Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 147 wyników dla: Albert

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
12 2 1824 Kuniów Marek Albertowicz 1,5 Illaszówka s. prac. Wawrzyńca i Praksedy 297-1-086 65R Ł
24 12 1827 Łuck Elżbieta Albert 40 Łuck Wdowa z Lublina 813 41 91 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0042.htm
7 9 1828 Łuck Józef Michaluk 1 Łuck s. Adalberta i Barbary 814 35 73 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0039.htm
11 1 1829 Kuniów Wawrzyniec Albertowicz 65 Illaszówka pracowity, żona Prakseda z Woźnych 72 V 1 0
5 2 1832 Szumbar Agata Sourdien 23 Zahajce z Hryniewiczów, mąż Albert, syn Jan, córka Franciszka 199 306 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0159.htm
12 4 1832 Szumsk Wincenty Adaszyński 30 Huta Szumska z suchot, ur., żona Petronela zd. Malędowska, dzieci: Albert, Ksawery 245-1-6 415R 52 R RK
9 1 1833 Turzysk Krystyna Berlin 6 Turopin c. Alberta i Scholastyki z Jabłońskich 848 613 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0349.htm
14 1 1840 Wiszenki Praxeda Rybińska 72 Rożyszcze "w" po Stefanie, poz. 2s. Konrada i Alberta (żonaci), 3c. Helenę, Mariannę i Franciszkę (zamężne); poch: 17.01. 826 87 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0088.htm
28 10 1840 Kołki Emilia Siemińska 20 Folwark Taraż z Kłyrzyńskich, "w", mąż Julian, poz. c. Mariannę Albertynę, poch: 28.10. 826 100 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0101.htm
28 4 1841 Korzec Woyciech Augustynowicz 72 Chutor Korecki żona Tekla z Weymanów, synowie Rafał i Albert, córki Julia, Józefa i Pawlina 872 267 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0142.htm
4 3 1841 Turzysk Apolonia Brodnicka 42 Dolsk z Tońskich, ur., mąż Wincenty. synowie Tomasz, Andrzej i Albert, córki Dorota, Justyna i Marianna 856 376 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0205.htm
11 2 1848 Ostróg Wiktoria Henik 2 Ostróg c. wolno żyjących Alberta i Marianny z Baszyńskich 171-1-14 33R 25 R DM
7 3 1850 Horochów Justyna Berlin 42 Borotczyce w.ż., mąż Albert, synowie Ludwik i Jan, córka Maria 88 61 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0032.htm
1 11 1853 Nieświcz Julian Simiński 45 Hubin 1-dw., żona Rozalia z d. Brodnicka, córka Adalberta 448 37 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0022.htm
26 3 1855 Krzemieniec Kazimierz Sieklucki 73 Krzemieniec austr. poddany, żona Marianna z d. Dyczyńska, synowie Adalbert, Feliks i Michał, córka Rozalia 0.1-27 41V 38 T
30 12 1857 Ostropol Franciszek Albert 10/52 Hubin s. 1-dw. Marcina i Salomei Strutyńskiej 178-3-73 335V 33 Ż DM
31 8 1861 Włodzimierz Stefania Michalek 4 Włodzimierz c. w.ż. Alberta i Emilii z Broniewiczów 796 82 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0043.htm
21 1 1861 Krzemieniec Teresa Pitrych 50 Andruha Wielka cudzoziemka, mąż Jan, syn Albert, córka Katarzyna 0.1-34 55V 12 T
12 2 1863 Białogródka Anna Kesselbawer 56 Białogródka z Witkowskich, mąż Karol, synowie Albert, Karol, Emilian, Oskar i Artur, córki Henryka, Emilia, Ida i Ludwika 178-03-81 51V 14 Ż DM
17 4 1864 Wiszenki Julianna Surmińska 56 Kopaczówka z d. Baczewska, wdowa po Antonim, po 1. mężu Janie Tuńskim synowie Mikołaj i Ignacy i córka Albertyna 784 50 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0026.htm
2 8 1866 Żytomierz Franciszka Petrowska 76 Żytomierz ze starości, dw., wdowa, zostawiła synów: Alberta i Michała oraz córkiMagdalenę Dobrowolską i Karolinę Korzeniewską 178-3-63 135R 252 Ż DG 216
20 6 1867 Turzysk Bazyli Daszkiewicz 67 Radowicze żona Ewa, s. Adalbert, Antoni, Romuald, c. Amelia, Zofia 736 15 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20736/pages/PL_1_436_736_0010.htm
14 12 1867 Białogródka Katarzyna Buderacka 35 Białogródka z Jastrzębskich, mąż Albert 178-03-81 340R 88 Ż DM
13 10 1870 Turzysk Aleksandra Daszkiewicz 1 Radowicze c. Adalberta i Marii z Jasinieckich 738 24 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20738/pages/PL_1_436_738_0015.htm
17 8 1871 Turzysk Maria Daszkiewicz 2/52 Radowicze c. Adalberta i Marii z Jasinieckich 739 21 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0013.htm
14 5 1872 Turzysk Roman Biegun 1 Wierzbiczno s. Adalberta i Franciszki z Jagusztynów 740 18 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0011.htm
4 6 1872 Turzysk Maria Biegun 3 Wierzbiczno s. Adalberta i Franciszki z Jagusztynów 740 18 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0011.htm
25 6 1872 Szumsk Marianna Kowalska 55 Waśkowce z Kupniewiczów, mąż Albert, synowie Kazimierz, Franciszek, Stanisław, córka Antonina 01-226 54V 65 T DM 372
15 7 1874 Horochów Jakub Łorfing 1 Podberezie s. austr. poddanych Adalberta i Aloizy 110 90 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0048.htm
27 6 1875 Turzysk Ewa Daszkiewicz 70 Radowicze z d. Zabłodzka, wdowa s. Antoni, Adalbert, Romuald, c. Aniela, Zofia 743 16 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20743/pages/PL_1_436_743_0010.htm
20 4 1875 Ołyka Michał Sawicki 60 Bolesławka żona Zofia z Kownackich, s. Fabian i Kajetan, c. Zofia zamężna za Szelążka, Eufrozyna za Kopiejem, Albertyna, Teofila i Marianna 496 71 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0037.htm
25 9 1877 Torczyn Antoni Piotrowski 1 Smolarnia c. Józefa i Albertyny z Kamińskich 663 50 25 0
9 8 1879 Krzemieniec Ignacy Panek 64 Młynowce cudzoziemiec, wdowiec po Annie, synowie Karol, Adalbert, Ignacy i Franciszek, córka Anna 1-73 41R 57 T
1 4 1879 Radziwiłłów Władysław Grzegorz Dereng 5/12 Radziwiłłów s. mieszczan miasta Warszawy Alberta i Marii z Rudnickich 1-73 69 R 16 T
1 1 1880 Ołyka Szymon Trybulski 74 Dermanka zostawił żonę Franciszkę z Cybulskich, syna Jana, córki Zofię zamężną za Albertem Boreckim, Józefę za Adamem Krupińskim 501 75 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0040.htm
5 2 1880 Ołyka Marianna Cybulska 1 Dermanka Ludwika i Albertyny z Sawickich 501 77 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0041.htm
28 5 1880 Radziwiłłów Franciszek Wiktor Dereng 0,5 Radziwiłłów s. mieszcz. m. Warszawy Alberta i Marceliny z Rudnickich 1-74 69R 12 T
5 8 1888 Ołyka Grzegorz Cybulski 12 Dermanka Ludwika i Albertyny z Sawickich 508 94 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0049.htm
21 9 1892 Ołyka Ludwik Cybulski 44 Dermanka żona Albertyna z Sawickich, dzieci Franciszek, Leontyna, Józefa, Weronika, Zofia 1018 88 43 MO 0
30 12 1892 Kowel Zofia Hanke 1 Kowel c. Jerzego i Albertyny z d. Leszkowskiej 294 79 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20294/pages/PL_1_436_294_0041.htm
19 2 1895 Ołyka Zofia Sawicka 76 Bolesławka z Kownackich, wdowa, zostawiła Fabiana i Kajetana oraz Zofię, Eufrozynę, Albertynę, Teofilę i Mariannę 1018 496 15 MO
7 6 1897 Ołyka Rozalia Konefał 8/365 Dermanka Alojzy i Albertyna ze Szczepkowskich 1018 810 49 MO
21 10 1899 Tbilisi Wilhelmina Albert 25 Tbilisi c. Jana, Niemka
10 6 1900 Tuczyn Bronisława Gut 1,5 Raśniki c. austriackich poddanych Alberta i Franciszki z Teodorowiczów 956 73 22 0
24 4 1905 Ołyka Longin Wojtkowski 26 Ołyka s. Józefa i Alberty z Sawickich 985 73 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0068.htm
10 11 1905 Szumsk Marcella Winnicka 90 Żołobki z Górskich, wdowa, synowie Ignacy, Paweł, Albert i Antoni, córka Maria 01-236 222R 157 T
27 10 1906 Torczyn Wilhelm Drejbe 79 Boratyn chłop, żona Wilhelmina z d. Zelanso, synowie Jakub i Wilhelm, córki Augustyna, Wilhelmina, Ernestyna i Albertyna 1021 51V 25 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0033.htm
27 5 1906 Horochów Dionizy Stasiewicz 70 Dróżkopol dzieci: Adalbert, Dionizy, Paweł, Wojciech, Ignacy, Anna, Klara 992 26 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0041.htm
11 1 1907 Szumsk Piotr Paszkiewicz 38 Kamyki chłop, żona Katarzyna z Soczyńskich, synowie Albert i Antoni, córki Anna, Józefa i Maria 01-236 74R 5 T
18 5 1907 Szumsk Antoni Sawicki 65 Załużczyzna miesz., żona Karolina z Pestrowiczów, synowie Antoni, Franciszek, Wiktor, Józef, Albert i Karol, córka Julia 01-236 77V 36 T
16 10 1907 Ołyka Rozalia Szczepkowska 70 Silno z Domalewskich, zostawiła męża Joachima, syna Józefa, córki Leontynę i Albertynę 1019 485 74 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0259.htm
30 1 1909 Ołyka Joachim Szczepkowski 78 Metelno zostawił syna Józefa i c. Leontynę i Albertynę 1019 140 13 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0076.htm
26 1 1910 Tajkury Edward Stanisław Benedykt Lubowicki 93 Zdołbunów mieszczanin m. Brześć Litewski, żona Albertyna z Jahołkowskich, synowie Jan i Leonard, córka Romualda R-740-4-69 45 R 6 R
18 1 1914 Ołyka Franciszek Konefał 1 Długoszyje Alojzego i Albertyny ze Szczepkowskich 1063 209 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0221.htm
14 8 1915 Kijów, św. Aleksandr Władysław Girsz (Hirsz) 35 Kijów ojciec: Adalbert 312/1/129 160R 220 m.K. JM1
17 8 1920 Nowonikołajewsk Feliks Bednarski 52 Sosnówka s. Kaspra, żona Franciszka, synowie Wacław, Marian, Józef i Albert, córki Rozalia, Wincentyna i Maria 22
23 6 1928 Radziwiłłów Helena Stankiewicz 1/12 Radziwiłłów c. Włodzimierza Alberta i Huldy z Amisypów 1-119 180 V 19 T
8 1 1937 Krzemieniec Adolf Albert 73 Krzemieniec z Bereżec, s. Wincentego i Teresy 43 R 9 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
19 10 1631 Buszcze Andrzej Stasiow Buszcze Szymon Agnieszka Albert Białkowski, Krystyna Misiowa z Buszcz 183L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20183/pages/PL_1_301_183_0001.htm
25 2 1675 Żółkiew Agnieszka Waliszewska Żółkiew Grzegorz Katarzyna Albert Długosz, Zuzanna Janiszewicz 1576L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201576/pages/PL_1_301_1576_0002.htm
21 2 1680 Czartorysk Maciej Lepiesowicki Andrzej Jadwiga ur. Albert Barcikowski, Zofia Barcikowska 297-1-185 5V Ł
19 10 1691 Czartorysk Zofia Pepłowska Wawrzyniec Barbara Czołhańska ur. Albert Niemiarowski, Joanna Rajkowska 297-1-185 8R Ł
23 9 1693 Czartorysk Karol Barcikowski Jakub Joanna Gierowska ur. Albert Barcikowski, Aleksandra Jędrzejowska 297-1-185 8V Ł
13 2 1702 Czartorysk Apolonia Wierzbicka Stanisław Tekla ur. Albert Wolski, Konstancja Dolanowska 297-1-185 11V-12R Ł
27 4 1704 Czartorysk Franciszka Hurko Bartłomiej Marianna ur. Albert Barcikowski, Agnieszka Turiańska, Józef Górski, Franciszka Balijówna panna 297-1-185 12V Ł
24 7 1705 Czartorysk Anna Hurko Bartłomiej Marianna ur. Albert Barcikowski, Marianna Lassocina 297-1-185 13R Ł
22 2 1707 Czartorysk Konstancja Boznańska Aleksander Anna ur. Albert Barcikowski, Aleksandra Janczyńska, Franciszek Lebowski, Anna Barcikowska 297-1-185 14R Ł
2 11 1707 Czartorysk Franciszek Młotowski Piotr Róża ur. Albert Barcikowski, Aleksandra Janczyńska, Stanisław Lassota, Teofila Lebowska 297-1-185 14V Ł
9 1708 Żydaczów Michał Atyż Hnizdyczów Tomasz Agnieszka Albert Witkowski, Marianna Mokrowska 1601L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201601/pages/PL_1_301_1601_0002.htm
30 7 1708 Czartorysk Teresa Małyńska Mikołaj Anna ur. Albert Barcikowski, Krystyna Petruszyńska 297-1-185 15V Ł
5 4 1709 Czartorysk Antoni Aleksander Zagrodzki Jan Anna ur. Albert Wolski, Marianna Falibowska 297-1-185 16R Ł
26 1 1711 Czartorysk Róża Hurko Bartłomiej Marianna ur. Michała Łopata, Anna Barcikowska, Albert Barcikowski, Marianna Lassocina 297-1-185 18R Ł
24 6 1712 Czartorysk Józef Rozyński Antoni Helena ur. Albert Słaboszewski, Katarzyna Zahorowska 297-1-185 20V Ł
10 11 1715 Czartorysk Katarzyna Bonikowska Stanisław Helena ur. Albert Konopacki, ??? Konopacka 297-1-185 22V Ł
9 11 1718 Podhajce Franciszka Górska Adam nieczytelne Albert Br..., Stantia Bordaszewicz 1075L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201075/pages/PL_1_301_1075_0001.htm
27 10 1720 Czartorysk Teresa Suchodolska Kopyle, par. Kołki Ludwik Marianna ur. Albert Przanowski, Helena Bogucka 297-1-185 28R Ł
6 11 1720 Czartorysk Elżbieta Marianna Bajkowska Czartorysk Szymon Anna szl. Albert Zawadzki, Apolonia Mleczko panna 297-1-185 28R Ł
8 4 1734 Czartorysk Jakub Sobczuk Huta Stefan Marianna Albert Sobczuk, Julianna Hryszukowa 297-1-185 41V Ł
4 12 1736 Czartorysk Hiacynt Albert Tokarski Czartorysk Dominik Apolonia Albert Domański, Katarzyna Patułowska 297-1-185 46V Ł
4 4 1737 Czartorysk Marianna Sobczuk Uta Stefan Marianna Albert Sobczuk, helena Hryszcukowa 297-1-185 47R Ł
8 4 1828 Międzyrzec Leon Bielecki Międzyrzec Jan Pałaszka Albert ch. 9.04.1828, Ur. Jan Kowalski, Prac. Anna Bociorowska, asys. Prac. Wawrzyniec Bociorowski, Katarzy 171-1-1 233R 13 R 7125 Mg
1 10 1835 Kuniów Franciszek Jan Baranowski Illaszówka Feliks Zofia Albert R 91 V 56 0
7 10 1838 Kuniów Józef Baranowski Eliaszówka Feliks Zofia Albert Jan Zawadowski, Agnieszka Kakofoni ż. Kazimierza 171-1-11 81 V 60 ZP R 0
3 3 1838 Ostróg Julianna Siemionow Ostróg Grzegorz Józefa Nowicka Albert H..nik i Marianna Kozłowska 171-1-11 5V 28 R DM
6 2 1840 Krzemieniec Marianna Winnicka Kuniów, par. Kuniów Jan Ludwika Borkowska (dopełnienie) Adalbert Majewski, Ludwika Kowalczyńska 0.1-29 8V-9R 23 T
13 3 1841 Aleksandria Ludwika Dunin Berestowiec Piotr Emilia Swidzińska Albert Rantemburg mjr WP z Karolina Buszkiewiczówną 173 7 R JJ
30 3 1843 Bucyń Szczęsna Józefa Brygida Brzostowska Kaczyn Józef Kazimiera Kurdwanowska Albert von Langen i Klara Brzostowska 36 4 5 858 355 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2036/pages/PL_1_436_36_0003.htm
10 8 1844 Ostróg Jan Baszyński Ostróg Grzegorz Franciszka Wereszczyńska Albert Henik, Karolina Godleska wdowa 883 9 V 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0013.htm
9 1 1844 Młynów Mikołaj Bułhak Peremiłówka Antoni Franciszka Paszkowska Andrzej Fedyk, Alberta Nowicka, Jan Połoński, Justyna Trębicka 830 176V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0181.htm
9 5 1845 Dąbrowica Mikolay Nerodkiewicz Dąbrowica Jakub Anna Łotuszkiewicz Jan Linkiewicz, Aleksandra Seleniewicz; as: Franciszek Romanowski, Albertyna Ter 831 95 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
21 10 1845 Miropol Aniela Mołodecka Miropol Jan Marianna Albertowicz 876 331 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0180.htm
8 10 1857 Ostropol Franciszek Albert Hubin Marcin Salomea Strutyńska Jan Janckowski i Aleksandra Baczyńska ż. Jana 178-3-73 323V-334R 34 Ż DM
5 11 1857 Łabuń Marianna Dokucka Łabuń Julian Zuzanna Albertowicz Jan Czajkowski i Marianna Wilczyńska 178-3-73 355V-356R 83 Ż DM
27 3 1863 Żytomierz Aniela Pilecka Żytomierz Jakób Rozalia Terlecka Konstanty Padeski, Albertyna Sajdaszewska 178-3-54 27 64 Ż DG
11 1 1863 Szumsk Paulina Tomaszewska Iserna NN Marianna Tomaszewska Albert Kowalski, Joanna Wawryn ż. Pawła 245-1-21 175V-176R 7 R RK
12 1 1864 Szumsk Józef Wereszczyński Iserna Jan Marianna Wojnaszewska chł. Albert Kowalski, Lucyna Husiatyńska ż. Franciszka 245-1-20 143V-144R 4 R
12 11 1864 Rzyszczów Albertyna Skurska Pszeniczniki Wincenty Adolfina Tecław Mikołaj Nowicki, Albertyna Tecław 312-1-89 187 10 m.K KM
18 12 1865 Dederkały Waleria Jabłońska Dederkały Małe Stanisław Antonina Jarmolińska Albert Surażewski, Maria Bertchman ż. Aleksandra 56 175-176 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0092.htm
21 10 1867 Olewsk Karolina Bryling Olewsk Wilhelm Lurianna Herman zagran. Albert Bryling, Marianna Gątlak ż. Aleksandra 178-3-57 71V-72R 55 Ż
2 10 1867 Lachowce Michał Konstanty Żelizetowski Kornica Stanisław Klotylda Kulska s. mieszkających na paszporcie, ch. Kazimierz Jakubowski i Emilia Witska ż. Galberta 178-3-146 182V-183R 63 Ż DM
6 7 1867 Białogródka Aleksandra Dobrowolska Polachowa Mikołaj Aniela Jackiewicz Leonard Kowalewski i cudzoziemka Emilia Wits ż. Gwalberta 178-03-81 282V-283R 71 Ż DM
16 1 1873 Szumsk Wojciech Listowski Waśkowce Jan Anna Wereszczyńska chrz. 18.01 Albert Kowalski, Marianna Banaruk ż. Tomasza 1-226 69V-70R 6 T DM 387
14 2 1873 Szumsk Franciszek Kukurowski Waśkowce Michał Marianna Kucharska chrz. 4.02 Michał Charczyński, Aleksandra Kowalska ż. Alberta 1-226 70V-71R 12 T DM 388
27 5 1873 Szumsk Pawlina Malicka Waśkowce Antoni Marianna Kwiatkowska chrz. 28.05 Albert Kowalski, Antonina Jarmolińska ż. Antoniego ast. Jan Jelenkowski i An 1-226 82V-83R 57 T DM 401
12 8 1876 Szumsk Jan Sawicki Huta Piaseczna Jan Teofila Soczyńska chrz. 24.08 Austriacki poddany Albert ? Ludwika Soczyńska ż. Marcina 1-228 24V-25R 97 T DM 607
15 2 1877 Szumsk Marianna Bilewicz Waśkowce Piotr Joanna Zielińska chrz. 20.02 Andrzej Listowski, Aleksandra Kowalska ż. Alberta 1-229 7V-8R 27 T DM 653
11 5 1879 Szumsk Antoni Listowski Waśkowce Jan Anna Wereszczyńska Kazimierz Kokurowski i Aleksandra Kowalska ż. Alberta 01-226 129V-130R 55 T 448 DM
19 6 1887 Szumsk Karolina Winnicka Żołobki Paweł Marianna Głowacka Albert Winnicki i Franciszka Winnicka panna 01-232 98V-99R 84 DM 966 T
25 9 1887 Dederkały Kazimierz Bartosiewicz Kaletyńce Wielkie Seweryn Wiktoria Baranowicz Albert Nowicki i Karolina Bartosiewicz ż. Ferdynanda 1-81 79V-80R 30 T DM 978
1 11 1887 Dederkały Jan Domański Kaletyńce Wielkie Franciszek Albina Wojciechowska Piotr Orłaczuk i Adela Nowicka ż. Alberta 1-81 80V-81R 32 T DM 979
18 10 1889 Luboml Łukasz Chudyk Rymacze Grzegorz Ewa Stachniuk Tomasz Kapelan, Anna Albertowicz 332 68 135 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0035.htm
5 9 1891 Kuniów Ludwik Orzechowski Siwir Michał Maria Lange Dominik Lange i Albertyna Bereńskaż. Ferdynanda 178-3-86 375V-376R 95 Ż DM
26 8 1892 Ołyka Weronika Serwruk Pyszny Bór Mieczysław Leontyna Szczepkowska Cyprian Sewruk, Albertyna Szczepkowska 1018 42 83 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0024.htm
4 5 1893 Kuniów Michał Sokołowski Iliaszówka Ignacy Karolina Frańska Feliks Baranowski i Albertyna Frańska panna 178-3-86 473V-474R 78 Ż DM
15 8 1904 Ołyka Marian Urbański Bogusławka Bogusławka Stanisław Albertyna 984 30 115 MO 0
28 3 1904 Niewirków Leopold Persik Niewirków Erazm Józefa Winnicka Leopold Szuman, Albertyna Winnicka panna 982 14V-15R 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0015.htm
17 1 1904 Tuczyn Antoni Popławski Raśniki Antoni Maria Klatowska Albert Gut, Józefa Kobrynowicz 989 3V-4R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0004.htm
6 9 1906 Ołyka Jadwiga Kryńska Palcze Izydor Wiktoria Dubicka Wiktor Falkowski, Albertyna Rosianowska panna 1019 241 148 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0127.htm
20 10 1906 Ołyka Marceli Konefał Dermanka Dominik Józefa Dąbrowska Mieczysław Konefał, Albertyna Konefał ż. Alojzego 1019 257 179 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0138.htm
18 11 1909 Szumsk Petronela Paszkiewicz Kamyki Adolf Sabina Schabikowska Albert Paszkiewicz, Bronisława Paszkiewicz ż. Jana 84V-85R 198 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CR-K?i=909&cat=834003
12 2 1912 Tbilisi Maria Zauer Tbilisi Tyberiusz s. Jana Barbara Rup Albert Łuja, Maria Rudolf 27R 19 Tb
30 8 1914 Tbilisi Alfons Bartosiewicz Tbilisi Jacenty s.Leona Macieja Agata c.Aleksandra Albert Jan Jackiewicz, Helena Gajden, as. Andrzej Szewczenko 91R 86 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
18 10 1831 Sokul Aleksander Nienadkiewicz Pożarki 50 Teodor Marianna Metelska Tekla Radzikowska z d.Karpiok Pożarki 38 Jan Chrystyna Bałaban Albert Białostocki, Mateusz Koralkowski 817 43V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0045.htm
26 2 1831 Krzemieniec Tomasz Dowalicki Krzemieniec 34w Jan Melania Julianna ur. Jarocka Krzemieniec 36w Marcin Agnieszka Feliks Albertowicz i Antoni Esser 01-5 61R 11 T 790 DM
15 5 1832 Luboml Grzegorz Chojnowski Sztuń 28 Tomasz Ludwika Anna Janowska Sztuń 18 Wojciech Katarzyna Kawecka Adam Szczyrski, Joachim Zieliński, Albert Lange 301 106 31 847 569 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0055.htm
4 10 1836 Kisielin Bogusław Olizar Berezołupy 17 Tadeusz Antonina Ślaska Emilia Czarnołuska Kijarz 17 Pius Antonina Podhorodyńska Albert Kardaszewski, Karol Olizar, Adam Bożydar Podchorodyński 851 290 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0163.htm
12 7 1842 Krzemieniec Jerzy Ciszak Krzemieniec 40w Jakub Zofia Kornelia Majewska Krzemieniec 24 Wojciech Franciszka Otto Petersen, Wlm Wincenty Stobnicki i Wlm Albert Majewski 873 500 14 EH DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0260.htm
7 11 1845 Krzemieniec Józef Waniaucz Krzemieniec 37 Józef Franciszka Van Gersznet Konstancja Chilińska Krzemieniec 17 Szymon Karolina Lipska Albert Majewski i Jerzy Czyszak 01-18 32V 27 DM 567 T
27 1 1857 Ostropol Marcin Albert Ostropol 22 Wincenty Marcelina Misiewicz Salomea Strutyńska Hubin 21 Eliasz Apolonia Nowicka Feliks Przeorski i Stefan Zieliński 178-3-73 327V 1 Ż DM
15 11 1859 Szumsk Aleksander Borkowski Sadeczki 32w Paweł Apolonia Tkaczuk Marianna Giżycka Waśkowce 19 Piotr Ewa Borejczuk chł. Albert Kowalski, Ludwik Borkowski, Szymon Kokurowski 245-1-16 197V 25 R
18 6 1861 Szumsk Paweł Giżycki Waśkowce 32w Piotr Ewa Sopińska Helena Jasińska Kąty 22 Andrzej Gertruda Tomaszewska Albert Kowalski, Kajetan Giżycki, Kasper Listowski 245-1-17 199V 5 R
28 4 1863 Szumsk Franciszek Smoliński Iserna 28 Franciszek Marianna Malinowska Marianna Tomaszewska Kąty 20 Stanisław Katarzyna Gabruk Albert Kowalski, Jan Jasiński, Piotr Wereszczyński 245-1-21 207V 5 R RK
22 9 1863 Szumsk Benedykt Sopiński Huta Nowa 40w Feliks Anna Zielińska Apolonia Jasińska Antonowce 27 Jan Helena Krasicka Albert Kowalski, Augustyn Janicki, Jan Wereszczyński 245-1-21 210R 12 R RK
26 1 1864 Szumsk Adam Smoliński Iserna 20 Feliks Marianna Malinowska Marianna Kupniewicz 19 Andrzej Aniela Bączkowska Albert Kowalski, Piotr Mostyński, Dominik Ostaszewski 245-1-20 184R 4 R RK
25 1 1870 Szumsk Mikołaj Maniakowski Iserna 48w Franciszek Katarzyna Michałowska Marianna z Martyniuków Gabruk Iserna 28w Florian Zofia Kucharska Teodor Maniakowski, Albert Kowalski, Jan Listowski 1-53 33V-34R 2 T RK
25 1 1870 Szumsk Aleksander Wereszczyński Iserna 44w Józef Helena Gabruk Aniela z Bączkowskich Kupniewicz Iserna 30w Piotr Teresa Zielińska Piotr Wereszczyński, Józef Listowski, Albert Kowalski 1-53 33V-34R 3 T RK
9 7 1872 Szumsk Józef Wereszczyński Hucisko Surażkie 40w Józef Marianna Chmurowska Marcelina z d. Kamińska Zarzycka Stara Huta 28w Karol Marianna Nasiecka Albert Kowalski, Teodor Maniakowski 01-226 39R 14 T DM 356
15 8 1873 Szumsk Wincenty Kucharski Kąty 50w Jakub Gertruda Giżycka Petronela z Budzińskich Tomaszewska Waśkowce 50w Maciej Helena Walczuk Łukasz Kucharski, Albert Kowalski, Kajetan Giżycki 1-226 111R 16 T DM 429
26 2 1878 Szumsk Franciszek Majkowski Szumsk 22 Grzegorz Julia Nazarewicz Józefa Piątkowska Szumsk 18 Jan Anna Wyszkowska Albert Kowalski, Wojciech Głowacki 1-230 44V 7 T DM 759
16 9 1879 Kuniów Mikołaj Baranowski Iliaszówka 30 Feliks Zofia Albertowicz Petronela Przewłocka Iliaszówka 17 Tomasz Teresa Jakuszewska Jan Baranowski i Antoni Sokołowski 178-3-78 571R 16 Ż DM
17 6 1888 Grzymałów Jakub Piestrak Hlibów 23 Andrzej Maria Maceluch Anastazja Wojczak Hlibów 23 Daniel Maria Bobal Albert Piestrak,Antoni Sawicki 1614 147 3 LJ 0
21 2 1888 Włodzimierz Błażej Czarnora Oktawin, par. Sielec 24 Szczepan Anna Włoszyn Marianna Wojcik Aleksandrówka 18 Michał Marianna Chojnacka Albert Paul, Jan Wiciński 806 102 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20806/pages/PL_1_436_806_0053.htm
30 1 1900 Tuczyn Antoni Szlik Drozdów 21 Józef Anna Garson Maria Błaszczykiewicz Drozdów 19 Julian Wilhelmina Ryl Stefan Mużło, Albert Gut 956 52 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0028.htm
12 1 1916 Kijów, św. Mikołaja Wiktor Adam Batycki Kijów 32 Aleksander Emilia Szmidtke Joanna Anna Anders 25 Frydrych Albert Elżbieta Tauchert Karol Albertowicz Anders, Grzegorz Albertowicz Anders 312/1/109 92R 4 m.K JM1
1 12 1917 Włodzimierz Jan Urbanek m.Włodzimierz 49w Jan Katarzyna Zednik Ewa Bernacka m.Włodzimierz 21 Włodzimierz Agata Albert Wacław Forman Józef Macek 1076 36-37 38 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0019.htm
18 2 1918 Tbilisi Rene Albert Albertier Francja 25 Antoni Henryka Manija Eliza Maria de Kersaint Gilly Francja 28 Patryk Maria Bailly Julian Starko, Kazimierz Bałtuszko 415 22 Tb
12 2 1922 Tbilisi Piotr Saakaszwili 37w Stefan Salomea Ripsima Jan Maria c. Szymona Młotkowa Sergiej Albertyszwili, Piotr Manwiełaszwili 517 9 Tb

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
1 2 córki Alberta 15 Berezdów Zakrynicze 1885 Równe DW
1 4 Albert 8 Szumsk Pikulskie Hucisko 1891 Łuck DW
3 722 Winicki Albert 39 Krzemieniec Tylawka 1903 Tarnopol DW
84 .. 10 Albertyna .. 11 Torczyn Siedmiarki 1910 Łuck EH
19 53 córka Albertyna 26 Międzyrzec Woronucha 1912 CDIAK DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl