK
24 8 1764 Szumsk Bartłomiej Ludwik Kozłowski Szumsk Antoni Rozalia Michał Czempkowski, Konstancja Stempkowska, Jan Burkowski, Antonina Kruchowska 297-1-180 122V Ł 4477 RK
1 4 1766 Szumsk Wojciech Krasicki Huta Dubieńska Stefan Aleksandra Jan Burkowski, Agnieszka Weresczynska 297-1-180 131R Ł 4494 RK
2 2 1768 Szumsk Błażej Kazimierz Hawryluk Hucisko Dubieńskie Bazyli Ewa Maciej Choinski, Anastazja Burszta, Sebastian Kowalski, Marianna Orankowska panna 297-1-180 141V Ł 4516 RK
9 3 1769 Szumsk Agnieszka Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Dubieńska Antoni Franciszka Jan Wrąb, Regina Bernacka, Wawrzyniec Bursta, Elżbieta Burkowska 297-1-180 145V Ł RK 4526
3 4 1769 Szumsk Wojciech Burzu? Bursak? Burzec Huta Dubieńska Wawrzyniec Anastazja Antoni Jakusiewicz, Magdalena Bernacka, Bazyli Koczylascu, Ludwika Laskowska 297-1-180 146R Ł RK 4528
25 2 1770 Szumsk Maciej Bursa Huta Szumska Gabriel Jadwiga Jan Borkowski, Regina Bernacka 297-1-180 150R Ł RK 4536
26 12 1772 Szumsk Jan Wawrzyszczuk Wawrzysiuk Szumsk Bazyli Franciszka Stefan Wawrzyszczuk, Marianna Burzenska 297-1-180 162V Ł RK 4564 0
15 4 1773 Szczurowice Zofia Jaworska Smarżów Franciszek Franciszka Jakub Sikorski,Agnieszka Zaburska 1310L 12 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0007.htm
29 10 1775 Szumsk Marianna Burkowska Sadeczki Jan Barbara Aleksander Borowski, Anastazja Skibicka, Tadeusz Matemberski, Zofia Bielecka 297-1-181 14R Ł 014a RK
17 1 1776 Szczurowice Agnieszka Paprocka Romanówka Jan Mar..... Laurenty Burzyński,Marianna Rudzkiewicz, Tomas Wujtowi 1310L 16 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0009.htm
25 2 1776 Szczurowice Mateusz Maranicki Romanówka Jan Anna Wawrzyniec Burzyński, Marianna W....ka, Konrad Michalu 1310L 17 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0010.htm
19 11 1778 Szumsk Elżbieta Buszynska Burzyńska Potutorów Kazimierz Anastazja Joachim Kucharczuk, Anastazja Iwanowna 297-1-181 31V Ł 32 RK
28 3 1779 Torczyn Benedykt Walczuk Szepel Piotr Anastazja Bartłomiej Burczuk, Marcianna Woycikowska 6 b/nr Ł EH
30 4 1781 Szczurowice Marcelina Mamczur Grzymałówka Tomasz Katarzyna Jakub Piziuk,Anna Liburowa 1310L 38 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0023.htm
17 12 1781 Szumsk Marianna Obrocka Rachmanów Antoni Marianna Wawrzyniec Rudkowski, Barbara Burkowska 297-1-181 51V Ł 52 RK
2 3 1782 Szczurowice Kazimierz Maszan Szczurowice NN Marianna-wdowa Tomasz Burdziunowski,Tekla Szerznikowa 1310L 23 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0013.htm
12 3 1782 Szczurowice Franciszka Pelagia Burdziakoska Zawidcze Benedykt Barbara 1310L 27 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0015.htm
1 9 1783 Torczyn Bartłomiej Malinowski Ulaniki Adam Anna Ostrowska Józef Malinowski, Ewa Burgacka 17 12 Ł EH
18 2 1783 Szumsk Maciej Burkowski Huta Szumska Jan Helena Tomasz Szkotnicki, Dorota Zielińska 297-1-181 59V Ł 60 RK
20 11 1785 Brody Katarzyna Bogdan Ponikowica 58 Eliasz Katarzyna Burdiuk 95L 1c http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2095/pages/PL_1_301_95_0003.htm
16 10 1785 Torczyn Łukasz Marut (Marul) Bujany Jan Zofia chrz.: 18.10; Bartłomiej Burczuk, Katarzyna Bełdowska, Jan Dawidczuk, Zofia Łukaszowa 24a 17 Ł EH
18 1 1787 Brody Piotr Apostoł Bogdan Ponikowica 261 Eliasz Katarzyna Burdeluk 95L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2095/pages/PL_1_301_95_0004.htm
7 8 1788 Torczyn Jan Baptysta Augustyn Maruda Torczyn Jan Zofia chrz. 25.08; Bartłomiej Burczuk, Katarzyna Boryszycha 37a 13 Ł EH
10 3 1794 Wiszenki Marianna Buras Jezioro Antoni Jadwiga Mateusz Sławek, Helena Nowakowska 297-1-12 6V AR
3 6 1798 Lubar Antoni Cyranowski Lubar Wojciech Marianna łacina, data chrztu, Michał Haydrych, Barbara Burgassowa, ass. Jakub Dankowski, Apolonia Wyhowska 178-49-3 604R Ż Mg
9 9 1798 Białogródka Mikołaj Beyzymski Teleżyńce Dominik Marianna Burzyńska g. Jan Strutyński i g. Anna Nowakowska 178-51-95 98V 43 Ż DM
28 3 1799 Szumbar Tekla Rużanburska Cecyniówka Mateusz Marianna Ł 3 V 0
25 2 1799 Wiszenki Marianna Buras Majdan Jezierski Antoni Agnieszka pr. Maciej Kuksa, Agnieszka Odżga 297-1-12 16V AR
15 4 1800 Szumbar Anastazja Burzyńska Cecyniówka Jan Krystyna Tefelicka Ł 4 V 0
21 7 1800 Lubar Emilia Prakseda Baszczyńska Wolica Tadeusz Tekla Koźlińska łacina, chrzest z wody 21.07.1800, dopeł. 28.10.1800, ass. Hilary Chojecki, ..... Żółkiewska, Leon Maszkiewicz, Józefa Budzyńska, Kajetan Burowiecki, Julia Maszkiewiczowa, Anastazy Małachowski, Konstancja Surynowa 178-51-174 26V Ż Mg
26 6 1801 Gródek Magdalena Bartoszczuk Gródek Franciszek Marianna Słobodzian Burlik Szymon, Jurorowa Marianna JZ
7 7 1801 Czartorysk Józef Kalasanty Pietrowall Majdan Bielicki Jakub Zofia ur. Antoni Burzyński, Krytyna Suchodolska 297-1-185 143R Ł 7828 DW
10 8 1802 Wiszenki Andrzej Szabowski (Szaszewski) Kopaczówka Stanisław Marianna Niczewska wlm. Roch Rybicki były sędzia łucki, Zuzanna Chilepska burgrabianka warszawska (?). Data to dopełnienie ceremonii, dziecko urodziło się 18 miesięcy wcześniej i było ochrzczone z wody 297-1-12 25V AR
25 3 1803 Kołki Wincenty Burzyński Majdan Rudnicki Maciej Marianna uczc. Jan Jagodziński, Magdalena ...wicka 297-1-62 Ł DW
16 2 1803 Lubar Grzegorz Kulczycki Karań Stefan Ewa łacina, data chrztu, Maciej Burzynowski, Marianna Łabaszewska 178-51-174 48V Ż Mg
14 1 1804 Łysianka Marianna Jung Poradówka Jerzy Marianna Luburska (Lubarska?) c. gen., chrz. 16.01, chrzestni: gen. Stefan Arczynski, Agnieszka Narucka (Narzecka?) 178-51-195 342 Ż EH
27 8 1807 Ostróg Augustyn Baszyński Storonicze Michał Dorota Burkowska Wojciech Pikuliński, Helena Wereszczyńska 297-1-136 67 Ł SK
13 10 1807 Ostróg Teresa Burkowska Ostróg Ignacy Tekla Mikołaj Matwijów, Melania Adamczykowa 297-1-136 68 Ł 1103 SK
10 9 1809 Ostróg Tekla Burdziakowska Rozważ Franciszek Wiktoria Leon Grzymała, Anna Dworzycka 297-1-136 104 Ł 1154 SK
29 12 1811 Ostróg Andrzej ? Burdzianowski Rozważ Franciszek Wiktoria Lublińska Andrzej ?, Marianna ? 297-1-136 171 Ł 886 SK
3 12 1814 Torczyn Jan Olszewski Siedmiarki Kazimierz Marianna Olszewska z wody; Jerzy Saburow, Wincenta Zabokrzycka, asysta: Alexander Szczerba, Mariann 21a 52 EH Ł
26 5 1814 Ostróg Magdalena Rucińska Storonicze Jan Marianna Polkiewicz Michał Baszyński, Anastazja Burkowska 297-1-136 210 Ł SK
30 4 1815 Ostróg Marianna Śliwińska Białotyn Marcin Rozalia Jan Szaranowski, Anastazja Burkowska 297-1-136 230 Ł 950 SK
1 9 1815 Ostróg Marianna Baszyńska Storonicze Michał Dorota Burakowska Wojciech Baszyński, Marianna Łaszowa 297-1-136 235 Ł SK
16 8 1816 Torczyn Dominik Litwinczuk Budki Horodynskie Maciej Anastazja Wawrzyniec Łaskarzewski, Maryanna Burtakowska 32 35 EH Ł
16 10 1816 Ostróg Wiktoria Kłosowska Płużne Antoni Marianna Szamburska Chrzest 19.10.1816: Michał Szamburski, Marianna Lepkowska 297-1-136 260 Ł SK
29 1 1817 Ostróg Franciszek Ruciński Białotyn Jan Marianna Mateusz Burkowski, Marianna Polkiewiczowa 297-1-136 265 Ł 992 SK
22 12 1817 Ostróg Anastazja Zelepugowa Sadki Grzegorz Anna Łukasz Słobodnik, Agrypina Burbelowa 297-1-136 279 Ł 1009 SK
23 12 1817 Ostróg Jan Burkowski Dorohoszcz Kazimierz Salomea Marcin Piotrowski, Tekla Krombergowa 297-1-136 279 Ł 1009 SK
27 7 1819 Torczyn Wincenty Łopuszański Budki Podberezkie Tomasz Teresa Jędrzeiowska chrzest 28.07.1819; Jan Garczyński, Teofila Burkowska, asysta: Piotr Szkuratowsk 49a b/nr EH
3 3 1819 Kamionka Strumiłowa Józef Burda Budki Nieznanowskie 13 NN Marianna c. Jana Burda 1669L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201669/pages/PL_1_301_1669_0002.htm
0 1820 Torczyn Jan Hulaniki nn Teresa Brzezicka niezamężna; dop. 13.06.1826; Cyryl Grodecki, Jozefata Postompska, as. Antoni Burkhart, F 74a b/n Ł EH
14 3 1820 Toporyszcze Erazm Zachariasz Burianowski Andrzejów Józef s. Jana Marcelina Kozyrska chrzest 2.06.1820; Jan Malicki i Marianna Karpińska 178-03-50 717V-718R 120 Ż DM
31 7 1820 Klewań Kamila Fremantyna Teresa Durain Klewań Jakub Maurycy Anna Burguet dop. Chrztu 20.2.1831, As. JW. Jan Kanty Bożydar Podhorodeński, Teresa z Poniatowskich Kobyłecka, Grzegorz Lelawski, Józefa Lafaurie panna 171-1-4 150V 6 R 7936 DW
11 6 1826 Torczyn Barnaba Onufry Łowecki Hulaniki Franciszek Antonina Domańska chrz. 13.06; Cyryl Grodecki, Jozefata Postompska, as. Jan Postompski, Magdalena Burkhart 74a b/n Ł EH
22 8 1826 Torczyn Domicela (Domitilla) Pawłowska Hulaniki Stefan Konstancja Wąsowicz Józef Malinowski, Magdalena Burkhartowa 75 b/n Ł EH
15 3 1826 Lachowce Grzegorz Daszkiewicz Okniny Łukasz Antonina data chrztu; Klemens Pawłowsk i Tekla Burkowska 178-51-266 25R Ż 51 DM
5 9 1827 Czartorysk Emilia Maniewicz Hołuzja Wincenty Apolonia Burdziałowska Antoni Połoński, Regina Hanczar; as: Erazm Woytkowski, Aniela Maniewiczówna - "p 813 136 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0135.htm
24 4 1827 Czartorysk Jan Zburowski Majdan Temny Jan Teresa Łochnicka Wincenty Domaszewicz, Anna Borecka - "p"; ch: 26.04. 813 135a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0135.htm
4 12 1827 Turzysk Kajetan Głuszek Tuliczów Dymitr Justyna Andrejuk ur. Maksymilian Burczak Abramowicz kawaler, Karolina Zwoleńska panna 709 8 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0005.htm
11 3 1827 Radziwiłłów Zachariasz Kochmański Brzezina Batkowska Antoni Apolonia Szczuykowska prac. Onufry Burmaj, Marianna Czujkowska panna, as. ur. Ignacy Sarnawski, Marianna Tokminówna panna 813 253 18 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0256.htm
12 2 1827 Kamień Koszyrski Karolina Burczak Szczytyń Wawrzyniec Marianna Jastrzębska 167 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20167/pages/PL_1_436_167_0002.htm
12 2 1827 Kamień Koszyrski Franciszka Burczak Szczytyń Wawrzyniec Marianna Jastrzębska Jan Supiński, Wiktoria Jastrzębska 167 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20167/pages/PL_1_436_167_0002.htm
10 2 1827 Kamień Koszyrski Feliks Burczak Szczytyń Tadeusz Tekla Burczak 167 2 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20167/pages/PL_1_436_167_0002.htm
6 5 1827 Kamień Koszyrski Feliks Burczak Załuchów Tadeusz Balbina Korzeniewska Franciszek Tynkiewicz, Helena Pytlicka 167 4 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20167/pages/PL_1_436_167_0003.htm
5 4 1827 Targowica Leon Sikorski Rudłów Feliks Agnieszka Burzyńska Kajetan Ulański, Marianna Cichocka 813 288a 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0263.htm
5 4 1827 Targowica Krescenty Sikorski Rudłów Feliks Agnieszka Burzyńska Kajetan Ulański, Marianna Cichocka 813 288a 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0263.htm
14 8 1827 Targowica Aniela Burzyńska Krasne Maciej Petronela Żmigrodzka Gabriel Ostrowski, Julia Kalinowska panna 813 289 13 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0264.htm
6 3 1827 Krzemieniec Wincenty Burzyński Baszkowce Józef Honorata Brojak s. ochrz. 8.03., urodz. Piotr Szulc i Apolonia Glińska wdowa, sław. Stefan Obołończyk i 01-3 7V 49 T 508 DM
13 11 1827 Krzemieniec Nazarja Czyżewska Bereźce Małe Krzysztof Marianna Łoburczuk c. prac., chrz. 14.11., Bartłomiej Kutrowski i Rozalia Wierzbicka 01-3 25R 174 T 525 DM
17 11 1827 Zasław św. Józefa Michał Kucharski Pobojna Karczma Piotr Cecylia Burkowska 178-03-009 40 85 Ż 79 MO
28 7 1827 Horodyszcze Ignacy Wiszniowski Traulin Józef Franciszka Kindzierska Franciszek Kindzierski, Józefa Burzynska, Tomasz Burzynski, Julianna Jabłońska 178-3-93 86 60 Ż MO 169
22 2 1827 Nieświcz Maciej Choiński Uhrynów Jan Marianna Okorska Jan Burkiewicz, Teresa Choińska ż. Piotra 427 3-4 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0002.htm
30 3 1827 Nieświcz Jan Omański Hubin Wincenty Magdalena Jan Burkiewicz, Teresa Omańska 427 5 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0003.htm
17 12 1827 Nieświcz Wiktoria Giżewska Ławrów Jan Elżbieta Norbur 427 17 42 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0009.htm
29 7 1827 Teofilpol Marian Kopcewicz Karolina Jędrzej Marianna Michał Maciejów i Teresa Burbaniuk 178-3-93 332R 29 Ż DM
11 11 1827 Teofilpol Marianna Urbaniuk Karolina Łukasz Anna Jan Maluch i Rozalia Litwinczuk, as. Marcin Mazurek i Katarzyna Burbaniuk 178-3-93 335V 50 Ż DM
10 5 1827 Ostropol Grzegorz Mikołaj Skibicki Ładyki, Ładyhy Mikołaj Helena Sińkowska Leon Popiel, Joanna Burzymska 178-3-93 200V 24 Ż 388 KP2, DM
19 11 1827 Butowce Marianna Zalubowska Bołkuny Piotr Marianna Adaszyńska Ludwik Wierzbicki, Petronela Burkowska 178-3-93 266 26 Ż 514 KP2
27 9 1828 Targowica Aleksander Glinski Rudłów Józef Marianna Burzyńska szl. Aleksander Macierkowski, Józefa Zagórska panna 814 278 R 33 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0281.htm
23 2 1828 Radziwiłłów Domicela Burkowska Radziwiłłów Józef Wiktoria Szczurowska 814 248a 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0252.htm
23 2 1828 Radziwiłłów Franciszka Burkowska Radziwiłłów Józef Wiktoria Szczurowska 814 248a 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0252.htm
3 6 1828 Radziwiłłów Józefa Mirecka Drancza Jakub Helena prac. Onufry Burmaj, Marianna Prokaziuk ż. Eliasza 814 250 23 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0254.htm
22 12 1828 Łuck Wiktoria Józefa Wysocka Worotniów Michał Józafata Chalepska Franciszek Burczyński dziedzic cz. wsi Boruchów, Tekla Trzebuchowska 368 70 110 814 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0036.htm
1 6 1828 Kuniów Antonina Galaszyńska Pererosłe Franciszek Józefa Buryczewska ch. 3.06.1828, Ur. Leon Torczyński kawaler, Ur. Honorata Kuryłowicz panna, asyst. Ur. Mikołaj Prokop 171-1-1 63V-64R 38 R Mg
23 3 1828 Aleksandria Anna Bura Nosków Wojciech Marianna Cybulska ch.23.03.1828, Ur. Tomasz Czetwertyński, Anna Filuczkowska 171-1-1 179R 10 R Mg
4 4 1828 Kazimierka Wincenty Burzymski Karaczun Franciszek Elżbieta Szelążek ch. 05.04.1828, Ur. Jakub Burzymski, Ur. Katarzyna Szelążek ż. Wojciecha 171-1-1 224V 8 R 7117 Mg
27 4 1828 Kazimierka Katarzyna Domalewska Karaczun Walenty Anna Siedlicka ch. 27.04.1828, Ur. Franciszek Burzymski, Ur. Marianna Łozinska ż. Wojciecha 171-1-1 225R 10 R 7117 Mg
28 6 1828 Kazimierka Petronella Burzymska Karaczun Paweł Marianna Kownacka ch. 29.06.1828, Ur. Adam Polikowski, Ur. Elżbieta Burzymska ż. Franciszka 171-1-1 225V 15 R 7118 Mg
19 9 1828 Kazimierka Michał Józef Burzymski Jakub Katarzyna Polikowska łac., Joachim Rudnicki, Franciszka Nastalska, asys. Michał Dębicki, Elżbieta Burzymska 171-1-1 226V 23 R 7119 Mg
6 12 1828 Kazimierka Mikołaj Szelążek Karaczun Wojciech Katarzyna Bielawska ch. 07.12.1828, Ur. Paweł Burzymski, Ur. Anna Domalewska 171-1-1 226V 24 R 7119 Mg
30 10 1828 Międzyrzec Cecylia Róża Rostocka Międzyrzec Jan Karolina Burblon ch. 30.10.18218, W. Wincenty Krasicki, W. Róża Czernobajew zd. Burblon 171-1-1 238R 43 R 7130 Mg
24 10 1828 Niewirków Piotr Kuryata Rudnia Pohoryłowska Walenty Justyna Pilipczuk ch. 24.10.1828, Ur. Tomasz Bagiński, Ur. Marianna Burzynska 171-1-1 264V 102 R 7158 Mg
7 4 1828 Stepań Anna Burzyńska Wyrka Aleksander Tekla Koper ch. 8.04.1828, Ur. Franciszek Siezawski, Ur. Krystyna Dziekańska 171-1-1 207V 13 R Mg 710
31 12 1828 Ostróg Julianna Buraszewska Derewianncze Wincenty Domicela Lityńska Józef Kielczewski, Julianna Szeremiel, Mateusz Mierwiński, Józefa Kielczewska żona Józefa. 171-1-2 1R 1 R MZ 717
11 1 1828 Białogródka Honorata Burkowska Białogródka Szymon Tekla Jakubowicz Jan Pruszyński i Marianna Jurewicz ż. Józefa 178-03-94 64R 2 Ż DM
9 5 1828 Białogródka Magdalena Pardonowska Białogródka IN Agnieszka Szymon Burkowski i Marianna Zalewska ż. Andrzeja 178-03-94 70R 37 Ż DM
30 7 1828 Bazalia Małgorzata Kociuba Łazuczynek Mały Jan Katarzyna Michał Burkowski i Katarzyna Kucharska 178-3-94 225R 61 Ż DM
18 2 1828 Zasław św. Józefa Eleonora Krymska par. Zasław św. Józefa ur. Piotr ur. Anna Żółtowska ur. Bazyli Burzymski, ur. Marianna Siedlecka 178-3-94 27V 18 Ż 51 KP2
2 3 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Konstanty Suchocki Woronkowce ur. Mikołaj Marianna Gorczyńska ur. Antoni Burszczyński, ur. Salomea Gradomska 178-3-94 155R 32 Ż 299 KP2
9 5 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Mikołaj Burczyński Woronkowce ur. Antoni Helena Karnicka ur. Paweł Kurmin, ur. Marianna Kurachowska 178-3-94 157R 56 Ż 303 KP2 0
14 5 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Agnieszka Burkowska Skowródki ur. Michał Lucyna Burkowska ur. Michał Żułkiewski, ur. Teresa Stepańska 178-3-94 157R 57 Ż 303 KP2
23 5 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Piotr Burkowski Skowródki ur. Mateusz Tekla Szyszycka ur. Józef Terlecki, ur. Teresa Stepańska 178-3-94 157R 60 Ż 303 KP2
1 11 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Tekla Przysowiecka Skowródki ur. Michał Katarzyna Burkowska ur. Jakub Andruszkiewicz, ur. Anna Stepańska 178-3-94 161R 106 Ż 311 KP2
5 5 1828 Łabuń Domicella Kaniewska Kustowce ur. Feliks Antonina Dokucka ur. Szymon Skalski, Katarzyna Burzyńska 178-3-94 120V 16 Ż 235 KP2
20 6 1828 Wołoczyska Jan Burbył Wołoczkowce prac. Łukasz Apolonia Puszkar prac. Jan Wysocki, Katarzyna Zarkowska 178-3-94 271R 47.1 Ż 518 KP2
20 6 1828 Wołoczyska Paweł Burbył Wołoczyska prac. Łukasz Apolonia Puszkar prac. Józef Hulak, Melania Gałkowa 178-3-94 271R 47.2 Ż 518 KP2
27 8 1828 Ostropol Wincenty Pińkiewicz Ostropol ur. Józef Anna Burzyńskich ur. Maciej Homentowicz, Marianna Kębicka 178-3-94 197V 39 Ż 378 KP2
10 6 1828 Teofilpol Trynitarski Antoni Jaroszewicz Wolica ur. Jan Anna Masławska ur. Antoni Kozyrski, Franciszka Burkowska 178-3-94 303R 25 Ż 581 KP2
24 7 1828 Teofilpol Trynitarski Tekla Burbaniuk Karolin prac. Józef Agnieszka brak prac. Ilko Litwinczuk, Marianna Tymkowa 178-3-94 304R 33 Ż 583 KP2
26 1 1829 Włodzimierz Marianna Kazaryniuk Nowosiółki Piotr Marianna Burdyniuk 844 7 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0006.htm
9 3 1829 Kamień Koszyrski Franciszka Anna Chojnacka Szczytyń Wincenty Marianna Burczak Abramowicz 167 29 3 0
3 12 1829 Kamień Koszyrski Franciszka Ksawera Orda Olble Lachskie Jan Julia Burkraba 167 28 18 0
24 12 1829 Kamień Koszyrski Florian Ksawery Burczak Załuchów Wawrzyniec Marianna Jastrzębska 167 28 19 0
1 11 1829 Ołyka Karolina Burzyńska Majdan Łopatyński Wojciech Rozalia Domalewska 816 287 18 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0293.htm
6 1 1829 Ołyka Honorata Apolonia Burzyńska Majdan Łopatyński Jan Katarzyna Żarczyńska 816 292 33 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0298.htm
21 9 1829 Łuck Mateusz Władysław Burkhard Łuck Antoni Magdalena Pawłowska Józef Dębowski, Józefa Wachsztejska małżonka Mikołaja 368 86 53 815 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0044.htm
21 9 1829 Łuck Mateusz Władysław Burkhard Antoni Magdalena Pawłowska Józef Dębowski, Józefa Wachsztońska 368 120 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0061.htm
27 10 1829 Targowica Emilia Burzyńska Krasne Maciej Petronela Migrocka Benedykt Michałkiewicz, Brygida Wablewska 815 312V 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0318.htm
17 11 1829 Krzemieniec Salomea Elżbieta Obrębska Krzemieniec Jan Magdalena Burzańska szl. Stanisław Rafałowski i Rozalia Szawłowska panna 01-3 106V 183 T 608 DM
18 2 1829 Szumsk Elżbieta Kamińska Zaliśce Daniel Marianna Burkowska 245-1-3 381R 227 R
11 11 1829 Krzywin Stanisław Kostka Perlewski Choniaków Michał Marianna Wojciechowska ch.12.11.1829, Ur. Franciszek Hein, Ur. Anna Brodecka, asys. Ur. Karol Burgrafski, Ur. Magdalena Cho 171-1-2 32R 25 R Mg
20 4 1829 Równe Rudolfina Karolina Dobrowolska Równe Antoni Wilhelmina Burkow ch. z wody 23.04.1829, Karol Jezierski i Antonina Piotrowska 171-1-2 134V 22 R RG
14 7 1829 Ostróg Petronela Sakiewicz Międzyrzecz Gabriel Petronela Łuszcz Franciszek Buryszewski, Julianna Zielińska panna 171-1-2 9R 65 R MZ 718
18 1 1829 Białogródka Franciszek Pryjatkowski Białogródka Kazimierz Jadwiga Karnur Wawrzyniec Rewka i Anastazja Burkowska 178-03-95 61V 5 Ż DM
8 7 1829 Bazalia -fil.Tereszki Apolonia Karpińska Korczówka Tomasz Anastazja ur. Teodor Bujalski i ur. Anna Burkowska 178-3-95 223R 25 Ż DM
16 6 1829 Kotelnia Jan Załęski Zabara Alojzy Anastazja Burzymska s. ur., chrz. 17.06.1829, chrzestni: ur.ur.: Daniel Siehniewicz (Sichniewicz), Tekla Palczyńska żona Jana, as.: Stefan Raczyński, Apolonia Niemierzycka żona Sabby 178-51-300 20a 39 Ż EH
1 11 1829 Białołówka  (Biliłówka) Otylia Salomea Burczak Abramowicz Tytusówka Karol s. Dawida Pulcheria c. Michała Dunajewska c. wlm., chrz. 6.11, chrzestni: wlm. Jakub Michałowski, wlm. Zofia z Abramowiczów Michałowska chorążyna powiatu zwinogrodzkiego, as.: wlm. Karol Michałowski chorąży pow. Zwinogrodzkiego, JP Józefa Sawicka, wlm. Wincenty Swirski, wlm. Kamila Abramowic 178-51-339 303a 55 Ż EH
1 5 1829 Berezne Jakub Koncewicz Biłka Marcin Helena Urbanowicz Michał Urbanowicz i Helena Zyburtowa 171-1-2 234V 11 R Na
8 11 1829 Zasław św. Jana Marianna Zasław NN NN ur. Frydryh Regensburch, Jadwiga Saczewska 178-3-95 11R 56 Ż 18 KP2
3 2 1829 Stepań Teodora Marta Lelawska Trosteniec Bazyli Justyna Burkowska Wm Michał Płotnicki i Marianna Łasowska, Franciszek Lubiszewicz ? i Anastazja Potapowicka 171-1-2 202V 5 R DM
2 6 1829 Kupiel Jan Kowczakan Słobudka Murowana prac. Józef Katarzyna prac. Grzegorz Hałaburda, Ksenia Hołowalnik 178-3-95 294V 39 Ż 571 KP2
23 6 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Jan Sakiewicz Skowródki ur. Jan Magdalena Sławińska ur. Jan Rześniowski, Katarzyna Burzyńska 178-3-95 159V 65 Ż 306 KP2 0
28 12 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Tomasz Sawicki Skowródki ur. Wincenty Małgorzata Burkowska ur. Michał Stepański, Marianna Lassowska 178-3-95 164 127 Ż 317 KP2
11 3 1829 Ostropol Konstanty Skibicki Ładyhy ur. Tomasz Michał Katarzyna Łękowska ur. Jakub Jurkiewicz, Julianna Burzymska 178-3-95 193v 16 Ż 372 KP2
28 10 1829 Teofilpol Tadeusz Jaroszewicz Woliczka ur. Jan Anna Masłowska ur. Stanisław Talarowski, Franciszka Burkowska 178-3-95 330v 54 Ż 641 KP2
13 11 1829 Teofilpol Marianna Gertruda Stachurska Karabijówka ur. Antoni Katarzyna Wadecka Michał Burkowski, Ludwika Borucka 178-3-95 330v 56 Ż 641 KP2
29 7 1829 Wołoczyska Anna Burbyła Korostów prac. Łukasz Apolonia prac. Józef Hulak, Katarzyna Zarkowska 178-3-95 277v 52 Ż 536 KP2
9 8 1829 Annopol Róża Sokołowska Żuków Józef Tekla Karol Burgrobowski i Apolonia Rybicka ż. Kajetana 171-1-2 119R 36 R 130 DM
13 6 1830 Kamień Koszyrski Wiktor Bazyli Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba Wincenty Borowski z Antoniną Burczak 845 329 AB
29 12 1830 Kamień Koszyrski Konstancja Burczak Szczytyń Tomasz Wiktoria Jastrzębska
14 11 1830 Ołyka Katarzyna Burzyńska Majdan Łopatyński Jan Katarzyna Żarczyńska 817 296 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0305.htm
3 4 1830 Łuck Mikołaj Franciszek Piotrowski Boruchów Andrzej Ksawera Burczyńska Kasper Sawicki, Petronela Dromińska 368 101 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0051.htm
10 3 1830 Łuck Karol Baranowski Boruchów Józef Anna Sokołowska z wody: Apolonia żona Daniela Łuckiego. Dopełnienie Adolf Burczyński, Justyna Za 368 102 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0052.htm
0 1830 Ewang. Gm. Katharina Hüneburg Georg Katharina BZ
6 3 1830 Czartorysk Tomasz Zburawski Majdan Temny Jan Teresa Łochnicka Wincenty Domaszewicz, Anna Sawicka - ż. Mikołaja; ch: 07.01. 816 94a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0096.htm
6 8 1830 Krzemieniec Kajetan Niewiadomski Krzemieniec In Marianna Maciej Burakowski i Uberkiewiczowa 01-3 133V 143 T 635 DM
6 1 1830 Szumsk Marcelina Burkowska Sadeczki Małe Józef Elżbieta Zawadzka Szymon Demczuk, Magdalena Listowska ż. Wincentego 245-1-4 369R 314 R RK
5 3 1830 Szumsk Antoni Burkowski Sadeczki Małe Jan Ulana Traczuk Daniel Sinkow, Krystyna Smoleyczuk ż. Joachima 245-1-4 372R 405 R RK
9 7 1830 Szumsk Dawid Burkowski Huta Zalesicka Kazimierz Salomea Rawska Franciszek Myśliński, Anna Burkowska panna, Dawid Towarnicki, Tawra Weweyczuk żona 245-1-4 375R 702 R RK
5 10 1830 Zasław św. Jana Julianna Burkowski Zasław Bazyli Julianna Szymańska Aleksander Jezierski i Franciszka Makarewicz mężatka 178-03-96 5R 33 Ż DM 0
8 12 1830 Berezne Jan Kącewicz Biłka Marcin Helena Urbanowicz Michał Urbanowicz i Helena Zyburtowa 171-1-3 246V 23 R Na
20 9 1830 Lubar Michał Nęczyński Kyrijówka Wojciwech Marianna Garbowska Jan Żecki Wqiktoria Kozłowska as:Szymon Burkowski SalomeaSkoniecka 178 3 3 R368 87 Ż MP
27 1 1830 Żytomierz Franciszka NN Żytomierz NN NN Jan Antonieski Katarzyna Burzyńska 178 3 3 V5 31 Ż MP
24 7 1830 Żytomierz Kajetan Wołotkiewicz Sokołowa Góra Konstatnty Zuzanna Burymska Jan Stasiewicz Marianna Janiszewska 178 3 3 V26 186 Ż MP
19 9 1830 Żytomierz Tekla Płotnicka Waćków Jakób Antonina Martyn Rozalia Burzymska 178 3 3 V33 240 Ż MP 0
10 11 1830 Żytomierz Anna Trojanowska Żytomierz Michał Marianna Michalska Augustyn Sajkowski Tetianna Burdiuk 178 3 3 R40 291 Ż MP
10 12 1830 Żytomierz Marianna Sokołowska Żytomierz Sylwester Antonina Czarnecka Mateusz Kompaniec Antonina Fiałkowska as: Jan Raburcow Anna Moraiewska Aleksander Lubomirski Teodora Aleksandrowicz Adam Fabiański Angela Nikonowa 178 3 3 R45 325 Ż MP
10 1 1830 Kotelnia Józef Moszkowski Zabarze Kajetan Tekla Burzymska Bartłomiej Nehrebecki Tekla Palczyńśka as: Piotra Nanowski Joanna Nanowska 178 3 3 R186 10 Ż MP
17 1 1830 Kotelnia Marianna Borysiewicz Zabarze Tomasz Konstancja Kwiatkowska Bonifacy Żarski Marianna Nanowska as: Klemens Burzymski Teresa Długosz 178 3 3 V186 14 Ż MP
20 6 1830 Kotelnia Antoni Horodyński Zabarze Jan Marianna Burzymska Sylwester Kruszelnicki Kunegunda Siechniewicz as: Łukasz Nehrebecki Marianna Didkowska 178-3-3 190V 47 Ż MP
28 6 1830 Kotelnia Petronella Wilczyńśka Zabarze Jan Agnieszka Moszkowska Franciszek Szempławski Marianna Burzymska as: Jan Suszycki Małgorzata Moszkowska 178 3 3 R191 50 Ż MP
28 8 1830 Kodnia Augustyn Rozenberg Syngury Tomasz Fortunata Peretiatkowicz Marcin Milewski Florentyna Peretiatkiewiczówna as: Ludwik Herburth Bogumiła Peretjatkiewiczówna 178 3 3 R392 28 Ż MP
12 8 1830 Trojanów Kajetan Głębowski Gwozdawka Antoni Rozalia Burzymska Kajetan Markowski Marianna Kozińśka as: Stanisław Przesławski Konstancja Zołodecka Sylwester Rakowicz Józefa markowska 178 3 3 V215 54 Ż MP
20 1 1830 Cudnów Fabian Wojnerowski Sieniawka Michał Magdalena Kuczyńska Grzegorz Biliński, Marianna Burdzik 178-3-3 308R 21 Ż MP
6 1 1830 Krasnopol Lucjusz Bilgo Mołoczki Maciej Domicela Burganowska Aleksander Żukowski, Julia Panofska, as: Józef Zieliński, Teresa Żelechowska 178 3 3 V236 12 Ż MP
20 4 1830 Międzyrzec Faustyn Kobelski Tudorów Jakub Franciszka Sterpińska Adam Iwanicki,Ludwika Burkowska 171-1-3 267V 20 R AS
29 11 1830 Ostropol Małgorzata Kocianowska Ostropol Karol Marianna Obuchowicz Franciszek Mężyński i Justyna Naborowska wdowa, asyst. Dymitr Trochimów i Teresa Burzyńska ż. Grzegorza 178-3-96 242R 64 Ż 449 DM 0
21 2 1830 Kazimierka Piotr Boraczyński Jasnober Jan Wiktoria Hołubowicz Jan Burzyński i Marianna Boraczyńska ż. Maksymiliana 171-1-3 254R 3 R 257 DM
17 5 1830 Kazimierka Zofia Kunicka Karaczun Jan Marianna Dąbrowska Jakub Burzyński i Marianna Łozińska ż. Wojciecha 171-1-3 255R 7 R 258 DM
25 5 1830 Kazimierka Grzegorz Burzyński Karaczun Paweł Marianna Kownacka Szymon Łoziński i Katarzyna Burzyńska ż. Jakuba 171-1-3 255R 8 R 258 DM
31 5 1830 Kazimierka Magdalena Orlińska Jasnober Józef Agnieszka Cybulska Jan Burzyński i Anastazja Opońska ż. Stefana 171-1-3 255V 9 R 259 DM
16 6 1830 Kazimierka Julianna Buchowiecka Paniów Ludwik Franciszka Cierpicka Jan Burzyński i Marianna Jankiewicz ż. Bazylego 171-1-3 255V 10 R 259 DM
3 9 1830 Kazimierka Rozalia Burzyńska Karaczun Franciszek Elżbieta Szelążek Jakub Burzyński i Katarzyna Szelążek ż. Wojciecha 171-1-3 256R 12 R 259 DM
12 11 1830 Kazimierka Franciszek Łoziński Karaczun Szymon Ewa Rudnicka Franciszek Burzyński i Brygida Słodkowska panna, asyst. Teodor Illaszewicz i Zofia Dębczyńska panna 171-1-3 257R 17 R 260 DM
11 2 1830 Annopol Ludwik Antoni Malewski Sosnówka par. Krzemieniec Jan Tekla Kamińska chrzest 12.02. w Annopolu, Karol Burgrabski kawaler i Anna Jędrzejewska wdowa 171-1-3 128R 8 R 133 DM
13 3 1831 Kamień Koszyrski Leonilda Borowska Szczytyń Wincenty Julianna Burczak 847 AB
3 1 1831 Targowica Joanna Burzyńska Borzemiec Tomasz Marianna Kwiatkowska Maciej Burzyński, Sabina Wodowicka panna 817 247 R 23 ZP 0
17 10 1831 Targowica Łukasz Brzezniakiewicz Borzemiec Kazimierz Marianna Wiszniewska Jan Burzyński, Antonina Kwiatkowska panna 817 248 V 35 ZP 0
7 5 1831 Turzysk Stanisław Buraczyński Radowicze Grzegorz Apolonia Berezowska 709 44 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0023.htm
28 3 1831 Turzysk Marcjanna Burkowska Bobły Piotr Marianna Szczurowska 709 43 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0022.htm
10 3 1831 Puliny Maciej Husakowski Jagodzienka Mikołaj Tekla Symon Talko Jan, Burkowska Marianna, ż. Piotra 77 JZ
12 1 1831 Ołyka Grzegorz Burzyński Majdan Łopatyński Wojciech Rozalia Domalewska 817 296 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0305.htm
14 4 1831 Łuck Tyburcy Walery Tyszkiewicz Boruchów Hieronim Zuzanna Kowalska Adolf Burczyński, Eleonora Podsędkowska 368 121 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0061.htm
20 7 1831 Kowel Anna Emilia Burzyńska Kowel Aleksy Karolina Kondracka dopełnienie 847 333-334 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0178.htm
0 1831 Ewang. Gm. Karolina Hüneburg Johann Anna BZ
25 9 1831 Czartorysk Maryanna Buraska Majdan Temny Jan Teresa Złotnicka Jan Borecki, Teresa Pietkiewicz - ż. Antoniego; ch: 26.09. 817 9 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0092.htm
29 4 1831 Luboml Malwina Julia Wunderlich Luboml Jan Olimpia Wyrzykowska Ksawery Grodecki, Tekla Burłakowa ż. Aleksandra 846 304R 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0298.htm
1 6 1831 Ostrówki Franciszek Wawrzyk Równo Tomasz Magdalena Marycz Makary Herbur m. Tekli, Tekla Wawrzyk ż. Wojciecha 846 279R 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0273.htm
10 1 1831 Szumsk Teresa Burkowska Sadeczki Józef Elżbieta Łukaszuk Józefat Hrycko, Fiedora Adamowicz ż. Aleksandra 245-1-5 367R 2 R RK
28 6 1831 Ostróg Piotr Antoni Burkowski Białotyń Maciej Marianna Gągalska Jan Zimowie.., Tekla Pul..wiczowa 1-171-4 7V 49 R MZ 779
12 4 1831 Białogródka Julian Burdziakowski Białogródka Ludwik Fryderyka Wielogórska Ludwik Lichtarski i Petronela ż. Mikołaja 178-3-97 74R 25 Ż DM
22 7 1831 Białogródka Dominik Burkowski Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Ignacy Kowalewski i Benedykta Sławecka ż. Stanisława 178-3-97 76R 42 Ż DM
14 6 1831 Lachowce Antonina Marianna Siengielewicz Hulowce Mikołaj Marianna Chmielnicka ch.8.11.1831, W. Dawid Białostocki-Chorąży Pułku Petresburskiego i Marianna Krzyżanowska ż. Pawła i inni 171-1-4 93V 53 R DM
21 8 1831 Kotelnia Kajetan Załenski (Załęski) Zabara Andrzej Gertruda Tyszecka s. ur., chrzest 5.08, chrzestni: Felicjan Burzymski, Salomea Moszkowska żona Bazylego 178-51-300 40 24 Ż EH
28 4 1831 Zasław św. Jana Stanisław Paszkiewicz Michla Marcin Marianna Sadłowska ...Gągalski i Wiktoria Burkowska 178-3-97 3V 21 Ż DM
29 1 1831 Nowogród Dorota Bursiawka Majdan Fedorówka NN Anna prac. Piotr Husak, Agnieszka Husakowa 245-1-5 2V 1081 R 5913 DW
27 7 1831 Nowogród Marianna Orlińska Majdan Serednia Wojciech Petronela Szczepkowska ur. Jan Murawski, Ewa Burkowska wdowa 245-1-5 13R 1165 R 507 DW
25 7 1831 Kazimierka Jakub Szelążek Karaczun Wojciech Katarzyna Bielawska Paweł Burzyński i Anna Domalewska ż. Walentego 171-1-4 233V 4 R 244 DM
27 9 1831 Kazimierka Ksawery Burzyński Karaczun Stanisław Franciszka Szelążek Jan Lech i Elżbietą Burzyńska ż. Franciszka, asyst. Teodor Ilaszewicz i Kornelia Burzyńska panna 171-1-4 234R 6 R 244 DM
6 11 1831 Kazimierka Teodor Burzyński Uroczysko Dołhe Jan Balbina Guzewicz Bernard Burzyński i Agnieszka Szymanowska ż. Jacka 171-1-4 234V-235R 9 R 245 DM
16 11 1831 Kazimierka Katarzyna Salomea Orlińska Karaczun Jan Marianna Botwińska Jakub Burzyński i Katarzyna Szelążek ż. Wojciecha 171-1-4 235R 10 R 245 DM
3 5 1831 Narodycze Grzegorz Bur Rudnia Nowa Bazarska Jan Marianna Franciszek Lis, Tekla Bur żona Macieja 178-3-4 414R 19 Ż 812 AB1
10 9 1831 Narodycze Marianna Murga Rudnia Bazarska Maciej Marianna Bor (Bur) Kirył Ostrouch, Marianna Dobrowolska żona Marcina 178-3-4 414V 25 Ż 813 AB1
12 4 1832 Targowica Jan Burzyński Bokujma Antoni Petronela Gabriel Pernet, Eufrozyna Łuczyńska panna 813 209 R 45 ZP 0
28 10 1832 Targowica Karolina Piotrowska Podhajce Jan Franciszka Burzyńska Kazimierz Wysocki, Wiktoria Wiszniowska wdowa 813 211 R 56 ZP 0
1 1 1832 Turzysk Sylwester Buraczyński Radowicze Jan Marianna Owsianiuk 709 51 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0026.htm
17 8 1832 Turzysk Tekla Petruk Radowicze Marcin Dorota Buraczyńska 709 57 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0029.htm
29 6 1832 Ołyka Piotr Kopiej Łopateń Gabriel Konstancja Burzyńska 818 269 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0276.htm
27 11 1832 Ołyka Marianna Burzyńska Łopateń Wojciech Rozalia Domalewska 819 120 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0126.htm
26 5 1832 Szumbar Mieczysław Andrzej Buraniecki Borki Jan z Dukli Tekla Szameg 200 71 17
8 2 1832 Łuck Melita Apolonia Kirecka Wólka Gabriel Zofia Burczyńska Konstanty Kreczmer, Marianna Prokopowicz 368 132 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0067.htm
11 5 1832 Łuck Antonina Osińska Boruchów Hipolit Helena Wasilewska Adolf Burczyński, Marianna Piotrowska 368 137 37 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0069.htm
15 8 1832 Łuck Hipolit Jakubowski Kiwerce Franciszek Marianna Gedymin Jan Burkiewicz, Leontyna Szemiot panna 368 141 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0071.htm
9 9 1832 Łuck Petronela Soczyńska Wólka Marcin Joanna Burkowska Jan Nowiszewski, Anna Folkuszyn 368 145 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0073.htm
1 3 1832 Makarów Teofil Burzyński Michał s. Antoniego Emilia c. Macieja .. data chrztu, Mikołaj Głowacki, Helena Kozłowska, Paweł Malicki, Marcela Nowicka, Paweł Kozłowski, Adelajda Burzyńska (wypis z księgi 1832 r. po rosyjsku) 178-51-548 64V 34 Ż BS 130
6 5 1832 Białogródka Katarzyna Krzymińska Szarłajówka Maciej Anna Maniewicz Franciszek Burkowski i Aleksandra Iwińska ż. Michała 178-03-98 42V 48 Ż DM
20 7 1832 Białogródka Krystyna Burdziachowska Białogródka Ludwik Fryderyka Wielogórska Tomasz Zastyrc i Anna Lübek ż. Antoniego 178-03-98 46R 73 Ż DM
15 2 1832 Białogródka Tekla Antonina Machnicka Nowomalin par. Ostróg Wincenty Anna Koszewska dopeł.chrz.6.08.1832 Białogródka, Józef Okuński i Eleonora Hudnicka ż. Marcina, as. Marcin Hudnicki- Kapitan WR, Anna Okuńska, Ludwik Burdziakowski i Anna Lübek 178-03-98 47R 81 Ż DM
27 8 1832 Ostróg Jan Krajczyński Choteń Jan Elżbieta Burkowska Dymitrij Esmo..., Zofia Wierzbicka 171-1-5 10V 73 R MZ
18 3 1832 Lachowce Katarzyna Burkacka Okniny Dominik Tekla Jakuszewska Michał Pawłowski i Wiktoria Kotkowska ż. Jana 171-1-5 91R 18 R DM
19 8 1832 Korzec Erazm Burbicki Rudnia Klonowska Antoni Apolonia Czajkowska Ludwik Kamiński i Anna Wiszniowska 245-1-6 71r 90 R Na
27 5 1832 Stepań Ewa Burzyńska Siedlisko Aleksander Tekla Koprowska Antoni Polakiewicz i Marianna Brzozowska ż. Macieja 171-1-5 206R 14 R DM
1 2 1832 Kazimierka Ignacy Ferdynand Hołubecki Karaczun Stanisław Anna Markiewicz Jakub Burzyński i Zofia Borowska, asyst. Jan Lech i Ewa Łozińska ż. Szymona 171-1-5 229R 1 R 245 DM
12 3 1832 Kazimierka Grzegorz Kazimierz Illaszewicz Kazimierka Teodor Katarzyna Łozińska Stanisław Miłkowski i Katarzyna Burzyńska ż. Jakuba, asyst. Jakub Burzyński i Katarzyna Dębczyńska wdowa 171-1-5 2 R 245 DM
10 4 1832 Kazimierka Franciszek Burzyński Karaczun Paweł Marianna Kownacka Szymon Łoziński i Kornelia Burzyńska panna 171-1-5 229V 4 R 246 DM
18 3 1832 Kazimierka Katarzyna Kutasiewicz Pępków Jan Katarzyna Szramowicz Jan Dąbrowski i Kornelia Burzyńska panna 171-1-5 229V 6 R 246 DM
7 7 1832 Kazimierka Adam Burzyński Karaczun Franciszek Elżbieta Szelążek Stanisław Burzyński i Katarzyna Illaszewicz ż. Teodora 171-1-5 230R 8 R 246 DM
8 10 1832 Kazimierka Katarzyna Hołubowicz Jasnober Jan Wiktoria Wojtkowska Piotr Burzyński i Brygida [...] panna 171-1-5 231R 14 R 247 DM 0
24 10 1832 Kazimierka Aleksander Orliński Jasnober Józef Agnieszka Cybulska Jan Burzyński i Anastazja O[...] wdowa 171-1-5 231R 15 R 247 DM
17 10 1833 Targowica Jan, Ludwik Burzyński Borzemiec Tomasz Aniela Zakrzewska Piotr Brzezniakiewicz, Anna Wysocka ż. Kazimierza 819 275 V 73 ZP 0
6 12 1833 Kamień Koszyrski Erazm Burczak-Abramowicz Podrzecze Jan Wiktoria Walicka dopełnienie 175 1 2 0
28 10 1833 Turzysk Karolina Buraczyński Radowicze Grzegorz Apolonia Berezowska 709 71 22 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0034.htm
0 1833 Ewang. Gm. Marianna Hüneburg Georg Katharina BZ
0 1833 Ewang. Gm. Johann Hüneburg Josef Elisabeth BZ
0 1833 Ewang. Gm. Michael Hüneburg Martin Rosalie BZ
7 1 1833 Białogródka Antonina Butkowska Pokoszczówka Zygmunt Antoni Honorata Łukaszewicz Tadeusz Maciewicz i Fryderyka Burdziakowska ż. Ludwika 178-03-99 43V 7 Ż DM
28 1 1833 Białogródka Karol Karpiński Białogródka Stanisław Zofia Burkowska Teodor Krymski i Magdalena Pruszyńska ż. Jana 178-03-99 44V 16 Ż DM
11 3 1833 Kotelnia Grzegorz Załenski (Załęski) Zabara Alojzy Anastazja Burzymska s. ur., chrz. 12.03, chrzestni: ur.ur.: Piotr Berezowski, Tekla Palczyńska zona Jana, as.: Stefan Raczyński, Tekla Moszkowska żona Bazylego 178-51-300 56a 11 Ż EH
14 12 1833 Kotelnia Franciszek Załenski (Załęski) Zabara Andrzej Gertruda Tyszecka s. ur., chrzest 15.12, chrzestni: ur.ur.: Felicjan Burzymski, Józefa Sieszycka żona Jana, as.: Eliasz Kłodnicki, Marianna Berezowska panna 178-51-300 61 48 Ż EH
19 9 1833 Berezne Tekla Justyna Koncewicz Biłka Marcin Helena Urbanowicz NN Urbanowicz i Helena Zyburtowa 171-1-6 221V 15 R Na
23 12 1833 Butowce Katarzyna Balba Pieńki Grzegorz Aleksandra Jakowczuk Józef Michalski i Prakseda Mandyburczuk ż. Onyki 178-03-99 175R 47 Ż 337 DM 0
1 1 1833 Ostropol Sylwester Radziszewski Jaremicze IN Franciszka Dymitr Mandyburski i Honorata Górska wdowa 178-3-99 213R 1 Ż 406 DM
15 5 1833 Ostropol Józef Pińkowski Samczyki Jędrzej Dorota Wojciech Świacki i Franciszka Swaryczewska, asyst. Andrzej Kulczycki i Agnieszka Burdiakowska 178-3-99 217V 28 Ż 415 DM
28 6 1833 Ostropol Piotr Paweł Daszczyński Mszaniec Mikołaj Marcelina Pióro Jan Burhart i Tekla Niedzielska ż. Marcelego 178-3-99 218V 35 Ż 417 DM
8 10 1833 Annopol Stanisław Halicki Żuków Antoni Karolina Burbicka Jan Iżycki i Helena Chodakowska ż. Maksymiliana 171-1-6 105R 37 R 101 DM
11 12 1833 Kazimierka Dionizy Illaszewicz Kazimierka Teodor Katarzyna Łozińska chrzest z wody 11.12; Szymon Łoziński i Zofia Makrocka ż. Apolinarego, dopeł.chrztu 25.12; Jakub Burzyński i Zofia Makrocka, Szymon Łoziński i Katarzyna Dębczyńska 171-1-6 230V 17 R 231 DM
14 11 1833 Kazimierka Elżbieta Buraczyńska Jasnober Piotr Marianna Siedlicka Jan Burzyński i Marianna Buraczyńska ż. Maksymiliana 171-1-6 230R 16 R 230 DM
22 10 1833 Kazimierka Elżbieta Domalewska Karaczun Walenty Anna Siedlicka Jan Lech i Ewa Burzyńska ż. Jana 171-1-6 229V 13 R 230 DM
22 7 1833 Kazimierka Anna Szelążek Karaczun Wojciech Katarzyna Bielawska Franciszek Burzyński i Ewa Łozińska ż. Szymona 171-1-6 229V 11 R 230 DM 0
1 4 1833 Kazimierka Franciszka Buraczyńska Jasnober Maksymilian Marianna Bonacka Jan Buraczyński i Elżbieta Matuszyńska ż. Łukasza 171-1-6 229R 7 R 229 DM
21 3 1833 Kazimierka Gabriel Adaszyński Jasnober Jan Zińka Kowal Jan Burzyński i Elżbieta Matuszyńska ż. Łukasza 171-1-6 228V 6 R 229 DM
16 2 1833 Kazimierka Julianna NN Karaczun IN IN NN Teodor Ilaszewicz i Elżbieta Burzyńska ż. Franciszka 171-1-6