Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 254 wyników dla: Sienkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 1 1803 Kuniów Michał Sienkiewicz 38 Kuniów szl. 297-1-086 3R Ł
26 5 1803 Kuniów Lambert Józef Sienkiewicz 6/52 Kuniów s. ur. Michala i Doroty 297-1-086 4V Ł
6 11 1813 Krzemieniec Franciszek Tasienkiewicz 9/12 Krzemieniec s. Wojciecha i Kseni 299 25 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0015.htm
13 12 1813 Krzemieniec Mikołaj Tasienkiewicz 40 Krzemieniec pozostała wdowa 299 26 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0016.htm
5 2 1818 Krzemieniec Wojciech Tasienkiewicz 30 Krzemieniec pozostała wdowa 299 71 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0040.htm
6 8 1827 Koblin Jan Sienkiewicz 2 Karolinka Franciszek i Katarzyna Stasiuk 813 217 9 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0221.htm
4 2 1828 Koblin Tekla Szumajko 1/52 Karolinka rodzice: Piotr i Katarzyna z domu Sienkiewicz 814 211 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0215.htm
11 2 1828 Koblin Agata Sienkiewicz 90 Karolinka mąż ś.p. Piotr Sienkiewicz, dzieci: Stefan, Michał 814 211 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0215.htm
11 4 1828 Krzemieniec Jan Orzechowski 3 Krzemieniec s. Stanisława i Anieli i Tasienkiewiczów 01-7 36R 250 T 904 DM
8 5 1828 Białogródka Wiktoria Grzybowska 30 Bisóweczka ur., z Sienkiewiczów, mąż Szymon, synowie Jan i Kazimierz 178-03-94 89V 63 Ż DM
1 3 1828 Stary Konstantynów Dom ur. Katarzyna Gorczyńska 30 Stary Konstantynów z d. Sienkiewicz, mąż ur. Mikołaj Gorczyński, dzieci: Dominik, Kazimierz, Magdalena, z bólu głowy i żołądka 178-3-94 171R 44 Ż 329 KP2
9 3 1831 Lachowce Kasper Kukliński 81 Lachowce ur., żona Marianna z Risienkiewiczów, syn Antoni 171-1-4 106V 29 R DM
5 10 1831 Kulczyny Maciej Krzywicki 70 Łahodyńce Ur., żona Franciszka zd. Sienkiewicz, 3 synów: Józef, Paweł, Antoni i córka Magdalena 178-03-97 407V 85 Ż Mg
23 7 1832 Międzyrzec Aleksander Sienkiewicz 2 Terentijów s.Ur.Mikołaja i Urszuli zd. Aciszniewska 171-1-5 252V 22 R AS
18 3 1833 Koblin Michał Sienkiewicz 2/12 Karolinka s. ur. Franciszka i Katarzyny 819 209V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0218.htm
11 2 1833 Szumbar Józef Sienkiewicz 60 Borki żona Anna 199 311 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0161.htm
18 1 1837 Lachowce Marianna Sienkiewicz 7 Załuże c. 1-dw. Szymona i Barbary z Lipskich 171-1-10 123V 4 R DM
14 5 1838 Targowica Agata Sienkiewicz 50 Bokujma z Godlewskich, wdowa po Janie, 824 228 V 14 ZP 0
1 2 1839 Targowica Jan Sienkiewicz 80 Bokujma z gorączki, prac., wdowiec, c. Marianna, Rozalia 825 264 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0273.htm
11 3 1840 Wieledniki Justyna Kaczyńska 38 Wieledniki z Sienkiewiczów 178-3-9 384V 13 Ż MW
18 4 1845 Międzyrzec Jan Sienkiewicz [Siekliewicz] 80 Tudorów ż.Charytyna,s.Oleks,Opanas 884 267V 14 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0275.htm
29 8 1846 Ostropol Paweł Sienkiewicz 30 Wisznopol syn Wojciecha, żona Marianna z Figulskich, syn Antoni 178-3-115 291V 21 Ż 573 DM
2 11 1846 Ostropol Wojciech Sienkiewicz 70 Wisznopol wdowiec, córki Aleksandra i Petronela 178-3-115 293R 30 Ż 576 DM
18 4 1850 Ostropol Anna Konczewska 85 Kisiele z d. Sienkiewicz, wdowa po Janie, potomstwa dawno pozbawiona 178-3-119 260V 10 Ż 509 DM
3 3 1851 Włodzimierz Ewa Sienkiewicz 70 Włodzimierz z Krupskich, wdowa po Józefie, syn Jan, córka Zofia 787 69 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0037.htm
20 4 1853 Bazalia Piotr Sienkiewicz 19 Łazuczyn Wielki kawaler 178-1-121 131V 68 Ż 261 DM
21 3 1855 Sielec Julia Toft 5 Chmielów c. jednodworców Jana i Kunegundy z Sienkiewiczów 587 28 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0016.htm
29 1 1855 Łuck Tomasz Sienkiewicz 40 Żabka żona Domicella, synowie Stefan, Józef i Dominik, córki Franciszka i Rozalia 391 57 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20391/pages/PL_1_436_391_0035.htm
24 4 1855 Łabuń Marianna Sienkiewicz 6/12 Kurhanówka c. ur. Jana i Agnieszki Czostkowskiej 178-03-123 724V 24 Ż DM
20 8 1859 Toporyszcze Filip Perehuda 5/12 Czerniachów z gorączki; s. ur. Tomasza i Marianny Sienkiewicz 178-3-50 734R 54 Ż DM
17 7 1860 Krzemieniec Romuald Romanowski 5/12 Krzemieniec s. szl. Antoniego i Pauliny z Sienkiewiczów 0.1-33 54V 46 T
9 3 1863 Lachowce Erazm Sienkiewicz 2 Bisówka Wielka s. szl. Grzegorza i Marianny Pawliszyńskiej 178-3-146 32V 16 Ż DM
26 9 1864 Zasław św. Jana Michał Sienkiewicz 60 Michla żona Lucyna, synowie Damian, Aleksander, Jan i Mikołaj 685-6-6 59V 25 Ch 118 DM 0
11 12 1866 Żytomierz Tekla Krasowska 70 Dubowiec z d.Sienkiewicz, ze starości, 1-dw., wdowa,zostawiła syna Ludwika 178-3-63 146V 378 Ż DG 239
26 7 1868 Białogródka Aniela Akajewicz 40 Czyżówka 1-dw., z Sienkiewiczów, mąż Walerian, synowie Andrzej, córki Petronela i Katarzyna 178-03-81 402R 52 Ż DM
23 6 1868 Krzemieniec Kazimierz Sienkiewicz 1,5 Krzemieniec od zapalenia płuc, s. NN i Pauliny 426-1-44 49R 48 T DW 816
18 9 1871 Rzyszczów Marianna Stawińska 0,5 Rzyszcz?w c?rka Kajetana i Heleny z Sienkiewicz?w 312-1-100 292 22 m.K KM
7 12 1871 Białogródka Petronela Sienkiewicz 18 Bisówka Wielka 1-dw., panna 178-03-84 191R 106 Ż DM
21 5 1877 Rzyszczów Adolf Sienkiewicz 1 Litwiniki koklusz, s. Adama i Ewy z Jankowskich 312-1-110 318 16 m.K KM
7 4 1885 Włodzimierz Zofia Sienkiewicz 70 Włodzimierz mieszcz., mąż Wojciech, syn Grzegorz 803 106 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0055.htm
5 1 1885 Rzyszczów Bronisław Antoni Sienkiewicz 1 Mikołajówka s. mieszcz. Władysława i Klementyny z d. Krauze 1268-2-26 34 1 CDIAK
16 8 1893 Włodzimierz Michał Wawrynowicz 0,5 Falemicze s. chł. Andrzeja i Julii z Sienkiewiczów 811 141 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0072.htm
5 10 1893 Młynów Jan Sienkiewicz 4 Dobratyn od suchot, s. chł. Macieja i Marianny z d. Gryc 740-7-94 47R 70 R 162 DW
27 10 1905 Włodzimierz Julia Wawrynowicz 53 Ochnówka z Sienkiewiczów, chł., mąż Andrzej, synowie Kazimierz, Antoni i Władysław, córka Ludwika 991 91R 123 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0089.htm
14 8 1906 Romanów Rafalina Zabłocka 60 Mieleńce z d. Sienkiewicz, mąż Wincenty 178-3-215 56R 69 Ż 109 DM
23 11 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Maria Sienkiewicz 4 Szepetówka c. Władysława i Anny z Porczyńskich z Guberni Chersońskiej 17-2-47a 52V 93 Ch 103 DM
2 4 1930 Młynów Jan Zydron 74 Adamówka z choroby Żołądkowej. Pozostawił ż. Teklę z Sienkiewiczów, s. Władysława, Adolfa, Ludwika, c. Konstancję, Józefę, Michalinę, Helenę. Pochowany 04.04. 740-6-332 330 20 R AK2
30 6 1935 Szumbar Anna Strzelecka Zahajce z Świątkowskich, ur. 1859, mieszkanka Sienkiewicz, mąż Jan, córki Maria, Stefania, Zofia, Natalia, Tekla, syn Mikołaj 33-1-660 8 R 8 Ł 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
19 6 1747 Szumsk Małgorzata Jasienkiewicz Szumsk Jakub Zofia Michał Gieloski, Marianna Kaznoska 297-1-180 27R Ł RK 56
16 10 1747 Szumsk Róża Sienkiwicz Sienkiewicz Jan Zofia Antoni Małuski, Marianna Malinska 297-1-180 29R Ł RK 60
3 7 1750 Szumsk Jan Sienkiewicz Szumsk Jakub Zofia Aleksander Zawacki, Krystyna Truszkowska, Leon Jekler, Marianna Medynska 297-1-180 38V Ł RK 82
27 3 1757 Szumsk Katarzyna Grzycka Huta Rachmanowska Szymon Marianna Antoni Woynaszewski, Agnieszka Sienkiewiczowa 297-1-180 71R Ł RK 185
30 12 1759 Szumsk Jan Weresczynski Wereszczyński Huta Franciszkowa Andrzej Rozalia Tomasz Sienkiewicz, Petronela Stankiewiczowa 297-1-180 88V Ł RK 222
16 11 1760 Szumsk Stanisław Michałowski Kazimierz Franciszka Tomasz Sienkiewicz, Katarzyna Sliwinska 297-1-180 97R Ł RK 4422
6 4 1765 Szumsk Wojciech Sienkiewicz Sinkowski Huta Rachmanowska Tomasz Agnieszka Jan Adaszewicz, Rozalia Gdowska 297-1-180 125V Ł 4483 RK
8 3 1778 Torczyn Kazimierz Horochoryn Franciszek Happa Michał Kleparski, Katarzyna Sienkiewiczowna, Konstanty Gabrilewicz, Marianna Pakowska 2a 4 Ł EH
21 4 1783 Szumsk Wojciech Bąkowski Huta Bernackiego Józef Apolonia Wojciech Sienkiewicz, Katarzyna Pikulska, Hiacynt Bleharski, Regina Bernacka 297-1-181 61R Ł 061a RK
11 7 1801 Lubar Małgorzata Piotrowska Bratałów Ignacy Marianna łacina, data chrztu, Jan Duszakiewicz ?, Agnieszka Sienkiewicz 178-51-174 33V Ż Mg
24 1 1805 Lubar Marianna Michalewska Lubar Grzegorz Marianna łacina, data chrztu, Jan Janicki, Aleksandra Baranowska, Franciszek Deręgowski, Marianna Ceranowska, Antoni Synkiewicz ? (Sienkiewicz ?), Anna Wolska 178-51-174 67R-67V Ż Mg
31 1 1805 Lubar Maria Rafałowska Lubar Jan Franciszka łacina, data chrztu, Antoni Sienkiewicz, Aleksandra Baranowska 178-51-174 67V Ż Mg
13 10 1805 Lubar Anna Jadwiga Klinomejska Bratałów Gabriel Zofia Ciechońska łacina, data chrztu, Jan Wolski, Agnieszka Sienkiewicz 178-51-174 74V Ż Mg 173
2 7 1806 Lubar Erazm Paweł Agatyn Bratałów Antoni Magdalena Ciechońska łacina, chrzest 3.07.1806, Józef Chronowski, Agnieszka Sienkiewicz 178-51-174 V 75 Ż Mg 198 0
2 4 1807 Lubar Marianna Kowalska Lubar Szymon Helena Sienkiewicz łacina, chrzest 3.04.1807, Jan Sitarski, Katarzyna Zalewska 178-51-174 91R Ż Mg 218
1 11 1807 Lubar Grzegorz Klinkmajor Bratałów Gabriel Zofia łacina, chrzest 2.11.1807, Franciszek Zaleski, Agnieszka Sienkiewicz 178-51-174 96R Ż Mg 234
29 10 1817 Ostróg Anastazja Sienkiewicz Biełaszów Szymon Barbara Lipska Bazyli Kuskowski, Katarzyna Kat... ? 297-1-136 276 Ł 1006 SK
30 3 1826 Krzemieniec Jan Izdebski Szpikołosy Jakub Anna Sienkiewicz chrz.30.03.1826 wpis do rej.25.01.1831, Paweł Wyszyński i Rozalia Izdebska 01-3 148R 21 T 650 DM
31 10 1827 Ostropol Aleksander Sienkiewicz Wisznopol Wojciech Elżbieta Wojnarowska Marcin Orański, Magdalena Woliańska 178-3-93 208R 73 Ż 403 KP2, DM
18 2 1827 Starokonstantynów Dominikanie Kazimierz Gorczyński Ohijowce Mikołaj Katarzyna Sienkiewicz Kazimierz Gołębiowski, Teresa Woroniecka 178-3-93 136R 15 Ż 261 KP2
31 7 1827 Starokonstantynów Dominikanie Ignacy Ciesielski Ohijowce Wincenty Marianna Sienkiewicz Feliks Radziecki, Antonina Gorczyńska 178-3-93 143V/144R 69 Ż 276/278 KP2
4 1 1828 Teofilpol Trynitarski Aniela Sienkiewicz Rydka ur. Jan Franciszka brak ur. Franciszek Konwisarski, Marianna Popławska 178-3-94 301R 4 Ż 577 KP2
18 8 1828 Łuck Jan Czerniak Łuck Stefan Marianna Dąbrowska Grzegorz Sienkiewicz, Julianna Łozińska 368 63 86 814 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0032.htm
30 1 1828 Koblin Tekla Szumajko Karolinka Piotr Katarzyna Sienkiewicz Józef Korecki, Rozalia Roszczyn 814 207 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0211.htm
30 1 1828 Koblin Katarzyna Szumajko Karolinka Piotr Katarzyna Sienkiewicz Jan Antonowicz, Helena Tymoszowa 814 207 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0211.htm
9 8 1828 Międzyrzec Kajetan Sokołowski Międzyrzec Michał Justyna Sienkiewicz ch. 12.08.1828, W. Henryk Stecki syn Ludwika, W. Tekla Stecka, asys. W. Jan Orzechowicz, W. Sabina Z 171-1-1 235R 27 R 7127 Mg
23 7 1828 Teofilpol Trynitarski Anna Pasienkiewicz Trojanówka ur. Dominik Zofia Paulska ur. Andrzej Miłaszewski, ur. Marianna Dobrowolska 178-3-94 305R 41 Ż 585 KP2
8 2 1829 Czartorysk Jan Masienkiewicz Czartorysk Jerzy Elżbieta Saczkowska Paweł Swiderski, Katarzyna Straszewska; ch: 11.02. 815 138 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0142.htm
23 7 1829 Wiszenki Anna Rosienkiewicz Rudnia Szymon Elżbieta Białkowska ch: 23.07. Andrzej Białkowski, Apolonia Brodzińska - ż. Józefa 815 99a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0102.htm
3 11 1829 Łuck Michał Karol Sienkiewicz Łuck Hieronim Marianna Sowierzańska Michał Sokołowski, Józefa Pruszyńska wdowa 368 88 60 815 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0045.htm
20 8 1829 Krzemieniec Teofila Hepkie Studzieńka Fryderyk Magdalena Sienkiewicz Michał Romanowicz i Józefa Zaczek ż. Marcina 01-3 98V 129 T 599 DM
19 5 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Konstanty Malikowski Stary Konstantynów ur. Teodor Rozalia Sawicka ur. Tomasz Treys, Franciszka Sienkiewicz 178-3-95 159R 59 Ż 305 KP2
4 2 1829 Teofilpol Anna Agnieszka Staszewska Rydka ur. Piotr Julianna Sołowicka ur. Jan Sienkiewicz, Marianna Popławska 178-3-95 324r 4 Ż 628 KP2
18 3 1829 Teofilpol Gabriel Boruchowski Trojanówka ur. Tadeusz Anastazja Korowicka ur. Stanisław Boruchowski, Zofia Pasienkiewicz 178-3-95 325r 12 Ż 630 KP2
27 8 1830 Krzemieniec Wawrzyniec Orzechowski Krzemieniec Stanisław Aniela Damian Szejkowski i Katarzyna Tasienkiewicz ż. Tomasza 01-3 134V 151 T 636 DM
24 4 1830 Żytomierz Wojciech Sienkiewicz Żytomierz Jędrzej Anna Budziszewska Witalis Żewiecki Daria Sokołow as: Dionizy Możarowski Teresa Teleśnicka 178 3 3 V16 111 Ż MP
15 3 1830 Kotelnia Felicjan Wierzbicki Kotówka Antoni Anna Gilewicz SienkiewiczJadwiga Sokół as: Franciszek Gilewicz Agnieszka Sichniewicz 178 3 3 R188 26 Ż MP
16 1 1830 Cudnów Efrozyna Sienkiewicz Rudnia Hodysze Teodor Marianna Bazyli Bagiński, Anna Maziarka 178 3 3 R312 61 Ż MP
31 5 1830 Ostropol Katarzyna Sienkiewicz Wisznopol (Wiszniopol) Wojciech Elżbieta Wojnarowska Marcin Orański i Marianna Różańska ż. Jana, asyst. Wincenty Grzebowski i Wiktoria Orańska ż. Macieja 178-3-96 238R 25 Ż 441 DM
14 2 1831 Hołoby Faustyn Arkadiusz Sienkiewicz Niewólno Ludwik Regina Rohozińska Antoni Kozłowski kawaler, Honorata Serwatowska małżonka Tadeusza 846 225V 4 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0219.htm
8 6 1831 Łuck Felicjan Antoni Janowski Trościaniec Ignacy Agnieszka Gęsiorowska Antoni Wojciechowski adwokat, Marianna Sienkiewicz małżonka Hieronima 368 122 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0062.htm
15 8 1831 Annopol Emilia Sienkiewicz Hłuboczek par. Międzyrzecz Korecki Jan Helena Sielecka Grzegorz Karasiewicz i Dominika Jabłońska wdowa 171-1-4 122R 26 R 129 DM
24 6 1832 Korzec Jan Wierszyński Korzec Antoni Marianna Mazurkiewicz Aleksander Herman tytularny sowietnik i Ludwika Wierszyńska panna, asystowali ? Raczyński i Marianna Sienkiewicz ż. Aleksandra 245-1-6 66v 63 R Na
18 10 1832 Korzec Łukasz Ostrowski Hołownica Jakub Zuzanna Szczerba Stanisław Mamczurowski i Tekla Suchozanit ż. Jana, asystowali Jan Kutelnikow porucznik azowskiego pułku piechoty, Marianna Mamczurowska, Feliks Czemczyk doktor medycyny i Marianna Sienkiewicz mężatka 245-1-6 75r 115 R Na
13 1 1833 Koblin Michał Sienkiewicz Karolinka Franciszek Katarzyna Jan Antonowicz, Ewa Przyroda 819 201R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0209.htm
23 9 1833 Berezne Władysław Sarnicki Berezne Bazyli Anna Wolf Mateusz Sienkiewicz i Marianna Kmiecianka panna 171-1-6 222R 16 R Na
23 4 1834 Młynów Jerzy Pinczuk Karolinka Jan Teresa Michał Sienkiewicz, Antonina Sienkiewicz 820 178R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0182.htm
31 5 1834 Młynów Marianna Sienkiewicz Karolinka Franciszek Katarzyna Jan Antonowicz, Rozalia Roszczyn 820 178V RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0183.htm
10 5 1835 Młynów Antonina Domicella Szumejko Karolinka Piotr Katarzyna Jan Antonowicz, Rozalia Rodziewicz, Michał Sienkiewicz, Hapka Kordowska 821 179V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0182.htm
7 4 1836 Kamień Koszyrski Wojciech Romanowicz Jałowateck Franciszek Aniela Krasienkiewicz 169 4 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20169/pages/PL_1_436_169_0003.htm
16 10 1836 Korzec Józefa Majewska Korzec Feliks Marianna Pitrewicz Ludwik Kamiński i Domicella Majewska ż. Jakuba; asyst. Aleksander Sienkiewicz i Rozalia Zabulewicz ż. Jana 245-1-10 82r 123 R Na
24 10 1837 Łuck Rafał Duda Górka Jan Aniela Osolińska Grzegorz Sienkiewicz, Marianna Jasuciewicz 374 34 68 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0022.htm
6 10 1838 Lachowce Franciszka Łastowska Daniłówka Hieronim Agata Malinowska Kazimierz Kałkowski, Domicela Sienkiewicz ż. Jana 171-1-11 103 R 55 R ZP 314
22 1 1839 Kołki Aleksander Kalinowski Sitnica Franciszek Elena Kozłowska Jakub Sienkiewicz, Józefa Iwanowska - z. Aleksandra; as: Łukasz Hulkiewicz, Mari 825 67a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0069.htm
15 2 1839 Miropol Faustyn Biernacki Miropol Kajetan Tekla Krasucka Kajetan Krukowski i Franciszka Nęcińska z Sienkiewiczów 178-51-433 183aR 10 Ż 193 DM
23 1 1840 Wasylów Marianna Teofila Sienkiewicz Kaharlin Ignacy Joanna Andrzej Paprocki, Józefa Franckiewicz, chrz. 5.03.1847 178-51-548 20V 21R 12 Ż BS 42-
9 10 1840 Horbulów Jan Kuczewski Horbulów Stefan Antonina Korytko Mikołaj Szumarski, Marianna Sienkiewicz, as.Józef Ulianowski, Elżbieta Olipewska, wdowa, chrz. 10.10.1840 178-51-456 35R 22 Ż BS 82
1 10 1840 Kodnia Władysław Sebastianów Kodnia Michał Anastazja Rymarczewska Wlm Konstanty Roże [...] i Konstancja Sienkiewicz panna 178-3-9 297V 28 Ż 585 DM
1 1 1841 Nowogród Wołyński Katarzyna Sienkiewicz Niepoznanicz Jakub Teresa Nowicka 872 15 52 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0010.htm
3 5 1841 Ostróg Józefa Sienkiewicz Bielmaż NN Anastazja R 6 R 48 0
14 9 1841 Ostrówki Mikołaj Józef Krajewski Ostrówki Józef Anna Giedz Michał Wysocki, Urszula Sienkiewicz 552 9 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0005.htm
15 12 1842 Ołyka Izabela Sienkiewicz Długoszyje Dionizy Teofila Mikołajewicz 466 15 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0007.htm
27 10 1842 Łuck Sotera Emilia Sienkiewicz Łuck Grzegorz Agnieszka Laskowska Ignacy Michalewski, Joanna Soczyńska 378 23 66 828 152V 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0012.htm
29 12 1842 Łuck Sylwester Łoziński Łuck Wincenty Marianna Gąsecka Grzegorz Sienkiewicz, Zuzanna Buchaczewska małżonka Józefa 378 27 77 828 155R 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0014.htm
27 1 1842 Kołodno Ludwika Kłosowska Rzeszniówka Bazyli Józefa Pawłowska sław. Mikołaj Sienkiewicz, ur. Marianna Podgórska 873 710-711 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0371.htm
20 12 1842 Berezdów Antonina Sienkiewicz Berezdów Jan Marianna Kulczyńska Bazyli Sankowski i Paulina Gurańska panna 873 240 91 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0125.htm
9 11 1843 Kołki Michalina Sienkiewicz Majdan Matwieykowski Jakub Joanna Narolska Bogumił Koncewicz, Katarzyna Maszkowska - ż. Michała; ch: 14.11. 829 216V 41 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0231.htm
18 8 1844 Ostrówki Marianna Palec Wola Ostrowiecka Tomasz Aniela Hanczur Wojciech Rossowiecki, Urszula Sienkiewicz 555 11 31 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20555/pages/PL_1_436_555_0006.htm
18 8 1844 Toporyszcze Adam Perehuda Korytyszcze Tomasz Marianna Sienkiewicz Kazimierz Talko i Sabina Żydecka ż. Jakuba 178-51-514 487V 66 Ż DM
30 5 1845 Horochów Feliksa Antonina Sienkiewicz Bużany Józef Józefa Górska 83 12 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0007.htm
25 7 1845 Miropol Władysław Nerciński Miropol Aleksander Franciszka Sienkiewicz ur. Piotr Duchnowski, Konstancja Szatkowska ż. Ignacego 876 327 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0178.htm
3 3 1845 Równe Zygmund Konrad Sienkiewicz Beheń Dionizy Teofila Malinowska Bazyli Jarocki i Saturnina Bogusz z Skrzyneckich, asyst. Kazimierz Bogusz i Henryka Bogusz 884 141V 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0146.htm
3 3 1845 Równe Jadwiga Konstancja Sienkiewicz Beheń Dionizy Teofila Malinowska Kazimierz Bogusz i Henryka Bogusz panna, asyst. Bazyli Jarocki i Saturnina Bogusz 884 142R 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0146.htm
10 5 1845 Ostropol Antonina Sienkiewicz Wisznopol Paweł Marianna Moczulska Antoni Kalinowski i Franciszka Grzybowska ż. Mikołaja 178-3-113 253V 10 Ż 507 DM
6 12 1846 Kołki Mikołaj Sienkiewicz Krasnowola Jakub Joanna Narolska Ignacy Maszkowski, Karolina Maszkowska 832 87 28 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0092.htm
5 12 1846 Berezdów Sabina Sienkiewicz Berezdów Jan Marianna Kulczycka Bazyli Sankowski kawaler i Agata Kulczycka panna, asyst. Konstanty Kornatowski i Klara Kowalska panna, Jan Turakiewicz i Zofia Jasińska panna 877 241 105 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0130.htm
29 8 1847 Kijów Ignacy Makowski Kijów Franciszek Domicella NN Piotr Sienkiewicz, Kollegski Sekretarz, Katarzyna Suchotina,chrz.31.08.1847 178-51-548 44V 48 Ż BS 90
7 10 1847 Kijów Konstanty Milewski Kijów Mikołaj Konstancja Tomaszewska Piotr Sienkiewicz, Kollegski Sekretarz, Anna Pieńkowska, chrz.12.10.1847 178-51-548 47R 62 Ż BS 95-
18 11 1848 Młynów Feliks Radziewicz Karolinka Szymon Karolina Karol Dzikowski, Tekla ż. Mikołaja Kordowska, Karol Sienkiewicz, Antonina Szumej 834 248V//484 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0251.htm
4 7 1848 Berezdów Józef Sienkiewicz Berezdów Jan Marianna Kulczycka Ignacy Hreczyna i Petronela Kosowska wdowa, asyst. Józef Radakiewicz i Paulina Zawistowska ż. Andrzeja 17-1-19 9R 48 Ch 18 DM
15 8 1848 Berezdów Marcin Jasiński Berezdów IN Karolina Jan Sienkiewicz i Krystyna Zakrzewska ż. Jana, asyst. Antoni Gorański i Marianna Tkaczuk panna 17-1-19 10V 58 Ch 21 DM
19 9 1849 Białogródka Wincenty Zawadzki Sosnóweczka Jan Marianna Sienkiewicz Jan Mirecki i Teresa Galeńska [Gałęzka] ż. Jana 178-03-118 542V-543R 129 Ż DM
7 1 1850 Włodzimierz Marceli Gidziński Włodzimierz Wojciech Zofia Sienkiewicz 786 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20786/pages/PL_1_436_786_0002.htm
18 10 1850 Toporyszcze Władysław Sienkiewicz Toporyszsze Dionizy Teofila Malinowska chrz. 19.05.1851; Lew Kaleński i Barbara Kaleńska panna 178-03-31 555V-556R 45 Ż DM
13 6 1851 Berezdów Bazyli Sienkiewicz Berezdów Jan Marianna Kulczycka Bazyli Sankowski kawaler i Teresa Juśkiewicz ż. Wincentego, Wincenty Juśkiewicz i Franciszka Sawicka panna 178-03-72 306V-307R 56 Ż DM
3 1 1853 Wyszogródek Kasper Bodnaruk Ułaszczyńce Józef Katarzyna Gaj Rafał Lewandowski, Aleksandra Sienkiewicz panna 878 376-377 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0200.htm
29 7 1853 Wiszenki Ignacy Sienkiewicz Susk Marcin Karolina Iwanowska Paweł Lisowski i Domicela Wachowska ż. Jana 22-1-120 148V-149R 23 Ł DM
17 4 1854 Berezdów Marianna Rybicka Berezdów Franciszek Tekla Przełuska Wawrzyniec Sienkiewicz i Dorota Kowalska ż. Hilarego 17-1-20 7V-8R 28 Ch 15-16 DM
9 10 1854 Berezdów Paweł Sienkiewicz Berezdów Jan Marianna Kulczycka Bazyli Sankowski kawaler i Anastazja Borkun ż. Trofima, asyst. Franciszek Rybicki i Honorata Sienkiewicz ż. Wawrzyńca 17-1-20 22V-23R 86 Ch 45-46 DM
8 9 1855 Sielec Marianna Toft Sielec-Podlipie Jan Kunegunda Sienkiewicz 587 8-11 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0005.htm
6 3 1855 Łabuń Anna Sienkiewicz Kurhanówka Jan Agnieszka Czostkowska Kazimierz Pioruński i Anna Bagińska 178-03-123 702V-703R 23 Ż DM
6 3 1855 Łabuń Franciszka Sienkiewicz Kurhanówka Jan Agnieszka Czostkowska Mikołaj Sienkiewicz i Marianna Majewska 178-03-123 702V-703R 24 Ż DM
9 12 1857 Białogródka Klementyna Jakuszewska Białogródka Marcin Ewelina Karczewska szl. Jan Stanowski, Antonina Sienkiewicz ż. Bazylego 178-3-73 167V-168R 120 Ż 330 DW, DM
15 12 1857 Łabuń Wiktoria Pioruńska Kurhanówka Stanisław Karolina Mogulska Józef Ostaszewski i Agnieszka Sienkiewicz 178-3-73 357V-358R 93 Ż DM
24 2 1857 Białogródka Aniela Sowińska Suchorzyńce Aleksander Julianna Sienkiewicz Michał Małachowski i Lucyna Wojciechowska ż. Konstantego 178-3-73 144V-145R 25 Ż DM
17 7 1857 Teofilpol Katarzyna Akajewicz Kuńcza Walery Aniela Sienkiewicz Ludwik Sobieszczański i Katarzyna Lubiniecka 178-03-125 218V-219R 29 Ż 420-421 DM
9 8 1857 Teofilpol Jan Białobrzycki Rydka Wincenty Teofila Więckowska Franciszek Witkowski i Antonina Sienkiewicz 178-03-125 219V-220R 34 Ż 422-424 DM
26 2 1858 Białogródka Józefa Sienkiewicz Białogródka IN Sabina Sienkiewicz c. panny, Albert Buderacki i Józefa Zagórska wdowa 178-3-74 217V-218R 20 Ż DM
20 7 1858 Białogródka Małgorzata Krynicka Sosnóweczka Karol Julianna Medyńska Jan Sienkiewicz i Domicela Bejzymska ż. Franciszka 178-3-74 229V-230R 67 Ż DM
26 12 1858 Łabuń Ludwik Wojnarowski Macewicze Małe Piotr Marianna Sienkiewicz Sebastian Świacki i Marianna Wojnarowska 178-03-74 333V-334R 89 Ż DM
6 1 1858 Toporyszcze Julianna Jasiniecka Borowa Rudnia Piotr Konstancja Gliwicz Dionizy Sienkiewicz i Franciszka Kurowska wdowa 178-3-128 90V-91R 4 Ż 179-180 DM
18 12 1858 Kodnia Wiktoria Wyhowska Kodnia Gabriel Joanna Obuchowska Michał Zieniewicz i Anna Sienkiewicz wdowa 178-3-128 712V-713R 27 Ż 1370-1371 DM
20 2 1859 Lubar Konstanty Sienkiewicz Panowce Ignacy Józefa Zielińska Ignacy Niedzielski, Agnieszka Gliwińska 641-1-19 11 25 Ż MP
9 11 1860 Wiszenki Cecylia Chodzińska Rudnia Piotr Anna Rosienkiewicz 841 616-617 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0340.htm
9 11 1860 Wiszenki Klementyna Chodzińska Rudnia Piotr Anna Rosienkiewicz Jan Ziemborski, Tekla Kluczkowska panna 841 616-617 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0340.htm
28 1 1860 Krzemieniec Romuald Romanowski Krzemieniec Antoni Paulina Sienkiewicz Szymon Szuszkiewicz, Anna Zabłocka panna 0.1-33 6V-7R 15 T
26 11 1861 Krzemieniec Antonina Stępkowska Ludwiszcze Franciszek Joanna Sienkiewicz Franciszek Rekonwald, Marianna Jaroszewska 0.1-34 31V-32R 88 T
20 2 1861 Łabuń Eleonora Sienkiewicz Kurhanówka Mikołaj Monika Mierzwińska Piotr Wojnarowski i Witkoria Węcławska panna 178-03-76 336V-337R 14 Ż DM
21 6 1861 Białogródka Jan Akajewicz Czyżówka Walery Aniela Sienkiewicz Stanisław Sinicki i Rozalia Piotrowska ż. Klemensa 178-03-76 124V-125R 42 Ż DM
8 2 1861 Połonne Karolina Sawicka Smołki Jan Elżbieta Kamińska Tadeusz Białokur i Katarzyna Sienkiewicz ż. Józefa 178-03-76 18V-19R 69 Ż DM
12 2 1861 Lubar Franciszka Zielińska Czartoria Ksawery Magdalena Petrykowska Antoni Sienkiewicz, Barbara Koropczyńska, (dziecko zmarło 30 maja 1861) 641-1-21 8 24 Ż MP
12 2 1861 Lubar Kamila Zielińska Czartoria Ksawery Magdalena Petrykowska Antoni Sienkiewicz, Barbara Kropczyńska 641-1-21 8 25 Ż MP
17 1 1861 Lubar Paulina Sienkiewicz Panowce Ignacy Józefa Zielińska Józef Zubowicz, Petronela Mienkiewicz - wdowa 641-1-21 8 26 Ż MP
8 11 1862 Żytomierz Olimpia Majewska Żytomierz Leonard Karolina Zborzynska Teodor Krauze, Melania Deprebych, asystowali Erazm Czuczalińwski ?, Matylda Sienkiewicz 178-3-54 21 Ż DG
14 6 1862 Białogródka Franciszka Akajewicz Czyżówka Walery Aniela Sienkiewicz Stanisław Sienicki i Lucyna Niewirowicz ż. Adama 178-03-77 114V-115R 55 Ż DM
1 1 1862 Łabuń Karol Wojnarowski Macewicze Małe Piotr Marianna Sienkiewicz Sebastian Świacki i Marianna Wojnarowska 178-3-77 322V-323R 2 Ż 638-639 DM
6 9 1862 Łabuń Joachim Dziuryłowski Futor Łabuński Aleksander Aleksandra Sienkiewicz Józef Łaskarzewski i Cecylia Gniewosz wdowa 178-3-77 333V-334R 57 Ż 660-661 DM
25 12 1862 Łabuń Józefa Sienkiewicz Kurhanówka Jan Jadwiga Czostkowska Stanisław Pioruński i Anna Baczyńska zamężna 178-3-77 336V-337R 78 Ż 666-667 DM
5 11 1863 Żytomierz Stanisława Dobrowolska Żytomierz Michał Honorata Sienkiewicz Ksiądz Ewaryst Narbutt, Seweryna Lapidewska 178-3-54 85 307 Ż DG
3 11 1864 Rzyszczów Józef Stawiński Rzyszczów Kajetan Helena Sienkiewicz Józef Buliński, Katarzyna Żywska 312-1-89 187 8 m.K KM
21 1 1867 Łuck Maria Wacława Bentkowska Łuck Stanisław Pelagia Rycharska gub. sekretarz Rafał Sienkiewicz, Michalina Rycharska ż. gub. sekretarza 397 6-7 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20397/pages/PL_1_436_397_0004.htm
5 3 1867 Krzemieniec Kazimierz Sienkiewicz Krzemieniec NN Paulina 426-1-41 6V-7R 20 T 469 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-435Z-N?i=468&cat=300453
20 11 1869 Łuck Michał Feliks Sienkiewicz Łuck Michał Teofila Mitkiewicz 400 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20400/pages/PL_1_436_400_0002.htm
9 4 1871 Rzyszczów Marianna Stawińska Rzyszczów Kajetan Helena Sienkiewicz Kazimierz Fijałkowski, Katażyna Żelska 312-1-100 374 15 m.K KM
14 1 1872 Białogródka Łukasz Oryszewski Kornica Bazyli Marianna Żaborowska Antoni Goralski i Apolonia Sienkiewicz ż. Jana 178-3-84 196V-197R 5 Ż DM
1 2 1873 Białogródka Franciszek Pasławski Dosin Jan Antonina Kornatowska Jan Sienkiewicz i Katarzyna Rowinkowska ż. Wincentego 178-03-84 337V-338R 26 Ż DM
6 7 1873 Ostróg Julianna Sienkiewicz Hurby Jakub Antonina Adaszyńska Dominik Ostaszewski, Celestyna stankiewicz ż. Hieronima 654-1-56 63R 8 R MZ
14 4 1874 Białogródka Apolonia Łaniewska Jakimowce Jan Barbara Sienkiewicz Roman Wierzbicki i Zofia Ryżko 178-03-84 457V-458R 55 Ż DM
4 12 1878 Krzemieniec Franciszka Gilewicz-Bondari Lisznia Wincenty Petronela Sienkiewicz 426-1-72 14V-16R 58 T
6 1 1880 Rzyszczów Melchiora Anna Ciszewska Traktomir Joachim Kazimiera Lisiecka Władysław Sienkiewicz, Tekla osowska, ż. Michała 312-1-114 4 13 m.K KM 0
30 11 1880 Rzyszczów Andrzej Gałusiewicz Stefańce Józef Katarzyna Rybińska Zdzisław Sienkiewicz, Adela Jędrzejewska 312-1-114 8 28 m.K KM
15 10 1888 Horochów Antoni Wawrynowicz Janin Andrzej Julia Sienkiewicz 124 40-41 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0021.htm
9 8 1888 Młynów Adolf Zydron Zydroń Karolinka Jan Tekla Sienkiewicz Zygmunt Wysocki, Natalia Otwinowska ż. Ludwika, Piotr Sienkiewicz, Justyna Kordowska panna 740-2-402 48V-49R 60 R 1835 RK
22 12 1888 Młynów Jan Boguszewski Karolinka Antoni Franciszka Sinkiewicz Sienkiewicz Andrzej Boguszewski, Rozalia Sadowska ż. Jana 740-2-402 55V-56R 95 R 1842 RK
10 8 1892 Ołyka Florian Lipski Suchowce Konstanty Konstancja Sienkiewicz Florian Babiński 1018 38 76 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0022.htm
24 6 1892 Dubno Jan Więckowski Dubno Aleksander Marianna Sienkiewicz Jan Piłatowski i Barbara Onisimowa 740-10-21 79V-80R 61 R 17 DM
2 2 1893 Włodzimierz Michał Wawrynowicz Poniczów Andrzej Julia Sienkiewicz 811 12-13 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0007.htm
24 6 1900 Radziwiłłów Janina Nowacka Bat'ków Franciszek Janina Sienkiewicz 47 V-48 R 31 0
2 9 1901 Ołyka Władysław Jędrzejewski Borbin Franciszek Joanna Filisienkiewicz 953 27V-28R 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0028.htm
17 1 1901 Młynów Helena Zydron Zydroń Karolinka Jan Tekla Sinkiewicz Sienkiewicz Kazimierz Buczacki, Katarzyna Korecka ż. Józefa 740-2-402 76V-77R 4 R 1857 RK
25 6 1901 Młynów Zofia Tomaszewska Grabowiec Marcin Wiktoria Sinkiewicz Sienkiewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Trochimówka, Adolf Kozłowski, Zuzanna Zaworska panna 740-2-402 89V-90R 75 R 1872 RK
3 4 1901 Zasław św. Jana Maria Lewińska Kłębówka par. Zasław św. Józefa IN Ludwika Lewińska Józef Sienkiewicz i Maria Sienkiewicz 17-2-72 5V-6R 19 Ch 534-535 DM
2 2 1905 Młynów Zenobia Świrska Młynów Mikołaj Dionizy Wygowska Dziatkiewicze, Franciszek Turalski, Róża Sienkiewicz panna 740-2-411 121V-122R 28 R 1424 RK
9 10 1906 Dubno Zuzanna Więckowska Dubno Aleksander Maria Sienkiewicz Wacław Bonisławski i Maria Ochrymowicz ż. Jana 740-4-162 26V-27R 104 R 28 DM
3 9 1910 Młynów Leokadia Olencka Olęcka Smordwa Zacheusz Anna Jaszczur Józef Lentek, Feliksa Sienkiewicz ż. Konstantego 740-4-447 49V-50R 102 R 663 RK
8 7 1911 Ostropol Jan Sienkiewicz Żytyńce Antoni Melania Grzebieniewska Józef Ksiądzyk i Paulina Szóstkowska ż. Tadeusza 17-2-93 45V-46R 30 Ch 108-109 DM
2 12 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Mieczysław Kołodziński Kolonia Stara Konstanty Franciszka Mosiewicz Feliks Łowiński i Anna Sienkiewicz 17-2-47a 29V-30R 92 Ch 59-60 DM
3 2 1917 Tbilisi Włodzimierz Sienkiewicz Jelizawietopol Adam s.Boguslawa Paulina c.Franciszka Ruppel Jan Kiselman, Katarzyna Legus 163V-164R 39 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 9 1754 Szumsk Tomasz Sienkiewicz Huta Szumska Agnieszka Huta Szumska Franciszek Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 22R Ł RK
6 2 1810 Kuniów Szymon Sienkiewicz Radohoszcza Wielka Barbara Lipska Radohoszcza Wielka 15 V 0
12 6 1827 Łuck Grzegorz Sienkiewicz Wólka 29 Jan Julianna Niewiadomska Kazimiera Mariańska Łuck 14 Tomasz Julianna Ruczyńska Ignacy Celiński, Jędrzej Więckowski 813 20 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0021.htm
26 9 1828 Ostropol ur. Stanisław Zołyński Kisiele ur. Józef Marianna Zielczunicka ur. Franciszka Kończewska Kisiele ur. Joachim Teresa Sienkiewicz ur. Kazimierz Cieszyński, Antoni Brunak, Joanna Mikusiewicz 178-3-94 201V 8 Ż 386 KP2
25 11 1829 Bazalia Józef Zacharczyk Wolica Polowa 30 Tomasz Marianna Sienkiewicz Marianna Buczkowska Wolica Polowa 28 Piotr Wiktoria Paweł Grzymowski, Adam Słowicki, Rozalia Wąsowicz 178-3-95 231V 45 Ż DM
17 5 1831 Kulczyny Józef Krzywicki Maniowce 27 Maciej Franciszka Sienkiewicz Aniela Iwanowska Maniowce 20 Antoni Dominika Krzyżanowska Urodzeni, świad: Ur. Aleksander Krzywicki, Mikołaj Krzywicki 178-03-97 392V 15 Ż Mg
1 2 1831 Ostropol Łukasz Bachamentiuk Wisznopol 20 Piotr Agnieszka Sitarska Marianna Szelipacka Wisznopol 18 Wojciech Magdalena Łukaszczyk Wojciech Sienkiewicz, Jędrzej Stebulewicz 178-03-97 267V-268R 4 Ż 501-502 DM
4 9 1832 Korzec Franciszek Wąż 38w Szymon Justyna Galicka Wiktoria Wiszniowska z d. Sienkiewicz 30w Bazyli Marianna Szymańska Andrzej Różański i Gotlib Kryger 245-1-6 86v 24 R Na
28 5 1833 Kulczyny Ludwik Webel Czerniatyn par. Butowce 19 Michał Marianna Izdebska Magdalena Krzywicka Łahodyńce 18 Maciej Franciszka Sienkiewicz Michał Popławski, Jan Lipski, Michał Sokołowski 178-03-99 328R 18 Ż 625 DM
7 1 1834 Włodzimierz farny Joachim Kostecki Włodzimierz 29 Wawrzyniec Anastazja Tekla Popławska Włodzimierz 18 Kazimierz Marianna Radecka Ignacy Huzarski, Józef Sienkiewicz, Roman Zółkowski 849 1 EH
2 9 1834 Kotelnia Jan Zygadło Smotówka, par. Iwnicka 50w Piotr Magdalena Zielonko Teresa Kłyniszewska z d.Iwankiewicz Mińkowice 46w Józef Agnieszka Białozor Madard Sienkiewicz, Bartłomiej Milkowski, Grzegorz Grodzki 178-51-301 32V 5 Ż 66 BS
27 1 1835 Młynów Józef Szewczuk par. Młynów 19 Stanisław Anna Katarzyna Sienkiewicz par. Młynów 16 Michał Katarzyna Piotr Szumejski, Ignacy Kłosowski 821 184R 1 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0186.htm
3 2 1838 Żytomierz Konstanty Żyrycki Żytomierz 31 Stefan Anastazja Brodowicz Benigna Sienkiewicz Żytomierz 23 Grzegorz Prakseda Barańska Jan Droziwski , Bazyli Juchnicki 178 51 417 44 8 Ż Ni
10 2 1838 Drużkopol Dionizy Bogdański Dołhe 24 Dionizy Antonina Sawicka Marianna Graff Dołhe 24 Antoni Katarzyna Sienkiewicz? Zenon Olszewski, Franciszek Korzeniowski 853 166-167 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0088.htm
29 1 1839 Annopol Jan Nowosielecki Hubelce 21 Józef Barbara Szczawińska Tekla Przełucka Żuków 24 Józef Helena Kosienkiewicz 879 99 V 2 AGAD DW
20 10 1840 Berezdów Jan Sienkiewicz Berezdów 20 Andrzej Anna Zielińska Marianna Kulczyńska Berezdów 18 Kazimierz Franciszka Kowalewska 871 285 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0148.htm
19 7 1842 Żytomierz Wincenty Ossowski 25 Jan Agata Wasylewska Kamila Sienkiewicz 16 Jan Rozalia Sosnowska 178 51 484 31 Ż Ni
12 9 1843 Lachowce Ksawery Mysłowski Załuże 24 Andrzej Wiktoria Jasińska Regina Sienkiewicz Załuże 18 Szymon Barbara Lipska 882 91 V 15
16 1 1844 Łuck Jan Hiberszberg par. Łuck 27 Albert Apolonia Tarkowska Antonina Cielińska par. Łuck 20 Ignacy Aleksandra Szydłowska Feliks Kwiatkowski, Rafał Sienkiewicz 830 12R 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0013.htm
24 9 1844 Berezdów Adam Jasiński Diaków 25 Jan Rozalia Ładyjewska Rozalia Kulczyńska Berezdów 19 Kazimierz Franciszka Kowalewska Józef Jasiński, Franciszek Jasiński, Jan Sienkiewicz 875 300 21 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0153.htm
7 10 1845 Trojanów Paweł Naumowicz Olanówka 23 Michał Aleksandra Rakowska Tekla Pieńkowska Olanówka 18 Adam Zofia Sienkiewicz Jan Suchodolski, Józef Kłosowski 178-3-12 308V 16 Ż 604 DM
17 11 1846 Berezdów Gabriel Gliński Berezdów 37w Remjan Marianna Mieleniewska Marcjanna Kalinowska Berezdów 24 Konstanty Konstancja Szyszycka Jan Łukaszewicz, Jan Sienkiewicz 877 261 17 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0141.htm
28 9 1847 Toporyszcze Józef Sewruk Korytyszcze 26 Leon Ludwika Kuczyńska Sabina Żydecka Korytyszcze 18 Jakub Anna Sienkiewicz Samuel Hryhorowicz, Mikołaj Didkowski 178-3-19 513R 10 Ż 1009 DM
25 5 1848 Sielec Feliks Tarnogórski Czerczyce 30 Władyslaw Katarzyna Kozicka Marianna Gdulewicz Sielec 24 Michał Małgorzata Sienkiewicz 580 17 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20580/pages/PL_1_436_580_0010.htm
13 11 1849 Żytomierz Jan Pawłowski 25 Leon Julianna Murawska Domicela Omiecińska Antoni Rozalia Sienkiewicz 178 3 83 68 Ż Ni
29 1 1850 Swojczów Karol Gągalski Leżachów, par. Kisielin 25 Szymon Klara Lichtańska Eleonora Paszkowska Tumin 20 Jan Petronela Skiba Franciszek Suchodolski, Ludwik Sienkiewicz 612 29 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0016.htm
4 2 1851 Korytnica Jan Badziński Łasków, par. Włodzimierz 26 Piotr Anna Sienkiewicz Rozalia Szefer Ciućniów 17 Wiktor Marianna Sawicka 223 17 1
27 10 1857 Łabuń Piotr Wojnarowski Macewicze Małe 20 Paweł Marianna Domirecka Marianna Sienkiewicz Macewicze Małe 19 Feliks Julia Skrzyńska Marcin Domański i Franciszek Brzostowski 178-3-73 365V 18 Ż DM
13 10 1857 Białogródka Józef Zielski Kuźmińce 21 Jan Marianna Sienkiewicz Salomea z d. Kozielska Kobylańska Ledzianka 30w Adam Teresa Wachowska Julian Podgórski, Bazyli Sienkiewicz 178-03-73 186R 24 Ż DM
10 1 1857 Żytomierz Wincenty Joachim Hulewicz Żytomierz 34 Mikołaj Tekla Newa Franciszka Sienkiewicz Żytomierz 20 Adam Helena Krasnosielska Adam Fabiański, Adam Bieniewski, Franciszek Topolnicki 178-3-44 91V 2 Ż 185 DM
27 1 1857 Żytomierz Adam Maszkowski Żytomierz 26 Teodor Anna Nowacka Emilia Radziejewska Żytomierz 18 Paweł Anna Butniów Rudolf Lachert, Grzegorz Wesołowski, Dymitr Sienkiewicz 178-3-44 93R 8 Ż 188 DM
29 6 1858 Toporyszcze Jakub Podgórski Toporyszcze 22 Paweł Anna Sienkiewicz Józefa Zabrodzka Korytyszcze 20 Stefan Katarzyna Pantus Adam Rudnicki, Grzegorz Podgórski 178-3-128 128V 9 Ż 254 DM
31 1 1860 Koblin-Młynów Bernard Sienkiewicz Karolinka 20 Franciszek Katarzyna Stasiuk Apolonia Kordowska Karolinka 18 Mikołaj Tekla Pienkowska 841 159 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0088.htm
26 2 1861 Połonne Antoni Sienkiewicz Czartoria par. Lubar 20 Józef Klementyna Torczyńska Franciszka Sikorska Niczpały 20 Józef Katarzyna Pikulska Ignacy Sienkiewicz, Jan Zasłocki 178-03-76 63V 13 Ż DM
29 4 1862 Łabuń Aleksander Czuryłowski Łabuń 24 Józef Antonina Kobierska Aleksandra z d. Sienkiewicz Rudnicka Łabuń 40w Wojciech Elżbieta Wojnarowska Feliks Porębski, Mikołaj Gorski 178-3-77 339R 4 Ż 670 DM
15 11 1864 Lachowce Piotr Baraniecki Hulowce 22 Grzegorz Tekla Jaśkiewicz Klara Sienkiewicz Hulowce 18 Grzegorz Marcelina Pawuczyńska Piotr Goryszewski, Franciszek Jaguszewski, Jan Kamiński 178-3-146 71V 22 Ż DM
24 11 1864 Rzyszczów Kajetan Stawińki par. Rzyszczów 31 Kazimierz Agnieszka Kuczyńska Helena Zaręba par. Rzyszczów 25 Ignacy Joanna Sienkiewicz Jan Tołchacz, Józef Boliński 312-1-86 204 13 m.K KM
9 2 1869 Rzyszczów Teodor Piotrowski par. Rzyszczów 48 Antoni Teresa Grabowska Justyna Szubert par. Rzyszczów 20 Augustyn Tekla Wasilewska Walenty Sławiński, Władysław Sienkiewicz, 312-1-96 231 1 m.K KM
17 5 1870 Zasław św. Jana Henryk Miciński Zasław 25 Wojciech Tekla Sienkiewicz Marianna Zagajewska Zasław 25 Andrzej Franciszka Polkiewicz Stanisław Piotrowski, Józef Binduchowski 685-6-6 203V 3 Ch RG
10 2 1874 Białogródka Edward Mysłowski Tarnawka 21 Ksawery Regina Sienkiewicz Wiktoria Mirecka Bisówka 20 Wojciech Marianna Zwiąckowska Tomasz Kamiński, Stanisław Ziobrowski 178-03-84 487R 14 Ż DM
1 2 1887 Bazalia Józef Witwicki Bubnówka par. Czarny Ostrów 29 Andrzej Marianna Lisowska Julia Łońska Żerebki Wielkie 19 Jan Barbara Sienkiewicz Jan Witwicki, Florian Witwicki 17-1-8 295V 6 Ch 578 DM
30 10 1888 Grzymałów Jan Chrzan Podlasie 24 Wojciech Rozalia Pawlik Katarzyna Dziubińska Poznanka Hetm. 16 Jan Regina Knysz Florian Stebnicki,Jan Sienkiewicz 1614 158 8 LJ 0
5 9 1889 Rzyszczów Henryk Stewenson (anglikanin) 28 Jan Karolina Dżefris Seweryna Górska 23 Zdzisław Waleria Leśniewicz Franciszek Kwieciński, Jan Prokoff, Władysław Sienkiewicz 1268-2-26 92 CDIAK
12 1 1892 Cudnów Wincenty Serafinowicz Kozara [też Kozary] 21 Jan Dominika Domalewska Aleksandra Siomakiewicz Kozara 18 Augustyn Zofia Buchaniewicz Ignacy Sienkiewicz, Jan Domalewski 178-3-263 63V 1 Ż 117 DM
24 1 1893 Młynów Piotr Latkowski Hołoby, par. Hołoby 20 Ludwik Aniela Sienkiewicz Paulina Rodzińska Dobratyn 18 Wawrzyniec Marianna Jarom Jan Sutuła, Aleksander Klimowicz 740-7-94 30V 2 R 143 DW
23 9 1898 Tbilisi Faustyn Giwerski piotrkowska gub. 30 NN Józefa Giwerska Franciszka Sienkiewicz kowieńska gub. 28 Karol Grasylda Radziwiłowicz Ignacy Helman, Józef Szczepański 106 24 Tb
13 9 1898 Młynów Jan Głębocki Dobratyn 31 Marcin Łucja Sinkiewicz Sienkiewicz Marianna Wojteczko Dobratyn 19 Mateusz Ludwika Karaś Piotr Głębocki, Józef Jurgilewicz 740-2-409 30V 17 R 1727 RK
7 2 1899 Jałowicze Władyslaw Kordowski par. Młynów 19 Franciszek Aleksandra Sienkiewicz Marianna Wojdyła par. Jałowicze 22 Franciszek Zofia Krasna 930 19 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20930/pages/PL_1_436_930_0022.htm
15 8 1904 Kowel Stanislaw Sienkiewicz Bronislawa Brzosko Biełaszów 17 Antoni Wiktoria Grudzińska 21 0
12 8 1907 Jałowicze Michał Matusewicz Jałowicze 21 Ludwik Aleksandra Molenda Józefa Waskel Par. Jałowicze 24 Szymon Marianna Sienkiewicz 998 12
19 10 1908 Ołyka Antoni Sienkiewicz Pokosy Par. Równe 28 Ludwik Maria Żołędziowska Helena Sławińska Ołyka 18 Wojciech Maria Komarowska 1019 645 47 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0341.htm
2 2 1909 Starokonstantynów Piotr Żukowski Popowce 25 Stefan Maria Gąsiewicz Katarzyna Sienkiewicz Popowce 24 Mikołaj Michalina Adam Konoplicki, Jan Żukowski 17-2-88 55V 9 Ch 111 DM
4 10 1915 Kijów, św.. Aleksandra Edward Karkoz Kijów 21 Józef Leokadia Szybicka Zofia Osadczyk Wasilków 22 Borys Anna Lejtanowa Jan Sienkiewicz, Feliks Lipkowski 312/1/129 113R 112 m.K. JM1
15 10 1917 Tbilisi Jan Paculan gr. małowolecznicka, pow. wileński 27 Stanisław Michalina Sienkiewicz Bronisława Korzon gr. olszańska, pow. oszmiańsk 27 Józef Antonina Macewicz Jakub Tarabuł, Maciej Macewicz 392 81 Tb
9 6 1918 Młynów Jan Boguszewski 30 Antoni Franciszka Sinkiewicz Sienkiewicz Maria Witkowska dopisek 740-2-402 56R 95 R 1842 RK
27 2 1922 Młynów Jan Osiejewski Karolinka 33 Kasper Maria Zarzecka Filipina Połoszczańska Karolinka 19 Piotr Józefa Krajewska (Sienkiewicz) Bronisław Połoszczański, Jan Zdanowski 740-8-158 49V 12 R 20 DW
12 2 1922 Młynów Stanisław Szydłowski Karolinka 26 Franciszek Katarzyna Klimnicka Bronisława Boguszewska Karolinka 23 Antoni Franciszka Sienkiewicz Jan Gola, Franciszek Hornik 740-8-158 48V 3 R 19 DW
8 9 1929 Radziwiłłów Jan Ulanicki Jan Dorota Sienkiewicz Nadzieja Podawiec Filip Eugenia Moroziuk Piotr Drabot, Józef Czyrski 1-119 9 T

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
1 Dominik Sienkiewicz ekonom żonaty 31 Berezne Zurne 1844 CDIAK AS 1045-2-238
199 2 Żona Katarzyna z Sienkiewiczów 41 Stepań Romejki 1863 CDIAK DW 1045-2-269
624 46 Sienkiewicz Józefa z Kuszelewskich, wdowa 66 Ostróg Wierzchów 1875 Równe DM 654-1-81
127 .. 207 Zankiewicz Rozalia ur. Sienkiewicz, wdowa .. 64 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
2 2 Sienkiewicz Franciszek 85 Sokul Kol. Janówka 1911 Żytomierz DM 178-49-40
20 60 Toczka Karolina z Sienkiewiczów, wdowa 50 Sokul Helenówka 1911 Żytomierz DM 178-49-40
378 10 żona Antonina z Sienkiewiczów 21 Ołyka Stanisławka/Stanisławówka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
287 26 Sienkiewicz Anna z Kobierskich 39 Łabuń Sasanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
427 23 żona Elżbieta Sienkiewicz 36 Łabuń Kurhanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
435 29 Sienkiewicz Edward s. Mikołaja 39 Łabuń Kurhanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
438 47 żona Marcelina Sienkiewicz 39 Łabuń Kurhanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
439 48 żona Gawrylina Sienkiewicz 63 Łabuń Kurhanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
508 21 Sienkiewicz Antoni s. Ignacego 60 Łabuń Kustowce 1915 Żytomierz DM 178-49-62
508 24 Sienkiewicz Cezary s. Antoniego 27 Łabuń Kustowce 1915 Żytomierz DM 178-49-62
1080 16 Sienkiewicz Piotr Ostróg Borszczówka, pow. Dubno 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl