Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 322 wyników dla: Raczkowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 12 1814 Kuniów Cecylia Boraczkowska 1,5 Borowica Wielka c. szl. Bazylego i Apolonii 297-1-086 40R Ł
25 2 1828 Równe Marianna Szmid 60 Równe Sław., zd. Praczkowska, ż. Jana, zost. c. Rozalię 171-1-1 154V 5 R Mg
6 12 1828 Połonne Ewa Kraczkowska 70 Połonne z gorączki, ur., z Kołodyńskich, wdowa po Michale, synowie Tomasz, Adam i Antoni, córki Marianna, Marcjanna i Antonina 245-1-2 114V 111 R 227 DW
13 1 1830 Dubno Regina Raczkowska 5 Dubno c. Szymona i Teresy z Winnickich 816 134R 7 AGAD 135 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0135.htm
16 7 1831 Gródek Anna Draczkowska 4 Gródek Rodzice pracowici Wojciech i Magdalena Draczkowscy, zmarła z suchot 685-4-5 1270R 123 Ch 688 MN
20 2 1832 Krzemieniec Anna Raczkowska 50 Młynowce ur., z Szczewicińskich, pozostawiła męża Jana 426-1-7 118V 29 T 987 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997X-5?i=986&cat=300453
19 1 1834 Korzec Elżbieta Kraczkowska 6/12 Majdan Storożowski z ospy, córka Antoniego i Agnieszki Wiszniewskiej 245-1-8 90v 11 R Na
4 2 1834 Dubno Marianna Raczkowska 4 Dubno c. Szymona i Teresy z Wereszczyńskich 820 160R 8 AGAD 164 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0164.htm
3 11 1836 Korzec Karolina Kraczkowska 3 Majdan Storożowski z konwulsji, córka Antoniego i Agnieszki z d. Wiszniewskiej 245-1-10 111r 62 R Na
8 11 1836 Korzec Julianna Kraczkowska 6 Majdan Storożowski ze szkarlatyny, córka Antoniego i Agnieszki z d. Wiszniewskiej 245-1-10 111r 63 R Na
11 12 1837 Szumsk Jan Jasiński 1 Kąty z konwulsji, pr., rodz. Piotr i Marianna zd. Braczkowska 245-1-11 503R 89 R RK
21 8 1840 Luboml Rozalia Traczkowska 60 Luboml z Szuszkiewiczów, slawetna, wdowa po Janie, córka Honorata 855 281V 72 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0293.htm
6 12 1842 Korzec Anna Kraczkowska 5 Balarka Sapożynka córka Stanisława i Magdaleny z Zabłockich 873 207 103 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0108.htm
24 4 1842 Miropol Julianna Raczkowska 2 Ulanówka c. Michała i Agnieszki z Żarczyńskich 873 435 76 AGAD 226 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0226.htm
25 7 1844 Lubar Katarzyna Kraczkowska 1 Futor Korostecki Popowski c. Macieja i Marianny z Czyżów 178-51-514 344V 60 Ż 68 DM
22 8 1845 Wiszenki Sigfryda Kraczkowska 1 Majdan Jezierski r: Józef i Karolina z Woleków 771 30 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0017.htm
19 4 1845 Kulczyny Dominika Raczkowska 3 Peczyska c.. Antoniego i Elżbiety z Gajewskich 178-3-113 387V 49 Ż 747 DM
24 12 1845 Kulczyny Marianna Brodecka 51 Krasiłów z d. Raczkowska, mąż Teodor 178-3-113 392V 99 Ż 757 DM
19 5 1846 Deraźne Józefa Praczkowska 1 Chołoniewicze córka Tomasza i Magdaleny z.d. Jasienickiej 885 200 R 13 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0210.htm
26 3 1847 Kulczyny Rozalia Raczkowska 7 Woskodawińce c. Antoniego i Brygidy z Witwickich 178-3-116 413V 35 Ż 812 DM
12 12 1847 Korzec Magdalena Kraczkowska 40 Balarka Sapożynka z Zabłockich, ur., mąż Stanisław, s. Wincenty, Grzegorz, Wawrzyniec, c. Joanna i Józefa 245-1-13 120 V 147 R 0
20 7 1847 Krzywin Anna Kraczkowska 7/12 Łaszanówka córka Tomasza i Rozalii z Tuszczyńskich 171-1-13 57V 23 R Mg
22 9 1848 Korzec Agnieszka Kraczkowska 47 Kamionka Suchowolska mąż Antoni, córki Joanna, Anna i Domicela 245-1-14 467V 143 R 902 DM
17 1 1850 Miropol Domicela Raczkowska 14 Ulanówka c. Teodora i Anieli z Żarczyńskich 171-1-16 278V 3 R 286 DM 0
20 6 1850 Miropol Aleksandra Wasilewska 31 Ulanówka z d. Raczkowska, wdowa po Mikołaju 171-1-16 282V 24 R 290 DM
26 2 1852 Jezierna Apolonia Luczyńska 46 Seredyńce 15 z d. Karaczkowska, mąż Jan od 21 lat 488L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20488/pages/PL_1_301_488_0001.htm
21 1 1855 Deraźne Aniela Praczkowska 15 Ładessa c. Tomasza i Magdaleny z Trusiewiczów 171-1-51 396R 5 R 398 BW
21 5 1858 Kulczyny Marianna Praczkowska 2 Krasiłów c. nieślubna Marianny Praczkowskiej 178-3-127 151V 32 Ż 295 DM
1 12 1859 Deraźne Marianna Praczkowska 60 Ładessa z Michałowskich, m. Wincenty 171-1-73 428R 16 R 422 BW
18 7 1862 Deraźne Franciszka Praczkowska 1,5 Ładessa c. Wincentego i Marianny z Kowalskich 887 170 13 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0092.htm
22 7 1886 Ołyka Antonina Praczkowska 35 Zaścianki z Kołodyńskich, zostawiła męża Hipolita, syna Stanisława, córki Rozalię i Ewelinę 507 93 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0049.htm
9 2 1904 Ołyka Józef Burawski 2 Oderady Stanisław i Zofia Praczkowska 984 70 15 MO 0
28 10 1908 Cudnów f. Romanów Maria Anuszkiewicz 65 Słoboda Niwna z d. Raczkowska, wdowa, syn Jan 178-3-215 187R 104 Ż 357 DM
1 2 1909 Cudnów filia Romanów Rafalina Raczkowska 1 Siaberka c. Klementego i Feliksy z Metelskich 178-3-215 248R 11 Ż 464 DM
5 9 1909 Cudnów filia Romanów Teofila Raczkowska 28 Siaberka z d. Pulikowska, mąż Timofiej 178-3-215 253V 76 Ż 475 DM
8 10 1909 Cudnów filia Romanów Dioniza Raczkowska 9 Siaberka c. Klemensa i Feliksy z Metelskich 178-3-215 255R 92 Ż 478 DM
17 10 1910 Cudnów filia Romanów Rozalia Brodowska 36 Słoboda Niwna z d. Raczkowska, mąż Franciszek, synowie Izydor, Longin i Walenty, córka Longina 178-3-215 334R 99 Ż 629 DM
24 8 1912 Jałowicze Jadwiga Praczkowska 10/12 Targowica c. miesz. Jana i Karoliny z Golanowskich 1046 49 14
1 1 1912 Romanów Klementyna Raczkowska 2 Niwna c. Kamila i Feliksy z Metelskich 178-3-216 163V 1 Ż 314 DM
16 2 1912 Romanów Maria Bagińska 80 Marianówka z d. Raczkowska, mąż Jan, syn Narcyz, córki Adela, Józefa i Cecylia 178-3-216 166R 14 Ż 319 DM
5 5 1920 Korzec Tekla Klepuszewska 9 z 12 Dermanka córka Karola i Rozalii z domu Kraczkowska 740-4-351 47 124 R PW
9 7 1920 Korzec Ewa Kraczkowska 56 z domu Cerklewicz 740-4-351 49 140 R PW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
26 12 1765 Szumsk Adam Stefan Kuzminski Kuźmiński Kąty Tomasz Wiktoria Jan Dolanski, Wiktoria Raczkowska 297-1-180 129R Ł 4490 RK
11 11 1787 Kołomyja Apolonia Halczewska Piadyki 26 Maciej Apolonia Araczkowska Bazyli Oleksiuk, Agata Sztefurak ż. Jana 597L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20597/pages/PL_1_301_597_0003.htm
7 8 1787 Zaturce Dominik Kajetan Pantaleon Zalepa Chołopecze Stanisław Ewa Korniunka Stanisław Kozaczuk, ur. Magdalena Raczkowska, as. Jan Węgreński, Marianna Zaleska 297-1-46 8R 3 Ł 699 DW
7 8 1787 Zaturce Dominik Kajetan Pantaleon Zalepa Chołopecze Stanisław Ewa Komiunka Stanisław Kozaczuk (Chołopecze), Magdalena Raczkowska (Chołopecze), as. Jan Węgrowski (Chołopecze), Marianna Zalewska (Zaturce) 297-1-46 12R 3 Ł 707 DW
30 7 1803 Lubar Piotr Chrzanowski ? Lubar Michał Marianna łacina, data chrztu, Jan ..., Marianna Raczkowska ? 178-51-174 53R Ż Mg
7 4 1806 Lubar Marianna Rozwadowska Lubar Michał Anna łacina, chrzest 8.04.1806, Józef Stefaniszen, Anna Raczkowska 178-51-174 80V 51 Ż Mg 190
26 12 1816 Wiszenki Karolina Wolak Majdan Jezierski Walenty Teodora Sawicka wlm. Mikołaj Rosiński, Apolonia Kraczkowska, chrzest 27.12.1816 297-1-12 67R Ł AR
5 6 1820 Wiszenki Jan Zieliński Jezioro Tomasz Honorata Bernadzka uczc. Jan Zieliński, Apolonia Kraczkowska, chrzest 6.6.1820 297-1-12 74V Ł AR
30 6 1826 Deraźne Józefa Komnacka Majdan Lipieński Franciszek Marianna Grzegorz Grochowski, Marianna Praczkowska, Piotr Łączyński, Zofia Komnacka 59 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0004.htm
0 1826 Ostróg Fortunat Cholewiński Aleksy Józefa Zejfryd dop. chrztu 19.8.1829, Fraczkowska 171-1-2 10V 82 R MZ 718
27 12 1826 Korzec Anna Kraczkowska Balarka Kropiwnia Antoni Agata Wiśniowska chrzest 6.01.1827, Jakub Majewski i Rozalia Mielnicka zamężna 245-1-1 63V 5 R 125 DM
19 7 1827 Starokonstantynów Dominikanie Wincenty Pikulicki Zapadyńce Tadeusz Agnieszka Raczkowska Łukasz Bogusławski, Julia Karpińska 178-3-93 142V 61 Ż 274 KP2
26 8 1827 Starokonstantynów Dominikanie Augustyn Niewidalski Werborodyńce Maciej Agnieszka Raczkowska Jan Strutyński, Tekla Kudelska 178-3-93 144V/145R 76 Ż 279/280 KP2
13 7 1828 Krzemieniec Helena Dorożyńska Krzemieniec Mikołaj Wiktoria Soroczyńska Gabriel Piatnicki i Anna Raczkowska ż. Jana 426-1-3 54R-54V 149 T 554-555 DM
30 5 1828 Dubno Erazm Zacharzewski Dubno Maciej Franciszka Ilczenko Mikołaj Hajkin i Dorota Wegner ż. Andrzeja, asyst. Józef Szulecki i Anna Raczkowska wdowa 814 167V 35 AGAD 172 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0172.htm
7 4 1829 Horodyszcze Wincenty Mierzyjeski Sudełków prac. Feliks Anna Zawalewicz Piotr Dachowski, Marianna Kraczkowska, data chrztu 178-3-95 110V 191 Ż 214 KP2
24 7 1829 Korzec Jakub Klucznicki Majdan Sapożyński Jan Małgorzata Mielnicka Maciej Dziekuński i Agnieszka Kraczkowska zamężna 245-1-3 73V 72 R 144 DM
15 10 1829 Dubno Anna Raczkowska Wygnanka Ignacy Marianna Krulakowska [Królikowska] Karol Karasiewicz i Marianna Bauliger 815 201V 101 AGAD 206 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0206.htm
29 11 1829 Dubno Marianna Raczkowska Surmicze Szymon Teresa Maksym Danilewicz i Anna Ciszewska ż. Jana 815 204R 117 AGAD 208 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0208.htm
2 1 1830 Żytomierz Julia Cywińska Żytomierz Antoni Domicella Raczkowska Florian Dobrowolski Justyna Kaczyńska as:Michał Grodzki Ewa Dobrowolska 178 3 3 R1 2 Ż MP
28 2 1830 Trojanów Grzegorz Malinowski Huta Denyszowska Wojciech Anna Lewicka Łukasz Dobrowolski Petronela Raczkowska 178 3 3 V212 22 MP
1 11 1830 Cudnów Karolina Wańkiewicz Olanowce Jan Marcjanna Raczkowska Gzregorz Czernecki, Agnieszka Chmielowska 178 3 3 V322 153 MP
15 11 1830 Stepań Andrzej Grzegorz Deumini Mydzk Jan Anna Praczkowska Maciej Lubieniecki i Cecylia Nasińska panna, Mikołaj Szemetyłło i Elżbieta Krasińska panna 171-1-3 236R 37 R DM
6 4 1830 Zasław św. Józefa Antoni Kozyrski Zasław Nowe Miasto Joachim Marianna Wiszniewska Jakub Poleszuk sołdat, Marianna Kraczkowska 178-3-96 18V 22 Ż 34 RG
18 8 1830 Berezdów Antoni Demko Berezdów Wasyl [Bazyli] Marianna Gorańska Grzegorz Czerniszewski i Marianna Kraczkowska ż. Adama, asyst. Adam Kraczkowski i Teresa Juźkiewicz [Juzikiewicz] 245-1-4 96R 72 R 190 DM
5 2 1831 Krzemieniec Agata Anna Bech Krzemieniec Mojżesz Aleksandra Trebuch Józef Osieczkowski i Anna Raczkowska ż. Jana 426-1-3 150R 32 T 652 DM
20 4 1831 Korzec Julianna Kraczkowska Majdan Storożowski Antoni Agnieszka Wiszniewska Wiśniewska 245-1-5 61 38 R PW
7 9 1831 Nowogród Wołyński Tekla Rudnicka Kamienny Bród Stanisław Teresa Bednarska ur. Stefan Przewłocki, Teresa Kraczkowska mężatka 245-1-5 17R 1194 R 610 DW
21 7 1831 Ostropol Jan Stachurski Pyszki Maciej Magdalena Wiszniowska Eliasz Mańkowski i Marianna Oraczkowska, asyst. Jędrzej Jabłoński i Marianna Kamińska, Marcin Łukowski i Marianna Wiszniowska panna 178-3-97 262R 26 Ż 494 DM
5 12 1832 Korzec Franciszka Korzeniowska Majdan Storożowski Stefan Marianna Wiszniewska Jan Wiszniewski i Agnieszka Kraczkowska mężatka 245-1-6 78v 135 R Na
7 9 1832 Dubno Marianna Raczkowska Dubno Ignacy Marianna Królikowska Jakub Krzyżanowski i Marianna Żukowicz ż. Jana 818 134V 76 AGAD 142 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0142.htm
14 8 1833 Korzec Elżbieta Kraczkowska Majdan Storożowski Antoni Agnieszka Wiszniowska 245-1-7 83 86 R PW
2 8 1833 Deraźne Wiktoria Parfiniuk Japołot Aleksander Agata Niewiadomska Dymitr Barszcz i Konstancja Raczkowska wdowa 171-1-6 194R 19 R DM
9 12 1833 Deraźne Rozalia Horoszkiewicz Ładyssa Marcin Marianna Praczkowska Dionizy Grochowski i Helena Żukowska 171-1-6 195V 28 R DM
1 10 1833 Ostropol Michał Skulbaszewski Ostropol Stefan Genowefa Porazińska W. Franciszek Sabiński i Marianna Raczkowska wdowa, asyst. Konstanty Lenhart i Nadieżda Siedleczyńska 178-3-99 222R 58 Ż 424 DM
31 12 1833 Dubno Emilia Jabłońska Dubno Mikołaj Julia chrzest 7.01.1834, Jan Lewicki i Katarzyna Julianowicz wdowa, asyst. Jakub Mikrotowicz tapicer i Aleksandra Raczkowska ż. Jana 820 137V 4 AGAD 142 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0142.htm
3 1 1834 Korzec Michał Korzeniowski Majdan Storożowski Stefan Marianna Wiszniewska Jan Wiszniowski i Kunegunda Sidorska ż. Kazimierza, asystowali Stanisław Dziekoński i Agnieszka Kraczkowska ż. Antoniego 245-1-8 64r 2 R Na
24 2 1834 Ostropol Piotr Saszewski Pyszki Maciej Marianna Wiszniowska Józef Wojciechowski i Marianna Raczkowska wdowa 178-3-100 235V 11 Ż 455 DM
5 2 1834 Dubno Teofil Włodzimierz Kraiński Dubno Józef Wiktoria Mazurkiewicz Maciej Zacharzewski i Apolonia Petrenko wdowa, asyst. Mikołaj Jabłoński stolarz i Aleksandra Raczkowska ż. Jan kowala 820 139V 15 AGAD 144 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0144.htm
11 2 1835 Korzec Karolina Kraczkowska Majdan Storożowski Antoni Agnieszka Wiszniewska 245-1-9 55 13 R PW
8 11 1835 Deraźne Hipolit Praczkowski Chołoniewicze Tomasz Magdalena Trusiewicz Paulin Piaskowski i Konstancja Marcinkiewicz, Antoni Kamiński i Marianna Praczkowska 171-1-8 190R 30 R DM
25 12 1836 Tuczyn Augusta Doumini Tuczyn Jan Domicela Praczkowska ... i Brygida ... (sznurowanie księgi, tekst nie czytelny) 171-1-9 160V 30 R DM
16 5 1836 Korzec Joanna Kraczkowska Balarka Sapożyna Stanisław Małgorzata Zabłocka Jakub Czerwiński i Ewa Dąbrowska ż. Jana; asyst. Kazimierz Dziekoński i Anna Dąbrowska ż. Józefa 245-1-10 70r 50 R Na
1 4 1836 Ostropol Franciszek Stachowski Pyszki Wojciech Marcjanna Wiszniewska Józef Wojciechowski i Marianna Raczkowska, asyst. Tomasz Sehen i Rozalia Zielińska 178-3-106 302V 17 Ż 583 DM
10 2 1836 Miropol Scholastyka Prokowska Pilipy Ignacy Anastazja Reczkowska [Raczkowska] Maciej Rokicki i Marianna Żukowska panna 245-1-10 116V 10 R 121 DM
7 5 1836 Miropol Domicela Raczkowska Ludwikówka Teodor Helena Jarczyńska Kajetan Guzowski i Aleksandra Pulikowska ż. Stanisława 245-1-10 120V 36 R 125 DM
30 8 1836 Miropol Agnieszka Raczkowska Ulanówka Jan Lucyna Hanuszkiewicz Wincenty Pulikowski i Aleksandra Pulikowska ż. Stanisława 245-1-10 123R 49 R 127 DM
5 8 1837 Deraźne Emilia Praczkowska Chołoniewicze Tomasz Magdalena Bielawska Marceli Klemczyński i Marianna Kaczyńska zamężna 171-1-10 205V 28 R DM
31 12 1837 Miropol Józefa Ostrowska Ulanówka Antoni Marianna Pulikowska chrzest 01.01.1837, Mateusz Pulikowski i Lucyna Raczkowska z Hanuszkiewiczów ż. Jana 245-1-12 149R 1 R 150 ES
23 2 1837 Dubno Aleksander Sadowski Dubno Adam Teodora Raczkowska dopełnienie chrztu 20.04.1837, asyst. Antoni Jeżewski i Urszula Stasiewicz wdowa, Ananiasz Jałkowski i Tekla Jeżewska ż. Antoniego 823 160R 24 AGAD 168 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0168.htm
19 4 1837 Dubno Teodor Ilczenko Dubno Jan Tekla Burdak chrzest 21.04.1837, Paweł Fabrycy i Oksenia Charczyńska panna, asyst. Józef Gabrielewicz i Antonina Raczkowska ż. Eliasza 823 167V 69 AGAD 176 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0176.htm
9 10 1837 Dubno Ignacy Raczkowski Dubno Ignacy Marianna Królikowska Jan Kozieracki i Marianna Raczkowska wdowa 823 168V 75 AGAD 177 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0177.htm
12 6 1838 Miropol Antonina Raczkowska Ulanówka Teodor Helena Żarczyńska Antoni Pulikowski i Antonina Pulikowska z Mroczyńskich ż. Jana 245-1-12 153R 32 R 154 ES
17 6 1838 Miropol Franciszka Raczkowska Ulanówka Jan Lucyna Anuszkiewicz Wincenty Pulikowski i Anna Wiszniewska ż. Szymona 245-1-12 153R 35 R 154 ES
5 9 1838 Miropol Wiktor Pulikowski Ulanówka Stanisław Aleksandra Pawłowska Kazimierz Pulikowski i Helena Raczkowska 245-1-12 156R 48 R 156 ES
5 8 1838 Korzec Dominika Kraczkowska Kamionka Suchowolska Antoni Agnieszka Wiszniewska Łukasz Karasiewicz i Antonina Wiszniewska zamężna 245-1-12 72V 88 R 74 DM
14 8 1838 Korzec Anna Kraczkowska Balarka Sapożynka Stanisław Magdalena Zabłocka Wawrzyniec Dąbrowski i Anna Dąbrowska ż. Józefa, asyst. Maciej Bielecki i Ewa Dąbrowska panna 245-1-12 73R 90 R 74 DM
25 3 1839 Wiszenki Julianna Wężynek Majdan Jezierski Franciszek Katarzyna Kraczkowska Walenty Wolak, Elżbieta Wolak; ch: 18.04. 825 51a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0053.htm
10 11 1839 Młynów Bolesław Wysocki Podhajce Ignacy Anna Grzegorz Cichocki, Anastazja Raczkowska 825 172R 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0179.htm
0 3 1839 Deraźne Aniela Praczkowska Chołoniewicze Tomasz Magdalena Trusiewicz dopeł.chrz. 29.09.1841; as. Wm Teofila Średzińska i Wm Wacław Brodnicki kawaler 171-1-12 195V 34 R DM
17 9 1839 Berdyczów Anna Raczkowska Berdyczów Szymon Justyna Muszyńska Szymon Myżyrowski i Honorata Lubiecka panna 178-3-8 154V 188 Ż 290 DM
12 11 1839 Berdyczów Marianna Raczkowska Berdyczów Aleksander Jan Aleksandra Wyrzykowska Jakub Michałowski i Józefa Michalska ż. Piotra 178-3-8 158V 220 Ż 298 DM
12 3 1839 Miropol Zachariasz Pulikowski Ulanówka Michał Małgorzata Sielicka Mateusz Pulikowski i Lucyna Raczkowska ż. Jana 178-51-433 184V 22 Ż 195 DM
17 5 1840 Deraźne Stanisław Horoszkiewicz Ładessa Marcin Marianna Praczkowska 880 164 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0180.htm
9 9 1840 Korzec Katarzyna Korzeniowska Kamionka Suchowolska Stefan Marianna Wiszniowska ur. Stanisław Dziekoński, Agnieszka Kraczkowska 871 134 106 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0071.htm
14 4 1840 Cudnów Katarzyna Zawadzka Hołubin Michał Agnieszka Raczkowska Jan Telicki i Agata Bóbr ż. Jana 569-1-63 7R 62 Ż DM
22 5 1840 Cudnów Konstanty Zielonko Bykówka Marcin Anna Raczkowska Tomasz Gołębiowski i Magdalena Gołębiowska ż. Wincentego 569-1-63 9V 83 Ż DM
19 1 1840 Miropol Franciszek Anuszkiewicz Ulanówka Jakub Petronela Wierzbicka Kazimierz Koryciński i Lucyna Raczkowska ż. Jana 871 306 3 AGAD 158 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0158.htm
12 4 1840 Miropol Julia Raczkowska Ulanówka Michał Agnieszka Żarczyńska Kazimierz Zmroczyński i Dorota Anuszkiewicz ż. Pawła 871 312 37 AGAD 161 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0161.htm
9 9 1840 Miropol Marianna Raczkowska Ulanówka Jan Lucyna Anuszkiewicz Teodor Raczkowski i Aleksandra Pulikowska ż. Stanisława 871 316 54 AGAD 163 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0163.htm
19 12 1840 Miropol Gracjan Ostrowski Ulanówka Antoni Marianna Pulikowska Wincenty Pulikowski i Łucja Raczkowska ż. Jana 871 321 81 AGAD 166 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0166.htm
17 3 1840 Dubno Bolesław Aleksander Sadowski Dubno Adam Teodozja Raczkowska dopełnienie chrztu 4.04.1840, Mikołaj Ka[...]rew i Leonida Parznicka z Polanowskich 826 143V 36 AGAD 145 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0145.htm
23 9 1841 Szumsk Tomasz Tomczuk Załuże Wojciech Pawlina Braczkowska 872 546 69 AGAD DW
27 5 1841 Wiszenki Xawera Kraczkowska Majdan Jezierski Józef Karolina Wolak Jan Słowikowski, Agnieszka Słodkowska; ch: 28.05. 827 68a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0070.htm
20 10 1841 Miropol Albert Władysław Siestrzyński Ulanówka Michał Marianna Nagajewska Wincenty Nagajewski i Helena Raczkowska ż. Teodora 872 370 71 AGAD 196 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0196.htm
21 3 1842 Korzec Józefa Kraczkowska Balarka Sapożynka Stanisław Magdalena Zabłocka Józef Dąbrowski Józefa Dąbrowska 873 125 41 AGAD PW
28 3 1842 Korzec Magdalena Górska Balarka Lubtowska Roman Anna Kraczkowska 873 127 47 AGAD PW
14 1 1842 Deraźne Paweł Horoszkiewicz Ładessa Maciej Marianna Praczkowska 881 236 R 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0247.htm
13 4 1842 Nowogród Wołyński Franciszka Polańska Dermanka Leon Anna Kraczkowska 873 19 75 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0011.htm
27 3 1842 Miropol Helena Wańkiewicz Bubno Jan Marianna Raczkowska Jakub Dobiński i Ewa Winogrodzka ż. Jana, asyst. Karol Berezowski i Magdalena Markiewicz ż. Karola 873 385 17 AGAD 199 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0199.htm
27 9 1842 Miropol Władysław Raczkowski Ulanówka Michał Agnieszka Żarczyńska Jan Raczkowski i Aleksandra Raczkowska ż. Teodora 873 397 52 AGAD 206 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0206.htm
8 10 1842 Miropol Brygida Zmroczyńska Ulanówka Kazimierz Katarzyna Raczkowska Kazimierz Pulikowski i Helena Raczkowska ż. Teodora 873 398 55 AGAD 206 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0206.htm
22 10 1842 Miropol Franciszek Nogalewski Ulanówka NN Teresa Nogalewska Michał Siestrzyński i Helena Raczkowska ż. Teodora 873 399 60 AGAD 207 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0207.htm
13 8 1843 Korzec Dominik Tymczewski Kamionka Berezdowska Michał Agnieszka Raczkowska 874 204 110 PW 0
28 5 1843 Miropol Grzegorz Ostrowski Ulanówka Antoni Marianna Pulikowska Wincenty Pulikowski i Lucyna Raczkowska ż. Jana 874 361 49 AGAD 184 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0184.htm
11 9 1843 Miropol Marianna Anuszkiewicz Ulanówka Paweł Dorota Cybulska Józef Pulikowski i Lucyna Raczkowska ż. Jana 874 373 86 AGAD 190 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0190.htm
28 8 1844 Korzec Ludwik Górski Balarka Lubtowska Roman Joanna Kraczkowska 875 165 114 PW 0
23 4 1844 Aleksandria Emilia Domini Koźlin Johan Zuzanna Praczkowska 883 156a V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0167.htm
28 3 1844 Miropol Antoni Lipski Ulanówka Jakub Petronela Wierzbicka Jan Pulikowski i Lucyna Raczkowska ż. Jana 875 328 18 AGAD 168 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0168.htm
14 6 1844 Miropol Petronela Pulikowska Ulanówka NN Tekla c. wdowy, Stanisław Pulikowski i Lucyna Raczkowska ż. Jana 875 335 39 AGAD 171 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0171.htm
25 6 1844 Miropol Józef Iwaszkiewicz Futor Bubnów Jan Marianna Raczkowska Józef Mackiewicz i Lucyna Raczkowska ż. Jana 875 337 43 AGAD 172 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0172.htm
18 11 1845 Korzec Stanisław Górski Balarka Lubomirka Roman Joanna Kraczkowska 876 170 135 PW 0
22 8 1845 Dubno Jan Gaszyński Dubno Józef Franciszka Gawrońska Stefan Wolski, Antonina Raczkowska ż. Eliasza 831 119V 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0123.htm
9 1 1845 Wiszenki Sigfryda Kraczkowska Majdan Jezierski Józef Karolina Wolek Wojciech Rossiński, Karolina Ryll; ch: 10.01. 771 2 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0002.htm
9 6 1845 Szpanów Jan Wincenty Domini Szpanów Johan Zuzanna Praczkowska 884 195 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0201.htm
25 1 1845 Deraźne Pawlina Praczkowska Chołoniewicze Tomasz Magdalena Trusiewicz 884 202 V 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0209.htm
3 4 1845 Miropol Antonina Mroczyńska Ulanówka Kazimierz Katarzyna Raczkowska 876 320 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0175.htm
24 4 1845 Miropol Marianna Raczkowska Ulanówka Teodor Helena Żarczyńska 876 321 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0175.htm
20 6 1845 Miropol Michalina Raczkowska Ulanówka Jan Lucyna Lemieszkiewicz 1-dw. Teodor Raczkowski, ur. Aleksandra Pulikowska ż, Stanisława 876 325 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0177.htm
22 4 1845 Berezne Wojciech Kuriata Rudnia Druchowska Franciszek Anna Kuriata Hilary Bronowicki i Anastazja Raczkowska ż. Stefana 884 238R 14 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0244.htm
21 6 1845 Tetyjów Paulina Kraczkowska Tetyjów odn. Franciszek Wiktoria Leszczyńska odn. Grzegorz Tarnawski, Rozalia Tarnawska 685-2-1020 17r 32 Ch 33 KP2
6 12 1845 Tetyjów Mikołaj Niedzielski Tetyjów odn. Feliks Anna Kraczkowska odn. Feliks Czołowski, Julianna Szeleżyńska 685-2-1020 20v 53 Ch 40 KP2
8 1 1846 Krzywin Jan Sikorski Łaszanówka Józef Agata Sawicka Jan Sawicki, Rozalia Kraczkowska ż. Tomasza 885 73 1 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0074.htm
18 10 1846 Deraźne Franciszek Horoszkiewicz Ładessa Marcin Maryanna Kowalska Franciszek Bielawski / Magdalena Praczkowska 885 193 V 27 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0204.htm
25 12 1846 Krzywin Anna Kraczkowska Łaszanówka Tomasz Rozalia Turczynska Zachariasz Bucyn, Karolina Sikorska 885 76 35 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0077.htm
28 12 1846 Malin Anna Broczkiewska Zadrywla Rudnia Wojciech Marianna Swetelska Jan Gorula, Pawlina Braczkowska, panna, chrz. 2.01.1847 178-51-548 108R 3 Ż BS 223
19 6 1846 Berezne Julianna Karpińska Rudnia Druchowska Adam Marianna Daniwicz Adam Lisowski żonaty i Natalia Raczkowska ż. Stefana 885 221V 16 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0232.htm
15 6 1846 Kulczyny Rozalia Raczkowska Peczyska Jan Elżbieta Biskupska Kazimierz Zalewski i Marianna Krzywicka ż. Mateusza 178-3-115 353V 54 Ż 693 DM
4 11 1846 Lubar Joanna Kraczkowska Lubar Adam Aniela Orzechowska Antoni Wolanin i Rozalia Górska ż. Franciszka 178-3-15 277V 98 Ż 21 DM
30 10 1847 Korzec Karol Budziński Kamionka Suchowolska Eliasz Anna Kraczkowska 39 108 PW R
16 5 1847 Berezne Aniela Lisowska Rudnia Druchowska Adam Łucja Karpińska Maurycy Kurewicz kawaler i Natalia Raczkowska ż. Stefana 171-1-13 241R 14 R Na
15 2 1847 Szpanów Jan Domini Szpanów Johan Zuzanna Praczkowska Łukasz Siwicki i Magdalena Szpetkowska panna 171-1-13 199R 3 R 204 DM
8 9 1848 Krzywin Ignacy Karpiński Łaszanówka Stanisław Maria Radomska chrzest 21.02.1849, Józef Sadowski i Rozalia Kraczkowska 171-1-15 58V-59R 9 R 61 DM
20 3 1848 Korzec Ewa Górska Balarka Lubomirka Romuald Joanna Kraczkowska Wojciech Ręczkowski i Agnieszka Korzeniowska ż. Jana 245-1-14 409V 57 R 792 DM
29 12 1849 Białogródka Marianna Raczkowska [Roszkowska] Polachówka Michał Anna Wąsowicz Karol Szpaliński i Agata Skąpska ż. Jana 178-3-118 552V-553R 157 Ż DM
15 9 1849 Korzec Marianna Budzińska Kamionka Eliasz Anna Kraczkowska Tomasz Chodakowski i Marianna Korzeniowska ż. Józefa 245-1-15 443V-444R 90 R 596 DM
24 10 1850 Dubno Henryka Raczkowska Dubno Ignacy Katarzyna Boczkowska 835 513-514 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0269.htm
12 5 1850 Korzec Teofila Górska Balarka Lubomirka Roman Joanna Kraczkowska Franciszek Klepuszewski i Cecylia Ręczkowska ż. Wojciecha 171-1-16 410v-411r 62 R Na
23 2 1850 Berezne Mikołaj Lisiecki Rudnia Druchowska Adam Łucja Karpińska chrzest 24.02.1850, Aleksander Lachman i Natalia Raczkowska ż. Stefana 171-1-16 471V-472R 22 R 483 BW
10 1 1850 Miropol Tekla Pulikowska Ulanówka Jan Marcelina Hanuszkiewicz Gabriel Pulikowski i Lucyna Raczkowska ż. Jana 171-1-16 228V-229R 3 R 236 DM
7 7 1850 Miropol Zygmunt Mroczyński Ulanówka Kazimierz Katarzyna Raczkowska Piotr Pawłowski i Katarzyna Nogalewska ż. Klemensa 171-1-16 248V-249R 63 R 256 DM
23 2 1851 Korzec Franciszka Budzyńska Balarka Suchowolska Eliasz Anna Kraczkowska Tomasz Chodakowski i Marianna Korzeniowska ż. Józefa 178/3/72 63v-64r 20 Ż Na
15 4 1851 Kotelnia Kasylda Zielińska Halczyn Romuald Wiktoria Bilecka Julian Chyliński i Petronela Raczkowska ż. Grzegorza, asyst. Grzegorz Raczkowski i Józefa Podhajecka panna 178-3-31 345V-346R 39 Ż 681-682 DM
17 12 1851 Klewań Waleria Kraińska Miłostów Aleksander Apolonia Matkowska chrzest 17.12.1851, Franciszek Guzowski i Helena Ławińska panna, as. Józef Kraiński i Ludwika Raczkowska ż. Tadeusza 171-2-1 39V-40R 25 R 42 BW
24 1 1851 Miropol Paulina Raczkowska Ulanówka Teodor Aleksandra Marczyńska Paweł Tymborowski i Salomea Sawicka ż. Pawła 178-3-72 250V-251R 6 Ż 493-494 DM 0
26 9 1852 Korzec Feliks Górski Balarka Lubomirka Romuald Joanna Kraczkowska Franciszek Klepuszewski i Cecylia Raczkowska ż. Wojciecha 171-1-17 258V-259R 113 R 262 DM
17 10 1853 Korzec Józefa Dąbrowska Balarka Sapożynka Józef Franciszka Czerwińska Jakub Czerwiński i Tekla Kraczkowska 171-1-33 298V-299R 100 R 297 DM
29 5 1854 Berezdów Honorata Styczyńska Zubowszczyzna Józef Urszula Raszkowska [Raczkowska] Karol Juśkiewicz i Apolonia Styczyńska wdowa, asyst. Franciszek Jasiński i Krystyna Zakrzewska ż. Jana 17-1-20 10V-11R 39 Ch 21-22 DM
11 10 1854 Zasław św. Józefa Maksymilian Wierzbicki Ławrynowce Franciszek Marianna Kraczkowska Franciszek Wierzbicki, Anna Wierzbcika 178-3-122 470V-471R 67 Ż 919-920 RG
10 1 1854 Korzec Marcjanna Budzińska Kamionka Suchowolska Eliasz Anna Kraczkowska Tomasz Chodakowski i Józefa Korzeniowska 171-1-37 85V-86R 3 R 92 DM
7 2 1854 Korzec Michał Czerwiński Balarka Sapożynka Jakub Anna Czekalska Franciszek Czekalski i Tekla Kraczkowska ż. Stanisława 171-1-37 87V-88R 11 R 94 DM
27 12 1854 Kulczyny Józefa Myślińska Metce Jan Władysław Dominika Raczkowska Jan Moszyński i Julia Moszyńska ż. Józefa, asyst. Józef Moszyński i Antonina Moszyńska 178-3-122 107V-108R 101 Ż 207-208 DM
20 4 1855 Bazalia Leopold Tymiński Wolica Wąsowicza Leopold Krystyna Kwiatkowska Szczęsny Żardecki i Olimpia Kwiatkowska, Konstanty Kwiatkowski i Ewelina Raczkowska 178-3-123 83V-84R 38 Ż DM
14 4 1855 Korzec Józef Górski Balarka Lubomirka Romuald Joanna Kraczkowska Jan Chorążyczewski i Franciszka Marcinkowska ż. Jana 171-1-51 97V-98R 33 R 105 DM
14 2 1857 Miropol Teofila Raczkowska Ulanówka Jan Lucyna Hanuszkiewicz Szymon Szarafin i Rozalia Pulikowska ż. Andrzeja 178-3-73 381V-382R 13 Ż 714-715 DM
6 11 1857 Ostropol Leonard Myœliński Marcinówka Iwan Dominika Raczkowska Andrzej Rudzki i Joanna Moszyńska ż. Stanisława 178-3-73 334V-335R 40 Ż 614-615 DM
13 1 1858 Korzec Wiktor Budzyński Kamionka Suchowolska Eliasz Anna Kraczkowska Stefan Chodakowski i Elżbieta Chodakowska ż. Tomasza 650-1-1 3V-4R 9 R Na
1 3 1858 Korzec Antonina Górska Balarka Lubomirka Romuald Joanna Kraczkowska Alojzy Gord... i Joanna Zabłocka ż. Wojciecha 650-1-1 9V-10R 32 R Na
20 2 1858 Kulczyny Piotr Cichocki Woskodawińce Józef Marianna Raczkowska Jan Tarniszewski i Katarzyna Popławska 178-3-127 115V-116R 22 Ż 227-228 DM
4 9 1858 Deraźne Dionizy Bober Ładessa Tomasz Emilia Praczkowska chrzest 7.09.1858, Szymon Dawidowicz i Anna Janson ż. Mateusza 650-1-1 477V-478R 26 R 528 BW
26 9 1859 Lubar Rozalia Skibicka Lubar Kazimierz Marianna Pióro Dominik Skulski, Petronela Kraczkowska - panna 641-1-19 23 86 Ż MP
2 4 1860 Deraźne Franciszek Bober Ładessa Tomasz Emilia Praczkowska chrzest 4.04.1860, Antoni Skarliński i Anna Kopiej ż. Ignacego 171-3-24 233V-234R 8 R 318-319 BW
3 12 1861 Połonne Ksawery Marcinowski Józefówka Józef Antonina Raczkowska Józef Dermanowski i Marianna Borkowska ż. Tomasza 178-3-76 51V-52R 200 Ż DM
14 1 1862 Deraźne Adolf Bobr Ładessa Tomasz Emilia Praczkowska Franciszek Bielawski i Anna Janson ż. Macieja 887 126-127 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0068.htm
3 11 1862 Korzec Witalis Budzyński Kamionka Suchowolska Eliasz Anna Kraczkowska Wawrzyniec Budzyński i Elżbieta Chodakowska ż. Tomasza 887 389-390 97 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0212.htm
13 6 1862 Kulczyny Antonina Myślińska Kaszówka par. Hulewiczów Jan Władysław Dominika Raczkowska dopełnienie chrztu 22.07.1862, chrzestni Marcel Myśliński i Konstancja Myślińska, asyst. Dopeł. Albert Cechnicki i Antonina Myślińska 178-3-131 164V-165R 92 Ż 316-317 DM
29 11 1863 Żytomierz Maria Raczkowska Żytomierz Michał Izabella Żukowska Zygmunt Tyc, Teofila Fajkinow 178-3-54 85 308 Ż DG
14 2 1863 Korzec Wiktor Borowski Kamionka Suchowolska Antoni Domicela Kraczkowska chrzest 15.02.1863, Karol Chodakowski i Elżbieta Sykulska ż. Franciszka 650-1-2 4V-5R 9 R 6 BW
8 12 1863 Korzec Teofila Osińska Sapożyn Roman Józefa Kraczkowska chrzest 9.12.1863, Grzegorz Kraczkowski i Tekla Dąbrowska panna 650-1-2 20V-21R 73 R 22 BW
6 1 1865 Miropol Kasper Tynborowski Nowaki Karol Franciszka Raczkowska szl. Franciszek Czarnecki, Marcelina Pulikowska ż. Jana 178-3-149 49V-50R 5 Ż 97 DW
21 4 1865 Miropol Teofila Mienkin Ulanówka Tomasz Dorota Bagińska szl. Karol Tymborowski, 1-dw. Michalina Raczkowska panna 178-3-149 55V-56R 42 Ż 109 DW
7 8 1866 Żytomierz Antonina Sitko Psyszcze Jan Zofia Sokołowska [08.08.1866] córka 1-dw., Michał Olszanowski i Antonina Raczkowska 178-3-63 41 190 Ż 79 i 80 DG
21 10 1866 Żytomierz Józefa-Urszula Raczkowska Żytomierz Michał Izabela Żukowska [05.11.1866] córka starszego sortownika, Sebastian Kozakiewicz i Eleonora Ulianicka 178-3-63 56 270 Ż 109 i 110 DG
14 5 1872 Gródek Antoni Słobodzian Gródek Jan s. Tomasza Apolonia Tiutiunnik Zagórski Józef, Draczkowska Józefa, ż. Franciszka 120 JZ
13 6 1879 Gródek Antoni Zagórski Gródek Józef Anastazja Łaszkiewicz Switan Józef, Draczkowska Józefa, ż. Franciszka 135 JZ
26 1 1880 Ołyka Szczepan Grzywiński Cumań Andrzej Paulina Praczkowska 501 6 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0004.htm
30 3 1880 Cudnów Walenty Anuszewicz Słoboda Niwna Wojciech Marianna Raczkowska Hipolit Bagiński i Honorata Brodowicz ż. Andrzeja 178-3-67 493V-494R 84 Ż 978-979 DM
4 4 1880 Cudnów Filip Sawicki Siaberka Jan Michalina Raczkowska Gabriel Pulikowski i Agnieszka Pulikowska ż. Piotra 178-3-67 495V-496R 91 Ż 982-983 DM
29 1 1882 Ołyka Franciszek Grzywiński Cumań Andrzej Paulina Praczkowska 503 4 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0003.htm
25 9 1882 Ołyka Ewelina Praczkowska Zaścianki Hipolit Antonina Kołodyńska 503 46 69 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0024.htm
6 11 1892 Ołyka Władysław Sulikowski Kadyszcze Adam Paulina Gładycz Józef Gładycz, Justyna Praczkowska 1018 56 109 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0031.htm
25 7 1894 Kuniów Franciszka Puzderewicz? Buzderewicz Dołocze Grzegorz Walentyna Raczkowska? (Ryżkowska) Michał Grabowski i Maria Dering 178-3-86 514V-515R 101 Ż DM
24 12 1896 Ołyka Stefania Burawska Cumań Stanisław Zofia Praczkowska 1018 622 154 MO 0
18 6 1898 Ołyka Bronisław Klimkiewicz Ołyka Karol Paulina Praczkowska 1018 870 75 MO 0
13 10 1898 Gródek Józef Kińczyk Gródek Adam Anna Lenga Ostan Ignacy Giera Józef, Draczkowska Amrcelina, ż. Franciszka Kołodziej Mariann 270 JZ
22 12 1901 Ołyka Józef Klimkiewicz Ołyka Karol Paulina Praczkowska 953 39V-40R 158 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0040.htm
7 2 1901 Tuczyn Zofia Terlecka Kudranka Józef Cecylia Raczkowska 957 5V-6R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0006.htm
2 8 1902 Gródek Antoni Śniegurski Gródek Jan s. Józefa Franciszka Draczkowska Juszczyszyn Błażej Miliniecki Piotr, Draczkowska Marcelina, ż. Franciszka Czyrsk 208 JZ
2 7 1902 Ostróg Maria Raczkowska Biełaszów Franciszek Salomea Iglińska Władysław Turski, Maria Wacek ż. Teofila 654-1-143 34R R
25 5 1903 Żytomierz Konstancja Raczkowska Krosznia Konstanty Wincenty Waleria Karczmarska Fidelis Raczkowski, Maria Remiszewska ż. Teofila 178-3-171 137V-138R 242 Ż 271 DW
1 5 1904 Ołyka Władysława Klimkiewicz Ołyka Karol Paulina Praczkowska 984 19 71 MO 0
2 10 1906 Nowogród Wołyński Jadwiga Michałowska Zabara Antoni Marianna Krycka Kalikst Górski i Teofila Raczkowska 178-3-202 94V-95R 558 Ż 189 DW
23 12 1907 Ołyka Janina Praczkowska Palcze Stanisław Maria Falkowska 1019 433 198 MO
14 2 1907 Cudnów filia Romanów Franciszek Marcinkowski Siaberka Albin Salomea Raczkowska Cezary Hładysz i Joanna Raczkowska panna 178-3-215 69V-70R 57 Ż 135-136 DM
9 7 1907 Cudnów filia Romanów Stanisław Szarafin Siaberka Marcin Walentyna Raczkowska Hilary Raczkowski i Rafalina Pulikowska panna 178-3-215 88V-89R 172 Ż 173-174 DM
28 2 1907 Korzec Adela Lech Dermanka Gracjan Bronisława Borowska Józef Górski i Marcelina Kraczkowska ż. Mikołaja 740-2-332 17V-18R 82 R 20 DM
12 3 1907 Korzec Weronika Kraczkowska Sapożyn Antoni Aniela Stachurska Jan Strelecki [Strzelecki] i Józefa Turowska ż. Fabiana 740-2-332 22V-23R 106 R 25 DM
8 5 1907 Korzec Bronisław Feliński Kamionka Suchowolska Adam Anna Kraczkowska Franciszek Budziński i Kamila Kraczkowska ż. Bronisława 740-2-332 30V-31R 146 R 33 DM
26 5 1907 Korzec Ewa Kraczkowska Czerteż Marcel Aniela Wilczyńska Aleksander Wilczyński i Marcelina Siedlecka ż. Mikołaja 740-2-332 33V-34R 163 R 36 DM
15 10 1907 Korzec Lucjan Markiewicz Kamionka Suchowolska Marcin Agata Kraczkowska Emeryk Bagiński i Marcelina Czykalska [Czeklaska ] ż. Jana 740-2-332 54V-55R 270 R 57 DM
25 12 1907 Korzec Barbara Kraczkowska Czerteż Marceli Franciszka Bronowicka Grzegorz Bilewicz i Zuzanna Dziekońska panna 740-2-332 63V-64R 303 R 66 DM
27 8 1908 Ołyka Bolesław Burawski Pełża Stanisław Zofia Praczkowska 1019 584 178 MO
30 10 1908 Fastów Zenobia Nieboraczkowska Kozatyń Władysław Antonina Czechowicz chrzest 21.4.1909, Wincenty Czechowicz, Maria Orzeszkowska 1268-1-50 269V,274R 12 CDIAK 279 KM, DW
14 1 1909 Cudnów filia Romanów Romania Raczkowska Siaberka Cezary Rafalina Anuszkiewicz Rajmund Domalewski i Józefa Pulikowska ż. Antoniego 178-3-215 195V-196R 15 Ż 366-367 DM
29 1 1909 Cudnów filia Romanów Jan Jankowski Siaberka Józef Michalina Ilińska Władysław Pulikowski i Rozalia Raczkowska wdowa 178-3-215 197V-198R 28 Ż 370-371 DM
24 1 1909 Cudnów filia Romanów Walenty Brodowski Siaberka Franciszek Rozalia Raczkowska Walenty Pulikowski i Walentyna Szarafin ż. Marcina 178-3-215 198V-199R 33 Ż 372-373 DM 0
15 5 1909 Cudnów filia Romanów Krystyna Marcinowska Siaberka Albin Salomea Raczkowska Franciszek Pawłowski i Anna Raczkowska panna 178-3-215 216V-217R 143 Ż 408-413 DM
4 6 1910 Cudnów filia Romanów Klementyna Raczkowska Siaberka Klemens Feliksa Metelska Apolinary Raczkowski i Józefa Metelska panna 178-3-215 277V-278R 123 Ż 523-524 DM
20 6 1910 Fastów ? Nieboraczkowska Śniegurowka Władysław Antonina Czechowicz Franciszek Gorczyński, Stanisława Zakusiło 1268-1-50 338V-339R 36 CDIAK 310 KM, DW
28 3 1911 Ołyka Stanisława Praczkowska Palcze Stanisław Maria Falkowska 1063 18V-19R 73 AGAD 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0021.htm
20 12 1911 Dubno Jadwiga Praczkowska Dubno Jan Karolina Golinowska Franciszek Szwarc i Stefania Golianowska panna 740-4-158 32V-33R 152 R 34 DM
26 1 1911 Romanów Józef Łapkowski Marianówka Wincenty Eufrozyna Raczkowska Józef Szuszczewicz i Akolina Jarosz ż. Antoniego 178-3-216 5V-6R 30 Ż 11-12 DM
3 4 1911 Romanów Balbina Marcinowska Siaberka Albin Salomea Raczkowska Filip Hajko i Joanna Raczkowska panna 178-3-216 18V-19R 107 Ż 37-38 DM
12 4 1911 Romanów Rafalina Liśniewska Hołubin Kazimierz Julia Raczkowska Michał Liśniewski i Rafalina Maliszewska ż. Marcina 178-3-216 21V-22R 121 Ż 43-44 DM
18 6 1911 Romanów Adam Szarafin Siaberka Marcin Walentyna Raczkowska Marian Pulikowski i Helena Sobolewska ż. Franciszka 178-3-216 30V-31R 176 Ż 61-62 DM
26 8 1911 Romanów Maria Raczkowska Siaberka Grzegorz Franciszka Pawłowska Stanisław Tymborowski i Walentyna Szarafin ż. Marcina 178-3-216 35V-36R 210 Ż 71-72 DM
9 11 1911 Romanów Franciszka Raczkowska Siaberka Franciszek Józefa Ostrowska Apolinary Ostrowski i Stanisława Ostrowska panna 178-3-216 46V-47R 273 Ż 93-94 DM 0
25 11 1911 Romanów Kamila Raczkowska Siaberka IN Janina Dominik Anuszkiewicz i Paulina Raczkowska ż. Wincentego 178-3-216 48V-49R 283 Ż 97-98 DM
28 3 1913 Tbilisi Olimpia Pastwa Tbilisi Franciszek s. Kaspra Stefania c. Grzegorza Raczkowska Leon Wiszniewski, Waclawa Kront 53R 28 Tb DW
30 3 1914 Tbilisi Maria Magdalena Raczkowska Tbilisi Michal s. Józefa Anna c. Jana Cigengagen Wincenty Błażewicz, Wiktoria Kruczkowska 75V-76R 25 Tb
6 8 1914 Kijów Św. Aleksandra Bronisława Laskowska Kijów NN Dionizja c. Edwarda Laskowska Władysław Sebantowicz i Cecylia Raczkowska 312/1/129 29V-30R 115 m.K JM1
21 8 1915 Tbilisi Regina Pastwa Tbilisi Franciszek s.Kacpra Stefania c.Grzegorz Raczkowska Ludwik Zarenkiewicz, Michalina Raczkowska 114V 69 Tb
24 8 1916 Ołyka Stefania Praczkowska Palcze Stanisław Maria Falkowska 1081 127 69 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0071.htm
7 1 1916 Horodnica Marianna Kraczkowska Głuszków Franciszek Rozalia Dolenko Piotr Kraczkowski i Cecylia Kraczkowska panna 178-3-181 270V-271R 9 Ż 531-532 DM
27 12 1916 Horodnica Maria Kraczkowska Krasiłówka par. Korzec Marcel Franciszka Bronowicka Bronisław Dąbrowski i Rozalia Czerwińska ż. Piotra 178-3-181 306V-307R 198 Ż 603-604 DM
4 1 1920 Korzec Jan Wilczyński Franciszek Franciszka Kraczkowska Karol Klepuszewski, Aniela Kraczkowska 740-4-351 2 16 R PW
11 2 1920 Korzec Antoni Sidlecki Wodnik Mikołaj Marcelina Wilczyńska Feliks Wilczyński, Aniela Kraczkowska 740-4-351 3 22 R PW
3 9 1920 Korzec Józef Kraczkowski Czertiż / Czerteż Zygmunt Olimpia Brodecka Florian Borowski, Wincentyna Kraczkowska 740-4-351 12 94 R PW
3 8 1920 Korzec Emilia Kraczkowska Hłuszkowo / Hłużkowo Władysław Ewa Stepańska Piotr Wilczyński, Cezaryna Wąsalski / Wąsalska 740-4-351 16 129 R PW
11 9 1921 Ostróg Antoni Filipowicz Kurhany Jan Anna Kracińska Piotr Szpryngiel, Paulina Kraczkowska 78 169 O DW
31 3 1922 Międzyrzec Rozalia Żytno Chrenów par.Tajkury Franciszek Jadwiga Raczkowska Jan Konarzewski,Franciszka Starzykówna panna 740-4-363 58V 22 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 10 1829 Bereźnica Feliks Bandura Czakwa 28w Wojciech Teresa Raczkowska Elżbieta z d. Rybczyńska Naumowicz Czakwa 25 Stefan Katarzyna Stefan Lewicki, Mikołaj Guzowski, Maciej Kazanowski 815 134V 5 AGAD 139 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0139.htm
26 1 1830 Deraźne Johan Doumi Chołoniewicze 21 Benjamin Anna Anna Traczkowska Chołoniewicze 18 Mikołaj Marianna Andrzej Kaczyński, Gotlib Bön ?, Daniel Beyke 171-1-3 225V 2 R DM
1 6 1830 Korzec Kazimierz Sienicki par. Korzec 24 Wincenty Marianna Kraczkowska Marianna Satkowska [Sadkowska] par. Korzec 20 Franciszek Helena Słonimska Leon Balicki, Bazyli Batowski 245-1-4 77R 13 R 152 DM
18 10 1831 Korzec Józef Dąbrowski 19 Wojciech Jadwiga Kraczkowska Anna Dziekońska 19 Mateusz Apolonia Zabłocka 245-1-5 76 15 R PW
27 9 1831 Korzec Jan Gogol Gogoł Sapożynka 23 Bazyli Agata Bułajewska Konstancja Pawłowska Sapożynka 20 Antoni Marianna Orciuszewska ? Orszewska Leon Zabłocki, Stanisława Kraczkowska 245-1-5 75 12 R PW
8 11 1831 Nowogród Wołyński Kazimierz Żarczyński Balarka Kurczycka 20 Szymon Ewa Nogalewska Marianna Głowacka Balarka Kurczycka 19 Mikołaj Apolonia Kraczkowska ur. Józef Repczyński, Jan Janiszewski 245-1-5 29V 172 R 1135 DW
18 1 1831 Kulczyny Jan Tarczyński Kulczyny 33w Kazimierz Tekla Krajewska Małgorzata Raczkowska Kulczyny 20 Bazyli Anna Kardaszewska Urodzeni, świad: Ur. Jakub Czernicki, Paweł Piotrowski 178-3-97 389V 3 Ż Mg
3 7 1832 Tuczyn Michał Dąbrowski Janin 22 Paweł Ewa Rozalia Gajdamowicz Janin 18 Stefan Marianna Kraczkowska Stanisław Jasiński, Jan Bielawski 171-1-5 169R 5 R DM
4 9 1832 Korzec Mikołaj Biliński 30 Mateusz Rozalia Rozalewicz Katarzyna Dąbrowska 20 Wojciech Jadwiga Kraczkowska Stanisław Dziekoński i Jan Mr... 245-1-6 86v 23 R Na
3 7 1832 Miropol Stanisław Pulikowski Ulanówka 56w Jędrzej Helena Kraczkowska Aleksandra Witkowska Ulanówka 25 Michał Marcjanna Stachowska Kajetan Guzowski, Andrzej Sankiewicz 245-1-6 178R 10 R 179 DM
26 1 1836 Poryck Andrzej Konczewski Rusnów, par. Sielec 28 Jan Marianna Zielińska Małgorzata Deszczykowska Lachów 19 Marcin Marcela Braczkowska Franciszek Kozłowski, Szumon Korohodiuk 851 86 1 AGAD 47 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0047.htm
8 11 1836 Cudnów Ignacy Wesołowski Gwoździarnia 48w Szymon Teresa Dycht Anna Bilińska z d. Raczkowska Sieniawka 30w Józef Teresa Dubilewska Grzegorz Biliński, Adam Jędrzejewski 569-1-59 54V 71 Ż 109 DM
14 2 1837 Miropol Kazimierz Zmroczyński Ulanówka 21 Wincenty Tekla Olszamowska Katarzyna Raczkowska Ulanówka 18 Onufry Anna Kuriata Wincenty Pulikowski, Antoni Pulikowski Wincenty Nagalewski 245-1-11 237V 8 R 236 DM
15 1 1839 Korzec Antoni Sosnowski par. Korzec 39 Józef Marianna Kraczkowska Katarzyna z d. Dydrych Malinowska par. Korzec 39w Franciszek Marianna Iżycka Franciszek Kałużyński, Andrzej Garełkin 178-51-433 81V 2 Ż 87
29 1 1839 Korzec Maciej Dąbrowski par. Korzec 22 Wojciech Jadwiga Kraczkowska Józefa Dzikońska par. Korzec 20 Mateusz Apolonia Zabłocka Stanisław Kraczkowski, Wawrzyniec Dąbrowski 178-51-433 83R 7 Ż 89
15 10 1839 Korzec Roman Gurski par. Korzec 21 Jan Ewa Trybulska Joanna Kraczkowska par. Korzec 20 Antoni Agnieszka Wierzbicka Wojciech Zabłocki, Franciszek Sawicki 178-51-433 87R 19 Ż 93
3 11 1840 Tuczyn Franciszek Kossarzecki Janin 18 Szymon Marianna Tylecka Franciszka Gajdamowicz Janin 17 Stefan Marianna Kraczkowska 880 144 R 5 DW
20 10 1840 Korzec Mikołaj Bagiński Balarka Sapożynka 21 Jan Agata Helena Dąbrowska Balarka Sapożynka 20 Wojciech Jadwiga Kraczkowska Tomasz Czerwiński, Wawrzyniec Dąbrowski 871 156 15 AGAD 83 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0083.htm
24 11 1840 Korzec Aleksander Nieczyporowski Balarka Lubtowska 21 Jan Katarzyna Raczkowska Franciszka Bielecka Balarka Sapożynka 19 Wojciech Łucja Chorążyczewska Łukasz Cyrklewicz, Antoni Dziekoński 871 160 21 AGAD 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0084.htm
14 9 1841 Tuczyn Antoni Gajdamowicz Janin 24 Stefan Marianna Kraczkowska Rozalia Dąbrowska Janin 19 Ludwik Marianna Domalewska Anastazy Reszczyński, Jan Bielawski 171-1-12 164V 8 Ż DM
31 1 1843 Korzec Jan Dąbrowski Balarka Sapożynka 22 Wojciech Jadwiga Kraczkowska Franciszka Czerwińska Balarka Sapożynka 22 Jakub Zofia Dziekońska 874 228 6 PW
31 1 1843 Nowogród Wołyński Jan Stachowski Futor Zwiahelski 19 Mateusz Rozalia Braczkowska Katarzyna Kłosowicz Nemylanka, Nemylnia 18 Adam Franciszka Malinowska Jan Raszka, Jan Bagiński 874 84 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0044.htm
6 2 1844 Korzec Eliasz Budziński BD 24 Józef Marianna Rudnicka Anna Kraczkowska BD 17 Antoni Agnieszka Wiszniewska 875 198 8 PW 0
27 8 1844 Żytomierz Florian Skorotecki 25 Jan Marianna Medyńska Franciszka Haraczkowska 17 Jan Małgorzata Brzostowska 178 51 514 53 Ż Ni
2 2 1847 Kuniów Kazimierz Akajewicz Siekierzyńce 42w Michał Tekla Mężyńska Tekla Pluta Siekierzyńce 19 Wojciech Marianna Raczkowska Marceli Stępkowski, Apollon Piekowski, Teodor Dergiman 171-1-13 79R-79V 8 R 83 DM
29 9 1853 Sielec Jan Kozłowski Sielec 25 Dominik Franciszka Draczkowska Zofia Terefelska Sielec 17 Wojciech Franciszka W. Józef Karner, Adam Malczewski 894 169V 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20894/pages/PL_1_436_894_0168.htm
10 11 1857 Dederkały Feliks Rowiński Liski 30 Walenty Domicela Kraczkowska Teresa Czerkawska Liski 18 Jan Marcjanna Lipska Bartłomiej Dobrzański, Florian Domański 55 106 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0056.htm
17 2 1857 Olewsk Konstanty Wyszyński par. Nowogród Wołyński, Zabara 26 Stanisław Rozalia Raczkowska Józefa Kozińska Słoboda Borowska 16 Andrzej Anna Dawidowicz Jan Wyszyński, Adam Zalewski, Jan Januszkiewicz 178-3-126 797R 7 Ż Na
17 11 1857 Miropol Józef Marcinowski Józefówka par. Połonne 28 Teodor Anna Bagińska Antonina Raczkowska Ulanówka 17 Teodor Aleksandra Żarczyńska Maciej Rajkowski, Piotr Marcinowski 178-3-73 415V 25 Ż 782 DM
3 11 1857 Deraźne Tomasz Bober Nerucze 22 Piotr Katarzyna Paszkowska Emilia Praczkowska Ładessa 18 Tomasz Magdalena Trusiewicz Antoni Kamiński, Antoni Skarliński, Mateusz Janson 171-1-72 345R 12 R 474 BW
19 1 1858 Wiszenki Jan Szyszka par. Wiszenki 27 NN Balbina Franciszka Skirzewska par. Wiszenki 30 Eliasz Tekla Kraczkowska Rafał Rosiński, Mikołaj Wolak 839 302 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0157.htm
15 2 1859 Wieledniki Mikołaj Chomutowski Onufry Marta Worobiew Katarzyna Zawadzka Michał Agnieszka Raczkowska 178-3-50 620V 5 Ż MW
25 10 1859 Lubar Ignacy Remaszewski Lubar 29 Ignacy Marianna Motylewska Petronela Kraczkowska Lubar 20 Adam Aniela Orzechowska Jan Dąbrowski, Walerian Dąbrowski 641-1-19 31V 19 Ż 36 DM
22 5 1860 Deraźne Stanisław Horoszkiewicz Balarka 19 Marcin Marianna Praczkowska Franciszka Grochowska Balarka 18 Stefan Katarzyna Walczyńska Antoni Żukowski, Witalis Kołodyński, Adam Grochowski 171-3-24 246V 3 R 344 BW
11 2 1862 Korzec Roman Osiński Balarka ..., par. Nowogród Woł. 22 Józef Barbara Józefa Kraczkowska Sapożynka 20 Stanisław Magdalena Zabłocka 887 412 5 AGAD DW, Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0224.htm
11 2 1862 Korzec Antoni Borowski Kamionka Suchowolska 24 Onufry Honorata Karasiewicz Domicela Kraczkowska Kamionka Suchowolska Antoni Agnieszka Wiśniewska 887 413 6 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0225.htm
5 7 1864 Deraźne Florian Horoszkiewicz Ładessa 24 Marcin Marianna Praczkowska Franciszka Krasinkiewicz Hłuboczek 18 Jakub Dorota Brusiłowicz Michał Chorążyczewski, Michał Dawidowicz, Michał Krasinkiewicz 171-1-83 257R 6 R 283 BW
7 5 1867 Nowogród Wołyński Jan Osiński Fedorówka 39w Gabriel Katarzyna Ochman Magdalena Kraczkowska Fedorówka 20 Aleksander Marianna Malinowska 178-3-152 94 19 Ż 187 MO
8 2 1872 Białozórka Dominik Żelawski Szybenna 55w Wojciech Katarzyna Hipolita Raczkowska Szybenna 22 Dominik Franciszka 426-1-64 6V 2 T/FS 959 DW, EK1 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9Q85-X?i=958&cat=834006
2 3 1880 Cudnów Michał Paszkowski Huta Marianówka 28 Łukasz Magdalena Żołnowska Adela Bagińska Huta Marianówka 16 Jan Marianna Raczkowska Michał Ostrzyński, Daniel Sawicki 178-3-58 277R 15 Ż 549 DM
2 2 1892 Ołyka Adolf Grochowski Reczyszcze 26 Witalij Paulina Praczkowska Anna Skorzepa Ołyka 20 Wacław Franciszka Czerna 1018 64 3 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0036.htm
2 8 1892 Cudnów Jan Marcinowski Siaberka 23 Adam Józefa Bystrzycka Tekla Raczkowska Siaberka 23 Wincenty Petronela Bagińska Stanisław Raczkowski, Adolf Tymborowski 178-3-263 73V 41 Ż 137 DM
28 1 1896 Ołyka Stanisław Burawski Zaścianki 31 Andrzej Karolina Chorążewska Zofia Praczkowska Zaścianki 21 Hipolit Ewa Kamińska 1018 630 6 MO
9 9 1901 Cudnów Marcin Szerafin Siaberka 30 Szymon Wiktoria Anuszkiewicz Walentyna Raczkowska Siaberka 18 Józef Domicela Pulikowska Kalikst Domalewski, Kalikst Metelski 178-3-263 283V 49 Ż 540 DM 0
7 9 1903 Niewirków Teofil Żygadło Janówka 26 Adam Franciszka Żygadło Janina Raczkowska Adamka 18 Marian Stanisława Felińska 981 61 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0062.htm
26 5 1903 Cudnów Franciszek Brodowski Słoboda Niwna 39 Andrzej Dominika Tretiak Rozalia Raczkowska Siaberka 23 Marceli Marianna Suchowiecka Ludwik Janiszewski, Józef Syngajewski 178-3-263 330V 46 Ż 628 DM
31 8 1903 Cudnów Sylwester Dobrowolski Hołubin 27 Ludwik Apolonia Liśniewska Julia Bagińska Bykówka 20 Kazimierz Wiktoria Raczkowska Jan Raczkowski, Józef Wojnarowski 178-3-263 335V 65 Ż 638 DM 0
17 7 1905 Ołyka Bolesław Grochowski Orżów, par. Klewań 31w Witalis Paulina Praczkowska Józefa Paszkowska Wólka Kotowska 17 Antoni Faustyna Melcher 985 57 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0054.htm
7 6 1909 Ołyka Leonard Drzewiński Bogusławka 25 Andrzej Paulina Praczkowska Maria Wajs Bogusławka 23 Jan Frydrych Rozalia Dawidow 1019 124 27 MO
25 9 1911 Korzec f. Horodnica Antoni Cyrklewicz Anastaziówka Mała 25 Ignacy Aleksandra Malinowska Marianna Osińska Mieczysławka 18 Piotr Karolina Raczkowska Leon Dorosz, Seweryn Cyrklewicz, Adolf Cyrklewicz 178-3-181 45R 15 Ż 90 DM
27 7 1914 Ołyka Adolf Grochowski Ołyka 48w Witalij Paulina Praczkowska Janina Bronowska Ołyka 25 Lucjan Antonina Kotowska 1063 206 26 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0218.htm
30 5 1915 Kijów, św.. Aleksandra Stefan Zajkowski Łuck 22 Leopold Walenty Apolonia Raczkowska Alicja Stefania Czaplicka Kijów 19 Leon Izydor Stefania Rogalińska Wiltor Norbert Ejchler, Leon Czaplicki 312-1-129 96V 45 m.K. JM1
11 8 1916 Starokonstantynów Marian Jerlicz Petersburg 24 Richard Ignacy Emilia Starzyńska Zofia Malinowska Starokonstantynów 21 Jan Zofia Raczkowska Kazimierz Sosnowski, Jan Malinowski s. Henryka 17-2-90 83V 9 Ch 165 DM
8 2 1920 Starokonstantynów Walenty Kozłowski powiat ciechanowski, Polska 23 Wincenty Małgorzata Raczkowska Helena Łotocka Starokonstantynów 18 Bolesław Józefa Kozłowska Michał Szepelski, Władysław Jania, Edmund Marciniak 17-1-91 141R 6 Ch 253 DM
25 12 1920 Korzec Roman Lipiński 25 Hieronim Karolina Hulla Maria Słomińska 23 Bazyli Barbara Raczkowska Jan Woliński, Stanisław Michałowski 740-4-351 31 57 R PW
5 7 1925 Radziwiłłów Bolesław Węgłowski Jan Maria Markowska Katarzyna Iwaniuk Bazyli Eudoksja Raczkowska Julian Juszczewski, Brunon Machan 1-119 104 R 9 T 0
3 3 1930 Ołyka Józef Grabowski Stanisława Praczkowska Palcze 19 Stanisław Maria Falkowska 1063 19 73 dopisek
7 2 1932 Radziwiłłów Stanisław Kościółko 25 Antoni Karolina Chruściel Pelagia Tyczkowska 17 Michał Maria Raczkowska Aleksander Horpynin, Julian Ejsmondt 426-1-119 265 V 5 T/FS DW
28 1 1934 Kiwerce Bolesław Burawski Pełża 26 Stanisław Zofia Praczkowska Genowefa Suchodolska 1019 584 178 MO

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
5 Marianna Raczkowska służąca 40 Luboml Majdan 1791 Lublin BK 15
10 Raczkowska Antonina, zamężna 35 Horyńgród Szubków 1861 CDIAK DM 1045-2-253
1938 201 Raczkowska Antonina z Sitków, mąż prawosławny 21 Żytomierz Żytomierz R 1864 Ż DM 178-51-90
25 59 żona Jadwiga z d. Raczkowska 23 Stawiszcze Bagwa 1880 CDIAK DM 1042-1-16
1 377 Raczkowska Antonina 48 Dubno Dubno 1892 Łuck DW 22-1-279a
2 7 Barbara Raczkowska z Korejbów (Korejwów) wdowa 70 Miropol Jałyszowski Kamień 1912 ES
26 66 Emilia Raczkowska 21 Miropol Miasto Miropol 1912 ES
26 67 Anna Raczkowska 19 Miropol Miasto Miropol 1912 ES
26 68 Zofia Raczkowska 17 Miropol Miasto Miropol 1912 ES
26 69 Nepomucena Raczkowska 13 Miropol Miasto Miropol 1912 ES


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl