Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 298 wyników dla: Makarewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 4 1810 Moszny, filia Miedzyrzec Jan Makarewicz 1,5 Hamernia s. ur. Michała Makarewicza, Hamernika 178-51-190 29a Ż EH
27 3 1811 Moszny, filia Miedzyrzec Hilary Makarewicz 2/12 Hamernia s. ur. Michała Makarewicza i Julianny, hamerniki 178-51-190 29a Ż EH
1 3 1827 Ołyka Marianna Makarewicz 80 Romaszkowszczyzna wdowa po Janie Makarewicz, od dawna potomstwa pozbawiona 813 161 11 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0163.htm
30 9 1827 Zasław, Św. Józefa Wincenty Makarewicz 3 Zubary Bazylego i Rozalii z Przyłuckich 178-3-93 52 79 Ż MO 102
23 8 1828 Stary Konstantynów Kap ur. Kazimierz Temporowski 75 Przedmieście żona ur. Salomea Makarewicz, syn Łukasz żonaty, córki: Katarzyna Różycka zamężna, Marianna Gumulińska zamężna, na ślepotę 178-3-94 190V 63 Ż 365 KP2
16 2 1829 Turzysk Anna Makarewicz 70 Turzysk m?ż Feliks, s.Micha? 844 350 61 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0196.htm
12 7 1829 Łuck Julia Teodorowicz 3 Wólka c. Marcina i Apolonii Makarewicz 815 38 65 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0038.htm
20 3 1829 Zasław św. Józefa Franciszek Lubuszewski 3/12 Czteryboki rodzice ur. Konstanty Lubuszewski, Marianna Makarewicz, z niewiadomej choroby 178-3-95 51R 22 Ż 97 KP2
25 8 1829 Zasław św. Józefa ur. Rozalia Makarewicz 50 Zasław Nowe Miasto mąż ur. Bazyl Makarewicz, dzieci: Józef, Marianna, z reumatyzmu 178-3-95 54R 47 Ż 103 KP2
1 9 1830 Zasław św. Józefa Bazyli Makarewicz 80 Zasław Majdan ze starości, ur., wdowiec 178-03-96 45V 61 Ż 83 RG
24 12 1830 Zasław św. Józefa Tomasz Kozłowski 40 Zubary żona Teodora z Makarewiczów, synowie Tomasz i Jan, córki Anna i Marianna 178-03-96 50R 94 Ż 92 RG
28 2 1831 Zasław św. Józefa Tomasz Makarewicz 10 Zubary s.Tomasza i Doroty Kozłowskiej 178-03-97 56R 26 Ż 58 RG
22 5 1832 Luboml Jan Makarewicz 55 Luboml 847 586 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0317.htm
1 9 1832 Lachowce Marcin Piotrowski 4/52 Szuńki s. ur. Stefana i Heleny z Makarewiczów 171-1-5 119R 70 R DM
8 10 1834 Kołki Julia Trężycka 6 Matwiejki r: ś.p. Julian i Helena Muszyńska (teraz Makarewicz); poch: 10.10. 820 69a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0071.htm
22 10 1835 Białogródka Agata Makarewicz 8 Zielona c. 1-dw. Pawła i Marianny z Kobylańskich 178-03-101 143V 100 Ż DM
15 4 1835 Lachowce Hilary Nowakowski 1 Książęcin s. ur. Aleksandra i Anny z Makarów [Makarewiczów] 171-1-8 120V 26 R DM
16 10 1835 Zasław św. Józefa Karol Makarewicz 2 Majdan Rodzice: NN, Ewa Makarewicz 178-3-101 99 105 Ż SK
27 10 1838 Białogródka Stanisław Makarewicz 6/12 Teleżyńce s. ur. Jana i Julii z Turzyńskich 178-3-110 163V 70 Ż DM
9 12 1838 Białogródka Marianna Makarewicz 4 Teleżyńce c. ur. Jana i Tekli z Tyczyńskich 178-3-110 165V 88 Ż DM
3 3 1840 Ostróg Postyna Makarewicz 18 Ostróg wolnego stanu z parafii Międzyrzec Korecki 880 17 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0019.htm
7 2 1840 Korzec Ewa Makarewicz 66 Horodnica z domu Cielecka, wdowa, córka Agnieszka 871 165 13 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0087.htm
7 2 1840 Kotelnia Józef Makarewicz 3 Mińkowce s. Pawła i Teresy z Strzałów 178-3-9 179R 9 Ż 355 DM
23 8 1841 Miropol Franciszek Czmielan 3 Miropol s.marcina i Maryanny z Makarewiczów 872 383 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0203.htm
2 4 1841 Krzemieniec Marianna Makarewicz 11/365 Biała Krynica c.Bazylego i Apolonii 872 451 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0238.htm
14 2 1842 Nieświcz Tekla Makarewicz 70 Ławrów z Gostkowskich , wdowa 437 14 8 B
15 5 1842 Szumsk Tekla Andrejczuk 50 Waśkowce z Makarewiczów, mąż Józef, synowie Erazm i Bazyli 873 607 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0315.htm
13 2 1842 Kołki Mikołaj Makarewicz 77 Matwieyki poz. ż. Aleksandrę, 4s. Kleofasa, Kajetana, Dyonizego i Wincentego, 3c. Annę, Agatę i Antoninę; poch: 16.02. 828 234V 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0238.htm
2 3 1843 Deraźne Helena Makarewicz 5 Podłużne c. Stefana i Apolonii z Lewkowskich 882 188 V 4
6 11 1843 Nieświcz Honorata Makarewicz 5 Horodyszcze c. Jana i Katarzyny z Radziewiczów 438 16 25 0
5 5 1843 Turzysk Mateusz Makarewicz 98 Turzysk wdowiec po Annie z Michałowskich, s. Michał 719 12 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0009.htm
1 2 1845 Tajkury Apolonia Makarewicz 58 Tajkury sław., z Turowiczów, wdowa po Janie 884 91 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0095.htm
6 3 1846 Nieświcz Katarzyna Makarewicz 40 Szprachy z Modziewiczów, wolnożyjąca, mąż Jan, syn Apolinary 441 13 8 0
7 5 1846 Nieświcz Marianna Proszyńska 12 Ławrów c. urodzonych zmarłego Antoniego i Marianny z Makarewiczów 441 14 14 0
17 7 1846 Horochów Józef Makarewicz 4 Horochów s. ur. Agnieszki wdowy 84 61 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0034.htm
14 2 1847 Kuniów Jan Żuchowski 18 Peremorówka s. Jana i Marianny z Makarewiczów 171-1-13 81V 9 R 85 DM
27 5 1848 Zasław św. Józefa Adela Mierzejewska 20/52 Zasław - Majdan od ospy, c. Stanisława s. Jana i Karoliny c. Szymona z Makarewiczów 178-3-117 66R 78 Ż
1 4 1850 Zasław św. Józefa Franciszek Makarewicz 8 Szczurowczyki s.Jana i Tekli z d.Tyczyńskiej 178-3-119 432R 46 Ż 844 RG
27 4 1850 Zasław św. Józefa Julian Kaliński 25 Zasław Nowe Miasto s.Jana, pozost.wd.Mariannę c.Szymona z d.Makarewicz 178-3-119 433V 55 Ż 847 RG 0
5 8 1851 Owrucz Zofia Makarewicz 85 Tołkacze ze starości, z Stankiewiczówszl., wdowa po Bazylim 178-3-31 489R 22 Ż 960 MW, DW
30 6 1852 Złoczówka Michał Kuczyński 99 Radomyśl 1-dw., żona Tekla z Makarewiczów, synowie Józef i Tomasz 836 288 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0153.htm
9 3 1853 Ołyka Ignacy Pierożyński 35 Ołyka zostawił wdowę Juliannę z Makarewiczów 477 55 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0029.htm
22 4 1853 Białogródka Marianna Makarewicz 50 Zielona 1-dw., z Zielińskich, mąż Paweł, syn Gabriel i córka Marianna 178-03-121 516R 40 Ż DM
12 10 1853 Zasław św. Józefa Paweł Makarewicz 2 Zasław s. Michała i Brygidy 178-3-121 456R 114 Ż 859 RG
21 7 1854 Kamień Koszyrski Józef Wojtkiewicz 41 Hłusza 1-dw., żona Ksenia z Makarewiczów, synowie Aleksander, Władysław i Józef, córki ...da, Olimpia i Aleksandra 187 24 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20187/pages/PL_1_436_187_0014.htm
9 12 1854 Owrucz Marcin Makarewicz 12 Lityny s. wlm. Sykstusa i Justyny z Tołkaczów 178-3-38 625V 11 Ż 1205 MW,DW
30 8 1855 Horochów Apolinary Makarewicz 13 Chołoniów s. 1-dw. Jana i Katarzyny 93 64 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0037.htm
28 12 1856 Bazalia Elżbieta Makarewicz 84 Pilipy wdowa, córki Anna i Marianna 178-03-124 137R 112 Ż DM
1 5 1857 Turzysk Michał Makarewicz 52 Turzysk żonaty, bez dzieci 729 20 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20729/pages/PL_1_436_729_0011.htm
21 9 1858 Białogródka Wincenty Makarewicz 6/12 Sachnowce s.1-dw. Fortunata i Julii Strzemeckiej 178-03-74 267V 63 Ż DM
17 8 1859 Owrucz Leonora Makarewicz 2,5 Lityny c. szl. Dymitra i Marianny z Chodorowiczów 178-3-50 688V 29 Ż 1853 MW,DW
17 8 1860 Kołki Helena Toczycka (?) 60 Matwiejki z Moszyńskich, szlachcianka, mąż Kleofas Makarewicz 841 517 11 0
16 8 1860 Włodzimierzec Antoni Rudnicki 1 Majdan Kanonicki s.w.ż. Walentego i Józefy z Makarewiczów 841 726 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0401.htm
21 8 1860 Białogródka Jan Makarewicz 67 Sachnowce 1-dw., wdowiec, synowie Fortunat i Józef, córka Tekla 178-03-75 153R 71 Ż DM
22 6 1861 Bazalia Ludwika Makarewicz 2 Klitna Wielka c. Stanisława i Lucyny 17-1-5 64R 54 Ch 128 DM
15 7 1864 Białogródka Joanna Makarewicz 3 Sachnowce c. Fortunata i Julii 1718-03-81 126V 34 Ż DM
14 1 1866 Białogródka Adam Makarewicz 8 Sosnoweczka s. Fortunata i Julii z Strzemeckich 178-03-81 247V 1 Ż DM
30 6 1870 Białogródka Konstancja Makarewicz 7 Sachnowce c. 1-dw. Fortunata i Julii 178-3-84 91V 63 Ż DM
6 6 1879 Krzemieniec Apolonia Makarewicz 76 Białokrynica chł., wdowa po Bazylim, synowie Stefan, Józef, Antoni i Mitrofan 1-73 38V 38 T
21 7 1882 Horochów Czesław Dmitrowski 2 Pułhany s. chł. Wincentego i Marianny z Makarewiczów 118 72 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0040.htm
2 8 1890 Radziwiłłów Maria Mirecka 70 Budy wdowa, syn Kajetan, córki Katarzyna Kobylańska i Marta Makarewicz 0.1-81W 66 V 21 T
2 2 1890 Jałowicze Adela Więckowska 61 Nowostaw z d. Makarewicz, chł., wdowa, synowie Filip i Hilary 163 40 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0024.htm
6 4 1904 Krzemieniec Katarzyna Makarewicz 86 Wesołówka z Aczkowskich, chłopka 31 R 34 0
28 12 1908 Tbilisi Rudolf Makarewicz 19 Tbilisi 59 137 Tb
1 2 1935 Szumbar Piotr Makarewicz 61 Szumbar s. Józefa i Klementyny z Kratewiczów, żona Maria, syn Roman, córka Maria 33-1-660 8 R 2 Ł 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 2 1793 Czartorysk Apolonia Makarewicz Radoszyn, par. Mielnica Maciej Marianna Trojanowska dop. chrztu 26.7.1795, Wlm. Józef Toczyski, Marianna Kułakowa 297-1-185 127R Ł 7797 DW
9 7 1795 Czartorysk Ignacy Jakub Makarewicz Medweże Mniejsze Maciej Marianna Trojanowska Wlm. Tadeusz Piaskowski, Pelagia Kropiewnicka 297-1-185 127R Ł 7797 DW
1 2 1806 Moszny, filia Miedzyrzec Ignacy Makarewicz Międzyrzec ur. Michał Helena Szymanska Ksawery Czapliński, malarz, Barbara Aleksandrowicz, as: Wasyl Ochrimenko, Tekla Jaroszynska 178-51-190 1a Ż EH
27 9 1808 Moszny, filia Miedzyrzec Jan Makarewicz Amernia Międzyrzecka ur. Michał Helena ur. Samuel Łukaszewicz, Barbara Aleksandrowicz z Amerni Międzyrzeckiej wszyscy 178-51-190 2a Ż EH
14 1 1811 Moszny, filia Miedzyrzec Hilary Paweł Makarewicz Amernia Międzyrzecka ur. Michał Julianna ur. Samuel Łukaszewicz, Fotyna córka Hrycka Machońki, mieszkańcy Hamerni Międzyrzeckiej 178-51-190 3 Ż EH
18 6 1811 Moszny, filia Miedzyrzec Leonty Jaroszyński Międzyrzec ur. Ignacy Prakseda ur. Michał Makarewicz, Tekla Plucina 178-51-190 3 Ż EH
25 1 1812 Moszny, filia Miedzyrzec Polikarp Szymański Amernia Międzyrzecka ur. Paweł Ewdokia ur. Ignacy Pluta, Teresa Jaroszyńska, Michał Makarewicz, Domna Ostapa Mirocznika żona, mieszkańcy Amerni Miedzyrzeckiej 178-51-190 3a Ż EH
18 10 1827 Kołki Florentyn Iwanowski Żydyczyn Telesfor Julianna Baczewska Sierociński Bazylian, Barbara Rakuzowa; as: Jan Eysmont, Helena Makarewicz, Anie 826 95-96a 23 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0096.htm
29 7 1827 Białogródka Fortunat Makarewicz par. Białogródka Jan Tekla Kuźmińska Franciszek Tyczyński i Marianna Bereżańska ż. Jana 178-03-93 58R 47 Ż DM
15 9 1827 Zasław św. Józefa Michał Makarewicz Zasław Franciszek Anna c. Dawida 178-03-009 38 71 Ż MO 75
7 10 1828 Łuck Bruno Bydłowski Bajów Leon Julianna Makarewicz Teodor Iwaszkiewicz, Julianna Ciechońska 368 66 96 814 17a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0034.htm
15 5 1828 Kulczyny Franciszek Fiedler Woronowica Jan Julianna Zarzycka dopeł. chrztu: 1829.12.03, chrz z wody: Ur. Michał Andruszkiewicz, Ur. Marianna Makarewicz, panna, ass. przy dopeł. Ur. Antoni Wierciński, Ur. Rozalia Trzebińska, panna 178-03-95 355V 85 Ż Mg
19 4 1828 Zasław św. Józefa Wojciech Ogrzyński Nowy Zasław ojciec NN sław. Marianna Ogrzyńska ur. Szymon Makarewicz, ur. Domicella Markowska 178-3-94 31V 41 Ż 59 KP2
14 5 1828 Zasław św. Józefa Apolonia Mazurkiewicz Zasław ur. Szymon Teodora Urbanowska ur. Stanisław Mazurkiewicz, ur. Anna Makarewicz 178-3-94 32V 47 Ż 61 KP2 0
8 12 1828 Zasław św. Józefa Mikolaj Makarewicz Majdan Zasław ur. Andrzej Franciszka Szuberska ur. Józef Boner, ur. Domicella Krzeczkowska 178-3-94 41R 99 Ż 78 KP2
9 12 1829 Białogródka Tekla Makarewicz Podlisce Jan Tekla Tomasz Tyczyński i Marianna Gągalska 178-03-95 77V 98 Ż DM
29 4 1829 Zasław św. Józefa Marianna Kozłowska Zubary ur. Tomasz Dorota Makarewicz ur. Jan Wilczyński, Rozalia Kamińska 178-3-95 28R 24 Ż 52 KP2
16 12 1830 Kołki Adelaida Aniela Makarewicz Matwijki Kleofas Marek Helena Muszyńska Michał Biernacki, Ludwika - ż. Jana Zabotin; As: Jan Zabotin, Salomea Nowicka - 816 59a-59 40 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0061.htm
20 9 1830 Krzemieniec Franciszka Makarewicz Andruha Wasyl Hapka Aleksander Grudziński i Dorota Wróblewska ż. Antoniego 01-3 136R 160 T 638 DM
4 7 1830 Lachowce Marianna Malinowski Szuńki Jan Józefa Szulska nJan Makarewicz i Brygida Minkiewicz ż. Marcina 171-1-3 103R 51 R DM
5 10 1830 Zasław św. Jana Julianna Burkowski Zasław Bazyli Julianna Szymańska Aleksander Jezierski i Franciszka Makarewicz mężatka 178-03-96 5R 33 Ż DM 0
21 4 1830 Wachnówka Marianna Gołębiowska Wachnówka Ludwik s. Jana Małgorzata Jabłońska c. ur., chrz. 22.04, chrzestni: ur.ur.: Kazimierz Jakubowski, Marianna Domaniecka żona Aleksandra, as.: Franciszek Makarewicz, Marianna Jakubowska żona Józefa 178-51-339 344a 8 Ż EH
12 5 1830 Zasław św. Józefa Marianna Makarewicz Zasław Nowe Miasto Szymon Bazalia Darecka Bazyli Kopaczewski, Magdalena Szymańska 178-03-96 19R 27 Ż 35 RG
15 9 1830 Zasław św. Józefa Anna Lubaszewska Czetyrboki Konstanty Marianna Makarewicz Ignacy Domaszewski, Antonina Krzemińska 178-03-96 24V 56 Ż 44 RG
23 7 1831 Wiszenki Apolinary Karol Proszyński Kotów Antoni Feliks Marianna Makarewicz Jan Daniel Dembowski, Julianna Proszyńska; ch: 31.05. 820 43 47 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0043.htm
3 2 1831 Olewsk Marianna Wiktoria Kozińska Majda Borowski Benedykt Anastazja Bober Wincenty Makarewicz i Magdalena Zalewska panna 178-3-4 446V 11 Ż Na 874
23 4 1831 Zasław św.Józefa Katarzyna Makarewicz Zasław Majdan IN Ur.Ewa NN S. z nieprawego łoża, ur.Samuel Hebliński, ur.Katarzyna Ostrowska. 178-03-97 31R 29 Ż 61 RG
18 7 1831 Zasław św.Józefa Wincenty Łoziński Zasław Nowe Miasto ur.Józef Teresa NN Szymon Makarewicz, Marianna Bonerowa. 178-03-97 37R 66 Ż 73 RG
7 8 1831 Zasław św.Józefa Józefa Makarewicz Zasław Majdan ur.Andrzej Franciszka Szuberska ur.Kazimierz Szuberski, Salomea Krasowska. 178-03-97 38R 72 Ż 75 RG
6 4 1832 Łuck Cyprian Bydłowski Worotniów Leon Julianna Makarewicz Jan Sobolewski, Klara z Bieńkowskich Laskowska 368 136 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0069.htm
10 8 1833 Targowica Emilia Kętrzyńska Nadczyce Ignacy Marianna Białkowska Jan Makarewicz, Antonina Kitrzyńska panna 819 276 V 79 ZP 0
11 2 1833 Kołki Lucyna Nepomucena Makarewicz Matwiejki Kleofas Helena Moszyńska Jan Eysmont, Anna Grabowska - ż. Karola, Karol Grabowski, Franciszka Szczerbieln 819 69 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0070.htm
6 1 1833 Kulczyny Seweryn Brodecki Rosołowce Ignacy Anna Makarewicz Jan Zabrzycki Porucznik WR i Barbara Krzywicka ż. Klemensa, Maciej Kleczkowski i Róża Mrówczyńska panna 178-03-99 316R 2 Ż 599 DM
13 1 1834 Lachowce Hilary Nowakowski Książęcin Aleksander Anna Makarewicz Szymon Lipnicki i Marcjanna Gilewicz panna 171-1-7 88V 5 R DM
21 9 1834 Kotelnia Tekla Kostecka Mińkowce Paweł Aleksandra Suska c. ur., chrzest 23.09, chrzestni: Paweł Makarewicz, Teresa Tulanińska żona Jakuba, as.: Faustyn Markiewicz, Teresa Strzałówna panna 178-51-300 70 61 Ż EH 0
24 1 1835 Zasław św. Józefa Paweł Chmielowski Zasław Franciszek Tekla Zatorska Daniel Jaroszewicz, Marianna Makarewiczowa 178-3-101 24 6 Ż CK
23 5 1835 Białogródka Petronela Studzińska Piłki Andrzej Anna Wojciechowska Jan Makarewicz i Katarzyna Koliszowa ż. Grzegorza 178-03-101 115R-115V 36 Ż DM
16 11 1835 Białogródka Marianna Makarewicz Teleżyńce Jan Tekla Sleczyńska Jan Borkowski i Anna Radomska wdowa 178-03-101 123R 93 Ż DM
25 8 1835 Lachowce Jan Ludwik Nowakowski Książęcin Aleksander Anna Marcinkiewicz [Makarewicz] Stanisław i Salomea ż. Szymona 171-1-8 113R 39 R DM
15 2 1835 Rokitna Katarzyna Makarewicz Żytnogory Wincenty Marcjanna Filipowska Józef Tulewiński, Teresa Cukan, ż. Wawrzyńca, as. Jan Grędkowski, Konstancja Dobrakowska, chrz. 16.02.1835 178-51-372 51R 4 Ż 104 BS
3 4 1835 Zasław św. Józefa Marianna Łozińska Zasław Józef Teresa Fiałkowska Szymon Makarewicz, Katarzyna Ostrowska 178-3-101 30 33 Ż SK 0
25 3 1835 Bazalia f. Tereszki Władysław Jan Czerkierski Klitna Konstanty Honorata Saryusz-Zaleska dopeł.chrz. 24.06.1836; Wlm Jan Makarewicz i Julia Rotariusz, Kasper Nowakowski i Józefa Makarewicz 178-03-106 276R 36 Ż DM 0
9 8 1836 Korzec Klara Maciewicz Horodnica Grzegorz Domicella Korsak Wacław Straszkiewicz i Ewa Makarewicz wdowa 245-1-10 76v 89 R Na
15 4 1837 Kołki Kalixta Józefa Szczerbińska Nierohów Michał Franciszka Eysmont Dyonizy Makarewicz, Aniela? - ż. Jana Eysmonta; as: Jan Eysmont, Honorata Nowick 823 77a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0082.htm
20 4 1837 Wiszenki Szczęsny Chilkiewicz Swoz Antoni Kamilla Biernacka Karol Chilkiewicz, Helena z Moszyńskich Makarewicz - ż. Kleofasa; as: Kazimierz 823 64 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0068.htm
20 5 1837 Kołki Szczęsny Wincenty Chilkiewicz Swoz, par. Wiszenki Antoni Kamilia Biernacka Karol Chilkiewicz, Helena Makarewicz - ż. Kleofasa; as: Franciszek Kałusowski, Z 828 228V 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0232.htm
6 11 1838 Nieświcz Honorata Makarewicz Czaruków Aleksander Katarzyna Radziewicz u. Julian Zagurski młodzian, Katarzyna Buszczyńska panna 433 12 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0007.htm
14 9 1838 Lachowce Cyprian Nowakowski Książęcin Aleksander Anna Makarewicz Stanisław Jaśkiewicz, Agnieszka Nowakowska ż. Kaspra 171-1-11 102 V 51 R 314 ZP
7 5 1838 Białogródka Stanisław Makarewicz Teleżyńce Jan Julianna Turzyńska Maciej Medwedowski i Magdalena Piotrowska ż. Jana 178-3-110 138V 61 Ż DM
15 12 1838 Bazalia f. Tereszki Helena Chromińska Mikołajówka par. Koszowata gub. Kijowska Kazimierz Karolina Olszewska chrz. 27.12; Wlm Józef Rutkowski i Wlm Józefa Makarewicz, as. Wlm Jan Wesołowski i Agnieszka Olszewska panna 178-03-110 258V 46 Ż 494 DM 0
18 11 1838 Owrucz Antonina Makarewicz Redczyce Dymitr Marianna Chorbrowicz 178-3-8 455R 3 Ż MW
18 3 1838 Zasław św. Józefa Józef Benedykt Jackiewicz Czetyrboki Stanisław Marianna Makarewicz Jan Jackiewicz i Franciszka Kłopotowska 178-03-110 52V 38 Ż 101 DM
19 3 1838 Zasław św. Józefa Józefa Marianna Olędzka Michnów Franciszek Marianna Dzikowiecka Ignacy Grątkowski i Marianna Makarewicz 178-03-110 52V 40 Ż 101 DM
27 7 1838 Zasław św. Józefa Leon Wilczyński Toporczyki Mateusz Marianna Korsak Jan Mikłaszewski i Anna Radomska wdowa, asyst. Zachariasz Kukliński i Franciszka Makarewicz 178-03-110 57V 60 Ż 111 DM
26 6 1838 Kotelnia Władysław Czechowski Mińkowce Aleksander Anna Bohdanowicz Antoni Dąbrowski i Benigna Dąbrowska panna, asyst. Dominik Rosołowski i Ludwika Gujska panna, Paweł Makarewicz i Małgorzata Rosołowska ż. Dominika 178-3-6 158R 48 Ż 304 DM
3 5 1838 Kotelnia Jan Sawicki Mińkowce Seweryn Ewa Jasińska chrzest 30.11., Jan Zinkiewicz i Teresa Makarewicz ż. Pawła 178-3-6 162V 85 Ż 313 DM
8 12 1838 Kotelnia Daniel Kostecki Mińkowce Dominik Teresa Suska Jan Niedaszkowski i Teresa Makarewicz ż. Pawła 178-3-6 163R 88 Ż 314 DM
25 9 1839 Nieświcz Tekla Karolina Rodziewicz Szprachy Adam Rozalia Żmucka Michał Rodziewicz młodzian, Katarzyna Makarewicz ż. Jana 434 12-13 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0007.htm
4 12 1839 Nieświcz Barbara Szkuratowska Szprachy Antoni Justyna Bilska Mateusz Witwiński żonaty, Katarzyna Makarewiczowa 434 15 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0008.htm
7 9 1839 Owrucz Wawrzyniec Makarewicz Lityny Syxtus Justyna Tołkacz 178-3-8 457V 23 Ż MW
21 12 1839 Owrucz Tomasz Makarewicz Lityny Michał Regina Hazarowicz? 178-3-8 458R 30 Ż MW
1 2 1839 Bazalia f. Terszki Bolesław Czernicki Sorokoduby Kazimierz Paulina Szuszkowska Hubert Żardecki i Katarzyna Makarewicz, asyst. Jan Twardowski i Katarzyna Laskowska 178-3-112 227V 8 Ż 440 DM
11 8 1840 Łuck Wawrzyniec Zenon Chociński Łuck Łukasz Julianna Makarewicz, 1v. Bydłowska Aleksander Mandzikowski, Marianna Łuczkowska 376 15 45 826 11V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0008.htm
13 12 1840 Owrucz Lucjan Makarewicz Owrucz Józef Katarzyna Olszewska 178-3-9 386R 1 Ż MW
28 1 1840 Owrucz Maria Makarewicz Makarewicze Aleksander Anna Niewmierzycka 178-3-9 386R 4 Ż MW
3 11 1840 Owrucz Karolina Makarewicz Lityny Jan Marianna Szkuratowska 178-3-9 388V 24 Ż MW
14 12 1840 Owrucz Leokadia Adela Makarewicz Lityny Wincenty Teodora Łosowska 178-3-9 389R 27 Ż MW
14 2 1840 Kotelnia Mikołaj Skibiński Mińkowce Piotr Marianna Gwozdecka Grzegorz Suski i Teresa Makarewicz ż. Pawła 178-3-9 164V 7 Ż 327 DM
15 1 1841 Kołki Honorata Eysmont Słoboda Lipiańska Kalixt Karolina Chodakowska Kleofas Makarewicz, Magdalena Marcinkiewicz; as: Ignacy Eysmont, Helena Makarewi 827 83a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0085.htm
23 3 1841 Krzemieniec Marianna Makarewicz Biała Krynica Bazyli Apolonia Chwieszczuk 872 393-394 17
15 4 1841 Nieświcz Kasylda Karolina Makarewicz Szprachy Jan Katarzyna Radziewicz 436 3 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0002.htm
7 3 1842 Kołki Józef Jan Niwiński Czornyż Teofil Róża Szmarczewska Ludwik Sredziński, Salomea Krauze - ż. Adama; as: Kleofas Makarewicz, Teofila Sr 828 227R 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0230.htm
19 7 1842 Kołki Wincenta Dyoniza Makarewicz Czornyż Dyonizy Nepomucena Chodakowska Mateusz Konopacki, Joanna Wilczyńska - ż. Jana; as: Jan Wilczyński, Anna Grabows 828 230R 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0233.htm
28 3 1842 Nieświcz Franciszek Marżmucki Hubin Jan Anna Chodziewicz Cyprian Grabowski,Katarzyna Makarewicz 437 3 10 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20437/pages/PL_1_436_437_0002.htm
13 10 1843 Dąbrowica Teresa Grąkowska Budki Hrańskie Józef Tekla Bober Jędrzey Rudnicki, Maryanna Makarewicz; ch: 15.10. 829 246a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0260.htm
23 7 1844 Nieświcz Apolinary Makarewicz Szprachy Józef Katarzyna Radziewicz 439 7 28
2 12 1845 Dąbrowica Maryanna Gronkowska Budki Hrańskie Józef Tekla Bober Jędrzey Ru..., Maryanna Makarewicz; ch: 03.01.1846. 832 114a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0121.htm
23 12 1845 Bazalia - filia Tereszki Anna Zabieło Tereszki Onufry Paulina Opacka Nepomucen Paradowski i Marianna Makarewicz panna 178-03-113 227V 50 Ż DM
14 6 1845 Antonówka Antoni Łucki Chawraków, Gub. Chersońska sław. Paweł Julia Lewicka chrzest 18.08, ur. Jan Złotkowski, Pelagia Makarewicz 685-2-1020 59r 12 Ch 117 KP2
3 11 1845 Owrucz Jan Makarewicz Lityny Syxtus Justyna Tołkacz 178-3-12 386R 40 Ż MW
7 11 1846 Kołki Henryka Halina Lechnicka Haraimówka Antoni Konstancja Zabatin Dyonizy Makarewicz Ludwika Zabatin 832 87 30 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0092.htm
13 10 1846 Bazalia filia Tereszki Edward Dzwoniewski Klitna Wielka Leon Agnieszka Jaksulska Julian Przeździecki i Adela Makarewicz panna 178-03-115 246V 45 Ż 486 DM
3 7 1847 Dąbrowica Rozalia Dawidowicz Budki Hrańskie Józef Justyna Gronkowska Tomasz Makarewicz żonaty, Anna Horbaczewska zamężna 833 225 18 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0124.htm
20 1 1847 Korostyszew Agnieszka Józefowicz Minijki Jan Zofia Makarewicz Jan Wajnałowicz, Tekla Sarnawska, panna, chrz. 21.01.1847 178-51-548 87V 6 Ż BS 176
10 10 1847 Korostyszew Franciszek Siemiontkowski Wilenka Kajetan Anna Piotrowska Ludwik Piotrowski, Anna Makarewicz, chrz. 11.10.1847 178-51-548 92V 93R 44 Ż BS 187
10 1 1848 Zasław św. Józefa Adelia Mierzejewska Zasław Stanisław s. Jana Karolina c. Szymona Makarewicz 1-dw. Michał Makarewicz s. Szymona żonaty, Marianna Makarewicz c. Szymona panna 178-3-117 2R 5 Ż
2 4 1849 Starokonstantynów Paulina Klechniowska Starokonstantynów Andrzej Honorata Makarewicz 178-3-118 8V-9R 36 Ż
5 11 1849 Krzemieniec Tekla Kozakiewicz Wesołówka Mikołaj Anna Haczkowska Adam Siechniewicz i Katarzyna Makarewicz ż. Antoniego 01-23 33V-34R 96 T DM
17 3 1849 Zasław św. Józefa Józef Mierzejewski Zasław Majdan Stanisław s.Jana Karolina c.Szymona Makarewicz Michał Makarewicz s.Szymona, Karolina Marczewska ż.Macieja 178-3-118 445V-446R 28 Ż 812-813 RG
18 3 1849 Zasław św. Józefa Józef Makarewicz Zasław Nowe Miasto Michała s.Szymona Brygida c.Marcina Gołębiowska Józef Adziewicz s.Grzegorza, Stefania Podkamińska wd. 178-3-118 445V-446R 29 Ż 812-813 RG
26 2 1850 Szumbar Albin Dębski Zahajce Józef Joanna Makarewicz 625 151-152 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0080.htm
8 11 1850 Białogródka Michalina Kozieracka Puzyrki Wielkie Stanisław Teresa Strzemecka Fortunat Makarewicz i Prakseda Pisarska ż. Leona 178-03-119 490V-491R 88 Ż DM
1 3 1851 Kotelnia Emilia Ostrowska Wołosów Albin Marianna Makarewicz Paweł Podhajecki i Teresa Sokół ż. Wawrzyńca, asyst. Wawrzyniec Sokół i Józefa Podhajecka panna 178-3-31 339V-340R 15 Ż 669-670 DM
4 7 1851 Kotelnia Józef Makarewicz Mińkowce Leon Magdalena Bilecka Paweł Kostecki i Józefa Jakowicka ż. Wita 178-3-31 347V-348R 48 Ż 685-686 DM
28 9 1851 Krzemieniec Tekla Kozakiewicz Wesołówka Mikołaj Anna Haczkowska Piotr Kuczer i Anna Bereżecka panna, Antoni Makarewicz i Marianna Kozakiewicz ż. Józefa 426-1-24 20V-21R 59 T DM
22 12 1851 Krzemieniec Szczepan Gnatowski Wesołówka Jan Marianna Mikłaszewska Bartłomiej Kozakiewicz i Katarzyna Makarewicz ż. Antoniego 426-1-24 26V-27R 76 T DM
25 6 1851 Zasław św. Józefa Paweł Makarewicz Zasław Nowe Miasto Michał s.Szymona Brygida Gołębiowska Mateusz Mowczan s.Michała, Karolina MIerzejewska ż.Stanisława 178-3-120 388V-389R 48 Ż 761-762 RG
22 12 1852 Kołki Jan Jaworski Majdan Matwiejowski Aleksander Maria Miszkiewicz Seweryn Ejsmont, Helena Makarewicz ż. Kleofasa 837 152-153 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0082.htm
20 5 1853 Horochów Helena Antonowicz Chołoniów Ambrozy Anna Makarewicz Jan Makarewicz, Franciszka Konopka wdowa 91 6-7 8 0
29 9 1853 Białogródka Michał Kozieradzki Sachnowce Stanisław Teresa Strzemecka Fortunat Makarewicz i Teresa Jaskulska ż. Jana 178-03-121 483V-484R 89 Ż DM
23 10 1853 Białogródka Joanna Makarewicz Sachnowce Fortunat Julia Strzemecka Stanisław Kozieradzki i Teresa Jasińska ż. Jana 178-03-121 486V-487R 100 Ż DM
20 2 1853 Bazalia Lew Łukomski Klitna Wielka Mikołaj Karolina Kopaczewska Andrzej Makarewicz i Honorata Łabędzka 178-3-121 73V-74R 19 Ż 148-149 DM
19 9 1853 Bazalia Olimpia Kozielska Tereszki Stanisław Aniela Aranewicz (Harsimowicz ?) Józef Zawadzki i Marianna Makarewicz 178-3-121 95V-96R 105 Ż 192-193 DM
18 4 1854 Luboml Filipina Makarewicz Luboml Hilary Waleria Wadlewska Antoni Łaszajewicz, Leonida P? ż. Józefa 866 65 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0035.htm
18 9 1854 Białogródka Mateusz Dubilewski Dańkowce Kazimierz Anna Dajkowska ? [Gajkowska] Jan Dubicki i Julia Makarewicz ż. Fortunata 178-03-122 414V-415R 67 Ż DM 0
6 11 1854 Białogródka Jan Kozieradzki Sachnowce Stanisław Teresa Strzemecka Andrzej Strzemecki i Julia Makarewicz ż. Fortunata 178-03-122 419V-420R 86 Ż DM
4 7 1855 Białogródka Paweł Dubicki Dańkowce Jan Karolina Ciszewska Fortunat Makarewicz i Ewa Metelska ż. Bazylego 178-03-123 498V-499R 47 Ż DM
6 2 1856 Białogródka Fortunat Makarewicz Sachnowce Fortunat Julia Strzemecka Hieronim Janiewicz i Franciszka Strzemecka panna 178-03-124 564V-565R 13 Ż DM
24 10 1856 Łabuń Bolesław Rafał Gabel Hryców Marcin Balbina Zawałowska Edmund Jezierski i Franciszka Makarewicz panna 178-03-124 666V-667R 73 Ż DM
21 10 1857 Łuck Antonina Urszula Nowicka Podhajce Jan Petronela Zalewska wolny Feliks Makarewicz, Julia Lichtańska 839 7-8 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0005.htm
17 4 1857 Białogródka Aniela Kozieracka Sachnowce Stanisław Teresa Strzelecka Fortunat Makarewicz i Franciszka Woroniecka 178-3-73 147V-148R 39 Ż DM
8 9 1857 Białogródka Marianna Teleżyńska Sachnowce Jan Franciszka Rewera Jakub Leszczyński i Julia Makarewicz ż. Fortunata 178-3-73 158V-159R 81 Ż DM 0
14 3 1858 Białogródka Jan Krzemieniowski Kropiwna Jan Franciszka Więckowska Franciszek Makarewicz i Lucyna Wojciechowska ż. Konstantego 178-3-74 219V-220R 26 Ż DM 0
5 4 1858 Białogródka Wincenty Makarewicz Sachnowce Fortunat Julia Hieronim Janiewicz i Katarzyna Suchodolska wdowa 178-3-74 221V-222R 36 Ż DM
27 8 1859 Bazalia Ludwika Cezaryna Makarewicz Klitna Wlk Stanisław Lucyna Akajewicz Mikołaj Akajewicz i Maksymiliana Solarska 178-03-129 25V-26R 99 Ż DM
12 10 1859 Owrucz Marianna Byrkowska Sławków Onufry Feliksa Makarewicz 178-3-50 676V 40 Ż MW
9 5 1860 Bereżnica Ignacy Makarewicz Lubomcza Tomasz Rozalia Rudnicka 841 560-561 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0310.htm
14 7 1861 Białogródka Wincenty Kozieradzki Dańkowce Stanisław Teresa Strzemecka Fortunat Makarewicz i Joanna Wysoczyńska wdowa 178-03-76 126V-127R 51 Ż DM
18 1 1861 Bazalia Olimpia Lisowska Klitna Antoni Franciszka Filipowska chrzest 20.02.1864, Stanisław Makarewicz i Franciszka Brodowska 17-1-7 49V-50R 33 Ch 98-99 DM
29 3 1862 Krzemieniec Paulina Bojarska Białokrynica Ignacy Aniela Aczkowska chł. Mikołaj Kozakiewicz, Katarzyna Makarewicz 0.1-35 8V-9R 23 T
26 5 1862 Białogródka Franciszka Makarewicz Sachnowce Fortunat Julianna Strzemecka Jan Stanowski i Ewa Baranowska ż. Michała 178-03-77 112V-113R 48 Ż DM
14 2 1862 Bazalia Walentyna Faustyna Wierzbicka Zozulińce Wielkie Mikołaj Teresa Makarewicz Franciszek Kozłowski i Paulina Kozłowska 178-03-131 66V-67R 17 Ż DM
9 4 1862 Bazalia Ignacy Makarewicz Klitna Wielka Stanisław Antoni Lucyna Akajewicz Ignacy Brodowski i Barbara Lipińska 178-03-131 74V-75R 49 Ż DM
7 6 1864 Krzemieniec Petronela Kaszuba Andruha Wincenty Franciszka chł. Tymoteusz Makarewicz, cudzoz. Antonina Wernikowa wdowa 1-38 17V-18R 51 T 185
24 9 1864 Białogródka Tekla Kozieradzka Dańkowce Stanisław Teresa Strzemecka Fortunat Makarewicz i Ewa Baranowska ż. Michała 178-03-81 85V-86R 84 Ż DM
9 12 1864 Bazalia Józef Makarewicz Klitna Wielka Stanisław Antoni Lucyna Akajewicz Błażej Szczawiński i Barbara Lipińska 17-1-7 89V-90R 178 Ch 177-178 DM
20 2 1865 Białogródka Konstancja Makarewicz Sachnowce Fortunat Julia Strzemecka Feliks Suchowirski i Ewa Baranowska ż. Michała 178-03-81 139V-140R 26 Ż DM
17 7 1866 Żytomierz Wincenty Żytomierz Wiktoria Łońska [24.07.1866] nieśubny syn, Feliks Makarewicz i Pawlina Łońska 178-3-63 38 171 Ż 73 i 74 DG
2 11 1866 Bazalia Seweryn Lewkowicz Klitna Wielka Józef Marianna Kropiwnicka Stanisław Makarewicz i Honorata Rybicka 17-1-7 177V-178R 152 Ch 258-259 DM
2 4 1867 Białogródka Franciszka Ostrowska Sachnowce Tomasz Marianna Witwicka Fortunat Makarewicz i Ewa Baranowska ż. Michała 178-03-81 271V-272R 28 Ż DM
8 5 1867 Białogródka Kazimierz Kozieradzki Dańkowce Stanisław Teresa Strzelecka Fortunat Makarewicz i Ewa Baranowska ż. Michała 178-03-81 276V-277R 48 Ż DM
16 5 1868 Białogródka Jan Makarewicz Sachnowce Fortunat Julia Strzelecka Roman Wierzbicki i Cecylia Kusmińska ż. Franciszka 178-03-81 354V-355R 46 Ż DM
1 2 1870 Białogródka Anna Konferewicz Sachnowce Jan Józefa Ulatowska Michał Baranowski i Julia Makarewicz ż. Fortunata 178-3-84 7V-8R 19 Ż DM
17 2 1870 Białogródka Kajetan Ostrowski Załuże Tomasz Marianna Witwicka Michał Baranowski i Julia Makarewicz ż. Fortunata 178-3-84 10V-11R 29 Ż DM
14 6 1870 Białogródka Franciszka Ostrowska Sachnowce Julian Michalina Pawłowska chrz. 18.06., Fortunat Makarewicz i Julia Słomińska ż. Dionizego 178-3-84 23V-24R 78 Ż DM
6 10 1870 Białogródka Jan Niewirowicz Sachnowce Adam Antonina Wojnowska Fortunat Makarewicz i Maria Ostrowska 178-3-84 36V-37R 132 Ż DM
5 9 1872 Ostróg Michalina Makarewicz Bialotyń Mikołaj Józefa Kulesza Stanisław Choina, Marianna Rożańska wdowa 654-1-56 53V 3 R MZ
8 5 1873 Ostróg Józefa Mi..wicka Zawidów Andrzej Aniela Makarewicz dziecko umarlo, Antoni Giżycki, Julia Szymańska ż. Cezarego 654-1-56 62V 2 R MZ
1 12 1875 Białogródka Anna Kośmińska Chwedorówka Roman Marcela Radzicka Jan Gąsicki i Klementyna Makarewicz 178-03-133 33V-34R 174 Ż DM
10 1 1877 Białogródka Franciszek Szmigielski Puzyrki Andrzej Julia Wolska Józef Makarewicz i Petronela Olszewska 178-03-133 121V-122R 13 Ż DM
6 8 1877 Białogródka Franciszek Wolski Puzyrki Małe Józef Marcela Wesołowska Józef Makarewicz i Emilia Piotrowska 178-03-133 131V-132R 105 Ż DM
8 2 1879 Krzemieniec Jan Jakubowski Białokrynica Wincenty s.Jakuba Franciszka Rogowska chł. Paweł Jaworski, Anastazja Makarewicz ż. Wawrzyńca 426-1-73 2V-3R 7 T
18 11 1880 Rzyszczów Ignacy Ejsmont Lipowce Aleksander Stanisław Maria Chodynicka Jan Makarewicz syn Józefa i Weronika Makarewicz 312-1-114 7 25 m.K KM
10 8 1881 Szumsk Zuzanna Chruszczewska Kąty Grzegorz Teresa Makarewicz chrz. 23.08 Jan Hornicki, Józefa Chruszczewska ż. Adama 01-231 24V-25R 95 T DM 816
17 6 1882 Krzywin Wiktoria Polkiewicz Chorowica Paweł Franciszka Krauze Mikołaj Makarewicz i Franciszka Sadowska ż. Władysława 17-2-71 120V-121R 17 Ch 132-133 DM
10 1 1888 Horochów Maria Makarewicz Bużany Silwen Bronisława Markowska 124 20-21 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0011.htm
8 4 1889 Szumsk Michał Czechowski Suraż Michał Agata Jakuszewska Józef Podgórski i Joanna Makarewicz ż. Andrzeja 01-232 14V-15R 65 T 880 DM
25 8 1901 Brody Stefania Ludwika Makarewicz Michał Maria Aleksandra Wolanin Edward Wolanin, Kazimiera Gilewicz ż. Józefa L 31
8 9 1904 Włodzimierz Wołyński Wiktor Makarewicz Włodzimierz Michał Zofia Woźnicka 1058 30 144 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0031.htm
10 6 1907 Włodzimierz Wołyński Janina Makarewicz Włodzimierz Michał Zofia Woźnicka 1058 30 145 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0031.htm
25 2 1910 Bazalia f. Tereszki Zofia Wanda Żygatyńska Kołki Zygmunt Maria Starzyńska Ignacy Makarewicz i Janina Krzewińska panna 17-2-47 108R 69 Ch 218 DM
11 2 1911 Włodzimierz Mieczysław Studziński Zarzecze Eliasz Maria Makarewicz 1038 6V-7R 30 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0010.htm
24 5 1911 Torczyn Wanda Makarewicz Torczyn Florian Katarzyna Lecko Wojciech Bieżyński, Władyslawa Niewidok panna 1026 10V-11R 37 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0013.htm
4 4 1911 Bazalia f. Tereszki Józef Stefański Sorokoduby Stefan Maria Makarewicz Franciszek Nowakowski i Tekla Makarewicz ż. Józefa 17-2-47 112R 29 Ch 225 DM
5 7 1915 Starokonstantynów Jan Lipski Woronkowce Dionizy Franciszka Jasińska Jan Skawiński i Stefania Makarewicz panna 17-2-90 20V-21R 83 Ch 42-43 DM
3 4 1916 Kowel Genowefa Płachta Józef Ludwika Sarzyńska Jan Makarewicz, Marianna Sarzyńska 1072 127 15 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0067.htm
1 2 1917 Starokonstantynów Janina Łukasiewicz Woronkowce IN Katarzyna c. Antoniego Kazimierz Makarewicz s. Józefa i Janina Majewska panna córka Aleksandra 17-2-90 121V-122R 42 Ch 232-233 DM
5 11 1917 Starokonstantynów Zachariasz Adam Siedlecki Folwark Małaszycha (z gub. Podolskiej) Jan Jadwiga Zdrojkowska Paweł Makarewicz i Aniela Ostrowska ż. Jana 17-2-90 133V-134R 91 Ch 256-257 DM
1 5 1919 Starokonstantynów Stanisław Makarewicz Starokonstantynów Ignacy Antonina Popławska chrzest 18.05.1920, Antoni Pawłuszyński i Helena Klechniewska wdowa 17-1-91 115V-116R 47 Ch 221-222 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
25 2 1802 Kuniów Wojciech Makarewicz Szuńki, par. Lachowce Ewa Cielecka Zakoty Ł DW
30 10 1804 Tetyjów Andrzej Piątkowski Szulaki kaw Marianna Pawełkowska Szulaki pann młodzi nob.; świadkowie: gen.gen.: Stanisław Zaczkowski, Marianna Makarewiczowa 178-51-1995 285 Ż EH
9 5 1805 Moszny, f. Miedzyrzec Michał Makarewicz Helena Szymańska młody: ur., rl; panna: rg; ślub w kaplicy międzyrzeckiej; slub benedykował X. Bazyli Mroczkowski dyzunit w Babiczach 178-51-190 21 Ż 46 EH
18 1 1825 Bereźnica (Ossowa) Antoni Maskalny obrz. G-K Marianna Makarewicz par. Bereźnica Jan Kiryłowicz, Antoni Semenowicz, 25 6
29 1 1828 Zasław św. Józefa ur. Jan Kulikowski Bejzymy 30 ur. Jan Anna brak prac. Małaszka Mikołajczuk Bejzymy 25 prac. Mikołaj Anna brak ur. Szymon Makarewicz, Jan Smilan, Marcin Sadowski 178-3-94 43V 21 Ż 83 KP2
29 1 1828 Zasław św. Józefa ur. Andrzej Makarewicz Majdan Zasław 26 ur. Bazyli Anna brak ur. Franciszka Sobierska Majdan Zasław 19 ur. Jan Agata brak Jan Ostrowski, Bazyli Jaworski 178-3-94 44R 22 Ż 84 KP2
15 1 1828 Stary Konstantynów Kapucy ur. Paweł Jankowski par. Połońska 30W ur. Kazimierz Zuzanna Smitana Marianna Gawińska Demkowce 25 ur. Sylwester Marianna Bilińska ur. Jan Słupski, Eliasz Makarewicz 178-3-94 184R 12 Ż 353 KP2
27 12 1829 Kołki Marek Kleofas Makarewicz Matwiejki 30 Mikołaj Aleksandra Niemierzycka Helena z Moszyńskich Toczyska Matwiejki 37 Feliks Aniela Biernacka Karol Grabowski, Kaliks Eysmont, Michał Szczerbicki 815 113a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0116.htm
16 6 1829 Kotelnia Jan Grondowski Mińkowice 27 Elisz Rozalia Tołubińska Aleksandra Zieńkiewicz z d. Hermanowicz Mińkowice 30 Stefan Franciszka Kostka Paweł Makarewicz, Teodor Symonic, Paweł Korczyński, Jakub Tułobiński, 178-51-301 12V 17 Ż 26 BS
3 2 1829 Zasław św. Jana ur. Wincenty Aleksandrowicz Zasław 26 ur. Jan Marianna Sowińska ur. Marianna Żmudzińska Zasław 26 ur. Jędrzej Zofia Merecka ur. Ignacy Ranowski, Jan Tyczyński, Jan Makarewicz 178-3-95 13V 3 Ż 23 KP2
19 5 1829 Zasław św. Józefa ur. Józef Nahajewski Zasław Nowe Miasto 24 ur. Jan Rozalia Przyłucka ur. Cecylia Wiszniewska Zasław Nowe Miasto 28 ur. Stanisław Konstancja Sztabowicz ur. Franciszek Makarewicz, Jakub Kwiatkowski, Andrzej Makarewicz 178-3-95 41R 13 Ż 78 KP2
4 10 1831 Luboml Piotr Gołębiowski Szack 27 Paweł Zofia Julianna Zarzycka Szack 29 Stanisław Konstancja Siemiotkowska Jan Makarewicz, Józef Jastrzębski, Kajetan Materkowski 301 88 8 846 308R BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0046.htm
2 2 1832 Krzemieniec Maciej Makarewicz Budki 22 Wojciech Magdalena Apolonia Wawrzyńska Budki 18 Michał Marianna Tomasz Sapko i Marcin Haraœmiuk 01-5 74R 16 T 803 DM
21 10 1834 Kotelnia Paweł Makarewicz Mińkowice 45w Stefan Marianna Fotkacz Teresa Strzałow Mińkowice 25 Józef Anna Boczkowska Paweł Korzeniowski, Jakub Potubiński, Konstanty Zubłocki 178-51-301 34V 10 Ż 70 BS
21 10 1834 Kotelnia Adam Degórka Mińkowice 28 Jan Aleksandra Tachewicz Konstancja Kostko Mińkowice 22 Marcin Marianna Kostko Paweł Korzeniowski, Franciszek Korzeniowski, Onufry Górski, Augustyn Makarewicz 178-51-301 34V 11 Ż 70 BS
10 7 1835 Kołki Ignacy Leszczyński par. Kołki 50w Stefan Zofia Makarewicz Marianna Kubaszewska par. Kołki 35 Szymon Teresa Sawicka Kajetan Grodzki, Jan Wolski, Daniel Powstański 821 75 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0076.htm
3 2 1835 Białogródka Jan Ciszewski Ledzianka 40w Piotr Katarzyna Olszewska Marcjanna Piotrowska Ledzianka 18 Jan Magdalena Dobrowolska Michał Kobylański, Jan Makarewicz 178-3-101 125V 4 Ż DM
27 5 1835 Korzec Karol Kosowski Horodnica 22 Wojciech Marianna Pawłowska Agnieszka Kuchcicka, z d. Makarewicz Horodnica 27w Wojciech Ewa Cielecka 245-1-9 73 6 R PW
6 8 1836 Butowce Franciszek Srzedziński Butowce 24 Wojciech Anna Szynterkauz ? Marianna Biegańska Starokonstantynów par. Starokonstantynów 18 Antoni Zofia Makarewicz Jakub Buławiński, Mikołaj Uteusz, Maciej Skrzyński, Kazimierz Wysocki 178-3-106 227R 6 Ż 439 DM
30 8 1836 Butowce Mateusz Maurycy Jakubowski Butowce 37 Michał Hieronim Franciszka Zawadzka Konstancja Biegańska Butowce 23 Antoni Zofia Makarewicz Adolf Sławiński, Kazimierz Wysocki, Mikołaj Uteusz 178-3-106 227V 7 Ż 440 DM
20 5 1837 Łuck Ludwik Chociński par. łucka 28 Stanisław Salomea Julianna z Makarewiczów Bydłowska par. łucka 38 Aleksander Tekla Gostkowska Jan Dębski, Wincenty Sidorowicz 374 53 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0032.htm
6 2 1838 Nieświcz Jan Makarewicz Czaruków 44w Aleksander Anna Katarzyna Radziewicz Czaruków 24 Wincenty Marianna Lisowska 433 16 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0009.htm
20 7 1838 Włodzimierzec Dionizy Gracjan Makarewicz 26 Mikołaj Aleksandra Niemierzycka Nepomucena Lucyna Chodakowska Nowaki 22 Jan Honorata Nowicka 824 77R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0079.htm
2 2 1838 Kotelnia Maciej Hermanowicz Mińkowce 35w Stefan Franciszka Kostka Marianna Gwozdziecka Mińkowce 28 Eliasz Franciszka Kulikowska Jan Grondkowski, Paweł Makarewicz, Łukasz Jaworski 178-3-6 164V 4 Ż 317 DM
1 2 1842 Nieświcz Ludwik Kamiński Szprachy 24w Paweł Julianna Nadolska Klementyna Makarewicz Szprachy 20 Urban Marcela Macijewicz Michał Rodkowicz, Maciej Mazierczuk 437 10 3 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20437/pages/PL_1_436_437_0007.htm
26 1 1847 Bazalia Edward Białobrzeski Starokonstantynów par. Starokonstantynów 23 Antoni Urszula Grębecka Marianna Makarewicz Klitna Wielka 19 Jan Józefa Zaleska Kasper Nowakowski, Andrzej Klechniowski 178-03-116 246R 1 Ż DM
29 6 1848 Białogródka Jakub Zdaniewicz Sachnowce 22 Łukasz Marianna Wysocka Antonina Bielecka Podlisce 20 Józef Magdalena Majewska Dominik Ziębicki, Wincenty Borkowski, Fortunat Makarewicz 178-3-117 148V 15 Ż DM
4 7 1848 Wiszenki Józef Makarewicz Rożyszcze 49 Prokop Charytyna Franciszka Michałowska Rożyszcze 18 Szymon Teresa Nakarzewska Jan Szwarckop, Mikołaj Korolkiewicz 834 183 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0100.htm
2 7 1850 Białogródka Fortunat Makarewicz Szczurowszczyki, par. Zasław św. Józefa 21 Jan Tekla Tyczyńska Julia Strzemecka Puzyrki Wielkie 18 Feliks Julia Kobylańska Grzegorz Borkowski, Ignacy Karpiński 178-03-119 501V 30 Ż DM 0
19 2 1850 Zasław św. Józefa Wincenty Sobieszczański Siewki 20 Franciszek s.Antoniego Wiktoria Kalinowska Anna Lubaszewska Czetyrboki 18 Konstanty Marianna Makarewicz Jan Sobieszczański s.Franciszka,Aleksander Zabłocki s.Kajetana, 178-3-119 411V 11 Ż 803 RG
26 2 1850 Zasław św. Józefa Julian Kaliński Zasław Nowe Miasto 26 Jan s.Jana Franciszka c.Walentego Hodorowska Marianna Makarewicz Zasław Nowe Miasto 18 Szymon s.Bazylego Rozalia c.Adama Dorecka Michał Bonerż s.Jakuba, Józef Adziewicz s.Grzegorza, Stanisław Mierzejewski s.Jana 178-3-119 413R 14 Ż 806 RG
27 5 1851 Zasław św. Józefa Wincenty Borkowski Żylińce 23 Franciszek s.Stefana Rozalia Karpińska Tekla Makarewicz Żylińce 18 Jan s.Bazylego Tekla c.Franciszka Tyczyńska Wincenty Wieczor, Mateusz Mowczan 178-3-120 412V 9 Ż 809 RG
1 3 1853 Zasław św. Józefa Jan Leonowicz Zasław 28 Wincenty Anna Marianna Makarewicz Zasław 17 Bazyli Ewa Stanisław Mierzejewski, Jan Makarewicz, Władysław Kucharski 178-03-121 431V 13 Ż 811 RG
4 7 1854 Owrucz Onufry Byrkowski Futor Sławków 22 Kazimierz Maria Tołkacz Feliksa Makarewicz Futor Sławków 22 Aleksander Anna Niewmieżycka 178-3-38 623R 3 Ż MW
13 1 1857 Bazalia Ludwik Nowakowski Klitna Wielka 25 Kasper Agnieszka Zaleska Teresa Lipska Czuchele 17 Tomasz Zuzanna Lachowska Stanisław Makarewicz, Andrzej Lipski, Franciszka Lipska 178-03-125 41V 1 Ż DM 0
31 5 1859 Owrucz Józef Makarewicz Lityny 29 Jan Marianna Szkuratowska Kamila Krukowska Chutor Redczycowski 25 Maciej Marcelina Mysłowska 178-3-50 681V 5 Ż 1339 MW
23 1 1860 Kołki Hilary Więckowski Łuck 42 Tomasz Barbara Sawicka Adelajda Makarewicz Matwiejki 25 Kleofas Helena Moszyńska 841 503 2
3 6 1860 Opalin Jan Paszkowski Opalin 23 Józef Tekla Chorąża Rozalia Makarewicz Opalin 17 Jan Hanna Stasiuk 537 16 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20537/pages/PL_1_436_537_0010.htm
6 6 1861 Bazalia Mikołaj Wierzbicki Zozulińce Wielkie 26 Piotr Anna Łabędź Teresa Makarewicz Zozulińce Wielkie 32 IN Marianna Makarewicz Wincenty Wilgocki, Franciszek Łabędź, Marianna Wilgocka 17-1-5 48V 22 Ch 97 DM
2 7 1861 Bazalia Michał Porowski Klitna Wielka 33 Tomasz Apolonia Lachocka Anna Akajewicz Klitna Wielka 22 Mikołaj Salomea Kalinowska Leonard Kalinowski, Stanisław Makarewicz, Ludwika Kalinowska 17-1-5 49V-50R 26 Ch 99-100 DM
10 2 1863 Żytomierz Jan Makarewicz Żytomierz, par. Żytomierz 43 Jan Józefa Zaleska Oktawia Kozłowska Żytomierz, par. Żytomierz 23 Jakób Ewa Rychmiewska dw., wdowiec, Jasim Rutkowski, Aleksander Pandzikowski 178-3-54 94 R 12 Ż DG
26 1 1864 Szumsk Józef Gadomski Rachmanów 23 Feliks Anna Myślińska Marianna Ożymkowska Bołożówka 20 Michał Katarzyna Mogilewicz Mikołaj Bogumił, Jan Makarewicz, Franciszek Rencz 245-1-20 183R 2 R RK
11 10 1865 Ołyka Walerian Antonowicz Chołoniów Par. Horochów 32 Ambroży Anna Makarewicz Aleksandra Czajkowska Humienniki 20 Stanisław Emilia Charbiewicz 488 43 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0023.htm
29 1 1867 Białogródka Antoni Gęsicki Chwedorówka 23 Stanisław Franciszka Kozieradzka Marianna Budziszewska Puzyrki Małe 18 Józef Lucyna Rużycka Franciszek Kuźmiński, Józef Makarewicz 178-03-81 307R 4 Ż DM
24 11 1868 Kuniów Anastazy Sienicki Borowica 22 Konstanty Marianna Jasińska Anna Świderska Zahorce 19 Julian Tekla Boczkowska Antoni Sienicki, Maciej Makarewicz, Grzegorz Bogusławski 178-3-78 167V 13 Ż DM
17 1 1871 Bazalia Salwin Krotewicz Tryski 35w Mikołaj Katarzyna Lipińska Ludwika Jastrzębska Tryski 19 Stanisław Kunegunda Mołodecka Józef Makarewicz, Hilary Metelski 17-1-8 113R 3 Ch 225 DM 0
4 11 1873 Szumsk Mateusz Makarewicz Bołożówka 55w Mikołaj Anna Kochanowska Pawlina Sawicka Majdan Antonowiecki 20 Michał Karolina Popławska Józef Gadomski Antoni Sawicki 1-226 114V 23 T DM 433
17 11 1874 Szumsk Antoni Sawicki Hucisko Antonowieckie 27 Józef Marianna Soroczyńska Karolina Pestrowicz Hucisko Antonowieckie 18 Wojciech Anna Sinkowska Mieszcz. Paweł Zarzycki, Maciej Makarewicz 1-227 46V 23 T DM 561
1 2 1881 Bazalia Marcin Metelski Triski 26 Feliks Justyna Janiszewska Olimpia Żytkiewicz Triski 21 Franciszek Honorata Zielińska Józef Makarewicz, Mikołaj Kłopotowski 17-1-8 232R 3 Ch 457 DM
10 1 1882 Bazalia Antoni Nowakowski Pachutyńce par. Mikołajów (Podole) 33 Aleksander Anna Makarewicz Elżbieta Knoll Żerebki Małe 24 Eligiusz Joanna Kalińska Henryk Gawroński, Feliks Mińkiewicz, Ignacy Knoll 17-1-8 241R 1 Ch 473 DM 0
9 2 1888 Grzymałów Szymon Stażyszyn Grzymałów 59 Eliasz Maria Koszowska Teresa z d. Makarewicz p.v. Ziniewicz Grzymałów 45 Łukasz Anna Ciżmak Jan Stażyszyn, Marcin Nawrocki 1614 145 1 LJ 0
9 6 1888 Bazalia Jan Nowakowski Czerepówka par. Mikołajów, Podole 51 Aleksander Anna Makarewicz Hermina Józefa Maria z d. Rogalewicz Pleśniewicz Żerebki Wielkie 36w Rafał Róża Rogalewicz Ludwik Nowakowski, Andrzej Nowakowski, Franciszek Nowakowski 17-1-8 317R 48 Ch 621 DM
20 11 1888 Bazalia Leonard Szczucki Zozulińce Wielkie 40 Tertulian Anna Makarewicz Marianna z d. Kalińska Wierzbicka Zozulińce Wielkie 42w Karol Justyna Fedorowicz Feliks Prochnicki, Jan Kucewicz 17-1-8 323R 71 Ch 633 DM
5 2 1889 Bazalia Roman Malinowski Sulżyn par. Zasław św. Józefa 31 Wincenty Maria Paszkowska Józefa Krotewicz Triski 28 Kajetan Anna Wierzbicka Franciszek Stawiński, Józef Makarewicz 17-1-8 328R 16 Ch 642 DM 0
20 5 1890 Bazalia Jan Wierzbicki Zozulińce Wielkie 26 Mikołaj Teresa Makarewicz Józefa Mondzelewska Mecherzyńce 18 Franciszek Joanna Tyszkiewicz Paweł Wierzbicki, Piotr Pawłowicz 17-1-8 340R 23 Ch 666 DM 0
6 11 1893 Młynów Feliks Fedorowicz Dobratyn 24 Paweł Rozalia Michalec Marianna Bielska Dobratyn 22 Jan Krystyna Makarewicz Jan Lewkowicz, Kazimierz Trochimowicz 740-7-94 34R 19 R 147 DW
28 1 1896 Młynów Franciszek Bielski Dobratyn 25 Jan Krystyna Makarewicz Józefa Murzyła Dobratyn 24 Wojciech Agnieszka Myślińska Maciej Kolęda, Jan Lewkowicz 740-7-94 79R 4 R 198 DW
29 4 1899 Tbilisi Romuald Alfred Makarewicz dagestańskie woj.. 26 Edwin Adela Czajkowska Janina Eufrozyna Urbanowicz 21 Stanisław Albina Malczyńska M. Skrzyński, por. Reszczynow 125 26 Tb
5 11 1900 Radziwiłłów Jakub Wolatynski Budki 22 Kajetan Maria Makarewicz Antonina Hrycaj Drańcza 20 Jan Aleksandra Kowalczuk 55 R 8 0
29 6 1902 Tbilisi Józef Zaorski Baku 32 Andrzej Izabela Mieczkowska Zofia Skrzyńska kijowska gub. (orm.-kat.) 22 Honorat Antonina Urbanowicz Romuald Makarewicz, Michał Skrzyński 37 31 Tb
7 8 1903 Tbilisi Czesław Rostkowski 26 Andrzej Wincenta Tomkiewicz Władysława Kałussowska 21 Władysław Anna Kostrowicka Eugeniusz Russo, Romuald Makarewicz 65 30 Tb
21 10 1907 Bazalia Jan Tychomirski Starokonstantynów par. Starokonstantynów 24 Feliks Aleksandra Markiewicz Feliksa Makarewicz Tryski 22 Józef Klementyna Krotewicz 17-1-8 556V 33 Ch 1085 DM 0
8 6 1908 Tbilisi Alfred Julian Kalwan (luteranin) 23 Ernot Julia Kalwan Maria Agnieszka Makarewicz par. Tbilisi 29 Edwin Adelajda Czajkowska Wiaczesław Szymański, Leopold Michajłow 184 21 Tb
24 6 1910 Starokonstantynów Stefan Stefański Ściborówka 28 Adolf Sebastian Feliksa Kustowska Maria Makarewicz Woronkowce 20 Józef Cyprian Tekla Maria Sławińska Jakub Niekrasz s. Jana, Gracjan Postolski s. Rudolfa 17-2-88 148V 33 Ch 296 DM
22 6 1910 Bazalia Józef Makarewicz Tryski 60w Jan Tekla Tyczyńska Julia z d. Słotwińska Wojciechowska Sewruki 45w Józef Kunegunda Janiszewska Paweł Faliński, Franciszek Słotwiński 17-1-8 598R 39 Ch 1165 DM
4 6 1915 Tbilisi Zygmunt Berezowski 23 Artur Ludwika Degering Irena Elżbieta Chilewska 23 Julian Helena Dybowska Edmund Berezowski, Bronislaw Makarewicz 333 15 Tb
10 5 1915 Włodzimierz Tom Dyjneka m.Luboml 22 Jan Tekla Olfirowicz Natalia Makarewicz w.Ochnówka 20 Józef Maria Zacharczuk Franc(iszek) Godżała Piotr Olfirowicz 1070 97 5 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201070/pages/1_436_0_0_1070_0052.htm
19 9 1915 Kijów, św.. Aleksandra Ignacy Giwaltowski Kijów 30 Paweł Katarzyna Makarewicz Paulina Makarewicz Czaus, wileńska gub. 21 Antoni Katarzyna Bardziłowska Kasper karliński, Michał Rutycki 312/1/129 109V 97 m.K. JM1
14 2 1916 Tbilisi Józef Antoni Kalinkiewicz Łuck, wołyńska gub. 28 Jan Maria Dozdżeńska Anna Landman pow. Krasnystaw, lubelska gub 25 Jan Władysława Szymańska Kazimierz Drozdżański, Bronisław Makarewicz 339 3 Tb
9 9 1923 Horodło Edward Markowski Rużyn 24 Karol Emilia Bejner Tekla Makarewicz 940 10V-11R 47 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0011.htm
4 2 1923 Niewirków Stanisław Makarewicz Teresa Chęclewska Niewirków 23 Kazimierz Waleria Błachowicz 951 32 V-33 R 156 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0035.htm
26 12 1928 Lublin św.Michała Michał Ufniarz Janina Makarewicz Włodzimierz 21 Michał Zofia Woźnicka 1058 30 145 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0031.htm
21 4 1931 Torczyn Kazimierz Szewczuk (?) Wanda Makarewicz Torczyn 29 Florian Katarzyna Lecko 1026 10V-11R 37 dopisek DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0013.htm
20 11 1933 Ołyka Włodzimierz Makarewicz Bronisława Czmilewska Reczyszcze 24 Piotr Konstancja Szpaczyńska 1019 36 76 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0022.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
263 768 Makarewicz Paweł, służący 22 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
104 Konstanty Makarewicz 26 Równe Równe 1842 CDIAK DM 1045-2-230
104 Wincenty Makarewicz 13 Równe Równe 1842 CDIAK DM 1045-2-230
203 41 żona Marianna z Makarewiczów 22 Kotelnia Wołosów 1853 Żytomierz DM 178-3-37
258 7 Gracjan Makarewicz syn Pawła 31 Kotelnia Harapówka 1853 Żytomierz DM 178-3-37
262 15 Julia Chmielnicka z Makarewiczów, mąż prawosławny 30 Kotelnia Harapówka 1853 Żytomierz DM 178-3-37
610 81 żona Teresa z Makarewiczów 29 Kotelnia Niechworoszcz 1853 Żytomierz DM 178-3-37
1392 135 Makarewicz Karolina córka Jana 20 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1430 140 Makarewicz Oktawia z Kozłowskich, zamężna 35 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1 1 żona Tekla z Makarewiczów 42 Szumsk Hucisko Horodyskie 1872 Łuck DM 193-1-164
5 65 Pracowita Makarewicz Petronela c. Jana 54 Krzemieniec Białokrynica 1872 Tarnopol DM
10 79 Makarewicz Apolonia z Chweszczuków c. Teodora wdowa 64 Krzemieniec Białokrynica 1872 Tarnopol DM
10 68 Makarewicz Mikołaj s. Wincentego 17 Krzemieniec Białokrynica 1872 Tarnopol DM
11 84 Makarewicz Katarzyna c. Antoniego 45 Krzemieniec Białokrynica 1872 Tarnopol DM
132 69 Makarewicz Mikołaj 26 Ostróg Białotyń 1875 Równe DM 654-1-81
1 1 żona Karolina zd. Makarewicz 37 Szumsk Rachmanów 1881 Równe RK 245-1-34
97 280 Makarewicz Emilia, panna 60 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żytomierz DM 178-49-24
431 68 Szl. Makarewicz Stanisław 65 Bazalia Klitna Wielka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
3 3 Ż. Karolina Makarewicz 46 Szumsk Rochmanów 1891 Łuck DW 35-1-402
10 123 Makarewicz Katarzyna wdowa 81 Krzemieniec Wesołówka 1903 Tarnopol DW 426-1-89
23 40 Makarewicz Stefan s. Józefa 48 Ostróg Milatyn 1903 Ostróg par. DW
24 43 Makarewicz Konstanty s. Józefa ż.pr. 42 Ostróg Milatyn 1903 Ostróg par. DW
36 67 Makarewicz Mikołaj s. Michała 52 Ostróg Białotyń 1903 Ostróg par. DW
6 20 austr. pod. Florian Makarewicz 43 Torczyn Torczyn 1910 Łuck EH
270 13 żona Dominika z Makarewiczów 41 Bereźnica Karczemka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
276 23 Makarewicz Stanisław, wdowiec 56 Bereźnica Karczemka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
277 24 Makarewicz Antoni 27 Bereźnica Karczemka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
278 26 Makarewicz Norbert 25 Bereźnica Karczemka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
279 27 Makarewicz Ignacy 53 Bereźnica Karczemka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
280 30 Makarewicz Józef 40 Bereźnica Karczemka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
281 33 Makarewicz Mikołaj, wdowiec 58 Bereźnica Karczemka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
282 34 Makarewicz Alojzy 48 Bereźnica Karczemka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
292 4 Makarewicz Franciszek 49 Bereźnica Osowa 1911 Żytomierz DM 178-49-37
293 6 Makarewicz Kazimierz, wdowiec 44 Bereźnica Osowa 1911 Żytomierz DM 178-49-37
294 4 Makarewicz Konstancja 60 Bereźnica Osowa 1911 Żytomierz DM 178-49-37
351 30 żona Cecylia Makarewiczów 32 Bereźnica Dołhe 1911 Żytomierz DM 178-49-37
2 4 Chł. Jan Makarewicz kawaler 23 Międzyrzec Andrusów 1912 CDIAK DW 1045-2-928
41 120 Makarewicz Antonina z Gelertów 26 Ołyka Ołyka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
334 2 Makarewicz Ambroży b/w Krzywin Budki Szlachowe 1912 Ch DM 17-2-70
341 3 Makarewicz Stefan 59 Krzywin Baranówka - Kolonia 1912 Ch DM 17-2-70
355 5 żona Franciszka z d. Makarewicz 24 Włodzimierzec Stachówka 1913 Żytomierz DM 178-49-55
383 70 żona Aniela z d. Makarewicz 30 Włodzimierzec Stachówka 1913 Żytomierz DM 178-49-55
385 75 żona Maria z d. Makarewicz 21 Włodzimierzec Stachówka 1913 Żytomierz DM 178-49-55
391 93 Ignacy Makarewicz 40 Włodzimierzec Stachówka 1913 Żytomierz DM 178-49-55
392 94 Dionizy Makarewicz 40 Włodzimierzec Stachówka 1913 Żytomierz DM 178-49-55
425 29 żona Marianna z d. Makarewicz 38 Włodzimierzec Ostry Róg 1913 Żytomierz DM 178-49-55
32 103 Makarewicz Tekla z d. Choina, wdowa 45 Zasław św. Józefa Zasław - Nowe Miasto 1915 Żytomierz DM 178-49-61
32 69 Makarewicz Jan, wdowiec 83 Zasław św. Józefa Zasław - Nowe Miasto 1915 Żytomierz DM 178-49-61
32 70 Makarewicz Stanisław s. Hipolita 16 Zasław św. Józefa Zasław - Nowe Miasto 1915 Żytomierz DM 178-49-61
182 72 żona Kamila z Makarewiczów 28 Ostróg Białotyń 1915 Żytomierz DM 178-49-63
187 87 Makarewicz Józefa z Janeczków 58 Ostróg Białotyń 1915 Żytomierz DM 178-49-63
249 117 żona Amelia z Makarewiczów 31 Sławuta Annopol 1915 Żytomierz DM 178-49-68


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl