Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 812 wyników dla: Lisowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
17 1 1812 Kuniów Franciszek Lisowski 3 Illaszówszka s. prac. Jana i Marianny 297-1-086 29R Ł
14 5 1819 Krzemieniec Agnieszka Jachniewicz 4/12 Krzemieniec c. Leona i Ksawery Lisowskiej 299 92 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
22 3 1820 Krzemieniec Wojciech Lisowski 60 Budki 299 134 75 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0073.htm
13 2 1821 Krzemieniec Jan Lisowski 19 Krzemieniec s. Grzegorza i Anny 299 111 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0060.htm
26 12 1824 Krzemieniec Adam Lisowski 65 Krzemieniec 299 200 180 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0106.htm
3 12 1827 Katerburg Szczepan Lisowski 76 Okniny z gorączki, wolnego stanu 245-1-1 263 38 R 516 DM1
21 10 1827 Korzec Szymon Lisowski 25 Rudnia Klonowa żona Rozalia z Markiewiczów, córki Justyna i Teresa 245-1-1 96V 78 R 189 DM
27 2 1828 Krzemieniec Marianna Jachniewicz 10/12 Krzemieniec z ospy, c. Lesnora i Ksawery Lisowskiej 426-1-7 31V 224 T 900 DM
18 12 1828 Bazalia Bartłomiej Lisowski 50 Janówka prac., wdowiec po Tekli 178-3-94 242R 84 Ż DM
13 2 1828 Kulczyny Jakub Lisowski 70 Krasiłów Ur., 2 s. Adam i Wojciech, 1 c. Rozalia 178-3-94 336R 15 Ż Mg
10 9 1829 Korzec Grzegorz Lisowski 9 Horodnica s. Kazimierza i Reginy z Kuriatów 245-1-3 105R 87 R 205 DM
4 2 1831 Korzec Michał Lisowski 79 Rudnia Prewezeńska żona Apolonia z domu Zgórska 245-1-5 82 13 R PW
25 2 1831 Nowogród Wołyński. Piotr Lisowski 90 Pilipowicze z suchot, ur., żona Tekla, synowie Ignacy, Józef i Tomasz, córki Rozalia, Wiktoria i Marianna 245-1-5 35V 611 R 1346 DW
8 5 1832 Lachowce Dionizy Bińkowski 1 Hulowce s. ur. Wojciecha i Marianny z Lisowskich 171-1-5 115R 40 R DM
25 4 1832 Korzec Kazimierz Lisowski 50 Rudnia Klonowska z gorączki, żona Regina z d. Sawicka 245-1-6 98v 52 R Na
27 12 1832 Dubno Hipolit Lisowski 60 Warkowicze żona Julianna z Siemińskich, synowie Hipolit i Franciszek, córka Marianna, z poprzedniego małżeństwa synowie Jan i Józef oraz córka Ludwika 818 170V 81 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0178.htm
3 6 1833 Radziwiłłów Feliks Lisowski 9/365 Radziwiłłów s. Leonarda i Karoliny Staniewicz 819 254a 21 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
17 6 1833 Radziwiłłów Edward Lisowski 6 Radziwiłłów s. Leonarda i Karoliny Staniewicz 819 254 24 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
19 2 1833 Ostróg Grzegorz Lisowski 55 Czerniwody z kaszlu, nieżonaty 171-1-6 33R 28 R MZ 8419
25 9 1833 Łabuń Stefan Lisowski 6 Łabuń s. Józefa i Marianny z Wierzbickich 178-3-99 84R 33 Ż 168 DM
20 3 1833 Miropol Wacław Sobolewski 7/12 Huta Żaborzycka s. Wincentego i Anny z Lisowskich 245-1-7 189V 16 R 196 DM
12 8 1834 Kazimierka Tomasz Lisowski 40 Jabłonne żona Prakseda, synowie Bazyli, Mikołaj i Grzegorz, córki Honorata i Marianna 171-1-7 238V 15 R 247 DM
13 1 1835 Targowica Jakub Lisowski 2 Podłożce s. Michała i Marianny Duchnowicz 821 273 R 1 ZP 0
10 9 1835 Krzywin Bonifacy Lisowski 4 Hołowle syn Ur. Piotra i Marianny ze Stojanowskich 171-1-8 73V 15 R Mg
5 12 1835 Berezdów Jan Lisowski 4 Berezdów s. Tomasza Franciszka i Franciszki z Tołczanów 245-1-9 123R 66 R 49 DM
16 3 1836 Cudnów Celestyn Lebiedowicz 1 Sieniawka s. ur. Antoniego i Petroneli z Lisowskich 569-1-59 64R 28 Ż 119 DM
30 11 1836 Cudnów Anna Sokolska 4 Słoboda Kruteńska c. ur. Jana i Balbiny z Lisowskich 569-1-59 72V 96 Ż 136 DM
26 9 1836 Kulczyny Jakub Lisowski 62 Dubiszcze żona Prakseda z Rzepeckich, synowie Aleksander i Bazyli 178-3-106 258R 41 Ż 498 DM
13 6 1836 Berezdów Józef Lisowski 18./12 Berezdów s.Tomasza i Franciszki z d. Tołczan 245-1-10 165R 22 R 39
28 6 1836 Berezdów Ignacy Lisowski 6 Berezdów s.Tomasza i Franciszki z d.Tołczan 245-1-10 165R 25 R 39
14 6 1837 Korzec Piotr Lisowski, Lissowski 60 Rudnia Klonowa żona Franciszka z domu Kuriata, synowie Paulin i Jan 245-1-11 137 40 R PW
21 12 1837 Korzec Feliks Lisowski 0,5 Rudnia Piaskowa syn Józefa i Teresy z domu Niedzielska 245-1-11 146 78 R PW
1 5 1838 Radziwiłłów Michał Lisowski 55 Radziwiłłów żona Marianna Dachnowicz, córki: Julia, Magdalena 824 197 19 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0198.htm
5 1 1838 Wiszenki Walenty Lisowski 60 Koszelowa Grobla poz. ż. Józefę z Krawczyńskich, 2s. Pawła i Franciszka, 2c. zamężne: Petronelę, Teresę, 3c."p": Mariannę, Rozalię i Annę; poch: 08.01. 824 53 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0054.htm
28 4 1838 Wieledniki Jan Wasilewski 8 Małachówka syn Bazylego i Ewy Lisowskiej 178-3-6 437V 16 Ż MW
11 1 1839 Kuniów Grzegorz Lisowski 76 Dołocz prac., wdowiec, synowie Tomasz i Piotr 879 60 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0061.htm
21 6 1839 Berdyczów Adam Lubacki 6/12 s. 1-dw. Kazimierza i Katarzyny z Lisowskich 178-3-08 182R 90 Ż 344 DM
1 6 1839 Nowogród Wołyński Dominik Lisowski 13/52 Rudnia Karpiłówka s. Marcina i Katarzyny z Kotwickich 178-3-72 49V 65 Ż 96 DM
23 8 1839 Nowogród Wołyński Jan Dworecki 70 Huta Kuleszowska żona Anna z Lisowskich, córka Regina 178-3-72 52R 90 Ż 101 DM
12 1 1840 Korzec Józef Lisowski 60 Rudnia Piaskowa żona Teresa z Niedzielskich, synowie Karol, Antoni, Jan, Antoni, Piotr, córka Antonina 871 163 6 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0086.htm
15 1 1840 Łanowce Franciszek Misiński 23 Napadówka s.Franciszka i Teressy z Lisowskich 871 681 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0364.htm
12 6 1840 Korzec Leon Słowiński 15/52 Huta Krywal syn Kazimierza i Marianny Lisowskich 871 177 61 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0093.htm
8 2 1840 Owrucz Jan Lisowski 3 Rudnia Ihnatpolska z zawałek, s. w.ż. Łukasza i Marii 178-3-9 392R 2 Ż 768 MW, DW
19 3 1841 Nowogród Wołyński Józef Garbowski 12/365 Majdan Kuleszowski s.Kaspra i Agnieszki z Lisowskich 872 94 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0052.htm
4 3 1841 Wiszenki Józef Bernacki 2 Koszelowa Grobla r: Klemens i Teresa z Lisowskich 827 77 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0079.htm
29 9 1841 Korzec Kazimierz Lisowski 3,5 Rudnia Pereweżnia s. Jana i Agnieszki z Kuryatów 872 280 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0149.htm
11 11 1841 Korzec Pawlina Słowińska 4/12 Huta Krywal c. Kazimierza i Marcjanny z Lisowskich 872 283 107 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0150.htm
27 9 1841 Niewirków Stanisław Lisowski 2 Huta Bystrzycka s.Stefana i Tekli z Zielińskich 171-1-12 272 V 24 R AS
2 4 1842 Torczyn Feliks Terlecki 6/52 Siedmiarki s. Stefana i Rozalii z Lisowskich 629 25 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20629/pages/PL_1_436_629_0014.htm
20 10 1842 Połonne Jan Lisowski 2 Iwinna s. ur. Antoniego i Eleonory 873 376 111 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0194.htm
23 4 1842 Lachowce Wincenty Domański 76 Lachowce żona Agnieszka z Lisowskich, syn Florian, córka Konstancja 881 106 R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0114.htm
23 10 1842 Korzec Antoni Lisowski 3 Balarka Myszakowa s. Karola i Marianny z Sobolewskich 873 200 83 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0105.htm
25 11 1843 Targowica Kazimierz Lisowski 24 Rudłów bezżenny 830 194 V 10 ZP 0
5 1 1843 Korzec Aleksandra Słowińska 52 Słobudka Usteńska z Lisowskich, mąż Józef, synowie Franciszek, Piotr, Jan, córki Paulina i Marianna 874 244 4 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0125.htm
10 2 1843 Korzec Feliks Słowiński 2/12 Huta Krywal syn Kazimierza i Marianny z Lisowskich 874 248 12 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0127.htm
26 3 1843 Nowogród Wołyński Jakub Lisowski 64 Tartak Ostrożecki 874 144 38 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0075.htm
29 1 1843 Kuniów Leon Łapczyński 1 Kozin s. Bartłomieja i Domicelli z Lisowskich 882 70 R 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0071.htm
25 1 1844 Nieświcz Stanisław Lisowski 1/4 Ternki s. Kajetana i Moniki z Nobwickich 439 16 2 0
11 4 1844 Szumsk Kazimierz Lisowski 60 Żołobki stanu wolnego 875 705-706 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0373.htm
16 3 1844 Szumbar Teodor Lisowski 45 Cecyniówka żona Apolonia, córka Marianna, synowie Wawrzyniec, Karol i Grzegorz 625 237 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0126.htm
6 12 1844 Wiszenki Klemens Bernacki 42 Koszelowa Grobla poz. ż. Teresę z Lisowskich, 2s. Jana i Kazimierza, 2c. Anielę i Apolonię; poch: 09.12. 770 27 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0014.htm
1 12 1844 Stepań Tekla Jackowska 55 Omelanka c. Piotra i Agnieszki z Lisowskich 883 198R 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0208.htm
25 7 1845 Wiszenki Kazimierz Bernacki 1 Koszelowa Grobla r: Klemens i Teresa z Lisowskich 771 26 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0015.htm
1 8 1845 Wiszenki Aniela Bernacka 11 Koszelowa Grobla r: Klemens i Teresa z Lisowskich 771 27 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0015.htm
25 3 1845 Wieledniki Marianna Zygadło 77 Petraszy z Lisowskich 178-3-12 400V 8 Ż MW
13 6 1845 Równe Józef Zaleski 3 Równe s. Aleksandra i Ksawery z Lisowskich 884 154R 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0158.htm
17 10 1845 Iwnica Anna Michnowska 9/12 Smołówka c. Jana i Marianny z Lisowskich 178-3-12 296R 24 Ż 580 DM
13 12 1846 Wiszenki Jan Bernacki 4 Koszelowa Grobla r: Klemens i Teresa z Lisowskich 772 25 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0015.htm
10 5 1846 Toporyszcze Cecylia Łagowska 3 Stary Bobryk c. ur. Grzegorza i Rozalii z Lisowskich 178-3-15 471R 28 Ż 103 DM
23 7 1846 Stawiszcze Anna Jasińska 15 Bahwa 1-dw., panna, c. Jana i Barbary z Lisowskich 1042-1-8 61R 13 CDIAK DM
23 10 1846 Stawiszcze Jan Gniot 5 Stawiszcze s. sławetnych Jacentego i Marianny z Lisowskich 1042-1-8 62R 20 CDIAK DM
18 12 1846 Ostropol Wilhelm Lisowski 1,5 Wisznopol s. Władysława i Józefy z Końskich 178-3-115 294R 37 Ż 578 DM
23 3 1846 Berezdów Benedykt Przewłocki 80 Jabłonówka wdowiec po I-żonie Katarzynie z Lisowskich, po II-żonie Melanii z Markowiczów, po żonie Katarzynie synowie Stanisław, Mateusz i Jan oraz córki Marianna, Brygida i Petronela; po żonie Melani syn Mikołaj 877 271 21 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0146.htm
2 6 1846 Kulczyny Bartłomiej Lisowski 80 Kulczyny żona Katarzyna z Iwanowskich 178-3-115 374V 35 Ż 734 DM
29 10 1846 Starokonstantynów Tomasz Samborowski 26 Starokonstantynów Pocztylion (listonosz), żona Anna z Lisowskich, syn Włodzimierz i córka Marianna 178-3-114 52V 107 Ż 88 DM
20 1 1847 Kulczyny Kazimierz Lisowski 45 Dubiszcze syn Bartłomieja, żona Teresa z Zawadzkich, synowie Feliks, Ludwik i Hilary, córki Helena, Franciszka i Tekla 178-3-116 411R 9 Ż 807 DM
26 11 1847 Korzec Adam Słowiński 4 Huta Krywal s. ur. Kazimierza i Marianny z Lisowskich 245-1-13 120 R 145 R 0
14 4 1847 Radziwiłłów Witold Lisowski 8/12 Radziwiłłów syn Jana i Leonildy z d. Wereszczynska 833 528 12 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0283.htm
20 1 1847 Korzec Tomasz Witkowski 4 Rudnia Klonowska syn Jana i Reginy z Lisowskich 20 R PW
26 3 1847 Korzec Jan Lisowski 3 Balarka Myszakowa syn Karola i Marianny z Sobolewskich 59 PW R
21 8 1847 Horochów Feliks Lisowski 9 Matów s. 1-dw. Stanisława i Tekli z Szemiotów 85 46 44 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0026.htm
12 8 1847 Wiszenki Anastazja Ziemba 1 Rudnia r: Piotr i Marianna z Lisowskich; poch: 14.08. 773 32 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0018.htm
3 2 1848 Zasław św. Józefa Władysław Jabłoński 3 Szepetówka s. Kazimierza i Joanny z Lisowskich 178-3-117 55V 17 Ż
15 10 1848 Zasław św. Józefa Marianna Jabłońska 1 Szepetówka od cholery, c. 1-dw. Kazimierza i Anny z Lisowskich 178-3-117 85V 179 Ż
19 1 1848 Berezne Feliks Lisowski 80 Rudnia Druchowska ze starości, żona Horpyna z Rudnickich, syn Adam, córki Marianna i Prakseda 171-1-14 299R 1 R Na 0
30 5 1849 Starokonstantynów Feliks Lisowski 12 Kobylla od gorączki, s. 1-dw. Sylwestra i Marianny z Telickich 178-3-118 49R 80 Ż 93 DW
30 3 1850 Równe Antoni Lisowski 37 Równe szeregowy Rówieńskiej Komandy Inwalidzkiej 171-1-16 509V 11 R 524 BW
14 8 1850 Annopol Piotr Lisowski 20 Żuków kawaler 171-1-16 226R 24 R 233 BW
4 8 1851 Wieledniki Adam Syczewski 1 Rudnia Hutlanka syn Bazylego i Antoniny Lisowskiej 178-3-31 506V 30 Ż MW
15 4 1851 Toporyszcze Aleksander Łagowski 6 Bobryk Stary s. ur. Grzegorza i Rozalii z Lisowskich 178-3-31 583V 25 Ż DM
18 1 1851 Korzec Rozalia Lisowska 41 Bohate z przedwczesnego porodu, z d. Raczewska, mąż Ignacy Lisowski, córka Marianna 178-3-72 115v 5 Ż Na
23 4 1851 Korzec Jan Miładowski 1,5 Duplinki z konwulsji, syn Benedykta i Katarzyny z d. Lisowskiej 178-3-72 121r 44 Ż Na 0
23 1 1851 Owrucz Teresa Rychwalska 6 Ihnatpol z kokluszu, c.w.ż. Jakuba i Domiceli z Lisowskich 178-3-31 485V 2 Ż 953 MW, DW
22 5 1852 Nieświcz Jan Kondracki 0,5 s. Hieronima i Julianny z Lisowskich 447 30 24 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0017.htm
4 10 1852 Nieświcz Józef Lisowski 70 Wigurzyce odnodworzec 447 33 34 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0019.htm
10 5 1852 Katerburg Tadeusz Chrzanowski 5 Okniny s. Michała i Katarzyny z Lisowskich 202 237 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0124.htm
10 3 1852 Łokacze Jan Kamiński 58 Rohowicze od gorączki, 1-dw., wdowiec po Mariannie z Lisowskich, syn Joachim 356 20 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20356/pages/PL_1_436_356_0012.htm
4 5 1853 Torczyn Jan Terlecki 4 Siedmiarki s. 1-dw. Stefana i Rozalii z Lisowskich 639 42 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0023.htm
6 1 1853 Ostróg Regina Kejl [Keil] 40 Nowomalin z Lisowskich, m. Piotr, c. Zofia 171-1-33 45R 2 R 45 BW
15 1 1854 Łokacze Kajetan Lisowski 74 Wólka Markowiecka 1-dw., żona Manilia, synowie Wawrzyniec, Mikołaj, Antoni i Jan, córka Joanna 358 19 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20358/pages/PL_1_436_358_0012.htm
26 11 1854 Nieświcz Krystyna Błędowska 4 Ratniów od szkarlatyny, c. szl. Romualda i Aleksandry z Lisowskich 838 35 32 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0019.htm
12 12 1854 Nieświcz Klementyna Błędowska 2 Ratniów od szkarlatyny, c. szl. Romualda i Aleksandry z Lisowskich 838 36 33 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0020.htm
3 7 1854 Cudnów Antoni Lebiedziewicz 61 Cudnów żona Petronela z Lisowskich, synowie Ignacy, Mikołaj i Jan, córka Anna 569-1-78 85R 84 Ż 161 DM
4 7 1854 Zasław św. Józefa Michał Galicki (Halicki) 100 Pleśna wd. po Magdalenie z d. Lisowskiej, pozost. s.: Pawła, Marcina i Józefa oraz c. Łucję 178-3-122 496R 40 Ż 970 RG
7 8 1855 Szumbar Tomasz Wójcicki 30 Cecyniówka żona Marianna z Lisowskich, syn Karol 625 59 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0033.htm
18 11 1855 Horochów Jan Lisowski 80 Horochów wlm., żona Tekla, synowie Cyprian, Antoni i Boleslaw, córka Albina 93 66 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0038.htm
10 12 1855 Krzemieniec Karolina Szymańska 0,5 Krzemieniec c. w.ż. Teodora i Katarzyny z Lisowskich 426-1-27 55R 118 T 213 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHP-M?i=212&cat=300453
9 7 1855 Korytnica Wincenty Lisowski 1 Wręby s.Jakuba i Zofii z Zabłockich 227 22 28 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20227/pages/PL_1_436_227_0013.htm
10 1 1855 Butowce Aleksander Lisowski 4 Czerniatynka s. Wawrzyńca i Anieli 178-3-123 674R 1 Ż 1330 DM
1 1 1856 Korytnica Jan Lisowski 8 Wręby s. Jakuba i Zofii z Zabłockich 228 19 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0012.htm
7 12 1856 Kulczyny Tomasz Lisowski 4 par. Kulczyny s. Wawrzyńca i Anieli z Nowakowskich 178-3-124 219V 68 Ż 401 DM
1 1 1856 Berezne Maciej Lisowski 4 Druchowa s. Adama i Łucji z Karpińskich 171-1-67 144V 1 R 147 DM
10 2 1858 Kodnia Edmund Lisowski 9/12 Prażów s. Wincentego i Franciszki z Towtoszów 178-3-128 720V 2 Ż 1381 DM
4 4 1858 Kulczyny Józef Lisowski 2 Czepelówka s. Pawła i Marianny z Radeckich 178-3-127 150V 25 Ż 293 DM
29 3 1859 Wieledniki Aniela Syczewska 7 Rudnia Hutlanka córka Bazylego iAntoniny z Lisowskich 178-3-50 625V 13 Ż MW
7 7 1859 Owrucz Adam Rychwalski 1/356 Ihnatpol s. w.ż. Jana i Zofii z Lisowskich 178-3-50 689R 32 Ż 1854 MW,DW
2 8 1859 Kulczyny Franciszek Lisowski 2 Peczyska s. Wawrzyńca i Feliksy z Żyżewskich 178-3-129 147R 43 Ż 304 DM
20 1 1860 Starokonstantynów Marian Horodelski 1 Hrehorówka s. Hilarego i Małgorzaty z Lisowskich 178-3-130 314R 10 Ż 590 DM
1 1 1860 Złoczówka Wiktoria Jeleńska Kołodeże c. Jana i Konstancji z Lisowskich 841 236 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0130.htm
1 4 1860 Złoczówka Jan Jeleński 54 Kołodeże jednodworzec, żona Konstancja z Lisowskich, synowie Michał i Julian, córki Marianna i Ludwika 841 239 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0131.htm
23 2 1860 Deraźne Władysław Lisowski 40 Podłużne z powiatu Starokonstantynów 171-3-24 253V 2 R 356 BW
29 11 1861 Szumbar Teodor Lisowski 16 Zahajce s. Apolonii 626 312 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0160.htm
23 3 1861 Białogródka Wojciech Bińkowski 100 Sosnóweczka ur., żona Marianna z Lisowskich 178-3-76 170R 23 Ż DM
28 2 1862 Szumsk Antoni Lisowski 75 Andruszówka żona Karolina Niewińska zamieszkała w Krzemieńcu, córki Karolina i Marianna 245-1-19 192R 17 R 339 DM
13 3 1863 Żytomierz Apolon Lisowski 1 Żytomierz z guza, syn Józefa i Honoraty z Kalińskich 178-3-54 128V 76 Ż DG
7 4 1863 Kulczyny Jan Krzywicki 4/12 Peczyska c. Jacentego i Franciszki z Lisowskich 17-1-235 53R 28 Ch 103 DM
3 8 1863 Berezne Adam Cielecki 1 Bronisławka s. Stanisława i Józefy z Lisowskich 650-1-2 88R 10 R 116 BW
28 12 1863 Korzec f. Horodnica Paulina Chwoińska 12 Kaczan c. Michała i Marianny z Lisowskich 650-1-2 67V 20 R 87 BW
7 5 1864 Wieledniki Adam Lisowski 4 Rudnia Wygnanka syn Teodora i jadwigi 178-3-56 42R 53 Ż MW
14 1 1865 Katerburg Jan Chrzanowski 20 Okuniny tyfus, s. Michała i Katarzyny Lisowskiej 1-37 118V 1 T 126 DM
17 12 1865 Lachowce Teresa Lisowska 10/52 Bisówka Wielka c. nieślubna Marianny Lisowskiej 178-3-146 121R 39 Ż DM
28 11 1865 Żytomierz Anastazy Lisowski 38 Żytomierz z cholery, dw., zostawił żonę Teresę z Berezowskich, syna Wacława oraz córki Marię i Helenę Lisowskich 178-3-61 163V 368 Ż DG
11 4 1865 Białogródka Jan Lisowski 70 Białogródka 1-dw., wdowiec, syn Konstanty, córki Antonina i Marianna 178-3-81 189V 18 Ż DM
10 1 1865 Wieledniki Wincenty Lisowski 1 Berezowy Grud syn Aleksandra i Domiceli Rychwalskich 178-3-56 61R 8 Ż MW
16 10 1865 Wieledniki Józef Lisowski 65 Berezowy Grud 178-3-56 63R 29 Ż MW
26 3 1866 Żytomierz Wanda Wasilkowska 2 Żytomierz z konwulsji, c. doktora Bronisława i Pawliny z Lisowskich 178-3-63 122V 114 Ż DG 192
9 9 1867 Lachowce Marianna Bińkowska 80 Hulowce 1-dw., z Lisowskich, wdowa 178-3-146 200V 25 Ż DM
13 2 1867 Wieledniki Teofila Synicka 1 Rudnia Wygnanka córka Adama i Teresy z Lisowskich 178-3-56 97V 2 Ż MW
30 3 1868 Torczyn Zygmunta Błędowska 2 Chorochoryń c. Romana i Aleksandry z Lisowskich 654 47 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0029.htm
18 5 1869 Wieledniki Atanazy Lisowski 6/12 Berezowy Grud syn Aleksandra i Domiceli z Rychwalskich 178-3-56 141R 21 Ż MW
7 6 1870 Wieledniki Antonina Syczewska 50 Hamarnia Pełczańska żona Bazylego Syczewskiego, z Lisowskich, córka jana i Pawliny 178-3-56 163R 20 Ż MW
18 1 1870 Butowce Jan Ostrowski 50 Orzechówka żona Franciszka z Lisowskich, córka Lucyna 178-3-82 145V 5 Ż 285 DM
24 2 1871 Kuniów Seweryn Lisowski 40 Bołotkowce żona Anastazja, synowie Jan, Timofiej i Grzegorz 178-3-78 267R 7 Ż DM
22 9 1871 Kuniów Mikołaj Galimski 0,5 Kozin s. Grzegorza i Michaliny Lisowskiej 178-3-78 269V 26 Ż DM
18 3 1872 Wieledniki Wincenty Lisowski 16 Berezowy Grud syn Aleksandra i Domiceli 178-3-56 206V 27 Ż MW
7 4 1872 Wieledniki Atanazy Lisowski 1 Berezowy Grud syn Aleksandra i Domiceli 178-3-56 206aR 30 Ż MW
14 4 1873 Ołyka Agnieszka Domańska 81 Derno z Lisowskich, zostawiła męża Wincentego, dzieci Floriana i Konstancję zamężną za Franciszkiem Rowińskim 494 50 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0027.htm
28 11 1873 Białogródka Mikołaj Zdarzyński 55 Bisówka 1-dw., żona Marianna z Lisowskich, 178-3-84 441R 96 Ż DM
8 10 1873 Wieledniki Fabian Lisowski 45 Hamarnia Pełczańska żona Antonina Kordisz, syn Jana 178-3-56 230R 18 Ż MW
24 1 1874 Wieledniki Karolina Rychwalska 1 Rudnia Pełczańska córka Ignacego i Anny z Lisowskich 178-3-56 264V 8 Ż MW
15 10 1874 Wieledniki Franciszek Jurkowski 2 Rudnia Wygnanka syn Lamberta i Anny z lisowskich 178-3-56 269R 35 Ż MW
3 12 1874 Wieledniki Marcin Synicka 1 Rudnia Wygnanka syn Adama i Teresy z Lisowskich 178-3-56 269V 38 Ż MW
10 12 1874 Wieledniki Adam Poljanowski 2 Berezowy Grud syn Józefa i Teresy z Lisowskich 178-3-56 270R 40 Ż MW
5 7 1877 Kuniów Wojciech Lisowski 3 Iliaszówka s. Pawła i Heleny z Zawadowskich 178-3-78 492R 36 Ż DM
10 11 1878 Olewsk Mikołaj Kotwicki 1 Rudnia Radowelska z suchot, syn Kazimierza i Marceliny z d. Lisowskiej 178-3-246 65r 16 Ż Na 0
22 5 1880 Ołyka Józef Lisowski 2 stacja Ołyka kolei Kijów-Brześć Franciszka i Emilii z Hulewiczów 501 83 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0044.htm
23 5 1880 Ołyka Antoni Lisowski 9 stacja Ołyka kolei Kijów-Brześć Franciszka i Emilii z Hulewiczów 501 83 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0044.htm
20 12 1882 Kuniów Konstanty Lisowski 11 Laszówka s. Pawła i Józefy Jezierskiej 178-3-78 712R 64 Ż DM
26 2 1883 Kuniów Paweł Lisowski 40 Laszówka żona Helena z Zawadowskich, synowie Wincenty, Jan, Bartłomiej i Roman, córka Rozalia 178-3-78 756V 21 Ż DM
16 1 1885 Kuniów Roman Lisowski 6 Laszówka s. Pawła i Heleny z Zawadowskich 178-3-86 37R 6 Ż DM
2 1 1893 Torczyn Cyriak Lisowski 72 Okorsk Duży lubelskiej gub., pow. Tomaszów, gm. Dołgobyczów, kawaler 679 50 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0028.htm
23 1 1894 Wiszenki Franciszek Lisowski 1/12 Stary Krzemieniec s. Stanisława i Zofii Malców z Guberni Piotrkowskiej 35-9-749 33V 4 Ł 62 DM
3 5 1895 Ołyka Franciszek Lisowski 18 Ołyka Franciszek i Emilia z Hulewiczów 1018 504 37 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0264.htm
22 1 1896 Turzysk Bolesław Lisowski 4 Wierzbiczno s. Maksymiliana i Pelagii z Korzybskich 919 26R 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0022.htm
12 1 1905 Ołyka Franciszek Lisowski 87 Ołyka żona Emilia, syn Władysław, córka Bronisława 985 68 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0063.htm
14 7 1906 Ołyka Antoni Krupiński 1,5 Silno Rafała i Marii z Lisowskich 1019 322 46 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0173.htm
7 4 1906 Ołyka Marianna Krupińska 26 Silno z Lisowskich zostawiła męża Rafała, synów Bolesława, Jana i córkę Antoninę 1019 316 29 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0170.htm
12 4 1907 Cudnów filia Romanów Cezaryna Sobolewska 3 Hołubin c. Franciszka i Kamili z Lisowskich 178-3-215 121R 39 Ż 233 DM
1 4 1907 Korzec Franciszek Żygadło 37 Rudnia Klonowa żona Waleria z Lisowskich, syn Józef i córka Michalina 740-2-332 90R 36 R 95 DM
17 10 1907 Korzec Jan Lisowski 1,5 Bronnica s. Mikołaja i Anny z Garbowskich 740-2-332 98V 105 R 104 DM
29 4 1910 Cudnów filia Romanów Walentyna Popławska 24 Braczki panna, c. Piotra i Wiktorii z Lisowskich 178-3-215 329V 53 Ż 620 DM
28 11 1910 Cudnów filia Romanów Lucjan Lisowski 2 Hołubin s. Wiktora i Tekli z Rudnickich 178-3-215 336R 118 Ż 633 DM
26 5 1911 Korzec f. Horodnica Feliks Lisowski 70 Głuszków żona Aniela z Wierzbickich, synowie Józef, Jan i Franciszek, córki Antonina, Paulina i Teofila 178-3-181 53R 39 Ż 106 DM
2 4 1911 Tajkury Leon Goliszewski 52 Zdołbunów s. Adama, ż. Agata z Lisowskich, s. Piotr 740-4-695 48V 23 R 47 BW
5 1 1912 Tbilisi Aleksander Lisowski 45 Tbilisi s. radcy dworu Karola 136 4 Tb
10 3 1912 Korzec f. Horodnica Jan Michniewicz 4/12 Myszakowa s. Marcela i Rozalii z Lisowskich 178-3-181 108V 16 Ż 214 DM
14 4 1912 Korzec f. Horodnica Piotr Lisowski 12 Lipnik s. Floriana i Marianny z Garbowskich 178-3-181 109R 24 Ż 215 DM
12 5 1912 Romanów Bronisław Żarski 1 Romanów s. Łukasza i Sabiny z Lisowskich 178-3-216 170R 39 Ż 327 DM
18 6 1913 Ołyka Marianna Malczewska 44 Ołyka z Lisowskich, wdowa, zostawiła dzieci: Antoniego, Henryka, Marię i Eugenię 1063 148 42 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0156.htm
1 1 1913 Korzec f. Horodnica Jan Chołodecki 48 Pereweźna żona Sabina z Lisowskich, synowie Antoni i Piotr, córka Julia 178-3-181 157V 1 Ż 310 DM
31 1 1913 Starokonstantynów Janina Markiewicz 12 Żerebki c. Michała i Marii z Lisowskich 17-2-89 131V 14 Ch 243 DM
2 2 1913 Starokonstantynów Józef Markiewicz 9 Żerebki s. Michała i Marii z Lisowskich 17-2-89 131V 15 Ch 243 DM
4 2 1913 Starokonstantynów Wiktoria Markiewicz 6 Żerebki c. Michała i Marii z Lisowskich 17-2-89 132R 16 Ch 244 DM
24 7 1914 Horodnica Ignacy Lisowski 66 Bronnica żona Honorata z Lechów, córka Domicela 178-3-181 212V 34 Ż 420 DM
2 4 1915 Horodnica Bronisława Bagińska 5 Krzywa Rzeczka c. Adolfa i Marii z Lisowskich 178-3-181 258V 31 Ż 508 DM
29 3 1915 Horodnica Józef Bagiński 1 Krzywa Rzeczka s. Adolfa i Marii z Lisowskich 178-3-181 258V 29 Ż 508 DM
24 3 1915 Horodnica Janina Bagińska 8 Krzywa Rzeczka c. Adolfa i Marii z Lisowskich 178-3-181 258R 26 Ż 507 DM
15 1 1915 Horodnica Bronisława Michniewicz 2 Myszakowa c. Marcina i Rozalii z Lisowskich 178-3-181 255V 5 Ż 502 DM
19 4 1916 Nowy Zawod Tomasz Lisowski 48 Dołbysz, par. Puliny od suchot, chł., żona Kamila z Wasilewiczów, synowie Adolf, Stanisław, Józef, Feliks i Zygfryd, córki Bronisława, Katarzyna, Rozalia i Eugenia 178-3-197 406R 125 Ż 792 DW
15 4 1919 Wiszenki Józef Lisowski 54 Perczucha żona Maria z d. Szapara 35-9-1359 41R 42 Ł 100217 RK
19 1 1921 Starokonstantynów Edward Lisowski 2 Starokonstantynów z konwulsji, s. włościan Józefa i Julii Wandy z Domańskich 17-2-91 cz.2 280R 5 Ch 153 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
10 12 1746 Czartorysk Anna Sarajkowska Wawrzyniec Konstancja Aleksander Golisowski, , W. Apolonia Zbikowska, 297-1-185 57R Ł
21 1 1753 Szumsk Sebastian Podolski Kąty Jan Anna Tomasz Lisowski, Teresa Mielnieska 297-1-180 51R Ł RK 120
10 3 1753 Szumsk Grzegorz Martiniuk Martyniuk Kąty Jan Salomea Tomasz Lisowski, Anastazja Karczewska 297-1-180 51V Ł RK 121
11 11 1755 Szumsk Marcin Stanisław Kostka Jezierski Szumsk Andrzej Helena Wojciech Janiszewski, Jadwiga Duszynska, Tomasz Lisowski, Rozalia Zaklewska, Jan Tyszkiewicz, Marianna Sobolewska 297-1-180 63R Ł RK 159
24 10 1756 Szumsk Jan Lisowski Szumsk Tomasz Agata Tadeusz Puszyński, Krystyna Truszkoska, Konstanty Antoniowski, Dorota Jeklerowa 297-1-180 68V Ł RK 178
16 5 1757 Szumsk Zofia Zielińska Szumsk Jan Marianna Tomasz Lisowski, Krystyna, Stanisław Brozoski, Anastazja, Ekler, Marianna Jadzina 297-1-180 71V Ł RK 186
23 2 1779 Torczyn Apolonia Strzałkowska Woderady Ignacy Rozalia Tubielewicz Tomasz Lisowski, Anna Szkuratowska 5a b/nr Ł EH
3 4 1781 Torczyn Katarzyna Strzałkowska Woderady Ignacy Rozalia chrz.: 5.04; Tomasz Lisowski, Anna Skuratowska 11 b/nr Ł EH
11 10 1783 Torczyn Franciszek Borgia Strzałkowski Woderady Ignacy Rozalia Tubielewiczowna chrz.: 13.10; Tomasz Lisowski, Anna Skuratowska, Franciszek Mroczkowski, Marianna Skurat 18 b/n Ł EH
14 10 1783 Torczyn Teresa Lublińska Siedmiarki Tadeusz Marianna Tubieliczowna dop.chrz.: 16.10; Bernard Studziński, Anna Skuratowska, Stefan Lisowski, Anna Studzińska 18a b/n Ł EH
31 8 1784 Szumsk Jan Lysowski Lisowski Kordyszów Wojciech Zofia Antoni Kalimczuk, Teresa Szedczynska 297-1-181 68V Ł 69 RK
16 6 1786 Szumsk Małgorzata Szczepanowska Iserna Józef Gertruda Maciej Lisowski, Małgorzata Obrocka 297-1-181 77V Ł 78 RK
18 9 1786 Szumsk Tekla Mazur Potutorów Michał Małaszka Maciej Lisowski, Patachia Mielnicka 297-1-181 81R Ł 081a RK
8 1 1789 Szumsk Agnieszka Pawłowska Potutorów Michał Małgorzata Maciej Lisowski, Marianna Mykytowa 297-1-181 94R Ł 3 RK
24 6 1791 Szumsk Józef Lisowski Bryków Mateusz Marianna Ł 3 R 0
7 2 1801 Ostróg Piotr Lisowski Hrozów Grzegorz Ma... Zielińska Wincenty Kraczkowski?, Katarzyna Oświecimska 297-1-136 2 Ł SK
20 7 1803 Lubar Krystyna Omiecińska Czartoryja Bonawentura Helena łacina, chrzest 21.07.1803, Felicjan Lisowski, Franciszka Pruszynska 178-51-174 53R Ż Mg
4 3 1804 Ostróg Franciszek Polkowicz Białotyn Grzegorz Eufrozyna Grzegorz Lisowski, Agnieszka Bronowska 297-1-136 40 Ł SK
8 10 1805 Ostróg Franciszek Marciniewicz Ostróg Michał Marianna Grzegorz Lisowski, Franciszka Kochanowska 297-1-136 53 Ł SK
14 2 1807 Ostróg Felicjan Rawski Dorohoszcz Tomasz Salomea ? Lisowski, Barbara Jankowska 297-1-136 62 Ł SK
9 8 1808 Ostróg Marianna Marcinkowa Ostróg Michał Marianna Grzegorz Lisowski, Marianna Dobrowolska 297-1-136 81 Ł 1123 SK
7 6 1809 Ostróg Marianna Polkiewicz Białotyn Wojciech Wiktoria Grzegorz Lisowski, Eufemia Dobrowolska 297-1-136 99 Ł 1147 SK
6 2 1810 Ostróg Agata Rawska Dorohoszcza Tomasz Salomea Grzegorz Lisowski, Tekla Mieszkowska 297-1-136 114 Ł SK
23 3 1813 Ostróg Józef Baszyński Dorohoszcza Ignacy Franciszka Grzegorz Lisowski, Anastazja Księżowska 297-1-136 192 Ł 910 SK
29 1 1816 Ostróg Franciszek Baszyński Białotyn Wojciech Magdalena Przewłocka Grzegorz Lisowski, Katarzyna Grabowska 297-1-136 243 Ł CK
10 2 1816 Ostróg Jan Krzyżanowski Dorohoszcz ? Tekla Wontkowska Grzegorz Lisowski, Tekla Kromberkowa 297-1-136 244 Ł CK
29 4 1816 Ostróg Marianna Baszyńska Dorohoszcz Ignacy Franciszka Dop. chrztu, asystowali: Grzegorz Lisowski, Anastazja ...dzowska ? 297-1-136 249 Ł SK
7 5 1816 Ostróg Karolina Żurakowska Dorohoszcz Marcin Magdalena Grzegorz Lisowski, Eudoksja Głybowa 297-1-136 250 Ł SK
0 1817 Olewsk Paweł Skurzyński Grzegorz Teresa Lech Antoni Lech i Helena Gnietecka, Bartłomiej Lisowski i Marianna Skurzyńska 178-3-128 169v-170r 13 Ż Na
21 11 1818 Torczyn Marianna nn Budki Podberezkie nn nn nn Kajetan Lisowski, Klara Berlinska 46a b/nr EH
9 10 1819 Torczyn Katarzyna nn Siedmiarki nn nn nn chrzest 10.10.1819; Jan Lisowski, Franciszka Czyżewska 50a b/nr EH
14 8 1820 Zasław św. Józefa Ignacy Lisowski Sławuta Jan Marianna Romanowska Ochrzczony z wody po urodz. świadk.: Józef Szymanowski, Aniela Nagorska. Chrzest dopełniający: Paweł Wojciechowski i Karolina Tuszyńska ż.Antoniego. 178-3-118 436V-437R 1 Ż 794-795 RG
0 1822 Olewsk Antoni Skurzyński Józef Marianna Węgłowska Mateusz Litwicki i Katarzyna Chomętkowska, Bartłomiej Lisowski i Karolina Widawska 178-3-128 169v-170r 14 Ż Na
13 7 1823 Dubno Hipolit Lisowski Myszów, cerk. G-U Hipolit Weronika Siemińska chrzest w cerkwi G-U, dopełnienie chrztu 21.12.1832, Onufry Szawłowski i Pulcheria Głuchowska ż. Józefa, Romuald Lodzia Brodzki i Konstancja Kwiatkowska panna, Józef Głuchowski Ludwika Lisowska panna 818 143R 111 AGAD 150 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0150.htm
11 2 1824 Torczyn Jan Lisowski Siedmiarki Jan Elżbieta Mondzelewska Feliks Wiszniowski, Anna Garczyńska, Jan Siatecki, Teresa Mondzelewska 64a b/n Ł EH
8 2 1825 Wiszenki Agata Serafin Wiszenki Tomasz Małgorzata Walenty Lisowski, Elena Maliczuk 297-1-12 94V Ł AR
10 2 1827 Łabuń Scholastyka Kruszewska Łabuń Piotr Justyna Albrecht Józef Lisowski, Apolonia Błońska 178-3-93 105V 11 Ż 206 KP2
2 9 1827 Łabuń Stefan Joachim Lisowski Łabuń Józef (sławetny) Marianna Wierzbicka Antoni Opacki, Ewa Dybowska 178-3-93 109V/110R 41 Ż 214/215 KP2
14 12 1827 St. Wiśniowiec Agnieszka Mazur Wiśniowiec Michał Anna Jan Lisowski, Marianna Koleśnik 245-1-1 298 45 R 563 DM1
26 2 1828 Wiszenki Elżbieta Odzga Wiszenki Ławrzenty Anna Kozłowska W...Lisowski, Agnieszka Seredyńska; As: Jędrzej Sawicki, Julianna Wyszewska; ch: 814 79 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0083.htm
13 10 1828 Międzyrzec Edward Kuryłowicz Międzyrzec Stanisław Agnieszka Lipińska ch.14.10.1828, Ur. Antoni Lisowski, Ur. Tekla Barwińska 171-1-1 237V 40 R 7130 Mg
20 10 1828 Niewirków Jan Teodorowski Rudnia Niemilla Kazimierz Horpyna ch. 21.10.1828, Ur. Jakub Lisowski, Marianna Misterowna 171-1-1 265R 104 R 7158 Mg
30 1 1828 Kulczyny Ignacy Lisowski Dubiszcze Bazyli Marianna Repucka ch. 1828.01.31, Ur. Jan Bobrowski, Marianna Lisowska, ż. Karola 178-3-94 316R 8 Ż Mg
13 6 1828 Kulczyny Bazyli Lisowski Dubiszcze Jakub Prakseda Rzepecka ch. 1828.06.14, Ur. Jan Gurski, Anastazja Zielińska, panna, ass. Ur. Jan Bobrowski, Pawlina Gurska, panna 178-3-94 320V 46 Ż Mg
1 1 1828 Łabuń Marianna Witkowska Łabuń ur. Maciej Anastazja Mioduszewska ur. Józef Lisowski, Ewa Dybowska 178-3-94 118R 2 Ż 230 KP2
3 4 1828 Dubno Franciszek Lisowski Horochów par. Horochów Hipolit Weronika Siemińska dopełnienie chrztu 21.12.1832, Onufry Szawłowski i Pulcheria Głuchowska ż. Józefa, Romuald Lodzia Brodzki i Konstancja Kwiatkowska panna, Józef Głuchowski Ludwika Lisowska panna 818 143V 112 AGAD 151 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0151.htm
24 2 1829 Białozórka Mikołaj Jan Lisowski Urla Michał Marianna Dachniewicz ur. Franciszek Korzeniowski, Anna Kossarska 245-1-3 372V 6 R DW
13 12 1829 Niewirków Mikołaj Lisowski Niemilla Tomasz Prakseda Żygadło Jakub Bronowicki, Anna Żygadło męż. 171-1-2 296 V 159 R AS
9 11 1829 Korzec Mikołaj Lisowski Korzec Józef Aniela Wybranowska Dymitr Reszetnikow asesor sądowy i Małgorzata Lednicka ż. Grzegorza 245-1-3 81R 111 R 158 DM
30 10 1830 Szumsk Antoni Lisowski Listowski Huta Szumska Stefan Tekla Zilińska Zielińska Wincenty Błażewski, Aniela Śliwińska ż. Stefana 245-1-4 379R 1003 R 2144 RK
2 6 1830 Szumsk Bazyli Krasicki Huta Szumska Wincenty Apolonia Rogudzka Stefan Lisowski, Marianna Jastrzębska ż. Antoniego 245-1-4 374V 605 R 2132 RK
26 5 1830 Szumsk Teresa Szwaykowska Szwajkowska Huta Szumska Karol Franciszka Missyon Mission Wincenty Błażey, Marianna Kolman ż. Antoniego, Stefan Lisowski, Marianna Zylińska ż. Józefa 245-1-4 374R 603 R 2130 RK
5 1 1830 Trojanów Kasper Leonard Lewkowski Trojanów Jan Józefa Marcinkowska Michał Domański Anna Świdzińska as:Piotr Lisowski Aleksandra Baczyńska 178-3-3 210V 4 Ż 394 MP, DM
17 2 1830 Trojanów Marianna Adamowicz Trojanów Jan Domicela Jemiec Piotr Lisowski Teresa Strojwąs as: Piotr Kalicki Marianna Dawidowiczówna Józef Adamowicz Anastazja Adamowicz 178-3-3 211V 15 Ż MP
20 9 1830 Trojanów Józefa Strojwąs Trojanów Jędrzej Anna Ilnicka PIotr Lisowski Marianna Dąbrowska as: Bazyli Kobylański Bernarda Rojek 178-3-3 216R 56 Ż MP
26 11 1830 Trojanów Jan Strojwąs Trojanów Piotr Teresa Łagowska Piotr Lisowski Marcjanna Kobyląńska as:Tomasz Koźmiński Barbara Laskowska 178 3 3 R217 68 Ż MP
8 6 1830 Cudnów Petronela Skiba Huta Marianówka Józef Agnieszka Popławska chrzest 8.06.1830; wpis 1836; Jan Lisowski i Agnieszka Niedźwiedzka, asyst. Jędrzej Kaliński i Marianna Lisowska 569-1-59 36R 211 Ż 72 DM
31 10 1830 Annopol Antoni Ignacy Lisowski Glinniki Franciszek Franciszka Tołczan chrzest 9.11., tylko z wody, Stefan Daszkowski i Marianna Łosiewicz ż. Piotra 171-1-3 133V 52 R 139 DM
31 10 1830 Annopol Antoni Ignacy Lisowski Glinniki Franciszek Franciszka Tołczan dopeł.chrztu 11.11., Tomasz Kulczycki i Marianna Tyszecka ż. Ignacego 171-1-3 133V 53 R 139 DM
21 2 1830 Narodycze Julian Legocki Kleszcze Hieronim Agata Prosowska Jan Lisowski organista, Apolonia Gerwatowska panna, Michał Czyżewski, Agata Lisowska żona organisty 178-3-3 437R 125 Ż 803 AB1
13 5 1830 Narodycze Michał Seredowicz Narodycze Jan Prakseda Chwalibóg Jan Lisowski organista, Lukrecja Chwalibóg żona Romana, Marcin Kornijczuk 178-3-3 438R 133 Ż 805 AB1
3 1 1830 Korzec Anna Linkowska Rudnia Klonowska Jędrzej Marianna Starzyńska Jan Lisowski i Marianna Galicka zamężna 245-1-4 56V 5 R 111 DM
9 1 1831 Kuniów Paweł Lisowski Illaszówka NN Katarzyna R 55 R 4 0
12 5 1831 Krzywin Bonifacy Lisowski Rypiszcze Piotr Marianna Stojanowska ch.14.05.1831, Sł. Łukasz Myszeniecki, Ur. Marianna Baszyńska panna, asys. Ur. Tadeusz Jakubowski, Ur. Karolina Hermanowicz panna 171-1-4 35R 10 R Mg
13 9 1831 Szumsk Wiktoria Kozłowska Hucisko Horodyskie Bartłomiej Apolonia Orłowska Stefan Lisowski, Paulina Pawłowska ż. Józefa 245-1-5 372R 44 R 1878 RK
27 12 1831 Niewirków Szymon Bronowicki Niemilla Antoni Sala? Ponińska Jakub Lisowski, Małgorzata Bronowicka panna 171-1-4 240 R 4 R AS
1 2 1831 Niewirków Walenty Bronowicki Huta Siedliska Kazimierz Horpyna Sabakowska Tomasz Lisowski, Marianna Bronowicka 171-1-4 242 R 15 R AS
20 1 1831 Zasław św. Józefa Jan Chryzostom Mierzyński Sławuta ur.Konstanty Dorota Romanowska ur. Jan Lisowski, Barbara Traczewska. 178-3-97 27V 8 Ż 54 RG
22 9 1831 Narodycze Tekla Wor Rudnia Nowa Bazarska Nazar Marianna Smyk Franciszek Lisowski, Katarzyna Witkowska żona Macieja 178-3-4 414V 26 Ż 813 AB1
1 12 1832 Korzec Franciszka Linek Rudnia Klonowska Marcin Tekla Kuriata Mateusz Lisowski i Justyna Kuriata mężatka 245-1-6 78v 134 R Na
5 12 1832 Niewirków Mikołaj Bronowicki Rudnia Niemilla Antoni Salomea Paszyńska ch.27.12.1832 Jakub Lisowski Agnieszka Bronowicka 171-1-5 271 V 53 R AS
10 12 1832 Niewirków Barbara Bronowicka Rudnia Niemilla Jan Konstancja Brusiłowicz ch.27.12.1832 Jakub Lisowski Agnieszka Bronowicka 171-1-5 271 V 54 R AS
31 1 1832 Nowogród Wołyński Stefan Lisowski fut. Glinka Szymon Marianna Bagińska ur. Jan Zdzitowiecki, Magdalena Niedzwiecka panna 245-1-6 15V 1343 R 1047 DW
3 7 1832 Kulczyny Józef Lisowski Dubiszcze Karol Anna Hajewska Jan Górski i Anna Niedzielska ż. Łukasza 178-3-98 333R 42 Ż 631 DM
26 10 1832 Berezdów Jan Lisowski Berezdów Tomasz Franciszek Franciszka Tołczan Piotr Tchórzewski i Marianna [...] ż. Ignacego 245-1-6 114V 78 R 21 DM
12 2 1833 Wiszenki Franciszek Lisowski Budki Stanisławskie Walenty Józefa Krewczyńska Jan Holc, Marianna Nowicka; as: Grzegorz Nowicki, Marianna Ryll; ch: 14.02. 819 50a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0051.htm
3 3 1833 Szumsk Antoni Lissowski Lisowski Hucisko Szumskie Stefan Tekla Zielińska Józef Zieliński, Antonina Błażeiewska ż. Wincentego, Wincenty Błażejewski, Marianna Kolman ż. Antoniego 245-1-7 379R 8 R 1936 RK
30 3 1833 Berezdów Franciszek Tołczan Berezdów NN Julianna Tołczan Franciszek Lisowski i Marianna Łysogórska ż. Alojzego, asyst. Maciej Sawicki i Franciszka Lisowska 245-1-7 121R 17 R 6 DM
8 12 1833 Łabuń Dionizy Rzesiecki Reszyński] Hryców Eliasz Marianna Cichocka Tadeusz Lisowski i Anna Zielińska 178-3-99 76R 60 Ż 152 DM
16 6 1834 Skurcze Piotr Lisowski Biskupicze Kajetan Monika Kotwicka ur. Maciej Szostacki, Wiktoria Kuzniarewiczówna panna 820 26V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0027.htm
5 9 1834 Ptycza Rozalia Łopatyńska Werba Konstanty Justyna Czerwińska Józef Lisowski, Anna Witoszyńska, Łukasz Witoszyński, Petronela Paszkiewicz pann 820 233R 40 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0237.htm
12 9 1834 Ptycza Rozalia Marianna Łopatyńska Werba Konstanty Justyna Czerwińska (dop.) Józef Lisowski, Anna Witoszyńska, Łukasz Witoszyński, Petronela Paszkowsk 821 246V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0249.htm
30 3 1834 Berezne Adam Kuriata Rudnia Druchowska Joachim Marianna Buksen Feliks Lisowski żonaty i Anna Lech mężatka 171-1-7 224V 7 R Na
10 5 1834 Kulczyny Jan Lisowski Dubiszcze Bazyli Marianna Wiesiołowska Jan Bobrowski i Agnieszka Wiesiołowska ż. Jana 178-3-100 339V 35 Ż 657 DM
27 10 1834 Kulczyny Norbert Lisowski Dubiszcze Karol Anna Hajewska Stefan Zawadzki i Wincenta Samborska ż. Łukasza 178-3-100 343V 75 Ż 665 DM
18 4 1834 Kazimierka Grzegorz Lisowski Jabłonne Tomasz Prakseda Żygadło Paweł Lisowski i Konstancja Tchorzewska panna 171-1-7 233R 7 R 240 DM
17 9 1834 Berezdów Józef z Kupertynu Lisowski Berezdów Tomasz Franciszka Tołczan Piotr Tchórzewski i Marianna Tyszecka ż. Ignacego, Feliks Świderski i Anna Otowczyc 245-1-8 111R 57 R 16 DM
18 8 1834 Łabuń Anastazja Kondratowicz Łabuń Bazyli Marianna Walewska ojciec religii G-R, Jan Zieniewicz i Anna Zieniewicz, Józef Lisowski i Ewa Wierzbicka 178-3-100 107R 42 Ż 215 DM
8 9 1834 Szumsk Anna Oborska Hucisko Szumskie Franciszek Tekla Mołnowska Stefan Lisowski, Marianna Malinowska panna 245-1-8 374V 45 R 2001 RK
29 6 1835 Nieświcz Piotr Lisowski Bakowce Michał Marianna Dachnowicz 430 7 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20430/pages/PL_1_436_430_0004.htm
10 3 1835 Makarów Eufrozyna Aleksandra Hrehorowicz Naliwajkówka Józef Marianna Rudkowska Spirydion Lisowski, Marianna Szelenińska, panna, chrz. 12.03.1835 178-51-372 38R 6 Ż BS 78
28 2 1835 Zasław św. Józefa Kazimierz Roman Romanowski Sławuta Antoni Agnieszka Mierzyńska Jan Lisowski, Helena Skibicka 178-3-101 28 25 Ż SK
10 2 1835 Butowce Julianna Miszczuk Butowce Grzegorz Marianna Rudkowska Ksawery Lisowski, Helena Majorska 178-3-101 214V 5 Ż 395 SK
31 3 1835 Starokonstantynów Franciszek Lisowski Kobyla Sylwester Marianna Terlecka Franciszek Mołodecki, Anna Stepańska 178-3-101 168R 45 Ż 326 CK
23 2 1835 Kupiel Kazimierz Lisowski Pisarzówka Wojtowiecka Feliks Antonina Śniatyńska Feliks Witwicki, Elżbieta Kamińska 178-3-101 321 24 Ż SK
25 2 1835 Międzyrzec Justyn Lisowski Międzyrzec Józef Aniela Wybranowska Józef Wędrychowski żon. Wiktoria Myczkowska męż. 171-1-8 226R 15 R AS 0
2 1 1836 Korzec Kazimierz Lisowski Pereweźnia Jan Agnieszka Kuriata Michał Myszkowski i Klara Borowska ż. Ignacego 245-1-10 68r 39 R Na
10 8 1836 Niewirków Dominik Lisowski Rudnia Niemilla Jakub Anastazja Zacharczuk ch.z wody.Dopełn.ch.27.01. 1937r .Asyst. Kalikst Zajączkowski, Anna Bronowicka ż.Jakuba 171-1-10 281 R 6 R AS
24 3 1836 Tetyjów Aleksander Stanisław Wolański Skwyra, par. Pawolocka wielm. Jan Longin Joanna Medyńska chrzest z olejów 18.04.1845 r., wielm. Julian Lisowski, Aniela Maszewska 685-2-1020 15r 20 Ch 29 KP2
24 9 1836 Cudnów Jozafat Święcicki Słoboda Czajkówka Norbert Marianna Polańska Wincenty Lisowski i Magdalena Rajtarowska ż. Teodora 569-1-59 25V 147 Ż 51 DM
16 10 1836 Toporyszcze Michał Dworecki Bobryk Stary Jan Katarzyna Zelizko Grzegorz Lisowski i Domicela Zelizko 178-51-386 127R 87 Ż 130 DM
27 5 1837 Kuniów Jan Lisowski Eliaszówka Cyryl Marianna Katafoni Michał Wolski,Helena Jezierska ż. Stefana 171-1-10 86 R 46 ZP R 0
2 8 1837 Wiszenki Jan Sawicki Słoboda Wiszenecka Andrzej Tekla Majdańska Jan Gągalski, Petronela z Lisowskich Ożgowa - ż. Karola; as: Piotr Magierowski, 823 66a 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0071.htm
11 2 1837 Berezne Ignacy Kuriata Rudnia Druchowska Joachim Marianna Feliks Lisowski i Agata Kosarzecka ż. Jakuba 171-1-10 235V-236R 6 R Na
6 10 1837 Berezne Jan Lisowski Rudnia Druchowska Jan Anna Kuriata Andrzej Kuriata kawaler i Anna Lech mężatka 171-1-10 239R 26 R Na
30 3 1837 Owrucz Jan Lisowski Rudnia Ihnatpolska Łukasz Maria dopełnienie chrztu 22.04.1839 178-3-8 455V 7 Ż MW
29 5 1837 Starokonstantynów Feliks Lisowski Kobyla Sylwester Marianna Terlecka Józef Terlecki i Kunegunda Zakrzewska ż. Floriana 178-3-108 187R 64 Ż 366 DM
11 7 1837 Starokonstantynów Jan Łukaszuk Michałowce Tomasz Apolonia Antok Jakub Lisowski i Prakseda Pawlukowa 178-3-108 189R 82 Ż 370 DM
3 4 1838 Wiszenki Józef Biernacki Koszelowa Grobla Klemens Teresa Lisowska Stanisław Mysłowski, Petronela z Lisowskich Odżga - ż. Karola; as: Jan Gagalski, 824 43a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0044.htm
3 2 1838 Krzemieniec Szymon Lisowski Krzemieniec Kazimierz Katarzyna Woroniecka ur. Bazyli Szarkiewicz i ur. Marianna Gipska 01-12 3V 12 T 215 DM
10 7 1838 Krzemieniec Jan Lisowski Krzemieniec IN Emilia sołdat Maksym Efdorijów i szl. Marianna Zychmanowa 01-12 15V 68 T 229 DM
1 4 1838 Krzywin Wincenta Rutkowska Sielce NN Leontyna Rutkowska ch.4.04.1838, Ur. Piotr Lisowski, Aniela Jaszczuk ż. Daniela 171-1-11 49V 12 R Mg
18 2 1838 Bazalia f. Tereszki Konstanty Lisowski Mońki Karol Anna Gajewska ur. Antoni Wyszowaty i Teodozja Sawicz panna 170-3-110 252V 10 Ż DM
29 8 1838 Butowce Marianna Myszczuk Butowce Grzegorz Marianna Rutkowska Ksawery Lisowski i Marianna Popławska ż. Jana, asyst. Tomasz Majerski i Rozalia Gąsecka ż. Joachima 170-3-110 219R 26 Ż 418 DM
23 7 1839 Niewirków Stanisław Lisowski Antonówka Stefan Tekla Zielińska chrzest w Bereznym, ur. Marcin Łabondski młodzian, Agnieszka Wereszczyńska mężatka 880 229 R 3
26 6 1839 Owrucz Piotr Lisowski Rudnia Ihnatpolska Teodor Dumna 178-3-8 457R 19 Ż MW
27 2 1839 Berdyczów Aleksander Lisowski Skakawka Bazyli Wiktoria Godlińska Wincenty Lipiński i Balbina Chodorowska panna 178-3-8 137V 54 Ż 256 DM
30 8 1839 Butowce Feliksa Katarzyna Kostiuk Butowce Kalim Salomea Ksawery Lisowski i Antonina Osawoluk ż. Piotra 178-3-112 206R 36 Ż 401 DM
20 2 1839 Nowogród Wołyński Dominik Lisowski Balarka Aleksandrówka Marcin Katarzyna Kotwicka Stefan Żarczyński i Katarzyna Guzowska panna 178-3-72 7R 49 Ż 14 DM 0
6 10 1839 Korzec Antoni Lisowski Słoboda Głuszków Karol Marianna Sobolewska Aleksy Stachurski żonaty, Agnieszka Wilczyńska żona Gabriela 178-51-433 77V 125 Ż 82
6 11 1840 Nowogród Wołyński Antoni Myryński Emilczyn NN Paulina Myryńska ur. Benedykt Lisowski, Anna Karnicka ż. Aleksandra 872 24 90 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0014.htm
11 11 1840 Dąbrowica Stanisław Kostka Łyszkiewicz Urwanica Tomasz Aniela Słodkowska Józef Lisowski, Helena Kunicka; as: Leon Łobojacki, Anna Nierodkiewicz; ch: 17.1 826 120a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0121.htm
20 8 1840 Malin Stefan Świtelski Berkówka Rudnia Walenty Katarzyna Chilow Mikołaj Lisowski, Ulana Chili, ż. Stefana, chrz. 22.08.1840 178-51-456 6R 20 Ż BS 14
22 1 1840 Iwanków Seweryn Lisowski Rudnia Lewkowska Michał Eudoksja Mikołaj Lesowski, Prakseda Morgulew, panna, chrz. 11.02.1840 178-51-456 9V 5 Ż BS 21
7 5 1840 Chabno Marianna Dworak Rudnia Osuczna Szymon Barbara Burych Dawid Lisowski, Marianna Kocekrak, mężatka, chrz. 9.05.1840 178-51-456 26R 13 Ż BS 64
12 6 1840 Chabno Jan Lisowski Rudnia Minkowska Jan Orsana Wołodko Teodor Wołodko, Urszula Lisowska, panna, chrz. 16.06.1840 178-51-456 27R 18 Ż BS 66
12 7 1840 Chabno Józef Lisowski Rudnia Klewińska Jan Helena Baszyńska Tomasz Dudiński, Marianna Honczarenko, panna, chrz. 14.07.1840 178-51-456 27R 20 Ż BS 66
13 7 1840 Chabno Rozalia Adamenko Rudnia Klewińska Benedykt Aleksandra Baszyńska Piotr Lisowski, Anna Butnowska, mężatka, chrz. 14.07.1840 178-51-456 27V 21 Ż 67 BS
8 10 1840 Chabno Teresa Dropikowska Rudnia Klewińska Łukasz Olena Piotr Lisowski, Marianna Honczarekow, panna, chrz. 15.10.1840 178-51-456 29R 34 Ż BS 70
13 3 1840 Wieledniki Jakub Lisowski Hajnowicze? Józef Marianna Paszkowska 178-3-9 380R 33 Ż MW 0
15 4 1840 Owrucz Atanazy Lisowski Rudnia Ihnatpolska Józef Zofia Goszko 178-3-9 387R 10 Ż MW
23 5 1840 Cudnów Urban Święcicki Huta Cudnowska Feliks Agnieszka Baranowska Wincenty Lisowski i Wiktoria Szymkowicz ż. Wojciecha, asyst. Piotr Jędrzejowski i Aleksandra Lisowska ż. Wincentego 569-1-63 9R 80 Ż DM
24 1 1841 Nowogród Wołyński Paulina Kuczyńska Huta Tomasz Katarzyna Suzio Lisowski Szymon, Marcinkiewicz Marianna, ż.Rafaiła 872 8 26 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0006.htm
26 8 1841 Bucyń Ludwik Lisowski Niesuchoiże Michał Ludwika Dziewięckowicz 856 472-473 5 0
28 3 1841 Berezne Katarzyna Bronowicka Rudnia Potasznia Antoni Salomea Paczyńska Józef? Lisowski żonaty i Marianna Bronowicka mężatka 171-1-12 228V 21 R Na
3 8 1841 Berezne Stefan Lisowski Druchowa Jan Anna Kuriata Joachim Kuriata żonaty i Marianna Kuriata panna 171-1-12 229V 28 R Na 0
15 2 1842 Dąbrowica Aleksander Słodkowski Pracuki Michał Karolina Milewicz Stanisław Szymkiewicz, Benigna Tchorzewska - "w"; as: Józef Lisowski, Józefa Sło 828 254a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0259.htm
13 2 1842 Torczyn Julianna Gabrylewicz Siedmiarki Leon Katarzyna Piasecka Tomasz Romanowski, Monika Lisowska, as. Kajetan Lisowski, Joanna Gabrylewicz męż 629 4 9 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20629/pages/PL_1_436_629_0003.htm
14 8 1843 Nieświcz Stanisław Lisowski Ternki Kajetan Monika 438 4 15 AGAD DW
24 10 1843 Korzec Jan Lisowski Balarka Myszakowa Karol Marianna Sobolewska 874 213 138 PW 0
24 5 1843 Szumbar Grzegorz Lisowski Cecyniówka Teodor Apolonia Minio 625 243 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0129.htm
20 6 1843 Nowogród Wołyński Stanisław Lisowski Balarka Aleksandrówka Ignacy Katarzyna Kotwicka 874 59 175 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0031.htm
24 9 1844 Połonne Emilia Babińska Połonne Franciszek Julia Kucharska Jan Lisowski żonaty, Karolina Zamiechowska ż. Antoniego 875 447 199 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0227.htm
5 2 1844 Toporyszcze Ignacy Zelizko Bobryk Stary Bazyli Anna Jasińska Stanisław Lisowski i Apolonia Lisowska ż. Grzegorza 178-51-514 480V 15 Ż DM
7 8 1844 Toporyszcze Wawrzyniec Lisowski Bobryk Stary Stanisław Marianna Łagowska Franciszek Lisowski i Anastazja Wachowska ż. Jana 178-51-514 487R 64 Ż DM
2 8 1844 Toporyszcze Hieronim Węglowski Bobryk Stary Maciej Marianna Dworecka Stanisław Lisowski i Apolonia Lisowska ż. Grzegorza 178-51-514 487R 65 Ż DM
24 12 1844 Toporyszcze Adam Szemiot Stary Bobryk Wojciech Tekla Sokołowska chrzest 2.01.1845, Grzegorz Lisowski i Anna Dworecka ż. Jana 178-3-12 445V 5 Ż 868 DM
1 1 1844 Niewirków Bazyli Lisowski Rudnia Niemilla Jakub Anastazja Bochnieckow Grzegorz Bronowicki, Anna Bronowicka ż.Jakuba 883 238V 11 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0245.htm
24 3 1845 Kuniów Paweł Lisowski Illaszówka Cyryl Marianna Kataloni 884 97 V 26 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0101.htm
12 8 1845 Puliny Klara Borowska Lubarska Huta Jan Ewa Święcicka Lisowski Feliks, Kuczyńska Apolonia, ż. Franciszka 227 JZ 0 0
15 11 1845 Młynów Gertruda Felicjana Sidorowicz Młynów Ludwik Sabina Jakub Morozowski, Rozalia Rudnicka, Karol Kolisowski, Karolina Morozowska 831 171V 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0175.htm
12 3 1845 Łabuń Wilhelm Lisowski Łabuń Władysław Józefa Końska 1-dw. Jakub Jurkowski i Ewa Wierzbicka ż. Wiktora 178-3-113 123R 27 Ż DM
28 10 1845 Niewirków Szymon Lisowski Rudnia Niemila Jakób Anastazja Zacharczuk Grzegorz Bronowicki i Anna Bronowicka 884 279 68 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0286.htm
27 3 1845 Tetyjów Aleksander Wilczyński Zrajki wielm. Andrzej Antonina Rzepecka wielm. Julian Lisowski, Antonina Weys 685-2-1020 15r 19 Ch 29 KP2
12 5 1845 Toporyszcze Aniela Weselska Stary Bobryk Stefan Marianna Rypińska Franciszek Lisowski i Marianna Lisowska ż. Stanisława 178-3-12 455R 62 Ż 887 DM
11 6 1845 Toporyszcze Ludwika Makowska Rudnia Kropiweńka Adam Dorota Żelizko Stanisław Lisowski i Ewa Jasińska ż. Leona 178-3-12 456V 72 Ż 890 DM
5 10 1845 Toporyszcze Urszula Lisowska Stary Bobryk Grzegorz Apolonia Żelizko Stanisław Lisowski i Marianna Wachowska ż. Jana 178-3-12 462R 104 Ż 901 DM
25 10 1845 Toporyszcze Michał Wachowski Stary Bobryk Stanisław Marianna Gągała Grzegorz Lisowski i Marianna Lisowska ż. Stanisława 178-3-12 463R 111 Ż 903 DM
27 2 1845 Owrucz Łukasz Lisowski Rudnia Ihnatpolska Nicefor Tekla Syczewska 178-3-12 383V 14 Ż MW
25 2 1845 Uszomierz Julia Żurawska Rudnia Haćkowska Józef Marianna Dworzecka Józef Lisowski i Anna Galicka ż. Michała 178-3-12 417V 46 Ż 816 DM
17 8 1845 Uszomierz Ludwik Gągałło Rudnia Krasnosiółka Łukasz Marianna Wachowska Józef Lisowski i Anna Galicka ż. Michała 178-3-12 420R 73 Ż 821 DM
10 1 1845 Kulczyny Hilary Lisowski Dubiszcze Kazimierz Teresa Zawadzka Wojciech Rodzyński i Petronela Swejtowska ż. Gabriela 178-3-113 364V 8 Ż 703 DM 0
10 9 1846 Radziwiłłów Witold Lisowski Radziwiłłów Jan Leonilda Wereszczynska 832 253 26 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0262.htm
30 10 1846 Wiszenki Tomasz Toński Kopaczówka Felix Marianna Ursynowicz Jan Toński, Marianna Magierowska; as: Paweł Lisowski, Katarzyna Mazurkiewicz - " 772 10 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0006.htm
12 12 1846 Malin Stefan Palin Worobiowska Rudnia Stanisław Marianna Szeletycka Piotr Lisowski, Marianna Palin, małżonka, chrz. 1.01.1847 178-51-548 108R 1 Ż BS 223
19 6 1846 Berezne Julianna Karpińska Rudnia Druchowska Adam Marianna Daniwicz Adam Lisowski żonaty i Natalia Raczkowska ż. Stefana 885 221V 16 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0232.htm
1 8 1846 Toporyszcze Dominik Lisowski Stary Bobryk Stanisław Marianna Łagowska Franciszek Lisowski i Rozalia Łagowska ż. Grzegorza 178-3-15 450V 47 Ż 63 DM
13 9 1846 Kulczyny Karol Górski Peczyska Bazyli Katarzyna Pauczyńska Paweł Lisowski i Anna Skrzyszewska ż. Jana 178-3-115 357R 81 Ż 700 DM
23 10 1846 Kulczyny Franciszek Lisowski Dubiszcze Paweł Marianna Radecka Ksawery Radecki i Katarzyna Dzwoniewska ż. Aleksandra 178-3-115 359V 99 Ż 705 DM
8 6 1847 Korzec Antoni Lisowski Majdan Głuszkowo Karol Marianna Sobolewska 22 61 PW R
18 6 1847 Krzywin Julian Frąckiewicz Sosnówka Jan Honorata Szostakowska ch.22.06.1847, Paweł Wojciechowski, Tekla Głowacka, c. Stefana, asys. ... Pilisowski, Eleonora Dobr...ska c. Jana 171-1-13 50V 18 R Mg
2 1 1847 Malin Ignacy Lisowski Ilwowce Rudnia Piotr Rozalia Szaciłow Jan Rudalski, Elżbieta Kołakowska, małżonka, chrz. 5.1.1847 178-51-548 108V 6 Ż BS 224
14 1 1847 Malin Feliks Lisowski Worobiowska Rudnia Grzegorz Aleksandra Dropiej Andrzej Lisowski, Marianna Głowacka, małżonka, chrz. 15.01.1847 178-51-548 109R 9 Ż 225 BS
26 8 1847 Malin Austyn Lisowski Janówka Łukasz Domicella Strutyńska Antoni Żbikowski, Julia Bożyczka, chrz. 28.08.1847 178-51-548 113V 45 Ż BS 234
27 9 1847 Malin Władysław Zbikowski Janówka Antoni Marianna Ostrowska Walenty Lisowski, Magdalena Zakusiło, chrz. 28.09.1847 178-51-548 114R 114V 52 Ż BS 234
12 10 1847 Malin Aleksandra Klucka Korolówka Grzegorz Marianna Siewko Jakub Lisowski, Marianna Lisowska, mężatka, chrz. 26.10.1847 178-51-548 115R 58 Ż BS 236
2 11 1847 Malin Józef Chomątowski Stepanówka Słoboda Aleksander Marianna Mokrzycka Jakub Lisowski, Anna Pikulska, mężatka, chrz. 8.11.1847 178-51-548 115V 61 Ż BS 237
12 8 1847 Iwanków Klara Weress Rudnia Lewkowska Bazyli Barbara Maciej Lisowski, Julianna Margulewna, chrz. 15.08.1847 178-51-548 120R 14 Ż BS 247
19 9 1847 Iwanków Franciszka Lisowska Rudnia Lewkowska Michał Eudoksa Maciej Lisowski, Marianna Morgulkowa, wdowa, chrz. 12.10.1847 178-51-548 120V 18 Ż BS 248
4 10 1847 Czarnobyl Franciszek Lisowski Rudnia Wereśnia Kasper Fruzyna Laszewicz Paweł Laszewicz, Stefania Jedymenko, chrz. 5.10.1847 178-51-548 136V 9 Ż BS 280
11 1 1847 Humań Kazimierz Lisowski Mańkówka Kazimierz Regina Baczyńska chrz. 09.07.1848; ur. Paweł Synhajewski, Olga Bajer 685-2-1023 6 33 Ch EH
22 4 1847 Krzemieniec Julianna Katarzyna Zielińska Krzemieniec Franciszek Rozalia Czyliszcz Kazimierz Lisowski i Katarzyna Czyliszcz ż. Aleksandra 426-0.1-21 5R 26 T DM
18 8 1847 Krzemieniec Józef Kozłowski Krzemieniec Feliks Klara Głowacka Kazimierz Lisowski i Tekla Tasimkiewicz ż. Adama 426-0.1-21 8V 47 T DM
20 6 1847 Owrucz Józef Lisowski Rudnia Mieczna Jan Barbara 178-3-19 438V 27 Ż MW
6 2 1848 Radziwiłłów Zygmunt Lisowski Radziwiłłów Jan Leontyna Wereszczynska 834 577 7 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0301.htm
24 9 1848 Zasław św. Józefa Marianna Witwicka Sławuta Jan Wiktoria szl. Jan Lisowski, Marianna Paszkowska 178-3-117 24V 96 Ż
20 11 1848 Bazalia f. Tereszki Marian Lisowski Wolica Poniatowskiego Paweł Marianna Radecka Jakub Dzwoniewski i Katarzyna Radecka 178-3-117 314R 41 Ż 616 DM 0
18 11 1849 Starokonstantynów Antoni Lisowski Kobylla Sylwester Marianna Terlecka 178-3-118 23V-24R 115 Ż DW
17 1 1849 Krzywin Marcjanna Miłkowska Nityszyn Feliks Zofia Białoszewska Antoni Lisowski i Marianna Krzewicka 171-1-15 57V-58R 3 R 60 DM
31 5 1849 Klewań Justyn Aleksander Lisowski Klewań Faustyn Lucyna Horoch chrzest 31.07.1849, Józef Bagiński i Kamila Wiszniewska mężatka, as. Wasilij Jakowlew i Konstancja Niwińska wdowa 171-1-15 244V-245R 24 R 247 BW
14 10 1849 Krzemieniec Józef Papar Krzemieniec Grzegorz Salomea Tarkowska Kazimierz Lisowski i Marianna Haczyńska ż. Franciszka 426-1-23 29V-30R 87 T/FS 869 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQ2J?i=868&cat=300453
5 3 1850 Korzec Adam Lisowski Rudnia Klonowska Piotr Apolonia Łukomska Feliks Rudnicki i Marianna Sosnowska ż. Adama 171-1-16 400v-401r 32 R Na
16 8 1850 Korzec Piotr Lisowski Myszakowa Jan Anna Linkiewicz Feliks Jaworski i Justyna Michniewicz ż. Stefana 171-1-16 414v-415r 78 R Na
20 8 1850 Korzec Józefa Borowska Pereweźnia Piotr Domicela Rakowska Władysław Lisowski i Honorata Bielińska ż. Stanisława 171-1-16 415v-416r 81 R Na
18 2 1851 Wieledniki Piotr Lisowski Zapole Józef Maria Paszkowska 178-3-31 495V 27 Ż MW
7 2 1851 Toporyszcze Franciszek Lisowski Rudnia Fassowska Jan Ewa Twardowska Antoni Twardowski i Józefa Cybulska ż. Szymona 178-3-31 548V-549R 16 Ż DM
20 8 1851 Starokonstantynów Włodzimierz Nowicki Paszkowce Jan Katarzyna Dobrzańska 1-dw. Wawrzyniec Lisowski, szl. Józefa Krzywiska ż. Aleksandra 178-3-120 46V-47R 108 Ż 90 DW
30 7 1851 Korzec Ignacy Lisowski Głuszków Bazyli Domicela Leśniewska Kazimierz Wilczyński i Agata Wilczyńska ż. Franciszka 178/3/72 82v-83r 93 Ż Na
7 9 1851 Berezne Marianna Karpińska Rudnia Druchowska Adam Marianna Daniewicz chrzest 8.09.1851, Adam Lisoski [Lisowski] i Krystyna Hulewicz ż. Maksymiliana 171-2-1 58V-59R 29 R 61 BW
4 10 1851 Berezne Franciszek Lisoski [Lisowski] Druchowa Jan Anna Kuriata chrzest 5.10.1851, Jakub Lisoski [Lisowski] i Krystyna Hulewicz ż. Maksymiliana 171-2-1 59V-60R 30 R 62 BW 0
1 3 1851 Równe Roman Kazimierz Równe NN Anna s. niezamężnej Anny, chrzest 4.03.1851, Wojciech Lisowski i Zofia Kulewska 171-2-1 5V-6R 12 R 9 BW
11 12 1852 Niewirków Marcin Lisowski Pohoryłówka Adam Lucyna Łukaszewska chrzest 20.12.1852, Szymon Mielniczuk i Teodora Szelżuk ż. Pawła 171-1-17 555V-556R 75 R 561 BW
13 4 1853 Łokacze Julian Lisowski Wólka Markowiecka Mikołaj Dorota Cześniowska Józef Żmudzki, Rozalia Tomaszewska wdowa 357 6-7 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20357/pages/PL_1_436_357_0004.htm
1 11 1853 Wieledniki Antoni Lisowski Zapole Józef Marianna Paszkowska 178-3-38 559V 11 Ż MW
12 6 1853 Wiszenki Marianna Mac Stanisławka Józef Rozalia Rengiel Paweł Lisowski i Teresa Wachowska ż. Zachariasza 22-1-120 146V-147R 16 Ł DM
29 7 1853 Wiszenki Ignacy Sienkiewicz Susk Marcin Karolina Iwanowska Paweł Lisowski i Domicela Wachowska ż. Jana 22-1-120 148V-149R 23 Ł DM
10 8 1853 Butowce Kazimierz Pilawski Czerniatyn Tomasz Marcjanna Ziniewicz Wawrzyniec Lisowski i Marianna Pohowska 178-3-121 583V 35 Ż 1100 DM
19 7 1854 Korytnica Wincenty Fereriusz Lisowski Wręby Jakub Ewa Zabłocka 226 8-9 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0005.htm
10 10 1854 Toporyszcze Franciszek Lisowski Bobryk Stary Stanisław Marianna Łagowska Wojciech Kramiński i Marianna Węgłowska ż. Macieja 178-3-38 647V-648R 83 Ż DM
12 2 1854 Owrucz Paweł Lisowski Ihnatpol Nikifor Tekla Syczewska 178-3-38 614V 11 Ż MW
6 7 1854 Owrucz Kazimierz Lisowski Ihnatpol Grzegorz Agata Sligko? 178-3-38 616V 19 Ż MW
9 9 1856 Kulczyny Franciszek Lisowski Peczyska Feliks Honorata Jakubowska Jan Mironowicz i Rozalia Pawłowska ż. Jana 178-3-124 194V-195R 70 Ż 352-353 DM
20 4 1856 Berezne Marianna Murawska Tyszyca Piotr Konstancja Leszczyńska Jakub Lisowski i Irina Bronowicka ż. Jakuba 171-1-67 133V-134R 18 R 136 DM
13 2 1857 Korytnica Antoni Lisowski Stężarzyce Jakub Zofia Zabicka (?) 229 4-5 8 0
14 1 1857 Torczyn Józefa Paulina Pogorzelska Torczyn Ludwik Róża Strzemińska Cyprian Lisowski, Seweryna Ostrowska ż. Stanisława 643 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0002.htm
11 10 1857 Kulczyny Franciszek Lisowski Salicha Mała Wawryk Feliksa Brzeżewska Tomasz Chodorowski i Franciszka Osmulska ż. Wincentego 178-3-125 138V-139R 90 Ż 266-267 DM
4 1 1858 Wołoczyska Tytus Dawid Krzyżanowski Porochnia Karol Józefa Buczyńska 1-dw, Józef Lisowski, Anna Czajkowska ż. Michała, as. Jan Markiewicz, Apolonia Pniewska ż. Stanisława 178-3-127 62V-63R 4 Ż 125 DW
19 2 1858 Korzec Leon Lisowski Dubniki Piotr Apolonia Łukomska Feliks Rudnicki i Anastazja Borowska ż. Pawła 650-1-1 7V-8R 26 R Na
4 11 1858 Lubar Wacław Wiktor Lisowski Awratyn Antoni Teresa Berezowska Maciej Lasocki, Józefa Kalitowiczówna - panna, as: Spirydion Ostaszewski, Aleksandra Godlejewska - panna 641-1-19 4 3 Ż MP
20 4 1858 Toporyszcze Wojciech Lisowski Nebiża Benedykt Marianna Żurawska Franciszek Lisowski i Karolina Lisowska panna 178-3-128 104V-105R 57 Ż 207-208 DM
12 3 1859 Bazalia Grzegorz Lisowski Tryski Feliks Honorata Jakubowska Jan Merynowicz i Julianna Brodecka 178-3-129 10V-11R 39 Ż DM
7 1 1859 Toporyszcze Marcjanna Lisowska Bobryk Stary Franciszek Antonina Wachowska Grzegorz Lisowski i Marianna Węgłowska 178-3-50 691V-692R 4 Ż DM
24 8 1860 Kulczyny Augustyn Lisowski Peczyska Józef Teofila Szmigielska Ludwik Baczewski i Leontyna Szmigielska 178-3-130 132V-133R 58 Ż 257-258 DM
31 1 1861 Wiszenki Antoni Zięboski Nowa Rudnia Piotr Marianna Lisoska Paweł Lisowski, Rozalia Odźgo ż. Stanisława 782 2-3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0001.htm
4 5 1862 Białogródka Stefan Wolski Puzyrki Małe Józef Leonarda Szmigielska Józef Lisowski i Rozalia Lenartowicz panna 178-3-77 112V-113R 45 Ż DM
9 9 1862 Starokonstantynów Marianna Kunicka Starokonstantynów Wincenty Tekla Pawłowska Hilary Lisowski i Franciszka Albertowicz ż. Jacka 178-3-131 25V-26R 107 Ż 52-53 DM
14 5 1862 Korzec Filomena Apelnicka Bereźniaki Tomasz Brygida W..owska Piotr Lisowski i Agata Wilczyńska ż. Franciszka 887 355-356 47 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0195.htm
17 2 1862 Łabuń Sabina Ostrowska Hryców Adam Aniela Majewska Adam Lisowski i Feliksa Bołsunowska zamężna 178-3-77 325V-326R 18 Ż 644-645 DM
13 6 1863 Krzemieniec Antoni Kriger Krzemieniec Krzysztof Barbara Myszkiewicz szer. Józef Lisowski, miesz. Królestwa Polskiego marianna Korczeszczonka panna 426-1-36 17V-18R 47 T
1 4 1863 Kulczyny Franciszka Piotrowska Peczyska Wawrzyniec Marianna Fedorowska Józef Lisowski i Petronela Krynicka panna 17-1-235 8V-9R 32 Ch 17-18 DM
18 4 1863 Kulczyny Anna Radecka Jaworowce Ksawery Katarzyna Krzyżanowska Paweł Lisowski i Marianna Maciejewska ż. Jana 17-1-235 9V-10R 36 Ch 19-20 DM 0
22 4 1863 Kulczyny Wojciech Lisowski Krasiłów Konstanty Marianna Jahołkowska Antoni Korzeniowski i Marianna Kwiatkowska ż. Ludwika 17-1-235 10V-11R 40 Ch 21-22 DM
10 10 1863 Kulczyny Franciszka Lisowska Peczyska Józef Teofila Szmigielska Józef Krzywicki i Anna Rączkowska, asyst. Feliks Lisowski i Anna Leszczyńska 17-1-235 23V-24R 92 Ch 47-48 DM
2 3 1863 Korzec f. Horodnica Albin Kuriata Pereweźnia Stanisław Anna Kotwicka chrzest 3.03.1863, Stanisław Lisowski i Honorata Bagińska ż. Stanisława 650-1-2 26V-27R 14 R 28 BW
24 10 1863 Niewirków Adam Boczkowski Huta Siedlisko Jan Anna Misiuna chrzest 18.11.1863, Ignacy Lisowski i Kamila Łabędzka ż. Antoniego 650-1-2 191V-192R 64 R 250 BW
3 3 1864 Torczyn Emanuel Lisowski Torczyn Franciszek Bronisława Jerlich 650 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0003.htm
16 1 1864 Bazalia Fabian Lisowski Hrycyki Feliks Honorata Jakubowska Michał Michalewski i Marrcjanna Wierzbicka 17-1-7 43V-44R 9 Ch 86-87 DM
25 1 1864 Kulczyny Paulina Horoszkiewicz Peczyska Jan Marianna Witalewska Józef Lisowski i Marianna Bykalska, asyst. Michał Bykalski i Marianna Mikulska 17-1-235 64V-65R 12 Ch 126-127 DM
16 8 1864 Kulczyny Joanna Werenkowska Kulczynki Franciszek Anna Jaźwińska Wawrzyniec Lisowski i Anna Werbachowska, asyst. Andrzej Trembecki i Petronela Krzyżanowska 17-1-235 84V-85R 90 Ch 166-167 DM
19 6 1865 Miropol Julianna Popławska Dziesiąta Część Olszańskiej Aleksander Marianna Arabska szl. Józef Lisowski, 1-dw. Lucyna Jaroszewska ż. Wojciecha 178-3-149 57V-58R 53 Ż 113 DW
29 11 1865 Wieledniki Adam Lisowski Rudnia Wygnanka Atanazy Ewa Jurkowska 178-3-56 66V 14 Ż MW
19 5 1866 Kulczyny Wincenty Witwicki Kulczyny Jan Agnieszka Czajkowska Józef Gilewski i Teofila Lisowska, asyst. Józef Lisowski i Tekla Sadowska 17-1-235 182V-183R 44 Ch 357-358 DM 0
5 5 1867 Wieledniki Mikołaj Lisowski Żerewce Jan Anna Rychwalska 178-3-56 87V 41 Ż MW
6 6 1868 Horochów Antoni Lisowski Boroczyce Józef Katarzyna Garwet 104 8-9 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20104/pages/PL_1_436_104_0005.htm
4 11 1868 Białogródka Karol Janiszewski Białogródka Ignacy Elżbieta Piotrowska Szymon Lisowski Tekla Staszewska ż. Wincentego 178-3-81 369V-370R 108 Ż DM
24 3 1868 Wieledniki Wincenty Lisowski Rudnia Wygnanka Atanazy Ewa Jurkowska 178-3-56 102V 18 Ż MW
15 8 1869 Krzemieniec Franciszek Lisowski Popowce Franciszek Emilia Hulewicz 1-50 12V-13R 41 T
11 1 1869 Wieledniki Atanazy Lisowski Berezowy Grud Aleksander Domicela Rękas 178-3-56 119V 8 Ż MW
14 9 1870 Kuniów Konstanty Lisowski Iliaszówka Paweł Józefa Jezierska Wojciech Jezierski i Faustyna Jezierska 178-3-78 219V-220R 59 Ż DM
3 2 1871 Wieledniki Adam Lisowski Rudnia Wygnanka Teodor Ewa Renkas 178-3-56 169V 21 Ż MW
11 9 1872 Kuniów Mieczysław Lisowski Iliaszówka Paweł Helena Zawadowska Paweł Zagórski i Karolina Baranowska 178-3-78 286V-287R 53 Ż DM
6 7 1872 Nowogród Wołyński Karolina Teter Huta Kuka Józef Franciszka Podlewska Franciszek Lisowski, Antonina Żygadło 178-3-156 254V-255R 163 Ż 506 DW
13 6 1872 Nowogród Wołyński Antoni Lisowski Glinki Józef Helena Lewandowska Franciszek Rudnicki, Ewa Lewandowska 178-3-156 256V-257R 171 Ż 510 DW
25 1 1873 Wieledniki Józef Lisowski Rudnia Wygnanka Teodor Ewa Renkas 178-3-56 210V 11 Ż MW
7 1 1873 Wieledniki Franciszek Lisowski Rudnia Wygnanka Atanazy Ewa Jurkowska 178-3-56 210V 12 Ż MW
16 5 1874 Kuniów Wojciech Lisowski Iliaszówka Paweł Helena Zawadowska Jan Baranowski i Marianna Krzemińska panna 178-3-78 337V-338R 27 Ż DM
2 8 1875 Kuniów Jan Lisowski Iliaszówka Paweł Helena Zawadowska Jan Baranowski i Karolina Baranowska ż. Józefa 178-3-78 375V-376R 59 Ż DM
17 8 1877 Kuniów Bartłomiej Lisowski Iliaszówka Paweł Helena Zawadowska Jan Baranowski i Michalina Białous ż. Jakuba 178-3-78 464V-465R 66 Ż DM
20 2 1879 Kuniów Roman Lisowski Iliaszówka Paweł Helena Zawadowska Stanisław Krzemiński i Aniela Jezierska ż. Stanisława 178-3-78 540V-541R 16 Ż DM
26 1 1880 Cudnów Witalis Święcicki Szaniawka Seweryn Teofila Święcicka Jan Lisowski i Domicela Suchodolska ż. Józefa 178-3-67 483V-484R 32 Ż 958-959 DM
28 12 1884 Torczyn Bolesław Jasiński Okorsk Duży Dionizy Maria Falkowska Bolesław Lisowski, Antonina Tchorzewska 671 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20671/pages/PL_1_436_671_0002.htm
24 12 1887 Torczyn Adam Janiszewski Okorsk Michał Wiktoria Tomaszewska Bolesław Lisowski, Teofila Siatecka 674 2-3 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20674/pages/PL_1_436_674_0002.htm
17 11 1887 Meżyrów Salomea Lachowicz Płazówka Władysław Honorata Piotrowska Piotr Lisowski i Antonina Kędzierska żona Antoniego 904-6-8 158V-159R 69 W JS1
25 10 1891 Torczyn Henryka Jasińska Okorsk Duży Dionizy Marianna Falkowska Cyprian Lisowski, Antonina Strojnowska ż. Zygmunta 677 34-35 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0018.htm
16 3 1892 Torczyn Józefa Siatecka Okorsk Duży Aleksander Teofila Ossolińska Bolesław Lisowski, Antonina Tchorzewska ż. Albina, As.: Albin Tchorzewski, Maria 678 8-9 13 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0005.htm
13 6 1893 Horochów Kazimierz Lisowski Smyków Marian Apolonia Żyra 129 20-21 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0011.htm
11 2 1896 Kuniów Mieczysław Jezierski Laszówka Stanisław Aniela Zawadzka Jan Lisowski i Petronela Telicka ż. Antoniego 178-3-86 601V-602R 21 Ż DM
17 6 1897 Ołyka Antoni Lisowski Apołonówka p. Zwiahelski Jan Michalina Orońska 1018 772 149 MO 0
11 5 1898 Kuniów Wiktoria Żukowska Ilaszówka Wawrzyniec Franciszka Wolska Mieczysław Lisowski i Maria Sokołowska ż. Aleksandra 178-3-86 710V-711R 59 Ż DM
23 12 1899 Horochów Adam Lisowski Oszczów Andrzej Katarzyna Kuszyńska Mikolaj Kuszyński, Maria Kowalska ż. Michała 928 48-49 94 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0025.htm
18 4 1901 Torczyn Bolesław Lisowski Antonówka Szepelska Marian Ludwika Sebastiańska 955 14-15 34 0
29 3 1901 Torczyn Władysław Lisowski Kolonia Karolinówka NN Albina 955 12-13 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0007.htm
23 1 1901 Zasław św. Jana s. [...] Lisowski Borysów Stefan Anna Petrowa Franciszek Makowski i Józefa Makowska 17-2-72 3R 8 Ch 529 DM
18 5 1901 Zasław św. Jana Rozalia Witkowska Borysów IN Antonina Stefan Lisowski i Maria Bujalska 17-2-72 7V-8R 26 Ch 538-539 DM
11 4 1905 Ołyka Antoni Lisowski Ołyka Władysław Agata Paszkowska 985 15 55 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0015.htm
4 2 1905 Dubno Stanisław Lisowski Korabliszcze Tomasz Maria Czarnecka Antoni Łaskarzewski i Emilia Łukasiewicz ż. Edmunda 740-10-21 14V-15R 49 R 16 DM
13 1 1906 Dubno Antonina Imiołek Korabliszcze Andrzej Julianna Horbas Józef Lisowski i Maria Zaborowska 740-4-162 2V-3R 6 R 4 DM
7 2 1906 Nowogród Wołyński Adolf Kuriata Chmieryn NN Franciszka Bagińska Wojciech Lisowski, Paulina Lisowska 178-3-202 10V-11R 67 Ż 21 DW
24 1 1906 Nowogród Wołyński Florian Lisowski Apołonówka Franciszek Franciszka Całko Marcin Wojnałowicz, Anna Całko 178-3-202 12V-13R 81 Ż 25 DW
21 2 1906 Nowogród Wołyński Piotr Lisowski Glinki Tomasz Maria Garbowska Leon Lewandowski, Karolina Lisowska 178-3-202 16V-17R 111 Ż 33 DW 0
5 3 1906 Nowogród Wołyński Józef Lisowski Chmieryn Jan Marcelina Suchowiecka Łukasz Lisowski, Teofila Suchowiecka 178-3-202 17V-18R 117 Ż 35 DW
4 3 1906 Nowogród Wołyński Józef Lisowski Karpiłówka Jan Petronela Kotwicka Tomasz Tetera, Kamila Skokowska 178-3-202 17V-18R 118 Ż 35 DW
4 11 1907 Ołyka Stanisław Lisowski Łopatyń Władysław aniela Paszkowska 1019 423 180 MO
7 3 1907 Cudnów filia Romanów Franciszek Lisowski Bykówka Tomasz Franciszka Duchnowska Franciszek Borawski i Zofia Petryczenko ż. Teodora 178-3-215 73V-74R 84 Ż 143-144 DM
1 4 1907 Cudnów filia Romanów Eleonora Dobrowolska Bykówka Adam Stanisława Baszyńska Kazimierz Lisowski i Julia Dobrowolska ż. Sylwestra 178-3-215 75V-76R 95 Ż 147-148 DM
24 6 1907 Cudnów filia Romanów Antoni Anuszkiewicz Bykówka Stanisław Karolina Żukowska Kazimierz Lisowski i Karolina Zielonko ż. Tomasza 178-3-215 89V-90R 175 Ż 175-176 DM
3 10 1907 Cudnów filia Romanów Zofia Hołub Futor Hołuba Gwidon Franciszka Rudnicka Wiktor Lisowski i Józefa Lewandowska panna 178-3-215 101V-102R 247 Ż 199-200 DM
8 6 1907 Korzec Florian Kraczkowski Anastaziówka Wielka Franciszek Maria Brodowska Florian Lisowski i Antonina Lisowska ż. Jana 740-2-332 36V-37R 179 R 39 DM
27 6 1907 Korzec Dominik Lisowski Głuszków Jan Karolina Łabęska Jan Turowski i Marianna Wilczyńska ż. Fortunata 740-2-332 43V-44R 212 R 46 DM
9 4 1909 Niewirków Jan Lisowski Nowa Huta Kajetan Franciszka Bagińska Tomasz Bagiński, Antonina Jakubowska, chrzest w Horodnicy par. Korzec 1015 42V-43R 176 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0045.htm
25 1 1909 Cudnów filia Romanów Lucjan Lisowski Hołubin Wiktor Tekla Rudnicka Andrzej Rupniewicz i Paulina Jaroszyńska ż. Józefa 178-3-215 198V-199R 34 Ż 372-373 DM
17 9 1910 Cudnów filia Romanów Ludwika Jaruszyńska Hołubin Józef Paulina Sobolewska Wiktor Lisowski i Stanisława Paluszkiewicz ż. Adolfa 178-3-215 288V-289R 199 Ż 545-546 DM
25 9 1910 Nowy Zawod Stanisława Tetera Adamówka par. Puliny Adolf Faustyna Chodska Józef Lisowski i Stefania Łukowska ż. Józefa 178-3-196 2V-3R 6 Ż 6-7 DM
1 10 1910 Nowy Zawod Karol Lisowski Huta Lubarska par. Pauliny Michał Karolina Niedźwiedzka Florian Teodorowicz i Natalia Łozowicka ż. Gwidona 178-3-196 2V-3R 7 Ż 6-7 DM
7 11 1910 Nowy Zawod Jadwiga Kupniewicz Adamówka par. Puliny Antoni Adela Karpińska Albin Lisowski i Marianna Karpińska 178-3-196 10V-11R 48 Ż 22-23 DM
1 11 1910 Nowy Zawod Kazimiera Pigman Adamówka par. Puliny IN Ewa Albin Lisowski i Leontyna Łurowska lub Murowska 178-3-196 11V-12R 51 Ż 24-25 DM
27 2 1911 Torczyn Jadwiga Puszczewicz Chmielnik Wacław Filipina Wereżeńska Stanisław Lisowski, Tekla Burbacher ż. Wilhelma 1026 6V-7R 23 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0009.htm
16 2 1911 Korzec f. Horodnica Teofil Nowosielecki Pereweźnia Feliks Anastazja Paczkowska Leon Lisowski i Franciszka Michniewicz 178-3-181 5V-6R 28 Ż 11-12 DM
19 3 1911 Korzec f. Horodnica Maria Weselska Adamów par. Nowogród Wołyński Ludwik Antonina Hołubowska Feliks Lisowski i Helena Czerwińska 178-3-181 6V-7R 33 Ż 13-14 DM 0
5 4 1911 Korzec f. Horodnica Mieczysław Skoczko Huta Korycka IN Anastazja Feliks Lisowski i Adela Partycka 178-3-181 9V-10R 51 Ż 19-20 DM
23 11 1911 Korzec f. Horodnica Bolesław Lisowski Lipnik par. Nowogród Wołyński Feliks Marcelina Markiewicz Stanisław Rakowski i Marianna Markiewicz ż. Aleksandra 178-3-181 37V-38R 212 Ż 75-76 DM
23 11 1911 Korzec f. Horodnica Filomena Nowosielecka Pereweźnia Faustyn Helena Pawłowska Leon Lisowski i Ewa Bielawska ż. Mikołaja 178-3-181 39V-40R 230 Ż 79-80 DM
25 10 1911 Bazalia f. Tereszki Faustyna Żydkiewicz Klitenka Mała Ludwik Anna Różycka Jan Lisowski i Helena Janicka ż. Bazylego, asyst. Tomasz Białowolski i Maria Żydkiewicz panna 17-2-47 114R 51 Ch 229 DM
21 1 1911 Romanów Wiaczesław Lisowski Hołubin Wiktor Tekla Rudnicka Paweł Biskupski i Adela Ostrowska ż. Gracjana 178-3-216 5V-6R 28 Ż 11-12 DM
10 6 1911 Romanów Edward Lisowski Bykówka IN Anna Jan Kalinowski i Waleria Rudnicka panna 178-3-216 30V-31R 175 Ż 61-62 DM
9 12 1911 Romanów Józef Lisowski Bykówka Jan Maria Mianowska Józef Milewski i Józefa Filińska ż. Dionizego 178-3-216 49V-50R 290 Ż 99-100 DM
2 2 1911 Nowy Zawod Kazimierz Lisowski Dołbyszka Jan Faustyna Czarnecka Franciszek Lisowski, Adolfina Czarnecka panna 178-3-196 35V-36R 173 Ż 72 DW
6 3 1911 Nowy Zawod Zygfryd Łosowski Lisowski Dowbysz, par. Puliny Tymoteusz Kamila Wasilewa Franciszek Lisowski, Emilia Turowska ż. Pawła 178-3-196 45V-46R 221 Ż 92 DW
21 5 1911 Nowy Zawod Walentyna Bagińska Pokostówka Julian Antonina Balicka Antoni Lisowski, Helena Wołyńska panna 178-3-196 72V-73R 358 Ż 146 DW 0
25 1 1912 Korzec f. Horodnica Franciszek Lisowski Stryj par. Niewirków Józef Aniela Żarczyńska Wacław Żygadło i Kamila Rakowska ż. Franciszka 178-3-181 65V-66R 29 Ż 131-132 DM
23 1 1912 Korzec f. Horodnica Hieronima Bagińska Mokre Stanisław Emilia Łoś Kajetan Lisowski i Maria Bagińska panna 178-3-181 64V-65R 20 Ż 129-130 DM
26 3 1912 Horochów Jan Lisowski Haliczany Franciszek Eleonora Trębaczewska 1039 9 25 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0012.htm
16 9 1912 Korzec f. Horodnica Bronisław Sokołowski Lipina Piotr Emilia Lisowska Feliks Lisowski i Aniela Wachowska ż. Stanisława 178-3-181 87V-88R 166 Ż 175-176 DM
4 10 1912 Korzec f. Horodnica Franciszka Lisowska Lipnik Florian Marianna Garbowska Jan Lisowski i Marcelina Lisowska ż. Feliksa 178-3-181 89V-90R 180 Ż 179-180 DM
11 12 1913 Torczyn Władysław Lisowski Chorochoryn Stanisław Paulina Okorska 1051 34-35 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0019.htm
1 1 1913 Korzec f. Horodnica Aleksander Nowosielecki Pereweźna Feliks Stanisława Paczkowska /Paszkowska Jan Lisowski i Helena Nowosiecka ż. Faustyna 178-3-181 115V-116R 4 Ż 228-229 DM
1 2 1913 Korzec f. Horodnica Aniela Weselska Adamów Ludwik Antonina Gołębińska Florian Lisowski i Emilia Sokołowska ż. Piotra 178-3-181 119V-120R 28 Ż 236-240 DM
15 2 1913 Korzec f. Horodnica Emilia Kuriata Astrachanka Wiktor Ewa Bagińska Leon Lisowski i Magdalena Bagińska 178-3-181 120V-121R 36 Ż 238-244 DM
20 4 1913 Korzec f. Horodnica Lucjan Cybulski Anastaziówka Wielka Mikołaj Marianna Leśniewska Wawrzyniec Lisowski i Antonina Leśniewska panna 178-3-181 127V-128R 76 Ż 252-253 DM
8 7 1913 Korzec f. Horodnica Marian Subczyński Krywalska Huta Wojciech Paulina Andrzejewska Ignacy Lisowski i Rozalia Szczawińska 178-3-181 134V-135R 119 Ż 266-267 DM
13 11 1913 Korzec f. Horodnica Cezar Lisowski Bronnica Michał Joanna Grabowska Feliks Feliński i Józefa Felińska ż. Jana 178-3-181 145V-146R 185 Ż 288-289 DM
4 4 1914 Horodnica Wincentyna Jankowska Pereweźnia Ludwik Maria Żygadło Leon Lisowski i Apolonia Żygadło panna 178-3-181 181V-182R 85 Ż 357-358 DM
21 9 1915 Kijów Św. Aleksandra Mikołaj Lisowski Kijów NN Tekla c. Michała Lisowska Anastazy Anastazjusz i Daria Bezkorowajewa 312/1/129 62V-63R 248 m.K JM1
11 12 1915 Kijów Św. Aleksandra Edward Mazurkiewicz Kijów NN Franciszka Mazurkiewicz Leon Lisowski i Jadwiga Mazurkiewicz 312/1/129 81V-82R 323 m.K JM1
1 2 1915 Horodnica Janina Dolenko Pereweźnia Wiktor Wincentyna Żygadło Leon Lisowski i Maria Jankowska ż. Ludwika 178-3-181 220V-221R 30 Ż 435-436 DM
23 5 1915 Horodnica Feliks Lisowski Lipnik Jan Józefa Mysłowska Feliks Lisowski i Zofia Mysłowska panna 178-3-181 231V-232R 94 Ż 457-458 DM
2 7 1915 Horodnica Wincenty Rudnicki Lewacze Jan Aniela Kozińska Florian Lisowski i Anastazja Korkuś ż. Jozafata 178-3-181 234V-235R 112 Ż 463-464 DM
4 10 1915 Horodnica Bolesław Sokołowski Lipniki Piotr Emilia Lisowska Feliks Lisowski i Aniela Wachowska ż. Stanisława 178-3-181 241V-242R 155 Ż 477-478 DM
1 11 1915 Horodnica Katarzyna Nowosielecka Pereweźnia Faustyn Helena Pawłowska Leon Lisowski i Maria Jankowska ż. Ludwika 178-3-181 244V-245R 171 Ż 483-484 DM
3 12 1915 Horodnica Józefa Nowosielecka Pereweźnia Feliks Stanisława Paczkowska Leon Lisowski i Maria Jankowska ż. Ludwika 178-3-181 246V-247R 185 Ż 487-488 DM
15 12 1915 Horodnica Antoni Lisowski Głuszków Jan Karolina Łabęska Franciszek Wilczyński i Bronisława Łabęska panna 178-3-181 249V-250R 200 Ż 493-494 DM
16 3 1918 Wiszenki Jadwiga Danicz Wachówka Antoni Marianna Nyki Jedwabińsk, Kolno, gub. Łomżyńska, Mikołaj Lisowski, Józefa Krysztopik ż. Wincentego 35-9-769 5V-6R 25 Ł 4512-4513 RK
1 11 1918 Wiszenki Wanda Genowefa Krzysztofik Wachówka Wincenty Józefa Ożgo Mikołaj Lisowski, Paulina Wachowska panna 35-9-769 22V-23R 106 Ł 4546-4547 RK
25 3 1918 Kołki Konstanty Lisowski Andrzej Anna Machacka Antoni Wolak, Franciszka Bartosiewicz, Zgon 10.II.1995 USC Niemodlin 1085 10 26 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0011.jpg
11 11 1919 Berezne Janina Kuriata Pererytka Piotr Karolina z Kuriatów Wincenty Lisowski, Karolina Bekeszczuk 740-4-11 22R 165 R AS
28 7 1921 Starokonstantynów Wiktor Lisowski Starokonstantynów Józef Julia Wanda Domańska Marcin Iwaszewski i Weronika Taborowska panna 17-2-91 cz.2 227V-228R 115 Ch 58-59 DM
2 6 1921 Starokonstantynów Genowefa Zaręba Starokonstantynów Gerwazy Barbara Sawicka z chełmskiej guberni; Józef Lisowski i Maria Karczewska ż. Władysława 17-2-91 cz.2 229V-230R 121 Ch 62-63 DM
31 3 1921 Berezne Bronisław Lisowski Druchowa Maksymilian Honorata Kamińska Jan Karpiński,Zofia Karpińska 740-4-11 121R 38 R AS
27 1 1922 Berezne Stanisław Żygadło Antolin Jan Bronisława Bekeszczuk Wincenty Lisowski,Aniela Żygadło panna 740-4-11 160R 19 R AS
1 8 1922 Berezne Tadeusz Milewski Pererytka Ignacy Tekla Bronowicka Wincenty Lisowski, Antonina Matuszewska 740-4-11 174R 131 R AS
27 7 1922 Tbilisi Władysław Lisowski Tbilisi Jan s.Michała Anna c.Iwana Wołochowa (chrzest 1923) Semen Panasiuk, Nina Stecka 261R 2 Tb DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 10 1798 Lubar Antoni Wieczffiński w Brygida z Żurowskich Łosiowa Demkowce łacina, wdowiec, Laurenty Wicwinski (Wieczfiński ?), Antoni Rudnicki, Wincenty Rynczewski, Józef Lisowski 178-49-3 614R Ż Mg
24 11 1800 Jampol Jakub Studnicki k Katarzyna Wilgnotoska Juśkowce p Stanisław Radziejewski, Józef Lisowski 178-51-184 1V 7 Ż 4 DM
23 1 1827 Szumsk Stefan Lisowski Huta Szumska 20 Kazimierz Apolonia Zarzecka Dorota Giżycka Huta Szumska 17 Józef Agnieszka Smorzewska Smarzewska Antoni Jastrzębski, Grzegorz Zieliński, Wincenty Blos? 245-1-1 391V 2 R RK
16 10 1827 Szumsk Stefan Lisowski Huta Szumska 20 Józef Marianna Chumanicka Mumanicka Tekla Woynaszewska Wojnaszewska Huta Szumska 26w Daniel Sabina Kuźmińska Antoni Jastrzębski, Karol Czaykowski 245-1-1 397R 16 R RK
11 5 1827 Horodyszcze Tadeusz Lisowski Kośków 30 Wojciech Konstancja Kleparska Helena Wilichowska Kośków 20 Jan Salomea Różycka Mikołaj Smoczyński, Maciej Kosz 178-3-93 90 11 Ż MO 177
6 2 1827 Nowogród Wołyński Józef Lisowski Zwiahel 24 Michał Marianna Angela Wybranowska Zwiahel 18 Bazyli Franciszka Bocianowski i Aleksandrowski 1045-2-296 6R 18 CDIAK/FS 28 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-YG3?i=27&cc=1503045&cat=989324
27 10 1829 Krzemieniec Jan Zieliński Huta Surażka par. Szumsk 20 Andrzej Franciszka Anna Sekulska Smolarnia 18 Szymon Anna Józef Zieliński i Stefan Wawrzyniec Lisowski 426-1-5 40V-41R 44 T 770 DM
9 2 1830 Szumsk Stanisław Jastrzębski Jastrzembsk Huta Szumska 23 Wojciech Jadwiga Czechmistrz Antonina Jasińska Huta Szumska 20 Michał Marianna Jakuszewska Antoni Jastrzębski, Maciej Jasiński, Stefan Lisowski 245-1-4 384R 86 RK
23 11 1830 Łabuń Wiktor Wierzbicki Łabuń 28 Jan Apolonia Żubrzewska Ewa z d. Boczkowska Dybowska Łabuń 36w Łukasz Magdalena Frankowska Jan Konczewskki, Jan Michelicz, Józef Lisowski 178-3-96 116V 14 Ż 221 DM
18 5 1830 Berezdów Franciszek Lisowski Berezdów 25 Leon Marianna Jachimowska Franciszka Tołczan Berezdów 20 Piotr Marianna Juścińska Jan Otowczyc, Piotr Tchórzewski 245-1-4 101R 8 R 199 DM
6 5 1831 Żytomierz Konstanty Awerianow G-R , Starokonstantynowo 30 Bazyli Natalia Woronko Marianna Boczkowska Żytomierz 28 Florian Agnieszka Skopińska Józef Lisowski , Andrzej Wachowski , Mikołaj Grabiarz 178 3 4 48 22 Ż Ni
21 5 1832 Wiszenki Jan Diedue Budki Stanisławowskie 42 Mateusz Petronela Aniela Osolinska Budki Stanisławowskie 20 Rafał Teofila Szumowska Grzegorz Nowicki, Walenty Lisowski 818 109a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0116.htm
7 6 1832 Luboml Faustyn Lisowski par. Uściług 25w Michał Franciszka Drozdowska Lucyna Horoch Mosur 17 Jan Konstancja Przewłocka Karol Lipczyński, Ignacy Szyszkowski, Stanisław Piotrowski 301 110 39 847 571 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0057.htm
21 2 1832 Kotelnia Leon Magierski Meżyrow, par. Meżyrów 21 Józef Katarzyna Dąbrowicz Wiktoria Nowicka Zabara 17 Hieronim Elzbieta Turkiewicz W. Stanisław Lisowski, Franciszek Włodko, Karol Aleksandrowicz. Pan młody- Podporucznik Wojsk Rosyjskich, Orderu Św. Anny , Czwartego Stopnia, Kawalera. 178-51-301 26V 15 Ż 54 BS
29 5 1833 Ostróg Jakub Zieliński Suraż, par. Szumsk 36w Andrzej Franciszka Śliwińska Anna Dymińska Hurby 18 Józef Magdalena K...lan Stefan Lisowski, Wincenty ...ski, Jan ...Ski 171-1-6 24V 14 R 8411 MZ
14 11 1833 Międzyrzec Stanisław Hutnicki Międzyrzec 30 Maciej Katarzyna Aniela Paszkowska Międzyrzec 20 Michał Katarzyna Ur.Józef Lisowski, Nikodem Grzegorzewski 171-1-6 249V 12 R AS
23 1 1833 Łabuń Eliasz Reszyński Hryców 45w Jan Anna Marianna Cichocka Hryców 30 Bazyli Krystyna Ostrowska Tadeusz Lisowski, Franciszek Wójcicki 178-3-99 77V 1 Ż 155 DM
23 1 1833 Łabuń Łukasz Zgierski Hryców 25 Mateusz Marianna Droczyńska Zuzanna Kowicka Hryców 30 Tadeusz Lisowski, Stefan Siekierzyński 178-3-99 77V 2 Ż 155 DM
18 10 1834 Łabuń Tomasz Kleparski Hryców 21 Wawrzyniec Apolonia Narzyńska Katarzyna Zielińska Hryców 17 Feliks Anna Łotocka Tadeusz Lisowski, Michał Kleparski 178-3-100 112R 10 Ż 225 DM
11 11 1834 Łabuń Stefan Murawski Hryców 30 Piotr Teresa Kozicka Franciszka Wolska Kurhanówka 18 Kazimierz Rozalia Nowicka Tadeusz Lisowski, Stanisław Murawski 178-3-100 112V 12 Ż 226 DM
3 2 1835 Szumsk Feliks Smoleński [Smoliński] Iserna 34w Stefan Marianna Oborska Marianna Malinowska Hucisko Szumskie 20 Ksawery Franciszka Krajewska Stefan Lisowski, Jan Fiedorowicz, Sylwester Gabruk 245-1-9 377V 3 R 736 DM
27 10 1835 Zasław św. Józefa Stanisław Pioruński 20 Feliks Ludwika Golińska Karolina Magayska 18 Antoni Franciszka Tarnawska Tadeusz Lisowski, Feliks Wieczor, Eustachy Ogolewicz 178-3-101 76 30 Ż SK
10 11 1835 Bazalia f. Tereszki Tomasz Nowicki Dubiszcze par. Kulczyny 20 Józef Marianna Skrzyszewska Lucyna Kuźmińska Słobódka Czernelowiecka 19 Stefan Marianna Piotrowska Jakub Lisowski, Jakub Dzwoniecki 178-3-101 250V 12 Ż DM
26 7 1836 Berezne Jan Lisowski Rudnia Druchowska 43 Piotr Marianna Bronowicka Anna Kuriata Rudnia Druchowska 20 Sebastian Marianna Kuriata Hilary Bronowicki, Marcin Kuriata, Antoni Kuriata 171-1-9 229V 7 R Na
9 8 1836 Cudnów Dominik Lisowski Korczówka par. Puliny 32w Józef Marianna Karpińska Agnieszka Kornijczuk z d. Łysak Słoboda Frysarka 25w Stanisław Katarzyna Węglów Adam Ganowski, Mikołaj Grabiarz 569-1-59 51R 57 Ż 102 DM
15 11 1836 Toporyszcze Jakub Zelizko Bobryk 25 Felicjan Marianna Gągało Anna Czepel Rudnia Teryńce 21 Antoni Agata Grzegorz Lisowski, Andrzej Łagowski 178-51-386 137R 31 Ż 140 DM
4 7 1837 Cudnów Michał Lisowski Korczówka par. Puliny 26 Józef Marianna Karpińska Tekla Święcicka Huta Stara Cudnowska 18 Adam Katarzyna Osiecka Mateusz Przewłocki, Piotr Żurawski 569-1-60 38R 29 Ż 70 DM
23 10 1838 Bazlia - f. Tereszki Paweł Lisowski Czernelówka 22 Bazyli Marcjanna Wesołowska Marianna Radecka Czernelówka 25 Michał Anastazja Zawadzka Aleksander Dzwoniewski, Jan Wesołowski 178-3-110 259V 11 Ż 514 DM
23 10 1839 Wieledniki Józef Lisowski Antoni Petronela Rogowska Marianna Papkowska Jan Barbara Paszkowska 178-3-8 472V 12 Ż MW
21 11 1839 Berdyczów Fortunat Zajączkowski par. Żytomierz 29 Jan Marianna Kucharska Domicela Rakowiecka Berdyczów 27 Paweł Marianna Burba Józef Lisowski, Kajetan Rojek 178-3-8 170V 35 Ż 321 DM
29 1 1839 Nowogród Wołyński Bazyli Bagiński Huta Chobota 28 Adam Magdalena Rudnicka Katarzyna Chaszczyńska Huta Chobota 20 Adam Łucja Szymon Lisowski, Fabian Jakuszewski 178-3-72 32V 11 Ż 63 DM
22 1 1839 Korzec Kajetan Linkiewicz par. Korzec 22 Maciej Tekla Kuriata Konstancja Kuriata par. Korzec 20 Józef Marianna Lisowska Adam Sosnowski, Piotr Lisowski 178-51-433 81R 3 Ż 87
18 8 1840 Krzemieniec Kazimierz Lisowski Krzemieniec 28w Adam Ewa Anna Orzechowska Krzemieniec 19 Stanisław Aniela 871 401 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0210.htm
8 6 1841 Nowogród Wołyński Antoni Halicki Słoboda Apołonówka 20 Józef Marianna Lisowska Marianna Zalewska Słoboda Apołonówka 20 Jakub Marianna Feliks Nowicki, Jakub Lisowski 872 76 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0042.htm
16 11 1841 Niewirków Stefan Lisowski Huta Bystrzecka 37w Bazyli Agnieszka Bagińska Marianna Czabanow Huta Bystrzecka 27w Paweł Żygadło Anna Bagińska Michał Wojnarowski,Józef Łopatewicz 171-1-12 269 R 20 R AS
22 11 1842 Miropol Ignacy Lisowski Adamówka par. Puliny 40w Bazyli Agata Bagińska Agata Korejwa Rudnia Żaborzycka 18 Sebastian Marianna Grątkowska Wincenty Sobolewski, Łukasz Karpiński, Leon Korejwa 873 418 13 AGAD 218 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0217.htm
2 5 1843 Kazimierka Paweł Lisowski par. Kazimierka 44 Piotr Marianna Bronowiecka Teresa Cybulska par. Kazimierka 46 Wojciech Anna Winiarska 882 225 R 1
24 1 1843 Niewirków Piotr Lisowski Rudnia Klonowska, par. Korzec 25 Kazimierz Regina Kuryata Apolonia Łukomska Huta Siedliska 20 Kazimierz Katarzyna Mańkowska 882 251 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0252.htm
25 7 1843 Horodyszcze kaplica Sudył Edward Majerski Myślatyn par. Zasław św. Jana 29 Antoni Tekla ? Anastazja Wysoczyńska Białopol 26 Łukasz Rozalia Sułkowska Józef Sułkowski, Aleksander Lisowski 178-49-18 27R 8 Ż DM
1 11 1843 Horodyszcze kaplica Sudył Mikołaj Berezowski Kośków 20 Jędrzej Marianna Wierzyńska Julianna Pietrowska Kośków 18 Stanisław Teresa Kulińska Tadeusz Lisowski, Michał Wierzyński 178-49-18 27R 9 Ż DM
12 11 1843 Cudnów Antoni Łubkowski Huta Cudnowska 20 Stanisław Zofia Danielewicz Anna Święcicka Huta Cudnowska 19 Jan Marianna Sienkiewicz Feliks Czerniachowicz, Wincenty Lisowski 569-1-66 40V 62 Ż 80 DM
7 2 1843 Zasław św. Józefa Aleksander Żurakowski Sławuta 24 Bazyli Tekla Janiszewska Franciszka Szuszmańska Sławuta 25w Antoni Marianna Siedlecka wdowa z d. Pikulska, św.: Jan Lisowski, Wojciech Adamowicz 178-51-510 55R 9 Ż 58 RG
29 10 1844 Torczyn Jan Wiszniowski Siedmiarki 20 Antoni Marianna Szkuratowska Marianna Błędowska Siedmiarki 18 Jan Marianna Mroczkowska Józef Dymiński, Feliks Daniecki, Mikołaj Lisowski 631 11 EH
2 2 1844 Toporyszcze Łukasz Gągało Rudnia Staryki 20 Antoni Zofia Zelizko Franciszka Wachowska Rudnia Staryki 16 Kasper Marianna Borowska Józef Lisowski, Jakub Wachowski, Wojciech Targoni 178-51-514 494V 10 Ż DM
16 1 1844 Annopol Franciszek Oczeretowicz Rowki 21 Kajetan Antonina Milewska Dorota Paszyńska Rowki 18 Teodor Marianna Malinowska Jędrzej Cielątkowski, Józef Oczeretowicz, Daniel Lisowski 883 61R 1 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0064.htm
16 7 1844 Lubar Anastazy Lisowski Żytomierz par. Żytomierz 20 Adam Stefan Michał Marcjanna Ciszewska Teresa Berezowska Awratyn 22 Mikołaj Urszula Kumanowska Józef Berezowski, Jakub Pietraszkiewicz, Michał Rzymski 178-51-514 333V 19 Ż 46 DM
4 2 1845 Nowogród Wołyński Jędrzej Lisowski Huta Kuleszowska 20 Stanisław Marianna Szlak Elżbieta Boczkowska Niemylanka 20 Jakub Marianna Kotwicka Bąkowski Stanisław, Weselski Tomasz 876 6 JZ
4 2 1845 Niewirków Adam Karpiński Rudnia Druchowska 20 Joachim Maryanna Karpińska Maryańska Bagińska Medwedówka 18 Daniel Julianna Zygadło Marcin Kuryata i Adam Lisowski 884 282 4 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0289.htm
10 6 1845 Zasław św. Jana Maciej Majewski par. Zasław/Jan 20 Grzegorz Tekla Zielińska Barbara Kostenecka par. Zasław/Jan 18 Florian Konstacja Wierzańska Franciszek Juzwiński, AleksanderLisowski 178-3-113 76R 7 Ż DM
18 11 1845 Trojanów Antoni Lisowski Koszcza Niższa 30 Józef Marianna Łagowska Aleksandra Sawicka Olanówka 20 Ignacy Elżbieta Jarocka Tomasz Wroczyński, Jan Kotwicki 178-3-12 310V 24 Ż 608 DM
11 11 1845 Kulczyny Wincenty Radecki Czernelówka par. Bazalia 30w Michał Anastazja Zawadzka Justyna Zarzycka Zastawki 20 Jędrzej Aniela Ostrowska Paweł Lisowski, Ignacy Nowicki 178-3-113 380R 22 Ż 733 DM
14 10 1845 Puliny Mikołaj Lisowski Babiczówka 22 Jan Tekla Sinicka Helena Wasylewska Babiczówka 19 Bazyli Ewa Lisiecka Paweł Jasiński, Józef Repczyński 178-3-12 365R 50 Ż 719 DM
3 11 1846 Korzec Jan Lisowski Rudnia Piaskowa 24 Józef Paraska Anna Jaworska z Linków Rudnia Piaskowa 24w Feliks Marianna 877 181 32 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0097.htm
17 11 1846 Toporyszcze Kazimierz Skokowski Rudnia Staryki 19 Bartłomiej Teofila Łagowska Agnieszka Żelizko Stary Bobryk 16 Antoni Marianna Bielak Grzegorz Lisowski, Grzegorz Łagowski, Stanisław Lisowski 178-3-15 466R 21 Ż 93 DM
17 11 1846 Toporyszcze Stefan Weselski Stary Bobryk 40w Szymon Katarzyna Dworecka Teresa z d. Komnacka Lisowska Stary Bobryk 40w Szymon Rozalia Hańba Grzegorz Lisowski, Grzegorz Łagowski, Stanisław Lisowski 178-3-15 466V 22 Ż 94 DM
30 6 1846 Cudnów Wincenty Lisowski Huta Cudnowska 37w Józef Maria Karpińska Brygida Szymkowicz Huta Cudnowska 20 Wojciech Wiktoria Święcicka Mikołaj Baszyński, Antoni Szpakowski 569-1-69 26R 21 Ż 52 DM
18 8 1846 Kulczyny Józef Górski Dubiszcze 25 Jan Katarzyna Krotewicz Tekla Wiszniowska Peczyska 20 Jan Aleksandra Rutkowska Paweł Lisowski, Augustyn Rutkowski 178-3-115 369V 19 Ż 724 DM
12 1 1847 Żytomierz Józef Lisowski Żytomierz 29 Antoni Teofila Wielczyńska Honorata Kalińska Żytomierz 20 Wawrzyniec Rozalia Pasławska Mikołaj Dorozyński , Wincenty Czyżewski 178 3 1 49 2 Ż Ni
4 4 1847 Żytomierz Jan Głuchowski Żytomierz 24 Stefan Marianna Żyworow Janina Murawiecka Żytomierz 19 Marcin Marianna Jankowska Szymon Lisowski , Jan Wągrodzki 178 3 1 53 18 Ż Ni
19 10 1847 Owrucz Aleksander Lisowski Rudnia Ihnatpolska 27 Michał Domicela Soczew Domicela Rychwalska Rudnia Staropotapowska 19 Jakub Domicela Renkas 178-3-19 442R 3 Ż 871 MW
26 10 1847 Łabuń Stefan Skompski Łabuń 22 Jędrzej Agnieszka Kosiewicz Tekla Wierzbicka Łabuń 17 Wiktor Ewa Boczkowska Władysław Lisowski, Anastazy Michałowski, Anastazy Wierzbicki 178-3-116 148V 16 Ż 296 DM
12 10 1847 Kulczyny Paweł Mondzelewski Krasiłów 28w Józef Katarzyna Górska Katarzyna Werbachowska Zastawki 20 Kasper Elżbieta Mańkowska Wawrzyniec Lisowski, Kazimierz Szuberski 178-3-116 408R 14 Ż 801 DM
30 5 1848 Berezne Teodor Marcinkowski par. Kazimirka, Ilniki 40w Wojciech Anna Winarska Marianna Kunicka Polany 25 Mateusz Julianna Przełuska Paweł Lisowski, Paweł Żarczyński 171-1-14 296R 3 R Na
12 9 1848 Cudnów Franciszek Szymkowicz Huta Cudnowska 20 Wojciech Wiktoria Święcicka Marianna Michniewicz Huta Cudnowska 18 Leonard Teresa Święcicka Antoni Szpakowski, Wincenty Lisowski 569-1-71 46V 33 Ż 91 DM 0
30 10 1849 Horochów Antoni Sęczkowski par. Horochów 25 Józef Barbara Lewandowska Antonina Romanowicz par. Horochów 19 Jan Małgorzata Poziumkowska Leon Niedźwiedzki, Stanisław Lisowski 87 68 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2087/pages/PL_1_436_87_0036.htm
30 1 1849 Cudnów Tomasz Orzechowski Bykówka 23 Jan Rozalia Sawicka Łucja Zielonko Bykówka 17 Marcin Anna Roczkowska Wincenty Lisowski, Bernard Liszkiewicz 569-1-72 43R 4 Ż 88 DM
23 5 1849 Cudnów Piotr Ganowski Dorohań par. Puliny 40w Jan Marianna Szuptyn Teresa z d. Kulikowska Burawska Rudnia Poczta 25w Krzysztof Ewa Rzewuska Stanisław Lisowski, Wincenty Kulikowski 569-1-72 46V 18 Ż 95 DM
25 10 1849 Cudnów Adolf Wyszatycki Lachowce par. Lachowce 29 Eugidy [Eugeniusz] Józefa Janczarska Paulina Dobrowolska Hłuboczek 20 Mikołaj Julia Wierzbicka Konstanty Lisowski, Stanisław Popiel, Romuald Dobrowolski 569-1-72 51R 35 Ż 104 DM
5 3 1850 Horochów Mikołaj Lisowski Kupowalce 19 Kajetan Ludwika Kotwicka Dorota Trześniowska Kupowalce 18 Antoni Marianna Kowalewska Jan Eleński, Feliks Janiszewski 88 50 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0026.htm
12 2 1850 Korzec Onufry Kuriata Rudnia Klonowa 20 Mateusz Rozalia Sawicka [raczej: Oczeret] Honorata Linek Rudnia Klonowa 19 Andrzej Marianna Starzyńska Tomasz Trojan, Piotr Lisowski 171-1-16 433r 8 R Na
5 3 1850 Korzec Bazyli Lisowski Balarka Kaczeniec 22 Józef Teresa Domicela Wiszniewska Balarka Kaczeniec 21 Jakub Katarzyna Wojciechowska Jakub Chołodecki, Franciszek Smolnikowski, Jan Jakutowicz 171-1-16 437r 16 R Na
20 8 1850 Korzec Albin Lisowski Rudnia Klonowa 28 Piotr Franciszka Kuriata Paulina Lech Bilczaki 20 Michał Aleksandra Żygadło Tomasz Trojan, Filip Borowski, Bartłomiej Borowski 171-1-16 443r 28 R Na
28 5 1851 Starokonstantynów Jan Kosmiński Fedorówka, par. Białogródka 26 Józef Wiktoria Sinicka Katarzyna Szepelska Kobylla 19 Józef Marianna Zagórska 1-dw. Stanisław Gęsicki, Hilary Lisowski 178-3-120 60R 12 Ż 116 DW
4 11 1851 Starokonstantynów Hilary Lisowski Kobyla 23 Sylwester Marianna Terlecka Małgorzata Horodelska Bahłajki 19 Antoni Tekla Mańkowska szl. Jan Terlecki, 1-dw. Michał Zaleski 178-3-120 64R 27 Ż 124 DW
6 5 1851 Korzec Ignacy Lisowski Bohate 26w Jan Marianna Romanowska Klara Cybulska Kamionka Suchwolska 17 Bernard Katarzyna Janicka Wincenty Lewicki, Feliks Boczkowski, Jan Kalinowski 178-3-2 102r 9 Ż Na
3 6 1851 Korzec Leon Żukowski Balarka Myszakowa 20 Marcin Marianna Kulikowska Aleksandra Jaworska Balarka Myszakowa 19 Jakub Tekla Golczewska Jan Lisowski, Nikodem Jaworski 178-3-2 103v 12 Ż Na
18 11 1851 Owrucz Grzegorz Lisowski Ihnatpol 22 Bazyli Agnieszka Górska Agata Smyk Ihnatpol 20 Józef Marta Ziemiałowska 178-3-31 484V 7 Ż 951 MW
4 2 1851 Cudnów Michał Sawicki Bykówka 30 Józef Apolonia Szpakowska Aniela Rudnicka Kajetanówka 20 Marcin Agnieszka Przewłocka Wincenty Lisowski, Jan Kulikowski 569-1-75 65V 9 Ż 88 DM
8 3 1853 Wiszenki Paweł Czypurowski par. Wiszenki 25w Andrzej Marianna Marianna Nagórska par. Wiszenki 26 Michał Barbara Citul Michał Kamiński, Łukasz Sakowski, Paweł Lisowski 22-1-120 156R 4 Ł DM
22 11 1853 Cudnów Jakub Misiuna Huta Lubarska par. Puliny 30 Maciej Rozalia Sulikowska Elżbieta z d. Święcicka Zalewska Huta Marianówka w Józef Katarzyna Bagińska Andrzej Brodowski, Feliks Lisowski 569-1-77 71R 41 Ż 123 DM
7 2 1854 Bazalia Wojciech Lisowski Pisarzówka par. Kupiel 30w Mikołaj Marianna Sowińska Franciszka Borewicz Bogdanówka 19 Mikołaj Anna Miłaszewska Franciszek Petysz, Jan Czerniawski, Katarzyna Petysz 178-3-122 31V 6 Ż DM
26 2 1856 Horochów Franciszek Lisowski Worczyn 25 Hipolit Julia Agnieszka z Wolańskich Garlińska Worczyn 23 Michał Anna 97 32 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2094/pages/PL_1_436_94_0017.htm
29 1 1857 Żytomierz Grzegorz Moździrski Żytomierz 23 Feliks Józef Aleksandra Paulina Bobrowska Żytomierz 21 Andrzej Katarzyna Zapolska Józef Lisowski, Piotr Piotrowski 178-3-44 94R 12 Ż 190 DM
19 5 1857 Kulczyny Wincenty Trembecki Peczyska 19 Antoni Klara Rutkowska Emilia Zawadowska Kulczyny 18 Józef Anna Szafińska Tytus Śniatkowski, Józef Lisowski 178-3-125 149V 17 Ż 287 DM
10 11 1857 Kulczyny Józef Lisowski Peczyska 27 Bartłomiej Katarzyna Iwanowska Teofila Szmigielska Kulczyny 25 Antoni Franciszka Wolska Feliks Lisowski, Andrzej Szmigielski 178-3-125 152V 29 Ż 293 DM
26 1 1858 Beresteczko Antoni Lisowski par. Łokacze 25 Kajetan Monika Kotwicka Marianna Drewnowska Zboryszów 16 Jan Marianna Sawicka 20 21 1
19 1 1858 Iwnica Karol Czudowski Smołówka 20 Jan Antonina Goraj Kamila Mączakowska Smołówka 19 Jan Magdalena Święcicka Jakub Goraj, Józef Lisowski, Władysław Chmielowski 178-3-128 734V 1 Ż 1404 DM
23 11 1858 Iwnica Adam Szajdecki Szachworostówka par. Korostyszów 30 Jan Faustyna Baszyńska Helena Chmielowska Smołówka 20 Kalikst Konstancja Skoczek Józef Lisowski, Apolinary Jarmuński, Maciej Zabrodzki 178-3-128 736V 9 Ż 1408 DM
15 2 1859 Koniuchy Piotr Chojnowski Wólka Szelwowska 20 Wojciech Apolonia Leszkiewicz Franciszka Bohemska Wólka Szelwowska 17 Antoni Franciszka ...zowska Mikołaj Lisowski, Stanislaw Bohemski 899 115V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20899/pages/PL_1_436_899_0115.htm
9 11 1859 Koniuchy Franciszek Lisowski Boruchów 28w Hipolit Julianna Emilia Hulewicz Kołpytów 22 Dionizy Antonina Mossakowska Antoni Komarnicki, Antoni Minasiewicz 899 116R-V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20899/pages/PL_1_436_899_0115.htm
21 6 1859 Wieledniki Atanazy Lisowski Michał Dominika Syczewska Ewa Jurkowska Bazyli Marta Rypińska 178-3-50 621R 8 Ż MW
22 11 1859 Wieledniki Nikifor Lisowski Teodor Dumna Agnieszka Syczewska Stefan Tetiana Smykowska 178-3-50 623R 15 Ż MW
26 2 1861 Łabuń Wojciech Wyszyński Dobre Łozy 50w Jan Rozalia Skąpska Paulina Zatorska Łabuń 30 Ignacy Petronela Czołowska Adam Lisowski, Stefan Skąpski 178-3-76 354R 6 Ż DM
29 10 1861 Łabuń Julian Witwicki Macewicze Małe 27 Stanisław Anna Sawicka Maria Rożańska Kraczanówka 17 Dominik Olimpia Dąbrowska Adam Lisowski, Grzegorz Bołsunowski 178-3-76 358V 23 Ż DM
4 6 1861 Białogródka Andrzej Szmigielski par. Kulczyny 28 Antoni Franciszka Wolska Julia Wolska Puzyrki Małe 19 Adam Ewa Jastrzębska Józef Łoziński, Józef Lisowski 178-3-76 157V 19 Ż DM
27 6 1862 Korzec Józef Lisowski Rudnia Pereweźnia 23 Jan Agnieszka Kuriata Łucja Zabłocka Rudnia Pereweźnia 18 Andrzej Marianna Sawicka 887 419 12 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0228.htm
21 1 1862 Kulczyny Tytus Śniatkowski par. Kulczyny 32w Józef Anna Pasztalian Honorata Krzywicka Peczyska 20 Mateusz Marianna Bujalska Jan Pawłowski, Józef Lisowski 178-3-131 183R 3 Ż 350 DM
18 11 1862 Kulczyny Józef Krzywicki Peczyska 22 Mateusz Marianna Bujalska Wiktoria Różycka Słobódka Krasiłowska 17 Piotr Marianna Zagórska Wojciech Wierzbicki, Józef Lisowski 178-3-131 190V 31 Ż 365 DM
30 6 1863 Lachowce Mikołaj Kosiński Bisówka Mała par. Białogródka 35w Stanisław Anna Łaszcz Magdalena Dzwonkowska Książęcin 22 Adam Marianna Lityńska Wojciech Mirecki, Jan Zawadzki, szl. Konstanty Lisowski 178-3-146 8 Ż DM
10 11 1863 Bazalia Teodor Duchniewicz Peczyska par. Kulczyny 23 Wincenty Marianna Sobolewska Antonina Krzywicka Hrycyki 17 Antoni Franciszka Sławecka Józef Lisowski, Józef Czernicki, Agnieszka Gilecka 17-1-8 12V-13R 35 Ch 25-26 DM
28 6 1864 Białogródka Józef Zagajewski Książęcin par. Lachowce 23 Antoni Petronela Jurkowska Antonina Gąsińska Polachowa 18 Ignacy Marianna Dubowicz Gabriel Piotrowski i Konstanty Lasowski (Lisowski) 178-3-81 109V 18 Ż DM, JZ
15 11 1864 Białogródka Karol Dąbrowski Książęcin par. Lachowce 25 Jan Anna Jakubowska Katarzyna Radziszewska Sosnówka 17 Wawrzyniec Barbara Rożańska Fabian Maciejowski i Konstanty Lisowski 178-3-81 115V 30 Ż DM
13 6 1865 Żytomierz Stanisław Stankiewicz Żytomierz 40 Filip Józefa Żyd Dorota Ryczkowska Żytomierz 36 Franciszek Anastazja Grabowska (emerytowany żołnierz) Józef Lisowski, Wincenty Bielski 178-3-61 123R 55 Ż 137 DG
3 10 1865 Żytomierz Edward Nadolski Żytomierz 27 Łukasz Maria Lipska Kamilla Żuchowska Żytomierz 25 Grzegorz Aleksandra Miltner (ob.i dw.) Józef Lisowski, Wawrzymiec Tokarski 178-3-61 128R 75 Ż 147 DG
13 11 1865 Żytomierz Leopold Sińkiewicz Żytomierz 42 Kazimierz Anna Kulczewska Franciszka Świrczewska Żytomierz 30 Józef Marianna Popławska (ob., wdowiec i dw.) Jan Gąsecki, Józef Lisowski 178-3-61 132V 93 Ż 156 DG
7 11 1865 Wieledniki Jan Lisowski Józef Marianna Paszkowska Anna Rychwalska Jakub Tekla 178-3-56 58V 6 Ż MW
31 1 1865 Cudnów Tomasz Lisowski Huta Marianówka 20 Jan Marianna Lulewska Marianna Święcicka Huta Marianówka 18 Teodor Lucyna Rudnicka Jan Sinicki, Teodor Lisowski 178-3-58 33R 8 Ż 64 DM
24 5 1865 Cudnów Jan Lisowski Huta Marianówka 26 Jan Marianna Łotocka Franciszka Korościńska Huta Marianówka 25 Kazimierz Marianna Kamińska Teodor Święcicki, Stefan Balicki 178-3-58 42V-43R 37 Ż 83-84 DM
3 7 1866 Żytomierz Grzegorz Lisowski Żytomierz 30 Eustachy Magdalena Katarzyna Tołoczko Żytomierz 18 Franciszek Anastazja Daniłowska (podofic. I panna) Efim Sazonow i Jan Łobaczewski 178-3-63 90R 34 Ż DG 147
30 1 1866 Białogródka Seweryn Dąbrowski Książęcin par. Lachowce 34w Jan Dorota Jezierska Marianna Łaniecka Sosnoweczka 20 Jan Anna Jakubowska Florian Trawiński, Konstanty Lisowski 178-3-81 236R 10 Ż DM
26 6 1866 Bazalia Joachim Pawłowski Peczyska par. Kulczyny 22 Tomasz Honorata Sokołowska Feliksa Łozińska Sorokoduby 18 Augustyn Kasylda Wiszniewska Józef Lisowski, Franciszek Ilnicki, Antonina Chworostowska 17-1-8 55V 13 Ch 111 DM
23 10 1866 Bazalia Piotr Radecki Czernelówka 22 Ksawery Katarzyna Krzyżanowska Salomea Jagodzińska Zielona par. Zawalijki gub. Podolska 20 Wojciech Salomea Kulczycka Paweł Lisowski, Aleksander Krzyżanowski, Julia Toczemska 17-1-8 59V-60R 26 Ch 119-120 DM
7 2 1868 Horochów Józef Lisowski Borotczyce 57 Hipolit Katarzyna Tryswicz Karolina Horwat Borotczyce 40 Wincenty Tekla 104 25 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20104/pages/PL_1_436_104_0014.htm
14 1 1868 Lachowce Konstanty Lisowski Lachowce 38 Jan Małgorzata Rzepecka Karolina Winiarska Lachowce 28 Jan Franciszka Leszczyńska Franciszek Rutkowski, Jan Oliański, Piotr Niemirowski 178-3-146 230V 1 Ż DM
22 6 1869 Wieledniki Stanisław Lisowski Aleksander Domicela Karolina Syczewska Szczepan Tekla 178-3-56 137R 8 Ż MW
25 1 1870 Kuniów Paweł Lisowski Iliaszówka 20 Cyryl Marianna Katafoni Józefa Jezierska Iliaszówka 36 Aleksander Franciszka Baranowska Jan Jezierski, Feliks Tański, Stanisław Sokołowski 178-3-78 227V 1 Ż DM
25 1 1870 Nowogród Wołyński Franciszek Lisowski Karpiłówka 25 Ignacy Katarzyna Paulina Teter Huta Kuka 20 Walenty Marianna Skoczko 178-3-152 165 7 Ż 326 MO
27 9 1870 Bazalia Hubert Makowiecki Hrycyki 19 IN Elżbieta Makowiecka Aleksandra Nowicka Hrycyki 21 Wincenty Franciszka Święcicka Michał Kosowski, Antoni Lisowski 17-1-8 107R 35 Ch 213 DM 0
15 8 1871 Kuniów Paweł Lisowski Iliaszówka 26w Cyryl Marianna Katafoni Helena Zawadowska Iliaszówka 20 Dominik Marcela Sokołowska Jan Jezierski, Feliks Tański, Stanisław Jaworski 178-3-78 263R 11 Ż DM
11 6 1872 Wieledniki Feliks Lisowski Józef Zofia Honorata Wengłowska Kazimierz Marianna 178-3-56 202R 11 Ż MW
13 1 1874 Wieledniki Piotr Lisowski Józef Marianna Wiktoria Żurawska Marcin Marianna 178-3-56 257V 1 Ż MW
9 5 1874 Wieledniki Ignacy Synicki Michał Rozalia Anastazja Lisowska z Kordytów Jan Zofia wdowiec po Petroneli Chomutowskiej, z Kordytów, wdowa po Fabianie Lisowskim 178-3-56 259R 7 Ż MW
7 11 1882 Bazalia Augustyn Lisowski Peczyska par. Kulczyny 22 Józef Teofila Szmigielska Antonina Trzcińska Sewruki 18 Piotr Marianna Morawska Klementyn Chodorowski, Mikołaj Szmigielski 17-1-8 250V 39 Ch 492 DM
23 1 1883 Toporyszcze Józef Lisowski par. Toporyszcze 26 Jan Ewa Twardowska Aniela z d. Kluska Budnicka par. Toporyszcze 30w Jakub Apolonia Wolska Jan Wysocki, Albin Lisowski 178-3-268 155V 3 Ż 300 DM
6 11 1883 Toporyszcze Franciszek Lisowski par. Toporyszcze 27 Benedykt Marianna Żurawska Leontyna Sawińska par. Toporyszcze 17 Narcyz Emilia Nowacka Wiktor Didkowski, Wiktor Żurawski 178-3-268 163V 35 Ż 316 DM
18 11 1884 Bazalia Jan Kosowski Hrycki 25 Michał Antonina Werbachowska Teodora Jarocka Triski 21 Paweł Marianna Staszewska Antoni Lisowski, Józef Pawłowski 17-1-8 273R 28 Ch 535 DM
28 2 1888 Bazalia Jakub Duchniewicz Hrycyki 19 Teodor Antonina Krzewińska Rozalia Młodnicka Mońki 20 Aleksander Zofia Zdaniewicz Michał Kosowski, Grzegorz Lisowski 17-1-8 312V 30 Ch 612 DM
17 6 1896 Tbilisi Marceli Lisowski Krynica, pow. Tomaszów 30 Fortunat Aniela Kucharska Karolina Łuczeczko (Łuczycka) Austria 32 Piotr Teresa Legun Andrzej Krakowiak, Hipolit Siedlecki, Józef Szczepański 68 18 Tb
15 2 1898 Kuniów Mieczysław Lisowski Laszówka 26 Paweł Helena Zawadowska Maria Baranowska Laszówka 23 Jan Antonina Telicka Michał Baranowski i Jakub Białous 178-3-86 737R 12 Ż DM
12 5 1902 Niewirków Kajetan Lisowski Nowa Huta 18 Ignacy Julianna Nagajewska Franciszka Bagińska Mokre 19 Jakub Wiktoria Jaroszewska miesz. Franciszek Feliński, Stanisław Jakubowski 965 58R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0058.htm
11 2 1903 Torczyn Józef Lisowski Wólka Szelwowska, par. Koniuchy 32w Jan Barbara Tomaszewska Antonina Łaskarzewska Budki Usickie 20 Ludwik Zofia Sawicka 968 21 R 4 0
26 1 1903 Kowel Andrzej Lisowski Kowel 31 Józef Ludwika Wysołowska Józefa Babińska Kowel 27 NN Marianna 978 40R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20978/pages/PL_1_436_978_0040.htm
26 5 1903 Cudnów Jan Lisek Majdan Czwarte 26 Kazimierz Franciszka Kroec Adela Jaworska Majdan Czwarte 19 Ignacy Paulina Murzanowska Stanisław Lisek, Mikołaj Lisowski 178-3-263 331V 49 Ż 630 DM 0
14 11 1904 Torczyn Antoni Radkowski Chorochoryn 28 Mikołaj Michalina Okorska Aniela Halkiewicz Chorochoryn 18 Henryk Adam Longina Sienicka Stanisław Lisowski, Jan Antonowicz 986 41V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0025.htm
2 5 1904 Bazalia Jan Wierzbicki Korczówka 22 Erazm Urszula Lisowska Maria Lipczyńska Klitna Wielka 20 Bernard Leontyna Kalińska Antoni Jaźwiński, Józef Lisowski 17-1-8 515V 21 Ch 1004 DM
20 2 1905 Bazalia Ksawery Pawłowski Maniowce par. Kulczyny 28 Tadeusz Aniela Jasińska Antonina Zaręba Wolica Polowa 18 Jan Józefa Śniatkowska Piotr Borysławski, Józef Lisowski 17-1-8 525V 13 Ch 1024 DM
15 5 1905 Bazalia Wincenty Duchniewicz Hrycki 27 Piotr Antonina Krzewicka Zofia Frankowicz Tereszki 20 Michał Maria Kuszajew Józef Lisowski, Edward Żarczyński 17-1-8 526V 18 Ch 1026 DM
4 3 1907 Bazalia Jan Leszczyński Czernelówka 32w Dionizy Antonina Murawska Apolonia Pawłowicz Klitenka Mała 19 Grzegorz Franciszka Turowska Mikołaj Różycki, Jan Lisowski 17-1-8 552V 18 Ch 1077 DM
10 2 1908 Bazalia Andrzej Łabędź Zozulińce Wielkie 26 Antoni Ewa Kamińska Bronisława Zalewska Klitna Wielka 17 IN Justyna Zalewska Julian Lisowski, Edward Piechta 17-1-8 564V 22 Ch 1100 DM
8 1 1910 Tbilisi Aleksander Ptaszyński Wiłkomir, kowieńska gub. 27 Ignacy Elwira Januszewska Teodora Czerniawska 34 Leopold Wincenty Agata Wołkowa Wincenty Lisowski, Piotr Balcerkowicz 221 1 Tb
7 2 1910 Cudnów filia Romanów Józef Wierzchowiecki par. Cudnów 22 Jakub Michalina Lisowska Feliksa Kamińska par. Cudnów 18 Adolf Julia Misiuna Stanisław Szponarski, Lisowski 178-3-215 307V 6 Ż 578 DM
6 2 1911 Korzec f. Horodnica Jan Adach Kolonia Zików (zam.od 1908 r.) Andrzej Ewa Iwanów Marianna Gaweł Kolonia Zików 18 Łukasz Agnieszka Szumla Adam Pawłowski, Felicjan Lisowski 178-3-181 41V 1 Ż 83 DM 0
23 10 1911 Korzec f. Horodnica Jan Kutwicki par. Nowogród Wołyński 28 Marcin Anna Lisowska Ewa Pawłowska Lipina 20 Aleksander Paulina Kozińska Jan Lisowski, Jan Lisowski 178-3-181 46R 19 Ż 92 DM
20 11 1911 Korzec f. Horodnica Jan Żygadło Pereweźnia 20 Klemens Anastazja Mackiewicz Adela Gogol Anastaziówka Wielka 19 Józef Józefa Dąbrowska Stanisław Żygadło, Leon Lisowski 178-3-181 47R 24 Ż 94 DM
5 7 1911 Bazalia Fabian Wojnowski Puzyki Małe par. Białogródka 20 Franciszek Michalina Wierzbicka Petronela Pasztalian Wolica Polowa 20 Jan Julia Jaworska Fabian Lisowski, Roman Studziński 17-1-8 608V 25 Ch 1186 DM
29 5 1911 Romanów Józef Gołębiowski par. Romanów 27 Stanisław Helena Sawicka