Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 155 wyników dla: Sienkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
20 1 1803 Kuniów Michał Sienkiewicz 38 Kuniów szl. 297-1-086 3R Ł
26 5 1803 Kuniów Lambert Józef Sienkiewicz 6/52 Kuniów s. ur. Michala i Doroty 297-1-086 4V Ł
21 7 1811 Kuniów Anna Sieńkiewicz 5/365 Radohoszcz Wielka c. szl. Szymona i Barbary 297-1-086 26V Ł
6 11 1813 Krzemieniec Franciszek Tasienkiewicz 9/12 Krzemieniec s. Wojciecha i Kseni 299 25 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0015.htm
13 12 1813 Krzemieniec Mikołaj Tasienkiewicz 40 Krzemieniec pozostała wdowa 299 26 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0016.htm
5 2 1818 Krzemieniec Wojciech Tasienkiewicz 30 Krzemieniec pozostała wdowa 299 71 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0040.htm
6 8 1827 Koblin Jan Sienkiewicz 2 Karolinka Franciszek i Katarzyna Stasiuk 813 217 9 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0221.htm
21 12 1828 Łuck Teresa Sieńkiewicz 5 Łuck c. Hieronima i Marianny Sowierzańskiej 814 37a 86 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0041.htm
4 2 1828 Koblin Tekla Szumajko 1/52 Karolinka rodzice: Piotr i Katarzyna z domu Sienkiewicz 814 211 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0215.htm
11 2 1828 Koblin Agata Sienkiewicz 90 Karolinka mąż ś.p. Piotr Sienkiewicz, dzieci: Stefan, Michał 814 211 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0215.htm
11 4 1828 Krzemieniec Jan Orzechowski 3 Krzemieniec s. Stanisława i Anieli i Tasienkiewiczów 01-7 36R 250 T 904 DM
8 5 1828 Białogródka Wiktoria Grzybowska 30 Bisóweczka ur., z Sienkiewiczów, mąż Szymon, synowie Jan i Kazimierz 178-03-94 89V 63 Ż DM
16 2 1831 Hołoby Regina Sieńkiewicz 24 Niewólno Porucznikowa Wojsk Rosyjskich, z d. Rohozińska, mąż Bartłomiej Ludwik Antoni, syn Faustyn Arkadiusz 846 229R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0222.htm
9 3 1831 Lachowce Kasper Kukliński 81 Lachowce ur., żona Marianna z Risienkiewiczów, syn Antoni 171-1-4 106V 29 R DM
18 3 1833 Koblin Michał Sienkiewicz 2/12 Karolinka s. ur. Franciszka i Katarzyny 819 209V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0218.htm
11 2 1833 Szumbar Józef Sienkiewicz 60 Borki żona Anna 199 311 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0161.htm
17 2 1836 Białogródka Marianna Kulińska 80 Gnojniczka ur., z Rosieńkiewiczów, wdowa po Kasprze, syn Antoni 178-03-106 140R 17 Ż DM
18 1 1837 Lachowce Marianna Sienkiewicz 7 Załuże c. 1-dw. Szymona i Barbary z Lipskich 171-1-10 123V 4 R DM
14 5 1838 Targowica Agata Sienkiewicz 50 Bokujma z Godlewskich, wdowa po Janie, 824 228 V 14 ZP 0
1 2 1839 Targowica Jan Sienkiewicz 80 Bokujma wdowiec, c. Marianna, Rozalia 825 264 R 2 ZP 0
15 9 1839 Międzyrzec Apolonia Kulikowska 56 Międzyrzec z Sieńkiewiczów, mąż Hieronim, potomstwa nie zostawiła 879 255 V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0265.htm
20 2 1840 Korzec Apolonia Sieńkiewicz 50 Korzec panna 871 167 23 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0088.htm
31 7 1842 Bucyń Michał Pius Sieńkiewicz 2/52 Niesuchoiże s. ur. Romualda i Izabeli z Ułłowiczów 35 11 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2035/pages/PL_1_436_35_0008.htm
25 1 1843 Korzec Józef Sieńkiewicz 1,5 Hołownica nieślubnych rodziców , brak imion 874 245 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0125.htm
21 11 1846 Dederkały Eliasz Jasieńkiewicz 75 Dederkały Wielkie wdowiec po Barbarze, córka Marianna 54 73 16 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0039.htm
6 3 1848 Łokacze Helena Sieńkiewicz 58 Zamlicze w.ż., mąż Jerzy, córki Maria, Anna i Józefa 352 13 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20352/pages/PL_1_436_352_0009.htm
30 1 1849 Łuck Grzegorz Sieńkiewicz 53 Łuck mieszcz., żona Agnieszka z Laskowskich, synowie Mikołaj i Franciszek, córki Maria i Petronela 385 87 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20385/pages/PL_1_436_385_0047.htm
3 3 1851 Włodzimierz Ewa Sienkiewicz 70 Włodzimierz z Krupskich, wdowa po Józefie, syn Jan, córka Zofia 787 69 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0037.htm
21 3 1855 Sielec Julia Toft 5 Chmielów c. jednodworców Jana i Kunegundy z Sienkiewiczów 587 28 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0016.htm
29 1 1855 Łuck Tomasz Sienkiewicz 40 Żabka żona Domicella, synowie Stefan, Józef i Dominik, córki Franciszka i Rozalia 391 57 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20391/pages/PL_1_436_391_0035.htm
17 9 1860 Łuck Pawlina Sieńkiewicz 1,25 Łuck c. urodzonych Michała i Teofili z Mitkiewiczów 841 431 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0238.htm
11 10 1860 Łuck Marianna Sieńkiewicz 2 Łuck c. Rafała i Wiktorii z Mitkiewiczów 841 433 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0239.htm
17 7 1860 Krzemieniec Romuald Romanowski 5/12 Krzemieniec s. szl. Antoniego i Pauliny z Sienkiewiczów 0.1-33 54V 46 T
9 3 1863 Lachowce Erazm Sienkiewicz 2 Bisówka Wielka s. szl. Grzegorza i Marianny Pawliszyńskiej 178-3-146 32V 16 Ż DM
11 12 1866 Żytomierz Tekla Krasowska 70 Dubowiec z d.Sienkiewicz, ze starości, 1-dw., wdowa,zostawiła syna Ludwika 178-3-63 146V 378 Ż DG 239
26 7 1868 Białogródka Aniela Akajewicz 40 Czyżówka 1-dw., z Sienkiewiczów, mąż Walerian, synowie Andrzej, córki Petronela i Katarzyna 178-03-81 402R 52 Ż DM
7 4 1885 Włodzimierz Zofia Sienkiewicz 70 Włodzimierz mieszcz., mąż Wojciech, syn Grzegorz 803 106 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0055.htm
5 1 1885 Rzyszczów Bronisław Antoni Sienkiewicz 1 Mikołajówka s. mieszcz. Władysława i Klementyny z d. Krauze 1268-2-26 34 1 CDIAK
16 8 1893 Włodzimierz Michał Wawrynowicz 0,5 Falemicze s. chł. Andrzeja i Julii z Sienkiewiczów 811 141 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0072.htm
27 10 1905 Włodzimierz Julia Wawrynowicz 53 Ochnówka z Sienkiewiczów, chł., mąż Andrzej, synowie Kazimierz, Antoni i Władysław, córka Ludwika 991 91R 123 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0089.htm
30 6 1935 Szumbar Anna Strzelecka Zahajce z Świątkowskich, ur. 1859, mieszkanka Sienkiewicz, mąż Jan, córki Maria, Stefania, Zofia, Natalia, Tekla, syn Mikołaj 33-1-660 8 R 8 Ł 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
14 1 1720 Grzymałów Sebastian Bednarz Grzymałów Jan Zofia Kazimierz Sieńkiewicz, Regina Baraniecka 374L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20374/pages/PL_1_301_374_0001.htm
8 3 1778 Torczyn Kazimierz Horochoryn Franciszek Happa Michał Kleparski, Katarzyna Sienkiewiczowna, Konstanty Gabrilewicz, Marianna Pakowska 2a 4 Ł EH
30 3 1826 Krzemieniec Jan Izdebski Szpikołosy Jakub Anna Sienkiewicz chrz.30.03.1826 wpis do rej.25.01.1831, Paweł Wyszyński i Rozalia Izdebska 01-3 148R 21 T 650 DM
18 8 1828 Łuck Jan Czerniak Łuck Stefan Marianna Dąbrowska Grzegorz Sienkiewicz, Julianna Łozińska 368 63 86 814 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0032.htm
30 1 1828 Koblin Tekla Szumajko Karolinka Piotr Katarzyna Sienkiewicz Józef Korecki, Rozalia Roszczyn 814 207 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0211.htm
30 1 1828 Koblin Katarzyna Szumajko Karolinka Piotr Katarzyna Sienkiewicz Jan Antonowicz, Helena Tymoszowa 814 207 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0211.htm
9 8 1828 Międzyrzec Kajetan Sokołowski Międzyrzec Michał Justyna Sienkiewicz ch. 12.08.1828, W. Henryk Stecki syn Ludwika, W. Tekla Stecka, asys. W. Jan Orzechowicz, W. Sabina Z 171-1-1 235R 27 R 7127 Mg
8 2 1829 Czartorysk Jan Masienkiewicz Czartorysk Jerzy Elżbieta Saczkowska Paweł Swiderski, Katarzyna Straszewska; ch: 11.02. 815 138 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0142.htm
23 7 1829 Wiszenki Anna Rosienkiewicz Rudnia Szymon Elżbieta Białkowska ch: 23.07. Andrzej Białkowski, Apolonia Brodzińska - ż. Józefa 815 99a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0102.htm
3 11 1829 Łuck Michał Karol Sienkiewicz Łuck Hieronim Marianna Sowierzańska Michał Sokołowski, Józefa Pruszyńska wdowa 368 88 60 815 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0045.htm
25 7 1829 Krzemieniec Władysław Józef Paweł Zienkiewicz Krzemieniec Jan Teofila Horodyska Paweł Uważny Aleksandrow i Anna Rusieńkiewicz ż. Marcina 01-3 96V 115 T 597 DM
20 8 1829 Krzemieniec Teofila Hepkie Studzieńka Fryderyk Magdalena Sienkiewicz Michał Romanowicz i Józefa Zaczek ż. Marcina 01-3 98V 129 T 599 DM
27 8 1830 Krzemieniec Wawrzyniec Orzechowski Krzemieniec Stanisław Aniela Damian Szejkowski i Katarzyna Tasienkiewicz ż. Tomasza 01-3 134V 151 T 636 DM
14 2 1831 Hołoby Faustyn Arkadiusz Sienkiewicz Niewólno Ludwik Regina Rohozińska Antoni Kozłowski kawaler, Honorata Serwatowska małżonka Tadeusza 846 225V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0219.htm
8 6 1831 Łuck Felicjan Antoni Janowski Trościaniec Ignacy Agnieszka Gęsiorowska Antoni Wojciechowski adwokat, Marianna Sienkiewicz małżonka Hieronima 368 122 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0062.htm
13 1 1833 Koblin Michał Sienkiewicz Karolinka Franciszek Katarzyna Jan Antonowicz, Ewa Przyroda 819 201R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0209.htm
23 4 1834 Młynów Jerzy Pinczuk Karolinka Jan Teresa Michał Sienkiewicz, Antonina Sienkiewicz 820 178R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0182.htm
31 5 1834 Młynów Marianna Sienkiewicz Karolinka Franciszek Katarzyna Jan Antonowicz, Rozalia Roszczyn 820 178V RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0183.htm
10 5 1835 Młynów Antonina Domicella Szumejko Karolinka Piotr Katarzyna Jan Antonowicz, Rozalia Rodziewicz, Michał Sienkiewicz, Hapka Kordowska 821 179V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0182.htm
7 4 1836 Kamień Koszyrski Wojciech Romanowicz Jałowateck Franciszek Aniela Krasienkiewicz 169 4 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20169/pages/PL_1_436_169_0003.htm
24 10 1837 Łuck Rafał Duda Górka Jan Aniela Osolińska Grzegorz Sienkiewicz, Marianna Jasuciewicz 374 34 68 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0022.htm
6 10 1838 Lachowce Franciszka Łastowska Daniłówka Hieronim Agata Malinowska Kazimierz Kałkowski, Domicela Sienkiewicz ż. Jana 103 R 55 ZP 0
22 1 1839 Kołki Aleksander Kalinowski Sitnica Franciszek Elena Kozłowska Jakub Sienkiewicz, Józefa Iwanowska - z. Aleksandra; as: Łukasz Hulkiewicz, Mari 825 67a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0069.htm
11 4 1840 Nowogród Wołyński Jan Szulakowski Słobódka Wola Michał Agata Sieńkiewicz Bereżecki Stefan, Świrska Magdalena 871 22 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0012.htm
23 11 1840 Kołki Leonora Kamińska Majdan Trostenecki Ignacy Franciszka Słowikowska Jakub Sieńkiewicz, Rozalia Szymanczewska - ż. Teodora; as: Leon Szymborski, Joan 826 97a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0098.htm
23 1 1840 Wasylów Marianna Teofila Sienkiewicz Kaharlin Ignacy Joanna Andrzej Paprocki, Józefa Franckiewicz, chrz. 5.03.1847 178-51-548 20V 21R 12 Ż BS 42-
9 10 1840 Horbulów Jan Kuczewski Horbulów Stefan Antonina Korytko Mikołaj Szumarski, Marianna Sienkiewicz, as.Józef Ulianowski, Elżbieta Olipewska, wdowa, chrz. 10.10.1840 178-51-456 35R 22 Ż BS 82
1 1 1841 Nowogród Wołyński Katarzyna Sienkiewicz Niepoznanicz Jakub Teresa Nowicka 872 15 52 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0010.htm
3 5 1841 Ostróg Józefa Sienkiewicz Bielmaż NN Anastazja R 6 R 48 0
14 9 1841 Ostrówki Mikołaj Józef Krajewski Ostrówki Józef Anna Giedz Michał Wysocki, Urszula Sienkiewicz 552 9 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0005.htm
15 12 1842 Ołyka Izabela Sienkiewicz Długoszyje Dionizy Teofila Mikołajewicz 466 15 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0007.htm
27 10 1842 Łuck Sotera Emilia Sienkiewicz Łuck Grzegorz Agnieszka Laskowska Ignacy Michalewski, Joanna Soczyńska 378 23 66 828 152V 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0012.htm
29 12 1842 Łuck Sylwester Łoziński Łuck Wincenty Marianna Gąsecka Grzegorz Sienkiewicz, Zuzanna Buchaczewska małżonka Józefa 378 27 77 828 155R 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0014.htm
27 1 1842 Kołodno Ludwika Kłosowska Rzeszniówka Bazyli Józefa Pawłowska sław. Mikołaj Sienkiewicz, ur. Marianna Podgórska 873 710-711 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0371.htm
9 11 1843 Kołki Michalina Sienkiewicz Majdan Matwieykowski Jakub Joanna Narolska Bogumił Koncewicz, Katarzyna Maszkowska - ż. Michała; ch: 14.11. 829 216V 41 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0231.htm
19 10 1844 Lachowce Marianna Dłużniewska Bisówka Karol Emilia Sieńkiewicz Maciej Rudkowski, Kunegunda Zaleska z. Bazylego 883 94 R 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0097.htm
18 8 1844 Ostrówki Marianna Palec Wola Ostrowiecka Tomasz Aniela Hanczur Wojciech Rossowiecki, Urszula Sienkiewicz 555 11 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20555/pages/PL_1_436_555_0006.htm
30 5 1845 Horochów Feliksa Antonina Sienkiewicz Bużany Józef Józefa Górska 83 12 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0007.htm
25 7 1845 Miropol Władysław Nerciński Miropol Aleksander Franciszka Sienkiewicz ur. Piotr Duchnowski, Konstancja Szatkowska ż. Ignacego 876 327 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0178.htm
6 12 1846 Kołki Mikołaj Sienkiewicz Krasnowola Jakub Joanna Narolska Ignacy Maszkowski, Karolina Maszkowska 832 87 28 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0092.htm
29 8 1847 Kijów Ignacy Makowski Kijów Franciszek Domicella NN Piotr Sienkiewicz, Kollegski Sekretarz, Katarzyna Suchotina,chrz.31.08.1847 178-51-548 44V 48 Ż BS 90
7 10 1847 Kijów Konstanty Milewski Kijów Mikołaj Konstancja Tomaszewska Piotr Sienkiewicz, Kollegski Sekretarz, Anna Pieńkowska, chrz.12.10.1847 178-51-548 47R 62 Ż BS 95-
2 3 1848 Łokacze Kamilla Sieńkiewicz Zamlicze Franciszek Marianna Kwaśniewska 352 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20352/pages/PL_1_436_352_0002.htm
10 2 1848 Łokacze Piotr Niewiadomski Jakowicze Jan Katarzyna Bajdecka Eliasz Gryczuk, Marianna Sieńkiewicz ż. Wawrzyńca 353 7-8 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20353/pages/PL_1_436_353_0005.htm
18 11 1848 Młynów Feliks Radziewicz Karolinka Szymon Karolina Karol Dzikowski, Tekla ż. Mikołaja Kordowska, Karol Sienkiewicz, Antonina Szumej 834 248V//484 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0251.htm
7 1 1850 Włodzimierz Marceli Gidziński Włodzimierz Wojciech Zofia Sienkiewicz 786 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20786/pages/PL_1_436_786_0002.htm
3 1 1853 Wyszogródek Kasper Bodnaruk Ułaszczyńce Józef Katarzyna Gaj Rafał Lewandowski, Aleksandra Sienkiewicz panna 878 376-377 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0200.htm
20 2 1854 Łuck Eufrozyna Sieńkiewicz Żabka Tomasz Domicela Zambrowska Franciszek Malinowski, Tekla Marczuk 838 8-9 10 0
19 9 1854 Włodzimierz Józefa Gidzińska Włodzimierz Wojciech Zofia Sieńkiewicz Walenty Gisziński, Agata Chorzewska 895 35V-36R 43 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20895/pages/PL_1_436_895_0037.htm
8 9 1855 Sielec Marianna Toft Sielec-Podlipie Jan Kunegunda Sienkiewicz 587 8-11 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0005.htm
9 12 1857 Białogródka Klementyna Jakuszewska Białogródka Marcin Ewelina Karczewska szl. Jan Stanowski, Antonina Sienkiewicz ż. Bazylego 178-3-73 329V-330R 120 Ż
7 6 1857 Łuck Robert Sieńkiewicz Łuck Michał Teofila Mitkiewicz Franciszek Tomaszewski, Michalina Osipczuk 393 26-27 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0014.htm
15 12 1857 Łabuń Wiktoria Pioruńska Kurhanówka Stanisław Karolina Mogulska Józef Ostaszewski i Agnieszka Sienkiewicz 178-3-73 357V-358R 93 Ż DM
12 9 1858 Łuck Maria Weronika Sieńkiewicz Łuck Rafał Wiktoria Mytkiewicz Franciszek Goldszmit, Kazimiera Aleksandrowicz 839 35-36 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0019.htm
14 9 1858 Łuck Nikodem Starzyński Łuck Józef Marcjanna Jasikiewicz Hilary Więckowski, Franciszka Sieńkiewicz 839 39-40 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0021.htm
9 11 1860 Wiszenki Cecylia Chodzińska Rudnia Piotr Anna Rosienkiewicz 841 616-617 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0340.htm
9 11 1860 Wiszenki Klementyna Chodzińska Rudnia Piotr Anna Rosienkiewicz Jan Ziemborski, Tekla Kluczkowska panna 841 616-617 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0340.htm
28 1 1860 Krzemieniec Romuald Romanowski Krzemieniec Antoni Paulina Sienkiewicz Szymon Szuszkiewicz, Anna Zabłocka panna 0.1-33 6V-7R 15 T
26 11 1861 Krzemieniec Antonina Stępkowska Ludwiszcze Franciszek Joanna Sienkiewicz Franciszek Rekonwald, Marianna Jaroszewska 0.1-34 31V-32R 88 T
8 11 1862 Żytomierz Olimpia Majewska Żytomierz Leonard Karolina Zborzynska Teodor Krauze, Melania Deprebych, asystowali Erazm Czuczalińwski ?, Matylda Sienkiewicz 178-3-54 21 Ż DG
5 11 1863 Żytomierz Stanisława Dobrowolska Żytomierz Michał Honorata Sienkiewicz Ksiądz Ewaryst Narbutt, Seweryna Lapidewska 178-3-54 85 307 Ż DG
3 11 1864 Rzyszczów Józef Stawiński Rzyszczów Kajetan Helena Sienkiewicz Józef Buliński, Katarzyna Żywska 312-1-89 187 8 m.K KM
21 1 1867 Łuck Maria Wacława Bentkowska Łuck Stanisław Pelagia Rycharska gub. sekretarz Rafał Sienkiewicz, Michalina Rycharska ż. gub. sekretarza 397 6-7 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20397/pages/PL_1_436_397_0004.htm
5 3 1867 Krzemieniec Kazimierz Sienkiewicz Krzemieniec NN Paulina 426-1-41 6V-7R 20 T 469
20 11 1869 Łuck Michał Feliks Sienkiewicz Łuck Michał Teofila Mitkiewicz 400 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20400/pages/PL_1_436_400_0002.htm
4 12 1878 Krzemieniec Franciszka Gilewicz-Bondari Lisznia Wincenty Petronela Sienkiewicz 426-1-72 14V-16R 58 T
13 5 1887 Horochów Aniela Wasieńkiewicz Ulhówka Michał Katarzyna Grabowska Jan Chmiełowski, Ewa Ptak 123 24-25 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0015.htm
15 10 1888 Horochów Antoni Wawrynowicz Janin Andrzej Julia Sienkiewicz 124 40-41 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0021.htm
10 8 1892 Ołyka Florian Lipski Suchowce Konstanty Konstancja Sienkiewicz Florian Babiński 1018 38 76 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0022.htm
2 2 1893 Włodzimierz Michał Wawrynowicz Poniczów Andrzej Julia Sienkiewicz 811 12-13 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0007.htm
24 6 1900 Radziwiłłów Janina Nowacka Bat'ków Franciszek Janina Sienkiewicz 47 V-48 R 31 0
2 9 1901 Ołyka Władysław Jędrzejewski Borbin Franciszek Joanna Filisienkiewicz 953 27V-28R 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0028.htm
3 2 1917 Tbilisi Włodzimierz Sienkiewicz Jelizawietopol Adam s.Boguslawa Paulina c.Franciszka Ruppel Jan Kiselman, Katarzyna Legus 163V-164R 39 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
29 9 1754 Szumsk Tomasz Sienkiewicz Huta Szumska Agnieszka Huta Szumska Franciszek Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 22R Ł RK
6 2 1810 Kuniów Szymon Sienkiewicz Radohoszcza Wielka Barbara Lipska Radohoszcza Wielka 15 V 0
12 6 1827 Łuck Grzegorz Sienkiewicz Wólka 29 Jan Julianna Niewiadomska Kazimiera Mariańska Łuck 14 Tomasz Julianna Ruczyńska Ignacy Celiński, Jędrzej Więckowski 813 20 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0021.htm
23 11 1833 Łuck Kazimierz Kowalski Łuck 36 Mikołaj Agnieszka Katarzyna Żurakowska Łuck 23 Tomasz Anna Grzegorz Sieńkiewicz, Leonard Wiszniowski 369 14 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0008.htm
7 1 1834 Włodzimierz farny Joachim Kostecki Włodzimierz 29 Wawrzyniec Anastazja Tekla Popławska Włodzimierz 18 Kazimierz Marianna Radecka Ignacy Huzarski, Józef Sienkiewicz, Roman Zółkowski 849 1 EH
31 7 1834 Szumsk Modest Kadłubiski 40 Karol Tekla Rożyńska Rozalia Szultz Choroszów, par. Lachowce 27 Michał Agnieszka Sieńkiewicz on: registrator kollegski, Mateusz Lasocki, Benedykt Stempkowski, Karol Arendtt 245-1-8 377R 1 R RK
4 11 1834 Lachowce Jan Popławski Załuże 29 Emilian Helena Tekla Sieńkiewicz Załuże 18 Szymon Barbara Lipska Jan Złotoliński, Teodor Kuczyński, Jan Połchowski 171-1-7 102R 10 R DM
27 1 1835 Młynów Józef Szewczuk par. Młynów 19 Stanisław Anna Katarzyna Sienkiewicz par. Młynów 16 Michał Katarzyna Piotr Szumejski, Ignacy Kłosowski 821 184R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0186.htm
3 2 1838 Żytomierz Konstanty Żyrycki Żytomierz 31 Stefan Anastazja Brodowicz Benigna Sienkiewicz Żytomierz 23 Grzegorz Prakseda Barańska Jan Droziwski , Bazyli Juchnicki 178 51 417 44 8 Ż Ni
29 1 1839 Annopol Jan Nowosielecki Hubelce 21 Józef Barbara Szczawińska Tekla Przełucka Żuków 24 Józef Helena Kosienkiewicz 879 99 V 2
29 1 1839 Żytomierz Jan Drohomirecki Wieś Kroszenki 20 Dominik Helena Talka Anastazja Omiecińska Dubowiec 18 Antoni Rozalia Sieńkiewicz Paweł Szczepański , Aleksander Drohomirecki 178 3 7 56 8 Ż Ni
20 10 1840 Berezdów Jan Sienkiewicz Berezdów 20 Andrzej Anna Zielińska Marianna Kulczyńska Berezdów 18 Kazimierz Franciszka Kowalewska 871 285 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0148.htm
19 7 1842 Żytomierz Wincenty Ossowski 25 Jan Agata Wasylewska Kamila Sienkiewicz 16 Jan Rozalia Sosnowska 178 51 484 31 Ż Ni
12 9 1843 Lachowce Ksawery Mysłowski Załuże 24 Andrzej Wiktoria Jasińska Regina Sienkiewicz Załuże 18 Szymon Barbara Lipska 882 91 V 15
6 10 1846 Łokacze Jan Węgłowski Zamlicze 26 Józef Marianna Kunegunda Sieńkiewicz Zamlicze 20 Grzegorz Ewelina 351 10 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20351/pages/PL_1_436_351_0006.htm
3 2 1846 Żytomierz Jan Omieciński wieś Albinówka 21 Antoni Rozalia Sieńkiewicz Kamila Soroczyńska Wieś Albinówki 18 Florian NN Tomaszewska Piotr Symon , Michał Czerniewski 178 3 14 55 11 Ż Ni
25 5 1848 Sielec Feliks Tarnogórski Czerczyce 30 Władyslaw Katarzyna Kozicka Marianna Gdulewicz Sielec 24 Michał Małgorzata Sienkiewicz 580 17 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20580/pages/PL_1_436_580_0010.htm
4 7 1848 Żytomierz Kazimierz Krasowski 23 Łukasz Tekla Sieńkiewicz Rozalia Baszyńska 17 Mikołaj Apolonia Kociubińska 178 3 23 60 29 Ż Ni
30 1 1849 Swojczów Piotr Gronowicz Budy Ossowskie 35 Aleksander Marianna Iwanicka Józefa Sieńkiewicz Szczęsnówka 20 Jerzy Helena Szczerbińska 611 42 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20611/pages/PL_1_436_611_0023.htm
6 2 1849 Żytomierz Hieronim Sokołowski 28 Michał Justyna Sieńkiewicz Marianna Kiricka 24 Józef Karolina Zakrzewska 178 3 69 13 Ż Ni
13 11 1849 Żytomierz Jan Pawłowski 25 Leon Julianna Murawska Domicela Omiecińska Antoni Rozalia Sienkiewicz 178 3 83 68 Ż Ni
29 1 1850 Swojczów Karol Gągalski Leżachów, par. Kisielin 25 Szymon Klara Lichtańska Eleonora Paszkowska Tumin 20 Jan Petronela Skiba Franciszek Sochodolski, Ludwik Sienkiewicz 612 29 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0016.htm
4 2 1851 Korytnica Jan Badziński Łasków, par. Włodzimierz 26 Piotr Anna Sienkiewicz Rozalia Szefer Ciućniów 17 Wiktor Marianna Sawicka 223 17 1
27 10 1857 Łabuń Piotr Wojnarowski Macewicze Małe 20 Paweł Marianna Domirecka Marianna Sienkiewicz Macewicze Małe 19 Feliks Julia Skrzyńska Marcin Domański i Franciszek Brzostowski 178-3-73 365V 18 Ż DM
6 11 1860 Jałowicze Kazimierz Jaworski par. Łuck 32 Jan Maria Sawicka Anna z Szczyrskich Chiżewska Jarosławicze 29w Jan Rozalia Sieńkiewicz 841 772 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0426.htm
31 1 1860 Koblin-Młynów Bernard Sienkiewicz Karolinka 20 Franciszek Katarzyna Stasiuk Apolonia Kordowska Karolinka 18 Mikołaj Tekla Pienkowska 841 159 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0088.htm
12 6 1860 Koblin-Młynów Szymon Antonowicz Karolinka 37w Jan Magdalena Sieńkiewicz Katarzyna z Tetrowskich Jenckiewicz Karolinka 33 Jan Anna Chirczuk 841 163 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0090.htm
15 11 1864 Lachowce Piotr Baraniecki Hulowce 22 Grzegorz Tekla Jaśkiewicz Klara Sienkiewicz Hulowce 18 Grzegorz Marcelina Pawuczyńska Piotr Goryszewski, Franciszek Jaguszewski, Jan Kamiński 178-3-146 71V 22 Ż DM
24 11 1864 Rzyszczów Kajetan Stawińki par. Rzyszczów 31 Kazimierz Agnieszka Kuczyńska Helena Zaręba par. Rzyszczów 25 Ignacy Joanna Sienkiewicz Jan Tołchacz, Józef Boliński 312-1-86 204 13 m.K KM
20 6 1865 Łuck Adolf Maślinkiewicz Żabka 26w Tymoteusz Teodora Jakubowska Franciszka Sieńkiewicz Żabka 24 Tymoteusz Domicela Dąbrowska 395 71 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20395/pages/PL_1_436_395_0037.htm
30 10 1888 Grzymałów Jan Chrzan Podlasie 24 Wojciech Rozalia Pawlik Katarzyna Dziubińska Poznanka Hetm. 16 Jan Regina Knysz Florian Stebnicki,Jan Sienkiewicz 1614 158 8 LJ 0
5 9 1889 Rzyszczów Henryk Stewenson (anglikanin) 28 Jan Karolina Dżefris Seweryna Górska 23 Zdzisław Waleria Leśniewicz Franciszek Kwieciński, Jan Prokoff, Władysław Sienkiewicz 1268-2-26 92 CDIAK
23 9 1898 Tbilisi Faustyn Giwerski piotrkowska gub. 30 NN Józefa Giwerska Franciszka Sienkiewicz kowieńska gub. 28 Karol Grasylda Radziwiłowicz Ignacy Helman, Józef Szczepański 106 24 Tb
7 2 1899 Jałowicze Władyslaw Kordowski par. Młynów 19 Franciszek Aleksandra Sienkiewicz Marianna Wojdyła par. Jałowicze 22 Franciszek Zofia Krasna 930 19 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20930/pages/PL_1_436_930_0022.htm
15 8 1904 Kowel Stanislaw Sienkiewicz Bronislawa Brzosko Biełaszów 17 Antoni Wiktoria Grudzińska 21 0
12 8 1907 Jałowicze Michał Matusewicz Jałowicze 21 Ludwik Aleksandra Molenda Józefa Waskel Par. Jałowicze 24 Szymon Marianna Sienkiewicz 998 12
19 10 1908 Ołyka Antoni Sienkiewicz Pokosy Par. Równe 28 Ludwik Maria Żołędziowska Helena Sławińska Ołyka 18 Wojciech Maria Komarowska 1019 645 47 MO
4 10 1915 Kijów, św.. Aleksandra Edward Karkoz Kijów 21 Józef Leokadia Szybicka Zofia Osadczyk Wasilków 22 Borys Anna Lejtanowa Jan Sienkiewicz, Feliks Lipkowski 312/1/129 113R 112 m.K. JM1
15 10 1917 Tbilisi Jan Paculan gr. małowolecznicka, pow. wileński 27 Stanisław Michalina Sienkiewicz Bronisława Korzon gr. olszańska, pow. oszmiańsk 27 Józef Antonina Macewicz Jakub Tarabuł, Maciej Macewicz 392 81 Tb
12 2 1922 Młynów Stanisław Szydłowski Karolinka 26 Franciszek Katarzyna Klimnicka Bronisława Boguszewska Karolinka 23 Antoni Franciszka Sienkiewicz Jan Gola, Franciszek Hornik R-740-6-13 48V 3 R DW 19
8 9 1929 Radziwiłłów Jan Ulanicki Jan Dorota Sienkiewicz Nadzieja Podawiec Filip Eugenia Moroziuk Piotr Drabot, Józef Czyrski 1-119 9 T

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
127 .. 207 Zankiewicz Rozalia ur. Sienkiewicz, wdowa .. 64 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl