Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 312 wyników dla: Terlecka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
19 1 1828 Międzyrzec Anna Terlecka 4 Hoszcza c. Prac. Bonifacego i Agnieszki zd. Wałuszewska 171-1-1 245R 9 R Mg 7137
22 4 1828 Stary Konstantynów Kap prac. Anastazja Terlecka z d. Kucharska 50 Popowce mąż prac. Bazyli Terlecki (gr.-kat.), córka Aleksandra, na suchoty 178-3-94 189V 56 Ż 363 KP2
12 12 1829 Zasław św. Józefa Marianna Terlecka 1 h Sławuta rodzice ur. Jan Terlecki, Franciszka Kapłońska, ze złego urodzenia się 178-3-95 59V 81 Ż 114 KP2
21 6 1830 Krzywin Apolonia Terlecka 1 Lisicze córka Ur. Jędrzeja i Agnieszki z Tyszeckich 171-1-3 46R 12 R Mg
26 1 1830 Annopol Agnieszka Terlecka 3 Annopol c. Józefa i Marianny z Hajewskich 171-1-3 142R 1 R 147 DM
6 8 1831 Korzec Marianna Nowakowska 70 Korzec z domu Zawadzka, wdowa po Wojciechu, syn Grzegorz Terlecki, córki Teresa i Tekla Terlecka 245-1-5 93 101 R PW
28 1 1832 Stepań Faustyna Terlecka 4 Kryczylsk c. ur. Aleksandra i Eufrozyny z Czapskich 171-1-5 216V 6 R DM
3 1 1832 Stepań Józefa Terlecka 2 Kryczylsk c. ur. Aleksandra i Eufrozyny z Czapskich 171-1-5 216R 1 R DM 0
6 12 1832 Annopol Apolonia Terlecka 58 Glinniki z d. Chodakowska, wdowa po Stanisławie, od dawna potomstwa pozbawiona 171-1-5 135R 32 R 143 DM
13 10 1835 Bazalia Marianna Terlecka 1 Bazalia c. ur. Jana i Teodory 178-03-101 258V 135 Ż DM
25 4 1835 Zasław św. Józefa Katarzyna Terlecka 9/12 Sławuta Rodzice: Michał, Maria Korzeniewska 178-3-101 88 40 Ż CK
24 6 1836 Cudnów Aleksandra Terlecka 50 Karpowce zmarła nagle, wdowa po ur. Bazylim, synowie Stanisław i Karol, córka Aleksandra 569-1-59 67V 53 Ż 126 DM
10 8 1839 Międzyrzec Anna Terlecka 80 Huszcza wdowa po Janie, córka Marta 879 254 R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0263.htm
7 4 1840 Annopol Marianna Terlecka 30 Annopol z Hajewskich, wdowa po Józefie, syn Jędrzej, córka Katarzyna 880 96 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0099.htm
23 4 1840 Annopol Barbara Terlecka 20 Annopol wolnego stanu 880 97 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0100.htm
22 1 1841 Korzec Teressa Terlecka 53 Duplinki z Sawickich, mąż Bazyli, synowie Bazyli, Piotr i Jan 872 251 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0134.htm
23 3 1844 Międzyrzec Marianna Forysewicz 40 Hłuboczek zd.Terlecka,mąż Jan,s.Tomasz,Jędrzej,Mikołaj,c.Marianna 883 233V 14 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0240.htm
5 9 1845 Cudnów Aleksandra Terlecka 23 Cudnów ur., panna 178-03-12 221V 106 Ż DM
27 9 1847 Dubno Marianna Terlecka 20 Mirohoszcz z dyzenterii, 1-dw., z d. Michalska, mąż Piotr, córka Aleksandra 833 314 108 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0170.htm
28 10 1847 Dubno Julianna Terlecka 60 Włodawa z puchliny, ur., z Ulewiczów, wdowa po Janie, synowie Piotr i Jan, córki Barbara, Marcjanna, Kamilla i Lucyna 833 316 114 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0171.htm
22 11 1849 Starokonstantynów Franciszka Michałowska 47 Skowródki zmarła nagle, z d. Terlecka, 1-dw., wdowa po Piotrze, synowie Aleksander, Jan, Justyn i Franciszek, córki Apolonia, Dorota i Wiktoria 178-3-118 60R 167 Ż 115 DW
23 4 1850 Łuck Ankieta Terlecka 36 Łuck szlachcianka, wdowa 835 45 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0025.htm
15 4 1854 Bazalia Paulina Terlecka 3 Bazalia c. ur. Feliksa i Zofii 178-03-122 42V 42 Ż DM
14 12 1855 Kamień Koszyrski Józefa Ratomska 77 Police z d. Terlecka, ziemianka, wdowa, córka Emilia 188 18 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20188/pages/PL_1_436_188_0012.htm
4 10 1863 Żytomierz Maria Antonina Terlecka 53 Żytomierz z paraliżu, dw., ze Skulskich, wdowa po Wincentym Terleckim 178-3-54 140R 237 Ż DG
1 11 1863 Żytomierz Pawlina Terlecka 2 Dubowiec z kaszlu, córka Jana i Ludwiki z zerniawskich 178-3-54 142R 263 Ż DG
3 3 1869 Kuniów Marianna Terlecka 40 Willa jednodworka, panna 178-3-78 201R 7 Ż DM
1 12 1874 Białogródka Maria Bessago [Bessaga] 37 Puzyrki Małe z zaboru austriackiego, z d. Terlecka, mąż Antoni, synowie Włodzimierz, Leon, Feliks, Franciszek i Wiktor, córki Olga, Stanisława i Klementyna 178-03-84 522V 149 Ż DM
29 8 1894 Torczyn Wincentyna Terlecka 1 Siedmiarki c. chł. Ludwika i Klary z Juniewiczów 680 47 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0030.htm
6 7 1898 Torczyn Marcelina Terlecka 8/12 Siedmiarki c. Ludwika i Klary z Juniewiczów 935 43 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0034.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
15 10 1749 Szumsk Łukasz Borki Błażej Anna Antoni Sutor, Magdalena Terlecka 297-1-180 36R Ł RK 76
28 10 1754 Szumsk Szymon Pastuch Borki Błażej Anna Grzegorz Błasczuk, Magdalena Terlecka 297-1-180 58R Ł RK 142
7 1 1767 Szumsk Piotr Dzikowski Liski Jakub Marianna Wojciech Niewiadomski, Magdalena Terlecka 297-1-180 137R Ł 4506 RK
27 4 1769 Szumsk Jakub Gąsecki Michałowka Franciszek Teresa Antoni Krzeski, Magdalena Terlecka, Stanisław Pisiewicz, Apolonia Krzeska 297-1-180 146R Ł RK 4528 0
30 4 1770 Szumsk Antoni Obrocki Rachmanów Antoni Marianna Walenty Gruszecki, Magdalena Terlecka 297-1-180 151R Ł RK 4538
14 9 1770 Szumsk Tekla Walkowska Szumsk Maciej Marianna Walenty Gruszecki, Magdalena Terlecka 297-1-180 152V Ł RK 4541
21 5 1778 Czartorysk Erazm Wincenty Ferrariusz Złotnicki Serchów Jakub Marianna Terlecka W. Kasper Wojhad, ur. Wincenta Chajęnska, as. W. Franciszek Hulewicz, ur. Anna Tomaszewska 297-1-185 99R Ł 9318 DW
11 1 1781 Szumsk Paweł Marcinko Marciniuk? Żołobki Franciszek Katarzyna Stefan Choma, Teodora Terlecka 297-1-181 44V Ł 45 RK
25 5 1798 Lubar Jan NN Derewicze NN NN łacina, data chrztu, Albert Katuszowski, Marianna Terlecka 178-49-3 603V Ż Mg
8 7 1801 Lubar Maria Lesienicka Kiryówka (Kiryjówka) Piotr Rozalia Terlecka łacina, chrzest 9.07.1801, Tomasz Bardecki, Dominika Bardecka 178-51-174 33V Ż Mg
11 2 1804 Lubar Grzegorz Lesiewicki Kiryówka (Kiryjówka) Piotr Rozalia Terlecka łacina, chrzest G-U 12.02.1804, Tomasz Bardecki, Antonina Bardecka 178-51-174 57R-57V Ż Mg
4 3 1813 Torczyn Kazimierz Lewicki Chorochoryn Grzegorz Katarzyna Terlecka Józef Tychanowiecki, Marianna Bogucka, asysta Michał Zulinski, Angela Herlikiewi 9 7 EH Ł
26 2 1818 Czartorysk Aleksander Antoni Połoński Hołuzja Antoni Julianna Terlecka As: Antoni Hłuszniewicz, Teofia Worcel, Józef Pollo, Elżbieta Dmuchowska - ż. Ja 814 132 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0136.htm
28 9 1822 Czartorysk Hieronim Michał Józef Połoński Hołuzja Antoni Julianna Terlecka As: Antoni Hłuszniewicz, Teofia Worcel, Józef Pollo, Elżbieta Dmuchowska - ż. Ja 814 133a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0137.htm
12 1 1827 Łabuń Aleksander Mikołaj Terlecka Łabuń Mikołaj Agnieszka Michałowska Jan Jurówski, ? Miejsce zszycia księgi 178-3-93 104V 6 Ż 204 KP2
1 8 1827 Starokonstantynów Dominikanie Paweł Terlecki Skowrodki Feliks Elżbieta Terlecka Jan Rześniowski, Katarzyna Boremska 178-3-93 bez numeru Ż 277 KP2
19 7 1828 Krzywin Magdalena Zmigrodzka Lisicze Józef Marianna Sokołowska chrz.19.07.1828, Ur. Jan Krauz, Ur. Agnieszka Terlecka ż. Andrzeja 171-1-1 34R 17 R Mg
4 9 1828 Annopol Joanna Milanowska Diatyłówka Jan Rozalia Chodakowska ch. 4.09.1828, Ur. Jan Szydłowski (Szydłoski), Ur. Apolonia Terlecka ż. Stanisława 171-1-1 133V 29 R Mg
20 9 1828 Bazalia Tekla Lubiniecka Bazalia Piotr Marianna Terlecka ur. Mikołaj Chodorowski i ur. Anna Kamińska 178-3-94 227R 80 Ż DM
9 2 1829 Krzywin Apolonia Terlecka Lisicze Andrzej Agnieszka Tyszecka ch.10.02.1829, Ur. Jan Wilchem, Sł. Aniela Piasecka ż. Stefana 171-1-2 29R 3 R Mg
29 1 1829 Bazalia Brygida Pawłowicz Ordyńce Tomasz Tekla Terlecka ur. Wincenty Nowosielski i Marianna Nowosielska 178-3-95 213V 15 Ż DM
25 3 1829 Stepań Aleksandra Duchnowska Kryczylsk Idzi Wiktoria Sieczkowska Wm Feliks Kirkor i Feliksa Ławrynowicz, Emeryk Dworzański i Eufrozyna Terlecka, Aleksander Terlecki 171-1-2 203R 11 R DM
12 12 1829 Zasław św. Józefa Marianna Terlecka Sławuta ur. Jan Franciszka Kapłońska do chrztu tego dziecięca nikt nie trzymał, chrzest z samej wody, zaraz po chrzcie żyć przestała 178-3-95 37R 77 Ż 70 KP2
12 1 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Hilary Lissowski Skowródki ur. Sylwester Marianna Terlecka ur. Piotr Michałowski, Tekla Borkowska 178-3-95 155R/155V 13 Ż 297/298 KP2
11 5 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Jan Michałowski Skowródki ur. Piotr Franciszka Terlecka ur. Stanisław Sławiński, Dorota Rudnicka 178-3-95 159R 57 Ż 305 KP2
28 10 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Stefan Stepański Skowródki ur. Stanisław Anna Terlecka ur. Piotr Michałowski, Franciszka Lipińska 178-3-95 162R 110 Ż 313 KP2
2 7 1829 Annopol Katarzyna Terlecka Glinniki Józef Marianna Hajewska Daniel Waśkowski i Klara Cielątkowska ż. Mateusza, asyst. Józef Ilizyn i Petronela Hej panna 171-1-2 117V 28 R 129 DM
1 9 1829 Annopol Augustyn Szydłowski Glinniki Jan Justyna Paszyńska Paweł Waśkowski i Apolonia Terlecka zamężna, asyst. Stefan Hajewski i Petronela Machcińska ż. Franciszka 171-1-2 120R 42 R 131 DM
15 7 1830 Kuniów Wincenta Anna Henryka Terlecka Nowomalin, par. Ostróg Wincenty Anna Wołodkowicz 171-1-3 70 V 42 R
29 4 1830 Białołówka  (Biliłówka) Witalis Mioduszewski Czerniawka wielka Jan s. Antoniego Magdalena c. Mikołaja Bielecka s. ur., chrz. 30.04, chrzestni: ur.ur. Wawrzyniec Juchnowicz, Apolonia Terlecka 178-51-339 307 19 Ż EH
15 3 1830 Lubar Longin Kwaśniewski Nowa Czantoja Jakub Helena Wojcichowska JanKremer Cecylia Terlecka 178 3 3 R359 18 Ż MP
8 5 1830 Lubar Johanna Terlecka Hutor Giżowiecki Michał Regina Daniel Kutnów Paraska Wałbow 178 3 3 V361 40 Ż MP
1 4 1830 Żytomierz Tekla Terlecka Żytomierz Erazm Rozalia Szulakowska Józef Kruszewski Franciszka Terlecka 178 3 3 R13 87 Ż MP
7 8 1830 Żytomierz Fortunata Benigna Zabrodzka Sokołowa Góra Franciszek Józefa Terlecka Antoni Rosołowski Alfonzyna Orurk as: Walenty Lipski Julianna Bielakowska 178 3 3 V29 210 Ż MP
4 10 1830 Żytomierz Tekla Terlecka Żytomierz Piotr Anastazja Kaleńska Józef Dobrzyński Marianna Kostrzycka as: Jan Lewicki Joanna Boczkowska 178 3 3 R36 261 Ż MP
19 3 1830 Stepań Józefa Aleksandra Terlecka Kryczylsk Aleksander Eufrozyna Czapska Wm Stanisław Wawryn - Sędzia Żytomirski Ziemski i Katarzyna Niecielska, Kajetan Dobrzycki i Felicja Wawryn panna 171-1-3 232R-232V 11 R DM
24 11 1831 Krzywin Katarzyna Terlecka Lisicze Jędrzej Agnieszka Tyszecka ch.26.11.1831, Ur. Jan Wilchelm, Ur. Benedykta Sadkowska panna 171-1-4 36R 19 R Mg
1 3 1831 Nowogród Jan Żelizko Niepoznanicze Majdan Grzegorz Magdalena Terlecka Wawrzyniec Suchowiecki, Anna Suchowiecka 245-1-5 5V 1102 R 116 DW
1 3 1831 Nowogród Józef Żelizko Niepoznanicze Majdan Grzegorz Magdalena Terlecka Karol Zwoliński, Anna Suchowiecka 245-1-5 5V 1102 R 116 DW
4 7 1831 Zasław św. Józefa Marianna Morawska Sławuta ur.Jan Apolonia Rudnicka ur.Piotr Kutyłowski,Franciszka Terlecka. 178-3-97 35V 58 Ż 70 RG
5 7 1832 Korzec Adam Pawelec Rzyczki Stanisław Teresa Gajewska Wojciech Mondaluk i Franciszka Terlecka ż. Jakuba 245-1-6 65v 58 R Na
4 12 1832 Annopol Jędrzej Borysewicz Hłuboczek, par. Międzyrzec Jan Marianna Terlecka ur. Stefan Łukaski, Franciszka Przybytkowska ż. Adama 171-1-5 126R 45 R 8215 DW
11 2 1832 Stepań Lucyna Kryczylsk IN Julianna c. panny; Wm Mikołaj Koncewicz i Eufrozyna Terlecka ż. Aleksandra 171-1-5 204V 5 R DM
25 4 1832 Nowogród Marcelina Miłoszyńska Nowogród Mateusz Brygida Terlecka JW. Franciszek Iliński, W. Rozalia Zumbrzycka kapitanowa, mężatka 245-1-6 8V 1287 R 735 DW
2 4 1833 Sokul Paulina Łączyńska Uhły Józef Lucyna Szydłowska Napoleon Jełowicki, Scholastyka Terlecka, Wojciech Zawadzki, Anna Szaciłło 819 41R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0042.htm
28 8 1834 Białogródka Józefa Jarocka Ledzianka Jan Rozalia Terlecka Stefan Winiarski i Teresa Kozielska ż. Adama 178-03-100 82V 72 Ż DM
11 8 1834 Stepań Aniela Terlecka Stydynie Aleksander Eufrozyna Czapska W. Stanisław Wawryn Sędzia Ziemski Żytom., i W. Kamila Wierzchowska panna, asyst. W. Józef Bogucki i Józefa Wierzchowska panna 171-1-7 214V 37 R 222 DM
11 9 1834 Międzyrzec Mikołaj Forysewicz Hłuboczek Jan Marianna Terlecka Ur.Feliks Łaskarzewski żon, Ur.Marianna Łukawska męż. As.Ur.Antoni Łukawski, Białobłocki kaw,Ur.Zuzanna Łaskarzewska męż. 171-1-7 252R 47 R AS
11 2 1835 Gródek Ignacy Wysoczyński Porzycze Feliks Marianna Trzcińska Sikorski Jan Trzciński Franciszek, Terlecka Józefa ż. Piotra Medyńska Rozalia, ż 29 JZ
24 5 1835 Łuck Dominika Żurowska Bodiaczów Karol Rozalia Terlecka Witalis Tomaszewski, Kunegunda Korzeniowska 373 25 50 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0013.htm
6 8 1835 Zasław św. Józefa Dominika Kościukiewiczówna Sławuta Ludwik Marianna Szmuańska Stanisław Pogodziński, Marianna Terlecka 178-3-101 49 108 Ż CK
24 8 1835 Bazalia Rozalia Lubieniecka Bazalia Piotr Marianna Terlecka Tomasz Topolnicki i Brygida Kozłowska, Mikołaj Piechta i Julianna Żołądkowska 178-03-101 237R 75 Ż DM 0
19 3 1835 Bazalia f. Tereszki Konstancja Malwina Terlecka Tereszki Karol Teresa Ostrożyńska Karol Kozubski i Balbina Kawecka, Andrzej Kawecki i Katarzyna Laskowska 178-03-101 240V 9 Ż DM
31 3 1835 Starokonstantynów Franciszek Lisowski Kobyla Sylwester Marianna Terlecka Franciszek Mołodecki, Anna Stepańska 178-3-101 168R 45 Ż 326 CK
3 10 1835 Korzec Władysław Miłoszeński, Miłoszyński Piszczów Mateusz Brygida Terlecka 245-1-9 64 69 R PW
18 10 1836 Nieświcz Marianna Terlecka Ławrów Józef Antonina Jakubiuk prac. Adam Terlecki młodzian, Anastazja Boregiewiczówna 431 14 29 822 20V http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20431/pages/PL_1_436_431_0008.htm
24 3 1836 Krzywin Zygmunt Więckowski Lisicze Stanisław Teresa Pawłowska ch.24.03.1836, Ur. Jan Wilchelm, Ur. Agnieszka Terlecka ż. Andrzeja 171-1-9 61V 6 R Mg
12 5 1836 Bazalia f. Tereszki Zofia Kowalska Mońki Tomasz Honorata Sosnowska Grzegorz Iwaszkiewicz i Anna Terlecka 178-03-106 275V 30 Ż DM
22 8 1836 Korzec Józef Kołkowski Słoboda Dereżeńska Bazyli Honorata Jabłonowska Jan Grzeszczuk i Teresa Terlecka ż. Tomasza 245-1-10 77v 96 R Na
1 6 1836 Cudnów Paulina Płocińska Babuszki Piotr Lucyna Terlecka Leonard Grabowski i Karolina Grabowska panna 569-1-59 16V 95 Ż 33 DM
8 6 1836 Cudnów Felicjan Matusiewicz Karpowce Tomasz Franciszka Ustrzycka Tomasz Terlecki i Magdalena Lewkowicz ż. Wincentego, asyst. Jan Malusiewicz i Katarzyna Terlecka panna 569-1-59 17R 96 Ż 34 DM
12 1 1836 Stepań Teofila Honorata Terlecka Stydynie Aleksander Eufrozyna Czapska JW. Franciszek Morawski Generał WR i JW. Kamila Wierzchowska szambelanówna panna 171-1-9 205V 5 R 219 DM
2 4 1836 Stepań Franciszka Natalia Śnieżek Mydzk Adam Elżbieta Krasińska Maciej Lubieniecki i Eufrozyna Terlecka ż. Aleksandra, asyst. Aleksander Terlecki i Teresa Lubieniecka ż. Macieja 171-1-9 207R 15 R 220 DM
18 8 1836 Międzyrzec Marianna Forysowicz Hłuboczek Jan Marianna Terlecka Wojciech Kotyłowski, Katarzyna Szczepkowska.As.Jan Kotyłowski,Konstancja ż. Michała Konarzewskiego 171-1-9 246V 26 R AS
13 8 1837 Białogródka Hipolit Jarocki Białogródka Jan Rozalia Terlecka Stanisław Karpiński i Agnieszka Rudkowska ż. Józefa 178-03-108 155V 92 Ż DM
15 5 1837 Korzec Florian Borowski Rudnia Klonowa Bartłomiej Tekla Terlecka 245-1-11 79 62 R PW
6 2 1838 Krzywin Apolonia Rutkowska Lisicze Gabriel Katarzyna Czerkawska ch.6.02.1838, Sł. Jędrzej Gargasiewicz, Ur. Agnieszka Terlecka ż. Jędrzeja 171-1-11 49R 9 R Mg
7 6 1838 Bazalia Antoni Lubiniecki Koszelówka Piotr Marianna Terlecka ur. Franciszek Lachowski i ur. Tekla Gałęska 178-03-110 240R 45 Ż DM
1 11 1838 Zasław św. Józefa Mateusz Miłoszeński Sławuta Mateusz Brygida Terlecka Łukasz Szymański i Marianna Podkamińska wdowa po Jakubie, asyst. Franciszek Dziczkowski i Dorota Layman 178-03-110 65V 92 Ż 127 DM
12 5 1839 Międzyrzec Walerian Forysowicz Hłuboczek Jan Marianna Terlecka 879 243 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0252.htm
1 12 1839 Kisielin Bibianna Baczewska Dorosienie NN Barbara Tomasz Zachurski, Scholastyka Terlecka; ch: 28.12. 854 325 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0189.htm
16 4 1839 Białogródka Stefan Pilawski Dworzec Karol Marianna Terlecka ur. Sylwester Wąsowicz i ur. Tekla Andrusiewicz ż. Aleksandra 178-3-112 120R 49 Ż DM
7 12 1839 Białogródka Barbara Terlecka Beleżyńce Wojciech Franciszka Buzdygan ur. Stanisław Kornatowski i ur. Hanna Pilawska ż. Igncego 178-3-112 128R 115 Ż DM
27 8 1839 Kodnia Rozalia Podwyszyńska Syngury Józef Bogumiła Koblańska ur. Stefan Burzyński i ur. Franciszka Terlecka ż. Jakuba 178-3-8 335R 31 Ż 642 DM
20 6 1840 Stepań Aleksandra Adolfina Bogucka Majątek Mydzk Ignacy Katarzyna Konopnicka ur. Teodor Zawojski, Anna Pląskowska ż. Izydora, as. Izydor Pląskowski, Eufrozyna Terlecka ż. Aleksandra, Aleksander Terlecki, Dorota Pląskowska panna 880 180 V 28 DW
28 9 1840 Stepań Wacław Adolf Śnieżek Mydzk Adam Elżbieta Krasińska ur. Ignacy Bogucki, Eifrozyna Terlecka z. Aleksandra 880 181 R 30 DW
6 1 1840 Kisielin Franciszka Rutkowska Dorosienie Franciszek Maryanna Radyszkiewicz Karol Ostroróg, Scholastyka Terlecka; as: Jędrzey Mikłaszewski, Anna Ostroróg; c 855 157a 4 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0163.htm
30 6 1840 Korzec Emilia Kaletyńska Klecka Józef Apolonia Terlecka 871 129 89 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0069.htm
12 12 1840 Wyszewicze  Franciszek Michałowska Wyszewicze  Piotr Franciszka Terlecka Franciszek Zarzecki, Anastazja Bernaczewska, chrz. 15.12.1840 178-51-456 53R 30 Ż BS 118
11 3 1840 Cudnów Kazimierz Matusiewicz Karpowce Jan Marcjanna Romańska Józef Kowalski i Salomea Sokół ż. Kajetana, asyst. Tomasz Terlecki i Katarzyna Terlecka panna 569-1-63 4V 36 Ż DM
25 3 1840 Cudnów Balbina Smolińska Karpowce Stefan Marcjanna Szponarska Feliks Popiel i Marianna Terlecka ż. Piotra 569-1-63 6V 53 Ż DM
5 5 1840 Cudnów Wincenty Matusiewicz Karpowce Bartłomiej Antonina Szymańska Wincenty Lewkowicz i Agnieszka Mosiejewska ż. Jana, asyst. Dominik Lewkowicz i Marianna Terlecka ż. Piotra 569-1-63 6V 56 Ż DM
5 7 1840 Cudnów Karolina Terlecka Kołki Jan Dioniza Łabejkowska Hieronim Poznański i Wlm Aleksandra Obiedzińska wdowa, asyst. Wlm Kleofas Bolesław Obiedziński i Brygida Chmielowska ż. Augusta 569-1-63 12R 108 Ż DM
25 9 1840 Cudnów Justyna Terlecka Karpowce Piotr Marianna Bułkuniewicz Dominik Lewkowicz i Albina Pociata ż. Marcina 569-1-63 17R 157 Ż DM
4 1 1840 Kodnia Karol Żukowski Syngury Mateusz Marianna Sikorska Jan Szmigierzewski i Franciszka Terlecka ż. Jakuba, asyst. Gabriel Kisielów i Anna Zbrożek ż. Jędrzeja 178-3-9 295R 1 Ż 580 DM
26 12 1841 Krzywin Szczepan Więckowski Lisicze Stanisław Teresa Pawłowska ch.28.12.1841, Sł. Teodor Fedorowski, Ur. Agnieszka Terlecka ż. Jędrzeja 171-1-12 36R 39 R Mg
18 3 1841 Berezdów Józef Waśkowski Paszuki Grzegorz Katarzyna Terlecka 872 293 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0155.htm
10 3 1841 Derażne Grzegorz Wodowicki Postójne Julian Elżbieta Złotorzymska Stanisław Pokotyło i Eufrozyna Terlecka zamężna 171-1-12 192R 12 R DM
9 9 1842 Beresteczko Marianna Terlecka Piaski NN Barbara 4 11 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%204/pages/PL_1_436_4_0006.htm
21 8 1842 Ostróg Joanna Gurska Wierzchów Franciszek Karolina Terlecka 881 13 R 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0014.htm
18 3 1844 Korzec Józefa Terlecka Duplinki Bazyli Józefa Tereszczuk 875 142 45 PW 0
23 12 1844 Korzec Tomasz Terlecki Korzec NN Karolina Terlecka 875 178 150 PW 0
2 7 1844 Szumsk Piotr Grzeszuk Cyranka Paweł Marianna Terlecka 875 667 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0350.htm
2 6 1844 Ostróg Jan Gurski Wierzchów Franciszek Karolina Terlecka Stanisław Martynowski, Marianna Szczyglewska ż. Teodora 883 7 V 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0011.htm
7 9 1844 Deraźne Amelia Pelagia Terlecka Postojne Aleksander Eufrozyna Czapska Witalis Porczyński, Honorata Lubieniecka, As. Julian Michałowski, Elżbieta Snież 883 176 R 45 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0186.htm
9 1 1844 Międzyrzec Seweryn Forysewicz Hłuboczek Jan Marianna Terlecka 883 226R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0232.htm
15 2 1845 Sokul Julianna Łączyńska Uhły Józef Lucyna Szydłowska Józef Siemaszko, Scholastyka Terlecka Macieja małżonka, Maciej Terlecki, Augusty 831 47 R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0049.htm
26 1 1845 Teofilpol Małgorzata Rakowska Kotiużyńce Stanisław Marianna Petesz Franciszek Piotrowski i Antonina Terlecka ż. Bazylego 178-3-113 395R 10 Ż DM
11 5 1845 Humań Stanisław Mamert Hejbewicz Talanki ur. Jakub Katarzyna Terlecka ur. Marcelli Zwoliński, Marianna Tchórzewska 685-2-1020 77v 33 Ch 151 KP2
1 1 1845 Cudnów Eleonora Terlecka Huta Sobolowka Bazyli Marianna Lelewicz Jan Lelewicz i Marianna Kuźmińska ż. Kazimierza 178-3-12 183R 2 Ż DM
22 4 1845 Cudnów Franciszka Pilecka Wołosówka Franciszek s. Bonifacego Katarzyna Terlecka Tomasz Terlecki i Marianna Terlecka ż. Piotra 178-3-12 189R 75 Ż DM
5 8 1845 Cudnów Teofila Cezaryna Terlecka Kułki Jan s. Andrzeja Dioniza Labejkowska Paweł Szymonowicz i Aleksandra Obiedzińska podsędkowa wdowa 178-3-12 196V 157 Ż DM
28 9 1845 Cudnów Michalina Terlecka Karpowce Tomasz s. Bazylego Anastazja Bołkunowska Stanisław Matusiewicz i Elżbieta Pociata ż. Marcina, asyst. Kalikst Bętkowski i Marcjanna Matusiewicz ż. Jana 178-3-12 197R 163 Ż DM
25 12 1845 Ostropol Ewelina Terlecka Ładyhy Karol Teresa Ostrożyńska Apoleon Rudnicki i Marcjanna Bagińska ż. Mateusza 178-3-113 258V 40 Ż 517 DM
1 3 1846 Korzec Franciszka Terlecka Duplinki Bazyli Elżbieta Tereszczuk 877 132 29 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0073.htm
27 2 1846 Krzywin Kazimierz Więckowski Lisicze Stanisław Teresa Pawłowska Teodor Maliszewski, Agnieszka Terlecka ż. Jędrzeja 885 74 10 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0075.htm
29 11 1846 Krzywin Jędrzej Maliszkiewicz Lisicze Teodor Konstancja Jurkowska Walerian Chomicki, Marianna Terlecka 885 76 34 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0077.htm
15 6 1846 Starokonstantynów Paulina Sawicka Skowródki Ludwik Marianna Terlecka Wincenty Lerua i Ludwika Stefańska ż. Dominika 178-3-114 11V 82 Ż DM
6 8 1846 Starokonstantynów Magdalena Dębicka Zapadyńce IN Marianna Dębicka Franciszek Zajączkowski i Wiktoria Terlecka ż. Antoniego 178-3-114 14V 107 Ż DM
19 8 1846 Starokonstantynów Adolf Targoni Starykonstantynów Florian Petronela Żer Wlm Feliks Klechniowski Registrator i Wlm Teresa Terlecka ż. Karola Kolleg. Registratora 178-3-114 20R 150 Ż DM
13 5 1846 Bazalia Antonina Lubiniecka Bazalia Piotr Marianna Terlecka Kazimierz Michalski i Ludwika Chodorowska 178-03-115 236R 60 Ż 465 DM
26 2 1846 Berezdów Maciej Mańkiewicz Chwoszczówka Józef Agnieszka Terlecka Michał Manczurowski i Karolina Zabłocka ż. Jana 877 215 26 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0114.htm
20 1 1847 Horbulów Pawlina Chil Szlamarka Rudnia Jan Agata Połyn Piotr Waranowski, Domicella Terlecka, mężatka, chrz. 23.01.1847 178-51-548 102V 3 Ż BS 204
1 10 1847 Horbulów Franciszek Rypik Szlamarka Rudnia Piotr Teodora Ludwińska Kazimierz Rypik, Domicella Terlecka, panna, chrz. 4.10.1847 178-51-548 106R 24 Ż BS 219
27 5 1847 Kotelnia Feliksa Terlecka Antopol Karol Julianna Lewkowska Jakub Lewkowski i Rozalia Sokołowska ż. Jana 178-3-19 275R 32 Ż 545 DM
8 7 1847 Kotelnia Elżbieta Terlecka Halczyn Kazimierz Karolina Kamocka Teodor Średziński i Marianna Sieszycka ż. Teodora 178-3-19 276R 41 Ż 547 DM
15 11 1848 Ostróg Klementyna Bajkowska Hulcza Ignacy Barbara Terlecka Marcin Wisznicki i Antonina Wilczewska panna 171-1-14 20V 118 R DM
5 2 1848 Krzywin Józef Maliszkiewicz Lisicze Teodor Konstancja Grabowska ch.15.02.1848, Mikołaj Wąsowicz, Marianna Terlecka panna 171-1-14 50V 7 R Mg
6 1 1848 Berezdów Julian Mańkiewicz Chwoszczówka Józef Agnieszka Terlecka Symforian Krzysztofowicz i Karolina Zabłocka ż. Jana 17-1-19 1R 1 Ch 2 DM
16 4 1848 Berezdów Emilia Antonina Zeytz [Zejtz] Mirutyn Józef Franciszka Terlecka Ludwik de Saint Blanquart i Franciszka Przetocka, asyst. Mikołaj Żukiewicz i Ludwika de Saint Branquart ż. Ludwika, Dionizy Wiszniewski i Teresa Chodakowska ż. Dionizego 17-1-19 5V 28 Ch 11 DM
19 5 1849 Nieświcz Jan Tarnawski Wiktorzany Stefan Rozalia Wysocka Terlecka 444 11-12 11 0
1 11 1849 Kamień Koszyrski Marianna Terlecka Głusza Stefan Antonina Michalewicz 183 12-13 12 0
18 11 1849 Starokonstantynów Antoni Lisowski Kobylla Sylwester Marianna Terlecka 178-3-118 23V-24R 115 Ż
4 12 1849 Starokonstantynów Karolina Nowicka Rasztówka Aleksander Petronela Dąbrowska ziem. szl. Jan Krasuski, Józefa Terlecka wdowa 178-3-118 25V-26R 122 Ż
8 8 1850 Starokonstantynów Maria Zajączkowska Zapadyńce Franciszek Aleksandra Żelp szl. Franciszek Zajączkowski, Wiktoria Terlecka ż. Antoniego 178-3-119 19V-20R 90 Ż 38 DW
2 11 1850 Starokonstantynów Elżbieta Markiewicz Skowródki Grzegorz Anna Tarnawska 1-dw. Feliks Andruszkiewicz, szl. Elżbieta Terlecka z. Feliksa 178-3-119 26V-27R 122 Ż 52 DW
1 12 1850 Bazalia Paulina Terlecka Bazalia Feliks Zofia Krotewicz 1-dw. Łukasz Krotewicz, Scholastyka Kamińska 178-3-119 94V-95R 117 Ż 186 DW
5 8 1851 Korzec Józefa Terlecka Korzec Franciszek Rozalia Śmiełkowska Józef Mempel i Tekla Mempel ż. Mikołaja 178/3/72 82v-83r 94 Ż Na
29 7 1851 Kotelnia Anna Burzymska Halczyn Antoni Katarzyna Lipnicka Eliasz Horodyski i Karolina Terlecka ż. Kazimierza 178-3-31 349V-350R 56 Ż 689-690 DM
3 3 1851 Zasław św. Józefa Wiktoria Szejc Oczereciana Henryk s.Józefa Franciszka c.Jana Terlecka Szmidt (cudzoziemiec), Joanna Wolska ż.Jana 178-3-120 384V-385R 34 Ż 753-754 RG
23 12 1851 Zasław św. Józefa Franciszka Kalińska Zubary Bartłomiej s.Jana Franciszka c.Piotra Wilczyńska Aleksander Wilczyński s.Bazylego, Józefa Terlecka ż.Aleksandra 178-3-120 405V-406R 97 Ż 795-796 RG
25 9 1853 Zasław św. Józefa Wojciech Chromiński Pobojna Karczma Mateusz Tekla Marcinkowska Ignacy Łaski, Józefa Terlecka 178-03-121 416V-417R 75 Ż 784-785 RG
17 9 1853 Bazalia Antonina Terlecka Bazalia Feliks Zofia Krotewicz Łukasz Krotewicz i Marianna Gluzicka 178-3-121 94V-95R 103 Ż 190-191 DM
16 7 1854 Berezdów Marianna Wychowska Bronniki Jan Marianna Terlecka Jan Rybicki i Tekla Kusznierzewska ż. Jakuba 17-1-20 15V-16R 57 Ch 31-32 DM
18 3 1855 Bazalia Gabriel Korycki Czuchele Teodor Marianna Terlecka Apolinary Szulc i Krystyna Szulc 178-03-123 79V-80R 23 Ż DM
19 10 1855 Bazalia Piotr Motylewski Żerebki Małe Cyryl Józefa Tymanowska Kazimierz Kurzkiewicz i Teresa Terlecka 178-03-123 97V-98R 94 Ż DM
26 8 1856 Bazalia Marianna Terlecka Bazalia Feliks Zofia Krotewicz Łukasz Krotewicz i Marianna Lubieniecka 178-03-124 80V-81R 88 Ż DM
26 12 1856 Ostropol Stefania Szwajdecka Ostropol Franciszek Józefa Popławska Maciej Bagiński i Marianna Terlecka 178-3-124 644V-645R 52 Ż 1225-1226 DM
17 3 1857 Sławuta Marianna Bolesława Terlecka Mińkowce Władysław Józefa Łabędzka 178-3-73 430V-431R 16 Ż 810
1 5 1857 Sławuta Marianna Warzawa Sławuta Antoni Petronela Terlecka 178-3-73 432V-433R 22 Ż 814
12 4 1858 Korzec Antoni Terlecki Bazyli Marianna Józef Wąż i Rozalia Terlecka ż. Franciszka 650-1-1 17V-18R 66 R Na
9 6 1858 Bazalia Felicjan Antoni Korycki Czuchele Teodor Marianna Terlecka Apollon Szulc i Cecylia Terlecka 178-03-127 14V-15R 72 Ż DM
2 11 1858 Bazalia Teofil Rosiński Szmyrki Franciszek Kamila Terlecka Franciszek Łochowski i Emilia Osiecka panna 178-03-127 25V-26R 125 Ż DM
29 4 1859 Ostróg Stanisław Wilczyński Wierzchów Karol Karolina Terlecka chrz. 30.04., Stanisław Martynowski i Paulina Turska 886 77-78 112 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0041.htm
29 3 1859 Toporyszcze Aniela Issak Bułdeskuł Fasowska Rudnia Jan Józefa Sikorska Michał Szuniewicz i Zuzanna Terlecka, Joachim Terlecki i Katarzyna Szuniewicz, Rafał Jaworski i Józefa Bułdeskuł panna 178-03-50 698V-699R 32 Ż DM
25 6 1859 Annopol Zofia Terlecka Annopol Kazimierz Maria Charzewska Jan Tomasiewicz i Aniela Charzewska 886 350-351 25 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0186.htm
31 7 1860 Białogródka Ignacy Bogusławski Puzyrki Wielkie Zachariasz Wiktoria Terlecka [Strzelecka] Karol Pisarski i Elżbieta Suchowirska ż. Feliksa 178-03-75 119V-120R 74 Ż DM
31 7 1860 Białogródka Anna Bogusławska Puzyrki Wielkie Zachariasz Wiktoria Terlecka [Strzelecka] Piotr Bogusławski i Franciszka Czernecka ż. Kornelia 178-03-75 119V-120R 75 Ż DM 0
19 2 1860 Bazalia Helena Zielińska Bogdanówka Jan Katarzyna Czerniawska Kazimierz Niwiński i Cecylia Terlecka 178-03-130 7V-8R 25 Ż DM
21 5 1860 Bazalia Julianna Sieniawska Czuchele Seweryn Marianna Pędzelska Wincenty Kamiński i Cecylia Terlecka 178-03-130 15V-16R 55 Ż DM
30 10 1860 Bazalia Marcelina Korycka Czuchele Teodor Marianna Terlecka Apolinary Szulc i Cecylia Terlecka 178-03-130 30V-31R 114 Ż DM
26 11 1860 Zasław św. Jana Aleksandra Katarzyna Terlecka Zasław Władysław Józefa Łabędzka Benedykt Kab[...], Konstancja Trachtemberg 17-1-119 1V-2R 4 Ch RG
20 4 1861 Starokonstantynów Waleria Babińska Zapadyńce Władysław Antonina Więckowska chrzest 1.01.1862; Jan Sinicki i Wiktoria Terlecka wdowa 178-03-131 1V-2R 1 Ż DM
13 11 1861 Bazalia Marcin Emilianów Bogdanówka Feliks Karolina Chojecka Jan Bujalski i Zofia Terlecka 17-1-5 40V 158 Ch 80 DM
12 11 1861 Bazalia Jozafat Kulikowski Czuchele Stanisław Agnieszka Terlecka Franciszek Szyngier i Domicela Błażejewska 17-1-5 80R 159 Ch 144 DM
23 12 1861 Bazalia Wiktoria Bujalska Bogdanówka Jan Marianna Olszewska Łukasz Krotewicz i Zofia Terlecka 17-1-5 82R 169 Ch 148 DM
11 11 1862 Torczyn Izabela Terlecka Chorochoryń Andrzej Karolina Wiszniowska 648 26-27 53 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0014.htm
1 5 1862 Żytomierz Maria Aleksandra Szenkow Żytomierz Wiliam Aniela Terlecka Zygmunt Taborowski, Zofia Taraswiczowka 178-3-54 27 Ż DG
2 6 1862 Bazalia Antonina Terlecka Czuchele Antoni Cecylia Kulikowska Teodor Korycki i Antonina Szulc 178-03-131 77V-78R 62 Ż DM
16 3 1862 Starokonstantynów Józefa Bujnicka Kruhlik Jan Ewa Terlecka Józef Rusiecki i Adela Szepelska ż. Jana 178-03-131 10V-11R 38 Ż DM
13 4 1862 Aleksandria Walery Szuwarski Majdan Nosków Józef Anna Matuszyńska Maciej Słoniński i Marianna Terlecka ż. Kazimierza 887 89-90 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0048.htm
4 10 1862 Korzec Franciszka Terlecka Korzec Franciszek Rozalia Śmiałkowska Jan Jakutowicz i Tekla Olszyńska ż. Pawła 887 381-382 85 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0208.htm
27 3 1863 Żytomierz Aniela Pilecka Żytomierz Jakób Rozalia Terlecka Konstanty Padeski, Albertyna Sajdaszewska 178-3-54 27 64 Ż DG
8 10 1863 Żytomierz Dionizy Żytomierz NN Teresa Terlecka Nieprawego łoża syn Jan Łonski, Pawlina Kasperska 178-3-54 69 248 Ż DG
20 10 1863 Żytomierz Jadwiga Felicja Terlecka Andrzej Henryk Franciszka Juzwikiewicz Włodzimierz Chlebowski, Józefa Kleczyńska, asystowali: Piotr Dokowski, Michalina Kleczyńska 178-3-54 79 285 Ż DG
1 8 1863 Bazalia Zuzanna Korycka Bogdanówka Teodor Marianna Terlecka Mikołaj Szulc i Krystyna Szulc 17-1-7 22V-23R 85 Ch 45-46 DM
21 5 1865 Kuniów Marianna Rosińska Willa Franciszek Kamila Terlecka Piotr Terlecki i Julia Lenchewicz ż. Grzegorza 178-3-78 59V-60R 36 Ż DM
12 8 1865 Żytomierz Zuzanna Adela Terlecka Żytomierz Andrzej Franciszka Jóźwikiewcz córka registratora kol. / Ignacy Charoki- radca kol., Marianna Mienska, asystowali: Mikołąj Kwasibor 178-3-61 36 224 Ż DG
3 1 1866 Żytomierz Mikołaj Pielecki Żytomierz Jakób Rozalia Terlecka [4.01.1866] syn dw., Jan Szachocki i Karolina Krawczenko 178-3-63 2R 2 Ż 3 i 4 DG
16 2 1866 Żytomierz Władysław Żytomierz Teresa Terlecka [20.02.1866] nieślubny syn, Potr Sobczyński i Barbara Zawierchowska 178-3-63 12 42 Ż 23 i 24 DG
25 4 1866 Białogródka Stanisława Domicela Bessago Puzyrki Małe Antoni Maria Terlecka Józef Feliński i Ludwika Pilecka 178-03-81 210V-211R 45 Ż DM
5 3 1866 Bazalia Teofil Korycki Czuchele Teodor Marianna Terlecka Apolinary Szulc i Cecylia Terlecka 17-1-7 150V-151R 42 Ch 204-205 DM
21 8 1868 Kuniów Zygmunt Rosiński Willa Franciszek Kamila Terlecka Antoni Giżycki i Anna Józefowicz 178-3-78 151V-152R 39 Ż DM
7 9 1868 Białogródka Julian Antoni Popławski Chrystówka Aleksander Aniela Terlecka Antoni Olszewski i Aniela Damon ż. Antoniego 178-03-81 370V-371R 110 Ż DM
22 9 1868 Białogródka Franciszek Bessago Puzyrki Małe Antoni Maria Terlecka Wilhelm Topolnicki i Ludwika Pilecka 178-03-81 371V-372R 113 Ż DM
6 9 1870 Kuniów Adolf Rosiński Willa Franciszek Kamilia Terlecka Ignacy Kępiński i chł. Anna Teodorowa 178-3-78 219V-220R 57 Ż DM
21 4 1870 Ostróg Marianna Nawrocka Chorów Dominik Józefa Terlecka Józef Jasiński, Marcelina Kowalska żona Feliksa 654-1-56 25V 2 R MZ
11 12 1870 Ostróg Dioniza Terlecka Buszcza Kazimierz Marianna Horzewska Bartłomiej Kulikowski, Rozalia Chrościkowska żona Ludwika 654-1-56 34R 2 R MZ
9 1 1871 Białogródka Klementyna Ludwika Bessaga Puzyrki Małe Antoni Maria Terlecka Tadeusz Manastyrski i Ludwika Pilecka ż. Jana, Jan Pilecki i Klementyna Manastyrska ż. Tadeusza 178-03-84 105V-106R 17 Ż DM 0
7 11 1872 Białogródka Wiktor Leopold Bessaga Puzyrki Małe Antoni Maria Terlecka chrz. 30.12, Józef Kulczycki i Ludwika Pilecka 178-3-84 249V-250R 163 Ż DM
14 3 1880 Meżyrów Konstancja Terlecka Sewerynówka Roman Sylwestra Sorokowska 904-6-1 12 W JS1
20 4 1882 Meżyrów Zofia Terlecka Sewerynówka Roman Sylwestra Sorokowska 904-6-3 21 W 5 JS1
16 4 1890 Meżyrów Maria Terlecka Serbinowce NN Antonina dziecko nieślubne Jan Kozłowski i Katarzyna Zawadzka żona Jana 904-6-11 148V-149R 20 W JS1
22 7 1891 Torczyn Władysław Tuński Siedmiarki Franciszek Salomea Tybulewicz Sylwester Gabrylewicz, Klara Terlecka z. Ludwika 677 24-25 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0013.htm
22 10 1891 Krzemieniec Antoni Czugaliński Krzemieniec Stefan Konstancja Terlecka 0.1-81G 21V-22R 83 T
15 3 1892 Ostróg Rafał Cielątkowski Milatyn Marcin Antonina Terlecka Adam Brodecki, Sabina Mysłowska 654-1-121 3V-4R 66 R 171419 DW
19 7 1893 Torczyn Wincentyna Terlecka Siedmiarki Ludwik Klara Juniewicz 679 18-19 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0010.htm
30 12 1899 Torczyn Zofia Juniewicz Siedmiarki Jan Teofila Łaszrowska Franciszek Juniewicz, Klara Terlecka ż. Ludwika 954 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0002.htm
1 9 1900 Niewirków Zofia Łukomska Siedliszcze Michał Marianna Terlecka mieszcz. Jan Halicki, Stanisława Dyczkowska wdowa 951 27V-28 R 132 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0030.htm
17 12 1901 Torczyn Wiktoria Terlecka Siedmiarki Ludwik Klara Juniewicz 955 32-33 77 0
7 2 1901 Tuczyn Zofia Terlecka Kudranka Józef Cecylia Raczkowska 957 5V-6R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0006.htm
14 3 1903 Żytomierz Stanisław Borowski Żytomierz Ignacy Waleria Terlecka Józef Łukomski, Franciszka Kuczalska ż. Antoniego 178-3-171 108V-109R 98 Ż 213 DW
14 2 1904 Tuczyn Waleria Terlecka Kudranka Józef Cecylia Boczkowska 989 5V-6R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0006.htm
16 4 1905 Niewirków Teofila Stachurski Moczulanka Józef Aniela Terlecka 983 19V-20R 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0020.htm
28 1 1909 Niewirków Florian Stachurski Moczulanka Józef s.Franciszka Aniela Terlecka 1015 5V-6R 19 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0008.htm
5 4 1911 Korzec f. Horodnica Helena Terlecka Horodnica Antoni Maria Kuczyńska Stefan Szczawiński i Franciszka Czerniawska 178-3-181 9V-10R 48 Ż 19-20 DM
18 1 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Helena Galicka Szepetówka Jakub Bronisława Jabłońska Adam Jabłoński i Katarzyna Terlecka 17-2-47a 1V-2R 7 Ch 3-4 DM
27 3 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Anna Ejsmunt Szepetówka Karol Helena Woniatowska Piotr Alinkiewicz i Katarzyna Terlecka 17-2-47a 64V-65R 28 Ch 127-128 DM
3 8 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Wanda Galicka Szepetówka Jakub Bronisława Jabłońska Jakub Szynkarenko i Katarzyna Terlecka 17-2-47a 74V-75R 60 Ch 147-148 DM
3 3 1921 Starokonstantynów Maria Urszulewicz Starokonstantynów Leon Justyna Teodorowicz Jan Grabowski i Aleksandra Terlecka panna 17-2-91 cz.2 209V-210R 43 Ch 22-23 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 2 1740 Szumsk Kazimierz Ormanowski Dederkały Małe Rozalia Telecka Terlecka Dederkały Małe p Jan Szkawski, Teofila Kowalewska 297-1-180 3R Ł RK
11 2 1806 Szumsk Jan Pawłowski Bykowce k Rozalia Terlecka Bykowce p Franciszek Mikulski, Maciej Kowalewski, Eliasz Domański 297-1-183 56R Ł RK
23 7 1811 Dubno Paweł Chaczowski Teodora Terlecka Dubno Jakub Michałowski, Bazyli Rołoszowski, Małgorzata Antonowicz 64 8-9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0006.htm
12 6 1827 Zasław Św. Józefa Mikołaj Wąsowicz Leszczany 30w Łukasz Domicela Terlecka Tekla Jatelnicka Toporczyki 27 Eliasz Katarzyna Jastrzębska 178-03-009 43 11 Ż MO 86
10 6 1828 Bazalia Mikołaj Kasperski 25 Jakub Rozalia Agnieszka z d. Terlecka Gluzicka w Kazimierz Komarzewski i Agnieszka Gluzicka 178-3-94 233R 15 Ż DM
28 10 1828 Stary Konstantynów Domini ur. Stanisław Stepański Skowródki 22 ur. Tomasz Magdalena Michalewska ur. Anna Terlecka Skowródki 18 ur. Michał Katarzyna Andrejkiewicz ur. Piotr Michalewski, Mikołaj Kurowicki 178-3-94 165V 18 Ż 319 KP2
2 6 1829 Horodyszcze ur. Mateusz Miłoszyński Zwiahel 27 ur. Tomasz Apolonia Iwanicka ur. Brygida Terlecka Pleśna 20 ur. Sylwester Magdalena Popiel ur. Antoni Przyszychowski, Antoni Tokarski 178-3-95 115R 18 Ż 223 KP2
24 11 1829 Stary Konstantynów Kapucy ur. Feliks Leńkiewicz Szkarawka Mała 28 ur. Augustyn Agnieszka Terlecka ur. Zofia Szymańska Szkarawka Mała 18 ur. Tomasz Marianna Zawadzka ur. Jan Tyszkowski, Szymon Bagiński, Antoni Radziszewski 178-3-95 187v 21 Ż 360 KP2
26 1 1830 Uściług Jan Walczyński par. trzeszczańska 35 Michał Anna Krawczyńska Antonina Terlecka par. Uściług 24 Paweł Aniela Hornowska 844 192R 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0172.htm
21 9 1830 Annopol Jan Bielakiewicz Glinniki 24 Jan Teresa Waśkowska Katarzyna Hej Glinniki 14 Franciszka Marianna Terlecka Paweł Waśkowski, Józef Waśkowski, Mikołaj Bielakiewicz 171-1-3 138V 6 R 144 DM
5 7 1831 Żytomierz Bazyli Benecki G-R ,Żytomierz 22 Arseni Praskowia Efremow Franciszka Skarzyńska Żytomierz 17 Franciszek Róża Terlecka Roman Rubinszteyn , Michał Statkiewicz 178 3 4 51 34 Ż Ni
15 2 1831 Międzyrzec Jan Torysowicz Hłuboczek 27 Maciej Julianna Iwanicka Marianna Terlecka Hłuboczek 28 Karol Felicjanna Grabowska Ur.Leon Bagiński,Stefan Łukawski 171-1-4 277R 2 R AS
5 2 1833 Łuck Władysław Sulimowski Kiwerce 24 Michał Helena Terlecka Karolina Ciechońska Kniahinek 19 Józef Marianna Sądzicka Wincenty Staniewski, Michał Żuliński 369 2 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0002.htm
5 2 1833 Butowce Teodor Kowalewski Medwedówka Wielka 23 Damian Apolonia Terlecka Karolina Żółkiewska Medwedówka Wielka 18 Józef Anna Józef Krzywicki, Paweł Kowalewski, Michał Zawadzki 178-03-99 177R 5 Ż 341 DM 0
10 9 1833 Międzyrzec Jędrzej Jaroszewicz par. Międzyrzec 19 Feliks Tekla Terlecka Wiktoria Iwanicka par. Międzyrzec 17 Józef Katarzyna Huczyńska Ur.Marcin Milewski, Onufry Janczewski 171-1-6 249R 10 R AS
6 3 1834 Łuck Karol Żurawski Bodiaczów 39 NN NN Rozalia Terlecka Bodiaczów 30 Józef Antonina Kuczyńska Jan Kaczorowski, Jan Lubarski 371 6 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0006.htm
19 4 1836 Cudnów Piotr Płociński Babuszki 30 Józef Antonina Cweńterska Lucyna Terlecka Babuszki 24 Mikołaj Salomea Szafrańska Józef Maluch, Józef Rajewski 569-1-59 43V 26 Ż 87 DM
2 2 1836 Kulczyny Aleksander Gorecki Pietniczany par. Orynin g. podolska 24 Mateusz Tekla Ostapowicz Katarzyna Terlecka Dubiszcze 18 Mikołaj Apolonia Zabuska Roman Twardowski, Józef Dylewski 178-03-106 247V 7 Ż 478 DM
17 1 1837 Korzec Samuel Orda par. Kołki (Łuck) 31 Apolinary Anna Szuba Karolina Hulewicz Koszeniów (Kosyniów) 25 Franciszek Julia Terlecka 245-1-11 100 1 R PW
23 1 1838 Bazalia Kazimierz Motylewski Bazalia 21 Jan Marianna Gluzicka Katarzyna Sienicka Bazalia 18 Józef Brygida Terlecka Jan Dyjakowski, Tomasz Topolnicki 178-3-110 260R 1 Ż DM
29 5 1838 Bazalia Piotr Motylewski Bazalia 25 Ignacy Tekla Ziemborska Marianna Gluzicka Bazalia 16 Feliks Agnieszka Terlecka Feliks Wojnarowski, paweł Motylewski, Józef Motylewski 178-3-110 263R 18 Ż DM 0
6 11 1838 Bazalia Antoni Piechta Bazalia 25 Kazimierz Marianna Terlecka Agnieszka Żydkiewicz Czuchele 20 Feliks Wojnarowski, Antoni Motylewski, Agnieszka Topolnicka 178-3-110 265R 30 Ż DM
29 1 1839 Aleksandria Feliks Wojtkowski par. Aleksandria 22 Jakub Wiktoria Niewińska Agnieszka z Chomieckich Janowicz par. Aleksandria 28 Stefan Anna Terlecka 879 167 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0169.htm
5 2 1839 Owrucz Józef Kwasiborski par. Żytomierz 30w Józef Tekla Terlecka Adelajda Rusiecka Hoszów 26 Albin Rozalia Seroczyńska wdowiec po Annie z Miligierów 178-3-8 459V 3 Ż 886 MW
22 9 1840 Tuczyn Stefan Gajdamowicz Janin 55 Piotr Zofia Terlecka Helena z Łosiów Ziembowska Nowy Majdan 40 Antoni Anna Omicz 880 143 V 4
23 11 1841 Katerburg Hubert Ejsmund Ludwiszcze 25 Tomasz Anna Terlecka Karolina Grządkowska Rybcza 19 Paweł Marcella 199 107 4 872 803-804 DW
9 11 1841 Ostróg Franciszek Gurski Wierzchów 22 Maciej Elżbieta Krynicka Karolina Terlecka Miakoty 20 Józef Dorota Soroczyńska R 18 V 19 0
19 6 1842 Przewały Wojciech Kosiński Bystraki, par. Korytnica 24 Jan Apolonia Terlecka Rozalia Rejch Stawki 22 Krzysztof Karolina Wolańska 857 471 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0256.htm
25 11 1842 Łuck Teodor de Haass Parafia łucka 26 Teodozy Marianna Rychter Antonina Aurelia Hulewicz Parafia łucka 18 Franciszek Julia Terlecka Jan Piotraszewski, Maksymilian Giller 378 37 16 828 160V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0020.htm
12 9 1843 Żytomierz Feliks Krynicki 23 Jakub Agata Wolska Katarzyna Terlecka 20 Paweł Anastazja NN 178 51 5 63 Ż Ni
1 10 1844 Żytomierz Adolf Zinkowicz 22 Michał Paulina Jasińska Franciszka Terlecka 22 Andrzej Tekla Leszczyńska 178 51 514 63 Ż Ni
21 1 1845 Korytnica Franciszek Samborski par. Korytnica 28 Michał Tekla Mikołoska Pawlina Kosińska par. Korytnica 24 Jan Apolonia Terlecka 218 8 1
21 1 1845 Białogródka Gabriel Zaremba Dworzec 22 Łukasz s. Bartłomieja Rozalia c. Jana Terlecka Anna Korzeniowska Białogródka 18 Cyryl s. Bartłomieja Katarzyna c. Jana Klukowska Stanisław Kornatowski i Grzegorz Borkowski 178-03-113 102R 1 Ż DM
28 1 1845 Bazalia Piotr Gluzicki Nowa Grobla 19 Wojciech Petronela Tomaszewska Tekla Lubiniecka Bazalia 17 Piotr Marianna Terlecka Antoni Komarnicki, Jan Kamiński, Marianna Baczyńska 178-03-113 229R 2 Ż DM
25 11 1845 Bazalia Józef Sinicki Bazalia 28 Józef Brygida Terlecka Klara Styczkowska Łazuczynek Mały 18 Walerian Katarzyna Bukowska Mikołaj Piechta, Jan Gluzicki, Barbara Żukowska 178-03-113 234V 37 Ż DM
21 1 1845 Tetyjów ur. Łukasz Janiszewski Kniazia, par. Monasterzyska 20 Gabriel Katarzyna Wornicka ur. Marianna Terlecka Kluki 18 Wincenty Agnieszka Zatorska ur. Teodor Kliczkowski, Joachim Janiszewski, Franciszek Trojański 685-2-1021 4v 3 Ch 8 KP2
28 10 1845 Berezdów Józef Mankiewicz Chwoszczówka 40w Jan Ewa Radecka Agnieszka Terlecka Ryławka 24 Paweł Katarzyna Szydłowska Michał Manczurowski 876 431 26 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0232.htm
25 2 1845 Krasnopol Wawrzyniec Osiński Żerebki 48 Wojciech Agnieszka Terlecka Julianna Święcicka Januszpol 27 Tomasz Marianna Łubkowska Mikołaj Święcicki, Florian Janiszewski 178-03-12 236V 5 Ż 471 DM
18 11 1845 Krasnopol Andrzej Podwysocki Januszpol 23 Tomasz Zuzanna Lipińska Honorata Kowalska Januszpol 21 Daniel Brygida Terlecka Eliasz Kotelnicki, Józef Olchanowski, Leon Kowalski 178-03-12 240R 23 Ż 478 DM
16 6 1846 Żytomierz Wincenty Janczewski Żytomierz 22 Maciej Rozalia NN Katarzyna Terlecka Żytomierz 20 Daniel Rozalia Daszkiewicz Jan Woynałowicz , Karol Sawicki 178 3 14 64 47 Ż Ni
17 11 1846 Starokonstantynów Aleksander Sprzysowiecki Skoworódki 23 Michał Katarzyna Burkowska Apolonia Michałowska Skoworódki 17 Piotr Franciszka Terlecka Stanisław Stepański, Andrzej Kostkiewicz 178-3-114 32V 31 Ż DM
17 2 1846 Bazalia Jan Gluzicki Bazalia 21 Feliks Agnieszka Terlecka Marianna Ostromęcka Bazalia 17 Michał Anna Fedorowicz Piotr Motylewski, Mikołaj Piechta, Ludwika Chodorowska 178-03-115 250V 10 Ż 493 DM
23 11 1847 Żytomierz Jakub Pilecki Żytomierz 22 Gabriel Helena Miłkuszewska Rozalia Terlecka Żytomierz 17 Jakub Franciszka Sawicka Bazyli Zdanowicz , Józef Nawrocki 178-3-1 65 61 Ż Ni
21 4 1849 Żytomierz Józef Potocki 30 Ludwik Helena Terlecka Ludwika Bejzym 28 Jan Julia Kamienska 178 3 72 24 Ż Ni
31 7 1849 Żytomierz Michał Domański 31 Paweł Elżbieta Kaszyca Marianna Radzikowska 23 Ignacy Zuzanna Terlecka 178 3 76 39 Ż Ni
18 9 1849 Żytomierz Jasson Rutkowski 32 Jan Wiktoria Kostelska Emilia Terlecka 21 Leon Marianna Petryńska 178 3 78 48 Ż Ni
27 9 1849 Żytomierz Józef Sobieski 23 Jan Rozalia Didkowska Celestyna Terlecka 16 Walenty Marianna Smolska 178 3 80 55 Ż Ni
16 7 1850 Bazalia Teodor Korycki Czuchele 18 Marcin Anna Wiszniowska Marianna Terlecka Czuchele 16 Józef Honorata Szulc Piotr Wróblewski, Michał Wiszniowski, Petronela Wolska 178-03-119 115V 17 Ż DM
15 1 1851 Butowce Aleksander Połoński Starokonstantynów 32 Antoni Julia Terlecka Wanda Mezer Dracze 17 Kazimierz Genowefa Korytyńska Wlm. Aleksander Nartow, Teofil Gumiecki 178-3-120 14V 1 Ż 27 DW 0
4 11 1851 Starokonstantynów Hilary Lisowski Kobyla 23 Sylwester Marianna Terlecka Małgorzata Horodelska Bahłajki 19 Antoni Tekla Mańkowska szl. Jan Terlecki, 1-dw. Michał Zaleski 178-3-120 64R 27 Ż 124 DW
19 1 1858 Łuck Mikołaj Suchodolski Bodiaczów 28 Antoni Marianna Żarczyńska Dominika Dzurowska Bodiaczów 23 Karol Rozalia Terlecka Franciszek Rudnicki, Franciszek Łazowicki 394 65 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0035.htm
28 10 1862 Starokonstantynów Tomasz Żytomirski Krasiłów par. Kulczyny 19 Fabian Maria Gorczyńska Marianna Stefańska Skowródki 18 Stanisław Anna Terlecka Mikołaj Zieliński, Tomasz Rydwaniecki 178-3-131 43V 35 Ż DM
27 1 1863 Bazalia Andrzej Niwiński Czuchele 27 Julian Marianna Łukarzewska Julia Lubiniecka Czuchele 22 Piotr Marianna Terlecka Izydor Niwiński, Andrzej Kamiński, Marianna Sieniawska 17-1-8 2V 4 Ch 5 DM
2 6 1863 Bazalia Grzegorz Ostromęcki Łazuczyn Wielki 40w Michał Anna Chwedorowicz Zofia Terlecka z d. Krotewicz Bogdanówka 34w Józef Anastazja Wróblewska Jan Piotrowski, Jan Gluzicki, Małgorzata Krotewicz 17-1-8 6V 16 Ch 13 DM
28 6 1864 Bazalia Józef Sawicki Kusznirówka par. Kupiel 22 Jan Anastazja Rudnicka Ludwika Terlecka Czuchele 20 Bazyli Antonina Jankowska Kajetan Wereszczyński, Jan Michnowski, Wincentyna Januszewska 17-1-8 20R 15 Ch 40 DM
2 7 1867 Lachowce Ignacy Nowicki Lachowce 28 Bazyli Agnieszka Sykulska Wiktoria Cajc Lachowce 16 Józef Franciszka Terlecka Grzegorz Nowicki, Marek Trocyk, Józef Turkiewicz 178-3-146 191V 7 Ż DM
3 5 1870 Białogródka Józef Karczewski Puzyrki Wielkie 22 Franciszek Anna Apolonia Bogusławska Puzyrki Wielkie 20 Zachariasz Wiktoria Terlecka Tomasz Zarzycki, Mikołaj Karpiński 178-03-84 59V 17 Ż DM 0
14 6 1870 Białogródka Gabriel Zaręba Polachowa 49w Łukasz Rozalia Terlecka Anastazja z d. Makowska Podgórska Kuźmińce 36w Jan Marianna Podgórska Wincenty Rowinkowski, Jan Dubowicz 178-03-84 62V 23 Ż DM
5 7 1870 Bazalia Gabriel Sokołowski Łazuczynek Mały 28w Józef Klara Olszewska Antonina Lubieniecka Łazuczynek Mały 21 Piotr Marianna Terlecka Leon Sokołowski, Franciszek Sokołowski 17-1-8 106R 32 Ch 211 DM
31 1 1871 Bazalia Jakub Kwiatkowski Czuchele 43w Marcin Justyna Trembecka Anna Terlecka Czuchele 23 Józef Honorata Szulc Piotr Brodowski, Antoni Miłaszewski 17-1-8 114V 9 Ch 228 DM
18 7 1871 Bazalia Mateusz Paluchowski Czuchele 46k Wojciech Tekla Wilska Anna z d. Gluzicka Barwicka Bazalia 36w Feliks Agnieszka Terlecka Jan Gluzicki, Leon Niemirowski 17-1-8 119R 27 Ch 237 DM
7 11 1871 Bazalia Franciszek Gluzicki Czuchele 24 Piotr Marianna Terlecka Wiktoria Wolska Czuchele 24 Piotr Marianna Rosołowska Jan Lubieniecki, Wawrzyniec Kulikowski 17-1-8 121V 37 Ch 242 DM
20 2 1872 Bazalia Erazm Czerniawski Kajetanówka par. Teofilpol 30 Antoni Apolonia Grontkowska Antonina Terlecka Łazuczyn Wielki 18 Feliks Zofia Krotewicz Jan Więckiewicz, Józef Czarnecki 17-1-8 130R 19 Ch 258 DM
17 9 1872 Bazalia Jakub Chwedorowski Bazalia 24 Eliasz Rozalia Gluzicka Anna Korycka Czuchele 21 Teodor Marianna Terlecka Adam Barwicki, Walerian Motylewski 17-1-8 134V 38 Ch 267 DM
29 4 1873 Kuniów Faustyn Michałowski Noworoczyce 30 Jakub Teresa Wyszyńska Emilia Czaj ? Juśkowce 20 Józef Franciszka Terlecka Kazimierz Kapuściński, Szymon Bąkowski 178-3-78 322R 7 Ż DM
6 5 1873 Kuniów Wojciech Gutewicz Hulowce par. Białogródka 21 Jan Aniela Olszewska Lucyna Rosińska Willa 18 Franciszek Emilia Terlecka Wojciech Bielewski, Leon Rudkowski 178-3-78 322R 8 Ż DM
11 11 1873 Bazalia Marcin Chwedorowicz Koszelówka 21 Franciszek Tekla Lachowska Marianna Terlecka Łazuczyn Wielki 17 Feliks Zofia Krotewicz Stefan Ostromęcki, Andrzej Lachowski 17-1-8 152V 41 Ch 302 DM
26 11 1877 Białogródka January Kamiński Białogródka 27 Prot Helena Janicka Julia Popławska Chrystówka 18 Aleksander Aniela Terlecka Zygmunt Lewicki, Józef Kamiński 178-03-133 151V 33 Ż DM 0
14 10 1879 Szumsk Adam Zawadzki Mosty 30 Paweł Katarzyna Terlecka Marcelina Wereszczyńska Kamienna Góra 18 Paweł Agata Paszkowska Marceli Wereszczyński i Franciszek Zieliński Ksawery Krasicki 01-226 167R 22 T 485 DM
9 11 1880 Białogródka Konstanty Rosiński Żemelińce par. Jampol 25 Franciszek Kamila Terlecka Elżbieta Gutewicz Hulowce 20 Jan Aniela Olszewska Franciszek Jakuszewski, Kazimierz Gutewicz 178-03-133 300R 31 Ż 579 DM 0
12 2 1884 Bazalia Felicjan Korycki Czuchele 25 Teodor Marianna Terlecka Petronela Wróblewska Czuchele 19 IN Marianna Wróblewska (wdowa) Michał Wiszniowski, Józef Dąbrowski 17-1-8 268V 9 Ch 526 DM
22 1 1889 Bazalia Jan Krzyżanowski Bazalia 30 Ksawery Wiktoria Piechta Barbara Karpińska Bazalia 21 Ignacy Franciszka Terlecka Florian Rydwaniecki, Grzegorz Ostromecki 17-1-8 325R 3 Ch 636 DM
29 1 1889 Bazalia Dionizy Gilewicz Krasiłów par. Kulczyny 23 Jan Karolina Terlecka Brygida Bystrzycka Zozulińce Małe 18 Jan Marianna Cichocka Jan Mikulski, Feliks Ejsmont 17-1-8 325V 6 Ch 637 DM
28 2 1899 Torczyn Julian Rudnicki Torczyn 22 Edward Anna Garczyńska Maria Terlecka Torczyn 20 Andrzej Karolina Wiszniewska Piotr Modżyński, Władysław Polak, Jan Jaworski 936 25 12 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0022.htm
10 2 1905 Torczyn Stanisław Bogusławski Lubcze, par. Hołoby 24 Paweł Helena Bogdaszewska Dioniza Kamińska Torczyn 21 Feliks Julia Terlecka 987 38R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20987/pages/PL_1_436_987_0019.htm
4 2 1907 Bazalia Kasper Żółkiewski Zozulińce Małe 30 Mikołaj Michalina Popławska Maria Terlecka Zozulińce Małe 20 Józef Teresa Pędzelska Gabriel Zagórski, Aleksander Zagórski 17-1-8 549V 6 Ch 1071 DM
23 1 1911 Bazalia Paweł Korycki Czuchele 30 Teodor Maria Terlecka Franciszka Jabłońska Czuchele 26 Dionizy Katarzyna Olszewska Antoni Fursa, Bazyli Korycki 17-1-8 602V 2 Ch 1174 DM
14 10 1912 Starokonstantynów Feliks Żelechowski Juwki par. Stara-Sieniawa 20 Mateusz Paulina Terlecka Franciszka Burak Semerynki 21 Stefan Józefa Suchowirska Mikołaj Burak, Wacław Gałęzowski 17-2-89 45V 25 Ch 93 DM
22 1 1912 Bazalia Józef Romaszewski Klitenka Mała 21 Fortunat Franciszka Iwanowska Paulina Fedorowicz Koszelówka 25 Marcin Maria Terlecka Józef Stachowski, Franciszek Winogrodzki 17-1-8 614V 2 Ch 1197 DM
23 6 1913 Korzec f. Horodnica Stanisław Koziński Budki 29 Józef Franciszka Terlecka Wiktoria Rudnicka Budki 21 Wiktor Ludwik Józefa Hanuszkiewicz Gracjan Bekieszczuk, Aleksander Cielecki 178-03-181 153R 19 Ż 302 DM
12 7 1925 Kostopol Włodzimierz Łukomski 28 Michał Maria Terlecka Maria Nosalska 23 Romuald Kamila Kucharska Jan Pilipczuk, Czesław Sarnecki 740-4-415 27V 21 R 30 DM
30 6 1935 Myszakowa Florian Stachurski Moczulanka 25 Józef Aniela Terlecka Feliksa Turowska 1015 5V-6R 19 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0008.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
1 Helena Terlecka żona 38 Luboml Radziechów 1791 Lublin BK 21
193 110 Anna Terlecka - mąż rusin Ostróg Rozważe 1813 Ostróg par. DW
32 Teresa Terlecka 29 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
2 Marianna Terlecka 29 Ostróg Mizocz 1848 Równe SK 654-1-19
124 Katarzyna Terlecka 20 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
280 29 Apolonia Terlecka z Rolińskich, wdowa 46 Kotelnia Halczyn 1853 Żytomierz DM 178-3-37
146 287 Odnodw. Antonina Terlecka c. Jana dziewica 13 Wyszogródek Płyska 1857 AGAD DW 433-58
2474 269 Terlecka Franciszka z Strzelnickich, wdowa 56 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2482 271 Terlecka Franciszka z Petruszewskich 26 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2484 271 Terlecka Marianna z Petryńskich, wdowa 66 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2492 272 Terlecka Marcelina z Sierszputowskich, wdowa 62 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2494 272 Terlecka Petronela z Kuriatów, wdowa 43 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2495 272 Terlecka Teresa córka Piotra, panna 27 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2496 272 Terlecka Emilia córka Bazylego, panna 19 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2502 273 Terlecka Katarzyna z Nelepowiczów, wdowa 41 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2506 274 Terlecka Marianna z Jasinieckich, zamężna 30 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3166 88 Terlecka Marianna z Barańskich, mąż prawosławny 33 Żytomierz Dubowiec 1864 Ż DM 178-51-90
36 87 Terlecka Maria wdowa 61 Korzec Korzec 1885 Równe DW
40 95 Terlecka Rozalia Chł. wdowa 54 Korzec Korzec 1885 Równe DW
118 299 Terlecka Karolina wdowa 47 Korzec Duplinki 1885 Równe DW
365 34 Terlecka Marcelina, panna 67 Starokonstantynów Skoworódki/ Skowródki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
395 101 Terlecka Paulina, wdowa 69 Starokonstantynów Skoworódki/ Skowródki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
96 .. 46 chł. Karolina ur. Wiszniewska Terlecka wd. .. 69 Torczyn Siedmiarki 1910 Łuck EH
371 11 żona Katarzyna Terlecka 28 Ptycza Redkoduby 1912 Żytomierz DM 178-49-49
376 23 Terlecka Joanna, mąż prawosławny 68 Ptycza Redkoduby 1912 Żytomierz DM 178-49-49
377 25 żona Franciszka Terlecka 31 Ptycza Redkoduby 1912 Żytomierz DM 178-49-49
171 695 Terlecka Krystyna z Kamińskich, wdowa 70 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl