Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 100 wyników dla: Obrocki

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
19 11 1799 Lubar Mikołaj Obrocki 69 Nowy Konstantynów łacina, 178-49-3 642R Ż Mg
8 7 1831 Szumsk Maciej Obrocki 30 Hucisko Złamane wdowiec 245-1-5 389V 88 R RK
4 5 1835 Białogródka Mikołaj Koziobrocki 67 Kropiwna 1-dw., żona Aleksandra z Malinowskich, córki Antonina, Karolina i Krystyna 178-03-101 138R 56 Ż DM

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
3 10 1728 Czartorysk Marianna Kazimierczuk Stefan Marianna Andrzej Obrocki, Olena Masianka panna 297-1-185 37R Ł
1 2 1740 Szumsk Agata Podolska K±ty Jan Katarzyna Stanisław Obrocki, Marianna Woynaszowska 297-1-180 5R Ł RK 10 0
30 3 1741 Szumsk Wojciech Obrocki Huta Rachmanowska Stanisław Marianna Jakub Pasternakowicz, Marianna ¦liwkowa 297-1-180 9R Ł RK 19
18 4 1748 Szumsk Marianna Hornicka Huta Szumska Kasper Angela Stefan Obrocki, Marianna 297-1-180 31V Ł RK 65
14 6 1748 Szumsk Antoni Rogowski Huta Rachmanowska Jan Marianna Stefan Obrocki, Anna Jakusicha 297-1-180 32V Ł RK 67
8 2 1749 Szumsk Jan Huta Szumska Maciej Agnieszka Stefan Obrocki, Katarzyna Jakusiowa 297-1-180 35R Ł RK 72
20 1 1750 Szumsk Agnieszka Mekeczko Mykita Hucisko Szumskie Wincenty Helena Stefan Obrocki, Katarzyna Jakuszowna, Stanisław Sliwinski, Barbara Bernacka 297-1-180 37R Ł RK 79
4 5 1751 Szumsk Zofia Janasz Jonasz Huta Rachmanowska Jan Katarzyna Antoni Obrocki, Teresa Pikulska 297-1-180 42R Ł RK 89
6 12 1757 Szumsk Mikołaj Zaboroski Zaborowski Rachmanów Jan Krystyna Antoni Obrocki, Anastazja Wyszkoska 297-1-180 74R Ł RK 191
23 12 1759 Szumsk Tomasz Obrocki Rachmanów Antoni Katarzyna Eliasz Jurkiewicz, Marianna Kramarka 297-1-180 88V Ł RK 222
3 12 1760 Szumsk Franciszek Ksawery Obrocki Huta Pikulskiego Stefan Magdalena Józef Gerner, Magdalena Woynaszowska 297-1-180 97V Ł RK 4423
11 2 1763 Szumsk Józef Wereszczenski Wereszczyński Huta Franciszkowa Maciej Agnieszka Stefan Obrocki, Ewa Jadaszowska 297-1-180 113R Ł 4458 RK
29 6 1763 Szumsk Piotr Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Szumska Maciej Marianna Szymon Gizycki, Zofia Michalicha, Wojciech Dobrocki, Marianna Zakusiłowa 297-1-180 116R Ł 4464 RK
12 8 1764 Szumsk Paweł Obrocki Huta Dubieńska Tomasz Krystyna Ambroży Bernacki, Joanna Zarębina 297-1-180 122V Ł 4477 RK
6 8 1765 Szumsk Kajetan Wawrzyniec Obrocki Huta Dubieńska Błażej Agnieszka Regina Bernacka, Grzegorz Bilski, Aleksander Garlinski, Agnieszka Wereszczynska 297-1-180 126V Ł 4485 RK 0
10 11 1765 Szumsk Stanisław Obrocki Huta Szumska Stefan Magdalena Sebastian Jadaszewicz, Katarzyna Jakusiewiczowa 297-1-180 128R Ł 4488 RK
17 9 1766 Szumsk Rozalia Rogowska Huta Szumska Jan Marianna Wojciech Obrocki, Agnieszka B±kowska 297-1-180 134V Ł 4501 RK
11 1 1767 Szumsk Sebastian Gorlinski Gorliński Józef Zofia Józef Obrocki 297-1-180 137R Ł 4506 RK
27 1 1767 Szumsk Paweł Gizicki Giżycki Huta Szumska Sebastian? Stanisław ? Teofila Wojciech Hornicki, Katarzyna, Wojciech Obrocki, Marianna Horniecka 297-1-180 137R Ł 4506 RK
5 3 1768 Szumsk Kazimierz Obrocki Rachmanów Antoni Marianna Aleksander Szepniowski, Marianna Marcinicha 297-1-180 141V Ł 4516 RK
15 3 1769 Szumsk Anna Katarzyna Kaczorowska Huta Dubieńska Marcin Krystyna Józef Obrocki, Marianna Br? 297-1-180 145V Ł RK 4526
4 1769 Szumsk Zofia Bembenek Bębenek Huta Dubieńska Michał Anna Józef Obrocki, Marianna Obrocka 297-1-180 146R Ł RK 4528
9 4 1769 Szumsk Stanisław Krasicki Huta Dubieńska Stefan Helena Wojciech Obrocki, Jadwiga Jastrzębska, Ambroży Bernacki, Agnieszka Obrocka 297-1-180 146R Ł RK 4528
10 4 1769 Szumsk Wojciech Obrocki Huta Pikulskiego Stefan Magdalena Sebastian Jadasiewicz, Katarzyna Jakusiowa 297-1-180 146R Ł RK 4528
7 5 1769 Szumsk Stanisław Łagowski Ługowski Huta Dubieńska Wawrzyniec Anna Wojciech Obrocki, Franciszka Jakusiewiczowa 297-1-180 146V Ł RK 4529
2 1 1770 Szumsk Stefan Zinkowski Sinkowski Huta Szumska Tomasz Agnieszka Wojciech Obrocki, Barbara Zieleznicka 297-1-180 149R Ł RK 4534
30 4 1770 Szumsk Antoni Obrocki Rachmanów Antoni Marianna Walenty Gruszecki, Magdalena Terlecka 297-1-180 151R Ł RK 4538
9 5 1771 Szumsk Angela Lakowska Łagowska Huta Dubieńska Wawrzyniec Anna Wojciech Obrocki, Anna Zielinska, Gajewski, Marianna Pasternakowa 297-1-180 154V Ł RK 4545
23 9 1771 Szumsk Michał Brocki Obrocki Hucisko Szumskie Stefan Magdalena Stanisław Dembicki, Agnieszka B±kowska, Andrzej Żelaznicki, Anastazja Dombroska 297-1-180 156R Ł RK 4548
9 12 1772 Czartorysk Stobrocki ? JW gen Szwejkowski, Franciszka Teresa Radziwiłłowa, Adam Zbijewski, Józef Urbanowski 297-1-185 92V Ł 9305 DW
9 8 1778 Szumsk Klara Uberda Hucisko Dubieńskie Wawrzyniec Rozalia Maciej Majakowicz, Katarzyna Sliwińska, Paweł Obrocki, Apolonia Majakowiczowa 297-1-181 29V Ł 30 RK
23 3 1779 Szumsk Józef Obrocki Hucisko Stefan Magdalena Szymon Węgrzynowicz, Anna Jakusiewiczowa, Piotr Jadaszewski, Rozalia Kozłowska 297-1-181 33V Ł 34 RK
23 3 1780 Szumsk Marianna Gizycka Giżycka Hucisko Szumskie Szymon Teofila Wojciec Podgurski, Anna Jakusiewiczowa, Maciej Obrocki, Katarzyna Jadaszynska 297-1-181 39R Ł 039a RK
31 12 1780 Szumsk Kasper Obrocki Huta Dubieńska Wojciech Marianna Paweł Szczepanoski, Katarzyna Sliwinska, Jan Jadaszynski, Rozalia Kozłoska 297-1-181 44R Ł 044a RK
1 2 1781 Szumsk Andrzej Brocki Obrocki Huta Dubieńska Paweł Małgorzata Jan Wysznski, Magdalena Krzywicka 297-1-181 45R Ł 045a RK
29 5 1783 Szumsk Antoni Obrucki Obrocki Huta Dubieńska Wojciech Marianna Jan Gieduszynski, Magdalena Strzałecka, Andrzej Korytkiewicz, Jadwiga Rudowa 297-1-181 62R Ł 062a RK
11 1 1784 Szumsk Agnieszka Jadasiewicz Jadaszewicz Huta Dubieńska Wojciech Marianna Wojciech Obrocki, Katarzyna Sliwinska 297-1-181 65V Ł 66 RK
5 3 1784 Szumsk Marianna Sliwińska ¦liwińska Huta Dubieńska Bartłomiej Anna Anna Strzelecka, Wojciech Obrocki 297-1-181 66V Ł 67 RK
8 5 1785 Szumsk Rozalia Jadaszyńska Huta Bernackiego Wojciech Marianna Wojciech Stenkiewicz, Zofia Bernacka, Maciej Obrocki, Jadaszynska 297-1-181 73V Ł 74 RK
8 7 1788 Szumsk Piotr Obrocki v.Biernackiego Pawel Małgorzata 89 V 0
21 7 1788 Szumsk Jakub Obrocki Huta Mostowa Antoni Marianna 90 R 0
2 9 1807 Ostróg Rozalia NN Kamionka Nowomalińska NN NN Andrzej Obrocki, Marianna ...yska 297-1-136 67 Ł SK
11 8 1809 Ostróg Karolina Niemczycka Kamionka Stanisław Marianna Andrzej Obrocki, Marianna Rucińska 297-1-136 102 Ł 1152 SK
20 11 1810 Ostróg Katarzyna Jakuszewska Kamionka Józef Rozalia Andrzej Obrocki, Marianna Radziszewska 297-1-136 136 Ł SK
18 5 1861 Wiszenki Franciszek Dobrocki Wiszenki Franciszek Marianna Mogerowska 782 6-7 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0003.htm
17 12 1872 Sidorów Tomasz Dobrocki Sidorów 11 Jan Magdalena Berczańska Paweł Kulesza, Petronela Berczańska ż. Mikołaja 1205L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0004.htm

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
13 11 1746 Szumsk Jan Rogowski K±ty Marianna Podolska K±ty w Jan Bilewicz, Stefan Obrocki, Marianna Bilewiczowa, Barbara Obrucka 297-1-180 12R Ł RK
22 7 1754 Szumsk Antoni Obrocki Katarzyna ¦ciborska Michał Żygadło, Kasper Hurnicki 297-1-180 22R Ł RK
21 1 1760 Szumsk Stefan Obrucki Obrocki Huta Waniszkowa Magdalena Jakoszewicz Jakusiewicz Huta Waniszkowa p Błażej Bykoski, Anna Jakusiówna 297-1-180 31V Ł RK
10 5 1760 Szumsk Józef Obrocki Huta Dubieńska Ewa Szymańska Huta Dubieńska w Błażej Wi¶licki, Magdalena Bernacka 297-1-180 32R Ł RK
2 11 1760 Szumsk Maciej Obrocki Huta Surażska Marianna Friderowicz Fryderowicz Huta Surażska Maciej Michalicki, Tomasz Białobrycki, Marianna Kraiewska, Marianna Suserska 297-1-180 34V Ł RK
1 2 1761 Szumsk Błażej Obrocki Huta Dubieńska k Agnieszka Huta Dubieńska w Ambroży Bernacki, Wawrzyniec Woynaszewski 297-1-180 35V Ł RK
5 9 1762 Szumsk Jan Kowalski Huta Surażska Zofia Wrublewska Wróblewska Huta Surażska p Stefan Jakusiewicz, Agnieszka B±koska, Wawrzyniec Woynaszewski, Marianna Jakusiowna, Wojciech Obrocki 297-1-180 39R Ł RK
22 5 1763 Szumsk Wojciech Obrocki Huta Pikulskiego Wojciecha Marianna Jadaszewicz Huta Pikulska p Antoni Woynaszewski, Błażej B±kowski, Zofia Michalicka 297-1-180 41R Ł RK
17 2 1765 Szumsk Józef W±cki Huta Szumska k Dorota Hornicka Huta Szumska p Błażej B±kowski, Wojciech Obrocki, Teresa Pikulska, Marianna Gyzypska 297-1-180 45R Ł RK
29 6 1766 Szumsk Tomasz Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Szumska Anna Rogowska Huta Szumska w Błażej B±kowski, Wojciech Obrocki, Anna Jakusiewiczowa 297-1-180 48R Ł RK
28 9 1766 Szumsk Wojciech Ornicki Hornicki Huta Szumska Marianna Jadaszowska Jadasiewicz Huta Szumska Szymon Iżycki, Wojciech Obrocki, Franciszka Jakusiowa i Bieleńska 297-1-180 48V Ł RK
11 1 1767 Szumsk Antoni Obrocki Rachmanów Marianna Szabadak Rachmanów Aleksander Sopniowski, Rozalia Sopniowska 297-1-180 49R Ł RK
24 11 1771 Szumsk Piotr Ladyszewski Ładyszewski Huta Szumska Marianna Gancarz Gonczarz Huta Szumska Wojciech Obrocki, Maciej Domański 297-1-180 55V Ł RK
27 5 1792 Szumsk Sebastian Obrocki Marianna Jadaszyńska Ł 4 V 0
13 1 1793 Szumsk Kazimierz Obrocki Załuże Katarzyna Tomczuk Załuże Ł 5 V 0
2 11 1794 Szumsk Błażej Obrocki Szumsk Apolonia Wereszczyńska (wdowa) Szumsk Ł 9 R 0
24 11 1794 Szumsk Wojciech Obrocki Katarzyna Parlińska Huta Barszejowicka w szl. Bartłomiej ¦liwiński, Teresa Obrocka 297-1-183 10V-11R Ł
10 2 1796 Szumsk Jan Jagniuk Hucisko Szumskie k Anna Janczuk Hucisko Szumskie p Jan Głowacki, Michał Obrocki 297-1-183 18V Ł RK
8 11 1797 Szumsk Dominik Nowakowski Huta Barszczewskiego k Teresa Piekarowska Huta Barszczewskiego p Jakub Zarzycki, Józef Obrocki, Rozalia Smoleńska 297-1-183 25V Ł RK
24 10 1797 Szumsk Jakub Marciniuk Załuże k Marianna Obrocka Załuże p Aleksander Pawłoski, Kazimierz Obrocki, Franciszka Błaszczukowa 297-1-183 25V Ł RK
15 2 1797 Szumsk Kasper Obrocki Huta Barszczewskiego k Marianna Pukanowska Huta Barszczewskiego p Franciszek Obrocki, Apolonia Obrocka 297-1-183 22V Ł RK
8 2 1797 Szumsk Jakub Obrocki Huta Barszczewskiego k Marianna Hornicka Huta Barszczewskiego p Franciszek Obrocki, Apolonia Obrocka 297-1-183 22V Ł RK
1 2 1797 Szumsk Michał Obrocki Huta Antonowiecka k Marianna B±czkoska B±czkowska Huta Antonowiecka p Tomasz Stankiewicz, Anna Stankiewicz, Marianna Iżycka 297-1-183 22R Ł RK
21 11 1798 Szumsk Kasper Obrocki Huta Barszczewskiego k Barbara Smolińska Huta Barszczewskiego p Jan Sinkowski, Katarzyna Sinkowska, Rozalia Smolińska 297-1-183 29V Ł RK
20 11 1798 Szumsk Józef Obrocki Huta Barszczewskiego k Agnieszka Hornicka Huta Barszczewskiego p Jan Jakusiewicz, Katarzyna Hornicka 297-1-183 29R Ł RK
20 2 1799 Szumsk Stanisław Krasicki Kuty k Katarzyna Siekierzyńska Kuty p Wojciech Krasicki, Kasper Obrocki, Teresa Owrymbniczka 297-1-183 30V Ł RK
10 11 1801 Szumsk Jan Zawalski Hucisko Surażskie k Agnieszka Adaszyńska Hucisko Surażskie p Paweł Wrębiuk, Sebastian Adaszyński, Antoni Obrocki 297-1-183 38V Ł RK
16 10 1801 Szumsk Józef Obrocki Hucisko Surażskie w Aleksandra Smolińska Hucisko Surażskie p Łukasz Zaleski, Wojciech Obrocki, Andrzej Smoliński 297-1-183 37R Ł RK
3 2 1801 Szumsk Szymon Błaszczuk Załuże w Marianna Stepko Załuże p Kazimierz Obrocki, Agnieszka Tomczukowa, Apolonia Obrocka 297-1-183 36R Ł RK
20 1 1801 Szumsk Antoni Obrocki Załuże k Marianna Tomczuk Załuże p Kazimierz Obrocki, Józef Tomczuk 297-1-183 35V Ł RK
19 1 1802 Szumsk Sebastian Obrocki Huta Antonowiecka w Magdalena Smolińska Huta Antonowiecka p Andrzej Jakuszewski, Antoni Stankiewicz 297-1-183 39R Ł RK
18 1 1803 Szumsk Jan Tkaczuk Załuże 25k Teresa Trzeciak Załuże p Józef Agnieszka Kazimierz Obrocki, Andrzej Kiryczuk 297-1-183 43V Ł RK
15 11 1803 Szumsk Kasper Jadaszyński Adaszyński Majdan Dubieński k Agnieszka Sitarz Sitarczuk Majdan Dubieński p Kasper Obrocki, Sebastian Adaszyński, Franciszek Sitarczuk 297-1-183 48R Ł RK
17 1 1804 Szumsk Stefan Siruczuk Załuże k Justyna Jakusiewicz Załuże p Józef Łukaszczuk, Antoni Obrocki, Jakub Sopiński, Marianna Łukaszowa 297-1-183 48V Ł RK
10 6 1806 Szumsk Sebastian Błaszczuk Załuże k Angela Sikorska Kuty Kazimierz Obrocki, Michał Jasiński, Elżbieta Martyniukowa 297-1-183 56V Ł RK
29 9 1807 Szumsk Jan Barszczewski Huta Szumska w Marianna Oberewicz Hucisko Pikulskie p Franciszek Obrocki, Wojciech Krasicki, Józef Hornicki 297-1-183 61V Ł RK
10 11 1807 Szumsk Jan Olesiński Załuże k Katarzyna Mazurek Wa¶kowce p Kazimierz Obrocki, Andrzej Martyniuk 297-1-183 63R Ł RK
10 11 1807 Szumsk Antoni Suchodolski Hucisko Stanisławowe k Anna Listowska Hucisko Pikulskie p Wojciech Jastrzębski, Józef Obrocki 297-1-183 63V Ł RK
8 11 1808 Szumsk Feliks Zieliński Hucisko Pikulskie k Marianna Hornicka Hucisko Mostowe p Franciszek Obrocki, Piotr Jakusiewicz 297-1-183 67V Ł RK
2 2 1809 Szumsk Stanisław Tomczuk Załuże w Franciszka Marciniuk Załuże w Kazimierz Obrocki, Omello Pawłowski 297-1-183 68V Ł RK
31 1 1809 Szumsk Marcin Cymbaluk Iserna w Katarzyna Adaszyńska Iserna Franciszek Obrocki, Piotr Mostowski 297-1-183 68V Ł RK
13 2 1810 Szumsk Wojciech Giżycki Hucisko Pikulskie k Anna B±kowska Hucisko Antonowieckie p Franciszek Obrocki, Tomasz Jadaszyński 297-1-183 71V Ł RK
30 1 1810 Szumsk Feliks Sopiński Hucisko Mostowe k Anna Zielińska Hucisko Pikulskie p Józef Obrocki, Marcin Sinkowski 297-1-183 71R Ł RK
20 2 1810 Szumsk Franciszek Wereszczyński Hucisko Pikulskie k Marianna Hornicka Hucisko Pikulskie w Franciszek Obrocki, Jan Jadaszyński 297-1-183 72R Ł RK
6 11 1810 Szumsk Marcin Tomczuk Załuże k Helena Obycz p Szymon Kazimierz Obrocki, Józef Błaszczuk 297-1-183 73R Ł RK
6 11 1810 Szumsk Mikołaj Załuże k Szymon Marianna Tomczuk Załuże p Antoni Kazimierz Obrocki, Michał Sopiński 297-1-183 73R Ł RK
25 2 1812 Szumsk Franciszek Pawłowski Kuty k Katarzyna Błaszczuk Błaszczak Załuże p Kazimierz Obrocki, Stefan Siruk 297-1-183 76R Ł RK
15 6 1813 Szumsk Franciszek Tomczuk Załuże k Elżbieta Błaszczuk Załuże w Kazimierz Obrocki, Wawrzyniec Tomczuk 297-1-183 79V Ł RK
9 11 1813 Szumsk Jakub Obrocki Załuże k Franciszka Tokarska Szumsk p Michał Sopiński, Apolonia Sopińska 297-1-183 80V Ł RK
16 11 1813 Szumsk Wojciech Giżycki Hucisko Pikulskie k Aleksandra Sinkowska Hucisko Mostowe w Józef Obrocki, Marianna Giżycka 297-1-183 81R Ł RK
16 9 1829 Ostróg Michał Gongała Krzywin Józef Marcelina Marianna Głowacka Dorohoszcza Joachim Anna Bazyli Dobrocki, Feliks Czerwiakiewicz, Antoni Kotyłowski 171-1-2 19R 17 R 7198 MZ

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl