Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 514 wyników dla: Janowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
18 4 1800 Lubar Jan Stojanowski 60 Wygnanka łacina, 178-49-3 651R Ż Mg
19 1 1804 Kuniów Jan Stojanowski 11 Zakrynicze prac. 297-1-086 5V Ł
30 7 1818 Krzemieniec Jakub Brojanowski 1 Krzemieniec s. Antoniego i Antoniny 299 78 -79 55 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0043.htm
24 3 1827 Bazalia Marianna Okarska 80 Łazuczyn Wielki ur., z Trojanowskich, wdowa po Janie, synowie Ignacy, Wojciech, Feliks i Wacław, córki Tekla i Marianna 178-3-93 253V 46 Ż DM
28 3 1828 Dederkały Marcin Bojanowski 57 Dederkały Wielkie pracowity, wdowiec po Maryannie, potomstwa po sobie nie pozostawił 01-6 4R 14 T 840 DM
29 4 1829 Szumsk Kajetan Jaworski (lub Janowski) 80 Bryków z kolki, ur., córki Rozalia, Franciszka i Justyna bez sposobu życia 245-1-3 405R 159 R
6 2 1829 Białogródka Jan Trojanowski 40 Bisóweczka ur., żona Agnieszka z Mireckich, synowie Mikołaj, Stanisław i Ignacy, córki Etma i Marianna 178-03-95 89R 8 Ż DM
12 3 1829 Lachowce Tomasz Bojanowski 24 Hulowce ur., żona Apolonia z Sałaszów [Paciorkowskich - D.M] 171-1-2 107V 16 R DM
18 3 1829 Lachowce Tekla Kozerska 3 Bisówka c. ur. Grzegorza i Anny z Trojanowskich 171-1-2 107V 19 R DM
19 12 1829 Bazalia Antoni Trojanowski 76 Mecherzyńce ur., żona Franciszka, synowie Michał, Józef, Ignacy i Romuald, córki Teresa, Franciszka i Domicela 178-3-95 242R 114 Ż DM
15 6 1829 Ostropol ur. Szymon Dobrzański 17 Korzówka rodzice ur. Jan i Kunegunda z Janowskich Dobrzańscy, z zadusznej słabości 178-3-95 210r 54 Ż 404 KP2
9 10 1830 Lachowce Tomasz Trojanowski 61 Bisówka ur., wdowiec po Tekli z Szatulskich, syn Michał, córki Anna, Klara i Katarzyna 171-1-3 121R 64 R DM
20 7 1830 Kulczyny Stefan Janowski 70 Krasiłów Ur., żona Józefa zd. Zaborowska 178-03-96 350V 36 Ż Mg
12 12 1830 Kulczyny Jan Janowski 16/52 Krasiłów rodzice: Aleksander i Julianna zd. Migielska 178-03-96 354R 64 Ż Mg
2 1 1831 Ostróg Jan Bujanowski 2 Ostróg z suchot, rodzice Jan i Julianna zd Minkowska 1-171-4 18R 1 R MZ
20 1 1831 Ostróg Szymon Bajanowski 33 Ostróg z cholery, rodzice Michał i Marianna 1-171-4 19R 15 R MZ
18 4 1831 Lachowce Ignacy Męczyński 54 Denysówka e. cholery, ur., żona Marianna z Stojanowskich, syn Ignacy i córka Anna 171-1-4 109R 54 R DM
23 3 1832 Luboml Karol Bojanowski 65 Olesk 847 581 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0314.htm
25 2 1832 Krzywin Honorata Cicierska 1/12 Choniaków córka Ur. Augustyna i Karoliny z Trojanowskich 171-1-5 43V 7 R Mg
2 10 1833 Krzywin Franciszka Popławska 1 Krupiec córka Aleksandra i Lucyny z Janowskich, rodzice z par. Winnickiej, przebywali u brata 171-1-6 49V 31 R Mg
14 4 1835 Łuck Inocenty Bojanowski 56 Łuck Dominikanin doktor teologii 373 82 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0045.htm
10 9 1835 Krzywin Bonifacy Lisowski 4 Hołowle syn Ur. Piotra i Marianny ze Stojanowskich 171-1-8 73V 15 R Mg
7 5 1835 Ostropol Adam Trojanowski 78 Pyszki Żona Agnieszka ze Starzyckich, syn: Wincenty 178-3-101 282R 48 Ż 527 SK
30 4 1835 Krzemieniec Benedykt Brojanowski 5/52 Krzemieniec sławetny, parafianin krzemieniecki 426-1-8 55V 38 T 1089 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994N-N?i=1088&cat=300453
2 2 1835 Starokonstantynów Jan Stojanowski 6 Zapadyńce Rodzice: Jan, Ewa Podfilipska 178-3-101 200 23 Ż SK
2 9 1835 Starokonstantynów Ksawery Stojanowski 43 Zapadyńce Żona Marianna Witkowska 178-3-101 209 126 Ż SK
7 2 1836 Ostróg Julianna Bujanowska 33 Ostróg mąż szlachetny Tomasz Bujanowski, syn Antoni 171-1-9 30R 10 R DM
5 12 1836 Lachowce Stefan Mysłowski 4 Semenów s. ur. Jana i Anny z Bojanowskich 171-1-9 117R 36 R DM
8 7 1837 Lachowce Michał Mysłowski 1 Hulowce s. urodz. Jana i Anny z Bujanowskich 171-1-10 128V 45 R DM
30 1 1838 Kołki Antoni Bujanowski 5 Czartorysk r: Nikodem i Marianna z Szaczkowskich; poch: 01.02. 824 67 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0068.htm
8 2 1838 Krzywin Józef Ciecierski 3 Choniaków s. Ur. Augustyna i Karoliny z Trojanowskich 171-1-11 60V 6 R Mg
6 9 1838 Krzywin Paweł Lissowski 2/12 Lisicze s. Ur. Piotra i Marianny ze Stojanowskich 171-1-11 63R 30 R Mg
1 4 1838 Kulczyny Józef Różycki 1 Krasiłów s. Jana i Marianny z Trojanowskich 178-3-110 405V 13 Ż 775 DM
18 1 1839 Bazalia Augustyn Janowski 26 Szmyrki żona Anna i syn Jan 178-03-112 238R 4 Ż 458 DM
27 8 1840 Luboml Jan Lewczuk 12 Jahodyn s. Łukasza i Heleny z Janowskich 855 281V 73 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0293.htm
8 11 1840 Luboml Marianna Szczyrska 7 Sztuń c. urodzonych Adama i Honoraty z Janowskich 855 282V 87 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
6 3 1840 Łuck Wincenty Piotrowski Łuck Zostawił żonę Olgę z Janowskich 376 46 44 826 32R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0029.htm
4 5 1840 Owrucz Ewa Tyszecka 16/52 Owrucz z ospy, c. Wlm. Rocha i Ewy z Janowskich 178-3-9 392R 6 Ż 768 MW, DW
21 8 1841 Przewały Antoni Bojanowski 4/365 Staweczki s. Rocha i Elżbiety z Siedleckich 856 499 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0274.htm
27 3 1841 Dąbrowica Karol Kunicki 57 Sochy poz. ż. Katarzynę z Janowskich, bezdzietny; poch: 01.04. 827 124a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0127.htm
30 5 1841 Dąbrowica Adam Janowski 2 Sochy r: Jan i Emilia z Tyszkiewiczów; poch: 31.05. 827 125a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0128.htm
28 1 1841 Lachowce Marianna Jakubowska 1 Bisówka c. ur. Piotra i Anny z Trojanowskich 178-49-17 24R 9 Ż DM
5 7 1842 Przewały Roch Bojanowski 70 Staweczki żona Elżbieta Siedlecka, s. Mieczysław, Bronisław 857 477 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0260.htm
1 12 1842 Młynów Wincenty Stojanowski 82 Podhajce żona Antonina, dziecko: Aleksander 828 47V 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0050.htm
29 5 1843 Krzywin Teresa Ciecierska 5 Choniaków c. Augustyna i Karoliny z Trojanowskich 882 41 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0042.htm
27 1 1843 Dąbrowica Józef Janowski 88 Sochy "w" po Małgorzacie z Czeszeyków; poz. 2s. Jana i Leona Erazma; poch: 29.01. 829 249 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0263.htm
10 5 1844 Szumsk Jan Trojanowski 50 Kąty ur., żona Rozalia z Krzewskich, syn Adam 875 707-708 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0374.htm
18 11 1844 Szumsk Ignacy Trojanowski 5 Kąty s. Adama i Marianny z Trzeciaków 875 715 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0378.htm
20 12 1844 Ostróg Stefan Karol Bojanowski 3 Ostróg s. Jana i Barbary z Dembickich 883 31 V 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0035.htm
26 7 1845 Maciejów Feliks Trojanowski 10/52 Widiutyn s. jednodworców Wincentego i Joanny z Swobodów 411 20 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20411/pages/PL_1_436_411_0013.htm
14 11 1845 Białogródka Anna Mysłowska 40 Sieniutki ur., z Bujanowskich, mąż Jan s. Jana, bez potomna 178-03-113 117V 81 Ż DM
9 5 1846 Starokonstantynów Wincenty Janowski 7 Szkarawka Mała s. 1-dw. Feliksa i Heleny z Olszewskich 178-3-114 45V 48 Ż DM
14 3 1846 Starokonstantynów Anna Kowalewska 50 Zapadyńce ur., z Stojanowskich, mąż Piotr, synowie Jan, Józef, Dominik i Franciszek, córki Honorata i Marianna 178-3-114 43V 29 Ż DM
15 1 1846 Starokonstantynów Jan Stojanowski 45 Zapadyńce ur., żona Zuzanna z Bartosiewiczów, synowie Jakub i Alojzy, córki Domicela i Wiktoria-Anna 178-3-114 42R 10 Ż DM
20 12 1846 Młynów Jan Paczos 17 Młynów rodzice: ur. Michał i Elżbieta z domu Rudnicka, mieszkaniec miasta Biłgoraj Pow. Janowskiego Gub. Lublińskiej 832 191V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0201.htm
24 11 1846 Białogródka Marianna Trojanowska 38 Bisóweczka 1-dw., z Ziobrowskich c. Tomasza, mąż Michał s. Tomasza, syn Franciszek Trojanowski, po I-mężu Łukaszu Rudkowskim s. Franciszka pozostawiła synów Seweryna i Władysława, córki Antoninę i Helenę 178-03-115 157V 85 Ż DM
22 9 1846 Ostróg Antoni Bujanowski 12 Ostróg umarl w łazarecie, Odnodworcy Tomasza, Julianny zd N 885 43R 85 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0044.htm
8 2 1847 Luboml Wojciech Janowski 88 Luboml 862 409 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0218.htm
9 5 1847 Kodnia Stefan Wincewicz 2 Kodnia s. 1-dw. Jana i Heleny Janowskiej 178-03-18 11V 10 Ż DM
21 8 1847 Kodnia Helena Żarska 42 Słoboda Kodniańska ur., z Bojanowskich, mąż Michał, synowie Rafał, Józef, Bazyli, Karol i Wiktor, córka Józefa 178-03-18 12V 19 Ż DM
29 8 1847 Krzemieniec Tomasz Stojanowski 64 Krzemieniec żona Magdalena z Laskowskich, synowie Aureli-Leopold, Lucjan i Zygmunt-Telesfor, córka Olimpia 426-1-21 35R 73 T 730 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47L-8?i=729&cat=300453
24 8 1848 Białogródka Agnieszka Kozerska 26 Bisóweczka e. cholery, c. 1-dw. Grzegorza i Anny z Trojanowskich 178-3-117 174R 123 Ż DM
27 1 1848 Kodnia Michał Żarski 60 Sołotwin ur., wdowiec po Helenia z Bojanowskich, synowie Rafał, Józef, Bazyli, Karol i Wiktor 178-03-20 11R 3 Ż DM
23 3 1850 Kowel Ludwik Trojanowski 7/12 Kowel s. Ludwiki 253 39 16 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0021.htm
7 12 1850 Białogródka Franciszek Trojanowski 7 Ledzianka s. ur. Jana i Marianny z Ziobrowskich 178-03-119 514V 74 Ż DM
11 6 1850 Starokonstantynów Marianna Zawadzka 45 Wierzchniaki od gorączki, z d. Sieradzka, ob., mąż Franciszek, z 1-go męża Józefa Stojanowskiego synowie Mikołaj i Bernard, córka Wiktoria 178-3-119 52V 73 Ż 103 DW
6 12 1850 Starokonstantynów Filimon Nowakowski 60 Żerebki od gorączki, w.ż., wdowiec po Franciszce z Trojanowskich, synowie Józef, Kazimierz, Wincenty i Stanisław, córki Julia, Domicela, Franciszka i Antonina 178-3-119 61V 142 Ż 121 DW
4 9 1851 Białogródka Michał Trojanowski 43 Kropiwna 1-dw., żona Apolonia z Więckowskich, syn Tomasz 178-03-120 485V 51 Ż DM
7 11 1851 Białogródka Marianna Mirecka 70 Bisóweczka ur., z Trojanowskich, wdowa po Józefie, synowie Stanisław, Wojciech, Jakub, Jan i Antoni, córka Wiktoria 178-03-120 487V 68 Ż DM
22 2 1852 Łuck Kazimierz Trojanowski 40 Łuck sierżant kamczackiego pułku jegerskiego 388 64 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0038.htm
7 5 1853 Katerburg Antoni Kłosowski 65 Horynka żona Marianna z Trojanowskich, syn Józef, córka Marianna 878 609 12
24 5 1854 Łuck Leon Janowski 1 Łuck s. Jana i Apolonii 838 66 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0036.htm
26 1 1854 Kowel Wincenty Trojanowski 47 Szajno jednodworzec, żona Joanna z d. Swoboda, synowie Ludwik i Adam, córki Ewelina, Lucyna, Marianna i Aniela 256 28 5 866 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0017.htm
2 9 1855 Przewały Honorata Szczyrska 60 Stawki z Janowskich, wdowa po Adamie, s. Feliks, Stanisław, Aleksander., c. Antonina, Franciszka 867 416 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0218.htm
21 7 1855 Lubar Franciszek Janowski 50 Lubar żona Rozalia z d. Tarczewska Janowska, synowie Józef, Gracjan, Mikołaj, córki Waleria, Celestyna, Antonina i Aniela, 641-1-15 34V 75 Ż MP
9 1 1855 Bazalia Jan Janowski 14 Lutarówka kawaler 178-03-123 116R 6 Ż DM
24 6 1856 Krzemieniec Justyn Brojanowski 3 Krzemieniec s. miesz. Antoniego i Marianny z Kozłowskich 0.1-28 59V 55 T
20 7 1858 Krzemieniec Wiktor Brojanowski 2 Krzemieniec s. miesz. Antoniego i Marianny z Kozłowskich 0.1-30 54V 56 T
7 6 1859 Lachowce Anna Hołowwczyc 40 Żemielińce 1-dw., z Bojanowskich, mąż Franciszek, syn Michał i córka Marianna 886 198 20 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0104.htm
12 12 1859 Tajkury Leon Szyjanowski 48 Zdołbica wolno żyjšcy, żona Anna z Krzyżanowskich, syn Stefan i córka Marianna 886 335 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0177.htm
6 10 1860 Krzemieniec Antoni Brojanowski 1/12 Krzemieniec s. miesz. Jakuba i Józefy z Fursyków 0.1-33 59R 71 T
6 4 1860 Bazalia Marianna Janowska 11 Lutarówka c. z nieprawego łoża 1-dw. Anny Janowskiej 178-03-130 57V 52 Ż DM
20 5 1862 Krzemieniec Jan Gosławski 16/365 Krzemieniec s. miesz. Mikolaja i Marianny z Brojanowskich 0.1-35 54V 49 T
18 12 1863 Żytomierz Marianna Milewska 2 Żytomierz z krupu, córka Feliksa i Antoniny z Stojanowskich 178-3-54 145V 309 Ż DG
9 11 1864 Szumsk Marianna Trojanowska 54 Hucisko Horodyskie zd. Trzeciak, mąż Adam Trojanowski, dzieci: Grzegorz, Marianna, Józefa, Antonina 245-1-21 207R 51 R RK
12 4 1865 Krzemieniec Marianna Bednarska 0,5 Krzemieniec c. mieszcz. Jana i Katarzyny z Brojanowskich 1-37 47V 43 T 55
25 6 1865 Krzemieniec Lucyna Gusławska 1,5 Krzemieniec c. mieszcz. Mikołaja i Marianny z Brojanowskich 1-37 49V-50R 58 T 57
29 8 1865 Krzemieniec Jan Brojanowski 4 Krzemieniec s. mieszcz. Antoniego i Marianny z Kozłowskich 1-37 51R 67 T 58
16 10 1865 Żytomierz Józefa Tyszecka 58 Żytomierz z cholery, wdowa z Janowskich, zostawiłą córki: Marię, Salomeę i Zofię po mężu Kuklińską 178-3-61 153V 231 Ż DG
21 10 1866 Kuniów Salomea Stojanowska 23 Kuniów żona Aleksandra Stojanowskiego 178-3-78 107R 29 Ż DM
28 10 1866 Żytomierz Julia Palmira 5 Żytomierz z cholery, córka dw. Józefa i Józefy z Janowskich 178-3-63 141V 332 Ż DG 229
5 3 1867 Kowel Józefa Grabowska 1 Kowel c.chł. Walerego i Karoliny z Trojanowskich 268 33 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0018.htm
10 6 1867 Kuniów Aleksander Stojanowski 56 Kuniów bezpotomny 178-3-78 136V 26 Ż DM
5 7 1867 Krzemieniec Ignacy Brojanowski 3/12 Krzemieniec od drgawek, s. mieszcz. Jakuba i Józefy z Fursyków 426-1-41 45V 50 T 508
14 7 1867 Krzemieniec Józef Gusławski 9/12 Krzemieniec od gorączki tyfusowej, s. mieszcz. Mikołaja i Marianny z Brojanowskich 426-1-41 46R 53 T 508
22 4 1867 St. Oleksiniec Katarzyna Mazurek 1,5 Korszyłówka od suchot, c. chł Jana i Agnieszki z Bojanowskich 426-1-41 105V 13 T 571
26 1 1868 Krzemieniec Antoni Bednarski 10/365 Krzemieniec od drgawek, s. mieszcz. Jana i Katarzyny z Brojanowskich 426-1-44 42V 7 T DW 810
18 10 1868 Krzemieniec Petronela Mironowska 47 Krzemieniec od astmy, z Brojanowskich, mąż jan, dzieci nie zostawiła 426-1-44 53V 73 T DW 821
11 4 1870 Krzemieniec Aleksander Bednarski 10/12 Krzemieniec mieszcz. Jana i Katarzyny z Brojanowskich 1-50 44V-45R 45 T
9 12 1870 Krzemieniec Jadwiga Gusławska 13 Krzemieniec c. miesz. Mikołaja i Marii z Brojanowskich 1-50 52V 89 T
8 9 1870 Białogródka Anna Jakubowska 50 Hulowce 1-dw., z Trojanowskich, mąż Piotr, synowie Augustyn, Wincenty, Andrzej i Wojciech, córki Emilia i Anna 178-3-84 94V 81 Ż DM
8 3 1871 Krzemieniec Stefan Brojanowski 7/12 Krzemieniec s. mieszcz. Jakuba i Józefy z Fursyków 1-55 155V 19 T
23 12 1871 Kowel Waleria Grabowska 4 c. chł. Walerego i Karoliny z Trojanowskich 272 41 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20272/pages/PL_1_436_272_0022.htm
17 10 1871 Białogródka Julia Bessago 63 Puzyrki Małe z zaboru austriackiego, z Janowskich, wdowa po Maksymilianie, syn Antoni 178-03-84 188V 91 Ż DM
3 4 1872 Białogródka Wojciech Jakubowski 8 Hulowce s. 1-dw. Piotra i Anny Trojanowskiej 178-3-84 299R 58 Ż DM
14 9 1872 Białogródka Stanisław Trojanowski 54 Hulowce cholera, 1-dw., żona Karolina z Bińkowskich, syn Piotr, córki Rozalia i Katarzyna 178-3-84 320V 187 Ż DM
13 9 1873 Białogródka Aleksander Trojanowski 2 Pokoszczówka s. 1-dw. Ignacego i Franciszki 178-03-84 437V 75 Ż DM
16 6 1874 Krzemieniec Antoni Brojanowski 87 Krzemieniec s. Józefa, miesz., żona Maria, z 1-go małż z Antoniną córki Katarzyna i Maria, z 2-go z Aleksandrą synowie Jakub i Antoni, córka Antonina 1-68 38V 55 T
10 12 1874 Wieledniki Adam Poljanowski 2 Berezowy Grud syn Józefa i Teresy z Lisowskich 178-3-56 270R 40 Ż MW
15 8 1874 Białogródka Wincenty Jakubowski 18 Hulowce kawaler, s. Piotra i Anny Trojanowskiej 178-03-84 517R 99 Ż DM
16 12 1877 Krzemieniec Jakub Brojanowski 41 Krzemieniec miesz., żona Józefa, synowie Antoni i Józef, córki Antonina i Joanna 1-71 39R 80 T
19 6 1877 Szumsk Józef Paszkowski 5 Stara Huta s. chł., Jana i Marceliny Trojanowskiej 1-229 57R 35 T DM 703
18 2 1877 Rzyszczów Hilary Wolański 40 Gruszów zapalenie kiszek, zostawił wdowę Walentynę z Trojanowskich, synów Stanisława, Eustachego i Narcyza 312-1-110 316 5 m.K KM
27 1 1878 Krzemieniec Józef Brojanowski 3 Krzemieniec s. miesz. Jakuba i Józefy z Fursyków 1-72 24V 12 T
21 3 1878 Krzemieniec Paulina Gusławska 4 Krzemieniec c. miesz. Mikołaja i Marii z Brojanowskich 1-72 27R 30 T
2 7 1878 Szumsk Adam Trojanowski 80 Hucisko Horodyskie chł., wdowiec, syn Grzegorz, córki Józefa i Marianna 1-230 63V 32 T DM 778
6 12 1878 Rzyszczów Eustachy Wolański 4 Gruszów s. Hilarego i Walentyny z Trojanowskich 312-1-111 31 28 m.K KM 0
4 12 1879 Brody Andrzej Jedliński 77 Czerwona Karczma 1 wdowiec po Katarzynie Trojanowskiej L
15 11 1880 Brody Łukasz Kijanowski a. Łukijanows 48 żona Antonina Koziarska L
14 9 1881 Szumsk Łukomski 40 Waśkowce żona Józefa z Trojanowskich, nie pozostawił po sobie potomstwa 01-231 63V 87 T DM 855
27 11 1881 Meżyrów Mateusz Maciej Janowski 55 Słobódka Meżyrowska żona Maria 904-6-2 41 W 27 JS1
11 4 1881 Krzemieniec Józef Maricki 54 Krzemieniec od wady serca, s. Tymoteusza, chłop lubelskiej gub., janowskiego pow. 426-1-75 34R 46 T 42 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47Q-V?i=41&cat=834010
11 10 1882 Horochów Wiktor Domański 5 Pułhany s. chł. Piotra i Marianny z Bujanowskich 118 76 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0043.htm
14 11 1882 Horochów Feliks Domański 7 Pułhany s. chł. Piotra i Marianny z Bujanowskich 118 77 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0044.htm
6 7 1889 Krzemieniec Bolesław Trojanowski 29 Krzemieniec miesz., żona Aleksandra z d. Dolińska, 01-81B 44V 37 T
25 7 1892 Ołyka Józef Wiński 1,5 Bogusławka Franciszka i Rozalii z Trojanowskich 1018 83 30 MO 0
18 9 1892 Krzemieniec Antonina Skakalska 56 Krzemieniec z Brojanowskich, dzieci Tymoteusz, Onufry, Prokop, Mikołaj i Ksenia 0.1-81D 39R 62 T
25 11 1895 Turzysk Walenty Młynarski 54 Turopin - kolonia chłop lubelskiej guberni pow. janowskiego gm. Opole, żona Anna z Zwieczornych, syn Michał, córki Karolina, Eleonora, Teofila i Katarzyna 918 30 R 35 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0031.htm
2 6 1898 Ołyka Stanisława Całka 1 Huta Bogusławka Franciszka i Bronisławy z Trojanowskich 1018 945 24 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0491.htm
21 1 1901 Włodzimierz Jan Kiszka 33 Marianówka s. Kazimierza, chł. lubelskiej gub. janowskiego pow. gm. Kawęczyn, żona Anastazja z Rudnickich, syn Maciej, córki Rozalia i Józefa 959 100 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20959/pages/PL_1_436_959_0086.htm
1 2 1902 Radziwiłłów Klemens Babiuk 38 Pustoiwanie parafianin kościoła ptyckiego, chłop, żona Katarzyna z Janowskich, dzieci: Jan, Antoni, Julia, Maria i Helena 20 R 4 0
26 3 1902 Krzemieniec Leonard Trojanowski 2/52 Rybcza s. chłopów Marcelego i Anny z Grządkowskich 36 V 26 0
12 4 1902 Horochów Rozalia Dumańska 14 Myśliny córka Piotra i Marii z Bojanowskich 960 50R 17 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0045.htm
2 5 1904 Szumsk Oktawia Kozicka 62 Szumsk z Janowskich, szl., syn Józef, córka Helena 0.1-238 69R 55 T
18 9 1904 Szumsk Józefa Jastrzębska 75 Marynki z trojanowskich, chł., mąż Jan 0.1-238 72V 90 T
3 7 1905 Niewirków Anna Gorczyca 70 Nowiny z Palaków, chłopka pow. janowskiego, mąż Wojciech, syn Franciszek 983 85V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0076.htm
6 8 1905 Niewirków Jan Bujak 65 Nowiny chłop kieleckiej gub., żona Józefa z Janowskich, synowie Konstanty i Piotr, córka Marianna 983 87V 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0078.htm
4 10 1906 Dubno Józef Widkowski 2 mies. Dubno s. Aleksandra i Pauliny z Janowskich 740-4-162 64R 46 R 53 DM
3 6 1907 Jałowicze Feliks Byszewski 10/12 Korszowiec s. Macieja i Marceliny z Janowskich 998 16 MO
7 1 1907 Szumsk Marianna Jastrzębska 71 Stara Huta z Trojanowskich, chł., mąż Kajetan 01-236 73V 2 T
10 10 1908 Tbilisi Stanisław Trojanowski 40 Tbilisi s. Macieja, chłop płockiej gub., żona Władysława z Wojciechowskich, córka Helena 54 113 Tb
25 3 1909 Ołyka Ireneusz Całko 1 Huta Bogusławka Franciszka i Bronisławy z Trojanowskich 1019 143 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0077.htm
6 3 1910 Tajkury Józef Janowski 76 Zdołbunów mieszczanin m. Ostroga, żona Klementyna z Gorolskich, synowie Franciszek, Gustaw, Adam i Jan, córka Celina R-740-4-69 46 R 15 R
17 9 1910 Tbilisi Piotr Janowski 22 Tbilisi szeregowy 18 pułku dragonów 108 91 Tb
7 6 1910 Młynów Jan Trojanowski 10 Marusin rodzice: Michał i Anna z d. Skowrońska 740-4-447 19R 36 R 632 RK
2 7 1910 Młynów Piotr Trojanowski 6 Marusin rodzice: Michał i Anna z d. Skowrońska 740-4-447 20R 42 R 633 RK
15 8 1911 Ołyka Piotr Całko 1 Huta Bogusławka Franciszek i Bronisława z Trojanowskich 1063 84 73 MO
1 1 1912 Włodzimierz Michał Mizerski 74 Marcelówka chłop lubelskiej gub. pow. janowskiego gm. Zaklików, żona Anna z d. Wojcik, synowie Jan, Maciej, Kazimierz, Józef i Walenty, córki Wiktoria i Katarzyna 1044 134 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201044/pages/1_436_0_0_1044_0076.htm
3 4 1914 Kowel Ludwik Trojanowski 90 Horodyszcze s. Wincentego, chłop, żona Oniśka, córki Domicella i Maria 1055 88 15 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0048.htm
16 12 1914 Kowel Stanisław Dyjak 21 Kowel s. Walentego, chł. gm. Kowenczyn, pow. janowskiego, lubelskiej gub. 1055 108 74 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0058.htm
4 3 1914 Ołyka Bronisława Całko 35 Huta Bogusławka z Trojanowskich, zostawiła męża Franciszka, dzieci Adama, Stanisława, Eugenię, Julię, Zofię 1063 211 21 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0223.htm
30 5 1915 Kijów, św. Aleksandr Feliks Janowski 33 Kijów żołnierz, chł. w. Żydowiec mielnickiej gminy stopnickiego powiatu, ojciec: Antoni 312/1/129 146V 135 m.K. JM1
8 2 1916 Włodzimierz Elżbieta Sołodko 2/52 m.Włodzimierz c.Józefa i Julii z Bojanowskich 1077 4-5 11 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0003.htm
9 6 1917 Włodzimierz Józef Serafin 6 m.Włodzimierz s.Michała i Józefy z Bojanowskich 1077 46-47 48 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0024.htm
13 12 1918 Włodzimierz Jan Janowski 71 m.Włodzimierz s.Andrzeja, wyrobnik, wdowiec poch. z Pow. Tomaszow 1077 110-111 162 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0056.htm
14 12 1919 Berezne Michał Janowski 55 Kurhany ż.Teofila,s.Marian,Józef Cezary,Stanisław, c. Stanisława,Aniela, Ludwika 740-4-11 75V 182 R AS
1 2 1920 Starokonstantynów Hilary Janowski 50 Starokonstantynów z tyfusu, ekonom ze wsi Kremenczuk, żona Antonina z Gajewskich, synowie Bolesław, Stefan i Mieczysław, córki Władysława i Janina 17-2-91 167R 64 Ch 294 DM
8 4 1929 Radziwiłłów Bronisław Malinowski 10/52 Radziwiłłów s. Władysława i Marii z Stojanowskich 1-119 255 V 9 T 0
18 10 1930 Radziwiłłów Maria Malinowska 28 Radziwiłłów z Stojanowskich, mąż Władysław, syn Jan, córka Józefa 1-119 232 R 25 T 0
16 11 1934 Dederkały Tadeusz Trojanowski 3 Medwedówka s. Jana i Józefy z Kowalewskich 12 0
26 6 1935 Krzemieniec Maria Rodziewicz 53 Buszcza, gm. Buderaż z Janowskich, c. Konstantego i Heleny z Sawickich, mąż Adolf, syn Jarosław 38 R 33 0
10 12 1935 Krzemieniec Paulina Michalewicz 70 Krzemieniec z Brojanowskich, c. Antoniego i Antoniny, wdowa po Marcinie, dzieci: Andrzej i Olga 42 R 66 0
21 1 1937 Poczajów Jan Brojanowski 77 Łosiatyn murarz, synowie Adolf i Marian 12 R 3 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
24 6 1626 Ostróg Jan Janowski Stanisław Zofia data chrztu t.8. 617 ks. WŻ DM
18 10 1630 Ostróg Łukasz Janowski Jan Zuzanna data chrztu t.8. 617 ks. WŻ DM
18 3 1632 Ostróg Jan Karol Bojanowski Adam Katarzyna d. chrztu, matka Katarzyna - starościna ostrogska t.8. 615 ks. WŻ DM
3 2 1718 Tarnopol Adam Paweł Krosnowski Aleksander Konstancja Mikołaj Janowski, Marianna Stefanowa żebraczka 1343L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201343/pages/PL_1_301_1343_0001.htm
23 6 1776 Czartorysk Jan Babtysta Sułecki Jan Katarzyna W. Szymon Kassjanowski, Dominika Ferensówna panna 297-1-185 95R Ł 9310 DW
16 6 1803 Ostróg Antonina Traktier Ostróg Jan Petronela Stefanowska Piotr Janowski, Anna Rachnicka 297-1-136 33 Ł CK
26 1 1804 Ostróg Agnieszka Antonina Stradecka Bielmarz Michał Angela Marszalska Kazimierz Janowski, Katarzyna Piotrowska 297-1-136 39 Ł SK
2 2 1804 Ostróg Marianna ...lewska Ostróg Bazyli Zofia Kazimierz Janowski, Barbara Krzyżanowska 297-1-136 39 Ł SK
14 2 1804 Ostróg Antonina Pietruszewska Nowomalin Nicefor Prakseda Kazimierz Janowski, Taida Włodzimirska 297-1-136 39 Ł SK
22 2 1804 Ostróg Maciej Szejanowski Mizocz Jakub Helena Jan Kostecki, ...anna Hoffmannowa 297-1-136 40 Ł SK
22 12 1804 Ostróg Tomasz Berkowski Luczyn Filip Katarzyna Kazimierz Janowski, Maria Jerychowiczowa 297-1-136 47 Ł SK
28 8 1805 Ostróg Jan Kawicki Brodów Marcin Justyna Kazimierz Janowski, Marcjanna Isakowa 297-1-136 52 Ł SK
15 1 1807 Ostróg Paweł Baltazar Kwiatkowski Płoska Józef Krystyna Dominik Janowski, Katarzyna Rucińska 297-1-136 62 Ł SK
15 1 1807 Ostróg Agnieszka Honorata Kwiatkowska Płoska Józef Krystyna Dominik Janowski, Katarzyna Rucińska 297-1-136 62 Ł SK
21 3 1807 Ostróg Józef Piotrowski Ostróg NN Marianna Piotrowska Kazimierz Janowski, Petronela Stefanowska 297-1-136 63 Ł SK
22 3 1807 Ostróg Gabriel Żurakowski Luczyn Jakub Marianna Kazimierz Janowski, Barbara Piątkowska 297-1-136 63 Ł SK
16 6 1807 Ostróg Jakub Antoni Szejanowski Mizocz Jakub ? Helena Jan Nieckowski, Klara Urbańska 297-1-136 65 Ł SK
20 2 1807 Lubar Kazimierz Juskowy Ożarówka Bartłomiej Marianna łacina, data chrztu, Tymoteusz Janowski, Anna Wojtkowa 178-51-174 89V Ż Mg 214
13 9 1808 Ostróg Mateusz Szejanowski Mizocz Jakub Helena Wrzesiowska Chrzest 27.09.1808: Feliks Zaborowicz, Klara Urbańska 297-1-136 85 Ł 1127 SK
1 12 1811 Ostróg Andrzej Ksawery Szejanowski Mizocz Jakub Helena Wrzesiowska Chrzest 03.12.1811: Jan Nieckowski, Klara Urbańska 297-1-136 169 Ł 884 SK 0
19 4 1815 Ostróg Leon Szejanowski Mizocz Jakub Helena Wrzesiowska Jan Ellaszewicz, Urszula Zaborowiczowa 297-1-136 231 Ł 951 SK
0 1816 Butowce Jan Wiktor lat 11 (żydowski Jankiel) przechrz Janowski (nowe nazwisko) Stary Konstantynów Gottrubowicz Lazawski Złotka brak Wielmożny Feliks Maciej Zeperult, JW. Marianna Przyłuska 178-3-93 265R/265V 21 Ż 512/513 KP2
11 2 1818 Torczyn Franciszek Salezy Maciej Siatecki Sadów Jan Aleksandra Arlikowska Wincenty Stojanowski, Anastazja Nosalska, asysta: Kajetan Nosalski, Dorota Siate 42 b/nr EH
20 11 1824 Lachowce Elżbieta Majewska Hulowce Marcin Marianna Gałeńska data chrztu; Szymon Bojanowski i Cecylia Kozielska 178-51-266 9R Ż 19 DM
27 7 1826 Koblin Aleksander Henryk Przyłuski Ihnatki par. Starokonstantynów Jan Franciszka Borowska (dop.) Aleksander Stojanowski, Teofila z Wasilewskich Radier 818 172R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0179.htm
12 4 1826 Wołoczyska Konstanty (16 mies) Kozieradzki Januszowce Maksymilian Rozalia Czajkowska Marcin Trojanowski, Katarzyna Szymańska (chrzest z wody 12.4.1826 w Januszowcach, chrzest z olejów 7.8.1827 w Januszowcah w domu ) 178-3-93 296V/297R 73 Ż 570/571 KP2
27 1 1827 Czartorysk Jan Erazm Borzecki Czartorysk Jan Petronela Majewska Kaietan Dawidowicz, Kazimiera - ż. Krzyżanowskiego; as: Nikodem Bojanowski, Ewa 813 134 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0134.htm
22 1 1827 Krzemieniec Jan Dąbrowski Krzemieniec Kazimierz Magdalena Kuklińska sław. Józef Trojanowski i sław. Marianna Cichocka, asyst., sław. Aleksander Ordyński z s 01-3 3R 15 T 503 DM
21 11 1827 Białogródka Józef Kosiński Bisóweczka Stanisław Anna Łaszcz Szymon Grzybowski i Salomea Niewierowicz ż. Józefa, as. Jan Trojanowski i Wiktoria Mirecka panna 178-03-93 61V 76 Ż DM
16 1 1827 Nieświcz Pawel Pustelnik Janowski Mychlin, par. Skórcze Michał Zuzanna Szpendowska Kazimierz Zwolski, Józefa Buderaska panna 427 2 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0002.htm
3 8 1827 Bazalia Wawrzyniec Ruszkowski Mecherzyńce Grzegorz Anna Zahorska Antoni Trojanowski i Anna żona Aleksandra 178-3-93 235V 80 Ż DM
12 10 1827 Starokonstantynów Dominikanie Edward Stojanowski Zapadyńce Antoni Anna Poleniewicz Seweryn Stojanowski, Tekla Rolska 178-3-93 148R/148V 100 Ż 286/287 KP2
10 6 1828 Czartorysk Emilia Julia Konstancja Pilecka Czartorysk Antoni Tekla Godlewska Izydor Godlewski, Maryanna Jarzębska - ż. Mikołaja; as: Mikołaj Bojanowski, Róża 814 132 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0136.htm
6 1 1828 Ostróg Zygmunt Telesfor Stojanowski Wierzchów Tomasz Magdalena Laskowska dopełnienie 6.02.1828, 171-1-1 3V 18 R Mg
10 10 1829 Czartorysk Franciszek Ludwik Bojanowski Lisów Nikodem Maryanna Saczkowska As: Mateusz Niemierzycki, Henryka Cieszkowska - ż. Stanisława, Antoni Cieszkowsk 815 139 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0143.htm
18 4 1829 Luboml Marcin Ludwik Słoninkiewicz Świtaź Bazyli Teresa Józef Janowski, Eleonora Leżańska 844 532 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0290.htm
10 5 1829 Ostróg Adam Wojanowski Jan Julianna Mąkowska 171-1-2 8R 56 R MZ 718
7 6 1829 Ożohowce Onufry Sawicki Jachnowce szlach. Marcin Magdalena prac. Szymon Bojanowski, Jagniszka Hajduk 178-3-95 264R 26 Ż 510 KP2
6 10 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Piotr Stojanowski Zapadyńce ur. Antoni Anna Polanowska ur. Bazyli Sieradzki, Julianna Białogrodecka 178-3-95 161V 100 Ż 312 KP2
9 11 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Marcin Stojanowski Michałowce ur. Józef Marianna Sieradzka ur. Piotr Kowalewski, Julia Białogrodzka 178-3-95 162V 111 Ż 314 KP2
18 1 1830 Luboml Antoni Kasinowski Olesk Wincenty Joanna Paszkiewicz Karol ?janowski, Marianna Wolańska 845 305V 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0299.htm
9 8 1830 Szumsk Ignacy Jarmulińska Jarmolińska Cyranka Józef Katarzyna Zilińska Zielińska Józef Bartnicki, Wiktoria Siemaszewska ż. Michała, Jan Trojanowski, Marianna Barticka ż. Józefa 245-1-4 376R 708 R RK
20 3 1830 Lubar Janina Chodorowska Lubar Jędrzej Salomea Chodorowska Paweł Czyć Marianna Skibicka, as:Tomasz Stojanowski Paulina Ruszczyńska 178 3 3 Vs59 21 Ż MP
13 3 1830 Żytomierz Józef Janowski Sokołowa Góra Walenty Tekla Wiganowska Stanisław Drzewiecki Agata Perehud 178 3 3 V10 67 Ż MP
26 3 1830 Żytomierz Jan Jachimowicz Waćków Jakub Agata Zakisieł Talimon Janowski Anna Bujalska as: Krzysztof Pohajewski Agnieszka Kozłowska 178 3 3 V12 82 Ż MP
20 7 1830 Żytomierz Marianna Brocka Waćków Karol Marianna Witwicka Pantalion Janowski Anna Mądrzejewska 178 3 3 R26 184 Ż MP
29 5 1830 Trojanów Jan Aleksander Łukaszewicz Sosnówka Łukasz Marianna Tymanowicz Jakób Radomski Ludwika Jaworska as: Antoni Stojanowski Matrona Radomska 178 3 3 V213 35 Ż MP
1 5 1830 Krasnopol Filip Janowski Beśpieczna Florian Marianna Magulska Mateusz Magulski, Zofia Tomnicka 178 3 3 V237 31 Ż MP
8 6 1831 Łuck Felicjan Antoni Janowski Trościaniec Ignacy Agnieszka Gęsiorowska Antoni Wojciechowski adwokat, Marianna Sienkiewicz małżonka Hieronima 368 122 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0062.htm
4 8 1831 Koblin Dominik Antoni Podczaszyński Żytomierz Józef Petronella Miśnikiewicz dop., Wincenty Stojanowski Porucznik WP, Franciszka Miśnikiewicz, Józef Miśnikie 819 205V 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0214.htm
11 4 1831 Czartorysk Leon Felix Salimoński Rudnia Floryan Monika Nikodem Bojanowski, Matylda Abramska - ż. Tomasza; as: Paweł Kowalski, Zofia Pła 817 9a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0092.htm
16 7 1831 Ostróg Jan Grzybowski Mizocz Jan Franciszka Szafrańska Mateusz Szujanowski, Katarzyna Grzybowska 1-171-4 9R 60 R MZ 779
9 4 1832 Szumsk Marianna Sopińska Lepiszówka Józef Tekla Blińska Jan Trojanowski, Marianna Świderska ż. Wawrzyńca 245-1-6 390V 15 R RK
20 9 1832 Kotelnia Tekla Jaworska Kotelnia Antoni Katarzyna Krynicka c. ur., chrzest 20.09, chrzestni: ur.ur.: Stanisław Janowski, Teresa Jaworska żona Tomasza, as.: Jan Wella, Ludwika Janowska żona Stanisława 178-51-300 51 57 Ż EH
4 1 1832 Korzec Teofila Baranowska Korzec NN Józefa Baranowska Stefan Janowski i Petronela Glińska mężatka 245-1-6 56v 6 R Na
21 1 1833 Kulczyny Marianna Szepelska Zastawki Michał Tekla Bekalska Fabian Janowski i Katarzyna Zawadzka ż. Jana 178-03-99 316V 6 Ż 600 DM
28 5 1834 Ostróg Antoni Bujanowski Ostróg Tomasz Helena Mińkowska Bazyli Medwiedów, Anna Kuszcz 54 O 0
17 6 1834 Ostróg Karol NN Ostróg NN Anna Tomasz Bujanowski, Tekla Mosiejówna 58 O 0
26 1 1834 Młynów Romuald Przyłuski Arszyczyn Jan Franciszka Borowska Józef Strojnowski, Antonina Stojanowska, Aleksander Stojanowski, Sabina Przyłusk 820 176R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0180.htm
20 3 1834 Albin Kazimierz Zieliński Lachów, par. Poryck Bazyli Antonina Sulatycka Piotr Dubiszewski, Marcelina Pawłowska, Stanisław Trojanowski, Tekla Rudnicka 820 177V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0182.htm
19 8 1834 Młynów Teresa Karolina Ludwika Kisiel Peremiłówka Karol Józefa Wojnarowska Ludwik Janowski Chorąży C. Dub., Tekla Byczkowska, Ignacy Julianoski, Konstancja 820 179V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0184.htm
24 10 1834 Kulczyny Franciszek Bielski Krasiłów Wawrzyniec Brygida Suchowska Paweł Janowski i Julianna Stachowska panna 178-03-100 343R 72 Ż 664 DM
25 3 1835 Krzemieniec Benedykt Brojanowski Krzemieniec Antoni Aleksandra Łozicka Gabriel Oczeretyński i Helena Kamińska 01-8 8V 33 T 1041 DM
26 12 1835 Starokonstantynów Jakub Stojanowski Zapadyńce Jan Ewa Podfilipska Franciszek Olszewski, Marianna Stojanowska 178-3-101 176V 132 Ż 343 CK
8 1 1836 Luboml Józef Antoni Zieliński Sztuń Joachim Marianna Janowska Wojciech Janowski, Anna Kucharska ż. Antoniego 851 480 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0266.htm
29 7 1836 Bazalia Franciszek Ignacy Jagnicki par. Bazalia Szymon Julianna Turska Augustyn Janowski i Marianna Lubieniecka panna 178-03-106 269R 80 Ż DM
1 2 1837 Krzemieniec Andrzej Zacny Krzemieniec Jan Ewa Komarewicz Antoni Brojanowski i sław. Głowacka 01-11 6V 23 T 143 DM
24 2 1837 Szumsk Joanna Strzelecka Litowiszcze Antoni Elżbieta Wróblewska Adam Trojanowski, Aleksandra Morozowska małżonka 245-1-11 473V 18 R RK
13 12 1837 Szumsk Jakub Jakuszewski Majdan Dubieński Stefan Magdalena Krzewska Jan Jaworski, Marianna Trojanowska ż. Adama, Adam Trojanowski, Petronela Żukowska panna 245-1-11 485V 91 R RK
22 9 1837 Równe Józef NN Równe IN IN s. niewiadomych rodziców, Piotr Janowski kawaler i Magdalena Tobiaszowa 171-1-10 139R 22 R DM
14 2 1837 Niewirków Aniela Omiecińska Bystrzyca Wincenty Kamila Porczyńska ch.1.03.1837 tylko z wody Kajetan Trojanowski,Tekla Oponowicz wdowa 171-1-10 284 R 25 R AS
12 12 1837 Kulczyny Lucyna Tatałaj Krasiłów Franciszek Marianna Janowska Paweł Janowski i Marcelina Janowska panna 178-03-108 245R 84 480 Ż DM
18 12 1837 Kulczyny Józef Janowski Krasiłów Aleksander Julianna Szmigielska Tadeusz Sowiński i Antonina Domańska panna 178-03-108 246R 90 482 Ż DM
15 10 1838 Turzysk Ludwik Trojanowski Torchowiszcze Wincenty Joanna Swoboda 714 7 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0004.htm
17 2 1838 Krzemieniec Klara Turobińska Krzemieniec Łukasz Katarzyna Rygocka sł. Antoni Brojanowski i sł. Marianna Galatowicz 01-12 5V 19 T 218 DM
23 7 1838 Krzemieniec Jakub Brojanowski Krzemieniec Antoni Aleksandra Piatwicka Andrzej Turobiński i sł. Marianna Hałatowicz 01-12 16R 69 T 229 DM
30 1 1838 Szumsk Agnieszka Strzelecka Litowiszcze Antoni Elżbieta Wróblewska Jan Trojanowski, Aleksandra Morozowska ż. Szymona 245-1-12 275V 10 R RK
9 4 1838 Ostróg Stanisław Bujanowski Ostróg Tomasz Apolonia Dubiecka Marcin Wiazowski i Magdalena Bujanowska 171-1-11 6V 34 R DM
13 5 1838 Połonne Jan Janowski Połonne Franciszek Rozalia Daniel Framert wdowiec, Marianna Wilkin ż. Jakuba 245-1-12 114V 95 R DW 299
20 5 1838 Bazalia Jan Janowski Zozulińce Wielkie Józef Aleksandra Sadowska ur. mateusz Bystrzycki i Honorata Łabeńska 178-03-110 238V 38 Ż DM
8 4 1839 Dąbrowica Adam Janowski Sochy Jan Emilia Tyszkiewicz Wincenty Nowosz, Lucyna Szubiakowska - "p"; as: Karol Kunicki, Teofila Czeszeyko 825 110a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0116.htm
23 4 1839 Krzemieniec Wojciech Niżyński Białokrynica Jakub Katarzyna Romaszewska ur. Jan Janowski i ur. Marianna Jakubowska 01-13 9R 44 T 284 DM
5 6 1839 Krzemieniec Antonina Turobińska Krzemieniec Mikołaj Agnieszka Federęczyk sł. Antoni Brojanowski i sł. Antonina Fedoręczyk 01-13 12R 60 T 287 DM
15 1 1839 Bazalia Jan Janowski Borszczówka Augustyn Anna Borewicz Piotr Jakubkiewicz i Honorata Popławska, asyst. Feliks Wojnarowski i Krystyna Singielewicz 178-03-112 217V 7 Ż 423 DM
12 2 1840 Szumsk Ignacy Trojanowski Hucisko Horodyskie Adam Maryanna Trzeciak 871 472 19 0
4 1 1840 Kołodno Tytus Kasper Szyjanowski Kołodno Kazimierz Agnieszka Szafrańska 871 616 4 0
24 1 1840 Dąbrowica Antoni Słodkowski Pracuki Józef Józefa Czeszeyko Jan Janowski, Anna Czeszeyko; as: Piotr Czeszeyko, Tekla Szłabowicz; ch: 26.01. 826 116 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0117.htm
8 1 1840 Młynów Emilia Michalkiewicz Arszyczyn Benedykt Julia Aleksander Stojanowski, Józefa Kruzer 826 179R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0180.htm
6 11 1840 Krzemieniec Antoni Brojanowski Krzemieniec Antoni Aleksandra Łozińska 871 384 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0201.htm
19 8 1841 Przewały Antoni Bojanowski Staweczki Roch Elżbieta Siedlecka 856 492 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0270.htm
22 10 1841 Łuck Franciszek Ksawery Janowski Łuck Jan Apolonia Adamowicz Ludwik Hebel, Barbara Rychlewska 377 30 60 827 13V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0016.htm
25 12 1841 Ostróg Stefan Bojanowski Ostróg Tomasz Barbara Dubicka żołn. Bazyli Sokolankow, Anna Da... ż. żołn. Jana 881 9 V 53 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0011.htm
20 2 1841 Felsztyn Kazimierz Stojanowski Felsztyn ur. Jan Marianna Paczewska ur. Józef Turczyniewicz, Dorota Stojanowska 685-4-74 9r 43 Ch 18 KP2
23 3 1841 Felsztyn Wincenty Szczepański Felsztyn ur. Mikołaj Augustyna Bobrowska ur. Jan Stojanowski, Antonina Wróblewska 685-4-74 12r 63 Ch 24 KP2
21 12 1842 Krzemieniec Jan Brojanowski 873 485 115
5 7 1842 Szumsk Jan Wróblewski Litowiszcze Wojciech Aniela Gołągiewicz Adam Trojanowski, Paulina Wróblewska panna 873 576 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0299.htm
30 9 1842 Dąbrowica Jan Czeszeyko-Sochacki Sochy Wincenty Katarzyna Maliszewska Jan Janowski, Anna Czeszeyko; as: Piotr Czeszeyko, Wincenta Romanowska; ch: 04.1 828 255a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0260.htm
10 6 1842 Luboml Antoni Kowalewski Kropiwnik Daniel Anna Kosińska Marcin Janowski, Prakseda Januszkiewicz wdowa 857 498 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0267.htm
24 11 1842 Luboml Jan Zborowski Luboml Piotr Marcjanna Materko Wojciech Janowski, Helena Samborska ż. Macieja 857 515 106 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0276.htm
25 2 1843 Międzyrzec Feliks Janowski Czudnica Józef Aniela Pawłowska 882 229 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0231.htm
6 3 1843 Młynów Wiktor Michalkiewicz Arszyczyn Benedykt Julianna Aleksander Stojanowski, Franciszka Przyławska, Jan Przyłuski, Sabina Użyńska, Ju 829 37R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0037.htm
18 3 1844 Szumsk Józef Trojanowski Kąty Adam Marianna Trzeciak 875 659 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0346.htm
1 5 1844 Luboml Filipina Iwanicka Luboml Michał Tekla Maciorkowska Wojciech Janowski, Franciszka Kowalewska ż. Feliksa 859 567 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0303.htm
18 5 1845 Maciejów Feliks Trojanowski Widiutin Wincenty Joanna Swoboda 411 1-2 2 0
18 5 1845 Maciejów Adam Trojanowski Widiutin Wincenty Joanna Swoboda 411 2-3 3 0
9 3 1845 Dąbrowica Franciszka Czeszeyko Sochy Wincenty Katarzyna Maliszewska Jan Janowski, Anna Czeszeyko; as: Edward Buynowski - "k", Floryanna Heynrych - " 831 95a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
8 6 1845 Luboml Waleria Kowalewska Kropiwnik Daniel Anna Kosińska Marcin Janowski, Teresa Charzecka ż. Jana 860 384 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0206.htm
25 4 1845 Białogródka Antonina Wierzbicka Trosiłówka Leon s. Adama Aniela c. Tomasza Popławska Michał Trojanowski i Marianna Lewicka panna 178-3-113 90R 49 Ż DM
5 4 1845 Złotopol Wincenty Burjanowski Krasnosiółka ur. Adam Paulina Danielewicz chrzest 26.12, wielm. Jan Kościński, Jadwiga Kostrzycka 685-2-1020 55r 77 Ch 109 KP2
17 2 1845 Humań Faustyn Grzybowski Pałanka odn. Jan Katarzyna Grzymałowska hrażdanin Michał Stojanowski, Marianna Rachanowska 685-2-1020 74v 15 Ch 145 KP2
16 11 1846 Szumsk Józefa Rowińska Kąty Józef Urszula Baszota Adam Trojanowski, Marianna From ż. Józefa 877 850 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0440.htm
8 10 1846 Białogródka Franciszek Trojanowski Bisóweczka Michał s. Tomasza Marianna c. Kazimierza Ziobrowska Stanisław Kosiński i Anna Zorhacz ż. Franciszka 178-03-115 137V 94 Ż DM
21 5 1847 Makarów Erazm Janowski Makarów Wiel. Hilary Teofila Koszewska JW. Bazyli Ustinow, Major Wielkołuckiego Jegierskiego Pułku, W. Natalia Bierukowicz, Porucznikowa, sa. Wincenty Woyciechowski, Kapitan, Emilia Sawicka, Doktorowa, chrz.6.07.1847, ojciec Sztabs Kapitan Wielkołuckiego Jagierskiego Pułku 178-51-548 62V 22 Ż BS 126
7 7 1847 Horbulów Wiktor Trojanowski Dytyńce Seweryn Anna Kules Rafał Beżyczko, Wiktoria Mazurkiewicz, mężatka, chrz. 13.07.1847 178-51-548 105V 21 Ż BS 218
26 5 1847 Białogródka Katarzyna Kozłowska Beleżyńce Piotr Anastazja Piątkowska 1-dw. Michał Trojanowski i 1-dw. Joanna Paszkowska panna 178-3-116 105R 50 Ż DM
15 9 1847 Równe Józef Szajanowski Hlińsk Leon Anna Krzyżanowska Jan Poziumski i Helena Szpaczyńska 171-1-13 133R 30 R DM
15 11 1847 Lachowce Elżbieta Czyż Bisówka Andrzej Marianna Ordyjewska Stanisław Trojanowski i Anna Olszewska ż. Franciszka 171-1-13 95V 59 R DM
23 4 1847 Niewirków Gracjan Rudnicki Lewacze Maciej Eufrozyna Pawłowska chrzest 7.11.1847 Tomasz Trojanowski, Aniela Rudnicka ż.Jana 171-1-13 285 R 43 R AS 0
16 1 1848 Dąbrowica Hilary Kunicki Krupowie Jan Anastazya Ożelewska Jan Janowski, Katarzyna Dyszkowska - "p"; ch:19.01. 834 147 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0154.htm
12 5 1848 Białogródka Tomasz Trojanowski Kropiwna Michał Apolonia Zwierzchowska Stanisław Kosiński i Marianna Mirecka ż. Wojciecha 178-3-117 131V 42 Ż DM
13 5 1848 Lachowce Wincenty Roskoszyński Hulowce Marcin Julianna Sawicka Stanisław Trojanowski i Karolina Olszewska 171-1-14 117V 23 R DM
7 6 1849 Lachowce Jan Trojanowski Hulowce Stanisław Franciszka Korycka Franciszek Ruczyński i Aniela Gutewicz ż. Jana 171-1-15 144V-145R 26 R DM
27 6 1849 Białogródka Piotr Niedaszkowski Kropiwna Filip Julia Stefanów Michał Trojanowski i Rozalia Burkowska wdowa 178-03-118 531V-532R 96 Ż DM
25 12 1849 Białogródka Emilia Medwedowska Teleżyńce IN Marianna c. Macieja Ignacy Trojanowski i Anna Wojciechowska ż. Antoniego 178-03-118 551V-552R 156 Ż DM
15 1 1849 Krzemieniec Jan Śledziński Krzemieniec Ludwik Marianna Pawłowicz Antoni Brojanowski i Agnieszka Skakalska 01-23 3V-4R 7 T DM
8 4 1849 Krzemieniec Antoni Kamiński Kokorów Bazyli Agnieszka Bojko Antoni Brojanowski i Ludwika Mielnik ż. Jana 01-23 11V-12R 32 T DM
4 9 1849 Krzemieniec Anna Rubanowska Krzemieniec Jan Helena Krutiuk Antoni Brojanowski i Marianna Skakalska ż. Franciszka 01-23 24V-25R 70 T DM
1 11 1850 Luboml Jan Stanisław Janowski Luboml Bonifacy Ludwika Genszer Franciszek Kamiński, Emilia Jeziorska ż. Dionizego 863 590 105 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0313.htm
14 5 1850 Lachowce Józef Januszewski Hulowce Józef Anna Piotrowska Stanisław Trojanowski i Aniela Zielińska ż. Piotra 171-1-16 297V-298R 27 R DM
25 9 1850 Starokonstantynów Anna Ignatowska Zapadyńce Stanisław Marianna Adamowska 1-dw. Antoni Stojanowski, Marcelina Pikulicka z. Piotra 178-3-119 22V-23R 104 Ż 44 DW
30 9 1851 Stary Konstantynów Jan Janowski Zapadyńce NN Anna szl. Mikołaj Pawłowski, żołn. Julia Borowikowa wdowa 178-3-120 50V-51R 126 Ż 98 DW
23 7 1851 Korzec Józefa Joanna Sielecka Piszczów Józef Julia Sakowicz Leon Janowski i Anna Kordawa, Ludwik Szymański i Oktawia Sakowicz panna 178/3/72 81v-82r 91 Ż Na
13 4 1854 Krzemieniec Justyn Brojanowski Krzemieniec Antoni Marianna Kozłowska 0.1-26 11V-12R 30 T
3 5 1854 Luboml Walenty Janowski Szack Marcin Dominika Gajewicz Aleksander Zosowicz, Tekla Kamień ż. Józefa 866 69 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0037.htm
18 3 1854 Bazalia Józef Ostrowski Klitna Wielka Jan Marianna Wolska Stanisław Janowski i Józefa Malitowska 178-03-122 7V-8R 28 Ż DM
20 12 1856 Krzemieniec Wiktor Brojanowski Krzemieniec Antoni Maria Kozłowska 0.1-28 23V-24R 62 T
14 4 1856 Bazalia Walerian Janowski Klitna Wielka Stanisław Urszula Kalińska Maciej Ostrowski i Julianna Chodorowska 178-03-124 67V-68R 33 Ż DM 0
26 11 1857 Sławuta Marianna Zalewska Sławuta NN Zofia c. Macieja szl. Bazyli Janowski, chł. Lucyna Bajkowska 178-3-73 441V-442R 59 Ż 832
1 9 1858 Wiszenki Emilia Kriger Rożyszcze Józef Aniela Malinowska Józef Trojanowski, szl. Anastazja Karolkowska ż. Antoniego 780 28-29 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0015.htm
26 8 1859 Kowel Kazimierz Trojanowski Szajno NN Rozalia 870 29-30 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0016.htm
23 9 1859 Lachowce Teodor Niwiński Hulowce Jan Prakseda Bartosiewicz Stanisław Trojanowski, Aniela Gutewicz, ż. Jana 886 169-170 62 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0088.htm
26 12 1859 Lachowce Franciszka Gutewicz Hulowce Stanisław Aniela Jakutowska Stanisław Trojanowski, Aniela Gutowicz, ż. Jana 886 175-176 76 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0091.htm
15 7 1860 Krzemieniec Antoni Brojanowski Krzemieniec Jakub Józefa Fursiewicz 0.1-33 17V-18R 48 T
22 9 1861 Krzemieniec Jan Brojanowski Krzemieniec Antoni Marianna Kozłowska 0.1-34 26V-27R 68 T
23 9 1861 Krzemieniec Jan Brojanowski Krzemieniec Antoni Antonina Żółkiewska 0.1-34 27V-28R 70 T
13 1 1862 Krzemieniec Antoni Brojanowski Krzemieniec Jakub Józefa Fursiewicz 0.1-35 3V-4R 9 T
30 11 1862 Starokonstantynów Marianna Kowalewska Zapadyńce Adam Teresa Markowska Bernard Stojanowski i Antonina Stanowska ż. Mikołaja 178-03-131 31V-32R 140 Ż DM
20 4 1863 Krzemieniec Wojciech Brojanowski Baszkowce Michał Joanna Gorzkowska 0.1-36 10V-11R 28 T
6 5 1863 Żytomierz Leonilda Pawłowska Żytomierz Konstanty Aneta Stojanowska Jan Stojanowski, Helena Sidorenko asystowali: Franciszek Pawłowski, Apolonia Stojanowska 178-3-54 39 120 Ż DG
14 4 1863 Żytomierz Józefa Ławrowska Żytomierz Kazimierz Pelagia Bilecka Ludwik Stojanowski, Anna Dubiecka 178-3-54 49 161 Ż DG
10 2 1864 Krzemieniec Ferdynand Brojanowski Krzemieniec Antoni Antonina Żółkiewska 1-38 6V-7R 16 T 173
14 12 1864 Żytomierz Adelajda Pawłowska Żytomierz Konstantyn Dorota ? Stojanowska córka dw., Bazyli Batorowski, Aniela Stojanowska, asystowali: Wojciech Stojanowski, Honorata Majewsk 178-3-61 6 Ż DG
4 9 1864 Żytomierz Rozalia Milewska Żytomierz Feliks Antonina Stojanowska córka dw., sekretarza gub.; Wojciech Stojanowski, Helena Sidorenko, asystowali: Aleksander Sidorenko 178-3-61 3 Ż DG
10 7 1864 Rzyszczów Maurycy Dzikowski Przeniczniki Wilhelm Zofia Turkiewicz August Janowski, Matylda Wojciechowska 312-1-86 193 27 m.K KM
22 7 1865 Żytomierz Maria Skokowska Żytomierz Oktawian Marianna Godlewska córka regist. kol. / Ludwik Strojanowski, Leonarda Godlewska 178-3-61 33 203 Ż DG
22 7 1865 Żytomierz Maria Rynczewska Żytomierz Edward Zofia Brzezińska córka dw. / Wojciech Stojanowski, Franciszka Lewińska- radcowa dworu 178-3-61 32 198 Ż DG
25 2 1865 Rzyszczów Macie Artur Newen Pszeniczniki Gustaw Eliza Knaut sz. ur. Augustyn Janowski, Augustyna Newen, Faustyn Szpringer, Skibicka 312-1-89 188 19 m.K KM KM
25 2 1865 Rzyszczów Maciej Artur Newen Pszeniczniki Gustaw Eliza Knaut Rodzice poddani belgijscy, szl. ur. Augustyn Janowski, Augustyna Newen, Faustyn Szpringer, Skibicka 312-1-89 190 30 m.K KM
18 2 1866 Żytomierz Konstanty Ilnicki Żytomierz Michał Anna Kowalewska [29.03.1866] córka dw., Wojciech Stojanowski i Anna Łabencka 178-3-63 22 84 Ż 41 i 42 DG
5 8 1866 Żytomierz Marian Stojanowski Żytomierz Wojciech Anna Bukowska [14.08.1866] syn dw., Władysław Huczyński i Bronisława Kozakiewicz 178-3-63 42 193 Ż 81 i 82 DG
8 4 1866 Rzyszczów Dioniza Mager Pszeniczniki Aleksander Ewa Cholewska August Janowski, Antonina Matuszewicz 312-1-90 220 10 m.K KM
23 2 1866 Rzyszczów Roman Matwiej Kundzicz Onacki Paulin Józef Kalasanty Ludwika Komorowicz Ludwik Janowski, Apolonia Perro ż. Cezarego, Władysław Bilski, Teodozja Dernowska 312-1-90 220 11 m.K KM
8 4 1866 Rzyszczów Apagon Władysław Dzikowski Troszczyk Wilhelm Zofia Turzewska Augustyn Janowski, Katarzyna Neweń 312-1-90 221 16 m.K KM
18 8 1867 Rzyszczów Maria Wacława Matewska Traszczyn Władysław Apolonia Żurakowska Augustyn Janowski, Augusta Neweń, panna 312-1-92 217 45 m.K KM
5 4 1867 Rzyszczów Antoni Izydor Romiszowski Pszeniczniki Aleksander Anna Czyżewska August Janowski, Róża Drozdowska 312-1-92 212 15 m.K KM
28 2 1867 Kuniów Witalis Sokołowski Kamionka Mikołaj Marianna Wiercińska Aleksander Stojanowski i Petronela Sokołowska ż. Kazimierza 178-3-78 111V-112R 11 Ż DM
19 4 1867 Krzemieniec Ignacy Brojanowski Krzemieniec Jakub Józefa Fursyk 426-1-41 9V-10R 34 T 472
5 5 1867 Białogródka Stanisław Trojanowski Pokoszczówka Ignacy Franciszka Kędzierska Teodor Czarnecki i Pelagia Czerp 178-03-81 270V-271R 22 Ż DM
2 4 1867 Białogródka Franciszek Monastyrski Puzyrki Małe Ferdynand Klementyna Mizgiert Marceli Trojanowski i Józefa Mizgiert 178-03-81 275V-276R 42 Ż DM
14 1 1867 Ostróg Jan Szyjanowski Toczewiki Stefan Pawlina Wierzbicka Karol Okowiński, Karolina Wierzbicka ż. Franciszka 654-1-36 54V 7 R 2952 MZ
17 9 1868 Rzyszczów Karolina Dzikowska Troszczyn Wilhelm Zofia Turkiewicz Augustyn Janowski, Korolina Knaut 312-1-96 218 5 m.K KM
2 10 1869 Białogródka Jan Kuźmiński Załuże Jan Rozalia Goryszewska Stanisław Janowski i Aniela Ostaszewska ż. Pawła 178-03-81 442V-443R 135 Ż DM
14 11 1869 Rzyszczów Filipina Klementyna Szpringer Bunok Faustyn Oktawia Neweń August Janowski, Aniela Gerszod 312-1-96 227 44 m.K KM
2 2 1869 Ostróg Józef Krajczyński Choteń Stanisław Karolina Chomicz Piotr Chomicz, Tekla Kossowska żona Bartłomieja, Ass. Konstanty Trojanowski, Teofila Chomicz żona Konstantego 654-1-56 9R 3 R MZ
21 8 1870 Krzemieniec Stefan Brojanowski Krzemieniec Jakub Józefa Fursyk 1-50 22V-23R 77 T
25 3 1870 Szumsk Józef Albert Janowski Marynki NN Oktawia c. Bazylego chł. Arsen s. Daniela Lubecki, Maria Pawłowska 1-53 9R-11V T
4 3 1870 Szumsk Kazimierz Trojanowski Szumsk Adam Tekla Michowiuk Karol Ciechanowski, Urszula Gilewicz panna 1-53 6V-7R 30 T RK
15 8 1870 Ostróg Hipolit Wierzbicki Hucisko Nowomalińskie Mikołaj Józefa Daniewska Mikołaj Jaworski, Maria Klej panna, Ass. Stefan Szyjanowski, Zofia Jaworska żona Mikołaja 654-1-56 29R 2 R MZ
8 10 1870 Ostróg Katarzyna Grzesiuk Choteń Eliasz Brygida Wierzbicka Konstanty Trojanowski, Petronela Krajczyńska żona Antoniego 654-1-56 32R 5 R MZ
29 12 1871 Ołyka Tomasz Mozyga Baszłyki Wawrzyniec Tekla Grezler Adam Rosiejanowski, Ewa Rosiejanowska panna 493 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0003.htm
21 9 1871 Rzyszczów Władysław Maurycy Dzienkiewicz Bałyki Maurycy Felicja Neweń Augustyn Janowski, Karolina Kanut 312-1-100 378 35 m.K KM
11 3 1872 Ostróg Adam Kucharski Ostróg Tomasz Józefa Białogórska Józefat Janowski, Leokadia Mann ż. Franciszka 654-1-56 48R 1 R MZ
13 2 1873 Białogródka Aleksander Trojanowski Podliśce Ignacy Franciszka Kędzierska Grzegorz Brzezicki i Salomea Jasielska ż. Józefa 178-03-84 340V-341R 36 Ż DM
14 10 1874 Szumsk Balbina/Malwina Bilecka Litowiszcze Jan Joanna Hornicka chrz. 15.10 1-dw Grzegorz Trojanowski, Petronela Kucharska ż. Wincentego 1-227 23V-24R 91 T DM 528
13 10 1874 Szumsk Marcin Trojanowski Waśkowce Grzegorz Tekla Łopuszańska chrz. 20.10 1-dw Franciszek Rencz, Marianna Paszkowska ż. Jana 1-227 23V-24R 92 T DM 528
18 3 1875 Krzemieniec Józef Brojanowski Krzemieniec Jakub Józefa Fursyk em. szer. Maciej Polesiński, miesz. Eufrozyna Fursyk, wdowa 426-1-69 6V-7R 24 T
6 11 1875 Białogródka Michał Jakuszewski Hulowce Franciszek Antonina Sławecka Piotr Trojanowski i Lucyna Gutewicz ż. Wojciecha 178-03-133 30V-31R 159 Ż DM
2 9 1876 Szumsk Mikołaj Jelinkowski Rachmanów Jan Franciszka Łukaszyńska chrz. 12.09 Grzegorz Trojanowski, Karolina Malińska ż. Jana 1-228 25V-26R 104 T DM 608
23 12 1877 Krzemieniec Wiktor Brojanowski Krzemieniec Antoni Antonina Żółkiewska 1-71 21V-22R 86 T
22 1 1877 Szumsk Wincenty Rencz Waśkowce Rafał Joanna Zielińska chrz. 25.01 Grzegorz Trojanowski, Estera Jankowska ż. Franciszka 1-229 4V-5R 15 T DM 650
31 5 1877 Szumsk Antoni Łopuszański Waśkowce Mieczysław Marianna Jelinkowska chrz. 13.06 Grzegorz Trojanowski, Antonina Jarmolińska ż. Antoniego 1-229 16V-17R 61 T DM 662
16 7 1877 Szumsk Kamila Baranowska Kąty Maciej Lucyna Kokurowska chrz. 23.07 Grzegorz Trojanowski, Brygida Wereszczyńska ż. Mikołaja 1-229 19V-20R 75 T DM 665
8 1 1877 Rzyszczów Cezaryna Seweryna Dzienkiewicz Kitelów Maurycy Felicja Neweń Augustyn Janowski, Waleria Ciechanowska, ż. Stanisława 312-1-110 305 32 m.K KM
20 7 1877 Białogródka Franciszek Trojanowski Beleżyńce Jan Franciszka Kędzierska Antoni Kozłowski i Tekla Nagórna wdowa 178-03-133 129V-130R 82 Ż DM
26 1 1878 Kowel Romuald Adrian Józef Janowski Kowel Adrian Aleksander Wilhelm Józefa Felicja Rogozińska Benedykt Klimowicz, Anna Czarnowska wdowa 279 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0006.htm
9 9 1879 Szumsk Rafał Jelinkowski Stara Huta Jan Katarzyna Jastrzębska Grzegorz Trojanowski i Marianna Jastrzębska ż. Kajetana 01-226 142V-143R 108 T 461 DM
4 11 1879 Rzyszczów Maria Wojciechowska Mogilew Barbara Wojciechowska Augustyn Janowski, Anna Pawłowska żona Franciszka 312-1-112 26 m.K KM
16 10 1880 Rzyszczów Wiktor Sebald Nejman Potapce Hilary Mateusz Paulina Poniatowska Franciszek Pawłowski, Adela Poszatowska, Augustyn Janowski, Anna Łopanowska 312-1-114 6 23 m.K KM
17 6 1880 Rzyszczów Paulina Wilska Studeńce Jan Agata Piasecka Augustyn Janowski, Elżbieta Pawłowska, ż. Franciszka, Bolesław Pawłowski, Anna Pawłowska 312-1-114 8 30 m.K KM
2 9 1881 Kowel Leon Kuncewicz Kowel Izydor Stanisław Anna Leontyna Tążewska szl. Władysław Janowski, Jadwiga Janowska 282 32-33 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0017.htm
30 11 1881 Szumsk Bronisław Trojanowski Kąty Grzegorz Tekla Łopuszańska chrz. 30.11 Józef Krajewski, Anna Bilecka ż. Jana, asyt. Franciszek Rencz, Karolina Ziub 01-231 37V-38R 154 T DM 829
6 1 1882 Szumsk Celestyna Łukomska Hucisko Pikulskie Stanisław Marianna Żukowska Grzegorz Trojanowski, Teresa Wereszczyńska panna 01-232 290V-291R 6 T
14 9 1884 Luboml Józef Kowalewski Kropiwniki Zygmunt Aniela Dawiczyńska Józef Janowski, Karolina Krzesicka ż. Piotra 327 54 106 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0029.htm
23 10 1885 Dederkały Tadeusz Fuks Dederkały Wielkie Kazimierz Aleksandra Pikulska szl. Feliks Kasjanowski i Witalisa Wiszniowska panna 1-79 128V-129R 38 T 718 DM
6 3 1889 Szumsk Wiktoria Kucharska Hucisko Horodyskie Szymon Aleksandra Adaszyńska Grzegorz Trojanowski i Agnieszka Kucharska ż. Franciszka 01-232 8V-9R 35 T 874 DM
17 9 1889 Szumsk Franciszek Trojanowski Litowiszcze Grzegorz Tekla Łopuszańska Marcin Guzowski i Antonina Górska wdowa 01-232 31V-32R 152 T 897 DM
15 12 1889 Szumsk Julian Brączkowski Litowiszcze Mikołaj Aniela Sawicka Grzegorz Trojanowski i Anna Bilecka ż. Jana 01-232 38V-39R 188 T 904 DM
21 1 1890 Szumsk Agnieszka Jasińska Załuże Mikołaj Antonina Giżycka Grzegorz Trojanowski, Antonina Górska wdowa 01-233 105V-106R 26 T
22 1 1890 Krzemieniec Wincenty Bindas Wesołówka Franciszek Tekla Łopuszańska Jan Brojanowski, Józefa Adamus ż. Antoniego 0.1-81W 3V-4R 10 T
22 4 1893 Szumsk Władysław Górnicki Hucisko Horodyskie Kazimierz Rozalia Górska Jerzy Trojanowski, Katarzyna Górska ż. Franciszka 86V-87R 66 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-T6MP?i=213&cat=833999
6 10 1893 Szumsk Władymir Trojanowski Litowiszcze Jerzy Tekla Łopuszańska Jacenty Piotrowicz, Aniela Zarzycka ż. Józefa 104V-105R 142 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-T6MQ?i=233&cat=833999
4 9 1893 Młynów Antoni Szyjanowski Bożkiewicze Józef Sabina Trajewska Marceli Trajewski, Hermenegilda Kwiatkowska ż. Franciszka 740-7-94 19V-20R 107 R 133 DW
16 3 1896 Młynów Aleksander Trojanowski Dobratyn Michał Anna Skowrońska Mateusz Małyszka, Anna Dec ż. Stanisława 740-7-94 55V-56R 38 R 171 DW
2 6 1898 Młynów Feliks Trojanowski Murawica Michał Anna Skowrońska gub. Łomżyńska, pow. Ostrów, gm. Ostrów, Tomasz Sawicki, Józefa Baran panna 740-2-409 14V-15R 67 R 1711 RK
18 11 1900 Włodzimierz Stanisław (Kostka) Janowski Anusin Antoni Katarzyna Kaszkowska 958 52V-53R 222 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0053.htm
18 5 1900 Włodzimierz Feliks Skoczywlas Goryczów Jakub Marianna Iskra Walenty Janowski, Magdalena Wachowicz ż. Jakuba 958 29V-30R 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0030.htm
21 5 1900 Kuniów Wiktor Malinowski Daniłówka Bronisław Małgorzata Kulbaszewska Jan Szyjanowski i Józefa Jarmolińska 178-3-86 826V-827R 82 Ż DM
20 6 1900 Kuniów Jan Wierzbicki Hurby Albin Honorata Jasińska Jan Szyjanowski i Antonina Ubarewicz 178-3-86 828V-829R 92 Ż DM
18 2 1902 Krzemieniec Leonard Trojanowski Rybcza Marceli Anna Grządkowska 7 V-8 R 26 0
22 7 1902 Młynów Maria Magdalena Paszkowska Dobratyn Ludwik Antonina Szuszakiewicz Łuck, Michał Trojanowski, Barbara Szuszakiewicz ż. Andrzeja 740-2-407 103V-104R 64 R 1665 RK
20 5 1903 Krzemieniec Jan Trojanowski Tetylkowce Marceli Anna Grządkowska 11 V-12 R 41 0
14 9 1903 Młynów Zofia Potapa Murawica Jan Michalina Żukowska gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Andrzej Trojanowski, Zuzanna Zaborska panna 740-2-411 20V-21R 99 R 1339 RK
14 3 1904 Krzemieniec Józef Brojanowski Krzemieniec Ferdynand Apolonia Robak 21 0
15 4 1905 Młynów Bronisława Rudzińska Murawica Jan Marianna Kaczkieła gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Tomasz Trojanowski, Franciszka Urbanowicz ż. Jana 740-2-411 124V-125R 45 R 1427 RK
2 9 1906 Młynów Marianna Tomaszewska Stomorgi Jan Aleksandra Kowalewska gub. Grodzieńska, Bagno, Tomasz Trojanowski, Marianna Rodzińska panna 740-2-414 19V-20R 91 R 1489 RK
6 10 1913 Młynów Józef Zydron Zydroń Adamówka Władysław Marianna Wilk Wilczyńska Tomasz Trojanowski, Zofia Głębocka panna 740-4-447 191V-192R 118 R 806 RK
16 8 1914 Tbilisi Jadwiga Tomaszun Tbilisi Ludwik s. Jana Maria c. Michala Kropok Konstanty Trojanowski, Natalia Włodarczyk 175 85V 71 Tb
22 1 1915 Kijów Św. Aleksandra Franciszka Żochowska Kijów NN Józefa c. Adama Żochowska Stefan Strojanowski i Elżbieta Strojanowska 312/1/129 10V-11R 40 m.K JM1
6 3 1915 Kowel Mieczysław Niwiński Kowel Józef Maria Jakubas Franciszek Janowski, Józefa Maksymowicz 1072 14-15 33 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0008.htm
27 1 1931 Radziwiłłów Jan Bezdzietny Radziwiłłów Władysław Antonina Januszewska Michał Stojanowski, Maria Matys z. Franciszka 1-119 237 R 7 T 0
4 1932 Radziwiłłów Stanisław NN NN NN Józef Kijanowski, Halina Szuniewicz panna 1-119 276 V 23 T 0
23 6 1939 Bazalia Jan Trojanowski Żerebki Romuald Magdalena Gutkowska Jan Komarnicki i Franciszka Gutkowska, asyst. Jan Bujalski i Paulina Susłowska panna 178-03-112 220R 57 Ż 428 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
26 1 1755 Szumsk Andrzej Wielczynki? Huta Rachmanowska Barbara Obrycka Obrocka Huta Rachmanowska Antoni Woynaszewski, Stefan Trojanowski 297-1-180 23R Ł RK
10 4 1798 Białogródka Stefan Bojanowski Hulowce k Franciszka Krupczyńska p G. Ignacy Grandowski, G. Jan Jeżewski 178-49-5 9R Ż DM
23 7 1811 Dubno Felicjan Trojanowski w Helena Topolska Dubno Felicjan Ostrowski, Ignacy Skarzyński, Paweł Polikowski 64 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0006.htm
9 11 1812 Szumsk Jan Trojanowski Żałobki k Rozalia Krzeska Rachmanów p Jan Gadomski, Franciszek Łodecki 297-1-183 77V Ł RK
24 8 1813 Dubno, f.Warkowicze Bartłomiej Chrzanowski w Zofia Wiszniowska Warkowicze Felicjan Trojanowski, Piotr Chrzanowski 64 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0018.htm
15 4 1827 Czartorysk Lew Fiodorow Gr-Ros. 25 Wiktorya Trojecka par. Czartorysk 16 Tadeusz Ewa Sztankiewicz Wincenty Maniewicz, Nikodem Bojanowski, Jerzy Saczkowski 813 137a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0137.htm
1 11 1827 Łuck Józef Trojanowski Łuck 24 Szymon Justyna Rudnicka Anna z Jezierskich Winiarska Łuck 41 Jakub Helena Gillewicz Tomasz Więckowski, Tomasz Ułanowski 813 24 -25a 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0025.htm
6 2 1827 Przewały Roch Bojanowski Zapole, par. Luboml 48w Filip Anna Zabilska Elżbieta Siedlecka Staweczek 18 Józefat Apolonia Pogonowska Konstanty Puchalski, Bazyli Jargulewicz 843 284 5 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0157.htm
16 10 1827 Luboml Teodor Janowski Luboml 23 Dominik Tekla Morawska Marianna Somborska z Romanowskich Luboml 30 Bazyli Teresa Popkiewicz Jędrzej Marmur, Marcin Kamiński 301 21 40 843 334 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0013.htm
30 10 1827 Bazalia Jan Janowski Czuchele (wyz. G-R) 27 Michał Praskiewia Marianna Forsucz 15 Mateusz Elżbieta Mosiej Dobrucki i Semen Omelaniuk 178-3-93 246R 25 Ż DM
30 1 1827 Stary Konstantynów Domini Jakub Zajączkowski Zasłucze 30 Dymitr Anastazja Rudziewicz Marianna Franków Zasłucze 16 Paweł Anna Sanczycka Grzegorz Markiewicz, Dymitr Trojanowski 178-3-93 154V 6 Ż 299 KP2
5 2 1828 Ostróg Kazimierz Szyjanowski Mizocz 29 Julianna W...ska Ludwika Sza... Mizocz 27 Jan Katarzyna ...browska 171-1-1 18V 8 R Mg
27 5 1828 Lachowce Szymon Grzybowski par. Białogródka 40w Stefan Agnieszka Majewska Marianna Rowińska z Kulimowskich Bisówka w Jan Konstancja Mysłowska Ur. Jan Trojanowski, Ur. Jacek Konferewicz 171-1-1 118R 13 R Mg
11 11 1828 Kulczyny Paweł Janowski Krasiłów 21 Jan Anna Korzeniowska Józefa Szymoniewska Krasiłów 18 Jan Franciszka Ur. Józef Derecki, Szymon Dilewicz, Kajetan Roszczyński 178-3-94 333R 30 Ż Mg
5 2 1829 Czartorysk Nikodem Bojanowski Lisów 30 Jan Magdalena Zadarnowska Maryanna Saczkowska Lisów 19 Józef Magdalena Łukaszewicz Antoni Pilecki, Marcin Czarnecki 815 140 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0144.htm
17 2 1829 Lachowce Tomasz Bojanowski Hulowce 20 Stanisław Agnieszka Bielecka Apolonia Paciorkowska Hulowce 16 Bartłomiej Elżbieta Podgruszecka Jędrzej Ziobrowski i Jan Olszewski 171-1-2 98R 6 R DM
13 10 1829 Kulczyny Aleksander Janowski Krasiłów 22 Stefan Marianna Podolska Julianna Szmigielska Łahodyńce 20 Marek Konstancja Krzywicka Urodzeni, świad: Ur. Michał Zawacki, Michał Kusiewicz 178-03-95 362V 23 Ż Mg
9 11 1830 Wiszenki Ignacy Janowski Jezioro 22 Stanisław Wiktoria Szumowska Agnieszka Gęsiorowska Jezioro 22 Jan Apolonia Popławska Stanisław Kotelnicki, Xawery Daszkiewicz 816 51-52a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0053.htm
29 10 1830 Białozórka Antoni Andrzeiowski Andrzejows Mołodków 40 Katarzyna Sobińska Julia Radziszewska Mołodków 22 Patrycy Magdalena Odyniec Leon Wojanowski, Reus Kawiecki, Wincenty Medycki 245-1-4 363V 8 RK
2 2 1830 Żytomierz Michał Trojanowski Żytomierz 36 Antoni Franciszka Kurosiewicz Marianna Michalska Żytomierz 20 Tomasz Zofia NN Tomasz Tarnawski , Maciej Szczurowski 178 3 3 51 11 Ż Ni
26 1 1830 Żytomierz Błażej Janowski Żytomierz 28 Wiktor Katarzyna Hulewicz Agnieszka Sawelowa zd.Zielonka Żytomierz 28w Stefan Marianna Łacińska Mikołaj Czarnecki , Daniel Terlecki 178 3 3 50 7 Ż Ni
8 11 1831 Krzemieniec Ignacy Kopcewicz Krzemieniec 50w Aleksander Marianna Marianna Krasnowolska Krzemieniec 30p Ignacy Anna Andrzej Turobiński i Antoni Brojanowski 01-5 69V 38 T 799 DM
18 9 1832 Ostrówki Ignacy Paprocki Szajna pow. Kowelski 30 Krzysztof Zuzanna Żulińska Julianna Kasjanowska Ostrówki 25 Stanisław Wiktoria Skrzyńska Józef Czechowski, Roch Bojanowski, Aleksander Mańkowski 847 508 12 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0277.htm
31 1 1832 Szumsk Michał Jasiński Kąty 54w Paweł Agnieszka Błaszczuk Marianna Nowakowska Waśkowce 40w Jan Magdalena Tomczuk Jan Trojanowski, Bartłomiej Skrzypkowski, Szymon Sopiński 245-1-6 400V 8 R RK
7 2 1832 Lachowce Franciszek Kamiński Czułhuzów 58w Jan Marianna Bilecka Katarzyna Lipska Czułhuzów 28 Szymon Marianna Sosnowska Józef Biernacki i Michał Stojanowski 171-1-5 105R 4 R DM
11 2 1833 Ostrówki Józef Czechowski 31 Bonawentura Marianna Borkowska Julianna Bogusławska Ostrówki 35 Józef Wiktoria Sniarowska Antoni Zieliński, Antoni Borkowski, Roch Bojanowski 848 455 1 544 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0260.htm
11 2 1834 Krzemieniec Łukasz Turobiński Krzemieniec 40w Stefan Helena Katarzyna Regocka Krzemieniec 38 Szymon Helena Antoni Brojanowski i Narcyz Skakalski 01-5 98V 9 T 828 DM
10 3 1834 Krzemieniec Antoni Brojanowski Krzemieniec 45w Józef Anastazja Aleksandra Łozińska Krzemieniec 20 Jakub Justyna Wyszocka Daniel Hesłatowicz i Jędrzej Turobiński 01-5 98V-99R 10 T 828 DM
27 5 1834 Krzemieniec Michał Szafrański par.Krzemieniec 44w Sebastian Teresa Pozińska Ludwika ur. Brojanowska p.v. Osowska Krzemieniec 47w Józef Anna Szlachecka Antoni Brojanowski i Grzegorz Morszczenko 01-5 100R-100V 14 T 829-830 DM
1 7 1834 Ostróg Paweł Kutyłowski Budki 25 Antoni Helena Mikłaszewska Marianna Pulkiewicz Budki 20 Jan Marianna Korczewska Marian Pulkiewicz, Szymon Chojanowski, Mateusz Zieliński 171-1-7 24V 6 R MZ 8702
11 11 1834 Ostróg Wiktor Czarnowiejski Ostróg 34 Tomasz Tekla Mędziejewska Marianna Pietruszewska Biełaszów 20 Kajetan Apolonia Hajnowska Tomasz Bujanowski, Karol Tarkowski, Wincenty Komarowski 171-1-7 27V 19 R MZ 8705
31 7 1835 Turzysk Wincenty Trojanowski par. Turzysk 28 Jan Konstancja Kwiatkowska Joanna Swobodzianek par. Turzysk 21 Jan Józefa Okorska 711 16 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0010.htm
3 2 1835 Uściług Stanisław Trojanowski par. Zabłotce 19 Marcin Apolonia Daszkiewicz Justyna Lepkowska par. Uściług 16 Maciej Justyna Sawicka 850 225 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0125.htm
20 1 1835 Dąbrowica Jan Janowski Sochy Józef Małgorzata Czeszeyko Emilia Tyszkiewicz Sochy Jan Marjanna Jastrzębska Jan Czeszeyko, Semen Zahorowski, N Klasza, Dyonizy Czeszeyko 821 107a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0108.htm
2 2 1836 Luboml Michał Jezierski Binduga 39 Dominik Marcjanna Nabrodzka Tekla Kasianowska Binduga 24 Stanisław Wiktoria Trzcińska Ignacy Paprocki, Roch Bojanowski 851 537 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0296.htm
9 2 1836 Szumsk Trojanowski Litowiszcze 25 Jan Rozalia Marianna Trzeciak Załuże 19 Tadeusz Teresa Antoni Strzelecki, Wojciech Wróblewski, Stefan Jakubowski 245-1-10 465V 12 R RK
12 4 1836 Szumsk Antoni Strzelecki Litowiszcze 24 Jan Helena Szymańska Elżbieta Wróblewska Litowiszcze 16 Tomasz Małgorzata Troianowska Trojanowska Jan Troianowski, Adam Trojanowski, Jakub Krasicki 245-1-10 466V 15 R RK
26 4 1836 Ostróg Andrzej Iwanicki Holendry Ostrogskie 23 Tomasz Katarzyna Apolonia Rudkowska Ostróg 17 Szymon Tekla Baszyńska Tomasz Bujanowski , Wawrzyniec Jackiewicz, Maciej Iwanicki 171-1-9 25V 10 R DM
26 7 1836 Ostróg Tomasz Bujanowski Ostróg 36w Stanisław Marianna Tyszkiewicz Barbara Dubicka (Dubiecka) Ostróg 20 Grzegorz Apolonia Chmurowska Wawrzyniec Jackiewicz, Joachim Kiryłowicz 171-1-9 27R 17 R DM
7 5 1836 Niewirków Maciej Rudnicki 22 Ignacy Katarzyna Szeremet Eufrozyna Pawłowska Siwki 19 Tomasz Helena Niżyńska Jan Rudnicki,Tomasz Trojanowski 171-1-9 275 R 7 R AS
9 5 1837 Luboml Józef Kwiciński Luboml 36w Kazimierz Anna Nitkiewicz Anna Lezbrant z Biszów Luboml 30w Jakub Magdalena Dela Wojciech Janowski, Feliks Kowalewski 852 559 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0294.htm
23 5 1838 Krzemieniec Mikołaj Turobiński Krzemieniec 38 Andrzej Ksawera Nowodworska Agnieszka ur. Fiedoryńczyk p.v. Olejniczuk 22w Maksym Marianna Liszniowska Gabriel Fiedoryńczyk i Antoni Błojanowski 01-12 27R 9 DM 241 T
8 5 1838 Żytomierz Grzegorz Rykalski Żytomierz 27w Józef Zofia Żytecka Józefa Kliszewicz Żytomierz Jan Domicella Tyszkiewicz Stefan Kliszewski , Talimon Janowski 178 51 417 48 23 Ż Ni
24 4 1838 Bazalia Augustyn Janowski Borszczówka 26 Dominik Aleksandra Topolnicka Anna Borewicz Lutarówka 18 Piotr Ewa Jakubkiewicz Dominik Minakowski, Teofil Borysławski 178-3-110 261R-261V 8 Ż DM
20 8 1839 Łuck Józef Trojanowski par. Łuck 38 Szymon Justyna Franciszka Listowska par. Łuck 17 Józef Wiktoria Więckowska Ignacy Skalarewicz, Eliasz Szczucki 375 50 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0027.htm
5 10 1841 Ostróg Leon Szyjanowski Mizocz 26 Jakub Helena Wrzysiowska Anna Krzyżanowska Borszczówka 19 Franciszek Marianna Wolska R 17 R 14 0
17 8 1841 Jampol Eliasz Trafiński Worobiówka 34w Adam Katarzyna Tekla z Chiczyckich Tuniewicz Michałówka 32 Jan Anna Seweryn Janowski, Józef Łosiński 872 501-501a 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0264.htm
20 7 1841 Łuck Jan Janowski 30 Wojciech Tekla Apolonia Adamowicz 26 Jan Katarzyna Krajewska Piotr Paszkowski, Grzegorz Suszkiewicz 377 38-39 8 827 18R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0021.htm
4 4 1842 Luboml Józef Kwiciński Luboml 41 Kazimierz Anna Nitkiewicz Anna Leszbrant z Biszoffów Luboml 35 Jakub Magdalena Del Wojciech Janowski, Feliks Kowalewski 857 540 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0288.htm
30 1 1844 Dąbrowica Józef Czajkowski par. Dąbrowica 20 Jan Maryanna Dawidowicz Maryanna Czarnecka par. Dąbrowica 20 Adam Katarzyna Czajkowska Jan Janowski, Marcin Petrykowski, Michał Petrykowski 830 113 - 114a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0114.htm
11 2 1845 Szumbar Piotr Grzymajło Zahajce 33w Stanisław Johanna Marianna Kuczewska Zahajce 22 Jan Marianna Kazimierz Szyjanowski, Karol Jedliński 625 223 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0118.htm
4 2 1845 Krzemieniec Augustyn Stefański Krzemieniec 24 Jan Franciszka Sywulska Wiktoria Malczewska Szpikołosy 18 Jan Marianna Łebedyńska Antoni Brojanowski i Sylwester Żukowski 01-18 21V 4 DM 556 T
13 5 1845 Białogródka Michał Trojanowski Trusiłówka 33 Tomasz s. Kazimierza Tekla Szałańska Marianna z Ziobrowskich Rutkowska (b. mąż Łukasz) Bisóweczka 32w Tomasz s. Michała Marianna c. Józefa Mierzejewska Stefan Niewirowicz i Maciej Rutkowski 178-03-113 104V 12 Ż DM
19 8 1845 Złotopol ur. Feliks Możarowski Złotopol 20 Jan Helena Czepelewska ur. Anna Bytner Złotopol 20 Franciszek Józefa Prociewicz ur. Rafał Kosecki, Bazyl Nikityn, Andrzej Bujanowski 685-2-1021 24v 16 Ch 44 KP2
6 10 1846 Łokacze Marcin Trojanowski Poryck 55w Walenty Rozalia Franciszka z Falkowskich Zaręchowska Berezowicze 50 Piotr Katarzyna 351 10-11 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20351/pages/PL_1_436_351_0006.htm
2 2 1847 Krzemieniec Franciszek Czugaliński Krzemieniec 35 Michał Anna Cybulska Agnieszka Sęczkowska Krzemieniec 24 Stanisław Agnieszka Adamowicz Antoni Brojanowski i Jędrzej Turobinski 01-21 15R 1 DM 709 T
26 1 1847 Białogródka Michał Trojanowski Bisóweczka 35w Tomasz s. Kazimierza Tekla c. Jana Szutyńska Apolonia Zwięckowska Białogródka 22 Wojciech s. Aleksandra Franciszka c. Konstantego Grzybowska (wd./p Mariannie Ziobrowskiej) Jan Konferowicz i Jan Trojanowski 178-3-116 114V 3 Ż DM
7 6 1847 Lachowce Feliks Mysłowski Sosnówka Mała par. Białogródka 20 Józef Wiktoria Paciorkowska Salomea Niemirowska Bisówka 17 Józef Cecylia Ziobrowska Marian Bejzymski, Jan Niemirowski, Stanisław Trojanowski 171-1-13 99V-100R 7 R DM
9 5 1848 Lachowce Stanisław Trojanowski par. Białogródka 23 Jan Agnieszka Mirecka Franciszka Korycka Hulowce 16 Grzegorz Marianna Wojciechowska Franciszek Olszewski, Wincenty Jakubowski 171-1-14 129R 5 R DM
19 6 1849 Lachowce Ignacy Trojanowski Teleżyńce par. Białogródka 23 Jan Marianna Jankowska Honorata Strzałkowska Hulowce 17 Walerian Agnieszka Mirecka Roman Mirecki i Jan Gutewicz 171-1-15 168R-168V 11 R DM
23 10 1849 Lachowce Stanisław Trojanowski Hulowce 34w Jan Agnieszka Mirecka Karolina z d. Bińkowska Lisowska? (Olszewska) Hulowce 28w Wojciech Marianna Łaskowska Michał Oleński i Franciszek Olszewski 171-1-15 169V 14 R DM
5 3 1850 Kowel Mikołaj Myśliński Myślin 24 Benedykt Anna Trojanowska Franciszka z Rudnickich Sierakowicz Myślin 30w Antoni Joanna Wincenty Trojanowski, Stanisław Bernadcki 253 23 3 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0013.htm
23 10 1851 Luboml Adam Piotrowski Zapole 30 Jan Rozalia Załuska Marianna Rejcen z Trojanowskich Luboml 30w Marcin Apolonia Adam Szczyrski, Tomasz Fenikowski 864 162 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0087.htm
11 2 1851 Białogródka Ignacy Trojanowski Teleżyńce 22w Jan Agnieszka Mirecka Karolina Szwajdecka Białogródka 18 Feliks Ewa Makowska Roman Mirecki, Mikołaj Ruczkowski 178-03-120 471V 7 Ż DM
2 9 1851 Starokonstantynów Aleksander Janowski Starokonstantynów 46w Stefan Teresa Zaborowska Marianna Zakrzewska Starokonstantynów 26 Tomasz Ludwika Krzymińska Ob.. Aleksander Ciesielski, żołn. Kuźma Aleksandrow 178-3-120 61R 16 Ż 118 DW
23 1 1855 Białogródka Ignacy Trojanowski Białogródka 30w Jan Agnieszka Mirecka Franciszka Kędzierska Białogródka 20 Marcin Anna Kobylańska Jan Mysłowski i Józef Ciecierski 178-03-123 515V 3 Ż DM Mg
8 5 1855 Bazalia Stanisław Janowski Klitna Wielka 32w Dominik Aleksandra Topolnicka Urszula Kalińska Klitna Wielka 20 Franciszek Katarzyna Bujalska Teofil Łabędź, Józef Fijałkowski, Teresa Malitowska 178-03-123 108V 10 Ż DM
3 2 1857 Turzysk Mieczysław Bojanowski Tuliczów 28 Roch Elżbieta Siedlecka Klementyna Łebkowska Turzysk 20 Stanisław Zuzanna Zimon 729 12 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20729/pages/PL_1_436_729_0007.htm
28 6 1859 Wiszenki Klemens Borucki Łuków 32 Stanisław Marianna Szczerbińska Róża z Bojanowskich Hornicka Łuków 32 Nikodem Marianna Soczkowska 840 250 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0134.htm
1 2 1859 Lachowce Jan Malinowski Hulowce 43w Bazyli Marianna Mikulska Apolonia Bieńkowska z Mereżyńskich Hulowce 42w Michał Anna Antonowicz 1-dw. Dominik Korycki, Stanisław Trojanowski 886 183 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0096.htm
23 10 1860 Krzemieniec Antoni Brojanowski Krzemieniec 19 Antoni Aleksandra Antonina Żółkiewska Krzemieniec 18 Jan Antonina Kiprian Jakub Brojanowski, Jan Rubanowski, Andrzej Michalewicz 0.1-33 40V 17 T
24 11 1863 Bazalia Mikołaj Janowski Szmyrki 21 Józef Aleksandra Sadowska Honorata Olszewska Szmyrki 18 Mikołaj Franciszka Staniszewska Franciszek Kutasiewicz, Tomasz Franckiewicz, Franciszka Zaleska 17-1-8 13-14R 38 Ch 27-28 DM
16 2 1864 Wieledniki Stanisław Poljanowski Adam Marianna Łoś Wiktoria Syczewska Bazyli Eudokia Rychwalska 178-3-56 33V 5 Ż MW
30 5 1865 Żytomierz Jan Piotrowski Wysokie 28 Ignacy Rozalia Aniela Maszkow Wysokie 22 Ignacy Katarzyna Franciszek Bojanowski, Łukasz Gromnacki 178-3-61 121V 50 Ż 134 DG
3 10 1865 Żytomierz Wojciech Stojanowski Żytomierz 35 Józef Ewa Brzewska Aneta Bukowska Żytomierz 21 Stanisław Karolina Święcicka (dw.i dw.) Feliks Milewski- sekr.gub., Marcin Zaniewicz-dw. 178-3-61 128R 76 Ż 147 DG
30 1 1866 Żytomierz Jan Kowalewski Żytomierz 30 Hieronim Elżbieta Ryszkowska Aniela Wojnałowicz Żytomierz 20 Jan Maria Tyszkiewicz (p.młody-1-dw.) Wojciech Stojanowski-dw., Piotr Dworzański 178-3-63 84R 10 Ż DG 135
15 7 1866 Żytomierz Henryk Seffer Monastyrzyce, par.R-K 34 Wincenty Helena Siemiakowska Joanna-Zofia Nieczajewska Monastyrzyce, par.R-K 18 Bazyli-Witalis Emilia Wielogórska (austr.podd., mieszkańcy Monastyrzyc, gub. Kijow, pow.Humań, dw. I dw.) urz.państw.(gubernator?) Wiktor s.Wiktora Janowski i emeryt.kpt.Teodor Daniłow 178-3-63 90V 37 Ż DG 148
4 2 1868 Krzemieniec Michał Turobiński Krzemieniec 45w Łukasz Maria Paulina Gusławska Krzemieniec 25 Maciej Józefa Krzeczkowska mieszcz. Antoni Brojanowski, Jan Gałatowicz 426-1-44 32R-V 7 T DW 799
26 10 1869 Kuniów Stanisław Łukomski Kurjanki par. Szumsk 20 Tomasz Klara Adaszyńska Marianna Żukowska Zakoty 20 Joachim Franciszka Krzewińska Kazimierz Dzwonkowski, Grzegorz Trojanowski, Jan Suprowicz 178-3-78 197V 13 Ż DM
31 1 1871 Białogródka Augustyn Jakubowski Hulowce 25 Piotr Anna Trojanowska Petronela Przybyszewska Hulowce 18 Wincenty Cecylia Dobrowolska Ignacy Słomiński, Piotr Trojanowski 178-3-84 154V 7 Ż DM
7 5 1872 Wieledniki Józef Poljanowski Adam Marianna Teresa Lisowska Aleksander Domicela wdowiec po Helenie Chomjan 178-3-56 201R 7 Ż MW
21 5 1874 Wieledniki Aleksander Poljanowski Adam Marianna Agata Łagowska Wincenty Franciszka 178-3-56 259V 10 Ż MW 0
29 1 1878 Białogródka Władysław Ruczyński Hulowce 27 Franciszek Agnieszka Kucharska Julia Kamińska Hulowce 18 Wincenty Tekla Kornatowska Józef Baraniecki, Piotr Trojanowski 178-03-133 188V 2 Ż DM
13 5 1879 Luboml Zygmunt Kowalewski Kropiwnik 25 Daniło Anna Kosińska Aniela Dawiczyńska Świtaź 17 Andrzej Karolina Januszkiewicz Józef Janowski, Piotr Krzesicki 322 111 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0056.htm
26 9 1879 Rzyszczów Józef Mikuszewski kawaler 24 Florian Aniela Temil Zofia Neumann panna 22 Herman Helena Wiliniewska Czesław Neumann, Augustyn Janowski, Franciszek Pawłowski 312-1-112 13 7 m.K KM
28 10 1879 Białogródka Piotr Trojanowski Hulowce 25 Stanisław Karolina Bińkowska Józefa Ruczyńska Hulowce 20 Franciszek Agnieszka Kucharska Józef Baraniecki, Teofil Kamiński 178-03-133 246V 41 Ż 479 DM
8 2 1881 Kuniów Antoni Kacjanowski Wojtowce par. Zasław 19 Dominik Franciszka Woronecka Marcelina Ostaszewska Radohoszcz 18 Adolf Julia Galimska Antoni Siedlarski i Jan Kacjanowski 178-3-78 652V 2 Ż DM
1 11 1881 Krzemieniec Antoni Brojanowski Krzemieniec 20 Jakub Józefa Ludwika Turobińska Krzemienic 18 Piotr Antonina Sawel Sutniczuk, Antoni Brojanowski 426-1-75 26R 10 T 34 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F965?i=33&cat=834008
25 4 1882 Szumsk Jan Jastrzębski Marynki 50w Maciej Anna Jastrzębska Józefa z Trojanowskich Łukomska Marynki 37 Adam Marianna Trzeciak Grzegorz Trojanowski, Franciszek Oborski, Kajetan Jastrzębski 01-232 329V 10 T
20 4 1882 Kowel Władysław Janowski Kowel 33 Bonifacy Ludwika Geniszer Zofia Landzberg Kowel 19 Feliks Emilia Stemwiłło 283 47 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20283/pages/PL_1_436_283_0026.htm
8 2 1887 Szumsk Józef Wereszczyński Majdan Dubieński 60w Franciszek Marianna Stańkiewicz Katarzyna z Teodorowskich Szuprowicz Marynki 50w Jan Marianna brak zapisu Grzegorz Trojanowski, Aleksander Wereszczyński 01-232 125V 8 T DM 993
9 6 1891 Krzemieniec Antoni Brojanowski Krzemieniec 50w Antoni Aleksandra Petronela Kozakiewicz Wesołówka 50 Michał Aniela 0.1-81G 30V 9 T
18 10 1892 Krzemieniec Ferdynand Brojanowski Krzemieniec 27 Antoni Antonina Żółkiewska Apolonia Robak Krzemieniec 18 Józef Katarzyna Jabłońska 0.1-81D 30V 14 T
24 1 1893 Tbilisi Stanisław Grabowski 30 Stanislaw Michalina Naziębło Helena Franciszka Tacka 24 Franciszek Elżbieta Aleksander Tacki s. Franciszka, Sergiej Janowski s. Józefa, Edward Kar 15 2 Tb
27 8 1895 Miropol Franciszek Bojanowski Peczanówka 26 Franciszek Olimpia Dworzańska Jadwiga Porczyńska Kozarka 22 Edward Walentyna Łączyńska szl. Zenon Łączyński, Delfina Łączyńska 322R 19 Ż
1 10 1895 Luboml Jan Gruszczyński Dubienka 37w Józef Klara Dembska Antonina Błaszczuk Ziemlica 17 Roman Katarzyna Tatysiuk Antoni Bojanowski, Antoni Wytamborski 909 60R 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0056.htm
17 1 1895 Młynów Władysław Szyjanowski Młynów 58w Kazimierz Agnieszka Szafrańska Domicela Gusławska z d. Penska Młynów 45w Jan Maria Krasnopolska Antoni Penski, Józef Jaszczołt 740-2-411 86V 1 R 1401 RK
31 8 1898 Włodzimierz Antoni Janowski Kolonia Stawecka, par. Przewały 29 Franciszek Katarzyna Jarmuła Katarzyna Kaszkowska Siedmiarki 22 Ignacy Petronela Kowalska Aleksander Piszczek, Franciszek Rycerz 941 66 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20941/pages/PL_1_436_941_0062.htm
18 2 1903 Tbilisi Maksymilian Tadeusz Idzikowski lubelska gub. 28 Bartłomiej Antoni Katarzyna Krasińska Maria Brzozowska pow. Góra Kalwaria 28 Antoni Maria Misińska P. Korsak, Aleksander Janowski 59 18 Tb
3 7 1904 Tbilisi Adolf Janowski 28 Hilary Salomea Jaszuchewicz Gaudencja Stropina kowieńska gub. 19 Piotr Petronela Kalewicz Władyslaw Jankowski, Osip Duleba 89 24 Tb
26 9 1904 Tbilisi Stanisław Trojanowski płocka gub. 36w Maciej Franciszka Susańska Władysława Wojciechowska 17 Władysław Maria Kalisz Władyslaw Wojciechowski, Jan Awgunowski, Ksawery Balas 92 31 Tb DW
3 9 1906 Młynów Bolesław Kowalewski Nowiny 25 Andrzej Marianna Wojewoda Stefania Wiśniewska Nowiny 20 Feliks Józefa Dec Andrzej Surel, Tomasz Trojanowski 740-2-414 35R 16 R 1501 RK
1 10 1906 Bazalia Franciszek Sałaciński Kulczyny par. Kulczyny 27 Teodor Antonina Gostyńska Anna Pawłowska Triski 16 Jan Aleksandra Sałacińska Kazimierz Janowski, Antoni Czernicki 17-1-8 543V 45 Ch 1060 DM
13 10 1909 Szumsk Franciszek Trojanowski Litowiszcze 20 Jerzy Tekla Łopuszańska Gabriela Mackiewicz Bryków 26 Józef Julia Kozłowska Dionizy Iżewski, Władymir Trojanowski 98R 28 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34B-2?i=922&cat=834001
17 5 1909 Szumsk Adam Bronczkowski Litowiszcze 24 Jan Ludwika Kupniewicz Aniela Trojanowska Litowiszcze 22 Jerzy Tekla Łopuszańska Franciszek Bronczkowski, Marceli Trojanowski 96R 19 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CP-9?i=920&cat=834000
17 1 1910 Dubno Bronisław Domański Dubno 20 Ksawery Apolonia Wanda Trojanowska Dubno 23 Erazm Felicjana Lewicka Erazm Trojanowski, Jan Zauba 740-4-162 110V 1 R 95 DM
31 1 1910 Dubno Wojciech Skorupa Radów 28 Jan Maria Kowak Julia Malinowska Radów 19 Józef Antonina Ciuper ? Piotr Gonto, Erazm Trojanowski 740-4-162 111R 4 R 95 DM
3 11 1913 Młynów Tomasz Trojanowski par. Młynów 29 Michał Anna Skowrońska Ewa Kostrzewa par. Młynów 22 Michał Maria Szymańska Józef Grabowski, Jan Hapanowicz 740-4-447 146R 39 R 758 RK
17 9 1917 Tbilisi Józef Brzeziński gm. Suchedniów, pow. kielecki 26 Józef Joanna Matla Maria Polczak gr. grzybowicka, pow. Włodzim 20 Franciszek Jadwiga Siemińska Józef Janowski, Stanisław Sandomirski 386 70 Tb
5 7 1919 Włodzimierz Józef Kuszmiruk m.Włodzimierz 25 Stefan Marya Bielun Anna Kiszka m.Włodzimierz 23 Wawrzyniec Salomea Wlizło Józef Medecki Jan Bojanowski 1076 87-88 54 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0046.htm
3 2 1923 Radziwiłłów Walenty Tuszakowski Jan Aleksandra Pawelska Maria Warfoluk Jakub Urszula Maliszewska Stefan Tuszakowski, Franciszek Janowski 1-119 60 R 3 T
17 2 1924 Młynów Wiktor Świderski Stomorgi 24 Mateusz Agata Kisła Wiktoria Baranowska Stomorgi 20 Adam Emilia Wierzbicka Marian Osijewski, Wincenty Trojanowski 740-4-446 39V 12 R 601 RK
6 9 1925 Radziwiłłów Feliks Matysiak Maciej Agata Kulawiak Anastazja Bortnik Michal Helena Borowa Jan Lech, Franciszek Janowski 1-119 104 R 11 T 0
26 2 1930 Młynów Wincenty Trojanowski Zofia Sawicka 31 Justyn Wiktoria Kozłowska dopisek 740-2-407 53R 32 R 1618 RK
15 6 1930 Młynów Feliks Trojanowski 32 Michał Anna Skowrońska Helena Błażejowska Błażejewska dopisek 740-2-409 15R 67 R 1711 RK
15 6 1930 Młynów Feliks Trojanowski Helena Błażejowska 28 Wawrzyniec Maria Cejdgamel? dopisek 740-2-407 104R 62 R 1665 RK
22 11 1932 Horochów Wincenty Bojanowski Anna Maksymowicz Skryhołowy 25 Jan Antonina Drewnowska 993 26 106 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0031.htm
5 11 1933 Ołyka Michał Janowski Antonina Suda Malin p. Młynów NN Marianna Suda 1081 149 116 dop. MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0082.htm
27 9 1936 Krzemieniec Adolf Trojanowski Dubno 30 Jan Joanna Kwiatkowska Nina Antoszewska Krzemieniec 26 Włodzimierz Ksenia Sokulska 37 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
269 981 Ks. Wincenty Janowski 22 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
3 Bazyli Janowski 43 Ostróg Płużne 1848 Równe SK 654-1-19
118 Stefan Janowski 50 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
126 Stefan Janowski 36 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
1 Urodzony Hippolit Janowski s. Bazylego, ekonom 17 Dederkały Sadki 1857 AGAD DM 433-5
1 Ur. Bazyli Janowski 20 Dederkały Sadki 1860 Tarnopol DW 426-2-242
58 1 Radca Bonifacy Janowski 57 Równe Równe 1862 Równe DW
192 245 żona Leonida z Janowskich 29 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
344 405 Dąbrowska Justyna z Janowskich, wdowa 64 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
785 645 Janowski Teodor syn Jana 41 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
820 973 żona Bronisława z Janowskich 29 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1753 180 Psalmir Józefa z Janowskich 45 Żytomierz Żytomierz P 1864 Ż DM 178-51-90
2236 236 Sztrel Honorata z Janowskich, wdowa 42 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2682 295 żona Helena z Janowskich 43 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3379 4 Janowski Dionizy syn Jana, żona prawosławna 56 Żytomierz Łowków 1864 Ż DM 178-51-90
3657 34 żona Aniela z Janowskich 37 Żytomierz Futor Ejzyka 1864 Ż DM 178-51-90
216 607 Jan Janowski 60 Wiszenki Kopaczówka 1871 Łuck DM 22-1-239
34 62 Jednodworzec żołnierz Janowski Józef s. Jana 55 Krzemieniec Wesołówka 1872 Tarnopol DM 426-2-115
292 16 Janowski Józef 36 Ostróg Czerniwody 1875 Równe DM 654-1-81
25 67 Janowski Teodor 74 Stawiszcze Janiszówka 1880 CDIAK DM 1042-1-16
25 64 żona Tekla z Janowskich 28 Stawiszcze Janiszówka 1880 CDIAK DM 1042-1-16
106 313 żona Wiktoria z Janowskich 25 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żytomierz DM 178-49-24
264 54 żona Maria z Janowskich Starokonstantynów Zapadyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
343 2 Janowski Florian 30 Starokonstantynów Metyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
1 319 Janowski Jan 24 Dubno Dubno 1892 Łuck DW 1-22-297a
13 10 Janowski Józef s. Narcyza kaw. 32 Ostróg Biełaszów 1903 Ostróg par. DW
8 17 żona Aniela z Janowskich 40 Łysin Bokujma 1912 Żytomierz DM 178-49-49
61 188 Janowski Jan 47 Łysin Wołkowyje 1912 Żytomierz DM 178-49-49
200 598 żona Antonina z Janowskich 40 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl