Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 141 wyników dla: Makarewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 3 1827 Ołyka Marianna Makarewicz 80 Romaszkowszczyzna wdowa po Janie Makarewicz, od dawna potomstwa pozbawiona 813 161 11 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0163.htm
30 9 1827 Zasław, Św. Józefa Wincenty Makarewicz 3 Zubary Bazylego i Rozalii z Przyłuckich 178-3-93 52 79 Ż MO 102
16 2 1829 Turzysk Anna Makarewicz 70 Turzysk m?ż Feliks, s.Micha? 844 350 61 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0196.htm
12 7 1829 Łuck Julia Teodorowicz 3 Wólka c. Marcina i Apolonii Makarewicz 815 38 65 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0038.htm
22 5 1832 Luboml Jan Makarewicz 55 Luboml 847 586 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0317.htm
1 9 1832 Lachowce Marcin Piotrowski 4/52 Szuńki s. ur. Stefana i Heleny z Makarewiczów 171-1-5 119R 70 R DM
8 10 1834 Kołki Julia Trężycka 6 Matwiejki r: ś.p. Julian i Helena Muszyńska (teraz Makarewicz); poch: 10.10. 820 69a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0071.htm
22 10 1835 Białogródka Agata Makarewicz 8 Zielona c. 1-dw. Pawła i Marianny z Kobylańskich 178-03-101 143V 100 Ż DM
15 4 1835 Lachowce Hilary Nowakowski 1 Książęcin s. ur. Aleksandra i Anny z Makarów [Makarewiczów] 171-1-8 120V 26 R DM
27 10 1838 Białogródka Stanisław Makarewicz 6/12 Teleżyńce s. ur. Jana i Julii z Turzyńskich 178-3-110 163V 70 Ż DM
9 12 1838 Białogródka Marianna Makarewicz 4 Teleżyńce c. ur. Jana i Tekli z Tyczyńskich 178-3-110 165V 88 Ż DM
3 3 1840 Ostróg Postyna Makarewicz 18 Ostróg wolnego stanu z parafii Międzyrzec Korecki 880 17 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0019.htm
7 2 1840 Korzec Ewa Makarewicz 66 Horodnica z domu Cielecka, wdowa, córka Agnieszka 871 165 13 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0087.htm
23 8 1841 Miropol Franciszek Czmielan 3 Miropol s.marcina i Maryanny z Makarewiczów 872 383 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0203.htm
2 4 1841 Krzemieniec Marianna Makarewicz 11/365 Biała Krynica c.Bazylego i Apolonii 872 451 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0238.htm
14 2 1842 Nieświcz Tekla Makarewicz 70 Ławrów z Gostkowskich , wdowa 437 14 8 B
15 5 1842 Szumsk Tekla Andrejczuk 50 Waśkowce z Makarewiczów, mąż Józef, synowie Erazm i Bazyli 873 607 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0315.htm
13 2 1842 Kołki Mikołaj Makarewicz 77 Matwieyki poz. ż. Aleksandrę, 4s. Kleofasa, Kajetana, Dyonizego i Wincentego, 3c. Annę, Agatę i Antoninę; poch: 16.02. 828 234V 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0238.htm
2 3 1843 Deraźne Helena Makarewicz 5 Podłużne c. Stefana i Apolonii z Lewkowskich 882 188 V 4
6 11 1843 Nieświcz Honorata Makarewicz 5 Horodyszcze c. Jana i Katarzyny z Radziewiczów 438 16 25 0
5 5 1843 Turzysk Mateusz Makarewicz 98 Turzysk wdowiec po Annie z Michałowskich, s. Michał 719 12 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0009.htm
1 2 1845 Tajkury Apolonia Makarewicz 58 Tajkury sław., z Turowiczów, wdowa po Janie 884 91 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0095.htm
6 3 1846 Nieświcz Katarzyna Makarewicz 40 Szprachy z Modziewiczów, wolnożyjąca, mąż Jan, syn Apolinary 441 13 8 0
7 5 1846 Nieświcz Marianna Proszyńska 12 Ławrów c. urodzonych zmarłego Antoniego i Marianny z Makarewiczów 441 14 14 0
17 7 1846 Horochów Józef Makarewicz 4 Horochów s. ur. Agnieszki wdowy 84 61 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0034.htm
27 5 1848 Zasław św. Józefa Adela Mierzejewska 20/52 Zasław - Majdan od ospy, c. Stanisława s. Jana i Karoliny c. Szymona z Makarewiczów 178-3-117 66R 78 Ż
30 6 1852 Złoczówka Michał Kuczyński 99 Radomyśl 1-dw., żona Tekla z Makarewiczów, synowie Józef i Tomasz 836 288 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0153.htm
9 3 1853 Ołyka Ignacy Pierożyński 35 Ołyka zostawił wdowę Juliannę z Makarewiczów 477 55 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0029.htm
21 7 1854 Kamień Koszyrski Józef Wojtkiewicz 41 Hłusza 1-dw., żona Ksenia z Makarewiczów, synowie Aleksander, Władysław i Józef, córki ...da, Olimpia i Aleksandra 187 24 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20187/pages/PL_1_436_187_0014.htm
30 8 1855 Horochów Apolinary Makarewicz 13 Chołoniów s. 1-dw. Jana i Katarzyny 93 64 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0037.htm
1 5 1857 Turzysk Michał Makarewicz 52 Turzysk żonaty, bez dzieci 729 20 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20729/pages/PL_1_436_729_0011.htm
17 8 1860 Kołki Helena Toczycka (?) 60 Matwiejki z Moszyńskich, szlachcianka, mąż Kleofas Makarewicz 841 517 11 0
16 8 1860 Włodzimierzec Antoni Rudnicki 1 Majdan Kanonicki s.w.ż. Walentego i Józefy z Makarewiczów 841 726 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0401.htm
15 7 1864 Białogródka Joanna Makarewicz 3 Sachnowce c. Fortunata i Julii 1718-03-81 126V 34 Ż DM
14 1 1866 Białogródka Adam Makarewicz 8 Sosnoweczka s. Fortunata i Julii z Strzemeckich 178-03-81 247V 1 Ż DM
6 6 1879 Krzemieniec Apolonia Makarewicz 76 Białokrynica chł., wdowa po Bazylim, synowie Stefan, Józef, Antoni i Mitrofan 1-73 38V 38 T
21 7 1882 Horochów Czesław Dmitrowski 2 Pułhany s. chł. Wincentego i Marianny z Makarewiczów 118 72 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0040.htm
2 8 1890 Radziwiłłów Maria Mirecka 70 Budy wdowa, syn Kajetan, córki Katarzyna Kobylańska i Marta Makarewicz 0.1-81W 66 V 21 T
2 2 1890 Jałowicze Adela Więckowska 61 Nowostaw z d. Makarewicz, chł., wdowa, synowie Filip i Hilary 163 40 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0024.htm
6 4 1904 Krzemieniec Katarzyna Makarewicz 86 Wesołówka z Aczkowskich, chłopka 31 R 34 0
28 12 1908 Tbilisi Rudolf Makarewicz 19 Tbilisi 59 137 Tb
1 2 1935 Szumbar Piotr Makarewicz 61 Szumbar s. Józefa i Klementyny z Kratewiczów, żona Maria, syn Roman, córka Maria 33-1-660 8 R 2 Ł 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
18 10 1827 Kołki Florentyn Iwanowski Żydyczyn Telesfor Julianna Baczewska Sierociński Bazylian, Barbara Rakuzowa; as: Jan Eysmont, Helena Makarewicz, Anie 826 95-96a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0096.htm
29 7 1827 Białogródka Fortunat Makarewicz par. Białogródka Jan Tekla Kuźmińska Franciszek Tyczyński i Marianna Bereżańska ż. Jana 178-03-93 58R 47 Ż DM
15 9 1827 Zasław św. Józefa Michał Makarewicz Zasław Franciszek Anna c. Dawida 178-03-009 38 71 Ż MO 75
7 10 1828 Łuck Bruno Bydłowski Bajów Leon Julianna Makarewicz Teodor Iwaszkiewicz, Julianna Ciechońska 368 66 96 814 17a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0034.htm
9 12 1829 Białogródka Tekla Makarewicz Podlisce Jan Tekla Tomasz Tyczyński i Marianna Gągalska 178-03-95 77V 98 Ż DM
16 12 1830 Kołki Adelaida Aniela Makarewicz Matwijki Kleofas Marek Helena Muszyńska Michał Biernacki, Ludwika - ż. Jana Zabotin; As: Jan Zabotin, Salomea Nowicka - 816 59a-59 40 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0061.htm
20 9 1830 Krzemieniec Franciszka Makarewicz Andruha Wasyl Hapka Aleksander Grudziński i Dorota Wróblewska ż. Antoniego 01-3 136R 160 T 638 DM
4 7 1830 Lachowce Marianna Malinowski Szuńki Jan Józefa Szulska nJan Makarewicz i Brygida Minkiewicz ż. Marcina 171-1-3 103R 51 R DM
23 7 1831 Wiszenki Apolinary Karol Proszyński Kotów Antoni Feliks Marianna Makarewicz Jan Daniel Dembowski, Julianna Proszyńska; ch: 31.05. 820 43 47 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0043.htm
3 2 1831 Olewsk Marianna Wiktoria Kozińska Majda Borowski Benedykt Anastazja Bober Wincenty Makarewicz i Magdalena Zalewska panna 178-3-4 446V 11 Ż Na 874
6 4 1832 Łuck Cyprian Bydłowski Worotniów Leon Julianna Makarewicz Jan Sobolewski, Klara z Bieńkowskich Laskowska 368 136 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0069.htm
10 8 1833 Targowica Emilia Kętrzyńska Nadczyce Ignacy Marianna Białkowska Jan Makarewicz, Antonina Kitrzyńska panna 819 276 V 79 ZP 0
11 2 1833 Kołki Lucyna Nepomucena Makarewicz Matwiejki Kleofas Helena Moszyńska Jan Eysmont, Anna Grabowska - ż. Karola, Karol Grabowski, Franciszka Szczerbieln 819 69 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0070.htm
13 1 1834 Lachowce Hilary Nowakowski Książęcin Aleksander Anna Makarewicz Szymon Lipnicki i Marcjanna Gilewicz panna 171-1-7 88V 5 R DM
23 5 1835 Białogródka Petronela Studzińska Piłki Andrzej Anna Wojciechowska Jan Makarewicz i Katarzyna Koliszowa ż. Grzegorza 178-03-101 115R-115V 36 Ż DM
16 11 1835 Białogródka Marianna Makarewicz Teleżyńce Jan Tekla Sleczyńska Jan Borkowski i Anna Radomska wdowa 178-03-101 123R 93 Ż DM
25 8 1835 Lachowce Jan Ludwik Nowakowski Książęcin Aleksander Anna Marcinkiewicz [Makarewicz] Stanisław i Salomea ż. Szymona 171-1-8 113R 39 R DM
15 4 1837 Kołki Kalixta Józefa Szczerbińska Nierohów Michał Franciszka Eysmont Dyonizy Makarewicz, Aniela? - ż. Jana Eysmonta; as: Jan Eysmont, Honorata Nowick 823 77a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0082.htm
20 4 1837 Wiszenki Szczęsny Chilkiewicz Swoz Antoni Kamilla Biernacka Karol Chilkiewicz, Helena z Moszyńskich Makarewicz - ż. Kleofasa; as: Kazimierz 823 64 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0068.htm
20 5 1837 Kołki Szczęsny Wincenty Chilkiewicz Swoz, par. Wiszenki Antoni Kamilia Biernacka Karol Chilkiewicz, Helena Makarewicz - ż. Kleofasa; as: Franciszek Kałusowski, Z 828 228V 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0232.htm
6 11 1838 Nieświcz Honorata Makarewicz Czaruków Aleksander Katarzyna Radziewicz u. Julian Zagurski młodzian, Katarzyna Buszczyńska panna 433 12 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0007.htm
14 9 1838 Lachowce Cyprian Nowakowski Książęcin Aleksander Anna Makarewicz Stanisław Jaśkiewicz, Agnieszka Nowakowska ż. Kaspra 171-1-11 102 V 51 R ZP 314
7 5 1838 Białogródka Stanisław Makarewicz Teleżyńce Jan Julianna Turzyńska Maciej Medwedowski i Magdalena Piotrowska ż. Jana 178-3-110 138V 61 Ż DM
25 9 1839 Nieświcz Tekla Karolina Rodziewicz Szprachy Adam Rozalia Żmucka Michał Rodziewicz młodzian, Katarzyna Makarewicz ż. Jana 434 12-13 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0007.htm
4 12 1839 Nieświcz Barbara Szkuratowska Szprachy Antoni Justyna Bilska Mateusz Witwiński żonaty, Katarzyna Makarewiczowa 434 15 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0008.htm
11 8 1840 Łuck Wawrzyniec Zenon Chociński Łuck Łukasz Julianna Makarewicz, 1v. Bydłowska Aleksander Mandzikowski, Marianna Łuczkowska 376 15 45 826 11V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0008.htm
15 1 1841 Kołki Honorata Eysmont Słoboda Lipiańska Kalixt Karolina Chodakowska Kleofas Makarewicz, Magdalena Marcinkiewicz; as: Ignacy Eysmont, Helena Makarewi 827 83a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0085.htm
23 3 1841 Krzemieniec Marianna Makarewicz Biała Krynica Bazyli Apolonia Chwieszczuk 872 393-394 17
15 4 1841 Nieświcz Kasylda Karolina Makarewicz Szprachy Jan Katarzyna Radziewicz 436 3 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0002.htm
7 3 1842 Kołki Józef Jan Niwiński Czornyż Teofil Róża Szmarczewska Ludwik Sredziński, Salomea Krauze - ż. Adama; as: Kleofas Makarewicz, Teofila Sr 828 227R 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0230.htm
19 7 1842 Kołki Wincenta Dyoniza Makarewicz Czornyż Dyonizy Nepomucena Chodakowska Mateusz Konopacki, Joanna Wilczyńska - ż. Jana; as: Jan Wilczyński, Anna Grabows 828 230R 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0233.htm
28 3 1842 Nieświcz Franciszek Marżmucki Hubin Jan Anna Chodziewicz Cyprian Grabowski,Katarzyna Makarewicz 437 3 10 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20437/pages/PL_1_436_437_0002.htm
13 10 1843 Dąbrowica Teresa Grąkowska Budki Hrańskie Józef Tekla Bober Jędrzey Rudnicki, Maryanna Makarewicz; ch: 15.10. 829 246a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0260.htm
23 7 1844 Nieświcz Apolinary Makarewicz Szprachy Józef Katarzyna Radziewicz 439 7 28
2 12 1845 Dąbrowica Maryanna Gronkowska Budki Hrańskie Józef Tekla Bober Jędrzey Ru..., Maryanna Makarewicz; ch: 03.01.1846. 832 114a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0121.htm
7 11 1846 Kołki Henryka Halina Lechnicka Haraimówka Antoni Konstancja Zabatin Dyonizy Makarewicz Ludwika Zabatin 832 87 30 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0092.htm
3 7 1847 Dąbrowica Rozalia Dawidowicz Budki Hrańskie Józef Justyna Gronkowska Tomasz Makarewicz żonaty, Anna Horbaczewska zamężna 833 225 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0124.htm
20 1 1847 Korostyszew Agnieszka Józefowicz Minijki Jan Zofia Makarewicz Jan Wajnałowicz, Tekla Sarnawska, panna, chrz. 21.01.1847 178-51-548 87V 6 Ż BS 176
10 10 1847 Korostyszew Franciszek Siemiontkowski Wilenka Kajetan Anna Piotrowska Ludwik Piotrowski, Anna Makarewicz, chrz. 11.10.1847 178-51-548 92V 93R 44 Ż BS 187
10 1 1848 Zasław św. Józefa Adelia Mierzejewska Zasław Stanisław s. Jana Karolina c. Szymona Makarewicz 1-dw. Michał Makarewicz s. Szymona żonaty, Marianna Makarewicz c. Szymona panna 178-3-117 2R 5 Ż
2 4 1849 Starokonstantynów Paulina Klechniowska Starokonstantynów Andrzej Honorata Makarewicz 178-3-118 8V-9R 36 Ż
26 2 1850 Szumbar Albin Dębski Zahajce Józef Joanna Makarewicz 625 151-152 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0080.htm
22 12 1852 Kołki Jan Jaworski Majdan Matwiejowski Aleksander Maria Miszkiewicz Seweryn Ejsmont, Helena Makarewicz ż. Kleofasa 837 152-153 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0082.htm
20 5 1853 Horochów Helena Antonowicz Chołoniów Ambrozy Anna Makarewicz Jan Makarewicz, Franciszka Konopka wdowa 91 6-7 8 0
18 4 1854 Luboml Filipina Makarewicz Luboml Hilary Waleria Wadlewska Antoni Łaszajewicz, Leonida P? ż. Józefa 866 65 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0035.htm
21 10 1857 Łuck Antonina Urszula Nowicka Podhajce Jan Petronela Zalewska wolny Feliks Makarewicz, Julia Lichtańska 839 7-8 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0005.htm
9 5 1860 Bereżnica Ignacy Makarewicz Lubomcza Tomasz Rozalia Rudnicka 841 560-561 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0310.htm
29 3 1862 Krzemieniec Paulina Bojarska Białokrynica Ignacy Aniela Aczkowska chł. Mikołaj Kozakiewicz, Katarzyna Makarewicz 0.1-35 8V-9R 23 T
7 6 1864 Krzemieniec Petronela Kaszuba Andruha Wincenty Franciszka chł. Tymoteusz Makarewicz, cudzoz. Antonina Wernikowa wdowa 1-38 17V-18R 51 T 185
24 9 1864 Białogródka Tekla Kozieradzka Dańkowce Stanisław Teresa Strzemecka Fortunat Makarewicz i Ewa Baranowska ż. Michała 178-03-81 85V-86R 84 Ż DM
20 2 1865 Białogródka Konstancja Makarewicz Sachnowce Fortunat Julia Strzemecka Feliks Suchowirski i Ewa Baranowska ż. Michała 178-03-81 139V-140R 26 Ż DM
17 7 1866 Żytomierz Wincenty Żytomierz Wiktoria Łońska [24.07.1866] nieśubny syn, Feliks Makarewicz i Pawlina Łońska 178-3-63 38 171 Ż 73 i 74 DG
2 4 1867 Białogródka Franciszka Ostrowska Sachnowce Tomasz Marianna Witwicka Fortunat Makarewicz i Ewa Baranowska ż. Michała 178-03-81 271V-272R 28 Ż DM
8 5 1867 Białogródka Kazimierz Kozieradzki Dańkowce Stanisław Teresa Strzelecka Fortunat Makarewicz i Ewa Baranowska ż. Michała 178-03-81 276V-277R 48 Ż DM
16 5 1868 Białogródka Jan Makarewicz Sachnowce Fortunat Julia Strzelecka Roman Wierzbicki i Cecylia Kusmińska ż. Franciszka 178-03-81 354V-355R 46 Ż DM
8 2 1879 Krzemieniec Jan Jakubowski Białokrynica Wincenty s.Jakuba Franciszka Rogowska chł. Paweł Jaworski, Anastazja Makarewicz ż. Wawrzyńca 426-1-73 2V-3R 7 T
18 11 1880 Rzyszczów Ignacy Ejsmont Lipowce Aleksander Stanisław Maria Chodynicka Jan Makarewicz syn Józefa i Weronika Makarewicz 312-1-114 7 25 m.K KM
10 8 1881 Szumsk Zuzanna Chruszczewska Kąty Grzegorz Teresa Makarewicz chrz. 23.08 Jan Hornicki, Józefa Chruszczewska ż. Adama 01-231 24V-25R 95 T DM 816
10 1 1888 Horochów Maria Makarewicz Bużany Silwen Bronisława Markowska 124 20-21 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0011.htm
8 4 1889 Szumsk Michał Czechowski Suraż Michał Agata Jakuszewska Józef Podgórski i Joanna Makarewicz ż. Andrzeja 01-232 14V-15R 65 T 880 DM
25 8 1901 Brody Stefania Ludwika Makarewicz Michał Maria Aleksandra Wolanin Edward Wolanin, Kazimiera Gilewicz ż. Józefa L 31
8 9 1904 Włodzimierz Wołyński Wiktor Makarewicz Włodzimierz Michał Zofia Woźnicka 1058 30 144 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0031.htm
10 6 1907 Włodzimierz Wołyński Janina Makarewicz Włodzimierz Michał Zofia Woźnicka 1058 30 145 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0031.htm
11 2 1911 Włodzimierz Mieczysław Studziński Zarzecze Eliasz Maria Makarewicz 1038 6V-7R 30 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0010.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
25 2 1802 Kuniów Wojciech Makarewicz Szuńki, par. Lachowce Ewa Cielecka Zakoty Ł DW
18 1 1825 Bereźnica (Ossowa) Antoni Maskalny obrz. G-K Marianna Makarewicz par. Bereźnica Jan Kiryłowicz, Antoni Semenowicz, 25 6
27 12 1829 Kołki Marek Kleofas Makarewicz Matwiejki 30 Mikołaj Aleksandra Niemierzycka Helena z Moszyńskich Toczyska Matwiejki 37 Feliks Aniela Biernacka Karol Grabowski, Kaliks Eysmont, Michał Szczerbicki 815 113a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0116.htm
4 10 1831 Luboml Piotr Gołębiowski Szack 27 Paweł Zofia Julianna Zarzycka Szack 29 Stanisław Konstancja Siemiotkowska Jan Makarewicz, Józef Jastrzębski, Kajetan Materkowski 301 88 8 846 308R BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0046.htm
2 2 1832 Krzemieniec Maciej Makarewicz Budki 22 Wojciech Magdalena Apolonia Wawrzyńska Budki 18 Michał Marianna Tomasz Sapko i Marcin Haraœmiuk 01-5 74R 16 T 803 DM
10 7 1835 Kołki Ignacy Leszczyński par. Kołki 50w Stefan Zofia Makarewicz Marianna Kubaszewska par. Kołki 35 Szymon Teresa Sawicka Kajetan Grodzki, Jan Wolski, Daniel Powstański 821 75 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0076.htm
3 2 1835 Białogródka Jan Ciszewski Ledzianka 40w Piotr Katarzyna Olszewska Marcjanna Piotrowska Ledzianka 18 Jan Magdalena Dobrowolska Michał Kobylański, Jan Makarewicz 178-3-101 125V 4 Ż DM
20 5 1837 Łuck Ludwik Chociński par. łucka 28 Stanisław Salomea Julianna z Makarewiczów Bydłowska par. łucka 38 Aleksander Tekla Gostkowska Jan Dębski, Wincenty Sidorowicz 374 53 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0032.htm
6 2 1838 Nieświcz Jan Makarewicz Czaruków 44w Aleksander Anna Katarzyna Radziewicz Czaruków 24 Wincenty Marianna Lisowska 433 16 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0009.htm
20 7 1838 Włodzimierzec Dionizy Gracjan Makarewicz 26 Mikołaj Aleksandra Niemierzycka Nepomucena Lucyna Chodakowska Nowaki 22 Jan Honorata Nowicka 824 77R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0079.htm
1 2 1842 Nieświcz Ludwik Kamiński Szprachy 24w Paweł Julianna Nadolska Klementyna Makarewicz Szprachy 20 Urban Marcela Macijewicz Michał Rodkowicz, Maciej Mazierczuk 437 10 3 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20437/pages/PL_1_436_437_0007.htm
29 6 1848 Białogródka Jakub Zdaniewicz Sachnowce 22 Łukasz Marianna Wysocka Antonina Bielecka Podlisce 20 Józef Magdalena Majewska Dominik Ziębicki, Wincenty Borkowski, Fortunat Makarewicz 178-3-117 148V 15 Ż DM
23 1 1860 Kołki Hilary Więckowski Łuck 42 Tomasz Barbara Sawicka Adelajda Makarewicz Matwiejki 25 Kleofas Helena Moszyńska 841 503 2
3 6 1860 Opalin Jan Paszkowski Opalin 23 Józef Tekla Chorąża Rozalia Makarewicz Opalin 17 Jan Hanna Stasiuk 537 16 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20537/pages/PL_1_436_537_0010.htm
10 2 1863 Żytomierz Jan Makarewicz Żytomierz, par. Żytomierz 43 Jan Józefa Zaleska Oktawia Kozłowska Żytomierz, par. Żytomierz 23 Jakób Ewa Rychmiewska dw., wdowiec, Jasim Rutkowski, Aleksander Pandzikowski 178-3-54 94 R 12 Ż DG
26 1 1864 Szumsk Józef Gadomski Rachmanów 23 Feliks Anna Myślińska Marianna Ożymkowska Bołożówka 20 Michał Katarzyna Mogilewicz Mikołaj Bogumił, Jan Makarewicz, Franciszek Rencz 245-1-20 183R 2 R RK
11 10 1865 Ołyka Walerian Antonowicz Chołoniów Par. Horochów 32 Ambroży Anna Makarewicz Aleksandra Czajkowska Humienniki 20 Stanisław Emilia Charbiewicz 488 43 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0023.htm
29 1 1867 Białogródka Antoni Gęsicki Chwedorówka 23 Stanisław Franciszka Kozieradzka Marianna Budziszewska Puzyrki Małe 18 Józef Lucyna Rużycka Franciszek Kuźmiński, Józef Makarewicz 178-03-81 307R 4 Ż DM
24 11 1868 Kuniów Anastazy Sienicki Borowica 22 Konstanty Marianna Jasińska Anna Świderska Zahorce 19 Julian Tekla Boczkowska Antoni Sienicki, Maciej Makarewicz, Grzegorz Bogusławski 178-3-78 167V 13 Ż DM
4 11 1873 Szumsk Mateusz Makarewicz Bołożówka 55w Mikołaj Anna Kochanowska Pawlina Sawicka Majdan Antonowiecki 20 Michał Karolina Popławska Józef Gadomski Antoni Sawicki 1-226 114V 23 T DM 433
17 11 1874 Szumsk Antoni Sawicki Hucisko Antonowieckie 27 Józef Marianna Soroczyńska Karolina Pestrowicz Hucisko Antonowieckie 18 Wojciech Anna Sinkowska Mieszcz. Paweł Zarzycki, Maciej Makarewicz 1-227 46V 23 T DM 561
9 2 1888 Grzymałów Szymon Stażyszyn Grzymałów 59 Eliasz Maria Koszowska Teresa z d. Makarewicz p.v. Ziniewicz Grzymałów 45 Łukasz Anna Ciżmak Jan Stażyszyn, Marcin Nawrocki 1614 145 1 LJ 0
29 4 1899 Tbilisi Romuald Alfred Makarewicz dagestańskie woj.. 26 Edwin Adela Czajkowska Janina Eufrozyna Urbanowicz 21 Stanisław Albina Malczyńska M. Skrzyński, por. Reszczynow 125 26 Tb
5 11 1900 Radziwiłłów Jakub Wolatynski Budki 22 Kajetan Maria Makarewicz Antonina Hrycaj Drańcza 20 Jan Aleksandra Kowalczuk 55 R 8 0
29 6 1902 Tbilisi Józef Zaorski Baku 32 Andrzej Izabela Mieczkowska Zofia Skrzyńska kijowska gub. (orm.-kat.) 22 Honorat Antonina Urbanowicz Romuald Makarewicz, Michał Skrzyński 37 31 Tb
7 8 1903 Tbilisi Czesław Rostkowski 26 Andrzej Wincenta Tomkiewicz Władysława Kałussowska 21 Władysław Anna Kostrowicka Eugeniusz Russo, Romuald Makarewicz 65 30 Tb
8 6 1908 Tbilisi Alfred Julian Kalwan (luteranin) 23 Ernot Julia Kalwan Maria Agnieszka Makarewicz par. Tbilisi 29 Edwin Adelajda Czajkowska Wiaczesław Szymański, Leopold Michajłow 184 21 Tb
4 6 1915 Tbilisi Zygmunt Berezowski 23 Artur Ludwika Degering Irena Elżbieta Chilewska 23 Julian Helena Dybowska Edmund Berezowski, Bronislaw Makarewicz 333 15 Tb
10 5 1915 Włodzimierz Tom Dyjneka m.Luboml 22 Jan Tekla Olfirowicz Natalia Makarewicz w.Ochnówka 20 Józef Maria Zacharczuk Franc(iszek) Godżała Piotr Olfirowicz 1070 97 5 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201070/pages/1_436_0_0_1070_0052.htm
19 9 1915 Kijów, św.. Aleksandra Ignacy Giwaltowski Kijów 30 Paweł Katarzyna Makarewicz Paulina Makarewicz Czaus, wileńska gub. 21 Antoni Katarzyna Bardziłowska Kasper karliński, Michał Rutycki 312/1/129 109V 97 m.K. JM1
14 2 1916 Tbilisi Józef Antoni Kalinkiewicz Łuck, wołyńska gub. 28 Jan Maria Dozdżeńska Anna Landman pow. Krasnystaw, lubelska gub 25 Jan Władysława Szymańska Kazimierz Drozdżański, Bronisław Makarewicz 339 3 Tb
9 9 1923 Horodło Edward Markowski Rużyn 24 Karol Emilia Bejner Tekla Makarewicz 940 10V-11R 47 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0011.htm
4 2 1923 Niewirków Stanisław Makarewicz Teresa Chęclewska Niewirków 23 Kazimierz Waleria Błachowicz 951 32 V-33 R 156 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0035.htm
26 12 1928 Lublin św.Michała Michał Ufniarz Janina Makarewicz Włodzimierz 21 Michał Zofia Woźnicka 1058 30 145 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0031.htm
20 11 1933 Ołyka Włodzimierz Makarewicz Bronisława Czmilewska Reczyszcze 24 Piotr Konstancja Szpaczyńska 1019 36 76 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0022.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
5 65 Pracowita Makarewicz Petronela c. Jana 54 Krzemieniec Białokrynica 1872 Tarnopol DM
10 79 Makarewicz Apolonia z Chweszczuków c. Teodora wdowa 64 Krzemieniec Białokrynica 1872 Tarnopol DM
10 68 Makarewicz Mikołaj s. Wincentego 17 Krzemieniec Białokrynica 1872 Tarnopol DM
11 84 Makarewicz Katarzyna c. Antoniego 45 Krzemieniec Białokrynica 1872 Tarnopol DM
10 123 Makarewicz Katarzyna wdowa 81 Krzemieniec Wesołówka 1903 Tarnopol DW 426-1-89
36 67 Makarewicz Mikołaj s. Michała 52 Ostróg Białotyń 1903 Ostróg par. DW
6 20 austr. pod. Florian Makarewicz 43 Torczyn Torczyn 1910 Łuck EH


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl