Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 126 wyników dla: Traczewska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 2 1830 Zasław św. Józefa Anna Traczewska 64 Sławuta z konsumpcji, z d. Jurkowska, mąż Stanisław, synowie Jan, Piotr, Antoni, Tomasza i Feliks, córka Barbara 178-3-96 39R 9 Ż 70 RG
15 3 1834 Białogródka Tekla Traczewska 47 Waśkowczyki ur., z Wojtkiewiczów, wdowa po Tomaszu, synowie Józef, Cezar, Piotr- Paweł-Julian, Henryk, Konstanty i Teofil 171-1-100 95V 22 Ż DM
3 12 1838 Białogródka Julia Traczewska 6 Rublanka c. ur. Antoniego i Julii z Chodakowskich 178-3-110 165R 85 Ż DM
13 11 1838 Równe Eleonora Traczewska 11 Równe c. Adama i Katarzyny z Białokurów 171-1-11 150R 19 R 154 DM 0
2 4 1841 Berezdów Marianna Józefa Traczewska 6/12 Romanów c. Feliksa i Teresy z Dianowiczów 872 340 14 AGAD 180 DW, EK1, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0180.htm
15 1 1846 Butowce Józefa Szczurowska 67 Czerniatyn Wielki z d. Traczewska, wdowa, córki Tekla, Horentyna i Marianna 178-3-115 225R 2 Ż 444 DM
3 10 1847 Butowce Józefa Traczewska 1 Czerniatyn Wielki c. Eustachego i Celestyny z Topolnickich 178-3-116 218V 46 Ż 432 DM
22 3 1849 Białogródka Ludwika Fraczewska [Traczewska] 18 Sachnowce c. ur. Adama i Katarzyny Białokur 178-3-118 570R 34 Ż DM
29 11 1849 Ostróg Anna Traczewska 30 Bielmaż panna, c. Józefa i Rozalii 171-1-15 53V 108 R 56 DM
26 3 1850 Białogródka Teresa Traczewska 31 Nowa Wieś ur., z Dianowiczów, córka Emilia 178-3-119 507R 16 Ż DM
9 5 1851 Białogródka Filomena Traczewska 3 Nowa Wieś c. szl. Eustachego i Celestyny Topolnickiej 178-3-120 483R 30 Ż DM 0
9 5 1857 Białogródka Katarzyna Traczewska 54 Puzyrki Małe 1-dw., wdowa, córki Antonina, Emilia, Maria, Natalia i Klementyna 178-3-73 194R 22 Ż DM
13 6 1858 Kulczyny Cyryla Lenartowicz 20 Antoniny z d. Traczewska, mąż Franciszek, synowie Franciszek i Józef 178-3-127 151V 36 Ż 295 DM
2 7 1860 Butowce Antonina Traczewska 28 Czerniatyn Wielki panna, c. Adama i Katarzyny 178-3-75 269R 22 Ż 485 DM
18 10 1861 Białogródka Tekla Traczewska 57 Białogródka ur., z Ofmanów [w akcie ślubu Hoffman], wdowa, potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-3-76 175R 53 Ż DM
23 1 1871 Horochów Magdalena Traczewska 67 Bużany z Zagórskich, wielmożna, wdowa, córka Helena 107 64 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20107/pages/PL_1_436_107_0036.htm
26 2 1887 Białogródka Maria Traczewska 3 Sachnowce c. Antoniego i Tekli z Traczewskich 17-2-78 74R 27 Ch 110 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 6 1797 Łuck Grzegorz Leopold Szmigielski Trydrow parafia berdyczowska Wojciech Marianna Traczewska Jakub Jankowski, Rozalia Goliszewska. Dopełnienie: Dionizy Jakubowicz profesor, 368 109 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0055.htm
11 8 1807 Zaturce Małgorzata Podgórska Wólka Sadowska Michał Marianna Piasecka data chrztu, ur. Ignacy Błoński i Kunegunda Romanowska, as. Tadeusz Radzichowski i Magdalena Iwanowska, Józef Iwanowski i Krystyna Iwanicka, kazimierz Błendowski i Teresa Alkiewiczówna, Mikołaj Korzeniewski i Agata Traczewska 297-1-46 49R Ł 801 DW
21 6 1809 Ostróg Antoni Bazyli Pohoyski Moszczanica Paweł Rozalia Czerwińska Jakub Parański, Aleksandra Traczewska 297-1-136 100 Ł 1148 SK
15 12 1822 Klewań Ignacy Mikołaj Lipski Hruszwica Stefan Róża Przyłuska chrzest 25.8.1829 w Warkowiczach, JW Ignacy Telczyński, Tekla Traczewska, as. Wincenty Patrucki, Marianna Telczyńska, Wlm. Wacław Gojżewski, Franciszka Jełowicka 171-1-2 154V 33 R 166 DW
20 3 1827 Korzec Marianna Krystyna Świerszczyńska Szytnia Łukasz Anna Teodor Klingierberg kawaler i Eufrozyna Traczewska panna 245-1-1 67V 35 R 133 DM
4 5 1827 Korzec Florian Mamczurowski Horodnica Stanisław Marcelina Suchozanit Wincenty Rafałowski i Sabina Rasiewicz panna, asyst. Jan Domański i Marianna Traczewska zamężna 245-1-1 69R 49 R 136 DM
30 1 1828 Katerburg Petronela Preyzer Piszczatyńce Antoni Tekla Pietraczewska Franciszek Kretowicz, Tekla z Różańskich Kożuchowska ż. Onufrego 245-1-2 251a 7 R 482 DM1
26 3 1829 Białogródka Eleonora Traczewska Jakimowce Adam Katarzyna Białokur Jan Biskupski i Marcjanna Białokur ż. Franciszka 178-3-95 66R 33 Ż DM
10 8 1829 Korzec Kamila Myślińska Storożów Feliks Zofia Świerczyńska Franciszek Traczewski i Rozalia Klingenberg zamężna, asyst. Paweł Przesławski i Marianna Traczewska, Jakub Bagiński i Józefa Szumańska panna 245-1-3 75R 79 R 147 DM
29 11 1829 Korzec Andrzej Gasperski Horodnica Aleksander Eufrozyna Traczewska Piotr Kozik i Elżbieta Felińska 245-1-3 81V 113 R 159 DM
19 6 1830 Berdyczów Eleonora Dolińska Berdyczów Franciszek Agata Wierniewicz Dominik Brodzicz, Zofia Traczewska 178 3 3 V127 124 Ż MP
15 11 1830 Berdyczów Elżbieta Jachniewicz Berdyczów Wawrzyniec Regina jan Rudkowski, Zofia Traczewska 178 3 3 V137 216 Ż MP
23 1 1830 Zasław św. Józefa Dorota Antonina Router Sławuta Fryderyk Wiktoria Okuńska Jan Hermann, Barbara Traczewska 178-3-96 15V 5 Ż 28 RG
8 10 1830 Zasław św. Józefa Szymon Tadeusz Skibicki Sławuta Michał Helena Lenczewska Jan Herman, Barbara Traczewska 178-3-96 25V 61 Ż 46 RG
20 11 1830 Korzec Teofila Balicka Kamionka Leon Katarzyna Traczewska Mikołaj Wroczyński kawaler i Wiktoria Lewkowicz ż. Jana 245-1-4 72V 133 R 143 DM
2 1 1831 Białogródka Antonina Traczewska Jakimowce Adam Katarzyna Białokur chrz. 9.02.1831 w Kaplicy Trusiłowskiej, Kazimierz Białokur i Agnieszka Łukasiewicz, as. Józef Biskupski i Kunegunda Sokołowska wdowa 178-3-97 72V 13 Ż DM
24 6 1831 Białogródka Emilia Traczewska par. Białogródka Adam Katarzyna Białokur chrz. 24.06 w Kaplicy Trusiłowskiej, chrz. Jakub Opaliński i Tekla Szerengowska ż. Marcina 178-3-97 75V 36 Ż DM
4 7 1831 Korzec Józefa Traczewska Storożów Franciszek Marianna Czaplińska 245-1-5 63 53 R PW
20 1 1831 Zasław św. Józefa Jan Chryzostom Mierzyński Sławuta ur.Konstanty Dorota Romanowska ur. Jan Lisowski, Barbara Traczewska. 178-3-97 27V 8 Ż 54 RG
1 10 1832 Białogródka Rozalia Gutewicz Pokoszczówka Adam Anastazja Dębicka Kwiryn Butkowski i Tekla Traczewska ż. Kajetana 178-3-98 49R 99 Ż DM
18 1 1833 Nieświcz Helena Agnieszka Traczewska Bakowce Benedykt Magdalena Zagórska 819 13V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0015.htm
1 2 1833 Białogródka Franciszka Traczewska Rublanka Antoni Julianna Chodakowska Antoni Łukasiewicz i Franciszka Piotrowska ż. Franciszka 178-3-99 44V 17 Ż DM
1 2 1833 Białogródka Julianna Traczewska Rublanka Antoni Julianna Chodakowska Piotr Traczewski i Barbara Małecka ż. Franciszka 178-3-99 44V 18 Ż DM
23 11 1833 Białogródka Klementyna Winiarska Polachowa Jan Anna Paradowska Piotr Kozielski i Tekla z Hoffmanów Traczewska ż. Kajetana 178-3-99 53R 102 Ż DM
25 3 1834 Butowce Bronisław Penski/Pęski Czerniatyn Wielki Roman Petronela Przetocka W. Stefan Jarmołów kapitan WR Pułku Ukraińskiego Jegierskiego i Marianna Traczewska ż. Franciszka 178-3-100 189V 68a Ż 370 DM
25 11 1834 Zasław św. Józefa Józefa Boratyńska Sławuta Józef Barbara Traczewska Tomasz Moszyński, Helena Płotnicka 178-3-100 46V 115 Ż 95 RG
5 3 1835 Białogródka Kazimierz Gutewicz Pokoszczówka Adam Anastazja Dębicka Jan Słomiński i Tekla Traczewska ż. Kajetana 178-3-101 112V-113R 15 Ż DM
31 5 1836 Ostróg Petronela Traczewska Bielmaż IN Anna Jan Wojciechowski i Marianna Leszczuk 171-1-9 10V 59 R DM
20 2 1836 Białogródka Sabin Edward Szeręgowski Jakimowce Antoni Marianna Traczewska Antoni Kamiński i Justyna Kamińska ż. Kazimierza 178-3-106 116R 17 Ż DM
22 7 1836 Białogródka Marianna Magdalena Traczewska Białogródka Adam Katarzyna Białokur Stanisław Witkiewicz i Franciszka Dobrowolska ż. Mateusza 178-3-106 123R 75 Ż DM
25 1 1836 Butowce Dorota Uteusz Butowce Mikołaj Honorata Przedborska JW Mikołaj Przyłuski, ur. Marianna Traczewska z. Franciszka, as. ur. Kazimierz Wysocki, Elżbieta Sławińska z. Adolfa 178-3-106 218V 4 Ż 422 DW
19 8 1836 Butowce Benigna Elodia Pęska Czerniatyn Wielki Augustyn Roman Petronela Przetocka ur. Stanislaw Witkiewicz m. Franciszki, Marianna Traczewska ż. Franciszka, Walerian Zieliński, Franciszka Witkiewiczowa 178-3-106 222V 34 Ż 430 DW
10 9 1836 Korzec Emilia Marianna Traczewska Storożów Jan Joanna Buczyńska Feliks Myśliński i Anna Szumańska ż. Łukasza; asyst. Łukasz Szumański i Felicjanna Kurdasiewicz ż. Jana, Jan Piątkowski i Józefa Szumańska panna 245-1-10 78r 99 R Na
5 12 1837 Białogródka Cyryla Dorota Traczewska Rublanka Antoni Julia Chodakowska Aleksander Smoliński i Agnieszka Łukaszewicz ż. Antoniego 178-3-108 159R 120 Ż DM
4 2 1838 Białogródka Jan Krotowicz Polachowa Kajetan Anna Wolska Wawrzyniec Lwów Porucznik WR i Julianna Traczewska ż. Antoniego 178-3-110 133R 20 Ż DM
25 1 1839 Bazalia f. Terszki Paweł Szerengowski Triski Antoni Marianna Traczewska Roman Pęski i Teresa Czaplińska, asyst. Stanisław Czapliński i Józefa Czaplińska 178-3-112 227V 7 Ż 440 DM
25 6 1839 Berdyczów Piotr Paweł Rudkowski Berdyczów Jan Aniela Piotrowska Adam Eksler i Baltazara Traczewska ż. Michała 178-3-8 148R 136 Ż 277 DM
17 6 1839 Korzec Anna Aniela Traczewska Storożów Jan Joanna Duczyńska Antoni Traczewski kawaler, Józefa Szumańska panna 178-51-433 69V 75 Ż 74
28 4 1840 Aleksandria Marcelli Gasperski Aleksandria Aleksander Eufrozyna Traczewska 880 150 V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0167.htm
27 4 1840 Aleksandria Marcelli Gasperski Aleksandria Aleksander Eufrozyna Traczewska 880 151 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0167.htm
20 9 1840 Berezdów Józefa Marianna Traczewska Romanów Feliks Teresa Dianowicz Erazm Czerkas i Honorata Oesterling ż. Marcina, asyst. Marcin Oesterling i Ludmiła Czerkas panna 871 268 55 AGAD 139 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0139.htm
4 12 1840 Berezdów Mikołaj Terlecki Bronnik Mikołaj Karolina Chodakowska Tomasz Kulczycki i Ludmiła Czerkas panna, asyst. Jan Kończewski i Teresa Traczewska ż. Feliksa 871 275 75 AGAD 143 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0143.htm
7 1 1841 Berezdów Julian Szerękowski Siomaki Antoni Marianna Traczewska Jan Kulbaczewski i Rozalia Czerkas wdowa, asyst. Julian Janiewicz i Marianna Kulbaczewska ż. Jana 872 287 6 AGAD 152 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0152.htm
30 6 1842 Berezdów Emilia Karolina Traczewska Romanów Feliks Teresa Dianowicz ur. Erazm Czerkas, Zofia Żukiewicz panna, as. mikołaj Żukiewicz młodzian, Krystyna Baczewska panna 873 225 48 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0118.htm
23 10 1844 Jampol Karol Górski Dołhalówka Maciej Agata Jurkowska Maciej Górski, Anna Traczewska, z. Jana 875 618 54 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0325.htm
17 12 1844 Jampol Karol Górski Dołhalówka Maciej Agata Jurkowska Jan Górski, Anna Traczewska, ż. Jana 876 562 2 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0303.htm
4 11 1844 Jampol Karol Zieliński Dołhalówka Feliks Marianna Boniecka Jan Górski, Anna Traczewska, ż. Jana 876 562 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0303.htm
23 4 1845 Białogródka Wojciech Stępkowski Swerydy Ignacy Anna Traczewska Franciszek Traczewski i Julia Gilewicz ż. Konstantego 178-3-113 90R 51 Ż DM
25 7 1845 Białogródka Jakub Karol Kostecki Białogródka Wojciech s. Teodora Konstancja c. Piotra Bętkowska chrz. 14.02.1846, Karol Czekanowski i Tekla Traczewska wdowa po Kajetanie 178-3-115 129R 27 Ż DM
14 10 1845 Kulczyny Kaliksta Traczewska Antoniny Wojciech Waleria Marianowska Łukasz Szumański i Joanna Przetocka ż. Mikołaja 178-3-113 372V 88 Ż 719 DM
20 7 1847 Kulczyny Henryka Stępkowska Antoniny Ignacy Anna Traczewska Mikołaj Przetocki i Anna Szumańska ż. Łukasza, asyst. Dionizy Osmulski i Tekla Komarnicka ż. Ksawerego 178-3-116 398R 62 Ż 782 DM
15 5 1848 Białogródka Filipina Traczewska Puzyrki Małe Wojciech Wiktoria Marianowska dopeł.chrz. 5.10.1848, Jakub Falkowski Major WP i Krystyna Sobieszcza ńska ż. Józefa 178-3-117 141V 101 Ż DM
12 4 1848 Butowce Filomena Konstancja Traczewska Czerniatyn Wielki Eustachy Celestyna Topolnicka Jan Herman i Barbara Małecka ż. Franciszka 178-3-117 275V 11 Ż 540 DM
20 8 1848 Butowce Benigna Filomena Herman Czerniatyn Mały Jan Urszula Traczewska Władysław Kamiński i Barbara Małecka ż. Franciszka 178-3-117 278V 28 Ż 546 DM
3 5 1849 Butowce Stanisław Fijałkowski Medwedowka Wielka Aleksander Joanna Hankiewicz ziemianin Tadeusz Stecki, W. Józefa Stecka, szl. Jan Brunak, Emilia Traczewska panna 178-3-118 65V-66R 13 Ż 126 DW
8 9 1849 Klewań Maria Wilhelmina Porczyńska Nowosiółki Jan Maria Gojżewska chrzest 18.09.1849, Witalis Porczyński i Cecylia Czeczel mężatka, as. Antoni Frankowski i Magdalena Traczewska mężatka, Benedykt Traczewski i Franciszka Jałowicka mężatka 171-1-15 246V-247R 30 R 249 BW
4 6 1850 Białogródka Tekla Traczewska Nowa Wieś Eustachy Celestyna Topolnicka Jan Herman i Barbara Małecka ż. Franciszka 178-3-119 483V-484R 53 Ż DM
24 10 1851 Białogródka Ludwika Herman Dworzec Jan Urszula Traczewska Florian Maliszewski i Franciszka Łukaszewicz ż. Wincentego, as. Wincenty Łukaszewicz i Krystyna Sobieszczańska ż. Józefa 178-3-120 462V-463R 120 Ż DM
2 8 1852 Białogródka Aniela Traczewska Nowa Wieś Eustachy Celestyna Topolnicka dopeł.chrz. 12.04.1854, as. Ksawery Komarnicki i Emilia Jastrzębska panna 178-3-122 404V-405R 24 Ż DM
26 7 1853 Zasław św. Józefa Piotr Wierzbicki Ławrynowce Józef s.Ludwika Anna c.Teodora Traczewska Jakub Wierzbicki s.Ludwika, Anastazja Wierzbicka 178-3-121 410V-411R 57 Ż 772-773 RG http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20426/pages/PL_1_436_426_0005.htm
14 6 1853 Butowce Modesta Łabuńska Pieńki Antoni Marianna Traczewska Aleksander Nartów i Elżbieta Nartów panna 178-3-121 582V 28 Ż 1098 DM
4 7 1855 Białogródka Józef Stępkowski Swerydy Ignacy Hipolit Anna Traczewska Gotfryd Traczewski i Krystyna Sobieszczańska ż. Józefa 178-3-123 498V-499R 50 Ż DM
18 9 1855 Białogródka Józef Pasławski Beleżyńce Piotr Jakub Józefa Traczewska Jan Herman i Krystna Sobieszczańska ż. Józefa 178-3-123 506V-507R 79 Ż DM
13 12 1855 Białogródka Lucyna Traczewska Nowa Wieś Eustachy Celestyna Topolnicka Michał Romanowski Kapitan i Franciszka Wąsowicz ż. Hipolita 178-3-123 511V-512R 99 Ż DM
13 10 1856 Białogródka Kaliksta Pasławska Sachnowce Piotr Józefa Traczewska Modest Wiszniowski i Anna Stępkowska ż. Ignacego 178-3-124 587V-588R 108 Ż DM
13 10 1856 Białogródka Urszula Pasławska Sachnowce Piotr Józefa Traczewska Józef Sobieszczański i Urszula Herman ż. Jana 178-3-124 588V-589R 109 Ż DM
1 1 1857 Kulczyny Franciszek Lenartowicz Antoniny Franciszek Cyryla Traczewska Kazimierz Urbański i Izabela Lewicka 178-3-125 121V-122R 3 Ż 232-233 DM
13 2 1857 Kulczyny Jadwiga Józefa Romańska Antoniny Jan Julia Stęchlińska Kazimierz Stęchliński i Józefa Traczewska ż. Cezarego 178-3-125 125V-126R 24 Ż 240-241 DM
9 10 1858 Białogródka Konstancja Traczewska Nowa Wieś Eustachy Celestyna Topolnicka Józef Sobieszczański i Feliksa Leśniewicz ż. Klemensa 178-3-74 237V-238R 99 Ż DM
1 1 1858 Kulczyny Klementyna Traczewska Wolica Tatarska Gotfryd Waleria Komarnicka Józef Klejc i Katarzyna Topolnicka 178-3-127 112V-113R 4 Ż 221-222 DM
16 3 1858 Kulczyny Józef Lenartowicz Antoniny Franciszek Cyryla Traczewska Władysław Mieciński i Karolina Ordyńska 178-3-127 116V-117R 27 Ż 229-230 DM
19 1 1859 Kulczyny Gotfryd Ferdynand Pasławski Mazepińce Piotr Jakub Józefa Traczewska Gotfryd Traczewski i Izabella Lewicka 178-3-129 113V-114R 2 Ż 238-239 DM
27 9 1860 Białogródka Klementyna Filomena Strykier Białogródka Ludwik Maria Podgórska Franciszek Bodnar i Celestyna Traczewska ż. Eustachego, as. Antoni Starkel i Waleria Topolnicka panna 178-3-75 126V-127R 106 Ż DM
26 1 1860 Kulczyny Romuald Bogdański Wolica Tatarska Feliks Ludwika Fultanowska Gotfryd Pugaczewski i Klementyna Traczewska 178-3-130 138V-139R 90 Ż 269-270 DM
18 7 1860 Berezdów Kamila Waśkowska Siomaki Franciszek Wiktoria Łysogórska Feliks Konarzewski i Aniela Traczewska panna 17-1-23 14V-15R 56 Ch 29-30 DM
3 2 1861 Białogródka Błażej Kazimierz Leśniewicz Sachnowce Klemens Feliksa Kłodzianowska Józef Leszczyński i Celestyna Traczewska ż Eustachego 178-3-76 117V-118R 15 Ż DM
14 5 1861 Białogródka Antonina Siedlecka Trusiłówka Jan Emilia Traczewska Grzegorz Zawadzki i Julia Łukarzewska ż. Wojciecha 178-3-76 122V-123R 34 Ż DM
27 7 1863 Białogródka Leon Siedlecki Waśkowczyki Jan Emilia Traczewska Jan Gągolewski i Anna Zawadzka 178-3-81 19V-20R 75 Ż DM
31 3 1863 Butowce Adolf Okólski Puzyrki Wielkie par. Białogródka Adolf Antoni Felicja Antoszewska Józef Łączyński i Celestyna Traczewska 178-3-82 3V-4R 22 Ż 7-8 DM
4 1 1864 Kulczyny Maria Górecka Wolica Tatarska Józef Aniela Popiel Adam Jasiński i Waleria Traczewska, asyst. Franciszek Komarnicki i Michalina Jasińska panna 17-1-235 62V-63R 1 Ch 122-123 DM
16 1 1866 Białogródka Marianna Siedlecka Waśkowczyki Jan Emilia Traczewska Grzegorz Zawadzki i Julia Łukarzewska ż. Wojciecha 178-3-81 200V-201R 5 Ż DM
24 11 1868 Białogródka Katarzyna Siedlecka Waśkowczyki Jan Emilia Traczewska Grzegorz Zawadzki i Julia Łukarzewska ż. Wojciecha 178-3-81 371V-372R 116 Ż DM
13 3 1872 Białogródka Grzegorz Siedlecki Waśkowczyki Jan Emilia Traczewska Józef Zaklicki i Rozalia Zawadzka 178-3-84 206V-207R 34 Ż DM
25 3 1872 Nowogród Wołyński Oktawia Wanda Wyśmiewska Smołdyrów Seweryn Otolia Radzichowska Mateusz Miłoszyński, Józefa Traczewska, as. Władysław Jagiełłowicz, Maria Traczewska panna 178-3-156 253V-254R 154 Ż 504 DW
4 1 1875 Białogródka Antoni Siedlecki Waśkowczyki Jan Emilia Traczewska Jan Zahorski i Julia Łukarzewska ż. Wojciecha 178-3-133 2V-3R 6 Ż DM
16 12 1913 Torczyn Władysław Hyrycz Usicze Jan Antonina Traczewska 1051 34-35 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0019.htm
10 4 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Leon Wodziński Szepetówka Marian Józefa Niemirowicz Zygmunt Traczewski i Helena Traczewska 17-2-47a 68V-69R 40 Ch 135-136 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
18 5 1829 Łuck Łukasz Trzciński Harażdża 46 Jan Konstancja Piaskowska Paulina Teleżyńska Botyń 28 Roch Katarzyna Traczewska Benedykt Traczewski, Aleksander Szemioth 815 27 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0027.htm
6 1 1829 Korzec Aleksander Gasperski Horodnica 24 Stanisław Aleksandra Hiszden Eufrozyna Traczewska Storożów 18 Franciszek Marianna Czaplińska 245-1-3 84R 1 R 163 DM
1 11 1832 Białogródka Józef Sobieszczański Sosnówka 24 Tomasz Marianna Warchołowska Krystyna Traczewska Sosnówka 19 Franciszek Katarzyna Czaplińska Maciej Gurowski, Antoni Lübec 178-3-98 62R 26 Ż DM
13 11 1832 Berezdów Wojciech Jabłoński Korytyszcze 24 Stanisław Anna Traczewska Wiktoria Romanowska Korytyszcze 18 Grzegorz Zofia Jan Wiński, Jan Siomaszko 245-1-6 123R 22 R 38 DM
19 6 1832 Zasław św. Józefa Józef Boratyński Sławuta 28 Jan Wiktoria R[..]ban Barbara Traczewska Sławuta 27 Stanisław Anna Jurkowska Szymon Brunak, Eustachy Wolański 178-3-98 28R 23 Ż 55 RG
4 8 1835 Łuck Franciszek Ksawery Markmüller Łuck 43 Sabina Teleżyńska Botyń 28 Roch Katarzyna Traczewska Antoni i Mateusz Konopaccy, Benedykt Traczewski 373 59 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0032.htm
5 5 1835 Butowce Antoni Szerękowski Meteówka par. Kulczyniec 26 Marcin Tekla Sokołowska Marianna Traczewska Wierzbówka 23 Franciszek Katarzyna Czaplińska Wincenty Czapliński, Jan Herman, Roman Pęski 178-3-101 222 3 Ż SK
6 10 1835 Starokonstantynów Bernard Zademski Zapadyńce 25 Tomasz Eleonora Krynicka Kunegunda Elżanowska Zapadyńce 17 Stanisław Józefa Traczewska Łukasz Domański, Wacław KrasnopolskiKsawery Mierzwiński 178-3-101 184 23 Ż SK
23 1 1839 Berdyczów Wawrzyniec Mataliński Berdyczów 46w Paweł Anna Julia Szmigielska Berdyczów 27 Wojciech Marianna Traczewska Józef Wolski, Feliks Korzeniowski, Aleksander Kuczyński 178-3-8 162V 4 Ż 305 DM
16 5 1843 Jałowicze Aleksander Szemioth Kiwerce par. Łuck 41 Alojzy Marianna Traczewska Aniela Sobolewska Czekno 26 Michał Elźbieta Podhorodeńska Kajetan Bożydar Podhorodeński pułkownik, Andrzej Piotrowski kapitan 829 111 V 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0122.htm
16 5 1848 Zasław św. Jana Józef Krzyżanowski Zasław 27 Bartłomiej Agnieszka Chajewska Ludwika Traczewska Zasław 18 Michał Zofia Saczewska 178-3-117 104R 6 Ż
22 10 1850 Białogródka Antoni Łabuński Jakimowce 38 Jan Elżbieta Dzięgielowska Marianna z d. Traczewska Szeręgowska Puzyrki Małe w Franciszek Katarzyna Czaplińska Jan Krajewski, Józef Kamiński, Jan Herman 178-3-119 503R 35 Ż DM
26 2 1856 Kulczyny Franciszek Lenartowicz par. Kulczyny 32 Jan Marianna Michałowska Cyryla Traczewska Antoniny 18 Antoni Julia Chodakowska Józef Boniecki, Władysław Miciński 178-3-124 206R 12 Ż 376 DM
29 1 1861 Białogródka Jan Siedlecki Waśkowczyki 23 Jan Marianna Emilia Traczewska Kuczmanówka 19 Feliks Teresa Białokur Kazimierz Mondzelewski, Ludwik Orłowski 178-3-76 148V 1 Ż DM
24 11 1862 Białogródka Antoni Starkl Białogródka 37 Franciszek Teresa Szcześb ? Teodozja Taborowska Białogródka 32 Jan Helena Traczewska Hipolit Dobkiewicz, Franciszek Bodnar 178-3-77 151R 39 Ż DM
21 4 1868 Białogródka Antoni Traczewski Nowa Wieś (Nowe Siło) 33 Antoni Julia Chodakowska Tekla Traczewska Nowa Wieś 18 Eustachy Celestyna Topolnicka Józef Sobieszczański, Feliks Podgórski 178-3-81 383R 12 Ż DM
24 1 1871 Białogródka Feliks Kulczycki Krasówka par. Kulczyny 26 Robert Józefa Butkowska Lucyna Traczewska Nowa Wieś 16 Eustachy Celestyna Topolnicka Tomasz Harczyński, Aleksander Traczewski 178-3-84 153V 5 Ż DM
16 5 1882 Białogródka Józef Zaklicki Waśkowczyki 27 Jan Barbara Marianna Siedlecka Waśkowczyki 17 Józef Emilia Traczewska Ludwik Zaklicki, Jan Jastrzębski 178-3-133 405V 21 Ż 785 DM
18 1 1887 Białogródka Seweryn Pietruszewski Kropiwna 29 Karol Katarzyna Moszczyńska Melania Rześniowiecka Białogródka 18 Franciszek Emilia Traczewska Wladysław Przesmycki, Józef Wiszniewski 17-2-78 51V 1 Ch 85 DM 0
31 1 1888 Białogródka Wincenty Jastrzębski Białogródka 22 Feliks Anna Mądzelewska Katarzyna Siedlecka Bisóweczka 18 Jan Emilia Traczewska Jan Słomiński, Adolf Mądzelewski 17-2-79 39V 6 Ch 78 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
241 48 żona Franciszka Traczewska 24 Ptycza Edwardówka 1912 Żytomierz DM 178-49-49
246 65 żona Anna Traczewska 28 Ptycza Edwardówka 1912 Żytomierz DM 178-49-49


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl