Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 307 wyników dla: Strzelecka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
9 3 1803 Kuniów Anna Strzelecka 2 Peremorówka c. szl. Jana i Heleny 297-1-086 3V Ł
29 4 1812 Krzemieniec Anna Strzelecka 55 Grabówka wdowa 299 13 -14 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0009.htm
18 1 1814 Krzemieniec Apolonia Strzelecka 40 Młynowce pozostał wdowiec 299 27 - 28 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0016.htm
7 9 1815 Krzemieniec Rozalia Strzelecka 2 Grabówka c. Franciszka i Marianny 299 48 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0028.htm
15 9 1817 Krzemieniec Rozalia Strzelecka 1 Grabówka c. Stanisława i Agnieszki 299 65 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0036.htm
17 10 1820 Dubno Katarzyna Strzelecka 6/12 Dubno c. Jana i Konstancji, pracowici 65 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0002.htm
21 12 1821 Krzemieniec Elźbieta Mierwicka 70 Krzemieniec 1-v Strzelecka 299 123 126 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0067.htm
8 12 1825 Krzemieniec Katarzyna Strzelecka 24 Syczówka 299 228 164 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0120.htm
3 6 1826 Krzemieniec Franciszka Strzelecka 1/52 Grabówka c. Mikołaja i Tekli 299 240 86 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0126.htm
19 7 1826 Krzemieniec Aniela Strzelecka 2 Krzemieniec c. Aleksandry 299 244 116 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0128.htm
4 11 1827 Krzemieniec Magdalena Strzelecka 47 Krzemieniec sław., wdowa, córka Katarzyna 01-6 20R 154 T 888 DM
31 12 1827 Zasław św. Jana Anna Strzelecka 70 Zasław wdowa, c. Antonina 178-03-009 29 64 Ż MO 58
23 10 1828 Krzemieniec Rozalia Strzelecka 3/52 Młynowce c. prac. Tomasza i Salomei 01-7 48R 317 T 916 DM
2 7 1830 Targowica Magdalena Strzelecka 14 Targowica c. ur. Wojciecha i Marianny 816 227 R 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0232.htm
23 1 1831 Kuniów Józefa Agnieszka Strzelecka 1,5 c. Karola i Marianny z Leśnickich R 70 V 4 0
8 3 1831 Krzemieniec Marianna Strzelecka 1/12 Grabówka c. pr., Mikołaja i Tekli z Gminnych 01-7 96V 43 T 965 DM
17 7 1831 Krzemieniec Teresa Strzelecka 2 Krzemieniec c. nieślubna sł., Aleksandry Strzeleckiej 01-7 108V 162 T 977 DM
23 11 1831 Krzemieniec Anna Strzelecka 3 Krzemieniec c. pr., Jana i Marianny 01-7 113V 220 T 982 DM
26 10 1831 Szumsk Rozalia Suchodolska 2 Huta Szumska rodz. Antoni i Agata zd. Strzelecka 245-1-5 393R 114 R RK
30 9 1832 Szumsk Petronela Hornicka 3 Mosty z suchot, pr., rodz. Bartłomiej i Franciszka zd. Strzelecka 245-1-6 419R 84 R RK
13 9 1834 Hołoby Antoni Tarnogrodzki 1 Byteń rodzice: ur. Leon i Domicella z domu Strzelecka 849 192V/350 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0191.htm
3 3 1837 Szumsk Joanna Strzelecka 5 Litowiszcze z konwulsji, ur., rodz. Antoni i Elżbieta zd. Wróblewska 245-1-11 495V 30 R RK
27 2 1840 Kuniów Julia Strzelecka 3 Peremerówka c. Karola i Marianny z Leśnickich 880 58 R 5
29 3 1840 Radziwiłłów Katarzyna Strzelecka 40 Radziwiłłów wdowa po Józefie 826 249 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0251.htm
7 3 1840 Krzemieniec Katarzyna Strzelecka 60 Grabówka dzieci: Grzegorz, Franciszek, Piotr, Józef, Apolonia i Helena 871 414 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0217.htm
18 1 1841 Krzemieniec Agnieszka Strzelecka 60 Młynowce dzieci: Jakub, Marek i Wiktoria 872 439 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0232.htm
18 5 1841 Krzemieniec Agnieszka Strzelecka 58 Krzemieniec dzieci: Marianna, Agnieszka i Grzegorz 872 455 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0240.htm
27 1 1842 Kuniów Karolina Strzelecka 2 Peremerówka c. Antoniego i Elżbiety z Wróblewskich 881 58 R 2
18 1 1842 Radziwiłłów Stefan Tarnogrodzki 5 Radziwiłłów syn Leona i Dominiki z d. Strzelecka 828 95 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0097.htm
11 5 1843 Radziwiłłów Leon Tarnogrodzki 38 Radziwiłłów żona Dominika Strzelecka, synowie: Grzegorz, Jan, córki: Rozalia, Helena 829 86 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0096.htm
26 8 1843 Radziwiłłów Jan Tarnogrodzki 2 Radziwiłłów syn Leona i Domicelli z d. Strzelecka 829 88 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0098.htm
16 4 1844 Lachowce Marianna Strzelecka 55 Bisówka z Więckowskich, mąż Jan, synowie Wojciech i Jan 883 105 V 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0109.htm
31 8 1846 Sokul Tekla Papar 70 Dwór Sokulski z domu Strzelecka, przybyła z państwa Austryackiego z miasta Lwowa, wdowa po Stolniku Bełskim nieznanego imienia, zostawiła po sobie syna nieznanego imienia 832 68V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0074.htm
29 1 1854 Dederkały Rozalia Strzelecka 53 Dederkaly Male ur., stanu wolnego 55 200 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0105.htm
18 12 1854 Krzemieniec Marianna Strzelecka 7 Bonówka c. chł. Grzegorza i Heleny z Paradowskich 0.1-26 59R 94 T
20 2 1855 Krzemieniec Antonina Strzelecka 61 Krzemieniec z Nowakowskich, mieszcz., wdowa po Stanisławie, córka Anna 0.1-27 39V 26 T
23 11 1856 Włodzimierz Maria Strzelecka (Sztrzelecka) 64 Werba chł., mąż Michał, synowie Józef i Wincenty, córki Agnieszka i Marcjanna 792 70 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0037.htm
1 2 1857 Krzemieniec Karolina Ternowa-Strzelecka 1 Grabówka c. chł. Tomasza i Anny z Dębickich 0.1-29 57R 11 T
11 4 1859 Krzemieniec Marianna Strzelecka-Klucz 45 Krzemieniec wdowa po Janie, synowie Paweł, Konstanty i Andrzej 0.1-32 51V 25 T
7 1 1860 Włodzimierz Magdalena Strzelecka 60 Werba chł., c. Samuela i Małgorzaty 889 278V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0276.htm
3 3 1861 Krzemieniec Tekla Strzelecka 80 Krzemieniec chł., wdowa po Mikołaju, dzieci nie zostawiła 0.1-34 59V 31 T
16 12 1867 Krzemieniec Katarzyna Strzelecka-Ternowa 12 Grabówka od gorączki, c. chł. Grzegorza i Marianny z Kozłowskich 426-1-41 51V 84 T 514
20 11 1868 Kowel Petronela Strzelecka 79 Lubliniec z Lublińskich, wlm., wdowa po Ignacym, synowie Ludwik i Walery, córki Hieronima i Eleonora 269 41 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0023.htm
5 4 1870 Krzemieniec Agnieszka Strzelecka-Ternowa 1 Grabówka c. chł. Jacentego i Józefy z Szkodowiczów 1-50 44R 42 T
29 4 1870 Krzemieniec Maria Strzelecka-Ternowa 73 Grabówka chł., wdowa po Franciszku, synowie Tomasz, Jacenty i Grzegorz, córka Katarzyna 1-50 45R-V 48 T
28 9 1871 Krzemieniec Marianna Strzelecka-Ternowa 55 Grabówka chł., mąż Grzegorz, syn Szymon, córki Joanna, Tekla i Maria 1-55 161V 65 T
20 1 1876 Kuniów Cecylia Strzelecka 70 Peremerówka wdowa po Marcinie, córka Teofila 178-3-78 441V 3 Ż DM
4 4 1877 Krzemieniec Wiktoria Strzelecka 67 Podliśce chł., stanu wolnego, córka Maria 1-71 31V 17 T
5 12 1877 Krzemieniec Marcela Strzelecka-Ternowa 3 Młynowce c. chł. Andrzeja i Zofii z Sadowskich 1-71 38V 78 T
22 3 1880 Kuniów Marianna Strzelecka 80 Peremerówka szl., z Leśnickich, mąż Karol, córka Brygida 178-3-78 613V 20 Ż DM
16 11 1886 Szumsk Antonina Strzelecka 1 Huta Antonowiecka c. chł. Jana i Teresy z Wereszczyńskich 01-232 285V 88 T
8 11 1890 Krzemieniec Wiktoria Strzelecka 66 Krzemieniec wdowa, dzieci Jan i Magdalena Gipska 0.1-81W 40R 58 T
25 9 1891 Szumsk Maria Strzelecka 4 Zielony Dąb c. miesz. Grzegorza i Kamili z Sawickich 01-233 78V 80 T
4 4 1893 Włodzimierz Teresa Strzelecka 62 Kapitulszczyzna z Swirczyńskich, chł., wdowa po Józefie, synowie Adolf, Ludwik i Grzegorz, córki Elżbieta, Marcela, Agnieszka i Katarzyna 811 133 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0068.htm
9 8 1903 Krzemieniec Anna Strzelecka 3/52 Królewski Most c. chłopów Stanisława i Marii z Łobuszewskich 49 R 64 0
11 5 1904 Szumsk Bronisława Strzelecka 7/52 Antonowce c. chł. Jana i Joanny z Piotrowskich 0.1-238 69V 58 T
17 10 1905 Szumsk Weronika Strzelecka 5 Antonowce c. chł. Jana i Joanny z Piotrowskich 01-236 220V 144 T
28 6 1906 Horochów Helena Strzelecka 80 Haliczany dzieci: Jan 992 33 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0042.htm
20 6 1914 Włodzimierz Stanisława Strzelecka 15 Kapitulszczyzna Adolfa i Teofili Szewczuk 1058 95 92 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0082.htm
15 2 1914 Horochów Janina Strzelecka 17 Haliczany córka Jana i Marii 1059 54 7 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0035.htm
26 3 1918 Włodzimierz Ksawera Strzelczukowa 75 f.Kapitulszczyzna z Jurgilewiczów, v Strzelecka, wyrobnica, wdowa po śp.Wincentym, zos. s.Franciszka 1077 64-65 24 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0033.htm
30 6 1935 Szumbar Anna Strzelecka Zahajce z Świątkowskich, ur. 1859, mieszkanka Sienkiewicz, mąż Jan, córki Maria, Stefania, Zofia, Natalia, Tekla, syn Mikołaj 33-1-660 8 R 8 Ł 0
20 11 1937 Krzemieniec Józef Łabuszewski 77 Młynowce s. Onufrego i Teresy, córka Maria Strzelecka 50 R 75 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
5 3 1801 Ostróg Franciszka Strzelecka Ostróg Tadeusz ...nna Godfrid Kiermison, Małgorzata Szumińska 297-1-136 3 Ł SK
24 7 1827 Luboml Magdalena Anna Osmulska Maszów Symon Anna Chamiec Mikołaj Szymanowski, Małgorzata Strzelecka 843 304 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0168.htm
21 6 1827 Krzemieniec Antonina Strzelecka Krzemieniec Mikołaj Tekla c. sławetnych ochrz. 22.06., sław. Wojciech Nowakowski i Marianna Skalska ż. Jana, asyst 01-3 14V 100 T 515 DM
8 4 1828 Krzemieniec Magdalena Wiszniowska Wesołówka Józef Aleksandra Zestrzelecka Szymon Wiszniowski i ur. Brygida Szychniewicz 01-3 42V 89 T 543 DM
26 5 1828 Krzemieniec Apolonia Strzelecka Krzemieniec Franciszek Marianna Kazimierz Dąbrowski i jego siostra Magdalena 01-3 49V 124 T 550 DM
6 10 1828 Krzemieniec Rozalia Strzelecka Młynowce Tomasz Salomea Łozińska Grzegorz Ihnatiuk i Katarzyna Popelewiczowa 01-3 66V 202 T 567 DM
29 4 1829 Kuniów Józefa Baranowska Peremerówka Jan Marianna Strzelecka R 53 R 23 0
13 6 1829 Włodzimierz Antonina Strzelecka Werba Ignacy Helena Stańkiewicz 844 19 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0013.htm
2 2 1829 Krzemieniec Marianna Stefan Krzemieniec IN Anna c. nieślubna, Piotr Założnów sołdat i pr. Anna Strzelecka ż. Marcina 01-3 81V 19 T 582 DM
2 6 1829 Krzemieniec Marianna Cymborska Grabówka Gabriel Helena prac. Tomasz Strzelecki i Marianna Strzelecka ż. Franciszka 01-3 92R 82 T 592 DM
12 10 1829 Krzemieniec Teresa Strzelecka Krzemieniec IN Aleksandra c. nieślubna, Leon Siczkowski i Rozalia Kowalska 01-3 104R 166 T 605 DM
19 10 1829 Krzemieniec Piotr Marcelina Karol Anastazja Strzelecka prac. Szymon Sokulski i Katarzyna Jasiewicz ż. Jana 01-3 104V 170 T 606 DM
22 1 1830 Kuniów Agnieszka Józefa Strzelecka Peremerówka Karol Marianna Leśnicka 171-1-3 60 V-61 R 4 R
23 1 1830 Kuniów Agnieszka Józefa Strzelecka Peremerówka Karol Marianna Leśnicka dopełnienie chrztu 4.3.1830 r. 171-1-3 64 R 16 R
26 5 1830 Krzemieniec Jan Strzelecki Młynowce Tomasz Salomea Łazińska Grzegorz Strzelecki i Apolonia Strzelecka 01-3 125V 82 T 627 DM
10 9 1830 Krzemieniec Katarzyna Strzelecka Grabówka Franciszek Marianna Kazimierz Dąbrowski i Magdalena Lozawska ż. Karpa 01-3 135V 158 T 638 DM
16 1 1830 Szumsk Rozalia Suchodolska Huta Szumska Antoni Agnieszka Strzelecka Teodor Czeklewicz, Apolonia Jakuszewska ż. Jędrzeja 245-1-4 369V 317 R RK
26 12 1831 Kuniów Mikołaj Baranowski Peremerówka Jan Marianna Strzelecka R 65 R 50 0
7 2 1831 Krzemieniec Marianna Strzelecka Grabówka Mikołaj Tekla Ludwik Rudnicki i Apolonia Kamińska 01-3 149R 26 T 651 DM
2 12 1831 Krzemieniec Barbara Nowakowska Grabówka Grzegorz Brygida Tomasz Karnaczewski i Marianna Strzelecka ż. Franciszka 01-3 166R 131 T 668 DM
4 3 1832 Radziwiłłów Grzegorz Tarnogrodzki Radziwiłłów Leon Dominika Strzelecka 818 280 10 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0287.htm
9 6 1833 Radziwiłłów Antonina Tarnogrodzka Radziwiłłów Leon Dominika Strzelecka 819 242 31 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0250.htm
20 6 1834 Kuniów Brygida Antonina Strzelecka Peremerówka Karol Marianna Leśnicka R 73 V 50 0
2 10 1834 Kuniów Tekla Baranowska Peremerówka Jan Marianna Strzelecka R 75 R 66 0
8 9 1835 Hołoby Róża Tarnogrodzka Byteń Ludwik Dominika Strzelecka Jan Tamogrodzki, Tekla Wielobycka, Stanisław Wielobycki, Anna Tarnogrodzka 850 253V/495 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0263.htm
15 11 1835 Nabrzuska Teofila Strzelecka Maniewicze Marcelli Cecylia Łączewska Aleksander Fidler, Agata Dąbrowska, 850 546 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0291.htm
18 3 1835 Krzemieniec Marianna Grudzińska Młynowce Antoni Teofila Strzelecka Jan Ławecki i Eleonora Ramlowa 01-8 8V 32 T 1041 DM
26 7 1835 Krzemieniec Anna Borowska Krzemieniec Jan Apolonia Strzelecka Tomasz Paradowski i Anna Strzelecka 01-8 16V 78 T 1049 DM
28 7 1835 Krzemieniec Anna Kosińska Krzemieniec Marcin Katarzyna Strzelecka Jakub Białoszewski i Franciszka Janowa 01-8 16V 79 T 1049 DM
15 9 1835 Krzemieniec Michał Kozłowski Krzemieniec Marcin Marianna Łaszuk Franciszek Strzelecki i Anna Strzelecka 01-8 18V 91 T 1051 DM
28 9 1835 Krzemieniec Zofia Podłużna Krzemieniec Teodor Pawlina Strzelecka Damian Plaszowski i Tacjanna Podłużna 01-8 19V 97 T 1052 DM
22 10 1835 Krzemieniec Joanna Strzelecka Grabówka Grzegorz Marianna Kozłowska Franciszek Strzelecki i Ewa Andrejczuk 01-8 21R 107 T 1053 DM
19 11 1835 Krzemieniec Katarzyna Strzelecka Grabówka Franciszek Marianna Dąbrowska Józef Strzelecki i Magdalena Dąbrowska 01-8 23R 117 T 1055 DM
16 10 1835 Szumsk Aleksander Bolesław Lewandowski Iserna Michał Franciszka Strzelecka dopełnienie 7.6.1837, Karol Strzelecki, Elżbieta Viaga ż. Dominika, Wojciech Umiński, Marianna Strze 245-1-11 477V 40 R RK
28 7 1836 Krzemieniec Ignacy Bujarski Białokrynica Wojciech Marianna Antoniuk Michał Bojarski i Anna Strzelecka 01-10 18R 69 T 56 DM
29 12 1836 Krzemieniec Tomasz Strzelecki Krzemieniec Grzegorz Helena Paradowska Antoni Humeniuk i Marianna Strzelecka 01-10 32R 126 T 77 DM
24 6 1837 Kuniów Julia Paulina Strzelecka Peremorówka Karol Marianna Leśnicka Wojciech Umiński, Apolonia Orlicka wdowa 171-1-10 86 R 49 ZP R 0
1 10 1837 Kuniów Edward, Franciszek Papużyński Noworodczyce Ignacy Marianna Podymińska Tadeusz Gruziński, Marianna Strzelecka ż. Karola 171-1-10 87 V-88 R 61 ZP R 0
24 2 1837 Szumsk Joanna Strzelecka Litowiszcze Antoni Elżbieta Wróblewska Adam Trojanowski, Aleksandra Morozowska małżonka 245-1-11 473V 18 R RK
27 11 1838 Kuniów Józefa Strzelecka Noworoczyce Jan Franciszka Gnoińska 83 R 75 ZP 0
5 1 1838 Hołoby Stefan Tarnogrodzki Byteń Leon Dominika Strzelecka Szymon Czabowski żonaty, Salomea Czabowska panna 853 200R/354 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0198.htm
30 1 1838 Szumsk Agnieszka Strzelecka Litowiszcze Antoni Elżbieta Wróblewska Jan Trojanowski, Aleksandra Morozowska ż. Szymona 245-1-12 275V 10 R RK
28 9 1838 Szumsk Michalina Suchodolska Huta Szumska Antoni Agnieszka Strzelecka Franciszek Kowalewski, Zofia Kalinowska ż. Adama 245-1-12 284V 65 R RK
3 4 1839 Kuniów Kasylda Lewandowska Peremerówka Michał Franciszka Strzelecka 879 51 R 21 0
3 4 1839 Kuniów Olimpia Lewandowska Peremerówka Michał Franciszka Strzelecka 879 51 R 22 0
10 2 1839 Krzemieniec Marianna Strzelecka Młynowce IN Wiktoria c. z nieprawego łoża, pr. Michał Kondratiuk i pr. Dorota Strzelecka 01-13 4V 16 T 280 DM
9 5 1839 Krzemieniec Antonina Podłużna Krzemieniec Teodor Agnieszka Strzelecka sł. Jan Saciuk i sł. Marianna Klucz 01-13 10R 48 T 285 DM
3 7 1839 Krzemieniec Jan Kosiński Krzemieniec Marcin Katarzyna Strzelecka sł. Jan Mikityniec i sł. Anna Teresiewiczowa 01-13 13V 70 T 289 DM
5 8 1839 Krzemieniec Aniela Borowska Grabówka Jan Apolonia Strzelecka pr. Grzegorz Strzelecki i pr. Marianna Audejczykowa 01-13 15V 83 T 291 DM
8 5 1840 Krzywin Stanisława Cecylia Strzelecka Nietykszyn Mikołaj Balbina Wisznicka 880 27 R 11 0
2 2 1840 Krzemieniec Józefa Grudzińska Krzemieniec Antoni Teofila Strzelecka 871 358 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0188.htm
5 1 1840 Połonne Anna Strzelecka Połonne Kazimierz Dorota Jan Wojnarowski żonaty, Marianna Romanowska z. Andrzeja 871 190 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0099.htm
5 3 1840 Hołoby Helena Tarnogrodzka Byteń Leon Domicella Strzelecka Mikołaj Jakubowski młodzian, Delfina Harasymowicz panna, Michał Majewski wdowiec 855 203R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0209.htm
3 8 1841 Krzemieniec Dominika Kosińska Krzemieniec Marcin Katarzyna Strzelecka 872 407 55
4 1 1842 Radziwiłłów Jan Kasper Tarnogrodzki Radziwiłłów Leon Dominika Strzelecka 828 81 3 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0083.htm
17 4 1842 Połonne Marianna Strzelecka Połonne Kazimierz Dorota 873 307 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0159.htm
20 10 1843 Włodzimierz Teresa Strzelecka Werba Ignacy Helena Konstantynowicz 858 22 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0013.htm
18 4 1843 Krzywin Klementyna Karolina Turkiewicz Hulsk, par. Zwiahel Jan Paulina Buderaska ch.24.03.1847, Józef Stebelski, Cecylia Wisznicka, ż. Sotera, asys. Hieronim Turkiewicz, Józefa Strzelecka panna, córka Mikołaja 171-1-13 49R 4 R Mg
19 2 1845 Niewirków Franciszek Bagiński Huta Bystrzycka Marek Anna Strzelecka Paweł Brusiłowicz i Tekla Weselska 884 273 15 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0280.htm
15 9 1847 Krzywin Antoni Kryst Krzywin Antoni Juliusz Marianna Białoszewska ch.16.09.1847, Jan Orzechowicz, Józefa Strzelecka panna, c. Mikołaja, asys. Jan Mikler, Eliza Szulc wdowa 171-1-13 51V 28 R Mg
8 9 1847 Kijów Maryla Cybulska Kijów Konstanty Apolonia Kucharska Tomasz Kozłowski, Tytularny Sowietnik, Eufrozyna Strzelecka, Tytylarna Sowietnikowa, chrz.13.09.1847 178-51-548 45R 51 Ż BS 91
8 12 1847 Kijów Anna Romiszowska Kijów Symfonian Scholastyka Zakrzowska Ignacy Wyhowski, Gubernski Sekretarz, Honorata Wierzbicka, as. Grzegorz Janiszewski, Wiktoria Zakrzewska, Władysław Nowiński, Eufrozyna Strzelecka, chrz. 14.12.1847, ojciec Gubernski Sekretarz 178-51-548 49R 73 Ż BS 99
14 10 1848 Ostróg Kasylda Lewandowska Nowomalin Michał Katarzyna Strzelecka Karol Kołotylin i Cecylia Strzelecka ż. Marcelego 171-1-14 19R 110 R DM
24 11 1849 Lachowce Katarzyna Łastowska Hulowce Cyprian Domicela Strzelecka Marcin Krymski i Marianna Kornatowska ż. Jakuba 171-1-15 158V-159R 69 R DM
22 3 1851 Włodzimierz Katarzyna Strzelecka Werba Ignacy Helena Hankiewicz 787 20-21 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0011.htm
12 11 1851 Włodzimierz Marianna Strzelecka Werba Józef Teresa Świerszczyńska 787 38-39 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0020.htm
25 12 1853 Krzemieniec Marianna Strzelecka Grabówka Grzegorz Marianna Kozłowska 878 51-52 74 0
6 8 1854 Włodzimierz Agnieszka Strzelecka Werba Józef Teresa 895 31V-32R 33 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20895/pages/PL_1_436_895_0033.htm
18 12 1855 Kowel Kazimierz Hipolit Lubliński Lubliniec Hipolit Eleonora Czendacka dop. Erazm Pieńkowski, Petronela Strzelecka, Telesfor Bobrowicz, Hieronima Ciec 260 12-13 11 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0007.htm
10 1 1855 Krzemieniec Julianna Strzelecka Krzemieniec Kazimierz Wiktoria Doczyńska 0.1-27 1V-2R 3 T
19 4 1856 Krzemieniec Karolina Strzelecka Krzemieniec Tomasz Anna Dąbska Michał Szkodowski, Katarzyna Szarkiewicz ż. Aleksandra 0.1-28 9V-10R 24 T
24 12 1856 Kowel Ewa Anastazja Ciechanowska Kowel Franciszek Hieronima Strzelecka szl. Aleksander Łaszewski, Petronela Strzelecka 868 21-22 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0012.htm
27 1 1857 Dederkały Krasowska Sadki Wincenty Brygida Strzelecka Antoni Bockowski, ż. Bazylego Tarczyńskiego 55 219 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0114.htm
21 4 1857 Horochów (Drużkopol) Józefa Kamińska Bużany Franciszek Teofila Strzelecka 898 55V-56R 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0059.htm
2 8 1857 Kowel Maria Antonina Kamila Lublińska Lubliniec Hipolit Eleonora Czendacka Erazm Pieńkowski, Petronela Strzelecka, Telesfor Bobrowicz, Hieronima Ciechanow 260 12-15 12 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0007.htm
13 4 1857 Krzemieniec Katarzyna Strzelecka Grabówka Grzegorz Marianna Kozłowska 0.1-29 7V-8R 20 T
3 1 1858 Włodzimierz Aniela Nagrodzka Werba Jan Agnieszka Witkowska Grzegorz Uszyński, Antonina Strzelecka 794 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20794/pages/PL_1_436_794_0002.htm
21 1 1858 Kowel Marian Erazm Ignacy Ralewski Lubitów Józef Ludgarda Rybczyńska Mamert Kałusowski, Henryka Strzelecka 260 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0002.htm
11 9 1859 Dederkały Mikołaj Jarosław Krasowski Sadki Wincenty Brygida Strzelecka Błażej Bockowski, Karolina Świętochowska wdowa 55 39-40 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0021.htm
4 10 1859 Kowel Maria Kazimiera Ciechanowska Lubitów Franciszek Hieronima Strzelecka 870 35-36 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0019.htm
2 2 1859 Kowel Stanisław Marian Bystry Czerkasy Felicjan Eleonora Strzelecka 870 15-16 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0009.htm
27 2 1859 Włodzimierz Józefa Strzelecka Werba Józef Teresa Świerszczyńska 795 8-9 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0005.htm
2 11 1859 Kuniów Honorata Łabędska Peremorówka Franciszek Paulina Buderacka Łukian Mrozowski i Marianna Strzelecka 886 244-245 61 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0128.htm
29 8 1860 Turzysk Jan Symforian Wosiński Klusk Leon Zofia Obniska wlm. Rafał Ruczyński, Henryka Ruczyńska Strzelecka 891 143V-144R 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0126.htm
2 8 1860 Torczyn Kajetan Krupiński Chorochoryn Adam Marianna Strzelecka 841 445-446 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0246.htm
11 12 1860 Krzemieniec Damazy Antoni Rajski Krzemieniec Adolf Teofila Strzelecka 0.1-33 27V-28R 79 T
12 4 1861 Dederkały Juliusz Krasowski Sadki Wincenty Brygida Strzelecka 56 252-253 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0133.htm
23 11 1862 Krzemieniec Klemens Franciszek Rajski Krzemieniec Adolf Teofila Strzelecka 0.1-35 27V-28R 81 T
13 7 1863 Kowel Adolf Bystry Czerkasy Feliks Eleonora Strzelecka Marceli Kobylański, Antonina Strzelecka 264 26-27 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0014.htm
25 11 1863 Kowel Maria Antonina Ciechanowska Lubitów Franciszek Hieronima Strzelecka 264 36-37 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0019.htm
19 2 1863 Krzemieniec Konstancja Strzelecka-Ternowa Grabówka Tomasz Anna Dębicka Grzegorz Bech, Józefa Strzelecka ż. Jacentego 0.1-36 5V-6R 15 T
28 10 1863 Kuniów Jadwiga Katafoni Ilaszówka Józef Józefa Strzelecka Karol Strzelecki i Aleksandra Wojciechowska 178-3-78 10V-11R 60 Ż DM
8 12 1864 Krzemieniec Marian Rajski Krzemieniec Adolf Teofila Strzelecka 1-38 32V-33R 96 T 200
17 6 1864 Kuniów Kazimierz Krasowski Peremorówka Dionizy Wincenty Brygida Strzelecka szl. Ignacy Pasikowski i Teresa Zielińska 178-3-78 32V-33R 19 Ż DM
4 12 1864 Żytomierz Barbara Marcinkiewicz Żytomierz Jan Wiktoria Zdanowicz córka żołnierza, Filip Stukałow feldfebel, Maria Strzelecka 178-3-61 9 Ż DG
22 10 1865 Torczyn Jan Krupiński Budki Horodyńskie Tomasz Zuzanna Strzelecka Jan Garczyński, Honorata Okorska ż. Jana 651 26-27 37 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20651/pages/PL_1_436_650_0014.htm
23 4 1865 Kuniów Jan Katafoni Eliaszówka Józef Józefa Strzelecka Feliks Tolski i Aleksandra Jasińska 178-3-78 58V-59R 30 Ż DM
20 5 1866 Kowel Jadwiga Abramowicz Burczak Kowel Justyn Stanisława Szomańska Franciszek Zadernowski, Antonina Strzelecka 268 8-9 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0005.htm
7 4 1866 Krzemieniec Teodora Kozłowska Krzemieniec Michał Apolonia Strzelecka 426-1-39 8V-9R 29 T 254
12 7 1866 Krzemieniec Magdalena Strzelecka-Ternowa Syczówka Kazimierz Wiktoria Doczyńska 426-1-39 13V-14R 48 T 259
1 11 1866 Krzemieniec Karolina Strzelecka-Ternowa Syczówka Piotr Aniela Goralska 426-1-39 19V-20R 70 T 265
30 8 1866 Białogródka Sabina Bogusławska Puzyrki Wielkie Zachariasz Wiktoria Strzelecka Stefan Teleżyński i Franciszka Pisarska ż. Karola 178-03-81 217V-218R 74 Ż DM
28 7 1867 Kuniów Kunegunda Stelecka (Strzelecka) Noworoczyce Karol Ludwika Borowska Piotr Tylicki i Marianna Sokołowska ż. Józefa 178-3-78 116V-117R 42 Ż DM
8 5 1867 Białogródka Kazimierz Kozieradzki Dańkowce Stanisław Teresa Strzelecka Fortunat Makarewicz i Ewa Baranowska ż. Michała 178-03-81 276V-277R 48 Ż DM
9 3 1868 Torczyn Władysław Krupiński Chorochoryń Tomasz Zuzanna Strzelecka 654 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0006.htm
17 1 1868 Kuniów Klementyna Katafoni Iliaszówka Józef Józefa Strzelecka Antoni Sokołowski i Karolina Baranowska 178-3-78 143V-144R 5 Ż DM
23 9 1868 Kuniów Anastazja Krasowska Peremorówka Wincenty Brygida Strzelecka Piotr Chryzolog Orlicki i Konstancja Bartkowska 178-3-78 154V-155R 49 Ż DM
16 5 1868 Białogródka Jan Makarewicz Sachnowce Fortunat Julia Strzelecka Roman Wierzbicki i Cecylia Kusmińska ż. Franciszka 178-03-81 354V-355R 46 Ż DM
25 12 1869 Torczyn Joanna Krupińska Chorochoryń Tomasz Zuzanna Strzelecka 655 42-43 64 0
22 4 1869 Krzemieniec Agnieszka Strzelecka-Ternowa Grabówka Jacenty Józefa Szkodowicz 1-48 8V-9R 22 T
16 11 1869 Krzemieniec Maria Kozłowska Grabówka Michał Apolonia Strzelecka chł. Franciszek Strzelecki, mieszcz. Barbara Cybulska ż. Stefana 1-48 24V-25R 71 T
2 2 1869 Kuniów Marianna Jakuszewska Hucisko Wincenty Paulina Jasińska Cyryl Zaremba i Ludwika Strzelecka 178-3-78 178V-179R 11 Ż DM
2 7 1869 Kuniów Filipina Katafoni Iliaszówka Józef Józefa Trzelecka (Strzelecka) Grzegorz Malinowski i Józefa Jezierska 178-3-78 184V-185R 34 Ż DM
1 1 1870 Torczyn Klementyn Krupiński Chorochoryń Adam Marianna Strzelecka 656 2-3 1 0
16 5 1870 Krzemieniec Jan Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka mieszcz. Stefan Kamński, Rozalia Detyniewicz panna 1-50 16V-17R 54 T
10 4 1871 Krzemieniec Maria Strzelecka Grabówka Jacenty Józefa Szkodowska 1-55 181V-182R 34 T
4 8 1871 Krzemieniec Antonina Strzelecka-Ternowa Syczówka Piotr Aniela Góralska 1-55 185V-186R 55 T
29 4 1871 Krzemieniec Katarzyna Kozłowska Grabówka Michał Apolonia Strzelecka 1-55 182V-183R 38 T
31 1 1871 Tbilisi Ludmiła Leonia Strzelecka z d.Sokołowska Warszawa Franciszek s.Kaspra Aleksandra c.Henryka Buchmejer (konwersja 1921) 240R 12 Tb
12 8 1871 Krzemieniec Hipolit Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 1-55 186V-187R 58 T
20 10 1871 Kuniów Walerian Katafoni Iliaszówka Józef Józefa Strzelecka Jan Jezierski i Antonina Baranowska 178-3-78 254V-255R 60 Ż DM
24 8 1872 Krzemieniec Ludwika Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 1-62 14V-15R 52 T 880
20 5 1873 Torczyn Katarzyna Krupińska Chorochoryń Tomasz Zuzanna Strzelecka 659 12-13 18 0
6 10 1873 Kuniów Paulina Strzelecka Noworoczyce Karol Ludwika Borowska Piotr Telicki i Wincentyna Jasińska ż. Pawła 178-3-78 314V-315R 50 Ż DM
17 7 1874 Krzemieniec Jan Kozłowski Grabówka Michał s.Marcina Apolonia Strzelecka 0.1-68 12V-13R 45 T
1 8 1874 Krzemieniec Piotr Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks s.Tomasza Tekla Strzelecka 0.1-68 12V-13R 48 T
22 12 1875 Torczyn Bronisława Suchodolska Usicze Wincenty Teresa Strzelecka Wojciech Hyrycz, Zofia Dmitrowska ż. Antoniego 661 38-39 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0020.htm
6 1 1875 Krzemieniec Marcela Strzelecka-Ternowa Młynowce Andrzej Zofia Sadowska 426-1-69 1V-2R 3 T
9 6 1875 Kuniów Marcelina Strzelecka Noworoczyce Eugeniusz Katarzyna Boczkowska Cyryl Zręba i Anna Telicka 178-3-78 372V-373R 48 Ż DM
28 7 1875 Kuniów Waleria Katafoni Iliaszówka Józef Józefa Strzelecka Stanisław Jezierski i Antonina Baranowska ż. Józefa 178-3-78 375V-376R 58 Ż DM
18 11 1876 Krzemieniec Maria Kozłowska Grabówka Michał Apolonia Strzelecka 1-70 17V-18R 66 T
30 5 1876 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 1-70 9V-10R 36 T
1 10 1876 Kuniów Władysław Popławski Noworoczyce Michał Bronisława Ciszewska Eugeniusz Strzelecki i Ludwika Strzelecka ż. Karola 178-3-78 424V-425R 86 Ż DM
19 5 1877 Krzemieniec Maria Joanna Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka miesz. Antoni Komarewicz, Domicela Jaśkiewicz z. Antoniego 1-71 9V-10R 36 T
30 6 1877 Radziwiłłów Amelia Strzelecka Bat'ków Michał Rozalia Milewska 1-71 49V-50R 27 T
30 11 1877 Kuniów Jan Katafoni Iliaszówka Józef Józefa Strzelecka chrz. 27.03.1878, Eugeniusz Strzelecki i Anaztazja Zagórska ż. Pawła 178-3-78 499V-500R 18 Ż DM
26 12 1878 Torczyn Stefania Suchodolska Chorochoryń Wincenty Teresa Strzelecka 664 26-27 49 0
20 3 1878 Kuniów Marianna Strzelecka Noworoczyce Eugeniusz Katarzyna Boczkowska Kirił Zaręba i Anna Kolbuszewska ż. Marcina 178-3-78 500V-501R 24 Ż DM
12 11 1879 Krzemieniec Marcin Kozłowski Grabówka Michał s.Marcina Apolonia Strzelecka 426-1-73 18V-19R 75 T
30 3 1879 Kuniów Julian Kamiński Noworoczyce Józef Maria Krzewińska szl. Michał Błażejewski i Ludwika Strzelecka ż. Karola 178-3-78 547V-548R 42 Ż DM
9 1 1880 Krzemieniec Marianna Strzelecka-Ternowa Krzemieniec Piotr Aniela Gorolska 1-74 1V-2R 1 T
1 4 1880 Kuniów Leon Katafoni Iliaszówka Józef Józefa Strzelecka Jan Baranowski i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-78 593V-594R 41 Ż DM
10 12 1881 Torczyn Władysław Suchodolski Chorochoryń Wincenty Teresa Strzelecka 667 44-45 56 0
20 11 1881 Szumsk Marianna Strzelecka Huta Dubieńska Jan Teresa Wereszczyńska chrz. 29.11 Wojciech Sińkowski, Marianna Suprowicz ż. Karola 01-231 37V-38R 150 T DM 829
14 9 1882 Szumsk Tekla Sobczyńska Kamienna Góra Piotr Teresa Sińkowska Walentyn Raczyński, Teresa Strzelecka ż. Jana 01-232 313V-314R 99 T
5 1 1886 Szumsk Antonina Strzelecka Huta Antonowiecka Jan Teresa Wereszczyńska 01-232 228V-229R 2 T
1 10 1886 Kuniów Tekla Strzelecka Noworoczyce Eugeniusz Katarzyna Boczkowska Cyryl Zaręba i MariaTańska ż. Feliksa 178-3-86 61V-62R 68 Ż DM
15 2 1887 Szumsk Faustyna Przewłocka Zielony Dąb Piotr Petronela Telicka Stanisław Stychański i Kamila Strzelecka ż. Józefa 01-232 88V-89R 34 DM 956 T
4 6 1887 Szumsk Aleksander Fuina Huta Antonowiecka Jan Petronela Sińkowska Adam Przewłocki i Teresa Strzelecka ż. Jana 01-232 97V-98R 80 DM 965 T
2 7 1889 Krzemieniec Anna Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 01-81B 16V-17R 64 T
4 3 1889 Szumsk Teofila Strzelecka Huta Antonowiecka Jan Teresa Wereszczyńska Ignacy Mińkowski i Marianna Przewłocka ż. Wincentego 01-232 7V-8R 31 T 873 DM
2 7 1889 Kuniów Karolina Telicka Noworoczyce Mikołaj Józefa Jakuszewska Jakub Kondracki i Katarzyna Strzelecka ż. Eugeniusza 178-3-86 191V-192R 68 Ż DM
14 2 1890 Szumsk Antonina Strzelecka Waśkowce Aleksander Marianna Lubecka Wojciech Strzelecki, Emilia Nowakowska z. Jana 01-233 108V-109R 41 T
10 2 1890 Kuniów Aniela Strzelecka Noworoczyce Eugeniusz Katarzyna Boczkowska Cyryl Zaręba i Maria Tańska ż. Feliksa 178-3-86 325V-326R 14 Ż DM
10 2 1890 Kuniów Paulina Strzelecka Noworoczyce Eugeniusz Katarzyna Boczkowska Wacław Strzelecki i Maria Kondracka ż. Jakuba 178-3-86 325V-326R 15 Ż DM
19 5 1891 Szumsk Helena Strzelecka Huta Antonowiecka Jan Teresa Wereszczyńska 01-233 18V-19R 72 T
1 9 1892 Krzemieniec Katarzyna Tasinkiewicz Krzemieniec Feliks Tekla Strzelecka 0.1-81D 16V-17R 61 T
2 9 1893 Szumsk Stanisława Strzelecka Huta Antonowska Jan Teresa Wereszczyńska Antoni Krzemińska, Karolina Soroczyńska ż. Jana 99V-100R 124 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD6Q?i=227&cat=834001
28 3 1894 Szumsk Klementyna Strzelecka Zielony Dąb Grzegorz Kamila Szabańska 01-233 277V-278R 51 T
27 8 1895 Kuniów Joanna Malinowska Laszówka Augustyn Marcelina Strzelecka Adolf Naumowicz i Paulina Strzelecka panna 178-3-86 558V-559R 100 Ż DM
29 6 1898 Szumsk Petronela Strzelecka Zielony Dąb Grzegorz Kamila Sobańska 01-234 24V-25R 95 T
26 7 1900 Krzemieniec Anna Czugalińska Krzemieniec Stefan Konstancja Strzelecka 13 V-14 R 51 0
1 4 1900 Brody Aniela Skomorowska Ditkowce 50 Mikołaj Anna Strzelecka Jan Marczuk, Maria Goratyniec ż. Tryfenisa L 1
13 11 1901 Krzemieniec Ludwika Strzelecka Młynowce Onufry Joanna Pendyk 26 V-27 R 101 0
24 5 1901 Szumsk Kazimierz Wojnaszewski Mosty Kazimierz Agnieszka Listowska Kazimierz Kozłowski, Joanna Strzelecka 0.1-236 356V-357R 89 T
23 7 1903 Krzemieniec Anna Strzelecka Królewski Most Stanisław Maria Łabuszewska 16 V-17 R 62 0
13 9 1903 Krzemieniec Maria Strzelecka Minkowce Onufry Joanna Pyndik 22 V-23 R 85 0
8 6 1903 Horochów Antonina Szmadaj Tarnawka Jan Marianna Strzelecka 961 13 43 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0014.htm
19 3 1904 Szumsk Bronisława Strzelecka Antonowce Jan Joanna Piotrowska 0.1-238 16V-17R 62 T
21 11 1907 Kowel Aleksandra Strzelecka Kowel Aleksander Maria Gasel 1004 29V-30R 144 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0033.htm
14 11 1908 Brody Jan Kusiak Suchowola 115 Jan Tekla Strzelecka L 13
6 8 1908 Ołyka Halina Pelagia Strzelecka Bolesławka Jan Ludwik Janina Sapińska 1019 618 246 MO
1 10 1909 Szumsk Franciszek Nowakowski Antonowce Adolf Karolina Przewłocka Aleksander Witkowski, Joanna Strzelecka ż. Jana 77V-78R 155 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CN-Z?i=902&cat=834002
9 1 1910 Horochów Leonarda Antonina Strzelecka Haliczany Jan Maria Zajączkowska 996 3 6 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0005.htm
23 11 1912 Krzemieniec Bronisława Strzelecka Młynowce Stanisław Maria Łabuszewska 0
1 5 1916 Tbilisi Mieczysław Korytowski Tbilisi Stanisław s.Józefa Wiktoria c.Piotra Gawdzińska Wasyl Koczijew, Anna Strzelecka 132V 40 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
17 11 1792 Szumsk Wojciech Francuz Bryków Marianna Strzelecka Bryków Ł 5 V 0
2 11 1796 Szumsk Sebastian Jadaszyński Huta Dubieńska Aleksandra Strzelecka Huta Dubieńska p Mikołaj Renczykowicz, Apolonia Jochomczecka 297-1-183 20V Ł RK
17 8 1797 Szumsk Krzysztof Łozowicki Hucisko Mykiczkowe w Agnieszka Mekerczuk Hucisko Mykiczkowe w Maciej Strzelecki, Wojciech Listkowski, Rozalia Strzelecka 297-1-183 23V Ł RK
31 1 1798 Szumsk Wawrzyniec Fedorowicz Kuty k Marianna Strzelecka Kuty p Józef Domagalski, Gertruda Kucharska, Michał Kucharski 297-1-183 26V Ł RK
25 11 1798 Szumsk Walenty Bobr Bobruk Bykowce k Tekla Strzelecka Bykowce p Paweł Gadomski, Brygida Obuchowska 297-1-183 29V Ł RK
6 10 1800 Szumsk Piotr Jakusiewicz Huta Barszczewskiego k Katarzyna Strzelecka Huta Barszczewskiego p Józef Nawrocki, Ignacy Wirzbicki 297-1-183 34V Ł RK
18 5 1809 Kuniów Mikołaj Wąsowicz Peremerówka Rozalia Strzelecka Peremerówka 14 R 0
20 2 1810 Szumsk Bartłomiej Hornicki Hucisko Pikulskie k Franciszka Strzelecka Hucisko Pikulskie p Feliks Sopiński, Maciej Sińkowski 297-1-183 72V Ł RK
29 5 1816 Kuniów Jan Baranowski Peremerówka 26 Marianna Strzelecka Peremerówka 18 28 R 0
3 2 1824 Krzemieniec Jan Stadnicki Syczówka 20 Katarzyna Strzelecka Syczówka 18 Jan Strzelecki, Michał Chweszczuk 300 24 - 25 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0013.htm
7 2 1826 Krzemieniec Jan Klucz Krzemieniec 21 Marianna Strzelecka Krzemieniec 18 Dymitr Denikiewicz, Teodor Cholewiński, Roman Klucz 300 64 5 ZP 0
9 10 1827 Krzemieniec Jan Jakiemowicz Żołoby 21 Zinek Lucjanna Maryanna Strzelecka Młynowce 20 Antoni Agnieszka p.młody wyznania grecko-rosyjskiego, prac. Józef Strzelecki, Tomasz St 01-5 10R 42 T 739 DM
9 11 1828 Jałowicze Gabriel Żukowski Jarosławicze 26 Jan Teresa Strzelecka Apolonia Antoszkiewicz Jarosławicze 18 Aleksander Helena Żurawska Hieronim Chołodecki, Tomasz Górski 814 286a 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0289.htm
13 10 1831 Radziwiłłów Leon Tarnogrodzki Radziwiłłów 24 Antoni Apolonia - Domicela Strzelecka Radziwiłłów 21 Ludwik Marianna Nagłowska 817 214 6 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0218.htm
10 2 1831 Krzemieniec Teodor Podłużny Krzemieniec 25 Roman Zofia Agnieszka Strzelecka Krzemieniec Stanisław Agnieszka p.młody obrz.unickiego, Łukasz Podłużny i Damian Ptaszewski 01-5 59R 5 T 788 DM
11 11 1834 Kuniów Michał Lewandowski Suraż, par. Szumsk 23 Aleksander Agata Lewicka Franciszka Strzelecka Peremerówka 19 Jan Helena Szymańska R 80 V 14 0
1 2 1834 Wiszenki Jan Oliwa Jezioro 45w Bartłomiej Marianna Strzelecka Tekla z Puruszyńskich Jabłońska Nowosady 40 Szymon Brygida Lublińska Błażej Kowalski, Jan Miliński, Michał Zieliński 820 49 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0049.htm
4 2 1834 Krzemieniec Marcin Kosiński Krzemieniec 19 Michał Eufrozyna Krzewicka Katarzyna Strzelecka Krzemieniec 17 Mikołaj Tekla Jarzębkowska Damian Kozaczek i Kazimierz Dšbrowski 01-5 97R 4 T 826 DM
11 2 1834 Krzemieniec Jan Zborowski Krzemieniec 27 Jan Marianna Tomaszewska Apolonia Strzelecka Krzemieniec 18 Józef Katarzyna Dšbrowska Tomasz Paradowski i Antoni Hordejczuk 01-5 98R 7 T 827 DM
7 2 1835 Kuniów Micha Lenczowski Sadoczki, par. tameczna 28 Maciej Anna Ochrymowicz Wiktoria Baranowska Peremerówka 18 Jan Marianna Strzelecka 171-1-8 93 V 2 R 0
10 2 1835 Krzemieniec Antoni Grudziński Młynowiec 35 Jan Agnieszka Minkiewicz Teofila Strzelecka Młynowiec 20 Kajetan Rozalia Łonowska Walerian Raciborowski i Feliks Iwanicki 01-8 33V 6 T 1066 DM
14 2 1837 Krzemieniec Wawrzyniec Kukliński Krzemieniec 30w Jakub Katarzyna Strzelecka Petronela Szumlańska Krzemieniec 20 Jan Helena Piotrowska Kazimierz Dąbrowski i Gabriel Harasiewicz 01-11 32R 7 DM 172 T
15 10 1839 Ostróg Tomasz Adaszyński Majdan Dubieński, par. Szumsk 40 Sebastian Aleksandra Strzelecka Marianna Jakuszewska Hurby 18 Andrzej Apolonia Białous 879 17 R 14
1 10 1839 Klewań Maciej Kamiński par. Równe 26 Maciej Katarzyna Strzelecka Julia Kuczyńska par. Klewań 20 Szymon Katarzyna Wabiszewicz 879 136 R 9
17 8 1841 Kuniów Benedykt Rekonwald Peremerówka 23 Józef Antonina Sadowska Elżbieta z Wróblewskich Strzelecka Peremerówka 22 Tomasz Marianna Trojanowska R 61 R 5 0
24 10 1843 Krzemieniec Andrzej Fizykowski Krzemieniec 22 Stanisław Ksawera Glińska Marianna Strzelecka Krzemieniec 22 Marcin Anna Zawacka Benedykt Kajetański i Stanisław Strzelecki 01-16 28R 17 DM 464 T
14 5 1844 Włodzimierz Jan Kustnicki Werba 25 Tomasz Julianna Lewandowska Marcella Strzelecka Werba 19 Michał Marianna Szczepańska 859 39 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0021.htm
15 2 1848 Kuniów Jakub Katafoni Illaszówka 25 Kazimierz Jadwiga Zawadowska Antonina Baranowska Illaszówka 17 Jan Marianna Strzelecka R 79 V 7 0
30 5 1848 Zasław, św. Józefa Piotr Bóbr Zasław - Majdan 48w Walenty Tekla c. Stanisława Strzelecka Antonina Mazurkiewicz Zasław - Majdan 30 Szymon s. Piotra Teodora c. Adama Mulekiewicz (wdowiec po Klementynie z Lubaszewskich) szl. Michał Boner, 1-dw. Bazy 178-3-117 40R 15 Ż
20 5 1851 Kisielin Józef Mysłowski Kupieczów 32w Rafał Józefa Prochorowicz Antonina Pastryk Kupieczów 19 Michał Anna Strzelecka 893 156V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0159.htm
16 5 1857 Torczyn Stanisław Pastryk par. Torczyn 37 Michał Lucyna Strzelecka Lucyna Wojcicka par. Torczyn 16 Aleksander Marianna Jaworska 643 36 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0020.htm
28 10 1857 Torczyn Adam Krupiński par. Torczyn 24 Łukasz Anna Marcinkowska Marianna Strzelecka par. Torczyn 20 Ignacy Helena Stańkiewicz 643 38 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0021.htm
8 2 1859 Szumsk Ignacy Sinkowski Huta Nowa 42w Marcin Aleksandra Zaręba Małgorzata z Hornickich Strzelecka Huta Nowa 35w Wojciech Rozalia Pestrowicz w. ż. Tomasz Szlachetko, ob. Józef Jankowski 245-1-16 186V 3 R
3 6 1862 Krzemieniec Michał Kozłowski Grabówka 22 Marcin Marianna Razmirczuk Apolonia Strzelecka Grabówka 18 Tomasz Anna Dębicka 0.1-35 38V 13 T
3 10 1865 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec 21 Tomasz Katarzyna Lemińska Tekla Strzelecka Grabówka 17 Grzegorz Marianna Barnacka 1-37 33V-34R 12 T 41
5 11 1867 Białogródka Ernest Bogusławski Puzyrki Wielkie 23 Zachariasz Wiktoria Strzelecka Franciszka Wojnowska Puzyrki Małe 20 Jan Julia Bujalska Piotr Studziński, Feliks Szwajdecki 178-03-81 321V 33 Ż DM
22 2 1870 Kuniów Bazyli Żygadło Dańkówka 30w Franciszek Antonina Adaszyńska Antonina Katafoni Iliaszówka 33w Jan Marianna Strzelecka Franciszek Naumowicz, Józef Baranowski, Józef Boguszewski 178-3-78 228V 5 Ż DM
14 9 1873 Brody Tymoteusz Dowhan Hołobice, pow. Lwów 28 Gabriel Agrypina Parasiewicz Franciszka Kaźmirczuk Smolno 25 23 Tomasz Anna Strzelecka Józef Każmirczuk, Józef Skorzycki L
10 2 1874 Torczyn Wincenty Suchodolski Chorochoryn 26 Kazimierz Teofila Kwiatkowska Teresa Strzelecka Chorochoryn 22 Ignacy Helena Stankiewicz 660 48 5
14 8 1877 Krzemieniec Michał Bojarski Białokrynica 69w Wojciech Maria Strzelecka Apolonia Witkowska Grabówka 38 Wawrzyniec Anna Prokop 426-1-130 26V-27R 10 T
3 2 1880 Krzemieniec Mikołaj Listopadzki par. Krzemieniec 27 Piotr Salomea Czuhojewska Zofia z Sadowskich Strzelecka par. Krzemieniec 30 Piotr Balbina Sieklucka 1-74 24R-V 2 T
3 2 1885 Kuniów Antoni Rajski Peremorówka 25 Adolf Teofila Strzelecka Marianna Samojłowicz Hucisko 20 Michał Agnieszka Gutewicz Jan Podhorodecki i Franciszek Podgruszecki 178-3-86 31V 5 Ż DM
20 10 1885 Kuniów Stanisław Malinowski Peremorówka 27 Jan Julia Wereszczyńska Anastzaja Krasowska Peremorówka 17 Karol Brygida Strzelecka Józef Kotowiński i Kazimierz Krasowski 178-3-86 33R 12 Ż DM
10 11 1885 Kuniów Ksawery Szuprowicz Huta Piaseczna par. Szumsk 30 Andrzej Antonina Sińkowska Kunegunda Strzelecka Noworodczyce 18 Karol Ludwika Borowska Kazimierz Szuprowicz i Piotr Stankiewicz 178-3-86 34V 17 Ż DM
6 3 1888 Kuniów Kazimierz Krasowski Peremorówka 24 Wincenty Brygida Strzelecka Honorata Tyszkiewicz Peremorówka 19 Aleksander Marianna Senecka Józef Kutowiński i Franciszek Kutowiński 178-3-86 157V 14 Ż DM
10 11 1891 Torczyn Kazimierz Krupiński Chorochoryn 27 Adam Maria Strzelecka Karolina Suchodolska Łucka Droga 19 Józef Sabina Jakubowska Wincenty Suchodolski, Jan Krupiński, Klemens Krupiński 677 49 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0026.htm
4 10 1892 Torczyn Kajetan Krupiński Chorochoryn 34w Adam Marianna Strzelecka Stefanida Klukowska Chorochoryn 18 Mikołaj Józefa Osińska Jan Krupiński, Marian Wereżyński 678 44 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0023.htm
3 7 1894 Torczyn Konstanty Błędowski Litwa 22 Michał Rozalia Jastrzębska Bronisława Suchodolska Jamki 18 Wincenty Teresa Strzelecka 680 38 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0025.htm
30 1 1894 Szumsk Paweł Popławski Majdan Dubieński 25 Kazimierz krystyna Stychańska Bronisława Krasicka Marynki 20 Wincenty Brygida Strzelecka 01-233 309R 7 T
5 6 1894 Kuniów Augustyn Malinowski Daniłówka 19 Ksawery Marcelina Krzemińska Marcelina Strzelecka Noworodczyce 18 Eugeniusz Katarzyna Boczkowska Hieronim Witkowski i Wojciech Strzelecki 178-3-86 524V 14 Ż DM
10 7 1894 Kuniów Kazimierz Krasowski Peremerówka 30w Wincenty Brygida Strzelecka Faustyna Strzelecka Noworodczyce 26 Eugeniusz Katarzyna Boczkowska Jan Boczkowski i Wojciech Strzelecki 178-3-86 525V 17 Ż DM
5 2 1895 Torczyn Ludwik Fukiet Jamki 20 Aleksander Marianna Strzelecka Paulina Szwajkowska Torczyn 17 Józef Ludwika Błędowska 912 33 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20912/pages/PL_1_436_912_0025.htm
18 10 1898 Torczyn Jan Sadzewicz Folwark Sadowski 26 Wincenty Stanisława Jakubowska Stefanina Suchodolska Kolonia Jamki 20 Wincenty Teresa Strzelecka 935 30 12
14 11 1898 Torczyn Józef Sadzewicz Zaturce 21 Jan Maria Omelańska Maria Krupińska Kolonia Jamki 22 Tomasz Zuzanna Strzelecka 935 31 14
28 8 1902 Tbilisi Tomasz Krysiak pow. Łęczyca 28 Józef Katarzyna Strzelecka Olimpia Zborowska 19 Stanisław Zofia Zborowska Wojciech Mróz, Stanisław Lęczwiak 41 39 Tb
10 10 1904 Torczyn Ignacy Koleta Marianówka, par. Nieświcz 25 Andrzej Maria Stępień Antonina Suchodolska Ulaniki 22 Wincenty Teresa Strzelecka 986 40V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0024.htm
30 1 1905 Tuczyn Antoni Kopeć Ilin 23 Franciszek Wiktoria Strzelecka Rozalia Boczkowska Kudranka 20 Franciszek Faustyna Żukowska 988 31 V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0024.htm
20 2 1905 Tuczyn Benedykt Żukowski Woronów 25 Karol Serafina Paszkowska Maria Kopiej Ilin 19 Franciszek Wiktoria Strzelecka 988 33 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0025.htm
13 9 1909 Szumsk Maciej Gryszpiński Antonowce 26 Jan Agata Świderska Teofila Strzelecka Antonowce 19 Jan Teresa Wereszczyńska Wiltend Sztrendt, Adolf Sopiński 97R 23 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CP-G?i=921&cat=834000
23 10 1916 Kijów, św. Mikołaja Adam Wał Berdyczów 28 Andrzej Karolina Strzelecka Zofia Pyłkiewicz Wasylków? 20 Maurycy Anna Dembińska Norbert Francewicz Burylski, Paweł Iwanowicz Wanda 312/1/109 110R 76 m.K JM1
29 4 1917 Tbilisi Józef Benedykt Cybowicz 28 Jan Grasylda Błażys Helena Rymszo kowieńska gub. 20 Adam Zofia Strzelecka Stanisław Gulbin, Józef Baltuszko 363 24 Tb
7 10 1917 Tbilisi Czesław Nikodem Kawczyński gm. Lubotyn, pow. kolski, kaliska gub. 30 Józef Emilia Strzelecka Aniela Krupińska Koło, kaliska gub. 23 Władysław Józefa Wiśniewska Józef Krupiński, Walery Krupiński 390 77 Tb
14 9 1919 Włodzimierz Władysław Czarnecki w.Stęzarzyce 21 Jan Franciszka Kurek Ludwika Strzelecka fut.Kapitulszczyzna 30 Adolf Teofila Szewczuk Feliks Szewczuk Stanisław Czarnecki 1076 99-100 78 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0052.htm
29 5 1920 Tbilisi Tomasz Krysiak Polska 46w Józef Katarzyna Strzelecka Barbara Połtawska woroneska gub. 29 Stefan Zofia Buniewska Edward Urbanowicz, Witold Falkowski 488 17 Tb
2 4 1932 Kowel Kazimierz Sieńkowski Aleksandra Strzelecka Kowel 25 Aleksander Maria Gasel 1004 29V-30R 144 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0033.htm
21 7 1935 Krzemieniec Piotr Paradowski Bonówka 30 Ignacy Maria Aleksandrowicz Józefa Chomicka Szpikołosy 21 Tomasz Stefania Strzelecka 25 V 20 T
24 1 1937 Krzemieniec Bronisław Dobroczyński Królewski Most 25 Aleksander Karolina Jaworska Bronisława Strzelecka Młynowce 25 Stanisław Maria Łabuszewska 25 V 3 0
24 7 1937 Ołyka Stefan Markiewicz Halina Pelagia Strzelecka Bolesławka 29 Jan Ludwik Janina Sapińska 1019 618 246 MO

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
535 160 córka Joanna Strzelecka 22 Krzemieniec Marcelina 1899 Równe DW
9 17 Jego matka Helena z Poradowskich Strzelecka 96 Szumbar Matwijowce 1901 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl