Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 514 wyników dla: Albert

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
12 2 1824 Kuniów Marek Albertowicz 1,5 Illaszówka s. prac. Wawrzyńca i Praksedy 297-1-086 65R Ł
24 12 1827 Łuck Elżbieta Albert 40 Łuck Wdowa z Lublina 813 41 91 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0042.htm
31 5 1827 Starokonstantynów Dominikanie Gabriel Albertowicz 80 Skowródki żona Barbara Sokołowska, zostawił po sobie 4 synów: Jana, Józefa, Dominika, Feliksa i 3 córki: Brygida, Marianna, Justyna, przyczyna zgonu: kolki 178-3-93 171R 72 Ż 331 KP2
7 9 1828 Łuck Józef Michaluk 1 Łuck s. Adalberta i Barbary 814 35 73 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0039.htm
31 10 1828 Zasław św. Jana Franciszek Gawiński 3 tyg Zasław rodzice szlach. Adalbert Gawiński i Agnieszka Gągolska, z kaszlu 178-3-94 23V 53 Ż 44 KP2
27 6 1828 Łabuń ur. Marcin Kołodyński 54 Dobre Łozy rodzice ur. Mateusz Kołodyński i Antonina Wysocka, żona Gertruda lat 40, synowie: Jan, Adalbert, Andrzej, Antoni, córki: Marianna, Józefa, Aniela 178-3-94 148R 55 Ż 288 KP2
27 8 1828 Łabuń Ewa Chmielowska 46 Łabuń rodzice ur. Tomasz Chmielowski i Marianna Pajewska, mąż ur. Stefan Chmielowski, dzieci: Adalbert i Rozalia 178-3-94 149R 62 Ż 290 KP2
11 10 1828 Łabuń ur. Anna Ostrowska 40 Łabuń dzieci: Adalbert, Antonina i Marianna 178-3-94 149V 68 Ż 291 KP2
17 10 1828 Teofilpol Trynitarski prac. Adalbert Chomutowski 1 Dmytrówka rodzice prac. Adalbert Chomutowski, Marianna Prokopczuk 178-3-94 314V 64 Ż 603 KP2
18 10 1828 Ostropol Julianna Kulmanowska 7/12 Józefówka rodzice ur. Adalbert Kulmanowski, Marianna Kurowska, z ospy 178-3-94 216V 88 Ż 415 KP2
11 1 1829 Kuniów Wawrzyniec Albertowicz 65 Illaszówka ze starości, pracowity, żona Prakseda z Woźnych 171-1-2 72 V 1 R 7253 DW 0
22 5 1829 Kodnia Franciszka Aleksandra Sourdio 2/12 Kodnia c. Alberta i Agaty z Hryniewiczów 178-51-281 7V 9 Ż 11 DM
5 2 1832 Szumbar Agata Sourdien 23 Zahajce z Hryniewiczów, mąż Albert, syn Jan, córka Franciszka 199 306 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0159.htm
12 4 1832 Szumsk Wincenty Adaszyński 30 Huta Szumska z suchot, ur., żona Petronela zd. Malędowska, dzieci: Albert, Ksawery 245-1-6 415R 52 R RK
9 1 1833 Turzysk Krystyna Berlin 6 Turopin c. Alberta i Scholastyki z Jabłońskich 848 613 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0349.htm
27 11 1833 Ostropol Franciszka Albert 1 Ostropol c. Wincentego i Marcjanny z Misiewiczów 178-3-99 235V 42 Ż 448 DM
14 1 1840 Wiszenki Praxeda Rybińska 72 Rożyszcze "w" po Stefanie, poz. 2s. Konrada i Alberta (żonaci), 3c. Helenę, Mariannę i Franciszkę (zamężne); poch: 17.01. 826 87 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0088.htm
28 10 1840 Kołki Emilia Siemińska 20 Folwark Taraż z Kłyrzyńskich, "w", mąż Julian, poz. c. Mariannę Albertynę, poch: 28.10. 826 100 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0101.htm
28 4 1841 Korzec Woyciech Augustynowicz 72 Chutor Korecki żona Tekla z Weymanów, synowie Rafał i Albert, córki Julia, Józefa i Pawlina 872 267 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0142.htm
4 3 1841 Turzysk Apolonia Brodnicka 42 Dolsk z Tońskich, ur., mąż Wincenty. synowie Tomasz, Andrzej i Albert, córki Dorota, Justyna i Marianna 856 376 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0205.htm
16 12 1844 Białogródka Jan Ukryński 44 Białogródka syn Michała, żona Józefa z Pełczyńskich, synowie Jan Gwalbert, Antoni i Hilary, córka Ludwika 905-2-2 30V 89 W 61 DM
11 8 1846 Kulczyny Jan Skrzypkowski 20 Kulczyny kawaler, s. Alberta i Rozalii z Sadowskich 178-3-115 376R 47 Ż 737 DM
2 4 1846 Miropol Konstancja Albertowicz 6/52 Miropol c. Jakuba i Teresy z Rześniowieckich 877 348 13 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0185.htm
12 6 1847 Równe Jan Horynowicz 62 Równe Wlm, żona Marianna, syn Gwalbert i córka Zofia 171-1-13 143R 25 R DM
21 6 1847 Starokonstantynów Teodor Sawicki 49 Skoworódki żona Marianna z Albertowiczów, synowie Michał i Mikołaj, córka Magdalena 178-3-116 193R 76 Ż 384 DM
11 2 1848 Ostróg Wiktoria Henik 2 Ostróg c. wolno żyjących Alberta i Marianny z Baszyńskich 171-1-14 33R 25 R DM
13 1 1848 Hulewicze Wincenty Brodnicki 65 Hruszówno wdowiec po Apolonii, synowie Tomasz i Albert, córki Justyna, Marianna i Apolonia 135 17 4 AGAD 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20135/pages/PL_1_436_135_0013.htm
19 9 1849 Wiszenki Fabian Wolek 1 Majdan Jezierski s. Alberta i Elżbiety z Szyszkowskich 22-1-120 150R 21 Ł DM
11 1 1849 Białogródka Jan Buderacki 3/365 Białogródka s. 1-dw. Alberta i Katarzyny Jastrzębskiej 178-3-118 565R 4 Ż DM
29 12 1849 Ostropol Jakub Łoziński 56 Futor Ostropolski żona Rozalia z Albertów, potomstwa nie pozostawił 178-3-118 221R 51 Ż 405 DM
7 3 1850 Horochów Justyna Berlin 42 Borotczyce w.ż., mąż Albert, synowie Ludwik i Jan, córka Maria 88 61 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0032.htm
9 12 1850 Starokonstantynów Ignacy Jankowski 54 Karaimówka od puchliny, ziemianin, żona Albertyna z d. von Riman, synowie Józef i Wincenty, córki Paulina i Emilia 178-3-119 62R 149 Ż 122 DW
11 1 1850 Bazalia f. Tereszki Franciszka Dębicka 48 Tryski mąż Maciej, synowie Władysław, Augustyn i Albert, córka Marianna 178-3-119 140V 3 Ż 276 DM
25 4 1850 Klewań Krystyna Byczkowska 52 Płoska m. Cezary Byczkowski, s. Aleksander, Stanisław, Julian, Adalbert, Witold, c. Izabela wdowa, c. Konstancja zamężna, c. Olimpia Zofia i Aurelia panny 171-1-16 530R 15 R 544 BW
26 2 1850 Szumsk Antonina Kowalska 1 Huta Surażska c. Alberta i Marcjanny z Kupniewiczów 426-1-239 124V 11 T 136 DM
22 6 1850 Hulewicze Józef Ratańczuk 54 Czersk żona Lucyna z Klimków, synowie Piotr, Albert, Andrzej, Jan i Stanisław 863 760 18 AGAD 404 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0404.htm
23 2 1852 Międzyrzec Anna Zabłocka 78 Błudów z Albertowiczów, wdowa po Ignacym, s. Karol, Klemens, c. Konstancja 171-1-17 582V 14 R 588 BW
1 11 1853 Nieświcz Julian Simiński 45 Hubin 1-dw., żona Rozalia z d. Brodnicka, córka Adalberta 448 37 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0022.htm
28 3 1853 Kulczyny Antoni Cechnicki 79 Krasiłów żona Marianna z Rykaczewskich, synowie Albert, Władysław i Gwidon, córka Józefa 178-3-121 217R 20 Ż 420 DM
21 7 1853 Równe Marian Stanisław Maciejewski 4/12 Równe s. Adalberta i Michaliny z d. Kotkiewicz [akt chrztu nr 12 z 25.04.1853 córka Marianna Stanisława Maciejewska] 171-1-33 414V 40 R 409 BW
27 12 1854 Toporyszcze Stanisław Kazimierz Walery Szauliński 7/12 Buki s. Wlm Deputata Dworskiej Komisji Józefa i Albertyny Wszczelko 178-3-38 674R 63 Ż DM
1 5 1854 Aleksandria Jadwiga Reszczyńska 40 Majdan Koźliński z Waszkiewiczów, m. Paweł, s. Leon, Mikołaj, Albert, Witalis, c. Paulina, Marianna 171-1-37 333V 11 R 330 BW 0
26 3 1855 Krzemieniec Kazimierz Sieklucki 73 Krzemieniec austr. poddany, żona Marianna z d. Dyczyńska, synowie Adalbert, Feliks i Michał, córka Rozalia 426-1-27 41V 38 T 200 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ44-G?i=199&cat=300453
10 6 1857 Białogródka Józef Buderacki 12 Białogródka s. 1-dw. Alberta i Katarzyny z Jastrzębskich 178-3-73 194V 27 Ż DM
30 12 1857 Ostropol Franciszek Albert 10/52 Hubin s. Marcina i Salomei Strutyńskiej 178-3-73 335V 33 Ż 634 DM
19 7 1858 Ostropol Salomea Albert 25 Hubin z d. Strutyńska, mąż Marcin 178-3-74 310R 13 Ż 589 DM
8 8 1859 Kulczyny Juliusz Wajshaawar 1 Antoniny zapis nazwiska wątpliwy, s. austriackich poddanych Ignacego i Albertyny z Koberarów 178-3-129 147R 44 Ż 304 DM
28 3 1860 Hołoby Jan Świeciński 47 Jeziorany od gorączki tyfus., szl., żona Aleksandra z Pałczewskich, córki Albertyna i Anna 889 143V 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0144.htm
20 4 1860 Starokonstantynów Józefa Cechnicka 36 Sachnowce z d. Myślińska, mąż Albert, potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-3-130 319V 64 Ż 601 DM
31 8 1861 Włodzimierz Stefania Michalek 4 Włodzimierz c. w.ż. Alberta i Emilii z Broniewiczów 796 82 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0043.htm
21 1 1861 Krzemieniec Teresa Pitrych 50 Andruha Wielka cudzoziemka, mąż Jan, syn Albert, córka Katarzyna 0.1-34 55V 12 T
28 9 1861 Ostropol Jan Albert 6/12 Ostropol s. Marcina i Agnieszki z Boreckich 178-3-76 330R 23 Ż 620 DM
14 3 1862 Aleksandria Urszula Łoś 25 Józefówka ur., z Burzyńskich, mąż Adam, synowie Albert i Franciszek 887 113 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0061.htm
28 2 1862 Szumsk Marianna Kowalska 4 Iserna c. Alberta i Marcjanny z Kupniewiczów 245-1-19 192R 16 R 339 DM
12 2 1863 Białogródka Anna Kesselbawer 56 Białogródka z Witkowskich, mąż Karol, synowie Albert, Karol, Emilian, Oskar i Artur, córki Henryka, Emilia, Ida i Ludwika 178-3-81 51V 14 Ż DM
3 1 1863 Kulczyny Maria Albertowicz 19/365 Dubiszcze c. Jakuba i Teresy Rzeszniowskich 17-1-235 49V 3 Ch 96 DM
4 5 1863 Ostropol Jan Albert 6/12 Ostropol s. Marcina i Agnieszki z Łotockich 17-1-325 3R 13 Ch 5 DM 0
17 4 1864 Wiszenki Julianna Surmińska 56 Kopaczówka z d. Baczewska, wdowa po Antonim, po 1. mężu Janie Tuńskim synowie Mikołaj i Ignacy i córka Albertyna 784 50 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0026.htm
2 8 1866 Żytomierz Franciszka Petrowska 76 Żytomierz ze starości, dw., wdowa, zostawiła synów: Alberta i Michała oraz córkiMagdalenę Dobrowolską i Karolinę Korzeniewską 178-3-63 135R 252 Ż DG 216
20 6 1867 Turzysk Bazyli Daszkiewicz 67 Radowicze żona Ewa, s. Adalbert, Antoni, Romuald, c. Amelia, Zofia 736 15 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20736/pages/PL_1_436_736_0010.htm
14 12 1867 Białogródka Katarzyna Buderacka 35 Białogródka z Jastrzębskich, mąż Albert 178-3-81 340R 88 Ż DM
13 10 1870 Turzysk Aleksandra Daszkiewicz 1 Radowicze c. Adalberta i Marii z Jasinieckich 738 24 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20738/pages/PL_1_436_738_0015.htm
17 8 1871 Turzysk Maria Daszkiewicz 2/52 Radowicze c. Adalberta i Marii z Jasinieckich 739 21 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0013.htm
14 5 1872 Turzysk Roman Biegun 1 Wierzbiczno s. Adalberta i Franciszki z Jagusztynów 740 18 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0011.htm
4 6 1872 Turzysk Maria Biegun 3 Wierzbiczno s. Adalberta i Franciszki z Jagusztynów 740 18 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0011.htm
25 6 1872 Szumsk Marianna Kowalska 55 Waśkowce z Kupniewiczów, mąż Albert, synowie Kazimierz, Franciszek, Stanisław, córka Antonina 426-1-226 54V 65 T DM 372
15 7 1874 Horochów Jakub Łorfing 1 Podberezie s. austr. poddanych Adalberta i Aloizy 110 90 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0048.htm
27 6 1875 Turzysk Ewa Daszkiewicz 70 Radowicze z d. Zabłodzka, wdowa s. Antoni, Adalbert, Romuald, c. Aniela, Zofia 743 16 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20743/pages/PL_1_436_743_0010.htm
20 4 1875 Ołyka Michał Sawicki 60 Bolesławka żona Zofia z Kownackich, s. Fabian i Kajetan, c. Zofia zamężna za Szelążka, Eufrozyna za Kopiejem, Albertyna, Teofila i Marianna 496 71 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0037.htm
25 9 1877 Torczyn Antoni Piotrowski 1 Smolarnia c. Józefa i Albertyny z Kamińskich 663 50 25 0
9 8 1879 Krzemieniec Ignacy Panek 64 Młynowce cudzoziemiec, wdowiec po Annie, synowie Karol, Adalbert, Ignacy i Franciszek, córka Anna 1-73 41R 57 T
1 4 1879 Radziwiłłów Władysław Grzegorz Dereng 5/12 Radziwiłłów s. mieszczan miasta Warszawy Alberta i Marii z Rudnickich 1-73 69 R 16 T
3 12 1879 Rzyszczów Wincenty Dąbrowski 82 Rzyszczów Zostawił żonę A? z Ogrodzińskich, córkę Albertę Franciszkę 312-1-112 19 32 m.K KM
7 2 1879 Szumsk Piotr Winnicki 79 Żołobki żona Marcelina Majewska, synowie Ignacy, Franciszek, Paweł, Albert i Antoni, córka Marianna 426-1-226 172R 6 T 491 DM
1 1 1880 Ołyka Szymon Trybulski 74 Dermanka zostawił żonę Franciszkę z Cybulskich, syna Jana, córki Zofię zamężną za Albertem Boreckim, Józefę za Adamem Krupińskim 501 75 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0040.htm
5 2 1880 Ołyka Marianna Cybulska 1 Dermanka Ludwika i Albertyny z Sawickich 501 77 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0041.htm
28 5 1880 Radziwiłłów Franciszek Wiktor Dereng 0,5 Radziwiłłów s. mieszcz. m. Warszawy Alberta i Marceliny z Rudnickich 1-74 69R 12 T
27 12 1881 Berezne Wiktoria Śmiałowska [Szmerłowska] 43 Berezne z d. Cwirbut, mąż Albert, syn Józef, córki Marianna, Jadwiga i Stefania oraz córka z I-małżeństwa Zofia Narolska [akt ślubu Albert Szmerłowski] 740-2-5 75R 36 R 70 DM
5 8 1888 Ołyka Grzegorz Cybulski 12 Dermanka Ludwika i Albertyny z Sawickich 508 94 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0049.htm
2 1 1889 Olewsk Antoni Faber 6 Rudnia Lwa ze szkarlatyny, syn Alberta i Marianny z d. Jasińskiej 178-3-246 134r 4 Ż Na
14 10 1890 Meżyrów Anna Świątek 32 Hołowczyńce zabita na drodze przez kolasę, z d. Dobosz, mąż Adalbert (Wojciech), dzieci Józef, Adolf, Maria i Michalina 904-6-11 166R 28 W JS1, D
21 9 1892 Ołyka Ludwik Cybulski 44 Dermanka żona Albertyna z Sawickich, dzieci Franciszek, Leontyna, Józefa, Weronika, Zofia 1018 88 43 MO 0
30 12 1892 Kowel Zofia Hanke 1 Kowel c. Jerzego i Albertyny z d. Leszkowskiej 294 79 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20294/pages/PL_1_436_294_0041.htm
17 6 1894 Wiszenki Antoni Frank 36 Wołnianka pruski poddany, żona Julia z Wajsów, synowie Fryderyk i Albert, córka Agata 35-9-749 35V 22 Ł 66 DM
19 2 1895 Ołyka Zofia Sawicka 76 Bolesławka z Kownackich, wdowa, zostawiła Fabiana i Kajetana oraz Zofię, Eufrozynę, Albertynę, Teofilę i Mariannę 1018 496 15 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0260.htm
7 6 1897 Ołyka Rozalia Konefał 8/365 Dermanka Alojzy i Albertyna ze Szczepkowskich 1018 810 49 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0422.htm
21 10 1899 Tbilisi Wilhelmina Albert 25 Tbilisi c. Jana, Niemka
10 6 1900 Tuczyn Bronisława Gut 1,5 Raśniki c. austriackich poddanych Alberta i Franciszki z Teodorowiczów 956 73 22 0
25 11 1901 Młynów Stanisław Szwed 8/12 Nowiny austriacki poddany, rodzice: Adalbert i Rozalia z d. Wrzeszcz 740-4-446 9V 49 R 494 RK
25 5 1901 Starokonstantynów Mikołaj Woroniecki 44 Świnna żona Paulina z Albertów, synowie Franciszek, Stanisław i marian, córki Leonarda, Józefa, Petronela, Julia i Elżbieta 17-1-505 64R 72 Ch 127 DM
24 4 1905 Ołyka Longin Wojtkowski 26 Ołyka s. Józefa i Alberty z Sawickich 985 73 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0068.htm
10 11 1905 Szumsk Marcella Winnicka 90 Żołobki z Górskich, wdowa, synowie Ignacy, Paweł, Albert i Antoni, córka Maria 426-1-236 222R 157 T
27 10 1906 Torczyn Wilhelm Drejbe 79 Boratyn chłop, żona Wilhelmina z d. Zelanso, synowie Jakub i Wilhelm, córki Augustyna, Wilhelmina, Ernestyna i Albertyna 1021 51V 25 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0033.htm
27 5 1906 Horochów Dionizy Stasiewicz 70 Dróżkopol dzieci: Adalbert, Dionizy, Paweł, Wojciech, Ignacy, Anna, Klara 992 26 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0041.htm
11 1 1907 Szumsk Piotr Paszkiewicz 38 Kamyki chłop, żona Katarzyna z Soczyńskich, synowie Albert i Antoni, córki Anna, Józefa i Maria 426-1-236 74R 5 T
18 5 1907 Szumsk Antoni Sawicki 65 Załużczyzna miesz., żona Karolina z Pestrowiczów, synowie Antoni, Franciszek, Wiktor, Józef, Albert i Karol, córka Julia 426-1-236 77V 36 T
16 10 1907 Ołyka Rozalia Szczepkowska 70 Silno z Domalewskich, zostawiła męża Joachima, syna Józefa, córki Leontynę i Albertynę 1019 485 74 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0259.htm
13 8 1907 Cudnów filia Romanów Kamila Wierzchowiecka 6/12 Hołubin c. Berta [Alberta ?] i Adeli z Paluszkiewiczów 178-3-215 125R 70 Ż 241 DM
21 8 1908 Starokonstantynów Antonina Stachowska 61 Samczyki z d. Albertowicz, wdowa, syn Józef i córka zamężna Maria Miśkiewicz 17-2-88 75R 66 Ch 149 DM
18 2 1908 Cudnów f. Romanów Ignacy Bagiński 60 Marianówka żona Aniela, synowie Kazimierz i Krystian, córki Amelia i Adalberta 178-3-215 180V 26 Ż 344 DM
30 1 1909 Ołyka Joachim Szczepkowski 78 Metelno zostawił syna Józefa i c. Leontynę i Albertynę 1019 140 13 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0076.htm
2 2 1909 Cudnów filia Romanów Serafina Paluszkiewicz 43 Hołubin z d. Sawicka, mąż Kalikst, synowie Narcyz, Stanisław, Kasper, Dominik, Franciszek i Zygmunt, córki Filipina, Walentyna, Teofila i Adalberta 178-3-215 248V 13 Ż 465 DM
12 8 1909 Cudnów filia Romanów Aniela Bagińska 58 Marianówka z d. Sawicka, wdowa, synowie Kazimierz i Krystian, córki Aniela i Adalberta 178-3-215 252V 63 Ż 473 DM
26 1 1910 Tajkury Edward Stanisław Benedykt Lubowicki 93 Zdołbunów mieszczanin m. Brześć Litewski, żona Albertyna z Jahołkowskich, synowie Jan i Leonard, córka Romualda 740-4-694 45 R 6 R
8 11 1910 Cudnów filia Romanów Kazimierz Janiszewski 60 Słoboda Niwna żona Teofila z Metelskich, synowie Michał i Józef, córki Rozalia, Filipina, Adalberta i Bronisława 178-3-215 335R 106 Ż 631 DM
6 7 1911 Romanów Izaak Kowacz 2 Romanów s. austriackich poddanych Alberta i Selicji (Felicji?) z Kowaczów 178-3-216 79R 42 Ż 150 DM
8 3 1911 Tajkury Józef Nosek 70 Zdołbunów wdowiec, s. Albert, Michał, Franciszek, Tomasz, Władysław, c. Maria 740-4-695 47R 13 R 45 BW
8 4 1913 Starokonstantynów Kazimierz Albertowicz 30 Starokonstantynów austriacki poddany ze Świnnej, kawaler 17-2-89 136R 40 Ch 252 DM
18 1 1914 Ołyka Franciszek Konefał 1 Długoszyje Alojzego i Albertyny ze Szczepkowskich 1063 209 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0221.htm
14 8 1915 Kijów, św. Aleksandr Władysław Girsz (Hirsz) 35 Kijów ojciec: Adalbert 312/1/129 160R 220 m.K. JM1
15 2 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Jadwiga Opalińska 3/12 Szepetówka c. Józefa i Józefy z Albertowiczów 17-2-47a 91R 36 Ch 178 DM
23 8 1917 Starokonstantynów Zygmunt Wrześniowiecki 1,5 Zapadyńce s. Marcelego i Albertyny z Anglikowskich, pochowek w Krasiłowie 17-2-90 175V 103 Ch 324 DM
27 10 1918 Wiszenki Bolesław Sztanga 8 Krzemieniec Nowy rodzice: Albert i Rozalia z d. Juchniewicz 35-9-769 33V 55 Ł 4567 RK
29 10 1918 Wiszenki Antoni Sztanga 10 Krzemieniec Nowy rodzice: Albert i Rozalia z d. Juchniewicz 35-9-769 34R 58 Ł 4568 RK
8 9 1919 Berezne Jakub Wildorf 70 Kniazio Sioło ż.Anna,s.Hieronim, Augustyn,Julian,Albert c.Karolina,Eliza 740-4-11 69R 120 R AS
4 11 1919 Berezne Wincenty Dombrowski 13 Mokwiński Majdan s.Józefa i Alberty 740-4-11 72V 151 R AS
28 12 1919 Berezne Wincenty Dombrowski 9 Marcelówka s.Jana i Albertyny z Domalewskich 740-4-11 77V 203 R AS
17 8 1920 Nowonikołajewsk Feliks Bednarski 52 Sosnówka s. Kaspra, żona Franciszka, synowie Wacław, Marian, Józef i Albert, córki Rozalia, Wincentyna i Maria 22
30 11 1920 Starokonstantynów Anna Albertowicz 70 Połowinniki z starości, włościanka, wdowa, syn nieobecny i córka Joanna 17-2-91 196V 243 Ch 353 DM
2 3 1920 Międzyrzec Helena Murawska 72 Woronucha z Laszeckich,wd. S.Adolf,Adam,Roman,Marceli,c.Michalina,Albertyna, Franciszka 740-4-363 17V 14 R AS
3 4 1921 Starokonstantynów Jan Albert 55 Szkarawka Mała z tyfusu, włościanin, żona Józefa z Góreckich, synowie Włodzimierz, Mieczysław. Ludwik i Marian, córka Bronisława 17-2-91 cz.2 286R 41 Ch 165 DM
20 1 1923 Sarny Franciszek Wysocki 70 Osty s.Wojciecha i ... , żona Paulina z Orzechowskich, s.Adam, Anastazy, c. Feliksa,Marianna, Albertyna, Elżbieta, Władysława, An... 740-4-753 86R 3 R 89 AS
12 5 1925 Sarny Stanisław Klepacki 2/52 Ugły s. Alberta i Aleksandry z Raczuków 740-4-754 48R 16 R 51 DM
15 1 1925 Sarny Mikołaj Mokrzycki 49 Radzież syn Jana, żona Albertyna z Brzozowskich, synowie Jan, Hipolit, Józef i Michał, córki Filipina, Petronela i Kaliksta 740-4-754 52R 4 R 55 DM
23 6 1928 Radziwiłłów Helena Stankiewicz 1/12 Radziwiłłów c. Włodzimierza Alberta i Huldy z Amisypów 1-119 180 V 19 T
8 1 1937 Krzemieniec Adolf Albert 73 Krzemieniec z Bereżec, s. Wincentego i Teresy 43 R 9 0
27 5 1939 Włodzimierz Wołyński NSJ Władysław Wnuk 46 Włodzimierz s. Wojciecha i Aleksandry, zostawił żonę Stanisławę i dzieci: Henryka, Alberta, Halinę 1089 17 37 AGAD 17 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0017.jpg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
19 10 1631 Buszcze Andrzej Stasiow Buszcze Szymon Agnieszka Albert Białkowski, Krystyna Misiowa z Buszcz 183L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20183/pages/PL_1_301_183_0001.htm
25 2 1675 Żółkiew Agnieszka Waliszewska Żółkiew Grzegorz Katarzyna Albert Długosz, Zuzanna Janiszewicz 1576L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201576/pages/PL_1_301_1576_0002.htm
21 2 1680 Czartorysk Maciej Lepiesowicki Andrzej Jadwiga ur. Albert Barcikowski, Zofia Barcikowska 297-1-185 5V Ł
19 10 1691 Czartorysk Zofia Pepłowska Wawrzyniec Barbara Czołhańska ur. Albert Niemiarowski, Joanna Rajkowska 297-1-185 8R Ł
23 9 1693 Czartorysk Karol Barcikowski Jakub Joanna Gierowska ur. Albert Barcikowski, Aleksandra Jędrzejowska 297-1-185 8V Ł
13 2 1702 Czartorysk Apolonia Wierzbicka Stanisław Tekla ur. Albert Wolski, Konstancja Dolanowska 297-1-185 11V-12R Ł
27 4 1704 Czartorysk Franciszka Hurko Bartłomiej Marianna ur. Albert Barcikowski, Agnieszka Turiańska, Józef Górski, Franciszka Balijówna panna 297-1-185 12V Ł
24 7 1705 Czartorysk Anna Hurko Bartłomiej Marianna ur. Albert Barcikowski, Marianna Lassocina 297-1-185 13R Ł
22 2 1707 Czartorysk Konstancja Boznańska Aleksander Anna ur. Albert Barcikowski, Aleksandra Janczyńska, Franciszek Lebowski, Anna Barcikowska 297-1-185 14R Ł
2 11 1707 Czartorysk Franciszek Młotowski Piotr Róża ur. Albert Barcikowski, Aleksandra Janczyńska, Stanisław Lassota, Teofila Lebowska 297-1-185 14V Ł
9 1708 Żydaczów Michał Atyż Hnizdyczów Tomasz Agnieszka Albert Witkowski, Marianna Mokrowska 1601L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201601/pages/PL_1_301_1601_0002.htm
30 7 1708 Czartorysk Teresa Małyńska Mikołaj Anna ur. Albert Barcikowski, Krystyna Petruszyńska 297-1-185 15V Ł
5 4 1709 Czartorysk Antoni Aleksander Zagrodzki Jan Anna ur. Albert Wolski, Marianna Falibowska 297-1-185 16R Ł
26 1 1711 Czartorysk Róża Hurko Bartłomiej Marianna ur. Michała Łopata, Anna Barcikowska, Albert Barcikowski, Marianna Lassocina 297-1-185 18R Ł
24 6 1712 Czartorysk Józef Rozyński Antoni Helena ur. Albert Słaboszewski, Katarzyna Zahorowska 297-1-185 20V Ł
10 11 1715 Czartorysk Katarzyna Bonikowska Stanisław Helena ur. Albert Konopacki, ??? Konopacka 297-1-185 22V Ł DW
9 11 1718 Podhajce Franciszka Górska Adam nieczytelne Albert Br..., Stantia Bordaszewicz 1075L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201075/pages/PL_1_301_1075_0001.htm
27 10 1720 Czartorysk Teresa Suchodolska Kopyle, par. Kołki Ludwik Marianna ur. Albert Przanowski, Helena Bogucka 297-1-185 28R Ł
6 11 1720 Czartorysk Elżbieta Marianna Bajkowska Czartorysk Szymon Anna szl. Albert Zawadzki, Apolonia Mleczko panna 297-1-185 28R Ł
8 4 1734 Czartorysk Jakub Sobczuk Huta Stefan Marianna Albert Sobczuk, Julianna Hryszukowa 297-1-185 41V Ł
4 12 1736 Czartorysk Hiacynt Albert Tokarski Czartorysk Dominik Apolonia Albert Domański, Katarzyna Patułowska 297-1-185 46V Ł
4 4 1737 Czartorysk Marianna Sobczuk Uta Stefan Marianna Albert Sobczuk, helena Hryszcukowa 297-1-185 47R Ł
21 5 1758 Czartorysk Antoni Piotr Paszke Czartorysk Piotr Agnieszka W. Albert Horain, Franciszka z Szemiotów Przesławska 297-1-185 73V Ł 9269 DW
6 3 1763 Czartorysk Anna Marianna Wiercińska Budki Stanisław Helena Hulewicz W. Albert Targoński, Helena Jastrzębska, Kazimierz Targoński, Zofia Józewska 297-1-185 80R Ł 9281 DW
25 5 1798 Lubar Jan NN Derewicze NN NN łacina, data chrztu, Albert Katuszowski, Marianna Terlecka 178-49-3 603V Ż Mg
15 6 1798 Białogródka Justyna Bukowska Fedorówka Andrzej Marianna Wolska g. Albert Terpiłowski i g. Salomea Tomkiewicz, as., g. Jan Różycki i g. Wiktoria Wodzińska 178-51-95 96V 25 Ż DM
6 1 1804 Lubar Kazimierz Zagórski Wolica Kazimierz Magdalena łacina, data ur. i chrztu, Albert Czerniej, Łucja Danielewicz 178-51-174 56V Ż Mg
22 8 1805 Lubar Tekla Wiszniowska Lubar Mikołaj Marcjanna Gajewska łacina, data chrztu, Szymon Radzikowski, Apolonia Miałkowska, Albert Miałkowski, Agnieszka Myszkowska 178-51-174 73V Ż Mg 168
18 5 1806 Lubar Jan Piotrowski Hryniowce Józef Agnieszka łacina, chrzest 19.05.1806, Albert Miatkowski, Petronela Hrynkiewicz 178-51-174 81V 64 Ż Mg 192
0 1814 Niewirków Petronela Teofila Łędzka par.Dubno Ksawery Katarzyna Strynowska ch.z wody,dopełn.ch. 5.3.1830 nad 16-letnią dziewicą.Asyst.Albert Potocki,Dorota Lubomirska,Marceli Lubomirski,Tekla Złotolińska,Antoni Łędzki,Marianna Syrakomska panna 171-1-3 285 V 7 R AS 0
18 6 1827 Łabuń Paulina Bogusławska Futor Łabuński Stefan Wiktoria Sławek Albert Lipnicki, Barbara Kosakowska 178-3-93 108R 29 Ż 211 KP2, DM
18 6 1827 Łabuń Marianna Klementyna Bogusławska Futor Łabuński Stefan Wiktoria Sławek Albert Lipnicki, Barbara Kosakowska 178-3-93 108R 29 Ż 211 KP2, DM
13 2 1827 Starokonstantynów Dominikanie Tekla Lachowicz Bahlaje Aleksander (sławetny) Marianna Janiewicz Feliks Albertowicz, Marianna Albertowicz 178-3-93 135R 9 Ż 259 KP2
4 7 1827 Starokonstantynów Dominikanie Józef Kalasanty Albertowicz Wierzchniaki Józef Apolonia Janiewicz Aleksander Lachowicz, Franciszka Michalewska 178-3-93 142R/142V 58 Ż 273/274 KP2
8 4 1828 Międzyrzec Leon Bielecki Międzyrzec Jan Pałaszka Albert ch. 9.04.1828, Ur. Jan Kowalski, Prac. Anna Bociorowska, asys. Prac. Wawrzyniec Bociorowski, Katarzy 171-1-1 233R 13 R 7125 Mg
25 9 1828 Kulczyny Michał Słupski Zastawki Franciszek Marianna Lipińska ch. 1828.09.28, Ur. Albert Zakowski, Wiktoria Pudłowska? 178-3-94 322V 61 Ż Mg
11 9 1828 Horodyszcze Teresa Szelepiuk Horodyszcze prac. Antoni Marianna Ostapczuk prac. Adalbert Jakoś, Scholastyka Hećko 178-3-94 104V 107 Ż 203 KP2
14 2 1828 Starokonstantynów Dominikanie Grzegorz Janiewicz Wierzchniaki prac. Michał Anastazja Karp ur. Marcin Ziembicki, ur. Apolonia Albertowicz 178-3-94 154V/155R 27 Ż 298/299 KP2
15 4 1828 Starokonstantynów Dominikanie Helena Gajkowska Skowródki ojciec NN ur. Marianna Gajkowska ur. Piotr Piotrowski, ur. Apolonia Albertowicz 178-3-94 156V 53 Ż 302 KP2
1 10 1828 Starokonstantynów Dominikanie Tekla Michałowska Skowródki ur. Jan Helena Szumowska ur. Józef Albertowicz, Domicella Rudnicka 178-3-94 160R 97 Ż 309 KP2
5 8 1828 Ostropol Józef Tuszyński Ostropol ur. Jędrzej Rozalia Albert ur. Józef Zieliński, ur. Urszula Kosowska 178-3-94 197R 35 Ż 377 KP2 0
18 7 1829 Kulczyny Eliasz Teodorczuk Krasiłów Maciej Anna Litus chrzest: 1829.07.18, Ur. Albert Skrzypkowski, prac. Tekla Tkaczyk, wdowa 178-3-95 351R 57 Ż Mg
8 8 1829 Starokonstantynów Dominikanie Zuzanna Albertowicz Futory ur. Józef Apolonia Janiewicz ur. Grzegorz Janiewicz, Marianna Sawicka 178-3-95 160a 80 Ż 309 KP2
2 12 1829 Starokonstantynów Dominikanie Mikołaj Sawicki Wierzchniaki ur. Teodor Marianna Albertowicz ur. Józef Pawłowski, Barbara Woźniuk 178-3-95 162V 115 Ż 314 KP2
9 2 1830 Kulczyny Marianna Zakrzewska Kulczyny Mateusz Antonina Lubczyńska chrzest: 1830.02.09, Ur. Albert Skrzypkowski, Ur. Kuczalska 178-3-96 326V 7 Ż Mg
13 2 1830 Lubar Emilia Żukowska Bratałów Aleksander Tekla Grzybowska Albert Czarnecki,Tekla Bajkowska,as:Onufry Tobarski, Józefa Zielińska 178 3 3 R358 12 Ż MP
3 6 1830 Cudnów Emilia Baczyńska Miekuce Józef Agata Romanowska Jan Iwanowski, Marianna Podgórska, as: Albert Rezwicz, Róża Baczyńska 178 3 3 V315 95 Ż MP 0
29 9 1830 Ostropol Michał Albert Ostropol Wincenty Marcjanna Misiewicz Paweł Wesołowski i Marcjanna Kaczyńska ż. Feliksa, asyst. Wincenty Koszarski i Anna Górecka panna 178-3-96 240V 53 Ż 446 DM
29 8 1830 Korzec Magdalena Albert Korzec Jan Marianna Janiewicz Antoni Siciński i Katarzyna Kiszner ż. Pawła 245-1-4 68R 98 R 134 DM
11 1 1832 Kulczyny Honorata Słotwińska Kulczyny Wojciech Franciszka Dąbrowska Albert Skrzypkowski i Agnieszka Rudkowska ż. Augustyna 178-3-98 329V 7 Ż 624 DM
30 7 1832 Kulczyny Ignacy Tarczyński Kulczyny Jan Małgorzata Ruczkowska Albert Budziński i Petronela Wojtowska ż. Gabriela 178-3-98 333V 44 Ż 632 DM
11 1 1833 Międzyrzec Florian Bielecki Międzyrzec Jan Pelagia Albert Iwan Miaczyn,Paraska Frankowa. As.Józef Urbański,Paraska Żymkówna,Jan Oszmulski, Krystyna Daniłłowa 171-1-6 237V 5 R AS
8 1 1833 Ostropol Franciszka Albert Ostropol Wincenty Marcelina Misiewicz Wincenty Koszarski i Marcela Kuczyńska wdowa 178-3-99 213V 5 Ż 407 DM
6 11 1834 Ostropol Marcin Albert Ostropol Wincenty Marcjanna Misiewicz Feliks Hucewicz i Apolonia Pogorzelska panna 178-3-100 241V 46 Ż 467 DM
1 10 1835 Kuniów Franciszek Jan Baranowski Illaszówka Feliks Zofia Albert R 91 V 56 0
20 2 1835 Kijów Maciej Sapocki Kijów Franciszek Domicella Kobylińska JW. Ignacy Ożarowski, Antonina Linowska, ż. Alberta, Kapitana Wojsk Francuskich, as. August Rylski, Chrystiana Maschel, mężatka, chrz. 24.02.1835 178-51-372 25R 25V 11 Ż BS 52-
15 7 1835 Zasław św. Józefa Marianna NN Zasław NN Anna NN Antoni Albert, Domicela Markowska 178-3-101 45 93 Ż SK
8 8 1836 Międzyrzec Józef Kalasanty Bielecki Międzyrzec Jan Pelagia Albert Hutnicki,Paraska Dubinicka,As.kaw.Piotr Orzechowski,Agnieszka Jakimczycha 171-1-9 245V 22 R AS
13 1 1836 Lubar Hilary Czarnecki Lubar Błażej Anastazja Mieleniewska Andrzej Karasiński i Wiktoria Wybranowska ż. Alberta 178-51-386 391V 3 Ż 395 DM
17 2 1836 Lubar Sabina Tekla Zamiechowska Bratałów Mały Franciszek Marianna Mieleniewska Teodor Mieleniewski i Józefa Zielińska, asyst. Albert Czarnecki i Teresa Żochowska ż. Jana 178-51-386 394V 19 Ż 398 DM
17 9 1836 Lubar Edward Józef Surdion Lubar Edward Rafalina Ciszewska Albert Wybranowski i Izabella Olszewska ż. Witalisa, asyst. Witalis Olszewski i Wiktoria Wybranowska ż. Alberta 178-51-386 406R 85 Ż 409 DM
5 1 1837 Starokonstantynów Karolina Michałowska Skowródki Jan Helena Sumowska Józef Albertowicz i Lucyna Lerua ż. Wincentego, asyst. Jan Brześniowiecki i Honorata Markiewicz ż. Aleksandra 178-3-108 179V 5 Ż 351 DM
6 9 1837 Starokonstantynów Tekla Mołodecka Wierzchniaki Jan Marianna Albertowicz Ludwik Piotrowski i Marianna Wołkowińska wdowa, asyst. Jakub Albertowicz i Julia Wołkowińska ż. Mateusza 178-3-108 191V 102 Ż 375 DM
8 9 1837 Starokonstantynów Emilia Albertowicz Wierzchniaki Józef Apolonia Janiewicz Ludwik Piotrowski i Tekla Popławska ż. Franciszka, asyst. Marcin Lipiński i Helena Michałowska ż. Jana 178-3-108 192V 108 Ż 377 DM
8 5 1837 Zasław św. Józefa Zofia Wierzykowska Sławuta Józef Franciszka Werzawa Werżawa Kajetan Widorf, Wilhelmina Kalbert 178-3-108 60V 55 Ż 117 RG
7 10 1838 Kuniów Józef Baranowski Eliaszówka Feliks Zofia Albert Jan Zawadowski, Agnieszka Kakofoni ż. Kazimierza 171-1-11 81 V 60 ZP R 0
3 3 1838 Ostróg Julianna Siemionow Ostróg Grzegorz Józefa Nowicka Albert H..nik i Marianna Kozłowska 171-1-11 5V 28 R DM
11 12 1838 Zasław św. Józefa Andrzej Puchalski Zasław Majdan Karol Elżbieta Bielska Antoni Wojciechowski i Adalberta Czerniakowska 170-3-110 69V 110 Ż 135 DM 0
25 9 1839 Berdyczów Marianna Łapińska Nizgórce Sylwester Rozalia Albert Ignacy Wichowski i Józefa Husakowska ż. Jana 178-3-8 155V 197 Ż 292 DM
6 8 1839 Kulczyny Czesław Ludwik Pociata Krasiłów Atanazy Ludwika Piekutowska dop. chrztu 8.01.1846, asyst. Jan Sylwestrowicz i Tekla Niepokojczycka, Albert Cechnicki i Marianna Pociata; chrzest z wody 6.08.1839 - Jakub Niepokojczycki chorąży i Karolina Matuszewska ż. Ferdynanda 178-3-115 347V 6 Ż 681 DM
6 2 1840 Krzemieniec Marianna Winnicka Kuniów, par. Kuniów Jan Ludwika Borkowska (dopełnienie) Adalbert Majewski, Ludwika Kowalczyńska 426-1-29 8V-9R 23 T
25 9 1840 Kulczyny Władysław Józef Pociata Krasiłów Atanazy Ludwika Piekutowska dopełnienie chrztu 8.01.1846, asyst. Albert Cechnicki i Marianna Pociata; chrzest z wody 25.09.1840 do chrztu trzymali Jakub Niepokojczycki chorąży i Karolina Matuszewska ż. Ferdynanda 178-3-115 348R 7 Ż 682 DM
13 3 1841 Aleksandria Ludwika Dunin Berestowiec Piotr Emilia Świdzińska Albert Rautemberg Major WR kawaler i Karolina Buszkiewicz panna, as. Henryk Rub i Tekla Buszkiewicz wdowa 171-1-12 173R 7 R JJ
30 3 1843 Bucyń Szczęsna Józefa Brygida Brzostowska Kaczyn Józef Kazimiera Kurdwanowska Albert von Langen i Klara Brzostowska 36 4 5 858 355 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2036/pages/PL_1_436_36_0003.htm
19 2 1843 Miropol Mikołaj Różański Miropol Feliks Klara Antoni Mołodecki i Barbara Czubkowska panna, asyst. Jakub Albertowicz i Marcjanna Baranowska ż. Grzegorza 874 348 11 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0178.htm
20 11 1843 Hulewicze Elżbieta Maria Machowska Kaszówka Piotr Helena Górska Albert Langen i Hortensja Alfawicka panna, asyst. Aleksander Gruszczewski i Józefa Bobołowicz panna, Kazimierz Padoliński i Dorota Dąbrowska panna 858 338 25 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0179.htm
10 8 1844 Ostróg Jan Baszyński Ostróg Grzegorz Franciszka Wereszczyńska Albert Henik, Karolina Godleska wdowa 883 9 V 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0013.htm
9 1 1844 Młynów Mikołaj Bułhak Peremiłówka Antoni Franciszka Paszkowska Andrzej Fedyk, Alberta Nowicka, Jan Połoński, Justyna Trębicka 830 176V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0181.htm
3 6 1844 Miropol Władysław Mołodecki Miropol NN Tekla Jakub Albertowicz i Marianna Mołodecka ż. Jana 875 335 37 AGAD 171 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0171.htm
17 6 1844 Kulczyny Konstancja Sołomowicz Sołomna par. Tarnoruda, Podole Jakub Konstancja Cernicka [Cechnicka] chrzest 21.05.1854, Augustyn Groza i Marianna Kwiatkowska ż. Ludwika, asyst. Aleksander Wierzbicki i Józefa Cechnicka ż. Alberta 178-3-122 96V-97R 31 Ż 185-186 DM
9 5 1845 Dąbrowica Mikołaj Nerodkiewicz Dąbrowica Jakub Anna Łotuszkiewicz Jan Linkiewicz, Aleksandra Seleniewicz; as: Franciszek Romanowski, Albertyna Ter 831 95 9 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
21 10 1845 Miropol Aniela Mołodecka Miropol Jan Marianna Albertowicz 876 331 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0180.htm
5 3 1845 Kulczyny Kazimierz Skrzyszewski Zastawki Jędrzej Elżbieta Frankiewicz Albert Skrzypkowski i Magdalena Cudzenież ż. Jana 178-3-113 366R 20 Ż 706 DM
20 11 1845 Kulczyny Józefa Arabska Krasiłów Kazimierz Magdalena Cielecińska Jan Szmigielski i Józefa Echnicka ż. Alberta 178-3-113 373R 93 Ż 720 DM
18 3 1845 Kotelnia Józef Bernatowicz Kryłówka Bazyli Franciszka Krajewska Izydor Turkułł i Józefa Turkułł panna c. Alberta 178-3-12 261V 29 Ż 518 DM
17 2 1846 Miropol Konstancja Albertowicz Miropol Jakub Teresa Rzeszniowiecka Ksawery Szydelski i Honorata Szydelska panna, asyst. Jan Trojanowski i Aniela Żukowska ż. Jana 877 298 17 AGAD 160 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0160.htm
8 6 1846 Miropol Feliks Majewski Pawołoczka Józef Marianna Halicka Jakub Albertowicz i Zuzanna Rzeczycka ż. Piotra 877 305 37 AGAD 163 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0163.htm
23 1 1847 Kodnia Ludwik Buszkiewicz Kodnia Walery Paulina Kostiukiewicz Michał Chodorowski assesor i Maria Radziszewska Majorowa wdowa, Wlm Adalbert Jaworski i Wlm Johanna Dobrowolska panna 178-3-18 1V 4 Ż DM
26 2 1847 Kodnia Aleksander Kajzer Kodnia Antoni Teofila Siomaszko Adam Chołodecki i Zofia Podolska ż. Andrzeja, Albert Grecki i Julia Podolska 178-3-18 2V 9 Ż DM
24 2 1847 Krzemieniec Franciszek Konstanty Waniauczek Krzemieniec Józef Konstancja Chylińska Adalbert Majewski i Kornelia Ciszak ż. Jerzego 426-1-21 3V 17 T DM 0
20 10 1847 Kulczyny Wojciech Albertowicz Kulczyny Jakub Teresa Rzeszniowska Ignacy Piotrowski i Marianna Maciejewska ż. Jana 178-3-116 400V 85 Ż 787 DM
3 2 1847 Szumsk Karolina Kowalska Hucisko Surażskie NN Łucja Albert Kowalski i Rozalia Krasicka ż. Jakuba 245-1-13 332V 11 R 659 DM
3 11 1848 Międzyrzec Leonard Karol Edmund Teszkiewicz Witków Teofil Antonina Sławoszewska szl. Euzebiusz Łobaczewski, Teresa Czarnecka wdowa, as. Adalbert Kozłowski, Tekla Sławoszewska ż. Krzysztofa 171-1-14 341R 23 R 1429 DW
11 2 1849 Wiszenki s. [...] Wolek Majdan Jezierski Wojciech Elżbieta Szyszko Fabian Rosiński i Albertyna Terpiłowska 22-1-120 10 Ł DM
24 10 1849 Kuniów Mikołaj Baranowski Iliaszówka Feliks Zofia Albertowska Bartłomiej Zawadowski i Agnieszka Tańska wdowa 171-1-15 95V-96R 73 R 98 DM
11 6 1849 Międzyrzec Ignacy Cyprian Janowski Huszcza Bazyli Katarzyna Sitowska chrzest 5.08.1849, Adalbert Kozłowski i Katarzyna Wodzicka zamężna, as. Dominik Nosarzewski i Kasylda Bojarska zamężna 171-1-15 438V-439R 24 R 440 BW
13 6 1850 Butowce Antonina Albertowicz Kapustyn Jakub Teresa Rzeszniowska Jan Popiel i Antonina Zielińska panna 178-3-119 223V-224R 20 Ż 438-439 DM
17 11 1850 Krzywin Mikołaj Lipski Rudnia Polańska Kasper Prakseda Maksymenko chrzest 18.11.1850, Adalbert Salarski i Katarzyna Nowosad ż. Michała 171-1-16 184V-185R 28 R 193 BW
24 4 1850 Hulewicze Walerian Jakubowski Parośla Michał Anastazja Demiańczuk Albert Skorupski i Elżbieta Gwinczewska panna, asyst. Stanisław Gruźdź i Tekla Jedlińska 863 734-735 11 AGAD 391 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0391.htm
28 1 1851 Butowce Franciszek Goralewicz Czerniatynek Antoni Józefa Gorecka 1-dw. Eufemi Wysocki, Alberta Goralewicz ż. Antoniego 178-3-120 2V-3R 5 Ż 6 DW
14 8 1851 Butowce Marianna Miszczuk Butowce Józef Ewa Kurczewa chł. Kasper Gąsecki, Teresa Albertowicz ż. Jakuba 178-3-120 8V-9R 30 Ż 18 DW
11 3 1851 Krzemieniec Antonina Zalewska Krzemieniec Mikołaj Paulina Antoniewska Adalbert Spiechalski i Marianna Lesicka ż. Józefa 426-1-24 6V-7R 18 T DM
27 5 1851 Ostropol Anna Drozdowska Ostropol IN Agnieszka Ciecierska Wincenty Albert i Marianna Niepokulczycka wdowa 178-3-120 325V-326R 20 Ż 640-641 DM
27 8 1852 Szumsk Jan Bilewicz Waśkowce Jan Antonina Budzyńska Albert Kowalski i Petronela Tomaszewska ż. Karola 426-1-241 115V-116R 68 T 119 DM
17 1 1853 Zasław św. Józefa Antoni Tyras Szczurowce Leon s.Jana Anna c.Stanisława Stawicka Albert Gerlecki, Barbara Płochowska 178-3-121 395V-396R 12 Ż 742-743 RG
26 4 1853 Butowce Jan Pohowski Czerniatyn Rajmund Marianna Zieniewicz Jan Łabuński i Teresa Albertowicz 178-3-121 581R 20 Ż 1095 DM
1 7 1853 Klewań Józef Marian Niwiński Korczyn Michał Wiktor Karolina Penska [Pęska] chrzest 3.12.1853, Stanisław Penski [Pęski] i Emilia Wróblewska ż. Leonarda, as. Leonard Wróblewski i Marianna Piotrowska ż. Adalberta 171-1-33 429V-430R 30 R 424 BW
29 3 1853 Równe Aleksander Szlachcianowski Aresztów Hipolit Tekla Śliwińska chrzest 31.03.1853, Benedykt Chorążyczewski i Elżbieta Łosowska ż. Adalberta 171-1-33 391V-392R 7 R 386 BW
21 10 1853 Równe Wilhelmina Michalina Braun Równe Michał Marianna Stocka chrzest 25.10.1853, Jan Kwaśniewski i Wilhelmina Maciejewska ż. Adalberta 171-1-33 399V-400R 33 R 394 BW
23 1 1854 Wiszenki Florianna Paszkowska Majdan Jezierski IN Franciszka Ludwik Wolak i Albertyna Terpiłowska panna 838 220-221 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0117.htm
18 10 1854 Szumsk Antoni Tomaszewski Kąty Jan Teresa Wereszczyńska Grzegorz Chwedorowicz i Marianna Jasińska ż. Jana, asyst. Jan Świderski i Marcjanna Kowalska ż. Alberta 172-1-30 377V-378R 73 R / FS 379 DM
21 8 1855 Łabuń Hipolit Dokucki Łabuń Julian Zuzanna Albert Maciej Czajkowski i Agnieszka Cichocka 178-3-123 710V-711R 63 Ż DM
31 5 1855 Szumsk Petronela Borkowska Sadeczki Ludwik Barbara Jasińska Albert Kowalski i Ewa Ganonyk panna, asyst. Jan Tkaczuk i Marianna Hawryłowa [Gawriłowa] panna 172-1-41 385V-386R 27 R 388 DM
14 6 1855 Szumsk Bazyli Maniakowski Iserna Mikołaj Aleksandra Jasińska Albert Kowalski i Justyna Gabruk z Stepczuków wdowa, asyst. Jan Husiatyński i Krystyna Michałowska ż. Antoniego 172-1-41 356V-387R 30 R 389 DM
4 3 1856 Łabuń Seweryna Albert Szkarawka Wlk Józef Franciszka Górska Tytus Kosowski i Felicja Staniewska 178-3-124 655V-656R 17 Ż DM
12 12 1856 Szumsk Franciszek Giżycki Waśkowce Paweł Wiktoria Listowska Albert Kowalski i Fruzyna Rudnicka ż. Gabriela 172-1-51 377V-378R 99 R / FS 383 DM
5 11 1857 Łabuń Marianna Dokucka Łabuń Julian Zuzanna Albertowicz Jan Czajkowski i Marianna Wilczyńska 178-3-73 355V-356R 83 Ż DM
12 8 1857 Białogródka Mikołaj Jarocki Białogródka IN Marianna Franciszek Lenczyński i Katarzyna Buderacka ż. Alberta 178-3-73 156V-157R 73 Ż DM
8 10 1857 Ostropol Franciszek Albert Hubin Marcin Salomea Strutyńska Jan Jackowski i Aleksandra Baczyńska ż. Jana 178-3-73 323V-334R 34 Ż 612-613 DM
26 2 1858 Białogródka Józefa Sienkiewicz Białogródka IN Sabina Sienkiewicz c. panny, Albert Buderacki i Józefa Zagórska wdowa 178-3-74 217V-218R 20 Ż DM
26 3 1858 Łabuń Rafał Albert Szkarawka Józef Franciszka Górska Józef Łożyński i Felicja Staniewska panna 178-3-74 319V-320R 24 Ż DM
7 4 1859 Szumsk Antonina Kupniewicz Iserna Andrzej Aniela Bączkowska Teodor Maniakowski i Marcjanna Kowalska ż. Alberta, asyst. Ignacy Gabruk i Magdalena Maniakowska ż. Bartłomieja 245-1-16 164V-165R 38 R / FS 166 DM
28 7 1859 Szumsk Magdalena Tomaszewska Kąty NN Teresa Wereszczyńska s. nieślubny zamężnej Teresy rekrutki, Albert Kowalski i Marianna Głowacka ż. Franciszka 245-1-16 170V-171R 63 R / FS 172 DM
1 12 1860 Butowce Otylia Gull Wierzbówka Karol Anna Hartman c. austriackich poddanych, Wincenty Gebauer i Albertyna Wejhar 178-3-75 261V-262R 45 Ż 475-476 DM
26 12 1861 Łabuń Paulina Albert Szkarawka Wlk Józef Franciszka Górska Józef Łożyński i Felicja Staniszewska panna 178-3-76 349V-350R 89 Ż DM
29 3 1861 Ostropol Jan Albert Ostropol Marcin Agata Łotocka Wojciech Zieliński i Aleksandra Dachelska wdowa, asyst. Stanisław Łotocki i Wincentyna Zalotyńska ż. Grzegorza 178-3-76 302V-303R 15 Ż 571-572 DM
9 9 1862 Starokonstantynów Marianna Kunicka Starokonstantynów Wincenty Tekla Pawłowska Hilary Lisowski i Franciszka Albertowicz ż. Jacka 178-3-131 25V-26R 107 Ż 52-53 DM
28 3 1862 Butowce Maria Guliew Wierzbówka Karol Anna Hartman austriaccy poddani; Wincenty Gebauer i Albertyna Wajsgar, asyst. Józef Merrel i Eliza Rizier 178-3-77 285V-286R 13 Ż 567-568 DM
29 6 1862 Butowce Otto Leopold Gibaur Zameczek Wincenty Otylia Mader Józef Merrel i Teresa Jelinkowa, asyst. Alojzy Jelinek i Albertyna Wajsgar 178-3-77 287V-288R 33 Ż 571-578 DM
7 9 1862 Ostropol Jan Albert Ostropol Marcin Agnieszka Łotocka Wojciech Zieliński i Marianna Garbowska 178-3-77 304V-305R 33 Ż 604-605 DM
13 6 1862 Kulczyny Antonina Myślińska Kaszówka par. Hulewiczów Jan Władysław Dominika Raczkowska dopełnienie chrztu 22.07.1862, chrzestni Marcel Myśliński i Konstancja Myślińska, asyst. Dopeł. Albert Cechnicki i Antonina Myślińska 178-3-131 164V-165R 92 Ż 316-317 DM
14 12 1862 Kulczyny Maria Albertowicz Dubiszcze Jakub Petronela Wrzeszniowska Mikołaj Bujalski i Feliksa Stawińska 178-3-131 177V-178R 144 Ż 342-343 DM
15 2 1862 Berezne Maria Anna Belka Siedliszcze Mikołaj Felicja Osipowicz chrzest 18.02.1862, Albert Korton i Bronisława Żyromska 887 466-467 6 AGAD 253 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0253.htm
22 9 1862 Szumsk Paulina Gabruk Iserna Ignacy Ludwika Stelmaszuk Albert Kowalski i Klara Husiatyńska ż. Jana 245-1-19 165V-166R 68 R 289-290 DM
29 10 1862 Szumsk Szymon Borkowski Sadeczki Aleksander Marcjanna Giżycka Albert Kowalski i Tekla Smolarczuk ż. Andrzeja 245-1-19 168V-169R 80 R 295-296 DM
27 3 1863 Żytomierz Aniela Pilecka Żytomierz Jakób Rozalia Terlecka Konstanty Padeski, Albertyna Sajdaszewska 178-3-54 27 64 Ż DG
11 1 1863 Szumsk Paulina Tomaszewska Iserna NN Marianna Tomaszewska Albert Kowalski, Joanna Wawryn ż. Pawła 245-1-21 175V-176R 7 R RK
13 3 1863 Ostropol Wiktoria Dowhalska Ostropol Leon Tekla Gorecka Teodor Garbowski i Agnieszka Albertowicz 17-1-323 2V-3R 9 Ch 4-5 DM
30 9 1863 Hulewicze Karolina Emilia Niżel Kraśnica Augustyn Krystyna Jeż Albert Jeż i Aniela Kuczyńska ż. Jana 892 160V-161R 25 AGAD 159 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0159.htm
12 1 1864 Szumsk Józef Wereszczyński Iserna Jan Marianna Wojnaszewska chł. Albert Kowalski, Lucyna Husiatyńska ż. Franciszka 245-1-20 143V-144R 4 R
12 11 1864 Rzyszczów Albertyna Skurska Pszeniczniki Wincenty Adolfina Tecław Mikołaj Nowicki, Albertyna Tecław 312-1-89 187 10 m.K KM
19 5 1864 Ostropol Celestyna Albert Ostropol Marcin Agnieszka Łotocka Wojciech Zieliński i Marianna Gurbowska 17-1-323 18V-19R 22 Ch 35-36 DM
18 12 1865 Dederkały Waleria Jabłońska Dederkały Małe Stanisław Antonina Jarmolińska Albert Surażewski, Maria Bertchman ż. Aleksandra 56 175-176 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0092.htm
5 12 1865 Ostropol Barbara Liniewicz Pyszki Augustyn Franciszka Rabczewska Jan Baczyński i Agnieszka Albert wdowa 17-1-323 38V-39R 41 Ch 75-76 DM
18 5 1866 Kulczyny Stanisława Albertowicz Dubiszcze Józef Petronela Nowicka Józef Iwanicki i Teresa Mironowicz 17-1-235 182V-183R 41 Ch 357-358 DM
21 10 1867 Olewsk Karolina Bryling Olewsk Wilhelm Lurianna Herman zagran. Albert Bryling, Marianna Gątlak ż. Aleksandra 178-3-57 71V-72R 55 Ż
2 10 1867 Lachowce Michał Konstanty Żelizetowski Kornica Stanisław Klotylda Kulska s. mieszkających na paszporcie, ch. Kazimierz Jakubowski i Emilia Witska ż. Galberta 178-3-146 182V-183R 63 Ż DM
6 7 1867 Białogródka Aleksandra Dobrowolska Polachowa Mikołaj Aniela Jackiewicz Leonard Kowalewski i cudzoziemka Emilia Wits ż. Gwalberta 178-3-81 282V-283R 71 Ż DM
13 3 1870 Butowce Andrzej Eser Pieńki Józef Antonina Porzycka Albert Błocki i Stefania Stefańska wdowa 178-3-82 132V-133R 11 Ż 259-260 DM
16 1 1873 Szumsk Wojciech Listowski Waśkowce Jan Anna Wereszczyńska chrz. 18.01 Albert Kowalski, Marianna Banaruk ż. Tomasza 1-226 69V-70R 6 T DM 387
14 2 1873 Szumsk Franciszek Kukurowski Waśkowce Michał Marianna Kucharska chrz. 4.02 Michał Charczyński, Aleksandra Kowalska ż. Alberta 1-226 70V-71R 12 T 388 DM
27 5 1873 Szumsk Pawlina Malicka Waśkowce Antoni Marianna Kwiatkowska chrz. 28.05 Albert Kowalski, Antonina Jarmolińska ż. Antoniego ast. Jan Jelenkowski i An 1-226 82V-83R 57 T DM 401
12 8 1876 Szumsk Jan Sawicki Huta Piaseczna Jan Teofila Soczyńska chrz. 24.08 Austriacki poddany Albert ? Ludwika Soczyńska ż. Marcina 1-228 24V-25R 97 T DM 607
15 2 1877 Szumsk Marianna Bilewicz Waśkowce Piotr Joanna Zielińska chrz. 20.02 Andrzej Listowski, Aleksandra Kowalska ż. Alberta 1-229 7V-8R 27 T DM 653
11 5 1879 Szumsk Antoni Listowski Waśkowce Jan Anna Wereszczyńska Kazimierz Kokurowski i Aleksandra Kowalska ż. Alberta 01-226 129V-130R 55 T 448 DM
5 12 1880 Cudnów Józefa Rudnicka Huta Sobolówka Urban Krystyna Górska Albert Rajkowski i Rafalina Rudnicka ż. Franciszka 178-3-67 536V-537R 297 Ż 1064-1065 DM
6 11 1881 Krzemieniec Aleksy Musiałowski kol. Kogneberg Józef Maria Walkowiak Albert Joachim, Agata Gniszewska 426-1-75 18V-19R 71 T 27 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X473-B?i=26&cat=834008
1 10 1881 Berezne Tekla Jasińska Sieliszcze Wojciech Katarzyna Zajączkowska chrzest 15.08.1882, Wincenty Januszkiewicz i Marianna Jasińska ż. Alberta 740-2-5 94V-95R 67 R 88 DM
19 6 1887 Szumsk Karolina Winnicka Żołobki Paweł Marianna Głowacka Albert Winnicki i Franciszka Winnicka panna 426-1-232 98V-99R 84 DM 966 T
25 9 1887 Dederkały Kazimierz Bartosiewicz Kaletyńce Wielkie Seweryn Wiktoria Baranowicz Albert Nowicki i Karolina Bartosiewicz ż. Ferdynanda 1-81 79V-80R 30 T DM 978
1 11 1887 Dederkały Jan Domański Kaletyńce Wielkie Franciszek Albina Wojciechowska Piotr Orłaczuk i Adela Nowicka ż. Alberta 1-81 80V-81R 32 T DM 979
18 10 1889 Luboml Łukasz Chudyk Rymacze Grzegorz Ewa Stachniuk Tomasz Kapelan, Anna Albertowicz 332 68 135 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0035.htm
6 11 1890 Meżyrów Leonard Misiak Korostowce Piotr Katarzyna Kubis Bartłomiej Sadłowski i Paulina Kubis żona Adalberta 904-6-11 154V-155R 47 W JS1
5 9 1891 Kuniów Ludwik Orzechowski Siwir Michał Maria Lange Dominik Lange i Albertyna Bereńskaż. Ferdynanda 178-3-86 375V-376R 95 Ż DM
26 8 1892 Ołyka Weronika Serwruk Pyszny Bór Mieczysław Leontyna Szczepkowska Cyprian Sewruk, Albertyna Szczepkowska 1018 42 83 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0024.htm
4 5 1893 Kuniów Michał Sokołowski Iliaszówka Ignacy Karolina Frańska Feliks Baranowski i Albertyna Frańska panna 178-3-86 473V-474R 78 Ż DM
22 6 1896 Lubar Waleria Dydyl Wolica Kazimierz Franciszka Skrzyńska (wpis 1897) chrzest 30.06.1896, Adalbert Wilczek i Maria Pikulska panna 178-3-189 28V-29R 12 Ż 55-56 DM
26 6 1898 Białogródka Petronela Wolska Fedorówka Antoni Marianna g. Albert Terpiłowski i g. Salomea Tomkiewicz, as. G. Jan Różycki i Anastazja Mazurkowa 178-51-95 97R 28 Ż DM
5 1 1901 Starokonstantynów Piotr Pawłowski Połowinniki Aleksander Józefa Zahalewicz Antoni Pińkowski i Anna Albertowicz wdowa 17-1-505 2V-3R 10 Ch 5-6 DM
12 4 1901 Starokonstantynów Julia Albert Szkarawka Mała Jan Józefa Gorecka Feliks Gorecki i Aleksandra Szepelska ż. Macieja 17-1-505 14V-15R 58 Ch 29-30 DM
12 4 1901 Starokonstantynów Maria Albert Szkarawka Mała Jan Józefa Gorecka Nikodem Kunicki i Stanisława Burkowska ż. Tomasza 17-1-505 14V-15R 59 Ch 29-30 DM
15 8 1904 Ołyka Marian Urbański Bogusławka Bogusławka Stanisław Albertyna 984 30 115 MO 0
28 3 1904 Niewirków Leopold Persik Niewirków Erazm Józefa Winnicka Leopold Szuman, Albertyna Winnicka panna 982 14V-15R 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0015.htm
17 1 1904 Tuczyn Antoni Popławski Raśniki Antoni Maria Klatowska Albert Gut, Józefa Kobrynowicz 989 3V-4R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0004.htm
6 9 1906 Ołyka Jadwiga Kryńska Palcze Izydor Wiktoria Dubicka Wiktor Falkowski, Albertyna Rosianowska panna 1019 241 148 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0127.htm
20 10 1906 Ołyka Marceli Konefał Dermanka Dominik Józefa Dąbrowska Mieczysław Konefał, Albertyna Konefał ż. Alojzego 1019 257 179 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0138.htm
3 11 1906 Tajkury Kazimierz Przezicki Zdołbunów Ludwik Józefa Pawulska chrzest 12.11.1906, Jan Souczek [Souček] i Franciszka Gut ż. Alberta 740-4-692 80V-81R 97 R 80 BW
6 4 1907 Cudnów filia Romanów Filip Malinowski Siaberka Adam Franciszka Kuriata Dionizy Kuriata i Adalberta Turowska ż. Franciszka 178-3-215 76V-77R 99 Ż 149-150 DM
28 12 1907 Starokonstantynów Stanisław Stefański Świnna Cyprian Mikołaj Elżbieta Terlecka chrzest 6.01.1908 Edward Albertyn i Wiktoria Zawistowska ż. Mateusza 17-2-88 1V-2R 6 Ch 4-5 DM
18 11 1909 Szumsk Petronela Paszkiewicz Kamyki Adolf Sabina Schabikowska Albert Paszkiewicz, Bronisława Paszkiewicz ż. Jana 84V-85R 198 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CR-K?i=909&cat=834003
7 12 1909 Fastów Michalina Dembicka Bertniki Rajmund Katarzyna Zabrańska Augustyn Dubikowski, Albertyna Perehuda 1268-1-50 285V-286R 59 CDIAK 292 KM, DW
5 7 1910 Dubno Stanisław Tratkiewicz Dubno Tadeusz Feliksa Wrzos Stefan Kowalski i Eugenia Satermajer ż. Alberta 740-4-162 90V-91R 92 R 80 DM
7 1 1910 Bazalia f. Tereszki Maria Albertowicz Klitna Wielka Karol Wiktoria Iwańska Maciej Albertowicz i Walentyna Pasławska ż. Franciszka 17-2-47 102R 7 Ch 205 DM
28 12 1910 Nowy Zawod Wiktor Piekarski Huta Osiczna Ksawery Michalina Rodzińska Ludwik Mościcki, Albertyna Piekarska ż. Piotra 178-3-196 25V-26R 122 Ż 52 DW
17 7 1911 Bazalia f. Tereszki Bolesław Białokur Tryski Karol Emilia Jaworska Marian Wierzbicki i Antonina Albertowicz ż. Macieja, asyst. Maciej Albertowicz i Helena Wierzbicka ż. Mariana 17-2-47 112V 37 Ch 226 DM
15 11 1911 Ostropol Stanisława Krzyżanowska Kisiele Adolf Teresa Lisicka Franciszek Żeliński i Izabella Krupska ż. Alberta 17-2-93 48V-49R 44 Ch 114-115 DM
12 2 1912 Tbilisi Maria Zauer Tbilisi Tyberiusz s. Jana Barbara Rup Albert Łuja, Maria Rudolf 27R 19 Tb
15 10 1912 Tajkury Helena Żukowska Zdołbunów Franciszek Julia Modzianowska Albert Gut i Tekla Kopijkowska ż. Karola 740-4-696 22V-23R 88 R 24 DM
7 9 1913 Tajkury Stanisław Gandel [Gajdel] Tajkury Jan Józefa Nowak chrzest 15.09.1913, Adalbert Solar i Wiktoria Wierczyńska wdowa 740-4-697 23V-24R 90 R 25 BW
8 10 1913 Tajkury Bronisława Tomaszewska Zdołbunów Marcin Maria Worobek [Wyrobek?] chrzest 20.10.1913, Adalbert Gut i Józefa Werber panna 740-4-697 26V-27R 101 R 28 BW
24 4 1913 Starokonstantynów Wincenty Wiszniewski Zapadyńce Wincenty Maria Stachurska Klementyn Czerwiński i Albertyna Rześniowiecka 17-2-89 98V-99R 88 Ch 179-180 DM
28 7 1913 Starokonstantynów Janina Albertowicz Wierzchniaki Jan Maria Sikorska Michał Sikorski i Maria Sikorska ż. Franciszka 17-2-89 102V-103R 102 Ch 187-188 DM
30 8 1914 Tbilisi Alfons Bartosiewicz Tbilisi Jacenty s.Leona Macieja Agata c.Aleksandra Albert Jan Jackiewicz, Helena Gajden, as. Andrzej Szewczenko 91R 86 Tb
15 10 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Jadwiga Opalińska Szepetówka Józef Józefa Albertowicz Cyprian Baczewski i Emilia Albertowicz 17-2-47a 26V-27R 85 Ch 53-54 DM
4 5 1915 Ostropol Zofia Szachnowska Ładyhy Konstanty Maria Albert Adolf Krzyżanowski i Maria Łukowska 17-2-93 120V-121R 31 Ch 211-212 DM 0
17 12 1916 Starokonstantynów Jadwiga Jarzębkowska Sachnowce Leon Adela Proszkowska chrzest 1.05.1917, Witold Kopecki i Maria Albertowicz panna 17-2-90 120V-121R 39 Ch 230-231 DM
27 1 1916 Tajkury Janina Boczkowska Zakrzewszczyzna Antoni Jadwiga Styka Albert Solar i Magdalena Jakiewicz ż. Aleksandra 740-4-697 175V-176R 8 R 156 DM
1 12 1916 Starokonstantynów Bronisław Korczakowski Wierzchniaki Piotr Stanisława Jasińska Wawrzyniec Bliźniukiewicz i Maria Albertowicz ż. Jana 17-2-90 77V-78R 102 Ch 154-157 DM
12 2 1917 Starokonstantynów Maria Wiszniewska Zapadyńce Wincenty Maria Stachurska Józef Żółkiewski i Albertyna Wrześniewska ż. Marcelego 17-2-90 115V-116R 17 Ch 220-221 DM
1 12 1917 Berezne Stanisława Słowicka Natalia Jan Florentyna Bukowska Adalbert Bukowski i Leokadia Łoś 740-4-8 46V-47R 135 R 47 DM 0
13 2 1917 Szumsk Stanisława Paszkowska Huta Majdańska Jan Petronela Soczyńska Albert Paszkiewicz, Stanisława Zielińska ż. Feliksa 426-1-257 7R 23 T 9 RK
2 12 1917 Szumsk Eleonora Gadomska Cyranka Wincenty Józefa Jarmolińska Rafał Wróblewski, Maria Jarmolińska ż. Alberta 426-1-257 35R 136 T 37 RK
14 10 1920 Szumsk Dominik Jarmoliński Huta Stara Kazimierz Konstancja Jastrzębska Albert Jastrzęmbski, Marianna Jastrzembska 426-1-259 7R 128 T 11 RK
7 2 1921 Starokonstantynów Jadwiga Albertowicz Sachnowce Julian Helena Nesteruk Adolf Kopecki i Maria Kukowicka ż. Romana 17-2-91 cz.2 205V-206R 25 Ch 14-15 DM
1 3 1921 Starokonstantynów Zuzanna Albert Szkarawka Mała Teofil Katarzyna Domańska Jan Zalubowski i Petronela Skrzyńska wdowa 17-2-91 cz.2 216V-217R 70 Ch 36-37 DM
29 3 1921 Starokonstantynów Józefa Suchaniewicz Szkarawka Mała Stefan Maria Domańska Marcin Majewski i Katarzyna Albert ż. Teofila 17-2-91 cz.2 222V-223R 93 Ch 48-49 DM 0
24 7 1921 Sarny Stanisław Korzeniowski Osty Franciszek Elżbieta Wysocka Piotr Jankowski, Albertyna Felińska 740-4-753 10R 57 R 13 AS
30 4 1922 Sarny Katarzyna Masiejczyk Ugły Aleksander Wiktoria Ugorenko Albert Klepacki, Katarzyna Ugorenko 740-4-753 81R 42 R 84 AS 0
15 7 1922 Szumsk Genowefa Jastrzębska Huta Stara [...] Klementyna Krasicka Albert Jastrzębski, Marcelina Krasicka panna 426-1-259 143R 140 T 207 RK
5 6 1923 Sarny Janina Klepacka Ugły Ludwik Józefa Ugorenko Albert Klepacki, Wiktoria Maciejczuk 740-4-753 32V 88 R 36 AS
3 9 1923 Szumsk Leontyna Zielińska Hucisko Pikulskie Marcin Stanisława Oborska Albert Sawicki, Krystyna Oborska ż. Bronisława 426-1-260 26R 150 T 53 RK 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 11 1705 Czartorysk Stanisław Zagrodzki Anna Ciołkowska z d. Falinowska w Albert Barcikowski, Konstanty Janczyński 297-1-185 177R Ł 9466 DW 0
19 8 1707 Czartorysk Jerzy Sikorski Podlasie Katarzyna Wróblewska w Albert Barcikowski, Konstancja Dolanowska, Konstanty Janiszewski, Aleksandra Janczyńska 297-1-185 177V Ł 9467 DW
19 11 1710 Czartorysk Jan Terlecki w Teofila Lebowska z Lassotów w Albert Barcikowski, Mikołaj Witkowski, Stanisław Barcikowski 297-1-185 179R Ł 9470 DW
1728 Czartorysk Kazimierz Sunikowicz Huta Marianna Adalberti Lisów Stanisław Śmiechowski 297-1-185 189R Ł 9492 DW
25 4 1809 Wyszogródek Grzegorz Mielniczuk Sokołówka k Marianna Popławska Sokołówka p Michał Dębicki, Adalbert Wirski, Kajetan Szewczuk 279-1-19 12V 5 Ł DM
18 5 1809 Wyszogródek Grzegorz Nanowski Sokołówka k Franciszka Nowakowska Sokołówka p Adalbert Kamenecki, Piotr Kraiński, Popławski 279-1-19 13R 7 Ł DM
31 5 1810 Wyszogródek Jan Chyliński par. Kulczyny k Marianna Lisowska Wereszczaki p MD Ludwik Przyłuski, Adalbert Wirski 279-1-19 14R 3 Ł DM
16 6 1810 Wyszogródek Zachariasz Aleksandrowicz Sokołówka k Klara Trojanowska Sokołówka w Tomasz Piotrowski, Adalbert Kamenecki, Piotr Kraiński 279-1-19 14R-14V 5 Ł DM
31 7 1810 Wyszogródek Jakub Kowal Wereszczaki w Marianna Szumowska Wereszczaki w Mikołaj Wiatrowski, Adalbert Kantyluk 279-1-19 14V 6 Ł DM
6 2 1827 Starokonstantynów Dominikanie Benedykt Solecki Motrunki 20 Maciej Honorata Piotrowska Antonina Widerft Kuzmin 19 Jan Katarzyna Łęczycka Jan Szulikowski, Adalbert Trześniowski 178-3-93 156R 12 Ż 302 KP2
24 5 1828 Łabuń prac. Piotr Sitarski Chrabuźna bra prac. Sebastian Marianna Dupiasta prac. Aniela Sitarska Chrabuźna brak prac. Jan Katarzyna Jadachówna prac. Adalbert Sitarski, Stanisław Sitarski 178-3-94 133 8 Ż 260 KP2
28 10 1828 Starokonstantynów Dominikanie ur. Jakub Sokołowski Motrunki 34 ur. Jan Marianna Kostkiewicz ur. Rozalia Gorzkowska Motrunki wdow ur. Kazimierz Agnieszka Trzcińska ur. Józef Albertowicz, Mikołaj Ożyżewski 178-3-94 165V 17 Ż 319 KP2
25 11 1828 Ostropol ur. Wincenty Albert Ostropol 30 ur. Jan Marianna ur. Marianna Misiewicz Ostropol 29 ur. Tomasz Klara ur. Jan Jaworski, Bazyli Misiewicz, Wincenty Kaszurski 178-3-94 204V 20 Ż 392 KP2
16 5 1828 Połonne Tadeusz Lwowicz Połonne 26 Stefan Wiktoria Bejner Antonina Borkowska Połonne 22 Zofia ur. Albert Głąbocki, Eliasz Rudnicki, Jan Jakubowicz 245-1-2 102V 16 R 2693 DW
30 6 1829 Kulczyny Mateusz Zakrzewski Antoniny 40w Tadeusz Marianna Staszewska Antonina Lubczyńska Kulczyny 29 Tomasz Domicella Wołoszyńska Urodzeni, świad: Ur. Jan Rudkowski, Albert Skrzypkowski 178-3-95 362R 21 Ż Mg
18 10 1831 Sokul Aleksander Nienadkiewicz Pożarki 50 Teodor Marianna Metelska Tekla Radzikowska z d.Karpiok Pożarki 38 Jan Chrystyna Bałaban Albert Białostocki, Mateusz Koralkowski 817 43V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0045.htm
26 2 1831 Krzemieniec Tomasz Dowalicki Krzemieniec 34w Jan Melania Julianna ur. Jarocka Krzemieniec 36w Marcin Agnieszka Feliks Albertowicz i Antoni Esser 426-1-5 61R 11 T 790 DM
15 5 1832 Luboml Grzegorz Chojnowski Sztuń 28 Tomasz Ludwika Anna Janowska Sztuń 18 Wojciech Katarzyna Kawecka Adam Szczyrski, Joachim Zieliński, Albert Lange 301 106 31 847 569 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0055.htm
15 10 1833 Ostropol Jan Żurawski Ostropol 27w Jan Katarzyna Szyszkowska Anna Kurowicka Ostropol 18 Jan Teresa Dunajewska Tomasz Dowhalski, Wincenty Albert 178-3-99 228V 13 Ż 435 DM
4 10 1836 Kisielin Bogusław Olizar Berezołupy 17 Tadeusz Antonina Ślaska Emilia Czarnołuska Kijarz 17 Pius Antonina Podhorodyńska Albert Kardaszewski, Karol Olizar, Adam Bożydar Podchorodyński 851 290 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0163.htm
27 6 1837 Ostropol Stefan Młynarski Ostropol 23 Karol Marianna Marianna Kurowicka Ostropol 20 Jan Teresa Dunajewska Wincenty Albert, Leon Młynarski 178-3-108 334V 18 Ż 649 DM
17 7 1838 Zasław św. Józefa Antoni Zimicki Zasław 20 Klemens Marianna Józefowicz Marianna Byczkowska Zasław 18 Antoni Tekla Bohdanowicz Antoni Albert Byczkowski, Zygmunt Józefowicz 178-3-110 77V 14 Ż 151 DM
12 7 1842 Krzemieniec Jerzy Ciszak Krzemieniec 40w Jakub Zofia Kornelia Majewska Krzemieniec 24 Wojciech Franciszka Otto Petersen, Wlm Wincenty Stobnicki i Wlm Albert Majewski 873 500 14 AGAD EH, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0260.htm
7 11 1845 Krzemieniec Józef Waniaucz Krzemieniec 37 Józef Franciszka Van Gersznet Konstancja Chilińska Krzemieniec 17 Szymon Karolina Lipska Albert Majewski i Jerzy Czyszak 426-1-18 32V 27 DM 567 T
29 1 1847 Kodnia Ignacy Wonikowski Żytomierz 39 Stanisław Marianna Stokowska Julia Jurkiewicz Kodnia 25 Adrian Konstancja Krzyżańska Wlm Adalbert Jaworski, Walerian Buszkiewicz 178-3-18 7R 2 Ż DM
7 11 1848 Szumsk Piotr Kwiatkowski Pototurów par. Dederkały 20 Maciej Helena Łuczko Helena Gabruk Iserna 19 Antoni Apolonia Kupniewicz Albert Kowalski, Karol Tomaszewski 245-1-14 208R-208V 18 R 401-402 DM
30 1 1849 Równe Piotr Stankiewicz Równe 38w Józef Rozalia Rutkowska Elżbieta z d. Kołtunowska Zakrzewska Równe 30w Jan Justyna Izdebska Albert Stankiewicz, Bazyli Zbrożek 171-1-15 204V-205R 2 R 207 DM
19 2 1850 Białogródka Franciszek Woźny Korowie, par. Teofilpol 20 Antoni Barbara Kwasowska Apolonia Szyszkowska Polachowa 19 Antoni Anastazja Regeńska Tomasz Rewera, Albert Wiszniowski 178-3-119 497V 14 Ż DM
26 11 1850 Starokonstantynów Kasper Werbachowski Motrunki 30w Józef Marianna Łozińska Julianna Wołkowińska z Albertowiczów Wierzchniaki 35w Józef Apolonia Janiewicz 1-dw. Paweł Dębicki, Teofil Werbachowski 178-3-119 42R 39 Ż 83 DW
5 2 1850 Kulczyny Józef Kuczalski Kulczyny 20 Wacław Marianna Michalewska Marianna Lebedyńska Kulczyny 20 Marcin Marianna Frankiewicz Albert Skrzypkowski, Józef Kuczalski 178-3-119 201R 5 Ż 394 DM
19 10 1852 Międzyrzec Leon Bielecki Międzyrzec 24 Jan Pałaszka Semenow [Albert?] Helena Sochacka Międzyrzec 23 Jan Anna Wincenty Gruzc [Gruźdź], Walenty Malczewski, Hieronim Malczewski 171-1-17 579V 7 R 585 BW
26 2 1853 Tajkury Karol Bart (luter.) 32 Wacław Maria Kern Łucja Mussat [Mussit] par. Tajkury 27 Jan Maria Perrin Karol Pafmal, Andrzej Torzewski, Albert Horodeński 171-1-33 133V 2 R 132 BW
8 11 1853 Niewirków Józef Kowalski Chmielówka par. Międzyrzec 46w Kazimierz Anna Duiler Henrietta Tegazzo z d. Miszel Niewirków 30w Franciszek Ksawery Katarzyna Bleich Edward Mischel, Albert Glaser 171-1-33 604R 6 R 590 BW
30 5 1854 Kulczyny Jakub Zaklicki par. Kulczyny 31 Jan Antonina Walicka Emilia Draczewska Salicha Mała 18 Piotr Regina Ordyńska Jakub Albertowicz, Wincenty Bilicki 178-3-122 113R 11 Ż 217 DM
28 9 1855 Cudnów Józef Kochler Cudnów 30 Henryk Józefa Wierzbicka Anna Miłkowska Cudnów 24 Piotr Salomea Demecka Joachim Chamiec, Albert Karyszkowski 569-1-79 68R 28 Ż 123 SJ, DM
4 11 1856 Szumsk Paweł Berezowski Sadeczki 23 Jan Zofia Grabińska Franciszka Wróblewska Załuże 19 Grzegorz Agnieszka Podgruszecka Albert Kowalski, Alojzy Górski, Ksawery Wróblewski 172-1-51 388R 21 R / FS 393 DM
27 1 1857 Ostropol Marcin Albert Ostropol 22 Wincenty Marcelina Misiewicz Salomea Strutyńska Hubin 21 Eliasz Apolonia Nowicka Feliks Przeorski i Stefan Zieliński 178-3-73 327V 1 Ż 618 DM
13 4 1858 Białogródka Seweryn Mogiński Białogródka 20 Tomasz Elżbieta Mysłowska Franciszka Szwajdecka Białogródka 18 Feliks Ewa Makowska Albert Buderacki, Franciszek Jarocki 178-3-74 250V 7 Ż DM
16 11 1858 Ostropol Marcin Albert par. Ostropol 24w Wincenty Marcelina Misiewicz Agnieszka Łotocka par. Ostropol 18 Aleksander Rozalia Gorecka Stefan Zieliński, Franciszek Misiewicz 178-3-74 306R-306V 12 Ż 582-583 DM
15 11 1859 Szumsk Aleksander Borkowski Sadeczki 32w Paweł Apolonia Tkaczuk Marianna Giżycka Waśkowce 19 Piotr Ewa Borejczuk chł. Albert Kowalski, Ludwik Borkowski, Szymon Kokurowski 245-1-16 197V 25 R/ FS 199 DW, DM
18 6 1861 Szumsk Paweł Giżycki Waśkowce 32w Piotr Ewa Sopińska Helena Jasińska Kąty 22 Andrzej Gertruda Tomaszewska Albert Kowalski, Kajetan Giżycki, Kasper Listowski 245-1-17 199V 5 R
5 11 1861 Łabuń Władysław Kurowski Chrabuźna 22 Hilary Pelegia Marcinowska Tekla Mołodecka Chrabuźna 18 Jan Marianna Albertowicz Jan Kostecki, Andrzej Groszczewski 178-3-76 359R 25 Ż DM
15 7 1862 Szumsk Emanuel Weigert Szumsk 31 Teodor Amelia Benda Aniela Szymańska Szumsk 19 Józef Urszula Małachowska Leopold Rogucki, Albert Weigert, Zygmunt Małachowski 245-1-19 178V 10 R 314 DM
11 11 1862 Szumsk Piotr Mostyński Iserna 20 Paweł Regina Chruszczewska Franciszka Maniakowska Iserna 18 Teodor Marianna Lewandowska Jan Orłowski, Albert Kowalski, Mikołaj Jarmoliński 245-1-19 185R 30 R 327 DM
28 4 1863 Szumsk Franciszek Smoliński Iserna 28 Franciszek Marianna Malinowska Marianna Tomaszewska Kąty 20 Stanisław Katarzyna Gabruk Albert Kowalski, Jan Jasiński, Piotr Wereszczyński 245-1-21 207V 5 R RK
22 9 1863 Szumsk Benedykt Sopiński Huta Nowa 40w Feliks Anna Zielińska Apolonia Jasińska Antonowce 27 Jan Helena Krasicka Albert Kowalski, Augustyn Janicki, Jan Wereszczyński 245-1-21 210R 12 R RK
26 1 1864 Szumsk Adam Smoliński Iserna 20 Feliks Marianna Malinowska Marianna Kupniewicz 19 Andrzej Aniela Bączkowska Albert Kowalski, Piotr Mostyński, Dominik Ostaszewski 245-1-20 184R 4 R RK
7 6 1864 Kulczyny Józef Albertowicz Michałowce par. Starokonstantynów 32 Józef Apolonia Janiewicz Petronela Nowicka Dubiszcze 20 Ignacy Tekla Szepelska Józef Bogusławski, Klemens Andrzykiewicz 17-1-235 98V 7 Ch 192 DM
4 9 1866 Ostropol Tomasz Niepokulczycki Szkarawka Mała par. Starokonstantynów 42w Józef Rozalia Swaryczewska Agnieszka Albert Ostropol 28w Aleksander Rozalia Łotocka Ignacy Konoplicki, Grzegorz Zamuliński 17-1-324 15V 5 Ch 29 DM
25 1 1870 Szumsk Mikołaj Maniakowski Iserna 48w Franciszek Katarzyna Michałowska Marianna z Martyniuków Gabruk Iserna 28w Florian Zofia Kucharska Teodor Maniakowski, Albert Kowalski, Jan Listowski 1-53 33V-34R 2 T RK
25 1 1870 Szumsk Aleksander Wereszczyński Iserna 44w Józef Helena Gabruk Aniela z Bączkowskich Kupniewicz Iserna 30w Piotr Teresa Zielińska Piotr Wereszczyński, Józef Listowski, Albert Kowalski 1-53 33V-34R 3 T RK
9 7 1872 Szumsk Józef Wereszczyński Hucisko Surażkie 40w Józef Marianna Chmurowska Marcelina z d. Kamińska Zarzycka Stara Huta 28w Karol Marianna Nasiecka Albert Kowalski, Teodor Maniakowski 426-1-226 39R 14 T DM 356
15 8 1873 Szumsk Wincenty Kucharski Kąty 50w Jakub Gertruda Giżycka Petronela z Budzińskich Tomaszewska Waśkowce 50w Maciej Helena Walczuk Łukasz Kucharski, Albert Kowalski, Kajetan Giżycki 1-226 111R 16 T DM 429
26 2 1878 Szumsk Franciszek Majkowski Szumsk 22 Grzegorz Julia Nazarewicz Józefa Piątkowska Szumsk 18 Jan Anna Wyszkowska Albert Kowalski, Wojciech Głowacki 1-230 44V 7 T DM 759
16 9 1879 Kuniów Mikołaj Baranowski Iliaszówka 30 Feliks Zofia Albertowicz Petronela Przewłocka Iliaszówka 17 Tomasz Teresa Jakuszewska Jan Baranowski i Antoni Sokołowski 178-3-78 571R 16 Ż DM
2 5 1882 Bazalia Marceli Łapiński Kołki 36 Jan Marianna Kosmowska Marianna Dokucka Tereszki 22 Julian Zuzanna Albertowicz Wawrzyniec Paszkowski, Franciszek Kwiliński 17-1-8 246R 21 Ch 483 DM
28 8 1883 Międzyrzec Korecki Aleksander Wierzbicki par. Tuczyn 18 Mikołaj Antonina Krasicka Emilia Perłowska par. Międzyrzec Korecki 17 Jan Kornelia Wołuszewska Jan Wierzbicki, Adalbert Bizer ? 740-2-302 19V 1 R 14 DM
17 6 1888 Grzymałów Jakub Piestrak Hlibów 23 Andrzej Maria Maceluch Anastazja Wojczak Hlibów 23 Daniel Maria Bobal Albert Piestrak,Antoni Sawicki 1614 147 3 LJ 0
21 2 1888 Włodzimierz Błażej Czarnora Oktawin, par. Sielec 24 Szczepan Anna Włoszyn Marianna Wojcik Aleksandrówka 18 Michał Marianna Chojnacka Albert Paul, Jan Wiciński 806 102 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20806/pages/PL_1_436_806_0053.htm
9 2 1892 Cudnów Cezary Wojnarowski Romanów 21 Justyn Antonina Raciborzyńska Marcelina Horbaczewska Sadki 20 Klemens Franciszka Maślukowska Joachim Mileszko, Albert Chmielowski 178-3-263 69V 25 Ż 129 DM
15 11 1892 Cudnów Antoni Kuczyński Sadki 25 Stanisław Katarzyna Raczyńska Marianna Balicka Dubiszcze 25 Jacenty Anna Tymaniewicz Albert Chmielowski, Jan Studziński 178-3-263 81R 71 Ż 152 DM
30 1 1900 Tuczyn Antoni Szlik Drozdów 21 Józef Anna Garson Maria Błaszczykiewicz Drozdów 19 Julian Wilhelmina Ryl Stefan Mużło, Albert Gut 956 52 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0028.htm
18 5 1904 Starokonstantynów Józef Albertowicz Połowinniki 26 Wojciech Anna Gilewicz Jadwiga Miśkiewicz Samczyki 18 Antoni Maria Centomirska Antoni Pieńkowski, Józef Pieńkowski 178-52-28 369V 18 Ż 373 DM
5 11 1906 Starokonstantynów Kajetan Krotewicz Świnna 26 Antoni Wiktoria Szymańska Franciszka Ostaszewska Jemce 21 Józef Małgorzata Żarczyńska Paweł Mazur, Józef Albertowicz 178-52-28 390R 31 Ż 393 DM
10 6 1907 Krzemieniec Apolinary Rudkowski Majdan Szumski 21 Marianna Rudkowska Marianna Winnicka Tylawka 21 Paweł Marianna Głowacka Antoni Sawicki, Albert Winnicki 426-1-95 24V 13 T DM
25 5 1908 Starokonstantynów Konstanty Turowski Pohoryła Niższa 28 Marceli Petronela Sangowicz Julia Ostrowska Świnna 19 Piotr Apolonia Bujalska Jan Albertowicz, Czesław Zalewski 17-2-88 48V 21 Ch 97 DM
8 9 1908 Starokonstantynów Jan Skulimowski Kremieńczuki par. Kulczyny 19 Feliks Honorata Lewicka Leontyna Woroniecka Świnna 23 Mikołaj Paulina Abert (Albert) Feliks Szymański, Aleksander Skulimowski 17-2-88 51V 34 Ch 103 DM
18 5 1909 Starokonstantynów Jan Albertowicz Pohoryła Niższa 26 Wojciech Anna Zajączkowska Maria Sikorska Wierzchniaki 18 Piotr Konstancja Dębicka Konstanty Turowski, Józef Pawłowski 17-2-88 57V 18 Ch 115 DM
14 10 1912 Romanów Marian Mielnicki par. Puliny 25 Jan Agnieszka Przewłocka Aniela Tomaszewska par. Romanów 17 Kamil Teresa Czarnecka Albert Rajkowski, Józef Przewłocki 178-3-216 158V 46 Ż 307 DM
24 10 1912 Romanów Donat Zielenko par. Romanów 25 Jan Teofila Tymborowska Rozalia Rudnicka par. Romanów 20 Jan Józefa Tymborowska Albert Rajkowski 178-3-216 159R 48 Ż 308 DM
12 1 1916 Kijów, św. Mikołaja Wiktor Adam Batycki Kijów 32 Aleksander Emilia Szmidtke Joanna Anna Anders 25 Frydrych Albert Elżbieta Tauchert Karol Albertowicz Anders, Grzegorz Albertowicz Anders 312/1/109 92R 4 m.K JM1
15 5 1916 Starokonstantynów Ignacy Kukowicki Połowinniki 25 Franciszek Aleksandra Łukasiewicz Maria Franczuk Połowinniki 22 Fabian Antonina Morawska Teofil Albert, Roman Kukowicki 17-2-90 82R 4 Ch 162 DM
1 12 1917 Włodzimierz Jan Urbanek m.Włodzimierz 49w Jan Katarzyna Zednik Ewa Bernacka m.Włodzimierz 21 Włodzimierz Agata Albert Wacław Forman Józef Macek 1076 36-37 38 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0019.htm
18 2 1918 Tbilisi Rene Albert Albertier Francja 25 Antoni Henryka Manija Eliza Maria de Kersaint Gilly Francja 28 Patryk Maria Bailly Julian Starko, Kazimierz Bałtuszko 415 22 Tb
12 2 1922 Tbilisi Piotr Saakaszwili 37w Stefan Salomea Ripsima Jan Maria c. Szymona Młotkowa Sergiej Albertyszwili, Piotr Manwiełaszwili 517 9 Tb
2 7 1922 Sarny Piotr Potapowicz Ugły 29 Karol Nadzieja Potapowicz Zofia Kuczner Ugły 20 Franciszek Antonina Cielas Jozef Cielas, Albert Klepacki 740-4-753 69V 22 R 73 AS
25 6 1922 Szumsk Józef Jastrzębski Stanisław Michalina Jastrzębska Marcelina Jastrzębska Mikołaj Paulina Suchodolska Marian Jastrzębski, Albert Jastrzębski 426-1-259 152V 32 T 225 RK
30 7 1922 Szumsk Walenty Orłowski Paweł Aniela Pystrowicz [Pestrowicz] Petronela Zarzycka Józef Aniela Foina [Choina] Franciszek Krasicki, Albert Sawicki 426-1-259 154R 41 T 228 RK
23 11 1924 Młynów Stanisław Mucha Klin 30 Józef Maria Michalak Maria Papież Klin 19 Wincenty Katarzyna Sasuł Stanisław Wajda, Albert Mantek 740-4-446 46R 51 R 607 RK
17 2 1924 Szumsk Dominik Soczyński Karol Marcelina Jastrzębska Aniela Krasicka Grzegorz Adela Uborska [Oborska] Albert Waszkiewicz, Jan Oborski 426-1-261 43R 18 T 84 RK
29 6 1924 Szumsk Stanisław Krasicki Grzegorz Adela Oborska Feliksa Paszkowska Jan Petronela Soczyńska Albert Sawicki, Aleksander Wereszczyński 426-1-261 46V 39 T 91 RK
5 6 1937 St.Oleksiniec Władysław Michał Iłowski Oleksiniec Stary 28 Jan Józefa Gross Klementyna Obnowska Oleksiniec Stary 22 Józef Marianna Gacek Albert Wiśniewski, Stanisław Gross obaj ze St. Oleksińca, M - stolarz ur. 21.11.1909 Maleniska gm. Podkamień pow. Brody, K - ur. 20,1.1915 Siedliska pow. Tarnów 426-1-154 6V 3 T/FS 582 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-939T-9?i=581&cat=677558

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
75 Albert Zbonich - żonaty 23 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
2 córka Albertyna 4 Deraźne Lipno 1844 CDIAK DM 1045-2-236
40 Albert Henig 34 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
8 1 żona Albertyna z Wszczelków 24 Toporyszcze Buki 1853 Żytomierz DM 178-03-37
146 273 brat Albert Ratańczuk 19 Hulewicze Czersk 1856 Łuck MO 195-1-32 123V 24
57 12 żona Albertyna z d. Terpiłowska 20 Wiszenki Majdan Jezierski Stary 1857 Łuck DM 1-35-62
57 24 brat Albertyna Józef 12 Wiszenki Majdan Jezierski Stary 1857 Łuck DM 1-35-62
180 13 syn Albert 4 Wiszenki Kopaczówka 1857 Łuck DM 1-35-62
191 51 córka Albertyna 15 Wiszenki Kopaczówka 1857 Łuck DM 1-35-62
12 29 córka Albertyna 10 Włodzimierzec Majdan Stepangrodzki 1858 Łuck DM 22-1-308 128R 17
11 Wolno żyjący Jarzdżowski Wincenty s. Alberta 40 Horyńgród Szubków 1861 CDIAK DM 1045-2-253
2 5 córka Franciszka Franciszka Albertyna 20 Włodzimierzec Majdan Stepangrodzki 1864 Łuck AC1 22-1-216 104V 7
2 7 żona Albertyna z d. Sadowska 27 Włodzimierzec Majdan Czerniż 1864 Łuck AC1 22-1-216 110V 13
4 16 córka Albertyna 3 Włodzimierzec Majdan Czerniż 1864 Łuck AC1 22-1-216 110V 13
4 5 Albert Szmerłowski 21 Włodzimierzec Jezioro 1864 Łuck AC1 22-1-216 111V 14
165 149 Bokszczanin Albert syn Kamila, kawaler 14 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
972 116 córka Albertyna Paulina 4 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1589 134 Niedziedzial Albert syn Józefa, kawaler 28 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1597 135 Niesiołowski Albert syn Antoniego 60 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2792 308 Zacharzewska Albertyna z Grabowskich, mąż prawosławny 24 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3352 13 córka Albertyna 2 Żytomierz Kroszenka 1864 Ż DM 178-51-90
3738 24 córka Albertyna 1 Żytomierz Futor Szymanowskiego 1864 Ż DM 178-51-90
10 35 syn Albert 15 Hulewicze Majdan Hulewiczowski 1865 Łuck AC1 195-1-42 3V 7
122 401 Badyńska Alberta 50 Młynów Dobratyn 1869 Równe RK 171-1-104
86 264 córka Albertyna 18 Wiszenki Uroczysko Zaszcze 1871 Łuck DM 22-1-239
153 451 córka Alberta 14 Wiszenki Rożyszcze 1871 Łuck DM 22-1-239
202 575 żona Albertyna z Tuńskich 20 Wiszenki Kopaczówka 1871 Łuck DM 22-1-239
243 679 Albertyna Kiderys pruska poddana, mąż prawosławny 33 Wiszenki Rożyszcze - miasto 1871 Łuck DM 22-1-239
2 10 syn Albert 22 Szumsk Huta Antonowiecka 1872 Łuck DM 193-1-164
16 43 syn Albert 4 Szumsk Żołobki 1872 Łuck DM 193-1-164
163 363 Osowski Albert s. Jana 55 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
183 576 żona Albertyna z Antreszkiewiczów 41 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
45 166 córka Albertyna 10 Stawiszcze Stawiszcze 1880 CDIAK DM 1042-1-16
8 19 syn Albert 7 Szumsk Bajmaki 1881 Równe RK 245-1-34
10 30 Albert 19 Szumsk Żołobki 1881 Równe RK 245-1-34
1 2 córki Alberta 15 Berezdów Zakrynicze 1885 Równe DW
3 6 Albert Bigoś 46 Tuczyn Słoboda Kryniczka 1885 R DW 597-1-1
13 31 Żona Albertyna z Burzyńskich 21 Kazimierka Karaczun 1885 Równe DW 597-1-1
16 36 Albert Śmiałowski 41 Berezne Berezne 1885 Równe DW 597-1-1
16 37 Dzieci Alberta z 1-ej żony Józef 12 Berezne Berezne 1885 Równe DW 597-1-1
24 215 Albert 4 Aleksandria Terów i Karłowszczyzna Za 1885 Równe DW 597-1-1
40 118 córka Albertyna 0,5 Kazimierka Krzeszów 1885 Równe DW 597-1-1
154 517 Alberta 7 Kazimierka Płatyczne 1885 Równe DW 597-1-1
179 604 Szl. Alberta Dobrzańska 20 Kazimierka Marianówka 1885 Równe DW 597-1-1
78 211 syn Albert 15 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żytomierz DM 178-49-24
238 5 Albertowicz Anna 34 Ostropol Kisiele 1888 Żytomierz DM 178-49-23
478 23 Wawruk Lucyna z Albertowiczów, mąż prawosławny 55 Starokonstantynów Motrunki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
11 18 syn Albert 11 Stepań Stepań 1889 CDIAK DM 1045-2-707
289 21 Romejko Albert 50 Stepań Dworzec 1889 CDIAK DM 1045-2-707
307 8 córka Albertyna 11 Stepań Słoboda Ost 1889 CDIAK DM 1045-2-707
1 4 Albert 8 Szumsk Pikulskie Hucisko 1891 Łuck DW
12 29 _ Albert Winnicki 28 Szumsk Żołobki 1891 Łuck DW 35-1-402
5 12 dzieci Albert 24 Dubno Semiduby 1892 Łuck DW 22-1-279a
2 6 żona Albertyna z d. Bajer 25 Horochów Kołmowiska 1902 Łuck DM 193-1-161 17R 34
3 722 Winicki Albert 39 Krzemieniec Tylawka 1903 Tarnopol DW
31 93 Naumowicz Albert s. Jana 30 Ostróg Mosty 1903 Ostróg par. DW
39 100 żona Albertyna z d. Słowikowska 36 Kołki Taraż 1905 Łuck DM 22-1-314 472V 5
68 199 żona Albertyna z d. Zalewskich 55 Kołki Taraż 1905 Łuck DM 22-1-314 474V 7
262 33 żona Albertyna z d. Sztanke 29 Kołki Myków 1905 Łuck DM 22-1-314 487R 20
262 34 syn Albertyny po I-mężu Jan Jóźwikiewicz 7 Kołki Myków 1905 Łuck DM 22-1-314 487R 20
262 35 syn Albertyny po I-mężu Ignacy Jóźwikiewicz 2 Kołki Myków 1905 Łuck DM 22-1-314 487R 20
292 6 żona Albertyna z d. Skirzewska 29 Kołki Jaromel 1905 Łuck DM 22-1-314 488V 22
9 19 Albert Sikorski 40 Równe Tynne 1907 R DW 171-2-47
10 21 Albert Sikorski 61 Równe Tynne 1907 R DW 171-2-47
84 .. 10 Albertyna .. 11 Torczyn Siedmiarki 1910 Łuck EH
1 2 syn Albert 15 Sokul Kol. Mirosławka 1911 Żytomierz DM 178-49-40
3 5 Gajdębski Albert 65 Sokul Helenówka 1911 Żytomierz DM 178-49-40
47 110 córka Albertyna 20 Skurcze Skurcze 1911 Żytomierz DM 178-49-41
59 31 żona Albertyna z Fuksów 35 Nieświcz Nieświcka Kolonia 1911 Żytomierz DM 178-49-39
219 8 Sztank Albert 30 Wiszenki Michalin 1911 Żytomierz DM 178-49-38
341 5 córka Albertyna 24 Bereźnica Dołhe 1911 Żytomierz DM 178-49-37
405 1 żona Albertyna z Niewęgłowskich 32 Bereźnica Chwoszczowata 1911 Żytomierz DM 178-49-37
412 16 żona Albertyna Czarnecka 47 Bereźnica Chwoszczowata 1911 Żytomierz DM 178-49-37
485 17 żona Albertyna z Paszkowskich 60 Wiszenki Zaszcze 1911 Żytomierz DM 178-49-38
519 44 syn Albert 5 Wiszenki Przebraże 1911 Żytomierz DM 178-49-38
569 230 córka Albertyna 21 Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
5 21 Albertyna 6 Miropol 10 cz.Olszańska 1912 ES
8 29 Albert 6 Miropol Folwark Chimrycz 1912 ES
10 23 córki Alberta 12 Miropol Miasto Miropol 1912 ES
19 53 córka Albertyna 26 Międzyrzec Woronucha 1912 CDIAK DW
37 105 żona Albertyna z Suchodolskich 23 Ołyka Ołyka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
78 205 Albertyna 8 Miropol Huta Żaborzycka 1912 ES
199 14 córka Albertyna 24 Ołyka Kadyszcze 1912 Żytomierz DM 178-49-52
249 1 Bodnarowska Albertyna, mąż prawosławny 50 Beresteczko Rydków 1912 Żytomierz DM 178-49-48
336 91 żona Albertyna z Rosianowskich 25 Ołyka Palcze 1912 Żytomierz DM 178-49-52
485 29 Klauze Albert 26 Ptycza Kozin 1912 Żytomierz DM 178-49-49
617 8 żona Albertyna Kowanacka 66 Dubno Pohorelce (Pogorzelce) 1912 Żytomierz DM 178-03-49
740 52 żona Albertyna z Szczepkowskich 37 Ołyka Dermanka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
86 296 Podgruszecka Albertyna 16 Ostróg Ostróg 1915 Żytomierz DM 178-49-63
184 73 syn Albert 30 Ostróg Białotyń 1915 Żytomierz DM 178-49-63
249 16 syn Albert 29 Ostróg Hulcza 1915 Żytomierz DM 178-49-63
544 18 syn Albert 7 Ostróg Płoska 1915 Żytomierz DM 178-49-63
1179 144 syn Albert 7 Ostróg Hurby 1915 Żytomierz DM 178-49-63
1321 62 Naumowicz Albert s. Jana 40 Ostróg Mosty 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl