Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 283 wyników dla: Gutewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 10 1829 Białogródka Józefa Gutewicz 1,5 Teleżyńce c. ur. Adama i Anastazji z Dębickich 178-03-95 98R 60 Ż DM
7 2 1831 Białogródka Magdalena Gutewicz 6/12 Polachowa c. ur. Jana i Tekli Rużyckiej 178-3-97 94R 16 Ż DM
26 7 1833 Białogródka Franciszek Gutewicz 1 Polachowa s. ur. Jana i Tekli z Rużyckich 178-3-99 65V 64 Ż DM
22 9 1833 Białogródka Franciszek Gutewicz 26 Polachowa s. ur. Wojciecha i Heleny z Rosołowskich 178-3-99 66V 77 Ż DM
28 11 1833 Białogródka Krystyna Skąpska 70 Polachowa ur., z Gutewiczów, wdowa po Józefie 178-3-99 68R 94 Ż DM
15 7 1833 Lachowce Karol Gutewicz 6/12 Juwkowce s. ur. Pawła i Honoraty z Baczyńskich 171-1-6 96V 37 R DM
30 11 1833 Tuczyn Józef Bentkowski 70 Pustomyty Wlm Szambelan Dworu Polskiego, wdowiec po Krystynie z Wilnerów, córka Waleria zamężana z Piotrem Gutewiczem Porucznikiem Wojsk Rosyjskich 171-1-6 162R 19 R DM
4 5 1835 Białogródka Józef Gutewicz 65 Pokoszczówka ur., wolnego stanu 178-03-101 137V 55 Ż DM
12 1 1835 Butowce Marianna Gutewicz 50 Czerniatyń z Dembickich, mąż: Ksawery, dzieci: Jan, Justyna 178-03-0101 225 2 Ż SK
5 12 1836 Kuniów Marcin Gutewicz 3/52 Hucisko Stare s. Wawrzyńca i Doroty Podhorodeckiej R 95 V 42 ZP 0
23 5 1838 Białogródka Salomea Gutewicz 3/52 Polachowa c. ur. Jana i Tekli z Różyckich 178-3-110 161R 46 Ż DM
5 10 1838 Białogródka Kasper Gutewicz 3 Polachowa s. ur. Jana i Tekli z Różyckich 178-3-110 163R 66 Ż DM
18 4 1838 Tuczyn Adolf Gutewicz 16 Tuczyn s. Wlm Piotra i Walerii Bętkowskiej 171-1-11 182R 8 R DM
25 1 1839 Lachowce Adam Gutewicz 42 Hulowce żóna Anastazja z Dębickich, synowie Jan, Mateusz i Kazimierz, córki Marianna i Rozalia 879 83 V - 84 R 11
23 4 1840 Lachowce Lucyna Gutewicz 20 Iwkowce c. Tadeusza i Emilii z Baczyńskich 880 83 V 26
21 3 1841 Tuczyn Waleria Gutewicz 45 Tuczyn Wlm, mąż Piotr Porucznik WR, synowie Ludwik i Władysław 171-1-12 168R 8 Ż DM
21 6 1844 Białogródka Jan Gutewicz 45 Szarłajówka żona Tekla z Różyckich, synowie Jędrzej i Jan 905-2-2 27V 59 W 55 DM
7 7 1844 Białogródka Marianna Skupska 14 Polachowa c. Wojciecha i Marianny z Gutewiczów 905-2-2 28R 60 W 56 DM
21 1 1845 Kuniów Franciszka Jasińska 1 Hucisko Stare c. Augustyna i Agnieszki z Gutewiczów 884 109 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0112.htm
17 2 1845 Lachowce Anna Dumańska 25 Kaletyńce Wielkie z Gutewiczów, mąż Leon, potomstwa nie zostawiła 884 132 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0137.htm
9 3 1845 Butowce Justyna Dubilewska 2,5 Orzechówka c. ur. Józefa i Justyny z Gutewiczów 178-3-113 210V 13 Ż DM
8 3 1846 Butowce Marianna Dubilewska 9 Butowce c. Józefa i Justyny z Gutewiczów 178-3-115 226V 13 Ż 447 DM
15 11 1846 Butowce Ksawery Gutewicz 70 Orzechówka wdowiec, syn Jan i córka Justyna 178-3-115 228V 28 Ż 451 DM
27 9 1848 Białogródka Wojciech Skupski 60 Polachowa e. cholery, 1-dw., wdowiec po Mariannie z Gutewiczów, syn Jan 178-3-117 180R 158 Ż DM
20 3 1848 Kuniów Dorota Gutewicz 50 Hucisko Stare z Podhorodeckich, mąż Wawrzyniec, syn Wojciech, córki agnieszka, Aniela, Józefa i Balbina 171-1-14 85 R 16 R DW
9 11 1850 Lachowce Helena Gutewicz 60 Hulowce 1-dw., Z Buczyńskich, wdowa po Tadeuszu, synowie Józef i Piotr 171-1-16 326V 61 R DM
24 2 1850 Butowce Antonina Dubilewska 1,5 Orzechówka c. Józefa i Antoniny z Gutewiczów 178-3-119 236V 7 Ż 462 DM
18 3 1856 Białogródka Tekla Gutewicz 70 Polachówka ur., wdowa, synowie Andrzej i Jan 178-03-124 607R 22 Ż DM
25 10 1867 Lachowce Jan Gutewicz 50 Hulowce 1-dw. żona Aniela z Olszewskich, synowie Wojciech, Piotr i Franciszek, córki Katarzyna, Józefa i Elżbieta 178-3-146 201R 28 Ż DM
21 4 1869 Białogródka Marianna Gutewicz 6 Hulowce c. 1-dw. Stanisława i Anieli Jakuszewskiej 178-03-81 482R 54 Ż DM
13 3 1870 Białogródka Aniela Gutewicz 50 Hulowce 1-dw., wdowa, synowie Wojciech, Piotr i Franciszek, córki Józefa i Elżbieta 178-3-84 87V 37 Ż DM
7 5 1872 Białogródka Jan Gutewicz 3 Książęcin s. 1-dw. Kazimierza i Antoniny 178-3-84 300V 67 Ż DM
24 5 1872 Białogródka Aniela Gutewicz 7 Hulowce c. 1-dw. Kazimierza i Antoniny 178-3-84 301R 72 Ż DM
1 9 1872 Białogródka Franciszek Gutewicz 5 Hulowce cholera, s. 1-dw. Kazimierza i Antoniny 178-3-84 317R 167 Ż DM
24 1 1873 Białogródka Paulina Gutewicz 1 Hulowce c. chł. Kazimierza i Antoniny Rymszy 178-03-84 427V 13 Ż DM
14 10 1874 Białogródka Aniela Gutewicz 40 Sosnówka chł., z Jakuszewskich, mąż Stanisław, synowie Wincenty i Edmund, córki Dorota, Ludwika, Karolina i Bronisława 178-03-84 519V 123 Ż DM
13 11 1874 Białogródka Józefa Gutewicz 10 Polachowa c. chł. Andrzeja i Pauliny ? [Michaliny] Szyszkowskiej 178-03-84 521V 142 Ż DM
25 11 1874 Białogródka Józefa Gutewicz 7 Polachówka c. chł. Andrzeja i Michaliny Szyszkowskiej 178-03-84 522R 145 Ż DM 0
25 12 1874 Białogródka Bronisława Gutewicz 3/12 Sosnówka c. chł. Stanisława i Anieli Jakuszewskiej 178-03-84 524R 166 Ż DM
16 11 1875 Kuniów Wawrzyniec Samojłowicz 16 Hucisko Stare tyfus, s. Michała i Agnieszki Gutewicz 178-3-78 401V 37 Ż DM
5 1 1875 Białogródka Karolina Gutewicz 3 Sosnóweczka c. chł. Stanisława i Anieli Jakuszewskiej 178-3-133 58V 2 Ż DM
4 4 1877 Białogródka Marianna Bilińska 13 Hulowce c. Wojciecha i Karoliny Gutewicz przebywających na paszporcie z Cesarstwa Polskiego 178-03-133 155R 41 Ż DM
18 7 1882 Białogródka Jan Gutewicz 45 Polachowa s. Jana, chłop, żona Feliksa z Wiezdeckich, syn Karol, córki Teresa, Marianna i Józefa 17-2-77 54R 70 Ch
14 1 1883 Kuniów Agnieszka Samojłowicz 65 Hucisko z Gutewiczów, mąż Michał, synowie Leon i Paweł, córki Rozalia, Antonina i Maria 178-3-78 754R 5 Ż DM
17 10 1887 Kuniów Michał Samojłowicz 65 Hucisko wdowie po Agnieszcze z Gutewiczów, synowie Paweł, córki Antonina i Marianna 178-3-86 121R 42 Ż DM
14 9 1889 Kuniów Bronisław Żygadło 2/12 Kuniów s. Józefa i Weroniki z Gutewiczów 178-3-86 320R 40 Ż DM
5 2 1890 Szumsk Józef Gutewicz 83 Bołożówka chł., żona petronela z Sakiewiczów, dzieci od 1-ej żony prawoslawnego wyznania Domiceli Markiewicz: syn Jan, córka Marianna Ławczuczka 01-233 165V 16 T
12 12 1899 Szumsk Ewelina Gutewicz 4/12 Załuże c, szl. Mariana i Franciszki z Żygadłów 01-235 79R 81 T
24 11 1901 Zasław św. Jana Tekla Gutewicz 78 Zasław wdowa, córka Joanna 17-2-72 32R 40 Ch 579 DM
13 7 1906 Dubno Feliks Wedler 2/12 Kurdybań s. Michała i Justyny z Gutewiczów 740-4-162 62V 38 R 52 DM
19 8 1906 Dubno Wacława Gutewicz 7 Zbytyń c. Mariana i Franciszki z Żegadłów 740-4-162 63R 42 R 52 DM
21 2 1916 Tajkury Paweł Gutewicz 17 Zdołbunów s. Jana i Marii z Hulewiczów 740-4-697 207V 6 R 178 DM
28 2 1916 Tajkury Marianna Gutewicz 64 Zdołbunów z d. Gutewicz, mieszczanka lachowiecka, mąż Jan, synowie Dominik, Antoni, Feliks i Grzegorz 740-4-697 208R 9 R 178 DM
22 8 1937 Ostróg Wojciech Bieliński Chorów lat 54, syn Wojciecha i Karoliny z Gutewiczów, rolnik, żona Anna 654-1-183 108R 31 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
1 2 1756 Szumsk Ludwik Gutewicz Nowostaw Jan Anastazja Antoni Zawistowski, Marianna Zalubowska 297-1-180 64V Ł RK 164
11 3 1799 Białogródka Franciszka Pawłowska Polachówka Łukasz Agata Białokur chrz. 13.03., g. Mikołaj Białokur i g. Marianna Gutewicz 178-51-95 103V 23 Ż DM
25 8 1799 Białogródka Augustyn Gorzkowski Polachówka Stefan Helena Mikołajewska data chrz., g. Tomasz Szymański i Wiktoria Szpalińska, Szymon Mikołajewski i Marianna Gutewicz 178-51-95 109R 66 Ż DM
18 10 1824 Lachowce Łukasz Sankowski Kornica Gabriel Tekla Mulakowska chrzest 20.10; Adam Gutewicz i Magdalena Grodziecka panna 178-51-266 8R Ż 17 DM
3 11 1824 Lachowce Michał Gutewicz Juwkowce Paweł Honorata Buczyńska data chrztu; Wawrzyniec Gutewicz i Julianna Gutewicz 178-51-266 8V Ż 18 DM
21 9 1825 Lachowce Mateusz Gutewicz Kornica Adam Anastazja Dębińska data chrztu; Piotr Baranowicz i Rozalia Studzińska 178-51-266 19R Ż 39 DM
22 11 1825 Lachowce Marcin Gutewicz Juwkowce Paweł Honorata Baczyńska data chrztu; Wincenty Bagiński i Dorota Gutewicz 178-51-266 22R Ż 45 DM
13 12 1826 Lachowce Łucja Gutewicz Iwkowce Tadeusz Julianna Butyńska data chrztu; Hieronim Ihnatowicz i Anna Kropielnicka 178-51-266 31R Ż 63 DM
15 1 1828 Ostróg Paweł Maciejewski Płużne Joachim Tekla Szymańska chrzest 28.02.1828, Maciej Kozłowski, Julianna Gutewicz ż Jana 171-1-1 6R 33 R Mg
1 6 1828 Lachowce Justyna Gutewicz Iwkowce Paweł Honorata Baczyńska 03.06.1828, Ur. Teodor Ruskiewicz, Ur. Julianna Gutewicz, ż. Tadeusza 171-1-1 109R 32 R Mg
14 6 1828 Kuniów Aniela Gutewicz Hucisko Stare Wawrzyniec Dorota Podhorodecka dopeł. 16.06.1828, Ur. Michał Podhorodecki, Ur. Marianna Malinowska ż. Piotra 171-1-1 64V-65R 41 R Mg
30 9 1828 Kuniów Michał Samołowicz Hucisko Stare Jan Barbara Rogowska ch. 1.101828, Ur. Wawrzyniec Gutewicz, Ur. Tekla Podhoredecka ż. Michała 171-1-1 70V-71R 60 R Mg
2 6 1828 Białogródka Jozafata Gutewicz Suchorzyńce Adam Anastazja Dębicka Łukasz Buzdynowski i Wiktoria Zarzycka ż. Andrzeja 178-03-94 70V 41 Ż DM
20 2 1829 Białogródka Andrzej Gutewicz Polachowa Jan Tekla Jan Winiarski i Anastazja Strzemecka 178-03-95 63R 16 Ż DM
17 8 1829 Ostropol Kamila Marianna Hruszwicka Rzesniówka ur. Maciej Anastazja Matkowska ur. Jan Tomaszewski, Marianna Gutewicz 178-3-95 196v 49 Ż 378 KP2
4 7 1830 Białogródka Marianna Gutewicz Pokoszczówka Adam Anastazja Dębicka Leopold Szatkowski i Dorota Wojnowska panna 178-03-96 58V 40 Ż DM
21 7 1830 Białogródka Magdalena Gutewicz Polachówka Jan Tekla Rużycka Antoni Panasewicz i Marianna z Wolskich Podgórska ż. Szymona 178-03-96 59V 45 Ż DM
1 11 1830 Białogródka Marianna Skupska Polachowa Wojciech Marianna Gutewicz Tomasz Sobieszczański i Wiktoria Zarzycka ż. Jędrzeja 178-03-96 62R 66 Ż DM
17 5 1830 Derażne Petronela Aleksandra Znamierowska Znamirówka Dominik Katarzyna Iwanowska Piotr Gutewicz - Porucznik WR i JW. Wilgeforta Iwanowska Chorążyna Smoleńska 171-1-3 222V 17 R DM
1 10 1832 Białogródka Rozalia Gutewicz Pokoszczówka Adam Anastazja Dębicka Kwiryn Butkowski i Tekla Traczewska ż. Kajetana 178-03-98 49R 99 Ż DM
2 4 1832 Białogródka Franciszek Gutewicz Polachowa Jan Tekla Rużycka chrz.28.11.1832, Józef Słomiński i Domicela Białokur ż. Karola 178-03-98 53R 131 Ż DM
5 4 1833 Białogródka Wincenty Oleński Gnojniczka Franciszek Marianna Dzikowiecka Adam Gutewicz i Aleksandra Dzikowiecka ż. Jana 178-03-99 46V 37 Ż DM
5 1 1833 Lachowce Karol Gutewicz Juwkowce Paweł Honorata Buczyńska Jozefat Szczerbiński i Dorota Gutewicz ż. Wawrzyńca 171-1-6 78R 1 R DM
23 2 1834 Kuniów Wojciech Gutewicz Hucisko Stare Wawrzyniec Dorota Podhorodecka R 70 V 19 0
15 1 1834 Białogródka Antoni Pustelnik Szymański Polachówka Józef Katarzyna Sadowska Antoni Panasewicz i Marianna Skąpska z Gutewiczów ż. Wojciecha 178-03-100 75R 9 Ż DM
1 9 1834 Białogródka Józef Egidy (Idzi) Kalnicki Pokoszczówka Maciej Katarzyna Wilczyńska Tomasz Czarnecki i Anastazja Gutewicz ż. Adama 178-03-100 83R 74 Ż DM
2 7 1834 Butowce Paulina Karczewska Czerniatyn Wielki Ignacy Marianna Rożańska Franciszek Ostrowski i Antonina Popławska ż. Józefa, asyst. Sebastian Jaskulski i Justyna Gutewicz panna 178-03-100 191V 81 Ż 374 DM 0
8 1 1835 Białogródka Kasper Gutewicz Polachówka Jan Tekla Różycka Kasper Mikołajewski i Marianna Różycka ż. Macieja 178-03-101 111R 1 Ż DM
5 3 1835 Białogródka Kazimierz Gutewicz Pokoszczówka Adam Anastazja Dębicka Jan Słomiński i Tekla Traczewska ż. Kajetana 178-03-101 112V-113R 15 Ż DM
23 5 1835 Butowce Antoni Dubielewski Orzechówka Józef Justyna Gutewicz Michał Popławski, Konstancja Izdebska 178-3-101 216V 19 Ż 399 SK
14 11 1836 Kuniów Marcin Gutewicz Hucisko Stare Wawrzyniec Dorota Podhorodecka R 87 V 63 0
23 1 1836 Białogródka Marianna Podgurska Polachówka Jan Rozalia Grzybowska Piotr Czapliński i Marcjanna Skąpska z Gutewiczów ż. Wojciecha 178-03-106 114V 5 Ż DM
9 3 1836 Kulczyny Piotr Szymański Salicha Mała Kazimierz Marianna Gutewicz Jakub Bilicki i Justyna Czarnecka ż. Szymona 178-03-106 235R 19 Ż 454 DM
9 6 1837 Butowce Marianna Dubilewska Czerniatyn Wielki Józef Justyna Gutewicz Sebastian Jaskulski i Magdalena Webel ż. Ludwika 178-3-108 226V 24 Ż 443 DM
24 2 1838 Kuniów Maciej Podhorodecki Hucisko Stare Dominik Teresa Galimska Dionizy Podhorodecki, Agnieszka Gutewicz panna 171-1-11 77 V 16 ZP R 0
20 1 1838 Lachowce Tekla Ziobrowska Choroszów Wiktor Magdalena Czarnecka Jan Gutewicz, Julia Sinipuczówna - panna 171-1-11 94 V 4 R ZP 306
23 1 1838 Lachowce Małgorzata Godlewska Hulowce Alojzy Aniela Gurajska Józef Mokrzycki, Anastazja Gutewicz ż. Adama 171-1-11 95 R 7 R ZP 306
22 2 1838 Lachowce Petronela Lejman Hulowce Jan Julianna Michiczyńska Michał Olszewski, Anastazja Gutewicz ż. Adama 171-1-11 96 R 13 R ZP 307
3 5 1838 Białogródka Aleksandra Gutewicz Polachówka Jan Tekla Różycka Grzegorz Szwajdecki i Eufrozyna Rychlicka ż. Franciszka 178-3-110 138R 60 Ż DM
12 6 1838 Białogródka Antoni Kułakowski Sosnówka Ignacy Domicela Dąbrowska Michał Dębicki i Anastazja Gutewicz ż. Adama 178-3-110 139R 66 Ż DM
28 1 1838 Tuczyn Józef Antoni Pawłowski Tuczyn Józef Marianna Staszewska Wlm Adam Gryps tyt. Urzędnik i Wlm Cecylia Walewska, Wlm Piotr Gutewicz Porucznik WR i Aniela Gryps 171-1-11 170V 3 R DM
25 3 1840 Ostróg Aleksandra Aniela Gutewicz Dorohoszcza Jan Gertruda Naszkiewska 880 4 V 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0006.htm
1 12 1844 Kuniów Barbara Jasińska Hucisko Stare Augustyn Agnieszka Gutewicz 883 74 R 72
1 12 1844 Kuniów Franciszka Jasińska Hucisko Stare Augustyn Agnieszka Gutewicz 883 74 R 73
30 8 1844 Lachowce Franciszka Jakubowska Hulowce Piotr Anna Wiszniewska Jan Gutewicz, Karolina Olszewska z. Michala 883 92 R-V 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0095.htm
30 1 1845 Kuniów Petronella Podhorodecka Hucisko Stare Mikołaj Justyna Gutewicz 884 96 R 11
3 9 1845 Lachowce Józef Gutewicz Hulowce Jan Aniela Olszewska 884 120 R - 120 V 45 DW
16 3 1845 Butowce Aleksander Dubielewski Orzechówka Józef Justyna Gutewicz Michał Popławski i Franciszka Biskupska ż. Leona 178-3-113 9 Ż DM
27 11 1846 Lachowce Małgorzata Krzymińska Mikłasze Marcin Marianna Gutewicz 1-dw. Jan Gutewicz, 1-dw. Tekla Gutewicz, ż. Józefa 885 105V 71 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0107.htm
25 8 1846 Białogródka Ludwika Kretowicz Nowa Wieś Kajetan s. Franciszka Marianna c. Teodora Wolska Julian Słomiński i Marianna Gutewicz panna 178-03-115 136R 82 Ż DM
27 3 1847 Lachowce Grzegorz Maciejewski Hulowce Jan Julianna Olszewska Jan Gutewicz i Karolina Olszewska ż. Michała 171-1-13 88V 17 R DM
3 7 1847 Lachowce Piotr Lejman Hulowce Jan Magdalena Piotrowska Jan Gutewicz i Karolina Ciecierska ż. Piotra 171-1-13 91R 31 R DM
4 1 1847 Kuniów Michał Krzywiński Hucisko Stare Grzegorz Katarzyna Samułowicz Wawrzyniec Gutewicz, Julianna Wolska ż. Józefa 171-1-13 69R 1 R 858 DW
2 4 1847 Zasław św. Jana Franciszka Tomalewska Borysów Piotr Aniela Gutewicz Teodor Czyżewski i Anna Podhorodecka ż. Stanisława 178-3-116 3R 16 Ż 7 DM
11 4 1848 Kuniów Leon Gutewicz Górszczyzna Wojciech Anna Jakuszewska R 70 R 10 0
28 4 1848 Kuniów Leon Jasiński Hucisko Stare August Agnieszka Gutewicz 171-1-14 71 R 20 R DW
30 11 1848 Lachowce Katarzyna Gutewicz Hulowce Jan Karolina Olszewska Cyprian Łastowski i Franciszka Kamińska ż. Wojciecha 171-1-14 126R 58 R DM
2 1 1848 Butowce Antonina Dubilewska Żabcze Józef Justyna Gutewicz Jan Więckowski i Julianna Janicka ż. Kaspra 178-3-117 274R 2 Ż 537 DM
26 3 1849 Lachowce Józef Zawadzki Hulowce Antoni Tekla Czapska Jan Gutewicz i Julianna Roskoszyńska ż. Marcina 171-1-15 139V-140R 13 R DM
1 3 1849 Lachowce Karolina Krymska Hulowce Marcin Marianna Gutewicz Jan Gutewicz i Magdalena Lejman ż. Jana 171-1-15 138Va -139R 8 R DM
7 6 1849 Lachowce Jan Trojanowski Hulowce Stanisław Franciszka Korycka Franciszek Ruczyński i Aniela Gutewicz ż. Jana 171-1-15 144V-145R 26 R DM
1 7 1849 Lachowce Marianna Kamińska Hulowce Jan Marianna Galińska Jan Gutewicz i Marianna Oryszewska ż. Grzegorza 171-1-15 146V-147R 34 R DM
3 3 1849 Bazalia Aleksandra Gutewicz Lutarówka Jan Gertruda Naszkiewska szl. Jan Cieciurski, Marianna Sałacińska 178-3-118 90V-91R 45 Ż DW 171
22 12 1850 Bazalia Tomasz Żółkiewski Zozulińczyki Jan Petronela Gutewicz szl. Franciszek Kowalewski, Elżbieta Bystrzycka 178-3-119 95V-96R 124 Ż 188 DW
22 12 1850 Bazalia Wiktor Żółkiewski Zozulińczyki Jan Petronela Gutewicz 1-dw. Ignacy Rydwaniecki, Wiktoria Niewińska 178-3-119 96V-97R 125 Ż 190 DW 0
7 8 1850 Kuniów Antoni Gotowicz (Gutewicz?) par. Kuniów Wojciech Aniela Jakuszewska Feliks Podhorodecki i Józefa Podhorodecka panna 171-1-16 160V-161R 32 R 168 DM
28 11 1851 Białogródka Franciszek Zieliński Szelwów Krzysztof Marianna Błażejewska Józef Gutewicz i Anna Kotowicz ż. Jakuba 178-03-120 465V-466R 134 Ż DM
12 5 1851 Bazalia Zygmunt Pankracy Gutewicz Łazuczyn Wielki Jan Gertruda Naszkiewska Tytus Łochowski i Felicja Łochowska 178-03-120 102V-103R 71 Ż DM
24 1 1851 Zasław św. Jana Joanna Gutewicz Zasław Mateusz Tekla Tomaszewska Teodor Czyżewski i Dorota Kryszniewska ż. Jana 178-3-120 343V-344R 7 Ż 673-674 DM
21 7 1851 Zasław św. Jana Michalina Tomaszewska Borysów Piotr Aniela Gutewicz Grzegorz Bronowicki i Apolonia Semenowicz ż. Mikołaja 178-3-120 349V-350R 32 Ż 685-686 DM 0
6 8 1851 Zasław św. Jana Kajetan Pawłowski Zasław IN Franciszka Maciej Gutewicz i Marianna Szczepanowska 178-3-120 350V-351R 35 Ż 687-688 DM
15 1 1859 Kuniów Karol Gutewicz Hucisko Stare Stanisław Aniela Jakuszewska Mikołaj Adamowicz i Justyna Podhorodecka ż. Mikołaja 886 214-215 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0113.htm
23 9 1859 Lachowce Teodor Niwiński Hulowce Jan Prakseda Bartosiewicz Stanisław Trojanowski, Aniela Gutewicz, ż. Jana 886 169-170 62 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0088.htm
26 12 1859 Lachowce Franciszka Gutewicz Hulowce Stanisław Aniela Jakutowska Stanisław Trojanowski, Aniela Gutowicz, ż. Jana 886 175-176 76 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0091.htm
27 6 1861 Zasław św. Jana Paulina Gajewska Zasław Jan Ewa Kosecka Mikołaj Tyczyński, Tekla Gutewicz 17-1-119 10V-11R 40 Ch RG
9 7 1861 Zasław św. Jana Karolina Kamińska Bilczynka Jakub Apolonia Lejman Matwiej Gutewicz, Karolina Kamińska 17-1-119 11V-12R 44 Ch RG
4 11 1862 Bazalia Karol Brodecki Pilipy Ksawery Julia Meronowicz Jan Meronowicz i Teresa Hidewicz ? Gutewicz 178-03-131 92V-93R 123 Ż DM
20 2 1862 Zasław św. Jana Feliks Siedlecki Krzywołuka Jan Barbara Perłowska Antoni Woniatowski i Tekla Gutewicz 178-3-77 257V-258R 10 Ż 513-514 DM
28 3 1862 Zasław św. Jana Paweł Tomalewski Borysów Błażej Antonina Jaskulska Maciej Gutewicz i Franciszka Kozłowska 178-3-77 259V-260R 17 Ż 517-518 DM
29 7 1863 Lachowce Karol Gutewicz Hulowce Kazimierz Antonina Remsza Wojciech Bieliński i Tekla Kamińska ż. Wincentego 178-3-146 7V-8R 28 Ż DM
15 9 1863 Lachowce Marianna Gutewicz Hulowce Stanisław Aniela Gałuszewska Dominik Korycki i Karolina Trojanowska ż. Stanisława 178-3-146 11V-12R 43 Ż DM
13 8 1864 Kuniów Marceli Podhorodecki Huciska Feliks Marianna Zakrzewska Michał Gutewicz i Justyna Podhorodecka 178-3-78 33V-34R 28 Ż DM
26 2 1864 Lachowce Franciszek Gutewicz Hulowce Jan Aniela Olszewska Marcin Krymski i Marianna Malinowska ż. Franciszka 178-3-146 44V-45R 14 Ż DM
18 7 1864 Lachowce Fruzyna Radwańska Hulowce Jakub Joanna Jaguszewska szl. Wincenty Kamiński i Aniela Gutewicz ż. Stanisława 178-3-146 50V-51R 37 Ż DM
15 9 1864 Lachowce Franciszka Maciejewska Hulowce Fabian Honorata Szymańska Jan Gutewicz i Anna Iwińska ż. Jana 178-3-146 53V-54R 52 Ż DM
18 11 1864 Lachowce Marianna Biliński Hulowce Wojciech Karolina Gutewicz szl. Erazm Tirawski i Józefa Dorner ż. Zefiryna 178-3-146 58V-59R 69 Ż DM
14 6 1864 Białogródka Antonina Gutewicz Polachowa Andrzej Michalina Szymkowska Józef Piotrowski i Marianna Piotrowska ż. Andrzeja 178-03-81 77V-78R 49 Ż DM
30 7 1864 Zasław św. Jana Franciszka Siedlecka Krzywołuka Jan Barbara Perłowska Maciej Kamiński i Tekla Gutewicz 685-6-6 35V-36R 30 Ch 71-72 DM
21 9 1864 Zasław św. Jana Władysław Różycki Zasław Jan Paulina Wojnicka Maciej Gutewicz i Klara Beyzym 685-6-6 38V-39R 42 Ch 77-78 DM
12 3 1865 Lachowce Franciszka Krymska Hulowce Marcin Marianna Gutewicz Jan Gutewicz i Karolina Dobrowolska ż. Jana 178-3-146 87V-88R 14 Ż DM
31 7 1865 Lachowce Aniela Gutewicz Hulowce Kazimierz Antonina Rymsza (Remsza) szl. Wincenty Kamiński i Leontyna Kalińska ż. Franciszka 178-3-146 96V-97R 41 Ż DM
12 12 1865 Lachowce Emilia Oliszewska Hulowce Michał Antonina Ulicka Kazimierz Gutewicz i Karolina Bilińska ż. Wojciecha 178-3-146 102V-103R 57 Ż DM
7 11 1865 Białogródka Karol Gutewicz Polachowa Jan Feliksa Bezdecka Karol Paszkiewicz i Adela Szpalińska ż. Karola 178-03-81 158V-159R 103 Ż DM
20 7 1866 Kuniów Teofila Galimska Hucisko Wojciech Józefa Gutewicz Wincenty Podhorodecki i Balbina Gutewicz 178-3-78 89V-90R 45 Ż DM
20 8 1866 Lachowce Józefa Wiercińska Dzwonki Antoni Agnieszka Ostaszewska Józef Gutewicz i Marianna Ostaszewska ż. Pawła 178-3-146 136V-137R 41 Ż DM
1 10 1866 Lachowce Ludwika Gutewicz Hulowce Stanisław Aniela Jaguszewska Jakub Sinicki i Józefa Baraniecka ż. Józefa 178-3-146 138V-139R 48 Ż DM
8 5 1866 Zasław św. Jana Stanisław Baczyński Zasław Ferdynand Marianna Tomolewska Mateusz Gutewicz, Anna Jurkowska 685-6-6 87V-88R 11 Ch RG
17 7 1866 Zasław św. Jana Marceli Krzyżanowski Borysów Grzegorz Józefa Chonchacka Gąsowska (?) Mateusz Zozulewski, Joanna Gutewicz 685-6-6 90V-91R 26 Ch RG
27 9 1866 Zasław św. Jana Kamila Siedlecka Krzywołuka Antoni Aniela Kozłowska Jan Jasielski, Tekla Gutewicz 685-6-6 92V-93R 40 Ch RG
1 6 1867 Lachowce Franciszek Gutewicz Hulowce Kazimierz Antonina Remsza Wojciech Galiński i Tekla Kamińska ż. Wincentego 178-3-146 168V-169R 21 Ż DM
11 6 1867 Lachowce Antoni Biliński Hulowce Wojciech Karolina Gutewicz Leon Rutkowski i Józefa Dorner ż. Zefiryna 178-3-146 169V-170R 24 Ż DM
13 7 1867 Lachowce Józefa Baraniecka Hulowce Józef Teresa Piotrowska Kazimierz Gutewicz i Klara Baraniecka ż. Piotra 178-3-146 172V-173R 31 Ż DM
11 9 1867 Białogródka Petronela Gutewicz Polachówka Jan Feliksa Bezdecka Franciszek Piotrowski i Marianna Piotrowska ż. Andrzeja 178-03-81 287V-288R 91 Ż DM
16 10 1867 Białogródka Józefa Gutewicz Polachówka Andrzej Paulina Szyszkowska Franciszek Piotrowski i Apolonia Paszkiewicz ż. Karola 178-03-81 293V-294R 111 Ż DM
4 5 1868 Lachowce Karolina Krymska Hulowce Marcin Marianna Gutewicz Franciszek Ruczyński i Leontyna Kamińska ż. Franciszka 178-3-146 212V-213R 27 Ż DM
1 2 1869 Białogródka Karol Edmund Gutewicz Sosnówka Stanisław Aniela Jakuszewska Albin Stanowski i Izabela Maciowska ż. Daniela 178-03-81 416V-417R 29 Ż DM
1 10 1869 Białogródka Jan Gutewicz Hulowce Kazimierz Antonina Rymasza Franciszek Buszyńsk i Aniela Ostaszewska ż. Pawła 178-03-81 442V-443R 134 Ż DM
28 10 1869 Białogródka Jan Ruczyński Hulowce Franciszek Klementyna Dobrowolska Wojciech Biliński i Antonina Gutewicz ż. Kazimierza 178-03-81 448V-449R 160 Ż DM
21 5 1870 Białogródka Józef Bieliński Hulowce Wojciech Karolina Gutewicz rodzice na paszporcie, Leon Rutkowski i Józefa Dorner, as. Edward Topolnicki i Eleonora Ruczyńska 178-3-84 19V-20R 62 Ż DM
8 8 1870 Białogródka Jan Ciecierski Hulowce Józef Anna Remsza Kazimierz Gutewicz i Leontyna Kamińska 178-3-84 29V-30R 103 Ż DM
14 10 1870 Białogródka Teresa Gutewicz Polachowa Jan Teofila Bezdecka Karol Paszkiewicz i Paulina Mikołajewska 178-3-84 37V-38R 134 Ż DM
25 11 1870 Białogródka Katarzyna Gutewicz Polachowa Andrzej Paulina Szyszkowska Franciszek Piotrowski i Marianna Zielska ż. Jana 178-3-84 41V-42R 152 Ż DM
8 2 1871 Białogródka Władysława Jakuszewska Hulowce Franciszek Antonina Sawicka Kazimierz Gutewicz i Tekla Kamińska 178-03-84 107V-108R 23 Ż DM
30 3 1871 Białogródka Wincenty Nowicki Hulowce Paweł Katarzyna Gutewicz Wojciech Bieliński i Marianna Jaworska 178-03-84 114V-115R 52 Ż DM
3 9 1871 Białogródka Paulina Gutewicz Hulowce Kazimierz Karolina Remasza Wincenty Kamiński i Leontyna Kamińska ż. Franciszka 178-03-84 131V-132R 120 Ż DM
4 10 1871 Białogródka Paulina Krymska Hulowce Marcin Marianna Gutewicz Wincenty Kamiński i Antonina Gutewicz ż. Kazimierza 178-03-84 137V-138R 142 Ż DM
9 10 1871 Białogródka Karolina Gutewicz Sosnówka Stanisław Aniela Jakuszewska Wincenty Roskoszynski i Antonina Jakuszewska ż. Franciszka 178-03-84 138V-139R 144 Ż DM
3 12 1871 Białogródka Antoni Kamiński Hulowce Wincenty Tekla Kornatowska Wojciech Biliński i Antonina Gutewicz 178-03-84 145V-146R 174 Ż DM
4 8 1872 Białogródka Karol Jakuszewski Hulowce Józef Józefa Piotrowska Franciszek Jakuszewski i Antonina Gutewicz ż. Kazimierza 178-3-84 225V-226R 92 Ż DM
17 12 1872 Białogródka Karolina Bilińska Hulowce Wojciech Karolina Gutkiewicz Leon Rutkowski i Józefa Dorner ż. Zefiryna, Wojciech Gutewicz i Emilia Boguszewska panna 178-3-84 248V-249R 160 Ż DM
4 3 1873 Kuniów Kazimierz Kalnicki Borowica Wielka Jan Honorata Podhorodecka Jan Gutewicz i Karolina Siemenkowska 178-3-78 306V-307R 18 Ż DM
2 6 1873 Białogródka Jan Jakuszewski Hulowce Franciszek Antonina Sawicka Wojciech Gutewicz i Leontyna Kamińska ż. Franciszka 178-03-84 357V-358R 87 Ż DM
17 7 1873 Białogródka Józef Gutewicz Hulowce Kazimierz Antonina Rymsza Franciszek Ruczyński Karolina Bilińska ż. Wojciecha 178-03-84 363V-364R 105 Ż DM
18 8 1873 Białogródka Józef Hryniewiecki Bisówka Wielka Mateusz Michalina Okajewicz Józef Gutewicz i Marcjanna Mirecka ż. Romana 178-03-84 369V-370R 122 Ż DM
4 8 1873 Ostróg Marianna Sabuti Mizocz NN Maria zagraniczna, Leon Gutewicz, Maria Natuczelt panna 654-1-56 64R 9 R MZ
2 3 1874 Białogródka Erazm Gutewicz Polachówka Andrzej Paulina Szyszkowska Andrzej Piotrowski i Marianna Zielińska ż. Jana 178-03-84 453V-454R 32 Ż DM
14 4 1874 Białogródka Karolina Baraniecka Hulowce Józef Teresa Piotrowska Kazimierz Gutewicz i Leontyna Kamińska ż. Franciszka 178-03-84 457V-458R 54 Ż DM
9 10 1874 Białogródka Bronisława Gutewicz Sosnóweczka Stanisław Aniela Jakuszewska Albin Stanowski i Izabela Maciejewska panna c. Daniela 178-03-84 471V-472R 131 Ż DM
28 11 1874 Białogródka Józef Gutewicz Hulowce Wojciech Lucyna Rosińska Wojciech Bieliński i Antonina Jakuszewska ż. Franciszka 178-03-84 478V-479R 167 Ż DM
26 3 1875 Kuniów Józef Adamowicz Hucisko Stare Mikołaj Balbina Gutewicz Wincenty Podhorodecki i Józefa Olszewska ż. Franciszka 178-3-78 367V-368R 28 Ż DM
7 5 1875 Kuniów Petronela Wiercińska Borowica Antoni Karolina Krynicka Jan Gutewicz i Adolfina Skibicka ż. Jana 178-3-78 371V-372R 44 Ż DM
15 1 1875 Białogródka Karolina Lejman Hulowce Piotr Marianna Malinowska Wojciech Wiliński i Lucyna Gutewicz ż. Wojciecha 178-03-133 3V-4R 15 Ż DM
16 3 1875 Białogródka Marianna Gutewicz Hulowce Kazimierz Antonina Remsza Wojciech Wiliński i Teresa Baranecka ż. Józefa 178-03-133 9V-10R 40 Ż DM
19 5 1875 Białogródka Piotr Biliński Hulowce Wojciech Karolina Gutewicz rodzice na paszporcie z Królewstwa Polskiego, Jan Unolt i Antonina Gutewicz ż. Kazimierza 178-03-133 15V-16R 72 Ż DM
6 11 1875 Białogródka Michał Jakuszewski Hulowce Franciszek Antonina Sławecka Piotr Trojanowski i Lucyna Gutewicz ż. Wojciecha 178-03-133 30V-31R 159 Ż DM
5 5 1877 Białogródka Józef Gutewicz Polachowa Andrzej Paulina Szyszkiewicz Franciszek Piotrowski i Eleonora Grzybowska ż. Ignacego 178-03-133 126V-127R 57 Ż DM
17 6 1877 Białogródka Antoni Gutewicz Hulowce Kazimierz Katarzyna Remsza Wojciech Biliński i Lucyna Gutewicz ż. Wojciecha 178-03-133 128V-129R 70 Ż DM
19 8 1877 Białogródka Józef Lejman Hulowce Piotr Marianna Malinowska Jan Sińkiewicz i Lucyna Gutewicz 178-03-133 131V-132R 101 Ż DM
6 11 1877 Białogródka Antonina Gutewicz Sosnówka Stanisław Dorota Kułakowska Jakub Oleński i Antonina Sławecka ż. Antoniego 178-03-133 135V-136R 136 Ż DM
3 2 1878 Szumsk Józef Wyszkowski Kaletyńce Stanisław Aleksandra Dobrucka chrz. 6.02 Józef Gutewicz, Helena Furman ż. Feliksa 1-230 5V-6R 18 T DM 720
10 7 1878 Szumsk Elżbieta Domańska Stepanówka Paweł Apolonia Dwornicka chrz. 16.07 Bernard Kaliński, Petronela Gutewicz ż. Józefa 1-230 20V-21R 80 T DM 735
28 12 1880 Kuniów Sylwester Adamowicz Hucisko Mikołaj Balbina Gutewicz Michał Galimski i Anna Podhorodecka ż. Mikołaja 178-3-78 603V-604R 81 Ż DM
1 6 1881 Białogródka Franciszek Ruczyński Hulowce Władysław Julia Kamińska Wojciech Gutewicz Anna Zagajewska, ż. Michała 17-2-76 51 Ch JZ
13 7 1889 Kuniów Bronisław Żygadło Kuniów Józef Weronika Gutewicz Antoni Żygadło i Aniela Łukomska panna 178-3-86 190V-191R 62 Ż DM
9 12 1891 Kuniów Dionizy Gutewicz Lachowa Marian Franciszka Żygadło Marian Gutewicz i Karolina Żygadło 178-3-86 381V-382R 124 Ż DM
6 2 1892 Ostróg Petronela Chuchrowska Spasów Jan Józefa Laskowska Leon Gutewicz, Maria Wilczek, 654-1-121 2V-3R 39 R 170918 DW 0
12 3 1892 Ostróg Józef Stańkiewicz Mosty Leon Marcelina Jaszewska Leon Gutewicz, Helena Kulikowska 654-1-121 3V-4R 55 R 171419 DW 0
11 6 1893 Kuniów Rozalia Żygadło Kuniów Józef Weronika Gutewicz Henryk Nawotny i Bronisława Fidyk panna 178-3-86 474V-475R 82 Ż DM
17 8 1893 Kuniów Anastazy Jakubowski Gurszczyzna Antoni Anna Adamowicz Karol Adamowicz i Katarzyna Gutewicz ż. Marcina 178-3-86 479V-480R 111 Ż DM
10 9 1893 Kuniów Jan Kowalewski Borowica Wielka Wincenty Emilia brak Wincenty Nawrocki i Marianna Gutewicz ż. Jana 178-3-86 481V-482R 126 Ż DM
1 12 1893 Kuniów Emilia Gutewicz Lachowa Marian Franciszka Dżygadło Marcin Gutewicz i Bronisława Fidyk panna 178-3-86 456V-487R 158 Ż DM
18 1 1894 Kuniów Marian Wąsowicz Nowomalin par. Ostróg Franciszek Sabina Krejczyńska Marian Gutewicz i Maria Woźniczko 178-3-86 504V-505R 14 Ż DM
6 3 1894 Kuniów Stanisława Dobrzański Gurszczyzna Józef Petronela Staszewska Józef Żukowski i Katarzyna Gutewicz 178-3-86 506V-507R 31 Ż DM
10 3 1895 Białogródka Julia Jaśkiewicz Hulowce Karol Ludwika Gutewicz Michał Gutewicz, Karolina Wasilewska z. Michała 17-2-82 11V-12R 49 Ch
17 3 1896 Kuniów Józefa Mińkiewicz Juwkowce Piotr Celestyna Mysłowska Adam Sokołowski i Paulina Gutewicz ż. Piotra 178-3-86 605V-606R 38 Ż DM
1 9 1899 Szumsk Ewelina Gutewicz Zaliśce Marcin Franciszka Żygadło 01-235 38V-39R 154 T
5 1 1900 Ostróg Antonina Romańska Mizocz Jan Karolina Gutewicz Filip Gliński, Zofia Jarantowska ż. Antoniego 654-1-134 42 R DW
23 4 1901 Szumsk Wacława Gutewicz Zaliśce Marian Franciszka Doleżało 0.1-236 350V-351R 62 T
11 10 1903 Białogródka Franciszka Zalewska Hulowce Jan Klementyna Kamińska chł. Piotr Gutewicz, Marianna Gutewicz ż. Michała 17-2-84 4V-5R 152 Ch
16 12 1904 Białogródka Albina Jakuszewska Hulowce Feliks Ludwika Nowicka chł. Józef Gutewicz, Karolina Jakuszewska ż. Jana 17-2-84 79V-80R 215 Ch DW
4 3 1905 Dubno Józef Wedler Kurdybań Michał Justyna Gutewicz Leon Gutewicz i Karolina Gutewicz panna 740-10-21 9V-10R 32 R 11 DM
17 5 1906 Dubno Feliks Wedler Kurdybań Michał Justyna Gutewicz Wincenty Wiszniewski i Karolina Gutewicz ż. Jana 740-4-162 11V-12R 44 R 13 DM
27 8 1910 Dubno Bronisława Wedler Kurdybań Michał Justyna Gutewicz Jan Gorbaczyński i Jadwiga Juźkowiak ż. Pawła 740-4-162 91V-92R 94 R 81 DM
1 2 1912 Tajkury Józef Gutewicz Piatyhory Antoni Salomea Murodin, Morodin Justyn Murodin i Maria Iszler panna 740-4-696 6V-7R 22 R 8 DM
23 8 1914 Tajkury Jadwiga Wedler Zdołbunów Michał Justyna Gutewicz Albin Kopijkowski i Karolina Romańska ż. Jana 740-4-697 76V-77R 80 R 72 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 9 1819 Jampol Józef Podgruszecki k Teresa Radziejewska Pohorylce p Mikołaj Lutkiewicz, Wawrzyniec Gutewicz, Michał Podhorodecki, Ludwik Markowski, Tadeusz Podhorodecki 178-51-184 33V Ż 68 DM
29 1 1828 Lachowce Jakub Kaczkowski Załuże 29 Antoni Marianna Jagielska Salomea Skucka Kornica 17 Paweł Wiktoria Miedzianowska Ur. Adam Gutewicz, Ur. Tomasz Rużański 171-1-1 115R 2 R Mg
3 2 1830 Tuczyn Mikołaj Wasiukowski Tuczyn G-R 25 ? Katarzyna Orłów Joanna Romańska Tuczyn 21 Ignacy Anna Bogucka Wlm Cecylia Walewska, Piotr Gutewicz, Karol Peretiakowicz 171-1-3 197R 3 R DM
26 1 1830 Kulczyny Tadeusz Chodecki Białogródka 18 Franciszek Eufozyna Ukowska Marianna Kobylańska Antoniny 20 Jan Antonina Ilnicka Urodzeni, świad: Ur. Adam Gutewicz, Jan Kobylański 178-03-96 338R 1 Ż Mg, DM
18 11 1834 Butowce Józef Dobielewski Czerniatyn Wielki 20 Michał Józefa Torczyńska Justyna Gutewicz Czerniatyn Wielki 23 Ksawery Marianna Dębicka Jan Łabuński, Ignacy Karczewski, Piotr Wysocki 178-03-100 199R-199V 15 Ż 388-389 DM
10 1 1837 Kuniów Jan Swederski Hucisko Nowe 30 Aleksander Konstancja Jakuszewska Agnieszka Malinowska Hucisko Nowe 24 Jan Konstancja Rudkowska Jan Gutewicz, Józef Nawrocki 171-1-10 90 R 1 ZP R 0
8 2 1837 Lachowce Jan Gutewicz Hucisko par. Kuniów Paweł Honorata Baczyńska Gertruda Naszkiewska Choroszów 19 Józef Marianna Wiszniewska Wawrzyniec Gutewicz, Józef Podhorodecki, Jędrzej Olszewski 171-1-10 115R-115V 5 R DM
20 8 1839 Białogródka Jan Skupski Piłki 22 Wojciech Marianna Gutewicz Agata Chodecka Piłki 18 Franciszek Rozalia Żuchowska [Żukowska] ur. Maciej Różycki i ur. Mikołaj Szymański 178-03-112 134R 18 Ż DM
9 1 1841 Lachowce Jan Gutewicz Hulowce 19 Adam Anastazja Dębicka Aniela Olszewska Żemielińce 18 Kazimierz Konstancja Ostromecka Piotr Majewski, Wincenty Rudkowski 178-49-17 16R 1 Ż DM
2 2 1841 Lachowce Michał Olszewski Hulowce 23 Kazimierz Konstancja Ostromecka Karolina Bieńkowska Hulowce 20 Wojciech Marianna Lisowska Godlewski, Piotr Jankowski, Jan Gutewicz 178-49-17 17V 6 Ż DM
22 11 1842 Kuniów Michał Wawrzyniec Podhorodecki Hucisko Stare 20 Andrzej Teresa Purdzylowska Justyna Gutewicz Hucisko Stare 16 Paweł Honorata Ponczyńska 881 56V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0064.htm
22 11 1842 Kuniów Augustyn Jasiński Hucisko Stare 19 Stefan Anastazja Jakuszewska Agnieszka Gutewicz Hucisko Stare 18 Wawrzyniec Dorota Podhorodecka ur. Wojciech Wolski, Wojciech Gutewicz 881 57 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0064.htm
7 2 1843 Kuniów Wojciech Gutewicz Hucisko Stare 20 Wawrzyniec Dorota Podhorodecka Anna Jakuszewska Hucisko Nowe 19 Michał Antonina Koziebrocka 882 66 R 6
18 2 1845 Kuniów Piotr Tomilewski Borysów, par. Zasław 21 Jan Helena Zabłocka Aniela Gutewicz Hucisko Stare 17 Wawrzyniec Dorota Podhorodecka 884 104 R -104 V 3
18 2 1845 Lachowce Marcin Krymski Mikłasze 18 Józef Józefa Zakatyńska Marianna Gutewicz Hulowce 17 Adam Anastazja Dębicka 884 128R-128 V 9
24 11 1846 Kuniów Tomasz Samułowicz Hucisko Stare 28/ Jan Barbara Rogowska Aniela Zagórska Illaszówka 20 Paweł Anna Grabowska Wojciech Wolski, Józef Gutewicz, Anastazy Zagórski 885 92 11 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0093.htm
19 6 1849 Lachowce Ignacy Trojanowski Teleżyńce par. Białogródka 23 Jan Marianna Jankowska Honorata Strzałkowska Hulowce 17 Walerian Agnieszka Mirecka Roman Mirecki i Jan Gutewicz 171-1-15 168R-168V 11 R DM
14 1 1851 Białogródka Krzysztof Zieliński Zawadyńce 45w Stanisław Magdalena Rosołowska Marianna Błażejewska Gnojniczka 22 Wawrzyniec Agnieszka Michnicka Józef Gutewicz, Franciszek Baszyński 178-03-120 469V 3 Ż DM
7 2 1854 Bazalia Jakub Baraniecki Zozulińce Małe 20 Aleksander Małgorzata Bogusławska Franciszka Żółkiewska Zozulińce Małe 17 Jan Petronela Gutewicz Franciszek Kowalewski, Grzegorz Niewiński, Anna Żółkiewska 178-03-122 31V 5 Ż DM 0
7 7 1863 Białogródka Andrzej Gutewicz Polachówka 28 Jan Tekla Różycka Michalina Szyszkowska Polachowa 19 Antoni Marianna Winiarska Jan Gutewicz i Jan Szyszkowski 178-03-81 39V 9 Ż DM
20 10 1863 Białogródka Jan Gutewicz Polachówka 22 Jan Tekla Różycka Franciszka Bezdecka Polachówka 18 Józef Joanna Ruczkowska Jan Skupski i Jan Grzybowski 178-03-81 43R 16 Ż DM
20 11 1866 Lachowce Jan Mirecki Bisówka Wielka 35 Jan Dorota Dzwonkowska Małgorzata Krymska Hulowce 18 Marcin Marianna Gutewicz Józef Siecichowski, Józef Grzybowski, Mateusz Gutewicz 178-3-146 153V 17 Ż DM
27 8 1867 Białogródka Mateusz Zozulewski Zasław par. Zasław św. Jana 28 Leon b/i Sznajder Karolina Kamińska Teleżyńce 17 Wincenty Marianna Słomińska Mateusz Gutewicz, Andrzej Rybczyński 178-03-81 315V 21 Ż DM
13 10 1868 Kuniów Paweł Piotrowski Jurówka par. Lachowce 28 Ignacy Katarzyna Żukowska Franciszka Tomulewicz (Tomilewska) Hucicko 19 Piotr Aniela Gutewicz Antoni Zalewski, Jan Szeptycki, Michał Podhorodecki 178-3-78 166V 10 Ż DM
8 9 1868 Lachowce Paweł Nowicki Hulowce 26 Tomasz Marcelina Jaworska Katarzyna Gutewicz Hulowce 20 Jan Aniela Olszewska Jan Dobrowolski, Andrzej Jaworski, Wojciech Biliński 178-3-146 233V 7 Ż DM
7 11 1871 Kuniów Franciszek Jakuszewski Choteń par. Ostróg 22 Ignacy Teresa Żytnikowska Antonina Podhorodecka Hucisko 19 Kasper Wilhera? (Wilhelma) Jaśkiewicz Michał Zieliński, Jan Jakuszewski, Józef Gutewicz 178-3-78 264R 15 Ż DM
12 11 1872 Białogródka Kazimierz Ulanicki Hulowce 23 Piotr Franciszka Górska Anna z d. Remsza Ciecierska Hulowce 21w Jan Teresa Piotrowska Marcin Krymski, Kazimierz Gutewicz 178-03-84 285R 68 Ż DM
11 2 1873 Kuniów Michał Wolski Hucisko 23 Jan Felicja Tchorzewska Rozalia Jasińska Hucisko 20 Augustyn Agnieszka Gutewicz Feliks Wolski, Michał Krzemiński 178-3-78 321V 5 Ż DM
6 5 1873 Kuniów Wojciech Gutewicz Hulowce par. Białogródka 21 Jan Aniela Olszewska Lucyna Rosińska Willa 18 Franciszek Emilia Terlecka Wojciech Bielewski, Leon Rudkowski 178-3-78 322R 8 Ż DM
14 10 1873 Białogródka Dominik Ruczyński Hulowce 25 Franciszek Agnieszka Kucharska Józefa Gutewicz Hulowce 18 Jan Aniela Olszewska Karol Kucharski, Władysław Ruczyński 178-03-84 417R 32 Ż DM
20 10 1874 Kuniów Józef Gutewicz Hucisko 54w Tadeusz Helena Buczyńska Petronela Sakiewicz p.v. Podhorodecka Hucisko 50w Gabriel Petronela Leszcz Antoni Minkowski, Kazimierz Podhorodecki 178-3-78 350R 8 Ż DM
17 11 1874 Białogródka Stanisław Gutewicz Sosnówka 40w Paweł Honorata Baczyńska Dorota Kułakowska Bisówka 22 Marcin Agnieszka Grzybowska Józef Kalnicki, Franciszek Niewirowicz 178-03-84 503V 47 Ż DM
30 5 1876 Kuniów Leon Jasiński par. Kuniów 26 Augustyn Agnieszka Gutewicz Franciszka Jakuszewska Hucisko Nowe 18 Tomasz Rozalia Krzemińska Józef Paciorkowski i Michał Nawrocki 178-3-78 435V-436R 8 Ż DM
17 7 1877 Kuniów Józef Podhorodecki Hucisko 28 Dominik Teresa Galimska Marianna Adamowicz Hucisko 19 Mikołaj Balbina Gutewicz Aleksander Nawrocki i Paweł Samojłowicz 178-3-78 481R 10 Ż DM
6 5 1879 Kuniów Bartłomiej Zawadowski Ilaszówka 44w Walenty Agnieszka Rozalia z d. Jasińska Wolska Hucisko 25w Augustyn Aniela Gutewicz Antoni Sokołowski i Florian Lityński 178-3-78 569R 7 Ż DM
19 8 1879 Kuniów Mikołaj Martynowski Hucisko Nowomalińskie par. Ostróg 21 Grzegorz Józefa Jaworska Antonina Samojłowicz Hucisko Stare 19 Michał Agnieszka Gutewicz Tomasz Jakuszewski i Tomasz wierzbicki 178-3-78 571R 15 Ż DM
30 9 1879 Kuniów Zygmunt Gutewicz Dryżaki 32 Jan Gertruda Naszkiewska Franciszka Ciecierska Dryżaki 30 Jan Anna Smolińska Antoni Jasiński i Julian Brzezicki 178-3-78 571V 18 Ż DM
4 2 1879 Białogródka Wojciech Krymski Hulowce 22 Marcin Marianna Gutewicz Marianna Kalnicka Sosnówka 20 Józef Józefa Ciszewska Kazimierz Gutewicz, Michał Gutewicz 178-03-133 240R 16 Ż 466 DM
26 10 1880 Białogródka Leonard Jaworski par. Krzemieniec 19 Antoni Honorata Hoffan (Hoffman) Wacława Bilińska (z Carstwa Polskiego) Hulowce 18 Wojciech Karolina Gutewicz Franciszek Pruczkowski, Antoni Popiel 178-03-133 298V 25 Ż 576 DM
26 10 1880 Białogródka Feliks Iwiński Żemelińce par. Jampol 19 Hilary Katarzyna Zalewska Aniela Krymska Hulowce 18 Marcin Marianna Gutewicz Feliks Zalewski, Kazimierz Ulanicki 178-03-133 299R 27 Ż 577 DM
9 11 1880 Białogródka Konstanty Rosiński Żemelińce par. Jampol 25 Franciszek Kamila Terlecka Elżbieta Gutewicz Hulowce 20 Jan Aniela Olszewska Franciszek Jakuszewski, Kazimierz Gutewicz 178-03-133 300R 31 Ż 579 DM 0
23 11 1880 Białogródka Michał Gutewicz Hulowce 22 Kazimierz Antonina Remsza Marianna Nagórna Hulowce 17 Jan Tekla Krymska Józef Baraniecki, Franciszek Ruczyński 178-03-133 302R 38 Ż 582 DM
25 1 1881 Białogródka Jan Baraniecki Hulowce 27 Grzegorz Petronela Taborowska Seweryna Olszewska Hulowce 17 Aleksander Maria Łastowska Władysław Ruczyński, Wincenty Gutewicz 178-03-133 347R 3 Ż 670 DM
8 11 1881 Białogródka Wincenty Gutewicz Hulowce 24 Stanisław Aniela Jakuszewska Monika Krymska Hulowce 19 Marcin Marianna Gutewicz Franciszek Jakuszewski, Franciszek Ruczyński 178-03-133 354V 33 Ż 685 DM
2 2 1881 Zasław św. Jana Jan Tyczyński Zasław 30 Mikołaj Julia Frydryk Teresa Krzyżanowska Zasław 18 Grzegorz Józefa Kostecka Mateusz Gutewicz, Karol Bogdanowicz 17-2-72 18V 2 Ch 36 RG
15 2 1881 Zasław św. Jana Franciszek Akajewicz Wielornf(?) par.Białogródka 40w Kacper Elżbieta Sierakowska Antonina Rocińska Zasław 25 Tomasz Rozalia Tarnawska Tomasz Kotowicki, Maciej Gutewicz 17-2-72 19R 4 Ch 37 RG
14 11 1882 Kuniów Piotr Wierzbicki Hucisko Nowomalińskie par. Ostróg 28 Franciszek Tekla Jakuszewska Józefa Bernacka Martyń 20 Augustyn Karolina Choina Aleksander Ostaszewski i Leon Gutewicz 178-3-78 699R 27 Ż DM
29 6 1882 Białogródka Tomasz Nowicki Hulowce 70w Bazyli Agnieszka Rożycka Anna z d. Korycka Goryszewska Hulowce 50w Jan Anna Kaleńska Wincenty Kamiński, Kazimierz Gutewicz 178-03-133 407V 29 Ż 789 DM
24 10 1882 Białogródka Walerian Zdarzyński Bisówka 22 Mikołaj Marianna Ługowska [Lisowska ?] Dorota Gutewicz Sosnówka 18 Stanisław Aniela Jakuszewska Jan Miedzianowski, Mikołaj Zalewski 178-03-133 410R 39 Ż 794 DM
13 2 1883 Białogródka Karol Jaśkiewicz Hulowce 22 Baltazar Anna Jakubowska Ludwika Gutewicz Hulowce 19 Kazimierz Antonina Remsza Piotr Lejman, Franciszek Ciecierski 178-3-133 476R 15 Ż DW 920
13 11 1883 Bazalia Franciszek Ruczyński Hulowce par. Białogródka 26 Franciszek Agnieszka Kucharska Franciszka Popławska Wasylówka 20 Józef Aniela Falińska Bernard Piotrowski, Wojciech Gutewicz 17-1-8 264V 46 Ch 519 DM
3 2 1885 Kuniów Antoni Rajski Peremorówka 25 Adolf Teofila Strzelecka Marianna Samojłowicz Hucisko 20 Michał Agnieszka Gutewicz Jan Podhorodecki i Franciszek Podgruszecki 178-3-86 31V 5 Ż DM
19 5 1885 Kuniów Paweł Samojłowicz Hucisko 28 Michał Agnieszka Gutewicz Aniela Wiarkowska Radohoszcz 22 Zygmunt Marianna Krynicka Jan Podhorodecki i Michał Krzemiński 178-3-86 32R 8 Ż DM
9 11 1886 Szumsk Piotr Gutewicz Hulowce, par. Białogródka 29 Jan Aniela Olszewska Paulina Mińkiewicz Bołożówka 17 Wincenty Cecylia Kraśnicka Dominik Ruczyński, Maciej Olszewski 01-232 270V 21 T
8 2 1887 Kuniów Józef Żygadło Kuniów 21 IN Marianna Weronika Gutewicz Choteń par. Ostróg 23 Jan Gertruda Naszkowska (Naszkiewska) Stanisław Piątkiewicz i Marcin Gutewicz 178-3-86 107R 8 Ż DM
6 8 1890 Szumsk Jan Jakuszewski Cyranka 68w Stefan Magdalena Petronela z Sakiewiczów Gutewicz Marynki 66 Gabriel Petronela Laszczun 01-233 139R 8 T
18 10 1892 Kuniów Antoni Jakubowski Gurszczyzna 23 Karol Katarzyna Falkowska Anna Adamowicz Hucisko Stare 19 Mikołaj Balbina Gutewicz Ignacy Zabłocki i Józef Podhorodecki 178-3-86 442V 21 Ż DM
29 10 1895 Białogródka Augustyn Musiewicz Książęcin 28 Hipolit Anna Piotrowska Marianna Gutewicz Hulowce 18 Kazimierz Antonina Remsza Wincenty Piotrowski, Karol Gutewicz 17-2-82 46 Ch
12 11 1900 Kuniów Franciszek Adamowicz Hucisko Stare 32 Mikołaj Balbina Gutewicz Ewa Dzwonkowska Hucisko Stare 20 Feliks Konstancja Podhorodecka Józef Podhorodecki i Marian Podhorodecki 178-3-86 855V 30 Ż DM
21 5 1900 Kuniów Karol Adamowicz Hucisko Stare 37 Mikołaj Balbina Gutewicz Franciszka Podhorodecka Hucisko Stare 18 Szymon Anna Paciorkowska Bronisław Paciorkowski i Stanisław Podhorodecki 178-3-86 851V 14 Ż DM
5 2 1906 Jampol Albin Biliński Hulowce par. Białogródka 28 Wojciech Karolina Gutewicz Aleksandra Nowosielska Szkrobotówka 19 Wiktor Karolina Zielińska Piotr Biliński, Walerian Nowosielski, Wacław Górniewicz 426.1.94 100R 4 T FS 416 DM
26 4 1909 Tajkury Antoni Gutewicz par. Tajkury 22 Jan Maria Gonewel Siwła Morodin par. Tajkury 21 Jan Aleksandra Kramar 8 R
9 2 1914 Tajkury Grzegorz Gutewicz Zdołbunów 22 Jan Maria Gilewicz Anna Wereszczyńska Mizocz par. Ostróg 17 Franciszek Aniela Michalska Dominik Gutewicz, Jan Popiel 740-4-697 86V 10 R 82 DM 0
23 6 1918 Białogródka Marian Zagajewski Książęcin 23 Michał Marianna Szpalińska Julia Jaśkiewicz Karol Ludwika Gutewicz Jakub Mirecki Antoni Niewodziński 46 JZ 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
14 57 Urodzona Aniela Tomiłowicz z Gutewiczów 28 Szumsk Szumsk 1857 Łuck DM
1 Julia Gutewicz z Buszkiewiczów wdowa 49 Tuczyn Tuczyn 1862 CDIAK DM 1045-2-261
3723 2 Gutewicz Władysław syn Piotra, żona prawosławna 32 Żytomierz Futor Szczeniawskiego 1864 Ż DM 178-51-90
3725 4 Gutewicz Julia z Buszkiewiczów, wdowa 52 Żytomierz Futor Szczeniawskiego 1864 Ż DM 178-51-90
4 14 Józef Gutewicz 52 Szumsk Kaletyńce Małe 1872 Łuck DM 193-1-164
494 42 żona Józefa z Gutewiczów 45 Ostróg Płużne 1875 Równe DM 654-1-81
637 13 Gutewicz Leon 28 Ostróg Mizocz, powiat Dubno 1875 Równe DM 654-1-81
1 1 żołnierz Zygmunt Gutewicz 41 Szumsk Stepanówka 1881 Równe RK 245-1-34
1 2 matka Gertruda Gutewicz wdowa 66 Szumsk Stepanówka 1881 Równe RK 245-1-34
2 2 chłop Józef Gutewicz 64 Szumsk Stepanówka 1881 Równe RK 245-1-34
14 29 Gutewicz Wojciech s. Jana 51 Ostróg Chorów 1903 Ostróg par. DW
25 40 Gutewicz Leon 49 Ostróg Mizocz 1903 Ostróg par. DW
44 109 Gutewicz Marcin s. Jana 48 Ostróg Choteń 1903 Ostróg par. DW
8 13 Chł. Józef Gutewicz 33 Międzyrzec Żawrów 1912 CDIAK DW 1045-2-928
6 17 Gutewicz Franciszka 69 Łanowce Grzybowa 1913 Żytomierz DM 178-49-56
5 11 Gutewicz Piotr 58 Białogródka Hulowce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
7 16 Gutewicz Michał 57 Białogródka Hulowce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
7 23 Gutewicz Antonina 75 Białogródka Hulowce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
9 21 Gutewicz Karol 41 Białogródka Hulowce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
10 25 żona Maria z Gutewiczów 23 Białogródka Chrystówka 1915 Żytomierz DM 178-49-60
15 42 żona Joanna z Gutewiczów 35 Białogródka Hulowce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
20 58 żona Ludwika z Gutewiczów 55 Białogródka Hulowce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
43 125 Gutewicz Monika, wdowa 49 Białogródka Hulowce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
55 156 żona Józefa z Gutewiczów 61 Białogródka Hulowce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
464 10 jego matka Karolina z d. Gutewska [Gutewicz] 77 Ostróg Nowomalin 1915 Żytomierz DM 178-49-63
491 1 Gutewicz Jan 39 Białogródka Bieleżyńce/Beleżyńce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
492 3 Gutewicz Stanisław 81 Białogródka Bieleżyńce/Beleżyńce 1915 Żytomierz DM 178-49-60
761 35 Gutewicz Wojciech s. Jana 62 Ostróg Chorów 1915 Żytomierz DM 178-49-63
832 96 żona Aleksandra z Gutewiczów 61 Ostróg Choteń 1915 Żytomierz DM 178-49-63
839 141 Gutewicz Marcin s. Jana 59 Ostróg Choteń 1915 Żytomierz DM 178-49-63
1234 33 Gutewicz Stanisława z d. Lebin lub Lebik, wdowa 53 Ostróg Mizocz 1915 Żytomierz DM 178-49-63
1276 131 żona Karolina z d. Gutewicz b/w Ostróg Mizocz 1915 Żytomierz DM 178-49-63
1285 152 żona Maria z d. Gutewicz 24 Ostróg Mizocz 1915 Żytomierz DM 178-49-63
1359 4 żona Maria z d. Gutewicz 53 Ostróg Świate 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl