Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 246 wyników dla: Rogowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
19 5 1756 Szumsk Marianna Rogowska 38 Huta Rachmanowska 297-1-184 26R Ł 59 RK
14 3 1758 Szumsk Helena Rogowska 4 rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 32R Ł 72 RK 0
29 1 1799 Lubar Nikodem Umiński 1,5 Wolica łacina, rodzice: Józef, Tekla zd. Rogowska 178-49-3 624R Ż Mg
22 5 1826 Krzemieniec Marianna Rogowska 0,5 Krzemieniec c. Józefa i Rozalii 299 239 -240 80 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0125.htm
27 11 1828 Łuck Anna Rogowska 1 Smolarnia Slepetycka c. Jana i Rozalii 814 36 81 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0040.htm
19 3 1829 Kuniów Agata Rogowska 50 Hucisko Stare z gorączki, ur., z Maksymczuków, mąż Jan, synowie Jakub i Stanislaw, córki Barbara, Tekla, Domicella, Lucya - zamężne, Honorata - panna 171-1-2 74 V - 75 R 10 R 7255 DW
26 7 1829 Łuck Szymon Naruszewicz 42 Łuck wd. Eufrozyna Rogowska, c. Angela, Marianna, s. Józef, Stanisław, Henryk 815 39 71 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0039.htm
7 2 1830 Szumsk Magdalena Rogowska 50 Huta Szumska żona Magdalena zd. Domczuk, dzieci: Apolonia, Katarzyna 245-1-4 389R 228 R RK
4 6 1831 Krzywin Franciszka Rogowska 1/12 Krzywin córka Sł. Macieja i Heleny ze Świderskich 171-1-4 41R 28 R Mg
8 6 1832 Szumsk Stefan Kopniewicz 4 Huta Surażska z żołądka, pr., rodz. Wincenty i Marcelina zd. Rogowska 245-1-6 416V 62 R RK
23 12 1835 Łuck Anastazja Rogowska 80 Niebożka Wdowa, s. Grzegorz, Jan, c. Katarzyna, Salomea 373 112 90 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0060.htm
20 2 1838 Krzywin Faustyna Rogowska 1 Krzywin c. Sł. Macieja i Heleny ze Świderskich 171-1-11 60V 7 R Mg
13 1 1840 Szumsk Rozalia Rogowska 60 Bryków z Portoczyńskich, mąż Józef, syn Klemens 871 505-506 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0265.htm
27 3 1841 Połonne Anastazja Rogowska 37 Urla mąż Tomasz, synowie Józef, Franciszek, Jan i Józef 872 159 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0087.htm
15 1 1842 Połonne Petronella Rogowska 0,5 Burtyn c. ur. Szymona i Barbary 873 353 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0182.htm
20 12 1850 Beresteczko Helena Rogowska 45 Piaski c. Jakuba i Zofii, panna 12 36 35
27 8 1860 Brody Michał Moliński 38 Suchowola 31 żona (od 17 lat) Marianna z d. Rogowska L 110V
9 11 1863 Szumsk Apolonia Krasicka 63 Huta Nowa zd. Rogowska, wdowa po Wincenntym Krasickim, dzieci: Wincenty, Julia 245-1-21 225R 54 R RK
3 4 1869 Ostróg Antonina Rogowska 8 Mizocz z suchot, r. Albin, Krystyna zd Gorska 654-1-56 104 P 7 R 106 MZ
11 10 1871 Kowel Jadwiga Rogowska 3/52 Kowel c. Jana i Anastazji z Szelengowskich 272 35 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20272/pages/PL_1_436_272_0019.htm
4 10 1871 Radziwiłłów Maria Wilczyńska 61 Radziwiłłów z d. Twarogowska, wdowa po Kazimierzu, parafianka kościoła drohobyckiego, czasowo przebywająca w Radziwiłłówie na pracy przy kolei (od cholery) 1-55 133 R 58 T
9 11 1914 Kowel Anastazja Rogowska 73 Kowel z d. Szelęgowska, miesz. niesuchoiźska, mąż Jan, syn Kajetan, córki Maria, Józefa i Antonina 1055 104 61 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0056.htm
13 11 1917 Tbilisi Antonina Rogowska 55 Tbilisi c. Marcina, żona mieszkańca kowieńskiej gub. 349 338 Tb
17 9 1935 Krzemieniec Halina Rogowska 10 Krzemieniec c. Romama i Agaty z Mantułów 39 V 45 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
18 4 1634 Ostróg Zofia Rogowska Piotr Elżbieta data chrztu t.8. 621 ks. WŻ DM
24 2 1739 Szumsk Helena Jasienszczuk Hucisko Grzegorz Anastazja Michał Bielewicz, Rozalia Rogowska 297-1-180 2V Ł RK 5
11 5 1742 Szumsk Antoni Listowski Hucisko Jan Agnieszka Marcin Kazimirczuk, Rozalia Rogowska 297-1-180 13R Ł RK 27
13 12 1742 Szumsk Tomasz Jakusik Hucisko Franciszek? Agnieszka Michał Bielewicz, Rozalia Rogowska 297-1-180 14R Ł RK 29
0 1747 Szumsk Klara Rogoska Rogowska Huta Jan Agnieszka Stefan Jakosiewicz, Marianna Adaszkowa 297-1-180 28R Ł RK 58
13 10 1748 Szumsk Marianna Jadaszek Jadaszko Huta Szumska Jan Katarzyna Maciej Podolski, Marianna Rogowska 297-1-180 34R Ł RK 70
25 3 1751 Szumsk Marianna Rogowska Huta Rachmanowska Jan Marianna Antoni Woynarowski, Teresa Pikulska 297-1-180 41V Ł RK 88
5 4 1751 Szumsk Zofia Rogoska Rogowska Hucisko Rachmanowskie Stanisław Katarzyna Stanisław Pawłowicz, Marianna Stawnicza 297-1-180 42R Ł RK 89
22 7 1751 Szumsk Jakub Jakuś Jakus Hucisko Szumskie Michał Katarzyna Grzegorz Jasinczuk, Katarzyna Rogowska 297-1-180 43V Ł RK 94
6 2 1752 Szumsk Dorota Huta Rachmanowska Wawrzyniec Agnieszka Tomasz Sienkowski, Marianna Rogowska 297-1-180 46V Ł RK 104
11 5 1752 Szumsk Wiktoria Wolanska Wolańska Bołożówka Józef Jan Rogewski, Łucja Zagurska, Maciej Kosucki, Marianna Rogowska panna, Aleksander Łoski, Barbara Rogowska 297-1-180 48R Ł RK 109
11 7 1752 Szumsk Magdalena Sliwinska Śliwińska Śliwska Huta Rachmanowska Franciszek Marianna Wojciech Weresczynski, Marianna Rogowska 297-1-180 48V Ł RK 110
6 3 1754 Szumsk Helena Rogowska Huta Szumska Jan Marianna Marcin Sakiewicz, Magdalena Woynaszewska 297-1-180 56R Ł RK 136
14 2 1755 Szumsk Apolonia Zelezinska Żelezińska Iłowica Tomasz Regina Wawrzyniec Medynski, Katarzyna Rogowska 297-1-180 60R Ł RK 150
22 5 1755 Szumsk Jan Józef z Kupertynu Czerniacki Bołożówka Stanisław Agrypina Wawrzyniec Zaborowski, Marianna Rogowska, Jakub Rogewski, Marianna Gębarzewska 297-1-180 61R Ł RK 153
19 4 1756 Szumsk Marianna Niedzwiecki Niedźwiecki Huta Szumska Franciszek Marianna Marcin Stenkiewicz, Marianna Sobolewska, Mateusz Michalicki, Katarzyna Rogowska 297-1-180 65V Ł RK 167
13 3 1757 Szumsk Grzegorz Józef Zielasnicki Żeleźnicki Litowszczyzna Tomasz Regina Benedykt Wysocki, Katarzyna Rogowska 297-1-180 70V Ł RK 184
13 11 1757 Szumsk Katarzyna Jadasiewicz Jadaszewicz Lutowiszcze Michał Agafita Tomasz Sienkowski, Katarzyna Rogowska 297-1-180 73V Ł RK 190
20 7 1760 Szumsk Magdalena Rogowska Huta Pikulskiego Jan Zofia Wawrzyniec Sliwinski, Dorota Eklerowa, Stanisław Zilanowski, Agnieszka Sinkowska 297-1-180 94R Ł RK 4416
18 8 1765 Szumsk Marianna Ludwika Rogowska Huta Szumska Jan Marianna Błażej Bąkowski, Agnieszka Sienkowska 297-1-180 127R Ł 4486 RK
17 10 1765 Szumsk Łukasz Sopkowski Sobkowski Huta Szumska Kazimierz Anna Jan Nowakowska, Anna Rogowska 297-1-180 127V Ł 4487 RK
17 9 1766 Szumsk Rozalia Rogowska Huta Szumska Jan Marianna Wojciech Obrocki, Agnieszka Bąkowska 297-1-180 134V Ł 4501 RK
25 7 1769 Szumsk Anna Rogowska Załuże Maciej Zofia Maciej Krajowski, Agnieszka Tomczuczka 297-1-180 147V Ł RK 4531
17 3 1772 Szumsk Marianna Rogowska Hucisko Szumskie Antoni Marianna Andrzej Zielaznicki, Marianna Hornicka 297-1-180 159R Ł RK 4555
18 10 1772 Szumsk Teresa Jakosiewicz Jakusiewicz Huta Szumska Stefan Marianna Wojciech Hornicki, Anna Jakosiewiczowa, Antoni Woynarowski, Katarzyna Rogowska 297-1-180 161V Ł RK 4562 0
10 8 1775 Szumsk Marianna Rogowska Hucisko Szumskie Antoni Helena Józef Wąsowski, Marianna Pasternaczka 297-1-181 13R Ł 013a RK
24 9 1775 Szumsk Tekla Jadaszewicz Huta Szumska Franciszek Katarzyna Andrzej Ornicki, Katarzyna Rogowska 297-1-181 13R Ł 013a RK
30 9 1776 Szumsk Franciszka Rogowska Huta Antonowiecka Tomasz Katarzyna Joachim Woynaszewski, Marianna Jakusiewiczowa, Stanisław Paszkowski, Marianna Horniczka 297-1-181 17R Ł 017a RK
19 1 1777 Szumsk Marianna Agnieszka Rogowska Bryków Antoni Barbara Michał Białokur, Urszula Tworkiewiczowa, Tomasz Skotnicki, Helena Szelągowska 297-1-181 19R Ł 019a RK
23 3 1777 Szumsk Apolonia Rogowska Hucisko Horodyskie Antoni Helena Szymon Sliwiński, Marianna Biliewiczowa 297-1-181 20R Ł 020a RK
16 8 1778 Szumsk Klara Rogowska Huta Antonowiecka Franciszek Katarzyna Walenty Jakusiewicz, Marianna Hornicka, Łukasz Mielnik, Apolonia Jakimowa 297-1-181 30R Ł 030a RK
5 10 1779 Szumsk Dionizy Szadurski Szumsk Antoni Jan Katarzyna chrzest 20.01.1782, Andrzej Majewski, Ewa Rogowska 297-1-181 52R Ł 052a RK
27 1 1780 Szumsk Agnieszka Woynaszewska Wojnaszewska Huta Antonowiecka Józef Helena Wojciech Hornicki, Katarzyna Rogowska, Stanisław Woynaszewski, Katarzyna Jaworska 297-1-181 37V Ł 38 RK 0
30 1 1780 Szumsk Piotr Pasternaczuk Pasternak Huta Antonowiecka Florian Marianna Andrzej Hornicki, Agnieszka Golkowska, Stanisław Woynaszewski, Katarzyna Rogowska 297-1-181 37V Ł 38 RK
10 8 1780 Szumsk Rozalia Rogoska Rogowska Kąty Wojciech Anastazja Kazimierz Kokur, Rozalia Obarowiczowa, Józef Mielnik, Franciszka Siekanicha 297-1-181 41R Ł 041a RK
5 6 1781 Szumsk Marianna Rogowska Huta Dubieńska Franciszek Katarzyna Jan Jadaszynski, Katarzyna Stankiewiczowa 297-1-181 48R Ł 048a RK
30 12 1782 Szumsk Agnieszka Rogowska Mosty Tomasz Katarzyna Andrzej Hornicki, Agnieszka Gutkowska 297-1-181 59R Ł 059a RK
15 5 1785 Szumsk Marcjanna Jasińska Kąty Maciej Marianna Jakub Kozicki, Anastazja Rogowska, Józef Jasinski, Regina Mekiczkowa 297-1-181 73V Ł 74 RK 0
9 9 1787 Czernielów Mazowiecki Katarzyna Szataniuk Czernielów Ruski 10 Maciej Rozalia Górska Grzegorz Czubczanszczyna, Katarzyna Rogowska 222L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20222/pages/PL_1_301_222_0003.htm
12 9 1797 Lubar Nikodem Franciszek Umiński Wolica Józef Tekla Rogowska łacina, chrzest z wody 15.09.1797, dopeł. Chrztu 1.01.1799, ass. Ignacy Szastkiewicz, Marianna Jankowska 178-51-174 2R Ż Mg
29 8 1798 Lubar Regina Róża Rogowska Lubar Piotr Elżbieta Szafrańska łacina, data chrztu, Michał Wysoczański, Katarzyna Wyszyńska, wdowa, ass. Marcin Grzebiennik, Anna Pohorecka, wdowa 178-49-3 605V-606R Ż Mg
24 3 1799 Lubar Marianna Stańska Lubar Stefan Marianna Stojanowska łacina, Piotr Szulakowski, Elżbieta Rogowska, ass. Jakub Dankowski i Helena Skurska 178-51-174 5R Ż Mg
4 4 1800 Lubar Wojciech Remiszewski Wolica Walenty Apolonia Rogowska łacina, data chrztu, Wiktor Jankowski, Łucja Danielewicz 178-51-174 22R Ż Mg
1 5 1800 Lubar Anastazja Wędrogowska Hryniowce Michał Marianna łacina, data chrztu, Wojciech Zalewski, Barbara Bagińska, panna 178-51-174 23R Ż Mg
9 2 1801 Lubar Apolonia Sitarska Lubar Franciszek Marianna Rogowska łacina, chrzest 10.02.1801, Jakub Dankowski, Anna Pohorecka 178-51-174 29R-29V Ż Mg
6 4 1801 Lubar Jan Car Wolica Jacek Rozalia łacina, w zagrożeniu życia ochrzczony z wody przez Agnieszkę Rogowską, Teodor Głodny, Agnieszka Marciukowa 178-51-174 31V Ż Mg
27 3 1803 Kołki Wojciech ? Szelążek Jan Marianna ? Dobrogowska ? uczc. Franciszek ? 297-1-62 Ł DW
24 7 1805 Lubar Jakub Remiszewski Wolica Walenty Apolonia Rogowska łacina, chrzest 25.07.1805, Szymon Jankowski, Marianna Buszczyńska 178-51-174 72R-72V Ż Mg 164
14 1 1807 Lubar Józef Zawadzki Lubar Jan Helena łacina, chrzest 15.01.1807, Tomasz Piątkowski, Dorota Rogowska 178-51-174 88V Ż Mg 211
30 4 1807 Lubar Filip NN Lubar NN NN łacina, data chrztu z wody, Józefat Niżyński, Dorota Rogowska 178-51-174 91V Ż Mg 219
14 1 1809 Ostróg Honorata Marcela Kamieńska Kurchany Józef Marianna Rogowska Karol Rogowski, Teresa Poradowska 297-1-136 91 Ł 1138 SK
1 11 1817 Ostróg Aniela Ewa Cecylia Kamińska Moszczanica Jan Marianna Biernacka Marcin Przyberski, Cecylia Rogowska 297-1-136 277 Ł 1007 SK
14 3 1824 Łuck Józef Zachariasz Longin Naruszewicz Łuck Szymon Eufrozyna Rogowska Dopełnienie Jan Marków pułkownik, Kazimiera Ma 368 16 53 813 9a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0009.htm
15 6 1827 Łuck Modest Adolf Naruszewicz Łuck Szymon Eufrozyna Rogowska Adolf Kaszuba kapitan, Teresa Zienowicz mężatka 368 15 52 813 9a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0008.htm
24 7 1827 Łuck Kunegunda Rogowska Majdan Siekierzycki Jan Róża Benedyczuk Aleksander Jaszczuk, Pelagia Borkowska małżonka Antoniego 368 18 61 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0010.htm
24 7 1827 Łuck Anna Rogowska Majdan Siekierzycki Jan Róża Benedyczuk Daniłło Harasymczuk, Marianna Muszyńska małżonka Wawrzyńca 368 19 62 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0010.htm
1 1 1827 Szumsk Piotr Białobrzycki Huta Szumska Jan Katarzyna Rogowska Antoni Jastrzębski, Katarzyna Jakuszewska ż. Jakuba, Franciszek Wereszczyński, Marianna Jastrzembska 245-1-1 373R 1 R RK
8 1 1827 Teofilpol Seweryn Boruchowski Trojanówka Tadeusz Anastazja Kurowicka Stanisław Boruchowski i Joanna Rogowska, as. Jan Popławski i Katarzyna Kurowicka 178-3-93 328R 3 Ż DM
19 1 1827 Teofilpol Kasper Krzyżanowski Trojanówka Wawrzyniec Marianna Paweł Rogowski i Marianna ...nowska, as. Joachim Zagórski i Joanna Rogowska 178-3-93 328V 6 Ż DM
24 1 1828 Łuck Oksenia Kościuk Niebożka Piotr Salomea Rogowska Daniło Harasymczuk, Ewa Radecka ze wsi Bodiaczów 368 40 10 814 3a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0021.htm
5 1 1828 Kuniów Kasper Melichior Baltazar Podhorodecki Hucisko Stare Dionizy Domicella Rogowska ch. 6.01.1828, Ur. Michał Podhorodecki, Ur. Łucja Majewska ż. Antoniego, asyst. Ur. Mikołaj Ludkiewi 171-1-1 52V-53R 3 R Mg
30 9 1828 Kuniów Michał Samołowicz Hucisko Stare Jan Barbara Rogowska ch. 1.101828, Ur. Wawrzyniec Gutewicz, Ur. Tekla Podhoredecka ż. Michała 171-1-1 70V-71R 60 R Mg
22 10 1828 Stepań Karolina Paszkowska Znosicze Józef Marianna Rogowska ch. 6.12.1828, Ur. Piotr Dąbrowski, Ur. Joanna Siczecińska 171-1-1 209V 35 R Mg 710
18 2 1829 Kuniów Honorata Jasińska Hucisko Nowe Karol Tekla Rogowska R 50 V 14 0
25 5 1829 Kuniów Grzegorz Majewski Hucisko Stare Dominik Łucja Rogowska R 53 V-54 R 27 DW
21 3 1829 Łuck Paweł Benedykt Henryk Naruszewicz Łuck Szymon Eufrozyna Rogowska Łukasz Izdebski, Barbara Tylareńko małżonka Teodora 368 76 17 815 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0039.htm
28 1 1830 Krzywin Anna Olenkowska Moszczanica, par. Ostróg Bazyli Tekla Rogowska ch.30.01.1830, Ur. Józef Lippi, Ur. Marianna Rogowska ż. Karola 171-1-3 37R 2 R Mg
28 1 1830 Ostróg Anna Olenkowska Moszczanica Bazyli Tekla Magowska Józef Lippo, Marianna Rogowska żona Karola 171-1-3 9R 67 R MZ
17 4 1830 Lachowce Katarzyna Piotrowska Kaletyńce Wielkie Kazimierz Franciszka Rogowska Kazimierz Jasielski i Krystyna Żukowska ż. Mikołaja 171-1-3 99V 30 R DM
27 10 1831 Kuniów Szymon Podhorodecki Hucisko Stare Dionizy Domicella Rogowska R 63 V 43 DW
3 4 1831 Krzywin Franciszka Rogowska Krzywin Maciej Helena Świderska ch.4.04.1831, Sł. Wincenty Roszczkowski, Sł. Agnieszka Dobrzańska ż. Ludwika 171-1-4 34V 6 R Mg
11 1 1832 Kuniów Paulina Jasińska Hucisko Nowe Karol Tekla Rogowska R 55 R-V 2 0
26 3 1832 Kuniów Marianna Majewska Hucisko Stare Dominik Łucja Rogowska R 58 R 15 0
27 11 1832 Szumsk Marianna Białobrzycka Huta Szumska Jan Katarzyna Rogowska Jan Łukomski, Teresa Wereszczyńska ż. Jana 245-1-6 397V 70 R RK
6 12 1832 Szumsk Mikołaj Krasicki Huta Szumska Wincenty Antonina Rogowska Maciej Wereszczyński, Katarzyna Białobrzycka ż. Jana 245-1-6 398R 73 R RK
31 12 1834 Kuniów Julian Bazyli Galiński Radohoszcz Mała Mikołaj Honorata Rogowska 171-1-8 84 R 1 R 0
28 11 1834 Kuniów Katarzyna Podhorodecka Hucisko Stare Dionizy Domicella Rogowska R 77 R 82 0
11 11 1834 Szumsk Józefa Białobrzecka Białobrzycka Huta Szumska Jan Katarzyna Rogoska Rogowska Jan Adaszyński, Magdalena Michałowska ż. Józefa 245-1-8 375V 53 R RK
16 4 1835 Kuniów Wincenty Jasiński Hucisko Nowe Karol Tekla Rogowska 171-1-8 87 V 25 R 0
3 2 1835 Krzywin Agata Dorota Łuczkowska Krzywin Szymon Teresa Rogowska ch. 5.02.1835, Sł. Teodor Fedorowski, Ur. Tekla Okońska ż. Wojciecha, asys. Ur. Marcin Wisznicki, Ur 171-1-8 66V 5 R Mg
14 5 1835 Połonne Zofia Rajkowska Łodzianówka Kazimierz Agnieszka Sieraczyńska Jan Święcicki żonaty, Anna Rogowska ż. Franciszka 245-1-9 147R 48 R DW
29 5 1835 Połonne Petronela Sobolewska Burtyn Kajetan Rozalia Miszkiewicz Szymon Rogowski żonaty, Elżbieta Rogowska ż. Feliksa 245-1-9 147V 52 R DW
6 5 1835 Lachowce Aniela Majewska Hulowce Dominik Lucyna Rogowska Piotr Majewski i Julianna Majewska ż. Jana 171-1-8 109V 17 R DM
20 2 1835 Zasław św. Józefa Małgorzata Onufreyczyk Kupina Grzegorz Julianna Rogowska Hordiey Lesek, Henryka Łożoczycha 178-3-101 40 74 Ż SK
7 5 1835 Zasław św. Józefa Domicela Rogowska Horodniawka Wojciech Marianna Łukomska Szymon Sawicki, Marianna Grabowska 178-3-101 41 79 Ż SK
28 8 1836 Kuniów Augustyn Podhorodecki Hucisko Stare Dionizy Domicella Rogowska R 86 R 46 0
5 1 1836 Szumsk Ignacy Jastrzębski Huta Szumska Maciej Anna Jarmalińska Jarmolińska Antoni Kowalski, Marianna Rogowska ż. Feliksa 245-1-10 447V 4 R RK
26 12 1837 Kuniów Marianna Galimska Radohoszcz Mała Mikołaj Honorata Rogowska Michał Galimski, Justyna Galimska ż. Mikołaja 171-1-10 89 V 76 ZP R 0
6 12 1837 Szumsk Anna Zawadzka Huta Szumska NN Elżbieta Zawadzka Antoni Oborski, Marianna Rogowska ż. Feliksa 245-1-11 485R 87 R RK
12 12 1837 Szumsk Karolina Krasicka Huta Szumska Wincenty Apolonia Rogowska Feliks Rogowski, Teodora Łukomska ż. Jana 245-1-11 485V 90 R RK
11 2 1837 Krzywin Faustyna Rogowska Krzywin Maciej Helena Świderska ch.14.02.1837, Sł. Aleksander Przybylski, Ur. Tekla Muszyńska, panna 171-1-10 61V 5 R Mg
16 5 1837 Krzywin Zofia Łuczkowska Krzywin Szymon Teresa Rogowska ch.18.05.1837, Sł. Albin Rogowski kawaler, Sł. Aniela Rogowska panna 171-1-10 63R 13 R Mg
25 3 1838 Kuniów Józefa Jasińska Hucisko Nowe Karol Tekla Rogowska 171-1-11 78 V 25 0
1 10 1838 Szumsk Franciszek Michałowski Hucisko Szumskie Józef Magdalena Woynaszewska Wojnaszewska Franciszek Kowalewski, Marianna Rogowska ż. Feliksa 245-1-12 284R 61 R RK
22 2 1838 Połonne Marianna Eleonora Rogowska Baranówka Franciszek Anna Łobodzka Wojciech Łabanowski zonaty, Cecylia Lewicka panna 245-1-12 117R 116 R DW 300
3 11 1839 Kuniów Karolina Galimska Radohoszcza Mikołaj Honorata Rogowska 879 54 R 50 0
20 7 1840 Kuniów Karolina Galimska Radohoszcza Mała Mikołaj Honorata Rogowska 882 58 R 1 0
12 5 1840 Lachowce Joanna Majewska Hulowce Dominik Łucja Rogowska 880 69 R 39 0
5 9 1840 Ostróg Dominik Roman Bagiński Ostróg Wincenty Aniela Rogowska 880 9 V 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0011.htm
13 12 1841 Gródek Łucja Zagórska Księża Słobódka Franciszek Petronela Rogowska Sobkowicz Karol Gałka Mikołaj, Gródzka Zofia, z. Jana Gorczyca Agnieszka, ż. Ant 279 JZ
12 11 1841 Nowogród Wołyński Marcin Gołębiowski Stara Huta Zwiahelska Jakub Magdalena Rogowska 872 53 210 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0030.htm
16 6 1841 Połonne Petronella Rogowska Burtyn Szymon Barbara 872 130 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0070.htm
6 1 1842 Kuniów Adam Galimski Radohoszcza Mała Mikołaj Honorata Rogowska 881 47 V 8 0
14 8 1843 Ołyka Bonawentura Henryk Kamieński Ołyka Jan Józefa Rogowska 467 8 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0005.htm
4 3 1844 Kuniów Kazimierz Galimski Radohoszcza Mała Mikołaj Honorata Rogowska 883 69 V 22
26 5 1844 Kuniów Aniela Majewska Hucisko Stare Dominik Lucyna Rogowska 883 71 R 39
20 3 1844 Połonne Józefa Rogowska Burtyn Paweł Franciszka 875 397 53 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0203.htm
10 4 1846 Ołyka Ezechiela Zofia Kamińska Ołyka Jan Józefa Rogowska 470 11 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0006.htm
20 9 1846 Olewsk Karolina Suchowiecka Słoboda Wojtkiewicka Tomasz Regina Dworecka Zenon Lipski i Aniela Rogowska? 178/3/19 478V 6 Ż Na
4 4 1848 Ołyka Izydor Jan Kamieński Ołyka Jan Józefa Rogowska 472 8 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0005.htm
6 10 1850 Ołyka Rozalia Kamieńska Ołyka Jan Józefa Rogowska 474 36 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0019.htm
31 8 1852 Dederkały Izabela Kaczaniuk Dederkały Wielkie Franciszek Florentyna Rogowska 55 267-268 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0139.htm
13 3 1854 Katerburg Karolina Makowiecka Matwiejowce Jan Agnieszka Rogowska 202 146-147 5
28 3 1856 Kamień Koszyrski Maria Witalisa Rogowska Szczytyń Hieronim Julia Kurdwanowska 189 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20189/pages/PL_1_436_189_0003.htm
31 8 1856 Luboml Anna Pilenkiewicz Luboml Józef Karolina Samborska Piotr Kołaga, Maria Rogowska ż. Kondrata 868 82 45 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0044.htm
11 11 1856 Łabuń Paulina Rogowska Futor Łabuński Bazyli Franciszka Jedlińska Kajetan Borecki i Lucyna Szydłowska 178-03-124 667V-668R 78 Ż DM
28 10 1857 Łabuń Michał Masłowski fut. Łabuński Stefan Marianna Gorska Jan Rybczyński i Franciszka Rogowska 178-3-73 352V-353R 75 Ż DM
9 7 1860 Dederkały Joanna Kaczaniuk Dederkały Wielkie Franciszek Florentyna Rogowska Józef Krajewski, Marianna Winnicka z. Bazylego 55 12-13 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0007.htm
15 14 1861 Ostróg Franciszek Krasicki Hurby Hieronim Anna Czerklewicz Andrzej Górski i Krystyna Rogowska ż. Albina 654-1-36 1V Rapt. R DM
26 5 1861 Ostróg Marianna Telicka Augustyn Franciszka Krasicka Grzegorz Zawadzki i Aniela Rogowska wdowa 654-1-36 3V Rapt. R DM
21 9 1861 Ostróg Tekla Leżańska Borszczówka Feliks Julia Okorska Kasper Rogowski i Krystyna Rogowska ż. Albina 654-1-36 4V Rapt. R DM
14 8 1865 Rzyszczów Anna Maria Gliwicz Czarnosty Wincenty Walentyna Czyżewska Bolesław Michałowski, Alina Romiszewska ż. Aleksandra, Ignacy Ciszewski, Paulina Drogowska 312-1-89 191 40 m.K KM
12 8 1867 Kuniów Marianna Barszewska Kamionka Bazyli Aniela Rogowska Piotr Łukomski i Balbina Kamińska 178-3-78 117V-118R 44 Ż DM
18 3 1871 Ostróg Marianna Poman Mizocz Maciej Maria Chuchoł Bartłomiej Kulikowski, Krystyna Rogowska wdowa po Albinie 654-1-56 37R 6 R 40 MZ 0
25 12 1871 Ostróg Apolonia Kozieracka Hulcza Michał Magdalena Kurowska chrzest styczeń 1872, Karol Szeglowski, Katarzyna Piotrowska, Ass. Stanisław Bogusz, Marianna Rogowska panna 654-1-56 46R 5 R 49 MZ
2 9 1872 Ostróg Teresa Rogowska Mizocz Kasper Henryka Glińska Włodzimierz Babiński, Waleria Wesołowskiego żona, Ass. Kazimierz Babiński, Maria Babińska ż. Włodzimierza 654-1-56 54R 4 R MZ
18 2 1876 Krzemieniec Maria Jakubowska Białokrynica Wincenty Franciszka Rogowska 1-70 4V-5R 16 T
8 2 1879 Krzemieniec Jan Jakubowski Białokrynica Wincenty s.Jakuba Franciszka Rogowska chł. Paweł Jaworski, Anastazja Makarewicz ż. Wawrzyńca 426-1-73 2V-3R 7 T
2 12 1887 Grzymałów Stanisław Rogowska Zarubińce NN Anna Rogowska Paweł Holak, Rozalia Sławska 1614 46 23 EK 0
2 12 1887 Grzymałów Stanisław Rogowski Zarubińce Anna Rogowska Paweł Holak, Rozalia Sławska 1677 44 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0023.htm
17 1 1890 Horochów Maria Kowalska Oszczów Jan Anna Łaptasz Jan Paradowski, Zofia Rogowska panna 126 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0003.htm
26 3 1890 Krzemieniec Władyslawa Jakubowska Lisznia Wincenty Franciszka Rogowska 0.1-81W 10V-11R 39 T
8 8 1893 Horochów Marianna Kowalska Janin Józef Zofia Rogowska Jan Kowalski, Marianna Jasińska z. Jana 129 30-31 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0016.htm
24 4 1893 Łanowce Władysław Łopuszański Łysogórka Leon Paulina Feliks Korzeniowski i Aniela Rogowska ż. Jana 1-81zh 142V-143R 24 T 278 DM
5 3 1894 Włodzimierz Józef Kowalski Cieszyn Jan Marianna Rogowska 812 23-24 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0013.htm
10 1 1894 Włodzimierz Apolonia Rogowska Cieszyn Michał Salomea Zięba 812 7-8 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0005.htm
7 10 1894 Szumsk Malwina Puzerewicz Majdan Dubieński Wiktor Maria Poprogowska 01-233 296V-297R 128 T
4 4 1898 Tuczyn Albina Krysztal Tuczyn Franciszek Marianna Trojan Jan Nadomel, Henryka Rogowska z. Kacpra 937 7V-8R 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0008.htm
3 5 1901 Horochów Jan Kowalski Starystaw Józef Zofia Rogowska 944 9 30 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0009.htm
15 9 1902 Krzemieniec Władysława Jakubowska Moczary Wincenty Franciszka Rogowska 21 V-22 R 81 0
17 7 1907 Kowel Józefa Wanda Zelle Kowel Karol Józefa Rogowska Jan Rogowski, Anna Rozańska ż. Konstantyna 1004 18V-19R 87 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0022.htm
22 8 1907 Kowel Hipolit Korona Kowel Stanisław Antonina Rogowska Seweryn Łukomski, Pawlina Stuszyńska panna 1004 22V-23R 107 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0026.htm
23 1 1910 Gródek Marianna Koluda Gródek Józef Adela Szejner Grabowski Franciszek, Rogowska Marianna, ż. Piotra 59 JZ
13 1 1912 Tbilisi Mieczysław Szczerbanowicz Tbilisi Michał Anna Rogowska Bolesław Richter, Bronisława Paszkowska 28V 27 Tb
23 6 1912 Zdołbunów Walentyna Nehrebecka Alfred Dominika Rogowska ochrzczona w cerkwi praw., akt konwersji 10/1924 O
22 6 1913 Tbilisi Helena Bełz Tbilisi Józef s. Jana Elżbieta c. Stefana Chitarowa Dymitr Wacznadle, Helena Rogowska 61V 71 Tb
20 1 1913 Kijów Św. Aleksandra Witold Sepetowski Łuczyny Władysław Emilia Orzechowska Franciszek Krasnosielski i Feliksa Rogowska 312/1/129 44V-45R 176 m.K JM1
24 8 1914 Tbilisi Wiktoria Keruzel Tbilisi Stanisław s.Rocha Aniela c. Boleslawa Zakrzewska Michał Kowalski, Julia Rogowska 86V 76 Tb
28 2 1915 Tbilisi Flora Bełz st. Michajłowo Józef s.Jana Elżbieta c.Stefana Chitarowa Helena Rogowska 107R 35 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
21 2 1762 Szumsk Kazimierz Czyżoski Czyżowski Huta Pikulskiego Apolonia Rogowska Huta Pikulska p Maciej Michalicki, Marianna Szatkowska, Józef Wąsoski, Dorota Jachernicha 297-1-180 38R Ł RK
20 10 1765 Szumsk Antoni Rogowski Huta Szumska Marianna Ornicka Huta Szumska p Błażej Bąkowski, Anna Rogowska 297-1-180 46R Ł RK
29 6 1766 Szumsk Tomasz Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Szumska Anna Rogowska Huta Szumska w Błażej Bąkowski, Wojciech Obrocki, Anna Jakusiewiczowa 297-1-180 48R Ł RK
15 2 1797 Szumsk Antoni Bjałobrzycki Białobrzyc Hucisko Stanisławowe k Tekla Rogowska Hucisko Stanisławowe p Jakub Jakusiewicz, Marianna Suchodolska 297-1-183 23R Ł RK
9 10 1799 Szumsk Józef Krasicki Huta Barszczewskiego k Marianna Rogoska Rogowska Huta Barszczewskiego p Józef Giżycki, Wojciech Krasiński, Marianna Krasicka 297-1-183 31V Ł RK
6 6 1799 Szumsk Szymon Mykiczuk Huta Barszczewskiego k Klara Rogowska Huta Barszczewskiego p Antoni Domański, Elżbieta Mykiczkowa, Benedykt Orłowski 297-1-183 31R Ł RK
28 9 1802 Szumsk Wincenty Kupniewicz Kupnewicz Hucisko Mykiczkowe k Marcjanna Rogowska Hucisko Mykiczkowe p Konrad Stefański, Antoni Szlachetka 297-1-183 40V Ł RK
9 2 1808 Kuniów Jan Samujłowicz Hucisko Stare Barbara Rogowska Hucisko Stare 12 V 0
15 7 1809 Kuniów Michał Olszewski Hucisko Marianna Rogowska (wdowa) Hucisko 14 R 0
6 2 1810 Szumsk Antoni Jastrzębski Hucisko Stanisławowe k Salomea Rogowska Hucisko Barszczewskiego p Wojciech Jastrzębski, Sebastian Kozłowski 297-1-183 71V Ł RK
23 1 1816 Kuniów Karol Jasiński Hucisko Stare Tekla Rogowska Hucisko Stare 26 V 0
10 11 1824 Kuniów Dionizy Podhorodecki Hucisko Stare Domicela Rogowska Hucisko Stare 47 R 0
2 2 1830 Kuniów Antoni Samołowicz Hucisko Stare 19 Jan Barbara Rogowska Marianna Stubnicka Juśkowce 17 Adam Marianna Wierzbicka 171-1-3 80 R-V 2 R
13 9 1831 Gródek Wojciech Kopyciak Gródek 20 Franciszek Ewa Rogowska Marianna Sagadyn Gródek 18 Krzysztof Marianna Fedoszczuk Kokowski Antoni Draczkowksi Jan 21 JZ
31 1 1832 Krzywin Szymon Łuczkowski Dorohoszcza, par. Ostróg (G-R) 26 Jan Helena Krasucka Teresa Rogowska Krzywin 16 Maciej Helena Świderska Józef Zalewski, Fortunat Kolatowski ?, Antoni Janicki 171-1-5 41R 1 R Mg
5 2 1833 Kuniów Mikołaj Galimski Hucisko Nowe 22 Andrzej Julianna Grodzka Honorata Rogowska Hucisko Nowe 20 Jan Agata Maksymczuk 171-1-6 69 V 4 R
15 7 1833 Białogródka Marcin Mecherzyński Sosnoweczka 45w Michał Agnieszka Rogowska Teresa Gałęska Sosnoweczka 28 Michał Marianna Ordewicz Jan Jakubowski, Piotr Miedzianowski 178-3-99 58R 20 Ż DM
11 1 1834 Białogródka Jędrzej Mecherzyński Ledzianka 35 Mikołaj Agnieszka Rogowska Marianna z d. Wojciechowska Kwiatkowska Ledzianka 30w Józef Krystyna Stawska Stefan Winiarski, Michał Jarzębski 178-3-100 89R 1 Ż DM
11 11 1834 Lachowce Ignacy Piotrowski Kaletyńce 25 Kazimierz Franciszka Rogowska Katarzyna Żuchowska Kaletyńce 20 Mikołaj Krystyna Wojciechowska Ignacy Hryniowiecki, Leon Chmielewski, Jan Żuchowski 171-1-7 102V 12 R DM
23 6 1835 Łabuń Florian Ciesielski Tadeuszpol 20 Franciszek Apolonia Jedlińska Rozalia Rogowska Futor Łabuński 20 Piotr Marianna Kostynecka Eliasz Orłowski, Adam Kamrowski, 178-3-101 154R 6 Ż 304 SK
8 11 1836 Kuniów Ignacy Jasiński Hucisko Nowe 19 Karol Tekla Rogowska Petronela Podgruszecka Zakoty 17 Józef Tekla Zabłocka Michał Jakuszewski, Jan Jakuszewski 171-1-9 91 R 7 ZP R 0
26 1 1836 Szumsk Antoni Oborski Balarnia 24w Kasper Julianna Klara Jastrzębska Huta Szumska 19 Antoni Salomea Rogowska Stefan Oborski, Antoni Wierzbicki, Łukasz Hulewicz 245-1-10 463V 3 R RK
7 6 1837 Kuniów Grzegorz Krzywiński Hurszczyzna 20 Mikołaj Apolonia Krynicka Katarzyna Samułowicz Hucisko Nowe 17 Jan Barbara Rogowska Franciszek Falkowski, Tomasz Samułowicz 92 R-V 12 ZP
21 2 1837 Szumsk Feiks Jastrzębski Huta Szumska 20 Antoni Salomea Rogowska Petronela Tomczuk Załuże 18 Tomasz Marianna Kozłowska Feliks Rogowski, Wojciech Sopiński, Antoni Oborski 245-1-11 488V 8 R RK
31 1 1838 Kuniów Stanisław Kornatowski Dworzec par. Białogródka 20 Tomasz Franciszka Kuśniewska Marcjanna Jasińska Hucisko Nowe 17 Karol Tekla Rogowska Wincenty Kornatowski,Józef Niepokulczycki 171-1-11 85 V 5 ZP R 0
6 2 1838 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty 19 Michał Marianna Rogowska Lucjanna Hornicka Huta Szumska 18 Jakub Magdalena Szliwińska Śliwińska Stefan Jasiński, Jędrzej Kucharski, Józef Sikorski 245-1-12 289R 5 R RK
5 9 1839 Krzywin Wincenty Bagiński Ostróg 44 Andrzej Apolonia Łada Aniela Rogowska Krzywin 21 Maciej Helena Świderska 879 34 R-34 V 4
23 10 1839 Wieledniki Józef Lisowski Antoni Petronela Rogowska Marianna Papkowska Jan Barbara Paszkowska 178-3-8 472V 12 Ż MW
1 3 1842 Lachowce Benedykt Piasecki Futor Lachowiecki 22 Szymon Katarzyna Żukowska Zofia Piotrowska Kaletyńce Wielkie 20 Kazimierz Franciszka Rogowska 881 129 R 9
14 2 1843 Kuniów Jan Nawrocki Siekierzyńce 25 Antoni Tekla Jasińska Anastazja Majewska Hucisko Stare 18 Dominik Lucyna Rogowska 882 66 R- 66 V 8
31 5 1843 Kuniów Stanisław Łukomski Martyń 25 Józef Marianna Rogowska Zofia Ziembicka Martyń 18 Wawrzyniec Marianna Jakuszewska 882 67 V 15
13 6 1843 Kuniów Stanisław Telicki Hucisko Nowe 20 Jan Marianna Grabowska Katarzyna Jasińska Hucisko Nowe 17 Karol Tekla Rogowska 882 68 R 19
7 2 1843 Lachowce Józef Piotrowski Kaletyńce Wielkie 25 Kazimierz Franciszka Rogowska Wiktoria Bronowska Kaletyńce Wielkie 20 Ignacy Marianna Skrzeszewska 882 89 R 5
25 11 1845 Kuniów Jan Jakuszewski Hucisko Nowe 25 Michał Antonina Kozibrocka Honorata Jasińska Hucisko Nowe 17 Karol Tekla Rogowska 884 107 V 19
18 5 1845 Wieledniki Stanisław Jasieniniecki Jan Magdalena Wełczacka Eleonora Czajkowska Jan Klara Rogowska 178-3-12 398V 8 Ż MW
9 6 1846 Kowel Aleksander Miecielski par. Kowel 35w Paweł Apolonia Rogowska Aleksandra Gorecka par. Kowel 19 Daniel Petronela Cieszyńska 249 19 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20249/pages/PL_1_436_249_0010.htm
29 9 1846 Lachowce Teodor Piotrowski Kaletyńce Wielkie 23 Kazimierz Franciszka Rogowska Zuzanna Kraśnicka Hulowce 18 Józef Józefa Starzyńska 1-dw: Kajetan Piotrowski, Antoni Piechowski, Antoni Mińkiewicz 885 109V 11 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0111.htm
24 11 1846 Kuniów Tomasz Samułowicz Hucisko Stare 28/ Jan Barbara Rogowska Aniela Zagórska Illaszówka 20 Paweł Anna Grabowska Wojciech Wolski, Józef Gutewicz, Anastazy Zagórski 885 92 11 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0093.htm
21 11 1848 Kuniów Wincenty Jakubowski Hulowce, par. Lachowce 24 Ignacy Anastazja Puzyrewska Paulina Jasińska Hucisko Nowe 16 Karol Tekla Rogowska R 83 V 21 0
4 7 1848 Łuck Mikołaj Fedorowicz Żabcze 22 Feliks Teresa Kornasiewicz Anna Burkowska Żabcze 18 Antoni Apolonia Rogowska 384 32 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0017.htm
13 11 1849 Żytomierz Jan Umiński 50 Józef Tekla Rogowska Karolina Kwiatkowska Józef Anna NN 178 3 82 66 Ż Ni
3 6 1850 Ołyka Jan Nepomucen Audran Humienniki 39 Jan Anna Jerzyk Emilia Płużańska Humienniki 35 Franciszek Julia Rogowska 474 49 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0026.htm
28 5 1850 Białogródka Andrzej Mecherzyński Ledzianka 48w Michał Agnieszka Rogowska Klara Mirecka Ledzianka 30 Kajetan Tekla Mysłowska Jakub Buderacki, Grzegorz Kustowski 178-03-119 500V 26 Ż DM
10 2 1852 Łuck Justyn Zawadzki Łuck 30 Ignacy Agnieszka Adamowicz Maria Naruszewicz Łuck 25 Szymon Eufrozyna Rogowska 388 51 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0031.htm
10 2 1862 Krzemieniec Stanisław Naruszewicz Krzemieniec 36 Szymon Eufrozyna Rogowska Maria Borkowska Krzemieniec 22 Bazyli Tekla Grygorowicz 0.1-35 36R 8 T
31 5 1864 Dederkały Jan Walczuk Dederkaly Wielkie 20 Jan Barbara Rudczuk Justyna Kaczaniuk Dederkały Wielkie 18 Franciszek Flora Rogowska Aleksander Kotarski i Jan Gurski 1-168 4R-4V 4 T 362-363 DM
22 11 1864 Szumsk Jan Białobrzycki Huta Stara 24 Jan Katarzyna Rogowska Katarzyna Nowakowska Majdan Dubieński 19 Wojciech Magdalena Oborska Franciszek Jastrzembski, Wasyl Jankowski, Ludwik Zarzycki 245-1-20 196V 29 R RK
30 10 1866 Żytomierz Jan Umiński Żytomierz 69 Józef Tekla Rogowska Weronika Skurzewska Żytomierz 35 Paweł Honorata Kowalska (dw i dw.) Józef Milewski i Mateusz Pieczycki 178-3-63 97R 61 Ż DG 160
19 2 1867 Szumbar Dominik Kaczaniuk Dederkały Wielkie 20 Franciszek Florentyna Rogowska Tekla Leszczyńska Nowystaw 23 Dominik Franciszka Śliwińska 626 195 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0100.htm
16 2 1869 Nowogród Wołyński Józef Gołembiowski Huta Iwanówka 33 Jakub Magdalena Rogowska Anna Kotwicka Czyżówka 21 Kalikst Katarzyna Skokowska 178-3-152 139 5 Ż 275 MO
11 7 1871 Szumbar Franciszek Krajewski Zahajce 26 Józef Waleria Mazurkiewicz Eustachia Groza Zahajce 27 Augustyn Domicella Rogowska 626 150 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0077.htm
3 11 1874 Kuniów Franciszek Kamiński Radohoszcz Mała 32 Piotr Katarzyna Sierakowska Marcelina Galimska Radohoszcz Mała 30 Mikołaj Honorata Rogowska Aleksander Śliwiński, Karol Galimski, Jan Ostaszewski 178-3-78 350V 9 Ż DM
11 5 1875 Kuniów Ludwik Piotrowski Kurjanki par. Szumsk 34w Kazimierz Franciszka Rogowska Joanna Wolska p.v. Falkowska Dryżaki 30w Jan Marianna Rajport Eliasz Świderski, Sebastian Rakowski, Franciszek Wolski 178-3-78 391R 15 Ż DM
8 2 1876 Turzysk Feliks Markiewicz par. Kowel 23 Stanisław Aniela Rogowska Ludwika Buraczyńska par. Turzysk 17 Alojzy Tekla Martynowicz 744 12 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20744/pages/PL_1_436_744_0007.htm
30 1 1877 Szumsk Stanisław Pestrowicz Huta Piaseczna 60w Jakub Marianna Łagocka Marianna Białobrzycka Stara Huta 40 Jan Katarzyna Rogowska Jan Białobrzycki, Jan Bączkowski 1-229 39V 5 T DM 685
27 1 1879 Dederkały Wiktor Kaczaniuk Dederkały Wielkie 26 Franciszek Florentyna Rogowska Antonina Wasilewska Dederkały Wielkie 18 Michał Antonina Wojeszewska 57 74 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0040.htm
10 6 1879 Dederkały Dominik Kaczaniuk Dederkały 35w Franciszek Florentyna Rogowska Antonina Bielawska Pototurów 18 Jan Katarzyna Malinowska Józef Łączewski, Franciszek Bułkowski 57 76 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0041.htm
7 2 1888 Włodzimierz Wojciech Łukasiewicz Cieszyn 26 Szymon Marianna Siembida Marianna Rogowska Cieszyn 18 Maciej Anna Bielak 806 98 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20806/pages/PL_1_436_806_0051.htm
13 6 1899 Tbilisi Wojciech Wardęga pow. Wieluń 29 Błażej Anastazja Nękala Wilhelmina Rogowska witebska gub. 18 Kajetan Stanisława Basińska Jozef Nieczyperowicz, Kowalski 127 31 Tb
5 8 1899 Kuniów Wincenty Michalewski Radohoszcza Mała 60w Aleksander Katarzyna Dachowska Aniela z d. Majewska Krzemińska Siekierzyńce 40w Dominik Lucyna Rogowska Józef Krynicki i Stefan Jasiński 178-3-86 796R 20 Ż DM
10 11 1901 Brody Michał Czaplij Nakwasza 24 Jan Anna Rogowska Maria Rogocka Suchowola 15 Mikołaj Magdalena Molińska L 4
10 2 1902 Tbilisi Michał Szczerbanowicz Austria 28 Szymon Maria Martyniak Anna Rogowska witebska gub. 17 Kajetan Stanisława Bielińska Józef Niczyperowicz, Szymon Rogowski 26 10 Tb
24 8 1903 Włodzimierz Jan Kołacz-Kuczaj Włodzimierz 43w Antoni Teresa Ludwika Penzioł Nowosiółki 31 Józef Katarzyna Rogowska 972 59V 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0064.htm
26 10 1903 Tuczyn Józef Gilewski Siedliszcze 29 Ludwik Julia Rogowska Emilia Nigel Siedliszcze 18 Konstanty Wilhelmina Teodot Nowak, Józef Serb 970 34R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20970/pages/PL_1_436_970_0027.htm
7 1 1903 Tbilisi Sylwester Jodko Jakiapy, kowieńska gub. 26 Ambroży Maria Rogowska Wiktoria Narwojsz Szawle 27 Justyn Maria Wyżauskis Adam Puksztis, Antoni Legejek 51 1 Tb
12 11 1903 Tbilisi Stefan Lipski radomska gub. 31 Adam Błażej Zdzisława Rogowska Wanda Norberta Tubelewicz wileńska gub. 19 Adam Norberta Sikorska Mieczysław Tubelewicz, Paweł Orłowski (rozwiązane 11.12.1912 r.) 75 50 Tb
11 5 1914 Radziwiłłów Adolf Sibiga Rydłów, par. Beresteczko 20 Wawrzyniec Karolina Bortna Maria Kowalska Rydłów, par. Beresteczko 21 Józef Zofia Rogowska 1-105 116 R 4 T
25 10 1914 Włodzimierz Wołyński Zygmunt Sierakowski Sierakówka 19 Ludomir Józef Stefania Ma Konopacka Janina Rygoberta Rogowska Adamówka 20 Jan Stafania Michałko 1058 65 31 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0065.htm
22 9 1915 Kijów, św.. Aleksandra Józef Wincenty Kuszel Warszawa 28 Ignacy Władysław Feliksa Marcela Tokarska Natalia Maria Taraszkiewicz Warszawa 26 Jan Amelia Kość-Zbirogowska Michał Kulikowski, Józef Stoliczko 312/1/129 110R 100 m.K. JM1
8 1 1917 Tuczyn Piotr Król Tuczyn 27 Walenty Katarzyna Helena Wołoszkiewicz Pustomyty 22 Józef Teresa Rogowska Aleksander Kotowski, Kazimierz Łukomski 1080 45 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201080/pages/1_436_0_0_1080_0025.htm
19 8 1934 Krzemieniec Józef Moskalski Krzemieniec 65 Antoni Anna Czerwińska Adela Rogowska Krzemieniec 38 Michał Anna Jasińska 28 V 32
19 3 1936 Kupiczów Hipolit Korona Kowel 29 Stanisław Antonina Rogowska Maria Aniela Lecewicz 1004 22V-23R 107 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0026.htm
26 12 1937 Krzemieniec Włodzimierz Kuźmicz Zdołbunów 23 Luba Ludwika Rogowska Krzemieniec 26 Roman Agata Mentuła 38 V 55 T

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl