Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1042 wyników dla: Bobr

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 7 1791 Zaturce Mikołaj Bobrowski 80 Zaturce uczciwy, żona Marianna z Ryciów 297-1-47 8R Ł 821 DW
5 4 1814 Krzemieniec Tadeusz Bobrowski 60 Podlisce wd. Joanna Zwinogrodzka 299 33 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0019.htm
5 10 1815 Krzemieniec Joanna Bobrowska 70 Podlisce wdowa 299 48 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0028.htm
5 8 1815 Nowogród Wołyński Zofia Bobrowska 1 Zwiahel Franciszka i Melanii z Nestorów 1045-2-195 10V CDIAK 17 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GY4-YF3?i=16&cat=989324
30 2 1825 Olewsk Andrzej Bobrowski Balarka Horochowa Dąbrowa zmarł nagle, pozostawił żonę i jedną córkę 178-3-128 59R Ż Na 0
29 1 1827 Bazalia Marianna Bobrowska 76 Łazuczynek Mały ur., wdowa, pozostawiła jednego syna 178-3-93 250R 11 Ż DM
18 2 1827 Wołoczyska Antoni Bobrecki 8/12 Polany rodzice Paweł i Ludwika Bobreccy, ze słabości wewnętrznej 178-3-93 306R 18 Ż 588 KP2
7 3 1828 Białogródka Antoni Bobrowski 40 Puzyrki Małe ur., żona Zuzanna z Wolskich, córki Marianna, Zofia i Teresa 178-3-94 86R 33 Ż DM
3 1 1828 Kulczyny Grzegorz Bobrowski 3 Zastawki syn Jana i Teresy z Krzyżanowskich 178-3-94 335R 1 Ż Mg
22 3 1828 Kulczyny Paweł Bobrowski 6 Zastawki s. Jana i Teresy z Krzyżanowskich 178-3-94 338V 39 Ż Mg
17 9 1828 Włodzimierzec Tomasz Bobrowski 50 Rafałówka żona Zofia z Rudnickich, córka Rozalia 814 115 32 AGAD 119 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0119.htm
30 12 1828 Włodzimierzec Marianna Bobrowska 3/365 Majdan Ossowski c. Tomasza i Zofii z Rudnickich 814 116 41 AGAD 120 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0120.htm
15 6 1828 Połonne Wawrzyniec Tarkowski 40 Połonne z zapalenia boku, prac., żona Katarzyna z Bobrowskich, syn Piotr 245-1-2 112V 77 R 223 DW
10 1 1829 Berezne Teofila Bobrykowa 42 Rudnia Druchowska z puchlizny, mąż Jakub Bobryk 171-1-2 241R 1 R Na 0
20 11 1829 Butowce Leon Bobroski 2 Czerniatyn Wielki rodzice ur. Adam i Salomea Bobroscy, z kaszlu 178-3-95 260V 28 Ż 504 KP2
9 1 1829 Włodzimierzec Zuzanna Bobrowska 21 z d. Rudnicka, wdowa po Tomaszu, córka Rozalia 815 124R 2 AGAD 128 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0128.htm
4 12 1829 Korzec Marcela Bobrowska 96 Korzec wdowa po Teodorze, córka zamężna Marianna 245-1-3 108V 106 R 212 DM
18 12 1829 Korzec Ignacy Jakutowicz 9/12 Jurydyka Kościoła Koreckiego s. Konrada i Oksenii z Bobrowskich 245-1-3 109R 110 R 213 DM
10 11 1830 Lubar Karolina Macinowska 1 Lubar c. Jana i Katarzyny z Bobrowickich (na marginesie Macinowicz) 178-3-3 378R 109 Ż 719 DM
17 3 1831 Kulczyny Anna Bobrowska 4 Zastawki rodzice: Jan i Teresa zd. Krzyżanowska 178-3-97 400V 29 Ż Mg
11 4 1831 Deraźne Magdalena Bobr 45 Majdan Lipieński szlachetna, z d. Chorążyczewska, wdowa po Kasprze, synowie Wawrzyniec i Franciszek, córki Rozalia, Ewa i Julianna 171-1-4 263R 11 R DM
13 7 1831 Gródek Adam Bobrowski 17 Gródek Rodzice pracowici Jan i Marianna z Pacanowych Bobrowscy, zmarł z kolki 685-4-5 1269V 119 Ch 687 MN
17 6 1831 Butowce Petronela Bobrowska 36 Czerniatyn Wielki z d. Ciszewska, mąż Wincenty, synowie Ludwik, Dominik i Wiktor, córki Marianna i Petronela 178-3-97 224R 20 Ż 427 DM
18 1 1832 Włodzimierz Ignacy Bobrowski Włodzimierz sław., żona Marianna z Karpiuków, syn Jan, córka Marianna 847 48 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0026.htm
3 12 1832 Kulczyny Jan Bobrowski 30 Zastawki żona Teresa z Krzyżanowskich, córka Teresa 178-3-98 349R 57 Ż 661 DM
20 5 1832 Butowce Antoni Bobrowski 2 tyg. Czerniatyn Wielki s. Wincentego i Anny z Rudkowskich 178-3-98 179R 18 Ż 341 DM
5 1 1832 Jampol Wojciech Bobrowski 50 Jakimowce wolnego stanu, od lat 4 zamieszkały w tutejszej parafii 245-1-6 259R 2 R 260 DM
28 9 1833 Łanowce Aniela Bartmańska 1 Kornaczówka c. Patrycego i Rozalii z Bobrów 245-1-7 357V 16 R 365 DM
19 5 1833 Butowce Magdalena Kudeńska 40 Czerniatyn Wielki z d. Bobrowska, mąż Józef, synowie Augustyn i Jan, córki Katarzyna i Agnieszka 178-3-99 184R 24 Ż 354 DM
23 8 1833 Butowce Antoni Bobrowski 3/12 Czerniatyn Wielki s. Wincentego i Salomei z Łapińskich 178-3-99 185R 33 Ż 356 DM
1 7 1834 Białogródka Marianna Janiszewska 5/52 Puzyrki Małe c. ur. Michała i Małgorzaty z Bobrowskich 171-1-100 98R 51 Ż DM
3 11 1834 Butowce Władysław Bobrowski 3/12 Czerniatyn Wielki s. Adama i Salomei z Łapińskich 178-3-100 203V 27 Ż 397 DM
8 4 1834 Kazimierka Jan Szelążek 60 Karaczun wdowiec po Mariannie z Bobrów, syn Wojciech, córki zamężne Elżbieta i Franciszka 171-1-7 237V 7 R 246 DM
1 6 1835 Młynów Feliksa Drewnowska 2 Arszyczyn rodzice: ur. Paweł i Apolonia z domu Bobr 821 189V 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0192.htm
27 7 1835 Białogródka Marianna Bobrowska 40 Rublanka ur., z Sławeckich, mąż Wincenty, synowie Paweł i Jan, córki Katarzyna i Marianna 178-3-101 141R 81 Ż DM
6 12 1835 Kupiel Anna Babińska 2 Kupiel Rodzice: Jan, Franciszka Bobrzecka 178-3-101 344 127 Ż 642 SK
1 5 1835 Łanowce Honorata Bartmańska 1 Kornaczówka c. Patrycego i Rozalii z Bobrów 245-1-9 337R 7 R 661 DM
15 5 1836 Szumbar Jan Kejha 55 Zahajce kapelmistrz JW. Marszałka Bobra, bezżenny 54 264 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0141.htm
22 1 1836 Deraźne Ludwik Kopiej 1 Zahułek s. ur. Józefa i Rozalii z Bobrów 171-1-9 204R 25 R DM
16 8 1837 Kołki Adolf Wolski 5/12 Czetwertnia r: Piotr i Julia z Bobrownickich; poch: 18.07. 823 86a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0091.htm
19 4 1837 Białogródka Marianna Janiszewska 7 Puzyrki Małe c. ur. Michała i Małgorzaty z Bobrowskich 178-3-108 171V 45 Ż DM
27 1 1837 Korzec Jadwiga Czaplińska 59 Horodnica z domu Bobruk, mąż Antoni, córka Marianna 245-1-11 124 3 R PW
21 4 1837 Deraźne Aniela Bobr 3 Wowcze c. ur. Pawła i Feliksy [Felicjany] z Szelożków [Szelążków] 171-1-10 214V 13 R DM
9 11 1837 Zasław św. Józefa Karol Plutyński 3/52 Brykula s. Jana i Marianny z d. Bobr 178-3-108 105V 81 Ż 204 RG
10 3 1838 Włodzimierz Antoni Bobrowski 80 Włodzimierz-Zawale sław., żona Marianna z Śliwińskich, syn Jędrzej 853 51 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0028.htm
12 2 1838 Białogródka Małgorzata Janiszewska 42 Puzyrki Małe ur., z Bobrowskich, mąż Michał, bez potomna 178-3-110 158R 14 Ż DM
1 10 1838 Bazalia f. Tereszki Emilia Bobrzycka 3/52 Sewruki c. Pawła i Ludwiki 178-3-110 273R 20 Ż 538 DM
3 2 1838 Kodnia Agnieszka Kulczycka 3/52 Syngury c. ur. Józefa i Marianny z Bobrowskich 178-3-6 277R 3 Ż 536 DM
19 11 1838 Żytomierz Adam Bobrownicki 11/12 Futor Baca s. Jana i Anny z Boczkowskich 178-3-6 83R 291 Ż 160 DM 0
18 1 1839 Włodzimierz Marianna Bobrowska 60 Włodzimierz z Śliwińskich, sław., wdowa po Antonim, syn Andrzej 854 75 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0042.htm
10 6 1839 Kulczyny Józef Stawski 1 Krasiłów s. Antoniego i Franciszki z Bobrowskich 178-3-112 375V 37 Ż 722 DM
22 7 1840 Korzec Jozafat Bobrowicz 42 Kobyla żona Horpyna z Guzików 871 179 67 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0094.htm
30 8 1840 Berezdów Apolonia Eysmont 58 Krasula z Bobrów, mąż Bazyli, synowie: Teodor, Paweł, Jan i Aleksander, córki Zofia i Zofia 871 302 36 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0156.htm
13 12 1840 Cudnów Kasper Bobrowski 19 Cudnów kawaler 569-1-63 50V 106 Ż DM 0
9 3 1841 Deraźne Teresa Bobr 89 Wowcze szlachcianka, wdowa, synowie Piotr, Paweł, Grzegorz i Maciej, córka Ewa 171-1-12 199V 5 R DM
1 10 1841 Deraźne Stanisław Bobr 2 Nerucze s. ur. Ludwika i Marianny z Chorążyczewskich 171-1-12 202V 22 R DM
19 3 1842 Łanowce Franciszek Bartmański 2 Grzybowa s. ur. Patrycego i Rozalii z Bobrów 873 786 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0411.htm
13 4 1843 Szumbar Mieczysław Michalski 4 Zahajce s.ur. Mieczysława i Ludwiki Reginy z Bobrów 625 251 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0133.htm
9 5 1843 Kisielin Rozalia Markowska 53 Kisielin z Bobrowskich; poz. m. Ignacego, 2s. Aleksandra i Bazylego, 3c. Justynę, Antoninę i Mariannę; poch: 11.05. 858 193 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0102.htm
20 1 1843 Zasław św. Józefa Wincenty Plutyński 6/12 Brykula s. Jana i Marianny z d. Bobr 178-51-510 67V 4 Ż 71 RG
1 6 1844 Kisielin Adam Krzeczkowski 28 Nowy Dwór r: Ignacy i Marianna z Bobrowskich; poch: 03.06. 859 182 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0095.htm
21 7 1844 Kazimierka Cecylia Burzyńska 9/12 par. Kazimierka c. Jana i Ewy z Bobrów 883 224 V 6 AGAD 231 B, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0231.htm
16 11 1845 Kulczyny Michał Stawski 5/365 Krasiłów s. Antoniego i Franciszki z Bobrowskich 178-3-113 391R 87 Ż 754 DM
16 12 1845 Kulczyny Stanisław Jankowski 1 Peczyska s. Grzegorza i Marianny z Bobrowskich 178-3-113 392R 95 Ż 756 DM
14 1 1846 Kisielin Helena Krzeczkowska 15 Nowy Dwór r: Ignacy i Marianna z Bobrowskich; poch: 16.01. 861 191 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0102.htm
10 10 1846 Bazalia Wojciech Bobrowski 40 Łazuczynek Mały zmarł nagle, żona Wiktoria, synowie Józef i Franciszek, córka Honorata 178-3-115 264R 73 Ż 518 DM
20 12 1846 Ostropol Józefa Bobrowska 5 Wisznopol c. Feliksa i Anny z Rapczewskich 178-3-115 294R 38 Ż 578 DM
4 2 1846 Kulczyny Jan Bobrowski 67 Dubiszcze żona Katarzyna z Koreckich, córki Marianna, Franciszka i Anna 178-3-115 371V 6 Ż 728 DM
27 3 1846 Kulczyny Józefa Bobrowska 50 Krasiłów mąż Paweł, synowie Franciszek i Kazimierz, córki Marianna, Tekla i Katarzyna 178-3-115 372V 15 Ż 730 DM
26 8 1847 Kulczyny Małgorzata Bobrowska 30 Bułajówka mąż Dionizy 178-3-116 417R 69 Ż 819 DM
14 1 1847 Kulczyny Salomea Bobrowska 41 Antoniny z d. Łapińska, mąż Adam, synowie Maciej, Hilary, Aleksander i Teofil, córka Marianna 178-3-116 410V 4 Ż 806 DM
7 8 1847 Białogródka Mikołaj Popławski 7 Białogródka s. 1-dw. Józefa i Marianny z Bobrowskich 178-3-116 126V 59 Ż DM
10 3 1847 Toporyszcze Helena Lewicka 34 Kopelnia z d. Bobrowska, mąż Jan, córka Teresa 178-3-19 517R 23 Ż 1016 DM
9 9 1847 Toporyszcze Tomasz Bobrowski 3/12 Kopelnia s. Stanisława i Heleny z Mieleniewskich 178-3-19 520V 65 Ż 1023 DM
19 8 1847 Butowce Marianna Dzięgielewska 3 Orzechówka c. Augustyna i Katarzyny z Bobrowskich 178-3-116 217V 37 Ż 430 DM
19 12 1847 Butowce Klara Bobrowska 2 Czerniatyn Mały c. Jana i Franciszki z Góralewiczów 178-3-116 220R 56 Ż 435 DM
24 12 1847 Starokonstantynów Marianna Kucharska 60 Starokonstantynów z d. Bobrowska, mąż Jan, syn Jan, córki Aleksandra, Karolina i Urszula 178-3-116 199V 152 Ż 397 DM
23 9 1848 Białogródka Augustyn Zaręba 30 Puzyrki Wielkie e. cholery, żona Domicela z Bobrowskich, synowie Józef i Łukasz 178-3-117 179V 156 Ż DM
2 8 1848 Aleksandria Andrzej Kaczyński 68 Zaborol e. cholery, żona Marianna z Bobrowiczów, dawno potomstwa pozbawiony 171-1-14 235V 15 R 232 DM
3 10 1848 Aleksandria Józefa Bobrowicz 55 Aleksandria z d. Kurdybanowicz, wdowa po Józefie, synowie Soter i Telesfor, córki Tolentyna [Florentyna albo Walentyna?] i Wincentyna 171-1-14 236R 23 R 232 DM
30 7 1848 Ostropol Tomasz Wiszniowski 21 Wisznopol żona Maria z Bobrowskich 178-3-117 369R 44 Ż 724 DM
17 5 1848 Kulczyny Dionizy Bobrowski 50 Bułajówka wdowiec, po I-żonie syn Maciej, po II-żonie syn Aleksander 178-3-117 522R 30 Ż 1026 DM
12 8 1848 Kulczyny Katarzyna Bobrowska 58 Dubiszcze z d. Korycka, wdowa, córki Marianna Jankowska i Franciszka 178-3-117 525R 59 Ż 1032 DM
4 5 1849 Białogródka Łukasz Zaręba 4 Puzyrki s. zmarłego ojca Augustyna i wdowy Domiceli z Bobrowskich 178-3-118 573R 52 Ż DM
14 3 1849 Butowce Maciej Bobrowski 15 Czerniatyn Wielki od biegunki, s. 1-dw. Adama i Salomei z Łapińskich 178-3-118 76R 8 Ż 146 DW
3 5 1849 Zasław św. Józefa Wiktoria Bobr 70 Brykula Wd.po Walentym Bobr, pozost.s.Augustyna i c.Mariannę 178-3-118 494R 35 Ż 905 RG
11 3 1849 Deraźne Dominika Kopiej 2 Nerucze c. Józefa i Julianny z Bobrów 171-1-15 348V 8 R 349 BW
6 4 1849 Kulczyny Hanna Lublińska 83 Słobódka Krasiłowska z d. Bobrowska, wdowa, synowie Ksawery i Józef, córka Salomea 178-3-118 192R 41 Ż 357 DM
3 6 1849 Kulczyny Urban Bobrowski 4 Krasiłów s. Franciszka i Marianny z Zamłyńskich 178-3-118 193R 55 Ż 359 DM
16 8 1849 Kulczyny Karolina Bobrowska 9/12 Krasiłów c. nieślubna Marianny Bobrowskiej 178-3-118 194V 69 Ż 362 DM
2 1 1850 Zasław św. Józefa Marcjanna Plutyńska 3 Brykula c.Jana i Marianny z d.Bobr 178-3-119 425R 4 Ż 830 RG
17 2 1850 Butowce Michał Bobrowski 16/52 Czerniatyn s. Jana i Franciszki z Góralewiczów 178-3-119 236R 6 Ż 461 DM
28 5 1850 Stepań Zuzanna Onuchowska 2 Odżgów c. Kaspra i Rozalii z Bobrów 171-1-16 714V 9 R 727 BW
12 2 1851 Kisielin Ignacy Markowski 63 Kisielin wdowiec po Rozalii z Bobrowskich, synowie Aleksander i Bazyli, córki Justyna, Petronela, Anna i Marianna 893 159V 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0162.htm
9 2 1851 Łuck Julia Wolska 40 Horodyszcze z d. Bobrownicka, szl., mąż Piotr, synowie Jan, Feliks, Kazimierz, Wladysław i Mieczyslaw, córki Aniela i Emilia 387 82 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0043.htm
12 4 1851 Berezdów Katarzyna Grabowska 1 Horodiawka c. ur. Karola i Rozalii Bobrów 178-3-72 333V 28 Ż 654 DM
26 12 1852 Berezdów Józef Grabowski 40 Zamoroczenie żona Katarzyna z Bobrów, syn Michał, córki Elżbieta i Marianna 171-1-17 343V 53 R 346 DM
20 3 1853 Łanowce Rozalia Bartmańska 50 Kornaczówka z Bobrów, mąż Patrycy, syn Stanisław, córka Pawlina 878 549 8 AGAD 291 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0291.htm
6 4 1853 Kulczyny Józefa Bobrowska 2/52 Krasiłów c. Kazimierza i Katarzyny z Fedorowiczów 178-3-121 218R 28 Ż 422 DM
3 4 1853 Kulczyny Benedykt Bobrowski 2/52 Krasiłów s. Kazimierza i Katarzyny z Fedorowicz 178-3-121 218R 27 Ż 422 DM
12 2 1853 Butowce Wincenty Bobrowski 2 Czerniatyn s. Jana i Franciszki z Góralewiczów 178-3-121 592V 10 Ż 1115 DM
23 7 1853 Butowce Marcel Bobrowski 2/365 Czerniatynka s. Ludwika i Marianny z Kłopotowskich 178-3-121 595V 47 Ż 1121 DM
27 8 1853 Butowce Franciszek Dzięgielowski 7 Kapustyn s. Augustyna i Katarzyny z Bobrowskich 178-3-121 597R 69 Ż 1124 DM
18 7 1853 Kulczyny Marianna Ostrowska 26 Salicha Mała z d. Bobrowska, mąż Kornel, córka Antonina 178-3-121 222V 75 Ż 431 DM
24 10 1853 Kulczyny Kazimierz Bobrowski 27 Krasiłów żona Katarzyna z Fedorowiczów 178-3-121 226V 119 Ż 439 DM
20 4 1853 Berezne Paulina Kwiatkowska 9.12 Zabara c. Ksawerego i Brygidy z Bobrów 171-1-17 569V 12 R AD1
1 8 1854 Toporyszcze Józefa Bobrowska 4 Kopelnia c. 1-dw. Stanisława i Heleny Mileniewskiej 178-3-38 670R 32 Ż DM
26 8 1854 Toporyszcze Jan Bobrowski 2 Kopelnia s. 1-dw. Stanisława i Heleny Mileniewskiej 178-3-38 671R 37 Ż DM
7 4 1854 Butowce Franciszka Bobrowska 45 Czerniatynka mąż Jan, synowie Franciszek, Jakub i Józef 178-3-122 546R 21 Ż 1062 DM
19 10 1854 Cudnów Barbara Bobrowska 22 Cudnów z d. Kowalska, mąż Tomasz, potomstwa po sobie nie pozostawiła 569-1-78 90R 126 Ż 171 DM
20 5 1854 Korzec Andrzej Borowski 3 Pereweźnia s. Błażeja i Katarzyny z Bobrów 171-1-37 137R 66 R 141 DM
20 7 1854 Kulczyny Ignacy Bobrowski 6/12 Krasiłów s. Kazimierza i Katarzyny z Fedorowiczów 178-3-122 123V 51 Ż 238 DM
23 5 1855 Kamień Koszyrski Adam Czyżewski 30 Buzaki Wlm., s. Józefa i Orszuli z Wielogórskich, żona Jadwiga z Bobrowskich 188 14 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20188/pages/PL_1_436_188_0009.htm
29 7 1855 Białogródka Leon Pisarski 50 Puzyrki Wielkie e. cholery, żona Prakseda z Bobrowskich, synowie Paweł i Karol, córka Teofila 178-3-123 545R 102 Ż DM
24 6 1855 Łabuń Ludwik Bobrowski 4 Chrabuźna s. 1-dw. Pawła i Marianny Lipskiej 178-3-123 725V 34 Ż DM
1 10 1855 Bazalia Franciszek Bobrowski 1 Tryski s. Jana i Franciszki 178-3-123 137R 174 Ż DM
28 7 1855 Butowce Jan Bobrowski 49 Czerniatynka wdowiec, syn Franciszek 178-3-123 676V 37 Ż 1335 DM
22 1 1856 Włodzimierz Andrzej Bobrowski 70 Włodzimierz żona Demka (?), syn Tymoteusz, córka Anna 792 54 7 897 25 V 0
1 11 1856 Butowce Antonina Bobrowska 53 Orzechówka mąż Andrzej, syn Wojciech, córki Marianna i Franciszka 178-3-124 629R 22 Ż 1195 DM
26 8 1856 Aleksandria Tolentyna Marszycka 34 Aleksandria z Bobrowiczów, m. Wincenty, s. Filip 171-1-67 303R 17 R 304 BW
25 6 1858 Bucyń Joanna Wolińska 80 Bucyń z Bobryków, mieszcz., wdowa po Janie 49 14 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2049/pages/PL_1_436_49_0009.htm
5 9 1858 Bazalia Jan Bobrowski 47 Tryski 1-dw., żona Franciszka, bez potomstwa 178-3-127 57V 74 Ż DM
1 10 1858 Butowce Marianna Bobrowska 25 Czerniatyn 1-dw., mąż Ludwik, córki Antonina, Józefa i Salomea 178-3-74 286V 22 Ż DM
30 9 1858 Kulczyny Paulina Nowicka 3 Krasiłów c. Wojciecha i Tekli z Bobrowskich 178-3-127 153R 51 Ż 298 DM
13 1 1858 Aleksandria Gasper Bobrowicz 84 Aleksandria ksiądz, były proboszcz parafii Aleksandria 650-1-1 465V 2 R 512 BW
3 9 1859 Toporyszcze Karolina Bobrowska 5 Kopelnia z gorączki; c. 1-dw. Stanisława i Heleny Mieleniewskiej 178-3-50 734R 59 Ż DM
6 5 1860 Kołki Teofila Szpringiel 1 Majdan Czornyżski c. Franciszka i Franciszki z Bobrów 841 516 8 0
22 1 1860 Starokonstantynów Grzegorz Chodakowski 1/12 Starokonstantynów s. Piotra i Marianny z Bobrowskich 178-3-130 314V 15 Ż 591 DM
24 4 1860 Bereźnica Karolina Żarczyńska 17 Wydymer c. szl. Jana i Marianny z Bobrów 841 589 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0325.htm
1 1 1860 Włodzimierzec Aleksander Milewicz 15 Majdan Policki s. jednodworców Jana i Katarzyny z Bobrów 841 722 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0399.htm
3 1 1860 Włodzimierzec (córka) Milewicz 3 Majdan Policki c. jednodworców Jana i Katarzyny z Bobrów 841 722 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0399.htm
9 9 1860 Butowce Aleksandra Bobrowska 1 Czerniatyn Mały c. Ludwika i Anny 178-3-75 269V 27 Ż 486 DM
14 4 1860 Berezdów Dorota Zgrzebłowska 80 Chwoszczówka z d. Bobrycka, wdowa po Janie, syn Franciszek, córki Katarzyna, Antonina i Anna 17-1-23 65R 28 Ch 79 DM
18 8 1860 Krzemieniec Leon Bobryk 3/12 Krzemieniec s. w.ż. Michała i Tekli z d. Staronowicz 426-1-33 55V 51 T/FS 808 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4L-T?i=807&cat=300453
19 1 1861 Włodzimierz Teofila Bobrowska 4 Włodzimierz c. miesz. Jana i Marianny z Nesterowiczów 796 68 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0036.htm
3 4 1861 Włodzimierz Jan Bobrowski 3 Włodzimierz s. miesz. Tomasza i Karoliny z Mikowiczów 796 71 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0038.htm
13 10 1861 Butowce Władysław Bobrowski 3/52 Czerniatyn Mały s. Ludwika i Anny 178-3-76 236R 25 Ż 559 DM
1 1 1862 Białogródka Franciszek Kretowicz 1,5 Puzyrki Wielkie s. ur. Piotra i Petroneli z Bobrowskich 178-3-77 153R 1 Ż DM
29 12 1862 Białogródka Jan Pisarski 2 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Karola i Franciszki Bobrowskiej 178-3-77 172V 120 Ż DM 0
24 1 1862 Stepań Eufrozyna Brzozowska 23 Wyrka z d. Bobr, mąż Feliks, syn Joachim 887 288 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0156.htm
12 1 1862 Łabuń Jan Sielski 6/12 Rożyczna s. Sydora i Antoniny z Bobrów 178-3-77 346R 7 Ż 683 DM
11 5 1863 Włodzimierz Tertulian Bobrowski 4/52 Włodzimierz s. miesz. Tomasza i Karoliny z Miechowiczów 798 68 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0036.htm
24 1 1863 Żytomierz Helena Kaminska 62 Futor Ejzyka z zapalenia płuc, z Bobrownickich, zostawiła męża Tomasza, synów Andrzeja, Jana i córki Oktawię, Katarzynę i Annę 178-3-54 124V 25 Ż DG
25 8 1863 Kulczyny Adam Bobrowski 74 Wolica Tatarska żona Wiktoria z Leszczyńskich, synowie Florian, Aleksander i Feliks 17-1-235 57V 60 Ch 112 DM
24 12 1863 Kulczyny Klementyna Szafrańska 3 Wolica Tatarska c. Łukasza i Franciszki z Bobrowskich 17-1-235 60V 79 Ch 118 DM
11 3 1863 Równe Anna Bobrownicka 48 Równe z Petrykowskich, wdowa po Józefie 650-1-2 113V 7 R 148 BW
12 3 1864 Kulczyny Wincenty Bobrowski 3 Wolica Tatarska s. Floriana i Sabiny z Białokurów 17-1-235 106R 13 Ch 205 DM
25 6 1865 Żytomierz Rafał Mojdzirski 6m Żytomierz z konwulsji, syn Grzegorza i Pawliny z Bobrowskich 178-3-61 147V 139 Ż DG
18 2 1865 Kulczyny Paweł Bobrowski 80 Krasiłów wdowiec, syn Franciszek, córka Marianna, Tekla i Katarzyna 17-1-235 162R 6 Ch 316 DM 0
1 4 1865 Kulczyny Marianna Bobrowska 35 Krasiłów z d. Zamłyńska, mąż Franciszek, synowie Piotr i Ignacy, córki Katarzyna, Józefa, Emilia i Tekla 17-1-235 163R 13 Ch 318 DM
8 5 1865 Kulczyny Tekla Bobrowska 4/12 Krasiłów c. Franciszka i Marianny z Zamłyńskich 17-1-235 163V 19 Ch 319 DM
17 9 1865 Kulczyny Franciszka Bobrowska 2 Wolica Tatarska c. Floriana i Sabiny z Białokurów 17-1-235 167V 49 Ch 327 DM
4 3 1866 Butowce Paweł Bobrowski 2 Czerniatyn Mały s. Ludwika i Anny 178-3-82 65V 8 Ż 126 DM
15 8 1866 Butowce Paulina Bobrowska 6/12 Czerniatyn Mały c. Ludwika i Marianny 178-3-82 66aV 21 Ż 130 DM
22 1 1866 Kulczyny Emilia Bobrowska 3 Krasiłów c. Franciszka i Marianny z Zamłyńskich 17-1-235 213R 13 Ch 417 DM
28 7 1866 Kulczyny Marianna Bobrowska 3 Wolica Tatarska c. Marcina i Zofii Sławeckich 17-1-235 218R 50 Ch 427 DM
19 9 1866 Kulczyny Anna Bobrowska 1 Wolica c. Floriana i Sabiny 17-1-235 219V 60 Ch 430 DM
27 9 1866 Kulczyny Andrzej Bobrowski 1 Wolica Tatarska s. Marcina i Józefy 17-1-235 219V 62 Ch 430 DM
14 11 1867 Białogródka Ksawery s. Józefa Bobrowski 70 Białogródka Podpułkownik, Kawaler Orderów, żona Nepomucena Brzozowska c. Piotra, potomstwa po sobie nie pozostawił 178-3-81 339R 83 Ż DM
18 7 1870 Butowce Anna Bobrowska 34 Czerniatynek Mały mąż Ludwik, syn Antoni, córki Józefa i Barbara 178-3-82 147R 22 Ż 288 DM
22 7 1870 Butowce Antoni Bobrowski 2/52 Czerniatynek Mały s. Ludwika i Anny 178-3-82 147V 24 Ż 289 DM
25 4 1870 Bazalia Magdalena Bobryk 90 Czuchele wdowa, córka Marianna 17-1-9 117R 49 Ch 230 DM 0
26 2 1875 Białogródka Jan Pisarski 12 Puzyrki Wielkie s. chł. Karola i Franciszki Bobrowskiej 178-3-133 61R 29 Ż DM
18 4 1876 Radziwiłłów Feliks Majewski 8/12 Radziwiłłów s. Jana i Marii z Bobrowskich 1-70 68 V 20 T
18 2 1876 Butowce Ignacy Karczewski 6 Orzechówka s. Wincentego i Franciszki z Bobrowskich 17-1-28 24R 12 Ch 49 DM
3 3 1881 Butowce Wincenty Karczewski 53 Orzechówka żona Franciszka z Bobrowskich, córka Anna 17-1-29 22R 4 Ch 34 DM
3 4 1881 Butowce Michał Krzeszniowski 3 Czerniatynka s. Piotra i Antoniny z Bobrowskich 17-1-29 22V 8 Ch 35 DM
22 10 1881 Butowce Kornel Borusławski 8/365 Czerniatynka s. Andrzeja i Józefy z Bobrowskich 17-1-29 25V 25 Ch 41 DM
15 8 1883 Butowce Marianna Bobrowska 30 Czerniatyn wdowa, z Krzeszniowskich, synowie Andrzej, Tomasz i Władysław 17-1-28 76R 23 Ch 148 DM
12 2 1891 Szumsk Karolina Listowska 3 Mosty c. chł. Wincentego i Józefy z Bobruków 01-233 67V 14 T
18 8 1893 Włodzimierz Tomasz Bobrowski 65 Włodzimierz miesz., od 1-ej żony Józefy z Proniewiczów córki Teofila i Maria, o 2-ej żonie i ich dzieciach brak danych 811 141 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0072.htm
9 8 1897 Młynów Wiktoria Bobryk 68 Koryta z d. Chmielewska, wdowa, mąż śp. Konstanty, dziecko: Józef 740-2-412 48R 63 R 1782 RK
24 5 1899 Olewsk Anastazja Pokotyło 2,5 Zolnia z krupu, córka Jana i Karoliny z d. Bobrowskiej 178-3-246 222r 23 Ż Na
9 8 1901 Starokonstantynów Józef Burczyński 50 Werborodyńce żona Julia z Bobrowskich, synowie Jan, Franciszek, Kazimierz, Karol, Grzegorz, Antoni i Marian, córki Józefa i Maria 17-1-505 67R 88 Ch 133 DM
17 11 1901 Starokonstantynów Antoni Bobrowski 2 Starokonstantynów s. nieślubny Marii Bobrowskiej 17-1-505 72V 120 Ch 144 DM
22 12 1904 Ostropol Jan Zarzycki 38 Ostropol żona Celestyna z Bobrowskich, syn Adam, córki Józefa i Janina 17-1-325 215V 27 Ch 411 DM
11 2 1905 Włodzimierz Karol Bobrowski 1,5 Włodzimierz s. miesz. Ambrożego i Franciszki z Kopczyńskich 991 76V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0075.htm
8 5 1907 Tbilisi Helena Jaskiewicz 56 Tbilisi mieszczanka m. Bobrujska mińskiej gub. 53 Tb
18 2 1909 Cudnów filia Romanów Witalis Wojciechowski 4/12 Słoboda Niwna s. Benedykta i Agnieszki z Bobrów 178-3-215 249V 26 Ż 467 DM
9 9 1910 Włodzimierz Józef Majewski 25 s. Jana i Marii z Bobrowskich 139 dopis http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0012.htm
29 5 1910 Cudnów filia Romanów Salomea Bóbr 3 Słoboda Niwna c. nieślubna Aleksandry Bobrowej 178-3-215 330V 62 Ż 622 DM
13 3 1911 Romanów Stanisława Wojciechowska 2 Słoboda Niwna c. Benedykta i Agnieszki z Bobrów 178-3-216 77R 28 Ż 146 DM
4 1 1912 Tbilisi Michał Bobrowski 15/12 Tbilisi s. Pawła 136 3 Tb
22 9 1912 Romanów Józefa Wojciechowska 3,5 Niwna c. Benedykta i Agnieszki z Bobrów 178-3-216 174R 63 Ż 335 DM
22 9 1913 Tbilisi Maria Katarzyna Bobrowska 10/12 Tbilisi c. Pawła i Zofii 176 81 Tb
18 10 1913 Starokonstantynów Weronika Bobrowska 2 Werborodyńce c. Karola i Feliksy z Sawickich 17-2-89 147R 108 Ch 274 DM
9 8 1914 Włodzimierz Anna Sokalska 4 Radowicze Jana i Franciszki z Bobrowskich 1058 100 122 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0087.htm
17 8 1914 Włodzimierz Józefa Sokalska 6 Włodzimierz Jana i Franciszki z Bobrowskich 1058 101 128 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0088.htm
25 4 1916 Tbilisi Władysław Bobrowski 23 Tbilisi sanitariusz kaukaskiej placówki lekarskiej 249 70 Tb DW
29 3 1918 Tbilisi Antoni Grzegorz Potrzebski 60 Tbilisi s. Jana, mieszczanin m. Bobrujska, żona Joanna Amalia z d. Szulc c. Augusta, synowie Paweł l. 22, Jan l. 20 i Kazimierz l. 16 367 24 Tb
3 12 1920 Międzyrzec Władysław Garboliński 8/52 Siniów s.Władyslawa i Wiktorii z Bobrów 740-4-363 24R 52 R AS
11 7 1939 Włodzimierz Wołyński NSJ Jadwiga Bobrowska 2 Włodzimierz c. Piotra i Adeli 1089 17 39 AGAD 17 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0017.jpg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 3 1783 Szumsk Franciszka Bobrowska Huta Surażska Jan Rozalia Maciej Wolski, Rozalia Medelska 297-1-181 60R Ł 060a RK
14 11 1784 Zaturce Mikołaj Bobrowski Zaturce Tomasz Katarzyna ur. Andrzej Majewski kawaler, Orpina Jakubowska mężatka, Chryćko Iwańczuk żonaty, Pryska Iwaniczanka 297-1-46 3V Ł 687 DW
5 3 1788 Szumsk Franciszka Bobrowska Hucisko Surażskie Jan Rozalia 88 R 0
5 5 1788 Zaturce Augustyn Bobrowski Zaturce Tomasz Katarzyna data chrztu, prac. Grzegorz Iwanczuk, sław. organiścina Suchocka 297-1-46 12V 4 Ł 708 DW
23 1 1789 Zaturce Brygida Raszewska Zaturce Wojciech Anna Jakub Białyński, Ewa Suchocka mężatka, as. Prac. Andrzej Stasiuk żonaty, Katarzyna Bobrowska mężatka 297-1-46 10R Ł 703 DW
8 10 1789 Zaturce Dionizy Antoni Zakrzewski Zaturce Jan Anna dop. Chrztu 11.10.1789, uczc. Stanisław Kowal kawaler, Agnieszka Brezowska mężatka, Tomasz Bobrowski żonaty, Marianna Wysocka mężatka 297-1-46 11R Ł 705 DW
24 2 1790 Zaturce Maciej Grzegorz Bobrowski Zaturce Tomasz Katarzyna prac. Jan Jakubowski żonaty, Ewa Suchocka, as. Grzegorz iwanczuk kawaler, Pryska Jakimowa mężatka 297-1-46 15R Ł 714 DW
30 11 1791 Zaturce Andrzej Raszewski Zaturce Wojciech Anna Iwanczuk Józef Strynkiewicz żonaty, Ewa Suchocka mężatka, as. uczciwy Antoni Pielecki kawaler, Anastazja Słowicka mężatka, prac. Andrzej Stasiukżonaty, uczc. Marianna Bobrowska wdowa 297-1-46 18R Ł 721 DW
3 4 1793 Zaturce Marianna Krzewska Zaturce Jan Anna Dąbrowska uczc. Andrzej Suchocki żonaty, Marianna Rudzka mężatka, as. Rozalia Nowosadzka ż. parocha unickiego, uczc. Andrzej Dąbrowski żonaty, Tomasz Bobrowski żonaty, Wiktoria Mazurkiewiczowa mężatka 297-1-46 20V-21R Ł 726 DW
7 10 1793 Zaturce Michał Bobrowski Zaturce Tomasz Katarzyna ur. Andrzej Suchocki żonaty, sław. Marianna Dyminiczanka panna, as. prac. Jan Jakubowski żonaty, Rozalia Iwańczukowa mężatka 297-1-46 22V Ł 731 DW
10 1 1794 Zaturce Marcjanna Raszewska Zaturce Ewa matka - wdowa, ojciec niepewny, ur. Andrzej Suchocki żonaty, Marianna Rudzka mężatka, as. sław. Teodor Anisiewicz kawaler, ur. Ewa Suchocka mężatka, prac. Andrzej Stasiuk żonaty, sław. Marianna Bobrowska wdowa 297-1-46 23R Ł 732 DW
12 4 1794 Zaturce Anastazja Baranowska Zaturce Bartłomiej Ewa Świderska prac. Oppan Czupczuk, Marianna Bobrowska 297-1-46 23V Ł 733 DW
13 4 1794 Zaturce Marianna Bobrowska Zaturce Andrzej Regina uczc. Józef Drański, Wiktoria Mazurkiewiczowa, as. Józef Kuch, Chwedora Czupronicha 297-1-46 24R Ł 735 DW
13 1 1796 Zaturce Paweł Eremita Bobrowski Zaturce Tomasz Katarzyna data chrztu, prac. Wojciech Caprow, Rozalia Nowosacka, as. Teodor Nowosacki, Apolonia Jacuniuczkowa 297-1-46 26V-27R Ł 741 DW
3 4 1799 Zaturce Wincenty Ferrariusz Bobrowski Zaturce Tomasz Katarzyna data chrztu, Bazyli Czupron, Anastazja Płowińska, as. Szymon Kobyliński, Horpina Litwińska 297-1-46 35R Ł 766 DW
5 3 1803 Kołki Tomasz Szelążek Majdan Rudnicki Maciej Marianna Kolesińska uczc. Jerzy Cybulski, Teresa Bobrowska 297-1-62 Ł DW
2 6 1803 Lubar Ludwik Erazm Bobrowski Lubar Szymon Agnieszka łacina, data chrztu, Ludwik Leszczewski, Julianna Januszewska 178-51-174 51V Ż Mg
20 11 1804 Lubar Felicjan Franciszek Ksawery Bobrowski Lubar Szymon Agnieszka Ostaszewska łacina, data chrztu, Benedykt Hulewicz, Helena Zaleska, ass. Wincenty Borkiewicz, Katarzyna Dalmajer 178-51-174 65V Ż Mg
6 5 1807 Lubar Jan Bobrowski Lubar Szymon Agnieszka Ostaszewska łacina, chrzest 7.05.1807, Michał Pudrons, Helena Zaliwska, ass. Jan Fruhaws ?, Agnieszka Klarynowa 178-51-174 92R Ż Mg 220
26 1 1819 Torczyn Franciszka Salezia Karolina Załeska Hulaniki Jan Antoni Joanna Kleparska chrzest 9.02.1819; Ildefons Załenski, Justyna Bobrownicka, asysta: Józef Bobrown 47a b/nr EH
15 3 1819 Torczyn Marianna Agnieszka Nepomucena Grodecka Ulaniki Cyryl Agnieszka Lipska, przed rozwodem cywilnym Szeptycka chrzest 30.03.1819; Hipolit Lipski, Karolina Glińska, asysta: Józef Bobrownicki, 48 b/nr EH
18 8 1822 Krzemieniec Emilia Malwina Kowalska Zasław Fortunat Julianna Bilska dopeł.chrztu 8.12.1829, Hipolit Maciejowski komisarz dóbr gen. Bobra i Teofila Zięb..wicz 426-1-3 107V 192 T 609 DM
0 0 1823 Deraźne Aleksander Żołędziewski Chołoniewicze Jan Marianna Grochowska dopeł.chrz. 7-letniego syna dnia 8.06.1830; asyt. M. Bober i Katarzyna Bobrowa, Grzegorz Bober i Marianna Bobrowa 171-1-3 222V 18a R DM
8 5 1824 Torczyn Stanisław Szymanowski Hulaniki Adam Marianna Piotrowska Michał Piotrowski, Franciszka Bobrowska 66 b/n Ł EH
16 10 1826 Deraźne Stanislaw Zaręba Majdan Chołoniewicki Krzysztof Julianna Jan Przybyszewski i Magdalena Bobrowa 59 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0005.htm
25 7 1826 Nowy Wiśniowiec Kamil Brodowicz Nowy Wiśniowiec Józef Tekla Bobrzycka chrzest 13.01.1827, Wincenty Kwiatkowski, Marianna Jaworska 245-1-1 307 2 R 579 DM1
2 7 1827 Bazalia Jan Bobrowski Łazuczyn Mały Wojciech Wiktoria Pawłowska Tomasz Kozłowski i Katarzyna z Berdeckich Stachowska ż. Stanisława 178-3-93 233V 63 Ż DM
7 8 1827 Bazalia Ludwik Bobrowski Łazuczyn Mały Szymon Marianna Gałęzowska Józef Moszeński i Magdalena Bahowska ż. Franciszka 178-3-93 235V 81 Ż DM
15 9 1827 Starokonstantynów Dominikanie Franciszek Bobrowski Holunki Kazimierz Salomea Wiszniowska Łukasz Bogusławski, Marianna Nowicka 178-3-93 145V 82 Ż 281 KP2
9 7 1827 Włodzimierzec Elżbieta Julianna Kunicka Włodzimierzec Mikołaj Joanna Kurowska Tomasz Bobrowski i Brygida Michniewicz ż. Bazylego 813 115 15 AGAD 115 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0115.htm
10 7 1827 Włodzimierzec Jan z Dukli Czarnecki Majdan Hały Wincenty Karolina Kotecka Tomasz Bobrowski i Brygida Michniewicz ż. Bazylego 813 116a 16 AGAD 116 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0116.htm
20 12 1828 Ołyka Adam Kopiej Majdan Łopatyński Józef Rozalia Bobrowska 816 287 19 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0293.htm
0 1828 Klewań Polikarp Piotr Zaborowski Zarzyck Tomasz Antonina Górska dop. chrztu 4.6.1828, A. Bobrowicz, Regina Turczynowska 171-1-1 160R 17 R 7051 Mg
30 1 1828 Kulczyny Ignacy Lisowski Dubiszcze Bazyli Marianna Repucka ch. 1828.01.31, Ur. Jan Bobrowski, Marianna Lisowska, ż. Karola 178-3-94 316R 8 Ż Mg
13 6 1828 Kulczyny Bazyli Lisowski Dubiszcze Jakub Prakseda Rzepecka ch. 1828.06.14, Ur. Jan Gurski, Anastazja Zielińska, panna, ass. Ur. Jan Bobrowski, Pawlina Gurska, panna 178-3-94 320V 46 Ż Mg
20 1 1828 Butowce Leon Bobrowski Orzechówka ur. Adam Salomea Łapińska ur. Stanisław Popławski, ur. Anna Rożańska 178-3-94 243V 32 Ż 468 KP2
5 3 1828 Butowce Józef Majewski Butowce ur. Wojciech Aleksandra Łotocka ur. Tomasz Majorski, ur. Helena Bobrzecka 178-3-94 244 37 Ż 469 KP2 0
7 3 1828 Butowce Aleksander Zdaniewicz Czerniatyn ur. Łukasz Marianna Wysocka ur. Jan Wysocki, ur. Petronella Bobrowska 178-3-94 244 38 Ż 469 KP2
22 9 1828 Butowce Mateusz Witwicki Wierzbówka ur. Jan Anna Zarzecka ur. Jan Adamski, ur. Helena Bobrzecka 178-3-94 246V 49 Ż 472 KP2
24 4 1828 Wołoczyska Leon Bobrecki Polany ur. Paweł Ludwika Młodzińska ur. Michał Miksiewicz, Marianna Baranowicz 178-3-94 270V 36 Ż 517 KP2 0
0 0 1828 Deraźne Bazyli Żołędziewski Chołoniewicze Jan Marianna Grochowska dopeł.chrz. 2-letniego syna dnia 8.06.1830; asyst. M. Boberi Katarzyna Bobrowa, Grzegorz Bober i Marianna Bobrowa 171-1-3 222V 18 R DM
20 9 1828 Włodzimierzec Tekla Kotwicka Kanonicze Adalbert Anna Lipińska Mikołaj Rudnicki i Justyna Bobrowska ż. Józefa 814 107 59 AGAD 111 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0111.htm
9 1 1828 Połonne Karolina Sidorska Adamów Michał Pelagia ur. Dominik Święcicki, Elżbieta Bobrowska 245-1-2 88V 13 R 2665 DW
24 1 1828 Połonne Jan Sobolewski Adamów Maciej Anna Rogowska ur. Paweł Bobrowski, Barbara Bobrowska 245-1-2 89R 16 R 2667 DW
12 12 1828 Połonne Jan Bobrowski Adamów Szymon Elżbieta Zalewska ur. Stanisław Sobolewski i Anna Sobolewska ż. Mateusza 245-1-2 98R 158 R 2685 DW
19 3 1829 Ołyka Tadeusz. Józef Jerzy Bobrowski Teratów, par. machnowiecka Józef Bogumiła Pilchowska 819 132 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0138.htm
25 2 1829 Butowce Wiktor Bobrowski Czerniatyn Wielki ur. Wincenty Petronella brak danych ur. Franciszek Jeziorski, Anna Lewandowska 178-3-95 250R 10 Ż 483 KP2 0
16 10 1829 Butowce Stanisław Kostka Łabuński Czerniatyn Wielki ur. Jan Marianna Jaskulska ur. Ignacy Karczewski, Petronella Bobrowska 178-3-95 252V 34 Ż 488 KP2
25 10 1829 Starokonstantynów Dominikanie Teresa Bobrowska Krasnosiółka ur. Mikołaj Anna Remiszewska ur. Jan Wojnarowski, Marianna Gajewska 178-3-95 162R 105 Ż 313 KP2
26 2 1829 Teofilpol Józef Kostowski Karolina ur. Jan Agnieszka Mostowicka Wojciech Bobrowski, Elżbieta Marcinowa 178-3-95 325r 9 Ż 630 KP2
6 9 1829 Teofilpol Marianna Szatkowska Karolina ur. Jan Agnieszka Rutkowska Wojciech Bobrowski, Wiktoria Brodecka 178-3-95 329r 44 Ż 638 KP2
31 3 1829 Klewań Wincenty Aleksander Mijakowski Oleszwa Stefan Franciszka Byczkowska ur. Michał Mokrzański, Józefa Bobrowiczowa, as. Kajetan Janiszewski, Elżbieta Głowacka 171-1-2 152R 12 R 163 DW
16 5 1829 Włodzimierzec Jan Kunicki Majdan Kanonicki Mikołaj Anna Tyszkowska dop.chrztu 23.5.1829, as. ur. Michał Milewicz, Wiktoria z Bobrów Miszkiewicz ż. Michała 815 118V 19 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0123.htm
24 4 1830 Żytomierz Wojciech Kamiński Futor Karakulina Tomasz Helena Bobrowicka Karol Heinc Natalia Szabniewicz 178 3 3 R16 109 Ż MP
31 3 1830 Cudnów Aniela Piotrowska Tewelówka Franciszek Rozalia Karpińska Pweł Kaczyński, Agnieszka Bobrowska 178 3 3 R311 50 Ż MP
1 10 1830 Cudnów Tekla Bobrowska Hołubińce Jan Agata Kuriat Jan Łukowski. Marianna Sosnowska 178 3 3 R321 139 Ż MP
26 5 1830 Berdyczów Jan Tomaszewski Skrehlowce Tadeusz Julianna Wojciechowska Jan Kropiwnicki, Marianna Bobrowska 178 3 3 V124 94 Ż MP
5 6 1830 Berdyczów Emilia Moszyńska Berdyczów Mikołaj Anna Michał Wołonicki, Marianna Bobrowska 178 3 3 R125 97 Ż MP 0
19 12 1830 Berdyczów Ewa Rozalia Rutkowska Berdyczów Paweł Apolonia Grzybowska ur. Franciszek Rutkowski, Marianna Bobrowska 178-3-3 141R 247 Ż 264 DW
29 5 1830 Deraźne Jan Chorążyczewski Majdan Lipieński Michał Urszula Żołędziewska Wawrzyniec Bober i Marianna Bobrowa 171-1-3 223R 19 R DM
20 5 1830 Klewań Jan Zaborowski Żuków Tomasz Antonina Górska Ksiądz Kasper Bobrowicz komendarz, ur. Marianna Trochimowa mężatka 171-1-3 172R 3(2) R 7644 DW
10 11 1830 Klewań Benedykt Wieszeniewski Klewań Stefan Marianna Pohojska ksiądz Kasper Bobrowicz komendarz, ur. Franciszka Kryńska 171-1-3 174R 17(2) R 7646 DW
17 9 1830 Zasław św. Józefa Mateusz Bobrow Brykula Piotr Klementyna Lubaszewska Paweł Mierzejewski, Ewa Punicka 178-3-96 25R 58 Ż 45 RG
8 2 1830 Butowce Jan Majewski Butowce Wojciech Aleksandra Łotowska Tomasz Majorski i Helena Bobrzecka ż. Antoniego 178-3-96 168V 4 Ż 315 DM
25 2 1830 Butowce Maciej Bobrowski Czerniatyn Wielki Adam Salomea Łapińska Józef Popławski i Marianna Wysocka ż. Tadeusza 178-3-96 168V 6 Ż 315 DM
16 4 1830 Berezdów Józefa Tyborowska Krasula Wawrzyniec Franciszka Studnicka Franciszek Tylicki i Wiktoria Bobrowa 245-1-4 90V 18 R 179 DM
2 1 1830 Bazalia f. Tereszki Katarzyna Nowosielska Ordyńce Wincenty Ludwika Bobrzewska Jan Nowosielski i Marianna Witkowska 178-3-96 203V 4 Ż 378 DM
22 6 1831 Białogródka Jan Wierzbicki Krzyworudka Bartłomiej Agnieszka Żylińska Jan Pasławski i Agnieszka Bobrzecka ż. Macieja 178-3-97 75R 35 Ż DM
4 4 1831 Białogródka Józef Słomiński Tarnawka Andrzej Domicela Bobrzecka Piotr Rogulski i Rozalia Mazurkiewicz 178-3-97 79R 59 Ż DM
16 3 1831 Korzec Franciszek Bobrowski Balarka Aleksandrowska Marcin Marianna Siedlicka 245-1-5 60 32 R PW
3 10 1831 Kulczyny Teresa Bobrowska Zastawki Jan Teresa Krzyżanowska chrzest: 1831.10.04, Ur. Mikołaj Krzyżanowski, Ur. Rozalia Dyczkowska, ż. Wojciecha 178-3-97 385R 67 Ż Mg
13 7 1831 Deraźne Anna Bober Majdan Lipieński Paweł Felicjana Szeląg Wawrzyniec Bober i Katarzyna Bobr ż. Grzegorza 171-1-4 257R 11 R DM
18 12 1831 Deraźne Wiktoria Żołędziewska Majdan Lipieński Bartłomiej Ewa Bobr Grzegorz Bobr i Marianna Przybyszewska ż. Jana 171-1-4 258R 17 R DM
24 1 1831 Klewań Tomasz Paweł Łączyński Zastawie-przedm. Klewania Maciej Helena Kanowska kaiądz Kasper Bobrowicz, ur. Marianna Lipińska panna 171-1-4 150R 2 R 7935 DW
31 8 1831 Butowce Stefan Łabuński Czerniatyn Wielki Paweł Dorota Popławska Józef Popławski i Katarzyna Dobrzańska, Antoni Sałaciński i Salomea Bobrowska 178-3-97 216V 28 Ż 413 DM
14 1 1831 Cudnów Paweł Olszewski Rudnia Bartkowa Antoni Marianna Bobrowska Tomasz Zalewski i Rozalia Zalewska ż. Jana 178-3-4 282V 8 Ż 556 DM
3 6 1832 Deraźne Antoni Chorążyczewski Majdan Lipieński Maciej Anna Kraśnikiewicz Grzegorz Bobr i Marianna Brusiłówna 171-1-5 192V 16 R DM
23 2 1832 Nowogród Wołyński Maciej Strutyński Hulsk Paweł Marianna prac. Chwedko Bobr G-R, Prakseda Jakimowa rekrutka G-R 245-1-6 5V 1264 R 639 DW 0
9 5 1832 Butowce Antoni Bobrowski Czerniatyn Wielki Wincenty Anna Budkowska Franciszek Trocki i Katarzyna Stopnicka panna, asyst. Adam Bobrowski i Antonina Popławska z Sokołowskich 178-3-98 166V 11 Ż 319 DM
6 12 1832 Butowce Katarzyna Popławska Czerniatyn Wielki Marcin Julianna Malaska Adam Bobrowski i Franciszka Krzywicka, Józef Popławski i Domicela Popławska panna 178-3-98 171V 41 Ż 329 DM
28 7 1832 Klewań Emilia Aleksandra Żuromska Klewań Jerzy Helena Rychard Kasper Bobrowicz, Rozalia Syrokomska 171-1-5 150R 14 R 159 AS
27 10 1832 Zasław św. Józefa Antonina Bobr Brykuła Piotr Klementyna Lubaszewska Augustyn Bobr, Marianna Bobr 178-3-98 21V 65 Ż 42 RG
13 4 1832 Włodzimierzec Marek Franciszek Kotwicki Majdan Kanoniecki Wojciech Anna Masłowska Mikołaj Rudnicki i Justyna Bobrowa wdowa 818 57V 6 AGAD 64 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0064.htm
25 3 1833 Deraźne Katarzyna IN Justyna Stanisław Chorążyczewski i Feliksa Bobrowa 171-1-6 192V 12 R DM
10 8 1833 Deraźne Katarzyna Bobr Wowcze Wawrzyniec Marianna Kopiej Maciej Bobr i Małgorzata Pawlikowska 171-1-6 194R 20 R DM
25 9 1833 Kulczyny Jan Stawecki (Sławski ?) Krasiłów Antoni Franciszka Bobrowska Julian Chmielnicki i Julianna Chmielnicka panna 178-3-99 322R 67 Ż 611 DM
16 1 1833 Butowce Kazimierz Witkowski Czerniatyn Wielki Kazimierz Barbara Popławska syn nieślubnych rodziców; Stanisław Popławski, Antonina Popławska ż. Józefa, Wojciech Leszczyński i Salomea Bobrowska ż. Adama 178-3-99 169V 5 Ż 326 DM
30 4 1833 Butowce Katarzyna Bobrowska Czerniatyn Wielki Wincenty Anna Żukowska Józef Popławski kawaler i Pawlina Matuszewska panna 178-3-99 172R 24 Ż 331 DM
17 6 1833 Butowce Antoni Bobrowski Czerniatyn Wielki Adam Salomea Łapińska Józef Popławski i Marianna Wysocka 178-3-99 172V 28 Ż 332 DM
12 8 1833 Włodzimierzec Klara Rudnicka Majdan kanonicze Antoni Anna Lulewicz Mikołaj Rudnicki i Justyna Bobrowa wdowa 819 84R 37 AGAD 86 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0086.htm
31 3 1834 Kisielin Aniela Krzeczkowska Nowy Dwór Ignacy Marianna Bobrowska Wincenty Medecki, Justyna Michalewicz; as: Joachim Osmulski, Małgorzata Niemiedk 849 237 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0133.htm
25 5 1834 Białogródka Wiktoria Janiszewska Puzyrki Małe Michał Małgorzata Bobrowska Józef Wysoczyński i Petronela Beyzymska ż. Józefa 178-3-100 80V 56 Ż DM
17 11 1834 Białogródka Tomasz Karczewski Puzyrki Wielkie Franciszek Aniela Micharewicz Karol Karczewski i Salomea Bobrowska ż. Adama 178-3-100 86R 99 Ż DM
10 5 1834 Kulczyny Jan Lisowski Dubiszcze Bazyli Marianna Wiesiołowska Jan Bobrowski i Agnieszka Wiesiołowska ż. Jana 178-3-100 339V 35 Ż 657 DM
24 12 1834 Kulczyny Walerian Bobrowski Krasiłów Paweł Józefa Kochanowska Grzegorz Krupicki i Franciszka Sławska ż. Antoniego 178-3-100 344V 83 Ż 667 DM
8 9 1834 Butowce Władysław Bobrowski Czerniatyn Wielki Adam Salomea Łapińska Józef Popławski i Katarzyna Suchowirska ż. Kazimierza 178-3-100 192R 88 Ż 375 DM
9 1 1835 Białogródka Seweryn Bogusławski Puzyrki Wielkie Zachariasz Rozalia Pioruńska Wojciech Suchowirski i Salomea Bobrowska ż. Adama 178-3-101 111R 2 Ż DM
17 2 1835 Torczyn Teofila Soszyńska Smohylów Konstanty Waleria Bobrownicka 821 1V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0003.htm
7 3 1835 Torczyn Kazimierz Wolski Ulaniki Piotr Julia Bobrownicka 821 2R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0003.htm
1 2 1835 Połonne Marianna Uruska Burtyn Paweł Tekla Bobrowska Franciszek Uruski żonaty, Anna Sobolewska z. Franciszka 245-1-9 143V 14 R DW
11 1 1835 Białogródka Marianna Słomińska Puzyrki Małe Andrzej Domicela Bobrzecka Antoni Białokur i Joanna Wolska 178-3-101 111R 3 Ż DM
1 4 1835 Białogródka Eufrozyna Zwolińska Puzyrki Wielkie Józef Anna Popławska Franciszek Wierzbicki i Salomea Bobrowska ż. Adama 178-3-101 113V 22 Ż DM
9 10 1835 Białogródka Józef Czarniecki Puzyrki Wielkie Florian Agnieszka Makowska Adam Bobrowski i Cecylia Ostrowska ż. Teodora 178-3-101 122R 87 Ż DM
13 7 1835 Bazalia Bonawentura Królikowski Borszczówka Jan Franciszka Jagnicka Mikołaj Latalski i Julianna Bobrzycka, Dominik Latalski i Karolina Piotrowska 178-3-101 236R 59 Ż DM 0
20 12 1835 Bazalia Cecylia Marcinkowska Klitna Antoni Kamila Rutkowska Wlm Wincenty Klimecki i Józefa Trokin, Maurycy Tatarowski i Nepomucena Bobrowska, Jan Kochański i Filipina Trokin panna 178-3-101 239R 101 Ż DM
7 9 1835 Bazalia f. Tereszki Ludwik Mazurenko Tereszki Grzegorz Ewa Chołodecka Symeon Litecki i Marianna Bobrycka, Maksym Bobrycki i Rozalia Popławska 178-3-101 243R 38 Ż DM
18 2 1835 Starokonstantynów Franciszka Bobrowska Hryhorowce Jędrzej Antonina Korczewska Eliasz Koszyński, Rozalia Korczewska 178-3-101 165V 22 Ż 321 CK
5 3 1835 Kupiel Teofila Koydyk Kupiel Ludwik Ewa Haydańska Stanisław Macki, Prakseda Bobrzycka, wdowa 178-3-101 322 27 Ż SK
2 12 1835 Kupiel Franciszek Babiński Kupiel Jan Franciszka Bobrzecka Seweryn Szuk, Paulina Szuk 178-3-101 327 83 Ż SK
18 6 1835 Teofilpol Agnieszka Bobrowska Karolina Wojciech Wiktoria Pawłowska Wincenty Olszewski, Marianna Kozłowska 178-3-101 376 19 Ż SK
28 1 1835 Deraźne Anna Kopiej Łopateń par. Ołyka ? (Kołki) Jan Katarzyna Komancka dopeł.chrz. 18.04.1836, Jan Komancki i Marianna Bobrowa 171-1-9 190V 12 R DM
1 10 1835 Berezdów Michalina Szuszkowska Kurczyk [Korczyk] Leonid Angela Konczakowska Antoni Bobrzecki i Marianna Ihnatowicz wdowa 245-1-9 108V 69 R 21 DM
13 1 1836 Białogródka Hilary Bobrowski Puzyrki Wielkie Adam Salomea Łapińska Franciszek Karczewski i Katarzyna Suchowirska ż. Wojciecha 178-3-106 114R 2 Ż DM
30 3 1836 Butowce Jan Bobrowski Futor Wolicki Wincenty Anna ur. Bartłomiej Dembicki, Franciszka Kochanowska, as. Ignacy Paszkiewicz, Helena Majorska ż. Tomasza 178-3-106 220R 16 Ż 425 DW
16 5 1836 Bazalia f. Tereszki Celestyna Sławecka Tereszki Szymon Anna Kustowska Maksym Bobrycki i Marianna Naruszewicz 178-3-106 275V 29 Ż DM
21 4 1836 Deraźne Aniela Bobr Wowcze Paweł Julianna Szelążek Karol Chorążyczewski i Małgorzata Pawlikowska 171-1-9 191R 13 R DM
30 5 1836 Deraźne Marianna Bobr Wowcze Augustyn Wiktoria Gadomska Grzegorz Bober i Marianna Bobrowa 171-1-9 191V 17 R DM
22 9 1836 Deraźne Władysław Rozkowiński Lipne Mateusz Anna Jezierska Paweł Bobr i Zofia Borowska, Jan Ihnatowicz i Marianna Horoszkiewicz 171-1-9 193V 30 R DM 0
27 12 1836 Deraźne Marianna Chorążyczewska Wowcze Maciej Anna Kraśnikiewicz Grzegorz Bober i Marianna Bobrowa zamężna 171-1-9 195V 40 R DM
18 4 1836 Kulczyny Julianna Sławska Krasiłów Antoni Franciszka Bobrowska Łukasz Wahoski i Honorata Chmielnicka ż. Juliana, Paweł Bobrowski i Salomea Muczkowska ż. Pawła 178-3-106 236V 28 Ż 457 DM
21 9 1836 Kulczyny Petronela Bobrowska Bułajówka Dionizy Małgorzata Gorecka Szymon Czarnecki i Marianna Gorecka wdowa 178-3-106 239V 55 Ż 463 DM
15 5 1837 Kołki Adolf Jan Wolski Czetwertnia Piotr Julia Bobrowicka Gabryel Borudzki, Ludwika Harczyńska - ż. Stanisława; as: Stanisław Harczyński, 823 77 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0082.htm
14 11 1837 Olewsk Eleonora Emilia Nowicka Emilczyn Stefan Klara Bobrowicz Antoni Witwiński i Emilia ż. Karola Kulinowskiego 178-3-6 451R 3 Ż Na
5 4 1837 Białogródka Wincenty Konczewski Puzyrki Wielkie Franciszek Aniela Micherewicz Jan Faliński i Salomea Bobrowska ż. Adama 178-3-108 148V 39 Ż DM
23 7 1837 Białogródka Hilary Chojna Puzyrki Wielkie Grzegorz Magdalena Hordyńska Aleksander Czarnecki i Salomea Bobrowska ż. Jana 178-3-108 154R 82 Ż DM
2 9 1837 Białogródka Franciszka Czarnecki Puzyrki Wielkie Florian Agnieszka Makowska Grzegorz Chojna i Salomea Bobrowska ż. Adama 178-3-108 156V 100 Ż DM
14 5 1837 Deraźne Stanisław Żołędziewski Nerucze Adam Franciszka Burzyńska Michał Chorążyczewski i Katarzyna Bobrowa zamężna 171-1-10 204R 18 R DM
1 8 1837 Deraźne Teofila Kowalska Karczma Chołoniewska zwana Zuzanka Jan Ewa Bielawska Adam Żołędziewski i Katarzyna Bobrowa zamężna 171-1-10 205R 26 R DM
7 6 1837 Ostropol Robert Bobrowski Ostropol Feliks Anna Rabczewska Bazyli Siedleczyński i Marcjanna Kompańska ż. Aleksandra Księdza Ruskiego, asyst. Stanisław Porzeziński i Genowefa Skulbaczewska , Feliks Wierzchanowski i Marianna Kompańska panna 178-3-108 321R 22 Ż 623 DM
16 2 1837 Starokonstantynów Aniela Bobrowska Hrehorówka Jędrzej Antonina Korczeska Franciszek Mołodecki i Agnieszka Szepelska ż. Jana, asyst. Mikołaj Korczeski i Małgorzata Mołodecka panna 178-3-108 181V 23 Ż 355 DM
22 10 1837 Zasław św. Józefa Karol Jan Pletnicki Brykula Jan Marianna Bobr Piotr Bobr, Marianna Lublińska 178-3-108 71R 98 Ż 136 RG
6 12 1837 Zasław św. Józefa Mikołaj Bobr Brykula Augustyn Rozalia Pawłowska Kazimierz Kalinowski, Marianna Piotrowska 178-3-108 76R 118 Ż 146 RG
28 5 1838 Wiszenki Marianna Olszewska Smolarnia Jezierska Wojciech Józefa Babiszewska Jan Oliwa, Wiktoria z Bobrów Gadomska - ż. Augustyna; ch: 05.06. 824 45a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0046.htm
15 1 1838 Borszczów Marcella Dzierżanowska Słobódka 19 Bartłomiej Anna Bobrowska 70L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2070/pages/PL_1_301_70_0002.htm
2 8 1838 Kołki Adolf Kajetan Wolski Czetwertnia Piotr Julia Bobrowińska Michał Pułżewski, ż. Stanisława Ciefkowskiego; as: Stanisław Cieszkowski, ż. Stanisława 824 63a 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0064.htm
16 7 1838 Białogródka Anna Teleżyńska Puzyrki Wielkie Jan Franciszka Sieniawska Adam Bobrowski i Agnieszka Wodzińska ż. Onufrego 178-3-110 140R 74 Ż DM
14 1 1838 Połonne Paulina Bagińska Burtyn Jakub Marianna Szymon Bobrowski żonaty, Rozalia Sobolewska ż. Kajetana 245-1-12 104R 12 R DW 297
1 6 1838 Połonne Justyna Wasilewska Nowaki Jakub Marianna Paweł Uruski żonaty, Rozalia Bobrowska z. Pawła 245-1-12 115R 97 R DW 299
24 9 1838 Połonne Marianna Bobrowska Nowosielica Jan Rozalia Jan Brygida, Julianna Kornafel wdowa 245-1-12 121V 152 R 301 DW
17 2 1838 Wieledniki Dorota Bober (Bobrow) Małachówka Ignacy Elżbieta Rudkowska 178-3-6 424V 14 Ż MW
30 12 1838 Bazalia Honorata Bobrowska Karolina par. Teofilpol Wojciech Wiktoria Pawłowska ur. Józef Stachurski i ur. Agnieszka Szatkowska 170-3-110 250V 114 Ż DM
2 2 1838 Bazalia f. Tereszki Adolf Kłopotowski Tryski Piotr Apolonia Królikowska ur. Paweł Bobrzycki i ur. Katarzyna Laskowska 170-3-110 251V 6 Ż DM
9 6 1838 Bazalia f. Tereszki Emilia Paulina Bobrzycka Sewruki Paweł Ludwika Młocińska ur. Michał Piątkowski i ur. Katarzyna Laskowska 170-3-110 255R 26 Ż DM
17 2 1838 Deraźne Tomasz Bober Nerucze Piotr Anna Paszkowska chrzest z samej wody; Stanisław Chorążyczewski i Marianna Bobrowa zamężna 171-1-11 207R 13 R DM
17 2 1838 Deraźne Katarzyna Domalewska Zahułek Stanisław Rozalia Kowalska dopeł.chrz. 17.04.1838; as. Grzegorz Grochowski i Marianna Bobrowa zamężna 171-1-11 207V 16 R DM
20 4 1838 Deraźne Eufrozyna Bober Wowcze Paweł Felicjanna Szelążek chrzest pełny 23.04.1838; Wawrzyniec Bober i Katarzyna Bobrowa 171-1-11 207V 17 R DM
4 5 1838 Deraźne Erazm Chorążyczewski Wowcze Stanisław Tekla Domalewska Wojciech Brusilewicz i Marianna Bobrowa zamężna 171-1-11 207V 18 R DM
23 2 1838 Zasław św. Józefa Jan Mierzejewski Brykula Wincenty Tekla Kalinowska Piotr Bobr żonaty i Apolonia Karpińska ż. Pawła 170-3-110 50V 30 Ż 97 DM 0
26 2 1838 Zasław św. Józefa Stanisław Kucharski Brykula Jan Anastazja Żukowska Piotr Bobr żonaty i Marianna Plutyńska ż. Jana 170-3-110 51R 33 Ż 98 DM
24 5 1838 Butowce Aleksandra Dubilewska Czerniatyn Wielki Jan Katarzyna Czostkowska Wawrzyniec Krasnosielski i Katarzyna Bobrzańska ż. Karola 170-3-110 218R 18 Ż 416 DM
14 12 1838 Butowce Lucyna Bobrowska Orzechówka Paweł Marianna Lipska Leon Sałaciński i Teresa Łapińska ż. Ludwika 170-3-110 220V 34 Ż 421 DM
12 2 1838 Żytomierz Piotr Grabowski Futor Wyhowskiego Adam Anna Popiel Wojciech Bobrownicki i Julianna Kalińska ż. Józefa 178-3-6 5R 56 Ż 11 DM
3 4 1838 Żytomierz Katarzyna Kamińska Pobitówka Tomasz Helena Bobrownicka Bazyli Olczanowski i Marianna Wojciechowska ż. Grzegorza 178-3-6 13R 135 Ż 27 DM
17 6 1838 Żytomierz Julianna Kwilińska Futor Wyhowskiego Damazy Anastazja Soroczyńska Franciszek Kudrański i Anastazja Grabowska wdowa, asyst. Wojciech Bobrownicki i Honorata Wyhowska, Wawrzyniec Pęski i Rozalia Wyhowska 178-3-6 19R 176 Ż 39 DM
25 7 1838 Żytomierz Józef Michniewicz Żytomierz Karol Marianna Bobrownicka Wojciech Bobrownicki i Julia Berestowska ż. Sawotja, asyst. Adam Kozłowski i Marianna Wachowska ż. Andrzeja 178-3-6 23R 218 Ż 47 DM
22 10 1838 Żytomierz Dorota Bobrownicka Futor Bieleckiego Łukasz Marianna Glińska Józef Podgórski pomocnik buchaltera i Wiktoria Wachowska ż. Andrzeja, asyst. Józef Rutkowski i Marianna Gołębiowska ż. Michała 178-3-6 33R 317 Ż 67 DM
26 2 1839 Białogródka Aleksander Bobrowski Puzyrki Wielkie Adam Salomea Łapińska ur. Hieronim Ludwikowski i ur. Katarzyna Suchowirska ż. Wojciecha 178-3-112 118R 32 Ż DM
18 3 1839 Białogródka Adam Słomiński Ledzianka Andrzej Domicela Bobrzecka ur. Stanisław Górski i ur. Domicela Kobylańska 178-3-112 118V 38 Ż DM
26 11 1839 Białogródka Teofila Czernicka Puzyrki Wielkie Florian Agnieszka Makowska ur. Franciszek Karczewski i ur. Salomea Bobrowska ż. Adama 178-3-112 127V 108 Ż DM
27 12 1839 Białogródka Antonina Chojna Puzyrki Wielkie Grzegorz Magdalena Ordyńska ur. Franciszek Karczewski i ur. Salomea Bobrowska ż. Adama 178-3-112 129R 121 Ż DM
23 11 1839 Aleksandria Cecylia Katarzyna Marczuk Aleksandria Jan Rozalia Pilecka Aleksander Jakutowicz zonaty, Julia Wolska mężatka, Ułas Tuler, Józefa Bobrowicz wdowa 879 165 R 26 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0167.htm
27 1 1839 Kulczyny Józef Sławski Krasiłów Antoni Franciszka Bobrowska Jakub Zieliński i Marianna Zielińska ż. Aleksandra 178-3-112 345R 14 Ż 663 DM
1 3 1839 Ostropol Helena Bobrowska Ostropol Feliks Anna Rabczewska JKs. Aleksander Kompański Paroch Ostropolski i Anna [...], asyst. Józef Czarnecki i Marianna Kompańska, Kasper Zamiechowski i Julia Bałdyskowa panna 178-3-112 248V-249R 14 Ż 480-481 DM
21 5 1839 Zasław św. Józefa Dorota Różańska Sławuta NN Marianna Różańska Franciszek Werzewa, Katarzyna Bobrowska 178-3-112 54R 52 Ż 104 RG
1 12 1839 Zasław św. Józefa Andrzej Plutnicki Brykula Jan Marianna Bobr Maciej Godlewski, Marianna Pańkowska 178-3-112 67R 125 Ż 130 RG
1 12 1839 Zasław św. Józefa Maciej Plutnicki Brykula Jan Marianna Bobr Piotr Bobr, Tekla Grodzka 178-3-112 67R 126 Ż 130 RG
1 1 1840 Kołki Ludwik Władysław Wolski Czetwertnia Piotr Julia Bobrownicka Stanisław Kazimirski, Ludwika Harczyńska - ż. Stanisława; as: Gabryel Borecki, F 826 92a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0093.htm
12 7 1840 Wiszenki Konstanty Olszewski Smolarnia Jeziorska Wojciech Józefa Baliszewska Augustyn Bobr, Helena Zielińska - "m"; ch: 16.07. 826 84a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0085.htm
26 2 1840 Połonne Apolonia Bobrowska Burtyn Jan Rozalia 872 122 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0066.htm
26 3 1840 Czarnobyl Adolf Dominik Zielonko Kraśnica Narcyz Eleonora Walbek Marcin Bobr, Odstawny Kapitan Wojsk Krajowych, Joanna Dalkiewicz, as. Ignacy Zielonko, Wiktoria Krzyżanowska, Grzegorz Krzyżanowski, Julia Dalkieiwcz, chrz. 3.05.1840 178-51-456 37R 7 Ż BS 86
20 1 1840 Cudnów Antoni Olszewski Rudnia Bartkowa Antoni Marianna Bobrowska Jan Święcicki i Anna Wolańska panna 569-1-63 1V 6 Ż DM
17 3 1840 Żytomierz Józefa Błodzka Krosznia Gabriel Domicela Piątkowska Wojciech Tomaszkiewicz i Katarzyna Bobrownicka ż. Antoniego, asyst. Benedykt Błodzki i Marianna Bilińska, Jan Piątkowski i Barbara Piątkowska panna 178-3-10 12V 90 Ż 25 DM
25 11 1840 Żytomierz Katarzyna Bobrownicka Krosznia Antoni Katarzyna Skrutkowska Grzegorz Koszycki sekretarz i Rozalia Szymańska ż. Jana registratora 178-3-10 42R 324 Ż 84 DM
29 12 1840 Żytomierz Rozalia Michniewicz Żytomierz Karol Marianna Bobrownicka Karol Łaszkiewicz i Marianna Sieńkowska ż. Jana, asyst. Tadeusz Sudziłowski i Marcjanna Maszniew ż. Piotra 178-3-10 48R 361 Ż 96 DM
20 5 1841 Ostróg Jan Zieliński Brodów Mikołaj Marianna Bobrowińska (?) R 6 V 50 0
4 10 1841 Aleksandria Franciszka Kamińska Józefówka Józef Ewa Moroz Florian Michałowski kawaler i Józefa Bobrowicz wdowa 171-1-12 175V 21 R DM
31 10 1841 Aleksandria Lucjan Władysław Jakutowicz Swiatije Aleksander Marianna Rudnicka Karol Bajer i Józefa Piaskowska panna, as. Dawid Słoniński i Józefa Bobrowcz wdowa 171-1-12 176R 26 R JJ
23 3 1841 Felsztyn Wincenty Szczepański Felsztyn ur. Mikołaj Augustyna Bobrowska ur. Jan Stojanowski, Antonina Wróblewska 685-4-74 12r 63 Ch 24 KP2
28 8 1841 Bereźnica Jan Antoni Rafalski Bereźnica Ignacy Antonina Werzykowska [Wyrzykowska] Wojciech Bobrownicki i Katarzyna Krzywicka 827 127V 19 AGAD 131 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0131.htm
18 10 1841 Bereźnica Marianna Kotowicz Bereźnica Mateusz Marianna Domaracka Wojciech Bobrownicki i Marianna Piatnicka ż. Piotra, asyst. Stanisław Komarnicki i Dorota Bobrownicka ż. Wojciecha 827 128R 23 AGAD 131 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0131.htm
20 12 1841 Bereźnica Teofila Łyszkiewicz Bereźnica Jan Marianna Dawidowicz Wojciech Bobrownicki i Marianna Piatnicka ż. Piotra 827 129R 29 AGAD 132 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0132.htm
25 1 1842 Wiszenki Paulina Łaskarzewska Uroczysko Chlewiszcze Mikołaj Brygida Podczaszyńska Augustyn Bobr, Marianna Łaskarzewska; ch; 27.01. 828 213R 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0216.htm
1 2 1842 Włodzimierzec Ignacy Niewiadomski Majdan Rubań Ludwik Róża Bułhajewska Stefan Kunicki i Agnieszka Bobrówna panna 828 239V 8 AGAD 243 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0243.htm
2 12 1842 Bereźnica Andrzej Kopiej Wydymer Józef Rozalia Bóbr [z Bobrów] Wojciech Brzozowski i Agnieszka Brzozowska panna 828 266R 32 AGAD 272 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0272.htm
6 2 1843 Zasław św. Józefa Dorota Kossobucka Sławuta Jan Marianna Bobrowska Michał Maciejowski, Marianna Libek 178-51-510 26R 6 Ż 29 RG
4 7 1843 Zasław św. Józefa Józef Kalasanty Wilczyński Zubary Jan Marianna Kukłowska Stanisław Haczyński, Klementyna Bobr 178-51-510 37V 52 Ż 41 RG
26 9 1843 Zasław św. Józefa Marianna Sypert Zasław Nowe Miasto Fryderyk Rozalia Waśkiewicz Michał Chomątow, Marianna Bobrowska 178-51-510 42V 71 Ż 46 RG
15 10 1844 Puliny Karolina Żurawska Rudnia Bostowa Józef Marianna Bobrowska Borowski Jan, Halicka Marianna, ż. Antoniego 268 JZ 0
26 2 1844 Nowogród Wołyński Alexander Święcicki Smołdyrowo Jan Ludwika Zielińska Bobryk Antoni, praporszcyk, Gaiewska Franciszka, ż.Stanisława 74 JZ 0
4 4 1844 Wiszenki Wiktor Łaskarzewski Uroczysko Chlewiszcze Mikołaj Brygida Podczaszyńska Augustyn Bobr, Zofia Rydzewska; ch: 10.04. 770 10 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0006.htm
6 2 1844 Deraźne Ludwik Chorążyczewski Wowcze Karol Marianna Lipińska Michał Chorążyczewski, Marianna Bobrowa 883 169 V 10 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0180.htm
8 9 1844 Koszowata Marianna Julia Wisłocka Taraszcza ur. Feliks Małgorzata Bobrowska chrzest 7.01.1845 r., ur. Adam Strowicki, Cecylia Zbitniewa 685-2-1020 22r 1 Ch 43 KP2 0
27 2 1845 Łabuń Anastazja Wysocka Chrabuźna Józef Domicela Konoplicka 1-dw. Józef Wilczyński i Marianna Bobrowska ż. Pawła 178-3-113 122V 21 Ż DM
28 2 1845 Łabuń Marcin Ruski Chrabuźna Augustyn Karolina Dzięgielowska 1-dw. Józef Wilczyński i Marianna Bobrowska ż. Pawła 178-3-113 122V 23 Ż DM
12 4 1845 Białogródka Marianna Popławska Pokszczówka Józef s. Mikołaja Marianna c. Aleksandra Bobrowska Wincenty Czapliński- Rotmistrz i Filipina Sokolnicka panna 178-3-113 89R 43 Ż DM
16 10 1845 Butowce Łukasz Zaremba Medwedówka Augustyn Domicela Bobrowska Hieronim Lubikowski i Teresa Wierzbicka ż. Franciszka 178-3-113 203R 40 Ż DM
12 5 1845 Berezne Zygmunt Pankracy Łoziński Berezne Karol Zofia Makowska Soter Bobrowicz (wikariusz kościoła berezneńskiego) i Józefa Sokołowska panna 884 241V 35 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0248.htm
18 8 1845 Złotopol Juliusz Staszewski wielm. Józef Ludwika Rogoska rodzice ze wsi Hołodna, powiat Bobryński, Gub. Chersońska; wielm. Adolf Turcewicz, Agata Wścieklica 685-2-1020 52r 65 Ch 103 KP2
23 7 1845 Cudnów Katarzyna Oliszewska Rudnia Bartkowa Antoni s. Stanisława Marianna Bobrowska Pius Raduszyński i Marianna Tomaszewska ż. Szymona 178-3-12 193R 121 Ż DM 0
9 11 1845 Berezdów Michał Grabowski Zamroczenie Józef Katarzyna Bobrowska Antoni Boczkowski i Anna Hajko ż. Kazimierza, asyst. Stanisław Tynicki i Aleksandra Borowska panna 876 402 69 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0217.htm
25 5 1845 Kulczyny Urban Bobrowski Słobudka Krasiłowska Franciszek Marianna Zamłyńska Aleksander Markowski i Tekla Różycka ż. Józefa 178-3-113 368R 41 Ż 710 DM
11 11 1845 Kulczyny Michał Stawski Krasiłów Antoni Franciszka Bobrowska Andrzej Zawadowski i Pelagia Szmigielska ż. Jana 178-3-113 373R 90 Ż 720 DM
11 11 1846 Kazimierka Katarzyna Kuriatkowska Karaczun Ksawery Brygida z Bobrów Józef Hołubecki, Karolina Felińska, ż. Błażeja 885 252 23 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0262.htm
10 10 1846 Ołyka Franciszek Wolski Żorniszcze Piotr Julia Bobrownicka 470 21 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0011.htm
13 2 1846 Deraźne Józef Bobrow Wowcze Wawrzyniec Maryanna Kopiej Józef Kopica / Tekla Chorążyczewska 885 190 R 7 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0196.htm
11 2 1846 Deraźne Józefa Bobrowa Wowcze Franciszek Agata Kopiej Michał Chorążyczewski / Maryanna Bobrowa 885 190 R 8 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0196.htm
23 12 1846 Czarnobyl Witold Piotrowski Folwark Strzyżów Jakub Julia Bobrowska Mikołaj Łomakin, Porucznik odstawny, Tacja Piaskowska, as. Augustyn Piaskowski, Registrator Kolegii, Katarzyna Wiernikowska, chrz. 2.02.1847 178-51-548 134R 1 Ż BS 275
28 6 1846 Toporyszcze Piotr Nawrocki Sały Michał Anastazja Milewska Stanisław Koszewicz i Helena Bobrowska ż. Stanisława 178-3-15 450R 42 Ż 62 DM
3 7 1846 Berezdów Franciszka Dąbrowska Horodniawka Wojciech Marianna Rzewuska Tadeusz Rogowski i Aleksandra Bobrówna panna 877 224 53 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0121.htm
16 3 1846 Butowce Klara Bobrowska Czerniatyn Mały Jan Franciszka Góralewicz Michał Krzeszniowski i Aniela Górecka ż. Łukasza 178-3-115 215V 17 Ż 425 DM
11 10 1846 Aleksandria Franciszek Wyhowski Choteńka Edward Marianna Wasylkowska Mateusz Łochowicz i Wincentyna Bobrowiczówna panna 885 180R 19 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0186.htm
28 7 1846 Kulczyny Anna Szymańska Krasiłów IN Marianna Szymańska Franciszek Bobrowski I Marianna Zielińska ż. Józefa 178-3-115 355R 64 Ż 696 DM
1 12 1846 Kulczyny Jędrzej Jankowski Peczyska Grzegorz Marianna Bobrowska Kazimierz Zalewski i Agnieszka Rutkowska ż. Augustyna 178-3-115 361V 118 Ż 709 DM
30 7 1846 Starokonstantynów Antoni Taborowski Nowiki Bazyli Urszula Kucharska Benedykt Kupczyński i Marianna Bobrowska wdowa 178-3-114 14R 101 Ż 28 DM
29 11 1846 Starokonstantynów Marianna Kucharska Starokonstantynów Jan Anastazja Bobrowska Dominik Ślusarenko i Rozalia Ponikowska ż. Wincentego 178-3-114 22R 165 Ż 44 DM
21 7 1846 Łabuń Piotr Głowaczuk Chrobuźna Jan Katarzyna Sitarska Paweł Bobrowski i Katarzyna Kostecka ż. Jana 178-3-115 110V 52 Ż 218 DM
15 3 1847 Młynów Marianna Kirkiewicz Łukarówka Józef Agnieszka Sawicka Grzegorz Wiszniewski, Wiktoria Bobr 833 366R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0197.htm
15 2 1847 Rokitna Albin Gorzkowski Trockie NN Emilia Gorzkowska Mikołaj Bobrowski, Marianna Kuratowska, chrz.18.02.1847 178-51-548 33R 3 Ż BS 67
24 10 1847 Rokitna Hilarion Chodakowski Trockie Aleksander Rozalia Zielińska Stanisław Kozłowski, Zofia Bobrowska, panna, chrz.25.10.1847 178-51-548 35V 17 Ż BS 72
12 1 1847 Brusiłów Agata Goraj Huta Zabiłocka Roman Brygida Niedźwiecka Stefan Bobrowski, Domicella ,,,,,,,,,chrz. 12.01.1847 178-51-548 71V 72R 5 Ż BS 144
2 2 1847 Horbulów Ignacy Kuczewski Horbulów Stafan Antonina Korytko Feliks Wojciechowski, Katarzyna Bobrowska, mężatka,chrz. 3.02.1847 178-51-548 102V 4 Ż BS 204
18 1 1847 Berezne Tomasz Kazimierz Rokosowski Berezne Bolesław Tekla Surżycka Juliusz Michałowski kawaler i Julia Obmiska ż. Leondarda, asystowali Loter Bobrowicz i Celestyna Chruściewicz ż. Antoniego, Antoni Chruściewicz i Benigda Teleżyńska ż. Cypriana 171-1-13 239R 3 R Na
23 4 1847 Aleksandria Wojciech Łoś Józefówka Józef Magdalena Łukomska Stanisław Jasiński i Marianna Łoś zamężna, asyst. Aleksander Jakutowicz i Florentyna Bobrowicz panna 171-1-13 194R 13 R 199 JJ, DM
21 8 1847 Toporyszcze Tomasz Bobrowski Kopelnia Stanisław Helena Mileniewska Piotr Janusiewicz i Aniela Szemiot ż. Jana 178-3-19 504R 75 Ż 991 DM
23 7 1847 Butowce Franciszek Dzięgielowski Orzechówka Augustyn Katarzyna Bobrowska Ignacy Kochal i Teresa Łapińska ż. Ludwika 178-3-116 206R 29 Ż 409 DM
6 1 1847 Deraźne Marianna Bober Nerucze Stanisław Petronela Burzyńska Adam Żołędziewski i Marianna Bobrowa 171-1-13 207V 3 R 213 BW
18 10 1847 Starokonstantynów Łukasz Zagalewicz Michałowce Franciszek Tekla Dręgielowska Józef Andrykiewicz i Anna Bobrowska panna 178-3-116 172V 107 Ż 343 DM
25 11 1847 Kulczyny Teodor Bobrowski Krasiłów Franciszek Marianna Zamłyńska Kajetan Kuczalski i Marianna Teodorowicz ż. Stefana 178-3-116 402R 99 Ż 790 DM
7 2 1847 Czarnokozińce Jan Toporowski Czarnokozińce Piotr Rozalia Bobrowska 1-dw. Paweł Drozdowski żonaty, Ewa Gronkowa wdowa 675-4-168 4 Ch 3 DW
14 4 1847 Czarnokozińce Józef Skrzyński Puklaki Jan Anna Bobrowska 1-dw. Julian Pląckowski małżonek i prac. Anna Jakubowa malżonka 675-4-168 8 Ch 4 DW
19 4 1847 Czarnokozińce Józef Dobrowolski Adamówka Andrzej Magdalena Korecka 1-dw. Jakub Bobrowski malżonek i ur. Magdalena Walczowska ż. Jakuba 675-4-168 10 Ch 4 DW
28 8 1847 Czarnokozińce Anna Dobrowolska Adamówka Maciej Apolonia Walerowska 1-dw, Jakub Bobrowski żonaty i Marianna Krzyżanowska ż. Józefa 675-4-168 15 Ch 6 DW
7 9 1847 Czarnokozińce Wincenty Wiszniowski Adamówka Jan Justyna Baranowska 1-dw, Jakub Bobrowski żonaty i Marianna Krzyżanowska ż. Józefa 675-4-168 16 Ch 6 DW 0
11 6 1847 Łabuń Onufry Kostecki Chrobuźna Wojciech Marianna Grendziewska Augustyn Tomaszewski i Marianna Bobrowska ż. Pawła 178-3-116 137R 39 Ż 273 DM
12 10 1847 Łabuń Piotr Sitarski Chrobuźna Tadeusz Anna Kozaczuk Paweł Bobrowski i Magdalena Sadowska ż. Jakuba 178-3-116 141R 74 Ż 281 DM
6 2 1848 Torczyn Wilhelm Mieczysław Wolski Ulaniki Piotr Julia Bobrowska 635 11 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0007.htm
3 10 1848 Krzywin Franciszek Bobrowski Szlachowa Jan Rozalia Tomczykowska ch.17.10.1848, Grzegorz Mierzwiński, Helena Fedorowicz ż. Józefa 171-1-14 52V 27 R Mg
5 6 1848 Białogródka Józef Zaręba Puzyrki Wielkie Augustyn Domicela Bobrowska Kornel Czernecki i Honorata Lubikowska ż. Piotra 178-3-117 133V 52 Ż DM
7 9 1848 Humań Jan Wędełkowski (Wendelkowski) Chrystynówka Jan Apolonia Bobrowska chrz. 09.09; Leon Horbaczewski, Anna Janiszewska 685-2-1023 8 44 Ch EH
29 4 1848 Kazimierka Katarzyna Filiczkowska Kosmaczów Stanisław Salomea Bobrowicz Jan Adaszyński i Marianna Matuszyńska ż. Michała 171-1-14 305R 6 R 302 DM
3 12 1848 Ostropol Franciszka Wiszniowska Wisznopol Tomasz Maria Bobrowska Marcin Orański i Prakseda Musiewicz, Misiewicz ż. Franciszka 178-3-117 356R 43 Ż 698 DM
12 2 1848 Berezdów Dorota Rogowska Horodniawka Tadeusz Tekla Tynicka Tomasz Strzemidłowski i Aleksandra Bobr panna 17-1-19 2V 11 Ch 5 DM
17 7 1848 Berezdów Elżbieta Grabowska Zamoroczenie Józef Katarzyna Bobr Kazimierz Tyborowski i Aleksandra Bobr panna 17-1-19 9R 50 Ch 18 DM
6 9 1848 Berezdów Wiktoria Kowalska Horodniawka IN Józefa Roman Grabowski i Juliana Popławska ż. Pawła, asyst. Kazimierz Tyborowski i Rozalia Bobr ż. Karola 17-1-19 12R 66 Ch 24 DM
23 12 1848 Stepań Adam Onuchowski Słoboda Ossowa Kasper Rozalia Bobrowska Franciszek Magdziński kawaler i Franciszka Konopacka panna 171-1-14 274R 55 R 271 DM
23 12 1848 Stepań Zofia Onuchowska Słoboda Ossowa Kasper Rozalia Bobrowska Aleksander Kaszewski i Katarzyna Sulikowska panna 171-1-14 274R 55 R 271 DM
7 6 1848 Kulczyny Karol Chmielnicki Krasiłów Antoni Maria Horoszkiewicz Franciszek Bobrowski i Marianna 178-3-117 500V 47 Ż 983 DM
6 11 1848 Kulczyny Karolina Bobrowska Krasiłów NN Marianna Feliks Ursyn i Jadwiga Tucewicz 178-3-117 508V 95 Ż 999 DM
12 4 1848 Korzec Józef Borowski Pereweźnia Błażej Katarzyna Bobrowska Aleksander Kuriata i Anna Kuriata ż. Stanisława 245-1-14 410V 65 R 794 DM
2 2 1849 Włodzimierz Marianna Bobrowska Włodzimierz Tomasz Józefa Uniewicz 870 9-10 9 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0006.htm
11 10 1849 Butowce Michał Bobrowski Czerniatyn Mały Jan Franciszka Goralewicz 1-dw. Michał Kerszniowski, Aniela Gorecka ż. Łukasza 178-3-118 68V-69R 28 Ż 132 DW
16 7 1849 Bazalia Antonina Wierzbicka Korczówka Aleksander Marcjanna Bobrowska szl. Antoni Jaworski, Anna Bujalska 178-3-118 95V-96R 74 Ż 181 DW
1 4 1849 Bazalia f. Tereszki Franciszek Staszewski Tryski Józef Katarzyna Królikowska szl. Maksym Bobrzycki, Katarzyna Krotewiczowa 178-3-118 112V-113R 19 Ż 214 DW
12 6 1849 Bazalia f. Tereszki Elizeusz Anastazow Tereszki Aleksander Apolonia Popławska szl. Maksym Bobrzycki, Tekla Czerniawska 178-3-118 113V-114R 24 Ż DW 216
18 10 1849 Białogródka Marianna Pisarska Puzyrki Małe Paweł Justyna Gęsicka Tomasz Czarnecki i Franciszka Bobrowska panna 178-3-118 545V-546R 137 Ż DM
5 5 1849 Zasław św. Józefa Michał Plutyński Brykula Jan Marianna Bobr Stanisław Lubliński, Marianna Żukowska 178-3-118 450V-451R 45 Ż 822-823 RG
2 6 1849 Zasław św. Józefa Piotr Wilczyński Brykula IN Marianna c.Teodora NN Nieślubny. August Bobr, Julia Punicka ż.Jana 178-3-118 453V-454R 53 Ż 828-829 RG
27 12 1849 Zasław św. Józefa Karolina Bogusławska Brykula Jan s.Bazylego Marianna c.Józefa Brewicka Augustyn Bobr s.Wincentego, Aniela Grodzka 178-3-118 470V-471R 103 Ż 862-863 RG
24 6 1849 Równe Władysław Jan Chrapowicki Koszatów Karol Aniela Piaskowska Jan Kirawski i Józefa Piaskowska, asyst. Franciszek Kirawski i Tam[...] Bobrowicz panna 171-1-15 195V-196R 24 R 198 DM
30 5 1849 Aleksandria Ferdynand Paulin Wojcicki Błudów par. Skurcze Adam Konstancja Szklińska dop. chrztu 17.08.1852, Teodor Czandacki i Józefa Piaskowska panna, as. Mamert Molski i Wincentyna Bobrowicz panna 171-1-17 428V-429R 22 R 432 BW
2 12 1849 Kulczyny Paulina Sławecka Krasiłów Antoni Franciszka Bobrowska Feliks Bejm i Pelagia Szmigielska ż. Jana 178-3-118 175V-176R 97 Ż 333-334 DM 0
19 5 1850 Białogródka Antoni Pisarski Puzyrki Wielkie Leon Prakseda Bobrowska Franciszek Karczewski i Magdalena Chojna ż. Grzegorza 178-3-119 482V-483R 50 Ż DM
16 10 1850 Bazalia Łukasz Bobrowski Łazuczynek NN Wiktoria szl. Józef Więckiewicz, Julia Zalewska 178-3-119 89V-90R 97 Ż 176 DW
24 4 1850 Bazalia f. Tereszki Wojciech Kostkiewicz Hrycyki Antoni Anna Gorczyńska szl. Maksym Bobrzycki, Magdalena Słotwińska 178-3-119 102V-103R 19 Ż 201 DW
10 8 1850 Zasław św. Józefa Józef Bobrowski Kondratka Franciszek Marianna Kępska (Kempska) Ignacy Wojciechowski, Marianna Marecka ż.Pawła 178-3-119 392V-393R 74 Ż 765-766 RG
1 10 1850 Ostropol Emilia Łozińska Mszaniec Seweryn Domicela Bobrzecka chrzest 25.05.1860, Felicjan Izbicki i Dorota Piątkowska panna 178-3-75 275V-276R 13 Ż 495-498 DM
23 2 1850 Aleksandria Wiktoria Łoś Majdan Hłażowski Antoni Konstancja Kobrynowicz chrzest 24.02.1850, Antoni Jakutowicz i Wincenta Bobrowicz panna 171-1-16 643V-644R 8 R 656 JJ, BW
13 2 1850 Kulczyny Kazimierz Krzewicki Rosołowce Aleksander Józefa Stefanowska Benedykt Bobrzański i Marianna Jaskulska 178-3-119 183V-184R 19 Ż 360-361 DM
26 3 1850 Kulczyny Aleksander Lisowski Peczyska Wawrzyniec Aniela Nowakowska Józef Popławski i Wiktoria Bobrowska 178-3-119 186V-187R 38 Ż 366-367 DM
28 5 1850 Kulczyny Magdalena Szafrańska Wolica Tatarska Łukasz Franciszka Bobrowska Tomasz Chodorowski i Wiktoria Bobrowska 178-3-119 190V-191R 55 Ż 372-373 DM
18 8 1850 Kulczyny Józefa Bobrowska Krasiłów Franciszek Marianna Zamłyńska Stefan Fedorowicz i Kasylda Gilewicz wdowa 178-3-119 194V-195R 87 Ż 380-381 DM
6 11 1850 Kulczyny Karolina Nowicka Krasiłów Wojciech Tekla Bobrowska Franciszek Zieliński i Honorata Rybicka 178-3-119 197V-198R 108 Ż 386-387 DM
2 12 1850 Kulczyny Anna Sawicka Krasiłów Aleksander Magdalena Franciszek Bobrowski i Franciszka Pawłowska 178-3-119 198V-199R 113 Ż 388-389 DM
6 5 1851 Bazalia Stanisław Wierzbicki Korczówka Aleksander Marcjanna Bobroska Jan Kostrowski i Agnieszka Piątkowska 178-3-120 100V-101R 65 Ż DM
4 2 1851 Butowce Antonina Bobrowska Czerniatynek Mały Ludwik Maria Kłopotowska 1-dw. Antoni Goralewicz, Franciszka Gorecka ż. Leona 178-3-120 2V-3R 7 Ż 6 DW
25 3 1851 Butowce Wincenty Gąsecki Czerniatyn Mały Władysław Klara Popławska 1-dw. Ludwik Bobrowski, Maria Wysocka ż. Jana 178-3-120 3V-4R 11 Ż 8 DW
19 8 1851 Butowce Hiacynt Bobrowski Czerniatyn Mały Jan Franciszka Goralewicz 1-dw. Michał Krzeszniowski, Domicela Wysocka ż. Jana 178-3-120 8V-9R 31 Ż 18 DW
8 8 1851 Starokonstantynów Kajetan Kucharski Starokonstantynów Jan Marianna Żukowska Ob.. Stefan Maciejewski, szl. Anna Bobrowska ż. Wincentego 178-3-120 44V-45R 98 Ż 86 DW
1 6 1851 Szpanów Aleksandra Marianna Sadkowska Koptowicze Dominik Emilia Sikorska chrzest 1.07.1851, Kazimierz Lubomirski i Katarzyna Tarnogórska ż. Kazimierza, as. Karol Radziwiłł i Ferdynanda Michałowska, Zygmunt Radziwiłł i Wincenta Bobrowska 171-2-1 153V-153R 6 R 155 BW
6 10 1852 Włodzimierz Marcelina Stasiuk Włodzimierz Kazimierz Anna Bobrowska 788 32-33 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0017.htm
16 11 1852 Włodzimierz Józef Bobrowski Włodzimierz Jan Marianna Nestorewicz 788 38-39 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0020.htm
21 2 1852 Ostróg Eleonora Domańska Ostróg Łukasz Aniela Zagórska chrzest 16.03.1852, Wincenty Kotkowski i Nepomucena Bobrowska ż. Michała 171-1-17 6V-7R 24 R 9 BW
12 12 1852 Aleksandria Dionizy Czandecki Aleksandria Teodor Karolina Cholewińska chrzest 6.01.1853, Mamert Molski i Tolentyna [Walentyna, Florentyna?] Bobrowicz panna, as. Franciszek Dubiński i Ludwika Sajdakowska ż. Anastazego 171-1-33 484V-485R 1 R 476 BW
30 5 1852 Aleksandria Ferdynand Tylman Aleksandria Tomasz Katarzyna Słonińska chrzest 8.06.1852, Aleksander Jakutowicz i Wincentyna Bobrowicz panna, as. Michał Cynalewski i Celestyna Szulc 171-1-17 427V-428R 17 R 431 BW
22 6 1852 Aleksandria Paulina Przyłuska Kamienna Góra Tomasz Petronela Bilina chrzest 27.06.1852, Florian Szlejer i Wincentyna Bobrowicz panna 171-1-17 427V-428R 20 R 431 BW
23 9 1852 Aleksandria Tekla Paszkiewicz Zaborol Wincenty Józefa Szymonowicz chrzest 11.01.1853, Witalis Zawadzki i Izabela Paszkowska panna, as. Telesfor Bobrowicz i Aniela Krzystałowicz panna 171-1-33 484V-485R 3 R 476 BW
20 1 1853 Włodzimierz Paulina Bobrowska Włodzimierz Tymoteusz Karolina Migowicz Antoni Gruszkiewicz, Natalia Drozdowicz ż. Prokopa 789 6-7 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0004.htm
7 1853 Krzemieniec Michalina Bobryk Moksze, par. Lubieszów Michał Tekla Tyrynowicz dopełnienie 1-37 23V-24R 89 T 31
2 1 1853 Zasław św. Józefa Władysław Kosobudzki Mokijowce Jan s.Wawrzyńca Marianna c.Adama Bobrowska Stanisław Bujalski, Marianna Naszkowska 178-3-121 392V-393R 4 Ż 736-737 RG
18 3 1853 Butowce Aleksandra Dzięgielowska Kapustyn Augustyn Katarzyna Bobrowska Feliks Jasinowski i Teresa Łapińska 178-3-121 580V 17 Ż 1094 DM
23 7 1853 Butowce Marceli Bobrowski Czerniatyn Mały Ludwik Marianna Kłopotowska Antoni Góralewicz i Franciszka Gorecka 178-3-121 582V 30 Ż 1098 DM
11 1 1853 Aleksandria Hilary Jasiński Majdan Hłażowski Onufry Teresa Kamińska chrzest 12.11.1853, Ignacy Ostrowski i Tolentyna [Walentyna, Florentyna?] Bobrowicz panna 171-1-33 484V-485R 4 R 476 BW
6 6 1853 Aleksandria Franciszek Kobrynowicz Sołomka Józef Ludwika Kołodyńska chrzest 8.06.1853, Florian Michałowski i Wincentyna Bobrowicz panna 171-1-33 487V-488R 18 R 479 BW
2 8 1853 Aleksandria Aniela Kowalewska Sołomka Michał Helena Markiewicz chrzest 10.08.1853, Aleksander Jakutowicz i Wincentyna Bobrowicz panna 171-1-33 489V-490R 26 R 481 BW
12 8 1853 Aleksandria Hipolit Słoniński Aleksandria Maciej Franciszka Szuwarska chrzest 13.08.1853, Aleksander Jakutowicz i Wincentyna Bobrowicz panna, as. Florian Szlejf i Faustyna Jakutowicz panna 171-1-33 489V-490R 27 R 481 BW
24 10 1853 Aleksandria Rafał Ferdynand Michałowski Aleksandria Florian Ferdynanda Sewruk chrzest 8.11.1853, Ignacy Bogucki i Tolentyna [Walentyna, Florentyna?] Bobrowicz panna, as. Franciszek Szandra i Wincentyna Bobrowicz panna 171-1-33 491V-492R 38 R 483 BW
7 9 1853 Szpanów Władysław Sadowski Rzeszuck Dominik Emilia Sikorska chrzest 27.09.1853, Józef Pawłowski i Izabela Terpiłowska ż. Jana, as. Tomasz Brodnicki i Józefa Piaskowska panna, Jan Terpiłowski i Telentyna Bobrowicz panna 171-1-33 503V-504R 8 R 495 BW
5 9 1854 Białogródka Aniela Pisarski Puzyrki Leon Prakseda Bobrowska Franciszek Karczewski i Teresa Krajewska ż. Jana 178-3-122 413V-414R 62 Ż DM
19 11 1854 Białogródka Adolf Bogusławski Puzyrki Wielkie Zachariasz Domicela Bobrowska Hieronim Lubikowski i Teresa Krajewska ż. Jana 178-3-122 420V-421R 88 Ż DM
28 7 1854 Bazalia Emilia Wierzbicka Tryski Aleksander Marianna Bobrowska Tomasz Lipiński i Katarzyna Wierzbicka 178-3-122 15V-16R 66 Ż DM
20 12 1854 Bazalia Franciszek Bobrowski Tryski Jan Franciszka Kłopotowska Wincenty Jarocki i Petronela Lipska 178-3-122 27V-28R 126 Ż DM
31 8 1854 Zasław św. Józefa Marianna Mierzejewska Brykula Aleksander Konstancja Gołyńska Tomasz Wieczor, Rozalia Bobr 178-3-122 466V-467R 57 Ż 911-912 RG
16 11 1854 Aleksandria Franciszka Sawicka Majdan Hłażowski Leon Rozalia Kownacka chrzest 17.11.1854, Fabian Kownacki i Wincenta Bobrowicz panna 171-1-37 326V-327R 20 R 323 BW
9 4 1854 Kulczyny Ignacy Bobrowski Krasiłów Kazimierz Katarzyna Fedorowicz Franciszek Bobrowski i Marianna Uzarska ż. Adama 178-3-122 94V-95R 20 Ż 181-182 DM
18 12 1855 Kowel Kazimierz Hipolit Lubliński Lubliniec Hipolit Eleonora Czendacka dop. Erazm Pieńkowski, Petronela Strzelecka, Telesfor Bobrowicz, Hieronima Ciec 260 12-13 11 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0007.htm
0 1855 gmina ew. Martin Ludwig Neubruch Georg Katharina Bobrowski BZ
3 6 1855 Bazalia Antonina Medwedowska Tryski Jakub Franciszka Turczyńska Stanisław Boruchowski i Franciszka Bobrowska 178-3-123 85V-86R 48 Ż DM
8 5 1855 Bazalia Michalina Malinowska Tryski Pius Klara Zielińska Stanisław Boruchowski i Franciszka Bobrowska 178-3-123 86V-87R 50 Ż DM
4 1 1855 Butowce Józefa Bobrowska Czerniatynka Ludwik Marianna Kłopotowska Dominik Krzeszniowski i Józefa Góralewicz 178-3-123 659V-660R 1 Ż 1303-1304 DM
30 1 1855 Butowce Piotr Dzięgielowski Kapustyn Augustyn Katarzyna Bobrowska Dominik Radziszewski i Elżbieta Lipska 178-3-123 660V-661R 6 Ż 1305-1306 DM 0
19 6 1855 Butowce Jan Bartoszuk Czerniatynka Piotr Domicela Dawidiuk Jan Smoczyński i Marianna Bobrowska 178-3-123 664V-665R 26 Ż 1313-1314 DM
14 4 1855 Aleksandria Józef Pulikowski Majdan Hłażowski Stanisław Anna Grochowska chrzest 17.04.1855, Norbert Dziekoński i Tolentyna [Walentyna, Florentyna?] Bobrowicz panna, as. Adam Dziekoński i Joanna Grochowska panna 171-1-51 367V-368R 10 R 372 BW
29 10 1855 Aleksandria Łucja Jasińska Majdan Hłażowski Antoni Eleonora Bojko chrzest 30.10.1855, Ignacy Ostrowski i Wincentyna Bobrowicz panna 171-1-51 371V-372R 26 R 376 BW
24 1 1856 Krzemieniec Melania Bobryk Krzemieniec Michał Tekla Taranowicz 0.1-28 5V-6R 12 T
21 11 1856 Żytomierz Konrad Korzeniowski Apolinary Ewelina Bobrowska Adolf Pilichowski, Franciszka Dombrowska przy dopełnieniu obrządku chrztu asystowali Adolf Pilichows 178-3-54 11 Ż DG
15 12 1856 Łabuń Antoni Wysocki Chrabuźna Józef Domicela Konoplicka Eliasz Dąbrowski i Marianna Bobrowska wdowa 178-3-124 668V-669R 83 Ż DM
22 2 1856 Kulczyny Feliks Szafrański Kremenczuki Łukasz Franciszka Bobrowska Jacek Wierzbicki i Wiktoria Bobrowska ż. Adama 178-3-124 183V-184R 12 Ż 332-333 DM
13 6 1856 Kulczyny Józef Wojciechowski Antoniny Ignacy Stanisława Bobrowska Mikołaj Przetocki i Joanna Przetocka 178-3-124 190V-191R 44 Ż 344-345 DM
3 8 1856 Kulczyny Piotr Bobrowski Krasiłów Franciszek Marianna Zamłyńska Jan Mogiński i Julianna Mogińska panna 178-3-124 192V-193R 59 Ż 348-349 DM
30 11 1856 Kulczyny Andrzej Fedorowicz Krasiłów Jan Katarzyna Bobrowska Tomasz Kuczalski i Wiktoria Nowicka ż. Wojciecha 178-3-124 200V-201R 98 Ż 364-365 DM
25 3 1856 Aleksandria Marianna Dziekońska Józefówka Adam Katarzyna Burzyńska chrzest 26.03.1856, Aleksander Sawicki i Wincentyna Bobrowicz panna 171-1-67 290V-291R 9 R 289 BW
22 8 1856 Aleksandria Filip Marszycki Aleksandria Wincenty Tolentyna Bobrowicz chrzest 2.09.1856, Piotr Przedborski i Wincentyna Bobrowicz panna 171-1-67 295V-296R 25 R 294 BW
2 8 1857 Kowel Maria Antonina Kamila Lublińska Lubliniec Hipolit Eleonora Czendacka Erazm Pieńkowski, Petronela Strzelecka, Telesfor Bobrowicz, Hieronima Ciechanow 260 12-15 12 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0007.htm
3 3 1857 Butowce Jan Dziengieliowski Kapustyn Augustyn Katarzyna Bobrowska Feliks Jasinowski i Cecylia Lipska 178-3-73 297V-298R 9 Ż DM
26 11 1857 Butowce Salomea Bobrowska Czerniatyn Ludwik Marianna Kłopotowska szl. Stanisław Gorecki i Gertruda Kierszniowska 178-3-73 302V-303R 38 Ż DM
4 8 1857 Białogródka Aniela Bogusławska Puzyrki Małe Zachariasz Domicela Bobrowska Kornel Czernecki i Teresa Krajewska ż. Jana 178-3-73 154V-155R 68 Ż DM
31 1 1857 Toporyszcze Petronela Dworecka Kopelnia Jan Franciszka Symon Stanisław Bobrowski i Anna Symon panna 178-3-126 708V-709R 5 Ż 1331-1332 DM
31 12 1857 Toporyszcze Marcjanna Cybulska Kopelnia Szymon Józefa Nawrocka chrzest 1.01.1858, Stanisław Bobrowski i Anastazja Koszewicz ż. Karola 178-3-128 90V-91R 1 Ż 179-180 DM
5 8 1857 Kulczyny Dominik Krutewicz Metce Piotr Petronela Bobrowska Franciszek Proszkowski i Antonina Ostrowska ż. Kornela 178-3-125 133V-134R 64 Ż 256-257 DM
14 2 1858 Włodzimierz Józef Stasiuk Wlodzimierz Kazimierz Anna Bobrowska 794 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20794/pages/PL_1_436_794_0005.htm
0 1858 Ew. gmina Josefine Ryll Swierze Friedrich Marianne Bobrowska BZ
15 3 1858 Białogródka Tekla Pisarska Puzyrki Małe Karol Franciszka Bobrowska Józef Czernicki i Justyna Pisarska ż. Pawła 178-3-74 219V-220R 27 Ż DM
25 3 1858 Łabuń Antonina Krupczyńska Białopol Stanisław Marianna Żytkiewicz Piotr Sokołowski i Antonina Bobrowa 178-3-74 319V-320R 23 Ż DM
28 8 1858 Łabuń Józef Gajkowski Białopol Mikołaj Michalina Janckowska Franciszek Roszczyna i Antonina Bobrowa 178-3-74 326V-327R 58 Ż DM
28 12 1858 Łabuń Józef Dzięgielowski Kośków Augustyn Katarzyna Bobrowska Michał Ćwikliński i Teresa Żytkiewicz wdowa 178-3-74 333V-334R 92 Ż DM
26 4 1858 Bazalia Antonina Malinowska Łazuczynek Mały Melchior Honorata Bobrowska Józef Więckiewicz i Tekla Piotrowska 178-3-127 8V-9R 45 Ż DM
9 3 1858 Toporyszcze Jan Bobrowski Kopelnia Stanisław Helena Meleniewska Franciszek Szemiot i Anna Koszewicz ż. Stanisława 178-3-128 97V-98R 32 Ż 193-194 DM
21 6 1858 Butowce Józef Izdebski Orzechówka Jan Franciszka Bobrowska Maciej Karczewski i Aleksandra Różańska 178-3-74 276V-277R 21 Ż DM
30 1 1858 Kulczyny Marcela Owczarska Wolica Tatarska Jan Marianna Bobrowska Marcin Dobrzański i Franciszka Sławecka wdowa 178-3-127 114V-115R 12 Ż 225-226 DM
9 2 1858 Kulczyny Apolonia Dobrzańska Wolica Tatarska Marcin Józefa Sławecka Franciszek Wierzbicki i Wiktoria Bobrowska 178-3-127 115V-116R 17 Ż 227-228 DM
12 2 1858 Kulczyny Rozalia Łatyńska Wolica Tatarska Andrzej Marianna Szeferowicz Piotr Łatyński i Wiktoria Bobrowska 178-3-127 115V-116R 18 Ż 227-228 DM
15 2 1858 Kulczyny Marianna Wojciechowska Krasiłów IN Józefa Wojciechowska Franciszek Bobrowski i Anna Krajewska 178-3-127 115V-116R 19 Ż 227-228 DM
16 4 1858 Kulczyny Marceli Nowicki Krasiłów Wojciech Tekla Bobrowska Jan Mogiński i Honorata Rebicka [Rybicka] 178-3-127 118V-119R 36 Ż 233-234 DM
29 4 1858 Kulczyny Wojciech Chmielnicki Krasiłów Piotr Marianna Zielińska Franciszek Bobrowski i Marianna Tatarowska 178-3-127 118V-119R 39 Ż 233-234 DM
6 8 1858 Kulczyny Klara Ostrowska Krasiłów Jakub Julianna Mogińska Franciszek Bobrowski i Anna Tomaszewska ż. Andrzeja 178-3-127 125V-126R 75 Ż 247-248 DM
4 12 1858 Kulczyny Barbara Szafrańska Kremenczuki Łukasz Franciszka Bobrowska Jakub Wajszten i Wiktoria Bobrowska ż. Adama 178-3-127 135V-136R 124 Ż 270-271 DM
15 3 1858 Aleksandria Modest Chodorowski Peremenka Ludwik Małgorzata Kotowska chrzest 24.04.1858, Walerian Żera i Wincentyna Bobrowicz panna 650-1-1 452V-453R 13 R 494 BW
5 12 1858 Aleksandria Marianna Sosnowska Koźlin Franciszek Feliksa Sewruk chrzest 7.12.1858, Aleksander Jakutowicz i Wincentyna Bobrowicz panna 650-1-1 456V-457R 31 R 498 BW
0 1859 gm. ewang. Anna Hüneburg Zabuskie Holendry Georg Katharina Bobrowska BZ
0 1859 gm. ewang. Johann Ryll Swierze Michael Anna Bobrowska BZ
19 6 1859 Krzemieniec Leon Michał Bobryk Krzemieniec Michał Tekla Storonowicz Leon hr. Krasicki, Emilia Józefowicz 0.1-32 19V-20R 55 T
1 2 1859 Olewsk Paweł Bobrowski Słoboda Suszczańska Franciszek Anastazja Fedorowska Teodor Kwiatkowski i Konstancja Stachurska żona Stefana 178/3/50 760V-761R 13 Ż Na
4 1 1859 Toporyszcze Antonina Kwiatkowska Kopelnia Józef Magdalena Szajdecka Wawrzyniec Szajdecki i Tekla Bobrowska ż. Stanisława 178-3-50 691V-692R 2 Ż DM
25 2 1859 Toporyszcze Aleksandra Dworecka Kopelnia Jan Franciszka Symon Stanisław Bobrowski i Franciszka Lewicka 178-3-50 697V-698R 26 Ż DM
10 6 1859 Toporyszcze Małgorzata Koszewicz Sały Karol Anastazja Mieleniewska Grzegorz Jaworski i Helena Bobrowska ż. Stanisława 178-3-50 704V-705R 56 Ż DM
8 2 1859 Kulczyny Paulina Błażejewska Krasiłów Ludwik Honorata Wachowska Tomasz Kuczalski i Katarzyna Bobrowska wdowa 178-3-129 115V-116R 17 Ż 242-243 DM
8 4 1859 Kulczyny Ignacy Bobrowski Krasiłów Franciszek Marianna Zamłyńska Józef Szmigielski i Marianna Mogińska 178-3-129 119V-120R 38 Ż 250-251 DM
5 5 1859 Kulczyny Julian Fedorowicz Krasiłów Jan Katarzyna Bobrowska Jan Mogiński i Marianna Majdanowicz wdowa 178-3-129 120V-121R 48 Ż 252-253 DM
17 3 1859 Kulczyny Kazimiera Julia Wojciechowska Antoniny Ignacy Stanisława Bobrowska Mikołaj Przetocki i Krystyna Przetocka 178-3-129 124V-125R 67 Ż 260-261 DM
12 8 1859 Kulczyny Michał Dobrzański Wolica Tatarska Marcin Józefa Sławecka Franciszek Wierzbicki i Wiktoria Bobrowska ż. Adama 178-3-129 126V-127R 82 Ż 264-265 DM
23 8 1859 Kulczyny Marianna Krynicka Mazepińce Antoni Marcela Ordyńska Ludwik Bobrowski i Marianna Lublińska ż. Józefa 178-3-129 127V-128R 85 Ż 266-267 DM
8 11 1859 Kulczyny Michalina Ostrowska Krasiłów Jakub Julia Mogińska Franciszek Bobrowski i Marianna Mogińska 178-3-129 133V-134R 121 Ż 278-279 DM
25 7 1859 Aleksandria Antoni Ostrowski Majdan Hłażowski Ignacy Emilia Kownacka chrzest 28.07.1859, Roman Ostrowski i Wincenta Bobrowicz panna, as. Aleksander Jakutowicz i Franciszka Ostrowska ż. Romana 171-1-73 389V-390R 33 R 384 BW 0
2 11 1859 Aleksandria Hieronim Zawadzki Maszcza NN Franciszka Zawadzka s. nieślubny Franciszki, chrzest 15.11.1859, Michał Fijałkowski i Joanna Jakutowiczówna, as. Tadeusz Sudz i Wincenta Bobrowicz panna 171-1-73 390V-391R 38 R 385 BW
2 7 1860 Koblin-Młynów Józefa Sobańska Iwankowce Antoni Aniela Czernecka Karol Czernecki, Wiktoria Bobryk ż. Konstantego 841 150-151 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0083.htm
19 2 1860 Bereźnica Kornela Żarczyńska Wydymer Franciszek Jozefata Paszkowska Tomasz Komecki, Aniela Bobrowa ż. Józefa 841 556-557 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0308.htm
0 1860 gm. ewang. Georg Hüneburg Stulno Georg Katharina Bobrowska BZ
0 1860 gm. ewang. Michael Hüneburg Stulno Georg Katharina Bobrowska BZ
0 1860 gm. ewang. Anna Ryll Swierze Friedrich Marianne Bobrowska BZ
5 3 1860 Białogródka Franciszek Krotowicz Puzyrki Wielkie Piotr Petronela Bobrowska Kornel Ostrowski i Katarzyna Lubikowska 178-3-75 109V-110R 23 Ż DM
17 5 1860 Białogródka Feliks Bogusławski Puzyrki Wielkie Zachariasz Domicela Bobrowska Kornel Czerencki i Agnieszka Czarnecka ż. Floriana 178-3-75 114V-115R 49 Ż DM
19 5 1860 Białogródka Jan Pisarski Puzyrki Wielkie Karol Franciszka Bobrowska Józef Czernecki i Barbara Zaklicka ż. Piotra 178-3-75 114V-115R 50 Ż DM
5 8 1860 Bazalia Kajetan Wojnowski Tryski Roman Marcjanna Bobrowska Jan Wierzbicki i Katarzyna Wierzbicka 178-3-130 22V-23R 84 Ż DM
16 10 1860 Lubar Aniela Rojewska Seweryny Jan Helena Bobrowska Maciej Skulski, Teresa Skrzyńska 641-1-20 11 45 Ż MP 0
25 2 1860 Butowce Aleksandra Bobrowska Czerniatyn Mały Ludwik Anna Krynicka Stanisław Gorecki i Katarzyna Jastrzębska 178-3-75 255V-256R 10 Ż 463-464 DM
12 6 1860 Butowce Stanisław Gorecki Czerniatyn Mały Stefan Agnieszka Sławecka Stanisław Porembski i Joanna Bobrowska 178-3-75 257V-258R 20 Ż 467-468 DM
25 6 1860 Butowce Piotr Izdebski Orzechówka Jan Franciszka Bobrowska Leon Wysoczyński i Aleksandra Różańska 178-3-75 258V-259R 23 Ż 469-470 DM
9 11 1860 Kulczyny Emilia Nowicka Krasiłów Wojciech Tekla Bobrowska Jan Mogiński i Marianna Brodecka ż. Teodora 178-3-130 137V-138R 84 Ż 267-268 DM
19 3 1861 Połonne Hipolit Bobrowski Burtyn Benedykt Katarzyna Murawska Hieronim Kajdanowicz i Katarzyna Bobrowska ż. Andrzeja 178-3-76 12V-13R 47 Ż DM
14 4 1861 Połonne Karolina Sokołowska Burtyn Kazimierz Salomea Turowska Benedykt Bobrowski i Małgorzata Żurawska ż. Wawrzyńca 178-3-76 15V-16R 58 Ż DM
20 6 1861 Połonne Wiktoria Możejko Lasy Łabuńskie Jakub Katarzyna Ostrowska Kazimierz Ostrowski i Aleksandra Bobrowska ż. Feliksa 178-3-76 26V-27R 102 Ż DM
14 11 1861 Połonne Kamila Sankiewicz Burtyn Wawrzyniec Aniela Berezowska Franciszek Święcicki i Katarzyna Bobrowska ż. Andrzeja 178-3-76 47V-48R 185 Ż DM
27 12 1861 Połonne Emilia Bobrowska Burtyn Augustyn Łucja Koszewicz Stefan Uruski i Anna Rogowska ż. Aleksandra 178-3-76 54V-55R 212 Ż DM
22 12 1861 Bazalia Józef Malinowski Łazuczynek Mały Melchior Honorata Bobrowska Józef Więckiewicz i Tekla Piotrowska 17-1-5 81V 167 Ch 147 DM
26 9 1861 Butowce Władysław Bobrowski Czerniatyn Mały Ludwik Anna Krynicka Stanisław Górecki i Katarzyna Jastrzębska 178-3-76 285V-286R 37 Ż 543-544 DM
19 6 1861 Ostropol Julian Aleksy Czajkowski Hubin Karol Cezaryna Bobrzycka Aleksy Bobrzycki i Teresa Bagnowska panna 178-3-76 306V-307R 27 Ż 579-580 DM
4 12 1861 Ostróg Tekla Minich Storonicze NN Ewa chrzest 18.02.1862, Hipolit Ciecierski i Katarzyna Bobrowska panna 171-1-75 3V-4R 15 R 6 DM
4 12 1861 Ostróg Tekla Minich Storonicze NN Ewa chrzest 18.02.1862, Hipolit Ciecierski i Katarzyna Bobrowska panna (akt powtórnie zapisany) 171-1-75 4V-5R 20 R 7 DM
0 1862 Ewan. gmina Karl Ryll Swierze Friedrich Marianne Bobrowska BZ
15 11 1862 Białogródka Franciszek Krotewicz Puzyrki Wielkie Piotr Petronela Bobrowska Jan Krajewski i Katarzyna Lubikowska ż. Hieronima 178-3-77 126V-127R 102 Ż DM
30 8 1862 Bazalia Marianna Rudnicka Lutarówka Stefan Aniela Grużewska Klemens Łukaszewicz i Teofila Bobrzycka 178-3-131 87V-88R 101 Ż DM
11 7 1862 Starokonstantynów Helena Chodakowska Starokonstantynów Piotr Marianna Bobrowska Jan Krasucki i Józefa Pawłowska 178-3-131 22V-23R 90 Ż 46-47 DM
14 1 1862 Deraźne Adolf Bobr Ładessa Tomasz Emilia Praczkowska Franciszek Bielawski i Anna Janson ż. Macieja 887 126-127 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0068.htm
20 6 1862 Deraźne Jan Chorążyczewski Wowcze Wincenty Rozalia Kopiej Jan Chorążyczewski i Ewa Bobr panna 887 138-139 23 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0074.htm
11 11 1862 Deraźne Lucjan Wysocki Wowcze Ludwik Katarzyna Bobr Aleksander Żołędziewski i Wiktoria Brusilewicz ż. Stanisława 887 146-147 36 AGAD 78 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0078.htm
23 7 1862 Butowce Anna Radziszewska Wierzbówka Dominik Domicela Lipska Jan Sławecki i Marianna Bobrowska 178-3-77 286V-287R 25 Ż 569-576 DM
13 9 1862 Butowce Marianna Izdebska Orzechówka Jan Franciszka Bobrowska Kasper Lipski i Apolonia Konoplicka 178-3-77 288V-289R 35 Ż 573-574 DM
4 1 1862 Kulczyny Józef Jakubowski Kremenczuki Piotr Julia Wierzbicka Jacenty Wierzbicki i Wiktoria Bobrowska 178-3-131 144V-145R 11 Ż 276-277 DM
29 5 1862 Kulczyny Emilia Bobrowska Krasiłów Franciszek Marianna Zamłyńska Józef Szmigielski i Marianna Mogińska ż. Jana 178-3-131 161V-162R 78 Ż 310-311 DM
5 7 1862 Kulczyny Antoni Fedorowicz Krasiłów Jan Katarzyna Bobrowska Antoni Sławski i Rozalia Ursyn ż. Feliksa 178-3-131 163V-164R 87 Ż 314-315 DM
3 5 1862 Berezdów Florian Strzemidłowski Horodniawka Maciej Marianna Możejko Jan Janicki i Rozalia Bobrowska ż. Karola 17-1-25 10V-11R 37 Ch 21-22 DM
19 10 1862 Berezdów Aniela Janicka Horodniawka Jan Michalina Temborowska Daniel Temborowski i Rozalia Bobrowska ż. Karola 17-1-25 19V-20R 76 Ch 39-40 DM
0 1863 Ewang.gm. Friedrich Ryll Swierze Michael Anna Bobrowska BZ
3 2 1863 Włodzimierz Domicela Stasiuk Włodzimierz Kazimierz Anna Bobrowska miesz. Jan Łoziński, Wiktoria Bożenkowska 798 8-9 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0005.htm
15 2 1863 Włodzimierz Ignacy Bobrowski Włodzimierz Jan Maria Bobrowska 798 10-11 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0006.htm
10 2 1863 Włodzimierz Ambroży Bobrowski Włodzimierz Jan Maria Krzyczkowska 798 12-13 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0007.htm
24 10 1863 Żytomierz Rafał Mozdzirski Żytomierz Grzegorz Pawlina Bobrowska Mikołaj Tomas, Aleksandra Karpińska, asystowali: Leopold Frej, Aleksandra Tomas 178-3-54 77 277 Ż DG
13 2 1863 Białogródka Jan Pisarski Puzyrki Wielkie Karol Franciszka Bobrowska Stefan Teleżyński i Malwina Zaklicka ż. Piotra 178-3-81 4V-5R 16 Ż DM
1 3 1863 Ostropol Kazimierz Bobrowski Ostropol Ksawery Joanna Kozakiewicz Józef Zgierski i Tekla Oszczapowska 17-1-323 2V-3R 7 Ch 4-5 DM
7 5 1863 Butowce Paweł Bobrowski Czerniatynka Ludwik Anna Krynicka Antoni Góralewicz i Tekla Górecka 178-3-82 4V-5R 25 Ż 9-10 DM
29 4 1863 Kulczyny Piotr Winogrodzki Wolica Tatarska Jakub Marianna Bujalska Jan Owczarski i Wiktoria Bobrowska, asyst. Józef Gadomski i Karolina Lipska 17-1-235 10V-11R 39 Ch 21-22 DM
2 5 1863 Kulczyny Antoni Wielichowski Wolica Tatarska Marcin Klara Sieracka Florian Bobrowski i Marianna Sakowska, asyst. Józef Gadomski i Honorata Bujalska 17-1-235 11V-12R 41 Ch 23-24 DM
16 8 1863 Kulczyny Franciszek Bobrowski Wolica Tatarska Florian Sabina Białokur Stefan Kukliński i Honorata Łatyńska, asyst. Andrzej Łatyński i Marianna Mościcka 17-1-235 18V-19R 72 Ch 37-38 DM
28 12 1863 Kulczyny Jan Ostrowski Krasiłów Jakub Julia Mogińska Franciszek Bobrowski i Anna Niwińska ż. Jakuba 17-1-235 33V-34R 124 Ch 67-68 DM
0 1864 Ew. gm. Johann Hüneburg Stulno Georg Katharina Bobrowska BZ
0 1864 Ew. gm. Michael Bobrowski Swierze Peter Katharina Rosin BZ
7 9 1864 Włodzimierz Stanisław Bobrowski Włodzimierz Tomasz Karolina Nagujewska 799 32-33 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0017.htm
16 8 1864 Krzemieniec Zuzanna Filomena Bobryk Krzemieniec Michał Tekla Taranowicz 1-38 22V-23R 66 T 190
2 2 1864 Białogródka Maria Kretowicz Puzyrki Wielkie Piotr Petronela Bobrowska Feliks Teleżyński i Klementyna Teleżyńska panna 178-3-81 68V-69R 14 Ż DM
20 5 1864 Bazalia Julia Kukulska Tereszki Franciszek Balbina Makowiecka Maksym Bobrzycki i Marianna Gorczyńska 17-1-7 58V-59R 69 Ch 116-117 DM
21 7 1864 Bazalia Prakseda Bobrowska Łazuczynek Mały Józef Apolonia Michalska Józef Więckiewicz i Tekla Tomaszewska 17-1-7 66V-67R 101 Ch 132-133 DM
4 8 1864 Bazalia Marianna Malinowska Łazuczynek Mały Melchior Honorata Bobrowska Józef Więckiewicz i Konstancja Kozłowska 17-1-7 68V-69R 109 Ch 136-137 DM
13 1 1864 Butowce Hilary Bartoszuk Czerniatynka Karol Marianna Gonczaruk Andrzej Bartoszuk i Anna Bobrowska 178-3-82 15V-16R 1 Ż 31-32 DM
14 1 1864 Kulczyny Feliks Nowicki Krasiłów Wojciech Tekla Bobrowska Kasper Różycki i Anna Buniewicz ż. Stefana 17-1-235 62V-63R 4 Ch 122-123 DM
12 3 1864 Kulczyny Grzegorz Fedorowicz Krasiłów Jan Katarzyna Bobrowska Leon Heinrych i Rozalia Ursyn ż. Feliksa 17-1-235 68V-69R 26 Ch 134-135 DM
6 4 1864 Kulczyny Wincentyna Łatyńska Wolica Tatarska Florian Honorata Łapińska Franciszek Wierzbicki i Antonina Wierzbicka, asyst. Florian Bobrowski i Karolina Wierzbicka 17-1-235 70V-71R 34 Ch 138-139 DM
21 6 1864 Kulczyny Fabian Łatyński Wolica Tatarska Andrzej Tekla Proczkowska Florian Bobrowski i Józefa Dobrzańska 17-1-235 77V-78R 62 Ch 152-153 DM
25 7 1864 Kulczyny Józef Krynicki Mazepińce Antoni Marcjanna Ordyńska Ludwik Bobrowski i Marianna Łatyńska, asyst. Antoni Górski i Anna Bobrowska 17-1-235 80V-81R 76 Ch 158-159 DM
15 8 1864 Kulczyny Florian Bobrowski Salicha Mała Maciej Józefa Kopestyńska Jan Czyż i Rozalia Czyż, asyst. Ludwik Zabirzewski i Karolina Wiszniewska 17-1-235 83V-84R 87 Ch 164-165 DM
4 9 1864 Kulczyny Marianna Czajkowska Bułajówka Jan Antonina Kraśnicka Ludwik Bobrowski i Agnieszka Kraśnicka, asyst. Aleksander Bobrowski i Tekla Górecka 17-1-235 85V-86R 94 Ch 168-169 DM
13 1 1864 Berezdów Honorata Bobrowska Zamoroczenie Karol Rozalia Grabowska Roman Grabowski i Julia Popławska ż. Pawła 178-3-169 28V-29R 5 Ż 58-59 DM
0 1865 Ew. gm. Katharina Ryll Swierze Michael Anna Bobrowski BZ
22 12 1865 Włodzimierz Stefan Stasiuk Włodzimierz Kazimierz Anna Bobrowska 801 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20801/pages/PL_1_436_801_0002.htm
2 9 1865 Żytomierz Michał Stefan Mazdzirski Żytomierz Grzegorz Pawlina Bobrowska Ludwik Sznell, Anna Frej, asystowali: Leopold Frej, Maria Brodowicz 178-3-61 39 253 Ż DG
18 9 1865 Żytomierz Antoni Czerniawski Futor Ejzyka Jan Franciszka Bobrownicka syn chłop./ Franciszek Kramiński, Aniela Boczkowska 178-3-61 38 245 Ż DG
28 11 1865 Ostróg Franciszek Spegulski Ostróg Wojciech Wiktoria Ziemianowska Siergiej Szpanow, Ewa Bobrowska ż. Aleksandra 654-1-36 46 5 R MZ 0
16 1 1865 Ostropol Domicela Bobrowska Ostropol Ksawery Joanna Kozakiewicz Jakub Zgierski i Marianna Zarzecka 17-1-323 28V-29R 2 Ch 55-56 DM
20 2 1865 Kulczyny Tekla Bobrowska Krasiłów Franciszek Marianna Zamłyńska Józef Szmigielski i Katarzyna Fedorowicz 17-1-235 119V-120R 22 Ch 231-232 DM
9 3 1865 Kulczyny Franciszek Krynicki Mazepińce Jan Marianna Radziszewska Ludwik Bobrowski i Marcjanna Krynicka 17-1-235 120V-121R 25 Ch 233-234 DM
2 10 1865 Kulczyny Feliks Zawadzki Bułajówka Bolesław Anna Krajewska Ludwik Bobrowski i Marianna Izdebska 17-1-235 136V-137R 92 Ch 265-266 DM
8 11 1865 Kulczyny Seweryna Mościcka Wolica Tatarska Aleksander Marianna Rydwaniecka Marcin Bobrowski i Honorata Łatyńska 17-1-235 140V-141R 106 Ch 273-274 DM
27 12 1865 Kulczyny Joanna Bobrowska Wolica Tatarska Florian Sabina Białokur Andrzej Łatyński i Marianna Mościcka 17-1-235 146V-147R 130 Ch 285-287 DM
0 1866 Gm.ewang. Marianna Bobrowski Swierze Peter Katharina Rosin BZ
0 1866 Gm.ewang. Josef Ryll Swierze Michael Anna Bobrowska BZ
0 1866 Gm.ewang. Josef Ryll Swierze Friedrich Marianna Bobrowska BZ
25 4 1866 Żytomierz Franciszka Futor Ejzyka Helena Borecka [01.05.1866] nieślubna córka mieszcz, Jan Bobrownicki i Anna Kańska 178-3-63 27 108 Ż 51 i 52 DG
2 6 1866 Żytomierz Antoni Bobrownicki Futor Ejzyka Michał Antonina Czaplińska [05.06.1866] syn mieszcz., Stefam Ulianicki i Rozalia Boczkowska 178-3-63 30 131 Ż 57 i 58 DG
10 11 1866 Żytomierz Teodora Kowalska Futor Ejzyka Józef Teresa Kotowska [10.11.1866] córka mieszcz., Stefan Ulianicki i Antonina Bobrownicka 178-3-63 56 274 Ż 109 i 110 DG
15 1 1866 Butowce Paulina Bobrowska Czerniatyn Mały Ludwik Anna Krynicka Antoni Góralewicz i Marianna Górecka 178-3-82 45V-46R 1 Ż 88-89 DM
28 3 1866 Butowce Józefa Izdebska Orzechówka Jan Franciszka Bobrowska Feliks Sałaciński i Anna Górecka 178-3-82 48V-49R 14 Ż 94-96 DM
11 2 1866 Bazalia Julia Słotwińska Tereszki Józef Kunegunda Janiszewska Maksym Bobrzycki i Marianna Michalewska 17-1-7 146V-147R 26 Ch 196-197 DM
1 1 1866 Kulczyny Tekla Szafrańska Wolica Tatarska Łukasz Franciszka Bobrowska Andrzej Łatyński i Wiktoria Bobrowska, asyst. Wincenty Wierzbicki i Tekla Łatyńska 17-1-235 172V-173R 1 Ch 337-338 DM
14 10 1866 Kulczyny Józef Nowicki Krasiłów Józef Tekla Bobrowska Franciszek Bobrowski i Helena Ostrowska 17-1-235 195V-196R 95 Ch 383-384 DM
26 10 1866 Kulczyny Wincenty Białokur Mazepińce Piotr Anna Więckowska Andrzej Łatyński i Sabina Bobrowska 17-1-235 196V-197R 99 Ch 385-386 DM
0 1867 Gm.ewang. Marianna Hüneburg Stulno Georg Katharina Bobrowska BZ
0 1867 Ew. Gmina Johann Bobrowski Swierze Peter Katharina Rosin BZ
15 1 1867 Białogródka Paweł Krotewicz Puzyrki Wielkie Piotr Petronela Bobrowska Karol Pisarski i Katarzyna Bogusławska ż. Jana 178-3-81 265V-266R 3 Ż DM
27 2 1867 Butowce Antoni Krasiński Czerniatyn Mały Józef Marianna Krzeszniowska Piotr Gorecki i Joanna Bobrowska 178-3-82 73V-74R 11 Ż 143-144 DM
17 10 1867 Butowce Petronela Fijałkowska Malkia Piotr Joanna Bobrowska Jan Malinowski i Franciszka Nowicka 178-3-82 77V-78R 32 Ż 151-152 DM
4 12 1867 Butowce Barbara Bobrowska Czerniatynka Ludwik Anna Krynicka Feliks Górecki i Daria Ptaszkowska 178-3-82 79V-80R 42 Ż 155-156 DM
10 3 1867 Bazalia Franciszka Mogińska Wolica Wąsowicza Wojciech Honorata Słotwińska Franciszek Lipski i Marianna Bobrycka 17-1-7 192V-193R 38 Ch 288-289 DM
28 3 1867 Bazalia Aleksander Malinowski Łazuczynek Mały Melchior Honorata Bobrowska Józef Sinicki i Anna Jaguszewska 17-1-7 193V-194R 44 Ch 290-291 DM
0 1868 Ew. Gmina Johann Ryll Swierze Michael Anna Bobrowska BZ
30 12 1868 Białogródka Marianna Pisarska Puzyrki Wielkie Karol Franciszka Bobrowska Stefan Teleżyński i Klementyna Witwicka ż. Franciszka 178-3-81 410V-411R 6 Ż DM
23 9 1868 Butowce Franciszek Kłopotowski Czerniatynek Mały Michał Marianna Sałacińska Piotr Krzeszniowski i Anna Bobrowska 178-3-82 101V-102R 37 Ż 199-200 DM
28 7 1869 Zasław św. Jana Józef Zieliński Wojtowce Jan Marianna Żukowska Karol Bobrowski, Rozalia Sankowska ż. Antoniego 685-6-6 171V-172R 40 Ch RG
30 10 1869 Butowce Ignacy Karczewski Orzechówka Wincenty Franciszka Bobrowska Jan Wysoczański i Małgorzata Sawicka ż. Wojciecha 178-3-82 118V-119R 31 Ż 232-233 DM
0 1870 Ewang. Marianna Bobrowski Swierze Peter Katharina Rosin BZ
0 1870 Ewang. Pauline Ryll Swierze Michael Anna Bobrowska BZ
26 7 1870 Białogródka Krystyna Krotewicz Puzyrki Wielkie Piotr Petronela Bobrowska Karol Pisarski i Katarzyna Bogusławska 178-3-84 29V-30R 101 Ż DM
10 2 1870 Butowce Andrzej Bobrowski Czerniatyn Wielki Franciszek Marianna Krzeszniowska Feliks Krzeszniowski i Wiktoria Święcicka wdowa 178-3-82 132V-133R 7 Ż 259-260 DM
8 7 1870 Butowce Antoni Bobrowski Czerniatynek Mały Ludwik Anna Krynicka Feliks Górecki i Dorota Ptaszkowska ż. Leona 178-3-82 134V-135R 23 Ż 263-264 DM
27 7 1870 Butowce Anna Łabuńska Czerniatynek Mały Antoni Agnieszka Budzikowska Piotr Górecki i Maria Bobrowska 178-3-82 135V-136R 30 Ż 265-266 DM
5 10 1870 Butowce Antoni Bobrowski Czerniatynek Mały Ludwik Anastazja Krzeszniewska Piotr Górecki i Klara Całaszyńska [Sałacińska] ż. Julianna 178-3-82 136V-137R 42 Ż 267-268 DM
10 10 1870 Bazalia Antonina Słotwińska Tereszki Józef Kunegunda Janiszewska Maksym Bobrzycki i Tekla Stawińska 17-1-7 334V-335R 135 Ch 568-569 DM
21 12 1870 Bazalia Józef Malinowski Łazuczynek Mały Melchior Honorata Bobrowska Kajetan Górski i Honorata Mosiewicz 17-1-7 343V-344R 178 Ch 586-587 DM
0 1872 Ewangel. Anna Bobrowski Swierze Peter Katharina Rosin BZ
20 5 1872 Białogródka Julian Kretowicz Puzyrki Wielkie Piotr Petronela Bobrowska Julian Ostrowski i Marianna Choina ż. Franciszka 178-3-84 213V-214R 57 Ż DM
17 7 1872 Nowogród Wołyński Kamila Bobrowska Huta Kurczycka Grzegorz Zofia Chodorowska Józef Chodorowski, Honorata Chodorowska 178-3-156 271V-272R 243 Ż 540 DW
23 7 1872 Nowogród Wołyński Michał Kuriata Huta Kurczycka Feliks Wiktoria Marszanowska Józef Bobrowski, Rozalia Kołbasiewicz 178-3-156 272V-273R 245 Ż 542 DW
0 1873 Ewangel. Gm. Michael Ryll Swierze Michael Anna Bobrowska BZ
11 1 1873 Białogródka Antonina Wereszczyńska Białogródka Wiktor Apolonia Czajkowska Aleksander Jachimowicz i Nepomucena Bobrowska wdowa 178-3-84 331V-332R 8 Ż DM
24 1 1874 Kulczyny Klementyna Bobrowska Wolica Tatarska Aleksander Julia Wierzbicka Andrzej Jankowski i Marianna Wysocka, asyst. Marcin Dobrzański i Zofia Szmiglewska 17-1-235 666V-667R 13 Ch 1303-1304 DM
25 2 1874 Kulczyny Marianna Wozdecka Krasiłów Ludwik Józefa Bobrowska Franciszek Pilecki i Lucyna Nowicka ż. Franciszka, asyst. Antoni Korzeniowski i Anna Wezdecka panna 17-1-235 668V-669R 23 Ch 1307-1308 DM
15 4 1874 Kulczyny Jan Bobrowski Salicha Mała Maciej Józefa Kopestyńska Leon Bujalski i Celestyna Zabirzewska, asyst. Antoni Piotrowski i Anna Dubilewska 17-1-235 675V-676R 50 Ch 1321-1322 DM
15 8 1874 Kulczyny Jan Łatyński Wolica Tatarska Florian Honorata Łapińska Tytus Bujalski i Sabina Bobrowska 17-1-235 686V-687R 95 Ch 1343-1344 DM
15 11 1874 Kulczyny Elżbieta Ostrowska Czepelówka Michał Katarzyna Bobrowska Mikołaj Ostrowski i Petronela Mogińska ż. Ignacego, asyst. Piotr Ostrowski i Rozalia Kucharska ż. Pawła 17-1-235 694V-695R 127 Ch 1359-1360 DM
13 12 1874 Kulczyny Józefa Zalibowska Salicha Mała Dominik Apolonia Stawska Leon Bujalski i Celestyna Zabirzewska, asyst. Leon Gadomski i Józefa Bobrowska 17-1-235 697V-698R 140 Ch 1365-1366 DM
15 12 1874 Kulczyny Grzegorz Paprocki Salicha Mała Szymon Józefa Junaczewska Jan Balicki i Karolina Czaszyńska, asyst. Maciej Bobrowski i Wincentyna Mondzelewska 17-1-235 698V-699R 141 Ch 1367-1368 DM
11 9 1875 Radziwiłłów Feliks Majewski Kłoniny, pow. starokonstantynowski Jan Maria Bobrowska 1-70 48 V-49 R 21 T 0
11 9 1875 Radziwiłłów Feliks Majewski Kłoniny, pow. starokonstantynowski Jan Maria Bobrowska 1-70 48 V-49 R 21 T
0 1875 Ew,gm. Johann Bobrowski Swierze Peter Katharina Rosin BZ
0 1876 Ew.gmina August Ryll Swierze Michael Anna Bobrowska BZ
21 2 1876 Butowce Anastazy Borusławska Czerniatynka Andrzej Józefa Bobrowska Piotr Krzeszniowski i Wiktoria Święcicka wdowa 17-1-28 4V-5R 14 Ch 9-10 DM
20 7 1877 Białogródka Magdalena Bujalska Puzyrki Małe Wincenty Rozalia Jasińska Teodor Bobrowski i Petronela Olszewska 178-3-133 129V-130R 86 Ż DM
15 2 1878 Ołyka Marianna Bobrowicz Długoszyje Telesfor Felicja Konieczna 499 8 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0005.htm
16 8 1878 Butowce Marianna Borysławska Czerniatyn Mały Andrzej Józefa Bobrowska Daniel Sałaciński i Marianna Kłopotowska ż. Michała 17-1-28 41V-42R 35 Ch 82-83 DM
22 12 1878 Butowce Michał Krzeszniowski Czerniatyn Mały Piotr Antonina Bobrowska Antoni Łabuński i Tekla Mołodecka wdowa 17-1-28 46V-47R 53 Ch 92-93 DM
7 2 1880 Berezdów Franciszek Popławski Horodniawka Wawrzyniec Klementyna Sińkiewicz Jan Janicki i Ludwika Bobrowska ż. Tomasza 178-3-169 571V-572R 12 Ż DM
19 11 1880 Berezne Regina Bobrowska Tynne Teofil Julianna Kuriata chrzest 12.01.1881, Henryk Młodzianowski i Marianna Zawirska panna 740-2-5 39V-40R 4 R 39 DM
4 4 1881 Berezdów Emilia Łuczyńska Bronniki Piotr Apolonia Hajek Jan Bińkowski i Honorata Bobrowska panna 178-3-169 599V-600R 29 Ż DM
14 10 1881 Butowce Kornel Borusławski Czerniatynka Andrzej Józefa Bobrowska Józef Gorecki i Ludwika Góralewicz ż. Tomasza 17-1-29 9V-10R 43 Ch 19-20 DM
28 3 1882 Berezdów Paulina Stredło Zamoroczenie Adolf Honorata Bobrowska Józef Niezbrzycki i Agata Wychowska ż. Stefana 178-3-169 630V-631V 25 Ż DM
13 5 1883 Butowce Ksawera Fiałkowska Łaszki Piotr Joanna Bobrowska Jan Malinowski i Karolina Różycka ż. Ambrożego 17-1-28 58V-59R 34 Ch 115-116 DM
22 9 1883 Butowce Kazimierz Krzeszniowski Czerniatynka Piotr Antonina Bobrowska Dionizy Górecki i Tekla Mołodecka wdowa 17-1-28 62V-63R 55 Ch 123-124 DM 0
7 2 1885 Włodzimierz Józef Majewski Włodzimierz Jan Maria Bobrowska Władysław Skalski, Weronika Grabowska panna 803 22-23 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0012.htm
6 10 1885 Włodzimierz Ambroży Lewandowski Włodzimierz Jan Emilia Bobrowska 803 52-53 139 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0027.htm
0 1886 Ewangel.6 Johann Bobrowski Swierze Michael Anna Selent BZ
10 11 1887 Brody Anna Dobrowolska Suchowola 114 Hieronim Ludwika Bobrzecka L 228
0 1888 Ewangel.7 Joseph Bobrowski Chelm Michael Anna Selent BZ
14 10 1890 Brody Maria Dobrowolska Suchowola 208 Hieronim Ludwika Bobrucka Grzegorz Czyż, Anna Łysak ż. Grzegorza L 12
0 1890 Ewangel.9 Marianna Bobrowski Swierzowskie Holendry Michael Anna Selent BZ
8 2 1890 Meżyrów Julia Pogorzelska Sewerynówka Paweł Eufrozyna Bobrowska Edward Hinpel i Julia Sawicka żona Jana 904-6-11 146V-147R 9 W JS1
24 1 1893 Berezne Stanisława Gajewska Kolonia Alfredówka Mateusz Antonina Bobrowidzka koloniści z gub. warszawskiej, Antoni Kaczor i Marianna Ciechowska ż. Mariana 740-2-8 254V-255R 53 R 245 AD1
3 11 1894 Włodzimierz Leontyna Bobrowska Włodzimierz Ambroży Franciszka Kopczyńska 812 82-83 197 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0044.htm
0 1894 Ewang.3 Helena Bobrowski Kuzur Michael Anna Selent BZ
12 8 1895 Kowel Franciszek Bobrysz Uchowieck Jan Józefa Runiewicz 906 15V-16R 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0016.htm
9 7 1897 Młynów Stanisław Sobieski Koryta Jan Joanna Mazurkiewicz gub. Siedlecka, pow. Garwolin, gm. Górzno, Józef Bobryk, Ewa Sobieska ż. Stanisława 740-2-412 15V-16R 71 R 1754 RK
28 3 1898 Turzysk Stanisława Bobrowicz Bobły Jan Józefa ...ewicz 939 8V-9R 38 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0009.htm
0 1898 Ewang.7 Peter Bobrowski Ljubs Michael Anna Selent BZ
15 5 1900 Włodzimierz Feliks Sokalski Fedorowiec Jan Franciszka Bobrowska 958 27V-28R 98 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0028.htm
17 3 1900 Włodzimierz Józefa Bobrowska Włodzimierz Ambroży Franciszka Kopczyńska 958 18V-19R 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0019.htm
7 2 1900 Włodzimierz Julian Mochnaczewski Radowicze Adolf Maria Bobrowska Ignacy Bobrowski, Józefa Mochnaczewska z. Józefa 958 12V-13R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0011.htm
0 1901 Ewang.10 Marianna Bobrowski Ljuboml Michael Anna Selent BZ
17 9 1901 Starokonstantynów Antoni Bobrowski Małaszówka IN Maria Białoszewska s. nieślubny wdowy, Karol Krupczyński i Katarzyna Osowska wdowa 17-1-505 30V-31R 125 Ch 61-62 DM
29 12 1901 Starokonstantynów Julia Bobrowska Werborodyńce Józef Ludwika Pińkowska Antoni Szepelski i Emilia Słotwińska ż. Franciszka 17-1-505 38V-39R 161 Ch 77-78 DM
21 2 1902 Ostropol Witold Łoziński Marcinówka Sylwester Wanda Bonowska chrzest 30.05.1903, Leon Bobrzecki i Konstancja Bonowska 17-1-323 415V-416R 26 Ch 811-812 DM
3 2 1903 Włodzimierz Julia Dolecka Włodzimierz Paweł Anna Bobrowska Jan Stelmaszczuk, Alojza Bobrowska ż. Józefa 972 3V-4R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0009.htm
24 5 1903 Włodzimierz Antoni Bobrowski Białozowszczyzna Antoni Rozalia Sołodko chł. Walenty Ścibak, Jadwiga Janiec wdowa 972 19V-20R 93 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0025.htm
8 10 1903 Włodzimierz Helena Bobrowska Włodzimierz Józef Alojza Lewicka 972 40V-41R 199 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0046.htm
1 12 1903 Włodzimierz Aleksander Mochnaczewski Radowicze Adolf Maria Bobrowska Antoni Bobrowski, Brygida Mrozowska ż. Władysława 972 45V-46R 222 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0050.htm
21 12 1903 Włodzimierz Bronisław Bobrowski Włodzimierz Antoni Karolina Dudarska 972 47V-48R 233 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0053.htm
0 1903 Ewang.14 Karl Bobrowski Lubomil Michael Anna Selent BZ
16 5 1903 Tbilisi Walentyna (Tatiana) Radionowa Tbilisi Paweł s.Isaja Katarzyna c.Andrzeja Mazajewa (chrzest 1923) Tadeusz Bobrowski, Bronisława Lenczewska 267V 41 Tb DW
27 7 1903 Żytomierz Bronisław Bobrownicki Żytomierz Roman Cezaryna Gajewska Marian Gajewski, Teresa Mądrzejewska ż. Józefa 178-3-171 148V-149R 295 Ż 293 DW
5 8 1903 Żytomierz Klementyna Bobrownicka Żytomierz Jan Maria Chodorowska Mikołaj Bobrownicki, Tekla Bobrownicka ż. Józefa 178-3-171 148V-149R 297 Ż 293 DW
2 2 1905 Ostropol Cezary Górecki Ostropol Józef Sabina Stebniowska Stanisław Zamoliński i Zofia Bobrowska ż. Michała 17-1-323 445V-446R 8 Ch 869-870 DM
1 2 1905 Ostropol Julia Maciejewska Pasieczna Teofil Władysława Suchocka Antoni Drobiszewski i Marcelina Bobrowska panna 17-1-323 446V-447R 12 Ch 871-872 DM
29 10 1906 Ostropol Janina Poniatowska Ostropol Dominik Marcelina Bobrowska Hipolit Drelichowski i Celestyna Zarzycka ż. Jana 17-1-323 475V-476R 48 Ch 928-929 DM
2 4 1906 Ostropol Stanisław Mańkowski Wisznopol NN Józefa Michał Bobrowski i Domicela Gątkiewicz ż. Andrzeja 17-1-323 476V-477R 49 Ch 930-931 DM
5 1 1906 Nowogród Wołyński Karolina Bobrowska Medwedów Florian Paulina Kotwicka Ambrozy Kotwicki, Katarzyna Turowska 178-3-202 2V-3R 8 Ż 5 DW
2 12 1906 Nowogród Wołyński Michalina Wachowska Medwedowo Stanisław Antonina Bagińska Walenty Wachowski i Florianna Bobrowska 178-3-202 119V-120R 685 Ż 239 DW
18 1 1907 Cudnów filia Romanów Józefa Bobrowska Hołubin Walenty Maria Ostrowska Florian Paluszkiewicz i Antonina Paluszkiewicz ż. Teofila 178-3-215 62V-63R 18 Ż 121-122 DM
0 1908 Ewang.18 Bronislawa Bobrowski Jagodin Michael Anna Selent BZ
7 10 1908 Starokonstantynów Stanisława Buszczyńska Werborodyńce Jan Józefa Misiewicz Feliks Jezierski i Ludwika Bobrowska ż. Józefa 17-2-88 30V-31R 121 Ch 62-63 DM
19 12 1909 Cudnów filia Romanów Wiktoria Bobrowska Hołubin Florian Justyna Lewandowska Józef Dronkowski i Adela Ostrowska ż. Gracjana 178-3-215 239V-240R 278 Ż 454-455 DM
22 12 1910 Romanów Włodzimierz Bóbr Słoboda Niwna Adolf Adela Gołębiowska chrzest 3.01.1911, Aleksander Metelski i Antonina Bobrowa panna 178-3-216 1V-2R 2 Ż 3-4 DM
19 3 1912 Tbilisi Leon Milun Szuławery Jerzy s. Adama Helena c. Piotra Werewkina Emilian Jugoberidze, Walentyna Bobryńska 44R 105 Tb
25 11 1912 Tbilisi Maria Bobrowska Tbilisi Paweł s. Michala Zofia c. Władysława Trościanko Aleksy Asłanowicz, Stanisława Asłanowicz 46R 114 Tb
30 1 1912 Starokonstantynów Maria Niewidalska Werborodyńce Feliks Karolina Sawicka Jan Niewidalski i Feliksa Bobrowska ż. Karola 17-2-89 4V-5R 13 Ch 11-12 DM
22 1 1913 Korzec f. Horodnica Apolonia Sieradzka Kurczycka Huta Władysław Kamila Bobr Kamiński i Ewa Błońska 178-3-181 118V-119R 24 Ż 234-240 DM
1 5 1913 Starokonstantynów Zygmunt Gorczyński Samczyki Marian Julia Pieńkowska Ksawery Jurkowski i Ludwika Bobrowska ż. Józefa 17-2-89 91V-92R 60 Ch 165-166 DM
20 9 1915 Horodnica Józef Bagiński Rudnia Klonowska Felicjan Joanna Bagińska Kazimierz Bobrowski i Marianna Bagińska ż. Tomasza 178-3-181 242V-243R 158 Ż 479-480 DM
26 6 1916 Starokonstantynów Jan Tarczyński Bergelińce Józef Aniela Kłopotowska Feliks Jezierski i Ludwika Bobrowska ż. Józefa 17-2-90 68V-69R 67 Ch 136-139 DM
8 3 1916 Horodnica Anna Bobryk Krynice Kajetan Teofila Ostrowska Jan Osiński i Anna Jarosz ż. Cypriana 178-3-181 278V-279R 47 Ż 547-548 DM
14 5 1917 Starokonstantynów Karol Bobrowski Werborodyńce Karol Franciszka Sawicka Feliks Jezierski i Franciszka Garczyńska panna 17-2-90 122V-123R 45 Ch 234-235 DM
22 5 1918 Tbilisi Walenty Grabski Tbilisi Aleksander Bolesław s.Karola Ksenia c.Aleksandra Karakiezowa Jan Bobrow, Helena Panfiłowa 200R 77 Tb DW
16 9 1918 Tajkury Stanisław Popowicz Tajkury Ignacy Ksawera