Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 327 wyników dla: Dela

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
6 2 1831 Turzysk Karol Wesołowski 3 Dolsk s. Wlm. Ksawerego i Adelajdy z Filbertów 846 240V 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0234.htm
15 12 1833 Kuniów Franciszka Wisznicka 28 Borowica Wielka z Firassów, mąz Wincenty, syn Władysław, córki Adelajda i Elżbieta 171-1-6 76 V 50 R 0
22 5 1833 Łuck Hieronim Kaszowski 72 Łuck wd. Elżbieta z Pruszyńskich. c. Salomea z Kaszowskich hr. Worcell, wnuki: Stanisław, Salomea, Adelaida Worcell. 370 14 48 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0009.htm
4 5 1833 Dederkały Wincenty Przybyszewski 40 Sadki z suchot, Wlm Pułkownik W.R., Kawaler Orderów, wdowiec, s. generała Ignacego Przybyszewskiego i Krystyny Stanickiej, pozostawił 13 letnią córkę Adelajdę 01-6 20V 9 T 857 DM
1 12 1837 Ołyka Paweł Rajski 40 Cumań żona Magdalena z Ławińskich, s. Adolf, c. Adelajda, Olimpia, Józefa 823 155 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0163.htm
4 12 1837 Lachowce Jacenty Delaire 73 Lachowce Wlm Porucznik Wojsk Polskich, żona Magdalena z Żarnowieckich, syn Władysław, córka Eugenia 171-1-10 132R-132V 71 R DM
23 11 1839 Dederkały Eleonora Ilnicka 23 Dederkały Wielkie z Sietrawskich, ur.,mąż Adam, dwie córki Elżbieta Adelajda i Emerencja Anna 54 170 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0092.htm
10 4 1839 Luboml Zuzanna Brunelli 10/12 Zapole r. Alfons, Adela Nejman 854 631 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0358.htm
13 5 1840 Łanowce Wojciech Leon Horodyski 81 Łanowce wdowiec po Wiktoryi z Żyromskich, synowie Michał i Ludwik, córki Teofilia, Anna, Joanna i Adela 871 685 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0366.htm
5 2 1842 Korzec - Niewirków Kamila Omiecińska 27 Bystryce powiat Równe mąż Wincenty, syn Jan, córki Adela, Aniela, Kornelia, Kamila 873 183 33 PW 0
6 4 1843 Międzyrzec Michalina Delair 19/12 Międzyrzec c. Władysława i Julii z Wilczyńskich 882 238 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0239.htm
13 2 1843 Międzyrzec Magdalena Delair 75 Międzyrzec ur., wdowa, syn Władysław, córka Eugenia 882 237 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0238.htm
23 1 1844 Łuck Leontyn Szemiot 67 Kiwerce s. Tadeusza i Katarzyny, JW, żona Aniela, synowie Adolf Paweł Franciszek i Edward Józef, córki Leontyna, Adela, Helena, Katarzyna i Paulina 830 15R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0016.htm
20 4 1844 Kuniów Julianna Zomerfeld 35 Kuniów z Rosińskich, wdowa, synowie Michał i edmund, córki Marianna, Lucyna i Adelajda 883 81 V 17
25 10 1844 Sokul Salomea Borkowska 31 Pożarki z domu Chełmowska, mąż Antoni Borkowski, córka Adelajda Wanda Olimpia (3-imienna) 830 75R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0076.htm
25 4 1845 Tuczyn Stanisław Wierzyński 45 Woronów tytularny sowietnik, żona Franciszka z Załuskich, córki zKamilla, Ludwika, Adela, Elżbieta, Cecylia, Oktawia, Leontyna i Emilia 884 180 V 4
17 11 1845 Krzywin Salomea Szankowska 33 Nietykszyn /Nietyszyn z domu Ukryńska, mąż Antoni, córka Adela 884 69 22 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0071.htm
18 12 1845 Łuck Aniela Szemioth 59 Kiwerce z d. Wikisało, JW, wdowa po Leonie b. marszałku pow. łuckiego, synowieAdolf i Edward, córki Leontyna, Adela, Helena, Katarzyna i Paulina 381 46 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0025.htm
26 8 1846 Łuck Ignacy Hulanicki 43 Łuck żona Anastazja z Tuńskich, syn Joachim, córka Adelajda i Kunegunda 382 52 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0029.htm
10 2 1846 Białogródka Mateusz s. Józefa Kozłowski 58 Trusiłówka ur., żona Teresa c. Stefana Szeszczewicza, synowie Narcyz, Józef, Antoni, Franciszek, Lucjan, Stefan i Józef, córki Julia, Adelajda, Petronela, Magdalena, Konstancja i Marianna 178-03-115 150R 12 Ż DM
26 3 1847 Ostróg Barbara Sawicka 36 Płużne 1-dw, z Wołczynowskich, mąż Mikołaj, córka Adelajda 171-1-13 35R 33 R DM
22 5 1847 Ostróg Felicja Delamer 16 Ostróg c. ur., Macieja i Ludwiki z Serednickich 171-1-13 38R 58 R DM
10 7 1847 Ostróg Maciej Delamer 58 Ostróg były assesor Powiatu Ostrogskiego, żona Ludwika z Serednickich, pozostawił syna Karola 171-1-13 40V 75 R DM
12 4 1848 Zasław św. Jana Joanna Łancucka 32 Mychla z płynienia krwi, z Kamieńskich, ur., mąż Kajetan, córka Adelajda 178-3-117 108V 27 Ż
25 4 1849 Starokonstantynów Marianna Sobolewska 25 Starokonstantynów od gorączki, z d. Piasecka, mąż Ignacy - gubernialny sekretarz, córki Paulina i Adelajda 178-3-118 47V 68 Ż 90 DW
22 7 1850 Horochów Wincenty Nasiłowski 1,5 Olizarów s. wlm. Erazma i Adelajdy z Ostrowskich 88 68 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0036.htm
8 8 1851 Luboml Jan Wunderlich 61 Luboml szl., żona Olimpia z Wyrzykowskich, synowie Władysław i Karol, córki Malwina, Joanna, Adela i Ludwika 864 191 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0103.htm
18 4 1853 Łuck Karolina Dębicka 38 Łuck z Cetnarów, mąż Wiktor, synowie Antoni i Henryk, córka Adela 389 80 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0042.htm
29 12 1854 Dederkały Marcela Krzyżanowska 55 Dederkaly Wielkie szlachcianka, mąż Leon, synowie Ludwik, Karol i Maksymilian, córki Eleonora, Adela, Konstancja, Wilhelmina i Karolina 55 209 29 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0109.htm
7 7 1855 Szumbar Wincenty Ostrowski 92 Sosnówka wdowiec po Mariannie syn Wincenty, córki: Adela, Kamelia i Cecylia 625 58 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0032.htm
22 4 1855 Ołyka Izabela Smorczewska 55 Ołyka z Brockich, Wlm., mąż Aleksander, em. kapitan wojsk ros., syn Napoleon, córka Adela 479 49 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0026.htm
11 1 1855 Łuck Tekla Chodorowska 50 Harażdża mąż Jakub, synowie Michał, Stanisław, Franciszek i Wincenty, córki Teofila, Maria, Rozalia, Adela i Kamila 391 56 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20391/pages/PL_1_436_391_0034.htm
23 5 1855 Horochów f.Drużkopol Józefa Justycka 26 Sielec c. wlm. Feliksa i Adelajdy z Holewińskich 93 71 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0041.htm
14 4 1856 Krzemieniec Honorata Kobylińska 36 Krzemieniec z d. Chudzicka, wlm., mąż Władyslaw, córki Adela i Leokadia 0.1-28 56V 37 T
28 10 1857 Dederkały Leon Krzyżanowski 76 Dederkały Wielkie ur., wdowiec po Marceli z Szadkowskich, synowie Eustachy, Lucjan, Ludwik, Karol i Maksym, córki Teodora, Konstancja Adela Wilhelmina i Karolina 55 94 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0049.htm
25 3 1857 Przewały Antoni Sobczyński 45 Turyczany żona Katarzyna z Kopflajów, s. Feliks, Zygmunt, Czesław, c. Romualda, Adela 869 280 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0149.htm
22 7 1858 Ostrówki Stanisław Strażyc 2 Wola Ostrowiecka r. Ignacy, Adela Wunderlich 888 239R 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0238.htm
5 1 1859 Sielec Wiktoria Chojnowska 45 Sielec z Krotkiewiczów, szl., syn Mikołaj, córka Adelajda 591 37 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20591/pages/PL_1_436_591_0020.htm
24 4 1859 Ołyka Alojzy Jan Straszewski 36 Ołyka żona Franciszka z Sochackich i córki Adela, Alojza i Franciszka 483 44 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0024.htm
14 1 1860 Dubno Jakub Zaleski 67 Warszawa b. marszalek szlachty pow. dubieńskiego, żona Józefa z Zaleskich, synowie Aleksander i Marcin, córki Adela, Magdalena i Anna 841 78 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0042.htm
8 8 1860 Krzemieniec Paweł Skokowski 50 Krzemieniec kolegialny asesor, ławnik krzemienieckiego sądu pow., żona Anna z d. Rutkowska, synowie Antoni, Oktawian, Gracjan i Piotr, córka Adelajda 0.1-33 55R-V 50 T
17 1 1862 Krzemieniec Tekla Wolińska 59 Krzemieniec z d. Kraszewska, wdowa po sztabsrotmistrzu Janie, synowie August i Edward Wiktor, córki Adela, Matylda, Emma i Ferdynanda 0.1-35 47V 7 T
13 4 1863 Żytomierz Tomasz Stokalski 72 Żytomierz ze starości, dw., mąż Karoliny z Kotowskich, zostawił córkę Adelaidę Graff z pierwszą żoną Amalią Gemsier oraz syna Władysława z dugą żoną, parafianin kościoła Równieńskiego 178-3-54 131V 114 Ż DG
25 12 1863 Szumsk Aleksander Oliwa 1 Szumsk rodz. Leonard i Adela zd. Rajska 245-1-21 226V 66 R RK
28 2 1866 Łuck Franciszek Malinowski 40 Żabka 1-dw., żona Sabina z Mieczkowskich, synowie Dionizy, Kazimierz, Jan i Adolf, córki Józefa i Adela 396 56 20
1 10 1866 Żytomierz Józef s.Jozefa Barycki 67 Żytomierz z suchot, dw., zostawił żonę Kamillę z Wysikowskich, synów Władysława, Józefa i Michała oraz córkę Adelajdę po mężu Zieniewiczwą 178-3-63 139R 306 Ż DG 224
28 2 1866 Białogródka Felicja Szpalińska 8/12 Polachówka c. Karola i Adelajdy 178-03-81 250R 16 Ż DM
25 11 1867 Radziwiłłów Erazm Sławuszewski 56 Sestratyn wielmożny, wdowiec, córki Adela, Matylda, Michalina i Zofia 426-1-41 75 R 34 T 538
4 3 1868 Łuck Feliks Dyfka 51 żona Adela, dzieci: Antoni, Modest, Erazm i Olimpia 398 53 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0030.htm
28 12 1868 Łuck Jan Klejn 63 Łuck kolegialny registrator, żona Euzebia, zamężna córka Adela 398 63 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0035.htm
13 11 1871 Radziwiłłów Leonard Majewski 46 Radziwiłłów kolegialny sekretarz, żona Karolina z Zborzyńskich, synowie Józef, Włodzimierz i Leon, córki Olga, Olimpia, Adela i Florentyna 1-55 134 R 66 T
12 1 1874 Horochów Józef Brajczewski 3 Skryhołowy s. wlm. Tadeusza i Adelajdy z Pohowskich 110 79 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0043.htm
2 12 1874 Krzemieniec Rozalia Bereżecka 67 Lisznia z d. Łopuszańska, miesz., mąż Wincenty, synowie Antoni i Franciszek, córka Adela, z 1-go malż. z Antonim Soroczyńskim syn Feliks i córka Maria 1-68 45R 100 T
26 12 1875 Tuczyn Ferdynand Chołodecki 60 Kudranka miesz., żona Petronela z d. Lisiewicz, synowie Bolesław, Andrzej, Maksymilian, Paweł i Wiktor, córki Emilia, Olimpia i Adela 689 55 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20689/pages/PL_1_436_689_0029.htm
11 2 1875 Krzemieniec Jan Mossakowski 58 Krzemieniec kolegialny radca, żona Eleonora, córka Maria Adelajda 1-69 36R 18 T
17 1 1876 Kuniów Marianna Głębocka 32 Borowica z Mogilnickich, mąż Julian, syn Witold, córki Elżbieta, Magdalena, Maria, Leontyna i Adela 178-3-78 441V 2 Ż DM
11 9 1877 Dederkały Rajmund Chmielewski 85 Bykowce szl., żona Karolina z d. Lityńska, synowie Piotr i Leon, córki Adela, Helena i Teofila 57 161 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0090.htm
15 2 1878 Kowel Antoni Rowieński 41 Biełaszów chłop, żona Józefa z Turkowskich, gm. Sadowa, pow. Węgrów, synowie Andrzej, Stanisław, Wladyslaw, Julian i Saturnin, córki Bronisława, Adela i Helena 279 60 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0032.htm
24 4 1879 Krzemieniec Cecylia Wyrzykowska 68 Ludwiszcze mieszcz., wdowa po Kazimierzu, synowie Władyslaw, Stanislaw, Wincenty i Edward, córki Adela, Józefa i Kazimiera 1-73 37V 30 T
23 1 1879 Radziwiłłów Julia Kromgelm 63 Radziwiłłów z d. Jastrzębska, wdowa po pocztylionie Adamie, synowie Józef i Edmund, córki Maria Katarzyna i Adela 1-73 66R 3 T
23 2 1880 Turzysk Grzegorz Józefowicz 72 Turzysk żona Karolina, s. Leon, c. Rozalia, Adela, Julia 748 30 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0019.htm
2 12 1880 Turzysk Helena Monkiewicz 80 Łuczyce wdowa po Ignacym, s. Rudolf, c. Adela 748 35 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0023.htm
1 7 1881 Szumsk Marianna Hornicka 29 Hucisko Pikulskie z Jasińskich, mąż Karol, synowie Józef i Jan, córki Adela i Antonina 01-231 61V 73 T DM 853
2 7 1881 Szumsk Jan Orłowski 50 Antonowce szl., żona Katarzyna Bereżecka, z I-go małż. synowie Antoni, Stanisław i Józef, córki Antonina, Anna, Marianna, Aniela, Waleria i Adela 01-231 61V 74 T DM 853
7 5 1882 Turzysk Antonina Miłaszewska 42 Obeniże mąż Ludwik, s. Antoni, Sylwester, Bolesław, Franciszek, c. Teofila, Adela 750 28 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0016.htm
10 1 1882 Kuniów Bronisław Syktus Ignacy Mogilnicki 38 Borowica żona Magdalena z Jodków, syn Grzegorz-Leon-Ezechiel, córki Elżbieta, Anna, Maria, Adela, Magdalena i Janina 178-3-78 702R 4 Ż DM
20 8 1884 Szumbar Sabina Markowska 50 Zahajce z Denefeldów, szl., wdowa, córki Adela i Amelia 627 172 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0101.htm
13 11 1886 Dederkały Józef Zarzecki 50 Bykowce żona Adela Skrzypkowska 1-80 102R 15 T 878 DM
25 7 1886 Kuniów Franciszka Olszewska 45 Dołocze z Turkiewiczów, mąż Wincenty, syn Anastazy i córka Adela 178-3-86 80R 28 Ż DM
11 4 1887 Kuniów Feliks Białoszewski 74 Korytno pruski poddany, wdowiec po Ludwice z Krylierów, synowie Zygmunt, Adolf, Kazimierz i Władysław, córki Adela i Albina 178-3-86 116R 11 Ż DM
3 1 1888 Kowel Katarzyna Kolbuszewska 77 Kowel szlachcianka, wdowa, synowie Józef i Boleslaw, córki Olimpia, Klementyna i Adela 289 70 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0038.htm
22 5 1888 Ołyka Jan Karol Wejdner 55 Długoszyje żona Maria z Krygierów, s. Karol c. Adela, Olga, Anna i Helena 508 89 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0046.htm
24 12 1888 Kuniów Piotr Szpakowski 23 Teremne żona Adela z Rybczyńskich 178-3-86 177R 66 Ż DM
23 1 1889 Krzemieniec Piotr Stokowski 44 Wesołówka miesz., żona Antonina z d. Gerłanowska, dzieci: Stanisław, Bronisław, Franciszka, Konstancja i Adela 01-81B 37R 6 T
15 2 1889 Kuniów Karolina Ostaszewska 62 Kamionka z Zagórskich, mąż Stefan, synowie Fabian i Michał, córki Teofila, Adela, Waleria, Stefania, Filipina i Zuzanna 178-3-86 315R 11 Ż DM
14 7 1892 Krzemieniec Jan Wierzbicki 56 Krzemieniec żona Adela z d. Boniuk 0.1-81D 37V 47 T
11 11 1892 Krzemieniec Andrzej Sęczkowski 41 Krzemieniec miesz., żona Adela Karolina z d. Bereżecka, dzieci Stanisława, Aniela i Karol 0.1-81D 41R 79 T
19 1 1892 Kuniów Antonina Telicka 43 Kudryń par. Ostróg z Malinowskich, synowie Antoni, Roman, Julian i Paweł, córki Joanna, Wiktoria i Adela 178-3-86 448R 5 Ż DM
5 1 1893 Turzysk Karolina Józefowicz 86 Dolsk z d. Zawalenko, wdowa po Grzegorzu, s. Leon, c. Adela, Rozalia, Julia 761 48 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0025.htm
14 3 1894 Szumsk Stefan Brączkowski 61 Stara Piaseczna chłop, żona Teresa z Cichańskich, synowie Stanisław, Jan, Franciszek i Antoni, córki Marianna, Karolina, Franciszka, Adela, Józefa, Emilia i Anastazja 01-233 339V 51 T
3 4 1894 Szumsk Jan Łysogórski 60 Kąty chłop, żona Tekla z Lewandowskich, synowie Mikołaj i Józef, córka Adela 01-233 340V 60 T
27 11 1894 Luboml Kazimierz Czarnomski 5 Rymacze r. Józef, Adela Gajewska 337 144 93 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0075.htm
22 12 1894 Luboml Adela Czarnowska 11 Rymacze r. Józef, Adela Gajewska 337 149 106 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0079.htm
16 2 1895 Tuczyn Joanna Prokopowicz 70 Leonówka z Kopiejów, mieszcz., mąż Tomasz, dzieci: Kamila, Teofila, Władyslaw i Adela 915 40V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0035.htm
10 9 1895 Szumsk Franciszek Jastrzębski 81 Stara Huta chłop, wdowiec, synowie Władysław i Stanislaw, córki Marianna, Agnieszka, Józefa, Antonina i Adela 01-233 257R 63 T
26 10 1895 Szumsk Franciszka Oborska 52 Stara Huta z Paszkowskich, chł., mąż Franciszek, synowie Antoni, Tomasz, Józef, Karol, Ksawery, Stanisław, Jan i Piotr, córki Adela i Kamila 01-233 258V 75 T
22 7 1895 Kuniów Jan Sokołowski 78 Kamionka mieszczanin, synowie Feliksi Piotr, córki Sabina, Antonina, Marianna, Adela i Emilia 178-3-86 588V 50 Ż DM
7 6 1896 Ołyka Ludwik Paszkowski 38 Dobra żona Marianna z Kownackich, s. Jan. Józef, Marceli, c. Zofia, Emilia, Adela, Józefa 1018 660 36 MO 0
11 11 1896 Ołyka Franciszek Burski 7 Pełża Antoni i Adela z Brzezowskich 1018 669 61 MO 0
19 11 1898 Ołyka Michał Kownacki 66 Bolesławka żona Maria z Krzaczkowskich, dz. Michał, Zenon, Józef, Fabian, Teofila, Emilia, Zofia, Bronisława, Adela, Marianna 1018 958 62 MO 0
29 7 1898 Szumsk Lucyna Białobrzycka 53 Kamyki z Zielińskich, chł., mąż Grzegorz, dzieci po 1-ym mężu Kupniewiczu Ksawery, Adela, Teofila i Joanna, po Białobrzyckim syn Paweł i córka Julia 01-234 90R 58 T
25 8 1898 Szumsk Karolina Michałowska 60 Stara Huta z Cyrklewiczów, chł., wdowa, syn Franciszek, córki Adela, Maria, Antonina i Anna 01-234 90V 61 T
23 9 1898 Szumsk Walenty Paszkowski 95 Majdan Dubieński chłop, wdowiec, synowie Andrzej, Józef i Jan, córki Antonina, Justyna, Joanna, Marcelina i Adela 01-234 91V 66 T
17 12 1899 Szumsk Maciej Barański 60 Kąty chłop, żona Lucyna z Kokurowskich, synowie Franciszek, Karol i Grzegorz, córki Emilia, Adela, Marianna, Antonina i Stefanina 01-235 79V 83 T
24 3 1899 Kowel Paweł Grodzki 84 Kowel kolegialny sekretarz grodzieńskiej gub. pow. kobryńskiego, synowie Władysław, Mikołaj, Bronislaw i Stanisław, córki Józefa, Melania, Maria i Adela 932 54 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0043.htm
6 2 1899 Kuni?w Franciszek Zawadowski 60 Lasz?wka ?ona J?zefa z Jezierskich, c?rki Adela, Domicela, Honorata, Sabina i Emilia 178-3-86 801R 5 ? DM
7 3 1900 Tuczyn Józef Teodorowicz 96 Huta Siedliska z guberni grodzieńskiej, żona Konstancja z Górskich, dzieci: Pawlina, Michał, Adela, Tekla, Zofia i Franciszek, Maria, Julia i Teofila 956 69 8 0
4 9 1900 Łanowce Błażej Faustyn Stecki 64 Korzkowce Małe szlachcicv, posiadacz wsi Korzkowce, żona Ewelina z Szubiakowskich, syn Marian Józef Jan, córki Bronisława Adela Emilia i Kamila Helena 75 R 30 0
2 12 1900 Kowel Katarzyna Sobczyńska 88 Kowel z d. Konflan, chł., wdowa, synowie Zygmunt i Czesław, córki Romualda i Adela 947 78 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0055.htm
4 2 1901 Kowel Karol Jaźwiński 70 Biełaszów chł. suwalskiej gub. pow. augustowskiego gm. Sztabin, 2-ga żona Anna z Sipulskich, córki Franciszka i Aniela, z 1-go małż. synowie Mateusz i Piotr, córki Feliksa, Paulina, Adela i Aleksandra 948 51 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0041.htm
21 2 1901 Tuczyn Karol Makowski 86 Krąglik s. Pawła, wdowiec, dzieci: Aleksander, Katarzyna, Eliasz, Eufrozyna, Andrzej, Adela i Pelagia 957 44 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0036.htm
21 8 1901 Tuczyn Dionizy Masiewicz 43 Tuczyn żona Olimpia z Przełuckich, dzieci: Józef, Franciszka, Kazimierz, Stanisław, Leon, Adela i Jan 957 48 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0038.htm
2 3 1901 Ołyka Adam Brzezowski 77 Pełża wdowiec, córki Józefa i Adela 953 65 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0060.htm
8 7 1901 Ołyka Emilia Słodkowska 40 Pyszny Bór z Kownackich, mąż Ludwik, synowie Jan i Walenty, córki Adela, Aniela, Aniela i Helena 953 75 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0065.htm
9 4 1901 Szumsk Franciszka Zarzycka 72 Piaseczna z Popławskich, chł., wdowa, synowie Leon i Marcin, córki Katarzyna, Adela, Walentyna i Julia 0.1-236 423V 44 T
13 9 1901 Szumsk Antoni Stankiewicz 60 Kamienna Góra chł., żona Franciszka z Burzyńskich, syn Stanisław, córki Emilia, Adela, Michalina i Marcelina 0.1-236 430V 85 T
6 1 1902 Szumsk Anna Krajewska 52 Zinki chł., mąż Franciszek, synowie Bronislaw, Łukasz i Julian, córka Adela 0.1-236 313V 2 T
8 5 1903 Krzemieniec Tekla Ekielt 80 Lisznia chłopka, syn Gracjan, córki Adela, Zofia, Józefina, Dominika 46 V 41 0
10 1 1903 Szumsk Jan Soczyński 101 Hucisko Pikulskie chłop, żona Aniela z d. Sińkowska, z 1-go małż. z Marią Popławską córki Józefa i Aniela, z 2-go z Anielą syn Jan, córki Antonina, Franciszka, Adela i Malwina 0.1-237 84V 3 T
14 1 1904 Krzemieniec Adam Śliwiński 50 Wesołówka chłop. żona Emilia z Stukowskich, synowie Antoni, Stanisław, Piotr, Jan, Bronisław, Józef i Franciszek, córki Zofia i Adela 27 V 4 0
9 8 1904 Torczyn Marcin Romaniewicz 53 Koszów chłop, żona Maria z d. Krzanowska, synowie Konstanty, Gabriel, Jan, Józef i Stanisław, córki Katarzyna, Aniela, Anna i Adela 986 49V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0029.htm
29 6 1904 Szumsk Teodor Girzycki 75 Waśkowce chłop, żona Karolina, synowie Adam, Wincenty, Józef i Feliks, córki Adela i Aleksandra 0.1-238 70V 69 T
26 7 1904 Szumsk Karolina Girzycka 50 Waśkowce z Wereszczyńskich, chł., wdowa, synowie Feliks i Józef, córki Adela, Aleksandra i Stanislawa 0.1-238 71R 74 T
14 8 1904 Szumsk Kajetan Białobrzycki 54 Kąty chł., żona Marcelina z Jasińskich, synowie Adam, Antoni, Franciszek i Paweł, córki Adela, Katarzyna, Agnieszka i Maria 0.1-238 71V 80 T
14 9 1904 Szumsk Franciszka Wojda 55 Żołobki z Brączkowskich, chł., mąż Jan, synowie Leon, Jan, Józef i Wiktor, córki Helena i Adela 0.1-238 72V 87 T
26 11 1904 Szumsk Szymon Ulanicki 67 Bacaje chłop, żona Antonina z Medykowskich, synowie Wiktor, Piotr, Bronislaw i Marcin, córka Adela 0.1-238 76V 125 T
29 12 1904 Szumsk Anna Głowadzka 80 Hucisko Pikulskie z Sińkowskich, chł., wdowa, synowie jan i Karol, córki Teofila, Agnieszka i Adela 0.1-238 78V 141 T
27 9 1905 Ołyka Paulina Kownacka 35 Wólka Kotowska z Bernackich, mąż Franciszek, s. Tadeusz, c. Adelajda i Janina 985 79 72 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0074.htm
29 3 1905 Ołyka Petronela Budkiewicz 60 Ołyka z Zaklików, wdowa, c. Adelajda 985 72 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0067.htm
7 4 1905 Niewirków Stanislaw Żygadło 55 Niemilla mieszczanin, żona Aniela z Bagińskich, syn Jakub, córki Adela, Stanisława, Franciszka, Kornelia i Helena 983 82V 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0073.htm
17 4 1905 Niewirków Józef Wilczyński 65 Słoboda Stryj mieszczanin, żona Feliksa z Lechów, synowie Felicjan, Stanisław i Leon, córki Adela, Felimena i Bronisława, z 1-go małż. synowie Antoni i Dionizy, córki Antonina i Wiktoria 983 83R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0073.htm
18 9 1905 Niewirków Tekla Szachniewicz 60 Huta Bystrzecka z Bagińskich, c. ś.p. Marcina i Konstancji, synowie Dionizy i Marceli, córki Rozalia i Adela 983 89R 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0079.htm
23 9 1905 Niewirków Piotr Filiński 41 Adamówka s. Franciszka i Anny z Żygadłów, żona Adela z Borowskich, córki Antonina, Janina i Marianna 983 90R 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0080.htm
20 1 1905 Szumsk Jan Wojda 64 Żołobki chłop, wdowiec, synowie Leon, Jan, Józef i Wiktor, córki Adela i Anna 01-236 208R 20 T
14 2 1905 Szumsk Ludwika Brączkowska 54 Litowiszcze z Kupniewskich, c. Andrzeja, mąż Jan, synowie Franciszek, Adam i Adolf,córki Paulina, Adela i Wiktoria 01-236 210V 45 T
17 10 1905 Szumsk Franciszek Zieliński 60 Kamienna Góra chłop, żona Julia z Sokulskich, synowie Leon i Józef, córki Franciszka i Adela 01-236 220V 143 T
19 10 1905 Szumsk Antoni Listowski 60 Waśkowce s. Franciszka, chłop, żona Marcelina z Bilewiczów, synowie Karol, Wincenty i Feliks, córki Antonina, Adela, Michalina i Bronisława 01-236 221R 145 T
25 11 1905 Szumsk Antoni Wereszczyński 46 Majdan Dubieński chłop, żona Adela z Paszkowskich, syn Piotr, córki Anna, Teofila i Helena 01-236 222V 163 T
16 2 1906 Szumsk Emilia Bożyńska 90 Kamienna Góra miesz., wdowa, synowie Stanisław i Paweł, córki Franciszka, Adela i Józefa 01-236 147R 25 T
14 1 1906 Ołyka Franciszek Kownacki 38 Wólka Kotowska wdowiec, zostawił syna Tadeusza, córki Lucynę, Adelajdę, Janinę 1019 309 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0167.htm
28 4 1906 Szumsk Jan Oborski 44 Kamienna Góra s. Kazimierza, chłop, żona Adela z Dzwonkowskich, synowie kazimierz, Marian, Stanislaw i Bolesław, córka Malwina 01-236 150R 49 T
17 7 1906 Szumsk Ignacy Hornicki 80 Hucisko Horodyskie chłop, wdowiec, syn Jan, córka Adela 01-236 152R 63 T
15 4 1906 Torczyn Ludwik Bogucki 57 Ulaniki chłop. żona Maria z d. Żeśko, z 2-go małż. synowie Jan, Aleksander i Adam, córki Anna, Dioniza i Maria, z 3-go córka Adela 1021 48V 9 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0030.htm
26 5 1906 Torczyn Mikołaj Bolesław Pietkiewicz 42 Horodynie miesz., żona Katarzyna z Kadłubowskich, syn Leonard, córki Maria i Adela 1021 49R 12 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0030.htm
16 1 1907 Tbilisi Ignacy Gąsiorowski 46 Tbilisi mieszcz. m. Opole lubelskiej gub., żona Maria z d. Tifenbach, synowie Władyslaw l. 15, Leonard l. 2, córki Wiktoria l. 17, Helena l. 13, Adela l. 7 7 Tb
14 10 1912 Torczyn Czesław Oliwa 75 Chorochoryn od starości, mieszcz., wdowiec, syn Jan, córki Petronela, Zofia i Adela 1042 70 30 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0040.htm
20 6 1913 Torczyn Wincenty Klejna 57 Okorsk Mały chłop, żona Anna z d. Kornec, syn Jan, córki Adela, Serafina, Bronisława, Anna i Katarzyna 1051 53 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0030.htm
28 10 1914 Tbilisi Andrzej Wolski 48 Tbilisi s. Andrzeja, chłop suwalskiej gub., żona Adela z d. Sokołowska c. Antoniego 199 87 Tb
26 9 1914 Tuczyn Władysław Bagiński 40 Kudranka żona Stanisława, dzieci Aniela Władysława, Adela, Gracjan i Antoni 1057 76 42 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0041.htm
13 10 1915 Tbilisi Grzegorz Kognadela 22 Tbilisi s. Jana, szeregowy 5 szwadronu marszowego Pułku Niżegorodzkiego 226 125
23 1 1916 Tbilisi Adam Wilhelm Łyszczyński 69 Tbilisi s. Józefa, mieszcz. witebskiej gub., lepelskiego pow., żona Adela z d. Paszkowska c. Narcyza 238 15
7 11 1916 Tbilisi Wojciech Ciechanowski 58 Tbilisi s. Wincentego, chłop piotrkowskiej gub., żona Maria z d. Dębowska c. Erazma, córki Helena l. 16, Zofia l. 15 i Adela l. 12 274 191
28 2 1918 Włodzimierz Franciszek Barański 3 w.Chobułtowa s.Franciszka i Lucyi-Adelajdy z Rudnickich 1077 62-63 16 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0032.htm
10 5 1932 Radziwiłłów Stefan Tuszakowski 56 Radziwiłłów żona Anna z Chmielewskich, syn Jan, córki Bronisława, Maria, Adela i Jadwiga 1-119 270 V 15 T 0
11 3 1935 Krzemieniec Józef Moskalski 65 Krzemieniec s. Antoniego i Anny, kominiarz, żona Adela 35 V 14 0
11 6 1935 Krzemieniec Florentyna Rutkowska 74 Krzemieniec z Hofbauerów, c. Franciszka i Franciszki, dzieci: Teodor, Aniela, Adela, Stefania i Amalia 37 V 31 0
15 1 1935 Szumbar Wincenty Porański 67 Szumbar s. Seweryna i Joanny z Miednickich, synowie Leon, Zygmunt, Walerian, córka Adela 33-1-660 8 R 1 Ł 0
14 2 1937 Krzemieniec Edmund Pietruszewski 71 Krzemieniec przemysłowiec, s. Karola i Katarzyny, synowie Leopold, Stanisław, Mieczysław i Kazimierz, córki Jadwiga i Adela 43 V 16 0
30 12 1939 Krzemieniec Stanisław Ankudowicz 41 Białokrynica ur. 10.11.1898, s. Antoniego i Adelajdy z Cypryńskich, porucznik rezerwy, mieszkaniec Kalisza, żonaty 2 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
22 11 1722 Czartorysk Katarzyna Bajkowska Antoni Helena Piotr Młotowski, ur. Konstancja Delanowska, Stefan Komorowski, Zofia Młotowska 297-1-185 30R Ł
21 2 1729 Czartorysk Marta Delanowska Samuel Franciszka ur. Stanisław Aksak, Apolonia Zbikowska, ur. Bartłomiej Hurko, Anna Mołodecka panna 297-1-185 37V Ł
5 8 1779 Torczyn Dominik Siatecki Siedmiarki Kazimierz Agnieszka Delakowska chrz.: 8.08; Wincenty Zawadzki, Krystyna Szymańska, Jan Szymański,Eufrozyna Glicka, Miko 6a b/nr Ł EH
21 1 1812 Torczyn Marianna Szczebietowicz Torczyn Urban Ewa Franciszek Szczerski, Tacianna Tymosłys?, asysta Antoni Cudela, Honorata Zulinsk 1a 6 EH Ł
9 2 1813 Torczyn Weronika Kucharska Usicze Dominik Józefa Teodor Mosiejczuk, Horpina Kudelanka, asysta Olex. Michałowicz, Anna Stefanowicz 8a 2 EH Ł
26 1 1829 Kozin Ireneusz Orchocki Kozin NN Domicela Józef Chyliński, Adela Żabokrzycka 296 20 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0012.htm
6 2 1831 Dąbrowica Konstancya Klesowicz Dąbrowica Jan Tekla Nierodkiewicz Jakub Nierodkiewicz, Adelaida Nierodkiewiczówna; ch: 10.02. 817 78-79a 88 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0082.htm
2 3 1831 Ostróg Marianna Felicja Delamor Ostróg Maciej Ludwika Stefan Wojnarowski, Brigida Serednicka, Witalis Porczyński, Antonina Reznerowa, Julian Binkowski, Marianna Baranowska 1-171-4 4R 22 R MZ 778
1 3 1832 Makarów Teofil Burzyński Michał s. Antoniego Emilia c. Macieja .. data chrztu, Mikołaj Głowacki, Helena Kozłowska, Paweł Malicki, Marcela Nowicka, Paweł Kozłowski, Adelajda Burzyńska (wypis z księgi 1832 r. po rosyjsku) 178-51-548 64V 34 Ż BS 130
28 12 1839 Nowogród Wołyński Alexander Konstanty Delamer Emilczyn Franciszek Franciszka Zawadzka 871 44 171 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0023.htm
2 10 1840 Korostyszew Kalikst Anioł Władysław Sandfus Korostyszew Józef Anna Meses JW. Graf Gustaw Olizar, JW. Grafinia Adelajda Dziekońska, as. JW. Graf Aleksander Przeździecki, Kawaler Orderu Świętego Stanisława, Wanda Mathis, panna, chrz. 8.10.1840 178-51-456 17V 36 Ż BS 45
16 5 1840 Iwanków Adam Mickiewicz Dwór Kozarewicze Jerzy Emilia Lineburg Bazyli Simelnikow, Odstawny Porucznik Wojsk Rosyjskich, Adelajda Iskra, wdowa, as. Piotr Iskrow, Róża Delineburg, panna, chrz. 19.07.1840 178-51-456 11R 17 Ż BS 24
25 12 1842 Łuck Anastazja Pawłowa Boruchów Teodor Apolonia Kaczycka Aleksander Rybczyński, Adela Baranowska panna 378 27 76 828 155R 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0014.htm
20 1 1844 Jałowicze Pawlina, Henryka Szklińska Holeszów Józef Mechtylda Zieleniecka Ignacy Jarzębowski, Andela Dobrowolska ż. Seweryna 830 264 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0273.htm
5 12 1846 Korostyszew An...... Olimpia Głębocka Berezówka Michał Anna Siedliska JW. Prot Czajowski, Marszałek p. Radomyskiego, JW. Eleonorą Wąsisowicz, Hrabiną, as. Ludwik Koch, Doktor Medycyny, JW. Kordela Czajkowska, Marszałkowa, Jan Malicki, Adela Głębocka, Jarosław Czajkowski, Klara Malicka, chrz. 12.01.1847 178-51-548 87R 87V 4 Ż BS 175
2 10 1846 Iwanków Dionizy Jabłoński Rusaki Kazimierz Marianna Błędowska Antoni Milewski, Salomea Antoszewska, as. Jan Strzelecki, Adelajda Kosecka, chrz. 4.02.1847 178-51-548 118V 6 Ż BS 244
7 10 1847 Motowidłówka Maria Konsolata Pruska Marianówka Nikodem Agnieszka Zbucka Józef Żołański, Felicjanna Meyers, ż. Franciszka, as. Franciszek Meyers, Adelajda Czyżyńska, panna, 178-51-548 17V 18R 33 Ż BS 36-
8 4 1847 Ostróg Mikołaj Seydel Ostróg Fryderyk Stanisław Florentyna Białokur Wlm Piotr Taroni Dr. Medycyny i Wlm Ludwika Delamer ż. Macieja 171-1-13 8R 42 R DM
9 9 1847 Kijów Maria Dolińska Kijów Hipolit Julia Eliaszewicz Adolf Dorożyński, Gubernski Sekretarz, Adelajda Dynowska, as. Wiktor Gałuszyński, Gubernski Sekretarz, Franciszka Elaszewicz, chrz.13.09.1847, ojciec Gubernski Sekretarz 178-51-548 45V 52 Ż BS 92
16 3 1847 Makarów Aleksander Szmigielski Kopyłów Ignacy Agata Milewska Jan Żyżeńskai, Proporszczyk, Adelajda Burzyńska, as. Antoni Żyżeński, Podporucznik, Matylda Zabrodin, Aleksander Zabrodin, Karolina Ochocka, chrz.25.03.1847 178-51-548 60R 7 Ż BS 121
26 2 1847 Korostyszew Aleksander Burzyński Kropiwna Dominik Domicella Łoszatecka Łukasz Wołotowski, Adelajda Wołotowska, chrz. 27.02.1847 178-51-548 88V 12 Ż BS 178
6 9 1847 Malin Ludwika Berezowska Baranówka Wiel. Feliks Agnieszka Wierzchowska Wiel. Maciej Wilczyński, Wiel. Adela Zborowska, mężatka, chrz. 11.09.1847 178-51-548 114R 50 Ż BS 234
5 8 1847 Iwanków Józef Bronisław Strzelecki Przyborsk Jan Karolina Rybczyńska Stanisław Grodecki, Adelajda Kozicka, as. Kazimierz Jabłoński, Franciszka Grodecka, panna, chrz. 10.10.1847 178-51-548 120V 17 Ż BS 248
26 8 1847 Czarnobyl Ludwika Wolska Folwark Barbarów Józef Marianna Obuchowicz Wincenty Kliszewski, Adelajda Kozicka, chrz. 16.10.1847 178-51-548 137R 137V 12 Ż BS 281
18 3 1855 Korytnica Gabriela Adela Owsiana Uściług Albin Kamila Małachowska Adam Zajączkowski, Adela Narbut ż. Piotra 227 2-3 5 0
27 6 1859 Ostrówki Anna Szwed Wola Ostrowiecka Michał Marianna Jasionczak Mikołaj Łysiak, Adela Strażyc ż. Ignacego 870 392 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0214.htm
24 12 1859 Ostrówki Jan Jasionczak Wola Ostrowiecka Jakub Franciszka Jasionek Michał Parys, Adela Strażyc ż. Ignacego 870 404 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0220.htm
7 4 1860 Włodzimierzec Eleonora Zawacka Huta Stepanhorodzka Feliks Ludwika Turowska Aleksander Kunicki, Adela Kazimirska panna 841 692-693 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0383.htm
15 1 1861 Ostrówki Antonina Prystypa Wola Ostrowiecka Stanisław Anna Giedz Tytus Parys, Adela Strażyc ż. Ignacego 890 213V 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0210.htm
16 1 1861 Ostrówki Marceli Szwed Wola Ostrowiecka Józef Agnieszka Stelmach Tytus Parys, Adela Strażyc ż. Ignacego 890 213V 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0210.htm
4 5 1862 Krzemieniec Florian Żelechowski Stożek Hipolit Maria Ekelt 1-dw. Celestyn Piskulski, szl. Adela Zielińska ż. Karola 0.1-36 23V-24R 67 T
12 9 1862 Ostrówki Anna Jasionczak Wola Ostrowiecka Paweł Marianna Sobek Walenty Wawrzyk, Adela Strażyc ż. Ignacego 568 12 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0007.htm
6 12 1862 Żytomierz Adela Barbara Bourginion Żytomierz Henryk Anna Geritier Adam Bieniewski, Adela Sierakowska 178-3-54 3 3 Ż DG
27 6 1862 Żytomierz Władysław Wierzbicki Michał Tekla Sosnowska Przemysław Buszyński, Adela Głembocka 178-3-54 47 Ż DG
1 9 1863 Dederkały Stefania Waleria Korzeniowska Bykowce Antoni Sabina Brosko Romuald Piaseczyński, Adela Poznańska wdowa 56 203-204 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0107.htm
9 9 1863 Ostrówki Konstanty Stelmach Wola Ostrowiecka Jan Ewa Szwed Michał Parys, Adela Strażyc ż. Ignacego 569 20 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20569/pages/PL_1_436_569_0011.htm
17 1 1863 Żytomierz Antonin Franciszek Krzyształowicz Żytomierz Erazm Wincenty Antonina Białkowska Platon Brodowicz, Adela Barycka 178-3-54 9 23 Ż DG
10 8 1863 Żytomierz Filomena Konarzewska Żytomierz Franciszek Krystyna Baumester Stefan Owsianicki, Adelajda Grafier 178-3-54 63 221 Ż DG
9 11 1864 Rzyszczów Ludwik Wincenty Piotr Wolański Potańce Jan Maria Nejman Kazimierz Wolański, Adela Neuman ż. Sabalda, Sebald Neuman, Ludwika Wolańska ż. Kazimierza, August J 312-1-86 195 35 m.K KM
10 8 1865 Ostrówki Kajetan Błażczuk Wola Ostrowiecka NN Franciszka Bagniuk chł. Jan Soroka, ziem. Adela Soprażyc ż. Ignacego 571 14-15 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0008.htm
13 6 1865 Żytomierz Bronisława Konaszewicz Żytomierz Jan Helena Głębocka córka asesora kol. / Edward Wdziękowski, Adela Lasocka, asystowali: Juliusz Konaszewski, Marcelina P 178-3-61 32 200 Ż DG
22 11 1865 Rzyszczów Józef Antoni Szczawiński Stefańce Hipolit Weronika Gzowska Antoni Chamiec, Adelajda Skibińska 312-1-89 186 2 m.K KM
8 11 1865 Rzyszczów Seweryn Stefan Belecki Stefańce Bazyli Eleonora Wojnarowska Andrzej Czarniecki, Adelajda Skibińska 312-1-89 186 3 m.K KM
7 11 1865 Białogródka Karol Gutewicz Polachowa Jan Feliksa Bezdecka Karol Paszkiewicz i Adela Szpalińska ż. Karola 178-03-81 158V-159R 103 Ż DM
8 12 1865 Rzyszczów Piotr Brodel Rzyszczów Aleksander Marianna Nikodem Bielski, Adela Gradowska 312-1-90 221 15 m.K KM
16 2 1866 Białogródka Karol Kułakowski Polachówka Jan Marianna Chudecka Ignacy Królikowski i Adela Szpalińska ż. Karola 178-03-81 203V-204R 17 Ż DM
6 7 1867 Rzyszczów Zofia Maria Adelajda Pawłowska Studzień Franciszek Emma Nejman Jan Wolański, Adelajda Nejman, Sedali Keszpan, Stanisława Słomowska 312-1-92 214 28 m.K KM
13 9 1867 Lachowce Marianna Gorbaczewska Daniłówka Jakub Ludwika Krasowska Wilhelm Izdebski i Adela Nienadkiewicz ż. Serafina 178-3-146 181V-182R 58 Ż DM
2 6 1867 Białogródka Jan de Kont Puzyrki Małe Karol Kamila Piotrowska Władysław Piotrowski i Adela Krawz? 178-03-81 285V-286R 83 Ż DM
5 1 1868 Krzemieniec Józef Zaręba Krzemieniec Hipolit Honorata Snarska W. Teodor Goryszowski, Martyna Pruszyńska panna, Antoni Minkiewicz, Adela Greczyna panna 426-1-44 1V-2R 3 T 768 DW
10 10 1868 Krzemieniec Franciszka Brodzewska Ludwiszcze Michał Paulina Popławska 1-dw. Michał Jakubowski, szl. Adela Popławska z. Hilarego 426-1-44 21V-22R 62 T 788 DW
9 7 1869 Rzyszczów Krytyna Prakseda Nejman Potańce Aleksander Maria Bocheńska Cezary Poniatowski, Adela żona Sebalda Nejmana, Sebald Nejman, Krystyna Bocheńska, Ignacy Nejman, Anna Bocheńska 312-1-96 225 34 m.K KM
25 6 1871 Rzyszczów Sebald Prosper Nejman Stefańce Aleksander Maria Bocheńska Zenon Malczewski, Adela Nejman, Franciszek Pawłowski, Teresa Górkowska, Sebald Nejman, Karolina Malczewska 312-1-100 376 26 m.K KM
28 7 1874 Jałowicze Rozalia Dzikoska Nowostaw Gabruk Marianna Gilecka Karol Kwiatkowski, Adela Więckowska 148 10-11 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0007.htm
2 2 1874 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Józef Agnieszka Jarmolińska chrz. 6.02 Antoni Jarmoliński, Teresa Jastrzębska, asyt. Jan Jastrzębski Adela Jarmolińs 1-227 5V-6R 17 T DM 510
1 10 1874 Szumsk Franciszek Suprowicz Huta Stara Piotr Józefa Baszyńska chrz. 6.10 mieszcz. Jakub Suprowicz, Adela Sawicka ż. Adolfa 1-227 22V-23R 88 T DM 527
23 11 1874 Szumsk Antoni Soczyński Majdan Dubieński Józef Teofila Sawicka chrz. 1.12 Marceli Sawicki, Adela Sawicka ż. Adolfa 1-227 30V-31R 118 T DM 535
19 2 1874 Łanowce Kamila Regina Stecka Kuśkowce Małe Faustyn Ewelina Szubiakowska Walery Fiedziuszko i Adela Stecka ż. Jakuba, asyt. Julian Świętochowski i Leontyna Wołoszynowska ż. 1-68 125V-126R 8 T DM
4 11 1876 Jałowicze Józef Eszewski Pjanie Paweł Aniela Paszkowska Józef Paszkowski, Adela Galińska, as. Franciszek Paszkowski, Maria Paszkowska 150 20-21 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20150/pages/PL_1_436_150_0011.htm
4 3 1876 Szumsk Emilia Stańkiewicz Kamienna Góra Antoni Franciszka Bereżecka chrz. 8.03 Kazimierz Szuprowicz, Adela Sawicka ż. Adama 1-228 8V-9R 31 T DM 591
5 8 1876 Szumsk Tekla Oborska Kamienna Góra Michał Adela Łopuszańska chrz. 8.08 Marceli Sopiński, Adela Sawicka ż. Adolfa 1-228 22V-23R 87 T DM 605
9 12 1877 Kowel Mikołaj Sierociński Koszary Wielkie Stanisław Wiktoria Waniewska Włodzimierz Michalewicz, Adela Śliwka ż. Tytusa 279 2-3 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0002.htm
22 3 1877 Kuniów Michalina Paulina Oktawia Maria Mogilnicka Borowica Bronisław Magdalena Jodko dopeł.chrz. 9.05., asyt. Antoni Jodko i Adela Jodko wdowa, Adam Mogilnicki i Helena Jodko ż. Antonie 178-3-78 457V-458R 38 Ż DM
13 1 1878 Kowel Konstanty Paweł Hejman Kowel Konstanty Bronisława Olchowska Wincenty Szebeko, Adelajda Szebeko ż. Wincentego 279 6-7 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0004.htm
8 10 1878 Krzemieniec Franciszek Martynowicz Krzemieniec Jan Salomea Lemińska ziemianin Stefan Wierzyński, wlm. Adela Kaczorowska ż. Eliasza 426-1-72 13V-14R 51 T
14 1 1878 Szumsk Jan Paszkowski Majdan Dubieński Wincenty Józefa Oborska chrz. 15.01 Jan Oremba, Adela Oborska ż. Michała 1-230 3V-4R 9 T DM 718
16 1 1878 Szumsk Bronisława Jarmolińska Cyranka Antoni Antonina Jastrzębska chrz. 22.01 Jan Jastrzębski, Adela Jarmolińska ż. Ignacego 1-230 4V-5R 13 T DM 719
15 4 1878 Kuniów Marcelina Wiercińska Borowica Antoni Honorata Krymska Kazimierz Sokołowski i Adela Skibicka ż. Jana 178-3-78 502V-503R 32 Ż DM
19 1 1879 Dederkały Bronisława Łobaczewska Kaletyńce Wielkie NN Elżbieta Leżańska Józef Zagórski, Adela Klan 57 48-49 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0027.htm
21 9 1879 Dederkały Stefan Wandolin Krasoski Sadki Dionizy Emilia Czarnecka Wincenty Krasoski, Adela Nagrodzka ż. Leona 57 68-69 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0037.htm
1 6 1879 Szumsk Jan Jarmoliński Cyranka Piotr Klara Gabruk Antoni Jarmoliński i Adela Jarmolińska ż. Ignacego 01-226 130V-131R 59 T 449 DM
1 9 1879 Kuniów Cezary Wolski Hucisko Michał Katarzyna Zielińska Kazimierz Podhorodecki i Adela Olszewska ż. Walerego 178-3-78 556V-557R 78 Ż DM
16 10 1880 Rzyszczów Wiktor Sebald Nejman Potapce Hilary Mateusz Paulina Poniatowska Franciszek Pawłowski, Adela Poszatowska, Augustyn Janowski, Anna Łopanowska 312-1-114 6 23 m.K KM
30 11 1880 Rzyszczów Andrzej Gałusiewicz Stefańce Józef Katarzyna Rybińska Zdzisław Sienkiewicz, Adela Jędrzejewska 312-1-114 8 28 m.K KM
26 12 1881 Dederkały Marcelina Bogucka Radoszówka Józef Tekla Kuchcicka Tomasz Zielonko, Adela Zarzecka z. Józefa 58 260-261 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0134.htm
24 12 1881 Dederkały Marianna Sierakowska Dederkały Wielkie Władysław Witalina Wodnicka Stanisław Matusiewicz, Adela Zarzecka ż. Józefa 58 258-259 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0133.htm
6 5 1882 Dederkały Grzegorz Florian Tomaszewski Sadki Stanisław Helena Zielińska Ludwik Kozicki ze Szkrobotówki i Adela Klukowska wdowa 1-76 125V-126R 15 T DM 294
15 12 1883 Torczyn Łucja Rudnicka Horodyń Ludwik Salomea Jakubowska Jan Jakubowski, Adela Bogdanowska ż. Mieczysława, as.: 669 49 EH
9 12 1883 Szumbar Bronisław Mytkowski Szumbar Feliks Franciszka Kosicka Julian Klukowski, Adela Zarzycka ż. Józefa 627 181-182 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0106.htm
9 6 1883 Dederkały Marianna Sierakowska/ Sieniawska Dederkały Wielkie Marceli Karolina Studnicka Franciszek Aleksandrowicz, Adela Zazycka ż. Józefa 58 187-188 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0097.htm
25 6 1883 Dederkały Jan Matusiewicz Zahajce Stanisław Katarzyna Białokur Józef Trzeciak, Adela Zarzycka ż. Józefa 58 189-190 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0098.htm
3 1 1883 Kuniów Apolonia Wolska Hucisko Michał Katarzyna Ozimkowska Kazimierz Podhorodecki i Adela Olszewska ż. Walerego 178-3-78 4 Ż DM
2 1 1885 Szumsk Walery Jahołkowski Majdan Dubieński Stanisław Justyna Paszkowska Walery Sawicki, Adela Wereszczyńska ż. Antoniego 01-232 165V-166R 2 T
12 5 1885 Szumsk Franciszka Zielińska Kamienna Góra Franciszek Julia Sokulska Andrzej Paszkowski, Adela Oborska 01-232 177V-178R 64 T
18 2 1885 Dederkały Władysław Krasowski Sadki Dionizy Emilia Czarniecka szl. Bronisław Olszamowski i Adela Klimów wdowa 1-79 118V-119R 8 T 708 DM
18 4 1885 Dederkały Michalina Serafina Apolonia Olszamowska Sadki Bronisław Ludwika Nagrodzka szl. Serafin Nagrodzki i Adela Nagrodzka ż. Leona 1-79 120V-121R 14 T 710 DM
4 6 1885 Dederkały Helena Kowalewska Bykowce Jan Petronela Sidorowicz Szymon Kretowicz i Adela Zarzecka ż. Józefa 1-79 122V-123R 19 T 712 DM
15 12 1885 Dederkały Wacław Izydor Garczyński Szkrobotówka Leon Bronisława Załęska szl. Franciszek Załęski i Adela Klimow wdowa 1-79 131V-132R 48 T 721 DM
24 3 1887 Grzymałów Józef Marian Hojda Grzymałów Józef Michał Franciszek Helena Maria Tertil Stanisław Juhr, Adela Kowats 1614L 2 14 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0002.htm
17 1 1887 Kowel Franciszek Iżycki Kowel Wincenty Alojzy Maria Skrzyńska Gustaw Wielowiejski, Adela Przemieniecka 288 12-13 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20288/pages/PL_1_436_288_0007.htm
5 2 1887 Szumsk Bronisława Krasicka Majdan Dubieński Grzegorz Adela Oborska Antoni Oręba i Adela Paszkowska ż. Jana 01-232 87V-88R 26 DM 955 T
26 6 1887 Szumsk Anna Wereszczyńska Majdan Dubieński Antoni Adela Paszkowska Marceli Paszkowski i Adela Krasiscka ż. Grzegorza 01-232 99V-100R 90 DM 967 T
20 7 1887 Dederkały Wacław Kucewicz Dederkały Małe Erazm Tekla Kornatowska Jan Zarzecki i Adela Zarzecka wdowa 1-81 77V-78R 24 T DM 976
1 11 1887 Dederkały Jan Domański Kaletyńce Wielkie Franciszek Albina Wojciechowska Piotr Orłaczuk i Adela Nowicka ż. Alberta 1-81 80V-81R 32 T DM 979
7 1 1888 Dederkały Karolina Kowalewska Bykowce Jan Petronela Sidorowska Jan Kowalewski, Adela Zarzecka wdowa 58 75-76 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0039.htm
9 3 1888 Kuniów Feliks Białoszewski Korytno Kazimierz Jadwiga Wasilewska Aleksander Ostaszewski i Adela Andrusiewicz ż. Jana 178-3-86 130V-131R 25 Ż DM
1 1 1889 Szumsk Seweryn Cichoński Majdan Dubieński Antoni Joanna Paszkowska Adolf Sawicki i Adela Oborska ż. Michała 01-232 1V-2R 1 T 867 DM
8 4 1889 Szumsk Dionizy Głowacki Hucisko Pikulskie Karol Józefa Jastrzębska Władysław Jastrzębski i Adela Głowacka panna 01-232 12V-13R 58 T 878 DM
14 5 1889 Szumsk Marian Janicki Marynki Wincenty Aniela Skorska Józef Oborski i Adela Głowacka panna 01-232 16V-17R 75 T 882 DM
13 5 1889 Szumsk Jan Stankiewicz Kamienna Góra Antoni Franciszka Burzyńska Franciszek Stankiewicz i Adela Oborska ż. Michała 01-232 16V-17R 76 T 882 DM
25 8 1889 Szumsk Jan Szlachetko Marynki Karol Teresa Leszczyńska Jan Bednarski i Adela Jastrzębska panna 01-232 25V-26R 120 T 891 DM
3 9 1889 Szumsk Adela Zielińska Kamienna Góra Franciszek Julia Sokulska Marceli Paszkowski i Adela Krasicka ż. Grzegorza 01-232 26V-27R 128 T 892 DM
13 4 1890 Szumsk Karol Buzderewicz Majdan Dubieński Wiktor Marianna Popławska Wincenty Paszkowski, Adela Krasicka ż. Grzegorza 01-233 113V-114R 67 T
23 8 1890 Tuczyn Adolf Bagiński Leonówka Józef Kamila Prokopowicz Jan Kuczyński i Adela Kirkowicz, żona Mikołaja 704 AK
14 9 1890 Kuniów Antoni Jasiński Hucisko Stare Leon Franciszka Jakuszewska Jan Podhorodecki i Adela Podhorodecka ż. Józefa 178-3-86 335V-336R 72 Ż DM
22 10 1891 Szumbar Klementyna Kretowicz Bykowce Szymon Petronela Kowalewska Hieronim Kretowicz, Adelajda Zarzecka wdowa 1020 233-234 13
4 6 1891 Kuniów Józef Nawrocki Siekierzyńce Franciszek Aniela Zielińska Eliasz Gresiuk i Adela Krzemińska ż. Michała 178-3-86 368V-369R 57 Ż DM
26 1 1892 Jagielnica Wojciech Delawski Jagielnica 18 Piotr Rozalia Szpetecka 1667L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201667/pages/PL_1_301_1667_0002.htm
10 9 1892 Luboml Władysław Czarnomski? Rymacze Józef Franciszka Gajewska Stanisław Gittner, Adela Czarnomska 337 82 161 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0042.htm
25 1 1892 Kuniów Franciszek Jakuszewski Hucisko Stare Bazyli Domicela Podhorodecka Adam Sokołowski i Adela Podhorodecka ż. Józefa 178-3-86 402V-403R 9 Ż DM
10 6 1892 Kuniów Michał Olszewski Hucisko Stare Walery Adela Żukowska Marcin Januszewski i Adela Pod Horodecka ż. Józefa 178-3-86 416V-417R 64 Ż DM
0 1893 Tajkury Anna Szyndelaż Wiaczesław Maria Filit akt konwersji (z prawosławia) 19/1918 O
15 6 1894 Włodzimierz Jan Reguła Nowosiółki Andrzej Ewa Nieradko Jan Zawrotniak, Adela Madelska panna 812 45-46 108 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0024.htm
4 4 1896 Kuniów Józef Nowicki Siekierzyńce Franciszek Helena Frol Karol Telicki i Adela Frol panna 178-3-86 607V-608R 47 Ż DM
7 2 1897 Kuniów Leon Podhorodecki Hucisko Stare Grzegorz Dominika Piotrowska Władysław Podhorodecki i Adela Jelinkowska ż. Wiktora 178-3-86 650V-651R 15 Ż DM
9 9 1897 Kuniów Piotr Kutowiński Peremorówka Franciszek Katarzyna Matkowska Adolf Matkowski i Adela Matkowska ż. Józefa 178-3-86 667V-668R 82 Ż DM
27 1 1898 Tuczyn Boleslaw Mierzwa Cecylówka Łukasz Marianna Antonina Cukier Mateusz Kuczyński, Adela Kozłowska ż. Jana 937 8V-9R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0009.htm
24 8 1898 Torczyn Władysław Michalski Ulaniki Ludwik Stefania Janiszewska Michał Szwajkowski, Adela Jakubowska panna 935 16V-17R 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0017.htm
3 5 1898 Kuniów Marian Białaszewski Korytno Zygmunt Weronika Sokołowska Władysław Białaszewski i Adela Andrusiewicz ż. Jana 178-3-86 709V-710R 53 Ż DM
24 5 1900 Kuniów Jan Soroczyński Noworodczyce Ksawery Karolina Chojna Mikołaj Hryniowiecki i Adela Krynicka 178-3-86 827V-828R 85 Ż DM
11 4 1901 Jagielnica Józefa Delawska Jagielnica 18 Piotr Rozalia Swidzińska 1845L 4 17 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201845/pages/1_301_0_0_1845_0005.htm
27 8 1901 Niewirków Józefa Mikłaszewska Ozirce Stanisław Michalina Kamińska miesz. Karol Bagiński, Adela Bagińska ż. Felicjana 952 40-41 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0021.htm
14 1 1902 Niewirków Mieczysław Liniewicz Biały Brzeg Antoni Michalina Czerniawska Piotr Bronowicki, Adela Liniewicz ż. Stanislawa 965 3V-4R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0004.htm
23 1 1903 Niewirków Marianna Bzdyra Nowiny Antoni Wiktoria Brzozowska Piotr Adamczyk, Adela Konopińska ż. Rocha 966 4V-5R 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0005.htm
4 2 1903 Niewirków Karolina Mikłaszewska Ozirce Stanisław Michalina Kamińska Karol Bagiński, Adela Bagińska ż. Felicjana 966 10V-11R 38 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0011.htm
30 11 1903 Niewirków Maria Liniewicz Huta Bystrzecka Wincenty Wiktoria Bagińska Marcin Liniewicz, Adela Liniewicz ż. Stanisława 966 50V-51R 197 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0053.htm
14 2 1904 Niewirków Leon Żygadło Niemilla Jakub Aniela Kuriata Andrzej Żygadło, Adela Żygadło panna 982 8V-9R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0009.htm
1 9 1904 Niewirków Elżbieta Żygadło Niemilla Mikołaj Józefa Żygadło Bronislaw reszczyński, Adela Żygadło panna 982 31V-32R 123 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0034.htm
7 12 1904 Szumsk Maria Myślińska Rachmanów Andrzej Adela Krasicka Karol Wiszniewski, Adela Pestrowicz ż. Wincentego 0.1-238 51V-52R 208 T
8 1 1905 Ołyka Jan Skarżyński Pyszny Bór Mieczysław Katarzyna Skarczewska Jan Skarzyński, Adela Kownacka 985 3 8 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0003.htm
7 2 1905 Ołyka Cyryla Domalewska Pyszny Bór Jan Anna Kopij Kazimierz Domalewski, Adela Kownacka 985 7 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0007.htm
6 3 1905 Ołyka Marceli Moroz Pyszny Bór Stanisław Helena Mazurkiewicz Ludwik Sewruk, Adelajda Kownacka 985 11 40 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0011.htm
5 8 1905 Szumsk Petronela Mosiewicz Sadki Małe Leonard Antonina Czerkawska Franciszek Czerkawski, Adela Godlewska z. Piotra 01-236 178V-179R 111 T
21 12 1906 Szumsk Tomasz Jelinkowski Hucisko Piaseczne Apolinary Adela Stańkiewicz Piotr Janicki, Adela Paszkowska ż. Wojciecha 01-236 125V-126R 203 T
19 5 1906 Ołyka Władysława Gajdosik Huta Bogusławka Józef Róża Morawska Bolesław Sztombka, Adelajda Żydulis ż. Jana 1019 217 98 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0115.htm
5 3 1909 Tajkury Antoni Dieduch Aleksander Anastazja Szekldelan akt konwersji (z prawosławia) 8/1920 O
19 11 1909 Tajkury Aleksander Żybort Pruski Kazimierz Franciszka Słotwińska Józef Hołowiński, Adela Sokołowska ż. Władysława R-740-4-69 4 V-5 R 16 0
11 10 1909 Tbilisi Agnesa Gokisliszwili Tbilisi Aleksander s.Jakuba Anna c.Mikołaja Dżubaliszwili (wpis 1922) Franciszek Jakowlewicz Gokisliszwili, Adelajda Aleksandrowna Gokisli 258R 42 Tb
20 1 1909 Szumsk Anna Błażejewska Hucisko Pikulskie Józef Balbina Soczyńska Józef Jasiński, Adela Listowska ż. Józefa 54V-55R 14 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CJ-P?i=879&cat=833999
21 4 1909 Szumsk Stanisława Gabruk Iserna Franciszek Maria Giżycka Adolf Gabruk, Adela Gabruk ż. Michała 61V-62R 60 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34L-N?i=886&cat=834003
24 4 1909 Szumsk Zygmunt Przewłocki Iłowica Józef Joanna Foina Bronisław Foina, Adela Przewłocka ż. Adama 62V-63R 66 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34T-Q?i=887&cat=834003
1 7 1909 Szumsk Leontyna Kowalska Hucisko Pikulskie Antoni Antonina Sopińska Józef Jasiński, Adela Zielińska ż. Stanisława 68V-69R 97 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-T?i=893&cat=833998
14 9 1909 Szumsk Antonina Michałowska Hucisko Piaseczne Franciszek Marcelina Bączkowska Feliks Stankiewicz, Adela Foina ż. Józefa 75V-76R 144 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34Y-2?i=900&cat=834003
28 9 1909 Szumsk Kamila Zarzycka Zarzecka Hucisko Piaseczne Józef Aniela Foina Antoni Pietrowicz, Adela Pietrowicz ż. Wincentego 76V-77R 149 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-F?i=901&cat=834002
9 11 1909 Szumsk Marcin Sopczyński Soczyński Góra Kamienna Jan Petronela Jakuszewska Szymon Jakuszewski, Adela Jasińska panna 83V-84R 187 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C2-4?i=908&cat=833998
20 11 1909 Szumsk córka Wereszczyńska Majdan Dubieński Rafał Marcelina Zielińska Jan Sawicki, Adela Zielińska panna 85V-86R 200 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C5-Z?i=910&cat=833999
15 12 1909 Szumsk Anastazja Oborska Majdan Dubieński Adolf Anna Myślińska Jan Paszkowski, Adela Pestrowicz ż. Wincentego 87V-88R 213 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-W?i=912&cat=834000
21 6 1910 Tajkury Bolesław Machlewski Tajkury Feliks Antonina Łukasiewicz Alfred Nowakowski, Adela Rutkowska ż. Pawła R-740-4-69 16 V-17 R 69
6 8 1910 Tajkury (Zdołbunów) Tadeusz Piasecki Zdołbunów Marian Jadwiga Włodarczyk Mikołaj Ostrowski, Adela Zeberi ż. Aleksandra R-740-4-69 18 V-19 R 77 0
5 12 1911 Tbilisi Bronisław Karklinis Tbilisi Jerzy s. Jana Helena c. Jerzego Ganliszcz Józef Hryniewicz, Adela Anuszewicz 21V 138 Tb
31 7 1911 Kijów Św. Aleksandra Witold Bielski Kijów Antoni Hieronim Maria Andżelika Fondant Michał Bielski i Adela Pietkiewicz 312/1/129 34V-35R 133 m.K JM1
15 3 1912 Ołyka Maria Hertz Bogusławka Wilhelm Konstancja Żarczyńska Mikołaj Sińkowski, Adela Mierzwińska ż. Marcelego 1050 30 55 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0017.htm
3 1 1912 Tbilisi Julian Rutkowski Tbilisi Julian s. Augusta Agata Kostecka Piotr Rutkowski, Adela Januszewska 24V 7 Tb
16 2 1912 Tbilisi Adela Chomińska Narcyz Bronisława c. Józef Kaligat Józef kaligat, Adela Gurczyn 26V 17 Tb
5 2 1912 Tbilisi Romuald Rośnieński Tbilisi Jan s. Tomasza Konstancja Trościanko Antoni Staniszewski s. Jana, Adelajda Liszczyńska 29V 31 Tb
24 5 1912 Tbilisi Mieczysław Piotr Pieciukiewicz Tbilisi Julian s. Wincentego Stefania c. Osłana Dąbrowska Mieczysław Alkienin Olszewski, Adela Alkienin 33V 52 Tb
24 9 1912 Tbilisi Kazimierz Dąbrowski Tbilisi NN Anna c. Józefa Stan Dąbrowska Kazimierz Bałtuszko, Adela Alksnip 41V-42R 93 Tb
4 10 1913 Torczyn Franciszek Czyżewski Siedmiarki Witali Kamila Jaworska Władysław Tuński, Adela Tuńska ż. Teofila 1051 28-29 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0016.htm
22 8 1914 Tbilisi Władysław Piotrowski st. Szachtacht, erywańska gub. Józef s.Piotra Apolonia c.Aleksand Katejewa Jan Goniełow, Adela Ledzińska 92R 90 Tb
23 8 1914 Luboml Aleksander Dec Binduga Józef Stanisława Czerwińska Antoni Stasiuk, Adela Marciniuk ż. Bronisława 1060 758 118 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0398.htm
27 11 1914 Luboml Władysław Stadnicki Binduga Władysław Maria Jurkowska Jan Skowroński, Adela Wierzbicka 1060 799 197 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0419.htm
26 12 1914 Kijów Św. Aleksandra Sylwester Jan Romański Kijów NN Jadwiga c. Bronisława Romańska Karol Gawrys i Adela Gawrys 312/1/129 5V-6R 19 m.K JM1
13 10 1914 Kijów Św. Aleksandra Halina Marker Kijów Frydrych Celestyna Godebska Aleksander Aleksandrowicz Gonczar i Adela Frelicz 312/1/129 27V-28R 108 m.K JM1
2 8 1915 Tbilisi Bernard Szczerba Tbilisi Jan s. Michała Róża c. Antoniego Szeszko Władysław Pawłowski, Adela Wolska 112R 57 Tb
9 12 1915 Tbilisi Leokadia Żwirblis Tbilisi Michał s.Józefa Emilia c.Macieja Żukowska Stanisław Drozdowski, Adela Żukowska 121R 96 Tb
13 1 1915 Kijów Św. Aleksandra Małgorzata Skorżyńska Kijów Józef Maria Izabela Potempska ks. Antoni Niemotko i Adela Deller 312/1/129 8V-9R 29 m.K JM1
16 9 1916 Tbilisi Katarzyna Siedlecka Tbilisi Bolesław s.Michała Helena c.Franciszka Owsiekiewicz Henryk Witkowski, Adela Jałyńska 164R 40 Tb
12 2 1917 Tbilisi Leokadia Michalina Wierzbicka Tbilisi Henryk Maksymilian s.Józe Zofia c.Józefa Rubinkowska Stanisław Bajszczak, Adela Jałyńska 160V 26 Tb
20 7 1917 Kołki Janina Kamiński gr. Trosteniec Władysław Zofia Kamińska Adela Kamińska, Konstanty Narzuchin 1078 4 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0004.htm
1 9 1917 Kołki Władysław Krasicki Kacper Dioniza Skirzewska Zenon Markowski, Adela Kownacka 1078 5 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0005.htm
27 10 1917 Kołki Jadwiga Suchodolska gr. Trosteniec Grzegorz Michalina Józef Suchodolski, Adela Suchodolska 1078 9 24 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0010.htm
20 10 1921 Ostróg Bronislawa Frankowska Choteń Antoni Karolina Filarowska Józef Frankowski, Adela Górska 90 220 O
24 5 1928 Radziwiłłów Helena Stankiewicz Radziwiłłów Włodzimierz Albert Hulda Amisep Stanisław Zygmunt Eljasiewicz, Elżbieta Adela Bałtarowicz ż. Józefa 1-119 166 V 39 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
24 1 1826 Krzemieniec Jan Jakubowicz Marcelówka 43 Domicela Delatyńska Marcelówka 27 Teodor Mitelak, Bazyli Michałkin 300 63 1 ZP 0
22 4 1829 Lachowce Stanisław Popławski Wolica par. Teofipol 37 Józef Rozalia Orlicka Teresa Onichimowska Daniłówka 20 Franciszek Brygida Olszewska Piotr Żeromski i Maciej Delamon 171-1-2 99R 10 R DM
20 11 1835 Połonne Wincenty Wojnarowski 40w Franciszek Ewa Kozińska Honorata Delamer Połonne 26 Ludwik Honorata Serednicka Feliks Świętorzecki, Brunon Dziakiewicz, Erazm Małachowski 245-1-9 168V 52 R DW 2834
9 5 1837 Luboml Józef Kwiciński Luboml 36w Kazimierz Anna Nitkiewicz Anna Lezbrant z Biszów Luboml 30w Jakub Magdalena Dela Wojciech Janowski, Feliks Kowalewski 852 559 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0294.htm
12 2 1867 Torczyn Antoni Starczewski Berezie 18 Dominik Agnieszka Ilzerowicz Zofia Lichtańska Berezie Stanisław Tekla Kiemdelarska (?) Franciszek Łaskarzewski, Bazyli Hetmański 653 42-43 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0022.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl